PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Spor Toto Süper Lig 13.Hafta | Trabzonspor 0 - 0 Eskişehirspor

Sayfa : 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

Sefa
17.11.2010, 17:56
Sergen Gençler - Bjk maçı için bu maç Bjk'nin kazanacağı bir maç olacaktı belki sıkıntı çekecekti Bjk maçta ama sonunda galip gelecekti öyle bir maçtı demişti..

İşte bu maçta öyle bir maç bana göre.. Eskişehir belki zorlayacak belki kötü oynayacağız ama sonunda galip geleceğiz gelmeliyiz.. İş kazası olmaz İnşallah..

Asi Çaykaralı61
17.11.2010, 17:58
Zor ve zevkli bir müsabaka olacak.

İNŞALLAH kazanan taraf biz olacağız Birtan :)

Bülent Günal
17.11.2010, 18:01
''Büyük'' olmanın bir hazım meselesi olduğunu, gerçek büyüklüğün ise sadece şampiyonluklarla elde edilemeyeceğini geçen yıl ve bu yıl yaşananlarla görüyoruz. Trabzonspor'un geçen yıl son hafta verdiği mücadele ve bu yıl yaşananlar... Diğer rakiplerin adını anmaya gerek duymadan şunu söylemeliyim ki, Trabzonspor büyüktür... Hazmetmiştir. Çünkü geçmişinde, kültüründe bu var. Ve ah ESES'im...35 yıldır siyah kırmızı bu sevdanın peşinde giden biri olarak bu sezon bizim için tek başarı ligde tutunmak, önümüzdeki sene daha akılcı adımlar atmak. Ama bu sene çok önemli. Niçin önemli? 26 yıllık bir hasretin sona erdiğini hepimiz görüyoruz. Fener'i, Beşiktaş'ı, Galatasaray'ı yenen, üstüne tatlı niyetine Bura'yı alaşağı eden bir takım elbette şampiyonluğu anasının ak sütü gibi hak ediyordur. Bravo Trabzonspor...Bravo Şenol Hoca.. Duruşun, Trabzonspor'un duruşu. Konuşmaların, tavırların, bir futbol filozofunu andırıyor. Maça gelirsek. Bir tarafta ESES'im var, elbette ESES derim. Ama Trabzonspor'un şampiyonluğuna da biz engel olalım istemem. O yüzden bu maçın sonucuna ancak sezon sonu sevinebilirim. Trabzonspor kazansa bile.. Benim dileğim, ESES'imin bir an önce toparlanıp hem kendi adına puanlar toplaması, hem de Trabzonspor'un önüne çıkacak taşları temizlemesidir. İBB maçında üzerimde siyah kırmızı ESES formamla Trabzonsporlu kardeşlerimin yanında ''Şampiyon Trabzon'' diye bağırmak dileğiyle...

hasona
17.11.2010, 18:15
bülent uygun unu durumu nedir... bu macta cezasi basliyormu...

Hotaman
17.11.2010, 18:18
''Büyük'' olmanın bir hazım meselesi olduğunu, gerçek büyüklüğün ise sadece şampiyonluklarla elde edilemeyeceğini geçen yıl ve bu yıl yaşananlarla görüyoruz. Trabzonspor'un geçen yıl son hafta verdiği mücadele ve bu yıl yaşananlar... Diğer rakiplerin adını anmaya gerek duymadan şunu söylemeliyim ki, Trabzonspor büyüktür... Hazmetmiştir. Çünkü geçmişinde, kültüründe bu var. Ve ah ESES'im...35 yıldır siyah kırmızı bu sevdanın peşinde giden biri olarak bu sezon bizim için tek başarı ligde tutunmak, önümüzdeki sene daha akılcı adımlar atmak. Ama bu sene çok önemli. Niçin önemli? 26 yıllık bir hasretin sona erdiğini hepimiz görüyoruz. Fener'i, Beşiktaş'ı, Galatasaray'ı yenen, üstüne tatlı niyetine Bura'yı alaşağı eden bir takım elbette şampiyonluğu anasının ak sütü gibi hak ediyordur. Bravo Trabzonspor...Bravo Şenol Hoca.. Duruşun, Trabzonspor'un duruşu. Konuşmaların, tavırların, bir futbol filozofunu andırıyor. Maça gelirsek. Bir tarafta ESES'im var, elbette ESES derim. Ama Trabzonspor'un şampiyonluğuna da biz engel olalım istemem. O yüzden bu maçın sonucuna ancak sezon sonu sevinebilirim. Trabzonspor kazansa bile.. Benim dileğim, ESES'imin bir an önce toparlanıp hem kendi adına puanlar toplaması, hem de Trabzonspor'un önüne çıkacak taşları temizlemesidir. İBB maçında üzerimde siyah kırmızı ESES formamla Trabzonsporlu kardeşlerimin yanında ''Şampiyon Trabzon'' diye bağırmak dileğiyle...
Düşünceleriniz için teşekkürler ağabey...
Kucak dolusu sevgiler ve iyi bayramlar...

tsburak08
17.11.2010, 18:18
bülent uygun unu durumu nedir... bu macta cezasi basliyormu...
Bızım maçta kesın yok..

GuRBeTCii61
17.11.2010, 19:06
Tuhaf olabilir ama hiç bir takıma ''fark'' atmamalıyız.İkinci yarıdaki maçlara hırslanmasınlar,bilenmesinler,onur gurur yapmasınlar diye.

2-0 2-0 alalım maçları kimseye de dokunmaz 3 puanı da alırız oh mis:)

Güzel bir teori yapmissin renktas:), simdi bizim Manisayi nasil bekledimizi biz biliriz:D

GuRBeTCii61
17.11.2010, 19:07
bu arada tahminim 2-0 aliriz, Goller Umut ve Egemen.

ilhan
17.11.2010, 19:36
Arkadaşlar,

Mümkün olduğunca Eskişehirspor ile oynayacağımız maçı konuşalım lütfen... Trabzonspor - Es Es maçı dışındaki mesajlar silinmiştir.

ilhan
17.11.2010, 19:39
Bu arada,

Ceza vermemek için direniyoruz ama kullandığınız kelimelere dikkat ediniz arkadaşlar. Çok ağır kelimeler kullananlar var. Bursasporu sevmeyin, nefret edin ama BMN'de küfürlü, argo mesaj yazmayın LÜTFEN.

Eren Karaahmetoğlu
17.11.2010, 19:39
----------------------------Onur------------------------------

Serkan---------Giray------------------Egemen-------------Cale

---------------Selçuk------------------Colman-----------------

Burak----------------------Jaja---------------------------Engin

---------------------------Umut-------------------------------

Eğer bir sakatlık olmazsa 11'imiz belli. Kazanıp Antep maçına 7'de 7 ile çıkmak zorundayız. Daha da 4 gün var.. :)

Bursa hakkında birşeyler yazmıştım ama İlhan'ın mesajlarından sonra sildim o kısmı. İçimde kaldı, nereye yazayım ben bunu İlhan?

:D

Emirhan Uludüz
17.11.2010, 19:40
İlk yarıda işi bitiririz inşallah..Milli takımda 45 dakika oynasın oyuncularımız bari dinlenmiş olsun..Bu arada bursaya küfür etmek isteyen face den etsin :D

ÇaGaTaY
17.11.2010, 19:40
Alla halla ya insanlar konuşmak istiyor manşetlerde hala bu haber var. İnsanların ne konuşacağına da bu kadar karışılmaz ki. Onu konuşmayın bunu konuşun deniliyo resmen. Afedersiniz koyun muyuz biz? Bu başlıkta olmasa bile bu konunun başlıkları neden kapatılıyor hala medya bunu konuşurken. Kusura bakmayın ama BMN yöneticileri biraz sınırı aşıyor. Biraz saygı gösterin lütfen yaptığınız hiç doğru değil.

Burak TOSUN
17.11.2010, 19:43
Tatlı bir maç olur umarım.

Gamze
17.11.2010, 19:47
Alla halla ya insanlar konuşmak istiyor manşetlerde hala bu haber var. İnsanların ne konuşacağına da bu kadar karışılmaz ki. Onu konuşmayın bunu konuşun deniliyo resmen. Afedersiniz koyun muyuz biz? Bu başlıkta olmasa bile bu konunun başlıkları neden kapatılıyor hala medya bunu konuşurken. Kusura bakmayın ama BMN yöneticileri biraz sınırı aşıyor. Biraz saygı gösterin lütfen yaptığınız hiç doğru değil.

BMN yöneticileri Trabzonspor'u düşünüyor. Sınırı aşıyor ne demektir?

Önümüzde bir maç var. Çok önemli bir maç.

Diğer yanda ise kışkırtarak olay çıkaranlar. İnsanları gaza getirmeye çalışıyor ve konsantrayon bozmayı amaçlıyorlar. BMN'de buna prim vermeyeceğiz.

Bu iki mesaj da birazdan kaldırılacaktır.

Eren Karaahmetoğlu
17.11.2010, 19:48
...........................

Samet BuLut
17.11.2010, 19:56

Canını seveyim senin abi :) Es Es'i sevdiğimi defaLarca söyLedim yine söyLüyorum :p

ve bu resmi buraya yine koymak istiyorum :) Eskişehir'i şehir oLarak beğeniyorum. Es Es taraftarLarına hayranım. KızLarı da bi başka hani :p Bayağı bi zamanım geçti Eskişehir'de. İnşaLLah başınızda ki BüLent düzenbazından kurtuLursunuz da iyi yerLere geLirsiniz ;)

http://img440.imageshack.us/img440/7008/eses26.jpg

Uğur KÜÇÜK
17.11.2010, 20:02
sınırımden kudurmak uzereyım nıye baslıklar kapatılıyor
bursada yasayan bır TRABZONSPOR aşığı olarak bmn yonetımıne rıca edıyorum
resmen adamlar bızı asagılıyor,bunun sporla alakası yok,resmen karadenız ınsanına soz soyluyor,
sessiz kalmak hıc yakısmıyor BMN ye....

Napoli
17.11.2010, 20:19
Basliklarin kapatilmasini bende anlamiyorum,Insanlar dolu ve belki konusarak rahatliyacaklar

Barış Burak
17.11.2010, 20:23
Basliklarin kapatilmasini bende anlamiyorum,Insanlar dolu ve belki konusarak rahatliyacaklar

ben başlık açmıştım kapandı,yönetici abilerimiz bizden iyisini biliyordur bence,tamam sinirliyiz başlık açtık ama belki yasal olarak siteye dönüşü olabilir.içimdeki nefreti ise bursanın istanbuldaki deplasmanlarına saklıyorumç

Barış Burak
17.11.2010, 20:26
şu şeftaliler yüzünden,Es-Es maçına saygı duyamıyoruz.Es-Ese sempatim değil ama saygım var.umarım dostluk içinde geçer. belirli bir duruşu olan taraftarları var. inşaallah kazanırız ama öncedende dedim,bursa gibi oğlancıklarla şampiyonluk yarışı yapacağıma,Es-Es,Kayseri gibi takımları başımın tacı yaparım.

Cemalettin Taşkın
17.11.2010, 20:43
batuhan milli takıma gitmeyip bizim maça çıkmaz inşallah.

batuhan olmazsa gol yemeyiz diye düşünüyorum.

süleyman abay acemi bir hakem bize karşı tuhaf kararlar vermez inşallah.

FC-ST-PAULI-61
17.11.2010, 20:49
batuhan oynasin ,bisey olmaz egemen var

Cafer Bulur
17.11.2010, 20:57
Colman bugün takimla birlikte calismis,oynayabilecek düzeye gelmesi sevindirici.

Takimin topa hakim olma ve pas yapma anlayisinda colman önemli bir rol oynuyor ,bu macta oynamayacak olsaydi bizim icin kötü olurdu.

Herseye ragmen orta sahaya bir takviye gerektigi ortada,umarim bunun icin simdiden calismalar yapiliyordur.

Hazar_
17.11.2010, 20:58
NŞA'da 4-5 tane atıp göndeririz.

iso_4939
17.11.2010, 21:04
eminim ki bursa forumlarda bize ıyı sövülüyordur ama bızım forumda baslık bıle yok guzel yaaa.

Cemal Sağlam
17.11.2010, 21:04
uzun zamandır kıbrıstaydım bayram için memlekete geldim çok şaşırdım

trafikte bağıran çağıran insanlar terk etmiş Trabzonu

hatta yeşil ışıkta geçmeyenler yerini almış sarıda geçmeyenlere sövenlerin :)

bu şehrin şampiyonluğa ihtiyacı var bunu gördüm

inşallah bu maçı da kayıpsız geçer medeniyete doğru emin adımlarla ilerleriz :)

bir şampiyonluk bir şehri ancak bu kadar etkileyebilir...

bu takımı harbiden seviyorum :)

Aytaç Çakıroğlu
17.11.2010, 21:27
:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış: bülnet kardeş. es es bizim hep dostumuz ve kardeşimiz olmuşturş. inşallah bir an önce toparlanıtr ve o eski es es gibi fırtınalar kopartırsınız.

es es es ki ki ki ki eski eski es

Mert Oğuzlu61
17.11.2010, 21:29
eminim ki bursa forumlarda bize ıyı sövülüyordur ama bızım forumda baslık bıle yok guzel yaaa.

başlığı bırak, kötü yorumda yapamazsın, siliyorlarmış mesajını, silmeklede kalmayıp Trabzona dil uzatanlara karşı sert bir mesaj yazman halinde ceza bile alabilirmişsin, dikkat et renktaş.

Barış Burak
17.11.2010, 21:32
başlığı bırak, kötü yorumda yapamazsın, siliyorlarmış mesajını, silmeklede kalmayıp Trabzona dil uzatanlara karşı sert bir mesaj yazman halinde ceza bile alabilirmişsin, dikkat et renktaş.

başlık açtık silindi.taraftara çirkin saldırı die açtık silindi.herhalde bir bildikleri vardır.belki hakaretlerden site yönetimi zor duruma düşebilir ne biliyim anlamam ki:S

Aytaç Çakıroğlu
17.11.2010, 21:37
renkdaşlar biz her zaman onurlu bir takımın ve şehrin insanları olarak başkaları gibi ki anlıyorsunuz onura ve şerefe dokunacak sözler söylemeyelim. Herzama dostluk ve kardeşlik tohumu atalım. kin ve nefret tohumları değil. biz anadolunun ağabeyiyiz kabul etselerde etmeselerde. oyuna gelmeyip oyuna getirmeye çalışanları küfürle değil. medeni protestolarla cefap verelim.

Furkan Dündar
17.11.2010, 21:39
bmn işini bilir rahat ;)

Asi Çaykaralı61
17.11.2010, 21:41
Maça 3 Gün 18 S. 18 Dk. Kaldı :)

FC-ST-PAULI-61
17.11.2010, 21:43
aferin burak

Asi Çaykaralı61
17.11.2010, 22:02
TrabzonCell Antrenman Günlüğü (17 Kasım)

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/5845-0T1Z6E4L.jpg

Takımımız Eskişehirspor maçı hazırlıklarını bugün 16.00'da yaptığı antrenmanla sürdürdü.

Teknik Direktörümüz Şenol Güneş yönetiminde, Hayrettin Şiranlı Sahası’nda yapılan antrenmana milli takım kamplarında bulunan Onur, Engin, Selçuk, Burak, Umut, Mustafa, Ferhat ve Yattara'nın yanı sıra izinli olan Ceyhun katılmazken, Glowacki takımdan ayrı olarak çalıştı.

Antrenmanda ısınma hareketlerinin ardından istasyan ve koordinasyon çalışmasıyla devam etti. İdmanın son bölümünde ise dar alanda oyun ve şut çalışması gerçekleştirildi.

Diğer Fotoğraflar

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/5845-4H1S3C4E.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/5845-3G1J3L0A.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/5845-9T3C2J2T.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/5845-0R7D9M0O.jpg

Asi Çaykaralı61
17.11.2010, 22:03
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/5845-3I1L3N7S.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/5845-5M6T2X9F.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/5845-3Q7Z5G3G.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/5845-6J3V2U6H.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/5845-3O3C6E0J.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/5845-8I5U7D8G.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=5845#Icerik (http://www.trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=5845#Icerik)

Hüdai Pervaneli
17.11.2010, 22:30
Colma takimla Calismis guzel guzel Insalalh HAfta sonu oynar

Asi Çaykaralı61
17.11.2010, 23:47
Colma takimla Calismis guzel guzel Insalalh HAfta sonu oynar

İNŞALLAH Abi temennimiz ve isteğimiz o yönde

İNŞALLAH 3 puanı hanemize yazdıracağız :)

Mert67
17.11.2010, 23:55
Geçen hafta Colman'ın eksikliğinden dolayı Selçuk-Ceyhun oynadık.Bugün milli maçda Selçuk çok yoruldu.Bu hafta da Colman-Ceyhun ikilisini deneyebiliriz.

GuRBeTCii61
17.11.2010, 23:57

Guzel abicim ne yaptiklari bizi ilgilendirmez. Adamlar sovuyorlarsalar onlarin ayibidir, soverek elimize gececek birsey yok. En guzel cevabi Trabzondaki macta verebiliriz onlara ve bu konuyuda artik kapatsak diyorum degmez bunlara!

Akif Gür
17.11.2010, 23:59
Geçen hafta Colman'ın eksikliğinden dolayı Selçuk-Ceyhun oynadık.Bugün milli maçda Selçuk çok yoruldu.Bu hafta da Colman-Ceyhun ikilisini deneyebiliriz.

ceyhun cezalı..

DeAgLeMaNyAq
17.11.2010, 23:59

Ceyhun cezalı. Üstüne Şenol Hoca'da kıyak yapıp 5 gün izin vermiş.. :)

.....
18.11.2010, 00:00
Ceyhun cezalı bu hafta :)

Mert67
18.11.2010, 00:01
ceyhun cezalı..

Ceyhun cezalı. Üstüne Şenol Hoca'da kıyak yapıp 5 gün izin vermiş.. :)

Özür dilerim.Unutmuşum.:(
O zaman Allah Selçuk'a güç versin.:)

kani6161
18.11.2010, 00:03
beyler bursa olayları için yorumlara kapalı çünkü. şampiyonluk yolunda giderken antipatik olup tek işimiz bursa olmasın rahat olarım maçları alarım diye yapılıyor bunlar. Şampiyonluğuda bursada kutlayacağız sonunda

uzundurukan bay
18.11.2010, 00:11
bilet satışları nasıl gidiyor acaba. kuyruk varmıydı?

Bıyıklıoğlu
18.11.2010, 00:21

Bizde küfür edelim.Bu mu yani sorun?

Küfür edince rahatlıyormuyuz?Ne oluyor buralara küfür yazınca?

Olayı hala tartışınca elimize ne geçiyor?

Biz şampiyonluğa giden takımın taraftarlarıyız.Bursa ile aramızdaki fark bu arkadaşlar.

Bmn işini bilir.Onlarda sırf zevk için böyle bir uygulamaya gitmediler...

Fatih
18.11.2010, 00:25
eminim ki bursa forumlarda bize ıyı sövülüyordur ama bızım forumda baslık bıle yok guzel yaaa.Farkımız olmalı değil mi?

UtopyaTs
18.11.2010, 00:29
Kesinlikle olmalı biz herkese örnek olan centilmen taraftar olmalıyız.

mashal61
18.11.2010, 00:41
Bırakın yahu hala mı bursa. bursayı kafaya takanlar görmek de beni üzüyor. Süper kupadaki gibi yine 3 tane topu kaleden çıkardılar, bitti gitti...

Biz önümüze bakalım. Böyle gereksiz şeylere harcayacağımıza enerjimizi önümüzdeki Eskişehirspor maçına odaklanalım. Camia olarak biz kazançlı çıkarız. BMN de gayet isabetli bir karar almış. Zaten böyle olmasa bütün hafta burada bursa'yla geçecekti, isabet olmuş.

yorumsuz6117
18.11.2010, 01:18
____________Onur_____________

Serkan___Egemen___Yumlu___Cale

________Selçuk___Colman_______

Yattara__________________Engin

____________Jaja______________

___________Umut______________

.....
18.11.2010, 01:27
Burak bu maçta büyük ihtimalle oynar :)

Emre Emiroğlu
18.11.2010, 01:41
Taraftarlarımızın bursada yediği dayana neden bu kadar kayıtsız kalınıyor anlamıyorum.

Konunun üstünü kapatarak büyüklük yapıyoruz güya. peh!

Bıyıklıoğlu
18.11.2010, 02:12
Taraftarlarımızın bursada yediği dayana neden bu kadar kayıtsız kalınıyor anlamıyorum.

Konunun üstünü kapatarak büyüklük yapıyoruz güya. peh!
Yanlış anlamayında bir soru sormak istiyorum size?

Ne yapılması gerekli sizce?

Mustafa Umut
18.11.2010, 02:29
Colman oynarsa işimiz fazla zor olmaz çünkü araya atacağı toplarla savunmanın arkasında etkili pozisyonlar yakalayıp bunları gole çevirebiliriz.İlerde Engin-Jaja-Burak ve Jaja'nın önünde Umut şeklinde bir taktik düşüünyorum ki maç iç sahada bu taktik ise tam bir iç saha taktiği.2 farklı skoru elimize geçirdiğimiz anda Burak-Jaja 2 lisinden hangisi yorulmuş ise yerini Barış Ataş'a bırakıp savunma hattımızı güçlendirmeliyiz ve orta alanda oyun kontrolünü ele geçirip maçı lehimize sonuçlandırmalıyız.Defans hattında Giray-Mustafa 2 lisinin antremanlardaki performansına göre Şenol Hoca değerlendirip oynatır onlar hakkında pek bir şey söyleyemiycem.Ancak Tayfun kendini hazır hissediyorsa eğer tamam ancak Serkan Balcı'nın sarı kart görmesi halinde bir sonraki maçta onun mevkisinde Tayfun eğer hazır değilse Barış Ataş oynayabilir ki bu da sağ kanattan etkili pozisyonların kalemize geleceğinin sinyallerini verir.Rakpiler kanatlardan gelirken hep sol tarafımızı terchi ediyorlar bunun nedeni Cale'nin çok adam kaçırması oluyor ve bunun için çok çalışması lazım çok hata yapıyor çoğu hatasını Egemen kapatıyor Allah'tan.Ancak Es-Es maçı pez zor gözükmüyor ilk 25 dk da bulacağımız 1 gol bizi rahatlatır diye düşünüyorum...

trabzonunal
18.11.2010, 04:11
Colman inşallah oynar.. :( ama yeneriz yinede! :D

TRABZON ULAN!!

prenha61
18.11.2010, 09:20
inşallah bu maça gideceğim...

emre1inci
18.11.2010, 09:39
ilk 20 dakkada iş bitmeli yoksa eskişehir zaten savunma ağırlıklı oynayacaktır.

emre1inci
18.11.2010, 09:44
başlık açtık silindi.taraftara çirkin saldırı die açtık silindi.herhalde bir bildikleri vardır.belki hakaretlerden site yönetimi zor duruma düşebilir ne biliyim anlamam ki:S

bizim sergilediğimiz tavır büyüklük arkadaşlar.
onlar insanlıktan nasibini almamış,bulundukları konumu hazmedememiş insanlar.
bizim trabzonda hangi takım isterse formayla gezer ama biz onlara sahada gereken
kavgamızı yaparız.o yüzden cahille cahil olmayalım.
fakat bursa da yaşayan hemşerilerimiz hakaret davası açabilirim o kadına.
büyük ihtimallede tazminat alırlar.

Mehmet Fatih Yavuz
18.11.2010, 10:00
Baştan başlamak lazım bursa maçı ile ilgili..

Bi kere "bursa pabucu yarım marım." halâ söyleniyor mu? İlkokulda bırakılmış bu tekerlemeleri söylemek ayrı bir vaka.
Bu tekerlemeden tahrik olup Trabzon tribününe ve engine saldırmaya kalkmak apayrı bir klinik vaka.

Üstüne bir adet ruh hastası spikerin lafları tam bir saçmalık.

Ama vur geç üstüne o ruh hastasının gazına gelip bursaya gidip gövde gösterisi yapma çabası başka bir dengesizlik.

Kime neyi ispatlıyorsunuz?

Başından aşağıya kadar akıl dışı işler! Başka birşey söylemeye gerek var mı ?

Var,var.
Bir tane aklı kıt kadın koskoca iki şehri birbirine kırdırabiliyor ya, ister psikolojik ister fiili, gerçekten ne kadar odun kere odun bir millettir bu infiale kapılanlar pay biçiverin artık.

Bu meselenin Eskişehirspor maçı başlığına dahi taşınması ayrı bi garabet.
Ben de sürü psikolojisi ile bu başlığa bu mesajı attığım için ayrı bir odunum, kabul ediyorum.

UmutBaykan
18.11.2010, 11:27
Liderin maçı saat 4 te hayret edilecek iş,yine maçı izleyemeyeceğim off of :S

Ahmet_8
18.11.2010, 12:03
İnş yeneceğiz.Bu maçta hafta içinde yaşanan olaylar için pankart yada presto olacakmı acaba

şahrud
18.11.2010, 12:13
Bu başlık Trabzonspor - Eskişehirspor maç başlığı...

Biraz idrak artık ;)

Tolunay Abdioğlu
18.11.2010, 12:15
Bazı insanların dikkatimizi başka yerlere çekme çabaları başarıyla sonuçlandı.

mda61
18.11.2010, 12:15
Hafta boyunca Bursa konuşuldu, Milli oyuncularımız takımla çalışma fırsatı bulamadı. Umarım, bu hafta puan kaybı yaşamadan geçer.

Hürgün Aygün
18.11.2010, 12:22
Taraftar inşallah yoğun ilgi gösterir maça artık desteğimiz her zamankinden fazla olmalı takım da iyi giderken.

KAUNAS
18.11.2010, 12:30
takılmadan yolumuza devam etmemiz gerek.taraftara iş düşüyor.bursaspora tepki yerine umarım maça konsantre olur herkes. bizim derdimiz şampiyonluk,ve bu yolda yapmamız gerekenlere yoğunlaşmak.gerisi teferruat

Mustafa Umut
18.11.2010, 12:33
Şampiyonluk maçımızı saat 13:00 e koyarsalar şaşırmayın...Nasıl bir zihniyettir bu..anla artık feNerasyon 3 büyükler diye birşey kalmadı !!

Gökhan KAN
18.11.2010, 12:42
Jaja'yı durduramazlar rahat olun.

Burak Tokal
18.11.2010, 13:00
Hiç bir maç oynanmadan kazanılmaz.Geçen sene son dakikaylada olsa yenilmiştik.Dikkatli olmak lazım.

Atakan
18.11.2010, 13:14
Bazı etmenler ile dikkatimiz başka şeylere yöneldi. İnşallah oyuncularımız tam konsantre ile çıkar maça. Gerisi kolay zaten.:)

Fatih Özkan
18.11.2010, 13:23
Biletlere yoğun talep varmış...
Fanatik öyle yazdı...
O stadınm kenarlarında bile boşluk kalmamalı artık!

saffet61
18.11.2010, 13:24
jaja ve enginden gol bekliyorum bu maç

Eren Karaahmetoğlu
18.11.2010, 13:27
O fanatik hiç birşey yazmasın mümkünse.

Olmayan bir organizasyonu var gibi göstermek için günlerce bir yerlerini yırttılar.

Galatasaray maçında kenarlarda boşluk yoktu.

Yine olmaz diye düşünüyorum.

Çok zor maç olduğu akıllardan çıkartılmamalı. Ancak kazanmamamız için de bir neden yok.

Koray
18.11.2010, 13:34
Biletlere yoğun talep varmış...
Fanatik öyle yazdı...
O stadınm kenarlarında bile boşluk kalmamalı artık!

O kenar boşlukları dolması için yönetimiz ekstradan bilet satması gerekiyor, gs maçında bunu yaptılar oralar doldu, diğer maçlarda da bütün biletler satılıyor ama millet üst taraflara yoğunlaştığı için boş görünüyor bana göre...

yorumsuz6117
18.11.2010, 14:02
O kenar boşlukları dolması için yönetimiz ekstradan bilet satması gerekiyor, gs maçında bunu yaptılar oralar doldu, diğer maçlarda da bütün biletler satılıyor ama millet üst taraflara yoğunlaştığı için boş görünüyor bana göre...

Nasıl yani anlamadım bütün biletler satılıyorsa kenarlar nasıl boş kalıyor ekstra bilet ne anlama geliyor :)

ozzy!
18.11.2010, 14:04
Kazanırız.

Hasan61
18.11.2010, 14:14
Nasıl yani anlamadım bütün biletler satılıyorsa kenarlar nasıl boş kalıyor ekstra bilet ne anlama geliyor :)

Ordan bilet alan orda oturmuyorda ondan orası boş gözüküyor,yukarı çıkıp ayakta izliyor..

Murat Keçeci
18.11.2010, 14:17
Çok önemli bir periyoda geldik 6 maçta aldığımız galibiyetlerle kendimizi düzlüğe çıkardık şimdi oynayacağımız maçlarlada cebimize kredi koyma avantajını yakalayabiliriz bu fırsatı mutlaka kullanmalıyız 11-15 arası alacağımız puanlar bizi ikinci yarıya avantajlı sokacak.Hata yapmamak için her maçı tek tek ele almalıyız Eskişehir maçını ne kadar önemsediğimizi oynayacağımız futbolla göstermeliyiz.

Özellikle kendi sahamızda kapanan takımları açmakta zorlanıyoruz.Bu sıkıntıyı aşmak için gerekli olan en önemli şey tempolu futbol oynamak,sağdan soldan ortalar,duvar pasları,duran toplar,uzaktan şutlar gibi futbolun içinde olan herşeyi denemeliyiz bunu yaparkende takım savunmasındakı sürekliliğimizi aksatmamalıyız.

Her takımı ne kadar ciddiye aldığımızı göstermeliyiz bundan sonra alacağımız her galibiyet şampiyonluk yolundakı rakiplerimizi psikolojik olarak etkileyecektir.Şampiyonluğu ne kadar istediğimizi çıkıp göstermeliyiz

ertek_61
18.11.2010, 14:17
Ordan bilet alan orda oturmuyorda ondan orası boş gözüküyor,yukarı çıkıp ayakta izliyor..

yada sponsor biletleri ile kombinesi olupta maça gelmeyenlerin yerine oturuyolar böylece altlar boş kalıyor...

yorumsuz6117
18.11.2010, 14:43

Ayakta izliyor demek bende nerde oturuyor bunlar o zaman diyorum. :D

ESER
18.11.2010, 14:54
manisa maci oncesindeki hava hakim yine malesef. ve umarim futbolcular da boyle bir hava icinde degildir.. oynayacagimiz takim ligdeki durumu ne olursa olsun eskisehirspor. 1 olsun bizim olsun fazlasinda gozum yok. yenecegimize inaniyorum ama oyle cantada keklik bir mac olmayacagi da kesin.

Murathan
18.11.2010, 15:05
Burak dinlenmeli.

ertek_61
18.11.2010, 15:08
valla 4 tane biletimi ilk günden aldım :D şimdi artık gelmeyen haftasonunu beklemeye başladım...

Ertuğrul ATALAY
18.11.2010, 15:11
alın size milli takım...millilerin yarısı Trabzonsporlu...inşallık sakatlık olmaz....milli olan futbolcularımıza çok ihtiyacımız...yarı şaka yarı ciddi bu önemli bir konu...takımımızın enerjisi ekonomik kullanılmalı...yedek futbolculara yer verilmeli...puan kayıplarında hezeyanlara girilmemelidir...

ozturk
18.11.2010, 15:38

TV den bakınca kötü gözüküyor. özellikle tv den bakınca karşı tribünün sol tarafı çok boş duruyor.

uğurts
18.11.2010, 15:41
alın size milli takım...millilerin yarısı Trabzonsporlu...inşallık sakatlık olmaz....milli olan futbolcularımıza çok ihtiyacımız...yarı şaka yarı ciddi bu önemli bir konu...takımımızın enerjisi ekonomik kullanılmalı...yedek futbolculara yer verilmeli...puan kayıplarında hezeyanlara girilmemelidir...

ınşallah kazanıcaz

Samet Yildirim
18.11.2010, 15:44
Ceyhun cezali colman oynayacak...1-2 degesiklik daha olabilir belki belli olmaz...milli takim yorgunlugu felan filan...

Ertuğrul ATALAY
18.11.2010, 15:45
ınşallah kazanıcaz

elbette oyuncularımız milli olmalıdır..ancak bunun bir de bedeli var..sakatlık yorgunluk vb....bazı şeylere hazırlıklı olmalıyız...

Barış Burak
18.11.2010, 16:01
alalum bu maçiiii

vivanet
18.11.2010, 16:14
yada sponsor biletleri ile kombinesi olupta maça gelmeyenlerin yerine oturuyolar böylece altlar boş kalıyor...

Bence o köşe bayanlara ayrılması lazım..bedava olarak hiç olmazsa dolu gördünür bu sayedede bayan taraftarımızın maçlara ilgisi çoğalır..

Gümüshane
18.11.2010, 16:14
Bu Trabzon Hepimizin..sahip cikalim Takimimiza..

Hami-Ünal-Orhan
18.11.2010, 16:19
Her hafta yeni bir heyecan yeni bir keyif. Böyle takıma sahip olmak büyük bir mutluluk ve gurur.
Takımda ki teknik işlere kafa yormaya gerek yok. Zaten orada işinin ustası insanlar var. Bize düşen destek. Takıma pozitif bir enerji yansıtabilmek. Bundan sonra derbi maç önemli maç filan yok. Her maç bir final. Her maçta stadımızın tam kapasite dolması lazım. Bu işte yönetimin de gerekli organizasyonu yapması gerekir.

Hürgün Aygün
18.11.2010, 16:21
Selçuk ve Burak'ı dinlendirebilir Şenol hoca.

Ali Yerlikaya
18.11.2010, 16:23

Selcuk u suan dinlendiremeyiz bence Ceyhun cezali olmasa bendedinlendirir derdim ama maci bagladikdan sonra 2. yari cikabilir bence erken...

Ama Burak dinlendirilebilinir hatta iyi olur Yattara Gine milli takiminda oynadimi bilmiyoz ama ona artik sans verse iyi olur hem yedekdekiler formdan düsmez hemde sahadakiler dinlenmi olur lig maratonu uzun yol herkese ihtiyacimiz var sonucda... ;)

DeAgLeMaNyAq
18.11.2010, 16:25
Selçuk bu yaşında haftada 2 maç yapamıyorsa daha futbol oynamasın zaten. Kaldı ki milli maçta 90 dakika da oynamadı. Rotasyona ihtiyacı olan bir takım değiliz. Zaten 3-4 mevki haricinde kaliteli yedeklerimiz de yok. Selçuk oynamasa hoca Sezer Badur'a mı şans verecek ya da tek bir resmi maçta bile forma giymeyen Zafer'e mi?

Mert67
18.11.2010, 16:30
Selçuk bu yaşında haftada 2 maç yapamıyorsa daha futbol oynamasın zaten. Kaldı ki milli maçta 90 dakika da oynamadı. Rotasyona ihtiyacı olan bir takım değiliz. Zaten 3-4 mevki haricinde kaliteli yedeklerimiz de yok. Selçuk oynamasa hoca Sezer Badur'a mı şans verecek ya da tek bir resmi maçta bile forma giymeyen Zafer'e mi?

Selçuk 90+1'de oyundan alındı.Çıkarken ki hali çok yorgun geldi bana çünkü şu zamana kadar rölantide oynadığı maç görmedim.
Benim tercihim Barış'ı sağbek oynatıp Serkan'ı Colman ile yan yana oynatmak olurdu.Eskişehir karşısında bu orta saha ilede üstünlüğü ele geçirebileceğimizi zannediyorum.Hatta yanlarına Engin'i de ekleyebiliriz.

yorumsuz6117
18.11.2010, 16:32

Oyuncularımız bu tempoya alışmalı Avrupa'da mücadele ederken çok zorlanırız yoksa.

DeAgLeMaNyAq
18.11.2010, 16:37
Evet Selçuk 90 dakika oynamıştı aklım Umut ve Burak'a gitti. :) Ama yine de oynayabilmesi lazım. Serkan'ın orta sahada değerlendirilmesine ben de sıcak bakıyorum. Hatta geçen sene Ömer Aysan takımda kalana kadar hoca Serkan'ı hep orta sahada oynatıyordu. Ama Selçuk'u dinlendireceğiz derken Zafer veya Sezer'e şans verip kumar oynayamayız...

Zafer BİLGİN
18.11.2010, 16:39
Anadolunun en çok saygıyı hakeden takımına karşı oynayacağız.

(Olumsuz bir kaç örnek,olumlu ve makul insanların yerini tutamaz.)

Zor bir maç olacağını düşünüyorum.

Eskişehirin kaybedecek bir şeyi yok.En önemli avantajımız,kaybettiğimiz manisa maçı.

O maçtan ders aldığımız belli.

Zor ama, klas ayakların devreye girmesiyle, galip geleceğimiz bir maç olur diye düşünüyorum

AKSOY_61
18.11.2010, 16:39
Şenol hoca çözer işi merak etmeyin.Oyuncuların durumu antremanda belli olur
ona göre bi kadro ve dizilişle çıkarız.
Her taktiği oynar bu takım buna hem hoca hem kadro uygun

.....
18.11.2010, 16:40
Oyuncularımızın artık sürekli maç oynamaya alışmaları lazım.

Seneye Allah nasip ederse Avrupada olacağımız için :)

Barış Burak
18.11.2010, 17:07
yahu bizim uşaklar çok yırtındılar kalıcı olmak için ama çok yorulmadılar mı:(

sametaydin
18.11.2010, 17:39
Ceyhunun cezalı olduğu bir takımda rotasyon diye selçuk yedek bırakılamaz, bırakılmamalı. As kadromuzla oynamalıyız bence. Şayet oyuncularda performans düşüklüğü sezilirse ona göre hareket edilebilir. Ya da eğer garanti bir skor elde edersek de mesela selçuk oyundan alınabilir.

Napoli
18.11.2010, 17:46
Galibiyet Anahtari Konsantrasyon!

vivanet
18.11.2010, 17:55
çok zor bir maç olacağı belli..eskişehir'in en az bir puan almak için çıkıcak çünkü ligde kötü yerdeler..

İsa
18.11.2010, 17:59
İyi motive olursak çok rahat bir galibiyet olacak.

İyi motive olmamışsak devre arasında soyunma odasında motıve olur döner bizim uşaklar.

Rahat bir maç olacaktır...

Oruç
18.11.2010, 18:03
Sakin olup telaşa kapılmadan oynarsak alırız Allah'ın izniyle.

Bu arada bu takımda dinlendirilecek son isim Selçuk'tur. O oynamazsa çok sıkıntı yaşarız.

Şenol hoca takımı çıkardığında eminim ilk yazdığı isim Selçuk'tur.

bASTURk
18.11.2010, 18:04
çok zor bir maç olacağı belli..eskişehir'in en az bir puan almak için çıkıcak çünkü ligde kötü yerdeler..
Çok şükür ki artık buraları geçtik.''Hocası değişmiş,5 haftadır puan alamıyor,kenetlenmişler'' vs. bizim için hava-cıva.Vuruyoruz geçiyoruz gerisini onlar düşünecek:)

vivanet
18.11.2010, 18:21
Çok şükür ki artık buraları geçtik.''Hocası değişmiş,5 haftadır puan alamıyor,kenetlenmişler'' vs. bizim için hava-cıva.Vuruyoruz geçiyoruz gerisini onlar düşünecek:)

Bir bakıma haklsın ama..biz nedense zor maçları rahat kolay maçları zor alıyoruz..o yüzden dedim hayırlısı..ama senin dediğin gibi yener gibi.:)

Gökhan KAN
18.11.2010, 18:38
Eskişehirspor'un muhtemel 11'ini alabilirmiyim ? Kafamda maçı oynıcamda.

GÖKHAN VURAL
18.11.2010, 18:39
Maçı alacağız renkdaşlar..

SDanışmaz
18.11.2010, 18:51
Nedense ben bu maçtan korkuyorum. :(

My
18.11.2010, 19:02
Bu maç çok zor geçecek gibi geliyor bana.

Mustafa ÖZDEMİR
18.11.2010, 19:09
rahat olun ...

Semih
18.11.2010, 19:15

Hahaha :)
Gökhan Onur'a yan toplarda dikkatli olmasını söyle. :D

ESER
18.11.2010, 19:17
sefil bulo nun oyun taktigi belli. tabani goster, hart hurt bas, top oynama-top oynatma ve Allahini seven ileri vursun. hamidospor dayken bu zihniyetin kilit adami m.yildizdi simdi su aralar oyle bir adami yok galiba cakma morinhonun.

eses i severim ama bu pislik bulo yu sevindirmek istemiyorum. mafya destegi, kirli isler ve futbolun pislik yuzu sefil bulo.. boyle adi ve ismi kirli adamlar bu ulkenin sporunda soz sahibi olabiliyorsa bu olay bu ulkenin ayibidir.

umarim eses bu tumoru keser atar yakin zamanda. yoksa bu tumor onlari da curutebilir.

ilhan
18.11.2010, 19:23
Milli takımda oynayan oyuncularımız bu maçı koparacaktır. :) Bu sefer iş Jaja'ya düşmeyecek sanırım diyeceğim ama Jaja'nın her hafta spektüler bir gol atmasını bekliyorum. :)

Tolunay Abdioğlu
18.11.2010, 19:25
Milli takımda oynayan oyuncularımız bu maçı koparacaktır. :) Bu sefer iş Jaja'ya düşmeyecek sanırım diyeceğim ama Jaja'nın her hafta spektüler bir gol atmasını bekliyorum. :)

Her hafta ceza sahası dışından atıcak diyorum ama olmuyor.Ama bu hafta atar artık. :)

Mert Oğuzlu61
18.11.2010, 19:27
sefil bulo nun oyun taktigi belli. tabani goster, hart hurt bas, top oynama-top oynatma ve Allahini seven ileri vursun. hamidospor dayken bu zihniyetin kilit adami m.yildizdi simdi su aralar oyle bir adami yok galiba cakma morinhonun.

son haftalarda maalesef sefilleri oynuyorlar, zaten bunalım içindeler bide en iyi oyuncularından sezer ve büyük ihtimal batuhan olmayacak...

defans evlere şenlik orta sahada at koştur, kaleci zaten kova... jaja ivesa yı boş geçmez... hücumu zaten saymıyorum en önemli 2 adam yok.

sert oyun felan beklemiyorum, ben işi ilk yarıda bitirebileceğimizi düşünüyorum... gerçek oyunumuzu sahaya yansıtırsak tabi.

Mustafa Umut
18.11.2010, 19:28
Abi adam zaten Süper Lig standartlarının üstünde.Spektüler bir gol atmasından doğal bir şey yok :) Ben heran bekliyorum :) Top Jaja'nın ayağına ne zaman gelse ekstra bir şey olacakmış gibi içim biran hopluyor..

kapça_61
18.11.2010, 20:08
insallah bu sefer taraftar kenar da uyumaz... Trabzon daki bütün taraftarlarımıza sesleniyorum istanbulda oynanacak ibb maçını mutlaka ama mutlaka izlesinler de belki nasıl takım desteklenir utanıp yüzleri kızarır... eskişehiri yenecez Allahın izniyle.

FC-ST-PAULI-61
18.11.2010, 20:15
-----------------ivesa-------------
koray.....sadigov....nadarevic---volkan
------------pele-----doga-----------
-----serdar----------------erkan-----
---------------adem--------------
-------------okwuwanne----------

Emirhan Makul
18.11.2010, 20:18

Evet eskişehirin ilk 11'ini bende alabilir miyim bayram seyran bitti kafamda oynamam lazım maçı birde colman var mı yok mu o bilgiyide alayım birde maçın hakemi lazım tabi. Bunları yazarsanız çok sevinirim.

FC-ST-PAULI-61
18.11.2010, 20:19
Evet eskişehirin ilk 11'ini bende alabilir miyim bayram seyran bitti kafamda oynamam lazım maçı birde colman var mı yok mu o bilgiyide alayım birde maçın hakemi lazım tabi. Bunları yazarsanız çok sevinirim.
ben yazdim renktas baksana

Eren Karaahmetoğlu
18.11.2010, 20:47
Bizz dar sokaklarında
Diinnmeyen yağmurundaa
Keendimizi bulduk, reengine tutulduk
Aaşık olduk biz sanaa
Güünleerii tükettik, ömmrümüzü verdik
Boordoo mavi uğrunaa

Layyylalaylalaylalayyy

yorumsuz6117
18.11.2010, 20:50
Mustafa Doğan : Trabzonspor kendi ayağına sıkmassa şampiyon olur.

lazoli06
18.11.2010, 20:51
Sergen Yalçın : Trabzonspor devre sonuna kadar farkı iyice açar, tabi engellenmezse

.....
18.11.2010, 20:54
ben yazdim renktas baksana

Renkdaş imzana baktımda formayı hazırlamaya başladın mı sen :p :)

yorumsuz6117
18.11.2010, 20:57
Ntvspor da reklamdan sonra bizi konuşucaklar.

Atakan
18.11.2010, 20:59
Reklamdan sonra maç toplantısı programında bizim maçı konuşacaklar.:)

Orhan Aydın
18.11.2010, 21:01
:).........................

Hazar_
18.11.2010, 21:02
2 dakika konuşmazlar.

bASTURk
18.11.2010, 21:02
Bülent Yıldırım..Süleyman Abay...

Haftaya da Yunus Yıldırım

Serdær
18.11.2010, 21:18
2 dakika konuşmazlar.

Baktım.

Fenerbahçe hakkında tam olarak 30 dk konuştular.

Trabzonspor hakkında max 10 dk konuşmadılar.

sametaydin
18.11.2010, 21:34
Yapmamız gereken devre arasına kadar yapacağımız maçları kazanmak. Böylece bana göre puan farkını baya açarız. 10un üstüne çıkar tahminimce. Tabi üstanbul takımlarıyla olan farktan bahsediyorum. Kayseri bursa ve belediyeyi katmıyorum buna. Herkesin dikkat çektiği nokta da oyuncuların havaya girmemesi. Oyuncular rakibi küçümsemezse bu fark gelir bence. 2. yarı işimiz çok daha kolay olur.

Emirhan Makul
18.11.2010, 21:58
Baktım.

"Evet Programımızında sonuna geldik"
"Evet bir reklam aramız var"
"Evet biraz hızlı olursak hocam , programı kapatacağız"

Televizyonda bizi konuşuyorlar denildiğinde aklıma gelen cümleler :)

.....
18.11.2010, 22:02
Gerek yok hiç konuşmasınlar.

Mayıs ayında hiç susmayacaklar nasıl olsa Allahın izniyle!

Samet Yildirim
18.11.2010, 22:03
Baktım.

FB de konusulacak cok sey var konus konus bitmez sorunlar bizde ise hersey mükemmel diyip su iyi bu iyi diyip bitirebilirsin fazla söze gerek yok :)

Bu acidan bak bosver :)

Mustafa Gegüç
18.11.2010, 22:12
taraftar her maça final gözüyle bakıp takımını ona göre desteklerse, Trabzonspor şampiyonluk yolundaki en büyük ve kronik sorununu, yani motivasyon sıkıntısını çözmüş olur. Böyle bir takımda kim oynarsa oynasın maksimum performans sergileyecektir. işte ozaman da rotasyonda hiçbir sıkıntı çekmeyiz.

İlyas Onat
18.11.2010, 22:18
:).........................

Orhan, nerelerdesin sen hemşerim? Bir zamandır yoksun, hayli azaldı o gülücük işaretleri forumda. : )

.....
18.11.2010, 22:21
Onur
Serkan-Mustafa-Egemen-Ferhat
Yattara-Selçuk-Colman-Engin
Jaja
Umut

Duruma göre Yattara yerine Burak ta oynayabilir.

Cafer Bulur
18.11.2010, 22:21
Önemli olan yine rakibin direncini kirmak olacak.

Maca cok yüksek bir tempoda baslamali ve rakibi hataya zorlamaliyiz.

Taraftara da büyük is düsüyor,6 haftalik serinin gerekenini yapmalilar.

Yüksek motivasyon ve konstantrasyon galibiyetin anahtari olacaktir.

iso_4939
18.11.2010, 22:26
takıldık kac gündür şu seftalılere macı unuttuk saka bır yana es macı bıraz kırıtik gıbı gorunuyor ama yınede kazanacagız allahın ıznıyle.

.....
18.11.2010, 22:28
Jaja ve Umut tan her zaman ki gibi gol bekliyorum :)

Hazar_
18.11.2010, 22:29
Uzun zaman sonra Avni Akere gidebiliyorum.Zahat olun bende.

demirel
18.11.2010, 22:30
Sezer cezalımı oynuyormu,iki maç ceza almıştı fener maçında,kupa maçı sayılıyorsa iki maçını doldurmuştur,bilgi verirseniz sevinirim

sametaydin
18.11.2010, 22:31
Ya aslında hiç konuşmasınlar. :) Ya da konuşucaklarsa da biraz eleştirsinler ki bizim oyuncuları havaya sokmasınlar üstüne biraz daha kamçılamış olsunlar. :) Bundan önceki yıllarda büyük maçları kazanıp çok basit maç kaybetmişliğimiz var o yüzden çok havaya girmeden sağlam oynamamız lazım. Sonunda hedefimize ulaşağız gibi duruyor. Bu hava bozulmamalı.

Cafer Bulur
18.11.2010, 22:36
Ya aslında hiç konuşmasınlar. :) Ya da konuşucaklarsa da biraz eleştirsinler ki bizim oyuncuları havaya sokmasınlar üstüne biraz daha kamçılamış olsunlar. :) Bundan önceki yıllarda büyük maçları kazanıp çok basit maç kaybetmişliğimiz var o yüzden çok havaya girmeden sağlam oynamamız lazım. Sonunda hedefimize ulaşağız gibi duruyor. Bu hava bozulmamalı.
Aynen,istanbul basini bizi ne övsün ne de yersin hic konusmasalarda olur.

Biz bize yeteriz,biz Trabzonsporuz.:)

Mustafa Umut
18.11.2010, 22:36
Çok dikkatli olmamız lazım.Futbol her zaman 3 ihtimallidir bunu bilerek sahaya çıkmalıyız.Tabiki favori ligin lideri olarak Trabzonspor'dur.Ancak kontrollü futbola devam etmeliyiz.Herzaman dediğim gibi ilk 25 dk da bir gol ardından eğer 2 farklı öne geçersek Jaja ya da Engin 'in yerine Barış Ataş'ı oyuna aldıkmı 3 puan hayırlı olsun :D Bu arada Jaja ve Engin 'den ekstra bir performans bekliyorum.

Bundan sonraki maçlarda rakiplerle arayı iyice açmalıyız.:Fikstürümüz zorluydu ancak biz bunu çok iyi bir şekilde lehimize çevirdik.Bu fikstür ile şampiyonluğumuzu 1-2 hafta önceden ilan ederiz gibime geliyor :) Hadi Hayırlısı....

Sinan Sağlam
18.11.2010, 22:37
Bu maçta benim tüm dikkatim Süleyman Abay üzerinde olacak....Düğmeyi basılıp basılmadıgını bu macta gorecegız....Yıllar once bir Beşiktaş-Samsun macı vardı hatırlayın lutfen Cem Papila adında sonradan bızım de canımızı yakan bir tetikçi çıkıp Beşiktaş'ı ucurumdan asagı suruklemıs sonrasında Fener 11 puan gerıden gelıp ıpı goguslemıstı.....

Süleyman Abay denen adamı Bursa-Antalya macında ızledım....Hakemlikle uzaktan yakında alakası olmayan tipik bir tetikçi....Geçen sezon işi baştan sıkı tutmayan istanbul hormonluları bu sene başka bir yanlış yapıp trabzon yerıne bursanın uzerıne saldılar bu çapsızı....

O maçtan sonra bi daha bu adama maç verilmez derken bir de ne goreyım bizim maça verilmiş...Aman ahakeme dikkat....Krita'nın girişine gozunu kırpmadan kırmızı cıkaran bu adam en ufak bı sertlıkte bızım adamları da karta bogabılır.....Dunya capında idealleri olmadıgı aşikar olan bu tetikçi bu tip maçlar ıcın MHK nın zulasında sureklı tutuluyor....Bunlardan bır dıgerı de Abdullah Yılmaz , bu hafta BJk macındaki marıfetlerını duymayan kalmadı galıba....

Cok sakin olmamız lazım çokkkk.....Şenol hoca gıbı bır tecrube zaten oyuncularını bu konuda uyaracaktır....

Laz_61
18.11.2010, 22:38
Burak bu macta cezali degilmi?

İlyas Onat
18.11.2010, 22:40
Ceyhun cezalı.

ölümüne61
18.11.2010, 22:43
rakiplerin maçları
kayseri =gs,bursa(d),gaziantep(d),buca.eskişehir
bursaspor=manisa(d),beşiktaş(d),kayseri,kasımpaşa, gençlerbirliği(d)
fenerbahçe=buca,ibb(d),sivas,karabük,ankaragücü(d)
bize en yakın üç rakibimizi ele aldım bana göre beşte beş yaparsak fikstür avantajıyla en az 8-10 puan farkla ilk yarıyı lider bitiririz

Trabzon-Spor-61
18.11.2010, 22:49
kurban bayraminiz mübarek olsun :D
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs992.snc4/76530_458946472978_32447007978_5566966_1648192_n.j pg

yorumsuz6117
18.11.2010, 22:50

Ceyhun cezalı sadece.

Süleyman Baykan
18.11.2010, 22:51
kurban bayraminiz mübarek olsun :D
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs992.snc4/76530_458946472978_32447007978_5566966_1648192_n.j pg

Biraz kafa karıştırıcı olmuş:confused:

pReN@_61
18.11.2010, 23:01
Habu maçın adamı Colman olacak :)

Cafer Bulur
18.11.2010, 23:11
Selcuk,burak,umut ve engin de milli macin fiziki ve mental yorgunlugu olabilir,olacaktir.

Bu nedenle diger oyuncularimizin bu macta daha fazla ön plana cikmalari gerekiyor.

Özellikle colman ve jaja ya cok is düsecek,onlardan ekstra bir performans bekliyorum.

Asi Çaykaralı61
18.11.2010, 23:33

Bildiğim kadarıyla Burak cezalı değil.Sadece Ceyhun cezalı diye biliyorum :)

Asi Çaykaralı61
18.11.2010, 23:34
Selcuk,burak,umut ve engin de milli macin fiziki ve mental yorgunlugu olabilir,olacaktir.

Bu nedenle diger oyuncularimizin bu macta daha fazla ön plana cikmalari gerekiyor.

Özellikle colman ve jaja ya cok is düsecek,onlardan ekstra bir performans bekliyorum.

Cafer Abi önemli bir konuya el bastın.Tabii ki hafta içinde zor bir maç oynadı Milli takımımız.Haliyle yuruldular.Orta sahada Colman'ın sazı eline alması lazım :)Jaja'nın da bu maçda daha da iyi olacağına inanıyorum :)

Asi Çaykaralı61
18.11.2010, 23:37
-----------------ivesa-------------
koray.....sadigov....nadarevic---volkan
------------pele-----doga-----------
-----serdar----------------erkan-----
---------------adem--------------
-------------okwuwanne----------

Bence Eskişehirspor takımı bu kadro ile bize karşı oynarsa rahat yeneriz diye düşünüyorum :)

Asi Çaykaralı61
18.11.2010, 23:39
Önemli olan yine rakibin direncini kirmak olacak.

Maca cok yüksek bir tempoda baslamali ve rakibi hataya zorlamaliyiz.

Taraftara da büyük is düsüyor,6 haftalik serinin gerekenini yapmalilar.

Yüksek motivasyon ve konstantrasyon galibiyetin anahtari olacaktir.

Erken gol bulmamız lazım Abi haklısın.Eğer erken gol bulursak bizim için iyi olur.Benim tahminim 2-0 yeneriz diye düşünüyorum :)

Asi Çaykaralı61
18.11.2010, 23:40
Gerek yok hiç konuşmasınlar.

Mayıs ayında hiç susmayacaklar nasıl olsa Allahın izniyle!

İNŞALLAH Ömer Abi güzel dedin sonuna kadar katılıyorum :)

Asi Çaykaralı61
18.11.2010, 23:41
Sezer cezalımı oynuyormu,iki maç ceza almıştı fener maçında,kupa maçı sayılıyorsa iki maçını doldurmuştur,bilgi verirseniz sevinirim

Abi kesin bilmiyorum bende ama bildiğim kadarıyla bizim maçda cezalı diye biliyorum

Asi Çaykaralı61
18.11.2010, 23:42
Jaja ve Umut tan her zaman ki gibi gol bekliyorum :)

Maç 1-0 olsun bizim olsun ALLAH bereket versin bize yeter :)

Golü de kim atarsa atsın Abi :)

Bende Jaja'dan ve Umut'dan bekliyorum.Colman'da siftah yapabilir :)

Asi Çaykaralı61
18.11.2010, 23:43
Uzun zaman sonra Avni Akere gidebiliyorum.Zahat olun bende.

ALLAH yolunu açık etsin Abi :)

İNŞALLAH ayağın uğurlu gelir takımımıza :)

İNŞALLAH 3 puanın sahibi biz olacağız :)

Hazar_
18.11.2010, 23:47
ALLAH yolunu açık etsin Abi :)

İNŞALLAH ayağın uğurlu gelir takımımıza :)

İNŞALLAH 3 puanın sahibi biz olacağız :)

Sağol kardeşim :) Uğurludur uğurlu.Ben alırım bu maçı totemlerimle :)

Tolga Okumuş
18.11.2010, 23:51
Ciddiyet,

Profesyonellik,

Rakibe saygı.

Asi Çaykaralı61
18.11.2010, 23:54
Sağol kardeşim :) Uğurludur uğurlu.Ben alırım bu maçı totemlerimle :)

Hadi bakalım İNŞALLAH 3 puan bizim olacaktır :)

Asi Çaykaralı61
19.11.2010, 00:07
TrabzonCell Antrenman Günlüğü (18 Kasım)

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/5848-8H5T7C7F.jpg

Takımımız Eskişehirspor maçı hazırlıklarını bugün 16.00'da yaptığı antrenmanla sürdürdü.

Teknik Direktörümüz Şenol Güneş yönetiminde, Hayrettin Şiranlı Sahası’nda yapılan antrenmana milli takım kampında bulunan Yattara ve salonda çalışan Selçuk katılmazken, milli takımdan dönen Engin, Umut, Burak, Onur ve sakatlığı devam eden Glowacki takımdan ayrı olarak çalıştı.

Antrenmanda ısınma hareketlerinin ardından koordinasyon çalışması yapıldı. İdmanın son bölümünde el topu oynandı.

Diğer Fotoğraflar

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/5848-5A3D6F2V.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/5848-2M3T9X6E.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/5848-5H9Q8X8H.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/5848-9H6T8C9E.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/5848-6T4X6Y0D.jpg

Asi Çaykaralı61
19.11.2010, 00:08
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/5848-9N0T5Y3F.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/5848-3W6F5M3M.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/5848-9U5G5F8S.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/5848-4A4P7Q1V.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/5848-3A0M2V3Y.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/5848-1T8W1Y8N.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=5848#Icerik (http://www.trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=5848#Icerik)

Özkan
19.11.2010, 00:20
Tayfun, Sezer, Tolga ve Zafer bir an evvel takıma monte edilmeli. Bu başarılamazsa yerlerine transfer yapılmalı.

Kadromuz geniş değil, yalnızca hücuma yönelik ortasaha oyuncumuz yeterli sayıda.

Eskişehirspor'u bir şekilde yeneriz ama bu kadro bu haliyle kupa maçları, milli maçlar ve ligi bir arada kaldıramaz.

Birtan Karaman
19.11.2010, 00:21
Çok dikkatli olmamız lazım.Futbol her zaman 3 ihtimallidir bunu bilerek sahaya çıkmalıyız.Tabiki favori ligin lideri olarak Trabzonspor'dur.Ancak kontrollü futbola devam etmeliyiz.Herzaman dediğim gibi ilk 25 dk da bir gol ardından eğer 2 farklı öne geçersek Jaja ya da Engin 'in yerine Barış Ataş'ı oyuna aldıkmı 3 puan hayırlı olsun :D Bu arada Jaja ve Engin 'den ekstra bir performans bekliyorum.

Bundan sonraki maçlarda rakiplerle arayı iyice açmalıyız.:Fikstürümüz zorluydu ancak biz bunu çok iyi bir şekilde lehimize çevirdik.Bu fikstür ile şampiyonluğumuzu 1-2 hafta önceden ilan ederiz gibime geliyor :) Hadi Hayırlısı....
Jaja sakatlık vs başka bişey olmadığı sürece karşılaşmanın son dakikasına kadar sahada olmalı.

FC-ST-PAULI-61
19.11.2010, 00:26
Renkdaş imzana baktımda formayı hazırlamaya başladın mı sen :p :)
hazirladim kardesim umut 20 gol atsin onu artik destekliyorum cünkü bu sene SAMPIYONLUK senemiz insallah Esese golü var umutun:)

Asi Çaykaralı61
19.11.2010, 00:28
hazirladim kardesim umut 20 gol atsin onu artik destekliyorum cünkü bu sene SAMPIYONLUK senemiz insallah Esese golü var umutun:)

İNŞALLAH Haydi TRABZONSPOR'um bizler sana her zamankinden daha fazla inandık,şampiyonluğa inandık.ALLAH'ın İzniyle bu senenin Şampiyonu İNŞALLAH TRABZONSPOR'umuz olacak :)

Serdær
19.11.2010, 00:30
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/5848-1T8W1Y8N.jpg

jako13
19.11.2010, 00:34
skor önemli değil..yeterki yenelim havamızı bozmayalım....!!!

.....
19.11.2010, 00:35

Helalll

Yürü be Umut , Bu taraftar arkanda :)

saffet61
19.11.2010, 00:39
umut gol gol gol

jako13
19.11.2010, 00:40
Bu hafta galip gelir isek ilk devre liderlik şansımız biraz daha artacak...Kayseri bu hafta GS önünde tökezleyecek keza Manisada bursanın ipini çekecek...!! Farkı açar isek Gaziantep ve İst Belediye maçlarından birinde berabere kalsak dahi telafisi olur..!!

Oktay AKKUŞ
19.11.2010, 00:41
NTVSpor'da Maç Toplantısında dinledim de , gerçekten bizim tek rakibimiz kendimiz. Eğer yine Denizli Konya maçları gibi mağlubiyetler almazsak sonuna kadar gideceğiz. Allah yardımcımız olsun.

erkankoc
19.11.2010, 00:41
sabrederek oynamaliyiz gerisi gelir

cem2661
19.11.2010, 00:56
son haftalarda maalesef sefilleri oynuyorlar, zaten bunalım içindeler bide en iyi oyuncularından sezer ve büyük ihtimal batuhan olmayacak...

defans evlere şenlik orta sahada at koştur, kaleci zaten kova... jaja ivesa yı boş geçmez... hücumu zaten saymıyorum en önemli 2 adam yok.

sert oyun felan beklemiyorum, ben işi ilk yarıda bitirebileceğimizi düşünüyorum... gerçek oyunumuzu sahaya yansıtırsak tabi.
Kalecimiz Ivesa zaman zaman her kaleci gibi olmadık hatalar yapıyor.Ama kova denecek bir kaleci değil.
Defansımızda bireysel hatalar yapan vasat oyuncular var ama benimde bir gram sevmediğim Bülo geldiğinden beri ciddi toparlandı defansımız.Fb maçındaki 5. dakikadaki penaltı motivasyonu ve oyun planını bozdu,doğrudur.Yine erken gol yersek dağılırız.
Ama Trabzonsporlu futbolcular sizin gibi düşünüyorlarsa olmadık bir kazaya uğrayabilirler.
Takımımız formsuz ve maalesef organize değiller.Dahası saha dışı olaylar belimizi bükmüş durumda.Yine de böyle küçük görmek ve hafife almak doğru olmaz bence.

Salih Edip
19.11.2010, 01:02
Rakibi küçük görmek ne demek ya 1-0 olsun bizim olsun futbol bu...

Colmannn Colmannn özledim seni :D

AŞK-I TS_61
19.11.2010, 01:31
fark olacak bu macta 4-0 5-0 gibi

Oemer61
19.11.2010, 01:32
Bu maçta benim tüm dikkatim Süleyman Abay üzerinde olacak....Düğmeyi basılıp basılmadıgını bu macta gorecegız....Yıllar once bir Beşiktaş-Samsun macı vardı hatırlayın lutfen Cem Papila adında sonradan bızım de canımızı yakan bir tetikçi çıkıp Beşiktaş'ı ucurumdan asagı suruklemıs sonrasında Fener 11 puan gerıden gelıp ıpı goguslemıstı.....

Süleyman Abay denen adamı Bursa-Antalya macında ızledım....Hakemlikle uzaktan yakında alakası olmayan tipik bir tetikçi....Geçen sezon işi baştan sıkı tutmayan istanbul hormonluları bu sene başka bir yanlış yapıp trabzon yerıne bursanın uzerıne saldılar bu çapsızı....

O maçtan sonra bi daha bu adama maç verilmez derken bir de ne goreyım bizim maça verilmiş...Aman ahakeme dikkat....Krita'nın girişine gozunu kırpmadan kırmızı cıkaran bu adam en ufak bı sertlıkte bızım adamları da karta bogabılır.....Dunya capında idealleri olmadıgı aşikar olan bu tetikçi bu tip maçlar ıcın MHK nın zulasında sureklı tutuluyor....Bunlardan bır dıgerı de Abdullah Yılmaz , bu hafta BJk macındaki marıfetlerını duymayan kalmadı galıba....

Cok sakin olmamız lazım çokkkk.....Şenol hoca gıbı bır tecrube zaten oyuncularını bu konuda uyaracaktır....

Biz kendi futbolumuzu oynadigimiz sürece bizi bu sene durdumazlar, kaldiki eskisi kadar asikar bir sekilde mac katledemiyor hakemler bu sene. Abdullah Yilmaz dedigin hakemde TRABZON'lu, iftira atmayalim lütfen...

ESER
19.11.2010, 01:52
1 olsun bizim olsun. fazlasinda gozum yok

İlyas Onat
19.11.2010, 01:53
Geçen sene Bursa'nın adım adım şampiyonluğa yürüyüşünü ben de heyecanla takip etmiştim.

Diyarbakır maçı sonrası taraftarını silsem de Ertuğrul hoca ve talebelerine saygı duyulması gerektiğini düşünmüş; sırf ortaya koydukları mücadele ve emeğin karşılığını alabilmeleri uğruna şampiyon olmalarına içinde bir burukluk barındırsa da sevinmiştim.

Gelin görün ki çapsızlıklarını bir kez daha ortaya koymakta çok da gecikmediler.

Artık Trabzonspor haricinde bir takıma dair sempatik cümleler kurarken tereddüd içerisinde kalıyorum ister istemez.

Erdal abinin dediği gibi anahtar kelime "saygı" imiş yalnız. Hak edene saygı... EsEs'e, mazisine, bandosuna, Gegiç'ine saygılıyız.

Medallion
19.11.2010, 03:13
0.5-0 olsun bizim olsun. Futbolcularin yuzundeki mutluluk ifadesi eksik olmasin. Basarinin anahtari orada...

POYRAZ
19.11.2010, 05:29
Mazisi ile saygiyi hak eden ve köklü bir kulüp olan Eskisehirspor ile karsilasiyoruz.
Umarim dostca ve huzur icinde biten bir mac olur.
Onlarin da bizim gibi puana ihtiyaclari var ve ona göre oynayacaklar.
Ben acikcasi 5 - 6 gibi rakamlardan rahatsizlik duyuyorum.
Havalara girmeye girmeye gerek yok. Mütevazi olmak her zaman iyidir.
Güzel ve dostca bir oyun ile 3 puanimizi alip rakibimizi tebrik edip göndermeliyiz.
Basarilar Trabzonsporum.

GULER
19.11.2010, 05:34
3-0 bizim olacak bu mac.

emre1inci
19.11.2010, 09:38
colman ile jaja nın gecesinin olacağını düşünüyorum

Barış Burak
19.11.2010, 09:52
Es-Esi küçümsememeliyiz.şeftalileri küçümserim,ama Es-Es i yine küçümsemem.mazisi olandan korkmasanda çekincen aga.

Ne olursa olsun,kontrollü futbol oynamalıyız.

Hayırlısıyla yeneriz inşaallah

Mert Pasa
19.11.2010, 09:56
fark olacak bu macta 4-0 5-0 gibi

bir arkadas usenmese de gecmis basliklardaki benzeri yorumlarin yapildigi maclarin neticelerini bir toparlasa,yuzde seksen puan kaybi dense sasirmam

onurts61
19.11.2010, 10:09
Eğer bu ülkede biz tabuları yıkmışsak bunun ön hazırlayıcısıdır Eskişehirspor , insanlara bizansında devirlebileceğini gösterdi cesaret verdi nasip kısmet bizeymiş balyozu biz indirdik bundan dolayı Eskişehir e her zaman saygı duyulmalı çünkü camialar ve hala bazı şeylerin forumda oturmadığını gözlemleyebiliyoruz özellikler yaşı 20 ve altında olan arkadaşlar '' rahat alırız ,4-5 tane atarız v.b'' söylemleri inatla devam ettiriyorlar , yapmayın arkadaşlar günümüzde barcelona taraftarı bile sizin kadar garantici değildir karşımızda 11 kişiden oluşan ve şiddetle puana ihtiyacı olan bir takım var her ne kadar Bülent i sevmesemde gittiği takımların defansif gücünü 3-4 kat arttırabiliyor ,Ziya Doğan ın biraz daha gelişmiş versiyonu , taraftarın rahatlığı şehire , şehirin rahatlığı takıma yansır bunu acısını çok çektik , yukarıdaki Colman ve alanzinho nun resmi dahi beni tedirgin ediyor yüzlerindeki rahatlık ifadesi felaketin sinyali gibi eğer imkanınız varsa Manisa maçımdan önce Teofilonun hareketlerini incelemenizi öneririm maç başlarken kameralara verdiği görüntüye dikkat edin fiziken sahada ama aklı nerelerde ve sonuç ortada maçta dökülen bir adam , takımlar artık zincirin halkası gibi eğer 2-3 zayıf halka varsa tüm takıma olumsuz etki yapabiliyor ve artık ne olur 2. devre oynayacağımız bursa maçına kadar kapatın şu konuyu açmayın şu lanetlerin ismini ağzınıza almayın , rakibimiz Eskişehirspor ...

Zor maç bazı arkadaşların dediği gibi 1-0 olsun bizim olsun...

.....
19.11.2010, 10:09
1-0 olsun bizim olsun.

Sakatsız olsun güzel olsun 3 puanı alalım :)

SEDAT
19.11.2010, 10:25
- Rahat Olun arkadaşlar , bizi geren hep kendimiz olmuşuzdur...

- Ben bu Takıma son dakikaya kadar güveniyorum...

- Takım görevini yapıyor , sıra bizde ...:)

Hasan61
19.11.2010, 10:34
1-0 olsun bizim olsun.
Sakatsız,cezasız olsun.

Anıl Caner
19.11.2010, 10:39
6 maçlık seri, hafta içi milli maç vs. derken ciddi ciddi sıkıntılı maç. inşallah kazanırız.

Tolunay Abdioğlu
19.11.2010, 10:43
Colman,Jaja,Engin bu maçta öne çıkanlar olucak bence.

seyyah61
19.11.2010, 10:53
Tek korkum Ceyhun'un yoklugunda Secluk'un da oynayamamasi.
Colman da sakatliktan yeni cikti, ne kadar verimli olur tartisilir.
Bu üc oyuncu orta sahamizin en önemli oyunculari.
Takim oyunumuzu büyük ölcüde etkileyebilir.

magicyattara
19.11.2010, 10:54
Zor maç ama karşımızda ciddi problemleri olan bir Eskişehir var..bir kazaya mahal vereceğimizi düşünmüyorum..
Son 3 maçında 2 beraberlik alan bir Eskişehir..alt sıralarda ki bir takım için fena bir grafik değil aslında..:)
Kazanacağımızı düşünüyorum..
*
Şunu da istemiyor değilim;arada bir uyarı niteliğinde puan kayıplarımız da olsun..ama bu maçta puan kaybımız olmasın..hem taraftar hem de takım erken başlatılan şampiyonluk söylemleriyle bu kadar erken havaya girmesin..ligin sonuna daha çok var ve şampiyonluk için büyük avantajımız var..sindire sindire,mücadeleden hiç bir platformda vazgeçmeden,şampiyonluğa yürümeliyiz..

iskenderunlu
19.11.2010, 10:57
biz zor anların takımıyız geçeriz bunuda bu g üç bu yürek bu hırs olsun yeter

SDanışmaz
19.11.2010, 11:07
0.5-0 olsun bizim olsun. Futbolcularin yuzundeki mutluluk ifadesi eksik olmasin. Basarinin anahtari orada...

Artık her maça bu prensiple bakıyorum :)

Mustafa Umut
19.11.2010, 11:07
Jaja sakatlık vs başka bişey olmadığı sürece karşılaşmanın son dakikasına kadar sahada olmalı.
Fazla yorulmasın diye söylüyorum hani...Takımın en önemli oyuncularından birisi o yüzden skor avantajını elimize geçirdikmi hücumdan bir oyuncu alıp onun yerine Barış Ataş'ı almalıyız.Engin-Jaja-Burak 3'lüsünden birisi olabilir bu hücum oyuncusu..

galyanlim
19.11.2010, 11:10
ben eskişehire takılacağımızı sanmıyorum
asıl antep deplasmanını düşünüyorum
çok zor olacak

Bahadır Şimşek
19.11.2010, 11:22
O kadar zor bir maç bizi bekliyorki.
İlk handikapımız medya, 6 maç üst üste kazanmamız herkese korku saldı. Bunun üzerine medya rakiplere gaz vermeye başladı. Herkes bizi överken, aynı zamanda kalan maçlarımızın kolay olduğu konusunda ağız birliği yaptılar. Bunun amacı gerçekten böyle gördükleri değil bence, rakipleri motive etmek. Ayrıca kolay değikleri rakipler arasında G.antep deplasmanı, İst.B.B. ve Karabük maçları var. Çok mu kolay bu maçlar?

ikinci handikapımız da hafta içi milli takım maçlarının oynanması. Tarih hep göstermiştir ki, milli takım araları istikrarlı takımlara yaramaz. İnşallah bu hafta bizim için tarih tekerrür etmez.

Bunun yanında milli takıma giden oyuncularımızın yorgun ve takımla da çalışamamış olmaları.
Son handikapımız da Colman'ın sakatlıktan çıkmış olması ve Ceyhun'un da olmaması

Tek avantajımız ise, hatırladığım kadarıyla Eskişehir'e karşı içerde pek zorlanmıyoruz (istatistiklere bakmadım ama böyle hatırlıyorum).
Herşeye rağmen ben bu maçı 2-1 ya da 3-1 kazanacağımızı düşünüyorum, goller de Umut, Engin ve Jaja'dan gelecek inşallah.

Yiğit SARI
19.11.2010, 11:53
‘Bize de bir gün ‘Güneş’ doğacak’
LİDER Trabzon‘da Şenol Güneş’in bugüne kadar hiç forma vermediği Zafer Yelen ile sadece 8 dakika şans bulan Sezer Badur, sıralarının gelmesini beklediklerini söyledi. Özel çalışmalarla kendilerini hazır tutmaya çalışan 2 futbolcudan Sezer “Bir gün o şansı yakaladığımız zaman en iyi şekilde kullanmaya çalışacağız” dedi. Uzun süren sakatlığı atlatan Zafer ise taraftarların önünde oynamayı çok özlediğini vurguladı.

Keşke bi görebilsek

Ozan Yazıcı
19.11.2010, 11:55
Maç bize bakar.. Oynarsak Eskişehir değil kralı gelse tutunamaz Avni Aker'de. Oynamazsak her şey olabilir.

Sami Kuk
19.11.2010, 12:16
Bu maça Rizeden gelicem..Biter Bitmez Rizedeki Rize Bolu maçına gidicem:) Pazar günü zehir olmaz bana İnşallah:) Trabzonlu guruplardanda bir org beklemiyoruz değil bir rize maçına:) Bolu maçı olur aslında:) maç 19:00 da

cemoli5408
19.11.2010, 12:42
zor maç zor. kimse kolay rakip değil.

ESER
19.11.2010, 12:44
bu eskisehir maciyla ilgili endiselerim var ama anteple deplasmanda oynayacagimiz maci da gule oynaya kazanacagimiza ragmen bir his var icimde.

bahadır2561
19.11.2010, 12:48
duran toplarla goller bulacağız sanki özellikle de frikiklerle..

Ahmet Kuru
19.11.2010, 12:51
Son 5 maçta rakiplerimizin birbiriyle maçları var,bunları iyi değerlendirip devre arasına kadar puan farkını daha açmamız gerekiyor.devre arasında en yakın rakibimizle 6-7 puan olursa çok güzel olur...Bizim puan kaybedeceğimizi açıkcası bu son 5 maçta düşünmüyorum.Umarım yanılmam.

stormtiger61
19.11.2010, 12:55
Hocamiz bu macta Bursa macinin tersine bir kadro cikartabilir, cikartmalidir da, kazanan kadroyu bozmamak olayinin ne gibi belalar actigi gorulmustur daha once. Ilk 11 imiz ne olur onu bilemem fakat neden bir Zafer yelen e sans verilmesin yada alanzinho ya yada sezer e. Bir sekilde kendilerini gostermek zorundalar.

irfanb
19.11.2010, 12:58
Bülent Uygun, cezasi nedeniyle takimin basinda olmayacak degilmi?

Dursun Kaplan
19.11.2010, 13:00
Hayır olmayacak.

ESER
19.11.2010, 13:00
Bülent Uygun, cezasi nedeniyle takimin basinda olmayacak degilmi?

yok abi olmayacak. sefil bulo ya kamyon yukuyle ceza kestiler.. :)

Hürgün Aygün
19.11.2010, 13:01
Alanzinho oynar umarım en son Kasımpaşa maçında oynamıştı yedekteki oyunculara da ihtiyacımız var moralleri iyi olmalı.

İlker Akçay
19.11.2010, 13:01
Ciddiyet ve Rakibe saygı...

Saygıyı en çok hakeden Camialardan birisi olan Es-Es Camiasına ve takımına saygı...Ciddiyeti bırakmayalım istediğimiz sonucu alacağımızı düşünüyorum..

Hürgün Aygün
19.11.2010, 13:03
Bülent Uygun, cezasi nedeniyle takimin basinda olmayacak degilmi?Yok yok olmucak yedek kulubemizin camı sağlam olucak yani.:)

Mustafa Umut
19.11.2010, 13:05
Artık ligde kolay rakip kalmadı..Bu sene şampiyon olmak gerçekten zor...Bizde zorların takımı değilmiyiz ? :)

ESER
19.11.2010, 13:05
Hocamiz bu macta Bursa macinin tersine bir kadro cikartabilir, cikartmalidir da, kazanan kadroyu bozmamak olayinin ne gibi belalar actigi gorulmustur daha once. Ilk 11 imiz ne olur onu bilemem fakat neden bir Zafer yelen e sans verilmesin yada alanzinho ya yada sezer e. Bir sekilde kendilerini gostermek zorundalar.

boylesine onemli bir macta zaferi oynatip barbut oynamaz heralde senol hoca:) sezer zafer vs oynamali ama once kupa maclarinda rustunu ispat edip guven verdikten sonra. bu arkadaslarin sahada ne yapacaklari muamma. eskisehirspor kucumsenecek bir takim degil vs hocanin da fantezi tercihlerde bulunacagina ihtimal dahi vermiyorum.

bariskaratas
19.11.2010, 13:07
bu maci rahat alacagimizi umarim.
ve ayrica eskisehirspor takimina ve taraftarlarina gerek tezahhuratle gerekse hareketlerimizle dostlugumuzu gostermeliyiz
hele hele kumeye filan gibi bize yakismayan tezahhuratlar kuferler filan asla
bu ligde dosltugu hakedecek ender takimlardan

hüseyin1975
19.11.2010, 13:14
Cok cok cok önemli bir Mac.
Haftaya Rakiplerimizin cok zor maclari var.
Eger biz bu maci alirsak ve ardindanda Antepden Puan veya Puanlarla dönersek arayi acariz.

Insallah haftaya GS kargayi yener ve Kayseri ile lolo berabere kalir.

Gecen senenin Sampiyonunu artik "Ismi" ile hitap etmeyecegim.
O serefsizler artik benim icin lolo takimindan baska birsey degil.

champions
19.11.2010, 13:28
Kalan maçlardan bazıları;
Gs-Bjk
Bursa-Kayseri
İbb-Fb
Bjk-Bursa
Antep-Kayseri

Devreye kadar kayıpsız gidecek takım bir ihtimal Fb olabilir.Sürpriz kayıpları saymazsak eğer.Bursa galibiyeti ile iyice raya oturduk ve şimdi yukarıdaki tablodan hareketle en azından almamız gereken maçları alıp farkın kapanmasını engellemeliyiz.Antep maçında büyük ihtimalle puan kaybederiz ve her ne kadar şimdiye kadar rahat maçlar oynasak da İbb de ligin ters takımlarından biri.Diğer 3 takımı mutlaka yenip bu 2 maçtan da en azından 2 puan çıkarabilirsek herşey yolunda demektir.

Eskişehir kötü takım fakat Gençler de kötü takımdı ve son çeyrekte çevirmeyi başarmıştık.Umarım motive olmakta sıkıntı yaşamayız ve güzel oyunla net bir galibiyet alabiliriz.

servet nuh
19.11.2010, 13:30
tek korkum,aşırı hava yapmış olmamız...yoksa eskişehir ile aramızda bariz kalite farkı var...çok ekstra bir şanssızlığımız yada extra bir rehavet olmaz ise,bu maçı rahatça alırız...rehavet noktasının Şenol hocamızın iyi yamadığını ve aynı zamanda bir psikolog gibi oyuncuları motive ettiğini görüyoruz...dolayısıyla bu maçı kayıpsız geçerizdiye düşünüyorum...

Yiğit Gayretli
19.11.2010, 13:34
Glo ve Ceyhun dışında eksik sanırım ?

eraytaskin61
19.11.2010, 13:37
umarım ordan burdan değl tek ses halinde avni akeri ayağa kaldırırız bu maç

Talha.YILMAZ
19.11.2010, 13:38
Eskişehir çok saygı duyduğum bi Camia,Zor gunler yaşıorlar umarım Kısa zamanda toparlanırlar.
0,5 - 0 olsun Bizim olsun , Gerçek bi Anadolu Kulubu ile Dostluğun kardeşliğin kazanacağı bi maç olması dileği ile.

yatara
19.11.2010, 13:57
Haydi Trabzonsporum♥

savas avci
19.11.2010, 13:58
Beni bu maç korkutmuyor açıkçası Eskişehir her zaman saygı duyulacak bir rakip ama artık Şenol hocanın ve futbolcularımızın işi şansa bırakacaklarını hiç sanmıyorum.

demirel
19.11.2010, 14:01
Ben şahsım adına rehavet içindeyim,umarım futbolcularda böyle rehavete kapılmıyorlardır

Furkan Dündar
19.11.2010, 14:13
rakıplerin maçlarına bakıyorumda tam ıstedıgımız ortam oldu
su 5 macı da aldık mı demeyın keyfımıze
öncelikle es esi ezip gecelim
dier rakıplerımız zaten 5 hafta ıcınde bırbırını yıyecek
puan kaybı yasamamalıyız
fener ne kadar da kötü olsa en buyuk rakıbımız ;)

Ertan 51
19.11.2010, 14:15
İlk 10-15 dakika içinde işi ciddiye aldığımızı hissetirebilirsek Eses'e,özlerine dönerler ve kalite farkımızla rahat kazanırız.

Paksoy
19.11.2010, 14:43
Selçuk salona çalışmış herhangi sakatlığı yoktur umarım.

ilhan
19.11.2010, 14:46
Selçuk salona çalışmış herhangi sakatlığı yoktur umarım.

Milli maçta seke seke çıkmıştı.

Paksoy
19.11.2010, 14:48
Milli maçta seke seke çıkmıştı.
Evet farketmiştim,ve Burak,Engin,Umut salonda çalışmadı,

exelans_25
19.11.2010, 14:56
nedense bu maçtan acayip bir şekilde çekiniyorum inşallah bi kaza olmaz medya puan kaybını 4 gözle bekliyor.

exelans_25
19.11.2010, 14:59
çeyrek sıfır olsun yeterki 3 puan gelsin.

Bdeniz_61
19.11.2010, 15:05
14.Hafta Gs - Bjk , Bursa - Kayseri , İst.B.B. - Fb maçları olacak.

Biz bu ve sonraki hafta iki maçı da alırsak zirvede yalnız kalabiliriz.

Bu şansı kullanmalıyız.

Paksoy
19.11.2010, 15:10
14.Hafta Gs - Bjk , Bursa - Kayseri , İst.B.B. - Fb maçları olacak.

Biz bu ve sonraki hafta iki maçı da alırsak zirvede yalnız kalabiliriz.

Bu şansı kullanmalıyız.
Bizde Antep ile oynayacağız,
kazanırsak diğer maçların hepsini rahat alırız, İBB maçı biraz zor geçecek,

Paksoy
19.11.2010, 15:11
Evinde GS,BJK'yi yenerse çok güzel olur,

Bdeniz_61
19.11.2010, 15:12
Bizde Antep ile oynayacağız,
kazanırsak diğer maçların hepsini rahat alırız, İBB maçı biraz zor geçecek,

Bence ilk yarıdaki en zor maçımız Antep maçı olacaktır.İst.B.b maçının zor olacağını pek zannetmiyorum.İnşallah da yanılmam.

hamza61omer
19.11.2010, 15:18
ya arkadaşlar tamam tevazu iyidir gereklidir de hocası tribünde başı öne eğik oturan fenerden 4 yemiş bir takım karşısında hem de trabzonda olan bir maç için bu kadar endişelenmek nedir allahaşkına .takımın oynadığı oyun ortada.futbolcuların formu(maşallah)ortada.eeeeee daha bu endişe niye
niye niye? bursadan daha mı zor es es

Bdeniz_61
19.11.2010, 15:21
ya arkadaşlar tamam tevazu iyidir gereklidir de hocası tribünde başı öne eğik oturan fenerden 4 yemiş bir takım karşısında hem de trabzonda olan bir maç için bu kadar endişelenmek nedir allahaşkına .takımın oynadığı oyun ortada.futbolcuların formu(maşallah)ortada.eeeeee daha bu endişe niye
niye niye? bursadan daha mı zor es es

Önümüzde Manisa örneği dururken endişelenmemek mümkün mü?

Üstelik bize gelene kadar galibiyetleri yokken:(

Paksoy
19.11.2010, 15:24
Önümüzde Manisa örneği dururken endişelenmemek mümkün mü?

Üstelik bize gelene kadar galibiyetleri yokken:(
Ondan sonra içerde Gençlerbirliği ile oynadık,Bjk,GS ile oynadk bir defa olur,o maçtan ders aldık,manisa manisa diye diye 6 maç aldık,

Muhammet Hacısalihoğlu
19.11.2010, 15:29
ibb maçı zor mu geçecek :S

deplasmanda daha 1 gol yedik.

ibb ile oynadığımız maçlarda 4 golün altını görmedim.

bu hafta es es i geçelim yeter, diğerlerine sonra bakarız.

es es i de rahat geçeriz.

Haydi saldır Trabzonum !

Yunus Emre SEYHAN
19.11.2010, 15:32
İBB maçında sıkıntı olmaz. 16. Haftaya kadar puan kaybetmezsek 60-70 bin kişi ile doldururuz Olimpiyatı. ama 1 şart ile maç günü haftaiçi olmayacak :)