PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Spor Toto Süper Lig 13.Hafta | Trabzonspor 0 - 0 Eskişehirspor

Sayfa : 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

Tunay ERDEM
19.11.2010, 15:45
Önceden öyle olması bundan sonra da bu böyle olacağı anlamını taşımaz. Ersun Yanal zamanında 12. haftadan sonra yaşadığımız puan kayıplarını düşündükçe daha da çok korkuyorum.

Ümit Küçük
19.11.2010, 15:49
Allahın izniyle 12 de 12 yapıp kadıköye gidecez...düşünmeyin kötü şeyleri...

Gökhan KAN
19.11.2010, 16:13
Allahın izniyle 12 de 12 yapıp kadıköye gidecez...düşünmeyin kötü şeyleri...

Rekor 11 di galiba. Bir ara Ziya Hocayla kıracaktık rekoru öyle hatırlıyorum.

mashal61
19.11.2010, 16:16
Rehavete kapılmamak gerek, mütevazi olmak gerek ama bunları hoca ve takım düşünüyordur elbette. Ben açıkçası bu maçtan tek farklı bile değil çok farklı bir galibiyet bekliyorum. Bu da rehavet değil, bir taraftar olarak takıma güvenimin göstergesi.

DeAgLeMaNyAq
19.11.2010, 16:16
Rekor 11 di galiba. Bir ara Ziya Hocayla kıracaktık rekoru öyle hatırlıyorum.

Bizim rekorumuz 2 ayrı seri ile 11 maçta kaldı. Biri 95-96'da Şenol Hoca ile diğeri 2003-2004'te Ziya Hoca ile. FB'nin 12, BJK'nin ise 14 maç serisi var...

mashal61
19.11.2010, 16:18
neyse doğrusu yazılmış zaten...

vivanet
19.11.2010, 16:23
Arkadaşlar maçla pek alakası yok ama birden aklıma şu geldi..şenol güneş gerçekten duruşuyla adamlığıyla bir markadır bence..bu kadar iyi niyetinin olması bizim şampiyon olmamızda en büyük etken olacatır diye düşünüyorum..kalbinin güzelliği yüzüne yansımış hocamızın..

mashal61
19.11.2010, 16:31
Arkadaşlar maçla pek alakası yok ama birden aklıma şu geldi..şenol güneş gerçekten duruşuyla adamlığıyla bir markadır bence..bu kadar iyi niyetinin olması bizim şampiyon olmamızda en büyük etken olacatır diye düşünüyorum..kalbinin güzelliği yüzüne yansımış hocamızın..
Şenol Güneş başlığına da yazabilirsiniz görüşlerinizi. Yoruma da katılıyorum ayrıca. Jaja da Şenol Güneş'in futbolcular için sadece bir teknik adam değil, aynı zamanda herkesin derdini dinleyen ve çözümler üreten bir arkadaş olduğunu söylemiş. Bence başarımızın sırrı da burada yatıyor. Şimdi yorumu okuyunca aklıma geldi.

Hürgün Aygün
19.11.2010, 16:40
Selçuk oynaazsa Barış-Colman ikilisi görev yapar ortada Ceyhun cezalı.

fatsalıdeniz
19.11.2010, 16:49
gerçekten elimize büyük bir avantaj geçti oynayacağımız beş maç zor gibi gözüksede aldığımız takdirde yada en az kayıpla geçirdiğimizde diğer takımların kayıpları muhakkak olacaktır ve devre arasına daha farklı bir şekilde gireriz gibi duruyor.

Ali Tunahan Güllü
19.11.2010, 16:56
Esesde cezalı varmı?

FC-ST-PAULI-61
19.11.2010, 16:57
Esesde cezalı varmı?
sezer öztürk cezali

ozturk
19.11.2010, 16:58
Batuhanın durumu nedir?Sakat gibi bir söylenti vardı?

kimyager
19.11.2010, 17:00
2 3 haftada bir çarşıya çıkıp golleri izleyebilsemde gönlüm hep seninle trabzonsporum...şanlıurfa halfeti jandarma karakoldundan atarsa 61...

Anıl Caner
19.11.2010, 17:01
2 3 haftada bir çarşıya çıkıp golleri izleyebilsemde gönlüm hep seninle trabzonsporum...şanlıurfa halfeti jandarma karakoldundan atarsa 61...

hayırlı tezkereler kardeşim. ibb maçının olduğu gün teslim oluyorum ben de. komutanına söyle de biraz meşale yak.

Tolunay Abdioğlu
19.11.2010, 17:02

Hayırlı teskereler abicim. :)

DeAgLeMaNyAq
19.11.2010, 17:03
Batuhanın durumu nedir?Sakat gibi bir söylenti vardı?

Valla eses forumlarında üyeler kadrolarına hep Batuhan'ı yazmış sanki sakat değil gibi. Zaten bizim maçta oynarsa da milli takım'a daha çağırılmaz...

Barış Burak
19.11.2010, 17:09
hiç bir maçı küçümsemeyin renktaşlar.çok çektik cezasını artık çekmeyelim.hermaçı önemseyelim.ciddiye alalım.Hyırlısıyla galip çıkacağız.çok istiyorum ya.inşaallah galip çıkarız şu maçtan:)

Gümüshane
19.11.2010, 17:09
Selcuka laf söylemeyin o elinden geleni yapmaya calisiyor.. Imza'yi atacak yakinda sabredelim var demek bi bildigi..

Barış Burak
19.11.2010, 17:17
Selçuk sekerek çıkmıştı, o yüzdendir.hemen adama giydirmeyin renktaşlar.

r9emre
19.11.2010, 17:21
Çok kolay bir maç olacağını düşünüyorum Eskişehirspor maçının ki hiç bir maç için bu kadar iddialı konuşmamıştım bu sene.

Benim aklım Eskişehirspor maçından çok haftaya oynayacağımız Gaziantepspor maçında ki devre arasına kadar puan kaybı yaşayacak bir maçımız olursa o da Gaziantepspor maçı olacak gibime geliyor.Gönül ister ki hiç puan kaybı yaşamadan devre arasını getirelim..

Ahmet Başkaya
19.11.2010, 17:23
Selçuk sekerek çıkmıştı, o yüzdendir.hemen adama giydirmeyin renktaşlar.

Arkadaşın dediğine tepki olarak yazdık be :D

bangkook_61
19.11.2010, 17:30
Selçuk a laf edeni Allah çarpar zaten.

r9emre
19.11.2010, 17:30
Selçuk İnan bu takımın vazgeçilmez oyuncularından biridir ve evet bulunmaz bir hint kumaşıdır şu an Türk orta saha oyuncuları içinde.Tek sorunum Selçuk ile her yerden frikik vuruşlarına atlamasın arkadaşım biraz Jaja vursun şunları ayıp arkadaş. :D Hayır kendi vurmadıklarını da kankası Burak'a veriyor,Jaja varken Burak'ın neyine frikik? Çocuk kariyerinde attığı gollerin yarısını frikikten attı yahu :D

Fatih Öztürk
19.11.2010, 17:32
milli oyuncularımızın performansı iyiyidi.özelliklede selçuk inanın maşallahı var.eskişehir maçı öncesi umut verici.kazanacağız inşallah.

Ilelioglu
19.11.2010, 17:34
Selcuk sakat mi...?

yanliz kovboy
19.11.2010, 17:37
Bu maçta ilk 30 dk da gol bulup maçı koparmalıyız.Aksi halde zorlanabiliriz.Ben şahsen 2-0 kazanacağımızı düşünüyorum.

FC-ST-PAULI-61
19.11.2010, 17:37
r9emre katiliyorum Frikikler Jaja nin!!!! Ivesa ya yerden bol bol sut cekersek bu mac farka gidebilir ancak hic belli olmaz Trabzonspora

Ilelioglu
19.11.2010, 17:41
Selcuk sakat mi...?

Bu sorunun cevabi varmi..?

:cool:

Ahmet Başkaya
19.11.2010, 17:42

Var tabiki .:)

Fatih Öztürk
19.11.2010, 17:42

bildiğimiz kadarı çok hafif.

salonda çalışmış dün.

oynayacak düzeyde...

Ilelioglu
19.11.2010, 17:45
bildiğimiz kadarı çok hafif.

salonda çalışmış dün.

oynayacak düzeyde...

Yani Eskisehirspor'a karsi oynayabilecek mi...?

:)

Fatih Öztürk
19.11.2010, 17:46
Yani Eskisehirspor'a karsi oynayabilecek mi...?

he uşak he :)

Mehmet Fatih Yavuz
19.11.2010, 17:48
Ondan sonra içerde Gençlerbirliği ile oynadık,Bjk,GS ile oynadk bir defa olur,o maçtan ders aldık,manisa manisa diye diye 6 maç aldık,

Manisa diye diye sezonu bitirelim, sene sonu hep beraber rehavete gireriz, hatta abartıp cıvırız kendi aramızda gerekirse.

Ama şu sıra manisa manisa manisa.

Gözünüzü seveyim.

Bu senenin sonuna kadar unutma unutturma.

MANİSA.

.....
19.11.2010, 17:54
Kesinlikle kesinlikle kesinlikle kazanmalıyız bu maçı.

3 puana ihtiyacımız var :)

Ilelioglu
19.11.2010, 17:58
Madem kafamdaki soru isaretleri cevabini buldu, simdi benim bu mac icin ideal on birimi yazayim...

---------------------Onur--------------------

Serkan------Giray-------------Egemen----Cale

----------Selcuk---------------Colman--------

Burak----------------Jaja----------------Engin

---------------------Umut--------------------

Yedekte Baris, Yattara ve Alan gibi oyunculari macin gidisatina göre oyuna alabiliriz...

Her macta oldugu gibi bu mactada en önemli sey konsantrasyon...!

Milli Takimdan dönen oyuncular muhtemelen yorgun olacaklar...

Bu yüzden Yattara ve Alan gibi oyunculara ilerleyen dakikalarda ihtiyacimiz olabilir...

Cok zor bir mac olacagi kesin, zira biz alti haftadir kazaniyoruz ama rakibimizin toplamda iki galibiyeti var...Teknik Direktör degisimi etkisini tam anlamiyla göstermis degil rakibimizde, o yüzden bu mac cok tehlikeli...

Ayrica Bülent Uygun takimini defansif ve kontra atak oynatacagida kesin, bu yüzden kesinlikle kontrollü bir oyun oynamaliyiz...

Bence akilli, disiplinli, sabirli ve sakin bir oyunla kazanir diye düsünüyorum....

:);)

Uğur Ö.
19.11.2010, 18:04
Trabzonspor bu düzeyin yarısına bile iense Eskişehire fark atar.Mucize olmazsa maçı alırız

OYılmaz
19.11.2010, 18:06
Bayram için Trabzon'dayım yarın yola çıkıp gidiyoruz bu maça gidememek acı verici olacak

ozturk
19.11.2010, 18:13
İnşallah rehavetsiz ve değerlendirdiğimiz bol pozisyonlu maç olur ve kazanırız..

Önce dostluk sonra da biz kazanalım..

Koray Yiğit
19.11.2010, 18:16
Maçın ilk çeyreğinde, defansı orta çizgiye kurarak Eskişehir'i abluka altına almalıyız.

Rakibi ilerleyen dakikalarda cesaretlendirmeye mahal bırakmadan alanı daraltarak ve boğucu pres skor avatanjını elimize geçirip rahat bir maç çıkarmalıyız.

________________Onur______________

________Mustafa________Egemen_________

Serkan______________________________Cale

___________Selçuk_______Colman_________

Burak(Yattara)______Jaja_________Engin

_____________Umut_________________

ozturk
19.11.2010, 18:19
Koray Yiğit,

Bence de ideal kadro yazdığın gibi..

Tunay ERDEM
19.11.2010, 18:21
Ondan sonra içerde Gençlerbirliği ile oynadık,Bjk,GS ile oynadk bir defa olur,o maçtan ders aldık,manisa manisa diye diye 6 maç aldık,

Kazandığımız bu maçları da zar-zor kazandık, çok kolay olmuyor bu işler. Hala daha zorlanarak kazanıyoruz, hiçbir maçı kesin kazanırız diyemiyoruz.

Manisa unutulmaz.

Barış Burak
19.11.2010, 18:25
bu maç için ideal 11im şöyle ;

--------onur-----------

--serkan--giray--egemen--cale--

--------selçuk-----colman------

------------jaja----------------

--yattara------------------alan--

--------------umut-------------

burak -engin yerine yattara alanzinho girmeli.umarım ikiside artık anlamışlardır ''sistem''den ayrıldıkları zaman ''Güneş'' çarptığını.

FC-ST-PAULI-61
19.11.2010, 18:25
esesli kardesler bakin neler dediler

bu trabzondan puan almayi birak sut bile atamayiz kalelerine..

Engini kim tutar nasil tutar bilemiyorum..

en az 3-4 tane yeriz

gercekleri konusalim banko trabzon alir maci gecmis olsun

Engin'i kim tutar,nasıl tutar kafamda kocaman bir soru işareti
Bu Trabzondan puan almayı bırak şut bile çekemeyiz kalelerine...b TrBu Trabzonddan puan almayı bırak şut bile çekemeyiz kalelerine...abzondan puan almayı bırak şut bile çekemeyiz kalelerine..

Bu Trabzondan puan almayı bırak şut bile çekemeyiz kalelerine..

cebcare
19.11.2010, 18:31
kim ne derse dessin çok zor maç inşaallah kazanırız

Mustafa Umut
19.11.2010, 18:37
Tayfun oynayabilecek durumda ise Serkan biran önce sarı kart görüp cezasını atlatmalı..Eğer Tayfun hazır değilse dikkatli olmalı..Diğer mevkilerde pek sıkıntımız yok Şenol Hoca işini bilir..Her maça final havasıyla bakmalıyız şampiyonluukta bunun payı çok büyük bence..Son olarak 3 puan olsun çamurdan olsun :)

Asi Çaykaralı61
19.11.2010, 18:53
Koray Yiğit,

Bence de ideal kadro yazdığın gibi..

Bencede bu kadro ile çıkarsak daha da iyi oluruz :)

Asi Çaykaralı61
19.11.2010, 18:56
1 olsun bizim olsun. fazlasinda gozum yok

Haklısın Abi 3 puan olsun ALLAH Bereket Versin :)

Asi Çaykaralı61
19.11.2010, 18:57
Bülent Uygun, cezasi nedeniyle takimin basinda olmayacak degilmi?

Evet Abi cezasından dolayı Eskişehirspor takımının başında olmacayak

Asi Çaykaralı61
19.11.2010, 18:58
Colman,Jaja,Engin bu maçta öne çıkanlar olucak bence.

Maçda bencede bu oyuncularımıza çok iş düşecektir :)

Colman ve Engin gol siftahı yapabilirler :)

Asi Çaykaralı61
19.11.2010, 19:00
- Rahat Olun arkadaşlar , bizi geren hep kendimiz olmuşuzdur...

- Ben bu Takıma son dakikaya kadar güveniyorum...

- Takım görevini yapıyor , sıra bizde ...:)

Aynen katılıyorum Abi :)

İNŞALLAH bu sene beklenen başarılarımızdan birisi olan Şampiyonluğa ulaşacağız :)

FC-ST-PAULI-61
19.11.2010, 19:01
Maçda bencede bu oyuncularımıza çok iş düşecektir :)

Colman ve Engin gol siftahı yapabilirler :)
herkes colmandan gol bekliyor bence süper oynuyor ve gol atmasi önemli degil ama tabiki yaparsa ne mutlu bize.Gecen televizyonda cevat kol Colman bu sezon iyi degil dedi....sadece gol atamadi diye iyi degil demek cok yanlis

Asi Çaykaralı61
19.11.2010, 19:01
Evinde GS,BJK'yi yenerse çok güzel olur,

Abi bence Galatasaray Beşiktaş'ı kendi sahasında yener :)

Asi Çaykaralı61
19.11.2010, 19:03
herkes colmandan gol bekliyor bence süper oynuyor ve gol atmasi önemli degil ama tabiki yaparsa ne mutlu bize.Gecen televizyonda cevat kol Colman bu sezon iyi degil dedi....sadece gol atamadi diye iyi degil demek cok yanlis

Abi biz kötü demedik takımımızın değişilmez futbolcularından bir tanesi tartışmasız geçen sene oyunuyla ve golleriyle katkı yapıyordu.Bu sene oyununu bence daha da geliştirdi.Gol atarsa bence daha da iyi olacaktır :)

Asi Çaykaralı61
19.11.2010, 19:04
Esesde cezalı varmı?

Bildiğim kadarıyla Sezer Öztürk cezalı olması lazım :)

Asi Çaykaralı61
19.11.2010, 19:06
Selcuka laf söylemeyin o elinden geleni yapmaya calisiyor.. Imza'yi atacak yakinda sabredelim var demek bi bildigi..

Bencede Selçuk,Egemen,Ceyhun ve Yattara Hayırlısı ile sözleşmelerini uzatacaklardır :)

Asi Çaykaralı61
19.11.2010, 19:07
Kesinlikle kesinlikle kesinlikle kazanmalıyız bu maçı.

3 puana ihtiyacımız var :)

İNŞALLAH Ömer Abi Hayırlısı ile 3 puanımızı alacağız :)

Gökhan KAN
19.11.2010, 19:10
Şampiyon olursak kupayı önce K.Koyuncu ve TS şehitlerine götürdükten sonra, dua ve totemleriyle büyük katkısı olduklarına inandığım Cafer abi ve Asi Çaykaralıya götürelim bence.:D :)

Faruk UYSAL
19.11.2010, 19:13
Madem kafamdaki soru isaretleri cevabini buldu, simdi benim bu mac icin ideal on birimi yazayim...

---------------------Onur--------------------

Serkan------Giray-------------Egemen----Cale

----------Selcuk---------------Colman--------

Burak----------------Jaja----------------Engin

---------------------Umut--------------------

Yedekte Baris, Yattara ve Alan gibi oyunculari macin gidisatina göre oyuna alabiliriz...

:);)

Zaten son haftalardaki ideal kadromuz bu. Glowacki iyileşince Giray'ın yerine oynar. Burak, Jaja, Engin ve Umut dörtlüsü çok iyi uyum sağladılar ve güçlü bir hücum hattı oluşturdular. Arkalarında oynayan Selçuk ve Colman'ı anlatmamıza zaten gerek yok. Savunma da maşallah taş gibi.
İlerleyen haftalarda form ve sakatlık durumlarına göre Yattara ve Alanzinho da monte edilebilir.

Teknik kapasitesi yüksek, mücadele eden, inanan, takım ruhuna ve kazanmaya yönelik özgüvene sahip antrenör ve futbolcu kadrosuna sahibiz. Biz bu kadro yapısı ile herhangi bir hakem faciası ve rakibi hafife alma vb. gibi durumları yaşamazsak her maçın favorisi oluruz. Dolayısıyla, yukarıda M. Fatih Yavuz'un da belirttiği gibi her maç öncesi Manisaspor mağlubiyetini hatırlamalıyız. Aslında bu mağlubiyet belki de bizim için iyi oldu. Çünkü ligin sonlarına doğru Konyaspor ve (misal)Denizlispor'a yenilmektense ligin başlarında Manisaspor'a kaybetmek her zaman iyidir.

Şu an ligde çok iyi bir konumdayız.
Eskişehirspor, Eskişehirspor, Eskişehirspor...
Bu maçı kayıpsız geçmemiz lazım. Geçmeliyiz ki ligdeki yerimizin sağlamlaşması sonucu moral motivasyonumuz daha da artsın.

Asi Çaykaralı61
19.11.2010, 19:16
Şampiyon olursak kupayı önce K.Koyuncu ve TS şehitlerine götürdükten sonra, dua ve totemleriyle büyük katkısı olduklarına inandığım Cafer abi ve Asi Çaykaralıya götürelim bence.:D :)

Abi bu büyük ödülü bize layik gördüğünüz için ilk başta çok ama çok teşekkür ederim :)
TRABZONSPOR'umuz İNŞALLAH bu sene ALLAH'ın İzniyle Şampiyon olacaktır :)
İnancımız tamdır ve sonsuzdur :)
Abi bizim katkımız büyük diyorsunda saymakla bitmez Erdal Abi,Ömer Abi,Siz,Cafer Abi,İlhan Abi,Fatih Abi,İrfan Abi ... ismini yazmadğım Abilerim ve Renktaşlarım kusura bakmasın Haydi TRABZONSPOR'um İNŞALLAH Şampiyon olacağız :)

İleli
19.11.2010, 19:17
bilet kaldimi?

bariscira
19.11.2010, 19:21
bilet kaldimi?
Biletix'in sitesinde kale arkaları bitmiş. maraton ve kapalı biletleri var.

.....
19.11.2010, 19:30
Abi bu büyük ödülü bize layik gördüğünüz için ilk başta çok ama çok teşekkür ederim :)
TRABZONSPOR'umuz İNŞALLAH bu sene ALLAH'ın İzniyle Şampiyon olacaktır :)
İnancımız tamdır ve sonsuzdur :)
Abi bizim katkımız büyük diyorsunda saymakla bitmez Erdal Abi,Ömer Abi,Siz,Cafer Abi,İlhan Abi,Fatih Abi,İrfan Abi ... ismini yazmadğım Abilerim ve Renktaşlarım kusura bakmasın Haydi TRABZONSPOR'um İNŞALLAH Şampiyon olacağız :)

Aynen Asi kardeşimi çok seviyorum gerçekten forumumuzun gülü. İyi ki varsın kardeşim :):)

İleli
19.11.2010, 19:33
Biletix'in sitesinde kale arkaları bitmiş. maraton ve kapalı biletleri var.

su durumda simdiye kadar bitmesi lazimdiya neyse mac gunune kadar biter insallah...

SEDAT
19.11.2010, 19:42
- Sezer'in cezalı olmasıda iyi olmuş bu arada.En tehlikeli elemanlardan biri :)

hatice_61
19.11.2010, 19:44
ınşş galibiyet serimzi devam ettiririz

Mustafa Umut
19.11.2010, 19:45
Önümüzdeki maçlarda hiç puan kaybetmemeliyiz ancak kaybedersek eğer en fazla 4 puan kaybetmeliyiz ilk 2 sıradaki yerimizi korumak için...Bu maç kayıpsız geçeceklerimizden birisi diye düşünüyorum

Asi Çaykaralı61
19.11.2010, 19:49
Aynen Asi kardeşimi çok seviyorum gerçekten forumumuzun gülü. İyi ki varsın kardeşim :):)

Abi o senin güzelliğin iyi ki sen varsın,iyi sizler varsınız,iyiki bizler varız :)

Asi Çaykaralı61
19.11.2010, 19:52
- Sezer'in cezalı olmasıda iyi olmuş bu arada.En tehlikeli elemanlardan biri :)

Sedat Abi hızlı bir futbolcu ne zaman ne yapacağı belli olmuyor ceza sahası dışından etkili şutlar çekebiliyor birde oyunu iyi okuyabilen vir futbolcu ben şahsen takımımızda görmek isterim bilmiyorum bana katılır mısınız ?

SEDAT
19.11.2010, 19:53
Sedat Abi hızlı bir futbolcu ne zaman ne yapacağı belli olmuyor ceza sahası dışından etkili şutlar çekebiliyor birde oyunu iyi okuyabilen vir futbolcu ben şahsen takımımızda görmek isterim bilmiyorum bana katılır mısınız ?

- Şahsen bende isterim sezeri :)

Asi Çaykaralı61
19.11.2010, 19:54
- Şahsen bende isterim sezeri :)

O zaman hayırlısı olsun Abim :)

Sence hangi kadro ile çıkarsak bizim için iyi olur maça :) ?

Asi Çaykaralı61
19.11.2010, 19:55
Maçımıza 1 Gün 20 Saat 4 Dakika Kaldı :)

Deniz Telci
19.11.2010, 19:55
Bende isterim sezeri :)

Asi Çaykaralı61
19.11.2010, 19:56
Bende isterim sezeri :)

TRABZONSPOR'umuz için Hayırlısı olsun Abi :)

SEDAT
19.11.2010, 20:08
........................Onur......................
Serkan.....Giray...........Egemen...Cale..
.......................Selçuk....................
Burak.............Colman...........Engin....
..................Jaja............................ ..
.................Umut............................. .

- Büyük bir aksilik olmazsa zaten bu 11'le çıkarız...

- Ben Giray'a hala tam anlamıyla güvenemiyorum , yorulduğu zaman çok hata yapıyor , Ben Mustafa'yı oynatırdım...

Mesut
19.11.2010, 20:12
allahın izniyle alacaz bu maçı.
jaja uzakdan gol atacağını düşünüyorum.
ivaşa uzun boylu kaleci yerden köşelere sert şutlar uzun boylu kalecilerin korkulu rüyasıdır

Asi Çaykaralı61
19.11.2010, 20:13
........................Onur......................
Serkan.....Giray...........Egemen...Cale..
.......................Selçuk....................
Burak.............Colman...........Engin....
..................Jaja............................ ..
.................Umut............................. .

- Büyük bir aksilik olmazsa zaten bu 11'le çıkarız...

- Ben Giray'a hala tam anlamıyla güvenemiyorum , yorulduğu zaman çok hata yapıyor , Ben Mustafa'yı oynatırdım...

Abi bencede bu kadro ile oynarsak iyi olur diye düşünüyorum

Burak-Yattara değişikliğide iyi olabilir bence :)

Asi Çaykaralı61
19.11.2010, 20:17
allahın izniyle alacaz bu maçı.
jaja uzakdan gol atacağını düşünüyorum.
ivaşa uzun boylu kaleci yerden köşelere sert şutlar uzun boylu kalecilerin korkulu rüyasıdır

İNŞALLAH Mesut Abi yeneceğiz 3 puanımızı alacağız :)

Jaja atsında nerden atarsa atsın :)

Son haftalarda MAŞALLAHı olan futbolcularımızdan bir tanesi :)

Nonserviam
19.11.2010, 20:20
Mustafa arkadaşımız dikkat edersen topu oyuna sokmada çok beceriksiz, yahu insan bir ileri top atmaz mı sinir oluyorum oynadığı oyundan. Giray bu konularda braz daha iyi, + pratikliği yeter mustafaya göre.

Giray oynar umarım.

UtopyaTs
19.11.2010, 20:32
Yanlız her maç heyecan oldu şimdiden maçı bekliyorum dört gözle

Ilelioglu
19.11.2010, 20:41
esesli kardesler bakin neler dediler

bu trabzondan puan almayi birak sut bile atamayiz kalelerine..

Engini kim tutar nasil tutar bilemiyorum..

en az 3-4 tane yeriz

gercekleri konusalim banko trabzon alir maci gecmis olsun

Engin'i kim tutar,nasıl tutar kafamda kocaman bir soru işareti
Bu Trabzondan puan almayı bırak şut bile çekemeyiz kalelerine...b TrBu Trabzonddan puan almayı bırak şut bile çekemeyiz kalelerine...abzondan puan almayı bırak şut bile çekemeyiz kalelerine..

Bu Trabzondan puan almayı bırak şut bile çekemeyiz kalelerine..

Maca böyle baslarsak sonu hüsran olur...:cool:

Mesut
19.11.2010, 20:43
Maca böyle baslarsak sonu hüsran olur...:cool:
kesinlikle katılıyorum.bakınız manisa örneği var önümüzde.rehavet çok kötü birşey.herşeyden önce rakibe saygı duyacaksın.karşındaki takım kim olursa olsun bir fenerbahce bir beşiktaş bir galatasaray maçı gibi ciddiyetle oynarsak yenemeyeceğiz takım yok ki zaten yendik.yeterki ciddiyet :)

Ilelioglu
19.11.2010, 20:44
kesinlikle katılıyorum.bakınız manisa örneği var önümüzde.rehavet çok kötü birşey.herşeyden önce rakibe saygı duyacaksın.karşındaki takım kim olursa olsun bir fenerbahce bir beşiktaş bir galatasaray maçı gibi ciddiyetle oynarsak yenemeyeceğiz takım yok ki zaten yendik.yeterki ciddiyet :)

Evet aynen öyle...;)

hamucera
19.11.2010, 20:52
Abicim trabzona gidiyoruz ya bilmem farkındamısınız pelenin falan ne işi var bu takımda kapanacağız tabiki çok formda bir takımla (6galibiyet almış) deplasmanda oynuyoruz...Allah yardımcımız olsun çok çok çok zor bir maç inşallah en azından 1puan ile ayrılırız 3puan yılın sürprizi olur benim için.

alıntı yapmak yasaktı değil mi, ama bu yorumda alıntılanır be arkadaşlar

Paksoy
19.11.2010, 20:53
Bence Eskişehir hiç direnemeyceek,çok kolay maç olacak,sezer ve Batuhan yok,birçok yönden zayıflar.Avni Aker'in atmosferi çok farklı olacak bu maçda.

Murat'
19.11.2010, 20:56
Kolay gececegini dusundugumuz maclar nedense hep zor gecmistir, Es Es maci da zor mac olacaktir.Bizimkilerin ayni ciddiyetle cikmalari gerekiyor maca.

Orhan Aydın
19.11.2010, 20:58
Cümleten selam. Özledim ula hepinizi :)

SEDAT
19.11.2010, 21:01

- La sen yaşıyonmu koyu bilal :)

ESER
19.11.2010, 21:04

legend is back:) hosgeldin orhan.

Orhan Aydın
19.11.2010, 21:05
- La sen yaşıyonmu koyu bilal :)

Maalesef abi:D Peder neti kapattı, kopardı beni sizden:)

Orhan Aydın
19.11.2010, 21:06
legend is back:) hosgeldin orhan.

Eyvallah abi
hoşgördük:)

UNiVeRSeLoRD
19.11.2010, 21:09
bu maç içimde bi his var ama iyi mi kötümü orasını bilmiyorum.....
İNŞALLAH bizim için hayırlısı olur.....

ESER
19.11.2010, 21:10

peder bey bosuna kapatmamistir:) japon bayrakli sitelerde suc ustu mu yakalandin yoksa:D

Orhan Aydın
19.11.2010, 21:12
peder bey bosuna kapatmamistir:) japon bayrakli sitelerde suc ustu mu yakalandin yoksa:D

Yok abi faturadan dolayıymış:D

SensitiveLord61
19.11.2010, 21:13
Bu macı kazanmalıyız.Federasyon Ne kadar macı 16.00 a koyarak puan kaybetmemizi istese de biz Eskisehiri yenip onlara sezon sonu hadlerini bildirecegiz insallah.
Bu macta Jaja ve Colman ' dan gol bekliyorum

asimetrik
19.11.2010, 21:13

Hoş geldin:)
Peder kapattıysa vardır bir bildiği..

Armağan Dere
19.11.2010, 21:14
Rahat Olun Bu sene Şampiyonuz...ilk yarı kalan tüm maçları alacağımızdan şüphem yok..Antep maçı az biraz tehlikeli

Mustafa Umut
19.11.2010, 21:14

Yerlerdeyimççç

Orhan Aydın
19.11.2010, 21:15
Hoş geldin:)
Peder kapattıysa vardır bir bildiği..

Hoşbulduk Gürcan abi, ellerinden öptüm. Bu arada herkesin bayramını da kutlarım:)

Asi Çaykaralı61
19.11.2010, 21:15
Tahkim'den Sezer ve Uygun'a ret

http://www.haber61.net/images/news/20865.jpg

PFDK tarafından Eskişehirsporlu futbolcu Sezer Öztürk'e, Verilen 2 resmi müsabakadan men cezasına yapılan itirazı reddetti.

Futbol Federasyonu Tahkim Kurulu, PFDK tarafından Eskişehirsporlu futbolcu Sezer Öztürk'e, rakip takım oyuncusuna yönelik şiddetli hareketi nedeniyle verilen 2 resmi müsabakadan men cezasına yapılan itirazı reddetti
Bank Asya 1. Lig takımlarından Karşıyaka'ya verilen 1 maç saha kapatma cezasını onayan kurul, Ofsporlu futbolcu Hakan Soylu'nun 3 maçlık cezasını ise 2 maça indirdi.
Bu arada, yetkisiz menajerlik soruşturması kapsamında Eskişehirspor Teknik Direktörü Bülent Uygun'a PFDK tarafından verilen 8 maçlık cezaya yapılan itirazı daha önce reddeden Tahkim Kurulu, Bülent Uygun'un talebi üzerine tekrar duruşma açtı.
Duruşmaya, Bülent Uygun ile vekili Bora İmadoğlu, TFF'yi temsilen avukat Cem Abanazır ve avukat Murat Aygörmez katıldı. Tarafların sözlü açıklamaları dinlendi. Yerinde görülmeyen yürütmeyi durdurma talebinin oy birliğiyle reddine, dosyanın incelemeye alınmasına karar verildi.

http://www.haber61.net/news_detail.php?id=70158

Asi Çaykaralı61
19.11.2010, 21:16
Hoşbulduk Gürcan abi, ellerinden öptüm. Bu arada herkesin bayramını da kutlarım:)

Sağolasın Abi ilk başta hoşgeldiniz sizinde Bayramınız Mübarek olsun :)

Orhan Aydın
19.11.2010, 21:18
Sağolasın Abi ilk başta hoşgeldiniz sizinde Bayramınız Mübarek olsun :)

Eyvallah gadaşım seni de özledim ula:)

Asi Çaykaralı61
19.11.2010, 21:20
Eyvallah gadaşım seni de özledim ula:)

Sağolasın Abi TRABZONSPORluluk kanımız çekiyor birbirimizi işde ister istemez :)

ESER
19.11.2010, 21:20
Rahat Olun Bu sene Şampiyonuz...ilk yarı kalan tüm maçları alacağımızdan şüphem yok..Antep maçı az biraz tehlikeli

antep macini rahat alacagimiza dair bir his var icimde.

es es macini kayipsiz gecersek bu sene antep de sorun yasamayiz gibi geliyor bana.

formda olmayan bir takimin evinde kisa period icinde iki buyuk takimi yenmesi genelde zordur. antep icerde feneri yendi ve o hakkini kullandi:)

Asi Çaykaralı61
19.11.2010, 21:22
antep macini rahat alacagimiza dair bir his var icimde.

es es macini kayipsiz gecersek bu sene antep de sorun yasamayiz gibi geliyor bana.

forma olmayan bir takimin evinde kisa period icinde iki buyuk takimi yenmesi genelde zordur. antep icerde feneri yendi ve o hakkini kullandi:)

Eser Abi bence maç maç düşünmeliyiz futbolcularımızın dediği gibi :)

Abi Eskişehirspor'u 2-0 ile geçeceğiz diye düşünüyorum

Gaziantepspor maçıda zor olacaktır ligde kolay maç yok.Bu maçı da 3-1 yeneriz bence :)

pReN@_61
19.11.2010, 21:24
Son Şampiyon Bursaspor’u deplasmanda deviren Bordo-Mavililer, Avni Aker’de ağırlayacakları Eskişehirspor karşısına da aynı kadroyla çıkmayı planlıyor. Yakalanan olumlu hava ve oyuncularının maç içerisinde birbirleriyle iyi bir şekilde anlaşması nedeniyle kadroyu değiştirmeyecek olan Şenol Güneş’in, Bursaspor karşılaşmasında cezalı duruma düşen Ceyhun’un yerine ise Colman’a görev vereceği öğrenildi.
http://foto.fanatik.com.tr/news/423x238/2010/11/18/fft1mm1251544.jpg

SEDAT
19.11.2010, 21:25

- Of Yarıldım ççç

ESER
19.11.2010, 21:28
Eser Abi bence maç maç düşünmeliyiz futbolcularımızın dediği gibi :)

Abi Eskişehirspor'u 2-0 ile geçeceğiz diye düşünüyorum

Gaziantepspor maçıda zor olacaktır ligde kolay maç yok.Bu maçı da 3-1 yeneriz bence :)

ben bu mactan daha endiseliyim , insallah yeneriz

bilmiyorum belki de evham yapiyorumdur ama malesef ligin dibindeki takimlara ulufe dagitmak gibi bir aliskanligimiz var hersene ve bu detay 3 sampiyonluga mal oldu malesef:(

bu mac ile ilgili iki endisem var.. birincisi ; milli takimda oynayan oyuncularin yasayabilecekleri konsantrasyon eksikligi ve yorgunluk
ikincisi; rakibi kucumsemek..

eskisehir ne kadar formsuz olursa olsun yine de bu ligin kaliteli takimlarindan ve giydikleri forma kasimpasa sivas formasi degil,

1-0 olsun bizim olsun , fazlasinda gozum yok

Gökhan KAN
19.11.2010, 21:35
Bu maçta kanatlardan etkili olacağımızı düşünmüyorum. Göbekten skor üretmeliyiz.

Nonserviam
19.11.2010, 21:35
yahu her maçı 4 gözle beklemekten yoruldum, bizim maçları 3 günde bir oynatsalar fena olmaz :) dayanamıyorum artık.

Bizim taraftar kadar takımının maçını 4 gözle bekleyen taraftar yoktur herhalde.. Ama hepinizden çok ben seviyorum TrabzonSporu .)

Mustafa Umut
19.11.2010, 21:37
Bu maçta kanatlardan etkili olacağımızı düşünmüyorum. Göbekten skor üretmeliyiz.
Jaja gollerine devam eder diyosun yani :rolleyes:

Asi Çaykaralı61
19.11.2010, 21:40
ben bu mactan daha endiseliyim , insallah yeneriz

bilmiyorum belki de evham yapiyorumdur ama malesef ligin dibindeki takimlara ulufe dagitmak gibi bir aliskanligimiz var hersene ve bu detay 3 sampiyonluga mal oldu malesef:(

bu mac ile ilgili iki endisem var.. birincisi ; milli takimda oynayan oyuncularin yasayabilecekleri konsantrasyon eksikligi ve yorgunluk
ikincisi; rakibi kucumsemek..

eskisehir ne kadar formsuz olursa olsun yine de bu ligin kaliteli takimlarindan ve giydikleri forma kasimpasa sivas formasi degil,

1-0 olsun bizim olsun , fazlasinda gozum yok

Tabii ki de Abi 1-0 olsun bizim olsun 3 puan olsun ALLAH bereket versin :)

.....
19.11.2010, 21:41
Jaja böyle devam ederse Brezilya Milli Takımına seçilir :)

Asi Çaykaralı61
19.11.2010, 21:42

Gökhan Abi ne dersin Yattara'nın maçı mı olur demek istiyorsun :) ?

Paksoy
19.11.2010, 21:42
Elano,Dos santos seçiliyorsa ,Jaja'ın seçilmemesi çok ayıp olur.

Asi Çaykaralı61
19.11.2010, 21:43

Çok güzel bir konudan bahsettin Ömer Abi sana katılıyorum.Bu performansı sergileyeceğine ben şahsen de inanıyorum formanın hakkını veren futbolcularımızdan bir tanesi :)

ESER
19.11.2010, 21:46
Tabii ki de Abi 1-0 olsun bizim olsun 3 puan olsun ALLAH bereket versin :)

aynen oyle kardesim. ne demis capello ; bir maci 6-0 kazanacagima 6 maci 1-0 kazanmayi yeglerim;)

suan lideriz ve artik rakiplerimiz icin extra motivasyonla karsimiza cikacak. lideriz ve en ciddi rakiplerimiz bjk ve fenere ciddi fark atmisiz. bu avantaji ilk yarinin sonuna kadar korursak ikinci yarinin 12. haftasinda sampiyonlugumuzu bile ilan edebilir ama o zamana kadar rehavet en buyuk rakibimiz., suandan itibaren tek rakibimiziz kendimiziz,

.....
19.11.2010, 21:50
Rakiplerimizin zorlu maçları var. Bu haftayı kayıpsız atlatmak çok önemli.

Önümüzdeki bütün maçları kazanalım zaten gs ye ilk yarı 20 puan fark atarız :)

Asi Çaykaralı61
19.11.2010, 21:51
aynen oyle kardesim. ne demis capello ; bir maci 6-0 kazanacagima 6 maci 1-0 kazanmayi yeglerim;)

suan lideriz ve artik rakiplerimiz icin extra motivasyonla karsimiza cikacak. lideriz ve en ciddi rakiplerimiz bjk ve fenere ciddi fark atmisiz. bu avantaji ilk yarinin sonuna kadar korursak ikinci yarinin 12. haftasinda sampiyonlugumuzu bile ilan edebilir ama o zamana kadar rehavet en buyuk rakibimiz., suandan itibaren tek rakibimiziz kendimiziz,

Eser Abi herşey şu anda bizim elimizde.Şükürler olsun ki lideriz

ALLAH'ın İzniyle İNŞALLAH lig sonuna kadar Liderliğimizi sürdüreceğiz :)

Kaliteli kadromuzda var Şükürler olsun.Takviye lazım mı dersen bence bir sol bek bir forvet bir tane de orta saha iyi olur TRABZONSPORumuz için :)

SEDAT
19.11.2010, 21:55
- Brezilya Milli Takımında Brezilyanın Oğuz Çetin'i varsa o zor biraz :)

Gökhan KAN
19.11.2010, 21:56
Gökhan Abi ne dersin Yattara'nın maçı mı olur demek istiyorsun :) ?

EsEs muhtemel 11ine baktımda önde oynayan kanatlar beklere yardıma gelen adamlar. O yüzden göbekten bişeyler yapmalıyız diye düşündüm. Jaja ve Alanzinho'dan iyi performans bekliyorum.

.....
19.11.2010, 21:58
Yattara ve Alanzinhoyuda çok özledim ya :)

Artık oynasınlar ŞENOL HOCAMMM :):)

Asi Çaykaralı61
19.11.2010, 21:59
EsEs muhtemel 11ine baktımda önde oynayan kanatlar beklere yardıma gelen adamlar. O yüzden göbekten bişeyler yapmalıyız diye düşündüm. Jaja ve Alanzinho'dan iyi performans bekliyorum.

Hadi bakalım Hayırlısı :)

Asi Çaykaralı61
19.11.2010, 22:00
Yattara ve Alanzinhoyuda çok özledim ya :)

Artık oynasınlar ŞENOL HOCAMMM :):)

Ömer Abi erken gol bulursak maç farklı da bitebilir :)

cihatöztürk
19.11.2010, 22:01
Es Es' kazasız belasız bir yenelim

Antep deplasmanından da en az 1 puan

sen gel gör olimpiyatı.....

Cafer Bulur
19.11.2010, 22:02
Sezonun en önemli maci.

Bu maci da kayipsiz atlatirsak önümüz aciktir.

Rakibi asla kücümsememeli ve yüksek motivasyon ile gerekli sonucu almaliyiz.

ESER
19.11.2010, 22:04
Eser Abi herşey şu anda bizim elimizde.Şükürler olsun ki lideriz

ALLAH'ın İzniyle İNŞALLAH lig sonuna kadar Liderliğimizi sürdüreceğiz :)

Kaliteli kadromuzda var Şükürler olsun.Takviye lazım mı dersen bence bir sol bek bir forvet bir tane de orta saha iyi olur TRABZONSPORumuz için :)

sampiyon olursak forman benden caykarali kardesim;) :)

.....
19.11.2010, 22:05
Ömer Abi erken gol bulursak maç farklı da bitebilir :)

Erken gol bulurak bende farka gideceğini düşünüyorum :)

.....
19.11.2010, 22:06
Sezonun en önemli maci.

Gaziantep maçı olur yine aynı şeyi söylersin abi , Buca maçı olur aynı şey İBB maçı aynı Karabük maçı aynı :p

Totem dimi :)

ESER
19.11.2010, 22:07
Sezonun en önemli maci.

kesinlikle bence de en onemli macimiz bu mac.

kirilma maci. bu maci almamiz demek rakiplerin gardinin dusmesi ve bizim de yerimizi percinlememiz demek, bu maci kazanmamiz demek geri kalan maclarin birinde puan kaybi luksumuz olmasi demek,

bu maci kazanmamiz demek ates topunu rakiplerin kucagina birakmamiz demek,

Cafer Bulur
19.11.2010, 22:10
Gaziantep maçı olur yine aynı şeyi söylersin abi , Buca maçı olur aynı şey İBB maçı aynı Karabük maçı aynı :p

Totem dimi :)
Hayir,yazdigim totem degil total gercekler idi.

Favori eskisehir deseydim totem olurdu.:)

Zerre kadar havalanmadan ve rakibi cok ciddiye alarak oynamamiz gerekiyor.

Eskisehirin bu macta kaybedecek bir seyi yok,can havliyle mücadele edeceklerdir.

Ben antep macindan degil daha cok bu mactan cekiniyorum.,umarim zor da olsa kazaniriz.

Bıyıklıoğlu
19.11.2010, 22:11
7 için 7...

Haydi uşaklar...

irfanb
19.11.2010, 22:13

Biz üvey evlat miyiz?
Ben de isterim Eser.
:) :)

.....
19.11.2010, 22:14

Eskisehirin bu macta kaybedecek bir seyi yok,can havliyle mücadele edeceklerdir.

Ben antep macindan degil daha cok bu mactan cekiniyorum.,umarim zor da olsa kazaniriz.

Onlar can havliyle saldırırsa bizde saldırırız. Sonra kalite farkı ortaya çıkar :)

ESER
19.11.2010, 22:16
Biz üvey evlat miyiz?
Ben de isterim Eser.

ne demek Irfan abim.
istersen, ee hayretin emice yazdirim arkasina:)

irfanb
19.11.2010, 22:23
ne demek Irfan abim.
istersen, ee hayretin emice yazdirim arkasina:)

Bize cektirdigi yetmedi bir de adamin reklamini mi yapalim ?

Bekir
19.11.2010, 22:25
Biz üvey evlat miyiz?
Ben de isterim Eser.
Aslında burdan çok güzel bir organizasyon çıkartılır:)

Son haftalara doğru ''Şampiyon olunca 1 üyeye forma alıyoruz'' gibisinden başlık açıp Herkesin birbirine forma almasını sağlayabiliriz Bu şekilde Hem Kulup kazanır Hem de birçok ilde organizasyon yaparız:)

Misal İrfan Abi başlığı açar İrfan Abiye forma almak isteyen alta başlık açar,onun altına yazan ona alır falan:)

ESER
19.11.2010, 22:26
Bize cektirdigi yetmedi bir de adamin reklamini mi yapalim ?

bir forma da sana sozum olsun Irfan abim.

asimetrik
19.11.2010, 22:27

İkna edici gelmedi. Antep maçında hatırlatırım:)

Asi Çaykaralı61
19.11.2010, 22:29

Eser Abim ALLAH Razı Olsun ne diyelim :)

Abim biz Şampiyon olalım ALLAH'ın İzniyle İNŞALLAH forma alıp almaman önemli değil Abim canın sağ olsun :)

irfanb
19.11.2010, 22:29
Sagolasin Eser,tesekkür ederim.
Göndermis kadar oldun.

Asi Çaykaralı61
19.11.2010, 22:30
7 için 7...

Haydi uşaklar...

İNŞALLAH Mesut Abim bizler inandık 7'ye her zamankinden daha da fazla :)

ESER
Aslında burdan çok güzel bir organizasyon çıkartılır:)

Son haftalara doğru ''Şampiyon olunca 1 üyeye forma alıyoruz'' gibisinden başlık açıp Herkesin birbirine forma almasını sağlayabiliriz Bu şekilde Hem Kulup kazanır Hem de birçok ilde organizasyon yaparız:)

Misal İrfan Abi başlığı açar İrfan Abiye forma almak isteyen alta başlık açar,onun altına yazan ona alır falan:)

ben bu kampanya ya iki formayla katiliyorum:) Irfan Abi ve Asicaykarali kardesime;)

Mesut AKYILDIZ
Bu maçta da Gs ve Bursa maçlarında göstermiş olduğumuz disiplinden 90 dakika boyunca kopmadan oynamalıyız gol erken gelirse rehavete kapılmamalıyız gecikirse de panik yapmadan oynamamız gerekir.. Eğer bunu uygulayabilirsek çok zorlanacağımızı sanmıyorum olası bir puan kaybı ancak bu iki ihtimalden birinin gerçekleşmesi durumunda ortaya çıkabilir...

.....
19.11.2010, 22:32
Onur
Serkan-Mustafa-Egemen-Ferhat
Burak-Selçuk-Colman-Engin
Jaja
Umut

Sıkıldım hep aynı kadroyu yazmaktan :p :)

bekir61
19.11.2010, 22:36
ligdeki rekor kac mac ?
üst üste kazanilan mac olarak?

okg_53
19.11.2010, 22:36
Bu sene 1-2 maç hariç neredeyse her takımın mutlak çıkış yapması gerektiği maçlara denk geldik.

Es-Es maçıda bunlardan bir tanesi.

Rehavet olmazsa rahat kazanabileceğimiz bir maç.

Rakipte durumlar karışık, ancak iyi oyuncuları var.
Kanatlarda Erkan,Burhan,Tello iyi oyuncular.
Ortasahanın göbeği iyi. Pele,Doğa,BülentE. iyi oyuncular.

Ancak , büyük bir golcü sorunu çekiyorlar. Ümit Karan cezalı, Batuhan isteksiz, İbrami forma bulamıyor,Jayce sakat.
Savumalarıda fazla iyi değil.

Sezerin olmaması da avantaj bizim için.

irfanb
19.11.2010, 22:37
Ben de Şampiyon kadroya destan yazmaya başlayayım şimdiden.

Kalecim Onur Kıvrak,yok Türkiye`de dengin
Kalem emin ellerde,yedeği Tolga Zengin

sürecek....

Süleyman Baykan
Sezonun en önemli maci.

Bir abimiz var Trabzonspor'un hastası adam aşık ötesi yok fena yani ama her maçtan korkar 2.lig takımı bile oynasak temkinli lakin benden çok sevinir galibiyetlere tıpkı ona benziyosun abi ama senin sevinçlerinde temkinli yahu:)

Mustafa Umut
ligdeki rekor kac mac ?
üst üste kazanilan mac olarak?
Onu tam olarak bilmiyorum ama evinde en uzun süre maç kaybetmeyen takım Trabzonspor. 99 maç Avni Aker'de kaybetmemişiz:alkış:

irfanb
19.11.2010, 22:40
Onur
Serkan-Mustafa-Egemen-Ferhat
Burak-Selçuk-Colman-Engin
Jaja
Umut

Sıkıldım hep aynı kadroyu yazmaktan :p :)

Üc dört hafta sonra Teo da girer o kadroya Ömer.

Gümüshane
19.11.2010, 22:40
Eskisehire karsi oynuyoruz. Fazla ümitli degilim bu mactan.. 0-3 alir gibime geliyor Eskisehirspor.

Cafer Bulur
19.11.2010, 22:41
Bir abimiz var Trabzonspor'un hastası adam aşık ötesi yok fena yani ama her maçtan korkar 2.lig takımı bile oynasak temkinli lakin benden çok sevinir galibiyetlere tıpkı ona benziyosun abi ama senin sevinçlerinde temkinli yahu:)
Tabiiki ama her zaman temkinli olmakta fayda vardir.

Ersun yanal zamaninda 2.lig b kategorisi takimlarindan adana demire kupada elenmistik.

Futbolda rakibi kücümsemek hatalarin en büyügüdür,bunu her firsatta dile getirmekten bikmiyorum.;)

okg_53
19.11.2010, 22:42
Cafer abi, Şenol Güneş gibidir.
dk. 90+2 , maç 2-0 , daha taktik verir :) . buz gibidir sevinmez . :)

not= cafer abi , dediğin Ersun hoca zamanında değil. Ziyanın son zamanlarında oldu. :)

.....
19.11.2010, 22:43
Üc dört hafta sonra Teo da girer o kadroya Ömer.

Yok abi Teo bir daha zor giyer O KUTSAL FORMAYI!

Cafer Bulur
Cafer abi, Şenol güneş gibidir.

not= cafer abi dediğin , ersun hoca zamanında değil. ziyanın son zamanlarında oldu. :)
Cok güzel bir övgü,sagolasin gözüm.:)

Senol günesin cok siki bir hayraniyimdir,onun aciklamalarina baktigimda cogunda kendimi görüyorum.:)

irfanb
Yok abi Teo bir daha zor giyer O KUTSAL FORMAYI!

Teo giymezse Tekke giyer.

Cafer Bulur
19.11.2010, 22:48
Cafer abi, Şenol Güneş gibidir.

not= cafer abi , dediğin Ersun hoca zamanında değil. Ziyanın son zamanlarında oldu. :)
Adana demir yenilgisi ersun yanalin ilk aylarinda alindi,o mactan sonra baris memise baslik acilmisti.;)

.....
19.11.2010, 22:49

Yapma lütfen İrfan abi böyle şakalar :)

Şakaları bile kulağa hoş gelmiyor.

Teo neysede Tekke bu formayı daha giymesin mümkünse!...

Asi Çaykaralı61
19.11.2010, 22:51
Ben de Şampiyon kadroya destan yazmaya başlayayım şimdiden.

Kalecim Onur Kıvrak,yok Türkiye`de dengin
Kalem emin ellerde,yedeği Tolga Zengin

sürecek....

Bekliyoruz İrfan Abim şimdi Egemen'e :) Serkan'a :) sırasıyla kaleden defansa defansdan orta sahaya orta sahadan forvete :)

Asi Çaykaralı61
19.11.2010, 22:52
Eskisehire karsi oynuyoruz. Fazla ümitli degilim bu mactan.. 0-3 alir gibime geliyor Eskisehirspor.

Size birşey soracağım bu kanaate nasıl vardınız acaba ?

Armağan Dere
19.11.2010, 22:53

totem yapayur çaykarali:)..bu arada neresindensun:)

Asi Çaykaralı61
19.11.2010, 22:55
totem yapayur çaykarali:)..bu arada neresindensun:)

Abi Çaykara Dernekpazarı'ndanım ya siz nerelisiniz ? :)

.....
19.11.2010, 22:55

Asi kardeşim alış artık böyle garip şeylere :)

Taraftar çıldırdı şampiyonluğu bekliyor ama ağzına almıyor :p :)

irfanb
19.11.2010, 22:56
Yapma lütfen İrfan abi böyle şakalar :)

Şakaları bile kulağa hoş gelmiyor.

Teo neysede Tekke bu formayı daha giymesin mümkünse!...

Yahu adam bizim formayi giymek icin Besiktas`ta dogru dürüst kadroya bile girmiyor daha ne yapsin.

iso_4939
arkadaslar k.pasalı yektayı aldıkmı acaba bır bılgısı olan varmı.

.....

Annemin Babası yani benim dedem Hola köyünde dururduk derdi.

Acaba burası sizin oralarmı oluyor ? :)

Asi Çaykaralı61
19.11.2010, 22:58
Asi kardeşim alış artık böyle garip şeylere :)

Taraftar çıldırdı şampiyonluğu bekliyor ama ağzına almıyor :p :)

Ömer Abi sadece bizlerin inanmasıyla olmaz Şampiyonluk

Neden diyeceksiniz birlik beraberlik çok önemli bence Şampiyonluk için

Hatta en önemli unsur bile diyebiliriz :)

Ben şahsen bütün samimiyetimle inanıyorum

Ben koyu TRABZONSPOR'luyum diyenlerin Şampiyonluğa inandığına bütün samimiyetimle inanıyorum :)

Haydi TRABZONSPOR'um sana güvenimiz sonsuz sana desteğimiz hep destek tam destek :)

.....
Yahu adam bizim formayi giymek icin Besiktas`ta dogru dürüst kadroya bile girmiyor daha ne yapsin.

Yok abi kalsın. Biz böyle iyiyiz Allah bozmasın.

Tekke gelip takımı karıştırır mazallah zaten lazımda değil :)

Deniz Telci
:) ne tekkesi yahu ? bize miladı dolmuş adamlar değil genç lazım genç...

Mustafa Umut

Hobaaaa :) Ula ben hololuyum holo köy değil holo; 7 tane köyün birleşmesiyle oluşan bir boğaz..Holo köyleri Dernekpazarı ilçesine bağlı.Bilmem anlatabildimmi :)

Asi Çaykaralı61
19.11.2010, 22:59

İrfan Abi sence böyle bir transfer olasılığı var mı ? :)

Armağan Dere
19.11.2010, 22:59

ha derneklisun..Hololu bildiğim yusuf cemal keskin var...ben çaykaraliyim eğridere gorgoraslıyım..rumca ekseris:)

.....
19.11.2010, 23:00
Hobaaaa :) Ula ben hololuyum holo köy değil holo; 7 tane köyün birleşmesiyle oluşan bir boğaz..Holo köyleri Dernekpazarı ilçesine bağlı.Bilmem anlatabildimmi :)

Dedem öyle bir şey derdi işte tam bilmiyorum :)

Dede tarafı birbirini tanır belki :p :)

Asi Çaykaralı61

Abi bende Makdenosluyum :)

Ama bir kaç kere gittim Holo'ya :)

İzine ALLAH'a Şükürler olsun gidiyoruz Memleketimize :)

Mustafa Umut
ha derneklisun..Hololu bildiğim yusuf cemal keskin var...ben çaykaraliyim eğridere gorgoraslıyım..rumca ekseris:)
Yusuf Cemal Keskin bizim köylü..Babamın arkadaşı genelde görüşüyoruz köyde :)

irfanb
19.11.2010, 23:01
İrfan Abi sence böyle bir transfer olasılığı var mı ? :)

Bence var.
Neden olmasin ki ?

.....
19.11.2010, 23:02
Abi bende Makdenosluyum :)

Ama bir kaç kere gittim Holo'ya :)

İzine ALLAH'a Şükürler olsun gidiyoruz Memleketimize :)

Ben Trabzona en çok Kastamonudan yaklaştım kardeşim. Ne mutlu sana o zaman :)

Asi Çaykaralı61

Rumca ekseris = Rumca biliyor musun dedi Armağan Abi

Eksero = Biliyorum demek :)

Şimdi anlamayan Abilerimiz ve Renktaşlarımız olur ayıp olmasın :)

Cafer Bulur
Bence var.
Neden olmasin ki ?
Böyle bir transfer gündemimize dahi girmemeli,hele su anda hic.

Asi Çaykaralı61
19.11.2010, 23:03
Bence var.
Neden olmasin ki ?

Abim nerden bileyim böyle sitede gördüm de ilk başta tuhaf geldi :)

Ama Hayırlısı olsun :)

Armağan Dere
19.11.2010, 23:03
Çok bilmem asi:)...ama çok bilmiyorum..bağaleftame,laosise,kalaime falan işte...İstanbul'da büyüdüğümüz için:)

Asi Çaykaralı61
19.11.2010, 23:04
Ben Trabzona en çok Kastamonudan yaklaştım kardeşim. Ne mutlu sana o zaman :)

Abim nasip kısmet İNŞALLAH Cenabı ALLAH sanada nasip eder Güzel Trabzon'umuza gitmeyi :)

.....
19.11.2010, 23:04
Rumca ekseris = Rumca biliyor musun dedi Armağan Abi

Eksero = Biliyorum demek :)

Şimdi anlamayan Abilerimiz ve Renktaşlarımız olur ayıp olmasın :)

Ela gel Kasiga git mi otur mu öyle bir şey :D

Annanem sürekli söyler o yüzden aklımda kaldı :p :)

Asi Çaykaralı61
19.11.2010, 23:05
Çok bilmem asi:)...ama çok bilmiyorum..bağaleftame,laosise,kalaime falan işte...İstanbul'da büyüdüğümüz için:)

Abim bende Zonguldak Kdz.Ereğli'de doğdum
Ama zaman sonra Almanya'ya geldim
Ama aslım Trabzon kütüğümde ALLAH'ıma Şükürler olsun Trabzon yazıyor :)

.....
19.11.2010, 23:05
Abim nasip kısmet İNŞALLAH Cenabı ALLAH sanada nasip eder Güzel Trabzon'umuza gitmeyi :)

Amin kardeşim cümle gitmeyenlerede nasip etsin :)

Asi Çaykaralı61
19.11.2010, 23:06
Ela gel Kasiga git mi otur mu öyle bir şey :D

Annanem sürekli söyler o yüzden aklımda kaldı :p :)

Evet ela gel demek Abi :)

Haydi TRABZONSPOR'um bizler sana inandık :)

İNŞALLAH bu sene Şampiyonuz :)

irfanb
19.11.2010, 23:06
En sorunlu futbolcumuz Engin idi degilmi?
Simdi Milli Takimda.
Uzun yillar hizmet edecek Türk futboluna.
Kimin sayesinde?
Senol Günes`in oldugu yerde futbolcularla sorun yasamayiz.
Kaldi ki Senol hoca Fatih Tekke`ye yok demez.
Yeter ki sartlar olussun.
Eski Asbaskanimiz da yok üstelik.

Asi Çaykaralı61
19.11.2010, 23:07
Amin kardeşim cümle gitmeyenlerede nasip etsin :)

Amin Abim Amin :)

Ah gidi Trabzon olsam keşke şimdi memleketimizde :)

Mustafa Umut
19.11.2010, 23:08
Simdi Milli Takimda.
Kimin sayesinde?
Fatih bu takımda 1 yıl daha gol atar.Ancak çoğu taraftar artık Fatih'ten soğudu..

Asi Çaykaralı61
19.11.2010, 23:09
Simdi Milli Takimda.
Kimin sayesinde?

İrfan Abim Engin konusunda haklısın Engin Abi bizim burdan gitmeymiş ben şahsen görmedim ama duydum :)
Ama Fatih Tekke transferi için de TRABZONSPOR'umuz için Hayırlısı olsun :)

irfanb
19.11.2010, 23:09
Fatih bu takımda 1 yıl daha gol atar.Ancak çoğu taraftar artık Fatih'ten soğudu..

Günes sayesinde tekrar isinir merak etmeyin.

Asi Çaykaralı61
19.11.2010, 23:10

İNŞALLAH İrfan Abi :)

Gökdeniz'i devre arasında alabilsek bence çok iyi bir transfer yapmış oluruz :)

Fatih
19.11.2010, 23:11
İrfan Abim Engin konusunda haklısın Engin Abi bizim burdan gitmeymiş ben şahsen görmedim ama duydum :)
Ama Fatih Tekke transferi için de TRABZONSPOR'umuz için Hayırlısı olsun :)
Başlıkta 50 mesajın var farkındamısın bilmiyorum.:)

Asi Çaykaralı61
19.11.2010, 23:12
Başlıkta 50 mesajın var farkındamısın bilmiyorum.:)

Fatih Abi 104 tane varmış :)

Mustafa Umut
19.11.2010, 23:12
Evet abi aslında çok iyi bir noktaya değindin.Ben 1 yıl öncesine kadar Burak'a demediğiim lafı bırakmıyordum ancak şimdi Yatta'yı yedek bıraktı ve milli takımda ter döküyor.Gerçekten beni ve benim gibi düşünen bir çok kişiyi utandırdı.Az önce dediğin gibi aynı şekilde Engin'i de söyleyebiliriz.Fatih kariyerini memleketinde bitirir diye düşünüyorum.Kendi takımındaki sorunları, Trabzonspor'da Şenol Güneş'in olması hepsi bunun sinyalleri.Ne diyelim hayırlısı...

Fatih
19.11.2010, 23:13
Fatih Abi 104 tane varmış :)
O zaman show must go on!:)

saffet61
19.11.2010, 23:17
geleceğimiz emin ellerde

http://www.facebook.com/video/video.php?v=462869941461&oid=199244955231&comments

Sertan Danışer
19.11.2010, 23:18
bizim bi arkadaş var(gslidir kendisi çok zıtlaşırız futbol konusunda) 4-5 haftadır bu hafta trabzonspor kazanamayacak dedittiriyorum kayıpsız gidiyoruz bu da benim totemim yarın ilk işimi söylemeye gerek yok :Dmaçı izleyemeyeceğim dersanede olucam kulağım hocada aklım maçta olucak inş kazanırız

Asi Çaykaralı61
19.11.2010, 23:19
geleceğimiz emin ellerde

http://www.facebook.com/video/video.php?v=462869941461&oid=199244955231&comments

Bende izledim Abi bunu Hayırlısı olsun TRABZONSPOR'umuz için ama aralarında bazıları ben TRABZONSPOR'da oynarım diyor topa vuruşlarıyla :)

Cafer Bulur
19.11.2010, 23:19
Bunlarin basinda sanirim ben geliyorum.

Fatih tekke nin alinmasi icin buralarda yogun kulis yapanlardandim ama fatih tekke icin bu defterin kapandigini düsünüyorum.

O bjk ye giderek büyük hata yapti ve geri dönüsü bence saglikli olmaz.

irfanb
19.11.2010, 23:20
Evet abi aslında çok iyi bir noktaya değindin.Ben 1 yıl öncesine kadar Burak'a demediğiim lafı bırakmıyordum ancak şimdi Yatta'yı yedek bıraktı ve milli takımda ter döküyor.Gerçekten beni ve benim gibi düşünen bir çok kişiyi utandırdı.Az önce dediğin gibi aynı şekilde Engin'i de söyleyebiliriz.Fatih kariyerini memleketinde bitirir diye düşünüyorum.Kendi takımındaki sorunları, Trabzonspor'da Şenol Güneş'in olması hepsi bunun sinyalleri.Ne diyelim hayırlısı...

Futbol böyle nankör bir oyun. :)
Hani derler ya bir kaleci 90 dakika bir cok gole engel olsun,cok mükemmel kurtarislar yapsin ama uzatmalarda hatali bir gol yesin, takimin maglup olmasina vesile olsun, o kaleci icin demedigini birakmaz kimse.
Aksi de bir forvet icin gecerli,90 dakika berbat oynasin,bir cok golü kacirsin ama uzatmalarda attigi bir golle takimini sampiyon yapsin, o forvet de yilin futbolcusu secilir.
Tekke`nin Besiktas`a gitmesine icerlendim,hazmedemedim ama adam futbolcu,futbol oynamak istiyor,biz istemedik almayi,sorunlar yasadik,vs.
Ne yapsaydi Tekke? Ekmegini yedigi meslegini mi biraksaydi?

.....
19.11.2010, 23:22
bizim bi arkadaş var(gslidir kendisi çok zıtlaşırız futbol konusunda) 4-5 haftadır bu hafta trabzonspor kazanamayacak dedittiriyorum kayıpsız gidiyoruz bu da benim totemim yarın ilk işimi söylemeye gerek yok :Dmaçı izleyemeyeceğim dersanede olucam kulağım hocada aklım maçta olucak inş kazanırız

Aynı benimde öyle bir gsli arkadaş var.

Sürekli Trabzonspor bu hafta kaybedecek diyor bizde kazanıyoruz En son Totemi çaktı bu hafta Trabzonspor kazanacak dedi ama yinede yendik bursayı :)

Asi Çaykaralı61
19.11.2010, 23:24
Aynı benimde öyle bir gsli arkadaş var.

Sürekli Trabzonspor bu hafta kaybedecek diyor bizde kazanıyoruz En son Totemi çaktı bu hafta Trabzonspor kazanacak dedi ama yinede yendik bursayı :)

Abi benimde bir tane Fenerbahçe'li arkadaşım var hep yenileceksiniz diyor bizde hep yeniyoruz ALLAH'a Şükürler olsun.Bu haftada dedi yenileceksiniz ALLAH'ın İzniyle İNŞALLAH bu haftada yeneceğiz :)

irfanb
19.11.2010, 23:26
Bunlarin basinda sanirim ben geliyorum.

Fatih tekke nin alinmasi icin buralarda yogun kulis yapanlardandim ama fatih tekke icin bu defterin kapandigini düsünüyorum.

O bjk ye giderek büyük hata yapti ve geri dönüsü bence saglikli olmaz.

Cafer neden hata yapti Tekke?
O bir futbol iscisi.Coluk cocugunun rizki adamin oynayacagi futbola bagli.
Belki diyenler olacaktir simdiye kadar kazandigi yedi sülalesine yeter diye.
Ama adam futbol oynamak istiyor,Türkiye`de futbol yasantisini sürdürmek istiyor,yokmu böyle bir hakki?
Biz almayi beceremedik,gitti BJK`ye. Neresi hata izah edermisin?

.....
Abi benimde bir tane Fenerbahçe'li arkadaşım var hep yenileceksiniz diyor bizde hep yeniyoruz ALLAH'a Şükürler olsun.Bu haftada dedi yenileceksiniz ALLAH'ın İzniyle İNŞALLAH bu haftada yeneceğiz :)

İnşallah kardeşim yolumuza kayıpsız devam edeceğiz Allahın izniyle. :)

Mustafa Umut
Futbol böyle nankör bir oyun. :)
Hani derler ya bir kaleci 90 dakika bir cok gole engel olsun,cok mükemmel kurtarislar yapsin ama uzatmalarda hatali bir gol yesin, takimin maglup olmasina vesile olsun, o kaleci icin demedigini birakmaz kimse.
Aksi de bir forvet icin gecerli,90 dakika berbat oynasin,bir cok golü kacirsin ama uzatmalarda attigi bir golle takimini sampiyon yapsin, o forvet de yilin futbolcusu secilir.
Tekke`nin Besiktas`a gitmesine icerlendim,hazmedemedim ama adam futbolcu,futbol oynamak istiyor,biz istemedik almayi,sorunlar yasadik,vs.
Ne yapsaydi Tekke? Ekmegini yedigi meslegini mi biraksaydi?
Bende hazmedemedim onu o formayla görünce çok dokundu bana.Ama o takıma giderken hiç mi düşünmedi Bobo-Nobre varken bana iş düşermi burda.Üstelik sakat olarak gelmişim buraya.Ancak bize gelse sakatlığı geçtikten sonra oynardı.Hele birde bu Teofilo'nun firarı olayından sonra...

Ama birde dediğiniiz gibi bizim yönetimdekilerin bazı söylemleri yüzünden(bkz. Burası huzur evi değil !) o da doğal olarak gelmek istemedi.Devre arası bu transfer için müsait gibi gözüküyor.Hayrettin emice ve tayfası gitmişken Fatih de takımında vesveseler yaşıyorken bize bir adım daha yakın gibi gözüküyor ancak ben Fatih Tekke'yi o kadar benimsemişken tekrar bize dönse Umut'dan daha değerli olamaz gözümde :)

Asi Çaykaralı61
19.11.2010, 23:27
Ama adam futbol oynamak istiyor,Türkiye`de futbol yasantisini sürdürmek istiyor,yokmu böyle bir hakki?

İrfan Abi bence sende bazı söylediklerinde haklısın bence Cafer Abide :)

Asi Çaykaralı61
19.11.2010, 23:29
İnşallah kardeşim yolumuza kayıpsız devam edeceğiz Allahın izniyle. :)

İNŞALLAH Abim sırasıyla Eskişehirspor,Gaziantepspor,Bucaspor maçlarından 9 puan ALLAH'ın İzniyle İNŞALLAH alacağız .Olimpiyat stadyumu kaç kişi olur sizce ?
Bence 50 bin olur diye düşünüyorum :)

Emirhan Makul
Batuhan Karadeniz oynayacak mı ?

Cafer Bulur
Bizmi almayi beceremedik yoksa fatih mi naz yapti?

Futbol oynamak isteyen fatih tekke zamaninda bize gelirdi bjk ye imza atmazdi.

.....
19.11.2010, 23:30
İNŞALLAH Abim sırasıyla Eskişehirspor,Gaziantepspor,Bucaspor maçlarından 9 puan ALLAH'ın İzniyle İNŞALLAH alacağız .Olimpiyat stadyumu kaç kişi olur sizce ?
Bence 50 bin olur diye düşünüyorum :)

Ben ki Trabzonsporumun hiçbir maçını canlı izlemeyen birisi o maça gitmeyi kafasına koydu emin ol o stad full bile çeker ;):)

Asi Çaykaralı61
Haydi Cümleten Hayırlı Geceler :)

irfanb
İrfan Abi bence sende bazı söylediklerinde haklısın bence Cafer Abide :)

Bence sen de haklisin.

Asi Çaykaralı61
19.11.2010, 23:31
Ben ki Trabzonsporumun hiçbir maçını canlı izlemeyen birisi o maça gitmeyi kafasına koydu emin ol o stad full bile çeker ;):)

İNŞALLAH Hayırlısı olur :)

İNŞALLAH bu hafta sonu 7/7 yapacağız :)

hos_cocuk61
19.11.2010, 23:31
ilk golü erken bulursak farklı bir galibiyet gelir. Eskişehirspor savunmada inanılmaz hatalar yapan bir takım. Kendi oyunumuzu ciddiyetle oynarsak en kötü 1-0 yada 2-0 kazanırız. :) iyi ihtimal ise, her zamanki gibi fark atmak :)

Ama rakibi ciddiye almaz, laubali bir oyun sergilersek Eskişehir'in tehlikeli uç elemanları var faturayı ağır ödeyebiliriz.

Farklı bir galibiyet bekliyorum.

Asi Çaykaralı61
19.11.2010, 23:32
Bence sen de haklisin.

Sağolasın Abi :)

Bu arada da maça 1 Gün 16 S. 27 Dk. Kaldı :)

Burak Seyitoğlu
19.11.2010, 23:34
kesinlikle galibiyet ama farklı olur mu orası soru işareti?

irfanb
19.11.2010, 23:35
Bizmi almayi beceremedik yoksa fatih mi naz yapti?

Futbol oynamak isteyen fatih tekke zamaninda bize gelirdi bjk ye imza atmazdi.

Cafer, Ünal Rusya´ya gidip te kimseyle görüsemeden geri gelmedi mi?
Fatih Tekke futbol oynamak istiyor,devre arasi bize gelecek.(Insallah)

Ben öyle düsünüyorum.Yanilabilirim de.

irfanb
19.11.2010, 23:36

Ömer, bulusuyormuyuz IBB macinda?

lazkopatfaroz
19.11.2010, 23:37
Fatih'e başarılar dileyip biz kendi işimize bakalım. Bizden uzak olsun rızkını her türlü kazanır.

İlker Akçay
19.11.2010, 23:38
Fatih Tekke futbol oynamak istiyor,devre arasi bize gelecek.(Insallah)

Abi İnşallah gelmez diyorum..Fatih bize Ersun Yanal döneminde ara transferde lazımdı bu sene başıda dahil alınsa iyi olurdu ancak bence şu şartlarda alınmaması lazım...Umarım da alınmaz..Fatih o tılsımını kaybetti,kim ne derse desin bu kırgınlık geçmez kolay kolay...

Hakkında artık çokta konuşmaya gerek yok bence bjk'de başarılar..

.....
19.11.2010, 23:39
Ömer, bulusuyormuyuz IBB macinda?

İnşallah İrfan abi ya o kadar çok istiyorum ki gitmeyi. Bir aksilik ve sınavlar olmazsa yakacam gemileri gelecem maça :)

Tabi Allah nasip ederse

Aker
19.11.2010, 23:39
Gelmesin fatih, her şey iyi giderken işleri zorlaştırmasın mümkünse.

küçük bir not: en büyük TRABZONSPORlu bu TARAFTARdır.

irfanb
19.11.2010, 23:43
Senol hoca`nin talip olacagi,almak isteyecegi birine karsi olmazsiniz degilmi?
;)

.....
19.11.2010, 23:45
Senol hoca`nin talip olacagi,almak isteyecegi birine karsi olmazsiniz degilmi?
;)

Karşı olmam ama istememde :)

Valla abi Fatih Tekke için o kadar üzüldüm hatta ağlamıştım eskiden ama artık zerre sevemiyorum.İçimden gelmiyor.

Hem yeri ve zamanı değil. Ona bejekesinde başarısızlıklar diliyorum.

onurts61
19.11.2010, 23:46
Bırakın şu Fatih veya başka birini polemik yapmayı Eskişehir ile oynuyoruz konuyu dağıtmayın...

Mustafa Umut
19.11.2010, 23:48
Bırakın şu Fatih veya başka birini polemik yapmayı Eskişehir ile oynuyoruz konuyu dağıtmayın...
Haklısın Onur abi. Son 2-3 saattir maç dışında her şeyi konuştuk :) Dernekpazarından girdik Fatih Tekke'den çıktık :)

Gökhan ARSLAN
19.11.2010, 23:48
Yararlı olacaksa gelsin isimlere asla takılmam gelip şampiyonlukta katkısı olacaksa gelsin..
O takıma giderek hata yapmıştır yada bize gelmeyerek hata yapmıştır bunlar beni ilgilendirmez açıkçası
Ben takıma yararlı olup olmayacağına bakarım...

Bekir
19.11.2010, 23:52
Fatih'i bilmem de Gökdeniz çok faydalı olur bize:)

onurts61
19.11.2010, 23:55
Haklısın Onur abi. Son 2-3 saattir maç dışında her şeyi konuştuk :) Dernekpazarından girdik Fatih Tekke'den çıktık :)

Sorunda bu zaten bizim camia olarak hangi maçı ciddiye aldıkda başarısız olduk ama ne zamanki burnu havalarda asarız ezeriz moduna girdik hep hüsran oldu sizlerin yaşı genç hatırlayamayabilirsiniz ama tarihimiz böyle felaketlerle dolu bu bir sinerji olayıdır taraftar futbolcunun yansımasıdır çünkü futbolcularda buraları takip ediyor taraftar umursamaz bir havada ise ister istemez futbolcuyada sirayet ediyor sonuçta onlarda bizim gibi insan , ciddiyet rakibe saygı 1-0 olsun bizim olsun yıllar sonra yakalamışız bir fırsatı onuda geri çevirmeyelim...

Ilelioglu
19.11.2010, 23:58
Böyle önemli bir mac öncesi böyle seylerin konusulmasi dogru degil, ayrica yanlis Baslik'tasiniz...

Insallah Futbolcular macin havasindadirlar, yoksa isimiz zor...

Emirhan Uludüz
20.11.2010, 00:02
Mustafa arkadaşımız dikkat edersen topu oyuna sokmada çok beceriksiz, yahu insan bir ileri top atmaz mı sinir oluyorum oynadığı oyundan. Giray bu konularda braz daha iyi, + pratikliği yeter mustafaya göre.

Giray oynar umarım.

Bu ayki dergimizde Mustafa ile yapılan röportajda Mustafa "En büyük yeteneğim topu oyuna sokmak ama şuana kadar bu yönümü oyuna yansıtamadım" demiş..

Mustafa Umut
20.11.2010, 00:15
Sorunda bu zaten bizim camia olarak hangi maçı ciddiye aldıkda başarısız olduk ama ne zamanki burnu havalarda asarız ezeriz moduna girdik hep hüsran oldu sizlerin yaşı genç hatırlayamayabilirsiniz ama tarihimiz böyle felaketlerle dolu bu bir sinerji olayıdır taraftar futbolcunun yansımasıdır çünkü futbolcularda buraları takip ediyor taraftar umursamaz bir havada ise ister istemez futbolcuyada sirayet ediyor sonuçta onlarda bizim gibi insan , ciddiyet rakibe saygı 1-0 olsun bizim olsun yıllar sonra yakalamışız bir fırsatı onuda geri çevirmeyelim...
Evet aslında işin o tarafını hiç düşünmüyoruz yani en azından ben düşünmüyorum futbolcularda buraya bakıyor.Bu konuda kesinlikle rakibi küçümsememeliyiz üstelik bu sene süperligde artık 'zayıf' denebilecek rakip kalmamışken ve süpriz denebilecek skorlar artık bize doğal geliyorken.
Ancak ben geçen 2 sene öncesine skadar futbolcularımızın mevkisini bilmezken bu foruma üye olduktan sonra çoğu şeyi öğrendim.Futbol bilgisi olarak Trabzonsporlu taraftarlar diğer takımların taraftarları ile karşılaştırılamaz bile.
Ben geçen sene Trabzonspor'un 1 tane maçını tırnak yemeden rahat rahat izleyemedim.Ancak bu sene takım güven veriyor yani bir Bursaspor maçını izlemeye gittiğimde maç başladığında içim hoplamıyor o güven duygusu rahatlatıyor insanı.Burdada çoğu kişide o güvenin verdiği rahatlık var bence ve o yüzden ister istemez farklı konulara kayıyoruz :) Bence bu kesinlikle rakibi küçümsediğimizden değil...
Felaket dedinde Onur abi babam anlatıyor o Vanspor faciasını o günleri iyikide görmemişim gerçekten...:(

okg_53
20.11.2010, 00:17
edit ..................

Emre GÜRDAL
20.11.2010, 00:26
Allahın dedigi olur.....

Yiğit SARI
20.11.2010, 00:27
Teofilo dışında eksiğimiz var mı ?

onurts61
20.11.2010, 00:28
Evet aslında işin o tarafını hiç düşünmüyoruz yani en azından ben düşünmüyorum futbolcularda buraya bakıyor.Bu konuda kesinlikle rakibi küçümsememeliyiz üstelik bu sene süperligde artık 'zayıf' denebilecek rakip kalmamışken ve süpriz denebilecek skorlar artık bize doğal geliyorken.
Ancak ben geçen 2 sene öncesine skadar futbolcularımızın mevkisini bilmezken bu foruma üye olduktan sonra çoğu şeyi öğrendim.Futbol bilgisi olarak Trabzonsporlu taraftarlar diğer takımların taraftarları ile karşılaştırılamaz bile.
Ben geçen sene Trabzonspor'un 1 tane maçını tırnak yemeden rahat rahat izleyemedim.Ancak bu sene takım güven veriyor yani bir Bursaspor maçını izlemeye gittiğimde maç başladığında içim hoplamıyor o güven duygusu rahatlatıyor insanı.Burdada çoğu kişide o güvenin verdiği rahatlık var bence ve o yüzden ister istemez farklı konulara kayıyoruz :) Bence bu kesinlikle rakibi küçümsediğimizden değil...
Felaket dedinde Onur abi babam anlatıyor o Vanspor faciasını o günleri iyikide görmemişim gerçekten...:(

Ah o Van maçı Stingaçiu denen adam 17 gol pozisyonu gençliğim en güzel günleri kahrolarak geçti , bundan dolayı Eskişehir v.b maçlara asarız keseriz diye yorum yapanları görünce hayret ediyorum sonra yaşlarına bakıyorum o felaketi yaşamamış olduğunu görüyorum ama bizleri dinleyin 96 nın Trabzonu şu ankinden en az 2 kat daha kuvvetli idi rakibi resmen boğuyordu o bile sonu getiremedi şimdiki takımımız diğerlerinden şimdilik!!! iyi ama bu demek değilki rakipler toparlanmayacak biz tökezlemeyeceğiz işte bu günler gelmeden puan farkını açabildiğimiz kadar açalım en azından koruyalım bunun için rakibi küçümsememek , rehavete kapılmamak lazım buda taraftardan başlar .

Deniz Tosunoğlu
20.11.2010, 00:42
Allahin izniyle bu maci alacagiz. Bu macta bence JaJa, Colman ve Burak yedek cekilmesi lazim. Biraz dinlenmeleri lazim. Zafer, Alanzinho ve Baris Atas oynamasi lazim ilk 11'de..

Mustafa Umut
20.11.2010, 00:47
Ah o Van maçı Stingaçiu denen adam 17 gol pozisyonu gençliğim en güzel günleri kahrolarak geçti , bundan dolayı Eskişehir v.b maçlara asarız keseriz diye yorum yapanları görünce hayret ediyorum sonra yaşlarına bakıyorum o felaketi yaşamamış olduğunu görüyorum ama bizleri dinleyin 96 nın Trabzonu şu ankinden en az 2 kat daha kuvvetli idi rakibi resmen boğuyordu o bile sonu getiremedi şimdiki takımımız diğerlerinden şimdilik!!! iyi ama bu demek değilki rakipler toparlanmayacak biz tökezlemeyeceğiz işte bu günler gelmeden puan farkını açabildiğimiz kadar açalım en azından koruyalım bunun için rakibi küçümsememek , rehavete kapılmamak lazım buda taraftardan başlar .
:alkış:Çok güzel dedin Onur abi.Az öncede dediğin gibi ''sinerji'' de bitiyor bu sonunu getirme işi.

pReN@_61
20.11.2010, 00:49
Gelmesin fatih, her şey iyi giderken işleri zorlaştırmasın mümkünse.

küçük bir not: en büyük TRABZONSPORlu bu TARAFTARdır.

Bugün Milliyette yazıyordu gs Fatihi istiyormuş.

ESER
20.11.2010, 00:57

o gunleri yasayanlarin bircogu her maca ihtiyatli yaklasiyor renkdas;) ben gibi cafer abi gibi.. her mac final olmali , rakibe taraftarca saygi duyulup , futbolcularca da kucumsenmemeli.. bizim en zayif karnimiz cabuk havaya girmek ve en ufak olumsuzlukta demoralize olmak.,
cok iyi hatirliyorum ridvanin vanspor macindan once bizi nasil sampiyon ilan ettigi gunleri.. guvenmeliyiz kendimize ama gaza gelip rakibi kucumseyerek degil.. biz bugune kadar cok kil payi sampiyonluk kacirdik ve bunlarin tamamini abuk subuk kucuk maclarda yenilerek kaybettik, vansporu yenmis olsaydik evimizde fbden 5 yesek de sampiyonduk ama yine kroniklesen ayni hatayi yaptik malesef.. o yuzden cafer abinin ihtiyatli yaklasimini yadirgamiyor aksine cok iyi anliyorum,.. cunku hep denizi gecip derede bogulduk.. bu mac bence camiamiz icin bir milat. yenersek rakiplerin gardi dusecek ve inanci kirilacak. o yuzden 5 atip averaj yapmaktan ziyade kotu futbol oynasak dahi kazanip 3 puan almak cok daha onemli..bu maci alirsak onumuz acik. alamaz isek balans ayarlarina hazirlikli olmak gerekir,

agasaro
20.11.2010, 01:02
Bu maçı zorlanmadan kazanacağımızı düşünüyorum. Geriye kalan son 5 maçta Gaziantep ve İBB maçlarında sıkıntı yaşayabiliriz ancak maça iyi hazırlandığımızda bu ligde yenemeceğimiz takımın olmadığını güçlü bir biçimde hissediyorum.

Ömer TOPAL
20.11.2010, 01:05
Teofilo dışında eksiğimiz var mı ?

sanırım yok..teo da eksikten sayılmıyor artık..unuttuk gitti :D

FC-ST-PAULI-61
20.11.2010, 01:06
sanırım yok..teo da eksikten sayılmıyor artık..unuttuk gitti :D
var glowacki sakat ve ceyhun cezali

FC-ST-PAULI-61
20.11.2010, 01:26
Trabzona götürülmeyen futbolcular ise ;

Cezalı Ümit ve Sezer,sportif sakatlığı bulunan Sadıkov ile B.Kocabey, Agim, Jaycee, Emre

batugol
20.11.2010, 01:29
bizim takım konsantre olursa bu ligde yenemeyeceği takım yok

mashal61
20.11.2010, 01:31
Tayfun Cora iyileşmiş. :) Ne dersiniz, Egemen'le iyi bir ikili olur mu, yoksa Serkan'ın yedeği mi olur?

Sakatlanmadan önce iyi bir performans göstermişti.

Emrullah
20.11.2010, 01:32
bizim takım konsantre olursa bu ligde yenemeyeceği takım yok

Aynı şekilde konsantre olamazsa da yenilmeyeceği takım yok. Bu yüzden agresif oynamalıyız, maçı kazanmayı istemeliyiz.

Egemen
20.11.2010, 01:33
tayfun iyi yedek olur :)