PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Spor Toto Süper Lig 14.Hafta | Gaziantepspor 1 - 3 Trabzonspor

Sayfa : 1 2 3 [4] 5 6 7

kaptans
27.11.2010, 13:24
herkes trabzonspora çözüm bulundu diye çığlık atıyor örnek eskişehir maçı ya bırakın allah aşkına her maçta biz bu şekilde gol atamayacğımızımı düşünüyoruz bunu söylemiştim eskişehir bize gol atsaydı çok önemi yoktu zaten kapanıyordu yine kapanacak ama biz atsaydık ayçiçeği gibi açılacaktı...

antep kapanabilirmiş kapansın kardeşim bizim gol atamama olasılığımız atmamızdan çok daha az o yüzden söylüyorum bu kapanma işi bize çare olmayacaktır kapanan bundan açılacaktır...hele gol yedikten sonra ne yapacaklar onu düşünemiyorum

adem73
27.11.2010, 13:26
Endişeye anlam veremiyorum uşaklar.

Taş gibi takımımız var.

Elbette rahat maç olmayacak ama Trabzonspor bu.

Bu olumsuz hava yakışmıyor...

Atın üzerinizden şu negatif havayı :)
antep adi bizi endiselendiriyor.elimizde degil

hüseyin1975
27.11.2010, 13:26
Bizde Ceyhun ve Engin sakat heralde.
Bu maçta Barış oynasın orta sahada ya da Zafer Yelen.

Nihayet Zaferi kadroya aldi Hoca. Umarim azda olsa sans bulur.

danger00
27.11.2010, 13:29
Takımımız Gaziantepspor maçında çubuklu formamızla sahaya çıkacaktır.

http://twitter.com/Trabzonspor

Travelair
27.11.2010, 13:30
Erken gol atmamız önemli
Fakat daha da önemlisi maç boyunca panik yapmadan, tempolu,diri,seri bir oyun ortaya koyabilmemiz

Bekir
27.11.2010, 13:30
Nihayet Zaferi kadroya aldi Hoca. Umarim azda olsa sans bulur.
Zafer'i her hafta kadroya alıyor Hoca ama 18'e almıyor yine aynı şey olur büyük ihtimal...
Yedekler böyle olur büyük ihtimal:
Yattara-Alan-Tolga-Mustafa-Giray-Engin ya da Ceyhun-Ferhat

Bu arada bu maçın 0-4 biticeğini düşünüyorum:)

mashal61
27.11.2010, 13:32

Maçın sonucu belli o zaman:

0-2 :)

DNA-TS
27.11.2010, 13:33
gaziantep maçı için çoğumuzuda endişe var ben bunun bilinçaltı kaynaklı olduğunu düşünüyorum çünkü gaziantepmaçlarında çoğu maçta sıkıntı yaşadık ama yaşadığımız sıkıntılar kadro takım ruhu gibi nedenlerden kaynaklıydı şimdi durum biraz farklı kadro iyi takım havası var.bana göre hoca bir takım psikolojik söylemlere bulundu rakibi onore etti gazladı onları.sonucu çok merak ediyorum çünkü ligde bu haftaki maçların hepsi zor ve ligin tepesini ilgilendiren maçlar.lafın kısası kazanacağız.

___61___
27.11.2010, 13:34
Zafer'i her hafta kadroya alıyor Hoca ama 18'e almıyor yine aynı şey olur büyük ihtimal...
Yedekler böyle olur büyük ihtimal:
Yattara-Alan-Tolga-Mustafa-Giray-Engin ya da Ceyhun-Ferhat

Bu arada bu maçın 0-4 biticeğini düşünüyorum:)
alan bugün 11 de olur.

mashal61
27.11.2010, 13:38
Engin ve Ceyhun'un sakat oldukları nerden çıktı ?
http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber/?t=11&r=1&hid=82732

FC-ST-PAULI-61
27.11.2010, 13:42

ohhhh beee beyaz forma dan kurtulduk.Besiktasin rengini bizim oyuncularimizin üzerinde görmek istemiyorum

okg_53
27.11.2010, 13:43
Antepi analiz ettim. Çalışma acizane bana aittir. (okg_53)

Antep iyi oynayan , Az gol yiyen bir takım. Ancak bizim gibi rahat pozisyona giremiyorlar.

Yapıları Bursaspor'a çok benziyor. Bursa maçının benzerini izleyebiliriz.

İsmael Sosa, atmaktan çok attırmayı seven yapıda. Tam bir golcü özellikleri yok. Banko oynamasına rağmen 1 golü var.

Bu yüzden gollerin çoğunu bek olan Serdar K. ve Ofansif Sol kanat oyuncusu Olcan atmış.
Antepin kazandığı son 3 maçın üçündede yedek klübesinde çakılı kanal Julio Sezar 2 gol atmış.

Yani En çok gol atan 3 oyuncu var. Serdar,Olcan,Julio.

Olcan Cezalı, Julio muhtemelen yine oynamaz.Serdar ise golleri hep süpriz şekilde attı.

Özetleyecek olursak Antepte golcüler kim belli değil.

Orta alanları son 3 maçtır. Orhan ve Murat ikilisine emanet. Bizim ikili her türlü bu ikiliye karşı üstün gelir.

Duran top , yan top hücumlarında ligin en kötü takımlarında biri diyebiliriz. Çünkü hücum hattında 1,78 üzeri oyuncular yok. Duran toplarda pek korkmaya gerek yok. Takımdaki tek uzun oyuncu Stoper Yalçın Ayhan(1,92). Diğer stoperler Dany ve Emre Güngör çok iyi değiller hava toplarında.

Kısacası yan toplardan kolay kolay gol yemeyiz ama gol bulabiliriz.

Bunlar Antepin zaafları, gelelim bize karşı tehlikeli olacak yanlarına ,

Sağ kanadı çok iyi kullanıyorlar ki , bu kanatta Popov ve Serdar kurtuluş var. ikiside ofansif yönü iyi oyuncular. Bizde o bölgeyi müdaafa edecek isim Cale.

İsmael Sosa ve Popov iyi kontra atak oyuncuları. Tehlikeli olabilir.
Jorginho ise Alex tarzı bir oyuncu. Bizim maçlarda böyle oyuncular etkili olamıyor.

Olcanın yokluğunda , Muhtemelen Tolunay'ın daha öncede yaptığı gibi, Olcan'ın yerine İvan , İvan'ın yerine Şenol oynayacaktır. Yani bu iki oyuncu olduğu sürece, onların sol kanattan(bizim sağ kanattan) rahat atak yapma şansımız az.

Karcemarskas iyi bir kaleci.

Jorginho ve Dany şuan da sakat bizim maça da yoklar büyük ihtimalle.Sakatlandıklarında 4 hafta ikiside yok deniyordu.

Antepin bize karşı çıkarağı 11 şöyle olacak büyük ihtimalle ;

-------------------Karcemarskas-----------------
Serdar Kurtuluş----Emre----Yalçın------Şenol Can
-----------Orhan Gülle-----Murat Ceylan---------
Ahmet Arı------------Popov-----------------İvan
------------------İsmael Sosa-------------------

2. ihtimal

--------------------Karcemarskas-----------------
Serdar Kurtuluş----Emre-------Yalçın---------Ivan
---------Orhan Gülle---Zurita---Murat Ceylan-----
-------------------------------------------------
Popov-------------İsmael Sosa---------Julio Sezar

Her durumda bizi zor bir maç bekliyor. Ancak Antep bizim kadar koşan ve yüksek kondisyona sahip bir takım değil.
Biz böyle maçları seviyoruz ve iyi oynuyoruz.Önemli olan ilk yarı gol yememek.

Elimden geldiğince rakibimiz hakkında bilgi vermeye çalıştım.

Saygılar ....

ÖmerFarukYılmaz
27.11.2010, 13:48
Beyler uçmayalım:)

___61___
27.11.2010, 13:49
güzel çalışma doğru analiz ;)

Emirhan Uludüz
27.11.2010, 13:50
Engin zaten hafta boyunca takımdan ayrı çalıştı.

Hüseyin Gündoğdu
27.11.2010, 13:51
Bence bİzİm kadro ve dİzİlİŞ bÖyle olur:

------------------onur---------------------

serkan------gİray-----egemen--------cale

-------------selÇuk----colman------------

burak-------------alanzinho----------umut

----------------------jaja-------------------

Emirhan Uludüz
27.11.2010, 13:51
2 saat 9 dakika kaldı..

___61___
27.11.2010, 13:52
Bence bİzİm kadro ve dİzİlİŞ bÖyle olur:

------------------onur---------------------

serkan------gİray-----egemen--------cale

-------------selÇuk----colman------------

burak-------------alanzinho----------umut

----------------------jaja-------------------
umut forvette jaja arkasında alan solda olcak

Yağızhan Sağnak
27.11.2010, 13:55
0-4 .

Tunay ERDEM
27.11.2010, 13:55
hep birlikte dua edelim. http://www.baktabulum.com/images/smilies/innocent0001.gif

Asi Çaykaralı61
27.11.2010, 13:56
Maça 2 Saat 4 Dakika Kaldı :D

Asi Çaykaralı61
27.11.2010, 13:57
1-0 olsun bizim olsun :)

3 puan olsun ALLAH Bereket versin

Ama içimde 0-2 yeneceğiz gibi bir his var sanki Jaja ve Umut gollerimizi atacaklar :)

Varlıbaş61
27.11.2010, 14:00
skor tahminim;
0-0
veya
0-3 (jaja,jaja,burak)

Bahattin Aydın
27.11.2010, 14:01
Gaziantep'teki son 8 maça gitmiş biri olarak benim 17 deplasman arasında en çok çekindiğim takım Gaziantepspor..Abi olmayınca olmuyor bu takıma Gaziantep'te şansımız tutmuyor.Son 8 maç 1 galibyet.Ancak bugünkü maçta orda değilim umarım bu işe yarar ve kazanırız :D

Dip.Ing.Mag.
27.11.2010, 14:01
bu maci aliriz ins. ama , orhan gülle'nin golü var bize. malum bize karsi oynayan her trabzonlu oyuncu gol atiyor.

Dip.Ing.Mag.
27.11.2010, 14:02
Senol hoca mutafayi 2 mac ilk 11 de oynatmisti. daha sonrasinda neden vazgecti ondan acaba?

Mert Marabaoğlu
27.11.2010, 14:03
11 + taraftarlarla kapanmassalar bu maç bizim ..

bu ne kardeşim ya her maçta Çanakkale geçilmezi oynuyoruz..

Hekimoğlu
27.11.2010, 14:04
Engin zaten kafadan sakat.

Hamza Öztürk
27.11.2010, 14:06
engin zaten kafadan sakat.

:d:d:d:d:d:d

magicyattara
27.11.2010, 14:07
Dün Eskişehir-Manisa Maçına baktım.

Bülent Uygun, Sivas da oynattığı oyunu Eskişehir de oturtmaya başlıyor.

Dün farklı bir gözle izledim o maçı.

Eskişehir iyi takım.

Ve biz geçen hafta, bu hafta için çok ciddi bir idman yapmışız...
Bu nedenle alınmış dersler var diye umuyorum.

Ben de aynı şeyi gözlemledim Olcay..

Devamlı topun arkasında kalmayı başarıyorlar..üstüne üstlük topu rakibe verip kendi sahalarına çekmeyi başarıyorlar..sonrasında kontra arayışları..
Manisa maçı bizim maçın kopyası oldu Eses açısından..iyi takım oldu Eses..

kelkitli29
Benim asil korkum, puan kaybedersek takim karisacaktir. Insallah kazasiz belasiz galip geliriz.

mirac61
arkadaşlar bu maç trabzonumuz yenmeli çünkü es es beraberliği büyük bir yara açtı bunu kapatmamız gerekir.

Armağan Dere
27.11.2010, 14:08
İlk 11 belli mi arkadaşlar

hüseyin1975
27.11.2010, 14:08
Benim asil korkum, puan kaybedersek takim karisacaktir. Insallah kazasiz belasiz galip geliriz.

Yok canim neden karissin.

Samet Berber
27.11.2010, 14:09
Zor maç olacağı kesin ancak bu maçı kazanacağız !

Bu kadar basit .

Tunay ERDEM
27.11.2010, 14:10

aynen, her şey tersine gitmeye başlıyor o zaman.

Asi Çaykaralı61
Zor maç olacağı kesin ancak bu maçı kazanacağız !

Bu kadar basit .

İNŞALLAH kazanacağız Abi :)

1-0 olsun bizim olsun Abi :)

hüseyin1975
arkadaşlar bu maç trabzonumuz yenmeli çünkü es es beraberliği büyük bir yara açtı bunu kapatmamız gerekir.

Yahu herkes yaradan falan bahsediyor.
Ne yarasi yahu?
Eskisehir bize 6 Gol attida benimmi haberim yok?
Eskisehir bize karsi tek kalemi oynadi?

Neden yara acilsin anlamadim.
Alttarafi basit ve cok sanssiz bir beraberlik.
Dünyanin heryerinde her takimin basina geliyor.

magicyattara
Gaziantep'teki son 8 maça gitmiş biri olarak benim 17 deplasman arasında en çok çekindiğim takım Gaziantepspor..Abi olmayınca olmuyor bu takıma Gaziantep'te şansımız tutmuyor.Son 8 maç 1 galibyet.Ancak bugünkü maçta orda değilim umarım bu işe yarar ve kazanırız :D

Geçen ntvspor'da istatistikleri veriyor..son dört sezondur Trabzon Antep'te kazanamıyor diyor..sonra da en son Antep'te 07-08 sezonunda kazandı diyor..:)

FC-ST-PAULI-61
27.11.2010, 14:11
İlk 11 belli mi arkadaşlar
mactan 1 saat önce belli olacak

AYYILDIZ
3 puan almamiz sart fakat cok zor.

ESER
-[ooD;1917264318']Senol hoca mutafayi 2 mac ilk 11 de oynatmisti. daha sonrasinda neden vazgecti ondan acaba?

mustafa ya bjk macinda gorev verip bir sonraki macta oynatmamak futbolcunun guvenini kirardi ki hoca bunu yapmadi. ancak mustafa da israr etmek de yanlis olur du ki hoca da israr etmedi ve oyuna sonradan sokup sure vermesi suan icin daha dogru. artik mustafa diye bir oyuncumuz var ve oynasa ne yapip ne yapmayacagini biliyoruz,, ama bu onu surekli oynatmak icin gecerli arguman degil., mustafanin suanki ortamda kaliteli bir anternatif olmasi hem kendisinin hemde kulubumuzun yararina

Asi Çaykaralı61
27.11.2010, 14:12
3 puan almamiz sart fakat cok zor.

Zor olsun ama 3 puan bizim olsun :)

Murat'
27.11.2010, 14:13
Takimin ustunde liderlikten dolayi olusan bir baski var, umarim bu baskidan dolayi oyuncularimizin ayaklari dolanmaz.

EmreYavuz61
Eses maçı gibi sıkıntılı bir maç olacak gibi...Ama bu sefer Eses maçındaki gibi şanssızlık yaşamayız golü bulur kazanırız...

toksoy61
benim açımdan şampiyonluk yarışında ciddiyetimizi ve isteğimizi açıkca ortaya koyacağımız bir maç olacak. Çünkü antep deplasmanlarında anca en güçlü olduğumuz zamanlarda galip gelebiliyoruz. eğer maçı alırsak geçen haftaki puan kaybını telefi etmiş olacağız.

Fatih
27.11.2010, 14:14
Ben de aynı şeyi gözlemledim Olcay..

Devamlı topun arkasında kalmayı başarıyorlar..üstüne üstlük topu rakibe verip kendi sahalarına çekmeyi başarıyorlar..sonrasında kontra arayışları..
Manisa maçı bizim maçın kopyası oldu Eses açısından..iyi takım oldu Eses..
Sistemi Mehmet Yıldız'ın üzerine kurmuştu o zamanlar şimdi de Batuhan'ın üzerine kuruyor.Şişir topu Batuhan'a atamazsa bile attırır.:)

Antep maçı kolay geçecek hissediyorum.

61yusuf
Antep köşeye sıkıştı
kaçacak yer arıyor

Kazım Uzunboy
Zor maçları kazanıyoruz.

Bu maçın da zor olduğunun herkes farkında.

mirac61
27.11.2010, 14:15
bence 1:0 kaybedecegiz.Bu antep ayni EsSe gibi bir gicik takim. Bize karsi ölüüne oynüyorlar. :mad:
Ama sira 3 esiklere gelice al gülüm ver gülüm....:confused:

sen kimden yanasın ?

Harun_ayar_ts
27.11.2010, 14:15
ilk yarı gol atamazsak ikinci yarı gene hop oturup hop kalkarız ekranların basında ...

Armağan Dere
27.11.2010, 14:16
biz kazanırız,fener puan kaybederse Ş'yi büyük harf yazmaya başlarım,ama tam tersi olursa kara bulutlar görünmeye başlar

.....
27.11.2010, 14:17
Bu sefer olacak Allah ın izniyle. Alacağız bu maçı.

Samet Berber
27.11.2010, 14:19
biz kazanırız,fener puan kaybederse Ş'yi büyük harf yazmaya başlarım,ama tam tersi olursa kara bulutlar görünmeye başlarİkisi için de daha çok erken . Henüz oynanmamış tam 21 maç var :) ..

Fener bu hafta puan kaybetmese haftaya kaybedecek , istikrarlı bir takım olduklarını düşünmüyorum .. Önemli olan bizim neler yapabilecek olmamız .

Armağan Dere
27.11.2010, 14:20
Trabzon'da son dakika
Trabzonspor'da hafta içinde takımdan ayrı çalışsa da Engin Baytar, maç kadrosuna alındı.

lazkerem
27.11.2010, 14:21
rahat oluuuun bu maç bizim

61yusuf
27.11.2010, 14:23
Çubuklu formayla oynayacakmışız
İnşallah uğurlu gelir.

kemaLAZ61
27.11.2010, 14:24
Bence 2 gol atariz... Birini Jaja atar.

Deniz Tosunoğlu
27.11.2010, 14:24
Alan, bu senin son sansin. Lütfen iyi kullan.

TSelif
27.11.2010, 14:25
2 farkla yeneceğiz Antep'i :)

Samet Berber
Engin Baytar'ı sahada görmek istemiyorum .

affetmez3461
zor maç arakadaslar antep acık oynarsakı tolunay genelde savunma ağırlıklı oynatır ısımız kolaylasır ama antep deplasmanında alınacak 1 puanda fene olmaz bugunku sartlarda

.....
27.11.2010, 14:26
0-1 olsun bizim olsun :)

Harun_ayar_ts
lig tv yayını kaçta baslıyor ?

Kereşenli
İnşallah ilk yarıda iki farklı üstünlük yakalarız. İkinci yarıya bıraktığımız zaman işler iyi gitmiyor maalesef.

.....
27.11.2010, 14:27

Neden ne oldu ki ?

Tolga Kurt
27.11.2010, 14:28
Antepin başında Tolunay hocanın olduğunu unutmayalım :D Bence açık bir futbol oynıcaktır antep :):)

Fatih
27.11.2010, 14:29
Stoper Danny de yok galiba bizim için büyük avantaj.

FC-ST-PAULI-61
27.11.2010, 14:30
lig tv yayını kaçta baslıyor ?
14.45 te basliyor

Samet Berber
27.11.2010, 14:33
Neden ne oldu ki ?
Şenol Güneş'e küfretmesi bence anormal bir durum .

Badaloğlu
27.11.2010, 14:33
Bu maçta Olcan'a dikkat edelim derim ben... Sağ ve sol taraftan bitmek bilmeyen enerjisiyle, çapraz koşularıyla defansımıza sıkıntılı anlar yaşatacak diye düşünüyorum. Sağ tarafta Serkan'dan bir şüphem yok ama Cale'nin olduğu taraf beni açıkcası düşündürüyor. Özelliklede maçın ilk yarısında Engin'in, Cale'ye yardımcı olması lazım. Antep'in Bulgar oyuncusuna da dikkat etmek gerekiyor.

Ja Ja, ilk yarıda Bursa'da olduğu gibi kaleyi görünce gene patlatacaktır.Umut ilerde pres yapmaya devam edecektir. Colman ve Selçuk bu maçta gene çok büyük görevler üstleneceklerdir.Özellikle de Colman artık bu maçta patlama yapsın!!! Yeter bu kadar dinlendiği... Geçen hafta zaten bir şey oynamadı, ondan önceki hafta zaten sarı kart cezalısıydı.Yani bu maçı bize alması için çok sebebi var.

Tolunay Kafkas, hırslı ve bir o kadarda Trabzon'u iyi tanıyor. Kendi sahalarında 1-0 yenik oldukları Fener maçını 5 dakikada kazanmaları, ardından Antalya deplasmanından 3 puanla dönmeleri kendileri açısından öoral motivasyonu en üst seviyeye çıkardı.Ama bu demek değilki Antep'i yenemeyiz.
Unutmayalım ki, Trabzon'da oynadığımız maçlarda rakip takımlar 10 kişi ile kapanıyor. Resmen Çanakkale geçilmez'i oynuyorlar. Oysa deplasmanlarda golleri daha rahat buluyoruz.

Bu maçı almak için çok nedenimiz var, yeterki isteyelim...

toksoy61
27.11.2010, 14:36
Bu maçta Olcan'a dikkat edelim derim ben... Sağ ve sol taraftan bitmek bilmeyen enerjisiyle, çapraz koşularıyla defansımıza sıkıntılı anlar yaşatacak diye düşünüyorum. Sağ tarafta Serkan'dan bir şüphem yok ama Cale'nin olduğu taraf beni açıkcası düşündürüyor. Özelliklede maçın ilk yarısında Engin'in, Cale'ye yardımcı olması lazım. Antep'in Bulgar oyuncusuna da dikkat etmek gerekiyor.

Ja Ja, ilk yarıda Bursa'da olduğu gibi kaleyi görünce gene patlatacaktır.Umut ilerde pres yapmaya devam edecektir. Colman ve Selçuk bu maçta gene çok büyük görevler üstleneceklerdir.Özellikle de Colman artık bu maçta patlama yapsın!!! Yeter bu kadar dinlendiği... Geçen hafta zaten bir şey oynamadı, ondan önceki hafta zaten sarı kart cezalısıydı.Yani bu maçı bize alması için çok sebebi var.

Tolunay Kafkas, hırslı ve bir o kadarda Trabzon'u iyi tanıyor. Kendi sahalarında 1-0 yenik oldukları Fener maçını 5 dakikada kazanmaları, ardından Antalya deplasmanından 3 puanla dönmeleri kendileri açısından öoral motivasyonu en üst seviyeye çıkardı.Ama bu demek değilki Antep'i yenemeyiz.
Unutmayalım ki, Trabzon'da oynadığımız maçlarda rakip takımlar 10 kişi ile kapanıyor. Resmen Çanakkale geçilmez'i oynuyorlar. Oysa deplasmanlarda golleri daha rahat buluyoruz.

olcan yok diyorlar.

Samet Berber
27.11.2010, 14:36
Ahmet abi Olcan cezalı bildiğim kadarıyla .

Antep'te dikkat etmemiz gereken tek isim bence Popov.

Tayfun
27.11.2010, 14:37
Antep maçları zor geçmiştir hep, bu maçta öyle olacak.

Oemer61
27.11.2010, 14:38
Olcan cezali Danny'de sakat. Biz kendi futbolumuzu oynarsak bu maci rahat alacagiz, önemli olan buldugumuz firsatlari degerlendirmemiz yine gol kacirma rekoru kirmamamiz. Haydi TRABZONSPOR'um tüm ezikler bizden puan kaybi beklerken dumur et yine onlari...

Hüseyin Çümen
27.11.2010, 14:39
ilk golü yediğimiz taktirde açması çok zor bir antep defansıyla karşılaşacağız. Bence bu yüzden Şenol güneş aşırı baskı yapmadan defansta açık vermemek isteyecektir kontra gol ararız ilk yarıda gibi geliyor bana. Güzel futbol umrumda değil inşallah kazanalım nasıl olursa olsunç. ANtep maçını kazanmamızla beraber çok güzel bir seri daha bizi bekliyor olacak

Trabzon-Spor-61
27.11.2010, 14:40
biz zoru severiz. Bu mac'da zor...
alacagiz, eminim...
Eses ve Konya macindan acikcasi korkuyordum. Korkulanda oldu, Konya macini zor aldik, Esese karsida berabere kaldik kendi evimizde.

Ama bu macda rahatim...

.....
27.11.2010, 14:40
Zor geçeceği aşikar.

Ama çok abartmanın bir anlamı yok. Takımımız iyi yolda ilerliyor Allahın izniyle. Lideriz işte daha ne olsun ki. Bu maçta sahaya çıkacak olan 11 oyuncuyada güveniyorum. Artık 3 4 yıl öncesinin Trabzonsporu yok. Çok güçlüyüz. Rakibi adeta boğuyoruz.

Eskişehir maçının son saniyelerini özetten izleyince duygulandım valla. İnşallah bu maçı alır önümüze kayıpsız bakarız. Ben buna inanıyorum.

Gökhan Döner
27.11.2010, 14:41

Ahmet en futbolcuları olan Olcanda yok

Badaloğlu
27.11.2010, 14:41
olcan yok diyorlar.

Ahmet abi Olcan cezalı bildiğim kadarıyla .

Antep'te dikkat etmemiz gereken tek isim bence Popov.

Öyle miiii? :eek: İnternetteki sıkıntıdan dolayı doğru dürüst kadrolarla ilgilenemedik bile...

O zaman gol yemeyiz diyorum:)maçıda alır geliriz (İnşaallah)... Yanlış anlaşılmasın, Olcan çok iyi bir golcü değil, zaten golcüde değil. Fener maçında attığı gole bakarsanız ne demek istediğimi daha iyi anlarsınız. Yarım saatte topu düzeltip vuran adam boş kalaye bile golü atamaz. Ama kanarı ve stoperleri aşırı yorduğu kesin.Onun kadarda koşan yok Antep'de...

Haaa birde Murat Ceylan var, oynamaz oynamaz gelir bizim maçta oynayacağı tutar.Hersene böyle bu :(

Gökhan Döner
27.11.2010, 14:44
Oynayan birileri olsun Ahmet kardeş.
Geçen hafta gibi inşallah kapanan takıma karşı oynamayız.
Eğer açık futbol oynarlarsa süper maç olacak
Sonra bekle diğer rakipleri keyifli keyifli

TSelif
27.11.2010, 14:44
Zaten patlamalar çatlamalar coşmalar çıkışlar gelir gelir bizim maçları bulur hep :mad:
Yalnız birşey iddia ediyorum. Es es maçındaki 2 puanlık kayıptan sonraki ilk 6 maçta 18 puan alacağız :D ve her 6 haftada 1 puan kaybı yaparsak şampiyon oluruz ççç

Ali Tunahan Güllü
27.11.2010, 14:45
Yayın başlar birazdan.

Atakan
27.11.2010, 14:46
1-3 bitecek.

Adem Köse
27.11.2010, 14:46
Gaziantep de okurken gittiğim hiçbirmaçı kazanamadık. Daha öncesinde de Antepi sürekli yenerdik. Hatta hep derdim acaba benim yüzümden mi diye:)... Şimdi antep de değilim ve maça gidemiyorum,gitmiyorum. Kendiliğinden bir totem oluştu. Bu yüzden kazanacağız:)

Mehteroğlu
27.11.2010, 14:48
Öyle miiii? :eek: İnternetteki sıkıntıdan dolayı doğru dürüst kadrolarla ilgilenemedik bile...

O zaman gol yemeyiz diyorum:)maçıda alır geliriz (İnşaallah)... Yanlış anlaşılmasın, Olcan çok iyi bir golcü değil, zaten golcüde değil. Fener maçında attığı gole bakarsanız ne demek istediğimi daha iyi anlarsınız. Yarım saatte topu düzeltip vuran adam boş kalaye bile golü atamaz. Ama kanarı ve stoperleri aşırı yorduğu kesin.Onun kadarda koşan yok Antep'de...

Haaa birde Murat Ceylan var, oynamaz oynamaz gelir bizim maçta oynayacağı tutar.Hersene böyle bu :(

trabzonlular'ın ve eskiden trabzon forması giymişlerin bize karşı daha hırslı oynaması artık bilinen bir gerçek. şöyle düşünelim, rakip sonuçta bir anadolu takımı, bir valencia değil, 3 maclık serileri var, bunu devam ettiremezler, peşpeşe fener-antalya ve trabzon üçgeninden kayıpsız geçemezler. (geçerlerse helal olsun ama böyle olmuyor genelde bu işler, güç dengesizliği var) . formaları aynı ama içim es-es maçından daha rahat :)

Kereşenli
27.11.2010, 14:49
Kasımpaşa ikiledi bu arada.

Gökhan ARSLAN
27.11.2010, 14:50
0-3 diyorum

Harun_ayar_ts
27.11.2010, 14:51
bu arada kasımpaşa cosmus 2-0 yeniyo ..:p

Ali Tunahan Güllü
Kadrolar açıklansa da rahatlasam:D

Erbay
Alanzinho-Jaja aynı anda 11'de. Gerisi aynı :D Çok hücumcu bir kadro oldu ama alternatif de yok.

Ahmet Başkaya
27.11.2010, 14:52
Onur - Serkan - Giray - Egemen - Cale - Colman - Selçuk - Alan- Jaja- Umut- Burak .

Engin yedek.

Kereşenli
27.11.2010, 14:53
Güzel kadro. :) Giray hariç. Futbol cahili.

Uğur Ö.
Engini silmemiştir inşallah hoca

Okan Çıtlak

yaws ben anlamyorum 2 ulusal basın haberine hemen sildik has trabzonsporlu engini. şenol hoca affetmiş bize susmak düşer desteğe devam.

Atakan
27.11.2010, 14:55
Kadro güzel. 1-3 bitecek.:D Alanzinho coşacak.:)

İleli
27.11.2010, 14:56
jackson'a asiir guvenim var nebilim heran skoru degistirecek futbola sahip...

Mehteroğlu
27.11.2010, 14:56
yaws ben anlamyorum 2 ulusal basın haberine hemen sildik has trabzonsporlu engini. şenol hoca affetmiş bize susmak düşer desteğe devam.

ben hafif sakatlığı nedeniyledir diye düşünüyorum, ayrıca alanzinho çok formdaydı. colman ise engine göre daha iyi orta sahada daha diri. ikinci yarı yine de girer.

Nihat Güneş
27.11.2010, 14:58
Alanzinho 35 lerde filan oyundan alınır. Olmadı devre arası.

61yusuf
27.11.2010, 14:58
Onur
Serkan - Giray - Egemen - Cale
Colman - Selçuk - Alan-
Jaja- Burak
Umut

FC-ST-PAULI-61
27.11.2010, 14:59
bence 90 dakika oynar abi,öne gecersek iste ozaman alan cikabilir ve ceyhun girer diye düsünüyorum

61yusuf
27.11.2010, 15:00
alan ya oynarsın
yada oynarsın
yoksa silinirsin

Gökhan KAN
27.11.2010, 15:00
Hoca Alanzinho'ya bence son şanslarını veriyor. Bu amaçla oynatıyor bence..

ozzy!
27.11.2010, 15:01
Alanzinho şansını iyi kullanması lazım ben güveniyorum.

Yiğit Gayretli
Bu orta sahayla derbeder oluruz gibi geldi.

ccd6167
riskli kadro bu hocam....oynamk isteyn bi kadro oynatmak istemeyen bi kadro değil...
antep sert oynmazsa maç rahat güzel ma olacak insaşşalhh

leavemealone
27.11.2010, 15:02
Enginin bileginde ciddi bir sakatligi varmis .
Oynamamasi bu yüzden..

Cem Zırıh
4-2-3-1 oynuyoruz fakat forvet hattinin defansa yardimi olacagini dusunuyorum..

Oemer61

Sende kina yakarsin o zaman! Bu forumdaki Alanzinho düsmanlarindan dolayi INADINA ALANZINHO, insallah mükemmel oynarda kapak olur düsmanlarina...

Tayfun
27.11.2010, 15:03
Alanzinho'nun Antep'e Antepte attığı enfes gol geliyor aklıma .

FC-ST-PAULI-61
Sende kina yakarsin o zaman! Bu forumdaki Alanzinho düsmanlarindan dolayi INADINA ALANAZINHO, insallah mükemmel oynarda kapak olur düsmanlarina...
sana helal olsun:alkış::alkış::alkış:

eyinc
bu saatte maç olurmu yahu helede cumartesi izleyememk çok kötü olacak :(

Deniz Tosunoğlu
27.11.2010, 15:04
HADI ALAN göster kendini.

Ahmet Kuru
27.11.2010, 15:04
Antep maçı çok önemli.
Rakipler birbiriyle oynuyor hep 9 puanlık maçta olabilir aslında.

Yasin Altuntas
27.11.2010, 15:05
Yedeklerde kim var bizde bilen varmi ??

Deniz Tosunoğlu
27.11.2010, 15:06
ufff ligtv yayini gitti .......... TV bozuldu yine bence.

ozturk
27.11.2010, 15:07
Onur - Serkan - Giray - Egemen - Cale - Colman - Selçuk - Alan- Jaja- Umut- Burak .

Engin yedek.

giray + burak + cale + colman + umut = 0

6 ya kaşı 11

Allah yardımcımız olsun...

yattarinho61
27.11.2010, 15:07
bu sene istatistikleri hep alt üst ettik :) 3 kardesleri uzun zaman hepsini yenememistik, yendik ! bursa deplasmani zor diyordular,ordada yenemiyorduk ,yendik ! antep hep zor deplasmandi yenemiyorduk uzun zaman, YENECEGIZ !

Erdem Keser
27.11.2010, 15:08
Alanzinho tercihi hiç akıllıca gelmiyor ama inşallah bu sefer olsun tutar.Bu kez sahada ezilen aciz bir oyuncudan fazlasını izleriz umarım.Pek sanmıyorum yinede.

saffet61
27.11.2010, 15:41
arkadaşlar acill link lütfen

ozturk
27.11.2010, 15:42
forum gidip gidip geliyor..

bari maç bitene kadar bakım olmasa

Badaloğlu
27.11.2010, 15:44
Unutmayınki geçen sene Alanzinho uzatma dakikalarında attığı golle maçı 1-1'i getiren adamdı. Haaa bu arada attığı golde 10 numaraydı.

Kereşenli
27.11.2010, 15:45
İnşallah Alanzinho bugün sergilediği performansıyla düşmanlarını (!) utandırır.

Harun_ayar_ts
özelden link yollayabilirmisiniz ?

28TS61
yillardir logomuz hatali kullaniliyor

http://ligtv.com.tr/uploads/news_manset_resim_rq_Gaz_Ts_macmerkezi.jpg

eyinc
arkadaşlar acill link lütfen

varsa bende alayım lütfen :)

Ahmet Başkaya
27.11.2010, 15:46
Kazanacağız .

EmreYavuz61
27.11.2010, 15:47
Zafer yokmu yine kadroda?

Badaloğlu
27.11.2010, 15:48
Link vermek yasak!... Ama insanların özelinede karışamayız :)

Emirhan Uludüz
27.11.2010, 15:54
maça beyaz formayla çıkıyoruz!!

zahido
27.11.2010, 16:03
dakka 1 gol 1 tuhhh

28TS61
27.11.2010, 16:04
cok kötü oldu gol yememiz :(

Cem Zırıh
27.11.2010, 16:05
ilk pozisyonumuzda ofsayt olmayan poz u ofsayt verdiler gene :) bu arada beyaz formamizin arkasina rakamlari parlak bi urunle yapmislar cok guzel olmus :)

TS61_NL
Haydaa........Egemen kk...

Varlıbaş61
cok kötü oldu gol yememiz :(

bence çok iyi oldu...
ilk yarıyı yatarak geçirmezler artık (!)

Keleşoğlu
arkadaşlar özel mesajlarınızı esirgemeyin

Uğur Ö.
Ne oldu yahu nezaman gol yedik

Great White
27.11.2010, 16:06
Link vermek yasak!... Ama insanların özelinede karışamayız :)

yav biri yazsın şu orta yere..

5 dakka sonra silersiniz..

kaçıracam yoksa ilk yarıyı..

etmayın da :)

Cem Zırıh
27.11.2010, 16:07
gol egemen in hatasindan geldi daha dogrusu duzgun uzaklastiramadi topu ...

sametaydin
Çok şanssız bi gol yedik yA.

mkmoglu
farklı yeniliriz..bizimkiler fena havalandı..

Keleşoğlu
27.11.2010, 16:10
link verun da

Cem Zırıh
27.11.2010, 16:10
cok acik futbol oynuyoruz :s

Tatar Kemal
27.11.2010, 16:13
golü erken yedik ama inşallah bu maçı alacağız. haydi Trabzonum göster kendini.

Murat Altun
27.11.2010, 16:20
Colman cok kotu

Erkin
27.11.2010, 16:28
O nasil vurus ya ooof bu sutlari kacirirsak hangisini atacaz adamlar 10 kisi defans yapiyor..

Cem Zırıh
27.11.2010, 16:29
golllll bee goooooooooooooollllllllllllllll

Erkin
27.11.2010, 16:30
Helal be yavrum Burak !!

Erkin
27.11.2010, 16:40
Helal Burak supersin.. Ulan yine mi kaciracaz dedim ya ama guzel vurdu helal :)

ozturk
27.11.2010, 16:50
forumun hali ne ya offffffff

Kereşenli
27.11.2010, 16:59
Helal olsun çocuklar böyle devam durmak yok. Defans nasıl aşılırmış gösteriyorsunuz Türkiye'ye.

demirel
27.11.2010, 16:59
maça 1-0 yenik başlayalım bizi kimse yenemez,gerideyken süper oynuyoruz

Sefa
27.11.2010, 17:00
Golden sonra çok pis asabileştim.. Antep'e demediğim kalmadı..

Burak'ın golleriyle onun gibi deşarj oldum..

Bünyamin'e de selamlar birbirinin kopyası olan pozisyonda Jaja'ya sarı Murat Ceylan'a yok..

Lincoln'ün de selamı var..

Cüneyt Canlıca
27.11.2010, 17:00
Jaja,Selçuk,Colman ve Burak harika oynuyorlar..

Hüseyin İlkin
27.11.2010, 17:01
Pas trafiğini kurunca oluyor.

Sayıca üstün olmamızın avantajını bu alanda daha rahat kullanırız gibi.

saffet61
şu orhan gülleyi sezon sonu almalıyız o uşakta iş var hemide trabzonlu nasıl kaçırdık o çocugu bilimoyrum

Eren Karaahmetoğlu
Ulan bu foruma neler oluyor? Arkadaşlar kazanacağız. Golü yediğimizde de inanıyordum, şimdi de inanıyorum. İnşallah maçın sonuna kadar böyle oynarız. Mükemmele yakın oynuyoruz.

Bu arada Ceyhun Gülselam'ın 18'de olmaması hocanın tercihi mi, yoksa bir sakatlığı mı var?

demirel
Çok korktum penaltıyı atamayacaz diye :D

zahido
27.11.2010, 17:02
burak ve jaja dikkatli olmasi lazim..
bunyamin gezer saatli bomba..
cok kotu yoetiyor maci

sametaydin
Bir tane daha atarsak ratahtlarız. Oyuncularımız bu skora yatmamalı.

Ertan1982
Burak Penaktiyi cok kötü vurdu.Az kalsin kurtariyordu kaleci.

3-4 gol icin bastirmaliyiz.

Aker
Sonunda forum düzeldi, maç varken foruma uğramdan edemiyorum :)

Gökhan ARSLAN
27.11.2010, 17:03
Orta sahamız bugün çok iyi inanılmaz derecede pas yapıyorlar
Zaten biz böyle oynayınca rakip kendiliğinden bozuluyor yoruluyor...
İnşallah 2.yarıda böyle geçer ve maçı alırız..

cihatöztürk
evde lig tv var eve giremiyoruz anahtar dışarıda kalmış

çıldırmamak elde deyil yaa

saffet61
bursaya mesaj gönderelim 1-6 kazanarak

ESER
ben demistim demek istemiyorum ama ben demistim:) zorluk derecesi yuksek maclara iyi konsantre olup iyi futbol oynuyoruz ama favori gosterildigimiz maclarda kaza yasiyoruz.

ikinci yari 1 gol daha buluruz ve 1-3 biter bu mac.

Ahmet Başkaya
Helal olsun çocuklar bee şu topa yazık diyordum ..

Ona da yazık olmayacak sanırım ..

Hadi şimdi dikkat ikinci yarı hoca etki altında kalıp direk bizden bir oyuncu atabilir .

Burak - Jaja dikkat.

Alan'ı fazla göremiyorum .

Kereşenli
Burak Penaktiyi cok kötü vurdu.Az kalsin kurtariyordu kaleci.

3-4 gol icin bastirmaliyiz.

Eee? Kötü kullandı da ne oldu?

demirel
Bastırmazsak 10 kişi rakibe yeriz 85de gideriz ewimize,1 tane daha atalım öle yatalım

mhayri
Bünyamin çok dengesiz bugün ...Ama diyorum üç yapalım rahatlayalım...

TS61_NL
Abiler serverde sorun mu var ben cok zor giriyorum siteye. Bu arada kimse yorum yazmamis sanki...Ama acayip sevindim 1-1de :) Hanim beni deli ilan etti.....

ThePatriot61
Bu maci farkli kazaniriz. Pas trafigimiz cok iyi antep bizi 1 eksikle durduramaz.

ugurozturk
27.11.2010, 17:41
Jajaya biri soylesin. Dili igrenc. Cikarmasin disari :)

Eren Karaahmetoğlu
27.11.2010, 18:09
Oleyyyy oley oley oleyyyyyyyyyyyyyy şampiyonnnnnnnn Trabzonnnnnnnnnnn

yatmaztara
27.11.2010, 18:10
geçen haftadan kalan şansızlık maçın başındada vardı. şükürki şansızlığı kırdık söke söke maçı aldık.

Fanatik34
27.11.2010, 18:11
:sevinç::sevinç::sevinç:

Aker
27.11.2010, 18:11
Oyuncularımızı kutluyorum, en çekindiğim maçtı ama söke söke aldık.

Oruç
27.11.2010, 18:12
Takır takır top oynadık ve yendik.

Bu kadar işte !

orhan42
27.11.2010, 18:12
geçen haftaki gamlı baykuşlar nerede?Göremiyorum..Sağolasın Tarbzonsporum, bu hafta sonu yine mutlu ettiğin için..Bu arada durum 1-3 iken i.ne Trabzon olamazsın şampiyon diye tezahürat yapan yumuşakçalara da öpücükler....

mehmets61
27.11.2010, 18:13
tebrikler tarbzonspor um çok mutluyum:)

Muhammed
27.11.2010, 18:14
Bu galibiyetle Eskişehir beraberliğini telafi ettik. Bizim için muhteşem oldu bu galibiyet. Tüm oyuncularımıza teşekkürler...

Atakan
1-3 bitecek.

Kadro güzel. 1-3 bitecek.:D Alanzinho coşacak.:)

1-0 olunca daha da inandım buna. Yine süper bir gün süper bir maç.Tebrikler Trabzonum.:)

Tatar Kemal
golü erken yedik ama inşallah bu maçı alacağız. haydi Trabzonum göster kendini.

dualarımı kabul eden Hz. Allah'a sonsuz şükürler olsun. helal olsun uşaklar. bu sene Allah'ın izni ile şampiyonluk bizim olacak inşallah.

L.Burrows
27.11.2010, 18:15
Şu maçı kaybetsekte bu oynanan müthiş oyundan dolayı kendimi paralamazdım. Helal olsun valla gözlerimizin pasını sildi yine koclarımız.

DNA-TS
takımımıza helal olsun...yaslanın arkanıza uçuşa geçiyoruz.istnbullular maçlarını yapıp ştrese girsinler bizde rahat rahat izleyelim oları.

yorumsuz6117
Tek kale maç yaptık. :)

Sefaenes
guzel bir galibiyet oldu bir ara Onur kötü sakatlandi diye korktum

Samet İslamoğlu
Antep sendromunuda bu yıl yeneceğimizi düşünüyorum.Bu yıl daha önce pek yapamadığımız birçok şeyi yaptık.Ve en önemlisi çok önemsediğimiz bütün maçları kazandık.Bu maçıda hem teknik yönetimin hem futbolcuların çok önemseyeceğini düşünüyorum.Bu yüzden bu maçı alırız gibime geliyor.Devre sonuna kadar 4te4 yaparsak süper olur.10 puanada hayır demem.

Çok şükür yanılmadım.Bu yıl gerçekten çok farklıyız daha önceki yıllara göre ve daha önce şampiyonluğu kovaladığımız yıllara göre.Bu Trabzonspor iyi konsantre olduğu,çok önemsediği her maçı kazanabilcek potansiyele sahip.Şampiyonluk geliyormu ne? :)

CAFER ÖZER
3-1 demistim ve aynen oyle oldu zor maci kolay kazandik tum takimi tebrik ediyorum

AYYILDIZ
27.11.2010, 18:16
Cok iyi oynadik maci aldik.Tolunay'in neden bu kadar sinirlendigi anlasilir gibi degil.Kendisinin Sota'dan ornek almasi gereken cok sey var.Murat Ceylan Onur'a vurarak net kirmizi karti haketti.

Sefa
En kısır maç başlığı olacak forum düzelmezse.. :)

DURAS
ilk 20 dk da, başta jaja olmak üzere her futbolcumuza sert giren antepli futbolculara inanılmaz hakem müsammahası vardı. ancak çok iyi pas yaparak antepin direncini kırdık. umut çok iyi ama pas organizasyonları onda sekteye uğruyor. takım 11 e 11 kende çok iyiydi. şenol hoca içerdeki maçlarda dikkatli olmalı. dengeli futbol yerine tempo yapmalıyız içerde.

altinkaya08
27.11.2010, 18:17
Kazandık sonunda antepte ama 2. yarı rolantiye aldılar maçı bunu hiç sevmedim ben.3. golü zor attık.tamam rahat oynadık ama yakalayınca atacaksın acımıcaksın.onlar bizi 10 kişi yakalasaydı nasıl saldırırlardı .

AKSOY_61
Çok güzel oynadık sonuna kadar hakettik 3 puanı.
Yttara beklediğimden iyi colman ise kötüydü cale de kötüydü.
Diğerleri görevini yaptı jaja ise mükemmeldi yine.

Yönetimi kutlamak lazım bu oyuncuyu aldıkları için.

serdaracıl
ne futboldu be

yorumsuz6117
Yattara süper oynadı artık 11'de yerini almalı.

esesmuratti
Tebrikler Trabzonspor,bu sene şampiyon olmanız dileklerimizle,Trabzon'a sevgiler...ES-ES

Ahmet Başkaya
Uhhhhhhhh demek istiyorum sayın seyirciler .

Ne futboldu bee...

Mustafa Önder
27.11.2010, 18:18

Kimin yerine :D

Oruç
Bu galibiyetle Eskişehir beraberliğini telafi ettik. Bizim için muhteşem oldu bu galibiyet. Tüm oyuncularımıza teşekkürler...

Dün sana demiştim kazanırız diye. :)

İlyas Özdemir
antepli oyuncular resmen kasaplığa soyunmuş

Eren Karaahmetoğlu
Bu arada Ceyhun'un 18'de olmaması Hoca'nın tercihi miydi, yoksa bir sakatlığı mı vardı?

Onur'un da umarım önemli birşeyi yoktur.

Cidden şampiyon olacağız bu sene, yapacağız. DDOS saldırıları bile engelleyemeyecek.

Burak Buca maçında cezalı.

:)

esra61
tahlilsiz bir gol yedik ama toparlamaya bildik.muhteşem futbol ortaya koyduk helal olsun trabzonsporm...

___61___
yattara bugün istekliydi güzel bi oyun ortaya koydu.haftayada ilk 11 de olacak olması onu dahada heveslendirdi. buca maçında iyi bir yattara maçıda aldırır bize burağıda kesebilir devre sonuna kadar.

Ilelioglu
Güzel bir galibiyet aldik ama bazi oyuncular cok formsuz, yapilan gereksiz pas hatalari var...

Süleyman KANTAR
Ve birkez daha görüldüki bu takım konsantre olduğu taktirde her takımı yener buna inanın, Antepin maçın başında karambolden bulduğu gol dışında ceza alanımıza yanaşabildiğini gören varmı? Hep destek, tam destek, ama mutlaka koşulsuz desten .

ES ES Baba
Dedik di mi size 3 atarsınız içiniz rahat olsun diye...;)
Allah yolunuzu açık etsin dün içiyorduk, bugün de sizin için devam artık...
Kayseri'den en az 1 puan alacağız, iddiacılara duyurulur...
Tebrikler Anadolu'nun saygıyı hakeden camiası...:alkış:
Şu arızaya da bir çözüm bulun gelip, geri dönüyoruz ayar olduk...:)

saffet61
27.11.2010, 18:19
kötü oynayan yoktu giren çıkan herkezin ayagına onurunda elleri ve ayaklarına sağlık

HIRCINBEY
Maç sonuna doğru bursa alehine tezahürat yapan taraftarlarımızı kınıyorum, Hem takımımıza karşı insanların antipatisini topluyor bu tür davranışlar ve hemde Bursa kimki onlarla sidik yarıştırmaya kalkıyoruz kendimizi onların seviyesine indirmeyelim. Biz türk futbolunun 6 şampiyınluk yaşamış 4.BÜYÜYÜĞÜZ bunu nutmayalım. Bırakalım bu işleri kendimize yakışanı yapalım.

Telha TANYILDIZI
[QUOTE=Tatar Kemal;1917264578]dualarımı kabul eden Hz. Allah'a sonsuz şükürler olsun. helal olsun uşaklar. bu sene Allah'ın izni ile şampiyonluk bizim olacak inşallah.
sanırım Allah-u Teala (c.c.) diyecektin

Uğur Ö.
Hani Barca'nın maçı pazartesiydi :)

___61___
burak cezalı zaten haftaya

Ilelioglu
Bu arada Ceyhun'un 18'de olmaması Hoca'nın tercihi miydi, yoksa bir sakatlığı mı vardı?

Onur'un da umarım önemli birşeyi yoktur.

Cidden şampiyon olacağız bu sene, yapacağız. DDOS saldırıları bile engelleyemeyecek.

Burak Buca maçında cezalı.

evet ya nedir bu saldiri olayi..?

DDOS ne anlama geliyor..?

:cool:

ozzy!
Şimdi geçen haftaki tellallar nerde acaba?

sessizkral_1
27.11.2010, 18:20

yattara süper falan değildi.Rakibin gardı düştüğü sırada oyuna girdi.İstediği boşlukları buldu ve istediklerini yaptı.Yanıltmasın.

Samet Berber
Müthiş bir futbol ve rahat bir gallibiyet , emeği geçen herkese teşekkürler..

Colman , Yattara ve tabi ki Jaja muhteşemdi ..

zahido
Ikinci yarida cok daha fazla gol atmaliydik..

Ilk yari bana kalirsa iyiydik ama ikinci yarida malesef hem ustunlugumuz hemde rakibin 10 kisi kalmasini degerlendiremedik..

Jaja tartismasiz bu ligin en iyi yabanci oyuncusu suan.. Buna fenerli alexte dahil..

Yalniz her gelen topa abanmamasi lazim.. Plase vurusuda tercih etmesi lazim bana kalirsa..

Alanzinho ciktigi dakikaya kadar hic yoktu.. Nolucak bu cocugun hali bilmiyorum..

Özge
Maçın başından sonund kadar şiir gibi top oynadık.Karambol golüyle öne geçtiler ama o dakikadan itibaren golün geleceği belliydi.Müthiş futbol ve 3 puan.

Aker
27.11.2010, 18:21
antepli oyuncular resmen kasaplığa soyunmuş

Artık her rakibimizin karşımızda bu oyunla çıkacağını düşünüyorum ve buna da zaten hakem izin veriyor, bizi durdurmanın tek yolu çünkü.

Ahmet Başkaya
27.11.2010, 18:21
http://img689.imageshack.us/img689/5756/penalt.jpg

Şunu alıp antudaki salak futbol bilmezlerin başlığına kopyalayacak biri var mı .

Mal herifler bariz gol şansı işte daha ne .

Bizi başka forumlarda gezdiren gerizekalı sıpa utansın ya :D

Oruç
27.11.2010, 18:22
Geçen yıl Xavi için "insanlıktan çıkarılması" teklifini vermiştim kendimce. Selçuk da yavaş yavaş "insanlıktan çıkmaya" başlıyor yalnız. :)

Nazar değmesin.

aaahmet61
jaja her hafta performansını artırıyor.ama diğer oyuncularında hakkını yemiyelim diğerleride star.bu kadar kaliteli kadroyu oynatan şenol hocaya bravo diyorum.

Murat Erdem
http://img17.imageshack.us/img17/4759/141414o.jpg

İlyas Onat
27.11.2010, 18:23
Hafta "gamlı baykuşlar nerdesiniz" diyenlerin haftası.

Bazen de tersi oluyor; "3 atarız 4 atarız diyenler, nerdesiniz" diyenler arz-ı endâm eyliyorlar.

Garip bir devr-i dâim. :)
Orta yolu bulamadık bir türlü.
Şu saçma muhabbete bir son verelim lütfen.

Ve takımımızı böylesine zorlu bir maçtan müthiş kazanımlarla çıktığı için tebrik edelim.
Fakat taraftarımızın deplasman maçlarındaki, bizi antipatik bir takıma dönüştüren tavrı üzerine konuşmayı da unutmayalım.

___61___
Çok korktum penaltıyı atamayacaz diye :D
penaltıyı zor attı zaten burak..

bence colmanın kullanması gerekirdi bu sezon ilk golünü atsa kndine gelirdi gole ihtiyacı var moralini toparlayınca dahada verimli olur su aralar vasat oynuyor

Nihal Ayvaz
Müthiş futbol için teşekkürler TRABZON'UMM..

Allah'ıma şükürler olsun Liderlik Koltuğu Mis gibi Hamsi kokuyorrr!!!! ;)

macka61
tebrikler trabzonum iyi bu skor keyfim yerine geldi

Samet İslamoğlu
http://img689.imageshack.us/img689/5756/penalt.jpg

Şunu alıp antudaki salak futbol bilmezlerin başlığına kopyalayacak biri var mı .

Mal herifler bariz gol şansı işte daha ne .

Bizi başka forumlarda gezdiren gerizekalı sıpa utansın ya :D

Bundan daha ala kırmızı kart penaltımı olur.Bende okudum bahsettiğin forumları hemen başlamışlar şike muhabbetlerine.Yok Faruk Özak varmış işin içinde yok bilmem ne.Cidden rahatsız bunlar :)

Cagdas Topal
27.11.2010, 18:24
Tebrikler fırtınam :)

Mehmet S. Pervan
Arkadaş çok iyi maç oldu ya. Ben Avrupa'da böyle tempolu maç göremiyorum. Maşallah diyelim maşallah :)

Bayraktaroğlu
Tebrikler Trabzonsporum...:alkış:

murat3861
bugün mükemmel bir futbol vardı. bir ara sanki barcelonayı izliyorum zannettim.bugün tüm takım iyiydi ama jaja,serkan ve selçuk mükemmel oynadılar.

saffet61
deplasman taraftarımız muhteşemdi geçen bursa maçında oldugu gibi

ESER
27.11.2010, 18:25
antep taraftari satilik bir takimin taraftarlari oldugunu kanitladi bugun bir kez daha bursaya tezahurat yaparak. bunlar devre arasi sampiyonluklari satan adamlar ve bursa ya da yalamalik yapmislar pek de sasirmadim, isin guzel yani yalamalik yaptiklari bursaya da bunlara da evinde dosemekti.. once seftali yedik ustune de baklava..

Adem Köse
Futbolcularımızı ayrı ayrı değerlendirmiyorum. Müthiş bir futbol müthiş bir galibiyet, bu nasıl bir takım Yaarabbimmm :) Ülkenin futbol kalitesini yükseltiyoruz varya :)... Bu ligde ki takımlar bizi kesmiyor, şampiyonlar ligi istiyorummm :)

Murat Erdem
Burak penaltıyı çok kötü kullanmış.
"Duran top sorumlusu" sorunsalımızı aşamadık gitti.
Jaja niçin sorumluluk almaz ki ?

Ilelioglu
Simdi diger takimlar ne yaparsa yapsin umrumda degil...:D

yorumsuz6117
Artık rakip takımlar kapandığı zaman bile bir çaresini buluyoruz.

Hami-Ünal-Orhan
Mükemmel futbol oynadık. Emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler. Zaman zaman türkiye liginin üstünde futbol oynadık. Bu takımla ne kadar gurur duysak azdır.
Kazandığımız için üstünde durmayacak olsak da hakemin rakibin yaptığı faullere düdük çalmaması ve sarı kartları göstermemesi dikkat çekti. Jaja ve Burak'a gösterdiği kartlar ise skandaldı. Hakemin niyeti veya görevi neydi acaba ? Bu kadar bariz yapılmaz artık. Rakipler Trabzonspor'u durdurmanın tek yolunun sert fauller yapmak olduğunu biliyor ama sahada hakem olsa bunu yapamazlar.
Gaziantepspor ve Tolunay Hoca'ya bundan sonraki maçlarında başarılar dilerim.

AKSOY_61
Yanlız hoca bu takımın koşan oyuncularını türkiye kupasında kesinlikle oynatmaması lazım.
Bu takım bireysel yeteneklerden değil genelde takım oyunuyla üstün mücadeleyle kazanıyor maçları.

Daha geçen hafta 3 tane oyuncumuz milli maç nedeniyse yoruldu olanları gördük.
Güzel oynadık ama çok daha iyi olabilirdik o maçta.

Yani yorulan oyuncular takımı direk etkilecektir.
O kupa maçlarındn dolayı puan kaybedersek çok yazık olur..

Tatar Kemal
http://img17.imageshack.us/img17/4759/141414o.jpg

resim herşeyi anlatıyor. bu pozisyon penaltı değildi diyenlere cebeciye gidip hamama girmelerini tavsiye ederim.

Mustafa Hazıroğlu
27.11.2010, 18:26
Bundan daha ala kırmızı kart penaltımı olur.Bende okudum bahsettiğin forumları hemen başlamışlar şike muhabbetlerine.Yok Faruk Özak varmış işin içinde yok bilmem ne.Cidden rahatsız bunlar :)
Bizim lehimize verilmeyen kartlarıda konuşuyorlar mı peki ? Jaja kaç kere tekmeyle yere düşürüldü bir kere bile kart vermedi Bünyamin.

Yunus Emre SEYHAN
Nerdeyse Barcelona gibi bir takımız. (TSL standartlarına göre)
Colman,Jaja,Alanzinho,Yattara ve Engin.
Maşallah çok teknik oyuncularımız var :) Latin Amerikalıların birbiriyle uyumu çok iyi. Ah teo Ah..
Geçen haftayı telafi etmiş olduk. Ortasahanın göbeğinde bazen sıkıntı çekiyoruz. Keşke Ceyhun istikrarlı olsada oynasa.

Süleyman Eruyar
tüm takımı kutluyorum, teşekkürler..

not :penaltıyı zor attı da ne demek :)

ne alem adamlarsınız yahu.

Tsikopat61
27.11.2010, 18:33
evet ya nedir bu saldiri olayi..?

DDOS ne anlama geliyor..?

:cool:

Distributed Denial of Server demek..Temelde server'un kapasitesi uzerinde hizmet talep ederek sunucu kaynaklarinin isba hale getirilimesidir..Yani sunucudan zombi bilgisayar aglari araciligiyla ayni anda asiri talep oluyor ve server bunu kaldiracak kapasitede olamiyor..Bu yolla zamaninda cok ciddi bahis sitelerinin dahi siteleri uzun sure servis disi birakildi..Genelde santaj amacli kullaniliyor ..Parayi ver veya siten kapali kalir seklinde..Ciddi anlamda botnet (virus kod bulasmis bilgisayar agi) gucu gerektirir.

Tatar Kemal
27.11.2010, 18:35
hadi belediye göster kendini şu fener'e güzel bir tokat at. sevincimiz katmerli olsun.

İsa
27.11.2010, 18:36
Her zaman ki ligin en kaliteli futbolu oynandı.

Ama mükemmel değiliz.

Az kaldı devamı seneye Avrupa'da inşallah.

İlker Akçay
27.11.2010, 18:51
Hepsini geçtim de Antep seyircisinin her sene bize ağız dolusu küfür etmesinin sebebi nedir? Her yıl aynı olay yensekte,yenilsekte..Bir kuyruk acıları varsa bilelim...

Ahmet Faruk
27.11.2010, 18:51
2. yarıyı izleyebildim ancak. 2. yarı da bizim için antreman maçı gibi geçti. Gayet rahattık.
Bu kolay galibiyet için takımımızı kutluyorum, en kötü sonuç böyle olsun :)

61yusuf
27.11.2010, 19:09
Teker teker engelleri aşarak

gidiyor Trabzonum 7. Şampiyonluğuna doğru