PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Taraftar kulübe ceza aldırmasın, kulüp her hafta bir okula bağış yapsın!

agasaro
27.11.2010, 11:06
Sevgili arkadaşlar, birkaç sezondur resmi siteye girdiğimde her hafta taraftarın kurallara aykırı davranması nedeniyle 5 bin, 10 bin ya da 15 din TL ceza aldığını görüyorum. Ben kendi adıma TFF'ye ödenen bu cezanın daha faydalı işler için kullanılacağını düşünüyorum. Taraftarlarımızda bu konuda bir bilinçlilik oluşturulursa ve kulüp ile de bu konuda bir anlaşmaya varılabilirse eğer, istisnasız her hafta ödediğimiz ceza ücretini Trabzonspor kulübü bir okula bağış olarak göndersin. Taraftar olarak ceza aldırmayıp hem ihtiyaç sahibi çocuklarımızın daha iyi şartlarda eğitim almasına vesile olalım hem de Türkiye'nin en centilmen taraftar grubu oluşturma yolunda önemli bir adım atalım. Meşale yakmak, adam dövmek, sahaya birşey atmak gibi ilkel davranışları meziyet saymayacak kadar asil insanlarız diye düşünüyorum.

Emirhan Uludüz
27.11.2010, 11:37
Mükemmel düşünce tebrikler.Ama kulüb ün bu konuda adım atması lazım.

yaranozlu
27.11.2010, 11:42
olağanüstü yaratıcı düşünce, benim de çok rahatsız olduğum konulardan biri, bizim paramız saçma sapan yerlerde değerlendirilmek üzere gidiyor ama son cümlelerdeki ilkel sıfatlara, net olarak söyleyebilirim, uymaktayız! maalesef hepsini yapmaktan keyif bulan taraftarız

Serdar Ersoy
27.11.2010, 11:43
Kulübün yapacağı ne var ki burada ayrıca taraftarında her maç aman aman bir şey yaptığını düşünmüyorum.

TFF artık rutine bağladı gelir kaynağı oldu bu yol onlar için.

Çok maç gördüm hiçbir şey yapılmadığı halde para cezası yediğimiz.

Düşünce olarak güzel ona lafım yok hatta harika fikir ama TFF böyle iken ne gelir ki elden ?

Enes Ünal Kaya
27.11.2010, 11:59
1 Kez Küfür Duysundlar. Direk Saha oLayları Diye 10.000 Veriyorlar..
Yada Tribünde 2 Kişi Tartışsın Gözlemci Görsün Hemen Ceza..
Hele Bu Biz Olursak Çok Zor

Sefaenes
27.11.2010, 12:33
Tff verdigi cezalari komik buluyorum havaya konfeti atmak küfürle ayni görüyorlar. Trabzonda seyircimiz Bursalilar gibi birsey yapmadan sahaya girse kapatma alirdik. tff maksati 61 dakikadaki görüntüyü istememek

mda61
27.11.2010, 12:39
Çok güzel bir düşünce bencede. Ama arkadaşlarda haklı, kutlama yapıyoruz stadda, futbolu eğlenceli hale getiriyoruz, sanki suç işlemişiz gibi ceza veriyorlar bir de. Anlamıyorum ben de bu işi.

mashal61
27.11.2010, 12:45
Eskişehir maçında ne olay oldu bilmiyorum. Ama 5000 lira ceza yedi kulüp. Gerekçesi de saha olayları !

Fikir tabi çok güzel ve iyi niyetli. Ama uygulanabilirliği biraz zor, özellikle Trabzonspor'da.

Recep Alkan
27.11.2010, 12:48
Düşüncenin güzelliğine bir lafım yok. Fakat bu cezayı kulüp kendi vermiyor, TFF bize ceza yağdırıyor, kulüpte yerine getiriyor. Ortada birşey yok iken verilen para değil bu.

bunun için kulüp ile de anlaşmaya gerek yok. Federasyonun bu işe kafasının şarj etmesi gerekmekte. Ceza kestiği paraları belirlediği okulların hesaplarına yönlendirmeli.

Kaldı ki ceza konusunda taraftarımızın da çok katkısı olduğunu düşünmüyorum ?

Allah için, bursa maçında, kötü tezahürat, sahaya girme, hakaret ve ötesi gibi olaylar için TFF bursa kulübüne 10.000 lira ceza veriken, ne tür bir olaya karıştığımızı bile bilmeden Eskişehir maçı için 5000 lira ceza ödüyoruz ?

Mustafa ÖZDEMİR
27.11.2010, 20:34
ceza alalım ama yine okula yardım edelim...

HiLMiKaN
27.11.2010, 20:38
benim okuluma yardım edebilir kulüp..:)

ozturk
27.11.2010, 22:06
düşünce güzel ama tff yapmaz böyle bişey..

HIRCINBEY
27.11.2010, 22:29
Oynadığımız futbolun güzelliğini tribüne yansıtalım , Düşünce yaratıcı tebrikler. Kulübümüzden bir ilk bekliyoruz bu yönde

agasaro
27.11.2010, 23:58
Tepkilerin olumlu olması çok güzel. Ben bu büyük camianın birçok ilki başardığı gibi bu konuda da başarılı olacağını düşünüyorum. Bu örnek davranışa destek olmak gerekiyor. Ben ümitliyim.

agasaro
28.11.2010, 00:00
düşünce güzel ama tff yapmaz böyle bişey..

TFF para vermeyecek, kulüp her hafta zaten otomatik olarak ödediği cezayı ödemeyecek (tabi biz rahat durursak :) ) o parayı TFF'ye ya da başka bir değişle çöpe atmaktansa bir okula bağışta bulunacak.

Altan Atabay
28.11.2010, 01:26
süper bir fikir, uygulansa da uygulanmasa da bu fikri ortaya atanların alınlarından öperim.

adamsınız adam..

Ceyhun Öncü
28.11.2010, 16:23
61 dakikada atilan konfetiler yüzünden yiyoruz o cezalari
taraftara anlatamazsin gine yaparlar