PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Spor Toto Süper Lig 16.Hafta | İ.B.B 1 - 3 Trabzonspor

Sayfa : 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22

brushfield
07.12.2010, 10:07
Trabzonsporumuzdan şampiyonluk istiyorsak olimpiyatı doldurmalıyız. Şimdi değilse ne zaman.

CAFER ÖZER
07.12.2010, 10:13
Cafer fb maçını bence zorlanmadan alırız. Bizim oyun yapımıza uygun oynuyorlar.

İnşallah bende öyle düşünüyorum ama medya FB yi cilalamaya başladı,
Allah bozmasın Bu sene hakemler iyi gidiyor,Ama ben hala onlara gövenmiyorum.
O maç yine söylüyorum 1 puan almamız demek ikili avarejda önde olmamız demek.
Ben o maça dönüm maçı olarak bakıyorum,
Bizim Ligde 2,3 malubiyet limitimiz var ama Bu FB maçı olmamalı.

servet nuh
07.12.2010, 10:13
son buca maçında görüldüğü gibi soldan alanzinho da engin de yattaranın yaptıgı ortalarda cezasahası içine giripte gol vuruşu yapmayı düşünmüyo bunun için bence yattara sagda burak ta sola yakın oynamalı böylece burak gerek fizik üstünlügü gerekse gol kovalayan yapısı ile yattaranın ortalarına gol vuruşu yapabilir.gerçi şenol hocam bunları düşünüyodur ama ben yinede fikir belirtmek istedim...

-----------------ONUR--------------------
SERKAN----MUSTAFA---EGEMEN----CALE--
----------SELÇUK-----COLMAN------------
YATTARA---------JAJA-------BURAK-------
------------------UMUT-------------------

MAÇA BU ŞEKİLDE BAŞLANIR...verimsiz olanın yerine ENgin,Alanzinho değişiklikleri gelir vs

Ahmet Karadeniz
07.12.2010, 10:20
Rekor olmayacak ki ama, stadı hınca hınç doldursak 60bin. :(

evet belki biletli 55 ile 60 bin arası olacak, batı trübününe biletsiz 5 bin desen etti sana 65 bin. zaten maç günü biletsiz seyirci cok olursa zaten bizimkiler kale arkasını tellerden atlayarak geçer :) örnek süper kupa maçında kale arkasında bi ara arbede oldu bi anda herkes dışardan kale arkasına hücum:D yani resmi olmayan rakamlara göre bi ihtimal 70.000 olabiliriz

Burak
07.12.2010, 10:26
edit................

Jester
07.12.2010, 10:28
Staddaki tezahürat kaydedilsin, Avni Aker'de maçlar oynanırken hoparlörlerden verilsin.

Ertan 51
07.12.2010, 10:30

MAÇA BU ŞEKİLDE BAŞLANIR...verimsiz olanın yerine Engin,Alanzinho değişiklikleri gelir vs
Giray'ın cezalı olmadığı söyleniyor,belki stoper de değişiklik olur onun dışında kadro bu ve Belediye ye yeter bana göre.Ama Şenol hocam Yattara yedeğe Burak sağa Engin sola da yapabilir:)

cihatöztürk
07.12.2010, 10:40
Staddaki tezahürat kaydedilsin, Avni Aker'de maçlar oynanırken hoparlörlerden verilsin.

iyi fikir

bu konu düşünülmeli

:)

Bakanay61
07.12.2010, 10:41
Yattara,Burak,Jaja ve Umut'un bir arada oynaması intihar olur.Orta sahadaki üstünlük için mutlaka bunlardan birinin yerine Engin veya Ceyhun oynamalı.İBB orta sahayı kalabalık tutan bir takım.
Ayrıca maçla ilgili değil ama Brezilya'da Fluminense 26 yıl aradan sonra şampiyon oldu.En son 1984'de şampiyon olmuşlar.Bana birilerini hatırlatıyor :)

onurts61
07.12.2010, 10:59
son buca maçında görüldüğü gibi soldan alanzinho da engin de yattaranın yaptıgı ortalarda cezasahası içine giripte gol vuruşu yapmayı düşünmüyo bunun için bence yattara sagda burak ta sola yakın oynamalı böylece burak gerek fizik üstünlügü gerekse gol kovalayan yapısı ile yattaranın ortalarına gol vuruşu yapabilir.gerçi şenol hocam bunları düşünüyodur ama ben yinede fikir belirtmek istedim...

MAÇA BU ŞEKİLDE BAŞLANIR...verimsiz olanın yerine ENgin,Alanzinho değişiklikleri gelir vs

Çok mantıklı bir yazı ve bence harika bir kadro ama aklımın almadığı bu kadar mantıklı yazan ve güzel bir kadro kuran kişi neden hala alanzinho der kavrayamıyorum adam herşeyi ile zarar buca nın ilk yarı bulduğu pozisyonların mimarı adamlar 2. yarı kaleye gelemediler duran top dışında , sadece bir oyuncu değişikliği buna neden oldu , bir oyuncu dahi oyunu ne kadar etkileyebiliyor ,alanzinho nun ismini duymak dahi sinirimi bozmaya yetiyor))):::

Mustafa Umut
07.12.2010, 11:00
Lanet olsun ya gidemiycem maça.bi umut varda ama olmadı.hayattan sogudum resmen..işin kotusu macı tvden bile ızleyemıycem cunku derste olucam.ama aklım hep macta olucak aynı şu anda olduğu gibi..şuan dil anlatım dersindeyim ama aklım olimpiyatta :(

Nihat Güneş
07.12.2010, 11:02
Ceyhun'la başlamak lazım, Ceyhun sever Belediyeyi :)

Onur Civelek61
07.12.2010, 11:06
Kar yağar mi :)

onurts61
07.12.2010, 11:09
Lanet olsun ya gidemiycem maça.bi umut varda ama olmadı.hayattan sogudum resmen..işin kotusu macı tvden bile ızleyemıycem cunku derste olucam.ama aklım hep macta olucak aynı şu anda olduğu gibi..şuan dil anlatım dersindeyim ama aklım olimpiyatta :(

Canın sağolsun yeğenim Nihat abinle ben senin yerinede bağırırız))):::

derste mesaj atmayı bırak dersi dinle sonra dersten bişey anlamadım dersin tabii....

cihatöztürk
07.12.2010, 11:10
Kar yağar mi :)

hafiften yağsa fena olmaz aslında :)

Effective61
07.12.2010, 11:13
Kar yağması sorun değil de , rüzgar esmese iyi olur. Rüzgar bayağı etkili oluyor olimpiyat ta. Ne olursa olsun gene orada olacağımız için hava sorun değil.

vivanet
07.12.2010, 11:13
Arkadaşlar lafın kısası eğer pazar günü hava güzel olursa 60 binin üzerinde oluruz,eğerki yağmurlu soğuk olursa 45-50 bin civarlarında kalırız..

Emre Bekar
07.12.2010, 11:22
1mt kar olsa ne fark eder orda olacağız

:atki::atki::atki::atki::atki::atki::atki:

OKANIZM
07.12.2010, 11:30
kar yağacak felan diyolar ama şu anda istanbulda hava bulutsuz vede güneşli...pırıl pırıl hava var vallahi

Tolunay Abdioğlu
07.12.2010, 11:36
İstanbul'da şuan itibariyle hava gayet güzel.

EMRE HASANOĞLU
07.12.2010, 11:49
4 Adet doğu trıbunu bıletımı almıs bulunmaktayım bıletıxte benden oncekılere baktım hep bızım mac bıletı alıyolardı rekor olmaz belkı ama trabzonspor taraftarını pazar gunu tum turkıye gorecek

Ahmet Karadeniz
07.12.2010, 11:55
istanbulda havta sonu yagışsız olacak diyolar ama ne olursa olsun o maça gelicem....

Muhammed
07.12.2010, 12:04
http://forum.donanimhaber.com/m_44860162/tm.htm

Arkadaşlar şu linkte bir abimiz şöyle bir yorum yazmış.

koltuk değneği ile yürüyen fiziksel engelli birisiyim.... bu maça bende gideceğim ama 2 tanede tosunum var... 10 ve 7 yaşında... onlarda formalarını giyip gelmek istiyor.... ama açıkçası biraz korkuyorum... kalabalıkta bir keşmekeşde yada kavgada çocukları koruyamam diye... bilirsiniz...oluyor böyle olaylar...

bu yüzden vip tribüne baktım...150 tl. kişi başı. ancak, çocuklarda bilet almam gerekirmi? böyle olursa 3 bilet 450 tl. oluyor ve benim bütçemi çok aşar...

Acaba bir şekilde yardımcı olunamaz mı bu abimize? :(

karaman6106
07.12.2010, 12:11

MAÇA BU ŞEKİLDE BAŞLANIR...verimsiz olanın yerine ENgin,Alanzinho değişiklikleri gelir vs:alkış::alkış::alkış:
dış sahayı bilmiyorum, ama iç sahada kesinlikle böyle oynamalıyız. zira yattaranın muz ortalarına umut-burak forveti ikileyerek defansı zorlar, goller bulabiliriz. ayrıca arkadan gelen jaja-selçuk-colman da daha etkili olur, şutları vb.zira içerde kanatlardan oynamak şart...

Murat GENEL
07.12.2010, 12:24
öncelikle bunu nereye yazacagımı bilemedim o yüzden buraya yazıyorum..Dün A2 takımımızın maçını izledim..5-2 aldık maçı..Oy yagmura sırılsıklam ıslanmama ragmen beni mutlu eden tek şey vardı 22 adamın içinde pırıl pırıl parlayan bir genç Hasan Ahmet Sarı..2 Gol attı penaltı yaptırdı oyun zekası da müthiş..Kendisinin isteği üzerine gittik maça 4 arkadaş..Konuştuk sohbet ettik bu sene çok şey bekliyor kendinden Trabzonspor'dan..Umut'tan başka forvet olmayan takımda klübede bile oturamayışının üzgünlüğünü söylüyor..Haksızda sayılmaz..Milli maçlarda dahil gitmediği ülke gol atmadıgı takım kalmamış..Eminim şöyle bir adam eger İstanbul'da olsaydı yeni Arda lafları dolaşıyor olacaktı..Orhan Gülle Bjk forması giymeden Antep'te banko oynuyor..Eger Ahmet bu sene takıma kazandırılmassa muhtemelen seneye onu Anadolu izleyeceğiz malesef..Yeni Tekke'ler geliyor ama kimse farkında değil..Eger abarttıgımı düşünen varsa 2 hafta sonra Samsun maçına davet ediyorum herkesi..

sametbey
07.12.2010, 12:33
Acaba simdiye kadar kac bilet satildi? Türkiyedeki arkadaslar belki BILETIX den ögrenebilir bunu.

Yunus Emre SEYHAN
07.12.2010, 12:33
öncelikle bunu nereye yazacagımı bilemedim o yüzden buraya yazıyorum..Dün A2 takımımızın maçını izledim..5-2 aldık maçı..Oy yagmura sırılsıklam ıslanmama ragmen beni mutlu eden tek şey vardı 22 adamın içinde pırıl pırıl parlayan bir genç Hasan Ahmet Sarı..2 Gol attı penaltı yaptırdı oyun zekası da müthiş..Kendisinin isteği üzerine gittik maça 4 arkadaş..Konuştuk sohbet ettik bu sene çok şey bekliyor kendinden Trabzonspor'dan..Umut'tan başka forvet olmayan takımda klübede bile oturamayışının üzgünlüğünü söylüyor..Haksızda sayılmaz..Milli maçlarda dahil gitmediği ülke gol atmadıgı takım kalmamış..Eminim şöyle bir adam eger İstanbul'da olsaydı yeni Arda lafları dolaşıyor olacaktı..Orhan Gülle Bjk forması giymeden Antep'te banko oynuyor..Eger Ahmet bu sene takıma kazandırılmassa muhtemelen seneye onu Anadolu izleyeceğiz malesef..Yeni Tekke'ler geliyor ama kimse farkında değil..Eger abarttıgımı düşünen varsa 2 hafta sonra Samsun maçına davet ediyorum herkesi..

Geçen yıl KARADENİZSPOR'da pek varlık gösterememişti kendisi. Yani şöyle söyliyim hiç golü yoktu.

karaman6106
07.12.2010, 12:35
bir sorum var: acab karadenizin oynadığı lig mi, bu yıl ki A2 ligi mi daha zorlu...
başka bir deyişle karadenizden mi A2 ye, yoksa A2 den mi karadenize adam alınır????

demiradam57
07.12.2010, 12:38

Aferin sana derste cep telefonuyla mesaj atıyorsun.Dersini dinlesene.En çok kızdığım öğrenci profili.Öğretmenine de okul müdürü olarak bir çift laf söylemek isterdim.O telefonu derste açma.Trabzonspor taraftarı en başta çalışkan,saygılı ve örnek bir insan olmak zorundadır...

karaman6106
07.12.2010, 12:40
Aferin sana derste cep telefonuyla mesaj atıyorsun.Dersini dinlesene.En çok kızdığım öğrenci profili.Öğretmenine de okul müdürü olarak bir çift laf söylemek isterdim.O telefonu derste açma.Trabzonspor taraftarı en başta çalışkan,saygılı ve örnek bir insan olmak zorundadır...
:D:D:Dmaça gidemediği yetmedi, fırçayı da yedi...

Murat GENEL
07.12.2010, 12:40
Geçen yıl KARADENİZSPOR'da pek varlık gösterememişti kendisi. Yani şöyle söyliyim hiç golü yoktu.

yahu bu çocuk geçen sene 17 yaşındaydı profesyonel ligde futbol oynuyordu yani ilk defa..sezon sonu kamp işini ilk defa bu sezon başı yedim diyor..Kamp nedir bu sezon başı ögrendi yani..Ha şunu da söyleyeyim 17 yaşında kamp yememiş topçuyu gönder 2LigB'deki 20'luk kasapların önüne sonra da oyna de..

Yine tekrarlıyorum Trabzn'daki arkadaşlar A2 maçlarını izlemeye davet ediyorum..

bir de not..Geçen sezon devre arasına kadar A2'deydi..ikinci devre Karadeniz'e kiralandı ve 8 maçta oynadı sadece..Bu devre arası da klüp onu Karadeniz'e göndermeyi planlıyormuş..

Murat GENEL
07.12.2010, 12:46
bir sorum var: acab karadenizin oynadığı lig mi, bu yıl ki A2 ligi mi daha zorlu...
başka bir deyişle karadenizden mi A2 ye, yoksa A2 den mi karadenize adam alınır????

karışık bir olay..A2'den Karadeniz'e Karadeniz'den A2'ye gidip gelen oyuncular var..

Soruna gelince..Bence 2LigB daha zordur tamam ama futbol oynamak isteyen bir oyuncu kesinlikle A2'de oynamalı..Çünkü orada amaç futbol oynamak sadece..Puan ikinci planda..

iso_4939
07.12.2010, 12:47
beyler nasıl gıdıyor olimpiyat rekoru.......=)

Gökhan KAN
07.12.2010, 12:55
Çok korkuyorum bu maçtan.

Süleyman50
07.12.2010, 13:03
çok zor bir maç olacak 1-0 olsun bizim olsun...

ispela61
07.12.2010, 13:12
dün ben bilet alırken 10000 adet kapalı tribün bileti satıldığı söyleniyordu. yaklaşık 50.000 ve 55.000 arası taraftarımız olur diye düşünüyorum.

Mustafa Ayazoğlu
07.12.2010, 13:16
dün ben bilet alırken 10000 adet kapalı tribün bileti satıldığı söyleniyordu. yaklaşık 50.000 ve 55.000 arası taraftarımız olur diye düşünüyorum.

bugün ki gibi hava olsun 50 bini aşar rahat..

70 bin zor biraz kim bu söylentiyi çıkardıysa iyi halt etti :)

UtopyaTs
07.12.2010, 13:19
Şimdi baktım güney kale arkasında hala yer var doğu tribünün de de daha çok yer var ama maç da pazar günü.O güne kadar dolar.

laz6187
07.12.2010, 13:21
ula koca sitede fatih ve civarı ilçelerden maça giden yok mu yahu hehe

Bıyıkoğlu
07.12.2010, 13:22
Resmi siteden:
"Kulübümüzün taklit ürünlerle mücadelesi devam ediyor. Buna göre Bucaspor'la oynadığımız müsabaka öncesi stad çevresinde yapılan çalışmalar neticesinde sahte ürün satışının önüne geçilirken, aynı uygulamanın bu hafta İstanbul'da oynayacağımız Büyükşehir Belediyespor maçı öncesinde de devam edeceği açıklandı.

Takımımızın Bucaspor'la oynadığı müsabaka öncesinde TS Club TIR’ının Yavuz Selim Sahası önünde taraftarlarımıza hizmet vermesiyle hem görüntü kirliliğinin önüne geçilmiş hem de kulübümüze gelir elde etmiştir.

Büyükşehir Belediyespor maçı öncesinde söz konusu eyleme kalkışmayı düşünenleri uyarırken, taraftarlarımızdan da konuya duyarlılık göstermelerini ve taklit ürünlere rağbet etmemelerini bekliyoruz.

Kulübümüzü ekonomik kayba uğratan bu uygulamaları bilen, gören ve şahit olan duyarlı taraftarlarımızın konuyu görevlilere bildirmeleri ya da kulübümüze başvurmaları önemle rica olunur."

Bakalım göreceğiz ne kadar başarılı olacaklar. İnşaallah dedikleri gibi engel olabilirler.

Süleyman50
07.12.2010, 13:29
final maçlarından biri daha, tum ve ibrahim akına çok dikkat etmeliyiz...

Emrullah
07.12.2010, 13:34
15. hafta itibariyle 9 golle ligin en az gol yiyen takımıyız. Ayrıca bu yediğimiz 9 golün yalnızca 2'sini deplasmanda yemişiz. Demekki defans hattı olarak çok ciddi bir sıkıntımız yok.

Ayrıca 34 golle ligin en fazla gol atan 2. takımıyız. Bu gollerin 16'sını yani neredeyse yarısını deplasmanda atmışız. Demekki hücum hattında da çok ciddi bir sıkıntımız yok.

Deplasmanda motive ve konsantrasyon noktasında sıkıntı yaşamıyoruz. Hele hele Olimpiyat Stadyumu'nda hiç mi hiç yaşamıyoruz.

Eee o zaman ben bu maçın kazanılması adına herhangi bir terreddüt yaşamıyor, sıkıntı görmüyorum.

Tek handikabımız hava şartları olabilir.

Nihat Güneş
07.12.2010, 13:34
Bu seyirci muhabbeti forumda maçın önüne geçmiş durumda. Ama forumdan 11 çıkarmıyacağımıza göre endişeye gerek yok. Abdullah Avcı Antalya maçından sonraki röportajında bizim maça vurgu yaptı, yani onlar da bu maça vitrin gözüyle bakıyorlar. Teknik adamından futbolcusuna kadar. Tedbiri elden bırakmamak lazım, ben Ceyhun'la maça başlanılması taraftarıyım ki kendisi Belediye maçlarını çok sever ve Olimpiyatta daima iyi oynamıştır. Süper kupa maçımız dahil.

Taraftar sayımıza gelince. 70 bin seyirci zaten fiziken mümkün değil, en az 50 bin diyorum :) Hava şartları da önemli tabii, rüzgar olmasın da kar, tipi, boran farketmez.

Allah takımımızın yardımcısı olsun!

Samet Berber
07.12.2010, 13:39
Zor bir maç olacağız kesin , ancak kazanma ihtimalimiz %80'in üzerinde .

Mert67
07.12.2010, 14:13
İyi futbol oynama değil kazanma haftaları.1-0 olsun yeter.

Ozan Yazıcı
07.12.2010, 14:20
Yattara,Burak,Jaja ve Umut'un bir arada oynaması intihar olur.Orta sahadaki üstünlük için mutlaka bunlardan birinin yerine Engin veya Ceyhun oynamalı.İBB orta sahayı kalabalık tutan bir takım.
Ayrıca maçla ilgili değil ama Brezilya'da Fluminense 26 yıl aradan sonra şampiyon oldu.En son 1984'de şampiyon olmuşlar.Bana birilerini hatırlatıyor :)

Enteresan bir bilgi, hadi inşallah..

Ozan Yazıcı
07.12.2010, 14:26
Cafer fb maçını bence zorlanmadan alırız. Bizim oyun yapımıza uygun oynuyorlar.

Orada önemli olan hakemin ne oynayacağı bence

trbzonsporlu
07.12.2010, 14:32
shuster bursa maçından sonra röportaj veriyor trabzonla aradaki puan farkından bahsediyor. aykut kocaman lugano v.b hep röportajda bize vurgu yapıyor puan farkından bahsediyorlar şuanda istim üzerindeyiz biz hariç herkes puan kaybememizi bekliyor türkiyenin gözü bu maçta olacak. ne yapıp edip bu maçı almalıyız

Samet Metin
07.12.2010, 14:36
Bu maç için Samsun'dan geliyorum.

bilgehan83
07.12.2010, 14:41
onur
serkan giray egemen cale
colman selçuk
yattara jaja burak
umut

bu kadro hem haftasonu belediye hem de iç sahadaki maçların 11 i olmalı.

engin, ceyhun ve alan ikinci yarı skora ve oyuunun gidişatına göre alınmalı

Hüseyin Çümen
07.12.2010, 14:45
İBB maçlarımız kupa maçları ve ibb nin küme düşme korkusu yaşadığı 2 sene öncesi hariç herzaman kolay maçlarımız olmuştur. Ve inşallah gene öyle olacaktır. Bizim maçlarda rahat golleri atmak yerine kaçırma yoluna giden ibrahim akın da sanki fanatik bir trabzonsporlu gibi hareket ediyor. İbb bizi fazla zorlmayacak zorlayamayacaktır

Hqmi
07.12.2010, 14:52
Olimpiyat'daki maçlarımız rahat geçmiştir. İnşallah bu maçta öyle geçer. Maçtan çok taraftarı da merak ediyorum. :)

Celal Demir
07.12.2010, 14:58
nekadar bilet satılmış bilgisi olan varmı ?

DeAgLeMaNyAq
07.12.2010, 15:03
nekadar bilet satılmış bilgisi olan varmı ?

GENEL TOPLAM 22926

06.12.2010 Saat 18:21 itibarı ile aldığım satıi bilgileridir..

Diğer taraftan dün akşam Göksel Gümüşdağ'da şimdiye kadar 10 bin bilet satıldı dedi. Hangisi doğru bilemiyorum artık...

Celal Demir
07.12.2010, 15:04
hımmm az gibi geldi bana :S

Tangerine Dream
07.12.2010, 15:06
İrfan Abi, geçen akşam TRT Türk'deki spor programında altyazıdan mesajın geçiyordu. Şenol Hoca'ya şükranlarını sunmuşsun.:)

trabzonunal
07.12.2010, 15:07
70 bin nerde? :(

Hayde beyler... Turkiye Trabzon gorsun!!

Ozan Yazıcı
07.12.2010, 15:08

Şimdi haberine baktım, evet Fluminense 1984'ten sonra 26 yıl bekleyip bu sene şampiyon olmuş. Ve daha da ilginci şampiyonluk maçını 1-0 kazanmış ve gol 61. dakikada gelmiş.

Bu iş Kuran ve 19 mucizesi gibi olmasın. Geliyor mu yoksa şampiyonluk..

okg_53
07.12.2010, 15:16
okg_53 İstanbul Büyükşehir Belediyespor Analizi ...

İbb, bundan önceki sezonlarda olduğu gibi , çok atan ama çok gol yiyen bir takım değil bu sezon. Bu yüzden kimse 6-1, 4-0 ları hatırlatmasın. Geçen sene ve ondan önceki sene Trabzondaki maçların 0-0 bittiğini söyleyeyim.
Aksine az atan az yiyen bir takım. Geri dörtlüsünün önünde sabit oynayan 3 ortasaha oyuncusu bulunuyor.

Klasik 4-3-3 takımı. Muhtemel dizilimi.

--------------------Hasagiç---------------------
Cihan H.----Mahmut T.----Serhat A.-----Gökhan S
--------Efe İnanç-- Holmen----Zeki Korkmaz------
------------------İbrahim Akın-------------------
--------------Tum----------İskender-------------

İbb'nin artıları ;

Kalabalık ve koşan orta alanı , takımın kolay gol yemesine izin vermiyor.
En büyük özellikler takım savunmasını iyi yapıyorlar.
Adam adama değil , alan savunması uyguluyorlar.
Bekleri ileri çıkabiliyor. ve İbrahim her iki kanadıda kullanabildiği için, iki kanattanda gelebiliyorlar.
Pek ilk 11 de başlamayan iskender bizim maçta ilk 11 de başlayacağını düşünüyorum. İskender hızlı bir golcü. Tam bir kontratak adamı.

Takımın en skorer isimleri ; 7 golle Tum ve 6 gol 4 asistle İbrahim Akın.
Bu iki oyuncuyada eksta dikkat etmek gerek.
Efe İnanç takımın dinamosu, yüreği ile oynuyor. Gokhan süzenin adı bizimle anıldı ekstra performans gelebilir.
Hasagiç iyi kaleci.

İbb'nin eksileri ;

Savunmanın ortası sakat olduğu için o bölgede sıkıntı yaşıyorlar. Mahmut Tekdemir ve Serhat Akyüz çok iyi stoperler değil. İlk golü biz bulursak alan savunması sıkıntı yaşayacağı için gerisi kesinlikle gelir.
Ayrıca Mahmut ve Serhat hava toplarında etkili değil. Bizim Burak,Umut,Jaja,Ceyhun,Egemen,Giray dan daha kısa boylu ve etkisizler hava toplarında. Bu yüzden yan toplardan gol bulabiliriz.

Bende Ceyhunlu bir orta alan ile başlanması taraftarıyım . Şöyle olabilir ;

-----------Ceyhun----------
------Seçuk----Colman-----
---------------------Jaja---
---Burak----Umut-----------

Kısacası ; Ortasahası bizden üstün gelebilir ancak. Savunması ve Hücum hattı bizle kıyaslanamaz bile.

Maça tarafsiz bakanlar için iyi bir maç olacağı kesin. Ama bizler için zor maç olacağıda bir gerçek. Saygılar...

hamza61omer
07.12.2010, 15:21
şu ana kadar olimpiyatta yenilgimiz var mı ? bilenler lütfen cevap versin

FC-ST-PAULI-61
07.12.2010, 15:22
ne ceyhunu ya ceyhun cok gereksiz bor oyuncu.Hizli oynamaliyiz belediyespora karsi

Alican Altunbaş
07.12.2010, 15:25
En büyük artımız taraftar ordaki kalabalık takımı her zaman gaza getirir ki önceki maçlardaki farklı skorlar bunu gösteriyor. Bu Sefer farklı skor değil ama takımımızdan galibiyet bekliyorum zor maç olacak taraftar görevini yaparsa takım galip gelmesini bilecektir.

Cihan_61
07.12.2010, 15:25

evet sivasspora yenilmistik ....

hamza61omer
07.12.2010, 15:26
evet sivasspora yenilmistik ....
ne zaman ? kaç kaç ?

Yunus Emre SEYHAN
07.12.2010, 15:27
ne zaman ? kaç kaç ?
2-1 Ziyan Doğan dönemiydi galiba. 1-0 öne geçmiştik ardından 2 gol yemeyi başarmıştık.
Bizim golü uzaktan Çağdaş atmıştı.

Hasan YAYLI
07.12.2010, 15:28
ne zaman ? kaç kaç ?

liğe çıktıkları ilk sene 2-1 yanlış hatırlamıyorsam...

hamza61omer
07.12.2010, 15:29
tüh beeeeeeeeeeeee

Hasan YAYLI
07.12.2010, 15:30
bence Engin bu maçta oynamamalı,A.Avcı onun üzerine oynamaları için oyuncularını uyaracaktır,gereksiz yere maçı germeye gerek yok,topumuzu oynayalım o taraftarın önünde ibb nin hiçbirşansı olamaz...

Hasan YAYLI
07.12.2010, 15:31
tüh beeeeeeeeeeeee

yattı mı iddia :D

Asi Çaykaralı61
07.12.2010, 15:35
Maça 5 Gün 0 Saat 24 Dakika Kaldı :)

B.Yiğit
07.12.2010, 15:46
az önce bileti aldım. trabzonspor biletlerine aşırı yoğunluk var. sıradaki her 10 kişiden 7 si trabzonspor bileti aldı.. görevli artık dyanamayıp bi deste bilet çıktısı alıp gelenlere direk vermeye başladı :D doğu tribününün yarısı satılmış ve maça daha 5 gün var..
5 dakkada gözümün önünde 20 bilet satıldı siz düşünün artık :)
25.000 küsür bilet satılmış şuana kadar.

Ömür Karadeniz
07.12.2010, 15:47
Şampiyonluk maçını 1-0 kazandı o gölüde 61. dakikada attı.:D

hamza61omer
07.12.2010, 15:53
valla ben amcaoğlundan beleş bilet istettim belediyeden yoğunluktan dolayı sallıyolar.başka maça istesek üste para veriyorlar

Fatih Özkan
07.12.2010, 15:54

Balili topu orta sahadan alıp tek başına gidip gol atmıştı...
Yenilmiştik Sivas'a...
Yağmurlu bir maçtı galiba...

Muhammet*
07.12.2010, 16:00
En zayıf noktaları sagbekleri Yattara sol tarafta oynamalı bence. :)

trabzonunal
07.12.2010, 16:03
az önce bileti aldım. trabzonspor biletlerine aşırı yoğunluk var. sıradaki her 10 kişiden 7 si trabzonspor bileti aldı.. görevli artık dyanamayıp bi deste bilet çıktısı alıp gelenlere direk vermeye başladı :D doğu tribününün yarısı satılmış ve maça daha 5 gün var..
5 dakkada gözümün önünde 20 bilet satıldı siz düşünün artık :)
25.000 küsür bilet satılmış şuana kadar.

sence 70.00 bin olurmu? :confused:

B.Yiğit
07.12.2010, 16:07

bilet satışı böyle devam ederse neden olmasın.. daha 5 gün olmasına rağmen bence çok iyi sayıda satılmış..

Celal Demir
07.12.2010, 16:08

valla gazeteleri okuyoruz biletler tükenmek üzere diyor burdan bakıyruz daha yarı bile olmamış çok ilginç :S umarım 50 bin kişi oluruz...

ismail tüfekçi
07.12.2010, 16:08
kapalı doğu biletimi aldım bekle olimpiyat fırtına geliyor

B.Yiğit
07.12.2010, 16:10
valla gazeteleri okuyoruz biletler tükenmek üzere diyor burdan bakıyruz daha yarı bile olmamış çok ilginç :S umarım 50 bin kişi oluruz...

25.000 satılmış ama maça daha 5 gün var ve her gün bir öncekinden daha çok satılacak.. bence 60.000 i BANKO geçeriz..

Celal Demir
07.12.2010, 16:12
25.000 satılmış ama maça daha 5 gün var ve her gün bir öncekinden daha çok satılacak.. bence 60.000 i BANKO geçeriz..

inşallah öyle olur...

İsmail52
07.12.2010, 16:12
45 bin civarında oluruz gibi geliyor bana bilet fiyatlar yüksek olmasaıdı 70 bini bulurduk.

Full HD
07.12.2010, 16:15
Arkadaslar en pahali bilet kac lira?

Ve genel biletlerin fiyatlari kac lira?

demirel
07.12.2010, 16:17
Bence 50000 biletli olmaz,45000 civarı kalır

Erol Koç
07.12.2010, 16:17
http://i1012.hizliresim.com/2010/12/7/2868.jpg (http://urlal.com/dqqf)

İsmail52
07.12.2010, 16:18
bilet fiyatları..20 tl ... 30 tl .. 60 tl..

Medallion
07.12.2010, 16:19
Herkes seyirciye odaklanmis. KImse macin zorlugundan bahsetmiyor. Insallah kazaniriz.

İsmail52
07.12.2010, 16:19
havada maç günü götüü..yavv allahtan akşam diil maç.

Erol Koç
07.12.2010, 16:24
Herkes seyirciye odaklanmis. KImse macin zorlugundan bahsetmiyor. Insallah kazaniriz.

Aynen kardeşim inşallah bir kazaya uğramayız

Full HD
07.12.2010, 16:32
bilet fiyatları..20 tl ... 30 tl .. 60 tl..

Sagol abi.

Biletlerin eski fiyatini bilmem fakat 60lirada verilebilecek bir para.Gerce kimin ne kadar para kazandigini bilmiyorum fakat bos seyler icin ayda daha cok para harcadigimizda oluyor.

Bunu söylememin sebebi biletler cok pahali denilisi.Kimse üstüne almasin ben bunu genel olarak yazdim.

Hasan ZAİMOĞLU
07.12.2010, 16:40
kim ne derse desin belediye aç gözlülüğünü ortaya koydu resmen çifte standart uyguladı. bu satten sonra dileğim takımımızın sahada onlara farklı bir tarife uygulayıp eze eze yenmeleri.

Mustafa Umut
07.12.2010, 16:45
Abi doğru diyosun ve haklsın.Ancak öğretmen dersi bitirip açıp iphone u ile facebooka girip bize ordan komik şeyler okurken benim bmn ye girmem kadar doğal bir şey olamaz heralde..Ayrıca ne kadar örnek öğrenci olduğumu ise çevremdekiler biliyor zaten bunu kanıtlamak zorunda da değilim kimseye.Dersini dinlesene demişsiniz ancak dinleyecek bir şey yok ortada.Cevap vermek istemedim büyüğümsünüz diye ancak son dediğiniz cümle çok dokundu bana büyüklerime ve özellikle öğretmenime saygıda kesinlikle kusur etmem.

Emirhan Makul
07.12.2010, 16:48

Katılıyorum maç gerçekten zor maç son maçda ki oyunumuzuda göz önüne alırsak gerçekten zorlu geçecek.

Son haftalara gelmenin yılmışlığı ve tatil piskolojisi ile futbolcular kafa olarak odaklanamıyor bence.

Seyirci olayına gelirsek boşuna heyecan yapıyoruz yok rekor felan 55.00 kişi civarında bir sayı olur tahminim ama daha da fazlası olursa şaşırmam.

2-1 kazanacağımızı veya berabere kalacağımızı düşünüyorum.

Abluka
07.12.2010, 16:54
Jaja'dan hattrick beklediğim maç...
tren gibi giden bir adam için olimpiyat stadından uygun bir yer olamaz

zafer6161
07.12.2010, 16:59
arkadaşlar acil bilgi verirmisiniz

staddan çorlu havalanına kaç saatte gideriz,yani kısacası 20 :15 uçağına yetişebilirmiyiz

Ö.Hamsi
07.12.2010, 17:03

staddan çorlu havalanına kaç saatte gideriz,yani kısacası 20 :15 uçağına yetişebilirmiyiz
staddan corlu uzak degilm aslinda normal sartlarda 30 dk falan surer ama mac cikisi 2 saati bulur

zafer6161
07.12.2010, 17:05
staddan corlu uzak degilm aslinda normal sartlarda 30 dk falan surer ama mac cikisi 2 saati bulur

maç bitmeden 5 dk önce çıksak 7.30 da yetişebilirmiyiz,eminmisin yarım saat olduğuna :)

Külünkoğlu
07.12.2010, 17:09

Maçtan çıkacaksın araba hazır mı ?
Taksi bulmanın imkanı yok dağ başı orası.
Araba bulursan saat 19:30'da rahatlıkla Çorlu'da olursun uçağa yetişirsin.

Gürsoy61
07.12.2010, 17:10
Abi doğru diyosun ve haklsın.Ancak öğretmen dersi bitirip açıp iphone u ile facebooka girip bize ordan komik şeyler okurken benim bmn ye girmem kadar doğal bir şey olamaz heralde..Ayrıca ne kadar örnek öğrenci olduğumu ise çevremdekiler biliyor zaten bunu kanıtlamak zorunda da değilim kimseye.Dersini dinlesene demişsiniz ancak dinleyecek bir şey yok ortada.Cevap vermek istemedim büyüğümsünüz diye ancak son dediğiniz cümle çok dokundu bana büyüklerime ve özellikle öğretmenime saygıda kesinlikle kusur etmem.

Samsun'da hangi liseymiş o?

Mustafa Umut
07.12.2010, 17:11
Samsun'da hangi liseymiş o?
Özelden devam edelim :) Maç başlığı burası sonuçta..

zafer6161
07.12.2010, 17:15
Maçtan çıkacaksın araba hazır mı ?
Taksi bulmanın imkanı yok dağ başı orası.
Araba bulursan saat 19:30'da rahatlıkla Çorlu'da olursun uçağa yetişirsin.

özel arabamız var abi,6 .30 da çıksak 7.30 da orda olurmuyuz,riske atmak istemiyoruz,kesin gidebileceğimizi bilsek bilet alacağız,yani çorlu yolunda trafik sıkışması olurmu

Ö.Hamsi
07.12.2010, 17:25
özel arabamız var abi,6 .30 da çıksak 7.30 da orda olurmuyuz,riske atmak istemiyoruz,kesin gidebileceğimizi bilsek bilet alacağız,yani çorlu yolunda trafik sıkışması olurmu
zaman alacak olan staddan otobana cikana kadar.ciktikdan sonrasi kolay yetisirsin kardes.mac bitmeden staddan cikmani oneririm yoksa cok zor olur

Tunay ERDEM
07.12.2010, 17:28

haklısınız, ben dahil çoğu kimse stadda gövde gösterisi yapmanın peşine düştük ve maçı unuttuk. ne oldum delisi diye buna deniyor herhalde.

bocek
07.12.2010, 17:29

staddan çorlu 30km var diye biliyorum. havaalanı daha mı yakın daha mı uzak onu bilmiyorum. maç bitmeden 15 dk önce çıkman gerek, trafiğe kesinlikle yakalanma, uçak 20.15 te demişsin, 19:45 te uçağın içinde olman gerek. ona göre 75. dakikada çıkman gerek. üzülme o dakikaya kadar galibiyet garanti olur zaten :)

Cüneyt Canlıca
07.12.2010, 17:31
haklısınız, ben dahil çoğu kimse stadda gövde gösterisi yapmanın peşine düştük ve maçı unuttuk. ne oldum delisi diye buna deniyor herhalde.

Onuda futbolcular düşünsün..Taraftar bu şekilde stadı doldurarak görevini yapsın geri kalan teknik konuları düşünenler vardır zaten..

alihan_61
07.12.2010, 17:35
yine bi beledıye macıydı yanlıs hatırlamıosam.satdda rahat 45 bın kısı vardı ama satılan bılet 30 bın demıstı spıker bu gıdısle rekoru kırıcaz hıc bos yer kalmıcak gıbıme gelıo

zafer6161
07.12.2010, 17:35
şimdi şöle,uçak 20:15 de bizde en erken 19:30 da havalanına varmak istiyoruz,staddan tam 18:00 çıkmayı düşünüyoruz,yani maç biter bitmez,özel araba var...biz bir buçauk saat diliminde havalanına varmak istiyoruz,dediğinize göre rahatlıkla ulaşabiliriz,
o zaman bizde geliyoruz :)
bilgiler için tşkler arkadaşar

bocek
07.12.2010, 17:40
şimdi şöle,uçak 20:15 de bizde en erken 19:30 da havalanına varmak istiyoruz,staddan tam 18:00 çıkmayı düşünüyoruz,yani maç biter bitmez,özel araba var...biz bir buçauk saat diliminde havalanına varmak istiyoruz,dediğinize göre rahatlıkla ulaşabiliriz,

yol boş olsa geze geze gider yetişirsiniz ama trafiğin sağı solu belli olmaz. temkinli olduktan sonra her türlü yetişirsiniz. iyi eğlenceler :)

Tolga Kurt
07.12.2010, 17:41
Doğu Tribünü biletlerinde durumlar nedir ?

Fanatik34
07.12.2010, 17:43
Milleti stadi dolduramama tasasi sarmis, kimse macla ilgili bir analiz bile yapmiyor!

Gidin biletinizi alin yoksa macgünü binlerce taraftar gibi disarida kalacaksiniz, benden uyarmasi

Hürgün Aygün
07.12.2010, 17:47
Çok zor maç olucak İBB rakiplerinin taraftarı da olsa bu tür maçlara daha konsantre oluyor ama ne olursa olsun o stad bize uğurlu geliyor kazanırız inşallah.:)

Atakan
07.12.2010, 17:53
İBB gençlik bizim okulda.Maça gidiyorlar.Onlarla girerim belki.:D

Çağdaş DENİZ
07.12.2010, 17:58
İyi de bizim takım için yapacağımız birşey yok ki, hoca ve oyuncular maça hazırlanıyor zaten :) Taraftarın görevi stadı doldurmak. Elbette "Acaba 70.000 olabilecek miyiz?" diye gece uykularımız kaçmasın, rahat olalım. 70 olmaz da 50 olur, bence de abartmaya gerek yok. İmkanı olan maça gitsin, takımı desteklesin, gidemeyen TV başında izlesin, takım için dua etsin. Bilsem ki gitmeyeceğim ve 3 puan garanti, evde izlerim tabi :)

bravo arkadaşım süper konutun valla

Çağdaş DENİZ
07.12.2010, 17:59
ArkadaŞlar hÜrrİyet gazetesİnİn kelebek ekİnde kadin bİr yazar demİŞ kİ:cem yilmaz'in av mevsİmİ fİlmİndekİ hayde Şarkisini beŞİktaŞ marŞ yapsin.karadenİz takimlarina kaptirmasin demİŞ.bİlmİyo kİ cahİl hayde trabzonspor'un zaten marŞidir.
Haydeeee hep bİrlİkte olİmpİyatta bu Şarkiyi sÖyleyelİm....

Ö.Hamsi
07.12.2010, 17:59
Hic darlanmayin usaklar kolay mac olacak rahat alacagiz maci.Genis gelis de eglenecegiz.Mac sonrasi stad disinda cok guzel eglenceler oluyo horunu var, kolbastisi var grup grup aktiviteler oluyo hemen kacip eve gitmeyin gelin katilin trafikde surunup darlanacaginiza.
bize heryer trabzon meydan..............

Mustafa Ayazoğlu
07.12.2010, 18:11
Umut

Burak , Jaja , Colman , Selçuk , Yattara
Cale , Giray , Egemen, Serkan

Onur

Fanatik34
07.12.2010, 18:25
IBB maclarini genellikle defans oyuncularimizin attiklari gollerle kazaniyoruz. Bu macta Giray´dan gol bekliyorum:)

OKANIZM
07.12.2010, 18:33
bugün 7 bilet aldık inşallah pazar günü ordayız,benim olimpiyatta izledigim maçlarda trabzonsporumuz gol dahi yemedi..inşallah böyle devam eder

altinkaya08
07.12.2010, 18:37
Sen yinede maç bitmeden çıkarsan senin için çok daha iyi olur.yoksa stat tan otobana girene kadar1.5 saa geçiyor zaten.otoban trafiği değilde sizin maçtan sonra stadyum trafiğine takılmamanız lazım.Yoksa 7:30 da çorluda değil olimpiyat stadı ile otoban arasında bağlantı yolunda olursun.

Murat'
07.12.2010, 18:43
Arkadaslar biletlerde son durum nedir acaba ?

Atakan
07.12.2010, 18:43
İstanbulspor, İBB, Club Brugge, Denizlispor, Manisaspor, Bursaspor ve bu maç.

Olimpiyat beni üzmedi.Yine üzmez.:)

pReN@_61
07.12.2010, 18:48
En azından 85-86. dakikada çıkın bence stadyumdan.

Cihan
07.12.2010, 18:50
10 15 bin bilet satılmış yok öyle 50 40 bin falan

Mustafa ÖZDEMİR
07.12.2010, 18:55
10 15 bin bilet satılmış yok öyle 50 40 bin falan
dün akşam 23.000 di...

İskender YILMAZ
07.12.2010, 18:59
Arkadaşlar Bakırköy'deki Capacity'nin altındaki Biletix kaça kadar açık bilgisi olan var mı ? 22:00'a kadar açık yazıyor Biletix'n sitesinde ama öyle mi gerçekten ?

POYRAZ
07.12.2010, 19:03
Arkadaşlar Bakırköy'deki Capacity'nin altındaki Biletix kaça kadar açık bilgisi olan var mı ? 22:00'a kadar açık yazıyor Biletix'n sitesinde ama öyle mi gerçekten ?

22:00 a kadar acik oldugu yaziyor ise senin yerinde olsam
hemen bu aksam gider alirim biletimi renkdas.

apachi61
07.12.2010, 19:04
arkadşın birisi dedi 45 bini bulmş ama mübalağa yaptı sanırım

pReN@_61
22.00 yazıyorsa 22.00'da kapanıyordur.Zaten orda tobacco isimli bi dükkanda satılıyor biletler yanlış hatırlamıyorsam..

Ö.Hamsi
avm de olanlar 22.00 a kadar calisiyor evet/Beylikduzu carrefour dan aldim ben ordada 22,00 a kadar acik

x_man
07.12.2010, 19:07
demin trt 1 de trabzon ve rizeyle ilgili güzel bir haber vardı komşu liderler diye inşaallah sonunda da aynısı olur

İskender YILMAZ
07.12.2010, 19:08
22:00 a kadar acik oldugu yaziyor ise senin yerinde olsam
hemen bu aksam gider alirim biletimi renkdas.

Aynen öyle yapıcam .. :)

22.00 yazıyorsa 22.00'da kapanıyordur.Zaten orda tobacco isimli bi dükkanda satılıyor biletler yanlış hatırlamıyorsam..

Biliyorum evet Tobacco Shop'ta satılıyor daha önce de almıştım zaten ..

avm de olanlar 22.00 a kadar calisiyor evet/Beylikduzu carrefour dan aldim ben ordada 22,00 a kadar acik

Tamam, teşekkürler .. :)

Murat SİSMAN
07.12.2010, 19:26
Tahmini kaç adet bilet satıldı acaba.

bariscira
07.12.2010, 19:34
Biletixe girip bilet araştırma yaptım. Netten hangi Tribünde hangi blokta bilet var diye baktım ve olmayanları kırmızı ile kapattım.
Batı tribünü beni şaşırttı hatta emin olayım diye bi kaç kere batı üst tribüne girdim. batı tribünün orta kat blokları hiç yoktu. Batı alt ibb tarafı da yarısı dolu. Kale arkası yarısı dolu
http://img843.imageshack.us/img843/520/osolimpiyatstadids.gif

Asi Çaykaralı61
07.12.2010, 19:35
TrabzonCell Antreman günlüğü (07 Aralık)

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/5998-8B6F8H5W.jpg

Takımımız Büyükşehir Belediyespor maçı hazırlıklarını bugün 16.00'da yaptığı antrenmanla sürdürdü.

Teknik Direktörümüz Şenol Güneş yönetiminde, Hayrettin Şiranlı Sahası’nda yapılan antrenmana izinli Glowacki ve ayak bileğinde sakatlığı bulunan Tolga katılmadı.
Bireysel ısınmayla başlayan antrenman koordinasyon çalışmasıyla devam etti. İdmanın son bölümünde ise taktik çalışması gerçekleştirildi.

Diğer Fotoğraflar

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/5998-6Z3K5U6W.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/5998-9Z0F6J3R.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/5998-5F9O8V8F.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/5998-8Q5C7L8O.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=5998#Icerik

OKANIZM
07.12.2010, 19:37
708b ye bugun iyi çalıstım ama yine bitmedi.7 bilet aldım ordan :)

hasona
07.12.2010, 20:09
az önce merak ettim bende baktim biletix ten... gercekten bati tarafi daha önce bitecek galiba..... eskiden "bütün sosyete macta derdik:)) da aklimin almadigi belediye tarafi nasil o kadar dolu oluyor....

Gürsoy61
07.12.2010, 20:17
Avm ler 22.00 a kadar açık oluyor ama dediğiniz gibi bakırköy de biletix dışarıda.Bu yüzden belli olmaz.Yürüme mesafesinde ise sana üşenme gezerek git.Arabayla gidecekseniz merter de migros a git işi sağlama al.

hemanyah
07.12.2010, 20:31
ee az satılmıs bılett eger bu dogruysaa kale arkası alan olmuss

bariscira
07.12.2010, 20:34
fotoyu 12 gibi güncellicem. doğu kapalıda 2 blok daha bitti.

EmreYavuz61
07.12.2010, 20:36
Beklediğim mesaj geldi ve olumsuz cevap...2 arkadaşımı eledim...:S

Kaldı 1 arkadaşım oda Trabzon'lu fakat maalesefki BJK'li ona söyledim olmadı en son çare babamla gidip taraftar gruplarından bağımsız izlerim maçı:)

esra61
07.12.2010, 20:38
ne kadar bilet satıldı acaba bilgisi olan varmı?

Gökçebey
07.12.2010, 20:49
fotoyu 12 gibi güncellicem. doğu kapalıda 2 blok daha bitti.

Nasıl bakılıyor biletix'te biten bloklara?

Tunay ERDEM
07.12.2010, 20:53
bilet almak isterken biten blokları göstermiyor, fakat bu şekilde de yarım dolu bloklar es geçiliyor olabilir.

Hqmi
07.12.2010, 20:54
Biletler tamamdır. Bekle bizi Olimpiyat. :)

FC-ST-PAULI-61
07.12.2010, 20:54
bu arada Gökdeniz bu Aksam Barcelonada hattrick yapacak:)

Hürgün Aygün
07.12.2010, 20:55
Kale arkası bitmiş sayılır zaten maç günü Doğu da dolacaktır eminim ancak Batı'nın dolması zor tamamen.

bariscira
07.12.2010, 20:57
Nasıl bakılıyor biletix'te biten bloklara?
doğu kapalıdaki blokların tümü zaten oturma planında var. bilet satın alırken karşına blokları gösteriyor. zaten olmayan bloklar ortaya çıkıyo.

Bekir
07.12.2010, 20:58
Batı tamamen dolmaz büyük ihtimalle...
Güney Kale arkasına bilet alanları Batı Tribününe geçirirler galiba...

Kuzey Kale arkasını hala açmadılar mı? Maç günü açılır mı acaba..

Ünal Cumhur
07.12.2010, 21:05
doğu ve güneyin toplam kapasitesi nekadar???

AKSOY_61
07.12.2010, 21:05
Seneye metroyla gidicez maçlara

Ünal Cumhur
07.12.2010, 21:07
Seneye metroyla gidicez maçlara
hangi metroya baglanacak esenler-avcılar- havalimanına giden metroyamı???

Ilelioglu
07.12.2010, 21:09
doğu ve güneyin toplam kapasitesi nekadar???

37 bin yazmisti bir Arkadas....:)

Bekir
07.12.2010, 21:10
37 bin yazmisti bir Arkadas....:)
Ben 51.000 diye biliyorum...

Ilelioglu
07.12.2010, 21:10
Batı tamamen dolmaz büyük ihtimalle...
Güney Kale arkasına bilet alanları Batı Tribününe geçirirler galiba...

Kuzey Kale arkasını hala açmadılar mı? Maç günü açılır mı acaba..

Kale arkasindaklileri batiya gecirmeleri mümkün degil cünkü bilet fiyatlari arasinda ucurum var...;):)

Ilelioglu
07.12.2010, 21:12
Ben 51.000 diye biliyorum...

Dogu Tribünü 25 bin civarinda kale arkasida 12 bin olsun en fazla yani 50 bin olmasi imkansiz...

Ayrica diger kale arkasida var yani 12 bin ve arti bati tribünü en az 30 bin kisilik...

Toplamda 80 bin felan galiba...

:cool:

Hqmi
07.12.2010, 21:13
Biletlerin resmini nete koydum bir şey olmaz dimi barkod numarası felan gözükse içime kulp düşmesin maça rahat gidek? :D

Bekir
07.12.2010, 21:14
- Doğu Tribinü 25.522 kişi
- Batı Tribinü 25.522 kişi
- Kuzey Tribinü 11.262 kişi (Kale Arkası)
- Güney Tribinü 11.215 kişi (Kale Arkası)

Doğu ve maç günü diğer kale arkası açılırsa kale arkaları kesin dolar...

Yani 48.000+Batı Tribünü olucak gibi,Batının da çoğu dolsa 60.000'i geçeriz gibi...Full bilet sayısı 73.500

Ünal Cumhur
07.12.2010, 21:15
doğu 25.522 güney 11.265 toplam 36.787 37 bin D. buralar dolacaga benziyo. kuzeyde şuan satış yok yane kafadan 11bin kişilik yer boş maç günü açacaklar diyolar. batıdada 25bin kişiden 20bin geldimi 57 bin gibi bir rakam oluyo. bence 50-60 bin arası değişicek.

Bekir
07.12.2010, 21:16
Kale arkasindaklileri batiya gecirmeleri mümkün degil cünkü bilet fiyatlari arasinda ucurum var...;):)
Batı dolmazsa her türlü geçilir Olimpiyatta fazla sorun olmuyor bu konuda...

Dogu Tribünü 25 bin civarinda kale arkasida 12 bin olsun en fazla yani 50 bin olmasi imkansiz...

Ayrica diger kale arkasida var yani 12 bin ve arti bati tribünü en az 30 bin kisilik...

Toplamda 80 bin felan galiba...

:cool:
Yanlış anlamışım Ben Doğu ve Batının toplamını söyledim..

nuhoglu
07.12.2010, 21:16
az önce merak ettim bende baktim biletix ten... gercekten bati tarafi daha önce bitecek galiba..... eskiden "bütün sosyete macta derdik:)) da aklimin almadigi belediye tarafi nasil o kadar dolu oluyor....

arkadaşlar belediyenin tarafının dolu olmasının sebebi yaklaşık 10 bin bilet belediye calışanı ve belediyeye bağlı olan şirketlere veriliyor davetiye adı altında

Ünal Cumhur
07.12.2010, 21:17

Yani 48.000+Batı Tribünü olucak gibi,Batının da çoğu dolsa 60.000'i geçeriz gibi...Full bilet sayısı 73.500

kuzey kale arkasında satış yok şuan:cool: 11bin kişi düşer ben batıdan 20bine bekliyorum

Bekir
07.12.2010, 21:18
arkadaşlar belediyenin tarafının dolu olmasının sebebi yaklaşık 10 bin bilet belediye calışanı ve belediyeye bağlı olan şirketlere veriliyor davetiye adı altında
O zaman Baya boşluklar olucak Batıda,Eğer bu kadar boşluk olursa her türlü geçilir Kale arkasından Batıya..

Ilelioglu
07.12.2010, 21:18

Toplam kapasite 75 bin, ben 80 bin biliyordum...

Buda demek oluyor ki toplamda 64 bin bilet satisa cikarildi cünkü bir kale arkasi yok...

O zaman yeni hedef 61 bin olsun...:)

Bekir
07.12.2010, 21:19
kuzey kale arkasında satış yok şuan:cool: 11bin kişi düşer ben batıdan 20bine bekliyorum
Tamam da maç gününe kadar Doğu ve Güney biter maç günü mecburi olarak Herkes Kuzey kale arkasından alıcak..

Uğur Ö.
07.12.2010, 21:20
İstanbul'da okadar çok Trabzonsporlu varki sadece onların bir kısmı gitse zaten stad dolacak

Bekir
07.12.2010, 21:20
Toplam kapasite 75 bin, ben 80 bin biliyordum...

Buda demek oluyor ki toplamda 64 bin bilet satisa cikarildi cünkü bir kale arkasi yok...

O zaman yeni hedef 61 bin olsun...:)
Yukarıdaki Abinin dediğine göre 10.000 tanesi de İBB'lilere verilmiş Kalıyor 54.000...

Ilelioglu
07.12.2010, 21:21
Tamam da maç gününe kadar Doğu ve Güney biter maç günü mecburi olarak Herkes Kuzey kale arkasından alıcak..

Bati Tribünüde var yanliz...:)

Ünal Cumhur
07.12.2010, 21:22
maç günü satışa çıkar diyolar D.ama şuan kuzeyden bilet alamıyosun.kuzey güney doğu dolsa 60binin üstüne rahat çıkarız

Ilelioglu
07.12.2010, 21:23
Yukarıdaki Abinin dediğine göre 10.000 tanesi de İBB'lilere verilmiş Kalıyor 54.000...

Pek sanmiyorum...:cool:

Bekir
Bati Tribünüde var yanliz...:)
Batı bitmez ki 60 TL'den...
İBB önce Batı bitsin sonra Kale arkasını açarız diye düşünüyordur ama maç günü bitse de bitmese de açarlar Orası öyle boş kalmaz...

Ahmet_8
ya bu belediyenin dagıttıgı 10 bin bilet zaten trabzonsporlular var ordada ibb taraftarı yok 50 bilemediniz 100 kişi var ibb kalanı trabzonlulardan olusuyo belediyede calısan var ordan biliyorum

Ünal Cumhur
07.12.2010, 21:24
10000ibblilere vermek gibi bi saçmalık yapmamışlardır heralde. 5000 enaz satabilirler

omermk
07.12.2010, 21:25
arkadaşlar,
belediye tarafına (batı alt) daha önce trabzonspor forması ile giren oldumu? ib'nin seyircisi olmasa da bazen kapıda güvenlik problem çıkartabiliyor.
bilgisi olan paylaşırsa sevinirim.

Ilelioglu
07.12.2010, 21:25
İBB önce Batı bitsin sonra Kale arkasını açarız diye düşünüyordur ama maç günü bitse de bitmese de açarlar Orası öyle boş kalmaz...

Neden bitmesin yahu...? Dogu ile Güney bitince herkes Batidan almak zorunda kalacak...:)

Ilelioglu
07.12.2010, 21:26
arkadaşlar,
belediye tarafına (batı alt) daha önce trabzonspor forması ile giren oldumu? ib'nin seyircisi olmasa da bazen kapıda güvenlik problem çıkartabiliyor.

Batida bir bloku bize ayirmislar zaten...;)

FC-ST-PAULI-61
07.12.2010, 21:26
ne ist bb taraftari yahu taraftarmis.Onlar oyuncularin Aileleri

Ahmet_8
07.12.2010, 21:28
arkadaşlar,

ya yok ben bi kere babamla gitmiştim yine maç gunu bilet almıstık ibb tarafından hiç sıkıntı olmadan girdik sorun olmaz rahat olun

krdnz
07.12.2010, 21:30
Beyler İ.B.B Tarafı diye bişey yok.O stad komple bizim o yazılar formalite.

Bekir
07.12.2010, 21:30
Neden bitmesin yahu...? Dogu ile Güney bitince herkes Batidan almak zorunda kalacak...:)
Maç günü görürüz Kale arkası açılır tamamen Dolar ama Batı dolmaz Zaten tek dolmayan taraf Batı olucak...
Gerçi Şeref Tribünüydü İbb'ydi derken Batıda ancak 10.000 Bilet kalıyor:)

Hasan ZAİMOĞLU
07.12.2010, 21:31
ibb taraftarı mı 10 bin mi ççç güleceğim yoktu ççç gaipten taraftar uydurmasınlar oyuncuların sülalesi gelse 200 kişi etmez ne 10 bini :D

Ilelioglu
07.12.2010, 21:31
Maç günü görürüz Kale arkası açılır tamamen Dolar ama Batı dolmaz Zaten tek dolmayan taraf Batı olucak...

Hedef 70 bin diyorsak Batida dolmali...;)

Ahmet_8
07.12.2010, 21:32
Gerçi Şeref Tribünüydü İbb'ydi derken Batıda ancak 10.000 Bilet kalıyor:)

Kale arkası dogu maç zamanına kadar biter batıda havanın durumuna gore gelenlerden olusur ama en az yine 10 bin olur batıda

krdnz
07.12.2010, 21:33
Maçlarda olay çıkmaması için alınan önlemler var ama bu maçta olay çıkartacak ev sahibi taraftar olmadığı için taraftarların bir araya gelmesini önleme amaçlı uygulamalar olmayacaktır.Daha önceki İBB maçlarındaki gibi ..

Ahmet_8
07.12.2010, 21:36
Maçlarda olay çıkmaması için alınan önlemler var ama bu maçta olay çıkartacak ev sahibi taraftar olmadığı için taraftarların bir araya gelmesini önleme amaçlı uygulamalar olmayacaktır.Daha önceki İBB maçlarındaki gibi ..

şimdi kuş beyinlilermi bozbaykuslarmı ne haltsa boyle bi taraftar grubu olmus ibbnin maçta bi tezehurat geliştiriyolarmıs bizim kulturumuzle dalga geçicek sekilde eger yaparlarsa katliam olabilir inş olmaz boyle bişey

TSelif
07.12.2010, 21:38
Pisligtv türibünleri göstermeyecek gene bulurlar boş yerleri çekerler merak etmeyin :mad:

mhayri
07.12.2010, 21:46
Karla karışık yağacak diyollaa...

DeAgLeMaNyAq
07.12.2010, 21:50

Adamlar metro inşaatını bahane ederek 2-3 yıldır kuzey açık tribüne seyirci almıyor. Zaten o bölgede komple şerit çekili, turnikeleri de kapalı. Bizim maçta da açılması söz konusu değil...

Hürgün Aygün
07.12.2010, 22:00
Bakırköy -Capacity Biletix Alışveriş Merkezi'nin içinde mi?Bilen var mı?

Sertan Danışer
07.12.2010, 22:01
10000 ibbye bilet ayrılmış muhabbetii yapan renkdaşlara söylüyorum ibbspor batı alt tribünü formalite olarak ibbspor tarftarına diye ayırıyor orayı komple belediye çalışanlanlarına davetiye usulü dağıtıyoo belediyede çalışan trabzonlular ve onların akraba arkadaş durumları göz önüne alındığında batı altta olan taraftarlarımız stada zaten bedava girecekler batı üst yani bize ayrılan tarafta bi 10-12bin civarındadır e oda satılsın artık o kadar iş adamı vs. var bilet fiyatını dert etmiyecek

Burçak
07.12.2010, 22:03
ibb taraftarı mı 10 bin mi ççç güleceğim yoktu ççç gaipten taraftar uydurmasınlar oyuncuların sülalesi gelse 200 kişi etmez ne 10 bini :D
Belediyenin taraftarı olmadığını Başkanlarından tutunda hepsi söylüyor zaten.
Eğer gelecek olan varsa , yıllar önce bjk ile olan kupa maçında 3 istanbul takımını tek tribüne toplamaya başaran Trabzonsporumuz onları yine istanbul belediyeyi desteklemek üzere bir araya toplamış demektir.

Şeref
07.12.2010, 22:08
Bakırköy -Capacity Biletix Alışveriş Merkezi'nin içinde mi?Bilen var mı?
hayır hemen yan tarafında tutun pıpo vb. satan yer var orda biletıx

Bekir
07.12.2010, 22:08
Adamlar metro inşaatını bahane ederek 2-3 yıldır kuzey açık tribüne seyirci almıyor. Zaten o bölgede komple şerit çekili, turnikeleri de kapalı. Bizim maçta da açılması söz konusu değil...
Hadi ya bu çok kötü...
O zaman Full doldursak 63.000 eder..

Hürgün Aygün
07.12.2010, 22:09
hayır hemen yan tarafında tutun pıpo vb. satan yer var orda biletıx
Teşekkürler...:)

Hasan ZAİMOĞLU
07.12.2010, 22:11
diğer başlığa yazdım burayada yazayım . geçen sene yine ibb maçı öncesi fırtına kopacak kar yağacak tipi bilmem ne olacak diye anlatıp durdular maça bi gittik pişiyoruz ama bir noktada haklı çıktılar o maçta fırtına kopmuş bizimkiler 6 tane atmışlardı :)

Hürgün Aygün
07.12.2010, 22:30
İBB iki haftadır kaybediyor çıkış arıyacaklardır zor maç.

Hqmi
07.12.2010, 22:37
İbb'nin 100 kadar kişinin kombineleri var. Zaten dalgasına oluşan bir taraftar grubu, İnci Sözlük'ün.

delikoyun
07.12.2010, 22:38
şenol güneş bence ceyhun selçuk colmanı aynı anda oynatmalı belediye tehlikeli ibrahimüzülmeze de mutlaka önlem almalı kontrollü takım çıkmalı orta alanda alanzinho yada jaja top kaptırdığında kalemiz gol tehlikesi atlatıyor bu yüzden mutlaka ceyhun selçuk colman jaja oynamalı gerisi istenildiği gibi olabilir

necmiati61
07.12.2010, 22:45
ya yok ben bi kere babamla gitmiştim yine maç gunu bilet almıstık ibb tarafından hiç sıkıntı olmadan girdik sorun olmaz rahat olun

Allah nasip ederse biz de ibb tarafında olacağız..

Tunay ERDEM
07.12.2010, 22:54
diğer takımların taraftar sitesini gezdim şöyle bir, geneli kaybedeceğimizi düşünüyor, hatta neredeyse eminler.

Asi Çaykaralı61
07.12.2010, 22:57
diğer takımların taraftar sitesini gezdim şöyle bir, geneli kaybedeceğimizi düşünüyor, hatta neredeyse eminler.

Abi onlar düşünecekler tabii isteselerde istemeselerde

Bizler de galibiyetten eminiz.Zor bir maç ama kazanacağız Hayırlısı ile İNŞALLAH :)

Herşey bizim elimizde şu anda.Şükürler olsun ki de Lideriz ben devre arası 42 puanla bitireceğimize inanıyorum :)

asimetrik
07.12.2010, 22:59
İbb'nin 100 kadar kişinin kombineleri var. Zaten dalgasına oluşan bir taraftar grubu, İnci Sözlük'ün.

Dört tanesi zaten bizim sülaleye ait.
Trabzonsporlu olduğumuzu söylemeye gerek yok sanırım:)
Bahsedilen 10.000 ibb biletini de zaten bizim taraftar kullanıyor. Mesela 100 kadar bilet gelen bir tanıdıktan hepsini almak için baskı yapıyorum. Ne yazık ki bu sefer az kalacak.
Yani Batıdan 12.000 bilet satsak yeter diyen arkadaşa katılıyorum. Batı kesin olarak bizimle dolacak. Belki üst köşeler boş kalabilir.

necmiati61
07.12.2010, 23:01
Dört tanesi zaten bizim sülaleye ait.
Trabzonsporlu olduğumuzu söylemeye gerek yok sanırım:)
Bahsedilen 10.000 ibb biletini de zaten bizim taraftar kullanıyor. Mesela 100 kadar bilet gelen bir tanıdıktan hepsini almak için baskı yapıyorum. Ne yazık ki bu sefer az kalacak.
Yani Batıdan 12.000 bilet satsak yeter diyen arkadaşa katılıyorum. Batı kesin olarak bizimle dolacak. Belki üst köşeler boş kalabilir.

20 tanesini arkadaşın tanıdığı almış..

asimetrik

Ben de Eskişehirspor'un bjk den puan alacağına, Ankaragücü'nün de fb yi yeneceğine eminim:)

Ünal Cumhur
ibbnin 60binkişi önünde ligin en formda takımını TRABZONSPORU mantıken yenebilecegini düsünebiliyormusun.
1-taraftar destegi heralde lig macları icersinde en cok olacak mac.(tüm maclar icersinde)
2-takım ligin acık ara lideri ve en iyi futbol oynayan takımı
3-bizim o stadda mühtesem bi sansımız var hic yenilmiyoruz.hep istedigimiz neticeleri aldık.

bence onlar kendileriyle karıştırıyolar:cool:

Hasan YAYLI
07.12.2010, 23:03
son bilgi olarak ne kadar bilet satılmış bilen var mı? Ben 55.000 diye duydum ama çok ihtimal vermedim...

Tunay ERDEM
07.12.2010, 23:06
mesele o değil de biz maçtan çok taraftar sayısını düşünüyoruz; abdullah avcı nın bize olan kini malum, puan alabilmek için elinden geleni yapacak, yeter ki ts puan kaybetsin. bir yerde yanlış yapıyoruz ama hadi hayırlısı.

Mert67
07.12.2010, 23:06
son bilgi olarak ne kadar bilet satılmış bilen var mı? Ben 55.000 diye duydum ama çok ihtimal vermedim...

Önceki sayfalarda 25.000 deniyordu.

Muhammed
07.12.2010, 23:07

Hepsi şehir efsanesi onların inanmayın o tür rakamlara.

Asi Çaykaralı61
07.12.2010, 23:09
Haydi TRABZONSPOR'um bizler inandık Şampiyon olacağımıza :)

Almanya'dan Bordoooooooooooo

FC-ST-PAULI-61
07.12.2010, 23:12
Haydi TRABZONSPOR'um bizler inandık Şampiyon olacağımıza :)

Almanya'dan Bordoooooooooooo
Yine Almanya dan MAVIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

Guner_Ahmet
07.12.2010, 23:12
O stadi biz bayram yerine bi cevirelim de , o topcu orda aynamasin haa!!

bariskaratas
07.12.2010, 23:15
senol hoca burak ve yattara ile baslayacak galiba

bariscira
07.12.2010, 23:16
Bugün 23:00 itibariyle biletixten baktım. doğu kapalıda alttan 2 blok ve üstten 1 blok daha bitti. tabi diğer blokların satışları devam ettiği için oralarda tam olarak boş değil. Bloklar tam olarak bitti zaman nette o blok görünmüyor.

http://img251.imageshack.us/img251/520/osolimpiyatstadids.gif

Ünal Cumhur
07.12.2010, 23:18
şeftali kurtları clde şov yapıyo:D.şunların yerine biz olsak 3. cıkardık bu gruptan .glaskovu kesin altımıza alırdıkta valenciayı zorlardık.inşallah seneye:)

magicyattara
07.12.2010, 23:34
Ben de Eskişehirspor'un bjk den puan alacağına, Ankaragücü'nün de fb yi yeneceğine eminim:)

Normalde dediğin gibi olması lazım abi..

Bir kere bjk'nin Eskişehir'den puan alması veya galip gelmesi bence çok çok zor..o forvet gücüyle pozisyona girmeleri bile başarıdır..
Ankaragücü ise arkasında geniş boşluklar bulduğu takımları affetmiyor..

Umarım bu iki takımda bir takım hesaplara alet olup,oynamadan bu takımlara 3 puan vermezler..biliyorsun tüm Türkiye bizim şampiyonluğumuza karşıdır..bu böyle yani..bizim her maçımız final havasında geçerken fb yürüyerek maç kazanır yıllardan beri..

Fatih
07.12.2010, 23:38
Eskişehir Bjk'den puan alacak da Fb'nin yenileceğine ihtimal vermiyorum bu ara Alex baya formda.:)

magicyattara
07.12.2010, 23:42

Bu izlenimi bırakmışız demektir bu..96 her yönden kötü bir örnek gibi duruyor..bir ara 5 puan fark vardı fenerle aramızda o yıl ve 2 maçı kaybedip şampiyonluğu kaçırdık..Van maçı öncesi 4 puan farkla öndeydik..4 hafta sonra lig bitiyordu..

Bu izlenimi bıraktık..ama bu taraftarların böyle yorumlar yapması sürü psikolojisine gösterilecek en güzel örnektir..böyle gelmiş böyle gider zannediyorlar..bu sefer öyle olmayacak..rakiplerimizin fikstür dezavantajı var..

necmiati61
07.12.2010, 23:45
ibbnin 60binkişi önünde ligin en formda takımını TRABZONSPORU mantıken yenebilecegini düsünebiliyormusun.
1-taraftar destegi heralde lig macları icersinde en cok olacak mac.(tüm maclar icersinde)
2-takım ligin acık ara lideri ve en iyi futbol oynayan takımı
3-bizim o stadda mühtesem bi sansımız var hic yenilmiyoruz.hep istedigimiz neticeleri aldık.

bence onlar kendileriyle karıştırıyolar:cool:

İBB Trabzonsporu bu maçta yenebilir, futbol bu.. Tabi ki temennimiz kazanmak ama her sonuç olabilir, beraberlik de çıkabilir..

servet nuh
07.12.2010, 23:47
eskişehir bjk nin pilot takımı,puan felan alamaz...bu hafta bence tüm rakiplerimiz 3 puan alır...bizim rakipleri düşünmemize gerek yok....tam yol ileri...

erol-61
07.12.2010, 23:48
SAAT 23: 44 İTİBARİ İLE SATILAN YERLER

http://img839.imageshack.us/img839/6769/stad1.jpg (http://img839.imageshack.us/i/stad1.jpg/)

Mustafa Ayazoğlu
07.12.2010, 23:49
eskişehir bjk nin pilot takımı,puan felan alamaz...bu hafta bence tüm rakiplerimiz 3 puan alır...bizim rakipleri düşünmemize gerek yok....tam yol ileri...

doğru söz,

eskişehir puan alamaz bjk,
fb yenileceğini sanmıyorum

belediye şampiyonlukta puan olarak belirleyici oluyor.
3 puan şart

magicyattara
07.12.2010, 23:50
Açıkçası hala en büyük rakibimiz olarak Bursa'yı görüyorum ben..bizim kaybettiğimiz her puan Bursa'yı bize yaklaştıracaktır..lig uzun maraton ve gel-gitler olacaktır ligde..biz nasıl 7 puan geriden gelip 5 puan önlerine geçmişsek,onlarda zaman zaman bu farkı eriteceklerdir..önemli olan şampiyonluktaki rakibini yenmek..
Biz tüm şampiyonluklarımızda çekiştiğimiz rakiplerimizi yenip şampiyon olduk..tıpkı bu yıl ki gibi..rakiplerimize yenilmezsek puan farkını koruyup şampiyon oluruz..bu kadar basit..

magicyattara
07.12.2010, 23:54

Normalde bu takımlar 1 puandan fazlasını alamazlar..biz işimize bakalım bakmasına da şahsen bjk ve fb galip gelirse bu onların galibiyet serilerinin başladığını gösterir..o kadarlık top oynamıyorlar..ligde satılmalar başlamış demektir bu..

Gökhan KAN
07.12.2010, 23:55
Bilet muhabbetinden gına geldi yeminle. Kazanalımda boş stad olsun önemli değil.

Fatih
08.12.2010, 00:00
İ.B.B maçının kolay geçeceğini düşünen bir tek ben miyim yahu?:)

hodlu
08.12.2010, 00:03
Zor geçecek bence de ama yine kazanacağız inşallah.........

Yunus Emre SEYHAN
08.12.2010, 00:07
Bu maçta İETT stada otobüsler kaldırıcak mı?

danger00
08.12.2010, 00:14
Takımımızda cezalı yok (http://trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=5976)

GencZonguldak
08.12.2010, 00:19
Bu maçta İETT stada otobüsler kaldırıcak mı?

kaldırsa da siz o otobüsleri tercih etmeyin. 10 lira gibi bir ücret istemişlerdi geçen sefer ve tıklım tıklım gitmiştik.

en iyisi yusufpaşaya gidin oradan 146t'ye binin. 146t olmayabilir onu bi öğrenin.

Yunus Emre SEYHAN
08.12.2010, 00:21
kaldırsa da siz o otobüsleri tercih etmeyin. 10 lira gibi bir ücret istemişlerdi geçen sefer ve tıklım tıklım gitmiştik.

en iyisi yusufpaşaya gidin oradan 146t'ye binin. 146t olmayabilir onu bi öğrenin.
Aksaray uzak kalıyor. Haznedar'da oturuyorum ( Bakırköy-Bahcelievler arası)
Evet hizmet kalitesiz. Süper kupa maçına giderken otobüs bozulmuştu zaten :)

onurts61
08.12.2010, 01:16

Buca maçını seyreden herkes te o fikir oluştu oynadığımız oyunla düşmana umut verdik bence böyle düşünmeleri normal bu tip kozları adamların eline vermeyeceksin , seni seyrederken umutsuzluğa kapılmalı arkadaş yaa biz bunları yenemeyiz demeli ama bende başka takım taraftarı olsam buca maçında gördüğüm Trabzon benimde umutlarımı arttırırdı...

Samet BuLut
08.12.2010, 01:31
BekLenenin aksine zor bir maç bekLemiyorum. Gözümüzde büyüttüğümüz kadar zor geçmicek bence..

Fatih Özkan
08.12.2010, 01:32
Bursa ile oynadığımız Süper Kupa maçında,
3-2 kazandığımız FB maçında,
Antep maçında,
GS maçında,
Buca maçında...
İçim son derece rahattı...
Bu maç öncesi de çok rahatım...
İnşallah kazanacağız...

Mehmet_Mercanlı
08.12.2010, 01:34
SAAT 23: 44 İTİBARİ İLE SATILAN YERLER

http://img839.imageshack.us/img839/6769/stad1.jpg (http://img839.imageshack.us/i/stad1.jpg/)
doğu tribun 705A Tamamını karalaya bılırsınız persenbe gunu 100 bılet alınacak :)

Selçuk Aydın61
08.12.2010, 01:40
doğu tribun 705A Tamamını karalaya bılırsınız persenbe gunu 100 bılet alınacak :)

çok garip deilmi batı bitecek dogu duruyor :S ala ala

Fatih Özkan
08.12.2010, 01:43
çok garip deilmi batı bitecek dogu duruyor :S ala ala

Ben de tam bunu diyecektim...
Kamera Batı'yı çekecek...
Neden Doğu'dan alındı ki biletler ?

HerYerde
08.12.2010, 01:45
arkadaşlar kusura bakmayın bu başlıkla hiç alakası yok ama sırf cevap alabilmek amacıyla yazıyorum birkaç yere de yazdım ama cevap alamadım bana cevap verebilecek ya da bu konuyu bir yere iletebilecek bir var mı diye soruyorum.hasan ahmet sarı ve faty papy neden resmi sitedeki takımlar bölümünde yoklar acaba? ne A takım kadrosunda ne de A2 takımının listesinde isimleri var.mesela bu sene hasan ahmet sarı A2 liginde toplam kaç gol atmış bunu neden resmi siteden öğrenemiyoruz acaba? ayrıca hentbol takımımızın da adı ve oyuncuları resmi sitede yer almıyor.ve aklıma takılan bir şey daha var takımlar bölümünden seçtiğimiz bir oyuncunun neden o seneki istatistiklerini göremiyoruz mesela umut bulut bilgilerinin altında bu sene 17 maç yapmış şu maçlarda oynamış şu kadar gol atmış gibi.yanlış hatırlamıyorsam geçtiğimiz yıllarda böyle bir uygulama vardı

BozBaykuşlar
08.12.2010, 01:47
Burjuva kesiminin her zaman karşısında olan Trabzon Taraftarı'nı sayımız az da olsa (150 kişi) en iyi şekilde karşılayacağız kardeşlerim. Hakedenin kazanması dileğiyle.. BozBaykuşlar.

Selçuk Aydın61
08.12.2010, 01:50

kamera batıdan doguyu çekecek doğu (maraton) full olur ama batıya şaşırdım okadar bilet satılması enteresan şimdiden...

TUNCAY HİÇYILMAZ
08.12.2010, 01:50

Yanlışın var kamera batı tribününden doğu tribününe bakıyor.

Samet BuLut
08.12.2010, 01:53
Burjuva kesiminin her zaman karşısında olan Trabzon Taraftarı'nı sayımız az da olsa (150 kişi) en iyi şekilde karşılayacağız kardeşlerim. Hakedenin kazanması dileğiyle.. BozBaykuşlar.

SizLeri canı gönüLden kutLuyoruz :p

Selçuk Aydın61
08.12.2010, 01:53

BozBaykuşlar. sitemize hoşgeldin

Alibeyoglu
08.12.2010, 01:55
mac düsündügümüzdende zor gecebilir

Yunus Emre SEYHAN
08.12.2010, 01:59
Herhangi bir organizasyonunuz olucak mı?
Ev sahibi olarak Devre arası nobrain müziğini dinletiyorsunuz heralde ? (son 2 maçtır öyleymiş? )

Büyük merakla bekliyoruz :D

BozBaykuşlar
08.12.2010, 02:02
Herhangi bir organizasyonunuz olucak mı?
Ev sahibi olarak Devre arası nobrain müziğini dinletiyorsunuz heralde ? (son 2 maçtır öyleymiş? )

Büyük merakla bekliyoruz :D

Şuan yeterli sayıya ulaşamadığımız için hayalimizdeki kareografileri yapamıyoruz. Fakat dedeler müziğini dinleyeceksiniz devre arası ve maç bitişinde o vazgeçilmezimiz : ) . Maçta 100-150 kişi felan olacağız bir kaç farklı organizasyon düşünüyoruz evet.

@serciy (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=3456) hoşbulduk

Armağan Dere
08.12.2010, 02:02

Cezalı var mı Belediyespor'da...

Samet BuLut
08.12.2010, 02:03

CezaLı yok sanırım ama sakat oyuncuLarı çok

Fatih Özkan
08.12.2010, 02:04
Yanlışın var kamera batı tribününden doğu tribününe bakıyor.

Doğru ya...
Açıklama için teşekkürler... :o

TUNCAY HİÇYILMAZ
08.12.2010, 02:07
Doğru ya...
Açıklama için teşekkürler... :o

Rica ederim :)

BozBaykuşlar
08.12.2010, 02:07

Cezalı futbolcumuz yok fakat üstteki arkadaşın dediği gibi sakat futbolcu sayısı fazla özellikle Gökhan Süzen'in oynayamama riski var bizi düşündüren tek sakatlık o.