PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yönetim Olimpiyatta Uyumasın...

Atalay
29.11.2010, 10:46
Şimdiden Başkanımız ve yönetimimiz İbb maçı için çalışmalara başlasın..

O gün oraya gelecek 70 bin taraftarı düşünerek Vali vede belediye başkanları ile görüşmeler yapılsın...

Trafik konusuna dikkat edilsin...

Ulaşım konusunda İett İstanbulun her yerinden saati vede kalkış yeri açıklanacak şekilde özelliklede maç sonrası dönecek şekilde hat istensin..

Maç öncesi ve sonrası organizasyonlar hazırlansın...

Bizim bu maçta gişe gelirimiz olmayacak..

En büyük gelirimiz Ts Club ürünlerinden gelecek...

Bu konuda titiz davranılsın..

Ts club ürün çadırları kurulsun..

Tırımız düzgün bir yere park etsin..

Kesinlikle Seyyar korsan satıcılar stadın etrafına sokulmasın..

Dergi,trabzonsel,taraftar kart,Denizbank,vakıfbank stantları açılsın..

Gişelerin tümü sabahın erken saatlerinde itibaren açık olsun..

Biletler şimdiden biletixten satılmaya başlansın...

Maç günü stad etrafındada bilet satış noktaları muhakkak olsun..

Yönetim bu saydıklarımızı yapsın bir yıllık hasılatı kasamıza indirsin..

Taraftarımızı yollarda gişelerde turnikelerde telef etmesin...

a f s
29.11.2010, 10:47
Aynı film yine sahnede. Bakalım bu kez bir şeyler olacak mı?

Oruç
29.11.2010, 10:51
Kaç senedir bunların yapılmasını bekliyoruz her İBB maçında.

Bakalım bu yıl bir şey olacak mı.

Mustafa ÖZDEMİR
29.11.2010, 10:52
yönetim uyuma...

ismail tüfekçi
29.11.2010, 10:54
her zamanki çile bülbülüm çileeeeee şarkısını söyleye söyleye gider geliriz

Hüseyin Bağdat
29.11.2010, 10:58
Traftara değer verirlerse biletler erkenden satışa çıkar. Bütün turnikeler açılır taraftarın rahat giriş çıkış yapması sağlanır.

Kulüp kasasını doldurmak isterlerse bütün ürün satışları için dört beş noktada satış yapılması sağlanır...

İnşallah bunları yönetim de bizim gibi düşünür...

LazAnisT
29.11.2010, 11:01
Gökhan'ın dediklerine katılmamak elde değil ama bana sorarsanız bizim yöneticiler maçtan yarım saat önce stada gelir bizim gibi maçı seyreder ve giderler.

a f s
29.11.2010, 11:05
Alıştık bütün problemlerimizi onun çözmesine; Şenol Hocam şu işe de bir el atsan!

Atalay
29.11.2010, 11:06
Biletlerin erken satışa çıkması konusunda ibb yönetimine baskı koyalım o212 475 01 01...

Arayın taleb edin..

Atalay
29.11.2010, 11:08
Gökhan'ın dediklerine katılmamak elde değil ama bana sorarsanız bizim yöneticiler maçtan yarım saat önce stada gelir bizim gibi maçı seyreder ve giderler.

Süleyman artık kafalarına biraz vuralımda arada bir çalışmak üretmek akıllarına gelsin..

Travelair
29.11.2010, 11:12
Olimpiyatta 70.000

Şeklinde internet sitesine bir başlık atıp kampanya başlatırlarsa medyaya da yansır ve o stad inşallah dolar

samway
29.11.2010, 11:16
olımpıyata her zaman 20 dk da gıtmısımdır ıncırlıden cunku ıstanbulda trafık ve yol harıtasını bılmek cok onemlı kestırme yolları bılmek de :)

ö.saral
29.11.2010, 11:30
yönetim uyuma...

şu lafı hala kullananlara tek sözüm bence taraftar uyuma !

Celal Demir
29.11.2010, 11:34
birde şu var avni akerde yaptıkları gibi yağmurluk dağıtsalar iyi olur hava yağmurlu olabilir buda çok önemli bence...

OLCAY ÇAKIR
29.11.2010, 11:48
Sevgili dostum Gökhan Atalay'dan olası bir rezalet evvelinde duyarlı bir başlık daha...

Tebrikler...

ö.saral
29.11.2010, 11:50
birde şu var avni akerde yaptıkları gibi yağmurluk dağıtsalar iyi olur hava yağmurlu olabilir buda çok önemli bence...

:D hiç güleceğim yoktu heralde stoklarla oynasınlar demek istiyosun :D trabzonda 20 bin kişinin 15 bin kişisinin aldığını farz edersek Olimpiyattada sadece açık kale arkalarına girenlere verebilirler bütün stada vermeye kalkarlarsa gereksiz olur çünkü tribünler zaten kapalı ..

Mehdi
29.11.2010, 11:51
Nerede uyusun diyesim geldi.

Atalay
29.11.2010, 11:53
Nerede uyusun diyesim geldi.

Sağolasın mehdi...

OLayı buraya özetledin ya..

Armağan Dere
29.11.2010, 11:56
Hava koşullarını,ulaşım şartlarını düşünürsek o gün oraya 70000 kişi zor gelir diye düşünüyorum..50000 iyidir..Ancak dediğiniz gibi bizleri telef etmesin o yeter...Allah yardımcımız olsun..

Mustafa Ayazoğlu
29.11.2010, 13:55
İ.B.B otobüs ayarlar herhalde..

belediye takımı zati ulaşımı sağlasa bari..

Murat'
29.11.2010, 13:55
Gökhan abi yine çırpınıyor yönetimi uyandırmak için, umarım nefesini boşuna tüketmiyordur.

ünsalyılmaz
29.11.2010, 13:59
bunu bir şekilde kulübe iletmek ulaştırmak gerekir bence tlfn ve maillerle bunu dile getirmeliyiz..!

a f s
29.11.2010, 14:03
TS Club tırımız maç günü olimpiyatta olacak. Korsan ürünlerin stad çevresinde satılmaması için belediye ile görüşülmüş. TS Club bayilerimizin de maç günü ile ilgili hazırlıkları varmış ki bana göre her biri ayrı ayrı stand açabilir o gün için.

Merakla bekliyoruz gelişmeleri.

Mert Marabaoğlu
29.11.2010, 14:04
Biletlerin erken satışa çıkması konusunda ibb yönetimine baskı koyalım o212 475 01 01...

Arayın taleb edin..

eğer bunu başarabilirsek çok güzel olur..

maça 3 gün kala biletler çıkıyo herzaman buda çoğu kişinin biletini maç günü stadyum'dan almasına teşvik ediyor, haliyle bi karmaşadır alıp gidiyo..

umarım erkenden satışa çıkar biletler, özellikle bu maçta..

Külünkoğlu
29.11.2010, 14:09
:D hiç güleceğim yoktu heralde stoklarla oynasınlar demek istiyosun :D trabzonda 20 bin kişinin 15 bin kişisinin aldığını farz edersek Olimpiyattada sadece açık kale arkalarına girenlere verebilirler bütün stada vermeye kalkarlarsa gereksiz olur çünkü tribünler zaten kapalı ..
Bence gülmek için acele etme kardeşim. Olimpiyat'ın kapalı tribunu kısmen kapalıdır.

Semra
29.11.2010, 15:06
Olimpiyatta oyndığımız son Denizli maçında stada girişler çok sıkıntılıydı ''yönetim uyuma taraftarına sahip çık'' demek zorunda kaldık yine aynı sıkıntılar olmasın önlemler alınsın maça keyifle gidebilelim.o günün hayalini kurmak bile çok güzel :):)

Ahmet Kuru
29.11.2010, 15:08
Herşeyin yine çok iyi organize edileceğini hiç zannetmiyorum.Ama yanılmayı canı gönülden istiyorum.

Celal Demir
29.11.2010, 15:08
Bence gülmek için acele etme kardeşim. Olimpiyat'ın kapalı tribunu kısmen kapalıdır.

valla bence bu konuda önemli avni akerde yapılan burdada kısmende olsa yapılabilir diye düşünüyorum ...

Mustafa Ayazoğlu
29.11.2010, 15:09
50 bini aşcağız olası 70 bin ki hayal değil..

herkez özel aracı ile gelirse maç sonu 18:00 dan sonra olimpiyattan çıkış işkenceye dönüşebilir..

Trafik sorunu için otobüsler kaldırılırsa 1-2 saat olimpiyatta işkence çekilmez..

Celal Demir
29.11.2010, 15:10
50 bini aşcağız olası 70 bin ki hayal değil..

herkez özel aracı ile gelirse maç sonu 18:00 dan sonra olimpiyattan çıkış işkenceye dönüşebilir..

Trafik sorunu için otobüsler kaldırılırsa 1-2 saat olimpiyatta işkence çekilmez..

biz kocaeliden geleceğiz 5 kişiyoz kendi aramızla gelcez böyle çok kişi olacaktır eminim buna keşke maç cumartesi olsaydı ertesi gün dinlenirdik en azından...

Mustafa Ayazoğlu
29.11.2010, 15:10
Yağmurluk hali hazırda olmalı.. Tribünlerin %60 açık

Celal Demir
29.11.2010, 15:12
umarım öyledir yoksa yanarız yağan yağmurda bizi bir güzel söndürür :D

kemencheci
29.11.2010, 15:13
istanbul hegamanyasını 6 kez yıktık yine yıkacağız...
Bordo kanımızla Mavi göklere TRABZONSPOR yazacağız...

Murat'
29.11.2010, 15:17
Yağmur kar falan dinlemeyiz merak etmeyin.61 bin bordo mavi yürek orda olacak.

Harun-61
29.11.2010, 15:55
bu filmi daha önceden de görmüstük :(

umutsuzum...!

magicyattara
29.11.2010, 15:59
2004 kupa finalinde doğu tribününün 2. katında bize yağmur almıştı..üstü kapalı ama alt katlar yağmurdan korunmaya müsait değil..

Külünkoğlu
29.11.2010, 16:10
2004 kupa finalinde doğu tribününün 2. katında bize yağmur almıştı..üstü kapalı ama alt katlar yağmurdan korunmaya müsait değil..

"gitmiceğum bir yere haburda duracağum" türküsüyle beraber başlamıştı yağmur. herkes hep bir ağızdan aynı türküyü söylüyordu.

Hey gidi, ne atmosferdi. :)

Adem Erdoğan
29.11.2010, 16:15
Tek sıkıntı yağmur olsun yahu.:rolleyes:

yakuphoca
29.11.2010, 16:19

O gün oraya gelecek 70 bin taraftarı düşünerek Vali vede belediye başkanları ile görüşmeler yapılsın...

Ulaşım konusunda İett İstanbulun her yerinden saati vede kalkış yeri açıklanacak şekilde özelliklede maç sonrası dönecek şekilde hat istensin..

anlat anlat
hep aynı nakarat..

Tolga Kurt
29.11.2010, 16:22
Büyük bir kareografi yapalım doğu tribününde :D

Yiğit Gayretli
29.11.2010, 16:23
Giriş çıkış bir şekilde halloluyor da o yollar yok mu o yollar.Bursa maçına otobüsle gelmiştim.Yani yolun 4 te 1ini...Geri kalanı otostop.Nasıl döndüğümü de hatırlamıyorum.Bu Allah nasip ederse Olimpiyat'taki 10. maçım olacak hesaplarımda yanılmıyorsam.Dalya diyeceğim... :)

Badaloğlu
29.11.2010, 16:33
biz kocaeliden geleceğiz 5 kişiyoz kendi aramızla gelcez böyle çok kişi olacaktır eminim buna keşke maç cumartesi olsaydı ertesi gün dinlenirdik en azından...

BMN-Kocaeli otobüsle gelecek, onlarla neden gelmiyorsunuz?

agahozlu
29.11.2010, 16:56
Ahmet abi, sen damacana getirecek misin yoksa orada halleder miyiz :)

JoKeR™
29.11.2010, 17:05
Yagmurda yagsa selde olsa afatta çıksa kuraklıkta olsa allah nasip kısmet ederde o günü görürses İzmirden bende olimpiyattayım haydi TRABZONLU uuyma Olimpiyatı yıkmaya geliyoruz bordo mavi aşkına tüm herkez olimpiyata

Külünkoğlu
29.11.2010, 17:22
Ahmet abi, sen damacana getirecek misin yoksa orada halleder miyiz :)
Geçen sefer ki gibi çaktırmadan yanına koyun damacanayı.
Yalnız bu sefer yandakilere de haber verin. Malum cüsse ve serpinti meselesi.

Enes Ünal Kaya
29.11.2010, 17:52
Bakalım Yönetimde Bunları Düşünecek Mi :)

AKSOY_61
29.11.2010, 18:04
Yenelim de o sıkıntıyı çekmeye razıyım.
Bu arada bişey sorucam stada meşale sokulunca kimler ceza alıyor?
Kulüp kesin 20..30 bin tl ceza alıyor burası kesin de yakan ceza alıyor mu?

Geçen bursa maçında 61. dakikada göz gözü görmüyordu.
Unutamam o anı.Bir de gol gelmişti off be

Mert Marabaoğlu
29.11.2010, 18:08
Yenelim de o sıkıntıyı çekmeye razıyım.
Bu arada bişey sorucam stada meşale sokulunca kimler ceza alıyor?
Kulüp kesin 20..30 bin tl ceza alıyor burası kesin de yakan ceza alıyor mu?

Geçen bursa maçında 61. dakikada göz gözü görmüyordu.
Unutamam o anı.Bir de gol gelmişti off be
Bizde Bursa maçındandan önce dışarda nerdeyse herkesin elinde bi tane meşale vardı..

sonra bi söylenti çıktı; meşalelerini sakın yakmayın, yok acayip para cezası var felan.. Böylelikle Meşalelerin yarısı dışarda kaldı Bursa maçında ama 61. dakika bi geldi ki arkadaş dışarı çıkıp meşaleleri alasım geldi..

bu sefer kimseyi dinlemicem, Meşale'yle giricem içeri 61. dakika'da yakıcaz Olimpyat'ı..

Zaten o dumanda kim yaktı kim durdu belli olmuyor :D

AKSOY_61
29.11.2010, 18:12
Bizde Bursa maçındandan önce dışarda nerdeyse herkesin elinde bi tane meşale vardı..

sonra bi söylenti çıktı; meşalelerini sakın yakmayın, yok acayip para cezası var felan.. Böylelikle Meşalelerin yarısı dışarda kaldı Bursa maçında ama 61. dakika bi geldi ki arkadaş dışarı çıkıp meşaleleri alasım geldi..

bu sefer kimseyi dinlemicem, Meşale'yle giricem içeri 61. dakika'da yakıcaz Olimpyat'ı..

Zaten o dumanda kim yaktı kim durdu belli olmuyor :D

Hocam ben batıdan giricem tanıdık var meşale sokmak kolay da
biliyon batıda da az kişi oluyor, tespit ederlerse oyarlar yani.
Onun için sordum lazerdeki gibi tespit olayı var mı diye.

Doğuya soksan bişey olmaz zaten orası tam curnuna yeri:)

Fatih Yücel
29.11.2010, 18:12
Mert o kupa finaliydi bu lig maçı Aylık geliriniz 2000 tl nin altındaysa bence yakma ççç

lazibere
29.11.2010, 18:17
Ev sahibi biz olmadığımız için maalesef biz bu kolaylıkları yapmayacaklar, bizim yönetimde sorumluluğu üzerine almayacaktır.. Her gidişimizde orda telef olduk..

Eğer tek turnikeden griş yapılırsa yemınle orda olay çıkartacağım...

Mert Marabaoğlu
29.11.2010, 18:18
Mert o kupa finaliydi bu lig maçı Aylık geliriniz 2000 tl nin altındaysa bence yakma ççç
yakacam ulan.. Bordo Mavi uğruna Meşale'de yakacam Roma'yıda.. :meşale2:

Ayhan Çolak
29.11.2010, 18:48
o stada 7 için 70 bin kişi gelirse o zaman şampiyon oluruz.psikolojik anlamda da aynısı geçerli olur.tüm trabzonsporluları maça davet edin,ettirin.

Fatih Özkan
29.11.2010, 19:00
Kupa finalinde pişmiştik oralarda...
Kapıları erken açmaları için yalvarmıştık resmen...
Yolu kesince kapıları açmak zorunda kalmışlardı...
Rezillikti resmen...
Korsan satıcılar da geziyordu her yerde...

bASTURk
29.11.2010, 22:08
Stadın dolma ihtimali için en önemli konu.

BMN ve diğer taraftar dernekleri,grupları ne kadar otobüs kaldırsa da ne kadar organize olmaya çalışsa da orayı dolduracak olan belediyenin kaldıracağı otobüs seferleridir.

Avrupa yakasında Bakırköy,Mecidiyeköy,Yenibosna gibi,karşı yakada da yine aynı merkezi noktalardan 15 dakikada bir otobüs seferleri konulmadığı sürece o stat dolmaz.Aynı şekilde bu seferlerin yer ve saatlerinin ulusal basındaki yazarlarımız tarafından da her gün dile getirilmesi gerekir.

Bu bizim yönetim için çok basit bir planlama olduğu halde neden ısrarla yapılmıyor anlamak elde değil.(Sadri başkana biri sormuş:''bu kadar seyirciyi ne yaptınız da getirdiniz?'' başkanımız da hiç bir şey yapmadık işte Trabzonspor taraftarı diye hava basarken taraftarın çektiği işkenceyi de önemsemiyor demek.)

Belki de sonuçta deplasman maçı olduğu için utanıyorlar diyeceğim ama geçen seneki Manisa maçında ev sahibi olduğumuz halde yine herhangi bir planlama yapılmamıştı.

Bunu bizimkiler yapmasa bile İBB yönetimi de yapabilir.60 binin üzerinde bilet satılması demek kulübün kasasına giderler vs. her şey dahil en az 1 trilyon girmesi demek.

Bu konuda yönetimle diyalog kurabilecek forumun önde gelenlerinin bir çabası gerekir belki de...

Ilelioglu
29.11.2010, 22:10
Insallah Yönetim bu sefer kayitsiz kalmaz...

:)

Halil Atalay
29.11.2010, 22:19

bence hepsi çok güzel ama bunları yapacak kafalı bir insan yok başkanın etrafında

bir arkadaşım tarafından bana gösterilenlenler bana çok etkileti ama nedense saman kafalılar bir hat yapamadılar

aslında yapılacak çok basit 4 yönetici kafa kafaya verip

1cisi stat ulaşımına bakacak İETT,İDO,Özel halk otobüsleri

2cisi Tsclup mağazaları ile koordinasyonu sağlayacak ve ürünler stat etrafından istanbul Tsclup tüm mağazaları çadır kursun veya satış yerleri açsın

3cüsü taraftarlara bilet, etkinlik, (trabzoncell,taraftar kartı,vakıfbank,denizbank)

4cüsü stat giriş & çıkışlarına ve taraftarlarına stat etkinlikleri gibi

bunlar adam akıllı birileri için çok basit şeyler ama nerede yine bize hüsran yine bize hasret var

Harun-61
29.11.2010, 22:28
bu arada ben Zafer Bilgin abimizden yine bir sov bekliyorum :)

.

wolf_zb
29.11.2010, 23:08
Süper kupa finaline giderken Eminönünden otobüsle gittim giderken dönüş ücretiyle birlikte aldılar parayı dönüşler bedava olacak dediler.Maç çıkışı 1 tane bile iett otobüsü göremedim.Bir hafta boyunca küfür ettim bu maça yine Eminönünden gideceğim taktım kafaya bu sefer yüzlerine küfür etmek için..Milleti enayi yerine koyuyo adiler......

Mustafa Ayazoğlu
29.11.2010, 23:31
70 bin kişi otomobil ile gelse her araçta ortalama 5 kişi olsa buda 10-15 bin araç eder.

Bilen bilir, olimpiyata giriş ve çıkışlar rahat değil özellikle çıkışlar birden yapıldığında trafik kilitlenr.

İETT otobüs seferleri koysa bu taraftarın yarısını otobüslerle alsa trafikteki fazla araç sorunu çözülür.

Yiğit Gayretli
29.11.2010, 23:42
70 bin kişi otomobil ile gelse her araçta ortalama 5 kişi olsa buda 10-15 bin araç eder.

Bilen bilir, olimpiyata giriş ve çıkışlar rahat değil özellikle çıkışlar birden yapıldığında trafik kilitlenr.

İETT otobüs seferleri koysa bu taraftarın yarısını otobüslerle alsa trafikteki fazla araç sorunu çözülür.

Çevre illerden gelenleri hesaba kattığımızda bu hesap biraz çıkmaza girer ama...

zafercalikoglu
30.11.2010, 08:47
kesinlikle gişelerdeki rezalete bir dur diyelim,her mac bu sıkıntı olurmu yaw.

Celal Demir
30.11.2010, 09:15
valla en çok korktuğum trafik sorunu çünkü kupa finalinde giderken sıkıntı yaşadık otobüs milim milim ilerliyordu baktıkki olacak gibi değil geç kalacağız indik otobüsten dağları taşları geçip stada kadar yürüdük :D

Atalay
30.11.2010, 10:10
Derhal biletixten satışlar başlamalı...

Celal Demir
30.11.2010, 10:18
bencede buca maçından hemen sonra biletler satışa çıkmalı sesimizi bi şekilde duyurmak lazım...

serdar avcı
30.11.2010, 10:49
geçen sene manisa maçında ieet mecidiyeköyden söz verdiği otobüsü kaldırmamıştı,ama otöbüsten inmedik kavga döğüş gittik geri gelişte otobüs yoktu,gişeler zaten tam bir kabus çoğu kimse biletli biletsiz ,tel demirlerden atlayıp girdi.içeriyeturnikeyi beklemedn.

Atalay
30.11.2010, 13:25
Kulüp Yetkililerinin her detayı ibb spor yetkilileri ile görüşmesi lazım...

Neden biletler satışa çıkmıyor...

Bir an önce ulaşım,trafik,güvenlik,Seyyar korsan satıcılar konusunda çalışma yapılmalı..

Murat'
30.11.2010, 13:30
Yahu gidip simdiden konusacaksin Ibb yonetimiyle ne var ne yoksa ayarlayacaksin, Ibb de bu mactan en asagi 1.5 milyon lira gelir edecek, az para degil.

Çağatay_
30.11.2010, 13:54
Umarım hava güzel olur !

Çağatay_
30.11.2010, 14:03
Bu iş için klübü arayıp uyaramaz mıyız ?

Reha
30.11.2010, 18:06
Yani Atalay her BB maçında aynı şey,pes etmiyorsun...Takım puantaj olarak başarılı diye yönetime tek kelime edemezsin.Yoksa ben söylerim söyleyeceğimi ama söylediğinle kalırsın.Sen ve benim gibilerin neslini tüketmek isteyen o kadar çok adam var ki...Neyse yine de bol şans!

Uğur GEMİCİOĞLU
30.11.2010, 19:22
Ne yaparsak yapalım o trafiğe girecez arkadaş başka yolu yok :)
Ben çok fazla bir şey istemiyorum. Sadece sayıca fazla bilet gişesi ve turnike. Çok mu zor Allah aşkına? Geçen sezon Manisa maçında boğulur gibi oldum turnikeden geçmeyi beklerken.

B.Yiğit
30.11.2010, 19:36
iett'ye sakın güvenmeyin gidiş - geliş parasını alıp, gelişde kayboluyorlar.

esra61
30.11.2010, 19:39
arkadaşlar biz bunları konuşuyoruz yönetimden istekde bulunuyoruz ama yönetimle irtibata geçicek bi kişi olsa taraftarın bu isteğini yönetime iletse belki bişiler olur....

Selçuk Aydın61
30.11.2010, 22:59
arkadaşlar yönetimden talep edince herpizin bildigi gibi bazı konularda yapabilecekleri bişey yok ...

İ.B.B yapması gerekenleri trabzonspor yönetiminden beklemeyelim İ.E.T.T ve KARABORSA bileT konusu valilik ve büyükşehir belediyesinin görevi istanbulsa sadece 2m trabzonlunun yaşadıgını unutMAMAKLAZIM

Mustafa Ayazoğlu
30.11.2010, 23:35
çıkışta trafik olacağı kesin. tek çözümü araç sayısının azaltılması.
bunun içinde belediyenin otobüs ile taraftarları alması en iyi çözüm.

yağmur, bilet vb.. sorunlar ufak tefek... ulaşım en büyük sorun. bu sorunuda belediyeden başkası çözemez.

OKANIZM
30.11.2010, 23:49
olimpiyat stadına metro gidiyormu?

trapesus
30.11.2010, 23:59
Şampiyonluğa giden takımın forumunu müthiş bir hevesle açıyorum.

İlk topik:

Yönetim uyumasın!!

Aferin BMN, aferin adminler...

bkandil
01.12.2010, 00:00

Henüz değil fakat 2013'te gidecek...

Külünkoğlu
01.12.2010, 08:41
Şampiyonluğa giden takımın forumunu müthiş bir hevesle açıyorum.

İlk topik:

Yönetim uyumasın!!

Aferin BMN, aferin adminler...

Sana bu forumu hiç sevdiremedik ki zaten.

Yönetim Olimpiyatta Uyumasın diyor arkadaşlar.

Başlığı silsek yasakçı denir. Silmesek bu ne iş ? denir.

Gelelim bu başlığın konusuna hiçbir Olimpiyat rezaletini kaçırmamış birisi olarak bu forumdaki en haklı başlıklardan biri olarak görüyorum bu başlığı.

Ne bir önlem, ne bir tedbir, ne bir organizasyon, ne bir ilgili yetkili hiç kimseyi görmedik bugüne kadar.

İnsani değerlerle bile çokca çelişen bir sürü uygulamalarla karşılaştık. Bunların onda biri olmasın diye çabalamak uyarmak taraftar olarak bizim görevimiz değilde nedir ?

Sürekli yönetime "efendim başarınız sırrını ne borçlusunuz ?" diye buram buram yağ kokan sorular sorsak sizin gözünüzde evla olur muyuz ?

hamucera
01.12.2010, 08:52
ben hala ısrarla oraya gidecek otobüslerin ayarlanırken Trabzoncell reklamlı otobüsler olması gerektiği düşüncemi savunuyorum

Cengiz Çubukcu
01.12.2010, 08:53

yağmur, bilet vb.. sorunlar ufak tefek... ulaşım en büyük sorun. bu sorunuda belediyeden başkası çözemez.

Çok doğru bir tespit, o yüzden yönetim belediye ile görüşmeli ve araç sayısını çoğalttırmalı..

CAFER ÖZER
01.12.2010, 08:55
Geçen sene 2 kez ev sahibi olduğumuz maçlarda koskoca stadın dışındaki tel örgülerden giriş kapısı sadece 2 ranesi açıktı,Stada gidenler stad etrafında Tur atmadan içeri giremediler.
Turnikeli geçişlerdede tüm kapılar değil yine bir kaç tane açı kapı vardı.
Gerçi Bu maçta kontrol İstanbul beledyede olacak ne olur bilemeyiz ama,
Kontrol bizde olan 2 maçta bayağı sıkıntı yaşandı.
İnşallah bu sene sıkıntı olmaz.

Celal Demir
01.12.2010, 10:01
tahmin ettiğimden daha çok organizasyon olacak staddan zor çıkacağız gibi ben 5 kişilik taksiyle gelicektim ama şimdi aracı büyüttük minibüs oldu :D umarım otobüs kiralamak zorunda kalmayız :D

28TS61
01.12.2010, 10:34
ben hala ısrarla oraya gidecek otobüslerin ayarlanırken Trabzoncell reklamlı otobüsler olması gerektiği düşüncemi savunuyorum

güzel bir düsünce. umarim gerceklesir. ne kadar reklam yaparsak o kadar iyidir her zaman icin

OKANIZM
01.12.2010, 11:30
istanbulda gitmeye üşendigim tek yer olimpiyat stadyumudur herhalde,bu kadar sote bir yer olurmu arkadaş yaa,ama gidecem mecbur gitmesek ayıp olur.3 kişi ordayız inşallah

mahmuter61
01.12.2010, 12:10
Yönetim İBB ile bu konuda anlaşsın İBB kazançlı çıkacak bu işten maddi olarak!!!

Murat Altun
01.12.2010, 12:39
süper kupa maçında kapıların önünde saatlerce beklettiler güneşin altında bizi sıcaktan kavrulduk eziyetti resmen Bu tip durumlara da yönetimin el atması lazım taraftara çile çektirmesinler

Hüseyin Çümen
01.12.2010, 14:02
arabayla gelecek arkadaşlara bi tavsiye :) başakşehir tarafından gidin stada ordan stada yönelin metro inşaatının yanında park edin 15 dk yürüyün stada hepsi bukadar çıkıştada 15 dk yürüyorsunuz arabanıza gidiyorsunuz. Biz 2 seferdir öyle yapıyoruz ve bakırköye 20 dk de dönüyoruz

Saltuk Buğra
01.12.2010, 21:41
arabayla gelecek arkadaşlara bi tavsiye :) başakşehir tarafından gidin stada ordan stada yönelin metro inşaatının yanında park edin 15 dk yürüyün stada hepsi bukadar çıkıştada 15 dk yürüyorsunuz arabanıza gidiyorsunuz. Biz 2 seferdir öyle yapıyoruz ve bakırköye 20 dk de dönüyoruz
:D aynen kuzey kale arkasından 10 dk yürüyosun yollar bomboş. Masko nun oraya gelmen 10 dk :D

zafercalikoglu
01.12.2010, 22:28
bencede gişe rezaleti bitsinb artık,

erol-61
01.12.2010, 23:45
bu maçı aslında aslantepede oynasaydık nasılsa orası dolmayacak bu sene biz açılış yapıp doldursak :)

MDanışmaz
02.12.2010, 01:42
Trafik işine pek çözüm bulamazlar ama turnikelere çözüm bulabilirler..O kadar turnike var sadece 2 tanesini açıyorlar...!

Recep Alkan
02.12.2010, 23:50
Ulaşım işine birşey diyemem de, bu bilet işi için uyuma be kardeşim.

60 lira bilet mi olur ?

Vurgunculuk bu bas bayağı...

Uğurtan
03.12.2010, 03:19
Hakikaten Aslantepe'yi açsaydık yahu.. :D

Şaka bir yana bu konularda her daim bizim yönetim uykuda..

Murat'
03.12.2010, 08:45
Yonetim ne yapip edip 60 lira olan bilet fiyatini 30 liraya cekmelidir, artik biletleri alirlar mi yoksa baska birsey mi yaparlar bilemem.

İlyas Özdemir
03.12.2010, 09:44
ne kadar önemli başlık olduğunu açıklanan bilet fiyatlarından anlıyoruz ama burda yazmak bir işe yararmı bilemem ama bu sıkıntıları yönetime bildirilmesi lazım insanlar yollarda perişan olacak hiç değilse stada ötöbüs seferleri koydurmaya çalışmaları lazım

Atalay
03.12.2010, 10:32
Adamlar 60 lira diyorlar batı tribününe o tribün 30 bin kişilik...

Bizim yöneticilerde bizim gibi izleme yapıyorlar...

Kardeşim bir ayağa kalk bir posta koy...

Bir hafta önceki fenerbahce maçının bilet fiyatlarını uygulat...

Bir işe yara...!!

memmedaga
05.12.2010, 00:11
Sn. Atalay abi,
Bu yazdiginiz maddelerin yalnizca ilk 3'u bile cok isimize yarar ama bu talepler yonetime bir sekilde iletilmeli diye dusunuyorum sizlerin mutlaka direkt olmasada iletecek kanallariniz vardir.Yoneticilerimizin BMNet'i takip edip etmediklerini bilmiyoruz...
Saygilarimla...

Ahmet Karadeniz
05.12.2010, 01:02

oooo havadan bile metro yapmışlar haberin yok mu renkdaş:D:D

memmedaga
05.12.2010, 01:09

ey gidi bugune kadar hangi macta bu sorumlu davranisi gorduk " ibb'den.
Aczik utanmalari olsa bilet fiyatlarini 60 yaptik bari ulasima bi cozum getirelimde tepkileri dindirelim mi diyecekler,hic sanmiyorum Turkiyede cikarci ama bir o kadarda sorumsuz yonetim anlayisi var...

only ts
05.12.2010, 01:09
olimpiyat çıkışındaki eziyet geliyor hep gözümün önüne ..

LazAnisT
06.12.2010, 18:12
06 Aralık 2010 / 17:10
Trabzonspor'un taklit ürünlerle olan mücadelesi devam ediyor

Trabzonspor'un taklit ürünlerle olan mücadelesi devam ediyor.
Buna göre Bucaspor'la ile oynanan müsabaka öncesi stat çevresinde yapılan çalışmalar neticesinde sahte ürün satışının önüne geçilirken, aynı uygulamanın bu hafta İstanbul'da oynanacak olan İstanbul Büyükşehir Belediyespor maçı öncesinde de devam edeceği bildirildi.

Bucasporla oynan müsabaka öncesinde yapılan uygulama ile TS Club TIR'ının Yavuz Selim Sahası önünde taraftarlara hizmet vermesiyle hem görüntü kirliliğinin önüne geçilmiş hem de Bordo-mavili kulüp gelir elde etti.

Trabzonspor, İstanbul Büyükşehir Belediyespor maçı öncesinde söz konusu eyleme kalkışmayı düşünenleri uyarırken, taraftarların da konuya duyarlılık göstermelerini ve taklit ürünlere rağbet etmemeleri beklendiği açıklandı. Bordo-mavili kulübün ekonomik kayba uğratan bu uygulamaları bilen, gören ve şahit olan duyarlı taraftarların konuyu görevlilere bildirmeleri ya da kulübe başvurmaları istendi.

Atalay
06.12.2010, 21:44
Yahu ben bunların hiç bir halt yapacaklarına inanmıyorum...

Kendimiz çalıp kendimiz oynuyoruz...

Atalay
07.12.2010, 10:55
Ey yetkisiz yetkililer şu turnikeleri artık bir saat 12.oo da açmayı akıl edersiniz inşallah..

Okan Çıtlak
08.12.2010, 10:30
06 Aralık 2010 / 17:10
Trabzonspor'un taklit ürünlerle olan mücadelesi devam ediyor

Trabzonspor'un taklit ürünlerle olan mücadelesi devam ediyor.
Buna göre Bucaspor'la ile oynanan müsabaka öncesi stat çevresinde yapılan çalışmalar neticesinde sahte ürün satışının önüne geçilirken, aynı uygulamanın bu hafta İstanbul'da oynanacak olan İstanbul Büyükşehir Belediyespor maçı öncesinde de devam edeceği bildirildi.

Bucasporla oynan müsabaka öncesinde yapılan uygulama ile TS Club TIR'ının Yavuz Selim Sahası önünde taraftarlara hizmet vermesiyle hem görüntü kirliliğinin önüne geçilmiş hem de Bordo-mavili kulüp gelir elde etti.

Trabzonspor, İstanbul Büyükşehir Belediyespor maçı öncesinde söz konusu eyleme kalkışmayı düşünenleri uyarırken, taraftarların da konuya duyarlılık göstermelerini ve taklit ürünlere rağbet etmemeleri beklendiği açıklandı. Bordo-mavili kulübün ekonomik kayba uğratan bu uygulamaları bilen, gören ve şahit olan duyarlı taraftarların konuyu görevlilere bildirmeleri ya da kulübe başvurmaları istendi.

bu yazıyı görünce bişeyler yazmak istedim yeri burası olmayabilir o yüzden şimdiden özür.

1. Sahte ürünlerle ilgili hep böyle şeyler yazılır ama kapımızın önünü görmeyiz. avni akerdeki her maç öncesi sergiler ve tam karşıdaki işyerlerine baksalar sorunun bi kısmı çözülür.

2. hollanda ve ingilterede formalardan daha uygun fiyatlara taraftar forması satıldığını duydum aynı uygulamayı burdada yapılsa bence hem satışlara hemde tribünlerde renkli görüntülere vesile olmazmı.

3.tsclubta yazılı formayı 70 ten aşağı alamazken orjinal nike formayı arkası yazılı şekilde nasıl 50 ye alabiliyorum nike mağazasından bunuda merak ediyorum.

Semra
08.12.2010, 10:55
Ey yetkisiz yetkililer şu turnikeleri artık bir saat 12.oo da açmayı akıl edersiniz inşallah..

inşallah, inşallah, inşallah!!!

Atalay
08.12.2010, 11:13
Tüm Hemşehrilerime tavsiyem...

O gün hem arama noktasında hemde gişelerde telefonlarınıza çüzdanlarınıza dikkat ediniz..

O gün şehirdeki tüm sırtlan ve çaklallar olimpiyat stadına işlem yapmaya gelecekler..

Hemde polisin güvenlik görevlilerinin huzurunda...

Mesela gişelerde karanlık tipler 1 kişi yerine 2 kişi sokmak isteyecekler özel güvenlikçelerle ortak..

Atalay
08.12.2010, 12:37
İett hala sefer saatlerini vede hareket yerlerini açıklamadı...

Nasıl gelecek bu taraftar stada..!!

Melek
08.12.2010, 12:40
İett hala sefer saatlerini vede hareket yerlerini açıklamadı...

Nasıl gelecek bu taraftar stada..!!

Cuma günü açıklanıcakmış saatler abi genel müdürlükteki adam bıkmış sanırsam dedi günden kaç kişi arıyor ne büyük bir heycan böyle :D

Atalay
08.12.2010, 12:45
Şimdi İbb sporu aradım bu millet nasıl maça gelecek diye sordum...

Bana nasıl geleceklerse gelsin bu bizim poroblemimiz değil diyor...

Bu arada neden cuma günü açıklanıyormuş bugünden açıklansın...

Yönetim bu konuda baskı koysun..

Melek
08.12.2010, 12:51
Şimdi İbb sporu aradım bu millet nasıl maça gelecek diye sordum...

Bana nasıl geleceklerse gelsin bu bizim poroblemimiz değil diyor...

Bu arada neden cuma günü açıklanıyormuş bugünden açıklansın...

Yönetim bu konuda baskı koysun..

Bugün açıklansa herkes ne güzel planını yapar,Cuma gününe kadar oldukça geç kalınır keşke yönetimden bu konuda baskı yapılsa dediğin gibi abi :confused:

Tolunay Abdioğlu
08.12.2010, 13:40
Maç günü TS Club tırımız olimpiyatta hazır bulunacak. Ayrıca stad içindeki mağazalar da açık olacak. Havanın durumuna göre stad girişinde de tezgahlar kurulacak ve korsan ürün satışı engellenecek.

Forma şeklindeki dev Trabzonspor bayrağımız da olimpiyatta olacak. ;)

Dev Trabzonspor Forması'nın görüntüsü muhteşem olucak gerçekten.

nesta61
09.12.2010, 04:09
benim anlamadigim trabzonspor yonetimi neden sacma sapan isler yapiyor onu anlamiyorum ?, 2 hafta once taraftarlara gaziantep macina ucak konaklama vs vs 700tl. peki bu organize'yi neden i.b.b macina yapmiyor bir anlam veremiyorum trabzon'dan misal 300kisi gelse yeter..

Atalay
09.12.2010, 12:29
İett konusunda yönetim kılını kıpırdatmıyor...

Semra
09.12.2010, 12:37
oraya gelecek binlerce insanı geldiğine pişman etmek mi amaç? gidiş dönüş eziyeti yetmiyormuş gibi bir de onlar dertleri çoğaltıyor inş. en kısa sürede açıklamalar yapılır, ve iett saati, hareket noktaları belirler ve bunu duyurur... Bu kadar zor mu !

stada girişte sıkıntı yaratılmasın erkenden stada girebilelim...

TSknbkTS
09.12.2010, 12:55
Herkes turnikeden sonra mutlaka biletini yırtsın yada yırttırsın.Şerefsizliğe fırsat vermeyin.

LazAnisT
09.12.2010, 17:34
Yönetim olimpiyatta ne yapacak bilmem ama bu curcunada İstanbuldaki Tscluplarla alakalı ürün anlamında hiç birşey yapmıyor.Giden boş dönüyor.

Hafta sonu kar yağması münasebetiyle Tscluplardan bir tanesi 100 adet atkı bere takımı sipariş veriyor onlar 3 tane yolluyor.Olay şu an bu boyutta:)

Bu adamlardan hala olimpiyat stadında bir beklentisi olan varmı

Atalay
09.12.2010, 17:46
Yönetim olimpiyatta ne yapacak bilmem ama bu curcunada İstanbuldaki Tscluplarla alakalı ürün anlamında hiç birşey yapmıyor.Giden boş dönüyor.

Hafta sonu kar yağması münasebetiyle Tscluplardan bir tanesi 100 adet atkı bere takımı sipariş veriyor onlar 3 tane yolluyor.Olay şu an bu boyutta:)

Bu adamlardan hala olimpiyat stadında bir beklentisi olan varmı

Süleyman eğer orda yazlık ürünler görmessem adam değilim...

Göreceksiniz..

Kısa kollu formalar tişörtler getirip satmaya kalkacaklar...

Selçuk Aydın61
09.12.2010, 17:51

Göreceksiniz..

AYNEN öyle olacak birde birde azar azar getirecekler ODA BİRSİNİR HAALİ belkide istanbuldakı tsclup magzaları orda satış tapsalar ii olur en azından secenek olur stand kurmaları lazım ...

Badaloğlu
09.12.2010, 18:08

Göreceksiniz..

Milleti sağmal inek gördükleri için, bu yazdıklarının hepsini orada yıllardır yaşıyoruz.

Kimse oraya bu kadar insan nasıl gelecek diye kafa patlatmıyor? Sadri başkan işin magazinsel kısmında... Fener'e 30 TL olan Batı tribünü bize 60 olunca kılını kıpırdatmıyor, çıkıp birde demek Fener'den daha büyük kulübüz gibi saçma sapan şeyler konuşuyor.Oysa başkanımı ben asıl şimdi masaya yumruğunu vurmasını beklerdim.

Sadri başkan asgari ücretle çalışan emekçileri düşünsün, üniversite öğrencilerini, memurları, çalışan taraftarlarımızı düşünsün.Trabzonspor halkın takımıdır, burjuva değildir...

Tolunay Abdioğlu
09.12.2010, 19:06
İyi niyetle işini yapmaya çalışan var yok değil.Böyle bir genelleme yaparak konuşmak yanlış.Ayrıca Başkan bilet fiyatlarına itiraz etseydi ne olacaktı ki.Adamlar kafalarına koymuş Trabzonspor taraftarını kazıklayacağım diye.

Mustafa Ayazoğlu
09.12.2010, 19:59
Sadri başkan asgari ücretle çalışan emekçileri düşünsün, üniversite öğrencilerini, memurları, çalışan taraftarlarımızı düşünsün. Trabzonspor halkın takımıdır, burjuva değildir..

Süper tespit..

Harun-61
13.12.2010, 12:41
istediklerimiz oldu mu yoksa... ?

Atalay
13.12.2010, 13:09
istediklerimiz oldu mu yoksa... ?

Ne sen sor nede biz anlatalım...

Sadece gişeler düzgündü...

Trafik, ulaşım korsan ürünler,Ts Clublar inanımaz rezildi..

Cengiz Çubukcu
13.12.2010, 13:31
Ne sen sor nede biz anlatalım...

Sadece gişeler düzgündü...

Trafik, ulaşım korsan ürünler,Ts Clublar inanımaz rezildi..

etraf korsan üründen geçilmiyordu Gökhan Abi !!! Ts club tırı ise tıklım tıklımdı , herifin biri ne dese beğenirsiniz ''habu tır'lardan 1 tane olur mu en az 2-3 tır lazım'' :)

Fatih Öztürk
13.12.2010, 13:43
yahu kardeşim stad otoparkına gir para ver.stada gir para ver.sanki arabana dört gözle bakıyorlar.kimsenin umurunda değil.ana avrat sövdüm genede vermedim park parası.insan 5 lirasını günde kaç saat çalışarak elde ediyor.terörist gibi üst aramasında geçiriliyoruz 2 defa.sanki rakip takım seyircisi var.bu esnada trabzonspor yönetimi taraftarı için ne yapıyor?hiç bir şey.bari biraz ricanız nazınız geçseydide her tezahüratımıza stad hoparloreniden şarkıyla sesimizi bastırmalarını izn vermeseydiniz.her yer korsan ürünlerle dolu.hani verilen sözler.her şey güzel.maçımızı kazandık bu kadarmı yani?bu ülkenin en medeni taraftarı olan trabzonspor taraftarından başlanamazmı nezaketiniz ey idareciler emniyet teşkilatı vesayire.