PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Spor Toto Süper Lig 14.Hafta | Gaziantepspor 1 - 3 Trabzonspor

Sayfa : 1 2 [3] 4 5 6 7

TraBz1o61
24.11.2010, 20:35
bu başlıkta yeri değil ama yinede soracağım durup dururken üyelerine zırt pırt ban atan en ufak bir eleştiriye tahamülü olmayan bmn mi acaba trabzonsporu temsil ediyor bana durduk yere 1 hafta ban atan hangi terbiyesizse yazıklar olsun herkese yöneticili vermeyin kardeşim üyelerede saygılı olun öle yöneticiler var ki sırf kaprisleri ve bazı üyelere olan gıcıklıklarından dolayı ban atıyor gene mi ban atacaksınız naparsaınız yapın ama vallahi yazıklar olsun

zekeriyya
24.11.2010, 20:41
gaziantep maçında olacak arkadaşlar bmn kocaeliden ben ve eşim misafir tiribününde olacağım

Burak Sahin
24.11.2010, 23:07
seftalisporu valencia 5 lemis... yazik bunlara yaa illa fenerin rekoruna ortak olacaklar

TSelif
24.11.2010, 23:12
Anam şükürler olsun ki bursa gol atmış ve tarihe geçmiş Bataja ççç
6-1 olsun hadiiiii :D

Burak Sahin
24.11.2010, 23:25
valencia seftalispora plaka yapti 6-1 insallah mac böle biter :)

Medallion
24.11.2010, 23:30
Suna cok guldum:

DAKİKA DAKİKA ANLATIM78'
Alejandro Domínguez (Valencia)
69'
Pablo Martin Batalla (Bursaspor)
59'
Pablo Martin Batalla(Girdi) - Ivan Ergiç(Çıktı) (Bursaspor)
55'
Roberto Soldado (Valencia)
46'
Serdar Aziz(Girdi) - Gökçek Vederson(Çıktı) (Bursaspor)
37'
Joaquín (Valencia)
30'
Aritz Aduriz (Valencia)
21'
Roberto Soldado (Valencia)
17'
Juan Mata (Valencia)

Baska birsey yok anlatimda.

Insallah basimiza gelmez. Gerci sampiyon olalim da isterse 10 yiyelim, ben raziyim :)

saffet61
24.11.2010, 23:34
valencia bursayı 61 kenara

DeAgLeMaNyAq
24.11.2010, 23:36
Antep çıkışta bir takım, deplasmanları da zordur. Uzun süredir orada pek galipte gelemiyoruz. Ancak ben yine de Şenol Hoca'nın bu maç hakkında "beraberlik kötü sonuç olmaz" ifadesini yadırgadım...

İskender Çakmak
24.11.2010, 23:37
antep macı zor olacagını herkes bılıyor yalnız es es macında 2 puan bırakmamız bu maca daha konsantre olmamızı gerektırecek deplasmanlarda ıyı oynuyoruz bunun ıcın antepı yenecegımızı dusunuyorum

Medallion
24.11.2010, 23:39
Antep çıkışta bir takım, deplasmanları da zordur. Uzun süredir orada pek galipte gelemiyoruz. Ancak ben yine de Şenol Hoca'nın bu maç hakkında "beraberlik kötü sonuç olmaz" ifadesini yadırgadım...

0-0.5 olsun, bizim olsun. Yenemezsek yenilmeyelim. Antep ten alinan bir puan Sampiyonlugun kapisini aralar. Senol Hoca her zaman oldugu gibi yine dogru soylemis.

cerebrum
24.11.2010, 23:41
valencia:tabeladaş takım

iso_4939
24.11.2010, 23:43
vayyy bee valencia plakamızı yazdı kardes takımımız artık valencıa....

yorumsuz6117
24.11.2010, 23:43

Aynen bende.

bekir61
24.11.2010, 23:44
IBB macina kadar galibiyet serisi yapalim müthis olacak

uemit
24.11.2010, 23:44
daha dengeli bi takimla sagada olalim ceyhun olur sezer olur ferhat alir baris olur!!! engin ve burak yerine iki saglam adam!!! baris ve ceyhun!!

abbas
25.11.2010, 02:43
bu hafta zirvedeki takımların hepsi çok önemli maçlar yapacak. o yüzden antep galibiyeti mükemmel ötesi olur. inş kazanırız. antep kendi sahasına bize bildim bileli çok iştahlı oynar. zor deplasman...

Semih Kırsüleymanoğlu
25.11.2010, 03:21

oyuncular üzerinden baskiyi almak, taraftarda beklentiyi biraz olsun azaltmak, Antepli futbolculari havalandirmak icin yapilmis bir aciklamadir bu.
Bence cok yerinde olmus.
Insallah kazaniriz

DeAgLeMaNyAq
25.11.2010, 03:41
oyuncular üzerinden baskiyi almak, taraftarda beklentiyi biraz olsun azaltmak, Antepli futbolculari havalandirmak icin yapilmis bir aciklamadir bu.
Bence cok yerinde olmus.
Insallah kazaniriz

Şenol Hoca bunları psikolojik taktik amacıyla söylemişse tabii ki bir şey diyemem. Aslında hocanın röportajını dinlediğimizde, onun da bizim gibi düşündüğünü anlayabiliyoruz. "Eskişehir'deki puan kaybı sürpriz oldu. Eğer bir puan kaybı olursa bunu Antep maçı için düşünüyorduk" şeklinde bir cümle sarfetti ki çok doğruydu. Ama Eskişehir karşısındaki sürpriz puan kaybını yaşadığımıza göre, geriye kalan 4 maçlık serideki kredimizi tüketmişiz demektir. İkinci bir beraberlik, ister istemez çatlak seslerin çıkmasına sebep olacaktır. Bu tür seslerin çıkmasını da hiçbirimiz istemeyiz. Sonuç olarak Trabzonspor, her maçına mutlak galibiyet için çıkan bir ekiptir. Beraberlik kelimesini kullanmak bize yakışmaz. Ama en başta da söylediğim gibi Şenol Hoca'nın gerçek fikri bu değilse, ortada bir problemde yok demektir... :)

POYRAZ
25.11.2010, 03:59
Gaziantepspor'u yenip kaldigimiz yerden devam edecegiz Insallah.

Medallion
25.11.2010, 05:05
Şenol Hoca bunları psikolojik taktik amacıyla söylemişse tabii ki bir şey diyemem. Aslında hocanın röportajını dinlediğimizde, onun da bizim gibi düşündüğünü anlayabiliyoruz. "Eskişehir'deki puan kaybı sürpriz oldu. Eğer bir puan kaybı olursa bunu Antep maçı için düşünüyorduk" şeklinde bir cümle sarfetti ki çok doğruydu. Ama Eskişehir karşısındaki sürpriz puan kaybını yaşadığımıza göre, geriye kalan 4 maçlık serideki kredimizi tüketmişiz demektir. İkinci bir beraberlik, ister istemez çatlak seslerin çıkmasına sebep olacaktır. Bu tür seslerin çıkmasını da hiçbirimiz istemeyiz. Sonuç olarak Trabzonspor, her maçına mutlak galibiyet için çıkan bir ekiptir. Beraberlik kelimesini kullanmak bize yakışmaz. Ama en başta da söylediğim gibi Şenol Hoca'nın gerçek fikri bu değilse, ortada bir problemde yok demektir... :)

Senol Hoca sampiyonlugun en buyuk adayi Bursa dedikten sonra adamlar bir daha dogrultamadilar kendilerini...

Nadir Bekar
25.11.2010, 05:30
ben 4 macımızdan sadece gaziantepe takılırız diyordum eskişehire takıldık bu macı alırsak üzerimizden büyük bir yük kalkmıs olacak

elturca61
25.11.2010, 05:40
Bence futbolcular da artık bu macın önemini daha iyi biliyor zor bir deplasman olcak ama bence yenecez insallah.....

Samet İslamoğlu
25.11.2010, 07:42
bu forumda bu yıl simetrik bi fener yalakalığı görüyorum. ne oluyor ya? bizim ezeli düşmanımız dost mu oluyor?

Sen bu forumda fener yalakalığı görüyorsan,fenerbahçe forumlarında nasıl bi Trabzonspor yalakalığı dönüyor inanamazsın.Yalakalıkla ne alakası var.Şu aşamada Trabzonspor'a en çok saygı duyan taraftar kitlesi fenerbahçe'de.Diğer anadolu kulüplerinin duyduğu saygının çok üstünde hemde.Bir kaç kendini bilmez çıkabilir tabi bunların dışında.Ayrıca gs gibi bursa gibi sivas gibi kayseri gibi dostum olacağına fener gibi düşmanım olsun yeğlerim..

Samet İslamoğlu
25.11.2010, 07:46
buradaki yorumların tamamını okudum.herkes tek konuda hemfikir oda ts galip geleceği konusunda.tabi biz TÜRK milleti olarak duygusal bir yapıya sahibiz.sizler bizi bu hafta çok rahat yeneceğinizi iddaa ediyorsunuz.futbolda hiç bir şey önceden tahmin edilemez.o yüzden benim gönlüm tabikide GAZİANTEPSPORUM'dan yana ama her şey cumartesi başlama vuruşundan sonra belli olacak.ama şunuda unutmayın ki GAZİANTEPSPOR açık futbol oynadığı takdirde trabzonun hiç şansı yok.çünkü biz sazı elimize aldığımız zaman o pas trafiğinde boğarız rakibimizi.birde özgür kardeşim buralara taklırmı bilmem ama eğer görüşme fırsatı olan arkadaşlar olursa gaziantepten yani gençlik 27 den yusuf paltadan çok slm var diye iletirse sevinirim.kendisini muhakkak bekliyoruz gaziantebe.

Arkadaşım,açık futbol oynadığınız takdirde sazı elinize alıp her takımı yenebiliyorsanız,her maç açık futbol oynayında şampiyon olun? :) Yorum yaparken biraz tutarlı olmak lazım..

yattarinho61
25.11.2010, 08:12
macin hakemini sevmedim, hemde hic sevmedim !!

Cemalettin Taşkın
25.11.2010, 08:21
bünyamin gezer...

kayseri maçını yönetmişti son saniyede kazandığımız korneri attırmamıştı 8 tane filan sarı kart göstermişti bize yarısı keyfi kararıydı. tek kırmızı kartı da bünyamin gezerden gördük.

deplasman için bize en kötü hakem.

beraberliğe sevineceğim nerdeyse hakemi gördükten sonra.

Hüseyin Sahtiyan
25.11.2010, 08:54
Bilet fiyatları hala açıklanmadı mı ?

Mesut
25.11.2010, 09:02

fazla değil geçen sezon 5 tl idi
antepde tanıdığımız vardı sağolsun o almıştı ben öyle hatılıyorum.

metehan
25.11.2010, 09:34

14. Hafta Trabzonspor Maçı Bilet Fiyatları

Kale Arkası :
10,00 TL

Maraton :
15.00 TL

Kapalı A-B :
50.00 TL

GOLD :
100.00 TL

Mesut
25.11.2010, 09:35
14. Hafta Trabzonspor Maçı Bilet Fiyatları

Kale Arkası :
10,00 TL

Maraton :
15.00 TL

Kapalı A-B :
50.00 TL

GOLD :
100.00 TL

%100 zam yapmışlar deemek :D

Hüseyin Sahtiyan
25.11.2010, 09:38
Sıkıntı yok fiyatlar güzel, kötü bir sürprizle karşılaşmaktan tırsıyorduk valla :)

Mesut
25.11.2010, 09:41
Sıkıntı yok fiyatlar güzel, kötü bir sürprizle karşılaşmaktan tırsıyorduk valla :)

bizde antepde olacaz erken gelin renkdaşlar baklavasını yemeden gitmeyın şehri gezin güzel yer antep

onurts61
25.11.2010, 09:46
bünyamin gezer...

kayseri maçını yönetmişti son saniyede kazandığımız korneri attırmamıştı 8 tane filan sarı kart göstermişti bize yarısı keyfi kararıydı. tek kırmızı kartı da bünyamin gezerden gördük.

deplasman için bize en kötü hakem.

beraberliğe sevineceğim nerdeyse hakemi gördükten sonra.

Kayserinin nizami golünü iptal eden adamdan bahsediyoruz... Hakeme laf söylemenin bir anlamı yok deplasmada bünyamin gezer iyidir kimseden etkilenmez eğer iç saha maçımıza verirlerse bu hakemi problem olur...

Rahat kazanırız , 4-0 alırız v.b cümleleri kuran arkadaşlar nereleri ile düşünüyor çok merak ediyorum ama eminim aynı adamlar beraberlik yada mağlubiyetten sonra burda bu takımdan bişey olmaz v.b yaygarıyı çıkartanlar arasındadır...

Biraz daha mantıklı ve realist yorumlar yapmakta fayda var ,inşallah kazanırız yarım sıfırada razıyız...

Mustafa ÖZDEMİR
25.11.2010, 09:57
zor bir deplasmana çıkacağız.şansımızda tutmuyor antebe deplasmanda...

UĞUR DURTAŞ
25.11.2010, 10:52
bence sezonun en önemli en kırıtik ilk yarı puan cetvelindeki durumumuzu belirleyecek ciddi bir maç....

yıllardır antepe şansımız tutmuyor,formdalar dörtde dört yaptılar,

hocamızın olayın farkında olduğundan eminim ama aynı şeyleri es maçının ilk yarısındaki oyunlarından dolayı futbolcularımızın maçın önemi hakkında kaygılarım var,antep maçı final maçı bence...
gs-bjk,bursa-kayseri,ist.b.,fb

Kazım Uzunboy
25.11.2010, 10:53
Yine gidecektim Antep'e ama Kpss engel oldu..

Anıl Caner
25.11.2010, 10:56
Totem falan değil bariz şekilde favori Antep :)

Ben puana razıyım.

sessizkral_1
25.11.2010, 11:01
Totem falan değil bariz şekilde favori Antep :)

Ben puana razıyım.

Trabzonspor çıktığı her maçın favorisidir.Antepin bize ters geldiği doğru ama Gaziantepi barcelona gibi algılamaya gerek yok.5 beraberlik 3 malubiyeti olan bir takım (kendi sahasında bursaya deplasmanda gs ve istanbula yenildi sivasla bile berabere kaldı)

Oyun olarak her maçta olduğu gibi üstünlüğümüzü koyarız.Ancak beraberlikde çıkabilir.Yenilmemiz imkansız.Bukadar net konuşuyorum.

Ayrıca bu maçı alırsak ilk yarıyı %100 lider bitiririz.

Anıl Caner
25.11.2010, 11:04
Trabzonspor çıktığı her maçın favorisidir.Antepin bize ters geldiği doğru ama Gaziantepi barcelona gibi algılamaya gerek yok.5 beraberlik 3 malubiyeti olan bir takım (kendi sahasında bursaya deplasmanda gs ve istanbula yenildi sivasla bile berabere kaldı)

Oyun olarak her maçta olduğu gibi üstünlüğümüzü koyarız.Ancak beraberlikde çıkabilir.Yenilmemiz imkansız.Bukadar net konuşuyorum.

Ayrıca bu maçı alırsak ilk yarıyı %100 lider bitiririz.

Trabzonspor çıktığı her maçı kazanabilir ile Trabzonspor çıktığı her maçın favorisidir arasında çok ciddi bir fark var.

Hiç de favorisi değildir çıktığı her maçın kendi kendini kandırmasın kimse :) Avrupa kısmını zaten geçtim, ligde Saracoğlunda fener ile maça çıksak biz favori olacağız yani he mi :)

Kimseyi Barcelona gibi algıladığım yok. Bu maç iki taraftan birinin lehine bitecekse bence Gaziantep galibiyete daha yakın olan taraf. Bunu yeniliriz, kazanamayız gibi yorumlamanın alemi yok.

Nasıl becerebiliyosunuz yenilmemiz imkansız demeyi onu da anlamıyorum ya neyse. Muhtemelen Eskişehir'e 6, Manisa'ya da 9 atıyoduk size göre.

Gizadam34
25.11.2010, 11:05
dünkü bursa maçı için fotomaç ın başlığına bayıldım..

''PLAKASINI ALDINIZ MI?''

lazkerem
25.11.2010, 11:12
bence biz antep kayseri bursa gibi futbol oynamaya çalışan kazanmak için mücadele eden takımlara karşı kolay kolay kaybetmeyiz bizim korkmamız gereken takımlar buca es-es gibi 10 kişi ile savunma yapan takımlar
içim rahat 5-0 6-0 demiyorum ama antep bizi yenmek için oynasa biz antepi yeneriz

Bakanay61
25.11.2010, 11:28
Kayserinin nizami golünü iptal eden adamdan bahsediyoruz... Hakeme laf söylemenin bir anlamı yok deplasmada bünyamin gezer iyidir kimseden etkilenmez eğer iç saha maçımıza verirlerse bu hakemi problem olur...

Rahat kazanırız , 4-0 alırız v.b cümleleri kuran arkadaşlar nereleri ile düşünüyor çok merak ediyorum ama eminim aynı adamlar beraberlik yada mağlubiyetten sonra burda bu takımdan bişey olmaz v.b yaygarıyı çıkartanlar arasındadır...

Biraz daha mantıklı ve realist yorumlar yapmakta fayda var ,inşallah kazanırız yarım sıfırada razıyız...
:alkış::alkış::alkış:

Yunus Emre SEYHAN
25.11.2010, 11:30
Deplasmanlardan korkmuyorum.

Es-Es maçında takım disiplininden yoksunduk. Takım halinde savunma yapamıyoruz.

KUTADGU
25.11.2010, 11:39
Muhtemelen Eskişehirspor maçında fark atacağımı beyan edenler, Gaziantep maçı öncesi burada yıkım edebiyatı yapıyorlardır.

Zira öncelikli olarak düşüncelerde bir denge sağlayamıyoruz ne yazık ki.

Eskişehirspor maçının zor geçeceğini söylemiştim. Ne yazık ki öyle de oldu.
Sürekli alan kapatan ve çok adamla savunma yapan takımları açmak zor iştir.
Bizim biraz da kötü günümüze denk geldi o gün ve bir türlü açamadık.
Bunda ilk yarı oyun motivasyonundan uzak olmamızda bir sebepti bence.

Gaziantepspor maçı Eskişehirspor maçının bir tekrarı olmayacak.
Alan kapatan ama sürekli çok adamla savunma yapmayan bir takıma karşı oynayacağız.
Maç genellikle orta sahaların mücadelesi şeklinde geçecek.
Evet rakip oynatmamaya çalışacak ama oynamaya da çalışacak.
Bu tür takımlara karşı oynarken daha rahat edeceğimizi düşünüyorum.

Açık konuşmak gerekirse futbol algım ve futbol aklım 3 puanı bizim alacağımız yönünde yönlendiriyor beni.
Çok kaçırırsak berabere kalırız büyük hatalar yaparsak yeniliriz belki.

Oyun şablonunu değiştirmemize gerek olmadığını düşünüyorum.
Belki orta üçlü de bir değişklik olabilir ama onu da en iyi ŞEnol Hoca bilir.

İvan de Souza - Serkan Balcı savaşı ilgi çekici olur.
Jaja bu maçta etkili olur.

ilhan
25.11.2010, 11:41
Başkan maçtan sonra Ivan De Souza'yı almak için her girişimi yapar inşallah. :)

e.karisma_61
25.11.2010, 11:48
1996 yılında 12 yaşındayken, şampiyonluğu kaçırdığımız için kendini incir ağacına asan şehidimiz Mehmet DALMAN'ı gördün mü Kazım? Hopa’ya giderken Zigana Dağları'na bakan gözlerinle bak ona. Söyle ona: ''Mehmedim 26 oldu, şampiyon olamadık ama şampiyonluk için uşaklar hala uğraşıyor!''

inşallah bu sene olacak.

bilgehan83
25.11.2010, 13:02
colman cezalı mı değil mi kadro yapacağım

e.karisma_61
25.11.2010, 13:30
ilk 15 dakika mutlaka gol bulmamız şart! bütün zorlandığımız maçlar erken gol bulamadığımız maçlar... eskiişehir maçında olduğu gibi ilk yarıyı uyuyarak geçirip 2.yari nasi olsa gol atarız havasıyla çıkarsak maça (ki öyle olcağni sanmiyorum artık) gene hüsran yaşarız... onun için erken gol şart... çilingir JAJA işbaşına:)

Adına yakışır gibi başla, aynı şekilde bitir FIRTINAM!

Muhabir: Baskanim Sampiyonluk sozü veriyor musunuz seneye?
Sadri Sener: "Senol Günes beni oynatsa vericem de beni oynatmiyor" :D

Napoli
25.11.2010, 13:37
Bunyemin Gezerin eyamci olduguna inanmiyorum,Ama malesef Cok kutu bir hakem yanlis kararlari eyyamdan degil beceriksizlikten veriyor.Kayseri maci uzerinden yuklenmekte ironik olmus,Kayserinin %100 luk golunu vermemisti,bizim bir kose atisini vermemis cokta onemli degil.
Bu lige Bir tane eyyamci hakem olduguna inaniyorum,Uzun zamandirda bizim maclara atanmiyor,Seytan gorsun yuzunu

Hamdi Karamahmutoğlu
25.11.2010, 14:14
Bu hakemden korkuyorum.

Külünkoğlu
25.11.2010, 14:17
Bünyamin Gezer denince hatırlamadan olmaz.
Bir Galatasaray - Trabzon Maçı,

- Hocam direği kopardı, sarı kart.
-tamam bende.
- hocam sarı kart, sarı kart.
- tamam bende bende.
- hocam lincoln sarı kart.
- tamam.
- hocam ?
- ....

Ömür Karadeniz
25.11.2010, 14:18
Aynen aynen.

Armağan Dere
25.11.2010, 14:24

bu beraberliğe yatacağız anlamına geliyor sanırım..80'den sonra Barış Ataş hamlesi gelecek skoru koruma adına...Fener puan farkını 4'e indirecek..bu iyi olmayacak kanımca

Ozan Yazıcı
25.11.2010, 14:27
Bu hafta kafadaki takımların hepsi birbiriyle oynayacak. Antep'ten 3 puan çıkarırsak bal kaymak olur, beraberlik çıkarırsak da dengede kalırız. Çok karışık bir haftasonu olacak, hadi hayırlısı bakalım.

Ümit Tekşan
25.11.2010, 14:30
Çok rahatım bu hafta Antepi rahat geçeceğiz. Bu zamana kadar Antep maçı bize hep ters gelmiştir ama bu sefer yeneceğiz. Hadi hayırlısı diyelim....

Adnan Özkan
25.11.2010, 15:06
Hayretle okuyorum yazilanlari...bjk fener gs perİŞan halde..hala ÖlÜm kalim maÇlarina Çikiyorlar ve lİgde variz dİyebİlİyorlar..bİz bİr beraberlİk aldik bİrde antep maÇi beraber olsa ne olur sankİ...bu ne ya..takimdan Önce taraftar koptu lİgden

TSezgin61
25.11.2010, 15:10
bu sezon kilit maclarda masallahimiz var. bu macta öyle kilit bir mac.

antepi yenersek ilk yariyi lider kapatma sansimiz baya yükselir.

Gümüshane
Hayretle okuyorum yazilanlari...bjk fener gs perİŞan halde..hala ÖlÜm kalim maÇlarina Çikiyorlar ve lİgde variz dİyebİlİyorlar..bİz bİr beraberlİk aldik bİrde antep maÇi beraber olsa ne olur sankİ...bu ne ya..takimdan Önce taraftar koptu lİgden

Taraftarlar kopuk zaten..Bir Sampiyonlukla gene TRABZONSPOR oluruz.

okg_53
Kaostan düzen doğar. Eskişehir ve olası Antep puan kaybı, bizim daha iyi yerlere gelmemize vesile olacaktır.
Tabi sabır gösterilirse, yoksa daha berbat olur.

TSezgin61
25.11.2010, 15:13

bu taraftarin korkusunu sadece sampiyonluk giderir...

sampiyonluk gelene kadar degismez bu taraftar...

o yüzden ligin ilk haftasinda yenilsek bile futbolcuya söver bu taraftar...

herkeste bir korku var "yinemi olmiyacak" diye...

ama bu sefer olacak insallah!

kaptans
25.11.2010, 15:16
Trabzonspor çıktığı her maçı kazanabilir ile Trabzonspor çıktığı her maçın favorisidir arasında çok ciddi bir fark var.

Hiç de favorisi değildir çıktığı her maçın kendi kendini kandırmasın kimse :) Avrupa kısmını zaten geçtim, ligde Saracoğlunda fener ile maça çıksak biz favori olacağız yani he mi :)

Kimseyi Barcelona gibi algıladığım yok. Bu maç iki taraftan birinin lehine bitecekse bence Gaziantep galibiyete daha yakın olan taraf. Bunu yeniliriz, kazanamayız gibi yorumlamanın alemi yok.

Nasıl becerebiliyosunuz yenilmemiz imkansız demeyi onu da anlamıyorum ya neyse. Muhtemelen Eskişehir'e 6, Manisa'ya da 9 atıyoduk size göre.

antepe yenilebiliriz beraberede kalabiliriz doğrudur ama bu maçın favorisi antep değildir şu andaki verilere göre maçın favorisi trabzonspordur...nedenlerinide sıralayayım istersen 1 -)deplasmanda şuana kadar sadece iki beraberlik almıştır . 2-)deplesmanarda eaçık ara en az gol yiyen takımdır bu demek oluyorki trabzonspora deplesmanda oynuyorsa bırak yenmeyi gol atmak bile zor. 3 - ) şuanda türkiye süper en derli toplu oynayan en azından yenemeyeceği takım yoktur denilen takımların başında gelmektedir. 4-)futbolcu kalitesi olarak antepten çok daha iyi bi takımdır. 5-) başında türkiye liglerinin en iyi teknik adamı bulunmaktadır....

bunun yanında antepin artılarınıda bi çarpıda sürklase edelim : 4 maçtır yenilmiyor diyorlar trabzonspor manisa maçından beri yenilmiyor.ayriyetten yenilmesi en güç denen ve rekora doğru gittiğini sanan takımı daha 2 hafta önce nasıl yendiğimizi herkes gördü...

gel şimdi anlaşalım antep iyi takım dikkatli olmak gerek yenilebiliriz evet 1 puan aldığımızda bile gerektiğinde çok fazla üzülmemeliyiz oda evet ama maçın favorisi trabzonspordur kardeşim ve şunu söyliyeyim takımların 12 haftada vadettiklerine baktığımızda trabzonspor belki dediğin gibi şükrüsaraçoğlunda ve belki tam kadro ise inönüde maçın favorisi olmayabilir ama bunlarda duruma göre değişir ekleyeyim diğer heryerde favoridir...

inşallah kazanırız ve kazanırsakta bu yarıyı en yakın rakibe bence 5 - 6 puan farkla lider kapatırız bu rakipte fener olur kanaatimce...

Adnan Özkan
25.11.2010, 15:19
Sayin taraftar...herkese dİyorum..bu lİgde bu sene Öyle 85 puanlarla falan Şampİyonluk olmaz..75 Üzerİ alan bİtİrİr İŞİ.tamam bİz İŞİ siki tutalimda maŞallahimiz var 30 puan..acelecİ olmayip acemİce taraftarlik yapmayin lÜtfen..bİz barcelonamiyiz her maÇi alcazkİ o da alamaz..akil var mantik var..bİzİm daha en az 5 maĞlubİyet hakkimiz var(abartmiyorum) bİr maÇla ne Şampİyonluk gİder ne de gelİr..korkuyorum yİne bİze baŞkalarinin edemedİĞİ kÖtÜlÜĞÜ bİz edecez..

Ceyhun Öncü
25.11.2010, 15:20

Yok artik Antep favoriymis
tamam Antep iyi takim Anadoluda Eskisehir, Kayserispor ile sempatiyle baktigim bir ekip ama bu Trabzonspor gittigi heryer, ki bunlara Saracoglu dahil favoridir, sadece Teknik Direktörümüzün Senol Günes olmasi bile bizi favori yapar

EsEs e karsida bir sifir olsun bizim olsun demistim antep icinde aynisini diyorum

Puan kaybetme lüksümüzde var. Kazanirsak Sampiyon olmayacagiz. Kazanmazakda sampiyonlukdan olmayacagiz.

tojunnn
25.11.2010, 15:22
bazıları antebe karşı pek şansımız tutmuyor diyorlar ama ben kendimi bildim bileli antep trabzonu hep zor durumda bırakmıştır.yani şansızlık değil. aslında trabzon gaziantep de çok sevilen bir takım. trabzon maçına ilgi hep yoğun oluyor. inş. zevkli bi maç olur. trabzon liderlik açısından 3 puanı tabiki isteyecek ama bizde sezona çok kötü başladık ve yavaş yavaş kendimize gelmeye başlıyoruz. 3 puanı gaziantepspor daha çok isteyecek. bide trabzon maçlarını hep cumartesi oynadık nedense:D

Adnan Özkan
25.11.2010, 15:23
Bazı taraftarlar ya sussun yada ağzını hayıra açsın..inanmaslarda bu takıma ağzını hayıra açsınlar..Bu ne yaaa...kimseye güvenmezmisiniz siz??yazıklar olsun bu takımı hala kötü görenlere..

Tolunay Abdioğlu
25.11.2010, 15:23

Ne yani bu olay Antep için geçerli değil mi?.

Fenerbahçe'yle Saraçoğlu'unda oynamak başka Antep'le oynamak başka.Antep'i küçük gördüğüm için söylemiyorum.

Bülent Bayraktar
25.11.2010, 15:26
bu maçıda atlattıkmı son 3 maç kendi evimizde olacağından rahat olacaz Özellikle Olimpiyattaki maçda taraftar alacak maçı

Ahmet Faruk
25.11.2010, 15:28
Zor maç olacak gibi. Antepin orta sahası fena değil. Bizimki de kuvvetli olmalı bence.
Enginin yerine Ceyhun olabilir bu maçta. Ya da biraz daha dinamik bir ortasaha için Barış. Ama kesinlikle bu ikisinden biri oynamalı.
Zaten Engin 11 başladığı maçlarda pek iyi bir performans göstermedi şimdiye kadar. Sonradan girince yorulan rakibe karşı daha etkili oluyor.

Adnan Özkan
25.11.2010, 15:29
Futbolcuların neden stres yaptığı belli..basını taraftarı ve bordo mavi neti takip ediyolarsa onlarıda karamsar görmemek sanırım yanlış olmaz..taraftar şimdiden dip yapmış..konuşmak kolay..iş yap eyy taraftar..takımın yanında ol arkasında değil....utanıyorum demeye ama bazı takımların taraftarlarına bak örnek al...demek fb gs bjk nın durumunda olsak yakacaksınız kulübü..

İlker Akçay
25.11.2010, 15:38
Yani herkes Anıl Caner'e birşeyler yazmış tepki göstemişti de benim hatırladığım şu Antep takımını Antep'te son 10 yılda ya 2 en fazla 3 kere yenmişizdir.En iyi gittiğimiz zamanlarda dahi abuk subuk maçları kaybettik.2 yıl önce Antep lehine 3-2 biten maçta dahil.

Kim ne derse desin Antep bize ters gelen bir takım Es-Es'i yenseydik burada kaybedilecek puanlar can sıkıcı olmazdı ancak Es-Es'e puan kaybettiğimiz için ne şartta olursa olsun yenmemiz lazım en kötü ihtimal beraberlik almamız lazım..

elturca61
25.11.2010, 15:42
ewet ters gelen bi takim son 6 macta hic galibiyetimiz yok beraberlik gibi ama bu sene yenersek cok guzel olur...

Murat'
25.11.2010, 15:43
Antep bize hicbir zaman kolay kolay kaybetmemistir.

Tek umudum var o da bu seneki zorlu maclarin hepsini kazanmamiz.

Bebaberlik yakin ihtimalmis gibi duruyor.

Tolunay Abdioğlu
25.11.2010, 15:43
Yani herkes Anıl Caner'e birşeyler yazmış tepki göstemişti de benim hatırladığım şu Antep takımını Antep'te son 10 yılda ya 2 en fazla 3 kere yenmişizdir.En iyi gittiğimiz zamanlarda dahi abuk subuk maçları kaybettik.2 yıl önce Antep lehine 3-2 biten maçta dahil.

Kim ne derse desin Antep bize ters gelen bir takım Es-Es'i yenseydik burada kaybedilecek puanlar can sıkıcı olmazdı ancak Es-Es'e puan kaybettiğimiz için ne şartta olursa olsun yenmemiz lazım en kötü ihtimal beraberlik almamız lazım..

Şans tutmuyor olabilir.İyi oynayamıyoruz olabilir.Ama favorinin Antep olarak gösterimesi çok garib.

Eren Karaahmetoğlu
25.11.2010, 15:44
Bu sefer yeneceğiz.

Tolunay Abdioğlu
25.11.2010, 15:47
Tolunay Kafkas:Ligin liderine ve en iyi futbol oynayan takımına karşı oynayacağız.

İlker Akçay
25.11.2010, 15:48
Şans tutmuyor olabilir.İyi oynayamıyoruz olabilir.Ama favorinin Antep olarak gösterimesi çok garib.

Oyun olarak bakarsak tamam Trabzonspor daha iyi ancak Antep takımı da gayet iyi oynuyor son haftalarda bunun yanında Antep'te ki maçlarda karnemiz ortada..

Favori göstermesinde ki kasıt Antep'te ki maçlar ve aldığımız sonuçlar olduğunu düşünüyorum oynanan futboldan daha öte ki bence de haksız değil..

Armağan Dere
25.11.2010, 15:48
yav kendi sahanda Eskişehir'i açamıyorsun..Antep açık futbol mu oynayacak sanıyorsunuz..kapanıp kontra oynayacaklar..beraberlik %80...antep'in yenme oranı bizimkinden fazla..forumda duygusallığı bir kenara bırakarak anket yapılsa antep veya beraberlik oranı daha yüksek çıkar...

bordo08
25.11.2010, 15:49
Bu maçı kazanalım yada kaybedelim hiç bir sonuç bizi fazla etkilememeli.Taraftar olarak çok fazla uçlarda yaşıyoruz.2 galibiyetle kendimizi şampiyon gibi görüp.Olası bir kötü sonuçta küme düşmüşcesine yıkılıyoruz.Sağduyulu ve sakin olduğumuzda zaten istediğimiz noktaya ulaşacagızz.Kendi ayağımıza çelme takmamayı başarırsak şampiyonluk bir nefes kadar yakınımızdadır.

mekatronik
25.11.2010, 15:59
yav kendi sahanda Eskişehir'i açamıyorsun..Antep açık futbol mu oynayacak sanıyorsunuz..kapanıp kontra oynayacaklar..beraberlik %80...antep'in yenme oranı bizimkinden fazla..forumda duygusallığı bir kenara bırakarak anket yapılsa antep veya beraberlik oranı daha yüksek çıkar...
armağan başladı demek oluyorki antebi de yeneceğiz.

Armağan Dere
25.11.2010, 16:07
armağan başladı demek oluyorki antebi de yeneceğiz.

sayın meslektaşım çok komiksiniz..Şenol Hoca'da beraberlik kötü sonuç değil demiş..Fener'in nefesini ensemizde hissetmek istemiyorum o kadar..bu hafta puan farkı 4'e inebilir..

Meydan 08
25.11.2010, 16:10
Arkadaşlar biletler ne zaman satışa çıkacak haber var mı

pReN@_61
25.11.2010, 16:10
Biz antebi deplasmanda en son ne zaman yenmiştik bilen var mı ?Bu sene bütün hesapları kapattığımız için soruyorum..Yanlış anlaşılmasın.

Hüseyin Çümen
25.11.2010, 16:11
velevki yenildik nevar? destek sonuna kadar devam etmeli ben zaten fenerin bu hafta kesin yenileceğine inanıyorum. Apo avcı acımaz.

Bu hafta kazanmak tabiki çok önemli acayip önemli bi avantaj olur fakat puan kaybıda olabilir hazırlıklı olun renkdaşlar. Ama Allahın izniyle bu maçı alacağız

TSezgin61
25.11.2010, 16:14
sayın meslektaşım çok komiksiniz..Şenol Hoca'da beraberlik kötü sonuç değil demiş..Fener'in nefesini ensemizde hissetmek istemiyorum o kadar..bu hafta puan farkı 4'e inebilir..

senol hocanin böyle bir aciklama yapmasi bence futbolculara antep macinin önemini göstermek amacli...

futbolculari derbilere hazirlandiklari gibi hazirlamak istiyor bence...

mekatronik
25.11.2010, 16:19
Sevgili meslektaşım sizde çok karamsarsınız. Herhangi bir maçla ilgili bu maçı alırız dedinizmi ? Dedinizse de ben denk gelmedim. Birde çelişiyorsunuz kendi içinizde. Hemfikir olduğumuz tek konu rakibimizi fener olarak görmemiz.
Maç tipik beraberlik maçı olsada kazanma şansımız asla %10'un altında olamaz. Bunu ölçmenin imkanı yok tabi.
Düşüncem o ki biraz takımına güven.

TheCrow
25.11.2010, 16:22
bu beraberliğe yatacağız anlamına geliyor sanırım..80'den sonra Barış Ataş hamlesi gelecek skoru koruma adına...Fener puan farkını 4'e indirecek..bu iyi olmayacak kanımca

Bizim Gaziantep'i yenme ihtimalimiz fenerin Belediye'yi yenme ihtimalinden daha fazla. Her şeye negatif yaklaşmak da bir yere kadar Armağan.

Armağan Dere
25.11.2010, 16:24
Çok güven zarar veriyor..Eskişehir'i bence dağıtması lazımdı bu takımın öle de yazmıştım ama olmadı..Eskişehir'i yenseydiler bu maçtaki beraberlik göze batmazdı..ama bu maç yüksek olasılıkla berabere biteceğine göre güneşli olan hava,bulutlanmaya başlayacak kanımca..İnşallah yeneriz gönlüm yenmemizden yana...

Engin Koltuk
25.11.2010, 16:24
Bu maçı alalım, Olimpiyatta şov yapalım..

is_mail61
25.11.2010, 16:25
biz bu sene üstüne düşüp almamız gereken maçları hep kazandık ve bu maçıda almamız gerek gerçekten bu hafta kazanmak demek bayabi kredi kazanmak demek oyüzden kazanıcaz eminim yeterki maça asılalım

metinbay61
25.11.2010, 16:26
olağanüstü bi durum olmazsa bu maçı alırız...manisa maçı bize çok maç kazandırdı eskişehir maçıda böyle olacaktır...rahat bi maç olmayacak belki ama galip geleceğimizden şüphem yok...

TheCrow
25.11.2010, 16:27
Biz antebi deplasmanda en son ne zaman yenmiştik bilen var mı ?Bu sene bütün hesapları kapattığımız için soruyorum..Yanlış anlaşılmasın.

Sanırım 19.12.2006 (0-2)

Armağan Dere
25.11.2010, 16:32
Sanırım 19.12.2006 (0-2)

skor doğru ancak tarih yanlış sanırım 2005-2006 sezonunda yenmişiz 22.hafta..sizin hesabınıza göre 2006-2007 yapıyor o sezon yendiler bizi

19.02.2006 16:00 GAZİANTEPSPOR 0 - 2 TRABZONSPOR A.Ş.

bu arada o zaman da saat4'te oynamışız:)

Can Yüce
antep maçı biletleri satışta , www.mambobilet.com adresinden satılıyor...

biz 4 bilet aldık bile :)

hamza61omer
fenerin peşin peşin ibb yi yeneceği mi düşünülüyor acaba burada

hamza61omer
25.11.2010, 16:34
ayrıca ibb maçına en az 61000 seyirci kampanyasından haberiniz vardır inşallah

Meydan 08
25.11.2010, 16:35
antep maçı biletleri satışta , www.mambobilet.com (http://www.mambobilet.com) adresinden satılıyor...

biz 4 bilet aldık bile :)

can kardeşim ordan bizim tarafa bilet satışı var mı ya orası sadece antepliler için satış noktası bildiğim kadarıyla baklmıştım da

TheCrow
25.11.2010, 16:39
skor doğru ancak tarih yanlış sanırım 2005-2006 sezonunda yenmişiz 22.hafta..sizin hesabınıza göre 2006-2007 yapıyor o sezon yendiler bizi

19.02.2006 16:00 GAZİANTEPSPOR 0 - 2 TRABZONSPOR A.Ş.

bu arada o zaman da saat4'te oynamışız:)

Evet, klavye hatası, yanlış yazmışım...

mehmets61
25.11.2010, 16:41
umarım kazanırız ama aksi bir sonuçta puan kaybında da felaket tellallığı yapmaya gerek yok.takıma desteğe her koşulda devam etmeliyiz.şampiyonluk bir süreçtir inişler çıkışlar mutlaka olacaktır...

demirel
25.11.2010, 16:41
Bu hafta yeneceğiz ve oturup rakiplerin nasıl puan kaybettiğini keyifle izleyeceğiz

Murat Altun
25.11.2010, 16:45
geçmişe ne bakıyorsunuz yahu biz 10 yıldır aynı takımlamı oynuyoruz Bu sene çok güzel bir takımımız var ve süperlig de hermaçın favorosi Trabzonspor dur

Birtan Karaman
25.11.2010, 16:54
Zor maç olacak Antep'in önemli silahları var.

Popov ve Sosa driblingleri ile Cale'yi perişan ederler, Serkan'a güveniyorum ondan kimse geçemez. :)

mekatronik
25.11.2010, 17:04
Şu plaka olayıda iyice sıktı artık, herkes herşeyi 61'e bağlıyor. Yok efendim 6-1 kazanalım, 61000 seyirci olsun. Bu takım Trabzonun sınırlarını aştı artık, taraftarında aşması lazım. Ama hala klişe laflar.

ARAF
25.11.2010, 17:15
eskişehiri yenip bu maç için berebere kalsakta olurdu
eskişehirle berabere kaldığımıza göre allahın izniyle antebi yeneceğiz demekki bu hatfa inşallah

sametaydin
25.11.2010, 17:17
Bursa bize büyük kıyak yaptı dün bizim de karşılık vermemiz lazım. Bi bursa plakası yazdırsak fena olmaz 1-6. :) Şaka bi yana zor maç olucak kazanırsak fb ile puan farkını açma şansımız var.

Külünkoğlu
25.11.2010, 17:38
Gaziantepspor maçı başlığında bu maçla ilgili şeyler yazın arkadaşlar.

Mustafa Umut
25.11.2010, 17:46
Zor maç.Hiçbir maç kolay değil.Bundan sonra çok dikkatli gitmeli takım.Maçın başında ilk 25-30 dk fırtına gibi başlamalıyız rakibi boğarcasına basmalıyız.Yine zayıf taramız olan sol kanattan ataklar yieyeceğiz aman dikkat

Fanatik34
25.11.2010, 17:50
Liverpool maci ve Milli mac sonrasi kaybedilen puanlar, futbolcularimizin ruhi haliyetini cok acik ortaya koyuyor.. Fiziksel olarak belkide ligin en iyi takimiyiz ama sorun mental yorgunlukta!
Su an lideriz ve görünen bunun da futbolculara maalesef olumsuz yansimasi...o yüzden Trabzonsporumuz Medya´da ne kadar az konusulur, maclara ne kadar az favori olarak cikarsa, rahat kazaniriz

Cafer Bulur
25.11.2010, 17:54
Liverpool maci ve Milli mac sonrasi kaybedilen puanlar, futbolcularimizin ruhi haliyetini cok acik ortaya koyuyor.. Fiziksel olarak belkide ligin en iyi takimiyiz ama sorun mental yorgunlukta!
Su an lideriz ve görünen bunun da futbolculara maalesef olumsuz yansimasi...o yüzden Trabzonsporumuz Medya´da ne kadar az konusulur, maclara ne kadar az favori olarak cikarsa, rahat kazaniriz
Bende bunu yazmak icin girmistim,macin favorisi g.antepspordur bence.

Isimiz cok zor olacak,kazanmak icin herseyimizi ortaya koymamiz gerekiyor.

yorumsuz6117
25.11.2010, 17:58
Zor olacak ama olacak olmalı.

okg_53
25.11.2010, 18:19
Antepi analiz ettim. Çalışma acizane bana aittir. (okg_53)

Antep iyi oynayan , Az gol yiyen bir takım. Ancak bizim gibi rahat pozisyona giremiyorlar.

Yapıları Bursaspor'a çok benziyor. Bursa maçının benzerini izleyebiliriz.

İsmael Sosa, atmaktan çok attırmayı seven yapıda. Tam bir golcü özellikleri yok. Banko oynamasına rağmen 1 golü var.

Bu yüzden gollerin çoğunu bek olan Serdar K. ve Ofansif Sol kanat oyuncusu Olcan atmış.
Antepin kazandığı son 3 maçın üçündede yedek klübesinde çakılı kanal Julio Sezar 2 gol atmış.

Yani En çok gol atan 3 oyuncu var. Serdar,Olcan,Julio.

Olcan Cezalı, Julio muhtemelen yine oynamaz.Serdar ise golleri hep süpriz şekilde attı.

Özetleyecek olursak Antepte golcüler kim belli değil.

Orta alanları son 3 maçtır. Orhan ve Murat ikilisine emanet. Bizim ikili her türlü bu ikiliye karşı üstün gelir.

Duran top , yan top hücumlarında ligin en kötü takımlarında biri diyebiliriz. Çünkü hücum hattında 1,78 üzeri oyuncular yok. Duran toplarda pek korkmaya gerek yok. Takımdaki tek uzun oyuncu Stoper Yalçın Ayhan(1,92). Diğer stoperler Dany ve Emre Güngör çok iyi değiller hava toplarında.

Kısacası yan toplardan kolay kolay gol yemeyiz ama gol bulabiliriz.

Bunlar Antepin zaafları, gelelim bize karşı tehlikeli olacak yanlarına ,

Sağ kanadı çok iyi kullanıyorlar ki , bu kanatta Popov ve Serdar kurtuluş var. ikiside ofansif yönü iyi oyuncular. Bizde o bölgeyi müdaafa edecek isim Cale.

İsmael Sosa ve Popov iyi kontra atak oyuncuları. Tehlikeli olabilir.
Jorginho ise Alex tarzı bir oyuncu. Bizim maçlarda böyle oyuncular etkili olamıyor.

Olcanın yokluğunda , Muhtemelen Tolunay'ın daha öncede yaptığı gibi, Olcan'ın yerine İvan , İvan'ın yerine Şenol oynayacaktır. Yani bu iki oyuncu olduğu sürece, onların sol kanattan(bizim sağ kanattan) rahat atak yapma şansımız az.

Karcemarskas iyi bir kaleci.

Jorginho ve Dany şuan da sakat bizim maça da yoklar büyük ihtimalle.Sakatlandıklarında 4 hafta ikiside yok deniyordu.

Antepin bize karşı çıkarağı 11 şöyle olacak büyük ihtimalle ;

-------------------Karcemarskas-----------------
Serdar Kurtuluş----Emre----Yalçın------Şenol Can
-----------Orhan Gülle-----Murat Ceylan---------
Ahmet Arı------------Popov-----------------İvan
------------------İsmael Sosa-------------------

2. ihtimal

--------------------Karcemarskas-----------------
Serdar Kurtuluş----Emre-------Yalçın---------Ivan
---------Orhan Gülle---Zurita---Murat Ceylan-----
-------------------------------------------------
Popov-------------İsmael Sosa---------Julio Sezar

Her durumda bizi zor bir maç bekliyor. Ancak Antep bizim kadar koşan ve yüksek kondisyona sahip bir takım değil.
Biz böyle maçları seviyoruz ve iyi oynuyoruz.Önemli olan ilk yarı gol yememek.

Elimden geldiğince rakibimiz hakkında bilgi vermeye çalıştım.

Saygılar ....

hüseyin1975
25.11.2010, 18:20
Trabzonsporum ligde oynadigi hicbir macda Rakip kesin Favori olarak ilan edilemez!
Oynadikmi herkesi yeneriz.

Cafer Bulur
25.11.2010, 18:23
Trabzonsporum ligde oynadigi hicbir macda Rakip kesin Favori olarak ilan edilemez!
Oynadikmi herkesi yeneriz.
Iyi günümüzde olursak yenemeyecegimiz takim bence de yok.

Ancak rakibi hafife alirsak cok takima da kaybedebiliriz,bunu senol hocamiz gencler macindan sonra itiraf etmisti.

Antep macinda coskulu ve üst düzey motivasyon ile oynamamiz gerekiyor,aksi halde sansimiz yok.

Mustafa Umut
25.11.2010, 18:27
Bursa-Kayseri, Gs-Bjk, İ.b.b.-Fb maçlarının olduğu haftada Antep'i yenersek 9-10 puanlık maç olur bizim için....İstanbul takımları er ya da geç toparlanacaklar bu maçlarda puan farkını açmalıyız..

Emrah Akcagöz
25.11.2010, 18:28
Zor bir maç ve G.antep'in bize ters gelmesi açıkça beni ürkütüyor inşallah kazanırız ama 1 puan alırsak da takıma birşey diyemem..

Armağan Dere
25.11.2010, 18:30
Colman efendiye büyük iş düşüyor bu maçta..ruh gibi sahada geziniyor 1 aydır..Yattara oynamalı Burak 2.yarı devreye girmelidir..yorulan antep defansını Burakla açabiliriz..

Serkan Egemen Giray(hiç istemesemde) Cale

Ceyhun

Selçuk Colman

Yattara Engin

Drogba:)

duruma göre oyunu açmak adına Burak,Jaja,Alanzinho yedek klübesinde beklemeliler bence

Cafer Bulur
25.11.2010, 18:30
Zor bir maç ve G.antep'in bize ters gelmesi açıkça beni ürkütüyor inşallah kazanırız ama 1 puan alırsak da takıma birşey diyemem..
Rakipte olcan ve danny nin olmamasi bizim icin bir avantaj olabilir mi?

Alihan Ertürk
25.11.2010, 18:31
Kazanmamız gereken bir maç. Artık kayıp şansımız yok !.. Geçen hafta kazansaydık bu maçta beraberliği kabullenebilirdik ama şu şartlarda kazanmalıyız. Tabiki beraberlik de iyi bir sonuç ama kalan 3 maçımızı da kazanmalıyız..:)

vivanet
25.11.2010, 18:44
Bu Gaziantep neymiş yahu herkes çekiniyor.bu saatten sonra antep,sivas,fener önemli değil.rakip ayırtmaksızın futbolumuzu oynayalım zaten sonuca gideriz...

hüseyin1975
25.11.2010, 18:46
Colman efendiye büyük iş düşüyor bu maçta..ruh gibi sahada geziniyor 1 aydır..Yattara oynamalı Burak 2.yarı devreye girmelidir..yorulan antep defansını Burakla açabiliriz..

Serkan Egemen Giray(hiç istemesemde) Cale

Ceyhun

Selçuk Colman

Yattara Engin

Drogba:)

duruma göre oyunu açmak adına Burak,Jaja,Alanzinho yedek klübesinde beklemeliler bence

Colman cezali diye biliyordum?
Giray bana görde tam bir saatli bomba, Mustafanin sucu ne?

yorumsuz6117
25.11.2010, 18:47
Colman cezalı değil.

Samet Yildirim
25.11.2010, 18:49
3 ihtimalli mac yenmeye daha yakin olan takim biziz umarim kazaniriz.

yorumsuz6117
25.11.2010, 18:49
______________Onur________________

Serkan___Egemen____Giray_______Cale

____________Ceyhun________________

______Selçuk_______Colman__________

Jaja__________________________Engin

_____________Umut_________________

Cafer Bulur
25.11.2010, 18:50
Mustafa yumlu bjk ye karsi hayatinin macini oynadi ondan sonra kayboldu.

Sans verilirse mustafa nin en az giray kadar basarili olacagini düsünüyorum,yinede senol hocam en iyisini bilir.

Ali Tunahan Güllü
25.11.2010, 18:53
Sanki beraberlikte yakın bir ihtimal geliyor ama İnşallah 3 puan bizim olur.

Cafer Bulur
25.11.2010, 19:00
Engin oynayacagi kaliteli futbol,atacagi goller veya yapacagi asistler ile senol günesden gercek anlamda özür dilemelidir.:)

Kuru bir özür ile enginin gecen hafta yaptiklari es gecilemez.

DeAgLeMaNyAq
25.11.2010, 19:01
Danny'nin olmaması gerçekten bizim için büyük bir avantaj. FB maçında olağanüstü savunma yapmıştı. Giray-Mustafa konusunda da ben Mustafa'dan yanayım ama hoca Giray'ın tecrübesine güveniyor. Mustafa'nın tek olumsuz tarafı topu oyuna sokamıyor ve paslarında heyecan yapıyor. Birde Giray yedek kaldığında bunu biraz sorun eden birisi ama Mustafa kadroya giremese de ağzını açmaz...

EmreYavuz61
25.11.2010, 19:01
Kayseri-Bursa , Gs-Bjk maçlarının olduğu bir haftada mutlaka kazanmamız gereken bir maç...Kolay olmayacak...Sıkıntılı bir maç olur ama kazanırız...

Mustafa ÖZDEMİR
25.11.2010, 19:03
herkes puan kaybetmemiz için dua ediyor .bu hafta rakiplerimiz birbirleriyle oynayacaklar .mutlaka kazanmalıyız...

Cafer Bulur
Bende bu macta buragin yerine ceyhunun orta sahada degerlendirilmesi taraftariyim.

Bir sonraki hafta burak yine ilk 11 de baslamali ama bu macta ceyhunlu bir orta saha direncli antep takimina karsi daha faydali olur bence.

Deniz Tosunoğlu
arkadaslar Ferhat neden oynamiyor? Sakatligimi var? Ben gayet iyi buluyorum ferhati..

Erbay
25.11.2010, 19:10
Antep deplasmanından haklı olarak çekinenler var. Hakikaten şöyle 5-10 saniye hafızamı yokladım kupa maçı da dahil hep puan kaybetmişiz, yenilmişiz. Çok klişe ama son yıllarda bir o kadar da doğru olan bir laf var ki, artık kolay maç yok. Alan daraltan, bariz hata yapmayan her takıma karşı güçlü takımlar zorlanıyor (İspanya hariç bir bakın Avrupa liglerine büyük takımlar kaç maçta kaç puan kaybetmiş). Antep değil de başka bir deplasman olsaydı yine zor maç olacaktı. Biz yeter ki rakipten az mücadele etmeyelim.

Orta sahada kırılgan olabiliyoruz dikkat etmek lâzım. Jaja'ya bu kadar yük yüklememek lâzım :)

Cafer Bulur
25.11.2010, 19:11
Senol hocam antepte 1 puan kafi gelebilir demis.

Bunu takimi baski altina almamak icin söyledigini düsünüyorum.

Selman
25.11.2010, 19:13
Bizle kafa kafaya oynamaya çalışan hiçbir takım yenemedi bu sene bizi.Liverpool hariç.

Top oynamaya çalışan her takımı yendik. Farklı olmayacaktır diye tahmin ediyorum.

Ali Tunahan Güllü
25.11.2010, 19:13
1 Gün 20 S. 46 Dk. Kaldı

Ilelioglu
25.11.2010, 19:17
Bizle kafa kafaya oynamaya çalışan hiçbir takım yenemedi bu sene bizi.Liverpool hariç.

Top oynamaya çalışan her takımı yendik. Farklı olmayacaktır diye tahmin ediyorum.

Evet aynen dedigin gibi, yanliz top oynamaya calismanin yaninda birde takim halinde cok iyi defans yapiyorlar...

Cok zor bir mac olacak...

Ama herzamanki gibi sakin, akilli ve disiplinli bir oyunla kazanacagimiza inaniyorum...

;):)

pReN@_61
25.11.2010, 19:28
Sanırım 19.12.2006 (0-2)
bursayı da en son o tarihte yenmiştik galiba:)

gerenimo
25.11.2010, 19:29
Senol hocam antepte 1 puan kafi gelebilir demis.

Bunu takimi baski altina almamak icin söyledigini düsünüyorum.

ben de ilkyarı için bir beraberlik ya da malubiyet kredimiz olduğunu düşünüyorum. ilkyarı lider bitiririz. şenolhoca da bunun bilincinde takım üzerindeki baskıyı azaltmak için bunu vurgulamıştır.

yarış içerisinde bursa ve kayseriden daha tehlikelisi fenerin arkadan gelerek potaya girmesidir.

Kara Mert61
25.11.2010, 19:31
Bu maçta colman dinlendirilmelidir..Bu sene çok formsuz..Ceyhun oynamalı..

Cafer Bulur
25.11.2010, 19:33
ben de ilkyarı için bir beraberlik ya da malubiyet kredimiz olduğunu düşünüyorum. ilkyarı lider bitiririz. şenolhoca da bunun bilincinde takım üzerindeki baskıyı azaltmak için bunu vurgulamıştır.

yarış içerisinde bursa ve kayseriden daha tehlikelisi fenerin arkadan gelerek potaya girmesidir.
Fb nin potaya tam anlamiyla girmemesi icin kazanilan her puan önemlidir bu acidan maglubiyet lüksümüz olamaz.

Devre sonuna kadar 10 puan iyi olurdu ama 12 almak varken bunu sonuna kadar zorlamaliyiz.;)

pReN@_61
25.11.2010, 19:37
0-1 alalım şu maçı yeterlidir.

Murat'
Eger sampiyon olmak istiyorsak onumuzdeki 4 macin hepsinden galibiyetle ayrilmaliyiz.Onumuzdeki 4 hafta boyunca rakiplerimizin birbiriyle oynayacagini dusunursek bu 4 macin hepsi de sampiyonlugumuzu dogrudan etkileyecek maclar.4 maci da almamiz durumunda o motivasyonla mutlu sona ulasiriz bence.

Ilelioglu
Fb nin potaya tam anlamiyla girmemesi icin kazanilan her puan önemlidir bu acidan maglubiyet lüksümüz olamaz.

Devre sonuna kadar 10 puan iyi olurdu ama 12 almak varken bunu sonuna kadar zorlamaliyiz.;)

Evet öyle ama illaki bir ara yine takilacagiz cünkü sezon sonuna kadar lider götüremeyiz, yani cok zor...

30. haftaya kadar lider olacagima, 30. haftada liderligi elime gecirip Sampiyon olurum daha iyi...

:D

Gökhan KAN
25.11.2010, 19:40
Yattara'yı bekliyorum ben.

POYRAZ
25.11.2010, 19:41
Cok zor bir mac olacak ama kazanacagiz Insallah.

Cafer Bulur
25.11.2010, 19:41
Evet öyle ama illaki bir ara yine takilacagiz cünkü sezon sonuna kadar lider götüremeyiz, yani cok zor...

30. haftaya kadar lider olacagima, 30. haftada liderligi elime gecirip Sampiyon olurum daha iyi...

Inanmak basarmanin yarisidir ama sampiyonlugu sakiz etmeden her maci mutlak kazanma parolasiyla oynamamiz lazim.

Fb den 8 puan önde olup da geriye düsecegiz ve o fb yi tekrar yakalayacagiz öylemi,bu yazdigina sen inaniyormusun?

ThePatriot61
25.11.2010, 19:43

Bende bekliyorum. Umarim Burakin yerine baslar bu sefer.

Ali Tunahan Güllü
25.11.2010, 19:44
Bakalım puan kaybına rağmen kadroda değişiklik yapacak mı Şenol hoca?

Erdal
25.11.2010, 19:45
Antep in henüz gerçek anlamda bir Tolunay Kafkas takımı olduğunu düşünmüyorum...Bununla beraber kalecileri ve stoperlerini konuşacağız muhtemelen....Kazanacağız inşallah ...

Ilelioglu
25.11.2010, 19:45
Inanmak basarmanin yarisidir.

Fb den 8 puan önde olup da geriye düsecegiz ve o fb yi tekrar yakalayacagiz öylemi,bu yazdigina sen inaniyormusun?

Bilmiyorum ama bildigim tek sey var bu Fener bizi kesinlikle gececek, ilk yarida kalan son 4 macinida cok rahat kazanir yani 36 puan, ikici yarida büyük maclarin yarisini kazansalar Sampiyonlar cünkü diger maclari tek geciyorlar ve bizim yapamadigimiz seyi yapiyorlar...

Fener suana kadar hicbir büyük macta galip gelemedi ama buna ragmen 6 puan arkamizdalar...

abbas
25.11.2010, 19:46

Yattara yı bende bekliyorum 2 senedir ama yok gelmiyor. Gelir gibi oluyordu sene başında ama yok gelemedi gene....

Ilelioglu
25.11.2010, 19:54
Benim bu mac icin ideal on birim....

---------------------Onur--------------------

Serkan-------Giray-----------Egemen-----Cale

-------Selcuk-------Ceyhun-------Colman-----

----------------------Jaja--------------------

--------Burak----------------------Umut------

Zorlandigimiz zaman Engin, Yattara veya Alan gibi oyunculari oyuna alabilriz...

;)

Şeref
25.11.2010, 19:56
oyuna hızlı baslayalım yeter ki gerisi gelir uyusuk basladık mı maçın rengı kaçayi

Burak Sahin
25.11.2010, 20:02

;)

senol hoca bu antep maci bence enginin takimdaki gelecegini gösterecek onu oynatip veya oynatmayarak bencede bu kadro cok dogru dengeli bir kadro ama sanmam ceyhun yerine yine engini oynatir......

Sezgin Öztürk
25.11.2010, 20:04
Bu hafta yeneceğiz ve oturup rakiplerin nasıl puan kaybettiğini keyifle izleyeceğiz
İNŞALLAH abi ;)

Tunay ERDEM
25.11.2010, 20:04
hocaya katılıyorum, beraberlik yeter. berabere biterse üzülmeyeceğim.

gerenimo
25.11.2010, 20:05

cafer yanlış anlattım sanırım. söylemek istediğim liderliğimizi ilkyarı sonuna kadar sürdürmek konusunda halen daha puan kaybı kredimiz olduğuydu. bu hafta yenilzek bile lider kalabiliriz. demek istediğim bıydu.

fererin durumuysa dikkat çekmek istediğim başka bir konuydu. fernerin ilkyarı sonuna kadar en ciddi maçı bu haftaki ibb maçı olacak. ondan sonra bizim maçımıza seri yakalayabilirler.

saffet61
25.11.2010, 21:16
Yener geliriz inş.

Cüneyt Canlıca
25.11.2010, 21:22
Umduğumuzdan daha kolay geçebilir maç..

Semih GÜL
25.11.2010, 22:21
Son yıllarda bizi hakkıyla yenen ve başarılı olması gerektiğine inandığım anadolu takımı antep,Şenol hoca gibi bende bu maçın çok zor olacağına inanmaktayım,umarım herşey gönlümüzden geçtiği gibi olur...

son maçta milli takıma giden oyuncularda form düşüklüğü görülmekte idi umarım üzerlerinden bunu atmışlardır...

uemit
25.11.2010, 22:28
antalya macin özetini gördüm.. cok da pozision vermis ler 1:0 a kadar poziisionlari yoktu!! biz her macda cok pozisiona giriorurz.. girdini attin zaman sorun yok zaten..

ama gazi macini bir sekil acalcmizi düsünoorum.. 39 ve üstü puan alirsak bile iyi!! helede 42 alirsak!!

volkan_627
25.11.2010, 23:07
bu maç bizim için oldukça rahat geçecek. en az 2 farklı skor bekliyorum...

Ali İhsan
25.11.2010, 23:15

;)

Ben de bu kadroyu bekliyorum ama benim bildiğim Şenol hoca Ceyhun veya Colman'dan birini oynatmaz, Engin veya Alan'dan biri oynar ve 45'te de bir değişiklik gelir.

Her türlü durumda değişmeyecek tek şey bu maçı kazanacak olmamız.

Samet Yildirim
25.11.2010, 23:20
bu maci kanatlardan aliriz baska yerden degil !...

Asi Çaykaralı61
25.11.2010, 23:36
Haydi TRABZONSPOR'um İNŞALLAH bu zorlu maçdan 3 puanla ayrılacağız

Medallion
27.11.2010, 04:18
0-0.5 olsun bizim olsun. Yenemezsek yenilmeyelim...

Colakoglu
27.11.2010, 04:25
Umduğumuzdan daha kolay geçebilir maç..

Haklisin ama ummadigimiz bir sonuclada karsilabiliriz.

DeAgLeMaNyAq
27.11.2010, 04:59
Geçen hafta bahisçiler nasıl bizi favori gösterdiği halde galip gelemediysek, bu maçtada kesin favori olmamamıza rağmen kazanacağız inşallah. Engin ve Ceyhun'un sakatlıklarından bahsediliyor ama ne ara sakatlandılar merak konusu. Engin'in Eskişehir maçında sakatlandığı söylendi ama bana pek inandırıcı gelmedi. Bu iki oyuncu da olmayınca bir kaç ihtimal doğuyor. 1- Hoca Barış'a güvenip Selçuk'la yanyana oynatır Colman'ı da sola kaydırır. 2- Burak'ı sol kanada çekip sağa hiç ümit vermeyen Yattara'yı da sağa koyar. 3-En kuvvetli ihtimal olarak geçen hafta biraz kıpırdama gösteren Alanzinho şans bulacak. Ancak Alanzinho hiçbir zaman sol kenar oyuncusu olamadı. Sol ayağı var diye o bölgede oynaması defansif anlamda bizi fazla sıkıntıya sokuyor. Olur da Antep, sürekli sol kanadımızdan gelirse herkes yine Cale'ye yüklenecek...

Ibrahim Gaygusuz
27.11.2010, 05:32
Icim nedense cok rahat, bu maci alacaz

Mesut
27.11.2010, 07:45
hataydan yavaş yavaş yola çıkıyoruz.erken gidiyoruz hazır gitmişken antepide gezelım.hadi kalın sağlıcakla

Tolunay Abdioğlu
27.11.2010, 07:53
Antep'te eksik var mı?

Kazım Uzunboy
27.11.2010, 07:57
Takımın formda ismi Olcan cezalı durumda.
Onun dışında Jorginho ve Dany de sakatlıkları nedeniyle Trabzonspor önünde şans bulamayacak.

Fanatik.com.tr

Mesut
27.11.2010, 07:57
Antep'te eksik var mı?
olcan diye biliyorum

Tolunay Abdioğlu
27.11.2010, 07:59
Bana göre Antep'in en etkili oyuncusu Olcan'dı.O da cezalıymış.

Ahmet Başkaya
27.11.2010, 08:10
Bana göre Antep'in en etkili oyuncusu Olcan'dı.O da cezalıymış.

Defansın en etkili oyuncusu Dany'de yok umarım alırız maçı .

galyanlim
27.11.2010, 08:14
inşallah gaziantep eses gibi 9 kişi defans yapmaz
yoksa işimiz gene çok zor

bide sanki ouncuların üstünde bii baskı var
bu baskıı atmaları lazım

lider oyuncu sıkıntısıda çekiyoruz

Cengiz Çubukcu
27.11.2010, 08:21
Olcan'ın oynamayacak olması bizim açımızdan gayet iyi olmuş, formda olması bir yana uzaktan şutlarıyla kaleyi tehdit eden birisi....bu maç çok zor geçecek olsa da 1-0, 2-1,3-2 gibi skorla maçı alacağımızı düşünüyorum...

EMRE HASANOĞLU
27.11.2010, 09:29
kesinlikle almamız gereken bi maç çok zor gececektır hakem sonuca etki etmezse kazanırız

B.Yiğit
27.11.2010, 09:42

;)

Bu kadro gol atamaz

Murat'
27.11.2010, 09:49
Tek yol galibiyet.

UtopyaTs
27.11.2010, 09:53
Uy Ahaları dinlemeye başladım.Almamız lazım bu maçııııııı

61yusuf
27.11.2010, 09:55
Anadolu takımlarına takılıp duruyoruz. (Şans bize gülmüyor bazı maçlarda)
İnşallah bu hafta takılmayız ve 3 puanı alırız.
Haydi Trabzonum bastır Trabzonum

Semih AYDIN
27.11.2010, 09:55
Saldır Trabzonum....

Hürgün Aygün
27.11.2010, 10:03
İnşallah kazanırız Alan 11'de olabilir bu maç.

61yusuf
27.11.2010, 10:07

-------Selcuk-------Colman-------Engin-----

Kamil Çakmak
27.11.2010, 10:07
Bu maç ta yattara oynamalı bence. Artık kendini gösterme zamanı geldi. Ve buna zorunlu üstelik.
Bu yıl sonu sözleşmesi bitiyor ve şu an için yönetimin sözleşme yenileme adına fazla bir isteği yok. Yattarada Trabzonda memnun olduğunu söylüyor. O zaman adam gibi çıkıp futbolunu oynamalı. Yoksa sezon sonu sözleşme yok. O yüzden bundan sonraki maçlarda kendini göstermeli yattara. Bu maç onun dönüş maçı olmalı.

mourner
27.11.2010, 10:23
bu maçta yattara veya alanzinho enginin yerine oynamalı..engin kadroya alınmış,çok şaşırdım ve üzüldüm,koskoca Şenol Güneş şu çakal engine,boşluğunu dolduramama endişesi yüzünden,dersini veremiyor..ben oldum olası sevmem engini,takımdan çok kendine oynar,herzaman popülist açıklamar yapar,ama bence çakalın önde gidenidir,keşke şenol hoca silseydi defterden engini..herneyse umarım kazarnırız bugün..

Emre HIZAL
27.11.2010, 10:26
Gecen hafta puan kaybetcemizi hissetmistim bugünde bi sikinti var icimde ama 1-0 kazanicaz zor gelcek gol ama gelcek...

StyLe
27.11.2010, 10:33
Çok rahat kazanacağız, erken gelen gollerle 0-3 alırız.

Enes Başkaya60
27.11.2010, 10:47
İns kazanacagız....

Murat Altun
27.11.2010, 10:54
Rahat kazancağız Rahat olun bursa maçı gibi olacak

İskender YILMAZ
27.11.2010, 10:54
Mutlaka ama mutlaka ama mutlaka 3 puan ..

Erbay
27.11.2010, 11:06
Rüyamda çok net gördüm, Yattara kornerden ortaladı Selçuk hafif gerilerek kafayı vurdu ve golü attı :)

Berkedogan
27.11.2010, 11:07
Açık oynarlarsa rahat kazanırız defans yaparlarsa zorlanırız. İnşallah kazanıp rahat bir derbi izleriz .

SDanışmaz
27.11.2010, 11:08
Korktuğum maç geldi, çattı. Allah'tan hayırlısı..

ilhan
27.11.2010, 11:13
Rüyamda çok net gördüm, Yattara kornerden ortaladı Selçuk hafif gerilerek kafayı vurdu ve golü attı :)

Aha! hapı yuttuk.

magicyattara
27.11.2010, 11:13
Antep'in en önemli iki adamı yok..bu büyük avantaj..bu maçı ne olursa olsun almamız lazım bu şartlarda..

Punisher-61
27.11.2010, 11:17
En cok cekindigim deplasman her zaman antepdir. Nedense sansimiz pek tutmuyor.....

Erbay
27.11.2010, 11:20
Aha! hapı yuttuk.

Niye :D Ben Hüseyin'in fb'ye attığı kafa golünü rüyamda bildiğin görmüştüm, bu maçta da Selçuk atacak kafayla. Hatta ilk yarının sonlarına doğru atıyor, ben de 0/2 verdiğim için üzülüyordum hafiften ççç

Emre ÖZTÜRK
27.11.2010, 11:20
Ben nedense çok rahat kazanacağımızı düşünüyorum :) İnşallah öyle olur.

ilhan
27.11.2010, 11:21
Niye :D Ben Hüseyin'in fb'ye attığı kafa golünü rüyamda bildiğin görmüştüm, bu maçta da Selçuk atacak kafayla. Hatta ilk yarının sonlarına doğru atıyor, ben de 0/2 verdiğim için üzülüyordum hafiften ççç

Vah vah..

Keramettin
27.11.2010, 11:23
Düğünden dolayı maçı izleyemicem :(

Hüseyin Gündoğdu
27.11.2010, 11:24
bu sene tüm kritik maçları kazandık.
onun için antep'i de yeneceğiz inşallah.

Emirhan Uludüz
27.11.2010, 11:26
Hiçbir heves kalmadı bmn ye 2 günde 1 girilebiliyor ancak zaten..Rahat kazanırız bence geçen haftayı unuttururlar..

Kader KORELİ
27.11.2010, 11:29
Rüyamda Onur´u penaltı kullanırkene gördüm. Ama kalede Trabzonspor formasını tersine giyinmiş bir futbolcu vardı. :confused:

Ertan 51
27.11.2010, 11:31
Benim aklım Eses te takıldı kaldı,kazanmalıydık.Antep maçına bir türlü konsantre olamıyorum:(

Sefa
27.11.2010, 11:32
Ula ne rüyaymış arkadaş.. :)

Bende 2-0 öne geçtiğimizi gördüm ilk yarıda..

İlk golü atan aklımdan gitti de korner atışında Giray kafa golü attı onu hatırlıyorum.. :)

Tatar Kemal
27.11.2010, 11:34
Allah'ın izni ile antep'i kayıpsız geçeriz inşallah. ilk yarıyı lider bitirmek için bu maçı kazanmamız şart. hazır diğer rakiplerde birbiriyle boğuşuyor. aradan biz sıyrılıp çıkalım.

ESER
27.11.2010, 11:36
bu maci kazanacagimiza dair en ufak bir suphem olmadigi gibi, tipki yarma seftalispor macindan once oldugu gibi rahatim.
futbolun yazili olmayan kurallari bu maci bizim kazanacagimizi soyluyor:)
antep iki hafta once evinde buyuk bir takimi yenmis,.. yani pes pese iki buyuk takimi yenemez :)

cok formda olmadigi halde antep 3 maclik seri yakalamis. bunu bize karsi sordurmeleri bence cok zor,

antep evinde ligin en kotu takimlarindan birisi, hep aklimizda zor deplasman olarak kalmis ama antepde ambians ve taraftar destegi sifir.

antep kapanan bir takim degil , aksine cok iyi paslasan ve oynamak isteyen bir takim. yani gecen haftaki gibi canakkale gecilmez olmayacagini ve bize karsi acik oynamaya calisanlarin bize karsi nasil dagildigi gercegi de ortadayken ben bu mactan korkulacak bir unsur goremiyorum.

kadrolari kaliteli olsada takimda sorunlar var. mehmet yildiz kadro disi, cezar ile sorunlar var,beto istenen duzeyde degil vs vs vs..

velasikelam bu mac bizim her turlu:)

kaptans
27.11.2010, 11:48
bi hezimet gördüm rüyamda 6 - 0 yeniliyorduk

ama şunu söyliyeyim dostlar fanatiğin verdiği kadroya baktım bu antep bizi yenemez belki gol atarlar ama bizden yerler arkadaş inşallah göbekte dedikleri gibi emre yalçın oynar ve oynarsa onlar için hazin son olacağından eminim...savunmada gerçek şuki eskişehir gibi kapanıp durmayacaklardır gol ayakaları var onları kullanmaya çalışacaklardır ama ileri uç elemanları bizimkiler kadar yıpratıcı değil...sahanın her bölgesinde üstün özelliklere sahip futbolculara sahibiz bi kaç yer hariç...sahaya kimliğimizi yansıtırsak hiçbir kaza gelmez başımıza düşüncesindeyim...ve şenol güneş başımızdayken bu kimliği her maçta yansıtacağımızı düşünüyorum...çok zor bi maç değil kazanılmayacak bir maç değil herşey bize bakıyor kanaatindeyim inşallah kafa olarak iyi hazırlanmışlardır bizim oyuncularımız inanıyorum kazanacağımıza

Armağan Dere
27.11.2010, 11:50
çok zor maç anteple oynadığımız eski maçlar aklıma geldikçe kazanma ihtimalimizin düşük olduğunu görüyorum..Eskişehir'i yenip Anteple berabere kalmalıydık..beraberlik yüksek ihtimal..

Şeref
27.11.2010, 11:52
trabzon iki maç ust uste gol atamadığı olmamıştır. olmayacakta. eskisehire atamadık bunlara patlarız herhalde:)

CAFER ÖZER
27.11.2010, 11:57
Tipik beraberlik maçı gibi gözüküyor.
Tolunay gittiği takımlarda kazamaktan çok kaybetmemek üzerine kurulu bir futbol oynatıyor,
Kayserisporun geçen sezonlarda en fazla berabere kalan takımlardan olması,Bu sezon G.ANTEPİN Genelde beraberlik futbolu oynaması,Gol yemeden bir gol atarsam galip gelirim mantığı,bizimde bu tür takımlara zorlanmamız beraberliğşin ön planda olduğunu gösteriyor,
Bu tür takımları yenmek istiyorsan,ilk yarım saat içinde mutlaka gol bulacaksın,Eğer gol bulursak ilk golü atarsak galip gelebiliriz,Hatta 3,4 fark bile olur,Golü yiyen Antep açılmak zorunda kalacak.
Eğer Bu maçı kazanırsak İlk devreyi 4-5 Puan farkla lider bitiririz.
berabere kalırsan 1,2 puan farkı ile bitiriz.
Buca,Belediye,Karabük maçlarını kazanacağımızı düşünüyorum,
İnşallah kalan 4 maçta 12 puan çıkartıp ilk devreyi tamamlarız.
Maç Tahminim g.antep 1-Trabzonspor 3

Serdar Ersoy
27.11.2010, 11:57
çok zor maç anteple oynadığımız eski maçlar aklıma geldikçe kazanma ihtimalimizin düşük olduğunu görüyorum..Eskişehir'i yenip Anteple berabere kalmalıydık..beraberlik yüksek ihtimal..

Aynı düşüncedeyim fakat bir yandan da Bursaspor maçı gözümün önüne geliyor. Kararsız kaldım açıkçası maçın sonucu beraberlik olacak diyorum ama Bursa maçı da gözümün önünden gitmiyor.

kaptans
27.11.2010, 11:58
bu maçta yattara veya alanzinho enginin yerine oynamalı..engin kadroya alınmış,çok şaşırdım ve üzüldüm,koskoca Şenol Güneş şu çakal engine,boşluğunu dolduramama endişesi yüzünden,dersini veremiyor..ben oldum olası sevmem engini,takımdan çok kendine oynar,herzaman popülist açıklamar yapar,ama bence çakalın önde gidenidir,keşke şenol hoca silseydi defterden engini..herneyse umarım kazarnırız bugün..

ya bırakın bu lafları kendi topçumuza neler söylüyoruz hala takımda oynayan ve bu formayı en azından futboluyla hakeden bir topçu..

şenol hoca kendisine yapıldığı idda edilen hareketi affediyorsa bize burda susmak düşer.engine futboluyla alakası olmayan davrnışlarında son bir şans vermiştir ve bizim yapmamız gereken ona sahip çıkmaktır...

şuda bir gerçek engin trabzonsporda oynadığı şu zamana kadarki maçlarda takımın en büyük silahlarından biri olmuştur ve bence oynadığı futbolla takımın yıldızları arasındadır şımarıklık her yıldızda olmasada çoğunda vardır ve dünya futbolunda yıldızların sahne aldığı çok skandallara şahit olmuşuzdur...Engini savunmuyorum yaptıkları yanlış fakat şenol hocanın verdiği şansı desteklemeliyiz...şunuda söyliyeyim eğer şenol hoca eyvallah engin derse bendende eyvallah ve herkes goodbye yazmalıdır bu sayfalara

metinbay61
27.11.2010, 11:59
rahat olun beyler geçen haftaki maç gibi maçlar olacaktır 7-8 maç arayla...bu maçı alırız 4 te 4 yapar ilk yarıyı lider kapatırız...bu maç ilkyarıdaki son deplasman maçımız olacak...ibb maçını deplasman olarak gören yoktur sanırım...

manisa maçı bizim çok maç kazanmamıza yardımcı oldu, geçen haftaki maçta önümüzdeki 4 dört maçta bize çok yardımcı olacaktır...

metinbay61
27.11.2010, 12:03
çoğu kişinin korkusu aynı antep bize ters geliyor...yoksa antepin 90 dakika maçlarını izleyip de işimiz zor diyen var mı yok...ben fb maçını izledim mesela o yüzden işimiz hiçde zor değil diyorum...bu sene bize ters mers işleri bitti...gs,bursa ve sivas maçlarında da yazmıştım aynı hava vardı burda yine...ters işleri eskide kaldı şunlara takılıp çekinmeyelim artık maçlardan...

eskişehiri hep yenmişiz ama yenemedik geçen hafta demem o ki eski maçlarla şuanki maçları birbirine bağlamayalım...

Özge
27.11.2010, 12:07
Antep'in en etkili 2 ismi yok.Olcan sarı kart cezalısı ve Dany sakat.Zor maç olacak umarım maçı kolay hale getirebiliriz.

metinbay61
27.11.2010, 12:08

armağan iki hafta sonra belediye maçında şunu yazacakmısın biz bu belediyeyi hep fark atarak yendik hemde kötü duruma düştüğümüz zamanlarda o yüzden içim çok rahat bu maç...

bence şu olacak ibb bu hafta fbden puan alacak ve iki hafta sonra çok zor bi maç beraberlik iyidir çoğunluğu oluşacak...
gs maçındada aynı bu cümleler yazılmıştı burda eski maçlar, şansımız tutmuyor vs.

61yusuf
27.11.2010, 12:08
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash2/hs608.ash2/156094_472074164059_113318144059_5523160_7411551_n .jpg
İşte; Trabzon'un Antep'teki parolası... Geçen hafta Es Es'e takılan lider, bu kez galip gelerek takipçilerinin birbirleriyle oynayacağı maçlarda uğrayacağı muhtemel kayıplarla zirvede rahatlama peşinde.

Trabzon'da son dakika

Trabzonspor'da hafta içinde takımdan ayrı çalışsa da Engin Baytar, maçkadrosuna alındı.

Oynayıp oynamayacağına karşılaşma saatinde karar verilecek. Son idmanını kendi tesislerinde yapan Bordo-Mavililer, özel uçakla Antep’e gitti, kampa girdi.

Kazan ve bekle

Üst üste aldığı iyi neticelerle sıralamada yukarılara doğru tırmanmaya başlayan Gaziantepspor’a konuk olacak Karadeniz ekibi için bu 90 dakikanın önemi çok büyük. İstanbul’daki Belediyespor maçında misafirden çok ev sahibi durumunda olacağı göz önüne alındığında ilk yarıdaki son dış saha mücadelesine giden Bordo-Mavililer, kazanıp takipçisi durumundaki rakiplerini de baskı altına almayı planlıyor. Çünkü Trabzonspor’un ardından bu gece önce Fenerbahçe, Belediyespor’a konuk olacak, yarın da Beşiktaş-Galatasaray derbisi oynanacak. Pazartesi günkü Bursaspor-Kayserispor sınavı da liderin dikkatle izleyeceği müsabakalardan.

Deplasman sıkıntısı yokHer ne kadar 12. haftada arayı açma fırsatını kullanamasa da Şenol Güneş’in öğrencileri bu kez farkı artırma konusunda hayli kararlı. Deplasman karnesi de Bordo-Mavililer için bir umut durumunda. Bu sezon 6 kez dış sahaya giden Trabzonspor, 4 galibiyet 2 beraberlikle 14 puan topladı ve Bursaspor’un ardından bu alanda ikinci sıraya yerleşti.

GAZİANTEPSPOR Karcemarskas Serdar Yalçın Emre Şenol Ivan Orhan Murat Ceylan Elyasa Sosa Popov T.Direktör: Tolunay Kafkas

TRABZONSPOR Onur Serkan Egemen Giray Cale Engin (Alanzinho) Selçuk Colman Burak Jaja UmutT .Direktör: Şenol Güneş

Stat:Kamil OcakSaat: 16:00Yayın: Lig TvHakem: Bünyamin Gezer

Armağan Dere
27.11.2010, 12:11
armağan iki hafta sonra belediye maçında şunu yazacakmısın biz bu belediyeyi hep fark atarak yendik hemde kötü duruma düştüğümüz zamanlarda o yüzden içim çok rahat bu maç...

bence şu olacak ibb bu hafta fbden puan alacak ve iki hafta sonra çok zor bi maç beraberlik iyidir çoğunluğu oluşacak...
gs maçındada aynı bu cümleler yazılmıştı burda eski maçlar, şansımız tutmuyor vs.

İbb'ye en kötü zamanımızda 6 tane attık Metin,İbb maçında buna göre daha rahatım..Antep çok acayip bir takım..iyi oynayıp yenildiğimiz maçlar oldu..

TheRapZoNe
27.11.2010, 12:22
hiç belli mi olur,açık futbol oynamasını beklediğimiz antepspor bakarsınız eskişehirspor gibi çanakkale geçilmezi oynar.bu yüzden de yine puan kaybedersek sonraki karabük ve bucaspor maçlarında da rakiplerden aynı tarz oyunu görmemiz yüksek ihtimal

Faruk UYSAL
27.11.2010, 12:24
Şu zorlu maçtan alınabilecek olan bir 3 puan şüphesiz ki birçok açıdan ilaç gibi gelecek.
Ben kazanabileceğimize dair çok ümitliyim.

yatmaztara
27.11.2010, 12:24
bu maçtan korkmuyorum bence alıcaz başka yolu yok çünki biz daha iyi takımız. bu kadar basit.ligin en kolay maçı olucak demedi demeyin. bu ligde trabzonsporu normal şartlarda yenebilecek ve berabere kalabilecek takım yok.

Napoli
27.11.2010, 12:25
Herkes Ruyasini soyluyor..Ben ruyami soylesem kovarsniz heralde beni burdan =)

Keleşoğlu
27.11.2010, 12:25
antep bize ters gelen bir takım zor maç

Asi Çaykaralı61
27.11.2010, 12:29
Haydi TRABZONSPOR'um İNŞALLAH bugün ALLAH'ın İzniyle maçdan 3 puanımızı alıp Trabzon'a döneceğiz :)

yatmaztara
27.11.2010, 12:32
antepi fener maçında beğenenler futboldan anlamayan kişilerdir. fb 3 tane kontra pozisyondan kale önünde yararlanamadı. fb nin savunma zafiyetlerinden yararlanarak 2 gol attılar. 4 maçtır yenemiyomuşuz. 4 senedir trabzonun kadrosu iyimiydiki heralde yenemeyiz bu kadro antepi yenebilecek kadro. bundan kimsenin şüphesi olmasın

TheCrow
27.11.2010, 12:35
antep bize ters gelen bir takım zor maç

antepi fener maçında beğenenler futboldan anlamayan kişilerdir. fb 3 tane kontra pozisyondan kale önünde yararlanamadı. fb nin savunma zafiyetlerinden yararlanarak 2 gol attılar. 4 maçtır yenemiyomuşuz. 4 senedir trabzonun kadrosu iyimiydiki heralde yenemeyiz bu kadro antepi yenebilecek kadro. bundan kimsenin şüphesi olmasın

Bence de olay ters gelmeden daha çok kadro zaafiyeti ile ilgiliydi. Antep bizi yendiği sezonlarda genelde kadromuz onlara göre daha zayıftı. Normal şartlarda bu maçı kazanırız merak etmeyin.

mashal61
27.11.2010, 12:35
Bence rüya görenler bu maçın önemsendiğini gösteriyor. Bu da, rüya hezimet de olsa; farklı galibiyette olsa iyiye işaret.

mkmoglu
27.11.2010, 12:39
beraberlik bizim için iyidir..

ismail tüfekçi
27.11.2010, 12:41
çok rahat yeneceğiz 0-2 biter idda ediyorum bursa maçından daha rahat olacak maç sonu burdayım

___61___
27.11.2010, 12:44
bende rüyamda deplasmanda barcelonayı yendiğimizi gördüm :D 0-1 önde giriyoruz son dkkalara hakem 6 dk uzatma falan veriyo ve bitirmio maçı sırf gol yiyelim diye birde penaltı çalıo ama onur kurtarıo kazanıyoruz :D

ESER
27.11.2010, 12:45
çok rahat yeneceğiz 0-2 biter idda ediyorum bursa maçından daha rahat olacak maç sonu burdayım

ben de ayni sekilde dusunuyorum. antep evinde cok iyi oynayan rakibi bogan bir takim degil. bu mac avni akerde olsa daha fazla endiseli olurdum ama deplasmanda oldugu icin cok rahatim ve rahat bir galibiyet alacagimiza da eminim.

hüseyin1975
27.11.2010, 12:47
TSI 16'da isi birakacagim ve en erken 17:30'da evde olacagim.
Insallah televizyonu acdigimda sevinecek seyler görürüm.

Hüseyin İlkin
27.11.2010, 12:48
1-0 olsun bizim olsun.

Great White
27.11.2010, 12:50
beraberlik bizim için iyidir..

"iyidir" demeyelim de "kötü değildir" diyelim bari..

bana 2-1 alırız gibi geliyor..

Mesut AKYILDIZ
27.11.2010, 12:53
Maç deplasmanda olduğu için çok zorlanacağımzı zannetmiyorum 2 yada 3 farklı kazanırız diye düşünüyorum, kanımca bu yıl da en çok içerideki maçlarda zorlanacağız...

Gökhan KAN
27.11.2010, 12:54
2-0 net skorla biter bu maç. Jaja ve Umut atar..

BDiler61
27.11.2010, 13:03
1-0 olsun bizim olsun.

yorumsuz6117
27.11.2010, 13:05
Digitürkte hiçbir kanal açılmıyor. Hangi kanalı açsam simsiyah ekrar ''E-52 sinyal arıyor'' yazıyor ama dünden beri öyle yazıyo düzeldiği yok. Sorun ne olabilir acaba ????

hüseyin1975
27.11.2010, 13:05
Antep cok az Gol atiyor ama cokda az Gol yiyor.
Ilk golü biz atarsak, en az bereberlikle döneriz.

ozturk
27.11.2010, 13:08
rüyalar görüldüğüne göre maçı kazanmamız imkansız..

mhayri
27.11.2010, 13:09
Colman iyiyse gerisini merak etmeyin...

ozturk
27.11.2010, 13:10
Rıza ve Mehmet özdilek in bjk karşısında galibiyeti yok. bizim evlatlarımız ise bize aslan kesiliyor.

ne olur tolunay güzellik yapsa da 3 puanı alsak?

Dip.Ing.Mag.
27.11.2010, 13:16
antep bugun kapali oynayacaktir, zaten eksikleri var buna mecburlar acikcasi, kaldiki rakipler bizim maclara genelde beraberlik parolasi ile ciktiklari icin, bizi iyi etüt edenler bunu kapanarak elde etmeye calisiyorlar, bu macta sanki böyle olacakmis gibi görünüyor.

EmreYavuz61
27.11.2010, 13:17
Digitürkte hiçbir kanal açılmıyor. Hangi kanalı açsam simsiyah ekrar ''E-52 sinyal arıyor'' yazıyor ama dünden beri öyle yazıyo düzeldiği yok. Sorun ne olabilir acaba ????

Aynı sorunu dün Eses-Manisa maçında yaşadık...Dakika 30'da bir anda görüntü gitti sinyal yok dedi , bütün kanallar gitti..Anca sabaha geldi...Sinyal veren kabloyu kurcaladık scart girişler felan kurcaladık oldu...:)

Maç anında aynı sorunu yaşamayız inşallah...

OLCAY ÇAKIR
27.11.2010, 13:18
Endişeye anlam veremiyorum uşaklar.

Taş gibi takımımız var.

Elbette rahat maç olmayacak ama Trabzonspor bu.

Bu olumsuz hava yakışmıyor...

Atın üzerinizden şu negatif havayı :)

Emrah Akcagöz
27.11.2010, 13:20
Zor bi maç inşallah yeneriz..

Nedendir bilmiyorum şu ligde en fazla Antep'ten çekiniyorum..

OLCAY ÇAKIR
27.11.2010, 13:21
Dün Eskişehir-Manisa Maçına baktım.

Bülent Uygun, Sivas da oynattığı oyunu Eskişehir de oturtmaya başlıyor.

Dün farklı bir gözle izledim o maçı.

Eskişehir iyi takım.

Ve biz geçen hafta, bu hafta için çok ciddi bir idman yapmışız...
Bu nedenle alınmış dersler var diye umuyorum.

Ahmet Faruk
27.11.2010, 13:23
Bizde Ceyhun ve Engin sakat heralde.
Bu maçta Barış oynasın orta sahada ya da Zafer Yelen.