PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Telegol’de Gökdeniz

mini FaNaTiK
04.12.2005, 23:51
Gitmesini istiyordum talibi olursa halada istiyorum ama Trabzonspor formasi altinda sürekli onu destekleyecegim..Yaptigi açiklamalar gerçekten çok duygusal ama ne farkeder ki!!Is isten geçti bir kere..

DeAgLeMaNyAq
05.12.2005, 07:46
Bu arada NTV'nin Gökdeniz röportajini daha erken girmesiyle Telegol'ün manseti bosa gitti. Bunun yaninda bu olaylardan sonra Serhat Ulueren'le Telegole o kadar verip veristiren yöneticilerimiz, Gökdeniz'in Telegol'e çikmasina nasil müsade etmis merak ediyorum...

kelkitli29
05.12.2005, 08:51
Gercekten cok duygusal bir aciklama yapti.
Gökdenizi geri kazanmak zorundayiz.

Emre B.
05.12.2005, 09:34
Ne dedigini de yazar misiniz

DeliKadir_61
05.12.2005, 09:59
selam arkadaslar....

telegole aciklama yapti evet dogru fakat benim anlamadigim neden biz trabzonsporun taraftari olarak gökdeniz karadenizi geri kazanmak icin cabalamiyoruz neden artik onlari geride birakip onu neden desteklemiyoruz?gün aksam ben telegolden sonra msn üzerine bizim usaklarla konustum cogu gökdenizden yana cikdi ve onu desteklemeye hazir ve onu geri kazanmak istiyorlar fakat bazi arkadaslar asla kabul etmiyorlar o trabzonsporun tarihinde trabzonspora bir leke birak bir futbolcudur diyorlar ve ona asla af etmek istemiyorlar fakat "bence" trabzonsporu hepimiz seviyoruz bundan süpem yok ama sizce sevmek nedir ki?sadece takimimiz iyi sonular alincami sevinecegiz?sadece bir galibiyet gelince mi takimimizin arkasinda duracagiz?sadece güzel günlerde mi trabzonsporumuzun arkasinda duracagiz? dedigim gibi bence eger gercekden seviyorsak trabzonsporumuzu ozaman af etmesinibe bilmeliyiz zaten hata yaptigini söylede bir aptallik yaptim diyor biraptallik yüzünden bir degerli futbolcumuzu öyle birakmamiz mi gerekiyor?onu mart ayinda sahaya cikinca yuhliyacakmiyiz?tabi cogunuz febeya imza atti diyede kizgin ve onu asla af etmek istemiyorlar fakat ozaman o izma attildigi günde ve simdiki düsünceleri farki eger dün aksam telegole bakdiysaniz anlarsiniz ne demek istedigimi cünkü pismanlikdan agzinda dogru dürüst konusamadi farkindaysaniz "bence" tabi dedigim gibi "bence" cünkü sizler yani benim ask adaslarim benim sevdigim takimi sevenler olarak sizin düsünceleriniz farklidir bana katilanlarda vardir benim bu yazdiklarima tepki gösterenlerde vardir ama benim demek istedigim eger seviyorsak af etmeliyiz tekrar trabzonsporumuza gökdeniz karadenizi kazandirmak gerekiyor onun kadar degerli bir futbolcuyu asla ve asla öyle kendi basina birakamayiz!

hatasiz kol olmaz bunu hepiniz biliyorsunuz düsünmeden hareket etti bunu bende biliyorum bende kiziyorum bence cok sinirliyim onun yaptigi hareketlere ama trabzonsporlu arkadaslarim eger bir insan kendi yaptigi bir hatayi kendisi kabulleniyorsa kendisi pismansa hepimizden candan özürdiliyorsa ozaman ona sahip cikmaliyiz ve onu bizde taraftarlar olarak af etmeliyiz!

hepinizin destegini bekliyorum ve insallah trabzonsporumuz icin hayirlisi olur!

onu af etmemek anca istanbul takimlarina yakisir zamaninda ibrahim egede trabzonsporumuza yakismayacak bir hata yapti af etik!zamaninda yönetimde hatalar yapti af ettik!

sizden bi ricam olacak sonuna kadar hep birlikde olmaliyiz ve gökdeniz karadeniz dahil trabzonsporumuza sahip cikmaliyiz...

selam ve saygilarimla...

Kadircan...

Eyüphan
05.12.2005, 10:33
Delikadir arkadasimin söyledikleri dogru. Gökdeniz bir hata yapti diye onu sonsuza kadar cezalandirmak yanlis olur. Zaten kendisi yaptigi yanlisin yeterince farkinda.Gökdeniz'in gitmesini düsünen arkadaslar su sorumuiyice bir düsünsünler;

"Gökdeniz meslegine aykiri olarakbir takim ahlaki yanlislar yapmistir. Acaba siz kendi mesleginiziicra ederken ne kadar adilhareket edip, ahlakigörevlerinizilayikiyla ve tam olarak yerinegetiriyorsunuz?".

Sorunun cevabiolarak hanginiz diyebilirsiniz ki ben meslegimi layikiyle, ahlaka ve adaba uygun olarak %100 bir sekilde ifa ediyorum.

Herkes gibi Gökdeniz'de bir yanlis yapti onu affetmemek yanlis bir tutum olacagi kanisindayim. Kaldi ki Gökdeniz "Klübüm beni satmak istemezse ömrüm boyunca TrabzonSpor'da oynayacagim" gibibir açiklama da bulunduktan sonra...

Hüda Topaloğlu
05.12.2005, 19:24
Agzina saglik kadircan

zafer6161
05.12.2005, 20:08
serefsi...................zzzzzz gökmen özdanak

arkadaslar bizim bas düsmanlarin yazarlarini hiç dinledinizmi ziya sengül ve adnan aybaba valla gökdenizi öylebi savunuyorlarki sanki kendi futbolculariymis gibi valla helal olsun onlara adam fb li ama gercekten gökdenizi cok güzel savundu ve tabiki adnan aybaba adam gökdeniz için yikti ortaligi onada helal olsun

Salih61
05.12.2005, 20:46
Yorum yok...

Saygilarimla...

DeliKadir_61
05.12.2005, 22:21
eyuphan yasa be...

agantha katiliyorsun diye tskler hemsom benim...

birdegelelimgökmen özdanak ya arkadaslar bu adam allahdan korkuyorki ne biz onu konusuyoruz bizim her ama her onunla ilgini yorumumuza deymez ya adam diyorki allahi karistimayin bu nedemek istiyor ya hic mi kendisi allahdan korkmuyormu hic mi kendi hayatinda hata yapmamis bus götmen artik daha ne diyim ay pardon yeni gördüm götmen yazmisim gökmen demek istedim caktirmayin smileys/smiley36.gif

arkadaslar önümüze bakalim önümüze trabzonspor & taraftar "bir yumruk olarak sampiyonlugumuza ulasacagiz bu sene olmasada yinede sevgimizen supemiz olmac yinede sonsuza trabzonsporumuzu destekleyecegiz!ömür boyu!"

saygilarimla....

zafer6161
05.12.2005, 23:01
götmen özdana yeni lakabismileys/smiley17.gif

BDiler61
06.12.2005, 00:50

smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

Armağan Dere
06.12.2005, 01:09
arkadaslar dün aksam ben de izledim gökdenizin açiklamalarini ve hayretle izledim adam diyoki ben ts maçina oynamadim ama tahkim kurulunda oynadi diye belgelendi..ben buadami anlamiyom kendimi iyi hazirliyom diyo bakalim ne olcak bi de dikkat ettiyseniz gökdeniz aglamakli oldu inanalimmi acaba o gözyaslarina acaba!!

DeliKadir_61
07.12.2005, 15:52
smileys/smiley32.gifabi eger gökdeniz karadeniz trabzonspor macina gercekden oynasaydi ve ortalikda dolasan dedikodular vardi gol atmis sevinmemis diye bunlar yalandir be tipki trabzonsporumuzun macina oynadigi gibi cünkü eger oynasaydi eger gercekden oynasaydi o maca ozaman 1. gol atmazdi 2. maci hic cikmazdi kendiside dedi bunu sakatim derim oynamam öyle dedi ve mantikli birsey yani söyleyin bana kim kendi macina iddaa oynar ve sahaya cikip iyi bir mac oynar üstelik birde gol atar nasil olur bu?tammam diyelim kötü oynadi golü neden atti nasil atabildi?yani tesadüf diye gol atilinmiyor bence...

birde caykarali_61 arkadasimiza bir sorum sen nerden biliyorsun ki tahkim kurulunda oynadigi diye belgelende vallah belki benim duyduklarim yanlisdir veya az duymusumdur (hic sanmadigim birsey) benim duyduklarim hep akcaabat macina para yatirdi diye okudum duydum ve gördüm eger tahkim kurulugu öyle belgeleseydi birdaha ceza cikardi ama ceza meza yok otalikda ve eger birde oynasaydi o maca ozaman trabzonspor yönetimide müsade vermezdi gökdenizin telegole cikmasina cünkü yönetim gökdenizi ellinde tutmak istiyor ve eger öyle birsey olsaydi ve tahkim kurulugu bunu böyle belgeleseydi ozaman yönetimde bilirdi bunu yani... simdi düsünelim eger öyle olsaydi bile bile gökdenizi hic cikarirmiydilar telegole?`

bunari belki kabulemiyenler var fakat ben gökdenize sonuna kadar inaniyorum ve sonuna kadar güveniyorum!

ve onunda hazirlandigini hepimize gösterecek cünkü gökdeniz karadeniz gökdeniz karadeniz olarak dönmeyecek asil bombaci lakabiyla dönecek gökdeniz!

HAYDI GÖKDENIZ GÖSTER KENDINI!smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

mavidenizim61
08.12.2005, 02:20
abi gökdenizi isi biraz derin biz bilmiyoruz ii arastirmak lazimmmm

Hüda Topaloğlu
08.12.2005, 04:22
STV de bitane sarhos yorumcu var, oda arastiralim gibi laflar ediordu, bide nasihat veriodu kameraya bakarak guya gokdenize diyor:)))öldüm gulmekten, ama sora Baskan Agaoglu bir köpürdü pir kördü, tam bir Trabzonlu evladina yakisir bir biçimde, herkes sustu ve seyretti, dedigi ise "KONU KAPANMISTIR" , yani karar çikti olay bitmistir!!!

DeliKadir_61
08.12.2005, 14:45
agaoglu birtaneeeeeeeeeee

smileys/smiley2.gif

zanoylu
08.12.2005, 15:18
Kazanalim,kazanacagiz........kaybedecekler....!

Bartuğ13
08.12.2005, 17:54
bence ders almis.açiklamalari beni tatmin etti.onu bagrimiza basalim.

Tansu Onur Erdoğan
09.12.2005, 02:51
agaoglunun durusu konusmasi her seyiyle süper bi örnek ts baskanligi icin ya süper adam...cok iyi savunuyo ts yi bidse baskan oldugunu düsünsenizee??

İskender66
09.12.2005, 12:59
Ooo...Gökdeniz Karadeniz...Oooo..

Özledi Gökdenizi yav smileys/smiley2.gif

coach
09.12.2005, 13:12

uploads/coach/2005-12-09_131137_çok_mu_komik!.gifpuhahahahhaa

DeliKadir_61
10.12.2005, 01:14
bekleyelim görelim...

fincher
01.01.2006, 02:13
ben gökdenizin konusmalarini hiç inandirici bulmadim.adamin hala yalan dolan içinde oldugu gözlerinden belli.beni hiç tatmin etmedi,aksine gökdenize inanma istegimi de bitirdi.napcaz bu gökdenizle bilmiyorum?

irfanköse276
01.01.2006, 02:21
deportivoya satacazsmileys/smiley2.gif

Mayls
01.01.2006, 13:35
her insan hata yapar. önce bende cok kizdim ama sonra düsündüm ben hic hata yapmadimmi diye... yaptim gerci takimimizi satmadik ama hepimiz hata yaptik. hatasiz kul olmaz. biz kücük hatalar yaptik o büyük hata yapti ne fark eder sonucta hepimiz hataliyiz. Gökdeniz'i affetmemiz lazim

cemilsezgin
01.01.2006, 14:07
Fatih akyel bu takimda oynayacaksa gökdeniz neden kaybedelim fatih bu takimda oynayacak sa bütün trabzon spor tarfatri gökdenize sahip çikacak onu bagrina basacak

holigan61
03.01.2006, 01:52
Fatih akyel bu takimda oynayacaksa gökdeniz neden kaybedelim fatih bu takimda oynayacak sa bütün trabzon spor tarfatri gökdenize sahip çikacak onu bagrina basacak

ste konun cevabi budur kisaca.Fenerde oynayan bi adam gelip bisde oynuya bilirse gokdeniz hayli hayli olur.Gelmeyelim su medya oyununa.Onlarin istegi bu zaten.Bugun gokdenize yarin fatihe oburgunde yatatra huseyin derken bi bakmissin elinde yildiz yog.O zaman kafayi vururuz taslara.Ama onemli olan is isten gecemeden gokdenize sahip çikmak.Kendi adima soyliyim ben sahip çikacagim.Stadda ona destek için avazim çiktigi kadar bagiracagim!..