PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Trabzonspor Tesisleri

tigin
01.12.2005, 15:32
Mehmet Ali Yilmaz Tesisleri

Kartal Tesisleri

Sadri Sener Sosyal Tesisleri

Yorumlar....Edited by: tigin

gurbetçi 61
01.12.2005, 16:36
mehmet ali yilmaz tesislerinin yenilenmesi veya yenisinin yapilmasi gerekiyor,20 yillik tesis,kocaelinin tesisleri bile daha modern,

Bülent Bayraktar
01.12.2005, 16:58
kartal tesislerin de bir havuz war o kadar

Kaya
01.12.2005, 17:08
Bu tesisler futboldan baska organizasyonlara hizmet verebilecek konumda mi acaba.

Bilgisi olan arkdaslar var mi.

tigin
01.12.2005, 17:13
KARTAL TESISLERI

Trabzonsporumuzun Istanbul?da Kartal?daki Sosyal Tesisleri'nde Kulübümüzün Istanbul?da yasayan taraftarlari için bir irtibat bürosu görevinin yani sira isletmesi özel bir firmaya verilmis olan Adalarin Görkemli Manzarasina sahip, profesyonel ses ve isik sistemleri ile donanmis sirket toplantilari, dügün, nisan, sünnet dügünü gibi özel kutlamalar için 500 kisilik Karayemis Balo Salonu, 150 kisilik Simal Bar, Otantik dekorasyonu ile Yoroz Restoran, Her türlü teknik altyapisi hazirlanmis 144 kisilik.

http://www.trabzonspor.org.tr/images/tesisler/1.jpg
http://www.trabzonspor.org.tr/images/tesisler/2.jpg
http://www.trabzonspor.org.tr/images/tesisler/3.jpg
http://www.trabzonspor.org.tr/images/tesisler/4.jpg
http://www.trabzonspor.org.tr/images/tesisler/5.jpg

Cevdet Sunay konferans salonu, Tenis kortu, hali sahasi ve satis reyonu mevcuttur. Kartal?daki Sosyal Tesislerimizde Yaz Kamplari düzenlenmekte ve bu kamplarda futbol, basketbol, yüzme gibi spor aktivitelerinin yanisira müzik, resim, dans, tiyatro, paten gibi sosyal faaliyetler ile çocuklarimizin akademik kariyerli ögretmenler esliginde güvenli bir ortamda zevkli bir tatil geçirmeleri saglanmaktadir. Ayrica yetiskinler için Fitness center?imizde Aerobic ve Step kurslari verilmektedir.

tigin
01.12.2005, 17:15
Sadri Sener Sosyal Tesisleri
Trabzonspor Sadri Sener Sosyal tesisleri, 1994 yilinda Sadri SENER Bey'in kulüp baskanligi zamaninda Özel Idare Müdürlügü'nden kiralanmistir. Dönemin yönetimi bu binanin giris katini Cafe-Bar, 1. katini Restaurant ve 2. katini baskanlik ve yönetim kurulu toplanti yeri olarak planlamislardir.
http://www.trabzonspor.org.tr/images/sadrisener.jpg
Daha sonra Faruk Özak Baskanligi'nda binanin dekorasyonu yapilmis ve bina kulüp idari bölümleriyle yönetim kuruluna tahsis edilmistir.

1998 yilinda M. Ali Yilmaz yönetiminde giris kati Cafe-Bar, 1.kat Halkla Iliskiler Bürosu, 2. katta lokal olarak kullanilmis. Daha sonra giris kati Ts Club Magazasi, 1. kati Trabzonspor Müzesi ve 2. kati Divan Kurulu ve Yönetim Kurulu toplanti salonu olarak planlanmistir.

Yeni düzenlenen Sadri Sener Sosyal Tesisleri'nin giris katinda yerini alan TS Club magazamizda takimimizin resmi ürünlerinin satisinin yanisira üyelik islemlerinin de yapilmaktadir.

tigin
01.12.2005, 17:16
Mehmet Ali Yilmaz Tesisleri

Trabzonspor Kulübü Mehmet Ali YILMAZ Tesisleri'nin temeli 1983 yili Mayis ayinda atilarak 1985 yilinin Temmuz ayinda çok kisa bir sürede tamamlanip hizmete girmistir. Mehmet Ali YILMAZ Tesisleri 100.400 m2 alan üzerinde kurulmustur. Trabzonspor'un idari ve teknik tüm birimlerinin bulundugu Mehmet Ali YILMAZ Tesisleri'nde 2004 yilinin Mayis ayinda yeni bir idari bina ve yeni bir çim saha hizmete açilmistir. Trabzonspor Mehmet Ali YILMAZ Tesisleri'nde yaklasik 60 idari, 22 teknik personel görev yapmaktadir.
http://www.trabzonspor.org.tr/images/tesisler.jpg
Mehmet Ali YILMAZ Tesisleri asagidaki hizmet ve ünite bölümlerinden olusmustur.

Kulüp binasi (4000 m2 kapali alan)
72x110 m çim saha
46x92 m çim saha
72x110 m çim saha
70x110 m çim saha
70x110 sentetik çim saha
Sosyal bölüm
300 kisilik kapasitesi olan modern mutfak
50 kisinin konaklayabilecegi otel ünitesi
Güç gelistirme salonu
Dinlenme salonu
Saglik merkezi ve sauna
Modern makinelerle donatilmis çamasirhane
6 adet soyunma odasi
3 adet malzeme odasi
1 adet ana malzeme odasi
1 adet dershane ve arsiv
2 adet toplanti salonu
Kalorifer ve isitma ünitesi
Günes enerji sistemi
Jakuzi banyo
Idari birimler
600 m2 alt yapi tesisleri

http://www.trabzonspor.org.tr/images/tesisler2.jpg

Altyapiya yönelik her türlü egitim ve ögretim faaliyetlerinin yürütüldügü, 1000 m2 kapali alanli, Günes enerji sistemli ve her türlü konfora sahip çift katli prefabrik bina.

Murat'
01.12.2005, 18:23
ewt mhmet ali yilmaz tesisileri çok eskidi artik

cemilsezgin
01.12.2005, 20:17
bence tesislerin adini deyistirmek gerekir.

Zafer Keskin
05.12.2005, 14:32
isiminin degismesi olayina karsliyim bence isiim aynen kalmali......

kokors
05.12.2005, 17:00
smileys/smiley1.gifbence artik tirabzonsporun yeni bir stat a ihtiyacivar yonetim borc yok diyor beki stat yenilenec bizdetaraftarin etkili olabilecegi bir stat istiyoruz

EmrahYalçınalp
08.12.2005, 08:07
Bu tesisler futboldan baska organizasyonlara hizmet verebilecek konumda mi acaba.

Bilgisi olan arkdaslar var mi.

Hem evet hem hayir... Evet, çünkü tesis sinirlari çok genis, ancak çok sinirli bir alan kullaniliyor. Su an altyapi için dogu kisminda süren bir insaat var. O bittigi zaman kullanim açisindan da genis bir alana yayilacak. Tesisler aslinda halka da açilabilecek, onlarin rekreasyonel kullanimlariyla kulübe gelir olusturulabilecek kapasitede. Sanirim askeri bölge olmasi nedeniyle güvenlikle ilgili de bazi sorunlar asilamiyor ve buna izin verilmiyor. Bu da "hayir"in gerekçesi...

Ayrica... Bir çogunuzun bildigi gibiben peyzaj mimarligi bölümünde ögretim elemaniyim, ve biz her sene ögrenci arkadaslara bir alani bir dönem boyunca projelendirerek akademik bir çalisma yapariz. Bu çalismalar bölümün en önemli (hem kredi hem de verilen önem açisindan) dersini olusturur. Sonunda ortaya çikan ürün de dünya standartlarinda bir tasarimdir ve genel-geçer kurallar itibariyle çok begenilir. Bu dönemin basinda Trabzonspor tesislerini de çalisalim, onlara sunalim istedik. Burak beyle görüsüp ögrenci arkadaslarla birlikte tesislere gidip gerekli doneleri topladik, ölçümlerini yaptik. Halen de projenin alana uygun ve saglikli bir biçimde gelisebilmesi için sik sik alana gidiyoruz. Kisaca, bu dönemin sonundaTrabzonspor M.Ali Yilmaz tesisleri için 5-6 ayri önerimiz olacak ve bunlari kulübe sunacagiz. Içeriginde bir çok etkinligin olacagi bu tasarimlarin herhangi birinin kisa vadede uygulanmasini beklemiyorum. Ama yine de kulübün normal sartlarda sirf projesi için bile bir kaç yüz bin dolar harcamasi gereken 5-6 projeye sahip olacagini bildirmekte fayda gördüm. Tesislerimiz -en azindan kagit üzerinde- dünya standartlarinda bir fiziksel çevreye kavusuyor yani.smileys/smiley2.gifEdited by: perhaps

Uğurtan
30.04.2006, 02:01
Tesislerin ismi bencede degismelidir Trabzonspor kimsenin tekelinde degildir ve söylendigi gibi de zat-i muhterem beyfendi kendisi bizzat yaptirmamistir büyük bir konsorsiyumla yaptirilmistir o tesisler anasinin ak sütü gibi sadece Trabzonspor kurumunundur..Adi Trabzonspor Tesisleri olmalidir..

Bülent Bayraktar
01.05.2006, 18:16
m.a.y.TESISinin yenilenmesi lazim

degok
02.05.2006, 13:56
Sevgili arkadaslar M.A.Yilmaz tesisleri arkasinda bulunan havaalaninin ikinci pist çalismasi nedeniyle yikilacak bildigim kadariyla. Baskan geçen gün açiklama bile yapmisti. Tesislere yeni bir yer ariyoruz diye. Hayirlisiyla daha modern bir tesisle iyi bir yer bulurlar .

Bülent Bayraktar
02.05.2006, 22:44
baskan durmadan açiklama yapiyor ama icraat yooookk

61*TS*61
04.05.2006, 06:03
bence ismi degismesi gerek ne o öle mehmet ali yilmaz, yakisir bi isim koysunlar

Burçak
06.05.2006, 11:07
hersey bi anda silinip atilmamali. degerlerimize sahip çikalim lütfen..

mensure 61
06.05.2006, 13:06
Ya arkadaslar istiyen tesislere gidip gezemezmi? ben çok istiyom tesislere gidip gezmek oranin havasini solumak smileys/smiley17.gifOraya bi gezi düzenlensin bence çok güzel olur smileys/smiley32.gifBen iki sene önce gittim, disarda kamerayla çekim yaparken ........ üzerime hucum ben bagiriyom smileys/smiley19.gifgörevli ve abim bagirma sen bagirirsan üzerine gelir dedi ve sustum smileys/smiley36.gifneyse bisiy olmadi smileys/smiley5.gif

Colakoglu
10.05.2006, 04:08
Ya arkadaslar istiyen tesislere gidip gezemezmi? ben
çok istiyom tesislere gidip gezmek oranin havasini solumak smileys/smiley17.gifOraya bi gezi düzenlensin bence çok güzel olur smileys/smiley32.gifBen iki sene önce gittim, disarda kamerayla çekim yaparken ........ üzerime hucum ben bagiriyom smileys/smiley19.gifgörevli ve abim bagirma sen bagirirsan üzerine gelir dedi ve sustum smileys/smiley36.gifneyse bisiy olmadi smileys/smiley5.gif

tesislere girmenin yasak oldugunu sanmiyorum...istedigin zaman giremessin ama önceden ayarlasan sorun olacagini sanmam...

Edited by: mission_61

Sacit
10.05.2006, 13:32
mehmet ali yilmaz tesislerinin yenilenmesi veya yenisinin yapilmasi gerekiyor,20 yillik tesis,kocaelinin tesisleri bile daha modern,

Nytre
27.05.2006, 22:59
?Ayrica, Devlet Hava Meydanlari Isletmesi?nin Trabzon Havalimani için yapacagi ikinci pist çalismasi nedeniyle Mehmet Ali Yilmaz Tesisleri?nin kullanilmaz duruma gelecegii anladik. Bununla ilgili de bir projemiz var. Akyazi tarafindaki dolgu alana hem yeni stadyum, is merkezi otel ve tesislerimizi insaa etmemiz de olasi projeler dahilinde.?

hasim sayitoglu

cakal 61
28.05.2006, 14:24
ins. birseyler yapmali bu yonetim

bekle bekle nereye kadar

zafer6161
28.05.2006, 20:48
vallaaaa az önce arkasinda balik tutuyordumsmileys/smiley36.gif

Murat'
29.05.2006, 13:36
tesisler yikilip hava alani yapacakmis tesisler de akyaziya tasinacakmis öle diyorlar

Naim
06.06.2006, 17:49
Bu kadar Mütahitin oldugu yönetimde tesisleri ve stad olayini çözemezse artik ben hepsinin mütahitliklerine
smileys/smiley18.gif

macka61
06.06.2006, 18:02
çözmeliler verdikleri sözleri tutmalilar

Emorfo
23.06.2006, 10:23
Asagida resimde gördügünüz tesisler tehlikede... AKP Hükümeti 2007 yatirim planina Trabzon havalimani ek pist yapimini da alacak gibi... Bu demektir ki bir sene sonra Trabzonspor Mehmet Ali Yilmaz Tesisleri'nin büyük bir kismi havalimani için gidecek... yeni piste mevcut pistin 200 m denize tarafinda yapilacak ve mevcut pistten 800m daha uzun olacak ve 45 metre genisliginde olacak....

Yönetim bu durumu kendi lehine çevirmelidir. Yeni tesislerler Trabzonspor'un kasasindan bir kurus çikmadan yapilmali... Yeni tesisler Boztepe tarafinda sehirden uzak ormanlik bir alanda yapilirsa çok daha iyi olur... Yeni stad ise yine su anki yerinde yapilabilir....Edited by: Emorfo

cakal 61
04.07.2006, 13:49
dun tesisler ve stad akyazi ya yapilacak diye yazdi gazete

tsmaniac
09.07.2006, 00:20
Asagida resimde gördügünüz tesisler tehlikede... AKP Hükümeti 2007 yatirim planina Trabzon havalimani ek pist yapimini da alacak gibi... Bu demektir ki bir sene sonra Trabzonspor Mehmet Ali Yilmaz Tesisleri'nin büyük bir kismi havalimani için gidecek... yeni piste mevcut pistin 200 m denize tarafinda yapilacak ve mevcut pistten 800m daha uzun olacak ve 45 metre genisliginde olacak....

Yönetim bu durumu kendi lehine çevirmelidir. Yeni tesislerler Trabzonspor'un kasasindan bir kurus çikmadan yapilmali... Yeni tesisler Boztepe tarafinda sehirden uzak ormanlik bir alanda yapilirsa çok daha iyi olur... Yeni stad ise yine su anki yerinde yapilabilir....

evet valla bizim kasamizdan çikmamasi gerekir zaten ama belli olur bu yönetime pisti bile biz kendi cebimizden yaptirirsak hiç sasirmam smileys/smiley7.gif

CRAZY BOY
24.08.2006, 14:07
Yenİ Tesİs Kesİnlİkle Gereklİ 25 Yillik Antrnman Sahalarinda ÇaliŞiyorlar Zamanin En İyİsİydİ Artik Eskİdİ Yenİlemek Gerek EĞer Bu YÖnetİm Yaparsa İsmİ Nurİ Albayrak Tesİslerİ Olur İŞte Bu Kadar

Hüseyin Çümen
12.09.2006, 00:57
havaalani tesislerimizi yıkacaksa bence thy yeni tesisi yapıp bize teslim etmek zorundadır ve bencede öle olucaktır

samts
04.10.2006, 23:49
kartaldaki tesisin sadece adıvar şanı yok tsclup adına hiçbir satışı yok bunuda geç en önemli konu tesis sorumluları başka takımları tutuyor fbliside var gsliiside neden trabzon sporumuza gönül verenlere yer yok orda çok merak ediyorum

Bülent Bayraktar
06.10.2006, 20:57
EĞer Bu YÖnetİm Yaparsa İsmİ Nurİ Albayrak Tesİslerİ Olur İŞte Bu Kadar

şimdiki adı çok güzel bnce öle bişe yapacağını sanmıyorum

ahmetansu61
07.10.2006, 00:31
bence mehmet ali yılmaz ı kaldıramazlar kaldırırlarsada daha eskilerden birinin adını verirler. nuri başkan böle bişe yapmaz. bende yeni idman yerinin akyazıya yapılmasını istiyorum hatta akçaabata da bi kıyak yapılır iki klubun idman sahası aynı yere yapılabilir. buyukde bişe olur. akyazı trabzonsporun kullanması gereken bi arazi. yoksa orasısa 10 sene sonra çarpık kentleşmenin kurbanı olcak.

AkYaZiLi61_Ts
07.10.2006, 10:48
akyazı benim evim ve orda olmasını çok isterim tesislerin benim için harika olur...

karaca
29.10.2006, 01:36
bence yeni sahil yolu boyunca tesisler oluturulmalı ve havaalanına ikinci bir pist kazandırılmalı

gaybana61
27.06.2007, 00:13
mehmet ali yılmaza laf atanlara en büyük cevap olsa gerek bu tesisler..

lazooo28
26.07.2007, 02:36
TESİS ATAĞI
Trabzon'da tesis atağının aralık ayındaki seçimlere kadar başlatılması için gözler Meclis'e çevrildi. Başkan Nuri Albayrak "Tesis sözü verdik ve sözümüzde duracağız" mesajını vermek için çalışmalarını sürdürüyor. Yerel gazetelere verilen başbakana teşekkür ilanları dikkat çekti

LazAnisT
07.08.2007, 14:07
Kartal'daki tesisler yer olarakda kalite olarakda gayet güzel.Bar(şimal) bölümü
bilindiği üzere Volkan Konağa'kiralık verildi.Tesislerin dışındaki büyükçe TS
logosu ve içerisindeki restoran(yoroz)'ın isimleri haricinde karadenizle ve
Trabzpnspor'la pek bir bağlantıları yok.İlk açıldığı dönemde içerisinde TS
ürünleri satan küçük bir bölüm vardı fakat talep olmadığı için kapatıldı.Havuzu
gayet güzel (piyasaya göre biraz pahalı ama müşterileri pek şikayetci
değil)..Sonuç itibariyle Trabzonsporumuz rahmanlar sahil yolundaki
KARAYEMİŞ tesisleri bulunduğu bölgeninin kaliteli tesislerinden bir tanesidir.Bu arada Volkan konakğın şimaldeki gecelik kişi başı fiyatı fix menü 80 ytl..dir

reis_556
09.09.2007, 18:20
:tsbayrak::tsbayrak::tsbayrak::tsbayrak::tsbayrak: :tsbayrak::tsbayrak::tsbayrak::tsbayrak::tsbayrak: Mehmet Alİ Yilmaz İsmİ Tarİhtİr. DeĞİŞmesİ Ve DeĞİŞtİrİlmesİ Teklİf Dahİ Edİlemez. KARDEŞLER AKILŞLI OLUN YAV......

reis_556
09.09.2007, 18:37
Mehmet Alİ Yilmaz İsmİ Tarİhtİr. DeĞİŞmesİ Ve DeĞİŞtİrİlmesİ Teklİf Dahİ Edİlemez.

Nurettin Yılmaz
09.09.2007, 19:35
Sayesinde bir yerlere geldiği TRABZONSPOR umuza , ihtiras , kibir ve kıskanlığından ötürü haciz getiren , sözde onursal başkanımız sayın may ' ı bu camia kesinlikle unutmayacaktır..

Uğurtan
09.09.2007, 20:30
Mehmet Alİ Yilmaz İsmİ Tarİhtİr. DeĞİŞmesİ Ve DeĞİŞtİrİlmesİ Teklİf Dahİ Edİlemez.

Niye teklif edilemezmiş? O adını ağzıma almak istemediğim şahıs ne vermiş kulube kavga ve çatışmadan, borçlardan başka.. Kulübe mafya girmişse sokan kimdir? Bırakın bu işleri.. Tesisler Trabzonspor Tesisleri olmalıdır.. Ha illa bi onurlu kişilik ismi verilecekse bu o şahıs deildir.. Kulüpte sporcu yada direkt katkı sağlayan herşeyini vermiş bir isim olabilir bu.. Hernekadar eleştirsek laf soksakta Gay-se lerin tesislerinde tarihlerinden bir sporcunun ismi bulunmaktadır.. Biz bir futbol ve spor kulübüysek bizde neden olmasın?
Bizim tarihimizde bunu hakedecek insanlar yokmudurki gidip elin (günün tabiriyle) -çakma mafyasının- ismini vericez tekrar.. Yanlıştan dönmek güzel bişey olur.. Ben ağzıma tesis ismi olarakta olsa o ismi almak istemiyorum...

Nurettin Yılmaz
09.09.2007, 20:43
Niye teklif edilemezmiş? O adını ağzıma almak istemediğim şahıs ne vermiş kulube kavga ve çatışmadan, borçlardan başka.. Kulübe mafya girmişse sokan kimdir? Bırakın bu işleri.. Tesisler Trabzonspor Tesisleri olmalıdır.. Ha illa bi onurlu kişilik ismi verilecekse bu o şahıs deildir.. Kulüpte sporcu yada direkt katkı sağlayan herşeyini vermiş bir isim olabilir bu.. Hernekadar eleştirsek laf soksakta Gay-se lerin tesislerinde tarihlerinden bir sporcunun ismi bulunmaktadır.. Biz bir futbol ve spor kulübüysek bizde neden olmasın?
Bizim tarihimizde bunu hakedecek insanlar yokmudurki gidip elin (günün tabiriyle) -çakma mafyasının- ismini vericez tekrar.. Yanlıştan dönmek güzel bişey olur.. Ben ağzıma tesis ismi olarakta olsa o ismi almak istemiyorum...

Bırakın onun adına kentimizde tesis olmasını , onun ismini taşıyan bir kibrit çöpü bile kentimize saygısızlıktır ....

macka61
09.09.2007, 21:02
maya laf ediyorsunuz ama may kadar olamazsınız sivas maçı lehimize sonuçlanırdı bu kesin ikinci o laf ettiğin adamın yaptığı tesisleri kullanıyorsun zamanın avrupada bile eşi olmayan tesisi yine kartaldaki benzin istasyonunu barındıran tesiside o yapmıştır adama laf edeciğinize biraz düşünün

Kamil Çakmak
09.09.2007, 21:02
Trabzonspor tarihinde yönetime gelmiş ve ilk dönemlede başarılı olmuş bir kişinin eğer Trabzon luluk ruhu ve Trabzonsporluluk ruhu varsa, kendisine daveti beklememelidir. Trabzonspor için varsa plan ve projeleri ortaya koymalı açıklamalı ve ben bu işi başaracam demelidir.

Gerisi hikayedir bence..

Lancet_61
10.09.2007, 00:27
bence turkcell Trabzonspor tesisleri olsun...ya da başka bi şirket farketmez..yapılabiliyosa isim hakkı kiralanmalı

Lancet_61
10.09.2007, 00:28
ama tabii önce tesileri bi yapsınlar:o

Bülent Bayraktar
10.09.2007, 11:04
maya laf ediyorsunuz ama may kadar olamazsınız sivas maçı lehimize sonuçlanırdı bu kesin ikinci o laf ettiğin adamın yaptığı tesisleri kullanıyorsun zamanın avrupada bile eşi olmayan tesisi yine kartaldaki benzin istasyonunu barındıran tesiside o yapmıştır adama laf edeciğinize biraz düşünün

doru söze diyecek birşey yok...!

biz milletçe sonuca baktığımız için m.a.y ı kötüleyen çok...!

melih61
10.09.2007, 21:44
yeni stad projesinde antreman sahaları yok mu ben sanki resim gördüm:S

lazooo28
10.09.2007, 21:48
Gercekten daha modern tesislere ihtiyacimiz var sayet büyük oynamak istiyorsak..

TheRapZoNe
11.09.2007, 11:54
simdiki tesisler bile fazla bu futbolculara

Samet Yildirim
12.09.2007, 16:51
bize yeni tesisler lazim bu belli insallah AKYAZI PROJESI olur....

Ünyeli Murat
15.09.2007, 15:18
Trabzonspor umuza daha modern tesisler yapılmalı..ayrıca şu anki mevcut tesislerin adıda hiç hoş değil....kişilerin görev yaptıkları çok iyi hizmet verdikleri kurumlar bu şahıs öldükten sonra yaptıkları hizmetlerden dolayı adını ölümsüzleştirmek için bazı şeylere adlarını kullanırlar...
bizim tesislere adı verilen şahıs öldümü?
klubümüze çok büyük hizmetleri oldumu?
bizim tesislere isim verilmesi için yeterli şartların oluşup oluşmadığını anlamak istiyorsanız soruları cevaplayın,kararı siz verin ey taraftarlarımız.....

zeleka
15.09.2007, 19:15
Arkadaslar tesizler degil dunyanin tesizlerini Turkiyeye getirsen yapsan o tesizlerde adam gibi antraman yapan insan gibi antraman yapan kisilerde lazim onlari nerden bulacagizda getirecegizki .

Tansu Onur Erdoğan
15.09.2007, 19:30
milyon dolarlık tesis yapıp o güzelim tesislere hasan ücüncü ,ömer rıza,keçeli,celalettin gibi yaban kazmalarını koyacaksak yok kardes,im yapılmasın tesis falan

sal çayıra hepsini gitsin

Bülent Bayraktar
15.11.2007, 00:14
halen anlamıyorum istanbulda bize ait tek tesisimiz olan kartal mehmet ali yılmaz tesislerinde neden ts club açmazlar ,
cevahir zarar ediyor diye kapandı tamam ama tesisimizde kira derdi falan olmadan açabileceğin bir yerde halen neden harekete geçilmiyor...!???

Yavuz Hasan
15.11.2007, 07:48
halen anlamıyorum istanbulda bize ait tek tesisimiz olan kartal mehmet ali yılmaz tesislerinde neden ts club açmazlar ,
cevahir zarar ediyor diye kapandı tamam ama tesisimizde kira derdi falan olmadan açabileceğin bir yerde halen neden harekete geçilmiyor...!???
bu soylediklerini yapilabilinmesi icin yonetimin yoneticilikten anliyo olmasi lazim...

LazAnisT
15.11.2007, 15:08
İlk açıldığında orda orjinal ürünleri satan bir mağazamız vardı fakat talep olmayınca kapatıldı.

Thedoors
15.11.2007, 16:03
Türkiye standartlarının üstünde bi tesis olmalı yapılıcaksa eğer..nevzat demir tesisleri gibi..yoksa elma şekeri alındığında susan çocuk misali,yeni olsunda nasıl olursa olsun zihniyetinde değil bu güruh..bu biline!!..

Öztürk Adem
15.11.2007, 16:55
ıyıdır yenısıne gerek yok

TS-Tiryaki
16.04.2008, 19:55
H.Ulusoy Trabzon'un olduhttp://www.spor61.net/images/news/haluk_ulusoy_tesisi.jpg

TFF yönetim kurulu üyesi Süleyman Atal’ın çabaları sonuç verdi. Haluik Ulusoy Kamp Eğitim Tesisleri Trabzonspor’un oldu.

H.Ulusoy Trabzon'un oldu
TFF yönetim kurulu üyesi Süleyman Atal'ın çabaları sonuç verdi. Haluk Ulusoy Kamp Eğitim Tesisleri Trabzonspor'un oldu

ATAL'IN ÇABALARI SONUÇ VERDİ

2011 yılında Mehmet Ali Yılmaz tesislerinden ayrılacak olan Trabzonspor'da yeni tesis yeri için girişimler sürerken,Türkiye Futbol Federasyonu Trabzon'da bulunan Haluk Ulusoy Kamp Eğitim Tesislerini dün yaptığı toplantı sonunda Trabzonspor'a devretti.TFF Yönetim Kurulu üyesi Süleyman Atal dün yapılan TFF yönetim kurulu toplantısında .H.Ulusoy Kamp Eğitim Tesislerinin Trabzonspor'a devri için başkan Hasan Doğan ve yöneticileri ikna etti. TFF yönetim kurulu üyelerini uzun uğraşlar sonucu ikna eden Atal sonunda Haluk Ulusoy Kamp eğitim tesislerini Trabzonspor'a devretmeyi başardı.Trabzonspor buna karşılık TFF ye yeni ancak daha küçük bir hizmet binası verecek. Bordo-mavili yönetim ilk planda buraya Mehmet Ali Yılmaz tesislerinde eğitim veren alt yapıyı taşımayı planlıyor.

Trabzonspor yönetim kurulu Haluk Ulusoy Kamp Eğitim Tesislerinin devri nedeniyle TFF başkanı Hasan Doğan nezdinde tüm üyelere teşekkür etti. Yönetim tesisin Trabzonspor'a kazandırılmasında önemli rol oynayan Atal'ın olağanüstü çabalarını da takdire şayan buldu

Remzi
16.04.2008, 20:06
Nasıl bir tesis bu? hiçbi resim de bulamadım internette..Elinde Tesisin resimlerinden olan varsa bizimle paylaşabilirmi?

macka61
16.04.2008, 23:09
şimdi ne olucak hani yeni tesis yapılacaktı devletten para alacaktık birisi bilgilendirirse bizleri iyi olur

LazAnisT
20.04.2008, 08:26
Volkan Konak'ın Kartaldaki tesislerimizle olan ilişkisi sona ermek üzere.Yanılmıyorsam Mayıs 20 gibi son kez dinleyicilerle buluşup tesisleri kulübe teslim edecek.Yeni mekanı Fenerbahçe'deki BORDO BAR olacak.

Emirhan Makul
20.04.2008, 11:58
ulusoyun tesislerinde değişiklikler olacak amblem felan koycaklar oynama yapacaklar yani

macka61
20.04.2008, 12:08
Volkan Konak'ın Kartaldaki tesislerimizle olan ilişkisi sona ermek üzere.Yanılmıyorsam Mayıs 20 gibi son kez dinleyicilerle buluşup tesisleri kulübe teslim edecek.Yeni mekanı Fenerbahçe'deki BORDO BAR olacak.

yüzde 19 hissesini kulübe bırakacakmış birde bu adam için pankart açıp konuşuyor bizim trübünlerimiz

TS-Tiryaki
22.04.2008, 17:23
Kamuoyuna duyuru
Son günlerde yaşanan bazı gelişmeler nedeniyle kulübümüzden aşağıdaki açıklamanın yapılması uygun görülmüştür:

http://www.trabzonspor.org.tr/images/trans.gif
http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/logo2.gif“Yönetim kurulumuzun yaptığı temaslar sonrasında şehrimizde bulunan Türkiye Futbol Federasyonu’na ait tesislerin özel bir protokolle kulübümüze kazandırılması konusunda son aşamaya gelinmiştir. Buna göre kısa süre içerisinde devir teslim töreni gerçekleştirilecek ve söz konusu tesislerin kullanım imkanı kulübümüze kazandırılacaktır. Trabzonspor Kulübü olarak federasyona ait bina ve sahaların yanı sıra kendi olanaklarımızı da kullanarak özellikle amatörlerimizin tesislerden faydalanma imkanlarını arttırmak, onlara daha geniş bir platformda altyapı hizmeti sunmak adına gerekli önlemler de alınacaktır. Bu amaçla hedefimiz amatör kulüplerimizin bugünden çok daha rahat ve kapsamlı koşullarda hizmet almalarını sağlamak olacaktır.

Son dönemde kamuoyunda İstanbul Kartal’da bulunan tesislerimizle ilgili haber, yorum ve değerlendirmeler artmakta ve maalesef birçoğu bilgiden yoksun beyanatlarla gündem meşgul edilmeye çalışılmaktadır. Kulübümüzün Kartal Tesisleri içerisinde bulunan Karayemiş isimli mekanla ilgili yaptırım girişimi kişisel bir takım sebeplerden değil, kurumun ekonomik faydası düşüncesinden doğmuştur. Trabzonspor’un menfaatleri açısından bakıldığında söz konusu mekanın kulübe daha fazla kaynak aktarması gerekirken ortaya çıkan tablo maalesef bu değerin son derece uzağındadır. Üstelik Kartal Tesisleri’yle ilgili sözleşmenin imzalanmasının ardından mevcut yönetim kurulumuzdan önce Sayın Özkan Sümer, Sayın Atay Aktuğ ve Sayın Nuri Albayrak dönemlerinde de gerek görüşme gerek yargı anlamında çeşitli girişimlerde bulunulmuş, başlayan süreç bugünkü aşamaya gelmiştir. Gerçekler bu yöndeyken; Trabzonspor’un çıkarlarını önde tutmak adına hareket eden yönetim kurulumuzla mevcut işletmeyi karşı karşıya getirme çabalarını doğru bulmadığımızı vurgularken, bu konuda değerlendirme yapanların da öncelikle meselenin bu yönünü dikkate almalarını öneriyoruz.

Yine bu günlerde özellikle medya aracılığıyla, futbolcularımızın aldığı ücretlerle performansları arasında sık sık ilişki kurulmaya çalışıldığını ve bunun zaman zaman maksadını aşarak rencide edici boyutlara taşındığını üzülerek müşahede etmekteyiz. Futbolun profesyonel dünyası içinde ortaya çıkan ekonomik değerler, kurumla futbolcu arasında yapılan sözleşmelerle kayıt altına alınmakta ve karşılıklı vecibelerin yerine getirilmesi sonucunu doğurmaktadır. Doğruluğu ve yanlışlığı tartışılmaklar beraber oyuncularımızın ekonomik değerleri arz - talep dengesi anlamında bu şekilde oluşmuş ve bugüne gelinmiştir. Elbette profesyonel yaşam içerisinde kulübe katılımlar ya da ayrılıklar olabileceği gerçeği de ortadadır. Yönetim kurulumuz da yapacağı planlama çerçevesinde bu yönde bir tavır sergileyecektir. Ancak Trabzonspor Kulübü olarak, takımımızın formasını giyen her sporcusunu bir değer olarak görmekte ve medeni koşullar içerisinde bu sürecin işletilmesini sağlamakla görevli olduğumuzun bilincindeyiz. Bu anlamda futbolcularımızın aldıkları ücretlerin kendilerini toplumun önüne atar bir anlayışla kamuoyunda seslendirilmelerini doğru bulmadığımızı belirtirken, bu anlamda tüm kesimleri daha duyarlı davranmaya çağırıyoruz.

Keleşoğlu
22.04.2008, 17:34
Trabzon'a gittigimde mac harici idmanlarıda izlemeye gidiyordum. son gidişimde içeri bile almadılar

Sadettin Odabaşı
22.04.2008, 21:15
Şu an kullanılan tesislerin sonu yakındır. Yönetim eninde sonunda yeni tesis yapacak. Bari bu yeni tesislerin adı Trabzon'da yetişmiş cihan padişahı Kanuni olsun. Aslında yeni yapılacak stada da bu ismi verebilirler diye düşünüyorum.

Sadettin Odabaşı
22.04.2008, 21:16
Ayrıca ben Kartal tesislerini gördüm. Kartal'da her büyük takımın futbol okulu var hatta bazılarının basketbol ve voleybol okulları bile var. Kartal'da büyük bir futbolcu ve Karadenizli potansiyeli var. Trabzonspor Kartal'daki tesislerde futbol okulu açarak bu potansiyeli değerlendirebilir. Ben yok diye biliyorum ama eğer Kartal'da Trabzonspor'un futbol okulu varsa yanlışımı düzeltiniz.

Ayrıca Kartal tesisleri çok küçük. Ama yeri çok güzel. Orada sportif tesisden ziyade cafe, restorant vs. yapsalar (tamamını) daha çok gelir gelir. O sportif tesisleri de başka yere alabilirler.

boztepeliyasin
09.05.2008, 19:51
M.alİ Yilmaz Tesİslerİ ÖmrÜnÜ Tamamladi Artik. Zaten Havalİmanina 2. Pİst Yapilmasi GÜndemde .trabzonspora YakiŞir ŞÖle İyİ Bİr Tesİs Yapilmali Artik. Tesİs Yapimi İÇİn Trabzon Gİbİ YeŞİl Bİr Memleketten Uygun Yer Olamaz Heralde. ÇaliŞmalarin BaŞlamasini Beklİyoruz.

Nytre
12.05.2008, 11:32
simdi haluk ulusoy tesislerine gecici olarak tasinacagiz herhalde. ama cok zevkli olacak. cunku tesisler sehrin ortasinda olacak ve bizim taraftar kesin artik YAVUZ SELIMI birakir :)

LazAnisT
12.05.2008, 11:47
Ayrıca ben Kartal tesislerini gördüm. Kartal'da her büyük takımın futbol okulu var hatta bazılarının basketbol ve voleybol okulları bile var. Kartal'da büyük bir futbolcu ve Karadenizli potansiyeli var. Trabzonspor Kartal'daki tesislerde futbol okulu açarak bu potansiyeli değerlendirebilir. Ben yok diye biliyorum ama eğer Kartal'da Trabzonspor'un futbol okulu varsa yanlışımı düzeltiniz.

Ayrıca Kartal tesisleri çok küçük. Ama yeri çok güzel. Orada sportif tesisden ziyade cafe, restorant vs. yapsalar (tamamını) daha çok gelir gelir. O sportif tesisleri de başka yere alabilirler.Kartal'da adliyenin arka tarafında sahil yolu üzerindeki halısahada Trabzonspor futbol okulu var.En azından geçen seneye kadar vardı:)

Nytre
22.05.2008, 12:22
yenibosnada da trabzonsporun futbol okulu var. tam yer isminde yanilabilirim belki de bahcelievlerdeydi.

TS-Tiryaki
02.06.2008, 19:19
02 Haziran 2008 16:09Yeni sezon öncesi tesislerde tıpkı Avni Aker gibi bakıma alındı. Soyunma odaları yenileniyor
Trabzonspor yönetim kurulu Mehmet ali Yılmaz tesislerini de bakıma aldı.Bordo Mavili ekibin yönetim kurulu teknik direktör Ersun Yanal'ın isteği üzerine Mehmet Alı Yılmaz tesislerinde bulunan soyunma odalarında tadilat yapıyor .
http://www.spor61.net/images/news/tesislere_onarim_.jpg

Yeni sezon öncesi Trabzonspor tesislerinde bulunan soyunma odaların yanı sıra kondisyon salonu ve sporcuların diğer ihtiyaç duyduğu bölümler yeniden elden geçirilerek modernize ediliyor

Mehmet Fırat
03.06.2008, 13:04
Federasyon tesisleri kulübümüze devredildi

Türkiye Futbol Federasyonu‘nun ilimizde bulunan tesislerinin kulübümüze devredilmesi konusunda genel kurul onayı verildi.

TFF Olağan Mali Genel Kurul’unun gündeminin 17. maddesinde yer alan TFF Trabzon Tesisleri’nin dörtlü protokol imzalanarak Trabzonspor’a verilmesinin sağlanması için genel kuruldan onay alınması maddesi görüşülerek karara bağlandı. Böylelikle tesislerin kulübüme devri sağlandı.

Yönetim kurulumuz devir teslim işlemlerinin gerçekleşmesinin ardından konuyu değerlendirip, söz konusu tesislerin hangi amaçla kullanacağını karara bağlayacak.

Resmi Site

Mustafa ÖZDEMİR
17.06.2008, 21:39
yenileri lazım polita da bir tesis yapacaktık ne oldu acaba

şahinler61
07.07.2008, 03:02
BEŞ YILDIZLI OTEL GİBİ

Trabzonspor'un futbol takımındaki değişim tesislere de yansıdı. Mehmet Ali Yılmaz tesisleri 5 yıldızlı otel konforuna getirildi
BEŞ YILDIZLI OTEL GİBİ

Trabzonspor yeni sezonla birlikte tesisler binasında büyük bir değişiklik yapıldı. Mehmet Ali Yılmaz tesislerinde bir çok yer değiştirildi. Yönetim katının altında bulunan lokal Trabzon Karadenizspor'a verilirken Futbolcuların bulunduğı binada ise köklü değişiklikler yapıldı. Soyunma odalarının olduğu yer masaj salonu dejenerasyon salonu oldu. Şok havuzundan tutun buhar banyosuna kadar hpsi yapıldı. Dolapların hepsi değiştirildi yenilendi. Odalar ise 5 yıldızlı oda konforunda yapıldı.Futbolcu istirahat edeceğı zaman geçirecei odası evinden daha rahat olması göz önünde bulunduruldu

Trabzonspor tesisler binasına yeni soyunma odası, şok havuz, savuna,buhar banyosu,yeni oda takımları,jakuzi ve binanın her yönü ile yenime çalışması yapıldı.Spor salonuna teknolojinin en son ürettiği cihazlar yerleştirildi.Trabzonspor yeni sezonda 5 yıldızlı otellerde bulunan konforu oyuncularına sağlamış oldu.

kaynak:medyatrabzon.com

Emo91
07.07.2008, 15:08
bence baskan söyle en az 6 sene baskanlik yapmali bize ve önümüzdeki yillarda yeni tesisler ve stadt kurmali.....

Tayfun
08.07.2008, 08:51
BEŞ YILDIZLI OTEL GİBİ

Trabzonspor'un futbol takımındaki değişim tesislere de yansıdı. Mehmet Ali Yılmaz tesisleri 5 yıldızlı otel konforuna getirildi
BEŞ YILDIZLI OTEL GİBİ

Trabzonspor yeni sezonla birlikte tesisler binasında büyük bir değişiklik yapıldı. Mehmet Ali Yılmaz tesislerinde bir çok yer değiştirildi. Yönetim katının altında bulunan lokal Trabzon Karadenizspor'a verilirken Futbolcuların bulunduğı binada ise köklü değişiklikler yapıldı. Soyunma odalarının olduğu yer masaj salonu dejenerasyon salonu oldu. Şok havuzundan tutun buhar banyosuna kadar hpsi yapıldı. Dolapların hepsi değiştirildi yenilendi. Odalar ise 5 yıldızlı oda konforunda yapıldı.Futbolcu istirahat edeceğı zaman geçirecei odası evinden daha rahat olması göz önünde bulunduruldu

Trabzonspor tesisler binasına yeni soyunma odası, şok havuz, savuna,buhar banyosu,yeni oda takımları,jakuzi ve binanın her yönü ile yenime çalışması yapıldı.Spor salonuna teknolojinin en son ürettiği cihazlar yerleştirildi.Trabzonspor yeni sezonda 5 yıldızlı otellerde bulunan konforu oyuncularına sağlamış oldu.

kaynak:medyatrabzon.com

Bu kadroya'da bu yakışırdı zaten :alkış:

Emirhan Ömeroğlu
08.07.2008, 08:56
Trabzon sporun yaz futbol okulları her yerde var :) güngören yenibosna k.çekmece... Yeni tesislerimizde hepimize hayırlı olsun :)

Mustafa ÖZDEMİR
16.07.2008, 21:33
artık federasyonun trabzon da yaptığı tesis de trabzonsporun

Recep Özer
30.07.2008, 22:17
http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/300706tesis1.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/300706tesis2.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/300706tesis3.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/300706tesis4.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/300706tesis5.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/300706tesis6.jpg

abiler tesislerin yeni haline bakın be üfff bedavaya bu takımda oynarım be

Semih
11.08.2008, 00:19
karın tokluğuna demek istedin herhalde:)

bilalharputoglu
11.08.2008, 09:41
Sadri başkan bitane yaaa:):)

malik5461
11.08.2008, 11:00
nerde resimler ben göremiyom

malik5461
11.08.2008, 11:01
recep özer ben resimleri göremedim gardaşum acaba benum gözlerimmi bozildi:D:D

Faruk Akhan
12.08.2008, 10:59
KARTAL TESISLERI

Trabzonsporumuzun Istanbul?da Kartal?daki Sosyal Tesisleri'nde Kulübümüzün Istanbul?da yasayan taraftarlari için bir irtibat bürosu görevinin yani sira isletmesi özel bir firmaya verilmis olan Adalarin Görkemli Manzarasina sahip, profesyonel ses ve isik sistemleri ile donanmis sirket toplantilari, dügün, nisan, sünnet dügünü gibi özel kutlamalar için 500 kisilik Karayemis Balo Salonu, 150 kisilik Simal Bar, Otantik dekorasyonu ile Yoroz Restoran, Her türlü teknik altyapisi hazirlanmis 144 kisilik.

http://www.trabzonspor.org.tr/images/tesisler/1.jpg
http://www.trabzonspor.org.tr/images/tesisler/2.jpg
http://www.trabzonspor.org.tr/images/tesisler/3.jpg
http://www.trabzonspor.org.tr/images/tesisler/4.jpg
http://www.trabzonspor.org.tr/images/tesisler/5.jpg

Cevdet Sunay konferans salonu, Tenis kortu, hali sahasi ve satis reyonu mevcuttur. Kartal?daki Sosyal Tesislerimizde Yaz Kamplari düzenlenmekte ve bu kamplarda futbol, basketbol, yüzme gibi spor aktivitelerinin yanisira müzik, resim, dans, tiyatro, paten gibi sosyal faaliyetler ile çocuklarimizin akademik kariyerli ögretmenler esliginde güvenli bir ortamda zevkli bir tatil geçirmeleri saglanmaktadir. Ayrica yetiskinler için Fitness center?imizde Aerobic ve Step kurslari verilmektedir.
super tesıslerımız war bıde ben dunya gozuyle gorebılsem

malik5461
20.08.2008, 12:07
haluk ulusoy tesislerinden görüntü veya görüntüler alabileek arkadaşlarımız varsa rica etsem merakımı gdermek için biraz resim istiyoruz saygılar

Faruk Akhan
24.08.2008, 12:19
süper yaa hersey hadi hayırlısı ıle 7

boztepeliyasin
01.09.2008, 18:45
bu tesisleri ne zaman nere taşıcaklar. havalimanına 2. pist yapılınca m ali yılmaz tesisleri yıkılacak galiba

lazooo28
04.09.2008, 14:06
Tesislerin devri konusunda açıklama
http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/040908devir.jpgHukuk İşleri Sorumlumuz Av. Ali Sürmen Türkiye Futbol Federasyonu Tesisleri’nin kulübümüze devri konusunda bir açıklama yaptı.

http://www.trabzonspor.org.tr/images/trans.gif
Belediyenin onayıyla tesislerin kullanımının resmen Trabzonspor’a geçtiğini vurgulayan Sürmen, şöyle konuştu: “Türkiye Futbol Federasyonuyla yapılan anlaşma gereği Trabzon’da bulunan ve kulübümüzün adını taşıyacak olan federasyon tesislerinin devri için gerekli olan belediye onayı alınan meclis kararı sonrasında Başkan Sayın Volkan Canalioğlu’nun imzasıyla resmiyet kazanmıştır. Bu nedenle başta Belediye Başkanımız Sayın Volkan Canalioğlu olmak üzere tüm meclis üyelerimize teşekkür eder, tesislerin Trabzon’umuza ve Trabzonspor’umuza hayırlı olmasını dileriz”

www.trabzonspor.org.tr (http://www.trabzonspor.org.tr)

azdiha6161
04.09.2008, 14:18
İsİmİ Hemen Ve Acİlen DeĞİŞmelİdİr.haluk Ulusoy Trabzonspor DÜŞmanidir...

Kubilay ŞAHİN
04.09.2008, 16:45
İsİmİ Hemen Ve Acİlen DeĞİŞmelİdİr.haluk Ulusoy Trabzonspor DÜŞmanidir...

sadece trabzonspormu ayriyeten trabzonun yüz karası....

tsmetu
07.09.2008, 02:19
sadece trabzonspormu ayriyeten trabzonun yüz karası....
Sağ gösterip sol vuran birisi.

macka61
21.01.2009, 18:43
Kulübümüzde açılış töreni

1 2 3 4 5 Bu habere 2 oy kullanılmış. Ortalama 5 üzerinden 5 !
Kulübümüz Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri’nde yenilenen restaurant ve kondisyon salonunun açılışı töreni bugün (Çarşamba) düzenlenen törenle gerçekleştirildi.

Törene, Başkanımız Sadri Şener ve yönetim kurulu üyelerimizle birlikte Trabzon Valisi Nuri Okutan, Trabzon Belediye Başkanı Volkan Canalioğlu, KTÜ Rektörü İbrahim Özen, eski başkanlarımızdan Özkan Sümer, Divan Başkanlık Kurulu Başkanı Nizamettin Algan, Teknik Direktörümüz Ersun Yanal, Trabzon Karadenizspor Kulübü yönetimi ve teknik heyeti, bayan komisyonumuz, sivil toplum örgütleri, siyasi parti temsilcileri ve eski yöneticilerimiz katıldılar.

Yenilenen bölümlerin açılış kurdelesini Başkanımız Sadri Şener, Trabzon Valisi Nuri Okutan, Belediye Başkanı Volkan Canalioğlu ve Divan Başkanlık Kurulu Başkanımız Nizamettin Algan birlikte kestiler. Açılış töreni sonrası yenilenen bölümler gezilerek daha sonra kokteyle geçildi.

Mustafa K. Demirbaş
21.01.2009, 19:22
http://trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/936-0A7L9V0X.jpg

http://trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/936-8B5F8G4W.jpg

http://trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/936-6R6X2B9J.jpg

http://trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/936-5M9V8C8M.jpg

http://trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/936-8H5S7C8E.jpg

http://trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/936-0X7B0C4H.jpg

http://trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/936-2R3X9B6J.jpg

http://trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/936-1X5G4N2M.jpg

Trabzonspor.org.tr

boztepeliyasin
21.01.2009, 22:27
yeniden yapmak yerine herşeyi tamir etmeye başladık allah sonumuzu hayır etsin. bunlardan proje filan beklmeyelim daha

macka61
22.01.2009, 01:31
başkanım teşekkürler helal olsun sana diğer başkanları görünce Allah seni başımızdan eksik etmesin diyebiliyorum sadece

Sümeyye Şahin
22.01.2009, 11:02
durmak yok başkanımıza devam başkanım

TAHSİN 61
30.01.2009, 11:27
İzmir Ankara ve Bursa'da TRabzonspo sosyal tesisleri kurulması gerekir... Tesisleşme bakımından o bolgelerde alt yapı okulları kurularak işletilmelidir..

boztepeliyasin
17.03.2009, 00:17
Trabzonspor inceleme yaptı

http://www.gunebakis.com.tr/images/news/n15000/n14108/detail/Trabzonspor_inceleme_yapti.jpg

http://adsrv.prodestek.com/www/delivery/lg.php?bannerid=55&campaignid=9&zoneid=46&channel_ids=,&loc=http%3A%2F%2Fwww.gunebakis.com.tr%2Fhaber.php% 3Fid%3D14108%26t%3DTrabzonspor_inceleme_yapt%25u01 31&referer=http%3A%2F%2Fwww.gunebakis.com.tr%2Fhaber. php%3Fid%3D14109%26t%3D10_y%25u0131l%2C_10_ay_hapi s&cb=dbc9f63c6e
http://adsrv.prodestek.com/www/delivery/avw.php?zoneid=46&cb=INSERT_RANDOM_NUMBER_HERE&n=a839c8bd (http://adsrv.prodestek.com/www/delivery/ck.php?n=a839c8bd&cb=INSERT_RANDOM_NUMBER_HERE)

TRABZONSPOR, yeni bir tesis yeri arayışı çerçevesinde Akçaabat’ın Şinik Beldesi’nde inceleme yaptı. 150 dönümlük bir araziyi inceleyen Trabzonspor yetkilileri rapor hazırladı.

Şinik Belediye Başkanı Ahmet Marufoğlu, Trabzonspor yetkililerinin yeni tesisler için Şinik Beldesi’nde önerileri üzerine inceleme yaptığını belirtti.
Marufoğlu, Trabzonspor Bordo Mavi Enerji Şirketi Müdürü Mehmet Civelek’le birlikte Tepedüzü mevkiinde 150 dönümlük bir alan üzerinde inceleme yaptığını belirterek, "Trabzonspor’un yeni tesisleri için beldemizde uygun bir yer var. Yaklaşık olarak 150 dönümlük bir arazimiz var. Trabzonspor Kulübü yetkilileri de bu alanı gelip baktılar ve beğendiler. Şimdi bir değerlendirme yapıp bize bildirecekler. Bu konuda bizim gözbebeğimiz olan Trabzonspor’a yardımcı olmak bizim de görevimizdir. Her konuda belediye olarak gerekli desteği de vermeye hazırız. Yeter ki Şinik yeni bir yatırım kazansın. Burada istihdam alanları oluşsun" diye konuştu.
Konuyla ilgili günebakış’a konuşan Trabzonspor Bordo Mavi Enerji Şirketi Müdürü Mehmet Civelek de, "Şinik belediye başkanımızın bir önerisi oldu. Bu öneri doğrultusunda Asbaşkanımız Hayretin Hacısalihoğlu bey bizi görevlendirdi. Biz de gittik. Bahse konu arazi ile ilgili bir teknik rapor hazırladık. İşte ne kadar bir alan var. Yola ne kadar uzak gibi bilgileri Hayrettin Bey’e sunduk" dedi.
Şimdi gözler Trabzonspor Kulübü yönetimine çevrildi.

Orhan Aydın
23.03.2009, 20:20
Ya arkadaslar istiyen tesislere gidip gezemezmi? ben çok istiyom tesislere gidip gezmek oranin havasini solumak smileys/smiley17.gifOraya bi gezi düzenlensin bence çok güzel olur smileys/smiley32.gifBen iki sene önce gittim, disarda kamerayla çekim yaparken ........ üzerime hucum ben bagiriyom smileys/smiley19.gifgörevli ve abim bagirma sen bagirirsan üzerine gelir dedi ve sustum smileys/smiley36.gifneyse bisiy olmadi smileys/smiley5.gif

son kısım çok komik yawççç

Samet Yildirim
27.03.2009, 21:51
TS tesisleri güzelleşiyor

KTÜ Orman Fakültesi Peyzaj Mimarlığı Bölümü'nün desteğiyle Trabzonspor Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri güzelleşiyor.

Karadeniz Teknik Üniversitesi (KTÜ) Orman Fakültesi Peyzaj Mimarlığı Bölümü'nün desteğiyle Trabzonspor Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri güzelleşiyor.

KTÜ Orman Fakültesi Peyzaj Mimarlığı Bölümü'nün projesini hazırlayıp yürüttüğü Trabzonspor Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri peyzaj çalışmaları başladı. Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde yer alan bütün yeşil alanda yapılacak olan peyzaj çalışmaları sonrası Trabzonspor'un antrenman yaptığı sahalar olmak üzere bütün tesis yeni bir görüntü kazanacak.

haber61

Tiqerm
30.04.2009, 17:01
Kartal Tesisi başka organizasyonlara hizmet verebilir

TS-Tiryaki
09.06.2009, 17:16
Modernizasyon çalışmaları başladı

http://trabzonspor.com/Upload/Resimler/buyuk/1969-3B0N2W3Z.jpg

Kulübümüz Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri’nde sezonun tamamlanmasıyla birlikte planlanan tadilat ve modernizasyon çalışmaları başlatıldı.

Başkanımız Sadri Şener’in talimatıyla geçtiğimiz sezon başında yapılan modernizasyon çalışmalarına ek olarak yine teknik heyet ve futbolcularımızın daha iyi imkanlarda hizmet alıp, konaklayıp, hoş vakit geçirmeleri adına gerekli yenilemeler için çalışılıyor.

Buna göre tesislerimizde futbolcularımızın boş zamanlarını geçirmeleri için şık kafeterya, en iyi ve hijyenik ortamlarda tedavilerini yaptırmaları için modern sağlık merkezi ve teknik heyetimize yönelik donanımlı ofis ve çağdaş bir toplantı salonu tasarlanacak.

Yapılacak bu çalışmaların yeni sezona kadar tamamlanması planlandı.

Geçtiğimiz sezon başında ise oyuncularımıza ayrılan binanın dış cephesi boyanırken, soyunma odaları yenilerek duş kabinleri ve tuvaletler oyuncularımızın hizmetine sunulmuştu. Bunun dışında mevcut sauna, şok havuzu iptal edilerek soyunma odasının hemen yanına jakuzi ve buhar odası modern bir görünümle inşa edilmişti. Ayrıca kondisyon salonu ve kondisyon aletleri, oyuncularımızın odaları, tuvalet ve banyoları da yenilenmişti.

macka61
09.06.2009, 19:11
helal olsun sadri başkan her şeyl uğraşıyor bizi bırakma büyük başkan

Mehmet Zeki
09.06.2009, 19:15
Helal olsun buyuk baskan.

Serhat
09.06.2009, 20:02
Yap boz tahtasına döndü tesisler zaten...

Adam akıllı bi tesisimiz ne zaman olacak cok merak ediyorum ...

Baskan yama yapmaktan yorulmadı sanırım. Helal olsun Baskana Calisiyor...

bugrahankazaz
12.06.2009, 09:06
la ne şiniği:Dgeçen hafta ordaydık kayabaşına giderken kimse gidemz oraya ziyarete antremanı izlemeyemz biraz uzak vede ters...

Harun-61
12.06.2009, 11:21
5 yildizli otel olacak M.A.Y. Tesisleri :)