PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Spor Toto Süper Lig 15.Hafta | Trabzonspor 2 - 0 Bucaspor

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11

YakupDayi
03.12.2010, 22:37
arkadaşlar penaltı penaltı gibi olmalı... orda bi müdahele olsa bile penaltı ağır karar.....

onurts61
önemli not: kötü oynadığımız ve beceriksiz olduğumuz bi maçı kazanıyorsak, şampiyonluk çin çok umut var demektir....

Sevgili dayıcım çok pollyana cı gördüm seni))):::

Mustafa Umut
Biraz ağır olacak ama kimse kusura bakmasın;

Öncelikle bu maçtan sonra '' hala neyi eleştiriyorsunuz kazandık işte , sizede birşey beğendiremiyoruz v.b'' argümanları savunan bu takıma yapabilecekleri en büyük kötülüğü yaparlar ve böyle düşünenler bursalı olsun))):::

Bu takımda Engin oynayacak kusura bakmasın değil hocaya bana dahi küfür etse bu adam oynayacak şaklaban alanzinho zarardan başka bir şey değil ilk yarı 4 pozisyon bulan Buca 2.yarı duran top dışında gelemedi sadece 1 adam buna neden oldu , Şenol Güneş te takımın çıkarını kendi egolarının önüne koyacak, bu iş ciddi bir iş maç 1-0 alanzinho ve Jaja birbirlerine bakmadan paslar atıyorlar şova kaçıyorlar ne gerek var bu hareketler rakibi hırslandırmaktan başka neye yarar kendinizi düşünün halı sahada maç yapıyorsunuz ve rakip sizinle dalga geçiyor bunları görüp uyarmak çok mu zor , nasıl bir takımız ki hala penaltı atacak adamamız belli değil bunu belirlemek maçtan önce veya sezon başı çok mu zor ama gördükki bu bile sorun olabiliyor...

Umut Bulut ;

Kesinlikle Rabbimin sevdiği bir kul bu yeteneksizlik ve oyun zekası ile bu seviye takımda yer bulması başka türlü açıklanamaz ama koşuyor değilmi allah aşkına adama gelen toplar geri dönmüyor bir semihe bakıyorum indirdiği topları verdiği ara toplara bakıyorum bir de bu adama bakıyorum olamaz yaa ama koşuyor değil mi? sevgili arkadaşım bu adam koşmasa zaten kendine yer bulamaz bırakta bir zahmet koşsun o kadar eksisi varki koşmak onun artı durumuna getirmiyor kesinlike top tutabilen , alıp verebilen bir oyuncu şart yoksa bu ligi götüremeyiz şunu herkes çok iyi bilsin şu oyun karabük maçına yetmez ...

Taraftar;

taraftar demek hakaret olsa gerek tiyatro seyircisi kimsede çıkıp ben bağırdım falan demesin malesef çoğunluğun durumu insanların gözüne batıyor öyle bir kare vardıki maçta maratonun solunda bir grup atkı açmış bir şeyler söylemeye çalışıyor hemen yanında ki grup pür dikkat maçı seyrediyor atkılı ve atkısız grup o kadar keskin çizgiyle birbirinden ayrıki insan bu taraftarmı şampiyonluğu hakediyor demeden edemiyor...

Bu tip maçlar mesaj maçlarıdır , 3 bizanslıda bunları seyrediyor öyle bir oyna savaş ki seni seyredenlerin şevki kırılsın yaa arkadaş biz bu Trabzonspor u yenemeyiz geçemeyiz desinler ama emin olun bu akşam maçı seyreden bizanslılar hepsi umut tazelemiştir...

Ayrıca bu tür penaltıların bize verilmesi hoş değil bence hiç bir şey yok ama şimdi Mustafa denizli ve onun gibilere koz vermiş olduk yarın kritik bir yerde aleyhimize olmayan penaltı verilirse karşımıza bunları sunacaklar hiç gerek yok tu ...

19 maç var ve artık kolay maç yok bu şekilde 19 maçı götüremeyiz ama diğerleri bizden fazla tökezlerse şampiyon oluruz ama kaderimizi kendimiz çizeceksek , sağlam bir santrafor ve solbek bulmalıyız işte o zaman kader bizim elimizde olur aksi takdirde diğerlerinin kaybını kovalayacağız ...

Herkese nacizane önerim kendimiz havaya sokmayalım sonra olumsuz bir durumda yıkım oluyor ben yaştakiler bunu geçmişte çok yaşadık temkinli gitmekte fayda var sırf kazandık diye takımı göklere çıkartırsak ilerleyen haftalarda bize olumsuz yansır...

Kısaca özetlersek skordan başka herşey kötüydü...
Onur abi yapma etme yav :D Umut gibi adamı nerde bulacaz biz ''kaval kemiğiyle gol adam başka golcü varmı şu ülkemde'' :D

Serdær
Bu arada kaç pas yaptık ?

En çok koşan oyuncu kim ?

Sefa
Maça gelen seyirci sayısına şaşırdım.. Sanırım Kapalı baya boştu..

yorumsuz6117
Ayrica jaja da yanlis yolda,topuk paslarini abartmaya basladi.

Onda da yattara ve alanzinho gibi sov yaparsam sevilirim havasi olusmus,gereginden fazla sova kaciyor.

Macin hayal kirikligi bence jaja idi,bu kadar kötü oynamasini beklemiyordum.

Abartının bu kadarı Jaja iyiydi. :)

Yiğit SARI
03.12.2010, 22:38
Şenol Hoca Cale'yi çok beğenmiş öyle söylüyo

ESER
03.12.2010, 22:38
- Vay arkadaş , Buca'lılar bizim kadar itiraz etmedi penaltıya...

- Neymiş Engin çirkefmiş , ayıptır ya nedir şu çocuktan istediğiniz , ne yapsa yaranamıyor ...

..bence de.. penaltiya saibeli muamalesi yapmaya gerek yok ayrica. adamin top onunde ve yuzu kaleye donuk,, arkadan hafifce dokunsan dahi pozisyonu bozulur ve onemli olan da bu zaten, penaltiyi amerikan futbolundaki rakibi durdurmak gibi birsey olarak mi dusunmek lazim ben de bunu anlamiyorum. arkadan engine yukleniyor ve pozisyonunu bozuyor. engin yere hic dusmese dahi penaltiydi o pozisyon.

Cafer Bulur
03.12.2010, 22:39
Takimin farkli kazanmamasi bir acidan iyi,bu takimda rehavete girme egilimi var.

Övgülerin takimi olumsuz etkiledigi acikca ortada idi,herkes nasil olsa kazaniriz havasinda oynadi.

Bu aksamki futbolla bucayi yendik ama daha disli bir takim karsimizda olsaydi isimiz cok zordu.

Takim mac secmeye devam ediyor,bu sorun bir an evvel giderilmeli.

Yiğit SARI
Bu arada çok kart yiyoruz

Asi Çaykaralı61
Şenol Hoca Cale'yi çok beğenmiş öyle söylüyo

Cale bencede bugün iyi performans sergiledi diye düşünüyorum :)

onurts61
03.12.2010, 22:40
Onur abi yapma etme yav :D Umut gibi adamı nerde bulacaz biz ''kaval kemiğiyle gol adam başka golcü varmı şu ülkemde'' :D

Eğer aradığın kaval kemiği ile gol atacak adamsa bencede bulamayız ama pas trafiğimizin içine ediyor hele bir poziyonsa resmen bucanın atağını başlattı öyle maçlar olurki bu adam yüzünde kaybederiz sonra vururuz kafamızı taşlara zaten bende gitsin istemiyorum faydalarıda var ama kesinlikle top tutan , alıp-veren bir forvet şart yoksa kalan 19 haftada burdaki bir çok insan kanser olur umut yüzünden...

YakupDayi
Sevgili dayıcım çok pollyana cı gördüm seni))):::

evet hep kendimi kandırırım hiç karamsar olmam.... hep polyanacılık oynarım :):):)ama şöyle bişeyde var.... biz kötü oynadığımız maçları kazanmak bi kenara dursun 20 puan fuzulimiz var her sene.... ama bu sene o tip kayıplar yok....:alkış::alkış:

Cafer Bulur
Nesi iyiydi jaja nin?

Topuk paslari diyorsan dogru ama oyuna etki anlaminda jaja bugün kötüydü.

Asi Çaykaralı61
03.12.2010, 22:41
Bu arada çok kart yiyoruz

Bencede çok kart yiyoruz ilerleyen zamanlarda sorun olabilir.Ama ALLAH'ın İzniyle İnşallah ilerleyen zamanlarda daha da iyi olacağız ve açıklarımızı kapacatacağız bence :)

demirel
Bende beğenmedim bugün,topu hiç takip etmiyor,top rakipteyken hiç baskı yok

Yiğit SARI
Umut Teo gibi pas dağıtamıyor top kontrol edemiyor . Teo kaçmasaydı bence iyi bi konumda olurdu şuan 4 golü var adamın

Oğuzhan
Jaja ' da biraz ruhsuzluk vardı bencede bu maç

Asi Çaykaralı61
03.12.2010, 22:42
Nesi iyiydi jaja nin?

Topuk paslari diyorsan dogru ama oyuna etki anlaminda jaja bugün kötüydü.

Cafer Abi bence de Jaja iyiydi ama bekleneni veremedi diye düşünüyorum.Abi Jaja orta sahadan top alıp gittiği zaman bence daha da etkili oluyor

KÖKSAL AYDIN
Hala anlamamakta ısrar edenler var.Maç 0-0 devam etse takım böyle oynamazdı.Asıldılar ve istedikleri zaman zarfında golü buldular, sonra da yatışa geçtiler.

Takımımızı artık iyi tanıdık.Ama bu durum her zaman sonuç verir mi bilmem.

Manisa maçında olmadı.

Bu yüzden takım seçmeden, golü bulunca 2.yi aramak lazım.Yoksa işimiz zor...

asimetrik
Takımdan çok memnunum. Maçın hiç bir anında puan kaybederiz diye düşünmedim. Gol yemekten de korkmadım. İstediğimiz zaman gol atacak gibiydik. Belki tekrar olacak ama bu tempoyu 90 dakikaya yaymak tek sorunumuz. Pasa dayalı oyundan taviz yok..

Mert67
Bari Buca maçında strese sokmayın.Nedense mutlu olamadım.

Mustafa Umut
Eğer aradığın kaval kemiği ile gol atacak adamsa bencede bulamayız ama pas trafiğimizin içine ediyor hele bir poziyonsa resmen bucanın atağını başlattı öyle maçlar olurki bu adam yüzünde kaybederiz sonra vururuz kafamızı taşlara zaten bende gitsin istemiyorum faydalarıda var ama kesinlikle top tutan , alıp-veren bir forvet şart yoksa kalan 19 haftada burdaki bir çok insan kanser olur umut yüzünden...
O top kayıplarının en büyük nedenlerinden biri maçın bir bölümünde kanada çekti Şenol Hoca onu o yüzdendi..Ama ben Umut'un süper lige göre iyi bi golcü olduğunu düşünüyorum..Semih ten sonra en iyi türk golcüdür bence

Alihan Ertürk
Maça gelen seyirci sayısına şaşırdım.. Sanırım Kapalı baya boştu..

16bin 400 küsür seyirci vardı tribünlerde.

Yiğit SARI
03.12.2010, 22:43
Futbolcu / Gol
Umut Bulut ( 7 )
Jackson Coelho (Jaja) ( 6 )
Burak Yılmaz ( 6 )
Teófilo Gutiérrez ( 4 )
İbrahima Yattara ( 3 )
Selçuk İnan ( 2 )
Gustavo Colman ( 1 )
Alan (Alanzinho) Carlos Gomes da Costa ( 1 )
Mustafa Yumlu ( 1 )
Egemen Korkmaz ( 1 )
Arkadiusz Glowacki ( 1 )

AyhanPe
buca fazla bos alan vermedi..jaja yi iyi tuttular..bence yinede yararli isler yapti..ilk yaridaki sovu söyle rahatladiktan sonra ikinci yarida yapsaydik daha iyi olurdu..sonra biz koptuk nerdeyse oyundan..

Kazım Uzunboy
2-0 olmasına rağmen zorla yendik gibi.

Ama sonuçta 3 puan bizim olduğu için mutluyuz.

demirel
Colmanda iyi koşmuş 11317m

Murat Altun
Takimin farkli kazanmamasi bir acidan iyi,bu takimda rehavete girme egilimi var.

Övgülerin takimi olumsuz etkiledigi acikca ortada idi,herkes nasil olsa kazaniriz havasinda oynadi.

Bu aksamki futbolla bucayi yendik ama daha disli bir takim karsimizda olsaydi isimiz cok zordu.

Takim mac secmeye devam ediyor,bu sorun bir an evvel giderilmeli.

Daha disli takima karsi daha iyi oynuyoruz Yeterki karsimuzdaki takim top oynamaya calussin iyi takimlari hep iyi oynayarak yendik

Ilelioglu
03.12.2010, 22:44

Maraton'da yer yer bosluklar vardi...:cool:

Emirhan Uludüz
Cale bencede iyiydi bugün.

macka61
tebrikler Trabzonum şimdi bu haftayı keyifli geçirmiş olucaz

Canberk
İstatistikler geliyor :D

onurts61
Hala anlamamakta ısrar edenler var.Maç 0-0 devam etse takım böyle oynamazdı.Asıldılar ve istedikleri zaman zarfında golü buldular, sonra da yatışa geçtiler.

Takımımızı artık iyi tanıdık.Ama bu durum her zaman sonuç verir mi bilmem.

Manisa maçında olmadı.

Bu yüzden takım seçmeden, golü bulunca 2.yi aramak lazım.Yoksa işimiz zor...

Sevgili arkadaşım elbette 0-0 iken öyle oynamayacaklardı ama 1-0 ken rakibe 4 tane pozisyon verecek kadar ciddiyetsilik neden? 70. dakikadaki duran top gol olsa 1-1 olsa ondan sonraki stres ve gerilimi düşünebiliyormusun , bunu takımın bizlere düşündürmemesi lazım bizleri kızdıran nokta budur...

KÖKSAL AYDIN
Takım seçiyoruz vesselam.

Şu konsantrasyon işini şenol hoca halledmedi gitti.

Alihan Ertürk
554 pas 503 isabet

%59 topla oynama

Mustafa Umut
03.12.2010, 22:45
Maraton'da yer yer bosluklar vardi...:cool:
Bence o boşluk kapalıdaydı çünkü merdiven boşluklarını boşaltalım gibisinden bi anons duydum sanki..

Cafer Bulur
Takımdan çok memnunum. Maçın hiç bir anında puan kaybederiz diye düşünmedim. Gol yemekten de korkmadım. İstediğimiz zaman gol atacak gibiydik. Belki tekrar olacak ama bu tempoyu 90 dakikaya yaymak tek sorunumuz. Pasa dayalı oyundan taviz yok..
Bu bucaya karsi birde puan mi kaybedecektik?

Takim memnun olunacak bir futbol oynamadi,gereksiz ve yavas yan paslarla bu aksam rakibi güclendirdik.

Bu sezon kazandigimiz maclar icinde en kötü oyunumuzu oynadik diyebilirim.

Sorun mu degil her mac iyi oynamak zorundayiz diye bir sey yok.

Oğuzhan
Cale gerçekten baya iyi oynadı bugün.

Ilelioglu
Sevgili arkadaşım elbette 0-0 iken öyle oynamayacaklardı ama 1-0 ken rakibe 4 tane pozisyon verecek kadar ciddiyetsilik neden? 70. dakikadaki duran top gol olsa 1-1 olsa ondan sonraki stres ve gerilimi düşünebiliyormusun , bunu takımın bizlere düşündürmemesi lazım bizleri kızdıran nokta budur...

Evet aynen...1-0 giden bir maci rolantiye alamazsin, en az 2 farki yakalaman lazim...:cool:

Asi Çaykaralı61
03.12.2010, 22:46
Futbolcu / Gol
Umut Bulut ( 7 )
Burak Yılmaz ( 6 )
Teófilo Gutiérrez ( 4 )
İbrahima Yattara ( 3 )
Selçuk İnan ( 2 )
Gustavo Colman ( 1 )
Mustafa Yumlu ( 1 )
Egemen Korkmaz ( 1 )
Arkadiusz Glowacki ( 1 )

Gollerimizin çok oyuncu tarafından atılması hem bizim için hemde takımımız için hemde futbolcularımız için bence ekstra bir moral diye düşünüyorum :)

KÖKSAL AYDIN

Haklısın kardeş.

Ama inan artık millet neredeyse "gol yiyerek başlayalım" derecesine geldi.

Yoksa bunların her maça aynı konsantrasyonla başlamaları hayal.

Sefa

Nerden baksan 5000 kişilik boş yer vardı işte tahminimce Kapalı boştu.. Maratonda da boşluklar vardı..

Serdær
554 pas 503 isabet

%59 topla oynama

Barcelona'ya özendikleri belli oldu :cool:

AYYILDIZ

Cok guzel anlatmissiniz.Ayrica Ligtv'de verilen istatisliklerin gecen haftaki mactan bir farki yok.

Yiğit SARI
O değilde kanatları kullanamadık doğru düzgün ortadan gidincede sıkıştırdılar top yapamadık

Emrullah
Kötü oynadık ama Trabzonspor kötü olduğu için değil. Bazı futbolcularda ciddiyet olmadığı için. Bugün başta Jaja olmak üzere Alanzinho çok ciddiyetsiz bir maç oynadı. Hadi bu maçta ciddiyetsizliğin bedelini ödemedik ama ileriki haftalarda bu tarz maçlarda ciddiyetsiz olursak bunun faturasını ağır öderiz.

İlk 10 dakika harika bir Trabzonspor vardı sahada. Golü bulduktan sonra aynı Manisa maçında olduğu gibi çok kötü bir oyun sergilemeye başladık. Eğer geriye düşseydik süper bir maç çıkartırdık ama hastalık oldu bu tarz maçlar bizde.

Avrupa'da da şampiyonluğa oynayan takımlar bu tarz maçları kötü oynayabiliyorlar ama kaybetmiyorlar. Bizim de kötü oynamaya hakkımız var ama bu pahalıya patlamamalı. Bu yüzden skordan memnun olsam da çok daha dikkatli olmamız gerektiğini düşünüyorum.

Bu arada Alanzinho-Yattara asla ve asla aynı anda sahada olmamalı.

Canberk
03.12.2010, 22:47
İkili istatistikler

http://img684.imageshack.us/img684/9373/istatistik.jpg

Koşu mesafeleri

http://img13.imageshack.us/img13/7397/mesafe.jpg

Toplam Mesafe

http://img600.imageshack.us/img600/7451/mesafe2.jpg

Asi Çaykaralı61
Maç sonunda kolbastı oynandı mı bilgisi olan var mı ?

Ilelioglu
554 pas 503 isabet

%59 topla oynama

Iyi bir isabet tutturmusuz....;)

iso_4939
Öle demek istemedim,bu dakika itibariyle aldık,kesinleşmiş oldu....anladın sen onu :D

Futbolcu / Gol
Umut Bulut ( 7 )
Burak Yılmaz ( 6 )
Teófilo Gutiérrez ( 4 )
İbrahima Yattara ( 3 )
Selçuk İnan ( 2 )
Gustavo Colman ( 1 )
Mustafa Yumlu ( 1 )
Egemen Korkmaz ( 1 )
Arkadiusz Glowacki ( 1 )

yaw şu sahtekar teo yu adamdan sayıpta yazma.

Mustafa Umut
Saat 23:00 de TRT-1 de maçın özeti var izleyemeyenler için duyurulur :)

Mert Marabaoğlu
03.12.2010, 22:48
takım her maçta iyi oynayacak diye bişe yok abartmayın..

bazı maçlarda iyi futboldan çok 3 puan almak daha önemlidir.. ve aldıkta...

Cafer Bulur
Daha disli takima karsi daha iyi oynuyoruz Yeterki karsimuzdaki takim top oynamaya calussin iyi takimlari hep iyi oynayarak yendik
Kazanmak ve daha istekli oynamak icin illaki daha disli takimlara karsi mi oynamamiz gerekiyor?

Bu performansla ic sahada zorlanmaya devam ederiz,devre arasinda takima gereken takviyeler yapilmalidir.

Bu aksam hoca etkisiz umut u cikaramadi cünkü elinde yedek forvet yoktu.

36 puanimiz var diye havaya girersek hüsrana ugrariz.

Canberk
Engin çok güzel attı kendini dedi Sinan beyimiz ...

Buda başka bir istatistik

http://img21.imageshack.us/img21/2205/yazkr.jpg

SDanışmaz
Herşey bir yana Cüneyt Çakır vermeyecekti penaltıyı..

cellchook
Kötü oynamadığımızı fakat laubali oynadıgımızı yineliyorum.
Sahada anlamsız artislik hareketler bizi sempatik değil antipatik yapar.
Alan ve jaja saha içi şımarıklıklarına yatkın.
Bugün cale çok iyiydi.

CEYHUN geldiği günden bu yana aşama kaydedemeyen tek FUTBOLCUMUZ.
Talıplısı varken satılmalı.

Yiğit SARI
03.12.2010, 22:49
yaw şu sahtekar teo yu adamdan sayıpta yazma.

Kaçmasaydı bu taraftarın sevgilisi olurdu yaptığı çok yanlış çok hemde..

Yunus Emre SEYHAN
Engin bundan sonra tekme yesede penaltı alamaz pek

Mert M.
Şu mesajın alınmadığı gayet açık bir şekilde ortadadır:

Rakibi hafife almayacaksınız.

Sizleri olduğu kadar beni de memnun etmedi oynanan futbol. Sevinmek elbette hakkımız ama ben "kolbastı"yı da lüks buldum bu maçta gösterdiğimiz oyuna göre.

Saygılar...

Oruç
Maçtan önce "Umut ve Colman gol atsın bugün" diye içimden geçirdim. Keşke başka bir şey isteseydim. :)

champions
Oyuna giren oyunculara bakıyoruz; Engin-Ceyhun-Ferhat Üçünü toplasak bir sağlam adam etmiyor işte.Hedef şampiyonluk diyorsan burada bir çelişki var.Kadro şöyle geniş böyle geniş diyoruz ama ciddi katkı sağlayan isimleri saymaya kalksak 6 bilemedin 7 kişi.Ayrıca milli takıma alınmayışından sonra o eski coşkulu Serkanı göremiyoruz.Hayal kırıklığı yaşadığı kesin.:o

Y-DRMS
http://www.bilgitakip.com/trabzonspor-bucaspor-maci-genis-ozeti-golleri-izle-3-aralik-2010.html golleri izleyebilirsiniz

MaDDoX_61
jaja-alan yanyana oynamamalı çünkü alan jajanın oyun kurgusunu değiştiriyor ve şov yapmaya başlıyorlar.devre arası Alan'ı rosenborg'a verip takasta yerine Annan'ı almalıyız ki çok iyi bir kesici ve top kullanabilen bir orta sahamız olsun

asimetrik
Bu bucaya karsi birde puan mi kaybedecektik?

Takim memnun olunacak bir futbol oynamadi,gereksiz ve yavas yan paslarla bu aksam rakibi güclendirdik.

Bu sezon kazandigimiz maclar icinde en kötü oyunumuzu oynadik diyebilirim.

Sorun mu degil her mac iyi oynamak zorundayiz diye bir sey yok.

Mükemmel oynama potansiyeline sahip olduğumuzu gösteren bir maçtı.

Erbay
Barcelona'ya özendikleri belli oldu :cool:

:D Ama tempo ve net ileri oynamada çok sıkıntımız var bence.

Asi Çaykaralı61
03.12.2010, 22:50
Engin çok güzel attı kendini dedi Sinan beyimiz ...

Buda başka bir istatistik

http://img21.imageshack.us/img21/2205/yazkr.jpg

Beşiktaş - Gençlerbirliği maçındaki penaltıyı da biliyoruz 0-0'da idi o zaman maç.Gene Engin'in pozisyonu daha da net

Toraman
Bu maçta tekrar belli oldu ki Alanzinho kesinlikle bu takımın oyuncusu değil. Engin'in ölüsü iki Alanzinho eder. Jaja bize geldiğinden beri en kötü topunu oynadı. Yattara gayet iyiydi. Birde topu önde tutacak santrafor eksikliği çok bariz duruyor. Bunların haricinde Egemen, Serkan, Cale, Selçuk ve Colman iyiydiler.

sanatik
Jaja dikkat ederseniz topu hernekadar show yapdiysada cok cabuk verebilen veya vurabilen oyuncumuz. Ayaginda topu az sakliyor. Umarim diger oyuncularda bunu örnek alir. Yoksa pas yapma trafigi ilerlemez avrupada basarili olmak istiyorsan ayaginda topu fazla saklamiyacaksin. Yanilmiyorsam bir kac yil önce 2 saniye ortalama ayakda top tutmakdan bahsediliyordu sampiyonlar ligi icin.

Gereksiz top kayiplari oldu cok. Ileride golü zorlayacak hamleler mac boyunca az idi ilk 20 dakika haric. Geride az adam ile kötü yakalanabiliyoruz hernekada ilerleme olsada.

Umut o golü niye kafasiyla atti :) Umut takim oyununa ayak uydurmaya devam ediyor ama eksikleride devam ediyor. Umutluyum.

Macda en cok hosuma giden sonrada öne ilerleyen colman oldu.

Keske teofiloda onun gibi ciksaydi.

Kazandik 5 puan fark yapdik. Gerisini digerleri düsünsün.

Sefa
Kötü gözükmemizin sebebi yukarıdaki pas trafiğinde..

Şenol Hoca Barcelona gibi olabiliriz derken bunu göstermek istedi. Bol pas yapın talimatı vardı bu açık..

Bireysel oyun neredeyse yoktu diyebiliriz. Belki de bu yüzden kötü gözüktük.

Oyuncular az çok bireyselliğe kaça durum farklı olabilirdi..

Asi Çaykaralı61
03.12.2010, 22:51
Maçtan önce "Umut ve Colman gol atsın bugün" diye içimden geçirdim. Keşke başka bir şey isteseydim. :)

İyi iyi bundan sonra da öyle düşün o zaman Abi :)

Hamdi Karamahmutoğlu
3 Puan iyi ama oyun kötü.
Haftaya Olimpiyat'ta şölen var. (=

ridvan1
Trabzon anormal kötü bir günündeydi.Erken gelen gol takım üzerindeki stresi kaldırmış oldu ama aynı zamanda ciddiyet de kayboldu.Takım laylom oynayınca da zayıf Buca bile pozisyonlar buldu.Enginin başından sonuna kadar içinde olduğu pozisyon penaltıya dönüşünce maç bitti.Penaltıda Engin, itiraz eden Orhan Aka kolumdan tuttu diye açıklamaya kalkıyordu sahada ama güya kolundan çekilen adamın 1 metre ileriye zıplamasını izah edebilmek biraz zor. Cüneyt Çakıra yakışmayan komik bir karardı.Giray ve Selçukun gördüğü sarı kartlar çok haklı ama aynı zamanda da çok acemiceydi.Böyle bir maçda hakemin gözü önünde tekme sallayarak kart görmek Selçuka yakışmadı.Giray da ortasahada anlamsızca arkadan çift daldı,üstelik o pozisyonda Egemen de topa müdahele etmişdi.
Verilen penaltının galibiyeti getirdiğini söylemek anlamsız ve saçma olur.Buca sabaha kadar oynansa gol atabilecek bir takım gibi gözükmüyordu.Ancak bu maç kalan 2 maç için ciddi bir uyarıdır ve bence Trabzonun rahat kazanması İBB maçını tehlikeye düşürürdü.Buca karşısında zorlanmak,Trabzonu kendine gtirecek ve İBB maçı kolay kazanılacaktır.

Uğur Erdoğan
http://ligtv.com.tr/VideoHaber/Default.aspx?r=1&hid=83181

Artist Jaja

Mustafa Umut
03.12.2010, 22:52
Alanzinho süper ligde kafaya oynayan takımlarda kesinlikle 11de oynayamayacak bi oyuncu..Bizim göremediğimiz ne var şu adamda bilmiyorum o kadar top öldürdü el insaf.............

KÖKSAL AYDIN
Çakır, asrın hatasını yaptı.

Penaltıyı şahsen hazmedemiyorum.

Asi Çaykaralı61
Şenol Güneş'ten ilk açıklama

http://www.haber61.net/images/news/32709.jpg

Trabzonspor’un Teknik Adamı Şenol Güneş, Bucaspor maçı sonrası açıklama yaptı.

Trabzonspor’un başarılı Teknik Adamı Şenol Güneş, Bucaspor maçından sonra açıklama yaptı. Güneş, “Bir lig maçı oynuyorsunuz ve lidersiniz. Oyun içinde zaman zaman biz zaman zaman da onlar hata yapacak. İyi başladık maça erken golü bulduk. İkinci yarıda ise kontrollü oyunla sonuca gitmek istedik. Oyun bunu gerektiriyordu. Yattara iyiydi. Jaja istediğim gibi değildi. Cale mükemmele yakında. Jaja yerine Yattara'yı çıkardım. Jaja'yı oyundan alsam ve Umut'a bir şey olsa forvetsiz kalacaktık. Bugün daha fazla pozisyon bulabilirdik ama olmadı. Yine de sonuca gittik" diyerek maçı özetledi.

http://www.haber61.net/news_detail.php?id=71069

Y-DRMS
%91 isabetli pas oranı bu oran çok güzel ama birde bu pasların nerede yapıldığını görebilsek daha güzel bir istatistik olacak

brushfield
Maçtan geliyorum. Kusura bakmayın ama bizim seyirciden bir cacık olmaz. 4-5 grup bağırıyor, onlar da ayrı ayrı. Geri kalanlar oturmuş maç seyrediyor. Kardeşim desteklemeyecekseniz gitmeyin stada. Oturun evde izleyin maçı. Yanlız Trabzonlu Gençler grubu 1. dakka başladı tezaurata maç bitti hala bağırıyorlardı. Allah inandırsın toplasan 3 dakka susmamışlardır. Kendilerini tebrik ediyorum. Bu arada Umut'a laf edenler bence çok büyük haksızlık ediyorlar. bu gün maçta bir kez daha gördüm ki her takıma lazım bir oyuncu. Yanına son vuruşları iyi bir golcü yerleştirilirse çok daha verimli olur. Gerçi az kalsın bunu Teofilo ile sağlayacaktı ama adam rahip olmaya karar verdi adam.

Takım da çok iyi oynamadı diye üzülmeyin. Lazım olanı alınca oyunu rolantiye aldılar. Yani çok sıkmadılar kendilerini.

Herkese iyi geceler.

Cafer Bulur
03.12.2010, 22:54
Buragin eksikligini de hissettik diyebilirim.

Burak olmayinca rakibin defansini yeterince zorlayamadik,yattara ne kadar calim atabilsede iceri katedip gol tehlikesi üretemiyor.

Hasili burak belediye macinda yine yattara nin yerine sahada olmali,engin de haftaya yine ilk 11 e dönmelidir.

leleuk87
takim iyiydi ama yattara ve alanzinho ile ilk 11 de baslamak cok buyuk risk bunu bir kere daha gorduk ilk 30 dakikadan sonra takim oyundan dustu bunda yattaranin ve alanzinho nun pres yapmamasi en onemli etkendi ama yattara oynadimi da oynuyo asisti cok guzeldi orhan ak in 2-3 kere icinden gecti. neyse bir galibiyet daha alarak yolumuza devam ediyoruz Allah bozmasin

Oğuzhan
Gerçekten bu penaltıyı nasıl çaltı Cüneyt Çakır anlamadım , gerçekten çok beğendiğim bir hakem ama çok hatalı bir karar verdi.

Oruç
İyi iyi bundan sonra da öyle düşün o zaman Abi :)

İşte sabahtan akşama okulda olduğumuz için buraya yazma fırsatım olmadı. Akşam da kurulduk pc başına kardeşime dedim bugün Colman ve Umut gol atacak diye. Çok şükür.

Yalnız Umut'un attığı gol imkansıza yakın bir şey. Adam yerdeki topu kafayla filelere yolladı.

Colman'ı da çok beğendim bu akşam. Gol atması onu daha da iyi yapacaktır ilerleyen haftalarda.

Burak'ı da bugün gözlerim aradı doğurusu. Neyse 3 puan aldık ya, gerisi teferruat.

Yiğit SARI
Maçta uykum geldi açıkçası ikinci yarı hareket edemedim. Gole de fazla sevinemedim

Canberk
Penaltı kardeşliği :p

http://img202.imageshack.us/img202/5756/penalt.jpg

http://img11.imageshack.us/img11/7648/penalt2.jpg

http://img411.imageshack.us/img411/7500/penalt3.jpg

Asi Çaykaralı61
03.12.2010, 22:56
İşte sabahtan akşama okulda olduğumuz için buraya yazma fırsatım olmadı. Akşam da kurulduk pc başına kardeşime dedim bugün Colman ve Umut gol atacak diye. Çok şükür.

Yalnız Umut'un attığı gol imkansıza yakın bir şey. Adam yerdeki topu kafayla filelere yolladı.

Colman'ı da çok beğendim bu akşam. Gol atması onu daha da iyi yapacaktır ilerleyen haftalarda.

Burak'ı da bugün gözlerim aradı doğurusu. Neyse 3 puan aldık ya, gerisi teferruat.

Vallaha bende bugün aramadım değil Burak'ı :)

Bence Burak'ın en büyük özelliği çapraz koşuları o zaman savunmayı bozması

Canberk
03.12.2010, 22:57
LigTv de Kolbastı zamanı...

Asi Çaykaralı61
Buragin eksikligini de hissettik diyebilirim.

Burak olmayinca rakibin defansini yeterince zorlayamadik,yattara ne kadar calim atabilsede iceri katedip gol tehlikesi üretemiyor.

Hasili burak belediye macinda yine yattara nin yerine sahada olmali,engin de haftaya yine ilk 11 e dönmelidir.

Cafer Abi bencede haftaya ilk 11'e dönebilir Engin iyi oynadı

Takımımızda Maşallahı olan futbolcularımızdan bir tanesi :)

sanatik
Jaja dikkat ederseniz topu hernekadar show yapdiysada cok cabuk verebilen veya vurabilen oyuncumuz. Ayaginda topu az sakliyor. Umarim diger oyuncularda bunu örnek alir. Yoksa pas yapma trafigi ilerlemez avrupada basarili olmak istiyorsan ayaginda topu fazla saklamiyacaksin. Yanilmiyorsam bir kac yil önce 2 saniye ortalama ayakda top tutmakdan bahsediliyordu sampiyonlar ligi icin.

Gereksiz top kayiplari oldu cok. Ileride golü zorlayacak hamleler mac boyunca az idi ilk 20 dakika haric. Geride az adam ile kötü yakalanabiliyoruz hernekada ilerleme olsada.

Umut o golü niye kafasiyla atti :) Umut takim oyununa ayak uydurmaya devam ediyor ama eksikleride devam ediyor. Umutluyum.

Macda en cok hosuma giden sonrada öne ilerleyen colman oldu.

Keske teofiloda onun gibi ciksaydi.

Kazandik 5 puan fark yapdik. Gerisini digerleri düsünsün.

Cale nin iyi oynunu unutmusum. Bir süredir burada tepki aliyordu. Bugün gercekden süperdi.

SEDAT
- Kocakafalı Mafya ayakçısı Sinan'ın ligtv'de ne işi var acaba ...

yorumsuz6117
03.12.2010, 22:58
Cale en iyi oynadığı maçta bile saçma sapan pas hataları yapıyor.

metehan

Penaltı veya değil bilmiyorum ama İbrahim Dağaşan bile sizden daha fazla hazmetti pozisyonu :)

Şaka bir yana TS'un farkı bu işte. Başka takım taraftarı olsa "Oyuncunun kolundan çekti, pozisyonunu bozduktan sonra da bıraktı, bizim oyuncu da kendini bıraktı, net penaltıydı" der bu pozisyona . Ama TS taraftarı diyemiyor işte, haksızlığı lehine bile olsa istemiyor, hep böyle olmaya devam edelim !

tslover
kötüydük diyenleri anlamak gerçekten cok zor.ilk 5 dakikada muhteşem oynadık eger golü atamasaydık oyun olarak Buca'yı dağıtacagımıza eminim.Ama gol gelince oyun değişti ve oyunu kontrol edip sonuca gittik ki pek çok maçta bunu yapıyoruz zaten.

Asi Çaykaralı61
LigTv de Kolbastı zamanı...

Canberk internette aradım da bulamadım

Sen gördün mü Kolbastı internette :) ?

Y-DRMS
03.12.2010, 22:59
Geçen haftada penaltı kim atacak konusu olmuştu bu haftada bu sorun olmaz inşallah buna bir çözüm bulunmalı

Robbie Fowler 9

Trabzon gibi bir camia, takımı insanlara karşı antipatik hale getirecek oyuncu ve oyunculardan uzak durmalı ..

LoVeRbOy
İBB maçına konsantre olmuş bizim oyuncular. fazla kasmadılar bu maçta ;)

Alihan Ertürk
03.12.2010, 23:00
Sinan Engin Trabzonlu'ymuş öyle mi..:)

Mert67
03.12.2010, 23:01
"Baskı var"

Bucaspor maçı sonrası Can Karyağdı'nın sorularını yanıtlayan Trabzonspor Teknik Direktörü Şenol Güneş beklentinin çok büyük olduğunu belirterek bunun kendilerinde baskı yarattığını ifade etti.

http://ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&hid=83184

KÖKSAL AYDIN
Penaltı veya değil bilmiyorum ama İbrahim Dağaşan bile sizden daha fazla hazmetti pozisyonu :)

Şaka bir yana TS'un farkı bu işte. Başka takım taraftarı olsa "Oyuncunun kolundan çekti, pozisyonunu bozduktan sonra da bıraktı, bizim oyuncu da kendini bıraktı, net penaltıydı" der bu pozisyona . Ama TS taraftarı diyemiyor işte, haksızlığı lehine bile olsa istemiyor, hep böyle olmaya devam edelim !

Benim dışımdakilerin yanlışlar hakkındaki görüşleri, yorumları onları bağlar.

Ama şu bir gerçek ki doğruyu insan her zaman söyleyemiyor.

exelans_25
takım rölanti bi tempoda kazandı bu da güzel.

Arif Timurcioğlu

Şaka bir yana TS'un farkı bu işte. Başka takım taraftarı olsa "Oyuncunun kolundan çekti, pozisyonunu bozduktan sonra da bıraktı, bizim oyuncu da kendini bıraktı, net penaltıydı" der bu pozisyona . Ama TS taraftarı diyemiyor işte, haksızlığı lehine bile olsa istemiyor, hep böyle olmaya devam edelim ! Güzel bir noktaya değinmişsiniz işte buda bizim farkımız.

Cafer Bulur
03.12.2010, 23:02
Penalti bence de net bir penalti degildi,verilebilirdi de verilmeyebilirdi de ancak agir karardi.

Cüneyt cakir mac boyunca takdir haklarini genelde bizden yana kullandi,bunda oynamak isteyen takima prim vermek düsüncesi etkili olmus olabilir.

Asi Çaykaralı61

Kendisi mi söyledi yoksa duyum mu ?

sanatik

Trabzonlu olmak önemli degil. Trabzonsporlu olmak önemli.

FC-ST-PAULI-61
Sinan Engin Trabzon Mackali

hemanyah
Lig tv de trabzonun santroforaa ihtiyacı yok dıyor sınan engın beyy nasıl futbol mantıgı var bu adamda bıze pivot santrofor laızmm iç sahadaa goller bulamadıgımız zaman uzun toplaa yararlanabılecewgımız bırr santrofor lazım ismi gecen djibyy fall izledim hava toplarına hakım BEnce alınmalı bu medya trabzona köstek olmak ıcın bu yorumları yapiyorlar yonetımın uyanık olması lazımm sadece umutla bu ıs olmazzz

SEDAT

- Öyleymiş , ama işte gel görki eziklerden kargaların şakşakçısı olmuş :) Bunları Trabzon'ludan sayıyorsam terbiyesiz olayım :)

hüseyin1975
03.12.2010, 23:03
Neticede kazandik ve simdi Rakiplerin oyunlarindan elde edecekleri sonuclari bekleyecegiz.
Bucaspor gibi Takimlara karsi kazanmak zordur cünkü herkes bu Maca Banko gözü ile bakar, ister istemez biraz rehavet olusur ve sIkintilar yasanabilir.
Önemli olan bu maclari kazanmaktir.

Emin Danışmaz

Senin yaşın ufak bilmemen normal :) Evet ARAKLI'lı.

Cafer Bulur
Evet,ergun gürsoyunun bjkli versiyonu iste.:)

Sanli sarialioglu da ofludur ama hasta bjklidir.:)

Asi Çaykaralı61
"Baskı var"

Bucaspor maçı sonrası Can Karyağdı'nın sorularını yanıtlayan Trabzonspor Teknik Direktörü Şenol Güneş beklentinin çok büyük olduğunu belirterek bunun kendilerinde baskı yarattığını ifade etti.

http://ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&hid=83184

Abi bence Liderliğin getirdiği birşey ondan baskı oldu diye düşünüyorum

Herşeyden önce Şükürler olsun 3 puan aldık bize yeter ALLAH Bereket Versin :)

TraBz1o61
bırakında bir kerede biz bi kere bedava penaltı alalım daha önce hakedipde alamadıklarımıza saysınlar

Fatih

96'da kaçan şampiyonluğu hazmettik biz bunlar da ne ki?

ccd6167
trabzondaki taraftara ancak 1461 trabzon yakışır...bu takım onlara fazla bile...rezillik dizboyu tribunlerde..

serkanholep
03.12.2010, 23:04
stadyum trt 1 demi olacak arkadaşlar

volkan_627
3 puan daha alınmıştır gerisi hikaye. şampiyonluk kutlamalarında hanginizin aklına buca yı kötü oyunla yenmiştik diye gelecek. 3 puanı alalımda gerisi umrumda değil. güzel oyun her maç olmaz zaten. emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler. haftaya olimpiyatı inletiyoruz...

Yasin T.
pozisyon penaltı değildi ona biraz moralim bozuldu.Sonuçta penaltı gol oldu.millet şimdi diyecek hakemle kazandı diye.tek bu yüzden galibiyete sevinemiyorum

Aker

Koca kafalının penaltımıza yorumu ''ben Trabzonlu olmama rağmen bucalının pozisyonu enginin pozisyonundan daha penaltı'' dedi.

Takmayın şunu Trabzonlu değil bu adam ben kabul etmiyorum bizden biri olamaz.

Emrah KabuL
Geçen hafta maç 0-0 iken Alex'in oyundan atılmayarak,hanesine gol yazdıranlar şu an Selçuk'un yapmış olduğu hareketi dillerine doladılar.

Bu kadar korkmaya gerek yok beyler. rahat olun.

:)

Asi Çaykaralı61
03.12.2010, 23:05
Evet,ergun gürsoyunun bjkli versiyonu iste.:)

Sanli sarialioglu da ofludur ama hasta bjklidir.:)

Ergun Gürsoy'u biliyordum Abi.

Abi daha yeni öğrendim

Abi ikinizede bilgilerinizden dolayı teşekkür ederim :)

futbalski60
Kötü mücadele ettiğimizi düşünmüyorum ben aksine her zaman ki mücadelemizi verdik ama üçüncü bölgede hücum organizasyonu konusunda sıkıntı yaşadık Burak'ın eksikliğni hissetmedik desem yalan olur Burak en azından santrafora destek veren bir oyuncuydu bu akşamki maçta ceza sahasında rakibi rahatsız edebilecek ikinci bir oyuncumuz yoktu ayrıca Burak'ın Jaja-Colman-Selçuk gibi isimlere duvar olması ver kaçlara girmesi bu maçta işimize yarayabilirdi ama bunlar olmayınca mecbur oyunu kanatlara yıktık yan toplarda etkili santraforumuzun olmayışı bu organizasyonların da boşa çıkmasına neden oldu. Rakibin de iyi oynadığını düşünmüyorum ama çok iyi mücadele ettiler en az bizim kadar koştular sadece topu olumlu kullanamadılar bugün karşımızda iyi mücadele eden topu olumlu kulanan bir takım olsaydı durum daha farklı olabilirdi.

Hami_41
Özeti falan nerde ne zaman izleyebiliriz acaba bilgisi olan varmı ?

Mustafa Umut
stadyum trt 1 demi olacak arkadaşlar
yayın akışında öyle gözüküyor..

exelans_25
bu arada seyirci hakkaten çok kötü.sadece 16. dk da bursayı hatırlamalarına sevindim:D

AyhanPe
genclerbirligi macinda 7.dk da taraftar trabzon gol gol diye tempo tuttu..bu hafta 2. dk basladilar..bi dahakinde mactan önce baslasinlar..nedir bu yahu

Mustafa Umut
03.12.2010, 23:06
Özeti falan nerde ne zaman izleyebiliriz acaba bilgisi olan varmı ?
TRT-1 yayın akışında 23:00 da Stadyum gözüküyor...10-15 dk ya verirler özeti sanırım..

TS-FAN
Penaltı çoğunluğa göre değil..
İki laf diyeceğim:
Bu ligde ne penaltılar verildi hey gidi hey..
Bu da olmayabilir ama "onların yanında "tam da penaltıdır.
İkinci olarak, Dağaşan'ın şu sözü çok ilginç:"Temasım var ama düz koşu yapıyordum."
Bana hiç de koşan bir adam gibi gelmedi.:)

Şeref
keşke penaltı olmasaydı da 1-0 kazansaydık

Canberk
03.12.2010, 23:07
Canberk internette aradım da bulamadım

Sen gördün mü Kolbastı internette :) ?

yok yaa 3 dakikalık birşey gösterdiler LigTvde Engin'in 3lüsü ve 1 parça kolbastı :D

exelans_25
umut bu takım için vazgeçilmez bi adam.devre arasında santrfor alıp da direk onu kesersek ritmimiz bozulur

TheCrow
Lig tv de trabzonun santroforaa ihtiyacı yok dıyor sınan engın beyy nasıl futbol mantıgı var bu adamda bıze pivot santrofor laızmm iç sahadaa goller bulamadıgımız zaman uzun toplaa yararlanabılecewgımız bırr santrofor lazım ismi gecen djibyy fall izledim hava toplarına hakım BEnce alınmalı bu medya trabzona köstek olmak ıcın bu yorumları yapiyorlar yonetımın uyanık olması lazımm sadece umutla bu ıs olmazzz

Tabiki öyle diyecek, Allah'tan onu kaale alacak değiliz.

Hasan Ayvenli
Maçta; ilk 5 dakikada aldığım keyfi, kalan 85 dakikada alamadım.

Maçın özeti budur bence. Zaman zaman yine iyi paslaşmalarımız da oldu ama, bir uyuşukluk vardı hem takımda, hem taraftarda.

hemanyah
bu penaltıyı sampiyonluga oynarken fenerbahceylee kadıkoydee oynarken fatıh tekke ye appiiah ınyaptıgı hareket sonucu verılmeyen penaltimiza sayiyioruz :)

Alihan Ertürk
03.12.2010, 23:08

Heh bir de tam hemşehrim çıktı... Ben de ARAKLILI'yım..:)

Ama bence de Trabzonlu olması onun 'Ezik' sempatizanı olmasını değiştirmez.

sonimp
03.12.2010, 23:08
Bir kere daha anlaşıldı ki bizimkiler mağlup duruma düşmeden o bizim arzu ettiğimiz oyunu oynamıyorlar. Golü erken bulunca iş bitti diye düşündüler ve rollantiye aldılar. Bununla birlikte, bazı oyuncularımızın "cıvıtması" dikkat çekiyor, hele ki skor daha 1-0 iken. Hocanın bu konuda gereken uyarıları yapması lazım. Futbol rakibi küçümsemeyi kesinlikle affetmez.
Bu arada, penaltı benim de canımı sıktı hatta çaldığı anda çok kızdım ne penaltısı diye. Ama bir kaç pozisyon öncesinde Cale'ye saçma sapan bir kart gösterdi, rakibe göstermesi gerekirken. Penaltıdan sonra da İbrahim Dağaşan ikinci sarıyı hak etmişti Colman'a yaptığı hareketle ama veremedi. Kısacası Sayın Çakır şaşırttı herkesi.

Taner Uykuçeken
03.12.2010, 23:09
Kötü değildik bu akşam sadece rakibi ciddiye almadık o yüzdende laubali ve şımarık bir haldeydi takım

Canberk
Engin :cool:

http://img403.imageshack.us/img403/9536/screenshotrnv.jpg

İsa
Penaltı çoğunluğa göre değil..
İki laf diyeceğim:
Bu ligde ne penaltılar verildi hey gidi hey..
Bu da olmayabilir ama "onların yanında "tam da penaltıdır.
İkinci olarak, Dağaşan'ın şu sözü çok ilginç:"Temasım var ama düz koşu yapıyordum."
Bana hiç de koşan bir adam gibi gelmedi.:)
Haklısın abi yanlış karar ama Eskişehir maçında da penaltımız es geçildi.

Bu lig Voley maçına dönmüş ne maçlar gördü!

TheCrow
umut bu takım için vazgeçilmez bi adam.devre arasında santrfor alıp da direk onu kesersek ritmimiz bozulur

Gerekirse Burak'ın veya Engin'in yerine oynasın, ya da çift forvet oynarsak ileri uçta oynasın, ama tek başına son adam oynamamalı.

Oruç
Yalnız şu penaltı pozisyonu için bir şeyler söylemek istiyorum. Bence pozisyon penaltıydı. Arkadan görüntüsü olsa aslında kimse tartışmazdı bile, öyle daha net görülür.

Şu febelilerde iyice saçmaladı ama. Yok "bedava"dan penaltı alıyormuşuz. Yahu bende bunlar futboldan anlıyor diyordum. Yok onlara kimse penaltı vermiyormuş. Geçen hafta Alex'in İBB'li fubolcunun ayağına bastığı pozisyonu neden konuşmadın ?

Biz ne zaman kazanıyoruz bunlar başlıyor "hakemler yardım ediyor, bu ne rezil lig, 17'e 1 mücadele ediyoruz..." falan filan demeye. Komik olmayınız.

Asi Çaykaralı61
yok yaa 3 dakikalık birşey gösterdiler LigTvde Engin'in 3lüsü ve 1 parça kolbastı :D

Sen onu da görmüşsün Şükür et bizler çoğumuz 3'lüyü göremedik artı kolbastı'yı :)
İNŞALLAH sene sonunda sahada oynadığımız Kolbastı'yı herkez izleyecektir :)

SEDAT
- Takım ve Taraftar olarak baya bi rehavete girdik diye düşünüyorum , arada bir beraberlikler hayırlı olacaktır...

Sefa
03.12.2010, 23:10
Belki katılmayanlar olabilir ama gol yeseydik daha güzel bir maç olacak ve yine galip gelecektik diye düşünüyorum..

Buca'nın pek varlık gösterememesi bizi rolantiye düşürdü..

Onur Akyüz
benim bu maçta gördüğüm tek şey;

takımın istediğinde neler yapabileceğidir.

ihtiyacımız olanı 5 dk'da aldık,yeseydik 5 dk'da yine alırdık.

İsa
Rakibi ciddiye almadık demeyelim lütfen şuna.

Oyun içerisinde önde olduğumuz dönemlerde sıkıntı yaşıyoruz bu her mac böyle...

altinkaya08
Maçın hakemi çok kötüydü.Ben penaltı pozisyonunda engine sarı kart göstercek diye beklerekn penaltı verdi.

Kaan
03.12.2010, 23:11
bu penaltıyı sampiyonluga oynarken fenerbahceylee kadıkoydee oynarken fatıh tekke ye appiiah ınyaptıgı hareket sonucu verılmeyen penaltimiza sayiyioruz :)

Kredimiz var hâlâ diyorsun yani ? :)

Cafer Bulur
- Takım ve Taraftar olarak baya bi rehavete girdik diye düşünüyorum , arada bir beraberlikler hayırlı olacaktır...
Ben havaya girmedim,bu takimin kadrosunun sampiyonluk icin yeterli olmadigini düsünüyorum.

Asi Çaykaralı61
Engin :cool:

http://img403.imageshack.us/img403/9536/screenshotrnv.jpg

Hay MAŞALLAH

Oyuna girdikten sonra bence daha da etkili olduk diye düşünüyorum

Haftaya ilk 11'de oynatabilir bence Hocamız :)

exelans_25
genç atletik kanatlarda oynayan geretiğinde umutla çift forvet oynayacak bir adam almalıyız.

ccd6167
kazanmak güzeldir....bucanın fb macını cıkarın adamlar 13 gol yemiş yani...
yapacak bişi yok...takımdaki sıkıntı ii rakiplere karşı cok iyi oynuyoruz zayıf takımlara karşı vasat oynuyoruz..işte bu maçlarda yedeğinde söyle 2-3 tane adam olsa onları oynatacaksın

Hami_41
TRT-1 yayın akışında 23:00 da Stadyum gözüküyor...10-15 dk ya verirler özeti sanırım..
Eyw. kardeş

Ilelioglu
03.12.2010, 23:12
Penaltiyi cok abartiyorsunuz arkadaslar, ona bakarsak gecen hafta 0-0 giden macta Alex'e verilmeyen bir kirmizi kart ve daha sonra Alex'in golü ile 1-0 kazanan bir Fener...

En azindan biz 1-0 öndeydik...

:);)

İsa
Burak olmayınca cezasahası etkinliğimiz çok azılıyor.Umut yine oralarda yapayalnız...

SEDAT
Ben havaya girmedim,bu takimin kadrosunun sampiyonluk icin yeterli olmadigini düsünüyorum.

- Cafer sen tek başına tribünleri doldurabiliyormusun , tabiki senden bahsetmedim...

Kaan

2. yarıdaki tüm derbilerde berabere kalırız Sedat abi istediğin beraberlik olsun. :D:p

Asi Çaykaralı61

Cafer Abi sence tam olarak nerelere oyuncu lazım

Daha doğrusu hangi oyuncular tipinde futbolcu yada futbolcular lazım :) ?

Fanatik34
Şenol Güneş'ten ilk açıklama

http://www.haber61.net/images/news/32709.jpg

Trabzonspor’un Teknik Adamı Şenol Güneş, Bucaspor maçı sonrası açıklama yaptı.

Trabzonspor’un başarılı Teknik Adamı Şenol Güneş, Bucaspor maçından sonra açıklama yaptı. Güneş, “Bir lig maçı oynuyorsunuz ve lidersiniz. Oyun içinde zaman zaman biz zaman zaman da onlar hata yapacak. İyi başladık maça erken golü bulduk. İkinci yarıda ise kontrollü oyunla sonuca gitmek istedik. Oyun bunu gerektiriyordu. Yattara iyiydi. Jaja istediğim gibi değildi. Cale mükemmele yakında. Jaja yerine Yattara'yı çıkardım. Jaja'yı oyundan alsam ve Umut'a bir şey olsa forvetsiz kalacaktık. Bugün daha fazla pozisyon bulabilirdik ama olmadı. Yine de sonuca gittik" diyerek maçı özetledi.

http://www.haber61.net/news_detail.php?id=71069Senol Hoca´yi yaptigi degisiklerden dolayi bende elestirdim ama yaptigi aciklama mantikli!

Ne Umut, ne Jaja, ne de Burak en ucta oynayabilecek oyuncular..bu kadar harcla bu kadar Köfte iste.

Haftaya zaten Yattara´nin maci:D

hemanyah
Kredimiz var hâlâ diyorsun yani ? :)

Aynen oyle :)

Asi Çaykaralı61
03.12.2010, 23:13
Stadyum başlıyor Trt 1'de haberiniz ola :)

TheCrow
Şenol Güneş'in maç koptuktan sonra bile Zafer Yelen'e, Sezer Badur'a, Mustafa Yumlu'ya şans vermemesini anlayamıyorum. Jaja'nın çıktığı yerde Ferhat mı girer Hocam ?..

Mustafa Umut
TRT-1 Stadyum başladı...

Emre Çömez
başladı stadyum

ccd6167

abi bursanın kadrosu sankı sampıyon olacak kadromuydu sanki.
sıkıntı kadronun sampıyonlaga oynacak olması yada olmamsı değil..
sıkıntı tarftarada..bu takıma destek olun kadronun şamnpıyonluğa oynacagına inan derim ben...
gerisi saçmalıktır..

Hami_41
stadyum başlıyor

Mert Marabaoğlu
başladı trt'de stadyum..

OKANIZM
03.12.2010, 23:14
ben bu engin baytar kadar bencil egosit bir futbolcu hayatımda görmedim,her aldıgı topu kaleye vurmaya çalısıp kahraman olmanın peşinde....takım oyunu içersinde bu tarz futbolcular olmaması lazım kanaatindeyim,şenol hoca bu adama bi ayar vermeli bir an önce

FC-ST-PAULI-61
bende trt 1 bile yok lanet olsun

SEDAT
- Artık iyiden iyiye sesimiz gür çıkmaya başladı...

- Artık bize ayak oyunları başlar , şimdi 1 Hafta bu penaltı konuşulur , aynı anda şu meşhur konu üzerindende iyi bir belaltı çalışması olur...

- Şimdi sıkı sıkıya sarılma vakti , hemde öyle bir sarılmalıyız ki , hiçbiir şeyi duymamalıyız , ve bu penaltıyı hemen hafızalardan silmeliyiz , takılıp kalırsak hiçte iyi olmaz...

Cafer Bulur
03.12.2010, 23:15
Cafer Abi sence tam olarak nerelere oyuncu lazım

Daha doğrusu hangi oyuncular tipinde futbolcu yada futbolcular lazım :) ?
Bize yattara,alanzinho gibi degil ciddi,kazanma hirsi üst düzey oyuncular lazim.

Orta sahamiza ernst tipinde bir oyuncu sart,hem iyi savunma yapabilen hem de ofansa katkida bulunabilen.

Fatih tekke gibi de top tutabilen,hava ve yan toplarda etkili bir santrafor almaliyiz.

Alamazsak isimiz zor...

necmiati61

Evet Trabzonlu.. Ama Trabzonda bütün stadın hep bir ağızdan anasına sövdüğü karaktersiz biridir..

SEDAT
ben bu engin baytar kadar bencil egosit bir futbolcu hayatımda görmedim,her aldıgı topu kaleye vurmaya çalısıp kahraman olmanın peşinde....takım oyunu içersinde bu tarz futbolcular olmaması lazım kanaatindeyim,şenol hoca bu adama bi ayar vermeli bir an önce

- Allahını seversen :eek:

Şeref
03.12.2010, 23:16
trabzonspor avni akerde taraftarının desteğini tam alamıyor trııbün dolu ama destek yok önemli olan takım rolantıde giderken onu ayaga kaldırmak haftaya istanbuldaki taraftarlar bunu çok iyi yapıyor.

Emrullah
Penaltı nasıl penaltı olmaz. Kim diyor penaltı değil diye. Koldan çekme var en önemlisi sol ayağıyla Engin'in baldırına yüklenme var. Pozisyonu yavaş değil hızlı izleyin. Orada orantısız güç var mı yok mu görürsünüz, sol ayakla yüklenme var mı yok mu görürsünüz. Bu penaltı itiraz edilecek bir penaltı değil. Zaten penaltı olduğunu bilen Bucalı oyuncu itiraz dahi etmedi.

Fanatik34
Lig tv de trabzonun santroforaa ihtiyacı yok dıyor sınan engın beyy nasıl futbol mantıgı var bu adamda bıze pivot santrofor laızmm iç sahadaa goller bulamadıgımız zaman uzun toplaa yararlanabılecewgımız bırr santrofor lazım ismi gecen djibyy fall izledim hava toplarına hakım BEnce alınmalı bu medya trabzona köstek olmak ıcın bu yorumları yapiyorlar yonetımın uyanık olması lazımm sadece umutla bu ıs olmazzzAdam bir numarali Trabzonspor düsmani, anlayin artik!!!

Dogru ve mantikli yorum dinlemek istiyorsaniz, Altan Tanrikulu, Ugur Meleke, Mehmet Demirkol gibi isimleri takip edin!

metehan
03.12.2010, 23:17

Tabi ki söyleyemiyor, bu insanoğlunun bir zaafı. Ben de zaten TS taraftarının bu dürüstlüğüne vurgu yaptım, olumsuz birşey yok yani :)

Penalt hakkındaki düşüncemi de söyleyeyim bari. Ben ilk izlerken Engin'e kart çıkacak sandım, zira tamamen kendini attı gibi göründü. Ama ağır çekimde, rakibin önce kolundan tutup pozisyonu biraz bozulunca bıraktığı, Engin'in de bunu hissedince kendini yere bıraktığı görünüyor. Cüneyt Çakır da, koldan çekme pozisyonunu gördüğü için penaltıyı çaldı. Bu pozisyon ceza sahası dışında olsa yine faul çalardı. Bence de ağır karar, vermese de birşey diyemezdi kimse ama tamamen de müdahale olmadan çalınmış bir penaltı değil. Ama şunu da itiraf etmek lazım ki, rakiplere verilse çok itiraz ederdik böyle bir penaltıya.

SEDAT
2. yarıdaki tüm derbilerde berabere kalırız Sedat abi istediğin beraberlik olsun. :D:p

- Bana uyar :)

Mert Marabaoğlu
faroz'a baglandılar :D

SEDAT
03.12.2010, 23:18
- Benim penaltıda dikkatimi çeken şey Hakem düdüğü çalarken hiç tereddüt etmedi mesela...

hemanyah
03.12.2010, 23:18
bi spor sitesınde norvecın molde takımında oynayan senagallı djiby fall trabzıonun markajı altında dıye bı haber okudum ve adamı ızledım tam ıstedııgmız bır oyuncu fatıh tekkenın genc halı hava topu top saklamaıs hersey var ıstersenız sızde ızleyın:)

http://www.youtube.com/watch?v=fnnY7MMwe74

Eren Karaahmetoğlu
03.12.2010, 23:20
Şenol Hoca çok doğru söylüyor. Her zaman 10 gol atmamız lazım. Her zaman 38 tane pozisyona girip rakibe pozisyon vermememiz lazım. Arkadaşlar yapmayın. Avni Aker'de ecel terleri döküp küçük rakiplere karşı daha önce neler çektiğimizi bilmiyor musunuz? Maçtan önce herkes 1-0 olsun bizim olsun demiyor muydu? Ayrıca ikinci yarı yine gayet iyiydik. İlk yarı Jaja, Alan, Yattara ve Umut bir arada oynarken zorlandığımızı gördük. Bu maçta denemeyeceğiz de hangi maçta deneyeceğiz allah aşkına? Bu takım şampiyon olacak. Bu taraftar da şampiyon olacak. Yeter ki, Şenol Güneş'in takımı ve taraftarı yönetmesine izin verelim. Ona kulak verelim.

Sıra şimdi İstanbul Belediyesi'nde. İstanbul'da hem futbol, hem de tribün şovda.

TS-FAN
Penaltı muhabbeti sıktı..
Bu maçı verilen penaltıyla mı kazandık!!
İkincisi, hakem çaldı ne yapalım yani.
Vermeseydi ,çalmasaydı vs ..
Adam çaldı,biz de attık .Daha ötesi yok.

Sefa
TRT'de Uzun Sokak'ın sonundaki simitçi kadın Beşiktaşlı olduğunu söyleyince simit alanlar simitleri geri bıraktı.. :)

yunushanilce
bende trt 1 bile yok lanet olsun
netten izliyom bende valla bizimkiler açmıyor maalesef :D:D:D

TheCrow
03.12.2010, 23:21
Adam aldığı simitleri geri verdi simitçinin bjklı olduğunu öğrenince :D:D:D:D Stadyum Programında...

trabzonunal
neden korkak oynadik anlamadim.. :( aslinda bastirsak.. 5-0 bile olabilirdi...

????

kamyonetçi
Maçın ilk onbeş dakikası çok keyifliydi,tekrar tekrar izlemek lazım.Aklım gitti.Sonrası çokta önemli değildi,nasılsa alırızı oynadık.

Sefa
Aman Tanrım! Serdar Bali :eek:

necmiati61
Trt 1'de teyzemin oğlu konuştu:) İnanıyorum trabzon şampiyon olacak dedi, 3 eziklerin oynadığı futbol belli, bizim oynadığımız futbol belli dedi..

Karasoy
03.12.2010, 23:22
Şu zorlu ilk yarı fikstürüne bakıldığında 15. hafta itibariyle tek mağlubiyetle çıkmamız ikinci yarı için çok büyük avantaj olacak. İkinci devre istanbul deplasmanları sıkıntı oluşturmayacak kanaatindeyim. Bu ligte şampiyon olan takım en az 5-6 mağlubiyet aldığı düşünüldüğünde kaybetme lüksümüz var.İkinci devredeki tüm istanbul derbilerini kaybetsek de yine şampiyonluk şansımız % 70 diye düşünüyorum.

hemanyah
03.12.2010, 23:23
Bu sene sampiyon olamazsak daha olamayız zatenn takıma santrofor vee sol bek alınmalıı

esesmuratti
03.12.2010, 23:24
Onu bunu bırakın, şampiyonluğa emin adımlarla gidiyorsunuz...Biz Eskişehir'den öyle görüyoruz...Trabzon'a sevgiler...ES-ES...

Canberk
03.12.2010, 23:25
Biraz da Stadyum'a bakalım :D

exelans_25
03.12.2010, 23:25
daha da gelmem bu beşiktaşlı simitçiye diyo bizim bi taraftar:D

___61___
03.12.2010, 23:26
1-0 olsun bizim olsun diyodu herkes şimdi ne oldu ne bu isyan..

Haftaya alanzinho ve engin yedek başlamalı. engin çok bencil oynuyor.

yattara ve burak kanatlarda değişmeli oynamalı. bugun yattara maçın başında güzel isabetli ortalar açtı. maçda böle 2-3 orta bugunde görüldüğü gibi skora etki ediyor.yattara olmayınca bu ortalar olmuyor malesef.

Muhammed
03.12.2010, 23:26
Golü attıktan sonra rölantiya aldık ve kazandık bu kadar basit yahu abartmayın isterseniz.

Şenol Altunsoy
03.12.2010, 23:28
Selçuk cezalı duruma düştü mü?

ccd6167
03.12.2010, 23:29
şu beşiktaşlı bayanın vıdeosunu gondersenızee

SEDAT
03.12.2010, 23:30
bence de yanlıs bi ifade ama..dogruda demiş yani..aç kalsın bence..muhabbetı baska tarfa cekmeyelımde...aç kalsın..ne işi var trabzonda..

- Bursada'ki Trabzonlular'da terketsin Bursa'yı o zaman dendiğinde niye ayaklandık o zaman , bu nasıl bir düşüncedir...

sonimp
Ya arkadaşlar Stdyumu izliyosunuzdur, Trabzon sokaklarından yayın yaptılar. bir yandan çok hoşuma gitti bir yandan da endişeleniyorum çok mu erken diye. Adamlar sanki ligin bitmesine birkaç hafta kalmış da 3-4 puan daha alsak şampiyon olacakmışız gibi yayın yaptılar.

___61___
selçuk sınırda değildi. colman serkan ve giray sınırdaydı. giray cezalı haftaya

trabzonunal
bursa oglanlari simdi berabere kalsin bjk ile.. guzel olur! :D

Şeref
puan farkı bu hafta 5 e çıkar en yakın rakibizle inşallah

Sefa

2. kartını yedi Şenol Abi. Diğeri Kayseri maçı..

AyhanPe
03.12.2010, 23:31
yahu kötü oynayip kazandigimiz mactan sonra bile bu kadar elestiri aliyorsa..bi kac kere üst üste yenemedigimiz zamanki olusacak hayal kirikligini tahmin bile edemiyorum..takimi yaristan koparir..bu nedir ya..

ccd6167
03.12.2010, 23:32
- Bursada'ki Trabzonlular'da terketsin Bursa'yı o zaman dendiğinde niye ayaklandık o zaman , bu nasıl bir düşüncedir...

bursadakı trabzonlular şehri nehın almış abi..kovamazsın kı..yoksa ekonomi çöker..

mhayri
03.12.2010, 23:33
Bir iyi bir kötü oynuyoruz...
Kötü oynadık kazandık şimdi iyi oynayıp kazanma haftası...

ccd6167
03.12.2010, 23:33
abı sehrın erken havya girip girmemesi cok da önemli değil..sankı evımızdekı gıbı davranıyorlar..

Eren Karaahmetoğlu
03.12.2010, 23:34
Spiker Giray cezalı duruma düştü dedi. Yanlış bilgi verdi sanırım. Giray Kayseri maçında çift sarıdan atıldı. Ertesi maçta cezasını çekti. Ardından Galatasaray maçında ve bugünkü Buca maçında sarı kart gördü. Toplam dört sarısı oldu yani. Ancak diğer ikisinin sayılmaması lazım, öyle değil mi? Çok saçma olur aksi takdirde. Yok mu tam olarak bilen biri.

:D

Yiğit SARI
http://trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/5952-4B1N3W4Z.jpg

Mustafa ÖZDEMİR
penaltı penaltı değilmiş...

eyinc
03.12.2010, 23:35
maçta kötü oynamadık akıllıca oynadık ekonomik oynadık. 15 haftadır %80 aynı oyuncularla oynuyoruz istikrarlı bir kadroya sahibiz. maçın başındaki tempoyla golu bulunca rakibi paslarla durdurduk tabiki bazen gereksiz pozisyonlarda verildi ancak maçın son 15 dk sı olmadığı sürece biz yediğimiz golü telafi edebilecek bir takımız. haftaya istanbulda yine uzun süren tempolu bir Trabzonspor bizi bekliyor olacak. ibb maçında bir atıp pas yapmayız 2. bulduktan sonra rolantiye alırız sanırım. :)

Bdeniz_61
03.12.2010, 23:36
penaltı penaltı değilmiş...
Bencede değil.Engin güzel göstermiş.

İstanbul yalakalarını konuşturmamak lazım.

Ilelioglu
Suan TRT1'de macin özeti var...

Pozisyon penalti beyler, her acidan gösterdiler pozisyonu, bir cekme var, Ibrahim Dagasan itiraz bile etmedi....:cool:

SEDAT
bursadakı trabzonlular şehri nehın almış abi..kovamazsın kı..yoksa ekonomi çöker..

- Seninki çok yanlış bir düşünce ama , o insanı dışlayarak bir yere varamayız , sevgiyle yaklaşmalıyız , bize yakışan budur :)

Ahmet Başkaya
Sinan Engin : Fatih Tekke büyük ihtiimalle Eskişehir'e gidecek .

karaman6106
03.12.2010, 23:38
bugün takımın tek sorunu alanın oynamsıydı.
engin umut yattara oynasa maç ilk yarıda kopmuştu.
jaja

SEDAT
- Penaltı değilmiş , e ne olcak , dünyada ilk yanlış penaltı bizemi çalındı , bize olur olmadık çalınanlar neydi , Ankarada İlhan cavcav'ın devre arası hakeme bağırıp çağırmasından sonra İdris'in kendini bırakıpta çalınanlar neydi...ya appih'ın tekkeyi biçmesi mesela...

- Valla zerre vicdan azabı duymuyorum ...

Asi Çaykaralı61

Abi Selçuk kart sınırında değildi bildiğim kadarıyla :)

Sefa
03.12.2010, 23:39

Sinan Engin iyi çalışıyor yalan yok sonunda bir yere götürecek Fatih'i..

Hafta içi EsEs haberi yalanlar, haftaya Fatih X takıma gidecek derse şaşırmam..

yatara
03.12.2010, 23:39
Bordooooooooooooo

pReN@_61
03.12.2010, 23:40
Tebrikler TRABZONSPOR

:sevinç:

Asi Çaykaralı61
03.12.2010, 23:40
Rakipten ilk değerlendirme

http://www.haber61.net/images/news/15576.jpg

Trabzonspor'a 2-0 yenilen Bucaspor'un Hocası Samet Aybaba karşılaşmayı değerlendirdi.

Trabzonspor'a 2-0 yenilen Bucaspor'un Hocası Samet Aybaba karşılaşmayı değerlendirdi.
"Gol vuruşlarında sorunumuz var. Bunun için takviye yapmamız lazım. Oyuna gol yiyerek başladık. Oyuna gol yiyerek başlayınca rakibin dengesini bozmak gerekiyor. 4-5 tane gol pozisyonuna girdik ama kaçırdık. Aynı şey Fenerbahçe maçında da oldu. Ama oyuncularım iyi mücadele ettiler. Güzel şeyler yapmaya başladık. İlk yarının 20-25 dakikasında güzel pozisyonlar yakaladık ama son final paslarını değerlendiremedik. Tecrübe eksikliği diyelim. İkinci yarıda daha keyifli bir Bucaspor olacak."

http://www.haber61.net/news_detail.php?id=71072

Canberk
03.12.2010, 23:41
Sinan Engin en son bastırıp parayı kendi alacak Fatih'i...

Ilelioglu
03.12.2010, 23:41
Samet Aybaba'nin konusmasi gercekten ilginc...

Berabere, 4-2 yada 3-2 bitse daha cok mutlu olurduk...:D

necmiati61
03.12.2010, 23:42
Onu bunu bırakın, şampiyonluğa emin adımlarla gidiyorsunuz...Biz Eskişehir'den öyle görüyoruz...Trabzon'a sevgiler...ES-ES...

Teşekkürler, Eskişehire de sevgiler..

Asi Çaykaralı61
Bordooooooooooooo

Maviiiiiiiiiiiiiiiiii

Fanatik34
Bucaspor´u görünce Samet Aybaba´ya yazik diyorum! Gercekten degerli bir Hoca

Asi Çaykaralı61
03.12.2010, 23:43
"Maçın zor olacağını biliyorduk"

http://www.haber61.net/images/news/30392.jpg

Evinde Bucaspor'u mağlup eden Trabzonspor'da bordo mavili forma altında 61. golünü atan Umut Bulut maç sonunda açıklamalarda bulundu..

Evinde Bucaspor'u mağlup eden Trabzonspor'da bordo mavili forma altında 61. golünü atan Umut Bulut maç sonunda açıklamalarda bulundu..
Umut, "Bundan önceki kaybettiğimiz puanlar vardı bunun bilinci ile çıktık. Bucaspor maçının zor geçeceğini biliyorduk. Maça iyi başladık ve erken gol geldi. İlerleyen dakikalarda Bucaspor bastırınca skora yönelik oynadık. İyi oynadığımızı düşünüyorum. Takımın penaltıcısı Burak’tı. O olmadığı zamanlar ben atıyordum. Ama bugün golü attığım için ve Colman’ın da bu sezon golü olmadığı için o kullandı neticesinde de gol oldu."

http://www.haber61.net/news_detail.php?id=71073

ccd6167
- Seninki çok yanlış bir düşünce ama , o insanı dışlayarak bir yere varamayız , sevgiyle yaklaşmalıyız , bize yakışan budur :)
abi insanları proveke etmesınler o zamn...10 sene once bı trabzonluya deseydı o kadın o lafı o kadının ekmek sepeti linç olurdu...
sıkıntı o kadının beşiktaşlı olup olmaması değil...75 mılyon zatn birdir..orada takım tutmuyorum deyıp gecmesi lazım o kadnın ama eziktaşlıyım demesı direkt provakasyondur...neyse lafı dolastırmayalaım sana bi şarkı gondereyım abı..

http://fizy.com/#s/1aj7od

Ilelioglu
- Penaltı değilmiş , e ne olcak , dünyada ilk yanlış penaltı bizemi çalındı , bize olur olmadık çalınanlar neydi , Ankarada İlhan cavcav'ın devre arası hakeme bağırıp çağırmasından sonra İdris'in kendini bırakıpta çalınanlar neydi...ya appih'ın tekkeyi biçmesi mesela...

- Valla zerre vicdan azabı duymuyorum ...

Yanliz bence penalti, resmen cekip birakiyor Ibrahim, Hakem'de pozisyona cok yakin zaten...:cool:

Kader KORELİ
03.12.2010, 23:44
Ilk dakikalar hariç beğenmedim bugün takımı.

Sol kanata bir çare bulunması lazım. Sol bacağımız alçıya alınmış gibi oynuyoruz.

Yekta gelecekse devre arasında gelsin. Acil adam lazım sol kanata.
Bu sol kanat ile şampiyon zor oluruz.

zahido
03.12.2010, 23:44

yazik etti kendine usak..

senin ne isin var istanbulda be adam kalsaydin ya rusyada..

eskisehiri kucumsedigim icin soylemiyorum ama bizim okadar sevgi saygi duydugumuz bi adaminda seyyah olup cikmamasi lazimdi..

necmiati61
03.12.2010, 23:45
abi insanları proveke etmesınler o zamn...10 sene once bı trabzonluya deseydı o kadın o lafı o kadının ekmek sepeti linç olurdu...
sıkıntı o kadının beşiktaşlı olup olmaması değil...75 mılyon zatn birdir..orada takım tutmuyorum deyıp gecmesi lazım o kadnın ama eziktaşlıyım demesı direkt provakasyondur...neyse lafı dolastırmayalaım sana bi şarkı gondereyım abı..

Ne provakasyonu yaa, insanın tuttuğu takımı söylemesi provakasyon mudur? Ben trabzonlu olmamasına sevindim.. Bazı kadınlar anlamadan başka takımları söylüyorlar..

h@msi61
03.12.2010, 23:45
Ic sahadaki seyirciye bu futbol ve skor cok bile. Mac boyunca birbirinden sacma tezahurat yaptilar, bizim takimin adi disinda butun takimlari duyduk herhalde. Haftayaki mac umarim Trabzon'daki taraftari icin bir ders olur...

OKANIZM
03.12.2010, 23:46

gitsin orayıda karıştırsın,batuhanla kulübü rehin alırlar

SEDAT

- Teşekkürler :)

Asi Çaykaralı61
Gustavo Colman’ın açıklamaları

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/5955-9O5A8K8M.jpg

Arjantinli oyuncumuz Gustavo Colman, müsabakanın ardından yaptığı basın toplantısında şunları söyledi:

“Öncelikle kazandığımız için çok mutluyuz. Memnunuz. Zor geçen bir maçtı. Üç puan çıkardık. İlk onbeş dakika çok pozisyon bulduk. Neyse ki Umut bunlardan birini gole çevirdi. İyi mücadele eden bir rakip vardı karşımızda. İyi bir galibiyet aldığımıza inanıyorum.
Stresin liderlikten kaynaklandığını düşünüyorum. Daha dikkatli davranabilsek ilk onbeş dakikada bir değil, birden fazla gol bulabilecektik ve maçın seyri farklı olabilecekti. Buraya gelen rakipler daha bir motive oynuyorlar. Rakip takımın mücadelesi iç sahadaki maçlarımızı zor bir hale getiriyor. Ligin ilk yarısı sonuna kadar kalan iki maçımızı da kazanmak istiyoruz”

http://www.trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=5955#Icerik

___61___
03.12.2010, 23:47
"Maçın zor olacağını biliyorduk"

http://www.haber61.net/images/news/30392.jpg

Takımın penaltıcısı Burak’tı. O olmadığı zamanlar ben atıyordum. Ama bugün golü attığım için ve Colman’ın da bu sezon golü olmadığı için o kullandı neticesinde de gol oldu."

http://www.haber61.net/news_detail.php?id=71073
takımın penaltıcısı ne zaman burak oldu ?

2. hafta fener maçında penaltıyı colman vurup kaçırmıştı. o zaman umut madem burak olmayınca vuruyor penaltılara o maçta niye colman vurdu umut oyundayken ?

bnim bildiğim geçen sene takımın penaltıcısı colmandı. ve öyle kalmasını istiyorum burak penaltıcı olmamalı takımda colman jaja selçuk gibi duran topları iyi kullananlar varken.

h@msi61

Iyi olur, keske en basindan boyle bir tercih yapsaydi.

Mustafa ÖZDEMİR
Ic sahadaki seyirciye bu futbol ve skor cok bile. Mac boyunca birbirinden sacma tezahurat yaptilar, bizim takimin adi disinda butun takimlari duyduk herhalde. Haftayaki mac umarim Trabzon'daki taraftari icin bir ders olur...
buca taraftarı trabzon tezahuratı yapınca bizim taraftarda onlara karşılık verdi sadece...

SEDAT
gitsin orayıda karıştırsın,batuhanla kulübü rehin alırlar

- Hakikaten ya , Kurtlar vadisi Eskişehir olur orası :D

Canberk
03.12.2010, 23:48
İşte Stadyum farkı.
4.şampiyonluğumuzu gösteriyorlar... :meşale1:

ccd6167
03.12.2010, 23:48
Ne provakasyonu yaa, insanın tuttuğu takımı söylemesi provakasyon mudur? Ben trabzonlu olmamasına sevindim.. Bazı kadınlar anlamadan başka takımları söylüyorlar..

salla gitsin..demesi provakasyondur bence:))sana göre değl..her görüşe saygılıyım ama takıma değil...şampiyon muşspor...

ESER
03.12.2010, 23:49
vatan topragin her karisi hepimizin ise, kimse kimseye ne isin var orada ne isin var burada diyemez.

bursali yapinca sovelim tepki koyalim ama bize serbest olsun , yok oyle dava,,

o bayanin ben bjkliyim demesini sindirememeyi anlarim da dunyanin her yerinde zor sartlarda ekmegini cikaran ve hatta kendisi de gurbette yasan kisilerin kafa kagidina gore mikro milliyetcilik yapmasi savundugumuz butun degerlere tezat..

bu forumda Trabzonlu olmayip bizlerle ayni renklere gonul vermis kardeslerimizi icitttiginizi dusunerek yorum yapmanizi oneririm kendi payima..

sehrimizde rakip takim taraftarina tolerans gostememek farkli olay, surali burali diye irkci soylemlerde bulunmak ayri..

SEDAT
03.12.2010, 23:51
- Hayır kadın Beşiktaşlıyım dediği an , atarsın atkıyı boynuna , Formayıda zorla giydirirsin , çokta güzel bir hareket olur :)

Asi Çaykaralı61
03.12.2010, 23:51
Hrvoje Cale'nin açıklamaları

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/5953-5U2F4P5R.jpg

Sol kanat oyuncumuz Hrvoje Cale, müsabakanın ardından yaptığı basın toplantısında şunları söyledi:

“Zor bir oyundu ancak sonuçta üç puan çıkardık. Bucaspor’u tebrik ediyorum. Buraya futbol oynamaya geldikler. Bu düşünceye sahip takımlara karşı daha iyi mücadele ediyoruz. Bundan sonra da bu mücadelemizi sürdüreceğiz.

İlk yarıda Alanzinho, ikinci yarıda Engin ve genel anlamda Selçuk’un katkılarıyla benim işim kolaylaştı ve daha çok ileriye çıkma fırsatı buldum. Güzel bir galibiyet aldık ve bu nedenle mutluyuz”

http://www.trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=5953#Icerik

sonimp
03.12.2010, 23:52
Süper yaa, 79-80 sezonunda oynayan bir defans oyuncumuz (adını bilmiyorum) "ben alıştım yaa, arkadaşlar heyecanlı ama ben o kadar değilim" diyor. Stadyumda. Harika, harika...

nuhoglu
03.12.2010, 23:53
ilk defa izlediğim bir göründü elinize sağlık stadyum