PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Spor Toto Süper Lig 12.Hafta | Bursaspor 0 - 2 Trabzonspor

Sayfa : 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23

Recep Alkan
12.11.2010, 11:49
Özelden yollayabilir misin kardeşim,bir konuya bakmam lazım.

Burçak
12.11.2010, 11:51
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs924.snc4/73711_455979008194_717373194_5484048_2507293_n.jpg

mda61
12.11.2010, 11:56
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs924.snc4/73711_455979008194_717373194_5484048_2507293_n.jpg

Bunu tekrar yapsak ne hoş olur :)

altinkaya08
12.11.2010, 11:57
İlla ki olur.Hangi yıllar arasında oturdunuz?
90-94 yıllarında eskiden futbol sahası vardı şimdi spor kompleksi olmuş sanırım.hemen onun üstünde sol tarafta sıvaslı bir abimizin kahvehanesine takılırdık.

nbay
12.11.2010, 11:58
gri forma giymeninde zamanı geldi artık,süper kupa maçında olduğu gibi

A. Günaydın
12.11.2010, 12:03
herşeyi geçtimde şu bursalı ezikler kendini bişey sanıp konuşuyolar deli oluyorum. hadi trabzonum al şu maci yıkalım bursayı. Bursada oturuyom bi yenersek o bursalılar ne bahane bulcak cok merak ediyorum :)

trabzonunal
12.11.2010, 12:23
cubuklu formamizla cikalim :)

samway
12.11.2010, 12:24
ne dıyo bursalılar ...

ay ayol bursaspor bursaspor :)

brushfield
12.11.2010, 12:26
Ben bu maçta Bursa taraftarının bizim taraftarları provake edeceğini düşünüyorum. Taraftarımız çok dikkatli olmalı. Ceza almamız içten bile değil.

samway
12.11.2010, 12:28
sahaya bızden bırı atlarsa 3-0 hukmen bız mı galıp gelırız ? bu kuralı bursalılar ıyı bılır sanırsam .)

mda61
12.11.2010, 12:39
sahaya bızden bırı atlarsa 3-0 hukmen bız mı galıp gelırız ? bu kuralı bursalılar ıyı bılır sanırsam .)

resimdeki Fenerium nedir abi ?

Bıyıklıoğlu
12.11.2010, 12:42
Bursa yolunda Bmn ailesine otobüsten bir selam vereyim :) Selamlar Bmn ailesi...

karaman6106
12.11.2010, 12:55
Sakatlığı süren Colman ise Bursa kafilesinde yer almayacak.

Yunus Emre SEYHAN
12.11.2010, 12:57
Colman yok :( bu çok kötü işte..

antagonist
12.11.2010, 12:57
Colman kadroda yok.

İbrahima Yattara, Umut Bulut, Selçuk İnan, Egemen Korkmaz, Serkan Balcı, Ceyhun Gülselam, Alanzinho, Engin Baytar, Onur Kıvrak, Tolga Zengin, Barış Ataş, Ferhat Öztorun, Jakson Avelino Coelho, Mustafa Yumlu, Giray Kaçar, Burak Yılmaz, Hrvoje Cale, Sezer Badur, Zafer Yelen.

Deniz Telci
12.11.2010, 12:58
Sakatlığı süren Colman ise Bursa kafilesinde yer almayacak. Çok kötü oldu.
kayıp ettiğimiz söyleniyor bence :(

Erdal
12.11.2010, 12:58
Bursa'da eksik cezalı sakat var mı uşaklar?

Burak Sahin
12.11.2010, 12:59
Sakatlığı süren Colman ise Bursa kafilesinde yer almayacak.

bu haber cok kötü :(

prenha61
TS taraftarı Dikkat! Oyuna gelme
12 Kasım 2010 / 00:01
Bursaspor karşılaşması öncesi Tehlikeli oyun. Haber61.net uyarıyor…

Süper lig’in 12.hafta karşılaşmasında karşılaşacak olan Bursaspor ve Trabzonspor karşılaşması öncesi Bursa’da tehlikeli oyun.
Superlig’in yeni lideri Trabzonspor 12.hafta da Bursaspor ile Bursa’da Cumartesi günü saat 16:00’da karşılaşacak. Yurdun dört bir yanından bu karşılaşmayı izlemek için Bursa’ya gidecek olan taraftarlar tehlikeli bir oyun ile karşı karşıya.
Trabzonspor Taraftarına sadece 1300 bilet verilecek:
Bursaspor Trabzonspor karşılaşmasında Misafir takım Trabzonspor’un 1300 taraftarı bu maçı misafir tirübün bileti alarak izleyecek. Biletler ise Misafir takım taraftarına maç günü saat 10:00’da satışa çıkarılacak.
Misafir takım Trabzonspor taraftarlarının daha önceden bilet bulmaları imkansız hale getirilirken biletler ancak maç günü sabah saat 10:00’da satışa çıkarılacak.
Trabzon, İstanbul ve Bursa başta olmak üzere yurdun dört bir yanından Bursa’da ki karşılaşmayı izlemek için bu şehre gidecek olan Trabzonspor taraftarlarının hiç birinin elinde bilet bulunmazken 1300 bilet için en az 10 bin taraftarın Kültürpark’ta toplanmaya zorlanması tehlikeli oyun olarak değerlendiriliyor.
Bursaspor-Trabzonspor karşılaşmasına kadar Atatürk Kapalı Spor Salonu yanındaki misafir tribün bilet satış gişesinden yapılan satışların Bursaspor taraftarlarının yoğun olduğu Kültürpar’a aktarılması aklılara soru işareti oluştururken orada aynı saatte toplanacak olan en az 10 bin Trabzonspor taraftarının provokasyonlardan nasıl korunacağı meçhul.
Kültürpar’ta bilet almak için toplanacak taraftardan sadece 1300 kişilik bir kısmı bilet alarak kültürpark’tan ayrılırken, geride kalan binlerce taraftarın nasıl dağıtılacağı ve nerelere ne şekilde sevk edileceği merak ediliyor.
Haber61 yetkilileri uyarıyor:
haber61.net olarak yetkilileri şimdiden uyarıyor ve diyoruz ki: Bursaspor taraftarlarının yoğunlukta bulunduğu bu bölgeye alınan bilet satışlarında, bilet alamayacak binlerce taraftarı olabilecek provokasyonlardan nasıl koruyacaksınız. Bilet alamama ve takımını izleyememe stresi içerisinde olan binlerce taraftarı hangi yolla ve ne şekilde nereye yönlendireceksiniz. Bunu ne şekilde sağlayacaksınız.

Haber Kaynağı : http://www.haber61.net/images/news_source/10.jpg

Bıyıklıoğlu
Krita ve Ali Tandoğan sadece Erdal abi sanırım.

Burak Sahin
12.11.2010, 13:00

kirita cezali ..... ali tandogan sakat ......

mhayri
12.11.2010, 13:01
Bu kadrodan kim tribüne çıkar?
Zafer Yelen mi yoksa Sezer Badur mu?
Acaba Selçuk'un yanında Zafer Yelen'i görebilirmiyiz?

Armağan Dere
12.11.2010, 13:03
Engin,jaja,selçuk,ceyhun,Burak oynar..(Yattara,Alanzinho yedek)..Forvet Umut oynar..Ali Tandoğan'ın olmaması en çok Cale'nin etkinliğini artıracak...

Bıyıklıoğlu
12.11.2010, 13:03
1300 bilet kime yetecek ki?Galiba bu akşam 10'da alır bir tavla sabaha kadar sırada oturur oynarız.
4 Otobüs Trabzon'dan
4 Otobüs İstanbul'dan
1 Otobüs Ankara'dan
1 Otobüs Kocaeli'den
15 Kişi Balıkesir
Nereye sığacak bu insanlar yahu ?

mda61
12.11.2010, 13:04
endişelenmeye gerek yok bence. Colman yoksa, Ceyhun var. Oda iyidir bence.

Burak Sahin
12.11.2010, 13:05
Bu kadrodan kim tribüne çıkar?
Zafer Yelen mi yoksa Sezer Badur mu?
Acaba Selçuk'un yanında Zafer Yelen'i görebilirmiyiz?

macın tamamında olmasada en az 30 dakika en azından kendine güvenmesi vede kanitlamasi acısından zafer in oynatılmasını isterım eger orta sahaya transfer yapmıyacaklarsa bu adamın yavas yavas oynatılması lazım selcuk colman bir yere kadar sakatlık ceza baslıcak sezer de barisda ceyhunda yeterlı teknık kapasite yok zafer onlardan bir adim önde senol hocaya güvenimiz sonsuz su zaferıde takıma kazandırsa....

Erdal
12.11.2010, 13:05
Krita iki maç mı almıştı ceza? Hafta içi Ziraat kupasında oynamadı ya dolmadı mı cezası ?

Armağan Dere
12.11.2010, 13:08
macın tamamında olmasada en az 30 dakika en azından kendine güvenmesi vede kanitlamasi acısından zafer in oynatılmasını isterım eger orta sahaya transfer yapmıyacaklarsa bu adamın yavas yavas oynatılması lazım selcuk colman bir yere kadar sakatlık ceza baslıcak sezer de barisda ceyhunda yeterlı teknık kapasite yok zafer onlardan bir adim önde senol hocaya güvenimiz sonsuz su zaferıde takıma kazandırsa....

7-0'lık Kasımpaşa,6-1'lik Sivas maçlarında riske girmeyen Şenol Hoca,Bursa maçında mı riske girecek Zafer'i oynatarak hiç sanmıyorum..Zafer'i belki türkiye kupasında görebiliriz..2.kulvarda..ha ben oynaması taraftarıyım o ayrı

Erdal
12.11.2010, 13:09
Ulan bu arada maç başlığına önceden yazmama uğur denemsini de mecburen yedik ....Allahım yarın kazanalım bir daha hiç böyle batıl şeylere bulaşmayacağım :)

Burak Sahin
12.11.2010, 13:10
Krita iki maç mı almıştı ceza? Hafta içi Ziraat kupasında oynamadı ya dolmadı mı cezası ?

2 mac cezası varmıs direk kırmızıdan herhalde birini kupada doldurdu birinide bizim macda dolduracak

winner
12.11.2010, 13:10
Colman kilit oyuncu topu iyi kullanabiliyor.Eksikliği çok önemli.

Yerine Ceyhun oynayacaktır.Gerisi gs maçının kadrosu olur.

Ali Tandoğanın olmaması nedeniyle Engin'in kanadını daha çok kullanabiliriz.

Şenol Altunsoy
12.11.2010, 13:11
Ulan bu arada maç başlığına önceden yazmama uğur denemsini de mecburen yedik ....Allahım yarın kazanalım bir daha hiç böyle batıl şeylere bulaşmayacağım :)

Umarım yenilmeyiz Erdal umarım.Yoksa çekeceğin var :)

samway
12.11.2010, 13:11
resimdeki Fenerium nedir abi ?

fenurım un onunde real zaragoza atkısı ıle foto cekınmek ... hemde fenerın real zaragozaya yenıldıgı hafta ...
yurek hoplatan resımler bunlar :)

Burak Sahin
12.11.2010, 13:12
7-0'lık Kasımpaşa,6-1'lik Sivas maçlarında riske girmeyen Şenol Hoca,Bursa maçında mı riske girecek Zafer'i oynatarak hiç sanmıyorum..Zafer'i belki türkiye kupasında görebiliriz..2.kulvarda..ha ben oynaması taraftarıyım o ayrı

risk mi ???????? vallahi armagan colmanın yerıne kim oynarsa da risk olacak ki zaten :)

Armağan Dere
12.11.2010, 13:13

Başkan,maça gidiyormusun:)...İnşallah yeneriz...

Erdal
12.11.2010, 13:14
Şenol abi ne yapayım herkes burda olunca mecburen yazdık :) Kazanırız evelallah....Yeter ki konsantrasyon u elden bırakmayalım
JoeBurak, ve diğer arakdaşlar teşkkürler bu arada :)

Uğur KÜÇÜK
12.11.2010, 13:16
şimdi omer erdoganla konusma fırsatı buldum cuma cıkısında(ozluce tesıslerının orada ertugrulkentte oturuyorum bursayı bılenler ıcın,gercekten de cok efendı bır ınsan,2-3 haftada bır goruyordum camııde,bugun sonunda camı cıkısında gıttım konustum)
yarın cok zor mac olacak abı ne dusunuyorsun dedım
o da bana gulerek olsun dedı lıgın en zevklı,en basarılı,bu sene ıcın en cok takım huvıyetınde olan TRABZONSPOR la oynayacagız cok guzel mac olacak dedı
ben de allah yardımcınız olsun dedım hafıften gulerek:)
o da bana sen hangı takımlısın dıye sordu
abı ben yarın sahadakı rakıbınızın taraftarıyım dıyınce gulerek artık bol bol dua etmıssındır yarın takımının kazanması ıcın dedı:)
ben de tabıı kı de omer abı dedım ve tokalasıp ayrıldık

işte futbol bu yuzden cok guzel
her ne kadar sahada,trıbunde olumune mucadele olsa da saha dısında yasananlar futbolun guzel renklerı
yarın maalesef kı bursa acıkta ızleyecegım macı:(
ama dayak yıyecegımı bılsem de sonuna kadar TRABZONSPOR dıye ınletecegım o trıbunu elımden geldıgınce
herkese hayırlı gunler
yarın 6 da ınsallah burada sevınc naraları atan takım bız oluruz

Armağan Dere
12.11.2010, 13:16
risk mi ???????? vallahi armagan colmanın yerıne kim oynarsa da risk olacak ki zaten :)

Engin,jaja,selçuk,ceyhun,Burak ortasahası ile oynarız..(Yattara-Alanzinho) yedek olur..Colman'ı Ergiç ve Hüseyin döverler sertlik konusunda Ceyhun ağır olmasına rağmen fiziği iyi..En çok çekindiğim adamlar Volkan ve Turgay..Ali Tandoğan'ın olmaması en çok Cale'yi rahatlatacak..Engin ile beraber Volkan'ı o kanatta yerler

sametaydin
12.11.2010, 13:17
Ya arkadaş yazmıcam diyorum dayanamıyorum. Bizim oyuncular hafif sakatlıklarda kesinlikle 1 maçı kaçırırken bu diğer takımlarda bir idman kaçırma anlamına geliyor. Şimdi colmanın sakatlığının sebebi ne tedavi süreci ya da olayın tam ne olup olmadıgını bilmiyorum ama durumu maç günü belli olacak ya da ona benzer bir ifade gördüğüm zaman anlıyorum ki o oyuncu maçta oynamayacak. Hayırlısı olun diyorum. COlmanın eksikliğini hissederiz.

Tatar Kemal
12.11.2010, 13:17
colman'ın kadrodan çıkarılması kötü oldu. orta saha bursa'nın eline geçer. bu maçtan galibiyet beklemek hayal olur. çok fena oldu bu. alternatifi de yok. bursa galibiyete çok yakın. gel de çık işin içinden. çok canım sıkıldı. inşallah beraberliği kurtarabiliriz.

Fatih
12.11.2010, 13:19
Colman kilit oyuncu topu iyi kullanabiliyor.Eksikliği çok önemli.

Yerine Ceyhun oynayacaktır.Gerisi gs maçının kadrosu olur.

Ali Tandoğanın olmaması nedeniyle Engin'in kanadını daha çok kullanabiliriz.
Barış Ataş da düşünülebilir.:rolleyes:

winner
12.11.2010, 13:21
Maçın iki kritik eşleşmesi Engin Baytar-Serdar Aziz ve Cale-Volkan Şen eşleşmeleri olacaktır.

Engin tecrübesiz rakibine üstünlükmkurarsa soldan çok pozisyona gireriz.

Bunun yanında Cale'nin bu maçta iki kat dikkatli ve garanti oynaması gerekiyor.

poetricus
12.11.2010, 13:22
Uşaklar bu sabah namazdan sonra öyle güzel bir rüya gördüm ki hâlâ etkisindeyim; bir kelebek misali kıpır kıpırım. Maçla ilgiliyse şimdiden üç puan bizim; değilse kusura bakmayın ben de rüyanın yalancısıyım.

sametaydin
12.11.2010, 13:24
colman'ın kadrodan çıkarılması kötü oldu. orta saha bursa'nın eline geçer. bu maçtan galibiyet beklemek hayal olur. çok fena oldu bu. alternatifi de yok. bursa galibiyete çok yakın. gel de çık işin içinden. çok canım sıkıldı. inşallah beraberliği kurtarabiliriz.

O kadar değil yahu. :) Colman orta sahada dürenci yüksek bir oyuncu onun dışında hücum anlamında takıma çok olumlu katkıları var verdiği paslarla vs vs. Ama onun yerine oynayacak ceyhun da defansif anlamda iyi bir oyuncu. Ben sadece ofansif yönümüzle alakalı olarak biraz daha sıkıntı yaşayabileceğimizi dşünüyorum. Onun dışında bursa bizi yenemez diye düşünüyorum bu kadroyla dahi.

magicyattara

Hocam ne yaptın yahu..:)

Daha önce de yazdığını hatırlıyorum..yanlış mıyım..

winner
Barış Ataş da düşünülebilir.:rolleyes:

Doğrudur ama ben yine de Ceyhun derim.

Fiziği ve futbol yapısıyla Barış'a göre daha fazla artısı var. Buna yan toplarda ve şutlardaki etkinliği de eklenebilir.

Erdal
12.11.2010, 13:27
Maçın iki kritik eşleşmesi Engin Baytar-Serdar Aziz ve Cale-Volkan Şen eşleşmeleri olacaktır.

Engin tecrübesiz rakibine üstünlükmkurarsa soldan çok pozisyona gireriz.

Bunun yanında Cale'nin bu maçta iki kat dikkatli ve garanti oynaması gerekiyor.

Bence sağ bek Keçeli oynar...

Tatar Kemal
12.11.2010, 13:28
O kadar değil yahu. :) Colman orta sahada dürenci yüksek bir oyuncu onun dışında hücum anlamında takıma çok olumlu katkıları var verdiği paslarla vs vs. Ama onun yerine oynayacak ceyhun da defansif anlamda iyi bir oyuncu. Ben sadece ofansif yönümüzle alakalı olarak biraz daha sıkıntı yaşayabileceğimizi dşünüyorum. Onun dışında bursa bizi yenemez diye düşünüyorum bu kadroyla dahi.

inşallah dediğin gibi olur. inşallah bursayı yener rahatımıza bakarız. dualarımız o yönde.

Erdal
12.11.2010, 13:29
Barış mı Ceyhun mu? Bursa orta sahası o bölgeyi çabuk geçiyor...Bence kalabalık tutmaktansa Ceyhun un biraz stoperlerin önüne yanaşması daha doğru olur....

Ömer hocam inşallah rüyan hayra çıkar :)

seyduna_efil
12.11.2010, 13:30
colmanın yerinde engin, sol açıkta ise alanzinho oynamalıdır..colmanın mevkısını şu anda teknik anlamda en iyi dolduracak isim engindir..

winner
12.11.2010, 13:30
Bence sağ bek Keçeli oynar...

Biraz ters olmaz mı?

samway
12.11.2010, 13:31
colman son maclarda aksıyodu sanırsam sakatlıgı ıle ılgılı bence dınlenmesı ıyı olcak dırı bır orta saha lazım ben olsam serkanı da ortada oynatırdım

Erdal
12.11.2010, 13:36
Biraz ters olmaz mı?

Ertuğrul Sağlam yeni oyuncu denemek söz konusu olunca hayli muhafazakardır...Gerçi Şenol hoca da öyle....Ben Keçeli yi oynatacağını düşünüyorum....

altinkaya08
12.11.2010, 13:36
Tek bir futbolcuya endeksli değiliz arkadaşlar.Bizde sistem çalışır.Colman olsaydı daha iyi olurdu ama olmasada yerini doldururuz.

TSezgin61
12.11.2010, 13:37
bursa macinin kalan 23 mactan sadece 1 tanesi oldugunu unutmayalim. sonuc ne olursa olsun ilk yariyi lider bitirecegimize inancim tam.

seyduna_efil
12.11.2010, 13:38
colmanın yerine engin,enginin yerinde ise alanzinho oynamalıdır..kanaatimce engin colmanın yerinde hem tekniği hemde hırsı ile hiç sırıtmayacaktır..

winner
12.11.2010, 13:38
Ertuğrul Sağlam yeni oyuncu denemek söz konusu olunca hayli muhafazakardır...Gerçi Şenol hoca da öyle....Ben Keçeli yi oynatacağını düşünüyorum....

Asıl mevkii olan Solbekte forma vermediği Keçeli'yi sağbek oynatacaksa bundan büyük ikram olmaz...

Uğur KÜÇÜK
12.11.2010, 13:40
colmanın yerine engin,enginin yerinde ise alanzinho oynamalıdır..kanaatimce engin colmanın yerinde hem tekniği hemde hırsı ile hiç sırıtmayacaktır..

+1967 .........

TSezgin61
12.11.2010, 13:41
böyle bir ortasahayla cikacaz galiba. zaten bekledigimizde bu.

........selcuk.....ceyhun.......
burak.......jaja(alan).....engin

magicyattara
12.11.2010, 13:42
Uşaklar bu sabah namazdan sonra öyle güzel bir rüya gördüm ki hâlâ etkisinde ve kıpr kıpırım. Maçla ilgiliyse şimdiden üç puan bizim; değilse kusura bakmayın ben de rüyanın yalancısıyım.

Ahahaha..işimiz rüyalara kaldıysa yandık..

Reel olalım..:)

Napoli
12.11.2010, 13:42
Konsantrasyon!

Erdal
12.11.2010, 13:44
Sıkıntımız şu: duran toplarda ve kenar ortalarda hem Onur hem de savunma hata yapabiliyor....Ki rakibin de önemli silahı yan ve duran toplar....

İkinci bir konu orta sahayı çabuk geçmleri....Süper kupa finalinde üçlü göbeğin buna izin vermemesi, kanatlarında kapalı olması Bursa yı çaresizleştirdi....Oysa şimdiki oyun anlayışımız Bursa'nın işine gelecek cinsten....

Adem Erdoğan
12.11.2010, 13:46
1 puan da iyidir liderliği korumak adına.

iso_4939
12.11.2010, 13:47
bence senol hocanın colman ve selcuk ıkılısını bozmaması lazım yoksa ıntihar olur..

iso_4939
12.11.2010, 13:48
bursada sakatlar kımler yaw.bılen varmı.

Uğur KÜÇÜK
12.11.2010, 13:48
Sıkıntımız şu: duran toplarda ve kenar ortalarda hem Onur hem de savunma hata yapabiliyor....Ki rakibin de önemli silahı yan ve duran toplar....

İkinci bir konu orta sahayı çabuk geçmleri....Süper kupa finalinde üçlü göbeğin buna izin vermemesi, kanatlarında kapalı olması Bursa yı çaresizleştirdi....Oysa şimdiki oyun anlayışımız Bursa'nın işine gelecek cinsten....

abı bursanın yarısı yok (ali tandogan)
kanatlardan gelıp bızı zorlamaları ımkansız bu macta volkanı futbolcu yapan alı tandoganın bu macta olmaması bızım ıcın buyuk avantaj
keza sol taraflarında da bu yıl ozan ınanılmaz formsuz
gobekten de bızı delmelerı cok zor
ben oynarsa sayet bı tek batalla dan korkuyorum
ama bu macı sah dısında bence %100 kazandık sadece yarın 4 te 90 dk boyunca mucadele edıp puanımızı hanemıze yazdırmak kaldı:)
cok rahatım cok

nbay
12.11.2010, 13:49
colmanın yerine alanzinho oynamaz umarım,engin de deplasman maçı için colmanın yerinde çok mantıklı olmaz,ceyhun oynar kesin...

karaman6106
12.11.2010, 13:52
bjk den tekke kiralanmalı...yusufu alıp şampiyon oldukları gibi yani.bence tekke kesinlikle yararlı olur.teo yok, mutlaka santrafor lazım...bu arada uzun yıllar sonra duran toplardan gol atmaya başladık...yani tekkenin zamanı.üstelik çok ucuza da alabiliriz.

Kenan Berber
12.11.2010, 13:52
bi gittiğimz bursa deplasmanı vardı şu bilet zırvalığı onun da içine etti! takımı özlemeye devam..

jicksman
12.11.2010, 13:54
orta sahası iyi olan bu maçı alır....

TSezgin61
12.11.2010, 13:54
abı bursanın yarısı yok (ali tandogan)
kanatlardan gelıp bızı zorlamaları ımkansız bu macta volkanı futbolcu yapan alı tandoganın bu macta olmaması bızım ıcın buyuk avantaj
keza sol taraflarında da bu yıl ozan ınanılmaz formsuz
gobekten de bızı delmelerı cok zor
ben oynarsa sayet bı tek batalla dan korkuyorum
ama bu macı sah dısında bence %100 kazandık sadece yarın 4 te 90 dk boyunca mucadele edıp puanımızı hanemıze yazdırmak kaldı:)
cok rahatım cok

bence hic rahat olma kardes. biz Trabzonsporuz ve sampiyonluga gidiyoruz. bu maci alirsakta farkida aciyoruz. fenerin ve bursanin o durumlarinla bizi yakalamasi zorlasiyor...

sence isterlermi?

o yüzden gercekten savasmaliyiz sahadaki herkesi yenelim...

Bilhan Özhan
12.11.2010, 13:55
ben böyle isin icine tükürim böyle mac bu saatde mi olur Allah askina.. Pazartesi macida yok bu hafta.. bizim maci aksama gösterip Pazartesi macida oynansa geberirler mi.. kendi macima bakamiycam bu deyyuzlar yüzünden.. saat 15 de kendi macim basliyor..

TSezgin61
12.11.2010, 13:56
bjk den tekke kiralanmalı...yusufu alıp şampiyon oldukları gibi yani.bence tekke kesinlikle yararlı olur.teo yok, mutlaka santrafor lazım...bu arada uzun yıllar sonra duran toplardan gol atmaya başladık...yani tekkenin zamanı.üstelik çok ucuza da alabiliriz.

abi 34 yasinda 2 senedir ne oynadigi belli olmayan bir adam...

objektif olalim biraz. bize ne faydasi olacak bu saatten sonra. o devir kapandi...

bursa macini düsünelim, suanki takima destek olalim!

karaman6106
12.11.2010, 13:56
arkadaşlar jajanın forvet arkası oynadığı, sık sık faul alarak ortasahayı rahatlattığı bu takımda üçlü ortasaya gerek yok...bunu cimbom maçında gördük.jaja çıkınca 70 lerede colman forvet arkası oynar.selçuk-ceyhun ortasaha, gayette başarılı oynarlar.

selcuk.....ceyhun.......
burak.......jaja.....engin
umut

DURAS
12.11.2010, 13:57
colmanın yokluğunda, pas trafiğinde beklenildiği kadar aksama olmaz bence, jaja o trafiği iyi yönlendirir. ceyhunun olmasıda kafa topları için avantaj. biz de fark oluşturacak futbolcu bence burak olur. o iyi olursa inşallah rahat kazanırız, iyi olmazsa rahat olmasa da yine kazanırız:)

Cemalettin Taşkın
12.11.2010, 13:57
antremana çıkmayan colmanın maç kadrosunda olmaması şaşırtıcı değil.

konya deplasmanında da yoktu biraz zaafiyet göstermiştik o maçta.

ceyhun oynarsa defansif bir kadro oluruz. alanzinho oynarsa ofansif bir kadro oluruz. hangisinden daha iyi verim alırız bilemiyorum ama.

Burçak
12.11.2010, 13:58
Bülent Yıldırımı iyi marke etmeliyiz. !

onurts61
12.11.2010, 13:59

Aslında maçtan önce polemik konusu yapmak istemem ,Tekke yi sevmeyen ama yeteneklerine saygı duyan biri olarak tam aradığımız adam ama emin ol o takıma geldikten sonra şu an ki uyum gider yeniden kral benim burda benden izinisz kuş uçmaz ben yedek kalmam ben buranın çocuğuyum v.b olaylar olacağından lütfen bu tip yorumları sene sonuna bırakalım işleyen dişlilere çomak sokmanın manası yok...

Emrah Akcagöz
12.11.2010, 14:00
Ahahaha..işimiz rüyalara kaldıysa yandık..

Reel olalım..:)
Elazığspor'a 2-0 yenildiğimiz maçı ve birde 1-0 yenildiğimiz bi fb maçı vardı onları rüyamda görmüştüm bende skoruyla birlikte..:)

Erbay
12.11.2010, 14:01
Selçuk ve Colman'ın alternatifi yok maalesef. Oyununun iki yönünü bu kadar iyi oynayan oyuncu bulmak zor tabii ki. Engin, Colman'ın yerine oynadığı zaman fena değil yine de. Alanzinho kesinlikle o bölgede oynamamalı bence, çok kırılgan oluruz orta sahada.

Emrah Akcagöz
12.11.2010, 14:01
Ceyhun ağır ama attığı uzun paslar ve çektiği şutlar etkili olur orta saha Selçuk-Barış-Ceyhun şeklinde de olabilir fakat bu durumda Engin-Jaja ikilisinden biri yedek kalır bu da pek hoş olmaz..

karaman6106
12.11.2010, 14:03
abi 34 yasinda 2 senedir ne oynadigi belli olmayan bir adam...

objektif olalim biraz. bize ne faydasi olacak bu saatten sonra. o devir kapandi...

bursa macini düsünelim, suanki takima destek olalim!
biraz ağır oldu galiba. sene başında alsak herkes bayram ederdi.sakatlığı bjkede iyileşti.kilo almayan bir yapısı var.dedesini tanırım pire gibi. şenol hocanın elinde devre arası antremanı yerse çatır çatır oynar. hh de yok, alınabilir bence. disiplinmi, biz de okadar oynadı iç sorun çıkarmadı. bu formaya aşık tekke, hayatının en büyük hayali şampiyonluk için herşeyi yapar...

Kenan Berber
2 sezon önce yine lider gitmiştik bursaya.. 90 da sercan 5 metre ofsayttan atmıştı hatırlatırım.
Her ayrıntıyı düşünmeli çok sıkı tutmalıyız işi.

Bir de bence bizm takım maça GEÇMİŞ OLSUN ALİ TANDOĞAN yazılı bi pankartla çıksalar güzel olur

Murat Keçeci
Colman yoksa umutun orta sahayı rahatlatacak kadar stoperleri zorlaması gerek selçukun ofansa daha fazla katkı vermesi enginin burakın ve jajanında orta sahaya yaklaşarak pas yüzdemizi arttırması gerek.Ceyhunda basit ve etkili olmalı.

Umutun özellikle hücumda tutacağı topların önemi büyük ama vücudunu kullanarak top saklama yönünde eksikliği var topu ayağına aldıktan sonrakı duruşu yanlış iki ayağı birbirine çok yakın duruyor rakip stoperin en küçük arkadan hamlesinde dengesi bozuluyor yapması gereken stoperle araya dirsek mesafesi koyarak hafif çarpraz ve bacaklarıı omuz genişliğinden daha fazla açık şekilde pozisyon almak.

Gelelim jajaya şutları kaliteli ama gs maçında çektiği şutlar zorlama şutlardı öyle gol olmaz.Şut işlerinde pozisyonun gelişimi çok önemli mesela defanstan seken bir top mesela verilen güzel bir pas, şut ozaman çekilir.

Konsantrasyonumuzu yüksek tutup kora kor mücadeleye girmeliyiz.Şampiyonluğu ne kadar istediğimiz herkese göstermeliyiz mesela schuster bunu gördü o yüzden böyle açıklamalar yapıyor bizdeki inancı gördüğü için tedirgin olduğundan böyle konuşuyor başka görmeyenlerede maçlarımızı kazandıkça tedirgin etmeye devam edecez.

TheCrow

Kayseri'deyken de solbek olmayınca Tayfun'u sol bek oynatmıştı. Hayatının maçını oynamıştı Tayfun bize karşı :)

TSezgin61
12.11.2010, 14:04
ulan yattara... en azindan sol kanada koyardik enginin yerine. engin colmanin yerine oynardi...

ama alanzinhoda oynar heralde...

gerci senol hoca colmanin yerine ceyhunu koyacak kesin

TSezgin61
12.11.2010, 14:07
biraz ağır oldu galiba. sene başında alsak herkes bayram ederdi.sakatlığı bjkede iyileşti.kilo almayan bir yapısı var.dedesini tanırım pire gibi. şenol hocanın elinde devre arası antremanı yerse çatır çatır oynar. hh de yok, alınabilir bence. disiplinmi, biz de okadar oynadı iç sorun çıkarmadı. bu formaya aşık tekke, hayatının en büyük hayali şampiyonluk için herşeyi yapar...

bu formaya asik olabilir, hayalleri olabilir lafim yok.

suanda gol sorunu cekmiyoruz Allaha sükür, lider futbolcuyada ihtiyaci yok takimin. hepsi birbirini tamamliyor. elestirilen umut bile suan estiriyor. herkes sampiyonluga kilitlenmis...

tekke besiktasin futbolcusudur. bizde suan kupaya odaklanalim.

sirf tekkenin hayalini gerceklestirmek icin onu almak yanlis olur.

benimde hayallerim var ve suan takima cok güveniyorum...

tamuğ yamtar
12.11.2010, 14:09
Gelelim jajaya şutları kaliteli ama gs maçında çektiği şutlar zorlama şutlardı öyle gol olmaz.Şut işlerinde pozisyonun gelişimi çok önemli mesela defanstan seken bir top mesela verilen güzel bir pas, şut ozaman çekilir.

Bu konuya gelelim bencede. Çok zorluyor. Gerekli- gereksiz vuruyor toplara.

Olgunlaşacak atakları da etkiliyor bu.

Daha dikkatli ve özenli olmalı bu konuda.

Ayrıca son maçta çokta beğenmedim ben.

Çok çabuk bırakıyor mücadeleyi. Pek kovalamıyor gibi geldi.

TSezgin61
12.11.2010, 14:11
Bu konuya gelelim bencede. Çok zorluyor. Gerekli- gereksiz vuruyor toplara.

Olgunlaşacak atakları da etkiliyor bu.

Daha dikkatli ve özenli olmalı bu konuda.

Ayrıca son maçta çokta beğenmedim ben.

Çok çabuk bırakıyor mücadeleyi. Pek kovalamıyor gibi geldi.

pek degil hic kovalamiyor. seyrediyor. pres yapilirken onunda katilmasi lazim, yoksa zaten pres ise yaramaz, bosuna yorulmus oluruz.

winner
12.11.2010, 14:14
Bülent Yıldırım iki sezon önce Beşiktaş maçında orta sahada kendisini yere atıp yaklaşık 60 metreden takımına frikik kazandırmayı amçladığı iddiasıyla Barış memiş'e ikinci sarıdan kırmızı çıkarmıştı.

O gün bugündür çekinirim ondan.

karaman6106
12.11.2010, 14:15
bu formaya asik olabilir, hayalleri olabilir lafim yok.

Suanda gol sorunu cekmiyoruz allaha sükür, lider futbolcuyada ihtiyaci yok takimin. Hepsi birbirini tamamliyor. Elestirilen umut bile suan estiriyor. Herkes sampiyonluga kilitlenmis...

Tekke besiktasin futbolcusudur. Bizde suan kupaya odaklanalim.

Sirf tekkenin hayalini gerceklestirmek icin onu almak yanlis olur.

Benimde hayallerim var ve suan takima cok güveniyorum...
aslinda bu tartiŞmayi kapatalim, yarin Çok Önemlİ bİr maÇimiz var, ama Şunu da kabul edelİm kİ sadece umutla-tek forvetİmİz- Şampİyon olmamiz Çok zor.muhakkak hazir bİr santrafora İhtİyacimiz olacak.

Tayfun
12.11.2010, 14:16
Colman'ın yokluğunu bayağı bir hissedeceğiz...

TSezgin61
12.11.2010, 14:17
aslinda bu tartiŞmayi kapatalim, yarin Çok Önemlİ bİr maÇimiz var, ama Şunu da kabul edelİm kİ sadece umutla-tek forvetİmİz- Şampİyon olmamiz Çok zor.muhakkak hazir bİr santrafora İhtİyacimiz olacak.

evet abi kapatlim.

o gerekli olan forvetide transfer döneminde avrupadan getirttiririz. söyle niang gibi:)

karaman6106
12.11.2010, 14:19
NTVSPORda bursa yerel basın, bol gollü maç bekliyor.

Emrah Akcagöz
12.11.2010, 14:23
16:00 Bursaspor-Trabzonspor
19:00 Gaziantep-F.Bahçe

İlginç çok ilginç aklıma hiç iyi şeyler gelmiyor.. Bizim kazanmamızın yanı sıra temennimiz Antep'in fbden puan alması ve bunuda rahat bi şekilde başaracak güçte.. Bakalım neler olacak..!

Uğur KÜÇÜK
12.11.2010, 14:27
izninizle mac analızını yapmak ıstıyorum kafamdakı:)..
bursaspor bu sezon maclarında 90 dk boyunca mucadeleyı bırakmıyor(en basıt ornek antalya da 2-0 dan 2-2 ye getırmesı ve de galıbıyetı kacırması)...
ama yarın bursanın % 50 sı yok bu oyuncu da maalesef kotu bır sakatlık gecıren(ıns en kısa zamanda sahalara doner)alı tandogan dır..
bizim en kotu yanımız maalesef kı kanatları ıyı kullanan takımlarla oynayacagımız maclar...
ama yarın karsımızda kanatları calısan bır bursaspor olma ıhtımalı % 10 bıle degıl bence inanın kı...
cunku bursanın sag kanatta alı tandogan eksıklıgınde atak yapmak tek volkan sene kalacak ve onu kıtlemek bence cok kolay olacak hıc bır tereddutum yok...
keza sol kanatlarında da wederson-ozan ıpek ısbırlıgı bu yıl boyunca cok kotu derecede gıdıyor ve bızım macta da boyle gıtmesı muhtemel bır gercek...
en cok korktugum oyuncu batalla...
bızım ıcın colman neyse bursa ıcın de batalla o..
ben bu macta engın e cok ıs dusecegını dusunuyorum..
eger formda olursa macı almamız cok kolaylasır...
inş yarın kazanan takım bız olacagız

lazibere
12.11.2010, 14:29
Şenol Hoca ( adaşım) yaptığı açıklamalardan şunu anlıyorum beraberlik için oynamayacak bir kadro işle başlayacak maça, Bu bakımdan baktığımızda orta sahada ve kanatlardan derin ve uzun toplarla gol arayacağız, Bu durumda orta sahayı Colman'ın yokluğunda Alanzinyo ya teslim edecektir..

Daha sonraki dakilarda Alanzinyo ile Burak çıkacak ve ceyhun ve Yattara oyuna girecektir..

Aslında her zaman oynadığımız futbolu oynarsak daha başarılı oluruz ama berbaerliğe yatarsak oyun planlarımız alt üst olur, Savunmayı orta sahada yapmaz ve geriye yaslanırsak, bence kanat bindirmeleri ile bizi hataya zorlayacaklardır...

Bu maçda kilit isimlerin başta CALE ve ENGİN - SELÇUK ve UMUT olduğunu düşünüyorum... Cale iyi olursa kanattan pozisyon vermeyiz, aksi durumda Volkan şen oralardan fırsat bulursa çizgiden yapacağı ortalarda tehlike yaratacakır...

Bütün ihtimalleri bir araya koyduğumda takımızın bu maçta göstereceği performansa bağlı olarak skor avantajını elde edeceğimizi düşünüyorum...Ereken bulacağımız bir golden sonra daha net fırsatlar yakalayıp maçı da 3-1 gibi bir skorla kazanacağımzıı düşünüyorum..

iso_4939
12.11.2010, 14:29
colmanda sakatlanacak macı buldu hayret bısey.ceyhunu oynatacak veya aliyi.

Hamdi Karamahmutoğlu
12.11.2010, 14:32
Colman'ın yokluğunda Ceyhun'a şans vermesi gerekir.
Ali'yi oynatırsa sıkıntı yaşarız.

Uğur KÜÇÜK
12.11.2010, 14:34
ya bu kadar endıse neden arkadaslar
okuyorum yorumları da colman yoksa ısımız zor, beraberlık bıle ıyıdır tarzından yorumlar goruyorum hep uzulerek
ben futbolcularımıza ve en onemlısı basımızdakı SENOL GUNES hocama cok ama cok guvenıyorum
bu macı da taktık anlayısıyla bıze kazandıracagından hıcbır suphem yok

Oğuzhan
12.11.2010, 14:35
Malesef Cumartesi maç saatinde Trabzon yolcusuyum , ayrıca Cumartesi doğum günüm , bu nedenle maçı takip edemeyeceğim .

Umarım en güzel doğum günü hediyesini alacağım :)

OYılmaz
12.11.2010, 14:36
Müthiş bir maç olacak 2-3 alırız diyorum o derece yani :)

oflu engin
12.11.2010, 14:36
bu maçın favoriside abiside fırtınasıda hepside bizde.alternatif istatistiklerde.aslında bursaya karşı bariz bir üstünlüğümüz var.bursa isterse dünyanın en iyi kadrosunu kursu karşısında Trabzonspor olunca bir korku bir ürperti sarar yüreklerini bir türlü başaramazlar.elemeli maçlarda dört gol beş avans bile yetmez kendilerine.yanlış hatırlamıyorsam bursada altı tane attığımız maçtada başımızda şenol güneş vardı diye biliyorum.tarih tekerrür eder mi eder.:):):):):):)

Özkan
12.11.2010, 14:42
Sizce Sezer Badur bu maçta oynar mı? Şenol hocamdan Mustafa Yumlu sürprizi gibi bir sürpriz bekliyorum.

61yusuf
12.11.2010, 14:43
Trabzonspor’un Brezilyalı oyuncusu Alanzinho, Bursaspor maçını kazandıkları takdirde avantajlarının artarak devam edeceğini söyledi.
Alanzinho, liderliğin uzun zamandır istedikleri bir şey olduğunu belirterek, takımda bunun getirdiği çok büyük bir özgüvenin olduğunu kaydetti.
Bursaspor’u yenerek galibiyet serilerini sürdürmek istediklerini ifade eden Alanzinho, "Bursaspor ligin favori takımlarından biri. Geçen sezon şampiyon oldu ve bu sezon hiç maç kaybetmediler. Çok zorlu bir maç olacak. O maçı da kazandığımız takdirde bu avantajımız artarak devam edecek" dedi.
Ligde üst üste 5 maç kazandıklarını, bunun devam etmesi halinde ilk yarıyı istedikleri yerde bitireceklerini anlatan Alanzinho, "Bunu başarırsak diğer takımlarla aramızdaki fark ciddi şekilde açılacak. Devre arasında da iyi çalışıp sezon sonunda şampiyonluk yaşamak istiyoruz" diye konuştu. Son haftalarda yedek kalmasından dolayı üzgün olduğunu ifade eden Brezilyalı oyuncu, "Sorumluluk bilinci olan bir oyuncuysanız, oynamadığınız zaman bundan rahatsızlık duymanız gerekir. Aksi halde zaten sizin sorumluluk bilincinizden şüphe ederler. Kulüp için, takım için olan önemimi biliyorum ve bunlardan da ötesi hoca bu önemi bana gerçekten hissettiriyor" ifadelerini kullandı

Recep Alkan
12.11.2010, 14:53
Her skorun olma ihtimaline karşı, bir adet büyük JAPON BAYRAĞI ile maça gidilmesini istiyorum....

Mesut
12.11.2010, 14:53
colmanın alternatifi normalde zafer yelen dir ama hiç bir maçda görev almaması bu kritik maçda şans verileceğini sanmıyorum

Hamdi Karamahmutoğlu
12.11.2010, 14:56
Arkadaşların Japon Bayrağı önerisine bayıldım doğrusu.
Bu sonradan görme Burza taraftarı değil miydi, Süper Kupa maçında Liverpool, Liverpool diye tempo tutan?
Sonra da 4 maçta, tek gol bile atamayan?
Az kaldı az.
Çift dikiş gideceğiz size.
Çakma Lacoste'cular sizi.

Armağan Dere
12.11.2010, 14:58
Çift dikiş gideceğiz size.
Çakma Lacoste'cular sizi.

Laleli'de çok ucuza satıyorlar..Japon bayrağı benzetmesi süperdi:):)..

Semra
12.11.2010, 14:58
bjk maçında hiç görev vermediği Mustafa'ya şans veren Şenol hoca Zafer'e de şans verebilir, Şenol hoca Colman'ın yerine oynayacak kişiyi motive eder konuşur aklına yazar bu görev senin en iyi şekilde değerlendir diye, eminim forma verdiği kişi de hocasının yüzünü kara çıkarmaz yani inşallah...

maçı alacağımıza inancım tam ama alamazsak da büyük bir kayıp olmaz, biz bu sene emin adımlarla gidip şampiyon olacağız Allahın izniyle...

takıma desteğimiz kesintisiz devam edecek...

vivanet
12.11.2010, 15:01
colman olmadığına göre yüzde yüz o bölgede ceyhun oynayacaktır..ben maçın kader adamı jaja olacaktır diye tahmin ediyorum..gününde olursa orta sahada riskli işlere girmezse kazanırız diye tahmin ediyorum..gs maçında ileri giden geri gelmedi engin baytar hariç açıkçası çok korkuyorum bu maçtan..tek güvencem şenol hoca..

ThePatriot61
12.11.2010, 15:01
----------------------Onur-----------------

---Serkan------Giray------Egemen------Cale---

--------------Selcuk------Ceyhun--------------

------Burak--------Jaja----------Engin---------

--------------------Umut--------------------

Cevikoglu
12.11.2010, 15:02
onur

serkan egemen giray cale

burak selçuk barış engin

jaja

umut

Emrah Akcagöz
12.11.2010, 15:03
Deplasmanlarda kolay gol yemiyoruz atarlarsa duran toptan atarlar başka türlü zor..

mda61
12.11.2010, 15:06
Nedir bu Japon bayrağı mevzusu ?

hami6134
12.11.2010, 15:06
şimdi tam olarak bursasporda kimler eksik

vivanet
12.11.2010, 15:07
şimdi tam olarak bursasporda kimler eksik

ali tandoğan ve krita

bangkook_61
12.11.2010, 15:08
Nedir bu Japon bayrağı mevzusu ?

Vallahi ben de anlamadım ve çok kızıyorum kendime şu an :)

Armağan Dere
12.11.2010, 15:11

şöle söliyim japon bayrağının renklerinde saklı anlamı

Burçak
12.11.2010, 15:11
japonları karıştırmayın :D

bordo08
12.11.2010, 15:12
Bursada takıma karşılama olacakmı geçen yılki görüntüler çok hoştu.

Recep Alkan
12.11.2010, 15:17

Bu sene yenilmemiş Bursaspor'u yendiğimiz takdirde arkadaşlar ilk yenilgilerini almış olacaklar. Bunun anlam ve önemini gösteriri JAPON BAYRAĞI kardeşim....

mda61
12.11.2010, 15:19
Bu sene yenilmemiş Bursaspor'u yendiğimiz takdirde arkadaşlar ilk yenilgilerini almış olacaklar. Bunun anlam ve önemini gösteriri JAPON BAYRAĞI kardeşim....

Bursa seyircisi anlar mı peki bunu ?

lazkopatfaroz
12.11.2010, 15:20
Japon bayrağı gibi bozacağız Bursa yı :)

bordo08
12.11.2010, 15:21
Türk bayrağı daha iyi o zaman yada osmanlı sancagı;)

mhayri
12.11.2010, 15:26
Ceyhun'dan vazgeçme hocam...

Armağan Dere
12.11.2010, 15:26
Ben korkuyorum bilet kuyruğunda bizim taraftarlara saldırmasınlar..Muradiye,Garaj,Çarşamba tehlikeli buralar..Adam çekiyor stada geliyor..kültürpark'ın içinde satışın olması da beni telaşlandırıyor açıkçası direk açık hedefteyiz

Recep Alkan
12.11.2010, 15:28
Armağan ben o kadar guti olan bursalı görmedim hiç kardeşim....

Armağan Dere
12.11.2010, 15:31
Armağan ben o kadar guti olan bursalı görmedim hiç kardeşim....

Recep abi grup psikolojisi bu,ne olacağı hiç belli olmaz..Merinos'un oraya da dikkat etmek lazım..stada çıkarken..

Tangerine Dream
12.11.2010, 15:31
Spor bültenlerinde sürekli ince ince "son dört sezonda Bursa'da galip gelemeyen Trabzonspor" vurgusunun yapıldığı cümleler dikkatimi çekiyor. Bu da üzerimizde baskı oluşturmaya yönelik bir medya stratejisi olabilir. Bilmeyen de son dört sezonda hep Bursaspor'un galip geleceğini sanacak. Oysa son dört sezonda Bursa'da oynanan maçlarda üç beraberliğimiz ve Sercan'ın ofsayttan atmış olduğu golle aldığımız bir mağlubiyet var. Onun öncesinde Bursa'daki son mağlubiyetimizi taa 2000-01 sezonunda aldık.

Maça gelince, Şenol Hoca Colman'ın yokluğunda formayı Ceyhun'a verir diye düşünüyorum, Selçuk-Ceyhun ikilisinin önünde de Jaja oynar. Bursaspor kalecisi Ivankov son maçlarda oldukça formsuz bir görüntü çiziyor, uzaktan şutlarda da zaafı var, Ceyhun ve Jaja'nın, hatta Selçuk'un şutlarıyla bunu değerlendirebiliriz.

magicyattara
12.11.2010, 15:35
Spor bültenlerinde sürekli ince ince "son dört sezonda Bursa'da galip gelemeyen Trabzonspor" vurgusunun yapıldığı cümleler dikkatimi çekiyor. Bu da üzerimizde baskı oluşturmaya yönelik bir medya stratejisi olabilir. Bilmeyen de son dört sezonda hep Bursaspor'un galip geleceğini sanacak. Oysa son dört sezonda Bursa'da oynanan maçlarda üç beraberliğimiz ve Sercan'ın ofsayttan atmış olduğu golle aldığımız bir mağlubiyet var. Onun öncesinde Bursa'daki son mağlubiyetimizi taa 2000-01 sezonunda aldık.

Maça gelince, Şenol Hoca Colman'ın yokluğunda formayı Ceyhun'a verir diye düşünüyorum, Selçuk-Ceyhun ikilisinin önünde de Jaja oynar. Bursaspor kalecisi Ivankov son maçlarda oldukça formsuz bir görüntü çiziyor, uzaktan şutlarda da zaafı var, Ceyhun ve Jaja'nın, hatta Selçuk'un şutlarıyla bunu değerlendirebiliriz.

Demek ki kazanma zamanımız gelmiş..kötü de oynasak kazanacağız..:)

Bursa'da bir formsuzluk var..eskisi gibi 90 dakika konsantre oynayamıyorlar..o kadar kontrol insanı sıkardı ve sıkıldılar..maçın başı bence önemli..bu tür fomsuz takımlar maçın başında sonuca gitmek isterler..

magicyattara
12.11.2010, 15:38
Recep abi grup psikolojisi bu,ne olacağı hiç belli olmaz..Merinos'un oraya da dikkat etmek lazım..stada çıkarken..

La Armağan korkma..Trabzon'dan desteğe geliriz olmazsa..:)

Polis önlemleri alır..canınızı sıkmayın..:)

Armağan Dere
12.11.2010, 15:41

Sağlam gitmek lazım aslında:)..şöle bi Sürmene işi olsa:)...Polise hiç güvenmem o konuda..Sağduyuya kalmış o iş

bangkook_61
12.11.2010, 15:41
Capon bayrağının ne anlamları varmış cahil kalmışız :) Tribünü kaplayacak büyüklükte açalım o zaman anca karşılar.

Tangerine Dream
12.11.2010, 15:42
Demek ki kazanma zamanımız gelmiş..kötü de oynasak kazanacağız..:)

Bursa'da bir formsuzluk var..eskisi gibi 90 dakika konsantre oynayamıyorlar..o kadar kontrol insanı sıkardı ve sıkıldılar..maçın başı bence önemli..bu tür fomsuz takımlar maçın başında sonuca gitmek isterler..

Haklısın, Murat. Seyirci desteğiyle maça hızlı başlamak ve erken bir gol bulmak isteyebilirler.

Bu arada Ertuğrul Hoca sakat olan Ali Tandoğan'ın görevini Mustafa Keçeli'ye verecektir. Çünkü Mustafa yarım yamalak da olsa her iki ayağını da kullanabiliyor. Ancak o bölgede formda bir Engin'le başa çıkamaz.

Gökhan KAN
12.11.2010, 15:43
Sağlam gitmek lazım aslında:)..şöle bi Sürmene işi olsa:)...Polise hiç güvenmem o konuda..Sağduyuya kalmış o iş
Bilet satılacak yer Kültürparkın yanındaki yermi hacı. Bursaspor'un biletlerininde satıldığı yer..

Recep Alkan
12.11.2010, 15:44

bugünden beri kaç kez yazdım bilmiyorum ama, hiçbirTrabzonsporlunun daha bir yerde dayak yediğini vs vs vs durumu görmedim, duymadım, okumadım. 3 otobüs KSK'lının bursalıları nasıl özdileke soktuğunu iyi biliriz kendi memleketlerinde...

Capon bayrağının ne anlamları varmış cahil kalmışız :) Tribünü kaplayacak büyüklükte açalım o zaman anca karşılar.

Yaaaa kardeşim, bayrak diyip geçme.... :)

Hüseyin Çümen
12.11.2010, 15:45
Japon bayrağı süper olur kesinlikle götürsün renkdaşlarımız müthiş fikir :) tarihi bir taş olur :D az kümeye diye bağırmadılar bu maçtada bize karşı saygısızlık edeceklerine eminim çok kişiliksiz taraftarları var o yüzden maç sonunda çok haklı gerekçelerle açılır o bayrak :)

Armağan Dere
12.11.2010, 15:47
Bilet satılacak yer Kültürparkın yanındaki yermi hacı. Bursaspor'un biletlerininde satıldığı yer..

Biz eskiden spor salonunun ordan alıyorduk..şimdi yoğunluk sebebiyle kültürparkın oraya almışlar heralde stadın vip girişi tarafı heralde..

Hüseyin Çümen
aslında ceyhun tam bu maçın adamı gibi geliyor bana Bursaspor organize atağı pek olmayan bi takım duran toplarda etkililer

içeri doldur boşaltlarda ceyhun geçit vermiyor kesinlikle biraz pas oranını düzgün tutarsa bu maçta faydalı olur ama lütfen duran toplara dokunmasın hiç bi zaman etkili olmuyor yerden gidip baraja takılıyor hep

Recep Alkan
Bunun bir benzerini 2008-2009 sezonunda Bursa da yaşadık. Buluşma yerimiz Dikkaldırımdı. Arabamıza 15 kişilik grubu dahil ettik ve stada doğru gitmeye başladık. Stada vardığımızda, park yeri girişinde polis demirlerinin olduğunu gördük. Araba zaten baştan aşağıya bordo mavi. Kapıyı açarak polise rica ettik, şu demirleri alında arabayı buraya koyalım diye, Polis kabul etmedi, yaklaşık bir 10 dakika resmen yalvardık açsın girelim diye. O ise devamlı, yukarıda ki kavşaktan arabayı döndürerek yüzme havuzu bahçesine arabımızı koymamızı istedi. Bu aslında şu demekti, 15 Trabzonlu bir araba içinde Bursalıların göbeğine gidin, bakalım neler olacak.

Çaresiz deneni yaptık, ilerlediğimizde daha 15-16 yaşında çocukların, artık ne içti ise gözleri dönmüş vaziyette bizi fak ettiklerini gördük, arkasını dönüp Trabzonlu var diye bağırdı, bir kalabalık başladı arkamızdan koşmaya, kırmızı ışıkta bekliyoruz, arabanın içinde birbirimize bakıyoruz, baktık iyice yaklaştılar, kapıyı açtım tam inecekken yeşil yandı, onlarda bizim arabaı tekmelemeye başladılar, bereket önümüz açıldı ve son sürat aşağıya doğru aktık. Sonrasında arabımızı park ettik ve maça girdik.

Ne yazık ki bu tarz olaylar bazen yaşanıyor, polislerde bazen, madem deplasmana geldiniz buyrun yaşayın adrenalini diyebiliyorlar.

Eğer bu şekil bir durum söz konusu ise ortalık karışabilir.

Hayırlısı,

Artık bende güvenmiyorum....

Hele ki 2009-2010 sezonunda polis karakolu önünde duran 61 plakalı Karatl model arabanın camlarının olduğu yerde Sivaslılar tarafından kırılmasını gördükten sonra hiçç güvenmiyorum....

Tangerine Dream
12.11.2010, 15:48
Bu arada yorumlarda Bursalılar yerine Bursasporlular diye yazarsak daha doğru olur arkadaşlar. İçimizde Bursalı ama Trabzonsporlu arkadaşlarımız var, onları rencide etmeyelim.

Gökhan KAN
12.11.2010, 15:54
Biz eskiden spor salonunun ordan alıyorduk..şimdi yoğunluk sebebiyle kültürparkın oraya almışlar heralde stadın vip girişi tarafı heralde..
Tamam hocam..Ordayız bişey olursa takviye gelirsiniz artık..:)

Armağan Dere
12.11.2010, 15:58
Tamam hocam..Ordayız bişey olursa takviye gelirsiniz artık..:)

hacı Benim okul bitti İstanbul'a terfi ettim:) hatırladığım kadarıyla yazdım yoksa hau dernekten çok adam gelir..dikkaldırım,beşevler falan.aslında çevre illerden gelenler bayaa erken gelmeliler ki bilet bulsunlar yoksa Bursa'daki taraftarlar bile bilet bulamayabilir..2.yarı Kadıköy,İnönü,Ali Samiyen bizi bekliyor..

magicyattara
12.11.2010, 16:00
Haklısın, Murat. Seyirci desteğiyle maça hızlı başlamak ve erken bir gol bulmak isteyebilirler.

Bu arada Ertuğrul Hoca sakat olan Ali Tandoğan'ın görevini Mustafa Keçeli'ye verecektir. Çünkü Mustafa yarım yamalak da olsa her iki ayağını da kullanabiliyor. Ancak o bölgede formda bir Engin'le başa çıkamaz.

Tabii ki öyle oynayacaklardır..eğer bir takım form kaybetmeye başlamışsa,90 dakika o takıma bitmeyecek gibi gelir..Bursa'dan bunun ip uçlarını alıyoruz..bizim takımın avantajı 90 dakikanın nasıl değerli olduğunu kavraması..maçın her anına vakıf bir takımımız an itibarıyla..

Mesut
12.11.2010, 16:01
bursa güya trabzon şehir efsanesi gibi bir efsane yaratmaya çalışıyor kendilerince.
bizle ugraşmayın sonunuz sivassss

Gökhan KAN
12.11.2010, 16:01
hacı Benim okul bitti İstanbul'a terfi ettim:) hatırladığım kadarıyla yazdım yoksa hau dernekten çok adam gelir..dikkaldırım,beşevler falan.aslında çevre illerden gelenler bayaa erken gelmeliler ki bilet bulsunlar yoksa Bursa'daki taraftarlar bile bilet bulamayabilir..2.yarı Kadıköy,İnönü,Ali Samiyen bizi bekliyor..
5 te kuyruktayım Selamiyle..:)

Armağan Dere
12.11.2010, 16:04
5 te kuyruktayım Selamiyle..:)

hau bizim Veteriner selamiyle mi:)...Selami Ünsal...Allah Kolaylık versin...

Anıl Caner
12.11.2010, 16:05
arkadaş siz mi doldurunuz bu otobüsleri. 11e kadar araç yok bursa'ya gitmek için.

Fatih
12.11.2010, 16:05

Keşke sağlam bir solbekimiz olsaydı da sağ tarafı otoban yapsaydık.:)

magicyattara
12.11.2010, 16:06
bugünden beri kaç kez yazdım bilmiyorum ama, hiçbirTrabzonsporlunun daha bir yerde dayak yediğini vs vs vs durumu görmedim, duymadım, okumadım. 3 otobüs KSK'lının bursalıları nasıl özdileke soktuğunu iyi biliriz kendi memleketlerinde...

Mahalleden arkadaşım İstanbul'da gs maçı öncesi kasığından bıçaklanmıştı..az kalsın kan kaybından gidecekti çocuk..15-20 yıl oldu..

Bir de ilginçtir,bizim taraftarlar birbirine girer nedense..çok kavgalar olmuştur deplasmanlarda kendi aramızda..:)bilhassa İstanbul'da..

Bursalıların yoğun olduğu yerlere 2-3 kişi girmezseniz bir şey olacağını zannetmem..:)

hamsi3461
12.11.2010, 16:06

Biletlerin satilacagi yer kulturparkin alt tarafi yani lunapark yani. Burasi ayni zamanda polis merkezinin oldugu yer. Eski gisenin oradan daha guvenli ve acik bir alan. Sıkıntı olacagını zannetmiyorum.

Emirhan Makul
12.11.2010, 16:07
Engin Baytar bu ilk gün ki izini haricinde antremanlara katıldı değil mi ?

Mesut
12.11.2010, 16:08
Engin Baytar bu ilk gün ki izini haricinde antremanlara katıldı değil mi ?

katıldı diye biliyorum
ama dizini kasap sarp resmen deldi adamın

Recep Alkan
12.11.2010, 16:08
Mahalleden arkadaşım İstanbul'da gs maçı öncesi kasığından bıçaklanmıştı..az kalsın kan kaybından gidecekti çocuk..15-20 yıl oldu..

Bir de ilginçtir,bizim taraftarlar birbirine girer nedense..çok kavgalar olmuştur deplasmanlarda kendi aramızda..:)bilhassa İstanbul'da..

Bursalıların yoğun olduğu yerlere 2-3 kişi girmezseniz bir şey olacağını zannetmem..:)

demek bıçaklanma olayını gazeteler yazmamış :) Okumadım, duymadım, görmedim...

Süper Kupa finalinde bursalı iki elemanın gelip, abi biz siz şampiyon yaptınız, onulu takımsınız, eyvallah demesi aklımdan gitmiyor.

Armağan Dere
12.11.2010, 16:09
Bir de ilginçtir,bizim taraftarlar birbirine girer nedense..çok kavgalar olmuştur deplasmanlarda kendi aramızda..:)bilhassa İstanbul'da...:)

4-5 sene oldu sanırım İnönü deplasmanıydı sanırım..1-0 yenilmiştik Tayfur atmıştı son dk'da...,5 sıra öndeydim tribün karıştı 5 sıra arkaya kaymak zorunda kaldım..Nedenini anlamadım...

Mesut
12.11.2010, 16:11
demek bıçaklanma olayını gazeteler yazmamış :) Okumadım, duymadım, görmedim...

Süper Kupa finalinde bursalı iki elemanın gelip, abi biz siz şampiyon yaptınız, onulu takımsınız, eyvallah demesi aklımdan gitmiyor.

recep abi sen normallerine rast gelmişsin arada çıkıyor :d

Gökhan KAN
12.11.2010, 16:13
hau bizim Veteriner selamiyle mi:)...Selami Ünsal...Allah Kolaylık versin...
Danışmaz Selami varya o hacı..

Gökhan KAN
12.11.2010, 16:15
Biletlerin satilacagi yer kulturparkin alt tarafi yani lunapark yani. Burasi ayni zamanda polis merkezinin oldugu yer. Eski gisenin oradan daha guvenli ve acik bir alan. Sıkıntı olacagını zannetmiyorum.
Bende Bursaspor'luların aldığı yer zannediyordum. Emniyetin orasıysa iyi..

Tolga Kurt
12.11.2010, 16:15
İbrahima Yattara, Umut Bulut, Selçuk İnan, Egemen Korkmaz, Serkan Balcı, Ceyhun Gülselam, Alanzinho, Engin Baytar, Onur Kıvrak, Tolga Zengin, Barış Ataş, Ferhat Öztorun, Jakson Avelino Coelho, Mustafa Yumlu, Giray Kaçar, Burak Yılmaz, Hrvoje Cale, Sezer Badur, Zafer Yelen.

19 oyuncu var inş Zafer yedeklere girer dicem ama kimin yerine ? :S

hamza61omer
12.11.2010, 16:16
ahahahahahahaaaaaaa süper yuaaaaa:D:D:D

Emirhan Makul
12.11.2010, 16:16
katıldı diye biliyorum
ama dizini kasap sarp resmen deldi adamın

Çıkmışsa sorun yok kesinlikle oynaması gereken bir maç çünkü ;

Ali tandoğan yok onun yerine kim oynar belli değil ki ertuğrul hoca bir kere mustafa keçeliyi sağ beke koymuştu yine yokluktan.

Ayrıca Sol bekimiz cale ve bursasporun sağ açığı volkan şen olduğundan kuzuyu kurda emanet etmek korkunç sonuçlar verebilir volkanı tedirgin edecek geriyi kollamasını ve ataklara çıkmasını aksatacak bir sol açık lazım. Eee takımımızda tek sol kanat oyuncusu olan enginde bu maç için tek ilacımız olsa gerek.

yorumsuz6117
12.11.2010, 16:21
Colman'ın olmaması çok kötü oldu...

----------------Onur---------------

Serkan------Yumlu---Egemen----Cale

-------------Ceyhun----------------

-------Selçuk--------Engin---------

Yattara------------------------Jaja

---------------Umut---------------

hamza61omer
12.11.2010, 16:22
ah yattara ah şu forumda konuşulanlara bak da biraz utan adın geçmiyor bak adııııııııııııııııınn biraz silkinsen şeftalilere tek başına yetersin be

Alihan Ertürk
12.11.2010, 16:22
Recep abi iyi düşünmüş. :D Japon bayrağı temin etmeye çalışacağım yarın bir şekilde.

cebcare
12.11.2010, 16:24
ayrıca japon bayrağındaki güneş yuvarlak:)

magicyattara
12.11.2010, 16:28
Bursa'nın en tehlikeli adamı Turgay Bahadır..tüm hücum organizasyonu ona bağlı..gerisi halledilir..

Ayrıca Ozan-Sercan-Volkan-Turgay gibi 4 hücum adamıyla çıkacaklarını zannetmiyorum..bunlardan biri oynamayınca kalan üçü iyi performans veremiyor..dördü de oynasa orta saha Allah'a emanet oluyor..
Velhasılı Bursanın işi daha zor görünüyor..

Jester
12.11.2010, 16:29
İnşallah Colman'ın yerine Alanzinho gibi bir fantazi yapmaz hoca.
Bursa'nın duran toplarında Ceyhun'un boyuna ihtiyacımız var.

Mesut
12.11.2010, 16:33
duran toplarda kornerlerde dikkat etmemiz gerek.
ceyhun burak jaja umut egemen ve giray hatda cale gibi uzun oyuncularımız var kornerleri kendi lehimize çeviririz.
cale boyu uzun olmasada hava toplarında etkili.
duran toplar bizim silahımız olacaktır

Birtan Karaman
12.11.2010, 16:55
Jaja ilk 11 de olmalıdır. Colmanın olmaması kötü bi durum tabi ki.

Yerine yazılanlar gibi Alanzinho değil de yazılmayan gibi Ceyhun oynar umarım.

Murat Altun
12.11.2010, 16:58
cok rahat yeneriz diyordum colman yokmuş Rahat yeneriz ozaman çokta rahat olmayabiliriz ama rahat yeneriz:)))

exelans_25
12.11.2010, 17:02
beyler biletleri aldınız mı açık kaleden.

inception61
12.11.2010, 17:13
Bİr Şeftalİ gÖrdÜm sankİ :):)

Alihan Ertürk
12.11.2010, 17:16
Takıma havaalanında karşılama yapılmadı mı bugün..?

Süleyman Sofu
12.11.2010, 17:17
0 Gün 22 S. 43 Dk. Kaldı ZAMAN DARALIYOR BEKLE bursa BABAN GELİYOR...

Süleyman Sofu
12.11.2010, 17:18
Takıma havaalanında karşılama yapılmadı mı bugün..?

Yapılmış Alihan haber61de bir iki resimle haber yapmışlar...

EmreYavuz61
12.11.2010, 17:19
''BİZ SİZİN BABANIZIZ , BİZ NE DERSEK O OLUR''

süper kupa maçındaki tezahürat..bide bunun başka versiyonu var ama forum kurallarına aykırı o :D:D

inception61
12.11.2010, 17:20
Bİz vezİr ettİk bİz rezİl ederİz;)

Gümüshane
12.11.2010, 17:20
----------------Onur---------------

Serkan------Giray---Egemen----Cale

-------------Ceyhun----------------

-------Selçuk--------Engin---------

Yattara------------------------Jaja

---------------Umut---------------

Colmanin olmayisi cok kötü.. Ama su kadro bursayi dize getirir.

Alihan Ertürk
12.11.2010, 17:21
Yapılmış Alihan haber61de bir iki resimle haber yapmışlar...

Hiçbir yerde göremedim de bunla ilgili bir haber yapılmadı mı acaba diye merak ettim.

inception61
12.11.2010, 17:23
İnsanlıktan nasibini almamış şahsiyet. Sen git kumda oyna çocuğum..

hadi ordan sizin ne olduğunuzu herkes biliyor:)
ÇAKMA LACOSTE LAR SİZİ:D

Alihan Ertürk
12.11.2010, 17:23
Şu Bursalı üyenin buralarda olması/mesaj yazması yasak değilmiydi?

Diğer takım taraftarlarının '' Türk Futbolu '' bölümü dışında gezme yetkileri yok diye biliyorum.

Cengiz Çubukcu
12.11.2010, 17:25
arkadaşlar lütfen misafirlerimize örf ve adetlerimize uygun şekilde davranalım, kırıcı söz ve kelimelerden sakınalım ..hiç yakışmıyor, özellikle genç arkadaşlar lütfen biraz saygı!!!!

B.Yiğit
12.11.2010, 17:25
Konyaspor maçından daha kolay olacak.. Colman yerine bence barış oynatılmalı.. ceyhun çok hantal..

Asi Çaykaralı61
12.11.2010, 17:26
Hiçbir yerde göremedim de bunla ilgili bir haber yapılmadı mı acaba diye merak ettim.

Alihan burdaki linklerde görebilirsin karşılamayı

http://www.haber61.net/foto-galeri/trabzonspordan-bursaya-cikarma-723.htm

http://www.haber61.net/news_detail.php?id=69757

Holigan'da da kısa bir video var karşılama

http://www.holigan.com.tr/n.php?n=trabzonspora-coskulu-karsilama---2010-11-12

Asi Çaykaralı61
12.11.2010, 17:27
Bu maç bizim için çok önemli

Lider gittik ALLAH'ın İzniyle'de İNŞALLAH Bursa'dan Lider döneceğiz

inception61
12.11.2010, 17:29
Eğer böyle bir kural varsa ben uymaya hazırım Alihan kardeş. Benim mesajlarıma bakacak olursanız, yapıcı ve yardım içerikli yorumlardan oluşmaktadır. Herhangi bir yönetici arkadaşımızın, bu kuralı göstermesi dahilinde ben yazmamaya hazırım. Ama benim pozitif tutumum karşısında, özellikle inception61'in ki gibi yavşakça yaklaşımlar ortamı geriyor.
ADAMIM akıllı konuş bursa deplasmanlarında her zaman sonuç ne olursa ne olsun küfür yiyoruz bide anadoludan bahsedliyor bizde yapıcı olmak istiyoruz

Asi Çaykaralı61
12.11.2010, 17:31
Bursa'nı namağlupluğunu İNŞALLAH bu hafta TRABZONSPOR'umuz bitirecektir

Hürgün Aygün
12.11.2010, 17:32
Bursaspor kendi sahasında uzun zamandır yenilmiyor.(200 gündür)Bu rekoru inşallah biz kırarız.

Asi Çaykaralı61
12.11.2010, 17:33
Takımımız Bursa'ya gitti

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/5811-5W2I4R5T.jpg

Takımımız, yarın deplasmanda Bursaspor ile oynayacağı maç için Bursa’ya gitti.

Sabah antrenman yaptıktan sonra Türk Hava Yollarına ait özel uçakla bugün 14.00'de Bursa’ya giden kafilemizde 19 futbolcu yer alıyor.

http://www.trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=5811#Icerik

Alihan Ertürk
12.11.2010, 17:33
ADAMIM akıllı konuş bursa deplasmanlarında her zaman sonuç ne olursa ne olsun küfür yiyoruz bide anadoludan bahsedliyor bizde yapıcı olmak istiyoruz

Tamamdır uzatmaya gerek yok.

Artık kendi çöplüğünde ötecek burda işi yoktu zaten..:)

Asi Çaykaralı61
12.11.2010, 17:34
Bursaspor kendi sahasında uzun zamandır yenilmiyor.(200 gündür)Bu rekoru inşallah biz kırarız.

İNŞALLAH Hürgün.Haydi TRABZONSPOR'um sana inancımız ve güvenimiz sonsuz

Cengiz Çubukcu
12.11.2010, 17:35
Tamamdır uzatmaya gerek yok.

Artık kendi çöplüğünde ötecek..:)

aferin Alihan , böyle daha güzel değil mi? zaten onlar bizim düşmanımız, spor dediğiniz şey de günümüzün bir nevi savaşı!!!

ESER
12.11.2010, 17:37
hadi ordan sizin ne olduğunuzu herkes biliyor:)
ÇAKMA LACOSTE LAR SİZİ:D

tarihi boyunca Trabzona 39 kere yenilip 8 kez yenebilmis,( birinin 5 metre penaltiyla oldugunu da hatirlatmakta yarar var) . avni akerde galibiyeti birak dogru duzgun beraberlik alamamis, kendi evindeki galibiyetlerde bile TS ye 13 e - 8 gibi bir farkla ezilmis , defalarca 5 ve 6 yemis bir zevati muhattap alip sinir olmaya deger mi..

» Bu Mesaj BMN Forum Yöneticisi Tarafından Düzenlenmiştir.
» Mesajın forum kurallarına uygun olmadığı tespit edilmiştir (Genel Kurallar).
» Forum yöneticileri / moderatörleri kurallara uymayan mesajları düzenleme ve silme hakkına sahiplerdir.
» Foruma üye olan herkes Forum Kurallarını (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=2344) kabul etmiş sayılır.
» Gerekli durumlarda itirazlarınız için: bordomavi@bordomavi.net

Barış Burak
12.11.2010, 17:38
colman yokmuş.şenol hoca yerine alanzinhoyu oynatırsa büyük risk olur,ya hemen oyundan düşeriz yada rezil ederiz herşey alanzinhoya bağlı.son oynadığı gibi oynamaz inş:D tahmin etmiştim ya şenol hocanın colman yerine alanı oynatacağını tahmin etmiştim:)

dediğim gibi ama ben alanzinhoya inanıyorum:d

eğer ilk yardı gol bulursak,alanzinho ikinci yarının 15-20 dakikası daha oynar.sonra yerini barışa devrteder.ardından jaja çıkar yerine ceyhun girer.bu sefer kontra atak futboluna döneriz:)

Alihan Ertürk
12.11.2010, 17:39
aferin Alihan , böyle daha güzel değil mi? zaten onlar bizim düşmanımız, spor dediğiniz şey de günümüzün bir nevi savaşı!!!

Sporun ne demek olduğunu biz biliyoruz da Cengiz abi onlar biliyormu acaba? Ben hergün kaç tane Bursasporlu'yla uğraşıyorum bir bilsen.

Sanki beyinleri yıkanmış.. Onlar bizi düşman olarak görüyorlar. Onlar bize böyle şeyler yaptıkta benim de Bursaspor'a sevgim artacak değil ya? :)

Onların burada işi yok.. Biz onların forumlarına gidip üye oluyormuyuz?
Daha önceden gelip üye olur yazışır vs.. ama tam da maçtan bir gün önce gelip burada gezmesinin amacının da buraları karıştırmak olduğu belli.

Barış Burak
12.11.2010, 17:41
Bursapsorlu birisi geldiği zaman buraya,hakaret etmediği,yanlış yapmadığı sürece kimse sesini çıkaramaz.Aksini yaparsak teksasın sitesinden farkımız kalmaz.Biz onları,olimpiyatta Bursaspor diye alkışladık.Bu bizim olgunluğumuzdu,kimse bu olgunluğu kendi hırslarına yenilip bozmasın lütfen renktaşlar.

Bursasporu ben sevmiyorum.Taraftarları sitesinden demediği lafı bırakmıyor.Bunlara rağmen,bazı renktaşlar o siteye hala''biz kardeş kulüp gibiyiz,böyle yapmayalım'' gisiniden mesaj atıyorlar.buna sinir oluyorum.yalakalık yapıomuş gibi gözüküyorlar.

ama bi bursasporlu buraya geldimi,saygı çerçevesinde ise,cengaverlik yapmıyor ise kimse rencide etmemeli.bu bize yakışmaz.

inception61
orta sahada alanzinhonun yerine bence şenol hoca ceyhunla başlasa daha iyi olur gibime geliyor ortasa daha diri olur en azından defansif yönden böylece selçuka 2 kat daha fazla görev düşecek selçuğa güveniyorum

hos_cocuk61
Colman'ın olmaması çok kötü oldu.

Selçuk ile çok iyi anlaşıyorlardı ve takımın pas trafığini sağlıyorlardı.

O bölgede Ceyhun, Barış ve Sezer var. Bu 3 oyuncuda Colman'ın yokluğunu hissettirir.

Büyük bir ihtimalle Ceyhun oynayacak gibi gözüküyor; ama benim kişisel fikrim Engin'in o bölgede değerlendirilmesi. Colman'ın yokluğunu hissettirmez.

Engin'den boşalan bölgeyide Alanzinho ile doldurmak. Çünkü Bursa bize açık oynayacak hızlı hücümlarda boş alanlar çok bulucağız.

Bence;

_________________Onur________________

Serkan____Giray______Egemen___(Cale/Ferhat)

__________Selçuk_____Engin

Burak__________Jaja_____________Alanzinho

_______________Umut

Muhtemel kadromuz ise böyle olucak büyük bir ihtimalle...

_______________Onur

Serkan______Giray____Egemen_____Cale

__________Ceyhun____Selçuk

Burak_________(Jaja/Alanzinho)_____Engin

_______________Umut

exelans_25
colmanın yerine alanzinho mu şaka demi bu böyle bir değişiklik şenol hocanın kendine ihanetidir.oradan ceyhun oynamalı

ThePatriot61
12.11.2010, 17:43
Jajaya güveniyorum.

Emrullah
12.11.2010, 17:45
Zaten zor maçtı Colman'ın olmayışı maçı %30 daha zorlaştırdı. Jaja, Engin ve Burak ekstra iyi oynamaları lazım.

Bu maçta yenilmemek daha önemli. Yenilmeyelim de yenmesek te olur.

Barış Burak
12.11.2010, 17:47
ilk yarı ve ikinci yarı kadrosunu söyleyeyim.

ilk yarı

-----onur-----

--serkan---giray--egemen--cale--

------selçuk--------alan------

-----------jaja--------------

--burak------------------engin--

-----------umut--------------

ikinci yarı(eğer ilk yarıda gol bulursak veya berabere biterse)

--onur---

--serkan--giray--egemen--cale--

-------barış(dk 60tan sonra)---

--selçuk---ceyhun(60tan sonra)---

---yattara---------------------engin---

---------------umut-------------------

Süleyman Sofu
12.11.2010, 17:48
herneolursa olsun eksik kalmaya alışmak zorundayız bunun cezasıydı sakatlığıydı firarıydı(tam işe yarayacağı maçtı halbuki) bunlarla sık sık karşılaşacaz ve acıdırki bu liderliğimiz devam ettiği sürece artarak devam edecektir. Lider olan daima itici ve paçası göze hoş gelendir haliylende çelme takmak isteyen çok olacaktır.Burda iş bizim derin Trabzona düşüyor kendi ayağımıza kurşun sıkmadan ilerlemeli gücümüzü önümüze çıkacak rakiplere saklamalıyız kısır çekişmelerle gereksiz tartışma ve polemiklerle sadece kendi ayağımıza kurşun sıkmış oluruz ki bunuda kimse istemiyordur sanırım....

Yasin Altuntas
12.11.2010, 17:49
Bencede Engini ortaya cekip Alanzinho´yu oynatabilir Senol Hoca

Asi Çaykaralı61
12.11.2010, 17:50
22 S. 11 Dk. Kaldı maça da :D

exelans_25
12.11.2010, 17:50
ya alanzinho orta saha oynamaz onu orta saha oynatmak intihardır.

Alihan Ertürk
12.11.2010, 17:51
Bencede Engini ortaya cekip Alanzinho´yu oynatabilir Senol Hoca

Bence Alan'ı oynatmak intihar olur.

Orta sahada Ceyhun yada Barış oynamalı. Alanzinho'yla sadece ileride top kaybederiz başka birşey yapamayız.

Recep Alkan
Bana bundan sonra hiç kimse rakibin taraftarına yapılacak saygıdan bahsetmesin. Bize ne kadar saygılı olduklarını anlayabilmek için Şahin Abi'yi bir arayın. Size son 3 gündür yaşadıklarını, gördüklerini bir bir anlatsın.

Ama kimseye kabahat bulmuyorum ben, kabahat bizde, hemde en büyüğü bizde. Biz hep kardeş arayalım, her yüzümüze güleni bizim gibi sanalım, her geleni Trabzonda ki çay bahçelerinde atkılar, çiçekler ile karşılayalım. Bakın bizler ne kadar karşılanıyoruz.

Adamlar her bulunduğu ortamda tehditler savuruyor. Aba altından spor gösteriyor, kombinelerini bıraıp bizi dövmek için (sözde) kale arkasından bilet aldıklarını söylüyorlar. Hangi saygıdan bahsediyoruz.

Trabzonspor taraftarı değişiyor diye övünelim biz, yakında cebimizde ki paraları alacaklar haberimiz olsun arkadaşlar. Adamlar bizi taşlamak konusunda çocuklarının üzerlerine yemin ediyor,biz gelen misafire adamlık gösterisi yapalım.

Son üç gününü telefonda geçiren abilerimize sorun Bursalıların ne kadar adam olduğunu.

(Çok sinirliyim, farkındayım, ama bundan sonra böyle...)

Süleyman Sofu
Recep Alkana Selam Olsun...
uzun zaman sonra burdayız,nede olsa gün birlik olma günü...

Süleyman Sofu
12.11.2010, 17:56
Recep neye niye sinirleniyorsun ?bursalıların ne mal olduğunu burda bilmeyenmi var onlar tek başlarına civcivken 10kişi olduklarında kendilerini horoz sanan zavallıdan başka bişey deiller.Evet gereksiz dostluk gösterileriyle onları birazda biz şımarttık ama unutmaki çöplük onların çöplüğü ve bizim taraftar onların kafasını o çöplüğe sokmasını bilir eminim...

bekir61
12.11.2010, 17:56
gecen seneki karsilama daha fazla kisi vardi degil mi?

ESER
12.11.2010, 17:57
saygi duyacagin rakibin saygiyi hakedecek..
ben bunlar kadar cirkef bir topluluk gormedim.
ulan insanda utanma olur herseyden once..
kazanmana ragmen sampiyon olamiyorsun , ve TS fenerden puan alsin diye Allaha yalvariyorsun ve dualarin kabul oluyor, sampiyon oluyorsun,, peki ya sonra., utanmadan seni delikanli durusuyla SAMPIYON YAPAN takima sovuyorsun,. ben bu mikrop zihniyetin neyine saygi duyayim.

gercekten de ates olmayan yerden duman cikmaz. namlarinin hakkini veriyor bu zati muhteremler. onlara ne saygi duymak ne de kizmak gerekir.. mal bu kadar.. kalite bu .. hergun sovsek ne care..

Alihan Ertürk
12.11.2010, 17:58
gecen seneki karsilama daha fazla kisi vardi degil mi?

Haber61'deki fotoğraflardan görülen kadarıyla geçen sene daha fazla kişi vardı havaalanında.

Recep Alkan
12.11.2010, 17:59
Süleyman bizim taraftarımız hiçbir şey bilmiyor.

Arkadaşlarımdan hiç kimse kusura bakmasın. Ama Trabzondakiler bilmiyor deplasmanı, deplasman zorluğunu, gidenlerin ne çektiğini, gidilen yerler hep sınırllı belli yerler. O yüzden birçok stadı bilmiyorlar, zaten bildikleri de diğer başlıkta Anıl'ın söylediği gibi hazır gelip gidiyorlar. Sanıyorlar ki herkes o kadar şanslı.

O yüzden içerde de hiçbir şeye ellerini sürmüyorlar.

O yüzden inan, biz her gittiğimiz yerde aynı sıkıntıları çekmeye devam edeceğiz, ve her seferinde ki avuntumuzda Trabzondaki kardeşlerimiz bakar çaresine olacak...

Süleyman Sofu
12.11.2010, 18:02
bursalılar adam olsa bizimkileri güllerle karşılamaları lazım ama adamlık kim bursalılar kim dünyada lakaplarını bukadar hakeden başka bir il yoktur daha doğmadan büyüdüğünü idda edenler bugün kümede kalmaya oynarken acaba bursalılar kaç kez düşüp çıktıkları bu ligde elimizi eteğimizi öperek aldıkları mucize şampiyonluğu unuttularmı hermaç sövdükleri Egemen fener maçında aslan kesilmese acaba bugün ne olurlardı!!!!! adam olmayanlara biraz fazla yazıyoruz bunlardan cacık olmaz ciddiye bile almak fazla aslında...

Paksoy
12.11.2010, 18:03
Bana bundan sonra hiç kimse rakibin taraftarına yapılacak saygıdan bahsetmesin. Bize ne kadar saygılı olduklarını anlayabilmek için Şahin Abi'yi bir arayın. Size son 3 gündür yaşadıklarını, gördüklerini bir bir anlatsın.

Ama kimseye kabahat bulmuyorum ben, kabahat bizde, hemde en büyüğü bizde. Biz hep kardeş arayalım, her yüzümüze güleni bizim gibi sanalım, her geleni Trabzonda ki çay bahçelerinde atkılar, çiçekler ile karşılayalım. Bakın bizler ne kadar karşılanıyoruz.

Adamlar her bulunduğu ortamda tehditler savuruyor. Aba altından spor gösteriyor, kombinelerini bıraıp bizi dövmek için (sözde) kale arkasından bilet aldıklarını söylüyorlar. Hangi saygıdan bahsediyoruz.

Trabzonspor taraftarı değişiyor diye övünelim biz, yakında cebimizde ki paraları alacaklar haberimiz olsun arkadaşlar. Adamlar bizi taşlamak konusunda çocuklarının üzerlerine yemin ediyor,biz gelen misafire adamlık gösterisi yapalım.

Son üç gününü telefonda geçiren abilerimize sorun Bursalıların ne kadar adam olduğunu.

Recep abi sence neden yapıyorlar:D

Barış Burak
12.11.2010, 18:04

abi üzerime alınmalıyımıyım?

Gökhan KAN
12.11.2010, 18:05
Bursalıları genellemesek keşke..

Hürgün Aygün
12.11.2010, 18:05
Colman'ın yerine Alanzinho zamanı

Süper Lig'de haftanın maçında Trabzonspor, Bursaspor'la yapacağı karşılaşmanın hazırlıklarını tüm hızıyla sürdürüyor...

http://foto.fanatik.com.tr/news/423x238/2010/11/11/fft1mm1245602.jpg

Bordo-Mavililer, dün ise hazırlıklarını basına kapalı olarak gerçekleştirdi. Teknik direktör Şenol Güneş’in, hafta boyunca sakatlığı sebebiyle takımla birlikte antrenman yapamayan Arjantinli oyuncu Colman’ın yerine bir süredir forma şansı bulmakta zorlanan Alanzinho’yu hazırladığı ifade edildi. Güneş’in, dünkü idmanda Sambacı ile yakından ilgilendiği ve kendisine orta sahada oyunu yönlendirme görevini vereceği bildirildi. Teknik heyetin ayrıca rakibin hava hakimiyetini düşünerek, savunma oyuncularına duran top ve yandan gelecek ortalara karşı çalıştırdığı bildirildi. Güneş’in bu çalışma sırasında defanstaki isimleri sık sık uyardığı öğrenildi.

Recep Alkan
12.11.2010, 18:06
Söylediklerimin hepsi o trübünler içindir. Lafım yanlış anlaşılmsın, kimseyi kırmak istemem, lafı gerekenler üzerine alsın, rica ediyorum.

Kırdığım varsa kusura bakmasın...

Anıl Caner
12.11.2010, 18:07
Süleyman bizim taraftarımız hiçbir şey bilmiyor.

Arkadaşlarımdan hiç kimse kusura bakmasın. Am Trabzondakiler bilmiyor deplasmanı, deplasman zorluğunu, gidenlerin ne çektiğini, gidilen yerler hep sınırllı belli yerler. O yüzden birçok stadı bilmiyorlar, zaten bildikleri de diğer başlıkta Anıl'ın söylediği gibi hazır gelip gidiyorlar. Sanıyorlar ki herkes o kadar şanslı.

O yüzden içerde de hiçbir şeye ellerini sürmüyorlar.

O yüzden inan, biz her gittiğimiz yerde aynı sıkıntıları çekmeye devam edeceğiz, ve her seferinde ki avuntumuzda Trabzondaki kardeşlerimiz bakar çaresine olacak...

3 yıldır Antep,Sivas,Urfa,Konya,Antalya,İstanbul aklıma gelen her yere deplasmana gittim. Şu bilet sıkıntısının bu kadar ortada olduğu tek bir maç olmadı ama buna rağmen ben bu kadar rahat deplasman ömrümde yapmadım.

Saat 4-5 civarı otobüslerine binmiş, rahat şekilde geliyorlar. "Biletiniz hazır değilse giremezsiniz bak bursa'da sırada millet" dediğimde "bilet hazır olmasa niye binelim gidelim abi" dedi. haklı mı? haklı.

ama işte ben bugüne kadar hiç biletim, otobüsüm hazır halde deplasmana gitmedim. bindik, girebilirsek gireriz, kalırsak kalırız dedik. olmadı bileti almak için 40 kişiyle iletişime geçtik. neticede erişemediğimiz Bursaspor bileti için Bursa'Da yaşayan, Trabzon'da yaşayanların yanı sıra Bmn'den kaç kişi ile irtibata geçtik. Onlar okudğumuz üzere günlerdir bizim için çalışıyorlar.

Sonuç. Yarın Bursa'da olma potansiyeli olan 10000 in üzerinde kişi. Ancak stada otobüsü ve bileti hazır şekilde gelip girecek 7 otobüs Trabzonspor taraftarı.

Ben biletlerin sadece tribün gruplarına verilmesi fikrine de sıcak bakıyorum.
Ama bunu şöyle yap. 7 otobüs Trabzonlu Gençler'e mi verdin misal, 3-4 otobüslük bileti de en azından Gurbetçi Gençler'e ver, 2-3 otobüs Bmn'ye ver, atıyorum geliyorlarsa 1 otobüs Vira'ya ver.

Ama bilet 11de satışa çıkacak zırvalarıyla dünya kadar insanı Bursa'ya yığıp gişeden geçen seneki gibi 15 tane bilet satma kardeşim.

Barış Burak
12.11.2010, 18:09
ee şimdi saat 1de vercekler bileti. büyük ihtimal kültürparkta toplancak bizimkiler o saate kadar.o kadar kişi ne yapacak kültür parkta 13:00 a kadar.saçmalık.

Alihan Ertürk
12.11.2010, 18:11
ee şimdi saat 1de vercekler bileti. büyük ihtimal kültürparkta toplancak bizimkiler o saate kadar.o kadar kişi ne yapacak kültür parkta 13:00 a kadar.saçmalık.

Sabah 10'da verilmiyormuydu bizim biletler?

inception61
12.11.2010, 18:11
Bunlara büyük bir futbol dersi verecek takımımız buna güvenim sonsuz fakat yenmeyelim ezelim:)

süveyş
12.11.2010, 18:12
inşallah kazanırız, takıma en çok da Şenol hocaya güveniyorum Allah yardımcıları olsun kazasız belasız sıkıntısız bu maçı atlatmak ümidiyle.
inşallah yarın bu saatlerde yüzü gülen biz oluruz...

bursada takımızı yalnız bırakmamak için onca sıkıntı çekecek olan taraftarımızın Allah yardımcısı olsun, umarım her şey istediğiniz gibi gelişir ve sorunsuz ya da en az sıkıntıyla atlatırsınız...

Seni seviyorum Trabzonum bu dünyanın en özel rengisin...

saffet61
12.11.2010, 18:13

evet saat 10 da verecekler biletleri

Hürgün Aygün
12.11.2010, 18:16
Bu maçı kananırsak çok avantajlı konuma geliriz daha Bursaspor Beşiktaş ile oynuyacak.

Hürgün Aygün
12.11.2010, 18:19
Maç saat 16:00'da inanılır gibi değil lider ve 2.karşılaşıyor.

h@msi61
12.11.2010, 18:20
Burda sampiyonluktan sonraki bursanin tavrinin samimi olmadigini, normal hallerine donmelerinin cok kisa sure alacagini hep soyledik, fakat bu heriflere guvenip renkdaslarimiza agir hakaretlere varan soylemlerde bulunan insanlar oldu. Turk futbolu bolumundeki bursaspor basliginda yazilanlar agizlari acik birakacak cinsten. Keske simdi bir erdem gosterseler de, bunlar yuzunden ettikleri laflar icin en azindan bir ozur dileseler...

Barış Burak
12.11.2010, 18:20

13:00 a alındı biliyorum ben Alihan.

o yüzden diyorum.Kültürparkta onca kişi beklerse,Allah göstermesin bir provakasyon ile bursa karışır.

Mustafa Umut
12.11.2010, 18:21
Gerçekten çok ilginç ligin ilk 2 sırasını paylaşan 2 ekip karşılaşıyor ve maç 16.00 da

B.Yiğit
11 maç üst üste kazanma ihtimalimiz bence çok yüksek, bursa maçını gecersek ki gececeğiz :)

hasannuhoglu
olaylar çıksın da bursanın çirkefliği günyüzüne çıksın !!

Alihan Ertürk
12.11.2010, 18:22
13:00 a alındı biliyorum ben Alihan.

o yüzden diyorum.Kültürparkta onca kişi beklerse,Allah göstermesin bir provakasyon ile bursa karışır.

Yok yahu öyle birşey yok.
:)

saffet61
12.11.2010, 18:23
bu gece benim gibi kültürparkta sabahlıyayacak arkadaşlar oraya boş gelmeyin bu topsaslıların ne yapacağı belli olmaz

Tatar Kemal
12.11.2010, 18:25
colman yok, engin takıma dün katıldı, antreman eksikliği var, glowacki de yok... önemli kilit isimlerden yoksun çıkacağız maça bu sebeple bu maçta ibre bursa'dan yana diye düşünüyorum. bursaspor ligde başka bir motivasyonla oynuyor. süper kupa maçının intikamını almak için saldıracaktır. colman'ın yerine alanzinho düşünülüyorsa eyvah ki eyvah. inşallah alanzinho süper kupa maçındaki gibi mükemmel oynar ama orta sahanın yükünü kaldırabilecek bir futbolcu değil. bana göre sezonun en zor maçına çıkıyoruz. colman'ın yokluğu çok kötü oldu.

Barış Burak
Bu maçı kananırsak çok avantajlı konuma geliriz daha Bursaspor Beşiktaş ile oynuyacak.

Beşiktaş fark yer bu futbol ile bursadan

sanatik

Haklisin ama Besiktasin durumuda ortada.

a f s
12.11.2010, 18:26
Bursaspor taraftarı takımıyla birllikte olimpiyatta ağır bir yenilgi almıştı. Kolbastı gösterisine sırt çevirmek gibi yaptıkları pek çok ayıp yanlarına kaldı kupa da bize.

Bursa'ya değil kendimize bakalım, Şenol Hocamız futbolcuları tam da olması gerektiği gibi maça hazırladığına eminim.

Lider gidip, lider döneceğiz Allah'ın izni ile. Kimle konuştuysam Trabzon maçı rahat alır, en az iki üç tane de gol atar diyor.

Takım kendi gibi Trabzonspor gibi oynayıp, formanın hakkını verdiği müddetce karşılığını alıyor zaten. Türk futbolu Trabzonspor'un kıymetini yeniden keşfetmiş gibi davranıyor ama bizim gösterecek daha çok şovumuz var.

Bursa'da kolbastı tam bayram hediyesi olacak.

Süper kupa öncesi Bursaspor'un "Şimdi Süper olduk" diye tişört hazırlattığını biliyor muydunuz? Maç öncesi Ertuğrul Sağlam'a tişörtü gösteren Bursasporlu yönetici o sırada Ertuğrul Hoca ile sohbet eden kişinin TS Club sorumlusu olduğunu nereden bilsin. Bizim tişörtlerdeki slogan böylece ortaya çıkmış oluyor "Biz Hep Süperiz".

https://www.trabzonspor.com.tr/ResimBoyutlandir.aspx?Image=946154699-08132010.jpg&W=400

Tişörtteki hatayı da gözden kaçırmayalım. Kupa 2009/2010 sezonunun süper kupası. Bu yeni sezonda da kupayı alacağımızı hissetmiş bizimkiler :)

h@msi61
12.11.2010, 18:27
Konya macinda Colman yerine hoca Baris'i tercih etmisti, bu sefer Ceyhun ile baslar diye dusunuyorum. Gazatelerde cikan Colman yerine Alanzinho haberi biraz fantastik olmus sanki, Engin-Jaja-Burak-Alan-Umut gibi bir besli ile sahaya cikacagimizi hic sanmiyorum.

Yiğit SARI
Colman yokmuş he ? Olmadı işte olmadı ....

Barış Burak
Yok yahu öyle birşey yok.
:)

tamam alihancığım ben yanlış okumuşum kusura bakma kardeşim:)

ağasarlı
12.11.2010, 18:29
biryandan bursaspor taraftarına yapılan eleştirilere bakıytorum: biryandanda bursaspor şampiyon olduğu gece; bursalılarla taksimde şampiyonluk kutlaması yapan trabzonspor taraftarı aklıma geliyor ve iğreniyorumm... çünkü bi grup taraftarımız bursasporlularla beraber sevinç gösteriri yapıyorlardı... hayatımdaki en iğrenç sahnelerdi bu gördüklerim.. şimdi biz bir zamanlar bursaspor taraftarına yalakalık yapan taraftarlarımız yüzünden bu acıları yani bursalıların şımarıklıklarını görüyoruz
irlandalılar içimizde... bursada değil..

Barış Burak
12.11.2010, 18:30
Süper kupa öncesi Bursaspor'un "Şimdi Süper olduk" diye tişört hazırlattığını biliyor muydunuz? Maç öncesi Ertuğrul Sağlam'a tişörtü gösteren Bursasporlu yönetici o sırada Ertuğrul Hoca ile sohbet eden kişinin TS Club sorumlusu olduğunu nereden bilsin. Bizim tişörtlerdeki slogan böylece ortaya çıkmış oluyor "Biz Hep Süperiz".

güzeeeeelllll:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::a lkış:

Alihan Ertürk
12.11.2010, 18:31
Evet.. Şuan itibariyle acı haber geldi..:(

Bilet olayı doğru.. Gece sıraya girmeden bilet alma şansımız yok. Buradaki Dernek de ayarlayamamış galiba bilet olayını.

Maça gidemiyorum.. Allah kahretsin !:mad:

hasannuhoglu
12.11.2010, 18:31
colman yok yahu..kim cıkcak şimdi sahaya acaba..merak konusu

Barış Burak
12.11.2010, 18:32
biryandan bursaspor taraftarına yapılan eleştirilere bakıytorum: biryandanda bursaspor şampiyon olduğu gece; bursalılarla taksimde şampiyonluk kutlaması yapan trabzonspor taraftarı aklıma geliyor ve iğreniyorumm... çünkü bi grup taraftarımız bursasporlularla beraber sevinç gösteriri yapıyorlardı... hayatımdaki en iğrenç sahnelerdi bu gördüklerim.. şimdi biz bir zamanlar bursaspor taraftarına yalakalık yapan taraftarlarımız yüzünden bu acıları yani bursalıların şımarıklıklarını görüyoruz
irlandalılar içimizde... bursada değil..

kesinlikle.ümraniyede,bursa şampiyon olduğunda,fenerliler 10 kişi olan bursalılara saldırdı.peki niye fenerliler dayak yedi o gece? çünkü orda fenerlilerden daha çok Trabzonlu grup toplanmıştı.fb ye olan intikam hırsımız bursanın bi yerini kaldırdı.

Barış Burak
12.11.2010, 18:33
colman yerine alanzinho diyordum ama bir renktaşım engini ortaya çekip alanzinhoyu sola da koyabilir dedi,bu da mantıklı geldi:)

hasannuhoglu
12.11.2010, 18:34
biletleri de satışa böyle çıkartıp,taraftarımızı geceyarıları dısarda bekleterek işkence cektircek bursaspor camiasının da taaa ağzının içineee....tüküreyim !! bize yapılanın daha beteri rövanşta Trabzonda da bunlara yapılmalı !!