PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 5 Şehir BMN'li Buluşup Olimpiyata Beraber Akalım !!!

Recep Alkan
05.12.2010, 17:03
İBB maçı için Türkiye'mizin birçok eilinden taraftarımız Marmara incisi İstanbul'a akıyor. Bu iller birbirine çok yakın iller, diyoruz ki biz, hep birlikte buluşa buluşa olimpiyata akalım.

Dalgamız Çanakkaleden çıksın yola, Gelsin bizi alsınlar, sonra gidelim Bursa'yı alalım, Sırada Orhangazi olsun, Sonrasında Kocaeli'yi katalım fırtınaya, ve en son Olimpiyatı toplu yakalım...

Olur, olmaz, güzargah belki biraz sapar, ama bu organizasyonda asla unutulmaz....

Yakın Çanakkaleden ateşi, sönsün Olimyatta....

Hayde Çanakkale,
Hayde Balıkesir
Hayde Bursa
Hayde Orhangazi
Hayde Kocaeli.....

Fatih Özkan
05.12.2010, 17:04
Süper Kupa finalinde böyle olmuştu zaten...
Olimpiyat önünde bir araya gelmiştik...

Recep Alkan
05.12.2010, 17:06
BAhsettiğim olimpiyat önü değil, yoldan toplayarak gelmekten bahsediyorum....

Direkt konvoy....

Fatih Özkan
05.12.2010, 17:11
BAhsettiğim olimpiyat önü değil, yoldan toplayarak gelmekten bahsediyorum....

Direkt konvoy....

İster istemez Olimpiyat'a akarken denk geliyorsun yolda abi...
Ama dediğin gibi planlı bişe olursa çok daha güzel olur...

altinkaya08
05.12.2010, 17:45
İBB maçı için Türkiye'mizin birçok eilinden taraftarımız Marmara incisi İstanbul'a akıyor. Bu iller birbirine çok yakın iller, diyoruz ki biz, hep birlikte buluşa buluşa olimpiyata akalım.

Dalgamız Çanakkaleden çıksın yola, Gelsin bizi alsınlar, sonra gidelim Bursa'yı alalım, Sırada Orhangazi olsun, Sonrasında Kocaeli'yi katalım fırtınaya, ve en son Olimpiyatı toplu yakalım...

Olur, olmaz, güzargah belki biraz sapar, ama bu organizasyonda asla unutulmaz....

Yakın Çanakkaleden ateşi, sönsün Olimyatta....

Hayde Çanakkale,
Hayde Balıkesir
Hayde Bursa
Hayde Orhangazi
Hayde Kocaeli.....
Recep kardeşim çanakkale bu taraftan gelirmi bilmem ama balıkesir bursa ve orhangazi buluşup gidilebilir.Çanakkale için tekirdağ tarafı daha uygun ve yakın. ama bu taraftan gelirlerse niye geldiniz demeyiz yani. kimsenin işine karışmak değil niyetim.

Mert Marabaoğlu
05.12.2010, 17:54
evet akalım :) süper olur...

Şeref
05.12.2010, 19:58
kütahyadan maça gidecek olana var mı?? yada bir organızasyon??

Hasan Habip Özbay
05.12.2010, 20:45
bursa bizimle orhangazide buluşacak sizde erken çıkarsanız bizimle buluşup gideriz hemde süper olur

UmutBaykan
05.12.2010, 22:15
kütahyadan maça gidecek olana var mı?? yada bir organızasyon??

Kütahya dumlupınar üniversitesinden bir araba kalkacak diye biliyorum,onlarla gidebilirsiniz.

ö.saral
05.12.2010, 23:52
Balıkesir yola kaçta çıkacak ?? ona göre bişi belirleyip buluşalım

Samet Özer
06.12.2010, 00:12
bizde ıspartadan geliyoruz .. varsa bu taraftan bırılerı bizle gelebilir burdurdan antalyadan.. YAKICAZ OLIMPIYATI !!!

hakankurt1967
06.12.2010, 01:54
bizde ıspartadan geliyoruz .. varsa bu taraftan bırılerı bizle gelebilir burdurdan antalyadan.. YAKICAZ OLIMPIYATI !!!

Uşak üni. den arkadaşlar gelecekti.Eğer onlarla irtibata geçebilirseniz.Güzel olur hatta ki Anadolu'dan gelecek her araç Kocaeli sınırları içinden geçecektir eğer mümkünse ortak nokta Kocaeli de herkesi toplayabiliriz.Bursa ve Balıkesir Yalova dan feribotlarla karşıya geçiyor eğer karayolunu takip ederseler onlarda Kocaeli'nde buluşabiliriz...

Recep Alkan
06.12.2010, 08:16
Çanakkalenin Balıkesir üzerinden gelmesi doğal olarak pek de mantıklı değil. Yolu uzatıyorlar , bilmiyoruz bu konuda neler derler, ama biz kısmet ise saat 7:30 - 8:00 gibi yola çıkmayı düşünüyoruz. Takriben de 9:00 - 9:30 gibi Bursa'ya gireriz. Ama kimsenin saatini aksatmamak adına daha erken de çıkabiliriz.

Yoldan Bursa'yı alır, ordan Orhangaziye uğrayıp, en sonda Kocaeli ile İstanbul girişinde buluşmak büyük birtad olacaktır bizim için....

Hüseyin Bağdat
06.12.2010, 08:24
Buna Ankara'yıda ekleyebiliriz. Onlarda Kocaeli üzerinden gelecekler sonuçta. Çanakkale gelemeyebilir Onun yerini Ankara alır. Balıkesir,Bursa Orhangazi feribot değilde Körfez'i dolaşırlarsa İzmit'te toplanabiliriz. Ankara ve bizde eklenip konvoy yapabiliriz. Biz burdan 10:00 gibi hareket etmeyi düşünüyoruz. Hep birlikte gidilirse güzel olur. Yolda mola verir meşalelerle gövde gösteriside yaparız...

Recep Alkan
06.12.2010, 08:36
Hüseyin abi, Bursa saat 9 da çıkmayı düşünüyor, 1 saatte Kocaeline giremeyiz, bu nere ise imkansız :)

benim düşüncem de şu, siz Ankara'yı alırsınız, sornasında da İstanbul girişinde bir yerde bizimle buluşursunuz...

Hüseyin Bağdat
06.12.2010, 08:47
Hüseyin abi, Bursa saat 9 da çıkmayı düşünüyor, 1 saatte Kocaeline giremeyiz, bu nere ise imkansız :)

benim düşüncem de şu, siz Ankara'yı alırsınız, sornasında da İstanbul girişinde bir yerde bizimle buluşursunuz...

Bu maçta trafi sorunu yaşamamak için erken çıkmayı düşündük. Siz ve Bursa'da biraz erken çıkarsınız:) İzmit olmasa bile İstanbul'a girmeden bir mola yerinde buluşabiliriz. Ankara kabül ederse biz onlarla buluşup gidebiliriz.

Recep Alkan
06.12.2010, 08:51
Hüseyin abi, bizde aynı sıkıntıları yaşamak istemiyoruz, ama Balıkesirden milleti de sabah 5 de yola çıkaramam ki :D

Bizim için en uygun saat 7 yada 8'dir. Büyük ihtimal ile çıkış saatimiz 7 olacak. Biz Bursa ve orhangaziyi alır, İstanbul girişinde bir yerde sizinle buluşur geçeriz....

hakankurt1967
07.12.2010, 13:08
Hüseyin abi, bizde aynı sıkıntıları yaşamak istemiyoruz, ama Balıkesirden milleti de sabah 5 de yola çıkaramam ki :D

Bizim için en uygun saat 7 yada 8'dir. Büyük ihtimal ile çıkış saatimiz 7 olacak. Biz Bursa ve orhangaziyi alır, İstanbul girişinde bir yerde sizinle buluşur geçeriz....

Recep abi siz Kocaeli de kaç gibi olursunuz.Olmadı feribot ile karşıya geçtikden sonra Mehmetçik tesislerinde birleşebiliriz...

ö.saral
07.12.2010, 13:27
En güzeli Boğaz köprüsü gişelerinde buluşmak sağ tarafa yanaşabilecek imkan war otobüsleri orda sağa çekersek gelmeyenlerle telefonla irtibat kurup nerde olduklarını öğrenebiliriz..

altinkaya08
07.12.2010, 13:35
Arkadaşlar;Balıkesir,Bursa ve Orhangazi için en iyi ve makul buluşma yeri Orhangazi dir.Balıkesir saat 07:00 da hareket ederse saat 9:30da orhangaziye varır.Bizde Bursadan 9 da çıkınca yarım saatte orhangazideyiz.Zaten Orhangazi tayfası bizleri bekliyor olacak.Böylece konvoyumuzu yapıp hepberaber feribota bineriz.Allahın izniylede olimpiyat stadına saat 12:30 13:00 gibi varırız.

Külünkoğlu
07.12.2010, 13:36
Güzel güzel devam edin, herkes kafasına göre, ne güzel.

ö.saral
07.12.2010, 13:38

kafasına göre derken ?

Recep Alkan
07.12.2010, 13:39
Allah kısmet ederse biz Balıkesir'den sabah 7 gibi çıkacağız. Yolda Karacabey'den 3 kişi alacağız. Sonrasında durmadan Bursa'ya devam edeceğiz. Bursa ile belirlenen noktada buluştuktan sonra yine yol üzerinde ki Orhangaziyi alabiliriz.

Kocaeli ile buluşmak için karadan gitmek biraz zahmetli ve uzun olabilir. Bu nedenle Kocaeli için en güzel birleşme noktası ise gişelere yakın bir yer olabilir. (İstanbulu çok bilmem, neresi derseniz)

Sonrasında ise istikamet Olimpiyat olur...

hakankurt1967
07.12.2010, 13:45
Recep abi gişeler öncesi Mehmetçik tesisleri var yol üzerinde orada buluşabiliriz.Eğer Ankara ve K.Ereğli de bize katılırsa çok güzel kareler oluşacağından şüphem yok...

altinkaya08
07.12.2010, 13:46
Şahsen söyledikleriniz olumsuz algıladım.Kafasına göre derken ne demek istediniz anlayamadım.Benim yorumummu yoksa genel anlamdamı açıklarsanız sevinirim.

Recep Alkan
07.12.2010, 13:51
Hakan,

Zaten herkeste birbirinin telefonu var kardeşim. Bursadan Şahin abi, Kocaeliden Hüseyin abi, Ankaradan Altan abi.

Sıkıntı olmaz diye düşünüyorum. Çok zor şeyler değil bunlar.

Zaten maç sırasında kimse kimseyi göremiyor, konuşamıyor.

Bari maç öncesi feribotta yada yolda iki kelam edelim birbirimiz ile.

Fena mı olur be :)

altinkaya08
07.12.2010, 13:52
Allah kısmet ederse biz Balıkesir'den sabah 7 gibi çıkacağız. Yolda Karacabey'den 3 kişi alacağız. Sonrasında durmadan Bursa'ya devam edeceğiz. Bursa ile belirlenen noktada buluştuktan sonra yine yol üzerinde ki Orhangaziyi alabiliriz.

Kocaeli ile buluşmak için karadan gitmek biraz zahmetli ve uzun olabilir. Bu nedenle Kocaeli için en güzel birleşme noktası ise gişelere yakın bir yer olabilir. (İstanbulu çok bilmem, neresi derseniz)

Sonrasında ise istikamet Olimpiyat olur...
Bursada şehir içine girmenize gerek yok recep kardeşim.çok zahmetli olur.Siz otobandan yalova-istanbul istikametine döndüğünüzde rampaya gelmeden sağda müsait yerler var.Buluşmak için orası uygun.Tabi bunu şahin kardeşimizlede görüşürüz sonuçta organizasyonu o yapıyor.

Emrullah
07.12.2010, 13:53
Metin Abi zannedersem saat 12:00'da bütün illerin Kozyatağı'nda buluşmasından bahsediyor. Ama bundan zannedersem kimsenin haberi yok.

Recep Alkan
07.12.2010, 13:54
Abi zaten girmeyiz, Bursalılardan çok korkuyoruz. Mazallah bişi falan yaparlar bize.

O yüzden otobanı dolaşacağız. Konuşur bir yer belirleriz kendimize.

Recep Alkan
07.12.2010, 13:56
Metin Abi zannedersem saat 12:00'da bütün illerin Kozyatağı'nda buluşmasından bahsediyor. Ama bundan zannedersem kimsenin haberi yok.

Bundan en azından benim bilgim yok. Bende kendimce bir plan yaptım o yüzden. Eğer böyle birşey var ise, başlığın içeriği yada başlık kısmı değiştirilerek gerekli düzenlemeler yapılabilir.

Bizde buna uymak isteriz.

Emrullah
07.12.2010, 13:57
Saat 11:30'da bütün iller(Ankara, Kocaeli, Bursa, Balıkesir, Orhangazi, Sinop, Zonguldak....) Kozyatağı'nda olacak şekilde hareket saatini belirleseler ve herkes o saatte orada olmaya çalışsa da hep beraber gitsek olimpiyata.

Çağatay_
07.12.2010, 13:57
Ya Recep abi onu bunu bırak da seviyorum bu takımı ben be...

Tüylerim diken diken oluyor ya millet 5 bin kişi götüremezken biz yollarda birbirimizle karşılaşmanın hesabını yapıyoruz.

Var mı böyle bir sevda, var mı böyle bir takım.

İsyan, başkaldırı, birliktelik ... Her şey var bizde.

Bir gönül bağımız var.

Trabzonspor bizim her şeyimiz nasıl olur da yalnız bırakırız onu.

Recep Alkan
07.12.2010, 14:03
Çağatay dün Balıkesir Organizasyonu başlığında bir kardeşimiz şunu yazmış Murat Abinin Antalyadan İstanbula Balıkesir üzerinde gelmesi ile ilgili,

Vay be.Millet neler neler yapıyor maça gidecez diye.Biz de burada taraftarız diye geçiniyoruz.

Vallahi helal olsun.

Organizasyonlarda emeği geçen,yardım ve yataklık eden herkesten Allah razı olsun. ''

Bende o arkadaşımıza cevaben şunu yazmışım,

Kardeşim taraftarlığın fağı büyüğü olmaz ki...

Senin elinden gelen başkadır, ötekisinin ki başka.

Bugün sen müsait değilsindir, yarın ben yada başkası.

Önemli olan senin yada benim gitmem değil ki, önemli olan tek şey Trabzonspor'un gittiği yerde yalnız kalmaması. Bunu başarabiliyorsak bu renklere gönül veren herkes gerekeni yapıyor demektir.

Önemli olan her zaman o renklerin yalnız kalmaması.

Elalemin gittiği deplasman otobüslerinden bıçak, çakı sopa çıkarken, bizim 10 otobüsümüzden bir tane tırnak çakısı bile bulamazlar.

Ben sadece bu takımı değil, onu sevenleri bile canı gönülden seviyorum....

Çağatay_
07.12.2010, 14:08
Eşimizle, dostumuzla, sevgilimizle, annemizle, babamızla, bacımızla, abimizle, yengemizle, teyzemizle gidiyoruz.

Bordo - Mavili renkleri sahada görmeyi, o mücadeleden gurur duymayı biliyoruz.

Trabzon neredeyse biz de oradayız demek için gidiyoruz.

Çünkü biz bu takımı hayatımızın bir parçası olarak görüyoruz..

hakankurt1967
07.12.2010, 14:13
Eşimizle, dostumuzla, sevgilimizle, annemizle, babamızla, bacımızla, abimizle, yengemizle, teyzemizle gidiyoruz.

Bordo - Mavili renkleri sahada görmeyi, o mücadeleden gurur duymayı biliyoruz.

Trabzon neredeyse biz de oradayız demek için gidiyoruz.

Çünkü biz bu takımı hayatımızın bir parçası olarak görüyoruz..

:alkış::alkış::alkış::alkış:

Recep Alkan
07.12.2010, 14:15
Şunu da unutmamak gerekir,

Ana Haber bültenlerinin hissedilen sıcaklık 0 derece olacak diye bağırmasına rağmen gidiyoruz :)

Şaka bir yana, insan ömründen gün geçsin de yaşlanayım ister mi ? İstiyorum, habu hafta hemen bitsin 1 hafta daha yaşlanayım :)

Çağatay_
07.12.2010, 14:17
Bize Her Yer Trabzon atkım dolabın bir yerinde kayboldu, tüm dolabı indirmem lazım.Bereler de onunle birlikte kayıp :D

Ben de TS Club'dan gidip atkı ve bere almayı düşünüyorum :)

Bu arada Recep Abi, 0 derece normal yerlerde..Biliyorsun Olimpiyat'ta 5-6 derece fark + Rüzgar :D

ö.saral
07.12.2010, 14:36
Evet konuyu dağıtmayalım lütfen :D konu 5 şehir in buluşmasıydı.

Recep Alkan
07.12.2010, 14:47
Öncelikle şunu söyleyeyim, Emrullah'ın dediği gibi saat 11:30 da istanbulda olabilmemiz için sabah 5 gibi çıkmamız gerekli bizim. Bu da çok erken bir saat kanaatindeyim. Bizim için en ideal saat 7. Bursa zaten 9 da çıkacak yola. Bursa çıkışında onlar ile buluşabiliriz rahatlıkla. Sonrasında yol üzerinde bizi bekleyen Orhangaziyi alır, ordan da feribot ile İstanbula geçeriz.

Eğer Ankara ve Ereğli Kocaeli ile buluşacaksa, bu 3 il ile buluşmamızda en güzel mehmetçik tesislerinde yada köprü gişeleri öncesi olur.

Sonrası zaten olimpiyat :)

Emrullah
07.12.2010, 15:10
Öncelikle şunu söyleyeyim, Emrullah'ın dediği gibi saat 11:30 da istanbulda olabilmemiz için sabah 5 gibi çıkmamız gerekli bizim. Bu da çok erken bir saat kanaatindeyim. Bizim için en ideal saat 7. Bursa zaten 9 da çıkacak yola. Bursa çıkışında onlar ile buluşabiliriz rahatlıkla. Sonrasında yol üzerinde bizi bekleyen Orhangaziyi alır, ordan da feribot ile İstanbula geçeriz.

Eğer Ankara ve Ereğli Kocaeli ile buluşacaksa, bu 3 il ile buluşmamızda en güzel mehmetçik tesislerinde yada köprü gişeleri öncesi olur.

Sonrası zaten olimpiyat :)

Balıkesir İstanbul Anadolu yakası 6 saat mi? O kadar uzak değildir. 6:30'da çıksanız 5 saatte varırsınız Kozyatağına.

Bence bütün iller Kozyatağı'nda buluşalım aynı saatte(11:30-11:55 arası). 10-12 otobüs hep beraber olimpiyata geçelim. Ardından hiç dağılmadan horondu, muhabbetti stada girene kadar beraber vakit geçirelim. Ardından yine hep beraber tribündeki yerimizi alalım.

Recep Alkan
07.12.2010, 15:13
Benim için problem yok, bu kozyatağı denen yer şehir içi bir yer mi ? yoksa olimpiyat yolu üzerinde bir yer mi ?

Malum istanbul trafiği, pek içeri girmek istemiyoruz da...

Murat 61
07.12.2010, 15:27
Benim için problem yok, bu kozyatağı denen yer şehir içi bir yer mi ? yoksa olimpiyat yolu üzerinde bir yer mi ?

Malum istanbul trafiği, pek içeri girmek istemiyoruz da...

Pazar sabahı o saatte İstanbul trafiğinde Trabzonsporlulardan başka kimse olmaz . :)

Hem kozyatağı tam yolunuzun üstü, otobana giripte para vermeyin boşuna şehrin içinden geçip olimpiyata ulaşırsınız rahat rahat.

Emrullah
07.12.2010, 16:55
Buluşma yeri olarak Kozyatağı(Carrefour) en ideal yer. Zaten BMN İstanbul'un otobüsleri oradan hareket ediyor. 10-12 BMN otobüsleriyle Olimpiyat'a ulaşım, ardından horon ve muhabbetler, ardından hep beraber tribünlerde yer alışımız.... Çok güzel olur aslında. Birliktelik adına bu önemli aslında. Bütün iller ve organizasyon düzenleyenler(Çanakkale Tekirdağ'dan geleceği için hariç) saat 11:30'da Kozyatağı'nda olursa birliktelik için ilk adımı atmış oluruz. Hem birbirimizi görme, kaynaşma, muhabbet, curcuna.... adına güzel olur. Bu yüzden bütün iller en geç aşağıda yazılı saatlerde hareket ederlerse belirtilen saatte herkes orada olmuş olur.

BMN Sinop----------> 01:00
BMN Balıkesir -------> 06:00
BMN Ankara --------> 06:30
BMN Kdz Ereğli -----> 07:00
BMN Bursa --------> 07:30
BMN Orhangazi ----> 08:30
BMN Kocaeli -------> 09:30

Haydi olimpiyat ateşini Sinop yaksın, ardından sırası gelen il meşaleyi devralsın. En son Kocaeli meşaleyi BMN İstanbul'a devretsin.

Hüseyin Bağdat
07.12.2010, 16:59
Bmn Kocaeli olarak doğu tarafından gelecek arkadaşları karşılayabiliriz. Nasılsa yolunuzun üzerinizdeyiz. Kocali'nde buluşup hep birlikte İstanbul ekibine katılabiliriz. Buluşma işi olursa telefonla yer bilgileri verilebilir...

hakankurt1967
07.12.2010, 17:00

Bu şehileri Mehmetçik dinlenme tesislernide toplayabilirsek ne güzel olur.Ayrıca Sinop, K.Ereğli, Ankara ve Kocaeli Kocaeli'nde buluşursa bu daha da çok güzel olur...

zafer6161
07.12.2010, 17:06
arkadaşlar acil bilgi verirmisiniz

staddan çorlu havalanına kaç saatte gideriz,yani kısacası 20 :15 uçağına yetişebilirmiyiz

Emrullah
07.12.2010, 17:12
arkadaşlar acil bilgi verirmisiniz

staddan çorlu havalanına kaç saatte gideriz,yani kısacası 20 :15 uçağına yetişebilirmiyiz

İmkansız gibi. Millet Sabiha Gökçen 21:30 uçağına yetişirmiyiz diye düşünüyor. Çorlu'ya normalde zaten 1,30 saatte falan gidiliyor diye biliyorum. Olimpiyat trafiğini hesaba kat, birde en geç 19:30 'da havaalanında olmalısın. Maçtan erken çıkarsan olur aslında.

hemanyah
07.12.2010, 17:21
oLMİPİYATTA HORONUN DİBİNE VURACAGUZZZZZZZZZZZZ :DDD

dUMAN ALDI YURUDİİİİİİİ YAYILDII OLİMPİYATAAA :DD

mahmuter61
07.12.2010, 17:24
Pazar günü meteoroloji kar diyor dışardan gelecekler lütfen tedbirli yollara çıkın!!!

metehan
07.12.2010, 17:47
Pazar günü meteoroloji kar diyor dışardan gelecekler lütfen tedbirli yollara çıkın!!!
İstanbul için sabahki haritada yağmurluydu şimdi karla karışık yağmura dönmüş :) Pazar gününe kadar yine değişiklikler olur. Ama soğuk olacağı kesin. İnşallah rüzgar olmaz, rüzgar oyunu da çok etkiliyor o statta.

Ama Bursa, Balıkesir tarafları Pazar günü karlı, dikkatli olma lazım.

Recep Alkan
07.12.2010, 17:51
HAva soğuk olsun, herkes ısınmak için bağırsın :D

Gökhan ARSLAN
07.12.2010, 18:02
Allah hepinizin yolunu açık etsin...

Emrullah
07.12.2010, 18:07
Buluşma yeri olarak Kozyatağı(Carrefour) en ideal yer. Zaten BMN İstanbul'un otobüsleri oradan hareket ediyor. 10-12 BMN otobüsleriyle Olimpiyat'a ulaşım, ardından horon ve muhabbetler, ardından hep beraber tribünlerde yer alışımız.... Çok güzel olur aslında. Birliktelik adına bu önemli aslında. Bütün iller ve organizasyon düzenleyenler(Çanakkale Tekirdağ'dan geleceği için hariç) saat 11:30'da Kozyatağı'nda olursa birliktelik için ilk adımı atmış oluruz. Hem birbirimizi görme, kaynaşma, muhabbet, curcuna.... adına güzel olur. Bu yüzden bütün iller en geç aşağıda yazılı saatlerde hareket ederlerse belirtilen saatte herkes orada olmuş olur.

Haydi olimpiyat ateşini Sinop yaksın, ardından sırası gelen il meşaleyi devralsın. En son Kocaeli meşaleyi BMN İstanbul'a devretsin.

Evet neye karar veriyoruz. Ben BMN Ankara ile geliyorum. Altan Abiye uyar herhalde.

Recep Alkan
07.12.2010, 18:28
Valla Emrullah, bizim çıkış saati 7 olur kardeşim. Daha erkeni zor gibi. Ama sanıyorum ki yollarda çok oyalanmaz isek 12 - 12.30 gibi istenilen yere varırız.

LazAnisT
07.12.2010, 18:33
Balıkesirden 7 de çıksanız bile yollarda bir aksilik olmadığı sürece rahatlıkla 12 gibi kozyatağına varırsınız diye düşünüyorum.Yetişemeyiz diyorsanız 6 da çıkıverin arabada kestirin azcık:)

agahozlu
07.12.2010, 19:38
Bütün yola çıkacaklar dikkatli olsun arkadaşlar. Hava şartlarından dolayı yollar kötü olabilir üzücü bir olay yaşanmasın. Güvenlik ön planda olsun. Herkese şimdiden hayırlı yolculuklar Olimpiyatta buluşmak üzere...

Asi Çaykaralı61
07.12.2010, 20:07
ALLAH hepinizin yolunu açık etsin

ALLAH'ın İzniyle 3 puanımızı İNŞALLAH İ.Belediyespor'dan alacağız :)

cerebrum
07.12.2010, 23:47
düzceden organizasyon yok mu nasıl iş anladım...

A.İLELİ61
08.12.2010, 09:30
Düzceden organize bişey yok renkdaş..herkes kendi çapında birşeyler yapıyor.biz de yığılcadan 5 kişi özel aracımızla gidecez..inşallah kozyatağında buluşacaz cemaatle :)

Ertan 51
08.12.2010, 09:33
Kazasız belasız 3 puanlı gidin gelin inşallah.Allahım yollarınızı açık eylesin.

Gökçebey
08.12.2010, 09:36
Uuuuuuuuuuu, Kozyatağında, İstanbul, Ankara, Kocaeli, Bursa, Orhangazi, Balıkesir, Sinop, Karadeniz Ereğli ve 2 kişilik Trabzon ekibi toplanacak. Konvoy halinde Olimpiyat'a.

İyiki geliyorum bu maça :D

Hüseyin Bağdat
08.12.2010, 09:56
Bütün iller Kozyatağı'nda kesin buluşacak mı? Ona göre hareket edelim...

Recep Alkan
08.12.2010, 10:27
Bütün iller Kozyatağında buluşsun. Bizim için asla sorun yok. Ama bir kesinlik koyalım bu işe. Bizde çıkış saatimizi, ve yolda oyalanma (mola) işlerimizi buna göre ayarlayalım. Kaldı ki biz yine de Bursa ve Orhangazi ile buluşarak devam edebiliriz.

Sonrasında 10 il ile birlikte Kozyatağında kucaklaşırız.

Hüseyin Bağdat
08.12.2010, 10:47
Bence de bu konu kesinlik kazansın. Uzak illerden gelen arkadaşlar saatlerini ona göre ayarlasınlar.

Burçak
08.12.2010, 10:50
Bütün iller Kozyatağında buluşsun. Bizim için asla sorun yok. Ama bir kesinlik koyalım bu işe. Bizde çıkış saatimizi, ve yolda oyalanma (mola) işlerimizi buna göre ayarlayalım. Kaldı ki biz yine de Bursa ve Orhangazi ile buluşarak devam edebiliriz.

Sonrasında 10 il ile birlikte Kozyatağında kucaklaşırız.

Bunu yapalım . Çok iyi olur. :cool:

cerebrum
08.12.2010, 11:57
düzce...
hayde gidelum hayde...

Recep Alkan
08.12.2010, 18:20
Bunu yapalım . Çok iyi olur. :cool:

Benimle kucaklaşmayı mı ?

İstediğin bu olsun kardeşim :)

memmedaga
09.12.2010, 03:56
Maç günü ( 12.12.2010 Pazar ) kesinlikle Atatürk Olimpiyat Stadyumundan internet ve çağrı merkezinden satın alınan biletlerin teslimatı olmayacaktır.
Hayırlı Yolculuklar:)
Her başlıkta hatırlattığım için sakın kızmayasınız bana,kimse maç günü mağdur olmasın diye yapıoz bu işgüzarlığı..:D

Mustafa Kara
09.12.2010, 04:09
Başlığı okuyunca biraz sevindim Çanakkale (Biga) de oturan birisi olarak.Bizde buradan 20-25 kişi yola çıkıcaz. Hatta Cumartesi Saat: 19.00 da Karadenizliler gecemiz var geceden sonra Trakya üzerinden ( Kestirme oluyor ) direkt olarak İstanbul'a çıkmayı düşünüyoruz. Allah kazasız belasız yolculuklar nasip etsin ne diyim. Sonuçta Olimpiyatta hep beraber olucaz :D

Külünkoğlu
09.12.2010, 08:24
Bence de bu konu kesinlik kazansın. Uzak illerden gelen arkadaşlar saatlerini ona göre ayarlasınlar.
Kesinlik derken ? Daha önce yazmadık mı Hüseyin ?
İstanbul, Ankara, Bursa saat 11:45 - 12:00 arası Kozyatağında olacak demedik mi ?

Hüseyin Bağdat
09.12.2010, 08:37
Kesinlik derken ? Daha önce yazmadık mı Hüseyin ?
İstanbul, Ankara, Bursa saat 11:45 - 12:00 arası Kozyatağında olacak demedik mi ?

Bizim için sıkıntı yok Metin. Biz o saatte orda olacağız. Ben diğer illeri kastettmiştim. Balıkesir, Ereğli ve bursa...

Ankara ile yolda buluşabilirsek birlikte gelebiliriz...

Külünkoğlu
09.12.2010, 08:47
O zaman hiç eveleyip gevelemeyelim.
Saat 11:45'de Kozyatağında !

TAHSİN 61
10.12.2010, 16:37
Yolcular Dikkatli gelin gerekirse maçı bile izlemeyin siz daha önemlisiniz 3. puandan yurt genelinde yoğun yağış var selametle..

umitçebi
11.12.2010, 03:25
kozyatağındaki atmosferi hayal etmeye başladum..
uyy ahaaaaaaa

Faruk UYSAL
11.12.2010, 11:29
Yolunuz açık olsun arkadaşlar.
İnşallah hayırlısıyla gidip dönersiniz.

Uğur ÇIRAKMAN
11.12.2010, 20:18
pazar günü beyaz olacakmış diyorlar !!! halt etmişler doğan güneş ile beraber bordo mavi olacak istanbul!!!!