PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Trabzonspor Futbol Okulları

tigin
01.12.2005, 15:39
<CENTER>TRABZONSPOR FUTBOL OKULLARI / ISTANBUL-2005 TÜRKIYE IÇIN MODEL</CENTER>

Trabzonspor Istanbul Futbol Okullarimiz daha önceki yillarda yaz dönemi kapsaminda çalismalarini sürdürmekteydi,Ocak 2005 tarihi itibariyle yaz-kis olmak üzere okullarimiz faaliyetine devam etmektedir.

7-14 yas araligindaki gençlerimize egitim veren Futbol okullarimizda kayitlarimiz devam etmektedir.Okullarimiza kaydi yapilacak her ögrencimizin spor yapmasina engeli olmadigini gösterir saglik raporu getirmesi zorunlu olup,ögrencilerimiz velileri esliginde kayit yaptirabilmektedir.Kaydini yaptiran sporcuya,Trabzonspor logolu- çalismalarda kullanacagi malzemeleri kayit sirasinda teslim edilir ve Trabzonspor Futbol Okullari kimlik karti düzenlenip,grubu belirlenir,velilerimize çalisma programlari hakkinda bilgi verilir.

http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/2005/1.jpg
Trabzonspor Istanbul Futbol Okullarimizin Teknik Koordinatörlügünü Trabzonsporlu Eski Futbolcumuz Hüseyin Tok yapmaktadir.Istanbul'da 6,Antalya-Manavgat'ta 1 tane olmak üzere çalismalarini sürdüren okullarimiza,çesitli bölgelerde açilmak üzere yenileri eklenecektir.Okullarimiz arasinda sik sik düzenlenen müsabakalar ögrencilerimizin hem yeteneklerini ortaya koymalari açisindan,hem de kendi yasitlari ile sosyal bir ortamda takim ruhu ile spor yapmalari açisindan avantaj saglamaktadir.Okullarimiz arasinda yapilan müsabakalarin yani sira diger kulüplerin okullariyla yapilan dostluk maçlari da ögrencilerimizin deneyim kazanmalarina yardimci olurken,iyi bir sporcunun maçlarda nasil davranmasi gerektigi,degerli hocalarimiz tarafindan asilanmaktadir.Trabzonspor Küçükçekmece Okul Sorumlusu Hüseyin Gülgönül'ün antrenörlügünde,Fenerbahçe Futbol Okulu ile iki devre halinde maç yapan,bordo mavili minikler rakibini 11-3 ve 4-2 maglup ederek sevinç yasadi,23 Nisan kutlamalari çerçevesinde olusan ve Danone-Brezilya minikleri-Trabzonspor-Galatasaray-Fenerbahçe ve Besiktas kulüplerinin altyapisini olusturan 1993-1994 dogumlu sporcularin katildigi Danone 23 Nisan Kupasi Turnuvasina,Trabzonspor Istanbul Futbol Okullarimizdan hazirlanan karma takimimiz ,turnuvada besincilik kupasini aldi.Yine 29-30 Haziran Danone Kupa Turnuvasina katilan Istanbul Okul Takimimiz,Hüseyin Tok'un koordinatörlügünde,Hüseyin Gülgönül'ün antrenörlügünde,bordo mavili minikler oynadigi büyük futbolla göz doldurarak,turnuvada birincilik kupasini alarak büyük bir sevinç yasadi.Yapilan müsabakalar ve dostluk maçlarinda eksiklerini daha iyi görebilen sporcularimiz, ilerleyen tarihlerde katilacaklari müsabakalara,deneyimli hocalari esliginde,kazanmis olduklari basarilarin coskusuyla hazirliklarina devam etmektedir.

http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/2005/2.jpg
Trabzonspor Futbol Okullarimizin amaci futbolu çocuklarimiza sevdirmek,bilinçli bir sekilde spor yapmalari aliskanligini kazandirmak, gençlerimizi kötü aliskanliklardan uzaklastirip,mahalle aralarindan kurtararak iyi bir sporcunun nasil olacagini asilamaktir,

Istanbul'da yaz-kis çalismalarini sürdürecek olan okullarimizin listesi asagidaki gibi olup,okullarimiz hakkinda daha detayli bilgi almak için,
Trabzonspor Istanbul Temsilciligi:(0212)452 52 61 arayabilirsiniz.

(1)Merter-Best Spor Tesisleri:Neset Hoca-Kaptan Hoca
(2)Küçükçekmece-Sevki Bey Spor Tesisleri:Hüseyin Gülgönül
(3)Sefaköy-Aktif Spor Tesisleri:Seymen Gençtürk-Ihsan Kol
(4)Büyükçekmece-Tunkaya Spor Tesisleri:Tuncay Soyak
(5)Florya-Sen Ak Spor Tesisleri:Erdal Özdemir
(6)Samandira-Ortadag Kapali Hali Saha:Ersel Hoca-Erden Hoca
(7)Antalya-Manavgat:Murat Bayar

<CENTER>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/2005/3.jpg</CENTER>

<CENTER>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/2005/4.jpg</CENTER>

<CENTER>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/2005/5.jpg</CENTER>

<CENTER>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/2005/6.jpg</CENTER>Edited by: tigin

Burçak
22.12.2005, 18:35
benim söyleyecegim okul daha farkli . bize yakisir bi trabzonspor kolejimizin olmasi gerekmezmi. koca trabzonspor için böyle bi kolej yaptirip hayata geçirmek çokmu maliyetli olurki. bence hayir.

hay1699
22.12.2005, 18:40
duyduguma gore bu futbol okullarinda para talep ediliyormus..garip karsiladim bunu, yetenekli çocuklar para yuzunden amatör kuluplere gidiyor, orada biraz para da aliyorlar..

Burçak
22.12.2005, 18:41
nasil yani. klüpmü para istiyomus

hay1699
22.12.2005, 18:43
adi üstünde futnol okulu ya para veriyosun çocugunu yazdirmak için..

Burçak
23.12.2005, 14:10
bu basliktaki futbol okulu ayri . benimd emek istedigim farkli. benn kolej yaptirmaliyiz demistim. Trabzonspor Koleji olmali.

futbol okulunda toplanan paralarda isin finansmani. kendi kendini döndürmesi içindir. ve fazla bisi olacagini sanmam. buna karsilik çocuklara malzeme falan veriliyor. bence normal.

kamyonetçi
07.05.2008, 04:48
K.Çekmecedeki futbol okulumuz G.Sarayın alt yapısı gibi çalışmakta.Yetenekli bir çocuk çıktımı anında kapıyorlar.Bu yıl iki tane gitti benim bildiğim.Henüz yeterli görülmeyenlerde K.Çekmecesporun altyapısını oluşturuyorlar.Trabzonspora buradan bir katkı yok gibi.

Kazım Uzunboy
07.05.2008, 04:58
yahu ha iş yaa
bizdeki iyi oyuncuları geseyemi veriyolar !

kamyonetçi
07.05.2008, 05:21
Aynen öyle.Hüseyin Tok gelip gidiyo ama ne için gelip gidiyo bilmiyorum.Gidişat hakkında bilgi alıyordur tahminen.

Kazım Uzunboy
07.05.2008, 05:22
sahip çıkmasını öğrenemediler mi hala ? yoksa sahip çıkmak işlerine mi gelmiyor anlayamıyorum doğrusu

kamyonetçi
07.05.2008, 05:34
Futbol okulu kurmakla iş bitmiyoki.Bu okulları kurdun bari takibini yap yetenekli adamları kendi bünyene kat.kimsenin umurunda değil.Burdan Trabzona adam yolluyolar ordakiler beğenmeyip geri yolluyo,çocuk şimdi BJK altyapısında.Buyur burdan yak.
futbol okullarının tabii faydası var.Çocklar daha 7-8 yaşlarında formaya aşık oluyorlar.Trabzonspor fan klüp gibi bir durum olyor mesela, 100 tane çocuk birbirini tanıyor arkadaş oluyor.Bunlar da iyi taraflarından bazıları.

Badaloğlu
07.05.2008, 10:44
K.Çekmecedeki futbol okulumuz G.Sarayın alt yapısı gibi çalışmakta.Yetenekli bir çocuk çıktımı anında kapıyorlar.Bu yıl iki tane gitti benim bildiğim.Henüz yeterli görülmeyenlerde K.Çekmecesporun altyapısını oluşturuyorlar.Trabzonspora buradan bir katkı yok gibi.

Arkadaşlar, yanlız şöylede bir şey var!... Olaya sadece Galatasaray olayı olarak bakmayalım!... Fenerede veriliyor, başka takımlarada...Bu bir gerçek ama asıl sıkıntı el kadar çocuğu ailesi Trabzona tek başına göndermiyor, gönderemiyor!... Demekki Trabzonspor'un acilen İstanbul'da bu işe el atması lazım... Neden? çünkü yetenekli uşakları Trabzona aileleri nasıl göndersinler?

Trabzonda bu uşalar ailelerinden uzak nasıl yetişsin.Hemde ailelerine en ihtiyaç duyulan yaş gurubunda... O yüzden Trabzona gönderemeyince haliyle çocukjların aileleride tercih yapıyorlar.Sırf bu yüzden çok yetenekli bir çocuğu Özkan Sümer,çok beğenmişti ama çocuğun ailesi Trabzona gönderemedi...Babasının maddi durumu yok! öz annesi ölmüş, üvey anası rahatsız.Bu çocuğu Trabzona götürmek istemişler ama ailesi kime, nasıl göndereceğini bilememiş!... O yüzden bu yetenekli uşak maalesef Fenere verildi:mad:

Trabzonspor bu konuya bir an evvel el atmalı ve İstanbul'da çok acilen Riva'daki milli takımlar tesisleri gibi bir tesis yapıp yetenekli çocukları bu bu tarz bir bünyede barındırmalı...Anadolu'daki yetenekli çocuklarıda burada toplayıp yatılı hale getirmek gerekir.Hani Trabzonspor koleji felan diyorlarya; eğer kolej yapılacaksa bu şekilde yapılmalı...

macka61
07.05.2008, 11:51
Arkadaşlar, yanlız şöylede bir şey var!... Olaya sadece Galatasaray olayı olarak bakmayalım!... Fenerede veriliyor, başka takımlarada...Bu bir gerçek ama asıl sıkıntı el kadar çocuğu ailesi Trabzona tek başına göndermiyor, gönderemiyor!... Demekki Trabzonspor'un acilen İstanbul'da bu işe el atması lazım... Neden? çünkü yetenekli uşakları Trabzona aileleri nasıl göndersinler?

Trabzonda bu uşalar ailelerinden uzak nasıl yetişsin.Hemde ailelerine en ihtiyaç duyulan yaş gurubunda... O yüzden Trabzona gönderemeyince haliyle çocukjların aileleride tercih yapıyorlar.Sırf bu yüzden çok yetenekli bir çocuğu Özkan Sümer,çok beğenmişti ama çocuğun ailesi Trabzona gönderemedi...Babasının maddi durumu yok! öz annesi ölmüş, üvey anası rahatsız.Bu çocuğu Trabzona götürmek istemişler ama ailesi kime, nasıl göndereceğini bilememiş!... O yüzden bu yetenekli uşak maalesef Fenere verildi:mad:

Trabzonspor bu konuya bir an evvel el atmalı ve İstanbul'da çok acilen Riva'daki milli takımlar tesisleri gibi bir tesis yapıp yetenekli çocukları bu bu tarz bir bünyede barındırmalı...Anadolu'daki yetenekli çocuklarıda burada toplayıp yatılı hale getirmek gerekir.Hani Trabzonspor koleji felan diyorlarya; eğer kolej yapılacaksa bu şekilde yapılmalı...

by yüzden sefaköydeki futbol okulumuz pilot takım aldı halkalı yenidoğan spor diye bu şekilde olur öncedende k.çekmeceye veriyolardı

kamyonetçi
07.05.2008, 15:58

Evet doğrudur.Çok iyi özetlediniz.

Emirhan Çorumlu
09.05.2008, 22:45
Allah Askina Almanyanin Nürnberg Sehrine kursunlarda gideyim :D

Osman Erdoğan
16.05.2008, 00:06
Benim kardeşim buraya gönderioz inşllah oda ilerde iyi bir trabzonlu olucak para konusuna gelince ora futbol okulu tabi vericeksin gerci benim kardeşimin futbol okuluna gerek yok pek ama:d işte trabzonspor die verioz ordan sora nere bilmem ama sonu trabzonspor

Arif Timurcioğlu
16.05.2008, 00:48
Bu futbol okulu bana çok saçma geliyor. Yeteneği olan çocuğu alır oynatırsın tamamda yeteneği olmayanıda para veriyor diye takımlara almak tamemen ticari bir araç.

ÖmerFarukYılmaz
16.05.2008, 12:49
Büyükçekmecedede Tuncay soyak yönetimindede var bir okulumuz:)

Sinan SARI
16.05.2008, 22:06
Büyükçekmecedede Tuncay soyak yönetimindede var bir okulumuz:)

Hatta bizim burda da yeni açıldı gittik ziyarette etmiştik ama varmı bilen: yok
Resmi sitemizde bile yayınlanmadı.

İnsanlarımız Trabzonspora ilgili ama bizim yöneticilerimiz insanlarımıza çooook ilgisiz ya bakalım nasıl olacak bu işin sonu.:confused:

Kazım Uzunboy
17.05.2008, 11:05

İnsanlarımız Trabzonspora ilgili ama bizim yöneticilerimiz insanlarımıza çooook ilgisiz ya bakalım nasıl olacak bu işin sonu.:confused:

Şu yeni sezon hayırşısıyla başlasın transferler bitsin diğer çalışmalar sonuçlansında Sadri başkan bunlarada el atar bence :)

61 baha
17.05.2008, 12:20
Çamlıca daki okul çok güzel.
Kalabalık oluyo.
Yetenekli çocuklar var.
Ünal karaman da geliyo haftasonları.
Oğlu oynuyo orda

Emirhan Çorumlu
19.05.2008, 11:42
NÜrnberg - Almanya SÜper Olur Altyapi Icin !!!

burak28
25.05.2008, 13:47
arkadaşlar ümraniyedeki trabzonspor futbol okulu hakkında bilgisi olan varmı acaba

Osman Erdoğan
25.05.2008, 16:51
arkadaşlar ümraniyedeki trabzonspor futbol okulu hakkında bilgisi olan varmı acaba
benim kardeşim oraya gidiyor nasıl bir bilgi arıyorsun ki?

UğuR
27.05.2008, 13:50
İstanbul Küçükçekmece'de hizmet veren Trabzonspor minikler futbol okulu hizmet vermeye devam ediyor. Antrenör Hüseyin Gülgönül nezaretinde çalışmalarını aralıksız sürdüren minik futbolcuların yeni bir antrenörü oldu. Ankara Gazi üniversitesi beden eğitimi ve spor akedemesi mezunu olan Özlem Başyurt Rize Kız meslek, Ankara Aliye Yahşi Anadolu meslek lisesi, Kırşehir Hacı Fatma Erdemir Anadolu lisesi ve şuanda da İstanbul İ.M.K. B Anadolu otel Turizm meslek lisesinde Beden eğitimi öğretmenliği görevini sürdürüyor.

http://www.spor61.net/images/news/ozlem_basyurt_.jpg
Yıllarda spor yapan özlem öğretmen Beşiktaş, Ankara Ormanspor, MTO, ODTU, Giresun Fiskobirlik, Erdemirspor, Dsispor, Kırşehir Gençlikspor, Kırıkkale idmanyurdu, Yozgat Türk Telekom Kocaeli saraybahçe ve Konya Çevre ve ormansporda basketbol, Ankara Gürtaşbayan futbol takımında oynadı. Millide olan Özlem Başyurt şuanda Küçükçekmece'de Trabzonspor futbol okulu takımını çalıştırıyor.

Futbolu çok sevdiğini ve Trabzonspor futbol okulu antrenörü Hüseyin Gülgönül'un desteği ile minik sporculara ders verdiğini söyleyen Özlem öğretmen” işimi severek yapıyorum. Minik futbolcularla zamanın nasıl geçtiğini bile hatırlamıyorum. Ben hem Basketbol hemde futbol oynadım.

http://www.spor61.net/images/news/ozlem_basyurt__.jpg
Futbol benim içime işlemiş. Tabiki bilgi ve birikimimi bu minik futbolcularla paylaşmak bana büyük bir mutluluk veriyor. Hedefim iyi bir antrenör olmak Geleceğin yıldız futbolcularını Türk futboluna kazandırmak istiyorum. Bunun içinde azimle çalışıyorum”dedi

taroMİSAKİ
28.05.2008, 13:15
futbol okullarının olduğu bölgelerde pilot takımlar oluşturulmalı. Yoksa Trabzonsporun bu futbol okullarından paradan baska bısey kazanacağı yok.

Cem Akyüz
29.05.2008, 00:46
(5)Florya-Sen Ak Spor Tesisleri:Erdal Özdemir

burası bizim bu halısahayı babam işletiyor:)

Sinan SARI
11.09.2008, 19:35

Vay be aradan 4-5 ay geçti birileri bizi anca gördü. Neyse yinede bu haberde emeği geçen herkeze teşekkürler.

KUŞADASINDAN TS YE İLGİ

http://www.haber61.net/images/news/10115.jpg
TS futbol okulu ilgi odağı oldu
11 Eylül 2008 / 16:28
Kuşadası'nda faaliyete başlayan Trabzonspor Futbol Okulu büyük ilgi görüyor.

Kuşadası Trabzonspor Taraftarlar Derneği tarafından Trabzonspor Kulübü'nün desteğiyle faaliyet gösteren Kuşadası Trabzonspor Futbol Okulu'nda 7-14 yaşları arasındaki çocuklar eğitim görüyor.

Kuşadası Trabzonspor Futbol Okulu Antröneri Ali Saka, hedeflerinin yöredeki 7-14 yaş arasındaki yetenekli çocukları Trabzonspor'a kazandırmak olduğunu belirterek, şu ana kadar Yüksel Bayraktar ve Temel Can Alemdar isimli 2 yetenekli genci Trabzon'a gönderdiklerini söyledi.

Galatasaray ve Beşiktaş futbol okullarıyla katıldıkları turnuvada birinci olduklarını kaydeden Saka, çalışmalarını Kuşadası Derici Mustafa Gürbüz Anadolu Lisesi sahasında sürdürdüklerini vurguladı.

Kaynak: http://www.haber61.net/images/news_source/4.jpg
Bu haber toplam 791 defa okunmuştur

Haber 61 den alınmıştır.

Faruk Akhan
11.09.2008, 21:02
abi yasım 15 ıyı de futbol oynarım ama hem aılemın maddı ımkanları hemde TS nın altyapısına nasıl gırılecegınını bılmedıgım ıcın gıremıyorum lutfen bana yardımcı olun

Sinan SARI
13.09.2008, 00:06
Trabzonspor sevgini ve hevesini anlıyorum kardeşim ama bu hayalini gerçekleştirmek kolay olmasa gerek.

Nerde yaşadığını bilmiyorum ama varsa yakınlarında Trabzonspor Futbol Okulu oraya kayıt olarak bir adım atabilirsin. Daha sonra kendini gösterebilirsen bizim burdaki gibi hoca seni Trabzona seçmelere gönderebilir.Buda bir şanstır sonuçta.

Faruk Akhan
13.09.2008, 13:11
bayrampasa da oturuyorum yakında faalıyette olan futbol okulu warmı ımkanları neler kayıtta ne ıstenıyo falna bılgısı pşan abiler paylasırmı

macka61
16.09.2008, 23:49
merterde olması lazımdı kapatılmamışsa fiyat ne kadar bilmiyorum ama ilk önce belli bir para veriyosunuz malzeme için sağlık raporuda gerekli sonra aylık ödeme var her ay için

Erdinç Barutçu
16.09.2008, 23:53
Ankarada da var. Hatta halısahasında maç düzenliyoruz.Sahibi de kim? Eski kalecimiz Nihat.Hem futbol hemde kalecilik okulu..Milli Kütüphane'nin hemen yanında.

6Şafak Aydın1
02.01.2009, 22:56
bu okullarla ilgili bilgi sahibi olan birisi benimle irtibata gecebilirmi lütfen.

anladigim kadariyla olay karmakarisik Trabzonspor taraftarlarinin ve eski oyuncularinin inisiyatifleriyle kurulan okullar gibi birsey.

6Şafak Aydın1
02.01.2009, 23:04
Vay be aradan 4-5 ay geçti birileri bizi anca gördü. Neyse yinede bu haberde emeği geçen herkeze teşekkürler.

KUŞADASINDAN TS YE İLGİ

http://www.haber61.net/images/news/10115.jpg
TS futbol okulu ilgi odağı oldu
11 Eylül 2008 / 16:28
Kuşadası'nda faaliyete başlayan Trabzonspor Futbol Okulu büyük ilgi görüyor.

Kuşadası Trabzonspor Taraftarlar Derneği tarafından Trabzonspor Kulübü'nün desteğiyle faaliyet gösteren Kuşadası Trabzonspor Futbol Okulu'nda 7-14 yaşları arasındaki çocuklar eğitim görüyor.

Kuşadası Trabzonspor Futbol Okulu Antröneri Ali Saka, hedeflerinin yöredeki 7-14 yaş arasındaki yetenekli çocukları Trabzonspor'a kazandırmak olduğunu belirterek, şu ana kadar Yüksel Bayraktar ve Temel Can Alemdar isimli 2 yetenekli genci Trabzon'a gönderdiklerini söyledi.

Galatasaray ve Beşiktaş futbol okullarıyla katıldıkları turnuvada birinci olduklarını kaydeden Saka, çalışmalarını Kuşadası Derici Mustafa Gürbüz Anadolu Lisesi sahasında sürdürdüklerini vurguladı.

Kaynak: http://www.haber61.net/images/news_source/4.jpg
Bu haber toplam 791 defa okunmuştur

Haber 61 den alınmıştır.

o iki gencin gidisati nasil ?

ahmet19
16.09.2009, 14:05
sa abiler ben 94 dogumluyum fanatikte trabzonluyum futbol okuluna gitmek istiorum ama aylık ilk girişte 100 sonra 50 olmak uzere para istiolar ben yetenekliyimde ama durumumuz olmadıı için gidemiorum

CAFER ÖZER
03.01.2010, 10:16
Benim oglum kucukcekmeceye gidiyor gecenlerde fb ile iki hafta ust uste mac yaotik fb lileri dagittilar ilk hafta 16-1 gibi bir sonuc vardi

LazAnisT
03.01.2010, 10:48
Bu futbol okullarından yetişen bir oyuncu tanıyormusunuz?

Adem Hotaman
05.01.2010, 20:46
Futbol okularının sitesini gördünüz mü?
http://www.tsfutbolokullari.com/

Ilelioglu
05.01.2010, 21:33
Futbol okularının sitesini gördünüz mü?
http://www.tsfutbolokullari.com/

Bu sitede neyin nesi...??

Adem Hotaman
06.01.2010, 13:05
futbol okullarının sitesi işte :D yabancı takımların futbol okullarının sitelerini paylaşmak bile istemiyorum nasılsa onlar gibi bir sitemiz olmayacak malesef hiç bir zaman neden?: Çünkü onları yapanlar-yaptıranlar profesyonel!

UmutBaykan
30.06.2010, 11:04
Zonguldak'ın Kozlu Beldesinde faliyet gösteren Trabzonspor Futbol Okulundan birkaç fotoğraf paylaşmak istedim.

Farklı yaş gruplarından çok sayıda çocuğumuz katılıyor.

Her sabah çalıştığım yerin önü minik Trabzonsporlularla dolu oluyor :) bu da bana ayrı bir keyif veriyor.

http://img248.imageshack.us/img248/5194/dsc00638b.jpg

http://img64.imageshack.us/img64/7276/dsc00636gx.jpg

http://img651.imageshack.us/img651/3941/dsc00637i.jpg

lehua768
26.08.2010, 05:01
Zonguldak'ın Kozlu Beldesinde faliyet gösteren Trabzonspor Futbol Okulundan birkaç fotoğraf paylaşmak istedim.Farklı yaş gruplarından çok sayıda çocuğumuz katılıyor.Her sabah çalıştığım yerin önü minik Trabzonsporlularla dolu oluyor bu da bana ayrı bir keyif veriyor.Galatasaray ve Beşiktaş futbol okullarıyla katıldıkları turnuvada birinci olduklarını kaydeden Saka, çalışmalarını Kuşadası Derici Mustafa Gürbüz Anadolu Lisesi sahasında sürdürdüklerini vurguladı.