PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yeter Artik Metin Tokat

CeSS
03.12.2005, 22:25
96'da Sampiyonlugumuzun alinmasinda basrolde yine sen vardin. Geçen sene Papila'nin senden devraldigi bayragi , bu sene yine eline geçirdin. 15 inci dakikada Fatih'in ofsayt diye kestigin pozisyon ve yine Fatih'e yapilan penalti pozisyonunu göz göre göre vermedin. Penalti pozisyonunda appiah'a kart bile gösterebilirdin. fenerin övündügü 12. adam taraftari yerine dün gece 12. adam sen soyunmustun. Sadece üzerinde forman eksikti.

Bu sene hakemligi birakacaksin, bence sezon sonunu bekleme. Bir an önce hakemligi birak, sen ve senin görüsünde olanlar Türk futboluna zarar veriyorsunuz.

Sadece Trabzonspor'un hakkini degil, Milyonlarca Trabzonspor taraftarinin hakkini yiyorsunuz.

Sorarim sizlere , Vicdaniniz Rahatmi ?...

Adem Erdoğan
03.12.2005, 22:30
Yaw vur birini al ötekini.Ostada girince hepsi 12. oglan oluyolar.AListik artik.cezasi avni akerde verilece3k.

Efrasiyab
03.12.2005, 22:31
bu adam rize macinda 6.3 puan aldi haftaya yine mac verdiler bu .....

balik bastan kokar bu ........ basi dogru degil ki bunlar dogru olsun

bakalim seneye yine cem mi cikacak ortaya yoksa yine bu metin........ yoksa yeni bir kahraman mi?Edited by: tigin

Adem Erdoğan
03.12.2005, 22:36
merak etme background lari saglqam.10 yillik hakem stogunu yapmiistirlar

onurkaradeniz
03.12.2005, 22:48
yakti bizi metin tokatsmileys/smiley7.gif

selokal61
03.12.2005, 22:53
hakem penaltiya kadar maçi iyi götürdü ama en sonunda yine bizi yaktismileys/smiley7.gif

Dursun Ali Bahçekapılı
03.12.2005, 23:13
Ezikleri kollamayan hakem var mi ki.Hepsi birbirinden kötü.Bu sene fener aleyhine kac penalti verirdi ki.

AtalaY_BuğrA
03.12.2005, 23:18
Bundan öncede dedim simdi de diyorum art niyetli olsa Bir çok pozisyonda cezaalanin yakinlarinda kendini yere birakan Fb lilere faullerini çalardi. Vermemis oldu açik penalti var dogrudur resmen penaltiyi taraftar tepkisi yüzünden ÇALAMADIGI asikar ama art niyetli bi maç yönettigine ben inanmiyorum.

Muhalif
03.12.2005, 23:26
Pozisyonun tekrarini izlemeden, belki hasan in o topu geç atmasina kizdigimdan belki de fatih in kendini hakli-haksiz yere atmalarindan dolayi artik gerçekten düsürüldü mü, düstü mü acaba ikilemi yasamis ve penalti degil demistim.. ama sonraki görüntülerden açikça görülüyor ki kesin penalti ve hakem çok yakin pozisyona...

geçen sene papila ilk golü ofsayttan yedigimizde yan hakeme suçu yikabilir, fb nin penaltisinda da takdir hakkimdi diyebilir ama metin tokat gözünün önündeki penaltiyi veremedi resmen... maç trabzonda olsa ve ayni pozisyonda fb ye çalar miydi? bence çalmazdi... metin tokat bildim bileli böyle aman bir tatsizlik çikmasin da su maç bitsin havasinda bir hakemdir... ortama bagli kararlar verir... ama olasi bir galibiyetimizi çaldigi kesin...

görüp de çalamamaya baslayinca bu isi birakmak lazim derim ama görüp de çalmayarak gelmisler zaten bu günlere...

metehan
03.12.2005, 23:26
Metin Tokat hakkinda fazla yoruma gerek yok aslinda. Metin Tokat eyyamci bir hakem. Skora göre düdük çalar. Aslina bakarsak dün aksam FB taraftarinin etkisinde kalmadi. Kuru gürültüye fazla pabuç birakmadi. Evsahibini tutan korkak hakem görüntüsü vermemeye çalisti. Ama Fatih'e yapilan hareketi gördügü halde vermedi. Çünkü maçin berabere bitmesini istiyordu. Verseydi maç kopacakti. Yillardir yönettigi önemli maçlarda hep bunu istemistir Metin Tokat. Maç berabere bitince O'nun üzerindeki baski azaliyor. Bizim 96'daki maçta, Van'daki o meshur Van-BJK maçinda ve su an aklima gelmeyen pekçok maçta hep Metin TOkat sahnededir. Ama halen daha sahalarda düdük çaldigina göre birileri bu durumdan pek rahatsiz degil. Metin TOkat'in maç yönetme tarzini artik herkes ezberlemisken maç veriliyorsa böyle yönetsin diye veriliyordur. Bunun baska izahi olamaz.

Not : Ben bunlari yazarken Cenk'in (Muhalif) yazdiklarini okumamistim, sonradan gördüm. Hemen hemen benzer seyleri söylemisiz smileys/smiley1.gifEdited by: metehan

Tunga
03.12.2005, 23:48
Bence o pozisyonda penalti çal(a)mamasinin sebebi, sadece 80.dakikada penalti ver(e)memek degil de sanki bir de kirmizi kart vermesi gerekecegi içindi.

Eger penalti ve olmasi gerektigi gibi kirmizi karti verseydi, o zaman iki sene öncesinin bjk'si gibi dagilacakti febe. Isin özü sanki burada yatiyor gibi.

Ancak hakkini da vermek istiyorum: geçen sene ceza sahasi etrafinda her kalça kirana free-kick veren Papila'ya göre daha iyi ve cesurdu. Alex, Nobre ve Anelka KELEBEK gibi hopladi durdu oralarda.

Bir penalti verilmemesi, Trabzonspor tarihinde ortalamanin çoo0k altinda bir hatadir hakem için. Biz ne maçlar gördügümüz için buna fazla da kizmadim hani.

Hasan Cubukcu
03.12.2005, 23:54
Metin bey bunu hesabini vereceksin , günü geldimi !!!!!

Yokmu deli birisi vursun atsin metin gibilerini papila giblilerini .Edited by: Berat Tekke

metehan
03.12.2005, 23:58
Mesele, penaltinin çalinip çalinmamasindan ziyade Metin Tokat'in maç yönetme biçimi. Cenk'in dedigi gibi maç Trabzon'da olsa belki FB lehine de çalmazdi. Iste sorun bu. Hakem gördügünü çalmali ama Türkiye'de hakemler rahat degil. Ve bazilari da maalesef bu düzen içinde rol almaktan gayet memnun. Son yillarin en iyi örnegi Cem Papila. Son iki sezondaki FB sampiyonluklarina hakem olarak imzasini atti ama sorsan burnundan kil aldirmiyor.

irfanköse276
04.12.2005, 02:08
Bu insanlar evlerine ekmek götürmüyolar mi acaba? Çoluklari çocuklari yok mu? Bizim bildigimize göre bir babanin en kutsal görevi çolugunun çocugunun kursagina haram sokmamak degilmidir ?

ozcilingir
04.12.2005, 02:39
METIN TOKAT hakem dernegi baskani , tüm hakemlerimizeörnek olmasi gerekiyor ve de yillardir oluyor.SAMSUN maçinda penaltimizi çalmayan hakemin baskani bu.Hakemleri yenecek kadroyu kurmak için HAMZA MISIR, TURGAY GÜDÜ, SABIT HACIÖMEROGLU,ALICAN LAKOT gibi eski ve kizaga alinmis hakemlerle sahaya çikmamiz gerekiyor.

Saygilarimla

viyatrabzon
04.12.2005, 10:12
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n">
<T>
<TR height="100%" UNABLE="&#111;n" width="100%">
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">.................federasyon ..................hakem </TD></TR>
<TR UNABLE="&#111;n" hb_tag="1">
<TD style="FONT-SIZE: 1pt" height=1 UNABLE="&#111;n">
<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></TABLE>

Hasan Cubukcu
04.12.2005, 15:42
arkadaslar bunlar müslüman degil ki harami helali ayirsinlar !!!!!!!

ah_met
04.12.2005, 15:50
bu hakemlere bizim gücümüz ne zaman yetecek bilemiyorum ama senaryolar hiç degismiyor sadece degisen isimler .Geçen sene Cem Papilaydi bu sene ise Metin Tokat oldu allah bilir ikinci yari kim olucagini ama buna hemen bir çözüm bulmamiz gerekiyor yoksa biz sampiyon olmak için önce takimlari sonra fenerasyonu sonrada o hakemleri yenmek zorunda kalicagiz ...

ah_met
04.12.2005, 15:56
artiK Yeter bu hakemlerden çektigimiz illaki silahimi cekelim yaniii illa hakem mi katledelim ...bize yakismaz suskun kaldikca üzerimize geliyorlar yani YETER ARTIK BICAKCI VE FENERASYONDAN ÇEKTIGIMIZ LÜTFEN ISTIFA...

Oruç
04.12.2005, 16:00
...........................Edited by: thepatfhinder

serdar61
04.12.2005, 16:03
hakemlerden yanavar oldugumuz sürece haksizlik görecegiz.. ama su bir gerçekki Trabzonspor gerçegiin önüne hakemler de geçemeyecek.. isyannn!!

lovehakan
04.12.2005, 16:14
bu gün yazarimiz ergun ata bizi bu duruma getiren hakemlerden bahsetmis 3 hafta üst üste en düsük puani alan hakemler bizim maçlardan çikmis en kötü 2. hakemlerde bizim maçlardan cikmis daha neler neler...

ftunsal
04.12.2005, 16:16
tokat papiladan daha profesyonel.

papila iyice açiga düsmüstü.tokat sa maç içinde fazla kendini göstermedi ama son anda sahne almayi bildi!

Sacit
04.12.2005, 16:24
tokat papiladan daha profesyonel.

papila iyice açiga düsmüstü.tokat sa maç içinde fazla kendini göstermedi ama son anda sahne almayi bildi!

POYRAZ
04.12.2005, 16:38
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/031205mac2.jpg (http://www.ultra61.net/modules.php?name=Forums&amp;file=viewtopic&amp;t=181&amp;start =20#)

Su pozisyona dikkatle bakiniz lütfen. Korner atisi kullaniyoruz ama Hüseyin topa dikkat etmek yerine can güvenligini korumak zorunda kaliyor, cünkü Nobre denen pislik kendisini güres turnuvasinda sanmis ve Hüseyin'i adeta girtlakliyor.
Hemen arkada Fatih TEKKE'nin Ümit ÖZAT gibi kendi taraftarlari tarafindan bile istenmeyen bir futbolcu artigi tarafindan nasil engellenip ekarte edildigine bakiniz.
Mac esnasinda kalecimiz Jefferson, boyun kismina fe-be nin hayvanlari tarafindan atilan yabanci bir madde yüzünden sakatlik gecirdi.
Kaleciyle karsi karsiya kalan Yattara ofsayt gerekcesiyle durduruldu, ama pozisyonun tekrarinda hic bir sekilde ofsayt olmadigi görüldü.
Kaleciyle karsi karsiya kalan Fatih TEKKE, Appiah isimli siyahi oyuncu tarafindan yere düsürüldü ama hakem bunlarin hepsine göz yumdu.
Metin TOKAT, Cem PAPILA ve Kuddüsü MÜFTÜOGLU... Aldiginiz para kursaginiza tikanip kalsin. Insalarin emegi ile oynuyorsunuz her macta Trabzonspor'un canini yakiyorsunuz. O paralar size kefen parasi olsun.... Emek hirsizlari.

Cabri61
04.12.2005, 18:51
aziz den haftanin hakem notlari:

&nbs p; metin tokat:*10</span>

holigan61
04.12.2005, 19:06
arkadaslar onu bunu bilmemde buradaki fener maçinda sahaya atliyan ilk deli ben olucam.Korkmayin sadece nobreyi turibine getirrecem.Bi gusel dayak iyiyecek.Merak etmeyin trabzonspor ceza almaz.Çünkü deli ragporu alicamsmileys/smiley4.gif

haha yasasin pislikkkk!!!...

Emre7
04.12.2005, 19:31
arkadaslar onu bunu bilmemde buradaki fener maçinda sahaya atliyan ilk deli ben olucam.Korkmayin sadece nobreyi turibine getirrecem.Bi gusel dayak iyiyecek.Merak etmeyin trabzonspor ceza almaz.Çünkü deli ragporu alicamsmileys/smiley4.gif

haha yasasin pislikkkk!!!...

aslinda haklisin ama bence gerek yok 2 utanmaz ezilemi koskoca Trabzon'u küçük düsürelim ondan sonra ok Ts tarftari söyle yok böyle diye laf çikariyorlar.gerekli cezayi disarda taraftarlarina yapariz.

bu daha ii

Beytullah
04.12.2005, 19:39
of nedir bu hakemlern hatalarinda cektigimizismileys/smiley7.gif

Ayşe Aygün
05.12.2005, 09:56
96 yaptigini unutmadan 2005 son ayinda bize yapilana bakin. Metin gebermesi gelen TRABZNSPOR Ile ugrarsir bunu unutma...

Badaloğlu
05.12.2005, 10:09
Metin Tokat, babanida sevmezdim...Yuh sana...Bu penalti pozssyonunda düdügünü öttüremeyen hakamin ben ... daha ne diyeyim.Bu pozisyon gözünün önünde oldu ve sen bunu çalmadin.Çalamadin, zira Sükrü Saraçoglunda Yusuflari oynamaya basladin...

O degilde arkadaslar, maç oynanirken,maçin yorumcusuRidvan Dilmen denyosu bu pozisyonda ne dedi biliyormusunuz?????Bilemezsiniz çünkü koca bir HIÇ bir sey demedi.Diyemedi,yemedi,gözleri bir anda kör oldu.Bu pozisyonu göremedi...Oysaki bu Ridvan yorumladigi her maçta dikkat edin pozisyon geregi bazen maçi anlatan spikerden önce yorum yapar yani ''ordan vurursa gol olur'',''pasi verirse söyle olur'', gibi bazen spikerden önce yorumlar getirerek bu isi ne kadar iyi bildigi havasi vermeye çalisan bu adam o pozisyonda küçük dilini yutmustur.Hatta küçükle beraberbüyük dilinide..Al birini vur ötekine o yüzden bu isin tek çaresi eze eze sampiyon olmaktir.Herkesi yenmektir.Özellikle Istanbul takimlarini ezmektir.Fatih ve Yattara o pozisyonlari atsaydi simdi bunlari konusmayacaktik bile...

Fenerlilerin bu kudurmuslugunu çok normal karsiliyorum.Zira adamlar ne çekiyorsa 1974'den beri bizden çekiyorlar...Ne diyor rahmetli Kemal Sunal(Hababam sinifi filminde) Bir Mahmut hocadan, birde Trabzondan nedir bu çektigimiz...smileys/smiley1.gif

DeliKadir_61
05.12.2005, 10:31
YINE YEDULER HAKKIMIZU smileys/smiley5.gif

Tunga
05.12.2005, 11:08
<TABLE height=6 cellSpacing=0 cellPadding=0>
<T>
<TR>
<TD>Hakemler de hata yapar!
Ergun Ata / Fanatik 05.12.2005
</TD></TR>
<TR>
<TD>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR>
<TR>
<TD>Tabi ki hakemler de hata yapar. Televizyonlarda görüntüleri defalarca izledikten sonra bile net karar verilemeyen kritik bir pozisyonu onlar, saniseler saniyeler içinde degerlendirmek zorundalar. Bu nedenle özellikle ülkemizin en popüler spor dali olan futbolda görev yapan hakemlerimizin çok zor bir görevi yerine getirdiklerini düsünüyoruz. </TD></TR></T></TABLE>

Bütün bunlar gerçekten de çok samimi duygularimiz. Ama bazen rastlanti eseri de olsa (!) üst üste gelen bir takim gelismeler, çok saygi duydugumuz hakemlik müessesesi hakkinda kafamizi karistirmiyor degil. Eminiz ki bir çok kulübümüz hakem hatalari nedeniyle zaman zaman haksizliklara ugramistir. Ancak yazimizin konusu maçlarinin tamamini izledigimiz Trabzonspor. Ne acidir ki; bu kulübün su anda puan cetvelinin alt siralarinda olmasina neden olan faktörlerden hakem hatalarinin rolünün, transfer yanlislari, idari - teknik eksiklik ve de sakatliklar cezalilar nedeniyle kadroda yer almayan oyuncularin yoklugunun yarattigi güç kaybindan daha çok olduguna inaniyoruz. Keske bu rastlantilar (!) kafamizda bu yargiyi olusturmasaydi.
Trabzonspor 15 lig, bir de kupa maçi oynadi. Metin Tokat?in son yönettigi Fenerbahçe maçinda aldigi not henüz bilinmiyor. Diger 14 maçtan dördünde, Zafer Önder Ipek, Oktay Demiray, Ismet Arzuman ve Firat Aydinus haftanin en kötü hakemleriydi. Üçünde Bülent Demirlek, Cüneyt Çakir ve Firat Aydinus en kötü ikinci hakem oldu. Serdar Tatli ve Yunus Yildirim en kötü üçüncü, Metin Aydogan ve Erol Ersoy?un da en kötü dördüncülükleri var. Ilginç bir ayrinti; Firat Aydinus 10. haftada Kayseri Erciyesspor maçinda en kötü hakem seçilirken, 3 hafta sonra yine Trabzonspor?un bu kez Diyarbakirspor maçina verildi ve en kötü ikinci hakem seçildi. Trabzonspor maçlarinda en iyi siralamayi ikinci olarak Malatyaspor maçinda alan Erol Ersoy, ceza alaninin 3 metre disindan Bordo Mavili takim aleyhine yardimcisinin uyarisiyla penalti vermisti. 11. haftada en iyi dördüncü hakem olan Bülent Demirlek?in iki yardimcisi da haftanin en kötüleri oldu.
Ismet Arzuman, Celil?in ?penalti degildi? açiklamasina karsin gördügünü çaldi! Erol Ersoy, 3 metre ceza alani disindan yardimci kurbani oldu. Konya?da Erhan Albayrak?in Yattara?ya karatesi es geçildi. Szymkowiak?in ayaginin, sag ayagiyla topu kurtardiktan sonra kaldirdigi sol ayagiyla kasten çelmeleyerek kirilmasina neden olan Hakan?a birakin karti, faul bile verilmedi. Kayserispor maçinda Yattara ve Gökdeniz?e, Diyarbakir?da Mehmet Yilmaz?a çok net olduklari televizyon görüntülerinden ortaya çikan penaltilar verilmedi. Simdi de Metin Tokat, Trabzonspor?u kararlariyla tokatladi. Fatih?e kalkan bayrak ve ceza alani içinde yapilan net penalti es geçildi.
Insanin kafasi gerçekten karisiyor! Acaba diyoruz ki, bu is geçen yildan kalma bir hesap olmasin! Hani ?Emegin baskentinden geldigini söyleyen? vicdanlarda mahkum Cem Papila?yi 3 hafta sonra maça veren zihniyete tepki için yürüyen 30 bin kisiyle ilgili örnegin!
Açikçasi biz hala hakemlerin de hata yapabilecegine inaniyoruz. Ama bu kadar da rastlanti olmaz ki!

Oruç
05.12.2005, 11:54
O degilde arkadaslar, maç oynanirken,maçin yorumcusuRidvan Dilmen denyosu bu pozisyonda ne dedi biliyormusunuz?????Bilemezsiniz çünkü koca bir HIÇ bir sey demedi.Diyemedi,yemedi,gözleri bir anda kör oldu.Bu pozisyonu göremedi...o pozisyonlari atsaydi simdi bunlari konusmayacaktik bile...

Ridvan pozisyonun tekrarinda ''Tartismaya açik bir pozisyon'' dedi.Bunu da normal karsilamak lazim.Kendisi bir Fb'li.Zira maçi Lig Tv'de 30 (!) Milyon Fb taraftari izliyor.Penalti diyecek hali yok ya!

Dogrudur maçlarda spikerden önce bir sey söylemeye çok meraklidir.O Bilgin (!) yorumcumuz.''Iyi orta'',''Yattara çok tehlikeli'',''Vurursa gol olur!'' gibi.Sanki biz körüz,biz bilmiyoruz.Bizi aydinlattigin için sagol El FENER'i....!

ferro
05.12.2005, 12:01
dogru bide fenerliler diyoki bizim diyolar iki tane penaltimizi vermedi hakem diye ee diyorum bizimde penaltiyi vermedi diyorum o penaltiyi verseydi trabzona fark atardik durduramazdiniz bizi diyorlar g...t lerine taktik ya tipayi hazimsizlik yapti tabi ah bidebide yenseydil 1 hafta bunlar g...t lerinin üstine oturamazlardi

Külünkoğlu
05.12.2005, 12:12
Dün televizyonlarda bir ilk yasandi devletin televizyonunda Penalti pozisyonu için " hakem bu penaltiyi veremez, çünkü hakemlikten sonra da bu iste para var ve bu parayi kazanmak için lobi lazim, çevre lazim.. " dendi. Türkiye'de hala harbi futbol oynandigini savunacak biri kaldi mi ?

halil ibo
06.12.2005, 11:27
Benimde tek derdim bu iste.Hani I.Sahin geçen sene hakemleri kuracak kadrodan falan bahsetmisti ya.Öyle bir kadro kurulamayacagindan eminim.Sen öyle bir kadro kursan bile onur,hak,hukuk için çalismasi gerekenler ceplerine çalistiklari sürece biz böyle olaylari yasamaya devam edecegiz.

trapezus61
06.12.2005, 11:37
Yeter artik sadik Deda, Yeter artik Mutlu Çelik, Yeter artik Metin Tokat, Yeter artik Cem Papila, Yeter artik Cem Deda..... YETER ARTIK TRABZONSPOR TARAFTARI!...

Görmüyor musunuz bu liste daha yillarca uzar gider. Degismesi gereken bu igrenç düzenin kendisi. Bu düzeni degistirecek olan da bu misyona Türkiyede tek basina sahip olan Trabzonspor camiasi... Birseyler yapilacaksa sloganimiz YETER ARTIK ÇARPIK DÜZEN olmali kesinlikle...

Külünkoğlu
06.12.2005, 11:40
Bu arada notu da açiklandi.

F.Bahçe-Trabzon maçinda penaltiyi es geçtigi için elestirilen hakem Metin Tokat'in notu 7.2 olarak açiklandi. Hakem notlarinda 7.5 - 7.9 arasi not verilen hakem için "tatmin edici" (gelistirilmesi gereken noktalar var) anlamini tasidigi söyleniyor.

her tasin alti Ufuk özertem !bir yandan "iyi yönetemedigini düsünüyorum" diyor. bir yandan da ödül gibi puanlar veriyor.

Bu hakemler bu ligi belirlemiyor mu sayin özertem ? en iyi tahminle 9ortalama bakis açisi ile 14 puan hediye edilen fb'ye daha ne kadar ödül vereceksiniz !

TS61_NL
06.12.2005, 12:25
Rizespor-FB macinda Nobrenin elle attigi golu sayan hakemi hatirladiniz mi? Eger hatirlayamiyorsaniz ben size hatirlatayim: METIN TOKAT!!........ Artik suphe felan duymuyorum hakemlerden, resmen devlet icinde devlet olmuslar ve bir sekil yonlendiriliyorlar! Allah topunuzun belasini......smileys/smiley7.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gif

zafercalikoglu
06.12.2005, 12:42
Rizespor-FB macinda Nobrenin elle attigi golu sayan hakemi hatirladiniz mi? Eger hatirlayamiyorsaniz ben size hatirlatayim: METIN TOKAT!!........ Artik suphe felan duymuyorum hakemlerden, resmen devlet icinde devlet olmuslar ve bir sekil yonlendiriliyorlar! Allah topunuzun belasini......smileys/smiley7.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gif

vizarian
06.12.2005, 12:50
Ya delinin biri çiksa bu hakemlerden bir kaçtanesine fiziki bi saldirida bulunsa ne olacak?

Ben kendimi zor tutuyorum. Allah göstermesinsmileys/smiley7.gif

Mehmet Alemdar
06.12.2005, 13:16
arkadaslar bence bu baslik yeter artik fenerasyon olmaliydi

tsmaniac
06.12.2005, 14:40
yeter artik biktik ulaaan cem Zapila gider metin Bokat
gelir bunlar sadece piyon bunlarin basini ayaklarimizin altinda
ezmedikçe her sene önümüzü kesmek için baska satilik adamlar gelir

zanoylu
06.12.2005, 14:54
Bu olayida soguturlar sonra çikar baska bir ermeni tohumu sahne alir bu düzen böyle devam eder...

YINE BANA HÜSRAN GECELER...

Kayahan