PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Turnikelere Yeni Sistem

Tmac61
30.11.2005, 18:18
Hüseyin Avni Aker Stadyumu?nun turnike girislerindeki sistem tamamen
yenilendi. Bir taraftarin yaklasik 3 saniye içinde stada girisini
mümkün kilan yeni sistem bugün Trabzonspor Kulübü Genel Müdürü Burak
Gürdal ve Bilgi Islem Müdürü Hüseyin Al tarafindan test edildi.

<div align="center">http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/trans.gif</div>

Taraftarlara çok daha konforlu bir stadyum girisi saglamak amaciyla,
geçtigimiz sezon 28 olan bilgisayar kontrollü, turnikeli kapi sayisi bu
sezon basinda 12 yeni turnikenin eklenmesiyle 40?a çikarildi. Turnike
basina 500 kisinin düstügü kapilar, bundan böyle yaklasik 33 dakikada
stadyumun tamamen dolmasina imkân taniyacak.
</span>

Hüseyin Avni Aker Stadyumu?nun turnike altyapi sistemi en modern
altyapi sistemi olan fiberoptik kablolama ile kuruldugundan
stadyumumuzun girislerinde yasanabilecek problemler asgariye indirecek.

Ayrica, kulübümüz üyelerinin satin aldigi kombine kartlarla, üye
kartlarinin tek bir akilli kart üzerinde birlestirilmesi de stadyum
girislerindeki yavaslamanin önüne geçecek.

http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/301105turnike1.jpg

http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/301105turnike2.jpg

Edited by: Tmac61

selokal61
30.11.2005, 18:20
hele sükür büyük maçlardaki maç kuyruklarindan kurtulacagiz

Tmac61
30.11.2005, 18:22
En isabetli faaliyet bu olurdu staddan önce...

Bayagi bir geç oldu ama bu yakisirdi bize...

Önce sitem sonra da tebrik etmek gerek...

POYRAZ
30.11.2005, 18:32
Tebrikler. Hayirli olsun.

corleone
30.11.2005, 18:34
10 yil sonra sonunda, bi de sütunlari kaldirsinlar kesin bi dönem daha baskanlik yapar atay aktug, millet o kadar ki bikti artik...

tigin
30.11.2005, 18:36
10 yil sonra sonunda, bi de sütunlari kaldirsinlar kesin bi dönem daha baskanlik yapar atay aktug, millet o kadar ki bikti artik...

smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifdogru valla.

agahozlu
30.11.2005, 18:37
<DIV>evet hayirli olsun.bir maçta turnikeler bozulmustu eziyet çekmistik.sira sütunlara gelecekins.</DIV>
<DIV></DIV>
<DIV></DIV>

KESKIN_34
30.11.2005, 18:38
hayirli olsun ne diyelim

Emir BAYRAK
30.11.2005, 19:45
Hayirli olsun...

Beytullah
30.11.2005, 19:49
yapmisken stadi kökten degisselerdismileys/smiley4.gif

BDiler61
30.11.2005, 20:02
hayirli olsun

MrbLack
30.11.2005, 21:30
hayirli olsun...

Nytre
30.11.2005, 22:40
40 tane turnike yaptik diyorlar bazi maçlarda bir çok turnikeyi kapatiyorlar milliet yine kuyrukta kalior...

61 TS 1967
30.11.2005, 22:48
Hayirli olsun.. Bu yaptiklari yenilikleri görmek güzel.. Ah bi de o sütunlar kalksa..

eys_61
30.11.2005, 23:08
hayirli olsun ama sütunlar???

Emre7
01.12.2005, 09:25
saat 7 deki derbi maça saat 3 kuyruga girip 5 te 6 da içerde oldugumu hatirlarim burada yarim saattan bahsediyolarçok bos oldu biz bunlara hazir degiliz smileys/smiley36.gif

Semih GÜL
01.12.2005, 09:35
saat 7 deki derbi maça saat 3 kuyruga girip 5 te 6 da içerde oldugumu hatirlarim burada yarim saattan bahsediyolarçok bos oldu biz bunlara hazir degiliz smileys/smiley36.gif

:Hep deplasmanlara gittigim için bir maça gidebilmek için saat 10 da evden çiktigimi aksamda 10 da maçtan çiktigimi düsünürsen( ki bu maç dedigin saatte aksam 7 de) bu yapptiklarinin ne kadar yerinde bir is oldugunu görebilirsin.

Tebrik ediyorum emegi geçen insanlari 28-30 bin kisilik bir satdin 33dk da dolduralabilmesi büyük bi is olmustur bence.

smileys/smiley32.gifEdited by: Semih(TS)

l-m
01.12.2005, 09:41
Bunun haber degeri tasidigina sahsen inanmiyorum, Trabzonspor için küçük bir mesele olmasi gerekir bu, 10 tane daha turnike almisiz haber yapiyoruz. Hüseyin Avni Aker Stadyumu ne akustik, ne eglence, ne giris çikis bakimindan çagimizin sartlarina uygun degildir, Türkiye'de tüm bunlari karsilayan tek stad var zaten. Avrupa'da 33 dakikada 80.000 kisilik stad doluyor bir de bosaliyor. Övündügümüz seye bak, futbol taraftarina insan muamelesi yapilmiyor ki bu ülkede, 12 turnike koymussun ne yazar. Hüseyin Al ile Burak Gürdal için büyük basari olabilir, dikkat çekici bir sey göremedim. Küçük düsünemiyorum maalesef, hele konu Trabzonspor olunca..

Emre7
01.12.2005, 09:50

:Hep deplasmanlara gittigim için bir maça gidebilmek için saat 10 da evden çiktigimi aksamda 10 da maçtan çiktigimi düsünürsen( ki bu maç dedigin saatte aksam 7 de) bu yapptiklarinin ne kadar yerinde bir is oldugunu görebilirsin.

Tebrik ediyorum emegi geçen insanlari 28-30 bin kisilik bir satdin 33dk da dolduralabilmesi büyük bi is olmustur bence.

smileys/smiley32.gif

bije demedim sadece bosluga düsecem onu belirttim. smileys/smiley17.gif

Semih GÜL
01.12.2005, 09:54
Bunun haber degeri tasidigina sahsen inanmiyorum, Trabzonspor için küçük bir mesele olmasi gerekir bu, 10 tane daha turnike almisiz haber yapiyoruz. Hüseyin Avni Aker Stadyumu ne akustik, ne eglence, ne giris çikis bakimindan çagimizin sartlarina uygun degildir, Türkiye'de tüm bunlari karsilayan tek stad var zaten. Avrupa'da 33 dakikada 80.000 kisilik stad doluyor bir de bosaliyor. Övündügümüz seye bak, futbol taraftarina insan muamelesi yapilmiyor ki bu ülkede, 12 turnike koymussun ne yazar. Hüseyin Al ile Burak Gürdal için büyük basari olabilir, dikkat çekici bir sey göremedim. Küçük düsünemiyorum maalesef, hele konu Trabzonspor olunca..

haklisin aslinda ama büyük düsünmek gerçekler dahilinde olur degilmi?

bizim gerçegimiz, herseye demiyorum, ama en azindan saatler yerine 33 dk dolmasina olanak saglamalarina bi tesekkürü çok görmemek lazim.

saygilarimla...

mini FaNaTiK
01.12.2005, 09:57
hayirli olsun çok iyi olacak bu sistem..

l-m
01.12.2005, 10:18

haklisin aslinda ama büyük düsünmek gerçekler dahilinde olur degilmi?

bizim gerçegimiz, herseye demiyorum, ama en azindan saatler yerine 33 dk dolmasina olanak saglamalarina bi tesekkürü çok görmemek lazim.

saygilarimla...

Tesekkürü çok görmeyiz de resmi site anasayfasinda bilgi islem müdürü ile genel müdürün sanki yeni stad açilisi yaparcasina gülücüklü resmini görünce insan acaba ben mi yapilan isin büyüklügünün farkinda degilim diye düsünüyor. Alisamiyende ücretsiz bir milli maç vardi geçen yillarin birinde, tek giristeki 3 turnikeyi açmislardi yalniz, maç baslamasina ragmen millet disarda siradaydi, anlatmak istedigim bu, turnike yaparsin yapmasina da 5-6 hafta sonra o turnikelerin yarisi çesitli nedenlerden ötürü kapatildiginda ve derbi maçlarda maçin baslamasina 35 dakika kalmasina ragmen(hadi geçtim 1 saat 35 dakikakalmasina ragmen olsun)ben siraya girdigimde eger içeri giremezsem ayni gülücüklü resimlerden isterim, acaba resmi sitemiz haber yapar mi bu durumu?

Emorfo
01.12.2005, 10:26
Geçen sene o kapilarda ne çektigimi ben bilirim. Anartosis ve Kayseri maçlarinda disarda bi dünya insan vardi. Bu kadar sira olmasi normal degil derken gördügüm görüntü sasirtmadi beni. Yalnis hatirlamiyorsam her merdivende 4 kapi vardi 2 tanesi kapaliydi. Demirlere tirmanip anca içeri girebildik. Böyle rezillik görmemistim daha önce... Içeri girmek sorun degil yeterki bütün kapilari açik tutsunlar. Turnikeleri degistirmeden önce kafalari degistirsinler...

Atalay
01.12.2005, 11:00
turnikeler kesmes kale arkalarini yiksinlar&gt;&gt;!!!!

Burçak
01.12.2005, 11:30
bunlarin günü kurtarma olduguna inaniyorum. asil yapilmasi gereken bizeyakisan bi statdir. turnike sayilari artmis olabilir ama 4 tane turnike girisine ulasmak için hala tek merdiven kullaniliyor.!

Zafer Keskin
01.12.2005, 11:40
hele sükür yani bir gençlerbirligi maçinda yarim saat önce geldi,m stada maçtan 5 ddakika sonra girdim tam bir rezalet yani insallah düzelmistir...

Faik Yılmaz
01.12.2005, 13:41
saatler önceden stada giriyorduk dayanamayip bagirdigimiz için maç baslamadan sesimiz kisiliyordu. bide su bilet isini çözerlerse daha güzel olur.... yani oturacagimiz yer belli olsun......

Bülent Bayraktar
01.12.2005, 17:03
tebriklerrrrrr

Murat'
01.12.2005, 18:48
walla bu makinalar derbilerde naasil çalisir ona bakin anorrthosoiis maçinda 2 saat kapida beklemisritk

Tmac61
02.12.2005, 14:14
Yine tikanma olursa bu zihniyete de turnike koymak gerekecek...

Yeter yaw izlemek isteyenlerin yarisi bu eziyeti çekmemek için gitmiyor...

Öle olmasi lazim ki esin çocugun komple götürcen maça...

Burçak
22.12.2005, 18:43
turnikelerin degismesininde pek önemi kalmadi . nasilsa statimizi yapacak yeni baskanimiz. insallah bunu en kisa zamanda yapar.

onurkaradeniz
22.12.2005, 21:44
insallah temennimizsmileys/smiley19.gif

Faik Yılmaz
23.12.2005, 09:23
normal bi insanin bu turnikelerle içeri girmesi hem zor hemde en az 30 saniye aliyor. bunun derhal düzeltilmesi lazim.