PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Spor Toto Süper Lig 12.Hafta | Bursaspor 0 - 2 Trabzonspor

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 [21] 22 23

EmreYavuz61
15.11.2010, 18:59
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs240.snc4/39354_426326753481_781838481_4769710_3460463_n.jpg (http://www.facebook.com/photo.php?pid=4769711&id=781838481)

http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs248.snc4/39735_426326533481_781838481_4769693_3369887_n.jpg (http://www.facebook.com/photo.php?pid=4769711&id=781838481)

Bu iki fotoğrafı bursaspor forumlarına felan mı koysak :)

SDanışmaz
@Teksas

http://img181.imageshack.us/img181/93/111jc.jpg

Bu fotoğrafa iyi bak. Bu fotoğraf siz şampiyon olduktan 10 dk sonra çekildi. Tabi bu formalar o an giyilmedi. Taa gün başı giyildi..

Fotoğrafta sağdaki benim, diğeri ise BMN'ye de üye fanatik mi fanatik Ts'li olan abim. Öğlen bu şekilde formaları giyip arabayla şehir tutuna çıktık. Herkes bize bakıyor "bu deliler ne yapıyor" diye. Biz de bize bu gözle bakan Fb'lilere "akşama görüşeceğiz Bursa şampiyon olacak" vari gözlerle onlara karşılık veriyorduk.

Akşam oldu Fb'den intikamı aldık. Abim Fb'ye büyük acı yaşattık diye aldı arabayı indi çarşıya tur atmaya. Tabi bunun yanında da Bursa'yı tebrik etmek için.
Yazın her halı saha maçında kendisinin orijinal Ts formaları olduğu halde bu formayla maçlara geldi. Maksak İst. takımı taraftarlarını ezmekti.

Bizim bakış açımız "İstanbul takımları yıkılsın, yerine Anadolu takımları gelsin"di. Hep böyle baktık. O Anadolu takımı kim olursa olsun yanında olacaktık.

Bizim günler böyle geçerken geldi çattı Süper Kupa finali. Daha maç başlamada küfürler etmeye, Liverpool diye bağırmaya başladı. Bu nedir şimdi? Biz sizi tebrik ettik, şampiyon olmanıza sevindik ama sizin yaptığınıza bakın...

Aradaki uzun zamanı geçip haftasonu oynanan maça geleyim. Evet maç günü aynen senin dediğin gibi formalarla bir çok taraftarımız gezdi. Hiç bir sorun, sataşma olmadı. Her şey bu kadar iyi giderken neden tribünlerde yerimizi aldığımız gibi o kadar küfürü yedik? Neden Egemen'e o kadar küfür ettiniz?

Linç olayına yorum bile yapamıyorum. Fakat hatanın çoğu bizim taraftarda. Ne işin var formayla orada...

Şimdi bu kaşarın yaptığı yorumlara geleyim. Bu kaşarın Dikkaldırım'dan haberi yok herhalde. Dikkaldırm olduğu gibi Trabzonsporlulardan oluşur. Düşün artık Bursanın göbeğinde olduğu gibi Trabzonsporluların olduğu bir mahalle. Senin şehrinde böyle bir durum varken, sen gitmiş "Helkel'de Trabzonspor formalı biri gezemez" diyorsun.

Yarın belime silah koyup, formamla heykele çıksam şovumu yapsam, kavga etmeye gelenleri de vursam ne olacak? Bize her yer Trabzon olduğunu ispatladığım için siz mi rezi olursunuz yoksa bu kadar aşağılık bir eylemi gerçekleştirdiğim için koca Trabzonspor camiası mı rezil olur?

Yorum yapın. Hatta kızgınlıkla küfürlü yorumlar da yapılır ama ırkçılığa, iki şehir arasını açacak yorumlardan kaçının. Bu işten iki tarafa zarar gelir.

Anıl Kadir
Bursa'da da öyle diyordun ama düz yol varken demir tellerden atlamak zorunda kaldık :D

şşşşşş....! =)))

Napoli
15.11.2010, 19:00
Bursada yasayan Trabzonlu Rizeliler sizde bu alcak zavaliya tepki gostermesenis sizede yaziklar olsun derim !!!

Hasan61
15.11.2010, 19:00
Yener'den spikere jest cevap
15 Kasım 2010 / 17:04
Bursaspor TV’si spikeri Çapçı’nın amacı aşan sözlerine yönetim temkinli yaklaştı.

Trabzonspor asbaşkanı Hasan Yener Bursaspor TV’de sabah haberlerini sunan spiker Sevda Çapçı’nın infial yaratan sözlerine sağ duyulu yaklaştı.

Asbaşkan Hasan Yener Trabzonspor’un hiç kimseyle kavga etmeyeceğini belirterek” Biz Bursaspor ile bir maç oynadık ve kazandık. Artık o maç geride kaldı. Hiç kimseyle kavga etmek niyetinde değiliz. Hiç kimse bizi böyle ortamların içine çekemez. Bizim için o maç geride kaldı. Trabzonspor ligde hedefleri olan bir takım. Bizler şimdi camia olarak hafta sonu evimizde oynayacağımız Eskişehirspor maçını düşünüyoruz.”dedi

Öte yandan Bursa ve yakın illerde bulunan Trabzonspor taraftarları bayramın ikinci günü Bursa’ya giderek, spiker Capçı’nın sözünü ettiği Bursa’nın Heykel ve Setbaşında gösteri yapmak için çalışmalar yaptıkları öğrenildi.

Haber61

Çok yerinde bir cevap olmuş.
Takımın bu işle uğraşmaması lazım.Bu olayı taraftar çözecektir...

İlker Akçay
15.11.2010, 19:01
teksas diye bir arkadaş gelmiş hoşgelmiş,sefa gelmiş...

Öncelikle teksas birinci olarak geçen yıl Saraçoğlu'nda Trabzonspor bursaspor falan için oynamamıştır zaten tarihinde böyle başkasına yaranmak gibi bir durumu yoktur ve çıkar kendi oyununu oynar.Biz o maça yedek kadro ile istesek de çıkabilirdik ancak sırf lige şaibe düşmesin diye elimizden gelen bütün mücadeleyi yaptık ve bu mücadelenin en özverili isimleride Onur ve EGEMEN'di.Hani şu ana avrat sövdüğünüz,ağıza alınmayacak laflar söylediğiniz EGEMEN...

Şampiyon olduktan sonra iyi bir ortam oluşmaya başlamıştı ta ki Olimpiyat Stadı'nda ki olaylara kadar..Trabzon halk oyunları ekibi çıkınca kıçınızı döndünüz,ıslıkladınız ama sonrasında Bursa Yöresi halk oyunları ekibi çıktı biz alkışladık ve tempo tuttuk hep birlikte.Maç başlamadan bi tarafınızı yırtana kadar Liverpool diye bağırdınız ama işe gelince de Milliyetçilik naraları atarsınız.Maç başlamadan Bursa takımı çıkarken biz alkışladık başta Ertuğrul Hoca olmak üzere.Ancak öyle bir topluluk haline gelmişsiniz ki sizi şampiyon yapan takımı 70.dakika da stadta yalnız bıraktınız kıçlarınızı dönerek gittiniz(kalan bir kaç arkadaşı ayırarak söylüyorum).Yine maçın sonunda başta Ertuğrul Hoca olmak üzere bütün takımınızı tek tek alkışladık,Şampiyon tezahüratlarıyla...

Gelelim bu seneye;Maçtan önce forumlarınızda başta Sadri Şener olmak üzere sövmediğiniz adam kalmadı.Maça geldik burası leş gibi hamsi kokuyor'dan başlayarak ve başta EGEMEN olmak üzere ana-avrat sövmediğiniz adam kalmadı..Maçın bitiminde protokol de 10 yaşında bir çocuğun dövülmesinden maç bitiminde 100 kişinin 2 renktaşımıza saldırmasına kadar yapmadığınız kalmadı.Maçta ilk küfürleri siz ettiniz hem de o son maçta Kadıköy'de canla başla mücadele eden EGEMEN'e hani her yıl ana-avrat küfür ettiğiniz..Eee her bi haltı yediniz sonra da Trabzonlular niye küfretti niye 3 lü çektirdi...

Trabzon'da kimse şimdiye kadar ölmedi.İnsan gibi geleni insan gibi ağırlarız ki ligin her deplasmanda sorun yaşayan takımı Diyarbakır'ın taraftarının en rahat deplasmanıdır Trabzon..

Söylediğim gibi insan olana insanlıkla karşılık veririz ama adam olmayanında götünden kan alırız kimse kusura bakmasın.Erkekliği tutan Trabzon'a gelir...

Buradan Trabzonspor Yönetimi'nden tek dileğim bursaspor maçında rakip takımın biletleri meydandan satılsın hani bizim gece saatlerinde yüzlerce Bordo-Mavi yürekle inlettiğimiz Bursa'da nasıl Kültürpark'tan satıldıysa Trabzon'da da meydandan satılsın..O zaman görelim delikanlılık ayağına 20 kişinin 1 kişiyi dövdüğü videoları internette paylaşmayı ve sunucu mahlukatın bahsettiği delikanlılığınızı..

Bunların kendi açınızdan bir mantıklı açıklaması varsa söyleyin heee yok diyorsan ama biz yine de bunları yaptık diyorsan seni de ikinci yarı Trabzon'a bekleriz arkadaşım ;) Hayvan olanla hayvanlaşmayı iyi biliriz dert etme sen ;)

teksas
15.11.2010, 19:02
Yanlış anlaşıldıgımı düşünüyorum . yorumumu okuyan yıkıcı olmadıgımı anlamıştır.
Egeme verilen tepkiden bahsedeyim bursasporda oynerken verdiği röportajlar ben bursasporluyum futbolu burda bırakmak istiyorum gibi ve sonra sözleşmesi bitince ufak bi miktar karşılıgı takımla anlaşamadı ve trabzona gitti tamam eyvallah prof. yani sonucta adam ama taraftarın egemene olan tepkisi herkesin farklı kimi bırakıp gitti diye kimi trabzonspor-bursaspor macından sonra hiç bu takımın formasını giymemiş ekmeğini yememiş gibi 3lü çektirmesi kimide bursaspor hakkında verdiği bazı demeçler.aslında bende kızgındım kendisine ama fenerbahçe maçından sonra geçti şuanda kızgınlıgım yok eyvallah.

liverpool olayına gelince o istanbuldaki maç herşeyi batırdı zaten maç öncesi otobüslerimizin ikitelli girişinde taşlanması kötüydü.

her iki takım sahaya cıktı biz maç sonrası trabzonspor takımını tribünlere çagırmayı planlıyorduk ama işler istenildiği gibi gitmedi maç sırasında karşılıklı küfürleşmeler oldu sonra bu dünyada bursa aşkı bambaşka diye başlanan tezahürat yapıldı ondan sonra da zaten maçın verdiği gerginliklede liverpool diye bağrıldı ama öyle olması gerekmiyodu onu söylememeliydik kendi adıma konuşursam ben bağırmadım öyle o konuda haklısınız. maç sonuda yapılan jest ise güzeldi ona diyecek bişeyim yok.bizde yapmak isterdik ama dediğim gibi işler istenildiği gibi olmadı.bursada trabzonspor otobüsü stada gelirken store çevresinde alkışlandı orda olan varsa görmüştür. alkışlayanlardan biride bendim.

2. yarı trabzon deplasmanında gene otobüslerimizin taşlancagı belli geçen sezon taşlanan otobüsümüzün videosu aradım ama bulamadım herneyse geçelim bunları şunu da demek istiyorum trabzondaki maçta bursaspor 2-0 kazansa maç öncesi maç sonu ve maç sırasında karşılıklı küfürler edilecektir trabzonda okuyan bursalılar vardır elbet maç bitiminde bursaspor formalarıyla çıkıp evlerine gitmeye çalışsalar sizce gidebilirler mi ? veya bu maçtan sonra trabzonda maç öncesinde bursaspor formasıyla trabzonluların içinde dolaşabilirler mi ? ama şunu söyliyeyim seneyede bursada maç öncesi trabzonlular rahat rahat gezcekler her sene oldugu gibi...

ben bursada yaşayıpta maç öncesinde bursalılara t.p diyen ve bursaspora küfür edenleri anlamadım.şampiyon oldugumuzda hep beraber şampiyonlugu kutlayıp bursaspor diye bagırmamışmıydık ? bursalı trabzonlular yarısı yeşil beyaz yarısı bordo mavi pankart yaptırıp altıparmaga asmamışlarmıydı.

herneyse size iyi akşamlar forumda huzurunuzu kaçırmak istemem seda konusunda da bir iki bişey söylemek istiyorum. çatlak dengesiz zevzegin teki öyle oldugunu diğer rprtjlarında da anlarsınız zaten.

Dursun Ali Bahçekapılı
15.11.2010, 19:03
Bursaspor Camiası, taraftarı ve hocası "Sempatiden Nefrete" acılımı yapıyor sanırım..

Anadolu Kardeşliği diyenlerin abisini hoyratca kenara atmaya çalışmanın cezasını abi Trabzonspor Süper Kupada 3 tokatla ligde 2 tokatla verdi ama Us ile uslanmayanı tekdir de ettik hakkı olan kötegi de verdik ama laftan anlamayıp hala asilik yapıyorsa Sivas gibi Bank Asyaya düşmemeye oynamaları yakındır

Napoli
Arkadaslar ben cildirdim sizi bilmemde nasil bir hakarettir bu

Barış Burak
teksas diye bir arkadaş gelmiş hoşgelmiş,sefa gelmiş...

Öncelikle teksas birinci olarak geçen yıl Saraçoğlu'nda Trabzonspor bursaspor falan için oynamamıştır zaten tarihinde böyle başkasına yaranmak gibi bir durumu yoktur ve çıkar kendi oyununu oynar.Biz o maça yedek kadro ile istesek de çıkabilirdik ancak sırf lige şaibe düşmesin diye elimizden gelen bütün mücadeleyi yaptık ve bu mücadelenin en özverili isimleride Onur ve EGEMEN'di.Hani şu ana avrat sövdüğünüz,ağıza alınmayacak laflar söylediğiniz EGEMEN...

Şampiyon olduktan sonra iyi bir ortam oluşmaya başlamıştı ta ki Olimpiyat Stadı'nda ki olaylara kadar..Trabzon halk oyunları ekibi çıkınca kıçınızı döndünüz,ıslıkladınız ama sonrasında Bursa Yöresi halk oyunları ekibi çıktı biz alkışladık ve tempo tuttuk hep birlikte.Maç başlamadan bi tarafınızı yırtana kadar Liverpool diye bağırdınız ama işe gelince de Milliyetçilik naraları atarsınız.Maç başlamadan Bursa takımı çıkarken biz alkışladık başta Ertuğrul Hoca olmak üzere.Ancak öyle bir topluluk haline gelmişsiniz ki sizi şampiyon yapan takımı 70.dakika da stadta yalnız bıraktınız kıçlarınızı dönerek(kalan bir kaç arkadaşı ayırarak söylüyorum).Yine maçın sonunda başta Ertuğrul Hoca olmak üzere bütün takımınızı tek tek alkışladık,Şampiyon tezahüratlarıyla...

Gelelim bu seneye;Maçtan önce forumlarınızda başta Sadri Şener olmak üzere sövmediğiniz adam kalmadı.Maça geldik burası leş gibi hamsi kokuyor'dan başlayarak ve başta EGEMEN olmak üzere ana-avrat sövmediğiniz adam kalmadı..Maçın bitiminde protokol de 10 yaşında bir çocuğun dövülmesinden maç bitiminde 100 kişinin 2 renktaşımıza saldırmasına kadar yapmadığınız kalmadı.Maçta ilk küfürleri siz ettiniz hem de o son maçta Kadıköy'de canla başla mücadele eden EGEMEN'e hani her yıl ana-avrat küfür ettiğiniz..Eee her bi haltı yediniz sonra da Trabzonlular niye küfretti niye 3 lü çektirdi...

Trabzon'da kimse şimdiye kadar ölmedi.İnsan gibi geleni insan gibi ağırlarız ki ligin her deplasmanda sorun yaşayan takımı Diyarbakır'ın taraftarının en rahat deplasmanıdır Trabzon..

Söylediğim gibi insan olana insanlıkla karşılık veririz ama adam olmayanında götünden kan alırız kimse kusura bakmasın.Erkekliği tutan Trabzon'a gelir...

Buradan Trabzonspor Yönetimi'nden tek dileğim bursaspor maçında rakip takımın biletleri meydandan satılsın hani bizim gece saatlerinde yüzlerce Bordo-Mavi yürekle inlettiğimiz Bursa'da nasıl Kültürpark'tan satıldıysa Trabzon'da da meydandan satılsın..O zaman görelim delikanlılık ayağına 20 kişinin 1 kişiyi dövdüğü videoları internette paylaşmayı ve sunucu mahlukatın bahsettiği delikanlılığınızı..

Bunların kendi açınızdan bir mantıklı açıklaması varsa söyleyin heee yok diyorsan ama biz yine de bunları yaptık diyorsan seni de ikinci yarı Trabzon'a bekleriz arkadaşım ;) Hayvan olanla hayvanlaşmayı iyi biliriz dert etme sen ;)

ne meydanı ya; beşikdüzü,vakfıkebir,tonya,akççabat,faroz,boztepe, sürmene,araklı,maçka ve şu anda sinirden aklıma gelmeyen tüm ilçere dağıtılsın gişeler ordan alsınlar.lan anlamıyorum ya.şaka sanıolar bunlar galiba

Anıl Kadir
Bursada yasayan Trabzonlu Rizeliler sizde bu alcak zavaliya tepki gostermesenis sizede yaziklar olsun derim !!!

bursaspor tv'ye mail attım, kadına ulaşmak icin bi numara bişey arıyorum... dedigim gibi, heykelden setbaşına bi yürüyüş iyi gider... abartıya kaçmaya gerek yok, kadın kovulsun yeter! ;)

Emre Çömez
15.11.2010, 19:05
http://www.bordomavi.net/Giris/arsiv/2009_05_17_seftali.htm

Altan Atabay
15.11.2010, 19:07
Bursa Cumhuriyet Başsavcılığına iletilmek üzere

Ankara Cumhuriyet Başsavcılığına

13.11.2010 Cumartesi günü oynanan ve Trabzonspor'un 2-0 galibiyeti ile sonuçlanan Spor Toto Süper Lig mücadelesinden sonra 14.11.2010 günü Bursaspor Kulübünün internet üzerinden canlı yayın yapan Bursaspor TV'sinde Seda Çapcı adlı programcı; programında alenen Trabzon ve Karadeniz insanı ile ilgili akıl almaz cümleler kurarak tehdit etmiş, halkı kin ve düşmanlığa sevkedecek açıklamalarda bulunarak Türk Ceza Kanunun 216 maddesini açıkça ihlal ederek suç işlemiştir. Söz konusu programcı,program ve yayının sahipleri hakkında gerekli incelemelerin yapılarak gereğinin yapılması hususunu yüce makamıza saygılarımla arz ederim.

Şikayetçi

Altan ATABAY
Adres

şahsım adına ben şikayetimi yapıyorum. Avukat üyemiz varsa usul yönünden hatamız varsa beni uyarsın.
bu terbiyesizlik cevapsız kalmayacaktır.
telefon

Bekir
15.11.2010, 19:10
İnşallah 2. yarı Bursa maçı biletleri Trabzon meydanında satılır bakalım kaç kişi bilet alabilicek...

Altan Atabay
15.11.2010, 19:10
herkes öyle her istediğini söyleyebilme hakkına sahip olamaz. Bizim sizin gibi değiliz hakkımızı sizin istediğiniz gibi şiddetle değil hiç beklemediğiniz gibi yasal yollarla arayacağız. akıllı olun uludağ gazoz için gazınızı alsın..

Barış Burak
15.11.2010, 19:11
Yanlış anlaşıldıgımı düşünüyorum . yorumumu okuyan yıkıcı olmadıgımı anlamıştır.
Egeme verilen tepkiden bahsedeyim bursasporda oynerken verdiği röportajlar ben bursasporluyum futbolu burda bırakmak istiyorum gibi ve sonra sözleşmesi bitince ufak bi miktar karşılıgı takımla anlaşamadı ve trabzona gitti tamam eyvallah prof. yani sonucta adam ama taraftarın egemene olan tepkisi herkesin farklı kimi bırakıp gitti diye kimi trabzonspor-bursaspor macından sonra hiç bu takımın formasını giymemiş ekmeğini yememiş gibi 3lü çektirmesi kimide bursaspor hakkında verdiği bazı demeçler.aslında bende kızgındım kendisine ama fenerbahçe maçından sonra geçti şuanda kızgınlıgım yok eyvallah.

liverpool olayına gelince o istanbuldaki maç herşeyi batırdı zaten maç öncesi otobüslerimizin ikitelli girişinde taşlanması kötüydü.

her iki takım sahaya cıktı biz maç sonrası trabzonspor takımını tribünlere çagırmayı planlıyorduk ama işler istenildiği gibi gitmedi maç sırasında karşılıklı küfürleşmeler oldu sonra bu dünyada bursa aşkı bambaşka diye başlanan tezahürat yapıldı ondan sonra da zaten maçın verdiği gerginliklede liverpool diye bağrıldı ama öyle olması gerekmiyodu onu söylememeliydik kendi adıma konuşursam ben bağırmadım öyle o konuda haklısınız. maç sonuda yapılan jest ise güzeldi ona diyecek bişeyim yok.bizde yapmak isterdik ama dediğim gibi işler istenildiği gibi olmadı.bursada trabzonspor otobüsü stada gelirken store çevresinde alkışlandı orda olan varsa görmüştür. alkışlayanlardan biride bendim.

2. yarı trabzon deplasmanında gene otobüslerimizin taşlancagı belli geçen sezon taşlanan otobüsümüzün videosu aradım ama bulamadım herneyse geçelim bunları şunu da demek istiyorum trabzondaki maçta bursaspor 2-0 kazansa maç öncesi maç sonu ve maç sırasında karşılıklı küfürler edilecektir trabzonda okuyan bursalılar vardır elbet maç bitiminde bursaspor formalarıyla çıkıp evlerine gitmeye çalışsalar sizce gidebilirler mi ? veya bu maçtan sonra trabzonda maç öncesinde bursaspor formasıyla trabzonluların içinde dolaşabilirler mi ? ama şunu söyliyeyim seneyede bursada maç öncesi trabzonlular rahat rahat gezcekler her sene oldugu gibi...

ben bursada yaşayıpta maç öncesinde bursalılara t.p diyen ve bursaspora küfür edenleri anlamadım.şampiyon oldugumuzda hep beraber şampiyonlugu kutlayıp bursaspor diye bagırmamışmıydık ? bursalı trabzonlular yarısı yeşil beyaz yarısı bordo mavi pankart yaptırıp altıparmaga asmamışlarmıydı.

herneyse size iyi akşamlar forumda huzurunuzu kaçırmak istemem seda konusunda da bir iki bişey söylemek istiyorum. çatlak dengesiz zevzegin teki öyle oldugunu diğer rprtjlarında da anlarsınız zaten.

derdiniz ne sizin?derdiniz ne bize onu söyleyin.siz kötü karşılamayı fenerbahçeye sorun.siz başlatmadınız mı lige çıktığınız ilk sene''Trabzon kümeye'' diye bağırarak.ben anlamıyorum sizi.ben sizi yemin ediyorum anlamıyorum.ne yapmak istediğinizi anlamıyorum.bu arada demin dediğim s.refsiz sözü için özür diliyorum.hee pişman değilim ama özür diliyorum çünkü bana yakışmadı.çıldırıyorum artık size bursasporlular.bursadakilermi böyle bilmiyorum.ama size çıldırıyorum.istanbulda o kadar arkadaşım var biriyle bile anlaşamadığımız konu yok şu futbolda.ama dedim ya derdinizi anlamıyorum sizin.

Mesut
15.11.2010, 19:12
derdiniz ne sizin?derdiniz ne bize onu söyleyin.siz kötü karşılamayı fenerbahçeye sorun.siz başlatmadınız mı lige çıktığınız ilk sene''Trabzon kümeye'' diye bağırarak.ben anlamıyorum sizi.ben sizi yemin ediyorum anlamıyorum.ne yapmak istediğinizi anlamıyorum.bu arada demin dediğim s.refsiz sözü için özür diliyorum.hee pişman değilim ama özür diliyorum çünkü bana yakışmadı.çıldırıyorum artık size bursasporlular.bursadakilermi böyle bilmiyorum.ama size çıldırıyorum.istanbulda o kadar arkadaşım var biriyle bile anlaşamadığımız konu yok şu futbolda.ama dedim ya derdinizi anlamıyorum sizin.

hazımsızlık trabzonunu çekememe kıskançlık ne dersen de
sonları sivas 2 sene içinde

zorroid
15.11.2010, 19:12
Arkadaşlar,yumurtaydı ,tavuktu uğraşmayı bırakalım. Biz s...r geçeriz.Aynen cumartesi bursaspora yaptığımız gibi.Gerisi boş,anca konuşup dursunlar.O kadında konuşuyor sanki içinde cam kırığı kalmış gibi :))

.....
15.11.2010, 19:15
Bizimle uğraşan Sivas ın şu andaki durumuna bakın isterseniz Bursasporlular.

Rabbim herşeyin hayırlısını versin ama bu gidişle Bursasporun durumu kötü.

Colakoglu
15.11.2010, 19:15
yok burdayım bütün yorumları okuyayım hepsine birden cevap vercem teker teker alıntı yaparak zor olmasın

Aslinda bursasporu ve taraftarini ciddiye alsam, forumdan ceza almak pahasina hepsinin birer serefsiz,yalaka,adi oglan sürüsü oldugunu söylemek isterdim, ama sonunuzu cok iyi bildigim icin ciddiye bile almiyorum. ;)

Anıl Kadir
15.11.2010, 19:16
arkadaslar bu arada, Trabzondaki arkadaslardan da ufak bi ricam var... Es-Es maçında Seda Çapçı denilen ...'ya (forumda yazmak dogru kaçmaz) gerek pankart gerekse tezahuratlarla gerekli mumamelenin yapılmasıdır ricam...!

My
15.11.2010, 19:18
Gençler kardeşler yeter ama bu nasıl bir dil hiç yakışıyor mu size?Yorumlarınızı doğru dürüst yapın bu forum Trabzonspor taraftar forumu eleştirdiğimiz noktaya düşmeyelim.Irkçılık yapmış bu kadın bu kadar basit ses verelim tepki koyalım ama hangi camiaya ait olduğumuzu unutmayalım.Bence Şenol abinin çağrısına biraz olsun kulak asalım.

Asi Çaykaralı61
Bursa`ya yetti Jaja

Kasımın onüçünde, çıktık maça Bursa´ya
Bursa`yı yıkan Jaja, tavan yapar borsaya
İki gol sığdırmışız, on altı dakikaya
Burağın attığını, saydık biz sadakaya
Türkiye hayran kaldı, Brezilya`lı Jaja´ya
Jaja ezelden beri ,kâbus Sağlam hocaya
Geçen yıl şampiyonluk, ikram idi Bursa´ya
Yardımımız olmazsa, bekleyecekti baya
Kafa tutmak kolaymı, Trabzon gibi markaya
İstanbul bu yarışta, kaldı bu yıl arkaya
Acımam ben Aslan`a,Kartal`a,Kanarya`ya
Trabzon yendi hepsini, para doldu kasaya
Süper ligin yanında,talibim ben kupaya
Şampiyonuz bu sene, günleri saya saya
Trabzonspor adını duyurur tüm dünyaya
Şampiyonluğu bu yıl yaşarız doya doya

İNŞALLAH Abi bu sene Şampiyonuz :)

Emeğine sağlık :D

Barış Burak
yahu biz bursaspora bişeyde yapmadık,onu düşünüyorum.ne yaptık galibiyetlerden başka.taş küfür onlara alışacaksınız .hakediosunuz demek ki.

ben şunu düşünüyorum.bunların en son düştüğü sene rize kalmıştı ta ligde; bunlar o yüzden Karadenizi sevmiyorlar.dertleri buysa anlarım.Artvini,Rizeyi,Giresunu,Orduyu,Samsunu sevmeyen bizi hiç sevmesin zaten.

ama şunu unutmayın;

yeşil beyaz renk denince bizim aklımıza Bursada önce Giresunspor gelir.

EmreYavuz61
15.11.2010, 19:19
Sayın teksas artık yaşın benden büyükse abi küçükse kardeşim herneyse...bende şu anda sinirden deliye dönmek üzereyim...
Bir kaç kelamda ben yazayım da çık git forumdan...(!)

Bursaspor ile Trabzonspor taraftarı arasındaki farklar , yaşananlar...vs...

Evde babamla maçı izlerken Burak Yılmaz'ın attığı gole ''Trabzonspor'' gol attı diye sevinmedik , Bursaspor şampiyon olacak diye sevindik , eminim ki birçok Trabzonspor'lu da aynı anlarda babam ve benle aynı hisleri yaşıyordu...
Bursaspor'un şampiyonluk kutlamalarında Bordo-Mavi'li renkler görünce ne kadar hoşumuza gitti , işte dedik Anadolu'nun gücü helal olsun sana Bursa...Ali , Sercan , Ertuğrul vs... Trabzonspor'a teşekkür ettiler maç sonu...Ne güzel bir kardeşlik için bütün zeminler hazır...
taa ki süper kupa maçına kadar...
Bende maçtaydım arkadaşımla beraber...

Daha maç başlamadan bize karşı küfürler ettiniz...
Maçın başında Türkiye'nin hatta Anadolu Ateşi sayesinde tüm Avrupa'nın ayakta alkışladığı saygı duyduğu yöresel oyunumuz horona k.çınızı çevirdiniz...Devre arasında oynanan Bursa yöresel oyununu ise biz ayakta alkışladık...
Ve en önemlisi dakikalar 73ü gösterdiğinde hep bir ağızdan Liverpool diye bağırdınız (hep bir ağızdan derken zaten 1.000-2000 kişi felandı)
Biz ise bu davranışınız cevabını maç sonu Ertuğrul Sağlam'a Adam gibi Adam tezahüratlarıyla cevap verdik -ki ne kadar yanıldığımızı görüyoruz...
Bu maçta ise maçı evden izledim...
Egemen'e her zamanki gibi küfürler -ki şampiyonluğunuzda en büyük paylardan biri ona aittir...Bizim size cevabımız ise Hüseyin'i tribüne çağırmaktır...

İşte bir tarafta Trabzonspor taraftarı diğer tarafta bursaspor taraftarı...
bir tarafta bir ''duruş'' bir ''büyüklük'' örneği...
Diğer tarafta ise Bursaspor taraftarının karakteristik yapısı...
Biz olaylara hep sağduyuyla yaklaştık siz ise bizim altta kaldığımızı zannedip garip işlere kalkıştınız...Tüm Türkiye'de gördüki ikidir sizi eziyoruz hem yukarıda anlattığım olaylarla hem süper kupadaki skor ve taraftar anlamında hem bu maçta...
Ben bunu şeye benzetiyorum...Eve bir köpek alırsın yedirirsin içirirsin şimartırsın şimardıkça şimarır şimardıkça şimarır ama sen hep iyi niyetle ona yaklaşırsın , aslında gücünün ona fazlasıyla yetmesine rağmen..Sonra bi vurursun ağzı burnu dağılır aynı böyle birşey işte...
he bir dipnotSivasspor'a baktıkça sizin 1-2 sene sonraki halinizi görüyorum nedense...

Muhammet Hacısalihoğlu
15.11.2010, 19:20
boşverin.

biz çakıyoruz geçiyoruz.

gerisi boş.

Barış Burak
Gençler kardeşler yeter ama bu nasıl bir dil hiç yakışıyor mu size?Yorumlarınızı doğru dürüst yapın bu forum Trabzonspor taraftar forumu eleştirdiğimiz noktaya düşmeyelim.Irkçılık yapmış bu kadın bu kadar basit ses verelim tepki koyalım ama hangi camiaya ait olduğumuzu unutmayalım.

abi dayanamıyoruz ki.haklısın yanlış yapıyoruz,sinirimize yeniliyoruz ama sakin duramıyoruz abi.Bu varlığa bakalım o bursasportvsi ne ses verecek.

bursanın başkanında hayır yok bunu anladık.Adamın aslı Rizeli benim bildiğim,adamdan ses çıkmıyor

ESER

bu isleri biraksak kardes,..

bursa Trabzonspor taraftari hatali dahi olsa tolere etmeliydi.. muzendeki numunelik kupayi bu camiaya borclusun cunku..

biz hakkimizla kazandik zart zurtlari da gecelim bir kalem..

gereken puan gereken zamanda gelmeyince sampiyon olunmuyor.

bakiniz 1996 TRABZONSPOR... 82 puan almis sampiyon olamamis.. son macta ne olmus.. vanspor diye bir takim fenere yatmis...

yani sen o kupayi , o sampiyonlar ligini bu takima ve camiasina borclusun..

ama sizlere kizmaya gerek yok, bursasporludan boyle bir erdem beklemek sari kar yagmasini beklemekle ayni sey...

neyse siz yine boyle hatunlara ihale verin , otturun tvlerde, biz sahada yine yeneriz .. 40 kusur senede oldugu gibi.. hani 36 ya 8 misali,,

bir de bu bursada yasiyorsan bursasporlu olacaksin kolpaligindan da siyrilsaniz diyorum,.., hani belki sizler newyorka gidip ben amerikanim dersiniz belki de , ama bursada yasiyor diye bir Trabzonlu kimligini inkar etmez.. bu namussuzlarin cift kimliliklerin isidir.. Trabzonlu nerede olursa olsun Trabzonludur, Trabzonsporludur..

bursanin ekmegini yemek meselesi de ayri bir kolpalik.. bursaspor kulubu agir sanayi hamlesi yapmis ve Trabzonlulari bursaspor taraftari olmalari kosuluyla bursaya cagirmis da Trabzonlular yan cizmis gibi kolpa kolpa konusmalar,...

bu vatan topragin her karisinda en az sen kadar soz sahibi herkes.. kimse kimseye de ekmek vermiyor,,insanlar ekmeklerini tastan cikariyor.. ;)

neyse bursali arkadas,.. kalitenizi bir kere daha kanitladiniz.. sasirmadik
size yakisan da buydu..

şahrud
15.11.2010, 19:23
arkadaslar bu arada, Trabzondaki arkadaslardan da ufak bi ricam var... Es-Es maçında Seda Çapçı denilen ...'ya (forumda yazmak dogru kaçmaz) gerek pankart gerekse tezahuratlarla gerekli mumamelenin yapılmasıdır ricam...!
O kadını(!) ciddiye alıp da pankart mı açalım hocam!! Yeter ona bu meşhurluk..! En doğrusu Altan abinin yaptığıdır. Bence biz de ona katılmalıyız bu konuda..! Tv de spiker olmak biraz kalite ister.. Sen onca insanın karşısına çıkıyorsan bunun gerekliliklerini de yerine getireceksin.. Öyle bol keseden sallamaya benzemiyor.. Yayın hakkı elinden alınmalı!! Halkı galeyana getirmekten tutun da iki takım taraftarını holiganlığa sürüklemekten bir sürü kötü, çirkin yanlış duruma sebebiyet veren bi kadın(!) ın tv programı yapmak gibi bi hakkı yoktur! Böyle bi yayıncılık anlayıışı kabul edilemez.. Heee ediliyorsa eğer ben bu kadına canlı yayında bağlanmak istiyorum!!!!!!

Emin Danışmaz
15.11.2010, 19:24

Abisi önce o isminden dolayı inanılmaz derecede gıcıklığım var senin yaşın kadar benim maç izlemişliğim vardır.Yıllar öncesinde böyle bir gruplaşma yoktu sizi bu hale sokan yönetimlerin allah cezasını versin.Hep nemalanıyorsunuz SİZ KİMSİNİZ KİMİN KÖPEĞİSİNİZ.Siz 10 yaşında ki çocuğa tokat atacak 1/10 kişi girecek kadar ACİZ karaktersiz biR taraftar grubusunuz ADAM OLUN ADAM GİBİ GELİN sizlere burada nasıl davranılacağını göreceksiniz.Unutmayın ki OLİMPİYAT ta LİVERPOOL bağıranları biz unutamazdık biz sizi TÜRKİYE de ADAM yerine koyduk lakin siz ADAM çıkmadınız.Gereken bundan sonra itina ile yapılacaktır.

Benden size tavsiye sakın ola ki;TRABZON'a gelmeyin özellikle emniyet'i bu konuda şahısım adına uyaracağım sizleri şehre sokmasınlar,sizin spikeriniz böyle yapıp iki şehri birbirine sokuyorsa bakalım ona kim nasıl sokacak.

Barış Burak
15.11.2010, 19:25
spikeri kaç kişi izliyordurki zaten...

Travelair
15.11.2010, 19:26
Gülüp geçmek en iyisi

İlker Akçay
15.11.2010, 19:27
-Valla Trabzonlular‚ Heykel´de de gezer‚ Altıparmakta´da ama bu abla bir daha Dikkaldırım´dan geçebilir mi orası meçhul. http://forum2007.antu.com/images/icon/biggrin.gif

-Aklıma Gemide filmindeki "kan alırlar" lafı geldi http://forum2007.antu.com/images/icon/biggrin.gif

-bursa papucu yarım diye bağırdılar diye içerlemiş. gerisini siz düşünün. burdan ekmek yiyorsunuz diyor. bu karı bir de okumuş da çıkmış oralara. bu bursasporlular hakkaten kendini adam sanıyor‚ yengeye de bulaştırmışlar. bi sonraki ts bs maçında olay çıkarsa bu karının suçu büyük.

-bursadan ekmek yiyorlar http://forum2007.antu.com/images/icon/biggrin.gif ulan sanki bursa başka bi vatanda trabzon başka http://forum2007.antu.com/images/icon/biggrin.gif adam kendi parasıyla kurmuş yapmış sanane bundan alma o zaman ekmek vs http://forum2007.antu.com/images/icon/biggrin.gif ablama bak be http://forum2007.antu.com/images/icon/biggrin.gif bu heykele trabzonlular gelince buda eğer ordaysa neler olur ? http://forum2007.antu.com/images/icon/abov.gif bursasportv de kapatsın tvsini boşuna elektrik harcamasınlar zaman kaybı şu programa bak hele http://forum2007.antu.com/images/icon/biggrin.gif
http://forum2007.antu.com/images/bos.gif

Alıntıdır

Alıntı yapmayı sevmesemde Fb forumundan gördüğüm güzel yazılar 1 ve 2.ye baya güldüm :)

Barış Burak
15.11.2010, 19:28
Siz 10 yaşında ki çocuğa tokat atacak 1/10 kişi girecek kadar ACİZ karaktersiz biR taraftar grubusunuz ADAM OLUN ADAM GİBİ GELİN sizlere burada nasıl davranılacağını göreceksiniz .

bi dakka daldıkları renktaş 10 yaşındamıydı gerçekten?

Emin Danışmaz
15.11.2010, 19:30

Daldıkları renktaş 10 yaşında değil.Bu olay şeref tribününde olan ayrı bir olay.

Barış Burak
15.11.2010, 19:32
gelsinler bakalım.gelsinleeeeeeer

SEDAT
15.11.2010, 19:32
- Mollasalihoğlu Kardeşimizi Göreve Çağırıyorum..Bu Bayana Dava açalım :)

Tolunay Abdioğlu
15.11.2010, 19:33
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs240.snc4/39354_426326753481_781838481_4769710_3460463_n.jpg (http://www.facebook.com/photo.php?pid=4769711&id=781838481)

http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs248.snc4/39735_426326533481_781838481_4769693_3369887_n.jpg (http://www.facebook.com/photo.php?pid=4769711&id=781838481)

...................

Susun ve saygı gösterin!

.....
15.11.2010, 19:34
İstanbul takımlarını o kadar yendik ama sizin kadar ağlamadılar be. Yazıklar olsun.

Tolunay Abdioğlu

Protokol tribününde 10 yaşında kardeşimize babasının yanında vurmuşlar.O olayı gören bizim tribün kafesi parçalamış.

EmreYavuz61
Bu arada antuda bile konu açılmış bu olay hakkında gün geçtikçe fenerbahçe taraftarlarına dahada yakınlık duymaya başlıyorum...

http://forum.antu.com/KonuOku.aspx?gID=31&fID=17&kID=25673&sayfa=1

İskender66
Bu spiker bozuntusu Trabzonspor'u tutanların sadece Trabzonlu yada Karadenizli olduklarını sanıyor galiba. Ben Yozgatlıyım ama fanatik Trabzonsporluyum. Edirneden Ardahan'a kadar hemen hemen her şehirde başka memleketli olduğu halde Trabzonspor'u tutanlar fazlasıyla mevcut. Bu spikere sormak lazım. Bursa'dan başka Bursa'yı tutan varmı acaba?

Barış Burak
15.11.2010, 19:36
Protokol tribününde 10 yaşında kardeşimize babasının yanında vurmuşlar.O olayı gören bizim tribün kafesi parçalamış.

istesek onları ibb maçı deplasmanına geldiklerinde bile tokatlarız ne sanıo bunlar ya:D

Tolunay Abdioğlu
15.11.2010, 19:37
Bu arada antuda bile konu açılmış bu olay hakkında gün geçtikçe fenerbahçe taraftarlarına dahada yakınlık duymaya başlıyorum...

Emre kardeşim ;

Şuan ki rakiplerimiz arasında en saygı duyduğum takım Fenerbahçe.Hiçbir Fenerbahçe'li arkadaşım tarafından kazandığımız ve kaybettiğimiz maçlardan sonra tek bir kötü laf duymadım.

Bana göre şampiyonluk yarışındaki en saygı duyulacak rakibimiz Fenerbahçe.(Kayserispor'u ayrı tutuyorum.Yazmaya bile gerek duymuyorum.)

Emrullah
-Valla Trabzonlular‚ Heykel´de de gezer‚ Altıparmakta´da ama bu abla bir daha Dikkaldırım´dan geçebilir mi orası meçhul.

Dikkaldırım'da dikerler adamı sen ne diyorsun. Yanından bile geçmemesi lazım.

ESER
bursaspor kolpalik uzerinden reyting pesinde kosan beles biletle besleme cakma taraftar ordusu..

alen markaryan bile tribun lideri gecinenlerin apus aramda kafasini uzatmisken cekili fotolari var demisti.. cikip da gik diyemedi o zat;)

bunlari muhattap almak demek ., kazdiklari kuyuya dusmek demek.. bursa kac kurusluk bir takim ki muhattap alalim.. kendi sehirlerinde onlar kadar taraftarimizin olmasi bile onlara edilebilecek en buyuk kufur..

Trabzonda bursasporluyu gazete ilaniyla bile bulamazsin.. biz her yerde taraftari olan her sehirden insana hitap eden buyuk bir kulubuz.,. bunlari yeri gelir kume dusururuz, yeri gelir sampiyon yapariz, her sene de tokatlariz.. 6 da doseriz 5 de.. cunku arada buyuk bir kalibre farki var.. bursa bize "hafif " gelirken onlara hak ettiklerinden fazla onemi verirsek yillardir kendilerine ezeli rekabet arayislarina hizmet etmis oluruz.. bugun bursayi sallayan istanbul takimi taraftari var mi, yok., bjk ye salca oldular adamlar da bursa yi meshur etmeme karari aldi..

herkes capini bilecek.. bursa dedigin bizim sadece kekimizdir.. hersene doseriz o kadar.. onlar ya cavit caglarla ya 5 mt ofsaytla yener 10 yilda bir.. muhattap almak bile yakisiksiz bir durum..

EmreYavuz61
15.11.2010, 19:38

Vay ............ çocukları ya...O kadar sinirliyim ki şuan varya yemin ediyorum bi bursa formalı görsem ki hayatımda bursa formalı insan görmedim 4-5 tane taraftarları var direk öldürürüm allah belalarını versin bunların...

Açıkçası avni akerdeki maçta kan çıkacak gibime geliyor...
Şimdi şöyle kısaca bir düşündümde Avni Aker'de biz bunları dayaktan öldürüyoruz sonra 5-10 neyse seyircisiz ceza alıyoruz ve şampiyon olamıyoruz..Değişik senaryolar geçiyor kafamdan...

Aker
Bu spiker bozuntusu Trabzonspor'u tutanların sadece Trabzonlu yada Karadenizli olduklarını sanıyor. galiba Ben Yozgatlıyım ama fanatik Trabzonsporluyum. Edirneden Ardahan'a kadar hemen hemen her şehirde başka memleketli olduğu halde Trabzonspor'u tutanlar fazlasıyla mevcut. Bu spikere sormak lazım. Bursa'dan başka Bursa'yı tutan varmı acaba?

Böyle antipati toplamaya devam ederlerse taraftar kazanmak yerine kaybederler.

Sefa
Bursa'da yaşayanları acaba Bursaspor mu bakıyor ? Bursa'da yaşayıp Bursalılara iş veren Trabzonlu saysı az mı zannediyor ? Trabzonlular vergilerini ödemiyor mu sanıyor ?

Ne gerizekalı bi kadın ya babanın malı mı Bursa ?

Jaja fazla acıtmış evet ama Trabzonda ölümcül darbe vurulacaktır. 2 sene içerisinde Türk futbolunun en dönek takımı bir alt lige yol alır İnşallah ki şüphem yok..

Ahmet Faruk
15.11.2010, 19:39
Ben videoyu 2-3 saat önce izledim. Hani o anki düşüncelerimle birşeyler yazmak istemedim aşırıya kaçar diye. Gittim yemek yedim, arkadaşlarla muhabbet ettim, olayın sıcaklığından uzaklaşayım dedim biraz.

Şimdi geleyim ne düşündüğüme,
Öncellikle bu hatunun kullandığı kelimelerin gülüp geçilecek cinsten olduğunu düşünmüyorum. Hani Trabzonsporluluğumu bir kenara koymaya çalışıyorum, asıl o zaman daha çok tehlikeli olduğu ortaya çıkıyor. Trabzonsporlu olarak yaklaşsan "Ulan bu bursapsorlular hep ipne" der geçersin, ama durum öyle değil.
Eleman bildiğin insanları Trabzonlulara, yahu Trabzonluları da geçtim karadenizlilere, karşı kışkırtıcı şeyler söylüyor. Neymiş "Rizelilerin fırınıymış" ayıptır, ayıp. Şunu izleyen dengesizin teki çıksa "Doğru diyo la a.g. karısı, gidip şu fırını dağıtalım" dese ne olacak. Maç olduğundan haberi bile olmayan amcanın fırınının camları inecek, çuvalları patlayacak. Olmuyor mu Türkiye'de, aha işte bir basamak altı mı dersiniz, üstü mü dersiniz her hafta bizim burada Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesinde oluyor. Onlar çok daha azından toz kapıyor.

Belki bir Trabzonsporlu olarak içerisine düştüğü aciz durumdaki tavırlarına gülüp geçebilirim, ama aklı selim bir vatandaş olarak kurduğu cümlelere gülüp geçmek zor,imkansız.

Harun_ayar_ts
15.11.2010, 19:39
bursada yasayan arkadaslar bursaspor tv ki kızın dedigi yere gidin resim cekilin yollayın bursaspor tv bakalım hadi usaklar ah ben gelebilsem bursaya o meydanda ne varsa o muhabire ........... !!:D

Enes Ünal Kaya
15.11.2010, 19:40

Fena Dalga Geçmişler Ya :D

İTFAİYE Göndermek Lazım Evine Puaa = )

Barış Burak
fenerliler spikere bizden daha fena laf etmişler:D o lafları o kadına söylemeye benim terbiyem yetmez:D

kani6161

Kesinlikle katılmıyorum küfür yapmak bize yakışmaz zaten istekde o yönce mesela söyle tepki koyarım heykelde bize her yer trabzon pankantıyla taraftarlarımız fotoğraf çekilsin o fotoğrafı da stada asarım altına da seda ya sevgilerle yazarım

şahrud
15.11.2010, 19:43
Bursa tarafının fotosu maçın başında çekilen fotolardan belli. Çünkü maçın son 20-25 dakkasında pek Bursalı kalmamıştı stadda!! Hale bak bee foto koyarken bile jest yapıyoruz adamlara rencide olmasınlar diye! :D

Gümüshane
15.11.2010, 19:43
Küfür etmeye gerek yok. Bursadaki arkadaslar gitsin o heykelin basina, basi gösterip gelsinler.

Tolunay Abdioğlu
15.11.2010, 19:44
Bursa tarafının fotosu maçın başında çekilen fotolardan belli. Çünkü maçın son 20-25 dakkasında pek Bursalı kalmamıştı stadda!! Hale bak bee foto koyarken bile jest yapıyoruz adamlara rencide olmasınlar diye! :D

Son 10 dk da karşı tarafın fotoğrafını çekmek anca flash israfı olurdu. :D

Barış Burak
15.11.2010, 19:46
o kadın kaç senedi bursasporlu bilinmez ama ben 10 yaşımdayken o heykelin orda Trabzonspor formasıyla fotoğraflar çektiriyordum.o kadına bedava bilet göndersin başkan.yol masraflarınıda biz karşılayalım,yeter ki şu bi Trabzona insin ya.

BiZe HeR YeR 61
15.11.2010, 19:47
Yanayrız Seda Abula..:D

EmreYavuz61
15.11.2010, 19:47
Antuda biri sormuş açıkçası cevabını bende bulamadım bende sizlere sorayım...

Bu vatandaş kadın mı ? yoksa erkek mi? yoksa 2 sinden de mi?

Bıyıklıoğlu
15.11.2010, 19:48
Antuda biri sormuş açıkçası cevabını bende bulamadım bende sizlere sorayım...

Bu vatandaş kadın mı ? yoksa erkek mi? yoksa 2 sinden de mi?
Emre beni niye almıolar abiciğim foruma :)

Ziyaretçi girişi yapamayrum ...

Travelair
15.11.2010, 19:48
Ben videoyu 2-3 saat önce izledim. Hani o anki düşüncelerimle birşeyler yazmak istemedim aşırıya kaçar diye. Gittim yemek yedim, arkadaşlarla muhabbet ettim, olayın sıcaklığından uzaklaşayım dedim biraz.

Şimdi geleyim ne düşündüğüme,
Öncellikle bu hatunun kullandığı kelimelerin gülüp geçilecek cinsten olduğunu düşünmüyorum. Hani Trabzonsporluluğumu bir kenara koymaya çalışıyorum, asıl o zaman daha çok tehlikeli olduğu ortaya çıkıyor. Trabzonsporlu olarak yaklaşsan "Ulan bu bursapsorlular hep ipne" der geçersin, ama durum öyle değil.
Eleman bildiğin insanları Trabzonlulara, yahu Trabzonluları da geçtim karadenizlilere, karşı kışkırtıcı şeyler söylüyor. Neymiş "Rizelilerin fırınıymış" ayıptır, ayıp. Şunu izleyen dengesizin teki çıksa "Doğru diyo la a.g. karısı, gidip şu fırını dağıtalım" dese ne olacak. Maç olduğundan haberi bile olmayan amcanın fırınının camları inecek, çuvalları patlayacak. Olmuyor mu Türkiye'de, aha işte bir basamak altı mı dersiniz, üstü mü dersiniz her hafta bizim burada Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesinde oluyor. Onlar çok daha azından toz kapıyor.

Belki bir Trabzonsporlu olarak içerisine düştüğü aciz durumdaki tavırlarına gülüp geçebilirim, ama aklı selim bir vatandaş olarak kurduğu cümlelere gülüp geçmek zor,imkansız.

Benim de ilk tepkim aynı ama dengesiz bir insan olduğu belli. O yüzden sinirlenmemizin bize zararı olduğunu düşünüyorum. Bizim için önemli olan hedefimiz, bu zevzek yüzünden protestolar, gereksiz gündemler olmasını istemem doğrusu

Yiğit SARI
15.11.2010, 19:49
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash2/hs569.ash2/149188_170627182955344_144771115540951_496992_7452 73_n.jpg

ççç

şahrud
15.11.2010, 19:50
Kesinlikle katılmıyorum küfür yapmak bize yakışmaz zaten istekde o yönce mesela söyle tepki koyarım heykelde bize her yer trabzon pankantıyla taraftarlarımız fotoğraf çekilsin o fotoğrafı da stada asarım altına da seda ya sevgilerle yazarım
Süper fikir ama bi foto da bu hatunun evinin önünde çekilseler daha da iyi olur sanki :D

EmreYavuz61

Mesut abi ben kuzenin üyeliğiyle giriyorum ...:)

mygunoo61
regl olduğu kesin...

İlker Akçay
15.11.2010, 19:51

pursa atkısı isteyenleri almayiler :D

Harun_ayar_ts
15.11.2010, 19:51
kıza cok pis koymus ya :D

sanatik
15.11.2010, 19:52
Gercekden cok dokunmus Seda Capci hanimefendiye.

Bıyıklıoğlu
15.11.2010, 19:52
Mesut abi ben kuzenin üyeliğiyle giriyorum ...:)
Ben kiminkiyle giricem peki.

Üye olmam ben o sayfaya :)

Bıyıklıoğlu
15.11.2010, 19:53
pursa atkısı isteyenleri almayiler :D
ulaa baaa bak.Gümüşhane atkımı getir sen.pursa atkısını maksat üstünde pursa yazıyor diye istedik yani :)

Remzi
15.11.2010, 19:53
yanayrız seda abula..:d

ççç ççç ççç .

.....
15.11.2010, 19:54
Seda ablanın derdi farklı aslında :D

Remzi
15.11.2010, 19:55
Şaka bir yana da fenerliler bizden daha fena dalga geçmiş baayanla :D

Ahmet Başkaya
En karakterli taraftar rakiplerimizde şu an kim ne derse desin Fener'de antuyu arada okuyorum ve gayet ılımlı yorumlar var bize karşı .

Bu Bursasporlulara ne oluyorsa acep ?

ne sacmaliyor bu kadin yav
ne bekliyodu bu acaba bursada yasayan trabzonlularin bursa tribününde bursa formasiyla oturmalarinimi ?? isterlerse trabzon formasiylada sokakta gezerler bi halt yiyemessiniz beyinsiz..

Tarafsız bir yorum mesela :)

Akif Gür
www.teksas.org (http://www.teksas.org) ta ahmet balcı isimle renkdaşımızın yazdığı yorum

süper kupa'dan sonra ligte yaptıklarınızla içimde top bursaya karşı gıdım sevgi kalmadı..2. yarı trabzon'a gelinde görelim...size özel hollanda'dan top getirtip sizi onların eline vercez...

adam olan 2. yarı gelir trabzon'a...dahada adam olan formalarıyla şehirde gezer dolmuşlara otobüslere biner...

biz bunların hepsini rahatça yaptık...

:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:: alkış:

İlker Akçay
ulaa baaa bak.Gümüşhane atkımı getir sen.pursa atkısını maksat üstünde pursa yazıyor diye istedik yani :)

Halloldu o iş merak etma ;)

My
Bırakın da onlar kudursun be ya biz keyfimize bakalım :D

SEDAT
- Valla Rtükmü Ceza Keser , Bursa Başkanı Çıkıp Özürmü Diler , Ne Olur Bilemem ama Bu Konuşma Cezasız Kalmamalı...Acaip Sinirliyim Hala Yatışmadım..Terbiyesiz , Utanmaz ...

- Orda Bir İnsanın Canı Yansa Bu Salağın Gazına Gelip Kim Vericek Hesabını ...

Barış Burak
15.11.2010, 19:56
bel altına kaçmayalım ya yakışmaz bize renktaşlar:)

Ahmet Faruk
Benim de ilk tepkim aynı ama dengesiz bir insan olduğu belli. O yüzden sinirlenmemizin bize zararı olduğunu düşünüyorum. Bizim için önemli olan hedefimiz, bu zevzek yüzünden protestolar, gereksiz gündemler olmasını istemem doğrusu

Abi bence de olaya takımı-kulübü karıştırmamak lazım. Altan Abinin yaptığı gibi Trabzonlu veya Karadenizli olarak, aslında sağduyulu bir vatandaş olarak bu hatun hakkında suç duyurusunda bulunmak en doğrusu.

bordo61
Bursa Cumhuriyet Başsavcılığına iletilmek üzere

Ankara Cumhuriyet Başsavcılığına

13.11.2010 Cumartesi günü oynanan ve Trabzonspor'un 2-0 galibiyeti ile sonuçlanan Spor Toto Süper Lig mücadelesinden sonra 14.11.2010 günü Bursaspor Kulübünün internet üzerinden canlı yayın yapan Bursaspor TV'sinde Seda Çapcı adlı programcı; programında alenen Trabzon ve Karadeniz insanı ile ilgili akıl almaz cümleler kurarak tehdit etmiş, halkı kin ve düşmanlığa sevkedecek açıklamalarda bulunarak Türk Ceza Kanunun 216 maddesini açıkça ihlal ederek suç işlemiştir. Söz konusu programcı,program ve yayının sahipleri hakkında gerekli incelemelerin yapılarak gereğinin yapılması hususunu yüce makamıza saygılarımla arz ederim.

Şikayetçi

Altan ATABAY
Adres

şahsım adına ben şikayetimi yapıyorum. Avukat üyemiz varsa usul yönünden hatamız varsa beni uyarsın.
bu terbiyesizlik cevapsız kalmayacaktır.
telefon

İstanbul Barosundan biri vardı

Mollasallihoğlu sanırım

.....
15.11.2010, 19:58
Kanal 7 yi açıınnnnnnnnnnnnnnnnn

Çabuk Çabukkkkkkkk

:)

Harun_ayar_ts
bel altına kaçmayalım ya yakışmaz bize renktaşlar:)
ama kasınıyo :cool:

DURAS
bursaspor gibi bir klubün, bu ligde işi yok. hep ayırıştırma peşindeler, oradan nemalanıyorlar. diyarbakırıda böyle yaptılar. halbuki özbursalıların nereden geldiklerini gayet iyi biliyoruz.burada açıklamayayım ama herkes biliyor. bursa yönetimi resmi bir açıklama yapmışmıdır, merak ediyom. bu kadın en hafif deyimle ruhsal hezeyanlar içinde.

Bıyıklıoğlu
15.11.2010, 19:59
Halloldu o iş merak etma ;)
Antuya da girdim.Mesutta çareler tükenmez :):):)

Bıyıklıoğlu
15.11.2010, 20:00

Çabuk Çabukkkkkkkk

Fener maçına mı gidiyoruz Ömer :D

İlker Akçay

Çabuk Çabukkkkkkkk

:))))))))))

.....
Ahh Trabzon ahh yaktın bizi

Kanal 7 de şu anda geçti :)

asimetrik
Arkadaşlar öncelikle bu platformda küfür veya saygısız sözler kullanmak bize yakışmıyor. Öncelikle misafir arkadaşlara (her ne kadar gereksiz mevzular üzerinde konuşsalar da) daha saygılı davransak iyi olur.

Diğer taraftan, Bursaspor taraftarının sıkıntısı aslında sportif bir sıkıntı değil. Bursa'yı çok yakından tanıyan birisi olarak, oluşan bu tepkilerin kaynağının aslında her alanda hak etmedikleri halde İstanbul'un gölgesinde kalmaktan oluşan komplekslerin sonucu olarak görmek lazım. Son yıllarda İstanbul'u bir alanda da olsa geçmiş olmanın verdiği şaşkın ruh hali içinde ne yaptıklarının farkında değiller. Muhtemelen tv de gördüğümüz bu hanımefendi de bu ezikliğin dışa vurumunu sergilemiş. Son sözlerinden çok belli oluyor ki ulusal (yani İstanbul) basınının Trabzonspor'a bir nevi Trabzon'a saygıyla bakışını kendi şehrine karşı göremeyişinin rahatsızlığını (ki bu ülke hepimizin) bulduğu ilk fırsatta kusuvermiş.

Şimdi anlamaları gereken asıl mesele şu; Trabzonspor bu saygıyı 43 yıldır rakiplerine saygı duyarak yaptığı asil mücadele ile kazanmıştır. Trabzonspor taraftarı iyi günde kötü günde bordo mavinin var olduğu her yerde başarılı olsa da olmasa da var olarak "Bize Her Yer Trabzon" sloganını doğal yollardan üretmiştir. Trabzonspor, Urfa'da şampiyonluk bile göremeyen onbinler ile var olduğu için rakipten saygı görmüştür. Yıllardır İstanbul basınının (Bursaspor'u olduğu gibi) bizi de görmezden gelişine, rakiplere küfür ederek değil sahasında kaybettiği şampiyonluğa rağmen rakibini alkışlayarak (bu eller de dahil) karşılık vermiştir. Kaybettiği şampiyonluktan sonra rakibe değil (her ne kadar tasvip etmesek de) kendi canına kıyarak bu günlere gelmiştir.

Şimdi Bursaspor'un yapması gereken , bu yıl aslında kendilerinin de bildiği ama dillendirmediği var olma yok olma savaşını, onurlu Trabzonspor tarihini okuyarak rehber edinip uygulamak olmalı. Aksi takdirde dün Diyarbakır'da ve ülkenin doğusunda kazandıkları nefreti bugün Karadeniz'de yarın da tüm Türkiye'de kazanırlar ve Bursaspor olarak silinip giderler.

Fatih Solmaz
arkadaşlaaarrr bir şey söyleyeyim........ davası olmaz..................

bordo61
15.11.2010, 20:01
Bize küfür etmek yakışmaz.

Ekşiye girin orda dalganızı geçin.

.....
15.11.2010, 20:01
Fener maçına mı gidiyoruz Ömer :D

Dur aklıma şöyle şeyleri sokma ya :)

Barış Burak
15.11.2010, 20:02
Ahh Trabzon ahh yaktın bizi

Kanal 7 de şu anda geçti :)

ula nooliyi kanal7 de?

Ahmet Başkaya
15.11.2010, 20:02
-Fazla yaşamaz .

Bu yoruma koptuuumm ççç ççç

EmreYavuz61
15.11.2010, 20:04
Videoyu bir kez daha izledim...Lütfen gereken yapılsın...Kanıma dokundu bu video...

Hele 3.50den sonra sinirden gözümden yaş geldi...

hani diyor ya o arkanızda bize her yer trabzon yazan tişörlerinizle hadi gelin bakayım heykele diyor ya...

Bide en sonda ''allah allah ya Trabzon lider olunca marka oluyor da biz niye olamıyoruz'' diyor ya...

Gereken mutlaka ama mutlaka yapılmalı...Eğer haber61'in haberi doğruysa müthiş bir olay olur...Heykelin orda bi gösteri yapmalıyız...

http://www.youtube.com/watch?v=zt0627hf2jI

Hasan61
15.11.2010, 20:04
Jaja nasıl çakmışsa artık kadın alev aldı:):)

Bıyıklıoğlu
15.11.2010, 20:05
Sakın Antu'ya filan girmeyin.Adamlara insanın sempati kazanası geliyor,ama kazanmıyor. :)

Adamlar Bursa'ya vermiş ayarı resmen :)

Harun_ayar_ts
15.11.2010, 20:06
imkanım olsa o heykelin önünde tek basıma sov yaparımya imkan yok gidemem:o

Ahmet Başkaya
Forum yönetimini de göreve davet ediyorum girişe güzek bir kapak yapın lütfen özellikle Şampiyon Olabilirsiniz ama Adam olamazsınız demiş ya çok pis sövesim var .

Kayle almaya değmez derseniz , kadın değmeyebilir ama konuşmayı yaptığı yer BursasporTv .

Lütfen !

Bekir
Sakın Antu'ya filan girmeyin.Adamlara insanın sempati kazanası geliyor,ama kazanmıyor. :)

Adamlar Bursa'ya vermiş ayarı resmen :)
Valla ben Antu ve Urfa'daki kupa finalinden sonra Fenerbahçe hakkında çok farklı düşünmeye başladım:)
Ligde bizden başka sevdiğim takım yok ama en az nefret ettiğim takım Fenerbahçe...

Ahmet Başkaya
15.11.2010, 20:08
Forum yönetimini de göreve davet ediyorum girişe güzek bir kapak yapın lütfen özellikle Şampiyon Olabilirsiniz ama Adam olamazsınız demiş ya çok pis sövesim var .

Kayle almaya değmez derseniz , kadın değmeyebilir ama konuşmayı yaptığı yer BursasporTv .

Lütfen !

mygunoo61
böyle kafa yapan mal lazım bana bulabilecek olan var mı?

Bekir

Lütfen !
Şampiyon Olabilirsiniz ama Adam olamazsınız

İşte harika bir kapak,Bu yazıyı karikatür ile veya bir resim ile Girişe koyarak çok güzel bir kapak yapabiliriz...

Harun_ayar_ts
Yener'den spikere jest cevap
15 Kasım 2010 / 17:04
Bursaspor TV’si spikeri Çapçı’nın amacı aşan sözlerine yönetim temkinli yaklaştı.

İLGİLİ HABERLER
» Bursa spikeri TS'yi çıldırttı!!! (http://www.haber61.net/news_detail.php?id=69952)

Trabzonspor asbaşkanı Hasan Yener Bursaspor TV’de sabah haberlerini sunan spiker Sevda Çapçı’nın infial yaratan sözlerine sağ duyulu yaklaştı.
Asbaşkan Hasan Yener Trabzonspor’un hiç kimseyle kavga etmeyeceğini belirterek” Biz Bursaspor ile bir maç oynadık ve kazandık. Artık o maç geride kaldı. Hiç kimseyle kavga etmek niyetinde değiliz. Hiç kimse bizi böyle ortamların içine çekemez. Bizim için o maç geride kaldı. Trabzonspor ligde hedefleri olan bir takım. Bizler şimdi camia olarak hafta sonu evimizde oynayacağımız Eskişehirspor maçını düşünüyoruz.”dedi

Öte yandan Bursa ve yakın illerde bulunan Trabzonspor taraftarları bayramın ikinci günü Bursa’ya giderek, spiker Capçı’nın sözünü ettiği Bursa’nın Heykel ve Setbaşında gösteri yapmak için çalışmalar yaptıkları öğrenildi.

Travelair
15.11.2010, 20:09
Bir dengesiz camiaları bu kadar birbirine düşürebiliyorsa ülkenin geleceği hakkında kaygı duyuyorum. Olgunca dışlamalıyız bunları. İlk sinir anlarını çabuk atlatmalıyız. Bursaspor taraftar forumuna provokatif davetlerle bu işler çözülmez. Aynı ülkenin insanlarıyız. Dengesizlere yem etmeyin bu ülkeyi. Hiçbir zaman

SEDAT
Arkadaşlar öncelikle bu platformda küfür veya saygısız sözler kullanmak bize yakışmıyor. Öncelikle misafir arkadaşlara (her ne kadar gereksiz mevzular üzerinde konuşsalar da) daha saygılı davransak iyi olur.

Diğer taraftan, Bursaspor taraftarının sıkıntısı aslında sportif bir sıkıntı değil. Bursa'yı çok yakından tanıyan birisi olarak, oluşan bu tepkilerin kaynağının aslında her alanda hak etmedikleri halde İstanbul'un gölgesinde kalmaktan oluşan komplekslerin sonucu olarak görmek lazım. Son yıllarda İstanbul'u bir alanda da olsa geçmiş olmanın verdiği şaşkın ruh hali içinde ne yaptıklarının farkında değiller. Muhtemelen tv de gördüğümüz bu hanımefendi de bu ezikliğin dışa vurumunu sergilemiş. Son sözlerinden çok belli oluyor ki ulusal (yani İstanbul) basınının Trabzonspor'a bir nevi Trabzon'a saygıyla bakışını kendi şehrine karşı göremeyişinin rahatsızlığını (ki bu ülke hepimizin) bulduğu ilk fırsatta kusuvermiş.

Şimdi anlamaları gereken asıl mesele şu; Trabzonspor bu saygıyı 43 yıldır rakiplerine saygı duyarak yaptığı asil mücadele ile kazanmıştır. Trabzonspor taraftarı iyi günde kötü günde bordo mavinin var olduğu her yerde başarılı olsa da olmasa da var olarak "Bize Her Yer Trabzon" sloganını doğal yollardan üretmiştir. Trabzonspor, Urfa'da şampiyonluk bile göremeyen onbinler ile var olduğu için rakipten saygı görmüştür. Yıllardır İstanbul basınının (Bursaspor'u olduğu gibi) bizi de görmezden gelişine, rakiplere küfür ederek değil sahasında kaybettiği şampiyonluğa rağmen rakibini alkışlayarak (bu eller de dahil) karşılık vermiştir. Kaybettiği şampiyonluktan sonra rakibe değil (her ne kadar tasvip etmesek de) kendi canına kıyarak bu günlere gelmiştir.

Şimdi Bursaspor'un yapması gereken , bu yıl aslında kendilerinin de bildiği ama dillendirmediği var olma yok olma savaşını, onurlu Trabzonspor tarihini okuyarak rehber edinip uygulamak olmalı. Aksi takdirde dün Diyarbakır'da ve ülkenin doğusunda kazandıkları nefreti bugün Karadeniz'de yarın da tüm Türkiye'de kazanırlar ve Bursaspor olarak silinip giderler.

- Gürcan abi Bu Güzel Yazını Okudum ve İmzamı atıyorum , Ama İnan Okumasamda İmzamı atardım abi :)

Barış Burak
ankaragüçlüler ne diyor acaba bu konuda.

Ahmet Başkaya
15.11.2010, 20:10

İşte harika bir kapak,Bu yazıyı karikatür ile veya bir resim ile Girişe koyarak çok güzel bir kapak yapabiliriz...

Veya bozuk saatte iki kere misali , şampiyon olabilirsiniz ama Adam olamazsınız işte tam da mesele bu .

Aker
15.11.2010, 20:11
Kadının bu salak konuşmasından sonra umarım televizyonlarda, gazetelerde seda ablanın suçu ne diye haberler izlemez okumayız umarım:) :D He olursa kendi kaşındı :D

BiZe HeR YeR 61
15.11.2010, 20:11
Bu aralar bir maçımız daha olsa da bursa lider olsa diyorlardır.

Erol Koç
15.11.2010, 20:14
Adama derlerki dün vok'tun Bugün koktun. Kendinizi ne sanıyosunuzda insanları Trabzonlulara karşı kışkırtıyosunuz birinin burnu kanasa bu açıklamadan sonra kim bunun hesabını verecek inşallah mahlubiyet serisine devam edersiniz.

mygunoo61
kedi fareyi hergün beceriyormuş, bir gün fare kafayı çekmiş ve nara atmaya başlamış getirin bana kediyi diye...burda asıl mesele yeğen farenin kim kedinin kim olduğunu anlamaktır.

Tolga Okumuş
Sayın Seda hanım,
Trabzonlular için sarfettiğin laflar hiç etik değil, bir spor karşılaşmasıyla ilgili yaptığınız gerçek dışı yakıştırmalar sizin kültürünüzü göstermektedir. T.C. Kanunlarına bağlı kalmak şartıyla her T.C.vatandaşı Türkiye Cumhuriyetine ait her şehre istediği gibi girer, gezer ve iş kurar. Bursa İli bu kuralın haricinde tutulamaz. Ayrıca Bursa ilinin nüfus yapısı incelendiğinde görülecektir ki Bursalı nüfusu çok azdır. Balkan ülkelerinde yaşayan ve Göçmen diye nitelendirilen ancak ataları Türk olan ve aslen Bursalı olmayanların biz Bursalıyız demeleri de bir garipliktir.
Sayın hanımefendi, şu anda Bursa Büyükşehir Belediyesi sınırları içerisinde yaşayan nüfus kadar İstanbul'da yaşayan Trabzonlu olduğunu unutma(bu nüfus yaklaşık 2 000 000 dur ve bu nüfus içerisindeki Bursalı sayısı da 300 000 civarındadır.) . Kaldıki Kocaeli, Sakarya, Zonguldak, Çanakkale, Tekirdağ illerinde yaşayan Trabzonlu sayısı da senin nüfusundan fazladır. T.B.M.M'de 75 Milletvekilinin Trabzonlu kökenli olduğunu hiç aklından çıkarma.Büyük lokma ye büyük konuşma!
Halbuki Gelibolu Belediyesinin yaptığı gibi bir pankart asabilirsiniz. "Gelibolu'da yaşayan herkes Gelibolulu dur". Sizde Bursa'da yaşayan herkes Bursalıdır ancak gönül verdikleri takımlar farklıdır demeniz gerekmektedir.

Bıyıklıoğlu
15.11.2010, 20:16

Lütfen şunu yapalım....

yorumsuz6117
15.11.2010, 20:17
Şu foruma eziklerden taraftar alın ama bursalı almayın.

SEDAT
15.11.2010, 20:18
- Egemen'e 61 Numarayı Vermeliyiz Artık...

Eren Karaahmetoğlu
15.11.2010, 20:19
Arkadaşlar, şu kadın hakkında mı yorum yapıyorsunuz cidden? Bu kadar düşmeye gerçekten hiç gerek yok. O kadar küçük düşürmüş ki kadın zaten kendini, taraflı tarafsız herkes, neyin ne olduğunu görebilmiş.

Hasan Yener'in açıklamaları çok güzel.

Sadece Eskişehir maçına bakalım. Koyduk, geçti, gitti.

mygunoo61
15.11.2010, 20:20
DİKKAT! seda ile fatmagülü karıştırmayın!(grup olayı hariç)

SEDAT
15.11.2010, 20:20
- Abla Yerel Gazetenin Arkasını Okuyor Ana Sayfadaki Başlık " FIRTINAYA KAPILDIK " :D
ççç ççç

Erbay
15.11.2010, 20:21
İnci sözlükte gereken yapılmıştır.

sanatik
15.11.2010, 20:21
"Sampiyon yapdik ama Adam edemedik." gibi bir sey daha uygun bence.

KUTADGU
15.11.2010, 20:22
Ben Bursaspor maçından sonra bu başlığa bir şey yazmamışım. Onu farkettim.

Sonra Bursaspor dedim, yazmasam da olurmuş yani.

Eskişehirspor maçına bakalım biz. :)

Lokman
15.11.2010, 20:27
Arkadaşlar olayı dahada gerecek yorumlardan kaçınalım lütfen. Sonuçta hepimiz aynı sağduyuyu gösteremeyebiliriz, istenmeyen olay yada olaylar yaşanabilir. Bursada yaşayan hemşehri renkdaş larda lütfen sağduyulu olun. 1 kişinin yaptığı şeyi tüm Bursa şehrine maletmeyelim. BursasporTV nin yaptığı yayın gerek metni hazırlayan gerek okuyan gerekse yayınlayan açısından sorumluluk doğurur. Sorumluların işledikleri suç TCK 216 madde 1 inci fıkrasına isabet eder, işte sözkonusu 216 Madde en altta yer alan sorumluluk kısmınıda okuyun. Kendi adıma bayram ertesi bir dilekçe ile İstanbul Savcılığına videonun ve yabyın metninin yer aldığı bir cd ekiyle suç duyurusunda bulunacağım. Sizlerde soğukanlılıkla bulunduğunuz bölge Adliyesinin Savcılık larından suç duyurusunda bulunun.

Konu oldukca hassas, forumlarda tehdit içerir cümleler yarın başınıza sıkıntı açabilir. Biz bize yakışanı yapalım ve olayı yargıya intkal ettirelim. Kalkıpta ne içipte ekrana çıktığı belli olmayan ne olduğu belirsiz bir bayanın ettiği laflarla ne olduğumuzu ıspat derdine düşmeyelim. Bizim ne olduğumuzu cümle alem biliyor. Hepinize saygılar .

TCK

Suç işlemeye tahrik

MADDE 214. - (1) Suç işlemek için alenen tahrikte bulunan kişi, altı aydan beş yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılır.
Halkı kin ve düşmanlığa tahrik veya aşağılama
MADDE 216. - (1) Halkın sosyal sınıf, ırk, din, mezhep veya bölge bakımından farklı özelliklere sahip bir kesimini, diğer bir kesimi aleyhine kin ve düşmanlığa alenen tahrik eden kimse, bu nedenle kamu güvenliği açısından açık ve yakın bir tehlikenin ortaya çıkması halinde, bir yıldan üç yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılır.
MADDE 218. - (1) Yukarıdaki maddelerde tanımlanan suçların basın ve yayın yoluyla işlenmesi hâlinde, verilecek ceza yarı oranında artırılır.
RADYO VE TELEVİZYON KANUNU 2954
YAYIN ESASLARI:
Madde 5 - Genel yayın esasları şunlardır:
a) Anayasanın sözüne ve ruhuna bağlı olmak; Devletin ülkesi ve milletiyle bölünmez bütünlüğünü, milli egemenliği, Cumhuriyeti, kamu düzenini, genel asayişi, kamu yararını korumak ve kollamak,
b) Atatürk ilke ve inkılaplarını kökleştirmek, Türkiye Cumhuriyetinin çağdaş uygarlık düzeyinin üstüne çıkmasını öngören milli hedeflere ulaşmayı gerçekleştirmek,
c) Devletin milli güvenlik siyasetinin, milli ve ekonomik menfaatlerinin gereklerine uymak,
d) Devletin bir kişi veya zümre tarafından yönetilmesini veya sosyal bir sınıfın diğer sosyal sınıflar üzerinde egemenliğini sağlamak yahut Devleti ve Devlet otoritesini ortadan kaldırmak veya dil, ırk, din ve mezhep ayırımı yaratmak yahut sair herhangi bir yoldan bu kavramlara ve görüşlere dayanan bir Devlet düzeni kurmak amacı güden rejim ve ideolojilerin propagandasına yer vermemek,
e) Genel ahlakın gereklerini, milli gelenekleri ve manevi değerleri gözetmek,
f) Türk milli eğitiminin temel görüş, amaç ve ilkelerine uymak,
g) Kolayca anlaşılabilir, doğru, temiz ve güzel bir Türkçe kullanmak,
h) Toplumun beden ve ruh sağlığına zarar verecek hususlara yer vermemek,
i) Karamsarlık, umutsuzluk, kargaşa, dehşet, saldırganlık gibi olumsuz duygular uyandırmak ve telkin etmek amacına yönelik yayın yapmamak,
j) Kişilerin özel hayatlarına, şeref ve haysiyetlerine saygılı olmak ve dürüstlük anlayışına bağlı kalmak,
k) Haberlerin toplanması, seçilmesi ve yayınlanmasında tarafsızlık, doğruluk ve çabukluk ilkeleri ile çağdaş habercilik teknik ve metotlarına bağlı olmak,
l) Haberler ile yorumları ayırmak ve yorumların kaynaklarını açıklamak,
m) Kamuoyunun sağlıklı ve serbestçe oluşabilmesi için kamuoyunu ilgilendirecek konularda yeterli yayın yapmak; tek yönlü, taraf tutan yayın yapmamak ve bir siyasi partinin, grubun, çıkar çevresinin, inanç veya düşüncenin menfaatlerine alet olmamak
SORUMLULUK:
Madde 28 - Türkiye Radyo - Televizyon Kurumunun yayınları yoluyla işlenen suçlarda veya haksız fiillerde, yayın tespit yoluyla yapılmışsa, metni yazan veya sesi tespit edilen, bu metni veya tespiti fiilen kontrol eden ve yayını fiilen yöneten ve kontrol eden kişiler sorumludur.

Remzi
15.11.2010, 20:27
'Adam sandık Eşşeği' de olabilir :D

ziyaretci
15.11.2010, 20:30
nerede bizim farkimiz? Anlamiyorum neden sinirlerimiz tavan yapiyor..

Lig lideriyiz. En iyi Futbol oynayan takimiz. Turkiyenin en saygin ve sevilen en efendi hocasina sahibiz.

Her seyimizle farkliyiz.. ama taraftarimizlar baska taraftarlardan farkimizi neden ortaya koyamiyoruz.

nedir bu KUFURLER... forum yoneticileri uyuyor mu?

Bu kadar kufur edene kadar bu kadar yorum yapana kadar toplaniriz 100 200 kisi giyeriz formalari cikariz heykele kufursuz doneriz biter bunca yorum a ne gerek war... hedef sasirtmaya gerek yok bu sene bursanin pota da olamayacagi oynadigi futboldan belli... kuyruk acilari war. Sercan'i volkan'i hepsi ellerinde patladi.. paralar yalan oldu.. gitmeyelim uzerlerine bu sene yok onlar

kayseri-bjk-fb-ts arasinda surecek gidecek bi surec... artik bursa adina bisi duymak istemiorum
zaman kaybi

Milis
15.11.2010, 20:30
Derhal muhasebeden hesabını kestirsinler.yaşanan bu olayın futbol fanatikliginin çok dışında bu kadının Dağdaki törerislerden tek farkı onlar insanlara bu ülkenin dinamiklerine kurşun sıkmış.

Hekimoğlu
15.11.2010, 20:31
ccc seda reyiz ccc :D

ESER
15.11.2010, 20:31
Trabzonspor sampiyon da eder. sampiyonu da eder:D

Oruç
15.11.2010, 20:32
Kabahat bizdeki bunları şampiyon yaptık. Yazık.

SEDAT
15.11.2010, 20:34
- Arkadaşlar Bu Kadın Provakatör , Sakin Olalım Önümüze Bakalım :)

TSezgin61
15.11.2010, 20:35
su kadini hapise atsalar ne gülerim...:)

yasal islemlerle hareket etmeyliyiz.
ruh hastasi. tahrik ettigi taraftara bak, bula bula Trabzonspor taraftarinimi buldun. bilmiyor sanki bütün sülalesini heykelin önünde öperler...

Lokman

Biz bunları şampiyon yapmak için berabere kalmadıkki Fenerbahçe ile, yenilseydik eğer bursayı şampiyon yapmamak içinmi yenilmiş olacaktık. Fenerbahçe en azından bize hiç dost numarası yapmamıştır. Herzaman bize karşı tavırları bellidir bizdende cevaplarını almışlardır. Bu yorum bizi gecen sezon sonu bursanın tetikcisi durumuna düşürüyor. Hoş ve herşeyden önce doğru değil.

x_man
seviyeyi düşürmmeyelim arkadaşlar biraz sakin olalım lütfen

.....
Yahu şampiyonluk diyoruz bursaya takılıp duruyoruz.

Önümüzde Eskişehir maçı var. Ona odaklanalım biz. Allahın izniyle güzel günler yakındır.

Zafer Fidan
BursasporTV özür dilesin!

BursasporTV'de bugün yayınlanan ve Seda Çapçı'nın sunduğu "Gazete Turu" adlı program Trabzonlular tarafından eleştirilmeye devam ediyor.

BursasporTV'de bugün yayınlanan ve Seda Çapçı'nın sunduğu "Gazete Turu" adlı program Trabzonlular tarafından eleştirilmeye devam ediyor.

Seda Çapçı'nın bugünkü sözleri şu an internet üzerinde bir çok platformda tartışılırken, Trabzonsporlu taraftarlar BursasporTV'den konu ile ilgili açıklama ve özür bekliyorlar. Maç boyunca Bursaspor taraftarına küfür eden Trabzonsporluların BursasporTV ve Seda Çapçı'dan özür beklemesi de bir hayli ilginç.

"insan yediği kaba pisler mi?" tartışmasına son noktayı koyan Seda Çapçı ve BursasporTV'ye sonsuz teşekkürlerimizi sunar, yayın hayatında başarılar dileriz.

http://www.bursasporluyuz.net/bursasportv-ozur-dilesin.html

TSezgin61
15.11.2010, 20:36
BursasporTV özür dilesin!

ursasporTV'de bugün yayınlanan ve Seda Çapçı'nın sunduğu "Gazete Turu" adlı program Trabzonlular tarafından eleştirilmeye devam ediyor.

Seda Çapçı'nın bugünkü sözleri şu an internet üzerinde bir çok platformda tartışılırken, Trabzonsporlu taraftarlar BursasporTV'den konu ile ilgili açıklama ve özür bekliyorlar. Maç boyunca Bursaspor taraftarına küfür eden Trabzonsporluların BursasporTV ve Seda Çapçı'dan özür beklemesi de bir hayli ilginç.

"insan yediği kaba pisler mi?" tartışmasına son noktayı koyan Seda Çapçı ve BursasporTV'ye sonsuz teşekkürlerimizi sunar, yayın hayatında başarılar dileriz.

http://www.bursasporluyuz.net/bursasportv-ozur-dilesin.html

alin size bursa taraftari.

Oruç
15.11.2010, 20:37
Biz bunları şampiyon yapmak için berabere kalmadıkki Fenerbahçe ile, yenilseydik eğer bursayı şampiyon yapmamak içinmi yenilmiş olacaktık. Fenerbahçe en azından bize hiç dost numarası yapmamıştır. Herzaman bize karşı tavırları bellidir bizdende cevaplarını almışlardır. Bu yorum bizi gecen sezon sonu bursanın tetikcisi durumuna düşürüyor. Hoş ve herşeyden önce doğru değil.

Yazar yukarıdaki yazısında "şampiyon olmalarına sebep olduk" demek istiyor.

Yazının ana teması bu. Trabzonspor hiç bir takımın bilmem nesi değildir/olmamıştır. Lütfen yazdıklarınıza siz de dikkat ediniz. Lafı bile hoş değil.

FATSALI_NL
15.11.2010, 20:37
goren gormeyene duyurulur...
yeni komedi filmi cikmis.. icindede heykel'in biri oynuyor!
daha once paylasildiysa ozur.

http://www.youtube.com/watch?v=zt0627hf2jI&feature=player_embedded

mavituğ
15.11.2010, 20:38
kim ne derse desin biz yolunumuza devam edelim, boş insanların boş sözlerini bizi meşgul etmemeli tersine hırslandırılmalı.herkes kendine yakışanı yapar, bursa da kendine yakışanı yapmaya devam etsin.

Zafer Fidan
Yalan mı?

Siz Bursaspor Tv ile uğraşacağınıza Engin Baytar'a insanlık dersin verin

Maçtan sonra sovmenlik yapıp tribünleri tahrik eden belkide ceza almamıza sebeb olacak Engin Baytar'a insanlık dersi vereceklerine Bursaspor Tv spikerinden özür bekliyorlar!!!

Trabzonspor'un Bursaspor'u deplasmanda mağlup ettiği maçın ardından Pazar günü, yeşil beyazlıların internet üzerinden yayın yapan resmi yayın organı Bursaspor TV'de, Gazete Turu adı altında sabah haberlerini sunan Seda Çapçı'nın Trabzonlular'ı galeyana getirecek şekilde ifadeler kullanması tepkilere neden oldu. Yerel gazete başlıklarını okuduktan sonra Trabzon'u ve Trabzonsporlular'ı hedef alan sunucu, "Bursa'da bağrımızda yaşayan Trabzonlular tribündeydi. Onları hep benimsedik. Burada ekmek yediler, okudular, burada kazandılar. Biz mutlu olduk. Hiçbir zaman ayrım yapmadık ama algıda seçicilik yaptırdılar. Dik kaldırım ve Beşevler civarında oturan Trabzonlular. Onlara artık hemşehri demeyeceğiz. Kötü tezahüratlar yaptılar. Bizimle omuz omuza yaşıyorlar. 'Bize her yer Trabzon' sloganı atıyorlar ama maç sonu ben Bursa'nın en işlek caddesi Heykel de ve Setbaşı'nda bir tane Trabzonspor formalı göremedim. Madem size her yer Trabzon çıkın, Heykel ve Setbaşı'nda dolaşın o zaman" diyerek Trabzonsporlular'ı galeyana getirip kışkırtıyor ve hedef gösteriyor.

BURSA'DAKİ TRABZONLULAR'I HEDEF GÖSTERDİ

Sunucu, hedef gösteren ve ağır tahrik içeren yorumlarına şöyle devam etti: "Ortamı Trabzonspor taraftarları gerdi. Böyle haddini aşan tezahürat olmaz. Hele de Bursa'da ekmek yiyen Trabzonluları kastediyorum. Kocaman kocaman dükkanlara, Rizeli bilmem ne uşakları yazmayı biliyorsunuz. Trabzonspor taraftarlarına da mikrofon uzattık. Beni kızdıran buradaki Trabzonlular. Buna artık şımarıklık ve haddini bilmezlik denir. Lütfen formanın arkasında, 'Bize her yer Trabzon' yazan taraftarlar şu anda Heykel'e gelip gezsin. Lütfen, bekliyorum. Siz gelemiyorsunuz. Hani her yer Trabzon'du size? Ne olduğunuz önemli değil. Şampiyonda olabilirsiniz ama adam olabiliyor musunuz? Önemli olan bu. Biz geçen sene kendi bileğimizin hakkı ile şampiyonluğu kazandık ve Altıparmak'a Trabzonspor bayrağının asılmasına sesimizi çıkartmadık. Kendileri aynısını yapar mıydı? Adam olmak her yiğidin harcı mı?"

GAZETELERİ DE HEDEF GÖSTERDİ

Sunucunun tahrik içeren açıklamalarının ardı arkası gelmedi. Yorumların devamı şu şekilde: "Egemen sizin olsun. Egemen sırtında o 16 numaralı formayı hangi vicdanla taşıyor? Onu da sormak lazım kendisine. Ulusal gazetelerde de haddini aşan yorumlar yapıldı. Özellikle Fotomaç ve Fanatik gazetelerinde bunu gördük. Hiçbir zaman en büyük Bursa yazmayan gazeteler, şimdi en büyük Trabzonspor yazıyor. Küçük küçüğü desteklermiş her zaman. Biz adam gibi bir takımız ve adam gibi bir camiayız. Hürriyet Gazetesi, 'Lider marka' yazmış. Bursaspor kazanınca lider olmuyor da Trabzonspor kazanınca mı lider marka oluyor?"

SİTELERDE TEPKİ MESAJLARI YAĞIYOR

Sunucunun Bursaspor'un resmi yayın organından hedef gösterici ve halkı galeyana getirici, ağır tahrik içeren yorumlar yapması bordo - mavili taraftarları oldukça kızdırdı. Forum ve sosyal paylaşım sitelerinde sunucu aleyhine gruplar açılırken RTÜK'e de şikayet telefonları yağdı. Olayla ilgili olarak Trabzonspor yönetim kurulu sessizliğini korurken, taraftarlar Bursaspor yönetim kurulundan özür bekliyor. Özellikle Bursa'da yaşayan Trabzonlular'ı zor durumda bırakacak olan yorumların ardından taraftarların tepkiyle yanlış bir hareket yapmasından korkuluyor.

http://www.bursasporluyuz.net/yalan-mi.html

Yunus Emre SEYHAN
Olay gittikçe büyüyor. Büyümesi de güzel tabii.

Çok hassas konular bunlar.

Hasan61
15.11.2010, 20:39
Bu olay bir tarafa not edildi.Zamana gelince ortaya çıkarırız.
Şimdi en önemli işimiz Eskişehirspor maçı..

Lokman
15.11.2010, 20:40

"YAPTIK" yorumuna takıldım amacım renkdaşlarımla polemik yaşamak değil. Fikrimi belirttim sadece. Düzeltmen için teşekkürler.

.....
15.11.2010, 20:41
Çok merak ettiğim bir şey var maça gidenlere sormak istiyorum ,

Biz bunlara maç boyunca sövdük mü ?

TSezgin61
15.11.2010, 20:43
kendimi zor tutuyorum. ama bu sene ayni hatalari yapmiyacaz:)

bu sene önümüze bakacaz. kimsenin bizi tahrik etmesine izin vermiyecez.

bu sene sampiyonluk gelecek insallah...

Harun_ayar_ts
15.11.2010, 20:43
ligin 2. yarısında vereceksin bunlara odunu:rolleyes::D

Fatih Özkan
15.11.2010, 20:44

Lütfen !

Katılıyorum...
BMN yönetimi güzel bir kapak hazırlayacaktır!

Ümit Tekşan
15.11.2010, 20:46
Her lafa verilecek cevabım var ama ! Önce lafa bakarım lafmı diye, sonra söyleyene bakarım İNSAN'mı diye....

Akif Gür
15.11.2010, 20:46
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash2/hs480.ash2/75360_10150318379705361_895900360_15538452_3519611 _n.jpg (http://forum.bordomavi.net/photo.php?pid=15538461&id=895900360)
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash2/hs562.ash2/148425_10150318380420361_895900360_15538479_804691 4_n.jpg (http://www.facebook.com/photo.php?pid=15538472&id=895900360)
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs1160.snc4/150230_10150318381335361_895900360_15538513_234702 5_n.jpg (http://www.facebook.com/photo.php?pid=15538472&id=895900360)
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs1143.snc4/148588_10150318381545361_895900360_15538520_321859 _n.jpg (http://www.facebook.com/photo.php?pid=15538472&id=895900360)
bu fotoğraflar tüm bursalılara yeter

Murat GENEL
15.11.2010, 20:47
ulan haysiyet yoksunu herifler siz değilmisiniz daha geçen hafta Antalya deplasmanında topçunuza üçlü çektiren hem de 2-2 biten maçtan sonra..Üstelik bunu her deplasman maçından sonra yapıyorsunuz..Engin yapıncamı bi yerinize battı..Şenol Hocanın akisne Koçum Engin..bir de topçu adamsın 1-2 tanesini rahat indirirdin az kassaydın ama olsn..

Bıyıklıoğlu
15.11.2010, 20:49
Çok merak ettiğim bir şey var maça gidenlere sormak istiyorum ,

Biz bunlara maç boyunca sövdük mü ?
Egemen ve Umut'a sövmeye başladıklarından sonra film koptu.

Erol Koç
15.11.2010, 20:50

Evet kabahat bizde süper kupada yenmemize rağmen bursa diye tezahurat ettik ertuğrul sağlam diye tezahurat ettik evet kabahat bizde.

Travelair
Arkadaşlar bu filmleri yeterince izlemedik mi? Oyunlara gelmeyelim. Kaos, kavga sadece bize kaybettirir. Boşverin. Gerekeni gerekli merciler gerekli görürseler yaparlar. Biz hedefimize odaklanalım. Oyunlarla avantajımızı kaybetmeyelim

Hasan61
Özürünüz size kalsın..
Nede güzel koymuş Jaja reis.......

Eren Karaahmetoğlu
Bursasiporlucukları bu kadar umursamanıza cidden şaşırıyorum. İşiniz mi yok yahu.

Biz geçen senenin sonundan taa maç gününün sonuna kadar herşeyin dostça olması için çaba sarfettik. Ciddi ciddi.

Kadıköy'de Fener'i şampiyonluktan ettiğimiz maçta vardım. Kendimiz şampiyon olmuş gibiydik.

Süper Kupa finalinde de Bursalı arkadaşların yaptıkları ortada.

Onlarda bazı şeyler eksik.

Tribün kültürü mü dersiniz, futbol bilgisi mi dersiniz, bilemiyorum.

Ancak inanılmaz eksikleri var.

Bir bayanın ateşli konuşmaları için de daha fazla sinirlenmemize hiç gerek yok.

Eskişehir'i yenelim.

Haydi. Daha da 6 gün var.

Uğur Ö.
Ne demiş inciciler: Sus ve y.... :D (çok anlamlı bir sözdür yazamadım gerisini)

ESER
bir uclu cekelim , kendimize gelelim :D

Anıl Caner
15.11.2010, 20:51
Bursaspor sahaya çıkınca alkışladık.

Onlar da "alkışlayın i.neler bursa şampiyon" diye tempo tutunca klasik ay ayol muhabbeti döndü.

sonra egemen ve umut'a küfür ettiklerinde oraya geliriz tezahuratı atıldı. herhangi bir sivas deplasmanındaki kadar küfür etmedik misal :)

Akif Gür
15.11.2010, 20:52
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash2/hs480.ash2/75360_10150318379705361_895900360_15538452_3519611 _n.jpg (http://forum.bordomavi.net/photo.php?pid=15538461&id=895900360)
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash2/hs562.ash2/148425_10150318380420361_895900360_15538479_804691 4_n.jpg (http://www.facebook.com/photo.php?pid=15538472&id=895900360)
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs1160.snc4/150230_10150318381335361_895900360_15538513_234702 5_n.jpg (http://www.facebook.com/photo.php?pid=15538472&id=895900360)
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs1143.snc4/148588_10150318381545361_895900360_15538520_321859 _n.jpg (http://www.facebook.com/photo.php?pid=15538472&id=895900360)
bu fotoğraflar tüm bursalılara yeter
....................

Hürgün Aygün
15.11.2010, 20:52
Markus her zamanki gibi kapakları patlatıyor Engin'in üçlü çektirmesi çok doğal taraftarıyla bütünleşiyor ve bu normal karşılanmalı dedi...

.....
15.11.2010, 20:53
Egemen ve Umut'a sövmeye başladıklarından sonra film koptu.

Adamlar 3 saat Trabzonlular bize sövdü diyor.

Ohah dedim bu kadarda atılmaz ki!

şahrud
15.11.2010, 20:54
Evet ciddiye alıp çok tepki verilmemeli belki ama bu kadına tepkisiz kalmak da diğer denyolara ''Buyrun istediğinizi söyleyin'' davetiyesi çıkarmaktan farksızdır.!! Buna susarsak yarın başka biri daha saçmalar öyle gier!! Ağzı olan konuşuyor evet, ama her ağzı olan TV programı(!) yapamaz!! Bu hatun kesinlikle defedilmeli ama ondan önce çıkıp seve seve tüm Trabzon ve Trabzonspor camiasından özür dilemeli

Fatih Özkan
15.11.2010, 20:55
Adamlar 3 saat Trabzonlular bize sövdü diyor.

Ohah dedim bu kadarda atılmaz ki!

3 saat küfür mü edilirmiş yahu ?
İyice abartmışlar!

Zafer Fidan
15.11.2010, 20:55
Markus her zamanki gibi kapakları patlatıyor Engin'in üçlü çektirmesi çok doğal taraftarıyla bütünleşiyor ve bu normal karşılanmalı dedi...

Adam alman, burda gayet dogal birsey. Cumartesi Köln - Gladbach macindan görüntüler.

http://www.youtube.com/watch?v=8cZ1RTr60z4

genç61
15.11.2010, 20:56
maca gittim bilet ayarlanmis diyenlere sunu soylemek isterim trabzondan gelenlerde bilet yoktu karaborsadan alip girdiler giremeynelerde disarda kapaiyi kirdi girdi

geceden gelip bekleyen ve onca yolu ceken traftari sevindirdikleri icin tum topculkari kutluyorum

transfer sart takima transfer sart

Oruç
15.11.2010, 20:57
İşimize bakalım biz. Şampiyonluk yolunda avantajlıyız, lideriz, öndeyiz. Kimsenin bizim havamızı bozmasına izin vermeyelim. Bu sene şampiyon olup herkese neyin ne olduğunu gösterelim. Bütün enerjimizi takımımıza harcayalım.

Mesut
15.11.2010, 20:59
http://www.facebook.com/video/video.php?v=1666903602444&oid=127796323904305&comments

gülmek isteyen :)

Barış Burak
15.11.2010, 21:00
istediğime söverim bu saatten sonra,kimseyede hesap vermem.ya bu sedaya denecek çok şey varda,terbiyem müsade etmiyor.bel altıda vuramam bu forumda.

bu bursasporlular çalıyodu ya statta maçtan önce kurtlar vadisi müziği,şimdi düşünüyorumda;

laz ziyanın ölmesi iyi olmadı.hala yaşasaydıda bunlar hayran kalıp stadlarına koyduğu müzikleri dinlerken onu hatırlasalardı.

ulan kimseye bu kadar oturmadıda bunlara niye bu kadar çok koydu.

bu daha yarısı bile değil.

ilhan
15.11.2010, 21:01
Süper kupa maçından sonra "liverpool" diye bağırılması ise Bursaspor Tv kanalındaki adı lazım değil her neyse ne, tipin çıkıp Bursa'daki Trabzonsporluları küçümsemeye çalışması pek farklı değil.

Ha-zım-sız-lık...

Hayatımda görmeyeceğim bir kadının adı her başlıkta dile getiriliyor neredeyse. Facebookta önüne gelen o tipi paylaşıp küfürlü bir mesaj yazıyor. Ne gerek var? Görmezden ge-li-yo-rum. Tavsiye ediyorum. Haftaya Es es maçımız var. Onu daha fazla düşünüyorum şu spiker tipten. Bursaspor'u yendik. Nokta. :)

Yaşa Jaja... ;)

Hasan61
http://www.facebook.com/video/video.php?v=1666903602444&oid=127796323904305&comments

ççççççççççççççççççççççççççç

EmreYavuz61

ççççççççççççççççççççççç

Barış Burak
15.11.2010, 21:03

ççç ççç ççç ççç ççç ççç ççç ççç ççç

Akif Gür
15.11.2010, 21:07
teyze oğluyla maça gitmek için beşevler'in yukarı taraflarından(bursa'yı iyi bilmem) 6F otobüsüne bindik...otobüs şoförü trabzonlu çıkınca bizden ücret almadı...otobüste ilerlerken bi tane 40-45 yaşlarında abimiz bize döndü ve sizde iyi cesaret varmış dedi...bizde sadece gülerek karşılık verdik..

stadın önünde inince gözlerin bizim üzerimizde olduğunu gördük..yalnız değildik birkaç renkdaşımız daha önümüzden ilerliyordu...tam bu sırada bursalı şeref yoksununuz teki önden giden renkdaşımıza küfrederek oradan uzaklaşmasını istedi...polis hemen araya girdi ve bursalıyı susturmak istedi..bursalıda beni tahrik ediyo üstündeki formayla gibisinden cevap verdi..15-20 saniye geçmeden bize doğru gelen bir bursalı çabuk uzaklaşın a.......... k..........larım dedi ve teyze oğlunun ayak bileğine vurdu...içimiz cız ede ede oradan uzaklaştık ve hazır olan biletlerimizle stada girdik..

önce onur çıktı ısınmaya, ilk onu çağırdık tribüne...sonra derken tüm futbolcular çıktı ısınma sırasında bursalılardan umut ve egemen lehine tezahüratlar başladı...bizde buna karşılık verdik...maç başlamadan öncede alkışlayın ib....ler bursa şampiyon tezahüratı başlayınca ortam gerildi...

hızlı başladık ve jaja'nın 2 golüyle hem rahatladık hemde iyice havaya girdik...maç içinde karşılıklı küfürlü tezahüratlar süratle devam ediyordu...90. dakikada onur'a atılan şişede olaya tuz biber oldu...maç bitiminde engin'in üçlüsüyle biz bağırırken bursalılar sahaya girdi...kapalı tribünde olaylar çıktı...bursalılar polisle kavga etti..20-25 dakika bursalıları dışarıya çıkarmak için bekledik...maç bitiminde bizimkiler koltukları söküp maratona fırlattı bursalılar ise koltukları söküp polise fırlattılar...maç bittikten 70-75 dakika sonra sahanın içinden bizi dışarı çıkarıyorlardıki bu sıradada sahayı sulama zamanları tutmuşki saha yerine bizi suladılar...böyle derken staddan çıktık evimize gittik...eve ilk girdiğimizde ilk lafımız ''nası koyduk ama''

Keleşoğlu
kadının ruh sağlığı bozulmuş ben dedim ama bu maçı kırmızı noktalı yayınlamak lazım diye:))

Cihan_61
http://www.facebook.com/#!/video/video.php?v=111761302200629&oid=95455255743&comments
onlara her top bursa :D

Yunus Emre SEYHAN
15.11.2010, 21:08

ççç ççç

TS-FAN
15.11.2010, 21:08
Bu kişi hala o kurumda çalışıyor mu?
Bursa'da yaşayan Trabzonlulara,Rizelilere ve Trabzonsporlulara "haddini bilmez","şımarık" gibi kabul edilemez laflar eden bir kişi orada çalışmaya devam edemez.
Ve gereken cezayı da almalıdır.
Ben Bursa'da yaşıyorum.Formamla gezdim,gezeceğim.
Bu nasıl bir kindir!!

AKSOY_61
15.11.2010, 21:09

Yakışııırrrr:D:D

Uğur GEMİCİOĞLU
15.11.2010, 21:11

Bir an önce maç gese de 16' da kutlama yapsak diye bekliyorlar kardeşçikler.

Mesut
varya stres sinir bişe kalmadı :D

FATSALI_NL
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash2/hs569.ash2/149188_170627182955344_144771115540951_496992_7452 73_n.jpg

ççç
:alkış: haha

Barış Burak
15.11.2010, 21:12
Bir an önce maç gese de 16' da kutlama yapsak diye bekliyorlar kardeşçikler.

Ben Ankaragüçlülerin Trabzonspora bir yanlış yaptığını hiç görmedim. o yüzden dedim,onlar bu haysiyetsizliği malum kardeşlerine yakıştırırlarsa eğer,gözümde onlar kadar değerleri olur

Punisher-61
15.11.2010, 21:15
Bursa nedir be kardesim? Bursa tarihinde bizden cektigi kadar baska hangi takimdan cekti.
Onlarin gözleri önünde kac kupa kaldirdik?

Bunlarin en cok zoruna giden su: tam biz büyüdük diyecekler zamanda hep biz geliyoruz ve onlara gereken cevabi veriyoruz.

BIZE HER YER TRABZON yemisin bursanin heykelini bizim taraftar taksimde mac gününde kolbasti oynuyor

Ve o bursaspor tv deki kadina acilen bir koca bulunmasi lazim sasirmis ne yaptigini ve ne söyledigini bilmiyor

kani6161
15.11.2010, 21:17
eskişehir maçına bakmamız lazım ancak bu spikere gerekli cevap avni akerde küfürsüz şekilde verilmesi gerekli. bir ara erdoğdulular güzel yazılar yazıyordu.

Napoli
15.11.2010, 21:17
biz onlari kabul ettik is sahibi olmalarina izin verdik kendimizle bir tuttuk ama.. diye baslayan cümle. Adama sorarlar senin ne gibi bir vasfin varda kime ne izni veriyorsun? mal gelmissin mal gideceksin, dua ette biri cikip biz bu hanimefendiye aramizda insan olarak yasama hakkini tanidik ama görüyoruz ki bir manda kadar zekaya sahip degil mezbahaneye yollayip kesilmesini öneriyoruz.

Anıl Kadir
15.11.2010, 21:18

zaten benim de söyledigim küfür icerikli seyler degil... igneleyici ince dokunuşlar ;)

EmreYavuz61
15.11.2010, 21:18
TCK Madde 216

(1) Halkın sosyal sınıf‚ ırk‚ din‚ mezhep veya bölge bakımından farklı özelliklere sahip bir kesimini‚ diğer bir kesimi aleyhine kin ve düşmanlığa alenen tahrik eden kimse‚bu nedenle kamu güvenliği açısından açık ve yakın bir tehlikenin ortaya çıkması halinde‚ bir yıldan üç yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılır.

(2) Halkın bir kesimini‚ sosyal sınıf‚ ırk‚ din‚ mezhep‚ cinsiyet veya bölge farklılığına dayanarak alenen aşağılayan kişi‚altı aydan bir yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılır.

(3) Halkın bir kesiminin benimsediği dinî değerleri alenen aşağılayan kişi‚ fiilin kamu barışını bozmaya elverişli olması hâlinde‚ altı aydan bir yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılır.

Ortak hüküm

Madde 218

(1) Yukarıdaki maddelerde tanımlanan suçların basın ve yayın yoluyla işlenmesi hâlinde‚ verilecek ceza yarı oranında artırılır.

ONUR BEKAR
15.11.2010, 21:20
...........................ççççççççç

SEDAT
15.11.2010, 21:22
- Neymiş İş Vermiş , Ekmek Vermiş Felan Sanki Bursayı Bu Kurdu Zannedersin...

- Birde Hedef Gösteriyor Utanmadan...

- Eğer Bursaspor Bunun İşine Son Vermezse Onlarada Yazıklar Olsun...

Enes Ünal Kaya
15.11.2010, 21:24
Ben Bursa'ya Hak Veriyorum Hani Haksız Değiller..

Tam Ankaragücü Diye Bağıracaklar Dakika 6 Sen Git Adamlara Gool At = )
Sonra Tam Bursa Diye Bağıracaklar Dakika 16 Git Bir Tane Daha Gool At = )
Tribünleri Tıklım Tıklım Doldur..
Stad'da Senin Sesin Çıksın...
Maç Sonu Eğlen Çoşş ..
Adamların Nağmalup Lakabını Ez Al ..
Bayram Öncesi Elini Öptür..
Daha Neler Neler =) Çok Canlar Yakıyoruz Yaww =)

TS-FAN
15.11.2010, 21:27
Ben, ne dediğini bilmiyor deyip geçiştiremiyorum.
Gereken cezayı kanunlar önünde almalı bu insan.
Hem de bir dava değil ,birçok dava ile almalı.
Hukukçu var mı içimizde şu anda?

Emrullah
15.11.2010, 21:28
Ben Ankaragüçlülerin Trabzonspora bir yanlış yaptığını hiç görmedim. o yüzden dedim,onlar bu haysiyetsizliği malum kardeşlerine yakıştırırlarsa eğer,gözümde onlar kadar değerleri olur

Forumdaki A.Gücü hayranlığını anlamış değilim. Cumartesi günü 100 Pursalının 1 Trabzonluyu sıkıştırma işini ben Ankara'da canlı yaşadım. Hem de adamın yanında çocuğu da vardı. Sıhhiye doğru giden yolda neredeyse 60-70 A.Gücülü biri çocuk olmak üzere 2 kişiye saldırdı.

Üstelik bu Çinçin'in şopar bebelerini ne zamandan beridir adam yerine koyuyoruz.

Yine bir maçta 19 Mayıs stadı etrafında koca bir kaya geldi 2 metre ileride bir renktaşa. Ne oldu ona bilmiyorum ama o taş o yaşta bana gelseydi muhakkak hayatımda önemli değişiklikler olurdu.

Ben en az 10 kez A.Gücü maçına gitmişimdir. Hiç bir zaman sempatik davranmamışlardır. Son bir iki yıl davranışları yumuşak olabilir. Ama bu taraftar topluluğunu değerli hale getirmez.

kani6161
15.11.2010, 21:30
zaten benim de söyledigim küfür icerikli seyler degil... igneleyici ince dokunuşlar ;)

öyle olabilir tabi:D

Cafer Bulur
15.11.2010, 21:31
Bursasporla aramizdaki dostluk rüzgarlari bir anda tersine döndü ama bunun sebebi biz degiliz.

Biz avni akerde sampiyonlugu fb ye verip olay cikartmayan bir taraftar topluluguna sahibiz.

Onlar ise 2-0 lik bir yenilgiyi hazmedemiyorlar,fark gayet acik ve net.

Bursaspor tv nin küstah spikerini ciddiye almaya da gerek yok,it ürür kervan yürür.

Iyi ki Trabzonsporluyum...

KemalEROĞLU5961
15.11.2010, 21:31
Olay TV'deki Final programında saçmalamaya devam ediyor Bursalılar, neymiş stadın her yerinde Trabzonlular bilet almış da Bursaspor taraftarları deplasmanda neden %5'lik kontenjanı aşamıyormuş? Şu anda da Engin Baytar'ın üçlüsünden sonra Bursa seyircisi dik duruş sergilemiş de bütün tribünler aşağı inmemiş öyle diyorlar, te Allah'ım...

champions
15.11.2010, 21:32
Fanatizm ne yazık ki genel bir sorun ve açıkçası öküzlük.Yenilgiyi hazmetmek, rakibe saygı duymak, bir şampiyonluk ile kendini bir .ok sanmamak büyük olmanın gerekleridir.Konuşmalar bunların tam aksi yönde ve eziklikte son nokta olarak görünüyor.Bursaspor bu zihniyetteki birine söz hakkı vererek utanç verici bir işe imza atmıştır.Bu da sanıyorum onların bu konudaki hassasiyetlerini gösteriyor.İt ürür kervan yürür deyip geçelim.

kani6161
15.11.2010, 21:33
Olay TV'deki Final programında saçmalamaya devam ediyor Bursalılar, neymiş stadın her yerinde Trabzonlular bilet almış da Bursaspor taraftarları deplasmanda neden %5'lik kontenjanı aşamıyormuş? Şu anda da Engin Baytar'ın üçlüsünden sonra Bursa seyircisi dik duruş sergilemiş de bütün tribünler aşağı inmemiş öyle diyorlar, te Allah'ım...

Olay tv adından belli olay:))))

.....
Allah bilir bu kadının ekmek yediği yer Trabzon Ekmek fırınıdır , içtiği çayda Rize çayıdır!...

sanatik
Ben Bursa'ya Hak Veriyorum Hani Haksız Değiller..

Tam Ankaragücü Diye Bağıracaklar Dakika 6 Sen Git Adamlara Gool At = )
Sonra Tam Bursa Diye Bağıracaklar Dakika 16 Git Bir Tane Daha Gool At = )
Tribünleri Tıklım Tıklım Doldur..
Stad'da Senin Sesin Çıksın...
Maç Sonu Eğlen Çoşş ..
Adamların Nağmalup Lakabını Ez Al ..
Bayram Öncesi Elini Öptür..
Daha Neler Neler =) Çok Canlar Yakıyoruz Yaww =)

Ama ne bekledilerki ?

Yoksa Teofilo yok diye kurtardikmi dediler :) Haha

Jaja kesti Kurbani.

Fora61
15.11.2010, 21:34
Ya herşeyi geçtimde şu antuyu okuya okuya fenere senpati duyucam nerdeyse Trabzonsporu bukadarmı sever fenerbahceliler hayretler içinde okuyorum. Boşuna dememişler .......... sevilirsin diye :):):):)

Spiker sanki Amerikada yaşıyorda Trabzonlulara iş veriyormuşda bilmem nede bunun kadar sacma sapan konuşan bi insan görmedim. Ne söledinide bilmiyo.

bordo61
15.11.2010, 21:35
-

kendi kısıtlı zeka seviyesiyle televizyondan hedef gösterebilen değişik bir insan, aynı hataya düşüp kendisini hedef göstermek de benzer zeka seviyesine işaret eder. taraftarlık, şehir, ülke gibi kavrhttp://forum.bordomavi.net/newreply.php?do=newreply&noquote=1&p=1917248643amları daha zihninde oturtamamış. futboldan ve futbol kültüründen biraz anlasa en son sataşacağı gruplardan biri trabzonspor taraftarı olurdu. kendi fikrim, gaza gelip şu futbol alemini yakacak taraftar grubu varsa. çarşı, şimşekler (adanademirspor) ve trabzonspor taraftarıdır. adamları heykele çağırmak ise bildiğin aptallıktır. delirip gelir heykeli sökerlerse ağlamamak lazım sonra.

Süper bir yorum :)

Keleşoğlu
15.11.2010, 21:35
ehehe:) ekşi ile inci de ki yorumları kim yazıyor ya öldüm gülmekten:) sen git gemlik zeytinini poğaça içine koy:D ahaha

ESER
15.11.2010, 21:37

atari varsa onlar da Trabzonsporlularin yaptigi gibi rakip tribunden bilet alir..

bunu yapamadiklarinin ezikligi suan yasadiklari..

Trabzonsporlular sehirlerinde adamlara deplasman yasatiyor hersene ama bu garipler Trabzona maca dahi gelemiyor.. hani bisey yapildigindan degil odleklikten,,,,

Barış Burak
15.11.2010, 21:37
Forumdaki A.Gücü hayranlığını anlamış değilim. Cumartesi günü 100 Pursalının 1 Trabzonluyu sıkıştırma işini ben Ankara'da canlı yaşadım. Hem de adamın yanında çocuğu da vardı. Sıhhiye doğru giden yolda neredeyse 60-70 A.Gücülü biri çocuk olmak üzere 2 kişiye saldırdı.

Üstelik bu Çinçin'in şopar bebelerini ne zamandan beridir adam yerine koyuyoruz.

Yine bir maçta 19 Mayıs stadı etrafında koca bir kaya geldi 2 metre ileride bir renktaşa. Ne oldu ona bilmiyorum ama o taş o yaşta bana gelseydi muhakkak hayatımda önemli değişiklikler olurdu.

Ben en az 10 kez A.Gücü maçına gitmişimdir. Hiç bir zaman sempatik davranmamışlardır. Son bir iki yıl davranışları yumuşak olabilir. Ama bu taraftar topluluğunu değerli hale getirmez.

Hayırdır ağabey Ankaragücü hayranlığını nerden çıkardın?Ne oluyor da benim yazımı alıntılayarak Ankaragücü hayranlığını anlatıyorsun.Ben gördüğüm kadarından bahsediyorum.Ankaragücü hayranı olmaya ihtiyacım yok.Trabzon ve Karadeniz sevgisi yetiyor Allaha şükür.Kırıcı oluyorsun abi.yazdığım yazıdan Ankaragücü hayranlığı anlamını çıkartarak kırıcı oluyorsun.Ayıp oluyor haberin olsun.

Hayran olduğum takımlar var evet.Ben Trabzonsporluyum ve,Artvinin,Rizenin,Giresunun,Ordunun,Samsunun,kıs acası Karadeniz takımlarının hayranıyım.Başkası yalan.Kırıcı olmak yakışmıyor.

EmreYavuz61
15.11.2010, 21:38
Ya herşeyi geçtimde şu antuyu okuya okuya fenere senpati duyucam nerdeyse Trabzonsporu bukadarmı sever fenerbahceliler hayretler içinde okuyorum. Boşuna dememişler .......... sevilirsin diye :):):):)

Spiker sanki Amerikada yaşıyorda Trabzonlulara iş veriyormuşda bilmem nede bunun kadar sacma sapan konuşan bi insan görmedim. Ne söledinide bilmiyo.

Aynen öyle...:)

1 saattir antu aynı..sayfayı yenieleyip yenileyip yorumlara bakıyorum...

Süper yorumlar...:D

Serdær
15.11.2010, 21:39
OLay TV'deki adamlar tam manyak :D

şahrud
15.11.2010, 21:41
Bursaspor Tv de bordomavi adıyla üyelik alıp mesaj atıyorum şimdilik yetkililerine! Kim kaale alır alırlar mı ya da bilmem ama eğer bu kadın orda çalıştırılmaya devam edilirse yasal yollardan bunun karşısında durmak için elimden geleni yapıcam ben de ;)

Hüseyin Çümen
15.11.2010, 21:42
Bu kadının karnımı aç ki ekmek diyip duruyor yalına kuru ekmek koysak susarmı ki

Nihat Güneş
15.11.2010, 21:44

Katılıyorum şu rakiplerimiz arasında Kayseriyi bir kenara koyarsak. Fener taraftarı , bjk ve gese ve çirkef Bursaspordan daha çok saygıyı hakediyor.

pReN@_61
15.11.2010, 21:44

Bu nedir ya totoşlar sizi:D

bordo61
15.11.2010, 21:45
TCK Madde 216

(1) Halkın sosyal sınıf‚ ırk‚ din‚ mezhep veya bölge bakımından farklı özelliklere sahip bir kesimini‚ diğer bir kesimi aleyhine kin ve düşmanlığa alenen tahrik eden kimse‚bu nedenle kamu güvenliği açısından açık ve yakın bir tehlikenin ortaya çıkması halinde‚ bir yıldan üç yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılır.

(2) Halkın bir kesimini‚ sosyal sınıf‚ ırk‚ din‚ mezhep‚ cinsiyet veya bölge farklılığına dayanarak alenen aşağılayan kişi‚altı aydan bir yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılır.

(3) Halkın bir kesiminin benimsediği dinî değerleri alenen aşağılayan kişi‚ fiilin kamu barışını bozmaya elverişli olması hâlinde‚ altı aydan bir yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılır.

Ortak hüküm

Madde 218

(1) Yukarıdaki maddelerde tanımlanan suçların basın ve yayın yoluyla işlenmesi hâlinde‚ verilecek ceza yarı oranında artırılır.

Cafer Bulur
15.11.2010, 21:45
Heykele gidelim renkdaslar,ben de buradan dev bir bayrakla gelip o kadinin bursasina bayragi dikeyim.:)

erkankoc
15.11.2010, 21:47
ne yapabiliriz su denyo kadina..ben fotokopi cekip......mi meil yoluyla yolluycam:)

.....
15.11.2010, 21:48

ççç

Bu ne yaa :D

Murat GENEL
15.11.2010, 21:49
ciddi ciddi Heykel'e gitmek isteyen gidecek olan var mı ? :)

Serdær
15.11.2010, 21:49
Olay TV'deki adam ; Bursaspor maçı kaybetmesinde en büyük neden Hakem.

Sürekli düüttt , birşey yapıyor yine dütt , çekiyor yine düttt.

Hani sarı kart.

Oyuncular mağdur kalıyor.

:D :D

ozturk
15.11.2010, 21:50
çay TV Cevat KOL döktürüyor:)

Ali Yerlikaya
15.11.2010, 21:51
OLay TV'deki adamlar tam manyak :D

Futboldan anladiklari yok, zaten futbol kültürleri zayif oldugunu biliyorduk ama adamlar sirf program yapmak icin programa cikiyor...

Hakem mac boyunca düt yapmis düt yapmis zort yapicak hali yok yaaa...:D:D:D

Sadece kendi aleyhine yapilan hatalari vurguluyorlar topitoplar...

TS61_NL
Ben gecen sene pursanin sampiyon olduguna sevinemeyenlerdenim. Sampiyonlugu kaldiramayacaklarini dusundugum, ve simdide bunda hakli oldugunu gordugum icin sevinememistim galiba.....pursa sampiyon olacagina 100 kere fener olsun, adamlar en azindan futboldan anliyor, hak edenede az cok hakkini veriyor. pursayi 40 senedir tokatliyoruz adamlar kaybeden guresci gibi daima fazlasini istiyorlar. kimse kusura bakmasinda bu anadolu birligi vs.vs. de hosuma gitmiyor. Biz su an oynuyoruz, lig lideriz, ve bu bizim hakkimiz. Umarim boyle devam eder ve sampiyon oluruz, buna kimsede engel olamaz, gecen sene bursanin oldugu gibi. Biz sampiyon olmuyorsak kimin sampiyon oldugu bizi fazla ilgilendirmemeli. Fakat gecen sene Allah biliyor, biz keske fbyi yenseydikde bjkde bursayi yenseydi diye dusundum...pursalilar 2 gun bize iltifatlar yagdirdi fakat cok gecmeden super kupa macinda bize neler yaptiklari ortada....Bunlardan adam olmaz, ben bunu bilir bunu soylerim...

irfanb
Bu kadini dün kimse tanimiyordu.
Sayemizde söhret oldu,bugün tüm Türkiye bu kadini konusuyor.
Bu da büyüklügümüzün göstergesi .

Serdær
Adam sürekli düttt diyor ya :D ççççççççç

Emrullah
15.11.2010, 21:53
Hayırdır ağabey Ankaragücü hayranlığını nerden çıkardın?Ne oluyor da benim yazımı alıntılayarak Ankaragücü hayranlığını anlatıyorsun.Ben gördüğüm kadarından bahsediyorum.Ankaragücü hayranı olmaya ihtiyacım yok.Trabzon ve Karadeniz sevgisi yetiyor Allaha şükür.Kırıcı oluyorsun abi.yazdığım yazıdan Ankaragücü hayranlığı anlamını çıkartarak kırıcı oluyorsun.Ayıp oluyor haberin olsun.

Hayran olduğum takımlar var evet.Ben Trabzonsporluyum ve,Artvinin,Rizenin,Giresunun,Ordunun,Samsunun,kıs acası Karadeniz takımlarının hayranıyım.Başkası yalan.Kırıcı olmak yakışmıyor.

Sana değil genel bir tabirdi bu. Forumda ara ara A.Gücü'ne methiyeler dizen yazılar gördüm. Sen de A.Gücü'nün bize karşı tutumlarını tam bilmediğini söyledin. Ben de yazdım. yani senin kırılman gereken hiç bir şey yok. Yinede yanlış anlaşıldıysam kusura bakma. Ama inan maksadım senin düşündüğün gibi değildi, senin mesajını alıntılamam içinde A.Gücü geçmesidir.

pReN@_61
15.11.2010, 21:53
Ah Jaja ah hep senin yüzünden oldu..Nasıl koydun ki hala çıkaramıyorlar..

Keramettin
15.11.2010, 21:54
Adam sürekli düttt diyor ya :D ççççççççç

ççç ççç ne güldm ya :)

Anıl Kadir
15.11.2010, 21:54
ciddi ciddi Heykel'e gitmek isteyen gidecek olan var mı ? :)

eger gidilme durumu - prgoramı varsa ben hazırım her daim!

asimetrik
15.11.2010, 21:55
Yeri değil ama ne güzel bir haber.
Trabzon'da Kore ile milli maç olabilir.
http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&hid=82148

Murat GENEL
15.11.2010, 21:55
bu japon bayragı muhabbeti ne arkadaşlar :)

yorumsuz6117
15.11.2010, 21:56

Aynen öyle birşey varsa bende şimdi deyin şimdi. :)

Erbay
bu japon bayragı muhabbeti ne arkadaşlar :)

Hiç sorma renktaş :D

Barış Burak
Sana değil genel bir tabirdi bu. Forumda ara ara A.Gücü'ne methiyeler dizen yazılar gördüm. Sen de A.Gücü'nün bize karşı tutumlarını tam bilmediğini söyledin. Ben de yazdım. yani senin kırılman gereken hiç bir şey yok. Yinede yanlış anlaşıldıysam kusura bakma. Ama inan maksadım senin düşündüğün gibi değildi, senin mesajını alıntılamam içinde A.Gücü geçmesidir.

Teşekkür ederim ağabey

Murat GENEL

30 civarı sayı yakalansa gidilir videosu çekilir aslında ama ben Trabzondayım malesef..neyse böyle taraftarımızın var olması güzel

Serdær
15.11.2010, 21:57
Cay TV'de Cevat Kol ne diyor ya. :cool:

Spiker : Bir ara vereceğiz.

Cevat Kol : Ne arası ya

ççç

kani6161
15.11.2010, 21:57
Kadının olaydan sonra söylediği sözler

eda Çapçı'nın yazısı şu şekilde:

Dedim ki;
"Bursa'da yaşayan ve Bursa'ya küfreden Trabzonspor taraftarları...."
Sözüm onlaraydı...

Karadeniz'e, Trabzon'a, Trabzon'un insanına, otobüslere doluşarak Trabzon'dan kalkıp gelen Trabzonlulara lafım yok. Helal olsun, takımını desteklemek için üşenmemiş kalkmış gelmiş.. Buraya kadar lafım yok. Ve hatta onlar üzerlerine alıp alındılarsa da ÖZÜR DİLERİM.

Benim lafım, Bursa'da yaşayan ve fakat benim şehrimin insanına, bilhassa erkeğine küfür eden, zan altında bırakan Trabzonspor taraftarına... Ben sokak röportajlarına çıktığımda gözlerimle gördüm. Kapalıçarşı'da bitişik iki dükkan. Birinin sahibi Bursalı, diğerininki Trabzonlu.. Öğlen yemeğini beraber yiyorlar. Sefertasına yemek koymuş hanımları. Bakkaldan ekmek almışlar, bölüyorlar ortadan beraber yiyorlar. Paraya sıkışmışsa biri diğerine borç veriyor. Gözleri doluyor insanın.

Buraya kadar böyle.

Sonra o adam, yani Trabzonlu olan, o maça geliyor ve daha 2 gün evvel ekmeğini bölüştüğü adama "Dünya yerinden oynar Bursa'dan erkek çıksa" diye tezahurat yapıyor. Ay, ayol ..... Bursa, .... Bursa" diyor. Ve daha neler neler diyor. Bu da benim ağrıma gidiyor. Gitmesin mi? Bu durum beni üzüyor, üzmesin mi? O tribünde küfür eden başka bir takım taraftarı da olsa gene aynı şeyleri söylerdim. Arkasında "Bize her yer Trabzon" yazan tişörtlerle dolaşanları, maç sonrası şehir merkezinde göremedim acaba neden? diye sordum. Ne erkek Fatmalığım kaldı, ne kabadayılığım.

Zaten maçı 2-0 almışsın, lider olmuşsun, hakkını vermek gerekir ki, iyi de futbol oynamışsın. Buraya kadar kabul. Neden bu haldeyken hala bu memleketin erkeğine, (Belki kapı komşun, belki damadın, belki kayınçon, belki bacanağın, belki çocuğunun öğretmeni, belki yakın arkadaşın vs.vs) ağır ithamlarda bulunarak küçük düşürücü söylemlerde bulunuyorsun. Bu tahrik değil de ne? Sevin, çoş, hakkın. Maçı kazanmışsın. Ama o lafları sıralama. Benim içime sindiremediğim bu. Kulübüm adına üzülürüm, Karadenizli olup da, asla bu tavırlar içinde olmayan vatandaşlarımız için üzülürüm. Ama olayın özü VEFA denen şey. Ekmek yediğin şehre ve insanına biraz saygı. Kastettiğim buydu. Kimse benim şehrime, benim takımıma, benim şehrimin insanına laf söylemesin. Bunu istemeye de hakkım var sanırım.....

http://www.bursasporum.com/haberincele-8341-Seda_Capci__Olayin_ozu_vefa_denen_sey

Barış Burak
15.11.2010, 22:00
bursasporlular çok uğraşıyor bizimle.gerekirse ibb deplasmanlarında ibb tribünlerinü full çekip Trabzonspor bayraklarıyla donatırız.sonrada bir güzel ıslatıp,sabaha kadar döveriz.benim için sorun yok.

gerçi muhabbeti çok döndü ama,gemide filminde erkan canın ünlü sözü vardı ya,o sözde kamil ismini değiştirip bunun adını koysak yeri olur.

''adamın....den kan alırlar seda,kan''

Cihan Ince
15.11.2010, 22:02
Adamlara Diyarbakirda koyuyorlar, Istanbulda koyuyorlar, Eskisehirde koyuyorlar, Antepte koyuyorlar...Adamlar bi kendi kalelerinde kapali kutu kaliyordular..O kutuyuda biz actik, bizde koyduk.. :) Her yerde Bursaspor nefreti var
Sorarim bu yarim dünya kariya..Cokmu sosyaldir bursa taraftarida bu saydiklarim kendilerini cok "sever"..

sanatik
15.11.2010, 22:02
Futboldan anladiklari yok, zaten futbol kültürleri zayif oldugunu biliyorduk ama adamlar sirf program yapmak icin programa cikiyor...

Hakem mac boyunca düt yapmis düt yapmis zort yapicak hali yok yaaa...:D:D:D

Sadece kendi aleyhine yapilan hatalari vurguluyorlar topitoplar...

puhahahha yine gülme krizi geldi nedir bu dün bir bugün iki bayrama erken girdik.

düt.

iso_4939
15.11.2010, 22:03
arkadaslar facedeki vıdeo yu gordunuzmu bursalı spıker neler neler dıyor.bızım hakkımızda.sınırden patlayacagım hakaret üstüne hakaret.

Serdær
15.11.2010, 22:04
Ogün : Daha heyecanlı maç olabilirdi fakat Bursaspor'un ne oynadığını anlamadım ..

Travelair
15.11.2010, 22:07
Sonuçta Bursaspor'un tv'sinin spikeri değil mi? Başkanla Bursaspor başkanı iyi arkadaşlar. Yarın bir telefon açar bizim başkan, işi tatlıya bağlarlar

iso_4939
15.11.2010, 22:07

saka bır yana gıdılecekmı heykele beyler program varmı........

Altan Atabay
15.11.2010, 22:09
arkadaslar facedeki vıdeo yu gordunuzmu bursalı spıker neler neler dıyor.bızım hakkımızda.sınırden patlayacagım hakaret üstüne hakaret.

on sayfadır bu spiker konuşuluyor kardeşim:):):)

Anıl Kadir
15.11.2010, 22:10
saka bır yana gıdılecekmı heykele beyler program varmı........

ya bmn'de cok fazla yazmıyodum ben bugüne kadar... BMN Bursa'dan abiler filan varsa, 10 - 20 - 30 fark etmez, toplanıp gidelim derslere ben gelirim...

Sefa
15.11.2010, 22:11
Sonuçta Bursaspor'un tv'sinin spikeri değil mi? Başkanla Bursaspor başkanı iyi arkadaşlar. Yarın bir telefon açar bizim başkan, işi tatlıya bağlarlar

Abi benim bildiğim kadarıyla araları iyi değil. Yusuf transferi -Her ne kadar ondan sonra buluşmuşlukları olsa da soğukluk vardı - ve bizim başkanın Bursa hakkındaki açıklamalarına cevaplarıyla bunu görebiliyoruz ki Başkan'ın bu yüzden maça gitmediğini düşünüyorum..

Emrullah
15.11.2010, 22:12
Salak karı diyor ki benim lafım küfür eden taraftarlara. Peki örnek verirken "Rizeli bilmem ne uşaklar fırını" diye yazmasını biliyorsunuz diyordu. Peki nereden biliyorsunız o taraftarların küfür ettiğini. Alenen hedef gösteriyorsun hem de benim lafım küfür edenlere diyorsun. Nereden biliyorsun o küfür edenler Bursa'da yaşayan fırıncı, bilmem ne...?

Kasım BEKTAŞ
bu kadına haddi bildirilemiyorsa yazıklar olsun bize!!!

Travelair
İyi işte vesile olur o zaman barışmalarına. Sık sık görüşen insanlar. Ben kalıcı bir kırgınlığın olduğunu sanmıyorum

iso_4939
15.11.2010, 22:13

abi agzına sağlık sadri baba bı telefon acsın bu serefsızı kovsun.bız asil klubuz boyle adilere pabuc bırakmamamız lazım hem taraftar hem yönetim olarak nerde bursa tarafındakı taraftarlarımız.

Hami-Ünal-Orhan
15.11.2010, 22:15
Trabzondaki maçta çok dikkatli olmamız gerekir. Bunlar bedava puanlara alıştılar. Şu Gaziantep ve Ankaragücü maçındaki hediye puanlar olmasa 3 puanı bir arada göremeyeceklerdi. Bizim maçtada geçen seneki Diyarbakır maçındaki gibi havadan 3 puan almayı deneyeceklerdir. Bu sene o maçta havadan gelecek bir 3 puan bunların düşme hattından uzaklaşmalarında önemli rol oynar. Çünkü ben bundan sonra 3 puanı bir arada göreceklerini zannetmiyorum.
Trabzondaki maçta fark yiyeceklerini bildiklerinden tahrik kalıplarının devamını bekliyorum.

iso_4939
15.11.2010, 22:15
bu kadına haddi bildirilemiyorsa yazıklar olsun bize!!!

aynen abi bu işi halledelım allah askına ben bu konuya taktım resmen.bu kanalın email adresı telefonu yokmu acıp bır kac laf dıyecem.