PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Spor Toto Süper Lig 15.Hafta | Trabzonspor 2 - 0 Bucaspor

Sayfa : 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11

Murat Altun
29.11.2010, 16:09
buca açılacak kapanacak organize birşey yapacak halde değil Atamazsak puan kaybedersek tamamen şansına olur Biizmkilerin ölüsü 3 atar azıcık oynarlarsa 5 dirisi 7 atar bırakır :)

___61___
29.11.2010, 16:09
Şu an rakiplerimizin ne yaptığını, aradaki puan farkının kaç olduğunu falan umursayacak durumda değiliz. en azından 28. haftaya kadar amaç toplayabildiğin kadar puan toplamak olacaktır. alınacak her puan değerli ve önemli. Diğer hesaplar ligin sonunda başlayacak. Şu an şu maçlardan 3 puan almak önemli.kazanalım da 1-0 olsun.
bizim 3 puanı almamız tabiki önemli ama rakiplerimizede bakmamız gerekir. onlar ne kadar puan kaybederse bizimde kaybetme kredimiz artcaktır.

unutma 96 yıllında 82 puanla şampiyon olamadık çünkü fener 84 puan topladı.

nekadar kaybetseler o kadar iyi. bu sene bu gidişle 75 i bulursak şampiyonuz gibime geliyor

___61___
29.11.2010, 16:12
aman buca maçında zenci forvetlere dikkat edelim. Diyarbakır maçındaki tazemeta olayı yaşanmasın :)

Anıl Caner
29.11.2010, 16:13
bizim 3 puanı almamız tabiki önemli ama rakiplerimizede bakmamız gerekir. onlar ne kadar puan kaybederse bizimde kaybetme kredimiz artcaktır.

unutma 96 yıllında 82 puanla şampiyon olamadık çünkü fener 84 puan topladı.

nekadar kaybetseler o kadar iyi. bu sene bu gidişle 75 i bulursak şampiyonuz gibime geliyor

şampiyonluk iki takım arasında geçeceği netleştikten sonra evet haklısın. ama şu aşamada değil. sezon sonuna kadar kimlerle yarışacağımız bile belli değil. Tahminen Fenerbahçe ile yarışırız diğerleri sorun olmaz diyoruz ama bu sadece tahmin.

Geçen sezon devre arasında kimse Bursaspor'un şampiyonluk ihtimali olduğunu hesaplamıyordu misal.

Kaldı ki 96 yılında da 30. haftaya kadar çok iyi puan toplamaya gelmiş sonra kendi ellerimizle virajı dönerken 2 çok büyük hata yaparak teslim olmuştuk.

Ki o sezonda da misal iki tane gaziantep maçı var. rakipler puan kaybetti diye önemsemediğimiz 2 puan kaybıydı. neticede içimizde patlamıştı. o yüzden rakipler puan kaybetti biz kaybetsek de olur yok. Maç maç tek tek kazanmalıyız, kazanmayınca kaybetmemeliyiz. Kaybedince de dünyanın sonunu getirmeden bir sonraki maça aynı zihinle çıkmalıyız.

Külünkoğlu
29.11.2010, 16:15
Allah kaza bela vermezse ilk yarıda 42 puana geldiğimizde çok farklı şeyleri konuşuyor olacağız. :)

Mustafa Hazıroğlu
29.11.2010, 16:18
Allah kaza bela vermezse ilk yarıda 42 puana geldiğimizde çok farklı şeyleri konuşuyor olacağız. :)
42 puan müthiş olur. 2.yarıyı oynamadan ilk 5 deyiz :D

Armağan Dere
29.11.2010, 16:18
O Sene ki Van maçı dünya literatüründe böle bi maç yok...Kilo ile gol pozisyonuna girip atamamak..Fener maçı değil bu maçtı şampiyonluğu kaçırdığımız maç

Anıl Caner
29.11.2010, 16:19
O Sene ki Van maçı dünya literatüründe böle bi maç yok...Kilo ile gol pozisyonuna girip atamamak..Fener maçı değil bu maçtı şampiyonluğu kaçırdığımız maç

Allahtan o zamanlar forum yoktu Armağan. Kim bilir neler sayardın şota'ya :)

FC-ST-PAULI-61
29.11.2010, 16:21
Bu macta ilk dakikadan itibaren baski kurmaliyiz,öyle 45 dakika saga sol pas verip onura veripte sonra ikinci yari strese girmeye hic gerek yok

Erbay
29.11.2010, 16:22
Fark atarız. Ben maçı izlerken gözlerimle fark attıracağım takıma öyle bir yeteneğim hele bir yattığım yerden doğrulayım vay rakibin haline :D

Şaka bir yana fark atacağımızı düşünmüyorum. İçerde rakibin presi karşısında çok geriye dönerek oynuyoruz. Yine öyle olursa sıkıcı bir oyun izleriz. Rakip orta saha oyuncuları Selçuk ve Colman'ın yüzlerini döndürmüyorlar, onlar da geriye dönmek zorunda kalıyor. Stoperler de ikinci şans olarak uzun oynuyorlar bu sefer top direkt rakibe gidiyor. İçeride sıkıntılı geçen maçlarımız böyle geçiyor genellikle. Buca'nın fb maçındaki gibi berbat ve açık oynayacağını sanmıyorum. okg_53 renktaşımızın verdiği kadroya göre Ragıp ve İbrahim Dağaşan oynayacakmış orta sahada. Çok pres yapan iki oyuncu. Musa da öyle pres gücü yüksek bir oyuncu. Gaziantep maçındaki gibi oynarsak o presi kırarız. Ben maçın çok rahat geçeceğini düşünmüyorum.

Armağan Dere
29.11.2010, 16:22
Allahtan o zamanlar forum yoktu Armağan. Kim bilir neler sayardın şota'ya :)

O maçı hatırlıyorum,top bizi istememişti bişe diyemessin:)..56 yaşında Babam o sezondan beri ilk defa bu sezon,o günkü kadar heyecanlı..Van'ın tek atağı gol olmuştu..

Anıl Caner
29.11.2010, 16:23
O maçı hatırlıyorum,top bizi istememişti bişe diyemessin:)..56 yaşında Babam o sezondan beri ilk defa bu sezon,o günkü kadar heyecanlı..Van'ın tek atağı gol olmuştu..

Anmaya gerek yok o lanet iki maçı şimdi herkesin kötü anıları var :)

Erhan Namlı'lar Erkan'lar, Stingaçyu efendiler. Çok garip maçtı.

Hatta engin baytar'ın babası Adnan Baytar da o maçta rakibimizdi. Oğlu yakmaz inşallah :)

Yiğit Gayretli
29.11.2010, 16:28
Geçen gün Antep maçından sonra babamla sohbet ediyoruz ; yorumlar maç kritikleri falan...Dedim ki: "Baba olacak heralde, ne dersin ?"

Babamın cevabı:"Trabzon'un tüm şampiyonluklarını gördüm çok heyecanladım.96 yılında da çok heyecanladım, ama hiç bu kadar heyecanlanmadım.Yeni bir Trabzonspor nesli geliyor..."

Gurpas
29.11.2010, 16:30
Bir aksilik olmazsa takımımız Buca maçından Allahın izni ile 3 puanla ayrılacaktır. İlk devreyi 42 puanla kapatırız yada en kötü 40 puanla kapatırız. Eğer Trabzonsporumuz 2. Yarı maçları başladığında ilk 5 haftada şu anki performansını sürdürürse % 99 şampiyon olur bugünden şampiyonluk muhabbetlerine girmek hem takımımız açısından hemde kendi psikolojimiz açısından pek doğru değil.
Takımımız futbol mantalitesi ve futbolcu kalitesi anlamında bu ligin üzerindeki tek takımdır. Takımımıza güvenelim.

Armağan Dere
29.11.2010, 16:33
devre arası 1 ay mı..şu Glovacki'yi istanbul deplasmanlarına hazır hale getirmeliyiz..Giray'a hiç mi hiç güvenmiyorum...Egemen ona nazaran biraz daha iyi..ilk yarı bu 2'liyle idare ederiz ama 2.yarı derbi deplasmanlarında işimiz çok zor olur..Glovacki şart..

Gurpas
29.11.2010, 16:35
devre arası 1 ay mı..şu Glovacki'yi istanbul deplasmanlarına hazır hale getirmeliyiz..Giray'a hiç mi hiç güvenmiyorum...Egemen ona nazaran biraz daha iyi..ilk yarı bu 2'liyle idare ederiz ama 2.yarı derbi deplasmanlarında işimiz çok zor olur..Glovacki şart..

Kesinlikle haklısın, Şenol hoca nında bizim gibi düşündüğüne eminim :)

Yiğit Gayretli
29.11.2010, 16:35

Glo çok çok kaliteli.Ama bazen kendimi ulan bunu bize çaktılar herhalde demekten alamıyorum...

asimetrik
29.11.2010, 16:45
Geçen gün Antep maçından sonra babamla sohbet ediyoruz ; yorumlar maç kritikleri falan...Dedim ki: "Baba olacak heralde, ne dersin ?"

Babamın cevabı:"Trabzon'un tüm şampiyonluklarını gördüm çok heyecanladım.96 yılında da çok heyecanladım, ama hiç bu kadar heyecanlanmadım.Yeni bir Trabzonspor nesli geliyor..."

Babanın cevabı çok önemli. Babaya tebirkler ve selamlar ..

Yiğit Gayretli
29.11.2010, 16:47
Babanın cevabı çok önemli. Babaya tebirkler ve selamlar ..

Ve aleykümselam Gürcan abi başımla birlikte...

demir
29.11.2010, 17:04
bize karsı canakkale gecılmezı oynayan vanspor bızden ıkı hafta once fenerbahceden 7 yada 8 gol yemıstı ama llahın sopası yok onları lıgden dusurdugumuzden berı haber alamıyorum kendılerınden en son duydugum sanırım amator lıgdelermıs...

ikinci yarıda bu yarıya oranla ısımız cok daha zor olacak goruyorsunuzkı bızım takımımıza karsı verılen mucadeleler baska takımlara karsı verılemıyor bıle cunkı butun takımlar bılıyorkı bızım takım mucadelesız yenılemez

artık oyle bır posızyona geldıkkı ılk once gol yememızı bekledıgım maclar oluyor cunkı golyemeden oynamıyoruz baska gozxe takılan bır durum ıse ilk golu yegımız butun macların 3-1 bıtmesı :D :D sanırım bir tanesı 2-1 bitti :D

CAFER ÖZER
29.11.2010, 17:05
Cuma maçları taraftarımızın bir kısmının hoşuna gitmese de beni biraz gidiyor.. Ne yalan söyli hafta başlamadan kazanıp diğer maçları takip etmek hoşuma gidiyor.. Buca ile deplasman olmadığı iyi oldu zira sahalarının zemini çok kötü.. Kazanıp yolumuza devam etmemiz gerekn bir maç.. Zorlanabiliriz ama kazanacağımızı düşünüyorum..
Es-es maçından sonra antep maçı için "inşallah bu maç yeni bir serinin başlangıcı olur" demiştim öyle de oldu..
Şimdi de isteğim "inşallah bir seri yakalarız".. Ligde artık her maç zor ve maç maç düşünmek lazım.. O yüzden kazanaıp önümüze bakalım.. Ben her maçta farklı galibiyet hayalleri kuran biraz romantik bir fanatiğim.. Bu maç için de gönlümden geçen farklı bir skor.. "ligin en çok gol atan takımı" ünvanını da fb den almak istiyor deli gönül..
Ha ama tabii ki futbol mantığına göre de 1-0 olsun bizim olsun.. Hatta tüm maçları 1-0 alalım, ağzımı açıp bir şey dersem ne olayım.. :)
Başarılar Trabzon um..

Maçları kazanırsak Cuma maçları güzel oluyor,
Ondan sonra diğer maçları sonuncu o kadar ilgilendirmiyor,
İstanbul akımlarıda puan kaybettimi daha bir güzel oluyor,
Ayrıca Cuma akşamı boyunca Komple bizi konuşuyorlar,
Fakat P.TESİ MAÇLARI Güzel olmuyor,Hiç sevmiyorum.

Yiğit Gayretli
29.11.2010, 17:08
bize karsı canakkale gecılmezı oynayan vanspor bızden ıkı hafta once fenerbahceden 7 yada 8 gol yemıstı ama llahın sopası yok onları lıgden dusurdugumuzden berı haber alamıyorum kendılerınden en son duydugum sanırım amator lıgdelermıs...

bucaspor macı olımpıyat stadında olacak olması mac daha baslamadan 2-0 yorumu yaptırır kesınlıkle ıkıncı evımız olmus olımpıyat taraftarımız o stadı dolduracak ve ortalıgı yıkacktır
,bu durumun dez avantajıda var tabıkı o seyırcıyı goren oyuncularımız sov yapmak ısteyeceklerdır ozellıklede yattara yattaranın orta yaptıgı durumlarda muhakkak jaja ıcerıde olmalı aksı durumda umut a karsı homurdamalar baslarkı bu durum ısımızı zorlastırır epeyi

ikinci yarıda bu yarıya oranla ısımız cok daha zor olacak goruyorsunuzkı bızım takımımıza karsı verılen mucadeleler baska takımlara karsı verılemıyor bıle cunkı butun takımlar bılıyorkı bızım takım mucadelesız yenılemez

artık oyle bır posızyona geldıkkı ılk once gol yememızı bekledıgım maclar oluyor cunkı golyemeden oynamıyoruz baska gozxe takılan bır durum ıse ilk golu yegımız butun macların 3-1 bıtmesı :D :D sanırım bir tanesı 2-1 bitti :D

Pardon o kısmı pek anlamadım da Buca maçını Olimpiyat'ta mı sanıyorsunuz ?

demir
29.11.2010, 17:12
Pardon o kısmı pek anlamadım da Buca maçını Olimpiyat'ta mı sanıyorsunuz ?

ewet oyle sanıyorsum ama degılmıs dusellttım zaten pardon kusura bakmayın ...

ibb macı ıle karıstırmısım :) ama farketmez aynı yorumu avniaker olarakda degıstırebılırız :D

inception61
29.11.2010, 17:13
Rakibe saygı duyarım fakat bu maçta bucaya çok kötü koyacak gibiyiz:)
bence tff maç saatini değiştirmeli:D

Külünkoğlu
29.11.2010, 17:17
Bu başlıkta 96 muhabbeti nerden çıktı arkadaşlar !

Yeter da !

Biz hariç nerdeyse herkes unuttu. Milyon kez tartışıldı bu konu. Yetmedi mi ?

Yiğit Gayretli
29.11.2010, 17:17
ewet oyle sanıyorsum ama degılmıs dusellttım zaten pardon kusura bakmayın ...

ibb macı ıle karıstırmısım :) ama farketmez aynı yorumu avniaker olarakda degıstırebılırız :D

Yok önemli değil her maç amaç aynı değil mi zaten... Zaman mekan farketmez Bize her zaman her yer Trabzon :)

Hürgün Aygün
29.11.2010, 17:18
Maçın cuma olması iyi oldu hem az kaldı hem de kazanıp rahatlayalım rakiplerimizden önce.:)

demir
29.11.2010, 17:19
Yok önemli değil her maç amaç aynı değil mi zaten... Zaman mekan farketmez Bize her zaman her yer Trabzon :)

:alkış::alkış::alkış::alkış:

pReN@_61
29.11.2010, 17:19
Hala vanspor vanspor..

Ula FIRTINA geliyoor FIRTINA !

Mert67
29.11.2010, 17:24

Amcam'a selamlar.
Aynı heyacanı babamda da hissediyorum.Babam son senelerdeki düşüşden sonra hiç futbolla ilgilenmez hale gelmişti.Benim zorumla maçları izliyordu.(Bazen kalkıp gidiyordu bile.:))
Ama bu sene ben üniversitede olmama rağmen bütün maçlarımızı tek başına izliyor.Sonra maçın sonunda arayıp maçın kritiğini bile yapıyor.:)

oflubektas
29.11.2010, 17:25
Bu macta ilk dakikadan itibaren baski kurmaliyiz,öyle 45 dakika saga sol pas verip onura veripte sonra ikinci yari strese girmeye hic gerek yok

Bence maç hakkında okuduğum en sağlıklı yorum bu olmuş. Kısa ve öz; tebrik ederim.

Baskı ve ciddiyetle oynadığımız takdirde fark atmanın oldukça kolay olacağı; ancak rakibi hafife alma, kontrollü oynayalım derken vaktin geçmesi ve başlarda skoru lehimize çeviremediğimiz takdirde stres yaptığımız takdirde ecel terleri de dökebileceğimiz bir maç olacak.

95-96 kadrosu oldukça kaliteli, ancak heyecanlı ve telaşlı bir kadroydu. 2003-2004 kadrosu ise hem telaşlı, hem de o kadar kaliteli olmayan, ancak cansiperane oynayan bir kadroydu. Bu kadromuz ise 95-96 kadar rakiplerine oranla daha kaliteli değil. Ancak son yılların en olgun, aklı başında kadrosu diyebilirim. (Engin ortalamayı bozuyor ama:) ) Derinlikten falan bahsediliyor ama Selçuk ve Serkan'ın olmadığı bir 11'de Bucaspor maçına bile korkarak çıkarız.

Takımımızı abartmayalım,hiç bir maç oynanmadan kazanılmaz, Avni Aker'de nice "kolay maç" faciaları gördük ama çok iyiyiz be abi! ...

Yiğit Gayretli
29.11.2010, 17:30
Amcam'a selamlar.
Aynı heyacanı babamda da hissediyorum.Babam son senelerdeki düşüşden sonra hiç futbolla ilgilenmez hale gelmişti.Benim zorumla maçları izliyordu.(Bazen kalkıp gidiyordu bile.:))
Ama bu sene ben üniversitede olmama rağmen babam bütün maçlarımızı tek başına izliyor.Sonra maçın sonunda arayıp maçın kritiğini bile yapıyor.:)

Anlatmak istediğim şuydu aslında özetle; şampiyonluğu gören-görmeyen herkes, 7'den 77'ye aynı heyecanı paylaşıyor.Öyle ki çok iddialı bir söz dilime dolandı pek sevimsiz ama bu sefer haklılık payı çok yüksek ; "Bu sene olmazsa herhalde bir daha olmaz..."

magicyattara
29.11.2010, 17:48

Son hafta kendi sahalarında fenerden 3 yediler..ilk gol ucuz yapılmış bir penaltıydı..daha önce bizde top oynayan stoper Aykut,ceza alanı içinde fenerliyi kucaklayıp aşağı almıştı..hiç zorlamadılar ve 3 gol yiyip mağlup oldular..

magicyattara
29.11.2010, 17:51
Açıkçası fenerle başbaşa kalmak istemem..daha önce de olduğu gibi bize aslan kesilen takımlar,fenere süt dökmüş kedi kıvamında oynuyorlar..fenerle çekişirken hep böyle oldu şu ana kadar..
Ben fenerden ziyade bursayla çekişeceğimizi düşünüyorum..bu akşam galip gelirlerse aramızda ki fark 2 olarak devam edecek..

sancakbeyi_61
29.11.2010, 18:33
inşallah futbolcularımızda forumdaki gibi ibb maçı havası yoktur..maç maç gitmemiz lazım ve bu maça söylenildiği gibi kesnlikle tempolu başlamalıyız..

tabi bu tempolu başlama sadece takım olarak değl,taraftar olarak da olmalı.bu cocuklar kadar taraftar da inansın artık.her maç enginden,umuttan hayd bagırın işareti almaktan bıkmadı mı taraftarımz?

ayrıca biz kalan 3 maçı da alırsak devreyi en az 4 puan farkla kapatırız..

ESER
29.11.2010, 18:37
Açıkçası fenerle başbaşa kalmak istemem..daha önce de olduğu gibi bize aslan kesilen takımlar,fenere süt dökmüş kedi kıvamında oynuyorlar..fenerle çekişirken hep böyle oldu şu ana kadar..
Ben fenerden ziyade bursayla çekişeceğimizi düşünüyorum..bu akşam galip gelirlerse aramızda ki fark 2 olarak devam edecek..

bursa ile cekisirsek de oyle bir durum cikar ortaya. kardes takim kanka hoca ve uzaktan kumandali durtmeler konusunda bursa fenerin acik ara onunde bu aralar:)

KUTADGU
29.11.2010, 18:45

Benim tahminime göre Bursa ilk yarı sonunda bizden en az 6 puan aşağıda olacak.

Bu benim tahminim tabi.

Bakalım ne olur.

gencer_ts
29.11.2010, 18:45
Bu maçı almamız farz aksi bir sonuç düşünemiyorum allah göstermesin sürpriz bir puan kayıbı büyük şok olur.Takım formda bucanın 2 önemli oyuncusu yok.Bu maçta defans yapacakları belli yalnız şunu kesin kez söylemek istiyorum.Şenol hoca maça baskılı başlatmalı takımı ilk yarı rakibin direncini kıramazsak 2.yarı stres baş gösterebilir.Avni akerdeki maçların ilk yarılarında takımı hiç beğenmiyorum.Eskişehir maçında ilk 45 dk adamları zorlamadık iddaa ediyorum 2.yarıdaki tempoyu ilk yarı ortaya koysaydık es esin gardı 60.dakikada düşerdi.O yüzden favori çıktığım maçlara süratli başlayıp ilk 30 dakikada skor üstünlüğünü ele alacaksın.

ertek_61
29.11.2010, 19:00
dün köydeydim 87 yaşındaki dedem haftaya puçaspora çaktıkmı en az 10 maç çok rahat lider gideriz dedi :D adam öldü ölecek ama tek konuştuğu şey takım :D HAYDİ HAYIRLISI :D

bahadır2561
29.11.2010, 19:14
dün köydeydim 87 yaşındaki dedem haftaya puçaspora çaktıkmı en az 10 maç çok rahat lider gideriz dedi :D adam öldü ölecek ama tek konuştuğu şey takım :D HAYDİ HAYIRLISI :D

Allah hayırlısından uzun ömür versin :)

ama söyledği söz de çok enteresan :D

Alibeyoglu
29.11.2010, 19:15
tetbiri elden birakmamak lazim

iskenderunlu
29.11.2010, 19:16
çok rahat bir maç olacak fark bekliyorum

uemit
29.11.2010, 19:38
ilk 5 deki takimlara karsi sadece 2 puan kaybettik ama yinede 2-8 arasi puan farki var.. bence sansislik! 3te 3 yaparsak kayseri bursa fener bjk minimum 3 puan kaybederse yolumuz acik yoksa.. fenere karsi 2-6 puan arasi farkla gidersek cok cökü olur.. minimum 9 puanla gitmemiz lazim ve yenersek fenere 12 mathematik olarak bjk minimum 10-15 arasi olacak.. kayseri bursa spor dan biri ozamana kadar düsüs yasamassa tek rakiple belki de fener macindan sonra % 70-80 sampionuz! yani su kalan macta 5 de 5 yaparsak fenere kadar!

İlker Akçay
29.11.2010, 19:40

Ellerinden öperim Dedenin :) Ağzı bal yesin :)

Hürgün Aygün
29.11.2010, 19:41
Colman da artık gereken çıkışı yapmalı.

DeAgLeMaNyAq
29.11.2010, 19:44
Şahsen maça fırtına gibi başlayacağımızı düşünüyorum. Hoca ve oyuncularımız da Buca'nın sıralamadıki yerine bakılmayacağını ve maçın başında hemen gol atamazsak rakibin topyekün kalesine kapanacağının farkındadır...

FC-ST-PAULI-61
29.11.2010, 19:45
bence colman gayet iyi oynuyor gol atamamasi hic önemli degil

Ali İhsan
29.11.2010, 19:45
Şu önümüzdeki üç maç bizim akıllanıp akıllanmadığımızı gösterecek. Ama ben bu takımdaki akıllı, sabırlı ve dirençli futbolculara güveniyorum. İki yıl önce yaşananlardan dersler alınmıştır, gençtiler, şimdi çoğu tecrübeli sayılır yaş olarak hala genç olsalar da.

Kadro istikrarının sonucu olan bu başarımızın devamı çok daha kolay gelecektir, çok büyük şanssızlıklar olmadığı sürece.

Ahmet_8
29.11.2010, 19:48
Bucaya koyar olimpiyatta showumuzu yaparız

Hürgün Aygün
29.11.2010, 19:49
bence colman gayet iyi oynuyor gol atamamasi hic önemli degil
Ben golü kastetmedim görülen bir performans düşüklüğü var Colman'da bu sezon.

TSezgin61
29.11.2010, 19:49
Trabzondaki maclar sampiyonlugu belirliyecek. eskisehir maci 6 maclik serinin nazar boncugu olsun.

bundan sonra evimizde puan kaybi yasamamaliyiz.

al arkana Taraftarini, saldir Trabzonum!

FC-ST-PAULI-61
29.11.2010, 19:55
bence neredeyse hic pas hatasi yapmayan cok sakin oynayan cok önemli bir oyuncumuz ama evet dogru perfomansi coooooooooook az düstü:)

nakzo
29.11.2010, 19:56
Abilerim vede kardeşlerim yaşım oldu 29. 7 yaşından beri yanı bir fiil 22 sezondur Trabzonsporu yakından takip eden biri olarak biz eğer yüce ALAH nasip ederde şampiyon olursak, ne bursanın nede bir başkasının şampiyonluğuna benzer bizim şampiyonluğumuz. Şampiyon olamamızın sebebi kentin üzerindeki baskı. Eğer şampiyon olursak bu kırılacağı için; bu takım 10 yıl içinde en az 5 şampiyonluk daha alacaktır, hemde bu kadrodan daha zayıf kadrolarla vede daha az zorlanarak. Bundan kesinlikle şüphem yok.

TraBz1o61
29.11.2010, 20:51
nakzoya katılıyorum şehirde ki baskı yüzünden takımımız olumsuz etkilenebiliyor bir şamp olsak peşi sıra en az 10 sene içinde 4 şampluk daha yaşarız

elturca61
29.11.2010, 21:23
buyuksehir maci bu macin onune gecmis insallah bir aksilik olmazda ibb maci cok guzel olur....

Murat SİSMAN
29.11.2010, 21:25
Ben İstanbuldan bu maçı sabırsızlıkla bekliyorum.Umarım bir sorun yaşamayız.Sonrası İstanbulu yakmaya

demirel
29.11.2010, 21:25
Önümüzdeki üç maçıda almalıyız,rakibimiz fener,taki 19. haftaya kadar,Kadıköyde alacakları mağlubiyetle bi daha doğrulamazlar,ancak önce önümüzdeki şu üç maçı atlatalım

trabzonunal
29.11.2010, 21:41
Jaja bu macta gol atsin yemin ediyorum.. formasini alip! buraya koyacam valla! :D

iso_4939
29.11.2010, 21:50
yanı bu son macları kesınlıkle almamız lazım bursa kayserıyı yendı gelecek hafta bursa bjk gıdıyor kesınlıkle puan kaybedecek bızım ıcın bursanın bu jafta yenmesı bızım ısımıze geldı.

KUTADGU
29.11.2010, 21:59
Ahan da gördük işte.
Millletin Şota, Şota diye yerlere göklere sığdıramadığı, gelecek yıllardaki büyük planlarda "Böyyük teknik direktör" diye andığı ve yer aradığı Şota'nın bugünkü Bursaspor maçında ne haltlar yediğini gördük.
Tam 35 dakika gol yemek için bekleyen, golü yemek için herşeyi yapan takımına müdahale bile etmedi belki de edemedi.

Sanki gizli bir telkin sonucu ikinci yarı Bursaspor'un her istediğini yapmaya meyilli bir Kayserispor onun teknik direktörü Şota ve onun idari menajeri Süleyman Hurma burda milletin ağzının suyu aka aka andıkları isimler...

Bize gelince aslan, kaplan kesilen takımlar, onların futbolcuları ve onların teknik direktörleri birilerini ayağa kaldırmak için birilerinin altına nasıl yatıyor gördük.

Dolayısıyla Trabzonspor bünyesinde yer almayan bazılarının Trabzonspora zarar verecek derecede sahiplenilmesini şiddetle ve nefretle anacağım bundan sonra.

O kadar adaletsiz bir arenada mücadele ediyoruz ki şaşırmamak elde değil doğrusu.

Gaziantepspor taraftarı kendilerini futbol oynamadan "hükmen" yenen Bursaspor lehine tezahüratlar yaparken "İ.ne Trabzonspor" diye bir yerlerini yırtıyorlar. E be kahpe çocukları size giren çıkan ne?

Birileri birilerine kıyak geçiyor, birileri birilerine yatıyor.

Çok daha dikkatli olmamız gereken zamanlar.

O yüzden bazı gözlere çomak sokarcasına bir Buca maçı oynamamız lazım.
Ciddi, disiplinli ve acımasız.

Bizim bizden başka tek bir dostumuz yok.

Hadi onu bunu bırakın ortalıkta adam yok, adammmm!

Hepsinin hakkından gel Trabzonsporum.

Ilelioglu
29.11.2010, 22:33
Insallah Bucaspor'u yenip yolumuza devam ederiz...:);)

erol-61
29.11.2010, 22:58
ben buca maçında 5+ gol beklyorum bu bekleme sebebim 17.kasımpaşaya 7 gol - 16. zivas 6 gol - 15. buca maçı geldi 5 ve üstü atmaz isek paşa ve zivasa ayıp ederiz :)

sıralama tesadüfmü nedir bilemem.

iso_4939
29.11.2010, 23:02
yani kayserınınde yaptıgı okadar oyna sonra gel 5dakkada oyunu ver ayıp be .

ÖmerFarukYılmaz
29.11.2010, 23:08
Uçmayalım beyler:)

Tunay ERDEM
29.11.2010, 23:19
ibb maçı bu maçın önüne geçmeye başladı, korkuyorum!

DURAS
29.11.2010, 23:22
yeri burası değil ama, bizim ligde oynanan futbolsa, bu barcelonanın oynadığı oyuna ner ad verilir. hakikaten eskişehir bize santraforsuz çıktı. gelen giden 10 kişi defans yapıyor. şhusterin çok söylediği yanlış ama bu 60 model benzetmesine sonuna kadar katılıyorum

iso_4939
29.11.2010, 23:28
yeri burası değil ama, bizim ligde oynanan futbolsa, bu barcelonanın oynadığı oyuna ner ad verilir. hakikaten eskişehir bize santraforsuz çıktı. gelen giden 10 kişi defans yapıyor. şhusterin çok söylediği yanlış ama bu 60 model benzetmesine sonuna kadar katılıyorum

aynen abi ya.bu nasıl bır futbol allah askına bızımkılerde barça formasıyla cıksalar maclara ne olur yanı.

Özkan Şentürk
29.11.2010, 23:29
Ahan da gördük işte.
Millletin Şota, Şota diye yerlere göklere sığdıramadığı, gelecek yıllardaki büyük planlarda "Böyyük teknik direktör" diye andığı ve yer aradığı Şota'nın bugünkü Bursaspor maçında ne haltlar yediğini gördük.
Tam 35 dakika gol yemek için bekleyen, golü yemek için herşeyi yapan takımına müdahale bile etmedi belki de edemedi.

Sanki gizli bir telkin sonucu ikinci yarı Bursaspor'un her istediğini yapmaya meyilli bir Kayserispor onun teknik direktörü Şota ve onun idari menajeri Süleyman Hurma burda milletin ağzının suyu aka aka andıkları isimler...

Bize gelince aslan, kaplan kesilen takımlar, onların futbolcuları ve onların teknik direktörleri birilerini ayağa kaldırmak için birilerinin altına nasıl yatıyor gördük.

Dolayısıyla Trabzonspor bünyesinde yer almayan bazılarının Trabzonspora zarar verecek derecede sahiplenilmesini şiddetle ve nefretle anacağım bundan sonra.

O kadar adaletsiz bir arenada mücadele ediyoruz ki şaşırmamak elde değil doğrusu.

Gaziantepspor taraftarı kendilerini futbol oynamadan "hükmen" yenen Bursaspor lehine tezahüratlar yaparken "İ.ne Trabzonspor" diye bir yerlerini yırtıyorlar. E be kahpe çocukları size giren çıkan ne?

Birileri birilerine kıyak geçiyor, birileri birilerine yatıyor.

Çok daha dikkatli olmamız gereken zamanlar.

O yüzden bazı gözlere çomak sokarcasına bir Buca maçı oynamamız lazım.
Ciddi, disiplinli ve acımasız.

Bizim bizden başka tek bir dostumuz yok.

Hadi onu bunu bırakın ortalıkta adam yok, adammmm!

Hepsinin hakkından gel Trabzonsporum.

Söylediklerinin bir bölümüne katılmakla beraber, Şhota ve Kayseri'nin bugünkü oyunu için yazdıkların garip geldi bana.

Şhota oyuna müdahale edemedi ya da senin ima ettiğin gibi bursaya yattı demeden önce bir Kayseri kulübesine bakmak lazım.Forvet olarak hiç kimse yok.Hepsi sakat.Ortasahadaki en iyi adamları Santana sakatlandı çıktı.Diğer iyi ıyuncuları Furkan uzun zamandır idman bile yapamadı.Bugün de yedekti zaten.

Şimdi ben bu durumda Şhota'nın nasıl 'güccük teknik direktör' olduğunu anlayamadım.

Mustafa Ayazoğlu
29.11.2010, 23:34
Şota laf sallayanlar şunu bilsin ki Kayserispor'un hucüm oyuncusu yetersiz.. İyi forvetleri hucüm oyuncuları olsa şampiyonluğa oynarlardı..

KUTADGU
29.11.2010, 23:35
Söylediklerinin bir bölümüne katılmakla beraber, Şhota ve Kayseri'nin bugünkü oyunu için yazdıkların garip geldi bana.

Şhota oyuna müdahale edemedi ya da senin ima ettiğin gibi bursaya yattı demeden önce bir Kayseri kulübesine bakmak lazım.Forvet olarak hiç kimse yok.Hepsi sakat.Ortasahadaki en iyi adamları Santana sakatlandı çıktı.Diğer iyi ıyuncuları Furkan uzun zamandır idman bile yapamadı.Bugün de yedekti zaten.

Şimdi ben bu durumda Şhota'nın nasıl 'güccük teknik direktör' olduğunu anlayamadım.

Ben öyle gördüm ve öyle yorumladım.
Zira oyun içine de en ufak bir katkı vermek konusunda istekli değildi Chota!

Bir ara Süleymanou'ya yapılan geri pas sayısı 10'un üzerini geçti.
Yılgınlık, yedek kulübesi falan anlamıyorum ben.
Sahada ne yapılmaya çalışıldığına bakıyorum.

Fatih
30.11.2010, 00:13
İlgili yorumlar silinmiştir.

Lütfen herkes yapılan yorumlara saygı göstersin göstersin ki seviyeli tartışma ortamını muhafaza edelim.

KUTADGU
30.11.2010, 00:14
Sebebi nedir yazılarının silinmesinin acaba?

İkili tartışma olan mesajları anladım da.

Bir emek ve bir düşüncenin ürünü olan üstelik bir şeyler anlatmaya çalışan bazı yazıların silinmesini anlamadım açıkcası

Yiğit Gayretli
30.11.2010, 00:16
O sayfanın komple yok edilmesine ben de pek bir anlam veremedim.

Fatih
30.11.2010, 00:18
Sebebi nedir yazılarının silinmesinin acaba?

İkili tartışma olan mesajları anladım da.

Bir emek ve bir düşüncenin ürünü olan üstelik bir şeyler anlatmaya çalışan bazı yazıların silinmesini anlamadım açıkcası
Yazın aynen duruyor Cihan.

seyduna_efil
30.11.2010, 00:33
Garip bir şekilde Fenerbahçe'nin yendiği takımlara puan kaybediyoruz.Örnek:Eskişehir,Antalya,Manisa..

İnşallah böle bişey bu maçta olmaz

ve ayrıca fener bu takımların hepsıne fark attı..ayrı bi istatistik vereyım,yine çok garip bi durum fenerin yenildiği ya da puan kaybettiği tüm takımlarıda rahat bi şekilde yenmişiz örneğin gaziantep,beşiktaş,galatasaray,bursaspor :) fenerle bu sene tek ortak yanımız kasımpaşaya fark atmamız..

Yiğit Gayretli
30.11.2010, 00:38
ve ayrıca fener bu takımların hepsıne fark attı..ayrı bi istatistik vereyım,yine çok garip bi durum fenerin yenildiği ya da puan kaybettiği tüm takımlarıda yenmişiz örneğin gaziantep,beşiktaş,galatasaray,bursaspor :) fenerle bu sene tek ortak yanımız kasımpaşaya fark atmamız..

Denk gelmiş diyelim biz ona :)

Antalya maçını ayırarak; o maçlardaki puan kayıpları gerçekten şanssızlıktı diyorum...Manisa maçında farkı kaçırdık-belki laubalice- keza Es es maçı saç baş yoldurttu, " bu da kaçar mı beee" nin örneklemelerini yaşadık...Ama Buca o Manisa'dan da Es es ten de 5 gömlek daha zayıf.Şanssızlık yaşama konusunda istikakımızı doldurduk. :)

Armağan Dere
30.11.2010, 00:46
ve ayrıca fener bu takımların hepsıne fark attı..ayrı bi istatistik vereyım,yine çok garip bi durum fenerin yenildiği ya da puan kaybettiği tüm takımlarıda rahat bi şekilde yenmişiz örneğin gaziantep,beşiktaş,galatasaray,bursaspor :) fenerle bu sene tek ortak yanımız kasımpaşaya fark atmamız..

aynen dediğin gibi:)...fenerin puan kaybettiği takımları yendiğimiz ve feneri yendiğimiz için 6 puan öndeyiz...yoksa onları da yenseydik bu lig Trabzon Trabzon diye inlerdi..9 puan daha aldığımızı düşünelim namağlup 51 puan

KUTADGU
30.11.2010, 00:47
Biraz önce büyük tenkit yediğim yazıdaki konuların aynısını şu an NTV Spor'da Sergen anlatıyor.
Benim söylediklerimin nerdeyse aynısı.

Kayserispor ve Şota'nın teknik direktörlüğü hakkındaki kısımdan bahsediyorum.

asimetrik
30.11.2010, 00:54
Biraz önce büyük tenkit yediğim yazıdaki konuların aynısını şu an NTV Spor'da Sergen anlatıyor.
Benim söylediklerimin nerdeyse aynısı.

Kayserispor ve Şota'nın teknik direktörlüğü hakkındaki kısımdan bahsediyorum.

Kayserispor'u tehdit olarak görmeyişimizin tek nedeni kadro derinliği olmamasıydı. Bugün yaşadıkları bu öngörünün tezahürü oldu. Bu kadro ile daha iyisini yapamazlardı.

Yiğit Gayretli
30.11.2010, 01:27
İnanılmaz eksik bir kadro var Shota'nın elinde.Sakatlıkların sebebini bilmiyorum.Darbeye bağlı mı yoksa adele sakatlıkları mı ? Tamam belki çok çok derin bir kadrodan bahsedemiyoruz Kayseri için ama bugün sinekten yağ çıkarmaya çalıştı Shota.Ben o bakımdan Shota'ya söyleyecek pek bir şey bulamıyorum ; ama şöyle bir durum var Shota sabırlı oyun işini abartmış durumda.Bu konuda genel olarak benimsediği oyun tarzı onu ne kadar taşır tartışılır...

Mert Marabaoğlu
30.11.2010, 03:03
kaldı 3 gün..

günler ne çabuk geçiyor değil mi?

seyduna_efil
30.11.2010, 07:39
aynen dediğin gibi:)...fenerin puan kaybettiği takımları yendiğimiz ve feneri yendiğimiz için 6 puan öndeyiz...yoksa onları da yenseydik bu lig Trabzon Trabzon diye inlerdi..9 puan daha aldığımızı düşünelim namağlup 51 puan

açıkcası iki maç dışında diğer puan kayıplarından dolayı hayıflanmıyorum..ama şu manisa ve eskişehir maçlarında boşu boşuna puan kaybettik..o maçları alsaydık şuan 6 puan yukrdayık,39 puanda oalcaktık.en yakın rakıbımızle aramızda 8 puan olacaktı ki bursa haftaya beşiktaşla oynayacak..bu rakam 11 puan olabılırdı..işte ozaman çok ballı olurdur...tabı bunlar sadece iyi bi temenni olurdu :)

Adnan Özkan
30.11.2010, 09:26
Şampiyonluk konusunda öyle bir diken üstüyüzki takımın bu kadar iyi gitmesini bile komplo teorileriyle açıklıyoruz.Şaka gibi diyoruz cidden şampiyon oplacakamıyız diyoruz.Umudumuz endişemiz kadar büyük.96 yılında elimizden kayıp giden şampiyonluğun bu sene bu kadar erken kapılarını bize açması bizi huylandırıyor.Öyleki artık ligde ilk 6 takımın maçlarını takip edip dualar eder olduk.Biz işimizxe bakalım takım olarak puan kaybedecek olan onlar olsun.Bende takımın böyle gitmesine rağmen teredütler yaşıyorum ama göz var nizam var takım iyi.Allah sakatlık kaza bela vermesin maşallah diyelim ve sonuna kadar takımın yanında olalım.Birde şu antep maçından önce facia senaryoları yazanlara sesleniyorum.Bu kadarda takımınızdan tereddütünüz olmasın.Nasıl oldu maç çatır çatır yendik.

Adnan Özkan
30.11.2010, 09:28
Bu hafat umarım takımı desteklemek için maçın sıkışmasını beklemez bizim taraftarımız.Maç başlamadan önce başlayıp sonuna kadar destek.

Kazım Uzunboy
30.11.2010, 09:30
Örnek takım ve örnek taraftarın nasıl olacağını göstereceğiz bu hafta.

Murat Keçeci
30.11.2010, 10:24
Antep maçının yeni bir serinin başlangıcı olması için bu maçı kazanmamız gerekiyor.İyi yoldayız son maçta ayağa etkili pas yaparak istediğimiz skoru aldık.Bu maçtada yine en büyük silahımız pas kalitemiz olacaktır.Özellikle tempolu oynamamız gerekiyor.

Bucasporun kapasitesi belli önemli olan bizim ne yapacağımız önümüzde bu maçı çözecek iki tane güzel örnek var bizim eskişehir maçında neleri yapamadığımız ve fbnın bucaspor maçı bu açıdan iki güzel örnek maç.

Maçın tamamını yüksek tempoda oynamak zor ama bu tempoyu belli aralıklara böleceksek bu ilk yarı temposuz ikinci yarı tempolu olması her geçen dakika rakibin direncini arttıran bir durum bu temponun aralıklarını iyi ayarlamak lazım genelde büyük takımlarda bu temponun dkları ilk 20-25 dk şeklinde olur biran önce gol bularak rakibin direncini kırmak isterler ki bu son derece doğru bir düşüncedir.Diyelim o aralıklarda gol olmadı ozamanda yine devre arasından dinlenmiş bir şekilde çıkıp ikinci yarının başlarında o tempo yaparak gol aranır geri kalan dklarda yine gol olmazsa o zaman oyuncu değişikliği yapılarak tempo yine yüksek tutulur.

Bu maçlarda özellikle kanatlar ve forvet ön plana çıkmalıdır.Özellikle Umuta önemli görevler düşüyor deplasman maçlarında stoperleri bozmak için yaptığı pres bize büyük katkı sağlıyor ama evimizdeki maçlarda bundan fazlası gerekiyor.Stoperlerden daha fazla hava topu alması gerekiyor bazen topu saklayıp arkadaşlarına servis yapması bazende tek pas oynayarak servis yapması gerekiyor ayrıca futbol bilgisini ön plana çıkaracak alan boşaltma işinide yapması gerekiyor onun boşalttığı alanlara sürpriz oyuncular sokmak için.Gelelim takım savunmasına kendi sahamızda yaptığımız takım savunmasında hala istediğimiz gibi değiliz her kaçırdığımız pozisyondan sonra savunmada az adamla yakalanıyoruz bu konuda daha çok yol almamız gerekecek.

Alınacak her 3 puan altın değerinde bu maçıda alıp yolumuza emin adımlarla devam edeceğimize inanıyorum.

m@ss
30.11.2010, 10:29
bence bu hafta "yedekler" oynamalı..Tolga,Zafer,Yattara,Mustafa,Alanzinho ..vs.

28TS61
30.11.2010, 10:34

oldu. tolga oynasin bizler de ekran karsisinda kriz gecirelim.

Adnan Özkan
30.11.2010, 10:35
Şota laf sallayanlar şunu bilsin ki Kayserispor'un hucüm oyuncusu yetersiz.. İyi forvetleri hucüm oyuncuları olsa şampiyonluğa oynarlardı..

Akşamki maçta kayseri gol yemek için elinden geleni yaptı..Bursanın beceriksiz forvetide 80 dakika gol atmamak için yarıştı..Bırakın bu kayserinin forveti yok anlayışını.Kayseri korkak oynamıştır,ne yaptığını bilmez sürürsüdür.Antepte bize yapılan faulerin çamur futbolun aynısını kayseri 2 sezondur yapmıştır.Hem tolunaylı hem şotalı kayseri bizi görünce düşman görmüş gibi oluoyr.Kimse kayserinin kadrosu yok demsin..Böyle takımları yakalayınca 10 tane atacaksınki bir yerleri havalanmayacak..7 den sonra durmayacan atacn atacan atacan..Ligin 2. si ve 3. sü maçı halı saha maçından farksızdı..İğrenç bir futbol vardı..belediye ve kayseri gibi takımlar bu mantıkla hareket ederlerse başarıyı hiç göremezler..Futbol onların penceresinden ya ilk 5 e girmek yada ligd kalmaktır..Trabzondan başka kimseyi kollamayın korumayın..maalesef orman kanunu böyle bu ligde..Biz düşünce gözümüzün yaşına kimse bakmıyorda ondan..

x_man
30.11.2010, 10:36

Öyle bir lüxümüz yok dediğin ancak kupa maçlarında olabilir

Adnan Özkan
30.11.2010, 10:37
Akaşm gördük barçayı..acıdımı morinhoya ya yada madride..futbolun gerçeği kazanmaktır kazanmanın yolu goldür..tuttuğunu atacan 15 tane atacan ne bulursan atacan..gol atmak rezil etmek değilidr ders vermektir..

onurts61
30.11.2010, 11:12
Dünkü barceloma maçı daha net göstermştir ki kendi sahanda maça fırtına gibi başlayacaksın , kontrollü oyun v.b hareketlerle ilk 45 dakikayı çöpe atmaya gerek yok , Buca maçına da hızlı girersek gol bulamasak bile rakibe verdiğimiz hasar onları erkenden oyundan düşürecektir....

Berkedogan
30.11.2010, 11:30
Bence buca ligin en zayıf kadrosu rahat kazanmamız gereken bir maç böyle maçlarda zorlanmamız veya puan kaybetmemiz bizi zor durumlara sokar.

exelans_25
30.11.2010, 11:35
inşallah beşiktaş bursa maçını beşiktaş kaybetmez.bursa kazanırsa tekrar havaya girer.

demirel
30.11.2010, 11:36
Bazıları neredeyse bizi şampiyon ilan edecek,dikkatinizi toplayın,3 puanlı sistemde mücadele ediyoruz,bir mağlubiyet alsak Bursa bizi geçecek durumda...

Mustafa ÖZDEMİR
30.11.2010, 11:36
inşallah kazanacağız .bursada beşiktaşa yenilecek .2.yle arada 5 puan fark olacak .bundan güzel ne olabilir...

exelans_25
30.11.2010, 11:39
Abilerim vede kardeşlerim yaşım oldu 29. 7 yaşından beri yanı bir fiil 22 sezondur Trabzonsporu yakından takip eden biri olarak biz eğer yüce ALAH nasip ederde şampiyon olursak, ne bursanın nede bir başkasının şampiyonluğuna benzer bizim şampiyonluğumuz. Şampiyon olamamızın sebebi kentin üzerindeki baskı. Eğer şampiyon olursak bu kırılacağı için; bu takım 10 yıl içinde en az 5 şampiyonluk daha alacaktır, hemde bu kadrodan daha zayıf kadrolarla vede daha az zorlanarak. Bundan kesinlikle şüphem yok.
zaten şampiyon olursak şenol hocadan seriler bekliyorum 3 yıl filan.zaten şampiyonlar liginden iyi para gelecek.

Muhammet*
30.11.2010, 11:40
Onur oynayabilecek mi acaba.

Yunus Emre SEYHAN
30.11.2010, 11:41
Bobo sakatlanmış 6 ay yok. Bursa-Bjk'yi yenerse Şampiyonluk için Bursa ve Fb ile yarışacağız.
Şu çerez takımlara artık puan verme lüksümüz yok. Derbileri deplasmanda oynayacağız.

ismail tüfekçi
30.11.2010, 11:43
bizim en zor maçımız bu çok zor bi maç hatta fb maçından daha zor geçecek inşl. erken gol buluruzda sıkıntı olmaz

Şeref
30.11.2010, 12:02
bence ilk yarım saatte 3 gol atarız.

TS61_NL
30.11.2010, 12:05
Buca ile Trabzonda, IBB ile "evimizde" yani Istanbul Olimpiyatta, akabinde Karabuk ile yine Trabzonda. 1 sonraki mac Ankaragucu ile yine Trabzonda....Boyle bir fiksturu iyi degerlendirmemiz lazim ve puan farkini olabildigi kadar acmaya gayret etmeliyiz. Acabildigimiz kadar acalimda kredimiz de artsin, sonra aramayalim kaybedilen puanlari....Sanirim puan farki 10 olmadan kimse rahat edemeyecek. Cuma gunu insallah bende Avni Akerde olacagim (Metin abi sayesinde :))

Hasan Habip Özbay
30.11.2010, 12:20
trabzondaki kardeşler orayı bize deplasman yapmaktan vazgeçin artık korkuyoruz kendi evimizde cehenneme çevirin trabzondaki maçlarımızı artık tarfatar baskısı ile alalım ne olur bari bu yıl koşulsuz destekleyin

Gökhan KAN
30.11.2010, 12:22
7 atarız. Rahat.

Armağan Dere
30.11.2010, 12:26
Buca ile Trabzonda, IBB ile "evimizde" yani Istanbul Olimpiyatta, akabinde Karabuk ile yine Trabzonda. 1 sonraki mac Ankaragucu ile yine Trabzonda....Boyle bir fiksturu iyi degerlendirmemiz lazim ve puan farkini olabildigi kadar acmaya gayret etmeliyiz.

Fb maçına kadar bir seri yaparız gibi geliyor bana..devre arası yapılacak transferlerin takıma adapte olmasıyla, Fenerbahçe maçına 8-10 puan lider çıkabiliriz..İnşallah glovacki o zamana kadar döner takıma

Emrah Akcagöz
30.11.2010, 12:30
Kendini Trabzonsporlu gösterip Trabzonsporu baltalamaya uğraşanlara inat, Trabzonspora hakaret edenlere inat bu sezon şu hasrete son ver Trabzonsporum..

Barış Burak
30.11.2010, 12:36
Fb ilk devreye kadar mutlaka puan kaybedecek.bjk ve bursadan biride veya her ikiside bu hafta puan kaybedecek.bunlar bizim için bulunmaz nimetler.Buca maçına,önceki baktığımız bakış açısıyla bakmayalım.manisaya,esese 5 dedi bazı rwenktaşlar puan kaybettik.hemen gaza gelmeyelim.yahu 1-0 olsun bizim olsun.

buca ok ta kötü oynayan bir takım değil.antalya maçlarını izledim,ayağa kalkmaya,mücadele etmeye çalışıyorlar.tıpkı eses ve manisa gibi.

puan kaybı olacağını düüşünmüyorum ben şahsen.inşaallah düşündüğüm olur.1-0 olsun bizim olsun.
vira!!

Samet Berber
30.11.2010, 13:00
İlk 15 dakikada müthiş bir baskı kurmalıyız , taraftarımız da yardımcı olmalı bu konuda .

O dakikalarda gelecek olan gol zaten rakibin gardını düşürecektir , ilk 15-20 dakikada gol bulursak en az 4 bulamazsakta 2 fark olur :) ..

şenolkılınç
30.11.2010, 13:10
erken gol çok öenmli bu maçta

Çağatay_
30.11.2010, 13:12
Gol ilk dakikalarda gelmeli yoksa bu tip maçlar zora girer.

Gol bulabilirsek rahat geçer bu maç.

Avni Aker'de ilk 30 dakikada öyle bir baskı kurulmalı ki o gol vura vura atılmalı.

Her maç için geçerli bu.Yoksa 3 puan her dakika zorlaşır.

UĞUR DURTAŞ
30.11.2010, 13:13
bizim takım baskılı oyunu ilk başta yapmıyor...ne zaman yapıyor durum sıfır sıfır ikinci yarı yada gol yedikten sonra şenol hocamız takıma bunu anlatmalı madem öyle oynuyorsunuz ilk dakikalarda rakibi bunalt nefes aldırma atacağın bir gol 90.dakikayı rahat geçirmenizi ve bizlere rahat maç izlettirmenizi sağlıyacak.

Gökhan KAN
30.11.2010, 13:16
Buca maçına,önceki baktığımız bakış açısıyla bakmayalım.manisaya,esese 5 dedi bazı rwenktaşlar puan kaybettik.hemen gaza gelmeyelim.yahu 1-0 olsun bizim olsun.

Onu diyen arkadaş kim hocam. Madem bu kadar yetenekli arkadaşlar 5 atarız deyince puan kaybediyoruz, bulalım bu adamları bu sefer Buca 5 atar desin biz yenelim...:)

Barış aynı arkadaşlar fark attığımız maçlarada aynı şeyi söyledi yahu..Niye puan kaybetmedik. Adamlar bildi skoru.:) Böyle bişey yok. Kimsenin böyle bir yeteneği yok yani. Hurafe bunlar. Kenidinizi bu şekilde motive falan ediyorsunuz siz. :D

Hasan Çelik
Her zaman söylüyorum Trabzonspor futbolcularının ayağı yere bastığı sürece hiçbir maçı kaybetmezler..
eskişehirspor maçını göz önüne alın herkes general düşündü kendini bir tane asker yoktu ve maç az kalsın elimizden uçup gidiyordu o maçta aldığımız 1 puan ileriki zamanlarda çok işimize yarayacak.
Bucaspor maçında Burak'ın cezalı olması bizim için bir handikap ,değişken bir oyuncu her tarafta kendine yer buluyor sadece sağ çizgide değil sol çizgiye de geçiyor ,ortadan araya atılan toplara kouşuyor zaben umut la yer değiştiriyor sürekli gol koklayan bir isim o bakımdan Burak'ın olmayışı bir handikap fakat Trabzonspor bu maçı almak istediği takdirde hiç bir engele takılmadan alır götürür..

MDanışmaz
Buca daha ne olduğunu anlamdan işi bitirmeliyiz..İlerleyen dakikalar bizim aleyhimize işler..

ünsalyılmaz
30.11.2010, 13:23
jaja yattara alanzinho colman selçuk umut hepsi baştan oynaması lazım

champions
30.11.2010, 13:27
Fb bu tür maçları rahat kazanıyor, neden? Çünkü maça çok hızlı başlıyorlar.İlk 15 bilemedin 20 dk da mutlaka golü buluyolar.Rakip daha ne olduğunu anlamadan golü yiyince zaten aptallaşıyor.O arada 2-0 ı bulursan maçı bitirmiş oluyorsun.

Bizim de içeride birkaç istisna takım hariç tüm takımlara bunu yapmamız gerekiyor.Hele ki rakip hücum gücü kısıtlı Buca vb. bir takımsa.Sen koca 45 dkyı "lay lay lom" modunda oynar çöpe atarsan, Eskişehir tutar aslan kesilir sana.İyi oynadığın 2. yarı bile yetmez skoru almaya.

Hızlı başla, 2-0 ı bul ve maçı bitir.:)

yorumsuz6117
30.11.2010, 13:28
http://www.facebook.com/video/video.php?v=470346586461&oid=199244955231&comments

Birtan Karaman
30.11.2010, 14:00
Bol gollü bir karşılaşma izleyeceğiz gibi. Kazanan biz olacağız İnşallah.

Jaja'nın Avni Akeri bi coşturmasını istiyorum. :)

mhayri
30.11.2010, 14:14
Fb bu tür maçları rahat kazanıyor, neden? Çünkü maça çok hızlı başlıyorlar.İlk 15 bilemedin 20 dk da mutlaka golü buluyolar.Rakip daha ne olduğunu anlamadan golü yiyince zaten aptallaşıyor.O arada 2-0 ı bulursan maçı bitirmiş oluyorsun.

Bizim de içeride birkaç istisna takım hariç tüm takımlara bunu yapmamız gerekiyor.Hele ki rakip hücum gücü kısıtlı Buca vb. bir takımsa.Sen koca 45 dkyı "lay lay lom" modunda oynar çöpe atarsan, Eskişehir tutar aslan kesilir sana.İyi oynadığın 2. yarı bile yetmez skoru almaya.

Hızlı başla, 2-0 ı bul ve maçı bitir.:)

96 dan farkı bu şu anki takımımızın...
Sanırım henüz bunu öğrenme aşamasındalar...

TAMTÜRK61
30.11.2010, 14:18
İnşallah maça iyi başlarız. Bir aksilik çıkmaz diyorum. Eskişehirspor maçındaki gibi bir durum çıkmaz inşallah.

Sertan Danışer
30.11.2010, 14:19
lakatyt konuşmak gereksiz 5-0 lar 6-0 lar havada uçuşuyor ama şuda bir gerçek trabzon nerde? buca nerde? bu maçta gerekeni yapıp 3 puanı almalıyız öyle yada böyle bu seneki en büyük avantajımız golün gelmediği dakikalarda aptalca gol yememiz buda maça bi şekilde tutunmamızı sağlıyor

Mustafa Uzuner 61
30.11.2010, 14:19
Maç sonun da skor tabelasında trabzonspor üstünlüğü yazsında skor hiç önemli olmadığı kağıt üstünde çok kolay ama sahada çok zor bir maç bu maçı kolay hale dönüştürecek olan gene oyuncu kadromuz ve şenol hocamız. Hayırlısıyla şu maçı klazansakta alimpiyat şovuna tam konsantre olabilsek

SefaÇetinKulak
30.11.2010, 14:35
Yattara 11 çıksın sağdan rahat geliriz .
Alanzinho biraz daha beklesin bence.

Murat Hızal
30.11.2010, 14:38
Ayakları yere sağlam basan bir Trabzonspor bu maçı kazanır.

Umarım futbolcular da bizim gibi ibb maçını düşünmüyorlardır.

Çok kritik üç hafta var önümüzde, her biri birbirinden değerli 9 puan ortada.

Rakiplerin isimleri önemli değil,bizim şampiyonluğu ne kadar istediğimiz ve ne kadar ciddiye aldığımız önemli.

Şenol Hoca'ya ve futbolculara güveniyorum,bu üç maçı kazandıktan sonra tam anlamıyla şampiyonluk yoluna gireceğiz.

Gökhan KAN
30.11.2010, 14:42
Ağzını burnunu kırarız Buca'nın. Dağıtırız perişan ederiz... Yerle bir yeksan ederiz. :D

yorumsuz6117
30.11.2010, 14:53
Facede videolar inanılmaz yavaş doluyor daha doğrusu hiç dolmuyor nedeni ne olabilir :(:D

mashal61
30.11.2010, 14:57
Yattara'dan çok ümitliyim bu maç için.

Bence tek başına maçı alabilir.

Oğuzhan
30.11.2010, 14:58
Zaten her halükarda olimpiyatta yeni rekor kırarız ama bu maçı kazanırsak bir daha kırılamayacak bir rekora imza atarız diyorum. Ayrıca çok coşkulu bir taraftar olur bu maçı kazanırsak ;)

oflu engin
30.11.2010, 15:01
bol gollü bir maç olur.açılışı jaja yapar.yattara şow yapar,umut takar,alan takla atar,selçuk kolman engin asist yapar serkan onlardan aşağı kalmaz.onur kale arkasındaki taraftarla muhabbet eder.
bir ihtimal daha yok.

Adem Köse
30.11.2010, 15:14
Golu bulamadığımız her dakika rakibin daha dirençli olmasına neden oluyor, bu yüzden olabildiğince erken gol olmalı...

Bu maç aşırı derecede önemsiyorum ve cuma günü oynanmasının da bir avantaj olduğunu düşünüyorum. Eğer bu maçı kazanırsak rakiplerin üstünde özellikle fener ve bjk üzerinde bir baskı oluşacaktır. Kesinlikle kazanmamız gerek.

Birde digitürk ve tff ye ; artık gs ile bizim maç saatlerimizi değiştirsin, bu 16:00 maçlarını gs ye versin ve artık gündüz maçlarını gs oynasın :)

Tolunay Abdioğlu
30.11.2010, 15:16
Alanzinho mu Engin mi?

Bu maçta Alanzinho.

ertan arikan
30.11.2010, 16:01
Colman ücretinde iyileştirme istedi yapılmayıncada form düşüklüğü varmış gibi oldu.

mehmets61
30.11.2010, 16:11
umarım güzel bir oyun ve skorla sahadan ayrılırız.

Emrullah
30.11.2010, 16:12
Bu maç bana Manisa maçını hatırlattı nedense. Akıllar Manisa maçında değildi, bir sonraki maçlardaydı. Bizde de akıllar İBB maçında(taraftar olarak söylüyorum). Umarım futbolcuların aklı bu maçta olur. Manisa, Es-Es kayıpları bir şekilde kabul edilebilir ama Buca maçında meydana gelebilecek bir kayıp kabul edilemez. şampiyon olmak istiyorsak bu maçları ne yapıp ne edip kazanmamız lazım. Bahanesi yok bu maçların artık.

Tayfun
30.11.2010, 16:20
Fark yapacağımız bir maç olarak görüyorum ilk kez.

Ayhan Çolak
30.11.2010, 16:25
hocam ne olursun maça durağan başlattırma takımı,ilk dakikalarda gelecek goller maçı bitirecektir,girmedikçe direnç artıyor,ayrıca kalecileri fernandez de havalara giriyor,seri paslar bitirici vuruşlar ilk yarıda olmalı,dik oynayın uşaklar!!!

ozturk
30.11.2010, 16:28
Trabzonlu adamın hali başka:D

bkz. tayfun..

http://www.haber61.net/foto-galeri/trabzonsporda-moral-yemegi-744-p3.htm

yorumsuz6117
30.11.2010, 16:30
Trabzonspor Teknik Direktörü Şenol Güneş, yarın (Çarşamba), saat 11.00'da M.Ali Yılmaz Tesisleri'nde basın toplantısı düzenleyecek.

Güneş'in Bucaspor maçı öncesi takımın genel durumu ile ilgili bir açıklama yapması bekleniyor.

Haber61

Adem Köse
30.11.2010, 16:34
Konyaspor 15 atmış 24 yemiş
Bucaspor 8 atmış 18 yemiş ( Bunun da 5 tanesini fenerden yedi )
Sivasspor 15 atmış 30 yemiş
Kasımpaşa 13 atmış 32 yemiş

Çok zor maç olacak bana göre çokkk... Muhakkak erken gol gerekli

volkan_627
30.11.2010, 16:35
bu saatten sonra 3 maçımızda 1-0 olsun bizim olsun. 3 puan yazılsın da nasıl yazılırsa yazılsın...

toksoy61
30.11.2010, 16:39

bana görede zor maç olacak ama gelde bunu bizim taraftara anlat. buca az gol yiyor az gol atıyor. bizimde az gol yiyen takımlara karşı durumumuz ortada. inşallah erken bir gol atarız yoksa gerisini düşünmek istemiyorum.

Ozan Yazıcı
30.11.2010, 16:43
Buca bu hafta Antalya maçını ite kaka aldı ama 2 yabancısı kart cezalısı durumuna düştü. İlerde Sercan diye bir çocuk var, pırpır, hareketli. Gerisi düz topçu. Gol erken gelirse antrenman maçına döner. Yok laubalilikten gol gecikirse kasar biraz ama Buca Avni Aker'den puan çıkarabilecek bir takım değil.

Ilelioglu
30.11.2010, 16:50
Bu erken gol meselesine bende katiliyorum, golü erken bulursak cok iyi olur cünkü Taraftarlar iyice havaya girer ve buda Futbolculara macin geri kalani icin olumlu olur...

Ilk 30 dakika'da müthis bir pres ve baski ile oynayip insallah ilk golü bulan taraf biz oluruz...

Pres ve baski derken defansi bosaltip rakibin üstüne gitmegi kastetmiyorum, ayrica golü bulacagiz diye böyle bir hataya düsmeyiz insallah...

Insallah kazanip yolumuza devam ederiz...

:);)

Nytre
30.11.2010, 16:57
bu ligte kolay maç yok . bunu defalarca söylüyoruz zaten görüyoruz da .

kamilsan61
30.11.2010, 16:58

Kasımpaşa'ya 7 golü sivas'a da 6 golü biz attık.fazla olmaları normal.buca'yı eşitleriz onlarla İnşaallah...

bu sırada 61 oldum.yokmu konfeti falan:alkış:

x_man
30.11.2010, 17:24
ciddiyet ciddiyet ciddiyet

Tatar Kemal
30.11.2010, 17:25
buca karşısında, el clasico'daki barça gibi ayağa sıkça isabetli pas yapan bir takım bekliyorum. kabul etmek gerekir ki şu an Türkiye liglerinde en güzel futbolu biz oynuyoruz. antep maçı hariç diğer maçlarda özellikle maçların ikinci yarılarında rakibe nefes aldırmayan bir takımımız var. bu performansı, antep maçındaki gibi 90 dakikaya yayabilirsek buca'yı yeneriz. fark olursa çok daha iyi olur tabi ama yine de ayaklarımız yere basmalı. rakibe saygı şart.

Davut Özdemir
30.11.2010, 17:41
7 olacak, 7 gelecek başka yolu yok,

Hep karamsar oldukta ne oldu bu güne kadar.Çekinecek birşey yok.

Hürgün Aygün
30.11.2010, 17:52
Neyse az kaldı maça sadece 3 gün.:)

Harun_ayar_ts
30.11.2010, 18:00
buca karşısında, el clasico'daki barça gibi ayağa sıkça isabetli pas yapan bir takım bekliyorum. kabul etmek gerekir ki şu an Türkiye liglerinde en güzel futbolu biz oynuyoruz. antep maçı hariç diğer maçlarda özellikle maçların ikinci yarılarında rakibe nefes aldırmayan bir takımımız var. bu performansı, antep maçındaki gibi 90 dakikaya yayabilirsek buca'yı yeneriz. fark olursa çok daha iyi olur tabi ama yine de ayaklarımız yere basmalı. rakibe saygı şart.
bugun skytürk de yorumcunun birisi trabzonspor barcelona gibi oynuyor dedi :D

Paksoy
30.11.2010, 18:12
GS-BJK-FB ile deplasmanda oynamamız çok büyük avantaj,bu takımların birbirleriyle oynadığı haftalar bize kar kalır,dışarda bu takımlara sıkıntılar yaratacağız:)

Mustafa ÖZDEMİR
30.11.2010, 18:13
yalanda değil hani...

mkmoglu
30.11.2010, 18:15
beyler gazagelmeyin pas olarak tamamda.. kazanma hırsınimiz zayif..adamlar aç kurt gibi saldırıyorlar..

KÖKSAL AYDIN
30.11.2010, 18:26
Çoğu bize yakın sitelerde yine 5-6 atacağız, parçalayacağız vb türünden hepinizin malumu yorumlar var.

Bir manisa faciası yaşadık kaza dedik, Eses faciasına nazar boncuğu dedik.

Umarım BUCA faciası olmaz da ona bir lakap aramayız.

Ama bu kafayla lakap aramaya başlayabiliriz....

FC-ST-PAULI-61
30.11.2010, 18:29
3-0 yenecegimizi düsünüyorum ama mutlaka erken gol sart, ilk 15 dakikada atarsak süper olur

Asi Çaykaralı61
30.11.2010, 18:33
Erken gol atarsak farklı galip geliriz diye düşünüyorum :)

Paksoy
30.11.2010, 18:36
8-0 alırız inadına takımın puan kaybını benim uçuk mesajıma bağlamayın artık yeter yavv.

demir
30.11.2010, 18:43
bu gazla devam edersek bu ıs olur yoksa ebedı kendımız bıle bır daha sampıyon olabılecegımıze ınanmayız gıbı gelıyor bana oyuzden takımımızı her anlamda yanlız bırakmamamız gerekıyor

tScluplar
trabzoncell
taraftarkart
kredi kartları gibi olayları kacırmamakla birlikte kosulsuz desteklemeyı ve cekırdekden uzak durmayı ogrenmelıyız bunları yaprsak degıl turkıye avrupa bıle bıze dar gelır..

Hüseyin Çümen
30.11.2010, 18:44
8-0 alırız inadına takımın puan kaybını benim uçuk mesajıma bağlamayın artık yeter yavv.

gerçekten burda fark beklentisini yazıp ta ardından puan kaybı gelmesini birbirine bağlamak çok garip geliyor bana :)

tarafsız yada taraflı farketmez bir futbol takipçisinin bu maçta fark beklemesi gayet doğaldır. ha olmassa da süpriz olur ben mesela febe buca maçında febe nin 5-6 fark atacağını düşünüyordum bu maçtada Trabzonun bu farkı atabileceğini düşünüyorum

angraf
30.11.2010, 18:44
3-1 biter bence , alırız ....

yorumsuz6117
30.11.2010, 18:45
Aybaba'nın maçla ilgili açıklamalarından 11 kişi defans yapacakları belli oldu. Maç başında saldırmalıyız golü bulmalıyız hemen.

Asi Çaykaralı61
30.11.2010, 18:46
Maç başında baskıyı kurarsak erken golü kolay buluruz diye düşünüyorum

Haydi TRABZONSPOR'um Buca maçından da İNŞALLAH 3 puanımızı alacağız :D

yorumsuz6117
30.11.2010, 18:47
fenere açık oyna bize gelince 11 kişi defans yap.

mirac61
30.11.2010, 18:48
Arkadaşlar trabzonspor alınan şampiyonluklarla değil o bizim aşkımız ruhumuzda içimizde yaşıyor !!!

Asi Çaykaralı61
30.11.2010, 18:49
fenere açık oyna bize gelince 11 kişi defans yap.

Abi Fenerbahçe maçında açık oynadı bence de Bucaspor

Ama bize karşı defansda yapsalar açık da oynasalar elinde sonunda gol yiyecekler haliyle zamanla da çözüleceklerdir :)

Paksoy
30.11.2010, 18:52
Bize kapalı savunma yapan takımlara karşı ilk yarı biz uyuyoruz,nasıl olsa gol buluruz diye(sabırla)pas yapıyoruz,saldırıp golü bulmak lazım hemen.

Burçak
30.11.2010, 18:56
Olimpiyatta o atmosfere dayanamaycaklar
ulan yanlış başlığa yazdım. İstanbul belediye maçına öyle kilitlenmişim ki. :))))

BUca maçıı. 1-0 olsun 3 puan bizim olsun diyelim :)

Emrah KabuL
30.11.2010, 18:56
Buca'nın kapanıp,kapanmaması önemli değil.

Yeter ki ortasaha ve hücum oyuncularımız %60-70 kapasite ile oynayabilsinler.

Cihan_61
30.11.2010, 18:57
9-0 yeneriz... umut 3x jaja 2x colman engin selcuk egemen

insallah :D

taraftar1967
30.11.2010, 19:00
1-0 olsun bizim olsun....

Fatih Özkan
30.11.2010, 19:03
Her takım Eskişehir kadar şanslı olamaz...
Her maçımız da Eskişehir'in ilk yarısı gibi olmaz...
Bu maçtan 3 puan ile ayrılacağımıza inanıyorum!
Allah yardımcımız olsun!

Asi Çaykaralı61
30.11.2010, 19:03
1-0 olsun bizim olsun....

Haklısın Abi 3 puan olsun ALLAH bereket versin :)

ÖmerFarukYılmaz
30.11.2010, 19:04
Uçmayalım beyler...

demir
30.11.2010, 19:04
9-0 yeneriz... umut 3x jaja 2x colman engin selcuk egemen

insallah :D

:D:D:D:D onuru unuttun kardesım :D:DD:

Cihan_61
30.11.2010, 19:07
:D:D:D:D onuru unuttun kardesım :D:DD:

onada penaltidan atiririz :D 10 olur

demir
30.11.2010, 19:09
onada penaltidan atiririz :D 10 olur

valla< macı oyle yorumlamıssınkı kalecıye gerek yok bence umutun yanındada oynar :D:DD:

Hürgün Aygün
30.11.2010, 19:10
Engin oynarsa Alan olmaz bu maç.

Mustafa Umut
30.11.2010, 19:14
Hiçbir maç kolay değil.Bu maçta onlardan birisi..İlk 20-30 dk rakibi boğmalıyız, sürekli bastırmalıyız.Rakpi ister defansif ister ofansif oynasın mutlaka ilk 20-30 dk fırtına olup esmemiz lazım

Ömür Karadeniz
30.11.2010, 19:15
Herkes eses manisa maçlarıyla buca maçını karıştırıyor.Buca eses ve manisaya oranla daha kısıtlı kadroya sahip bir takım.O yüzden kimse uçmayın felan demesin.Bu takım bucaya felan takılmaz.4-1,5-1 gibi bir skor bekliyorum.

okg_53
30.11.2010, 19:38
Herkes eses manisa maçlarıyla buca maçını karıştırıyor.Buca eses ve manisaya oranla daha kısıtlı kadroya sahip bir takım.O yüzden kimse uçmayın felan demesin.Bu takım bucaya felan takılmaz.4-1,5-1 gibi bir skor bekliyorum.

Bence kısıtlı kadroları yok.Daha doğrusu çok zayıf 11 leri yok.

Sadece oturmamış sistemleri var.

Sivastan Musa Aydın, İbrahim Dağaşan.
Trabzonlu futbolcular, Ragıp Başdağ, Orhan Ak.
Anadolunun tecrübeli oyuncuları, Koray Çölgeçen, Ediz Bahtiyaroğlu.
Henüz varlık gösteremeyen ama yetenekli iki yabancı, Mandy ve Manucho.

2. ligden gelipde ilk 11 de oynayabilen 3 oyuncusu var. Onlarında oynayacağı mechul. Serkan Yanık, Erkan Taşkıran, Sercan.

Bekir
30.11.2010, 20:05
Mulemo ve Leko cezalıymış..
Sol bekte Orhan Ak,karşısında istekli bir Yattara olursa Yattara koparır maçı...

Mert67
30.11.2010, 20:07
Mulemo ve Leko cezalıymış..
Sol bekte Orhan Ak,karşısında istekli bir Yattara olursa Yattara koparır maçı...

İsterse olmasın.Artık sahada yürüyüp 90 dk. oyunda kalmak yok.:)

Tolga Kurt
30.11.2010, 20:07
___________________Onur____________________
Serkan______Giray__________Egemen_______Cale
____________Selçuk_________Colman___________
Yattara_____________JaJa________________Engin
__________________Umut_____________________

Varmısınız iddaa ya bu kadro çıkacak :D

Kazım Uzunboy
30.11.2010, 20:08
Yattara bu maçta eskiyi hatırlatabilir umarım. :)

___61___
30.11.2010, 20:09
Barca bizim gibi oynuyor biz onlar gibi değil :D

Mert67
30.11.2010, 20:12
Glowacki oynayacak duruma gelir inşallah.Karabük maçında ihtiyacımız olabilir.

Cafer Bulur
30.11.2010, 20:26
Iyi bir takimiz ama takim tam manasiyla bana güven vermiyor.

Bu nedenle buca macini da aliriz diyemiyorum,zor gecmeye aday maclardan biri olacak.

Bunu kolaya cevirmek futbolcularimizin elinde,coskulu ve tempolu oynarsak maci cevirebiliriz.

sanatik
30.11.2010, 20:28
Evimizdeki maclara sevinmemiz gerekirken tedirgin olarak bekliyorum bende.

Henüz deplasmanda yenigli yüzü görmemisken evimizde 3 puan verdik.

Umarim ilk golü ilk yarida hemen biz bulur ve sikintiya girmeyiz.

Cafer Bulur
30.11.2010, 20:32
Bence onur bu macta dinlendirilmeli.

Tolga nin oynamasinin skora etki edecegini düsünmüyorum.

Atakan
30.11.2010, 20:34
3-0 biter.

Emin Danışmaz
30.11.2010, 20:37
Orhan'a olimpiyatta ki maçı hatırlatsın birileri YATTARA'nın onu çapuk gibi serdii maçı.

Nihat Güneş
30.11.2010, 20:40
Bence onur bu macta dinlendirilmeli.

Tolga nin oynamasinin skora etki edecegini düsünmüyorum.

CAfer abi vallahi Onur sakat falan değilse kalecidir dinlendirmenin anlamı yok. Hani maç seçen birisi olduğunu düşünsek o da yok her maça aynı motivasyonla çıkar kendileri. Kaleci dinlendirmeye karşıyım, 90 dakika koşmuyor ya :) Tolga Ziraat de oynasın.

Burçak
30.11.2010, 20:47
Bencede Tolga oynayacaksa Türkiye Kupası maçlarında oynasın.

Cafer Bulur
30.11.2010, 20:48
CAfer abi vallahi Onur sakat falan değilse kalecidir dinlendirmenin anlamı yok. Hani maç seçen birisi olduğunu düşünsek o da yok her maça aynı motivasyonla çıkar kendileri. Kaleci dinlendirmeye karşıyım, 90 dakika koşmuyor ya :) Tolga Ziraat de oynasın.
Durumu belli degilmis,riske edilmemesi anlaminda yazdim.

Yani cok kosuyor diye degil sakatligini tam olarak atlatmasi adina bence dinlendirilmeli.:)

Nihat Güneş
30.11.2010, 20:49
Bu maç sanki Yattara'yı yeniden kazanacağımız maç gibi geliyor bana. İnşallah :)

Onur sakatsa olabilir Cafer abi onda sıkıntı yok tabiki riske edilmesin.

İsa
30.11.2010, 20:51
7-0 OLUR BU MAÇ

3 JAJA
3 Umut
1 Colman

Sayfa numarasını alayımda,maçtan sonra alıntılamak için lazım olacak:)

Burak Sahin
30.11.2010, 20:51
___________________Onur____________________
Serkan______Giray__________Egemen_______Cale
____________Selçuk_________Colman___________
Yattara_____________JaJa________________Engin
__________________Umut_____________________

Varmısınız iddaa ya bu kadro çıkacak :D

belki engin yerine maalesef alanzinho da oynayabilir....

Nihat Güneş
30.11.2010, 20:53
İnşallah Tolga kardeşimizin yazdığı kadro sahada olur.

Cafer Bulur
7-0 OLUR BU MAÇ

3 JAJA
3 Umut
1 Colman

Sayfa numarasını alayımda,maçtan sonra alıntılamak için lazım olacak:)
Biraz fazla iddiali olmadi mi?

Manisa,g,birligi ve eskisehir maclarindan ders cikarmis olmamiz gerekir.

Gökhan KAN
20 dk.ya kadar golü buluruz. Sonra 80 e kadar gol bulucaz diye eziyet çekeriz.

FC-ST-PAULI-61
30.11.2010, 20:57
insallah alanzinho oynar!

pReN@_61
30.11.2010, 21:05
2 Gün 22 S. 54 Dk. Kaldı

Onur
30.11.2010, 21:09
Aybaba'dan Trabzonspor yorumu..

Bucaspor'un teknik direktörü Samet Aybaba, Spor Toto Süper Lig'de cuma günü deplasmanda karşıla lider Trabzonspor maçı hakkında açıklamalarda bulundu..

Spor Toto Süper Lig'de cuma günü deplasmanda lider Trabzonspor ile karşılaşacak Bucaspor'un teknik direktörü Samet Aybaba, "Trabzonspor'un kaliteli oyuncularının neler yapabileceğini biliyoruz'' dedi.

Aybaba, Kaynaklar Seyit Mehmet Özkan tesislerindeki antrenmandan önce gazetecilere yaptığı açıklamada, takım olarak son haftalarda iyi oynamaya başladıklarını, futbolcuların daha çok koştuğunu ve birlikte hareket etmeye başladıklarını söyledi.

İzmir'de oynadıkları Medical Park Antalyaspor karşılaşmasının ikinci yarısında mükemmele yakın bir oyun ortaya koyduklarını ifade eden Aybaba, ''Şimdi çok keyifliyiz. Ancak yolun başındayız, eksikliklerimizi gidermek istiyoruz. Bunları giderip, ikinci yarıda yapacağımız takviyelerle ligin kalıcı takımlardan birisi olacağız'' diye konuştu.

Aybaba, bu hafta karşılaşacakları lider Trabzonspor'un kendini kabul ettirmiş bir ekip olduğunu belirterek, şunları kaydetti:
''Trabzonspor ligin en iyi futbol oynayan ekibi. Zaten lider, bu da iyi oynadığının bir kanıtı. Biz de iyi bir moral yakaladık. Ancak haddimizi biliyoruz, Trabzonspor'un kaliteli oyuncularının neler yapabileceğini de biliyoruz. Biz takım oyununa önem veriyoruz. Trabzonspor maçında daha disiplinli oynayacağız, daha çok koşacağız, daha çok alan daraltacağız ve daha çabuk atağa çıkmaya çalışacağız. Eğer bunları yapabilirsek bizim için iyi bir maç olacak."

Geçen hafta ligde ilk kez forma şansı bulan Kamil Ahmet Çörekçi hakkında bir soruya karşılık Aybaba, ''O da takımın bir parçası, onun bir ayrıcalığı yok. Genç oyuncuları oynatmak lazım. Yükselişte olan ve hak eden oyuncu forma şansı bulabilir. O bunu hak etti. Biz 1994 doğumlulara kadar oyuncuları takip ediyoruz'' diye konuştu.

Futbolculardan İbrahim Dağaşan da yaptığı açıklamada, 10 hafta sonra galip gelmenin güzel bir duygu olduğunu, bu hafta karşılaşacakları Trabzonspor'un ligde liderliğini sürdürdüğünü ve çok iyi bir takım olduğunu, ancak Trabzon'dan puan veya puanlarla dönmek istediklerini kaydetti.

Genç oyuncu Kamil Ahmet Çörekçi ise Medical Park Antalyaspor maçında 90 dakika sahada kaldığı için çok mutlu olduğunu, önümüzdeki haftalarda da şans bulmak istediğini söyledi.

Samet hocanın konuşmalarına bakarsak sıkıntılı bir maç olabilir...

metehan
30.11.2010, 21:17
E ne diyecekti ki? "Çıkıp TS'a yenileceğiz" mi diyecek :)

Mert Marabaoğlu
30.11.2010, 21:21
Bu Haftaki Tahmini Sonuçlar..

1.) Bjk, Bursa'yı Yenerse..
2.) Kayseri Eskişehir'i Berabere yada Yense kalsa bile..
3.) Fb Karabük şu anda önemsiz..

Sonuç :

2.) Bursa 31
3.)Kayseri 31
4.)Fener 30

en yakın 5 puan takmak paha biçilemez..

*bu hafta en önemli şey bursa'nın yenilmesi

metehan
30.11.2010, 21:27
Bu Haftaki Tahmini Sonuçlar..

1.) Bjk, Bursa'yı Yenerse..
2.) Kayseri Eskişehir'i Berabere yada Yense kalsa bile..
3.) Fb Karabük şu anda önemsiz..

Sonuç :

2.) Bursa 31
3.)Kayseri 31
4.)Fener 30

en yakın 5 puan takmak paha biçilemez..

*bu hafta en önemli şey bursa'nın yenilmesi

Öncelik kendi maçımızda, biz üzerimize düşeni yapalım da diğerlerinden ne gelirse artık. BJK-Bursa maçı enteresan olacaktır. BJK, GS maçı gibi defansif anlayışı dikkate alarak oynarsa birşeyler yapabilir. Ama İnönü'de oynadığı diğer maçlardaki anlayışla oynarsa Bursa'ya kolay yem olur bence. Bana göre de bizim açımızdan en iyi sonuç, bu maçı Bursa'nın kazanmaması olacaktır.

Şeref
30.11.2010, 21:30
dik horona devam 5- 0 barça yaptı biz niye yapmayalım

cerebrum
30.11.2010, 21:30
biraz gerçekçi olalım..bu maçı rahat ve güle oynaya kazanırız.. takıma güveni yokmuş gibi bazı arkadaşların.söylemek isteiğim rehavet değil realizm.. bir maça da rahat çıkalım yahu..

Özkan
30.11.2010, 21:31
Aybaba, Hikmet Karaman'dan sonra en çok korktuğum yerli teknik direktördür. Teknik direktörün tecrübesinden dolayı Bucaspor kolay kolay oyun disiplininden kopmayacaktır. Bu yüzden, erken gol atmamız galibiyet için yetmeyebilir. Nitekim, Manisaspor maçında olan da tam olarak buydu. Rakibi ciddiye alırsak ve 90 dakika aynı ciddiyetle oynarsak, sahadaki isimlerden bağımsız olarak, Bucaspor'u yeneriz.

SEDAT
30.11.2010, 21:34
- Kuvvetli kapanacaklardır , en korktuğum maçlar ...

- Ama artık biz ne yaptığımızı biliyoruz...

Cafer Bulur
30.11.2010, 21:39
Aybaba, Hikmet Karaman'dan sonra en çok korktuğum yerli teknik direktördür. Teknik direktörün tecrübesinden dolayı Bucaspor kolay kolay oyun disiplininden kopmayacaktır. Bu yüzden, erken gol atmamız galibiyet için yetmeyebilir. Nitekim, Manisaspor maçında olan da tam olarak buydu. Rakibi ciddiye alırsak ve 90 dakika aynı ciddiyetle oynarsak, sahadaki isimlerden bağımsız olarak, Bucaspor'u yeneriz.
Ben aybaba nin son yillarda bize karsi basarili bir sonuc aldigini hatirlamiyorum,en son galibiyeti antepke iken 5-2 kazanmasiydi herhalde.

Aybaba gömülü savunma yaptirmayan bir hoca, bu nedenle sirf hocanin bize celme takabilecegini düsünmüyorum.

En büyük sorun macin basindann itibaren tempo yapmakta,bunu yaparsak sikinti görmüyorum.

Barış Burak
30.11.2010, 22:06
aybabanın açıklamasından sonra korktum. sanırım kapalı oynyacaklar.

özellikle ''alan daraltma'' kelimesinden iyice tırsıyorum.malum türkiyede alan daraltma orta saha ve defans oyuncularının çok koşup alan daraltmasıyla değil,10 kişi orta sahanın gerisinde kalınarak yapılıyor!!!

Barış Burak
30.11.2010, 22:21
biraz gerçekçi olalım..bu maçı rahat ve güle oynaya kazanırız.. takıma güveni yokmuş gibi bazı arkadaşların.söylemek isteiğim rehavet değil realizm.. bir maça da rahat çıkalım yahu..

yapamıyorum abi,bir türlü rahat izleyemiyorum:)

Mustafa ÖZDEMİR
30.11.2010, 22:23
sıkıntı yapmaya gerek yok .avni akere gelen her takım kapanıyor artık.açarız bizde...

Alibeyoglu
30.11.2010, 22:25
kaza yapmayalim gene

Mustafa Hazıroğlu
30.11.2010, 22:59

Benimde takımım Trabzonspora karşı oynasa buna yakın şeyler söylerdim. Çok kolay olacak ve kazanacağız emin olun :)

Sami Kuk
30.11.2010, 23:06
Yeri değil ama burası popüler buraya yazım:)
Bu hafta Rize-Adana macına bi org düsünmezmisiniz.Liderlik maçı olabilir çok önemli maç

Mert Marabaoğlu
30.11.2010, 23:13
Yeri değil ama burası popüler buraya yazım:)
Bu hafta Rize-Adana macına bi org düsünmezmisiniz.Liderlik maçı olabilir çok önemli maç
Rizespor'a Süper lig yolunda başarılar..

Ahmet Başkaya
30.11.2010, 23:14
Yeri burası değil ama

Elano 2.9 Milyon € 'ya Santos'a gitmiş .

Alacaklarından feragat etmiş .

Ntv Spor .

Asi Çaykaralı61
30.11.2010, 23:15
Yeri burası değil ama

Elano 2.9 Milyon € 'ya Santos'a gitmiş .

Alacaklarından feragat etmiş .

Ntv Spor .

Abi kesin haber miymiş bu ?

Ahmet Başkaya
30.11.2010, 23:17
Abi kesin haber miymiş bu ?

Evet Abim , kesin .

Asi Çaykaralı61
30.11.2010, 23:18
Evet Abim , kesin .

Fanatik'te de geçmiş bu haber

http://fanatik.ekolay.net/Elano-Santosta_3_Detail_32_203606.htm

Bence ucuza gitmiş Elanı Blumer.

Haydi TRABZONSPOR'um İNŞALLAH bu maçı kazanacağız :)

Maça da 2 Gün 20 S. 40 Dk. Kaldı :)

jako13
30.11.2010, 23:19
arkadaşlar,

yok zor maç,yok kapanacaklar,yok samet hoca tehlikeli..!
Bırakalım bu ezbere lafları...!
Buca bu maçtan puan alırsa bu senenin suprizi olur!!
Rahat rahat yener,şov yaparız..!

Asi Çaykaralı61
30.11.2010, 23:25
TrabzonCell Antreman Günlüğü (30 Kasım)

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/5929-5Z9I7P8Z.jpg

Takımımız Bucaspor maçı hazırlıklarını bu akşam saatlerinde yaptığı antrenmanla sürdürdü.

Teknik Direktörümüz Şenol Güneş yönetiminde, Hayrettin Şiranlı Sahası’nda yapılan antrenmanda sakatlığı bulunan Glowacki ile Selçuk İnan takımdan ayrı olarak düz koşu yaptı. İki futbolcu daha sonra salona giderek burada çalıştı.
Oyuncularımız bir süre kondisyona yönelik çalıştıktan sonra yarı sahada taktik maçı yaptı. Öte yandan gazeteci-yazar Sadık Albayrak da antrenmanı izlerken Teknik Direktörümüz Şenol Güneş ile bir bir süre sohbet etti.

Diğer Fotoğraflar

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/5929-8K5W7F8I.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/5929-9P6T9V5K.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/5929-8G9M5Q2Y.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/5929-0L7X9G0I.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/5929-0P8T0V4A.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/5929-0H1N6R4Z.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=5929#Icerik

Mustafa Ayazoğlu
30.11.2010, 23:28
bucayı hafife almayınız nede olsa sahaya 11 kişi çıkacak kalede boş değil 10 kişiyi ceza sahasının önüne yığarsa
birde bizimkilerin beceriksizliği tutarsa puan kaptırabiliriz.. prestij kaybı puan kaybından kötü olur..
1-0 öne geçersek maç kopar..

samet aybabayı fener maçından önce dinlemiştim 14-15 puan hedefliyordu. şuan 11 puanı var. yani bizim maça puan yazmamıştır fikrimce.. verirsek biz veririz puanı

iso_4939
30.11.2010, 23:28
buca puan alırsa haftanın degıl yılın sürprizi olur.

Fatih Özkan
30.11.2010, 23:29
Bu maçtan bir şekilde 3 puan gelecek!
Yeneceğiz...
Ne kadar kapanabilirler ?
Eskişehir maçında çok şanssızdık...
En kötü ihtimal Jaja uzaktan bişeler ayarlar :D

TS-FAN
30.11.2010, 23:29
Sonucu, Buca'nın oyunu veya oyun anlayışı değil;
Bizim oyunumuz belirler.

magicyattara
30.11.2010, 23:31
Eskişehir maçı örnek olmaz da Vanspor maçı tam örnektir:böyle küçük maçlar öncesi olan tedirginliğimize..bu sahaya aynen iner..taraftar bir kaza olacak diye bekler o beklediği kesin gerçekleşir..
Rahat olmak lazım..

Ayrıca Vanspor'a 96 yılında yenildik ama ondan 1 yıl önce de Avni Aker'de yenememiştik Vanspor'u..Aston Villa rövanş maçından 3 gün önce 0-0 berabere kalmıştık..K.Orhan İngiltere'ye giderken,Vanspor maçında kaybedilen puanlara çok üzüldüğünü söylemişti..o sezon yanılmıyorsam 77 yada 78 puan toplamıştık ve 2. olmuştuk..
Vanspor'la tuhaf bir ilişkimiz var..:)

SEDAT
30.11.2010, 23:32
- Zeki teşekkürler resimler için , güzel olmuş :)

Mert Marabaoğlu
30.11.2010, 23:44
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/5929-0L7X9G0I.jpg

şu anda yerlerdeyim :D :D ççç

takımda çeteşelme var, araya almalar falan :D :D

OKANIZM
30.11.2010, 23:47
bu maçta süperlig rekoru kırılacak ama 7-0 dan sonra selçuğun ağzı durması lazım...:)

goller

jaja 3 umut 2 colman 1 selçuk 1 engin 1 yattara 1 egemen 1 alanzinho 1

Osman Yavuz
30.11.2010, 23:47
Bizim oyunumuz belirler.
Aynen katılıyorum.Bucaspor, 1-0 öne geçen Gaziantep'ten daha iyi savunma yapamaz.Orda pas manyağı etmiştik Antep'i.Aynı işi bu maçta da yaparsak çok rahat alırız maçı.

cerebrum
30.11.2010, 23:56
bu maçta süperlig rekoru kırılacak ama 7-0 dan sonra selçuğun ağzı durması lazım...:)

goller

jaja 3 umut 2 colman 1 selçuk 1 engin 1 yattara 1 egemen 1 alanzinho 1

dakikaları da verseydin de tam olsaydı :))

Ünal Cumhur
01.12.2010, 00:32
hiç tartışılmadı ama burağın gecen hafta penaltıyı kullanması. attıgı icin heralde kacırsaydı tartışılırdı. colman oyundayken burağın atması tartışılmalı.

lazibere
01.12.2010, 00:37
Valla takımda penaltıcı Colman ama ben Colman:'nın iyi penaltı atabildiğini düşünmüyorum. Bu konuda çalışmalar nasıl yapılıyor bilmiyorum.. Bu penaltıda Burak ısrarla ben atayım dediğine göre kendine güveniyor demektir...

Jaja nasıl atar onu da bilmiyorum..

Medallion
01.12.2010, 00:41
Bizim oyunumuz belirler.

Kendi kalemize de gol atma ihtimalimiz var tabiki :)

Sefa
01.12.2010, 01:13
Artık duraksama yasak penaltıyı tekrar ettiriyorlar kural değişti :)

Şenol Abi evet yasak ama Ronaldo geçen hafta A.Bilbao maçında penaltıdan aynen böyle gol attı.. :)

Ünal Cumhur
01.12.2010, 01:14
Şenol Abi evet yasak ama Ronaldo geçen hafta A.Bilbao maçında penaltıdan aynen böyle gol attı.. :)
o penaltıda tekrarlandı diye hatırlıyorum

Ahmet Başkaya
01.12.2010, 01:17

Koşmaya başladıktan sonra duraksamak yasak , Ronaldo en başta hiç koşmadan bir fake yaptı .

Sefa
01.12.2010, 01:18
o penaltıda tekrarlandı diye hatırlıyorum

Yok verdi golü..

http://www.youtube.com/watch?v=oit0Fr5GeMQ 3:05'ten sonrası..

Koşmaya başladıktan sonra duraksamak yasak , Ronaldo en başta hiç koşmadan bir fake yaptı .

Valla Ahmet aynı yola çıkıyor. Adamlar verdi diye bizde yapalım demiyorum.. Bizimkiler öne doğru eğilip koşmaya başlasa tekrar ettirirler biliyosun.. :)

Emre Çömez
01.12.2010, 01:21
yerı degıl
Bursaspor Kulübü Başkanı İbrahim Yazıcı, takımla ilgili çok çarpıcı açıklamalar yaptı.
Yazıcı, Bursaspor'un forma göğüs reklamı için her kapıyı çaldığını, Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'e bile mektup yazdığını, ancak şampiyon takıma yakışmayacak rakamlar önerildiğini bildirdi.
Önerilen küçük rakamları elinin tersiyle ittiğini belirten Yazıcı, ''Şampiyon takımın göğüs reklamının bir değeri vardır. Ortalama 1 milyon lira civarında teklif geldi. Büyük kulüplerin rakamları çok daha büyük. Bize eş olabilecek Trabzonspor'un bile forma reklamı 3,5 milyon lira. Bursaspor'un formasını ucuza satmam'' dedi.

Ünal Cumhur
01.12.2010, 01:22
Yok verdi golü..

Valla Ahmet aynı yola çıkıyor. Adamlar verdi diye bizde yapalım demiyorum.. Bizimkiler öne doğru eğilip koşmaya başlasa tekrar ettirirler biliyosun.. :)
dogrudur ben öyle hatırlıyodum:)

Gökhan KAN
01.12.2010, 01:23
Yok verdi golü..

Bu pentıdan önce bir tane daha attı Ronaldo onu iptal ettiler. Sonra bunu attı..:)

http://www.youtube.com/watch?v=QRtud7h9Hqo

yatara
01.12.2010, 01:26
Basarilar Trabzonsporum♥

cellchook
01.12.2010, 01:39
yattara ile alanzinho aynı anda sahada olmayacaklardır.
ya engin ile alan oynar
ya engin ile yattara.

saha içi rotasyonda bile süpriz olabilir ama kadro şu şekilde çıkacaktır.
________________onur______________________________ __
serkan_________giray_______________egemen_________ ______cale
___________________selçuk_________colman__________ ___________
yattara________________________jaja_______________ ____________engin
_____________________________umut_________________ ______________

Ömer TOPAL
01.12.2010, 01:44
yerı degıl
Bursaspor Kulübü Başkanı İbrahim Yazıcı, takımla ilgili çok çarpıcı açıklamalar yaptı.
Yazıcı, Bursaspor'un forma göğüs reklamı için her kapıyı çaldığını, Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'e bile mektup yazdığını, ancak şampiyon takıma yakışmayacak rakamlar önerildiğini bildirdi.
Önerilen küçük rakamları elinin tersiyle ittiğini belirten Yazıcı, ''Şampiyon takımın göğüs reklamının bir değeri vardır. Ortalama 1 milyon lira civarında teklif geldi. Büyük kulüplerin rakamları çok daha büyük. Bize eş olabilecek Trabzonspor'un bile forma reklamı 3,5 milyon lira. Bursaspor'un formasını ucuza satmam'' dedi.

:) onlara eş mi olabilecek ? hee dogru eş oluruz ama biz erkek onlar dişi...!

ESER
01.12.2010, 01:56
yerı degıl

es????.evet evet , Trabzonspor pursanin kocasidir.

kume de dusurur , sampiyon da yapar..

dove dove kupayi da elinden alir,

pasaportu bile hazirken seftaliyi caaart diye cizip avrupaya da gondermez..

avni akerde de yener , hic yenilmez .. seftali bahcesinde de acik ara galiptir toplamda

36 ya 8;)

yani ... bursanin tum basarisi ve fiyaskosunda Trabzonspor un izni ve imzasi vardir.. biz izin verirsek avrupaya gider, vermez isek wc ye bile gidermez.,.

evet evet es takim,, yesime hanim pursa, kazak erkek Trabzonspor:)

littlebighorn
01.12.2010, 08:28
İlk 15 dakika çok kritik olur.
Daha sonrasında ise duran toplar.
Sanırım penaltıları Burak atacak. Umarım ilk kaçıracağı penaltı çok kritik bir penaltı olmaz.

Burçak
01.12.2010, 08:36
es????.evet evet , Trabzonspor pursanin kocasidir.

kume de dusurur , sampiyon da yapar..

dove dove kupayi da elinden alir,

pasaportu bile hazirken seftaliyi caaart diye cizip avrupaya da gondermez..

avni akerde de yener , hic yenilmez .. seftali bahcesinde de acik ara galiptir toplamda

36 ya 8;)

yani ... bursanin tum basarisi ve fiyaskosunda Trabzonspor un izni ve imzasi vardir.. biz izin verirsek avrupaya gider, vermez isek wc ye bile gidermez.,.

evet evet es takim,, yesime hanim pursa, kazak erkek Trabzonspor:)
Bundan daha iyi tarif yapılamazdı
:alkış: