PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Spor Toto Süper Lig 11.Hafta | Trabzonspor 2 - 0 Galatasaray

Sayfa : 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

mashal61
04.11.2010, 13:55
Taraftar bu maçın öneminin farkındadır.
Üstüne düşeni yaparlar sanırım, galiba, belki.

bordo08
04.11.2010, 13:55
halis özkahya ileride iyi bir hakem olursa, bunda trabzonspor'un çok büyük payı olacak, çünkü bu hakem uğruna büyük bedeller ödedik''

hayrettin hacısalihoğlu (http://www.eksisozluk.com/show.asp?t=hayrettin+hac%c4%b1saliho%c4%9flu)Bu sözü söylediğine göre bizim maçlarda pekte iiyi bir izlenim bırakmamış galiba kendileri.

Barış Burak
04.11.2010, 13:58
Hagi ile Pino istediği kadar sihirbaz olsun,bu takımın kondisyonun 2 haftada zirve yapamaz.Yenerlerse şansa yenerler.Büyük konuşma yok ama eğer konsantre olursa bizim topçular hayırlısıyla 2 farklı alırız en az maçı

vivanet
04.11.2010, 14:03
Goller.
umut 2
colman 1
burak 1
selçuk 1

Murat Erdem
04.11.2010, 14:07
En güvendiğim nokta GS nin kondüsyon zaafı. Bunu iyi analiz edip, maçın ilk devresinde çılgınlar gibi saldırmaya gerek görmüyorum.
Kontradan yiyeceğimiz bir gol başımıza iş açar.
Sabırlı oynarsak 65.dk dan sonra işi bir şekil de duran top vs. bitiririz.

SEDAT
04.11.2010, 14:14
- Bu Pino Gözüme Tehlikeli Gelmeye Başladı İnşallah Bir Problem Çıkartmaz...

cihayan
04.11.2010, 14:15
*************ONUR*******************

SERKAN *** EGEMEN *** GİRAY *** CALE ***

BURAK *** SELÇUK *** COLMAN *** ENGİN ***

************ JAJA ********************

*********** UMUT *******************

Becerikli ve şanslı olursak çok güzel bir maç izletir ve güzel bir galibiyet alırız.

Bu takim yeter ki oynamak istesin, Turkiye'de hic bir takima boyun egmez. Kaldi ki icerde oynadigimiz son uc macta GS, FB ve BJK'yi eze eze yendik. Ve ilginctir bu uc macta da rakiplerin maglubiyetten kurtulmak icin baskili oynamasi gereken dakikalarda, ayakta kalan, gol pozisyonlarini comertce harcayan biz olduk. Normal sartlarda GS'nin bu maci kazanma olasiligi yok. Yani bu maci kazanamazsak bu futbol disi sartlardan, ya da sansizligin daniskasindan olacak.

Bir de umarim bu GSliler Trabzon'a geldiginden boyle bunlari karsilama merasimleri falan yapilmasina goz yumulmaz. Uzerine GS formasi giymis, GS bayraklari ile bunlari karsilamaya gidenler bu fikirlerinden nazikce vazgecilmeye ikna olunur.

vivanet
04.11.2010, 14:18
gs defansı çok ağır..araya atılan her toplar tehlikeli olucaktır..umut ve burak bu maçta patlama yapar gibime geliyor..

okg_53
04.11.2010, 14:21
Baroş kesin yok.Arda da muhtemelen olmayacak.

Gs daha dirençli bir takımla çıkacak galiba sahaya.

Kim oynarsa oynasın.Tek bildiğim bir şey var.Kazanacağız. :)

Arda muhtemelen değil , 1-2 ay daha yok.

Fizyoterapist eşliğinde çalışıyor. Anlamını bir araştırın isterseniz.

Baros a gelince , Henüz takımla çalışamadı. Sakatlık dönemi geçti ancak , Kondisyon yüklemeleri yapılıyor.
Yarında takımla çalışamazsa , C.tesi Trabzon'a getirilmesi imkansiz , getirilse bile oynayamaz.

Buryun haber burada
http://www.ntvspor.net/haber/spor-toto-super-lig/26477/baros-trabzonda-da-yok

.....
04.11.2010, 14:32
Allahın izniyle bu maçıda alıp Bursa maçına moralli çıkacağımızı düşünüyorum.

Evet biliyorum zor olacak ama Şenol Hocamızla biz ne zorları geçtik. Bunu da geçebiliriz.

Hüseyin Çümen
04.11.2010, 14:34
bejeke febe maçlarından çok daha rahat bir maçtır bu maç gözümüzde büyütmeden oynamalıyız zaten küçük görecek halimizde yok

üstelik bejeke ve febe maçlarına göre daha olgun bi futbol var paslaşma oranımız çok daha yüksek futbolcularımız o güblere göre daha kendine güvenli gese yi pas manyağı yapacağız

bariscira
04.11.2010, 14:43
Biletimi internetten ayırttım. Pazar akşamı Avni Aker'deyim:)
Trabzon İmparatorlukların Çökertildiği Yerdir Aslanım...:D

mkmoglu
04.11.2010, 14:45
bence maç zor geçecek..inşallah alırız..

Turgay Atalay
04.11.2010, 14:46
Goller.
umut 2
colman 1
burak 1
selçuk 1

Vivanet naptın ya:D

jacek cyzıo
04.11.2010, 14:50
forvetteki alternatifsizlik açıkçası canımı sıkıyor.

.....
04.11.2010, 14:54
Umut tan yine gol bekliyorum :p :)

Mert Oğuzlu61
04.11.2010, 14:55
orta sahaları kalabalık olacak, sadece selçuk ve colman yetmez birde ceyhun u sıkıştıralım oraya tamamdır, çözeriz bunları.

ama jaja yı nasıl oynatacağız ? ilerde burak-jaja-umut... olur mu acep ? engin de 2. yarı duruma göre oyuna girer...

Burçak
04.11.2010, 15:00
Trabzonunsesi.com, İstanbul basınının habercilik anlayışına ateş püskürdü.

Trabzonspor, haftasonu Galatasaray'la, zirve adına çok önemli bir maça çıkacak. Trabzonspor'un saha içerisindeki gücünün, Galatasaray karşısında 'ezici' olduğunun ve normal şartlar altında Galatasaray'ın, hele hele de deplasmanda Trabzonspor'u yenemeyecek kalitede olduğunun farkına varan İstanbul basını, hemen hemen hergün, Trabzonspor'dan bir oyuncuyu Galatasaray'a pazarlıyor(!)

Dün kaleci Onur'u yolladı Fotomaç. Bugün Teofilo'nun Galatasaray için Türkiye'den kaçtığını ve Teofilo'nun. Sarı-Kırmızılı ekipte forma giyen vatandaşı Pino'yu arayarak, "Beni Galatasaray'a aldır" dediğini yazdı Milliyet.

Bunun habercilik etiği ile uzaktan yakından alakası yok. Bunun adı, Galatasaray maçı öncesi düpedüz saygısızlıktır. Onur bu konuyla ilgili bir şey söyledi mi? Galatasaraylı bir idareci Onur'un kendilerine transferiyle alakalı konuştu mu? Teofilo'nun Galatasaray'a gitmek istediğine dair Teofilo'nun açıklaması alındı mı? Pino'ya, "Teofilo seni Galatasaray'a gelmek için aradı mı?" diye soruldu mu?

İşkembeden atarak haber yapıp Trabzonspor'u yıpratmanıza, en azından www.trabzonunsesi.com (http://www.trabzonunsesi.com) sitesi izin vermeyecektir.

Saygılarımızla.

.....
04.11.2010, 15:01
Jaja varken sahada Allahın izniyle kimseden korkum yok :p :)

Emrah Akcagöz
04.11.2010, 15:01
forvetteki alternatifsizlik açıkçası canımı sıkıyor.
Evet forvette alternatifimiz yok ama birde iyi tarafından bakalım abi sadece Umut ya da Burak gol atacak diye beklemiyoruz Engin, Selçuk, Colman, Jaja, Ceyhun, Alanzinho hatta Egemen, Giray ve Mustafa bile gol atabilen oyuncular gs konya gibi oynarsa puan alır aksi takdirde biz Trabzonspor'u Trabzon'da yenicez mantığıyla çıkar ve de açık futbol oynarlarsa sonları hazin olur..:)

Murat Altun
04.11.2010, 15:05
skor tahminim 4-1 şansları yine yaver giderse 4-2 olur :)
golelr jaja 2 umut 1 burak 1 Hee colmanda bende atacam derse 5 :)

Emrah Akcagöz
04.11.2010, 15:10
skor tahminim 4-1 şansları yine yaver giderse 4-2 olur :)
golelr jaja 2 umut 1 burak 1 Hee colmanda bende atacam derse 5 :)
1-0 yeterli abi fazlasına lüzum yok hatta önümüzdeki 4 maçı da 1-0 kazansak o da yeter bize..:)

Gizadam34
04.11.2010, 15:11
bejeke febe maçlarından çok daha rahat bir maçtır bu maç gözümüzde büyütmeden oynamalıyız zaten küçük görecek halimizde yok

üstelik bejeke ve febe maçlarına göre daha olgun bi futbol var paslaşma oranımız çok daha yüksek futbolcularımız o güblere göre daha kendine güvenli gese yi pas manyağı yapacağız

bursa maçından sonra pas sayılarına bakıyolar.. şampiyonlar ligi için kötü ama ligimizin çok çok üstünde dediler 420 civarı idi ve biz her maç nerdeyse bu rakamın üstündeyiz. m.denizli maratonda sanırım bjk maçımızdan sonra 438 pas istatistiğini görünce buna inanmıyorum araştırıcam demişti hiç unutmuyorum :)

Asi Çaykaralı61
04.11.2010, 15:26
Maç gün geçtikçe daha da yaklaşıyoruz

Arkadaş bu maça gerçekten yürek dayanmaz :D

Asi Çaykaralı61
04.11.2010, 15:30
Allahın izniyle bu maçıda alıp Bursa maçına moralli çıkacağımızı düşünüyorum.

Evet biliyorum zor olacak ama Şenol Hocamızla biz ne zorları geçtik. Bunu da geçebiliriz.

İNŞALLAH Ömer Abi bu maçı kazanıp Bursaspor maçına moralli çıkacağız :D

İnancımız ve güvenimiz takımımıza sonsuz

TheCrow
04.11.2010, 15:40
bursa maçından sonra pas sayılarına bakıyolar.. şampiyonlar ligi için kötü ama ligimizin çok çok üstünde dediler 420 civarı idi ve biz her maç nerdeyse bu rakamın üstündeyiz. m.denizli maratonda sanırım bjk maçımızdan sonra 438 pas istatistiğini görünce buna inanmıyorum araştırıcam demişti hiç unutmuyorum :)

Denizli, pas/başarılı pas oranına itiraz etmişti ve "her yana,arkaya verilen top pas olarak değerlendirilmemeli" demişti.

Biz sakin sakin sağlam oyunumuzu oynayalım, gs şu anda bizimle baş edecek güçte değil.

Külünkoğlu
04.11.2010, 15:46
_______________Pino__________________

_____________Misimovic_________________

____Ayhan___Cana___Barış___Elano_ (Kewell)

____Insua____Servet___Neill______Sabri___

_______________Ufuk__________________

Büyük ihtimal böyle çıkacaklar maça orta sahayı kalabalık tutup savunmamızı dengesiz yakalamak isteyeceklerdir.

Artıları : Pino formda, Misimovic lige ısındı. Ayhan tecrübeli. Kewell oynarsa katkısı yadsınamaz. Orta sahaları top yaptırmama konusunda zaman zaman başarılı oluyor. Bize karşı kora kor oynayıp geriye yaslandıklarında puan alacaklarını bilmeleri.

Eksileri: Pino formda fakat gol kısırlığı çekiyor. Defanstaki konsantrasyon eksikliği bariz şekilde belli oluyor, adam kaçırmak kademe yanlışlığı had safhada. 60. dakikadan sonra kondisyon olarak oyundan düşüyorlar. Kanattan da ortadan da delinebiliyorlar. Galip oldukları zaman bile son dakika stresleri tavan yapıyor. Kalecileri şutlara karşı acemi. Sağbekte Sabri’nin ortaları. :) Neill’ın kart görmeye müsait oyunu. Sözün özü takım oyunun zerresi yok bunlarda.

Tek çareleri dediğim gibi geriye yaslanmak. Duran toplarımız yine devreye girerse hiç beklemediğimiz kadar kolay bir maç olabilir. Ama benim beklediğim ilk yarım saatte müthiş bir baskı ile oyunu lehimize çevirmek.

Robbie Fowler 9
04.11.2010, 15:50
Fb ye çıkan kadro oynarsa puan kaybedebiliriz. En azından Kewell falan oynamalı. Adam kovalamaz bişey yapmaz.

Kovalar.. Hucumsal anlamda da daha fazla katkı verir.. Misimovic bile kovalıyorsa Kewell gibi örnek futbolcu gerekeni yapar.. Cünkü artık bu onların son şansı.. Hagi ile giderler yoksa..

Maç orta alanda geçer.. Selcuk- Colman - Ceyhun 3'lüsü kesinlikle sahada olması lazım.. Şenol Güneş bu maçları iyi bilir.. Böylede cıkacaktır..

Emrah Akcagöz
04.11.2010, 15:51
Metin abi biraz çekincem vardı sağol Allah razı ol onu da aldı bu yazı..:)

mashal61
04.11.2010, 15:52
Maça şu kadroyla çıkacakmışız gibime geliyor:

Engin Umut Burak

Colman Selçuk Barış

Cale Egemen Giray Serkan

Onur

Külünkoğlu
04.11.2010, 15:58
Metin abi biraz çekincem vardı sağol Allah razı ol onu da aldı bu yazı..:)
:)
Bizimkisi görüneni beyan etmek. Büyük süpriz beklemiyorum. Oldu da oldu. İnanın hiçbirşey kaybetmeyiz.

Mustafa Umut
04.11.2010, 16:01
Baros ve Arda'sız yakaladığımız iyi oldu.

Ahmet Başkaya
04.11.2010, 16:02
Biz yenersek , by by Gs :D

Ya onlar yenerse , yola devam ;)

Nihat Güneş
04.11.2010, 16:08
Bence ŞEnol Hocamız Konya maçından sonra ortasahadaki üçlüye karar verdi. 4-3-3 sisteminde ortasahadaki üçlünün hem ofasnsif hem de defansif meziyetlerinin olması gerekiyor. Bundan sonra tüm maçlara, iç saha ve dış saha farketmez. Engin, Selçuk ve Colman üçlüsüyle çıkacaktır.

Türkiye'de bu üçlünün üzerine ortasaha tanımıyorum, Engin Konya maçında gerektiğinde Ceyhun'dan da Barış'tanda iyi defans yapabildiğini bence herkese gösterdi.

Umarım ŞEnol Hocam bu üçlünün üzerine takımı kurar. Zaten önde Umut, Burak ve Jaja garanti. KAdro istikrarını da böylece yakalamış olmak ilerleyen haftalar için umut verici. İnşallah yanılmam :)

TheCrow
04.11.2010, 16:15
Bence ŞEnol Hocamız Konya maçından sonra ortasahadaki üçlüye karar verdi. 4-3-3 sisteminde ortasahadaki üçlünün hem ofasnsif hem de defansif meziyetlerinin olması gerekiyor. Bundan sonra tüm maçlara, iç saha ve dış saha farketmez. Engin, Selçuk ve Colman üçlüsüyle çıkacaktır.

Türkiye'de bu üçlünün üzerine ortasaha tanımıyorum, Engin Konya maçında gerektiğinde Ceyhun'dan da Barış'tanda iyi defans yapabildiğini bence herkese gösterdi.

Umarım ŞEnol Hocam bu üçlünün üzerine takımı kurar. Zaten önde Umut, Burak ve Jaja garanti. KAdro istikrarını da böylece yakalamış olmak ilerleyen haftalar için umut verici. İnşallah yanılmam :)

Devre arası iyi bir orta saha transfer edip Burak'ın yerine Engin'i kaydırırsak takım çok daha iyi olur. Sonra da uygun zamanda iyi bir solbek ve çok iyi bir santrafor ile Avrupa'da bile kupa kaldırabiliriz.

okg_53
04.11.2010, 16:16
GS muhtemelen şu şekilde çıkacak.

----------------Ufuk------------------
Sarbi-------Neill-----Servet-----İnsua
--------Sarp----Cana----Ayhan------
Elano->>----------Misi(----Kewell)---
--------------Pino------------------

Tatar Kemal
04.11.2010, 16:20
tek sıkıntımız konsantrasyon eksikliği olur. eğer futbolcularımız maça iyi konsantre olursa bursa, febe ve bjk maçları gibi rahat oynar ve maçı kazanırız. ama konsantrasyonu sağlayamazsak antalya, manisa, gençlerbirliği (ilk yarı) ve konyaspor maçları gibi çok bocalarız. şenol hocamızın bu problemi halledeceğine inanıyorum.

kim ne derse desin şu an Türkiye liglerindeki en iyi futbolu biz oynuyoruz. yeter ki rakibi ciddiye alıp havaya girelim, yenemeyeceğimiz takım yok.

onurts61
04.11.2010, 16:23
_______________Pino__________________

_____________Misimovic_________________

____Ayhan___Cana___Barış___Elano_ (Kewell)

____Insua____Servet___Neill______Sabri___

_______________Ufuk__________________

Büyük ihtimal böyle çıkacaklar maça orta sahayı kalabalık tutup savunmamızı dengesiz yakalamak isteyeceklerdir.

Artıları : Pino formda, Misimovic lige ısındı. Ayhan tecrübeli. Kewell oynarsa katkısı yadsınamaz. Orta sahaları top yaptırmama konusunda zaman zaman başarılı oluyor. Bize karşı kora kor oynayıp geriye yaslandıklarında puan alacaklarını bilmeleri.

Eksileri: Pino formda fakat gol kısırlığı çekiyor. Defanstaki konsantrasyon eksikliği bariz şekilde belli oluyor, adam kaçırmak kademe yanlışlığı had safhada. 60. dakikadan sonra kondisyon olarak oyundan düşüyorlar. Kanattan da ortadan da delinebiliyorlar. Galip oldukları zaman bile son dakika stresleri tavan yapıyor. Kalecileri şutlara karşı acemi. Sağbekte Sabri’nin ortaları. :) Neill’ın kart görmeye müsait oyunu. Sözün özü takım oyunun zerresi yok bunlarda.

Tek çareleri dediğim gibi geriye yaslanmak. Duran toplarımız yine devreye girerse hiç beklemediğimiz kadar kolay bir maç olabilir. Ama benim beklediğim ilk yarım saatte müthiş bir baskı ile oyunu lehimize çevirmek.

90 ların ortasına kadar yaptığımız en iyi şeydi maçın başında rakibi boğmak ama yıllardır maçlara piknik havasında başlıyoruz buda rakibin direncini her geçen dakika arttırıyor ama manisa maçı gibi iyi başlayıp golü bulup oyundan düşmede olabilir gerçi Kasımpaşa maçı artık futbolcuların bilinçlendiğinin bir göstergesidir diye düşünüyorum , tahminim maç normal başlayacaktır gol bulursak normal şekilde devam edecektir 60 a kadar gol gelmezse gençlerbirliği maçı gibi olacaktır tabi Şenaol Güneş in göstereceği cesarette çok önemli...

Genel olarak zor bir maç olacağını fakat tek farklı kazanacağımız görüşündeyim...

iskenderunlu
04.11.2010, 16:24
ntvspor alt yazısında geçti baroş yok pino oynar o zaman

onurts61
04.11.2010, 16:26

Dediklerinize sonuna kadar katılıyorum yorumlarınızı çok beğeniyorum sizemi ait yoksa size yakın birinden duyduklarınızımı bize iletiyorsunuz ama yinede yorumunuz harika)))):::

Bekir
04.11.2010, 16:28
Şu Hagi bi salaklık yapsa da 3 ön libero ile çıkmasalar da fark atsak:)

Burçak
04.11.2010, 16:33
ntvspor alt yazısında geçti baroş yok pino oynar o zaman
Fino oynasa ne yazar . Gladyatörle karşılaşmadı henüz. :cool:

İskender Çakmak
04.11.2010, 16:36
gs'nin son sansi bunu takim da cok iyi biliyor bu maci alip hem kendi kredilerini yukseltmek hem de takimi potada tutmak isteyeceklerdir. Ama oyle her hesap tutsaydi neler olurdu neler. Her Trabzonspor taraftari gibi rahatim cunku bu maci alacagimiza eminim.

Engin Koltuk
04.11.2010, 16:44
GS savunma yapacak ve kontratak kollayacak. Biz ise baskılı bir oyun oynayacağız gibi hissediyorum. Sonuç biraz da futbol şansına bağlı. Normal şartlarda rahat almamız gereken bir maç ancak 4 maç üst üste almanın psikolofik bir gerilimi olabilir.

bekir61
04.11.2010, 16:50
Şu Hagi bi salaklık yapsa da 3 ön libero ile çıkmasalar da fark atsak:)

fazla hava girmeyin derim ben
nezaman bmn fark atariz yener ezeriz havalarina girdiginde yeniliyoruz

okg_53
04.11.2010, 16:51
Şunu belirtmekte fayada var.

Şimdi bizim tüm taraftarlar şöyle düşünüyor. Gs , Fb maçında kalabalık orta alan ile oynadı. Fb galibiyeti isteyen taraftı ancak, Gs nin oyunu sayesinde başarılı olmadı.
Trabzonspor maçınında benzer özellikler göstermesi bizim takımı tedirgin edebilir , ancak şöyle bir durum var.

O maçda Fb orta sahayı M.Topuz , Emre ile şekillendirdi ve büyük bir hata yaptı. İki oyuncuyu toplasanız defansif manada bir orta düzey ön libero yapmaz. Bu tip takımların bekleri defansif olur, Orta alandaki alan daraltma işlemini gerçekleştir. Ama Fb nin bekleri kimdi ? Hücumcu bekler olan , Gökhan , Caner idi. Bu fenerin defansif manada tamamen çökmesini sağladı.
Gs de oyunu tam geride tutmayıp, ortada tutunca beraberliği hakettiren bir oyun ortaya çıktı.

Ancak bizde şöyle bir durum var. Selçuk,Colman,Engin üçlüsü özellikle Selçuk ve Colman defansif manada iyi ve koşan orta alan oyuncularıdır. Bu yüzden Fb maçı ile kıyaslanamaz.

Bu maçta kesinlikle Selçuk-Colman-Ceyhun üçlüsü ile başlanmamalı. Son maçın 11 i ile başlanmalı.(Colman'lı hali ile tabi)

Murat Keçeci
04.11.2010, 16:56
İki takımında hedeflerinin olması maçın tansiyonunun yüksek olacağını gösterir iki takımda konsantrasyon açısından üst düzeyde çıkacaktır maça bizim zirve hedefimizin olması gsninde tekrardan potaya girme fırsatı yakalaması açısından iki takım içinde zor maç olacaktır.

Maçın kilidi orta sahadakı engin-selçuk-colman-burak ve jaja olacaktır.Bu oyuncuların tempoyu yükseltip ayağa etkili pas yapması mücadele gücü yüksek bir takımla karşımıza çıkacak olan gsnin direncini kırmak adına önemli.Özellikle avni akerde yaptığımız takım savunmasını beğenmiyorum rakiplere az pozisyon veriyoruz çünkü rakiplerden kaliteliyiz ve genelde oyun bizim kontrolümzde geçiyor ama az pozisyon verirken öz pozisyon veriyoruz yani rakip gelip altıpastan gol vuruşunu yapıyor bununda kaçması zor rakiplerde pozisyona girecek tabiki ama bu pozisyonlar mesela 25-30 metreden çekilen bir şut olabilir duran toptan yapılan bir hata olabilir sağ-sol çarprazdan yapılan kaliteli bir gol vuruşu olabilir böyle pozisyon vermeliyiz gelip altıpastan gol vuruşu yapmamalı rakip, bunu çözmenin yolu hücum yapan oyuncuların maç boyunca top rakipteykende geri dönüşleri yapmasıdır.Gs yüzde doksan fb maçının kadrosu gibi dirençli bir takımla karşımıza çıkacaktır amaçları alanı iyi daraltıp bizi üstlerine çekip geri dönüşü aksatan oyuncularımızın boşluklarına misimoviç elano gibi oyuncuları sokup nokta paslar atarak pinoyu kaçırmak ve nefesleri yetersede ortadan ve kanatlardan sürpriz oyuncu içeriye yollamak bu tuzağa düşmemeliyiz maçın düğümünü orta sahada çözmeliyiz colman selçukun orta sahadaki geri dönüşleri iyi kanatlarda buna ayak uydurabilirse herşey güzel geçecektır.Duran topların önemini anlatmaya gerek yok futbolcularımız bunu zaten biliyordur ayrıca Jajaya uzaktan şut çekecek pozisyonları oluşturacak organizasyonları yapmalıyız oda sürekli hareketli olmalı bu kadar sert toplara vurup kaleyi tutturup hala daha uzaktan gol atamaması mucize gibi birşey artık gol bekliyorum.Maçın atmosferi yüksek oldukça umutun gol vuruşlarının kalitesi düşüyor onunda bu eksikliğini gidermesi gerek engini de bu gruba dahil edebiliriz.Rakipte özellikle ayhan çok sert oynuyor bu bizi yıldırmasın onlarında istediği bu.

Sonuç olarak maçın kaderini iki takımın konsantrasyonu ve kazanma isteği belirleyecek biz mi zirveyi daha çok istiyoruz yoksa gs mi tekrardan zirve yarışına katılmayı istiyor maçta görecez.Üç puan için herşeyi yapmalıyız ama beraberlikte bizim için kötü sonuç değildir bunuda bir ayrıntı olarak aklımızda tutmalıyız.

Paksoy
04.11.2010, 17:04
Kewell ilk 11'de oynarsa bizim için çok büyük artı olur.

Külünkoğlu
04.11.2010, 17:04
Ulan bu bmn var ya bu bmn...

Paksoy
04.11.2010, 17:09
Her maç fark atarız diyoruz,1 mağlubiyetimiz var:D

Külünkoğlu
04.11.2010, 17:11
Her maç fark atarız diyoruz,1 mağlubiyetimiz var:D
İlaveten, deplasmandaki ilk golümüzü de Bmn yüzünden yedik.

Paksoy
04.11.2010, 17:15
İlaveten, deplasmandaki ilk golümüzü de Bmn yüzünden yedik.
BMN üyesi tarftarımız Onur'un gözüne lazer tutmuş:D

Paksoy
04.11.2010, 17:17
Maçla ilgili en önemli nokta, ilk yarı gol yememek,gerisi çorap söküğü gibi gelecek,

ozturk
04.11.2010, 17:20
Kazanalım da futbol önemli değil. Balına da olsa kazanalım. Ama işimiz zor. bu gs ne oluyorsa bize aslan kesiliyor antep gibi.

O nedenle işimiz çok zor diyorum..

Bekir
04.11.2010, 17:24
Ben herhangi bir havaya girmedim sadece bize karşı açık oynayan takımlar çok fazla pozisyon veriyor ve Ortayı kalabalık tutmazlarsa Colman ve Selçuk'u çok çok iyi kullanabiliriz..
Ve en önemlisi Burak ve Umut Gs'nin ağır defanslarına karşı çok iş yapar Colman ve Selçuk'un defansın arkasına atıcağı paslarla...

Paksoy
04.11.2010, 17:25
Kazanalım da futbol önemli değil. Balına da olsa kazanalım. Ama işimiz zor. bu gs ne oluyorsa bize aslan kesiliyor antep gibi.

O nedenle işimiz çok zor diyorum..
Son yıllarda bizi hepsi yeniyordu, Şenol hoca geldiğinden beri bu şansızlığımızı kırdık bence.Son maçta GS'yi yendik üstelik,

Külünkoğlu
04.11.2010, 17:27
Beşiktaş'da orta alanı kalabalık tutmayı denemişti. :cool:

a f s
04.11.2010, 17:30

11 kişi defans yapmayı deneyen de çok oldu ama kazanan hep Trabzonspor oldu. Galatasaray da nasibini alacak ( misafir umduğunu değil, bulduğun yer )

Takımın final maçlarını kazanma psikolojisi ve takım oyununu uygulama başarısı üst düzeyde. Trabzonum kendi gibi olsun yeter.

Allah'ın izni ile alırız maçı.

Paksoy
04.11.2010, 17:31

Öyle deme hocam başarılı oldular, 1-0 yenildiler.

Bekir
04.11.2010, 17:32

Ama defansif olarak Sadece Ernst vardı,içi geçmiş Aurelio'yu saymıyorum Bizim maçta bir tek mudahelesi yok:)

ozturk
04.11.2010, 17:40
Vurduğumuz girer inşallah. İsabet ve şans önemli bu maçlarda. bulduğumuz fırsatları iyi değerlendirmemiz gerek..

Süleyman Eruyar
04.11.2010, 17:47
herkes hakemleri, federasyonu, digitürk'ü görmemezlikten geliyor,

bizim hafta sonu rakibimiz Galatasaray falan değil,

keşke o olsa ama değil.

Altan Atabay
04.11.2010, 17:48
galatasarayın nereyi kalabalık tuttuğunun pek bir önemi yok. Bizim nerede duracağımız önemli..

DNA-TS
04.11.2010, 17:50
ben manisa maçının sonucunun futbolculara artı motivasyon yaptığı kanaatindeyim.ondan dolayıdır ki galibiyet bize daha yakın duruyor.

bariskaratas
04.11.2010, 17:52
Allah ın izniyle pazar akşamı trabzonumuz gs yı yenecek ve evlerimize şen ve mutlu olarak dönecegiz.

bariskaratas
04.11.2010, 17:55
istanbuldan bu sene ki ilk macıma gidiyom.
yanımda 6 kişiyi daha geitirom. aldım biletlerini de.
bu kombine de hep gs macına denk geliyor. hos gecen sene giç gitmemiştim
hadi hayırlısıyla.

Mert Oğuzlu61
04.11.2010, 17:59
Allah ın izniyle pazar akşamı trabzonumuz gs yı yenecek ve evlerimize şen ve mutlu olarak dönecegiz.

abi imzan dikkatimi çekti, duran topları artık colman kullansın demişsin, selçuk un nesini beğenmedin ? :D adam rakiplerin korkulu rüyası oldu, bir duran top oldu mu artık penaltı kazanmış kadar sevinir hale geldik, bunda selçuk un payı çok büyük, öyle bir kesiyorki içeri ''dokun bana gireyim kaleye'' dercesine gidiyor top :D

UtopyaTs
04.11.2010, 18:05
Şimdi haberlerde var Galatasaray Trabzonspor'u Ts'nin çok pas yapma taktiğiyle vurmak istiyor.

irfanb
04.11.2010, 18:08
Gs gol yollarında baya sıkıntılı.Biz ise eskisi gibi sadece bir iki oyuncuya bagimli degiliz.
Gole yatkin bircok oyuncumuz var.Zevkli ,cekismeli gececegi kesin bir mac olacak ama kazanan tarafin Trabzonspor olacagina inaniyorum.

Emrah Akcagöz
04.11.2010, 18:09
galatasaray maçındaki beraberliğe üzülmem herhalde tabi oyun nasıl gelişir bilemiyorum ama beraberlik bizim için kayıp olmaz diye düşünüyorum öbür hafta bursayı yenersek lideriz yine. bursayı yeneceksek galatasarayla berabere kalalım :)

kewell, barosun düzelmesi kötü olmuş bizim için.
Kayseriyi hep unutuyoruz..:D

Şimdi haberlerde var Galatasaray Trabzonspor'u Ts'nin çok pas yapma taktiğiyle vurmak istiyor.
Gs ve çok pas kim yapacak Ayhan mı Barış mı Cana mı..?

Üst üste 3 pas yapsınlar da şükretsinler..:)

saffet61
04.11.2010, 18:10
arkadaşlar şu olaya tepkimizi koyalım
http://www.facebook.com/notes/trabzonspor/toren-alani-sari-lacivert-/151470658231146

bariskaratas
04.11.2010, 18:14
abi imzan dikkatimi çekti, duran topları artık colman kullansın demişsin, selçuk un nesini beğenmedin ? :D adam rakiplerin korkulu rüyası oldu, bir duran top oldu mu artık penaltı kazanmış kadar sevinir hale geldik, bunda selçuk un payı çok büyük, öyle bir kesiyorki içeri ''dokun bana gireyim kaleye'' dercesine gidiyor top :D

ya o 2 senedir var :)
duran toptan kastım korner
yanlardan tabi ki selxuk kullansın. ortadan da direk kaleye jaja
ama kornelerde de en etkili colman bence :)

UtopyaTs
04.11.2010, 18:14
Bence biz de Gs'yi duran topla vuracağız.Gerçi dediğin gbi onların da çok pas yapması zor gibi görünüyor.

Laz_61
04.11.2010, 18:16
cok zor bir mac...sansimizda pek tutmuyor onlara karsi ama hayirlisi diyelim yenilmiyelimde beraberlikte iydir..

Çağatay_
04.11.2010, 18:23
Büyük maçlarda iyiyiz artık..

Kendi oyunumuzu sahaya yansıtırsak rahat kazanabileceğimizi düşünüyorum.O oyun sahaya yansır mı..Bence kolay değil.

Gs'ye şansımız da tutmuyor.Zor bir maç ama kolaylaştırabiliriz..

Kaybedeceğimizi düşünmüyorum.

bocek
04.11.2010, 18:25
şu yattara saçlarını kırmızı beyaz yapsa şu maçta iyi sarar :D

Murathan
04.11.2010, 18:28
LigTV yi izliyorum 3 yenık maçımızda 2 si son dklarda ve 1ide 60. dakıkalardaydı 3 golümüz verilmedi.
Daha 3 maç daha var , hakemlerın oyunlarının bitmesine..
5 oldu .. :)

Hüseyin Çümen
04.11.2010, 18:30
Adı gese olmasa işte en rahat maçlarımızdan biri ama gese varya ozaman işler değişiyor

basın şişirir hakem kollar oyuncuların geçmişte ki tecrübeleri yüzünden zorlaşıyor biraz işler

gese toplama bir takım hazırlık dönemini doğru dürüst birlikte geçirememiş bir kadro var adamlarda gerçi hazırlık dönemini geçirseler kaç yazardı kondisyon olarak ligin en kötü birkaç takımından birtanesi gese.. Defansif olarakta çok kötü olduklarını düşünüyorum ama febe maçında pek bi pozisyon da vermediler o bir istisna. Baros un vede Ardanın olmaması da zaten ayrı bir avantaj bizim için

biz ise paslaşma kondisyon kişisel beceri takım oyunu kanatları kullanma duran top olarak tarihin en iyisi durumundayz diyebilirim. Hepsini bukadar bir arada iyi yaptığımız bir dönemi belkide yaşım itibariyle hatırlamıyorum.

Şimdi düşünüyorum da gesenin bizden puan alabilmesi için beyin fırtınası yapıyorum yok arkadaş bulamıyorum. Hagi yle ayrı bi hava yakalamışlar diyorlar ne havası balon bu bi anda patlar çıkar tüm havası. Hagi nezaman nerde başarı kazandıki. muhteşem bi futbolcu ama teknik direktörlük olarak bence vasat.

Şöyle bir durum var gol gecikebilir ve taraftarımız anında strese girer zatenbiliyoruz ufak hatalarda homurdanmalar başlar ve bu sıkıntıyı futbolcular üstünde hisedebilirler o arada da talihsiz bir gol yersek Allah korusun işte gesenin puan alma şansı doğar.

Bundan başka hakem dahil hiç bir güç Trabzonspor un bu maçta galip gelmesini enlleymez Allah tan başka. bu yüzden en büyük korkum taraftarımızdan dır. takımı havaya sokmalarını çok beklemiyorum eğer Trabzonum erken bir gol bulmassa.
İlk 15 dk de gelecek bir golle de taraftar da gazı alır ozaman şenlik şeklinde geçer maç zaten ama taraftarımız durgun giden bir Trabzonsporu hareketlendiricek bir taraftar değil malesef bağıranlarda ayrıtellerden çalıyor.

Murat TONBUL
04.11.2010, 18:33
Baros un olmayışı iyi oldu bu maçta...

Mahmut Keleş
04.11.2010, 18:38
Baros un olmayışı iyi oldu bu maçta...

bugun bazı gese li arkadaşlar neyse kewell da yeter dediler...
yorum yapma ihtiyacı bile duymadım... :D güldüm güldüm ve hala gülüyorum :)))))

pReN@_61
04.11.2010, 18:39
=3izLqM_jKG0&feature=share

Laz_61
04.11.2010, 18:43
Haydi Colmanim sen seversin cimbomu

Asi Çaykaralı61
04.11.2010, 18:44
bugun bazı gese li arkadaşlar neyse kewell da yeter dediler...
yorum yapma ihtiyacı bile duymadım... :D güldüm güldüm ve hala gülüyorum :)))))

Abi arkadaşların Baroş ile Kewel'e nasıl bir tutuyorlar.Bende olsam gülerdim :D

Asi Çaykaralı61
04.11.2010, 18:48
Bursa ve GS maçları çok kritik

Şener: "Galatasaray ve Bursaspor maçları çok kritik"

http://www.haber61.net/news_detail.php?id=69172

Asi Çaykaralı61
04.11.2010, 18:51
Trabzonspor maçına odaklandık

Galatasaray'ın Avustralyalı yıldızı Harry Kewell, teknik direktör Gheorghe Hagi ile yeniden bir çıkış yakalamaları gerektiğini söyledi.

http://www.haber61.net/news_detail.php?id=69162

Mahmut Keleş
04.11.2010, 18:51
Abi arkadaşların Baroş ile Kewel'e nasıl bir tutuyorlar.Bende olsam gülerdim :D

bir tutma anlamında değil... onlar da haginin rüzgarı Karadeniz de etkili olacağına düşünenlerden...
düşünce özgürlüğü olarak görüyorum ve sadece gülmeye devam ediyorum :D :D :D :D :D :D :D

Asi Çaykaralı61
04.11.2010, 18:52
bir tutma anlamında değil... onlar da haginin rüzgarı Karadeniz de etkili olacağına düşünenlerden...
düşünce özgürlüğü olarak görüyorum ve sadece gülmeye devam ediyorum :D :D :D :D :D :D :D

Ben ALLAH'ın İzniyle İNŞALLAH yeneceğiz diye düşnüyorum

Bizler bütün TRABZONSPOR'lular olarak galip geleceğimize inanıyoruz

Asi Çaykaralı61
04.11.2010, 18:54
TS-GS maçında hediye yağmuru

Trabzonspor Kulübü sponsorlarından Türk Telekom “Futbol Sen Bizim Her şeyimizsin” konsepti ile Galatasaray maçında bir dizi etkinliğe imza atacak.

http://www.haber61.net/news_detail.php?id=69159

yorumsuz6117
04.11.2010, 18:56
-----------Onur---------------

Serkan---Giray--Egemen---Cale

-----------Ceyhun------------

-------Selçuk---Colman-------

Burak-------------------Jaja

-----------Umut--------------

Kontrollü başlamalıyız. Skor üstünlüğünü sağlayamazsak 2. yarı Ceyhun - Engin , Ceyhun - Yattara ya da Alanzinho değişiklikleri yapılabilir.

Asi Çaykaralı61
04.11.2010, 18:58
Biletlere yoğun ilgi

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/5739-9G6S8C9E.jpg

Taraftarlarımız, takımımızın hafta sonu oynanayacağı Galatasaray maçı biletlerine yoğun ilgi gösteriyorlar.

Satışına devam edilen biletlerin fiyatları şöyle:

-
AÇIK

25,00 TL

TÜRK TELEKOM (MARATON)

40,00 TL

MİSAFİR TAKIM (TÜRK TELEKOM)

40,00 TL

KAPALI KENAR (A,D,E,H)

60,00 TL

KAPALI ORTA (B,C,F,G)

80,00 TL

VIP

300,00 TL

VIP ÖZEL

600,00 TL

http://www.trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=5739#Icerik

Burçak
04.11.2010, 18:59
TrabzonCell (http://www.facebook.com/TrabzonCell) ‎1992-1993 sezonundan alınmış bu fotoğraftaki futbolcumuzun adı nedir? "Soru" yazıp boşluk bıraktıktan sonra doğru cevabı yazıp 1967'ye sms atan ilk kişi Trabzonspor-Galatasaray maçı için kapalı tribün bileti kazanacak. Unutmayın, yarışmaya sadece TrabzonCell aboneleri katılabilir. (sms ücreti 40 kr)

http://photos-e.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash2/hs559.ash2/148136_454859965686_106587405686_5795588_6247863_s .jpg (http://www.facebook.com/photo.php?fbid=454859965686&set=a.125837705686.107998.106587405686)

Geç kaldık ama. 1 saat önce sorulmuş. mesaj gönderen oldumu burdan

Asi Çaykaralı61
04.11.2010, 19:02
Gözlemci ve temsilciler belli oldu

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/logo9.jpg

Spor Toto Süper Lig'in 11. hafta karşılaşmalarında görev alacak olan gözlemci ve temsilciler açıklandı.

Buna göre takımımızın Galatasaray ile oynayacağı karşılaşmada İlhami Kaplan hakem gözlemcisi, Haluk Gözen, Metin Orakoğlu ve Mustafa Arda da Federasyon Temsilcisi olarak görevlendirildiler.

http://www.trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=5734#Icerik

Ekrem D.
04.11.2010, 19:02
Bu maçta en az bir tane duran toptan golümüz var. Burak Yılmaz, tecrübesiz Insua'yı çıldırtır, kart gördürür. Umut, Neill'e top yaptırtmaz. Yahu şu galatasaraya alıcı gözüyle bakıyorum, objektifliği bırakın kendimi herhangi bir galatasaraylı yerine koyup öyle düşünmek istiyorum; yok vallahi yok. Şu Trabzonspor'a karşı herhangi noktada üstünlük kurabileceklerini zannetmiyorum. Yok efendim Ayhan'ın tecrübesiymiş, finonun çabukluğuymuş... Cem Yılmaz diyor ya: "laaan!". Aynen öyle.

Çok üst düzeyde bir performans sergilememize gerek yok. Kendimiz gibi oynayalım yeter. Gerisini Şenol hocamız halleder.

Napoli
04.11.2010, 19:05
Konsantrasyon!

Laz_61
04.11.2010, 19:08
Ne zaman böyle havalara girsek hep yeniliyoruz ya..KORKUYORUM..

Mert Oğuzlu61
04.11.2010, 19:09
fb maçında aykut kocaman ın rezil takımı sayesinde bi tarafları kalktı bunların, antalya maçındada bal yardımı sayesinde 3p kaptılar iyice kalktı o tarafları.

fb maçından önce gözümün önünde ''gs umrumda değil, fark yemesek iyi bu takımdan bi cacık olmaz'' diyerek ağlayan arkadaşlarım bugün hava atıyor siz mi bizi yeneceksiniz diye felan... :)

hatta dahada ileri gidenler var ''şampiyon biz olacağız, hagi ile takım ayağa kalktı görürsünüz'' diyorlar...

yok arkadaş, bunlara öldürücü darbeyi indirme fırsatı ayağımıza kadar gelmiş, geri çevirmek olmaz, pazar akşamı ''büyük eğlence'' var uşaklar :D

Burçak
04.11.2010, 19:12
pazar akşamı bunlara darbeyi vurup gafula atalım . 10 puan geriden takip etsinler..

Uğur GEMİCİOĞLU
04.11.2010, 19:16
Berabere biterse Zabri Reyiz 3lü çektirir mi acaba :D

Ekrem D.
04.11.2010, 19:18
İddaa tek maç yapar mı acaba?

1/1 oynamak istiyorum.

Ya da 4-6 gol. Bakalım, hangisinin oranı daha yüksek olur.

Burçak
04.11.2010, 19:18
yenersek sabri ortaya 3lü çektir tayfaya diye bağıralım :D

iskenderunlu
04.11.2010, 19:31
Biletlere yoğun ilgi

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/5739-9G6S8C9E.jpg

Taraftarlarımız, takımımızın hafta sonu oynanayacağı Galatasaray maçı biletlerine yoğun ilgi gösteriyorlar.

Satışına devam edilen biletlerin fiyatları şöyle:

-
AÇIK

25,00 TL

TÜRK TELEKOM (MARATON)

40,00 TL

MİSAFİR TAKIM (TÜRK TELEKOM)

40,00 TL

KAPALI KENAR (A,D,E,H)

60,00 TL

KAPALI ORTA (B,C,F,G)

80,00 TL

VIP

300,00 TL

VIP ÖZEL

600,00 TL

http://www.trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=5739#Icerik

GFB sitelerinden bilet fiyatlarına tepki göstermiş onlara 2.haftadaki maçta pahalıya satmışız diye

Barış Burak
04.11.2010, 19:33
ya gs nin yenmesi çok zor bence,çünkü zaten son iki maçtır ikinci yarılarda zorlanıyorlar,anlaşılan kondisyonları düşük. antalyada,fb de çok pas yapamayan takımlar üstelik.

o yüzden normal oyunumuzu oynarsak ilk yarı mutlaka gol buluruz.ilk yarı gol attırmamalarının tek şartı pas yaptırmamak,onun için ise çok yorulurlar ve 2. yarı daha düşük tempoda kalırlar ki o zaman da goller bizim hanemize yazılır.

Tek sıkıntımız,gsnin bireysel yetenekleri yüksek olan oyuncuları.Kewell gibi bireysel yeteneklerin ortaya çıkardığı pozisyonlar beni korkutur.Tek endişem bu.Normal Şartlar Altında(NŞA:D) gsnin bizim üzerimizde etkili olması çok zor,objektif olursak.
Hagi 2 haftada,kondisyonlarını yükseltemez çünkü.

Dediğim gibi ,eğer yenerlerse büyük bir ihtimalle şansa yenerler:D

Burak
04.11.2010, 19:34
Bu maçlık forma geleneğini bozsak nasıl olur Kazım abi için ? Tişörtleri giyip gelse keşke herkes ... O'nun için oynasak maçı, doğum gününde ...

Fatih Özkan
04.11.2010, 19:38
Millet bilet derdine düştü (:
Çok şahane bir maç olacak bence...
Gülen taraf biz olacağız...
Maç sonunda Ğs taraftarı ile dalga geçen taraf da biz olacağız (:

yorumsuz6117
04.11.2010, 19:39
Ahmen Özen'le 4'de 4 yapmıştık. En son ne zaman 5'de 5 yaptık ?

Ilelioglu
04.11.2010, 19:41
Ahmen Özen'le 4'de 4 yapmıştık. En son ne zaman 5'de 5 yaptık ?

Bu soruyu bende kendime cok sordum, ama bu macta yapmamiz gereken seyleri yaparsak, kazanacagimizi düsünüyorum...

Insallah kazanip yolumuza devam ederiz...

:);)

kudu_61
04.11.2010, 19:43
Bayadır kadro yapmıyordum kısmet cinconaymış ama ne kadro sırf hücum şu geyse den korkan geyse gibi olsun
ONUR
SERKAN-EGEMEN-GİRAY-CALE
YATTARA-SELÇUK-COLMAN-ENGİN
JAJA-UMUT

çık hücummm saldır bu cincon defansına bu kadro 3 atmazsa gel yanıma bu maç bizim olacak....

Gökhan KAN
04.11.2010, 19:43
Ceyhun oynamalı mı? Yada hangi şartlarda oynamalı?

Oruç
04.11.2010, 19:44
Aslında hem oyun hem de skor anlamında ezmek lazım ama 1-0 olsun bizim olsun. Nazar değmesin iyi bir takımımız var. Bütün olarak baktığımızda ligin en kaliteli takımıyız. Kazasız belasız şu iki maçı alırsak çok ama çok iyi olacak.

Ilelioglu
04.11.2010, 19:45

Böyle maclarda farkli oynadigi kesin, arti güclü bir orta sahaya ihtiyacimiz var, bence oynamali...

:);)

Barış Burak
04.11.2010, 19:49
biliyorum başka forumlardan altıntı yasak ama bunu koymam lazım:D antu.com dan bir mesaj:D;

Konu: TS-gs maçı;

yorum:7-0 biter ts alisti zaten bu sene farkl skorlara‚ cincon un da kasim ayi aski baskadir...

çok iyi:D

İnşaallah fblilerin yazdıkları gibi kazanırız:D

Ilelioglu
04.11.2010, 19:53
Ne zaman böyle havalara girsek hep yeniliyoruz ya..KORKUYORUM..

Aynen beyler bu kadar havaya girmeyin...;):)

Cafer Bulur
04.11.2010, 19:54
Bence oynamamali,fb ve bjk maclarinda ilk 11 de yoktu ama sorun cekmedik.

Ceyhunun önlibero oynamasi colman i bozuyor,colman sola yakin oynadigi zaman verimli olamiyor.

Burak-selcuk-colman-engin 4 lüsü bence yetecektir.

Emre Bekar
04.11.2010, 19:58
--------------Onur-------------
Serkan----Mustafa-----Egemen----Cale
--------Selçuk-----Colman-----------
Burak-------------------------Engin
-------------Jaja-------------
-------------Umut----------
Bu şekilde çıkarız sahaya sanırım....

demirel
04.11.2010, 20:04
--------------Onur-------------
Serkan----Mustafa-----Egemen----Cale
--------Selçuk-----Colman-----------
Burak-------------------------Engin
-------------Jaja-------------
-------------Umut----------
Bu şekilde çıkarız sahaya sanırım....
%98 bu kadro ile çıkarız zaten,Kimse Gsden konsantrasyon zayıflığı beklemesin,adamların kaybetmesi halinde onlar için herşey biter

yorumsuz6117
04.11.2010, 20:20
En son ne zaman 5'de 5 yaptığımızı buldum. :)

Sezon: 2004-05

1. Hafta Kayserispor Trabzonspor 0 - 3

2. HaftaTrabzonspor A.Sebatspor 3 - 1

3. Hafta Malatyaspor Trabzonspor 3 - 4

4. Hafta Trabzonspor Gençlerbirliği 3 - 1

5. Hafta Denizlispor Trabzonspor 0 - 2

Ali Özcan
04.11.2010, 20:26
Mert Aydın : Trabzonspor Türkiye Liginde kiminle oynarsa oynasın maçın favorisidir.Bursaspor da buna dahil...

Cafer Bulur
04.11.2010, 20:29
Mert Aydın : Trabzonspor Türkiye Liginde kiminle oynarsa oynasın maçın favorisidir.Bursaspor da buna dahil...
Kendimizi kandirmayalim,bence bu macin favorisi gs dir.

Bugün son 10 yilda gs ile oynadigimiz maclara baktim,cogunda yenilmisiz.

Favorinin kim oldugu önemli degil,ayrica bu tip maclarda genelde favoriler kaybeder.

Kendimizi dev aynasinda görmeden yüksek konsantrasyon ve motivasyon ile taraftar ve takim olarak bu maca hazirlanmaliyiz.

Fatih Solmaz
04.11.2010, 20:31
ciddiye aldığımız anda iş bitmiştir.

Barış Burak
04.11.2010, 20:35

Mert Aydın kim abi:D

Barış Burak
04.11.2010, 20:37

Favorinin kim oldugu önemli degil,ayrica bu tip maclarda genelde favoriler kaybeder.

Kendimizi dev aynasinda görmeden yüksek konsantrasyon ve motivasyon ile taraftar ve takim olarak bu maca hazirlanmaliyiz.

kandırmaksa eğer,ben kendimi kandırıyorum.

normal futbolumuzu oynadık mı favori biziz abi yapma gözünü seveyim.bak geçen bjk maçından sonra bir gol daha atılsa yazamayacaktın:D şimdi böyle deme nolur:D eğer iyi değil,sıradan oyunumuzu oynarsak alırız abi maçı,antalyaya bile 55.dakikadan sonra yattılar,kondisyonları çok düşük ağabey

Yusuf BALCI
04.11.2010, 20:37
İddaa'da da 2.00 - 3.00 - 2.70 oranlar vermiş.

Ali Özcan
04.11.2010, 20:38

Ben demedim Cafer Abi...Mert Aydın böyle buyurmuş, ben aktardım sadece...;)

Ali Özcan
04.11.2010, 20:40
Mert Aydın kim abi:D

Kel bi spor yorumcusu var Ntv Spor da Türkiye ve Avrupa Liglerini yorumluyor...Four Four Two dergisinin editörü...Kaliteli bi yorumcudur, oyunu bilir...

Cafer Bulur
04.11.2010, 20:41
kandırmaksa eğer,ben kendimi kandırıyorum.

normal futbolumuzu oynadık mı favori biziz abi yapma gözünü seveyim.bak geçen bjk maçından sonra bir gol daha atılsa yazamayacaktın:D şimdi böyle deme nolur:D eğer iyi değil,sıradan oyunumuzu oynarsak alırız abi maçı,antalyaya bile 55.dakikadan sonra yattılar,kondisyonları çok düşük ağabey
Rakibi favori görmek beni korkutmuyor aksine bizim favori gösterilmemiz beni korkutur.

Herkes yillar önceki maci hatirlamali ve favori olup olmamanin önemli olmadigini kabul etmeli.

Gs yarali aslan,isimiz cok ama cok zor.

Ama kazanamayiz,hatta fark atamayiz hicbir zaman demedim bu mac icin,demem de.:)

Oruç
04.11.2010, 20:44

Kaybetmemiş demek ki. :)

Hürgün Aygün
04.11.2010, 20:45
Tek endişem Hagi'nin takıma getirdiği hava onun dışında kesinlikle kazanıcağımızı düşünüyorum..

Cafer Bulur
04.11.2010, 20:49
Kaybetmemiş demek ki. :)
Cok övüldügümüz zamanlarda genelde bir basarisizlik yasadigimiz kanaatindeyim.

Ayrica son 10 yilda 1-2 sezon haricinde iyi bir takimimiz yoktu,kaybetmemiz dogaldi.

Halbuki gs kötü bir durumda olsa da kaliteli oyunculari var,isimiz cok zor.

Hürgün Aygün
04.11.2010, 20:50

Ayrica son 10 yilda 1-2 sezon haricinde iyi bir takimimiz yoktu,kaybetmemiz dogaldi.

Katılıyorum favoriler hep bu tür maçlarda kaybeder medya tarafından çok abartılıoyoruz ters tepebilir.

Alihan Ertürk
04.11.2010, 20:51
Mert Aydın'ı hiç sevmezdim ama çok doğru birşey söylemiş hakikaten.

Bundan sonra özenle takip edeceğim kendisini.

Oruç
04.11.2010, 20:51

Kötü olduğumuz dönemlerde takdir edersiniz ki favori gese olmuştur hep. Ama o favori sizin söylediğinize göre" çoğunlukla maçları kazanmışlar." Oysa siz bir alttaki cümlede "favoriler genelde kaybeder bu tür maçları" dediniz de...

Fatih Özkan
04.11.2010, 20:54
Tek endişem Hagi'nin takıma getirdiği hava onun dışında kesinlikle kazanıcağımızı düşünüyorum..

Havasını alırız olur biter (:

Reşit
04.11.2010, 20:54
pazar akşamı bunlara darbeyi vurup gafula atalım . 10 puan geriden takip etsinler..
gaful derken :D

Cafer Bulur
04.11.2010, 20:55
Kötü olduğumuz dönemlerde takdir edersiniz ki favori gese olmuştur hep. Ama o favori sizin söylediğinize göre" çoğunlukla maçları kazanmışlar." Oysa siz bir alttaki cümlede "favoriler genelde kaybeder bu tür maçları" dediniz de...
Herseyi virgülü virgülüne almamak lazim.

Genel olarak demek istedigim anlasilmistir,Trabzonspor ne zaman medyada abartilsa övgüler dizilse bizim takim bundan olumsuz etkilenmistir.

Buradan gs den korktugum anlami cikarilmasin,gs yi yenecek güce sahibiz.

Ama bu ligde tam motivasyon,coskulu oynamadigimiz zaman hicbir takimi yenemeyecegimizi takimin hocasi gecen hafta acikladi.

Gs bu maci son sansi olarak görüyor,herseylerini ortaya koyacaklardir,dikkatli olmamiz lazim.

Ali Özcan
04.11.2010, 20:57
bursa yı da geseyi de yeneceğiz...rahat olun...

Mustafa Yüksek
Takıma inanmalıyız. Bu maçı yenecek güce ve konsantrasyona sahibiz.

İşin esası kaybederse lige havlu atacak bir gs var karşımızda. Bizde ne kadar rehavet tehlikesi varsa, onlarda sezonu kaybetme stresi olacaktır. fener maçından önce kaybedecek bir şeyleri yoktu, hazırda bahaneleri vardı. Ancak bizim maça daha umutlu bakıyorlar, ve kaybedecekleri bir sezon olduğunu düşünüyorlar.

Ayrıca artık böyle kritik dönemeçleri takımımızın kaldırabildiğini düşünüyorum. Hocasıyla ve oyuncusuyla. Maç sahada oynanır ama ben kazanacağımıza inanıyorum.

Oruç
Herseyi virgülü virgülüne almamak lazim.

Genel olarak demek istedigim anlasilmistir,Trabzonspor ne zaman medyada abartilsa övgüler dizilse bizim takim bundan olumsuz etkilenmistir.

Buradan gs den korktugum anlami cikarilmasin,gs yi yenecek güce sahibiz.

Ama bu ligde tam motivasyon,coskulu oynamadigimiz zaman hicbir takimi yenemeyecegimizi takimin hocasi gecen hafta acikladi.

Huyumdur benim her şeyi noktası virgülüne kadar okumak. :)

Onun dışında yazdıklarınıza katılıyorum sayın abim. :)

vivanet
04.11.2010, 21:07
arkadaşlar bu maç bitmiş maç neyi tartışıyorsunuz..her türlü koyarız cincona :) :)

güneyli
04.11.2010, 21:09
Takımım pazar günü yener, g.s liler hariç tüm Türkiye küçük bir bayram provası yapar.İstikrar şart.

Ali Özcan
04.11.2010, 21:09
beni en çok korkutan şey derede boğulmak...büyük (!) maçlardan korkmuyorum...

vivanet
04.11.2010, 21:11
fark atacağız iddaa ediyorum....lanet istanbul basınına inat saldırın durmadan bu taraftar yanınızda her zaman...takımıma çok güveniyorum..slogan şudur arkadaşlar

ÇOK OLUYORUZ ARTIK...

yorumsuz6117
04.11.2010, 21:16
fenerlilerin çoğu ts koyar diyorlar.

Cafer Bulur
04.11.2010, 21:18
fenerlilerin çoğu ts koyar diyorlar.
Birakin su ezik yorumlarini,onlardan bize ne zaman hayir gelmis?

metinbay61
04.11.2010, 21:20
türkiye liginde Avni Aker de oynana her maçın favorisi Trabzonspordur...bunu geçen yılki gs maçındada yazdım bu yıl ki fb maçında bjk maçında bugünde yazıyorum...cafer abi bu maçların hepsinde sen aynı şeyleri bende aynı şeyleri yazıyorum...bi maç bekleyip ben demiştim diyecek bi insan değilsinizdir umarım...

bu hafta kaybedebiliriz ama kendi sahamızda favori gs yi göstermeniz beni oldukça şaşırtıyor ve kusura bakmayın ama insan okudukça çıldırıyor...

Ali Tunahan Güllü
04.11.2010, 21:24
:D

http://img17.imageshack.us/img17/7529/404620090315213039449ts.jpg

yorumsuz6117
04.11.2010, 21:24
Hagi'nin 1 puana razı olduğunu düşünüyorum.

Emirhan Uludüz
04.11.2010, 21:25
türkiye liginde Avni Aker de oynana her maçın favorisi Trabzonspordur...bunu geçen yılki gs maçındada yazdım bu yıl ki fb maçında bjk maçında bugünde yazıyorum...cafer abi bu maçların hepsinde sen aynı şeyleri bende aynı şeyleri yazıyorum...bi maç bekleyip ben demiştim diyecek bi insan değilsinizdir umarım...

bu hafta kaybedebiliriz ama kendi sahamızda favori gs yi göstermeniz beni oldukça şaşırtıyor ve kusura bakmayın ama insan okudukça çıldırıyor...

Totem yapıyolardır totem :D Son zamanlarda meşhur oldu totemler.. :D

metinbay61
04.11.2010, 21:27
şunu anlayabilir insan bi yerde...zor maç çok rehavete kapılıyoruz kaybedebiliriz...

ama avni akerde gs favoridir yazmak nasıl bişey ben anlayamıyorum...özelliklede şuanki durumda ki en kötü dönemimizde bile kendi sahamızda her zaman favori Trabzonspordur...

yorumsuz6117
04.11.2010, 21:27
0-0 bitsin mac
her iki takim da 4´er kirmizi kart alsin.

geri kalani ise sari kart ile ceazali duruma veya ceza sinirina dussun.

taraftarinin tezahurati nedeniyle her iki takim sahasi da 5´er mac ceza alsin.

Alıntı

:D:D

Ali Özcan
04.11.2010, 21:28
Totemin de suyu çıkıyor ama :) Neyse tuttuğu sürece problem yok...Ama tutmazsa "Bak ben dememiş miydim zor maç, favori cimcom işe" demek yok ama totem yapanlar :)

sessizkral_1
04.11.2010, 21:29
Antu'dan ;

Şenol Güneş bu ezikleri iyi çözer 3 puanı hanelerine yazarlar.3-1 diyorum.
------------------------
tecavüz olur
ts fark atar
------------------------
bizim uşaklar cinconu dağıtır
------------------------
ts oyuncuları8jk maçı gibi bencillik yapmazsa param parça eder bu kez fark olur 6s öle bize yaptığını ts ye yapamaz ayrıca bence şuan ligin en iyi hocası olan şenol hoca başlarında ...
------------------------
Trabzon atar 3 tane bunlara. 6s´ nin bu fikstur ve kotu oyunuyla ilk 5´ te bitirmesi mucize olur ligi.
------------------------
Cinconun bu maç hiç şansı yok. Ts´nin hücum oyuncuları Antalya´nınkilere benzemez.

2-0 Ts alır diye tahmin ediyorum.
http://forum2007.antu.com/images/bos.gif
------------------------
Ts rahat alır gibime geliyor.Hırsız´ın mağlubiyet serisi başlamak üzere..
------------------------
trabzon oyar
------------------------
Şenol Hoca‚ benim gözümde Türkiye´nin en iyi teknik direktörüdür..Bize dahi 1 puan vermeyen takım‚ galatasaray´ı ezer..
-----------
7-0 biter ts alisti zaten bu sene farkl skorlara‚ cincon un da kasim ayi aski baskadir...

metinbay61
04.11.2010, 21:32
Totemin de suyu çıkıyor ama :) Neyse tuttuğu sürece problem yok...Ama tutmazsa "Bak ben dememiş miydim zor maç, favori cimcom işe" demek yok ama totem yapanlar :)

1 yıldır bunu demeyi bekleyenler var takip ediyorum...Ama takımımız işte; Allah razı olsun onlardan fırsat vermediler...:) yanlış anlaşılmasın kimseye laf atmıyorum ama her derbide favorinin karşı takım olmasına katlanamıyorum...bu ligde avni akerdeki maçlarda tek favori vardır...manisa bizi yendi favori manisamıydı? hayır...
kaybedebilirsin ama favori değişmez...

Cafer Bulur
04.11.2010, 21:32
şunu anlayabilir insan bi yerde...zor maç çok rehavete kapılıyoruz kaybedebiliriz...

ama avni akerde gs favoridir yazmak nasıl bişey ben anlayamıyorum...özelliklede şuanki durumda ki en kötü dönemimizde bile kendi sahamızda her zaman favori Trabzonspordur...
Benim tarzim bu,kasimpasa macinda da rakibi favori göstermistim.:)

Benim futbol anlayisimda favori sahada belli olur,ayrica senol hocanin yaptigi bizim takim övgülerden etkileniyor yorumundan etkilenip da rakip favori modunda da olabilirim.:)

metinbay61
04.11.2010, 21:39
Benim tarzim bu,kasimpasa macinda da rakibi favori göstermistim.:)

Benim futbol anlayisimda favori sahada belli olur,ayrica senol hocanin yaptigi bizim takim övgülerden etkileniyor yorumundan etkilenip da rakip favori modunda da olabilirim.:)

abi zaten kötü niyetli yazacak biri olsan yazdıklarım ona göre olurdu ama şimdi gerçekçi konuşmada değil senin dediğin...ben duygusal bakıyorum belki biraz ama gs bu kadrosuyla hangi deplasmana gitse favori olamaz...bu yıldan bahsediyorum...

bütün maçlarını izledim forması olmasa son sırada olurlar...ligin en kötü orta sahaslarından birne sahipler defansı formsuz...forvetleri yok...geçen yılki maçta hadi neyse derim gerçekçi olalım dese birisi ama bu yıl bir tane emare yok onlardan yana...totem diyorum çıkıyorum işin içinden...

Ali Özcan
04.11.2010, 21:40
Şimdi Cafer Abi Jaja gibi adamın var...Totem iyi hoş ama gerek yok...Jaja diyorum ya Jaja...Alimallah top soluna gelmeye görsün...İkinci yarı, devre arası kampından sonra bu adam için Milan, İnter, Lazio, Roma gibi özellikle İtalyan takımları kapımızda yatacaklar seneye...Konya maçında tribünden izledim, ayak uydurabilirse bizim takım, çok verkeç golü, çok ara pası golü atarız...Totem motem dinlemez Jaja :)

mashal61
04.11.2010, 21:42
Bence taraftarın takımını favori görmesinde sorun yok. Sorun kamuoyunun Trabzonspor'u favori görmesi. Medyanın, spor yazarlarının, yorumcuların vs. bizi favori göstermesi işimize gelmez. Ama büyük takımsan üstesinden geleceksin.:yumruk:

Cafer Bulur
04.11.2010, 21:43
Şimdi Cafer Abi Jaja gibi adamın var...Totem iyi hoş ama gerek yok...Jaja diyorum ya Jaja...Alimallah top soluna gelmeye görsün...İkinci yarı, devre arası kampından sonra bu adam için Milan, İnter, Lazio, Roma gibi özellikle İtalyan takımları kapımızda yatacaklar seneye...Konya maçında tribünden izledim, ayak uydurabilirse bizim takım, çok verkeç golü, çok ara pası golü atarız...Totem motem dinlemez Jaja :)
Jaja dan bu macta ben de iyi isler bekliyorum,fizik gücü eksikligi olmasa cok daha faydali olabilirdi.

Bizim takim gününde olursa bu ligde yenemeyecegi takim yok,takimin istikrarsizligi en büyük sorunumuz.

Bunu da asarsak güzel günler yakindir.:)

metinbay61
04.11.2010, 21:45
ben bu sene bu tezatların ortadan kaltığını düşünüyorum...şenol hocadan sonra favori gösterilmek şu takım bize ters bu takım bizden hep puan alıyor olayları geride kaldı rahat olalım ve inanalım...futboldada hayattada herşey olabilir ama bu tabuyu yıktık biz artık...

Ali Özcan
04.11.2010, 21:51
benim kadroda ilk önce şu isimleri yazarım...

Onur, Serkan, Egemen, Selçuk, Jaja, Engin...

Gerisine ne yazarsanız yazın...

Hasan Arslan
04.11.2010, 21:58
bu havayla cincona koyarız; bursayı da basarız...

İsa
04.11.2010, 22:00
Galatasaray ve Bursaspor maclarının ikisinide alırsak şampiyonluk kapısı ardına kadar açılır...

Burçak
04.11.2010, 22:01
http://img351.yukle.tc/images/1481ts.gif

Emirhan Makul
04.11.2010, 22:07
Uyku girmiyor gözlerime bu maçı düşünmekten , sürekli kafamda oynuyorum maçı.

Cafer Bulur
04.11.2010, 22:10
Galatasaray ve Bursaspor maclarının ikisinide alırsak şampiyonluk kapısı ardına kadar açılır...
Ben 2 sinden 4 puana raziyim.:)

Özkan
04.11.2010, 22:16
Ğs bizi ancak hükmen yenebilir. Rahat olun azıcık.

Ömer Faruk61
04.11.2010, 22:17
benim kadroda ilk önce şu isimleri yazarım...

Onur, Serkan, Egemen, Selçuk, Jaja, Engin...

Gerisine ne yazarsanız yazın...

Colman ve Umut da olacak banko.

Burçak
04.11.2010, 22:18
Bu arada en kalabalık olan facebook Trabzonspor sayfasıda çalınmış..

Mustafa Ayazoğlu
04.11.2010, 22:19
fenerbahçe maçı gibi hızlı başlarsak alırız maçı

beşiktaş maçı gibi dengeli giderse berabere biter..

galatasaray 60. dk sonrasında iyi oynayamıyor 0-0 giderse maç berabere biter...

baros yok arda yok skor zor üretiyorlar

hakem faktörü maçı 1-1 diyor

oynumuzu oynarsak hakem galatasaray lehinde olmasa 2-0 diyorum

Asi Çaykaralı61
04.11.2010, 22:20
Colman ve Umut da olacak banko.

Bencede Colman ve Umut'da ilk 11'de yer alacaklardır :D

metinbay61
04.11.2010, 22:21
jaja biraz daha güçlenirse bizim hulk umuz olabilir...o güveni bi kazansın yeter

Asi Çaykaralı61
04.11.2010, 22:22
jaja biraz daha güçlenirse bizim hulk umuz olabilir...o güveni bi kazansın yeter

Abi Jaja zamanla daha da iyi olacaktır İNŞALLAH ben şahsen inanıyorum

h@msi61
04.11.2010, 22:23
Umut'tan formamizla gs ye ilk golunu artik atmasini bekliyorum...

metinbay61
04.11.2010, 22:25
Abi Jaja zamanla daha da iyi olacaktır İNŞALLAH ben şahsen inanıyorum

hulk takımın yıldızı saha içinde o güveni kazandığı belli...50 metreden şut atar kimse niye attın demez...ve serbest oynuyor zamanla jaja da bu duruma gelebilir...

Ömer Faruk61
04.11.2010, 22:26
hulk takımın yıldızı saha içinde o güveni kazandığı belli...50 metreden şut atar kimse niye attın demez...ve serbest oynuyor zamanla jaja da bu duruma gelebilir...

Ben Jajayı daha çok Rivaldonun Barcelona zamanına çok benzetiyorum.

metinbay61
04.11.2010, 22:28
Ben Jajayı daha çok Rivaldonun Barcelona zamanına çok benzetiyorum.

tabi oda var ben güncel örnek verdim..hulk tam olarak santrafor oynamıyor portoda...kafasına göre oynuyor...mesela şuan corner kullanıyor...

yatara
04.11.2010, 22:29
su maci bi alsak ya inanilmaz bir duygu olacak

metinbay61
04.11.2010, 22:32
bjk fark yiyecek gibi duruyo bu akşam...bi liverpool faciası daha olabilir

metinbay61
04.11.2010, 22:41
bizimle alakası yok ama porto nun hocası yeni mourinho olur ilerleyen yıllarda...

Asi Çaykaralı61
04.11.2010, 22:50
TrabzonCell Antrenman Günlüğü (4 Kasım)

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/5740-6Q3U6V0A.jpg

Takımımız Galatasaray maçı hazırlıklarını bugün 17.30'da yaptığı antrenmanla sürdürdü.

Teknik Direktörümüz Şenol Güneş yönetiminde, Hayrettin Şiranlı Sahası'nda yapılan antrenmana sakatlığı bulunan ve hafta sonu forma giyemeyeceği açıklanan Glowacki katılmadı. Dünkü antrenmanda yer almayan Jaja ise bu akşam takımla birlikte çalıştı.

Oyuncularımız, antrenmanda dar alanda pas çalışmasının ardından yarı sahada çift kale maç yaptılar.

Ayrıca antrenmanı İngiltere, İskoçya ve Türkiye'nin çeşitli üniversitesinden gelen spor akademisyeri de takip ettiler.

Diğer Fotoğraflar

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/5740-7J4U6E7G.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/5740-1D9G2I8X.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/5740-0N1T6X4F.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/5740-3H7Q6X6H.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/5740-6B3M5W6Y.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=5740#Icerik

uemit
04.11.2010, 23:00
ben acikcasi

onur

serkan giray egemen cale

yattara ceyhun colman selcuk engin

umutla oynarim

Asi Çaykaralı61
04.11.2010, 23:01
ben acikcasi

onur

serkan giray egemen cale

umutla oynarim

Bu kadro da bence bizim için iyi olur :D

Anıl Caner
04.11.2010, 23:03
şahsen giray'ı 18'e koymam. yedek stopersiz çıkarım.

Asi Çaykaralı61
04.11.2010, 23:04
şahsen giray'ı 18'e koymam. yedek stopersiz çıkarım.

Neden o kanaate vardın Abi ?

Asi Çaykaralı61
04.11.2010, 23:05
Maça 2 Gün 19 Saat 56 Dakika Kaldı

Anıl Caner
04.11.2010, 23:09
Neden o kanaate vardın Abi ?

bir kanaate varmadım. kişisel tercihim o olurdu yazdım. muhtemelen yazdığınız gibi giray oynayacaktır tabi. ancak ben kendisini ziyadesiyle sahada görmekten rahatsız olduğum için öyle yazdım. bir futbolcu olarak beğenmiyorum.

Asi Çaykaralı61
04.11.2010, 23:14
bir kanaate varmadım. kişisel tercihim o olurdu yazdım. muhtemelen yazdığınız gibi giray oynayacaktır tabi. ancak ben kendisini ziyadesiyle sahada görmekten rahatsız olduğum için öyle yazdım. bir futbolcu olarak beğenmiyorum.

Abi bence iyi bir futbolcu.Kaliteli bir futbolcu ilk 11 oynar mı size göre şu anda bilmiyorum.Mustafa'da kaliteli bir futbolcu.Stoperlerimiz iyi ALLAH'a Şükürler olsun.Giray olsun,Mustafa olsun,Glowacki olsun,Egemen olsun hepsinin bence MAŞALLAHları var :D

lazzz61
04.11.2010, 23:35
şunlarıa fark atsak ne guzel olur ya 3-0 tadındann yenmez :D Colman kesın yazar

lazzz61
04.11.2010, 23:42
Benim en nefret ettiğim takımdır gs. Bunda bizi yenmelerinin falan katkısı yok. Taraftarının katkısı var. Ne kadar kro varsa gs li. Yalan mı? Fb taraftarı daha kültürlü ve yüksek kesim. gs varoşların takımı.
evt bu yoruma katılıyoerum ben fb yı dıerlerınden ayrı tuutarım o yonden ama 3 unude sevmem o ayrı en gıcıgıda gs dir çirkefspor nolacak :D

cerebrum
04.11.2010, 23:45
ben acikcasi

onur

serkan giray egemen cale

umutla oynarim

jaja kesin ilk onbirde olmalı............

Gizadam34
05.11.2010, 00:09
evt bu yoruma katılıyoerum ben fb yı dıerlerınden ayrı tuutarım o yonden ama 3 unude sevmem o ayrı en gıcıgıda gs dir çirkefspor nolacak :D

forumda son zamanlarda simetrik bi fb sempatizanlığı algılıyorum. bu kaçıncı övgü mesajı? hiçbirinin diğerinden farkı yok, olmamalı. fb bizden kaç şampiyonluk çaldı masa başında hem de, itiraf bile ettiler. hiçbiri diğerinden aşağı değildir vbe o iyi bu kötü demek çok saçma. bizim tek dostumuz biziz.
gerçi son maçta konya seyircisi: ''en büyük konya, şampiyon trabzon''dediğinde tüylerim de diken diken olmuştu :)

MehmeTS_ADANA
05.11.2010, 00:11
arkadaşlar inanın gs yi yenmenin tek yolu sakin ve sabırlı olmak 20-30 dk çok açılmayacaklar bundan eminim umarım bu tuzağa düşüp hurra deyip saldırmayız.işte o zaman işler sarpa sarar

Since1912KsK
05.11.2010, 00:19
Baki Tuncay Akkın maçın yardımcı hakemi bizim kantinci istiyosanız tehdit edeyim :p

demir
05.11.2010, 00:19
bu forumda bıle ezıkler ıtıbar goruyorsa artık sıze soyleyecek laf bulamıyorum kendı oyuncunuzu (ornek umut , giray vs) yerden yere vurup ezıkler ıle ılgılı gusel dusuncelerınızı yazıyorsunuzya sıze soyleyecek laf bulamıyorum bız sıze yani kardeslerımıze bazı seylerı ıyı anlatamamısız demekkı en onemlısıde neden trabzonspor bunu anlatamamısız sıze degıl bıze yazık...

jaja suankı pozısyonu ıle ılk 11 de olmasını dogru bulmuyorum daha cok mucadele eden (barıs degıl ama ) pas trafıgını hızlandırabılecek oyunculara ıhtıyacımız var cunkı GS bıze kontrollu gelmek ısteyecektır bıze karsı defans yapmaları cok zor o defans ıle fark yıyecegını tahmın eder haci bu yuzden hızlı oyuncuları ıle girdigi tek tuk atakları degerlendırmek ısteyecekler cok dıkaktlı olmamız gerekıyor ve her macta oldugu gıbı defansımızı cok ılerı cıkarmamalıyız yoksa pıno gıbı hızlı oyuncular bıze sorun cıkarabılır...

Anıl Caner
05.11.2010, 00:32
bu forumda bıle ezıkler ıtıbar goruyorsa artık sıze soyleyecek laf bulamıyorum kendı oyuncunuzu (ornek umut , giray vs) yerden yere vurup ezıkler ıle ılgılı gusel dusuncelerınızı yazıyorsunuzya sıze soyleyecek laf bulamıyorum bız sıze yani kardeslerımıze bazı seylerı ıyı anlatamamısız demekkı en onemlısıde neden trabzonspor bunu anlatamamısız sıze degıl bıze yazık...

jaja suankı pozısyonu ıle ılk 11 de olmasını dogru bulmuyorum daha cok mucadele eden (barıs degıl ama ) pas trafıgını hızlandırabılecek oyunculara ıhtıyacımız var cunkı GS bıze kontrollu gelmek ısteyecektır bıze karsı defans yapmaları cok zor o defans ıle fark yıyecegını tahmın eder haci bu yuzden hızlı oyuncuları ıle girdigi tek tuk atakları degerlendırmek ısteyecekler cok dıkaktlı olmamız gerekıyor ve her macta oldugu gıbı defansımızı cok ılerı cıkarmamalıyız yoksa pıno gıbı hızlı oyuncular bıze sorun cıkarabılır...

giray lafı geçince üstüme alındım. cevap vereyim. giray kaçar isimli futbolcuyu beğenmemek sanırım en doğal hakkım. galatasaray'ı veya herhangi bir rakibimizi öven bir yazım da olmadı, olsaydı en fazla sizin yazdığınız gibi taktiksel bir yorum olurdu. buradan trabzonsporluluğa kadar uzanan bir yorumu nasıl yaptınız anlamadım :). Futbolcu olarak Giray Kaçar'ı beğenmiyor, Trabzonspor formasının ağırlığını kaldıracak yetenekte görmüyorum. Şahsi yorum bu. Herkes ideal kadrosunu yazıyordu ben de benim kadromda Giray'ın olmayacağını belirttim. Çok şükür kimseden Trabzonsporluluğun ne olduğunu öğrenmek gibi bir niyetim yok,anlatmaya çalışmanıza da gerek yok.Umut da takımdaki en sevdiğim oyuncudur.

Mustafa Gegüç
05.11.2010, 00:37
ilk yarı:

Onur

Serkan-Mustafa-Egemen-Cale

Ceyhun

Yattara-Selçuk-Colman-Burak

Umut

ikinci yarı:

Onur

Burak-Selçuk-Colman-Engin

Jaja

Umut

demir
05.11.2010, 00:44
giray lafı geçince üstüme alındım. cevap vereyim. giray kaçar isimli futbolcuyu beğenmemek sanırım en doğal hakkım. galatasaray'ı veya herhangi bir rakibimizi öven bir yazım da olmadı, olsaydı en fazla sizin yazdığınız gibi taktiksel bir yorum olurdu. buradan trabzonsporluluğa kadar uzanan bir yorumu nasıl yaptınız anlamadım :). Futbolcu olarak Giray Kaçar'ı beğenmiyor, Trabzonspor formasının ağırlığını kaldıracak yetenekte görmüyorum. Şahsi yorum bu. Herkes ideal kadrosunu yazıyordu ben de benim kadromda Giray'ın olmayacağını belirttim. Çok şükür kimseden Trabzonsporluluğun ne olduğunu öğrenmek gibi bir niyetim yok,anlatmaya çalışmanıza da gerek yok.Umut da takımdaki en sevdiğim oyuncudur.

benım yorumum sahsi degildi orada anlattıgım kendı degerlerımızı acımasızca elestırırken fener yada baska bır ezıgın sempazıtanlıgını kabullenemedım ben zaten elestırıye bısey demem ama bodozlama olursa cok sınırlenırım

giray konusundakı dusuncene katılmasamda saygı duyarım..

Gizadam34
05.11.2010, 00:46

hayır sana değildi sanırım o mesajı. fb ve gs arasında tercih yapmaya çalışan arkadaşlara idi. ayrıca giray konusunda sana katılıyorum :) o oynarken ne zaman bi uzun top aacak da beni bağırtıcak diye tetikteyim..
bu arada ntv spor da bizim maçı konuşuyolar şuan ve sergen de m. doğan da bizi kesin favori görüyorlarmış. öve öve bitriremediler :)

Ömer TOPAL
05.11.2010, 00:58
heytttttttttttttttttttttttt en iyi bizizzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz...En iyi olan topçuda bizle sözleşmesi olan topçuuuuuuuuuuu GS yide babalar gibi yenicezzzzzzz....yıkılacak istanbul saltanatı artık..birbirinizle tartışmayı alıntılamayı bırakında neşelendirin şuraları daaaaaaa

pReN@_61
05.11.2010, 01:09
2 Gün 17 S. 56 Dk. Kaldı

cerebrum
05.11.2010, 01:14
ilk yarı:

Onur

Ceyhun

Yattara-Selçuk-Colman-Burak

Umut

ikinci yarı:

Onur

Jaja

Umut

inanaması güç oyunun gidişatına göre ikinci yarıı değişiklik olur.. ezbere değişiklik yapılsaydı hugo bross hala başımızdaydı..

yatara
05.11.2010, 01:21
Haydi Trabzonsporum♥

Ömer TOPAL
05.11.2010, 01:25
sergen diyoki bu maçın 2 olucanı ben hiç ama hiç düşünmüyorum...Hagi bile buraya puan almak için degil kaybetmemek için gelicektir :D ben bu adamı seviyom ya...

yorumsuz6117
05.11.2010, 01:29
Hagi yatırıcak takımı kontra oynayacak.

Armağan Dere
05.11.2010, 01:40
Anıl,senle Giray konusunda hemfikiriz ancak Umut konusunda pek anlaşamıyoruz Hemşerim:)...Ama Umut 5 seneye göre bu sene daha iyi sanki..o kadar gözüme batmıyor izlerken..

cerebrum
05.11.2010, 01:41
başlığın en başında serkan da ne güzel seviniyo yavvv.. sanki bu haftaki maça hazırlıkmış gibi:)

Gizadam34
05.11.2010, 02:05
''Şimdi hiç yok 'biz Galatasaray'ız,yok tüy,yok kıl' demeyip,akıllı futbol oynamanın zamanı.Trabzon Fener'e,benzemez;şablonları,sistemi oturmuş takım.Hücum oynarsak yerler bizi.O yüzden A.Madrid maçındaki gibi oynamalıyız.4-3-3 oynayıp ortada Elano-Barış/Ayhan-Cana ileride Baros-Kewell-Pino oynamalı.Yoksa dağıtırlar bizi.''

bayılıyorum bu cinconların tartışmalarına :)

Emre Çömez
05.11.2010, 02:08
''Şimdi hiç yok 'biz Galatasaray'ız,yok tüy,yok kıl' demeyip,akıllı futbol oynamanın zamanı.Trabzon Fener'e,benzemez;şablonları,sistemi oturmuş takım.Hücum oynarsak yerler bizi.O yüzden A.Madrid maçındaki gibi oynamalıyız.4-3-3 oynayıp ortada Elano-Barış/Ayhan-Cana ileride Baros-Kewell-Pino oynamalı.Yoksa dağıtırlar bizi.''

bayılıyorum bu cinconların tartışmalarına :)

link verirmisin:D

Gizadam34
05.11.2010, 02:13
link verirmisin:D
yasak mı bilmiyorum ama veriyim. daha ne bombalar var okusan kpparsın. resmen tir tir titriyorlar :)
http://www.gscimbom.com/forum/mac-merkezi/49431-stsl-10-11-h-11-trabzonspor-galatasaray-7-kasim-19_00-a-13.html

Gizadam34
05.11.2010, 02:20
''ne beraberliği ya, liderden zaten 8 puan gerideyiz halen beraberlik iyi sonuç olur diyosunuz, ne o barcelona ya da real e karşı mı oynuyoruz. biz galatasaraysak her maça kazanmak için çıkmalıyız. trabzonun bu seneki performansı iyi olabilir ama onları yenip geçmeliyiz, başka çare yok.''

onlardan bunu da okudum ya, 96 dan sonra ilk defa rakipleri bizden bu kadar korkarken görüyorum ve bunda emeği geçen, teri akan herkese binlerce teşekkür.. yenilsek de gam yemem artık :)

trabzonunal
05.11.2010, 02:46
bombalariz!

Mustafa ÖZDEMİR
05.11.2010, 02:51
beraberliğe gelirlerse yeneriz...

Ceyhun Öncü
05.11.2010, 04:48
Halukcan Başer Nickli Üyeden Alıntı
Evet haklısın kardeşim, saydığın adamların xavi,iniesta,puyol,messi den farkı yok

Töbe estafurullah ya
O saydigin oyunculara yakin top anlayislari var ve bu Lige yetiyor. Antalya Macindaki Galatasaray bu deplasmandan 1 Puan ile ayrilirsa öpüp basina koymalidir. Hickimse fark etmiyor ama Trabzonspor cok iyi bir yolda. Seneye Avrupaya katilirsalar cok iyi isler yaparlar. Bizim 2000 yilindaki Kadrodan farki yok. Tek fark Hagi gibi bir Oyunculari yok. Ah Polat ah..

gscimbom.com dan alintidir

:D

Tessekürler Sadri Sener Yönetimi, Ersun Yenal ve Senol Günes

nesta61
05.11.2010, 05:01
gs defansi cok ama coook agir cooook pozisyon bulacazzz , gs 3puandan baska bisey bizi kurtarmaz diyor ama 1 puan icin gelecekler gorceksiniz , trabzonspora acik oyniyan takimlarini hallerini gorduk yedi bitirdik plaka yaptik , fb gb 3 attik ... gs acik oynarsa intihar eder ... duran toplar tipki alexin fb ye yeni geldigi gibi duran top yari gol demekdi fbde simdi biz oyleyiz duran topun basinda selcuk oldumu sanki topun basina hami gecmis gol olacak gibi seviniyorum .... rahat olun bu maci cok rahat kazanicazzz ...

cinconlari PAS MANYAGI YAPACAZZZZ .......................

POYRAZ
05.11.2010, 05:20
Cimbok bu maci cikis maci olarak görüyor.
Iyi motive olacaklardir. Dikkatli olmaliyiz.
Jaja eger oynarsa ve gününde ise uzaktan mutlaka
bir gol bekliyorum ondan. Hizli bir mac olacagi icin Yattara'nin gösterecegi performans da cok önemli.

Anıl Caner
05.11.2010, 05:39
benım yorumum sahsi degildi orada anlattıgım kendı degerlerımızı acımasızca elestırırken fener yada baska bır ezıgın sempazıtanlıgını kabullenemedım ben zaten elestırıye bısey demem ama bodozlama olursa cok sınırlenırım

giray konusundakı dusuncene katılmasamda saygı duyarım..

fener galatasaray konusundaki düşüncemi de dile getireyim o zaman.

ikisinden de nefret ediyorum. galatasaray'dan daha fazla nefret ediyorum.

Ceyhun Öncü
05.11.2010, 05:48
Fenerbahce konusunda bende cogunuz gibi düsünüyorum
Fenerliler hic bedavaya Selcuku Ceyhunu ayartmaya calismadi

Adamlar son macta sayemizde Sampiyonluktan ettik bisey demediler onlar bjk bursaya yatti diye kizdilar ama burakin attigi gol icin bisey diyemediler

Fenerbahceyi sevmiyorum ama yöneticisi Trabzonspor büyük filan degil diyen Besiktastan, bedavaya Selcuku Ceyhunu almaya calisan sampiyonluga oynayan Trabzonspora hicbir idaasi yokken hayvanlar gibi asilan Galatasaray dan daha sempatik bir klüb

Süper Ligde adam gibi tek rakibimiz Fenerbahce

Cemalettin Taşkın
05.11.2010, 09:00
baros oynamazsa bize gol atabilecek tek futbolcuları servet. adamın bize karşı bir şansı var nerdeyse her maç gol atmış bize tabi arda da her maç atıyordu ama Allahtan yok. duran top ve korner vermemeliyiz çok fazla. topu cezasahamızıdan uzak tutmalıyız.

yediğimiz gollerin hemen hepsi korner veya duran toptan geldi. kornerlerde ilk müdaheleyi yapıyoruz ama tekrar cezasahasına gelince golü yiyiyoruz fenerden yedik manisadan yedik aynı şekilde.

tabi bu maçta da pozisyon sorunu yaşamayız ama gol atma sıkıntısı yaşayabiliriz. beşiktaş maçı fener maçı en son konya maçında birsürü pozisyon bulmamıza rağmen atamadığımız için maçlar bitene kadar sıkıntı yaşadık.

yakaladıklarımızı atalım atabildiğimiz kadar gol olsun. bizi kötü durumda yakalayıp 4-1 yendikleri maçı hatırlıyorum mesela

ozturk
05.11.2010, 09:13
Trabzonspor da taraftar korkusu

Şenol Güneş\'in Gençlerbirliği maçı sonrası taraftara gönderdiği mesaj ciddi anlamda dikkate alınmalıdır.
Güneş, taraftarların tutumundan rahatsız.
Tabi bu aynı zamanda futbolcuların da rahahsız olduğu amlamına geliyor.
Taraftar bu sese kulak verir mi? Güneş\'in açıklamalarından gerekli dersi çıkarır mı?
Bunu önümüzdeki haftalarda göreceğiz.
Şurası bir gerçek ki, taraftar şampiyonluk yolunda çok önemli bir unsur...
Enerjisini rakibe yönelttiğinde, galibiyette pay sahibi olabiliyor.
Enerjisini takımına yönelttiğinde ise mağlubiyete yol açabiliyor.
Bir tarafta yapıcılık.
Diğer tarafta yıkıcılık.
Taraftar istediğini seçebilir.
Maalesef yıkıcılığa daha yatkın, yapıcılıktan uzak...
Elbette bunun sosyal, psikolojik ve ekonomik olmak üzere birçok nedeni var.
Bu ayrı bir yazı konusu...
Ancak teknik kadro ve futbolcuların şampiyonluk yolunda taraftara ihtiyaç duyduğu bir gerçek...
Tarihin en iyi kadrolarından birinin yakalandığı şu dönemde, taraftarın yıkıcılığı seçmesi kabul edilebilir değil.
\'\'Taraftar böyle bir şeyi ne zaman yaptı?\'\' diyenleri duyar gibiyim.
Evet, yaptı.
Hatta destek vermesi gereken bölümlerde görevini yapmadı.
Böyle bir süreçte homurdanmak bile hata.
Gençlerbirliği maçı buna örnek.
Kaldı ki her takımın kötü oynama hakkı var.
Lig uzun bir maraton...
Bu maratonda çok iyi oynadığı maçlarda olacak, kötü oynadığı maçlarda.
Önemli olan her iki duruma da hazırlıklı olmak.
Taraftara ihtiyaç duyulmadığında mesele yok.
Trabzonspor oynar, 3 puanı alır.
Mesele ihtiyaç duyulduğunda destek verilmesi ve kötü günün en iyi sonuçla kapatılmasıdır.
Taraftar bunu yaptığında taraftardır.
Taraftar iyi günde takımın yanında olmuş, hiç bir önemi yok.
Şampiyonluğun belirleyicisi küçük ayrıntılar olabiliyor.
Trabzonspor bu tür olayları geçmişte de yaşadı.

Cumhuriyet\'te 30 kasım 1997\'de \'\'Trabzonspor\'da taraftar korkusu\'\' başlığıyla bakın neler yazmışız;

\'\'Trabzonspor taraftarı, Türkiye\'nin en güzel maç izleyen taraftarıdır. Maç öncesi, \'Bordo... Mavi...\' tezahüratı ile biraz kıpırdayan taraftar, maçın başlamasıyla birlikte derin bir sessizliğe bürünür. Islık, küfür, bağırma ve çağırma arasında sürüp giden gel-gitle takımına destek olduğunu sanır.
Trabzonspor taraftarının konumu şampiyonluk yılarında da aynıydı. Hiç bir zaman 3 büyük takımın seyirci temposunu yakalayamadı. Uyumlu bir birliktelik sunamadı.
İstanbul\'da 1. dakikada başlayıp hakemin son düdüğüne kadar süren sindirici tezahürat, Trabzon\'da görmediğimiz destek şeklidir.
Trabzon, Rıdvan Dilmen\'in deyimiyle, \'Eskiden korner dahi atmanın yasak olduğu gerçek deplasman özelliğini kaybetmek üzeredir.\'
Mağlubiyetten sonra otobüs taşlama, yarıda kalan maçlar, birkaç maç üst üste alınan saha kapatma cezaları Trabzon\'da sıkça rastlanan görüntülerdi.
Son yıllarda bırakın bu olumsuz görüntüleri, Avni Aker\'de seyirciyi dahi görmek mümkün değil. Gelen 5-10 bin seyirci de en küçük başarısızlıkta şiddetli tepki gösteriyor, sırtını dönüyor, istifaya davet ediyor ya da yuhalıyor. Son maç oynanmadan şampiyon olunacağına inanmayan taraftarın yönetim hataları, federasyon ve hakemler sıralanan bir dizi mazeretleri.
Son 14 yılın şampiyonsuzlukla geçen günleri Trabzonspor taraftarının özgüvenini derinden sarsarken, umut tazelemekten de yorgun düşürdü. 90 dakika boyunca destek vermekle tepki gösterme arasında süren çelişki, aslında taraftarların inançsızlığından başka bir şey değil. Yuhalanmaktan korkan futbolcuların durgun futbolu bırakın itici gücü canlandırmayı, basit hareketler yapmasını dahi zorlaştırmakta. Öne geçinceye değin süren tempolu futbol, golün bulunmasıyla skoru koruyamama tedirginliğine bırakmakta, bu yüzden de bir çok karşılaşmanın hüsranla sona ermesi önlenememektedir.
4-0\'lık Fenerbahçe maçının 4-3\'e, 5-0’lık Şekerspor maçının 5-3\'e gelmesi, yaşanan endişenin tipik örneklerindendir. Sahaya sırtını dönmeye kadar varan tepki, Trabzonspor\'un performansını azaltırken, evindeki maçlara oranla deplasmanlarda daha rahat oynayan Bordo-Mavililer, taraftar baskısı altında gerçek gücünden uzak bir futbol sergilemektedir.
Şota\'nın bir maç sonrası, \'Bu nasıl seyirci anlamıyorum. Galip geliyoruz yine de yuhalanıyoruz\' açıklaması, Hami\'nin \'Mağlubiyet sonrası evimde yatamıyorum, otele gidiyorum\' sitemiyle örtüşürken, içine düşülen hoşgörüsüz ortamı çok iyi anlatıyor.
Trabzonspor taraftarının öncelikle emek harcamadan başarı bekleyen yapısı değişmeli, kazanmak için destek vermesi gerektiğini öğrenmelidir.
Alkışlarken zorlanan, yuhalamakta aceleci olan taraftar Avni Aker’de takımının en büyük rakibi olurken, bu çarpık yapının düzeltilememesi de avantaj kaybına neden oluyor.
Trabzonspor yönetimi, her şeyden önce bu sorunu çözmeli, \'Kazanma inancı\'nda devamlılık, sadece futbolculara değil taraftarlara da aşılanmalıdır.\'\'
Bu makale 13 yıl önce yazıldı.
Birçok şey değişti.
Birçok gelişme yaşandı.
İstifaların, yuhalamaların, otobüs taşlamalarının, saha kapamalarının, yarıda kalan maçların önüne geçildi.
Ancak futbolcuların \'\'kaybetme korkusu\'\' hala değişmedi.
Hala daha Avni Aker\'in çimleri üzerine bu endişeyi taşıyarak çıkıyorlar.
Kaybetme korkusu, kazanma isteğinin önüne geçince de tökezliyorlar.
Oysa taraftar takımını coşkuyla futbol oynatabilse, birçok eksik ve yetersizlik kapatılacak.
Böylece şampiyonluk yolunda en büyük hamle yapılmış olacak.
Maalesef bu yapılmıyor.
Taraftar kötü oynarken takımına coşku verebilmeli. Şampiyonluğun avuçlarının içinde olduğunu bilmeli.
Şenol Güneş\'in açıklamalarına kulak verilmeli.

http://www.gunebakis.com.tr/makale.php?id=4412&archive_list=1&t=Trabzonspor_da_taraftar_korkusu

ozturk
05.11.2010, 09:14
gs liler de abartmış yok gs nin 2000 kadrosu gibiymişiz. Yaptığımız sadece 4 maç üstüste kazanmak. Hemen avrupa şampiyonu olduk sanki

mda61
05.11.2010, 09:22
şu taraftar, takımı desteklemeyi öğrensin artık. başka bir şey istemiyorum. Bütün stad bağırsın demiyorum bunun için seyirci profilimiz uygun değil. 30 yaş üstü kişiler stada maç izlemeye gidiyor ama bağıranlar senkronize şekilde bağırsa oda yeter. sadece kale arkaları beraber bağırsa yeterli. çok mu zor bir şey ? amigo ortaya geçer, iki taraftada, telsiz verirsin iki tane. hepsi bu. Özlenen tribün ortaya çıkar böylece, neden bunu yapamıyoruz ?

Tsikopat61
05.11.2010, 09:34
Vakit yaklaştı ..Stres battı..Pazar olmak bilmez artık..

İçimde kötü bir his var duymak dinlemek istemiyorum..:confused:

Yallah Cinler Yallah..Kışkış cinler kışkış..:eek:

mda61
05.11.2010, 09:35
Gs defansif oynar,biz bol pozisyon buluruz ilk yarı. Golü atarsak maç bizim,ilk yarı berabere biterse 2.yarıda zor anlar yaşanır bizim için

Adnan Özkan
05.11.2010, 09:39
Ahh var ya biz taraftar olarak hep kendimizi haklı görürüz hep galibiyet isteriz ve hemen homurdanırız ya buna çok kızıyorum..Takım öndede olsa geridede olsa destekleyeceksin..Seyirci değil taraftar olacaksın..GS maçı veya başka maç..Kazanırısın kaybedersin..Biz 1 maçta puan kaybettik diye bu takıma homurdanıyorsak ve şampiyonluk bekliyorsak ligin sonuna kadar nefesimiz yetmez..Yenilmeyecek takım yok..En az hata yapan şampiyon olacak..90 dakika neden bağıramıyoruz..Son düdük çalmadan maç bitmez skor ne olursa olsun..Bizde şöyle bir hastalıkta var..Kale arkası başka maraton başka bağırır..İğrenç bir manzara çıkyor ortaya..Şu gruplar birlikte bağırsa ne olur..Brirlerinin bir yerlerimi eksilir..BMN YÖNETİCİLERİ...BU İŞE ÇÖZÜM BULUN..DİĞER TARAFTARLARLA BAĞLANTIYA GEÇİNNNNN..

Tatar Kemal
05.11.2010, 09:43
gençler ve konya maçında olduğu gibi ilk yarı seyircimizinde baskısı ile pasif oynayacağımızı düşünüyorum. ilk yarı yine saç baş yolabiliriz. gese golü bulursa ilk yarıda bulabilir. ama ilk yarı gol yemezsek ikinci yarı gese'yi rahat zorlarız.

gese üzerimize gelirse üç tane yer oturur aşağı. hagi de bunun farkında o sebeple orta sahaya en az 6-7 kişi yığacaktır. ne olursa olsun oyun disiplininden kopmamalıyız. işin ilginç yanı her iki takımda maçın son 10 dakikasında yüksek performansta oyun çıkarıyor. bu sebeple maçın son 10 dakikası geçmek bilmez. ilk yarı gol yemez de ikinci yarının hemen başlarında iki gol bulabilirsek gese'ye fark atabiliriz. her ne kadar Trabzonspor favori gösteriliyorsa da gese hiç de hafife alınacak bir takım değil. üç ihtimalli bir maç. inşallah kazanan biz oluruz. Allah yar ve yardımcımız olsun.

Mustafa Gegüç
05.11.2010, 09:44
gs defansi cok ama coook agir cooook pozisyon bulacazzz , gs 3puandan baska bisey bizi kurtarmaz diyor ama 1 puan icin gelecekler gorceksiniz , trabzonspora acik oyniyan takimlarini hallerini gorduk yedi bitirdik plaka yaptik , fb gb 3 attik ... gs acik oynarsa intihar eder ... duran toplar tipki alexin fb ye yeni geldigi gibi duran top yari gol demekdi fbde simdi biz oyleyiz duran topun basinda selcuk oldumu sanki topun basina hami gecmis gol olacak gibi seviniyorum .... rahat olun bu maci cok rahat kazanicazzz ...

cinconlari PAS MANYAGI YAPACAZZZZ .......................

Hami diyince içim bi garip oldu.. neydi o günler be, penaltı gibi frikik kullanırdı kaptan... :(

onurts61
05.11.2010, 09:51
gençler ve konya maçında olduğu gibi ilk yarı seyircimizinde baskısı ile pasif oynayacağımızı düşünüyorum. ilk yarı yine saç baş yolabiliriz. gese golü bulursa ilk yarıda bulabilir. ama ilk yarı gol yemezsek ikinci yarı gese'yi rahat zorlarız.

gese üzerimize gelirse üç tane yer oturur aşağı. hagi de bunun farkında o sebeple orta sahaya en az 6-7 kişi yığacaktır. ne olursa olsun oyun disiplininden kopmamalıyız. işin ilginç yanı her iki takımda maçın son 10 dakikasında yüksek performansta oyun çıkarıyor. bu sebeple maçın son 10 dakikası geçmek bilmez. ilk yarı gol yemez de ikinci yarının hemen başlarında iki gol bulabilirsek gese'ye fark atabiliriz. her ne kadar Trabzonspor favori gösteriliyorsa da gese hiç de hafife alınacak bir takım değil. üç ihtimalli bir maç. inşallah kazanan biz oluruz. Allah yar ve yardımcımız olsun.

galatasaray ve son 10 dakikalar yüksek performans , enteresan 10. haftası biten ligde galatasarayın son 10 dakikada yüksek performans gösterdiği maç hatırlamıyorum son antalya maçını iyi izlemenizi öneririm...

karaman6106
05.11.2010, 09:57
Onur

Jaja

Umut
maça böyle başlayıp, devamında taktiksel değişiklilerle; skora göre burak-yattara/alan, devamında ...jaja/ceyhun-barış

Semra
05.11.2010, 10:04
saatler ay oldu sanki, zaman geçmiyor...
keyifli bir maç izleyeceğiz eminim, Trabzonspor oynadığı maçları keyifli hale getiren bi takım, eğer karşımızdaki takım da oynarsa (kapanmazsa)harika bi 90 dk izleriz.
Allahın izniyle galip geleceğiz, Şenol hoca ve öğrencileri gs maçı için motive olmuşlardır, zaten küçük takımlarla oynarken sorun yaşıyoruz (bazen)...
şimdi herkes daha bilinçli eminim üzerlerine düşen sorumluluğu yerine getirecekler...

LazAnisT
05.11.2010, 10:09
Gese Antalya maçının ikinci yarısında gesenin koca ikinci yarı zaman geçimeye oynadığını görmedinizmi arkadaşlar.

Barosta yokki bence hiç şansları kalmadı..

Ertan 51
05.11.2010, 10:09
Favori biziz,endişe etmesi gereken onlar ama geçmişte yaşadığımız bizim maçlarda türeyen kahramanlar da beni endişelendiriyor.Mesela Misimoviç'in kös kös gezip bizim maçta coşma ihtimali geliyor aklıma,Elnano insanının yatıp yatıp bize gelince kahramanlaşması vs..İnşallah bunlar yaşanmaz ve galip gelen biz oluruz.Moral bozmamak adına beraberliğe de razıyım:)

Oruç
05.11.2010, 10:10
Extra bir durum olmadıkça Burak 11'de olacaktır pazar akşamı.

Bunu neden yazdım ? Yukarıdaki 11'de Burak yok sandım da. :)

1-0 olsun temiz olsun.

Emrullah
05.11.2010, 10:18
Onur

Serkan-Giray-Egemen-Cale

Jaja

Umut

Büyük ihtimalle böyle bir 11 ile çıkacaktır Şenol Hoca. Duruma göre Yattara, Alanzinho, Ceyhun ve Barış'ı oyuna alır diye düşünüyorum.

peker61
05.11.2010, 10:23
Onur

Serkan-Giray-Egemen-Cale

Jaja

Büyük ihtimalle böyle bir 11 ile çıkacaktır Şenol Hoca. Duruma göre Yattara, Alanzinho, Ceyhun ve Barış'ı oyuna alır diye düşünüyorum.

10 kişide yeneriz diyosun yani :D

Emrullah
05.11.2010, 10:29

Ben eşitlik olsun diye 10 kişi yazdım. :) Sabri ortamı eşitler merak etme.

Murat'
05.11.2010, 10:33
Cok zor mac olacak.

Hagi bu macla birlikte koltugunu saglamlastirmak isteyecektir.

Misimovic ve Elano simdiye kadar oynamadiklari futbolu bizim macta oynamazlar insallah.

TheCrow
05.11.2010, 10:35

12 kişilik kadro yapan çok olmuştu ama ilk defa 10 kişilik kadro yapana rastladım. İyi iyi, özgüvenimiz sağlam :)

Mustafa ÖZDEMİR
05.11.2010, 10:37
tarihi fark atabilirlermiş bize:D öyle diyorlar...

Ertan 51
05.11.2010, 10:52
Böyle düşünüyorlarsa güzel bana göra,hem onlar rehavette olur hem bizim oyuncu ve taraftar ekstra motive olur.

Murat Altun
05.11.2010, 11:06
Pazar günü gelsin artık Yeneceğimizden eminin pazar gelsinde o zevki yaşayaşlım biranönce

TheCrow
05.11.2010, 11:08
Zor maç, ama rakip gs olduğu için değil, artık bütün maçlar zor olduğu ve ciddiyet gerekirdiği için.

Ömer Faruk61
05.11.2010, 11:15
Şenol Güneş'in Galatasaray karnesi..

Trabzonspor'un başına 4. kez gelen teknik direktör Şenol Güneş, İstanbul takımlarına karşı kurduğu üstünlük ile dikkat çekiyor. Güneş'in teknik direktörlüğü döneminde ise Trabzonspor, Galatasaray ile oynadığı 18 karşılaşmada 8 galibiyet, 6 mağlubiyet ve 4 beraberlik elde etti.

Bu sezon sahasında oynadığı Fenerbahçe ve Beşiktaş maçlarını kazanan Trabzonspor ezeli rakiplerine karşı oynadığı futbolda üstünlük kurdu. Büyük maçlara Şenol Güneş ile daha güvenle bakan Bordo-mavililer Galatarasay'ı da yenerek şampiyonluk yolunda bir engeli daha aşmak istiyor.

Bordo-mavili takım Şenol Güneş döneminde "3 Büyükler"e karşı Lig ve Türkiye Kupası maçları olmak üzere oynadığı 8 karşılaşmada 4 galibiyet, 2'şer beraberlik ve 2 mağlubiyet elde etti. Attığı 10 gole karşılık ise kalesinde 7 gol gördü. Bordo-mavili takım Şanlıurfa'da oynanan Ziraat Türkiye Kupası'nda ise Fenerbahçe'yi 3-1 mağlup ederek kupanın sahibi olmuştu.

GÜNEŞ'İN GALATASARAY KARNESİ
Şenol Güneş, Trabzonspor'un başında olduğu dönemlerde Sarı-kırmızılı takıma karşı ligde ve kupada oynadığı 18 maçta 8 galibiyet, 6 mağlubiyet ve 4 beraberlik elde etti. Attığı 25 gole karşılık kalesinde ise 21 gol gördü.

Hüseyin Çümen
05.11.2010, 11:29

banada öyle geliyor tarihi fark atacaklar bize onlar alışıklar tarihi fark atmaya özellikle kasımda :)

6 kasımda febe ye 6 fark atabilmişlerdi neden bize de 5-6 fark atamasınlar :) daha önce yaptılar gene yaparlar 6-0 ;)

nbay
05.11.2010, 11:32
zor maç olacak,gsnin yolumuza taş koymakta üzerine yoktur biliyoruz bunu geçmiştede... kazanmamızda şart bir yandan, bursa maçı öncesinde çok büyük bir avantaja sahip olacağımız kesin..

yektakurtulus
05.11.2010, 11:40
onur
serkan giray egemen cale
ceyhun
burak selcuk colman engin
umut

onur
serkan giray egemen cale
jaja
umut

iki kadrodan birini bekliyorum

Recep Alkan
05.11.2010, 11:43
Kadroumu Cuma gününden yazayım.

----------------Onur----------------
Serkan-----Giray------Egemen---Cale
----------------Ceyhun-------------
Burak------Colman-----Selçuk----Engin
-----------------Umut---------------

Kadromu açıklamak isterim.

Defansta Giray dememin nedeni, GS'nin ileride oynayacak adamı Pino çok süratli bir oyuncu. Mustafa oynadığında Egemen çok yoruluyor. Çok koşmak zorunda kalıyor. Bunu Beşiktaş maçında rahatlıkla gördük. Sonrasında Kasımpaşa ve Gençler maçında pek belli olmadı. Bu nedenle defansta Giray - Egemen ikilisine görev verilmeli diyorum.

Orta alanda mutlaka ön liberolu oynamalıyız. Olası hızlı ataklar defansa düşmeden öncelikle orta alanda yumuşatılmalı. KAldı ki olası doldur boşalt durumuna göre hava hakimiyetimiz Ceyhun ile bize geçebilir.

Sol kanat, hırsı, oyun şekli ve kattkısı tartışılmayacak Engin'e verilmeli. Etkili kullanırsa Sabr'nin dengesiz çıkışları kesilebilir. Ve Cale ile'ye yarımı çok olur, ayrıca HAgi'nin gelmesi ile birlikte Elano'nun sağ kanatta oynatılması düşünülürse bu kandımızın biraz daha sağlam olması gerekli diye düşünüyorum.

Colman - Seçuk ve Burak üçlüsünün değişmeyeceğini düşünüyorum.

Oyuna tek forvet başlamak aslında isteyeceğim son şey. Fakat ön liberolu sistemde ne yazık ki bu şekil oynamalısınız. Umut'u seçmemdeki sebep ise, aşırı pres ile GS'nin sahasından çıkamadan top kaybetme olasılığı. Umut'un gol olarak çok katkısı olamayabilir, fakat takıma kazandıracağı çok şey var bu maçta. Yorulan GS defansı arasına ikinci yarı alınacak Jaja - Alanzinyo ve Yattara gibi oyuncular oyunu aniden değiştirebilirler.

Son olarak maç için söyleyeeğim şeyler ise,

Trabzonspor kazanmka istiyorsa çok koşmalı, bol şut atmalı ve rakibin durumundan asla etkilenmemeli. Trabzonspor kendisi gibi oynasın karşısında ki rakibin kim olduğu önemli değil.

Başarılar Fırtınam...

Tolunay Abdioğlu
05.11.2010, 11:51
Ceyhun,Selçuk,Colman üçlüsünün bu maçta oynamaması lazım.Ki denediğimiz zamanda fazla iyi olmadığını gördük.Colman sola koymak zorunda kalıyor ve gerçek etkinliğini yitiriyor.Selçuk ve Colman yanyana oynadıklarında daha güvenli oynuyorlar.Topu gezdirerek çok güzel savunma yapıyorlar aslında.

Jaja'nın kesinlikle oynaması lazım.Orta sahada top tutan,fiziğini iyi kullanabilen,gol vuruşlarında etkili komple bir futbolcu Jaja.Onu 11'e direk monte etmemiz lazım.

Burak sağ kanat,Engin sol kanat olarak görev yapar bu maçta tahminim.En doğrusu da bu.

Benim kadrom bu ;

-------------------Onur----------------------
Serkan-------Mustafa-------Egemen------Cale
--------------Selçuk----Colman--------------
Burak--------------Jaja------------------Engin
-----------------Umut Bulut-------------------

Son olarak.Başarılar Trabzonspor'um. !

Bülent Bayraktar
05.11.2010, 11:54
gs nin kalecilerinin ne durumda olduklarını bildiğimize göre bu maçda kadroya 1. olarak JAJA nın yazılması gerektiğini düşünüyorum
artık bu adam her maç banko oynamalıdır, attığı paslar müthiş gs savunmasının arasına atacağı toplar çok işimize yarayabilir ama ordada Umut Bulut faktörü işin içine giriyo tabi ..

Murat Altun
05.11.2010, 12:18
Bu Konuyu 14 Aktif Üye Görüntülüyor 14 (4 Üye ve 10 Misafir)
4 üye 10 misafir mi
sevgili cinconlu misafirlerimiz 7 .ci şampiyonluğumuzun yolunda 7 kasımda 7 gol atmayı düşünüyoruz bilginize bence hiç gelmeyin 3-0 a razı olun :D

erolizmts
05.11.2010, 12:31
onur
serkan giray egemen cale
ceyhun
umut
"Beraberlik fena sonuç değil" kadrosu.

onur
serkan giray egemen cale
jaja
umut
"Kazanacağız" kadrosu.

Osman Yavuz
05.11.2010, 12:39
Ceyhun,Selçuk,Colman üçlüsünün bu maçta oynamaması lazım.Ki denediğimiz zamanda fazla iyi olmadığını gördük.Colman sola koymak zorunda kalıyor ve gerçek etkinliğini yitiriyor.Selçuk ve Colman yanyana oynadıklarında daha güvenli oynuyorlar.Topu gezdirerek çok güzel savunma yapıyorlar aslında.

Jaja'nın kesinlikle oynaması lazım.Orta sahada top tutan,fiziğini iyi kullanabilen,gol vuruşlarında etkili komple bir futbolcu Jaja.Onu 11'e direk monte etmemiz lazım.

Burak sağ kanat,Engin sol kanat olarak görev yapar bu maçta tahminim.En doğrusu da bu.

Benim kadrom bu ;

-------------------Onur----------------------
Serkan-------Mustafa-------Egemen------Cale
--------------Selçuk----Colman--------------
Burak--------------Jaja------------------Engin
-----------------Umut Bulut-------------------

Son olarak.Başarılar Trabzonspor'um. !Tolunay'ın kadrosu bu maç için çıkabilecek en iyi kadrodur bence.