PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Celaleddin? A2 Milli? Erman Toroglu...

tswonder
02.09.2004, 21:58
.... Türk milli takimlarinda oynayamayacak olan Celalettin?in Milli Takim?a çagrilmasi acaba eski federasyon görevlilerini dogruluyor mu? ...

http://www.sporline.com/basindan.php?yazar=toroglu

Arkadaslar biliyorsunuz bizim Celaleddin Polonya oynanacak mac icin A2 milli takim kadrosuna cagirildi. Erman Hoca(!) dün yukarida icerisinden alinti yaptigim yaziyi yazmis kösesinde ve Celaleddin'in Türk milli takimlarinda oynayamayacagini söylemis? "oynayamamak"'tan söz edince ben de teknik bir problem var sandim, fakat anladigim kadari ile Malatya'da iken de milli takimda oynuyormus celo.

Baska bir Celaleddin mi var, veya benimbilmedigim anlamadigim bir durum mu,yoksa bu Erman yine Erman'ligini mi yapmis??

metehan
03.09.2004, 13:42
Valla bu konuyu ben de merak ediyorum. Ama bunu sadece Erman Toroglu söylemedi. Gazetelerde haber olarak da çikti bu. Türk pasaportu olmadigi için Türk Milli takimlarinda oynayamiyormus. Ama kesin olarak durum nedir, ben de bilmiyorum. Bilen varsa aydinlatsin bizi lütfen.

Harun-61
03.09.2004, 17:15
celo almanyada uzun süre yasdi, belki alman vatandasidir...

SDanışmaz
03.09.2004, 18:36
Türk pasaportu yok ondan oynayamiyo

TURHAN
03.09.2004, 18:45
dergimizin 13. sayisinda celalettinle röportajda bu konuda islendi.Celaleddin milli takimda(ümit) oynamis fakat oynadigi zaman turk pasaportu varmis.5 sene kadar once alman pasaportu almis.

Guests
03.09.2004, 19:03
bölesi daha iyi ya milli takima onuda alirlarsa takim kariscak kaldiramiyacaklar o tempoyu

ts-saral-of
03.09.2004, 21:19
celaleddin yabanci kontenjaninda mi

CaMoKa
04.09.2004, 16:11
celaleddin Koçak adli futbolcumuzun türk pasaportu yoktu bu nedenle maalesef türk milli takiminda görev alamaz

Salih61
04.09.2004, 16:15
celaleddin Koçak adli futbolcumuzun türk pasaportu yoktu bu nedenle maalesef türk milli takiminda görev alamaz Galiba o yüzden yazdi...Erman Toroglu...Durup dururken Adamin günahini almayalim....

Saygilarimla...

Çebi
04.09.2004, 16:52
celaleddin Koçak adli futbolcumuzun türk pasaportu yoktu bu nedenle maalesef türk milli takiminda görev alamaz

e o zaman nasil A2 milli takimina çagriliyor ve oynuyor...Ikincisi Trabzonspor'da yabanci kontenjaninda mi oynuyor....Bu is basimiza dert açabilir..Arastirilmasi sart....

CaMoKa
04.09.2004, 17:14

e o zaman nasil A2 milli takimina çagriliyor ve oynuyor...Ikincisi Trabzonspor'da yabanci kontenjaninda mi oynuyor....Bu is basimiza dert açabilir..Arastirilmasi sart....

hayir o isler biraz karisik baliç ve boliç te türk statüsünde yer aliyor mesela ama bosnaklar celoda türk vatandasi ama pasaportu yok bu nedenlede bazi haklardan mahrum

**Maxim**
05.09.2004, 11:36
Ya kardesim olur mu öyle sey?

Bir futbolcunun milli takimda oynayabilmesi için

-Türk vatandasi olmasi lazim(Celo bizde yabanci statüsünde olmadigina göre Türk vatandasi)

-Baska bir milli takimda oynamamis olmasi lazim..

Bu iki sarti da Celalettin Koçak adli oyuncu sagliyor benim bildigm.

Yanlisim varsa düzeltin...

Guests
05.09.2004, 12:09
a2 maç noldu haberi olan varmi??? yada oynandimi

ts-saral-of
05.09.2004, 17:57
a2 maç noldu haberi olan varmi??? yada oynandimi

Polanya ile 7 eylülde

CaMoKa
08.09.2004, 16:23
Ya kardesim olur mu öyle sey?

Bir futbolcunun milli takimda oynayabilmesi için

-Türk vatandasi olmasi lazim(Celo bizde yabanci statüsünde olmadigina göre Türk vatandasi)

-Baska bir milli takimda oynamamis olmasi lazim..

Bu iki sarti da Celalettin Koçak adli oyuncu sagliyor benim bildigm.

Yanlisim varsa düzeltin...

türk statüsü die bir kural var celo ona dahil uche gibi oke

corleone
14.09.2004, 21:49
istedigi kadar pasaportu olmasin baska bir milli takimda oynamadigi sürece bizde oynayabilir ve oynamadigina göre de oynayabilecek demektir....

Guests
13.11.2004, 02:47
he canim

Barış
18.11.2004, 14:06
Milli Takimda sol kanatta Ümit Özat oynuyor.Aha iste Celaleddin...

61trabzonomer
21.03.2005, 20:09
allah askina bu oyuncularimizi görmemek için kör olmak lazim.

Murat'
29.03.2005, 17:51
bu konuda benim bildigim sey celo a 2 de oynamisti fakat sonradan türk vatandasligindan çiktigi

sadece türk pasaportu war.bunu kendisi söyledi ts dergisne .ama bu sorunlar hükümet nezlinde çözülebilirmis.

bence kesinlikli milli formayi giymeli.çübnkü onun oynadigi mevkide sag ayakli ümit özat war

smileys/smiley4.gif

Emorfo
02.04.2005, 10:50
Ümit mali soldan depar atiyor duruyor topu sag ayagina çekiyor dönüyor orta yapiyor top karsi çizgiden taca çikiyor :)

Ersun Hoca birak bu medyayi fenerde milli takimda oynayacak oyuncu bir ya da iki tanedir. Zaten fb yi ayakta tutan yabanci futbolculari. Celaleddin sorunu hemen çözülmeli. Milli takima ilaç gibi gelir...

delihamsi
09.05.2005, 20:06
Ulan Celalettin haketmiyorsa kim hakediyor?

Serdær
02.10.2008, 16:00
Celalettin mi :D

Gamze
02.10.2008, 16:02
Başlık güncelliğini yitirdiği için kapatıldı.

Arkadaşlar; yormayın bizi böyle şeylerle. ;)
Ey Serdar, sesime kulak ver. :)