PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Spor Toto Süper Lig 16.Hafta | İ.B.B 1 - 3 Trabzonspor

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 [16] 17 18 19 20 21 22

serkanholep
12.12.2010, 19:59
Penalti veya degil...

Bu ligde HER Takimin HAKLI veya HAKSIZ, ALEYHINE veya LEHINE kararlar oluyor beyler, artik bencede uzatmayalim...!

Örnek: IBB-Fener maci, Alex'e verilmeyen kirimizi kart daha sonra Alex'in golü ile kazanilan onca mac...

Örnek: Besiktas Genclerbirligi maci, Tabata'ya verilen penalti Umut'un pozisyonu ile hemen hemen ayni...

Simdi bu Takimlarin Taraftarlari Sampiyon olmayi istemiyorlarmi sizce..?

....................:cool:

bizimkiler unutuyor bunları

neler gördük biz bursadan yediğimiz 5 metrelik ofsayt golünü hiç unutmadım

aleyhimize verilsinde biz burada bi yerlerimizi yırtalım tff ye yürüyelim 3 puanımızı veriyorlaramı

bize 5 maç ceza ve hükmen yenilgi veren tff geçen sene aynı olaylar sonucu nasıl kararlar verdi

saymakla bitmez bunlar

İlyas Özdemir
maça gidenler evlerine sağ salim bi dönsünler acayıp videolar fotolar piyasaya çıkacaktır

yatara
oh be aldik su macidaaa♥

okg_53
12.12.2010, 20:00
tribündergi' nin tribün forumuna bizim futbolcuların olimpiyattaki 3 lüsünü anlatan başlık açtım.iyi yorumlarınızı yazın..

trabzonsporlular hariç tüm takım taraftarları tebrik mesajlarını attı , bizimkilerden ses yok :) , bmn nin %1 i tribündergiye geçse yıkarız orayı .

İskender YILMAZ
İnanılmazdıııııııııııı .. :) Ses, nefes kalmadı ama değdii .. Müthişti .. Orda olmak paha biçilemezdi .. Tebrikler Trabzonspor'um, ne mutlu Trabzonspor'luyum diyene .. :) :)

orhan42
60 bin rakamı müthiş bi rakam..Üç ezikler bu stadta defalarca kez maç yaptı fakat hiç bu rakama ulaşamadılar..Ha 70 binlik maç deseniz o da yarı yarıya idi..Bu alanda tek takım taraftarının seyirci rekoru olarak tescil edilmeli bence bu maç:)Gidenlerin yüreğine sağlık...

Özkan
Bu Abdullah Avcı'nın medyadaki gücü nereden gelmektedir? Şahıs her maçtan sonra ağzına geleni saymakla birlikte medyada beyefendi kişiliğiyle bilinen kurt hoca olarak anılıyor.

Abdullah Avcı az sakin ol.

bariskaratas
Bana pasa dayalı klasik oyun şablonumuzu (ilk 10 dakika hariç) bu maçta tutturamadık gibi geldi. Beşiktaş gibi kördövüşü şeklinde saldırdık gibi geldi. Sanırım rakip takım hocası bizi bozmak için aldığı tedbirlerde başarılı oldu. Yattara ile başlamamız göbeğe tedbir alındığından dolayı doğru gibi gözükse de pek kanatları çalıştıramadık. Sakin ve tempolu oynamayı hala öğrenemedik. Başlıyoruz da sonunu getiremiyoruz. Bu durumu 61.000 taraftarın varlığından duyulan heyecana bağlıyorum.

gol attıktan sonra pasa dayalı oyundan kopuyoz maalesef.
bi de burak engin alan pasa dayalı antremanlara cıkmıyor heralde hic.

Kader KORELİ
Bu kadar penaltı tartıştığımız yeter. Kırmayalım birbirimizi.

Sonuçta anlımızın hakkıyla, iyi futbol oynayarak kazandık maçı. Daha fazla tartışmaya değmez.

.

mekatronik
12.12.2010, 20:01
bu gökhan süzen dediğiniz bu adammıydı, bende hakkaten bişey sanmıştım.

Ilelioglu
12.12.2010, 20:02
gol attıktan sonra pasa dayalı oyundan kopuyoz maalesef.
bi de burak engin alan pasa dayalı antremanlara cıkmıyor heralde hic.

Evet güzel bir tespit...:)

Selçuk Aydın61
evet dostlar dehşet maç oldu herhalde dogu turbünü 2 misli seyirci almşlar merdivende izledik maçı...

Özkan
bu gökhan süzen dediğiniz bu adammıydı, bende hakkaten bişey sanmıştım.Kesinlikle katılıyorum. Cale'den tek fazlası yabancı kontenjanını işgal etmemesi.

MehmeTS_ADANA
antu.com çıldırıyor.yok geçen sene bursa bu sene ts. böyle penaltımı olur. faruk özak okyanus ötesi falanda filan.ulan siz hiç ayanaya baktınızmı.taptığınız alex adama ayak kıracak şekilde girer sarı kartla geçiştirir 5-10 dk sonra alex gol atar bişey yok. geçen sene sahanızda bursayı yenemez son maçta bize gücünüz yetmez suçu başkalarında ararsınız.anelkanız elle gol atar neymiiş daha önceki pozisyondada penaltımız vardı diye kendinizi savunursunuz.antep size 3-0 dan maç satar şampiyon olursunuz onada bişey yok.siz iyi durumdayken gizli güçler pasif başkaları iyi olunca yok şöyle yok böyle.
beter olun ulan beter

AYYILDIZ
Merdiven bosluklari doldu cunku Dogu tribununde abartmiyorum 35.000 kisi rahat vardi.

Eren Karaahmetoğlu
Özet görüntüleri henüz izlemedim.

Ancak bu sezon belki de hakemden ilk kez şikayetçiyim diyebilirim. Hem de gönül rahatlığıyla. Ne yapıyordu bu adam yahu? Özellikle ilk yarıda? Orta sahada sürekli düdüklerin İstanbul lehine çalınması, kart gösterilmemesi, faullerimizin verilmemesi ardından kontra yememiz? Jaja'nın görebildiğim kadarıyla verilmeyen bir penaltısı? Onun dışında ikinci yarıdaki penaltı pozisyonu %100 penaltı olarak gördüm. Penaltı değil kanısı hakim Türkiye'de. Özeti izlediğimden tekrar yorum yapabilirim ancak. 3 hafta üst üste penaltı kullandık diye Trabzonspor maçlarını penaltıyla kazanıyor mu oldu? Kuş beyinli gerzekler. Üstelik iki tanesi doğru iken.

EZE EZE KUPA KARADENİZ'E !

Ali Tunahan Güllü
12.12.2010, 20:03
Bana pasa dayalı klasik oyun şablonumuzu (ilk 10 dakika hariç) bu maçta tutturamadık gibi geldi. Beşiktaş gibi kördövüşü şeklinde saldırdık gibi geldi. Sanırım rakip takım hocası bizi bozmak için aldığı tedbirlerde başarılı oldu. Yattara ile başlamamız göbeğe tedbir alındığından dolayı doğru gibi gözükse de pek kanatları çalıştıramadık. Sakin ve tempolu oynamayı hala öğrenemedik. Başlıyoruz da sonunu getiremiyoruz. Bu durumu 61.000 taraftarın varlığından duyulan heyecana bağlıyorum.

Gürcan abi Jaja'ya ne diyorsun iki haftadır pek iyi değil gibi?

Yusuf BALCI
12.12.2010, 20:03
Hakem penaltı pozisyonuna kadar rakibin bizi adeta biçtiği bir sürü pozisyonda kartını göstermedi. İBB eğer bu kadar sert oynadıysa, hakem izin verdiği içindir. Hakemin bu müsamahası yüzünden futbolumuzu oynayamadık. Penaltı hatalı olabilir ama, eğer baştan maçı doğru yönetse idi o penaltıya gerek kalmayacaktı.

Yılda bir leyhimize bir karar verilmiş, bırakın da olsun o kadar.

Eren Karaahmetoğlu
12.12.2010, 20:04
Bu arada muhteşemdi.. :)

Oleyyy oley oley oleyyyyy şampiyonnnn TRABZONNNNN

Sezgin Öztürk
arkadaşım anlamıyomusunuz.biz umutla şampiyon olamayız..artık aşın ve gerçekleri görün allasen..sezon sonu ağlammak için umutun yerine birini alalım diyoruz..bu adam bize 2. sezon çok puan kaybettirir.her zaman burak olmaz..inadı bırakın ve bu takıma bir forvet aldıralım.95-96 yılına dönmesin.bir adam almadık o sene şampiyonluk gitti..15 senede kendimizi zor topladık.umut iyi bir yedek olur bizde ancak...
Abii ben Umut yeterli forvet almayalım demiyorum Umut müthiş bir forvet de demiyorum ama ben Umutun elinden geleni yaptığı bir maçdan sonra birilerinin çıkıp Umut bu takımın topcusu değil Umut la şampiyon olunmaz demeleri adam gol atar yok kaval kemiğiyle attı yok sırtıyla attı insaf yani bu makina değilki tıkır tıkır oynasın zaten öyle tıkır tıkır futbol oynayan futbolcu Barcelonada Real madridde oynar. Ben de cok kızıyorum Umuta her kaçırdığı pozisyondan sonra bazen isyan ediyorum ama eleştirinin dozu var bir oyuncu gol kacırdı diye insafsızca hakaret boyutunda eleştirilmez Umut bizim takımın oyuncusu ve bizim takımımız LİDER ve ŞAMPİYONLUĞA koşuyoruz bugün sahip çıkmicaz oyuncumuza da ne zaman çıkacağız? Onun için biraz sabır diyorum artık ben gibi birçok insan şampiyonluk görmek istiyor. Benim şimdiye kadar Umut Buluta yaptığım tek eleştiri gecen sezon Umutun boş durumda Teoya vermeyip bencillik yapmasından kaynaklanıyordu... Bilmem anlatabildimmi...

İskender YILMAZ
Merdiven bosluklari doldu cunku Dogu tribununde abartmiyorum 35.000 kisi rahat vardi.

Evet kesinlikle satılan biletten çok çok daha fazlası vardı Doğu tribinünde .. Devre arası Wc'ye giden arkadaşım 60. dakikada anca boşluk bulup da gelebildi yani düşünün .. İğne atsan yere düşmezdi .. :)

trbzonsporlu
12.12.2010, 20:05
maçtan şimdi geldim. ilk yarıda oyunun hakimi belediye takımıydı. ikinci yarı 2. gole kadar risk aldık. bu arada yiyebilirdikte ama attık. bu arada seyirci çok güzeldi ama tribüne onur, yattara, jaja, colman, umut, egemen, engin çağrılırken diğerleri ve özellikle selçuk inan neden çağrılmadı çok şaşırdım. bu çağrılmayan futbolcularda kırgınlık yaratır.

ahamitokutan
yıktık olimpiyatı.istanbul taraftar görü be :)

mekatronik
fatih tekke muhabbetine döndü penaltı mevzusu. herkes istediğini düşünebilir tabi, ben penaltı olmadığını düşünüyorum ancak hertürlü şampiyonluğu istiyorum arkadaş. isterse eliyle atsın isterse başka uzvuyla. öyle gurur yapmaya gerek yok, hertürlü olur problem yok

karaman6106
12.12.2010, 20:07
maçı ibrahim akın oyuna alınınca kazanacağımız ortaya çıknıştı...hakem belki art niyetli değildi, ama kesinlikle kötü bir hakemdi...

Sezgin Öztürk
12.12.2010, 20:07
Bırakalım penaltıyı O değilde NASIL KOYDUK İBB YE AVCIYI AVLADIK :D

Oğuzhan Turhan
12.12.2010, 20:08
Penaltinin penalti olmasi icin galiba rakibin tekme tokat dalmasi gerekiyor.
Orada cekmesin yada itmesin, Umut Bulut havaya zipladiginda rakip ona dokunarak dengesini bozmustur.
3,4 hafta once bjk ayni sekilde penalti kazanmisti ve Markus eminimki ona penalti demistir.
O yuzden bosuna penalti degil tartismasi yapmayin.

omermk
12.12.2010, 20:08
gs son maçta ankaragücü'nü 8-0 yenip averajla şampiyon oldu. herkes biliyordu ki o maçta şike vardı ama tarih gs ye bir şampiyonluk daha yazdı o kadar.
96 da ne güzel top oynadık, gönüllerin şampiyonuyuz ama tarih fb'yi şampiyon yazıyor ve aynı tarih 84 ten beri bizim hanemize bir şampiyonluk eklemedi.
ben alacağımız şampiyonluğun hakkımızla olmasını tabiki istiyorum ama böyle saçma sapan polemiklerle de kendi kendimize enerjimizi boşa harcamayalım. ben staddaydım penaltımı değilmi göremedim penaltı olmasaydı da muhtemelen biz gol atamazdık o da ayrı bir konu ama kazandık işte. şimdiye kadar çalınan puanlarımıza saysınlar.
şenol hoca'nın rakibin çok sert oyanadığı eleştirisine katılmıyorum ibb ortasahada topa çok iyi bastı.
jaja muhtemelen geldiğinden beri en kötü futbolunu oynadı, keza colman ve yattara'da çok kötülerdi.
egemen, selçuk ve onur her zamanki gibi çok iyi oynadılar.
ben bugün giray'ı çok beğendim. çok kritik müdehalaleri vardı.
bir takım kötü oynar kabul de 60.000 seyirciye karşı bu kadar isteksiz olmak pek de kabul edilebilir değil.
işin enteresan tarafı sahada defans haricinde istekli iki oyuncu belki de tribünlerin en az sempati duyduğu burak ve umut'tu. bu yolda giderken her futbolcunun kötü oynayacağı günler olacaktır ama isteksiz oynama lüksümüz yok bunu bütün futbıolcuların bilmesi gerek.

gelelim 60.000'lik suskunlar topluluğuna. sakın kimse seyirci muhteşemdi falan demesin. seyircinin ''taraftar'' olabildiği tek an 61.dakikaydı o da bir kaç dk sürdü. onun haricinde herkes birbirine baktı, sustu , zaman zaman anlamsız uüultular çıkardı. bende o 60.000'den biriydim kızmıyorum ama biz bu işi beceremiyoruz. nasıl ki bu takım antreman yapıp oyununu geliştiriyorsa bizlerin de bir şekilde organize olup nasıl ''seyircilikten'' ''taraftarlığa'' dönüşeceğimize karar verip aksiyon almamız gerekiyor.
Dünyada her iyi tribün takımı düştüğünde ayağa kaldırır biz de tam tersi tribün susuyor sonra takım gol atıp seyirciyi coşturuyor.
kendi kendimize ''biz süperiz, muhteşem taraftarız'' diye boşuna doldurmaya devam edersek bu takıma zarar vermekten öteye gidemeyiz.

iki haftadır çok kötü oynuyoruz sanırım bunda çok erken golü bulmanın etkisi var. neyse şampiyonluk böyle maçları kazanmaktan geçiyor zaten. önümüzdeki hafta emenike'ye karşı defansta açık vermezsek ilk yarıyı çok iyi bitirebiliriz.serkan ve colman'ın önümüzdeki hafta olmaması bence avantaj bile olabilir çünkü iki oyuncuda uzun süredir çok durgun yeni oyuncular belki de heyacan katabilir.

mehmet83
12.12.2010, 20:09
Su efendi gorunup aslinda cakalin ta kendisi olan tiplere uyuz oluyorum. Abdullah Avci, Ertugrul Saglam bunlar hakkaten cok sinsi kisiler. Boyle tiplerin takimlarini yenmek daha bi zevkli oluyor. Gercek yuzlerini ortaya cikartiyoruz cunku.

mekatronik
12.12.2010, 20:09
Kesinlikle katılıyorum. Cale'den tek fazlası yabancı kontenjanını işgal etmemesi.
bencede,bugünkü cale'yi beğenmeyen yoktu herhalde. beğenmedim diyenle tartışmam zaten

Semih58
12.12.2010, 20:10
EMİN adımlarla şampiyonluğa gidiyoruz. Hedef 7

Ilelioglu
12.12.2010, 20:11
bizimkiler unutuyor bunları

neler gördük biz bursadan yediğimiz 5 metrelik ofsayt golünü hiç unutmadım

aleyhimize verilsinde biz burada bi yerlerimizi yırtalım tff ye yürüyelim 3 puanımızı veriyorlaramı

bize 5 maç ceza ve hükmen yenilgi veren tff geçen sene aynı olaylar sonucu nasıl kararlar verdi

saymakla bitmez bunlar

Aynen saymakla bitmez...:)

asimetrik
12.12.2010, 20:11
Gürcan abi Jaja'ya ne diyorsun iki haftadır pek iyi değil gibi?

Sistemin kilit oyuncusu olmuştu. Bu aralar sistemi bozan durumunda. Üzerinde kalabalık oyuncu baskısı olduğunu kabul ediyorum ama bu durumda daha sade oynamalıydı. Yeteneklerini oyun koptuktan sonra sergilese daha faydalı olacak.

bariskaratas
12.12.2010, 20:12
penaltı pozisyonunda ki kritik nokta rakibin hava topuna cıkmaması.
yani ikili mucadele yok.
o yuzden rakip havadayken ufacık bile itemezsin.

Gümüshane
12.12.2010, 20:13
Bugün 2 Arkadasimi daha Trabzonsporlu yaptim. Son iki ayda 10 kisi Trabzonsporlu yapmis bulunuyorum :P

Engin Koltuk
Eve yeni geldim. Korktuğumun aksine kolay döndük olimpiyattan. Maçın sonundeki 3 lü için dahi orada bulunmak kaçınılmazdı..

karaman6106
cale günün en iyilerindendi...

mekatronik
12.12.2010, 20:14
alanzinho iyiydide şu ters tarafa bakma işini çok abartıyor bence. her pozisyondada bakılmazki

Semih58
Herşey senin uğruna,

Şampiyon olacağız

ilyskm
arkadaşlar,
takım her zaman iyi oynayacak diye bir kural yok önemli olan bu tür maçları kayıpsız geçmek...
hakeme gelince; çok kötü bir yönetim gösterdi normal bir hakem olsaydı İBB ilk yarıyı 11 kişi tamamlayamazdı...

eraytaskin61
12.12.2010, 20:15
gol yiyince boz baykuşlara güldüm babam ne gülüyon lan diye bağırdı :D

Ilelioglu
arkadaşlar,
takım her zaman iyi oynayacak diye bir kural yok önemli olan bu tür maçları kayıpsız geçmek...
hakeme gelince; çok kötü bir yönetim gösterdi normal bir hakem olsaydı İBB ilk yarıyı 11 kişi tamamlayamazdı...

Aynen Burak'a arkadan yapilan hareket kesinlikle kirmizi idi...:cool:

mk.esen35
alanzinho iyiydide şu ters tarafa bakma işini çok abartıyor bence. her pozisyondada bakılmazki
çok saçmalıyor ve rakibide tahrik ediyor bence de uyarılmalı

Ali Tunahan Güllü
Sistemin kilit oyuncusu olmuştu. Bu aralar sistemi bozan durumunda. Üzerinde kalabalık oyuncu baskısı olduğunu kabul ediyorum ama bu durumda daha sade oynamalıydı. Yeteneklerini oyun koptuktan sonra sergilese daha faydalı olacak.

Katılıyorum şuan takımda en zayıf halka dediğimiz Cale'den bile 2 maçtır daha etkisiz.
Israrla Burak diyorum gol atmasa bile rakip defansı Umutla beraber dövüyor resmen:)

ilyskm
12.12.2010, 20:16
sıcaklığın 1 derece olduğu hava şartlarında 60 bin kişiye yakın rakamı dağın başına ancak Trabzonspor sevgisi toplardı. Taraftara 10 tam puan...

Şenol Altunsoy
12.12.2010, 20:16
Peki penaltıyı bu kadar tartışan arkadaşlar İbb'nin attığı golde, gol öncesi faul var mıydı yok muydu ?Biraz da bundan bahsetsinler

TSezgin61
12.12.2010, 20:17

o hareketi beni sinir hastasi etti. jajada yapiyor...

sulo61gun
12.12.2010, 20:21
@joeBur@k
itiyor kardeş itiyor.maçı kaydedipte resim koyduk istersen videosuna da koyarız:)jajanın pozisyonu daha da net bir penaltı ayrıca

TheCrow
12.12.2010, 20:21
fener de puan kaybederse şampiyonluk yarışından kopuyoruz arkadaşlar !..

okg_53
12.12.2010, 20:23
http://www.tribundergi.com/forum/viewtopic.php?f=1&t=72497&st=0&sk=t&sd=a

üyeliği olanlar şuraya tebrik yorumlarını yapsın ... kıskananları çatlatalım ...

orası önemli değil demeyin, tüm tribünlerin buluşma noktası .

Filak61
12.12.2010, 20:23
arkadaşım anlamıyomusunuz.biz umutla şampiyon olamayız..artık aşın ve gerçekleri görün allasen..sezon sonu ağlammak için umutun yerine birini alalım diyoruz..bu adam bize 2. sezon çok puan kaybettirir.her zaman burak olmaz..inadı bırakın ve bu takıma bir forvet aldıralım.95-96 yılına dönmesin.bir adam almadık o sene şampiyonluk gitti..15 senede kendimizi zor topladık.umut iyi bir yedek olur bizde ancak...

Sen Umutuma laf söyleyemezsin asil Umut gibi oyuncularla sampiyon olunur sahada canini disine takan aff edersin kicini yirtan herseyini veren tek oyuncudur tabi diger oyuncularin hakkini yemememek sartiyla.

Umut hem mücadeleci hem eskisine göre kalitesini artirmis bir oyuncudur bana Etooyu verseler bile degismem umutumu.

yorumsuz6117
12.12.2010, 20:24
Geniş özet yok mu ?

TheCrow
joeburak, adam itmeyecekse neden elini koyuyor, amacı ne?.. Umut'un sırtını sıvazlamak mı?..

Adamlar iki kere çok net penaltımız verilmeyince bundan güç aldılar ve zorda kalınca nasıl olsa hakem vermiyor diye penaltı yapmaya devam ettiler, olay bundan ibaret.

savas avci
Maçtan yeni geldim arkadaşlar oenaltı pozisyonunu tam göremedim penaltımıydı ?

iso_4939
Yaw arkadaslar tam seyİrcİ sayisini bilen yok mu su ortamda

Ligos61
12.12.2010, 20:25
vallahi açıkcası ben bu gün taraftarı hiç beğenmedim yemin ediyorum yanımda 2-3 kişi vardı bir kere bile bağırmadılar sırtlarına tekmeyi vurup staddan yuvarlayasım geldi bursa maçındaki atmosfer çok daha iyiydi ama her şeye rağmen gene çok güzeldi taraftarımızı ve bütün futbolcularımızı tebrik ediyorum

okg_53
12.12.2010, 20:26
edit.........................

Ali Tunahan Güllü
12.12.2010, 20:26

Net penaltı abi.Umut topa yükselirken arkadan müdahale açıkca gözüküyor.

mk.esen35
12.12.2010, 20:27
abi ne sen sor ne biz söyleyelim.iki saattir onun kavgası var burda

Keleşoğlu
goooooooooooooolllllllllllllllllllllllll

Yiğit Gayretli
goooooooooooooooooooooooooolllllllllllllllllllll

Bahtiyar Öztürk
a.gücü önde:)

Engin Koltuk
12.12.2010, 20:28
Ankaragücü gol attı :)

zafer6161
goooooooooolllllllllllllllllllllllllllllllllllllll lllllllllllllllllll ank 1-0

savas avci
ankaragücü koydu

Erkan
Sestak dakika 62 :-) bu golun bir anlamii olmaliii :D:D:D Ankaragucu 1-0

Recep Alkan
Daha yoldayiz Allah için tribün resmi yok mü yahu bır gorelim

Gümüshane
goooooooooooooooool ankara cakti

Burak Sahin
atti ankaraa :D

cihatöztürk
ankaragücü attı :D

iso_4939
Yaw a.gÜcÜ atmiŞ.

Nihat Güneş
Staddan henüz geldik...

Staddan izleseydiniz Umut'un pozisyonunu anlardınız, Umut o topa tam vurmak üzereydi ve havadaydı...Jaja'nın pozisyonunda ise adamın ayakları yerden kesildi, bu pozisyonu az buçuk ortaokul fiziği görmüş bir adam penaltı diye yorumlardı.

Taraftar muhteşemdi...Hele yolda bir 29 plakalı araç (85 model minibüs) vardı ki galibiyetin gururuyla Gümüşhaneye doğru yol alıyordu ..Rabbim sağ salim ulaştırsın...(Hatta fotolarını çektim ilerleyen saatlerde paylaşırım.)..Diyecek kelime bulamıyorum...

mehmet83
goooollllllllll ankaragucu atttiuiiiiiii

Murat Altun
12.12.2010, 20:29
Dk 61 ankara gucu 1 fenev 0

Reşit
aha fenev yedi golü :D

Fanatik34
61´de taktilar...:D

Ahmet Başkaya
Gooooooooooooooooooooooool .

Eder 9 haydii dayaaann Ankaragücüü...

Saldır Ankaragücüü !

eraytaskin61
gollll be allahım sana geliyorum !!!

Murat Altun
12.12.2010, 20:30
Su penalti olmadigini savunan arkadaslar artik fikurlerini kendilerine saklasakar diyorum

mourner
goooooooooooooooooooooooooolllllllllllllllllllll

bu mesajı görünce,noluyo ya maç bitmedi mi dedim kendi kendime :)..a.g atmış,helal olsun :)

Serdær
Maçtan yeni geldim.

Herşeyi anlatacağım.

Sorusu olan :)

savas avci
bende ligtv sitesinden izledim buz gibi penaltıymış

mehmet83
12.12.2010, 20:31
Allah'im ne guzel bir gu bu. Laylaylaylaylaylayyyyyyyyyy

mk.esen35
12.12.2010, 20:32
bende ligtv sitesinden izledim buz gibi penaltıymış
abi ne olur yine başlamayalım.bazı gururlu arkadaşlar mesaja başlar yine

Yiğit Gayretli
12.12.2010, 20:33
bu mesajı görünce,noluyo ya maç bitmedi mi dedim kendi kendime :)..a.g atmış,helal olsun :)

Ben içimden hala gol diye bağırıyorum zaten...

3. golden sonra kendimi parçalarken gözüm bir ara 2 sıra yanımdaki babama ilişti... Yüzünde kavuşmuş ellerini iki yana doğru açtı ve haykırdı : "ALLAH'IM SANA ŞÜKÜRLER OLSUN !!!!"

Recep Alkan
12.12.2010, 20:33
Ula yok mü bır tribün resmi koyacak keyfimiz yerine gelsin yoldA

Yiğit Gayretli
12.12.2010, 20:34
Ula yok mü bır tribün resmi koyacak keyfimiz yerine gelsin yoldA

Nasıl yapılır anlat bir tane koyayım güzelinden...

Alibeyoglu
12.12.2010, 20:35
laylaylommmmmmm

Emirhan Uludüz
Maçtan yeni geldim mükemmeldi atmosfer falan..Takım şampiyonluğa gidiyor burada hala penaltı tartışılıyor..

serkanholep
yarında bursa yenilirse var ya bişey demicem artık

İskender YILMAZ
12.12.2010, 20:36
Batı tribündeki renktaşlarıma sadece maçı izlemeye gelmelerinden dolayı teesüf ediyorum .. :) Doğudaki başta ben olmak üzere (:D) herkesi kutluyorum, nefistik .. :D

İlyas Özdemir
maçı tv'den izledim ben sürekli tezahürat sesleri duydum bana göre tribün fena değildi ki 60 bin civarındaki seyirciyide tezahürat yaptırmak çok zordur bence tribününe kimler yön verdiyse oldukça başarılı iş çıkardı en azında tv'den duyduklarıma göre söylüyorum

cihatöztürk
Penaltı bal gibi penaltıydı arkadaşlar neyin peşindesiniz siz anlatın bana

Gittik donduk orada soğukdan penaltımıymış yok deyilmiymiş

2 tane net penaltımızı daha vermedi zaten hakem

maçın başından beri ibb'ye çalıştı hakem maça gelenler bilirler sinir krizleri geçirdik hakem yüzünden

Fenerbahçeli utanmaz reziller başlamış hemen 3 haftada 3 penaltı bu ne diye

şikeden bahsediyor adi şerefsizler şike konusunda fenerbahçenin eline kimse su dökemez fenerliler rahat olsun

önce cem papila levent bıçakçı aziz yıldırım üçlüsünün bu ülkede yaptıkları şerefsizleri açıklasınlar

biz bugün hakeme rağmen kazandık

Mehmet
12.12.2010, 20:37
http://i51.tinypic.com/bf2f4p.jpg

mekatronik
12.12.2010, 20:38
aman hocam yeni dindi ortalık, karıştırma

Yiğit Gayretli
12.12.2010, 20:39
goooooooooooooooooooooollllllllllllllllllllll

Adem Erdoğan
2 oldu fener maçı.:D

Keleşoğlu
gooooooooooollllllllllllll 22222222222222222222

Gümüshane
Vay be sestaaaaaaaaaaaaaaaaak!

zafer6161
Golllllllllllllllllllll 2-0 oldu

Erkan
12.12.2010, 20:40
Ne gol yedii fener ha :d neoldi volkan rengin soldi :D

Barış Mayda
2 oldu 2 ankaragücü

UğuR
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/6053-4Q8Z7G7Q.jpg

yorumsuz6117
Yaw arkadaslar tam seyİrcİ sayisini bilen yok mu su ortamda

Stada baktığın zaman 60 bin gibi duruyor ama resmi olarak 45 bin dedi Melih.

Mehmet SELEN
Peki penaltıyı bu kadar tartışan arkadaşlar İbb'nin attığı golde, gol öncesi faul var mıydı yok muydu ?Biraz da bundan bahsetsinler

Aynen renktaş.Hakem çok kötü bi maç yönetti.

Emirhan Uludüz
goooooooolll 2-0

UtopyaTs
SEEESSSTAAKK SEESSTAAAKKK bu fb nin yenilmesi kadar sevindigim bişey yok

karaman6106
777777777777777777 geliyorrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

mehmet83
222222222oleyyyyyyyyyyyyyy beeeee

Erkan
12.12.2010, 20:41
Ankaragucu 1 gol daha atarsa galatasarayi geciyor :D

mk.esen35
gooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo oooooooooooooooooooooollllllllllllllllllllllllllll llllllllllll
2222222222222222222222222222

UğuR
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/6053-3X0I2S3U.jpg

Reşit
12.12.2010, 20:42
ses-TAKKKKKKKKKKKKKKKKK :D

TSunami_69
ses taktı.... yarınki gazete başlığı olabilir

ESER
yarında bursa yenilirse var ya bişey demicem artık

keske oyle birsey olsa ama malesef bursa farkli kazanir.. yalama yilmaz yardimci olur her turlu..
yilmaz vural isimli kolpa gecen sene evinde farkli yenildikleri mactan sonra tum bursali futbolculari sapur supur opuyordu..

Yiğit Gayretli
12.12.2010, 20:43
direkk beeeeeeeeeeeeee

UtopyaTs
Bursa haftaya gençlere takılacak bu hafta alırlar

mourner
bir de şöyle bir foto var..

Fatih Özkan
Ümit Özat'ın günahını aldım ulaaa :D
Helal Ankaragücü!

Murathan
Maç öncesiki eşi benzeri görülmemiş atkı şovu kaydeden var mı?
direkte patladı bu arada :D

Effective61
Oh be,, dAha yeni eve ulaştım ki Bu kadar yol sıkıntısına değerdi. BİZE HER YER TRABZON boşuna demiyoruz. Penaltı için net penaltı diyebiliriz, havadaki oyuncuya öle dokunulmaz ki. canlı gözlerle izleyince daha da anlaşılıyor ordaki temasın ne kadar dengeyi bozduğu.

mehmet83
12.12.2010, 20:44
9 puan fark bizim icin muthic bir avantaj. Dusunsenize Kadikoy'de yenilsek bile(Allah gostermesin) puan farki hala 6 olacak ki bunu haftaya ve Ankaragucu maclarimizi aldigimizi varsayarak soyluyorum. Muthis bir avantaj

eraytaskin61
fenerin ...na karlar yağıyo

Barış Mayda
direkten döndü güven varolun kafa vuruşunda

Burak Sahin
12.12.2010, 20:45
simdi galibiyetimiz daha da bir anlam kazandi bizim bu seneki en büyük rakibimiz fener bursayi ciddiye almiyorum zaten....

TheCrow
Şampiyonluk yarışından koptuk beyler...

mekatronik
off off yaşa be ankaragücü tek rakip olarak fb'yi görüyordum zaten. bayağı avantajlıyız ya. 7 mi geliyor ne

cihatöztürk
12.12.2010, 20:46
Bu sene olacak galiba beylerrrrr :D

serdar avcı
güzel maç ,güzel skor evimize yeni girdik kartal- olimpiyat stadı .

Ahmet_8
Süperdi süperrrr 61.dk ve maçtan sonraki 3lüden sonra bir kez daha trabzonlulugumla gurur duydum 7 geliyor bu sene 77777777

Taraftarımıza sonsuz teşekkür 60 bin vardık cok rahat

TheCrow
simdi galibiyetimiz daha da bir anlam kazandi bizim bu seneki en büyük rakibimiz fener bursayi ciddiye almiyorum zaten....

Evet kesinlikle aynı görüşteyim, fener bu akşam yenilse bile hala en ciddi rakibimizdir bence.

Yiğit Gayretli
Emin adımlarla devam hız kesmemek gerek...

İskender YILMAZ
12.12.2010, 20:47

İşte bu inanılmaz güzellikte bir fotoğraf .. :) Ve o fotoğrafta yer almaktan dolayı inanılmaz mutluyum .. :)

TSunami_69
12.12.2010, 20:47
fener seneye de sestak transfer ederr

iso_4939
12.12.2010, 20:48
Fener tutuyor duvarlari ....

Yiğit Gayretli
12.12.2010, 20:48
Var mı sorusu olan maç veya tribünle ilgili yemeğe gideceğim ona göre :)

Bekir
12.12.2010, 20:49
Buz gibi havaya rağmen süper bi maçtı :)

Ama Seyirciler ilk defa bu kadar sessizdi

erol-61
12.12.2010, 20:49
eski şampiyon futbolcularımızdan dozer cemil demişdi bende tekrarlıyorum TÜRKİYE ligi artık zevk vermiyor seneye avrupaya takılalım :)

Serdær
12.12.2010, 20:50
Taraftar için şunu söyleyebilirim ;

Görüntü var Ses yok !

TheCrow

3. golden sonra kendimi parçalarken gözüm bir ara 2 sıra yanımdaki babama ilişti... Yüzünde kavuşmuş ellerini iki yana doğru açtı ve haykırdı : "ALLAH'IM SANA ŞÜKÜRLER OLSUN !!!!"

İçim titredi okurken yahu...

eraytaskin61
süphanallah s,phanallah tesbih çekiyo ağzını okudunuz mu :D

iso_4939
Yaw yarin k.paŞa takarmi bursaya he olurmu .....

Yiğit Gayretli
12.12.2010, 20:51

Kale arkasında Trabzonlu Gençler ile beraber bir taraflarımızı yırttık zaten stad genelinde sürekli bağıran bir tek bizim gruptu. Kesinlikle konuşamıyorum, ıkınıyorum yine de fısıldayamıyorum bile o hale geldim...

Yiğit Gayretli
12.12.2010, 20:52
İçim titredi okurken yahu...

O an aynısı bana da oldu...

İlyas Özdemir

İstanbula binlerce km uzaklarda olmama rağmen bu foto icimde acayıp bir sızı yaratıı bende keşke burada olsaydım diye ama en çokda bilet alıp son dakıkada maça gelmekten vaz geçen arkadaşaların içini sızlatmıştır

zahido
Artik haftaya karabuk macini kazanmak farz oldu..

umarim bi aksilik cikmazzzz...

devre arasindada orta sahaya mutlaka oyuncu almaliyiz.. ozaman yiyosa sari gormek icin cirpinan biri olsun..

Fatih Özkan
12.12.2010, 20:53

Trabzon'daki maçlar gibiydi...
Tek farklılık, sayıca olan fazlalıktı...
2. gole kadar tribünlerden ses gelmiyordu, uğultudan başka...

Ahmet_8
kasımpasa yarın bursayla beraber kalır görürüsünüz

Murathan
Var mı sorusu olan maç veya tribünle ilgili yemeğe gideceğim ona göre :)
ya abicim maç öncesi bütün stad atkı şov yapmıştı ya onun videosu var mı acep?(foto demiyorum:D)

B.Yiğit
ben maçtaydım hakem butun taktir haklarını ibbden yana kullandı. penaltı pozisyonunu tekrar izledim %100 penaltı.. adam umutu havadayken itiyor.. tartışılmaz bile. ayrıca ibb nin golünden önceki pozisyonda faul varmıydı. tribünden net şekilde gördüm hiç birşey yoktu.. tam atağa çıkacakken oyunu durdurdu.. ofsaytla alakası olmayan pozisyonlarımızı kesti.. ibbliler kasabtı baktı geçti.... kısacası bu maçı hakeme rağmen kazandık..

mehmet83
12.12.2010, 20:54
Ustteki arkadas ironi yapiyor. ustune gitmeyin.

Selçuk Aydın61
aG FEBE 2 olmuş

Erbay
Heyt be ne maçtı 1000 yaşına gitsem bugünü unutmam :D 3.golde tanımadığım kişileri dövüyordum

Dip.Ing.Mag.
12.12.2010, 20:55
fb 2-0 yeniliyor... ALlahin izniyle sampiyonluk yolda... bu sene olacak ins.

Fatih Özkan

Gözlerim doldu...
Bu cefakar taraftar şampiyonluğu hakediyor!

Karabacakk
Eve yeni geldim,organizasyonda emeği geçen herkese teşekkürler.
Taraftar konusuna gelince,maçın sonları 10 dakika kalmış,galibiyeti kutlayıcı güzel tezahüratlar yapılması gerekirken öyle bursa şöyle bursa diye bağırıyoruz...Ne alaka yani?
Bu arada dönüşte otobüste birer yudum içip boğazımızı ısıtan ve tadı damağımızda kalan tarhana çorbası için de teşekkürler:)

Yiğit Gayretli
12.12.2010, 20:56
ya abicim maç öncesi bütün stad atkı şov yapmıştı ya onun videosu var mı acep?(foto demiyorum:D)

Var da kardeşim gece ilerleyen saatlerde o işler biraz vakit alır. Pestilim çıkmış durumda, yemeğimi yedikten sonra ayaklarımı uzatıp spor programlarını ağzımın suları akarak izlemek istiyorum :) O kadarı da hakkım herhalde :)

Dip.Ing.Mag.
12.12.2010, 20:56
sivas yendi kasimpasa eger ligte kalmak istiyorsa yarin en az 1 puan almak zorunda bursadan. o bile yetmiyor aslinda. isimiz cok iyi

21 22 23
12.12.2010, 20:57
Taraftar için şunu söyleyebilirim ;

Görüntü var Ses yok !
ben de senin için şunu söyleyeyim boş konuşma maçta mıydın

Yiğit Gayretli
12.12.2010, 20:57
http://img600.imageshack.us/img600/9977/trabzonsporbbma007.jpg (http://img600.imageshack.us/i/trabzonsporbbma007.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)

Bekir
12.12.2010, 20:58
Kale arkasında Trabzonlu Gençler ile beraber bir taraflarımızı yırttık zaten stad genelinde sürekli bağıran bir tek bizim gruptu. Kesinlikle konuşamıyorum, ıkınıyorum yine de fısıldayamıyorum bile o hale geldim...
Evet kale arkası Sürekli bir şeyler yapmaya çalıştı,Maçın başında Doğu tribünü de bir şeyler yapmaya çalıştı Ama genel olarak ses çıkmadı Bu soğukta normaldir zaten :)

Yiğit Gayretli
Sayfayı azıcık katlettim ama bu foto da ancak bu büyüklükte paylaşılırdı değil mi :D

mekatronik
gabriç nasıl arkadaşlar izleyen varmı

Atakan
12.12.2010, 20:59
İnanılmaz bir maçtı ya.:D Yeni geldim eve.

Erdem Keser
12.12.2010, 20:59
Fener'le 9 puan, Beşiktaş'la 12 puan G.Saray'la 19 puan fark.Şaka gibi bir lig.27. haftada bu gidişle ilan edecez şampiyonluğumuzu:D

eraytaskin61
12.12.2010, 21:00
gabriç nasıl arkadaşlar izleyen varmı

çok güzel bir asist denemsi oldu ama güveni biliyosun :D

Yiğit Gayretli
Evet kale arkası Sürekli bir şeyler yapmaya çalıştı,Maçın başında Doğu tribünü de bir şeyler yapmaya çalıştı Ama genel olarak ses çıkmadı Bu soğukta normaldir zaten :)

Aslında korkulan ve beklenen olmadı. Hava gayet iyiydi hatta böyle olması daha iyi oldu bayılmadı insanlar tribünde canlı ve hareketli kaldı. Sadece maç 1-1 olunca stres oldu hakem de maçı katletmeye yönelik hareketlerde bulununca dikkatler tezahürat yapmaktan çok tepki göstermeye kaydı...

SecondLife
Eve Şimdi geldim arkadaşlar. Ve kocaman bir tabak aldım tıka basa yemek yiyorum tahmin edemiyceem kadar enerji kaybetmişim. Ha bu arada maçtan video ve resimler var biraz sonra eklerim.

Murathan
12.12.2010, 21:01
NTV'yi açın ççç ççç ççç

Ilelioglu
12.12.2010, 21:01
Gülüyoruz ama ayaklarimiz yere saglam basmali...:D

ESER
12.12.2010, 21:02
istanbulun pirasa manyagi oldugu bir haftada telekirahathane kacmaz

Erdal
Rıdvan Dilmen i mi dinlesem Mustafa Denizli yi mi? :)

Tolunay Abdioğlu
Başım felaket ağrıyor.Ama değdi.

Tebrikler Trabzonspor'um.

ozturk
bugün herşey çok güzeldi..

ille de 7
Aslında korkulan ve beklenen olmadı. Hava gayet iyiydi hatta böyle olması daha iyi oldu bayılmadı insanlar tribünde canlı ve hareketli kaldı. Sadece maç 1-1 olunca stres oldu hakem de maçı katletmeye yönelik hareketlerde bulununca dikkatler tezahürat yapmaktan çok tepki göstermeye kaydı...

Fotoğraf için teşekkürler. Atkı şovu da çekebildiniz mi?

SecondLife
12.12.2010, 21:03
arkadaşlar atkı ve meşale şovunu hep kaydettim biraz sonra ekleyeceyim.

Burak Sahin
ridvan_güntekin yildirim ile yüzde yüz fenerbahce baslamis bulunuyor :)

eraytaskin61
mustafa denizliyi dinlemiyin bırakın şu fosili trabzon düşmanı

Uğur Demircioğlu
Allah utandırmasın bu sene hayırlısıyla olacağız şampiyon.O göremediğimiz büyüklerimizden duyduğumuz şampiyonluk kutlamalarını yaşayacağız yurdun dört bir yanında.Bugün olimpiyatta bir daha kanıtladık.Bu taraftar bu takım şampiyonluğu sonuna kadar hak ediyor.

Selçuk Aydın61
12.12.2010, 21:04
o fotografı bir parçası olsamda kıskanarak hayranlıkla bakıyorum gece video ları bekliyorum artık tv izlicem.....

Erbay
12.12.2010, 21:05
Penaltı çok net penaltıydı hakem sinir etti zaten hepimizi.

eraytaskin61
12.12.2010, 21:05
sergen baba ne zaman çıkacak ya :D

Serdær
12.12.2010, 21:06
ben de senin için şunu söyleyeyim boş konuşma maçta mıydın

Boş konuşma mı :)

Maçtamıydım ? :)

Ahmet Karaman
trabzondaki taraftarımız havaalanında karşılamalı bu çocukları

sulo61gun
rıdvan: "türk futbolunda facia yaşanıyor" :):) bunlara göre fb 10 puan ilerde olacak ki türk futbolu kalkınsın:) adi insanlarrrrr

karaman6106
12.12.2010, 21:07
adam bir facia yaşanıyor diyor...la havle, bunlar şöyle bir osmanlı tokadını haketti...

savas avci
yaa bu rıdvan harbi dayaklık yaa adam Trabzon fenere 9 beşiktaşa 12 galatasaraya 16 fark atmış diyo türk futbolu rezalet durumda diyo yaa Allah ım yaa sövmeyeyimde ne yapayım bu adama ben

Burak Sahin
ben normalde nvtspor izlemem bunlar hakikaten program boyunca sir fb yimi konusacak gercekten ????????

TSelif
Türkiye'nin ve dünyanın dört bir yanından akın akın Olimpiyata akan dünyanın en büyük takımının en büyük taraftarına helal olsun diyorum :)

Uğur Ö.
12.12.2010, 21:08
Devre arası 2 tane 1.sınıf kalite transfer yapsak çok mu acımasız oluruz :D

karaman6106
güntekin yıldız istiyor...

Murat Altun
Hangi programi izlesem acaba mor mor adamlar basmis ekrsni :)

Halil Atalay
şimdi daha keyflendim vallaha kuşlar hep kaybetti

Murathan
Şansal B. 55 000 dedi ..

is_mail61
Bu temkinlikle devam edersek fenevide yendikmi tmmdir bu is Cok heycanliyim ya bukadar kredimiz varken şampiyon olmalıyız artık

Burak Sahin
12.12.2010, 21:09
ridvana göre bizim bugünkü yenmemeiz yüzünden fener kontra yemis :)

Ligos61
bu arada stadta megafon vardı ama pek megafona uyan olmadı

Punisher-61
rıdvan: "türk futbolunda facia yaşanıyor" :):) bunlara göre fb 10 puan ilerde olacak ki türk futbolu kalkınsın:) adi insanlarrrrr

Devrim degilde facia oluyor öyle mi ridvan bey. Allah bu eziklere akil versin

Tolunay Abdioğlu
Şansal B. 55 000 dedi ..

Biletsiz girenlerle rahat 60.000 vardı.Hem de çok rahat.

asimetrik
Devre arası 2 tane 1.sınıf kalite transfer yapsak çok mu acımasız oluruz :D

Tam olarak orantısız güç olur:)

arif61
12.12.2010, 21:10
gabric nasıl oynadı arkadaşlar izleyen varmı?

eraytaskin61

3 büyüklerde facia yaşanıyor dedi kral çapıtmaya gerek yok :)

sulo61gun
rıdvan ağladı ağlayacak:):)

Bahadır Çağrı
öncelikle orada olan bütün kardeşlerimi tebrik ediyorum. 96dan beri içimde böyle umut ve mutluluk olmamişti diğer bütün takimlarin tökezlediği bu donemde maşallahimiz var allahin da izniyle bu sene muradimiza ereceğiz.... namaz kilarken dualarinizdan eksik etmeyin aramizda imam varsa cumalarda da dile getirsin : ))))))))) Bize heryer Trabzon... Kastamonudan sevgilerle ; )

ille de 7
12.12.2010, 21:11
Beyler yaa İstanbul'lular forumlarında "Trabzonspor puan kaybetsin taraftarlar yuhlamaya başla"r diyorlar hep. Bu maçı, "Allah esirgesin" kaybetseydik takımı yuhlayacak var mı aranızda.?

İlker Akçay
Eve daha yeni vardık ama sonuna kadar değdi,Tebrikler Uşaklar...

Reşit
ben mac sırasında sureklı bı davul zurna sesi duydum stadda olanlar gördümü böyle bir şey yoksa mutluluk sarhosumuydum ben :D

karaman6106
Tam olarak orantısız güç olur:):alkış::alkış::alkış:bebekleri de düşerse tam olur...

savas avci
Kameraya çektim tribünleri bayağı nereden paylaşabilirim

Volkan Albayrak
gabric nasıl oynadı arkadaşlar izleyen varmı?

o kadar etkili değildi ama fenada değildi

metehan
12.12.2010, 21:12
Tribünden tam göremedik ama maçı TV'den izleyen tanıdıklarım Jaja ve Burak'ın pozisyonlarının Umut'unkinden çok daha net penaltı olduğunu söylüyor. Onları çalmayınca üçüncüde verdik artık.

sulo61gun
3 büyüklerde facia yaşanıyor dedi kral çapıtmaya gerek yok :)
çarpıtma yok sen yanlış duydun.Türk futbolu dedi çok eminim

Burak Sahin
niye bizim bu ridvan gibi bir fanatik program yorumcumuz yok adam taaa nerelerden neler cikip nerelere bagliyor :)

Volkan Albayrak
ne güzel bi hafta sonu geçirdim. TÜM FUTBOLCUMUZ TARAFTARIMIZ YÖNETİMİMİZ VE ŞENOL HOCAM VE EKİBİNE BİNLERCE TEŞEKKÜR.. SAĞOLUN VAROLUN

Ahmet Başkaya
1-3 kazanırız .

Goller : Umut , Burak , Jaja - İ.akın .

Maçtan önceki yorumum :cool:

Benim sayemde :cool:

Tolunay Abdioğlu
Beyler yaa İstanbul'lular forumlarında "Trabzonspor puan kaybetsin taraftarlar yuhlamaya başla"r diyorlar hep. Bu maçı, "Allah esirgesin" kaybetseydik takımı yuhlayacak var mı aranızda.?

Kendileriyle karıştırmasınlar.Dün top rakip takımdayken oley çeken ben değildim.

karaman6106
trt1 trabzonspor diye başladı...tr şampiyonluğa koşuyor dedi...

Mustafa Calik
Maratonu izlemek isteyene özelden yardim edebilirim.. :)

Şenol Altunsoy
12.12.2010, 21:13
:alkış::alkış::alkış:bebekleri de düşerse tam olur...

Kardeşim çok gülünecek bir şey değil bu.

Uğur Ö.
Tam olarak orantısız güç olur:)
Bu kadro bukadar iş yapıyorsa 2 transfer ile THY tanıtımlarına bile katılırız :)

karaman6106
hakan mecazı anlamadı...zeka ve eğitim sorunu ortaya çıktı...

eraytaskin61
çarpıtma yok sen yanlış duydun.Türk futbolu dedi çok eminim

peki öyle olsun bende eminim ama tekrarladıysa demiştir belki ilk 3 büyüklerde dedi

Yiğit Gayretli
12.12.2010, 21:14
Arkadaşlar kalearkasında bir ara kavga çıktı tam devre bittiğinde. Bize yan kesici yakaladılar falan dendi ama tam sebebini bilen varsa paylaşabilir mi ?

Bu arada video bekleyen arkadaşlar geceye kadar müsaade istiyorum. Sıra "mor" tv ekranına bakmakta...

Hqmi
12.12.2010, 21:15
Haha şimdi futbol programlarında hala konuşsunlar ezikleri, Trabzonum hepsine basıyor. :)

bekir61
Kameraya çektim tribünleri bayağı nereden paylaşabilirim

http://www.imageshack.us/

buraya yükeldikten sonra direct linkleri buraya yapistir

karaman6106
Kardeşim çok gülünecek bir şey değil bu.
:confused::confused:orantısız güce güldüm...

Ünal Cumhur
en sevdigim program stadyum sunucu nedeniyle :D

yorumsuz6117
Erdoğan Arıkan staddaki taraftar sayısını açıklayacak az sonra.

Selçuk Aydın61
trt 15 dk sonra trabzon show dedi

leleuk87
stadyum programından gerisi yalan mustafa denizli ve rıdvan gibi iki yalakayı dinlemek istemiyorum

sulo61gun
iki farklı yerde de kullanmış olabilir birinde 3 büyükler demiştir birinde türk futbolu:)

Ilelioglu
12.12.2010, 21:16
Erdoğan Arıkan staddaki taraftar sayısını açıklayacak az sonra.

Evet aynen, bakalim ne kadarmis...:)

SinopLu 61
Haydi Şampiyonluk Bekle Bizi Biz GeLiyoruz

Tolunay Abdioğlu
TRT 15 dakika sonra bize geçicek.Eşe dosta haber verin. :D

Seyirci sayısını da açıklayacaklar.İnşallah biletsizlerle birlikte söylerler. :)

Uff başım.

Yiğit Gayretli
Yeni alınan kulüp otobüsünün arkasına büyük bir yazı yazdırmayı planlıyormuş Sadri Başkan ; "Tek rakibimiz Türk Hava Yolları..."

Mustafa ÖZDEMİR
12.12.2010, 21:17
rakamlar az sonra stadyumda...

sulo61gun
12.12.2010, 21:17
biletsizleri söylemez 45-50bin civarı der muhtemelen.ama biletsizlerle 55-60 civarı vardı sanırım

AKSOY_61
12.12.2010, 21:18
Neredeyse her sitede şampiyon ilan edildik
bu kötü

sakaryalı.61
onların bu beklentisi asla yerini bulmayacak
asla bu takım benim takımım insan hiç kendisinin lanı hiç hor görürmü .

bunu yapacak olanlar ancak seviyesiz diye tabir edilebilir başka trabzonspor yok :alkış:

savas avci
niye bizim bu ridvan gibi bir fanatik program yorumcumuz yok adam taaa nerelerden neler cikip nerelere bagliyor :)
kesinlikle türk futbolu dedi

İskender YILMAZ
Boğazlarımdan yutkunamıyorum .. :) Feda olsun Trabzonspor'uma ..

Ilelioglu
biletsizleri söylemez 45-50bin civarı der muhtemelen.ama biletsizlerle 55-60 civarı vardı sanırım

LigTv yaklasik 60 bin dedi....:)

Bu alanda zaten bir rekor bu, helal olsun..!

Yiğit Gayretli
12.12.2010, 21:19
Sesim çıkmıyor, tabanlarım zonkluyor, belim kopacak gibi hissediyorum, gırtlağım yutkunurken bile acıyor, beynim kafatasımı delip geçecekmiş gibi ağrıyor... Bunlar normal mi ?

Erdoğan Arıkan : "39.726 biletli seyirci..."

Ilelioglu
Neredeyse her sitede şampiyon ilan edildik
bu kötü

Evet bencede ama bugün tadini cikaralim sonra toparlariz...:D

Ayaklarimiz yere saglam basmali...;):)

Punisher-61
Bos kalan kale arkasi 11.250 kisilik stadi diger bölümü doldu yani 71.000 kisilik stadtan bu rakami cekerseniz seyirci sayisini kendimiz belirleriz buna trt gerekmiyor:)

eraytaskin61
12.12.2010, 21:20
iki farklı yerde de kullanmış olabilir birinde 3 büyükler demiştir birinde türk futbolu:)
kontrolü kaybettiyse demiştir kuyruk acısıııı

sulo61gun
biraz sonra rıdvan burdaki arkadaşlardan esinlenip tsnin penaltısı penaltı değildi derse şaşırmayın:)

Tolunay Abdioğlu
Biletli 40.000 dedi Erdoğan abi.

Bence rahat 60.000 vardı.

mekatronik
39.000 mi biz başka maçmı izledik yahu

TSelif
12.12.2010, 21:21
ne 39 bin mi gülim bari ççç