PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Spor Toto Süper Lig 12.Hafta | Bursaspor 0 - 2 Trabzonspor

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 [22] 23

Vural Kuyumcu
15.11.2010, 22:15
on sayfadır bu spiker konuşuluyor kardeşim:):):)
bi ben dinliyemedimk su kariyi ya yok mu facde linki ne afkuruyor

nuhoglu
15.11.2010, 22:16
http://www.bursasportv.com/index/video/vid/5721/Taraftar_Galibiyete_Kilitlendi

arkadaşlar bu kadın kendini acmış bunun cocukluğuna inmek lazım

irfanb
15.11.2010, 22:17
Olay Tv`de yorum yapan gözlüklü vatandas kim ?

adem73
15.11.2010, 22:18
adamların cenazesi varmış.engin in üçlü çektirmesi yanlış oldu.zaten şenol hocam belirtti.abartmaları çok yanlış.bizde sağduyulu olalım.

Anıl Kadir
15.11.2010, 22:20
Bursaspor forumlarında yazılanları ilk gördügümde acayip sasırdım... Ama şöyle bi durum var ki hepsi O kadının arkasında gibi duruyo! :S

adem73
15.11.2010, 22:21
http://www.bursasporluyuz.net/yalan-mi.html
http://www.bursasporluyuz.net/bir-sikinti-var-ama.html

buyrun, bursasporluların ne düşündüklerini yorumlarda okuyun...
genelleme yapmayalım.3-5 fanatik ve yeni yetmenin sözlerini dikkate almayalım.

yorumsuz6117
15.11.2010, 22:26
Özrü kabahatinden büyük.

Altan Atabay
15.11.2010, 22:28
arkadaşlar forumda başka forumlardan link kullanmayın..

Anıl Kadir
15.11.2010, 22:28

genellem icin demiyorum ben bunu ama genel profil böyle... adamların takıldıgı siteler bunlar zaten ve istisnai yazan neredeyse yok gibi... ! ben bursada oturuyorum ama yani artık bursayı gercekten günahım kadar sevmiyorum!

Mustafa Yüksek
15.11.2010, 22:29
Bunlar hırt. Yenilirken de kazanmak vardır. Bunlar yenilirken, iyice rezil oldular. Düşman istiyorlarsa, alayına gideriz kusra bakmasınlar. Arkadaş dünya yüzünde görülmemiş babalığı yaptık adamlara, vıdı vıdı ediyorlar hala daha. Bunu yapan Bursasporlulardır, ve aslında Bursasporlular staddaki bir avuç taraftartan biraz fazlasıdır.

Anıl Kadir
15.11.2010, 22:30
arkadaşlar forumda başka forumlardan link kullanmayın..

afedersin abi, benim hatam...! unutmuşum...

kani6161
15.11.2010, 22:30

niye paylaştın bunu abi halen gülüyorum biz sabahtan beri bu kadına mı laf diyorduk. bu kendini aşmış . allahtan bizim yerel basında bunun gibi biri yok

Mesut
15.11.2010, 22:31
Bunlar hırt. Yenilirken de kazanmak vardır. Bunlar yenilirken, iyice rezil oldular. Düşman istiyorlarsa, alayına gideriz kusra bakmasınlar. Arkadaş dünya yüzünde görülmemiş babalığı yaptık adamlara, vıdı vıdı ediyorlar hala daha. Bunu yapan Bursasporlulardır, ve aslında Bursasporlular staddaki bir avuç taraftartan biraz fazlasıdır.
:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:

Keleşoğlu
15.11.2010, 22:32
geçmiş yıllarda sivaslılardan da böyle çapsız yorumlar okuyorduk. karşılık olarak bi kac sene içinde küme düşmeme mücadelenizi heyecanla izleyeceğim diyordum. bursa da malesef aynı yolda.. fener maçında ne gururlanmıştım oysa yazık!

ne demişti özkan sümer;

bizi aşağı çekmeye çalışmayın , bize tutunun biz sizi yukarı çekeriz!

iso_4939

yazdım sıteye abı bakalım ne olacak.

bordo61

:)

Anlat bakıyım , hiç trabzonlu sevgilin oldu mu :D

Cidden bu videoyu izleyin , Normal bir insan olmadığını anlayacaksınız.

--Memleketin sütaşını , uludağ gazozunu için öylemi

ççç

phobia
15.11.2010, 22:35
Benim anlamadığım bu pursalılar bursada yaşayan adamlarımı takip etmişler maçta. Kuru gürültüden başka bir şey değil. Bu ekmek yeme muhabbetide tam fakir edebiyatı bence. Sanki babasının hayrına trabzonsporlulara beleşten ekmek veriyor. Adam çalışıp kazanıyor alın teri döküyor ki karşılığını alıyor. Karşılığında alın teri döktüğü ekmek için kimseye minnet duyma zorunluluğu yok. Aksine minnet beklemek en büyük aptallık ve saygısızlıktır. Emeğe saygısızlık yapan insan daha başından küfürü haketmiştir bence.

Sefa
15.11.2010, 22:36
:)

Anlat bakıyım , hiç trabzonlu sevgilin oldu mu :D

Cidden bu videoyu izleyin , Normal bir insan olmadığını anlayacaksınız.

--Memleketin sütaşını , uludağ gazozunu için öylemi

ççç

Kolombiyaya kaçtığı söyleniyor sonra ruh hali bozulmuş :rolleyes:

bordo61
15.11.2010, 22:37
Kolombiyaya kaçtığı söyleniyor sonra ruh hali bozulmuş :rolleyes:

Eyvah Teofilo mu yoksa :D

Nadir Bekar
15.11.2010, 22:39
bence herhangi bir şey yapmaya gerek yok nasılsa ilk yarı sonunda Allah izin verise bursa ile aramızdaki puan farkı 8 ila 10 olacak gereken ceavbı puan durumuna bakınca anlayacaklar...

sanatik
15.11.2010, 22:44

Bursanin Gaz-ozu !!!

Trabzonspor olmazsa baska takim bizi sampiyon yapardi diyor. Sorun nerden kaynaklandigi ortada. Seni Trabzonspordan baska bir takim sampiyon yapamazdi.

Komplexe bak be.

Gümüshane
15.11.2010, 22:45
bu kadına haddi bildirilemiyorsa yazıklar olsun bize!!!

+1967 ........

Mustafa
15.11.2010, 22:48
Tahriklere kapılmaya gerek yok arkadaşlar bırakın afkursunlar.Biz şampiyonluk yolunda önümüze bakalım.

Erbay
15.11.2010, 22:49
Bundan sonra Bursa yunan takımıyla oynasa tutmam.

sulo61gun
15.11.2010, 22:51
bütün yerel tvlerde bu kadını veriyorlar.manyamış la bu karı:)

Gümüshane
15.11.2010, 22:51
Bursaspor kendi kendini vurdu artik. Ikinci Lige düserler. Trabzonla ugrasirsan tokadi yersin!

phobia
15.11.2010, 22:52

7.20 deki eleman bomba. Bursamızın etinden sütünden faydalanıyoruz diyor. Büyükbaşmı küçükbaşmı acaba..

sulo61gun
15.11.2010, 22:53
bursaspor tv genel müdürü trabzon tvye bağlandı şimdi:)özür diliyor bu kendini bilmez karı adına...yarın kovarlar bunu öyle konuşuyor adam:)

Emrullah
15.11.2010, 22:57
Bursaspor TV'nin Sunucusu Seda Çapçı'nın Trabzonspor maçı öncesi kinini belli ettiği röportajı. Demekki içindeki bu kin maç içinde olan küfürler yüzünden değilmiş. Zaten varmış. Kendisini boşuna maç içinde oluşan küfürlerle aklamaya çalışmasın. Var olan kinini devam ettirmiş.

p4nn8fMkLZI

mashal61
15.11.2010, 22:58
Bu kadın ruh hastası bence. Ciddi söylüyorum. İyi bir psikiyatriste gitmesi gerek. Çünkü tıpta bunlara manyak diyorlar.

SEDAT
15.11.2010, 22:58
- Ya Ben Bu Bayanı Ciddiye aldım ama , Şu Üstteki Linki Tıklayınca Herşey Ortaya Çıkıyor ççç

Paksoy
15.11.2010, 23:00
Emrullah abi,bu video daha büyük skandal,fena küfrettim.

Punisher-61
15.11.2010, 23:00
Bu karinin yüzünde bi osmanli tokadi ne güzel yakisir

10-61
15.11.2010, 23:01
boşverin bu salak karıyı dostlar,10 tane mesajım olsa birini bunun için kullanmam:D:D

Tunay ERDEM
15.11.2010, 23:03
havlayan köpek ısırmaz.

My
15.11.2010, 23:05
Bu kadın resmen ezik :) Lafın gelişi değil gerçekten ezik :)

Emrullah
15.11.2010, 23:05
Bursaspor TV'nin Sunucusu Seda Çapçı'nın Trabzonspor maçı öncesi kinini belli ettiği röportajı. Demekki içindeki bu kin maç içinde olan küfürler yüzünden değilmiş. Zaten varmış. Kendisini boşuna maç içinde oluşan küfürlerle aklamaya çalışmasın. Var olan kinini devam ettirmiş.

p4nn8fMkLZI

Bu kadın oluşan tepkiden dolayı yaptığı açıklamasında diyor ki Bursa'da yaşayıp ekmek kazanan ve tribünde küfür eden Trabzonsporlulara söyledim o laflarımı.

İyide kadın sen o küfürler oluşmadan maçtan önce zaten niyetini belli etmişsin. İçinde var olan kini bir nebze olsun dışarıya akıtmışsın. Üstelik Bursasporlu çocuk efendi bir şekilde Trabzonspor'a olan minnet duygusunu anlatırken araya girip minnete gerek olmadığını hal ve hareketlerinle belli etmişsin.

ozturk
15.11.2010, 23:07
Konuyla ilgisi yok ama Halil Şanlı Sadri Şener in aldığı yabancıları saydı 13 tane. içlerinden sadece Jaja bu maçta maçın kaderini belirledi dedi. Takım lider ama yönetim başarısız dedi.

yorumsuz6117
15.11.2010, 23:10
Keşke fener şampiyon olsaydı bunlar olacağına.

Paksoy
15.11.2010, 23:10
Haili Şanlı ne diyo ya,takım doludizgin gidiyor ,söylediği şeye bak yorumcu diye bunları çıkarmıyorlarmı.

sametaydin
15.11.2010, 23:11
Konuyla ilgisi yok ama Halil Şanlı Sadri Şener in aldığı yabancıları saydı 13 tane. içlerinden sadece Jaja bu maçta maçın kaderini belirledi dedi. Takım lider ama yönetim başarısız dedi.

Şu an herşey iyi gidiyor. Her şeyin yeri zamanı var hata yapılmış olabilir ama çok iyi konumdayız bence şimdi bunları konuşmanın bi anlamı yok. Daha şimdi dinledim sergen yalçın dedi ki eğer trabzonspor kendi kendine bişey yapmazsa bu sene şampiyon olur dedi. Adam bile tanımış bizi. Durup dururken söylenen şu söz bile insanın huzurunu kaçıracak cinsten. Bence onu k,m demişse yanlış yapmış. Şimdi konuşulacak şey yönetimin başarısızlığı filan değil, takımın konumu ve bence gerçekten iyi durumdayız.

Erbay
15.11.2010, 23:11
Keşke fener şampiyon olsaydı bunlar olacağına.

Valla öyle bence de. Cicişlerin bu kadar havalanacağını bilsem sevinmezdim.

Ali Yerlikaya
15.11.2010, 23:12

Ya bizim yerel medyada camur aticak bisey bulmayinca cok kasiyor yaaa onlar icinde üzüliyom acikcasi bzen cok ugrasiyorlr elestircek bisey bulmak icin...:rolleyes:

Jaja bu maci aldi kabul haftaya Colman 2-3 assit 1-2 gol atarsa ne dicek yada Alanzinho keza öyle, sacmaliyorlar düpe düz...

Tunay ERDEM
15.11.2010, 23:13
elinde engin'in üçlü videosu olan biri var mı arkadaşlar?

sulo61gun
15.11.2010, 23:14

halil şanlıda fazla uzattı artık.onun tek derdi HH idi o da yok artı daha neye sallıyosun hala.ayrıca bence şimdiki yabancılarımız bence ts tarihindeki en iyi yabancılardır.yani aynı ayarda 5-6 kaliteli yabancımız var.verilen paralar fazla olabilir ama uzatmaya da gerek yok her programda tekrar etmekten bıkmadı hala alamadım gitti.

Kaan
15.11.2010, 23:15
Antu'da en çok güldüğüm yorumlardan;

Seda hanım bi dahaki gidişimde vize sorunu çıkarmaz umarım.

:D

Bu arada Antu'da bazı arkadaşlar diyor ki, ''Trabzonspor'a az bile'', ''Trabzonspor'a müstehak''.. Geçen sene ekmeklerine yağ sürmüşüz de.

E kardeşim senin dışında başka bir takıma maç satıldığnda ''Maç satılıyor'' diye isyan çıkarmasını biliyorsun ? Doğru mu dediğin ? :)

Uğur GEMİCİOĞLU
Bu kadın cidden hastalıklı bir ruh haline sahip. Atın tımarhaneye :D

olcay_61
sorma yaa deli oldum dinlerken mail gönderdim okur belki, ağzımı bozdurcak mübarek günde....

SEDAT
15.11.2010, 23:16
Haili Şanlı ne diyo ya,takım doludizgin gidiyor ,söylediği şeye bak yorumcu diye bunları çıkarmıyorlarmı.

- Ya Siz Bu Adamları İzliyormusunuz , Yok Halil Şanlı , Yok Cevat Kol , Bu Cevat Kol Değilmi Ersun Yanal İstifa Etti Haberini Ortalığa Yayan...

- Bunlar Varya , Gerçek Düşmanımız Bu Herifler İşte , Bursatv de Seda Neyse Bizdede Bunlar...

- Ama Şampiyon Olalım Bu Gereksiz Adamlara Gereken Yerlerine Tekme atılacak Hiç Merak Etmeyin...

- Takım İyi Gittiği İçin Telaşlanmaya Başlamaları Normal , Malum Trabzonspor Ekmek Kapıları Onların ....

- Utanmaz , Arlanmaz adamlar , Bunları Oraya Çıkartanlarda Kabahat...

iso_4939
15.11.2010, 23:17
zıllı kadına bak yaw cıldırmamak elde degıl bu seftalıler sampıyon olacagına fb olsaydı keske adi kadın.

Yunus Emre SEYHAN
15.11.2010, 23:18
Antu'da en çok güldüğüm yorumlardan;

Seda hanım bi dahaki gidişimde vize sorunu çıkarmaz umarım.

:D

Bu arada Antu'da bazı arkadaşlar diyor ki, ''Trabzonspor'a az bile'', ''Trabzonspor'a müstehak''.. Geçen sene ekmeklerine yağ sürmüşüz de.

E kardeşim senin dışında başka bir takıma maç satıldığnda ''Maç satılıyor'' diye isyan çıkarmasını biliyorsun ? Doğru mu dediğin ? :)
Boşuna afkurmasınlar :) Becerip bir topu kaleye sokamadılar sonra vıdı mıdı yapmasınlar.

Maçı vermedik ama asılmadıkta. Fb 'nin beceriksizliği var ortada.

Nihat Güneş
15.11.2010, 23:19
Klinik vaka :)

Sefa
15.11.2010, 23:19
Bursa Sivas sendromuna girdi Ertuğrul gittiği gün biter Bursa..

Antipati kazanmaya devam ediyorlar sempatiyle bakan yine sadece Ankaragüçlüler kaldı gibi..

Paksoy
15.11.2010, 23:20
- Ya Siz Bu Adamları İzliyormusunuz , Yok Halil Şanlı , Yok Cevat Kol , Bu Cevat Kol Değilmi Ersun Yanal İstifa Etti Haberini Ortalığa Yayan...

- Bunlar Varya , Gerçek Düşmanımız Bu Herifler İşte , Bursatv de Seda Neyse Bizdede Bunlar...

- Ama Şampiyon Olalım Bu Gereksiz Adamlara Gereken Yerlerine Tekme atılacak Hiç Merak Etmeyin...

- Takım İyi Gittiği İçin Telaşlanmaya Başlamaları Normal , Malum Trabzonspor Ekmek Kapıları Onların ....

- Utanmaz , Arlanmaz adamlar , Bunları Oraya Çıkartanlarda Kabahat...

Tüm ulusal medya övgüyle bahsediyor,dediğine bak,hayır böyle düşünebilirde normal futboldan anlamaz belki ula ne diye TV'ye çıkarırlar bunları ya.

ts_ist61
15.11.2010, 23:20
halil şanlı denen kişi kendini menajer sanmış kulübe futbolcu önermiş alınmayınca da sadri başkana saldırmış biridir. 13 yabancı almış sadece jaja bi maç aldı demiş de aklıma ilk gelen geçen seneki gs maçı colman kaptı attı kazandık bu seneki fb maçında glowacki çıktı kafaya çaktı bu sene süper kupadaki 3 golü atan halil miydi? teo muydu? ayrıca aldığı 13 yabancının hepsi golcü değil oynadıkları futbolla bu takımın buralara gelmesinde önemki rol oynamışlardır. Arkadaşlar bence bu sene şampiyonluğu ancak bunlar gibi trabzonsporlu görünüp aslında düşmanımız olan kişiler yüzünden kaybederiz bunlara karşı dikkatli olmak lazım

Sefa
15.11.2010, 23:21
Halil Şanlı haklı beyler yönetim bunlara birşey yedirmiyor.. Trabzonspor TV'yi dörtgözle bekliyorlar..

Trabzonspor TV'de şuan yerel medyada bulunan kişilerden teki dahi olacaksa olmasın öyle TV..

Paksoy
15.11.2010, 23:21
Sivasspor'Da böyle çirkefleşmişlerdi,
-Bursa sende yakın zamanda kümeye oynayacaksın uzak değil o günler.

Kaan
15.11.2010, 23:22
Boşuna afkurmasınlar :) Becerip bir topu kaleye sokamadılar sonra vıdı mıdı yapmasınlar.

Aynen öyle. :)

Ama genelleme yapmamak lazım. Aralarında çok iyi insanlar da var, ama tabi ''Trabzon'' gerçeğini inkâr edenler de..

Fenerbahçe taraftarlarında gelişme var diyeceğim pek yakışık almayacak. Düzelme var diyeyim en basitinden. Şenol Güneş ve Sadri Şener sempatisiyle başlayan bir düzelme. :)

Ben artık şöyle bakıyorum olaya;

Beşiktaş, Galatasaray ve Bursaspor düşmanımız, Fenerbahçe ise rakibimiz bundan sonra. :cool:

Ama tabi bundan sonra rakibimiz yok gibi gözüküyor. İnşallah kendi kendimize rakip olmayız. Çünkü bütün rakip taraftarlar hep aynı şeyi diyor, ''Trabzonspor kendi kendini imha eder'', ''1 mağlubiyetten sonra homurdanmalar başlar''.

Haklılar da bana göre..

İnşallah bu sene bunları yapmayız. Daha bilinçli bir taraftar profili çizmemiz lazım bu sene. Çünkü şampiyonluk yolundaki takımımızın buna çok ihtiyacı var. :rolleyes:

Konu biraz dağıldı sanırım, özür diliyorum. :o

mashal61
15.11.2010, 23:22
Ben katılmıyorum bazı yorumlara. Bunların şampiyon olması daha iyi oldu. Çünkü bize rakip olacak kapasitede değiller. Ama fener şampiyon olsaydı kasasına girecek parayla şimdi başında çok daha kalite bir teknik direktör ve elinde de daha iyi bir kadro vardı muhtemelen. Zaten o gün sadece biz değil gs ve bjk liler de sevindiler. Neden? Kimsenin bursa'yı salladığı yok da ondan.

sametaydin
15.11.2010, 23:23
Türkiyede colman gibi bi ortasaha oyuncusu yok daha bizden başka. jaja belli zaten. Halil şanlı niye yabancıları sayıyorki? Türkler oyuncu değilmi? Sadri şenerin aldığı türk oyuncuları da saysın bence o zaman, selçuğu, ceyhunu engini saysın. Yönetimi başarısız göstermek için çok mantıksız konuşmalar.

SEDAT
15.11.2010, 23:25
- Bursa'yı Biz Son Maçta Şampiyon Yapmadık ki...

-Ondan Önce Gs ve BJK'yi Yenerek Yarış Dışına İten Kimdi ...

- Biz Kendimize Yakışanı Yaptık , Gerisi Bizi İlgilendirmezdi...

- Son Hafta Bizim Fenerle Berabere Kalmamız Eziyor Hala Bursayı...

Yasin Altuntas

Halil Sanli Ismini ilk defa duydum ama Google´e yazdiktan sonra Yüzü tanidik geldi.

O Adam Trabzon Sampiyon olsa bile birine Camur atar su kötü bu kötü der. Bana kalsa onu dinlemek ve daha kötüsü ona inanmak cok sacmadir ve ben olsam onu hemen kovardim.

Yok Yönetim Basarisizmis peki ayni Yönetim Bursa Macinda Sahada girenlerle beraber oynayan 14 Oyuncunun 12 sini almadimi ???

hos_cocuk61
Bu Halil Şanlı ve onun gibi kendi Trabzonspor'lu tanıtan kişiler aslında Trabzonspor'a zarar verdiklerinin farkındalar.

Trabzonspor'un şampiyonluğa oynaması, yada şampiyonlar liginde oynaması umurlarında değil, onlar sadece kendi menfaatlerini düşünüyor.

Onun kuyruk acısı arkadaşının önerdiği oyuncuların alınmamasından yana :)

Uğur GEMİCİOĞLU
15.11.2010, 23:26
Ekşisözlük' ten bir yorum:

bursa terminale kamp kurmuş, bursa'ya gelen şehirler arası otobüslerin önüne falan çıkıyormuş.. bafra seyahat kaptanı hakkı abi bu arkadaşı camları silecek sanıp peşin 5 lira tutuşturmuş eline..ççççççççç

kani6161
halil şanlı denen kişi kendini menajer sanmış kulübe futbolcu önermiş alınmayınca da sadri başkana saldırmış biridir. 13 yabancı almış sadece jaja bi maç aldı demiş de aklıma ilk gelen geçen seneki gs maçı colman kaptı attı kazandık bu seneki fb maçında glowacki çıktı kafaya çaktı bu sene süper kupadaki 3 golü atan halil miydi? teo muydu? ayrıca aldığı 13 yabancının hepsi golcü değil oynadıkları futbolla bu takımın buralara gelmesinde önemki rol oynamışlardır. Arkadaşlar bence bu sene şampiyonluğu ancak bunlar gibi trabzonsporlu görünüp aslında düşmanımız olan kişiler yüzünden kaybederiz bunlara karşı dikkatli olmak lazım

Bence yerel basında farklılık olması güzel bir şey arada bir Halil Şanlıyıda izliyorum. diğer kişileride elimden geldiğince o lafı derken kadırgayı izliyordum şahsen o lafı demeden önce övgü ile konuştu trabzonspordan. ayrıca yıllardır takip etttiğim için trabzonspora önerdiği futbolcular çok kaliteli futbolculardı şahsen bende isterdim alınmalarını. ama böyle konuşmaması gerekirdi bencede

Paksoy
- bursa'yı biz son maçta Şampiyon yapmadık ki...

-ondan Önce gs ve bjk'yi yenerek yarış dışına İten kimdi ...

- biz kendimize yakışanı yaptık , gerisi bizi İlgilendirmezdi...

- son hafta bizim fenerle berabere kalmamız eziyor hala bursayı...

nokta .

iso_4939
15.11.2010, 23:27
benım bıldıgım gurbetcı gencler veya bmn o meshur heykele gıder trabzonspor formasını asar iddaa bıle yaparım...

sametaydin
15.11.2010, 23:28
Ben katılmıyorum bazı yorumlara. Bunların şampiyon olması daha iyi oldu. Çünkü bize rakip olacak kapasitede değiller. Ama fener şampiyon olsaydı kasasına girecek parayla şimdi başında çok daha kalite bir teknik direktör ve elinde de daha iyi bir kadro vardı muhtemelen. Zaten o gün sadece biz değil gs ve bjk liler de sevindiler. Neden? Kimsenin bursa'yı salladığı yok da ondan.

Yok be usta yani tamam şampiyonlar liginden gelecek para iyi para tam ne kadar bilmiyorum ama 20-25 m euro diyelim. Tamam bu para fenerbahçe için bile büyük para ama fenerbahçe zaten almak istediğini aldı yapmak istediği transferlerin hepsini yaptı. Fb nin para ile işi yok yani onlar doymuş. Bu para bursasporun çok işine yarardı. Ama yapılan transferlere bakılınca da bursa da parayı çarçur etmiş gibi geldi. Neyse zaten 2 seneye kalmaz tekrar küme düşmemek için oynamaya başlarlar. Sonuçta türk futbolu bence 1 senesini heba etti.

Mesut
15.11.2010, 23:29
2 senesi var bursanın endişeye gerek yok
daha şimdiden sercanı ozan ipek volkan için homurdanmalar birbirini yemeler başladı
2 seneleri var havalarını sönmesi için sonu sivas bunu unutmayın.fazlada sinirlenmeyın.biz işimize bakalım belliki bizi sahada yenemeyeceklerını anladılar.başka yoldan vuruyolar oyuna gelmeyelım yarın bayram gidin yatun sabah bayram namazına kalkılacak hayde da :)

Ahmet_8
benım bıldıgım gurbetcı gencler veya bmn o meshur heykele gıder trabzonspor formasını asar iddaa bıle yaparım...

gedelim bize bu yakısır.

seftaliler video paylasıyoalr birde 1 tsliyi 500 bursalı sıkıstırmıs linc ediyor bununla övünüyorlar burası size trabzon degil filan gidelim neresiymiş gorsunler

Paksoy
Bencede,şuan imkanım olsa gider yaparım yeminle.

kani6161
15.11.2010, 23:30

fener fazla para kaybetmedi en çok bizden kesildi diğerlerinden fener gs az bjk bizden biraz fazla en fazla kesintiye uğrayan biz olduk . o konuda en çok biz kaybettik fenerbahçe fazla bir şey kaybetmedi

SEDAT
15.11.2010, 23:31
- Ben Halil Şanlıya Kızmam , Boş Konuşan , Bi Halt Bildiğini Zanneden Bu Şahısları O Proğramı Yaptıranlara Kızarım...

- Esas Bu Takım Hafif Bir Sendelerse , O zaman Görün Siz Diğer Yerel Akbabaları...

Tunay ERDEM
15.11.2010, 23:33
izledikçe aşık oluyorum kadına :cool:

mashal61
15.11.2010, 23:34
fener fazla para kaybetmedi en çok bizden kesildi diğerlerinden fener gs az bjk bizden biraz fazla en fazla kesintiye uğrayan biz olduk . o konuda en çok biz kaybettik fenerbahçe fazla bir şey kaybetmedi
Bizim için parasal yönden bakarsak fener şampiyon olmuş bursa şampiyon olmuş bir şey fark etmezdi. Şimdi hatırlamıyorum ama daha önce bu oranlar hep konuşulmuştu. Kısaca para fenerin değil bursanın kasasına girmiş oldu sadece.

EmreYavuz61
15.11.2010, 23:35
TV8'i açsın herkes:)

Enes Ünal Kaya
15.11.2010, 23:36
Herkesin Derdi Biz Olmuşuz Demekki Bayaa Bi Koymuşuz !
Gurbetçi Gençler | 17.11.2010 Saat 15:00 'da Bursa Heykeldeyiz...
Face'de Yazıyordu
Bakalım Ne oLucak :)

kani6161
- Ben Halil Şanlıya Kızmam , Boş Konuşan , Bi Halt Bildiğini Zanneden Bu Şahısları O Proğramı Yaptıranlara Kızarım...

- Esas Bu Takım Hafif Bir Sendelerse , O zaman Görün Siz Diğer Yerel Akbabaları...

Sedat Abi(eski profil resminde benden büyük olduğunu anladığımiçin)(ayrıca senin yorumları hep okuyorum bir şey yazmasamda güzel yorumların var yeri gelmişken söyleyeyim dedim) ben halil şanlının trabzon sevgisinden zerre kadar şüphem yok örneğin bu lafı demese iyi gün dostu kötü gün düşmanı olurdu. adam yıllardır yanlış yönetiliyor diyor zaten . diğer yerel basından iyi gün dostu çok var onlara lafım yok. ancak bende halil şanlıya katılmıyorum yönetimin hataları olur ancak benim yaşım 22 gördüğüm en iyi yönetim bence

EmreYavuz61
Takımın karşılanmasını gösterdiler...Tüylerim diken diken oldu...Bu takım 12.haftada 1 maç kazandığıında bunlar yaşanıyorsa , şampiyonluğunda neler olur hayal bile edemiyorum...

EmreYavuz61
15.11.2010, 23:37
Halil Şanlı kadar boş konuşan , kendi çıkarı için millete sallayan bir adam yoktur...İşte Trabzonspor 25 senedir böyle adamlar yüzünden şampiyon olamıyor...

olcay_61
15.11.2010, 23:38
Sivasspor'Da böyle çirkefleşmişlerdi,
-Bursa sende yakın zamanda kümeye oynayacaksın uzak değil o günler.
sivası şu halde gördükçe içimin yağları eriyo zaten :)
bursa sonun öyle olsun inşallah.... :)

Mesut
15.11.2010, 23:40
ne var orada :)

Emrullah
15.11.2010, 23:40
Yarın Seda teyzenin 10:30'da programı var. Bakalım çıkacak mı, çıkarsa neler anlatacak?

kani6161
15.11.2010, 23:41
sivası şu halde gördükçe içimin yağları eriyo zaten :)
bursa sonun öyle olsun inşallah.... :)

ah o sivaslılar yok mu forumlarda cirit atıyorlardı şimdi yok ki laf diyeceksin önceden tuttuğu takımlara yöneldiler

Keleşoğlu
29. haftayı bekliyorum

Çağatay_
Jaja - 4.2 Milyona aldık, 12 Milyona giderim diye madde koydurdu..İyi performans gösterirse sezon sonu minimum 8-9 Milyon..

Colman - 2.5 Milyona aldık, şuanki değeri en az 6-7 Milyon..

Alanzinho - 4.5 Milyon diye biliyorum..İyi performans gösterirse aşağı yukarı aynı fiyata gider bence.. Ama şuan o fiyata satılamaz tabi.

Cale - 2.2 Milyona aldık.. Daha yüksek bir ücrete satılabilir..Şuan istediğimiz formda değil, hatta sol bek ihtiyacımız var.Ama iyi oyuncu bence.Milli takıma da çağırılıyor..

Gabric - 2.5 Milyona aldık.. Kaliteli ve gelecek vaat eden bir yabancı, Hırvat milli..İyi performansı ile yüksek bir fiyatı olacaktır.

Glowacki - 900 Bine alınmış kaliteli ve faydalı bir transfer.

Faty Papy - Neredeyse bedava, henüz 20 yaşında ve yetenekli..Gelecekteki durumunu bilemiyoruz ama transferine başarısızlık denemez.

Téofilo - 2.1 Milyon Euro.. Performansı ortadaydı.. Çalışkan ve ahlaklı bir kişiliği de vardı..Ama yurt dışına çıkmamasının sıkıntılarını yaşadık..

Song, Isaac, Sylla, Brüls, Tjikuzu transferleri de doğruydu..Belki Tjikuzu'ya (700 Bin sanırım) fazla para verilmiş olabilir ama onun dışındakiler doğru transferlerdi..Brüls de en azından denenmeliydi..

Maç ile alakasız belki ama bu analizi yapasım geldi :D

Mesut
15.11.2010, 23:43
sivaslılar trabzon tabelasında resim çekilip bize güya kapak yapacaklardı ama bizim uşaklar sivasspor takım otobüsüne bir hareket çekince bir daha esameleri okunmadı :D

Kaan
15.11.2010, 23:43
Jaja - 4.2 Milyona aldık, 12 Milyona giderim diye madde koydurdu..İyi performans gösterirse sezon sonu minimum 8-9 Milyon..

Colman - 2.5 Milyona aldık, şuanki değeri en az 6-7 Milyon..

Alanzinho - 4.5 Milyon diye biliyorum..İyi performans gösterirse aşağı yukarı aynı fiyata gider bence.. Ama şuan o fiyata satılamaz tabi.

Cale - 2.2 Milyona aldık.. Daha yüksek bir ücrete satılabilir..Şuan istediğimiz formda değil, hatta sol bek ihtiyacımız var.Ama iyi oyuncu bence.Milli takıma da çağırılıyor..

Gabric - 2.5 Milyona aldık.. Kaliteli ve gelecek vaat eden bir yabancı, Hırvat milli..İyi performansı ile yüksek bir fiyatı olacaktır.

Glowacki - 900 Bine alınmış kaliteli ve faydalı bir transfer.

Faty Papy - Neredeyse bedava, henüz 20 yaşında ve yetenekli..Gelecekteki durumunu bilemiyoruz ama transferine başarısızlık denemez.

Téofilo - 2.1 Milyon Euro.. Performansı ortadaydı.. Çalışkan ve ahlaklı bir kişiliği de vardı..Ama yurt dışına çıkmamasının sıkıntılarını yaşadık..

Song, Isaac, Sylla, Brüls, Tjikuzu transferleri de doğruydu..Belki Tjikuzu'ya (700 Bin sanırım) fazla para verilmiş olabilir ama onun dışındakiler doğru transferlerdi..Brüls de en azından denenmeliydi..

Maç ile alakasız belki ama bu analizi yapasım geldi :D

Kimse maçı konuşmuyor zaten şuan Çağatay abi. :D

Sohbet alanına döndü bu başlık. :D

SEDAT
15.11.2010, 23:44
Sedat Abi(eski profil resminde benden büyük olduğunu anladığımiçin)(ayrıca senin yorumları hep okuyorum bir şey yazmasamda güzel yorumların var yeri gelmişken söyleyeyim dedim) ben halil şanlının trabzon sevgisinden zerre kadar şüphem yok örneğin bu lafı demese iyi gün dostu kötü gün düşmanı olurdu. adam yıllardır yanlış yönetiliyor diyor zaten . diğer yerel basından iyi gün dostu çok var onlara lafım yok. ancak bende halil şanlıya katılmıyorum yönetimin hataları olur ancak benim yaşım 22 gördüğüm en iyi yönetim bence

- Teşekkürler Kardeşim...

- Ama Şu Takım Bu Havadayken Hala İçindeki Kini Kusuyorsa Bir İnsan , Ben Onun İyi Düşündüğünü Düşünemem...

- Zaten Ben Yerel Medyaya Takığım O Ayrı Zaten :)

Anıl Kadir
15.11.2010, 23:45
Herkesin Derdi Biz Olmuşuz Demekki Bayaa Bi Koymuşuz !
Gurbetçi Gençler | 17.11.2010 Saat 15:00 'da Bursa Heykeldeyiz...
Face'de Yazıyordu
Bakalım Ne oLucak :)

kardes bu haberin kaynagının linkini özelden yollarmısın bana!
ben de orda olabilirim bizden bir organizasyon çıkmazsa?!?!?!?

Murat Altun
15.11.2010, 23:46
Levent tuzemeni cok acitmiş bizim takim Denyo bok atmaya cslisiyo

Hazar_
15.11.2010, 23:47
Halil Şanlı'nın da Bursalı o sunucudan farkı yok.

SEDAT
15.11.2010, 23:48
- Arkadaşlar Şu Kadının Lafı Üzerine İnşallah Kimse O Meydana Gitmez...

Emrullah

Hiç aklına gelmiyor ki Trabzon'da sürekli İstanbul deplasmanına seyahat ederek şampiyon oldu. En az 7-8 İst. takımı vardı.

EmreYavuz61
ne var orada :)

Geçti zaten..Ben yazdım 30 saniye sonra geçti...:)

Takımımızın Trabzon'da karşılanması ve sokaklardaki kutlamalar...

Müthiş güzeldi ama...

Emrullah
15.11.2010, 23:49
Aha Ağaoğlu bayan spikerden bahsediyor.

kani6161
15.11.2010, 23:49
Kimse maçı konuşmuyor zaten şuan Çağatay abi. :D

Sohbet alanına döndü bu başlık. :D

hakikaten öyle dakikada bir yeniliyorum sayfayı ne var diye ilkten kızgınlıktan okuyordum kadının son videosunu görünce yazık dedim balatayı sıyırmış

Sefa
15.11.2010, 23:50

Dediklerini aktarırmısınız ?

olcay_61
15.11.2010, 23:51
abi bide demezmi çevre illere gidiyodu trabzon şampiyon olduğu zaman :D
az mantık çalıştır marmara bölgesinde kaç takım var birbirlerine gidiyo :D
yav okadar okul okuduk o gerizekalılar kadar para kazanamıyoruz :D

Murat Altun
15.11.2010, 23:52
Dikkat ediyorum bu cincon yorymculari hep tas koymaya calisiyor gokmen ozdenak denyosuda levent tuzemen gibi bir acisi varki O da yok millet lig tv dekoderkerini ifade ediyormus filan diye bir yerlere mesaj gonderiyo aklinca
Bu cincon beter olsun

EmreYavuz61
15.11.2010, 23:53
Ağaoğlu o karıdan söz etti...Hiç hoş değil dedi konuştukları...Ben onun dekiklerini burda ağzıma alamam dedi...Rtük zaten işe el koymuş...Ayrıca arada Bursa'ya attı..İşte dedi biz son hafta çıktık fener ile Trabzonspor olduğumuz için mücadele ettik dedi...İşte dedi Bursaspor yaptıklarıyla antipatik oluyor felan dedi...

SEDAT
15.11.2010, 23:53

- Bana 300'e Yakın Mail Geldi Dedi , Rtük Gerekeni Yapsın Dedi , Rtük'ede Baya Bir Tepki Gitmiş...

- Şenol Hoca Engini Baya Ciddi Uyarmış...

Oğuzhan Turhan
15.11.2010, 23:54
Yahu o Bursaspor tv deki kadin, Yok Rizeli bilmem ne firincisi diyor ama kendi baskanlarinin Rizeli oldugundan bir haber daha:)

Hüseyin Çümen
15.11.2010, 23:54
http://www.facebook.com/video/video.php?v=1564720631156&oid=130849896954613&comments

Renkdaşa yapılan saldırı. orda formayla dolaşmak doğru değil fakat 100 kişi 1 insana dalınırmı ey adi varlıklar. Geçen sene kadıköyde gese formasıyla gezen cinconlunun formasını almışlardı ve 100 kişi 1 adamı linç etme gibi bir hayvanlığa girmemişlerdi bu adiler bizden nefret ediyorlar bursa nın sonu küme olacak inşallah

atlantis
15.11.2010, 23:55

Ahmet Ağaoğlu Bursaspor tv deki bayan spiker için ; Söylediklerini burda anlatmak istemiyorum proğramın seviyesini bozar rütük te bu konuya el atıcağını düşünüyorum dedi..
Rütüğe şikayet edelim bizde

Murat Altun
ah o sivaslılar yok mu forumlarda cirit atıyorlardı şimdi yok ki laf diyeceksin önceden tuttuğu takımlara yöneldiler

O onceki takimlarinda tutulacsk hali varsa gitsin tutsunlar :D

Çağatay_
Dikkat ediyorum bu cincon yorymculari hep tas koymaya calisiyor gokmen ozdenak denyosuda levent tuzemen gibi bir acisi varki O da yok millet lig tv dekoderkerini ifade ediyormus filan diye bir yerlere mesaj gonderiyo aklinca
Bu cincon beter olsun

Kötü bir şey demedi bence Gökmen..Böyle giderlerse hakem hatalarını görün siz 2. dönem dedi.

Emrullah

Bu konu hakkında çok fazla mail aldığını, bu kadının söylediklerini burada paylaşamayacağını, terbiyesinin ve kanalın buna müsait olmadığını, RTÜK'e çok fazla şikayetin gittiğini, gerekeni yapacaklarını ...... falan filan işte...

phobia
http://www.nar.tv/?act=dvr&chan=tv8&seekTime=15-11-2010 23:33

Asi Çaykaralı61
15.11.2010, 23:56

Hangi kanalda Abi ?

Emrullah
15.11.2010, 23:58
Hangi kanalda Abi ?

TV8'de ama geçti tabi bu konu hakkında konuşma.

inception61
15.11.2010, 23:59
bu travesti izinsiz çoğaltılmış telif hakkı yok hemen ihmal edilmeli
yeşil bursanın beyaz oğlanları:D

Sefa
15.11.2010, 23:59
Bu konu hakkında çok fazla mail aldığını, bu kadının söylediklerini burada paylaşamayacağını, terbiyesinin ve kanalın buna müsait olmadığını, RTÜK'e çok fazla şikayetin gittiğini, gerekeni yapacaklarını ...... falan filan işte...

- Bana 300'e Yakın Mail Geldi Dedi , Rtük Gerekeni Yapsın Dedi , Rtük'ede Baya Bir Tepki Gitmiş...

- Şenol Hoca Engini Baya Ciddi Uyarmış...

Sadece bilmeyenler bilsin diye konuştu yani..

Olaya fazla girmemesi de doğru kadını kaale almaya değmez..

kani6161
16.11.2010, 00:00
Ağaoğlu o karıdan söz etti...Hiç hoş değil dedi konuştukları...Ben onun dekiklerini burda ağzıma alamam dedi...Rtük zaten işe el koymuş...Ayrıca arada Bursa'ya attı..İşte dedi biz son hafta çıktık fener ile Trabzonspor olduğumuz için mücadele ettik dedi...İşte dedi Bursaspor yaptıklarıyla antipatik oluyor felan dedi...

iyi demiş bu artık bursayı antipatik yapar kimle aşık attığını bilsin (içlerinde bazı iyi bursalılar var ama çok az) eline gelen trabzona kafa tutuyor.

Murat Altun
16.11.2010, 00:02
[QUOTE=Çağatay_;1917249041]Kötü bir şey demedi bence Gökmen..Böyle giderlerse hakem hatalarını görün siz 2. dönem dedi.[/
Lig tv dekiderleri geri veriluyor dedi uc buykler kotu diye para donmez dedi daha. Ne desin federasyona mudahele edin diyo aslinda

Selçuk Aydın61
16.11.2010, 00:02
nedemiş bu zilli ....

ESER
16.11.2010, 00:03

izleyebilecegim bir link alabilir miyim?

EmreYavuz61
16.11.2010, 00:05
Gecmiste karadeniz takimlari sayesinde sampiyon okdu diyor daha ne desin

Şerefsiz herif...Binlerce defa bizler bunu söylemekten bıktık bunlar hala bıkmadı...Ulan Trabzonspor şampiyon olduğu her sene Fenerbahçe'ye nazaran Karadeniz takımlarından daha az puan almıştır...
Zaten Trabzonspor-Samsunspor ve Trabzonspor-Orduspor arasındaki rekabet bugün Bursaspor ile yaşananlardan daha fazladır...Böyle bilgisiz adamları çıkartmayın televizyonlara -ki bilmediğini sanmam bildiği halde böyle konuşuyor tipik İstanbul medyası oyunları , kamuoyu oluşturuyor Trabzonspor'a karşı...

Çağatay_
16.11.2010, 00:07
Arkadaşlar bence üsluba biraz daha dikkat edelim..

Eleştirdiğiniz insandan daha kötü duruma düştüğünüzün farkına varmalısınız.

Sizlere yakıştıramıyorum.Burası günlük muhabbetlerin yapıldığı bir yer değil, yazılan her şeyin kalıcı olduğu bir taraftar forumu.

Yazdığınız her şey dışarıya açık, ve tüm sporseverler tarafından ciddi anlamda takip ediliyor.

13-14 yaşında bir kız çocuğu da bu yazdıklarınızı okuyor olabilir.

Ben şahsen bu kadar büyütecek bir olay olduğuna inanmıyorum.Şahsi hatalar yüzünden bir camia zan altında bırakılamaz.Örneğin röportaj veren Bursa'lı arkadaş bize minnet duygusundan bahsediyor..

Bursaspor kulübü başkan yardımcısı düzeyinde özür dilemiş, konu rtük'e intikal etmiş.

Bu konunun Trabzonspor'a zarar verecek bir düzeye çekilmesine karşıyım..

Lütfen bu mesajıma alıntı yapmayın ya da cevap vermeyin.İyi akşamlar.

inception61
yanlız şuda bir gerçekki çok erken havaya girdik sonumuz hayır olur inşallah

phobia
http://www.nar.tv/?act=dvr&chan=tv8&seekTime=15-11-2010 23:49

Ağaoğlunun açıklamaları

kani6161
16.11.2010, 00:09
bu arada bursalılar çarşamba günü trabzonluların heykelde toplanacağını öğrenmişler haberiniz olsun sokmayalım lafları dönüyor

iso_4939
16.11.2010, 00:09
nedemiş bu zilli ....

facedekı trabzonspor adresıne gır ..

EmreYavuz61
16.11.2010, 00:11
bu arada bursalılar çarşamba günü trabzonluların heykelde toplanacağını öğrenmişler haberiniz olsun sokmayalım lafları dönüyor

Hadi bakalım ne olacak , merakla bekliyorum...

savas avci
16.11.2010, 00:14
Bu arada bizim stadyumda altyazı geçiyo fatih tekkenin yuvaya dönmesiyle alakalı ne kadar doğru acaba

iso_4939
16.11.2010, 00:16

ben cılgın taraftarımıza güvenıyorum bu ıs olacak....

SEDAT
16.11.2010, 00:16
Bu arada bizim stadyumda altyazı geçiyo fatih tekkenin yuvaya dönmesiyle alakalı ne kadar doğru acaba

- Saçmalayacaklar ya , Habercisi Olsa Gerek...:)

Tolunay Abdioğlu
16.11.2010, 00:18
Evet kabahat bizde süper kupada yenmemize rağmen bursa diye tezahurat ettik ertuğrul sağlam diye tezahurat ettik evet kabahat bizde.

O tezahüratlara katıldığım için yavaş yavaş kendimden utanmaya başladım!

SEDAT
16.11.2010, 00:19
- Ya Bu Bursada Buluşma Hikayesi Nerden Çıktı Şimdi , Bir Meczup'un Sözlerine Kulakmı Asıyor Taraftarımız , Şu Güzel Günlerde Ne Gerek Var Böyle Delikanlılık Gösterilerine...

EmreYavuz61
16.11.2010, 00:20

Beni en çok sinirlendiren maç öncesi bizim horona k.ıçlarını dönmeleri...Bizim ise devre arasında onların oyununu ayakta alkışlamamız(gerçi ben bırak ayağa kalkmayı alkışlamadım bile...:))

10-61
16.11.2010, 00:21
TRT5'de 10 numara prgramında Uğur Meleke süper dedi;Bursalılar 5.dakika a.gücü diye bağıracaktı gol oldu,16.dakikada bursa diye bağıracaklardı 2.gol geldi:alkış:
Kesin O' da burayı okuyor;):alkış:

Murat Altun
ben cılgın taraftarımıza güvenıyorum bu ıs olacak....

Bi allahin kulu bursali cikmaz orada ortaya

sametaydin
Ya amma gaza geldiniz bi kendini bilmez bişey dedi diye. Bence sizin oraya gidip orda bulunmanız bu kadını onure etmekten başka bişey değil. Çünkü direk onu muhatap alıyosunuz hem de bi kişi değil bir kitle olarak muhatap alıyorsunuz. Bu kişi ünlü biri olsa bursa başkanı olsa tamam dicem kendi halinde akli dengesi yerinde olmayan biri işte. Bu kadar uzatmaya gerek yok.

EmreYavuz61
16.11.2010, 00:22
TRT5'de 10 numara prgramında Uğur Meleke süper dedi;Bursalılar 5.dakika a.gücü diye bağıracaktı gol oldu,16.dakikada bursa diye bağıracaklardı 2.gol geldi:alkış:
Kesin O' da burayı okuyor;):alkış:

TRT 5 mi? :eek:

Uğur Meleke'ninne işi var böyle alt kanallarda bari TRT1 olsaydı hadi 2'yede razıyım...:)

Murat Altun
16.11.2010, 00:23

O capulcular liverpool diye tezahurat ettiklerinde ne mal olduklarini ortaya koymuslardi

Selçuk Aydın61
16.11.2010, 00:23
facedekı trabzonspor adresıne gır ..

teşekkurler ama face yok:(

ağa oglu kemençeye kafasıyla nasıl ritim tutuyor :)

http://www.nar.tv/?act=dvr&chan=tv8&seekTime=15-11-2010%2023:33

kani6161
16.11.2010, 00:24
- Ya Bu Bursada Buluşma Hikayesi Nerden Çıktı Şimdi , Bir Meczup'un Sözlerine Kulakmı Asıyor Taraftarımız , Şu Güzel Günlerde Ne Gerek Var Böyle Delikanlılık Gösterilerine...

bencede gereksiz olaylar soğuyunca foto çekilebilir burada ulusal kanallarda çıkacak haber sonrası yine trabzona linç girişimi olacaktır şampiyonluk yolunda yara almamıza sebep olabilir en iyisi hasan yener gibi olaya sakin bakmak kadını bursatv den uzaklaştılarım yeter

agasaro
16.11.2010, 00:26
Sevgili arkadaşlar, 17 KAsım'da bir delinin attığı taşı çıkarmaya gidilecekmiş diye duydum, sakın böyle bir yanlış yapılmasın. Seda Çapcı adlı şahıs açık bir suç işlemiştir, kendisinin işine son verilse dahi bizler dava açıp hakkımız hukuki yollardan aramalıyız. Bursa şehri geçen yıl Diyarbakırlı kardeşlerimize karşı yapılan ırkçılık eyleminden gereken cezayı almadığı için bu kadın bu kadar cesur. Biz ona haddini hukuki yoldan bildireceğiz. Heykel'de toplanıp orada gösteri yapmak yiğitlik değil saçmalıktır, düşüncesizliktir. Kimse kusura bakmasın ama artık bu şehrin insanlarını kimse hemen gaza gelen, ver gazı istediğin adamı vursun şeklinde tarif edilen bir çizgiye çekmesine izin vermemeliyiz. Belli ki konuştuklarının ne anlama geldiğini bilmeyecek kadar aciz bir insan. Esas sorun onu oraya çıkarıp konuşturanların ve bütün bu gelişmelere rağmen bir açıklama yapmayanların ne ceza alacağıdır.

Mehmet Ç.
16.11.2010, 00:27

p4nn8fMkLZI

Cümleyi yanlis tamamlamis!

Dogrusu:
-Biz böyle kibar naif davrandikca üstümüze bindiler.

Artik daha birakmak yok :) 2 mac oldu makinaya baglayacagiz daha bekleyin :)

Seda'nin sucu ne?
Timsah Memnu
Seftaki devri
Türk Mali
Öyle bir gecer zaman ki

Yeni serimizin ismi ne olsun ? :)

Engin Baytar81
16.11.2010, 00:28
arkadaşlar bırakın gaza gelmeyelim bursada buluşma işine falan karışmayalım hiçbi taraftarımız gitmesin bizim kim olduğumuzu herkes biliyo kim delikanlı herkes biliyo bursalıarın ne olduğunu da herkes biliyo bi karı çıkmış konuşmuş bırakın konuşsun biz kimseye bişeyleri kanıtlamak zorunda deiliz sadece takımımızı düşünelim yanlış işlere girmeyelim..

Emre Bekar
16.11.2010, 00:31
videoyu kaldırmış facebook trabzonsportv sayfası...

Emre EFENDİOGLU
16.11.2010, 00:31
Saçma sapan yok heykelde görüşcez falan işlerine gerek yok, bize karşı olan sempatiyi nefrete dönüştürmenin anlamı yok. Orada bir olay olsa, bizim Trabzonlulardan biri bi Bursalıyı bıçaklasa falan, ayıkla pirincin taşını. Tüm spor programlarında, Trabzonlular vahşi laflarını dinle sonra.

Sefa
16.11.2010, 00:32
Heykel'e bu delinin yüzünden gitme işine bende sıcak bakmıyorum.. Mayıs ayında Bursa'yı Bordo-Mavi'ye boyarız tüm Türkiye gibi.. ;)

TSezgin61
arkadaslar gurbetci gencler tarafindan acilan ve saat 15de bulusulacak denilen sayfa fake olabilirmis. kanmayin inanmayin. bayramda huzuru bozdurmak isteyenler olabilir...

Yunus Emre SEYHAN
Bence hiç aksiyona gerek yok. Es-Es maçına odaklanmak gerek.

SEDER
16.11.2010, 00:33
gece gece uykularımı kaçırdı bu karı..lafa bak ya..lan bana bak kadın. istanbulda 800 bin trabzonlu yaşıyor ve ordan ekmek kazanıyolar diye istanbul takımlarını mı destekleyecekler..senin ne dediğini kulağın duyuyormu..bursada yaşayan 1 milyona yakın kişi zaten 3 büyükleri destekliyor..onları desteklerken oluyoda trabzonu desteklerken mi olmuyor? sen önce bursalı olup 3 büyükleri tutanları konuş. bizde 1000 trabzonludan sadece 1'i başka takımı tutar.ama bursada 1000 kişiden 950 si..

zaten biz sizin gibi takım tutmayız, takım tututururuz..fener gelip korken sorun olmaz ama trabzonum gelip korsa sorun olur birden hiç umrunuzda olmayan takımınızı tutmaya başlarsınız.o yüzden trabzonun koyduğu yerde gül biter.anlaşılan senide zamanında bir trabzonlu gül bahçesine çevirmiş ...

Emrullah
16.11.2010, 00:33
Seda'nin sucu ne?

Konuyla alakasız ama şu an NTV'de bir program var. Konu "Tarih kadını niye sevmez?". Alt başlık ne biliyor musunuz? "Latife Hanımın suçu ne." Bu nasıl bir terbiyesizlik. Bu cümlenin Türk halkında oluşturduğu algı ortadayeken bu cümle Latife Hanım için nasıl kurulur?

Bıyıklıoğlu
16.11.2010, 00:35
Kadın spikere kapak niteliğinde bir video....

Hani heykel,setbaşına gelememişiz ya...

Bir kişi yokmuş yaa sokaklarda...

http://www.facebook.com/profile.php?id=100001497576222#!/video/video.php?v=170555326295747&oid=115652805155491&comments

sametaydin
16.11.2010, 00:36
Konuyla alakasız ama şu an NTV'de bir program var. Konu "Tarih kadını niye sevmez?". Alt başlık ne biliyor musunuz? "Latife Hanımın suçu ne." Bu nasıl bir terbiyesizlik. Bu cümlenin Türk halkında oluşturduğu algı ortadayeken bu cümle Latife Hanım için nasıl kurulur?

Yuh böyle şey mi olur yahu.

TSezgin61
16.11.2010, 00:38

http://www.facebook.com/profile.php?id=100001497576222#!/video/video.php?v=170555326295747&oid=115652805155491&comments

tamam iste bu videoda eger dedigi yere gidilmisse (bursayi bilmem) ozaman bu video yayilir bu olay biter!

Anıl Kadir
16.11.2010, 00:41

mesudum, aksam oldugu icin cıkartamadım nereler oldugunu... ama ii oldu! =))

Emre Bekar
16.11.2010, 00:42

Videoyu göremiyoruzki...

Bıyıklıoğlu
16.11.2010, 00:43
mesudum, aksam oldugu icin cıkartamadım nereler oldugunu... ama ii oldu! =))
Lan herşey senin için.Sırf tek başına heykele gidip dayak yeme diye uğraşıyorum.Böyle videoları Eminönü'nde çektirtip Bursa diye Facebooka koyuyorum ççç ççç ççç

EmreYavuz61
16.11.2010, 00:43

http://www.facebook.com/profile.php?id=100001497576222#!/video/video.php?v=170555326295747&oid=115652805155491&comments (http://www.facebook.com/profile.php?id=100001497576222#%21/video/video.php?v=170555326295747&oid=115652805155491&comments)

İşte bu video tam kapak olmuş o karıya...!

Bıyıklıoğlu
16.11.2010, 00:44
Videoyu göremiyoruzki...
Abi ben nasıl görebiliyorum?
http://www.facebook.com/video/video.php?v=170555326295747&oid=115652805155491&comments

Sefa
16.11.2010, 00:46
İyi de ben orayı hiç Heykel'e benzetemedim gerçi hem karanlık hemde internet yavaş kısa izledim ama :D

EmreYavuz61
16.11.2010, 00:47
İyi de ben orayı hiç Heykel'e benzetemedim gerçi hem karanlık hemde internet yavaş kısa izledim ama :D

Heykel değil zaten:D
Bursa caddeleri...:)

SEDAT
16.11.2010, 00:47
- Birkaç Kez İzleyince Çıkardım Heykel Orası , Hatta Tam Göremedim ama Sevda az İlerde İzliyordu Ne Oluyor Diye :)

Emre Bekar
16.11.2010, 00:48
Abi ben nasıl görebiliyorum?
http://www.facebook.com/video/video.php?v=170555326295747&oid=115652805155491&comments

Tamam,bende izledim şimdi.Saol.

Hasan Algan
16.11.2010, 00:49
onu bunu bilmem de bu seda çapsız mıdır nedir .. sırf bu karıya inat o heykele gidilip bir de pankart açılmalı.. biz buradayız seda nerde diye .. bursada veya yakınında bir yerde yaşamış olsaydım hiç düşünmeden giderdim.. bakalım ne olacakmış..lafları yenilir yutulur cinsten değil..maksat orada gidip sövmek değil .. maksat bursanın da bu ülkenin toprağı olduğunu ve trabzonspor taraftarının da bu ülke vatandaşı olduğunu o karıya hatırlatmaktır..bugün trabzonda bir fbli gslibjk li formasıyla gezebiliyosa bir tsli de heryerde gider o formalarla gezer tezahürat da yapar.. o karının gözleri körse şu üstte yayınlanan videodaki tezahüratları dinlesin..

Remzi
16.11.2010, 00:50
Orası Atatürk Stadı'nın yanındaki cadde ile çarşamba caddesinin birleştiği kavşak. Bursa'nın önemli merkezlerinden yani. :)

Emre Bekar
Bu kadın tam bir provokatör.RTÜK e bu konuda şikayetlerde bulunalım arkadaşlar...

TSezgin61
orasi heykelse gurbetci genclere ulassin bu video...

olaylar önlensin

SEDAT
onu bunu bilmem de bu seda çapsız mıdır nedir .. sırf bu karıya inat o heykele gidilip bir de pankart açılmalı.. biz buradayız seda nerde diye .. bursada veya yakınında bir yerde yaşamış olsaydım hiç düşünmeden giderdim.. bakalım ne olacakmış..lafları yenilir yutulur cinsten değil..maksat orada gidip sövmek değil .. maksat bursanın da bu ülkenin toprağı olduğunu ve trabzonspor taraftarının da bu ülke vatandaşı olduğunu o karıya hatırlatmaktır..bugün trabzonda bir fbli gslibjk li formasıyla gezebiliyosa bir tsli de heryerde gider o formalarla gezer tezahürat da yapar.. o karının gözleri körse şu üstte yayınlanan videodaki tezahüratları dinlesin..

- Hertürlü Prokakosyana Gelirim Diyosun Yani...

SILENT06
16.11.2010, 00:52
Arkadaşlar sakın böyle buluşma falan olmasın.Haklıyken haksız duruma düşeriz.Zaten bütün Türkiye'nin gözü üzerimizde.En ufak bir falsomuzu bekliyorlar.Aman diyeyim.Aklı başında Trabzonspor taraftarı böyle bir işe kalkışmaz.Ha istesek Bursa'yı yakarız.Ama gerek yok arkadaşlar.Kadının ruh hali iyi değil.Ay halinde de olabilir :D cezası 1/3 azaltılıyor ay halindeyken biliyorsunuz :D Şaka bir yana arkadaşlar cidden bu tip işler bize yakışmaz.Olaylar çıkarsa bu deli kadını haklı çıkarırız.Bak gördünüzmü Trabzonspor taraftarı bu diye eline koz veririz.Bu kadını işinden etmek bizim için yeterli olacaktır.

Hasan Algan
- Hertürlü Prokakosyana Gelirim Diyosun Yani...

her türlü provokasyona gelirim evet..özgür bir vatandaşsam o formayla gezmek bu ülkede hakkımsa , eğer bize heryer trabzon diyebiliyorsam taksimin göbeğinde de giyer dolaşırım heykelin tepesine de çıkarım.. gelsin bi allahın kulu laf etsin de göreyim !

Anıl Kadir
Lan herşey senin için.Sırf tek başına heykele gidip dayak yeme diye uğraşıyorum.Böyle videoları Eminönü'nde çektirtip Bursa diye Facebooka koyuyorum ççç ççç ççç

gerekiyosa o dayak yenilecek! =)))

cümleten hayırlı geceler... malum sabah namaz var... Allah kabul etsin, bayramınız mübarek olsun! =)

Bıyıklıoğlu
16.11.2010, 00:55
gerekiyosa o dayak yenilecek! =)))

cümleten hayırlı geceler... malum sabah namaz var... Allah kabul etsin, bayramınız mübarek olsun! =)
Açtırma bayramlık ağzımı...Bak açarsam hani şu maçtan bir gece önce Bursa sokaklarında gezerken ben tezahüratlar yaparken sen sus olm aman haa tehlikeli yerler buralar dediğini söylerim herkese :)

SEDAT
16.11.2010, 00:57
her türlü provokasyona gelirim evet..özgür bir vatandaşsam o formayla gezmek bu ülkede hakkımsa , eğer bize heryer trabzon diyebiliyorsam taksimin göbeğinde de giyer dolaşırım heykelin tepesine de çıkarım.. gelsin bi allahın kulu laf etsin de göreyim !

- Dostum Bir Salağın Lafına Bakıpta Böyle Şeyler Yapmak Yersiz , Biz Şu Seneyi Şampiyon Tamamlayalım O zaman Bursada Gerekeni Yaparız Zaten...

Özkan
Bursaspor'un Karadenizli başkanı kulübünün bu ırkçı çalışanı hakkında ne düşünüyor?

Gümüshane
Bu TV8 deki sakalli adam ne sacmaliyor ya. Trabzonun Maliyeti Bursasporun cok cok altindaymis?..

Anıl Kadir
Açtırma bayramlık ağzımı...Bak açarsam hani şu maçtan bir gece önce Bursa sokaklarında gezerken ben tezahüratlar yaparken sen sus olm aman haa tehlikeli yerler buralar dediğini söylerim herkese :)

ben burda hastane var burda bagırmayalım diyodum ! =) yalan yanlıs bilgilerle insanlara yanlıs anlatma beni! =)

Bıyıklıoğlu
16.11.2010, 00:59
ben burda hastane var burda bagırmayalım diyodum ! =) yalan yanlıs bilgilerle insanlara yanlıs anlatma beni! =)
Git yat ben seni Trabzona getireceğim Bursa maçına.Heykele filan gideyim deme bak!

Emre EFENDİOGLU
16.11.2010, 01:02
Yalnız kadına antuda bile çok tepki var, demek ki sadece biz tepki vermiyoruz. Umarım haftaya spor programlarında çıkar bu kadının konuşmaları. Cidden anayasaya göre suç bunun konuştukları. Hapis cezasını gerektiren haller ve basın yayın yolu ile yaptığı içinde cezası yarı yarya artması gerekiyıor. Şu halde 6 yıl kadar hapis cezası alması lazım.

EmreYavuz61
16.11.2010, 01:08
http://www.sporx.com/futbol/eniyiyerliteknikdirektor/?git=eniyiler

sporx'in yaptığı en iyi teknik adam kim oylamasında Şenol Hoca'mızın büyük üstünlüğü var...

sametaydin
16.11.2010, 01:09
Bu TV8 deki sakalli adam ne sacmaliyor ya. Trabzonun Maliyeti Bursasporun cok cok altindaymis?..

Ne maliyeti? Kulüp değerinden mi bahsediyor? :)

Oemer61
16.11.2010, 01:13
Videoyu izledigimde bende kendimden gectim ve asiri derecede tahrik oldum, ama sakin kafayla düsününce tek dogrunun simdilik bu silligi kaale almamak oldugu sonucuna vardim. Sezon sonunda o dedigi yerlerde sampiyonluk kutlamalarimiz kapaklarin en güzeli olarak tarihe gecer. IT ÜRÜR KERVAN YÜRÜR renktaslar, YÜRÜYELIM...

SEDAT
16.11.2010, 01:14
- Daha Formalarında Reklam Yok , Bizi Baz Alıyolarmış Reklam Gelirinde...

- Daha Çok Çalışmanız Lazım , Şu Beğenmediğiniz Trabzonspor Olmasaydı Rüyanızda Görücektiniz Yaşadıklarınızı...

Emre EFENDİOGLU
16.11.2010, 01:15
Bu çok iyi olur işte...
Ne yapabilecekler çok merak ediyorum!
BİZE HER YER TRABZON!

Bu hiç iyi olmaz işte.

Atesh
16.11.2010, 01:16
Hiç biseyde yapamazlar ;)

SEDAT
16.11.2010, 01:17
Bu çok iyi olur işte...
Ne yapabilecekler çok merak ediyorum!
BİZE HER YER TRABZON!

- Diyelim ki Biz Yaptık , Gruplar Dağıldı Polis Geldi Felan ...Ve Bir Bakmışız Yerde 2 Bursasporlu Cansız Yatıyor...

- Değermi Hiçbirşeye , Soruyorum Şimdi...

TSezgin61
Kim organize ediyor bunu tam olarak...Aklıma kötü kötü şeyler geldi...Bu Bursasporlular o kadar şerefsiz şahsiyetlerki acaba onların bir tuzağı felan olabilir mi diye aklıma geldi...

gurbetci gencler galiba... ama benimde aklima kötü seyler gelmiyor degil

Fatih Özkan
Bu hiç iyi olmaz işte.

Hiç biseyde yapamazlar ;)

+

Yemezzz ;)

Gümüshane
16.11.2010, 01:18
Ne maliyeti? Kulüp değerinden mi bahsediyor? :)

ÖYle birsey terbiyesizlik olur. Oyuncu maliyetinden bahsediyor. Ali agaoglu agirligini koyamiyor gibi bir hisse kapildim ben. Trabzonspor büyük Takim degilde, normal bir Takimmis gibi konusuyorlar.

Atesh
16.11.2010, 01:19
Cilginlar organize ediyormus...

Akif Gür
bu organizasyonun sonucunda büyük olaylar olabilir ortalık fena karışır...yapılmamalı...yapabileceğimizi zaten herkes biliyor...yapmaya gerek yok..

Fatih Özkan
- Diyelim ki Biz Yaptık , Gruplar Dağıldı Polis Geldi Felan ...Ve Bir Bakmışız Yerde 2 Bursasporlu Cansız Yatıyor...

- Değermi Hiçbirşeye , Soruyorum Şimdi...

Bursalıların geleceğini sanmıyorum...
Hiç ihtimal vermiyorum gelmelerine...
Böyle bişe olmasını hiçbir insan evladı istemez doğal olarak.
Ama Bursalıların bişe yapabileceğini sanmıyorum...

Deniz Telci
Kim organize ediyor bunu tam olarak...Aklıma kötü kötü şeyler geldi...Bu Bursasporlular o kadar şerefsiz şahsiyetlerki acaba onların bir tuzağı felan olabilir mi diye aklıma geldi...
Gurbetçi Gençler diye biliyorum.

Atesh
16.11.2010, 01:21
Cilginlar organize ediyor Gurbetçiler degil. Ve Trabzonlulardaki inat Türkiye'de hiç kimsede yoktur, giden olucaktir.

SEDAT
16.11.2010, 01:22
Bursalıların geleceğini sanmıyorum...
Hiç ihtimal vermiyorum gelmelerine...
Böyle bişe olmasını hiçbir insan evladı istemez doğal olarak.
Ama Bursalıların bişe yapabileceğini sanmıyorum...

- Sanmıyosun Fatih , Ama Sen Sanmıyosun , Ya Sandığın Gibi Olmazsa...

- Ben Böyle Bir Toplanmanın Olacağına İhtimal Vermiyorum , Eğer Olursa Kendi kendimize Çelme atmış Olucaz Yine...

- Ha Orda Bir İnsanın Burnu Kanarsa Bunun 1. Sorumlusu O Angut Kadın , 2.Sorumlusuda Geliyoruz Uleyn Diyenler Olucaktır...

Sefa
16.11.2010, 01:23
Cilginlar organize ediyor Gurbetçiler degil. Ve Trabzonlulardaki inat Türkiye'de hiç kimsede yoktur, giden olucaktir.

Çılgınlar Trabzon'da 50-100 kişi kaldı Bursa'da ne yapacaklar ?

Bayramda işiniz gücünüz yok mu diyorum size sabredin. Mayıs'ta Heykel dahil tüm Türkiye Bordo-Mavi'ye boyanacak ;)

Fatih Özkan
16.11.2010, 01:24
- Sanmıyosun Fatih , Ama Sen Sanmıyosun , Ya Sandığın Gibi Olmazsa...

- Ben Böyle Bir Toplanmanın Olacağına İhtimal Vermiyorum , Eğer Olursa Kendi kendimize Çelme atmış Olucaz Yine...

- Ha Orda Bir İnsanın Burnu Kanarsa Bunun 1. Sorumlusu O Angut Kadın , 2.Sorumlusuda Geliyoruz Uleyn Diyenler Olucaktır...

Dediklerinde haklısın Sedat Abi.
Ama benim içimde de nedense "Bursalılar hiç bişe yapamayacak!" gibilerinden bir his var.
Çünkü orda haddinden fazla Trabzonlu var...

.....
Gerek yok böyle şeylere.

İnşallah gerçekleşmez.

SEDAT

- Arkadaşım amacın Nedir Senin Pardon...Hayır Şimdi Ne Gereği Var Bu Tür Gövde Gösterilerinin...

Bıyıklıoğlu
16.11.2010, 01:26
Geçtiğimiz Hafta Oynadığımız ve 2-0 Lık Galibiyetimizle Sonuçlanan bursaspor Müsabakası Sonrası Tamamen bursaspora Ait Olan Bir Tv Kanalından Haber Bülteni Adı Altında Yapılmakda Olan Bir Programda Tüm Trabzonsporlulara Yapılan Madem Size Her Yer Trabzon O Zaman Gelin Heykelde Görelim Sizi Çağrısı Üzerine Facebookda GURBETÇİ GENÇLER Adı Kullanılarak Heykelde Toplanmak Adına Bir Organizasyon Konusu Açılmıştır.

Bu Konu İle Herhangi Bir Alakamız Olmadığını Belirtiyor GURBETÇİ GENÇLER' in Herhangi Bir Suç Örgütü Değil Taraftar Grubu Olduğunun Unutulmamsı Gerektiğini Hatırlatıyoruz.

1980 Den Beri Olduğu Gibi Bugünde Yarında TRABZONSPORun Armasının Bulunduğu Her Yerde bursa Diyarbakır İzmir Antep Farketmeksizin Bulunacağımızı Ama Asla Toplumsal Bir Suça İştirak Etmiyeceğimizi Duyuruyoruz.Kesinlikle Böyle Bir Organizasyonumuz Söz Konusu Değildir.Konu İle Gerekli İşlemleri En Kısa Zamanda Başlatacağımız Herkez Tarafından Bilinmelidir
Tüm TRABZONSPOR Taraftarlarını Oyuna Gelmemeye Ve Sağ Duyulu Davranmaya Davet Ediyoruz.

Atesh
16.11.2010, 01:27
Ben bir Trabzonspor'lu taraftarigi olarak, Bursaspor TV'de yayinlanan o haddini bilmez kadinin dedikleri yüzünden, kendime bu paylasimi borç bildim. Hee, gitmek isteyen varsa, girder, zorla degildir. Burda amaç falan da yok. Saygilar Sedat.

Şenol Altunsoy
16.11.2010, 01:27
Bravo Gurbetçi Gençlere

Fatih Özkan
16.11.2010, 01:28
Geçtiğimiz Hafta Oynadığımız ve 2-0 Lık Galibiyetimizle Sonuçlanan bursaspor Müsabakası Sonrası Tamamen bursaspora Ait Olan Bir Tv Kanalından Haber Bülteni Adı Altında Yapılmakda Olan Bir Programda Tüm Trabzonsporlulara Yapılan Madem Size Her Yer Trabzon O Zaman Gelin Heykelde Görelim Sizi Çağrısı Üzerine Facebookda GURBETÇİ GENÇLER Adı Kullanılarak Heykelde Toplanmak Adına Bir Organizasyon Konusu Açılmıştır.

Bu Konu İle Herhangi Bir Alakamız Olmadığını Belirtiyor GURBETÇİ GENÇLER' in Herhangi Bir Suç Örgütü Değil Taraftar Grubu Olduğunun Unutulmamsı Gerektiğini Hatırlatıyoruz.

1980 Den Beri Olduğu Gibi Bugünde Yarında TRABZONSPORun Armasının Bulunduğu Her Yerde bursa Diyarbakır İzmir Antep Farketmeksizin Bulunacağımızı Ama Asla Toplumsal Bir Suça İştirak Etmiyeceğimizi Duyuruyoruz.Kesinlikle Böyle Bir Organizasyonumuz Söz Konusu Değildir.Konu İle Gerekli İşlemleri En Kısa Zamanda Başlatacağımız Herkez Tarafından Bilinmelidir
Tüm TRABZONSPOR Taraftarlarını Oyuna Gelmemeye Ve Sağ Duyulu Davranmaya Davet Ediyoruz.

Bu habere sevindim mesela...
Her ne kadar heykele gidilme taraftarı gibi görünsem de bu habere cidden çok sevindim.

Dip.Ing.Mag.
16.11.2010, 01:29
bu olayi simdi ögrendim bende tesadüfen bursaspor un taraftar sitesinden. nedir bu seftalilerin hazimsizliklari bize kim nefret kusuyorlar nefret ayrica bir video atmislar ve onunla övünüyorlar. bir kardesimizi mi dövmüsler? bu nasil bir anlayistir? video nun linki asagida pek bir sey anlasilmiyor ama birini grup halinde tartakladiklari asikar. ne kadar seviyesiz insanlarmis bunlar!!

http://www.facebook.com/video/video.php?v=1564720631156&oid=130849896954613&comments

sametaydin
16.11.2010, 01:30

Salak ve sözü değersiz olan bi kadının sözlerinin peşinden gitmek bence şu an çok mantıksız. Her şeyin yeri ve zamanı var. Bunun bedelini trabzonda bursaspor taraftarı çekecek zaten. Çapsız insanları muhatap alıp böyle bir organizasyon yapmamaları gerekir. Hayır trabzonsporu bu tarz durumlarla karşı karşıya bırakmamaları lazım.

ESER
16.11.2010, 01:31
boyle bir organizasyon ile kimseye kanitlamamiz gereken bir sey yok. hatta bak gordunuz mu bizi kendi sehrimizde provoke ediyorlar kozunu da onlara vermis oluruz.. bursa da bursaspor taraftari kadar taraftarimiz olmasiniin ezikligini yasiyorlar zaten,..

bursada yasiyorsan bursasporlu olmalisin , pankartlari kimler icin aciliyor saniyorsunuz.. uc suluk yapamalari soruldugunda ben bursasporluyum diyen tipler ama kahveleri inletiyorlar istanbul diye..ama Trabzonlu oyle degil iste.. ben Trabzonluyum Trabzonsporluyum der her ortamda.. bunlari acitan olay bu.. kendi sehirlerinde bile takimin taraftar sayisi olarak 3 istanbul takimi ve TS ile yarisamamasi..

illaki boyle bir eylem yapilacaksa da mutlaka Trabzonlularin yogun yasadigi muhitlerden birinde toplanilmali ve oyle gidilmeli heykele olay yasanmamasi adina..

SILENT06
16.11.2010, 01:33
Yanlız bu kadın bugün yani 15 kasım da da program yapmış.Hemen hemen aynı başlıkları okudu ama gıkı çıkmadı.Kulağını çekmişler belli.Bir de konuşurken sanki ağlayacak gibi duruyodu iki de bir yutkunmalar,burnunu çekmeler falan.Ayrıca 14 kasımdaki o videosu da kaldırılmış bursasportv.com'dan.15 kasım tarihli konuşmanın linki aşağıda.

http://www.bursasportv.com/index/video/vid/5738/pagenumber/2/15.11.2010_Gazete_Turu

14 kasım tarihli konuşma facebooktan silinmiş.youtube dan izlemek isteyenler için link aşağıda:

http://www.youtube.com/watch?v=zt0627hf2jI

SEDAT
16.11.2010, 01:34
Ben bir Trabzonspor'lu taraftarigi olarak, Bursaspor TV'de yayinlanan o haddini bilmez kadinin dedikleri yüzünden, kendime bu paylasimi borç bildim. Hee, gitmek isteyen varsa, girder, zorla degildir. Burda amaç falan da yok. Saygilar Sedat.

- O Kadın Normal Bir Kadın Değil Bu Belli..

- Biz Şuan Havamızı Bulduk , Önümüze Bakalım , Böyle Şeyler Bize Vakit Kaybettirir , Durduk Yerde Sinirimiz Bozulur , Hiç ama Hiç Gereği Yok...

- O Kadında Orda Fazla Duramaycaktır ve Adalet Gereğini Yerine Getirecektir...

Emre Bekar
16.11.2010, 01:34
Arkadaşlar öncelikle yapılması gereken şey RTÜK e şikayetlerimizi iletmek.

www.rtuk.org.tr (http://www.rtuk.org.tr)

Programın adı Gazete turu yayın tarihi 14/11/2010 bursasportv

Fatih BALTA
16.11.2010, 01:39
Şampiyonluğumuzu Bursada günlerce kutlayarak hazımsızlık sorunu olanlara en büyük dersi vermiş olacağız.
Az daha sabredelim.
Bu tip oyunlara gelmeyelim.

Bıyıklıoğlu
16.11.2010, 01:40

Arkadaşlar 5 dakika sürüyor.Hepimiz duyarlı olalım şikayet edelim.

Gürsoy61
16.11.2010, 01:41
Şampiyonluğumuzu Bursada günlerce kutlayarak hazımsızlık sorunu olanlara en büyük dersi vermiş olacağız.
Az daha sabredelim.
Bu tip oyunlara gelmeyelim.
Aynen katılıyorum.

Atesh
16.11.2010, 01:48
Arkadaslar, bunun 2. yarisi var... Bakalim HANGi BURSALI Trabzon'a gelecek :D

sametaydin
16.11.2010, 01:48
Uff sıktı ya bu konu. Gerçekten artık böyle ufak işlerle uğraşmayın ya. Çaktık geçti gitti işte emin adımlarla ilerliyoruz şurada galibiyeti kutlayacağımıza şu yaptıklarımıza bakın. Hiç gerek yok bizi bilen biliyor. İntikam soğuk yenilen bir yemektir bunu unutmayın hiçbir zaman. Ben hiçbir trabzonspor taraftar topluluğunun böyle bişey organize edeceğini düşünmüyorum. Bunlar çok basit şeyler yani bi tane beyinsiz birinin lafıyla yönlendirilecek kadar cahil miyiz? Zamanı gelince yeri gelince bunların hesabı sorulur. Trabzonluları bilen bilir yapılan kimsenin yanına kalmaz. Ama bu durumda daha akıllı davranmalıyız. Oraya bir kişinin gitmesi bile bence bizi gerçekten küçük düşürür diyorum.

Fatih Özkan
16.11.2010, 01:49

Şikayeti ilettim...

kaplanlar29
16.11.2010, 01:50
sakin olalim bu tur oyunlara gelmiyelim, bos is bunlar.. sene sonu heryer bordo mavi olacak insallah..

Emre Bekar

Programın saatide 11:00 arkadaşlar...

Hazar_
Yöneticilerimiz bu başlığı kilitlese çok iyi olacak.Eskişehir maçımız var ama biz Bursanın zillisini konuşuyoruz.Boşverin o meydan gazetesini okumaya devam etsin.

.....
16.11.2010, 01:52
Kimse gitmesin heykel midir nedir oraya.

Bize kurdukları oyunlar başlarına dönecek şu mübarek bayram günü!

sametaydin
16.11.2010, 01:52
Yöneticilerimiz bu başlığı kilitlese çok iyi olacak.Eskişehir maçımız var ama biz Bursanın zillisini konuşuyoruz.Boşverin o meydan gazetesini okumaya devam etsin.

Aynen ya Eskişehirspor maçının önüne geçti bu durum.

Yusuf BALCI
16.11.2010, 01:55
Sahada dersi verdik, onlardan çok bağırdık, bize her yer Trabzon diye inledi stad. Hazımsızlıktan patlayacaklar ondan böyleler. Takmamak lazım. Kim ki bunlar kaale alacağız? :) ufacık bir camia...

Dip.Ing.Mag.
16.11.2010, 01:56
2-0 koyduk daha nereye gidecez. sakin gaza gelmeyen zaten büyükler kücüklerin ayagina gitmez. bos verin! ayrica burasi iyice seftali kokmaya basladi. yeni üyeler. gidecem falan hadi sizde gelin gaza vermeye calisanlar. bir kere akli selim bir insan bir bayram gunu boyle ortami gerici tahrik edici söylemlerden uzak durur. bursalilarin söylemleri nasil bir karakterde olduklari gosteriyor. ama bizler akli selim insanlariz. trabzonlular böyle ucuz seylerle ugrasmazlar bunu akliniza sokun. basit insanlar basit seylerin pesinden kosarlar.

SEDAT
16.11.2010, 01:57
- Arkadaşlar buyrun aynı kanaldaki iki akıllı başlı insanın proğramı.Farkı görün...
http://www.bursasportv.com/index/video/vid/5739/_Sadece_1_Maglubiyet_Aldik_

Bıyıklıoğlu
16.11.2010, 01:58
Evet uşaklar Ahmet'e katılmamak elde değil.Çok doğru söylüyor.Artık bu konuu kapatalım.Kapatmıyorsak bile lafın nereye gittiğine dikkat edelim en azından.

Emorfo
16.11.2010, 01:59
Sakin olmak lazım. İt ürür kervan yürür. Bursasporlular da fena bir Trabzonspor hazımsızlığı var. En büyük felan olmak isteyen bizi aşağıya çekmesin çalışsın olsun. Bu zihniyet gerilimden besleniyor... Trabzonspor'a bakış açılarını biliyorduk da geçen seneden dolayı adam olurlar sanıyorduk ama yok bu nankörlerden adam olmaz. İşlerine gelince Anadolu kelimesini ağızlarına sakız yaparlar... Ligin ikinci yarısında kendi sahamızda oynayacağımız maçı şimdiden sabote ediyorlar. Aynı şeyleri Diyarbakıspor maçın da yamışlardı ve Diyarbakır'dan beleş 3 puanla dönmüşlerdi. İki yüzlü bir camia böyle olunuyor demek ki.

Fatih BALTA
16.11.2010, 01:59
Bursa hep gölgemizde kalmaya devam edecek.Hırsları hazımsızlıkları ondan.
Sen git Türkiye Kupası finalinde 5 çek,evinde hiç yenilme,toplamda 36 ya 8 üstünlüğün olsun,süper kupayı ellerinden güle oynaya al,şampiyon olmalarını sağla.
Hep ezilmişler bize karşı.
Birde Bursa şehrinde istediği gibi var olmayı becerebilen bir taraftar kitlemizde olunca adamların günlük hayat takıntısı haline gelmişiz.

İleli
16.11.2010, 02:00
mazluma yollayin bunu...

SEDAT
16.11.2010, 02:00
- Sakin olalım önümüze bakalım.Şampiyonluğu heykelde kutlarız inşallah :)

SEDAT
16.11.2010, 02:01
Bursa hep gölgemizde kalmaya devam edecek.Hırsları hazımsızlıkları ondan.
Sen git Türkiye Kupası finalinde 5 çek,evinde hiç yenilme,toplamda 36 ya 8 üstünlüğün olsun,süper kupayı ellerinden güle oynaya al,şampiyon olmalarını sağla.
Hep ezilmişler bize karşı.
Birde Bursa şehrinde istediği gibi var olmayı becerebilen bir taraftar kitlemizde olunca adamların günlük hayat takıntısı haline gelmişiz.

- Çok güzel özetledin arkadaşım :alkış:

Dip.Ing.Mag.
16.11.2010, 02:03
adamlar bir futbol müsabakasini okadar abartmislar ki, etnik ayrimciliga kadar götürmüsler olayi. pes dogrusu! benim ülkemin insani bu kadar embesil olamaz! bu tarz söylemler hareketler bayagiliktir basitliktir. bunlarin egitim seviyesi mi cok düsük? sanmiyorum. ama bunlarin dediklerini kör cahiller demez. ne alaka. sastim ya! sitlerinde ki yorumlardan bahsediyorum bu arada

.....
16.11.2010, 02:05
Şu başlık kapansada rahatlasak!

Emre Bekar
16.11.2010, 02:06
Bursa'da yaşayan Trabzon'lu vatandaşlarımızın adresini mahalle bazında vererek toplumun önüne atan, hedef gösteren, ve nefret söylemiyle , bölge bakımından farklı özelliklere sahip bir kesimini‚ diğer bir kesimi aleyhine kin ve düşmanlığa alenen tahrik eden Bursaspor TV ve sipikeri Sevda Çaplı'yı mahkemeye vermeye hazırlanıyoruz.

"Size her yer Trabzon ise neden Heykel'de bir tane Trabzonspor'lu yoktu?" şeklinde talihsiz bir açıklama yapan spiker Sevda Çaplı; Heykel'de meydana gelecek en ufak bir tatsızlığın baş sorumlusudur. Orada akacak bir damla kanın hesabını verebilecek midir?
Trabzonspor taraftralarını tahrik eden Sevda Çaplı ; binlerce Trabzonsporlunun heykel mevkinde "Bize Her Yer Trabzon " sloganları atamayacağını ifade etmiş ve Trabzonspor taraftarları da "heykel" mevkiini bordo - maviye boyamak üzere organizasyonlara başlamıştır. Orada burnu kanayacak bir Bursaspor'lunun bütün sorumluluğu Buraspor TV spikeri Sevda Çaplı'dadır.

Türk Ceza kanunun 216. maddesine göre;

Madde 216. - (1) Halkın sosyal sınıf, ırk, din, mezhep veya bölge bakımından farklı özelliklere sahip bir kesimini, diğer bir kesimi aleyhine kin ve düşmanlığa alenen tahrik eden kimse, bu nedenle kamu güvenliği açısından açık ve yakın bir tehlikenin ortaya çıkması halinde, bir yıldan üç yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılır.

Ayrıca bu suçun basın yolu ile işlenmesi durumunda;

Ortak hüküm
Madde 218 - (1) Yukarıdaki maddelerde tanımlanan suçların basın ve yayın yoluyla işlenmesi hâlinde, verilecek ceza yarı oranında artırılır.

... hükmü bulunmaktadır. Bulunduğu koltuğun sorumluluğunun farkında olmayan ve toplumu şiddete sevk eden bu şahsın, en kısa sürede yüce TÜrk Adaleti önünde yargılanması için bu davanın takipçisi olacağız.

Adli tatilin sona ermesinin ardından; Bursa'da yaşayan Trabzonsporluların haklarını arayacağız.

Trabzonsporlu avukatlarımızı göreve davet ediyoruz!

Trabzonspor Portal

Anıl Kadir
16.11.2010, 02:06
offf...
uzun zamandır ani parlayan bi insan olma özelligimi bastırmıştım... ama bu kadın yüzünden şu an resmen kendimi kaybettiggimi fark ettim! :S kale alınmaması gereken gereksiz bi kadın! :S sadece bursadaki trabzonlular ve trabzondaki bursalılar'ın dengesiz olanlarının problem yaşaması sonucunu dogurcak bi durum! :S
bu kadar galeyana gelip gerekli gereksiz seyler düşünüp yazdıgım icin özür diliyorum! :S
Allahasmarladık!

Dip.Ing.Mag.
16.11.2010, 02:08
Bursa'da yaşayan Trabzon'lu vatandaşlarımızın adresini mahalle bazında vererek toplumun önüne atan, hedef gösteren, ve nefret söylemiyle , bölge bakımından farklı özelliklere sahip bir kesimini‚ diğer bir kesimi aleyhine kin ve düşmanlığa alenen tahrik eden Bursaspor TV ve sipikeri Sevda Çaplı'yı mahkemeye vermeye hazırlanıyoruz.

"Size her yer Trabzon ise neden Heykel'de bir tane Trabzonspor'lu yoktu?" şeklinde talihsiz bir açıklama yapan spiker Sevda Çaplı; Heykel'de meydana gelecek en ufak bir tatsızlığın baş sorumlusudur. Orada akacak bir damla kanın hesabını verebilecek midir?
Trabzonspor taraftralarını tahrik eden Sevda Çaplı ; binlerce Trabzonsporlunun heykel mevkinde "Bize Her Yer Trabzon " sloganları atamayacağını ifade etmiş ve Trabzonspor taraftarları da "heykel" mevkiini bordo - maviye boyamak üzere organizasyonlara başlamıştır. Orada burnu kanayacak bir Bursaspor'lunun bütün sorumluluğu Buraspor TV spikeri Sevda Çaplı'dadır.

Türk Ceza kanunun 216. maddesine göre;

Madde 216. - (1) Halkın sosyal sınıf, ırk, din, mezhep veya bölge bakımından farklı özelliklere sahip bir kesimini, diğer bir kesimi aleyhine kin ve düşmanlığa alenen tahrik eden kimse, bu nedenle kamu güvenliği açısından açık ve yakın bir tehlikenin ortaya çıkması halinde, bir yıldan üç yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılır.

Ayrıca bu suçun basın yolu ile işlenmesi durumunda;

Ortak hüküm
Madde 218 - (1) Yukarıdaki maddelerde tanımlanan suçların basın ve yayın yoluyla işlenmesi hâlinde, verilecek ceza yarı oranında artırılır.

... hükmü bulunmaktadır. Bulunduğu koltuğun sorumluluğunun farkında olmayan ve toplumu şiddete sevk eden bu şahsın, en kısa sürede yüce TÜrk Adaleti önünde yargılanması için bu davanın takipçisi olacağız.

Adli tatilin sona ermesinin ardından; Bursa'da yaşayan Trabzonsporluların haklarını arayacağız.

Trabzonsporlu avukatlarımızı göreve davet ediyoruz!

Trabzonspor Portal

cok güzel. en güzel cevabi böyle vermis oluruz.

Bıyıklıoğlu
16.11.2010, 02:08
offf...
uzun zamandır ani parlayan bi insan olma özelligimi bastırmıştım... ama bu kadın yüzünden şu an resmen kendimi kaybettiggimi fark ettim! :S kale alınmaması gereken gereksiz bi kadın! :S sadece bursadaki trabzonlular ve trabzondaki bursalılar'ın dengesiz olanlarının problem yaşaması sonucunu dogurcak bi durum! :S
bu kadar galeyana gelip gerekli gereksiz seyler düşünüp yazdıgım icin özür diliyorum! :S
Allahasmarladık!
Ben seni 2 saat önce yatmaya yollamıştım :)

Sen hala burdamısın provakötör :D

İlyas Onat
16.11.2010, 02:09
http://www.rtuk.org.tr/sayfalar/GorusOneri.aspx (http://www.rtuk.org.tr/sayfalar/GorusOneri.aspx)

Şikayetimi ilettim RTÜK'e.

Bayram sonrası da adlî mercîlere müracaat edeceğiz. Sevda hanım, hakim beyi de davet eder mi acaba Heykel'e? :)

Mustafa
16.11.2010, 02:17
Bu muhabbet hala mı devam ediyor yahu :S

Oğuzhan İnce
16.11.2010, 02:20
uludağ ts topluluğu sanırsam oradaki tek taraftar klübüydü :)
ben orduluyum trabzonsporluyum oda arkadaşım kazakistanlı o da trabzonsporlu
canon müdürü mü ne vardı o da trabzonsporlu
yabancı kökenli taraftarlarımızın sayısı belli bile değil
oysa bu ablalarımızın şehirddışından bile 1000 taraftarı ya vardır ya yoktur
neyi tartışıyoruz
hee mesele şekil yapmak gider vermekse,biz o işi Atatürk olimpiyat stadında yaptık
bursa Atatürk stadyumunda fincanı taştan oyarlar bursa'ya böyle koyarlar diyerek yaptık
henüz 4 ay içinde 5 gol atıp hiç gol yemeyerek de yaptık
hala istiyorlarsa devreden sonra Trabzon'a geldiklerinde bir daha yaparız...
bursa dışında havalimanı karşılaması bile yapamayan bir avuç topla ne uğraşıyoruz ki ?

mashal61
16.11.2010, 02:23
http://www.rtuk.org.tr/sayfalar/GorusOneri.aspx (http://www.rtuk.org.tr/sayfalar/GorusOneri.aspx)

Şikayetimi ilettim RTÜK'e.

Bayram sonrası da adlî mercîlere müracaat edeceğiz. Sevda hanım, hakim beyi de davet eder mi acaba Heykel'e? :)
Hakim bey seni bu cüppenle bekliyorum heykele. Bakalım heykelde böyle konuşabilecek misin. :):)

Şaka bi yana bu kadının yaptığını da bütün Bursalılara mal etmek çok yanlış bir yaklaşım olur. Tabi size değil bu kısım, yanlış anlaşılmasın.

Dip.Ing.Mag.
16.11.2010, 02:25
arkadaslar az önce ögrendim bunuda yazacam dahada bu basiretsiz konu hakkinda birsey yazmiyacagim...
o kadin meger adammis. ben tahmin etmistim zaten. bursa nin taraftar sitesinden alintidir.

oktay
16 Kasım 2010, Salı 00:23
adamsın seda çapçı helal olsun

cimlagava
16.11.2010, 02:27
.............

Çok güzel özetledin renktaş. Buradaki sıkıntı bursada yaşayan trabzonspor lu veya karadenizli insanlarımızı bu ablanın alenen aşağılamasıdır. Sizin aç karnınızı doyurduk, bursada yaşamanıza izin verdik tavırları açık olarak ırkçılıktır.

Buna aynı dille cevap vermek yakışmaz bize. (Irkçı bir dil). Eskişehir e odaklansın şehir ve ilk yarıyı kayıpsız atlatmaya. bursa zaten yeni puanlar kaybedecek.

Hukukçu abilere görev düşüyor burada. biz öndeyiz , lideriz , büyüğüz. Sivas maçını hatırlayın bu oyunlara gelmeyelim. iyi geceler.

Son olarak içimde kalmasın geçen yıl diyarbakır a yaptıkları yanlarına kalmasaydı bu özgüvenle kuduramazdı o kadın burası bursa rererö diye. Bugün bana yarın sana hesabı.

Samet Özer
16.11.2010, 02:50
Çok güzel özetledin renktaş. Buradaki sıkıntı bursada yaşayan trabzonspor lu veya karadenizli insanlarımızı bu ablanın alenen aşağılamasıdır. Sizin aç karnınızı doyurduk, bursada yaşamanıza izin verdik tavırları açık olarak ırkçılıktır.

Buna aynı dille cevap vermek yakışmaz bize. (Irkçı bir dil). Eskişehir e odaklansın şehir ve ilk yarıyı kayıpsız atlatmaya. bursa zaten yeni puanlar kaybedecek.

Hukukçu abilere görev düşüyor burada. biz öndeyiz , lideriz , büyüğüz. Sivas maçını hatırlayın bu oyunlara gelmeyelim. iyi geceler.

Son olarak içimde kalmasın geçen yıl diyarbakır a yaptıkları yanlarına kalmasaydı bu özgüvenle kuduramazdı o kadın burası bursa rererö diye. Bugün bana yarın sana hesabı.

aynen katılıyorum .!

kani6161
16.11.2010, 03:10

acaba heykel denen yer mi pek bilmiyorum zaten karanlık heykelde görünmüyor . ama zaten gidilmişse kadın bu sefer ben heykelı trabzonlu yapamazsınız demiştim diyebilir sonuçta kadın tuaf

Emre Emiroğlu
16.11.2010, 03:15
Yemin ediyorum şuanda beni kan boğuyor !!!

Sen kimsin be kadın !

Bursa kim !

Be dangalak ! ulan konunun içeriği hakkında bişe söylemeyeceğim bile ..

Roch mu attın ? Extacy mi attın ? Afyonmu yuttun ? Sigarama sardın ? Kova Yapıp mı çıktın yayına ?

Bursa KİM ! Heykel ne ulan !! Çok mu zor ?

Tam bir maraba.. KÖYLÜ....

Selimag
16.11.2010, 03:33
"Afkurma" demek istiyorum bu kadının yüzüne karşı, sonra bön bön baksın anlamadan. O şaşkın boş bakan ifade yeter bana. Kim kardeşim bu Bursa, bir şampiyonlukla adam mı oldular ? TFF süper kupa maçı Liverpool diye bağırmaları bir, bu iki. Ha bir de Trabzon kümeye diye de bağırmışlardı zamanında unutmamak lazım onunla beraber üç. Takım olarak muhattabımız değil ama biri bunlara hadlerini bildirmeli, bu kadın ve bu televizyon ve dolayısı ile Bursaspor kulubu oyle bir ceza almalı ki mesela bu kadin degil bir daha tv'ye, komsularina caya cikip konuşamamalı, adres vermek ne demek ya sen kimsin? Adamlığı sizden mi öğreneceğiz?
Ayrıca Diyarbakırspor'a Bursa'da yapılanı da unutmadık, size mi kaldı memleketin miliyetçiliği? Gücünüz orada onlara mı yetti ?

Bundan sonra inadına her iş için gittiğimde Bursaya formam ile gitçem... Bu arada Herkese iyi bayramlar, kusura bakmayın, videoyu seyrettim, bayram arifesi asabım bozuldu

Uğur GEMİCİOĞLU
16.11.2010, 03:35
demirden korksam trene binmem bayramın 2. günü inadına orda olucam.

Almadan gelme :D:cool:

kani6161
16.11.2010, 03:36
Hiç bir trabzonspor grubunun gitmemesi gerekli haklı iken haksız duruma düşeriz . hani bir söylem var ya trabzonda yerel basın böyle olduğu sürece trabzon şampiyon olamaz .eğer bu oyuna gelirsek bu söylem trabzonda böyle her oyuna gelen taraftar olduğu sürece trabzon şampiyon olamaz..

bende çok kızmıştım kadın tuaf diğer videolarını görünce kaaleye almaya gerek yok

Ts uLudaĞ
16.11.2010, 04:07
Fenerbahçe taraftarlarının bu kadının bu salakca konusmalarına yaptıgı yorumu aynen yazıyorum.. bursalılarda kendıne burdan ders cıkarsın..

Valla Trabzonlular‚ Heykel´de de gezer‚ Altıparmakta´da ama bu abla bir daha Dikkaldırım´dan geçebilir mi orası meçhul.

Ts uLudaĞ
16.11.2010, 04:11
fenerlilerden Bir yorum daha buyrun :D bu fenerlıler adam olmaya baslamıslar helal olsun :)

Ve bunlari kendi resmi televizyonlarinda hemde bir bayan söylüyor söyleyebiliyor...gercekten inanilmaz...hayatina susamis galiba...karadenizlileri tanimiyor galiba...

Gizadam34
16.11.2010, 04:45
kardes bu haberin kaynagının linkini özelden yollarmısın bana!
ben de orda olabilirim bizden bir organizasyon çıkmazsa?!?!?!?

böyle bi açıklama yok herhangi bi grup tarafından yapılmış. facebook ta bursalılar tarafından bi grup kurulmuş ve bizim adımıza yarın orada toplanıcaz falan diye yazılar yazmışlar. bi göz atıyım dedim; kafamıza göre papaz vururuz falan diye basit şeyler bile yazmışlar.

bayram günü böyle gaza gelmemek lazım. herşeyin zamanı var..

Ceyhun Öncü
16.11.2010, 06:07
-[ooD;1917249320']arkadaslar az önce ögrendim bunuda yazacam dahada bu basiretsiz konu hakkinda birsey yazmiyacagim...
o kadin meger adammis. ben tahmin etmistim zaten. bursa nin taraftar sitesinden alintidir.

oktay
16 Kasım 2010, Salı 00:23
adamsın seda çapçı helal olsun

yarildim :D haha
adam hakli beyler

Mesut
16.11.2010, 06:17
facebookdaki grup çakma.kimse galayana gelmesın.googleye bursaspor taraftarı yazın gülün eylenın geçin.

Ceyhun Öncü
16.11.2010, 06:53
http://www.bordomavi.net/Giris/arsiv/2009_05_17_seftali.htm

zamaninda zaten ayari vermisiz =)

not: bilgisayarin sesini kontrol edin. sirf explorer ile caliyor müzik :)

Gizadam34
16.11.2010, 07:02
''zavallı'' kadını da ekmediğinden ettik :)

brushfield
16.11.2010, 07:44
Hazırlanan tuzaklara düşmeyelim. İşimize bakalım. Bu sene bu iş olacak Allah'ın izniyle. Bu arada herkesin Kurban Bayramı'nı kutluyorum.