PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bak sen şu işe!

Burçak
04.11.2010, 10:52
Tören Alanı Sarı-Lacivert
29 Ekim 2010 Cuma 14:10
http://www.akcaabathaber.com/images/news/7545.jpg
Bugün kutladığımız Cumhuriyet Bayramı'nda tören alanına asılan Sarı-Lacivert balonlar dikkat çekti.

Cumhuriyetin 87.Yıldönümü Akçaabat'ta coşku içerisinde kutlandı. Akçaabat Hükümet Konağı önünde kutlanan törene vatandaşların ilgisi fazla idi.

Tören alanında kırmızı-Beyaz balonların yanına daha büyükçe asılan sarı-lacivert balonlar ise dikkatlerden kaçmazken, organizasyonu yapan Akçaabat Milli Eğitim Müdürlüğü ekiplerinin bu renkleri bilinçli mi seçtikleri sorusu vatandaşlarca dillendirildi.

Milli Eğitim Müdürlüğü'nün İnönü Caddesi kısmına asılan bu balonların vatandaşın tepki göstermesi üzerine buradan kaldırılarak tören alanına asıldığı bilgisine varıldı.

Balonların Fenerbahçeli olduğunu okul ziyaretlerinde Fenerbahçe forması dağıtarak açıkça ortaya koyan İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Salih Köse'ye bir jest olarak asıldığı tahmin ediliyor.

http://www.akcaabathaber.com/images/other/37_3.jpg
http://www.akcaabathaber.com//news_detail.php?id=4165

1951 Akçaabat Orta Mahalle’de doğdu. Fevzipaşa ilkokulunu Akçaabat Ortaokulu,Akçaabat Lisesini bitirdikten sonra Trabzon Fatih Eğitim Enstitüsünün Türkçe Bölümünü bitirdi. Daha sonra Anadolu Üniversitesi Edebiyat Bölümünden mezun oldu. Öğretmenliğe Ordu- Perşembe öğretmen okulunda başladı. Daha sonra Konya- Cihanbeyli –Günyüzü ortaokulunda görev yaptı.
Askerlik dönüşü Akçaabat Ticaret Lisesinde öğretmenlik ve başmuavinlik yaptı. 1985 yılında Akçaabat Milli Eğitim Şube Müdürlüğüne, 1989 yılında İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü görevine atandı. Çeşitli nedenlerle Maçka,Giresun,Güce,Iğdır,Aralık,Ardahan ,Göle, Batman, Gerçüş ,Beytüşşebap,Şereflikoçhisar İlçe Milli eğitim Müdürlüklerinde bulundu. Bir müddet Trabzon bir müddet Trabzon Gece Lisesinde Edebiyat Öğretmenliği yaptı, Ordu Merkez İlköğretim okulunda Türkçe Öğretmenliği yaptı. Dönüşlerinde Akçaabat Milli Eğitim Müdürlüğünde Müdür olarak göreve başladı. En son Ordu Milli eğitim Müdürlüğü ,Müdür Yardımcılığı görevlerinde bulundu. Trabzon Milli Eğitim Müdürlüğünde geçici görevle Müdür Yardımcılığı ve Şube Müdürlüğü görevi yaptı.
Akçaabatlılar Vakfı Başkanlığı,Akçaabat Sebat Sporda yöneticilik yaptı. Dört yıl Türkiye Futbol Federasyonunda delege olarak görev yaptı. Evli ve üç çocukludur.
**

Ne yapmamız gerekli?
Bu adamın forma dağıttığı okulları tespit edip gözleri önünde okulda bordomavi show yapmalıyız.

Hekimoğlu
04.11.2010, 10:54
Yuh sana kansız herif ona yalakalık yapana da yuh Akçaabat uyuma.

Ekrem D.
04.11.2010, 10:54
Müslüman mahallesinde salyangoz satmaya çalışıyorlar. Sattırmazlar...

Travelair
04.11.2010, 10:57
Zaten insanımız şehrine ve değerlerine sahip çıksa ihya olmuştuk

DNA-TS
04.11.2010, 10:57
akçaabat uyuma takımına sahip çık...

Mesut
04.11.2010, 10:58
işe bak sen gerekeni yapar akçaatbatlı hemşerilerimiz :)

KUTADGU
04.11.2010, 10:59
Tepkiyi göğüsleyebilecek mi bakalım yiğit?

Tövbe estağfurullah.

Burçak
04.11.2010, 11:01
haberde yazana göre zaten tepki verilmiş, söküp tören alanına asılmışlar.
orda güvenlik fazlaya hani ondan sanırım.
ama her ne olursa olsun oraya bile astırılmamalıydı.
çok canımı sıktı denyoların yaptıkları.
birde forma dağıtıyormuş okullarda. :mad:

Emrullah
04.11.2010, 11:02
Tövbe estoğfirullah. İnsani tinden imanden çikarurler. Lavol yesun kafasini.

LazAnisT
04.11.2010, 11:02
Kulüp birşeyler yapsın

Hasan Habip Özbay
04.11.2010, 11:03
provakasyon

Emrullah
04.11.2010, 11:05
haberde yazana göre zaten tepki verilmiş, söküp tören alanına asılmışlar.
orda güvenlik fazlaya hani ondan sanırım.
ama her ne olursa olsun oraya bile astırılmamalıydı.
çok canımı sıktı denyoların yaptıkları.
birde forma dağıtıyormuş okullarda. :mad:

Defolsun gitsin. Öyle Milli Eğitim Müd. ve yalakalarını istemiyoruz. Trabzon'da iki kutsala kimse dil uzatamaz, yanlış yapamaz. 1. Türk bayrağı 2. Trabzonspor bayrağı. Adamlar resmen halkı tahrik etmiş. Olay halkı kin eve düşmanlığa teşvik ve tahrik etmekten savcılığa intikal ederse yeridir. Ben burda çıldırdım, orada olsam kim bilir nasıl tepki verirdim.

Travelair
04.11.2010, 11:08
Valimiz sanırım feybeli ama hiç gördünüz mü balonlar feybe formaları vs? Aksine bulunduğu kente hizmet için Trabzonspor'un her zaman yanında duruyor. Örnek alınması lazım

Burçak
04.11.2010, 11:08
defolsun gitsin bencede.
Ama sadece defolsun gitsin demekle birtmiyor olay.
birşeyler yapmalıyız.
BMN yönetiminden ricam bu olayın üzerine gidip o okullarda gerektiği şekilde Bordo Mavi şeklimizi yapmalıyız.
okullarda yapılan her şeyden milli eğitim müdürünün haberdar olacağı kesin. gelsin engellesin ozaman.

Emrullah
04.11.2010, 11:09
Bu Milli Eğitim Müd. birde Trabzon-Akçaabatlı mı? Bu daha büyük bir rezillik. Ne haysiyet yoksunu insanımız varmış. Nasıl bir Trabzonluluk böyle.

magicyattara
04.11.2010, 11:11
Milli eğitim müdürü Cumhuriyet bayramında balon asacaksa,renkleri Türk bayrağının rengi olan Kırmızı ve Beyaz olur..
İstifa etsin..defolsun gitsin..

Etem Güner
04.11.2010, 11:11
hem trabzonlu hemde fenerli öldüreyim kendimi benim derdim nede bir gümüşhaneli olarak ts benim neyime desem ayıp olurmu arkadaşlar ama ben aşık oldum bir kere bordo mavi reklere bilseydi mecnun bunları severmiydi leylayı ah ...................ah.................... nediyeyim

peker61
04.11.2010, 11:12
Utanç verici Trabzonsporu tutmayanlar Trabzonluyum demesin yasaklansın bu kelime..

Külünkoğlu
04.11.2010, 11:14
Hangi okulları zehirlemiş bu sözde Trabzonlu müdür ?
Ona göre gidip hasar tespit yapıp yaraları saralım.

Bdeniz_61
04.11.2010, 11:14
İlçe Milli Eğitim Müdürü'nün forma yerine kitap ya da okul araç gereçleri hediye etmesi doğru olandı.

Şahsen ben burada kasıt ararım.:confused:

Saltuk Buğra
04.11.2010, 11:15
şerefsiz herif. Trabzon'un bir ilçesinde istanbul takımı balonları asmak! ahh ahh bu adamı verseler elime!!!

Kubilay ŞAHİN
04.11.2010, 11:16
Ne saçma iştir ya..

Yokmu höyt edebilecek biri..

Sayın Valim.. Her seferinde saflarımız da yer aldığınızı görmek güzel.. Bir de..

magicyattara
04.11.2010, 11:16
Trabzon'da giyim işi yapan esnaf İstanbul'dan mal alırken,üstünde sarı-lacivert renk olanları almaz..çünkü elinde kalır satamaz..kimse giymez..bu kadar hassastır bu iş..
Adam harbiden müslüman mahallesinde salyangoz satmaya kalkışmış..

Saltuk Buğra
04.11.2010, 11:17
hangi okullara dağıtmış acaba bu ...... !

izzet
04.11.2010, 11:18
Rencide edici, ama gercekten tatmin edici bir Tepki olusacakmi? Süpheliyim...

Hekimoğlu
04.11.2010, 11:19
Böylelerine dur demek gerekir dışarıda bir sürü benliğini kaybetmiş Trabzonlu tanıdım ama Trabzon'da bunu yapabilecek bir kansız tanımamıştım.

Saltuk Buğra
04.11.2010, 11:20
mail adresleri fln var mı ? organize tepki gösterelim.

KUTADGU
04.11.2010, 11:20
Çok basit!

Akcaabat dolaylarında öğrencisi bulunan vekiller dilkeçe yazacaklar,
Milli Eğitim Müdürü'nün kendi yaşantı tarzını yetkisini kullanarak dayatmaya çalıştığını,
rahatsızlık oluşturduğunu, halkı provoke ettiğini dilekçelerinde belirtecekler.

Fazla fazla bu dilekçelerden verilecek ve herhangi bir şekilde geri de dönülmeyecek.
Bakalım beyefendi o zaman ne yapacak?

Saltuk Buğra
04.11.2010, 11:22
Çok basit!

Milli Eğitim Müdürü'nün kendi yaşantı tarzını yetkisini kullanarak dayatmaya çalıştığını,

Fazla fazla bu dilekçelerden verilecek ve herhangi bir şekilde geri de dönülmeyecek.
velileri kim organize edecek peki?

KUTADGU
04.11.2010, 11:24
velileri kim organize edecek peki?

Hemen burada akıl yürütelim.

Orada ikamet edenler vardır muhakkak, orada muhakkak eden velileri tanıyanlar vardır muhakkak.

Emrullah
04.11.2010, 11:25
Evet iletişim bilgileri;

Tel: 462 2281084
Fax: 462 2282490
E-mail: akcaabat61@meb.gov.tr

Özellikle faxı olanlar. Fax'a yüklenelim. Bol bol fax geçelim.

Uğurtan
04.11.2010, 11:26
İstenirse organize de edilir..

Milli eğitime mail bombardımanı da yapılır..

Zat-ı muhterem o koltukta oturamayacak duruma gelmeli meselenin özü bu..

Başlamak yeterli..

Ayrıca kulüpte bu konuda gücünü kullanmalı..

BALKAN 06
04.11.2010, 11:29
benim aklımın erdiği dövecen böylelerini,başka türlü laftan anlamazlar...

Misina
Haddini bildirmek lazım bunlara.Trabzonda bu tip hareketler pkk propagandası yapmakla aynıdır.

Mayls
Milli Eğitim Müdürüne jest...
Halka jest yapıp bordo mavi balon asan yok. Oysa milletin efendisi köylü.

KUTADGU
Medeni ve hukuki zemine uygun tepkiler yeterli büyüklükte olursa herkes boyunun ölçüsünü almış olur.

Şahsi fikrim ortak bir eylem planı üzerinde en başta bizlerin uzlaşmasıdır.

Kamuoyu yaratabilme gücümüzü iyi kullanmalıyız.

Yapan yaptığının yanına kar kalacağını düşünmemeli.

Terletmeliyiz, sık boğaz etmeliyiz, korkutmalıyız, o koltuktan indirmeliyiz.

Badaloğlu
04.11.2010, 11:30
http://www.akcaabathaber.com/images/other/37_3.jpg

Fotoğrafa bakınca bir iğrençlik hemen göze çarpıyor, değil mi? Kırmızı beyazın hakim olduğu tören alanında birileri resmen bölücülük yapıyor. Türk bayrağının asil rengi olan kırmızı beyazın hakim olduğu Cumhuriyet bayramında Trabzon gibi bir yerde bu ne sorumsuzluk :(

Balonda olsa, ben bu renklerin Trabzon'da sergilenmesini hazmedemiyorum. Her ne kadar birileri müdüre yalakalık yapsa da, bu iş çokta masum değil gibi...

Turgay Atalay
04.11.2010, 11:37
Haberim yoktu der geçer kansız. Ancak ulusal medyanın ilgisini çekecek düzeyde tepkiler amacına ulaşır. Atılacak mailler okunmaz bile emin olun

Emrullah
04.11.2010, 11:39
Mail gönderilmiştir. İl Milli Eğitim Müdürlüğünü, Valiliği de olaydan haberdar etmeliyiz. Bu hareket çok ağır bir tahriktir.

-------------------------------------------------------------------------

http://www.akcaabathaber.com//news_detail.php?id=4165

Yukarıda yer alan haberi okudum ve dehşete kapıldım diyebilirim. Üstelik Milli Eğitim Müdürü birde Trabzonlu. Rezaletin daniskası, başka bir şey değil. Bu yapılan müslüman mahallesinde salyangoz satmaktan başka bir şey değildir. Trabzon'da iki kutsal vardır;

1. Türk bayrağı ve renkleri
2. Trabzonspor bayrağı ve renkleri

Bu iki kutsal varlığa muhalif her hareket en hafif tabirle terbiyesizliktir. Olay halkı tahrik ve kutsalı tahkir suçunu içerdiği için savcılığa ve Milli Eğitim Bakanlığı'na intikal ettirilmelidir. Bu rezalete neden olanların derhal İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünüzce görevden alınması, haberin içeriğinde yer alan FB formasının dağıtılması olayı doğruysa derhal istifa etmenizi arz ederim.

Trabzonspor Taraftarı

LazAnisT
04.11.2010, 11:40
Maill atıyorum hemen.Fax imkanı olalar faxda geçsin ama lütfen bize yakışacak şekilde olsun

KUTADGU
04.11.2010, 11:42
Kişisel görüşüm, bu mesleğin tam içinde biri olarak söylüyorum.

Yazılı bir dilekçe şart.
Bu yazılı dilekçenin Milli Eğitim Müdürlüğü Gelen evrak defterine kayıt edilmesi şart.

Murat Erdem
04.11.2010, 11:42
Haberin detayına bakınca, bu ülkenin en büyük sorununun dalkavukluk olduğunu bir kez daha görmüş oluyoruz.

Burçak
04.11.2010, 11:43
Arkadaşlar,
Şimdi akcaabatajans tan haberi giren bey ile görüştüm.
Öncelikle şunu söyleyeyim.
Milli eğitim müdürü zat, okullarda topluca forma dağıtmamış daha öncede.
Örneğin x bir okula gidiyor sınıfın birine giriyormuş. Burda fb li varmı diye sorup olan varsa onlara veriyormuş forma.
Daha önce bir sınıfa girip sorduğunda 2 kişi fb liyim demiş ve onlara forma verilmiş. bu gibi..
Topluca forma dağıtımı yapılmamış hiç bir zaman..

Cumhuriyet Bayramımızın olduğu gün bu rengi bozuk balonlar önce Milli Eğitim Müdürlüğünün önüne asılmışlar.
Vatandaş tepki verince balonları oraya değilde tören alanına asmışlar..
Ayrıca balonların asma işlemini gerçekleştiren kişinin söylediğine göre, başka renk bulamayınca onlar kullanıldı demiş.

Kısacası toplu yapılmış bir forma organizasyonu yokmuş. girdiği sınıflarda fb li diyen 1-2 kişiye forma verilmiş daha önce..

Ama bu ne olursa olsun olmaması gereken birşey.
Milli eğitim müdürünün görevi öğrenciye Kitap vermektir. Bırak formayı biz verelim!

Tepkimiz belirleyeceğimiz okullara spor takımlarına forma organizasyonu yaparak en güzel şekilde yapılabilir.
Açıklama kısmındada Milli eğitim müdürünün görevi öğrenciye kitap vermektir dediğimizde başkada birşeye gerek kalmaz..

Emrullah
04.11.2010, 11:47
Kişisel görüşüm, bu mesleğin tam içinde biri olarak söylüyorum.

Yazılı bir dilekçe şart.
Bu yazılı dilekçenin Milli Eğitim Müdürlüğü Gelen evrak defterine kayıt edilmesi şart.

Katılıyorum. Yazılı hale getirelim. Kalemi kuvvetli bir arkadaş güzel bir dille şikayet dilekçesi hazırlasın. Hem İl Milli Eğitim Müdürlüğüne hem de Valiliğe bu şikayet dilekçesini Trabzon'da ikamet eden bir arkadaş şahsı adına imzalasın ve gelen evrak defterine kayıt ettirsin. Dilekçe sayıları arttıkça olay büyür ve gereken yapılır. Trabzon'daki arkadaşlara çok basit bir işlem düşüyor. Gidip şahsı adına imzaladığı dilekçeyi ilgili kurumlara iletmek.

Saltuk Buğra
04.11.2010, 11:48
mail gönderdim. ama okunacağını sanmıyorum.

Külünkoğlu
04.11.2010, 11:50
Şimdi bu milli eğitim müdürü Trabzonlu mu değil mi arkadaş onu söyleyin bana.

Akçaabatlılar Vakfı Başkanlığı,Akçaabat Sebat Sporda yöneticilik yaptı. Dört yıl Türkiye Futbol Federasyonunda delege olarak görev yaptı.

Şu görevlerde bulunan adam nasıl olurda fenerbahçelilikle ismi geçer?

KUTADGU
04.11.2010, 11:50
Katılıyorum. Yazılı hale getirelim. Kalemi kuvvetli bir arkadaş güzel bir dille şikayet dilekçesi hazırlasın. Hem İl Milli Eğitim Müdürlüğüne hem de Valiliğe bu şikayet dilekçesini Trabzon'da ikamet eden bir arkadaş şahsı adına imzalasın ve gelen evrak defterine kayıt ettirsin. Dilekçe sayıları arttıkça olay büyür ve gereken yapılır. Trabzon'daki arkadaşlara çok basit bir işlem düşüyor. Gidip şahsı adına imzaladığı dilekçeyi ilgili kurumlara iletmek.

Kesinlikle.
Benim de çözüm önerim Emrullah'ın belirttiği gibi.

Saltuk Buğra
04.11.2010, 11:51
nüfusunda Trabzon yazıyo ama kansız!

Burçak
04.11.2010, 11:52

1951 Akçaabat Orta Mahalle’de doğdu. Fevzipaşa ilkokulunu Akçaabat Ortaokulu,Akçaabat Lisesini bitirdikten sonra Trabzon Fatih Eğitim Enstitüsünün Türkçe Bölümünü bitirdi. Daha sonra Anadolu Üniversitesi Edebiyat Bölümünden mezun oldu. Öğretmenliğe Ordu- Perşembe öğretmen okulunda başladı. Daha sonra Konya- Cihanbeyli –Günyüzü ortaokulunda görev yaptı.
Askerlik dönüşü Akçaabat Ticaret Lisesinde öğretmenlik ve başmuavinlik yaptı. 1985 yılında Akçaabat Milli Eğitim Şube Müdürlüğüne, 1989 yılında İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü görevine atandı. Çeşitli nedenlerle Maçka,Giresun,Güce,Iğdır,Aralık,Ardahan ,Göle, Batman, Gerçüş ,Beytüşşebap,Şereflikoçhisar İlçe Milli eğitim Müdürlüklerinde bulundu. Bir müddet Trabzon bir müddet Trabzon Gece Lisesinde Edebiyat Öğretmenliği yaptı, Ordu Merkez İlköğretim okulunda Türkçe Öğretmenliği yaptı. Dönüşlerinde Akçaabat Milli Eğitim Müdürlüğünde Müdür olarak göreve başladı. En son Ordu Milli eğitim Müdürlüğü ,Müdür Yardımcılığı görevlerinde bulundu. Trabzon Milli Eğitim Müdürlüğünde geçici görevle Müdür Yardımcılığı ve Şube Müdürlüğü görevi yaptı.
Akçaabatlılar Vakfı Başkanlığı,Akçaabat Sebat Sporda yöneticilik yaptı. Dört yıl Türkiye Futbol Federasyonunda delege olarak görev yaptı. Evli ve üç çocukludur.

Metin abi dilekçeye boğalım Milli eğitimi.
her bir dilekçeye cevap vermek zorunluluğu var.
Cihan sende araştırsana başka ne yapılabilir.

magicyattara
04.11.2010, 11:54
Burçak keşke toplu forma alsaymış..bu söylediğin daha mide bulandırıcı..

Hekimoğlu
04.11.2010, 11:54
Haberin detayına bakınca, bu ülkenin en büyük sorununun dalkavukluk olduğunu bir kez daha görmüş oluyoruz.Çok doğru konumu yükseklerde olmayan bu zat'a bile böyle bir dalkavukluk yapılıyorsa gerisini siz düşünün vay bizim halimize.

asimetrik
04.11.2010, 11:55

................:)

LazAnisT
04.11.2010, 11:56
Herkes mail atsın ben şu maili attım birazdan valiliğide atacam

Sayın Yetkili

Akçaabattaki okulların ve öğrencilerin kitap ve diğer ihtiyaçları bitmiş, tek eksikleri FB forması kalmış gibi öğrencilere forma dağıtmanızın mantığını çözmeye çalışıyorum ama olmadı ve sizden yardım istemeye karar verdim.Bu konuda bir açıklama yaparsanız sevinirim.

Bu işin Trabzonda ve Trabzonspor taraftarının kalelerinden birisi olan Akçaabatta yapmanızdaki mantıksızlığa hiç değinmiyorum çünkü bunun hesabını zaten en kısa sürede vereceksiniz

Süleyman YEŞİLYURT

Emrullah
Hazırlanacak dilekçede "Halkı tahrik ve kutsalı tahkir suçu" ifadeleri yer alması valiliğin ve il milli eğitim müdürlüğünün olaya yaklaşımına daha bir ciddiyet katacaktır.

magicyattara
Çok doğru konumu yükseklerde olmayan bu zat'a bile böyle bir dalkavukluk yapılıyorsa gerisini siz düşünün vay bizim halimize.

Bence kendi astırmıştır..

Fatih BALTA
Sinir bozucu bir durum.
Adama bak yahu birde Trabzonlu.

asimetrik
04.11.2010, 11:58
Haberin detayına bakınca, bu ülkenin en büyük sorununun dalkavukluk olduğunu bir kez daha görmüş oluyoruz.

Ağzına sağlık Murat..

LazAnisT
04.11.2010, 12:02
Sinirlerine hakim olabilecek biri milli eğitim müdürlüğünü bir arasa.Çok merak ettim ne iyecekler:)

asimetrik
04.11.2010, 12:02
Arkadaşlar,
Şimdi akcaabatajans tan haberi giren bey ile görüştüm.
Öncelikle şunu söyleyeyim.
[B]Milli eğitim müdürü zat, okullarda topluca forma dağıtmamış daha öncede.
Örneğin x bir okula gidiyor sınıfın birine giriyormuş. Burda fb li varmı diye sorup olan varsa onlara veriyormuş forma.

Bence daha vahim bir durum.

LazAnisT
04.11.2010, 12:03
Bence daha vahim bir durum.
Gürcan abiye kesinlikle katılıyorum.Herkese dağıtmasından daha vahim bir durum:)

Saltuk Buğra
04.11.2010, 12:05
ben istanbul dan dilekçe yazsam bişe olur mu?

Travelair
04.11.2010, 12:05
Tören alanında sarı-lacivert balonlar. Hangi cumhuriyeti kutluyoruz? :( Jestmiş... Jestgiller

TheCrow
04.11.2010, 12:11

Zehirlemiş :D

Şaka maka o mavi balonların arasına bir kaç tane yeşil karışsaydı olacakları düşünmek bile istemiyorum. Dengesiz herifler...

SEDER
04.11.2010, 12:15
bu zatı muhterem kimin parası ile forma dağıtma cüretinde bulunuyor.yokmu mail adresi falan yazalım düşüncelerimizi..fener forması hangi parayla alınmış..milli eğitim teftiş kuruluna yazalım..araştırsınlar..

LazAnisT
04.11.2010, 12:15
Feysbukada ekeyin bu haberi olay büyüsün.

Emrullah
04.11.2010, 12:17
Akçaabat İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü iletişim bilgileri;

Tel: 462 2281084
Fax: 462 2282490
E-mail: akcaabat61@meb.gov.tr

Özellikle faxı olanlar. Fax'a yüklenelim. Bol bol fax geçelim.

Saltuk Buğra
04.11.2010, 12:18
BMN Facebook sayfasına eklense güzel olur aslında. Ben Trabzonspor fan page de sesimi duyurmaya çalışıyorum kimse oralı olmuyo.

Murat Altun
04.11.2010, 12:19
Bu yalakalığın sonu tahriktir Bunu jest olarak düşünen beyinsizler kimse Allah onalra akıl fikir versin Tesadüf filanda demesin kimse ne alaka o iğrenç renkler Asılacaksa kırmızı beyaz bordoı mavi asılır Yoksa o raya balon diye asarlar adamı
Acil özür dilenmeli, yalakalar falakaya yatırılmalı :D

zafer6161
04.11.2010, 12:20
küçük çocukların beyinlerini yıkıyor,aynı doğudaki pkk lılar gibi,,bu adamın benim gözümde pkk dan farkı yok,sen trabzonda nasıl fb forması dağıtırsın,işin ilginç tarafı o balonların altındaki kalabalık nasıl tepki vermez böyle bir olaya anlamış değilim,ben orda olacaktımki o balonları teker teker patlatırdım,kimse engelleyemez,

Saltuk Buğra
04.11.2010, 12:23
Benim İstanbul'dan fax çekmem işe yarar mı?

Emrullah
04.11.2010, 12:27
Benim İstanbul'dan fax çekmem işe yarar mı?

Yarar yarar tabi. Olayın ciddiyetinin farkına varır çok saygıdeğer(!) milli eğitim müdürü.

Saltuk Buğra
04.11.2010, 12:28
Yarar yarar tabi. Olayın ciddiyetinin farkına varır çok saygıdeğer(!) milli eğitim müdürü.
Bu haberi BMN Facebook sayfasında paylaşmanız mümkün mü?

Recep Alkan
04.11.2010, 12:28
Bizim zamanımızda, yani çocukluğumuzda dışarda giyilebilecek en güzel aksesuar Forma idi. Kendi takımının formasını gymek çok büyük bir işti. Hele de Trabzonspor formasını bulup da giyebilmek. Bu yüzden genelde çocuklar pazarda hangi takımın formasını bulabiliyorsa alır, giyerdi. Beşiktaşlısı Fener formasını, Galatasaraylısı, Milan formasını vs vs vs.

Yani gelmek istediğim nokta şurası, bir forma ile bir çocuğun gelecek hayatını (spor olarak) değiştirebilirsiniz. Bu Trabzon'da da böyledir, Eskişehirde'de, Manisada da.

Hele ki bir sınıfa girip, aranızda Fenerli var mı diye sorup, bunu bir meziyet olarak gösterip, sonra da Fenerli çocuklara forma hediye etmek, gerçekten Trabzonspor geleceği için önemli bir darbedir.

Emrullah
04.11.2010, 12:31
nüfusunda Trabzon yazıyo ama kansız!

Malesef üzülerek görmekteyim ki biz Trabzonluları biz yapan değerlerden uzaklaşan insanlarımız var. Nedir bizi biz yapan değerler? Kurulu düzene çomak sokmak, başarısızlığı kabullenememek, futbolda yaptığımız devrim, Trabzonsporluluk....

Bir Trabzonlu'nun Trabzonspor haricinde bir takımı hele hele İst. takımlarını tutmaları kabul edilemez bir şey. Aklım almıyor bir insan özlemiyle yanıp tutuştuğu toprağının takımını nasıl desteklemez. Trabzonspor bizim için bir üst kimlik iken bazı Trabzonlular nasıl olurda bizim bu kadar değer verdiğimiz bir şeye kayıtsız kalır. Trabzonspor siz kabul edin vaya etmeyin bir başkaldırının sembolü olmuştur. Trabzon Trabzonsporla anılır. Trabzonlu Trabzonsporla anılır.

Trabzonspor Trabzonlunun kültür tanıtımında önemli bir yer edinmiştir. Sadece kültür tanıtımında mı? Trabzon halkı hep Türkiye'de en önemli noktalarda, en önemli yerlerde olmuştur. Trabzon halkına bakış açısını değiştiren önemli unsurlardan biri Trabzonspor olmuştur. Bakın sene 1975'e. O yıllarda ajanslarda hava durumu okunurken Trabzon ismi geçmezmiş. Ne zamanki Trabzonspor şampiyon olmuş, o zamandan beri hava durumu haberlerinde Trabzon'un adı geçmiştir. Bu tarz örneklemleri çoğaltmak mümkündür. Mesela Karadenizi bilmeyen ortalama bir Türk vatandaşı Trabzon'u Karadeniz'in en büyük ili zannetmektedir. Halbuki karadenizin en büyük ili Samsun'dur. Peki Türk insanının kafasına bu imajı sokan nedir söylermisiniz? Trabzon'a ilk defa gidenler şaşırıyor. Daha büyük bir il, daha gelişmiş bir il bekliyorlar. Neden böyle bir beklenti içine girdin diye sorduğum birisi aynen şunu söyledi: " Trabzonspor yakalamış olduğu başarılarını böyle küçük bir ilde alacağını tahmin etmezdim. Böyle bir beklentiye girmemde Trabzonspor büyük bir etken olabilir." demiştir.

Özellikle bizim gibi gurbette yaşayanlar için Trabzonspor'un yeri apayrıdır. Çünkü Trabzonspor bizim için bir kültür temsilcisidir, toprağımızın temsilcisidir, insanımızın temsilcisidir. Gurbette yaşayan bir insanın Trabzon'un ismi geçtiği her yerde hal ve hareketini gözlemleyin ne demek istediğimi daha iyi anlarsınız.

Her Trabzonlu istediği takımı tutmakta özgürdür elbette. Kimsenin beynine ve kalbine ipotek koyamayız. Fakat bir Trabzonlu eğer Trabzonspor'u tutmuyorsa bulunduğu her platformda Trabzonlu olduğunu saklasın. Bizim için bir utanç kaynağıdır bu durum. Bir Trabzonlu başka bir takımı tutmaz kardeşim. Tutan var ise buyursun tutsun ama rica ediyorum Trabzonlu olduğunu hiç bir yerde vurgulamasın, mümkünse kütüğünü Trabzon'dan aldırsın.

Trabzonsporlu olup Ağrılı, Çankırılı, Egeli, Diyarbarbakırlı olanlar İstanbul takımlarını tutan Trabzonlulardan benim için çok daha değerlidir. Çünkü onlar farklı olanı, özel olanı seçmişlerdir. Bir insan kendi toprağının takımını değilde Kadıköyün, bilmem ne köyün takımını tutuyorsa hele bu kişi Trabzonluysa kusura bakmasın bu ezikliğinin alametidir.

Murat Altun
04.11.2010, 12:34
Bizim zamanımızda, yani çocukluğumuzda dışarda giyilebilecek en güzel aksesuar Forma idi. Kendi takımının formasını gymek çok büyük bir işti. Hele de Trabzonspor formasını bulup da giyebilmek. Bu yüzden genelde çocuklar pazarda hangi takımın formasını bulabiliyorsa alır, giyerdi. Beşiktaşlısı Fener formasını, Galatasaraylısı, Milan formasını vs vs vs.

Yani gelmek istediğim nokta şurası, bir forma ile bir çocuğun gelecek hayatını (spor olarak) değiştirebilirsiniz. Bu Trabzon'da da böyledir, Eskişehirde'de, Manisada da.

Hele ki bir sınıfa girip, aranızda Fenerli var mı diye sorup, bunu bir meziyet olarak gösterip, sonra da Fenerli çocuklara forma hediye etmek, gerçekten Trabzonspor geleceği için önemli bir darbedir.

Trabzonspor a asıl darbeyi o balonlar altında sessiz sedasız duranlar O forma dağıtanlara tepki koymayanlar Trabzon havalalanında ezikleri karşılatanlar yani Trabzonspor un gerçek sahibi bizler bordomavi renklere gönül verenler gititkçe duyarsızlaşarak yapıyoruz

Kavga gürültü olamsın elbet sözlerim yanlış anlaşılmasın ama kimsede müslüman mahallesinde salyangoz satmasın satmaya kalkmasın

Emrullah
04.11.2010, 12:34
Bu haberi BMN Facebook sayfasında paylaşmanız mümkün mü?

Benim paylaşmam mümkün değil. Yönetici arkadaşlar ve abilerden rica etmemiz lazım.

Saltuk Buğra
04.11.2010, 12:36
Malesef üzülerek görmekteyim ki biz Trabzonluları biz yapan değerlerden uzaklaşan insanlarımız var. Nedir bizi biz yapan değerler? Kurulu düzene çomak sokmak, başarısızlığı kabullenememek, futbolda yaptığımız devrim, Trabzonsporluluk....

Bir Trabzonlu'nun Trabzonspor haricinde bir takımı hele hele İst. takımlarını tutmaları kabul edilemez bir şey. Aklım almıyor bir insan özlemiyle yanıp tutuştuğu toprağının takımını nasıl desteklemez. Trabzonspor bizim için bir üst kimlik iken bazı Trabzonlular nasıl olurda bizim bu kadar değer verdiğimiz bir şeye kayıtsız kalır. Trabzonspor siz kabul edin vaya etmeyin bir başkaldırının sembolü olmuştur. Trabzon Trabzonsporla anılır. Trabzonlu Trabzonsporla anılır.

Trabzonspor Trabzonlunun kültür tanıtımında önemli bir yer edinmiştir. Sadece kültür tanıtımında mı? Trabzon halkı hep Türkiye'de en önemli noktalarda, en önemli yerlerde olmuştur. Trabzon halkına bakış açısını değiştiren önemli unsurlardan biri Trabzonspor olmuştur. Bakın sene 1975'e. O yıllarda ajanslarda hava durumu okunurken Trabzon ismi geçmezmiş. Ne zamanki Trabzonspor şampiyon olmuş, o zamandan beri hava durumu haberlerinde Trabzon'un adı geçmiştir. Bu tarz örneklemleri çoğaltmak mümkündür. Mesela Karadenizi bilmeyen ortalama bir Türk vatandaşı Trabzon'u Karadeniz'in en büyük ili zannetmektedir. Halbuki karadenizin en büyük ili Samsun'dur. Peki Türk insanının kafasına bu imajı sokan nedir söylermisiniz? Trabzon'a ilk defa gidenler şaşırıyor. Daha büyük bir il, daha gelişmiş bir il bekliyorlar. Neden böyle bir beklenti içine girdin diye sorduğum birisi aynen şunu söyledi: " Trabzonspor yakalamış olduğu başarılarını böyle küçük bir ilde alacağını tahmin etmezdim. Böyle bir beklentiye girmemde Trabzonspor büyük bir etken olabilir." demiştir.

Özellikle bizim gibi gurbette yaşayanlar için Trabzonspor'un yeri apayrıdır. Çünkü Trabzonspor bizim için bir kültür temsilcisidir, toprağımızın temsilcisidir, insanımızın temsilcisidir. Gurbette yaşayan bir insanın Trabzon'un ismi geçtiği her yerde hal ve hareketini gözlemleyin ne demek istediğimi daha iyi anlarsınız.

Her Trabzonlu istediği takımı tutmakta özgürdür elbette. Kimsenin beynine ve kalbine ipotek koyamayız. Fakat bir Trabzonlu eğer Trabzonspor'u tutmuyorsa bulunduğu her platformda Trabzonlu olduğunu saklasın. Bizim için bir utanç kaynağıdır bu durum. Bir Trabzonlu başka bir takımı tutmaz kardeşim. Tutan var ise buyursun tutsun ama rica ediyorum Trabzonlu olduğunu hiç bir yerde vurgulamasın, mümkünse kütüğünü Trabzon'dan aldırsın.

Trabzonsporlu olup Ağrılı, Çankırılı, Egeli, Diyarbarbakırlı olanlar İstanbul takımlarını tutan Trabzonlulardan benim için çok daha değerlidir. Çünkü onlar farklı olanı, özel olanı seçmişlerdir. Bir insan kendi toprağının takımını değilde Kadıköyün, bilmem ne köyün takımını tutuyorsa hele bu kişi Trabzonluysa kusura bakmasın bu ezikliğinin alametidir.
:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:: alkış::alkış::alkış:

Saltuk Buğra
04.11.2010, 12:38
Benim paylaşmam mümkün değil. Yönetici arkadaşlar ve abilerden rica etmemiz lazım.
nasıl edebilirim peki?

Recep Alkan
04.11.2010, 12:39
Trabzonspor a asıl darbeyi o balonlar altında sessiz sedasız duranlar O forma dağıtanlara tepki koymayanlar Trabzon havalalanında ezikleri karşılatanlar yani Trabzonspor un gerçek sahibi bizler bordomavi renklere gönül verenler gititkçe duyarsızlaşarak yapıyoruz

Kavga gürültü olamsın elbet sözlerim yanlış anlaşılmasın ama kimsede müslüman mahallesinde salyangoz satmasın satmaya kalkmasın

Abi bu işi kavgasız gürültüsüz yapmak çok zor. (karşılama işini)
Adama gidip, bilader karşılama yapmayın mı diyeceğiz ? Desek kim dinler ?
Mecburen vuracaksın kafasına bir odun geçeceksin karşıya. Ötesi yok.

Memuriyet ve üniversite gibi dışarıdan çok göç yada insan gelmesine sebep olan nedenlerden ötürü Trabzonda zamanla değişecek ve çok uluslu hale gelecektir. Bu yaşam tarzımıza yansıdığı gibi spor sevdamıza da yansıyacak. Bu yüzzden her geöen sene Trabzonspor dışında istemediğimiz onca sportif olay ile karşı karşıya gelmemiz çok da şaşırtıcı olmamalı bizim için.

Trabzonspor Dernekleri, gelen Beşiktaşlıları kahvelerde çay çiçek ile karşılamaya devam etsin, biz her inönüne gittiğimizde 90 dakika Burası Leş gibi Hamsi Kokuyor tezahüratlarını duyarız onların yerine.

Saltuk Buğra
04.11.2010, 12:41

Memuriyet ve üniversite gibi dışarıdan çok göç yada insan gelmesine sebep olan nedenlerden ötürü Trabzonda zamanla değişecek ve çok uluslu hale gelecektir. Bu yaşam tarzımıza yansıdığı gibi spor sevdamıza da yansıyacak. Bu yüzzden her geöen sene Trabzonspor dışında istemediğimiz onca sportif olay ile karşı karşıya gelmemiz çok da şaşırtıcı olmamalı bizim için.

Trabzonspor Dernekleri, gelen Beşiktaşlıları kahvelerde çay çiçek ile karşılamaya devam etsin, biz her inönüne gittiğimizde 90 dakika Burası Leş gibi Hamsi Kokuyor tezahüratlarını duyarız onların yerine.
Geçen sene son 10 dakika edilen küfürler ve atılan yabancı maddeleri unutmuş değiliz!!

Recep Alkan
04.11.2010, 12:46
Geçen sene son 10 dakika edilen küfürler ve atılan yabancı maddeleri unutmuş değiliz!!

Aslında hiç yeri değil biliyorum ama söz açıldı.

Sercan'ın 2 metre ofsayttan attığı gol ile 2-1 yenildiğimiz maçta Bursada idim. Maç boyunca organize olarak yarım yamalak söven, ceza almaktan korkan Bursa taraftarı, maçın bitimi ile kamera ve kablolarını toplamaya başlayan Lig Tv'nin ardından yaklaşık 10-15 dakika sahadan çıkmadılar, ve organize olarak tüm Teksas bize güzelce sövdü. Hem irinlerini döktüler, hemde cezadan kurtuldular. Hemde şerefsiz bir galibiyet aldılar.

Bize her yerde yapılıyor, bir iki stat değil kardşeim.

LazAnisT
04.11.2010, 12:46
Kadıköye tayinin isteyelim.:)

LazAnisT
04.11.2010, 12:48
Haber 61 de haber yapsa tamamdır bu iş.

Ünal Cumhur

gurbette yasayan bir trabzonlu olarak bu duyguyu biliyorum.yazı süper olmus.:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::a lkış::alkış::alkış::alkış:

Semih
Çok basit!

Daha mantıklı ve etkili olabilecek bir öneri göremedim başlıkta.
Neyi bekliyoruz ki?

Saltuk Buğra
04.11.2010, 12:50
Aslında hiç yeri değil biliyorum ama söz açıldı.

Sercan'ın 2 metre ofsayttan attığı gol ile 2-1 yenildiğimiz maçta Bursada idim. Maç boyunca organize olarak yarım yamalak söven, ceza almaktan korkan Bursa taraftarı, maçın bitimi ile kamera ve kablolarını toplamaya başlayan Lig Tv'nin ardından yaklaşık 10-15 dakika sahadan çıkmadılar, ve organize olarak tüm Teksas bize güzelce sövdü. Hem irinlerini döktüler, hemde cezadan kurtuldular. Hemde şerefsiz bir galibiyet aldılar.

Bize her yerde yapılıyor, bir iki stat değil kardşeim.
ali sami yen bunların en büyük örneği. 90 dakika boyunca küfür ediyolar. burası leş gibi hamsi kokuyor fln hikaye. geçen sene 2-1 yenildiğimiz kupa maçında bizim taraftarla karşılıklı fb ye küfür ediyolar. Bizim taraftarı anlamak güç. fb gs den 1000 kat daha iyidir. gs taraftarı kadar kro ve cahil bi taraftar yok. nerde bir varoş varsa gs li. çok az fb li varoş. fb taraftarı daha kültürlü ve seviyesi yüksek insanlar gs taraftarı gibi kro değil.

Murat Altun
04.11.2010, 12:54

geçmiş senelerde Trabzona gelen beşiktaş otobüslerinin yolda gördükleri içinde birkaç kişi olan kahvehanelere döner bıçakları ile dalmalarınıda unutmadık

SEDAT
04.11.2010, 12:56
- Bu Müdür Trabzonlumu Şimdi , O Müdüre aziz Yıldırımın Laneti Musallat Olsun İnşallah...

Murat Altun
04.11.2010, 12:58
ali sami yen bunların en büyük örneği. 90 dakika boyunca küfür ediyolar. burası leş gibi hamsi kokuyor fln hikaye. geçen sene 2-1 yenildiğimiz kupa maçında bizim taraftarla karşılıklı fb ye küfür ediyolar. Bizim taraftarı anlamak güç. fb gs den 1000 kat daha iyidir. gs taraftarı kadar kro ve cahil bi taraftar yok. nerde bir varoş varsa gs li. çok az fb li varoş. fb taraftarı daha kültürlü ve seviyesi yüksek insanlar gs taraftarı gibi kro değil.

Kro varoş kültürlü o bu önemli değil Cincon taraftarı ve özellikle son zamanlardaki cincon yönetiminin bir duruşu bir karakateri yok Nerede kiminle dost kimi arkadan vuracakları kimin ayağını kaydırmaya çalışacakkları belli değil Yıllar önce az buçuk sempatisi olmuştur Trabzonspor taraftarının bir kısmının cincona ama cincon yaptıkları ile ne kadar kaypak olduklarını bize çok güzel anlattılar

Saltuk Buğra
04.11.2010, 13:00
Kro varoş kültürlü o bu önemli değil Cincon taraftarı ve özellikle son zamanlardaki cincon yönetiminin bir duruşu bir karakateri yok Nerede kiminle dost kimi arkadan vuracakları kimin ayağını kaydırmaya çalışacakkları belli değil Yıllar önce az buçuk sempatisi olmuştur Trabzonspor taraftarının bir kısmının cincona ama cincon yaptıkları ile ne kadar kaypak olduklarını bize çok güzel anlattılar
Belli bir duruşları hiçbir zaman olmadı ki. Chelsea Fener maçında Chelsea yi havaalanında karşılayan taraftardan ne bekleyebilirsinki?

Recep Alkan
04.11.2010, 13:04
geçmiş senelerde Trabzona gelen beşiktaş otobüslerinin yolda gördükleri içinde birkaç kişi olan kahvehanelere döner bıçakları ile dalmalarınıda unutmadık

Senin neyi unutup, neyi unutmadığın hiç önemli değil abi, sonuç olarak unutanlar onları şimdi o kahvelerde karşılıyor ve ağırlıyorlar.....

bordo61
04.11.2010, 13:10
Çok oldu bu haber yapılalı.

Akçabatta ciddi bir sıkıntı var.

Neredeyse akçabatlı arkadaşlarımın hepsi ya farklı takımları tutuyor yada hiç ilgilenmiyor.

LazAnisT
04.11.2010, 13:11
Haber 61 e mail attım.Karadeniz gazetesinde yazar olan bir arkadaşı aradım,Medya Trabzonu aradım, Akçaabat MEB'e mail attım artık acıktım yemeğe gidiyorum:)

Saltuk Buğra
04.11.2010, 13:12
Zamanında gs fb bjk Trabzonda boru üfletebilir miydi? Şimdi yapıyorlar. Çünkü bu artık normal karşılanıyo bizce. Şu an bu balon asma meselesine tepki göstermezsek ilerde hergün bir balon mevzusu yaşarız ve kimse sesini çıkarmaz çünkü normal karşılarız. Bunların olmaması için gün bugündür! Tepkimizi gösterelim!

Külünkoğlu
04.11.2010, 13:13
Haber 61 e mail attım.Karadeniz gazetesinde yazar olan bir arkadaşı aradım,Medya Trabzonu aradım, Akçaabat MEB'e mail attım artık acıktım yemeğe gidiyorum:)
Afiyet Süleyman nöbeti bırakabilirsin. :)

Saltuk Buğra
04.11.2010, 13:14
Afiyet Süleyman nöbeti bırakabilirsin. :)
Bu haberi BMN Facebook sayfasında paylaşabilir misiniz?

SEDAT
04.11.2010, 13:16
- Eğitimde Dayağa Karşıyım ama , Vericen Odunu :)

Külünkoğlu
04.11.2010, 13:19
Bu haberi BMN Facebook sayfasında paylaşabilir misiniz?
Arkadaşlara iletiyorum.

Saltuk Buğra
04.11.2010, 13:21
Arkadaşlara iletiyorum.
Teşekkür ederim.

Burçak
Bu bahsi geçen kişinin çocuklara fb forması verirken ki fotoğraflarıda varmış. gerekirse onlarıda delil olarak kullanabiliriz..

Miraç Atalay Çiftçi
Yuh!!!
Söylenecek sözleri neden söyleyemiyorum!!!

Külünkoğlu
Bu bahsi geçen kişinin çocuklara fb forması verirken ki fotoğraflarıda varmış. gerekirse onlarıda delil olarak kullanabiliriz..
Burçak fotografları temin edip bize gönderebilirsen iyi olur.

bordo61
04.11.2010, 13:26
Aramızda akçabatlı arkadaşlar kızmasın ama

Benim gördüğüm Akçabatta genel olarak bu sıkıntı var zati

Akçabattaki Gençlik Trabzonspor'a ilgisiz. ( En azından benim tanıdıklarım)

Ondanki kimse çıkıp burası Trabzon asamazsınız balon dememiş.

Erdal
04.11.2010, 13:28
Adamın Trabzonspor dışında bir takım tutması kendi bileceği iş...Ama çağdaş kamu yönetiminin en temel ilkesidir yerel değerlerle çatışmamaya özen gösterme ve yerel değerlere saygı....Mac Donalds ın bile Ramazan menüsü çıkardığı bir dönemde Trabzon'da sarı laciver balonla bayram kutlaması yapmak tam da "Müslüman mahallesinde salyangoz satmak" olmuş....Tepkiyi hakediyor...Ne yapılabilir? Üstünden zaman geçmesi kötü olmuş...En kolayı başkanın laf arasında bunu dile getirmesi...İğneleyici bir üslupla ( ki bunu iyi yapar başkan) dile getirir inşallah...

bordo08
04.11.2010, 13:35
Burası trabzon öylemi inanası gelmiyor insanın.Buralarda bile görünce o renkleri sinirleniyorum.Adam bide meydenı süslemiş.Sonumuz hayrola inşallah.

SEDAT
04.11.2010, 13:37
- Aslında Okullarda Forma Kampanyası Düzenlenmeli , Hepsine Dağıtıcaksın , Eminimki Birçok Genç Taraftar Kazanırız :)

magicyattara
04.11.2010, 13:37
http://akcaabat.meb.gov.tr/db/resim/mudurmsalih.jpg

SEDAT
04.11.2010, 13:39
http://akcaabat.meb.gov.tr/db/resim/mudurmsalih.jpg

- :D ççç ççç ççç Kusura Bakmayın Sinirim Bozuldu

Murat Hızal
04.11.2010, 13:44
Maalesef Türk Bürokrasisinin içinde olduğu durum tam da budur.

Sayın Milli Eğitim Müdürü bu hareketiyle kimlere selam çaktı acaba.

Not:Bu şahsın fotoğrafını kullanarak altına hakaret içeren yorumlar yazmak,hem sizin hem de BMN'nin başını ağrıtabilir.

Erdal
04.11.2010, 13:45
- Aslında Okullarda Forma Kampanyası Düzenlenmeli , Hepsine Dağıtıcaksın , Eminimki Birçok Genç Taraftar Kazanırız :)

Ah be Sedat....Ne güzel olurdu....Sadece yurt içinde değil geniş çaplı bir kampanya...İşadamlarını Batıdaki dernekleri gurbettekileri dahil edebileceğimiz herkesin iştirak edebileceği bir kampanya....Kulüple işbirliği, valilik de katılacak vesaire...Gündüz vakti gene hayal kurdurdun bana :)

Saltuk Buğra
04.11.2010, 13:45
Maalesef Türk Bürokrasisinin içinde olduğu durum tam da budur.

Sayın Milli Eğitim Müdürü bu hareketiyle kimlere selam çaktı acaba.

Not:Bu şahsın fotoğrafını kullanarak altına hakaret içeren yorumlar yazmak,hem sizin hem de BMN'nin başını ağrıtabilir.
Yalan mı abi? Hakediyo..

Barış Burak
04.11.2010, 13:48
Kusra Bakmasın kimse ama ben milliyetçi konuşacağım;

Bu düpedüz şerefsizliktir.Trabzonda fener bayrağı asmaktan çok 29 Ekime ypaılan şerefsizliktir.29 Ekim bu ülkenin bayramıdır.Bu ülkede yaşayan tüm gslilerin,bjklilerin,fblilerin ve Trabzonpsorluların ve diğer kulüplerin taraftarlarının bayramıdır.Eğer bir balon demeti asılacaksa,bunu rengi,Kırmızı Beyaz olur.

Bu düpedüz şerefsizliktir çünkü; Karadeniz topraklarında karadeniz takımları tutulur.O nasıl büyümş,nerelerde neler öğrenmiş bilinmez,ama o balonu oraya asan zihniyet şeytanidir.Şerefsizdir,ahlaksızdır,üstüne üstlük köpektir.Siz kimsiniz ulan bizim yerimize fener rtenkleri koyuyosunuz.fener balonlarını koyacağınız yer İstanbul Bağdat Caddesidir. Böyle Milli Eğitim Müdürü olmaz olsun. Bu insanlardan eğitimcimi olacak?Bunlar,fb forması dağıtarak mı örnek teşkil edecekler. Yemezler müdür ama yedirmezlerde.Hekres aklını başına toplasın,burası bizim kentimiz,fbyi tutan tutabilir ama BU ÜLKENİN CUMHURİYET BAYRAMINDA O BALONLARI ORAYA ASAMAZ.

Murat Hızal
Yalan mı abi? Hakediyo..

Kardeşim hak-hukuk öyle demiyor ama:)

Burçak
http://www.gunebakis.com.tr/haber.php?id=36405&t=Ak%C3%A7aabat%E2%80%99taki_bayram_t%C3%B6reninde _Fenerbah%C3%A7e_balonlar%C4%B1_%C5%9Fa%C5%9F%C4%B 1rtt%C4%B1

http://www.trabzonunsesi.com/news_detail.php?id=65415

http://www.kanal61.com/haber-Torene-Fenerbahce-Damgasi-13411/

Aynı haber 29 Ekim tarihinde bazı Yerel haber sitelerinde de paylaşılmış.

magicyattara
04.11.2010, 13:49
Mehmet Salih..Akçaabat'a has bir isim..tanıdığım bir sürü Mehmet Salih var Akçaabatlı..tıpkı Temel gibi Cemal gibi bizim yöreye has bir isim..
Doğma büyüme Akçaabatlı..Fatih eğitim fakültesinden mezun olmuş..yani üniversiteyi bitirene kadar Trabzon'dan ayrılmamış..1951 doğumlu..Trabzonspor şampiyon olduğunda 25 yaşında,hayatının baharında bir öğretmen..memleketinin yaptığı futbol devrimi (böyle adlandırılsa da sadece bir futbol devrimi değildir o) tüm Türkiye'den milyonları Trabzonspor etrafında birleştirirken,onu enterese etmemiş..ilginç..

SEDER
04.11.2010, 13:50
bu adamın sağda solda Trabzonluyum diyor olması benim sinirimi bozuyor..Benim gözümde Ağrılı, Diyarbakırlı, Urfalı, Kastamonulu, Aydınlı, v.s olup ta Trabzonsporumuzu destekleyenler daha fazla hemşeridir. Bizim için üst kimlik Trabzonspor sa, tüm trabzonlular değil, tüm Trabzonsporlular hemşerimdir.

TSezgin61
04.11.2010, 13:53
Mehmet Salih..Akçaabat'a has bir isim..tanıdığım bir sürü Mehmet Salih var Akçaabatlı..tıpkı Temel gibi Cemal gibi bizim yöreye has bir isim..
Doğma büyüme Akçaabatlı..Fatih eğitim fakültesinden mezun olmuş..yani üniversiteyi bitirene kadar Trabzon'dan ayrılmamış..1951 doğumlu..Trabzonspor şampiyon olduğunda 25 yaşında,hayatının baharında bir öğretmen..memleketinin yaptığı futbol devrimi (böyle adlandırılsa da sadece bir futbol devrimi değildir o) tüm Türkiye'den milyonları Trabzonspor etrafında birleştirirken,onu enterese etmemiş..ilginç..

Trabzonlu ve bütün sampiyonluklari görmesine ragmen fenerbahceli...

bu adamin(!) suyu icilmez! haramdir! böyle insanlarin karakter sorunlari vardir...

Barış Burak
04.11.2010, 13:55
Bence BMN yönetimindeki abilerimiz buna güzel bir organizasyonla cevap vereceklerdir ama bizimde akççabat milli eğitim müdürlüğünü arayarak tepki vermemiz lazım

Burçak
04.11.2010, 13:58
Burda yapılan yanlış Cumhuriyet bayramı Töreninde alakasız şekilde sarı lacivert renklerin Tören alanında kullanılmasındadır.
Kimler neyin peşindeydi bu renkler kullanılırken , o balonların oraya asılmasına karar verenler hesabını valiliğe vermeli.

Aşağıda valiliğin mail adresleri var. gerekirse fotoğrafla birlikte güzel bir üslupla maillerimizi gönderelim bence.
http://www.trabzon.gov.tr/?page_id=60

Diğer konuda üzerine vazife olmayan işlere girişen Akçaabat Milli eğitim Müdürünün yaptıkları.
Senin üstüne mi düşmüş fb forması dağıtmak okullarda..
Kitap dağıt kitap!

Bu durum içinde şikayet edilmesi gereken yer bence önce valilik sonra Trabzon Milli Eğitim Müdürlüğüdür.
http://trabzon.meb.gov.tr/trabzon/iletisim1.asp

Barış Burak
04.11.2010, 14:02
Burda yapılan yanlış Cumhuriyet bayramı Töreninde alakasız şekilde sarı lacivert renklerin Tören alanında kullanılmasındadır.
Kimler neyin peşindeydi bu renkler kullanılırken , o balonların oraya asılmasına karar verenler hesabını valiliğe vermeli.

Aşağıda valiliğin mail adresleri var. gerekirse fotoğrafla birlikte güzel bir üslupla maillerimizi gönderelim bence.
http://www.trabzon.gov.tr/?page_id=60

Diğer konuda üzerine vazife olmayan işlere girişen Akçaabat Milli eğitim Müdürünün yaptıkları.
Senin üstüne mi düşmüş fb forması dağıtmak okullarda..
Kitap dağıt kitap!

Bu durum içinde şikayet edilmesi gereken yer bence önce valilik sonra Trabzon Milli Eğitim Müdürlüğüdür.
http://trabzon.meb.gov.tr/trabzon/iletisim1.asp

trabzon mebi aradım, akçaabat mebin numarasını verdi;

0462 228 10 84

Barış Burak
04.11.2010, 14:05
ben aradım,ileteceğiz dediler herkes yüklenirse sekreter kriz geçirir:D

SEDAT
04.11.2010, 14:06
Ah be Sedat....Ne güzel olurdu....Sadece yurt içinde değil geniş çaplı bir kampanya...İşadamlarını Batıdaki dernekleri gurbettekileri dahil edebileceğimiz herkesin iştirak edebileceği bir kampanya....Kulüple işbirliği, valilik de katılacak vesaire...Gündüz vakti gene hayal kurdurdun bana :)

- Abi Hatırlıyorumda Urfada Çocuklar Ne Kadar İstekliydi :)

- Eminimki O Çocuklardan Çoğu Trabzonsporlu Oldu :)

- Ama Gel Görki Kimsenin Kılı Kıpırdamıyor , İşadamlarımızın Ufacık Bir Desteği Bile Halleder Bunu...

Kamil Çakmak
04.11.2010, 14:50
Gerçekten hiç hoş bir durum değil bu görüntüler.

Burda Milli Eğitim Mdürürünün, milli bir bayramda eğer bir renk kullanıyorsa bu kırmızı beyaz olması gerekirdi.
fb renkleride neyin nesi.

İkinciside Akçaabatlıların bu kadar duyarsız oluşu. Bu sergilenen yüz karası ortama nasıl vurdum duymaz olunuyor hayret bişey.

İlker Akçay
04.11.2010, 15:42
Neyse söylemiyorum içimden geçenleri eminim hepimizin içinden aynı cümleler dökülmüştür başlığı okuduğumuzda..

Ahmet Başkaya
04.11.2010, 16:00
Ahlaksızlıkdan başka bir şey değil bu yapılan !

Eren Karaahmetoğlu
04.11.2010, 16:48
Sopalık. Başka bir izahı yok.

Napoli
04.11.2010, 17:40
Alenen Pravakasyon bu Tobe Tobe..Bu adam Yenımı Tayın olmus ?Bılmıyor galıba Trabzonu

Erbay
04.11.2010, 17:41
Şimdi bir şey yazsam ağzımı bozacağım o yüzden susuyorum :)

Zafer BİLGİN
04.11.2010, 17:41
Şimdi aradım milli eğitim müdürünü,

Kendisiyle beş dakika kadar konuştum.

Ben fenerli değilim.

Kim çıkartıyor bu lafları bilmiyorum falan edebiyatı yaptı.

Bu konuda,başlıüğı açan arkadaşa sesleniyorum.

Fenerli olduğundan ve oraya o balonları ona yalakalık olarak astırıldığından eminmiisniz.

Ona göre yarın tekrar arayacağım

magicyattara
04.11.2010, 17:44
http://www.gunebakis.com.tr/haber.php?id=36405&t=Ak%C3%A7aabat%E2%80%99taki_bayram_t%C3%B6reninde _Fenerbah%C3%A7e_balonlar%C4%B1_%C5%9Fa%C5%9F%C4%B 1rtt%C4%B1

http://www.trabzonunsesi.com/news_detail.php?id=65415

http://www.kanal61.com/haber-Torene-Fenerbahce-Damgasi-13411/

Aynı haber 29 Ekim tarihinde bazı Yerel haber sitelerinde de paylaşılmış.

Yerel medya bu haberleri 29 ekimde yapmış Zafer..

ozturk
04.11.2010, 17:46
Sarı lacivert olsun ne önemi ver ki?büyütmeye gerek yok bence

Uğurtan
04.11.2010, 17:53
Alenen Pravakasyon bu Tobe Tobe..Bu adam Yenımı Tayın olmus ?Bılmıyor galıba Trabzonu

Trabzon Akçaabatlı zaten..

Fatih Eğitim'de okumuş..

Akçaabat Sebatspor'da yöneticilik yapmış..

Garip bir iş..

Gizadam34
04.11.2010, 18:07
bu adamın sağda solda Trabzonluyum diyor olması benim sinirimi bozuyor..Benim gözümde Ağrılı, Diyarbakırlı, Urfalı, Kastamonulu, Aydınlı, v.s olup ta Trabzonsporumuzu destekleyenler daha fazla hemşeridir. Bizim için üst kimlik Trabzonspor sa, tüm trabzonlular değil, tüm Trabzonsporlular hemşerimdir.

boşuna değil sevgili toprağım Kazım ı bu kadar sevmesi tüm renkdaşların..

pReN@_61
04.11.2010, 18:10

Ben fenerli değilim.

Fenerli olduğundan ve oraya o balonları ona yalakalık olarak astırıldığından eminmiisniz.

Allah Allaah bu nasıl iş?Yalan mı söylüyor acaba?

saffet61
04.11.2010, 18:12
milli egitimi basalım

Ömer Faruk61
04.11.2010, 18:39
Belden aşağı vurmalar başladı.Kendi içimizde hainler yıllardır var bunu hep biliyorduk.Ama bu ne cesaret arkadaş?Bu kadar ahlaksız bir provokasyona sessiz kalmamamız lazım.Trabzondaki renktaşlardan ricam cincon maçında gerekli mesaj verilmelidir bu arkadaşa...

Enes Ünal Kaya
04.11.2010, 18:55
Saçma Sapan İşler Yakamızı Hiç Bırakmıyacak Mı Ya.

Barış Burak
04.11.2010, 19:16

Ben fenerli değilim.

Abi,öğrencilere fb forması dağıtırken çekilmiş resimlerde varmış,arka sayfalarda okudum.

Nytre
04.11.2010, 19:19
bu haberı gordugumde kendı adıma utandım ama yapan utanmamıssa bunu yapanı utandırmak gerekir diye dusunuyorum !

Nytre
04.11.2010, 19:22
akçaabat milli eğitim müdürlüğü telefonu
Tel:0-462-2281084

yaptığı iş mantıkla ölçülemez , saçma sapan , özenti kokan bir durum. yalakalığın bir başka boyutu mu yoksa ?

Ilelioglu
04.11.2010, 19:43
Adam Trabzonlu ama Fenerli, bu nasil istir...?

:cool:

LAZTOLGA
04.11.2010, 19:47
kansiz lar heryerde cikiyor iste

Saltuk Buğra
04.11.2010, 19:51
Bu adam Akçaabat Sebatspor da yöneticilik yapmış. Trabzon da doğmuş büyümüş. Okulu Trabzonda okumuş ama fenerli. Bide Trabzonspor'un fırtına gibi estiği seneler yaşamış görmüş. analayamıyorum..!

ismail tüfekçi
04.11.2010, 21:02
bu kara lekeyi akçaabat halkı silmeli ve bayraklar ve balonlarla her yeri süslemeli filede çürük elma da olabiliyor

Ali Özcan
04.11.2010, 21:34
Bence olayın aslı öğrenildikten sonra gösterilmeli tepki...

TSelif
04.11.2010, 21:49
Önceki yıl mıydı neydi bu Arsinsporun üst lige çıktığı sene işte tam hatırlamıyorum meydanın ortasına dev bir sarı siyah bayrak asılmıştı :)
Ben Ayşeyi arıyorum ama bayrağa epey bir uzağım. Kııızzz Ayşeeeee sarı lacivert bayrak asmışlar lan meydana ulan ben yakarım o bayrağı diye ciddi ciddi yakınıyorum kıza :D Ayşe diyor yok kızım manyak mısın ne sarı lacisi o Arsin bayrağıdır yaklaş az daha bak laci değil siyahtır diye .ççç
Neyse yaklaşınca bayrağın rengi ortaya çıktı tabi :D
Gidiyodu pisipisine bayrak ççç ççç

Bu olayı da şimdi okudum, gerekli tepki de yarın verilecektir tarafımdan :mad:

Emirhan Makul
04.11.2010, 22:11
Bana koymuyor artık göreceklerimi gördüm Trabzon'dayken. Ama eğer bir kampanya yapılacaksa bir forma parası çıkar benden yıkalım okula formaları.

EmreYavuz61
04.11.2010, 22:13
trabzonda sarı-lacivert balonlar!! bunlarıda görecekmiydik..sitem felan etmeden önce ciddi anlamda üzüldüm...ama gereken tepkininde verilmesi lazım...

TS-FAN
04.11.2010, 22:38
Bu olay Trabzon'da olmuş olamaz.Yok yok olamaz...Olamaz.

biltrabzon
04.11.2010, 22:48
vay haine bak,birde trabzonlu.cumhuriyet bayraminda o balonlarin isi ne.bunu bilerek yapiyor bu haysiyetsizler.vatani satanla bu adamin bir farki var mi?varsa beni ikna etsin birileri.

Mustafa ÖZDEMİR
05.11.2010, 02:54
ben bu adamı asarım...

Mehdi
05.11.2010, 09:05
Bu başlığı şimdi gördüm.

Akçaabat'lıyım.
Bu adam has Trabzon'ludur diye biliyorum ya.
En azından bir milli eğitim müdürünün Trabzon gibi bir yerde renklilik olsun diye veya ben fenerliyim,insanlar da alışsın diye sarı lacivert balon asın diyebileceğini tahmin etmiyorum.İşin altından komik bir bahane çıkabilir.
Bordo mavi balon bulamadık filan diyebilirler.

Milli Eğitim Müdürlüğü'nün İnönü Caddesi kısmına asılan bu balonların vatandaşın tepki göstermesi üzerine buradan kaldırılarak tören alanına asıldığı bilgisine varıldı.

Haberdeki şu kısmı hiç anlamadım.Vatandaş yol boyu asılan balonlara tepki gösterdi.Bunlar da hükümet konağının arka kısmındaki meydana astı.Vatandaş bu duruma ''hah bak orada durabilir'' dedi.

Şayet bu işin aslı haberde yazıldığı gibi ise de ben gidip bizzat elimle vereceğim dilekçemi pazartesi milli eğitime.

Murat Altun
05.11.2010, 11:08
Bu iş düzelene kadar dahada akçaabat köftesi yemem:)

Emrullah
05.11.2010, 11:10

Köftenin ne kabahati var abi. :)

Milli Eğitim Müdürünün FB forması dağıtırken resmi mi ne vardı? Nerede bu resim. Haberi daha elle tutulur bir hale getirmek lazım.

Cengiz Çubukcu
05.11.2010, 11:20

Allah da sizi güldürsün emi :)

Armağan Dere
05.11.2010, 11:24

Ben fenerli değilim.

Provokasyon olabilir...Ortamı germek ya da müdüre cephe oluşturmak olabilir dediklerinize göre...

TSezgin61
05.11.2010, 15:13
Provokasyon olabilir...Ortamı germek ya da müdüre cephe oluşturmak olabilir dediklerinize göre...

cocuklara fener formasi dagitirken resimleri varmis diyordu burdan biri

KUTADGU
06.11.2010, 23:37
Merhaba arkadaşlar
bütün yorumları okudum ve bir Akçaabatlı olarak çok utandım.bakıyorum da işin aslını bilmeden herkes müdürü çoktan yargılamış.evet haberi okuduğunuzda trabzonsporlu olarak böyle tepkiler vermek çok normal ancak bence haberi yanlış okumussunuz. haberde müdüre bir jest yapıldığından falan bahsediliyor yani müdürün o bayrakların asılmasından haberi yok hadi onu geçtim o tören yerinde sarı maviden baska bordamavi balonlar da var neden diğer renkteki balonlar hakkında birşey demiyor kimse ya da her sarı mavi neden fenerbahçeye yorumlanıyor anlamıyorum.ben de fanatik bir trabzonsporluyum ama işte biz bu yüzden kaybediyoruz hep.nereli olursa olsun herkes istediği takımı tutmakta özgürdür kimse kimseyi yargılayamaz bu konuda hele de böyle bir olaydan o kişinin haberi yoksa.müdürümüz her yerde fenerbahçeli olduğunu dile getirken neden zafer bilgin beye fenerbahçeli değilim desin ki buradan da yapılan yorumların ne kadar yalan yanlıs olduğunu görüyoruz.ki milli eğitim müdürümüzün akçaabata kazandırdıklarını çok iyi biliyoruz keske bütün millli eğitim müdürleri onun gibi milletimize faydalı olsa..biz hala nelere takılmıs gidiyoruz.yazık bize.

Puhaaaaa...

Jest mi?

Ya yürü git....

Kasım BEKTAŞ
06.11.2010, 23:39
soruma cevap bile vermeden tüymüş İlhan
mesajımı editleyimde İlhanın gereksiz ve saçma mesajı sayfada fazla yer kaplamasın bari:)

Emre GÜRDAL
06.11.2010, 23:59
normaldir bu aslında akçaabata fenerbahçeli çok insan var dışarda gelme cogu zaten...

zafer6161
07.11.2010, 00:10
Merhaba arkadaşlar
bütün yorumları okudum ve bir Akçaabatlı olarak çok utandım.bakıyorum da işin aslını bilmeden herkes müdürü çoktan yargılamış.evet haberi okuduğunuzda trabzonsporlu olarak böyle tepkiler vermek çok normal ancak bence haberi yanlış okumussunuz. haberde müdüre bir jest yapıldığından falan bahsediliyor yani müdürün o bayrakların asılmasından haberi yok hadi onu geçtim o tören yerinde sarı maviden baska bordamavi balonlar da var neden diğer renkteki balonlar hakkında birşey demiyor kimse ya da her sarı mavi neden fenerbahçeye yorumlanıyor anlamıyorum.ben de fanatik bir trabzonsporluyum ama işte biz bu yüzden kaybediyoruz hep.nereli olursa olsun herkes istediği takımı tutmakta özgürdür kimse kimseyi yargılayamaz bu konuda hele de böyle bir olaydan o kişinin haberi yoksa.müdürümüz her yerde fenerbahçeli olduğunu dile getirken neden zafer bilgin beye fenerbahçeli değilim desin ki buradan da yapılan yorumların ne kadar yalan yanlıs olduğunu görüyoruz.ki milli eğitim müdürümüzün akçaabata kazandırdıklarını çok iyi biliyoruz keske bütün millli eğitim müdürleri onun gibi milletimize faydalı olsa..biz hala nelere takılmıs gidiyoruz.yazık bize.

her iddasına girerim bu çocuk müdürn oğlu:D

Paksoy
07.11.2010, 00:14
Merhaba arkadaşlar

o müdür senmin :D

yigits
07.11.2010, 00:19
Merhaba arkadaşlar

Adam müdürün kendisi beyler :D

zafer6161
07.11.2010, 00:20
la müdür nbr heee :D

Barış Burak
07.11.2010, 00:41
avrupa yakasındaki burhan nasıl ''bende nişantaşı çocuğuyum amaaa'' diosa heralde ilhanda öyle diyor''müdürde Trabzonun çocuğu amaa''...

yani çok saçma.biz kimsenin takımını sorguladık mı burda.oraya asarsan eğer o bayrakları sorgulanır yani.sorgulamamak hatadır.müdürün haberi yok diyelim balondan,eee çocuklara fener forması veriyormuş bu ne olacak peki? onları dağıtırkende kendinde değilmiydi.

ESER
07.11.2010, 00:43
Merhaba arkadaşlar

bal gibi yargilanir ,bal gibi sorgulanir..

herkes istedigi takimi tutmakta ozgurdur ama bir Trabzonlu degildir.. cunku
Trabzonlu icin Trabzonsporlu olmak secim , tercih meselesi degil bir aidiyettir.. bugune kadar oyleydi yine oyle kalmalidir..

kimliginde Trabzon yazip , kendi dogmamis bile olsa atasinin dedesin sehrinin takimina ana avrat kufreden cakma fason adamlara sirf kendisini onlara kabul ettirip yamanmak icin saksak yapmaya calisan kisi de ayrica benim icin adam bile degildir..

her sehri anlarim , begenmesem de istanbul takimini tutmalarini saygiyla karsilarim ve bu profilde bircok esim , dostum tanidigim arkadasim var ama kendi kulturunu ve sehrini sahada temsil eden ,kendi sehrinin takimi dururken istanbul saksaklayan kisiler hakkinda cok demokrat da dusunemiyorum.. kendini inkar edip baskasi olmaya calisan zavallidan fazlasi da olamaz benim icin.. ozenti - dejenere ve kimlik bunalimi yasayan zavallilardir nazarimda..

ve suana kadar tanidigim Trabzonlu olup da istanbul takimi tutan sozde Trabzonlu fason cakma istanbullular bu fikrimin beni yaniltmadigini destekler nitelikteydi hep..

memleketini satan bir Trabzonlu ile hic bir degere de ortak degilim , olmamin da imkani yok...

ergun gursoy , kaya cilingiroglu , celal kolot vs vsler Trabzonluymus. cok da umrumda...

ARAF
07.11.2010, 01:26
eğer olay doğruysa olayda çoook vahim şeyler var
1-akçaabatlı bir hemşehrimin fb yi tutması utan verici
2-sınıflarda fb forması dağıtması rezalet
3-o sınıflarda trabzonlu ama fb li çocuklar olması kahredici
4- yalaka memurların yaptığı jest kepazelik
5-balonlara tepki vermeyen halkımız ?????

Mollasalihoğlu
07.11.2010, 01:27
Herkes haddini bilsin..

Full HD
07.11.2010, 01:39
Selaminaleykum

Arkadaslar panige ne gerek var sanki Memleket elden gidiyor lütfen abartmayalim.Üc dört kisi meydanda Fener formasini giydi diye panik yapilmaz.Bunlar normaldir ve bunlar herz zaman vardi önemli olan Trabzon halki.Simdiye kadar nasil Trabzon tutuldu ise gelecktede Trabzon tutulacak siz merak etmeyin.Bizler memleketi satan bir Millet degiliz!!!

Ve o bir iki genc Ezikleri tutuyor diye böyle panik yapilmaz.Trabzon gibi baska bir Sehir sayin bana....sayamazsiniz onun icin rahat olun.

SEDAT
07.11.2010, 01:43
- Biz Kendi Şehrimizde Okullarda Forma Dağıtma Organizasyonu İçin , Hatta Sonra Diğer Şehirlerde Aynı Organizasyonu Yapmak İçin Neyi Bekliyoruz anlamıyorum...

- Klüp İçin Söylüyorum Bunu , Aslında Bmn Olarak Bizde Ufaktan Bu İşe El Atabiliriz...

Mayls
07.11.2010, 02:20
- Biz Kendi Şehrimizde Okullarda Forma Dağıtma Organizasyonu İçin , Hatta Sonra Diğer Şehirlerde Aynı Organizasyonu Yapmak İçin Neyi Bekliyoruz anlamıyorum...

- Klüp İçin Söylüyorum Bunu , Aslında Bmn Olarak Bizde Ufaktan Bu İşe El Atabiliriz...
Başka şehirlerde forma dağıtılırsa Trabzon'da forma dağıtan Fenerli'den bir farkımız olur mu?

Not: Amacım laf yetiştirmek falan değil, bu konudaki görüşünüzü öğrenmek :)

servet nuh
07.11.2010, 02:23

Trabzonlu icin Trabzonsporlu olmak secim , tercih meselesi degil bir aidiyettir.. bugune kadar oyleydi yine oyle kalmalidir..

kimliginde Trabzon yazip , kendi dogmamis bile olsa atasinin dedesin sehrinin takimina ana avrat kufreden cakma fason adamlara sirf kendisini onlara kabul ettirip yamanmak icin saksak yapmaya calisan kisi de ayrica benim icin adam bile degildir..

her sehri anlarim , begenmesem de istanbul takimini tutmalarini saygiyla karsilarim ve bu profilde bircok esim , dostum tanidigim arkadasim var ama kendi kulturunu ve sehrini sahada temsil eden ,kendi sehrinin takimi dururken istanbul saksaklayan kisiler hakkinda cok demokrat da dusunemiyorum.. kendini inkar edip baskasi olmaya calisan zavallidan fazlasi da olamaz benim icin.. ozenti - dejenere ve kimlik bunalimi yasayan zavallilardir nazarimda..

ve suana kadar tanidigim Trabzonlu olup da istanbul takimi tutan sozde Trabzonlu fason cakma istanbullular bu fikrimin beni yaniltmadigini destekler nitelikteydi hep..

memleketini satan bir Trabzonlu ile hic bir degere de ortak degilim , olmamin da imkani yok...

ergun gursoy , kaya cilingiroglu , celal kolot vs vsler Trabzonluymus. cok da umrumda...
...aynen öyle...balonların rengi önemli değil...sarı ile lacivert fb nin babasının malı değil,balonlar bilinçli sarı-lacivertse bu büyük terbiyesizliktir...dünyadaki herkes istediği takımı tutumakta özgürdür,TRabzonlular hariç...Bir Trabzonlu Trabzonspor dışında bir futbol takımı taraftarıysa,gafildir,haindir,Trabzonluluk ruhuna tükürmüştür...

Oğuzhan İnce
07.11.2010, 02:25
vayy bu da çok güzelmiş hümanist olmak lazım hatta fener formasıyla gs atkısıyla bjk donula bursa şapkasıyla ayağının altında bordomaviyle uzunsokağa bir kazım kana heykeli yapılmalıdır..
sonuçta Değişe trabzon insanını iyi yansıtmalıyız allah korusun sonra bize organizasyon vermezler

SEDAT
07.11.2010, 02:25
Başka şehirlerde forma dağıtılırsa Trabzon'da forma dağıtan Fenerli'den bir farkımız olur mu?

Not: Amacım laf yetiştirmek falan değil, bu konudaki görüşünüzü öğrenmek :)

- Selimcim Şöyle Özetliyeyim , Urfada Maç Bitti Çıktık , Stadın Yakınındaki Mahalle Baya Bir Gariban'dı...

- O Çocuklar Öyle Bir Çullandılarki Forma Verirmisin abi , Atkı Verirmisin vs...Ve Herkes Elinden Geldiğince Bişeyler Verdi...

- Ben Eminim ki O Çocuklardan Çoğu artık Trabzonsporlu :)

- Trabzonda Fener Forması Dağıtamazsın :) Garip ama Gerçek

- Ama Ankarada , Kırklarelinde , Ağrıda , Iğdırda , Şırnakta Dağıtırsın Hemde Çok Rahat :)

- Bir Formayla Çok Taraftar Kazanırız Bence :)

ağasarlı emre
07.11.2010, 12:51

ergun gursoy , kaya cilingiroglu , celal kolot vs vsler Trabzonluymus. cok da umrumda...aynen abi trabzonlu trabzonsporludur.

TSezgin61
07.11.2010, 13:01
ya ben bilmiyorum ne derseniz diyin. Trabzon futbol konusunda takiminla taraftarinla korkulan bir sehir olmasini istiyorum ben.

bu yüzden Trabzonda istanbul takimlarinin taraftarinida, renklerinide görmekten hoslanmiyorum...

futbol dünyasinda fasistim, istanbul takimlarina karsi irkciyim:D

servet nuh
07.11.2010, 13:10
bu Trabzonda yabancı forma meselesini değerlendirirken ciddi karşılaştırma hataları yapılıyor...evvela İstanbul şehri,Tüm Türkiye mozaiği şehridir..biz İstanbul da rahatça bordo-mavi ile geziyoz,öyleyse onlarda Trabzon da gezebilir yaklaşımı yanlış...İstanbul,her şehirden insanın ortak memleketi haline gelen bi yer....orada her renk kabul edilebilir ama Trabzon nevi şahısna münhasır,insanlarının yüzdeyüzüne yakınının aynı takımı tuttuğu bi şehir...bu bir nevi oruçlu olmadığı halde,hatta müslüman olmadığı halde oruç tutanların yoğun olduğu bi yerde,o insanlara saygı olsun diye açıktan yemek yememek gibi bişey...bu bakımdan Trabzon sokaklarında rakiplerimizin formasıyla dolaşan kişilere şiddetle karşıyım,bunu benim değerlerimi hafife alma ve umursamama olarak kabul edişyorum...İstanbul da gezmeyle kıyaslanamaz....

TSezgin61
07.11.2010, 13:12
bu Trabzonda yabancı forma meselesini değerlendirirken ciddi karşılaştırma hataları yapılıyor...evvela İstanbul şehri,Tüm Türkiye mozaiği şehridir..biz İstanbul da rahatça bordo-mavi ile geziyoz,öyleyse onlarda Trabzon da gezebilir yaklaşımı yanlış...İstanbul,her şehirden insanın ortak memleketi haline gelen bi yer....orada her renk kabul edilebilir ama Trabzon nevi şahısna münhasır,insanlarının yüzdeyüzüne yakınının aynı takımı tuttuğu bi şehir...bu bir nevi oruçlu olmadığı halde,hatta müslüman olmadığı halde oruç tutanların yoğun olduğu bi yerde,o insanlara saygı olsun diye açıktan yemek yememek gibi bişey...bu bakımdan Trabzon sokaklarında rakiplerimizin formasıyla dolaşan kişilere şiddetle karşıyım,bunu benim değerlerimi hafife alma ve umursamama olarak kabul edişyorum...İstanbul da gezmeyle kıyaslanamaz....

okadar:alkış:

B.Yiğit
07.11.2010, 13:42
ne iğrenç bir görüntü ortaya çıkmış

Emrullah
07.11.2010, 16:56
eğer olay doğruysa olayda çoook vahim şeyler var
1-akçaabatlı bir hemşehrimin fb yi tutması utan verici
2-sınıflarda fb forması dağıtması rezalet
3-o sınıflarda trabzonlu ama fb li çocuklar olması kahredici
4- yalaka memurların yaptığı jest kepazelik
5-balonlara tepki vermeyen halkımız ?????

++ İmzamı atıyorum.

Emrullah
11.11.2010, 18:09
Ne oldu bu işin sonucu? Olayın aslı anlatıldığı gibi mi?

İlyas Özdemir
12.11.2010, 13:48
biri eline ufak bıçak alıp balonların ipini kesememişmi bu kadar korkak ve pasif olmak kabul edilir bişey değil tribünden 2-3 kişi şöyle bir gözükse işin ciddiyetini anlar o müdür