PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Spor Toto Süper Lig 13.Hafta | Trabzonspor 0 - 0 Eskişehirspor

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 18

izzet
21.11.2010, 18:21
"Schusterlesiyoruz"

rakibin Defans yapiyorsa, kilidi kiracaksin arkadas, kiramiyorsan Rakibini sadece hakli cikarirsin...

Aker
Tabi ki...

Ama olmadı, son anları hepimiz birlikte yaşadık...

Öyle yorumlar var ki 6 hafta boyunca bu takıma maç kazandıran futbolculara söylemediklerini bırakmamışlar. Bu da olmaz ama...

Haklısın doğruda söylüyorsun ama ben futbolcularımızı anlayamıyorum, ilk yarıyı top oynamadan hiç bir şey yapmadan boşa geçirdik, şampiyonluğa oynuyorsan belli bir çizgiyi koruyacaksın, ama yinede haklısın bir kazaya uğradık yine umarım haftaya telafi ederiz.

Bu arada Sadri Şener çıksın bir zahmette şu hakemle ilgilensin biraz.

yorumsuz6117
ikinci yarı iyi oynadık. Yinede tebrik ederim !:alkış:

ağzından okuduğum,

-napıyon sen napıyon lan, sen nağıyon a...... diye devam eden küfür, oyundan çıkarken el kola hareketleri ile beraber sence kimeydi, belki bizim görmediğimiz bir Eskişehirliyeydi diyerek kendimi avutmak istiyorum ama, yedek kulubesinde sırtını okşuyordu Ünal Karaman

Asla Şenol hocaya söylememiştir o kadar karaktersiz olamaz. Bence hakeme söyledi ama hakem görmedi.

cemoli5408
21.11.2010, 18:22
şurda bazı yorumları okurken midem bulanıyor. İstanbul ezikleri okadar puan kaybına rağmen hala şampiyonluktan bahsediyorlar hemde hiç bi oyun ortaya koyamadan. Bİz ise fena oynamadğımız bir maçta beabere kaldık diye felaket tellallığı yapıyorlar. Biz o stadımızdaki syircimizle ve burdaki bazı skor taraftarlığı yapanlarla şampiyon olamayız zaten yazık
:alkış::alkış::alkış:

Ali Tunahan Güllü
Sorun Yattara'ya müsait pozisyonlar pas atmayıp oyunu zora sokan Avatarındaki Kaptanımızda...

Ayıptır ya kişisel egoları yüzünden bir futbolcuya pas atmamak...

Ben öyle bir sorun olduğunu sanmıyorum.
O anda futbolcu saniyeler içinde neler düşünüyor bilemeyiz.
Ortada sorun yokken bişey 'yaratma' çabası hoş değil.

yattara daha erken girseydi eminim daha farkli olurdu mac. 7 yildan sonra ögrenmemiz gerek birsey varki oda yattara kontra atak futbolcusu. 11 kisi kendi ceza sahasinda bekleyen bir rakibe karsi real madrid bile birsey yapamaz.

Yattara'nın daha erken girmesine filan bişey diyemiyeceğim ama bu formla bu fizikle oynaması çok zor.

ThePatriot61
Avni akerde Teo gibi bir oyuncuya ihtiyacimiz var topu kullanabilen ve dagitabilen. Deplasmanda ise Umut ile cikmamiz lazim.

Hakan Karadirek
Kayseri maci alir, haftaya'da bursa ile berabere kalir.

Mehmet Yusuf
Olmayınca olmuyor ..

ağzından okuduğum,

-napıyon sen napıyon lan, sen nağıyon a...... diye devam eden küfür, oyundan çıkarken el kola hareketleri ile beraber sence kimeydi, belki bizim görmediğimiz bir Eskişehirliyeydi diyerek kendimi avutmak istiyorum ama, yedek kulubesinde sırtını okşuyordu Ünal Karaman
evet bende okudum o ettiği küfürleri. umarım hocaya etmemiştir.

Eren Karaahmetoğlu
Maç 0-0 devam ederken bile sözde ''saygı duyulan ESES''le ilgili 'hayvan' 'şerefsizler', 'inşallah küme düşerler' falan filan...Elbette sinir haliyle herkes her şeyi düşünebilir,söyleyebilir...Ama Eskişehirspor, zor günler geçiren ESES, Trabzonspor deplasmanından 1 puanla dönüyor. Ben ESES'in hiç de maçı çirkinleştirdiğini düşünmüyorum açıkçası, savunma mı yaptı, evet. Doğa dışında bu kadar tempolu maçta kaç futbolcumuz yerlerde yattı kaldı? Yapmayın, etmeyin.. Geçen yıl Trabzonspor Bursa için mi oynamıştı Kadıköy'de yoksa kendi karekteri duruşu için mi? Ne bekleniyordu anlamış değilim. Yine 7 tane yemesi mi? O zaman helal olsun mu diyecektiniz? Kaldı ki ilk yarı çok iyi oynayan ve pozisyonlara giren, 90 artı 3'te de yüzde yüz gol kaçıran bir rakip takım var. Uzatma dakikasında bile Trabzon ceza sahasında 2 ESES'li var. Vurun ama öldürmeyin. Biraz daha sükunet, biraz daha sakinlik...Bu senenin şampiyonu Trabzonspordur, gönlümden geçen de bu. Ancak dost bilinen bir camia bu kadar kolay harcanırsa, ağır laflar edilirse sonra istenen dostluk ortamı nasıl kurulacak? Bunu her iki camiaya da söylüyorum...Dilerim sezonun ikinci yarısı Trabzonspor, Eskişehir'de şampiyonluğunu ilan eder. Kalın sağlıcakla...

Bülent abi maç esnasındaki yazıları okumanın ne anlamı var? Tebrik ederim. Ben de dilerim bundan sonraki bütün maçlarınızı kazanırsınız.

lazkopatfaroz
sevgili dost biz kimseye karsı ayrı ayrı oynamıyoruz ki böyle bir sey olsa bizden sonra en cok sampiyonlugunu istedigimiz trabzona yaparız neyse amacım polemik yaratmak degil biz istedigimizi aldık öyle yada böyle tekrar söylüyorum inşaallah yolunuzda emin adımlarla ilerlersiniz kadrosunda bir cok eksik olan bir takımında aman bize kapandı diyecekler diye hadi acık oynayalım bol verin defansı demesini beklemiyosunuz herhalde BAŞARILAR TRABZON

Takımınız maçlara nasıl hazırlanıyor bilmiyorum ama Fb maçında hata yapma yarışına girmişlerdi. Bizim maçta ölümüne defans yapıyorlar. Sanki tek maç bizimle. Şiddetle puana ihtiyaçları varmış. Bizim maça gelince akıllarına gelir. Ya sizin takım dengesiz yada başka bir şey var.

Yunus Emre SEYHAN
Jaja'nın o verkaç denemelerinde Teofilo'yu aradı gözlerim.

Acilen top tutabilen santrafor lazım bu takıma.

yatmaztara
eskişehirsporu kutluyorum harika oynadılar 9 kişi 20 metrelik alanda oynadılar helal olsun. şimdi önümüze bakmalıyız ve tekrardan en az 6 maçlık seri yakalamalıyız

Asi Çaykaralı61
21.11.2010, 18:23
Elbette takimimiza destegimiz sonsuz, fakat bunu her mesajinda bu kadar ballandirmaya gerek yok. Biz destek vermiyor olsaydik, bu forumda ne arardik ?

Abi ben size destek vermiyor musunuz dedim ben size sizin yazdığınız yazıdan anladığım yazıları yazdım.Ayrıca ballandırma değil ben ne anladı isem onu yazarım hatta onu da yazdım

Emre Çömez
Fener bizim gibi böyle takimlara malesef puan kaybetmiyor...En az 3 atar yarin...Insallah Kayseri alir maci...

:);)

fenere zaten açık oynuyorlar.:)

Hüseyin Çümen
Mesajı Gönderen: Işığımsın Fenerbahçem:cLink:1152111
Ne maç oldu beee valla ne ingiltere ligi ne bişey yok böyle bir maç helal olsun şu ts ye. son yarım saat bin kere geldiler heralde rakip kaleye yenemediler ama eminim seyircileri memnundur. maçı izlemeyen renktaşlar bence bırakın özeti bu maçın full ünü bulun bir yerden ve izleyin hakikaten yok böyle bir maç

febe sitesinden alıntı adamlar futboldan anlıyorlar gerçekten takip ediyorum biraz mantıklı olun

littlebighorn
Maç 0-0 devam ederken bile sözde ''saygı duyulan ESES''le ilgili 'hayvan' 'şerefsizler', 'inşallah küme düşerler' falan filan...Elbette sinir haliyle herkes her şeyi düşünebilir,söyleyebilir...Ama Eskişehirspor, zor günler geçiren ESES, Trabzonspor deplasmanından 1 puanla dönüyor. Ben ESES'in hiç de maçı çirkinleştirdiğini düşünmüyorum açıkçası, savunma mı yaptı, evet. Doğa dışında bu kadar tempolu maçta kaç futbolcumuz yerlerde yattı kaldı? Yapmayın, etmeyin.. Geçen yıl Trabzonspor Bursa için mi oynamıştı Kadıköy'de yoksa kendi karekteri duruşu için mi? Ne bekleniyordu anlamış değilim. Yine 7 tane yemesi mi? O zaman helal olsun mu diyecektiniz? Kaldı ki ilk yarı çok iyi oynayan ve pozisyonlara giren, 90 artı 3'te de yüzde yüz gol kaçıran bir rakip takım var. Uzatma dakikasında bile Trabzon ceza sahasında 2 ESES'li var. Vurun ama öldürmeyin. Biraz daha sükunet, biraz daha sakinlik...Bu senenin şampiyonu Trabzonspordur, gönlümden geçen de bu. Ancak dost bilinen bir camia bu kadar kolay harcanırsa, ağır laflar edilirse sonra istenen dostluk ortamı nasıl kurulacak? Bunu her iki camiaya da söylüyorum...Dilerim sezonun ikinci yarısı Trabzonspor, Eskişehir'de şampiyonluğunu ilan eder. Kalın sağlıcakla...
Siz bakmayın her yazılana. Kalan maçları için Es es'e ikinci yarı bizim maç hariç :) başarılar.

Fatih
Temennileriniz için teşekkürler.

TSezgin61
ilk yaridan belliydi zaten macin devami...

neyse kaybedilmis birsey yok. daha önümüzde cok maclar var ve hala daha ligin ilk yarisi henüz.

rehavet konusu ciddi ele alinmali. yoksa seri falan yakalayamayiz. taraftarda ve futbolcuda ciddi ciddi bu problem var.

az daha fark atiyorduk bu mac mesela. tipki manisa maci gibi...

neyse önümüzdeki maca konsantre olalim...

iskenderunlu
olsun yenilmedik oda yeter şimdi gs kayseriye çakar bizde devam ederiz yolumuza güvenimiz sonsuz

yorumsuz6117
Avni Aker'de işi 2. yarıya bırakmamalıyız artık. 2. yarıdaki baskıyı ilk yarıda yapalım golü bulalım sonra 2 yarı yatarız. :)

Eren Karaahmetoğlu
21.11.2010, 18:24
Arkadaşlar sakin yahu. Valla çok paniksiniz.

vivanet
haftaya çok zor bir antep maçı varki düşünmek bile istemiyorum..müthiş bir form yakaladılar.biliyorum çoğunuz bana sitemde bulunucaksınız ama antep bize üç puan vermez..

Cem Akyüz
"Schusterlesiyoruz"

rakibin Defans yapiyorsa, kilidi kiracaksin arkadas, kiramiyorsan Rakibini sadece hakli cikarirsin...
Aynen öyle..Daha dün Schuster ile dalga geçiyorduk şimdi aynı şeyleri biz söylüyoruz.Rakip kapanıyorsa açacaksın arkadaş bunun ötesi berisi yok.Bir yolunu bulup açacaksın.

Bekir
Ben öyle bir sorun olduğunu sanmıyorum.
O anda futbolcu saniyeler içinde neler düşünüyor bilemeyiz.
Ortada sorun yokken bişey 'yaratma' çabası hoş değil.
O zaman seni maçları dikkatli izlemeye davet ediyorum...

Selçuk bunu her maç yapıyor Bu maça mahsus bir durum değil..

Ortada bir sorun var Bu sorunu ben değil Selçuk yaratıyor..

Takımda en beğendiğim oyuncu Selçuk sayılır ama bu yaptığı davranış yakışmıyor...

Full HD
Allah inandirsin bütün gün Fifa11 oynuyorum ve Trabzonlan Eskisehire en az 5-6 kez sifir sifir kaldim.Hemde Amatör yani oyun ayari kolay ve genede arka arkaya sifir sifir.Kafayi yedim birdaha mactan önce Fifa veya Pes oynamayacagim!!!

ozzy!
Asla Şenol hocaya söylememiştir o kadar karaktersiz olamaz. Bence hakeme söyledi ama hakem görmedi.

İnşallah öyledir.

Emrullah
mactan sonra insallah taraftar takimi tribüne cagirmistir. Motivasyon acisindan cok önemli

Evet taraftar takımı maç sonunda tribünlere çağırarak alkışladı.

Ilelioglu
fenere zaten açık oynuyorlar.:)

Evet ne yazikki öyle...Bir sekilde potaya girecek Fener...:cool:

yaranozlu
arkadaslardan bazıları 10 kişi savunma yaptılar demiş sevgili dostlar sahaya forvetsiz cıktık sezer cezalı batuhan yok ademi oynatmadı jaycee yok emre aygun yok yok yok yok yok baska yapabilecegimiz bişey yoktu malesef bu kadar eksik kadroyla bizlerde beklemiyorduk macın böyle olmasını ancak yinede ummadıgımız sekilde iyi kötü mücadele ettiler bizi anlamaya calısın cok şiddetli puanlara ihtiyacımız var su an için futbolun güzelligini veya başka bişeyi düşünecek durumda degiliz gönül isterdiki hucuma dayalı bir oyun oynayalım ve bol gollü bir maç olsun izleyenlere zevk verelim ancak böyle bi lüksümüz yoktu bundan sonra trabzona kalan maçlarında basarılar umarım hedefinize ulaşırsınız

elinize ayağınıza sağlık, iyi mücadele ettiniz, 3 puanı da alabilirdiniz. defansif oynayan takımları açmak kolay iş de biz kolay işleri pek beceremiyoruz. inşallah ligde kalırsınız zira istanbul takımlarının canını çok yakıyor eskişehir, bu nedenle bizim de ihtiyacımız var dirençli futbolcuları ve dik taraftarı olan takımlara. fakat bülent uygun karaktersizini almamalıydınız zerre sevmem!

İsa
Geçmiş dönemde yapılan transfer hatalarının sancısı çekildi.

Herşeye rağmen iyiyiz hemde çok...

U.Sadıkoğlu
Nasıl bi futbol bekliyorsunuz anlamıyorum 2.yarı resmen tek kale oynadık futboldan anlarmısınız siz adamlar yaya 4 tane oyuncu dikmişler oradan nasıl geçmeyi planlıyorsunuz serdar özbayraktar forvet başladı maça dikkat ederseniz o adam bi orta saha oyuncusuydu biraz insaflı yazın insaflı !!!!

hamucera
Telaşa gerek yok,

Yenemiyorsan Yenilmeyeceksin en azından, biz yenilmedik, çalıştık olmadı, her maçı kazanacağız diye bir kural yok,

Hep destek Tam destek

Kaan
Gabric 2 asist yapmış bu arada. :o

Şuan takımda olsa oynamaz mıydı ? Banko oynardı. Yattara, Alanzinho gibilerini alacağıma Gabric'i alırdım..

Hüseyin İlkin
Rakibin oyununa laf atmaya hiç gerek yok.

İster savunma yapar, ister başka bir şey. Kendi bilecekleri iş.

Kendi oyunumuza bakacağız.

İkinci yarı iyi oynadık, ama olmadı. Olmayınca olmuyor.

Önümüzdeki maçlara bakacağız, sağlık olsun.

Manisa maçında yenilmiştik, burada berabere kaldık.

Arada böyle puan kayıpları olacak. Önemli olan haftaya bunu telafi etmek.

Gaziantep'i yenersek sorun yok.

ozzy!
21.11.2010, 18:25
Evet taraftar takımı maç sonunda tribünlere çağırarak alkışladı.

Avni Akerdeki çekirdekçiler bile heyacanlandı, takımı tebrik etti.

Ozan Yazıcı
- Ah be Trabzonsporum, bir kere de yanılt beni be.. Bir kere de sevincimi kursağımda bırakma..
- İstanbul medyası artık bu akşam zil takıp oynar, çok gaz birikmişti, biraz rahatlarlar.
- Fenerbahçe'yle fark 6'ya indi, diğerleri rakibimiz değil.
- Trabzonspor için en büyük deplasman Avni Aker'dir. Antep maçı daha rahat geçer.
- Barış Ataş değişikliği maçın dakikası ve skor ihtiyacı nedeniyle saçma gibi görünmekle birlikte, Şenol Hoca'nın bizim defans bloğunun nefessizlikten bayılmak üzere olduğunu görmesi nedeniyle yapıldı. Maç gitmesin dedi Şenol Hoca, ama gel gör ki az kalsın oyuna giren Barış Ataş maçı götürüyordu.
- Devre arası için birşey diyemem ama gelecek sezon için ciddi bir tasfiye projesi başlatılmalı. Bazı arkadaşlarla olmuyor, ya da artık olmuyor ve olmayacak da.. Başta plaj topçusu Alanzinho, bitik ve umursamaz Yattara, Latin amelesi Teofilo.. Duyumlar doğruysa Yekta, Muhammet vb. rafine topçularla ilgileniyoruz, inşallah doğrudur.
- Golcü, ön libero, sol açık ilk etapta alınması gerekenler.
- Hayırlısı Allah'tan.

oguzkoc
olsun yenilmedik oda yeter şimdi gs kayseriye çakar bizde devam ederiz yolumuza güvenimiz sonsuz

gs nin kaybettiği her puan lazım bize. arda, kewel, baros gldiğinde galatasaray bu kadar puan kaybetmeyecek. kayseri bir şekilde puan kaybını elbette yaşayacaktır. berabere bitsin bu akşam en büyük dileğim bu.

Ali Tunahan Güllü
O zaman seni maçları dikkatli izlemeye davet ediyorum...

Selçuk bunu her maç yapıyor Bu maça mahsus bir durum değil..

Ortada bir sorun var Bu sorunu ben değil Selçuk yaratıyor..

Takımda en beğendiğim oyuncu Selçuk sayılır ama bu yaptığı davranış yakışmıyor...

Tamam artık bende dikkatli izleyeceğim ama yok ya sanmıyorum yani Selçuk özellikle ben Yattaraya pas atmayayım filan diye uğraşmaz.
Sonuçta 2 puan keybettik.Ama takım oynuyor haksızlık etmeyelim haftaya 3 puan bizim.

Asi Çaykaralı61
haftaya çok zor bir antep maçı varki düşünmek bile istemiyorum..müthiş bir form yakaladılar.biliyorum çoğunuz bana sitemde bulunucaksınız ama antep bize üç puan vermez..

Zor maç olacatır size katılıyorum.Ama bu puan kaybına Gaziantepspor maçı ile düzelteceğimize inanıyorum

ES ES Baba
Trabzonspor'un daha baskılı oynadığına, hatta gol poziyonu açısından bizden daha zengin bir oyun sergilediğine katılıyorum. Ancak geçen bir hafta boyunca kesinlikle "Fark" beklenilen bu maçta ES ES'in çok da ezildiğini düşünmüyorum. Özellikle ilk yarının ilk 30 dakikasında sahada direnen bir ES ES vardı ve bunu oyunun diğer 60 dakikasında da sürdürdü.

Avni Aker'den 1 puanla çıkmak şampiyonluk kovalayan bir Trabzonspor karşısında bence başarıydı ve bugün biz başarısız değildik. Hakemin bir kararı bence bütün ES ESLERİ üzdü, günün en önemli sonucu ise her iki camiaya da küçük gerginliklere rağmen yakışır bir maçı izlememizdi.
Şampiyonluk yolunda başarılar....
EStiklal'deki kutlamanızda tabii ki yanınızda olacağız.
Karadeniz'in horonuna, Anadolu'nun halayını katacağız.

TS61_NL
Jaja Turkiye ligleri cok cok ustunde bir oyuncu ayrica. Adamin her harekeri her top alisi kisaca herseyi buram buram futbol kokuyor. Adam kazanmak icinde elinden gelenin cok fazlasini yapti. Jajayi begenmeyenlere " futboldan anlamiyorsununuz" demek istemiyorum yalnizca onu dikkatle izlemelerini diliyorum. Jaja Trabzonsporumuz icin cok buyuk bir sans ve kazanctir kanimca...

Semih
Umarım kayseri yener, liderliği eline alır.
Geriden gidelim biz.
Sarmay böyle.

kudu_61
Hayir Senol Günes sadece kazanan Takimi bozmak istemiyor. .

Morinho, Ferguesen, Hitzfeld gibi düsünüyor, ben bunda büyük bir sakinca görmiyorum. . Sadece Burak iyi degildi. . Selcukla Engin bence cok iyidiler.bence yanlış bir yaklaşım morinho, ferguesen ve diğeri de bunu yapıyorsa onlarda yanlış yapıyorlar belki yattara nın dirilişi olurdu belki aşanın belki alanın vurduğu rakibe çarpan toplardan 3 tane daha ilk yarı da olsa biri girerdi ben burağın ve enginin dinlendirilmemesine karşıyım sadece

Hasan Ayvenli
21.11.2010, 18:26
Kesinlikle. Burak ve Umut topun bizde dolaşmasına katkı sağlayamıyorlar. Umut'un topla münasebeti 3 saniye sürmüyor.
İşte Teo bu anlamda gayet işe yarıyodu ama malesef o da "adam" çıkmadı.

serdaracıl
Jaja'nın o verkaç denemelerinde Teofilo'yu aradı gözlerim.

Acilen top tutabilen santrafor lazım bu takıma.

kanat oyuncularımız da iyi değil.

Ümit Küçük

çok güzel yazmışşın....takımda elinden geleni yapdı...doga hariçinde sahada çirkeflik yapanda yokdu... es es si seviyorum ve temmenni ediyorum...tez zamanda bülent uygun denilen "iş bilmez,düzenbaz,başka bir teklif için kendi takımını satan(bucaspor)"bu adamdan inşallah kurtulup eski şaşalı günlerine döner...yakışmıyor bülent uygun karaterindeki birisinin es es gibi bir takımının başında yer alması

Ali İhsan
Böyle maçları kaybetmememiz bile şampiyonluk için ümidimi artırıyor. İki sene önce böyle maçları kaybetmek yüzünden kaçırdık şampiyonluğu, bugün aldığımız bir puan bence çok değerlidir.

ozzy!
Umarım kayseri yener, liderliği eline alır.
Geriden gidelim biz.
Sarmay böyle.

kayseri yense bile lideriz.

r9emre
Tek tek futbolcuların performansını eleştirmenin doğru olmayacağı bir maç bence.Çünkü gerçekten hepsi iyiydi bugün.Burak ve Umut durgundu biraz bugün.Ama önemli değil bu takımın özellikle ikinci yarı Eskişehirspor'a ezici üstünlük sağladığı gerçeğini değiştirmez.

Şenol Hoca resmen niyeti bozdu galibiyet için elinden gelen her şeyi yaptı..Yapmadığı tek şey kendisinin girip gol atmasıydı.Colman-Alanzinho değişikliğine ilk başta intihar gibi baksam da Engin ve Jaja ile orayı destekledi çok sırıtmadı orta saha.

Bu maç iki şeye kızdım ne oyun ne herhangi futbolcunun performansı..Biri Alanzinho'nun 3-4 pozisyonda inanılmaz net gol olacak atakları kendini yere atarak,üç kağıtçılık peşinde koşarak harcamasıydı.Eğer biz lider takımsak,Trabzonspor'sak böyle sahtekarlıklarla maç kazanmak bizim geçmişimizde yer almaz,ilk yarı Engin Baytar'da yaptı aynısını 1 kere penaltı diye taraftarı da galeyana getirdi.İkinci kızdığım ise Engin Baytar'ın oyundan çıkarken Şenol Hoca'ya yaptığı hareket bunun ama açıklaması filan yok yani futbolcularımızın kültürsüz,eğitimsiz olmasının üstüne bir de o an oyundan çıkarken ki duyguları eklenince ne yapacaklarını şaşırıyorlar..Bunu sadece Engin yapmıyor başka Türk futbolcuları da yapıyor fakat bizim futbolcumuzun hele Şenol Hoca'ya bunu yapması hazmedilecek gibi değil.

Ilelioglu
Beyler birakin artik onu bunu...

Burda mactan önce bircok kisi 4-5 atariz diyordu, hani nerde...?

6 galibiyet aldik diye hemen rehavete girerseniz böyle olur iste...

Simdi sirada Antep maci var ona konsantre olalim lütfen...

Mehmet Yusuf
90. dakikada Selçuk sağ kanattan serbest vuruş kullandı, ceza sahası içine ortasını yaptı ama savunma kafayla topu uzaklaştırdı.
90+2. dakikada Selçuk sağ kanattan serbest vuruş kullandı, ceza sahası içine ortasını yaptı ama savunma kafayla topu uzaklaştırdı

trabzonspor.org da maçın sonunu böyle anlatmış.
2 kez aynı şeyi yazmışlar. ayrıca hani derkten dönen topumuz hani dönen topa jajanın vurduğı vole.
dikkatimi çekti paylaşıyım dedim.

bariskaratas
Ya abi simdiye kadar Engin ve Burak'i övenler biz degilmiydik...?

Simdi ne olduda ilk 11'de yerleri yok, ne degisti bir macla...??

:cool:

hah bak boyle yaz canimi ye.
ben ovmuyordum hic. baskalari ovuyor olabilirdi daha once ama benim eski mesajlarima bak yendigimiz maclarda bile ilk 11 de yerleri yok diye yaziyordum.
yani ben gune gore yazmiyorum.
takim 2. yari iyiydi. biraz panik havasi vardi gibi ama olsun.
bir nusubet bin nasihatten iyidir deyip onumuzdeki maclara bakalim.
sonuna kadar sabir ve destek. sana da tesekkur ederim.

Cevikoglu
vay renktaşlar bozmayın moralinizi
daha 20 küsür maç var.
çok şey olur daha
ancaak alanzinho ve yattara'dan bir an nce kurtulunmalı
ikincisi harbi set oyununu oynayabilecek bi forvet alınmalı
ama ben umutluyum
2. yarıdaki oynumuz Türkiye standartlarının üstündeydi

Süleyman Baykan
21.11.2010, 18:27
Karşımızda gol yememe üzerine şartlanmış ve neredeyse maçı 25-30 metrede oynayan Eskişehirspor vardı mesela Manisa'ya yenildik sahamızda ancak onlar çıkıp topunu oynadı Bülent Uygun olunca pek şaşırmadım Doğa saha dışında sakatlandı yuvarlanıp saha içine girdi bunlar yanlış hareketler elimizden geleni yaptık milli maç yorgunluğu hücum bölgesindeki etkinliği kırdı galip gelebilirdik ancak kaybetseydik çok üzülürdüm bir beraberlik opsiyonumuz vardı bunu kullandık hem takım hemde camianın silkelenmesi iyi olabilir herkes yenilmez olmadığını anlar ve ona göre oynar haftayı lider tamamlıyoruz gene şimdi zorlu Antep deplasmanı var onu düşünelim.:)

yorumsuz6117
e maç oldu beee valla ne ingiltere ligi ne bişey yok böyle bir maç helal olsun şu ts ye. son yarım saat bin kere geldiler heralde rakip kaleye yenemediler ama eminim seyircileri memnundur. maçı izlemeyen renktaşlar bence bırakın özeti bu maçın full ünü bulun bir yerden ve izleyin hakikaten yok böyle bir maç

buda bi tane fenerliden

Asi Çaykaralı61
Telaşa gerek yok,

Yenemiyorsan Yenilmeyeceksin en azından, biz yenilmedik, çalıştık olmadı, her maçı kazanacağız diye bir kural yok,

Hep destek Tam destek

Evet Abi İyi gün taraftarı herkez olabilir ama İyi gün ve Kötü gün taraftarı kimse olamaz.İyi oynadık güzel oynadık hak ettik ama olmadı.Bizim için demek ki Hayırlısı buymuş.İNŞALLAH bundan sonraki maçı ve maçları kazanacağız :)

MDanışmaz
Bu takımda kesinlikle bir santrafor lazım..Oyuna ikinci bir santrafor olarak sokacağımız oyuncu yok...

lazkerem
bazı arkadaşlari anlamakta zorluk çekiyorum bana söylermisiniz hangi takım 34 maçin hepsini kazanarak şampiyonl oldu bence gayet iyi oynadık eleştirdiğiniz alanzinho girdikten sonra daha hızlı oynamaya başladık 3 , 4 tane voleside kalabalık defansa yada kaleciye takıldı alanzinho girdikten sonra tek negatif durum jaja'nin pas atmak için hep onu aşaması oldu
Bu takım şu anda türkiye liginde ışıl ışıl top oynayan tek takım hemde bazıları gibi 10 larca milyon dolarlık futbolcularımız olmadığı halde yatıp kalkıp şenol hocaya dua etmemiz lazım nerdeeen nereye geldik

AKSOY_61
Yttara ve colman hariç bu maçlık eli öpülür bu takımdaki oyuncuların.
Öyle koştular öyle mücadele ettiler çünkü.Helal olsun.

Karşımızda bankasyada dahi ilk 10 a giremeyecek 10 kişi defans yapan bir takım
olunca böyle bir sonuç çıktı.

Bu takım bu hırsla şampiyon olur.

r9emre
Tek tek futbolcuların performansını eleştirmenin doğru olmayacağı bir maç bence.Çünkü gerçekten hepsi iyiydi bugün.Burak ve Umut durgundu biraz bugün.Ama önemli değil bu takımın özellikle ikinci yarı Eskişehirspor'a ezici üstünlük sağladığı gerçeğini değiştirmez.

Şenol Hoca resmen niyeti bozdu galibiyet için elinden gelen her şeyi yaptı..Yapmadığı tek şey kendisinin girip gol atmasıydı.Colman-Alanzinho değişikliğine ilk başta intihar gibi baksam da Engin ve Jaja ile orayı destekledi çok sırıtmadı orta saha.

Bu maç iki şeye kızdım ne oyun ne herhangi futbolcunun performansı..Biri Alanzinho'nun 3-4 pozisyonda inanılmaz net gol olacak atakları kendini yere atarak,üç kağıtçılık peşinde koşarak harcamasıydı.Eğer biz lider takımsak,Trabzonspor'sak böyle sahtekarlıklarla maç kazanmak bizim geçmişimizde yer almaz,ilk yarı Engin Baytar'da yaptı aynısını 1 kere penaltı diye taraftarı da galeyana getirdi.İkinci kızdığım ise Engin Baytar'ın oyundan çıkarken Şenol Hoca'ya yaptığı hareket bunun ama açıklaması filan yok yani futbolcularımızın kültürsüz,eğitimsiz olmasının üstüne bir de o an oyundan çıkarken ki duyguları eklenince ne yapacaklarını şaşırıyorlar..Bunu sadece Engin yapmıyor başka Türk futbolcuları da yapıyor fakat bizim futbolcumuzun hele Şenol Hoca'ya bunu yapması hazmedilecek gibi değil.

batugol
21.11.2010, 18:28
yorumları okuyorum bazılarını anlamakta zorlanıyorum
eskişehirin nasıl oynadığımı beni ilgilendirmiyor
çok eleştirdiğimiz şuster vari yorumlara gerek yok
eğer defans yapan takımlara karşı skor üretemiyorsan
ona göre tedbir alacaksın
trabzona gelen takımların çoğu böyle oynayacak
napalım şimdi hepsini suçlayalım mı ?
küme düşmelerini canı gönülden isteyelim mi ?

cemoli5408
Trabzonspor'un daha baskılı oynadığına, hatta gol poziyonu açısından bizden daha zengin bir oyun sergilediğine katılıyorum. Ancak geçen bir hafta boyunca kesinlikle "Fark" beklenilen bu maçta ES ES'in çok da ezildiğini düşünmüyorum. Özellikle ilk yarının ilk 30 dakikasında sahada direnen bir ES ES vardı ve bunu oyunun diğer 60 dakikasında da sürdürdü.

Avni Aker'den 1 puanla çıkmak şampiyonluk kovalayan bir Trabzonspor karşısında bence başarıydı ve bugün biz başarısız değildik. Hakemin bir kararı bence bütün ES ESLERİ üzdü, günün en önemli sonucu ise her iki camiaya da küçük gerginliklere rağmen yakışır bir maçı izlememizdi.
Şampiyonluk yolunda başarılar....
EStiklal'deki kutlamanızda tabii ki yanınızda olacağız.
Karadeniz'in horonuna, Anadolu'nun halayını katacağız.

:alkış::alkış::alkış:

saffet61
telaşa gerek yok yine lideriz

TS61_NL
- Ah be Trabzonsporum, bir kere de yanılt beni be.. Bir kere de sevincimi kursağımda bırakma..
- İstanbul medyası artık bu akşam zil takıp oynar, çok gaz birikmişti, biraz rahatlarlar.
- Fenerbahçe'yle fark 6'ya indi, diğerleri rakibimiz değil.
- Trabzonspor için en büyük deplasman Avni Aker'dir. Antep maçı daha rahat geçer.
- Barış Ataş değişikliği maçın dakikası ve skor ihtiyacı nedeniyle saçma gibi görünmekle birlikte, Şenol Hoca'nın bizim defans bloğunun nefessizlikten bayılmak üzere olduğunu görmesi nedeniyle yapıldı. Maç gitmesin dedi Şenol Hoca, ama gel gör ki az kalsın oyuna giren Barış Ataş maçı götürüyordu.
- Devre arası için birşey diyemem ama gelecek sezon için ciddi bir tasfiye projesi başlatılmalı. Bazı arkadaşlarla olmuyor, ya da artık olmuyor ve olmayacak da.. Başta plaj topçusu Alanzinho, bitik ve umursamaz Yattara, Latin amelesi Teofilo.. Duyumlar doğruysa Yekta, Muhammet vb. rafine topçularla ilgileniyoruz, inşallah doğrudur.
- Golcü, ön libero, sol açık ilk etapta alınması gerekenler.
- Hayırlısı Allah'tan.

fbnin maci yarin su anki puan farki 9dur...Ha, fb kesin alir maci diyorsan m. denizliden farkin kalmaz lakin o da bizim ve bjk ile puan farkimiz 9 filan demisti, bjk kasimpasa macini kazanir farz ederek...O mac nasil sonuclandigini hepimiz biliyoruz....

okg_53
Sorun yok !!

Takmayın kafanıza ya, halen daha lideriz. fb kazanırsa puan farkı 6 olacak. Ne olacak yani.

Bundan sonraki tüm maçlar tam bizim oyun sistemimize göre.

yaranozlu

genç arkadaşların küfürlü yazılarını dikkate almayın lütfen. eses oyunu oynadı, kadro sıkıntısı var, başka şekilde oynasa kesin yenilecek. doğru işi yaptı ama biz beceremedik. esese başarılar, eses kesinlikle düşmez fakat bülent uygun başınıza bela olur. en kısa zamanda gönderin bence

Aker
Gabric 2 asist yapmış bu arada. :o

Şuan takımda olsa oynamaz mıydı ? Banko oynardı. Yattara, Alanzinho gibilerini alacağıma Gabric'i alırdım..

Niye gönderildiğini kiralandığını anlamadığım bir oyuncu gabric, sırf berabere kaldığımız için söylemiyorum gerçekten anlamıyorum neden gider bu adam diye.

Semih
kayseri yense bile lideriz.

Tarihi farkla yenmeyeceği ne malum? :) :p

Ilelioglu
hah bak boyle yaz canimi ye.
ben ovmuyordum hic. baskalari ovuyor olabilirdi daha once ama benim eski mesajlarima bak yendigimiz maclarda bile ilk 11 de yerleri yok diye yaziyordum.
yani ben gune gore yazmiyorum.
takim 2. yari iyiydi. biraz panik havasi vardi gibi ama olsun.
bir nusubet bin nasihatten iyidir deyip onumuzdeki maclara bakalim.
sonuna kadar sabir ve destek. sana da tesekkur ederim.

Tamam bende tesekkür ettim...;):)

Ahmet Başkaya
21.11.2010, 18:29
Abi ben size destek vermiyor musunuz dedim ben size sizin yazdığınız yazıdan anladığım yazıları yazdım.Ayrıca ballandırma değil ben ne anladı isem onu yazarım hatta onu da yazdım

Takma kafana bu kadar millet gergin çatacak yer arıyor :)

Ben senin mesajlarını zevkle okuyorum devam et sen aynen ;)

TSezgin61
evet tansiyonu düsürelim icimizde.

fenerliler bile "Trabzon bir mac daha kaybederse huzursuzluk yasar. herzaman böyle oluyor" diyor.

bizde bu hastaligi tedavi edelim. daha hersey icin cok erken... rahat olun...

Çağatay_
Téo olsa yenerdik.

Sağa sola iyi toplar atardı.

Burak yerine de Umut'u düşünün, parçalardık oraları.

O yüzden Téo gibi topu düzgün kullanan, ayağı düzgün bir forvete ihtiyacımız var.

Ertan1982
Puan kayiplari olacak.Antep macindaki Beraberligi Es Es karsi aldik.Bu mac oyuncularda Manisa maci etkisi yapacak umarin. bi bölümTaraftarda kendini simdiden Sampiyon görüyordu.Beraberlik iyi oldu.KAyseri bizim rakibimiz onlari hafife almak cok büyük hata olur.

Gabric acilen geri cagrilmaliyiz.Yattara bitmis.Ama tahmin ediyordum.Yattara yaslandi agir sakatli gecirdi eski Yattara asla bidaha olamaz.Gabric en azindan 2 kanatta oynaya biliyor ve defansa yardim ediyor.Engin Burak ve Yattara bunu yapmiyrlar/yapamiyorlar.

Bankdan gelen ofans adamizda fazla yok bi Yattara ve Alan bukadar.

cihatöztürk
dostluk fln hikaye ya ben bunların eskişehirsporlu olduklarınada inanmıyorum

hüseyin1975
Bu Macda Semih olsaydi kesinlikle yenerdik.
Ceza sahasinda Golükoklayan Eleman lazim!

Oğuzhan Turhan
Son dakikadaki pozisyonumuz gol olsaydi, burada takimi kotuleyenler, 180 derece bir donus yapmis sekilde yorumlarlardi maci.
Gayet guzel oynadik, gol atmak icinde her seyi yaptik ama olmayinca olmuyor.
Ben futbolcularimizi alinlarindan opuyorum.
Yanliz Engin cikarken kime bir seyler dediyse ortaya cikarsinlar, herkes Senol hocaya dedi zannediyor.

Selim Turan
Beyler birakin artik onu bunu...

Burda mactan önce bircok kisi 4-5 atariz diyordu, hani nerde...?

6 galibiyet aldik diye hemen rehavete girerseniz böyle olur iste...

Simdi sirada Antep maci var ona konsantre olalim lütfen...

Aynen bu maç çok tehlikeli diyordum kimse takmıyordu...

Toraman
21.11.2010, 18:30
Şu bir gerçek ki bizim takıma Colman yerine daha istikrarlı, devamlılığı yüksek bir oyuncu, Umut yerine iyi bir santrafor lazım. Bir de sol çizgiye alternatif bir oyuncu katarsak bizim takım iyi bir takım olur.

es-es
Madem öyle Fenerbahçeye niye yattınız??
Ne olursa olsun Başınızda Şerefsiz Bülent Uygun olduğu sürece Eskişehir düşmesini isticeğim ilk takım...

kardeşim fener maçından önceki 4 haftalık fikstürümüze bakarsan anlarsın niye öyle oynadığımızı :)

lord of eses
Eksiklere bağlayıp durma olayı. Adem Sarı'n var yedeklerde.

Ayrıca ofansif bir oyuncu olan Burhan bile defans yaptı. 10 kişi defans yaptık çünkü o 1 puana bile çok ihtiyacımız vardı yazarsın olur biter. Uzatmaya gerek yok. Savunulacak bir tarafınız yok çünkü.

İyi dileklerin için teşekkürler.. ;)
arkadasım zaten bir önceki msjımı okursan görürsün ihtiyacımız var dedim

yanlız sunu gördümki sevdgigimiz camia denilmesi için illa 3 -5 tane yemek gerekiyormus olsun canınız saolsun ama dostuz seviyoruz dediginiz takıma karsı nasıl bir sekilde olursa olsun puan kaybettiginiz zaman da aynı durusu göstermenizi beklerdim bütün taraftarlarınız için degil bu söylediklerim ama üzücü yani serefsizler defolun gidin küme düşün gibi sözler neyse iyi dileklerimle ayrılayım kalın saglıcakla

Asi Çaykaralı61
Bize bilmiyorum katılacak mısınız ama Emenike gibi bir golcü lazım

ÖmerFarukYılmaz
Çosmayız inşallah:)

İçimde tuhaf hisler var ama..Dur bakalım.

Şom ağzıma.....

Ama iyi oldu..Bir daha ki maçlarda bizi ne tarz rakipler bekliyor,daha iyi biliyoruz..

Erbay
Renktaşlar panik yok tamam da gelecek maçlarda da aynı eksiklerimizin olmasından korkuyorum ben. İçerideki her maçta zorlanırız oyunu açmakta bu oyuncularla. Yedekte "net" forvet yok. İleridekiler kapanan takımlara karşı özelliklerini gösterecek oyuncular değil.

Hüseyin Çümen
Febe sahasında böle maçları kaybetmiyormuş. Acaba neden bizim burdaki bazı skor taraftarları gibi taraftarlık yapmıyorlardırda ondan olmasın?

Son 10 dk futbolcu taraftarın istediği hareketi yapamadımı başlıyor homurdanmaya yok arkadaş bu iş böyle olmaz. Verin trabzonu bize biz onu istanbulda şamoiyon yaparız

hüseyin1975
Yattaranin pili bitmis artik.
Alan ise tam Rio Karnevali Oyuncusu.

Cem Akyüz
21.11.2010, 18:31
Ulan Tekke gözlerim seni aradı vallahi.Jaja'ya duvar olurdun her pozisyonda.İyi bir forvet gerekiyor takımımıza duvar olabilecek

Emrullah
21.11.2010, 18:31
Ben Es-Es'in maçı çirkinleştirdiğini düşünmüyorum(Doğa isimli futbolcunun yaptığı hareket hariç) . Ne yani bomboş bırakıp gol atmamıza izin mi vereceklerdi. Biz kanatları kullanamadığımız için yenemedik. Suçu onun bunun futbolunda bulacağımıza kendimizde aramamız lazım. Es Es oynaması gerektiği gibi oynadı biz ise istenilen seviyede oynayamadık. Es Es'in mutlak gol pozisyonu bizden fazla. Biz son topları çok öldürdük. Engin ve Serkan kanatlarda biraz daha etkili olabilselerdi gol muhakkak gelirdi.

hamucera
21.11.2010, 18:32
Takımı tribündekiler bile beraberlikten sonra çağırıp alkışladı, tempoyu Gençlerbirliği maçında olduğu gibi 2. yarı yükselttik,

Eskişehir'in oyunu bizi ilgilendirmez, bu tür maçlarda benim kanaatim rakip 5 kişiyi sürekli sabit bırakıp anında kapanıyorsa forvet oyuncuları sağa ve sola koşular yaparak alan açacak arkadan gelen ceza sahası dışından vuracak, bugün bunu yapmaya çalıştık ama etkili vuruş yapamadık. Birde bu kadar uzun boylu kaleciye karşı sürekli orta yapmak mantıksız zaten

Emrullah
Bize golcü değil bize kanat oyuncusu lazım. Hem de her iki kanata lazım.

Anıl Caner
Sevgili Esesli arkadaşlarım. Şu noktada tartışmaya girerseniz ne olursa olsun iş gerginliğe dönüşür. Ne kadar iyi niyetli olursanız olun hak verirsiniz ki şu an eses forumunda bir Trabzonsporlunun objektif yorumu da göze batar.

Ben sizi şahsım adına tebrik ediyorum.
Doğru oyunu oynayıp puan aldınız, ayrıca pozisyonlar da kaçırdınız.

Ama şu an yazılan her şeyi ciddiye alıp, cevap verirseniz gereksiz işler olur burada :)

Nacizane tavsiyemdir.

Sezgin Öztürk
Yok Eses 10 kişi kapanmış ne yapcaktı gelin atın mı? Beyler adamların gücü bu ne yapsınlar? Şanssızdık atamadık ama dünyanın sonu değil...

mashal61
Bize bilmiyorum katılacak mısınız ama Emenike gibi bir golcü lazım
Aynen katılıyorum kardeşim.

saffet61
antebi yenmek şart oldu

DeAgLeMaNyAq
Yanılmıyorsam beyaz formayı bu sezon ilk kez giydik onda da puan kaybettik... :)

eraytaskin61
hayırlısı olsun yeni bir seriye başlarız sıkıntı değil

SDanışmaz
Yahu bazı arkadaşlar Es-Es'e laf atıyor. Adamların ne yapmalarını bekliyordunuz? Zaten durumları iyi değil, daha maça başlamadan 3 puanı vermelerini mi ibekliyordunuz?

Önce çuvaldızı kendimize batıralım. Takım koca ilk yarıda nerdeydi?

Bülent Günal
21.11.2010, 18:33
Bekir Aydın, yaşın 19. Ama yaşından büyük laflar ediyorsun! Söyle forum yöneticisine atsın bizi..Terbiyesizliğe gerek yok, bu forum sayfalarını kirletmeye de...

ilyskm
olmayınca olmuyor, koskoca ilk yarıda cale denen trabzon tarihinin en kötü sol bekinin kaleciye geri pası gibi vurduğu şut haricinde çok kötü bir colman ve onu ısrarla oyunda tutan şenol hoca...

izzet
Bize golcü değil bize kanat oyuncusu lazım. Hem de her iki kanata lazım.

Ankaragücünde bir gabric var, "Coach doesn´t liken me " diye morali bozuluyordu...

Onu Transfer etsek nasil olur, bugün iki asist yapmis...

Çağatay_
Arkadaşlar Eskişehirspor'a çirkin söylemlerde bulunmayın lütfen.

Aşırı defans yaptılar ama oyunu çirkinleştirme anlamında pek de bir şey olmadı.

Doğa yerde yattı, o da hemen çıktı.Yorulmuş besbelli.

Bülent Uygun'un çalıştırdığı bir takımda bu defansın yapılması da normal.

O yüzden gereksiz yere Eskişehir'e laf etmeyin..Aramızda da Es-Es'li arkadaşlar var hoşgelmişler..

Onlara da bir tavsiyem var, bu puan kaybından sonra buralarda fazla takılmasınlar..

Takdir ederler ki herkes sakin kalamayabiliyor..

Trabzonspor taraftarını da bir maçla öldük bittik dememeye davet ediyorum.

cemoli5408
Şu bir gerçek ki bizim takıma Colman yerine daha istikrarlı, devamlılığı yüksek bir oyuncu, Umut yerine iyi bir santrafor lazım. Bir de sol çizgiye alternatif bir oyuncu katarsak bizim takım iyi bir takım olur.

colmanda umutta çok çok iyi oyunular arkadaşım. daha iyisine kimse yok demez ama, umutta colmanda türkiyenin şuanda en iyileri arasındadır...

Oğuzhan Turhan
Es ese kizan arkadaslarida anlamiyorum yani, ne yapacakti adamlar yani maci bizemi vereceklerdi.
Denedik, ugrastik ama olmadi.
Tekrar ediyorum ya son pozisyonumuz gol olsaydi, neler soylerlerdi su anda takimi kotuleyen arkadaslar.

Bekir

yanlız sunu gördümki sevdgigimiz camia denilmesi için illa 3 -5 tane yemek gerekiyormus olsun canınız saolsun ama dostuz seviyoruz dediginiz takıma karsı nasıl bir sekilde olursa olsun puan kaybettiginiz zaman da aynı durusu göstermenizi beklerdim bütün taraftarlarınız için degil bu söylediklerim ama üzücü yani serefsizler defolun gidin küme düşün gibi sözler neyse iyi dileklerimle ayrılayım kalın saglıcakla
Madem dost takımız neden Her Eskişehir deplasmanında saldırıyorsunuz??

BiZe HeR YeR 61
Sağlık olsun olmayınca olmuyor işte.

Aker
Yanılmıyorsam beyaz formayı bu sezon ilk kez giydik onda da puan kaybettik... :)

Aynen, biz her zamanki formalarda devam edelim, sevmiyorum bu beyazı:)

Ümit Küçük
ne emenikesi bize aşırı teknik deli teknik bir forvet lazım...umutta oynar emenike kadar

ESER
21.11.2010, 18:34
Arkadaşım öyle herşey dediğin gibi basit değil.sen kendi saha ve seyircin önünde eskişehir gibi takımı yenemiyorsan şampiyon olamazsın.öyle armut düş ağzıma düş yok..

olasi bir puan kaybiydi , uzuldum ama sasirmadim. hafta ici oyuncularin milli macta oynamis, gecen hafta iyi oynamis olan ceyhun cezali, colman sakatliktan yeni cikmis ve rakibin siddetle puana ihtiyaci var vs vs.

basit oldugu gibi bir iddam yok ama oyle abartilan kadar yasanmis bir fiyasko da yok ortada, bunlar her zaman olabilecek puan kayiplari. dun konyanin inonude bjkye 2 gol atmasi cok mu normaldi yada gecen hafta son 10 dk da fb 2-1 yenilmesi.. bu ligde biz puan kaybi yasiyorsak digerleri de yasayacak. en ufak puan kaybindaki panik halimiz bu puan kaybindan daha zararli takima. herseyi denemisiz olmamis iste. yapacak birsey yok. o top direge carpmasa da iceri girse bu takim sampiyon olamaz mi diyecektik yine.. bu baski ve stresi once taraftar kaldirabilmeli , rahat olmayi bilmeli ki bunu futbolcusuna pozitif olarak yansitabilsin.. sahadaki oyuncu mac icinde o gerginligi fazlasiyla hissedip bir de kendisini ateslemesini bekledigi taraftari ateslemeye calisiyor. puan kaybedilir , yeter ki inanc kaybedilmesin..

Erbay
Emenike bize tam lazım olmayan oyuncu tipi.

Hasan61
Çok abartılacak bir durum yok hala ligin en favori takımıyız.Antep deplasmanında puan kaybı bekliyordum sadece.
Artık o maçı kazanmak lazım.

TSercaN
Es Es defans yapti, arkadasin dedigi gibi tek bir oyuncusu yatti yerde bosuna.

Adamlar ilk yari da bizim isimizi bitire bilirdiler.
Biz ilk yari adam gibi oynasaydik gol atardik.

Sampiyonluk zor bir surec ve bu surecte puan kayiplari olacaktir. Yeter ki destegi kesmeyelim.

Es Es bizim rakiplerimizle oynayacaktir ve onlara da celme takacaktir.

U.Sadıkoğlu
Eses'i seviyoruzzz şu an ligde bulunan 17 takımdan bize en yakın olanı eses kimse anlık sinirle kalp kırmasın derim.

Full HD
Beraberlige degil puan farkini acamadik diye üzülüyorum.Beraberlik ve yenilgide var Futbolda fakat böyle zamanlarda avantaji elden vermek ve puan farkini acamamak cok ama cok aci.Icim kaniyor icim inanin bütün günün ve haftanin icine ettiler ve Antep macina kadar moralim ve sagligim bozuk.

Ahmet Tarık
Şiddetle puana ihtiyacımız olduğumuz bu dönemde aldığımız puandan dolayı mutluyum ama oynadığımız futboldan memnun değilim. Maçın hararetiyle bazı Trabzonlu arkadaşlar bizi üzebilecek fevri yorumlar yapıyor. O yüzden ilerleyen vakitte maç ortamı durulduktan daha detaylı bir yorum yazarım insallah.

Bu arada, izlediğim kadarıyla çok sağlam takımınız var. Ama iyi bir forvete ihtiyacınız var ve Yattara pas akışını bozuyor. Gerçi sizinkiler de pek pas atmıyor sanırım ona..

Puan kayıpları elbette olacak. Ama iyi bir forvet transferiyle bu yıl şampiyon olmanız işten değil. Maçımız geçtiğine göre gönlümüz yine sizinle.. Başarılar Trabzon..

Fanatik34
21.11.2010, 18:35
Engin'in pozisyonunun penaltiyla alakasi yoktu, adam yere vurdu ayagini. Sadece Cale'nin kafasindaki topu defansin ayagiyla uzaklastirmasi cift vurustu... Alan ise sifira inmisken pas vermek yerine kendini yere atti, sacmaladi...Evet, aynen! Ama yeteneklerini beynine aktaramayan oyunculardan kurtulmaliyiz...Alanzinho´nun kendini yere attigi yerde sol ayagiyla top ve rakibin arasina girse Penalti ama onu bile beceremiyor!!!

Oyundan Jaja cikmasi gerekirken Engin cikti, o yüzden tepkiliydi. Ama Senol Hoca son dk. Jaja o golü atsa hakli cikacakti ama olmadi maalesef.

Bugün Ceyhun´un olmamasi Ortasahada da cok eksik oldugumuzu gösterdi. 90´da Baris´in oyuna girmesi ortaalanda ki gedigi az cok kapatmak icindi ama baris´in yüzünden az daha gol yiyorduk! Baska girebilecek bir oyuncumuz var mi???

izzet
Istiyorsan 11 kisi ile Altipasta dur..

Gol atacaksinki, kazanacaksin! Lamicimi yok!

Ne bu "Schusterlik"?

lazkopatfaroz
Yahu bazı arkadaşlar Es-Es'e laf atıyor. Adamların ne yapmalarını bekliyordunuz? Zaten durumları iyi değil, daha maça başlamadan 3 puanı vermelerini mi ibekliyordunuz?

Önce çuvaldızı kendimize batıralım. Takım koca ilk yarıda nerdeydi?

Onlardan ve bize karşı oynayan bütün takımlardan tek istediğimiz var.

Her takıma bu şekilde mücadele etsinler, hata yapmasınlar.

orhan42
Hafta içi ağabeyimle konuşuyorduk, bu sene şampiyon olabilir miyiz diye.. bizim taraftar adam olmaz bi beraberlik alsa bile hemen homurdanmaya "gitti şampiyonluk " demeye başlar demişti..Yorumları okuyunca doğru söylediğini bir kere daha anladım.Bi beraberlik almışız, dinlediğim kadarı ile de baskılı bi oyun ortaya koymuşuz , vay efendim bu maçı alamazsan hangisini alırsın, Yattara'ya neden top atmıyorlar, engin çıkarken küfür mü etti..Daha geçen hafta şampiyonluk şarkıları söyleyenler sizler değil miydiniz Allah aşkına????Şimdi ne oldu..Gelecek hafta hasbelkader bi yenilgi alırsak Şenol istifa Futbolcular sahtekar mı diyeceğiz?Adamlar 12 puan geride onlar bile şampiyonluktan bahsediyor biz burda klavye başında homurdanıyoruz..Olmaz olsun böyle taraftarlık..!!!!!1

Bekir
Bekir Aydın, yaşın 19. Ama yaşından büyük laflar ediyorsun! Söyle forum yöneticisine atsın bizi..Terbiyesizliğe gerek yok, bu forum sayfalarını kirletmeye de...
Terbiyesizim doğrudur ama en azından sizin gibi İkiyüzlü değilim...
Hep aynı şeyleri yapıyorsunuz 33 hafta dostuz Eskişehire gelince düşman..

Ümit Küçük
Emenike bize tam lazım olmayan oyuncu tipi.

aynen öle bize topu tutacak hava hakimiyeti iyi olan iyide teknigi olan adam lazım...umut var bizde burak var aynı tipde bir adama ihtiyac yok

Tarbzon
Ben Es-Es'in maçı çirkinleştirdiğini düşünmüyorum(Doğa isimli futbolcunun yaptığı hareket hariç) . Ne yani bomboş bırakıp gol atmamıza izin mi vereceklerdi. Biz kanatları kullanamadığımız için yenemedik. Suçu onun bunun futbolunda bulacağımıza kendimizde aramamız lazım. Es Es oynaması gerektiği gibi oynadı biz ise istenilen seviyede oynayamadık. Es Es'in mutlak gol pozisyonu bizden fazla. Biz son topları çok öldürdük. Engin ve Serkan kanatlarda biraz daha etkili olabilselerdi gol muhakkak gelirdi.

Trabzonspor her takıma eşit uzaklıkta olmalıdır. Biz Ankagücü - Brsa falan değiliz. Farklıyız. Öyle Kalmalıyız.

Murat'
21.11.2010, 18:36
Mactan once 4-5 tane atariz diyen arkadasla simdi nerde cok merak ediyorum.

Bence taraftarda takimdakinden cok daha buyuk bir rehavet sorunu var.

Asi Çaykaralı61
Umut Bulut bugün bence gene iyi bir performans sergiledi ileride basan oyuncularımızdan bir tanesiydi

İNŞALLAH gol yollarında daha da etkili olacaktır

Kaan

Her takım taraftarında oluyor öyle insanlar. Her taraftar aynı şeyi düşünmüyor.

Ona bakacaksak Eskişehir'deki maçlarda bundan daha fazlasını yiyoruz küfür olarak da hala dostuz naraları atılıyor ? :)

bahadır2561
Şusterleşmeyin beyler rakip nasıl oynarsa oynasın sen çıkıp yeneceksin. pozisyonlarıda bulduk ama atamadık şanssızdık. olur böyle şeyler...

Hüseyin Çümen
sevgili eses liler burdaki kötü yorumlara takılmayın lütfen sinirli insanlarız maçta adam gülüyo diye kavgaya tutuştum oluyor yenilginin verdiği sinirle sizde takmayın

eraytaskin61
eses'e lafım yok ama bülent uygun yakışmıyor bu takıma bu futboluyla eskişehiri antipatik yapmaya hakkı yok

Mustafa Yılmaz.20
Bülent Uygun gibi bi karaktersiz, dolandırıcı, ahlaksız bi adam eskişehirin başında olduğu sürece onlardan hiçbir halt olmaz. Hadi bize 90 dakika çirkeflik yapıp, çelmeye taktınız. İlerleyen haftalarda görücez sizi. Bugünkü maça benzer bir maçı en son, yine bülent uygunlu sivasa karşı oynamıştık. Adam kendi karakterini takımına çok iyi yansıtıyor. Ahlaksız herifler fenere bi kaleyi boşaltmadığı kalırken, bize karşı 90 dakika 60'ların futbolunu oynadılar.

Taraftar da daha etkili olmalı.Ben son yıllarda taraftarla kazandığımız 1 maç bile hatırlamıyorum.Fenerbahçe her maçı taraftarıyla kazanıyor neredeyse.. Takımın ikinci yarıdaki mücadelesi bence iyiydi. Desteğimizi artırmalıyız.Ama stadı boş boş doldurarak değil. 90 dakika susmadan tezahürat yaparak. Gerektiği zaman rakibi ve hakemi etki altına alarak.

LoVeRbOy
21.11.2010, 18:37
Herşeyden Önce Alanzinho hakkında düşüncelerinizi merak ediyorum.????

mashal61
Eses liler neden gelmişler?

Hoşunuza mı gitti puan kaybetmemiz, onun için mi buradasınız ?

Okudukça keyifleniyorsunuzdur siz şimdi. Ne güzel değil mi şampiyonluk yolunda çelmeyi taktınız, gelip burada sinir, stres, üzüntü dolu yorumları gördükçe hoşunuza gidiyor heralde.

Zaten burada yazmaya hakkınız yok, defolun gidin !

yaranozlu
acilen antep maçına hazırlanılmalı, çok zor bir deplasman bizi bekliyor. kazanarak telafi edebiliriz.

ErtuGrul
Bursayi yenince sampiyonlugumuzu ilan etmedgimiz gibi , bu macta kaybedilen 2 puanlada sampiyonlugu kaybetmedik..ligler cok uzun maraton bu tur kayiplar olacaktir..

gerenimo
21.11.2010, 18:38
rakibe herhangi bir şey söylenmemeli. sonuçta u bir puan mücadelesi ve ellerinden geleni yapacaklar bize karşı. önemli olan bizim oyunumuz. açıkçası bu önemli bir kayıp olmasına rağmen halen daha lideriz. ilyarıyı da büyük ihtimalle lider bitireceğiz. takipçilerimiz de puan kaybedecekler. panik yapmadan yolumuza devam etmeliyiz.
eskişehiri mücadelesi için tebrik ederim. doğanın yaptığı dışında gayet dürüstçe mücadele ettiler. es es bu lige lazım.

Ali Tunahan Güllü
Ya tamam ortada 'herşey bitti,rüya buraya kadar,çöküntü başladı' vari yorumlar takıma haksızlık oluyor.
Takımda şuan için eleştirebileceğim tek nokta var evimizde oynadığımız maçlarda koskaca ilk 45dk boş geçiyor buna bir çare lazım.

Yunus Emre SEYHAN
Umut Bulut bugün bence gene iyi bir performans sergiledi ileride basan oyuncularımızdan bir tanesiydi

Hee olacaktır olcaktır öyle san.

Umut kötü forvet değil sadece golcü değil!

Golcü lazım. Bu tip maçlarda Topu ayağında tutacak,golü koklayacak bir oyuncu lazım.

Teo yaktın bizi..

Çağatay_

Okudukça keyifleniyorsunuzdur siz şimdi. Ne güzel değil mi şampiyonluk yolunda çelmeyi taktınız, gelip burada sinir, stres, üzüntü dolu yorumları gördükçe hoşunuza gidiyor heralde.

Biraz daha sakin olabilirsin..Medeni insanlar gelmişler bir şeyler yazıyorlar.

Şimdi gelmeleri yanlış olabilir ben de katılıyorum.

Ama bu üslup bize yakışmıyor..

yaranozlu
21.11.2010, 18:39

arkadaşım saçmalama lütfen, kimseyi burdan kovmaya da hakkın yok. tek tek hepsinin yorumunu okudum, gayet mantıklı yazıyorlar ve ayrıca şampiyonluk yolunda başarıla diliyorlar. bu demek değil ki bize yatacaklar! karşı tkaımın bir taraftarı gelmiş maç sonu görüşlerini aktarıyor, senin yaptığına bak! bursalılaşmayın!!!

Kubilay ŞAHİN
Belki biraz daha istekli bir oyun sergileseydik o son pozisyon gol olacaktı.. Ama olmadı.. Sağlık olsun..

Yenemeyeceksen yenilmeyeceksin..

Şükretmesini bileceksin.. Yoksa fazlasını alamassın..

Oyuncular aşırı sorumsuz bir hal vardı.. Bunu yorgunluğa bağlıyorum..

Haftaya kesin galibiyet gerekir..

Fakat artık farklı bir unsurda yine dejavu yaşıyoruz.. "HAKEMLER.."

BiZe HeR YeR 61
ALLAH'tan maça gelenler burdakiler gibi kaybedilen 2 puan sonrasında isyan bayrağı çekmediler. Takımı alkışlarla uğurladılar.
Bu sene inanıyoruz Şampiyon olacağız.!

Ahmet Başkaya
Diğer taraftar sitelerinde başlıklar açılmış .

Engin'den şenol hocaya küfür diye.

Engin'den Şenol Güneş'e küfür!
Trabzonspor - Eskişehirspor maçının son dakikalarında oyundan çıkarılan Engin Baytar Teknik Direktör Şenol Güneş'le kapıştı.

Oyundan çıkarken Şenol Güneş'e el hareketleri yapan Engin, hızını alamayıp hocasına küfretti!

Disiplinsiz tavırlarıyla tanınan Engin geçen hafta da Bursaspor aleyhine söylediği küfürlü tezahuratlarla Bursaspor taraftarını çıldırtmıştı...

Kendisini Eskişehirspor'dan alıp yıldız futbolcu statüsüne kavuşturan, milli takıma çıkaran hocası Şenol Güneş'e eşi benzeri görülmemiş sözler söyleyen Engin'i Lig TV kameraları çok net şekilde görüntüledi.

Engin'den kameralara yansıyan sözler "Ne yapıyorsun a... k..." oldu.

Trabzonspor yönetiminin ve teknik heyetin bu olaya nasıl yaklaşacağı merak konusu.

Kaynak: MedyaSpor

Umarım gerçek değildir .

Salih Edip
Olur böyle şeyler , bir yerde takılacaktık mutlaka bu eskişehir oldu. İlk yarılarda da ikinci yarılarda oynadığımız futbolun en azından yarısını oynamalıyız. Her zaman 45 dk. yetmez maçı kazanmak için...

cemoli5408
beyler 12.haftada şampiyon ettiler bizi, 13. hafta şampiyonluk kaçtı.. 14. hafta ne konuşacağız çok merak ediyorum... 7 maçta 19 puan. 21/19 puan.. bu son 7 maç oynanmadan bize 7 maçta 19 puan alacağımızı söylesek ne hissederdik? bu kadar kötü bi durum yok biraz sakin olun. antep maçı da böyle olmaz, antep daha açık oynar, ozamanda trabzon yine devam eder yoluna.

orhan42
Ulan Tekke gözlerim seni aradı vallahi.Jaja'ya duvar olurdun her pozisyonda.İyi bir forvet gerekiyor takımımıza duvar olabilecek
Hah Tekkesporlu bir çıkmış piyasaya..Golleri atınca Jaja Umut, Burak sorunlu efsanemizi unutuvermiştik..Bi tökezlemede hemen hatırlayıvermişiz gene..:alkış:

zahido

Olur olmadik kaleye vurur..

Bi pozsyonda cok musaitti hadi lan vur artik dedim icimden gitti pas atti..

Pas yerini bulsa canima minnet oda yok..

Risk almisiz butun gucumuzle bastiriyoruz derken habire top kaybi yapti..

Yattara keza oyle.. Kaybediolar ellerini baslarina koyuyolar.. nasil olsa takimda essek cok.. onlar kosar bunlar bakar..

ThePatriot61

Iyi gidecegine kötü gidiyor ve muhtemelen satilacak.

Muhalif
Birincisi Şenol Güneş'in son dakikalarda Engin'i çıkarıp Barış'ı alması bir kaç dakika önce yediğimiz kontrada kimse koşmadığından, bir son dakika golü yiyerek yenilmememiz içindi. Ben bu değişikliği Şenol Güneş'in artık bambaşka, tam profesyonel düşünen bir hoca olduğu yönünde yorumladım. Zira yenemeyeceksen yenilmeyeceksin ne olursa olsun! Aslında Şenol Güneş, Hugo Broos karakterinde biri olsaydı Engin'i değil Alanziho'yu çıkarırdı. Ama uzun lig maratonunda Alan'dan yararlanmak istiyor herhalde ki böyle bir hamle yapıp Alanzinho'yu silip atmadı.

İkincisi ilk yarıyı boşa oynadık. Engin,Colman, Burak hakemle konuşmaktan oynamadılar zaten. Kalan 8 kişiyle oynadık ilk yarıyı. Bazen 45 dakika kazanmaya yetmiyor işte görüldüğü gibi. Özellikle içerde oynadığımız maçlarda skoru ilk yarıda bulmak için baskıyı ilk yarıda kurmalıyız. Bu da bize ders olsun.

Üçüncüsü hakem iyi bir hakem değildi. Yani kapasitesi sınırlı bir hakem. Ama maça en büyük etkisi Colman'ı atmamakla oldu. Belki Engin'i bile atabilirdi çok konuştuğu için.

Dördüncüsü Engin-Burak gibi adamların yedekleri bitik Yattara ve hiç bir işe yaramayan Alanzinho olduğu sürece hem hoca hem taraftar olarak daha çok nazlarını çekmek zorunda kalırız. Katar'lılara falan mı satarlar bilemem ama devre arasında Yattara ve Alanzinho'yu satıp daha kaliteli yerli veya yabancı oyuncular almalıyız ki Burak ve Engin'e çok konuştuklarında 'hadi kardeş, senin dilin fazla uzadı, otur biraz yedek kulübesinde' diyebilelim.

Beşincisi eğer Engin o küfürleri Şenol Güneş'e ettiyse defolsun gitsin!

hamucera
21.11.2010, 18:40

Umut takımın amelesi zaten, adam ceza sahasının sol dışından sağ kale direğine koşuyor kaleciye basıp oyunu başlatsın diye, adamı 5 tane Eskişehirli arasında harikalar yaratmasını kimse bekleyemez,

Anıl Caner
Şurada Eskişehirsporlu arkadaşlarımıza laf edenler kendilerine çeki düzen versinler.

Eskişehir'de eleştirdiğiniz adamlardan farkınız kalmaz böyle yaparsanız. Hoşgelmişler, olumsuz bir şey söyledikleri de yok. Tebrik edin, teşekkür ederin. Yapamıyorsanız yazmayıverin.

esra61
maçın ilk yarısı berbat oynadık.ikinci yarıda fırtına gibi estik ama olmayınca olmuyor.moralleri bozmayın. bu puan kaybı ayaklarımıız yere bastıracağını düşünüyorum.
futbol şans işidir bazen.nasip kısmet.
deyinmeden geçemicez bu günkü maçta 12.adam görevini layıkıyla yaptı.helal olsun.......
şampiyonluk hedefinde sapmadık asla...
inancımız tam777777777

Ozan Yazıcı
fbnin maci yarin su anki puan farki 9dur...Ha, fb kesin alir maci diyorsan m. denizliden farkin kalmaz lakin o da bizim ve bjk ile puan farkimiz 9 filan demisti, bjk kasimpasa macini kazanir farz ederek...O mac nasil sonuclandigini hepimiz biliyoruz....

Eğer biz şampiyonluk mücadelesi vereceksek tek rakibimiz Fenerbahçe olacaktır, kesin ve net konuşuyorum. Kopmaz da kafaya gidersek yine bu hamşolarla kapışacağız, yazın bunu bir kenara. Ve Fenerbahça yarın Buca'yı çok rahat geçecektir, seyredelim görelim.

Çağatay_
21.11.2010, 18:41
Bülent Uygun'un hocalık stili böyle.

Defans defans defans..

Sivas'ta da böyleydi, Buca'da da..

Ama bu iş böyle gitmiyor, kendisi de farkedecektir umarım.Türk futbolu adına bir kazanç olur..

sametaydin
Beyler esese laf atmaya gerek yok bence çok iyi mücadele ettiler 3-4 tane net pozisyonları var ilk yarım saat oyunu oynayan onlardı sonra defans yaptılar ama yine pozisyon buldular sonuçta. Biz ise demek ki bazı yerlerde yanlış yaptık. Yenilebilirdik de.

r9emre
Gaziantepspor maçından korkuyordum çok,bu maçı çantada keklik görenlerdendim ama kimsede çıkıp ikinci yarı oynadığımız futbolla 3-4 tane atacak olduğumuz gerçeğini görmezlikten gelmesin yani o da var fakat inşallah bu bir nazar boncuğu olur geri kalan tüm maçları kazanırız devre arasına kadar. :) Şampiyon olmamız engellenemez!

Emrah Akcagöz
Teofilo'yu aradık desem bana kızmazsınız herhalde..

Burak yerine Umut çıkabilirdi ileride presi Umut kadar olmasada Burak da yapıyor. Kanatlarda etkili değiliz Yattara'nın kendine olan güveni gitmiş istediği şeyleri yapamıyor. Mesela sağbeke Barış Ataş'ı alıp açığa Serkan çıkabilirdi. İyi bir takımız ama bazı eksiklerimiz mevcut.

İkinci yarı Cale'ye doğru kesilen ortada Umut'u arkadan ittiler gibime geldi tekrarını izlemekte fayda var..

bahadır2561
Engin'in agzını okumak için alim olmaya gerek yok.. ortada bir küfür var

saffet61
ya yeter bu sinir ya ne yani hiç puan kaybetmicezmi elbette kaybedeceğiz önemli olan şuan puan kaybetmek bu kaybedilen puanların telafisi var

Bekir
Karamsarlığı da bırakalım Hala lideriz Hala en avantajlı takımız Hala ligin en iyisiyiz...

Ve biz puan kaybetttikten sonra toparlanıyoruz,Kalan 5 maçtan 1 tanesinden puan kaybetcektik o da bu maç oldu...

mashal61
arkadaşım saçmalama lütfen, kimseyi burdan kovmaya da hakkın yok. tek tek hepsinin yorumunu okudum, gayet mantıklı yazıyorlar ve ayrıca şampiyonluk yolunda başarıla diliyorlar. bu demek değil ki bize yatacaklar! karşı tkaımın bir taraftarı gelmiş maç sonu görüşlerini aktarıyor, senin yaptığına bak! bursalılaşmayın!!!
Gitsin kendi forumunda yazsın. Bunların tek amacı var o da bizi kışkırtmak.

Zaten sinirlerim tepemde bana öyle saçmalama falan konuşma ceza almak istemiyorum !

vivanet
bu maçta iki puan ve engin baytar'ı kaybettik şenol hocayı tanıyorsam en az 5 hafta kadroya almaz..

orhan42
Sonuna kadar katılıyorum..ne yani yatacaklar mıydı bize.....Galip gelemedik adamlar büyük takıma karşı nasıl oynanıyorsa bu ülkede öyle oynadı...

izzet
Eskisehirspor Defans yaparak 1 Puan aldi...

Biz kilidi kiramayarak 2 Puan kaybettik.

ne yapacakti Eskisehir, Kamikazemi oynayacakti bize, biz Gol atalim diye?

Varlıbaş61
Es es'li arkadaşlarım hoşgelmişler...
İyi niyetli arkadaşların başımızın üstünde yeri var..

Bazı arkadaşların kızgın cümlelerine takılmayın lütfen...

r9emre
21.11.2010, 18:42
Ne Fatih Tekke'si ya o gelirse tüm takımın ruhu kaybolur.Teofilo affedilsin çok daha iyi onun yerine,çok ciddiyim bu konuda.

Taner Uykuçeken
Es es li arkadaşlar hoş gelmişler,
Es-esli arkadaşlara laf söyleyen kardeşler, biraz daha sakin Es-es bizin en fazla saygı duyduğumuz camiadır başlarında B.Uygun dahi olsa nerde kaldı misafirperverliğimiz

Mustafa Yılmaz.20
Bugün eskişehirin oynadığı futbolu 3. lig takımları bile oynamaz. 1960 larda değiliz. eskişehiri savunanlar, kendi takımını bu kadar korumuyor. Kimsenin puan kaybına birşey dediği yok. Mutlaka puan kaybı olacaktır ama eskişehirlilere şirin gözükmek için zorlama yorumlar yapmaya gerek yok.

Bugün sahada futbol oynamak için gelen bir rakip yoktu. 90 dakikayı çeşitli oyunlarla, numaralarla bitirmeye çalışan, sadece süre geçimek için sahayta çıkan, oyuncular! topluluğu vardı.

LoVeRbOy
ßırakın Es esi alanzinho gerçeği var ortada yorunlarınızı bekliyorum
Alanzinho mu kurtaracak bu takımı colmanın yerine alanzinhonun girmesi doğrumuydu??

Cem Akyüz
Hah Tekkesporlu bir çıkmış piyasaya..Golleri atınca Jaja Umut, Burak sorunlu efsanemizi unutuvermiştik..Bi tökezlemede hemen hatırlayıvermişiz gene..:alkış:
Beni bekliyordun dimi.Oku bakayım diğer oyunculara yaptığım yorumları ondan sonra Tekkespor söyleminde bulun.Tekke'yi aradım evet.Tekke olmasa bile o özelliklerde olan bir oyuncuyu aradım sahada.Okumada sorun var sanırım Tekke görünce kırmızı görmüş boğaya dönmeye gerek yok

Ali Yerlikaya
Bakiyorumda millet sampiyonluktan ümidini kesti...

Iste fark burda geride kalanlar ikinci yari takim zirveyi zorlar diyorlar hala takimlarina inaniyorlar biz lideriz berabere kaldik kayseri yenilir veya berabere kalirsa hala lideriz ama ümidi kestik...

Bravo yani

Renktas Kayseri yenerse bile lider biziz averajla... :rolleyes:

Ama oyuncular gec uyandi ve rakip 6 stoperle oynadi mac boyunca cok igrenc bi mac oldu Es Es gözümden düsdü, hakeme ayri parantez acilirsa burdaki satirlar yetmez, Allahindan bulsun yeter...

Laz_61
21.11.2010, 18:43
Varsayalimki Bursa ile 0-0 berabere kaldik esesi 2-0 yendik.
Ayrica Engin denen sahsiyet kadro disi birakilip devre arasi gönderilmeli.
Senol hocada tutmaz onu artik takimda.
Resmen küfür ediyor cikarken.

kaptans
Engİnİn yaptiĞi hareket Şenol hocaya falan deĞİldİ Çikarken hakeme veryansin ettİ bİrazda kalayladi...

28TS61
mac sonu istatistikleri aciklandimi ?

bahadır2561
ES-ES'li arkadaşlar olumsuz yorumlara takılmayın..bakın keyfinize...

Süleyman Baykan
Şusterleşmeyin beyler rakip nasıl oynarsa oynasın sen çıkıp yeneceksin. pozisyonlarıda bulduk ama atamadık şanssızdık. olur böyle şeyler...

Schusterleşmek diye bir tabirde yeni türedi he! anlatılmak istenen rakibin oyunu çirkinleştirmesi 1 gol bulsaydık ben görürdüm onları ben Eskişehir taraftarı olsma lanet ederim bu 1 puan kadro olarak 90 dk defans yapacak bir takım değil Eskişehir maçların zevkli geçmesi beklenemez bu oyun anlayışı ile.

Tayfun Aydın
Sanırım takım da artık Yattara yı istemiyor en az 5 rahat pozisyonda pas vermediler.Daha önceki maçlarda da gözüme çarpmıştı bu durum.

İsa
21.11.2010, 18:44
Bu arada net iki penaltıyı çalmayan hakemi tebrik ediyorum...

U.Sadıkoğlu
kayseri bugün bi tarafını yırtsada bu maçı kazanamazzzzz..

Ali Tunahan Güllü

Orda Tekke tipinde bir oyuncu demek istedi.
Anlıyorum stresliyiz ama kendi aramızda bari 'sataşmaya'yer aramayalım.

Nihat Güneş
Bize futbolu bilen, pas alışverişi yapabilecek, top ayağına dolaşmayacak bi forvet lazım.

Alanzinho bana saç baş yoldurttun, kendini atmak yerine o pozisyonda pas verseydin belki de gol olabilirdi. Emek hırsızı futbolcu bize yakışmıyor.. Burak , Engin dahil. Kendilerine çekidüzen vermeleri şart. Şenol Güneş hangi takımda oynadıklarını bu oyunculara hatırlatmalı.Bu saydığım oyuncular hakemle uğraşacaklarına topunu oynasalar maçı alırdık. Bu tarz oyuncular takımı aşırı derecede antipatik yapıyor.

Yattara'yı kazanmamız gerek. Bir kaç maçta 11 de başlatmalıyız.

Jaja' ya ayak uyduracak oyuncu yoktu malesef, Colman da kötü günündeydi, Şelçuk ta. Son dakikalarda hem şanslı hem şanssızdık. Şahsen deplasmanlardaki maçlarda daha rahatım. Haftaya Antep'ten hiç korkmuyorum.
Devre arası iyi değerlendirilip kapanan takımlara karşı etkili olabilecek bir santrafor şart.

Ahmet Başkaya
Es Es li arkadaşlardan ricam biraz sonra yorumlarını yazsınlar :)

Karadenizliler tez insanlar , zaten gergin millet çatacak yer arıyor ...

Sizin dostluğunuzu bilen biliyor , anlatmanıza gerek yok .

Evet Eskişehir'den gelirken otobüsümüze taş da yemişizdir ama Es- Es taraftarına saygımı azaltmaz .

Tunay ERDEM
demiştik...

BiZe HeR YeR 61
21.11.2010, 18:45
Teofilo'yu aramışız yok hatta daha önceki seneler dönmüş hala Fatih diyenler var.
Ya o son saniyedeki pozisyon gol olsaydı bu tepkiler olacakmıydı?

Sonuç olarak lideriz ve oynanmayan 21 tane maçımız var.!

ozzy!
Ne Fatih Tekke'si ya o gelirse tüm takımın ruhu kaybolur.Teofilo affedilsin çok daha iyi onun yerine,çok ciddiyim bu konuda.

Tekke'yi düşünmek bile istemiyorum, dediğin gibi Teo geri dönmeli.

Emrah Akcagöz
Engin'in agzını okumak için alim olmaya gerek yok.. ortada bir küfür var
Belki sinirden küfür etmiş olabilir illaki hocaya küfür edecek diye bi kaide yok zaten hocaya küfür etse doğrudan soyunma odasına giderdi..

serkanholep
böyle şeyler olur bence

maçı izlemedim ama ikinci yarı iyi oynamışız

devre arası bence iyi bir forvet bitirici

ve iyi bir sol bek alınırsa birde fazladan orta alana engelaar mesela fena olmaz

beraberlik kötü değil arkadaşlar

ESESESKİKİKİ

Hiç bir aklı başında , gerçek Eskişehirspor taraftarı senin söylediğin şeyleri düşünmez , düşünemez.

Zaten böyle bir duygu olsa bunları önce kendi forumumuza yazılır fakat 1 tane bile senin bahsettiğin türde mesaj yok.

Trabzonspor başlığı: http://www.eskisehirspor.com/forum/forum_posts.asp?TID=2123&PN=102
Trabzonspor - Eskişehirspor maç başlığı : http://www.eskisehirspor.com/forum/forum_posts.asp?TID=3394&PN=47

Bugün doğrusunu söylemek gerekirse hiç umudum yoktu bu maçla ilgili.Puan alabileceğimizi düşünmüyordum çünkü çok fazla eksiğimiz vardı.

Fakat buna rağmen bugün iyi kapanan , iyi koşan , pres yapan ve hızlı kontra ataklarla gol pozisyonuna giren bir ESES vardı.

Zaten bugün puan aldıysak bunun sayesinde aldık.

İnşallah sene sonunda şampiyon Trabzonspor olur.En büyük temennim budur.

Allaha emanet olun.

U.Sadıkoğlu
Sanırım takım da artık Yattara yı istemiyor en az 5 rahat pozisyonda pas vermediler.Daha önceki maçlarda da gözüme çarpmıştı bu durum.

Kesinlikle öyle jaja'ydı sanırım o pası vermedi adama yattara oyuna giriyorsa onun üzerine oynamalıyız inadına inadına ortadan zorladık.

Ahmet Başkaya
Beni bekliyordun dimi.Oku bakayım diğer oyunculara yaptığım yorumları ondan sonra Tekkespor söyleminde bulun.Tekke'yi aradım evet.Tekke olmasa bile o özelliklerde olan bir oyuncuyu aradım sahada.Okumada sorun var sanırım Tekke görünce kırmızı görmüş boğaya dönmeye gerek yok

Hacı harbi harbi Tekke olsa şu maçta bi kafa çakardı biliyo ;)

Mustafa Umut
21.11.2010, 18:46
demiştik...
Evet dün akşamki içimizdeki huzursuzluk patladı malesef :( Ama hiçbir şeyin sonu değil.1 puan bizimdir.Önümüzdeki maçlara dönmeliyiz.

Cem Akyüz
Orda Tekke tipinde bir oyuncu demek istedi.
Anlıyorum stresliyiz ama kendi aramızda bari 'sataşmaya'yer aramayalım.
Anlamazlar kardeşim Tekke onlara alerji yapmış.Cümlenin sonunu okumuyor ki Tekke görünce başlıyor saldırmaya

bahadır2561
Schusterleşmek diye bir tabirde yeni türedi he! anlatılmak istenen rakibin oyunu çirkinleştirmesi 1 gol bulsaydık ben görürdüm onları ben Eskişehir taraftarı olsma lanet ederim bu 1 puan kadro olarak 90 dk defans yapacak bir takım değil Eskişehir maçların zevkli geçmesi beklenemez bu oyun anlayışı ile.

Evet yeni türedi! banane es-esin maçları zevkli geçmiş geçmemiş ben TS'me bakarım.. adamlar kapanarak oynadı (ilk yarıda net 2 posizyonları var) senin işin kapalı defansı acmak 3 puanı almak. rakiplerin oyunu nedeniyle sızlanmayın,daha iyi nasıl olabiliriz diye düşünün..

eraytaskin61
manisa maçı sonrası buralarda neler okuduk,gördük onun için sağduyu lazım maç sonu futbolcuları çağırmalarını beklerdim tribünün elinden geleni yaptılar

Kaan
Penaltı verilmeyen pozisyonların hepsi doğru idi diyen arkadaşlar tekrar izlesin pozisyonları. Hepsi değil de, çoğu doğru idi.

Ama derseniz 3 puanı penaltıya bırakmamamız doğru değil, eyvallah o zaman. :)

Kubilay ŞAHİN
Bugün eskişehirin oynadığı futbolu 3. lig takımları bile oynamaz. 1960 larda değiliz. eskişehiri savunanlar, kendi takımını bu kadar korumuyor. Kimsenin puan kaybına birşey dediği yok. Mutlaka puan kaybı olacaktır ama eskişehirlilere şirin gözükmek için zorlama yorumlar yapmaya gerek yok.

Bugün sahada futbol oynamak için gelen bir rakip yoktu. 90 dakikayı çeşitli oyunlarla, numaralarla bitirmeye çalışan, sadece süre geçimek için sahayta çıkan, oyuncular! topluluğu vardı.

Bir an Shuster foruma üye oldu sandım..

serdaracıl
21.11.2010, 18:47
yanlışımız nerdeydi?

orhan42
Seni ve senin gibileri bekliyorum güzel kardeşim..hemen bi olumsuz durumda tekke demenin ne alemi var..herif tercihini yaptı, beşiktaşa gitti, orada da kadro dışı kaldı..Unutun Allah aşkına şu adamı....:mad:

bahadır2561
Belki sinirden küfür etmiş olabilir illaki hocaya küfür edecek diye bi kaide yok zaten hocaya küfür etse doğrudan soyunma odasına giderdi..

bence hakeme küfrederek çıktı. Şenol hocaya yapacak hali yok.

TSelif
Kendisini Eskişehirspor'dan alıp yıldız futbolcu statüsüne kavuşturan, milli takıma çıkaran hocası Şenol Güneş'e eşi benzeri görülmemiş sözler söyleyen Engin'i Lig TV kameraları çok net şekilde görüntüledi.

Aman ha sakın fırsat kaçırmayın bu akşamdan itibaren manşetlere taşıyın bu haberi. Boy boy fotolar videolar tamam mı ?
Baktınız zaten işler yolunda kıyıma başladınız.
Neyse ya ..

Maçın Onur'dan başka anlatılacak hiç bir yanı yok..
Ama ne olursa olsun şampiyon bu yıl TRABZON şehrinden çıkacak ...

cemoli5408
7 hafta 19 puan... başka da bişey demiyorum.. bi beraberlikle bir anda yattara mevzuu, teofilo eksikliği, alanzinho, burak eleştirileri vs vs.. rakibe de diyecek laf yok, adamlar can çekişiyo,bi puan için deli gibi defans yaptılari istedikerini birazda bizim sayemizde aldılar.. beşiktaşı, galatasarayı, feneri, konyayı, bursayı yenerkende yattarada iş yaptıi yeri geldi burak iş yaptı,i yeri geldi umut iş yaptı. aldığımız sadece bir beraberlik ve rakibin de nasıl 11 kişi defans yaptığı ortadayken, umutsuz olmak için hiçbir sebep yok........

Ali Yerlikaya
Eskisehirspor Defans yaparak 1 Puan aldi...

Biz kilidi kiramayarak 2 Puan kaybettik.

ne yapacakti Eskisehir, Kamikazemi oynayacakti bize, biz Gol atalim diye?

Her büyük rakibine karsi nasil oyniyorsa öyle oynamasi benim icin acikcasi yeterli olicakdi...

Ben Eskisehirsporu göze hos, futbol oynamaya calisan bi takim olarak biliyordum, bizim maca özel gömülme olayi beni sinir ediyor her büyük rakibine karsi böyle oynasa amenna ama onlara karsi acik ofansif güzel futbol oyniyor ya yeniyor ya yeniliyor ama böyle rezil bi futbolu sadece bize karsi seciyorlar sadece Es Es degil tüm anadolu takimlari bize gelince böyle futbol rezilligi sergiliyor...

apachi61
bu maçta iki puan ve engin baytar'ı kaybettik şenol hocayı tanıyorsam en az 5 hafta kadroya almaz..

büyük bir iddia bu : ) neyse kaybetmedik güzel zevkli maç olurdu her kaçan pozisyonda ellerimi masaya vurup kırcakmış gibi olsamda ben takımımn yanındayım kimsede komplo teorileri üretmeye başlamasın karamsarlıgıa gerek yok Lig uzun bi maçla şampiyon olunmuyorsa bi maç berabere bitti diyede pek ahlanıp vahlanmamak lazım

Nihat Güneş
Tekke olsaydı 10-0 yenmiştik!

güneyli
21.11.2010, 18:48
Bazı maçlar vardır.Puan kaybedersiniz ama size sonraki maçları kazandırır.bu da öyle bir maç işte...Telaşa gerek yok...yalnız Enginin küfürünü basının nereye yamayacağı açık...En kötüsü bu bence..avniakere bu trabzonunsporun karşısına hangi takım gelse Es es gibi kapanır kontra oynardı..Onurun kurtardığı gol olabilirdi...o zaman 1 puan kazandık diyelim.

Emrullah
Engin olayı burada yazıldığı çizildiği gbi değil. Engin'in Şenol Hoca'ya küfretmesi içim beyinsiz olması lazım. Yok böyle birşey. Başka bir nedenden dolayı başka bir kişiye etmiştir.

mashal61
Hiç bir aklı başında , gerçek Eskişehirspor taraftarı senin söylediğin şeyleri düşünmez , düşünemez.

Zaten böyle bir duygu olsa bunları önce kendi forumumuza yazılır fakat 1 tane bile senin bahsettiğin türde mesaj yok.

Trabzonspor başlığı: http://www.eskisehirspor.com/forum/forum_posts.asp?TID=2123&PN=102
Trabzonspor - Eskişehirspor maç başlığı : http://www.eskisehirspor.com/forum/forum_posts.asp?TID=3394&PN=47

Bugün doğrusunu söylemek gerekirse hiç umudum yoktu bu maçla ilgili.Puan alabileceğimizi düşünmüyordum çünkü çok fazla eksiğimiz vardı.

Fakat buna rağmen bugün iyi kapanan , iyi koşan , pres yapan ve hızlı kontra ataklarla gol pozisyonuna giren bir ESES vardı.

Allaha emanet olun.
Ya hakikaten sinirle yazdığım şeyler onlar. Kusura bakmayın. İnanın yani çok kaptırmıştım kendimi aralıksız 10 dk ağladıktan sonra yazılmış yorumlar yani cidden sağlıklı düşünerek yapmadım o yorumları. Tekrar kusura bakmayın. :(:(

Kaan

Allaha emanet olun.

Eyvallah sağolun da, bizim forumumuzdaki insanlar yerine kendi forumunuzdaki insanlara cevap verin bir zahmet.

Trabzonspor'a laf eden arkadaşlar var. Hele birisi de demiş ki 95-96'da Vanspor'un Trabzonspor'a taktığı çelmeyi bugün biz taktık.. Ne kadar mantıklı.

Ama ne de olsa dostuz dimi. Dostuz dostuz.. (!) ;)

Mustafa Umut
yanlışımız nerdeydi?
Galiba birazcık şans..Bakıyorumda şu fb,gs,bjk deki şansın yarısı bizde olsa şimdi 2. yıldızı takmıştık heralde...

BiZe HeR YeR 61
Maçta üzüldüğüm tek nokta var Engin.
Eğer o hakaretleri Şenol Hoca'ya söylediyse yazık olur.

Yunus Emre SEYHAN
21.11.2010, 18:49
Keşke Bursa'da berabere kalsaydık, Es Es'i yenseydik burda.

Cem Akyüz
Seni ve senin gibileri bekliyorum güzel kardeşim..hemen bi olumsuz durumda tekke demenin ne alemi var..herif tercihini yaptı, beşiktaşa gitti, orada da kadro dışı kaldı..Unutun Allah aşkına şu adamı....:mad:
Abi Tekke olmaz da onun gibi oynayan birisi olur.Yani demek istediğim topu saklayan arkadaşlarına duvar olabilen birisi lazım takıma.Tekke benim kanayan yaram onun için onu örnek gösterdim

Not:Ben galip gelirkende öyle bir forvet gerekiyor diye yazdım zaten bugün ki skora bakıpta yaptığım bir yorum değil

Ali Tunahan Güllü
Anlamazlar kardeşim Tekke onlara alerji yapmış.Cümlenin sonunu okumuyor ki Tekke görünce başlıyor saldırmaya

Maç stresi diyelim Cem abi:)
Ama Jajayla duvar pası yapabilecek oyunu açabilecek bir forvete ihtiyaç var.

apachi61
Engin olayı burada yazıldığı çizildiği gbi değil. Engin'in Şenol Hoca'ya küfretmesi içim beyinsiz olması lazım. Yok böyle birşey. Başka bir nedenden dolayı başka bir kişiye etmiştir.

aynen katılıyorum ya hakeme küfür ediyodu ya da başka birisine engini engin yapan birisine küfür edecek karakterde degil Engin

Ahmet Başkaya
İnsan hocasına sövüp de yanına gider mi yahu ? :D

Yapmayın biraz mantıklı düşünelim .

Burak TOSUN
21.11.2010, 18:50
Engin hakeme küfür etti. Şenol Güneş'e küfür edecek kadar aptal değildir heralde.

Taner Uykuçeken
Fatih tekke şu an takımımızda olsaydı sıralamadaki yerimiz 5. likti ....

Kubilay ŞAHİN

En başta Tayfun hakkındaki yorumlarının bizzat şahidiyim ben.. Canlı canlı..

Ne Tekkeymiş öldüremedınız oni..
----

Bu arada Engin'e yapılan bu saçma habere inanmıyorsunuzdur sanırım..

"Yapma Hocam bunu Lütfen.."

Mustafa Umut
Bende 1 puana çok üzülmedim.Ancak şu Engin'in pozisyonunu merak ediyorum içimi o huzursuz ediyor...Yoksa puan kaybetmeden şampiyon olacaz diye bir zorunluluk yok

Kaan
Hala 3 senedir beklenip de yapılmayan bir santrafor transferi gerçeği var ortada.. Sonumuz hayrolsun. İnşallah bu neden dolayı kaçmaz şampiyonluk.

apachi61
21.11.2010, 18:51
fatih tekkeye nereden bagladınız anlamadım :D

Gümüshane
http://www.youtube.com/watch?v=GwXLLKPDRa0 SON DAKIKALAR.

izzet
Engin hakeme küfür etti. Şenol Güneş'e küfür edecek kadar aptal değildir heralde.

Hocaya yada Hakeme... kime küfrettiyse, kusura bakmayin ama bu bir Aptallik!

Tayfun Aydın
Engin Hoca ya bişey demedi yan hakeme kalayladı.Rahatladınızmı gibi bişey dedi.

Asi Çaykaralı61
İnsan hocasına sövüp de yanına gider mi yahu ? :D

Yapmayın biraz mantıklı düşünelim .

Bence Engin Şenol Hoca'ya küfür etmez

r9emre

Ondan bahsetmek istemedim hiç millet yine komplo kuruyorsunuz diye eleştirecek diye fakat resmen Yattara'ya pas atmamak için 5 kişinin arasına paslar atmaya çalıştılar.Özellikle Engin ile Selçuk çok yaptı bunu.Galiba dediğin gibi onlarda Yattara'yı istemiyor belki de onların o kadar emek harcamasına rağmen onun hiç oynamadan onlardan çok daha fazla para kazanmasından ve sevilmesinden ona karşı tavır alıyorlardır.Futbolcuların duygularını kimse buradan yorumlayamaz ve bilemez.Ama ortada bir sorun olduğu kesin sadece 2 pozisyon Yattara'ya zamanında pas attılar sola geçtiğinde,2 orta açtı,biri direk olan sonra Jaja'nın vurduğu voleyi içeren pozisyonun hazırlayıcısıydı.Ki adama pas attıktan sonra sanki kaptırsın diye ne pas almaya geliyorlar ne boşa kaçıyorlar,yalnız bırakıp topu kaybetsin diye ellerinden geleni yapıyorlar.Bu benim görüşüm,herkesin kendine göre bir fikri vardır ona eminim.

metehan
21.11.2010, 18:52
Paniğe gerek yok arkadaşlar, lig böyle birşeydir. 34 haftanın sonunu düşünmek lazım. Elbette ne kadar az kayıp olursa o kadar iyi olacak ama yapacak birşey de yok, direncimiz kırılmasın, önemli olan tek şey bu.

Ali Tunahan Güllü
eskişehir taraftarı ne kadar iyi ne kadar duyarlı yada dost olduğu filan umrumda değil geçen sene edilen küfürler hala aklımda Trabzonda kardeşiz eskişehirde sövün!
Forumda eskişehir başlığı var bütün iyi dileklerinizi oraya yazın.

ThePatriot61
Maç stresi diyelim Cem abi:)
Ama Jajayla duvar pası yapabilecek oyunu açabilecek bir forvete ihtiyaç var.

Ahh ulan Cavenaghi.:rolleyes:

nordicspor
Çok doğru. Özellikle Bülent Uygun'un Trabzon'a karşı bir alerjisi var. Sivas'tayken de aynı hırsı sergilemişti. Bu ne düşmanlıktır?

Asi Çaykaralı61
Hocaya yada Hakeme... kime küfrettiyse, kusura bakmayin ama bu bir Aptallik!

Abi bu konuda haklısın olmaması gereken bir hareketti

sametaydin
Engin şenol hocaya küfür etmez, edemez.

İlyas Özdemir
enseyi karartmaya gerek yok lig uzun olur böyle işler hep kazanacak değiliz ya mühim olan hatalardan ders çıkarabilmek

Nihat Güneş
21.11.2010, 18:53
fatih tekkeye nereden bagladınız anlamadım :D

Bu forumda her türlü Tekkeye bağlanılır :)

Ilelioglu
http://www.youtube.com/watch?v=GwXLLKPDRa0 SON DAKIKALAR.

Yok böyle bir sansizlik....:)

Çağatay_
Engin'in bu hezeyanlarının sebebi sizce nedir ?

Meşhuuuuuur Devrimci milli takım hocamız Hiddink'in milli takım seçimi olabilir mi.. ?

Ardından gelen yorgunluk vs..

İstemiyorum arkadaş milli takımda Trabzonspor'lu.. Bu sene istemiyorum seneye gitsinler.

r9emre
Yok,yok Tekke olsaydı 20-0 olurdu. :D

apachi61
21.11.2010, 18:54
Bu forumda her türlü Tekkeye bağlanılır :)

tekke bjk de ne gerek var ki yani bitiremedi mi kimse bunu hala ?

yorumsuz6117
Bu Alanzinho ne yapmaya çalışıyor kenardan ceza sahasına giriyor orta açmıyor pas atmıyor bıraksan taç çizgisine kadar koşacak topla.

nordicspor
Hiç hesapta olmayan 2 puan bıraktık. Bursa bu hafta kazandı. Hemen kinayeli konuşmaya başladılar. İlk stres testinde takım tökezledi. Hiç gereği yoktu. Durduk yere folluk Ivesa'yı haftanın kalecisi yaptılar.

Ahmet Başkaya
Engin'in bu hezeyanlarının sebebi sizce nedir ?

Meşhuuuuuur Devrimci milli takım hocamız Hiddink'in milli takım seçimi olabilir mi.. ?

Ardından gelen yorgunluk vs..

İstemiyorum arkadaş milli takımda Trabzonspor'lu.. Bu sene istemiyorum seneye gitsinler.

Yok be Çağatay hep böyle Engin :D

Tarzı bu :)

~~

Kimseye suç bulmaya gerek yok girmedi işte , napalım:)

Bence yararlı bir beraberlik oldu ;)

karaman6106
21.11.2010, 18:55
bize bir golcü lazım olduğuna göre, tekke bu takım için canını vereceğine göre,
yusufu almayıp şampiyonluk gittiğine göre,
geriye tek yol kalıyor:yerlinin yerlisi...
bu arada iyi bir solbek.

Napoli
Totemleri herkes aciklayinca boyle oldu

unique
Eskişehir'e oyunundan dolayı bela okumayı da anlamıyorum. Adam istediği gibi oynar, çık yen sen de.

ÖmerFarukYılmaz
Bu beraberlik çok iyi oldu beyler..

Cidden hiç moralimi bozmuyorum,Zira artık hem havaya giren takım kendini görecek,hemde artık nelerle karşılaşacağımızı çok daha iyi bileceğiz..

Moral bozmaya gerek yok..
Sadece çok uçmayalım yeter.

Emrullah
1. Rakip takım seyircisinin forumda maç günü yorum yapmasını yanlış buluyorum.

2. Forumda ciddi manada negatif enerji yayan kişilerin varlığı olsada genel itibariyle güzel bir profil var. Bu yüzden yapılan saçma sapan, negatif yorumları tüm foruma maletmeyelim.

3. Forumda bulunup ta cidden futboldan anlamayıp sırf eleştiri olsun, sırf yorum yapmak olsun diye klavye başına geçenler! Lütfen bu değerli yorumlarınızı bizlerden mahrum bırakın ve gereksiz tartışmalara vesile olarak güzel yorumları engellemeyin. Unutmayın yorum yapmak zorunda değilsiniz. Kimse size bir şey demez.

serdaracıl
son dakkadaki pozisyonu tekrar izledim yine kafayı yedim ya

İskender Çakmak
berabere kaldık sadece haftaya antep macı ıcın ıyı olmus olabılır antep macında gorecegız genel olarak ıyıydık sadece kapanan takımlara karsı kanatlara yayılmamız lazım bunu yapmıyoruz bu mac hatalarımızdan bırı de buydu

Ahmet Başkaya
Bu beraberlik çok iyi oldu beyler..

Cidden hiç moralimi bozmuyorum,Zira artık hem havaya giren takım kendini görecek,hemde artık nelerle karşılaşacağımızı çok daha iyi bileceğiz..

Moral bozmaya gerek yok..
Sadece çok uçmayalım yeter.
:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:

Ali Tunahan Güllü
21.11.2010, 18:56
Yok be Çağatay hep böyle Engin :D

Tarzı bu :)

~~

Kimseye suç bulmaya gerek yok girmedi işte , napalım:)

Bence yararlı bir beraberlik oldu ;)

Katılıyorum Ahmet'im nazar boncuğu olsun:)
Haftaya İnşallah anteple yeni seri başlar;)

Sezgin Öztürk
Enginin bende küfür ettiğini edebileceğini sanmıyorum benm ağzından okuduğum HOCAM napıyorsun türünden birşeydi...

Çağatay_
Arkadaşlar, Cem Fatih Tekke gelsin demedi.

O tipte topu alıp sağa sola servis edebilen adam lazım dedi.

Bunu bizde Téo da yaptı..Galatasaray'da Hakan Şükür, Fenerbahçe'de Semih de yaptı..

Fatih BJK'de ve o örneği ben de vermezdim.Ama bu örnek verildi ve kapandı gitti..

Bu işi kaşımak yerine Antep maçına bakalım.

Tolunay'ın defans konusunda Bülent Uygun'dan aşağı kalır yanı yok.Üstelik onların takımı Es-Es'den daha formda.

saffet61
şenol hoca bütün riskleri aldı olmayınca olmuyor nabalım yani

yatara
21.11.2010, 18:57
bu macin aynisini sanki gecen sene Istanbul BB. macinda görmüsdüm son saniyede orda Giray atamamisdi :(:(:(