PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Öğrencilerin Eksiği değil Fazlası olsun | Sosyal Sorumluluk Kulübü

bordo61
11.11.2010, 16:21
Türkiye’nin ilk özel radyo kanallarından biri olarak bugüne kadar edindiğimiz izlenimler sonucunda gördük ki ülkemizde ve dünyada, üzerine eğilmemiz gereken çok acil konular var. Bu sebeple Türkiye’nin her yerinde milyonları bulan dinleyici kitlemizin gücünü, tecrübemiz ve ulusal yayın özelliğimizle Best FM çatısı altında oluşturacağımız bir sosyal yardım kulübünde birleştirmeye karar verdik ve Best FM Sosyal Sorumluluk Kulübü’nü hayata geçirdik.

Eğitimden, doğal hayatı korumaya, kimsesiz çocuklardan kadın haklarına kadar birçok konuda faaliyet göstermeyi amaçlayan bu kulübü kurarken sadece üyelerimize yani 1993’ten beri kulağı hep bizde olan dinleyicilerimize, sizlere güvendik. Çünkü biliyoruz ki beraber tüm sorunların giderilmesinde büyük bir etkimiz olacak. Bizi dinleyen herkes daha güzel bir gelecek için gerektiğinde en cesur adımları atmakta asla geri kalmayacak.

Proje Hakkında :

Best FM Sosyal Sorumluluk Kulübü, gelecek nesillerimizin eksiksiz bir eğitim görebilmesi için başlattığı “Öğrencilerin Eksiği Değil, Fazlası Olsun” kampanyasıyla sizlerden topladığı okul öncesi eğitimi ve ilköğretim için gerekli olan ders araç ve gereçleri kampanya kapsamında belirlenen okullara ulaştırmayı amaçlıyor.

Her oyuncak mutlu bir gelecek olacak!
Okul öncesi eğitimde çocuklarımızın oyuncaklarla eğitim görmesi zihinsel ve duygusal gelişimleri için çok önemli. Siz de ihtiyacınız olmayan oyuncak, boya kalemi, oyun hamuru gibi okul öncesi eğitimi için gerekli olan araç ve gereçleri bağışlayarak onların geleceğine katkıda bulunun.

Bir fazla silgi, bir fazla bilgi!
Hayatın ilk adımlarını atarken en temel bilgilerin öğrenildiği ilköğretimde okuyan çocuklarımızın kalem, defter, silgi gibi kırtasiye ihtiyaçlarını karşılayarak, onlara daha mutlu bir gelecek için destek verin.

Nasıl Katılabilirim

Kampanyaya katılmak için bağışlamak istediğiniz ders araç ve gereçlerini:

Dümen Sokak, Gümüşsuyu İş Merkezi No: 11 Best FM adresine kampanyanın gönüllü sponsoru Yurtiçi Kargo'yla 233922824 kampanya koduyla ücretsiz göndermeniz yeterli. Unutmayın ihtiyacınız olmayan her oyuncak, kalem, defter, silgi tüm çocuklarımızın geleceği.

http://www.bestfmsosyalsorumlulukkulubu.com/img/yurticikargo.jpg

Yardım yapılacak pilot bir bölge belirlendi mi? İlk toplanan yardımlar
hangi okula gönderilecek?

"ÖĞRENCİLERİN EKSİĞİ DEĞİL FAZLASI OLSUN" kampanyamızda ilk olarak ERZURUM'da 3 köyde toplam 18 okula ve 1000 öğrenciye gideceğiz...
HINIS İLÇESİ: Söğütlü Anaokulu - Burhan Anaokulu - Halil Çavuş Anaokulu - Bellitaş Anaokulu - Hınıs Acar İlköğretim Okulu - Gürçayır Köyü İlköğretim Okulu
KARAÇOBAN İLÇESİ: Çatalgül İlköğretim Okulu - Seyhan İlkÖğretim Okulu - Bozyar Tungal İlkÖğretim Okulu - Kuşluca İlkÖğretim Okulu - Budaklı- Kolumahsut İlkÖğretim Okulu - Kazım Karabekir İlkÖğretim Okulu - Doğanbey Horikomu İlkÖğretim Okulu
KARAYAZI İLÇESİ: Merkez Gültepe İlkÖğretim Okulu - Çelikli İlkÖğretim Okulu - Çakmaközü İlkÖğretim Okulu - Elmaağaç İlkÖğretim Okulu - Yücelik İlkÖğretim Oku

Bu projeye para yardımı yapmak mümkün mü? Yoksa yalnız eşya yardımı
mı kabul ediyorsunuz?

Projeye para yardımı yapılması mümkün değil, sadece öğrencilerin ihtiyaç duyduğu eşyalar kabul ediliyor. İsteyen bir silgi, bir kalem, bir oyuncak gönderirken, isteyen de bir öğrenci için gereken tüm okul malzemelerini gönderebiliyor.

Proje kapsamında yardım gönderilen okullara ziyaret planlanıyor mu?

Yardım gönderilmeyecek, biz Best FM ekibi ve Sosyal Sorumluluk Kulubü üyeleri olarak kendimiz teslim edeceğiz.

Best FM Sosyal Sorumluluk Kulübü diğer yardımlaşma dernekleri ile iş birliği içinde mi?

Best FM Sosyal Sorumluluk Kulübü herhangi bir dernekle veya kuruluşla işbirliği içinde değil. Bu kulüp Best FM in girişimidir.

Bu kulübe üye olabilir miyim? Yeni kampanyalardan nasıl haberdar olabilirim?

www.bestfmsosyalsorumlulukkulubu.com adresindeki üyelik formunu doldurarak, üye olabilir ve kampanyalardan haberdar olabilirsiniz.

Yardımlar dönem dönem mi toplanacak?

Yardımlar Eylül ayı itibarı ile toplanmaya başlandı ve Aralık sonuna kadar toplanacak.

_Trabz10_
11.11.2010, 16:41
Güzel bir düsünce

bordo61
11.11.2010, 16:44
Sizde gönderin.

Hemde ücretsiz kargo ile