PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Talimatlı Hakemler 1 | Bünyamin GEZER

Vkgz
08.12.2010, 22:43
Bünyamin Gezer, son zamanların dikkat çeken ismi. Ama başarılarıyla değil, İstanbul takımlarına verdiği çok bariz ve yanlı kararlarıyla. Son örnek Karabükspor maçıydı sakatlanan Karabüksporlu oyuncunun yanına gitmeyecek kadar taraf tutabilen bir hakemlik performansı sergiledi.

Bu sezon daha birçok İstanbul takımının maçını yönettiğini göreceğiz, çünkü buna ihtiyaçları var.

Muhalif
08.12.2010, 23:08
Soyadıyla müstesna büyük takımların öz be öz Kahya'sı bir hakem daha biliyorum. Yine soyadına bakarsak Aydın ve Uslu bilinen bir talimatlı da yok değil hani!

Miraç Atalay Çiftçi
09.12.2010, 00:00
Talimatsız hakem var mı?

Tangerine Dream
09.12.2010, 09:56
Bünyamin Gezer ile biz de pek kaybetmiyoruz. Nitekim en son G.Antep maçında lehimize penaltı verdi ve rakibi on kişi bıraktı. Buna cesaret edemeyecek hakemlerimiz var. Daha öncesinde 0-0 biten ve Kayserispor'un nizami bir golünün verilmediği maçımız var. Onun öncesinde 3-2 galibiyetimizle sonuçlanan Fb maçımız var.

Ancak Hüseyin Göçek'in yönettiği maçlarımız en fazla puan kaybettiğimiz müsabakalardır.

ihsan candas
09.12.2010, 10:02
Bünyamin Gezer ile biz de pek kaybetmiyoruz. Nitekim en son G.Antep maçında lehimize penaltı verdi ve rakibi on kişi bıraktı. Buna cesaret edemeyecek hakemlerimiz var. Daha öncesinde 0-0 biten ve Kayserispor'un nizami bir golünün verilmediği maçımız var. Onun öncesinde 3-2 galibiyetimizle sonuçlanan Fb maçımız var.

Ancak Hüseyin Göçek'in yönettiği maçlarımız en fazla puan kaybettiğimiz müsabakalardır.
hakemler hakkında kötü konuşmaktan ve kötü konuşanlardan esasında pek hazzetmem ama hayatımda hüseyin göçek gibi bir eyyamcı görmedim.

Cemalettin Taşkın
09.12.2010, 10:13
valla o kadar kötü hakem var ki bünyamin gezeri varan1 yapmak ne kadar doğru bilemiyorum.

ayrıca bünyamin gezerle maç kaybetmiyoruz bizim uğurlu hakemimiz

Mustafa ÖZDEMİR
09.12.2010, 10:41
valla o kadar kötü hakem var ki bünyamin gezeri varan1 yapmak ne kadar doğru bilemiyorum.

ayrıca bünyamin gezerle maç kaybetmiyoruz bizim uğurlu hakemimiz
bu sene kaybetmedik tabi .ya önceki seneler...

bonora
09.12.2010, 13:11
İstanbul takımlarını sever Bünyamin Gezer.Ne acıdır ki bu hafta Beşiktaş maçımıza verildi. Korkuyorum bu adamdan.

ilhan
25.04.2011, 00:02
Forum sayfalarını gezerken tamamen tesadüf eseri karşılaştım bu başlıkla.
Buca-Fb maçının üstüne gelmesi ayrı bir tesadüf gerçi.

Canberk
25.04.2011, 00:11
Talimatlı Komiser Bünyo.
Senin ne mal olduğunu cümle alem biliyor zaten.Tekrar gösterdin gerçek yüzünü bu akşam..

Sibel
25.04.2011, 23:07
Seni amcama havale ediyorum..O seni -sever-..

Turgay Atalay
26.04.2011, 11:57
Seni kulun olduğun Aziz Başkanına havale ediyorum.Azizinden bul

Ali İhsan
26.04.2011, 12:03
Fenerbahçeyle 19.hafta oynadığımız maçtaki yönetimi, tutumu ile resmen maçı 30. dakikada bitirmişti. Onun sayesinde dezavantaja bırakmak kavramıyla tanışmıştık.