PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Başarılı Hakemlerimiz 2 | Bülent YILDIRIM

Vkgz
05.11.2010, 00:35
Bülent Yıldırım'da bu aksam Sevilla - Karpaty maçını yönetti. Sevilla maçı 4-0 kazandı. Başarılarının devamını dileriz...

http://www.kahramanmarasspor.org/site/files.php?file=bulent_yildirim_455128361.jpg

İsmail Coşgun
05.11.2010, 06:35
Sevilla 'Yıldırım' gibi...

Önceki gün Cüneyt Çakır’ın Londra’daki müthiş yönetiminden sonra dün de Bülent Yıldırım, Sevilla-Karpaty Lviv maçından alnının akıyla çıktı. Sevilla’nın 4-0 kazandığı karşılaşmada iyi bir yönetim sergileyen Yıldırım, sadece bir kez sarı kartına başvurdu.

Günün en önemli sürprizine ise Lech Poznan imzasını attı. Evinde kupanın favorileri arasında yer alan ve kendisinden yaklaşık 10 kat daha pahalı bir takım olan Manchester City’yi 3-1 yenen Polonya temsilcisi Juventus’un da bulunduğu grupta liderliği yükseldi. Temsicilerimiz Nuri Şahin ve Mevlüt Erdinç’in karşı karşıya geldiği maçta ise PSG evinde Dortmund ile golsüz berabere kaldı. Mevlüt kaleciyle karşı karşıya kaçırdığı 2 yüzde yüzlük net golle PSG’yi bir puana mahkûm etti.

Kaynak:habervatan.com

''Tebrikler Bülent Yıldırım...''

M.S.SOFU
05.11.2010, 12:46
tebrikler

bizim ligte görev yapan bir kaç hakemi beğenmiyorum sadece

bu sene coştu bizim hakemler...

sadece yaşlı siyah saçlı önleri böyle ufaktan dökük esmer bi amca var...-adını hatırlayamadım-

onu hiç sevmem

ama bir çoğu iyi yönetiyor

2 tane de trabzonlu hakem vardı-haliyle bizim maçlara vermiyorlar onları-

onların performansı düştü bu sene

bank asyada maç yönetiyorlar galiba...

Kazım Uzunboy
05.11.2010, 13:55
Bizim liglerde hakemlere olan şikayetler arttıkça Avrupa'da daha başarılı oluyoruz sanırım. :)

Ilelioglu
05.11.2010, 23:40
tebrikler

bizim ligte görev yapan bir kaç hakemi beğenmiyorum sadece

bu sene coştu bizim hakemler...

sadece yaşlı siyah saçlı önleri böyle ufaktan dökük esmer bi amca var...-adını hatırlayamadım-

onu hiç sevmem

ama bir çoğu iyi yönetiyor

2 tane de trabzonlu hakem vardı-haliyle bizim maçlara vermiyorlar onları-

onların performansı düştü bu sene

bank asyada maç yönetiyorlar galiba...

Yok hayir Baris Simsek Süper Ligde mac yönetiyor...

Abdullah Yilmaz senin dedigin hakem olsa...

;)

ilhan
06.11.2010, 08:49
Adı Bülent soyadı Yıldırım olan hakemleri sev-mi-yo-rum. Nefret ediyorum bu tipten.
*
Avrupa'da başarılar.
Ligde bizim maçlara verilmesinler yeter.

Fatih
06.11.2010, 09:49
Avrupa'ya yakın bize uzak olsun.

ilhan
06.11.2010, 09:53
En az imzan kadar güzel ve net bir yorum olmuş Fatih. :)

Fatih
06.11.2010, 10:03
En az imzan kadar güzel ve net bir yorum olmuş Fatih. :)
Senden ilham(n) aldım.:)

Net yorumuma biraz ekleme yapayım Kuddusi Müftüoğlu,Kabil Abitoğlu ile beraber Süper Ligde sevmediğim hatta nefret ettiğim hakemler grubuna giriyor Bülent Yıldırım.Bu hakemler eyyam konusunda yüksek klasmandalar.:rolleyes:

ilhan
06.11.2010, 10:06
O zaman "Adı Bülent, soyadı Yıldırım ve soyadının son kısmı -oğlu- olan hakemler bizden uzak Avrupa'ya yakın" olsunlar.
:)

Fatih
06.11.2010, 10:08
O zaman "Adı Bülent, soyadı Yıldırım ve soyadının son kısmı -oğlu- olan hakemler bizden uzak Avrupa'ya yakın" olsunlar.
:)
Olabilir İlhan yalnız bu hakemlerin Avrupa'da başarılı olmalarını yadırgamıyorum taraf olamıyor eyyam yapamıyorlar.:rolleyes:

Vkgz
08.11.2010, 22:24
Beşiktaşlı oyunculara kanıp Kasımpaşayı hiç ezdirmedi. Tebrikler ama ersanı atmalıydı.

çarşı sahte delikanlılık yapayım derken rezil oldu bu arada son dakikada :)

Vkgz
09.11.2010, 00:08
hakem basarılıydı. ersan olayı hariç.
kime 2 sarı kart gosterdiki,yanlısın var zannımca

Ali İhsan
09.11.2010, 01:35
Kötü bir hakem, ama dün akşam özellikle yardımcıları sayesinde çok başarılı bir maç yönetti.

Fatih BALTA
09.11.2010, 11:53
Bursa maçımızı Bülent Yıldırım yönetecek.

Fatih
09.11.2010, 12:17
Bursa maçımızı Bülent Yıldırım yönetecek.
Şimdi yandık.

Vkgz
14.11.2010, 13:02
Yan hakemlerin hatalarını gececek olursak.

Ozan İpek'e verilmeyen Kırmızı kart
Bursaya maçın sonlarında verilmeyen penaltı olmak üzere 2 önemli hatası vardı hocanın
Ceyhuna kırmıza kart gostermesini beklemekse Ertugrul hocanın çaresizliğini gosteriyor.
iyi niyetliydi ama basarısızdı.

Hürgün Aygün
14.11.2010, 13:08
Bu hakem mi başarılı?ççççççççç

Canberk
14.11.2010, 13:08
Başlık çelişti sanırım.
Avrupa'da başarılı ülkemizde başarısız olacak sanırım.
Çok vasat değildi ama iyide değildi dünkü maçta.

Ali İhsan
14.11.2010, 13:11
Çok başarısız bir hakem, surat ifadesinden bile bazı maçları kaldıramadığı belli oluyor.

Bir hakem bir maçı idare etmeye uğraşmayacak, düşünmeyecek, düşünmeden çalacak, kartları düşünerek vermeyecek...

ozturk
14.11.2010, 18:57
Bu hakem de başarılıysa..

Sefa
29.11.2010, 16:14
Bülent Yıldırım, Steau Bükreş-Liverpool UEFA Avrupa Ligi maçını yönetecek

http://www.tff.org/Resources/TFF/Auto/95391b2715324d9d8b69097105c944d3.jpg

FIFA kokartlı hakemimiz Bülent Yıldırım, UEFA Avrupa Ligi K grubunda Steau Bükreş ile Liverpool arasında oynanacak müsabakayı yönetecek. Bükreş'teki karşılaşma 2 Aralık Perşembe akşamı TSİ 20.00'da başlayacak.

Bülent Yıldırım'ın yardımcılığını Mustafa Emre Eyisoy ve Cem Satman yapacak, Hakan Özkan da maçın dördüncü hakemi olacak. Hüseyin Göçek ve Barış Şimşek bu önemli maçta ilave yardımcı hakem olarak görev alacak.

Ocak 2010'dan bu yana, 2. kategoride yer alan Bülent Yıldırım'ın 2010-2011 sezonunda görev aldığı uluslararası maçlar şöyle:

4 Kasım
UEFA Avrupa Ligi J grubunda Sevilla-Karpaty Lviv

30 Eylül
UEFA Avrupa Ligi G grubunda Hajduk Split ile Anderlecht maçı

3 Eylül
Liectenstein ile İspanya arasında oynanan 2012 Avrupa Şampiyonası eleme maçı

19 Ağustos
Vaslui ile Lille oynanan UEFA Avrupa Ligi play-off maçı

5 Ağustos
FK Karabağ ile Wisla Krakow arasında oynanan UEFA Avrupa Ligi 3.ön eleme maçı

13 Temmuz
Actobe ile FC Olimpi Rustavi arasında oynanan Şampiyonlar Ligi 2.ön eleme maçı

bahadır2561
29.11.2010, 19:12
bu hakemin ben

Vkgz
03.12.2010, 19:20
reina iyi gol yemiş maçta :) tebrikler bülent hoca

Vkgz
13.12.2010, 00:12
Harika maç yönetti. forumda devre arasında hakeme sallayan arkadaslar utanmışlardır eminim.

Fatih
13.12.2010, 00:15
Harika maç yönetti. forumda devre arasında hakeme sallayan arkadaslar utanmışlardır eminim.
O kadar iyi yönettiki stadda ağzımız hep açıktı.:)

Vkgz
13.12.2010, 00:26
sert bir maçtı fatih, bu şartlarda bence gayet iyi yönetti. trübün psikolojisi başka tabi

Mustafa Yüksek
13.12.2010, 00:28
Vallahi sert bir maç olmasına o müsade etti. Bana kalsa rezil bir maç yönetti. Olası sakatlıklardan, İbb kadar o da sorumlu olurdu. Şükür ki bir şey gelmedi başımıza.

Vkgz
13.12.2010, 00:31
Vallahi sert bir maç olmasına o müsade etti. Bana kalsa rezil bir maç yönetti. Olası sakatlıklardan, İbb kadar o da sorumlu olurdu. Şükür ki bir şey gelmedi başımıza.

Sert oynayan birtek ibb değildi ama devre arasına kadar bizimde kartlık pozisyonlarımız yok değil, hatta colman kırmızı bile yiyebilirdi art niyetli bir hakem sahada olsaydı. yönetilmesi zor bir maçı iyi yönetti bence

Mustafa Yüksek
13.12.2010, 00:34
Sert oynayan birtek ibb değildi ama devre arasına kadar bizimde kartlık pozisyonlarımız yok değil, hatta colman kırmızı bile yiyebilirdi art niyetli bir hakem sahada olsaydı.

Abi madem öyle versin. Ne bizimkine izin versin, ne onlarınkine. Zaten Colman böyle hep. Sert müdahele görünce, aynen karşılık veriyor.

Demem o ki, oyun kurallarını uygulayacaktı başından itibaren. Bana ve ya İbb'ye karşı. Uygulamadıysa, kötü iş çıkarmış demektir.

Hazar_
13.12.2010, 00:35
Bundan hakem falan olmaz.

Vkgz
13.12.2010, 00:40
Abi madem öyle versin. Ne bizimkine izin versin, ne onlarınkine. Zaten Colman böyle hep. Sert müdahele görünce, aynen karşılık veriyor.

Demem o ki, oyun kurallarını uygulayacaktı başından itibaren. Bana ve ya İbb'ye karşı. Uygulamadıysa, kötü iş çıkarmış demektir.

tabi verebilirdide ama sertliğe izin veren bir hakem görüntüsü verdi. neyse ip üstünde bir maçı yönetttiği için herkesin aynı görüste olması zor tabi.

seyyah61
13.12.2010, 00:48
tabi verebilirdide ama sertliğe izin veren bir hakem görüntüsü verdi. neyse ip üstünde bir maçı yönetttiği için herkesin aynı görüste olması zor tabi.
Colman'in hareketi sari kartti. Kirmizi agir olurdu. Holmen'in Burak'in baldirina kasti tekmesi ise kesin kirmizi. Ayrica Jaja'nin penalti pozisyonunu görmedi. Tum'un da ikinci saridan atilmasi gerekiyordu.

Sefa
13.12.2010, 00:52
Colman'in hareketi sari kartti. Kirmizi agir olurdu. Holmen'in Burak'in baldirina kasti tekmesi ise kesin kirmizi. Ayrica Jaja'nin penalti pozisyonunu görmedi. Tum'un da ikinci saridan atilmasi gerekiyordu.

Bunların dışında iyi yönetti diyebiliriz :rolleyes: :D