PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Spor Toto Süper Lig 12.Hafta | Bursaspor 0 - 2 Trabzonspor

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23

Yiğit Gayretli
13.11.2010, 00:57
İrfan abi kuyruktaki cengaverler ( tabir ssemboliktir yanlış anlaşılmasın) bir şiir haketti bence :)

Erdal abi gözünü seveyim deplasman taraftarına cengaver deme... Bana sevimsiz bir şahsiyeti anımsatıyor.

Ölünün arkasından konuştuk tövbe estağfurulllah...

irfanb
13.11.2010, 00:58
Ağırtıyor başımı, şu İstanbul basını
Üç büyükten haberler,doldurur sayfasını
Görmek istemez asla,Trabzon fırtınasını
Kuyrukta eziyetle, yeneriz Bursa`sını

Bilmem uydumu?
:)

Erdal
13.11.2010, 00:59
Kahraman diyelim....Ya da Ömer Lütfi Barkan dan çalıp "Kolonizatör Trabzonspor dervişleri" diyelim :)

Asi Çaykaralı61
13.11.2010, 01:00
Ağırtıyor başımı, şu İstanbul basını
Üç büyükten haberler,doldurur sayfasını
Görmek istemez asla,Trabzon fırtınasını
Kuyrukta eziyetle, yeneriz Bursa`sını

Bilmem uydumu?

Eline koluna sağlık Abi uydu :D

Paksoy
http://www.facebook.com/?ref=home#!/ligtv.maraton

Ligtv damara başlamışççç ççç

Erdal
İrfan abi, uşakları överken bize taş atmak zorundamısın :)....

Orhan Kahraman
niye gecenin bi saatinde kuyruktalar ki ?

Yiğit Gayretli
13.11.2010, 01:01
Ağır olun... Sayfayı keeessstt :D

.....
61.sayfada bizimde yazımız olsun :)

Bordoooooooo

Maviiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Şampiyooooooooon

TRABZONNNNNNNNNNN

irfanb
İrfan abi, uşakları överken bize taş atmak zorundamısın :)....

Biz seni bizden biri diye biliyorduk.

Asi Çaykaralı61
:sevinç: 61.ci sayfadayız :sevinç:

Arkadaş yarın ki Bursa maçına yürek dayanmaz yürek

İlker Akçay
13.11.2010, 01:02
Bursa Atatürk Stadyumundan son durum :)

Stadta oluşturulan bilet listesinde isim 350'yi aşmış..

Mesut Bıyıklıoğlu ve Anıl Kadir Şahiner(kadriveyla) oradalar gerekli resim ve videoları(Bursa Atatürk Stadı önünde 3lüde dahil) çekiyorlar :)

Stadın etrafından seyyar satıcıdan,çimlerin üstünde uyuyanlara,3 lü çekenden,davulun başında maçı bekleyene hatta ve hatta omuzlarına battaniye almış ders çalışanına kadar Bordo-Mavi sevdalıları mevcut :)

Trabzonspor'un büyüklüğünü sorgulayanlara en büyük cevap taraftarıdır..

Helal olsun Uşaklar...

Paksoy
13.11.2010, 01:03
:sevinç::sevinç::sevinç::meşale1::meşale2::tsbayra k:

Erdal
13.11.2010, 01:03
Hadi bakalım biri Orhan a cevap versin? :)...Orhanım de ki rekalm için...De ki racon olsun...Allah bir kaza bela vermedikçe ben çok tuttum bunu....

Hep diyorum...Belki sayı olarak çok değiliz ama bizden daha tutkulusu yok bu memlekette :)

TSezgin61
13.11.2010, 01:04

Mesut Bıyıklıoğlu ve Anıl Kadir Şahiner(kadriveyla) oradalar gerekli resim ve videoları(Bursa Atatürk Stadı önünde 3lüde dahil) çekiyorlar :)

Stadın etrafından seyyar satıcıdan,çimlerin üstünde uyuyanlara,3 lü çekenden,davulun başında maçı bekleyene hatta ve hatta omuzlarına battaniye almış ders çalışanına kadar Bordo-Mavi sevdalıları mevcut :)

Helal olsun Uşaklar...

su arkadaslarimiz icin al su maci be Trabzonum:alkış:

Paksoy
13.11.2010, 01:04

Helal olsun Uşaklar...

:alkış::alkış::alkış:

Asi Çaykaralı61
13.11.2010, 01:05
ALLAH'ın İzniyle 2010 - 2011 Sezonu Şampiyonu İnşallah TRABZONSPORUMUZ olacak

.....
13.11.2010, 01:06

Helal olsun Uşaklar...

Hey yavrum şuraya bakın :)

Onlar orda bunları yaparken biz nasıl uyuyabiliriz sorarım size :)

Yiğit Gayretli
13.11.2010, 01:07

Kim uyuyor ki.Az sonra bütün Kasımpaşa ayakta... :)

Samet BuLut
13.11.2010, 01:07
Sayfa 61 :) Bende gidiyorum kuyruğa Vira BismiLLah :)

Paksoy
13.11.2010, 01:08

Uyumayacağız bugece forum uyumayacak :dvl::dvl::dvl:

Erdal
Şu ders çalışanın fotosunu mutlaka çeksinler...Altını doldururuz bir şekilde :)...BMN sağolsun oturduğun yerden "haber yorum" yakala :)

Asi Çaykaralı61
Vallaha bana da uyku tutmuyor heyecandan :D

İlker Akçay
13.11.2010, 01:10
Şu ders çalışanın fotosunu mutlaka çeksinler...Altını doldururuz bir şekilde :)...BMN sağolsun oturduğun yerden "haber yorum" yakala :)

İlettim şimdi Erdal Abim :)

Yiğit Gayretli
13.11.2010, 01:10

Dersini aaalmıştaaaa ediiiyor ezbeeerr. :)

Dinleyesim geldi...Fotoğraflı hoş bir manşet daha benden BMN'ye :)

Asi Çaykaralı61
13.11.2010, 01:11
61.sayfada bizimde yazımız olsun :)

Bordoooooooo

Maviiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Şampiyooooooooon

TRABZONNNNNNNNNNN

ALLAH'ın İzniyle İNŞALLAH Ömer Abi :D

.....
13.11.2010, 01:12

Erdal abi sorması ayıp sen nerden biliyorsun bütün bu olanları :p :)

Asi Çaykaralı61
13.11.2010, 01:14
Haydi Cümleten Hayırlı Geceler :D

Erdal
13.11.2010, 01:14
Dersini aaalmıştaaaa ediiiyor ezbeeerr. :)

Dinleyesim geldi...Fotoğraflı hoş bir manşet daha benden BMN'ye :)

Kerkük türküsü sanırım :)...Kerkük Türkleri genelde Beşiktaşlıdır gerçi...Hatta rivayet odur ki Beşiktaş'ın asıl rengi kırmızı beyazken Kerkük alınana kadar siyah ı kullanma kararı vermişler....

Bir kupa finali de kerkükte oynansın bağlarız onları da :)))

İlker Akçay
13.11.2010, 01:15
@Erdal Abi,

Çekmişler resimi :) Görüntü kalitesi pek iyi değil ama bol bol resim ve video çekiyorlar..:)

Erdal
13.11.2010, 01:16
İlker yazıyor ya Ömer :)....

Yiğit Gayretli
13.11.2010, 01:17
Kerkük türküsü sanırım :)...Kerkük Türkleri genelde Beşiktaşlıdır gerçi...Hatta rivayet odur ki Beşiktaş'ın asıl rengi kırmızı beyazken Kerkük alınana kadar siyah ı kullanma kararı vermişler....

Farkeder mi abi işimiz ders vermek değil mi nasılsa ? Bence MEB bize plaket vermekte çok geç kaldı...

Asi Çaykaralı61
13.11.2010, 01:17
@Erdal Abi,

Çekmişler resimi :) Görüntü kalitesi pek iyi değil ama bol bol resim ve video çekiyorlar..:)

Ne zaman sunarsınız abi resim ve videoları ?

.....
13.11.2010, 01:18
İlker yazıyor ya Ömer :)....

Hı doğru ya :)

Habu sevdaluk aklımızı aldı bizim mazur gör :)

İlker Akçay
13.11.2010, 01:19
Ne zaman sunarsınız abi resim ve videoları ?

Vallahi o Mesut ile Anıl'a bağlı muhtemelen telefonla çekiyorlar bu yüzden maçtan önce olma ihtimali çok zor..Büyük ihtimal maçtan hemen sonra paylaşacaklardır hem resim ve videoları hemde gece yaşananların detaylarını :)

Yiğit Gayretli
13.11.2010, 01:20
Bursa maçı öncesi bu kadar rahat olmamı sağlayan şey nedir ? Değerli görüşleriniz...

irfanb
13.11.2010, 01:20
Aylardan Kasım ayı
Kurbanı kesim ayı
Trabzon yarın Bursa`yı
Yener alır üç sayı

.....
13.11.2010, 01:22
Bursa maçı öncesi bu kadar rahat olmamı sağlayan şey nedir ? Değerli görüşleriniz...

Benimde öyle. içim rahat 2 ay sonra evimdeyim Trabzonsporum iyi daha ne olsun ki :)

Yarın bu seri devam eder :)

gerenimo
13.11.2010, 01:23
yine bir şenol güneş klasiği, zireye oynayan bir takım ve milli takım iskeleti. 96da hami abdullah tolunay orhan cengiz osman nihatı milli takıma vermiştik. şimdi ise onur selçuk ceyhun engin umut burak ve ilerde mustafa yumlu serkanla milli takım iskeleti.

Erdal
13.11.2010, 01:23

Çok basit, biliyoruz ki takım küçük travmaları atlatma kabiliyeti geliştirdi...Umut un gidiş gelişi, Hyarettin bey in istifası hatta Şenol hoca'nın bile istifasının konuşulması, Teo nun gidişi vesaire...Normal şartlarda bizim adımıza sezonun bitmesi için yeterli sebeplerdi bunlar....Ha diyorsan ki yarın maçı alacağımıza eminim...Onu bilmem :)

TheCrow
13.11.2010, 01:24

Bu kadar yakın tarihin rivayeti mi olur Erdal?.. Ya doğrudur ya uydurmadır.

Hürgün Aygün
13.11.2010, 01:24
Kesinlikle aynı rahatlık bende de var ama bu yaramıyo takımın son haftalardaki puanları ve oyunu olabilir bizi rahatlatan...

ünsalyılmaz
13.11.2010, 01:25
akçaabat'tan yola çıktık tosyadan devam ediyoruz bekle bizi bursa...!!!

TheCrow
13.11.2010, 01:26
yine bir şenol güneş klasiği, zireye oynayan bir takım ve milli takım iskeleti. 96da hami abdullah tolunay orhan cengiz osman nihatı milli takıma vermiştik. şimdi ise onur selçuk ceyhun engin umut burak ve ilerde mustafa yumlu serkanla milli takım iskeleti.

Aynı zamanda bir Sadri Şener klasiğidir de.

İlyas Onat
13.11.2010, 01:26
Bizimkiler iyice girmişler maçın havasına.

Merzifonlu'nun Viyana sırtlarına konuşlanmış askerleri misâli. : )

Helal size behh!

.....
13.11.2010, 01:27
akçaabat'tan yola çıktık tosyadan devam ediyoruz bekle bizi bursa...!!!

Tosya mı ? Bizim buralardan geçiyorsunuz demek :) Yakın olmasada Dep Dep toprakları :p:)

Allah yolunuzu açık eylesin. Kazasız gidipte gelin inşallah.

Erdal
13.11.2010, 01:27
Zor bir maç oynayacağız...İyi bir takım var karşımızda...Üstelik diğer rakiplerin tümü hatta yayıncı kuruluş da bizim kazanmamızı istemiyordur...Şampiyon olmamıza itirazları olmaz...Ama şimdiden arayı açmamızı istemezler....Bütün bunlara rakip futboluclar için kaybettikleri itibarı bir maçta geriye alma şansı da eklenince işimiz daha da zor....
Ama zor olan güzeldir...Biz kolayı bile önce zorlaştırı sonra başarırız....Öyle olur inşallah :)

Orhan Kahraman
13.11.2010, 01:28
Şampiyon olacağımız şu sene kutsal gördüğüm her maçı yerinde izleyemediğim için çok pişmanlık duyacağım .

Erdal
Bu kadar yakın tarihin rivayeti mi olur Erdal?.. Ya doğrudur ya uydurmadır.

Ben bir Kerkük Türkü'nden dinlemiştim...Kitabi bilgi değil yani Kağan :)

Yiğit Gayretli
Oyun puan falan değil beni rahatlatan.Takımdaki her bireyin 'Şenol Güneş ciddiyeti' taşıması çözdüm ben sağolun ;)

Ts uLudaĞ
13.11.2010, 01:29
Misafir tribünü diye sıkışmaya gerek yok :) tüm stad bizim..

Biz Ts ULudağ olarak Bursa Kale aRKası açık tribününden 120 bilet aldık.. :)

daha da alırdıkta misafir takım üstünlüğünden dolayı mac iptal olsun istemiyoruz :))

ünsalyılmaz
13.11.2010, 01:29
Tosya mı ? Bizim buralardan geçiyorsunuz demek :) Yakın olmasada Dep Dep toprakları :p:)

Allah yolunuzu açık eylesin. Kazasız gidipte gelin inşallah.

amin renkdaşım aminn :)) valla arkadaş bastı gidiyor ne yaptığını bi kendisi biliyor.. artık sabaha nerde oluruz bilemem ama inşallah bursada oluruz :))

Koray Yiğit
13.11.2010, 01:30
Sakıb Aytaç (Dardanelspor), Serdar Eylik (Denizlispor), Alper Potuk (Eskişehirspor), Mahmut Boz, Özkan Karabulut, Soner Aydoğdu (Gençlerbirliği), Abdulkadir Kayalı (İstanbul Büyükşehir Belediyespor), Barış Başdaş, Şahin Aygüneş (Kasımpaşa), Musa Nizam (Medical Park Antalyaspor), Umut Sözen (Ankaragücü), Alper Uludağ (Alemannia Aachen) ve Burak Kaplan (Bayer Leverkusen)

Ümit milli takımına çağrılan oyuncular ve bizden kadroya dahil edilen oyuncu yok
İstanbul'un 3 büyük takımından futbolcuları çıkartarak paylaşmak istedim.
Trabzonsporumuza uzun yıllar hizmet edecek kalitede oyuncu varsa almakta yarar var.

.....
13.11.2010, 01:31
Zor bir maç oynayacağız...İyi bir takım var karşımızda...Üstelik diğer rakiplerin tümü hatta yayıncı kuruluş da bizim kazanmamızı istemiyordur...Şampiyon olmamıza itirazları olmaz...Ama şimdiden arayı açmamızı istemezler....Bütün bunlara rakip futboluclar için kaybettikleri itibarı bir maçta geriye alma şansı da eklenince işimiz daha da zor....
Ama zor olan güzeldir...Biz kolayı bile önce zorlaştırı sonra başarırız....Öyle olur inşallah :)

Biz zoru severiz Erdal abi.

Kolayı herkes başarır önemli olan zoru başarmaktır :)

Erdal
13.11.2010, 01:31
Bizimkiler iyice girmişler maçın havasına.

Merzifonlu'nun Viyana sırtlarına konuşlanmış askerleri misâli. : )

Helal size behh!

Aman hocam Viyana deme...Ordan geri dönmüştük :)....

İlyas Onat
13.11.2010, 01:32
O türkü Yozgat türküsüdür Erdal abi.

Şaban Abak, "Karpuz Kestim Yiten Yok"ta çok hoş bir yorum getirir o türküye.

Erdal
13.11.2010, 01:34
O türkü Yozgat türküsüdür Erdal abi.

Şaban Abak, "Karpuz Kestim Yiten Yok"ta çok hoş bir yorum getirir o türküye.

Tabi yahu...Hatta Türkünün adı "Yozgat Sürmelisi"dir....Benim aklım altın hızma ya gitti :)))

.....
13.11.2010, 01:35

daha da alırdıkta misafir takım üstünlüğünden dolayı mac iptal olsun istemiyoruz :))

Helal sana renkdaş. Yüreğinize sağlık valla :)

:alkış:

Erdal
13.11.2010, 01:36
Öyle görünüyor ki yarın Bursa Emniyetine çok iş düşecek....İnşallah kimsenin burnu kanamadan biter bu maç...

U.Sadıkoğlu
13.11.2010, 01:38

Yalnız değilsiniz :D :D

Ts uLudaĞ
13.11.2010, 01:39
Öyle görünüyor ki yarın Bursa Emniyetine çok iş düşecek....İnşallah kimsenin burnu kanamadan biter bu maç...

Demirden Korksak Trene binmezdik.. :)

İlyas Onat
13.11.2010, 01:39
Engin'in son durumu nedir arkadaşlar?

Oynuyor mu acaba yarın? Bir duyum, malumat...

İlker Akçay
13.11.2010, 01:40

Bu geceden başladı zaten Emniyet çalışmaya Erdal Abi :) Bizimkiler Bursa'yı Bize Her Yer Trabzon diye inletince hep bir ağızdan poliste rica,minnet saatinde geç olmasından dolayı bir süre sonra durdurmuş Uşakları :)

İnşallah sıkıntısız bir maç olur Açık Kale Arkası muhtemelen yarı-yarıya olabilir..

Harun_ayar_ts
colman yok bakalım orta sahada kim üstün olacak

yatara
Haydi Trabzonsporum♥

Ts uLudaĞ
Yalnız değilsiniz :D :D

Hocam TRABZON trübünü etrafında yogunlastıgımızda mecbur set cekecekler.. :) ayrı durmayalm :)

Hami-Ünal-Orhan
13.11.2010, 01:42
Heyecandan uyuyamıyorum. Birden yarın saat 18:00 e zıplasakta şu stresi çekmesem.
Taraftarımızın sağduyulu olması lazım. Provakasyonlara gelmemek lazım takım böyle giderken.
Takımımıza güvenelim. İyi olan biziz onlar düşünsün.

Erdal
13.11.2010, 01:43
Aman dikkat...Hiç değilse forma falan giymeyin...5-3 GS yi yendiğimiz maçta rakip tribüne girmiştik bir arkadaşla....Ben durumu idare ettim...Ama bizim ataklarda gülerek "Ertaaalll yeyeceğuk goli" demez mi...Sağolsunlar anlayışlı çocuklardı...

Fatih Özkan
13.11.2010, 01:44
Takım iyi ve havasında...
Kazanmamak için bir bahanemiz yok...
Kazanacağız!
Allah yardımcımız olsun!

İlker Akçay
13.11.2010, 01:45
Ama bizim ataklarda gülerek "Ertaaalll yeyeceğuk goli" demez mi...

:D :D off burası süpermiş :) Bir an kendimi hayal ettim o durumda inanılmaz zevk verici bir durum olsa gerek o abimiz için :)

Fatih Özkan
13.11.2010, 01:46
Aman dikkat...Hiç değilse forma falan giymeyin...5-3 GS yi yendiğimiz maçta rakip tribüne girmiştik bir arkadaşla....Ben durumu idare ettim...Ama bizim ataklarda gülerek "Ertaaalll yeyeceğuk goli" demez mi...Sağolsunlar anlayışlı çocuklardı...

Bu çok güzeldi :D :D

ünsalyılmaz
13.11.2010, 01:46
kurşunludayız :))

Berberoğlu
13.11.2010, 01:47
İnşallah fazla bir sorun yaşamadan galip geliriz...

Rakip tribüne girecek arkadaşlara Allah sabır versin.
Symkowiak'lı yıllarda Ali Sami Yen'de 2-0 yendiğimiz maçta bedava biletle GS tribünene gitmiştim, yanımda GS li bir arkadaş vardı.
Yendik yenmesine ama doya doya sevinemedim ki... Ne anladuk o işten..

Fatih Özkan
13.11.2010, 01:47

Yerinde olmak için neler vermezdim dostum...
Allah kazasız, belasız yolculuk nasib etsin.
Güzel bir galibiyet ile dönersiniz İnşallah!

Erdal
13.11.2010, 01:48
Siz yine de emin olmayın...Yanlış bilmiyorsam kanunen sizi dışarı çıkarma yetkileri var...Yine bir Galatasaray maçında girdim...Polis bir süre sonra gayet kibarca Trabzonsporlular şu bölgeye toplansın dedi...Sevindik....Sonra Mecidiyeköyden bizi taa Pendiğe götürüp bıraktılar.....

Berberoğlu
13.11.2010, 01:48
Kaplıcaya bi uğrayın isterseniz..
Yolun hemen 1 km solunda...
Rahatlarsınız..:)
Ama epey rüzgarlı olur oralar, sıcak sudan sonra rüzgarda kalıp da şifayı kapmayın...

Erdal
13.11.2010, 01:49
Ertesi gün "Trabzonspor taraftarları polis zoruyla çıkarıldı"Haberinin resminde tam ortada sinirli bir şekilde bakan halimi gördüm gazetede :)

Ömer TOPAL
13.11.2010, 01:49
Keser döner sap döner tavuk döner et döner....ee gün geldi çattı...adam olana efendi olana sözüm yokda lazspor hamsispor yok fener 39 şut çekti salaktı atamadı onlar naptı diyen dangalaklarla hesap günüdür bu gün....AMA ANLAYANLARINA....

yatara
13.11.2010, 01:50
Jajadan yarin ayni golü bekliyorum
http://www.youtube.com/watch?v=QZixaQA5CGw

ünsalyılmaz
Yerinde olmak için neler vermezdim dostum...
Allah kazasız, belasız yolculuk nasib etsin.
Güzel bir galibiyet ile dönersiniz İnşallah!

saol renkdaşım amin gerçekten çok güzel bir duygu şampiyonluk görmemiş biri olarak şampiyonluk maçına gider gibi heyecanlıyım

Ömer TOPAL

ya sizin şoför kimdir niye ankara üzeri gitmediniz o yol çok dandik...ne işi var kurşunluda :D

ünsalyılmaz
13.11.2010, 01:52
Kaplıcaya bi uğrayın isterseniz..
Yolun hemen 1 km solunda...
Rahatlarsınız..:)
Ama epey rüzgarlı olur oralar, sıcak sudan sonra rüzgarda kalıp da şifayı kapmayın...

kazım koyuncuyla ısınıyoruz şifayıda yarın saat 16.00'da bulacaz inşallah :)

Harun_ayar_ts
13.11.2010, 01:53
o çalım ne öyle ya akıllara zarar :)

İlyas Onat
13.11.2010, 01:54
Duamızı edelim de yatalım: :)
Menzile koca bir adım atmak nasip olur inşallah yarın.
Yolda olan arkadaşlar sağ selamet Bursa'ya varırlar; şehirde ve stadda menfi bir hadise yaşanmaz inşallah.

Hayden hayırlı geceler arkadaşlar.

ünsalyılmaz
13.11.2010, 01:54
ya sizin şoför kimdir niye ankara üzeri gitmediniz o yol çok dandik...ne işi var kurşunluda :D

ömer abi 6 arkadaş gidiyoruz şoförde çok güvendiğimiz bir arkadaşımız :P biz de söyledik ama yok illa onun dediği olacak.. gidiyoruz bakalım sonunda ne zaman nereye varacağımızı çok merak ediyoruz..:) avrupa yakasındaki dursun misali sabaha varduk varduk varamaduk öğleye ordayız o da olmadi maç saati kesun stadtayuk :D

Ts uLudaĞ
13.11.2010, 01:55
63 Sayfa yorumun hepsini okuyamadım ama Provakasyonlara gelmeyin diyen arkadaslarıma abilerime cevap olarak şunları söyleyeyim..
biz bursada okuyan trabzonsporlu üniversite öğrencileriyiz.
Ben TS uludağ yöneticisiyim. Biz galatasaray macı oldugu günden beri bursa macı biletlerini kovalamaya başladık..
Aramadığımız adam kalmadı. Ki biz bursa da olmamıza rağmen biletlere ulaşmak imkansız oldu.
Bursa nın yaptığı yıldırma politakalarının haddi hesabı kalmadı... Fakat bunların hiçbiri işe yaramadı..
Önce biletler normal satılacak dendi.. SONRA maç günü satılcak dendi.. Biletler Trabzona gonderıldı dendı.. trabzon yönetimi biletleri biletx e verdi dendi.. Sonraa biletler stadının Texas ın toplandıgı gişeden satılcagı söylendi.. Vee ortalıkta olmayan biletler böyle dolandı durdu.. sırf yıldırmak icin..
Sonuç işee yaradı mı.. ? hayır..
biletler yarın Bursa asAyiş büro amirliğinden satılacakmış.. ve şuan yüzlerce trabzonlu biletleri bekliyor.. bize bu oyunlar sökmez..

bUKADAR PROVAKASYONA KARSILIK BİR CEWAP VERILMELI.. VE BIZDE BUNU BURSA TRIBUNLERINE GIREREK YAPACAGIZ.

Erdal
13.11.2010, 01:55
Duamızı edelim de yatalım: :)
Menzile koca bir adım atmak nasip olur inşallah yarın.
Yolda olan arkadaşlar sağ selamet Bursa'ya varırlar; şehirde ve stadda menfi bir hadise yaşanmaz inşallah.

Hayden hayırlı geceler arkadaşlar.

Eyvallah, hayırlı geceler hocam...Hayırlar fetholsun, şerler defolsun...Artalım eksilmeyelim taşalım dökülmeyelim...Allah yardımcımız olsun...

hüseyin1975
13.11.2010, 01:56
Kayserinin son dakikada golü atmasi kötü oldu.
Insallah bu maci aliriz ve takrar Lider oluruz.

Ömer TOPAL
13.11.2010, 01:57
ömer abi 6 arkadaş gidiyoruz şoförde çok güvendiğimiz bir arkadaşımız :P biz de söyledik ama yok illa onun dediği olacak.. gidiyoruz bakalım sonunda ne zaman nereye varacağımızı çok merak ediyoruz..:) avrupa yakasındaki dursun misali sabaha varduk varduk varamaduk öğleye ordayız o da olmadi maç saati kesun stadtayuk :D

yok şoförlügü konusunda demedim iyidir tabide...uzun ve bozuk olan yolu seçmiş..bende yeni geldim samsundan es es bursa üzeri istanbula geldim..bizim meslegimiz bu yollar :) ben rahatlıgınız için söylemiştim ama geçti iş işten dönüşte o yolu kullanın isterseniz

lazibere
13.11.2010, 01:57
Zaman geçmiyor, birazdan yatayım da,zaman dolsun bari..

Colman yerıne Konya maçında kim oynadıysa o oynayacak...Sorun değil arkadaşlar...Bizde topçu bol..

yedeklere bakarmısınız

Ali
Yattara
Ceyhun
Mutafa
Zafer

Daha ne olsun.. Şu Zafer'i hiç izlemedım, çok merak ediyorum.

ünsalyılmaz
13.11.2010, 01:59
yok şoförlügü konusunda demedim iyidir tabide...uzun ve bozuk olan yolu seçmiş..bende yeni geldim samsundan es es bursa üzeri istanbula geldim..bizim meslegimiz bu yollar :) ben rahatlıgınız için söylemiştim ama geçti iş işten dönüşte o yolu kullanın isterseniz

trabzonsporumuzun yanında olalım da her türlü fedakarlığa katlanırız. dönüşte dediğin gibi yaparız abi saolasın

Harun_ayar_ts
13.11.2010, 02:00
63 sayfa yorumun hepsini okuyamadım ama provakasyonlara gelmeyin diyen arkadaslarıma abilerime cevap olarak şunları söyleyeyim..
Biz bursada okuyan trabzonsporlu üniversite öğrencileriyiz.
Ben ts uludağ yöneticisiyim. Biz galatasaray macı oldugu günden beri bursa macı biletlerini kovalamaya başladık..
Aramadığımız adam kalmadı. Ki biz bursa da olmamıza rağmen biletlere ulaşmak imkansız oldu.
Bursa nın yaptığı yıldırma politakalarının haddi hesabı kalmadı... Fakat bunların hiçbiri işe yaramadı..
Önce biletler normal satılacak dendi.. Sonra maç günü satılcak dendi.. Biletler trabzona gonderıldı dendı.. Trabzon yönetimi biletleri biletx e verdi dendi.. Sonraa biletler stadının texas ın toplandıgı gişeden satılcagı söylendi.. Vee ortalıkta olmayan biletler böyle dolandı durdu.. Sırf yıldırmak icin..
Sonuç işee yaradı mı.. ? Hayır..
Biletler yarın bursa asayiş büro amirliğinden satılacakmış.. Ve şuan yüzlerce trabzonlu biletleri bekliyor.. Bize bu oyunlar sökmez..

Bukadar provakasyona karsilik bİr cewap verilmeli.. Ve bizde bunu bursa tribunlerine girerek yapacagiz.
bİze her yer trabzon bİze her yer trabzon !!!:d

Erdal
13.11.2010, 02:00
Erdem, size en ufak bir zarar gelirse o üzer bizi...Yoksa aynısını 1995 di sanırım Kadıköyde yapmıştım...Üstelik ben grupla değildim...Yalnız gitmiştim...Bir baktım bizim uşaklar açtı bayrağı koşarak gittim yanlarına 30 kişi falan olduk...Polis bizi bizimkilerin olduğu tribüne götürdü...

Demem o ki gençken olur böyle şeyler...Ama nolur kendinizi sıkıntıya sokacak şeylere girmeyin...Mümkünse polislere yakın yerde olun...Korkmak falan değil bu akıllı olmak....

yatara
13.11.2010, 02:02
bİze her yer trabzon bİze her yer trabzon !!!:d

aynen kardes

Armağan Dere
13.11.2010, 02:04
Erdem(Ts Uludağ) bölümün ne?..Bizim arkadaşlar halen daha ordalar...Melih,Burak,Selami..hele Melih hasta derecede fanatiktir:)...Bu arada yarın sabah yola çıkıyoruz Burhaniye'ye doğru bi delilik mi yapsam Bursa'da inip maçtan sonra devam mı etsem...

reisoğlu61
13.11.2010, 02:05
bursaya gidecek olan taraftaramiza büyük is düsüyor. büyüklügümüzü tekrar gösterme zamani.

U.Sadıkoğlu
13.11.2010, 02:06
Siz yine de emin olmayın...Yanlış bilmiyorsam kanunen sizi dışarı çıkarma yetkileri var...Yine bir Galatasaray maçında girdim...Polis bir süre sonra gayet kibarca Trabzonsporlular şu bölgeye toplansın dedi...Sevindik....Sonra Mecidiyeköyden bizi taa Pendiğe götürüp bıraktılar.....

Abi geçen seneki maçtada aynı şey olmuştu o kadar kişiyi dışarı çıkarmayı göze alamazlar bence :)

saffet61
13.11.2010, 02:07
sıkıntı yok arkadaşlar bende 12 de gitcektimde nöbet degişikligi oldu 4 te girecem bilet sırasına arkadaş aradı şuan orada 500 e yakınmışız...horon&kolbastı çeviriyomuşuz....

İlker Akçay
13.11.2010, 02:09
Saat 02:00 itibari ile son durum Bursa Atatürk Stadından :)

Uşakların sayısı giderek artıyor az önceki mesajda bahsettiğim mevcut durum devam...

Bilet sırası için bir bilet listesi tutuyordular saat 3 de yoklama alıp listede olup beklemeyenleri tespit edip listenin son halini verecekler herhangi bir karışıklık,kargaşa çıkmasın diye sabah bilet alırken :)

Yaramaz bir durum yok selamı var Mesut ile Anıl'ın :)

Napoli
13.11.2010, 02:09

o senesi rakip takim alinmiyordu.bende o mactaydim neyseki ben pendikten direk izmite okula gecmistim iyi olmustu.:)

Ts uLudaĞ
13.11.2010, 02:10
Erdem(Ts Uludağ) bölümün ne?..Bizim arkadaşlar halen daha ordalar...Melih,Burak,Selami..hele Melih hasta derecede fanatiktir:)...Bu arada yarın sabah yola çıkıyoruz Burhaniye'ye doğru bi delilik mi yapsam Bursa'da inip maçtan sonra devam mı etsem...

Bölümüm ekonometri.. 3 üde hala burda.. :) yarım saat önce melihteydim.. konsantre olmak icin erkenden yattı :)

Ahmet Başkaya
13.11.2010, 02:14
O kuyrukta bekleyen herkese helal olsun . Haklarınızı bize helal edin dostlar .

Hava soğuk kalın giyin , yarın da Erdal Abi'nin dediği gibi lütfen temkinli olun başınıza bir şey gelmesi en kötü şeydir.

Şenol Altunsoy
13.11.2010, 02:19
Erdal söyleyen oldu mu bilmiyorum ama Kerkük değil Balkan toprakları alınana kadar siyah-beyaza çevirmişlerdi.

irfanb
13.11.2010, 02:21
Senol abi fikra dinlemeye geldiysen gec kaldin.
Gec oldu kapatiyoruz.
:) :)

saffet61
13.11.2010, 02:21
Şimdi kültürparktaki horon ve kolbastının içinde olmak isterdim
1.5 saatim kaldı gideceğim bende

Şenol Altunsoy
13.11.2010, 02:22
Senol abi fikra dinlemeye geldiysen gec kaldin.
Gec oldu kapatiyoruz.
:) :)

Valla mahrum bıraktın bizi İrfan :(

Erdal
13.11.2010, 02:29
Erdal söyleyen oldu mu bilmiyorum ama Kerkük değil Balkan toprakları alınana kadar siyah-beyaza çevirmişlerdi.

Söyleyen olmadı Şenol abi...Ama seninki daha makul duruyor...Sonuçta Kerkük ü savaşla kaybetmedik....Muhtemelen Balkan harbinin ardından olmuştur...Merak etttim bak şimdi bakayım buna :)

Erdal
13.11.2010, 02:30
Haydi hayırlı sabahlar....Allah emanet olun...

Şenol Altunsoy
13.11.2010, 02:30
Ben eminim Erdal uzun yıllar önce bir yerde okumuştum :)

Oğuzhan İnce
13.11.2010, 02:31
bursalı arkadaşlarla geçtiğim maytabın haddi hesabı yok :)
şuan kaç kişi var yarın kaç kişi olur stada giren girmeyen kaç kişi oluruz orada :)
birisi söyleyebilr mi?

Şenol Altunsoy
13.11.2010, 02:31
Haydi hayırlı sabahlar....Allah emanet olun...

Sana da Hayırlı sabahlar umarım yarın gece keyifli keyifli sohbet ederiz.

irfanb
13.11.2010, 02:32
Hepinize Allah rahatlik versin,yarin Bursa zaferini kutlayacagiz, uykusuz kalacagiz.
Bu gece yatip dinlenelim.

Mustafa Önder
13.11.2010, 02:58
Ne kadar kaptırdığımızın farkında mıyız? Olası kötü sonucun bizi ne kadar etkileyeceğini bilmiyor muyuz?

İleli
13.11.2010, 03:11
Ne kadar kaptırdığımızın farkında mıyız? Olası kötü sonucun bizi ne kadar etkileyeceğini bilmiyor muyuz?

aynen soyledigin gibi biraz fazla ucuyoruz olasi bi maglubiyette fena patliyoruz, fazla cosmamak lazim biraz sakin...

sametaydin
13.11.2010, 03:15
Sonuçta 3 ihtimalli maç. Biz takımımıza güveniyoruz. Onlar da kendi takımlarına güveniyor. Yarın belli olacak. Kadro kalitemiz bence çok üstün bu maçı alıcaz. Ben bu maçta jajaya çok güveniyorum. Bence bu maç onun maçı olacak.

Etem Güner
13.11.2010, 03:19
ne olduda uyku tutmadimi uşaklar

TS61_NL
13.11.2010, 03:24
Uyku tutmuyor, zaman gecmek bilmiyor :) Trabzonsporumuzdan 12 saat 35 dakika sonra yeni bir zafer bekliyoruz.....Bugun anlasilan uyku yok, heyecan cok!

Fatih Özkan
13.11.2010, 03:26

Kötü sonucun her türlüsü moral bozuyor...
Hazırlık maçı bile olsa...

Mustafa Önder
13.11.2010, 03:32
Bu bekletiler, gerek bizim üzerimizde gerekse dolaylı yoldan takımı etkiliyor. İyi takımız, çoşkumuz iyi, yakaladığımız enerji muhteşem. Benim de içimden galibiyet geçiyor ama, temkinli olmakta fayda var.

Fatih Özkan
13.11.2010, 03:41
Bu bekletiler, gerek bizim üzerimizde gerekse dolaylı yoldan takımı etkiliyor. İyi takımız, çoşkumuz iyi, yakaladığımız enerji muhteşem. Benim de içimden galibiyet geçiyor ama, temkinli olmakta fayda var.

Haklısın...
Ama takım iyi, yakaladığımız enerji muhteşem, coşkumuz da iyi diyorsun...
Bırak da beklentiler yüksek olsun (:
Hem yüksek beklenti denilen nedir ?
Bursa'yı yenmek (: :p

Mustafa Önder
13.11.2010, 03:43
Haklısın...
Ama takım iyi, yakaladığımız enerji muhteşem, coşkumuz da iyi diyorsun...
Bırak da beklentiler yüksek olsun (:
Hem yüksek beklenti denilen nedir ?
Bursa'yı yenmek (: :p

La yeneceğukkk ona laf yok :D ama yenilince ateş attırıyoruz ya :D

ünsalyılmaz
13.11.2010, 03:47
mudurnudan sevgilerle... kalkış akçaabat varış bursa.. yol istikameti mudurnudan sonra bilecik ve bursa :))

Full HD
13.11.2010, 04:34
Kayseride yendi simdi bu mac bizim icin dahada önemli.Insallah gülen taraf biz oluruz!!!

Gökhan KAN
13.11.2010, 05:40
Şuan kültürkparktayız ve şehir merkezinden daha çok insan var.

POYRAZ
13.11.2010, 07:02
Bursaspor ile 69. randevu

Takımımız ile Bursaspor, yarın Bursa Atatürk Stadı'nda yapacakları maç ile birlikte ligde 69. kez karşı karşıya gelecekler.

Bugüne dek 2 takım arasında yapılan 68 lig maçında, Bordo-Mavili ekibimizin galibiyetlerde 35-8 üstünlüğü bulunuyor. 25 maçta ise taraflar sahadan beraberlikle ayrıldı.

Takımımız, söz konusu karşılaşmalarda 101 gol atarken kalesinde 46 gol gördü.

-BURSA'DAKİ MAÇLAR-

Bursa'da yapılan maçlarda takımımız 13 galibiyet, Bursaspor ise 8 galibiyet elde etti. 13 maç ise beraberlikle sonuçlandı.

Takımımız, 42 kez rakip fileleri havalandırırken kalesinde 33 gole engel olmadı.

İki takım arasında oynanan maçlarda en farklı galibiyeti ise 1988-89 sezonunda 6-0'lık sonuçla takımımız elde etti.

inception61
13.11.2010, 07:20
GENÇLER sikinti yok çakacağız:D

Asi Çaykaralı61
13.11.2010, 07:49
Vallahi o Mesut ile Anıl'a bağlı muhtemelen telefonla çekiyorlar bu yüzden maçtan önce olma ihtimali çok zor..Büyük ihtimal maçtan hemen sonra paylaşacaklardır hem resim ve videoları hemde gece yaşananların detaylarını :)

Hayırlısı olsun biz bugün yenelim ALLAH'ın İzniyle İNŞALLAH sonrada sunsalar olur :D

Bilâl ÇOBAN
13.11.2010, 08:30
Galiptir bu yolda mağlup... Hadi hayırlısı bakalım...

OFLU
13.11.2010, 08:35
Uşaklar saat 11 gibi Üsküdardan özel arabamla eskihisar üzerinden maça gidecem. Arabamda 3 kişilik yer mevcut.Arzu eden 3 arkadaşı götürebilirim. Ayrıca numaralıdan olmak üzere 1 adet fazla bilet var,arzu eden 130 TL karşılıgı numaralı bilete sahip olabilir. Özelden irtibata geçebilir ilgili arkadaşlar.

güneyli
13.11.2010, 08:40
Bugün 13 Kasım . 13 e tek çizik yeter.1-3

bordo61
13.11.2010, 08:46
http://www.haber61.net/images/gallery/723/71.jpg

Geliyoruz.

Oktay AKKUŞ
13.11.2010, 08:50
Alanzinho değil de Ceyhun oynar inşallah. Selçuk'a yüklenmesin orta saha da.

bordo61
13.11.2010, 08:54
Aman uşaklar

İyi durun orada safları sıklaştırın , kazasız belasız bitirin maçı

Sinan Sağlam
13.11.2010, 08:54
5 haftadır ben maca ozel bı seyler karaladıkca kazanıyor bu takım , totemim cok fena tutuyor , yazmamak mumkun mu bu sartlarda........

2 hafta once de Gs macından zıyade bursayı bursada yenmenın daha kıymetlı olacagını asıl govde gosterısının bu olacagını soylemıstım...Gs macını kucumsemek ıcın soylemıyorum ama o gs yı yenmemız bı zarurıyettı , bursa'yı yenmek ıse lezzet olacak...

"Yenemesek bıle yenılmememız gereken mac" lafı var ya o ıste bızım takımın yapabılecegı bı sey gıbı gorunmuyor malesef... Bu takım ya ıyı oynar macı koparır goturur , ya da kotu oynar ve ısın gusel tarafı o kotu oynadıgı mac berabere bıter....Ben bu sene 3 yenılgıden fazla yenılgı gorecegımızı dusunmuyorum.......Macı berabere tutmayı becerebılecek bı kadromuz yok bence .....

Colman ın yoklugunda canım bıraz sıkkın ne yalan soylıym , sayesınde oyuna hukmettıgımız , oyunun temposunu ayarladıgımız bır adamdan bahsedıyorum....İşte o bolgede Ceyhun yerıne Barıs Ataş oynarsa bence orta sahada etkınlıgımız daha yuksek olur.....Hobbit bursalıları ceyhunla kovalayamazsınız ancak ve ancak onların tıpınde çimleri yiyen Barış Ataş yapar bu işi ... Oraya Alanzinho 'yu koymaksa, rulette butun servetı bırakın kırmızı sıyahı "0" a koymaya benzer, tutması hıc mumkun deıl.....Aman ha hocam...

Formda Umut , Engin ve Jaja ıle bu macı kopartırız , son bı not : Hocam herkesı kazandın, sakatım deyıp lıverpool macında oynamak ıstemeyen , gıtmek ıstıyorum dıye cıglık atan adamı gol krallıgına oynatıyosun , teo denen adama pıyasa yaptırdın bi taraflarını kaldırttın , senden tek ricam ligin en yetenekli adamını artık su takıma kazandır.....Kimse farkında deil ama sağlam bi yatttara ile bu takım maç basına 10 pozısyona girer 3'unu atsa her mac 4 gol yemesı gerekır mac kaybetmesı ıcın....Bu mac burak-yattara degısıklıgı olmaz belkı ama ılerleyen haftalarda kaptanı takımın onunde gormek ıstıyorum sahsen........

Uzatmayayım , bu maçı alırız arkadaşlar rahat olun , GS maçından daha rahat olacak uşaklar , ne de olsa adı küçük bugunku takımın , bugun gergin olan taraf bursalılar olacak , yıne sabırlı yıne sakın bı sekılde alırız 3 puanı ... Hadı usaklar vura vura getırın şampiyonluğu......

Mesut
13.11.2010, 08:58
http://www.haber61.net/images/gallery/723/71.jpg

Geliyoruz.

şu resmı görüp heyecanlanmamak mümkün mü
maçın havasına erkenden girdim
geçmez şimdi sanıyeler dakikalar saatler :)

mahmuter61
13.11.2010, 09:00
Yıllardır Bursada yaşıyorum ve ağrıma giden tekşey Rize kökenli bir kişi olan Bursaspor başkanı İbrahim Yazıcının bu tutumu gerçekten çok üzücü!Geçen sezon ligin sonunda Bursa Atatürk stadında ve şampiyonluk kutlamalarındaki otobüste Trabzonspor bayraklarıyla turatan ve stadda Trabzon diye bağıran taraftarlar şuanda tam bir nankörlük dersi vermekteler.Geçen sezon Fb-Trabzonspor maçının bitiş düdüğü ile beni arayan onlarca Bursasporlu arkadaşlarımın sevinçten ağlayarak beni çeşitli yerlerimden öpmeleri hala aklımda!!!Şimdi bilet satışı ile ilgili rezalet ve Başkanımız Sadri Şenere maçta edecekleri küfürlerle bu şampiyonluklarını nasıl hazmettiklerini gözler önüne seriyorlar.bursaporun büyük olma yolunda büyük mücadelesini şaşkınlıkla izliyoruz.Trabzondaki maçta Bursaspor tarafının biletlerinin Faroz mahallesinde satılmasını yönetime öneriyorum.Bundan daha iyi cevap ve onlara misafir perverlik olamaz sanırım.

bordo61
13.11.2010, 09:01
şu resmı görüp heyecanlanmamak mümkün mü
maçın havasına erkenden girdim
geçmez şimdi sanıyeler dakikalar saatler :)

Bende heyecanlandım bunu görünce ondan koydum :D

Çok pis havaya girmişiz , tehlikeli olabilir bu durum.

Maç 90 dk bunu sakın unutma :D

Mesut
13.11.2010, 09:03
Yıllardır Bursada yaşıyorum ve ağrıma giden tekşey Rize kökenli bir kişi olan Bursaspor başkanı İbrahim Yazıcının bu tutumu gerçekten çok üzücü!Geçen sezon ligin sonunda Bursa Atatürk stadında ve şampiyonluk kutlamalarındaki otobüste Trabzonspor bayraklarıyla turatan ve stadda Trabzon diye bağıran taraftarlar şuanda tam bir nankörlük dersi vermekteler.Geçen sezon Fb-Trabzonspor maçının bitiş düdüğü ile beni arayan onlarca Bursasporlu arkadaşlarımın sevinçten ağlayarak beni çeşitli yerlerimden öpmeleri hala aklımda!!!Şimdi bilet satışı ile ilgili rezalet ve Başkanımız Sadri Şenere maçta edecekleri küfürlerle bu şampiyonluklarını nasıl hazmettiklerini gözler önüne seriyorlar.bursaporun büyük olma yolunda büyük mücadelesini şaşkınlıkla izliyoruz.Trabzondaki maçta Bursaspor tarafının biletlerinin Faroz mahallesinde satılmasını yönetime öneriyorum.Bundan daha iyi cevap ve onlara misafir perverlik olamaz sanırım.

katılıyorum :D

inception61
13.11.2010, 09:05
TOTEMLERE İNANIYORUM yakında sakalım yarım metre olacak TRABZONUM lütfen puan kaybet ama bu maçta değil yakın zamanda olsun artık tam haci oldum:)

bordo61
13.11.2010, 09:10
Bursaspor'lulara hediye ediyoruz :D

http://www.facebook.com/video/video.php?v=153615018001984&ref=mf
0C6J86igmxk

B.Yiğit
13.11.2010, 09:12
Bursaspor'lulara hediye ediyoruz :D

http://www.facebook.com/video/video.php?v=153615018001984&ref=mf
0C6J86igmxk

onlarda bize hadiseden delioğlanı göndermişler :)

bordo61
13.11.2010, 09:18

ççççççççççççç

inception61
13.11.2010, 09:18
Faroz mahallesinde

arkadaşlar bura TRABZONUMUN neresinde methini epey duydum nasıl bir yer

B.Yiğit
13.11.2010, 09:29
Öncekini bamlamışlar diye teksas foruma üye oldum 2 gündür aktif edecekler.. Gerci ordada bursalıdan çok trabzonsporlu vardır da neyse :)

prenha61
13.11.2010, 09:33
arkadaşlar akşam meydandan haraket eden toplamda 6 otobus 2 otobus yarım olmak üzere hareket etti yardımlarda bulunan tüm esnaflara teşekkürler ederim....

bordo61
13.11.2010, 09:35
Faroz mahallesinde

arkadaşlar bura TRABZONUMUN neresinde methini epey duydum nasıl bir yer

http://i56.tinypic.com/2q3axqr.jpg

http://maps.google.com/

Buradan bakabilirsin

Yalı mahallesi

Oktay AKKUŞ
13.11.2010, 09:38
Kafayı kullanamadık direk Bursaya gelip maça gelebilirdim fakat aklımdan çıkmış maç , aklıma geldiğinde ise çok geç oldu :) Konya'da da izin çıkmadığı için gelemedik maça.

TrabzonSporumuza başarılar maç orta saha ve bizim kanatlara bakar. Ali yok, sol tarafları zaten bitik. Ortadan gelecekler kalabalık tutacaklar. Selçuk büyük ihtimal sıkı markajlı olacak. İş Jaja'nın bireysel yeteneğiyle oyuncu eksiltmesine kaldı.Ordan sonrası kolay zaten :)

B.Yiğit
13.11.2010, 09:41
Bursaspor ilk yarıyı 4. sırada tamamlayacak..

magicyattara
13.11.2010, 10:02
Bu maçı fazla büyütüyoruz gibime geliyor..kazanınca şampiyon olmayacağız,kaybedince de şampiyonluk kaçmayacak..öncelikle kazansak da kaybetsek de ligin bitimine 22 hafta daha olduğu gerçeği var..köprünün altından daha çok sular akar..
96'da ligi uzun süre 5 puan önde götürdük..haftalarca..sonunda kaybettik ama..

O nedenle maçın sonucu ne olursa olsun,kalan 22 haftayı unutmayalım..

bordo61
13.11.2010, 10:03
Bu maçı fazla büyütüyoruz gibime geliyor..kazanınca şampiyon olmayacağız,kaybedince de şampiyonluk kaçmayacak..öncelikle kazansak da kaybetsek de ligin bitimine 22 hafta daha olduğu gerçeği var..köprünün altından daha çok sular akar..

İş işten geçti abi

Çoktan havaya girdik bile

magicyattara
13.11.2010, 10:05
İş işten geçti abi

Çoktan havaya girdik bile

maçtan sonra tur atmayın da..:)

Fora61
13.11.2010, 10:06
--------------------Onur----------------------

Serkan-------Giray------------Egemen-------Cale

-----------Selcuk--------------Engin----------

Burak-----------------Jaja------------------Alan

----------------------Umut----------------------
bence de bu kadro daha iyi olur

Bu kadroyla çıkarsak hezimete uğrarız.

---------------Onur----------------
serkan---giray------egemen-----cale
-------selçuk---------ceyhun--------
burak-----------jaja------------engin
---------------umut-----------------

Kadro %99 bu olur.

TameRHan
13.11.2010, 10:09

Kadro %99 bu olur.

bence de :

----------onur-------------
serkan----egemen----mustafa----cale
selçuk--barış--engin--jaja--burak--
---------umut------

Emirhan Uludüz
13.11.2010, 10:10

96 da 5 puan önde haftalarca götürdük ama o zaman Fener de iyiydi oda bizde sürekli kazanınca fark açılmadı ama şimdi her hafta İstanbullular puan kaybediyor..

Birde ben ilk defa bu kadar takıma güvenildiğini gördüm bunun da etkisi var..Ama Bursada alacağımız beraberlik fena olmaz..

bordo61
13.11.2010, 10:12
maçtan sonra tur atmayın da..:)

Yok ben maçın havasına girdim.

Şampiyonluk havasına 34. hafta son düdük çalmadan girmem :D

Çoçukluğumuz hayal kırıklıklarıyla geçti.

Fora61
13.11.2010, 10:14
bence de :

----------onur-------------
serkan----egemen----mustafa----cale
selçuk--barış--engin--jaja--burak--
---------umut------

Mustafa Yumluyu bu maçta kesinlikle düşünmez. Mustafa çok ağır bir oyuncu ve Bursanın ileri uçunda cok hızlı bir sercan var. Galatasaray macında oldu gibi (pino-sercan) yine Girayla başlar.

İlaveden Barış Trabzonsporda oynıcak kapasitede bi oyuncu oldunu düşünmüyorum. Hasan Üçüncüden hiç bir farkı yok.

Ahmet KESKİN
13.11.2010, 10:30
s.a herkerse günaydın arkadaşlar.... Allahın izniyle lider gidip lider dönecegiz....

Ömür Karadeniz
13.11.2010, 10:32

Kadro %99 bu olur.
Katılıyorum.

Ömür Karadeniz
13.11.2010, 10:33
s.a herkerse günaydın arkadaşlar.... Allahın izniyle lider gidip lider dönecegiz....
A.s inşallah inşallah.

.....
13.11.2010, 10:34
Barışla bu maça çıkmaz Şenol Hoca.

Orta alanda Ceyhun u oynatır. Alanzinho ile başlayacağını zannetmiyorum.

Mustafa Umut
13.11.2010, 10:36
Evet Ceyhunla başlamalıyız bu maça.

B.Yiğit
13.11.2010, 10:37
bende barış la başlamasından yanayım.. Ceyhunun pas yeteneği hiç yok. Barış pire gibi :)

Mustafa Umut
13.11.2010, 10:39
Kuddusi bi arıza çıkarmasın yeter.En çok korktuğum hakemin gazabına uğramamız ya da maçın hükmen Bursa'ya verilmesi gibi durumlar çok arrıza oluyorum bu işlere.İnş. bi sorun çıkmaz.Tabi bu maçın havasına iyice girdim ancak izleyemeyeceğim.bu yüzden 2 gündür federasyona iyi dileklerimi sunuyorum.:D

Barış Burak
13.11.2010, 10:42
Barış Ataşı bu maçta hoca düşünür mü düşünmez mi bilmem ama Barış Ataş bence bu takımda oynayabilecek kapasiteye ve dahada önemlisi hırsa sahip futbolcu.kulübede her zaman hazır bulunan böyle oyuncular olmalı.

Ben Barıştan şu ana kadar memnunum.kulübeden gelmesine rağmen dert etmeden savaşıyor.mücadele ediyor.

bursasporun ileri hattı şöyle olacakmış;(fanatikten okudum)

-------insua-----------

--turgay---------volkan--

----------sercan---------

bu ileri dörtlünün 90 dakika boyunca oynaması,bizim ataklarımızda geri dönmelerini çok zorlaştırmazlar mı?

sifuni
13.11.2010, 10:43
ceyhun veya baris ikisinden birisi mutlaka oynamali colmanin yerine alanzinho oynayamaz

Hürgün Aygün
13.11.2010, 10:45
Bizim taraftarlar hep Bursa tarafından allıyormuş inşallah olay çıkmaz.

Remzi
13.11.2010, 10:47
Bizim taraftarlar hep Bursa tarafından allıyormuş inşallah olay çıkmaz.

Sorun çıkmaz merak etme. Ufak tefek şeyler olur. Ama sayıca üstün oluruz kale arkasında :)

.....
13.11.2010, 10:47
Hayırlısıyla şu maçıda kazasız belasız bir şekilde atlatsak çok süper olacak.

Serdær
13.11.2010, 10:48
http://www.footballuser.com/Formations/2010/11/35198_Trabzonspor.jpg

En ideal kadromuz bu.

Hucüm yaparken Engin sol açık , defans yaparken orta saha oynayacaktır.

Bunun anlamı Engin bugün çok iş düşüyor ;)

gerenimo
13.11.2010, 10:50
Söyleyen olmadı Şenol abi...Ama seninki daha makul duruyor...Sonuçta Kerkük ü savaşla kaybetmedik....Muhtemelen Balkan harbinin ardından olmuştur...Merak etttim bak şimdi bakayım buna :)

bjk nin kırmızı beyaz renklerini, balan savaşları sonucu siyah beyaza çevirdiğini ben de okumuştum.

ThE JoKeR
13.11.2010, 10:51
Istanbuldan bursaya maca giden arkadaslar yalovadan sonra tir devrildigi icin cok yogun bir trafik var yolun en sagindan gelerek yol ustundeki kamyoncu tirci soforlere tas ocagi yolunu sorsunlar ordan guneysu koyun icinden gecerek anayola 20 dk icinde gidebilirler yoksa 2-3 saat trafikte kalirsiniz bilginize...
Seftali kurdunada selamlarinizi iletecegiz.

Barış Burak
13.11.2010, 10:52
arka sayfadaki öneriye katılıyorum ben:) Trabzon-bursa maçının biletleri Faroz Mahallesinde satılsın demişti bi abimiz:D bu öneriyi genişletmek lazım;

Bursaya 1300 kişilik yer verilir.misafir takım biletlerinin 500ü farozda,500ü vakfıkebir,tonya,maçka,sürmene,araklıya dağıtılcak şekilde geri kalan 300üde itinayla karaborsa yapılarak satılmalı:D bunların kavga dediği şeyi biz küçükken yapıyorduk:D ölmeyi bayılmak sanıyorlar:)

exelans_25
13.11.2010, 10:53
bordooooooo

Hürgün Aygün
13.11.2010, 10:53
Bursa'nın yenilmezlik serisini kırıp liderliğimize devam ederiz inşallah.

a f s
13.11.2010, 10:54
Hayal bu ya; iki maç ta plaka yazsak:

ilk maç 1-6, ikinci maç 6-1

:sevinç:

Lider gidip, lider dönelim inşallah.

Serdær

O nasıl çalım arkadaş :eek:

Mustafa Umut
bordooooooo
Samsundan MAVİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİ !!!!!!!!!!!!

Ömür Karadeniz
13.11.2010, 10:55
Hahahaaaaççççççççç

exelans_25
şampiyoooooooooooooooooooooonnnnnnnnnnn

onur-ts
bursayı yenmeden trabzona gelmek yok bana.bursa maçından sonra yola giriyorum.hadi TS beni Trabzon'da lider olarak karşıla...

Mustafa Umut
13.11.2010, 10:56
o da sorumu?? Tabiki TRABZONNNNNNNNNNNNN!

exelans_25
13.11.2010, 10:57
bugün açık kaleye gelenler erken gelsin

B.Yiğit
13.11.2010, 10:57
bordooooooo

maviiiiiiiiiiiiiiiiiii Şampiyonnnnnnnnnnnn:sevinç:

Barış Burak
13.11.2010, 10:58

trabzoooooooooooooooooooooooooonnnnnnnnnnnnnnnnnnn nnnnn

uleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Mustafa Umut
13.11.2010, 10:59
http://www.facebook.com/video/video.php?v=153740444669239&oid=160946469597&comments&ref=mf

izleyelim havaya girelim :D

Hürgün Aygün
13.11.2010, 11:01
İlk 20 dakika her iki takımda öyle ataklarla başlamıcaklardır ilk önce rakibi tartıcaktır Şenol hoca.

Kamil Çakmak
13.11.2010, 11:05
Yahu heyacan bastı iyimi. Ofiste bile maçı düşünmekten çalışamıyorum:)

exelans_25
13.11.2010, 11:05
eğer takım ligin son 5-6 haftasına lider girerse direk trabzondayız ailecek:D

Yunus Emre SEYHAN
13.11.2010, 11:11
http://www.youtube.com/watch?v=cVMq08hNllM

ne sevinmiştik be :)

Ozan Yazıcı
13.11.2010, 11:12
Beraberlik iyidir, makuldür.

Emrullah
13.11.2010, 11:12
Bursa'da biletlerin hepsi gişeden satılıyormuş şuan. Sırada olan hemen hemen herkes biletini alıyormuş. Biletler herhangi bir derneğe veya kuruluşa satılmamış. Şu an satışlar devam ediyormuş.

Keşke BMN organizasyonları iptal etmeseymiş. Kesin alırmışız biletleri...

Bursa'dan Hasan Yaylı

Mustafa Umut
13.11.2010, 11:14
http://www.youtube.com/watch?v=cVMq08hNllM

ne sevinmiştik be :)
90+1 de kahveden çıkmıştım maç bitti diye.Ardından kahvenin yanındaki markete girdim bir şeyler alıp çıktım tam giderken arkadan bir ses yükseldi goool diye zaten kahvede bursalı hiç yok trabzonun gol attığını anladım bende goooooooooooooool diye bağırarak kendi kendime kahveye geri dönmüştüm o günü hiç unutmam :)

B.Yiğit
13.11.2010, 11:15
Bize karşı neredeyse bütün takımlar kapanıyor bu gün bursa açık oynamak zorunda o yüzden konyaspor maçından kolay olacak görürsünüz...

exelans_25
13.11.2010, 11:16
Bursa'da biletlerin hepsi gişeden satılıyormuş şuan. Sırada olan hemen hemen herkes biletini alıyormuş. Biletler herhangi bir derneğe veya kuruluşa satılmamış. Şu an satışlar devam ediyormuş.

Keşke BMN organizasyonları iptal etmeseymiş. Kesin alırmışız biletleri...

Bursa'dan Hasan Yaylı

tüh ya ben de derneklere verilecek diye gittim açık kale aldım yazık olduhttp://forum.bordomavi.net/images/icons/icon9.gif

lazoli__61
13.11.2010, 11:16
ne maç abi ya vallahi birsürü işim var ama maçı düşünmekten elim gitmiyor hey Allahım nasıl bi tutku bu TRABZONSPOR...

Barış Burak
13.11.2010, 11:17
Bize karşı neredeyse bütün takımlar kapanıyor bu gün bursa açık oynamak zorunda o yüzden konyaspor maçından kolay olacak görürsünüz...

zaten fanatikteki kadroyla çıkarsa,yani insua volkan turgay sercan ileri dörtlüsü olursa gerçekten,tehlikeli olurlar ama aynı zamanda çok tehlike yaşarlar.onun için şenol hoca inşaallah colmanın yerine ceyhun ile başlar oyuna.

champions
13.11.2010, 11:19
Sanırım uzun yıllar oldu bir maça hem iddialı hem de rahat bir pozisyonda çıkmayalı.Bugün kazanması gereken bir takım varsa eğer bu Bursadır.Pozisyonları değiştirirsek bunu net bir şekilde görebiliriz.Klasik tabirle 6 puanlık maçtır ve bu durumdaki maçlarda 1 puan normal bir maçtan alınacak 1 puandan çok daha değerlidir.Hem psikolojik üstünlüğü rakibe kaptırmamış oluyor hem de rakibin hanesine -2 puan yazdırmış oluyorsunuz. Bir deplasman maçı olduğu için de rakibe oranla kazançlı çıkarsınız toplama bakarsak.

Her ne kadar değerli bir puan maçı olsa da, oynayacağımız oyun da çok önemlidir bugün.Hiç değilse ilerisi için umutsuzluğa neden olmayacak bir oyun oynamak durumundayız.Maç bitiminde "Evet Trabzonspor bu oyunuyla şampiyonluğu sonuna kadar kovalar" düşüncesini oluşturmalıyız.Kim ne derse desin Bursa ligin "pis" takımlarından biri ve herhangi bir takımın bu deplasmanda kazanması sürpriz olur.Son birkaç aydır önemli istatistikleri yıktık.Son 4 sezondur Bursa deplasmanında kazanamıyor olmamız da bir başla olumsuz istatistik.

Garanti bir kadro ile çıkmalı ve rahat olmalıyız.Güzel oyun üzerine bir de beraberlik koyabilirsek ileriye doğru bir adım daha atmış oluruz.Umuyorum ligi renklendirmek adına farklı bir muamele ile karşı karşıya kalmayız.

Oğuzhan
13.11.2010, 11:20
Rüyamda gördüm , Umut ' un banko golü var demedi demeyin :)

Enes Başkaya60
13.11.2010, 11:22
Yahu heyacan bastı iyimi. Ofiste bile maçı düşünmekten çalışamıyorum:)

Aynen abi Kastamonudan geldim dün gece 4 de uyuyamadım inşallah degecek buna inanıyorum alacagız bu maçı....

exelans_25
13.11.2010, 11:23
Rüyamda gördüm , Umut ' un banko golü var demedi demeyin :)
zaten umutun marcelinhonun olduğu sezondan beri her yıl golü var unutmadıysam

Emirhan Makul
13.11.2010, 11:23
Skor Tahminim 1-1 yada 2-2

.....
13.11.2010, 11:24
Jaja ve Umut tan gol bekliyorum.

Jaja varya Jaja ortalığı dağıtacak :)

B.Yiğit
13.11.2010, 11:27
jaja yı kim beğenip Trabzonspor'umuza önerdiyse Allah Ondan razı olsun..

.....
13.11.2010, 11:28

Bu çalımı Jaja atmıyor dimi :)

İlker Akçay
13.11.2010, 11:30
Mesut Bıyıklıoğlu,Ömer Kibar ve Anıl Kadir Şahiner(kadriveyla) biletlerini temin etmişler :)

800'den fazla bilet satışı yapılmış gişeden...

Kazım Uzunboy
13.11.2010, 11:31
Skor Tahminim 1-1 yada 2-2

Emirhan, yapma bunuu yapma bunuu :)

Mustafa Umut
13.11.2010, 11:31
içimden geçen 1 puan alıp bayrama lider gireceğiz diyor.Ama içimi gıdıklayan bir ses bu maçı alıp çok farklı bir havaya gireceğiz demiyor değil :D ancak şunu unutmayalım yenilirsek hiçbir şeyin sonu değildir

.....
13.11.2010, 11:33
Maç tahminim

0-2 ya da 1-2 ya da 0-1

Umut tan kesin gol bekliyorum :)

Kazım Uzunboy
13.11.2010, 11:34
Kütahya-Bursa arası 3 saat ve araç bulamıyoruz. Tamam, bunu geçtim ama Kütahya-Eskişehir arası 1 saat ve oraya da araç bulamıyoruz. Bu maça gidememem için daha engel mi kaldı?

Hürgün Aygün
13.11.2010, 11:34
içimden geçen 1 puan alıp bayrama lider gireceğiz diyor.Ama içimi gıdıklayan bir ses bu maçı alıp çok farklı bir havaya gireceğiz demiyor değil :D ancak şunu unutmayalım yenilirsek hiçbir şeyin sonu değildir
Evet tabiki değil bizim taraftarın en kötü huyu bu bir yenilgide protesto eleştiri ne beklyor taraftar zaten ligin zirvesindeyiz illaki her maçı yenicez diye bir şey yok hep destek tam destek.

exelans_25
13.11.2010, 11:35
bu maçı kazanırsak mükemmel olur berabere biterse pekala o da işimizi görür yenilirsek rakibimize 3 puan vereceğimizden dolayı hiç iyi olmaz

Trabzon-Spor-61
13.11.2010, 11:36
http://ligtv.com.tr/Takim.aspx?t=11&r=1&hid=81891

Mahmut Aksu: Jaja da şahsi düşüncem, Şota'dan sonra Trabzon'a gelen en klas oyuncu

Oğuzhan
13.11.2010, 11:36
Bursaspor ' dan deplasmanda alacağımız 1 puanda iyidir , içerde yeneriz her türlü .

Mustafa Umut
13.11.2010, 11:37
http://ligtv.com.tr/Takim.aspx?t=11&r=1&hid=81891

Mahmut Aksu: Jaja da şahsi düşüncem, Şota'dan sonra Trabzon'a gelen en klas oyuncu
Gerek oyuna hareketlilik kazandırması gerek rakip oyuncuları oyundan düşürmesiyle izlemesi çok zevkli bir futbolcu. (Mehmet Demirkol)

exelans_25
13.11.2010, 11:39
ilk golü biz atarsak işte o zaman tadından yenmez bu maç:D

irfanb
13.11.2010, 11:41
Arkadaslar Istanbul-Ulus hangi ilceye bagli ?

Mustafa Hazıroğlu
13.11.2010, 11:43
Besiktas sanırım

Barış Burak
13.11.2010, 11:43

abi beşiktaş olması lazım.yanlış bilmiyorsam eğer.

Mustafa Hazıroğlu
13.11.2010, 11:44
abi beşiktaş olması lazım.yanlış bilmiyorsam eğer.
Beşiktaşmış.

exelans_25
http://www.olay.com.tr/Sayfa.php?Git=Haber&id=52218trabzona patlarmışlar peh son 9 maçta 1 kez kazanan(o da kardeş takımları) takım bize patlayacakmış

ESER
Beraberlik iyidir, makuldür.

beraberlik fena degildir, kabul edilebilir :)

Barış Burak
13.11.2010, 11:46
Ulan millet bilet alacam diye kahroldu bursada.şlimdi fotolara baktımda sinirlendim.Allah seni bildiği gibi yapsın bursaspor yönetimi.

ulan ibrahim yazıcı bide karadenizli olacaksın.çakal seni.

irfanb
13.11.2010, 11:46
Eyvallah, tesekkür ediyorum,verdiginiz bilgi icin.

danger00
13.11.2010, 11:47
http://www.haber61.net/images/gallery/725/1.jpg

http://www.haber61.net/images/gallery/725/6.jpg

80 foto
http://www.haber61.net/foto-galeri/ts-taraftarina-bilet-satisi-basladi-725-p1.htm

saffet61
13.11.2010, 11:48
uzun bir bekleyişten sonra biletimi aldım

Barış Burak
13.11.2010, 11:49
uzun bir bekleyişten sonra biletimi aldım

saffet ne diyosun ne olur bu maç:)

Hasan Habip Özbay
13.11.2010, 11:51
saat yaklaşıyorheycan hç yok sonuç belli beraberlik %30 yeneriz bol şans ama benim için önemi yok ben istanbul hastasıyım

Kaan
13.11.2010, 11:51
Bilet sırasının halini gören arkadaşlara soruyorum;

Tahmini ne kadar Trabzonsporlu olur stadda ? :cool:

Murat Erdem
13.11.2010, 11:52
Bu resim maçtan önce soyunma odamızın duvarına asılmalı...futbolcularımız peşlerinden, bu büyük sevda uğruna sürüklenen taraftarlarımızın çektikleri eziyeti görsünler ve o bilinçle çıksınlar sahaya. Canlarını dişlerine takıp bu maçı kazansınlar.

saffet61
13.11.2010, 11:53
saffet ne diyosun ne olur bu maç:)

bize bu bilet işkencesini yapan bursaya gol yagdırmalıyız :D

ünsalyılmaz
13.11.2010, 11:53

valla ciddi bi tahmin yaparsak stadyuma sığmaz.. harika görüntüler var burada yaaa resmen çıkartma yapmışız yok böyle bişey

cihatöztürk
13.11.2010, 11:54
Beyler çok rahat bir şekilde güle oynaya kazanır döneriz ahanda yazıyorum

not alın

:D

exelans_25
13.11.2010, 11:56

bilet alamayanlar bursa tribünlerden alacak en az 5bin olur gibi duruyor.

Serdær
13.11.2010, 11:57
Bizimkiler :alkış:

http://www.haber61.net/images/gallery/725/58.jpg

http://www.haber61.net/images/gallery/725/59.jpg

Kaan
13.11.2010, 11:58
valla ciddi bi tahmin yaparsak stadyuma sığmaz.. harika görüntüler var burada yaaa resmen çıkartma yapmışız yok böyle bişey

Çok fena heyecan yaptım abi bu yazdığından sonra. Bursa'da bir şov yapmak lazım o zaman. :p

bilet alamayanlar bursa tribünlerden alacak en az 5bin olur gibi duruyor.

Seslerini bastırabilir miyiz Bursalıların ? :cool:

Bağlaç Olan Ki
13.11.2010, 11:59
Maçı 0-3 ya da 1-3 alırız gibi geliyor.

Serdær
http://www.haber61.net/images/gallery/725/77.jpg

http://www.haber61.net/images/gallery/725/78.jpg

http://www.haber61.net/images/gallery/725/79.jpg

Murat GENEL
açık kale kapasitesi ne kadar ? bzimkiler kalabalık olacak ve muhtemelen Bursalı bazı elemanlarda bileniyor bizimkilere açık kaleye gireceklermiş.. :D

exelans_25
13.11.2010, 12:00
Çok fena heyecan yaptım abi bu yazdığından sonra. Bursa'da bir şov yapmak lazım o zaman. :p

Seslerini bastırabilir miyiz Bursalıların ? :cool:
seslerini bastırmamız için açık kalede sızma yapan trabzonluların bursalılardan polis kordonuyla ayrılması lazım.işte o zaman süper olur

Mehdi
13.11.2010, 12:01
Sadece gol yemeyelim.
Allahın izniyle alacağız bu maçı.

Muhammed
13.11.2010, 12:02
Arkadaşlar ben bu maçın ilk yarısında çalışıyor olacağım. Özelden cep numaramı vereceğim birisi bana ilk yarıda olacak golleri mesaj olarak atabilir mi?

Oğuzhan
13.11.2010, 12:02

Bu taraftar için saldır Trabzon'um :alkış:

Süleyman Sofu
13.11.2010, 12:03
http://www.haber61.net/foto-galeri/ts-taraftarina-bilet-satisi-basladi-725-p3.htm

Ahmet Başkaya
13.11.2010, 12:05
Ulan çok pis heyecan yaptım ... :D

Helal olsun be size .

exelans_25
13.11.2010, 12:05

şu fotoğrafı soyunma odasına maç toplantısında futbolculara gösterse şenol hoca süper olur.

Yiğit SARI
13.11.2010, 12:08
İnş kazanacağız inş inş inş.

saffet61
13.11.2010, 12:09

kim çekti bunu be sag taraftaki benim ççç ççç

lzfy
13.11.2010, 12:10
Ruyamda Engin 90+4 de skoru 2-3 yaptigini gordum :o

Ahmet Başkaya
13.11.2010, 12:10
kim çekti bunu be sag taraftaki benim ççç ççç

Helal olsun sana o zaman :D :D

Tatar Kemal
13.11.2010, 12:12
bursa'ya karşı çok kötü yakalandık. glowacki ve colman'ın olmayışı, engin'in antreman eksikliği bize pahallıya patlayabilir. açıkçası bursa galibiyete çok yakın. inşallah biz kazanırız, Allah yardımcımız olsun. kaybedersek üçüncülüğe düşüyoruz.