PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Acil Şifalar Ali Tandoğan... Geçmiş Olsun...

Kaya
06.11.2010, 21:20
Antalyaspor - Bursaspor maçında Ali Tandoğan'ın kafatası çatlamış. Umarım bu bahsi geçen tehlike bir an önce ortadan kalkar. Acil şifalar diliyorum kendisine...

Karşılaşmanın 51. dakikasında Nunez'in ortaladığı topu kafasıyla filelerle buluşturan Ali Tandoğan, Erkan Sekman ile çarpışarak yerde kaldı. Skoru 2-1'e getirmesine rağmen gol sevincini yaşayamayan Tandoğan bayıldı.

Ali Tandoğan, sahada yapılan ilk müdahalenin ardından Özel Medical Park Hastanesi'ne kaldırıldı. Hastaneye acil servisten alınan Ali Tandoğan'ın MR ve tomogrofisi çekildi. Tecrübeli oyuncunun kafatasında çatlak olduğu ve hayati tehlikesinin bulunduğu öğrenildi.

mehmets61
06.11.2010, 21:22
çok geçmiş olsun:(

h@msi61
Allah sifa versin ya, umarim guzel haberlerini duyariz kisa zamanda...

Ahmet Başkaya
Çok üzücü bir durum , umarım tekrar sahalarda görürüz .

Acil şifalar . Bir duayı çok görmeyin .

Mustafa Yüksek
06.11.2010, 21:24
Çok geçmiş olsun. Umarım en kısa zamanda sağlığına kavuşur.

İsmail Coşgun
06.11.2010, 21:25
Çok üzücü bir haber... :( Allah şifalar versin...

Hasan61
06.11.2010, 21:26
Büyük geçmiş olsun

28TS61
06.11.2010, 21:27
gecmis olsun. acil sifalar. ameliyata alinacak yaziyor haber sitelerinde :(

cihatöztürk
06.11.2010, 21:28
ameliyata alınacakmış gerçekten çok üzücü bi durum

Allah acil şifalar versin

Murat'
06.11.2010, 21:30
Cok cok gecmis olsun.

Gercekten buyuk sanssizlik.

Acil sifalar diliyorum kendisine.

mehmetdoğan
06.11.2010, 21:31
Allah şifa versin

EmreYavuz61
06.11.2010, 21:37
en yakın zamanda hayati tehlikeyi atlatması dileğiyle...çok çok geçmiş olsun..

OLCAY ÇAKIR
06.11.2010, 21:41
Acil şifalar dilerim...

Mesut
06.11.2010, 21:44
Ali Tandoğan`ın Durumu Hakkında.
Antalyaspor karşılaşması esnasında kritik sakatlık geçiren Ali Tandoğan, bu gece ambulans uçak ile Bursa`ya getirilerek Bursa Acıbadem hastenesinde tedavi altına alınacaktır. M.P.Antalyaspor karşılaşmasının 52. dakikasında attığı gol esnasında Antalyaspor`lu Erkan Sekman ile çarpışarak yere yığılan Ali Tandoğan, aldığı darbe sonucu kafa tasında çatlak meydana geldi, ambulans uçakla bu gece Bursaya getirilerek gerekli müdahale Bursa Acıbadem hastanesinde yapılacaktır

Ali Yerlikaya
06.11.2010, 21:45
Sakatlandigi positionda ins sakatligi bizim macda oynamicak durumda olur dedim ama simdi bunu duyunca cok üzüldüm yaaa...

Allah yardimcisi olsun, artik bu saatden sonra iyi olsunda bizim macda hattrick bile yapsin, futbol sadece bi oyun sonucda insan caninin yaninda lafi olmaz...

Tekrar cok gecmis olsun yaaa, ins en yakin zamanda mutlu haberi aliriz...

Bıyıklıoğlu
06.11.2010, 21:46
Geçmiş olsun.Allah şifalar versin.

Fanatik gazetesinin haberine göre Bursa'ya helikopter ile götürülüp ameliyata alınmış.

Alihan Ertürk
06.11.2010, 21:46
Maç sırasında kafasında çatlak olduğu ve hayati tehlikesinin bulunduğunu söylememişti spikerler.. Önemli birşeyi yok deyip, Kafa Travması var demişlerdi.

Durum şimdi ortaya çıktı.. :(

Ali Tunahan Güllü
06.11.2010, 21:48
Geçmiş olsun çok üzüldüm gerçekten.

Alihan Ertürk
06.11.2010, 21:49
Maç sırasında kafasında çatlak olduğu ve hayati tehlikesinin bulunduğunu söylememişti spikerler.. Önemli birşeyi yok deyip, Kafa Travması var demişlerdi.

Durum şimdi ortaya çıktı.. :(

Şansal Büyüka '' Ali Tandoğan'ın Kesinlikle hayati tehlikesi yok. ''

TSelif
06.11.2010, 21:49
Yaşasın yeterki ya oynamasın futbol önemli değil. ALLAH ailesine bağışlasın onu.
Çok geçmiş olsun Ali Tandoğan .

Misina
06.11.2010, 21:53
Geçmiş Olsun.Ne kadar rekabet olsada işin içine can girince insanın içi acıyor.

Hüseyin İlkin
06.11.2010, 21:55
Geçmiş olsun Ali Tandoğan.

Asi Çaykaralı61
06.11.2010, 21:56
Geçmiş olsun Ali Tandoğan

ALLAH şifalar ihsan eylesin

İNŞALLAH en yakın zamanda iyileşir

Cem Akyüz
06.11.2010, 21:59
Geçmiş olsun.Sağlığına kavuşur umarım

Gökhan KAN
06.11.2010, 22:02
Geçmiş olsun..Artık Cech gibi futboluna devam eder..

Sefa
06.11.2010, 22:06
Geçmiş olsun.. Allah acil şifalar versin..

Harun-61
06.11.2010, 22:12
Rabbim c.c. acil sifa versin, Gecmis Olsun...

.

Fatih
06.11.2010, 22:15
Acil şifalar diliyorum...

Ilelioglu
06.11.2010, 22:40
Gecmis olsun.........

Koray10
06.11.2010, 22:43
gecmis olsun...yarisdan önemli olan sey insanlik

forumu görmemistim

Salih Yazıcı
06.11.2010, 22:48
kesinlikle önce sağlık allah acil şifalar versin .

Barış Burak
06.11.2010, 23:04
Allah yardımcımız olsun da,Türk futbolu kara bir haber almasın.

UtopyaTs
06.11.2010, 23:05
Geçmiş Olsun herşeyin başı sağlık vallaha.

TSelif
06.11.2010, 23:16
Hayati tehlikesi var deniliyor adamın farkında mısınız !!

magicyattara
06.11.2010, 23:17
Güncelleme: 06.11.2010 22:19:54

Spor Toto Süper Liginde attığı gol sırasında rakibiyle çarpışarak sakatlanan ve hastaneye kaldırılan Bursaspor’lu Ali Tandoğan’ın genel sağlık durumunun iyi olduğu bildirildi.

Mardan Stadında oynanan Medical Park Antalyaspor-Bursaspor maçının 51’inci dakikasında Ali Tandoğan takımına ilk golünü kazandırdı.

Ancak attığı gol sırasında Ali Tandoğan,Medical Park Antalyaspor’dan Erkan Sekman ile çarpıştı. Ali Tandoğan’a ilk müdahale sahada yapıldı. Ardından da ambulansla özel bir hastaneye götürüldü.

Burada MR ve Tomografisi çekilen Tandoğan’ın kafa travması geçirdiği ve kafatasında çatlak olduğu belirlendi.

Ali Tandoğan’ın bir süre daha hastanede müşahade altında tutulacağı öğrenildi.

http://www.trt.net.tr/Haber/HaberDetay.aspx?HaberKodu=fe550410-b861-4cce-a753-0babba2dba67

Çok geçmiş olsun..genel sağlık durumu iyi diyor..
Rekabet ezeli,dostluk ebedi..Allah şifasını versin..

İlker Akçay
06.11.2010, 23:18
Geçmiş Olsun Ali..

Umarım en kısa sürede sağlığına kavuşursun..

Koray10
06.11.2010, 23:18
bizim maçta oynamasında ne olursa olsun, tamam sağlık önemli ama o kadar Trabzonsporlunun akıl sağlığı ne olacak onu da düşünmek lazım

neyse darısı diğer bursasporluların başına

utanmiyormusun..yaziklar olsun be yaziklar olsun

Alihan Ertürk
06.11.2010, 23:23
Hayati tehlikesi var deniliyor adamın farkında mısınız !!

Şansal Büyüka hayati tehlikesinin olmadığını söyledi.

Murat TONBUL
06.11.2010, 23:26
Allah sevdiklerine bağışlasın... amin !!!

Harun-61
06.11.2010, 23:27
bizim maçta oynamasında ne olursa olsun, tamam sağlık önemli ama o kadar Trabzonsporlunun akıl sağlığı ne olacak onu da düşünmek lazım

yasiniz 36, saygimdan dolayi birsey yazmiyorum

ama büyük ayip etmissiniz....

rekabet bi yere kadar, önce INSAN'LIK !!!

Murat TONBUL
06.11.2010, 23:27
bursalı taraftarlar 96da intihar eden renkdaşımızla dalga geçiyordu, asıl onlara yazıklar olsun, benim için önemli olan bu takımın şampiyon olması isterse 1000 kişi ölsün, profesyonel düşünün biraz, bu bir savaş ve savaşta rakibine acırsan kaybedersin hep ilelebet kaybedersin

commandante, ben senin ağabeyinim biraz üslupta saygı lütfen

burda mesele can can !!! kendini ali tandoğanın ailesinden birinin yerine koy istersen abi. futbol herşey demek değildir...

orhan42
06.11.2010, 23:32

Ayıptır,yazıktır!!!!!Bu kadar mı düştünüz be!!!!

İlyas Onat
06.11.2010, 23:37
Acil şifalar diliyorum. Allah korusun...

Süleyman Baykan
06.11.2010, 23:40
Allah acil şifalar versin üzücü bir durum...

pReN@_61
06.11.2010, 23:41
Geçmiş olsun

Süleyman Baykan
06.11.2010, 23:43
çuval dolusu para alıyorlar, hayal bile edilemeyen yaşantıya sahipler azıcık o kadarda olsun, ben o kadar para alayım 40 yaşına kadar yaşasam kafi, ömrümün yarısı fındıklıklarda geçti, bir doğan parası bile birikmedi

bu ülkede hergün asker, polis öldürülüyor pis pisine

Başına bu talihsiz olayın geleceğini bilseydi sahaya çıkmazdı çuval dolusu parada versen yanlış bir yaklaşım tartışma çıkarılacak sayfa değil zaten öyle yolda yürümenin bile garantisi yok her an herşey gelebilir insanın başına.

Ömer Kibar
06.11.2010, 23:51
Geçmiş olsun..

İnşallah en kısa sürede sağlığına kavuşur..

M.S.SOFU
06.11.2010, 23:58
Bursaspor Menajeri Adil Cenkciler, Medical Park Antalyaspor-Bursaspor karşılaşmasında, gol attığı pozisyonda sakatlanan Ali Tandoğan'ın, Antalya'dan ambulans uçakla Bursa'ya götürülmeyeceği öğrenildi.

Maraton Programı'nda Şansal Büyüka'nın verdiği bilgiye göre Ali Tandoğan, her ihtimale karşı Antalya'daki hastenede tutulacak.

Büyaka, her 4 saatte bir beyim Mr'ı çekilecek başarılı oyuncunun hayati tehlikesi bulunmadığı vurguladı.

Bursaspor Menajeri Adil Cenkciler, Ali Tandoğan'ın kafatasında çatlak oluştuğu bilgisini aldıklarını söyledi.

"HAYATİ TEHLİKESİ YOK"
Medical Park Özel Antalya Hastanesi Başhekimi Dr. Şerif Köksal, Medical Park Antalyaspor-Bursaspor karşılaşmasında gol attığı pozisyonda sakatlanan Ali Tandoğan'ın temporal kemiğinde çökme olduğunu söyledi.

Başhekim Dr. Şerif Köksal, Medical Park Antalyaspor-Bursaspor maçında sakatlanarak hastaneye kaldırılan Ali Tandoğan'ın sağlık durumuyla ilgili açıklamalarda bulundu. Köksal, ''Tandoğan'ın temporal kemiğinde çökme kırığı mevcut. Bu kırık beyin dokusuna ulaşmış bir kırık değil. Hayati tehlikesi yok, şuuru da yerinde'' dedi.

Tandoğan'ın temporal kemiğinde çökme kırığının bulunduğunu söyleyen Köksal, bu kırığın beyin dokusuna ulaşmış bir kırık olmadığının altını çizdi. Kırığın kafa içerisinde herhangi bir kanama yapıp yapmayacağının hastanın izlenmesi ve seri tomografiler ile belli olacağını belirten Köksal, şöyle konuştu:

''Tandoğan'ın hayati bulguları tümüyle stabil ve şuura açık. Ancak kafa travması vakalarında travmanın orta ya da şiddetli olmasına bakılmadan gözlem altında görüntüleme yöntemlerinin seri biçimde tekrarlanması gerekmektedir. Gerekli hallerde ise cerrahi veya medikal girişim yapılması en temel yöntemdir. Tandoğan'ın hayati tehlikesi yok. Şu anki sağlık durumuyla da futbol hayatını engelleyecek bir sağlık sorunu yok.''

Köksal, Ali Tandoğan'ın bir süre gözlem altında tutulacağını belirterek, hastaneden taburcu ya da sevk edilme süresinin tedavi sürecine göre belirleneceğini söyledi.

Öte yandan Medical Park Antalyaspor Teknik Direktörü Mehmet Özdilek ve futbolcular Necati Ateş, Uğur İnceman ile Tuna Üzümcü, hastaneye gelerek Ali Tandoğan'ı ziyaret etti.

Ziyaretin ardından gazetecilerin sorularını yanıtlayan Tuna Üzümcü, ''Tandoğan büyük bir tehlike atlattı. Kendisiyle görüştüm. Sağlık durumu iyi. Sakatlığından dolayı büyük üzüntü duyduk'' dedi.

son durum bu arkadaşlar

çok büyük geçmiş olsun

alah kimseye sağlık sorunu vermesin ayrıca...

umarım ali tandoğan kısa zamanda bu olayın herhangi bir izi kalamdan sağlıklı bir şekilde ayağa kalkacaktır...

Koray10
06.11.2010, 23:58
bursalı taraftarlar 96da intihar eden renkdaşımızla dalga geçiyordu, asıl onlara yazıklar olsun, benim için önemli olan bu takımın şampiyon olması isterse 1000 kişi ölsün, profesyonel düşünün biraz, bu bir savaş ve savaşta rakibine acırsan kaybedersin hep ilelebet kaybedersin

commandante, ben senin ağabeyinim biraz üslupta saygı lütfen

isterse dede yasinda ol böyle düsüncelere saygi olmaz...trabzonspor 27 senedir sampiyon olamiyorsa ve halen büyük saygi görüyorsa,senin gibi düsünenlerden yüzünden degil.
madem cok para kazaniyorlar o zaman futbol izlem futbol lan ilgilenme cünkü senin paralan kazaniyor bunlar.türkiye yerli oyunculara en cok para veren trabzonspor dur.

M.S.SOFU
07.11.2010, 00:02
ey forum yönetimi

lütfen insan canına saygısı olmayan holigan zihniyeti forumumuzdan temizleyelim....

sadece küfür içerikli mesajlar mı siliniyor yoksa insanlığa saygısı olmayan mesajlarda siliniyor mu öğrenmiş oluruz...

TS-FAN
07.11.2010, 00:03
Geçmiş olsun,acil şifalar dileriz.

Koray10
07.11.2010, 00:03
basak yorum yapmacagim...hersene sampiyon olacagina, birkere serefli sampiyon olmaya terciye ederim isterse 27 yil da sürsün.bir gün mutlaka "günesi" zapt edecegiz

Koray10
07.11.2010, 00:04
ey forum yönetimi

lütfen insan canına saygısı olmayan holigan zihniyeti forumumuzdan temizleyelim....

sadece küfür içerikli mesajlar mı siliniyor yoksa insanlığa saygısı olmayan mesajlarda siliniyor mu öğrenmiş oluruz...

bravo..yasa :alkış:

Ahmet Başkaya
07.11.2010, 00:04
@asamoah

Mesajlarını alıntılamaya utanıyorum .

Her maç 10 gol yiyelim ama 1 insan ölmesin .

Yaşınıza bakıyorum da cidden inanamıyorum , bu kadar mı azaldı insani duygularımız .

Ayıptır , ne kadar para alıyormuş canla mı ölçülür oldu .

Bir dua okuyacağınıza yazdıklarınza bakın .

Ahmet Faruk
07.11.2010, 00:05
Futbol böyle bir oyun işte. Adam belki de gol attığının farkında bile değildi yere düştüğünde.
Geçmiş olsun, Allah acil şifalar versin.

Paksoy
07.11.2010, 00:06
Çok geçmiş olsun, İnşallah en kısa sürede sahalara döner,
- Futbol hayatı tehlikesi var mı?

Bayraktaroğlu
07.11.2010, 00:08
geçmiş olsun.Allah acil şifalar versin.umarım en yakın zamanda sağlığına kavuşur...

ilhan
07.11.2010, 00:09
Trabzonsporluluk duruşu bambaşka bir şeydir. Emsali insani durumlarda saygıda kendini belli eder. Rakip kim olursa olsun, futbolcusu hangi kalıbrede olursa olsun "oh olsun, beter olsun" tarzı yaklaşımlar bir holiganizmden öte anti hümanist bir yaklaşımdır. Böylesi durumlarda bunun bir sevinç unsuru olarak söylenmesi bile acınasıdır, düşündürücüdür. Futbolun birleştiriciliği sadece o yuvarlak top değildir. Skorsal düşünceler beyinlerde ciddi zihinsel problemler yaratıyor.

Ali Tandoğan'ı zerre sevmem ama sakatlandığı pozisyona çok ama çok üzüldüm. Daha önce Meduna, Ümit Özat sakatlıklarını televizyondan görünce tutulmuştum resmen. Ben şahsen çok korktum bir şey olmasından. İnşallah tez zamanda sağlığına kavuşur.

Şu asamoah mıdır nedir ona gelince;

Vazgeç her hafta yeni üyelik alıp aklın sıra insanlarla dalga geçmekten.

Eren Karaahmetoğlu
07.11.2010, 00:10
Çok çok geçmiş olsun. Hayati tehlikesi var deniyor. Öncelikle o tehlikeyi atlatsın. Gerisi çok da önemli değil.

İyileştikten sonra bir sıkıntı olmayacaksa da en yakın zamanda sahalara dönsün.

Yeter ki iyileşsin.

Kazım Uzunboy
07.11.2010, 00:11
Büyük şanssızlık.

Çok geçmiş olsun. En kısa zamanda sağlığına kavuşur inşallah.

M.S.SOFU
07.11.2010, 00:11
forum yönetimini insanlık adına yapmış olduğu dik duruş nedeniyle takdir ediyor ayakta alkışlıyorum...

neyse tekrardan çok büyük geçmiş olsun ali tandoğana

dualarımız onunla...

Koray10
07.11.2010, 00:12
Trabzonsporluluk duruşu bambaşka bir şeydir. Emsali insani durumlarda saygıda kendini belli eder. Rakip kim olursa olsun, futbolcusu hangi kalıbrede olursa olsun "oh olsun, beter olsun" tarzı yaklaşımlar bir holiganizmden öte anti hümanist bir yaklaşımdır. Böylesi durumlarda bunun bir sevinç unsuru olarak söylenmesi bile acınasıdır, düşündürücüdür. Futbolun birleştiriciliği sadece o yuvarlak top değildir. Skorsal düşünceler beyinlerde ciddi zihinsel problemler yaratıyor.

Ali Tandoğan'ı zerre sevmem ama sakatlandığı pozisyona çok ama çok üzüldüm. Daha önce Meduna, Ümit Özat sakatlıklarını televizyondan görünce tutulmuştum resmen. Ben şahsen çok korktum bir şey olmasından. İnşallah tez zamanda sağlığına kavuşur.

Şu asamoah mıdır nedir ona gelince;

Vazgeç her hafta yeni üyelik alıp aklın sıra insanlarla dalga geçmekten.
niye sevmezdin?

Recep Alkan
07.11.2010, 00:16
Çok büyük geçmiş olsun, futbol ne kadar hayatımızın bir parçası olsa, ortada duran bir insan hayatı.

Umarım en ama en kısa zamanda çok sevdiği yeşil sahalara sağlıklı şekilde geri döner.

Haftaya Bursa maçında biz taraftar olarak da oyuncuyu unutmamalıyz.

Geçmiş Olsun ALİ.

ilhan
07.11.2010, 00:20
niye sevmezdin?

Sevmem mi gerekiyordu, pardon?

Koray10
07.11.2010, 00:21
Sevmem mi gerekiyordu, pardon?
yok yani trabzonspor a saygisiz mi oldu?

ilhan
07.11.2010, 00:24
yok yani trabzonspor a saygisiz mi oldu?

Yok hayır, onunla alakası yok. Denizlispor'da oynadığı dönemden beri antipatik bulduğum futbolculardan birisi. İnsanlığı konusunda bir sözüm yok zaten. Sev-e-medim bir türlü.

Fatih Akyel'i de ömrü billah sevememiş birisiydim. Erdinç Yavuz'u, kaleci Ahmet Şahin'i, gsli Sabri'yi, Ayhan'ı vs. vs. vs.

Eminim sizinde hiç sevmediğiniz bir şekilde uyuz olduğunuz isimler mutlaka vardır.

ismail tüfekçi
07.11.2010, 00:25
sakatlandığında bende inşl. bizim maçda oynamaz demiştim amma can sağlığı işin içine girdimi dur onunda bi eşi ve çocuğu var onunda bi anası babası var kendini onun yerine koy ve öyle sevin trabzon maçında oynamış trabzona 2 gol atmış hiç önemli değil allah ailesine bağışlasın

Koray10
07.11.2010, 00:26
Yok hayır, onunla alakası yok. Denizlispor'da oynadığı dönemden beri antipatik bulduğum futbolculardan birisi. İnsanlığı konusunda bir sözüm yok zaten. Sev-e-medim bir türlü.

Fatih Akyel'i de ömrü billah sevememiş birisiydim. Erdinç Yavuz'u, kaleci Ahmet Şahin'i, gsli Sabri'yi, Ayhan'ı vs. vs. vs.

Eminim sizinde hiç sevmediğiniz bir şekilde uyuz olduğunuz isimler mutlaka vardır.
anladim...

Özkan
07.11.2010, 00:27
Temporal kemik kırıkları beyin dokusuna geçmese bile kafayı besleyen damarların yırtılmasına sebep olabilir ve bu durum ölümle sonuçlanabilir. Her ne kadar Ali Tandoğan'ı değerlendiren hekimler hayati tehlikesinin bulunmadığını söylemişse de içim rahat değil. İnşallah birşey olmaz, Allah Ali Tandoğan'ı ailesine bağışlar.

Bu forumda katılmadığım, saçma bulduğum ve hatta küfür ettiğim birçok ileti oldu ama hiçbirisi bu başlıkta yazılan ve silinen iletiler kadar iğrenç, seviyesiz olmamıştı. Bu fikir adı altında belirtilen hezeyanların alıntılarının da silinmesi gerekiyor.

Trabzonlular ve Trabzonsporlular için başarıya giden her yol mübah değildir. Herhangi birisi öleceğine Trabzonspor küme düşsün, hatta yok olsun. 12 yaşındaki çocuklar genellikle bencil olur ama Trabzonlu atletimiz Hilal Coşkuner'in birinci bitirmek üzere olduğu bir yarışı bırakarak düşen rakibini yerden kaldırması hepimiz için örnek teşkil etmelidir. Eski kaptanlarımızdan Fatih Tekke'nin golle sonuçlanması kuvvetle muhtemel bir atakta şut çekmek yerine sakatlanan rakibinin bir an evvel tedavi edilmesi için topu taca bırakması herkes için olağanüstü ama bir Trabzonsporlu için yapılması gayet normal olan bir harekettir. Sporun savaş olmadığı, rekabetin kan davası anlamına gelmediği hepimizce artık kanıksanmış olmalıdır. Trabzonspor taraftarlarından oluşan bir toplulukta bunun tartışılması bile abestir.

Koray10
07.11.2010, 00:31
Temporal kemik kırıkları beyin dokusuna geçmese bile kafayı besleyen damarların yırtılmasına sebep olabilir ve bu durum ölümle sonuçlanabilir. Her ne kadar Ali Tandoğan'ı değerlendiren hekimler hayati tehlikesinin bulunmadığını söylemişse de içim rahat değil. İnşallah birşey olmaz, Allah Ali Tandoğan'ı ailesine bağışlar.

Bu forumda katılmadığım, saçma bulduğum ve hatta küfür ettiğim birçok ileti oldu ama hiçbirisi bu başlıkta yazılan ve silinen iletiler kadar iğrenç, seviyesiz olmamıştı. Bu fikir adı altında belirtilen hezeyanların alıntılarının da silinmesi gerekiyor.

Trabzonlular ve Trabzonsporlular için başarıya giden her yol mübah değildir. Herhangi birisi öleceğine Trabzonspor küme düşsün, hatta yok olsun. 12 yaşındaki çocuklar genellikle bencil olur ama Trabzonlu atletimiz Hilal Coşkuner'in birinci bitirmek üzere olduğu bir yarışı bırakarak düşen rakibini yerden kaldırması hepimiz için örnek teşkil etmelidir. Eski kaptanlarımızdan Fatih Tekke'nin golle sonuçlanması kuvvetle muhtemel bir atakta şut çekmek yerine sakatlanan rakibinin bir an evvel tedavi edilmesi için topu taca bırakması herkes için olağanüstü ama bir Trabzonsporlu için yapılması gayet normal olan bir harekettir. Sporun savaş olmadığı, rekabetin kan davası anlamına gelmediği hepimizce artık kanıksanmış olmalıdır. Trabzonspor taraftarlarından oluşan bir toplulukta bunun tartışılması bile abestir.

:alkış: nerden biliyorsun bu konulari

irfanb
07.11.2010, 00:32
Cok cok gecmis olsun.Allah sifasini versin.Insallah en kisa zamanda eski sagligina kavusur.

Berberoğlu
07.11.2010, 00:34
Geçmiş olsun Ali Tandoğan...

Bir an önce eski sağlığına kavuşmasını isterim. Hatta sağlığı elverirse bizim maçta da oynasın...

altinkaya08
07.11.2010, 00:45
Acil şifalar dilerim.Allah onu ailesine bağışlasın.

Özge
Geçmiş olsun.

Cagdas Topal
HAYATİ TEHLİKESİ YOK!

Medical Park Özel Antalya Hastanesi Başhekimi Dr. Şerif Köksal, Medical Park Antalyaspor-Bursaspor karşılaşmasında gol attığı pozisyonda sakatlanan Ali Tandoğan’ın temporal kemiğinde çökme olduğunu söyledi.
Başhekim (http://www.milliyet.com.tr/index/bashekim) Dr. Şerif Köksal, Medical Park Antalyaspor-Bursaspor maçında sakatlanarak hastaneye kaldırılan Ali Tandoğan’ın sağlık durumuyla ilgili açıklamalarda bulundu. Köksal, "Tandoğan’ın temporal kemiğinde çökme kırığı mevcut. Bu kırık beyin dokusuna ulaşmış bir kırık değil. Hayati tehlikesi yok, şuuru da yerinde" dedi.
Tandoğan’ın temporal kemiğinde çökme kırığının bulunduğunu söyleyen Köksal, bu kırığın beyin dokusuna ulaşmış bir kırık olmadığının altını çizdi. Kırığın kafa içerisinde herhangi bir kanama yapıp yapmayacağının hastanın izlenmesi ve seri tomografiler ile belli olacağını belirten Köksal, şöyle konuştu:
"Tandoğan’ın hayati bulguları tümüyle stabil ve şuura açık. Ancak kafa travması vakalarında travmanın orta ya da şiddetli olmasına bakılmadan gözlem altında görüntüleme yöntemlerinin seri biçimde tekrarlanması gerekmektedir. Gerekli hallerde ise cerrahi veya medikal girişim yapılması en temel yöntemdir. Tandoğan’ın hayati tehlikesi yok. Şu anki sağlık durumuyla da futbol hayatını engelleyecek bir sağlık sorunu yok."
Köksal, Ali Tandoğan’ın bir süre gözlem altında tutulacağını belirterek, hastaneden taburcu ya da sevk edilme süresinin tedavi sürecine göre belirleneceğini söyledi.
Öte yandan Medical Park Antalyaspor Teknik Direktörü Mehmet Özdilek (http://www.milliyet.com.tr/index/Mehmet%20Ozdilek) ve futbolcular Necati Ateş (http://www.milliyet.com.tr/index/Necati%20Ates), Uğur İnceman ile Tuna Üzümcü (http://www.milliyet.com.tr/index/Tuna%20Uzumcu), hastaneye gelerek Ali Tandoğan’ı ziyaret etti. Ziyaretin ardından gazetecilerin sorularını yanıtlayan Tuna Üzümcü, "Tandoğan büyük bir tehlike atlattı. Kendisiyle görüştüm. Sağlık durumu iyi. Sakatlığından dolayı büyük üzüntü duyduk" dedi.

İyi bari hayati tehlikesi yok deniyor , çok geçmiş olsun ...

Paksoy
07.11.2010, 00:47
Özkan@
Bundan sonra futbol oynayabilir mi peki?

Özkan
07.11.2010, 00:50
Özkan@
Bundan sonra futbol oynayabilir mi peki?
Bizim maçta oynaması da muhtemel. Kanama olmamışsa Petr Cech gibi bir süre kask kullanarak oynar, sonra kaskı da çıkarır. İnşallah kanaması yoktur.

Paksoy
07.11.2010, 00:53
Bizim maçta oynaması da muhtemel. Kanama olmamışsa Petr Cech gibi bir süre kask kullanarak oynar, sonra kaskı da çıkarır. İnşallah kanaması yoktur.
İnşallah hayati durum söz konusu olmaz

Mustafa Yüksek
07.11.2010, 01:08
Tekrar büyük geçmiş olsun. Umarım tetkiklerinde de kötü bir sonuç çıkmaz.

Enes
07.11.2010, 01:11
Geçmiş olsun...
En kısa zamanda iyi olur inşallah...

İskender66
07.11.2010, 01:22
Geçmiş olsun Ali Tandoğan. Allah acil şifalar versin. Rabbim seni ailene ve sevenlerine bağışlasın.

Fatih BALTA
07.11.2010, 01:36
Geçmiş olsun.Çok üzücü bir durum.
Pozisyonda kasti hiç bir hareket yok.

Gökhan ARSLAN
07.11.2010, 02:12
Acil şifalar...
Umarım biran önce sağlığına kavuşur

İsmail Coşgun
07.11.2010, 03:08
Ali Tandoğan'ın sağlık durumunda bir gelişme var mı acaba? :S

ThePatriot61
07.11.2010, 04:32
Gecmis olsun Ali Tandogan. En kisa zamanda iyilesir insallah.

Uğurtan
07.11.2010, 06:00
Geçmiş olsun..

Çok üzüldüm bende..

SDanışmaz
07.11.2010, 06:40

Cengiz Çubukcu
07.11.2010, 08:19
ben de görüntüleri görünce çok kötü oldum inşallah en kısa sürede sağlığına kavuşur...

ilhan
07.11.2010, 08:27
Görüntüler demişken...

Adamın canı yanıyor yerde acılar içerisinde kıvranıyor tribünlerden gelen ses "Hepiniz bilmem ne çocuğusunuz", bir anlık sessizlik oluyor "Her zaman her yerde en büyük Bursa", kısa bir sessizlik "vur kır parçala bu maçı kazan" en sonunda adam sedye ile taşınıyor ve saha kenarına gelince alkış kopuyor. Ayıp yahu ayıp... Saha kenarına mı gelmesi lazım alkışlanması için?

Ben Ali Tandoğan'ın sakatlığına aşırı derece de üzüldüm, tribünlerin o şekilde hareket etmesine daha çok üzüldüm. Demek ki insan canı falan fistan hikaye. Yazık, ayıp...

UğuR
07.11.2010, 08:35

güneyli
07.11.2010, 09:44
Rekabet güzel şey,insanlığı unutmamak daha güzel şey.Geçmiş olsun.

Mustafa AYDIN
07.11.2010, 10:50
Allah'dan acil şifalar diliyorum.İnşAllah tez zamanda atlatır.

Tolunay Abdioğlu
07.11.2010, 11:18
Allah acil şifalar versin. :(

Yakın zaman da iyileşir umarım.

Asi Çaykaralı61
07.11.2010, 11:27
Ali Tandoğan'a geçmiş olsun

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/logo1.jpg

Bursaspor'un M.P.Antalyaspor'la oynadığı karşılaşmanın 52. dakikasında attığı gol esnasında Antalyaspor`lu Erkan Sekman'la çarpışması sonucu kafa tasında çatlak meydana gelen Ali Tandoğan'a geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, en kısa sürede eski sağlığına kavuşmasını diliyoruz.

http://www.trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=5751#Icerik

Erdinç Dilek
07.11.2010, 11:43
sevmem kendisini ama o kalabalıkta hareket edip edemediğini göremeyince tedirgin oldum sonra sedyede elini yüzüne getirince rahatladım, geçmiş olsun..

Kazım Uzunboy
07.11.2010, 12:27
Ali Tandoğan'ın durumu iyi!

Medical Park Antalyaspor-Bursaspor karşılaşmasında sakatlanan Ali Tandoğan'ın hayati tehlikesinin bulunmadığı ve şuurunu açık olduğu açıklandı.

http://foto.fanatik.com.tr/news/423x238/2010/11/7/fft1mm1242211.jpg

Medical Park Hastanesi Başhekimi Dr. Şerif Köksal tarafından yapılan açıklamada, Ali Tandoğan'ın yapılan tüm test ve tetkiklerinde hayati tehlikesinin bulunmadığı belirtilerek, “Tandoğan'ın temporal kemiğinde çökme kırığı mevcut. Bu kırık, beyin dokusuna ulaşmış bir kırık değil. Hayati tehlikesi yok, şuuru yerinde. Kırığın beyinde bir kanama yapıp yapmayacağını hastayı bir süre izleyerek ve seri tomografiler çekerek kontrol edeceğiz” dedi.
Köksal, “Gerekli hallerde cerrahi veya medikal girişim yapılması en temel yöntemdir. Tandoğan'ın hayati tehlikesi yok. Şu anki sağlık durumuyla ilgili futbol hayatını engelleyecek bir durum söz konusu değil. Hastaneden taburcu ya da sevk edilme süresi tedavi sürecine göre belirlenecek” dedi. Maçın ardından MP Antalyasporlu bazı futbolcular hastaneye gelerek Tandoğan'ı ziyaret etti.
DHA

www.fanatik.com.tr

Mustafa Turan
07.11.2010, 12:48
ben Bursasporluyum.. yaşım 22. sizin şampiyonluğı kaybetiğiniz maçı hayal mayal hatırlıyorum.. geçenlerde paylaşım sitelerinden birinde bestenizi dinledim gerçekten içim acıdı bir üyeniz dalga geçtiler demiş ya böyle birşey e imkan yok. geçmiş olsun dileklerini sunan forum üyelerine teşekkür ederim.. umarım bu hafta da futbol zevki yüksek bir maç seyrederiz gelecek olanlara kazasız belasız yolculuklar..

Cihan_61
07.11.2010, 14:43
gecmis olsun ...

muzzo3461
07.11.2010, 15:26
geçmiş olsun,inşallah tez zamanda sağlığına kavuşur ve futboluna devam eder...

Mustafa Önder
07.11.2010, 15:37
Allah acil şifalar versin...

Mustafa ÖZDEMİR
07.11.2010, 22:58
geçmiş olsun...

Canberk
08.11.2010, 12:52
Geçmiş olsun.