PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Spor Toto Süper Lig 14.Hafta | Gaziantepspor 1 - 3 Trabzonspor

Sayfa : 1 [2] 3 4 5 6 7

futbalski60
22.11.2010, 16:58
Önceki sayfaların birinde yazdım. Defans yapmasınlar yeter. Birazcık futbol oynamaya niyetleri olursa yeneriz bence de.

İBB'yi ve Bejekeyi rahat yeneceğimizi düşünüyorum ben de. Ama febe ve gese biraz zor olacak gibi.

Hayırlısı. Hele şu Antep'i kazasız belasız yenelimde, onlara daha sıra var.

Antalya,Kayseri hatta Manisa da kapalı oynamamıştı ama puan kaybetmiştik eğer orta sahamız etkisiz olursa rakip Selçuk,Colman ve Jaja gibi oyuncuları durdurmayı başarabilirse biz pozisyona girmekte zorlanırız artık bunu herkes öğrenmiştir sanırım. İlerde Burak,Umut gibi isimler orta sahadan destek alarak oynuyorlar destek olmayınca maç içinde kayboluyorlar. Gaziantep'in orta sahası fena değil ve iyi paslaşıyorlar 2-3 pasla hücuma çıkabilen bir takım ama ceza sahasında etkili değiller Colman'ın olmaması onlar için avantaj Olcan'ın olmaması da bizim için avantaj bu maçı orta sahalar çözer diye düşünüyorum ben.

Burak Sahin
22.11.2010, 16:59
Antalya,Kayseri hatta Manisa da kapalı oynamamıştı ama puan kaybetmiştik eğer orta sahamız etkisiz olursa rakip Selçuk,Colman ve Jaja gibi oyuncuları durdurmayı başarabilirse biz pozisyona girmekte zorlanırız artık bunu herkes öğrenmiştir sanırım. İlerde Burak,Umut gibi isimler orta sahadan destek alarak oynuyorlar destek olmayınca maç içinde kayboluyorlar. Gaziantep'in orta sahası fena değil ve iyi paslaşıyorlar 2-3 pasla hücuma çıkabilen bir takım ama ceza sahasında etkili değiller Colman'ın olmaması onlar için avantaj Olcan'ın olmaması da bizim için avantaj bu maçı orta sahalar çözer diye düşünüyorum ben.

colman cezali mi sakat mi ?

Külünkoğlu
Fenerbahçe maçında top oynama isteklerinin yarısını oynasınlar yeter.

60 pas üst üstte pas yapan takımı seyredecek ender takımlardan biriyle geçen hafta maçlarını yaptılar.
Şimdi biraz değişiklik zamanı. :)

pReN@_61
"Takımımız Gaziantepspor maçı hazırlıklarına bugün 11.00'de yaptığı antrenmanla başladı.

Yardımcı Antrenörümüz Ünal Karaman yönetiminde Hayrettin Şiranlı Sahası'nda yapılan antrenmana sakatlığı bulunan Engin katılmazken, Glowacki doktor kontrolünde çalıştı.
Antrenmanda, Eskişehirspor maçında forma giyen oyuncular yenilenme, diğer oyuncular ise yaklaşık 70 dakikada süren fiziksel idman yaptılar. Çalışmada, oyuncularımızın moralsiz olduğu gözlendi.
"

Hakan Karadirek
22.11.2010, 17:00
"Takımımız Gaziantepspor maçı hazırlıklarına bugün 11.00'de yaptığı antrenmanla başladı.

Yardımcı Antrenörümüz Ünal Karaman yönetiminde Hayrettin Şiranlı Sahası'nda yapılan antrenmana sakatlığı bulunan Engin katılmazken, Glowacki doktor kontrolünde çalıştı.
Antrenmanda, Eskişehirspor maçında forma giyen oyuncular yenilenme, diğer oyuncular ise yaklaşık 70 dakikada süren fiziksel idman yaptılar. Çalışmada, oyuncularımızın moralsiz olduğu gözlendi.
"
Yattara is basina.

futbalski60
22.11.2010, 17:01
colman cezali mi sakat mi ?

Cezalı denilmişti değil mi yoksa:) Colman oynuyacaksa daha rahat oluruz.

Ali Tunahan Güllü
22.11.2010, 17:01
Antepte banko ilk 11'de oynaya üç oyuncu yok.
Olcan cezalı.
Jorginho ve Danny sakat.

Ali Tunahan Güllü
22.11.2010, 17:02

Yok abi Colman cezalı da değil sakatlığıda yok çok şükür:)

Burak Sahin
22.11.2010, 17:03

colman cezali olmamasi lazim ama tam eminde degilim :)

yorumsuz6117
22.11.2010, 17:04

Öyle birşey yok oynayabilir.

Burak Sahin
22.11.2010, 17:05
senol hoca klasik 11 cikacaktir yine öylede olmasi lazim zaten set oyunu icin colman cok önemli futbolski simdiden 0-1 öne gectik bile :) glowacki nin durumu ne acaba ?????

Cafer Bulur
22.11.2010, 17:05
Futbalski genelde yorumlarini begenirim ama colman son haftalarda ne oynadi da bizim icin önemli bir eksik oluyor.

Futbolda yetenek önemlidir ama heyecan ve coskunuz yoksa basarili olamazsiniz.

Yattara ve son dönemde colman da bunu gözlemliyorum ben,colman bu macta olmamasi da bizim icin dezavantaj degildir.

Daha dün colman 1 dakika icinde takimi az daha yakmiyormuydu?

futbalski60
22.11.2010, 17:06
3 sarı görmüş Colman cezalı değil yani spiker cezalı demişti yanlış görmüş demek ki. Colman'a ihtiyaç duyduğumuz bir maç etkili olursa rahatlatır takımı.

Hürgün Aygün
22.11.2010, 17:06
---------------Onur--------------------
Serkan----Giray------Egemen------Cale
----------Ceyhun-------Selçuk--------
Engin-----------Jaja------------Alanzinho
--------------Umut--------------
Burak,Colman yok bu 2 oyuncu beklenen performansı gösteremedi bu hafta.

Herkesin aksine ben Alan'ı dün çok beğendim.

Erbay
22.11.2010, 17:07
Colman formsuz ama bence Selçuk ile beraber takımın en önemli iki oyuncusundan biri.

Cafer Bulur
22.11.2010, 17:08
Tff nin resmi sitesinde olcan cezali olarak gecmiyor.

Kim dedi olcan cezali diye?

Burak Sahin
22.11.2010, 17:09
Futbalski genelde yorumlarini begenirim ama colman son haftalarda ne oynadi da bizim icin önemli bir eksik oluyor.

Yattara ve son dönemde colman da bunu gözlemliyorum ben,colman bu macta olmamasi da bizim icin dezavantaj degildir.

cafer abi colman bu takimin set oyununda en etkili oyuncusu takim önliberosuz oyunu cift yönlü oynayan iki oyuncuyla oynuyor sistem bu ceyhun falan olmaz illada colman olmasi lazimki sistem islesin eger ikinci yari colmani cikarmasaydi daha derli toplu ataklar yapardik senol hoca cok erken cikardi colmani maalesef

Burak Sahin
22.11.2010, 17:10
Tff nin resmi sitesinde olcan cezali olarak gecmiyor.

Kim dedi olcan cezali diye?

fener maci oynanmadi diye güncelleme yapmamislardir daha bu hayftayi cezali kesin jorginyo danny de sakat

Ali Tunahan Güllü
22.11.2010, 17:10
Geçen seneyi hatırlarsanız yine başladı 'cezalı mı' efsanesi:D

futbalski60
22.11.2010, 17:11

İyi oynayacağını var sayarak konuştum yoksa dün oynanan maçta ki performansıyla etkili olmaz. Formda bir Colman orta sahada bizi çok rahatlatıyor Gaziantep maçı da orta saha mücadelesi şeklinde geçer diye düşünüyorum o yüzden pasyüzdesi yüksek bir oyuncuya ihtiyacımız olacak.

Burak Sahin
22.11.2010, 17:12
---------------Onur--------------------
Serkan----Giray------Egemen------Cale
----------Ceyhun-------Selçuk--------
Engin-----------Jaja------------Alanzinho
--------------Umut--------------
Burak,Colman yok bu 2 oyuncu beklenen performansı gösteremedi bu hafta.

Herkesin aksine ben Alan'ı dün çok beğendim.

hala alanzinho mu arkadaism burak in ölüsü on alan eder ceyhun anca bu takimda skor avantaji oldugu zaman oyuna girebilir skoru korumak adina colman varsa her zaman oynamalidir

mekatronik
22.11.2010, 17:14
sanırım colman konusunda ben karıştırdım ortalığı. fotomaçta öyle yazıyor ama fotomaç bu tabi, yazdıklarına kendileride inanmıyor

Cafer Bulur
22.11.2010, 17:14
İyi oynayacağını var sayarak konuştum yoksa dün oynanan maçta ki performansıyla etkili olmaz. Formda bir Colman orta sahada bizi çok rahatlatıyor Gaziantep maçı da orta saha mücadelesi şeklinde geçer diye düşünüyorum o yüzden pasyüzdesi yüksek bir oyuncuya ihtiyacımız olacak.
Formda bir colman olsa eyvallah ama buna bu sezon pek sahit olamadik.

Iyi bir ceyhunda colman kadar faydali olur ama gel görki ceyhunda da takimin cogu gibi istikrar sorunu var.

Sapkamizi önümüze alip düsünmemiz gerekiyor istikrarsizlikta yarisan bu futbolcularla sampiyonluk cok zor görünüyor.

Burak Sahin
22.11.2010, 17:17
Formda bir colman olsa eyvallah ama buna bu sezon pek sahit olamadik.

Iyi bir ceyhunda colman kadar faydali olur ama gel görki ceyhunda da takimin cogu gibi istikrar sorunu var.

Sapkamizi önümüze alip düsünmemiz gerekiyor istikrarsizlikta yarisan bu futbolcularla sampiyonluk cok zor görünüyor.

cafer abi senol hoca sistem teknik direktörü kolay kolay colmani kesmez cünkü elinde colman stilinde baska adam yok mesela schuster tatktik teknik direktötü o olsa keser baska yapar orta sahayi ama senol hoca öyle degil colman ceza sakat degilse kesin oynar oynamalida

Hürgün Aygün
22.11.2010, 17:17
hala alanzinho mu arkadaism burak in ölüsü on alan eder ceyhun anca bu takimda skor avantaji oldugu zaman oyuna girebilir skoru korumak adina colman varsa her zaman oynamalidir
Dün maça 2.yarı hareket geldi bu da Alan'ın girmesiyle oldu son dakikalarda fizik gücü eksikti sadece ben çok beğendim Alan'ı dün.

EmreYavuz61
22.11.2010, 17:20
Alanzinho önemli bir oyuncu...Olaya sadece ilk 11 diye bakmamak lazım...Sonuçta süper ligde bütün takımlara baktığımızda en iyi hani basketbol tabiriyle ''6.adam''lardan biri Alanzinho...Bide sağ ayağını geliştirse tam olacak...Dün bir pozisyonda sağ ayağı yok diye orta açmadı hatta sarı kart gördüğü pozisyon bir tanede kaleyi karşıdan gören bir yer sağ ayağı olsa gollük pozisyon ama sola çekti topu açıyı kaybetti...

Burak Sahin
22.11.2010, 17:20
Dün maça 2.yarı hareket geldi bu da Alan'ın girmesiyle oldu son dakikalarda fizik gücü eksikti sadece ben çok beğendim Alan'ı dün.

renkdas bunu bin defa yazdim artik takim oyunu oynamayi bilmeyene bu adamlara bizim takimin ihtiyaci yok iki calim atip 2 tane etksiiz sut atti diye cok etkili olup begendiysen vede alandan sadece bunu bekliyorsan diyecek birseyim yok

Burak Sahin
22.11.2010, 17:21

Alanzinho önemli bir oyuncu...Olaya sadece ilk 11 diye bakmamak lazım...Sonuçta süper ligde bütün takımlara baktığımızda en iyi hani basketbol tabiriyle ''6.adam''lardan biri Alanzinho...Bide sağ ayağını geliştirse tam olacak...Dün bir pozisyonda sağ ayağı yok diye orta açmadı hatta sarı kart gördüğü pozisyon bir tanede kaleyi karşıdan gören bir yer sağ ayağı olsa gollük pozisyon ama sola çekti topu açıyı kaybetti...

27 yasindan sonra sag aygini gelistrimesi icin sol ayagini kirmasi lazim renkdas :)

Hürgün Aygün
22.11.2010, 17:21
renkdas bunu bin defa yazdim artik takim oyunu oynamayi bilmeyene bu adamlara bizim takimin ihtiyaci yok iki calim atip 2 tane etksiiz sut atti diye cok etkili olup begendiysen vede alandan sadece bunu bekliyorsan diyecek birseyim yok
Neyse herkesin fikri kendine..

Cafer Bulur
22.11.2010, 17:22
cafer abi senol hoca sistem teknik direktörü kolay kolay colmani kesmez cünkü elinde colman stilinde baska adam yok mesela schuster tatktik teknik direktötü o olsa keser baska yapar orta sahayi ama senol hoca öyle degil colman ceza sakat degilse kesin oynar oynamalida
Stili cok önemli degil colman in,kendisi bu sezon belli bir cizgiyi asamiyor,belki de asmak istemiyor.

Sanki bana verdiginiz para bu bu kadar oynarim der nitelikte.

Yetenekleri üst düzey olmasa da heyecanli,isini seven coskuyla oynayan futbolculara ihtiyacimiz var ismi önemli degil.

EmreYavuz61
22.11.2010, 17:23
27 yasindan sonra sag aygini gelistrimesi icin sol ayagini kirmasi lazim renkdas :)

Oda doğru...Zaten ben Alanzinho'yu çokta beğenen , savunan biri değilim...Ama hemen gitsin , gönderin gitsin yorumlarınada katılmıyorum...İyi bir yedek...

Burak Aksoy
22.11.2010, 17:25
Eskişehir maçından korkuyordum ama bu maçtan 3 puan ümidim var. Genelde hep tedbirliyimdir. Ama bu şartlarda eğer erken gol bulursak çok rahat bir maç bizleri bekliyor.

Uğur Ö.
Trabzonspora karşı hiç kimse açık oynamayacaktır bu sene .Bu yüzden Yattara'yı oynatmalıyız çünkü orta açmadan bu tür takımlar bozulmuyor

.......................Onur

Serkan.....Glowacki......Egemen....Cale

...Yattara......Selçuk..Ceyhun....Engin

...............Jaja............Umut

Aslında bu tür 11 ile başlayabiliriz.

Burak Sahin
Stili cok önemli degil colman in,kendisi bu sezon belli bir cizgiyi asamiyor,belki de asmak istemiyor.

Sanki bana verdiginiz para bu bu kadar oynarim der nitelikte.

Yetenekleri üst düzey olmasa da heyecanli,isini seven coskuyla oynayan futbolculara ihtiyacimiz var ismi önemli degil.

öylede yapi olarak colman soguk vede topu ayagina aldiginda ne yaptigini bilen futbol zekasi üst seviyede bir oyuncu mesela elano da istikrarsiz hatta colmandan daha kötü ama kolay kolayda kimse kesmiyor kesmemelide eger para sorunsa onun icin ya öyle yada böyle cözülmesi lazim....colmanda o güney amerika esintisi sicakligi göremiyorum bu sene bir sorunu varmis gibi ama dedigim gibi bence colman varsa colman oynamali....

Murat Altun
22.11.2010, 17:26
Umarım kazanırız bu hafta yine güzel maçlar var kazananlar çok yol katetmiş olacak İçimden rahat kazanacağımız hissi geçiyor Zor görünen maçları hep kazandık

Olası puan kayıplarında burada esip gürleyen yakıp yıkanları görmeye dayanamıyorum

Emrah Akcagöz
22.11.2010, 17:26
Cafer abiden beklenen yorumları okuyoruz sıra Tatar Kemal abide birde o umutsuz konuşursa antep ayvayı yedi..:D

Burak Sahin
22.11.2010, 17:27
Trabzonspora karşı hiç kimse açık oynamayacaktır bu sene .Bu yüzden Yattara'yı oynatmalıyız çünkü orta açmadan bu tür takımlar bozulmuyor

.......................Onur

Serkan.....Glowacki......Egemen....Cale

...Yattara......Selçuk..Ceyhun....Engin

...............Jaja............Umut

Aslında bu tür 11 ile başlayabiliriz.

ilk yari yine burakla baslarda ikinci yari oyunun gidisatina göre yattrayi alir oyuna

Hürgün Aygün
22.11.2010, 17:27
Burak'ı kanat değil de forvet olarak denesek?

Tolunay Abdioğlu
22.11.2010, 17:32
Devre arasında Gabric'le Murat takıma katılsa teşke.

Armağan Dere
22.11.2010, 17:38
4-4-2 oynayamazmıyız...Jaja-Umut forvet yeri geldiğinden 4-4-1-1'e de döner takım..yukarıda Uğur beyin yazdığı kadroyu diyorum..ancak Ceyhun'un yerine Colman oynamalı

Özkan
22.11.2010, 17:38
Gabric ve Murat'ın katılması yetmez. Sezer, Zafer, Mustafa, Tolga, Yattara ve Alanzinho'dan da faydalanabilmeliyiz. Yattara'ya arkadaşları pas vermiyordu, bu durumun çözülmesi lazım.

Tolunay Abdioğlu
22.11.2010, 18:08
Gabric ve Murat'ın katılması yetmez. Sezer, Zafer, Mustafa, Tolga, Yattara ve Alanzinho'dan da faydalanabilmeliyiz. Yattara'ya arkadaşları pas vermiyordu, bu durumun çözülmesi lazım.

Benim de dikkatimi çekti.Adam sol tarafta bom boş duruyordu.Aldığı topu da çok olumlu kullandı.

Semih
22.11.2010, 18:12
Her daim endişeyle beklediğim deplasmanlardan birisidir Gaziantep.
Bu hafta berabere kalmasaydık, yine endişeyle bekleyecektim.
Fakat işler değişti, bu maçı alırız.

Taner Uykuçeken
22.11.2010, 18:26
Tayfun dan hiç ses seda yok tam olarak iyileşmedimi hala

Serkanı sağbekten kurtarıp orta sahada faydalanmak için soruyorum

Koray Yiğit
22.11.2010, 18:29
Gaziantep oyunun iki tarafını oynayabilen, göze hoş gelen, yetenekli futbolcuları ve tempolu oyunu ile ligin kalbur üstü takımlarından birisidir. Bu sezon da inişli çıkışlı bir grafik çiziyor son 3 maçını da kazanarak formda ve istim üzerinde olduklarını gösterdiler. Antep deplasmanlarının bize ters ve handikap oluşturduğunu gözönüne alırsak bizi çok zorlu bir maç bekliyor inşaallah bu maçı alarak Eskişehir maçını telafi etmiş oluruz.

________________Onur_________________

________Mustafa________Egemen__________

Serkan______________________________Ferhat

Barış_________Selçuk_______Engin_______Alan(Yattar a)

__________Jaja__________Burak(Umut)______

yorumsuz6117
22.11.2010, 18:30
Kazanırsak 4'de 4 yapma ihtimalimiz çok yüksek.

Tolunay Abdioğlu
22.11.2010, 18:33
--------------------Onur--------------------
Serkan------Giray------Egemen--------Ferhat
Yattara--------Selçuk---Colman--------Burak
-------------------Jaja---------------------
-------------------Umut--------------------

Engin'i görmek istemiyorum.

Mustafa Umut
22.11.2010, 18:36
Tayfun artık iyleşsede Serkan sağ açık oynasa..Sağ taraftaki sıkıntımız böylece sona erer..Ve şu şekilde olabilir;

--------------Onur-------------
Tayfun--Glowacki--Egemen--Cale
---------Selçuk--Colman--------
Serkan--------Jaja---------Engin
----------Burak(Umut)----------

Zorlu maçlar ve zorlu deplasmanlar için ise;

--------------Onur-------------
Tayfun--Glowacki--Egemen--Cale
-------------Ceyhun------------
---------Selçuk--Colman--------
Serkan----------------------Jaja
----------Burak(Umut)----------

SEDAT
22.11.2010, 18:39
- Normalde yıllardır yazılan aynı senaryo'ya göre yenilmemiz lazımdı , bu 1 puan iyidir...

halil ibo
22.11.2010, 18:40
Kayıp puan hakkımızı Es es'lerde kullandığımıza göre kesin 3 puan alınacak.
Başka seçenek bırakmadı uşaklar...

Serdær
22.11.2010, 18:43
Rakiplerimizin oynadıkları maçlara istinaden ;

Ne yapıp edip , alttan girip üsten çıkıp bu maçı mutlak kazanmamız lazım.

Abartmadan söylüyorum bizim için 10-11 hatta 12 puanlık maç .

Bursa-Kayseri
İBB-Fener
Gs-Bjk

Tekrar fikstüre baktımda Gazintep maçı bu sezon bizim için en önemli maçların başında geliyor .

Şenol Güneş'in Trabzonsporlu futbolculara bunu aşılaması gerekiyor.

Şenol Güneş'ten önce final niteliğindeki maçları kazanmıyorduk.

Fakat Şenol Güneş geldikten sonra final niteliğindeki 2 maçı Türkiye Kupası ve Super Kupa maçlarını kazandık.

Ayrıca derbi maçlarınıda kazandık.

Kazanma olasılığımız yüksek , kazanırsak inanılmaz önemli bir virajı döneceğiz.

İlk yarının bizim için final maçı bu !

okg_53
22.11.2010, 18:49
Şenol Güneş'in Trabzonsporlu futbolculara bunu aşılaması gerekiyor.

Şenol Güneş'ten önce final niteliğindeki maçları kazanmıyorduk.

Fakat Şenol Güneş geldikten sonra final niteliğindeki 2 maçı Türkiye Kupası ve Super Kupa maçlarını kazandık.

Ayrıca derbi maçlarınıda kazandık.

Kazanma olasılığımız yüksek , kazanırsak inanılmaz önemli bir virajı döneceğiz.

İlk yarının bizim için final maçı bu !

Evet , bu maç alırsak, Eskişehir kaybınıda fazlasıyla silmiş olacağız.
Ve rakiplerimize karşı olan avantajımız artarak devam edecek.
Ama beraberliktede çok üzülmemek gerek..

Atılay
22.11.2010, 19:00
Çok zor maç Antep deplasmanından nefret ediyorum

Tolga Kurt
22.11.2010, 19:05
Mutlak kazanmamız gerekiyor... Başka çaremiz yok.

cebcare
22.11.2010, 19:17
antep kebabı olmayalımda kazanalım artık bu antebi yenemiyoruz orda

Muhalif
22.11.2010, 19:25
Bunca yıldır giderim bu deplasmana sonu genellikle hüsran. Szymkoviak'lı dönemde bir kez galibiyet görmüştüm. Kupa maçları dahil hep yenildik sonra. Bu sene de gideceğim nasipse:)
İyi futbol bekliyorum ben, zevkli bir maç izleme dileğiyle gideceğim bu sefer. Her sene yeneceğiz diye gittim bir şey çıkmadı, bu sefer de bu niyetle gideyim bir bakalım:D

Cafer Bulur
22.11.2010, 19:28
Bunca yıldır giderim bu deplasmana sonu genellikle hüsran. Szymkoviak'lı dönemde bir kez galibiyet görmüştüm. Kupa maçları dahil hep yenildik sonra. Bu sene de gideceğim nasipse:)
İyi futbol bekliyorum ben, zevkli bir maç izleme dileğiyle gideceğim bu sefer. Her sene yeneceğiz diye gittim bir şey çıkmadı, bu sefer de bu niyetle gideyim bir bakalım:D
Renkdas sen bu sefer kesin yeniliriz düsüncesiyle git,bir kere de böyle dene.:)

Maca gelince kesin favori antepspordur ,kazanmamiz bence sürpriz olur.

Asi Çaykaralı61
22.11.2010, 19:28
TrabzonCell Antrenman Günlüğü (22 Kasım)

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/5866-6W4A7B3R.jpg

Takımımız Gaziantepspor maçı hazırlıklarına bugün 11.00'de yaptığı antrenmanla başladı.

Diğer Fotoğraflar

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/5866-8O5Z7J8L.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/5866-4Z5F0K8R.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=5866#Icerik

Eren Karaahmetoğlu
22.11.2010, 19:43
Neden moralsizmiş ki oyuncular? Bu maç çok önemli. Moralli olmak zorundayız.

Dün Maraton'da Antalya-Antep maçınının özetini izliyordum. Maçın bitiş düdüğü çalar çalmaz Antep klübesinden ''HAFTAYA BÜYÜK FİNAL VAR'' diye bir ses geldi. Bakın rakibimiz, hayallerimizle yaşıyor.

Moralinizi yüksek tutun, yüksek tutun ki artık şu Antep'i yenebilelim.

Sefa
22.11.2010, 19:51
Bu maçı alırız diye düşünüyorum.. Ama zor olacağı kesin.. Antep zaten bize ters gelen bir rakip iken form tutmuş durumdalar birde..

Antep çok iyi bir kaleci bulmuş yalnız.. O kaleciyi geçmek zor olacaktır..

Murat 61
22.11.2010, 19:58
Cafer abi haftanın ilk gününden favori olmadığımızı ilan etti. Hayırlı olsun.

:)

Tunay ERDEM
22.11.2010, 20:02
beraberlik hakkımızı antep'e vermiştim ama hesaplar değişti. kazanmamız lazım. kazanamazsak kötü bir seri başlar bizim için.

UtopyaTs
22.11.2010, 20:02
Bence biz favoriyiz.Kolay maç olmuyacak ama kazanacağız.Ayrıca favori olmadığımızı yazanlar yazsınlar hep tersi çıkıyor :D

Ünal Cumhur
22.11.2010, 20:04
benece kazanırız gaziantepspor takım olmuş.hucum yonude kuvvetli ama.bunu defans icin söyleyemicem.

Yasin T.
22.11.2010, 20:06
antep rahat alır.

Dogan
22.11.2010, 20:08
Antep 3 atar.

:) Antep top oynamaya çalışan bir takım. Bu yüzden beklediğimizden kolay bir maç olacak. Alıntımı da yaparım maçtan sonra.

Ali Tunahan Güllü
22.11.2010, 20:09
Maç gerçekten biryerde final niteliği kazandı.
Evet zor bir maç zor bir deplasman ama 3 puanı alacağımıza inanıyorum.

Tolunay Abdioğlu
22.11.2010, 20:15
Cafer abi haftanın ilk gününden favori olmadığımızı ilan etti. Hayırlı olsun.

:)

Abi gözünü seviyim değiştir şu avatarı ya.Monitör gitti gidicek o derece. :)

Tolunay Abdioğlu
22.11.2010, 20:17
antep rahat alır.

Başlığın adı ;

Gaziantepspor-Trabzonspor !

Gaziantepspor-Bucaspor değil.

vivanet
22.11.2010, 20:21
Ya bu takım altıda altıda yapmış ve son maçında berabere kalmış gayet iyi durumdayken hemen nasıl umudunuzu kaybediyorsunuz.bugün bir chelsea manchester gibi takımlar yenilirken biz berabere kalmışız süper ligde ise en iyi performans gösteren takım biz iken hemen takımı iki dakikada perişan ettiniz..yüzde yüz emninim yeneceğimizden..

Eymen
22.11.2010, 20:27
bu sahtekar buca ne yapıyor ya .. yazıklar olsun

Muhalif
22.11.2010, 20:35
Bu sene zor maçları kolaya çevirdik. Bu maç da kalanların içindeki en zoru. Eğer Gaziantep kendi sahasında oynarmış gibi baskılı oynarsa biz kazanırız. Ama Tolunay'ın da anlayışı sabır üzerine kurulu. İki takımda da hataları affetmeyecek usta ayaklar var. Öncelikli beraberlik, daha sonra büyük takım olmanın verdiği avantajla Trabzonspor diyorum. İyi futbol izleme temennim hepsinden önce tabi bu maç için:)

h@msi61
22.11.2010, 20:35
Deplasmanda ve kapanmayacak bir takima karsi oynayacagimizdan iyi futbol ve galibiyetle doneriz...

vivanet
22.11.2010, 20:37
bu sahtekar buca ne yapıyor ya .. yazıklar olsun

Adamlar ilk yarıdan işi bitiriyor bizim gibi ilk yarıda uyumuyor..gör şenol hoca gör..

Ahmet Başkaya
22.11.2010, 20:39
Adamlar ilk yarıdan işi bitiriyor bizim gibi ilk yarıda uyumuyor..gör şenol hoca gör..

Geçen hafta Antep de bitirdikleri gibi de mi ?

Gör Şenol hoca görmüş .

vse61
22.11.2010, 20:39
Adamların kalecileri çok formda maalesef..

vivanet
22.11.2010, 20:42
Bu sene zor maçları kolaya çevirdik. Bu maç da kalanların içindeki en zoru. Eğer Gaziantep kendi sahasında oynarmış gibi baskılı oynarsa biz kazanırız. Ama Tolunay'ın da anlayışı sabır üzerine kurulu. İki takımda da hataları affetmeyecek usta ayaklar var. Öncelikli beraberlik, daha sonra büyük takım olmanın verdiği avantajla Trabzonspor diyorum. İyi futbol izleme temennim hepsinden önce tabi bu maç için:)

Belki çok saçma gelecek ama çok rahat kazanacağız maçı..her maçı alacağız diye bir olay yok tabi.ama takımıma çok güveniyorum ayrıca beyaz forma ile maça çıkarsak fikrim değişebilir..rakip formadan çekinir ilk baştan ne öyle fanila gibi beyaz formayla çıkıyoruz :)

vivanet
22.11.2010, 20:44

Gör Şenol hoca görmüş .

geçen hafta deplasmandaydı kendi sahanda oynuyorsan ilk yarıda seyirci avantajıyla baskıyı kurucaksın..ve öyle yapıyorlar..

.....
22.11.2010, 20:46
Allahın izniyle alacaz bu maçı. Benim şüpem yok takımımıza sonsuz güveniyorum.

Galibiyeti nasıl kaçırdığımızı herkes gördü. Girmeyince girmiyor.

Kimse kimseye kızmasın ve 7 maçlık yenilmezlik serimizi sürdürelim sonuna kadar destek olalım.

Maçı izlerken duygulandım be. Takımımız 90+5 te bile golle burun buruna.

Bu sene olacak yeter ki herkes buna inansın.

Maça gelecek olursam çoğu kişinin aksine ben bu maçı alacağımızı düşünüyorum. Zor gelsin ters gelsin hiç önemli değil.

esra61
22.11.2010, 20:47
yha bu nedir her hafta 4de biz maç yapıyoruz.
dershanesi olanlar,işi olanlar napsın nasıl maçı izlesinler.her hafta 4'e maç konulurmu yha.azcık adalet .sanki her hafta biz 7de maç yapıyomuşuz gibi ertesi hafta yine bizim maçı 4de koyuyolar.................
neyse biz izleyemesekde inş kazanırız........

vivanet
22.11.2010, 21:09
Bu hafta COLMAN cezalı.ceyhun bu maçta maçın iyilerinden olucak hiç kuşkusuz bence..

HH_52
22.11.2010, 21:13
Gaziantep de Yattara ilk onbirde sahaya çıkarsa maçı kesin alırız.

Ama Şenol Güneş Eskişehir maçında yaptığı hatayı yine yaparsa ve aynı kadroyla sahaya çıkarsa ummadığımız hüsranla evimizin yolunu tutarız.

Yattara banko oynamalı. Gerisi hikaye...

vivanet
22.11.2010, 21:14
[QUOTE=Ömer;1917261472]Allahın izniyle alacaz bu maçı. Benim şüpem yok takımımıza sonsuz güveniyorum.

Galibiyeti nasıl kaçırdığımızı herkes gördü. Girmeyince girmiyor.

Kimse kimseye kızmasın ve 7 maçlık yenilmezlik serimizi sürdürelim sonuna kadar destek olalım.

Maçı izlerken duygulandım be. Takımımız 90+5 te bile golle burun buruna.

Bu sene olacak yeter ki herkes buna inansın.

Maça gelecek olursam çoğu kişinin aksine ben bu maçı alacağımızı düşünüyorum. Zor gelsin ters gelsin hiç önemli değil.[/QUOTE

Tebrik ederim keşke herkes böyle pozitif düşünse.

cerebrum
22.11.2010, 21:19
umut gününde olursa rahat kazanırız..

Ahmet Başkaya
22.11.2010, 21:19
geçen hafta deplasmandaydı kendi sahanda oynuyorsan ilk yarıda seyirci avantajıyla baskıyı kurucaksın..ve öyle yapıyorlar..

Eeee ?

Onlar evinde işi biliyorlar , biz de deplasmanda .

Sorun ne Şenol Hoca bakacağına Aykut baksın .

Hatta çok uzun bakmasın boynu tutulur fazla yukarılardayız :)

Mert67
22.11.2010, 21:22
Bu hafta COLMAN cezalı.ceyhun bu maçta maçın iyilerinden olucak hiç kuşkusuz bence..

Colman cezalı değil.

Ilelioglu
22.11.2010, 21:25

Gör Şenol hoca görmüş .

Senol Günes macta zaten...:)

Ilelioglu
22.11.2010, 21:26

Ama Şenol Güneş Eskişehir maçında yaptığı hatayı yine yaparsa ve aynı kadroyla sahaya çıkarsa ummadığımız hüsranla evimizin yolunu tutarız.

Simdiye kadar sanki Yattara ile geldik...:cool:

iskenderunlu
22.11.2010, 21:26
özgür abimiz bize verdiği sözü tutarsa bu hafta antep deplasmanında olacağım

Murat'
22.11.2010, 21:30
Haftaya Besiktas-Galatasaray ve Bursaspor-Kayseri maclari var.

Rakiplerimiz birbirleriyle oynuyor, kesinlikle kazanmamiz gereken bir mac.

Bu sene zor maclarin hepsini kazandik umarim bu maci da kazaniriz.

Emrah Akcagöz
22.11.2010, 21:32
Haftaya Besiktas-Galatasaray ve Bursaspor-Ankaragucu maclari var.

Rakiplerimiz birbirleriyle oynuyor, kesinlikle kazanmamiz gereken bir mac.

Bu sene zor maclarin hepsini kazandik umarim bu maci da kazaniriz.
Bursa, Kayseri ile oynuyor haftaya..

YakupDayi
22.11.2010, 21:33
gaziantep bize hiç ters gelmiyo.. hep yeniyoruz.. yazın bu notumu 3 golumuz var....

Ahmet Başkaya
22.11.2010, 21:34
gaziantep bize hiç ters gelmiyo.. hep yeniyoruz.. yazın bu notumu 3 golumuz var....

2 senedir ligi takip etmiyorsun sanırım Abi :)

vivanet
22.11.2010, 21:35
Colman cezalı değil.

fotomaç cezalı yazmış..

Kaan
22.11.2010, 21:39

İroni mi diye baktım da hiçbir gülme ifadesi de yok. :rolleyes:

Gaziantepspor mu bize ters gelmeyen takım abi ? :rolleyes:

Emrah Akcagöz
22.11.2010, 21:40
Ben 1 puanı kar olarak görüyorum..

HH_52
22.11.2010, 21:41
Simdiye kadar sanki Yattara ile geldik...:cool:

Haklısın, Fenerbahçeyi Engin Baytar la Burak Yılmaz dağıtmıştı... :D

vivanet
22.11.2010, 21:42
Beyler tarihlere takılı kalmayalım bize gs,fb,bjk de ters geliyordu son yıllarda aştık bunları..ters mers antep bu ya büyütmeye gerek yok..

HH_52
22.11.2010, 21:44
Ben 1 puanı kar olarak görüyorum..

1 Puan bizim bu sene şampiyon olamayacağımızın imzası olur...

Şampiyonluk yarışında bende varım demesi için Trabzonspor bu maçı alması lazım...

Cafer Bulur
22.11.2010, 21:45
Haklısın, Fenerbahçeyi Engin Baytar la Burak Yılmaz dağıtmıştı... :D
Gs yi engin baytarin müthis vücut caliminin katkisiyla yenmedik mi?

Engin baytar ve burak gecen 12 haftada takima yattara ya oranla daha fazla katki yaptilar,bu tartisilmaz .

DeAgLeMaNyAq
22.11.2010, 21:46
fotomaç cezalı yazmış..

Fotomaç dünde kart sınırında diye yazmıştı. Araştırmadan haber yapıyorlar. TFF'den cezalı olmadığı anlaşılıyor. Zaten cezalı olsa kulüpte açıklardı...

vivanet
22.11.2010, 21:49
Bir kere antep ligde mevcut takımlar içindeki en rahat deplasman şehiridir.ne ne seyirci baskısı var nede herhangi bir taşkınlık..sadece gözümüzde büyüttüğümüz anlamsız takıntılar var..ama herşeye rağmen ligde rakip taraftarların en kıl gittiği takımız en çok bizim maçlarda bağırıyorlar trübünleri dolduruyorlar..çünkü biz onların analarına bacılarına sövmüyoruz..

İlker Akçay
22.11.2010, 22:02
Antep deplasmanı her zaman sıkıntılı olmuştur bizim için...Eskişehir'i yensek burada bir beraberlik fazla etkilemezdi ancak beklenmedik puan kaybı Antep'ten 3 puanı zaruri hale getirdi... Umarım gülen taraf biz oluruz...

Harun-61
22.11.2010, 22:03
(bence) Trabzonspor icin en zor deplasman...

ne kadar'da iyi olursak korkuyorum Antep'den...

Murat'
22.11.2010, 22:05
Bursa, Kayseri ile oynuyor haftaya..

Inan bana yazarken aklimdan Kayserispor geciyordu nasil oldu da ellerim Ankaragucu yazdi anlamadim. :D

Gökhan KAN
22.11.2010, 22:06
5 Atarız diyeyimde puan kaybedince maç sonu selam gönderiyorlar. ççç Sanki bu yüzden kaybetmişimiz gibi.

Mustafa Hazıroğlu
22.11.2010, 22:11
Sahadan sileceğimizi düşünüyorum Antep'i.

kelkitli29
22.11.2010, 22:14
Zorlanmayiz. Handicap aliriz

Harun_ayar_ts
22.11.2010, 22:19
Zorlanmayiz. Handicap aliriz
es es macında da aynısını yazdılar ama olmadı millet bize karsı oynarken yırtınıyo resmen biz kolay maç yok bu ligde...

Oğuzhan
22.11.2010, 22:24
Puan kayıplarından sonra takım güzel oynuyor genellikle , kesinlikle kazanmalıyız.

FC-ST-PAULI-61
22.11.2010, 22:30
colman cezali degil

Harun_ayar_ts
22.11.2010, 22:38
kadroda degisiklige gitmesi gerekiyo artık hocanın 85.dk aynı oyuncular oynuyo degisiklik yaptıgında oyuna giren adamlar 15.dk ne yapabilecek helede maç 0-0 iken avni ekerde zaten traftar baskısı var alanzinho veya yattara antep macında oynamalı bence ..

ö.saral
22.11.2010, 22:39
Sahadan sileceğimizi düşünüyorum Antep'i.

çok pis katılıyorum.. bu sözleri unutmayın.

Ali İhsan
22.11.2010, 22:52
Karşımızda futbol oynayan bir takım görürsek ki göreceğiz, güzel bir maç ve haftanın en karlı takımı....

sessizkral_1
22.11.2010, 22:56
Bjk-gs,Bursa kayseri maçlarının olduğu bir haftada 3 puan almak mükemmel olur.Devre arasına nasıl gireceğimizi şekillendirecek bir maç.

Rakibin en önemli oyuncularından Olcan'ın sarı kart cezalısı olması avantajımız.

Bu arada Colman cezalımı değilmi ?

http://www.medyatrabzon.com/news_detail.php?id=20600

sessizkral_1
22.11.2010, 22:59
Tff 'nin sitesinde Colmanın sarı kartları "3" olarak gözüküyor.Cezalı değil.

http://img7.mediafire.com/6061d30edeb4279f02681c5d0a3e3372423a8c1175e738133e ce9ed446b88a974g.jpg

Mehmet Fatih Yavuz
22.11.2010, 23:04

Net konuşayım!

Yattarayı şu anki oyunu ile değil burakın falan yerine, kenardaki top toplayıcı uşağın yerine bile ilk 11 kullanmam.

Son 15-20 dk işe yarar mı diye yedekte tutmakta fayda var.

Ama o kadar.

Yattara bizim takıma uyum sağlayamaz bu saatten sonra.

Alanzinho bile yattaradan daha fazla sistem oyuncusu.

Bütün maç boyunca yalancı koşular, 3-5 kişinin arasına girip sürekli top bırakmalar.

Eskiden bu dalışlarda %20-30 da olsa başarı sağlıyordu.

Artık o da yok.

Yattara adam eksiltme özelliği olmadan işimize yaramaz.
Takım savunması yok, yanıltıcı koşu yok, ayağına top beklemekten başka birşey yok.

Bu adamı ilk 11 de nereye düşünüyorsunuz merak ediyorum.

Ben de çok isterim düzelse de kapalı takımları açabilsek diye.

Lakin olmadı, olamıyor.
Olmayacak da.

Yattara artık sadece yedektir.
İlk 11 e şampiyonluğu ilan edersek girer.

Mehmet Fatih Yavuz
22.11.2010, 23:11
Bu arada bu maçı cumartesi 16.00 a koyan zihniyetin yedi sülalesine selam eyliyorum.

Boş herifler.

Çalışıyoruz dangozlar mangası.

Gündüze koyacaksan pazar 16.00 ya koy.

Angurlukta, dingillikte sınır tanımayan dangalaklar mangası.

Gene iş yerinde iş sırasında açabildiğin kadar digitürkwebtv den cebelleş dur.

Ya bu çizelgeyi hazırlayanın bu çizelge gözüne girsin.

Muhtemelen klavyede hazırlamıştır. Klavye de kafasında paralansın.

Daha nasıl küfürsüz halledebilirim?

Sus Fatih....
Sus....

Fatih Özkan
22.11.2010, 23:15
Antep futbol oynamak isteyen bir takım. 4 haftadır kazanıyorlar. Bence rahat kazanacağız...

FC-ST-PAULI-61
22.11.2010, 23:16
vay be hepside futbolu cok iyi biliyorlar yattara bitmis ölmüs diyorsunuz size göre akcaabat sebatsporda bile oynayamaz öylemi? bütün rakipler yattara dan korkuyor bilmem farkinda misiniz

Mehmet Fatih Yavuz
22.11.2010, 23:22
vay be hepside futbolu cok iyi biliyorlar yattara bitmis ölmüs diyorsunuz size göre akcaabat sebatsporda bile oynayamaz öylemi? bütün rakipler yattara dan korkuyor bilmem farkinda misiniz

İsterse allame-i cihan olsun.

Sahadaki hali ortada olduğu sürece birilerinin lafına göre fikir belirtecek halimiz yok herhalde.

Adam en son ne zaman adam eksiltti?

Zaten başka birşey yapmıyordu, en son ne zaman adam geçti?

Yok...

Bunu yapamayan bir oyuncunun ilk 11 de ne işi var allah aşkına?

playa
22.11.2010, 23:23
çok zor maç olacak elimizden ne geliyosa yapmamız lazım bu maçta kazanırsak avantajımız dahada iyi olur bence

FC-ST-PAULI-61
22.11.2010, 23:24
İsterse allame-i cihan olsun.

Sahadaki hali ortada olduğu sürece birilerinin lafına göre fikir belirtecek halimiz yok herhalde.

Adam en son ne zaman adam eksiltti?

Zaten başka birşey yapmıyordu, en son ne zaman adam geçti?

Yok...

Bunu yapamayan bir oyuncunun ilk 11 de ne işi var allah aşkına?
bence yattara her an hersey yapabilir ve sürekli oynarsa kendine gelecektir biraz destek vermek kimseyi öldürmez.Yattarayi yerden yere vurmak cok yanlis

Mehmet Fatih Yavuz
22.11.2010, 23:27
bence yattara her an hersey yapabilir ve sürekli oynarsa kendine gelecektir biraz destek vermek kimseyi öldürmez.Yattarayi yerden yere vurmak cok yanlis

Tekrar söylüyorum, sakatlığı geçtiğinden beri en son ne zaman adam geçti??

Hani eskisi gibi 2 adam falan değil, 1 kişiyi fuleli koşusu ile geçtiğini hatırlıyor musunuz?

Yok adam artık.

Unutun..

Varsa bu şekil fanteziler, alanzinho üzerinden yürütülmesi daha faydalı.

Fatih
22.11.2010, 23:28
Yattara'nın artık şapkadan tavşan çıkarmadığı gerçeğini görme vakti gelmiştir.

FC-ST-PAULI-61
22.11.2010, 23:29

Hani eskisi gibi 2 adam falan değil, 1 kişiyi fuleli koşusu ile geçtiğini hatırlıyor musunuz?

Yok adam artık.

Unutun..

en son eskisehir macinda gecti;) sen yattara nin bize fener macini kazandirdigi icin sükret

OLCAY ÇAKIR
22.11.2010, 23:31
Yattara konusunda tüm eleştirilere katılıyor ve öyle de düşünüyorum.
Ancak, Yattara nın özellikle iç sahalarda ilk 11 oynamasını da şart olarak görüyorum.

Sonradan oyuna giren Yattara hiç girmesin daha iyi bence...

zafer demirci
22.11.2010, 23:32
bu hafta burda herkesi daha aklı selim yorum yaparken gördüm.kızmayın ama böyle konuşmak için puan mı kaybetmek lazım illaki..yok 5 olur yok plaka olur.yapmayalım böyle lütfen kimse demiyecek şu sezonda trabzon plaka felan yaptı diye sadce şampiyonu söylecekler.....bilmem anlatabildimmi?

HH_52
22.11.2010, 23:33

Yok adam artık.

Unutun..

Bazı taraftarlarımız çok nankör olmuşlar. Ne zaman adam geçmişmiş. Fenerbahçe maçında 3 kişiyi bir anda çalımladı. Maçın videosu bende var. İsteyene bir DVD çekip yollarım. Biz o maçı Yattaranın sayesinde aldık. Şu anda İstanbul büyüklerinin en iyi oynayan ekibine karşı yani...

Mehmet Fatih Yavuz
22.11.2010, 23:36
en son eskisehir macinda gecti;) sen yattara nin bize fener macini kazandirdigi icin sükret

Ben eskişehir maçını izledim güzel kardeşim.

Hani mevkii rusya olunca kopmuyoruz bu işlerden.

Adamların arasında top kaptırmaca oynadı...

Geçme dediğin geri dönüp yüzünü bizim kaleye dönüp çizgiden uzaklaşmak ise ayrı mesele..

Bu araad fener maçının ilk yarısı(3 gol attığımız ilk yarı evet) en berbat oynadığımız oyunlardan biridir.

2. yarı umut girince adam gibi oynamaya başlayıp feneri oyundan düşürmeyi başardık....

Oyuncular formsuz olabilir, ama onların yerine düşünülecek kişi asla sistem-bozan değildir. Adamın şu anda oynadığımız sistemle hiçbir ilgisi yok... Kafasına göre sahada geziniyor.

Ve net ekliyorum, fener alex e muhtaç kaldığı sürece ancak bucaları falan yenecek, ve bir kademe de üstüne çıkamayacak...

Çıkarın kafanızdan şu yattarayı.

Ha bak Olcay abinin dediği gibi içerdeki es-es türü maçlarda kullanılabilir.

İlk 11 ya da sonrada girme. Orasını bilemem. Ama sadece rakibin kapanacağına emin olduğun bu tür maçlarda.

Fazlası değil.

FC-ST-PAULI-61
22.11.2010, 23:40
kim ne derse desin yattara bize lazim hele Buca macinda 11 kisi defans yapan rakibe karsi 90 dakika oynamali

Mehmet Fatih Yavuz
22.11.2010, 23:42
kim ne derse desin yattara bize lazim hele Buca macinda 11 kisi defans yapan rakibe karsi 90 dakika oynamali

Orada oynat zaten.
Başka da işe yaramaz artık bu adam.

Kovulsun da demiyorum yanlış anlamayın.

Ama kurtarıcı görmekten vazgeçin. Yattara şu anki formu ile bu takımdan kimseyi kesemez.
Formsuz burak da dahil buna.

Hürgün Aygün
22.11.2010, 23:45
İlk defa bir maç öncesi rahatım kazanırız bence.

sakaryalı.61
22.11.2010, 23:49
3.0. biz alırız inş.

Sinan Sağlam
22.11.2010, 23:52
Bakıyorum da fatura Yattara'ya kesılmıs.....

Evet Yattara formsuz , eskı gunlerını mumla aratıyor olabılır ama neler yapabılecegını bılmek bıle oynatılması ıcın gecerlı bır sebep olabılır....

Hele hele Alanzinho gibi futbol zekası zayıf , Allah vergısı surati ve cabuklugu sayesınde adam gecme yetenegı dısında modern futbolun hıcbır unsurunu barındırmayan bır adamın 45 dakıka boyunca oynadıgı bır ortamda.....

Belkı kızacaksınzı ama ben bu Alanzınho'ya geldıgı gunden berı takmıs vazıyetteyım...Lıgımızde bunun kadar mucadele gucu dusuk , rahat top kaybeden baska bır adam gosteremezsınız....Defans oyuncusunun topu calma ıcın ekstra bı gayret gostermesıne hıc gerek yok vucudunu hafıf koysun zaten toptan 2-3 metre uzaga dusuyo golgesı......

Ceza sahası ıcınde topu duzeltıp saglam bır vurusla kaleye gondermesı gerekırken anlamsız paslar deneyen, olmadık yerde olmadık ince paslar atmaya calısan , sıfıra kadar ınmısken topu sertce ıcerı kesecegıne kendısını yere bırakan bır adamdan bahsedıyoruz....

Ben Yattara'nın neler yapabılecegıne hala ınanan bır adamım...2 sezon once bır Antalya macı vardı hatırlarmısınız bılmem ....Yattara yıne cok kotuydu , sahada resmen gezıyodu , Tony Silva elıyle Yattara'yı atmıs o da tum cızgıyı katedıp topu umutun kafasına bırakmıstı....Iste Yattara boyle bır oyuncdur , kotu oynasa bıle oyunun gıdısatına mutlaka etkı eder....Ona katlanmamız gerek bence , hele hele acılması zor takımlara karsı....Adamı kaptan yaptık bırak takımın onunde sahaya cıkmasını , forma yuzu gormez oldu.....

Herkesi kazanan Senol Hocamdan son bır katkı daha beklıyorum hala umıtle....Kazan su Yattara'yı o zaman hersey daha kolay olacak.....

Oruç
22.11.2010, 23:54
...bir de Ivan var sol bekleri..bizim Cale'yi 3'le toplayıp 5'le çarpar...

Mühendislik okuduğun nasıl da belli oluyor Armağan.

Erdal
22.11.2010, 23:56

:)))) Oysa biz futbolu 2 kere 2, 4 etmediği için seviyoruz değil mi Yılmaz

Armağan Burak a yüklenme fazla bu hafta parlar yine bak :)

Ömer TOPAL
22.11.2010, 23:57
yeterki antep top oynasın...biz o maçı bir şekilde alırız...beraberlik ve tabiri caizsse köpek gibi defans için maça çıkarlarsa yine zorlanırız...ama adam gibi futbolunu oynarlarsa aldık gitti maçı.

Oruç
23.11.2010, 00:05

Etmiyor tabi ki abi.

Yok 3 yok 5...

Futbol böyle bir şey değil ki. Armağan Eskişehir maçından önce "bu sene şampiyon oluruz" tarzından bir mesaj yazdı puan kaybedince "Burak ve Umut'la şampiyon olamayız" dedi.

Takıldığım husus bu işte. Adamlar oynadı mı bazıları (sadece Armağan için söylemiyorum bunu) sus pus olur, haftalarca görünmezler ama ilk puan kaybında "bu adamlardan ne köy olur ne kasaba" derler.

Neden bu kadar çabuk vazgeçiyoruz bazı şeylerden anlamış değilim açıkçası.

Bu taraftarla mı şampiyon olacağız ?

TS-FAN
23.11.2010, 00:07
Ceyhun'un uzaktan şutlarını özledim..

iso_4939
23.11.2010, 00:10
g.antep acık futbol oynarsa gollü bir mac olur ama kazanmamız daha yüksek olur.bence.

Erdal
23.11.2010, 00:11
Evet bu taraftarla şampiyon olacağız....Daha mühimi bu tarftarla Avrupa kupası alacağız...Alacağız görürsünüz :)

blacksealee
23.11.2010, 00:12
Yattara'nın artık şapkadan tavşan çıkarmadığı gerçeğini görme vakti gelmiştir.

çok ama çok haklısın kardeşim...

OLCAY ÇAKIR
23.11.2010, 00:14
Kayıp puan bizi hırslandırıyor ve yazılara da yansıyor.

Klasik bir Kayseri maçı benzeri bekliyorum ben.

Biraz içine Bursa serpiştirilmiş.

En zor maç önündeki maç.

Zor maç Allah için.

Zoru seviyoruz o da ayrı:)

Oruç
23.11.2010, 00:14
Dünkü maçta gördük abi taraftarı. Bence ilk yarı takım gibi tribünler de uyudu. Taraftarın takıma gaz vereceği yerde oyuncularımız taraftara gaz veriyor.

İlerisi için az da olsa ümitlenmemi sağlayan husus maç bitiminde taraftarın -puan kaybına rağmen- takımını alkışlamasıydı. Gerçekten çok şaşırdım. Ne zaman ki bunu düzenli hale getiririz o zaman şampiyon olur, kupalar alırız. Yoksa kazandıktan sonra alkışlamanın bir esprisi yok, onu herkes yapıyor zaten.

MehmeTS_ADANA
23.11.2010, 00:15
ben deplasman maçlarında hiç korkmuyorum rakip kim olursa olsun ama umarım maça colman yerine ceyhunla başlarız.biri colmana xavi yada iniesta olmadığını hatırlatmalı

OLCAY ÇAKIR
23.11.2010, 00:17
Ben alışılmışın dışında, taraftarı hayli istekli buldum, ekran başında tabi.

Son hareketleri müthişti.

Herkesin harcı değil türdendi.

Ben mi yanlış değerlendirdim seyirciyi.:)

OLCAY ÇAKIR
23.11.2010, 00:18
Karmate- TRT-4...

Erdal
23.11.2010, 00:19
Dünkü maçta gördük abi taraftarı. Bence ilk yarı takım gibi tribünler de uyudu. Taraftarın takıma gaz vereceği yerde oyuncularımız taraftara gaz veriyor.

İlerisi için az da olsa ümitlenmemi sağlayan husus maç bitiminde taraftarın -puan kaybına rağmen- takımını alkışlamasıydı. Gerçekten çok şaşırdım. Ne zaman ki bunu düzenli hale getiririz o zaman şampiyon olur, kupalar alırız. Yoksa kazandıktan sonra alkışlamanın bir esprisi yok, onu herkes yapıyor zaten.

Önce taraftarın saha içi adına çok işe yaradığını düşünmem...Olmazsa olmaz ayrı ama tribün tepkileri maçı değil camianın geleceğini belirlemede önemli bence...Pazar günkü alkış önemli ama şaşırtıcı değil...Ben şaşırmadım...Trabzon tribünleri iyi yolda...Eminim...Taraftar grupları meselesine pek sıcak bakmıyorum ama bunda payları varsa eyvallah...

TS-FAN
23.11.2010, 00:20
Etmiyor tabi ki abi.

Bu taraftarla mı şampiyon olacağız ?

E s Es maçının sonundaki taraftarla evet.
Ben bu tavrı çok önemsiyorum.
Evinde puan kaybeden takımı alkışlayan taraftar profili..
Özlemiştik..

"Olmaz,gitmez böyle" diyenler hep oldu,olacak.

Bıyıklıoğlu
23.11.2010, 00:22
ben deplasman maçlarında hiç korkmuyorum rakip kim olursa olsun ama umarım maça colman yerine ceyhunla başlarız.biri colmana xavi yada iniesta olmadığını hatırlatmalı
Colman istese de oynayamayacak :)

Sarı kart cezalısı...

Oruç
23.11.2010, 00:25
Önce taraftarın saha içi adına çok işe yaradığını düşünmem...Olmazsa olmaz ayrı ama tribün tepkileri maçı değil camianın geleceğini belirlemede önemli bence...Pazar günkü alkış önemli ama şaşırtıcı değil...Ben şaşırmadım...Trabzon tribünleri iyi yolda...Eminim...Taraftar grupları meselesine pek sıcak bakmıyorum ama bunda payları varsa eyvallah...

Taraftarın saha içinde itici bir momentum oluşturup/oluşturmadığını bilmiyorum açıkçası. Bu işin özneleri, taraftarın bu konuda ne kadar etkili/etkisiz olacağını benden çok daha fazla biliyordur. Kaldi ki ben tribün kültürü olan biri de değilim, çok fazla bilmiyorum yani. Tv karşısında gördüklerim/duyduklarımdan ibaret bütün bilgim. Bu nedenle çok uç yorumlar yapmaktan kaçınıyorum abi, kimsenin günahına girme niyetim yok.:)

Dünkü maçı izlerken bu tarz bir etki oluştu bende. Yanlış da olabilir tabi.

Taraftar grupları mevzunu hiç bilmiyorum abi. Trabzon'daki abiler, kardeşler çok daha geniş bilgiye sahiplerdir muhtemelen.

Onlar yazarsa biz de kendi adımıza nasipleniriz.:)

Oruç
23.11.2010, 00:28
Özlemiştik..

Abi daha sonraki iletimde yukarıda bir şeyler yazdım. :)

"Olması" için bir etki oluştu bende dün.

TS-FAN
23.11.2010, 00:35
Abi daha sonraki iletimde yukarıda bir şeyler yazdım. :)

"Olması" için bir etki oluştu bende dün.

Şimdi gördüm yazını.:)
Taraftar iyi yolda.
Süreklilik konusunda haklısın.

Ali İhsan
23.11.2010, 00:50
Engin, Burak, Serkan ve Colman kart sınırında çıkacaklar maça ve bu oyuncuların hepsi de maalesef kart görmeye meyilli isimler. Umarım bir sonraki maça birden fazla cezalı ile çıkmayız.

Armağan Dere
23.11.2010, 00:51

Eyvallah Yılmaz..Ancak okulu 1 ay önce bitirdim:)..ama haksızmıyım yani..bu arada ıvan sol açıkta da çok etkili oluyor

only ts
23.11.2010, 00:52
Özlemiştik..

ve evet o alkışlayanlar arasındaydım. gözlerim dolacak gibi oldu müthiş birşeydi..

FC-ST-PAULI-61
23.11.2010, 00:52
Colman sari kart cezali degiiiil

yorumsuz6117
23.11.2010, 00:54
Colman cezalı değil arkadaşlar bilip bilmeden sallamayın.

yatara
23.11.2010, 01:03
Haydi Trabzonsprum bu maci alip puan farkini ac tekrar♥

Etem Güner
23.11.2010, 01:04
jajanın maçı demedi demeyin

Emrullah
23.11.2010, 01:06
Demek Colman bu maçta cezalı. :D

Armağan Dere
23.11.2010, 01:06
Bu akşam oflu bir abimizle laf arasında Trabzonspor'u konuştuk..dediği tek laf ''Bu sene Şampiyon olduk olduk olamadık daha olamayız''..dedi..4'te 4 yapmak zor değil..yeter ki şu antep sendromunu yenmeyi başaralım..geçersek önümüz bayaa bi açılır Fener'e 6 puan farkla ilk yarıyı bitiririz..Kadıköy ve İnönü deplasmanlarından 1'er puan bile bizi şampiyon yapar..2.yarı zorlu Anadolu takımlarıyla Trabzon'da oynayacağız..Bursa,Antep,Kayseri,Antalya alaşşağı edeceğimizi düşünüyorum..yeter ki şu 2 istanbul derbisinden puan çıkaralım

Bıyıklıoğlu
23.11.2010, 01:07
Colman sari kart cezali degiiiil

Colman cezalı değil arkadaşlar bilip bilmeden sallamayın.
Bilip bilmeden sallamayın.Ne kadarda kibarsın sen öyle.

Trabzonspor'da bir maçlık aradan sonra formasına kavuşan Gustavo Colman, dün ligdeki 4. sarı kartını görünce cezalı duruma düştü. Arjantinli oyıncı, haftaya Gaziantepspor deplasmanında yer alamayacak.
Teknik direktör Şenol Güneş ilk yarıda adeta sahada gezinen Colman'ı, devrede oyundan çıkararak yerine Alanzinho'yu aldı.

kaynak:fotomaç

Barış Bağcıoğlu
23.11.2010, 01:12
Cezalı değil tff de yok öle bir şey fotomaçın uydurması

Barış Bağcıoğlu
23.11.2010, 01:14
GUSTAVO COLMAN https://fys.tff.org/TFFUploadFolder/KisiresimleriTemp/1168294.jpgKişisel Bilgiler Doğum Yeri :BUENOS AIRES Doğum Tarihi :19 Nisan 1985 Uyruk:ARG Futbolcu Temsilcisi:Lisans Bilgileri Lisans No : 14729 Kulüp : TRABZONSPOR A.Ş. Sözleşme Başlangıç T. : 30 Haziran 2008 Sözleşme Bitiş T. : 31 Mayıs 2013
http://www.tff.org/RadControls/Ajax/Skins/Default/loadingBall.gif

Maçlar (http://javascript<b></b>:__doPostBack('ctl00$MPane$m_30_202_ctnr$m_30_202$ OyuncuIstatistikDisplay1$RadTabStrip1','ctl00$MPan e$m_30_202_ctnr$m_30_202$OyuncuIstatistikDisplay1$ RadTabStrip1$maclar'))
Attığı Goller (http://javascript<b></b>:__doPostBack('ctl00$MPane$m_30_202_ctnr$m_30_202$ OyuncuIstatistikDisplay1$RadTabStrip1','ctl00$MPan e$m_30_202_ctnr$m_30_202$OyuncuIstatistikDisplay1$ RadTabStrip1$goller'))
Kartlar (http://javascript<b></b>:__doPostBack('ctl00$MPane$m_30_202_ctnr$m_30_202$ OyuncuIstatistikDisplay1$RadTabStrip1','ctl00$MPan e$m_30_202_ctnr$m_30_202$OyuncuIstatistikDisplay1$ RadTabStrip1$kartlar'))
Oyuncu Hareketleri (http://javascript<b></b>:__doPostBack('ctl00$MPane$m_30_202_ctnr$m_30_202$ OyuncuIstatistikDisplay1$RadTabStrip1','ctl00$MPan e$m_30_202_ctnr$m_30_202$OyuncuIstatistikDisplay1$ RadTabStrip1$hareketler'))
Milli Maçlar (http://javascript<b></b>:__doPostBack('ctl00$MPane$m_30_202_ctnr$m_30_202$ OyuncuIstatistikDisplay1$RadTabStrip1','ctl00$MPan e$m_30_202_ctnr$m_30_202$OyuncuIstatistikDisplay1$ RadTabStrip1$milli'))
Genel (http://javascript<b></b>:__doPostBack('ctl00$MPane$m_30_202_ctnr$m_30_202$ OyuncuIstatistikDisplay1$RadTabStrip1','ctl00$MPan e$m_30_202_ctnr$m_30_202$OyuncuIstatistikDisplay1$ RadTabStrip1$genel'))

Sezon: http://www.tff.org/RadControls/ComboBox/Skins/TFF_Ana/DropArrow.gif 2010-2011

Toplam Sarı Kart Sayısı:3Toplam Kırmızı Kart Sayısı:0

Detaylar
KartDakika Maç Tarih/SaatMaç Organizasyonu
http://www.tff.org/App_Themes/TFF_Default/Images/design/icon.detaylaryazisiz.gif (http://www.tff.org/Default.aspx?pageId=29&macId=86906) http://www.tff.org/App_Themes/TFF_Default/Images/design/icon.sarikart.gif 79.dkMKE ANKARAGÜCÜ-TRABZONSPOR A.Ş. (http://www.tff.org/Default.aspx?pageId=29&macId=86906) 15.08.2010 19.30 Süper Lig
http://www.tff.org/App_Themes/TFF_Default/Images/design/icon.detaylaryazisiz.gif (http://www.tff.org/Default.aspx?pageId=29&macId=86928) http://www.tff.org/App_Themes/TFF_Default/Images/design/icon.sarikart.gif 36.dkMEDİCAL PARK ANTALYASPOR-TRABZONSPOR A.Ş. (http://www.tff.org/Default.aspx?pageId=29&macId=86928) 30.08.2010 21.03
http://www.tff.org/App_Themes/TFF_Default/Images/design/icon.detaylaryazisiz.gif (http://www.tff.org/Default.aspx?pageId=29&macId=87013) http://www.tff.org/App_Themes/TFF_Default/Images/design/icon.sarikart.gif 18.dkTRABZONSPOR A.Ş.-ESKİŞEHİRSPOR (http://www.tff.org/Default.aspx?pageId=29&macId=87013) 21.11.2010 16.00 Spor Toto Süper Lig

Bıyıklıoğlu
23.11.2010, 01:16
Fotomaç uydurmuş.Bende tek tek açtım maçlara baktım.Ankaragücü-Antalya ve Eskişehirspor maçlarında kart görmüş.

Barış Bağcıoğlu
23.11.2010, 01:17
çok zor bir şey değilmiş bunlarda bana gazetecilik yapıyorlar

Gökhan KAN
23.11.2010, 01:22
Colman da geçen seneki Cale muhabbetine döndü. Cezalımı değilmi. :D

Barış Bağcıoğlu
23.11.2010, 01:25
gökhancım son noktayı ben koydum :)

yorumsuz6117
23.11.2010, 01:30
Fotomaç'ın doğru haber verdiği nerde görülmüş. Fotomaç haberini buraya koymayı bırak okumak bile ayıptır.

Gökhan KAN
23.11.2010, 01:33
Gördüm abi senin noktayı. :)
Geçen sene sürekli soruluyordu Cale cezalımı degilmi diye onu belirttim ben. Adam kartı yokken cezalımı deniyordu. ççç

Barış Bağcıoğlu
23.11.2010, 01:39
haa hatırladım şimdi bursada görüşemedik ama olsun birdahaki sedere inş.

yorumsuz6117
23.11.2010, 01:49
___________Onur________________

Serkan___Egemen__Glo(Giray)__Cale

____________Ceyhun_____________

________Selçuk___Colman_________

Yattara____________________Jaja

_____________Umut_____________

Hamdi Karamahmutoğlu
23.11.2010, 01:58
Şu Cale'den iyice tiksinmeye başladım.
Bilerek oynamıyor bence.
Kafası başka yerde.

Armağan Dere
23.11.2010, 02:24

abi parlasa ne olacak..ona düşen görevi bir sezonda ne kadar yüzde ile başarabiliyor ben ona bakarım..2 gol attı diye havalara uçmam(!)..gol attığında sevinmem demek istemedim onu söliyim de yanlış anlaşılma olmasın..

Fanatik34
23.11.2010, 02:52
G.Antep ortasahada iyi pas yapan bir takim yani ortayi kaptirmamaliyiz. Bizi soltarafimizdan vurmaya calisacaklar. Ben Senol Hoca´dan artik degisik bir taktik bekliyorum. Birde, Gaziantep´in solbeki Ivan degilmi, hani burda methiye üzerine methiye yapilan? O zaman Senol Hoca´dan bir Yattara hamlesi bekliyorum! Bakalim neler olacak;)

Yani,

.......Colman...Selcuk...Ceyhun......
Yattara..............................Burak
....................Jaja......................

Ceyhun Cale´nin, Colman´da Serkan´in kademesinde olmali. Glowacki´de ne zaman iyilesecek, merak ediyorum!!!

G.Antep´in boy ortalamasi düsük..duran toplar en büyük silahimiz olabilir!

Samet İslamoğlu
23.11.2010, 04:55
Antep sendromunuda bu yıl yeneceğimizi düşünüyorum.Bu yıl daha önce pek yapamadığımız birçok şeyi yaptık.Ve en önemlisi çok önemsediğimiz bütün maçları kazandık.Bu maçıda hem teknik yönetimin hem futbolcuların çok önemseyeceğini düşünüyorum.Bu yüzden bu maçı alırız gibime geliyor.Devre sonuna kadar 4te4 yaparsak süper olur.10 puanada hayır demem.

elturca61
23.11.2010, 05:31
Bu maci alicaz insallah

Rasim YILMAZ
23.11.2010, 08:51
Bu 16:00 maçları çok sıkıcı olmaya başladı...

Beşiktaşın Galatasarayla , Bursanın Kayseri ile oynadığı bir haftada gayet de 19:00 veya 20:00 'ye koyulabilirdi maç...

Cemalettin Taşkın
23.11.2010, 08:57
eskişehirle berabere kaldığımız için bu maçı kazanacağımızı düşünüyorum eğer eskişehiri yenseydik bu maçta puan kaybı olabilirdi. her maçı kazanarak devam edemeyiz. ama puan kayıplarımız alakasız takımlara oluyor ona üzülüyorum.

inception61
23.11.2010, 08:59
abi her türlü koyarız bunlara:)

Mert Pasa
23.11.2010, 09:11
acaba Colman yedek kalir mi?Alanzinho 90dk oynarsa o isi yapabilir mi?Allah Senol Gunes'e kolaylik versin cevabini bilmedigimiz sorularla ugrasmak zorunda

Mert Pasa
23.11.2010, 09:19
Bu akşam oflu bir abimizle laf arasında Trabzonspor'u konuştuk..dediği tek laf ''Bu sene Şampiyon olduk olduk olamadık daha olamayız''..dedi..4'te 4 yapmak zor değil..yeter ki şu antep sendromunu yenmeyi başaralım..geçersek önümüz bayaa bi açılır Fener'e 6 puan farkla ilk yarıyı bitiririz..Kadıköy ve İnönü deplasmanlarından 1'er puan bile bizi şampiyon yapar..2.yarı zorlu Anadolu takımlarıyla Trabzon'da oynayacağız..Bursa,Antep,Kayseri,Antalya alaşşağı edeceğimizi düşünüyorum..yeter ki şu 2 istanbul derbisinden puan çıkaralım

1996'da o sezonu yasarken de en buyuk hatamiz ''Bu sene Şampiyon olduk olduk olamadık daha olamayız'' demekti.Oncelikle bu asrin firsati durumu o sene icerisinde hep sirtimizda yuk oldu,fenerden cok daha guclu oldugumuz halde hic sakin olamadik,sanki tesadufen sampiyonluga gidiyoruz,gercekte bizde bir numara yok kuskusunu donem donem akillara soktu.

Daha da onemlisi sampiyon olamayinca keskin sirke kupune zarar oldu ve inanilmaz bir baski ile takimin tamamen dagilmasina yol acan surec basladi,supermen mali geldi ilk icraat olarak sota arcil ogun abdullah vs dagitildi.Oysa cakma sampiyon Fenerin bir sezon daha gidecek ne hali ne yatanegi vardi.O yuzden coluk cocukla Fatih Terim sahneye cikti ve ilk senesinde sampiyon olabilen takimi olgunlasarak bir doneme damgasini vurdu UEFA'ya bile uzandilar.

O yuzden lutfen ''Bu sene Şampiyon olduk olduk olamadık daha olamayız'' demeyelim,bu sene zaten gidisat belli,olmazsa da seneye oluruz,buzul cagi bitti 3 kizkardes erimeye devam edecek.

Cemalettin Taşkın
23.11.2010, 09:22
eskişehir maçı da gösterdi ki hakem çok büyük etken.

gaziantepte sert oynayacaktır fauller yapacaktır inşallah süleyman abay gibi yapılan faulleri es geçip topla gittiğimiz pozisyonlarda faul çalmayan bir hakem gelir bu maça.

yunus yıldırımı vermezler inşallah.

ozturk
23.11.2010, 09:25
antep bize karşı açık oynayacaktır. posizyon buluruz ama atabilir miyiz bilemiyorum..

Anıl Caner
23.11.2010, 09:35
Bu sene olduk olduk muhabbeti de amma boş muhabbet ya. 2008-2009da pekala olabilirdik, sonraki sezona kötü başlamasak ikinci yarıda gördüğümüz kadarıyla gene rahatça olurduk ki bursaspor oldu zaten, bu sezon da ortada.

Her sene şampiyon olunur. Ama işte yaratılan bu psikoloji sebebiyle bi bok olamıyoruz.

her puan kaybında ligi,
her puan kaybında oyuncuları yerden yere vurma zihniyeti ile bi bok olamıyoruz.

Yayın ihalesinde dağıtılan paralar bu şekilde olduğu sürece anadolu takımları her zaman her takımdan puan alırlar. Büyük masalı bitmiştir. Ben bizim bu kadar puan toplayışımıza şaşıyorum hatta.

Murat Keçeci
23.11.2010, 09:43
Antep belli bir kalitesi olan ligin iyi ekiplerinden biri yeni kurulan bir ekip olduğu için son bir kaç maça kadar tam takım olamamıştılar ama yavaş yavaş rayına oturdu takımları iyi bir kalecileri var defans hattından serdar kurtuluş formda orta sahasında murat ceylan,orhan gülle,olcan gibi genç dinamik oyuncuları var ıvande souza,popov,ısmael sosa gibi futbolu bilen oyuncuları var.

Kendi futbolumuzu sahaya yansıtabilmemiz için orta sahayı ele geçirmemiz lazım ama onların orta sahasındada genç koşan oyuncular var yani çabuk etkili ayağa pas yapmamız gerekiyor ve her oyuncumuzun markajdan çıkıp topu alıp kullanması ve takım savunmasına katkı vermesi gerekiyor bizim genel felsefemiz buydu zaten bunu başardığımız zaman galibiyetler alıyoruz.

Uzun zamandır antep deplasmanında galibiyete hasret kaldık o açıdanda bu maçı çok önemsiyorum bir kupa finali gibi kendimizi hazırlarsak galibiyetle döneceğimize inanıyorum.

Kasım Hilal
23.11.2010, 09:45
Zor maç ve 0-0 bir skora gebe..
Ya da 1-0 alırız..

hamza61omer
23.11.2010, 09:48
1996'da o sezonu yasarken de en buyuk hatamiz ''Bu sene Şampiyon olduk olduk olamadık daha olamayız'' demekti.Oncelikle bu asrin firsati durumu o sene icerisinde hep sirtimizda yuk oldu,fenerden cok daha guclu oldugumuz halde hic sakin olamadik,sanki tesadufen sampiyonluga gidiyoruz,gercekte bizde bir numara yok kuskusunu donem donem akillara soktu.

Daha da onemlisi sampiyon olamayinca keskin sirke kupune zarar oldu ve inanilmaz bir baski ile takimin tamamen dagilmasina yol acan surec basladi,supermen mali geldi ilk icraat olarak sota arcil ogun abdullah vs dagitildi.Oysa cakma sampiyon Fenerin bir sezon daha gidecek ne hali ne yatanegi vardi.O yuzden coluk cocukla Fatih Terim sahneye cikti ve ilk senesinde sampiyon olabilen takimi olgunlasarak bir doneme damgasini vurdu UEFA'ya bile uzandilar.

O yuzden lutfen ''Bu sene Şampiyon olduk olduk olamadık daha olamayız'' demeyelim,bu sene zaten gidisat belli,olmazsa da seneye oluruz,buzul cagi bitti 3 kizkardes erimeye devam edecek.
kesinlikle doğru. 3 soytarıların haline bakmak için bugünkü hürriyet spora bir bakın. artık eski camlar bardak oldu

Hasan Habip Özbay
23.11.2010, 10:13
bu maçın teklafisi yok ilk yarı yerimizi puan farkını açmamızı sağlayacak maç olur 2-0 alırız sert ve hakemle çok uğraşıp alacağımız maç olur

Ümit Tekşan
23.11.2010, 10:38
Bu maçı kazanacağız inşallah.

x_man
23.11.2010, 10:50
çok zor maç kendimizi puan kaybına hazırlayalım sonra çok üzülmeyelim

mashal61
23.11.2010, 11:17
Şenol Güneş her zamanki konuşmalarından birini yapmış gibi göründü ama bence çok ağır konuştu.

Takım artık çıkarması gereken dersi çıkarmıştır umarım. Kazanmak zorundayız ve İNŞAALLAH kazanacağız.

magicyattara
23.11.2010, 11:37
Antep'te şu ana kadar oynayıp kaybettiğimiz maçlarda göze çarpan en büyük zaafiyetimiz konsantrasyon eksikliğimiz oldu..
Tuhaf maçlar oynuyoruz Antep'te..maç havası olmuyor..

İnşallah kıran kırana zevkli bir maç olur..

Tolunay oyun felsefesi itibariyle daha çok kapanmayı seçen bir hoca..ama seyrettiğim bir kaç Antep maçında Antep'in önce ki yıllara nazaran daha az mücadele eden bir takım olduğunu gördüm..yani geride kalan orta sahada bol pres yapan tipik bir Tolunay takımı henüz oluşmamış..yalnız son haftalarda yükselen bir formları var..buna dikkat etmek lazım..

cihatöztürk
23.11.2010, 11:39
kazanırsak geçen hafta kaybettiğimiz 2 puana daha çok yanacağım

berabere kalsak yine geçen haftaya üzüleceğim

malup olusak hepten yandık demektir :)

ismail tüfekçi
23.11.2010, 11:43
bizi anca sahaya gol yememek için çıkan takımlar durdurabilir antep yenmek için oynayacağından bursa maçımız gibi rahat geçer 0-2 alirız

Hürgün Aygün
23.11.2010, 11:49
Gaziantepspor Fenerbahçe maçında açık oynadı kendi sahasında bize karşı da böyle oynayacaklarını düşünüyorum açık oynayan takımlara karşı gol bulmakta zorlanmıyoruz inşallah galip geliriz.

gencer_ts
23.11.2010, 12:11
vallahi eskişehir maçının zor olacağını tahmin ediyordum adamların futbol oynamak gbi bir düşüncesi yoktu.Ben şahsım adına eskişehir ve antep maçlarından birinde mutlaka puan kaybetceğimizi düşünüyordum görüşüm antepte puan kaybederizdi en azından es esi yensekte antepte puan kaybedebiliriz diye düşünüyordum.Açıkçası antepin bizi yeneceğini düşünüyorum bence antepten 1 puan alsak dahi başarı antep çok formda bu maçı kazancağımıza ben şahsım adına inanmıyorum inşallah yanılırım.Berabere kalırsak haftayı yanılmıyorsam averaj ile yine 1.kapatırız.

Dikkatimi çeken bir olay var şenol hoca takımı iç saha maçlarına nasıl hazırlıyor ben hala anlıyamıyorum.Manisaspor,gençlerbirliği,g.saray,es kişehirspor bu maçların hepsinde takım ilk yarılarda çok durgun oynuyor.Şenol hoca bu olaya bir çare bulmalı biran önce.

İddaa ediyorum eskişehirspora 2.yarı kurmaya çalıştığı baskıyı ilk yarıda başlatsaydı eskişehir puan alamazdı.ilk yarı al gülüm ver gülüm geçti eskişehir gücünü ilk yarı hiç harcamadı 2.yarı 45 dakika var gücü ile mücadele edip 1 puanı alıp gittiler.Şenol hoca trabzondaki maçların ilk yarılarında tempolu başlatmalı takımı yoksa avni akerde çok puan kaybederiz benden demesi.Bir eleştirim daha olacak şenol hoca iç sahada her kötü giden maçın ilk yarılarında neden oyuncu değiştirmiyor ben bunu hala çok merak ediyorum.İlk yarı heba oluyor 2.yarı oyuncu değişikliği yapılıyor şenol hoca bu konuda cesaretli olmalı belliki eskişehir maç oynamaya gelmemiş 30.dakikada sok alanzinhoyu 2.yarının başındada sok yattarayı erkenden baskıyı kur.

TheCrow
23.11.2010, 12:15
Gaziantep bizden daha güçlü bir ekip değil, bizden daha iyi futbol oynayan bir ekip değil, puan sıralamasında bizim üstümüzde olan bir ekip değil, bizden daha çok gol atan bir ekip değil, bizden daha az gol yiyen bir ekip değil. Ama gel gör ki bizim taraftarın bir kısmına göre maçın favorisi...Normal şartlar altında biz Gaziantep'i yener geliriz, kafanızı yormayın.

delikoyun
23.11.2010, 12:20
alanzinho bence jajayla mutlaka oynamalı alanzinho haricinde rakip defansı delecek oyuncumuz yok serbest vuruş kazqndıracak oyuncumuzda yok düz oyuncullarla maç alamayız jaja ve alanzinho mutlaka oynamalı ceyhun ilk onbirde oynamalı selçuk ceyhun jaja alanzinho engin orta 5 li olmalı

samway
23.11.2010, 12:21
bır analız bu macla ılgılı : g.antep ın sol bekınde de souza oynuyo ve onunde olcan antepın en zayıf kanadı sol taraf (defansıf olarak) mutlak suretle yattara bu macta oynamalı burak ın dusen performansı da etkılı bunda yanı en etkılı kanadımız en zayıf kanatları ıste bu noktadan sansımız yuksek bırde alanzınho mutlak oynamalı cunku savunmaları cok agır ve rızıkolu oynayan oyunculardan kurulu cok faul yapıyolar alanzınhoyu durdurmaları daha zor olur dıye dusunmekteyım bızım ıse dıkkat etmemız gerekn tek sey hızlı hucuma cıkıyolar dönüşlerde colman ve selcuk a baya iş dusuyo

delikoyun
23.11.2010, 12:22
engin jaja alanzinho devamlı orta alanda kanat değiştirerek rrakibi delmeli antep takım savunmasını ve hucumu çok iyi yapıyo bence antepi delmeliyiz alanzinho jaja engin oynarsa delebiliriz yoksa işimiz çok zor

Nihat Güneş
23.11.2010, 12:22
Deplasmanlardaki maçlarda çok rahatım, oyuncularımız performans olarak vasatın altına düşmezseler bu maçı alırız.

Türkiye liginde açık oynayıp da bizi yenebilcek bir takım yok (N.Ş.A). Bu maçlar tam Jaja, Umut, Burak tarzı maçlar.

Bana Alanzinho demeyin, o gole gittiği pozisyonda kendini yere atan emek hırsızını o dakikada oyundan alırdım.

Bursa maçındaki 11 veya Colman Ceyhun değişikliği yapılabilir.

Hürgün Aygün
23.11.2010, 12:24
Bu Antep'in stadında bir şey var insanı boğuyor yahu.:D

gencer_ts
23.11.2010, 12:24
Gaziantep bizden daha güçlü bir ekip değil, bizden daha iyi futbol oynayan bir ekip değil, puan sıralamasında bizim üstümüzde olan bir ekip değil, bizden daha çok gol atan bir ekip değil, bizden daha az gol yiyen bir ekip değil. Ama gel gör ki bizim taraftarın bir kısmına göre maçın favorisi...Normal şartlar altında biz Gaziantep'i yener geliriz, kafanızı yormayın.

Bu iş motivasyona bakar bizim takımın oyuncularını hem medya hemde taraftarlar olarak çok abartıyoruz evet övgüyü sonuna kadar hak ediyorlar.Büyük maçlara iyi motive olupta küçük maçlara motive olamazsan senin benim küçümsediğimiz takımlar son derece iyi motive olup gelir puan ya da puanları alır giderler.Bizim takımın oyuncuları büyük maçlarda olduğu gibi küçük maçlardada ayağı yere basmalı.Trabzonspor açıkçası bana sıradan maçlarda bir türlü bu maçı ezer geçer rahatlığını vermedi.İç sahadaki eskişehir ve manisa maçlarında çekiniyordum ve puanlar kaybettik.

Lokman
23.11.2010, 12:37
Her takım eskişehir gibi alan kapatamaz, her takım eskişehir gibi 90 dakika önde basmaya çalışıp fizik gücüyle bizi bu kadar hırpalayamaz. Ayrıca bizim oyuncularımızda bu maçta sanırım ucuz faul kazanma ucuz penaltı peşinde koşma işlerişnin çokta tutmadığını anlamıştır. Antep maçı deplasmanda olduğu için daha rahat geçecektir Antep eskişehir gibi kapanamaz bizde bu haftadan aldığımız dersle rahat bir maç kazanırız. Kimse antep in fener i yendiği maçı baz almasın fener top falan oynamıyor, biz eskişehir maçındada kim ne derse dersin üst düzey mücadele ettik. Bu hırsla bu mücadeleyle Antep i rahat geçeceğiz.

eyinc
23.11.2010, 12:37
bu maç eskişehir kadrosuyla çıkmalıyız belki engin alanzinyo veya yattara değişikliği olabilir. ancak enginle hoca arasında bi sorun yoksa 2. yarı enginin hırsından faydalınabilir. burak yattaradan daha faydalı bir oyuncu burağın yattaradn en büyük fazlası serkana alan açması ve forveti ikilemesi. oynadığımız sistemde mutlaka hücum anında umutun yanında 2. bir forvet oyuncusu olmalı jaja engin selçuk colman ceza sahasına pek giren oyuncular değiller özellikle kapalı defanslarda umutta tek başına 2 stoper arasında çok efor sarfediyor. bu hafta izlediğimiz jaja tekrarını izletirse antepin ön liberoları pek etkili olamazlar jaja çon enterasan bir oyuncu ağır gibi görünsede aniden hızlanıp çok rahat çalım atabiliyor alanzinyonun eskişehir maçında çektiği şutlar jajaya denk gelseydi sanırım biri girerdi. baskı kurduğumuz anlarda selçuk ve colman kaleye daha yakın oynamalı ve jajayla pas organizasyonu yapmalılar jaja ceza sahasına pas attığında kontrolu ii olmayan iki oyuncumuz var ne yazıkki. ligin 2. yarısında pivot santrofor alınacağını ümit ediyorum.

TheCrow
23.11.2010, 12:40
Bu iş motivasyona bakar bizim takımın oyuncularını hem medya hemde taraftarlar olarak çok abartıyoruz evet övgüyü sonuna kadar hak ediyorlar.Büyük maçlara iyi motive olupta küçük maçlara motive olamazsan senin benim küçümsediğimiz takımlar son derece iyi motive olup gelir puan ya da puanları alır giderler.Bizim takımın oyuncuları büyük maçlarda olduğu gibi küçük maçlardada ayağı yere basmalı.Trabzonspor açıkçası bana sıradan maçlarda bir türlü bu maçı ezer geçer rahatlığını vermedi.İç sahadaki eskişehir ve manisa maçlarında çekiniyordum ve puanlar kaybettik.

Manisa maçı belki ama Eskişehir maçında motivasyon eksikliğinden bahsedemeyiz.

Burak TOSUN
23.11.2010, 12:47
Bunlarla ilgili olarak Manisa bizden güçlü müydü?
Hayır.
Demek ki herşey o saydıklarınla bitmiyor.

gencer_ts
23.11.2010, 12:52
Ben trabzonspor maçlarında genelde yanılmayan biriyim.Şunu açık ve net söyliyeyim trabzonsporun en büyük sorunu anadolu maçlarına konsantrasyon sorunu yaşıyor bu sorunu hallederse şenol hoca ligde yarışı sonuna kadar götürürüz.

Yarış demişken şuda bir gerçek bu takımın umuta eşlik edecek iyi bir forvete ihtiyacı var uzaklarda aramaya gerek yok emenike tarzında bir forvet oyuncusuna ihtiyacımız var.Eğer forvet transferi yaparsak sonuna kadar yarışı götürürüz bu takımı bence forvetsizlik bitirir 2.yarıda ümit ediyorumki hem yönetim hemde şenol hoca mutlaka bir forvet oyuncu almayı dünüyordur.

Hürgün Aygün
23.11.2010, 12:53
Danny bildiğim kadarı ile sakat inşallah bizim maçta oynamaz Fb maçında çok etkiliydi oynamazsa işimiz daha kolay.

aggressors
23.11.2010, 13:33
genelde puan kaybettiğimiz zorlu bir deplasman antep..herzaman ters gelir bize...

Yusuf Özbakır
23.11.2010, 13:43
10 puanlık maç

ysfemr
23.11.2010, 13:47
en korktugum mac bu macı alırsak peşindeki 4 mac daha kolay olur helede buca ve karabuk takımnı gorup gol atma ozurlusu ankaragucunden 2 gol yıyen beledıyeyı gorunce bu macın onemı daha cok anlasılır cunku bu macı alırsak fener le aramız da en az 9 puan farkla devreyı kapatırız dıye dusunuyorum

Cem Yavuz
23.11.2010, 13:59
İlk yarı kalan maçları kayıpsız geçmemiz gerekiyor.
Buda ilk maç
yeniden bi seri yakalayıp ikinci yarı içerden Ankaragücünü geçip,İstanbluda fenerden bie beraberlik alırsak şampiyonluk yüzde 70 tamamdır.
Tabi devamında saçmalamazsak

TSezgin61
23.11.2010, 14:00
eger takim lig baslarindaki oynadigi futbolu oynamazsa, yada yine devre secip ilk devre yatarda ikinci devre oynamaya calisirsa bu mactan galibiyet beklemeyelim...

ilk dakikalarda atacagimiz bir gol bu maci koparabilir.

derbi maci ciddiyetinde cikmaliyiz. ilk yarinin kaderini belirliyecek bir mac... insallah yüzümüzün akiyla cikariz

TheCrow
23.11.2010, 14:12
Bunlarla ilgili olarak Manisa bizden güçlü müydü?
Hayır.
Demek ki herşey o saydıklarınla bitmiyor.

Yazıyı tam okursanız boşuna tartışma olmaz, bu şartlar altında Antep'in favori gösterilmesini eleştirdim ben. Manisa maçı tek örnek, her favori olduğunuz maçı kazanacağımızı kim iddia etti ?..

yusufpalta_27
23.11.2010, 14:28
buradaki yorumların tamamını okudum.herkes tek konuda hemfikir oda ts galip geleceği konusunda.tabi biz TÜRK milleti olarak duygusal bir yapıya sahibiz.sizler bizi bu hafta çok rahat yeneceğinizi iddaa ediyorsunuz.futbolda hiç bir şey önceden tahmin edilemez.o yüzden benim gönlüm tabikide GAZİANTEPSPORUM'dan yana ama her şey cumartesi başlama vuruşundan sonra belli olacak.ama şunuda unutmayın ki GAZİANTEPSPOR açık futbol oynadığı takdirde trabzonun hiç şansı yok.çünkü biz sazı elimize aldığımız zaman o pas trafiğinde boğarız rakibimizi.birde özgür kardeşim buralara taklırmı bilmem ama eğer görüşme fırsatı olan arkadaşlar olursa gaziantepten yani gençlik 27 den yusuf paltadan çok slm var diye iletirse sevinirim.kendisini muhakkak bekliyoruz gaziantebe.

Berberoğlu
23.11.2010, 14:28
Bu maçta puan kaybetmememiz lazım.
3 puan çok güzel olacak.

FC-ST-PAULI-61
23.11.2010, 14:31
yusufpalta_27 "GAZİANTEPSPOR açık futbol oynadığı takdirde trabzonun hiç şansı yok.çünkü biz sazı elimize aldığımız zaman o pas trafiğinde boğarız"
kardesim ama acik oynadiginiz zaman sizin hic sansiniz yok diye düsünüyorum

yusufpalta_27
23.11.2010, 14:32
Bir kere antep ligde mevcut takımlar içindeki en rahat deplasman şehiridir.ne ne seyirci baskısı var nede herhangi bir taşkınlık..sadece gözümüzde büyüttüğümüz anlamsız takıntılar var..ama herşeye rağmen ligde rakip taraftarların en kıl gittiği takımız en çok bizim maçlarda bağırıyorlar trübünleri dolduruyorlar..çünkü biz onların analarına bacılarına sövmüyoruz..
merak ettim kaç defa sahit oldun burada bize bu şekilde küfür edenlerin olduğunu.bizim için istanbul takımlarının haricinde gelen herkes aynıdır.ha istanbulun dışında birde diyarbakırı sevmeyiz.senden ricam bildiğin konular hakkında yorum yap arkadaşım bilmediğin konularda değil.

kefkenist
23.11.2010, 14:33
Antep son 3 maçını almış 9 puan lidere boyun eğsede tepki almaz onun için rahat maç olur her zaman Eskişehir gibi ballı olamaz rakip yeterki biraz top sevsin bizi bence rahat maç olacak...

yusufpalta_27
23.11.2010, 14:35
yusufpalta_27 "GAZİANTEPSPOR açık futbol oynadığı takdirde trabzonun hiç şansı yok.çünkü biz sazı elimize aldığımız zaman o pas trafiğinde boğarız"
kardesim ama acik oynadiginiz zaman sizin hic sansiniz yok diye düsünüyorum
işte duygusallık bu zaten.bizim nurullah sağlam hocayla tesislerde muhabbet ederken.bir tek kelime söyledi şuraya milyonlarca kişi getir futbol tartışması yaptır.o milyonlarca kişinin içinde 2 kişi aynı düşünceye sahip değildir.çünkü herkes futbolda farklı düşnür ve farklı yorumlar derdi.ne yapalım artık cumartesi her şey belli olacak.iyi olan hak eden kimse o kazansın ama öncelik GAZİANTEPSPORUM'da olsun :)

Oruç
23.11.2010, 15:24
merak ettim kaç defa sahit oldun burada bize bu şekilde küfür edenlerin olduğunu.bizim için istanbul takımlarının haricinde gelen herkes aynıdır.ha istanbulun dışında birde diyarbakırı sevmeyiz.senden ricam bildiğin konular hakkında yorum yap arkadaşım bilmediğin konularda değil.

Diyarbakır halkı da buna çok üzüldü bir bilseniz.

LANGARA
23.11.2010, 15:36
maç öncesinde rakip takım taraftarları bu foruma üye olup buraya yazmaktan ne anlıyorlar anlayabilmiş değilim açıkçası...
zor bir maç olacak umarım eskişehir maçının ilk yarısı gibi savsaklamayız , ciddiyetle oynarız.

Gökhan KAN
23.11.2010, 15:43
Yattara'nın oynaması gerektiğini düşünüyorum. Hem adalet açısından. Çünkü Burak 3 haftadır iyi değil. Hemde Îvan'ı kontrol amaçlı. Fazla çıkmaz. Çıkarsa Antepin başını yer. Kendi bilir.

vivanet
23.11.2010, 15:44

Bırak bu işleri senin bildiğin kadar benim unuttuğum var..geçen sene bütün maçlarda uyuyan antep taraftarı bizim maçta aslan kesilmişti küfürler tepkiler filan..şurasıda var tabiki antep bizim rakibimiz değil konuşmayada pek gerek yok..

Oğuz ZEYTİN
23.11.2010, 15:53
işte duygusallık bu zaten.bizim nurullah sağlam hocayla tesislerde muhabbet ederken.bir tek kelime söyledi şuraya milyonlarca kişi getir futbol tartışması yaptır.o milyonlarca kişinin içinde 2 kişi aynı düşünceye sahip değildir.çünkü herkes futbolda farklı düşnür ve farklı yorumlar derdi.ne yapalım artık cumartesi her şey belli olacak.iyi olan hak eden kimse o kazansın ama öncelik GAZİANTEPSPORUM'da olsun :)

Biz Trabzonspor kazanır deyince duygusallık oluyor da sen takımını savununca E=mc2 sonucu gibi bilimsel gerçeklik mi?

Maçtan sonra da gelirsen Trabzonspor galibiyetini yorumlarız birlikte.

Antep'e selam...

Hotaman
23.11.2010, 15:56
Ben Eskişehir maçı dahilinde kalan 5 maçımızda bir kez puan kaybedeceğimizi düşünüyordum. Hala aynı kanıdayım.
Yanlış hatırlamıyorsam Antep'i iki yıldır yenemiyoruz. Bu maçla şeytanın bacağını kıracağız inşallah.

Tolunay Abdioğlu
23.11.2010, 16:03
Buraya gelip saçma sapan yorumlar yazan Anadolu takımlarının taraftarlarının yerine,doğru dürüst yorum yapan bir Fenerbahçe'li şu forumda rahatça dolaşabilse çok mu kötü olur?

Oruç
23.11.2010, 16:04
Ben de anlamıyorum. Hangi takımla maç yapıyoruz o takımın taraftarları foruma üşüşüyor. Maç bittikten sonra da ortadan kayboluyor.

Kendi forumunda konuş Gaziantep'ini. Bize ne ?

LANGARA
23.11.2010, 16:07
Ben de anlamıyorum. Hangi takımla maç yapıyoruz o takımın taraftarları foruma üşüşüyor. Maç bittikten sonra da ortadan kayboluyor.

Kendi forumunda konuş Gaziantep'ini. Bize ne ?yöneticiler daha iyi bilir ancak benim şöyle bir fikrim var. sonuçta bu rakip takım taraftarları onlarla maçımız olduğu hafta gelip üye oluyorlar buraya. yeni üyelerin en az bir hafta süre forumdaki tartışmalara katılması engellenirse bu saçma sapan durumun da ortadan kalkabileceğini düşünüyorum. en azından azalır epey:)

Fatih Yücel
23.11.2010, 16:12
Bırak bu işleri senin bildiğin kadar benim unuttuğum var..geçen sene bütün maçlarda uyuyan antep taraftarı bizim maçta aslan kesilmişti küfürler tepkiler filan..şurasıda var tabiki antep bizim rakibimiz değil konuşmayada pek gerek yok..

Gaziantep taraftarına laf söyleyecek konuma gelin ondan sonra konuşun.

Taraftardan ziyade halkı o kadar sıcak kanlı ki görmeniz lazım.

Gizadam34
23.11.2010, 16:20
Buraya gelip saçma sapan yorumlar yazan Anadolu takımlarının taraftarlarının yerine,doğru dürüst yorum yapan bir Fenerbahçe'li şu forumda rahatça dolaşabilse çok mu kötü olur?

bu forumda bu yıl simetrik bi fener yalakalığı görüyorum. ne oluyor ya? bizim ezeli düşmanımız dost mu oluyor?

Tolunay Abdioğlu
23.11.2010, 16:22
bu forumda bu yıl simetrik bi fener yalakalığı görüyorum. ne oluyor ya? bizim ezeli düşmanımız dost mu oluyor?

Yalakalık ?

Kime,ne için.?

İdris Toksoy
23.11.2010, 16:26
çok zor bir müsabaka olacak.3 ihtimalli maçlar vardır ya bu onlardan.

Eymen
23.11.2010, 16:50
trabzon bordo mavi herhangi bir organizasyon düzenlemiyor mu antep maçı için ?

yorumsuz6117
23.11.2010, 16:50
İlk yarı gol bulmamız lazım.

Gümüshane
23.11.2010, 16:52
buradaki yorumların tamamını okudum.herkes tek konuda hemfikir oda ts galip geleceği konusunda.tabi biz TÜRK milleti olarak duygusal bir yapıya sahibiz.sizler bizi bu hafta çok rahat yeneceğinizi iddaa ediyorsunuz.futbolda hiç bir şey önceden tahmin edilemez.o yüzden benim gönlüm tabikide GAZİANTEPSPORUM'dan yana ama her şey cumartesi başlama vuruşundan sonra belli olacak.ama şunuda unutmayın ki GAZİANTEPSPOR açık futbol oynadığı takdirde trabzonun hiç şansı yok.çünkü biz sazı elimize aldığımız zaman o pas trafiğinde boğarız rakibimizi.birde özgür kardeşim buralara taklırmı bilmem ama eğer görüşme fırsatı olan arkadaşlar olursa gaziantepten yani gençlik 27 den yusuf paltadan çok slm var diye iletirse sevinirim.kendisini muhakkak bekliyoruz gaziantebe.

Aslinda bizim Rakiplerimiz "ACIK" futbol oynadiginda hallerini görüyoruz, kaldiki Gaziantep bizim Rakibimizde olamaz. Bize karsi insallah acik oynarsiniz, Eskisehir gibi canakkale gecilmez yapmazsaniz 2-3 farkli yeneriz sizi.

Serdar Ersoy
24.11.2010, 18:05
Bursa gibi bu maçı da çok rahat kazanıcağımızı düşünüyorum :D

Gümüshane
24.11.2010, 18:06
Geri döndük. Ne oldu siteye?

Emrah Akcagöz
24.11.2010, 18:06
Zor olacak ama olacak..

Kazanacağız..:)

Mehmet Ç.
24.11.2010, 18:07
Bursa gibi bu maçı da çok rahat kazanıcağımızı düşünüyorum :D

hhaha sanki forum hic kapanmamis gibi :D

devam :D

garanti bizim :D

Asi Çaykaralı61
24.11.2010, 18:08
Gaziantepspor maçını Gezer yönetecek

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/logo10.jpg

Spor Toto Süper Lig'in 14. hafta karşılaşmalarında görev alacak hakemler açıklandı. Buna göre takımımızın Gaziantepspor ile oynayacağı müsabakayı Bünyamin Gezer yönetecek. Gezer'in yardımcılıklarını Baki Tuncay Akkın ve Mehmet Cem Hanoğlu yapacak. Maçın 4. hakemi olarak ise Suat Arslanboğa görevlendirildi.

http://www.trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=5872#Icerik

Mustafa ÖZDEMİR
24.11.2010, 18:27
bünyamin gezer tehlikeli bir hakem .korkarım galibiyetimizin önüne geçecek...

engts61
24.11.2010, 18:29
Gaziantepspor:1-TRABZONSPOR:3
İşte maçın sonucu arkadaşlar,sonucu size şimdiden verdim bu kıyağımı unutmayın..:):)

Napoli
24.11.2010, 18:31
Konsantrasyon!

Turgay ATEŞ
24.11.2010, 18:51
Kesinlkle kazanmamız lazım İnşallah kazanırız

Gökhan ARSLAN
24.11.2010, 19:13
Kazanmak farz !