PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Spor Toto Süper Lig 11.Hafta | Trabzonspor 2 - 0 Galatasaray

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

Mustafa Umut
06.11.2010, 23:31
Glowacki yokluğunda ki Mustafa'da geldi Giray kendini bu maçta göstermek isteyecektir.

Dediğim gibi doğru tercih Giray olmalı.

Bunun dışında benim de korkum Şenol Güneşin ayar çekmesinde , ne zaman ayar çekse takımın dengesi bozuluyor :cool:
Bu bozulma genelde gereksiz yere Alanzinho'yu oyuna sürüp Jaja'yı kenarda oturtması ile oluyor..Şenol Hoca'nın bu hatayı bu maçta yapmayacağını düşünüyorum..Burak Yılmaz ısrarını çok eleştiriyordum Şenol Hoca'nın ancak son 2 maçta beni utandırdı Burak Yılmaz.Yarınki maçta ilk yarı Burak'la başlayıp 2. yarı Burak'ın performansına göre Yattara değişikliği olabilir.Defans mevkisinde sol taraf hariç pek korkum yok.Ancak Gs ataklarının çoğu bizim defansın zayıf tarafı olan Cale'nin tarafından gelişecektir bunu göreceğiz yarın..İnş. oyuncularımız iyi çalışmıştır..

Ali Tunahan Güllü
06.11.2010, 23:32
Şenol hocanın hafta başından anterenmanları basına kapatması farklı birşeyler düşündüğünün göstergesi.
Ben yine orta sahada o üçlünün olacağının düşünüyorum.
Alanzinho mu Jaja mı dersek onu yarın akşam 7'de görücez:)

Hürgün Aygün
06.11.2010, 23:33
Colman her Galatasaray maçındaki gibi golünü yazacaktır inşallah.

bangkook_61
06.11.2010, 23:42
Şu havaalanı muhabbetini çok abarttınız gerçekten. Havaalanı başka bir yer gerçekten oralara taraftar uzanamaz. Eskiden rakip taraftarlar otobüsle gelirdi o yüzden karşılama falan olmazdı. Yolda da taşlanırdı.

Eğer Trabzon da biri formasını giyip rahat rahat dolaşıyorsa sıkıntı başlamış demektir. Ben geçen seneye kadar Trabzondaydım bir kez görmedim. Ayrıca olay olsa bile etraf sivil polisten geçilmiyor. Hele ki Trabzon gibi bir yerde. Yani bu muhabbetlerin asıl öznesi Trabzon un değişmesi değil önlemlerin arttırılması.

Adil Gür ün 2-3 sene önce yaptığı araştırma vardı taraftar konusunda. Trabzon un yüzde 80 i Trabzonsporlu, baba-oğul aynı takım olma yine Trabzonspor. Hatta Trabzonsporluluk dede-baba-oğul kuşaklarını içeriyor. Yani içiniz rahat olsun :)

Mesut
06.11.2010, 23:46
dediğiniz gibi taktik açıdan jaaj beklenırken alan hamlesi gsnın beynını döndürür zaten gslerde 2.plan yapılacak kadrolarıda yok tek planları var oynatmamak duran toplardada veya kontralarda gol atmak başka planı yoktur gsnın

Hasan61
06.11.2010, 23:47
Şenol hocanın hafta başından anterenmanları basına kapatması farklı birşeyler düşündüğünün göstergesi.
Ben yine orta sahada o üçlünün olacağının düşünüyorum.
Alanzinho mu Jaja mı dersek onu yarın akşam 7'de görücez:)

Bence ikiside olmayacak:)
Burak-Umut-Engin üçlüsünü izleyeceğiz.

Gsde Servet,Sarp ikilisi dışında uzun birisi yok galiba
En tehlikeli silahımız duran top olduğunu düşünürsek burdan gol çıkarma ihtimalimiz yüksek.

pReN@_61
06.11.2010, 23:48
Şenol Hocam işini bilir..:)

KONSANTRASYON

Fanatik34
06.11.2010, 23:49
Tayfun hazir olmus olsa, direk stopere Egemen´in yanina koyardim ama iste.

Giray-Egemen ikilisi bu mac icin intihar, gerci Baros-Arda ikilisi yok ama...Mustafa-Egemen olacak gibi duruyor ya..neyse!

Bence Senol Hoca maci sakin oynayip duran toplarla sonuca gitmek isteyecektir. Ona göre de Stoperleri belirleyecektir.

lazzz61
06.11.2010, 23:55
hadı be colmaNImm bu sene pek gorunmedın gs macında affettır kendını ayrıca jaja dan da gol beklıyorum

Ilelioglu
06.11.2010, 23:57
Son oynadığı Gençlerbirliği maçından sonra bence olmaz :cool:

Ben o maci izlemedigim icin bilmiyorum tabi;

Neyse Giray'da bu sansi insallah iyi degerlendirir...:);)

Emre Çömez
07.11.2010, 00:06
http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber/?t=11&r=1&hid=81601

Full HD
07.11.2010, 00:07
Niye bu kadar panik var anlamis degilim.

Trabzonda yasiyan o iki üc ezikler icin deymez bunca tartisma.Ezikler heryerde var evet Trabzondada.Fakat Trabzonda cok az ezik var icinizi ferah tutun.Eyer Türkiyede ezikler sokaklarda istediklerini yapamiyor ise bu sehirin adi Trabzondur bunu bilelim arkadaslar

U.Sadıkoğlu
07.11.2010, 00:08
Çok rahatım en az 3 tane atarız cimbomu çok şişirdiler..

Kazım Uzunboy
07.11.2010, 00:09
http://img503.imageshack.us/img503/1609/6666666av0.jpg

Emre GÜRDAL
07.11.2010, 00:11
araşrıtma yapılmıştı baya oluyo ama tam çıkartamıyorum zmanını trabzonda %95 ts li taraftarın oldugunu %3 takım tutmadıgını %2 sınde dıger takım tarfatarı oldugunu sölemiştiler

metinbay61
07.11.2010, 00:12
geçen hafta konyanın o defansı açtık gsyi havada yeriz...hagi ne olursa olsun ziya gibi defans yaptıramaz takıma...colman bu moralle maçtaki performansını katlar...sert oynıycaklar ama bize sökmez...hep dediğim gibi tek endişe hakem...

UmutBaykan
07.11.2010, 00:13
Kazım kardeşim son noktayı koydu işte bu kadar...

Trabzon-Spor-61
07.11.2010, 00:15
tarihi fark olacak insallah...

rahat kazanacagimizi biliyorum'da, insallah tarihi fark'da olur bu macda

hadiyin usaklar !!!

metinbay61
07.11.2010, 00:16
sert oynayıp bişey yapamaz hiç bir takım karşı takımın oynunu bozarak ancak bişeyler yapabilirsiniz ki bunun için kondisyonunuz iyi olmalı ki gs de buda yok...bizim takımda umut burak selçuk gibi ofansif anlamada güçlü ve sağlam oyuncularımız var yani bütün ibreler bizden yana...yarın gs için bi hezimet olabilir buna şaşırmıycam eğer olursa...

Eren Karaahmetoğlu
07.11.2010, 00:17
Yahu karşılama da karşılama taktınız yine.. Etrafta sarı kırmızı bir kaç atkı ve çiçek var. Bir de galatasaraylı futbolcular. Oyuncular otobüse bindikten sonra ilk başta Trabzonsporlu sandığım bir grup hafifçe slogan atıyor. Çekinerek. Önceki senelerdeki karşılamalarla kıyaslarsak, bu onlardan bile kötüydü.(Onlar adına) Öncekilerde en azından 1-2 formalı taraftar oluyordu.

Bu kadar takılmamak lazım artık. Sahaya bakalım.

Linki de burada.

http://holigan.com.tr/v.php?n=galatasaray-trabzona-2-saat-rotarli-geldi---2010-11-06

bekir61
07.11.2010, 00:18
Havaalanına gidelim desen 5 kişi zor oluruz orada.
Ama iş yazmaya gelince herkes görüntüden rahatsız.
Geçiniz hikaye anlatmayı.
Galatasaray'ın bu akşam Trabzon'a geleceğini bilmeyen varmıydı aranızda.
Geçen sene 70 kadar GS li vardı havaalanında biz 4 TS li oradaydık.

okadar cok 70den fazla kisilik taraftar grubumuz var hic birimi organize olup gitmez

Bayraktaroğlu
07.11.2010, 00:23
galatasaray karşısında güzel bir oyun sergileyeceğimiz kanaatindeyim.istanbul takımlarıyla oynadığımızda futbolcuların üstünde daha farklı bir hava olduğunu düşünüyorum.galatasarayın 2 haftadır kendilerini avutmak için söyledikleri 'takımımız hagı'yle çıkışa geçti' laflarının asılsız olduğu bizim maçla ortaya çıkacaktır.eğer oyuncularımız kendi performanslarının çok altında oynamazlarsa rahatlıkla galibiyetle ayrılacağımız bir maç.inancımız tam kazanacağız...

Cem Balcı
07.11.2010, 00:24
bursa da puan kaybetti bu maçın önemi artık çok büyük.

Armağan Dere
07.11.2010, 00:35
Haydi Uşaklar başımızı eğdirmeyin alın bu maçı...haftaya berabere de kalsak lideriz..Bursa daha tökezleyecek..

Gökhan KAN
07.11.2010, 00:36
Dün gece Bay Tahmin programında aslan, kaplan muhabbeti vardı. Murat Özarı bu iki hayvanın kavgasını seyretmiş, ikiside birbirine üstünlük sağlayamamış. Aynı maçtada böyle olur diyordu.
Birde en büyük kedi kaplan diyordu. Sonra aslan, panter ve leoparmış:) Fikret Engin'de alt biter demişti.

Ehrimen
07.11.2010, 00:36
Maçı 3-1 alacağımızı düşünüyorum. Açıkcası bu maçta beraberliği kötü sonuç sayarım.

Kazım Uzunboy
07.11.2010, 00:41
Şu kaplan muhabbetini bir anda silip atabilsek keşke. :)

Erdinç Barutçu
07.11.2010, 00:43
Ne kaplanı kardeşim yahu....Uydurmasınlar böyle şeyleri...Yalnız bir şeye dikkatinizi çekmek isterim....Yarın "bana göre" maçta çok büyük numaralar dönebilir....İlk kez böyle bir lig izliyoruz ve o "3 büyükler" bu kadar erken havlu atarsa kimsenin işine gelmez...Dikkat etmek lazım....

Oruç
07.11.2010, 00:48
Haydi Uşaklar başımızı eğdirmeyin alın bu maçı...haftaya berabere de kalsak lideriz..Bursa daha tökezleyecek..

Şu maçı bir alalım da önce. Haftaya daha bir hafta var...

Armağan Dere
07.11.2010, 00:50
Habu gsliler adamı öldürür:)..adamlar sabri'yi serkandan iyi görüyorlar:)..cümbüşe gelmek isteyen var mı

Fatih Özkan
Sadece hakemden korkuyorum!
Tribünde sinirden camları yumruklamaktan...

kemaLAZ61
Forvet calisirsa maci aliriz ALLAH'in izniyle...

Fatih Özkan
07.11.2010, 00:51
Habu gsliler adamı öldürür:)..adamlar sabri'yi serkandan iyi görüyorlar:)..cümbüşe gelmek isteyen var mı

Nereleriyle baktıklarına bağlı...
:D

Trabzon-Spor-61
07.11.2010, 00:53
Kazim Koyuncuya dogum günü hediyesi olarak en az 5:0 kazanmaliyiz. Yoksa ayip olur...

Ömer TOPAL
07.11.2010, 00:56
bursanın puan kaybetmesiyle dahada iştahlandım :) uyuyamam bu gece ben...Haydi Trabzonum ben eminim bu maçı alacagımızdan...Kimseninde şüphesi olmasın...Rahat olun maraton tribününde destegimi verecegim....Hayden uşaklarrrrr aslan avına

Barış Burak
07.11.2010, 01:00
Haydi haırlısıyla alalım şu maçı

cerebrum
07.11.2010, 01:00
ilk yarı skor avantajı olursaa çok pozisyon buluruz.. aman final paslarına dikkat.

Ahmet Başkaya
07.11.2010, 01:06
Uğrunda ölmeyen cinconlu olsun , tabutumuz bordo maviii ..
Cehennemdee ateşinle kavur bizi bordoo maviii ..

İrfan KUMAŞ
07.11.2010, 01:18
hayde Trabzonum,
çok üstün oynayacaz ve bu maçı rahat alacaz
lamı cimi yok

Ömer TOPAL
07.11.2010, 01:31
seni o kadar çok seviyorumki.....! bursanın berabere kaldıgını duyunca yolda gözlerim yaşardı...Gs maçını galibiyetle tamamladıgımızda staddaki coskumu düşündüm, liderliği alıcagmızı düşündüm agladım...kolbastı oynayısınızı düşündüm grurlandım..

Zor be bu sevginin tarifi çok zor...Kolayı seçmedikki o yüzden seni SEVDİK....!

reisoğlu61
07.11.2010, 01:34
eger su havalani olayi falan dogruysa yaziklar olsun.
kimleri teslim etmisiz Trabzonumuzu

Mustafa Calik
07.11.2010, 01:35
Can Karyagdi burada bizim hangi 11'i söylüyor ? Dinleyemiyorum su an..

http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&hid=81601

matalar
07.11.2010, 01:37
ters geliyor bize bu takım.
gıcık olyorum adilere.bizi şampiyonluk için fenerle çekişirken trabzonda yendikleri maçı unutamıyorum.
odur budur ayar oluyorum bunlara

Ömer TOPAL
07.11.2010, 01:41
Can Karyagdi burada bizim hangi 11'i söylüyor ? Dinleyemiyorum su an..

http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&hid=81601

onur
serkan giray egemen cale
selcuk
burak colman jaja(alan) engin
umut

muhtemel 11 budur diyor

Ömür Karadeniz
07.11.2010, 01:45
Dün gece Bay Tahmin programında aslan, kaplan muhabbeti vardı. Murat Özarı bu iki hayvanın kavgasını seyretmiş, ikiside birbirine üstünlük sağlayamamış. Aynı maçtada böyle olur diyordu.
Birde en büyük kedi kaplan diyordu. Sonra aslan, panter ve leoparmış:) Fikret Engin'de alt biter demişti.
Kaplan hangi takımın hayvanı?

Mustafa Calik
07.11.2010, 01:45
onur
serkan giray egemen cale
selcuk
burak colman jaja(alan) engin
umut

muhtemel 11 budur diyor

Tesekkür ederim.. :)

Hakan Karadirek
07.11.2010, 01:47
Az once gese'nin forumunu okudum, cok pis gaza geldim. Su heriflere en az 3 farkli golle yenmemiz lazim.

saffet61
07.11.2010, 01:48
Az once gese'nin forumunu okudum, cok pis gaza geldim. Su heriflere en az 3 farkli golle yenmemiz lazim.

ne yazıyor ultravestiler

Hakan Karadirek
07.11.2010, 01:50
ne yazıyor ultravestiler
Yarin aksam hamsi yiyecegiz, 3 farkli alacagiz, rezil edecegiz lazlari v.s. v.s. Aslinda mac oncesi bu tur yorumlari oyunculara okutmak lazim, hirslari tavan yapar.

Ömer TOPAL
07.11.2010, 01:52
ben saten bu gs taraftarının mantıgını anlamıyorum..ulan neyinize güveniyorsunuz be....Neyse yarın sahada gerekli cevabı alırlar...

Recep Alkan
07.11.2010, 01:53
Yarin aksam hamsi yiyecegiz, 3 farkli alacagiz, rezil edecegiz lazlari v.s. v.s. Aslinda mac oncesi bu tur yorumlari oyunculara okutmak lazim, hirslari tavan yapar.

Bence kendi keyfinizi kendiniz kaçırıyorsunuz. Neden bu tür birşeye ihtiyaç duyuyorsunuz ki ? Kendi formumuz neyimize yetmiyor. Tabi ki her takımın taraftarı kendi takımı için bu tarz söylemler yazacak.

Ama son sözü her zaman sahadaki oyuncular söyleyecek.

bangkook_61
07.11.2010, 01:54
Aynı forumu ben de okudum. Hele orada ben Trabzonda oturuyorum Geseli olduğum kadar Trabzonsporluyum diyen elemanıda okudum iyice zıtlandım. Ne Fener ne Beşiktaş, Şu kediler kadar lanet bir takım ve taraftarı yok. Yıllardır adam gibi maç kazanamadık şunlara artık tarih tersine dönsün.

TheCrow
07.11.2010, 01:55
Aynı forumu ben de okudum. Hele orada ben Trabzonda oturuyorum Geseli olduğum kadar Trabzonsporluyum diyen elemanıda okudum iyice zıtlandım. Ne Fener ne Beşiktaş, Şu kediler kadar lanet bir takım ve taraftarı yok. Yıllardır adam gibi maç kazanamadık şunlara artık tarih tersine dönsün.

Daha yeni yendik adamları yahu...

bangkook_61
Bence kendi keyfinizi kendiniz kaçırıyorsunuz. Neden bu tür birşeye ihtiyaç duyuyorsunuz ki ? Kendi formumuz neyimize yetmiyor. Tabi ki her takımın taraftarı kendi takımı için bu tarz söylemler yazacak.

Başka takım taraftarlarının bizim hakkımızda ne söylediğini bilmek hoşuma gidiyor yoksa hakkaten niye bakıyoruz :)

Hakan Karadirek

Abi merak. Trabzonlular inat'ci oldugu kadar meraklilar'da :)

Fatih YAZICI
07.11.2010, 01:56
Kazım Abi'ye doğum günü hediyesi verelim! :)

bangkook_61
07.11.2010, 01:56
Daha yeni yendik adamları yahu...

Yendik de son 10-15 yıldır sürekli yenildik ondan diyorum

Armağan Dere
07.11.2010, 01:57

la okuyordunuz da insan bi gelir yardım eder yiydiler beni orda:):):)...şakası bi yana...uefayı,süper kupayı aldık..siz kaç yıldır şampiyon olamıyorsunuz falan dediler içim burkuldu

Hakan Karadirek
07.11.2010, 01:58
la okuyordunuz da insan bi gelir yardım eder yiydiler beni orda:):):)...şakası bi yana...uefayı,süper kupayı aldık..siz kaç yıldır şampiyon olamıyorsunuz falan dediler içim burkuldu
Armagan o sitede kavga eden senmiydin :D

ahmet aydın
07.11.2010, 01:59
ya tek korkum hakem.halis mulis

Armağan Dere
07.11.2010, 02:00
Armagan o sitede kavga eden senmiydin :D

etmeyecektim de kendilerini kaf dağında gördüklerinden dayanamadım..yoksa yazmazdım..

SEDAT
07.11.2010, 02:03
- Fenerden Beraberlik alınca Havai Fişek Gösterisi Yapan Eziklerden Herşey Beklenir :)

bangkook_61
07.11.2010, 02:03

Ahaha Armağan ben üye olmam sen yine olmuşsun :) Okuyup geçiyorum kah gülüyorum kah kızıyorum :)

SEDAT
07.11.2010, 02:04
Kaplan hangi takımın hayvanı?

- Bizim Olması Lazım , Karadeniz Kaplanı , Seviyorum Bu İsmi aslında :)

Recep Alkan
07.11.2010, 02:04
Başka takım taraftarlarının bizim hakkımızda ne söylediğini bilmek hoşuma gidiyor yoksa hakkaten niye bakıyoruz :)

Abi merak. Trabzonlular inat'ci oldugu kadar meraklilar'da :)

Neden başkalarının yorumlarını merak ediyoruz ki ? Sanki adamların ne diyeceklerini, yada dediklerini bilmiyoruz.

Hayır işin en enteresan tarafı, sanki onları iplmeiyormuş gibi yapıp, bizim için kötü birşey dediklerinde de burda dünyanın sohbeti dönüyor.

Hazar_
07.11.2010, 02:05
bi de Serkan Tel vakası var orda

futbalski60
Pek umudum yok inşallah kazanırız.

SEDAT

- Armağan , Canım Kardeşim Sen Sanal acı Çekmekten Zevkmi Alıyosun :)

TSezgin61
07.11.2010, 02:06

armagan sana böyle diyen cimbomlulara deki, siz o kupalari 95 yil sonra aldiniz. bizim daha 42. yilimiz. henüz daha genc bir takimiz. simdiden bukadar eziyorsak sizi 95. yilimizda kimbilir belki sampiyonlar ligi kupasini almis olacaz. ozaman kiyaslarsiniz uefa ve süper kupasini bizle..

Fatih BALTA
07.11.2010, 02:06
eger su havalani olayi falan dogruysa yaziklar olsun.
kimleri teslim etmisiz Trabzonumuzu
Bugün siz burada olsaydınız havaalanına gidecekmiydiniz?
Veya daha önce hiç bir derbi öncesinde Trabzonda bulundunuz mu?
Bulunduysanız kaç kere havaalanına gittiniz.Baydı artık her derbi öncesi aynı muhabbetler.

Oğuzhan İnce
07.11.2010, 02:08
ben saten bu gs taraftarının mantıgını anlamıyorum..ulan neyinize güveniyorsunuz be....Neyse yarın sahada gerekli cevabı alırlar...
abi sen Trabzon'da bu yavşaklara takım karşılattırıp çiçek verdirtirsen ktügs ultra aslan yazdırırsan trabzon sokaklarına.Çok fazla daha güvenecekler kendilerine ben kendi namıma inönü de de Kadıöyde de mecidiyeköyde de formamı giyip gziyorum her şeyi göze alarak.ama onlar gezmemeli TRabzondai taraftarlar artık bu işe el koymalı yeter siirlerim bozuluyor haberleri okudukça!

Armağan Dere
- Armağan , Canım Kardeşim Sen Sanal acı Çekmekten Zevkmi Alıyosun :)

yok be abi gs'li arkadaşlarla polemiğe girmemem lazımdı ama dayanamadım..yok hamsi tava,yok 3-5 atıcaz..dedim ula siz kimsiniz?..sonrası üzerine o yolda gelişti tartışma..neyse kapatalım...cafer abi gene totem yaptı mı:) 1978

Hazar_
Bulunduysanız kaç kere havaalanına gittiniz.Baydı artık her derbi öncesi aynı muhabbetler.

Fatih abi çıkar cevap değil bu verdiğin.Sonuçta bu işe birileri el atmalı.Herkes birbirine mi bırakıyor yoksa hakkaten gereksiz mi görülüyor.

tamuğ yamtar
Hem maç saati gelsin diyorum, hem de gelmesin diyorum.

Hem rahat alırız diyorum, hem de çok zorlanacağız diyorum.

Duygular iyice karıştı bende.

Bu durumda beni iyice strese sokuyor.

Yakaladıklarımızı atarız inşallah.

60-70'e kadar golsüz giderse maç korkarım garip bir gol yiyerek kaybedebiliriz.

Ama takıma da o kadar çok güveniyorum ki.

Mesela geçen hafta yenik duruma düştük galibiyet golünü 70 de attık.

Hiç sıkıntı yaşamadım. Alırız zaten bu maçı dedim.

Kafayı yiyeceğim. Duygular bir garip.

Mesajdan da anlaşılacağı gibi :)

saffet61
07.11.2010, 02:09

soruyu bana sormadın ancak ben eğer trabzonda yaşıyor olsaydım her türlü havaalanına gider ve o rezalete göz yummazdım

SEDAT
07.11.2010, 02:10
yok be abi gs'li arkadaşlarla polemiğe girmemem lazımdı ama dayanamadım..yok hamsi tava,yok 3-5 atıcaz..dedim ula siz kimsiniz?..sonrası üzerine o yolda gelişti tartışma..neyse kapatalım...cafer abi gene totem yaptı mı:) 1978

- Cafer abinin Hayatı Totem Anasını Satayım ççç

Oğuzhan İnce
07.11.2010, 02:10
soruyu bana sormadın ancak ben eğer trabzonda yaşıyor olsaydım her türlü havaalanına gider ve o rezalete göz yummazdım
yaşımızdan mı bilmiyorum ama tek başıma da olsam sopamı alır havaalanına gider bi yerde beklerdim kaçsa kaç arkdaaş.taraftar şehrin bekaretii koruyacak

SEDAT
07.11.2010, 02:11
Hem maç saati gelsin diyorum, hem de gelmesin diyorum.

Hem rahat alırız diyorum, hem de çok zorlanacağız diyorum.

Duygular iyice karıştı bende.

Bu durumda beni iyice strese sokuyor.

Yakaladıklarımızı atarız inşallah.

60-70'e kadar golsüz giderse maç korkarım garip bir gol yiyerek kaybedebiliriz.

Ama takıma da o kadar çok güveniyorum ki.

Mesela geçen hafta yenik duruma düştük galibiyet golünü 70 de attık.

Hiç sıkıntı yaşamadım. Alırız zaten bu maçı dedim.

Kafayı yiyeceğim. Duygular bir garip.

Mesajdan da anlaşılacağı gibi :)

- Tam Yüreğimdekileri Özetlemişsin :) Emin Ol Herkesde Bu Var İnceden :D

ccd6167
millet ucsun bız yıne ayaklarımızı yere basalım derim ben....rahat olalım sogukkanlı olalım arkadaslar...oyle fark mark hıkaye.
bursa gayse mnacından alacagımız 4 puan bıze yeter...
son 5 hafta daha rahat takımlara karsı oynayacagız...bu 2 maca cok iyi motıve olmamız lazım..

Armağan Dere
Beyler Teksas mı orası..Ktü'de okuyan arkadaşlar takımlarını karşılamışlar kötü mü...İstanbul'da,Bursa'da vs..biz onlara saldırdık mı aynısının bizim de başımıza gelebileceğini unutmayalım..futbol sahada oynanır yakışmaz bizlere...ha yenerseler zaten şehirde delikanlılıkları sökmez

Fatih BALTA
07.11.2010, 02:13
Fatih abi çıkar cevap değil bu verdiğin.Sonuçta bu işe birileri el atmalı.Herkes birbirine mi bırakıyor yoksa hakkaten gereksiz mi görülüyor.
Gereksiz görmüyorum.Aksine yıllardır bunun mücadelesini verdiğim için kızıyorum.Yıllarca havaalanında 3-4 kişi kalmaktan ben bıktım artık gitmiyorum.Havaalanında rakip taraftarların önünde zorla polis otosuna bindirildiğim için kızıyorum.Burada yazarken herkes 10 kaplan gücünde ama iş icraata gelince kimse ortalarda yok.Bu akşam Gs nin geleceğini herkes biliyordu.Sanki habersiz gökten zembille geldi adamlar.

SEDAT
07.11.2010, 02:13
- Fatih Arkadaş Herhalde Karşılamaya Giden İşadamı İçin Söyledi O Sözleri ...

saffet61
07.11.2010, 02:14
Beyler Teksas mı orası..Ktü'de okuyan arkadaşlar takımlarını karşılamışlar kötü mü...İstanbul'da,Bursa'da vs..biz onlara saldırdık mı aynısının bizim de başımıza gelebileceğini unutmayalım..futbol sahada oynanır yakışmaz bizlere...ha yenerseler zaten şehirde delikanlılıkları sökmez

gurbetçi bir taraftar olarak gittiğim bütün deplasmanlarda taşlandım yaralandım dövdüm dövüldüm sövdüm sövüldüm...
onlar bize bunu yaparken biz onları bu kadar rahat hareket ettiriyoruz

Oğuzhan İnce
07.11.2010, 02:16
Trabzonspor'u tutmamın sebebi şampiyonlukalr efsane kadrolar ali kemal yattara ne bileyim ya da dillere pelesenk olmuş bu üç beş kıytırık laftan hiçbirisi değil..
Trabzonspor efsanesini de ihtilini de destanını da doğuran Trabzon'un inatçı,asi,şehrine sahip çıkan

türkiye'nin başka hiçbir yerinde bulamayacağınız delikanlı taraftarlarıdır..
Trabzon'da gs karşılandıktan sonra 5 şampiyonluk ardı ardına alsak ne olur?
anadolu takımı değil de gs şampion olsun dedikten sonra bu kadroda messi oynasa ne olur..
Trabzonspor diğer üç takımla anı yerde anılacaksa bırakalım bu takımı çünkü Kazım'ın Dozer'in Ünal'ın Trabzonu çoktan yerle yeksan olmuş demektir..
Trabzonspor fenerbahçe değildir
TRabzon istanbul bursa samsun hiç değildir!

Hazar_
07.11.2010, 02:16
Trabzon'da olsam ben giderdim.De kime anlatabilirsin ki.Biz yemek verelim misafirlerimize atkı değiştirelim.En önemli gurur kaynağımın ezilmesine göz yummak zorunda kalıyorum gurbette.Bu gözler Alex ile fotograf çekilmek isteyenleri de gördü.Neyse napalım

Recep Alkan
07.11.2010, 02:17

son zamanlarda değişen Trabzonspor taraftar profili ile bir yandan övünüp, diğer yandan da Arkadaş, o GS'liler nasıl orada karşılama yapar demek sağlıklı düşüncelerin ürünü değildir.

Geçmiş günlerde de yazdım. Ne olacaktı ? Bu karşılama nasıl engellenecekti ? bunun engellenmesinin sadece iki yolu var.

1) Trabzonspor taraftarı o havaalanına gider, orayı basar kafa göz girer, karşılama yaptırmazdı. (Bu, ne değişn Trabzonspor taraftarına yakışırdı, nede Emniyet buna izin verirdi.)

2) Havaalnıan gider, GS'lilere yapmayın arkadaşlar derdik. Bunu da ne kimse dinler, nede olabileceği olan bir durumdur.

Kısacası bu durum için kimse suçlanamaz. Değişen dünya ile birlikte hiçbirşeyin aynı olması, aynı kalması beklenemez. Dışarıya göç verdiği kadar, göç de alan bir kent olan Trabzonda da bazı dengeler mutlaka değişecektir.

Trabzonspor taraftarı olarak,artık birşeylere iki taraflı bakmayı öğrenmeliyiz.

2 sene önce gittiğim Kocaeli de, aynı biizm gibi bir il takımının maçında, hem karşılamanın kralı yapıldı, hem otel ziyaretleri yapıldı, hemde adamların bize ait olmayan kocaman tribünü bizim tarafımızdan işgal edildi, bunlara rağmen, adamların içlerinden çıkan Trabzonspor taraftarları Bize her yer Trabzon nidaları eşliğinde bizim tribüne dahil edildi. Maçı 3-1 kazandık. Ve merkeze dönen Trabzonsporlu bazı taraftarlara otobüste yapılan tacizden sonra dünyanın lakırdısı döndü.

Kendimizin en büyüğünü yaptığımız, bize yapıldığında ortalığı yıktığımız bazı konularda artık bizim de esnek olmamız gerekiyor.

Herkesin olduğu gibi benim de hoşuma gitmiyor Trabzonda birilerinin borularını öttürmeye çalışması. Ama bunda kabahati her zaman taraftarda aramak, her seferinde Trabzondaki insanları suçlamak da çok akılcı değil. Takımın yıllardan beridir süregelen başarısızlığı ne yazık ki kendi kentimizde bile, bizim insanlarımızın değişmesine neden olabiliyor. İnsanlarımız değişmese bile eyecanlarını kaybedebiliyor.

Fatih BALTA
Birde şuna kızıyorum uzaktan siz Trabzondakiler diye başlayan cümleler.
Hani biz orda olsak kimse gidemez havaalanına demeye getirilen cümleler.
Mesela Fb maçında gurbetteki taraftarlarımızın bir çoğu burdaydı.Neden bir Allahın kulu havaalanında yoktu.
İnşallah kupada filan denk geliriz şu takımların birine burada.
Bu sayfalarda onlarca kez yazacağım havaalanına gidiyorum gelen varmı diye bakalım kaç kişi gelecek.

Armağan Dere
Çiçek,böcek verelim demiyorum ama gereksiz saldırıya da gerek yok galeyana gelmeyelim...Ondan sonra Trabzon'a neden organizasyon verilmiyor demeyelim yapmayın...zaten gelip meydanda,uzun sokak'ta ''En büyük galatasaray diye bağıramazlar''..anca şehrin dışında havalimanında olur öle şeyler..yani bi kimlik kaybolması göremiyorum ben

Hazar_
Gitgide eski Trabzon'un ve Trabzonspor'un mirasından yediğimizi görüp olayın farkına daha iyi varmak çok acı.

İsa
07.11.2010, 02:18

Umutlu olmaya gerek var mı?

Korku yada endişeye?

Çok rahat bir maç olacak çook...:)

Oğuzhan İnce
07.11.2010, 02:18
Hani biz orda olsak kimse gideme havaalanına demeye getirilen cümleler.
Mesela Fb maçında gurbetteki taraftarlarımızın bir çoğu burdaydı.Neden bir Allahın kulu havaalanında yoktu.
Bu sayfalarda onlarca kez yazacağım havaalanına gidiyorum gelen varmı diye bakalım kaç kişi gelecek.
hiç TRabzon'a inmk nasip olmadı abi ama gelirsem sana söz bir sen bir de ben oslam yine gelirim seninle.

Ahmet Başkaya
07.11.2010, 02:20
Çiçek,böcek verelim demiyorum ama gereksiz saldırıya da gerek yok galeyana gelmeyelim...Ondan sonra Trabzon'a neden organizasyon verilmiyor demeyelim yapmayın...zaten gelip meydanda,uzun sokak'ta ''En büyük galatasaray diye bağıramazlar''..anca şehrin dışında havalimanında olur öle şeyler..yani bi kimlik kaybolması göremiyorum ben

Nuri :) Napiysen :)

Banladılar olm beni :D

SEDAT
07.11.2010, 02:20
Hani biz orda olsak kimse gidemez havaalanına demeye getirilen cümleler.

- Haklısın Fatihim ..Dediğin Gibi Yazarken Herkes 10 Kaplan Gücünde...

Hazar_
07.11.2010, 02:21
son zamanlarda değişen Trabzonspor taraftar profili ile bir yandan övünüp, diğer yandan da Arkadaş, o GS'liler nasıl orada karşılama yapar demek sağlıklı düşüncelerin ürünü değildir.

Geçmiş günlerde de yazdım. Ne olacaktı ? Bu karşılama nasıl engellenecekti ? bunun engellenmesinin sadece iki yolu var.

1) Trabzonspor taraftarı o havaalanına gider, orayı basar kafa göz girer, karşılama yaptırmazdı. (Bu, ne değişn Trabzonspor taraftarına yakışırdı, nede Emniyet buna izin verirdi.)

2) Havaalnıan gider, GS'lilere yapmayın arkadaşlar derdik. Bunu da ne kimse dinler, nede olabileceği olan bir durumdur.

Kısacası bu durum için kimse suçlanamaz. Değişen dünya ile birlikte hiçbirşeyin aynı olması, aynı kalması beklenemez. Dışarıya göç verdiği kadar, göç de alan bir kent olan Trabzonda da bazı dengeler mutlaka değişecektir.

Trabzonspor taraftarı olarak,artık birşeylere iki taraflı bakmayı öğrenmeliyiz.

2 sene önce gittiğim Kocaeli de, aynı biizm gibi biril takımının maçında, hem karşılamanın kralı yapıldı, hem tel ziyaretleri yapıldı, hemde adamların bize ait olmayan kocaman tribünü bizim tarafımızdan işgal edildi, bunlara rağmen, adamların içlerinden çıkan Trabzonspor taraftarları Bize her yer Trabzon nidaları eşliğinde bizim tribüne dahil edildi. Maçı 3-1 kazandık. Ve merkeze dönen Trabzonsporlu bazı taraftarlara otobüste yapılan tacizden sonra dünyanın lakırdısı döndü.

Kendimizin en büyüğünü yaptığımız, bize yapıldığında ortalığı yıktığımız bazı konularda artık bizim de esnek olmamız gerekiyor.

Herkesin olduğu gibi benim de hoşuma gitmiyor Trabzonda birilerinin borularını öttürmeye çalışması. Ama bunda kabahati her zaman taraftarda aramak, her seferinde Trabzondaki insanları suçlamak da çok akılcı değil. Takımın yıllardan beridir süregelen başarısızlığı ne yazık ki kendi kentimizde bile, bizim insanlarımızın değişmesine neden olabiliyor. İnsanlarımız değişmese bile eyecanlarını kaybedebiliyor.

Recep abi esnek olmamız gerekmiyor.Burası Trabzon paşalığı da yapmak istemem ama olayın senin anlattığın gibi bir sosyolojik bağıntısının oldugunu da düşünmüyorum.Nasıl ki oraya gidip takımını karşılamak organizasyon işiyse , oraya gidip karşılamaya engel olmak ta organizasyon işidir.Biz bu organizasyon sıkıntısını yaşıyoruz bence.Derin yönleri yok bunun.

saffet61
07.11.2010, 02:24
trabzondaki taraftara sesleniyorum bugün gs yi karşılamadınız bari yarın trabzona gelecek olan ultravesti grubunu karşılayın bari onlar rahatça gezip bagıramasın trabzonda

tamuğ yamtar
07.11.2010, 02:26
Bu mevzu nedir yahu?

Bu gezme işini de ben hiç duymadım.

Gezmesinler. Gezmişler mi? Direk stada gelip giderler bildiğim kadarıyla.

Bırakın arkadaşlar bu işleri.

Daha önemli işleri var bu takımın, taraftarın.

Ömer TOPAL
07.11.2010, 02:26

haydaaa şakamısın bu güzel saatte bu güzel günde...!!!!!!!

Fatih BALTA
07.11.2010, 02:27
trabzondaki taraftara sesleniyorum bugün gs yi karşılamadınız bari yarın trabzona gelecek olan ultravesti grubunu karşılayın bari onlar rahatça gezip bagıramasın trabzonda
Saffet kardeşim ne zaman böyle bir durum oldu Allah aşkına.Geçmişte örneği var mı.Gülüyorum vallahi.Formalarının üstüne gömlek onun üstüne 2 adet polar giyip o halde görünmeden stada giriyor adamlar.Grup halinde gelenlerde polis eşliğinde stada getiriliyor.

servet nuh
07.11.2010, 02:28
..----bu maçta puan kaybedersek tek sorumulusu "bu maçtan umudum yok" ya da "içimde bir his yenileceğimiz söylüyor" ile başlayan cümleler kuran negatif elektron yüklü taraftarlardır....A2 takımı ile sahaya çıksak ümidimi kaybedersem namerdim...

Recep Alkan
07.11.2010, 02:29
Recep abi esnek olmamız gerekmiyor.Burası Trabzon paşalığı da yapmak istemem ama olayın senin anlattığın gibi bir sosyolojik bağıntısının oldugunu da düşünmüyorum.Nasıl ki oraya gidip takımını karşılamak organizasyon işiyse , oraya gidip karşılamaya engel olmak ta organizasyon işidir.Biz bu organizasyon sıkıntısını yaşıyoruz bence.Derin yönleri yok bunun.

Bak güzel kardeşim ben sana anlatayım.

Hani şu Beşiktaşlılara kahvelerde atkı verip, sıcak çay ile karşılayan arkadaşlar varya bizim Trazonda. İnan birçoğu deplasmanın ne demek olduğunu bile bilmiyor. Deplasmanda edilen küfürlerden bile haberleri yok. Deplasmana giden Trabzonspor taraftarının ne çektiğinden bir haberler.

Çünkü onlar gelenleri nasıl karşılıyorlarsa, gittiklerinde de onları öyle karşılanıyorlar. Ve onlar kurdukları bu güzel bağlardan sonra Trabzonsporlulara edilen onca laftan kendilerinin nasiplenmediğini düşünüyorlar.

Yalnız herşeyden önce şunu da unutma kardeşim.

Trabzona gelen memur ve öğrenci sayısı bu durumları etkileyecketir, gün geçtikçe de artacaktır.

Hazar_
07.11.2010, 02:30
Girip adam dövsek taşlasak şunların otobüslerini küfürler içinde sahaya girseler taş yağsa başlarına.Haginin kafası yarılsa

Armağan Dere
07.11.2010, 02:30
Nuri :) Napiysen :)

Banladılar olm beni :D

Ahmet,bi slm verip çıkalım dedik olmadı:)..Napalım...Nuri göbek adımdır kardeşim:)..doğru yani

futbalski60
07.11.2010, 02:32
haydaaa şakamısın bu güzel saatte bu güzel günde...!!!!!!!

Ben senin mahelleden arkadasın değilim kullandığın cümlelere dikkat et sadece umutlu olmadığımı belirttim zor maç olacak ben öyle düşünüyorum Gs kazanmak için oyunu çirkinleştirecek bu da bize hep ters gelmiştir umarım kazanırız 5-6 atarız deyince kıymetli mi oluyoruz.

saffet61
07.11.2010, 02:32
Girip adam dövsek taşlasak şunların otobüslerini küfürler içinde sahaya girseler taş yağsa başlarına.Haginin kafası yarılsa

hagi hariç olayy budur...

B.Yiğit
07.11.2010, 02:33
Sanılandan daha rahat bir galibiyet alacağız

tamuğ yamtar
07.11.2010, 02:34
hagi hariç olayy budur...
:) Enteresan. Araştırılması gereken bir durum.

BMN'ye daha çok görev düşüyor anlaşılan.

B.Yiğit
07.11.2010, 02:36
Ben senin mahelleden arkadasın değilim kullandığın cümlelere dikkat et sadece umutlu olmadığımı belirttim zor maç olacak ben öyle düşünüyorum Gs kazanmak için oyunu çirkinleştirecek bu da bize hep ters gelmiştir umarım kazanırız 5-6 atarız deyince kıymetli mi oluyoruz.

En azından olumsuz düşüncelerini kendine saklayabilirsin, aynen benim senin gibilerine sakladığım gibi...

Oğuzhan İnce

tribün kültürüyle alakalı yüzlerce eser var en başında da green street hooligans gelir bir izle bence :)

Cihan_61
arkadaslar gs forumunu linkini bana atarmisiniz bende bakmak istiyorum neler yazmislar diye

Hazar_
Trabzon'a dışardan gelen memur ve ogrenci sayısı sürekli bir sirkülasyon içerisinde olacağı için fazla etkisi olacağını düşünmüyorum Recep abi.İnsanımız içinde ki birlik olamama iş görememezlik iş yapabilme yeteneksizliğinden geliyor bu durum.Yoksa molozda fener forması satan işportacıyı görünce zıpkın delikanlılarımız vay ibne diyor ben buna inanıyorum.Bu deniyorsa orda hala birşeyler var demektir.Söylediğin gibi genc fenerliler grubuna yemek veren o arkadaşlarımız , atkı değiştiren vs. birazda bu işlere baksalar sorun kalmayacak.Her sene yapın da demiyoruz ki arkadaş bir kere yapın bir kaç sene gitsin bu durum zaten.

Teofilo'nun attığı yumruga sevinen,iyi dövdük diyen bi adamım ben.Olay cıkarma potansiyelim var.Maç seyrederken biri sahaya girse Alexe tekme atsa sonra yaka paça dışarı çıkartılsa maç devam etse diyen bir adamım.

Ben eski gergin Trabzon'u özledim.Hepimiz hamamoglanı olduk cıktık.

Görüşlerine saygılıyım bu arada.

Hazar_
07.11.2010, 02:38

Olayın vahimiyetine BMN'de el atsa olur.Ordaki ironiyi anlamamışsın ama haklısın.BMN'nin belkide tek kötü yönü bu.Bi yerden verirken bir yerden de alıp götürüyor işte.

Armağan Dere
Hayırlı Geceler Uşaklar..Yarın Galip gelmek ümidiyle..Allah'a Emanet Olun

U.Sadıkoğlu
Karşılama olmasın diyenler 3-4 sene önce gsaray'ı trabzonspor taraftarı karşıladığında burada avrupa muhabbeti yapan arkadaşlardı eminim.. İstemiyosan karşılama git bağır çağır orada..

Arada ki farkı şöyle anlatmaya çalışalım biz her sene bjk gs yada fb nin stadına topluca yürüyerek gideriz yani hemen hemen her takım öle gider stadlara ama trabzon'da böyle bir şeyin olduğuna ben henüz şahit olmadım.

tamuğ yamtar
07.11.2010, 02:39
tribün kültürüyle alakalı yüzlerce eser var en başında da green street hooligans gelir bir izle bence :)

İmzan güzel.

Bu imzaya sahip kişinin kültürden ne anlamak gerektiğini anlamaması enteresan.

SEDAT
07.11.2010, 02:39
En azından olumsuz düşüncelerini kendine saklayabilirsin, aynen benim senin gibilerine sakladığım gibi...

- Çok Tepki Veriyorsunuz , Ne Dediki Şimdi ,Abartmaya Gerek Yok arkadaşlar Aynı Yolun Yolcusuyuz ;)

futbalski60
07.11.2010, 02:40

700 mesa atmışsın ama şu yorumla hepsini boşa attığın ortaya çıkıyor iyi geceler

SEDAT
07.11.2010, 02:41
- Ya Kardeşim Merak Etmeyin ,Tepkiyi Hagi Verir , Hırsızlar Diye Bağırır ççç

tamuğ yamtar
Olayın vahimiyetine BMN'de el atsa olur.Ordaki ironiyi anlamamışsın ama haklısın.BMN'nin belkide tek kötü yönü bu.Bi yerden verirken bir yerden de alıp götürüyor işte.

İroni mi? :)

Neymiş olayın vahameti?

Ne olmuş arkadaş bu kadar dertlenecek?

Hazar_
turunculuyu özledim ulan ççç

Hazar_
07.11.2010, 02:42
İroni mi? :)

Neymiş olayın vahameti?

Ne olmuş arkadaş bu kadar dertlenecek?

Ali Tandoğan sakatlanmış kardeş kafa travması geçirmiş

servet nuh
07.11.2010, 02:45
hiç adetim değil ama gayse forumlarında biraz dolaştım,hemen hemen hepsi bizden acaip çekiniyorlar,sürekli kaleye şut çekmemizden bahsediyorlar...biz gerçekten de çekinilecek bir takımız...eskisi gibi gole yakın isimler 1-2 ile sınırlı değil...her an her taraftan tabelayı değiştirecek çok silahımız var....aşırı bi şanssızlığımız olmaz ise NŞA da gayseye yerlebir ederiz İnşAllah...

B.Yiğit
07.11.2010, 02:45
700 mesa atmışsın ama şu yorumla hepsini boşa attığın ortaya çıkıyor iyi geceler

sizin gibi işi Sadece Moral bozmak olan taraftarlar görmekden bıktım.. daha çok boşa mesaj atmamak için size cevap yazmayacağım iyi geceler..

metinbay61
07.11.2010, 02:46
forumda şu işi bitirmeliyiz artık biri çıkıyor 5 atcaz diyor hurra adamın üzerine ne zaman böyle yazıyosunuz o maçı kaybediyoruz...biri diyoki bu maçta işimiz çok zor berabere bitse iyi olur hurra adamın üstüne nerden çıktı bu şimdi diye...

bi kişide demiyoki nerden vardın bu kanıya...ben fark atacağız diyorum futbalski60 öyle düşünüyor merak ettim nedenini...

tamuğ yamtar
07.11.2010, 02:47
Ali Tandoğan sakatlanmış kardeş kafa travması geçirmiş

Kardeş mi?

Kötü espri ayrıca.

Şimdi yaş muhabbetine girmek istemem ama baya toyuz belli.

Kan deli akıyor anlaşılan.

Sen de eğitileceksin, sen de yol alacaksın, sen de öğreneceksin.

Oğuzhan İnce
07.11.2010, 02:48
İmzan güzel.

Bu imzaya sahip kişinin kültürden ne anlamak gerektiğini anlamaması enteresan.
Mahlasından anlayabiliyorum ne demek istediğini :)
merak etme hars ve kültürden ziya gökalp'en Süyümbike hatun'dan da anlarız biz:)
mahpushaneye düşmek insanı aşağılaybilir fakat en aşağılık insanların da kültürleri de vardır .
senin söylemeye çalıştığın şey,argo dediğimiz jargonu dahi reddedebilir.
bu da bence son derece sakıncalıdır :)deplasman otobüsünde en arkada bira içmek dahi deplasman taraftarının kültürüdür.bu söylediğimde yıkılması en zor olaylardan biridir ..

İsmail Coşgun
07.11.2010, 02:49
Bu kadar ortamı germeye gerek yok arkadaşlar...

SEDAT
- Kimse Yanlış anlamasın ama Sadece Gs İle Kendi Sahamızda Oynarken Tereddütüm Oluyor , Niye Bilmiyorum...

metinbay61
..----bu maçta puan kaybedersek tek sorumulusu "bu maçtan umudum yok" ya da "içimde bir his yenileceğimiz söylüyor" ile başlayan cümleler kuran negatif elektron yüklü taraftarlardır....A2 takımı ile sahaya çıksak ümidimi kaybedersem namerdim...

abicim dün burda fark atarız falan diyoduk yazdığının aynını bize yazdılar...böyle fark atarız falan diyenler yüzünden kaybedeceğiz diye...

bi kere avni akerde her maçta favori kim? Trabzonspor...şuanki şartlarda herşey lehimize mi? evet...niye fark atmayalım di mi?

futbalski60
sizin gibi işi Sadece Moral bozmak olan taraftarlar görmekden bıktım.. daha çok boşa mesaj atmamak için size cevap yazmayacağım iyi geceler..

Arkadasım ben her maç öncesi fikrimi yazarım moral bozma gibi düşücem yok hatta bu sene ilk defa bu maç için çekimser konuştum bu kadar abartılcağını bilsem yazmazdım.

Fatih BALTA
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash2/hs210.ash2/47348_430529483850_582808850_4984203_5544675_n.jpg (http://www.facebook.com/photo.php?pid=4984204&id=582808850)

Yarın çok güzel bir gün olacak.
Haberi olmayan arkadaşlar için TG yarın meşaleler eşliğinde meydandan stada doğru yürüyecek.
Uygun olan tüm arkadaşlar orada olsunlar.
Ayrıca tribünlerde çok güzel görseller hazırlanıyor.

Hazar_
07.11.2010, 02:50
Kardeş mi?

Kötü espri ayrıca.

Şimdi yaş muhabbetine girmek istemem ama baya toyuz belli.

Kan deli akıyor anlaşılan.

Sen de eğitileceksin, sen de yol alacaksın, sen de öğreneceksin.

Olur eğitiliriz sorun yok öğrenmenin yaşı yok demişler.Eğitenim senin gibi biri olmasın da biz de öğreniriz.

Ömer TOPAL

küfürmü ettik ? aşagıladık mı ? rencidemi etttik ? Sen benim renkdaşımsın..tanımasamda yüzünü dahi görmesemde mahalledeki arkadasımdan yakınsın bana....Senle cümle kurarken dikkat etmem ben..sana yazmıcamda kime yazıcam ? cinconlularamı fblileremi...

Anlatmak istediğim...olumsuz bir düşünce yoktur...içimde kötü bir his yoktur..Bu maçı alıcaz..son sırada da olsak benim tek düşüncem bu olur..TRABZONSPORUM kazanır...ben kalkıp samsundan maça gelicem ki sabah yola çıkıcam bu saatte uyuyamıyorken heycandan senin gelip olumsuz kelimelerle benim hevesimi kursagımda bırakmaya hakkın yok..kendine saklarsın olumsuzluklarını olur biter....

kaldı ki içinde bir endişe olumsuzluk olacak olan bizler degil Cincon taraftarı olmalı....! SAYGILAR

İsmail Coşgun
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash2/hs210.ash2/47348_430529483850_582808850_4984203_5544675_n.jpg (http://www.facebook.com/photo.php?pid=4984204&id=582808850)

Haberi olmayan arkadaşlar için TG yarın meşaleler eşliğinde meydandan stada doğru yürüyecek.

Olay budur... ;)

servet nuh
07.11.2010, 02:52
birbirimizle takışmayalım arkadaşlar...tek yürek olalım,yarın çok önemli kilit bir maçımız var....azıcık sabır ve anlayış pls

Yasin Altuntas
07.11.2010, 02:53

O Zamanki Erdogdulular Taraftar Grubu acayipdi.

Her Maca ve en cokta Derbilere cok mükemmel ve anlamlai Pankartlar hazirliyorlardi.

tamuğ yamtar
07.11.2010, 02:54
Mahlasından anlayabiliyorum ne demek istediğini :)
merak etme hars ve kültürden ziya gökalp'en Süyümbike hatun'dan da anlarız biz:)
mahpushaneye düşmek insanı aşağılaybilir fakat en aşağılık insanların da kültürleri de vardır .
senin söylemeye çalıştığın şey,argo dediğimiz jargonu dahi reddedebilir.
bu da bence son derece sakıncalıdır :)deplasman otobüsünde en arkada bira içmek dahi deplasman taraftarının kültürüdür.bu söylediğimde yıkılması en zor olaylardan biridir ..

Reddetmekte gerekir bazen.

Yoksa saflık nerede kalır.

Saf, tertemiz olmak ne demek bilirsin?

Karışma yok, başkaları yok, sonradan edinilmişlik yok.

metinbay61
- Kimse Yanlış anlamasın ama Sadece Gs İle Kendi Sahamızda Oynarken Tereddütüm Oluyor , Niye Bilmiyorum...

abi geçti bu sene o işler inan geçti yada ben öyle inanıyorum...sezon başından beri her maçtan önce sivas bize ters dedik...fb kendi sahamızda bizi yeniyor dedik...bjk yi real yaptık...daha geçen hafta ziya bizden hep puan alıyo dedik...

şimdi ben eminimki çoğumuzda asıl soru şu...biz ne zaman 3 derbiyi birden kazandık çok zor...bu maç fb bjk maçından önce olsaydı daha farklı olurdu düşüncelerimiz...yada bu maçtan önceki maçı kaybetsek yine daha farklı olurdu...şimdi korkuyoruz 4 maç üst üste kazandık derbileri kazandık...uzun zaman olmuştu bunları yaşamayalı o yüzden korkumuz...bende de var ama bu yıl işler değişti bence...

SEDAT
birbirimizle takışmayalım arkadaşlar...tek yürek olalım,yarın çok önemli kilit bir maçımız var....azıcık sabır ve anlayış pls

- Mesaj Mükemmel :) ama O Pls Oldumu be Abi :D

U.Sadıkoğlu
07.11.2010, 02:56
- Mesaj Mükemmel :) ama O Pls Oldumu be Abi :D

Evet tüm ciddiyeti bozmuş :D :D :D

tamuğ yamtar
Olur eğitiliriz sorun yok öğrenmenin yaşı yok demişler.Eğitenim senin gibi biri olmasın da biz de öğreniriz.

Eyvallah. Sen eğitilmeyi kabul et, o da yeter.

Eğitmenin ben olmasam da olur.

metinbay61
Arkadasım ben her maç öncesi fikrimi yazarım moral bozma gibi düşücem yok hatta bu sene ilk defa bu maç için çekimser konuştum bu kadar abartılcağını bilsem yazmazdım.

yazılarınızı dikkate alan biri olarak sormak istedim sebebini yazar mısınız...futbol etkenleri mi yoksa başka etkenler mi sizi düşündürüyor...(hakem vs.)

SEDAT
07.11.2010, 02:58
abi geçti bu sene o işler inan geçti yada ben öyle inanıyorum...sezon başından beri her maçtan önce sivas bize ters dedik...fb kendi sahamızda bizi yeniyor dedik...bjk yi real yaptık...daha geçen hafta ziya bizden hep puan alıyo dedik...

şimdi ben eminimki çoğumuzda asıl soru şu...biz ne zaman 3 derbiyi birden kazandık çok zor...bu maç fb bjk maçından önce olsaydı daha farklı olurdu düşüncelerimiz...yada bu maçtan önceki maçı kaybetsek yine daha farklı olurdu...şimdi korkuyoruz 4 maç üst üste kazandık derbileri kazandık...uzun zaman olmuştu bunları yaşamayalı o yüzden korkumuz...bende de var ama bu yıl işler değişti bence...

- Ya Aslında Herşey Maç Başlayana Kadar :) Sonra Diyorum ki Yeneriz Biz Bunları , Ama O Maç Başlayana Kadar Milyon Tane senaryo Kuruyorum Kafada...

Oğuzhan İnce
07.11.2010, 03:00
Reddetmekte gerekir bazen.

Yoksa saflık nerede kalır.

Saf, tertemiz olmak ne demek bilirsin?

Karışma yok, başkaları yok, sonradan edinilmişlik yok.
henüz birinci ligde oynamamış bir takım için türkiye kupasında bir stad insanı oraya yığan bu ruh.
sonradan gelmiş,edinilmiş,çalınmış bir şey olamaz...
Nihat genç'in yani ''GARA nihat''ın devrindeki farozla ilgili göztepe deplasmanıyla ilgili yazıları okursan bu dediğimi daha iyi anlayacaksın..
Tribün denen şeyin içinde kavga dövüş,alkol,hovardalık doğal olarak var olması gerekli ya da değil demiyorum bak ..
Siz deplasmana hele de Trabzon gibi muazzam bir şehrin deplasmanına gidiyorsanız herşeyi göze almışsınız demektir...
Ben kendi namıma giderkn herşeyi göze alıp gidiyorum...
demiyorum ki çekip vuralım...
sadece derslerini verelim Tribündergi'de yazılsın ne bileyim bir yayılsın haberimizx ondan sonra zaen beş sen daha gelemezler..

B.Yiğit
07.11.2010, 03:01

ben aksine daha çok inanıyorum yeneceğimize.. şöyle düşün şimdi ben sana evimizde oynayacağız 10 gs maçını kazanacağız yazsam gülersin belki dimi, ama galatasaray 5. maçı üst üste kazandığında 6. maçı kazanamayacağına diğer 5 maçdan daha çok inanırım.. çünkü her kazandığı maç gelecek diğer maçın ihtimalini düşürüyor.. biraz sacma ama daha mantıklı olan budur :)

nese anlatmak istediğimi umarım anlatabilmişimdir.. :D

Fatih BALTA
Bence her anlamda avantajlı olan taraf biziz.
Saha avantajı bizde.
Kadromuzda daha az eksik var.
Kadromuz bana göre rakibimize göre daha iyi.
Puan kaybetme durumunda herşey onlar için bitecek.
Daha fazla stresli olan taraf onlar.
Son yıllardaki en rahat Gs maçı olacak bence.
Yarın akşam burada galibiyeti konuşacağız.

metinbay61
- Ya Aslında Herşey Maç Başlayana Kadar :) Sonra Diyorum ki Yeneriz Biz Bunları , Ama O Maç Başlayana Kadar Milyon Tane senaryo Kuruyorum Kafada...

abi çoğumuz aynı durumdayız bende öyleyim ama senaryolara bi baktım kaybedeceğimizi gösterenler eskiye dayanan korkular ve soyut durumlar(favori olunca kaybetmek vs)
kazanacağımızı gösterenlere bi baktım takım olarak, kondisyon olarak, bireysel olarak, teknik heyet ve oyun olarak herşey bizden yana...hepsi somut...:)

maç üç ihtimalli her maç gibi ama kaybetmemiz istisnai bi durum olur bu maç için...

tamuğ yamtar
07.11.2010, 03:05
henüz birinci ligde oynamamış bir takım için türkiye kupasında bir stad insanı oraya yığan bu ruh.
sonradan gelmiş,edinilmiş,çalınmış bir şey olamaz...
Nihat genç'in yani ''GARA nihat''ın devrindeki farozla ilgili göztepe deplasmanıyla ilgili yazıları okursan bu dediğimi daha iyi anlayacaksın..
Tribün denen şeyin içinde kavga dövüş,alkol,hovardalık doğal olarak var olması gerekli ya da değil demiyorum bak ..
Siz deplasmana hele de Trabzon gibi muazzam bir şehrin deplasmanına gidiyorsanız herşeyi göze almışsınız demektir...
Ben kendi namıma giderkn herşeyi göze alıp gidiyorum...
demiyorum ki çekip vuralım...
sadece derslerini verelim Tribündergi'de yazılsın ne bileyim bir yayılsın haberimizx ondan sonra zaen beş sen daha gelemezler..

Başka türlü yer alsak daha iyi ama.

İmzan güzel, imzan.

Gerisi boş.

futbalski60
07.11.2010, 03:06
yazılarınızı dikkate alan biri olarak sormak istedim sebebini yazar mısınız...futbol etkenleri mi yoksa başka etkenler mi sizi düşündürüyor...(hakem vs.)

Gs'nin son sansı sert, kapalı oynayacaklarını düşünüyorum ben, eğer Fb macındaki gibi dizilişle ve tatktikle çıkarsalar çok sıradan bir maç izleriz kapalı takımları açmakta sıkıntı yaşıyoruz beraberli geçiyor aklımdan ama eğer Gs sürpriz yapıp açık oynarsa çok rahat yeneriz diye düşünüyorum Gs''nin son şansı olduğ için elindeki tüm kozlarını kullanacaklardır, oyunu çirkefleştireceklerdir, sert oynayacaklardır dikkat etmek lazım zor maç.

SEDAT
07.11.2010, 03:06
Bence her anlamda avantajlı olan taraf biziz.
Saha avantajı bizde.
Kadromuzda daha az eksik var.
Kadromuz bana göre rakibimize göre daha iyi.
Puan kaybetme durumunda herşey onlar için bitecek.
Daha fazla stresli olan taraf onlar.
Son yıllardaki en rahat Gs maçı olacak bence.
Yarın akşam burada galibiyeti konuşacağız.

- İnşallah Fatih'im :):ts::meşale2:

Oğuzhan İnce
07.11.2010, 03:07
Başka türlü yer alsak daha iyi ama.

İmzan güzel, imzan.

Gerisi boş.
insanları nasıl bu kadar aşağılayabiliyorsun
fikirleri nasıl bu kadar küçük görebiliyorsu
nasıl bir akademik kariyer sahibisin sen ?

sametaydin
07.11.2010, 03:07
Bence gs nin o stadyumdan puanla çıkmasının imkanı yok. Aklıma geliyo arasıra kadrolara bakıyorum yok yani her türlü daha ağır basıyoruz. Yenilmemiz için ekstrem bi durum olması gerekiyo.

tamuğ yamtar
07.11.2010, 03:10

Ben kaçtıkca sen üstüme geliyorsun.

Fikrini küçük görmedim. Aksine.

Ama uzasın istemedim. Kötü birşey de dediğimi zannetmiyorum.

Neden heyecan yaptın?

metinbay61
07.11.2010, 03:10
Gs'nin son sansı sert, kapalı oynayacaklarını düşünüyorum ben, eğer Fb macındaki gibi dizilişle ve tatktikle çıkarsalar çok sıradan bir maç izleriz kapalı takımları açmakta sıkıntı yaşıyoruz beraberli geçiyor aklımdan ama eğer Gs sürpriz yapıp açık oynarsa çok rahat yeneriz diye düşünüyorum Gs''nin son şansı olduğ için elindeki tüm kozlarını kullanacaklardır, oyunu çirkefleştireceklerdir, sert oynayacaklardır dikkat etmek lazım zor maç.

tşkrler...yazdıklarınızın hepsi doğru ve katılıyorum fakat bazılarının bize avantaj olacağını düşünüyorum...birincisi gsnin son şansı olması bizim için avantaj bence...sert oynamaları da bizim için avantaj olur bence...bunun için kondisyon gerekli ve bizim ofansif oyuncularımız umut burak bunlara selçuk u da katalım çok güçlü ve sağlam oyuncular yani onlar bizi değil biz onları yıldırırız ki buda gsnin bir iki planından birini bozmak anlamına gelir...tabi benim düşüncelerim...bide duran toplar bizim için büyük avantaj bu maçta...

Mustafa Calik
07.11.2010, 03:11

gs kapali oynayacaksa o zaman duran toplardan golü buluruz ya da ne bileyim top bir sekilde kaleye girer sans insallah yanimizda olur.

yatara
07.11.2010, 03:12
Haydi Trabzonsporum insallah kazanan oluruz yarin ♥

SEDAT
07.11.2010, 03:13
- @tamuğ yamtar ve @ Oğuzhan İnce

- Renkdaşlar Nedir Bu Edebiyatla Birbirimize Vurma , Yakışıyormu Bize , Zaten Rakiplerimizle Boğuşuyoruz :) Takım Güzel Hava Güzel :)

- Yapmayın Lütfen :) Hadi Barışın Yarına Güzel Başlayalım :)

- Oğuzhan Sen Yaş İtibariyle Ufak Olduğun İçin , Öyle Sanıyorum :) Gönül alma Yerım elma De Bakalım...

Oğuzhan İnce
07.11.2010, 03:17
Ben kaçtıkca sen üstüme geliyorsun.

Fikrini küçük görmedim. Aksine.

Ama uzasın istemedim. Kötü birşey de dediğimi zannetmiyorum.

Neden heyecan yaptın?
imzan güzel imzan diyorsun sonra da ben kaçtım sen kovaladın diyorsun :)
yaşım toy olabilir ama az buçuk anlarım Türkçe'den,Az önce başka birisine ders veriyordun,bir mesaj önce de benim yazdığım onca harf onca cümleyi hiç saydın :)

Öncelikle fikrin,düşünebilmenin daha da önemlisi düşündüklerini yazabilmenin ne kadar saygı duyulması gereken bir şey olduğu konusunda mutabakata varalım..
Gerisini zaten bir şekilde çözeriz,ama sen yine fildişi kulelerde oturup biz heyecanlı ve agresif cahil karadenizli gençleri eğitsel faaliyetlerinde fasülye olarak kullanmaya niyetliysen de söyle boşuna debelenip durmayalım

futbalski60
07.11.2010, 03:22
tşkrler...yazdıklarınızın hepsi doğru ve katılıyorum fakat bazılarının bize avantaj olacağını düşünüyorum...birincisi gsnin son şansı olması bizim için avantaj bence...sert oynamaları da bizim için avantaj olur bence...bunun için kondisyon gerekli ve bizim ofansif oyuncularımız umut burak bunlara selçuk u da katalım çok güçlü ve sağlam oyuncular yani onlar bizi değil biz onları yıldırırız ki buda gsnin bir iki planından birini bozmak anlamına gelir...tabi benim düşüncelerim...bide duran toplar bizim için büyük avantaj bu maçta...

Bizim en büyük kozumuz Selçuk ve Colman onlar Sarp,Elano,Ayhan ve Cana'yı oynatıp pas yollarımızı kesmeye çalışcak beni düşündüren konu bu eğer Jaja gününde olursa biraz olsun olsun orta alanda rahatlarız sadece oyun kurmakta, pas yapmakta sıkıntı çekeceğimizi bunun da oyunumuzu olumsuz etkileyeceğini düşünüyorum umarım yanılırım rahat bir maç olur bizim açımızdan.

SEDAT
07.11.2010, 03:23
- Hakem İnşallah Bu Kasap Cana'ya Dikkat eder ...Gs Sert Oynayacaktır , atıp tuttuklarına Bakmayın 1 Puana Razılar...

Hazar_
07.11.2010, 03:23
kendisi yaşam koçu galiba

tamuğ yamtar
07.11.2010, 03:26
imzan güzel imzan diyorsun sonra da ben kaçtım sen kovaladın diyorsun :)
yaşım toy olabilir ama az buçuk anlarım Türkçe'den,Az önce başka birisine ders veriyordun,bir mesaj önce de benim yazdığım onca harf onca cümleyi hiç saydın :)

Öncelikle fikrin,düşünebilmenin daha da önemlisi düşündüklerini yazabilmenin ne kadar saygı duyulması gereken bir şey olduğu konusunda mutabakata varalım..
Gerisini zaten bir şekilde çözeriz,ama sen yine fildişi kulelerde oturup biz heyecanlı ve agresif cahil karadenizli gençleri eğitsel faaliyetlerinde fasülye olarak kullanmaya niyetliysen de söyle boşuna debelenip durmayalım

Tabi burada ses tonu, vurgu olmadığı için yazılanlar yanlış anlaşılabiliyor.

Yine öyle bir durum oldu anlaşılan.

Fikirlerini veya yazdıklarını hiçe saydığım yok.

Çok yazmak pek birşey ifade etmez. Bazen tek bir cümle yeter.

Onca harf, onca cümleye takılma yani.

Bahsi geçen diğer arkadaşın hitapla alakalı sorunları var.

Bak öğrenmeye de meyilliymiş zaten.

O'na pek takılma yani.

Heyecanlı ve agresif olmak iyidir.

En çok ta Karadeniz gencine yakışır.

Debelen debelen. Kendi kendine öğren bazı şeyleri.

tamuğ yamtar
07.11.2010, 03:29
- @tamuğ yamtar ve @ Oğuzhan İnce

- Renkdaşlar Nedir Bu Edebiyatla Birbirimize Vurma , Yakışıyormu Bize , Zaten Rakiplerimizle Boğuşuyoruz :) Takım Güzel Hava Güzel :)

- Yapmayın Lütfen :) Hadi Barışın Yarına Güzel Başlayalım :)

- Oğuzhan Sen Yaş İtibariyle Ufak Olduğun İçin , Öyle Sanıyorum :) Gönül alma Yerım elma De Bakalım...

Karmaşık duygularımızı yazalım dedik.

Uzun süredir de yazmıyordum foruma.

Yine nerelere geldi durum.

Alırız maçı ama :) İnşallah yani.

Bu arada yaşıtız sizinle.

Oğuzhan İnce
07.11.2010, 03:30
Tabi burada ses tonu, vurgu olmadığı için yazılanlar yanlış anlaşılabiliyor.

Yine öyle bir durum oldu anlaşılan.

Fikirlerini veya yazdıklarını hiçe saydığım yok.

Çok yazmak pek birşey ifade etmez. Bazen tek bir cümle yeter.

Onca harf, onca cümleye takılma yani.

Bahsi geçen diğer arkadaşın hitapla alakalı sorunları var.

Bak öğrenmeye de meyilliymiş zaten.

O'na pek takılma yani.

Heyecanlı ve agresif olmak iyidir.

En çok ta Karadeniz gencine yakışır.

Debelen debelen. Kendi kendine öğren bazı şeyleri.

Yazdıklarına bakılırsa.2 dünya savaşı,8 darbe,36 hükümet geçirip 13 ayrı üniversite bitirmiş,melekliği beğenmeyip insan olucam ulan diy tutturmuş büyük bir zaatsınız!!
en başından beri,bu ukala tavrınız olmasa sohbeimiz farklı yönlerde seredebilirdi..
bu son mesajımdır bu konu hakkında cevap verip vermemek de size kalmış iyi akşamlar

SEDAT
07.11.2010, 03:32
- Yahu Arkadaşlar Valla Şikayet Edicemde Yöneticide Yok :)

- Alıcam Elime Odunu Şimdi :)

metinbay61
07.11.2010, 03:33
Bizim en büyük kozumuz Selçuk ve Colman onlar Sarp,Elano,Ayhan ve Cana'yı oynatıp pas yollarımızı kesmeye çalışcak beni düşündüren konu bu eğer Jaja gününde olursa biraz olsun olsun orta alanda rahatlarız sadece oyun kurmakta, pas yapmakta sıkıntı çekeceğimizi bunun da oyunumuzu olumsuz etkileyeceğini düşünüyorum umarım yanılırım rahat bir maç olur bizim açımızdan.

bi konya maçı daha bizi bekliyor olabilir diyosunuz...hagi bu işi ziya kadar iyi yapamaz ama elindeki kadro konyadan çok daha iyi...yanlız benim düşüncem şu fb maçı hepimizi aldattı o maçtaki motivasyon çok başka bi olaydı ,hemde ilk maçıydı hocalarının...bu maç öyle değil ulusal medyada ilginç bir şekilde gs daha ağır basıyor kazanmak konusunda...

SEDAT
07.11.2010, 03:34
bi konya maçı daha bizi bekliyor olabilir diyosunuz...hagi bu işi ziya kadar iyi yapamaz ama elindeki kadro konyadan çok daha iyi...yanlız benim düşüncem şu fb maçı hepimizi aldattı o maçtaki motivasyon çok başka bi olaydı ,hemde ilk maçıydı hocalarının...bu maç öyle değil ulusal medyada ilginç bir şekilde gs daha ağır basıyor kazanmak konusunda...

- Hah İşte Bu Gs Konyanın Gelişmişidir :) Şimdi Oturdu

tamuğ yamtar
07.11.2010, 03:35
Yazdıklarına bakılırsa.2 dünya savaşı,8 darbe,36 hükümet geçirip 13 ayrı üniversite bitirmiş,melekliği beğenmeyip insan olucam ulan diy tutturmuş büyük bir zaatsınız!!
en başından beri,bu ukala tavrınız olmasa sohbeimiz farklı yönlerde seredebilirdi..
bu son mesajımdır bu konu hakkında cevap verip vermemek de size kalmış iyi akşamlar

Canım kardeşim sen de ne yazsam beğenmiyorsun.

Bu da benden son mesaj olsun bari.

Çok görmüş geçermiş bir adam değilim.

Sıradan bir adamım nacizane.

Sadece bahsi geçen konunun yanlış olduğunu, gereksiz olduğunu yazdım.

O kadar. Zamanla birbirimizi anlarız. Sen sıkma canını.

Kırdıysam, üzdüysem kusura bakma.

metinbay61
07.11.2010, 03:39
- Hah İşte Bu Gs Konyanın Gelişmişidir :) Şimdi Oturdu

bir gole bakan bir maç olacak öyleyse abi...:)ilk biz atarsak fark gelir...ilk gs atarsa işimiz zor...ama ben gs nin konya tarzında oynayabilecek bi takım olduğunu düşünmüyorum...beceremezler bence...:)fb maçı istisnaydı...

Gizadam34
07.11.2010, 03:40

yanılıyorrsun. fb maçında kapalı ve çirkef oynamadılar. gayet açıklardı. önde bastılar. ve bu konuda defanstan top çıkaracak oyuncularımızn dikkatli olması lazım. colman ve selçuk onlarla bağı daha sıkı kurmalılar. çok rahat olamıycaklar o bölgede. yani fb baçındaki gibi oynarlarsa kapalı diil gayet açık ama önde basan bi takım olarak karşımızda olurlar.. ve arkaya atacağımız derin toplara etkili koşular yapabilmemiz gerekiyor. 2 farkı yakalarsak gardı düşer onların..

metinbay61
07.11.2010, 03:41
beyler biz ne kadar maçla ilgili konuşalım konuya sizide dahil edelim istesekte olmuyor bence bitirin şu ikili tartışmayı...en azından biriniz fark yeriz diğeriniz çok zor maç yazsa da onu tartışsanız:)

Gizadam34
07.11.2010, 03:42

sanırım yanlış anlamışsın.. gerisi boş derken söylediklerin boş laf demek istemedi :) ama imzanı beğendi benim gibi :)

Serdar A
07.11.2010, 03:43
Bu maçta puan kaybı yaşamazsak devreye 40 puan civarında girme şansımız hayli artar . Bu maç , bir anlamda Trabzon'un devre arasında ligi lider bitimesini garanti edebilir .

Bu maçı kazanamasak dahi ligi 1-2 gibi bitrimemiz olası . O açıdan her ne sonuç çıkarsa çıksın üzerinde fazla takılmamak gerek .

Ligin ikinci periyodunda dönüm maçları Bursa ve Antep maçları .

futbalski60
07.11.2010, 03:43
yanılıyorrsun. fb maçında kapalı ve çirkef oynamadılar. gayet açıklardı. önde bastılar. ve bu konuda defanstan top çıkaracak oyuncularımızn dikkatli olması lazım. colman ve selçuk onlarla bağı daha sıkı kurmalılar. çok rahat olamıycaklar o bölgede. yani fb baçındaki gibi oynarlarsa kapalı diil gayet açık ama önde basan bi takım olarak karşımızda olurlar.. ve arkaya atacağımız derin toplara etkili koşular yapabilmemiz gerekiyor. 2 farkı yakalarsak gardı düşer onların..

O maçta defansları çakılı oynadı ve orta alanda Fb'yi kitlediler Fb bu yüzden kanatları kullanamadı. Biz özellikle 3. bölgede daha hızlı oynamalıyız, hücumcularımız sorumluluk almalı, çok şut çekmeliyiz ve tabi duran toplarımız da var bunları yaparsak kilidi açarız yarın.

SEDAT
07.11.2010, 03:46
- Şöyle Bir İdaam Var , Bu Maçı Kazanırsak İlk Yarıyı Lider Bitiririz Diyorum...

Serdar A
07.11.2010, 03:51
Ortaya konan oyun ne olursa olsun önemli fırsatlar yakalayacağız . Bu bir gerçek . Ön alandaki oyuncularımız halen istediğimiz seviyede olmasa da , her maçta ama 20 dakika ama 60 dakika rakibi boğan bir tempo yakalıyorlar . Duran toplar da Trabzonspor'un önemli silahlarından biri haline geldi .

Savunmada hatasız oynamayı başarırsak , galatasarayın Trabzonspor karşısında fazla şansı olamaz .

Gizadam34
07.11.2010, 03:55
O maçta defansları çakılı oynadı ve orta alanda Fb'yi kitlediler Fb bu yüzden kanatları kullanamadı. Biz özellikle 3. bölgede daha hızlı oynamalıyız, hücumcularımız sorumluluk almalı, çok şut çekmeliyiz ve tabi duran toplarımız da var bunları yaparsak kilidi açarız yarın.

ben de bundan bahsediyorum. çakılı oynadıkları yer de orta saha yakınlarıydı. çok ilerde kurdular defansı ki haci o kadar saf olamaz. bize karşı bu hatayı yapacağını sanmam. arkaya sakırtacak adam da topu oraya etkili atacak adam da bizde fazlasıyla var. alanı daraltıp oynamayı düşünseler de yapabileceklerini sanmam. en azından son yarım saatte bunu yapacak mecalleri kalacağını sanmıyorum. çok sabırlı olup sürekli top peşinde koşturmalıyız bunları.

topu etkili dolaştırmalıyız liverpool maçındaki gibi. çok güzel geniş alana taşıyorduk. hayran kalmıştım iki maçta da takımımıza. o şekilde dolaştırırsak top peşinde fazlasıyla yorulacaktır gs. ikinci yarıda oyuna girecek çok etkili silahlarımız var, beni en çok bu rahatlatıyor. onların kenardan girecek kimsesi yok kewel da 11 de başlarsa eğer..

çok rahatım ben :)

Uğur Kalyoncu
07.11.2010, 04:06
arkadaşın biri zor maç olacak demiş neredeyse ortalık birbirine girmiş.kardeşim ne olursa olsun gs ile oynuyoruz kolay maç mı olur en iyi zamanımız onların en kötü zamanında bize gelip 4 attılar onun için her ne kadar daha iyi top oynayan galibiyete yakın taraf biz olsak ta uçmanın alemi yok kontrolu elden bırakmamız orta sahayı onlara bırakmamamız gerektiğini bunun içinde maça jaja yerine ceyhunla başlayıp onlara aynı sertllikle cevap verip ilerde basıp olabildiğince onları dengesiz toplar atmaya zorlamalıyız sonuçta çok fazla hucüm oyuncusu oynatmak çok iyi hucüm yapacağın anlamına gelmiyor

POYRAZ
07.11.2010, 04:18
Yattara'nin mutlaka gününde olmasi gerekiyor.
Topu aldigi zaman gereksiz calimlardan kacinip
en kisa yoldan kale önüne inmesi yada kale
önündeki arkadasi ile topu bulusturmasi gerekiyor.
Gününde bir Yattara Cimbok'un koridorunu felc edecektir.

hos_cocuk61
07.11.2010, 04:21
________________Onur___________

Serkan___(Giray/Mustafa)_Egemen___Cale

________Selçuk_____Colman

Burak_________Jaja_____________Engin

______________Umut

Mustafa Önder
07.11.2010, 04:26
Arkadaşlar bu maçı web lig tv'den alsam rahatça izleme imkanım olur mu?

ESER
07.11.2010, 04:35

ben yurtdisindayim ve web tv den izliyorum mecburen

izlenmesine izleniyor ama goruntu kalitesi kufur gibi..

hd yaziyor ama maci 1990 larin karincali puslu ekranindan farki yok

arada 5 -10 sn goruntu duzeliyor sonra yine ayni..

bunun sebebini sordugumda " sadece uc suluklerin maclari hd " diye bir cevap verdiler sagolsunlar..

yani izlersin ama pek randimanli degil malesef

İleli
07.11.2010, 04:53
en buyuk gorev ordaki 20.000 taraftarindir olabilir geriyede dusebiliriz yeterki susmayalim bu takima guvenelim son 1 yilda neler yapabildiklerini gorduk basaricaz inaniyorum...

Robbie Fowler 9
07.11.2010, 05:11

Justinden felan izlesen daha net görüntü inan bana..

yektakurtulus
07.11.2010, 05:54
bizimkiler sahada mücadelelerinni ortaya koysunlar
kazanma isteklerini göstersinler
özgüvenle oynasinlar

baska istegim yok

ucubergin
07.11.2010, 06:46
ben yurtdisindayim ve web tv den izliyorum mecburen

izlenmesine izleniyor ama goruntu kalitesi kufur gibi..

hd yaziyor ama maci 1990 larin karincali puslu ekranindan farki yok

arada 5 -10 sn goruntu duzeliyor sonra yine ayni..

bunun sebebini sordugumda " sadece uc suluklerin maclari hd " diye bir cevap verdiler sagolsunlar..

yani izlersin ama pek randimanli degil malesef

Alakasi yok, ben 3 senedir webTV den izliyorum. HD'de eklediler simdi mukemmel bir kalitede mac izliyorum sanki televizyondan izliyormusun gibi. Laptop'in HD ozelligi yok ise HD izleyemezsin belki boyle bir sorunla karsiyasindir.

Justin TVden falan daha iyi WEBTV bence. Hem hic takilmiyor ve kaliteli goruntu.

Uğurtan
07.11.2010, 07:00
WebTv kullanıyorum bende 2 yıldır..

Görüntü kalitesi ve donma sorunum yok..

Bu sezondur da HD izliyorum.. Televizyon bile artık kötü görünüyor gözüme..

Memnunum oldukça..

Onur Muhcu
07.11.2010, 07:37
Geri Sayım Başladı.. Heycan tavan yapmış durumda ..

Lider Biraz Tatilden Sonra Tahtına Oturacak Yine (İnşallah)

Herkese İyi Seyirler ! Renksel Şölene Dikkat !! Formasız, Bordosuz, Mavisiz kesinlikle Stada Gitmeyelim.

Engin Özellikle Bu Konu da Sana Atıftıa Bulunuyorum. Biliyorum Renklerimiz Kalbinde var Üstünde de Olsun :)

Şeref
07.11.2010, 08:15
bizimkiler sahada mücadelelerinni ortaya koysunlar
kazanma isteklerini göstersinler
özgüvenle oynasinlar

baska istegim yok

evet biz taraftarlaında istediği bu zaten oynayın yenılın bu taraftar size hakkını verir.
aman dikkat maça giden taraftarlarımız bizim futbolcular top kaybettiğinde hatalı pas verdiğinde kötü orta yaptığında yenik durumda olsak bile YUHHHHH çekmeyelim. alkışlayalım moral verelim. buu yapsak varya 10 sene lyon gibi şampiyon oluruz.

mda61
07.11.2010, 08:54
- Şöyle Bir İdaam Var , Bu Maçı Kazanırsak İlk Yarıyı Lider Bitiririz Diyorum...

şöyle bir iddaam var, bu maçı alsakta almasakta: 7 geliyoooor 7 :)

YuSuFAz
07.11.2010, 09:13
İnşallah Diyorum...::bende:.:61

Eren Karaahmetoğlu
07.11.2010, 09:38
Ahahahahaha öldüm şuan gülmekten.

Ultraslan kırk yılda bir adam gibi iş yapayım dedi, onu da sis engelledi.

Sabah hepsi havaalanından dönmüş, uçuşlar iptalmiş.

Paralarını geri alıyorlarmış.

Pazartesi'den erken uçamazlarmış.

http://www.tribundergi.com/forum/viewtopic.php?f=2&t=71132&st=0&sk=t&sd=a&start=140

:):):):)

Ertan1982
07.11.2010, 09:50
GS nin Trabzona gelen kadrosuna baktim.Fizike ve oynatmamaya dayali bi yapisi var.Kanat oyuncusu nerdeyse yok.Ilk golü biz atalim GS zor Puan alir bizden.Kornerlere Freekiklere dikkat kaza kursunlarina dikkat.Ilk golü onlar atarsa Puan almamiz zor olur Kitlerler bizi.

Hasan Habip Özbay
07.11.2010, 09:51
ya şuan çok değişik bir his var içimde ne mi güleceksiniz ama farklı bir maç olacak hakem çok şeyler yapıp engel olmaya çalışacak ama fark atacağız

Mesut
07.11.2010, 09:56
http://www.facebook.com/video/video.php?v=149410935075361

Sait Uçar-Trabzon GOL GOL
Acayip Sarıyor :)

YuSuFAz
07.11.2010, 10:00
Dİnledim Süper Ya..:tşkler....Coşalım Bu gEce....:::hey Hey..61

apachi61
07.11.2010, 10:17
Ters gelen bi rakibe düz gitmesini gösterecegimiz maç
Oyuncularımızın gereksiz strese girmemesi gereken bir mücadele olacak
Gayse nin bizden daha çok puana ihitiyacı var rölantide ve kontraataklarla fark atacagımızı düşünüyorum
Gol geç gelse dahi yeterki bizimkiler stres yapmasın avniakerde ki tek rakibimiz gs degil stres aynı zamanda

bASTURk
07.11.2010, 10:35
Şöyle olursa böyle olursası yok Gs'nin takımı da bizden iyi değil hocası da..Oynadığı oyun zaten ortada toparlanmış Gs'nin Antalya maçını hep beraber gördük.

Gereksiz bir gerginlik var.Evet son yıllara bakıldığında Trabzon'da şansımız tutmamış Gs'ye ama biz bunları geçen seneki galibiyetle aştık o gün bu gündür derbi kaybetmiyoruz.

Bu maçı her türlü alırız.Rahat geçeceğini düşünmüyorum çünkü fark yapacağımız maçı bile riske atmayı seviyoruz.

Gs de 8 tane savunmacıyla karşımıza çıkıp büyüğüm diye gezinecekse defolsun gitsin.

Banko Trabzon!

mesutaybar
07.11.2010, 10:36
internet hızın iyiyse gayet güzel izlersin. Ben bütün maçları digiturkweb tv den izliyorum hd kalitesinde 1200 le 2600 mb hız arası güzel izleniyor

mda61
07.11.2010, 10:40
Bu maçı alıcaz arkadaş, başka yolu yok. Jaja'yla,Colman'la top oynayarak alıcaz. Olmadı Egemen'le,Engin'le döve döve alıcaz, ama alıcaz.

sametbey
07.11.2010, 10:41
Böyle bir GS yakalamisiz, benim görüsüm en az 4 tane olmali, en cekindigim BAROS ve ARDA yok, daha ne ???
Rahat rahat yenip LIDER olmaliyiz.

Bu arada beyler ben Almanyadayim, maalesef Trabzondaki havayi yasiyamiyorum ( yasiyamiyoruz ). Ordan maca kadar insanlarin sokaklarin resimlerini buraya yükleyen olabilirse ( hemen cekip
yan tarafda internet cafe den ). süper olur !!

Saygilar

Uğur GEMİCİOĞLU
07.11.2010, 10:44
Trabzon' da havalar nasıl arkadaşlar akşiam yağmur falan olur mu? Şayet olursa tüm yağmurlukları bordo dağıtsınlar. Biliyorsunuz Colman o renkleri görünce azıyor :D

Ertan 51
07.11.2010, 10:46
Dünya gözüyle şampiyonluk göreceğim sene bu sene mi acaba diyorum gs felan gözüme sinek gibi görünüyor,sonra diyorum ki otur oturduğun yerde fazla heveslenme yıllardır bu hüsranı çok yaşadın havaya girme.
Biz gayri neyse de çocukları ve gençleri şampiyonlukla bi tanıştırabilseydik yarınlar TS miz için çok daha güzel olacaktı.İnşallah bugün gs yi yenip yarınların temelini atarız.

mda61
07.11.2010, 10:52
Dünya gözüyle şampiyonluk göreceğim sene bu sene mi acaba diyorum gs felan gözüme sinek gibi görünüyor,sonra diyorum ki otur oturduğun yerde fazla heveslenme yıllardır bu hüsranı çok yaşadın havaya girme.
Biz gayri neyse de çocukları ve gençleri şampiyonlukla bi tanıştırabilseydik yarınlar TS miz için çok daha güzel olacaktı.İnşallah bugün gs yi yenip yarınların temelini atarız.

evet abi haklısın, sen yine gençliğinde görmüşsün eskide olsa. Benim tek hatırladığım 3 türkiye kupası, çocukken Cine5'te Hami'nin attığı goller vs. :)
Bir şampiyonluk lazım bizim nesile :)

Mustafa AYDIN
07.11.2010, 10:52
Son 8 saat 8 dakika.

TSelif
07.11.2010, 10:56
Bugün 3 puan bizim olursa ( ki olacak inşaAllah) ALLAHın izni ile 7 diyorum :)

sametbey
07.11.2010, 10:58
Beyler birde bugün BAsketbol var Trabzonda. TS - GS
Maci Spormax veriyor. ama nerde izleyebilirz? bilen varmi?

diskus
07.11.2010, 11:02
sabirli oynamaliyiz.

Tolunay Abdioğlu
07.11.2010, 11:07
Bence de sabırlı oynamalıyız.Mutlaka gol atıcaz bu maçta.Oyuncularımız gününde olursa Galatasaray'ı çok zor bir 90 dk bekliyor.

Ben %80 kazanırız diyorum.

TheCrow
07.11.2010, 11:10
sabirli oynamaliyiz.

Bence de maçın kilidi bu. Sabırlı oynamalıyız, çünkü gsnin bizle baş edecek gücü yok o yüzden geri yaslanıp bizi gafil avlamaya çalışacaklardır. Biz sabırlı oynarsak bu planları tutmayacak ve eninde sonunda golü atacağız, sonra onlar açılsın biz atalım.

Asi Çaykaralı61
07.11.2010, 11:10
Bugün 3 puan bizim olursa ( ki olacak inşaAllah) ALLAHın izni ile 7 diyorum :)

İNŞALLAH bugün 3 puanımızı alacağız :D

İNŞALLAH dediğiniz gibi bende 7 diyorum

Enes Ünal Kaya
07.11.2010, 11:14
Kazım Koyuncu'dan Bir Şarkıyı Beste oLarak Söylerler Bugün Umarım

Asi Çaykaralı61
07.11.2010, 11:15
allahın izniyle yarın lideriz sezon bitene kadar

İNŞALLAH Abi bugün ligimizin yeni Lideri biz olacağız ALLAH'ın İzniyle İNŞALLAH

Asi Çaykaralı61
07.11.2010, 11:16
Maça da 7 Saat 44 Dakika Kaldı :D

Muhalif
07.11.2010, 11:18
Önümüzdeki 2 maçtaen kötü 4 puan hesabı yapıyoruz doğal olarak. Bence 3 puan da yeterli ancak Gs maçından olması kaydıyla. Gs'yi yendiğimiz an saf dışı kalır. Bursa'ya yenilsek de önemli değil. Gördüğümüz gibi Ankaragücü maçı hariç zorlanıyor Bursa, böyle kazanmaya uzun süre devam edemezler. Ama Gs'yi yarış dışına itmek çok önemli. Geriye Fb ve Bjk kalacak. Bjk'nin de Quarezma'sız pek bir etkinliği kalmıyor görüldü. Gs'yi yenersek Fb ile bir kez daha şampiyonluk mücadelesine hazır olalım derim ben:) Yani Gs'yle beraere kalıp Bursa'yı yenmek bizi lider yapar belki ama uzun vadede düşünürsek Gs'yi yenelim de Bursa'ya yenilsek de razıyım.

TheCrow
07.11.2010, 11:18
Çubuklu formayla çıkacakmışız maça...

Tolunay Abdioğlu
07.11.2010, 11:19
Çubuklu formayla çıkacakmışız maça...

Bordo forma baya uğurlu gelmişti.Teşke bordo formayla oynasaydık. :)

Yiğit SARI
07.11.2010, 11:20
Trabzon' da havalar nasıl arkadaşlar akşiam yağmur falan olur mu? Şayet olursa tüm yağmurlukları bordo dağıtsınlar. Biliyorsunuz Colman o renkleri görünce azıyor :D

Hava müthiş . Güzel bir gün olacak inş.

TheCrow
07.11.2010, 11:26
Önümüzdeki 2 maçtaen kötü 4 puan hesabı yapıyoruz doğal olarak. Bence 3 puan da yeterli ancak Gs maçından olması kaydıyla. Gs'yi yendiğimiz an saf dışı kalır. Bursa'ya yenilsek de önemli değil. Gördüğümüz gibi Ankaragücü maçı hariç zorlanıyor Bursa, böyle kazanmaya uzun süre devam edemezler. Ama Gs'yi yarış dışına itmek çok önemli. Geriye Fb ve Bjk kalacak. Bjk'nin de Quarezma'sız pek bir etkinliği kalmıyor görüldü. Gs'yi yenersek Fb ile bir kez daha şampiyonluk mücadelesine hazır olalım derim ben:) Yani Gs'yle beraere kalıp Bursa'yı yenmek bizi lider yapar belki ama uzun vadede düşünürsek Gs'yi yenelim de Bursa'ya yenilsek de razıyım.

Cenk sana muhalefet yapayım şimdi :D

galatasaray zaten ligden koptu, top oynayamıyor adamlar, geri kalan yaklaşık 10 deplasmanlarından 3 galibiyet çıkarırlarsa öpsün de alınlarına koysunlar. Bursa'yı dün izledim. Maç 2-0 iken bile maçtan en az 1 puan alacakları, hatta büyük ihtimalle 2-0 dan maçı çevirecekleri görünüyordu. Bursa diğer anadolu takımlarından açık farkla daha iyi oynuyor ve nasıl oluyorsa bizim gibi üzerlerinde fazla bir baskı yok, rahat oynuyorlar. Dört büyüklere karşı ise kontraatak futbolunu tercih ediyorlar. bjk desen şişirilmiş balon, iyice hava kaçırmaya başladı. Ama fener tehlikeli işte. fenerin en kötü zamanında demiştim, Aykut'un koşan takım yapma planları tutarsa yarışa ortak olurlar, Allah'tan onlar da fazla puan kaybettiler ve bunun baskısıyla çıkacaklar kalan maçlara.

Özet olarak son iki maçtan 4 puan alırsak nasıl aldığımızın bence fazla farkı yok, ama gsyi yenersek ki çok anormal bir durum olmazsa yeneceğiz, Bursa'nın bizi yenebileceğine ihtimal vermiyorum. Yani Bursa'da 1 puan zaten garanti bence.

TheCrow
07.11.2010, 11:28

Yok yok, çubuklu iyidir iyi :D

Tolunay Abdioğlu
07.11.2010, 11:29
Yok yok, çubuklu iyidir iyi :D

Önemli olan formanın ön yüzünde ki arma ve o armanın kıymetini bilen 11 tane futbolcu. :)

tuncay1984
07.11.2010, 11:30
yine mustafa oynasin giray
pek saglam durmuyo defansta colmanda gs sever

Asi Çaykaralı61
07.11.2010, 11:32
yine mustafa oynasin giray
pek saglam durmuyo defansta colmanda gs sever

Colman'ın Galatasaray'a karşı 4 maçda 4 golü var :D
İNŞALLAH bugün hem TRABZONSPOR'umuz 5/5 yapacak ligde.Hemde Colman 5.ci maçında 5.golünü atacak Galatasaray'a:D

Efendioglu
07.11.2010, 11:32
Ya beyler karamsarlık yapmak istemiyorum ama maçın başında yiyeceğimiz gol taraftarımızın o ateşini söndürür diye korkuyorum inşallah olmaz tam destek

Asi Çaykaralı61
07.11.2010, 11:35
Ya beyler karamsarlık yapmak istemiyorum ama maçın başında yiyeceğimiz gol taraftarımızın o ateşini söndürür diye korkuyorum inşallah olmaz tam destek

Birşey olmaz ALLAH'ın İzniyle İNŞALLAH

Bugün erken bir gol bulursak rahat yeneriz Galatasaray'ı :D

Ayrıca hep destek tam destek

yorumsuz6117
07.11.2010, 11:37

Başta gol yersek iş biter zaten.

___61___
07.11.2010, 11:37
fener ve bjk maçlarını çubuklu formayla aldık ama hatırlatalım ;)

Asi Çaykaralı61
07.11.2010, 11:38

Neden bitsin ki Abi.Yedeklerde de oyunu değiştirebilicek futbolcularımız var ALLAH'a Şükürler olsun :D

Hürgün Aygün
07.11.2010, 11:38
Bence böyle düşünmemeliyiz maçın başında gol yesek bile taraftarımız yine aynı coşkuyla destek olmalı ki takımı ateşlesin yoksa daha zor olur işimiz..

Tolunay Abdioğlu
07.11.2010, 11:40

Konya ve Gençlerbirliği maçlarını geriden gelerek kazandık.Ki bana göre de Galatasaray'ın bu takımlardan şuan ki kadrosuyla pek bi farkı yok.

Samet Berber
GS muhtemelen 4 önlibero ile çıkacak maça , orta saha hakimiyetini almamız için Ceyhun'un oynaması gerektiğini düşünüyorum ..

İleri 3'lü ise Burak-Umut-Jaja olabilir , oyunun gidişatına göre Engin , Alan veya Yattara oyuna girebilir ..

Zor bir maç olacağı kesin ancak en kötü 1 puan alacağımızı düşünüyorum .. Gs bu ligin her zaman en çirkef takımı olmuştur buna da dikkat etmeliyiz .. Bizi sürekli tahrik edeceklerdir..

İnşallah anlımızın akıyla ve 3 puanla bu maçtan ayrılırız .

asimetrik
Başta da gol yesek fark etmez. Gs bize dayanamaz. Biz 90 dakika ayakta kalabiliyoruz. Rakipler düşünsün.

Erbay
07.11.2010, 11:41
Başta gol atıp döve döve yeneceğiz ğs'yi :) Rakibin presine cevap verelim yeter. Önde basacaklar ama bu açık oynacaklar demek değil. O presi kırabilirsek yeneceğiz inşallah. İkinci yarı oyundan düşüyorlar, oyuna sonradan girecek oyuncularımızın performansları çok önemli.

mda61
07.11.2010, 11:42
Bence böyle düşünmemeliyiz maçın başında gol yesek bile taraftarımız yine aynı coşkuyla destek olmalı ki takımı ateşlesin yoksa daha zor olur işimiz..
1- maçın başında gol yesek bile çevirebiliriz ben inanıyorum ama maalesef bizim taraftarımızın profili, yenik duruma düşünce takımını desteklicek gibi değil. Yenik durumu bırakın, maç heyecanlanınca bağırmayı bırakıp maçı izliyorlar, en çok bağırmamız gereken bu zamanlarda.. Fenerbahçe maçı için kalkıp istanbul'dan gittim, adamlar maç izlemeye geldik diyip, benim oturttular ( ben gidip merdivende ayakta durup bağırdım da neyse ) . profil budur yani, yenik duruma düşerken avni aker'de yuhlamalar başlar yine. arada çıt çıt seslerini de duyabilirsiniz.

Asi Çaykaralı61
07.11.2010, 11:43
Başta da gol yesek fark etmez. Gs bize dayanamaz. Biz 90 dakika ayakta kalabiliyoruz. Rakipler düşünsün.

Bence de biz 90 dakika oyunda kalabiliyoruz.Ayrıca bir gerçek var.Yeni antrenör faktörü.Yeni antrenör hangi takıma giderse takımlar daha da iyi oluyor.Ama bizde iyiyiz.Bence ligde en güzel futbolu oynayan takımda biziz.Ben bugün İNŞALLAH 3-1 yeneceğiz diye düşünüyorum

Hürgün Aygün
fener ve bjk maçlarını çubuklu formayla aldık ama hatırlatalım ;)
Beşiktaş maçında bordo formayla çıktık.

Tolunay Abdioğlu
GS muhtemelen 4 önlibero ile çıkacak maça , orta saha hakimiyetini almamız için Ceyhun'un oynaması gerektiğini düşünüyorum ..

İleri 3'lü ise Burak-Umut-Jaja olabilir , oyunun gidişatına göre Engin , Alan veya Yattara oyuna girebilir ..

Zor bir maç olacağı kesin ancak en kötü 1 puan alacağımızı düşünüyorum .. Gs bu ligin her zaman en çirkef takımı olmuştur buna da dikkat etmeliyiz .. Bizi sürekli tahrik edeceklerdir..

İnşallah anlımızın akıyla ve 3 puanla bu maçtan ayrılırız .

Son dönemlerde etkili olduğumuz kanat organizasyonlarını yitiririz bu şekilde.Engin'in oynaması gerekiyor.Rahat adam eksiltebilen bir futbolcuya ihtiyacımız var.Bence Selçuk ve Colman yan yana oynayınca daha iyi oluyor.Selçuk yanında ki Ceyhun'a Colman kadar güvenemiyor.Ceyhun oynadığı zaman da Colman sol tarafa kaymak zorunda kalınca gerçek yeteneklerini gösteremiyor.

Fener'le oynadığımız Türkiye Kupası Finali'nde ki gibi zaman zaman Engin'i ortaya çekebiliriz.

Bayraktaroğlu
07.11.2010, 11:46
bursasporun puan kaybetmiş olması takım üstünde olumlu bir hava yaratacaktır galip gelmemiz durumunda lider olacağız bunu bizim kadar futbolcularda düşünüyordur ve ayrı bir konstarasyonla maça başlayacaklardır.Bu maçı almamamız için hiçbir neden yok yeter ki oyuncularımızın performansında bir düşüklük olmasın.Girdiğimiz gol pozisyonlarını cömertçe harcamayalım yoksa maç bizim için kabusa dönebilir geçen hafta kaçırdığımız pozisyonları galatasaray karşısında yakarsak ve değerlendiremezsek işimiz zorlaşır...gol atamasak bile sabırlı olmamız gerekiyor son dakikaya kadar tam destek.İnanıyoruz Kazanacağız...

/_!mmortalTs_\
07.11.2010, 11:46
Gelsin artık şu maç :)

Hürgün Aygün
07.11.2010, 11:47
Bursa da Kayseri de haftayı kayıpla kapattı. Bugün Trabzonspor kazanırsa 'Lider' olacak, Galatasaray zaferle ayrılırsa zirveyle aradaki farkı 6 puana indirecek.

Bu akşam Avni Aker’de oynanacak olan maç, iki takım için de
çok büyük önem taşıyor. Lider Bursaspor’un dün Antalya’yla 2-2 berabere kalması, Trabzonspor cephesinde zirve heyecanı yarattı. Bordo-Mavililer, Galatasaray’ı mağlup etmeleri halinde uzun süre sonra liderlik keyfi yaşayacak. Bu durum ev sahibi ekip oyuncuları için ekstra motivasyon kaynağı olacak. Galatasaray’a gelince... Sarı-Kırmızılılar, şampiyonluk yarışına dahil olmak için bu karşılaşmayı ‘kilit maç’ olarak görüyor. Zorlu bir fikstüre sahip olan Cim Bom, Trabzon deplasmanında kazanmayı başarırsa; Bursaspor liderliğini koruyacak, ama Aslan da puan farkını 6’ya indirecek. Zirveyi yakından ilgilendiren maçı Halis Özkahya yönetecek.

TRABZONSPOROnur
Serkan
Giray
Egemen
Cale
Burak
Selçuk
Colman
Engin
Jaja
Umut
GALATASARAYUfukSabriNeillServetİnsuaAyhanCanaMusta faMisimoviçElanoPino

Stat: Avni AkerSaat: 19:00Yayın: Lig Tv

Hakem: Halis Özkahya

Akif Gür
baros'un getirilmemesine sevindim...eğer pino sağda oynasaydı çok sıkıntı çekerdik diye düşünüyorum...egemen ve giray arasında pek bişe yapabileceğini sanmıyorum..

Muhammet Hacısalihoğlu
ligin en kötü takımı bence.

2 maçta 4 puan topladılar diye niye kendimizi kasıyoruzki.

kalecileri mi daha iyi, defansı mı, orta sahası mı, forveti mi ?

Bu maç her türlü bizim.

SALDIR TRABZONUM !

Efendioglu
07.11.2010, 11:49

Sen bu zihniyetle ne Trabzonspor'u tut ne de maçı izle sen Gençlerbirliği maçında takım geri düşünce futbolcuyu ıslıklayan kesimdensin

Böyle taraftarlığa şampiyonluk yakışmıyor...

Asi Çaykaralı61
Gelsin artık şu maç :)

Maça 7 Saat 11 Dakika Kaldı :D

Murat Erdem
Maç oynanıp bitene kadar dış dünya ile bağlantımı kesmek istiyorum. Senelerdir bu kadar gerilim yaşamamıştım. Unutmuşum bazı duyguları...Dahil olduğum yaş grubu taraftarımız için bu maçın kazanılması, şartlanılmış çaresizliği yırtıp parçalayacak bir fırsatdır.
Son 25 yılda kişiliğimin-sosyal hayatımın gelişimine %100 etki eden bu sevdayı yaşarken hiç şahit olmadığım bir devre de 3 ezikleri arka arkaya mağlup etme hazzını, Allahdan bir mani gelmezse İnşallah bu akşam yaşayacağız.

"Futbolcu kardeşlerim bu maçta formalarının içine yüreklerini de koyacaklar. Bu maçı kazanacağız !"
1992 Türkiye Kupası TRABZONSPOR 5-1 Bursaspor maçı öncesi uzatılan mikrofona konuşan Ünal Karaman...

Salih Kara
07.11.2010, 11:51
arkadaşlar konuyla alakasız ama şu an trabzondayim maça gidecem ama maçtan sonra beşikdüzune dönmem lazım nasıl araba bulabilirim bu konuda özelden yardımcı olabilirmişıniz?

Bayraktaroğlu
07.11.2010, 11:52
ligin en kötü takımı bence.

2 maçta 4 puan topladılar diye niye kendimizi kasıyoruzki.

kalecileri mi daha iyi, defansı mı, orta sahası mı, forveti mi ?

Bu maç her türlü bizim.

SALDIR TRABZONUM !

2 maçta aldıkları 4 puanı başarı gibi gösteriyorlar aslında yapmak istedikleri başarısızlıklarını örtmekten başka bişey değil ama kamuoyuna göstermek istedikleri sözde bu olumlu hava bizim maçımızda tutmayacak karşılarında 4 haftadır galip gelen bir takım var.

danger00
07.11.2010, 11:53
Beşiktaş maçında bordo formayla çıktık.

yanılıyorsun
http://www.trabzonspor.mobi/wp-content/uploads/2010/10/Trabzonspor-Be%C5%9Fikta%C5%9F1-250x190.jpg

leleuk87
07.11.2010, 11:54
bu mac konya ve gencler macina nazaran daha rahat gecer diye dusunuyorum en azindan motivasyon eksikligi olmaz takimda. takim ne zaman maci ciddiye aldiysa kazandi liverpool maclari haric. bu macta taraftara buyuk is dusuyor her zamankine nazaran 90 dakika tum tribun tam destek vermeli futbol bu olur yenik duruma dustugumuzde pas hatasina gol kacirmaya sovmeye saymaya baslarsak bu mac zor biter

ozturk
07.11.2010, 11:57
Herkes galibiyetten emin gibi.İnşallah kaza olmaz. Ne de olsa gs balla malla bulur gol(ler)..

önemli olan bizim fırsatları iyi değerlendirmemiz..

Efendioglu
07.11.2010, 11:57
Golü colman atacak yerden köşeye