PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Spor Toto Süper Lig 16.Hafta | İ.B.B 1 - 3 Trabzonspor

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22

İskender Çakmak
11.12.2010, 13:41
istanbul 'a iki firtina cok agir gelecek ama yapacak bir sey yok

AYYILDIZ
11.12.2010, 13:42
ben başakşehirde oturuyorum.yani olimpiyatın komşusuyuz.saat 13.35 itibariyle burada hava durumu şöyle;sabahtan buyana sert rüzgar var.buna bağlı olarak ara ara dolu cinsinden kar serpiştiriyor ama yerlerde kar yok.sadece soğuk getiren rüzgar var.umarım bu saatten sonra havada olumsuz yönde değişim olmaz.

Yarin yagis yok.Mac saati hava acik.Ruzgar hizini azaltiyor.

Samet Berber
11.12.2010, 13:44
Hava şartları bizi engellememeli , imkanı olan herkes gitmeli bu maça ..

Bir aksilik olmazsa yarın maçta olacağız , ve 3 puanı alacağız !

Medallion
11.12.2010, 13:45
0-0.5 olsun bizim olsun. Yenemezsek yenilmeyelim...

SADECETRABZON61
11.12.2010, 13:46
Rüyamda yenildik gördüm ama Umarım doğru Çıkmaz.

Ahmet_8
11.12.2010, 13:48
kimler gercek taraftar gorulecek yarın..

chener
11.12.2010, 13:49
evet.ben hava durumunu yazarken çoğu taraftarımızın endişesini kaldırmak için yazdım.bugün için meteoroloji çok kar yağışı bekliyordu.umarım artık yağmazda taraftarımızın yüzü güler.sonuçta biz istanbulda oturanlar için sorun değil ama şu an çok zor şartlarda istanbula gelen arkadaşlarımız var.onlar için güzel haber verebilelim.

MDanışmaz
11.12.2010, 13:50
Giray geçen hafta cezalı duruma düşmemişmiydi yoksa ben mi yanlış hatırlıyorum..

Ilelioglu
11.12.2010, 13:51
Giray geçen hafta cezalı duruma düşmemişmiydi yoksa ben mi yanlış hatırlıyorum..

Cezali Futbolcumuz yok sadece Glowacki sakat...:)

Cevikoglu
11.12.2010, 13:51
arkadaş boyle umutsuzluğa düşerseniz unutun şampiyon olmayı
şampiyonluk sadece 11 kişiyle değil malzemecisene kadar hep beraber kazanılır
o yoksa başkası oynar
kişiler önemli değil
önemli olan taraftarın futbolcuya olan güveni; futbolcunun da kendine olan güvenidir
benim içim rahat sahaya 7 kişide çıksak aynı duygularla maçı izlicem

tslover
11.12.2010, 13:52
Rüyamda yenildik gördüm ama Umarım doğru Çıkmaz.
bende rüyamda 4-2 yendiğimizi gördüm:D

mawro61
11.12.2010, 13:55
rüyaların tersi çıkarmış. demek 5 atacağız :)
birazdan yola çıkıyorum ıspartadan. bir isteği olan var mı :)

zaferyıldız
11.12.2010, 13:58
demekki birçoğumuz rüya görmüş bu maçla ilgili

yorumsuz6117
11.12.2010, 14:01
Edit..................

zaferyıldız
11.12.2010, 14:02
anlayan varsa yorumlasın :)

maçı tvden izliyorum bizden bir oyuncu belediyeli oyuncuyu indiriyo faul,,ancak herif kıvranıyo ,kamera yakınlaşıyo ve belediyeli oyuncunun ayağının kırıldığı anlaşılıyo..kötüydü..o sırada bizim topçuya hakem kırmızı yı çıkartıyo ..daha maçın başı..eyvah dedim uyandım

allah korusun ..rüyada görmem aslında nerden çıktıysa sabah sabah

mda61
11.12.2010, 14:05

maçı tvden izliyorum bizden bir oyuncu belediyeli oyuncuyu indiriyo faul,,ancak herif kıvranıyo ,kamera yakınlaşıyo ve belediyeli oyuncunun ayağının kırıldığı anlaşılıyo..kötüydü..o sırada bizim topçuya hakem kırmızı yı çıkartıyo ..daha maçın başı..eyvah dedim uyandım

Ben anlarım rüya işlerinden. Tek tek analiz ettim, rüyan diyor ki: Yarın o stad gümbür gümdür '' Trabzon '' sesleriyle inleyecek, maçı +3 farkla kazanacağız. Artık 4-1 mi olur, 5-0 mı olur, yine plaka mı yazarız, bilinmez :)

mawro61
11.12.2010, 14:08
rakibin ayağının kırılması onların bir eksikliği demektir. topal kalacaklar demektir. yani işler bizim lehimize olacaktır.
kırmızı kart ise bize bir uyarıdır. maçın çok ateşli ve zor geçeceği anlamı taşır. bu rüyadan hareketle diyebiliriz ki. maç 1-0 fln ancak bitecek.

asimetrik
11.12.2010, 14:09
rüyaların tersi çıkarmış. demek 5 atacağız :)
birazdan yola çıkıyorum ıspartadan. bir isteği olan var mı :)

Dostum ben de Antalya'dan çıkıyorum. Isparta üzerinden gideceğim. Yalnız Kütahya Eskişehir arası kardan kapalı diye haber duydum. Bilgilendirirsen sevinirim.

Emirhan Uludüz
11.12.2010, 14:12
rakibin ayağının kırılması onların bir eksikliği demektir. topal kalacaklar demektir. yani işler bizim lehimize olacaktır.
kırmızı kart ise bize bir uyarıdır. maçın çok ateşli ve zor geçeceği anlamı taşır. bu rüyadan hareketle diyebiliriz ki. maç 1-0 fln ancak bitecek.

Aga naptın ya inanıyonmu buna :)

Harun_ayar_ts
11.12.2010, 14:15
http://havadurumu.mynet.com/asya/turkiye/ISTANBUL

zaferyıldız
11.12.2010, 14:20
saolun renktaşlar :)

iyi bir maç olması dileğiyle ,

bir çok kişi bizden puan kaybı bekliyor bu hafta aşacağız inanıyorum..

akşam sinan engin efendi bizim maçı değerlendirirken belediyeyle bizi ,şenol hocayla abdullah avcıyı,karşılıklı kefeye koydu ve tartması çok zor oldu beyefendinin..değerlendirmeyi böyle yapmasıydı canımı sıkan ..yoksa belediye bizi yenerde ,manisa da yendi -aynı ölçektemiyiz-..

o yuzden bu çakalların tümü pazar akşamı kuyruklarını alırlar aralarına inşallah diyorum

iso_4939
11.12.2010, 14:22
biletlerden haberi olan varmı beyler kactan gıdıyor.

Cevikoglu
11.12.2010, 14:25
saolun renktaşlar :)

iyi bir maç olması dileğiyle ,

bir çok kişi bizden puan kaybı bekliyor bu hafta aşacağız inanıyorum..

akşam sinan engin efendi bizim maçı değerlendirirken belediyeyle bizi ,şenol hocayla abdullah avcıyı,karşılıklı kefeye koydu ve tartması çok zor oldu beyefendinin..değerlendirmeyi böyle yapmasıydı canımı sıkan ..yoksa belediye bizi yenerde ,manisa da yendi -aynı ölçektemiyiz-..

o yuzden bu çakalların tümü pazar akşamı kuyruklarını alırlar aralarına inşallah diyorum

sinan enginleri, rıdvanları, ve bilumum diğerlerini ben leş yiyen sırtlanlara benzetiyorum
hepsinin ağzından salyalar akıyo puan kaybetmemizi gormek için
direk kanal değiştireceksin

Murat Acar
11.12.2010, 14:26
Bizim taraftarlar kadar rüyasında takımının maçını gören başka taraftar varmı çok merak ediyorum valla :))

pReN@_61
11.12.2010, 14:34
Yarın kar ve yağmur yağışı oldukça zayıflayacakmış az önce ntv'de geçti.

ismail tüfekçi
11.12.2010, 14:40
sakaryada yenildiğimiz maçta nasıl karla karışık yağıyordu fırtına vardı soğuk vardı ama biz ts aşkı ile sıcacıktık arkdşl. nedir bu hava durumu muhabbeti 26 senedir beklenen şampiyonluk için 1 gün üşümek 1 gün ıslanmak 1 gün eziyet çekmek çokmu ağır geliyor helede lafım gençlere ben ali samiyene kış günü karlı günde hasta yatağımdan iğne vurulupta maça gitmiştim ben 2008 de sivas maçında donuma kadar ıslanmış hava alanında kendimi kurutmuştum kaç senedir ilk kez böyle bir havaya denk geldi şimdi herkez arazi olmanın peşinde ts taraftarı kimmiş yarın göreceğiz yaş 38 oldu 18 yaşındaki gibi azimliyim yarın 12-00 da kozyatağıdayım

tslover
11.12.2010, 14:40
Bizim taraftarlar kadar rüyasında takımının maçını gören başka taraftar varmı çok merak ediyorum valla :))
herkes rüyada karı kız sevgili görürken biz trabzonsporu görüyoruz işe bak :D:D

mawro61
11.12.2010, 14:41
Dostum ben de Antalya'dan çıkıyorum. Isparta üzerinden gideceğim. Yalnız Kütahya Eskişehir arası kardan kapalı diye haber duydum. Bilgilendirirsen sevinirim.

dostum burada da yeni başladı kar yağışı. ama yol durumu ile ilgili henüz o şekilde bir duyum almadım. kamil koça sormuştum

maçkali616161
11.12.2010, 14:46
http://www.youtube.com/watch?v=JKWsEgE6LiI&feature=relatedhttp://

yağarsa yağmur yağar biz zaten ıslanmışız
diyerek yarın olimpiyatta olanların takımıdır Trabzonum

Selçuk Aydın61
11.12.2010, 14:47
yarında bugun gibi tipi olursa bilet satışıyla orantısız taraftar sasıyı olabilir bileti yakacak adam çok umarım yarın yamur ve tipi olmaz...

nietzsche
11.12.2010, 14:48
Artık maç havasına tamamen girildi...
Şimdi artık kaç kişi gelir ne olur bırakalım artık gelecek olan gelecek, yarın kar yok, hava güneşli vesselam..

En önemli konu...

Ben bu merdiven boşluklarına tavım...

taraftar öncüleri mümkünse bu merdiven boşlukları olayına kendileri el atsın... kaç taraftar olursan ol... maçta boş koltuk oldu mu çok çirkin görünüyor...

70 kişilik stadı ful doldurup boş göstermemeliyiz... boş kalırsa bile dağınık oturup kalabalık görünmeliyiz... sıkışmak yok...
köşeden beri ful görünmeli... Bu çok önemli... rekor olacak ama bu mantıklı olmalı sadece defterlere değil., zihinlere de işlemeli...

61 dakikada
bütün meş'aleler aynı bölgeden yanacağına... taraftar öncüleri stadı çembere alarak yayılmalı ve komple bütünlük sağlanmalı...

mutlaka görselliği yakalamalıyız... Bence Kulübümüz maçtan önce Avni Aker'de olduğu gibi bayrak dağıtabilirdi... ama artık geçti sanırım...
olimpiyatta bayrak şov da güzel olurdu... neyse atkı şov yaparız...

iso_4939
11.12.2010, 14:50
tamam dolmasına dolacak ama önemlı olan bu kadar seyırcı görsel bişey yapabılecekmi.yanı okadar mıllet bosuna gıtmemıs olsun.

bordo61
11.12.2010, 14:51
http://www.holigan.com.tr/v.php?n=ilk-yariyi-lider-tamamlamak-icin-kazanmaliyiz-2010-12-11

iso_4939
11.12.2010, 14:52
Şimdi artık kaç kişi gelir ne olur bırakalım artık gelecek olan gelecek, yarın kar yok, hava güneşli vesselam..

En önemli konu...

taraftar öncüleri mümkünse bu merdiven boşlukları olayına kendileri el atsın... kaç taraftar olursan ol... maçta boş koltuk oldu mu çok çirkin görünüyor...

70 kişilik stadı ful doldurup boş göstermemeliyiz... boş kalırsa bile dağınık oturup kalabalık görünmeliyiz... sıkışmak yok...
köşeden beri ful görünmeli... Bu çok önemli... rekor olacak ama bu mantıklı olmalı sadece defterlere değil., zihinlere de işlemeli...

61 dakikada
bütün meş'aleler aynı bölgeden yanacağına... taraftar öncüleri stadı çembere alarak yayılmalı ve komple bütünlük sağlanmalı...

mutlaka görselliği yakalamalıyız... Bence Kulübümüz maçtan önce Avni Aker'de olduğu gibi bayrak dağıtabilirdi... ama artık geçti sanırım...

işte aynen bunu demek ıstıyorum agzına sağlık renktaş.olay budur işte.:alkış:

mda61
11.12.2010, 14:54
http://www.youtube.com/watch?v=JKWsEgE6LiI&feature=relatedhttp://

yağarsa yağmur yağar biz zaten ıslanmışız
diyerek yarın olimpiyatta olanların takımıdır Trabzonum

Aynen öyle, şarkıda tam oturmuş :)

Erdal DİLEK
11.12.2010, 14:54

abi yarın ne olur Allah bilir, İnşallah bizim için hayırlısı olur ama sanırım sen dün bjk macını seyretmişsin abi

Harun-61
11.12.2010, 14:55
25 Saat 5 dakika kaldi :)

Erdal DİLEK
11.12.2010, 14:55
ister maca 1 kişi galsin isterse 70000 3 puan bizim olsunda nasıl olursa olsun. . .

Ömür Karadeniz
11.12.2010, 14:56
herkes rüyada karı kız sevgili görürken biz trabzonsporu görüyoruz işe bak :D:D
ççççççççççççç

muammer61
11.12.2010, 15:06
Gaziosmanpaşa- sultangazi ve eyüp civarında oturan trabzonsporlular için Gaziosmanpaşa Trabzonlular Derneği tarafından olimpiyat stadına ücretsiz araçlar kaldırılacaktır.geleceklerin isimlerini arayarak yazdırmaları gerekmektedir. 0505 503 06 71 muammer bıyıklıoğlu Başkan Yardımcısı

nietzsche
11.12.2010, 15:06
Arkadaşlar ben hayatımda hiç emin konuşmam ama hisler artık gerçekleri söyle diyor...

Biz bu ateşi yarın Olimpiyat'da yakıyoruz...
Bu ateş İstanbul'dan Trabzon'a selam olacak... Ve unutmayın bu maçın skoru ne olursa olsun... Seneye yine bir İstanbul B.B bmaçında ama Avni Aker'de bu kez meşaleler şampiyonluk için yanacak...

O halde Olimpiyat ateşini yakmaya hazır mıyııııızzzz.....

mda61
11.12.2010, 15:13
Atkıyı formayı bereyi çıkardım koydum masanın üstüne. Yarını beklemeye koyuldum. Hazırızz :ts::meşale2::atki:

ozceksilmez
11.12.2010, 15:13

En önemli konu...

61 dakikada

aynen bende kuzenime katılıyorum maçta futbolcuyu daha yakından göreyim mantığıyla yer karmaşası olmasın..
biz oraya takımızı tribün görüntümüzle.serenatımızla.haykırışımızla desteklemeye gidiyoruz.Büyk takımın taraftarına düşen vazifemizi yerine getirmeye gidiyoruz .

TAHSİN 61
11.12.2010, 15:16
Elinde fazla bileti olan varsa özel mesaj atarsa sevınırım 1 bilet ihtiyacım var doğu kapalı selametle. Özel bir durum misafirim geliyor yurt dışında hep beraber olmak istiyoruz yoksa ona kendi biletimi verip Batıya gecicem akşama kadar özel mesaj atarsanız sevınırım.

Harun_ayar_ts
11.12.2010, 15:22
2 saat sonra istanbula gidecem yarında maçtayım ilk kez karlı ve yagmurlu bir maçta olacagım :D hersey TRABZONSPOR için :tsbayrak:

bordo08
11.12.2010, 15:29
Trt 1 de şu an bolu -mersin maçı var.İnanılmaz bir kar yağıyor.Taraftarda gayet güzel desekliyor takımını.Bizim maçta daha kötü olmaz herhalde imkanı olan takımımızın yanında olsun arkadaşlar.

AYYILDIZ
11.12.2010, 15:31
Trt 1 de şu an bolu -mersin maçı var.İnanılmaz bir kar yağıyor.Taraftarda gayet güzel desekliyor takımını.Bizim maçta daha kötü olmaz herhalde imkanı olan takımımızın yanında olsun arkadaşlar.

Yarin kar veya yagmur yok.

Emre HIZAL
11.12.2010, 15:32
Karayoluyla istanbula gelecek arkadaslar icin ben su anda yoldayim ankaradan geliyorum yollarin durumu cok kotu karayollarinin calisan aracini goremedim hic onlarca araba-tir-kamyon yollarda kalmis durumda biraz once bir tir onumuzde ters dondu ondan ozel araciyla gelen minibus otobus kiraliyan arkadaslar yollarda cok dikkatli olun istenmeyen olaylar meydana gelmesin yarin coskumuz 2 kat daha artsin.

Murat SİSMAN
11.12.2010, 15:34
Şuan kar yağışı bayağı var ama vazgeçmekte yok yarın oradayız.

yatara
11.12.2010, 15:35
Bayagi Kisi yolladik dün burdan Mac icin Istanbula (Hannoverden)

Samet Yildirim
11.12.2010, 15:40
Arkadaslar yüz defa yazdik söyledik.

Yarin kar, yagmur, dolgu, firtina vs. vs. hic birsey yok ! Yarin hava soguk ama acik bir havadan oynanacak mac.

orhan42
11.12.2010, 15:41
Kış şartları inşallah bi sürpriz yapmaz bize...

Yunus Emre AYAZ
11.12.2010, 15:42
yılların eskitemediği bmn polarım(2005 model) atkım ve beremle yarına hazırım bekliyorum

lazibere
11.12.2010, 15:42

En önemli konu...

61 dakikada

Güzel dilekler

Meteroljiden alınan bilgilere göre yarın maç saati ( saat 16.00 ) da hava açık lakın sıcaklık 2,1 derece olacak maç bitiminde ise (saat:18:00) sıcaklık -1,9 derece olacakmış..

İnşallah içimizi ısıtacak tek şey 3 puan olur, aksi taktirde olimpiyat dönüşü resmen işkence olacaktır

lazibere
11.12.2010, 15:44
Arkadaşlar olimpiyat stadı tam karşımda dutuyor ve stad direkleri bulunduğum yerden görünüyor ( avcılar'dan)
Şu anda bu ttarfta şiddetli rüzgar var ama henüz kar falan yok, Sanıyorum bu durum devam edecektir.. Rüzgar etkisini kaybediyor, yıllardır burda yaşarım, eğer yağış olmasaydı kesin tipi olacak derdim ama bir taraftan yağmur yağdığından hiç bir sorun olmayacaktır...

Ama esas fırtına sahada esecek:))

___61___
11.12.2010, 15:45
Yarın stada takımımız yeni takım otobüsümüz ile gelecek umarım uğurlu gelir.

Otobüsün dış dizaynında karabulutlar ve şimşekler var tıpkı simdi dışardaki hava gibi ve yarın olimpiyatta kopacak fırtına gibi :)

ismail tüfekçi
11.12.2010, 15:47
yağmur kar farketmez yarın olimpiyatta 70 bin olacak

trbzonsporlu
11.12.2010, 15:54
yarın bu saatlerde hepimiz tribünde yerini almış, takım soyunma odasında şenol hoca futbolculara son taktikleri veriyor olacak. şampiyonluk için çok kritik ve önemli viraj

trbzonsporlu
11.12.2010, 15:56
yağmur kar farketmez yarın olimpiyatta 70 bin olacak

yarın bu fırtınada orayı doldurusak ki dolduracağız bu yönetim bu taraftara ikinci devre bir teşekkür anlamında mesela İBB maçını yine burada oynatsa bence güzel olurdu.

mda61
11.12.2010, 16:01
@ trbzonsporlu (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=24676)

Senin arabayıda kullanabilirlermiş takım otobüsü niyetine. 5er 5er 4 seferde taşırlardı işte takımı :D

Şeref
11.12.2010, 16:03
Arkadaşlar olimpiyat stadı tam karşımda dutuyor ve stad direkleri bulunduğum yerden görünüyor ( avcılar'dan)
Şu anda bu ttarfta şiddetli rüzgar var ama henüz kar falan yok, Sanıyorum bu durum devam edecektir.. Rüzgar etkisini kaybediyor, yıllardır burda yaşarım, eğer yağış olmasaydı kesin tipi olacak derdim ama bir taraftan yağmur yağdığından hiç bir sorun olmayacaktır...

Ama esas fırtına sahada esecek:))
bizi bu stat konusunda sık sık bilgiledirirsen seviniriz arkadasım. korkumuz yarın karlı bir zeminde maç yapmak bu bizi biraz sıkıntıya sokar

nietzsche
11.12.2010, 16:03

Yarin kar, yagmur, dolgu, firtina vs. vs. hic birsey yok ! Yarin hava soguk ama acik bir havadan oynanacak mac.

yazan tanrı :)

Sefa
11.12.2010, 16:05

Fırtına var.. :cool: ;)

of82lu
11.12.2010, 16:05
http://img829.imageshack.us/img829/5578/atatrkolmpiyat.png

Emirhan Uludüz
11.12.2010, 16:08
Bolu 90+1 ve 90+8 de 2 frikik golü atarak 2-1 kazandı maçı.. :) Zevkli maçtı hele son dakikalar..

Emirhan Uludüz
11.12.2010, 16:11
saat 16: 2.1 saat 17: 0.5 saat 18: -1.2

İkinci sarıkamış faciası olabilir.. :) İsterse -10 olsun orada olacağız..

Samet Yildirim
11.12.2010, 16:13
Fırtına var.. :cool: ;)
Bosver hic birsey yok, TSUNAMI bile olsa yinede hic birsey yok demeliyiz :) ;) :D

Uğur GEMİCİOĞLU
11.12.2010, 16:16
Bosver hic birsey yok, TSUNAMI bile olsa yinede hic birsey yok demeliyiz :) ;) :D

Tsunami bile o kadar yükseğe çıkamaz abi :D

Samet Yildirim
11.12.2010, 16:19
Tsunami bile o kadar yükseğe çıkamaz abi :D
Aynen öyle :D

Murat SİSMAN
11.12.2010, 16:20
Anadolu yakasından 1 kişi alabilirim,Özel mesaj atabilir gelmek isteyen renkdaş

AYYILDIZ
11.12.2010, 16:21

Samet ancak konus ordan.Bir kere de gel sen destekle takimi :D

Samet Yildirim
11.12.2010, 16:25
Samet ancak konus ordan.Bir kere de gel sen destekle takimi :D
Sen benim yerime destekliyorsun zaten bana gerek yok :D

Yiğit Gayretli
11.12.2010, 16:30
Batı üst kalan blok : 7
Batı alt kalan blok : 6
Güney kalearkası kalan blok : 7

Not: Rakamlar 9 bilet içindir.

Mustafa ÖZDEMİR
11.12.2010, 16:45
çılgınlar olarak hava muhalefeti nedeniyle gelemiyoruz...

Emirhan Uludüz
11.12.2010, 16:50
çılgınlar olarak hava muhalefeti nedeniyle gelemiyoruz...

Biletleri ne yapacaksınız? Biriyle yollayın İstanbula girişte aynı fiyata satılsın bari..

sulo61gun
11.12.2010, 16:52
birazdan lig tv de kamil dizdar açıklayacak rakamları

pReN@_61
11.12.2010, 16:53
Tekrar tekrar hatırlatmakta fayda var.Bugünkü Ntv Habere göre yarın yağış oldukça zayıflayacak.Ve sıcaklık derecesi 5-7 arası olacak...

sulo61gun
11.12.2010, 16:58
37 bin dedi yuhhhhhh yani 60binlerden bahsediliyordu

Selimag
11.12.2010, 16:59
37096 an itibarı ile bilet satışı imiş, lig tv verdi.

Mustafa ÖZDEMİR
Biletleri ne yapacaksınız? Biriyle yollayın İstanbula girişte aynı fiyata satılsın bari..
biletler ordan alınacaktı...

Samet Yildirim
37 bin sanmiyorum yanlisi var veya dünyadan haberi yok...

Mustafa ÖZDEMİR
11.12.2010, 17:01
37.000 şaka heralde...

Alihan Ertürk
11.12.2010, 17:01
Ligtv'de şuan verilen rakam;

37.096

:rolleyes:

Dün babam izliyordu DEPAR programında 55bin dediklerini söyledi bana.

Muhammed
11.12.2010, 17:02
Olayın sebebi şu. Doğu tribünü bitince insanlar 60 lira veremediler bence Batı'ya.

sulo61gun
11.12.2010, 17:09
Olayın sebebi şu. Doğu tribünü bitince insanlar 60 lira veremediler bence Batı'ya.

yılda bir defa için 60 lira veremediler yani öyle mi ben aldırdığım bileti bedava vermeyi bile düşünürken. istanbuldaki 2 milyon trabzonlu çevre illerden binlerce insan..yarın bahane hazır soğuk kar vs.... yazık valla

Yiğit Gayretli
11.12.2010, 17:09
Arkadaşlar 40.000 dolayları doğrudur. Kalan blokları ve toplam kapasiteyi göz önünde bulundurursak söylenen rakam mantıklı görünüyor...

Koray10
11.12.2010, 17:10
benim merak ettigim bir olay var http://www.holigan.com.tr/v.php?n=ilk-yariyi-lider-tamamlamak-icin-kazanmaliyiz-2010-12-11 videoda bizim takim havalanina da orada bir bayan taraftar her video da onu görüyorum kim bu tarafar..

sulo61gun
11.12.2010, 17:10
adam ligtv de 37bini söylerken utandım. öncesinde 60binlerden bahsediyordu konuklar rekor falan olur mu diye?

Alihan Ertürk
11.12.2010, 17:16
Kötü oldu ya.. En azından 50bin falan olsaydı..:(

Eren Karaahmetoğlu
11.12.2010, 17:16
Neden bu kadar dert ediyorsunuz anlamak mümkün değil. Gelen gelir, kaç kişi olduğu da bu hava koşullarında o kadar önemli değil. Şu şartlarda rekor olursa zaten efsane olur. Önemli olan üç puan ve en mükemmel şekilde oraya gidip takımımızı desteklememiz.

BiZe HeR YeR 61
11.12.2010, 17:20
!!!!!!!!!!!!!!!!!

mkmoglu
11.12.2010, 17:20
bana üç puan lazım, seyirci rekor kırsa ne olur..bu hengamede puan kaybedeceğımızı hissediyorum

mda61
11.12.2010, 17:25
Panik yok. O stad dolar, rahat olun.

Ben evden çıkıyorum şimdi, atkım boynumda,beremi taktım. Sıkı giyindim. Bu akşam, halamlarda kalıcam. Ordan hep beraber stada kayarız. Akıllı olun, takımı yalnız bırakmayın yarın. :D Hadi, hepinizi yarın orada görmek istiyorum. O kadar! :)

DeAgLeMaNyAq
11.12.2010, 17:29
benim merak ettigim bir olay var http://www.holigan.com.tr/v.php?n=ilk-yariyi-lider-tamamlamak-icin-kazanmaliyiz-2010-12-11 videoda bizim takim havalanina da orada bir bayan taraftar her video da onu görüyorum kim bu tarafar..

Münevver abla... :)

hodlu
11.12.2010, 17:32
Satılan bilet 37.096 adet. Şahsım adına yıkılmış bulunmaktayım.Bir aydır yürütülen kampanya 37 bin kişi için miydi. Trabzonspor sevgisi bu kadar zayıf olmamalıydı.50 bin'in altına düşersek yazıklar olsun hepimize...

Koray10
11.12.2010, 17:33
Münevver abla... :)
kim bu Münevver abla..mesur birisi herhalde?

Tunay ERDEM
11.12.2010, 17:37
yalandan yere kaldırdık demek ortalığı, herkes su koyverdi.

asimetrik
11.12.2010, 17:37
Biletix'in satışı 37.000 ilave olarak belediyenin dağıttığı 10.000 bilet var. Her maçta rahatlıkla bulduğum halde bu maçta bir bilet bile bulamadım. Bu biletleri alanlar Trabzonsporlu. Yarına kadar eklenecekleri de sayarsak 60.000 civarı yine olacaktır. Ancak böyle hava şartlarında 30.000 bile Olimpiyat stadı için gerçekten inanılmaz bir sayıdır.

Şahinoğlu
11.12.2010, 17:40
Ne bu , ağlama duvarımı burası 37.000 kişiyi beğenmeyenler yarın bidaha baksınlar tribünlere 70.000 kişi zaten doldurmak imkansız gibi eğer maçlara giden taraftarsanız yarın 50.000 civarı ve üstü taraftar geleceğini tahmin ederseniz, yarın sabah kalkıpta güneşi görenlerde maça çoluk çocuk gelecektir, Trabzon'da yaşayan arkadaşlar çok üstünüze alınıyorsunuz anlıyorum ama malesef buradaki taraftarlarımızla yarışmanız hiç bir anlamda mümkün değil dost acı söyler.

Trabzon-Spor-61
11.12.2010, 17:50
Bolu 90+1 ve 90+8 de 2 frikik golü atarak 2-1 kazandı maçı.. :) Zevkli maçtı hele son dakikalar..

bende izledim maci... Macin sonu gercekden müthisdi...

DeAgLeMaNyAq
11.12.2010, 17:55
kim bu Münevver abla..mesur birisi herhalde?

Takımın fanatiği, maskotu işte. Trabzon'da tanımayan yoktur... :)

Koray10
11.12.2010, 17:58
Takımın fanatiği, maskotu işte. Trabzon'da tanımayan yoktur... :)
hep merak etmisimdir...maskotu ha :D:D

engts61
11.12.2010, 18:02
Ya bu bilet mevzusu nedir anlamıyorum resmen takımın konsantrasyonunu bozmak için çaba sarfediliyor.İsterse 1000 kişi olsun.Asıl önemli olan,beşiktaş yenilmiş yenersek fark 12 puana çıkacak havlu atacaklar.fener Ankarada puan kaybedebilir fark 8-9 puana çıkacak,bizim taraftar düşmüş rekor derdine...Allah yardımcıları olsun da şu maçı alalım,önemli olan bu....

Koray10
11.12.2010, 18:05
Ya bu bilet mevzusu nedir anlamıyorum resmen takımın konsantrasyonunu bozmak için çaba sarfediliyor.İsterse 1000 kişi olsun.Asıl önemli olan,beşiktaş yenilmiş yenersek fark 12 puana çıkacak havlu atacaklar.fener Ankarada puan kaybedebilir fark 8-9 puana çıkacak,bizim taraftar düşmüş rekor derdine...Allah yardımcıları olsun da şu maçı alalım,önemli olan bu....
aynen..bu stati hic kimse dolduramaz

Emre ÖZTÜRK
11.12.2010, 18:07
Hava berbat inşallah yarına kadar birazcık düzelir.

Barış Burak
11.12.2010, 18:07
ula egemen kritik,egemen erine Mustafa hazırlanıyo diyo fanatik doğrumudur?

DePaR
11.12.2010, 18:08
http://www.trabzonunsesi.com/images/news/idmann.20101211175327..jpg

Olimpiyat stadındaki yan sahadaki son antreman, bizim futbolcular alışmıştı sıcak havaya, baya etkilenmişler soğuktan :D

Selçuk Aydın61
11.12.2010, 18:09
baksana kısa donla gelmişler :)

Barış Burak
11.12.2010, 18:11
fotoda serkanı görüyorum,oynayacak demek ki?

Emrah Akcagöz
11.12.2010, 18:15
İnternet üzerinden alınanlar da dahil mi bu 37 bine..?

yldry
11.12.2010, 18:19
Arkadaşlar merhaba,

Ben Kartal-Cevizli de oturuyorum. Yarın stada nasıl giderim, toplu otobüsler nerden kalkıyor, ne yapmam gerek. yardımcı olursanız sevinirim.

Ayrıca bazı maillerde hava şartlarından dolayı gelemeyeceğini bildirenleri okudum, en hafif kelimeyle utandım. Tarihe tanıklık etme fırsatını tepmeyin arkadaşlar.

cevap bekliyorum.
teşekkürler

leleuk87
11.12.2010, 18:21
37000 gayet normal bir rakam 10000 civarıda stadda satılır süper kupa maçında stadda bilet satışı olmayacak denmesine rağmen binlerce taraftar allem etti gallem etti bir şekilde stada girdi. bi de asimetrik yazmıştı arka sayfada 10000 e yakın da belediyenin dağıttığı biletler var ve 37000 biletden çoluğunu cocuğunu bi şekilde stada sokmaya çalışacak taraftar var sayı bu soğuk havada gayet iyi yarın önmeli olan Trabzonspor un galip gelmesi

Keleşoğlu
11.12.2010, 18:25
aynen..bu stati hic kimse dolduramaz

yarın statta 50000 civarı insan olacak. tahmini hava sıcaklığı 1 derece.

bu maç 33.haftada bir ilkbahar maçı olsaydı ve takım bu durumda olsaydı orası dolardı. bu bilet fiyatlarına ve olimpiyat zulmune rağmen..

doldurursak biz doldururuz

Koray10
11.12.2010, 18:28
ben 1 derce hava soguk mus kabul etmiyorum...tarihi bir firsat bunu millet anlasa

DePaR
11.12.2010, 18:30
Devlet Meteoroloji müdürlüğüne göre yarın saat 16.00-18.00 arası;
Hava açık
Rüzgar 0-4 arası (çok düşük)
Sıcaklık -1 +2 arası

Avni Akerdeki yağmur altındaki maçları hatırlıyorumda su paçalardan çıkmıştı :D Bu maça gitmeyen, İstanbulda yaşıyan Trabzonlulara yazık !!!

Erol Koç
11.12.2010, 18:31
Hava berbat inşallah yarına kadar birazcık düzelir.

Hava bugün nasılsa yarında öyle olması tahmin ediliyo az önce tv'de izledim sadece kar yağışı bugüne nazaran yarın daha az olacakmış.

Keleşoğlu
11.12.2010, 18:31
ben 1 derce hava soguk mus kabul etmiyorum...tarihi bir firsat bunu millet anlasa

senin benim gibisi için sorun değil zaten biz yine gideriz..

gitmek isteyipte gidemeyecek olanlar çocuklu aileler kimse 5 yaşında çocuğunu o soğuğa vurmak istemez.

Murat'
11.12.2010, 18:32
Cale soguktan donacakmis gibi gorunuyor, yarin da sahada donup kalmaz insallah.

Bu macla ilgili en buyuk umutlarimdan bir tanesi Jaja, soguk falan farketmez golu var yarin.

tscserkan
11.12.2010, 18:33
mrhaba arkadaşlar.elimde 1 tane fazla bilet var.arkadaşım hava koşullarından dolayı gidemiyor.almak isteyen olursa 0554-246-13-64 nolu telefonundan irtibata geçsin.....

ozceksilmez
11.12.2010, 18:33
Arkadaşlar merhaba,

Ben Kartal-Cevizli de oturuyorum. Yarın stada nasıl giderim, toplu otobüsler nerden kalkıyor, ne yapmam gerek. yardımcı olursanız sevinirim.

Ayrıca bazı maillerde hava şartlarından dolayı gelemeyeceğini bildirenleri okudum, en hafif kelimeyle utandım. Tarihe tanıklık etme fırsatını tepmeyin arkadaşlar.

cevap bekliyorum.
teşekkürler
kardeş bir şekilde 4.levent-taksim veya stada en yakını yenibosnaya gelip buradan iett ile gidebilirsin.
cevizli den cevizlibağ-topkapıya toplu taşıma var sanırım oradanda metrobüsü kullanıp yenibosna

Kasım BEKTAŞ
11.12.2010, 18:35
iki gündür fena hastayım... ama çare yok yarın olimpiyattayız... umarım puan kaybedip daha kötü hasta olmam, alınacak 3 puanla anında iyileşeceğim gibi hissediyorum :)

Erol Koç
11.12.2010, 18:38
Cale soguktan donacakmis gibi gorunuyor, yarin da sahada donup kalmaz insallah.

Bu macla ilgili en buyuk umutlarimdan bir tanesi Jaja, soguk falan farketmez golu var yarin.

Jaja ukranyadan gelmedimi bu soğuk ona işlemez herhalde

yldry
11.12.2010, 18:39
özceksilmez teşekkür ederim.

anadolu yakasından kalkacak toplu taşıma yok mu? başka yardımcı olabilecek arkadaşlar var mıdır?
4.leventten kaçta kalkıyor bu arada araçlar, kaçta orada olmam lazım acaba,

teşekkürler

boz baykuş
s.a. kardeşlerim..maçta hayde türküsünü söylicekimisiniz bozbaykuşlar olarak eşlik etmek istiyoruz da :)

Koray10
senin benim gibisi için sorun değil zaten biz yine gideriz..

gitmek isteyipte gidemeyecek olanlar çocuklu aileler kimse 5 yaşında çocuğunu o soğuğa vurmak istemez.
haklisin da.. istanbul da en 1 milyon taraftar kitlesi var onun icin. benim sinavlarim olmasa arkadasimlan hafta sonu istanbula gitmeye düsünüyorduk

Murat Erdem
11.12.2010, 18:40
Jaja, Ukrayna'dan alışıktır böyle soğuk hava ve karlı zeminlere. Yarın fark yaratacak bir numaralı isimdir gözümde. Yola çıkan bütün taraftarlarımızın yolu açık olsun. Allah kaza bela vermesin.

senol 6116
11.12.2010, 18:41
Trabzonspor taraftarına soğuktan kaçmak yakışmaz,taraftarlık her şartta takımını desteklemektir.
Ben şu an işsizim,o yüzden gidemiyorum maça.

mashal61
11.12.2010, 18:42
Jaja, Ukrayna'dan alışıktır böyle soğuk hava ve karlı zeminlere. Yarın fark yaratacak bir numaralı isimdir gözümde. Yola çıkan bütün taraftarlarımızın yolu açık olsun. Allah kaza bela vermesin.
Karlı zemin derken? :)

Erol Koç
11.12.2010, 18:43

anadolu yakasından kalkacak toplu taşıma yok mu? başka yardımcı olabilecek arkadaşlar var mıdır?

teşekkürler

istanbulun belirli yerleriden 11:00 da başlıyacak seferlerle otobüsler doldukça kalkacak

Murat Erdem
11.12.2010, 18:45
Gürcan abi, ne yaptın ? Afyon yolu kapanmış diyor haberlerde.

Kenan Berber
11.12.2010, 18:45

teşekkürler

saat 11.00 da başlayacak maç saatine kadar seferler olacak diye biliyorum

SDinc
11.12.2010, 18:49
s.a. kardeşlerim..maçta hayde türküsünü söylicekimisiniz bozbaykuşlar olarak eşlik etmek istiyoruz da :)
Zor , bizimkiler beceripte bir ağızdan söyleyemezler. Zaten çoğu ezbere bile bilmiyor.

asimetrik
11.12.2010, 18:50

Murat geri döndüm. Sabah erken bakacağım tekrar. Sanırım yolda bir yer bulup seyretmek zorunda kalacağım.. Önemli olan 3 puan. İnşallah alırız.

mur_aya
11.12.2010, 18:51
İsterse hiç kimse gelmesin ben izmir den kalktım geliyorum sabah 9:30 da ordayım İnşalallah merak etmeyin ben tek başıma telefonumda ki tezahuratlarla belediyeyedeee hava şartlarınadaaa medyayadaaa bizimkileredeee hepsine yeterim 3 puanı alır dönerim :D)

yldry
11.12.2010, 18:51
oflaz ve 61kenan61 çok teşekkür ederim fakat sorumun cevabını alamadım henüz
11 de kalkacak da nerden kalkacak? istanbulun belirli yerlerinden klakacak da belirlenen yer neresi
ben hiç maça gitmedim istanbulda arkadaşlar
bu maç çok önemli rekor için ve destek için gideceğim, gidebilirsem eğer

Kenan Berber
11.12.2010, 18:52
Zor , bizimkiler beceripte bir ağızdan söyleyemezler. Zaten çoğu ezbere bile bilmiyor.

bir şeye de inansak da herkes biraz uğraşsa üzerinde , çabalasa ...

birileri ortaya bişey atıyor biletler 55bin olmamış diyor millet gitmekten vazgeçiyor, birileri havayı bahane ediyor. hani bizim inadımız arkadaş?

esra61
11.12.2010, 18:53
havalar iyice soğudu hava yağmurlu.yrn olimpiyata gitcez inş hasta olmayız........maçı kazanalımda bide kolbastı izleyelim yeter;)

Murat Erdem
11.12.2010, 18:55
Murat geri döndüm. Sabah erken bakacağım tekrar. Sanırım yolda bir yer bulup seyretmek zorunda kalacağım.. Önemli olan 3 puan. İnşallah alırız.
Hayırlısı olsun abi. Ben de Balıkesir tayfası ile gitme planı yapıyordum, Recep bilet işini de halletmişti ama olmadı ne yapalım. Takım galip gelsin, en önemlisi bu şimdilik. Ligin kırılma noktalarından birisi olacak yarın ki maç.

Mustafa ÖZDEMİR
11.12.2010, 18:59
saat 17.45 te puanımız 39 olsun yeter. isterse 10.000 kişi olsun hiç öenmi yok...

ESER
11.12.2010, 19:04

eslik etmek icin megafon kullanmaniz lazim. :) 45 -50 000 kisiye 100 kisinin eslik etmesi ancak boyle mumkun olur gibi.

Kaan
11.12.2010, 19:05
valla ben sırf sizin için güzel bişey olsun diye ezberledim sözleri :D

İBB & Trabzonspor Kardeşliği. :D

Halit Aydın
11.12.2010, 19:07
Hem fenerli hem ibbli ilginç :S

Fener mi ikinci takımın yoksa ibb mi?

DeAgLeMaNyAq
11.12.2010, 19:08
ula egemen kritik,egemen erine Mustafa hazırlanıyo diyo fanatik doğrumudur?

Hafta başındaki taktik çalışmalarda Giray ve Mustafa'nın yanyana oynadığı doğru haber. Ama Egemen daha çok salonda çalıştığından böyle bir zorunluluk oldu. Dizi su topladı ama geçti diyorlardı. Mustafa'yı ne kadar beğensemde bir defans hattında iki acemi stoper yanyana oynarsa takım sıkıntıya düşer. Ama tecrübeli bir stoper her zaman partnerinin açığını kapatır...

ESER
11.12.2010, 19:10
Hem fenerli hem ibbli ilginç :S

Fener mi ikinci takımın yoksa ibb mi?

ilginc degil tamamen duygusal bence:) bunlara Allah bilir maca gelin diye yovmiye veriyorlardir:) belki de maas. sirf hersene bizim maclarin hasilatini dagitsalar 10 yil yeter..

-hangi takimi tutuyorsun
-belediyespor.

ne de gururla soylenir ama:)

nakzo
11.12.2010, 19:33
Herşey bahane hava,seyirci. Bu maçı ölümüne oynayıp 0-1 de olsa mutlaka kazanmalıyız. Beşiktaş yenildi,fenerde, ankarada bu soğukta puan kaybedecek gibi hissediyorum.Bu maçı alırsak %70 şampiyonuzzzzzzz.

Paksoy
11.12.2010, 19:33
Uşak felaket Afyon daha beterdir abi.

Barış Burak
11.12.2010, 19:35
şu maçı yenelimde,gerekirse o stadta sırılsıklam ıslanalım yani.ama şu maçı alalım inşaallah ya.

Kenan Berber
11.12.2010, 19:35
http://www.facebook.com/video/video.php?v=489024949728
şöyle birşey yapsak maç boyu süper olur yav :/

İlker Akçay
11.12.2010, 19:36

A.s. hoşgeldin :)

Deneyecez umarım becerebiliriz,eşlik ederseniz seviniriz :)

Murat Erdem
11.12.2010, 19:39
Uşak felaket Afyon daha beterdir abi.
Paksoy, bunda da vardır bir hayır. Elden bir şey gelmiyor. Bizim burada Alanya'da ki havayı bile gördükten sonra sizin oraları tahmin edebiliyorum. Zaten Gürcan abi de geri dönmüş Antalya'ya...

Paksoy
11.12.2010, 19:48
Paksoy, bunda da vardır bir hayır. Elden bir şey gelmiyor. Bizim burada Alanya'da ki havayı bile gördükten sonra sizin oraları tahmin edebiliyorum. Zaten Gürcan abi de geri dönmüş Antalya'ya...
Tipi var.İstanbul'a gitmek imkansız zaten hayırlısı olsun.

Kenan Berber
11.12.2010, 19:49
http://www.facebook.com/video/video.php?v=489024949728 böyle birşey yapabilsek maç boyu çok iyi olur

Mert Oğuzlu61
11.12.2010, 19:52
gündemden biraz uzak kaldım :) bizim uşaklara ne oldu, serkan yattara selçuk egemen felan oynayamayabilir diyorlardı ama ntvsporda gördüm kadroya alınmışlar, ciddi bişeyleri yoktur inşallah yarınki maç çok kritik.

Adil ÖZGÜR
11.12.2010, 20:09
5-1 maçı alacağız,
Goller;
2 tane Burak,
1 Tane Umut Bulut,
1 Tane Yattara,
1 Tane Teofilo(Bardon Ceyhun)

Hürgün Aygün
11.12.2010, 20:19
Stada Merter mi Bakırköy mü daha yakın bilen var mı?:)

Barış Burak
11.12.2010, 20:20
1-0 olsun bizim olsun

Erol Koç
11.12.2010, 20:23
Stada Merter mi Bakırköy mü daha yakın bilen var mı?:)

İkiside hemen hemen aynı mesafe merter yol üstü oluyo bakırköy içerde kalıyo

orhan42
11.12.2010, 20:25
Bu gün evime şofben montajına gelen servis elemanı ağabey banyodaki formamı görünce "hocam sen de mi tarbzonsporlusun?" diye sordu..Evet dedim..yarınki maça bakacak mısın dedi , evet dedim..Ya sen sorusuna ise cevap müthişti:
"Tribünde olacağım, akşam otobüse binip 3 arkadaş gidiyoruz"

Furkan Dündar
11.12.2010, 20:26
ilk kez olimpıyatta olan bir maça gelemeyecegim :(
ama istanbuldaki tum abilerim orda olacak
kıbrısdan
bordooooooooo :)

Erol Koç
11.12.2010, 20:28
kıbrısdan

Bakırköy'den Maviiiiiiii

Murat SİSMAN
11.12.2010, 20:41
Gese'de iyi gidiyor =) darısı febenin başına

Ehrimen
11.12.2010, 20:42
Şu ana kadar kaç bilet satıldığı hakkında bilgi var mı arkadaşlar?

colman
11.12.2010, 20:42
hayde trabzonum al şu maçı....

Hürgün Aygün
11.12.2010, 20:45
İkiside hemen hemen aynı mesafe merter yol üstü oluyo bakırköy içerde kalıyo
Teşekkürler peki Merter'deki Biletix bayisi Migros'un içinde mi?

Yasin T.
11.12.2010, 20:46
doğu tarafından fazla bileti olan varsa bana özelden ulaşsın alabilirim

Asi Çaykaralı61
11.12.2010, 20:47
1-0 olsun bizim olsun :D

HAYIRLISI ile 3 puanimizi alacagiz tahminim 1-3 yenecegiz INSALLAH :D

KUTADGU
11.12.2010, 20:47
Çok ama çok ciddi bir takımla karşılaşacağız. Unutmayalım.

Topu iyi kullanan bir takımlar karşılacağız. Unutmayalım.

Sakin olmamız lazım. Unutmayalım.

Çok iyi silahlarımız var her an her şeyi yapabilirler bunu da unutmayalım.

Sabır, sabır, sabır...

Celal Demir
11.12.2010, 20:48
evet biletlerimiz hazır arabamız hazır bizde hazırız 10 kişi kocaeliden geliyoruz inşallah hava çok sert olmazda gelebiliriz bugün amcaoğlu istanbula geliyordu gebzeden geri dönmek zorunda kaldı tek korkum havanın sert olması :S

Engin Koltuk
11.12.2010, 20:49
Defansta zorluk yaşayabiliriz bu maçta. Sakatlıklar kötü oldu. Umarım Egemen oynar. Hücumda sorun olmaz. Çok pozisyona gireceğimiz bir maç olur. Umarım girdiğimiz pozisyonları gol yaparız.

Fatih Öztürk
11.12.2010, 20:50
sami yende karla karışık kırmızı koltuk yağıyor.

Celal Demir
11.12.2010, 20:51

beter olsunlar :D

TS57
11.12.2010, 21:17
Sizce ğs nin şampiyonluk şansı varmı

Gökçebey
11.12.2010, 21:20
Var, Bank Asya'da.

omondoles
11.12.2010, 21:21
kıbrısdan

Kıbrıs'tan mavi :)))

AKSOY_61
11.12.2010, 21:21

Var tabi matematiksel olanından ama diğerinden kalmadı.

TS57
11.12.2010, 21:22
Daha iyi trt veriyor maçları zaten

Yasin T.
11.12.2010, 21:23

bence bucasporun bile şansı var:)

Celal Demir
11.12.2010, 21:23

var var sondan şampiyonluk şansı çok yüksek :D

İsmail52
11.12.2010, 21:26
geçen sene hakan şükür gaysenin mamatiksel şansı devamediyor diyodu sdatyumda bu sende der:)

Ali Tunahan Güllü
11.12.2010, 21:26

Olmaz mı

:rolleyes:

Dursun Ali Bahçekapılı
11.12.2010, 21:27
Elinde fazla Dogu Kapalı bileti olan var mı? Varsa satın almak istiyorum özelime mesaj atabiilir misiniz

hamucera
11.12.2010, 21:27
Şu an Avcılarda sadece rüzgar var, ama çok soğuk,

geçen sene Manisa maçına gitmiştik, o akşam da olimpiyata kar yağmıştı ama maçın coşkusundan hiç üşümemiştim. yarın da orada olacağız

Selçuk Aydın61
11.12.2010, 21:28

dün yeni stad larını gezen geyse yöneticileri 2. yarı şampiyon olazac dedü bugum kahvede bütün geyse liler şampiyonluk havasına girmiş ama gençler maçı başlamıştı tam başladı bide gözümün içine bi baktılar içimin yağları eridi....

Trabzon-Spor-61
11.12.2010, 21:29

:d :d :d :d

Gökçebey
11.12.2010, 21:31
Evden sabah 04:15 çıkacağım. Zaman hiç geçmiyor. Nenemlailaheillallah.

___61___
11.12.2010, 21:32
Teşekkürler peki Merter'deki Biletix bayisi Migros'un içinde mi?

Evet kardeş migrosun içinde..

Celal Demir
11.12.2010, 21:36
Elinde fazla Dogu Kapalı bileti olan var mı? Varsa satın almak istiyorum özelime mesaj atabiilir misiniz

bekle abi birazda yazacam varmı yokmu

Dursun Ali Bahçekapılı
11.12.2010, 21:38
bekle abi birazda yazacam varmı yokmu

ok. ilgin için teşekkürler..

Celal Demir
11.12.2010, 21:39
ok. ilgin için teşekkürler..

ne demek abi yardımım olursa ne mutlu bana...

mda61
11.12.2010, 21:44
Merhaba arkadaşlar. Kale Arkası'na 4 adet fazladan biletim var. Bana özelden ulaşabilir almak isteyenler. Biletler Olimpiyat'ta elinize teslim edilir :)

Celal Demir
11.12.2010, 21:45
Merhaba arkadaşlar. Kale Arkası'na 4 adet fazladan biletim var. Bana özelden ulaşabilir almak isteyenler. Biletler Olimpiyat'ta elinize teslim edilir :)

kale arkasına bilet satılmıcaktı yav satıldımıki :S

Hasan Habip Özbay
11.12.2010, 21:47
yarın maçtayız inşallah bursadan geliyoruz 4-1 alırız neden mi bi arkadaşım var tam 5 haftadır trabzon maçlarının skorunu biliyor on aartık güveniyorum

İskender YILMAZ
11.12.2010, 21:49
Renktaşlar, doğu tribününden elinde satılık bileti olan varsa bana özelden bildirebilir mi ? Teşekkürler şimdiden ..

Hürgün Aygün
11.12.2010, 21:51
Biz de sabah 7'de çıkcaz cidden zaman geçmiyor.:)

Yiğit SARI
11.12.2010, 21:52
Gs komik ya. Allah düşürmesin

Erol Koç
11.12.2010, 21:58

Amin fazla gülmeyelim durumlarına istikrarımız bozulmaz inşallah

Şeref
11.12.2010, 21:58
amin inşallah dahada beter olurlar oynayacak saha bulamaz inşallah :D

Trabzon-Spor-61
11.12.2010, 22:01
kale arkasına bilet satılmıcaktı yav satıldımıki :S

sadece 1 kale arkasi bos kaliyor

Yiğit SARI
11.12.2010, 22:12
Basket takımı bozguna uğramış resmen. Futbol takımı uğratır inş..

Ekleme : Ne kadar bilet satıldığı hakkında bi bilgi var mı çok merak ediyorum

Gökçebey
11.12.2010, 22:18
Yarın maç saati statta soğuk ama mis gibi havayı görenler(meteorolojinin yalancısıyım) pişman pişman evinde maç izleyecekler. Siz piksel piksel izlerken, biz kol kola horon oynayacağız. Kıskananlar çatlasın. :)

AYYILDIZ
11.12.2010, 22:19
Yarın maç saati statta soğuk ama mis gibi havayı görenler(meteorolojinin yalancısıyım) pişman pişman evinde maç izleyecekler. Siz piksel piksel izlerken, biz kol kola horon oynayacağız. Kıskananlar çatlasın. :)

Bence tahmin edilen hava olursa cogu kisiyi bilet kuyrugunda gorebiliriz.

Emirhan Makul
11.12.2010, 22:21
En Son Ne zaman karlı bir maçı kazandık ?

En Son Ne zaman olimpiyatın rüzgarı sert ve soğuk havasında maç yaptık ?

Gökçebey
11.12.2010, 22:22
Al işte kulübün internet sitesi.

Devlet Meteoroloji İşleri Genel Meteoroloji Müdürlüğünden alınan bilgilere göre 12 Aralık Pazar günü saat 16.00’de İstanbul Atatürk Olimpiyat Stadı’nda oynayacağımız Büyükşehir Belediyespor müsabakası sırasında hava sıcaklığı 2 ile -1.5 derece arasında değişecek.

Müsabakanın başlamasında hava parçalı bulutlu, ilerleyen saatlerde ise güneşli seyredecek.

Ey kar yağacak diye tırsan cemaati müslimin. Kaçırma bu şöleni. İçin ısınacak için. :)

ihsan candas
11.12.2010, 22:24
sabah ezanlarında dualarım onlarla

Yiğit SARI
11.12.2010, 22:28
Uf hava da bozacak zamanı buldu . Seyirci sayısını mutlaka etkilecek .

Gümüshane
11.12.2010, 22:29
IBB-TS Maci icin 100 Metrelik büyük bir Pankart hazirlaniyor... :)

http://img30.imageshack.us/img30/3869/grnt025r.jpg

Bu pankart fikri aslında biraz geç doğdu. Bizim bi Hüseyin abi var bu pankartın organizatörü kendisidir. İlk başta 150 metre olsun dedi http://img.donanimhaber.com/upfiles/smiley/evillol.gif Sonra stadın uzunluk ölçülerine baktığımız zaman 100 metrenin boydan boya kaplıyacağını gördük ve 100 metreye çektik boyutu.

Bide kumaşlar iki parça halinde ortadan dikildi tam 1 gün boyunca. 2 gün önce başlandı bu pankarta. Başında bi Azrail resmi var onun yanında çarpraz bir şekilde 61 var. Devamında TRİBÜNDE LİDER yazıyor. Onun devamında da Sen Gurbet... falan yazıyor ama yazıyı unuttum fotoğrafınıda çekmedim http://img.donanimhaber.com/upfiles/smiley/evillol.gif bu yazının sonunda da Gurbetçi Gençler yazacak ve sonunda kuru kafa olacak. Resimde gözüken " SEN G " toplamda 4 harfi bugün saat 14,05'ten 17,00'ye kadar anca yazıp kuruttuk. Birazda ufo aramamız zaman kaybettirdi. Bir harfin kuruması 15 dakikayı geçtiği bile oluyor ... Umarım yarına yetişecek. Sabahlanacak habu bokyien içun :)

Alintidir

Selçuk Aydın61
11.12.2010, 22:30
Uf hava da bozacak zamanı buldu . Seyirci sayısını mutlaka etkilecek .

hava soguk olacak ama yamur yada kar beklenmiyormuş bu çok ii eyer güneş i görürse millet o stad 2 kere dolar...

yatara
11.12.2010, 22:35
Aciklanan Satilan Bilet Sayisi Kac???

Enes Ünal Kaya
11.12.2010, 22:38
Devlet Meteoroloji İşleri Genel Meteoroloji Müdürlüğünden alınan bilgilere göre 12 Aralık Pazar günü saat 16.00’de İstanbul Atatürk Olimpiyat Stadı’nda oynayacağımız Büyükşehir Belediyespor müsabakası sırasında hava sıcaklığı 2 ile -1.5 derece arasında değişecek.

Müsabakanın başlamasında hava parçalı bulutlu, ilerleyen saatlerde ise güneşli seyredecek.

Resmi Site

Hürgün Aygün
11.12.2010, 22:39
http://www.yukleresim.com/images/31023692915172055466.jpg

Gerekirse kar maskemi de takarım yarın.:)

agasaro
11.12.2010, 22:39
http://img695.imageshack.us/img695/2793/0612buyuk.png

http://img406.imageshack.us/img406/892/1218buyuk.png

Endişeye mahal yok. Sıkı giyinip gelelim, inşallah kendi enerjimizle ısıtacağız Olimpiyat'ı...

Gümüshane
11.12.2010, 22:42
Yeni otobüsümüzün ici müthis. Biz ve Gs den baska kimsenin böyle müthis bir Otobüsü yok bence. Dis Dizayni bence cok kötü.. Daha güzel olabilirdi ama önemli degil yeniden dizayn edilebilir.

yatara
11.12.2010, 22:43
Yeni otobüsümüzün ici müthis. Biz ve Gs den baska kimsenin böyle müthis bir Otobüsü yok bence. Dis Dizayni bence cok kötü.. Daha güzel olabilirdi ama önemli degil yeniden dizayn edilebilir.

otobüsün icini nerden gördün varmi resimleri?

EmreYavuz61
11.12.2010, 22:44
Hürgün o ne güzel maskedir ya...Resmi ürün mü? Nasıl gözümden kaçmış o en yakın zamanda alayım bi tane:)

Yiğit Gayretli
11.12.2010, 22:44
Abi fotolara bir ayar çekseydin sayfa katili oldun bu genç yaşta :)

Gökçebey
11.12.2010, 22:46
Hürgün, aynısının üzerinde Trabzon yazanı ile geleceğim yarın. :D

Hürgün Aygün
11.12.2010, 22:47
Hürgün o ne güzel maskedir ya...Resmi ürün mü? Nasıl gözümden kaçmış o en yakın zamanda alayım bi tane:)
Vallaha hiç bilmiyorum ya kaç senedir var evde eskiden almış heralde babam ben de çok beğeniyorum.:)

Yiğit SARI
11.12.2010, 22:48
Yeni otobüsümüzün resimleri şurda var : http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=20579&page=8

Dış tasarımı pek hoşuma gitmedi.

Gökçebey
11.12.2010, 22:49
Bu akşam üstü Tanjant'ta bir yarım otobüs bekliyordu. Çevresinde de formalı atkılı gençler. TG'nin otobüsüymüş, maç için yola çıktılar. Yarın görüşmek üzere deyip selamlaştık. Ardından da arkasında kocaman bir bordo mavi bayrak olan bir başka otobüs şehir içinde kornalarla geçti.

Çok fena geliyoruz. :)

yatara
11.12.2010, 22:51
Ya Arkadaslar hale daha cözmedinizmi hava durumunun nedenini Karadeniz Firtinasi esecek yarin tabiki Istanbulda Hava sogucak :D

AYYILDIZ
11.12.2010, 22:52
Bu akşam üstü Tanjant'ta bir yarım otobüs bekliyordu. Çevresinde de formalı atkılı gençler. TG'nin otobüsüymüş, maç için yola çıktılar. Yarın görüşmek üzere deyip selamlaştık. Ardından da arkasında kocaman bir bordo mavi bayrak olan bir başka otobüs şehir içinde kornalarla geçti.

Abi bu hafta yazilarini takip ettim senin gibi heyecanli taraftari gorunce soguktan dolayi naz yapan arkadaslarima bir kez daha kizdim.

Yiğit Gayretli
11.12.2010, 22:54

Başımız gözümüz üstüne. İstanbul'dakiler olarak Olimpiyat'ı demir kazıklarla çaktık yerine uçmasın rüzgarımızdan. :)

Semra
11.12.2010, 22:55
inşallah tüm taraftarımız kazasız belasız gelir...
takım elinden geleni yapacaktır onlara güvenim sonsuz:)
Allah utandırmasın...

Yiğit Gayretli
11.12.2010, 22:56
inşallah tüm taraftarımız kazasız belasız gelir...
takım elinden geleni yapacaktır onlara güvenim sonsuz:)
Allah utandırmasın...

Amiiinnn...

Armağan Dere
11.12.2010, 22:59
Belediye tehlikeli takım,tüm fenerli arkadaşlarım takılmamızı istiyorlar,ben temkinli konuşuyorum 1-0 olsun biziim olsun...takım ordaki taraftarı göz önüne alarak oynamak zorunda...

Yiğit Gayretli
11.12.2010, 23:00
Değerli abilerim, kardeşlerim, özellikle taraftar gruplarının mensupları... Şu Levent Yüksel'in Med cezir şarkısını kendimize uyarlasak hoş olmaz mı ?

"Fırtınam" felaketim hasretim ;)

Yiğit SARI
11.12.2010, 23:02
0 Gün 16 S. 55 Dk. Kaldı

:cool:

Gökçebey
11.12.2010, 23:04
Abi bu hafta yazilarini takip ettim senin gibi heyecanli taraftari gorunce soguktan dolayi naz yapan arkadaslarima bir kez daha kizdim.

Eyvallah, sağolasın. :)

agasaro
11.12.2010, 23:07
Trabzonspor deplasmanlarda daha temkinli oynuyor bunun sonucu ve sadece 2 gol yedik geride kalan haftalarda. Bu maç büyük taraftar desteği nedeniyle iç saha maçı gibi geçecek. İBB takımı geride boşluk vermeye gelmeyecek kadar tehlikeli bir takım. İBB 15 maçta 7 galibiyet 6 mağlubiyet almış. Adamlar ya yeniyorlar ya da yeniliyorlar. 2 beraberlikleri var. Şenol hoca gereken uyarıları mutlaka yapmıştır ve yapacaktır. Olimpiyat Stadı'nı dolduracak taraftar kitlesi esasen ambiyansın keyfini çıkarmakla uğraşmalıdır. Maça odaklanıp takım üzerinde ciddi bir baskı oluşturursak eğer oyuncuları ileri doğru oynamaya yönlendirebiliriz. Bu da bizim aleyhimize olabilir. İlk yarı bulacağımız olası 2 golden sonra ne yaparsak yapalım. Taraftar olarak maç boyunca oyuncularla empati kurup onları doğru yönlendirmek mecburiyetindeyiz. 3 puanlı, çok konuşulacak tribün gösterileri ile anılacağımız, herkesin gıpta ile izleyeceği bir oyunu hatıralarımda bırakmak istiyorum. Pazar akşamı, medya dalkavuklarının Trabzonspor da Trabzonspor narası atışlarını keyifle izlemek istiyorum.

Barış Burak
11.12.2010, 23:09
heycandan eleyrım daaaa

Yiğit Gayretli
11.12.2010, 23:10
heycandan eleyrım daaaa

Goy genduni o yana uşuum. Yad aşaa haydi bagayım :)

Tunay ERDEM
11.12.2010, 23:13
Değerli abilerim, kardeşlerim, özellikle taraftar gruplarının mensupları... Şu Levent Yüksel'in Med cezir şarkısını kendimize uyarlasak hoş olmaz mı ?

"Fırtınam" felaketim hasretim ;)

süper uyar bence

erol-61
11.12.2010, 23:19
yarın maç saatinde hava durumunu merak eden burdan bakabilir stadyumlara göre hava tahmini
http://www.dmi.gov.tr/tahmin/stadyum.aspx?s=ataturk_olimpiyat

erol-61
11.12.2010, 23:21
http://www.facebook.com/?ref=home#!/video/video.php?v=167082673327608&oid=106588929408576&comments

Yiğit Gayretli
11.12.2010, 23:21
süper uyar bence

Melodi çok hoş. Sözler de çok uğraştırmaz. Müzikle ilgim var. Sözlerini ben de yazabilirim sırf nakarat kısmını kullansak bile yeterli... Sözlerinde yapılacak ufak oynamalarla harika bir şeyler çıkabilir ortaya !

Ölene kadar peşindeyim bırakmam ! ;)

Fanatik34
11.12.2010, 23:22
Bu maca imkani olupta gitmeyen Trabzonsporlu degildir, kimse kusura bakmasin:mad:

Barış Burak
11.12.2010, 23:22
Goy genduni o yana uşuum. Yad aşaa haydi bagayım :)

ula girmeyy gözume bokyiyen:)

BORDOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

Yiğit Gayretli
11.12.2010, 23:24
ula girmeyy gözume bokyiyen:)

bordoooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

mavİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİ

Fanatik34
11.12.2010, 23:26
En büyüüüüüük

uzundurukan bay
11.12.2010, 23:26
Bu maca imkani olupta gitmeyen Trabzonsporlu degildir, kimse kusura bakmasin:mad:
aynen katılıyorum. bu maç taraftarın sınav macıdır.

AKSOY_61
11.12.2010, 23:27
Maçın 2. yarısı sıcaklık 0 a düşüyor ama olsun rüzgar yok bu çok güzel.

Barış Burak
11.12.2010, 23:30
en büyüüüüüük

trabzoooooooooooonnnnnnnnnnnnnn

Cihan_61
11.12.2010, 23:30
bursalilara top diyoruz... ama soguktan korkan top olsun :D

Fanatik34
11.12.2010, 23:31
bursalilara top diyoruz... ama soguktan korkan top olsun :DBiz Almanya´da coktan alistik bu duruma:)

Yiğit Gayretli
aynen katılıyorum. bu maç taraftarın sınav macıdır.

Kesinlikle katılıyorum. Ne kadar kalabalık olursak futbolcu inancımızı o kadar iyi kavrar ve ona aynı oranda iştirak eder. Oradaki coşkulu kalabalık hem sahadaki futbolcuya moral-motivasyon hem de şampiyonluk yolunda inancına inanç katacaktır...

Bu arada şu tezahürat işi benim aklıma acaip yattı. Sözler üzerinde küçük denemeler yapmaya bile başladım. Es geçmeyiniz... Ortaya çok çok hoş ve orjinal bir şeyler çıkabilir...

Gökçebey
Hadi iyi geceler arkadaşlar, zaman geçmek bilmiyor bari 4 saati de uyuyarak geçireyim. :D

gerenimo
11.12.2010, 23:32
doğu türbününden fazla bileti olan arkadaş varsa. özelden benimle irtibat kurabilir mi?

uzundurukan bay
11.12.2010, 23:33
Maçın 2. yarısı sıcaklık 0 a düşüyor ama olsun rüzgar yok bu çok güzel.
arkadaşlar bırakalım şu sıcaklık olaylarını. bakıyomda havanın soğuması trabzonsporun önüğne geçmiş sanki. isterse -10 derece olsun gitmiyelimmi maca yani. gercek taraftar yağmur kar buz çamur demeden gider maca. sanki istanbulda her hafta maça gidiyoruz. diyorum taraftarımızın sınavıdır yarın. ben üşümem çünkü stadda saha kenarında güneşimiz var. o bizi ısıtıyor. ya sizi?

Cihan_61
11.12.2010, 23:34
Hadi iyi geceler arkadaşlar, zaman geçmek bilmiyor bari 4 saati de uyuyarak geçireyim. :D

uyuya kalma sakin :D

Hüseyin Sahtiyan
11.12.2010, 23:36
Donmak var, dönmek yok =))