PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Spor Toto Süper Lig 12.Hafta | Bursaspor 0 - 2 Trabzonspor

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 [18] 19 20 21 22 23

Yiğit Gayretli
14.11.2010, 01:25
Glo bildiğim kadarıyla Avni Aker'deki kötü zeminden ötürü sakatlandı ..

Sonra tam hazır olamadı heralde Konya maçında da aynı sakatlığı yaşadı ..

Glo kamp dönemine kadar kendine zor gelir.Doğru ve sabırlı bir tedaviyle 2. yarı da büyük katkıları olur bu takıma.Oynadığı topu hepimiz gördük...

Altan Atabay
14.11.2010, 01:26
Hangi espiriyi? Hoşbulduk bu arada :)

Q7 taktırırsan gutinde patlar:)

Ömer Kibar
Gerçekler bunlar Mesut ne kadar kaçsak ta her zaman karşımıza çıkıyor ve engel oluşturuyor..

Umarım bu tarz olaylar daha fazla yaşanmaz..

Asi Çaykaralı61
Neyse cümleden hayırlı geceler.

Hepinizi seviyor ve sonsuz teşekkür ediyorum.

Sağolasun Ömer Abi sana da Hayırlı Geceler :)

Kerimcan Yıldırım
14.11.2010, 01:27
Stoperini, sol bekini bilmem de 27 Kasım günü öğle yemeğini Halil Usta'da,
akşam yemeğini de Çulcuoğlu'nda yemek ister canım.

Antep seferi? Gürcan Abi?

Asi Çaykaralı61
Glo kamp dönemine kadar kendine zor gelir.Doğru ve sabırlı bir tedaviyle 2. yarı da büyük katkıları olur bu takıma.Oynadığı topu hepimiz gördük...

Tabii ki de formda bir Glowacki maçlar bile bize kazandırır diye dşünüyorum bence.Oyunu çok iyi okuyabilme özelliğine sahip bir futbolcu

Yiğit Gayretli
Burda bahsetsen o anıdan ve gelişmeden :)

Benim için farketmez ama başlıkla çok da bağlantılı değil öyle bir anekdot olarak aktarmıştım :) Erdal abi çekincelerinden sıyrıldıysa kısacık anlatırım :)

pReN@_61
14.11.2010, 01:28
Ula uyku tutmayi:)

Bıyıklıoğlu
Gerçekler bunlar Mesut ne kadar kaçsak ta her zaman karşımıza çıkıyor ve engel oluşturuyor..

Umarım bu tarz olaylar daha fazla yaşanmaz..
Bu gerçeklerin hesabı verilmeli!

Herkesin kendine çeki düzen vermesi şart.

Başta da taraftar gruplarının...

Emre Çömez
http://forum.donanimhaber.com/m_44458339/tm.htm

Emirhan Makul
Acaba bu hafta yönetimden kim devam etmeyeceğini açıklayacak yada hangi yönetimde ki insan istifa felan edecek bir aksiyon bekliyorum İhsan Alioğlundan özellikle.

Erdal

İmam Çağdaş? :)...

Asi Çaykaralı61
14.11.2010, 01:29
Çok beğendim...O kadar beğendim ki Semih i rezil etti herif....Ama bu stoper işi biraz uyum gerektiriyor...Bir de mesela gerçi ölçü değil ama hatırlayalım Bilica Sivasda iken almaya kalksa yönetim itiraz etmezdik...Hlbuki şimdi anlıyoruz ki Bilica kapanan takım için ideal bir stoper....Başkası için değil....Ben göbeğe transfer bekliyorum Selçuk Colman a alternatif....Mesela Orhan Gülle yi çok beğenmedim ben....Hiç değilse bu gün...

Bende Orhan Gülle'yi beğendim Trabzonlu bir futbolcu ayrıca :)
Bencede alternatif bakımından Orhan iyi olur genç ve gelecek vadeden bir futbolcu
Bence Abi Danny bizim için iyi transfer olur
Birde Ivan De Souza'da iyi olur diye düşünüyorum
Ama Gaziantepspor kolayına da bu futbolcuları bırakacağına ben şahsen inanmıyorum
Yekta'da iyi transfer olur unutmadan yazayım

Erdal
14.11.2010, 01:30
Benim için farketmez ama başlıkla çok da bağlantılı değil öyle bir anekdot olarak aktarmıştım :) Erdal abi çekincelerinden sıyrıldıysa kısacık anlatırım :)

Estağfurullah...Ben sadece ortam gerilebilir diye endişe ettim...Dinliyoruz :)

pReN@_61
http://i1011.hizliresim.com/2010/11/14/484.gif (http://urlal.com/dqqf)

Asi Çaykaralı61
Ula uyku tutmayi:)

Bende de aynı Abi bir türlü uyku tutmadı beni da :D

Asi Çaykaralı61
14.11.2010, 01:32
http://www.ressim.net/6/upload/3ba74732.jpg

Budur... :)

Hay MAŞALLAH İNŞALLAH bu görüntü bozulmaz :D

Cafer Bulur
14.11.2010, 01:32
Transfer tehlikeli is,katki yapacagina yüzde yüz inanilmayan bir futbolcu alinmamali.

1 nokta transfer bile isimizi görür,3 tamamlayici oyuncu alinsa zararli bile cikabiliriz.

asimetrik
14.11.2010, 01:34

Ben de itiraf ediyorum; 6 haftadır maçları evde aynı koltukta aynı açıyla seyredip başlama vuruşunu kaçırmamak için gözlerimi kırpmıyorum:)
Bursa'ya yola çıkıp vazgeçip geri dönüp evde seyrettim.
Erdal'ın bir kaç sayfa önceki mesajı kafamı karıştırdı. Garanti veriyorsa hemen bana kesin uyar..

Asi Çaykaralı61
14.11.2010, 01:34
O maça Allah nasip ederse Şampiyonluk maçı olarak çıkarsak eminim ki Karabük tarihinin en kalabalık gününü yaşar.

Karabük Karabük olalı böyle bir şey görmez yani :)

Tabii ki de aynen belki de maçı Olimpiyatta oynatırlar yarı yarıya süper olur bence.Ama son maça kalırsa Şampiyonluk bence bu sefer ALLAH'ın İzniyle alırız diye düşünüyorum.Ben şahsen 30 yada 31 haftaya kadar Şampiyonluğumuzu ilan ederiz diye düşünüyorum bilmiyorum bana katılıyor musunuz ?

Asi Çaykaralı61
14.11.2010, 01:36
Transfer tehlikeli is,katki yapacagina yüzde yüz inanilmayan bir futbolcu alinmamali.

1 nokta transfer bile isimizi görür,3 tamamlayici oyuncu alinsa zararli bile cikabiliriz.

Nokta transfer derken kimi kastettin Abim mesela ?

Erdal
14.11.2010, 01:36
Efendim ben kaçıyorum...Saat 1 30 olmuş....

Destur....Hayırlar fethola...Şerler defola...Artalım eksilmeyelim taşalım dökülmeyelim....Tez zamanda yeniden Viyana kapılarına dayanalım inşallah....Yürü bre Sultan Şenol meydan senindir!.....

irfanb
14.11.2010, 01:37
Acaba bu hafta yönetimden kim devam etmeyeceğini açıklayacak yada hangi yönetimde ki insan istifa felan edecek bir aksiyon bekliyorum İhsan Alioğlundan özellikle.

Trabzonspor`un aldigi basarili sonuclardan sonra Hayrettin Emice geri dönmeyi düsünüyormus.
:)

Asi Çaykaralı61
14.11.2010, 01:37
Giriyoruz kardeşim işte.

Havaysa hava futbolsa futbol oyunsa oyun puansa puan liderlikse liderlik.

Allahın izniyle iyi gidiyoruz.

İNŞALLAH her zaman böyle olacağız Ömer Abim ALLAH'ın İzniyle :)

Yusuf BALCI
14.11.2010, 01:38
lig başladığından beri sevinç üstüne sevinç yaşatan bu takımımız için ne yapsak azdır şu sıralar. hele bir de şampiyonluğu başarırlarsa, o efsane kadrolar arasına girerlerse, bu şehir onları kıyamete kadar unutmaz.

gecenin bu vakti sayfalarca yorum okumak, çile çeken taraftarlarımızı görmek beni daha da umutlandırıyor.

Cafer Bulur
Nokta transfer derken kimi kastettin Abim mesela ?
Bilemiyorum,bu isin arastirmacilari ve senol hocam daha iyisini bilir.

Solbek bulmamiz lazim,teo nun durumuna göre forvet de lazim.

Kopenhagdan solbek wendt iyi bir tercih gibi,forvete de güney amerikalilar disindakiler kabulümdür.;)

Asi Çaykaralı61
Bu Konuyu 115 Aktif Üye Görüntülüyor 115 (81 Üye ve 34 Misafir) :)

Cagdas Topal
14.11.2010, 01:39
Yenilgisiz Takım Yoktur ,TRABZONSPOR'la Oynamamış Takım Vardır ... xD

Asi Çaykaralı61
14.11.2010, 01:40

Kopenhagdan solbek wendt iyi bir tercih gibi,forvete de güney amerikalilar disindakiler kabulümdür.;)

Tabii ki de Şenol Hocamız tartışmasız bizden daha da iyi biliyor :)

Abi sol bek mevkisine bence de takviye lazım.Ivan'ı ben şahsen beğeniyorum.Sizce nasıl olur ?

Gizadam34
14.11.2010, 01:40
Erdal Abi Gaziantespor'un stoperini beğendin mi izledin mi bugün ?

adını unuttum zenci oyuncu. çok beğendim ben. vernezler ama alsak çok işe yarar.. hatasız oynadı ve çıkışları da uzun pasları da etkiliydi.. hayran kaldım..

irfanb
14.11.2010, 01:41

Cafer bir önceki mesajinda 1 nokta transfer bile isimizi görür dedin .
Simdi neredeyse takimi yeniden kuruyorsun.

pReN@_61
arşivde rastladım yarım saattir gülüyorum:)
http://i1011.hizliresim.com/2010/11/14/484.gif (http://urlal.com/dqqf)

Asi Çaykaralı61
Yenilgisiz Takım Yoktur ,TRABZONSPOR'la Oynamamış Takım Vardır ... xD

Abi çok güzel bir konunun üstüne bastın :D

Harfi harfiyen sana katılıyorum :)

the king
hayırlı geceler.. Allah rahatlık versin..

Yiğit Gayretli
14.11.2010, 01:42
Estağfurullah...Ben sadece ortam gerilebilir diye endişe ettim...Dinliyoruz :)

Yanlış anlama beni abi saygısızlık etmek niyetinde değildim :)

Bir gün babamla bir İstanbulspor-Trabzonspor maçına gittik Bayrampaşa'daydı sanırım şu 5-0 yenildiğimiz maçtı.Fatih maç içerisinde sarı kart gördü.Biz de golleri paşa paşa yedik maç hüsranla bitti ben ağladım vesaire...İndik soyunma odasına babamla beraber genel sekreter bir tanıdıktı sohbet muhabbet forma alış verişi derken Fatih ile Metin Aktaş çıkıverdi soyunma odasından.Aralarındaki konuşmayı aynen aktarıyorum:

M.A.: "Fatih olum haftaya cezalısın."

F.T.: "Saçmalama la ne cezası ?"

M.A.:"Olum sarı kart gördün ya..."

F.T.:"Eee ????(Metin aktaş önceki gördüğü sarı kartları sayar).Yapma yahu.Vallahi doğru diyorsun.Ben farkında değilim.

Çıktık oradan velhasıl-ı kelam.Önden Abdullah, Ogün falan milli takım kampına gidiyor ayrı bir araca doğru , hemen yanımızdan da Fatih geçiyor.Babam Fatih'i durduruyor ve :"Sen nasıl profesyonel futbolcusun gördüğün karttan, cezandan haberin yok!" -babam da eski profesyoneldir :) -Fatih kızarıp bozarıyor...Kem küm...

O gün cezasından haberi olmayan Fatih ile 3 sene önce kaptanımız olan Fatih arasında dağlar,denizler,okyanuslar var... :) :)

Asi Çaykaralı61
adını unuttum zenci oyuncu. çok beğendim ben. vernezler ama alsak çok işe yarar.. hatasız oynadı ve çıkışları da uzun pasları da etkiliydi.. hayran kaldım..

Futbolcunun adı Danny daha 24 yaşındaymış.Bende şahsen hayran kaldım :)
Paraya basarsak alırız diye düşünüyorum :D

Cafer Bulur
En fazla 2 dedim abi,celiski yok.:)

1 alirsan nokta olmazsa yerinde sayarsin ama 2 alirsan birisi cürük ciksa bile digeri seni tasiyabilir hesaaabi.:)

Kasım BEKTAŞ
Trabzon Hayvanseverler Derneği ,Trabzonspor tarafından kartala,aslana,kanaryaya ve son olarak timsaha yapılanlar karşısında kendini fesh etti :)

biri 4 ü birarada için espri istemişti... bir yerde okudum bu yorumu... idarelik :)

Asi Çaykaralı61
14.11.2010, 01:43

İrfan Abi bir tane Bursaspor'a güzel şiirlerinden yazar mısın ? :D

Cafer Bulur
14.11.2010, 01:44
Bence haftaya jaja yi yedek birakip alanzinho ya sans vermek lazim yoksa adam kaybolup gidecek.

Gümüshane
14.11.2010, 01:44
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs935.snc4/74893_462611679563_817049563_5311094_7393549_n.jpg

Kerimcan Yıldırım
14.11.2010, 01:45
Allah rahatlık versin cümlenize!

Yiğit Gayretli
14.11.2010, 01:45
Bence haftaya jaja yi yedek birakip alanzinho ya sans vermek lazim yoksa adam kaybolup gidecek.

Bu form durumunda mı ?

Hüseyin Sahtiyan
14.11.2010, 01:46
kendilerine gurbetci gencler adini vermis topluluk yine bugun herseyi karistirdi.bilet kuyrugunda bi dunya iskence cektik.aksam 9da kuyruga giren adamlar bilet alamadi.onlere kaynayan kaynayana.

insallah kazaniriz bu maci.en kotu beraberlikle ayriliriz

Yesinler seni :)

Bir gece önceden gittim gece 01.00 da oradaydım, 79. sıradan sonra listeye kaç kişi olduğumuzu ekledik. Sabahta hiç ama hiç kimseyle diyaloğa girmeden basbayağı sıramız gelince biletlerimizi aldık.

Bilet işlerini ayarlayanlar orada en öndeki çocukların hepsi Bursa ikametli çocuklardı, iyi akşamlar.

Siz galiba bilet alamadınız ki, agresiflik diz boyu :) Vicdanım çok rahat benim. Allah herşeyi görüyor.

Asi Çaykaralı61
14.11.2010, 01:46

Abi kupa maçlarımız da var orda da kullanabiliriz.İyi oynayan takım bozulmaz bence de bozulmamalı :)

Cafer Bulur
14.11.2010, 01:47
Bu form durumunda mı ?
Jaja alanzinho yu iyi motive eder ve bu sansini iyi kullanir diye umuyorum.

Jaja bize her zaman lazim,alan ida kazanmaya calismak lazim.

Asi Çaykaralı61
14.11.2010, 01:48

Bugün 70.dakika gibi Alanzinho Burak değişikliği olsaydı sonuç bambaşka olurdu bence

Yiğit Gayretli
14.11.2010, 01:49

Ben Alan ile Jaja'nın değişmeli olarak değilde saha içinde beraberlerken daha iyi anlaşacaklarını düşünüyorum.Eskişehir maçında pek ala beraber başlayabilir Şenol Hoca.

Asi Çaykaralı61
Haydi Cümleten Hayırlı Geceler :D

Cafer Bulur
Bugün 70.dakika gibi Alanzinho Burak değişikliği olsaydı sonuç bambaşka olurdu bence
Senol hoca bursaya acidi diyorsun yani,olabilir.:)

Yiğit Gayretli
14.11.2010, 01:50

Bugün Alanzinho değilde Yattara'yı çok aradı gözlerim. 2. yarının her anında olmasını istedim sahada ama düşünmedi Şenol Hoca...

Cafer Bulur
Ben Alan ile Jaja'nın değişmeli olarak değilde saha içinde beraberlerken daha iyi anlaşacaklarını düşünüyorum.Eskişehir maçında pek ala beraber başlayabilir Şenol Hoca.
Engin veya buraktan biri kesilip dedigin uygulanabilir,neden olmasin.

Asi Çaykaralı61
Senol hoca bursaya acidi diyorsun yani,olabilir.:)

Orasını bilemem Cafer Abi :D

Ama 3.golümüz verilseydi daha da farklı biterdi maç

Yiğit Gayretli
14.11.2010, 01:51
Engin veya buraktan birini kesilip dedigin uygulanabilir,neden olmasin.

Hemen Burak derim :)

Asi Çaykaralı61
14.11.2010, 01:52
Bugün Alanzinho değilde Yattara'yı çok aradı gözlerim. 2. yarının her anında olmasını istedim sahada ama düşünmedi Şenol Hoca...

Yattara'yı bende aradım hatta dedim 2.yarıda oyuna girecek diye.Çünkü ilk yarıda ısınmaya gitmişti.2.yarıda Şenol Hocamız alır diye düşünmüştüm

Asi Çaykaralı61
14.11.2010, 01:53
Engin veya buraktan biri kesilip dedigin uygulanabilir,neden olmasin.

Bence Engin ilk 11'de kalması gereken futbolcularımızdan bir tanesi

Cafer Bulur
14.11.2010, 01:53
Yattara'yı bende aradım hatta dedim 2.yarıda oyuna girecek diye.Çünkü ilk yarıda ısınmaya gitmişti.2.yarıda Şenol Hocamız alır diye düşünmüştüm
Yattara nin sonradan oyuna girip de iyi oynadigi bir maci ben hatirlamiyorum,hatirlayan varsa bana da hatirlatsin.;)

Cafer Bulur
14.11.2010, 01:54
Bence Engin ilk 11'de kalması gereken futbolcularımızdan bir tanesi
Rotasyon abisi,rotasyon.:)

Uzun maratonda her futbolcuya ihtiyac var,bizde yedek-as futbolcu ayrimi olmamali.

Asi Çaykaralı61
Yattara nin sonradan oyuna girip de iyi oynadigi bir maci ben hatirlamiyorum,hatirlayan varsa bana da hatirlatsin.;)

Abi Yattara iyi bir futbolcu.Böyle boş alanları çok iyi değerlendiren bir futbolcu bence

Yiğit Gayretli
Yattara'yı bu kadar inatla bekleyişimin sebebi Bursa'nın açık oyunu falan değil.Bugün maçın 30. dakikası gibi yüzünü gösterdiler yakın plan, ısınırken... Öyle bir özlem ifadesi vardı ki suratında..."Ah be hocam tam benim maçım bu" der gibiydi...

Cafer Bulur
14.11.2010, 01:55
Abi Yattara iyi bir futbolcu.Böyle boş alanları çok iyi değerlendiren bir futbolcu bence
Yattara cani istedigi zaman klasini ortaya koyan bir futbolcu katiliyorum.:)

Asi Çaykaralı61
14.11.2010, 01:55
Rotasyon abisi,rotasyon.:)

Uzun maratonda her futbolcuya ihtiyac var,bizde yedek-as futbolcu ayrimi olmamali.

Abi rotasyon konusunda haklısın

Oyuncularımızın hazır olması lazım orda da haklısın

Ama bir Tita bizim için bambaşka olur :)

Asi Çaykaralı61
14.11.2010, 01:56
Yattara cani istedigi zaman klasini ortaya koyan bir futbolcu katiliyorum.:)

Yattara'dan benim bu sene şahsen beklentilerim fazla ben karşılayacağına da inanıyorum :)

uzundurukan bay
14.11.2010, 01:57
artık trabzonsporumuzu kolay kolay durduramazlar. tek korktuğum 2 maç var ilk yarı biri karabük diğeri antep. bu 2 takımdan 4 puan alırsak bu iş hemen hemen bitmiştir. bu azim ve kararlılıkla şampiyonluk geliyor arkadaşlar.

lazibere
14.11.2010, 01:57
En önemlisi nedir bilirmusunuz..

Futbolumuzla rakibi deli ediyoruz..

2-0 mağlup duruma düşmüş takım, top onlarda ama ne yapacaklarını bilmiyorlar,, bastırsalar 3. yü yiyecekler, bastırmasalar zaten 2 taneyemişler,,

dikkat edın maç boyunca stoperleri hiç çıkamadı, umut orda zebellah gibi bekliyord..

her neyse,, hakem gölümüzü yemeseydı maç 5-0 biterdı..

bu arada maçın skorunu daha önce yazmıştım:))
------

Colman olsaydı çok farklı olurdu

göze hoş futbol oynamadık ama maçı almasını bildik..

ertuğrulun açıklamaları yakışıksız dı, hele hele ceyhun'un faulune kart istemesini abes karşıladım..

Asi Çaykaralı61
14.11.2010, 01:58
Yattara'yı bu kadar inatla bekleyişimin sebebi Bursa'nın açık oyunu falan değil.Bugün maçın 30. dakikası gibi yüzünü gösterdiler yakın plan, ısınırken... Öyle bir özlem ifadesi vardı ki suratında..."Ah be hocam tam benim maçım bu" der gibiydi...

Abi bende gördüm o pozisyonu diyorum bende :)
Burak hatta orda bir kaç kişinin arasına girmişti Burak'a pas atmamıştı
Hatta bir kaç tane Abi'de demişti Şenol Hoca 2. yarıya Burak Yattara değişikliği ile başlar diye

Asi Çaykaralı61
14.11.2010, 01:59
artık trabzonsporumuzu kolay kolay durduramazlar. tek korktuğum 2 maç var ilk yarı biri karabük diğeri antep. bu 2 takımdan 4 puan alırsak bu iş hemen hemen bitmiştir. bu azim ve kararlılıkla şampiyonluk geliyor arkadaşlar.

İNŞALLAH Abi temennimiz isteğimiz ALLAH'ın İzniyle Şampiyonluk

Bizler her zamankinde daha da fazla inandık Şampiyonluğa

sakaryalı.61
14.11.2010, 02:00
Trabzonum Benim Biriick Sevgilim♥

söyle senden başkaaaa kimim var beniiiimmm.

ENGİN ÖZTÜRK
14.11.2010, 02:01
Arkadaşlar geniş özet izleyebileceğimiz bir link varmı?

halilaziz61
14.11.2010, 02:03
yattara artık koşmuyor ne baskı yapıyor ne top kapıyor kısaca eski yattaranın zerresini oynamıyor bundan dolayı da zaten tartışılan takım oyuncusu olmaması kimliği yerini realiteye bıraktı. burak mücadele ettiği için savunmaya yardım ettiği için koştuğu için oynuyor yoksa çok yetenekli olduğundan değil. kusura bakmasın ama ben artık yattranın gitmesinden yanayım miyadı doldu. her oynadığı maçta beni hayal kırıklığına uğratıyor maalesef. ben yattarayı böyle hatırlamak istemiyorum ya siz?

Yiğit Gayretli
14.11.2010, 02:03
Arkadaşlar geniş özet izleyebileceğimiz bir link varmı?

3-4 sayfa evveline dön bulursun verilmişti...

ENGİN ÖZTÜRK
14.11.2010, 02:04
3-4 sayfa evveline dön bulursun verilmişti...

saol kardeşim

Yiğit Gayretli
14.11.2010, 02:07
yattara artık koşmuyor ne baskı yapıyor ne top kapıyor kısaca eski yattaranın zerresini oynamıyor bundan dolayı da zaten tartışılan takım oyuncusu olmaması kimliği yerini realiteye bıraktı. burak mücadele ettiği için savunmaya yardım ettiği için koştuğu için oynuyor yoksa çok yetenekli olduğundan değil. kusura bakmasın ama ben artık yattranın gitmesinden yanayım miyadı doldu. her oynadığı maçta beni hayal kırıklığına uğratıyor maalesef. ben yattarayı böyle hatırlamak istemiyorum ya siz?

Söylediğin tek kelimeye katılmıyorum.Burak defansın zerresini yapmıyor.Eğer bugün Umut'a birazcık ayak uydursaydı ilerde basma işinde ; biz 20 tane pozisyona girerdik.Şenol Hoca Burak'ın aşırı yetenekli ama futbol zekasında sorunlar olan bir oyuncu olduğunu düşünüyor tam olarak..Ben o ksımına da inanmıyorum.Yattara bu sezon hangi maçta oynadıysa top rakipteyken topun arkasına geçti.

Altan 61
14.11.2010, 02:08
Ertugrul Saglam boyle mactan sonra tek pozisyonlari olmiyan macta hemen hakeme sucu buluyor,inanilir gibi degil.
Lig tv den pozisyonlarin degerlendirmesini istedi , Markus Merk dediki Trabzon'un o ana kadar 3-0 ve bursa 10 kisi olmasi gerekiyordu. Hayde Ertugrul konus bakalim simdi :)

uzundurukan bay
14.11.2010, 02:09
futbolcularımızda 96 yılındaki ruhu hissettim bugün. yeterki bazı yazarlar yorumcular var trabzondaki uydudan yapan tv de her hafta trabzonu eleştirmek için uğraşıyorlar. çok nefretle kızarak kanal değiştiriyorum. futboldan anlamayan içimizdeki bu çomaklar bu hafta ne bulacaklar bakalım.

Emin Danışmaz
14.11.2010, 02:10
Bursa dan yeni geldim.BURSA taraftarının içinde seyretmek bir başka oldu.Onlara KOYMAK ise bambaşka idi.

Şenol Altunsoy
14.11.2010, 02:13
Okanı izleyin :) Marsis var

Sefa
14.11.2010, 02:14
Merak ediyorum bizi içimizden kim vuracak bu sefer.. Rakiplerde bir şey yok yine kendi ayağımıza kurşun sıkmazsak olmaz..

Ulan bu sefer bir şey olmasın be !

lazibere
14.11.2010, 02:15
Okanı izleyin :) Marsis var

izliyorum:)

Mustafa Calik
14.11.2010, 02:15
Merak ediyorum bizi içimizden kim vuracak bu sefer.. Rakiplerde bir şey yok yine kendi ayağımıza kurşun sıkmazsak olmaz..

Ihsan Alioglu istifa eder belki bakalim görecegiz bu hafta :D

halilaziz61
14.11.2010, 02:18
Söylediğin tek kelimeye katılmıyorum.Burak defansın zerresini yapmıyor.Eğer bugün Umut'a birazcık ayak uydursaydı ilerde basma işinde ; biz 20 tane pozisyona girerdik.Şenol Hoca Burak'ın aşırı yetenekli ama futbol zekasında sorunlar olan bir oyuncu olduğunu düşünüyor tam olarak..Ben o ksımına da inanmıyorum.Yattara bu sezon hangi maçta oynadıysa top rakipteyken topun arkasına geçti.

söylemesi ayıptır biz aynı maçları mı izledik acaba. ben burak ı zerre sevmem tam bi çirkef ve üçkağıççı ama gel gör ki takıma yattaradan kat kat faydalı ben yattaranın bu sene adam kovaladığını görmedim. topa koştuğunu da... futbolun basit tarafı şudur koşarsın ve topu sürersin koşarak adam geçersin ve bunu biliyorum ki en kolay yattara yapar ama gel gör ki fener maçı hariç oynadığı maçlarda bizi bir kişi eksik oynatıyor. burak ın defans yapmadığı konusuna gelince maçları bi daha izlemenizi tavsiye ederim

Yiğit Gayretli
14.11.2010, 02:18

Yok kimsenin bir şey yapmasına gerek kalmayacak. Başkan jest yapacağım dedi zaten :D

pReN@_61
14.11.2010, 02:20
Başkan jest diyordu..nedir bu işin aslı?:)

Yiğit Gayretli
14.11.2010, 02:21
söylemesi ayıptır biz aynı maçları mı izledik acaba. ben burak ı zerre sevmem tam bi çirkef ve üçkağıççı ama gel gör ki takıma yattaradan kat kat faydalı ben yattaranın bu sene adam kovaladığını görmedim. topa koştuğunu da... futbolun basit tarafı şudur koşarsın ve topu sürersin koşarak adam geçersin ve bunu biliyorum ki en kolay yattara yapar ama gel gör ki fener maçı hariç oynadığı maçlarda bizi bir kişi eksik oynatıyor. burak ın defans yapmadığı konusuna gelince maçları bi daha izlemenizi tavsiye ederim

Burak Serkan'ı devamlı surette yalnız bırakıyor, pozisyona ancak 3. evresinde yetişebiliyor, hücumda ayağına gelen 5 topun 4'ünü eziyor, öldürüyor.Benim için yeterli 'yetersizlikler' ...

Paksoy
14.11.2010, 02:21
Havalanında futbolcularımız nasıl karşılanmış Şampiyonlar gibi.

Ts uLudaĞ
14.11.2010, 02:29
tribün shov yaptık bea... =) Susmuyor dedikleri Texas ı susturduk.. :)

2. golden sonraki sevincim :):)

http://img441.imageshack.us/img441/2186/15035912246661940071749.jpg

Samet İslamoğlu
14.11.2010, 02:40
Beşiktaş forumundan bi mesaj,öldüm gülmekten ya :)

Ts deli gibi pres yapiyor, onde basiyor, hataya zorluyor.gol de bir sekilde geliyor. yarin gencler kendi yari sahasinda yarim saat top cevirse, biz de ne bobonun ne holoskonun ne de tabatanin umrumda olmaz.

yatara
14.11.2010, 02:56
Havalanında futbolcularımız nasıl karşılanmış Şampiyonlar gibi.

viedo varmi?

yatara
14.11.2010, 03:00
Arkadaslar alman gazetesinde Trabzonspor hakkinda cok güzel bir yazi ve neyaziki cok büyük bir gercek var bu gercegi yenersek Sampiyon olabiliriz

Yusuf BALCI
14.11.2010, 03:08
Beşiktaş forumundan bi mesaj,öldüm gülmekten ya :)

Ts deli gibi pres yapiyor, onde basiyor, hataya zorluyor.gol de bir sekilde geliyor. yarin gencler kendi yari sahasinda yarim saat top cevirse, biz de ne bobonun ne holoskonun ne de tabatanin umrumda olmaz.

işte o zamanında laf ettiğimiz umut rakip taraftarları bile etkilemeye başladı :)

burak konusunda laf edenleri de, onu stadda izlemeye davet ediyorum. bazı maçlar çok top kaybediyor gereksiz yere ama, sert duruşu ve koşması ile bile yattaradan üstün şu an. yattara'nın ahı gitmiş vahı kalmış. servetten bile hızlı koşamadı gs maçında. eskiden arap atı idi, şimdi bizim köyün eşeği kadar anca koşuyor. doğruya doğru.

Mustafa Gegüç
Bursa dan yeni geldim.BURSA taraftarının içinde seyretmek bir başka oldu.Onlara KOYMAK ise bambaşka idi.

geçmiş olsun abi, hoşgeldiniz :)

servet nuh
bursaspor şampiyon olamayacaksa 3 büyüklerden biri olsun ama bu patnos takımı olmasın.bursanın ekmeğini yer suyunu içerler karınları bursada doyar.ama koltukları kırıcak kadar vahşi ve vatan haini olduklarını gösterdiler.
-----------------------------------------------------
yeter kardesim artık bırakın sampiyon takımın taraftarını bu sampiyonluk hepinizin gözünü boyadı artık trabzonlular sokaklarda cirit atıyor cirit biride napıyorsun sen demiyor bune be kardesim toparlanın kendinize gelin artık tamam kavga dövüş iyi değil ama burası bursa onlar sizi trabzonda dolastırmıyor ana avrat düz gidiyor bursa alayına gider anca internette bırakın sahte bursasporluluğu 2. likte bu takımın yanında kimse yoktu simdi eskilere bile saygı yok.
-------------------------------------------------------
yenildiğimize değil.bu 250 bin nüfuzlu köy takımına yenildiğimiz için üzülüyorum
---------------------------------------------------------
BURSA FORUMUNDAN TARAFTAR GÖRÜŞLERİ !!!

TS61_NL
14.11.2010, 03:09
fbnin o maci almasi surpriz olmaz, faka bu ligde goruldu ki kimse kimseyi mactan once "kesin yeneriz" diyemiyor. Bunlarin misali cok fazla en yakin ornegide bjk-kasimpasa maci...O yuzden belli olmaz be renkdasim diyorum...

Hic bir mac kolay degil ve bundan boyle daha da zor gececek maclarimiz lakin cok dikkatli olmamiz gerekiyor....

TSercaN
14.11.2010, 03:12
bursaspor şampiyon olamayacaksa 3 büyüklerden biri olsun ama bu patnos takımı olmasın.bursanın ekmeğini yer suyunu içerler karınları bursada doyar.ama koltukları kırıcak kadar vahşi ve vatan haini olduklarını gösterdiler.
yeter kardesim artık bırakın sampiyon takımın taraftarını bu sampiyonluk hepinizin gözünü boyadı artık trabzonlular sokaklarda cirit atıyor cirit biride napıyorsun sen demiyor bune be kardesim toparlanın kendinize gelin artık tamam kavga dövüş iyi değil ama burası bursa onlar sizi trabzonda dolastırmıyor ana avrat düz gidiyor bursa alayına gider anca internette bırakın sahte bursasporluluğu 2. likte bu takımın yanında kimse yoktu simdi eskilere bile saygı yok.
yenildiğimize değil.bu 250 bin nüfuzlu köy takımına yenildiğimiz için üzülüyorum

Hehehe koy takimina yenilmisler mis mis de mis mis mis mis ...

Size cok guzel sarkilar soyluyorum....

Yusuf BALCI
14.11.2010, 03:13

hocam adamların ne düşündüğünü merak etsek adamların forumuna gireriz. yenilginin acısını nerelerinden çıkaracaklarını şaşırdılar. önce süper kupayı kaybettiler, sonra da 7 puan geriden gelip bir de 4 puan fark atmamızı izlediler. bu onlar için öyle kolay olmadı emin olun. şu an ağızlarından çıkan her kelime kin, nefret dolu olacaktır. ciddiye almamak, hatta girip okumamak gerek.

Mustafa Calik
14.11.2010, 03:14
Arkadaslar alman gazetesinde Trabzonspor hakkinda cok güzel bir yazi ve neyaziki cok büyük bir gercek var bu gercegi yenersek Sampiyon olabiliriz

Bu yaziyi bende okumak istiyorum yardimci olabilirmisin ? :)

zahido
14.11.2010, 03:14

:) Ne yani cevap mi verecegiz bunlara? :)

Bunlari kaale almiycaksin abi.. Kaale alinmayinca bak nasil kuduruyorlar :)

Yaptiklari en iyi seyi yapsinlar: afkursunlar anca..

Çağatay_
14.11.2010, 03:29
Bugün 15.00'da sınavım vardı.

Sınavdan 16.15 civarı çıktım ve apar topar maça koşturdum..

40. dakikadan itibaren yetişebildim..

Takımımız o dakikadan sonra süper oynamadı belki.. Ama benim hoşuma giden bana korku yaşatmadan oyunu rölantiye alabilen bir takım görebilmemdi..

Tabiki 3-4 ufak tehlike oldu ama "Ahh ulan gol geldi" diyecek bir pozisyon, veya "Abi Bursa bastırıyor" denecek bir periyot yaşanmadı..

Şampiyonluk lafı telaffuz edilebilir bu doğal.Bence de şuan en büyük aday biziz..

Bu safhada en büyük yük Şenol Hocamızda.. Takıma bu çok çok iyiyiz havasını yaşatmayacak tedbirleri almalı..Şu ana kadar iyi başardığını söyleyebiliriz..

Umarım iç ve dış faktörler bu yola taş koymaz..

Şuan gerçekten iyiyiz..

Tebrikler yönetim, Şenol Güneş, ve tüm futbolcularımız.. :alkış:

Mustafa Gegüç
14.11.2010, 03:43
anadolu klüplerinin zirveyi istila etmesiyle kamuoyunda oluşan hava türk futbolunda eşi görülmemiş değişimlere itiyor, bunları görmek gerçekten şaşırtıcı.. şimdilik şaşırtıcı, sevindirici değil çünkü hepimizin malumu ki "şu anadolu kulüplerinin, özellikle trabzonspor'un ayağı bir taşa takılsa..." diye çakallar gibi bekliyorlar..
bugün milli takıma manisadan, ibb'den, kayseri, kasımpaşa, antep ve eskişehirden futbolcu seçildiğini görüyoruz.. bunlar artık ısrarla türk futbolundaki "istanbullu üç kardeş"in saltanatının yıkılması gerektiğinin sesli bir şekilde haykırılmasının ürünüdür..

daha dün gibi hatırlıyorum; şansal büyüka markus merk'e milli takımda, kendi takımlarında oynamayan oyuncuların oynatılması konusundaki görüşünü sorduğunda, örneğin ibrahim toroman için "milli takımda oynasınlar ki kendi takımlarına hazır hale gelsinler" dediğini... bariz bir şekilde içeriden verilen direktifler doğrultusunda hakem yanlısı yorumlar yaptığını...

bugün aynı merk(ep) önce trabzon maçındaki isabetli değerlendirmeleri, ardından antep-fener maçındaki antep lehine çalınmayan bir penaltıyı onaylamasıyla insanın içini ürpertiyor :)

ahan buraya yazıyorum, Allah göstermesin, olur da ayağımız taşa takılır ve birkaç basamak aşağı inersek, bakın da izleyin üç maymunları oynamıyorlar mı yine :)

sametaydin
14.11.2010, 03:55
Ya bi de benim anlamadığım şu var. Öyle durumdayız ki başlarda tökezledik antalya manisa falan o zaman spor yazarları filan diyorduki en pozitif futbolu en güzel futbolu trabzonspor oynuyor diyorlardı. Süper takımdık onlara göre. Sonra biri de çıkıp dedi ki 2 şampiyonluk adayım varsa biri trabzonspordur dedi. Hep pohpohlamalar filan. Sonra iş ciddiye bindi. Şu an baya fark açtık azımsanmayacak fark yaptık takımlara ve fikstür de lehimize açıkçası. Şimdi de çıkıp diyorlarki yok iyi oynamıyor trabzon bu oyunla şampiyon olamaz. Kadrosundan kimseyi fbye bjkya almam gibi şeyler söylüyorlar. İddiamız yokken (yokken veya az iken) bizi pohpohladılar, şimdi ise en iddialı takımız ama eleştiriyorlar. Yani bunlar bizi iddiasızken seviyorlar, iddialı olunca hoşlarına gitmiyoruz hiçbirinin. Aman trabzon kenarda dursun, az biraz renk katsın ama o kadar olsun istiyorlar. Ben bu hareketlerinden bunu çıkardım.

h@msi61
14.11.2010, 03:56
Bu bursalilar sacmaliyor baya artik, gecen seneki sampiyonluk basarilarla dolu! gecmislerini kendilerine unutturdu herhalde. Yaptigimiz 69 lig macinda 8 galibiyetleri bulunuyor ve bizi Trabzon'da hic yenememis bir takim. Kendileri kumede kalmaya ugrasirken biz sampiyonluk yolunda kosuyorduk yillar boyu, hatta bunlarin ikinci ligde surundugu yillar da ne kadar geride kaldi ki. 250 bin nufuslu koy takimiymis yahu, ne kadar komik. Daha Kirikhanspor'u yenememissin hafta ici, 2-0lik skora dua edecegine uzulmus bir de ustune, kiyamam :) Hakem 3. golu vermedi stadi terketmesinler diye, malum bu adamlar 3'u yiyince birakiyorlar takimlarini ortada, super kupa macinin ustunden ne kadar gecti ki surda :)

İskender66
14.11.2010, 04:01
Yaklaşık 1 saat önce eve geldik Bursa'dan. Herşeyi göze alarak gittik. Maça girmesek bile havayı solumak için gittik. İyiki gitmişiz. Bursa tarafından bilet aldık. Yüzlerce taraftar bizim gibi yaptı. Sonra bizleri Trabzonspor tarafına aldılar. Tribün şov yaptık. Herşey güzeldi.

sametaydin
14.11.2010, 04:06
Yaklaşık 1 saat önce eve geldik Bursa'dan. Herşeyi göze alarak gittik. Maça girmesek bile havayı solumak için gittik. İyiki gitmişiz. Bursa tarafından bilet aldık. Yüzlerce taraftar bizim gibi yaptı. Sonra bizleri Trabzonspor tarafına aldılar. Tribün şov yaptık. Herşey güzeldi.

Abi engin üçlü çekerken sıkıntı çıkmış biraz. Tam olarak ne oldu? Engine herhengibir müdahale olmadı heralde?

POYRAZ
14.11.2010, 04:14
Ne koyduk ama Bursa'ya.
Aslinda daha da atacaktik ama Senol hoca 0-2 den sonra durumu
rizikoya sokmamak icin oyunu soguttu.
Eskiden beri hic sevmedigim Ertugrul Saglam ise maskesini bu
macta düsürdü.
Attigimiz 3. gol kesinlikle goldü.
Haksiz yere gördügümüz sari kartlar sonrasi Ceyhun cezali duruma düstü haftaya.
Bu mac herkesin Trabzonspor'dan korkmasi gerektigini anlatan bir mactir.
Anlatmaya gerek yok. Zaten herkes korkuyor.
Umarim performansimiz düsmez ilerleyen haftalarda.

İskender66
14.11.2010, 04:16
Abi engin üçlü çekerken sıkıntı çıkmış biraz. Tam olarak ne oldu? Engine herhengibir müdahale olmadı heralde?
Karşı taraftan tribüne inen taraftarların bir kısmını güvenlik görevlileri durdurdu. Diğer kısımı gelene kadar Engin soyunma odasına girdi. Hiçbirşey yapamadılar. Maçtan sonra bursayla karşılıklı küfürleşmeler oldu. 1 saat stadda bekledik.

İskender66
14.11.2010, 04:24
http://img689.imageshack.us/img689/1033/img2032v.jpg (http://img689.imageshack.us/i/img2032v.jpg/)
http://img602.imageshack.us/img602/7776/img2050.jpg (http://img602.imageshack.us/i/img2050.jpg/)

Ortam süperdi. Hatta maçtan sonra sahaya girip timsah yürüyüşü bile yaptık. Fotoğrafları da arkadaşlar koyar sanırım..

Üstteki resim: Özgür ve Erdinç.

Alttaki resim soldan sağa: Erkan(kudu_61), ben, Barış(Ankaradan beraber geldiğimiz Trabzonsporlu bir kardeşimiz), Barış Bağcıoğlu, Özgür Mercan

Robbie Fowler 9
14.11.2010, 04:44
Şenol Güneş.. Bu adam beni Trabzona itiyor resmen.. Ligin açık ara en kaliteli hocası.. Maç sonu aklı başında konuşmaları muthiş.. Türk futbolunda sayisi bir elin parmagini gecmeyecek adamlardan birisi..

LyCaN61
14.11.2010, 04:51
Arkadaşlar herşey iyi güzelde benim canımı gercekten cok sıkan birşey var ki arada bu oluyor. Tv de bazı spor yorumcuları Trabzonspor taraftarı takımı yeterince iyi destekleiyo 90 dakika boyunca 5 10 dakika tezahurat yapıyor diyorlar. Önümüzdeki Eskişehir macında bunların bu laflarını onlara yutturamazmıyız acaba?

POYRAZ
14.11.2010, 05:03
Şenol Güneş.. Bu adam beni Trabzona itiyor resmen.. Ligin açık ara en kaliteli hocası.. Maç sonu aklı başında konuşmaları muthiş.. Türk futbolunda sayisi bir elin parmagini gecmeyecek adamlardan birisi..

Haklisin, hem de cok. Katiliyorum sana.
Ne yazik ki iki maglubiyet, bir beraberlik almamiz durumunda Senol hocayi
söve söve yollamaya hazir binlerce melanet var.

hos_cocuk61
14.11.2010, 06:48
Bu takımın bileği kolay kolay bükülmez. Jaja, Selçuk, Colman gibi oyuncuların olduğu bir ortamda kötü sonuçlarda alsak uzun sürmez hemen toparlarız. Uzun vadeli bir düşüş yaşamayız.

Şampiyonluk yolunda bizim en büyük rakibimiz iç çekişmeler.

Burak
14.11.2010, 07:41
Bursaspor başkanının stadın en tepesinde kümes gibi bir yerde maç izlemesinin nedeni ne acaba çok merak ettim.

İçimizdeki çekişmeler olmazsa bu ligin efendisi oluruz.Kimse duramaz önümüzde.

Şahin_53
14.11.2010, 08:19
Teşekkürler Trabzonspor...Bir teşekkürde ''Jan başkana'' Hınca hınç dolu bir Trabzonspor trübünü ve akıllı oynayıp galip gelen bir takım iki tarafta görevini eksiksiz tamamladı...Hem taraftar hem takım inandı bu şampiyonluğa... Kertenkele bozmalarınada gelince geçen sezon sizi biz vezir yaptık bu sezon'da rezil... Biz sizin babanızız biz ne dersek o olur.

bordo61
14.11.2010, 08:32
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs1125.snc4/148766_1733645460507_1219670932_1974345_3243800_n. jpg

Emrullah
14.11.2010, 08:49
Bursaspor taraftarları, Trabzonspor bayrağı yaktı

Spor Toto Süper Lig'in 12. haftasında Bursapor ile Trabzonspor arasında oynanan karşılaşmanın ardından stat dışında olaylar çıktı.

Maçın ardından Engin Baytar'ın taraftarlarına üçlü çektirmesine kızan yeşil - beyazlı taraftarlar, stat dışında ortalığı birbirine kattı. Bursaspor taraftarları, Trabzonspor forması ve bayrağı yaktı. Kızgın taraftarlar, bordo - mavili forma satan seyyar satıcılara saldırdı. Seyyar satıcıları aklı selim bazı taraftarlar korumaya çalıştı. Bu arada, Bursasporlu taraftarlar kendi aralarında da kavga etti.

CİHAN
----------------------------------------------------------------------

Olay!

Engin, karşılaşmanın ardından Trabzonspor taraftarlarının olduğu tribüne gidip, üçlü çektirince ortalık karıştı. Olaya tepki gösteren Bursaspor taraftarlarının bir kısmı sahaya inip, Engin’e doğru koşmaya başladı. Bu sırada protokol tribününde de gerginlik yaşanırken, ismi açıklanmayan bir Bursaspor görevlisinin Engin’e tekme atmak istediği görüldü. Güvenlik güçlerinin devreye girmesiyle olaylar yatıştırılırken, Bursaspor’a bir maç seyircisiz oyanama cezasının verilebileceği belirtildi.

Fanatik
--------------------------------------------------------------------------

demiradam57
14.11.2010, 09:26
Dün akşam TRT 1 deki satdyum programında yorumcunun biri Trabzonsporlu futbolculara bakın gözlerinden ateş çıkıyor dedi.

Ahmet_8
14.11.2010, 09:40

Biz köy takımı isek şayet onlarda apartman takımı oluyo herhalde :D

Travelair
14.11.2010, 09:46
Dünkü maçtan hatırladıklarım;

Hakem kötü maç yönetti. Bize verdiği sarı kartlar çok ucuzdu. Bursaspor'un bazı faullerini çalmadı. Yan hakemler de başka alem. Autu korner görür, golümüzü ofsayt diye keser. Hatta Ceyhun'a Ozan İpek'in yaptığı çift ayakla öyle bir dalma vardı ki direk kırmızı kartlık pozisyona hakem kart çıkartmadı. Bir de hakem hakkında ileri geri konuşuyorlar, kendileri kaybediyor farkında değiller

Engin çok pas hatası yapıyor. Konsantrasyonunu üst seviyeye çıkartmalı. Ayrıca maçtan sonra 3'lü çektirmesi gereksizdi. Eğer hareketini "Provokasyon" olarak değerlendirirse gözlemci, ceza alabilir. Daha dikkatli olması lazım

Jaja için söylenebilecek tek kelime "Klas". Umarım sakatlanmadan performansını devam ettirir ve konratındaki şu "12 milyon € getirirse serbest bırakılır" maddesini kaldırıp 25 milyon € yaptırırız. (Gerçi başkan son röportajında rakamı 15 milyon € telafuz etti?)

Serkan, Ceyhun ve diğer oyuncular daha dikkatli oynamalılar. Serkan taktığı çelme ile penaltıya sebebiyet verecekken hakem görmedi. Ceyhun ise gereksiz bir şekilde oyunu durdurmak için İbrahim'i omzundan çekti. Hakem 2. kartı çıkartıp onu oyundan atabilirdi. Bu konularda Ertuğrul hoca haklı ama bu arkadan çekmelere hiç kart çıkarmadı hakem. Ozan İpek'in Egemen'in dahil

Transfer için pozisyon bilgisi yüksek, vücudunu iyi kullanan, top tutan, çalan ve dağıtan oyuncular işimizi görür. Fizik güçlerinin de olması işimize gelir (Bkz Jaja)

SDanışmaz
14.11.2010, 09:46
Tek dileğim var, Trabzondan gelenler zorlukları, yapılanları gördüler, umarım Trabzonda gerekenin hasını yaparlar bunlara...

Recep Abi maç öncesi Bursa Tv röportaj yapıyor, Bursalı bir taraftar: "Biz Bursaspor formasıyla niye Trabzon'da dolaşamıyoruz, bir yerlerde oturamıyoruz"

Tam bu sıra bizim taraftarlardan biri araya girer ve Bursaspor'lu gibi konuşmaya başlar:

"Abi biz Bursalıyız, bizi Trabzonspor şampiyon yaptı. Bizim şampiyonlukta yarımızdan fazlası Trabzospor'a aitti" vs vs diyor.

Röportaj bitti bizim taraftarlardan biri gitti bunun yanına diyor ki "Abi tamam Trabzonsporlu olduğunu belli etmedin ama o burun ne olacak"

ççççççççç

temel_yilmaz
14.11.2010, 10:06
Dostların adam gibi adamların maskesinin düştüğü bir gündü arkadaşın dediği gibi sizi Trabzon'a bekleriz.
Hep Karabük maçını dillendiriyor rakip td kendi Antep'te kaptan olan oyuncusunun attığı golü söylemiyor ,ofsayt diye verilmeyen golü söylemiyor.Egemen'in formadan çekişi penaltı imiş bak sen o zaman dünyada futbol oynanmaz adam gibi adam pes vallahi.

MİSSE_MİSSE
14.11.2010, 10:07
geçen sene bursayı şampiyon yapmamız onlara yapılmış bir iyilik değildi arkadaşlar. biz sadece karakterimizin gereğini yerine getirdik. bursa değil sivas bile olsaydı da farketmezdi. onun için bize minnet duymalarına gerek yok. sadece saygı duymaları ve örnek almaları gerekir.

cihatöztürk
14.11.2010, 10:20
Engin Baytarın üçlüsü video varmı beyler?????

Tayfun
14.11.2010, 10:26
bursalılar pankart yazmış "emaneti geri alacağız" diye....

Jaja'nın sol bacağını aldılar ama !

Travelair
14.11.2010, 10:26
İstanbul tekeli yıkılıyor. Bu ortamda başka cepheye gerek yok. Daha itidalli yürümemiz gerek. Bırakın Bursaspor hakeme yüklensin, Engin'in yaptığı gibi şimşekleri üzerimize çekmeyelim. Bizim için hedef önemli

EmreYavuz61
14.11.2010, 10:30
Lig tv'de günaydın futbol var...
15-20 dk baktım programa , konuşan adam kim bilmiyorum ama o kadar güzel konuştuki:sabah çayı niyetine rahatlattı beni :)

ertuğrul sağlam için:ya hocam maç içinde hakemlere ''allah belanı versin'' allah seni kahretsin'' diye bağırmaktan yakında kolun kopacak , yakışmıyor sana dedi...Sonra:
Maç öncesi hakemlere güveniyoruz maç sonrası büssürü laflar felan açıkçası ben ertuğrul sağlamın samimietine inanmıyorum...
Sonra:Şenol Güneş'in maç videolarını felan her maç öncesi ligdeki bütün teknik direktörler izlesin ders alsınlar felan dedi...
Çok iyi konuştu...
Zaten bu adam her hafta Şenol Güneş'i çok övüyor tam bir Şenol Güneş hayranı...

exelans_25
14.11.2010, 10:31
hiç unutamayacağım bir gündü ya jajanın golleri tribün şov enginin üçlüsü sahaya girip tur atmamız:D

saffet61
14.11.2010, 10:32
bu maçta tribünde olmayanlar çok şey kaybetti

saffet61
14.11.2010, 10:33
psikopat enginin üçlü videosu

http://www.facebook.com/video/video.php?v=156428444400439&oid=160946469597&comments

exelans_25
14.11.2010, 10:35
bu maçta tribünde olmayanlar çok şey kaybetti
aynen kardeşim walla tribün muhteşemdi herkes şampiyonluğa inanmış

cihatöztürk
14.11.2010, 10:35

http://www.facebook.com/video/video.php?v=156428444400439&oid=160946469597&comments

işte bu ya

ellerine sağlık

bakalım ne yapmış deli oğlan :)

yorumsuz6117
14.11.2010, 10:39
Şu durumda Jaja'yı kesip Alan'ı oynatmak en büyük yanlış olur.

Jaja ile dalga geçmek olur aynı zamanda.

Fatih Solmaz
14.11.2010, 10:42
Gollerin dakikaları da kapak olsun.
Dk: 06 Jaja
Dk: 16 Jaja

exelans_25
14.11.2010, 10:42
kurbanda timsah caiz mi:D:D

SDanışmaz
14.11.2010, 10:43
Gollerin dakikaları da kapak olsun.
Dk: 06 Jaja
Dk: 16 Jaja

İlk gol 5. dk'da oldu :)

Barış Burak
14.11.2010, 10:46
Recep Abi maç öncesi Bursa Tv röportaj yapıyor, Bursalı bir taraftar: "Biz Bursaspor formasıyla niye Trabzon'da dolaşamıyoruz, bir yerlerde oturamıyoruz"

Tam bu sıra bizim taraftarlardan biri araya girer ve Bursaspor'lu gibi konuşmaya başlar:

"Abi biz Bursalıyız, bizi Trabzonspor şampiyon yaptı. Bizim şampiyonlukta yarımızdan fazlası Trabzospor'a aitti" vs vs diyor.

Röportaj bitti bizim taraftarlardan biri gitti bunun yanına diyor ki "Abi tamam Trabzonsporlu olduğunu belli etmedin ama o burun ne olacak"

ççççççççç

Muhteşem...:D:D

saffet61
14.11.2010, 10:46
arkadaşlar bu maç için çok güzel bir haber başlığı varsa burada paylaşabilirmi

Barış Burak
14.11.2010, 10:47

5.dakikanın içinde oldumu 6ya yazılır diye biliyorum ben,nitekim 2.golüde 15 küsürlerde atmadıkmı:)

EmreYavuz61
14.11.2010, 10:48

ççççççççç

Fıkralık olay valla
ççç ççç ççç

Tayfun
14.11.2010, 10:48
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs943.snc4/73672_453542789579_182089889579_5583616_3461845_n. jpg

SDanışmaz
14.11.2010, 10:50
5.dakikanın içinde oldumu 6ya yazılır diye biliyorum ben,nitekim 2.golüde 15 küsürlerde atmadıkmı:)

Gol 4. dk içinde atıldı. Gol olduğu gibi skorborda bakmıştım :)

Neyse kurcalamaya gerek yok, gol attık mı attık. Ben ona bakarım :D

champions
Sağlam'ı hep "iyi" bilirdim fakat maç sonu açıklamaları ayıp olmuş.Yaptıkları birbirinden sefil transferleri sorgulamaları gerekir bence.CL ye katılan bir takım olarak böylesine aptalca transferleri nasıl yaptılar anlamak gerçekten zor.

Enginin yaptığı da ayıp.Bursalı bir oyuncunun Trabzon deplasmanında galibiyet sonrası bunu yaptığını düşünün.Ne olurdu?

Ali Tandoğan'ın ziyaret sonrası açıklamaları çok hoş ve İvan Ergic harbi adam.

bahadır2561

ne gerek var kardeşler abiler giren çıkan bursaya değil mi onlar düşünsün :D

asimetrik
14.11.2010, 10:52

Aramızda 1 dakikanın lafı mı olur:)

Tangerine Dream
14.11.2010, 10:53
Ertuğrul Sağlam ikinci gol sonrası faul olduğu gerekçesiyle hakeme yükleniyor fakat maç sonrası basın toplantısında ise bireysel hatalardan goller yedik diyor. Bu bir çelişki. Dün ekranlara yansıyan Ertuğrul karelerini kendisine hiç yakıştıramadım.

Tolunay Abdioğlu
14.11.2010, 10:55
Tebrikler Trabzonspor'um. :)

4 haftadır totem yapıyorum.Tutuyor da melet. :)

Bu arada feribotta Vederson,Jaja ve Alanzinho'ya rastlamış bizimkiler.Özellikle bizim hala oğlu incelemiş Jaja'yı.Kimse merak etmesin adam kanlı,canlı insan. :)

Murat GENEL
14.11.2010, 10:55
tekrar ediyorum 2 gündür de söylüyorum ikinci yarıdaki maçın deplasman biletleri Trabzon'da satılsın yönetim !!

Tangerine Dream
14.11.2010, 10:57
Totem işlerinden pek anlamam ama dün maçı kazanmamız için çok dua ettim.:)

Since1912KsK

şeftalileri kızdırmışınız :D

helal olsun tebrikler..

saffet61
tekrar ediyorum 2 gündür de söylüyorum ikinci yarıdaki maçın deplasman biletleri Trabzon'da satılsın yönetim !!

aynen farozun ortasına kurulsun bilet satış yeri hemde

Barış Burak
14.11.2010, 10:58
neyse o zaman rövanştada ilk golü 6da atarız yahu:D

yalnız ,eğer 3.golü de 25de atsaydık(yanılmıyorum bu sefer değil mi,25ti dakika:)) hem on dakikada bir gol atmış olacaktık,hemde farka gidiyor olacaktık.ben eminim 3. yü atsaydık bu maç en az 5 biterdi.ama iyiki yapmadık.havaya girerdik.

bursasporluların dediklerine bakmayın renktaşlar ya ne derlerse ne desinler.burada bir abim yazmıştı yanılmıyorsam,kulüp yönetimi Trabzondaki maçta,biletleri farozdan ve tek gişeden dağıtsın yeter onlara.

ağlayacaklar sızlayacaklar tabi.teksas.orga maçtan önce bakıyordum.yok Trabzonu,hamsileri şöyler yapacağız.açık kalede Trabzonlu görürsem keserim bıçaklar.Hamsileri ezeceğiz gibi laflar edildi durdu.birde maçtan sonra baktım;

hani biz küçükken çoğumuza,annemiz patlatır ya bi tane çok kızdığında,sonra hiç konuşmayız:) öyle oldu işte.ama bu sefer onlara vuran anneleri değildi babalarıydı...

asimetrik
14.11.2010, 10:59
Sağlam'ı hep "iyi" bilirdim fakat maç sonu açıklamaları ayıp olmuş.Yaptıkları birbirinden sefil transferleri sorgulamaları gerekir bence.CL ye katılan bir takım olarak böylesine aptalca transferleri nasıl yaptılar anlamak gerçekten zor.

Enginin yaptığı da ayıp.Bursalı bir oyuncunun Trabzon deplasmanında galibiyet sonrası bunu yaptığını düşünün.Ne olurdu?

Ali Tandoğan'ın ziyaret sonrası açıklamaları çok hoş ve İvan Ergic harbi adam.

Keşke ligimizde Ivan Ergiç gibi oyuncular çoğalsa. Kendisi gerçek bir futbol entellektüelidir.

Vikipediden bir bölüm

Futbol hakkında yazıları ve demeçleri vardır. Sırbistanda yayında olan Politika adlı gazetede sürekli olmasada bir yazı köşesi vardır. 5.Karaburun Bilim Kongresi'nde 5 eylül 2010 pazar günü saat 10.00'da "endüstriyel futbol" oturumunda "modern sporun felsefesi: eleştirel bir yaklaşım" başlıklı bir sunum yapmıştır.
Futbol hayatı boyunca hiç kırmızı kart görmemiş ve hiç kırmızı renkli spor araba kurgusal kurmamış futbolcudur.
Ivan Ergiç, Bursa’ya ilk defa gelen Manchester United’ı imkânı olmayan çocuklar da seyredebilsinler diye tanesi 30 TL olan kale arkası biletlerden 630 tane satın alarak tercümanı aracılığıyla maddi durumu iyi olmayan mahallelerde çocuklara dağıttırmıştır.

Murat GENEL
Bursalılar Engin kaçtı diyordu ama videoda Engin plajda gibi vallahi :D

Barış Burak

Bu arada feribotta Vederson,Jaja ve Alanzinho'ya rastlamış bizimkiler.Özellikle bizim hala oğlu incelemiş Jaja'yı.Kimse merak etmesin adam kanlı,canlı insan. :)

şşşt kimseye söylemeyin ama benim totemimde tam 6 haftadır tutuyor.gerçekten.ama şunu söylüyorum totem yapan renktaşlara,kimse ama kimse işe yarayan totemi söylemesin forumda.hep gizli kalsın.bozulur falan:(

magicyattara
14.11.2010, 11:00

Bu aralar herkesin totemi tutuyor..:)

saffet61
14.11.2010, 11:00
kalmasın kalmasın sağlam koltuk kalmasın :D :D

EmreYavuz61
14.11.2010, 11:01
Bende ilk kez totem yaptım tuttu..:)
Es-es maçında da aynı totemi uygulayacağım...:)

Mustafa Yüksek
14.11.2010, 11:02

Engin kesinlikle kaçmadı. Normal bir oyuncu olsa kaçardı ki, kaçmalı da:) Ama bu adam Engin beyler. Aheste aheste yürüyordu adamları görmesine rağmen. Polisler acele etmesi için koşuşturmaya başladı sonra. Bu kesinlikle böyledir.

ismail tüfekçi
14.11.2010, 11:03
çok rahat bi maç oldu yae korktuğumuz maçlar rahat geçiyor acaba g. antepide rahatmı yeneceğiz ne bana geliyor ilk yarı her takıma 10 ila 15 puan fark atacağız

magicyattara
14.11.2010, 11:07
çok rahat bi maç oldu yae korktuğumuz maçlar rahat geçiyor acaba g. antepide rahatmı yeneceğiz ne bana geliyor ilk yarı her takıma 10 ila 15 puan fark atacağız

Önce Eskişehir'i yenelim,Antep'e sonra bakarız..:)

2 hafta sonra Bursa-Kayseri sonra da bjk-Bursa maçları var..biz onlarla olan işlerimizi hallettik..şu son 5 haftayı kayıpsız geçersek inanılmaz fanteziler yapabiliriz..:)

elwooth
14.11.2010, 11:08
Keşke 2010 yılında Fenerbahçe şampiyon olsaydı çünkü; Bu adi Bursaspor (Şeftali Kurdu) Sanki hiç yenilmiycekti de Egemen'e o kadar küfretti, Trabzona Küfretti , Sahaya İnip İnsanların Üstüne yürüdüler.. Adiler geçen sene o küfrettiğiniz adam , adamlar son maçta Onurlarını ortaya koymasalardı, NAH şampiyon olurdunuz.So...

Murat GENEL
14.11.2010, 11:11
Önce Eskişehir'i yenelim,Antep'e sonra bakarız..:)

2 hafta sonra Bursa-Kayseri sonra da bjk-Bursa maçları var..biz onlarla olan işlerimizi hallettik..şu son 5 haftayı kayıpsız geçersek inanılmaz fanteziler yapabiliriz..:)

aynen aynen de 20 senedir Trabzon'da yaşıyorum şubatta Viyana'ya gideceğim okula ve haziran'da döneceğim eger olurda göremessem şampiyonlugu çok koyacak vallahi.

Erbay
Bizim evde totem motem yok, gol olunca üç kardeş birbirimizi yumrukluyoruz :D

asilhamsi
arkadaşlar bu maç için çok güzel bir haber başlığı varsa burada paylaşabilirmi

jajacak ne var trabzonspor bu :d

mda61
Tribün vallahi güzeldi. Sağlam deplasman oldu. 1000 kişilik yerde en az 2000-2500 kişi vardı sanırım, kapı kırıldıktan sonra herkes hurraaaaa.. :)

SDanışmaz
14.11.2010, 11:14
Maç bitti dışarı çıktık. Mustafayla Fatih sabah oturduğumuz kafeye geçmişler beni aradılar bende geçtim. Kafeye girdim bunlarn yanına geçtim bir sarılmamız var, görmeniz lazım. İçimiz içimize sığmıyor. Daha sonra Gökhan'la Kemal geldi. Aynı şekilde onlarla da sarıldık. Sonra başlar maç içindeki olayları anlatma merasimi.

İlk olayı Mustafa anlatır -Mustafayla Fatih maçı VİP'te izlediler-:

İlk golü Jaja atınca Fatih kendini tutamayıp ayağa fırladı gol diye, görseniz nasıl bağırıyor. Ütelik bağırması bir yana el kol hareketleri yapıyor. Ben dondum kaldım Fatih'e bakıyorum. Tüm tribün bize bakıyor :D

Neyse ki bu olaydan sonra birşey olmamış da maça devam edebilmişler :D

Devamında Fatih anlatmaya başlar:

Gol oldu Mustafa'da ses yok, 2. gol oldu Mustafa'da yine hiç ses yok. Ben korkmaya başladım Mustafa birşey oldu diye. Mustafa'ya "birşey mi oldu, sevinsene" diyorum Mustafa'dan ses seda yok. En sonunda dayanamaz bana der ki "sus, totem yapıyorum hiç sevinmeyeceğim gollere" ççç

Bundan sonra ben girdim araya:

Bende tiyatrocu olmaya kara verdim. Üzgün rolü yapmatan ebem bellendi diyince kahkahalar patladı.

Sonra Mustafa yine araya girip "Hadi gidip boş bir oda bulup bağırıp çağırıp içimizdeki enerjiyi dışarıya bırakalım" diyince hepten gülmeye başladık :D

Böyle muhabbetler devam ederken dışarıya çıktık, Bursa'nın en işlek caddelerinden birinde yürüyoruz. Bizimkilere dönüp "Bir delilik yapıp, trafiği kapatıp bordo-mavi çekelim mi" dedim. Kemal hemen "Ben varım" dese de Mustafa sakin sakin "Bence bu deliliği yapmayalım" dedi :D

Aradaki anılara ara verip Gökhanla olan anıyı anlatmam lazım.
Gökhanla ben yürüyoruz. Bir beyazeşya tükanının önünden geçerken Tv'de La Liga maçı veriliyordu. Tv'ye baktım sonra başladım sevinçli sevinç Gökhan'a sarılmaya. Gökhan bana diyor ki "ne oldu, neye seviniyorsun?" Dedim "Sağ üst köşeye bak anlarsın. Bir bakar sonra o da bana sarılmaya başladı. Bizim sevinç 2 katına çıktı, içimiz içimize sığmıyor.

Tabi sizler neyi görüp bu kadar sevindiniz diye merake diyorsunuz diyorsunuzdur. Hemen cevap vereyim sağ üst köşede "Antep 2 - 1 Fb" yazıyordu :p

SDanışmaz
14.11.2010, 11:15

Engin mi kaçmış?

Bursalılar ona doğru gelirken hiç istifini bozmadan çok da şeyimde havalarında tın tın yürüyordu :)

okg_53
14.11.2010, 11:15
Egemen' e nazar değmesin ya. Ne tackling lerdir o kardeşim. Servet mervet hikaye resmen...

Ayrıca yan toplarda Ömer Erdoğan ve Turgayla tek başına mücadele etti. Hiç bir topa vurdurmadı.

Girayın hatasında rakibi nasıl bozdu gördünüz. Bir pozisyon varki , hendini siper ediyor topa havada ayağıyla vuruyor , hemde 1-2 metreden . Bu onun ağır bir stoper olmadığını gösteriyor.

Hürgün Aygün
14.11.2010, 11:16
Adamlar oynuyor: 0-2

Galatasaray galibiyeti sonrası Fanatik'in, Trabzonspor için attığı, 'Tartışmasız lider' başlığını beğenmeyen Şenol Güneş, kendisiyle röportaj yapmaya giden ekibimize, “Ben olsam başlığı şöyle atarım: Adamlar oynuyor” demişti...

http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs1150.snc4/149281_174437679234694_127440673934395_617811_3351 066_n.jpg

Bordo-Mavili adamlar dün Bursa’da da oynadı. Ligde 18 maçtır yenilgi yüzü görmeyen son şampiyonun işini 16 dakikada bitiren Karadeniz Fırtınası, liderlik koltuğunu bir günlük aradan sonra geri aldı. Jaja iki golle yıldızlaştı.

Fırtına Timsah’ı da kaptı!“Hala namağlup tek takımız” sözleri sonunda pahalıya mal oldu Bursaspor’a... Takımın kötü oynadığı yönündeki eleştirileri kabul etmeyen Yeşil-Beyazlılar, önceki haftalarda sinyalini verdikleri yenilgiyi taraftarları önünde, hem de 232 gün sonra yaşadı. Bir tarafta sahada basmadık yer bırakmayan Bordo-Mavili oyuncular; diğer yanda daha önce geriye düştüğü karşılaşmalarda futboluyla maçları çevirmeye başaran ama bu kez sahada mücadele etmeyi değil hakem kararlarıyla uğraşmaya çabalayan bir Bursa vardı...
Trabzonspor seriyi bozmadı, zirve yarışındaki rakiplerini bir bir devirmeye yeminli gibi, yine kazanmayı bildi. Kaleci Onur’a pek fazla iş düşmedi, Hiddink mağduru (!) Serkan’dan hücumdaki Jaja’ya kadar herkes görevini başarıyla yerine getirdi. Bursa’da ise Ali Tandoğan’ın yokluğunda tüm duran topları İnsua kullandı, ama hedefi bir türlü tutturamadı. Yalnızca Arjantinli değil Volkan’ı, Sercan’ı, Turgay’ı, Vederson’u, Ozan’ı dün bi acayipti. Denizlispor forması giydiği dönemde attığı golle, Fenerbahçe’yi şampiyonluktan eden Mustafa Keçeli, kariyerine hala hatırlayabileceği bir maç ekleyemedi!
Asistler Vederson ve Ömer’den!
5. dakikada Engin’in uzun pasında Vederson, aradaki mesafeyi hesaplamadan topu kafayla kaleciye indirmek istedi, ama araya Burak girdi, Jaja’ya ‘al da at’ dedi. Sambacı affetmedi: 0-1. 16’da bu kez Ömer Erdoğan rakibe asist yaptı! Umut rakibinden kaptığı topu ceza sahasına hareketlenen Jaja’ya verdi. Brezilyalı şık vuruşuyla klasını bir daha gösterdi: 0-2. 24’te Keçeli ortaladı, Ozan kafayı vurdu. Onur kornere çeldi. Bursa tribünlerinin ‘gol’ diye heyecanlandığı iki pozisyondan biriydi... Timsah rakip ceza sahasında pozisyon üretemeyince 44’te Ergiç, 47’de İnsua uzaktan şansını denedi, fakat sonuç değişmedi.
69’da Giray kaleciden aşırttı, Turgay çizgiden çıkardı! Yanlış anlaşılmasın bu da Yeşil-Beyazlı tribünlerin ‘gol’ sesiyle stadı inlettiği dakikaydı! Giray’ın ters vuruşunda Turgay biraz uyanık davransa, golü bulacaktı. Fırtına emin adımlarla yoluna devam ediyor, ‘Son Şampiyon’ da yabancılarından çekmeye...

BURSASPOR: 0 - TRABZONSPOR: 2
Stat: AtatürkHakemler: Bülent Yıldırım xx, Cem Satman xx, Muhittin Gürses xxBursaspor: Ivankov x, Mustafa xx, Ömer x, İbrahim x, Vederson xx, Turgay xx, Ergiç x (Dk. 79 Batalla x), Hüseyin xx, Ozan İpek x, Insua x (Dk. 66 Volkan x), Sercan x (Dk. 66 Nunez x)Trabzonspor: Onur xxx, Serkan xxx, Giray xx, Egemen xx, Cale xx, Burak xxx (Dk. 84 Ferhat x), Ceyhun xx, Selçuk xxx, Engin xx (Dk. 67 Barış x), Jaja xxx (Dk. 89 Mustafa ?), Umut xxGoller: Dk. 5 ve 16 Jaja (Trabzonspor)Sarı Kartlar: Dk. 87 Volkan, Dk. 90 artı 1 Ivankov (Bursaspor), Dk. 40 Cale, Dk. 46 Burak, Dk. 61 Ceyhun (Trabzonspor)

Burak
14.11.2010, 11:19
aynen aynen de 20 senedir Trabzon'da yaşıyorum şubatta Viyana'ya gideceğim okula ve haziran'da döneceğim eger olurda göremessem şampiyonlugu çok koyacak vallahi.

Allah ızın verıse ben de Şubatta mezunum okuldan.İkinci yarıdaki maçları kaçırmamak için askerlik için başvuru falan yapmayacağım...

elwooth
14.11.2010, 11:19
abi kesinlikle ya EGEMEN yani ismi gibi pozisyonlara da EGEMEN vuramadığı toplarda adımı nasıl bozuyor yaa insan değil.. Yakın çekimlerde kollarına dikkat ettinizmi dirseğinden yukarıya doğru hep yarık ben onun bacaklarının sağ ve sol taraflarını inanın düşünemiyorum.5 sporcumuzun A MİLLİYE SEÇİLMESİNE SEVİNDİĞİM KADAR egemen'in seçilmemesine üzüldüm İNŞALLAH o da Milli takıma girecektir. Onun için dua edeceğim.. ŞEFTALİ KURTLARI GALİBA HİÇ YENİLMEYİZ DİYE DÜŞÜNÜYORLARDI.. Şampiyonlar liginde de aynı top onlarda görünüyor ama icraaat yok....

Tangerine Dream
14.11.2010, 11:21
Dün akşam TRT Stadyum'daki yorumcunun Trabzonspor hakkındaki konuşmalarını çok beğendim. Diğerleri gibi yüzeysel değildi, sanki BMN'den biri çıkmış da konuşuyor hissine kapıldım.

Barış Burak
14.11.2010, 11:25
çıkmadan yapayım içimde kalmasın:)

BORDOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

bariskaratas
14.11.2010, 11:27
MAViiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

yalcin1325
14.11.2010, 11:28
Bursalılar atıp tutuyor 2. yarıdaki maçta biletler meydanda satılsın da almaya gelebilicekler mi görelim. Hatta bunun için kampanya başlatılsın...

only ts
14.11.2010, 11:30
Şampİyooooooooooooooooon

SDanışmaz
14.11.2010, 11:32
Bursalılar atıp tutuyor 2. yarıdaki maçta biletler meydanda satılsın da almaya gelebilicekler mi görelim. Hatta bunun için kampanya başlatılsın...

Ben Trabzona girebileceklerinden şüpheliyim sen meydan diyorsun ççç

asimetrik
14.11.2010, 11:33
Dün akşam TRT Stadyum'daki yorumcunun Trabzonspor hakkındaki konuşmalarını çok beğendim. Diğerleri gibi yüzeysel değildi, sanki BMN'den biri çıkmış da konuşuyor hissine kapıldım.

Geçen hafta da kusursuz bir Trabzonspor analizi yapmıştı. Ulusal basında bizi bu kadar iyi tarif eden birisine rastlamamıştım. Erdal'ın müdürü olabilir mi? Öyle bir laflar geçmişti forumda ama yanlış hatırlıyor olabilirim.

asimetrik
14.11.2010, 11:34
Şampİyooooooooooooooooon

Trabzoooooooooonnnnnnnnnn

SDanışmaz
14.11.2010, 11:37
Hayvan Hakları savunucuları TRABZONSPOR hakkında savcılığa suç duyurusu için başvurarak KANARYA,KARTAL,ASLAN ve en son TİMSAH avladığı için şikayette bulunmuşlar.

Burak
14.11.2010, 11:37
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs967.snc4/76014_174262732585522_127440673934395_616919_58388 07_n.jpg

Arda'
14.11.2010, 11:38
Normal sonuç...

UmutBaykan
Ben Trabzona girebileceklerinden şüpheliyim sen meydan diyorsun ççç

Trabzon il sınırından içeri sokmamak lazım onları.

Hürgün Aygün
Maç bitti dışarı çıktık. Mustafayla Fatih sabah oturduğumuz kafeye geçmişler beni aradılar bende geçtim. Kafeye girdim bunlarn yanına geçtim bir sarılmamız var, görmeniz lazım. İçimiz içimize sığmıyor. Daha sonra Gökhan'la Kemal geldi. Aynı şekilde onlarla da sarıldık. Sonra başlar maç içindeki olayları anlatma merasimi.

İlk golü Jaja atınca Fatih kendini tutamayıp ayağa fırladı gol diye, görseniz nasıl bağırıyor. Ütelik bağırması bir yana el kol hareketleri yapıyor. Ben dondum kaldım Fatih'e bakıyorum. Tüm tribün bize bakıyor :D

Gol oldu Mustafa'da ses yok, 2. gol oldu Mustafa'da yine hiç ses yok. Ben korkmaya başladım Mustafa birşey oldu diye. Mustafa'ya "birşey mi oldu, sevinsene" diyorum Mustafa'dan ses seda yok. En sonunda dayanamaz bana der ki "sus, totem yapıyorum hiç sevinmeyeceğim gollere" ççç

Bende tiyatrocu olmaya kara verdim. Üzgün rolü yapmatan ebem bellendi diyince kahkahalar patladı.

Sonra Mustafa yine araya girip "Hadi gidip boş bir oda bulup bağırıp çağırıp içimizdeki enerjiyi dışarıya bırakalım" diyince hepten gülmeye başladık :D

Böyle muhabbetler devam ederken dışarıya çıktık, Bursa'nın en işlek caddelerinden birinde yürüyoruz. Bizimkilere dönüp "Bir delilik yapıp, trafiği kapatıp bordo-mavi çekelim mi" dedim. Kemal hemen "Ben varım" dese de Mustafa sakin sakin "Bence bu deliliği yapmayalım" dedi :D

Gökhanla ben yürüyoruz. Bir beyazeşya tükanının önünden geçerken Tv'de La Liga maçı veriliyordu. Tv'ye baktım sonra başladım sevinçli sevinç Gökhan'a sarılmaya. Gökhan bana diyor ki "ne oldu, neye seviniyorsun?" Dedim "Sağ üst köşeye bak anlarsın. Bir bakar sonra o da bana sarılmaya başladı. Bizim sevinç 2 katına çıktı, içimiz içimize sığmıyor.

Tabi sizler neyi görüp bu kadar sevindiniz diye merake diyorsunuz diyorsunuzdur. Hemen cevap vereyim sağ üst köşede "Antep 2 - 1 Fb" yazıyordu :p
Süper ya.:D

sbay
14.11.2010, 11:39
http://www.olay.com.tr/sayfalar/OlayGazete/Gazete/Gazete_1289717889.jpg

bariskaratas
14.11.2010, 11:39
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs967.snc4/76014_174262732585522_127440673934395_616919_58388 07_n.jpg

ya yapmayin etmeyin.
bak canim gene bi sulu seftali cekti :D

cihatöztürk
14.11.2010, 11:41

sulu sulu canım çekti valla :)

only ts
Bİde kurtlanmiŞ Şeftalİ resmİ varsa onuda koyun : )))

Zafer Fidan
Cok iyi koyduk seftalilara
Az bile yaptik.

Su üc takimi yenmek ayri bir zevk.
Bursaspor/Sivasspor/Galatasaray

Erdogan
14.11.2010, 11:46

"Bize Her yer Trabzon 3" kitabimiz icin sirf bursa macindan bol bol malzeme hazir simdiden :)

Koray
14.11.2010, 11:49
Lig maçlarında 36-8 galibiyet üstünlüğümüz var gerisini siz düşünün arka sayfaları okudum da bizim taraftar bazı şeylere sinirlenmiş, işte bakın sinirlendiğiniz takıma görün hallerini, kaale almayın :))

Diğer konuya gelince, Maçtan sonra çıkan olayların faturası elbet Trabzon'da kesilecektir, ama onlarda bizimkilerin Bursa'da dolaştığı gibi Trabzon'da rahat rahat hareket etme cesareti yok, genede gereken yapılacaktır.

Bu arada ben Trabzon'dan ne zaman ayrılsam takım iyi gidiyor, döndüğümde de tepe taklak oluyor, Nisan'da askerlik bitiyor beni bi korku aldı :D

Burhan61
14.11.2010, 11:51
8-9 yaşından beri arada bize gelip maçımızı izleyen Sinop'lu bir kardeşim(Lise 3'e gidiyor şu an) ile beraber izledik. Genelde de o gelince kazanamazdık. Çocuk üzgün üzgün ayrılırdı. Ben onun için de ayrı üzülürdüm.

Yılların acısını çıkarırcasına sevinerek gollerde bağırarak izledik maçı.

Özgür kardeşim adına da teşekkürler Trabzonsporum.

Hürgün Aygün
Lig maçlarında 36-8 galibiyet üstünlüğümüz var gerisini siz düşünün arka sayfaları okudum da bizim taraftar bazı şeylere sinirlenmiş, işte bakın sinirlendiğiniz takıma görün hallerini, kaale almayın :))

Diğer konuya gelince, Maçtan sonra çıkan olayların faturası elbet Trabzon'da kesilecektir, ama onlarda bizimkilerin Bursa'da dolaştığı gibi Trabzon'da rahat rahat hareket etme cesareti yok, genede gereken yapılacaktır.

Bu arada ben Trabzon'dan ne zaman ayrılsam takım iyi gidiyor, döndüğümde de tepe taklak oluyor, Nisan'da askerlik bitiyor beni bi korku aldı :D
Abi askerli bitince gitme Trabzon'a sen kalcak bir yer bul Mayıs'ın sonlarına doğru gelirsin.:D

İlker Akçay

Mayısın ortasına kadar seni misafir edelim İstanbul'da :))

saffet61
14.11.2010, 11:52

kardeş uzat sen askerliği :D

SDanışmaz
14.11.2010, 11:53

ççççççççç

Bunun gerilerde kalmaması lazım :D

Mehdi
14.11.2010, 11:56
Koray adam vur,komutana saldır,tugayın elektrik trafosunu patlat,albayın arabasını çiz.Ne yap ne et.Gelme buraya nolur ya:(

saffet61
14.11.2010, 11:59
gece kültür parkta 3 trabzonlu hastanelik olmus....................

Arkadaşlar bu haber dogrumu bilgisi olan

KERİM
14.11.2010, 11:59
Jaja maç öncesi Ertuğrul Sağlam'a iki kez sordu; Timsah kesmek caiz mi?

Fotospor

Selçuk Aydın61
14.11.2010, 12:00
sulu sulu canım çekti valla :)

cizikleri fazla belli olmamış :)

asilhamsi
14.11.2010, 12:01
GEÇEN hafta da söyledim, bugün de tekrarlıyorum. Trabzon’un potansiyeli Türkiye standartlarının çok üzerinde.. Mutlaka puan kaybedecekler, kötü oynayacaklar. Ama bu onların bizim Avrupa düzeyindeki tek takımımız olduğu gerçeğini değiştirmeyecek.. Rakibe pozisyon vermeden, ellerini kollarını sallayarak kazandılar. Hem de geçen sezon Trabzon’un “Anadolu kaplanı” apoletini sökerek şampiyon olan, yenilmez Bursa’ya karşı..

Yapma hocam bu kadar düşme!
DÜN maçın hakemi Bülent Yıldırım son derece adil bir yönetim sergiledi.. Ama bu Bursaspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam’ı memnun etmedi. Kesinlikle faul olmayan pozisyonda 2. golü yediler. Burak Yılmaz gole giderken ofsayt bayrağıyla durduruldu.. Bu Bursa’nın avantajıydı. Fark üçe çıkabilirdi.. Fakat Sağlam 90 dakika sürekli itiraz etti. Neden? Çünkü Yıldırım maçı son iki sezondur ilk kez Bursaspor’un istediği gibi yönetmedi. Saha içerisinde Emre Belözoğlu’na yüklenen bizler neden Ertuğrul Sağlam’ın hakemlere çektirdiği kabir azabını hoşgörüyoruz anlamak mümkün değil.. Sayın Sağlam.. Futbolda kaybetmek de var.. Unutmayın siz şampiyon takımın teknik direktörüsünüz...

gökmen özdemir yazmıs özellikle Ertugrul hoca ile ilgili kısmı dogru..Dünkü tavırları ona yakısmıyor..

Hasan YAYLI
14.11.2010, 12:01
izledigim 3. bursaspor maçı oldu toplamda 10 gol attık ve yediğimiz gol olmadı daha :D

5-0 2002 3.hafta maçımız, 3-0 süper kupa maçı ve son maçımız 2-0...

Murat GENEL
14.11.2010, 12:03

bilmiyoruz şimdiye kadar bir şey gelmedi bize..Trabzon'dan gidenler bi problemle karşılaşmamış ama..Keşke bir şey yapacaksalar münferit elemanlara 1'e 100 şeklinde değil de bizim Trabzon'dan gidenlere saldırmaya kalksaydılar..:rolleyes:

Mehdi
14.11.2010, 12:08
11bininci mesajımı bu başlığa layık gördüm.

Hayırlı uğurlu olsun.

Seni seviyorum Trabzonsporum.

asilhamsi
14.11.2010, 12:09
Geçtiğimiz yıl ligde hiç bir iddası olmamasına rağmen son maçta Fenerle sonuna kadar mücadele edip Bursaspora şampiyonluğu hediye eden Trabzonsporu bugünkü 2-0 lık maçın sonunda Bursasporlu taraftarlar bir vefa borcu olarak alkışlamalıydı, bunu Trabzonspordan başka hiç bir takım yapmazdı.Ben alkışlamalarını bekledim ama yapmadılar.Ne yazık ki o günler hemen unutulmuş. Hasan Şaş 14 Kasım 2010, TRT

EmreYavuz61
14.11.2010, 12:09
http://www.facebook.com/home.php?#!/video/video.php?v=144868238893646&oid=151744861536483&comments

off off off taraftara bak be!!!

EmreYavuz61
14.11.2010, 12:10
Geçtiğimiz yıl ligde hiç bir iddası olmamasına rağmen son maçta Fenerle sonuna kadar mücadele edip Bursaspora şampiyonluğu hediye eden Trabzonsporu bugünkü 2-0 lık maçın sonunda Bursasporlu taraftarlar bir vefa borcu olarak alkışlamalıydı, bunu Trabzonspordan başka hiç bir takım yapmazdı.Ben alkışlamalarını bekledim ama yapmadılar.Ne yazık ki o günler hemen unutulmuş. Hasan Şaş 14 Kasım 2010, TRT

:alkış::alkış::alkış:

Gökhan KAN
14.11.2010, 12:11
Jan başkan olmasa bizden pek bişey olacağı yoktu. Helal olsun adama..

saffet61
14.11.2010, 12:12
Bu alemde baqlamaz bizi ne sefası aleni hepimizin kalplerini ele geçirdi TRABZONLU JAN MARİ

hatice_61
14.11.2010, 12:12
bugün benim doğum günüm ve bana bole güzel bir hediye verdiğiniz için hepinize teşekkür ediyorujm

asilhamsi
14.11.2010, 12:15
Lütfen arkadaşlar tartışma yaratmayın. Ben bir bursasporluyum. Ama trabzonspor son zamanlardaki başarılı oyunu ile şu anda türkiye de ki en iyi takım. En kaliteli kadro demiyorum en iyi takım. Her şeyin doğrusunu yapıyorlar. İyi bir dönem yakaladırlar. Haklı bir galibiyet aldılar bursaspora karşı. Tebrik ederiz. Yolları açık olsun. Lütfen şu yazılar da 13 - 15 yaş arası ergenlik dönemindeki çocukların atıp tutmalarına bilinçsiz tartışmalarına kulak asmayın. Saçmalıyolar. Trabzon ve Bursa kardeştir. Hem geçen seneyi unutmadık bizim şampiyonluğumuzda pay sahibiler. Unutmayalım ki Kutlamaları bursa ve trabzon bayrakları ile yaptık trabzon bizim şampiyonluğumuza kendileri şampiyon olmuş kadar sevindiler. Trabzon şampiyon olursa eminim ki gerçek bursalalar da Bursa şampiyon olmuş gibi sevinir. Ama ne olursun şu ergenlere kulak asmayın artık Teşekkürler.

Buda bir Bursasporlu kardesimizin yorumu...

Oktay AKKUŞ
14.11.2010, 12:20
Es-Es maçını yeneceğimizi düşünüyorum , fakat sonraki Antep maçında zorlanabiliriz. Antep düzelmeye başladı ki deplasmanda da rahat yendiğimiz söylenemez Antep'i. Daha sonra rahat bir Buca galibiyeti ve Belediye ile zorlu bir maç geçebilir tekrar ve Karabük.

5 maçlık periyotta yenilmemeliyiz. Es-Es'i yener , Antepte zorlanarak yeneriz ve rahat bir Buca galibiyeti gelir. Sonra Belediye ve KArabükte yine zorlanabilir tek farklı kazanabiliriz. Ama en azından yenilmememiz bana yeterli.

Manisa-Bursa
Kayseri-Gs
Gs-Bjk
Bjk-Bursa
Antep-Kayseri
Es-BJk
Bjk-Antep

maçları var. Fbnin zorlu maçı kalmadı. Tek Karabük ile Belediye ile oynayacaklar sanırım hatırladığım kadarıyla.

Hasan61
14.11.2010, 12:24
Es-Es maçını yeneceğimizi düşünüyorum , fakat sonraki Antep maçında zorlanabiliriz. Antep düzelmeye başladı ki deplasmanda da rahat yendiğimiz söylenemez Antep'i. Daha sonra rahat bir Buca galibiyeti ve Belediye ile zorlu bir maç geçebilir tekrar ve Karabük.

5 maçlık periyotta yenilmemeliyiz. Es-Es'i yener , Antepte zorlanarak yeneriz ve rahat bir Buca galibiyeti gelir. Sonra Belediye ve KArabükte yine zorlanabilir tek farklı kazanabiliriz. Ama en azından yenilmememiz bana yeterli.

Manisa-Bursa
Kayseri-Gs
Gs-Bjk
Bjk-Bursa
Antep-Kayseri
Es-BJk
Bjk-Antep

maçları var. Fbnin zorlu maçı kalmadı. Tek Karabük ile Belediye ile oynayacaklar sanırım hatırladığım kadarıyla.
Fenerin emre ve lugano yokken kolay kolay kazanabileceğini düşünmüyorum.
Özellikle belediye maçını

Selim Turan
http://img837.imageshack.us/img837/3627/blackseastormkopyala.jpg

arkalarda kalmasın :P

DURAS
Normalde enginin 3 lüsünü tasvip etmek mümkün değil, ancak egemene edilen fütursuzca küfürlerin karşılığı, giydiği 16 numaralı formayla enginin vermesi,takımdaşlık konusunda ne kadar ileride olduğumuzu gösteriyor.ALLAH 'IN İZNİYLE bu takımdaşlık olduğu sürece bizim bileğimiz zor bükülür.

Berat Akçay
14.11.2010, 12:26

Manisa-Bursa
Kayseri-Gs
Gs-Bjk
Bjk-Bursa
Antep-Kayseri
Es-BJk
Bjk-Antep

zaten feneri 2 hafta arayla takip ediyoruz bu hafta anteple oynadılar 2 hafta sonra biz anteple oynayacağız birazda avantaj gibi duruyor büyük takımlara nasıl oynadıklarını da görüyoruz .Belediye iyi takım ama her sene 6 puan yazılıyor hanemize :D

Alihan Ertürk
14.11.2010, 12:26
Lig tv'de günaydın futbol var...
15-20 dk baktım programa , konuşan adam kim bilmiyorum ama o kadar güzel konuştuki:sabah çayı niyetine rahatlattı beni :)

ertuğrul sağlam için:ya hocam maç içinde hakemlere ''allah belanı versin'' allah seni kahretsin'' diye bağırmaktan yakında kolun kopacak , yakışmıyor sana dedi...Sonra:
Maç öncesi hakemlere güveniyoruz maç sonrası büssürü laflar felan açıkçası ben ertuğrul sağlamın samimietine inanmıyorum...
Sonra:Şenol Güneş'in maç videolarını felan her maç öncesi ligdeki bütün teknik direktörler izlesin ders alsınlar felan dedi...
Çok iyi konuştu...
Zaten bu adam her hafta Şenol Güneş'i çok övüyor tam bir Şenol Güneş hayranı...

Serdar Ali Çeliker'dir kesin konuşan..:)

EmreYavuz61
14.11.2010, 12:28
Serdar Ali Çeliker'dir kesin konuşan..:)

Şimdi sen diyince baktım googleden evet o adam...Adam ne güzel konuşuyor ya:)
Sergen Yalçın'ın bir başka versiyonu , gelene sallıyor gidene sallıyor :)

asimetrik
14.11.2010, 12:29
Oktay, Manisa bizi evimizde evimizde kolay yendi. Biz, Bursaspor'u deplasmanda kolay yendik.
Kolay maç yok. Her takımın her maçı zor. Kasımpaşa ve Sivasspor'u ayrı tutacağım ama geçen hafta Beşiktaş'ın halini gördük. Sadece bizim takım her maçta bir adım önde. Eğer disiplini kaybetmezsek.

SDanışmaz
14.11.2010, 12:30

Gece kültürparktaydım. Bir olay çıktığını görmedim. Zaten kültürparkta Trabzonsporlulardan başka taraftar yoktu.

TSelif
14.11.2010, 12:31

O Onur bi tane daha gol yiyemedi de biz de bu pislikleri şampiyon yaptık. Lanet olsun o anki attığım çığlıklara...

Gerizekalılar sindiremediler her iki maçta da onları yenmemizi. Anlayın artık aptallar siz bir hiçsiniz. Bizim sayemizde şampiyon olmuş zavallılarsınız.

LANGARA
14.11.2010, 12:32
http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&hid=82035

ertuğrul efendi izlemiştir umarım bunları.

saffet61
14.11.2010, 12:32
Gece kültürparktaydım. Bir olay çıktığını görmedim. Zaten kültürparkta Trabzonsporlulardan başka taraftar yoktu.

bende kültürparktaydım ancak dedim belki bizim olmadıgımız bir yerde çıktı olay

magicyattara
14.11.2010, 12:33

Bravo Hasan Şaş'a..

Bırak alkışlamayı,adamlar maçtan önce ortamı germek için ellerinden geleni yaptılar..biz size bir şampiyonluk hediye ettik,siz basit bir 3 puan için takla üstüne takla attınız..böyle yediği kaba pisleyen tiplerin maçı kazanması da haliyle imkansızdı..

Sivas gibi Bursanın da önlenemez düşüşü başlamıştır..hayırlı olsun..

Alihan Ertürk
14.11.2010, 12:34
Şimdi sen diyince baktım googleden evet o adam...Adam ne güzel konuşuyor ya:)
Sergen Yalçın'ın bir başka versiyonu , gelene sallıyor gidene sallıyor :)

Sergen'i bekliyorum bu akşam.. Bakalım neler söyleyecek; Hem bize hemde Şuster'e..:)

TSelif
14.11.2010, 12:35
Bu arada Ertuğrul hocaya da hiç yakıştıramadım.
Hep bana hep bana olmaz hocam . Maçı bugün sakin kafayla tekrar izle !!!
Bakalım o maçın hakkı neydi. 3-0 dan sonra ve 10 kişi kalmış bir Bursaya neler olurdu akşam ...

Onur Şeref
14.11.2010, 12:36
Herkes Engin'in yaptığının ayıp olduğundan bahsediyor ama bence ayıp diye tabir edilmeyi gerektircek bir durum yoktu. Biz geçen sene ve ondan önceki sonu bunu içerde, dışarda hemen her maç sonrası Egemenle yapıyorduk zaten ve rakip taraftarlarıda bunu hoş görüyordu ki görmeside lazım. Çirkef Bursalılar böyle gereksiz tepki verdi diye ayıp diye adlandırmamak gerekir. Avrupadaki özelliklede Almanya'daki çoğu maçtan sonra oyuncuların deplasmanda maç kazandıktan sonrada taraftarlarıyla nasıl kucaklaştığınıda göz önüne getirirseniz bunun çok ama çok normal olduğunu asıl ayıbı Bursalıların yaptığını daha iyi anlamış oluruz.

Alihan Ertürk
14.11.2010, 12:36
Serdar Ali Çeliker : http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&hid=82046

EmreYavuz61
14.11.2010, 12:39
Sergen'i bekliyorum bu akşam.. Bakalım neler söyleyecek; Hem bize hemde Şuster'e..:)

Bide bejeke yenildimi , Sergen'i izlemek ne keyif verir:) Alacağım şeftalimi oturacağım TV'nin başına akşama:)

EmreYavuz61
14.11.2010, 12:40
Serdar Ali Çeliker : http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&hid=82046

Adam King ya :D

magicyattara
14.11.2010, 12:42
Daha Konya maçını oynamadan gs ve bursa maçlarını düşünüyorduk..Allah'tan takım bizim gibi düşünmemiş..
Önde ki maçı oynamadan arkadakine bakmamak lazım..şimdi Eses zamanı..yek vücut olup bu kritik maçı almalıyız..
Bursa maçının takıma bir rehavet getireceği açık..dikkatli olmak lazım bu tür maçlardan sonra..

Tek güvencem;Trabzonspor'un henüz yeni yeni form tutuyor oluşu..bu oyunun çok daha iyisini oynayabiliriz..oynayacağız..

Cale yeni toparlanıyor,Umut ve Burak da öyle..hakeza Jaja kendini yeni yeni bulmaya başladı..Egemen formda..Serkan ve Selçuk uzun zamandır formda..Engin daha yeni başladı..

Umarım kalan 5 maçı da galibiyetle kapatıp,ilk yarıyı sorunsuz bitiririz..

leleuk87
14.11.2010, 12:44
valla bursanin camia olarak ne oldugu belli oldu takim sampiyon olurken galip gelirken centilmenligi her takim taraftari futbolcusu hocasi yapar ama 3-4 haftalik bi basarisizlikta tamamen coktu bursa ertugrul hoca ayarini kaybetti volkan sen falan tam emre belezoglu gibiydi taraftara zaten bisey demiyorum vefasiz ve nankorler dun trt de stadyuma biri mesaj atmis ertugrul saglam burak in golu icin nie konusmuyor yada burakin omerin ustune cikip kafa vurdugunu penalti oldugunu soyluyorda omer erdoganin antepe attigi golden sonra nie konusmadi faul diye dedi ertugrul hocayi severdim ama bi samimiyetsizlik bi hazimsizlik var gibiydi dun

saffet61
14.11.2010, 12:45
samimi bursalı arkadaşlarımdan tebrik mesajı yagıyor

stormtiger61
14.11.2010, 12:47
Arkadaslar Bursa Altiparmak ta iki taraftarimiza bursaspor taraftarlarinin linc girisiminde bulundugu yonunde bir bilgi gecti elime. Olayla ilgili bilgisi olan var mi? Varsa lutfen yorumlarinizi bekliyorum.

saffet61
14.11.2010, 12:49
Arkadaslar Bursa Altiparmak ta iki taraftarimiza bursaspor taraftarlarinin linc girisiminde bulundugu yonunde bir bilgi gecti elime. Olayla ilgili bilgisi olan var mi? Varsa lutfen yorumlarinizi bekliyorum.

şerefsizler kim bilir dogruysa bu haber kim bilir kaç kişi daldılar bizimkile o topsaslıları dikkaldırama beşevlere baqlarbaşına bekleriz

Emin Danışmaz
14.11.2010, 12:52
geliyor resimler maalesef sesimizi çıkartmadan maçı izledik :(

ESER
14.11.2010, 12:54
Hehehe koy takimina yenilmisler mis mis de mis mis mis mis ...

Size cok guzel sarkilar soyluyorum....

70 mac TS 36 , seftalispor 8 --

bursa daki maclarda TS 14 seftalispor 8

kufur gibi yaa kavgada yapilmaz adama.. ulan insan utanir 40 kere bi takima icerde disarda yenilmeye:d

o koy takimina 40 yildir yeniliyorlar:) hele hele o begenmedikleri koyde galibiyet sifirin bile altindaken beraberlik ya iki ya uc..

o koy takimi seftali yemeye doyamiyor 40 senedir..

6 dosedigimizi gordum defalarca 5 dosedigimizi de.. 4 -3 -2 ler adetten oldugu icin gerek bile yok saymaya,.

bursa bursa olali Trabzonspor gibi zulum gormedi... seftalisporun minnos tarafarinin karin agrisi bu yuzden ,., onlar bulbul gibi oter.. biz makina gibi doseriz.. fark bu;)

saffet61
14.11.2010, 12:54
geliyor resimler maalesef sesimizi çıkartmadan maçı izledik :(

abi neyden bahsediyosun...

mourner
14.11.2010, 12:55
yenilgiyi hazmedemeyen ertuğrul sağlam göbeği ata ata uludağ limonata içsin,belki iyi gelir..

Alihan Ertürk

Doğrudur. 1e 100 girmişler..http://forum.bordomavi.net/images/icons/icon8.gif

Varlıbaş61
adamlardan 3.8 km daha az koşarak, adamları deli ederek, 1 korner atarak, %37 topla oynayarak, pozisyon vermeden kazanmak paha biçilemez :D

Emin Danışmaz
14.11.2010, 12:56
http://img2.imageshack.us/img2/9686/73016101501214258286427.jpg

http://img295.imageshack.us/img295/4928/64660987.jpg

http://img34.imageshack.us/img34/9531/burlx.jpg

http://img822.imageshack.us/img822/7235/burk.jpg

http://img691.imageshack.us/img691/9797/37057057.jpg

http://img708.imageshack.us/img708/2015/onut.jpg

http://img689.imageshack.us/img689/2196/sellk.jpg

http://img689.imageshack.us/img689/1554/trabz.jpg

http://img264.imageshack.us/img264/4176/12065329.jpg

Resim herşeyi anlatıyor sanırım.

ESER
14.11.2010, 13:00
arka siradakiler emaneti almis mi peki;) :)

Emin Danışmaz
14.11.2010, 13:01
abi neyden bahsediyosun...

bilet bulamazsan işgal kuvvetleri gibi şeftalilerin arasına sızma hareketi yapacaksın 30 kişilik bir yer işgali ile ses çıkarmadan izleyeceksin.Anladın umarım ne demek isteiğimi,yaşadıklarımızda cabası.

Emin Danışmaz
14.11.2010, 13:02
emaneti aldiniz mi peki;) :)

Sence,nasıl görünüyor oradan :))benim gittim şeftali maçalarında değil galip gelmeleri gol atmaları bile nasib olmadı onlara.

Berat Akçay
14.11.2010, 13:04
Daha Konya maçını oynamadan gs ve bursa maçlarını düşünüyorduk..Allah'tan takım bizim gibi düşünmemiş..
Önde ki maçı oynamadan arkadakine bakmamak lazım..şimdi Eses zamanı..yek vücut olup bu kritik maçı almalıyız..
Bursa maçının takıma bir rehavet getireceği açık..dikkatli olmak lazım bu tür maçlardan sonra..

Tek güvencem;Trabzonspor'un henüz yeni yeni form tutuyor oluşu..bu oyunun çok daha iyisini oynayabiliriz..oynayacağız..

Cale yeni toparlanıyor,Umut ve Burak da öyle..hakeza Jaja kendini yeni yeni bulmaya başladı..Egemen formda..Serkan ve Selçuk uzun zamandır formda..Engin daha yeni başladı..

serkan bu aralar rahat oynayamıyor gibi geldi sarı kart sınırında oldugu için olabilir cezasını türkiye kupasındaki bir maça denk getirirse güzel olur

Cafer Bulur
14.11.2010, 13:05

Yerinde yorumlar bunlar,sonuna kadar katiliyorum.

Bir de yattara ve alanzinho forma girerse cok daha iyi ve durdurulmasi zor bir takim olacagiz ama zor görünüyor.

Ben yattara-alanzinho nun en az 1 inin eskisehir macinda oynatilip hazir tutulmasi taraftariyim.

Hem alanzinho jaja nin yerine oynarsa sorun olmaz,jaja cok profesyonel bir oyuncu.:)

Ömer Faruk61
Bu kadar nankör bir taraftar topluluğu görmemiştim daha önce.Genelleme yapmak doğru değil ama çogunluğu nankör bunların.Bizim son maçta yaptığımızdan ziyade Diyarbakır sayesinde şamp.oldular.Diyarbakır ve Ankaraspor bunlara çomak sokmasaydı geçen sene bunlar şamp.filan olamazdı.Geçen senenin fairplay şamp.muş aynı zamanda.Ulan ettiğiniz küfürler ve sahaya girmeyle nasıl fairplay şamp.oluyorsunuz?Çakma milliyetçi nankör göçmenler.

Emin Danışmaz
Selami DANIŞMAZ'ın bittiği andır.Sen utanmadan YEŞİL BEYAZ giyip maça gel.Tamam bize maçı şeftalilerin arasında izledik ama bu kadar EZİK halde değil :)))))

http://img263.imageshack.us/img263/8382/selm.jpg

hasannuhoglu
oleyy oleyyy i.ne bursa i.ne bursa !!

Cafer Bulur
14.11.2010, 13:06
serkan bu aralar rahat oynayamıyor gibi geldi sarı kart sınırında oldugu için olabilir cezasını türkiye kupasındaki bir maça denk getirirse güzel olur
Ya da buca macina denk getirirse de sorun olmaz bence.;)

Cafer Bulur
14.11.2010, 13:08
Ligtv de sabah serdar celiker ertugrul hocayi yerden yere vurdu,hakli da.

Gecen sezon bircok hakem hatasiyla sampiyon olan bir takimin hocasi yere daha saglam basmali.

Kaybeden de ertugrul ve bursa oluyor,ertugrul hocanin seveni giderek azaliyor.