PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Spor Toto Süper Lig 13.Hafta | Trabzonspor 0 - 0 Eskişehirspor

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 [18]

.....
22.11.2010, 20:42
Maçın özetini şimdi izledim. Neler kaçırmışım ben ya :(

Girmeyince girmiyor hiç takıma vb. şeylere suç bulmayın derim.

Allahın izniyle bu sene çok farklı bu sene iyi gidiyoruz. Sabıra ihtiyacımız var. Bu sene olacak!

esra61
22.11.2010, 20:50
es es maçı için edilebilecek tek söz''OLMAYINCA OLMUYOR''

Cafer Bulur
22.11.2010, 21:01
es es maçı için edilebilecek tek söz''OLMAYINCA OLMUYOR''
Alakasi yok,bunun icin yeterince rakibi zorlamadik.

Dünkü puan kaybinin nedeni takimin yeterince kazanmayi istememesidir,olayik kismetsizlige baglarsak arpa boyu yol alamayiz...

esra61
22.11.2010, 21:04
alakasi yok,bunun icin yeterince rakibi zorlamadik.

Dünkü puan kaybinin nedeni takimin yeterince kazanmayi istememesidir,olayik kismetsizlige baglarsak arpa boyu yol alamayiz...

belkİ İlk yari İÇİn sÖyleedİkleerİnİzde haklisiniz ama İkİncİ yari İÇİn ben sİzle ayni Şeyler dÜŞÜnmÜyorumm.

asimetrik
22.11.2010, 21:22
Alakasi yok,bunun icin yeterince rakibi zorlamadik.

Çok istemekle maç kazanılsa keşke:)
Gerekleri yerine getirmek lazım. Kendi adıma oyuncularımızı yeterince arzulu gördüm.

iskenderunlu
22.11.2010, 21:22
bunlar işin tuzu biberi arkadaşlar yenemediysen yenilmeyeceksin budur yolumuz çok aydın buna inanıyorum ben

Cafer Bulur
22.11.2010, 21:23
Çok istemekle maç kazanılsa keşke:)
Gerekleri yerine getirmek lazım. Kendi adıma oyuncularımızı yeterince arzulu gördüm.
Abi ilk yarida takim kazanmak adina ne yapti ?

Cok istemek mac kazanmanin ön sartidir,bu sartlar manisa,antalya ve dünkü macta yoktu.

Ilelioglu
22.11.2010, 21:24
Benim anlamadigim tek sey bundan iki hafta önce Eskisehirspor Fener'e karsi neden 90 dakika defans yapmadi...??

:)

Kereşenli
22.11.2010, 21:26
Kaybettiğimiz iki puana yazık oldu gerçekten.

Ilelioglu
22.11.2010, 21:29
Benim anlamadigim tek sey bundan iki hafta önce Eskisehirspor Fener'e karsi neden 90 dakika defans yapmadi...??

Sonucta o zamanda acil puan veya puanlara ihtiyaci vardi bu Eskisehirsporun...;)

asimetrik
22.11.2010, 21:29
Abi ilk yarida takim kazanmak adina ne yapti ?

Cok istemek mac kazanmanin ön sartidir,bu sartlar manisa,antalya ve dünkü macta yoktu.

Aynı şeyi söylüyoruz:)
İstemek yetmiyor gereğini yapmak lazım. Dün ilk yarı boyunca gol bulmayı en çok isteyen oyuncularımızdır mutlaka. Belki de çok fazla istedikleri için organizasyon bozukluğu oldu:)
Dün tempo yapmalıydık, tempo yapabilecek organizasyon ikinci yarıda oluştu. Sırrı da rakip defanstan dönen topları bizim almamızdı. İlk yarı boyunca yapamadığımız en önemli unsur buydu kanımca..

Ilelioglu
22.11.2010, 21:34

Sonucta o zamanda acil puan veya puanlara ihtiyaci vardi bu Eskisehirsporun...;)

Kimsenin mi bir cevabi yok...?

cerebrum
22.11.2010, 21:37
engin baytarın çıkarkenki yaptıklarıyla ilgili açıklama oldu mu hiç?

A.Gökhan AKIN
22.11.2010, 21:37
İkinci yarıda yaptığımız tempoyu ilk yarıda yapabilseydik rakibi gereksiz yere cesaretlendirmeyecektik.Eskişehir cesaretlendikçe ceaseretlendi ilk yarı ve bizim yapmamız gerekenleri yaptılar. İki takımı yer değiştirseydiniz ilk yarılarda muhtemelen bizi üçlerlerdi.İkinci yarıya söylenecek bişey yok. yapamadığımız tek şey gol atmaktı..

cerebrum
22.11.2010, 21:39
Kimsenin mi bir cevabi yok...?

çok gerilerde bir yerde esesli taraftarın bu soruya yanıtları vardı tam sayfasını bilemiyorum.. çok dikkate almamıştım.

Ilelioglu
22.11.2010, 21:40
çok gerilerde bir yerde esesli taraftarın bu soruya yanıtları vardı tam sayfasını bilemiyorum.. çok dikkate almamıştım.

Cevabi neymis cok merak ettim...:cool:

Cafer Bulur
22.11.2010, 21:40
Aynı şeyi söylüyoruz:)
İstemek yetmiyor gereğini yapmak lazım. Dün ilk yarı boyunca gol bulmayı en çok isteyen oyuncularımızdır mutlaka. Belki de çok fazla istedikleri için organizasyon bozukluğu oldu:)
Dün tempo yapmalıydık, tempo yapabilecek organizasyon ikinci yarıda oluştu. Sırrı da rakip defanstan dönen topları bizim almamızdı. İlk yarı boyunca yapamadığımız en önemli unsur buydu kanımca..
Bir takim gs,fb ,bjk ve bursayi yenip sahasinda manisa ve eskisehiri yenemiyorsa ben o takimda kalite eksikligini degil kafa yapisini sorgularim.

Oyuncularimiz su haliyle kafa yapisi olarak sampiyonluga hazir görünmüyorlar.

cerebrum
22.11.2010, 21:41
Cevabi neymis cok merak ettim...:cool:

çok dikkatli okumadım aklımda değil..

asimetrik
22.11.2010, 21:48
Bir takim gs,fb ,bjk ve bursayi yenip sahasinda manisa ve eskisehiri yenemiyorsa ben o takimda kalite eksikligini degil kafa yapisini sorgularim.

Gs, Bjk, Fb ve Bursaspor'u' fazla büyüttün. Şu anda birinci biziz ikinci Kayserispor. Bahsettiğin takımların kimi beşinci kimi onuncu:)
Yani bu sene itibarıyla pek ölçü değiller.
Zaten 34/34 yapan takım henüz yok.

Cafer Bulur
22.11.2010, 21:53
Gs, Bjk, Fb ve Bursaspor'u' fazla büyüttün. Şu anda birinci biziz ikinci Kayserispor. Bahsettiğin takımların kimi beşinci kimi onuncu:)
Yani bu sene itibarıyla pek ölçü değiller.
Zaten 34/34 yapan takım henüz yok.
5.ci,10.cu olsalarda kaliteleri ortada,geride kaldilar diye eskisehir ve manisadan kötü denilemez.

Bu ligde kosmadan,cok istemeden mac kazanamazsiniz bizim takim henüz bunu kavrayamadi.

Her maci kazanmayi ben de beklemiyorum ama takimin maca ilk dakikalardan itibaren asilmasini beklemek hakkimiz olsa gerek.

Tulpar26
22.11.2010, 21:58
Cevabi neymis cok merak ettim...:cool: Ben cevabını vereyim öküz altında buza aramanın anlamı yok. Fener maçınada Trabzon maçındaki dizilişle çıktık fakat maçın başında yanılmıyorsam 3'üncü dakika Pele'nin sorumsuzca yaptırdığı penaltı yüzünden geriye düştük ve bu dakikadan sonra kapanmanın bir anlamı yoktu gol bulmamız gerekiyordu. Zaten 10 dk sonrada golü bulduk. Buda uzun sürmedi ve İvesa'nın yine dün ki maçtada görüldüğü gibi yan top zafiyetinden 5 dk sonra yeniden geriye düştük. Maçı ikinci yarı 3-2 ye getirdik ama gol ararken yediğimiz golle maçı kazanma umudumuzda tükendi. Kısacası o maçın kopma noktası 3'üncü dakikadaki penaltıdır. Umarım açıklayıcı olmuştur.

Mustafa Hazıroğlu
22.11.2010, 22:01
Maç sonunda gözyaşlarıma hakim olamadım. Çok üzüldüm.

Kaan
22.11.2010, 22:16
engin baytarın çıkarkenki yaptıklarıyla ilgili açıklama oldu mu hiç?

Abi resmi bir açıklama yok benim bildiğim ama Fotomaç'ta yer alan bir açıklama var. :)

ö.saral
22.11.2010, 22:26
Yarın klüpten açıklama yapıalcak şenol hoca buca fener maçında oldugu için açıklama yapılmadı.

The Legend
22.11.2010, 22:32
son dakikalarda onur'un yaptığı kurtarış belki de şampiyonluğu bize getirecek.

ö.saral
22.11.2010, 22:34

çok erken konuşuyoruz beyler lütfen biraz sağduyu önce ara transferde Cale Sezer Badur bu tip isimlerden kurtulup daha hazır daha iyi oyuncular almamız lazım umut sakatlanmasın dua edin devre bitene kadar yoksa duman oluruz.

cerebrum
22.11.2010, 23:03
Abi resmi bir açıklama yok benim bildiğim ama Fotomaç'ta yer alan bir açıklama var. :)

ne gibi açıklama olmuş kardeş? bilgilendirir misin.

OLCAY ÇAKIR
22.11.2010, 23:06
Eee aklımdayken yazmadım şimdi ne desem boş.
Kızıyorum kendime.

Psikopat Engin lakabından son derece rahatsızdım.

Çomak sokmayayım dedim, sustum.

Ne bu?

Psikopat Engin!

İyi bişeymiş gibi.

Bunu kaldırmamız gerekiyor artık.

Acilen hemde.

Mehmet Fatih Yavuz
22.11.2010, 23:08
Eee aklımdayken yazmadım şimdi ne desem boş.
Kızıyorum kendime.

Psikopat Engin lakabından son derece rahatsızdım.

Çomak sokmayayım dedim, sustum.

Ne bu?

Psikopat Engin!

İyi bişeymiş gibi.

Bunu kaldırmamız gerekiyor artık.

Acilen hemde.

Severken de kızarken de söven insanlarız abi.

Şaşırmamak lazım.

Psikopat hafif.

hasan8861
22.11.2010, 23:56
dünkü maç manisa maçının kopyası gibiydi okadar baskı yapmamıza rağmen gol atamadık ayrıca golüde yeseydik o maçtan bi farkı kalmıyacaktı.takımın ilk yarıda oynadığı oyun gerçekten çok kötüydü takım bazen boyle tutuk olduğu zaman ikinci planımız yok gibi gözüküyor şu anda yedekteki oyuncuların katkısı yetersiz.ama ben bu takıma ve hocaya sonuna kadar güveniyorum inş bu sene iyi bir sonuç elde ederiz umudu kaybetmek yok!!!

Sefa
23.11.2010, 00:02

Belki de son dakikada kaçan gol Şampiyonluğu götürecek.. :confused:

Daha erken.. ;)

Onur Akyüz
23.11.2010, 00:38
Lazrail,lazkopat,psikopat...

illa önce zarar goreceğiz dimi,sonra tartmaya başlayacağız?

Bmn'nin anasayfasında bile var ''psikopat engin vs..''

Niye var?

jetair
23.11.2010, 02:33
Remember!..
2 sezon önce, bu zamanlardaki Bursaspor maçı..
Cezalı sercanın cezası, acil olarak apar-topar toplanan tahkim kurulu tarafından, geceyarısı, yani maçtan bir kaç saat önce kaldırılıyor ve maça çıkan sercan 2.6 mt. ofsayttan attığı golle mağlup olmamızı sağlıyordu..
Bu operasyona tepki koyan TS taraftarı, federasyona yürüyüş yaparak ortalığı ayağa kaldırıyordu..

Bir sonraki haftada ise maçımız ise Eskişehirleydi..
Bu maçtada TV den ağır çekim olarak ancak anlaşabilen bir pozisyonda, Colmanın rakibine attığı dirsek ve bunun hakem tarafından cezasız bırakılması, İst. medyasının mal bulmuş mağribi gibi, hoplayıp zırlayarak yaygarayı koparmasına sebep olmuştu..
Neymiş: "TS taraftarı bir hafta boyunca ağlayıp-zırlayarak hakemi etki altına almış ve bunun sonundada bu hafta hakem sayesinde haksız bir galibiyet almış.." mış, şeklinde propagandayla TS un kamuoyu nezdindeki haklı ve sempatik halini, bir anda tersine çevirerek antipatik ve haksız konumuna sokmuşlardı..

Ve, şimdi.. Yine bir bursa maçı ve ardındanda es-es maçı..
Yine iki maçta ve arasında garip gelişmeler..

Bursasporluların, "hakem bizi yaktı" diye yaygarayı kopardığı, ancak tam tersine bizim %100 nizami bir golümüzün, ofsayt gerekçesiyle hüpletildiği bir maçtan sonra, üst kademelerden birife edilmiş bursalı bir eksik eteğin provakasyonuyla TS taraftarı sokağa, çatışma ve kaos ortamına sürüklenmeye çalışılmıştır.. Böylece, kamuoyundaki haklılığımız ve sempatik duruşumuz yok edilmek istenmiştir..
Bereket, bu oyun tutmamış, hatta tam tersine dönüp bursayı vurmuştur..

Ardından gelen Es-es maçındada hakem tarafından biri %100 diğeride verilebilir iki penaltı pozisyonumuzun görülmemezlikten gelinip, tüm ikili pozisyonlarda rakibin lehine zırt-pırt faul çalınıp oyunun temposunun düşmesine katkı sağlanırken, bizim etkili olduğumuz duran topları engellemek içinde, lehimize verilecek birçok faullü pozisyon pas geçilmiştir..

Es-es li futbolcunun temastan sonra, ayağındaki titreşime dikkat..
http://img003.picture2life.net/10493011/tspen_21kasim02_web-large_medium.gif

Yine bu maçta, garip bir TESADÜF(!) eseri, haksız ve alakasız bir sarı karttan sonra verilebilecek ikinci bir sarı kart verilmeyerek Colmanın yine kırmızıdan yırtması hadisesi (birazda Ş.Güneş müdahalesiyle) gerçekleşmiştir..Tıpkı iki yıl önceki Es-es maçı gibi..

Ben, bu kadar TESADÜF(!) ün olmasına inanmayan kişilerdenim..
Tam tersine, ligleri, fikstürü maç ve hakemleri dizayn eden yönetici beynin, bunları bazı hesap ve hedeflerle vede RÖVANŞlarla kurguladığını düşünmekteyim..
Bu, önceleri daha "kör gözüm parmağına" şeklinde yapılırken bu federasyon döneminde daha sofistike yapılmaktadır..

"Sivri sinek sokması" gibi.. Kanının emildiğini iş işten geçip derin kızarıp, kaşınmaya ve şişmeye başladıktan sonra anlarsın..

Bize yapılacak esas operasyonun ikinci yarının başı veya ortalarından sonra olacağını düşünsemde, yok "ara açılmasın", "rekabet ve heyecan kaybolmasın", "ligin marka değeri düşmesin", yok, "İst. takımları devre dışı kalıp reklam-tiraj-reytingler düşmesin","dekoderler iade edimesin" çırpınışlarıyla bir ayar çekildiğini düşünmekteyim..

O yüzden son maçta, kaybedilmiş 2 puandan çok kazanılmış bir puanın önemli ve anlamlı olduğunu ilerki dönemlerde daha iyi anlayacağız..

Elbetteki bunlar, şimdiye kadar oynadığımız bütün maçlarda ve özelliklede son maçtaki ilk 45 dakikalardaki "pikniğe çıkmış gibi" sahada gezinen futbolumuzu görmeme engel değil..
Ayrıca, 4 yıldır hala ileride top saklayıp arkadaşlarına servis edebilecek vede hava toplarına hakim bir golcümüzün olmayışını görmemezlikten gelemiyeceğim gibi..

Bundan sonra, bize düşen : "ZOR, OYUNU BOZAR." düsturunca, mücadelemize ve takımımıza desteğimize son ana kadar devam etmek, uyanık olmak ve hakkımızı haksız şekline düşmeyecek şekilde her ortamda aramaktır..

Tolga Okumuş
23.11.2010, 08:50
Önce kendi içimizdekileri inandırmak lazım.

Objektif olmaya çalışan arkadaşlar var aramızda.Halbuki objektif olmaya çalışılmamalı , objektif olunmalı.

Pozisyon tartışmasız,net bir penaltı.

Engin'in kıvranması hikayedir ama pozisyon net.

Külünkoğlu
23.11.2010, 09:02
Lazrail,lazkopat,psikopat...

illa önce zarar goreceğiz dimi,sonra tartmaya başlayacağız?

Bmn'nin anasayfasında bile var ''psikopat engin vs..''

Niye var?
Onur sen bunu yazmadan önce ilgili haber başlığı düzeltilmiş. ;)

magicyattara
23.11.2010, 09:11

Burda Engin'in ayağı çime takıldı diyenler var..ilk izlediğimde Erkan Zengin'in sol ayağını dışarıya doğru kıvırarak Engin'in vuruşunu engellediğini söylemiştim..zaten apaçık görülüyor..pozisyon net penaltı..

Şunu da söylemek lazım;belki hakem bu pozisyonu görmedi..zor bir pozisyon..görseydi verir miydi kesinlikle vermezdi..

Cemalettin Taşkın
23.11.2010, 09:19
Galatasaray, Bursaspor, Eskişehir maçlarından 7 puan çıkardık.Üstelik kaybettiğimiz 2 puanda Eses'e gitti.Bundan iyisi ne olurdu tabiki bu 3 maçtan 9 puan almamız olurdu.Eğer 9 puan alsak ne olurdu G.Antep'e büyük bi ihtimalle yenilirdik ya da berabeere kalırdık.Ben şuan ki beraberliğin galibiyetten iyi olduğuna inanıyorum..Çünkü toparlanmamızı sağladı ve Antep maçından da çok fazla korkmuyorum açıkçası..:)

bende aynısını düşünüyorum puan kaybı kotamızı eskişehirle doldurduk gaziantepi mutlaka yeneceğiz.

magicyattara
23.11.2010, 09:19
Futbolcu bunu hesaplar..dikkat ederseniz Erkan Zengin,Engin'in topa vuruş pozisyonuna göre ayağını ayarlıyor..yani engelleme bilinçli..

Hürgün Aygün
23.11.2010, 11:40
Bu Serdar Özbayraktar az değil şimdi maçınm klibini izliyorum Pazartesi Gecesi Futbolunun tekrarında ilk devre bitince Serdar Onur'a rahatsız mısın oğlum diyor.Onur da sen ne diyorsun ya Serdar cevap veriyo bana karşı saygılı ol diyor Onur:Sana karşı ne saygılı olucam ya ne diyorsun sen diyor.

mashal61
23.11.2010, 12:11
Önce kendi içimizdekileri inandırmak lazım.

Objektif olmaya çalışan arkadaşlar var aramızda.Halbuki objektif olmaya çalışılmamalı , objektif olunmalı.

Pozisyon tartışmasız,net bir penaltı.

Engin'in kıvranması hikayedir ama pozisyon net.

Eskişehirli futbolcu kolbastı oynadığı için mi ayağının orada olduğunu düşünüyor objektif arkadaşlar.

Futbolcu rahat vuramasın veya hiç vuramasın diye düşünerek Engin'e doğru uzatmış ayağını. Net penaltı.

Hiç sesimiz çıkmıyor. Bir de üstüne yerde kıvrandı diye Engin numara yapmış ilan ediliyor. Böyle objektif olmaya devam edersek daha çok bekleriz.;):)

hamucera
23.11.2010, 12:50
gol atamamamızın nedeni bu resimde açıkça gözüküyor, katı defans 1 kişiye 2-3 bazen 4 kişi mücadele, alan da boşaltamadık bu nedenden dolayı

http://i.tmgrup.com.tr/ftm/galeri/trabzonspor/trabzonspor__eskisehirspor_spor_toto_super_lig_13_ hafta_mucadelesi/14_d.jpeg

vatandas61
23.11.2010, 12:57
gol atamamamızın nedeni bu resimde açıkça gözüküyor, katı defans 1 kişiye 2-3 bazen 4 kişi mücadele, alan da boşaltamadık bu nedenden dolayı

http://i.tmgrup.com.tr/ftm/galeri/trabzonspor/trabzonspor__eskisehirspor_spor_toto_super_lig_13_ hafta_mucadelesi/14_d.jpeg

ikinci yari gol atamayisimizin nedeni kati savunma kabul, ama maci ilk yari da verdik. Ilk yari sii bitirseydik ikinci yari böyle kati savunmayla karsi karsiya kalmazdik. Bizim maclardaki sorunda burda iste, nasilsa maci aliriz havasinda yavas yavas oynuyoruz. Is ciddiye binince topla tüfekle saldiriyoruz ama nafile.
Insallah bu mac yine ders olurda kalan 4 macimizi kayipsiz kapatiriz.

Emin Danışmaz
23.11.2010, 14:32

Burda Engin'in ayağı çime takıldı diyenler var..ilk izlediğimde Erkan Zengin'in sol ayağını dışarıya doğru kıvırarak Engin'in vuruşunu engellediğini söylemiştim..zaten apaçık görülüyor..pozisyon net penaltı..

Şunu da söylemek lazım;belki hakem bu pozisyonu görmedi..zor bir pozisyon..görseydi verir miydi kesinlikle vermezdi..

pozisyonda çok zor farkedilecek bir temas var,hakem görseydi vermezdi gibi açıklamalar yanlış,mesela kayseri maçında hakem hatası bizim lehimize olmuştu..lütfen önyargılı olmayalım

magicyattara
23.11.2010, 15:22
pozisyonda çok zor farkedilecek bir temas var,hakem görseydi vermezdi gibi açıklamalar yanlış,mesela kayseri maçında hakem hatası bizim lehimize olmuştu..lütfen önyargılı olmayalım

Kayseri maçında orta yapıldığı anda 2 Kayserilinin ofsaytta olduğu pozisyon burda yayınlanmıştı..görmedin demek ki..

Bu da fotoğrafı..

http://img401.imageshack.us/img401/7123/ofsayt.jpg (http://img401.imageshack.us/i/ofsayt.jpg/)

Bizim lehimize karar vermediler yani..apaçık görünen bir pozisyon için Kayseri'nin hakkı yendi dedik durduk..

Trabzonizm
23.11.2010, 15:24
Maç sonunda gözyaşlarıma hakim olamadım. Çok üzüldüm.

bende cok zoruma gitti o puan kaybi

demir
23.11.2010, 15:30
eskişehir macı bitmistir gaziantepe bakalım..

bilgehan83
23.11.2010, 15:51
engin'i o dakika da oyundan almak yanlış değil miydi. hep engine yükleniyoruz. sen uzatmalara gelmişsin sahada adam gibi top taşıyan garanti top süren engin var ve sen oyundan alıyorsun. alan da yattara da jaja da hep kaptırdılar. bence şenol hoca hata yaptı. hem engini oyundan alarak hem de yattara değişikliğiyle. sezer badur ile orta sahada selçuk daha aktif hale getirilebilirdi. alan alması doğruydu ama oyuna sezer ve son saniyelerde serkan alınıp mustafa girebilirdi. çünkü tek kale oynuyorduk. engine sahip çıkmalıyız. şerefsizlerin ağznın suyu akıyor görmüyor musunuz. engin kadro dışı kalsın diye takım huzuru bozulsun diye. adamla konuşursun özür diler verirsin okkalı bir para cezası 50000 dolar ona ders olur. hakem de penaltı posizyonu için değil de genel anlamda 12 es es li gibiydi. colman'ı resmen oyundan aldı. daaha ne yapsın helal olsun valla hem de avni akerde...

Gizadam34
23.11.2010, 16:02

her başarısız somnuçtan sonra seni burda çok sık görüyorum nedense :)

bizden daha hazır daha hakeden takım hangisi onu söyler misin? herkesin pompaladığı fener mi? 5 gol attı maçı izledin mi buca sahada mıydı? nasıl bi takımdan 2 gol yediler. ben çok rahatım.. hepsini eze eze yendik tepedekilerin. fener ilk 6 da kimseyi henüz yenemedi. gs ve bjk yi sölemiyorum bile komik olur diye.. hoca farkında sorunların ve çözecek.. rahatım rahat :)

Burçak
23.11.2010, 16:25
Cafer inadına Şampiyon olacağız :)

ozturk
23.11.2010, 16:34
her başarısız somnuçtan sonra seni burda çok sık görüyorum nedense :)

bizden daha hazır daha hakeden takım hangisi onu söyler misin? herkesin pompaladığı fener mi? 5 gol attı maçı izledin mi buca sahada mıydı? nasıl bi takımdan 2 gol yediler. ben çok rahatım.. hepsini eze eze yendik tepedekilerin. fener ilk 6 da kimseyi henüz yenemedi. gs ve bjk yi sölemiyorum bile komik olur diye.. hoca farkında sorunların ve çözecek.. rahatım rahat :)

Cafer inadına Şampiyon olacağız :)

valla helal olsun çok rahatsınız.. forvetsiz, 3-4 as oyuncusundan yoksun eskişehire az kalsın yeniliyorduk.yinede ümitlisiniz şampiyonluktan..

fener de iyi kötü 5 tane attı sonuçta..

Emre GÜRDAL
23.11.2010, 16:43
allahın dedigi olur...

Onur Akyüz
24.11.2010, 20:43
Onur sen bunu yazmadan önce ilgili haber başlığı düzeltilmiş. ;)
evet Metin abi yazarken görmemişim:)

pReN@_61
25.11.2010, 14:17
Şunu anladım ki bu takım Umut ve Burak'la şampiyon olamaz..öbür adamlarda da durgunluk vardı ancak..sen forvet olarak bazı maçları tek başına koparabilmelisin..Hele o arka direkteki pozisyon kalenin içinden auta atmayı başardı..
Haydaa..Şurda bi kaç gün önce "çıkarın sandıktaki bayrakları şampiyonluk geliyor" diyen sen değil miydin?Yoksa ben mi yanlış hatırlıyorum?

pReN@_61
25.11.2010, 14:24

Şu görüntü için teşekkürler.Şu pozisyonu 50 defa izledim bi türlü görememiştim bu görüntü çok açıklayıcı olmuş.Kesinlikle müdahale var pozisyonu bozulmuş Engin'in ve penaltı.Diğer pozisyonlar penaltı değildi bence.

Bu arada bu maç için genel olarak söyleyeceğim tek bir şey var olmayınca olmuyor arkadaş!

Hüseyin Çümen
25.11.2010, 16:09
Bu maçtaki hakemi Allah a emanet ediyorum kesilikle Trabzonu durdurmak için elinden geleni yaptı enginin pozisyonunu tartışmam bile adam topa vuracakken ayağını enginin ayağnın önüne koyuyor ve topa vurmasını engelliyor %100 penaltı. Eskişehir Trabzonun hızlandığı anlarda hep foul yaptı ve hakem faul kullanılmasını elinden geldince geciktirdi. Süratimiz sürekli kesildi maçın başındada faulleri hiç vermedi. Buna rağmen takımımız fena oynamadı bugün kim olsa en az 3 tane atardık şansımız yoktu ümitsiz konuşmalar gereksiz ligin en iyi takımıyız

TSezgin61
25.11.2010, 16:17
sonucta 8 mactir yenilmiyoruz yanilmiyorsam:cool:

murat_bayram
04.12.2010, 00:59
bu maçı kaydeden varsa özeti almam mümkün mü özel mesaj atarsanız memnun olurum