PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kara Kapli Defter...!

My
04.12.2005, 00:13
Bu konuyu daha sezon basinda açmayi düsünüyordum fakat isler kesat gidince uçtu gitti. Lakin pislikler, edepsizlikler, ahlaksizliklar, çirkeflikler, homoseksüellikler boaza kadar olunca yeniden aklima geldi. Buraya bize karsi yapilan serefsizlikleri, adaletsizlikleri, unutmamamiz gereken, her zaman elimizin altinda tutacaamiz, yeri geldimi koz olarak kullanabileceimiz olaylari daha doorusu pislikleri, çirkeflikleri yazalim. Ki zamani geldimi kara kapli defter çiksin...

------------------------------------------------------------ ------ ------------------------------------------------------------ --------

Malumunuz sari Manchester tavsanlarini evinde tikiliyorduk fakat yine hakemler aldi elimizden bu serefli haysiyetli hanimevlatlarini. Yalniz febeli demenin ne demek olduunu hepimiz biliyoruz. Iste febeli yine yapti febelini, yapmaya hala devam ediyor. Yapiyor çünkü sinirleri tel tel oldu, hirslarinda kuduz köpekler gibi kudurdular mamoslar. Trabzonspor'un tokadi kiçlarina yapisinca dud yemis tepeli kanarya gibi sakimaya basladilar smileys/smiley36.gifSakiyin la smileys/smiley35.giflari sizi sakiyin la smileys/smiley36.gif

Gelelim febe maçina, çikaralim kara kapli defteri. Yazalim bi kenara, sorulur elbet bigün bunlarin hesabi ;

Maçta verilmeyen bariz bi ofsayt pozisyonu varki gol oluyor zaten ama bizim hakem furyasindan ses seda yok. Neyse, hadi bu pozisyon basimizin gözümüzün sadakasi olsun. Tepe tepe üzerine otursunlar. Savas AY, sen özellikle otur koçum.

Hele hele verilmeyenbir penaltimiz varki bunu vermeyenide buna deil diyenideAllahtas yapar. Eerki yapsa gurban olduum yaradanim papazin çayirindan binlercepopo heykeli toplardik maç sonu, ayiptir!

http://img210.imageshack.us/img210/6338/tokatnibnelii5lv.jpg (http://imageshack.us/?x=my6&myref=http://imageshack.us/)

Ya bu pozisyona ne demeli? Ha bu Nobre öküzü ne yapiyor? Ula buda bizden size kiyak, TOKAT'A kapak olsun. Hadi bunuda geçtik anasini satiim.

http://img227.imageshack.us/img227/2931/budapenaltdeilmilanerefsiz2cd.jpg (http://imageshack.us/?x=my6&myref=http://imageshack.us/)

Hadi hersey bi yana, biz bunlari yillardir yasiyoruz zaten. Geçen sene Papila sereflisi, bu senede Tokat haysiyetlisi ve niceleri elimizden aliyorlar febeyi ama kardesim bu ne ya! Ohha!!! Bu ne vahset, bu ne edepsiklik, bu ne serefsizklik, homoseksüellik. Maç sonu baskanimizi tasliyorlar. Yuh be!

Baskanimiz taslandi
http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/031205baskan.jpgFenerbahçe maçi sonrasinda Sükrü Saraçoglu Stadi çikisinda baskanimiz Atay Aktug'a tas atildi. Stadyum çikisinda Lig TV'ye açiklamalarda bulundugu sirada etraftan gelen taslara magruz kalan Atay Aktug, konusmasini yarida kesti.Özel korumasi ve yöneticilerimizin müdahalesiyle tekrar stadyuma giren baskanimiz Aktug, ortam sakinlesince Sükrü Saraçoglu Stadyumu'ndan ayrildi.

Yahu bu ne rezillik arkadas. Hayvanatlar nasil yaptiysalar kendi tribünlerini parçalayip taslarla futbolcularimiza teknik heyetimize saldiriyorlar. Nasil bi ruh halidir ki bu kadar vahsilesebiliyorlar hayret edici bi durum. Bunlara diil telörgü hepsine tasma zincir takmak lazim.Su asaada ki rezilliie bakin ;

KADIKÖY'DE 2. OLAY !..

Türkiye-Isviçre maçi sonrasi olaylarin meydana geldigi Sükrü Saracoglu Stadi körük girisinde bu kez de Trabzonspor'un Fransiz yardimci antrenörü Bruno Baronchelli basina gelen bir tasla yaralandi !.. IHA Spor Müdürü Tahir Kum'un özel haberi..
<H4>Türkiye-Isviçre maçi sonrasi tünel girisinde yasanan olaylar hala basimizi agritadursun, bu kez de Fenerbahçe-Trabzonspor maçi sonrasi ayni yerde yasanan 2. bir olay daha gündeme geldi.

Fenerbahçe ile Trabzonspor arasinda oynanan ve 2-2 berabere sona eren karsilasma sonrasi bordo-mavili ekibin Fransiz antrenörü Bruno Baronchelli'nin maç sonu tünel girisinde tribünlerden gelen bir tasla basinin yarildigi ve basina üç dikis atildigi ortaya çikti.

Karsilasma sonrasi ilk tedavisi statta yapildiktan sonra basina üç dikis atilan Teknik Direktör Vahid Halilhodzic'in Fransiz yardimcisi antrenörü Bruno Baronchelli, olaylarla ilgili sadece IHA'ya açiklamalarda bulundu.

1990 yilindan bu yana antrenörlük yapan antrenör Baronchelli, futbolculuk ve antrenörlük döneminde ilk kez böyle vahim bir olayla karsilastigini belirterek, "O anda çok korktum, yere yigildim. Sonra soyunma odasinda basima ilk müdahele yapildi" açiklamasini yapti.

</H4>
<H4>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=15 align=right>
<T>
<TR>
<TD>http://www.ajansspor.com/resim/Bar&#111;nchelli_kafa_buyuk.jpg</TD></TR></T></TABLE></H4>
<H4>

Fransiz hoca, "Maç bitiminde tünele dogru giderken polis koridonun oldugu bölgede bir cisim geldi. Basima isabet etti. Kafam kanamaya basladi. Ilk müdahale soyunma odasinda yapildi, ardindan hastaneye gittim ve üç dikis atildi. O an çok korktum. Böyle bir olay basima ilk kez geldi" diye konustu.

Trabzonspor Teknik Direktörü Vahid Halilhodzic de maçtan sonra Grand Cevahir Otel'de konuyu olanlari Baskan Atay Aktug'a anlattigini söyledi. Halilhodzic, uzun yillardir beraber oldugu yardimcisi Bruno'nun basina gelenlerden dolayi çok üzüntülü oldugunu söyledi.</H4>

Ya bu manzara neyin nesi? Bu nekin, bu ne nefret, bu ne saldirganlik, bu ne vahsilih, bu ne medeniyetsizlik, bu ne homoluk la böyle smileys/smiley35.giflari sizi.

http://img210.imageshack.us/img210/5079/kpeklerhavlyor8dz.jpg

Tehlikeli maddeler, yabanci cisimler, taslar, sopalar oh babam! Bi kendilerini atmiyorlar bizim futbolcularin üzerine. Polis kalkaniyla adetaörülü futbolcularimiz canlarini zor kurtardi bu kümesten.Kadiköy Sükrü Saracoglu'n da ki su manzara insanlik ayibi, insanlik suçudur. Bunu insan evladi yapmaz, yapsa yapsa... Bu vatan hainligidir. Çünkü duymayan yok, bilmeyen yok Isviçreli ve dier yabanci gözlemcilerin gözü bu maçtaydi.

Eerki Allah muhafaza bu olayin yanlislikla onda biri bizim Trabzon'da olsa seyreyleyin siz kiyameti. Utanin lan ezik köpekler utanin. Kadiköy'ün telörgüleri kaldirilacakmis. Kaldirilmak bi yana en yüksek voltajindan elektrik verilmeli. Ki buvahsi medeniyetsizsürüsü zaptedilebilsin.

Arkadaslar, bu zaten hep böyleydi ve hepte böyle olacak. Su anda febeli bizans soysuzlari tüm kinleriyle ellerinde ki medya gücüyle üzerimize taaruza geçti. En bariz en açik en seçik örnekleri Savas AY eziidir, Ridvan iblisidir. Ve dier haysiyetli, soylu, serefli febeli kalemsörler, holiganlari, amigolar.

selcjK
04.12.2005, 00:20
merakla bekliyorum, bakalim federasyon bu olaylari ceza vericek mi? tabii yönetimin olayi birakmamasi gerek.

My
04.12.2005, 00:26
Ellerini attiklari yeri kurutuyorlar. Federasyona, milli takima ellerini attilar oralari bile kurudu, bataklik haline geldi. Milli takimimizin uurastii konular malum. Dikkat edin yine basrollerde febeliler.

http://img218.imageshack.us/img218/640/mansetdavutdisli6ko.jpg (http://imageshack.us/?x=my6&amp;myref=http://imageshack.us/)

Bu sahislarda Aziz PEDER Yildirim'in Rüstü'yü dövdürttüü Sedat PEKER'in adamlari. Sikistiklari an ne kadar çamura yatabileceklerinin en bariz kaniti.

BDiler61
04.12.2005, 00:28
bakalim ne ceza alacaklar

denizgrsy
04.12.2005, 00:36
arkadaslar federasyonu T.F.F ve Tahkim Kurulu basliginda elestirelim...arkadasimizin açtigi bu konuya riayet edelim...

kara kapli defter bayagi kabarik be güzel kardesim,simdiden baslarsak mahsere anca bitiririzhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley2.gif

hazir olay tazeyken ben bi isim ekleyeyim;SAVAS AY

bu zati muhteremi unutmayalim arkadaslar...bu zati muhterem malum eline alip sokaga insanlarin arasina çikiyor yaaa...gördügümüz yerde hatirlatalim bu yazisini ve soralim kameralar önünde bu yaziyi?güzel bi dille açiklasin cevabini versin sabalak!

Tahsin Armutcu
04.12.2005, 00:39
bunlarin hepsi azizenin ... yalayan tipler.o yuzden ceza falan veremzezler.tvler bile hemen reklama girdi farketmediniz mi?

eys_61
04.12.2005, 03:31
GÖLGE OYUNU çok ayip (!) onlar avrupali centilmen fair play adayi taraftar ve camia.hayatta inanmam böyle seylerin olabilecegine.

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

aleminkrali
04.12.2005, 05:01
bu savas ay kim yahu

ne cesaretle konusuyor

oyle abuk sabuk yazmiski

cocuk gibi

ne diyeyim

allah belani versin belani....

batugol
04.12.2005, 05:05
Dunyadaki emperyalizmin Turkiyedeki ayagi bu spor medyasidir ve bu medyanin parali usaklari da bu sekilde tarafli yayin yapan ve yazi yazan adamlardir. Cifte standartin en iyi ornegini gosterirler. Bunlarin duzenini bozan bir biz vardik, gene biz olacagiz. Gunun birinde tekrar buyuk harflerle buyuklugumuzu yazacaklar.

Onur
04.12.2005, 09:47
Bu olanlardan sonra fb ye sadece bir sigara parasi ceza verirler olaylar . Kapanir olacagi o bizde durup seyrederiz. Görürde bakarsiniz. Elden ne gelir ki?

viyatrabzon
04.12.2005, 10:28
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n">
<T>
<TR height="100%" UNABLE="&#111;n" width="100%">
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">

ne dder bu adam anlayan varmi savas ay kendini üst düzey bir fb li yönetici sniyo herhalde ortaliga saçma sapan konusuyo böyle gerizekalilar imha edilmeli

smileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gif</TD></TR>
<TR UNABLE="&#111;n" hb_tag="1">
<TD style="FONT-SIZE: 1pt" height=1 UNABLE="&#111;n">
<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></TABLE>

Emre B.
04.12.2005, 11:25
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n">
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">Ercan Saatçi, Savas Ay, Cem Papila, Metin Tokat</TD></TR>
<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></TABLE>

lazutlarlivera
04.12.2005, 11:28
insallah ceza falan wermezler o eziklere.cezalarini biz werelim 32. haftada HÜSEYIN AVNI AKER de.Orda görelim bakalim baskanin kafasina tas atmak nasi oluyomus.

Efrasiyab
04.12.2005, 11:39
hadi bakalim federasyon kararinizi bekliyoruz

bidaha mavi bayrak verirsiniz artik büyük fb taraftarina saracoglundan küfür siddet kalkti ya

oumaer61
04.12.2005, 12:55
bu savas ay ne yazmis ben okumadim topiclerden birinde yaziomu yaziosa nerde????

Oruç
04.12.2005, 13:17
bakalim ne ceza alacaklar

Ceza mi?smileys/smiley1.gif

Ben sanmiyorum.Olaylar bizim tel örgüsüz(medeni (!) diye geçinen bazi takimlarin stadlarinda hala tel örgü var bunu da belirteyim) Stadimiz da cereyan etmis olsaydi 3-4 maç ceza alirdik!

halil ibo
04.12.2005, 13:17
Mazisini bildigimiz bir alkoliktir.Savas Ay denen mahluk.Dolmabahçede kafayi çekip çekip sabahlayan bir ayyas.Ne yazdigini bende bilmiyorum.Fakat bildigim tek sey lagimdan hos koku gelmez.

onurkaradeniz
04.12.2005, 13:24
hepsi adi bunlarin yasmileys/smiley7.gif

The Legend
04.12.2005, 13:30
bu olaylar trabzonda olsaydi.acabane olurdu?

serefsiz basindasus pus olmus durumda!!varsa yoksa fener yalakaligi.

laz_hayri_61
04.12.2005, 13:33
unutmamamiz gereken konular:FATIH e sami yende yapilan küfürler

CEM PAPILA,METIN TOKAT,TAYYIP ERDOGAN,AZIZE BASKAN,BIÇAKÇI,SAVAS AY..........V.S BUNLARI UNUTMAYALIM

Hasan Cubukcu
04.12.2005, 13:35
Akadaslar kara baslik yapalim lütfen burasi elestirme topici degil , gölge oyunu arkadas iyi bir konuya deginmis ,sirf bize yapilan haksizliklari yazalim ve bir kara liste cikaralim gün gelecek hesap sorulacak.

1. Metin Tokat dene hakem 02-11-2005 de oyanan Ts:fb macinda iki puanimizi caldi, net bir penaltimizi vermedi ve ofsayt olmayan pozisyonda ofsayt verdi ( yani 100% lük bir gol pozisyonu katledildi).mactan sonrada futbolcularimizave yöneticilermize tas atildi , yardimci antrenörün basi yarildi!!!!!!!!!

Mayls
04.12.2005, 13:52
<DIV>2. 30 Nisan 2005 tarihinde Kadiköyde oynanan Fenerbahce - Trabzonspor macinda tam bir cinayet islendi. önce faula maruz kalmayan fenerbahce frikik kazaniyor ve ardindan o frikikten ofsayt golü atiyor. oyuncularimiza sayasiz agir faul yapiliyor ama cem papila görmemezlikten geciyor. milli kaleci rüstü kaptan fatihe ceza sahasinda tekme atiyor ama penalti yok. aurellio ve luciano ceza sahasi icinde topu elle oynuyorlar ama yine penalti yok. 64'te fenerbahce olmayan bir penalti kazaniyor ve gole ceviriyor. kisaca sampiyonlugumuz caliniyor</DIV>

Hasan Cubukcu
04.12.2005, 14:01
1. Metin Tokat dene hakem 02-11-2005 de oyanan Ts:fb macinda iki puanimizi caldi, net bir penaltimizi vermedi ve ofsayt olmayan pozisyonda ofsayt verdi ( yani 100% lük bir gol pozisyonu katledildi).mactan sonrada futbolcularimizave yöneticilermize tas atildi , yardimci antrenörün basi yarildi!!!!!!!!!

<DIV>2. 30 Nisan 2005 tarihinde Kadiköyde oynanan Fenerbahce - Trabzonspor macinda tam bir cinayet islendi. önce faula maruz kalmayan fenerbahce frikik kazaniyor ve ardindan o frikikten ofsayt golü atiyor. oyuncularimiza sayasiz agir faul yapiliyor ama cem papila görmemezlikten geciyor. milli kaleci rüstü kaptan fatihe ceza sahasinda tekme atiyor ama penalti yok. aurellio ve luciano ceza sahasi icinde topu elle oynuyorlar ama yine penalti yok. 64'te fenerbahce olmayan bir penalti kazaniyor ve gole ceviriyor. kisaca sampiyonlugumuz caliniyor</DIV>
bravo bravo iste böyle selim 55 kardes

Adem Erdoğan
04.12.2005, 14:19
TRABzondaki arkadaslar savas ayyasa en ii cevabi siz bu haftaki ankara maçinda vereceksiniz.

Atmaca
04.12.2005, 16:33
merakla bekliyorum, bakalim federasyon bu olaylari ceza vericek mi? tabii yönetimin olayi birakmamasi gerek.

Hangi yönetim.Bizim yönetim mi? Atay Aktug simdi 4 köse, zevkten ne yapacagini sasiriyor.Tekrar aday olmak icin ellerini ogusturuyor.

Özkan sümer asil adammis.Hakkimizi savunamiyorum demisti.

POYRAZ
04.12.2005, 16:36
http://www.internethaber.com/mays/images/haber/46455.jpg

Evet gördügünüz gibi mac bitimi esnasinda körüge dogru giden futbolcularimiza fener'in hayvanlari tarafindan nasil tas atiliyor....
Cünkü biz onlarin rekorunu engelledik.. Cünkü cok ugras vermislerdi. 15 karsilasmanin 8 tanesini tek farkli kazanmislardi. Son dakikada penaltilar ile 3 er puanlari toplamislardi. El ile gol atip Voleybol ve Futbolu akraba yapmislardi. Hakem babalari onlara az mac kazandirmamisti. Bu kadar emekten sonra yüzüp yüzüp tam kuyruguna gelince Trabzonspor gelsin ve bu rekoru bozsun.. Peki olacak is miydi simdi bu?
Her zaman söylüyorum, fener taraftari hayvandir. Trabzon'da dayak yedikleri zaman veryansin ediyorlar ama biz en azindan futbol oynayarak para kazanan insanlari sirf görevlerini yaptiklari icin taslamiyoruz.
Durun bakalim kutudan ne sürpriz cikacak fe-be ye. Gerci Federasyon en az cezayi verir bunlara. Türkiye'de Federasyon isimli bir kurum var ve mahalle muhtarligi kadar bile itibari yok belkide.

Hasan Cubukcu
04.12.2005, 21:06

Edited by: 61Hamsi61

holigan61
04.12.2005, 21:29
allahtan tek dilegim cem papila veya metin tokatin burada bir maç yonetmesi.Baska birsey istemiyorum.Cem papila trabzona avukatlar birosu maçi için yazin geldi.Ben ona haluk ulusaoy tesislerinde yapmadigimi birakmadagim.Sonuç olarak nemi oldu.Polisler karakola goturdu beni.Bi gusel dayak yedim ama gururluyum.Yedigim dayak trabon içindi.Sira metinde arkadaslar.!!

Hasan Cubukcu
05.12.2005, 01:35
olsun arkadas bir gün gelir hesap sirasi bize gelir bizde yapacagmizi yapariz , öyle degilmi ?

Yerinde adamlari yakaliyacan ondan sonra iyi bir dayak atacan vallahi .

coach
05.12.2005, 13:00
ainsallah bu yazilanlari okursun SAVAS AY;

arada sirada programlarina bakardim seni halkin içinde gördügüm zaman sevinirdi çok uzutmiyacagim seni adam sanirdim,,

SAVAS AY ISMIM CEMIL FARUK KOÇ SENI KARA KAPLI DEFTERIN KARA KABINA YAZDIM AT BINENIN KILIÇ KUSANANIN

senin her zaman yazi yazdigin bir gazete var bizim yok diye sevinme !

bizim gazetelerimizde tirübünler az kaldi be savas ay sabirsizlanma biz seni va zatalini istanbul inönü stadinda ziyadesiyle anicaz o zaman ne yazican bakalim öküz seni!

trabzon taraftari sana en güzel cevabi vericek az kaldi az,,

bundan sonra yok öyle yagma seni donküsot seni,,

TSelif
05.12.2005, 13:35
AVNI AKER de nasiplenecek o kadar çok serefsiz varki..hele su 2. yari bir baslasin

emre81
05.12.2005, 13:50
Ya bu Savas Ay, serefsizin haysiyetsizin teki zaten onu biliyoruz da burada adinin geçme sebebi ne o adinin, arkadaslar bi ayrintisiyla anlatan olursa sevinirim.

emre81
05.12.2005, 13:58
Simdi bulup okudum savas ay adisinin yazdiklarini artik bu adamlari medenice elestirmekle elimize bisey geçmez arkadaslar üzülerek söylüyorum ki bu adamlara tüm stat 15 dakka ana avrat küfredeceksin gerçi onu da özümsemistir o adi mahlukat ama en azindan bunlari kabullenemeyen bizler desarj oluruz.

Faik Yılmaz
05.12.2005, 14:00
bu hakem hatalari hep bize karsimi oluyor anlamadim.geçen yil 17 yanlis hata vardi 17 side bizim aleyhimize idi. simdide öyle...

bide maçtan sonra ezikler aktug a "hakemimi satin aldiniz "demedilermi .kan beynime siçradi valla....

ferro
05.12.2005, 14:07
az kaldi yakin zamanda fenerin adamlari gönderilir federasyon dahil çünkü herkes fenerin yaptigi p...ç likleri biliyor o yüzden karsi çikarlar su geçen seneki fener maçi gibi bir ayaklanma çikarsak o zaman ne federasyon kalir nede fenerin adamlari hapsini bu piyasadan silerizo zaman ki bizim gücümüz ortaya çikar hepinize söylüyorum Türkiye futbol federasyonunun sitesini e mail yagmuruna tutalim hiç degilse bize daha tarafsiz bir hakem vermeleri için bu arada federasyonun internet adresini bilen varsa yollasin

tsmaniac
05.12.2005, 21:43
o trtdeki stayum programini sunan sari ....yida ekleyin kara listeye

Hasan Cubukcu
05.12.2005, 22:50
BIZIM KARA LISTE COK KABARIK AMA HEPSINI HAKKINDAN GELECEGIZ , GÜN GELECEK DIZ CÖKÜP AF DILEYECEKLER BIZDEN !!!!!

KuĞu
05.12.2005, 23:09
uploads/KuGu/2005-12-05_230811_fatih_penalti_1.jpguploads/KuGu/2005-12-05_230829_fatih_penalti_2.jpg

uploads/KuGu/2005-12-05_230852_fatih_penalti_3.jpguploads/KuGu/2005-12-05_230910_fatih_penalti_4.jpg

ayni maçta fatihin ofside diye kesilen golü, apiaha bu hareketinden dolayi verilmeyen kirmizi kart ve ümite ikinci saridan verilmeyen kirmizi kart var!Edited by: KuGu

Külünkoğlu
06.12.2005, 10:25
http://www.internethaber.com/mays/images/haber/46455.jpg

Evet gördügünüz gibi mac bitimi esnasinda körüge dogru giden futbolcularimiza fener'in hayvanlari tarafindan nasil tas atiliyor....

Arkadaslar siz de aldanmayin "körügün bilerek açilmasina izin verilmedi"Edited by: Külünkoglu

Mayls
06.12.2005, 10:44
<DIV>Gün gelir devran döner</DIV>
<DIV>hakkimizi fazlasiyla aliriz</DIV>

halil ibo
06.12.2005, 12:49
Kara kapli deftere olaylari yazmaya kalksak ne kalem nede defterler alir.O yüzden ben isim yaziyorum.

1-Azize

2-L.Biçakçi

3-U.Özertem

4-Cem Papila

5-Metin tokat

6-Ö.Çavusoglu

7-Ayyas savas

8-Gökmen Özdenak

Yattara61
07.12.2005, 01:21
bole isim cok yazariz,bu baslikda olur rekorlar basligi gibi uzar giderrrrsmileys/smiley36.gifben bise eklicem adamm gorewini yapti ama ben hala unutamiyorum D.kievli Gavrancic o kafa golu warya onu atti kara listeye girdii,hala ruyama giriyor o gollsmileys/smiley36.gif

Tansu Onur Erdoğan
07.12.2005, 02:25
ama adam tam topcuydu ha

Tansu Onur Erdoğan
07.12.2005, 02:26
+kaz1m kanat1 da ilk 3 e koy usta

Badaloğlu
07.12.2005, 08:52
Beyler,bayanlar,arkadaslarim,kardeslerim, renkdaslarim...Bu konuya deginmek güzel bir durum.Ancaaaakk, malumunuz isin içinde fener oluncaforumun kurallarini bir anda unutuveriyorsunuz.Adamlara yapacaklarimizi siralayalim,listelerimizi yapalim,unutmadigimizi gösterelim ama bunlari yaparken baska yanlislarida yapmayalim.Bu site hepimizin, kimsenin fb ya da türevleri yüzünden ceza almasini istemiyorum.Bu forumun kalitesini yükseltmek bizim elimizde, yani birine küfür edince ya da serefsiz deyince o adam o sifata nail olmuyor.Burada kimseyide elestirmiyorum,sadece bir tespit yapmaya çalisiyorum.Fenere ve onun düzenine benim kadar sizlerde uyuz oluyorsunuz ama bazi seyleri gözden kaçirmayalim.

Simdi bazi seyler var acilen halledilmesi gerekiyor.Özellikle medya ile olan iliskilerimizde Trabzonumuzun yanliz kaldigi malumunuzdur.Yardimci hocamizin basi yariliyor ama kimse gazetelere bunu tasimiyor,sahaya sise atiliyor kimse görmüyor(Ridvan Dilmen bile),maç bitiyor futbolcularimiz taslaniyor kimsenin haberi yok, biz bunlari gündem yapalaim diyoruz.Yapalim ama yaparkende bazi seyleri yikmadan yapalim.Bunlari medya ya tasiyalim,bunlari basinda gündem yapalim.Bunun içinde öncelikle medya basin timi olusturmamiz sart.Aninda reaksiyon gösterecek,tepki verecek(yasalar çerçevesinde) bir ekibi acilen kurmamiz lazim.Yoksa burada sabahlara kadar fenere sövelim kimin haberi olacak?

Derdimizi sikintimizi anlatirken, hakliyken haksiz duruma düsmeyelim..Arkadaslarim, sizden ricam bu konuyu islerken seviyemizi düsürmeyelim.Bize küfür yakismaz, o anlamda bunlara en güzel cevabi icraatlarimizla verecegiz.Özellikle medya timini kuracagiz, bu adamlara meydani bos birakmayacagiz.Ne olduklarini anlamayacaklar,bizim kim oldugumuzu dahibilmeyecekler.Trabzona yapilan yanlis bize yapilmistir ama karsiligini verirken sempati kazanmasinida bilelim.Onlari kendi silahlariyla vurmaliyiz.

Saygilarimla,

oflum61
07.12.2005, 19:04
IHSAN KALKAVAN

SELCUK YALAKA (YULA)

coach
07.12.2005, 19:53
Beyler,bayanlar,arkadaslarim,kardeslerim, renkdaslarim...Bu konuya deginmek güzel bir durum.Ancaaaakk, malumunuz isin içinde fener oluncaforumun kurallarini bir anda unutuveriyorsunuz.Adamlara yapacaklarimizi siralayalim,listelerimizi yapalim,unutmadigimizi gösterelim ama bunlari yaparken baska yanlislarida yapmayalim.Bu site hepimizin, kimsenin fb ya da türevleri yüzünden ceza almasini istemiyorum.Bu forumun kalitesini yükseltmek bizim elimizde, yani birine küfür edince ya da serefsiz deyince o adam o sifata nail olmuyor.Burada kimseyide elestirmiyorum,sadece bir tespit yapmaya çalisiyorum.Fenere ve onun düzenine benim kadar sizlerde uyuz oluyorsunuz ama bazi seyleri gözden kaçirmayalim.

Simdi bazi seyler var acilen halledilmesi gerekiyor.Özellikle medya ile olan iliskilerimizde Trabzonumuzun yanliz kaldigi malumunuzdur.Yardimci hocamizin basi yariliyor ama kimse gazetelere bunu tasimiyor,sahaya sise atiliyor kimse görmüyor(Ridvan Dilmen bile),maç bitiyor futbolcularimiz taslaniyor kimsenin haberi yok, biz bunlari gündem yapalaim diyoruz.Yapalim ama yaparkende bazi seyleri yikmadan yapalim.Bunlari medya ya tasiyalim,bunlari basinda gündem yapalim.Bunun içinde öncelikle medya basin timi olusturmamiz sart.Aninda reaksiyon gösterecek,tepki verecek(yasalar çerçevesinde) bir ekibi acilen kurmamiz lazim.Yoksa burada sabahlara kadar fenere sövelim kimin haberi olacak?

Derdimizi sikintimizi anlatirken, hakliyken haksiz duruma düsmeyelim..Arkadaslarim, sizden ricam bu konuyu islerken seviyemizi düsürmeyelim.Bize küfür yakismaz, o anlamda bunlara en güzel cevabi icraatlarimizla verecegiz.Özellikle medya timini kuracagiz, bu adamlara meydani bos birakmayacagiz.Ne olduklarini anlamayacaklar,bizim kim oldugumuzu dahibilmeyecekler.Trabzona yapilan yanlis bize yapilmistir ama karsiligini verirken sempati kazanmasinida bilelim.Onlari kendi silahlariyla vurmaliyiz.

Saygilarimla,

BMN MEDYA TIMI

ben varim ahmet abi; her türlü mail itina ile atilir

kudu_61
09.12.2005, 11:35
Defter biter ansiklopedi olur bunlar lütfen ankara maçinda savasi hatirlayalim unutmayalim unutulanlar unutanlari asla unutmazlar biz unutursak savas bizi unutmaz...

dosteyevski
09.12.2005, 11:36
<TABLE cellPadding=0 cellSpacing=0 width="100%">
<T>
<TR bgColor=#fafafa =pg10>
<TD width=150></TD>
<TD width=150></TD></TR></T></TABLE>sizi ve trabzonu çok seviyoruz,,,,

Fatih Akgün
09.12.2005, 14:04
arkadaslar hepiniz gerçekten bütün pislikleri ve nedenlerini yazmissiniz ama bu burda kalmamali bunu bir sekilde baskalarina duyurmaliyiz bu olanlari bu kadar detayina kadar siz ve biz biliyoruz bence bizde artik bu olanlari herkesin duyabilecegi sekilde yazili hale getirmeliyiz sanal ortamda sadece biz bunlari paylasip tartisiyoruz artik bunu bir dergi ile herzaman bütün taraftarimizin ulasacagi bir hale getirmeliyiz unutmadan söyleyeyim bizim 2. yapacagimiz is bütün trabzonsporlulari bu toplayip trabzondakinden daha büyük protestoyuistanbulda yapmaliyiz ozaman bu seref...... bu kadar rahat olamayacak

Atmaca
09.12.2005, 19:31
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n"><T>
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">Ercan Saatçi, Savas Ay, Cem Papila, Metin Tokat</TD></TR>
<DIV id=hotbar_promo>U</DIV></TD></TR></T></T></TABLE>

Ulan bu listeyi görünce aklima su seri cinayetler filimleri geldi.Bunlari siraya dizmeye degermi.

uslanmazlaz
09.12.2005, 19:39
buyurun haksizligin babasi

eziklerin sitesinden alinmistir

Dogru Tektir"
27 Ekim 2005 Persembe

<TABLE height=1 cellSpacing=1 cellPadding=1 width=1 align=left bgColor=#021134>
<T>
<TR>
<TD vAlign=center align=middle>http://www.fenerbahce.org.tr/pic_lib/27102005baskan003.jpg</TD></TR></T></TABLE>

Baskanimiz Aziz Yildirim, Fenerbahçe Faruk Ilgaz Tesisleri?nde bugün bir basin toplantisi düzenledi. Aziz Yildirim, dogrunun tek oldugunu ve herkesin bir gün o dogruyu bulacagina inandigini söyleyerek,
"TFF yönetimi kurulurken ben de bu çalismanin içindeydim. Kurulusunda 6 tane oyumuz vardi. Ama bütün bunlara ragmen Aziz Yildirim bu federasyonu kurdu diye bir imaj olustu, aleyhimize bir kampanya var."dedi.

Baskanimiz Yildirim, Futbol Federasyonu ile ilgili olarak "Fenerbahçe Spor Kulübü?nün bir önceki TFF?den istegi adaletli olmasiydi. Ama bu yapilmadigi için tüm Fenerbahçe camiasi olarak bunlari dile getirdik. Sonunda da bu yönetimin yanlis olduguna karar verildi ve yeni bir TFF yönetimi seçildi. TFF?nin hiçbir kurulunda Fenerbahçe?nin etkisiyle giren biri olmamistir. O zaman bu kurullarda Fenerbahçe?nin etkinligi oldugunu söylemek aptalliktir. Bizi karalamak için Fenerbahçe?yi baska noktalara tasimak için bazi yayin organlarinda aptalca yorumlar yapiliyor. Ama TFF de bu konuda sessiz kaliyor ve bu bizi üzüyor. Biz TFF?nin baskan ve baskan yardimcilari hariç hiç bir kuruldan kimseyle konusmadik. MHK?yi, Disiplin Kurulu?nu, Tahkim Kurulu?nu bizden tek bir kisi aramis mi ?. Tahkim Kurulu?ndaki hiç kimseyi tanimiyorum? dedi.

Tanimadigim insani nasil arayayim

Biz TFF?nin baskan ve baskan yardimcilari hariç hiç bir kuruldan kimseyle konusmadik. MHK?yi, Disiplin Kurulu?nu, Tahkim Kurulu?nu bizden tek bir kisi aramis mi ?.. Tahkim Kurulu?ndaki hiç kimseyi tanimiyorum.

TFF yönetimine bakarsaniz Fenerbahçeli olanlar var... Ama Sekip Bey?i yönetime alan Levent Bey?dir.. Davut Disli Fenerbahçelidir ama onu da biz önermedik.. Sayin Biçakci aldi yönetime.. TFF yönetimini Fenerbahçe kurdu denirken bize haksizlik yapiliyor.. TFF de susarak buna prim taniyor.. Biz dogrulari söylüyoruz.. Dogrular yapildigi zaman biz yaptiriyoruz zannediliyor..

DENIZ BARIS hadisesi

Tahkim bütün kulüplerin degil, bazi kulüplerin kurulu gibi davraniyor.. Eski TFF?de rahatsizliklarimiz vardi, o rahatsizliklar simdi de basladi.. Deniz Baris?in Gençlerbirligi?ne maddi borcu vardir.. Tahkim?de 2 üye diyor ki bu oyuncu oynar cezai sartlarina bakariz.. Ama digerleri diyor ki hayir oynayamaz.. Bu oyuncu Türk futbolcusu.. Schalke, Milan gibi küluplep bir sürü yabanci oyuncu bulunduruyor kadrosunda.. O takimlar buraya o kadar yabanci oyuncuyla gelirken, Tahkim Kurulu bir Türk çocugunun lisansini iptal ediyor.. Bu oyuncu oynamazsa borcunu nasil ödeyecek ?..

Tahkim Kurulu art niyetli olmasa, ellerindeki belgeyi okuyamayacak halde olmasa olayi farkli biçimde çözer..

Mesela Ortega olayinda biz hakli oldugumuz halde oyuncunun oynamasina karar verildi..

IKI ÖRNEK

1. ÖRNEK:Fenerbahçe, Abdullah Ercan?la zamaninda özel anlasma yapti: FB?den ayrildigi zaman 2 büyük kulüpten birine giderse Fenerbahçe?ye 500.000 Dolar ödeyecek. Ama Abdullah gitti Galatasaray?a imza atti.. Biz de bu parayi istedik.. Ama TFF dedi ki özel anlasmalar TFF?ye ibraz edilmedigi için geçerli degildir.. Tahkim?e gittik onlar da ayni sekilde özel antlasmalarin geçersiz oldugunu söyledi.. Ve Abdullah o 500.000 dolari ödemeden futbol hayatina devam etti..

2. ÖRNEK: Ersun Yanal Ankaragücü?nden Gençlerbirligi?ne geçti.. 2. milyon dolar tazminat maddesi vardi Ankaragücü kulübü ile olan sözlesmesinde.. TFF Ersun Yanal?i tazminat ödemeye mahkum etti.. Ama sonra G.Birligi Tahkim?e gitti, Yanal?in bu parayi ödememesi için.. O zamanki Tahkim?de görev yapan 3 üye var ki bunlardan 2 tanesi bugünkü Tahkim?de de görev yapiyor.. 3. bir üye ise Gençlerbirligi?nin Deniz Baris olayindaki avukati.. Yani Yanal olayinda "Ersun Hoca çalismali, insan haklarina aykiri" diyenler, Deniz Baris olayinda ters karar veriyorlar..

Bunlar disardan emir aliyorlar !.. Bizim disardan destegimiz yok.. Biz hep dogrulari söylüyoruz bunun için de hakliyiz.. Hakli olanlar da söyledigini yaptirir..

Kulüpler Birligi Baskanina SERT TEPKI

Ilhan Cavcav, Kulüpler Birligi Baskani sapkasinin altinda kulübünün çikarlarini savunuyor..

Cavcav "tehdit var" diyor!.. Ispat etsin.. Kim tehdit edildiyse çiksin söylesin.. Belgesi yok.. Ama sunun belgesi var: Deniz Baris Gençlerbirligi tarafindan tehdit edildigini Tahkim Kurulu?ndaki ifadesinde söylüyor.. Bakin belgesi var !..

Anadolu Kulüplerine sesleniyorum.. Külupler Birligi Ilhan Cavcav?in birligidir artik sizlerin degildir. Kulüpler Birligi dagilacak !.. Göreceksiniz.. Ilhan Cavcav gitmelidir, Kulüpler Birligi?ne yeni bir baskan seçilmelidir.

Fenerbahçe?nin kollandigi söyleniyor, tam tersi Fenerbahçe magdurdur.. Everton maçi, Tuncay?in cezasi, simdi de Deniz olayi..

Tahkim yeri, tahsilat yeri degildir.. Aslinda Deniz Baris?in Tahkim?e nasil gittigini de arastirin.. Hukuk cinayeti isleniyor.. Bir hesap gösterilecekti, oraya para yatacakti, sonra karar verilince ödeme yapilacakti..

ATAY AKTUG?A YANIT

Gökdeniz?le yapktigimiz sözlesmeyi önce Aksam gazetesi buldu ama ben haber yapilmamasi istedim. Sonra Gökdeniz?in menajeri haberi Fotomaç?a vermis. Haberi Sabah gazetesi?ne ben vermedim, bunu da belirteyim. Gökdeniz Trabzonspor?da kalinca, Trabzon?dan bazi is adamlari benden rica etti ve ben Gökdeniz olayini kapadim, sözlemeyi ortaya koymadim, hiç bir sey yapmadim.. Çünkü isterim ki Gökdeniz futbol oynasin.. Keske Gökdeniz oynayabilse.. Ben isterim.. Ama sunu da söyleyeyim.. Gökdeniz eger bu bahis olayini yapmissa çok ucuz ceza almis..

Atay Aktug yanlis seyler söylüyor, kulübüne zarar veriyor, kendi durumunu gözden geçirsin.. Atay Aktug ile eskiden önce ters düsmüstük, sonra havuz olayinda beraber hareket ettik. Hatta bana o zaman "Bu havuzu delsen delsen sen delersin" demisti.. Onu unutmasin !..

CANAYDIN?A CEVAP

Bir kulüp baskanina cevap verecegim simdi de.. Çünkü kendisi benden üst düzey yönetici diye bahsetti Bugün bir çok Federasyon Baskani, üyeler Kurul Baskani Galatasarayli.. Ama bunlarin hepsini destekledik.. Dogrulari yaptiklari için..

Ben söyledim diye istifa olmaz.. Benim 6 oyum var.. Geriye kalan 150?yi askin oy var.. Onlar gitsinler hesap sorsunlar..

Gelelim üst düzey yöneticinin açiklamalarina: Güzel söylemis.. Benim söylediklerimi söylüyor.. Herkes haddini bilsin diyorum, adalet olsun diyorum.. Bunlari ben söylüyorum.. O da söylemis.. Ama sunu da söylesin: FB-BJK maçi vardi, 2-1 kazandik.. O maçtan önce BJK?nin sahasinda olaylar çikti, saha kapatildi, ama Tahkim karari iptal etti.. O üst yönetici (Canaydin) o kurul üyelerinden birini aradi mi ve BJK?ya ceza verilmemesi için ricasi oldu mu ? Bunu çiksin bi açiklasin.. Peki buna benzer konularda her hangi bir FB yöneticisi kurullari aradi mi ?.. Lütfen bunlari bir açiklasin !..

Önce takimlarini güçlendirecekler.. Kimse kendi camiasini kandirmasin !..

VE SORU-CEVAP BÖLÜMÜNDE SÖYLENENLER
Bir tek Türkiye Gazetesi?ni buradan tebrik ediyorum. derinlemesine arastiranlar sadece onlar..

Anelka?nin golü hakkinda yorum yapmadim, siz payin.. Faul mü, el mi, nedir yorumu siz yapin.. Rakiplerimizin de maçlarinda hatalar oluyor, çikip söylüyor muyuz.. Birsey söylesem çözecek mi ?..çözecegini bilsem çözerim.. Konya?da FB maçi kazandi diye mi sampiyon olacagiz.. Bazi yazarlar yorumlar yapiyorlar, pislik atiyorlar, ama o yorumlar gerçeklesmedigi zaman bir sey söylemiyorlar.. Rakiplerimizin lehine hiç mi hata olmadi.. Bunlar basit seyler..

Özhan Canaydin?in "Legal olmayan basarilar legal degildir" sözü için sunu söyleyeyim: Her basari legaldir.. Biz onu hem seviyor hem sayiyoruz.. Ben ona bir sey smordum ona cevpa versin..

Sekip Mosturoglu?na yükleniyorlar.. Mosturoglu, Ulusoy döneminde bile hatalarimi bana söyleyen bir kisiydi..

<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=468>
<T>
<TR>
<TD align=middle>

Haber ile ilgili diger fotograflar </TD></TR>
<TR>
<TD align=middle> </TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top align=middle>

http://www.fenerbahce.org.tr/pic_lib/27102005baskan001.jpg http://www.fenerbahce.org.tr/pic_lib/27102005baskan002.jpg http://www.fenerbahce.org.tr/pic_lib/baskan-belge-2.jpg http://www.fenerbahce.org.tr/pic_lib/baskan-belge-1.jpg</TD></TR></T></TABLE>

coach
09.12.2005, 20:00
klasik bi konusma,ama su çok dikkatimi çekti sn.atay aktug'un aziz'le arasinda gerçekten böylse bi konusma geçtimi acaba ? bunu yapsan yapsan sen yaparsinda ne demek ?? atay aktug hiç olurmu böyle bi sey,

bin git fener baskaniyla tekme tokat kavga et demiyorum ama trabzonspor'un baskani olarak böyle bi durusu kabullenmem imkansiz,bunlari basaramadigin için o koltugu hak etmedin ve gidiyorsun bide bi konu açilmis atay aktug'a tesekkür babinda ben sana nasil tesekkür edim simdi atay aktug ??

My
09.12.2005, 20:39
febeniin masasi olmus, istedii gibi cirit attiiFenerasyonun yanli, haksiz, adaletsiz tutumuna en açik delillerden bir tanesi daha. Ne yazikki haksizlia uurayan takim sonuçta (!) bi Anadolu takimi, seside ancak gücü yettiince çikiyor. Bunlarin Istanbul kulüplerinden bi tanesine yapildiini düsünsenize. Yazalim deftere anasini satiim...

Temsilci raporunu hiçe sayan Tahkim Kurulu, Fenerbahçe'li Semih'in üç maçlik cezasini kaldirarak Türk futbolunda bir ilke imza atti. Galatasaray derbisinde sari-lacivertli takimin attigi golden sonra tribünlere kosarak "hepinizin .....na koyduk" seklinde agir bir sekilde küfür ettigi, maçin 80. dakikasinda ise hakem Serdar Tatli'nin duymadigi bir pozisyonda benzer hakaretini sürdürdügü rapor edilen Semih'in, Tahkim Kurulu'na yaptigi itiraz "yildirim hiziyla" sonuçlandirildi ve üç maçlik cezanin tamami kaldirildi.
Derbi maçinda saha içinde görev yapan temsilci O.Kaya Tok tarafindan küfürleri açik bir dille rapor edilen ve geçtigimiz sali günü Disiplin Kurulu tarafindan üç maç ceza verilen genç golcünün cezasinin yok sayilmasi Futbol Federasyonu'nda da sok etkisi yaratti. Federasyonun saha içi ve tribün güvenligini gözetmekle görevlendirdigi temsilcilerin resmi raporlarinin dikkate alinmamasi Tahkim Kurulu ile federasyon yönetimi arasinda da yeni bir kaosun sinyallerini verdi.

Temsilci yanlis duymus!
Tahkim Kurulu'nun Prof. Dr. Selçuk Öztek baskanliginda dün yapilan toplantisinda Semih'e verilen üç maçlik cezanin kaldirilma gerekçesi ise saskinlik yaratti. Temsilci O.Kaya Tok'un saha içindeki bulundugu yerde maçin dördüncü hakemi Mehmet Fatih Gökçe'nin de görev yaptigini ileri süren kurul, dördüncü hakemin küfürleri duymamis olmasinin temsilci raporunun inandiriciligini ortadan kaldirdigi görüsünde birlesti. Böylece ilk kez bir futbolcu resmi raporlara yansiyan küfürüne ragmen ceza almadan kurtulmus oldu.
Tahkim Kurulu'nun Semih ile ilgili kararina bazi federasyon yöneticileri de büyük tepki gösterdi. Kurul ile federasyon arasidaki savasin sogumaya yüz tuttugu bir dönemde PFDK'nin verdigi bir cezanin indirime dahi gerek görülmeden kaldirilmasi, Tahkim Kurulu seçimine yönelik olaganüstü genel kurul tartismasini da yeniden gündeme getirdi. Bu arada bir süre önce yasanan Tahkim Kurulu krizinde Fenerbahçe kulübü, bu kurulu tanimadigini açiklamasina karsin Semih'in cezasi için basvuru yapilmasi da büyük çeliski olarak nitelendirildi.

iste arkadaslar bu kadar aleni fener taraftarligi yapiliyor.lanet olsun böyle federasyona.

Fenerasyona ve fenerasyonun isleyisine bu kadar burunlarini sokan, haksiz, adaletsiz bi rekabet ortaminda yarismamiza (!) sebep olan Istanbul kulüpleri ve temsil ettikleri düzene...
<H4 id=feature_author>http://www.ajansspor.com/resim/semih_senturk001.jpgErciyes'ten Semih tepkisi !..</H4>
<H4>Kayseri Erciyesspor 2. baskani Bedir, Fenerbahçeli Semih'e verilen 3 maç oynamama cezasinin, Tahkim Kurulu tarafindan tamaminin kaldirilmasini agir dille elestirdi..</H4>
<H4>9Aralik2005, 10:25</H4>

Bedir, açiklamada, iki kurul arasindaki görüs farkinin bu kadar fazla olmasinin düsündürücü olduguna dikkat çekerek, sunlari söyledi:

''Semih'e Fenerbahçe-Trabzonspor karsilasmasindaki eyleminden dolayi verilen 3 maç oynamama cezasinin, Tahkim Kurulu tarafindan tamaminin kaldirilmasi düsündürücüdür. Fenerbahçe kulübünün sakat ve cezali futbolcularinin çok oldugu bir dönemde, böyle bir karar çikmasi daha da düsündürücüdür. Bu ceza indiriminin, tamamen hukuki ve adil bir uygulama oldugu konusunda ciddi tereddütler olusmustur. Pazar günü oynayacagimiz müsabakada olusabilecek basit bir hakem hatasinin, Fenerbahçe lehine olmasi halinde, belki de bu güzide kulübümüz daha abartili bir sekilde tepki alacak ve ne Kayseri ne de Türkiye kamuoyu kolay ikna olmayacaktir.''

Bedir, Semih'in cezasinin kaldirilmasinin adaletsiz oldugunu da iddia ederek, ''Biz Erciyesspor olarak yetkili merciler kabul ettigi takdirde, rakibimizin sakatlarinin iyilesmesine veya havalarin isinmasina kadar maçi ertelemeyi de kabul ederiz'' diye konustu.

caykaraliTS
10.12.2005, 00:20
Kara kapli deftere olaylari yazmaya kalksak ne kalem nede defterler alir.O yüzden ben isim yaziyorum.

1-Azize

2-L.Biçakçi

3-U.Özertem

4-Cem Papila

5-Metin tokat

6-Ö.Çavusoglu

7-Ayyas savas

8-Gökmen Özdenak

9-davut güloglu (fb'ye sarki yapti sattigi kasetlerin yarisini trabzonlular almasina ragmen )

DeliKadir_61
10.12.2005, 00:32
davut güloglu febeye sarki mi cekdi?ezik febeye?haberim yokda

vallahi billahi yazik beee davut abi bu ne ya yazik yaaa nerde gördün bir laz usagi febeye birsey yaptigini?

KAZIM KOYUNCU BITANE!!KALBIMIZDESIN!!

uslanmazlaz
10.12.2005, 12:29
Isin çivisi çikmis

Dikkat ediyor musunuz bilmiyorum ama son günlerde F.Bahçe'ye karsi topyekün bir saldiri bilinçli sekilde organize edilmekte. F.Bahçe aleyhine verilen her karar dogru, lehine verilen her karar yanlis! Müthis bir kamuoyu yarattilar. Mesela Trabzon maçinda Fatih'e yapilan hareket hâlâ mansetlerde ama Nobre'ye çalinmayan yüzde yüz penalti ise hiç gündeme getirilmiyor. Zaten bazi arkadaslar var ki her hafta takim degistiriyorlar. Nasil mi? Çok kolay, F.Bahçe kimle oynuyorsa körü körüne o takimi tutuyorlar. Hatta Avrupa'daki rakipler bile kollanir olmus. PSV maçindaki 20 metreden gelen topu "Ele çarpma" diye degerlendirenleri okuyunca artik pes dedim ve bu yaziyi kaleme almaya karar verdim.

<DIV align=center>***</DIV>

Sayin Özhan Canaydin hakem hatalarinin bir tek F.Bahçe'ye yapildigini söylemis. Simdi öyle bir liste çikaririm ki birakin bu sütunu gazetemizin tüm sayfalarini ayirsak günlerce tefrika halinde yayimlamamiz gerekir. Ama sadece son maçtan örnek verelim; Ankara'da aleyhine verilen penaltiyi (elbette yanlis) söyle tamam, ama arkasindan Ümit Karan'in rakibini iterek faulle attigi golü de söyle. Ya da iki dakika uzatma bittikten sonra attigin 2. golü...

Görevi degil, bir sey degil, gündemde yok, federasyon kendi kendine bir anket sonucunu açikliyor. G.Saray en fazla taraftara sahipmis(!). Yahu 70 milyondan topu topu bin 200 kisiyle yapilan anketin dogruluguna kim inanir. Bakin, antu.com. geçenlerde 'yilin en'leri için anket yapti (Bir ödül de ben almistim). Kaç kisi katildi biliyor musunuz; 70 bin kisi. Iste anket diye ben buna derim.

Hafta sonu Kayseri'de F.Bahçe'yi çok zorlu bir 90 dakika bekliyor. F.Bahçe'yi iki sampiyonluga tasiyan Nobre yok. Hani hep gitsin diye feryat edenler iste istediginiz oldu. Ama bence olan F.Bahçe'ye oluyor. Zaten onlara kalsa Nobre de Anelka da Alex de yani kaliteli ayaklarin hepsi gidecek. Onlarin seyretmek istedikleri futbol, alan daraltilsin, devamli adam markaji yapilsin, riske hiçbir zaman girilmesin, bloklar, savunma anlayisi vs. vs. Yani futboladina hiçbir sey yok. Artik böyle maçi da kendi kendilerine seyrederler, çünkü tribünde de adam kalmaz. Ne diyeyim, isin çivisi çikmis.
selcuk yula

YORUMSUZ