PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Spor Toto Süper Lig 12.Hafta | Bursaspor 0 - 2 Trabzonspor

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 [19] 20 21 22 23

ESER
14.11.2010, 13:08
Sence,nasıl görünüyor oradan :))benim gittim şeftali maçalarında değil galip gelmeleri gol atmaları bile nasib olmadı onlara.

ayaginiza saglik , yanliz rizikolu bir girisim olmus:d gollerdeki reaksiyonlar nasildi merak ettim simdi:)

Berat Akçay
14.11.2010, 13:10
Ligtv de sabah serdar celiker ertugrul hocayi yerden yere vurdu,hakli da.

Gecen sezon bircok hakem hatasiyla sampiyon olan bir takimin hocasi yere daha saglam basmali.

Kaybeden de ertugrul ve bursa oluyor,ertugrul hocanin seveni giderek azaliyor.
yavaş yavaş kaybetmeye başlarlar.Biz çelmeyi çaktık arkası gelir :)

stormtiger61
14.11.2010, 13:10
Doğrudur. 1e 100 girmişler..http://forum.bordomavi.net/images/icons/icon8.gif

1 e 100 girmisler diyorsun da o zaman bizim taraftar herhalde daha yasamiyor. Oyle bir sonuc cikiyor senin dediginden ortaya.?????

Emin Danışmaz
14.11.2010, 13:12
ayaginiza saglik , yanliz rizikolu bir girisim olmus:d gollerdeki reaksiyonlar nasildi merak ettim simdi:)

Onu hiç karıştırma.İlk gol oldu AHMET abimiz oturduğu yerden iki kolunu sıkarak hafif kalktı goooo....... diye baktı ki bizden reaksiyon yok oturdu yerine.Allahtan birşey olmadı gerçi olduğumuz yer hep TRABZON lu ama yinede çıt yok.Az reaksiyon gösterenn yaa ayağına basıyorum yaa çimdikliyordum.

Nihal Ayvaz
14.11.2010, 13:12
Selami DANIŞMAZ'ın bittiği andır.Sen utanmadan YEŞİL BEYAZ giyip maça gel.Tamam bize maçı şeftalilerin arasında izledik ama bu kadar EZİK halde değil :)))))

http://img263.imageshack.us/img263/8382/selm.jpg

Tamam bursa tribününde maç izlersin de bu renkler ne Selamiii :eek::eek::eek:

Bir açıklama istiyoruz!!! :)

Emin Danışmaz
14.11.2010, 13:13
arka siradakiler emaneti almis mi peki;) :)

o bizim grup

.....
14.11.2010, 13:13
Recep Abi maç öncesi Bursa Tv röportaj yapıyor, Bursalı bir taraftar: "Biz Bursaspor formasıyla niye Trabzon'da dolaşamıyoruz, bir yerlerde oturamıyoruz"

Tam bu sıra bizim taraftarlardan biri araya girer ve Bursaspor'lu gibi konuşmaya başlar:

"Abi biz Bursalıyız, bizi Trabzonspor şampiyon yaptı. Bizim şampiyonlukta yarımızdan fazlası Trabzospor'a aitti" vs vs diyor.

Röportaj bitti bizim taraftarlardan biri gitti bunun yanına diyor ki "Abi tamam Trabzonsporlu olduğunu belli etmedin ama o burun ne olacak"

ççççççççç

ççç ççç :D

Ula nerden bulursunuz böyle şeyleri bilmem ki :)

Varlıbaş61
14.11.2010, 13:14
yavaş yavaş kaybetmeye başlarlar.Biz çelmeyi çaktık arkası gelir :)

bknz bjk :D

bu arada ligde alınan sarı kart cezaları kupa maçlarında oynamaya engel teşkil etmez...

Ahmet Başkaya
14.11.2010, 13:14
Selami DANIŞMAZ'ın bittiği andır.Sen utanmadan YEŞİL BEYAZ giyip maça gel.Tamam bize maçı şeftalilerin arasında izledik ama bu kadar EZİK halde değil :)))))

http://img263.imageshack.us/img263/8382/selm.jpg

İçimizdeki İrlandalı ! :)

Ne bu hal haa ? :D

ESER
14.11.2010, 13:15
o bizim grup

ben daha arkadaki tribunu kastettim:D mevzuya ayiktiktan sonra:)

Cafer Bulur
14.11.2010, 13:16
bknz bjk :D

bu arada ligde alınan sarı kart cezaları kupa maçlarında oynamaya engel teşkil etmez...
Onun demek istedigi emre toraman taktigi,cift saridan atilip kupa macinda cezayi cekip ligde oynamakti.

Bence bu tip seylere gerek yok,antep deplasmani haric serkan in yoklugunu doldurabilecegimizi düsünüyorum.

Burak
14.11.2010, 13:16
Giresun eşofmanı falandır o :D

saffet61
14.11.2010, 13:17
1 e 100 kişi dalmış diyorsunuzda resim veya başka haber varmı bu konu hakkında

Varlıbaş61
14.11.2010, 13:18
Onun demek istedigi emre toraman taktigi,cift saridan atilip kupa macinda cezayi cekip ligde oynamakti.

Bence bu tip seylere gerek yok,antep deplasmani haric serkan in yoklugunu doldurabilecegimizi düsünüyorum.

o durumda yine de 3 sarı kartlı olarak oynamaya devam eder diye biliyorum..

Since1912KsK
14.11.2010, 13:18
maç sonu bursalı taraftarlar sahaya girmiş biz kasımpaşa maçında girdiğimiz için 5 maç ceza almıştık bakalım bursa ne ceza alacak levent kızıl faktörünü görücez!

Hürgün Aygün
14.11.2010, 13:20
Lig Tv'de Ömer Erdoğan Süper Gol programına konuk çocuklarından konuşma fırsatı bulamıyolar.:D

Cafer Bulur
14.11.2010, 13:21
o durumda yine de 3 sarı kartlı olarak oynamaya devam eder diye biliyorum..
Bence 0 dan baslamis olur yine,neticede 4. sariyi da görmüs oluyor.

wien_ts
14.11.2010, 13:23
Bence 0 dan baslamis olur yine,neticede 4. sariyi da görmüs oluyor.

lig de gordugun kirmizi kartlar kupada gecerli oluyor.Sari kart cezalisiysan o cezayi ligde cekiyosun.

ESER
Lig Tv'de Ömer Erdoğan Süper Gol programına konuk çocuklarından konuşma fırsatı bulamıyolar.:D
bursaspor da sevdigin tek sahsiyet, akli basinda konusan ve kaypak hocalarindan bile daha olgun bir adam omer erdogan,,

c1967
maça gidenler tribün şov yaptıklarını söylüyorlar ama ekrana pek sesleri gelmedi... sanırım gene ligtv bizim mikrofonların sesini kıstı :mad::mad::mad:

Ozan Yazıcı
14.11.2010, 13:25
İstanbul medyası yıllarca Trabzonspor taraftarını ve bunun üzerinden Trabzon halkını kabalıkla, saldırganlıkla, başıbozuklukla itham etti. Ama şu son 10 yıllık süreçte, her sezonda ayrı bir Anadolu takımının palazlanması ve haliyle gündemde ön plana çıkması birşeyi açıkça ispatladı ki, Trabzonlular bu vandalların yanında tam bir centilmenmiş.

Son 2 örneğe bakmamız bile yeterli. Takımıyla, taraftarıyla, tüm müesseseleriyle tam bir hödük olduğunu dağa taşa haykıran bir Sivasspor gerçeği gördük. Şimdi Bursa'ya bakıyorum; batıda bir şehir, ekonomik - kültürel ve sosyal gelişmişliğin yüksek olması beklenir, herşeyi bir yana bıraktım, ulan bu Trabzonspor bize geçen sene büyük kıyak geçti, biraz vefa gösterelim demeleri gerekir (Burada şampiyonluklarını bize borçlu oldukları gibi bir cümle kullanmanın adamların başarılarını küçümsemek olduğunu düşünüyorum, abartılmamalı, hakları verilmeli), adamlara bakıyorum, kastım futbolcusundan hocasına ve en önemlisi taraftarına kadar tüm camia, ciddi bir aşağılık kompleksine bürünmüş durumdalar. Vefayı geçtim ciddi ciddi nefret duyuyorlar bize karşı. Teksaslılar başta olmak üzere taraftarlarının önemli bir kısmında haplanmış, tiner çekmiş psikolojisi var, yani duygu yok, ciddi bir çiğlik, hazımsızlık hakim. Kabalık hakim.. Çocukluktan itibaren sosyal yaşantı içinde kendiliğinden gelişen temel insani değerlerden yoksun bir güruhlar. Ertuğrul Sağlam'ı ayrı tutmuyorum, lig maçında kale çizgisi üzerinde eliyle tokatlayarak gol atan adam etikten bahsetmiyor mu, deli oluyorum..

Burak'ın dediği gibi, olması gerektiği gibi oynadık. Devre arasına kadar anlamsız puan kayıplarına maruz kalmadan gidersek, yalnızca 2 nokta transferle başta İstanbul takımları için olmak üzere oldukça sinir bozucu bir futbol takımı haline gelebiliriz. Adım adım düşünmek, soğukkanlılığını korumak ve Anadolu takımlarına karşı sürpriz puan kayıplarına mahal vermemek bundan sonraki temel felsefe olmalı.

Maşallah sübhanallah diyelim, sakince bekleyelim. Hayırlısı Allah'tan.

Berat Akçay
14.11.2010, 13:25

cafer abi güzel düşünce de ben öyle düşünmemiştim :):):)

Canberk
14.11.2010, 13:27
Selami abi bu ihanet bize yakışmadı gerçekten ççç

Ömer Erdoğan LigTV canlı yayınında golde hatam var diyor.
Nede ballı anlatıyor varya nasıl ve nerde hata yaptığını ççç

Cafer Bulur
14.11.2010, 13:28
bursaspor da sevdigin tek sahsiyet, akli basinda konusan ve kaypak hocalarindan bile daha olgun bir adam omer erdogan,,
Ali tandogan ida unutmamak lazim.

Dün aksam lig tv de gösterdiler,kendisine yapilan ziyaretten o kadar duygulanmis ki umarim ilerde sampiyon olur Trabzonspor dedi.

Seviyoruz seni ali tandogan.:)

Emin Danışmaz
14.11.2010, 13:30
maça gidenler tribün şov yaptıklarını söylüyorlar ama ekrana pek sesleri gelmedi... sanırım gene ligtv bizim mikrofonların sesini kıstı :mad::mad::mad:

Tam TRABZONSPOR tribünü karşısında idik tek kelime söylüyorum.MÜKEMMEL'lerdi.Sesi kısma demeyelimde hoparlörlerden yardım alarak sesi bastırmaya çalıştılar.

ESER
14.11.2010, 13:31
Ali tandogan ida unutmamak lazim.

Dün aksam lig tv de gösterdiler,kendisine yapilan ziyaretten o kadar duygulanmis ki umarim ilerde sampiyon olur Trabzonspor dedi.

Seviyoruz seni ali tandogan.:)

evet evet , ali tandogani da unutmamak lazim. cok haklisin.

.....
14.11.2010, 13:32
Taraftarımıza linç girişimi yapanlarla ilgili bilgisi olan var mı ?

Bu şerefsizliğe sessiz kalamayız!

Dursun Ali Bahçekapılı
14.11.2010, 13:33
Kupa macı öncesi Serkan cift sarıdan kırmızı kart görürse kupa macında oynayamaz ama hemen akabinde oynanacak olan lig macında oynar..
Cezalı Duruma düştüğü için sarı kartları da sıfırlanır diye biliyorum

Özkan Sümer Teknik Direktörümüz oldugu dönemde Abdullah bilerek cift sarıdan kırmızı görmüş kupada oynamamış ama haftasonu oynanacak önemli lig macında forma giymişti

Tangerine Dream
14.11.2010, 13:33
Geçen hafta da kusursuz bir Trabzonspor analizi yapmıştı. Ulusal basında bizi bu kadar iyi tarif eden birisine rastlamamıştım. Erdal'ın müdürü olabilir mi? Öyle bir laflar geçmişti forumda ama yanlış hatırlıyor olabilirim.

Bilmiyorum ki Gürcan Abi. Analizlerinin çoğu forumda dile getirdiğimiz şeyler, dikkatimi çeken bu oldu. Erdal'a sorup öğreniriz.

Harun
14.11.2010, 13:34
Mükemmel bir sonuç.Yılllardır büyük maç fobmiz var diyip durduk.Her kritik maç öncesi formda dahi olsak endişeli bekleyişimiz vardı.Şimdi sırtımızı geri yaslayıp rahat raht maç izleyebiliyoruz.Öncelikle bize bu güveni sağlayan Şenol Hocaya teşekkür ederim.
Asıl lig şimdi başlıyor.Arada puan farkı yokmuş gibi her maça daha iyi konsantre ile çıkılmalı.Özellikle bu tür galibiyetler sonrası oynanacak maçlar daha da önem taşıyor.Umarım Antalya ve Manisa kazalarını bir daha yaşamayız.

Cafer KILIÇSOY
14.11.2010, 13:35
Ertuğrul Sağlam'dan şöyle bir açıklama beklerdim doğrusu;

''Trabzonsporlu bir taraftar sahaya girmediği için maçı kazanamadık. Bütün rakip takım taraftarları bize karşı bu sene. Kimse sahaya girmiyor ve biz hükmen galip gelemiyoruz'' (!)

Canberk
14.11.2010, 13:37
Ertuğrul Sağlam'dan şöyle bir açıklama beklerdim doğrusu;

''Trabzonsporlu bir taraftar sahaya girmediği için maçı kazanamadık. Bütün rakip takım taraftarları bize karşı bu sene. Kimse sahaya girmiyor ve biz hükmen galip gelemiyoruz'' (!)

Haklısın Cafer abi.

Arka sayfalarda kalmasın.

Engin'in üçlü videosu ve Bursa taraftarına övgülü sözler (http://www.facebook.com/video/video.php?v=156428444400439&oid=160946469597&comments) ;)

Mustafa Yüksek
14.11.2010, 13:38
Tamam bursa tribününde maç izlersin de bu renkler ne Selamiii :eek::eek::eek:

Bir açıklama istiyoruz!!! :)

Bütün gün Bursa'da böyle gezdi. Sorduğumuzda riske atmaya ne gerek var arkadaş diyordu. :cool:

Cafer Bulur
14.11.2010, 13:39
Bence egemenin ömeri cektigi pozisyon bile penaltilik bir pozisyon degil.

Tamam egemen cekiyor ama ömerinde egemenin kolunu tuttugunu es gecmemek lazim.

Bursada karabük lehine verilen daha baska,orada adam rakibini resmen asagiya cekmisti.

Emrullah
14.11.2010, 13:39
Kupa macı öncesi Serkan cift sarıdan kırmızı kart görürse kupa macında oynayamaz ama hemen akabinde oynanacak olan lig macında oynar..
Cezalı Duruma düştüğü için sarı kartları da sıfırlanır diye biliyorum

Özkan Sümer Teknik Direktörümüz oldugu dönemde Abdullah bilerek cift sarıdan kırmızı görmüş kupada oynamamış ama haftasonu oynanacak önemli lig macında forma giymişti

İlk cümleniz doğru ikincisi yanlış. Sarı kartlar silinmez, 3 sarı karttan devam eder.

Canberk
14.11.2010, 13:40
Kaç Bin taraftarımız vardı acaba.
Bursa tarafıyla birleşince bayaa çıkar heralde .

Cafer Bulur
14.11.2010, 13:41
İlk cümleniz doğru ikincisi yanlış. Sarı kartlar silinmez, 3 sarı karttan devam eder.
Nasil silinmiyor,4. sariyi da görmüs oluyor oyuncu.

Alihan Ertürk
14.11.2010, 13:42
1 e 100 girmisler diyorsun da o zaman bizim taraftar herhalde daha yasamiyor. Oyle bir sonuc cikiyor senin dediginden ortaya.?????

Abi bizimkiler toplu halde çıkmış, öyle dediler bana. Yani o tarafta sıkıntı yok.
Ama maçı Bursa tarafında yada Maraton'da falan izleyen bir taraftarımıza saldırmışlar maçtan sonra.. O tek başınaymış.

Yoksa bizim taraftakilerle alakası yok olayın.

Yavuz Hasan
14.11.2010, 13:43
erken golü açıkcası ben beklemiyordum ikinci yarı ıkına sıkına atabilirsek atarız atamazsak berabere biter diye düşünüyodum

ilk 15 dakikada 2 fark öne geçip oyunu kontrollü bitirdik

takım savunması çok güzel bu savunmayla yersek kaza golü yeriz başkada kolay kolay gol yemeyiz

ben akşam takımı çok beğendim

ilk yarı kalan maçları firesiz alırız gibi geliyor bana tabi o zamana kadar rakiplerimiz daha puan kayıpları yaşayacaklar

devre arasına güzel bi puan tablosuyla girme ihtimalimiz çok yüksek

inşallah bi kazaya uğramayız

Varlıbaş61
14.11.2010, 13:44
Futbol Disiplin Talimatı;
MADDE 92 - SARI KART UYGULAMALARI
"(3) Bir futbolcunun bir müsabakada sarı kart görmesinden sonra, doğrudan kırmızı kart veya ikinci bir sarı kart nedeniyle kırmızı kart görmesi halinde söz konusu sarı kartlar hakem raporlarında belirtilmez ve toplam 4 (dört) sarı kart hesabında dikkate alınmaz."

Mesut
14.11.2010, 13:50
bursaspor şampiyon olduğunda dostça mesajların gündelik olduğunu söylemiştik.ama bazı arkadaşlar kardeş bile ilan etmişti bursayı. ne fener ne bjk ne gs içlerınde en haysiyeti bozuk bursaspordur.
trabzonspor-bursaspor maçında ne olursa olsun trabzondayım.

sulo61gun
14.11.2010, 13:50
Kesin abi,eskisehir tas gibi takim isimiz hic de kolay degil.

Taraftar olarak havaya girmemek adina önlemleri baslatiyorum.:)

bu yorumdan sonra maçı kesin aldık demektir:)

Yiğit SARI
14.11.2010, 13:53
http://trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/5831-0J8N1P7E.jpg

Haumuydu Bursaspor ? :D

k1ch
14.11.2010, 13:55
Bursa deplasmanı her yönüyle 4-4 lüktü:)
Trabzondan gelen Trabzonlu Gençler grubuna teşekkür ederim öncelikle jan başkana helal olsun bursa böyle bir tribün görmemişti texas sustu bizi dinledi:)
Ayrıca trabzondan gelen gruplrarın bileti hazır dyen arkadaşlar jan mari bursadan 5-10 kişyi sıraya sokup almışlar bileti 15 tane eksik kalmıştı onlarıda çıkarsız grup olarak kendini tanıtan biletimiz yok diyen arkadaşların abilerinden aldı 15 tane karaborsa :) Tribün olarak süperdik jan başkana katkılarından dolayı sonsuz teşekkürler.

Gökhan KAN
14.11.2010, 13:59
Selami'ye laf yok..:)

Yiğit SARI
14.11.2010, 14:00
Kahin Yattara!

http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&hid=82052

Altan Atabay
14.11.2010, 14:02
Bursa deplasmanı her yönüyle 4-4 lüktü:)
Trabzondan gelen Trabzonlu Gençler grubuna teşekkür ederim öncelikle jan başkana helal olsun bursa böyle bir tribün görmemişti texas sustu bizi dinledi:)
Ayrıca trabzondan gelen gruplrarın bileti hazır dyen arkadaşlar jan mari bursadan 5-10 kişyi sıraya sokup almışlar bileti 15 tane eksik kalmıştı onlarıda çıkarsız grup olarak kendini tanıtan biletimiz yok diyen arkadaşların abilerinden aldı 15 tane karaborsa :) Tribün olarak süperdik jan başkana katkılarından dolayı sonsuz teşekkürler.

sorun kimin bileti alıp almadığı değil, sorun kulübün bu işlere burnunu sokmaması. Yaygara kopartılıp insanları parkta yatırmaya zorlayan bu belirsizlik ortamında taraftara sahip çıkamayan yönetime lafımız.
Yoksa hepimiz bordomaviyiz,o girmiş,bu girmiş bir önemi yok. hatta tribünleri coştıracakların girmesi daha önemli bizden.

Hüdai Pervaneli
14.11.2010, 14:05
Bence egemenin ömeri cektigi pozisyon bile penaltilik bir pozisyon degil.

Tamam egemen cekiyor ama ömerinde egemenin kolunu tuttugunu es gecmemek lazim.

Bursada karabük lehine verilen daha baska,orada adam rakibini resmen asagiya cekmisti.
Abi ben yanlis anlamadiysam O pozisyonda Penaltiyi mustafa yapiyo elleriyle rakibin umzuna tutunarak yükseliyo

bahadır2561
14.11.2010, 14:06
Emaneti alamadılar mı daha :D :D

Mesut
14.11.2010, 14:08
Abi ben yanlis anlamadiysam O pozisyonda Penaltiyi mustafa yapiyo elleriyle rakibin umzuna tutunarak yükseliyo
mustafa değil o burak hemşerum

SADECETRABZON61
14.11.2010, 14:08
Taraftarımıza linç girişimi yapanlarla ilgili bilgisi olan var mı ?

Bu şerefsizliğe sessiz kalamayız!

Aynen....Kalmayalım..

Canberk
14.11.2010, 14:09
Altan abi haklısın.
Sorun Jan abi girdi bizimkiler giremedi değil.
Sorun her zaman ki gibi yöneticilerin taraftarımızı yanlız bırakması.
Buna da çare bulunacak gibi görünmüyor.

k1ch
14.11.2010, 14:10
sorun kimin bileti alıp almadığı değil, sorun kulübün bu işlere burnunu sokmaması. Yaygara kopartılıp insanları parkta yatırmaya zorlayan bu belirsizlik ortamında taraftara sahip çıkamayan yönetime lafımız.
Yoksa hepimiz bordomaviyiz,o girmiş,bu girmiş bir önemi yok. hatta tribünleri coştıracakların girmesi daha önemli bizden.

tamamda burda yönetimin yapacağı pek birşey yok bursa yönetiminin yaptıgı bir kurnazlık giibi görünsede adillik var!

Canberk
14.11.2010, 14:11
@k1ch

Adilik iki taraftada var.

Ahmet Başkaya
14.11.2010, 14:13
Ertuğrul Hoca bağlandı Ligtv'ye bakalım maç hakkında bir şey diyecek mi ?

Ozan Yazıcı
14.11.2010, 14:14

Süper süper :))

k1ch
14.11.2010, 14:19
@k1ch

Adilik iki taraftada var.

bilemem okadar ben adilik olarak trabzondan gelen gruplara biletlerini ayırtmamış olması hiçbiyerde böyle birşey yok kımse laf etmyecek kardeşim o adamlar olmasa bu takım belkıde bugun zirvede olmazdı gerçekten bazı değişimler var tribünde inş günden güne iyiye gidiyor

Uğur KÜÇÜK
hd genıs mac ozetı adresı bılen var mı arkadaslar
bır bulamadım gıttı

Hüdai Pervaneli
mustafa değil o burak hemşerum
demekki yanlis görmisim ama O pozisyon penaltiydi bana göre

Hürgün Aygün
14.11.2010, 14:21
Ertuğrul Hoca bağlandı Ligtv'ye bakalım maç hakkında bir şey diyecek mi ?
Demedi valla dünkü Maraton'u izlemiş heralde ağzını açamaz daha.;)

Ayşe Aygün
14.11.2010, 14:21
Bu maça gidişimi orda yaşadıklarımı.Uzun uzun yazacağım ama o kadar yorgunum ki sonra.Ama herşey dört dörtuktu.48 Saat boyunca yaşadığım herşey mükemmeldi.Gelmeyen çok şey kaçırdı :)

Samet Yildirim
14.11.2010, 14:27
Tskler 3 puan icin...

Hakli bir galibiyet aldik güzel oldu...

Semra
14.11.2010, 14:45
Tüm takım harikaydı Teşekkürler takımımız bize bayram hediyesi verdi...
ama Onur;
Onur'un elinden seken topu alıp tebbessüm edişi, yüzünün ifadesi, bursaya geçit vermeyen hali muhteşemdi ona da teşekkürler...

erkankoc
14.11.2010, 14:52
Demedi valla dünkü Maraton'u izlemiş heralde ağzını açamaz daha.;)

ne hakkinda konustu renkdas

Hürgün Aygün
14.11.2010, 14:53
ne hakkinda konustu renkdas
Programın konuğu Ömer Erdoğan ve eşiydi Ömer Erdoğan hakkında konuştu ya çok iyi bir kaptan ve kendi ailesinden filan öyle.

Gümüshane
14.11.2010, 14:56
Bu Bursasporlularin sesi bizden fazlami cikiyor sanki :S Ben Büyük Takimim kompleksine girmisler resmen. Seni Sampiyon yapan adama küfür etmeler felan.. Sen bugün şampiyonsan bunun en büyük sebebi Trabzondur. Ertuğrul her pozisyona itiraz, el kol.Adam gibi adam etiketini yapıştırmışlar yalandan.

Bu ülkede 4 büyük var onlardan biride Trabzonspor'dur. Arkadaş bunu bileceksiniz. Sevmiyorsanız bile saygı duyacaksınız.Trabzon'u görmezden gelirseniz tokadı yersiniz.

sonimp
14.11.2010, 14:56
Hepimize hayırlı olsun ve Allah'a şükürler olsun ki EFSANEnin geri dönüşünün işaretlerini bizlere erkenden nasip etti. Büyük olmak, büyük takım olmak, büyük camia olmak, büyük hoca olmak gerçekten kolay değil. Şu an bizler her unsurumuzla bunun örneğini sergiliyoruz; Allah nazarlardan ve şer güçlerden korusun. Bursaspor şampiyon oldu fakat büyük olmaları için çok mesafe almaları lazım ve dünkü görüntüleriyle bunun pek de mümkün olmayacağını gösterdiler. Ertuğrul hocam geçen seneden beri kazandıkları havadan puanları, hakemlerin lehteki takdir haklarını vb. unutmuş gibi görünüyor. Sanırım şampiyonluk onun da o mütevazı bildiğimiz yanını biraz bozmuş; o da engel olamamış kendini bu rüzgara kaptırmaya. Eminim dün bahsettiği pozisyonları tekrar izleyince pişman olmuştur ve hatta minnet duygusuna kapılmıştır o hakeme karşı; kendilerini olası hezimetten kurtardığı için.
Akıllı insan başkalarının hatalarından da ders çıkaran insandır. Bizler de camia olarak erafımızda olan hatalrı görerek kendimizi daha iyiye doğru götürmek için çalışmalıyız. Allah bu güzel topluluğa hak ettiği güzel günleri en kısa zamanda nasip etsin...

.....
14.11.2010, 15:04
Maç tahminim

0-2 ya da 1-2 ya da 0-1

Umut tan kesin gol bekliyorum :)

Biz ne dersek o :D

Canberk
14.11.2010, 15:11
Umut tutmamış ama Ömer ;) :D

.....
14.11.2010, 15:13
Umut tutmamış ama Ömer ;) :D

Sağlık olsun asist yaptı o da yeter :)

Emre GÜRDAL
14.11.2010, 15:14
Lig maçlarında 36-8 galibiyet üstünlüğümüz var gerisini siz düşünün arka sayfaları okudum da bizim taraftar bazı şeylere sinirlenmiş, işte bakın sinirlendiğiniz takıma görün hallerini, kaale almayın :))

Diğer konuya gelince, Maçtan sonra çıkan olayların faturası elbet Trabzon'da kesilecektir, ama onlarda bizimkilerin Bursa'da dolaştığı gibi Trabzon'da rahat rahat hareket etme cesareti yok, genede gereken yapılacaktır.

Bu arada ben Trabzon'dan ne zaman ayrılsam takım iyi gidiyor, döndüğümde de tepe taklak oluyor, Nisan'da askerlik bitiyor beni bi korku aldı :D

koray nbr? sen askerde kal ceza al falan gelme bu tarafa:)))

ahasverus
14.11.2010, 15:19
Şu bursasporu şampiyon yaptığımız için utanç duymamız lazım çok yanlış yapıldı fener maçına yedek çıkıp bilerek yenilcektik bursa bu iyiliğe değmezdi teksas.net de neler diyorlar bize futbolcularımıza teknik direktörümüze trabzon şampiyon olursa bursa kadar iz bırakamazmış bundan sonra trabzon çirkeflikle şampiyon oluyomuş şerefsizlerin diline düştük bi şampiyon oldular diye bu sene şampiyon olacağız bunu herkes bilsin ama şu bursasılarını şampiyon yapmıcaktık kendilerini bişey sandılar tek şampiyonluktA azının payını aldı ama ;)

B.Yiğit
14.11.2010, 15:20
İlk yarıyı 8 puan farkla lider bitireceğiz.. Bu sene eğer konsantrasyon eksikliği çekmezsek puan rekoru bile gelebilir.. çünkü ligdeki her takım dökülüyor..

eraytaskin61
14.11.2010, 15:22

hahahaha süpersin

lazkopatfaroz
14.11.2010, 15:23
Dün ben hakemlerin iyi maç yönettiğini düşünmüyorum.

1) Burak'ın pozisyonu ofsayt diye kesildi.
2) Ceyhun orta sahada elle oynadı sarı kart gösterdiler, Ergic bizim ceza sahamızda elle oynadı kart yok.
3) Sercan kendini yere attı Cale sarı kart gördü. Bence Sercan'ın kart görmesi gerekirdi.

Ertuğrul hocayı "Sağlam" adamlığıyla tanırdık ancak dünkü açıklamalari kendine hiç yakışmadı. Takımının kötü oyunundan, kötü sonuçlardan hiç bahsetmiyor. Volkan Şen 2. Arda olmuş. Amerika'ya izinsiz gitmeler, saha içerisinde artistik hareketleri, itirazları, kötü futbolu Arda'ya çok benzemiş.

Hücumda çok fazla üretken olamadık, pozisyon bulamadık, çok geri çekildik. Orta sahada özellikle Engin ile çok pas hatası yaptık buda rakibin önemli atak girişimlerinde bulunmasına neden oldu. Neyse ki son pasları iyi yapamadılar.Defanstaki panik havasındaki sıkıntının ve defans-kaleci uyumundaki aksaklığın bir an önce giderilmesi gerektiğini düşünüyorum.

Bu galibiyet ile iyi giden havamızı çok daha iyi yerlere getirdik. Önümüzdeki 3 maçıda kazanırsak çok büyük avantaj yakalarız.

Devre arasında 2-3 oyuncu transferi gerekli.

B.Yiğit
14.11.2010, 15:23
Manisa yenilgisi gercekden hayırlı bir yenilgi oldu artık futbolcularımız oynayacağı her basit gibi görünen maç öncesi akıllarına manisaspor maçı gelecek..

M.S.SOFU
14.11.2010, 15:26
tamam bursa

büyük sen ol

kupalar bizim olsun

sonra k.çına sokarsın o büyüklüğü :D

TS61_NL
14.11.2010, 15:26
TRT Turkte bir hayli guldum hasan sasa. Anlatiyor hasan bey: fb 5 maci kazanabilecek kapasitede, bu maclari kazanirsa Trabzonsporun arkasinda kendine yer bulur. Bayan sunucu da soruyor: kagit uzerinde Trabzonun maclarida zor gozukmuyor, Trabzonspor bu 5 maci alirsa ne olur? Hasan Sas: Trabzonspor gelecek 5 maci kazanirsa buraya BORDO MAVI atkilarimizla oturur, bordo mavi, sampiyon Trabzon diye tezahuratlarda bulunuruz herhalde :) Bu 5 maci alirlarsa artik 2.lik yarisini tartismak gerekir cunku Trabzonu durdurmak cok zor olur, lakin diger takimlar fazlasiyla istikrarsiz. Adamlar bile bu yolun sonu nere dogru gittigini cok iyi biliyorlar, bizim icin en buyuk sans Senol hoca. Baska bir hoca ile bu duruma gelseydik kagit uzerinde kolay gozuken maclarini kaybetme ihtimali yuksek olacakti, Senol hocayla bu ihtimal en asgariye indi, Manisa macida bunun ornegi. Fakat bu sene diger rakiplerimiz o kadar istikrarsiz ki, dogru durust bir seri galibiyetler alacaklarini kendileri bile dusunmuyorlar. Biz mac kaybetsek bile diger rakiplerimizde kazanamiyot, kaybediyorlar. Bu sen umarim O SENE dir, yani Trabzonun, Anadolunun, Turkiyenin yer yerinden oynadigi ve alev alev yandigi sene....

Gökhan KAN
14.11.2010, 15:34
Bence en iyi başlık..:) ççç

http://img140.imageshack.us/img140/6839/taraf.jpg

Eren Karaahmetoğlu
14.11.2010, 15:41
Jaja'ladı nedir abi.

:D

Mert Pasa
14.11.2010, 15:44
Şu bursasporu şampiyon yaptığımız için utanç duymamız lazım çok yanlış yapıldı fener maçına yedek çıkıp bilerek yenilcektik bursa bu iyiliğe değmezdi teksas.net de neler diyorlar bize futbolcularımıza teknik direktörümüze trabzon şampiyon olursa bursa kadar iz bırakamazmış bundan sonra trabzon çirkeflikle şampiyon oluyomuş şerefsizlerin diline düştük bi şampiyon oldular diye bu sene şampiyon olacağız bunu herkes bilsin ama şu bursasılarını şampiyon yapmıcaktık kendilerini bişey sandılar tek şampiyonluktA azının payını aldı ama ;)

sevgili genc renkdasim Trabzonsporlunun gucu Trabzonsporu sevmesinde ve sadece onu yasamasindadir,Bursa sadece gecilmesi gereken bir engeldi gectik,bu tur polemikler hem Trabzonsporumuzu klas olarak onlari denk gordugumuzu gosterir hem de takimimiza disaridan bakisa zarar verir,bu konuda da Senol Gunes'i izlemekte fayda var.

Kaldiki Fenere yenilseydik de onlar sampiyon olsalardi demenin yanlisligini gormek icin Senol Gunes'i takip etmeye de gerek yok,okumayin Teksas Tommiks onlara bakarak ne oldugumuzu sasirmayalim

Bekir
14.11.2010, 15:44
Ben de Bursa tarafında izledim maça biraz geciktik..
İçeri girerken seyyar satıcı gördüm Maç kaç kaç gol mu oldu diye sordum Adam hala 1-0 yeniliyoz dedi Ben de Kendi adına konuş siz yeniliyonuz Biz yeniyoz dedim:D

Onun haricinde Bursa Merkez'den stada geçerken radyoda Jaja'nın 1. golünü duyduk hep beraber gol diye bağırmaya başladık Herkes arabanın içine baktı ama kimse kalkıp da bir şey demedi:D

Stadın içinde ise kendimi zor terapi ettim sadece 1 pozisyonda dayanamadım onda da Serkan mudahele etsene diye bağırdım ama kimse anlamadı:)

61yusuf
14.11.2010, 16:02
iki hafta önce forumda söyle birşey yazmıştım
bu cincon ve şeftalileri 3 puanla geçeriz diye
benim korkum diğer anadolu kulüpleri diye
dediğim de oldu
çoğu arkadaşım inanmamıştı

YÜRÜYOR TRABZONUM 7. ŞAMPİYONLUĞUNA DOĞRU

Mustafa ÖZDEMİR
14.11.2010, 16:03
stada girişimiz muhteşemdi teşekkürler polis arkadaşlar...

exelans_25
14.11.2010, 16:13
tin tin tini tini bursa tin tin tini tini bursa bursadaaan erkek çıksa bursadan erkek çıksaaa...:D

gencer_ts
14.11.2010, 16:23
Ciddi olmalıyız büyükleri yendik diye şampiyon olduk anlamına gelmez esas yarış,ciddiyet şimdi başlıyor.Eskişehir ve antep maçlarında en az 4 puan çıkarmalıyız.Eskişehirin antalya maçını izledim çok hareketli takımlar avni akerde bize zor anlar yaşatabilirler dikkatli olmalı şenol hoca ve takım.

Bu arada g.saray ve bursa maçlarında en az 4 puan alsak iyi olur diyordum 6 puan almayı başararak müthiş bir iş başardık.Eskişehir maçını mutlaka almalıyız çünkü antep deplasmanından ben çok korkuyorum.

oeince
14.11.2010, 16:28
teşekkürler

oeince
14.11.2010, 16:36
macin 14 dakikalik ozeti benim gibi izleyemeyenler burdan izleyebilir indirmeden..

http://www.yawez.net/bursaspor-trabzonspor-maci-ozeti-golleri-canli-izle-13-kasim/

teşekkürler

Bahadır Şimşek
İstanbul medyası yıllarca Trabzonspor taraftarını ve bunun üzerinden Trabzon halkını kabalıkla, saldırganlıkla, başıbozuklukla itham etti. Ama şu son 10 yıllık süreçte, her sezonda ayrı bir Anadolu takımının palazlanması ve haliyle gündemde ön plana çıkması birşeyi açıkça ispatladı ki, Trabzonlular bu vandalların yanında tam bir centilmenmiş.

Son 2 örneğe bakmamız bile yeterli. Takımıyla, taraftarıyla, tüm müesseseleriyle tam bir hödük olduğunu dağa taşa haykıran bir Sivasspor gerçeği gördük. Şimdi Bursa'ya bakıyorum; batıda bir şehir, ekonomik - kültürel ve sosyal gelişmişliğin yüksek olması beklenir, herşeyi bir yana bıraktım, ulan bu Trabzonspor bize geçen sene büyük kıyak geçti, biraz vefa gösterelim demeleri gerekir (Burada şampiyonluklarını bize borçlu oldukları gibi bir cümle kullanmanın adamların başarılarını küçümsemek olduğunu düşünüyorum, abartılmamalı, hakları verilmeli), adamlara bakıyorum, kastım futbolcusundan hocasına ve en önemlisi taraftarına kadar tüm camia, ciddi bir aşağılık kompleksine bürünmüş durumdalar. Vefayı geçtim ciddi ciddi nefret duyuyorlar bize karşı. Teksaslılar başta olmak üzere taraftarlarının önemli bir kısmında haplanmış, tiner çekmiş psikolojisi var, yani duygu yok, ciddi bir çiğlik, hazımsızlık hakim. Kabalık hakim.. Çocukluktan itibaren sosyal yaşantı içinde kendiliğinden gelişen temel insani değerlerden yoksun bir güruhlar. Ertuğrul Sağlam'ı ayrı tutmuyorum, lig maçında kale çizgisi üzerinde eliyle tokatlayarak gol atan adam etikten bahsetmiyor mu, deli oluyorum..

Burak'ın dediği gibi, olması gerektiği gibi oynadık. Devre arasına kadar anlamsız puan kayıplarına maruz kalmadan gidersek, yalnızca 2 nokta transferle başta İstanbul takımları için olmak üzere oldukça sinir bozucu bir futbol takımı haline gelebiliriz. Adım adım düşünmek, soğukkanlılığını korumak ve Anadolu takımlarına karşı sürpriz puan kayıplarına mahal vermemek bundan sonraki temel felsefe olmalı.

Maşallah sübhanallah diyelim, sakince bekleyelim. Hayırlısı Allah'tan.

Alkışlanacak bir yorum.
Teşekkürler...

Mustafa ÖZDEMİR
trabzondan gelen taraftara bilet ayırtamayan trabzonspor yönetimine yazıklar olsun.kapıları zorlayarak giremesek dışarda kalacaktık...

TSezgin61
14.11.2010, 16:37
acaba takim havaalaninda karsilandimi?

srdr
14.11.2010, 16:44
acaba takim havaalaninda karsilandimi?

http://www.haber61.net/foto-galeri/trabzonspora-kral-karsilama-729.htm

TSezgin61
14.11.2010, 16:47
http://www.haber61.net/foto-galeri/trabzonspora-kral-karsilama-729.htm

sagolasin abi

oeince
14.11.2010, 16:55
psikopat enginin üçlü videosu

http://www.facebook.com/video/video.php?v=156428444400439&oid=160946469597&comments

teşekkürler

oeince
14.11.2010, 17:00
http://www.facebook.com/home.php?#!/video/video.php?v=144868238893646&oid=151744861536483&comments

off off off taraftara bak be!!!

helal olsun bizimuşaklara!

teşekkürler

oeince
14.11.2010, 17:03
Kahin Yattara!

http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&hid=82052

:) teşekkürler

kaplanlar29
14.11.2010, 18:32
bir sorum olacakti? bursaspor bizi avni akerde hic yenebildinmi ??/

kaplanlar29
14.11.2010, 18:37
bi sorum olacakti? bursaspor bizi avni akerde hic yenebildimi??

TS61_NL
14.11.2010, 18:38
bi sorum olacakti? bursaspor bizi avni akerde hic yenebildimi??

Hayir!! :)

Asi Çaykaralı61
14.11.2010, 18:39
Bu hafta Bursaspor'dan 3 puan almamız çok iyi oldu bizim için :D

Cem Zırıh
14.11.2010, 18:42
Engin'e herhangi bir zarar verdimi bu seftali kurtlari onu merak ediyorum. Ve tum kalbimle soyluyorum o zaman da aynisini demistim bursa gibi karaktersiz adamlarin yeri olan bir sehrin takimina sampiyonlugu verdigimize hala daha pisman'im Bursa hayirsiz bir evlat Vefasiz bir kardesdir.

TaraftaR
14.11.2010, 19:08
Bursasporlular 16. dakika sovu hazirliklari icerisine girmisler miydi? Merak ettim.

Napoli
14.11.2010, 19:59
"TRABZONSPOR Türk futbol'unda herşeyin süt liman gittiği,saf ve sınıfların belli olduğu,hiyerarşinin zerrece sarsılmadan yürüdüğü bir dönemde ortaya çıkıp, bütün yerleşik hüküm ve kurumları yerle bir etmiş,gerçek bir asi, halis bir oyunbozan ve TAM BİR BAŞ BELASIDIR"

BIZE HERYER TRABZON

TSercaN
14.11.2010, 20:13
topi top spor bize geldigi zaman onlara da cok guzel tezahuratlar yapmanizi diliyorum.

hatta onlara ufak top atilmasini rica ediyorum

Barış Bağcıoğlu
14.11.2010, 20:18
Engin'e herhangi bir zarar verdimi bu seftali kurtlari onu merak ediyorum. Ve tum kalbimle soyluyorum o zaman da aynisini demistim bursa gibi karaktersiz adamlarin yeri olan bir sehrin takimina sampiyonlugu verdigimize hala daha pisman'im Bursa hayirsiz bir evlat Vefasiz bir kardesdir.

Hayır o içeri girmek üzere idi

nuhoglu
14.11.2010, 20:40
ibrahim bu galatasaray düşer demedi deme :)

ilyskm
14.11.2010, 20:41
şampiyonluk çok yakın...
ara transferde acilen bir sol bek, santrafor ve defans adamı almamız gerek

SEDAT
14.11.2010, 21:41
- Şimdi Düşündümde Gökhan Haklı Galiba , Bir an Kaptırdım Kendimi ...

Gökhan KAN
14.11.2010, 21:44
Şu başlığı kitleselerde sinir krizine girmesem..

bangkook_61
14.11.2010, 21:47

Alınma kardeşim tahmin ediyorum zor ama idare et. Alışkanlıklar değişmiyor kolay kolay. Bursasporlu değil Bursalı lafına alıştık. Ben Bursaspor diyorum ama azınlıktayım. Zamanla inşallah.

Darılmayacaksın, gücenmeyeceksin :)

SEDAT
14.11.2010, 21:50
- Arkadaşlar Yazarken Bursa'da Yaşayan Hemşerilerimizi , Renkdaşlarımzıda Düşünelim...

- Nekadar Trabzonlu Yada Trabzonsporlu Olsalarda Bursada Yaşıyorlar ...

Saltuk Buğra
14.11.2010, 21:52
sen bursalı'mısın? eğer öyleyse kusura bakma

Taner Uykuçeken
14.11.2010, 21:53
kartal,aslan,timsah Safariyi tamamladık arada birde garip bir kanarya vurduk olacak artık okadar, kaldımı başka avlanacak birşey :)

SEDAT
14.11.2010, 21:53
- Benim anlamadığım Bu Bursayı Şampiyon Yaptık , İnsan Şu Takımı Çağırır Bir Alkışlar , Gerçekten Yazıklar Olsun Bunlara...

Oruç
14.11.2010, 21:55

Bu işler maalesef böyle Gökhan. Misal geçen yıl ve ondan önceki yıllarda aynı şey benim başıma da geliyordu. O sıralar tam bir işkenceydi Trabzonspor-Diyarbakırspor maçları.

Lütfen ama lütfen dikkat edelim bu konuya. Trabzonspor Trabzon'dan ibaret değil. Bursa'lısı da var Sakarya'lısı da, Eskişehir'lisi de...

Lütfen.

Saltuk Buğra
14.11.2010, 21:57
Bu işler maalesef böyle Gökhan. Misal geçen yıl ve ondan önceki yıllarda aynı şey benim başıma da geliyordu. O sıralar tam bir işkenceydi Trabzonspor-Diyarbakırspor maçları.

Lütfen ama lütfen dikkat edelim bu konuya. Trabzonspor Trabzon'dan ibaret değil. Bursa'lısı da var Sakarya'lısı da, Eskişehir'lisi de...

Lütfen.
ben ilk defa gördüm bursa'lı bir Trabzonsporlu o yüzden sordum.

SEDAT
14.11.2010, 22:03
- Bursa Taraftarını Zaman Zaman Övdüğüm İçin Kendimden Utanıyorum...

.....
14.11.2010, 22:05

Lütfen.

Buna çok dikkat etmek lazım.

Trabzonlu renkdaşlarımız Trabzonsporu sadece Trabzonlulardan oluştuğunu zannediyor bazen.

Ben Sakaryalıyım ama sapına kadar TRABZONSPORLUYUM ALLAHIN izniyle!

Erdal
14.11.2010, 22:12
Hatırlamakta fayda var; bir şehir takımı değiliz. Kökü şehirde ama dalları memleketin her köşesinde olan bir çınarız....

Ayrıca tamam tribünün ruhunda vardır cinsel imalar ama sahiden foruma yakışmıyor...Mesele arkdaşlarımızın Bursa'lı Diyarbakır'lı Antalyalı olması da değil...Hiç değilse forumda bir seviye tutturalım artık.....

SEDAT
14.11.2010, 22:13
- Maça Giden Arkadaşlardan Maç Notları Bekliyoruz :)

SEDAT
14.11.2010, 22:16
- Keşke Golden Sonra Timsah Yürüyüşü Yapsaydık :) Üzüldüm Bak Şimdi....

ESER
14.11.2010, 22:16
bursaspor taraftarindan delikanlilik beklemek ile sari kar yagmasini beklemek ayri sey,,

bursa dan bahsediyoruz .. hani su nami kakabi madagaskarda bile bilinen bir topluktan,..

kafaya takilacak bir durum yok... halkali naneler pasif agresiflik yapar ,cosar oter.. Trabzonspor herseneki gibi sahada makina gibi doser,,, netekim dosedi de.. 40 yilda 36 kez yenip. ,makara gectigimiz , evlerinde bile defalarca rezil kepaze ettigimiz fason bir takimin soylemlerini onemseyip , onlari umursamak demek yillardir kendilerine ezeli rakabet arayan bu zavallilarin tuzagina dusmek demektir... bjk ye salca oldular bir ara .. bakti bursa bjk uzerinden reyting yapmaya calisiyor, bjk taraftari bursayi onemseyip meshur etmeme karari aldi.. simdi de bize salca olma pesindeler..

ya bursa kimdir.. Allah askina.. 40 yilda 8 kez yenildigimiz uyduruk bir takimin ,kiytirik taraftarini mi onemsiyoruz...

Emre Çömez
14.11.2010, 22:17
trt1de maçı verıyorlar

SEDAT
14.11.2010, 22:17
- Trt1'i Açın :)

SEDAT
14.11.2010, 22:19
- Jaja O Nasıl Bir Vuruş :)

EmreYavuz61
14.11.2010, 22:20
Ne gol atmış be Jaja hakketten :D

Gökhan KAN
14.11.2010, 22:20
Jaja müthiş başladı maça.. Süper kafiye..:)

EmreYavuz61
14.11.2010, 22:21
Ulan yediniz gül gibi golü be , Burak'ta iyi görmüş köşeyi...

sakaryalı.61
14.11.2010, 22:22

bu gibi kardeşlerimizi kırabiliriz birazdaha edep mümkünse biz trabzonsporuz herhangi bir takım değil....

iskenderunlu
14.11.2010, 22:23
bugün İskenderun'da formamla gezdim işyerinde formamla çalıştım ne mutlu oldum bilmeniz lazım İstanbul yalakası adamlar bana tip tip bakıyordu :D

SEDAT
14.11.2010, 22:24
- Şenol Hoca Jaja Diye Bağırıyordu :)

EmreYavuz61
14.11.2010, 22:24
bugün İskenderun'da formamla gezdim işyerinde formamla çalıştım ne mutlu oldum bilmeniz lazım İstanbul yalakası adamlar bana tip tip bakıyordu :D

Aynen abi bende giydim formayı , gizemli bakışlar altında kaldım :)

Gökhan KAN
14.11.2010, 22:25
Bu Jaja'dan iki tane daha olsa 34 maçın hepsini alırız..

Erdal
14.11.2010, 22:26

Küme düşeriz Gökhan...Bir jaja yeter :)

EmreYavuz61
14.11.2010, 22:26

Sol beke ve Santrafor mevkiine Jaja ayarı bir adam aldık mı zaten seneye Şampiyonlar Liginde gruptan çıkmaya oynarız...

.....
14.11.2010, 22:27

Yattara aklını başına alıp eskisi gibi oynasa başka bir oyuncuya ihtiyacımız yok :)

SEDAT
14.11.2010, 22:27
- Ah Be Bir Sol Bek , Bir Golcü Forvet Ne Kadar Mükemmel Olur...

Oruç
14.11.2010, 22:28
Bursaspor'a ceza verilecek mi çok merak ediyorum. 90 dk. demediklerini bırakmadılar.

Seyircisiz ceza almaları lazım. Para cezasının hiç ama hiç anlamı olmayacak.

Gökhan KAN
14.11.2010, 22:30
Küme düşeriz Gökhan...Bir jaja yeter :)
Jaja kalitesinde sakin, vuruşları temiz bir forvet lazım. Sanki ben bunları şeyimle yaparım diyen bir adam lazım aynen Jaja gibi. :) Öteki Jaja'da yedek olur..

SEDAT
14.11.2010, 22:32
- Herkes Şenol Hocayı Konuşuyor Radyoda , Televizyonda...

- Zamanında En Çok Haksızlık Yapılan İnsan Olduğu Söyleniyor , Şenol Hocadan Kim Bahsederse Bahsetsin Sesi Kısılıyor , Mahsunlaşıyor...

- Şenol Hocam Teknik Direktörlük , İnsanlık Dersi Veriyor Herkese :) Yakışır Hocam...

EmreYavuz61
14.11.2010, 22:37
- Herkes Şenol Hocayı Konuşuyor Radyoda , Televizyonda...

- Zamanında En Çok Haksızlık Yapılan İnsan Olduğu Söyleniyor , Şenol Hocadan Kim Bahsederse Bahsetsin Sesi Kısılıyor , Mahsunlaşıyor...

- Şenol Hocam Teknik Direktörlük , İnsanlık Dersi Veriyor Herkese :) Yakışır Hocam...

Aynen öyle Sedat abi...Her hafta hem teknik direktörlük hemde ''insanlık''dersi veriyor...Ve eskiye nazaran Şenol Güneş'i öven ''İstanbul''lu sayısı daha fazla...Öyle bir insanki hiçbirşey yapmadan (bundan kastım gidip benim hakkımda iyi konuşun yoksa sizi vururum şöyle yaparım böyle yaparım demeden)sadece insanlığıyla bazı insanları yola getirdi...
Bravo Şenol Baba!!!

hodlu
14.11.2010, 22:38
Şenol hocama ve ekibine binlerce kez daha teşekkür ediyorum.Allah başımızdan eksik etmesin efsane hocamızı...

hodlu
14.11.2010, 22:40
Yıllardır söylüyorum yine söyleyeceğim, Şenol hocaya laf edenler taş olur taş taaaaaaaş.............

playa
14.11.2010, 22:43
jajanın golü süperdi adam nasıl koydu ole yaa

TS-FAN
14.11.2010, 22:46
Takımımıza stada girişinde bir alkışı çok gördüler..yazık...
Sonrasında yapılanlara ne denir ki..
Ve bu taraftar şampiyonlar ligi maçı izledi,izliyor...

EmreYavuz61
14.11.2010, 22:47
jajanın golü süperdi adam nasıl koydu ole yaa

Yeri değil ama avatarının anlamını anlayamadım:) 5te5 programı ama soru nedir...? :)

şahrud
14.11.2010, 22:48
Aferim Umut'a hiç beklemezdim orda pas vermesini, malum biraz(!) bencil olduğu için kendisi..! Ama yanılttı beni bu kez, bencilliği bi kenara koyup kaleye vurmak yerine Jaja'ya pas verdi ve Bursa'nın malubiyetinin belki de sebebi oldu..!
Tebrikler ve teşekkürler galibiyette emeği geçen herkese ;)

TS-FAN
14.11.2010, 22:49

Üşkenin dört bir yanında senin gibi mutlu ve başı dik milyonlar var.:)
Ne mutlu bize.

SEDAT
14.11.2010, 22:53
- Anıl Caner Geniş Maç Yazını Bekliyoruz :)

Gökhan KAN
14.11.2010, 22:54
Real Madrid'de 6 maçtır kazanıyor. Trabzonspor'da..6 haftadır hep bu mutluyum.

.....
14.11.2010, 22:54
- Anıl Caner Geniş Maç Yazını Bekliyoruz :)

Dün akşamda bekledik ama pek ses seda çıkmadı :)

TS-FAN
14.11.2010, 22:58
Volkan Şen gibi bir yetenek..
Çok yanılttı beni.O gs maçında topu elle tutup sonra çocuksu halinden bahsedilmişti..
Sevimli,insancıl ve iyi niyetli vs vs gösterildi.. ben de yedim ..
İnsani yönler falan..
Bizim maçta beni şok etti..tabi hepimizi..
Gözden kaçıranlar için tekrarlayayım:
Topu yerde elliyor ..yan hakem bayrak çekiyor..
Hakem, görmediği bir hareket olmasına rağmen yan hakemine itibar etmiyor.(karara pek şaşırmadım doğrusu)
Bizim oyuncular hep birden "el var" işareti yapınca Volkan "bunlar deli mi ne?"diyor..
Maçı izleyenler hatırlamıştır..
Önce karakter!....

SEDAT
14.11.2010, 22:59
Dün akşamda bekledik ama pek ses seda çıkmadı :)

- Bugün Kafasını Toplamıştır , Etkili Bir Yazı Gelir Merak etme Ömerim...

- Şerefisizler Mesutun Makineyi Çalmışlar , Resimler Felan Gitmiş Hep , Bunlar Nasıl İnsan:cool:

Anıl Caner
14.11.2010, 23:00
48 saat uyanıklığın bedeli bugün biraz uyuduk. Artık geceler uykusuz. Yazarım ufaktan bir yazı, valla diyorum ya Urfa'yı aratmadı yani :) Hele senelerdir saçma sapan şekilde kötü anılarla ayrıldığım Bursa şehri olunca söz konusu.

Bir de mesutumun yazısı çok güzeldi yahu :) yazasım gelmedi onun üstüne.

SEDAT
14.11.2010, 23:02
48 saat uyanıklığın bedeli bugün biraz uyuduk. Artık geceler uykusuz. Yazarım ufaktan bir yazı, valla diyorum ya Urfa'yı aratmadı yani :) Hele senelerdir saçma sapan şekilde kötü anılarla ayrıldığım Bursa şehri olunca söz konusu.

Bir de mesutumun yazısı çok güzeldi yahu :) yazasım gelmedi onun üstüne.

- Yaz Ama Ufak Olmasın Mümkünse :) Ama Şunu Unutma Urfa Gibi Olamaz , Hayır ççç

Anıl Caner
14.11.2010, 23:08
- Yaz Ama Ufak Olmasın Mümkünse :) Ama Şunu Unutma Urfa Gibi Olamaz , Hayır ççç

Abi tabiki olmaz. Onun ortamı elbette kıyaslanamazdı. Ama 3 türkiye kupası, 1 süper kupa kaldırmış bir taraftar olarak :D diyebilrim ki benim için iki özel maç varsa birisi bu, diğeri Urfa'dır.

Gökhan KAN
14.11.2010, 23:10
Anıl maçtan sonra nereye gittin hocam ya. Kemal'le seni bekledik çıkışta göremedik..:)

SEDAT
14.11.2010, 23:10
Abi tabiki olmaz. Onun ortamı elbette kıyaslanamazdı. Ama 3 türkiye kupası, 1 süper kupa kaldırmış bir taraftar olarak :D diyebilrim ki benim için iki özel maç varsa birisi bu, diğeri Urfa'dır.

- Bende Fena Sayılmam 1 Türkiye Kupam , 1 Süper Kupam Var :)

.....
14.11.2010, 23:13

Anlat Anıl abi anlat.

Sen boş yere özel demezsin bu maça. Galibiyetten çok yaşananlar etkilemiş olmalı seni. Yediğin içtiğin senin olsun gördüklerini anlat bize :)

Gökhan KAN
14.11.2010, 23:16
Şenol Hoca Kanaltürk'e bağlanıcakmış..

Ahmet Başkaya
14.11.2010, 23:17
Hikmet Karaman bizi övüyor :D

Anıl Caner
14.11.2010, 23:18
Anıl maçtan sonra nereye gittin hocam ya. Kemal'le seni bekledik çıkışta göremedik..:)

kardeşim yengeyle geldim ya. malum evine yetiştirmek lazım :) zaten 1.5 saat stadyumda kaybettik. alelacele izmit'e :) dur şimdi anlattırma işin sırrı kaçıyor :D

.....
14.11.2010, 23:18
Şenol Hocamızın dediklerini bize aktarırsanız çok makbule geçer :)

Koray10
14.11.2010, 23:23
enginin videosu var mi macdan sorna

SEDAT
14.11.2010, 23:24

- Önceki Sayfalarda Olması Lazım...

Koray10
14.11.2010, 23:26
- Önceki Sayfalarda Olması Lazım...
bakayim...

Mert67
14.11.2010, 23:27

http://www.facebook.com/#!/video/video.php?v=1679307740743

Koray10
14.11.2010, 23:36
http://www.facebook.com/#!/video/video.php?v=1679307740743 (http://www.facebook.com/#%21/video/video.php?v=1679307740743)
sagol.. ;)

Barış Bağcıoğlu
14.11.2010, 23:39
Arkadaşlar süper fotolar BMN Ankara bursa deplasmanında kopmak için buyurun

SEDAT
14.11.2010, 23:44
- Ersun Yanal'da Teşekkürü Hakediyor Bu Arada .Sonuçta Bu Takımın altyapısını Ersun Hoca Hazırladı , Zaten İpi Göğüslersek Şenol Hocanın bu Konuda Söyleyecekleri Olduğunu Düşünüyorum...

Anıl Caner
14.11.2010, 23:47
Küçük hikaye.

"Senelerden geçen sene. Eskişehir'de son yılım. Mezun olmama, canımdan can arkadaşlarımla hemen hemen ayrı şehirlere dağılmaya az kalmış artık.Bursa deplasmanı. Hepimiz Trabzonsporlu.Güzel bir deplasman anısı. Maçta yaşanan olağanüstü kötü olaylar. Sinirden titremeler, dayanamayıp fair play sınırlarını aşan arkadaşım vs. Çok eğleniyoruz ama bir o kadar da ukte ile dönüyoruz.

Kız arkadaşıma anlatıyorum. O da hep Bursa'ya gitmek istediğini söylüyor, gezelim Bursa'da bir gün diyor. He diyorum, gezeriz diyorum. Şimdi dursun gidecez görecez merak etme diyorum. Niyetim belli. Deplasmana bağlayacağım işi. Benim totemim de o. Stadlarda pek maç kaybetmiyoruz kendisiyle. Hele sen dur bursa diyorum.

11 kasım doğum günü onun. Benimki de 15 kasım. Ortak doğum günümüzü 13 kasım'da kutluyoruz hep ikisinin ortası diye. fikstür açıklanıyor, 13 kasım bursaspor-trabzonspor. hele hele bursa seni, şimdi yandın. Provasını istanbul'da yapıyoruz. Deniyorum önce Bursaspor maçlarına uğurlu geliyor mu diye. Sorun yok 3-0 ile kupayı alıyoruz.Demek ki ligde de Bursa'yı yeneceğiz, yeter ki o zaman şartlar oluşsun, onu oraya götürebileyim.

Maç günü yaklaştıkça organizasyonlar başlıyor. E malum 11 aralıkta da askeriz. Son deplasmanımız. Bir çok yönden önemi var. Olanca bilet arayışı. Bmn gene yetişiyor imdadımıza. Metin Abi ve Altan Abi nin emekleri ile bilet sahibi oluyoruz. Telefon edip müjdeyi veriyorum. "Yarim bursa'dayız". Ben sözümü tutuyorum.

Maça 2 gün kala gazete astroloji köşesini okuyorum. "Alacağınız kötü bir haber ile seyahat programlarınız alt üst olacak.". Ulan burcumuz da aynı, ertesi gün de kız arkadaşım için hayati bir sınavın sonucu açıklanacak. "Lan kazanamadı, öğretmen olamayacak, gitti 1 senenin emeği bizim deplasman planı da yanacak heralde" diye yorumluyorum.

Ertesi gün sonuçlar açıklanıyor. O da ne. Bizim kız haylice yüksek bir puan almış, büyük ihtimalle öğretmen olacak. "Ulan aksilik nerede o zaman? Zaten astrolojiye oldum olası inanmam, kıçlarından sallamışlar işte oh be." diyorum.

Açıyorum bordomavi.net'i.

Küfür gibi bir mesaj okuyorum. Arkadaşlar başımıza böyle böyle bir iş geldi, biletler bitti. Abartmıyorum, sinirimden ağlıyorum. Aman ha yanlış anlaşılmasın. Abilerime güvenim tam, sadece bahtsızlığıma, hayal kırıklığıma ağlıyorum.

Haber veriyorum. Sevdiceğimden yediğim triplerin haddi hesabı yok. Bu konuda çok vukuatım var çünkü. Ne zaman bir plan yapsam, benim hatam olmasa da çevresel bir çok sebep ile planlarım yerini bulmuyor çünkü. O da isyan ediyor bu şanssızlığıma.

Diyorum ki yok kardeşim. Gerekirse geceden gideceksin Bursa'ya. Alacaksın o biletleri, o da sabah binip gelecek bu maça gideceksiniz. Bursa'daki arkadaşlar ile görüşüyorum. "Boşuna gelme, buradan bilet almak imkansız, sabah gelin bursa tarafı belki çözersiniz" diyorlar.

Forumdan Mustafa Yüksek mesaj atıyor bana. Böyle böyle yapıyoruz kardeşim. Sabah beraber ayarlamaya çalışırız diyor. Hızır mısın be mübarek. Gazlıyor beni gene.

Bir gidiyoruz, bir gitmiyoruz derken kız arkadaşım evinden izin almaya fırsat bulamıyor gideceğimizden emin olmadığı için son ana kadar saklıyor hakkını. Ve sabah gelmemesi yönünde hem fikir oluyoruz. Otogara gitmek üzere otobüse biniyorum saat sabah 6 ama içim çok buruk. Dayanamıyorum daha fazla, Mustafa ile son bir telefon görüşmesi yapıyorum o da "bir şekilde hallederiz ya gelin" diyince dayanamıyorum arıyorum. Atla otogara gel diye. O da kimselere bir şey demeden evinden sabahın körü çıkıp geliyor.

Biniyoruz otobüse istikamet Bursa.

Aksilik ya trafik kazası oluyor. Normalde 2 saat sürecek yol. 4 saati devirirken görüyoruz Orhangazi ilçesini. Aksilik ya kardeşim, ardı ardına olacak işte.

İniyoruz bursa'ya. Hemen Mustafa'yı bulmam lazım. Heykel'de pastanedeyiz çocuklarla gel diyor. Tamam diyorum. Daha önceki deneyimlerimden yukarda bir heykel vardı orası sanırım diyerek başlıyoruz yürümeye. geilyoruz bir heykel var ama meğer bahsedilen heykel bu değilmiş. Ha babam, yürü de yürü derken geliyoruz çocukların yanına.

Gökhan Kan, Selami Danışmaz, Kemal, Mustafa hepsi oradalar. Ağzımıza tek bir lokma koymamışız, sabahın köründe yola çıkmışız adım atacak halimiz yok. Aksilik ya bilet de yok. Herkes farklı tribünden bilet almış çaresizce. Kemal diyor ki karaborsa yapalım isterseniz. Arkadaş ömrümde de bu kadar nefret ettiğim bir olay yok. Ama mecburum. Hadi diyorum. Gidiyoruz stada bilet bulmaya.

görüşüyorum bir karaborsacı ile. Trabzonspor tribün bileti için benden tam tamına 100 lira istiyor. Yahu zaten 2 kişiyiz. Daha Kocaeli'ye döneceğiz. karnımız aç. Tamam elimizden geldiğince tedarikli geldik ama o kadar da değil yahu. bmn ankara'dan şu an ismini hatırlayamadığım -birisi İskender Abi'ydi sanırım- abilerimiz köfteciler aracılığı ile bize yarı fiyatına karaborsa bilet buluyorlar ama Bursa tarafı. Yapacak bir şey yok diyip alıyoruz biletleri.

O kadar aç olmama rağmen yutmayı başaramadığım iğrenç bir tost yiyip, hemen stada girmeye çalışıyoruz. Halbuki tophaneye çıkmak, romantik bir gezi, güzel bir iskender ne güzel planlarımız vardı. Ama zaman yok gezmeye.

Stada giriyoruz. Gene aynı senaryo. Bursa tribünü yarıya yakını Trabzonlu.

Şans bu ya açık var tribünde. Trabzonspor taraftarına geçiş. Ancak yerden sürünmek gerek. Temkinli oluyorum yahu yanında kız var oradan geçilir mi diyorum. Bir bakıyorum kız arkadaşım geçmiş bile karşıya. La sen nası geçtin karşıya derken ben zar zor geçiyorum karşıya. Hayretler içindeyim.

Tribün doluyor, doldukça doluyor. Nefes alamayacak hale geliyoruz tribünde. Sorumluluğum yüksek. kız arkadaşımı geçen sene bolca yaşadığım tribün tehlikelerinden korumam lazım. Ömrümden ömür geçiyor. Ta ki o ana kadar. Bordo Mavili çocuklar sahaya çıkıyorlar. Dünyayı unutuyoruz. İnşallah kazanırız diyoruz, oku ya yarim, oku diyorum. Nefesi kuvvetli. gökhan ünal'a okuyarak frikik golü attırmışlığı var. güveniyorum.

maç başlıyor. ömrümde görmediğim kadar kalabalık bir tribün. mükemmel ambiyans, uyumlu ve güzel tezahuratlar. gol geliyor. Recep çaltepe arıyor. Klasik tarifemiz. Ben telefonu açıyorum, o tribünü dinliyor. Bilmezsiniz siz. Tribünlerin evliya çelebesi, her maça giden Recep çaltepe bu sezon totem yapıyor. Hiç bir maçı izlemiyor, gitmiyor. Delirmek üzere ama takım kazansın diye yapıyor bunu.

Eski anılarım canlanıyor kafamda. Geçen senede Bursa'da yaşadıklarım. Kazanalım şu maçı ne olursa olsun diyorum. İKinci gol geliyor tam bu sırada. Tutamıyorum kendimi, başlıyorum ağlamaya.

Kız arkadaşım bakıyor suratıma, bakıyor ki ağlıyorum inceden mahcup etmemek için dönüyor önüne, bakmıyor bana. Orada biraz daha koyveriyorum işte.

Çok daha olay oluyor. Onları arkadaşlar bolca yazmış hiç girmeyeyim hadiseye. Maç bitiyor.

Şimdi derdimiz daha büyük. Stad kapılarının açılması gerginlik sebebiyle uzayacak. Ve biz daha izmit'e dönmeliyiz. Kızımızın evine teslim edilme saati gelmiş de geçiyor. 1.5 saate yakın kapıda bekliyoruz. Sonunda çıkıyoruz stadyumdan. Alelacele minibüse. Abi bilmiyoruz bursa'yı bizi terminalde indir diyoruz. Tamam diyor. 20 dakika geçiyor. Yok yahu yollar artık tanıdık değil. Abi neredeyiz gelmedik mi diyorum. Bizi unutmuş şöför. Araba boşalınca da geri dönüyor bizi terminale bırakmaya.

Biletimizi alıyoruz. İskender hayalimiz, yerini kalitesiz otogar dönerine bırakıyor.

Arabaya biniyoruz. Hala aramadılar inşallah aramazlar da seni sağ salim evine bırakırım diyorum.
Babası mesaj attırıyor küçük kardeşine. "Bursa'dasın sen di mi" diye.

Gülümsüyoruz. Rahatlıyoruz. "

maçın fotosunu unuttum:
http://img718.imageshack.us/img718/2594/img9464g.jpg

SEDAT
14.11.2010, 23:52
- La Uşağım Kitaplık Bir Anıymış Hakikaten , Helal Olsun Hepinize :)

SEDAT
14.11.2010, 23:54
- Sergen Birazdan Başlar , İzlemek İsteyen Varsa Diye Hatırlatmak İstedim ...

- Bu Ara Favorim Sergen'in Yorumları ...

sanatik
14.11.2010, 23:58
Aynen öyle Sedat abi...Her hafta hem teknik direktörlük hemde ''insanlık''dersi veriyor...Ve eskiye nazaran Şenol Güneş'i öven ''İstanbul''lu sayısı daha fazla...Öyle bir insanki hiçbirşey yapmadan (bundan kastım gidip benim hakkımda iyi konuşun yoksa sizi vururum şöyle yaparım böyle yaparım demeden)sadece insanlığıyla bazı insanları yola getirdi...
Bravo Şenol Baba!!!

Senol Hoca birgün yeniden Milli takim antrenörü olurmu sizce ? Yani kabul edermi böyle bir teklifi ?

Umarim Senol Hoca ile sampiyonlukdan sonra Sampiyonlar ligindede basarilar devam eder. Önce bi sampiyon olalim bakalim.

SEDAT
15.11.2010, 00:00
Senol Hoca birgün yeniden Milli takim antrenörü olurmu sizce ? Yani kabul edermi böyle bir teklifi ?

Umarim Senol Hoca ile sampiyonlukdan sonra Sampiyonlar ligindede basarilar devam eder. Önce bi sampiyon olalim bakalim.

- Önce Şenol Hocanın Hakkını Versinler , Özür Dilesinler Ondan Sonra Olabilir..Gerçi Kendisi Bunları Unutmuştur , O Kadar Büyük Bir İnsan...

- Peki Bunların Başı Kim , Sözde Trabzonlu Gerçekte Fanatik Gs'li Haluk Ulusoy...

.....
15.11.2010, 00:01
Küçük hikaye.

"Senelerden geçen sene. Eskişehir'de son yılım. Mezun olmama, canımdan can arkadaşlarımla hemen hemen ayrı şehirlere dağılmaya az kalmış artık.Bursa deplasmanı. Hepimiz Trabzonsporlu.Güzel bir deplasman anısı. Maçta yaşanan olağanüstü kötü olaylar. Sinirden titremeler, dayanamayıp fair play sınırlarını aşan arkadaşım vs. Çok eğleniyoruz ama bir o kadar da ukte ile dönüyoruz.

Kız arkadaşıma anlatıyorum. O da hep Bursa'ya gitmek istediğini söylüyor, gezelim Bursa'da bir gün diyor. He diyorum, gezeriz diyorum. Şimdi dursun gidecez görecez merak etme diyorum. Niyetim belli. Deplasmana bağlayacağım işi. Benim totemim de o. Stadlarda pek maç kaybetmiyoruz kendisiyle. Hele sen dur bursa diyorum.

11 kasım doğum günü onun. Benimki de 15 kasım. Ortak doğum günümüzü 13 kasım'da kutluyoruz hep ikisinin ortası diye. fikstür açıklanıyor, 13 kasım bursaspor-trabzonspor. hele hele bursa seni, şimdi yandın. Provasını istanbul'da yapıyoruz. Deniyorum önce Bursaspor maçlarına uğurlu geliyor mu diye. Sorun yok 3-0 ile kupayı alıyoruz.Demek ki ligde de Bursa'yı yeneceğiz, yeter ki o zaman şartlar oluşsun, onu oraya götürebileyim.

Maç günü yaklaştıkça organizasyonlar başlıyor. E malum 11 aralıkta da askeriz. Son deplasmanımız. Bir çok yönden önemi var. Olanca bilet arayışı. Bmn gene yetişiyor imdadımıza. Metin Abi ve Altan Abi nin emekleri ile bilet sahibi oluyoruz. Telefon edip müjdeyi veriyorum. "Yarim bursa'dayız". Ben sözümü tutuyorum.

Maça 2 gün kala gazete astroloji köşesini okuyorum. "Alacağınız kötü bir haber ile seyahat programlarınız alt üst olacak.". Ulan burcumuz da aynı, ertesi gün de kız arkadaşım için hayati bir sınavın sonucu açıklanacak. "Lan kazanamadı, öğretmen olamayacak, gitti 1 senenin emeği bizim deplasman planı da yanacak heralde" diye yorumluyorum.

Ertesi gün sonuçlar açıklanıyor. O da ne. Bizim kız haylice yüksek bir puan almış, büyük ihtimalle öğretmen olacak. "Ulan aksilik nerede o zaman? Zaten astrolojiye oldum olası inanmam, kıçlarından sallamışlar işte oh be." diyorum.

Küfür gibi bir mesaj okuyorum. Arkadaşlar başımıza böyle böyle bir iş geldi, biletler bitti. Abartmıyorum, sinirimden ağlıyorum. Aman ha yanlış anlaşılmasın. Abilerime güvenim tam, sadece bahtsızlığıma, hayal kırıklığıma ağlıyorum.

Haber veriyorum. Sevdiceğimden yediğim triplerin haddi hesabı yok. Bu konuda çok vukuatım var çünkü. Ne zaman bir plan yapsam, benim hatam olmasa da çevresel bir çok sebep ile planlarım yerini bulmuyor çünkü. O da isyan ediyor bu şanssızlığıma.

Diyorum ki yok kardeşim. Gerekirse geceden gideceksin Bursa'ya. Alacaksın o biletleri, o da sabah binip gelecek bu maça gideceksiniz. Bursa'daki arkadaşlar ile görüşüyorum. "Boşuna gelme, buradan bilet almak imkansız, sabah gelin bursa tarafı belki çözersiniz" diyorlar.

Forumdan Mustafa Yüksek mesaj atıyor bana. Böyle böyle yapıyoruz kardeşim. Sabah beraber ayarlamaya çalışırız diyor. Hızır mısın be mübarek. Gazlıyor beni gene.

Bir gidiyoruz, bir gitmiyoruz derken kız arkadaşım evinden izin almaya fırsat bulamıyor gideceğimizden emin olmadığı için son ana kadar saklıyor hakkını. Ve sabah gelmemesi yönünde hem fikir oluyoruz. Otogara gitmek üzere otobüse biniyorum saat sabah 6 ama içim çok buruk. Dayanamıyorum daha fazla, Mustafa ile son bir telefon görüşmesi yapıyorum o da "bir şekilde hallederiz ya gelin" diyince dayanamıyorum arıyorum. Atla otogara gel diye. O da kimselere bir şey demeden evinden sabahın körü çıkıp geliyor.

Aksilik ya trafik kazası oluyor. Normalde 2 saat sürecek yol. 4 saati devirirken görüyoruz Orhangazi ilçesini. Aksilik ya kardeşim, ardı ardına olacak işte.

İniyoruz bursa'ya. Hemen Mustafa'yı bulmam lazım. Heykel'de pastanedeyiz çocuklarla gel diyor. Tamam diyorum. Daha önceki deneyimlerimden yukarda bir heykel vardı orası sanırım diyerek başlıyoruz yürümeye. geilyoruz bir heykel var ama meğer bahsedilen heykel bu değilmiş. Ha babam, yürü de yürü derken geliyoruz çocukların yanına.

Gökhan Kan, Selami Danışmaz, Kemal, Mustafa hepsi oradalar. Ağzımıza tek bir lokma koymamışız, sabahın köründe yola çıkmışız adım atacak halimiz yok. Aksilik ya bilet de yok. Herkes farklı tribünden bilet almış çaresizce. Kemal diyor ki karaborsa yapalım isterseniz. Arkadaş ömrümde de bu kadar nefret ettiğim bir olay yok. Ama mecburum. Hadi diyorum. Gidiyoruz stada bilet bulmaya.

görüşüyorum bir karaborsacı ile. Trabzonspor tribün bileti için benden tam tamına 100 lira istiyor. Yahu zaten 2 kişiyiz. Daha Kocaeli'ye döneceğiz. karnımız aç. Tamam elimizden geldiğince tedarikli geldik ama o kadar da değil yahu. bmn ankara'dan şu an ismini hatırlayamadığım -birisi İskender Abi'ydi sanırım- abilerimiz köfteciler aracılığı ile bize yarı fiyatına karaborsa bilet buluyorlar ama Bursa tarafı. Yapacak bir şey yok diyip alıyoruz biletleri.

O kadar aç olmama rağmen yutmayı başaramadığım iğrenç bir tost yiyip, hemen stada girmeye çalışıyoruz. Halbuki tophaneye çıkmak, romantik bir gezi, güzel bir iskender ne güzel planlarımız vardı. Ama zaman yok gezmeye.

Şans bu ya açık var tribünde. Trabzonspor taraftarına geçiş. Ancak yerden sürünmek gerek. Temkinli oluyorum yahu yanında kız var oradan geçilir mi diyorum. Bir bakıyorum kız arkadaşım geçmiş bile karşıya. La sen nası geçtin karşıya derken ben zar zor geçiyorum karşıya. Hayretler içindeyim.

Tribün doluyor, doldukça doluyor. Nefes alamayacak hale geliyoruz tribünde. Sorumluluğum yüksek. kız arkadaşımı geçen sene bolca yaşadığım tribün tehlikelerinden korumam lazım. Ömrümden ömür geçiyor. Ta ki o ana kadar. Bordo Mavili çocuklar sahaya çıkıyorlar. Dünyayı unutuyoruz. İnşallah kazanırız diyoruz, oku ya yarim, oku diyorum. Nefesi kuvvetli. gökhan ünal'a okuyarak frikik golü attırmışlığı var. güveniyorum.

maç başlıyor. ömrümde görmediğim kadar kalabalık bir tribün. mükemmel ambiyans, uyumlu ve güzel tezahuratlar. gol geliyor. Recep çaltepe arıyor. Klasik tarifemiz. Ben telefonu açıyorum, o tribünü dinliyor. Bilmezsiniz siz. Tribünlerin evliya çelebesi, her maça giden Recep çaltepe bu sezon totem yapıyor. Hiç bir maçı izlemiyor, gitmiyor. Delirmek üzere ama takım kazansın diye yapıyor bunu.

Eski anılarım canlanıyor kafamda. Geçen senede Bursa'da yaşadıklarım. Kazanalım şu maçı ne olursa olsun diyorum. İKinci gol geliyor tam bu sırada. Tutamıyorum kendimi, başlıyorum ağlamaya.

Kız arkadaşım bakıyor suratıma, bakıyor ki ağlıyorum inceden mahcup etmemek için dönüyor önüne, bakmıyor bana. Orada biraz daha koyveriyorum işte.

Çok daha olay oluyor. Onları arkadaşlar bolca yazmış hiç girmeyeyim hadiseye. Maç bitiyor.

Şimdi derdimiz daha büyük. Stad kapılarının açılması gerginlik sebebiyle uzayacak. Ve biz daha izmit'e dönmeliyiz. Kızımızın evine teslim edilme saati gelmiş de geçiyor. 1.5 saate yakın kapıda bekliyoruz. Sonunda çıkıyoruz stadyumdan. Alelacele minibüse. Abi bilmiyoruz bursa'yı bizi terminalde indir diyoruz. Tamam diyor. 20 dakika geçiyor. Yok yahu yollar artık tanıdık değil. Abi neredeyiz gelmedik mi diyorum. Bizi unutmuş şöför. Araba boşalınca da geri dönüyor bizi terminale bırakmaya.

Biletimizi alıyoruz. İskender hayalimiz, yerini kalitesiz otogar dönerine bırakıyor.

Arabaya biniyoruz. Hala aramadılar inşallah aramazlar da seni sağ salim evine bırakırım diyorum.

Anıl abi bende bir fenciyim ona göre totem motem bize geçmez. Allahın izniyle okudukmu açılır bütün kapılar :p :)

Hikaye müthiş. Trabzonsporluluk bu olsa gerek. Bizi bu güzel hikayeden mahrum etmediğin için teşekkür ederim abi.

Bütün taraftarımızın ellerine kollarına yüreğine sağlık.

SEDAT
15.11.2010, 00:02
- Sergen Başladı ..:)

Gökhan KAN
15.11.2010, 00:03
Zamanın olsaydı bırakırdık seni Anıl. Bizde zaten seni bırakmak için beklemiştik. Kemal ve Mustafa ve Fatih'le hepberaber gidin diye. Neyse bu da bir anı olmuş..:)

bangkook_61
15.11.2010, 00:06
Anıl Caner sen dişlerini nasıl fırçaladığını anlat biz okuyalım kardeş Ramiz Dayı gibisin azizim :) Bu arada sen sözlük yazarısın sanırım artık gitgide emin oluyorum :)

bariskaratas
15.11.2010, 00:10
Dubaiden Tum Trabzonspora sevgilerle
Bursa maci hatirasi
[/URL]

[URL=http://img338.imageshack.us/i/cimg7795.jpg/]http://img338.imageshack.us/img338/9595/cimg7795.jpg (http://img152.imageshack.us/i/cimg7796.jpg/)

Dubaiden Tum Trabzonspora sevgilerle
Bursa maci hatirasi

SEDAT
15.11.2010, 00:12
- Barış abi Kızın Çok Tatlı Gerçekten :) Hakikaten Bize Her Yer Trabzon

Ömer TOPAL
15.11.2010, 00:13
bu maçta tek hayal kırıklıgım; hemşerim olan çocuklugumdan beri topçulugunu hatırladıgım her zaman izlediğim biefendiliği ile taraflı tarafsız bir çok kesimin sevgisini kazanmış insan olan Erturgrul SAĞLAM'ın gerçek yüzünü gördüm...! hiçmi hiç yakışmadı.....Başarısızlıklarının devamını canı gönülden dilerim...

bariskaratas
15.11.2010, 00:19
- Barış abi Kızın Çok Tatlı Gerçekten :) Hakikaten Bize Her Yer Trabzon

Evet cok tatli gercekten. Ama maalesef kizim degil. Bacanagin kizi.
Bacanak ta koyu GS li ama Nehircik Trabzonsporlu oldu artik.
Ben demeden bordo mavi kaskolu kapti valla

SEDAT
15.11.2010, 00:22
Evet cok tatli gercekten. Ama maalesef kizim degil. Bacanagin kizi.
Bacanak ta koyu GS li ama Nehircik Trabzonsporlu oldu artik.
Ben demeden bordo mavi kaskolu kapti valla

- Bu sene Şampiyon Olursak Çok Güzel Şeyler Olucak Hiisediyorum , Hem Nehir Hemde Bir Çok Küçük Taraftarımız Olucak :)

bariskaratas
15.11.2010, 00:27
- Bu sene Şampiyon Olursak Çok Güzel Şeyler Olucak Hiisediyorum , Hem Nehir Hemde Bir Çok Küçük Taraftarımız Olucak :)

Insallah :alkış:

Anıl Caner
15.11.2010, 00:32
Anıl Caner sen dişlerini nasıl fırçaladığını anlat biz okuyalım kardeş Ramiz Dayı gibisin azizim :) Bu arada sen sözlük yazarısın sanırım artık gitgide emin oluyorum :)

Pek fırçalamıyorum :P

Trabzonspor söz konusu olunca yazabilirim sadece. Hayatımda kompozisyondan 60 almışlığım yok orta ve lise öğretimimde.

Samet BuLut
15.11.2010, 00:36

Biz maçtan sonra bir grup BursasporLu taraftarın içinden atkıLarımızLa geçtik.. Tabi statta bi yerLeri kabaran taraftarLarın dışarda hiç biri sesini çıkaramadı. Bugün Bursa sokakLarında formayLa gezmesi de bi başka oLdu hani :p

Berat Akçay
15.11.2010, 00:39
Küçük hikaye.

Anıl abi hikaye cok güzel de :) bu urfa hikayeni merak ettim nerden bulabilirim :D

Gökhan ARSLAN
15.11.2010, 00:40
Şenol Hoca büyüksün !

TSercaN
15.11.2010, 00:45
Cok guzel yazmissin Anil, vallahi roman gibi okudum :) :)

Anıl Caner
Fotoyu unutmuşum. Mesaja ekledim. Valla Berat kardeşim, yazı yazdım mı yazmadım mı onu bile hatırlamıyorum. Ama bmn urfa organizasyonu başlığında mesajım vardır elbet konuyla alakalı. Çok da önemli değil. Urfa'dan bahsedilme sebebi mesajı atan abilerimizle beraber gitmiş ve hayatımızın belki de en güzel günlerinden 2 sini beraber geçirmemiz sebebiyledir, benim yazım için değil.

yorumsuz6117
Şenol Hoca büyüksün !

Neler dedi ? :)

İçinden mi geldi yoksa. :)

Gökhan ARSLAN
15.11.2010, 00:49
yok kardeşim öyle bütün sayfaları okudum bu başlıktaki az önce tekrardan da (:
Öyle içimden geldi ya duygularımı ifade edemiyorum yane anlarsın beni :)

bariskaratas
15.11.2010, 00:49
Maci izlerken bordo mavi deyip durdu
sonra da kaskolu ve topu alip ciktik disari :)
http://img440.imageshack.us/img440/2328/cimg7791.jpg (http://img440.imageshack.us/i/cimg7791.jpg/)
Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)

Berat Akçay
15.11.2010, 00:50
Fotoyu unutmuşum. Mesaja ekledim. Valla Berat kardeşim, yazı yazdım mı yazmadım mı onu bile hatırlamıyorum. Ama bmn urfa organizasyonu başlığında mesajım vardır elbet konuyla alakalı. Çok da önemli değil. Urfa'dan bahsedilme sebebi mesajı atan abilerimizle beraber gitmiş ve hayatımızın belki de en güzel günlerinden 2 sini beraber geçirmemiz sebebiyledir, benim yazım için değil.
tamam abi kusura bakma bilmediğim için urfa anısı yazdın sandım :)

TSercaN
15.11.2010, 00:53
Baris abi Allah bagislasin cok tatli kizin.

Merak ettim, nerde kaliyorsun abi?

SEDAT
15.11.2010, 00:56

- Kızı Değil ççç Yukarda Bende Yazmıştım

Anıl Caner
15.11.2010, 00:57
Barış abi Maşallah. Allah uzun, sağlıklı, mutlu ömürler versin yeğenimize. Maşallah çok güzel bir çocuk, kaderi de öyle olsun inşallah.

edit: kızın değilse de dileklerim sabittir. :D

Bıyıklıoğlu
15.11.2010, 01:08
Küçük hikaye.

maçın fotosunu unuttum:
Ellerine sağlık Anıl.Haa o aşağıda ufak pankartın önünden izledik bizde maçı.Yazıyı da bilgisayarında sakla.Bize Her Yer Trabzon 3'e koyulmalık...

Mustafa Önder
15.11.2010, 01:12
Sergen: Deplasman da maç kazanmak isteyen takım, Trabzonu izlesin.

Berat Akçay
15.11.2010, 01:21
Sergen :cool:

Şenol Altunsoy
15.11.2010, 01:22
Trabzonsporu övmekten başka söylenecek bir şey yok "Sergen Yalçın"

Dogan
15.11.2010, 01:23
Sergen resmen yardırdı:) Valla kabardım burda ekranın başında:)

bariskaratas

Cok tesekkurler. Sedat demis zaten. Maalesef kizim degi. Koyu gs li olan bacanagin kizi. Ama Nehir de gercekleri cok erken yasinda farketmis. Bordo mavi diyerek Dubai caddelinde, Burj Halife nin etrafinda dolaniyoruz. :)

pReN@_61
http://i1011.hizliresim.com/2010/11/15/310.gif (http://urlal.com/dqqf)

Gökhan KAN
Rehavete sokarsa bizi Sergen sokar..

zafer demirci
15.11.2010, 01:26
benimde bir totemim var alttan yeşil eşofman giyip üsten trabzonspor polarımı 6 haftadır kazanıyoruz.malum bu hafta yine giydim terettüt yaşadım trabzonluların arasında izleyeceğiz inegölde.neyse maç başlamadan takılıyoruz trabzonlunun biri bana dik dik bakıyor ne olum o birine karar ver hangisin tutaysun die :):):) bursa maçı oldugundan.......yine aynı gün trabzonlu hocamız vardı sinirli biri liseden müdürdü arabayı yanaşacak öbür arabanın çıkmasını bekliyor ondan önce davranıp ben girdim hocanın biliyorum trabzonlu oldugunu bana bakıyor kızacak bana şöle gögsümü kabarttım trabzonsporun yazısını görsün diye anlayınca hocam kusura bakma dedim bişe demeden başka yere park etti 5 dakaya anca geldi :):):)

DePaR
15.11.2010, 01:41
Trabzonsporumuzun son 5 maçta alacağı her galibiyet, fener dışındaki 4 takımın(bjk-bursa-kayseri-gs) birbirleriyle yapacakları maçlardan dolayı, bizi zirvede çok sağlam konuma getirecektir.

kayseri-gs
gs-bjk
bursa-kayseri
bjk-bursa

h@msi61
15.11.2010, 01:44
Bursa'dan gol haberi mi var, 2 tane mi, 2 tane mi, 2 tane Bursa'ya...

Barış Burak
15.11.2010, 03:13
ay ayol, ...e bursa ...e bursa;

her noktaya bir harf gelecek şekilde,uygun cümleyi oluşturunuz( 2010 kasım kpss sorusu)

only ts
15.11.2010, 03:14
şu güzelim maçı yolculukta oldugum için izliyemedimya ona yanarım. ama şükürki facebook denen meret var dakka başı trabzonspor fanının haberlerini bekledim... bir daha kamberogluna binmem. adam maç sırasında türkan şorayın filmini açtı kanal7 den yaww.. ulan bari radyo bişe aç

ESER
15.11.2010, 03:24
apple Macintosh firmasinin bursaspora ozel apple topitosh adli tablet pc uretecegi ile ilgili soylentiler var:)

Anıl Caner
15.11.2010, 03:29
Arkadaşlar abiler aramızda bursalı olup da Trabzonspor'u tutan renkdaşlarımız var. Biraz abartmayalım şu konuları. Alınmalar, kırılmalar olmasın.

ESER
15.11.2010, 03:44
sampiyonlugu kendilerine altin tepside sunan ve hayellerini yasatan takima hakemin baslama duduguyle birlikte sovmeye baslayan mac sonu cirkeflik yapan bu takim ve taraftari her turlu asagilamayi ve kufru hak ediyor..

hani boyle birsey ihtimal dahilinde bile olamaz ama TS bursanin onurlu ve serefli durusu ile sampiyonlugu yakalasaydi o bursalilari cicekle karsilar ,omuzda tasir, alkislarla da yollardi..

Gökhan Topsakal
15.11.2010, 04:00
Anıl abi hikaye cok güzel de :) bu urfa hikayeni merak ettim nerden bulabilirim :D

anıl gecenin 3 ünde bi çırpıda okudm yazıyı:)

Anıl Caner
15.11.2010, 04:03
saat 4 ama.

Bıyıklıoğlu
15.11.2010, 04:07
saat 4 ama.
Adam Almanya'da.Haberin yok mu ççç ççç

POYRAZ
15.11.2010, 05:05
sampiyonlugu kendilerine altin tepside sunan ve hayellerini yasatan takima hakemin baslama duduguyle birlikte sovmeye baslayan mac sonu cirkeflik yapan bu takim ve taraftari her turlu asagilamayi ve kufru hak ediyor..

hani boyle birsey ihtimal dahilinde bile olamaz ama TS bursanin onurlu ve serefli durusu ile sampiyonlugu yakalasaydi o bursalilari cicekle karsilar ,omuzda tasir, alkislarla da yollardi..

Senin de dedigin gibi öyle bir sey ihtial dahilinde bile olamaz renkdas.
Bizim yerimizde onlar olsalardi sampiyon olmamamiz icin 5 tane yemezlerse ben adimi degistiririm. Gecmis yillarda Anadolu kulüpleri böyle yapmadi mi sanki?
O küfürlerle topitop olduklarini kanitlamis oldular. Tüm Türkiye biliyor bunu.

İskender66
15.11.2010, 05:59
Bursalılar sanal alemde bize kin ve nefret kusuyorlar. İşte texas grubuna ait siteden bazı üyelerin yazdıkları:

“Ben burda tribün göremedim kimse kusura bakmasın nerde o geçen seneki tribün biri bana açıklasın lütfen. . . İl dışından kurban bayramına döndüm ve ilk işim bursamın maçına gelmek oldu çok büyük hayal kırıklığına uğradım arkadaşlar toparlanmamız lazım.”

“Adamlar trabzon formalariyla açik kalenin misafir tribününe yakin kismina gelmişler sonra kalkip saygiden sevgiden gösterilmesinden bahsediyorlar. Yok öyle bir dünya!
maçtan sonra trabzonlu enginin 3lü çektirmesine ise hiç değinmeyeceğim. Şenol güneş ancak bu kadar terbiye edebilmiş oyuncularini.
ama herşeyin başlangici tamamen açik kale tribüne formalariyla birlikte trabzonlularin alinmasiyla başladi. Neyin kimin dostluğundan bahsediyorlar. Hangi kardeşlikten bahsediyorlar merak ediyorum… ankaragücü deplasmanina gittiğimizde dahi polisler bursa formalarimiza bizi içeri almazlarken kendilerini bişey sanan trabzonlular ne hakla bursaspor tribünlerine girerler anlayamiyorum. .
trabzon formalariyla bursa tribünlerine girilmesine göz yuman özel güvenlik vede polisler derhal bulunmalidir vede en ağir şekilde cezalandirilmalidir.
bu şikayetimi emniyete vede özel güvenlik şirketine hep birlikte iletelim. Göz yumanlarada, göz yumduranlarada lanetler olsun. İnsanlarin duygulariyla bu kadar oynamaya gerek yok. Bugün buna göz yumulmasi yarin çok daha büyük sorunlarin olmasina sebep olacaktir.
o sebeple bu işe göz yuman yetkiliki yetkisiz herkese ciddi anlamda ceza verilmeli.
trabzondan kirik camli otobüslerle döndüğümüz, üzerine 1 hafta hasta yataklarda yattiğimiz günleri biz biliriz. Kalkipta kimse kardeşlikten bahsetmesin.
Bu nasıl bişey ya bursa stadyumun önünde trabzon forması atkısı bayrakları satılıyor adamlar açık kale arkası bileti alıp trabzon tarafına giriyor yok böyle bi saçmalık”

“Maçtan önce gez toz bişey olmasın..
Maçta %5'i del aramızda otur bişey olmasın..
Maçtan sonra 3'lü çektir bişey olmasın..?
İyi de hoca hırsızın hiç mi suçu yok ?
Burası Bursa, sabrı fazla zorlanmıcak bir şehir.
Size göre heryer neresi bilmem ama bize burası Bursa. Adam gibi gelene yeri geldi mi Trabzon'da olur, Sakarya'da, Eskişehir'de . Ama ADAM gibi gelene.”

“burası bursa ise deplasmana gelen takımda taraftarda akıllı olacak burası bursa burdan çıkış yok bunu bilecek . . . Bursaspor forması ve renkleri dışında renk görülürse yok edilecek bunu herkes bilsin bu ne ya en kolay deplasman oldu bursa amk.”

“Top mu oynadık da konuşuyoruz. Adamlar elini kolunu sallay sallaya yendi. Maçtan sonra dostluğa guvendi sevindi, hazmedemedik. İkinci yarı gider yenersin delikanlı isen sen çektirirsin. Büyüklük budur. Yazıklar olsun taraftarımıza. . .
Artık eski teksas geri dönmeli . Teksas ruhunun geri dönmesi . Ş. A. R. T !”

“Bu macın sonunda cıkan olaylar bır bakıma ıyı oldu cunku bız sustukca tepemıze cıktılar bız ama olay cıkmasın dedıkce aman kufur etmeyelım dedıkce agzımıza ettıler bursaspor tarftarınnın sabrı kalmadı”

“Maç sonrası 2 trabzonsporlunun Altıparmaktan formalarla ve bayraklarla inmesi üzerine onlara linç girişimi oldu. Ama neden bu olay maç öncesi de olmadı? Neden ellerini kollarını sallaya sallaya gezebildiler?”

“Yaa arkadaşlar üzüntüyle söylüyorum texas bitmiş trübün felsefemiz bitmek üzere adamlar resmen alay ettiler bizimle olmaz böyle şey yaa.. Maçtan önce atkılarıyla formalarıyla elini kolunu sallayarak kapalı kalenin bile önünden geçebiliyosalar üçlü de çektirirler böyle devam edersek ana-avrat söverler de! Eski teksas ruhu canlanmalı. çok değil bundan 3-4 yıl öncesini hatırlayın . bursa deplasmanı dendiğinde futbolcuların ayakları titrer rakip takım bizi yendiğinde taraftarı bursadan nasıl çıkarız diye kara kara düşünürdü . yete artık ankaragücümüz haric tüm takımların taraftarları ayaklarını denk alsın Bursada.”

“Bu nedir ya adamlar bizim sahamıza gelip 3lü cektiriyolar stada zarar veriyolar teksas hala uyuyor. Bu ne yaa. Eskiden teksas diyince herkez tırsardı şimdi adamlar afedersiniz k.cına takmıyolar bizi yazıktır ya. Eski teksas gelmeli olaya el atmalı yeter artıkk!”

“Maca gittiginizde bilmem dikkat etniz mi?
90 dk boyunca sesimizin cıkmadiği ve adamlarn yaptigi tezarühat. . '' bursa sustu bizi dinliyor'' benim cocuklugumda asik oldugum trbunler bu değildi. . Biz cocukken tribunde oturuyoruz diye abilerimizden sopa yiyorduk neden bagirmiyorsunuz oturacaksaniz gidin disarda oturun diye. . Demmeki ilerleyen uzay caginda tribun medeniyet ve goruslerinde de değişimler oluyormus bunun daha dun farkına vardim. . gerci tribunde oturan adamlari ayaga kaldiracak abilerde yok ya orasida baska acı bi olay. .”

“Kim ne derse desin ben eski taraftarımızı özledim. Şimdiki taraftar kolpa kolpa. Vuracan kıracan gerekirse parçalıyacan. Baskı altına alamıyoruz gelen takımı. Yazık çok yazık”

“Bn sıze anlamıyom beyler ne konusyonuz yok cok kolay deplasman olmusta yok texasısı gerı ıstyoruzda bu ne oglum savasmı var ortdaaa futbol oynnyo yenılcezde yenicezde adamları oldursen dovsen elıne ne gcıcekkk heeee yazık cok yazık ornek taraftar oluncgı yerde sampıyon traftar oluncgı yerde dusunduklerınıze bakınnn taraftarlık boyle degıldır yendgın zaman sevınmesını bılmelı maglup oldgu zamnda rakıp tarftarı alkıslamsını bılmelıııı . . . Lutfen beylerrr yakısmıyooo”

“Arkadaslar buradan herkes atıp tutuyor ama söylediklerim yemin ederim doğru. Osmangazi metrosunun orda rahatsa dolaştım hiç kimse bir sey diyemedi. Hele kine metroyu bindiğimizde bursalılara laf ettik hiç kimse sesini çıkaramadı. . Saat 19. 30. . Besevlere varınca bağıra bağıra tezahürat yaptık. . Unutmayın bize bursada trabzon. . Cunku sizden daga fazla taraftarımız var burda. . Lütfen trabzonun bir mahellesinde bursaspor formasıyla gezin. . Yalvarıyom size. Ben Laz Fatih www.facebook.com/lazfatih61 (http://www.facebook.com/lazfatih61)”

“Bursaspor cok tahrik edildi sonucta skor olarak onlar buradan istedigini almislar iki alkis edip gitmek varken bizi tahrik ettiler ve de cok ayip ettiler birde biz olmasak sampiyon olamazdiniz safsatasi sanki 76 puani onlar topladi ama unutulmamalidirki gun olur devran doner ve timsahin bulundugu nehirde onlarda yuzer bu da boyle biline”

“Sunu iyi bilmemiz lazım
biz bursalılar olarak yaptığımız çok büyük terbiyesizlikti. Adamlar geldi çok profosyenelce bizi yendi ve futbolcularıda trbünlerin isteğine uydu. Ben süper kupa maçına gitmiştim
maçtan sonra tsli taraftarlar bizim futbulcuları çağırdı ertuğrul hocayıda çağırdı tek tek alkışladı ve şampiyon bursa diye tezahurat yaptılar. Şimdi bizim yaptığımız doğrumu
unutmıyalım ki şampiyonluk sevincmizi yaşamamızın en büyük pay sahibi ts dir.
bir daha böyle bir terbiyesizlik umarım yapmayız.
Biz şampiyon olduğumuzda heykelde altıparmakta trabzonlu arkadaşlarla hep birlikte kutladık ve çok içten birliktelik sergiledik hatta altıparmağa bursa trabzon bayrağını birlikte astık ki bende bizzat yardım ettim. Buraya kadar çok güzel ama ayrım şurada;şenol güneşin kendi ağzından söylediği gibi cenaze evinde düğün olmaz arkadaş! Engin denen densiz herif dün geceyi geren isimdir olayların başı burdan patlak vermiştir. Aynı şey trabzonda olsa bizim halimiz daha kötü olurdu bunu herkes biliyor neyse bu kadarla geçmiş olsun.
Bu arada şampiyonluğumuzda payı olup fenere karşı delikanlı gibi direnip bizi sevindiren trabzon camiası için kötü laf etmek bursa taraftarına yakışmaz,bu arada altıparmakta formasıyla dolaşan trabzonlu arkadaş ta bursa taraftarından zarar görmeyeceğine inandığı için o şekilde gezmiş ama bizim ruh halimizi hesaba katmamıştır,durumu fazla gerip gerginliği artırmanın bir anlamı yoktur”

Burak
15.11.2010, 07:03
Jaja atar, Ertuğrul bakar... Olayın özeti buydu cumartesi günü.

Altan Atabay
15.11.2010, 07:47
iskender bırak adamlar ne yazarsa yazsın, yenilen her zaman acı içinde bağırır.

Altan Atabay
15.11.2010, 07:57
anıl 36'ındayım beni de ağlattın ulan..

Mert Pasa
15.11.2010, 08:09

Dikkatsizlikleri yapanlar adina ben ozur dilemis olayim senden genc renkdasim,Bursa da bu ulkenin aslan gibi sehirlerinden biridir ki senin gibi de Trabzonsporlular yetismis

Gökhan ARSLAN
15.11.2010, 10:12
Birisi şu rıdvan dilmenin yorumlarını dinleyebileceğim linki gönderebilirmi? Yada o programı indirebileceğim?

Emre Dumangöz
15.11.2010, 10:34
aynen sergen yalcının flan konusmaları varmı

Ahmet Başkaya
15.11.2010, 10:49
Anıl Abi soluksuz okudumm yahuuu :)

Bu arada Yenge Hanımla çok yakışıyorsunuz , allah daim eder inşallah .:)

Ertan 51
15.11.2010, 10:50
Arkadaşlar abiler aramızda bursalı olup da Trabzonspor'u tutan renkdaşlarımız var. Biraz abartmayalım şu konuları. Alınmalar, kırılmalar olmasın.
Çok haklısın ve ayrıca İskender'in paylaştığı yazıda da görüyoruz ki aklı başında Bursaspor taraftarı kardeşlerimiz var ve harika yorumlar yapmışlar.Onlar mağlubiyetin üzüntüsü ile biz sevinç le hatalar yapmış olabiliriz uzatmamak lazım,germemek lazım.

Ayrıca:)
Anıl ne güzel yazmışın kardeşim,gönlüne kurban,iyiki varsınız:alkış:

Ahmet Başkaya
15.11.2010, 10:53
Bazı yazılar üzdü beni , dalganın sınırını koruyalım .

Unutmayalım ki biz sadece bir Şehir takımı değil , Anadolunun büyüğüyüz !

Bursalı da taraftarımız var ...

Lütfen .

Ama ne yendik ya :D

cihatöztürk
15.11.2010, 10:55
Bursaya para cezası veya seyircisiz oynama cezası fln verilmesi lazım..

Bizimkiler sahaya atlasa anında basarlar para cezasını

Ertan 51
15.11.2010, 10:56
Bazı yazılar üzdü beni , dalganın sınırını koruyalım .

Unutmayalım ki biz sadece bir Şehir takımı değil , Anadolunun büyüğüyüz !

Bursalı da taraftarımız var ...

Lütfen .

Ama ne yendik ya :D
Bu da güzel oldu bak:)
Ahmet ayar 10 numara:D

Dursun Kaplan
15.11.2010, 10:59
http://www.maraton.com.tr/newpics/fotogaleri/act/95_2662_13112010_6.jpg

Ses gelmiyor. :)

Tolunay Abdioğlu
15.11.2010, 11:08
Benim duyduğum olaya göre,maçtan sonra ki gerginlik yani bizim tribün tarafından oluşturalan gerginliğin tek bir nedeni var.

Protokol tribününde babasının çabalarına rağmen 10 yaşında ki çocuğa Bursaspor'luların vurması sonucu bizim tribünden koltuklar kırılıp Bursa tarafına atılmış.Kafes sökülmüş.

Ayrıca maçtan sonra iki Trabzonspor'lu kardeşimizi 100 kişi darb etmiş.Kafalarında bira şişeleri kırılmış.Eğer erkeklik dedikleri buysa diyecek bir şey yok.

Şunu unutmasınlar ki bunun Trabzon'u da var. :)

cihatöztürk
15.11.2010, 11:10
2 kişiye 100 kişi

Bursanın delikanlılık anlayışı

Murat Altun
15.11.2010, 11:13
Bursaya para cezası veya seyircisiz oynama cezası fln verilmesi lazım..

Bizimkiler sahaya atlasa anında basarlar para cezasını

Bizi hükmen yenik sayıyorlar para cezası olsa yine iyi

bronsdelta61
15.11.2010, 11:28
Admİn sİtenİn gİrİŞİndekİ puan durumunda puanimiz 26. DeĞİŞİrsenİz sevİnİrİm.

Semra
15.11.2010, 11:34
şu an trt 3' te Trabzonspor - Bursaspor maçı konuşuluyor.

Tolunay Abdioğlu
15.11.2010, 11:45
Hami'nin kravat çok güzel. :)

Gökhan ARSLAN
15.11.2010, 11:52
Yetişemedim ne dediler bizim için acaba?

Gökhan KAN
15.11.2010, 12:14
Dikkatsizlikleri yapanlar adina ben ozur dilemis olayim senden genc renkdasim,Bursa da bu ulkenin aslan gibi sehirlerinden biridir ki senin gibi de Trabzonsporlular yetismis
Sağolasın abi. Bazı arkadaşlar geçte olsa anlayacak Trabzonspor'un sadece Trabzon'dan ibaret olmadığını.

Tolunay Abdioğlu
15.11.2010, 12:16
Yetişemedim ne dediler bizim için acaba?

Ben de şurasına yetiştim sadece:

Yalçın Bey:Bu maça baya bir süre ayırdık.Süremiz geçiyor.
Hami:Lider'i konuşuyoruz olucak o kadar. :)

Gökhan KAN
15.11.2010, 12:20
3 lü için önce Egemen'i çağırmıştık..İçeri gidince hemen Engin'i çağırdık. Biliyoruz ki gelecek..:) Egemen gelse ne olurdu acaba..

SDanışmaz
15.11.2010, 12:39
Ereğliye sabah vardım. Biraz uyuduktan sonra anca nete girebildim.

O darp olayını bizzat gördüm. O kadar kişi arasına 1 sivil polis girip çocuğu çıkarttı, yukarıya doğru giderken bir kaç kişi dah abağırınca yeniden vurmaya başladılar. Nerdeyse arada sivil polis de kaynamak üzereydi...

Teksas felan kendini çok güveniyor ama dün gece Bursa terminalde tanıştığım biri dedi ki "Trabzon'u felan geçtim, bunların cesaretleri varsa gelsinler Dikkaldırım'da sevinsinler, bizimkilere laf atsınlar. Kaldı ki 2. yarı maça Bursa taraftarı gelirse Akçaabatta önleri kesilir."

Yalnız dün gece bizimle beraber terminalde olmanız lazımdı. 3 kişi formalarla geziyorum tüm gözler bize bakıyor. Ben bir yandan laptop için priz arıyorum bir yandan da çevreye bakıyorum. Oralarda dolanırken bir hemşerimiz bizi formalarla görünce geldi yanımıza başladık muhabbete. Sonra gitti birini daha çağırdı bizim asıl muhabbet başladı.

Bilet sırasının olduğu gece olanları, maçta olanları, maç sonu olanları, eski Ts ile ilgili anıları, Özkan Sümer anılarından felan bahsettik. 5 kişi gülmekten ağlayacaktık terminalde. Öyle bir gülüyoruz ki herkes bize bakıyor. Artık gülmeyi o kadar abartmıştık ki ben artık başımıza kaza bela gelecek diye korkmaya başlamıştım :D

@Anıl Caner

Anıl ne güzel yazmışsın :)

İskender66
15.11.2010, 12:44
Küçük hikaye.

maçın fotosunu unuttum:
Ağzına, yüreğine sağlık Anıl. Normalde bu kadar uzun yazıları okurken sıkılırım, hatta okumaya üşenirim. Ama senin yazın hikaye tadında olmuş. Okudukça okuyası geliyor insanın. Bizde ucundan kenarından hikayene girmişiz :) Kemal Eroğlu bize 3 bilet lazım dediğinde senin Anıl Caner olduğunu bilmiyordum. Şimdi yazını okumasam yine bilemezdim :) Bizim 5 karaborsa bilet aldığımız köfteciden güç bela 3 bilet daha alabildik. Yanımda kudu_61(Erkan) ve Barış Bağcıoğlu vardı. Biz macera yaşadığımızı sanıyorduk ama senin yaşadığın macera hepimizin toplam yaşadığı maceradan daha fazla olmuş :)

TAHSİN 61
15.11.2010, 13:41
Kral sana helal olsun be.

ziyaretci
15.11.2010, 13:55
http://www.medyatrabzon.com/news_detail.php?id=20297

EmreYavuz61
15.11.2010, 13:57

İşte böyle haberler görünce gelde çıldırma gelde küfür etme...Hayretbirşey ya nasıl insan lan bunlar bu kadar mı yüzsüzlük olur:mad:

Emrullah
15.11.2010, 14:01

Çok koymuş bu karıya çok. Karı diyerek kabalık yapmış olmuyorum dimi? Daha ağır cümleler geçmiyor değil. Aynı cümleleri kuruyoruz bu karı hakkında merak etmeyin.

Bir yandan da gülüyorum. :) Bu kadar mı koymuş. Yalnız şunu söyleyeyim bunu kendi sitelerinden kaldırmışlar. Delirmiş bu spiker. Bizi delikanlı olmaya davet ediyor. Delikanlıysanız, size Her Yer Trabzon ise heykele gelin de görelim diyor. Tehdit ediyor bu karı resmen. :)

Emrullah
15.11.2010, 14:04

3. dakikadan sonra başlıyor kini nefreti. Tam 13 dakika ara ara Trabzonsporlulara, Karadenizlilere kin kusuyor.

“Madem Size Her yer Trabzon Heykelde niye Gezemediniz?”

BURSA TV’nin bayan spikerinin büyük terbiyesizliği..Bursa’da yaşayan Trabzonluları aşağılayan bir tavır koyan Bursalı spiker sözleriyle adeta çıldırttı:

BU SÖZLERİ İYİ DİNLEYİN..

YORUMU SİZ YAPIN..

“Bursa’da yaşayan Trabzonlular bizim bir zamanlar hemşerilerimizdi. Bağrımızda içimizde yaşattığımız Trabzonluları kanıksadık.Bur da işyeri açtılar,burada ekmek yediler.Ama algıda seçicilik yapıp zorla kendilerini kanıksattılar.Demek ki Trabzonlular hemşerimiz değilmiş.

Bize her yer Trabzon diye slogan atanlar niye heykele çıkamadı.Maç sonrası Çıkıp bordo-mavili formayla gezseler de görseydik”..

Bursaspor TV - Gazete Turu 14.11.2010

erkankoc

beyler size soruyorum ..ama dogru cevaplayin...gizelemeyin..bu kadina aramizdan hangimiz birsey yapip birakti:) kadin hala okadar kinli..yoksa bu tezavruatla falan degil, baska birseyle ilgili,..anlayan anladi:)

Tolunay Abdioğlu
Çok koymuş bu karıya çok. Karı diyerek kabalık yapmış olmuyorum dimi? Daha ağır cümleler geçmiyor değil. Aynı cümleleri kuruyoruz bu karı hakkında merak etmeyin.

Bir yandan da gülüyorum. :) Bu kadar mı koymuş. Yalnız şunu söyleyeyim bunu kendi sitelerinden kaldırmışlar. Delirmiş bu spiker. Bizi delikanlı olmaya davet ediyor. Delikanlıysanız, size Her Yer Trabzon ise heykele gelin de görelim diyor. Tehdit ediyor bu karı resmen. :)

Karı demekle terbiyesizlik yapmıyorsun abicim.Bu mahlukata iltifat ediyorsun sen.

Şu hanımefendiye (!) birisi sorsun bakalım.Bursaspor'luların en yoğun olduğu bölge Kültürparkta Gece saat 11'den sabah saat 10'a kadar bekleyen 300 Trabzonspor'lu orda nasıl durmuşlar.