PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Spor Toto Süper Lig 11.Hafta | Trabzonspor 2 - 0 Galatasaray

Sayfa : 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

sametaydin
03.11.2010, 14:48
Bu maçın zorluk derecesi kadrolara baktığımda sivasspor maçının zorluk derecesiyle hemen hemen aynı seviyede bence. Gs birazcık daha zor. Ama arada büyük farklar yok.

cellchook
03.11.2010, 14:49
Rant bu sistemin bir parçası,bir başka forumda da trabzonspor için bunlar söylenebilir.Liman konusu gündeme geldğinde aslında pek etik olmayan şeyler de konuşuldu.

Hepsi birer rakiptir,gs maçından ziyade bence bursa maçı cok daha önemli.Gs macında 1 puan almanın bizi kambur yapmayacağı aşikarken bursa maçındaki bir kayıp boynumuzu bükebilir.

Serdar A
03.11.2010, 14:53
Rant bu sistemin bir parçası,bir başka forumda da trabzonspor için bunlar söylenebilir.Liman konusu gündeme geldğinde aslında pek etik olmayan şeyler de konuşuldu.

Hepsi birer rakiptir,gs maçından ziyade bence bursa maçı cok daha önemli.Gs macında 1 puan almanın bizi kambur yapmayacağı aşikarken bursa maçındaki bir kayıp boynumuzu bükebilir.

Rant sistemin nasıl parçası olur , aynı mecrada mücadele eden kulüplerin tamamına teşvik yaratrırsan .

Sen menkul kıymetlerde işlem gören bir şirketin 1000 dönüm tarlasına imar verirsen , ataşehirde spor tesisi amaçlı hibe edilen araziye ticari imar çıkarırsan , çekmecede imarlı arazi dağıtırsan bunun adı kanunsuzluk olur , rakabet devlet eliyle bozulur. Bu kulüplerin hepsi vergi mükellefi , hepsi de spor alanında faaliyet gösteriyor , üstelik 4 tanesinin binlerce hissedarı var .

Trabzonspor liman konusunda bir şirket nasıl davranıyorsa öyle davranmıştır . Ekonomik şartları doğrultusunda da ihaleye girmiş ama kazanamamıştır . Bakın ne diyoruz ihale !

Robbie Fowler 9
03.11.2010, 15:01
Galatasaray'ı kücümsemeyin.. Hucum anlamında ligin en tehlikeli takımıdır takım olmayı başarabilirlerse..

cerebrum
Rant sistemin nasıl parçası olur , aynı mecrada mücadele eden kulüplerin tamamına teşvik yaratrırsan .

Sen menkul kıymetlerde işlem gören bir şirketin 1000 dönüm tarlasına imar verirsen , ataşehirde spor tesisi amaçlı hibe edilen araziye ticari imar çıkarırsan , çekmecede imarlı arazi dağıtırsan bunun adı kanunsuzluk olur , rakabet devlet eliyle bozulur. Bu kulüplerin hepsi vergi mükellefi , hepsi de spor alanında faaliyet gösteriyor , üstelik 4 tanesinin binlerce hissedarı var .

Trabzonspor liman konusunda bir şirket nasıl davranıyorsa öyle davranmıştır . Ekonomik şartları doğrultusunda da ihaleye girmiş ama kazanamamıştır . Bakın ne diyoruz ihale !

bu konunun bu başlıkta ne işi var allahınızı severseniz............

cellchook

Sen menkul kıymetlerde işlem gören bir şirketin 1000 dönüm tarlasına imar verirsen , ataşehirde spor tesisi amaçlı hibe edilen araziye ticari imar çıkarırsan , çekmecede imarlı arazi dağıtırsan bunun adı kanunsuzluk olur .

benim fikrim bu yönde,sen de dedin ihale diye,o ihale sürecinde meydana gelenler ihaleyi "ihale" ye çevirmek için yapılanlardı.
birilerinin lobisi çok daha iyi çalışıyorsa bu durum onları kötü bizi iyi yapmıyor bu konu başlığında.
sistemleşmiş rant elde etme çabaları,bizimde dail olduğumuz büyük kulupler için artık bir güdü haline gelmiştir.Kimin daha başarılı(daha kanunsuz)olması o kulubün-kurumun ülke içi dinamiklerine ne kadar hükmetmesiyle ilgili.

senın ne demek ıstedığını anladım ama ben kendı kulubumu gorduklerım eslıgınde bu konudan bagımsız kılamıyorum,uzgunum.

Asıl konumuz olan derbi maçına gelirsek ilk yarıyı önde kapatamaz ve berabere 2.yarıya başlarsak 45-65 arası gelecek gs golünün biizm tarafımızdan çıkartılamayacağı görüşündeyim.
Normal şartlarda kewell ve barosun oynamasını tercih ederim ve bana göre o iki isimle gs bu sene hala bir harmoni yakalamış değil.

İlker Akçay
03.11.2010, 15:07
Kadro;

Onur-Serkan-Mustafa-Egemen-Çale-Burak-Selçuk-Colman-Engin-Jaja-Umut

Serdar A
03.11.2010, 15:07
benim fikrim bu yönde,sen de dedin ihale diye,o ihale sürecinde meydana gelenler ihaleyi "ihale" ye çevirmek için yapılanlardı.
birilerinin lobisi çok daha iyi çalışıyorsa bu durum onları kötü bizi iyi yapmıyor bu konu başlığında.
sistemleşmiş rant elde etme çabaları,bizimde dail olduğumuz büyük kulupler için artık bir güdü haline gelmiştir.Kimin daha başarılı(daha kanunsuz)olması o kulubün-kurumun ülke içi dinamiklerine ne kadar hükmetmesiyle ilgili.

senın ne demek ıstedığını anladım ama ben kendı kulubumu gorduklerım eslıgınde bu konudan bagımsız kılamıyorum,uzgunum.

Asıl konumuz olan derbi maçına gelirsek ilk yarıyı önde kapatamaz ve berabere 2.yarıya başlarsak 45-65 arası gelecek gs golünün biizm tarafımızdan çıkartılamayacağı görüşündeyim.
Normal şartlarda kewell ve barosun oynamasını tercih ederim ve bana göre o iki isimle gs bu sene hala bir harmoni yakalamış değil.

Riva'daki tahimin ciro 1 milyar euro
Ataşehir'in yıllık tahmini geliri 20 milyon dolar
Selenyum kulelerin usulsüz imar oranı ve fazladan verilen kat izinleri ile toplamda 20 milyon doları bulan yıllık gelir

ve aşağıya doğru onlarca daha güncel örnekler . Bunlar rant olmanın dışında şehrin yapısını bozan imar yolsuzlukları .

Bu kulüpleri Trabzonspor ile kıyaslamak bana da saçma geliyor .

Eğer spora destek ise , 18 kulübe de ülkenin zararına olmayacak , belirli oranda teşvik verilir ise bunun adı rant olmaktan çıkar .

KUTADGU
03.11.2010, 15:12
Eskisi gibi değil artık.

Bizim takır takır işleyen bir sistemimiz ve bu sistemde takır takır oynayan bir oyuncu kadromuz var.

Sadece buda değil. Bu sistem içerisinde gerektiğinde tek başına sorumluluk alabilecek yetenekte oyuncularımızda var.

Dolayısıyla Galatasaray'ın ilk amacı bizim sistemimizi bozmak üzerine olacaktır.

Saldırgan olmayacaklar. Hagi bu kriz sürecinde toplayabildiği kadar puan toplayıp kendini güçlü hissetmeye çalışacak.

Kalabalık bir orta saha ile karşımıza çıkacaklar. Pas trafiğimizi engellemeye çalışacaklar.
Pres yaparak alan daraltacaklar. Gerektiğinde orta sahalarını defansın önünde kalabalık şekilde oluşturup hızlı adamlarıyla gol kovalayacaklar.

Peki biz ne yapacağız?

Öncelikle sakin olacağız, topu bizim ayağımızda tutan ve rakibin yerleşimini bozmamızı sağlayan ayağa pas alışkanlığımızdan vazgeçmeyeceğiz.
Kalabalık yüklenip onlara boşluk bırakmamaya çalışacağız.
Duran toplardan ve Jaja'nın etkili şutlarından, Selçuk ve Colman'ın araya paslarından gol arayacağız.

Maçın hakemi, oynatmamaya kararlı Galatasaray leyhine fazla yakın durursa ve kartlarda çok cimri davranırsa sorun yaşarız. Bunu da bir kenara not edelim.

Bu arada en büyük korkum bu maça M. Kemal Abitoğlu gibi karaktersiz bir hakemin verilebilecek olmasıydı.

Çok şükür ilk büyük korkum gerçekleşmedi.

Ceyhun Öncü
03.11.2010, 15:35
6 Kasım'dan acı hatıraları var cinconun.

7 Kasım'da da çook daha acılarını yaşatmak dileğiyle. :)

:alkış:

gerilerde kalmasin =)

T.B_1461
03.11.2010, 15:37
Onur
Serkan-Giray-Egemen-Cale
Ceyhun-Colman-Selçuk
Yattara-Engin
Umut

Asi Çaykaralı61
03.11.2010, 15:37
6 Kasım'dan acı hatıraları var cinconun.

7 Kasım'da da çook daha acılarını yaşatmak dileğiyle. :)

1-0 olsun bizim olsun

Önemli olan bizim için 3 puan

Ben ALLAH'ın İzniyle İNŞALLAH 3 puanımızı alacağımıza inanıyorum :D

Gizadam34
03.11.2010, 15:47
Onur - Serkan - Egemen - Mustafa* - Ferhat*- Barış - Colman - Selçuk - Engin - Jaja - Umut

Bence bu 11'le çıkmalıyız. Ceyhun çok hantal ve pas yeteneği neredeyse hiç yok.. o yüzden barış oynamalı,
Giray'da çok basit oynuyor ve aldığı her topu taça göndermesi en önemli özelliği sonuç olarak BU TAKIMDA OYNAYAMAZ..
Ferhata gelince ben sahsen cale'den çok daha iyi olduğunu düşünüyorum.

Ceyhun a bu kadar yüklenmeyelim. o kadar da kötü değil. daha önce oynadığı derbi ve liverpool maçında o kadar da hantal olmadığüını gördük. maça odaklanabildiği zaman pas yüzdesi de top çalması da üst düzeyde olabiliyor. hocamız onu iyi hazırlarsa bu maçta etkili olabileceğini düşünüyorum. klasik orta sahamızı 3 lümüzü bozmamalıyız bu maçta..

Hüseyin Çümen
03.11.2010, 15:49
busene ki febe maçımızda çok büyük fark yapabilecekken sıkıntılı bi maç geçirmiştik yoktan yere

kaçan penaltı lakayıt davranışlar erkenden bulunan 2-0 lık skoru yakalamışken zorlamıştı

bu maç böyle bişeye asla izin olmamalı aynı ciddiyette devam eilmeli erken gol bulsakta disiplini bırakmadan cıvıtmadan yapabiliyorsak fark yaparak yok olmuyorsa da yarım 0 da olsa kazanmaya bakmalıyız

Ceyhun Öncü
03.11.2010, 15:53
1-0 olsun bizim olsun

Önemli olan bizim için 3 puan

Ben ALLAH'ın İzniyle İNŞALLAH 3 puanımızı alacağımıza inanıyorum :D

genclerbirligi ve konya maclarinda 1-0 olsun bizim olsun diyordum ama bu macta öyle demiyorum

bitirelim gömelim öyle bi yenelimki hagi,tugay,ednanlar hepsi gitsin istifa etsin
7,8-0 kazanalim istiyorum tff galatasaraya tecavüzden bize 61 lira ceza kessin

BORDOOOOOOOOOO

Fatih Özkan
03.11.2010, 15:57
4-0
5-0
Olsun istiyorum!
O kadar fark olsun ki son 20 dakkayı dalga geçerek izleyelim!

Mesut
1-0 olsun bizim olsun
liderliği alırız bu hafta eğer yenersek

ozceksilmez
SERKAN.EGEMEN.MUSTAFA.CALE
........................( giray)

YATTARA. COLMAN. SELÇUK. CEYHUN
(alanzınho)............................( burak)

UMUT JAJA

Trabzon-Spor-61
03.11.2010, 16:14
her macda 1:0 olsun, bizim olsun diyorum ama bu macda böyle demiyorum

fark olsun, gs rezil olsun !!!!

Suanki kadroya bakarsan bizimki onlarinkinin yaninda altin degerinde.

GSden nefret oluyorum cünkü onlar herkez kücümsiyorlar, sanki kendileri Real Madrid'mis gibi !!!

Fanatik34
03.11.2010, 16:16
GS´yi yendigimiz takdirde onlara 10 puan fark atacagiz..ben 25 senelik tarihimizde böyle bir firsati degerlendirdigimizi hatirlamiyorum!!!

O yüzden bu kadar rahat konusabilenleri de ic anlamiyorum...kaldi ki GS o kadar bir kötü futbolda oynamiyor!

naimbektas6161
03.11.2010, 16:19
Fenevlilerde 5 tane 6 tane atarız diyolardı az daha kadıköyde yeniliyolardı dikkat etmemiz lazım.Gayse çok da kötü değil bu hafta baros da oynayacak sanırım ben 2-0 yada 2-1 alırız diyorum.

Uğur GEMİCİOĞLU
03.11.2010, 16:21
[/URL]

(http://www.haber61.net/foto-galeri/kiymalilar-yattaranin-takimindan-708-p2.htm)

http://www.haber61.net/images/gallery/708/5.jpg (http://www.haber61.net/foto-galeri/kiymalilar-yattaranin-takimindan-708-p6.htm)

[URL="http://www.haber61.net/foto-galeri/kiymalilar-yattaranin-takimindan-708-p8.htm"]

Apaçi dansı mı yapıyor onlar :D

Gizadam34
03.11.2010, 16:55
onların forumlarına bakınca bizim takıma bizden daha çok güvendiklerini gördüm:) işte buna bir örnek:

'' Zor maç.
Trabzon çok golcü bir takım. Defansif direnci düşük takımları yakaladıkları zaman mazallah gol yağdırıp gönderiyorlar. Şu anda bizden iyi durumda oldukları bir gerçek.

Açıkçası burdan alınacak 1 puanın iyi puan olduğunu düşünüyorum.
Baros oynarsa galibiyet umudu var ama kazanma ihtimalımizi max %40 gibi görüyorum.

Benim kadrom;

-----------------Ufuk-----------------
Sabri--------Neill-------Servet-----Balta

Elano------Barış--------Cana--------Misi

----------------Pino-------------------

----------------BaroS----------------- ''

Hürgün Aygün
03.11.2010, 16:56
Bulduğumuz pozisyonları değerlendirmeliyiz yoksa sıkıntılı olur maç.

Gizadam34
03.11.2010, 16:57
ters totem yapan arkadaşlara inat bir de bu mesaj vardı:

'' Baros sakatliktan sonra ilk 11 baslamasi hata olur.

Bence Pino´yla baslamali, macin gidisatina göre Baros´u oyuna dahil etmeli.

Aslinda tam bize göre bir deplasman maci. Oyunu kontrol etmemize gerek yok, kontra ataga yatabiliriz. Ve Trabzon müthis baski altinda oynayacak seyircisi önünde. Zirve mücadelesi veren takimin üzerindeki baski bir hayli fazla oluyor.

Gol pozisyonlar üretmekte zorlanmayiz ama daha soguk kanli olmamiz lazim.

Beraberlik de bizim icin yeterli sonuc olur. TS su an itibariyle en iyi futbol oynayan takim TR´de. ''

Ahmet Karadeniz
03.11.2010, 16:59
4-0
5-0
Olsun istiyorum!
O kadar fark olsun ki son 20 dakkayı dalga geçerek izleyelim!

ins yanlıs hatırlamıyosam bizi samiyende 4-0 yendikleri maçta yapmadıklarını bırakmadılar artık gs bana cok sempatik gelmiyor hatta fb'den bile daha antipatik geliyor...

Mesut
03.11.2010, 17:04
Apaçi dansı mı yapıyor onlar :D
tolganın takımı yattaranın takımını yendi hareket çekiyolar yattaraya :D:D

Oruç
03.11.2010, 17:14
gese ve taraftarı en nefret ettiğim ikilidir.

Ne olursa olsun kazanalım lütfen...

trabzonspor68
03.11.2010, 17:15
Konya daki zorlu deplasmandan sonra yapacağımız iki maç gs ve bursa, bu iki maçta alınacak 4puan bize fazlasıyla yeter 6puan olursa müthiş olur tabii ki. Hagili gs biraz toparlansa da hala takım olabilmiş değil, maçın 30. dakikasına kadar gol yemez bu dakikalarda bir gol bulursak maçı da kazanırız. Ayrıca bu maçta taraftar tek yürek olmalı herşeyden önemlisi TEK SES olabilmelidir. Biz her yer Trabzon zaten, Avni Aker, Trabzon değil cehennem olmalı.

Since1912KsK
03.11.2010, 17:21
bol gollü, seyir zevki yüksek, maç sonunda gülen tarafın trabzon olması dileklerimle.. başarılar..

lazzz61
03.11.2010, 17:21
iki maçta dört puan iyidir..gese maçi sanki beraberlik kokuyor..
nedense banada öyle gelıyor beraberlıklerı acayıp hissederim bu macıda beraberlık hıssetttım

Ali Şahin
03.11.2010, 17:27
hagi balonu bu hafta patlar

Mert Oğuzlu61
03.11.2010, 17:29
inanın içimde en ufak bir korku yok :)

korkma sırası artık onlarda, onlar düşünsün ;)

TS61_NL
03.11.2010, 17:30
Bir yandan resmi olarak son 6 "derbi" macinda 4 galibiyet ve 2 beraberlik alan bir Trabzonspor, diger yandan 11 sene sonra kadikoyde 1 puan alan ve deli gibi, cocuklar gibi sevinen gs ve floryayi bu puan ile neredeyse yakan gsnin taraftarlar. Bir yandan son 4 macini kazanan bir Trabzonspor diger yandan inisli, cikisli ve cok istikrarsiz bir gs. Bir yandan puan cetvelinde 2.sirada ve liderin sadece 1 puan gerisinde bir Trabzonspor diger yanda puan cetvelinde orta siralarda ve liderin cok gerisinde bir gs. Bir yandan ligin en iyi ve guzel futbolunu oynayan Trabzonspor diger yanda oynadigini kendileri bile bilmeyen gs ve onun taraftarlari. Trabzonda favori gs oyle mi??? Birakin onlar favori olsun biz maci kazanalimda....

Emrah Akcagöz
03.11.2010, 17:30
Serkan pinoya tasmayı takar dert etmesin kimse..

Murat Altun
03.11.2010, 17:31
Cinconu 6 kasım dolayısı ile düştükleri acı durumdan fenev maskarası olmaktan kurtaracağız :)
Maç 7 kasımda hehehe artık bizim maskaramız olacaklar

mehmetdoğan
03.11.2010, 17:36
ne olursa olsun kazanmalıyız

Tatar Kemal
03.11.2010, 17:40
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/5730-3I3W5X9C.jpg
taban var ünal hoca :D

ünal hoca formda görünüyor. son 10 dakika oyuna girse de kendisini biraz seyretsek.

Armağan Dere
03.11.2010, 17:41
Ne kadar rahat olsam da,Gs prestij düzeltme bakımından bu maça asılacaktır çünkü tepedeki Trazonspor'u yenerek hem medyada hem de kendi içlerinde rahatlamak isteyeceklerdir....ve hiç kolay olmayacak..ilk yarı yemeden atacağımız 1 golle maçı alırız...maç tahminim 3-1 ya da 2-1 diyorum

yatmaztara
03.11.2010, 17:44
oyuncularımızın ayakları yere basmazsa gs yi nasılsa yeneriz diye maça çıkarsak gs maçı alır diyorum.

yok bizim futbolcularımız işi ciddiye alır 90 dakka boyunca bundan öncede olduğu gibi savaşırsa 3-0 alırız diyorum başka bişe demiyorum

yatmaztara
03.11.2010, 17:46
Bir yandan resmi olarak son 6 "derbi" macinda 4 galibiyet ve 2 beraberlik alan bir Trabzonspor, diger yandan 11 sene sonra kadikoyde 1 puan alan ve deli gibi, cocuklar gibi sevinen gs ve floryayi bu puan ile neredeyse yakan gsnin taraftarlar. Bir yandan son 4 macini kazanan bir Trabzonspor diger yandan inisli, cikisli ve cok istikrarsiz bir gs. Bir yandan puan cetvelinde 2.sirada ve liderin sadece 1 puan gerisinde bir Trabzonspor diger yanda puan cetvelinde orta siralarda ve liderin cok gerisinde bir gs. Bir yandan ligin en iyi ve guzel futbolunu oynayan Trabzonspor diger yanda oynadigini kendileri bile bilmeyen gs ve onun taraftarlari. Trabzonda favori gs oyle mi??? Birakin onlar favori olsun biz maci kazanalimda....

güzel yazı tebrikler...:)

İslam Sezer
03.11.2010, 17:47
Onur
Serkan-Giray-Egemen-Cale
Ceyhun-Colman-Selçuk
Yattara-Engin
Umut
.
favori kadro bu.hem orta saha hem kanatlar iş yapabilir.ancak yattara yerine burak oynamalı.

cerebrum
03.11.2010, 17:51
şampiyonluk yolundaki bu maçta sadece takım önemli bir maça çıkmayacak.. taraftar da önemli bir sınav verecek.. ikisi içinde allah utandırmasın diyorum..

Anıl Caner
03.11.2010, 17:56
Galatasaray ile kötü zamanda oynuyoruz. Ha sakın bunu Hagi geldi, çok şey değişti gibi algılamayın. Sadece herhangi bir puan kaybı yapamayacakları, yeni stadlarına loca ve kombine satabilmek adına 3 puanlara en çok ihtiyaç duydukları ve tüm güçleriyle oynamak zorunda oldukları için söylüyorum.

Yukarı sıralarda gözüküyoruz ama aslında şampiyon olma niyetimiz varsa puan kaybına tahamülü olmayan takım biziz. İkinci yarı büyük sayılan maçlarımızın tamamına yakınını deplasmanda oynayacağız. Bu noktada şu 4 maçlık serinin mümkün olduğunca uzaması gerekiyor. Kolay ve muhtemel değil ama olması lazım. Yoksa iş çok zor.

Tabi ilk olarak galatasaray'ı geçmek gerekiyor. Ciddi şekilde konsantre olunması lazım. Savunmada çok dikkatli ilerde de yakaladığımızı atmamız gereken bir maç. Son paslarda ve vuruşlarda ciddi şekilde dikkatli olmak gerekiyor. Her zaman kornerlerle gol bulamayız.

Barış Burak
03.11.2010, 17:59
gs taraftarı 12.30 uçağıyla geliyormuş trabzona maç günü.onları orda inşaallah polis korurçyoksa bi ters hareket falan yaparlarsa yamulurlar Allah göstermesin,bu da Trabzonspora ve Trabzon şehrine zarar verir.

İnş ayarlamışlardır herşeylerini.yoksa yiyecekleri dayaklara değilde bizim adımızın 9a çıkıp 8e inmemesinden korkuyorum.

-Bu arada,bu maçı almayı çok istiyorum.Geçen sene son haftada o yavşak gs taraftarının,forumlarına,çizdikleri o kolpa karikatürler, hamsi için yatma vakti şeklinde ,Trabzonsporu kendileri gibi sanan yazılar göstermelerinin intikamını almak istiyorum.

Ben artık gs ye fb den daha çok kıl oluyorum. fbden intikamımızı aldığımız için midir,yoksa gsnin o etikdışı transfer politikasından mıdır bilmem. sanırım çoğu kişide benim gibi düşünüyor.

Gs taraftarına gıcık oluyorsak eğer,onların için kötü olur bu,bizim için kötü olmaz.Bunu en iyi fbliler bilir.sorsunlar fblilere,anlatsın onlarda.

fb ye yenilmeyi hazmederim,ama gsye asla.

cerebrum
03.11.2010, 18:00
Onur
Serkan-Giray-Egemen-Cale
Ceyhun-Colman-Selçuk
Yattara-Engin
Umut

.
favori kadro bu.hem orta saha hem kanatlar iş yapabilir.ancak yattara yerine burak oynamalı.

neee jaja yok mu!!!!!!!!!!!!

Emirhan Makul
03.11.2010, 18:01
http://i.ensonhaber.com/resimler/diger/fenerbahceye_100_gsaraya_40_1.jpg

Medya kuruluşlarında yazılan şu bilet haberi hakkında bir bilgisi olan var mı ?

gs maçının rakip tribün biletleri 40 tl ancak fb maçı ise 100 tl ye satılmış anadolu takımlarına ise 50 den verilmiş.

Neden sorusunu sormak istiyorum , elbet mantıklı bir açıklaması vardır.

Burak Aksoy
03.11.2010, 18:02
Gerçekten çok zorlu bir virajın ilk maçı. Her maça tek tek konsantre olmalıyız. Ancak şampiyonluk kaderinin belirlenmesinde bu üç maçın büyük önemi var. Bu 3 maçtan alınacak en az 2 galibiyet, 1 beraberlik çok iyi sonuçlar getirir.

BiZe HeR YeR 61
03.11.2010, 18:03

gs maçının rakip tribün biletleri 40 tl ancak fb maçı ise 100 tl ye satılmış anadolu takımlarına ise 50 den verilmiş.

Aslında rakip tarafın bilet fiyatı sabit 100 lira kalmalıydı.

Mustafa Yüksek
03.11.2010, 18:04
Konya maçının bizim için rahat geçmemesinin faydasını göreceğiz. Takımda bir rehavet havası olmayacaktır. Maçtan sonra takım otobüsünde oyuncuların morali çok yüksek değildi. Sanırım Şenol oyundan memnun olmadığını aktarmış onlara. Bana kalırsa oyuncularımız kendilerini tekrar kanıtlamak için iyi mücadele edeceklerdir. İyi mücadele edersek, final maçlarında var olan başarılarımıza bir yenisini ekleriz. Geriye oyunu çözecek golü sabırla beklemek kalıyor. Hem takım, hem taraftar için geçerli.

Mustafa Yüksek
03.11.2010, 18:06

Deplasman tribünü maratonda. O maç maratona ne kadar fiyat biçiliyorsa, misafir takıma da o kadar fiyat veriliyor. Gs maçının biletleri daha ucuz. Bu yüzden Gs'liler daha ucuza girecekler stada.

BiZe HeR YeR 61
03.11.2010, 18:09
-----------------Onur------------------------

Serkan--------Mustafa-------Egemen-----Cale

Yattara------Selçuk--------Colman--------Engin

---------------------Jaja----------------------

---------------------Umut---------------------

metinbay61
03.11.2010, 18:10
http://www.haber61.net/images/gallery/708/5.jpg

bu resmi gördükten sonra kesin kazanırız diyorum resimdeki futbolculardan 4 ü yedek oyuncumuz...takımda bu olmalıydı işte senelerdir beklediğimiz hava...

1.duran toplardan gol buluyoruz ki önemli maçlar böyle kazanılır...
2.iki haftadır maç çeviriyoruz bu güven maçın son düdüğüne kadar maçı kazanma isteğini ve inancını aşılar...
3.artık derbi maçlarda iyi oynayıp kaybeden takım değiliz...

hakem vs. etkenler olmazsa çok rahat alırız bu maçı

Emirhan Makul
03.11.2010, 18:12
Deplasman tribünü maratonda. O maç maratona ne kadar fiyat biçiliyorsa, misafir takıma da o kadar fiyat veriliyor. Gs maçının biletleri daha ucuz. Bu yüzden Gs'liler daha ucuza girecekler stada.

Hiç alakası yok ya isterse çatıda olsun deplasman takımlar derbi ve diğer takımlar diye ikiye ayrılıyor demedi mi bu herifler , ayrıca gs maçı neden daha ucuz bizim taraftara 3 takıma da aynı olması gerek hadi bizimkilere ucuz fb ye 100 ise buna da 100 olmalı ya bunun başka bir açıklaması olmalı.

Burak Aksoy
03.11.2010, 18:13
---------------Onur--------------
Serkan--Egemen--Mustafa--Ferhat
-------- Colman---Selçuk---------
Burak----------Jaja----------Engin
---------------Umut--------------

Kadromuz bence bu şekilde olmalı. Ama bu maçta Alanzinho'yu da kullanmalıyız. 65. dk gibi onu da alabiliriz. Galatasaray'ın yorgun oyuncularını zorlayacaktır.

Etem Güner
03.11.2010, 18:14
gs taraftarı 12.30 uçağıyla geliyormuş trabzona maç günü.onları orda inşaallah polis korurçyoksa bi ters hareket falan yaparlarsa yamulurlar Allah göstermesin,bu da Trabzonspora ve Trabzon şehrine zarar verir.

İnş ayarlamışlardır herşeylerini.yoksa yiyecekleri dayaklara değilde bizim adımızın 9a çıkıp 8e inmemesinden korkuyorum.

-Bu arada,bu maçı almayı çok istiyorum.Geçen sene son haftada o yavşak gs taraftarının,forumlarına,çizdikleri o kolpa karikatürler, hamsi için yatma vakti şeklinde ,Trabzonsporu kendileri gibi sanan yazılar göstermelerinin intikamını almak istiyorum.

Ben artık gs ye fb den daha çok kıl oluyorum. fbden intikamımızı aldığımız için midir,yoksa gsnin o etikdışı transfer politikasından mıdır bilmem. sanırım çoğu kişide benim gibi düşünüyor.

Gs taraftarına gıcık oluyorsak eğer,onların için kötü olur bu,bizim için kötü olmaz.Bunu en iyi fbliler bilir.sorsunlar fblilere,anlatsın onlarda.

Kaldır ayağını üstüne bastın feneri sevmem ama gs yede ayrı bir gıcık oluyorum tam o.......pusu karıştırıcı

Emre EFENDİOGLU
03.11.2010, 18:16
Eğer o fiyatlar doğru ise Fenerbahçeye büyük ayıp yapılmıştır. Gayselilerin ne ayrıcalığı var ki 40 lira olsun biletleri. Ha şu olabilir, Gayse nin durumu çok kötü onlara çok yükleniyorlar demiş olabilir bizim yönetim :D

Mustafa Yüksek
03.11.2010, 18:17
Hiç alakası yok ya isterse çatıda olsun deplasman takımlar derbi ve diğer takımlar diye ikiye ayrılıyor demedi mi bu herifler , ayrıca gs maçı neden daha ucuz bizim taraftara 3 takıma da aynı olması gerek hadi bizimkilere ucuz fb ye 100 ise buna da 100 olmalı ya bunun başka bir açıklaması olmalı.

La havle. Olm öyle bir fiyat ayarlaması yapmışlar. Neden yapmışlar bilmem ama bu maç bizim taraftar da daha ucuza girecek. Misal kale arkaları 25 lira sanırım. Fener maçında 50 liraydı.

Emre EFENDİOGLU
03.11.2010, 18:18
Barış Burak KANBUR tarafından yazılan http://forum.bordomavi.net/images/buttons/viewpost.gif (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?p=1917223329#post1917223329)

Aynı fikirdeyim.

Anıl Caner
03.11.2010, 18:20
Sebebi açık. Sezon başında kombine satılamadığı için Fenerbahçe ve Liverpool maçları öncesi bilet fiyatları gayet yüksek şekilde belirleniyordu. Haliyle maraton tribün fiyatıyla misafir tribün fiyatı anı olacağı için ihale fenerlilere kaldı. O sırada Bjk ile de oynasak öyle olacaktı, Gs ile de oynasak öyle olacaktı. Bak liverpoollular geldi gitti hiç itiraz ediyorlar mı, avrupalu kültürü :D.

Bir de galatasaray maçına 100 lira olsa fiyat dolmaz o tribün.

Emirhan Makul
La havle. Olm öyle bir fiyat ayarlaması yapmışlar. Neden yapmışlar bilmem ama bu maç bizim taraftar da daha ucuza girecek. Misal kale arkaları 25 lira sanırım. Fener maçında 50 liraydı.

Öylesi yok işte bana öyle cevabı lazım değil neden ya arkadaş neden ?

Atakan
Galatasaraylılara fazla yüklenmeyin diyorlar.Ondandır.:)

Asi Çaykaralı61
03.11.2010, 18:21
---------------Onur--------------
Serkan--Egemen--Mustafa--Ferhat
-------- Colman---Selçuk---------
Burak----------Jaja----------Engin
---------------Umut--------------

Kadromuz bence bu şekilde olmalı. Ama bu maçta Alanzinho'yu da kullanmalıyız. 65. dk gibi onu da alabiliriz. Galatasaray'ın yorgun oyuncularını zorlayacaktır.

Bencede bu kadro bizim için güzel olur.Ama Ferhat'ın yerine Cale'de olabilir :D

Emirhan Makul
03.11.2010, 18:22
Sebebi açık. Sezon başında kombine satılamadığı için Fenerbahçe ve Liverpool maçları öncesi bilet fiyatları gayet yüksek şekilde belirleniyordu. Haliyle maraton tribün fiyatıyla misafir tribün fiyatı anı olacağı için ihale fenerlilere kaldı. O sırada Bjk ile de oynasak öyle olacaktı, Gs ile de oynasak öyle olacaktı. Bak liverpoollular geldi gitti hiç itiraz ediyorlar mı, avrupalu kültürü :D.

Bir de galatasaray maçına 100 lira olsa fiyat dolmaz o tribün.

beşiktaş maçında ne kadardı ki ? Hem fener maçında 100 liraydı da dolmadı mı tribünler gayet doluydu.

Anıl Caner
03.11.2010, 18:24
beşiktaş maçında ne kadardı ki ? Hem fener maçında 100 liraydı da dolmadı mı tribünler gayet doluydu.

Fenerbahçe sezon açılış maçıydı ve yaz dönemiydi. 250 lira da olsa gurbetçisidir, dışarda yaşayan Trabzonlulardı gene dolardı.

Ben imkanı olsa misafir tribün numaralıya koyulsun, 300 liradan satılsın derim o ayrı ben de üzülüyorum gslilerin gelebilecek olmasına ama artniyet aramıyorum fiyatlarda.

Zaman olayı biraz. Şöyle söyleyeyim ben Sivas ve Manisa maçında Trabzondaydım, 50 liraydı maraton bilet. Şimdi 40. Çünkü o zamanki popülasyon ile şimdiki bir değil. Mecburen olacaktı bu fiyat düşüşü. Fb ve Bjk ile erken oynadık, gs kışa denk geldi olay bu.

Barış Burak
03.11.2010, 18:26
ya ben Trabzonda Fb maçını kale arkasından 50 liraya izledim.şimdi gs 40 liraya maçe girecek.Bence bizim fiyatlar düşük olsa bile gsyi etkilememeli bu.

Fb li taraftarlara yanlış yapıldı.O fiyatlar düzeltilsin.Fbye 100 ise gsyede 100 olcak arkadaş,adaletsizlik olmaz.Ayıp olur ya.

Robbie Fowler 9
03.11.2010, 18:27
Aslında rakip tarafın bilet fiyatı sabit 100 lira kalmalıydı.

Bence 600 TL olmalı 100 çok az degil mi ?

120 dolara İnter kombine satıyor bilmem farkındamısınız ?

Burçak
03.11.2010, 18:27
Ligin başlarında Trabzonda olan gurbetçilerin fazla olması nedeniyle ilk haftalardaki bilet fiyatları hep daha yüksek olmuştur.
Şuanda ki fiyatların ilk haftalara göre daha düşük olmasının tek sebebi budur.

Ama bunu hiç bir şekilde bir fb liye açıklayamayız.
adamlar budefa bakın bize bu fiyattan onlara bu fiyattan bilet veriyorsunuz derler. sen nekadar gurbetçi muhabbetini anlatsanda anlamaz anlamak istemezler.
o nedenle standart tutulmalı. ya şimdiki gibi yada ilk baştaki gibi olmalı fiyatlar. sabit..

Murat Altun
03.11.2010, 18:29

Çünkü cinconun bri duruşu yok ne oldukları ne yapacakları belli değil Teo yu bile onalr kaçırtmış olabilir :)

BiZe HeR YeR 61
03.11.2010, 18:31
Bence 600 TL olmalı 100 çok az degil mi ?

120 dolara İnter kombine satıyor bilmem farkındamısınız ?
Kardeşim ben rakip için bu fiyatı diyorum.
İnter'in sponsor gelirlerini hesaba katarsak aslında bedava vermesi lazım.:D

Burçak
03.11.2010, 18:33
eskiden fb dendimi nabzım hızlanır sinirlenir nefret duyardım.
fb yi halen sevmiyorum ama o haller yok artık bende.
o nefretin başlıca sebebide Ali Şen ! ve Cem Papilalı maçlar vs..

Şimdilerde tıpkı o nabız hızlanması nefreti gs ye karşı duyuyorum. bunlar saman altından su yürüten iki yüzlü bir camia.
Fatih Tekkeye yaptıklarınıda unutmadık..

Robbie Fowler 9
03.11.2010, 18:33
Kardeşim ben rakip için bu fiyatı diyorum.
İnter'in sponsor gelirlerini hesaba katarsak aslında bedava vermesi lazım.:D

Onlarınkide para ama.. Türkiye şartlarında inanılmaz bir para 100 TL.. Bunun yemek parası yol parası felanda var yani.. Trabzon yönetimi doğruyu bulup mu düşürdü yoksa başka sebeplermi söz konusu bilemiyorum onu şimdi ama 40 TL normal bir rakamdır.. Yazık günah insanlar yerde bulmuyorki bu parayı..

Anadolu klüpleri bunu yapıyor genelde.. Trabzon gibi bir büyük klübün bu işlere tepki gösterip ön ayak olması lazım.. Milyonlarca kitleye hitap ediyor Trabzon.. En büyük şehir takımı.. Trabzon da bunu yaparsa ne olacak bu ülke futbolunun hali..

Emirhan Makul
03.11.2010, 18:35
Fenerbahçe sezon açılış maçıydı ve yaz dönemiydi. 250 lira da olsa gurbetçisidir, dışarda yaşayan Trabzonlulardı gene dolardı.

Ben imkanı olsa misafir tribün numaralıya koyulsun, 300 liradan satılsın derim o ayrı ben de üzülüyorum gslilerin gelebilecek olmasına ama artniyet aramıyorum fiyatlarda.

Zaman olayı biraz. Şöyle söyleyeyim ben Sivas ve Manisa maçında Trabzondaydım, 50 liraydı maraton bilet. Şimdi 40. Çünkü o zamanki popülasyon ile şimdiki bir değil. Mecburen olacaktı bu fiyat düşüşü. Fb ve Bjk ile erken oynadık, gs kışa denk geldi olay bu.

Tamam bunu ben anladımda başka hiç kimseye anlatamazsın bunu onun için sabit olmalı zaman ve diğer şartlar ne olursa olsun baştan sabitlenilmesi lazım , ondan sonra kancık kancık haberleri okumayalım böyle.

Ali Tunahan Güllü
03.11.2010, 18:38
eskiden fb dendimi nabzım hızlanır sinirlenir nefret duyardım.
fb yi halen sevmiyorum ama o haller yok artık bende.
o nefretin başlıca sebebide Ali Şen ! ve Cem Papilalı maçlar vs..

Şimdilerde tıpkı o nabız hızlanması nefreti gs ye karşı duyuyorum. bunlar saman altından su yürüten iki yüzlü bir camia.
Fatih Tekkeye yaptıklarınıda unutmadık..

Aynen öyle okulda arkadaşlarla konuşurkende bende böyle dedim en çok ğsden nefret ediyorum her işini hile yoluyla yürütmeğe çalışan pislik adamlarla dolu.

Mesut
03.11.2010, 18:39

emırhan yazın gurbetçiler trabzonda olduğundan dolayı
nasıl olsa gelecekler millet senede bir geliyor maçada gelecekler diye
bilet fiyatlarını kale arkası 50 maraton 100 olarak belirlediler.
rakip taraftar grubu maraton tribünde olduğu için 100 tl oldu fiyatları
yanı burda fb veya gs alakası yok kendilerini büyütmesinler bize 100de onlara 40 onlarla alakalı bir durum değil yazları trabzonda gurbetçilerin yoğun olduğu zamanlarda bilet fiyatlarını maksimum düzeyde tutdular

Barış Burak
03.11.2010, 18:39
Çünkü cinconun bri duruşu yok ne oldukları ne yapacakları belli değil Teo yu bile onalr kaçırtmış olabilir :)

Abi özetlemişin işte:) bir duruşları yok maalesef.Sanki önceden öyle değildi,daha derli topluydu.Şimdi alişenin fbsi nasıl antipati topluyorsa adnanın gs side öyle topluyor. Teo yu onlar alsada bi gram üzülmem:) ama yaptıkları şerefsizlikleri de küfürlerimde anarım:D

Teoda demiş zaten,menajerim deportivoyla,gs ile görüşmüş olabilir bilmiyorum demiş:Dyanlış hatırlamıyorsam öyle okumuştum:D

Ali Yerlikaya
03.11.2010, 18:41
Biletler gayet makul fiyatlarda yazin Fener macina girebilmek icin 100 TL vermisdim bi bilete hatta, bi arkadas icinde bilet aldigim icin ve o gelmedigi icin elimde kalmisdi bitane yani maratondan maci 200 TL ye seyretmis oldum suanki fiyatlarda 5 kisinin bileti yapar...

Emirhan Uludüz
Galatasarayın bu ligdeki tek hedefi derbileri ve özellikle Fb maçlarını kazanmak..Ligin son haftası olsun Gs 10. , Fb ise 1. olarak şampiyonluğunu ilan etmiş olsun en son hafta Fb-Gs maçı olsa Gs kazansa ve ligi 10. sırada bitirse o galibiyete 1-2 ay sevinirler ve şampiyon olsanız nolur biz sizi yendik gibi çocukça laflar ederler..Bu lige yakışmıyor Gs ve taraftarı..Zamanında Ali Şen in Fb yi düşman yaptığı gibi Adnan da Gs yi küçük takım yaptı..50 sene boyunca şampiyon olamasalar bile UEFA kupamız var bizim diye ortalıkta dolanırlar..

Çekemiyorum bu Gs yi..İnşallah rahat kazanacağız..

Murat Altun
Cincona bilet 200 olmalıydı Bunlara yaptığın her iyilik sana kalleşlik olarak geri dönüyor
Tarih örnekler ile dolu Şahsi fikrim yok dostluk yemeği bişlmem nesi de düzenlenmemeli

Barış Burak
03.11.2010, 18:42
emırhan yazın gurbetçiler trabzonda olduğundan dolayı
nasıl olsa gelecekler millet senede bir geliyor maçada gelecekler diye
bilet fiyatlarını kale arkası 50 maraton 100 olarak belirlediler.
rakip taraftar grubu maraton tribünde olduğu için 100 tl oldu fiyatları
yanı burda fb veya gs alakası yok kendilerini büyütmesinler bize 100de onlara 40 onlarla alakalı bir durum değil yazları trabzonda gurbetçilerin yoğun olduğu zamanlarda bilet fiyatlarını maksimum düzeyde tutdular

Abi ama ben gazetelerde okumuştum,Lig başlamadan önce,Trabzonsporun bilet fiyatları belli oldu; kale arkası 25,maraton 50, derbi ve uefa maçlarında kale arkası 50,maraton 100 diye.İsyanım buna.

Kendi taraftarına indirim yap eywallahta gs ye niye yapıyorsun?kalabalık gelecekler, sonra onları staddan çıkartırken görevliler daha çok zorlanıyor.bide üzerine bi ton dayak yerlerse ne olacak ?

h@msi61
03.11.2010, 18:49
fb macinda fiyatlarin yuksek olmasinin bir nedeni de o surede devam eden kombine kart satislarini ozendirmekti...

Ali Yerlikaya
03.11.2010, 18:58
fb macinda fiyatlarin yuksek olmasinin bir nedeni de o surede devam eden kombine kart satislarini ozendirmekti...

Olabilir ama olan senede bi maca gelebilen gurbetcilere oldu, ve stadyumda cok bosluklar vardi hele maratonda...

iso_4939
03.11.2010, 19:07
ben bu zamanda bır bılete 1oo lıra vermem aga...hee sampıyonluk macı olur neyse..

A.Gökhan AKIN
03.11.2010, 19:09
Hayatımın hiçbir döneminde Gs ye en ufak bir sempati duymadım. Fenere de duymadım Beşiktaşa da ama hangisine daha kıl olduğum sorarsanız kesinlikle cincon derim. Babam cinconlu olduğu halde zaten kavgalarımızın en büyük nedeni dir bu takım...:D

ozturk
03.11.2010, 19:17
Yerel medya çirkefliğe geç te olsa başlamış..
GS TS'li futbolcuları mı istiyor!

Galatasaray’ın Trabzonsporlu futbolculara göz diktiği iddiası.

İddiaya göre; “Trabzonspor yönetimi sezon sonunda sözleşmesi bitecek oyuncularıyla sorunlar yaşamaya devam ediyor. Ceyhun ve Selçuk'a henüz sözleşme imzalatamayan Bordo-Mavili yönetimin bu kez de başını Onur ağrıtacak gibi görünüyor.

Geçen hafta içinde Onur'un menajeri Engin Kırkpınar'ı kulübe çağırarak, sözleşme uzatmak istediklerini ileten Bordo-Mavili yöneticiler şok bir cevap aldılar. Kırkpınar, "Onur'u isteyen takımlar var. Sezon sonundaki duruma göre görüşelim" dedi.

Bunun üzerine Bordo-Mavilini yöneticilerin, Onur'u isteyen takımın G.Saray olup olmadığını sorması üzerine Kırkpınar'ın verdiği, 'olabilir' cevabı sıkıntı yarattı. Şimdi, Bordo-Mavili yöneticiler G.Saray ile temas kurarak, Onur'la kontak kurup kurmadıklarını öğrenmeye çalışarak bunun bir menajer oyunu olup olmadığını çözmeye çalışıyorlar”

http://www.haber61.net/news_detail.php?id=69103

Üstelik Onurun sözleşmesinin 2013 e kadar uzatıldığı bilmeyecek kadar cahiller...

iso_4939
03.11.2010, 19:19
senol hoca colman selcuk ve ceyhun üclüsünü neden bozdu kac mactır anlamadım ıyı oynuyorlardı.

iso_4939
03.11.2010, 19:21
hıcbır futbolcumuz ayrılmayacaktır benım görüsüm boyle her gördugume soruyorum ..

mashal61
03.11.2010, 19:21
2 ay önce bunların başındaki şahıs tek rakibimiz fener demişti. Futbolcular bunun doğrusunu öğretsinler sahada. Taraftar da tribünde.

Burçak
03.11.2010, 19:22
bu tür haberlere itibar etmeyin. hem salaklarmı ki gs ye gitsinler.
bizden gidecek olanlar ancak yurtdışına avrupaya giderler.
alabiliyolarsa ordan alırlar.

ismail tüfekçi
03.11.2010, 19:22
erken bir gol farkı getirir inşl. pazar 08.20 pegasusla maça uçuyorum o uçakla gelen varmı maça

orhan42
03.11.2010, 19:23
Bu arada geyse bizim Onur'a da kanca atmış diyorlar..Şerefli bi kulüp bu geyse (!):mad:

Fatih Özkan
03.11.2010, 19:24
Yerel medya yerin dibine batsın!

mashal61
03.11.2010, 19:24
senol hoca colman selcuk ve ceyhun üclüsünü neden bozdu kac mactır anlamadım ıyı oynuyorlardı.
Gençler maçının ilk yarısını izlerseniz cevabınızı bulacağınızı sanıyorum.

orhan42
03.11.2010, 19:26
Bu arada geyse bizim Onur'a da kanca atmış diyorlar..Şerefli bi kulüp bu geyse (!)

sametaydin
03.11.2010, 19:29
Bu arada geyse bizim Onur'a da kanca atmış diyorlar..Şerefli bi kulüp bu geyse (!)

İstedikleri kadar kanca atsınlar alamazlar.

metinbay61
03.11.2010, 19:30
bilet fiyatları tam cevap olmuş gs ye...bizim rakibimiz değiller ki bilet fiyatı fb ile aynı olsun...

gerçi fb ye haksızlık gibi görünüyor ama bu fiyat gs yi iplemiyoruz anlamına gelir...adnan a güzel cevap olmuştur bu...

POYRAZ
03.11.2010, 19:30

İddiaya göre; “Trabzonspor yönetimi sezon sonunda sözleşmesi bitecek oyuncularıyla sorunlar yaşamaya devam ediyor. Ceyhun ve Selçuk'a henüz sözleşme imzalatamayan Bordo-Mavili yönetimin bu kez de başını Onur ağrıtacak gibi görünüyor.

Geçen hafta içinde Onur'un menajeri Engin Kırkpınar'ı kulübe çağırarak, sözleşme uzatmak istediklerini ileten Bordo-Mavili yöneticiler şok bir cevap aldılar. Kırkpınar, "Onur'u isteyen takımlar var. Sezon sonundaki duruma göre görüşelim" dedi.

Bunun üzerine Bordo-Mavilini yöneticilerin, Onur'u isteyen takımın G.Saray olup olmadığını sorması üzerine Kırkpınar'ın verdiği, 'olabilir' cevabı sıkıntı yarattı. Şimdi, Bordo-Mavili yöneticiler G.Saray ile temas kurarak, Onur'la kontak kurup kurmadıklarını öğrenmeye çalışarak bunun bir menajer oyunu olup olmadığını çözmeye çalışıyorlar”

Üstelik Onurun sözleşmesinin 2013 e kadar uzatıldığı bilmeyecek kadar cahiller...

Bu yerel medyanin nedir alip veremedigi Trabzonspor ile anlamiyorum.

Emirhan Makul
03.11.2010, 19:31
saffet61 kasılarak gülüyorum :D Üzülme silindi diye tam zamanında print screen yaptım :D

iso_4939

ancak donunu alır....

İskender YILMAZ
En nefret edilesi takım profilidir ğs dünyada, tüm birimleriyle .. En aptal, saplantılı, en burnu havada insan topluluğunun taraftar başlığıyla birleştiği tek çatıdır belkide ğs .. Fener'den de jimnastik'den de kötüdür ve bu asla değişmeyecektir benim gözümde ..

Umarım kazanırız, alnımızın akıyla ayrılırız maçtan .. :)

AKSOY_61
03.11.2010, 19:34
ancak donunu alır....

Alsa alsa onun içindekini alır.

Uyuz oluyorum şu takıma ya neden sürekli bu gs yönetimleri
çifkef ve şer..siz oluyor anlamıyorum.

Adamların kırmızı kitabında şere..sizlik yazıyor bence.

Barış Burak
03.11.2010, 19:35
saffet61 kasılarak gülüyorum :D Üzülme silindi diye tam zamanında print screen yaptım :D

bende güzeeeell die mesaj atmıştım,sonra tam düzenleyip ''ananı'' kısmını değiştirelim dicektim baktım mesaj silinmiş:D

ama olsun saffet61,yinede güzeldi:) ezberledim bile,şu anda düşmüyo dilimden:D

Barış Burak
03.11.2010, 19:36
Alsa alsa onun içindekini alır.

Uyuz oluyorum şu takıma ya neden sürekli bu gs yönetimleri
çifkef ve şer..siz oluyor anlamıyorum.

Adamların kırmızı kitabında şere..sizlik yazıyor bence.

Onların kitabı kırmızımıymış? Ben pembe diye duymuştum

AKSOY_61
03.11.2010, 19:38
Onların kitabı kırmızımıymış? Ben pembe diye duymuştum

Şu an pembe mi bilmem de maçtan sonra mor olacağı kesin.
Mor salkımlı gayse.

Emre Çömez
03.11.2010, 19:40
Mor salkımlı gayse.

çççççççççççççççççççççççççççççç

İlker Akçay
03.11.2010, 19:40

Bre bu haberi yazan şerefsiz hadi Selçuk ve Ceyhun'un sözleşmesi bitiyor diye kansızlığını hayal dünyanı anlıyorum ama sözleşmesi 2013 e kadar uzatılmış olan adamın nasıl sözleşmesinin uzatıldığını bilmiyorsun birde utanmadan Trabzonspor haberi yazıyorsun..

O...... Çocukları filmini izleme ihtiyacı hissetmiyorum böyleleri sayesinde saolsunlar hiç eksikliğini hissettirmiyorlar.

Barış Burak
03.11.2010, 19:41
Mor salkımlı gayse.

abi maçtan sonrada pembe kalsın ya:D çok yakışıo adamlara:d

şaka maka,geçen sene son haftada bize maçı satacak gözüyle bakan gs ye takımımın bir ders vermesini istiyorum.

Bu zamana kadar fbyi hep onlar ayakta tuttular,her maçta yenildiler,sonrada bize maçı satacak ayağı yapıyorlardı.bunun hesabını sormak istiyorum ben

esra61
03.11.2010, 19:41
bu maçı kazanmamız gerekiyo....inş kazanıcaz

saffet61
03.11.2010, 19:46
bende güzeeeell die mesaj atmıştım,sonra tam düzenleyip ''ananı'' kısmını değiştirelim dicektim baktım mesaj silinmiş:D

ama olsun saffet61,yinede güzeldi:) ezberledim bile,şu anda düşmüyo dilimden:D

eyv. arkadaşlar benimde ağzımdan düşmüyor şarkının normal sözlerini unuttum :D

Asi Çaykaralı61
03.11.2010, 19:49
bu maçı kazanmamız gerekiyo....inş kazanıcaz

İNŞALLAH kazanacağız

Haydi TRABZONSPOR'um sana güvenimiz inancımız sonsuz

Asi Çaykaralı61
03.11.2010, 19:53

Kalecemiz Onur'la 2 yıllık sözleşme uzattık.
31.05.2013'de bitiyor sözleşmesi
http://www.tff.org/Default.aspx?pageId=30&kisiId=297845

Bildiğim kadarıyla Ceyhun'la da bir sene daha sözleşmemiz var.1 yıllık opsiyonu var bizde.

Selçuk Abi'de geçen Trabzonspor'da mutluyum dedi.

Böyle ne zaman iyi gitsek hemen karıştırmaya çalışıyorlar takımımızı
ALLAH'ın İzniyle İNŞALLAH Şampiyon olacağız

Selçuk İnan'la olsun,Egemen Korkmaz'la olsun,Ceyhun Gülselam'la olsun,İbrahima Yattara ile en yakın zamanda sözleşmelerini ALLAH'ın İzniye uzatacaklardır

Hürgün Aygün
03.11.2010, 19:54
------------------Onur-------------
Serkan----Mustafa-----Egemen----Cale
---------Selçuk-----Colman-----------
Burak--------------------------Engin
---------------Jaja-------------
-------------Umut----------
Bu kadroyla çıkarız büyük ihtimal.

Asi Çaykaralı61
03.11.2010, 19:57
------------------Onur-------------
Serkan----Mustafa-----Egemen----Cale
---------Selçuk-----Colman-----------
Burak--------------------------Engin
---------------Jaja-------------
-------------Umut----------
Bu kadroyla çıkarız büyük ihtimal.

Bencede bu kadro ile çıkabiliriz Hürgün

2.yarıda Yattara,Alanzinho ve duruma göre ya Ceyhun yada Barış'ı alırsak bence bizim için iyi olur :D

Cem Akyüz
03.11.2010, 19:58
Dünyanın gelmiş,geçmiş ve gelecekteki en şerefsiz takımı ile oynayacağız.Hayatımda bu kadar şerefsiz bir taraftar ve takım görmedim fb-ğs maçlarında fb yensin diyorum o derece yani.Umarım hem skor hemde futbol olarak ezeriz.Maçtan sonrada avrupa fatihiymiş ğalatasaray ile başlayan tezahuratı söyleriz

saffet61
03.11.2010, 19:59
hadi şu gayseyi yenelim bursa maçındada tribündeyim zaten keşke bu maçda gelme imkanım olsa

Asi Çaykaralı61
03.11.2010, 20:02
Zor bir maç olacaktır ama 3 puanımızı alacağız ben inanıyorum daha doğrusu bizler inanıyoruz

Asi Çaykaralı61
03.11.2010, 20:05
Serkan pinoya tasmayı takar dert etmesin kimse..

Emrah Abi bence de Serkan Balcı'ya çok iş düşecektir

Ben şahsen Pino'ya adım attırmaz diye düşünüyorum

Asi Çaykaralı61
03.11.2010, 20:06
hadi şu gayseyi yenelim bursa maçındada tribündeyim zaten keşke bu maçda gelme imkanım olsa

ALLAH yolunu açık etsin Saffet61 Abi
İNŞALLAH Gs maçını ve Bursa maçlarını kazanacağız
İnancımız ve güvenimiz takımımıza sonsuz :D

saffet61
03.11.2010, 20:08
ALLAH yolunu açık etsin Saffet61 Abi
İNŞALLAH Gs maçını ve Bursa maçlarını kazanacağız
İnancımız ve güvenimiz takımımıza sonsuz :D

eyv. kardeşim
Aynen bu 2 maçıda alacağımıza inanıyorum ben

Sefa
03.11.2010, 20:09

Bu maçı alırsak benimde Bursa da olma ihtimalim güçleniyor.. Bakalım şartlar istediğim gibi olursa bende orda olacağım İnşallah.. :)

Paksoy
Dünyanın gelmiş,geçmiş ve gelecekteki en şerefsiz takımı ile oynayacağız.Hayatımda bu kadar şerefsiz bir taraftar ve takım görmedim fb-ğs maçlarında fb yensin diyorum o derece yani.Umarım hem skor hemde futbol olarak ezeriz.Maçtan sonrada avrupa fatihiymiş ğalatasaray ile başlayan tezahuratı söyleriz
Fazlasıyla katılıyorum.

ozturk

http://www.medyatrabzon.com/news_detail.php?id=19723

bu da medyatrabzon haberi..

Trabzonsporun düşmanı içerde dışarda değil..

Asi Çaykaralı61
eyv. kardeşim
Aynen bu 2 maçıda alacağımıza inanıyorum ben

Abim sadece sen değil bizler bütün TRABZONSPORlular olarak inanıyoruz :D

Almanya'dan Bordooooo

TAMTÜRK61
03.11.2010, 20:10
Gs performans yükseltmeden onlara da vurmalıyız, muhakkak yenmemiz lazım. Haydin çocuklar, 3 puan bizim olsun..

Asi Çaykaralı61
03.11.2010, 20:11
Bu maçı alırsak benimde Bursa da olma ihtimalim güçleniyor.. Bakalım şartlar istediğim gibi olursa bende orda olacağım İnşallah.. :)

Seninde Yolunu ALLAH açık etsin Sefa Abi İNŞALLAH Galatasaray'ı ve Bursaspor'u da yeneceğiz.Bir gerçek var ki bilmiyorum katılıyor musunuz ?
İki maçda zor olacak ama kazanan takım biz olacağız iki zorlu maçda da :D

Asi Çaykaralı61
03.11.2010, 20:13
Galatasaray'da ki sakat futbolcular hakkında bilgisi olan var mı ?

Benim bildiğim kadarıyla Serkan Kurtuluş,Hakan Balta,Arda,Baroş,Kewel.

Erkin
03.11.2010, 20:14
Bu transfer haberi cikartip topcunun veya takimin moralini bozma, kafasini mesgul etme oyunlari ucuzladi artik yemiyor be medyatrabzon veya digerleri baska yollar bulmaniz lazim :mad:

saffet61
03.11.2010, 20:15
Abim sadece sen değil bizler bütün TRABZONSPORlular olarak inanıyoruz :D

Almanya'dan Bordooooo

Bursadan
Maviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Sefa
03.11.2010, 20:15
Seninde Yolunu ALLAH açık etsin Sefa Abi İNŞALLAH Galatasaray'ı ve Bursaspor'u da yeneceğiz.Bir gerçek var ki bilmiyorum katılıyor musunuz ?
İki maçda zor olacak ama kazanan takım biz olacağız iki zorlu maçda da :D

Sağolasın kardeşim.. Bende senin gibi düşünüyorum ikisini de ezer geçeriz..

Asi Çaykaralı61
03.11.2010, 20:16
TS'nin skor board sorunu

http://www.haber61.net/images/news/31691.jpg

Avni Aker stadına yeni monte edilen skor board arızalındı.

Avni Aker stadının yeni elektronik skor boardı arıza yaptı. Geçtiğimiz günlerde eski skor board’ın yerine takılan dev skoar boardın arıza yapması üzerine firma yetkilileri Trabzon’a gelerek skor board’ı onarmaya çalışıyor. Teknisyenler Avni Aker’deki yeni skor boardda ki arızayı gidermek için 4 gündür çalışmalarını sürdürüyor. Skor board’ın hafta sonu Avni Aker’de oynanacak olan Galatasaray maçına yetiştirilmesine çalışılırken skor boardın bu maça yetiştirilip yetiştirilmeyeceği öğrenilemedi.

Haber Kaynağı : http://www.haber61.net/images/news_source/10.jpg

http://www.haber61.net/news_detail.php?id=69104

Asi Çaykaralı61
03.11.2010, 20:18
Sağolasın kardeşim.. Bende senin gibi düşünüyorum ikisini de ezer geçeriz..

Abi ben 2 maçda 1-0 olsun bizim olsun diyorum ALLAH Bereket Versin :D

Hani bir atasözümüz vardır.Azı bilmeyen çoğu hiç bilmez diye.Bizler 1-0 olsun bizim olsun diye ilk başta düşünmeliyiz.Kim istemez fark olsun :D

Herşeyden önce önümüzdeki şu 2 zorlu maçdan 6 puan çıkarmalıyız.Ben 6 puanıda ALLAH'ın İzniyle İNŞALLAH alacağımıza inanıyorum.Daha doğrusu bizler inanıyoruz :D

Asi Çaykaralı61
03.11.2010, 20:19
Bursadan
Maviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Şampiyon ALLAH'ın İzniyle İNŞALLAH

Sefa
03.11.2010, 20:28
Abi ben 2 maçda 1-0 olsun bizim olsun diyorum ALLAH Bereket Versin :D

Hani bir atasözümüz vardır.Azı bilmeyen çoğu hiç bilmez diye.Bizler 1-0 olsun bizim olsun diye ilk başta düşünmeliyiz.Kim istemez fark olsun :D

Herşeyden önce önümüzdeki şu 2 zorlu maçdan 6 puan çıkarmalıyız.Ben 6 puanıda ALLAH'ın İzniyle İNŞALLAH alacağımıza inanıyorum.Daha doğrusu bizler inanıyoruz :D
Sonuç farketmez 1-0, 2-0, 3-0 oyun olarak ezeceğimizi düşünüyorum karşılığınıda İnşallah skor olarak alacağız..

Cafer Bulur
03.11.2010, 20:36
Sonuç farketmez 1-0, 2-0, 3-0 oyun olarak ezeceğimizi düşünüyorum karşılığınıda İnşallah skor olarak alacağız..
Ayagimiz yere saglam basmali,bu tür ezeriz,fark atariz söylemleri bize zarar verir.

Bence su ana kadarki en zor macimiz olacak,cok dikkatli olmaliyiz.

Medallion
03.11.2010, 20:38
0.5-0 olsun bizim olsun. 0.5 nasil oluyor diye sorarsaniz "tartismali gol". Ofsayt miydi degil miydi, penalti miydi degilmiy di? Ama 3 puan bizim olsun :)

DeAgLeMaNyAq
03.11.2010, 20:39
Geçen hafta Baros'un bu maçta oynayacağı söyleniyordu ama hala takımla birlikte antrenmanlarda yer almıyormuş. Zaten kendisi de Hagi'ye hazır olmadan beni oynatma demiş. Bizde olsa tam tersi olur futbolcu oynamak için can atar. :) Kewell'da son antrenmandaki çift kalede yer almış. Ama Hagi'nin Kewell'ı Rijkaard'ın oynattığı gibi forvette oynatacağını düşünmüyorum...

Keramettin
03.11.2010, 20:54
Şampiyon allah'ın İzniyle İnŞallah
Trabzonnnnn :D

Asi Çaykaralı61
03.11.2010, 20:55
Trabzonnnnn :D

İNŞALLAH Kerem bizler sonuna inanıyoruz Şampiyon olacağımıza

Cafer Bulur
03.11.2010, 21:00
En büyük yanlis bu sezonki form grafiklerine ve puan durumlarina bakarak degerlendirme yapmaktir.

Bu macin kendine has,ayri bir havasi vardir ve macta ne olacagi hic belli olmaz.

Gs her zaman gs dir ve mutlaka temkinli olunmalidir.

Bundan 6 sezon önce de olsa hic iddialari yokken ve bizde süper gidiyorken farkli yenildigimizi unutmayalim.

O mac futbolcularimiz ve senol hoca icin bir ayna olmali ve herkes sapkasini önüne koymalidir.

Gs bu maca müthis bir hirsla cikacaktir,taraftar-takim bütünlesmesi ile herseyimizi ortaya koymaliyiz.

Sefaenes
03.11.2010, 21:04
medyatrabzon Trabzonspor dan baz etmesin okadar istanbul yalakaligi yapilmaz. Trabzonsporu karistirmak icin tilki gbi bekliyor ceyhun egemen bitti Onura saldiriyorlar hemde önemli mac arafesinde

Murat Acar
03.11.2010, 21:04
totem :D...
Böle totem bile olsa çileden çıkıyo insan :)

Murathan
03.11.2010, 21:11
Biz kendimiz gibi oynarsak kazanırız,he oynayamazsak o zaman 3 ihtimalli maç..

ThePatriot61
03.11.2010, 21:21
Bir sey farkettiniz mi bilmiyorum. Su ana kadar oynadigimiz büyük maclar olsun ve taraftar olarak daha cok önem verdigimiz maclar olsun, (misal sivas) hepsini kazandik. Bursa hava atiyordu, 3 tane attik kupayi aldik. Fb bizim maci bir rövans olarak görüyordu yendik. Sivasi öyle yendik ki adamlar bize birsey diyemez oldu. Bjklilar bize fark atacaklarini saniyordu,onlar maci ucuz atlattilar. Kasimpasa bizi gecen sene rezil etmisti. Bu sefer biz onlari daha beter ettik. Bütün acik hesaplari kapatmaya basladik. Bi tek Gs kaldi. Bize yaptiklarini unutmadim. Unutmayacagim da. Öyle maclar oldu öyle olaylar oldu ki sinirimden az daha aglayacaktim hala unutamiyorum. Onun icin FARK istiyorum anasini satim !!!

Hürgün Aygün
03.11.2010, 21:29
Ben de bu maçı kazanacağımızı düşünüyorum ama Bursa maçı daha zor olucak bence deplasmanda.

Murathan
03.11.2010, 21:32
Hürgün o maçta 1 puan bile çok önemli ve avantaj.
Ayrıca biz bursada her zaman iyi oynuyoruz.
İnşallah bu sefer kazanarız orada. :)
Tabii önce gs. :D

Murathan
03.11.2010, 21:33
Bir sey farkettiniz mi bilmiyorum. Su ana kadar oynadigimiz büyük maclar olsun ve taraftar olarak daha cok önem verdigimiz maclar olsun, (misal sivas) hepsini kazandik. Bursa hava atiyordu, 3 tane attik kupayi aldik. Fb bizim maci bir rövans olarak görüyordu yendik. Sivasi öyle yendik ki adamlar bize birsey diyemez oldu. Bjklilar bize fark atacaklarini saniyordu,onlar maci ucuz atlattilar. Kasimpasa bizi gecen sene rezil etmisti. Bu sefer biz onlari daha beter ettik. Bütün acik hesaplari kapatmaya basladik. Bi tek Gs kaldi. Bize yaptiklarini unutmadim. Unutmayacagim da. Öyle maclar oldu öyle olaylar oldu ki sinirimden az daha aglayacaktim hala unutamiyorum. Onun icin FARK istiyorum anasini satim !!!
Kesinlikle katılıyorum. ;):)

aggressors
03.11.2010, 21:39
geldi Türkiyenin en iki yüzlü kulübüyle 6s ile hesaplaşma zamanı.....

mekatronik
03.11.2010, 21:41
bu maçı kazanacağımıza olan inancım oldukça fazla. servet ve neil gibi iki ağır adamın arasına selçukla ve colmanla atacağımız her top gol tehlikesi olacaktır. tabi iş umuta,buraka kaldığı için sıkıntı. ayrıca jajanın günü olur diye düşünüyorum. kaleye giden her top tehlike olacaktır çünkü en zayıf halka kalecileri.

mekatronik
03.11.2010, 21:45
ve ilk kez kadro yapıyorum :)
....................onur.................
serkan...egemen...mustafa...cale
...........selçuk...colman............
burak.............................engin
.................jaja(alan)..............
.................umut....................

cincona fazla bile gelir.

ahmetto
03.11.2010, 21:49
umarım pazar gnnden sonra 6s yi 7s yaparız.gerçi 1-0 olsun bizim olsun.ama işte 6 kasımda 6 yedikleri için 7 kasımdada 7 yiyebilirler diye duşundum

Engin Baytar81
03.11.2010, 22:05
arkadaşlar inşllh pazar ggünü avni akerde takımızı desteklemeye gidiyoruz.büyük maçları kazanmak artık alışkanlığımız oldu.bu yüzden gönül rahatlılığıyla yola çıkacaz inşllhh bu hafta lider oluruz..

pReN@_61
03.11.2010, 22:37
Stadyum tıklım tıklım dolmalı..hiç susulmamalı..Tezahuratlarla gsyi sahaya gömmemiz lazım uşaklar..

bekir61
03.11.2010, 22:38
ilk mesajin hayirli olsun

Fatih Özkan
03.11.2010, 22:40
Allah görüyor herşeyi...
Cimbom'un da bu zamana kadar bize yaptıkları ortada...
Bunlardan daha şikeci bir takım daha yok ligde...
Yeneceğiz İnşallah!
Ama ben fark istiyorum!

saffet61
03.11.2010, 22:47
ultraslan grubu uçakla trabzona geliyor. Yani öyle büyük olaylar çıksın istemiyorum tabi ancak o kadarda rahat olmasınlar bu iştede farozlular grubuna güveniyorum yaparsa onlar bişe yapar

Cafer Bulur
03.11.2010, 22:48
ultraslan grubu uçakla trabzona geliyor. Yani öyle büyük olaylar çıksın istemiyorum tabi ancak o kadarda rahat olmasınlar bu iştede farozlular grubuna güveniyorum yaparsa onlar bişe yapar
Rahat olsunlar, hatta onlari farozlular karsilasin.:)

Rakibi en güzel sekilde agirlayip puansiz göndermeliyiz.;)

Robbie Fowler 9
03.11.2010, 22:49
Enginden güzel bir performans bekliyorum.

saffet61
03.11.2010, 22:50
Rahat olsunlar, hatta onlari farozlular karsilasin.:)

Rakibi en güzel sekilde agirlayip puansiz göndermeliyiz.;)

abi yapma ya...
trabzon eskisi gibi bir deplasman olmalı korkmalılar buraya gelmeye eskisiden olduğu gibi şimdi elini kolunu sallayan rahatça geliyor trabzona

Gizadam34

ortak duyguların tercümanı olmuşsun :)

Engin Baytar81
saolasın bekir ilk mesajım evet yeniyim hayrlısı olsun bakalım

Cafer Bulur
03.11.2010, 23:04
abi yapma ya...
trabzon eskisi gibi bir deplasman olmalı korkmalılar buraya gelmeye eskisiden olduğu gibi şimdi elini kolunu sallayan rahatça geliyor trabzona
Sorun Trabzona herkesin rahat gelmesinde degil,tabiiki herkes rahat gelecek.

Sorun stadda mac oynanirken fiyt fiyt diye islik calinmasinda,bunu asarsak basari yakindir.

Biz eskiya degiliz ki Trabzona rahat gelinmesin,yapmayin usaklar.:)

ertek_ts61
03.11.2010, 23:09
Gs den nefret etmek için aslında o kadar çok sebep var ki ama babalarımızın kuşağının öyle bir sempatisi var ki adamlar yıllardır bizi arka bahçeleri gibi görüyorlar...çok zor bir maç olacak...1-0 olsun bizim olsun diyorum amaaaa geçmiş yılların hesabına fark atsak ne de güzel olurrr.....

saffet61
03.11.2010, 23:09
Sorun Trabzona herkesin rahat gelmesinde degil,tabiiki herkes rahat gelecek.

Sorun stadda mac oynanirken fiyt fiyt diye islik calinmasinda,bunu asarsak basari yakindir.

Biz eskiya degiliz ki Trabzona rahat gelinmesin,yapmayin usaklar.:)

Tabi senin fikrinede saygım var ancak ben böyle düşünüyorum...
mesela gs taraftarına havaalanında futbolcularını karşımalarına izin vermemeliyiz.
stada rahatça girmelerine izin vermemeliyiz vb...
Biz burada gurbetçiler olarak öyle muamele görüyoruz her gittiğim deplasmanda taşlanmışımdır.....

Engin Baytar81
03.11.2010, 23:11
abi bak sen bile yazmıssın avni akeri gercek deplasman yapmalıyız

Yasin T.
03.11.2010, 23:27
geçen sene ali samiyen deplasmanında yemediğimiz küfür kalmamıştı.günlerini gösterelim şu cinconlara.takımıma güveniyorum.kesinlikle galip gelmeliyiz.

MehmeTS_ADANA
03.11.2010, 23:55
cinconun sakatlarının son durumları ne acaba

KUTADGU
04.11.2010, 00:12
İşimiz İlahi Adalete kalmasın.

Zira biliyoruz bu dünyada bu beklenti bizi hiç bir zaman başarıya ulaştırmadı.

Bir sürü şeyi yenmemiz lazım yani :)

DNA-TS
04.11.2010, 00:20
karşılama için farozlular gelsin diye yazmış bi arkadaş yazmışta farozluların sadece pankartları kaldı bence ne deplasmanları nebir ağırlığı var tribünde.19mayısta basketbol maçlarına el attılar bildiğim kadarıyla.

cerebrum
04.11.2010, 00:25
ikinci defa aynı şeyii yazyorum jaja bu geseye gol atar hemde haftanın golünü..

Barış Burak
04.11.2010, 00:27

benimde içime öyle doğuyor:)

Mustafa Önder
04.11.2010, 00:27

Mesaj sayına kurban abim :D

Barış Burak
04.11.2010, 00:30
Tabi senin fikrinede saygım var ancak ben böyle düşünüyorum...
mesela gs taraftarına havaalanında futbolcularını karşımalarına izin vermemeliyiz.
stada rahatça girmelerine izin vermemeliyiz vb...
Biz burada gurbetçiler olarak öyle muamele görüyoruz her gittiğim deplasmanda taşlanmışımdır.....

ben geçen lise sondayken 2 kişi 3 gsliyi tokatladığımızı hatırlıyorum.Ama onlar küfür etmiştir.Kaçamadılar tabi.Ama saffet haklı.Onlar çok yavşaklık yapıyor.Onlar yapıyor diye bizde yapmamalıyız ama gsli taraftarlar Trabzonda rahat yürümemeli.Bence böyle.Fblide yürümemeli.Bjklide.Onlar bize neler diyor ,biraz korku yaşasınlarda bidahakine hatırlarlar.Grup halinde yürüyememeliler bence.

cerebrum
04.11.2010, 00:31
Mesaj sayına kurban abim :D

maç günüü üçüncüsünü de yazacamm maç sonuda keyfini çıkaracam inşallah:)

Murat TONBUL
Allah ın izniyle bu maçı ve bursa maçını alırsak bizi kimse tutamaz bu ligde.
1-0 olsun bizim olsun. temiz skor :)

Cemil Çiçekli
Arkadaşlar ankaradan Trabzon'a maça gidecek bir kafile var mı??

TheCrow
04.11.2010, 01:33
en son ne zaman bir İstanbul takımına yenildik biz?.. Hayli zaman olmuş ki hatırlamıyorum...

Burçak
04.11.2010, 01:42
Geç oldu sabah erken kalkmak gerek.
Hepinize iyi geceler renkdaşlarım.
Gider ayak şu Ğs ye iki şamar daha atayımda huzurlu uyuyayım :cool:

:yumruk::yumruk:

yatara
04.11.2010, 01:42
Haydi Haydi Trabzonum♥

Armağan Dere
04.11.2010, 01:46
en son ne zaman bir İstanbul takımına yenildik biz?.. Hayli zaman olmuş ki hatırlamıyorum...

10 ay fln önce abi:)...Trabzon'da Fenerbahçe maçıydı Aralık 2009 ayıydı sanırsam...0-1 kaybettik..golü guiza atmıştı

Anıl Caner
04.11.2010, 01:52
Galatasaray'a yenildik sonra. Kupada. En son oydu.

Armağan Dere
04.11.2010, 01:53
Galatasaray'a yenildik sonra. Kupada. En son oydu.

Pardon doğru...Gökhan Ünal'ın devleştiği maç:)...2-1'i zar zor yakalamıştık...

Anıl Caner
04.11.2010, 01:54
Umut'un oynamadığı nadir maçlardandı. 30. dakika civarlarında bağır çağır oyuna alınmak zorunda kalmıştı. Herkesin forumda hakikaten Umut olmadan imkansız, boşuna yükleniyoruz yorumları yaptığı maçtı. :)

Samet Özer
04.11.2010, 04:03
insallah yüce Rabbim'in izniyle Yenicez!

Isparta Trabzonsporlular Birliğinden selam.. 3 yıldır oldugu gibi yine ÇATIŞMA cıkacak ultra ........... yla ama yılmadık yılmayacagız sayıca azız ama YÜREĞİMİZ TRABZON aşkıyla atıyor kanımız BORDO MAVİ akıyor !!!!!

Samet Özer
04.11.2010, 04:04
Geç oldu sabah erken kalkmak gerek.
Hepinize iyi geceler renkdaşlarım.
Gider ayak şu Ğs ye iki şamar daha atayımda huzurlu uyuyayım :cool:

:yumruk::yumruk:

:)))))))))))))))) benim icinde vurur musun :D

Berberoğlu
04.11.2010, 05:16
Şu cinconları da yenelim de tarihimizdeki 3. hat-trick'imizi yapalım bu sene...
Avni Aker'deki 2-4'lük maçla şampiyonluktan etmelerini ve Ali Sami Yen'deki 4-0'lık maçta yaptıkları tezahüratları asla unutmayacağız...

POYRAZ
04.11.2010, 05:31
Gs den nefret etmek için aslında o kadar çok sebep var ki ama babalarımızın kuşağının öyle bir sempatisi var ki adamlar yıllardır bizi arka bahçeleri gibi görüyorlar...çok zor bir maç olacak...1-0 olsun bizim olsun diyorum amaaaa geçmiş yılların hesabına fark atsak ne de güzel olurrr.....

Böyle bir sey yok. Hem de asla yok.
Burayi sadece Trabzonspor taraftarlari takip etmiyor. T-S lu olmayan bir dünya insan da takip ediyor.
Bu sekilde yazip onlarin ekmegine yag sürmeyin lütfen. Baban yasinda bir dünya insan taniyorum ama hic birisinden böyle bir sempatinin var olduguna dair bir sey duymadim. Saniyorum "Empati" yazacak iken "S" harfine fazladan basmissin.
Böyle bir sey hic bir zaman olmadi ve olmayacak. Ayrica sanirim sen kendini, onlarin arka bahce sinifina layik görüyorsun.
Onlar hic bir zaman böyle bir seyi akillarindan bile geciremezler. Bir kac kus beyinlinin kahvehane köselerinde söyledigi söylemler senin icin ne kadar önem tasir bilemem sevgili renktas.
Selametle.

Altan Atabay
04.11.2010, 08:00
Galatasarayın arka bahçesi olmak mı?

Bu forumda saçmalamayın lütfen...

Trabzon34
04.11.2010, 09:22
Fotomaç denilen kese kağıdında bile kullanmayacağım gazetede TS sayfasında "GS onur'a transfer teklifi götürdü"
yazıyor. Habey yuvarlak çünkü baştan aşağı her satırı, her kelimesi yalan..
étrabzon sezon sonu sözleşmesi biticek oyuncularıyla sorun yaşamaya devam ediyor" (hangi oyuncuyla yaşıyormuşuz?)
"onur ile sözleşme yenilemek isteyen yönetimin menajeriyle anlaşamadığı öğrenildi" Menajerin "başka takımlar da talip sezon sonu görüşürüz" dediği, "talip GS mi" diye sorna yöneticiye "olabilir" cevabı verdiği öğrenildi.
Bunun üzerine TS nin Gs yönetimiyle irtibata geçip böyle bir teklif olup olmadığını soracağı öğrenildi..

Haberde kimden nasıl öğrenildiği bilgisi yok.. Zaten Onur ile sezon başında sözleşme imzaladığımızı biz biliyoruz.. Onlar da köpek gibi biliyor da bir umut TS nin kalecisinin kafası karışır, GS maçında hata yapar diye böyle haberler yapıyorlar. Bu kadar art niyetli, bizi bu kadar "sevmeyen" , "tahammül edemeyen" insanlarla uğraşıyoruz arkadaşlarım..
Ama forumda görüyorum ki biz kendi aramızda bile birlik beraberlik olamıyoruz.. Birinin söylediğine diğeri mutlaka itiraz ediyor ve sonuçta ortaya bir şey çıkmıyor. Elbetteki tartışacağız ama kırıcı olmadan, takımımızı aşağılamadan..
"GS bizi hep yener, arka bahçesi gibiyiz, eskiden sempati duyan taraftarlarımız vardı".. yazarsanız ben sizin iyi niyetinizden şüphe ederim. Benim de gittiğim bir TS- GS maçındaki GS lara yaptığımız tezahüratı hatırlatırım..
"Sevmiyoruz sizi, Dostunuz değiliz.. Fenerliler gibi siz de ..nesiniz.."
Takımın uzun soluklu başarılı olmaması taraftarlarımızın bizim ne kadar büyük olduğumuzu unutmasına sebep olmuş sanırım.. Biraz araştırmalarını, öyle konuşmalarını öneriririm..

Emrah Akcagöz
04.11.2010, 09:24
Zor olacak ama inşallah güzel olur..:)

Cemalettin Taşkın
04.11.2010, 09:52
galatasaray maçındaki beraberliğe üzülmem herhalde tabi oyun nasıl gelişir bilemiyorum ama beraberlik bizim için kayıp olmaz diye düşünüyorum öbür hafta bursayı yenersek lideriz yine. bursayı yeneceksek galatasarayla berabere kalalım :)

kewell, barosun düzelmesi kötü olmuş bizim için.

apachi61
04.11.2010, 10:02
Avniakerdeki gruplar çıkar peşinde oldugu sürece tribünde tek ses duymak hayal okancitlak
Gelelim Gs macına gene hocası değişen çıkış peşinde olan bi takım daha bizi bekliyor zor mücadele olacagı kesin
Geride kalan kazandıgımız 4 maçın anlamlı olması için mutlaka yenmemiz gereken bir maç
istikrar adımına en önemli virajlardan birisi bunuda kayıpsız aşarsak daha önümüzde hiçbir rakibin duracagını sanmıyorum

süveyş
04.11.2010, 10:08
inş. yeneriz o kadar çok istiyorum ki gsyi yenip yolumuza devam etmeyi anlatamam. umarım yüzü gülen taraf biz oluruz.
tüm takıma sonsuz güveniyorum en başta Şenol hocaya eminim o takımı en iyi şekilde motive etmiştir.
Allah yardımcımız olsun, şansımız açık olsun...
gs'nin kendisinden de taraftarından da hiç haz etmiyorum
en son gs fenev maçında gsli taraftarlar fener formalı bi baba oğulu linç edecekti az kalsın, onlara karşı nefretim bi kat daha arttı.
takım da taraftar da fair play ruhu içinde hareket etmeli...

tabii taraftar bi şekilde kendini baskı altında hissetmeli o ayrı...

UĞUR DURTAŞ
04.11.2010, 10:15
g.birliği maçında çekirdekcilerin fazlalığı yüzünden şenol hocamız bizlere sitem etti.gs maçında stadımızdaki taraftarlarımız inşallah bizlere yakışır şekilde gs yi baskı altına alarak futbolcularımızı coşturur.
colmanın performansı çok önemli atacağımız gol veya gollerden sonra klasik bebek sallama hareketini yaparak colmanın moralini üst seviyeye ve iyi bir maç çıkartacağını düşünüyorum.
konya maçında son dakikalarda yakalayıp atamadığımız pozisyonları gs maçındada yakalayacağımızı düşünüyorum.şenol hocanın bu pozisyonlarda nasıl hareket edilmesi gerektiğini çalıştırmalı...

ozceksilmez
04.11.2010, 10:27
çoğu arkadaşlarımızın da yazdığı gibi esasen GS.takımımıza hep köstek olmuştur .

ne zaman ki şampiyonluğa oynadık diğer takımları devirip şampiyonluk hesapları yaptık GS. zaten kardeş takım bize yatar dedik hep arkadan vurmuştur bu 2004 te 1996 da ve dahasında aynısını yapmıştır ..hep bıçağı sırtımızdan sallamıştır .
4 yıl önce alisamiyende ilk yarıda 4 lediklerini ve (tekke bize bahis yapsana) vs. diye dalga geçilen sözleri unutmadık tekkenin gözleri sinirden pancar gibi olmuştu

gün bu gündür Takımımız pazar günü bunun hesabını sormalıdır

Saltuk Buğra
04.11.2010, 10:37
Benim en nefret ettiğim takımdır gs. Bunda bizi yenmelerinin falan katkısı yok. Taraftarının katkısı var. Ne kadar kro varsa gs li. Yalan mı? Fb taraftarı daha kültürlü ve yüksek kesim. gs varoşların takımı.

Ekrem D.
04.11.2010, 10:41
iki takımın;
Defanslarını karşılaştırıyorum, bizimkiler çok daha iyi;
Kalecilerini karşılaştırıyorum, bizimkisi Aykut ve Ufuk'un toplamından daha kaliteli;
Ortasahaları karşılaştırıyorum, pardon karşılaştırmıyorum. Cüretimi affediniz;
Teknik direktörleri karşılaştırıyorum, sonucu yazmaya gerek bile yoktur herhalde;

Ve doğal olarak;

Tabii ki farklı bir skor bekliyorum.

Hekimoğlu
04.11.2010, 10:46
Maçı kazanacağız Allah'ın izniyle.

Mesut
04.11.2010, 10:47
kazanalımda skor önemli değil

iskenderunlu
04.11.2010, 10:53
iki takımın;
Defanslarını karşılaştırıyorum, bizimkiler çok daha iyi;
Kalecilerini karşılaştırıyorum, bizimkisi Aykut ve Ufuk'un toplamından daha kaliteli;
Ortasahaları karşılaştırıyorum, pardon karşılaştırmıyorum. Cüretimi affediniz;
Teknik direktörleri karşılaştırıyorum, sonucu yazmaya gerek bile yoktur herhalde;

Ve doğal olarak;

Tabii ki farklı bir skor bekliyorum.
fark beklemiyorum ama içimde korku var defans hata yaparsa yeneriz yoksa Gs yener diyorum:(

Ömer Faruk61
04.11.2010, 11:01
Baros Trabzonspor maçında da yok!

Zorlu Trabzonspor maçı öncesinde Galatasaray'a golcüsünden bir kötü haber daha geldi.. Sarı kırmızılı ekibin Çek yıldızı Milan Baros, karşıaşmada forma giyemeyecek..

Dursun Kaplan
04.11.2010, 11:01
Yalan yok Baroş'tan çekiniyordum. İyi oldu. :)

Ekrem D.
04.11.2010, 11:03
Baros Trabzonspor maçında da yok!

Zorlu Trabzonspor maçı öncesinde Galatasaray'a golcüsünden bir kötü haber daha geldi.. Sarı kırmızılı ekibin Çek yıldızı Milan Baros, karşıaşmada forma giyemeyecek..

Bu haber gerçekse, avni aker maçtan sonra sallanır.

Tek kozları Baroş'tu. Zavallılar, artık tek forvet fino, 3 önlibero kontra-atak oynarlar.

Tatar Kemal
04.11.2010, 11:07
inşallah baros'un oynamayacağı haberi doğrudur. gese'nin en büyük kozu barostu.

Ömer Faruk61
04.11.2010, 11:11
Ajansspor son dakika geçti.Gelişmeleri bekliyoruz :D:D:D

Etem Güner
04.11.2010, 11:13
TÜm sporda geÇtİ detaylar beklenİyor baroŞ yok maÇta

Bekir
04.11.2010, 11:25
Baros yoksa bu Gs bize gol atamaz....

3 ön libero ile Defansif bir oyun oynucaklardır bu işimizi zorlaştırabilir..Eğer açık futbol oynarlarsa çok rahat Farka gidebiliceğimizi düşünüyorum...

peker61
04.11.2010, 11:27
Lig tv de geçti haberi baros yok bizim maçta olsada farketmezdi benim için ama bu daha güzel oldu..

Yunus Emre SEYHAN
04.11.2010, 11:29
Baros Ts maçında yok
Sol arka adalesinden sakatlanan ve Fenerbahçe derbisi gibi Antalyaspor maçını da kaçıran Milan Baros’un, Trabzonspor deplasmanında takımdaki yerini alması bekleniyordu.

Ancak NTV spor'un son dakika bandı ile geçtiği habere göre Galatasaray'ın golcü futbolcusu sakatlığı nedeni ile Trabzonspor maçında da forma giyemeyecek.

------------

Çok şükür.. Bobo 1 Arda 2 Baros 3.. her sene gol atıyorlar bize.

Emre ÖZTÜRK
04.11.2010, 11:31
Baros yok diye haber çıktıysa kesinlikle pazar akşamı sahada olur Baros.Hep aynı hikaye.

Süleyman Eruyar
04.11.2010, 11:40
En nefret ettiğim,en tiksindiğim bir takımıdır Galatasaray,

hiçbir maçın sevinci , bu maçta alacağımız galibiyetin sevincine yaklaşamaz..

Harun-61
04.11.2010, 11:41
Sakatlığı bulunan Galatasaraylı futbolcu Milan Baros, sarı-kırmızılıların pazar günü oynayacağı Trabzonspor maçında forma giyemeyecek.

Ayrıntılar birazdan...

Hürriyet

sametaydin
04.11.2010, 11:43
BAros olsa ne olur olmasa ne olur. Her türlü alırız maçı.

Emin Danışmaz
04.11.2010, 11:43
Eğer ki TRABZONSPOR taraftarı bir BAROS dan korkuyorsa vay onların düştüğü hallere.Bu takım onlara varken yenmedimi bu ezikleri.Aklınızı başınıza devşirin derim.

BURASI İMPARATORLUKLARIN ÇÖKERTİLDİĞİ YERDİR ASLANIM.Birşeyler hatırlatmıştır umarım sizlere.Fark olur.BAROS da olsa TUGAY da olsa HAGİ de olsa değişen birşey olmaz.

ozceksilmez
04.11.2010, 11:44
KEŞKE BAROŞ OLSAYDI ..
ŞİMDİ İYİCE EZİKLERİ OYNARLAR ..
DEFANSİF OYNARLAR OYUNU İYİCE DARALTIRLAR .ERKEN GOL BULURSAK ÇOK İYİ OLUR
gerisini düşünemiyorum..)

SEDER
04.11.2010, 11:53
bu gese den nefret ettiğim kadar fenerden etmiyorum valla..bunlar hep bana hep bana..zaten ayıdan post, bu istanbul takımlarından dost olmaz ama bunların içinde en hinide gene bu gese dir..

Hüseyin Çümen
04.11.2010, 11:59
yarım 0 olsada kazanalım ama dualarım fark olması içinde olacak. Galatasarayın karizmasını acayip çizecek bir skor elde etmek çok hoş olacak yıllardır Trabzonda başarılı sonuçlarını unutturacak bir skor zor maç ama dirençleri erken kırılırsa ozaman neden olmasın

6-0 lık skoru yakalayıp son dk de kendi kalemize gol atarız plakayı kendimiz yazdırırız dünya basınına yansır

magicyattara
04.11.2010, 12:03
KEŞKE BAROŞ OLSAYDI ..
ŞİMDİ İYİCE EZİKLERİ OYNARLAR ..
DEFANSİF OYNARLAR OYUNU İYİCE DARALTIRLAR .ERKEN GOL BULURSAK ÇOK İYİ OLUR
gerisini düşünemiyorum..)

Gs düşündüğün savunmayı yapabilecek bir takım değil..yarım yamalak top oynamaya çalışan takımlarıyla top yapamaya çalışacaklardır..savunmada büyük açıklar vereceklerini düşünüyorum..kalecileri zaten yetersiz..
Bizim açımızdan bol pozisyonlu bir maç olacaktır..gol pozisyonlarında rahat olursak maçı rahatlıkla alırız..2 ya da 3 gol atarız..

Ömer Faruk61
04.11.2010, 12:04
Hocamız gibi Mütevazı olalım Renktaşlar rica ediyorum.Futbol bu 3 ihtimalli maç.2 sene önce Konya ve Denizliye kendi evimizde kaybetttik Konya Küme düştü o sezon.Denizli güç bela kaldı.Onlar favori miydi bu maçlarda?Ki o maçlarda kaçırdığımız gollerde yıkıldığımızı hatırlatırım.Futbol olarak ezsek bile gol atmadan maç kazanılmıyor.Hakeden kazansın tek dileğim budur.

Ömer Faruk61
04.11.2010, 12:18
Onur

Serkan Giray Egemen Ferhat

Selçuk Ceyhun Colman

Burak(Engin) JAJA

Umut

Orta Saha mücadelesi gibi geçecek gözüküyor maç.Bu yüzden Ceyhun mutlaka oynamalı.Mustafa bu maçta olmasın bence.Pino çok seri bir adam.Umarım ortadan gelişen ataklarda sorun yaşamayız.

TheCrow
04.11.2010, 12:19
Maçın sonucunu harcayacağımız-değerlendireceğimiz pozisyonlar belirleyecek. Çok pozisyona gireceğimiz kesin. Umarım maç günü forvetimiz formunda şansımız yanımızda olur.

sametaydin
04.11.2010, 12:28
Ben küçümsediğimden söylemiyorum ama gs ye bu maçta en az bi handikap yapacağımızı düşünüyorum.

Dursun Kaplan
04.11.2010, 12:29
Onur

Serkan Giray Egemen Ferhat

Selçuk Ceyhun Colman

Burak(Engin) JAJA

Umut

Orta Saha mücadelesi gibi geçecek gözüküyor maç.Bu yüzden Ceyhun mutlaka oynamalı.Mustafa bu maçta olmasın bence.Pino çok seri bir adam.Umarım ortadan gelişen ataklarda sorun yaşamayız.

Colman'ı kanatlarda oynattığımız zaman verim alamıyoruz. Bu apaçık ortada.
Orta saha Selçuk Colman ikilisi olmalı.

Onur

Serkan. Mustafa. Egemen. Cale

Burak. Selçuk. Colman. Engin

Jaja

Umut

Burhan61
04.11.2010, 12:33
Yeni bir milli kaleci çıkarmayız inşallah. Tek korkum budur.

Recep Alkan
04.11.2010, 12:34
Baroş yokmuş galiba ?

Arda oynayacak mı peki ?

Tolunay Abdioğlu
04.11.2010, 12:35
Baroş kesin yok.Arda da muhtemelen olmayacak.

Gs daha dirençli bir takımla çıkacak galiba sahaya.

Kim oynarsa oynasın.Tek bildiğim bir şey var.Kazanacağız. :)

Emrullah
04.11.2010, 12:36
Colman geldi mi? Antremanlara başladı mı?

Murat Altun
04.11.2010, 12:38

Dün burada bir resim vardı colman antremanda diye ama Yoksa eski bir resimmiydi bilemiyorum ama ben geldi ve antremana çıktı diye algıladım

iso_4939
keske yıldız oyuncular oynasaydı cunku hagi fızık gücü yüksek futbolcuları oynatacaktır onlarda kendılerını gostermek amacıyla yırtılacaklardır bırde su barış olayı var adam tam bır kasap bızım adamları sakatlamazsa bari.ama ne olursa olsun yınede kazanacagız bu sefer gs bos dönecektır allahın ıznıyle....

Murat 61
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/5730-5B6H1M9T.jpg

Tolunay Abdioğlu
04.11.2010, 12:40

Evet dün geldi.Antrenmalara başladı.

Semra
04.11.2010, 12:43
inş. yeneriz...
ğs gününü görsün, her çıkış arayan bize tosluyor onlarda nasiplerini alsınlar...
1-0 olsun bizim olsun, biz iyi bir takımız, iyi oynayıp kazanacağız Allahın izniyle...

Gökhan KAN
04.11.2010, 12:47
Fb ye çıkan kadro oynarsa puan kaybedebiliriz. En azından Kewell falan oynamalı. Adam kovalamaz bişey yapmaz.

Saltuk Buğra
04.11.2010, 12:57
gs şehre geldiğinde kesinlikle havaalanında karşılanacaktır. Yok mu bunu önleyebilecek bi taraftar grubu?

Turgay Atalay
04.11.2010, 13:05
Ntv sporun haberine göre Baroş bizim maçta yok

Emre Çömez
04.11.2010, 13:08
ohoooooooooo bahanelerı hazır... baroş olsaydı vs vs vs....

KUTADGU
04.11.2010, 13:09
ohoooooooooo bahanelerı hazır... baroş olsaydı vs vs vs....

Biz işimize bakalım.

Onlar bahane bulsunlar.

Zerre umurumda değil.

Bir sürü bahane bulsunlar hatta, bir sürü neden saysınlar, türlü türlü ağıt yaksınlar.

Yeter ki yenelim.

Turgay Atalay
04.11.2010, 13:12
Tüm Avni Aker Colman gol gol gol diye inlese ve Colman golü atınca kendimizden geçene kadar bağırsak keşke:)

Paksoy
04.11.2010, 13:15
Baros olsa daha iyiydi, haftasonu tvlerde GS'nin çok eksikleri vardı, diye başlaya cümleler kuran yorumcu bozuntularını dinlemek zorunda kalmazdık,

Murat Altun
04.11.2010, 13:21
Colman'ı kanatlarda oynattığımız zaman verim alamıyoruz. Bu apaçık ortada.
Orta saha Selçuk Colman ikilisi olmalı.

Onur

Jaja

Umut

benimde gönlümden geçen kadro böyle Bu kadro ile jajanında bu maçta goler bulacağını düşünüyorum

Paksoy
04.11.2010, 13:26
Gs'nin maçların ikinci yarılarında zorlandığını heryerde duyuyoruz,ve görüyoruz(FB,Antalya)maçları örnek,
-Bizim maça ilk yarı çok baskılı pres yapan bir takımla çıkacaktır,iyi pas yapan bir takım olarak günümüzde olursak,ikinci yarı işi bitiririz,hem 90 dakika oyunun içinde oluşumuzla,hem kenardan gelen çok iyi hücum oyuncularına sahip oluşumuzla,Şenol hocama güveniyorum.

KUTADGU
04.11.2010, 13:28
Galatasaray'ın fizik ve kondisyon gücü olarak TSL'deki en zayıf ekiplerden birisi olduğunu düşünüyorum.

Biz yeterki sabırlı ve sistemimize aksatmadan oynayalım.

Hiç olmadı bir duran top.

Harun-61
04.11.2010, 13:31
kadro büyük ihtimal altda'ki gibi olur.

...............Onur...............

Jaja

Umut

(2. secenek)
--------

...............Onur....................

Serkan. Mustafa/Giray. Egemen. Cale

Burak. Selçuk. Ceyhun. Engin

Colman

Umut

Paksoy
04.11.2010, 13:33
Savunmada Egemen'in yanına Pino ile başedebilecek hıza sahip oyuncu olmalı,Giray'mı Mustafa'mı.

Murat Altun
04.11.2010, 13:38
Bence bizim orta sahamız şuanda süper ligde ki en iyi orta saha Hiç bir takım çıkıp bize karşı istediği topu oynayamaz Yeterki selçuk ve colman gününde olsun Diğer oyunclarımızın oyunları 3 aşağı 5 yukarı genelde aynı ama özellikle colman bazı maçlarda kötü gününde oluyor Öyle bir güne denk gelmezse vay haline cinconun :)

vivanet
04.11.2010, 13:39
Gördüğüm kadarıyla forumda çoğunluk kişilerin tercihlerine ve düşüncelerine biraz kabaca eleştiri yapıyor..burası resmi bir site değil sadece herkesin özgür düşünce ve paylaşım taraftar sitesidir..kimse çok biliyoruz demiyor sadece taraftar olarak görüş bildiriyor..biraz seviyeli olalım bence..yakışmıyor bizlere..örnek olarak arkadaşlarımızdan biri fark atıcaz handikap yaparız derken diğeri aksini düşünebilir..kimse ortak paylaşım yapmak zorunda değil..

TheCrow
04.11.2010, 13:41
Baros olsa daha iyiydi, haftasonu tvlerde GS'nin çok eksikleri vardı, diye başlaya cümleler kuran yorumcu bozuntularını dinlemek zorunda kalmazdık,

Olsun, ne kadar ağlarlarsa o kadar iyi.

Adem Köse
04.11.2010, 13:43
Gs'nin maçların ikinci yarılarında zorlandığını heryerde duyuyoruz,ve görüyoruz(FB,Antalya)maçları örnek,
-Bizim maça ilk yarı çok baskılı pres yapan bir takımla çıkacaktır,iyi pas yapan bir takım olarak günümüzde olursak,ikinci yarı işi bitiririz,hem 90 dakika oyunun içinde oluşumuzla,hem kenardan gelen çok iyi hücum oyuncularına sahip oluşumuzla,Şenol hocama güveniyorum.

Antalya birde hafta içi kupada 120dk maç oynamasına rağmen ikinci yarı üstünlüğü antalyaya verdi. Yalnız Pino ya dikkat etmek lazım, adam süratli bizim defans göbeği ise yavaş sürekli defansımızın arkasına top atacaklar. Zaten başka bir oyun planı uygulayabileceklerini sanmıyorum:)...

Serkanın olduğu kanat problemsiz, Serkan hayatının maçlarından birini oynayabilir. Yalnız kanatları da Fener maçında çok iyi kapattılar olmuyorsa ortayı denemekte fayda var. Erken bulunacak bir gol, bizde skor koruma telaşı yaratmadığı sürece farka götürür.

Birde taraftarımıza çok iş düşüyor sert ve agresif oynayacak olan Gs takımına izin vermemek için hakeme baskı yapmamız gerek. Gs nin erken göreceği kartlarla bize maçı rahat birşekilde almamızı sağlayacaktır.

Paksoy
04.11.2010, 13:46
Antalya birde hafta içi kupada 120dk maç oynamasına rağmen ikinci yarı üstünlüğü antalyaya verdi. Yalnız Pino ya dikkat etmek lazım, adam süratli bizim defans göbeği ise yavaş sürekli defansımızın arkasına top atacaklar. Zaten başka bir oyun planı uygulayabileceklerini sanmıyorum:)...

Serkanın olduğu kanat problemsiz, Serkan hayatının maçlarından birini oynayabilir. Yalnız kanatları da Fener maçında çok iyi kapattılar olmuyorsa ortayı denemekte fayda var. Erken bulunacak bir gol, bizde skor koruma telaşı yaratmadığı sürece farka götürür.

Birde taraftarımıza çok iş düşüyor sert ve agresif oynayacak olan Gs takımına izin vermemek için hakeme baskı yapmamız gerek. Gs nin erken göreceği kartlarla bize maçı rahat birşekilde almamızı sağlayacaktır.

Serkan hayatının maçını onayabilir katılıyorum.

kaan61
04.11.2010, 13:48
*************ONUR*******************

SERKAN *** EGEMEN *** GİRAY *** CALE ***

BURAK *** SELÇUK *** COLMAN *** ENGİN ***

************ JAJA ********************

*********** UMUT *******************

Becerikli ve şanslı olursak çok güzel bir maç izletir ve güzel bir galibiyet alırız.

TheCrow
04.11.2010, 13:49

Her şey iyi güzel de, taraftar işi yaş.