PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : cezayi haketmediler mi?

Nytre
06.12.2005, 17:39
arkadaslar bakiyorum da gazetelerin ve tv.lerin hiç birinde sitemizin anasayfasinda gösterilen foto yok ve bunlara dair hiç bir haber de yok.

baskanimiza tasli saldiri oluyor yardimci antrenörümüzün kafasi yariliyor futbolcularimiza yabanci cisimler atiliyor kalecimize pet sise isabet ediyor taraftarimiz tartaklaniyor küfür ediliyor ancak ceza yok ? yaptiklari yanlarina kar kaliyor öyle mi?...

illa birinin ölmesi mi gerekiyor? ... tv.lerde münferit hareketlerden bahsdiliyor peki cezanin alinmasi için tüm fb.lilerin kesintisiz tas atmasi takim futbolcularimizi öldürmesimi gerekiyor?..

o zaman bjk stadindaki biçaklama olayi da münferitti neden ceza yedi ya da göztepe-k.yaka maçindaki olay da münferitti???

ADALETIN ÖNEMI HAKÇA DAGITILMASIDIR KITAPLARDA YAZILMASI DEGILDIR.!!!!

ben tepkisiz kalan sizlere de kiziyorum!...

Sevgi
06.12.2005, 17:44
tepkisiz kalan bizlere kizana kadar kulübe bir mail atin ve sorun bu olayin sorumlularinin ceza almasi için herhangi bir girisminiz var mi ? Yoksa Atay bey yeniden nasil devam edebilirim bunlarin hesabini yapmakla mi mesgul.

gerçekefsane
06.12.2005, 17:47
gerekçe belli ne olacak münferit bir olaydir, bir kaç taraftarin yaptigi kulube mal edilemez gibi sözler duyarsaniz sasirmayiniz. hakem ve gözlemci raporlarinda yazilip yazilmadigi konusunda herhangi bir bilgi yok. sadece para cezasi gelirse sasirmayiniz.

Hüda Topaloğlu
06.12.2005, 17:58
dun ahmet agaolgu avrupa yalakaligimizdan bahsetti, diyorki "isvicre macinda noolduki, kanmi aktida okadar yag cektik durumu duzeltmek için."

Milandan 4 tane yedigi halde ayakta alkislayan fb taraftari + medya neden bizim maça ayni duyarlilikta davranmiyor. Aman avrupaliya bise olmasin, trabzonsporda adam kafasi yarilmis, olsun onemli degil bu turk dusmani feneriçin. Yikama yalamatam gaz devam aferim fener

Hasan Cubukcu
06.12.2005, 19:07
agantha cok dohru diyorsun tam bir bizans düsüncesi yeterki bize bir sey olmasin gerisine ne olursa olsun ama cikari olursa hemen müdahale ederler, Fenerlilerinde kus beyni oldugu icin anlamiyorlar yada bilincli yapiyorlar . Bence bu Türk düsmanligi !!!!!!!!

Edited by: 61Hamsi61

yakup midi
06.12.2005, 19:10
ondan sonra gökdeniz için ahkam kesip duruyorlar.....sunu anlamasi lazim basinin federasyonun trabzonspor konusunda çok konusuyorlar ama hiç bir trabzonsporlu en ufak kale almiyor....

evet gökdeniz çok fazla bedel ödedi songünlerde......fenerli çirkeflerin bahsi bile geçmedi.....

Egemen
06.12.2005, 19:13
sana bana göre ceza almalilar ama cezayi kim verecek. kendilerine ceza verir mi adamlar...

61 TS 1967
06.12.2005, 19:35
Bizim yönetimden de ses yok anca basin toplantisi yaparlar.. Çikissalar ya bilama..

Hasan Cubukcu
06.12.2005, 20:03
Cezayi biz vercegiz tabiki zamanigelecek insallah !!!!!

kutoz
06.12.2005, 20:49
Türk futbol tarihinin en büyük protestosu geçen yil Trabzon'da yasandi. Sonuç... Papile denen acuze, yine bir ezik maçiyla sahaya döndü.

Kirlenen düzeni degistirmeye protestonun bile yetmedigi asikar. Bu ülke sporuna temiz eller operasyonu sart oldu artik...

dr_phantom
06.12.2005, 21:10
fener bahçe medyayi arkasina almis bir klüp. gazeteler de sayfa sayfa haberleri çikiyor. televizyonlarda baskanlarinin bir sözüne karsilik kaç saat tartisma açiyorlar.

trabzonspor da bunlar yok ki. gazeteye bakiyorsun bir sayfa yazarlarsa amennah!!! haberlere bakiyorsun tek cümle ondan sonra diger habere geçelim. nerde o eski gunler. saatlerce trabzonsporun konusuldugu gunler.

bunun önüne tek bir gerçekle geçilir. taraftar BASKANM in destegini arkasina alacak!!! açicak bayragini sloganli pankartini. televizyona telefonlar yagacak.ama bu gibi faaliyetler olmadan biz ne yapsak bos. bu zamanda haklarin savunulmasi birazda medya destegine bagli bence. bilmem farkinda misiniz. ligin ilk yarisi bitti bitecek. fener keyfinde aleminde. galatasaray takipçileri arasinda sansi olan tek takim. peki ya digerleri nerde. bjk mi? ts? ikisine de gösterilen medya destegine bakin!!!

medyanin destegini lehimize çevirmeliyiz. tv.ler

FB KARSISINDA TS. PUAN KOPARTABILECEK MI DIYE DEGIL; ANADOLU KAPLANI KARSISINDA FENER PUAN ALABILECEK MIDIYE ANLATMALI!!!

BILMEM ANLATABILIYOR MUYUM!!!

Mustafa Mahmutoğlu
06.12.2005, 21:24
Bi ara 14. olduk diye simdi fenerliler we galatasaraylilar el üstünde bir baktiginizda gazeteleresmileys/smiley5.gif

Mustafa Mahmutoğlu
06.12.2005, 21:25
dr_phantom sana katiliyorum...

Ayşe Aygün
07.12.2005, 09:37
Hak ettiler hak etmesinede bunlara ceza yazacak kurum nerde ben asil bunu merak ediyorum.Yoksa orda kafa göz yarilmis kimin umrunda yillarca bizi anarsit gösterenler simdi kendileri bu kuyuya düsüyo.Allah onlarin belasini avrupada veriyo merak etmeyin.smileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifOnlarin trbzna gelmekten korkmasi bile beni mutlu etmeye yetiyor. Hani onlari yillar önce GRand zorlu otele kapatmistik korkudan karyolarinin altina girmislerdi. Aslinda stadada hiç bir sey yapmayip , disarida bu isi halletemk lazim bence bölece cezada almayiz.smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

lazutlarlivera
07.12.2005, 09:44
Arkadaslar merak etmeyin siz.Madem koyulan birtakim kurallar çerçevesinde bu is olmuyo ceza werilmiyobiz de orman kanunlariyla onlara ceza vercez.TRABZONSPOR lu baskanin,oyuncunun,antrenörün,taraftarin kafasina tas atmak ne demekmisligin 32. haftasinda "TRABZON" da "AVNI AKER CEHENNEMI" nde hepberaber izlicez ve görcez.

halil ibo
07.12.2005, 09:45
Bir ara bir çikis gösterdi sayin baskanimiz Azize sen kendi kulübündeki sorunlari çöz diye azarladi.Simdi sus pus bizimki.Delilleri,TV görüntülerini ceza kurullarina göndersene,neyi bekliyorsun,bizim haklarimizi kim savunacak.Ben baskanimin taslanmasina tahammül edemiyorum,hazmedemiyorum.Sayin Atay Aktug taslanmak istiyorsan git langasporun baskanligini yap.smileys/smiley7.gif

tuğba
07.12.2005, 13:34
smileys/smiley7.gif

Hak ettiler hak etmesinede bunlara ceza yazacak kurum nerde ben asil bunu merak ediyorum.Yoksa orda kafa göz yarilmis kimin umrunda yillarca bizi anarsit gösterenler simdi kendileri bu kuyuya düsüyo.Allah onlarin belasini avrupada veriyo merak etmeyin.smileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifOnlarin trbzna gelmekten korkmasi bile beni mutlu etmeye yetiyor. Hani onlari yillar önce GRand zorlu otele kapatmistik korkudan karyolarinin altina girmislerdi. Aslinda stadada hiç bir sey yapmayip , disarida bu isi halletemk lazim bence bölece cezada almayiz.smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

Katiliyorum sana canim.Bence de aynen öyle yapalim.Ah ah zaten o gün bir gelse.smileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gif

Adem Erdoğan
07.12.2005, 13:43
Bizde oyunu kuralina göre oynayacaz.Dise dis kana kan TRabzona gElene Bilet Bedava.Uzun lafin kisasi bu 4 kelimelik cümledir.

FANATIK61
07.12.2005, 14:58
Arkadaslar bizi cekemiyorlar...smileys/smiley36.gif

Jade
07.12.2005, 15:00
trabzon da 100.000 kiside sokaga dökülse kimin ruhu duyacak?? bizim burda günlerce konustugumuz mitingi aksam ulusal kanallarin hangisinde 3-5 saniyeden fazla izlediniz??? marifet trabzon da degil istanbul da 20.000 kisi sokaga dökülmek.. bunu yapabildik mi?? tepkimizi yerel gazete ve tv lerden baska nerde adam akilli gördük..

kusura bakmayin ama hala anadolu safligiyla hareket ediyoruz. kimsenin trabzon da ne yaptigimizla ilgilendigi yok!!! çok istiyosak ya parayi bastirarak ya da tehdit ederek önce star'i, show'u, atv'yi, hürriyet i, sabah i buraya getirecektik..

bence geçenyil kendimiz çalip kendimiz söyledik.. e dogal olarak ta sonuç vermedi, bu yil kaldigimiz yerden devam ediyoruz!!!

Semih GÜL
07.12.2005, 15:28
Ayni anda hem trabzonda hem ankarada hemde istanbulda bir protesto olsun bak nasil yanki getiriryor TVlerde baska bisey seyretmezsin ama nerdeeee

#10 Fietra
07.12.2005, 17:12
Türk futbol tarihinin en büyük protestosu geçen yil Trabzon'da yasandi. Sonuç... Papile denen acuze, yine bir ezik maçiyla sahaya döndü.

Kirlenen düzeni degistirmeye protestonun bile yetmedigi asikar. Bu ülke sporuna temiz eller operasyonu sart oldu artik...

AK eller temizleyemedi sporu da temiz eller mi temizleyecek?

Sacit
07.12.2005, 18:20
en alasini hak ettiler ama burasi türkiye oldugu için kimse kaale almaz smileys/smiley7.gif.sen agzini açaçaksin ki biseyler olsun

Nytre
07.12.2005, 18:46
arkadaslar gecen protestolarimizda mail bombardimani yapmistik yine yapalim...

yok mu hacker hacklensin su lanet siteler!

tsmaniac
07.12.2005, 19:40
ne yapsak bos bizi dinleyen kim geçen sene binlerce kisi yürüdü ne oldu?

My
09.12.2005, 23:11
Suç ve ceza

Ergun Ata
eata@fanatik.com.tr (eata@fanatik.com.tr)

<TABLE height=6 cellSpacing=0 cellPadding=0>
<T>
<TR>
<TD>Fenerbahçe Sükrü Saraçoglu Stadyumu?nda oynanan Türkiye Isviçre milli maçindan sonra yasananlar üzerine çok sey yazildi, söylendi... </TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=bottom>
<TABLE =PX11000000 cellSpacing=0 cellPadding=0>
<T>
<TR>
<TD>09.12.2005</TD></TR></T></TABLE>

Kimileri Vatan Millet Sakarya nutku atti. Özellikle ilk maçtaki kötü oyun sonrasi gündemi degistirmek ugruna yapilan tahrikler unutuldu. ?Bizimkiler? yaptigi için bazi seyler görmezden gelindi. Özelestiri yapanlar, ?Içimizdeki Isviçreli?ler? oldu. Neyse; sonuçta olayla ilgisi olanlar heyetler halinde Isviçre?ye gitti, ifade verdi. Simdi ceza için beklemedeyiz.
Ayni stadyumda kisa bir süre sonra Fenerbahçe Trabzonspor Süper Lig maçi oynandi. Iyi futbol, güzel goller vardi. Ama hafizalarda en çok Tuncay yer etti bu maçla ilgili. Trabzonspor malzemecisi Ömer Seren?e yardimi, bize bir hafta önceki derbyde Thomas ve Anelka?nin Galatasaray ceza alaninda kaçan bir pozisyondan sonra birbirlerine sarilip ve de gülerek pozisyonu degerlendirmelerini animsatti, çok ama çok keyif aldik. Tuncay?a tebrikler bir kez daha.
Bütün bu güzelliklerin keyfini çikarmaya çalistigimiz bir anda Futbol Federasyonu?nun Trabzonspor?a gönderdigi 07.12.2005 tarih ve 2005-2006/524 sayili yazisi kendi gerçegimizle bizi yüz yüze birakti. Yazida özetle sunlar söyleniyor: ?Fenerbahçe maçinda taraftarinizin küfürleri, bengal atesi yakmasi ve sahaya ses bombasi atmasi konusundaki savunmaniz...vs?
Maçi stadyumda izleyen biri olarak bu küfürleri duyduk, yakilan atesi ve atilan ses bombasini gördük.
Fenerbahçe?den istenen savunmada ne var bilmiyoruz ama Trabzonspor da kendi savunmasinda bu maçta Fenerbahçe taraftarinin yaptiklarini ön plana çikardi: Küfür (Uzun süre koro halinde, duyduk), yabanci maddeler (bolca ve çok çesit), Halilhodziç?in yardimcisi Barocelli?nin kafasinin yarilmasi (3 dikis atildi), Trabzonsporlu futbolcularin soyunma odasina ancak Fenerbahçeli meslektaslarinin yardimiyla gidebilmeleri, Atay Aktug?un stadyum çikisinda televizyon kameralarina konusurken taslanmasi (bizzat gördük).
Bunlari bize animsatip, unutturdular Tuncay?i, Anelka?yi, Thomas?i, yazik!
Eger bunlar bir Anadolu kentinde yasansa, üzerine ne destanlar yazilir, ne senaryolar üretilirdi bilemiyoruz. Ama Istanbul?da oldugu için görülmedi yine, geçistirildi ya da. Çifte standart iste. Isviçre maçiyla ilgili görüntüleri veren Avrupali?ya tepki gösteriyoruz. Ugrasip duruyoruz, orda da var oldugunu kanitlamak için sonra. Vatan Millet Sakarya?ya!</TD></TR></T></TABLE>

Mehmet Alemdar
10.12.2005, 15:22
ayni olaylat trabzonda olsaydi trabzonda katliam basligi atilrdi gazetede ama nedense yönetim sesini çikarmadigi içinde böyle alehimize olan olaylar hemen kapatilir üzerine bile gidilmez ne zaman ki masa ya yumrugunu vuracak bir yönetim gelir o zaman olaylarin üzerine giidilir yönetim bile üzerine gitmiyor olayin basin toplantisi yapiliyor kimse bu konuda bahsetmiyor bahsetmezsen bu olaydan olayin üstü böyle kapatilir kimsede üzerine gitmez...

Burçak
10.12.2005, 18:21
trabzonda ayni olayi bosver olmayan seyler için bile ortaligi ayaga kaldiriyo bu satilmislar. Edited by: forever61

CaMoKa
10.12.2005, 19:10
çeligin içini gören insansi varliklar bize gelince kör olurlar YAZIK...

fanatikdevri
10.12.2005, 20:40
Hep böylemi devam edicek yani hep biz haksizliga maruzkalan taraf mi olacagiz buna kim dur diyecek yada bu devran ne zaman dönecek çünki benim artik tahammül edicek gücüm kalmadi böyle haksizliklara bu adiliklere bazen düsünüyorum biz bosuna mi mücadele ediyoruz.En önemliside Atay aktug da bir hareketlilik yok sanki bunlari sindirmis kabul etmis ben ts taraftari olarak bunlari sindirmedim sindiremedim sindirmiycemde aslinda ben atay baskana güvenim menfaatler ugruna gidip o adilerle ortak masaya oturup ortak karar almasiydi8havuz meselesi)

Jackdaniels
11.12.2005, 15:20
Senelerdir bu düzen böyle zaten alisamadinizmi hala....