PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Spor Toto Süper Lig 11.Hafta | Trabzonspor 2 - 0 Galatasaray

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 [17] 18

Mehdi
08.11.2010, 09:07
Bu arada buradan bir selam da topuğuna gelen darbede bir tarafını tutan Sabri'ye gönderiyorumççç

http://i1011.hizliresim.com/2010/11/7/4850.jpg

Turgay Atalay
08.11.2010, 09:10
Bu arada buradan bir selam da topuğuna gelen darbede bir tarafını tutan Sabri'ye gönderiyorumççç

"Orta yapmayı,tribüden adam vurmak zanneden" Sabriden ne beklenebilir ki başka:D

Recep Alkan
08.11.2010, 09:10
http://www.facebook.com/video/video.php?v=164011040296385

Şu vido da şerefsiz Sabri neye konuşuyor bu kadar ?

Badaloğlu
08.11.2010, 09:12
http://ressim.net/a/upload/6591df21.jpg (http://ressim.net/show.php/2572711_179229191-jpg.html)

Yazık değil mi şu teyzeye yahu.Gs'nin peşine dolandırıyorlar kadıncağızı.

Gerçi bu maçtan önce 20 yaşındaydı diyenler de var.

Onun bir suçu yok! Zira, kadın artık reşit değil... Onun bu konuda karar vermesine imkan yok. Onun vereceği kararlar artık doktor raporuna bağlıdır. Oğlu olacak deyyus stad stad dolandırıyor kadını.Kendide oturmuş tribünde çekirdek çıtlatıyor. Kaldıki Galatasaray'la yaşıt olduğu söyleniyor, doğrudur ama bir düşünün... 105 yaşında Ardağan'lı bir ninemiz hayatında ne zaman maç izlemiş? Galatasaray'ı ne zaman duymuş? 105 yaşındaki birisi 1 metre önünü göremez.Ne maçı izlemesi? Bu kadını kendi popilist çıkarlarına alet edenler utansın...

Yazıkki ne yazık...

Külünkoğlu
08.11.2010, 09:16
Yorgunum,

24 saat süren bir uçak yolculuğundan sonra Trabzon'a varabildik. Aynı akşam geri döndük. Maçla ilgili biraz toparlayalım yazarız artık. :)

Hüseyin Bağdat
08.11.2010, 09:18
Maçlardan önce maç yorumlarına mesaj yazmama uğurum devam ediyor:D
Evde maç izlemek bir yandan iyi bir yandan da kötü. Heyecan had safhaya çıkıyor. Gol olduğunda öyle bağırmışımki, bir yaşımdaki kızım korkudan korkup ağlamış. Annesinin kucağında bana bakıyor zavallı:D
Maçtan sonra kızımla birlikte kolbastı oynamak ayrı güzellik ama...

Maçtan sonra yorumları dinliyorum Mustafa Denizli denen şahıs bizi nerdeyse yerden yere vuracak. Hiç oynamadan hiç hak etmediğimiz bir maçı kazanmışısız sanki...

Burdan, Ayhan ve Sabri'ye saygı ve sevgilerimi gönderiyorum...

Ertan 51
08.11.2010, 09:22
Yorgunum,

24 saat süren bir uçak yolculuğundan sonra Trabzon'a varabildik. Aynı akşam geri döndük. Maçla ilgili biraz toparlayalım yazarız artık. :)
Gittiniz 3 puanı aldınız döndünüz,yorgunluk neyim anlamam,ayağınıza gönlünüze sağlık.Yazıyı da bekliyoruz ne yorgunluğu:)

Acayip sevinçliyim,gururluyum,çok güzel bir gün,
bugün,lay lay lom galiba bana göre hayat:)

Mustafa ÖZDEMİR
08.11.2010, 09:24
ntvspora bağlanan gs taraftarı trabzona yenildiğimize üzülmüyorum .çünkü diğer takımlarda yenildi dedi:D...

Mehdi
08.11.2010, 09:28
Jaja'nın Neil'ı Samsun'a gönderdiği poziyonun fotoğrafını arıyorum sabah beri.Yok,yok.:)

Recep Alkan
08.11.2010, 09:28
Hüseyin Abi,

Bu futbolu artık hiç sevmiyorum. Yemin ediyorum ölüm nedenim futbol olacak. Ya televizyon başında, yada gittiğim bir deplasmanda öleceğim. Başka ölüm şeklim yok, artık buna eminim.

Dün akşam bizim evde hem babamlar, hemde kayınpederler vardı. Kayınpeder GS'li. Ama onun tek ideolojik sorunu AYHAN :) Dün dışardan baktığımda tişörtümün üzerinden kalp atışlarımın belli olduğunu gördüm. Ellerimin titremesi hiç durmadı. Bu kadar heyecan normal mi bilmiyorum ? Ama bir ara 58 yaşında ki babamında kalbini sıvazladığını gördüm. (Çok korktum) Kaldı ki babam futbolu çok da düşkün biri değildir, olursa seyreder, olmazsa aramaz. Buna rağmen bile o da heyecanın sınırlarını zorladı.

İlk golden sonra kendimi kaybetmişim, belki de 3 dakika hiç susmadan bağırdım, ikinci gol ise yerlerde süründüğüm andı. GS'yi yenmek çok ama çok ayrı bir durum benim için. Dünya üzerinde lanet ettiğim sayılı takımlardan.

Maç sırasında inanılmaz sıkıntı çekiyorum, bazen sevgim ve heyecanım bana acı veriyor. İnsan bilerek sıkıntı çeker mi ? Çekiyorum, hemde kralını çekiyorum....

Amadün akşamın özetini galiba bizim hanım yaptı. Maç özetini seyrederken bir soru somuş. Duymadım bile, sonra sesini yükseltip Receppppp diye seslendi, göz ucu ile bakıp efendim dedim, gelen ses şunları söylüyordu,

- Trabzonspor kadar değerim yok...

Sonra başladım gülmeye tabi ki yok dedim :) Özeti kapatıp hanımı dinleyeme başladım.

Ama şunun farkına vardım ki, özeti seyrederken bile kalbim çarpıyor arkadaş :)

Travelair
08.11.2010, 09:29
http://ressim.net/a/upload/6591df21.jpg (http://ressim.net/show.php/2572711_179229191-jpg.html)

Onun bir suçu yok! Zira, kadın artık reşit değil... Onun bu konuda karar vermesine imkan yok. Onun vereceği kararlar artık doktor raporuna bağlıdır. Oğlu olacak deyyus stad stad dolandırıyor kadını.Kendide oturmuş tribünde çekirdek çıtlatıyor. Kaldıki Galatasaray'la yaşıt olduğu söyleniyor, doğrudur ama bir düşünün... 105 yaşında Ardağan'lı bir ninemiz hayatında ne zaman maç izlemiş? Galatasaray'ı ne zaman duymuş? 105 yaşındaki birisi 1 metre önünü göremez.Ne maçı izlemesi? Bu kadını kendi popilist çıkarlarına alet edenler utansın...

Yazıkki ne yazık...

Bu havalarda o kadın nasıl maça götürülür? Hasta edip ölümüne neden olacaklar

Dursun Kaplan
08.11.2010, 09:32
Jaja'nın Neil'ı Samsun'a gönderdiği poziyonun fotoğrafını arıyorum sabah beri.Yok,yok.:)

http://img577.imageshack.us/img577/3547/adszsx.jpg

Bu işini görür mü abi ? :)

Tatar Kemal
08.11.2010, 09:35
güzel bir haftaya daha başladık. gese'yi yenerek liderliği almak daha bir keyifli oluyor. helal olsun uşaklar.

Barış Burak
08.11.2010, 09:37
Dün GS'nin kadrosunu gördüğümde yarım saat güldüm.

Babam neden gülüyorsun diye sordu. Gülünmez mi yahu dedim.

Adamların sistem :

4-3-2-1

Yani adamlar tabiri yerinde ise, kendi yarı alanlarında kaleci dahil 8 kişi oynadılar.

Konyaspor'dan farkı yoktu dün Galatasaray'ın. İnanılmaz kapandılar. Pino'nun ıska geçtiği pozisyon hariç, Trabzonspor'un kalesine gelemediler bile.

Bu arada tekrarlıyorum, Yönetim, oyuncularımıza sahip çık, şerefsiz GS iş başında. Dikkat edelim, yüzüne gülüyor Başkan, Adnan Polat denen karaktersiz, ama kuyun kazılıyor.

abi Allah razı olsun sonunda benim dediğimi diyende oldu:D dün o kadar dedim gs 8 kişi defans yapıyor die,kimi 7,kimi 6 kimi 9 dedi:d hayır arkadaş tam olarak 8:D 45 dakka izledim yani:)

kısa bir kritik yapayım;

---maçın başında jajanın o topu,stadın dışındaki köfteciye atmasını beklemezdim

--- dün takım kötü oynamadı.dün gs 8 kişi defans yapınca doğal olarak alan kalmadı takıma.yani gs baskıyla presle alan daraltmadı.8 defansla alan daralttı.

---jaja için kötü oynadı diyenler olabilir ama böyle dar alan futbolu oynanan maçlar jajanın maçları değil.jajanın maçları ''kollektif futbol'' maçları.ben yinede beğendim jajayı.

---jaja o neill in belni kırıp,pazardan 2 kg domates,2. buçukluk kola aldırdı ya,içim eridi.

--''arda,baros yok,gsnin böyle oynaması normal'' diye bir anlayış olamaz.Konyadan korkuyoduk böyle oynar die,onlar bile böyle oynamadı,sen büyük kulüp olduğunu iddia ediyorsun ama 2 oyuncun sakat oluncamı 8 kişi ile defans ypaıyorsun? gs 2 oyuncuya muhtaçsa oyun anlayışı bakımından büyüğüz demesinler.gsnin kadroyu bize verseler bak bakalım şenol hoca öyle mi oynatır.

--sabri,sabri,sabri... evlat olsan sevilmezsin lan sen.

---ayhan,ayhan,ayhan,... annen seni doğurmamış.annen seni özene bezene s.çmış.

---bu aralar lider olmaktan çekiniyorum.ne güzel kimse bizi takip etmiyordu,şimdi nazar değcek diye korkuyorum.Allah nazardan saklasın oyuncularımızı,düzenimizi,hocalarımızı

---dün akşam aldığım duyuma göre,sabri koridorlarda duvarları yumruklamış.'' hadi be hacıııı,bir üçlü çektiriym be hacııı'' demiş ama hocaları izin vermeyince sinirden yumruklamış.Hakeme itiraz etmiş koridorda.

Hepimize hayırlı olsun.Allah inşaallah sene sonunda şampiyon olmayıda gösterir bize.

Barış Burak
08.11.2010, 09:40
Ama dün akşamın özetini galiba bizim hanım yaptı. Maç özetini seyrederken bir soru somuş. Duymadım bile, sonra sesini yükseltip Receppppp diye seslendi, göz ucu ile bakıp efendim dedim, gelen ses şunları söylüyordu,

Sonra başladım gülmeye tabi ki yok dedim :) Özeti kapatıp hanımı dinleyeme başladım.

abi biz daha evlenmedik,bizi evlilik kurumundan soğutuyorsun ama:D:D:D

Burhan61
http://img193.imageshack.us/img193/6299/27623751.png (http://img193.imageshack.us/i/27623751.png/)

kusura bakmayın sayfayı bozdum ama paylaşmak istedim. ''İstemiyorum diyeceksin'' 0,61 saniyede yüklendi:D

S.DEMİRCİ
bir takımda bu kadarmı şerefsiz futbolcu olur..
nefret ediyorum cincondan..
o nedenle yenmek çok keyifliydi..

engts61
08.11.2010, 09:42
Hüseyin Abi,

Bu futbolu artık hiç sevmiyorum. Yemin ediyorum ölüm nedenim futbol olacak. Ya televizyon başında, yada gittiğim bir deplasmanda öleceğim. Başka ölüm şeklim yok, artık buna eminim.

Dün akşam bizim evde hem babamlar, hemde kayınpederler vardı. Kayınpeder GS'li. Ama onun tek ideolojik sorunu AYHAN :) Dün dışardan baktığımda tişörtümün üzerinden kalp atışlarımın belli olduğunu gördüm. Ellerimin titremesi hiç durmadı. Bu kadar heyecan normal mi bilmiyorum ? Ama bir ara 58 yaşında ki babamında kalbini sıvazladığını gördüm. (Çok korktum) Kaldı ki babam futbolu çok da düşkün biri değildir, olursa seyreder, olmazsa aramaz. Buna rağmen bile o da heyecanın sınırlarını zorladı.

İlk golden sonra kendimi kaybetmişim, belki de 3 dakika hiç susmadan bağırdım, ikinci gol ise yerlerde süründüğüm andı. GS'yi yenmek çok ama çok ayrı bir durum benim için. Dünya üzerinde lanet ettiğim sayılı takımlardan.

Maç sırasında inanılmaz sıkıntı çekiyorum, bazen sevgim ve heyecanım bana acı veriyor. İnsan bilerek sıkıntı çeker mi ? Çekiyorum, hemde kralını çekiyorum....

Amadün akşamın özetini galiba bizim hanım yaptı. Maç özetini seyrederken bir soru somuş. Duymadım bile, sonra sesini yükseltip Receppppp diye seslendi, göz ucu ile bakıp efendim dedim, gelen ses şunları söylüyordu,

Ya arkadaş seni çok iyi anlıyorum.Aynı sıkıntıları bende yaşıyorum.Diğer maçları seyrediyorum ama hiç bir derbiyi seyredemiyorum,radyodan dinleyemiyorum hatta teleevizyonun kenarında yazan kanalları bile izleyemiyorum.Bazen kendimi odaya kapatıp dünya ile ilişkimi kesiyorum,ne zamanki oğlum gooool diye bağırınca odadan fırlıyorum.40 yaşına geldik hale bak...........

Hüseyin Bağdat
08.11.2010, 09:42
Hüseyin Abi,

Maç yorumu dışı oluyor ama başladık devam edelim.

Recep, inan aynı durumları dün akşam bende yaşadım bir ara kalbimin sıkıştığını hissettim,eşime çaktırmadan kalbimi tutuyordum...

Evde izlerken bu tür maçlarda genelde son dakikaları izleyemem. Koridorda turlarım,kızımın odasında otururum ama bu sefer izleyebildim...

Trabzonspor ruhumuzu,benliğimize işlemiş kopamıyoruz.

Eşim Fenerbahçe'yi tutar. Benim ne kadar fanatik olduğumu bilir. Yenildiğimizde ne hale geldiğimide çok kere gördüğünden Fener maçlarında bile bizim yenmemiz için dua eder. maç bittiğinde eşim bana'' hadi gözün aydın olsun kalk kızınla kolbastı oyna seyredeyim'' diyince bütün sitresim gidivermişti.

Ben bu heyecana razıyım yeterki her maçı kazanalım...

Recep Alkan
08.11.2010, 09:43
abi biz daha evlenmedik,bizi evlilik kurumundan soğutuyorsun ama:D:D:D

Evlenirken baştan anlaşırsan hiçbirşey olmuyor :)

Rahat ol kardeşim, rahat rahat evlen.

Külünkoğlu
08.11.2010, 09:46
Uzun bir uçak yolculuğu sürecinden sonra Trabzon’a varabildik. Trabzon’a indiğimizde hava mis gibi güneşliydi.

Bundan sonrasını yazarsam bazı arkadaşlar haset edebilir o yüzden direk maça geçiyorum. :)

Maçın başında daha dengeler kurulmadan pas hataları ile beraber bir boğuşma başladı. O hengamede Jaja topu en olmayacak yere gönderince devamı gelecek diye boşu boşuna 43 dakika bekledik durduk. Maçtan önce yazmıştım Galatasaray orta alanı kalabalık tutup bize top yatırmamaya çalışan demiştim.

Fakat bizim bu kadar geriye yaslanacağımızı tahmin etmemiştim. İkinci yarıya topu biraz daha önde tutarak başladık. Zaman geçtikçe Galatasaray’ın kötülerine puan kazandırmaya devam etmeye başladık. Golü atanın kazanacağı bir yapıya büründü maç, sıkıntı stres tribunlere de yansıyınca en keyifsiz anlar başladığında hızır gibi yetişen “inatçı ruh” çıktı sahneye. Yine sıkıntı basmaya başladı, bu sefer hızır gibi olmasada son sözü “burası Trabzon benim şehrim burda benim dediğim olur “ diyen “inatçı ruh” un verdiği pasla son noktayı koyduk.

Trabzonspor birilerinin siniri bozmaya birilerinin takdirini kazanmaya devam ediyor.

Valla ne yalan söylüyeyim Trabzonspor adamına göre maç oynadığını düşünenlerdenim. Kazanmak için ne yapmasını gerektiğini, elinde hangi silahların olduğunu bilen “merak etmeyin, hallederiz ” diyen bir yapısı var.

Neyse takılmayalım kazandığımız sürece haklıyız.

Bu takım üç senedir beraber oynayan futbolculardan kurulu ve bu takımı yenmek çok zor. Artık çok ekstra şartlar gerekiyor yenilmesi için. Manisa mağlubiyetinin kıymetini bilmek lazım.

Son olarak, ara transfer döneminde Sol bek, Sağ açık, Forvet takviyesinin şampiyonluğu istemekle doğru orantılı olduğunu söylemeden geçmemek lazım.

Recep Alkan
08.11.2010, 09:48
Ya arkadaş seni çok iyi anlıyorum.Aynı sıkıntıları bende yaşıyorum.Diğer maçları seyrediyorum ama hiç bir derbiyi seyredemiyorum,radyodan dinleyemiyorum hatta teleevizyonun kenarında yazan kanalları bile izleyemiyorum.Bazen kendimi odaya kapatıp dünya ile ilişkimi kesiyorum,ne zamanki oğlum gooool diye bağırınca odadan fırlıyorum.40 yaşına geldik hale bak...........

Ah be abi, 40-50 fark eder mi ? Hepimiz aynıyız işte. Bunun bir lacı yok mu :)

Maç yorumu dışı oluyor ama başladık devam edelim.

Recep, inan aynı durumları dün akşam bende yaşadım bir ara kalbimin sıkıştığını hissettim,eşime çaktırmadan kalbimi tutuyordum...

Evde izlerken bu tür maçlarda genelde son dakikaları izleyemem. Koridorda turlarım,kızımın odasında otururum ama bu sefer izleyebildim...

Trabzonspor ruhumuzu,benliğimize işlemiş kopamıyoruz.

Eşim Fenerbahçe'yi tutar. Benim ne kadar fanatik olduğumu bilir. Yenildiğimizde ne hale geldiğimide çok kere gördüğünden Fener maçlarında bile bizim yenmemiz için dua eder. maç bittiğinde eşim bana'' hadi gözün aydın olsun kalk kızınla kolbastı oyna seyredeyim'' diyince bütün sitresim gidivermişti.

Ben bu heyecana razıyım yeterki her maçı kazanalım...

Abi bizim hanımda eski GS'li :) Ama adı üstünde eski GS'li. Konya maçında benim formayı giymiş gelmiş, bana da öbürünü getirmiş :) Formasız maç izlenir mi diyor :) Götürsem bu hafta ki Bursa maçına da gelecek ama Bursa sakat yer. Belki İBB.

Ben BJK maçında dikkat ettim, bizim hanım da 90 dakika boyunca okuyor :) Artık takım yensin diye mi, yoksa habu deli sağlam maçı bitirsin diye mi bilmiyorum. Ama durmadan okuyor :)

Dün maçı izlerken dedim ki, bir kere şampiyon olalım, herşeyi bırakacağım, formaları dağıtıp, futbolu bırakacağım. Kayınvalidem atladı hemen, o zaman çok dua edelim de Trabzonspor şampiyon olsun diye :)

Oruç
08.11.2010, 09:51
Kimse katılmak zorunda değil ama taraftar maç izlemekten başka bir şey yapmıyor. Engin el-kol yapıyor "çıt" yok, anonsla uyarı yapılıyor "çıt" yok.

Tiyatro izler gibi maç izliyorlar.

S.DEMİRCİ
08.11.2010, 09:52
Selçuk'la Ayhan ın dalaşmasında bizim uşakların olay yerine daha çabuk intikalini bekledim...Gerçi ortalığın daha karışması tehlikesi olur ama ne bileyim ben takımı öyle görmek istiyorum....
benimde kafama takılan soru bu?
böyle durumlarda futbolcumuz hep yalnız kalıyor..
daha takım olmak lazım...

Travelair
08.11.2010, 09:53
TRT'de özetlerde Yattara'nın Umut'a pas atıp boşa koştuğu pozisyonu gösterdi. Umut biraz sakin olsa Yattara'nın koşusunu görecek ama Yattara'dan aldığı gibi topu otomatik bir şekilde diğer yöne attı.

Ardından son pozisyonda Engin daha müsait Yattara'ya çıkartmayıp Umut'u gördü, Yattara kendisine çıkartılmasını beklerken yavaş yavaş ofsayt sınırına da yaklaştı ya. Neyse top Umut'a atıldıktan sonra ise, Yattara arka direğe çok müsait bir koşuyu yapmadı, seyretti...

Şu futbolu daha sakin ve dirayetli oynasak çok daha verimli olacağız gibime geliyor.

Takımı galibiyeti için tebrik ediyorum

Barış Burak
08.11.2010, 09:55
gslilere kapak olsun.ohhhhh be içimin yağları eridi.

ikinci devrede yeni stadlarında yapacağımız maçta başlarında haci olcak mı bilmem ama,eğer daha düzgün top oynarlarsa daha rahat yeneriz.

Cemalettin Taşkın
08.11.2010, 09:56
bu galatasarayı yenemesek ayıp olurdu.

75. dakikaya kadar gol olmayacak gibi bir maç oldu galatasaray bizi uyuttu adamlar puanı kapıyor derken engin servetten kaptı umuta bıraktı ve umutta golü attı. ikinci gol bence daha önemliydi çünkü önceki maçlarda böyle 4 e 1 3 e 2 gittiğimiz pozisyonları hep harcadık gol atamadık. sonunda bunu da başarmış olduk.

galatasaray hala büyük takım çünkü ayhan olsun sabri olsun hakemi itip kakıyorlar bağırıyorlar ama kart filan çıkmıyor ayhanın yaptığının yarısını engin yapsa kırmızı görür.

dün akşam galip geldik bakalım maratonda ne diyecekler deme gaflatinde bulundum. adamlar somurtup durdular. bir gün önce fener galibiyetini yere göğe koyamayan şansalla mustafa denizli trabzon galibiyetine burun kıvırdılar. mustafa denizli umut bulut kötü oynadı dedi mesela ha ha ha güleyim bari :)
hakemin lehimize yanlış bir ofsayt kararını tam yarım saat konuştular. mustafa denizli ikinci golde engin yanlış pas verdi diye 45 dakika anlattı. ömer üründülü arattılar bana bir daha maraton filan izlemem. ayrıca maçı anlatan melih şendilde az kalsın ağlıyordu galatasaray yenildi diye yuh be kardeşim lider olan biziz ama maçı galatasaray gözüyle anlattılar.
ayhanın selçuğa yaptığı hareketi görmüyorlar selçuğun ayhana tepkisine ayhanı selçuk sinirlendirmiş diye yorum yapıyorlar. !!!

Bdeniz_61
08.11.2010, 09:58
Çok zor maçtı.Pino ıskalamasaydı farklı şeyler konuşuyor olacaktık.

Ama haklı bir galibiyet aldık.

Berberoğlu
08.11.2010, 10:00
Güzel oldu güzel... en güzeli de gollerden sonra 2 yaşındaki oğlumla "çak" yapmak oldu... :D

hat-trick yaptık bu sene...

2. yarı üç takımın deplasmanlarından da namağlup ayrılsak tam süper olacak.

Travelair
08.11.2010, 10:04
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/5762-2C3Q5S9X.jpg

Hqmi
08.11.2010, 10:05
Ya Maraton'a fazla takılmayın gülüp geçmek için izleyin. :D :D

Mehdi
08.11.2010, 10:07
Ya maç fotoğraflarına bakıyorum sabah beri.Ben bu Ğs'nin psikolojisini acayip bozuk olduğu kanaatine vardım.

La doğru çığna hau sagızi.

http://i1011.hizliresim.com/2010/11/7/4140.jpg

Cemalettin Taşkın
08.11.2010, 10:07
Ya Maraton'a fazla takılmayın gülüp geçmek için izleyin. :D :D

ben ilk defa izledim bir daha da izlemem.

ama ligtv nin yaptığı ayıp maçtan önce ki programda niye ogün yoktu 2 tane galatasarylı ile program yaptılar.

cumartesi gecesi trabzona bağlantı yaptılar şansal bizim için stadın ışılarını yaktılar dedi. yönetim bu kadar ligtv yi düşünüyorsa ligtv de biraz bizi düşünsün.

Burhan61
08.11.2010, 10:09
Ben 2.golümüzde Engin'e değil Yattara'ya kızdım pozisyon devam ederken. Engin topu sürerken bekledi Yattara içeri gelsin diye ama Yattara ısrarla çok kenarda bekledi. Sanki topu ona atsa korner bayrağına doğru gidecekmiş havası verdi bana.

Badaloğlu
08.11.2010, 10:11
Maçtan sonra dün gece havaalanında Galatasaray'lı futbolcuları görmeliydiniz... Adamların ağzını bıçak açmıyordu, kimse yanındaki ile konuşmuyordu. Konuşan biri varsa o da bizim Gökhan Atalay'dı ''dur ben şu Servet'le bir çak yapıp geleyim'' demesi beni kopardı. Sonra gitti Haci'ye iş oldu.Haci 2 dakikada bunalıma girdi. :D

Galatasaray, Trabzon'dan 2 yıldır elleri boş dönüyor. Bu da benim çoooook hoşuma gidiyor. İnşaallah bu görüntü her sene böyle devam eder.

Çok sevdim bu görüntüyü beeeeen...

mda61
08.11.2010, 10:11
bir tek bana mı öyle geliyor diye merak ediyorum. Bizim maçları izlerken, Avni Aker'de kuru bir gürültü oluşmuyor mu ? Tezahüratı duymuyorum ama herkes bağırıyor bişeyler( vur oğlum, küfürler vs. ) acayip çok ses çıkıyor, bizim futbolcuları olumsuz etkilemiyordur umarım.

SDanışmaz
08.11.2010, 10:18
Hafta benim için süper başladı. Sağolasın Trabzonsporum :)

Bir de ben şu sınavları sağlam atlatayım da hafta süper devam etsin :D

Travelair
08.11.2010, 10:19
ben ilk defa izledim bir daha da izlemem.

ama ligtv nin yaptığı ayıp maçtan önce ki programda niye ogün yoktu 2 tane galatasarylı ile program yaptılar.

cumartesi gecesi trabzona bağlantı yaptılar şansal bizim için stadın ışılarını yaktılar dedi. yönetim bu kadar ligtv yi düşünüyorsa ligtv de biraz bizi düşünsün.

İstanbul medyasının ciddi bir propogandası var gelirleri ellerinden gidiyor diye. Artık daha dikkatli olmalıyız. Hiçbir tuzağa, oyuna düşmemeliyiz

Dursun Kaplan
08.11.2010, 10:20

Harika. :alkış:

Ertan 51
08.11.2010, 10:20
Hüseyin Abi,

Trabzonsporluluk bu işte,mantıklı görünmüyor hele hele sağlık işi ama bu sevda böyle bişi.
Halime tercuman olmuşsun Recebim,varlığını dilerim:)

Travelair
08.11.2010, 10:21
Ben tribünde daha çok bayrak, forma, bordo-mavi mont vs görmek isterdim. Tribünler sanki Rusya'dan ithal. Siyah ve soğuk. Ne oldu taraftarımıza?

Mehdi
08.11.2010, 10:22
Bir haber ekleyeceğim ama gülmek yok.

Juventus sürprizi

Elano ile Sabri Juventus tarafından yakın takibe alınacak
Galatasaray´ın‚ Trabzonspor´la oynayacağı maçı İtalyan devinin temsilcisi de tribünden takip edecek.

Cim-Bomun iki yıldızı bugün görücüye çıkacak. Galatasaray‚ Trabzonspor önünde galibiyet ararken‚ Elano ile Sabri‚ Juventus tarafından yakın takibe alınacak. İtalyan ekibinin Futbol İzleme Komitesi Başkanı Domenico Arruzzo‚ Hüseyin Avni Aker Stadında yapılacak karşılaşmada sarı-kırmızılı oyuncuların performanslarını mercek altına yatıracak.
Dünya Kupasında attığı goller ve ortaya koyduğu futbolla dikkat çeken Elanoyu ara transfer döneminde kadrosuna katmak isteyen Juventusun‚ sambacı yıldızı birkaç hafta izleyeceği belirlendi. İtalyan devinin‚ sağ kanat oyuncusu olan Sırp yıldızı Milos Krasici orta sahada kullanmak istediği‚ Elanoyu da hücum hattının sağ kulvarı için düşündüğü öğrenildi.

Maç esnasında sahaya bir ambulans girmişti ve kapalı tarafından birisi sedyeyle gitmişti.Sebebi anlaşılmıştır.

CAFER ÖZER
08.11.2010, 10:24
Kazanan takım her zaman haklıdır.
Bende Kazanan takımı tebrik ediyorum.
Şenol Güneş Gibi kazanmamıza rağmen tedbiri elden bırakmadan Eleştiriyorum.Eleştiri derken bu maçla ilgili değil genel
Maçı kazandık girdiğin poziyonlardan 1/3 ünü değerlendirirsen kazanırsın,Umut eskiden 5-10 pozisyona girerdi,ya hiç atamazdı yada 1 tane atardı kazanamazdık.
Dün Umut 3-4 pozisyona girdi 2 tanesini attık.
Toplamda 5-6 pozisyona girdik 2 tane gol attık ve kazandık.
Benim sıkıntım ve derdim şu,Eğer Şampiyon olmak istiyorsak (Bu sezonda büyük fırsat İstanbul Dökülüyor.) Umut-Burak ikilisi ile değilde İş bitirici Bir forvetle oynamamız lazım ikisi bir arada olduğu zaman zorlanıyoruz.Umut-Gökhan da kaçan gollerin benzeri durumlar yaaşanıyor,Bu sezon tek farkımız Orta sahadan daha fazla destek var,orta sahadan daha fazla gol atan oyuncu var.
Umut ve Burak Kötü oyuncu diye eleştirmiyorum,Ama iddiam Şu ister ikisi oynarken ister ikisinden birisinin oynatıp yanlarına iş bitirici forvet şart diyorum.
illa oynacaksa Burak Kanatta Oynar Umutun yanında bir forvet oynatırsın.
Bu söylediklerimin bu maçla alakası yok genelde eksiğimiz Bu,
Bu eksiklere rağmen yinde İstanbul Takımlarında çok iyi durumdayız,Bnim korkum endişem içimizde Oyunbozanlar Çıkmasın,GS ı yendik diye 2 kişi istifa edip bir oyuncumuz kaçmasın,bunları aşmak lazım.
Oyun geneline bakarsan Engin bencilliği bırakırda Dünkü gibi pas vermeyi düşünürse,On mumara olur.
Aslında Dünkü maçı yorumlamaya gerek Yok.
GS sahaya oynamaktan ziyade oynatmamak için çıkmıştı,Bu GS karşısında Takımımız yapılabilecek en iyi işi Yaptı ve galip geldi.
Dün Kara karga taraftarı Bir arkadaş ilk devre maç 0-0 bitince Mesaj attı,
"Bu nasıl Derby maçı ....." vs vs diye
Ben Takımdan o kadar emindimki Attığım mesej şu idi
"Ben GS maçını Bu gün oynanan oyunla Derbi olarak görmüyorum,Konya maçı ne ise bu mata o,GS Konyaspor gibi 8 kişi ile defans yapıyor,Asıl sen yarın oynacağız Derbi Maçı Kasımpaşa maçına bak bundan sonra sizin için derbi k.paşa,Konya,Sivas"
Dünkü o taktikle 1960 model futbola karşı nasıl oynaması gerekiyorsa Takım o şekilde oynadı ve kazandı.Ve eskiden kazanmamız gereken maçları kaybediyorduk berabere bile kalamıyorduk artık bu Şanlıurfada tersine döndü.peygamberler şehri bize uğurlu geldi,Kazanmamız gereken maçları kazanıyoruz.
şu kadro ile bile bencilliği kenara bırakıp Son hareketlerde daa dikkatli olursak GÜZEL GÜNLER YAKINDIR.

mda61
08.11.2010, 10:24
Hiddink gelcek izlemeye diyorlardı, gelmedi heralde ?

Alp Yavuz 13
08.11.2010, 10:25

Kazığın ucu sivri derler kalınlaştığı sıralardı bu zaman :D

Bdeniz_61
08.11.2010, 10:27

Maç esnasında sahaya bir ambulans girmişti ve kapalı tarafından birisi sedyeyle gitmişti.Sebebi anlaşılmıştır.

ççççççççç

Gülmekten öldüm...

Mehdi
http://img443.imageshack.us/img443/3840/ysuf.jpg

salihismet

Yedek futbolculari milli takima alma modasina bu sefer bizde katilacagiz gibime geliyor, mesela Mustafanin
davet edilmesi gibi.

Recep Alkan
Trabzonsporluluk bu işte,mantıklı görünmüyor hele hele sağlık işi ama bu sevda böyle bişi.
Halime tercuman olmuşsun Recebim,varlığını dilerim:)

Bazen düşünüyorum bu kadar olmaz, olmamalı diye. Bir spor dalı bir insanın hayatına bu kadar etki etmemeli. Düşünsenize bir oyun olarak bulunan maçta, yendiğimde haftam mükemmel geçiyor, yenildiğimde ise o haftam benim için ızdırap oluyor. Yenildiğim hafta sevineceğim bir olay olsa bile bir yanım devamlı olarak buruk kalıyor.

Kimilerine göre çok gereksiz geliyor bu çevremde. Bazen bende onlar gibi düşünüyorum, acaba diyorum, biraz dahamı sakin olsam, ama olmuyor. Kalp çarpıntımı ve ellerimin sinirden titremesini durduramıyorum. Bazen kafamın uyuştuğunu bile hissediyorum.

Sevgi acı verir mi derler ya, gerçekten veriyor, ama sadece o 90 dakika boyunca. Eğer 90 dakika sonunda sonuç istediğimiz gibi ise, o acı yerini kelimeler ile ifade edilemeyecek duygulara ve sevinçlere bırakıyor.

Aslında çok birşey istemiyorum kendi adıma, bir kere o kupa bordo mavi ellerde kalksın, o doğumumdan beri süregelen hasret bir kere olsun bitsin, sonrası umrumda bile değil, ne olacaksa olsun.

İnşallah hep birlikte bu takımla birlikte var oluruz abi...

Dursun Kaplan
08.11.2010, 10:28
Ufuk'un topu elinden kaçırdığı an.

Adnan eyvahlarda. Arkadaki emicede kahkaha atıyor. :D

Külünkoğlu
08.11.2010, 10:28
Maçtan sonra dün gece havaalanında Galatasaray'lı futbolcuları görmeliydiniz... Adamların ağzını bıçak açmıyordu, kimse yanındaki ile konuşmuyordu. Konuşan biri varsa o da bizim Gökhan Atalay'dı ''dur ben şu Servet'le bir çak yapıp geleyim'' demesi beni kopardı. Sonra gitti Haci'ye iş oldu.Haci 2 dakikada bunalıma girdi. :D

Galatasaray, Trabzon'dan 2 yıldır elleri boş dönüyor. Bu da benim çoooook hoşuma gidiyor. İnşaallah bu görüntü her sene böyle devam eder.

Çok sevdim bu görüntüyü beeeeen...

Adnan Polat'ı da anlatsana Ahmeet. :D

silentpain61
08.11.2010, 10:32
Bu tür maçları çözebilecek en iyi silahlarımızdan biri Engin.

Bir 15-20 dakika sabredersek gösterecektir yine maharetini inşallah.

Telaş yok; şampiyon bir takım böyle oynar. Bursa gibi eli ayağına dolaşmaz.
:alkış::alkış::alkış: (engin yorumu kalitesini gösterdi)

Barış Burak
08.11.2010, 10:37

ççç ççç ççç ççç ççç ççç ççç ççç

nasıl gülmeyelim ya:D

Erbay
Uzun bir uçak yolculuğu sürecinden sonra Trabzon’a varabildik. Trabzon’a indiğimizde hava mis gibi güneşliydi.

Bundan sonrasını yazarsam bazı arkadaşlar haset edebilir o yüzden direk maça geçiyorum. :)

:( Vay be :((( :D

peker61
Şükürler olsun yarabbim sana bu günleride gördük bütün herkese teşekkürler cincon artık inter totoya oynasın ..

Oruç
08.11.2010, 10:42
Bizim takım "futbol" oynuyor, oyunu çirkinleştirmiyor. Adam gibi oynuyor yani. Kişilikli futbol oynuyoruz. Bu nedenle diğer takım taraftarlarının bir çoğu bize "saygı" duyuyor. Bu çok önemli benim için.

Külünkoğlu
08.11.2010, 10:45
Radyodan maçı dinleyen birisi yazmış.

Sağ taraftan Sabri Sarıoğlu’nun ortasıyla yine bir Trabzonspor atağını seyredeceğiz.

:D

Hasan Habip Özbay
08.11.2010, 10:46
muazzam zevk aldım inanın artık 5 yıldır cinconu yenmek fenevi yenmekten daha zevkli ama şunuda söylemeden geçemeyeceğim cinconuda tebrik etmek lazım adamlar dediğini yaptı colmana gol attırmadı huha huha huha

Oruç
08.11.2010, 10:48
İzleyemeyenler için, yeniden izlemek isteyenler için kolbastı. :)

http://ligtv.com.tr/VideoHaber/Default.aspx?r=1&hid=81668

Tatar Kemal
08.11.2010, 10:49

yenileceklerini biliyordu o sebeple gelmemiştir. ne de olsa istanbul karmasının teknik direktörü.

Hasan Habip Özbay
08.11.2010, 10:51
anti umutçular artık brakın bu çocuğun yakasını forma için oynuyor hala anlamadınız mı

61yusuf
08.11.2010, 10:55
Merak ediyorumda bu taraftar ne zaman tam anlamıyla tezahürat yapacak
takımın liderlik maçı ama herkes ayrı telden çalıyor.

Tatar Kemal
08.11.2010, 10:57

valla mükemmel bir görüntü. inşallah sezon sonu şampiyon oluruz da hepimiz umut kadar havaya zıplarız. adam uçuyor resmen.

Emre ÖZTÜRK
08.11.2010, 10:57
Maçtan önce bizim maskot hamsilerin Hagi'yi araya almalarıda manyaktı.Maçı izlemeye gittiğimde o görüntüler vardı dedim bizimkiler erkenden başlamışlar işe ççç ççç

Ayrıca Jaja'nın Türkiye'nin en iyi stoperi dedikleri Neill'e yaptığı hareketide ayrı konuşmak lazım.Adam resmen pazara gitti bide gelirken tersten dönüp geliyor ççç Artık nasıl kafası uçmuşsa :D

ofluhalit
08.11.2010, 11:04
hakeden,kazanmak isteyen taraf kazandı,bundan sonra da bütün maçlarda böyle sabırlı motive olmuş bir şekilde oynarsak her maçı kazanabiliriz...

Murat Altun
08.11.2010, 11:04
yok kötüydük atak yapmadık bilmem ne diyen arkadaşlar Şenol hoca açıklamalarında ne dedi orta alanda oyunun kilitleneceğini tahmin ediyorduk sabırlı oynamamız gerekiyordu vs vsvs aynen de hocanın düşündüğü gibi oldu ve sonuç istediğimiz gibi oldu
İyi bir takımımız bir işleyen sistemimiz var Elbette eksikleirmiz var hoca eldeki imakanlar oyuncu kapasitelerine göre en iyisini yapıyor Üçüz kızkardeşleirn üçünü birden yendik büyük zevk Teşekkürler TRABZONSPOR um
Şenol hoca sen bizim herşeyimizsin

Recep Alkan
08.11.2010, 11:06
yenileceklerini biliyordu o sebeple gelmemiştir. ne de olsa istanbul karmasının teknik direktörü.

Dün akşam Hollanda ile yapılacak maç için kadroda,

Serkan, Engin, Burak ve Musta Yumlu'nun seçileği yönünde haberler verdiler Lig Tv'de. Ayrıca İbrahim Akın, Gökhan Süzen, Batuhan KAradeniz gibi isimlerinde milli takıma çağrılacağını söyledler.

Murat Altun
08.11.2010, 11:20
Dün akşam Hollanda ile yapılacak maç için kadroda,

Serkan, Engin, Burak ve Musta Yumlu'nun seçileği yönünde haberler verdiler Lig Tv'de. Ayrıca İbrahim Akın, Gökhan Süzen, Batuhan KAradeniz gibi isimlerinde milli takıma çağrılacağını söyledler.

sansal engin burak ve mustafa yı öğrendik dedi Serkan ı teyit edemedik dedi

exelans_25
08.11.2010, 11:23
hayde hayde kupa karadenize.

Murat Altun
08.11.2010, 11:25
Bu sabri ne .. herif yahuı dün engin faul yaptı bu gidiyordu sonra aklına geldi lan bu aban faul yaptı şöyle kıçımı tutarak düşliimde kırmızı kart verdirteyim diye birden kendini saldı çayıra Sonra sarı akrtı beğenmiyor hakeme veryansın ediyor kırmızı kart ver diye

Ayhan ayrı bir çirkef seçluğu çok tahriketmeye çalıştı ama selçuk iplemedi Helal olsun selçuğa cinconlualr azıcık efendilik adamlık dersi alsaydılar bari Trabzon a gelömişken Yenildiler ama biraz birşeyler öğrenseydiler

silentpain61
08.11.2010, 11:38
valla mükemmel bir görüntü. inşallah sezon sonu şampiyon oluruz da hepimiz umut kadar havaya zıplarız. adam uçuyor resmen.
:alkış::alkış::alkış:

silentpain61
08.11.2010, 11:41
bu güzel görüntü gerilerde kalmasın :)

Gökhan KAN
08.11.2010, 11:44
Baros yokken bile bu Mehmet Batdal oynamıyorsa bu adamı niye almış bu Gs..Batdal niye gitmiş bu öküzlere..Gelseydi bize keşke.

silentpain61
08.11.2010, 11:45
neil'in nerde olduğu hakkında fikri olan varmı?? yazıktır meczupa gören olursa istanbula yollasın :)

prenha61
08.11.2010, 11:47
http://www.forumfutbol.com/galatasaray-resimleri/data/media/25/servet_2.jpg
futbolu bİlen deĞİl sİze ÖĞreten Çikti karŞiniza hade bakalim yaylaya Çİmlere otlamaya (:

champions
08.11.2010, 11:49
Açıkçası iyi oynadığımızı söylemek zor ve bunun nedeni Gs'nin kadro yapısı kadar bizim hücum hattında yetersiz kalışımızdı.Bu Gsyi Avrupada ortalama bir takımın deplasmanına gönderin baskı+3 gol yer ve döner.Umut-Engin ve Burak gibi isimlerin kendilerini aşmaları gerekiyor ki takım rahat kazanabilsin.Ne yazık ki dün bu olmadı ve beklendiği üzere uzun süre beraberliğe bağlanan bir maç izledik.Tam da bu noktada biraz Servet biraz Engin soslu gol maçı bize getirdi.Böylesine kısır bir Gsye karşı savunma performansımızı değerlendirmek doğru olmaz ve hücum kadromuz da bu kadar.

Üst üste alınan 5 galibiyet, İstanbul takımlarına karşı 9 puan ve bu sayede büyük sürprizler olmaz ise devreye son derece ideal bir pozisyonda girme ihtimali.Bunlar önemli gelişmeler fakat biraz daha ayrıntıya inersek ortada giden maçları kazanabilen bir takım oldu Trabzonspor.Eskiden genellikle iyi ve hatta bazen çok iyi oynadığımız maçlarda ya yenilirdik ya da zor bela aldığımız beraberliğe sevinirdik.Şimdi ise tam tersi her 3 büyük maçta da ortada giden bir oyun vardı Fb maçı ayrıca daha fazla gidip geldi ve en sonunda kazanan Trabzonspor oldu her 3 maçta da.Bu da şampiyonluk yolunda bize çok önemli bir avantaj sağlayacaktır.

Devre arası yaklaşıyor ve malum kadromuzda tartışmaya açık çok sayıda oyuncumuz var.Yönetimin devre arasında göstereceği performansın en az Şenol Güneş ve takımın göstereceği performans kadar önemli olduğunu düşünüyorum.Doğru pozisyona, doğru zamanda, hocanın onayı ile doğru isimler.Hiç öyle "devre arasında iyi oyuncu bulmak zordur" "aman takımın ahengi bozulmasın" hikayelerine girmeden yapılacak 3-4 sıkı transfer şayet devreye yara almadan çıkabilirsek bizi çok çok daha iddiali bir konuma taşıyacaktır.

Recep Alkan
08.11.2010, 11:50
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=462174182080&set=a.462173072080.238019.144648642080&ref=nf#!/photo.php?fbid=462174227080&set=a.462173072080.238019.144648642080&pid=5445486&id=144648642080

Resimler fena değil...

Tolunay Abdioğlu
08.11.2010, 11:54
Herşey için binlerce kez milyonlarca kez teşekkürler Trabzonspor'um!

Recep Alkan
08.11.2010, 11:55
http://img703.imageshack.us/img703/7580/39532462173707080144648.jpg (http://img703.imageshack.us/i/39532462173707080144648.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)

http://img408.imageshack.us/img408/5980/74873462173157080144648.jpg (http://img408.imageshack.us/i/74873462173157080144648.jpg/)

http://img809.imageshack.us/img809/9034/77030462174127080144648.jpg (http://img809.imageshack.us/i/77030462174127080144648.jpg/)

http://img574.imageshack.us/img574/5154/14817446217403708014464.jpg (http://img574.imageshack.us/i/14817446217403708014464.jpg/)

http://img30.imageshack.us/img30/8275/14974146217396208014464.jpg (http://img30.imageshack.us/i/14974146217396208014464.jpg/)

mahmuter61
08.11.2010, 11:56
iyi futbol değil iyi skor önemli artık bundan sonra.

Süleyman Eruyar
08.11.2010, 11:58
Umut Bulut'un gol sevincine pek katılmayan birileri var tribünde,
ya Galatasaraylı yada Umut düşmanı,
ve yahut çok soğukkanlı.

sanatik
08.11.2010, 12:01
Benim macdan 5 dakika önceki tahmin tuttu sonunda. 2:0 :)

Macda tek hosuma gitmeyen sey bizim topu erken kaptirmamiz ve ayagimizda birtürlü saklayamamiz oldu.

Bu mutlaka cözülmesi gelismesi gerek artik.

3 puani aldik lider olduk, umarim artik kimseye vermeyiz. Degerini biliriz.

Ahmet Başkaya
08.11.2010, 12:03
Dün ligtv ye gelen bir mail de Giray'ın ikinci sarı kart görmesi gerekmez miydi diye sordu .

Gösterdiler , Markus alay mı ediyorlar bunlara sarı kart gelirse ligde dolu kart çıkar falan dedi asla kart verilmez buna .

Denizli ordan atlayıp adamı çekiyor tekmede atıyor hakem verse kimse bişey diyemez , hakem markus gibi düşünmüş böyle düşünseydi ne olurdu dedi .

Şansal hakem olmazdı dedi :D

Markus Mustafa'yı iyi bi kalayladı , bunun gibi 5 tane daha kırmızı çıkartırım bu maçta diye ;)

Markus'da hafif Trabzon sempatisi hissediyorum :D

şahrud
08.11.2010, 12:09
2-0 kazandık mutluyuz sevinçliyiz ama 70'ten sonra gol atmak gelenek haline geldi bizde bu sezon.. Bu kadar stres bize fazla bence.. Hop oturup hop kalkıp maç izliyoruz, son yarım saatte golu bulunca yememek için yine yüreğimiz ağzımızda falan.. Daha rahat maçlar izlemek istiyorum ben artık, ki bu kapasiteye sahibiz diye düşünüyorum.. Az daha gayret..

DURAS
08.11.2010, 12:11
serdar tatlı, giray kırmızı kart görmeliydi diye yazmış. o yüzden o markus merk.

UĞUR DURTAŞ
08.11.2010, 12:18
dün herşey süperdi....
jaja çok iyi çok fazla artistlik yapıyor yanında rakip oyuncu yokken bile değişik şeyler yapıyor gerek yok....
takım kaptanımız yattara adam son 20-25 dak.kala maça giriyor sanırsınki 1.dakikadan itibaren maçta oynuyor yattara sen takım kaptanısın takımda her kesden fazla koşacaksın mücadele edeceksin arkadaşlarına örnek olacaksın yattara bir şeylerin farkında değil ona verdiğimiz değeri anlaması gerektiğini düşünüyorum.
saygılarımla

magicyattara
08.11.2010, 12:32
Umut Bulut'un gol sevincine pek katılmayan birileri var tribünde,
ya Galatasaraylı yada Umut düşmanı,
ve yahut çok soğukkanlı.

Dün gece de yazdım..1. golde biz çıldırmış gibi sevinirken arka sıramızda ki 2 kişi sanki donmuştu..
Çevre illerin birinden gelmiş gslilerden oldukları belliydi..hatta gol sevincini o kadar abarttık ki ikisi de korkulu gözlerle bize bakıyordular..:)korktular bir şey yapacaklar diye ama tabii ki gsli diye sus pus duran adama bizim taraftar dayak atmaz..2. golü bir tanesi alkışlıyordu..:D

Yahu kardeşim senin ne işin var o tribünde..ya Pino ıskalamasaydı da gol olsaydı..o sinirle kendimizi tutamasaydık..:D

demirel
08.11.2010, 12:32
Kalan maçlara baktım biz feneri iki hafta geriden takip ediyoruz yani kalan 6 maçın 4 ü aynı rakiplerle ,diğer iki maçtan ise biz Bursa ve Eskişehir, Fener ise Ankaragücü ve Sivasla oynayacak,demekki bizimle Fener arasında sadece Bursa maçı kadar dezavantajımız var,bu haftayı atlattıktan sonra geriye kalan maçlarda kim hata yaparsa diğer rakip avantaj sağlar,Bursa ve Kayseri son haftalar düşüşe geçer ,fikstürleri zor

magicyattara
08.11.2010, 12:37
o yüzden o markus merk.

Belli kriterlere göre oluşturulan değerlendirmede Markus Merk açık ara Dünyanın gelmiş geçmiş en iyi hakemi konumunda..sanırım puanı 132 ona en yakın hakemin ki 98..

Mesajında ki diğer mahlükatın adını yazmak bile züldür..Türkiye'de 1 tane bile hakem yok..

karaman6106
08.11.2010, 12:41
bir teklifim var ahaliye: eğer şampiyon olursak, nicklerimizin sırtımızda yazdığı çubuklu formalarla meydanda buluşalım, var mısınız????

Lazman
08.11.2010, 12:43
Dün ligtv ye gelen bir mail de Giray'ın ikinci sarı kart görmesi gerekmez miydi diye sordu .

Gösterdiler , Markus alay mı ediyorlar bunlara sarı kart gelirse ligde dolu kart çıkar falan dedi asla kart verilmez buna .

Denizli ordan atlayıp adamı çekiyor tekmede atıyor hakem verse kimse bişey diyemez , hakem markus gibi düşünmüş böyle düşünseydi ne olurdu dedi .

Şansal hakem olmazdı dedi :D

Markus Mustafa'yı iyi bi kalayladı , bunun gibi 5 tane daha kırmızı çıkartırım bu maçta diye ;)

Markus'da hafif Trabzon sempatisi hissediyorum :D

Markus insan. Istanbul yalakasi diil:)

Şenol Altunsoy
08.11.2010, 12:48
Benim dikkatimi çeken şey sizinde dikkatinizi çekmiştir dün ilk 11 de sadece 3 yabancımız vardı aslında haftalardır nerdeyse hiç 6 yabancıyla oynamadık bu gelecek adına bence çok önemli.

iso_4939
08.11.2010, 12:50
Dün gece de yazdım..1. golde biz çıldırmış gibi sevinirken arka sıramızda ki 2 kişi sanki donmuştu..
Çevre illerin birinden gelmiş gslilerden oldukları belliydi..hatta gol sevincini o kadar abarttık ki ikisi de korkulu gözlerle bize bakıyordular..:)korktular bir şey yapacaklar diye ama tabii ki gsli diye sus pus duran adama bizim taraftar dayak atmaz..2. golü bir tanesi alkışlıyordu..:D

Yahu kardeşim senin ne işin var o tribünde..ya Pino ıskalamasaydı da gol olsaydı..o sinirle kendimizi tutamasaydık..:D
.........................:D

Hüseyin Çümen
08.11.2010, 12:56
Bu cincon denen takıma koymak çok daha ayrı bi güzellik renklerini görünce midem kalkar taraftarını görecek gözüm yok yönetimi oyuncu profili ile şereften çok uzak kalan bi yapısı var.
Yıllardır Avni Akerde başarısız sonuçlarımızın ardından 2 sene üst üste bunları devirmek diğer galibiyetlerimizden daha önemliydi.

Bu sene çok büyük futbol oynuyoruz takımına göre oyun yapımızla takımların eksikliklerine göre galibiyeti yakalayabiliyorz buda Şenol Hocanın çok büyük olduğunun bir göstergesi.

Ayrıca bizi 3-1 le deviren manisaspor a teşekkürü bir borç bilirim o yenilgi bize sağlam bi tokat oldu ve her maçtan önce ya manisa maçı gibi olursa geliyor aklımıza bu sayede maçlara hep aynı ciddiyetle çıkabiliyoruz.
Sene sonunda inşallah şampiyon olacağız ve bu şampiyonluktaki önemli etkenlerden birtanesi manisa yenilgisi olacak

Murat Erdem
08.11.2010, 13:06
Eliyle gol attıktan sonra sahada Arda ile karşılıklı şebeklik yapan Servet insanına, korner direğini söküp gitar solo yapan Lincoln insanına !!! 1-2-3 !!! şışttttttttttttttttt ! nasıl koyduk ama Cimbombomaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!

Külünkoğlu
08.11.2010, 13:07
Çok güzel bir kare. :)

http://foto.fanatik.com.tr/news/423x238/2010/11/7/fft1mm1242706.jpg

Burhan61
08.11.2010, 13:08
Forumun en sakin insanları bile coştu:D

Deniz Telci
08.11.2010, 13:09
O maçta Makakula zaten iyiydi, şuan onu alsak ? gökhan ünal gibi bir arıza çıkarmaz umarım :)

KUTADGU
08.11.2010, 13:12
Maç öncesi tahmin ettiğim oyun şablonuyla çıktı GS karşımıza.
Oynatmamayı seçecek ve boş alan bulabilirse saldıracaktı.

Biz yapmamız gereken en iyi şeyi yaptık.
GS'nin tuzağına düşmedik.
Sakin oynadık ve mümkün olduğu kadar topu çevirmeye çalıştık.
Kötü oynuyor gibi gözükmemizin nedeni pas organizasyonumuzun eski maçlara nazaran daha çok sekteye uğraması oldu.
Yapmamız gereken ne varsa onu yaptık.

Nerdeyse doğru düzgün pozisyon vermedik.
Bulduğumuz uygun bir kaç pozisyonu kaçırdık ama ciddiyetten ödün vermedik.
Topu kovaladık.
Topu kovaladığımız bir pozisyonda da ilk golü bulduk.

Gol sonrası takım adına kısa süreli bir hayalkırıklığı yaşasam da attığımız ikinci gol muhteşem bir goldü.

Baskı yiyen bir takımın golcüsü dönen topu alıyor ve kontrol ediyor, ardından orta saha oyuncusuna veriyor ve koşuya başlıyor, topu alan orta saha oyuncusu daha ilerde ve daha uygun bir pozisyonda olan diğer orta saha oyuncusuyla topu buluşturuyor ve pozisyonun sonunda ilk topu alıp, paslaşmayı başlatan forvet golü buluyor.

Bayıldım.

Bu arada, Nasıl koyduk ama :)

apachi61
08.11.2010, 13:13
Lucas Neill den haber yok mu? adamı nere gönderdiyse Jaja gs kafilesini kaçırmış yetişememiş ucaga :D :D :D

hamucera
08.11.2010, 13:16
sabri soyunma odasına girerken bişiler diyordu, yoksa kendi kendine ulan dönüp 3'lü çektirsem mi diye mi söyleniyordu acaba

DURAS
08.11.2010, 13:17
bu maçta kötü diyeceğim tek olgu, 2. topları genelde rakibin alması oldu. onurun gelişi güzel degajları ve girayın dandunları yüzünden ekstra efor sarfettik. özellikle onurun gelişi güzel degajlarına şenol hocanın müdahale etmesini beklerdim. giraya ise yapılacak bi şey yok( şimdilik:) )ancak giray milli takımı hatta avrupayı istiyorsa bu dandunlara çare bulmak zorunda yoksa anadolu takımında kendine yer bulur. hedeflerine ulaşamaz

hamucera
08.11.2010, 13:19
maçta Colman çok gzükmese de uzun yol yorgunluğuna rağmen Trabzonspor adına sahanın en çok koşan oyuncusu oldu 11 km ile

Samet Berber
08.11.2010, 13:19
Benim aklım hala Jaja'nın Neill'a yaptığı harekette :) ..

Bayraktaroğlu
08.11.2010, 13:20
Lucas Neill den haber yok mu? adamı nere gönderdiyse Jaja gs kafilesini kaçırmış yetişememiş ucaga :D :D :D

bir rivayete göre memleketine dönüyormuş :):) benim için trabzon bitmiştir bir daha gelmem diyormuş :)

Armağan Dere
08.11.2010, 13:21
Dün akşam Ntvspor'da Sergen söledi:Ligde ilk yarı 1-2 Trabzon,fenerbahçe diye..ama hangisi 1 hangisi 2 olur bilemem dedi...3 Bursa,4 Bjk dedi.Kayseri dayanamaz...ama bizim takımı bayaa övdü...ligin en başından beri yazdım bu sene Fenerbahçe en büyük rakibimiz..Ona daha rahat çelme atılabilmesi için Bjk'nin de yarıştan kopmaması lazım..

Hüseyin Çümen
08.11.2010, 13:23
Artık bi şampiyonluk tezahüratı bulup bunu tüm tribünlerin birlikte söylemesi lazım benim şöyle bi çalışmam var

ebru gündeşin biraz kızıl biraz mavi adlı şarkısı

http://www.youtube.com/watch?v=Z69qkjUMrpU

Biraz bordo biraz maviii
Trabzonumun asil rengi
Artık şampiyonluk vaktii
Haydi Trabzonum haydii

sonra ooooo oooo diye devam ardından tekrar nakarat sonra oooo diye devam ederiz olmazmı ki

tabi son mısrada değişiklik olabilir az önce geldi aklıma

Muhammed Ayaz
08.11.2010, 13:25
allahum yoksa şampiyon mu oluyoruz HADİYİN BE UŞAKLAR DÖKÜN BİZİ İSTANBUL SOKAKLARINA YIKALIM İSTANBULU FETH EDELİM İSTANBULU HAYDE BE UŞAKLAR GAYRET!!!!!!!!!!!!

Sefaenes
08.11.2010, 13:26
serdar tatlı, giray kırmızı kart görmeliydi diye yazmış. o yüzden o markus merk.

serdar tatli gs lilarin hakeme itiraz etmelerine sarilari neden yazmamis onlari alsalardi gs 9 kisi kalacakti hakemlik yaptigi zamanda serefsizdi simdide

Deniz Telci
08.11.2010, 13:31
Şunların, Ronaldinho olayları tam olarak gerçek mi abiler ? Bir ara fanatik gazetesi şöyle diyordu;

"Ronaldinho 6s'de"

karaman6106
08.11.2010, 13:35
bir teklifim var ahaliye: eğer şampiyon olursak, nicklerimizin sırtımızda yazdığı çubuklu formalarla meydanda buluşalım, var mısınız????:confused::confused::confused: cevap alamadımçağrıma...

ESER
08.11.2010, 13:35

jaja neiill in bagirsagini dugumledi,

bir musil ilaci kullanmadan ihtiyac goremez heralde 1 - 2 ay :)

Şeref
08.11.2010, 13:38
cale'nin oyundan alınırken yuhlanmasına üzüldüm açıkçası. takım galipken bu protesto niye?? adam elinden geleni yapıyor. bence özveriylede oynuyor. illaki serkan gibi olması gerekmez.

SEDAT
08.11.2010, 13:40

- En Çok Hoşuma Giden Olaylardan Biriside , Gol Olurken O Anda Tribünlerin Tebkisini Görmektir , Hele Kırmızılı Abinin Çoşkusuna Bakarmısınız , Süper :)

prenha61
08.11.2010, 13:48
Cimbom yine tarih yazdı...

08.11.2010 11:32:46 Galatasaray, 11. haftası geride kalan Spor Toto Süper Lig'de Trabzonspor'a mağlup olarak, tarihi bir hüsrana imza attı.

Sarı-kırmızılı takım, lig tarihi boyunca 11 maçlık süreçte ilk kez 5. defa sahadan yenilgiyle ayrıldı. Cim-Bom daha önce 11 haftada en çok 4 yenilgi almıştı.
Galatasaray; 1979-80, 1980-81 ve 1989-90 sezonlarında ilk 11 haftada 4 kez yenilmişti.
Galatasaray, 2010 yılı içinde ezeli rakipleri Beşiktaş, Fenerbahçe ve Trabzonspor ile oynadığı maçlarda galibiyet yüzü göremedi. Geçen sezonun 2. yarısında Trabzonspor'a 1-0, Fenerbahçe'ye 1-0 kaybeden Cim-Bom, Beşiktaş'la 1-1 berabere kalmıştı. Bu sezon Kadıköy'de Fenerbahçe ile golsüz berabere kalan Aslan dün akşam Trabzonspor'a yenilmekten kurtulamadı.
Galatasaray ezeli rakipleriyle oynadığı maçlarda son galibiyetini Ziraat Türkiye Kupası grup maçında Ali Sami Yen'de Trabzonspor'a karşı 2-1'lik skorla almıştı.
MISIMIOVIC'TEN TEPKİ
Teknik Direktör Gheorghe Hagi tarafından maçın 60. dakikasında oyundan alınan Misimoviç bu değişikliğe tepki gösterdi. Yerini Harry Kewell'a bırakan Bosna Hersekli futbolcu önce söylendi, sonra doğrudan soyunma odasına gitti. Misimoviç, Fenerbahçe derbisinde de kenara alınınca teknik heyete karşı soğuk davranmıştı.

Kaynak: Mynet

:D:D:D:D:D

Badaloğlu
08.11.2010, 13:50
- En Çok Hoşuma Giden Olaylardan Biriside , Gol Olurken O Anda Tribünlerin Tebkisini Görmektir , Hele Kırmızılı Abinin Çoşkusuna Bakarmısınız , Süper :)

Sen bide bizim tribünü görseydin... Sakatlanıyorduk neredeyse, yuvarlana yuvarlana aşağıya doğru yumak olduk.Bu arada gözlükte gazi oldu :D

Kara Mert61
08.11.2010, 13:52
cale'nin oyundan alınırken yuhlanmasına üzüldüm açıkçası. takım galipken bu protesto niye?? adam elinden geleni yapıyor. bence özveriylede oynuyor. illaki serkan gibi olması gerekmez.

Bende öyle düşündüm ama olay bizim düşündüğümüz gibi değilmiş..Maratonun önünde sabri ya da ayhan bişey yapmış..onu yuhalamışlar..

Adem Erdoğan
08.11.2010, 13:54
Evde yaklaşık 20 kişi izledik maçı, son anlar gs bastırıyor;

"Bitir ulan, bitir ulan" sesleri yükseliyor.

Top bize geçti herkes aynı anda

"Bitirme ulan bitirme ulan" ve "goooooooooool" .

:)

SEDAT
08.11.2010, 13:55
Sen bide bizim tribünü görseydin... Sakatlanıyorduk neredeyse, yuvarlana yuvarlana aşağıya doğru yumak olduk.Bu arada gözlükte gazi oldu :D

- O anki Yuvarlanmanın Tadı Hiçbişeye Değişilemez :) Takıma Binlerce Gözlük Feda Olsun abi :D

Selim Turan
08.11.2010, 13:56
Yuhalanan kişi Cale değil o anları tekrar izlerseniz anlarsınız..

TheCrow
08.11.2010, 13:56
Arkadaşlar akşam spor programlarında Trabzonspor 60 küsür hafta sonra ilk defa tekrar lider oldu gibisinden bir şeyler söylediler, nedir bu saçmalık ?..

magicyattara
08.11.2010, 13:57

Onun solunda ki çocuk T-Shirt'lerin önünde ki baskı gibi duruyor..:D

Deniz Telci
08.11.2010, 14:00
Arkadaşlar akşam spor programlarında Trabzonspor 60 küsür hafta sonra ilk defa tekrar lider oldu gibisinden bir şeyler söylediler, nedir bu saçmalık ?..
Türkiye'de, Profesyonel Yorumcular olmadıkça, olacağı da buydu zaten... :cool:

Kasım Hilal
08.11.2010, 14:00

Vurgu yapan oldu mu bilmiyorum ama reklam da tam reklamı..
GÜNEŞ!

Ali Sırrı
08.11.2010, 14:02
Evde yaklaşık 20 kişi izledik maçı, son anlar gs bastırıyor;

"Bitir ulan, bitir ulan" sesleri yükseliyor.

Top bize geçti herkes aynı anda

"Bitirme ulan bitirme ulan" ve "goooooooooool" .

:D:D:D ahahaha

SEDAT
08.11.2010, 14:05

- 65 Hafta Sonra Lider Olmuşuz :) İstatistik Olarak...

TheCrow
08.11.2010, 14:05

Türkiye'de, Profesyonel Yorumcular olmadıkça, olacağı da buydu zaten... :cool:

Yahu yorumculukla alakası yok, araştıracaksın, işin o senin. Biz bu sene 2. hafta liderdik, yani 65 hafta sonra değil, 9 hafta sonra tekrar lider olduk ama ligtvde 65 hafta sonra tekrar lider oldu dediler, hatta sezon ve haftayı da verdiler, 2008-2009 bilmemkaçıncı hafta diye.

Bu hafta hakem iyiydi, gsyi de yendik, liderliği de aldık, e Umut da gol attı, kiminle kavga edeceğiz biz şimdi ?.. Bu hatayı yakalamam iyi oldu, bu konuyu irdeleyelim, yoksa hafta geçmez, kahrolsun ligtv :D

TheCrow
08.11.2010, 14:07
- 65 Hafta Sonra Lider Olmuşuz :) İstatistik Olarak...

Yerim öyle istatistiği, bu sene 2. hafta liderdik biz. Beyinsiz adamlar gitmişler 65 hafta öncesini bulmuşlar.

SEDAT
08.11.2010, 14:09
Yerim öyle istatistiği, bu sene 2. hafta liderdik biz. Beyinsiz adamlar gitmişler 65 hafta öncesini bulmuşlar.

- Bu Daha Vurguluydu abi Ondandır :)

Çetocan
08.11.2010, 14:11
Bügün Nedense Gs'li Arkdaslarımı Göremiyom...

TheCrow
- Bu Daha Vurguluydu abi Ondandır :)

Ben anlamam Sedat, yok öyle tv ekranından sallamak, anında yakalarım. Bu konuyu irdeleyelim :D ...

SEDAT
- Evet ya , Şimdi Baktım 2.Haftanın Lideri Bizmişiz :D

- Allah Sizi Bildiği Gibi Yapsın ligtv, Size O İhaleyi Vereni sevsinler :)

toksoy61
08.11.2010, 14:14
Bende öyle düşündüm ama olay bizim düşündüğümüz gibi değilmiş..Maratonun önünde sabri ya da ayhan bişey yapmış..onu yuhalamışlar..

olayın doğrusu bu. bende maratondaydım. sabrinin hareketine millet tepki gösterdi. o aradada cale değişiklik için dışarı çıktı.

sametaydin
08.11.2010, 14:15
Vurgu yapan oldu mu bilmiyorum ama reklam da tam reklamı..
GÜNEŞ!

Hehe. İyi yakalamışsın benim hiç dikkatimi çekmemişti.

Murat Erdem
08.11.2010, 14:20
Bizim lider olmamız, ilk üç sırayı Bursa ve Kayseri ile paylaşmamız, adil bir lig olmasının sonucuymuş. Bunun için Mahmut Özgener yönetiminde ki T.F.F ye teşekkür borçluymuşuz:mad:

Evet:( şaka değil bu yazdığım.
Akşam %100 Futbol adında ki NTV programında Rıdvan-Güntekin ikilisi ciddi, ciddi bunu konuştular.:mad:

Adamların yüzü o kadar asıktı ki sanki bir yerlerine bişey kaçmış gibi ıkındılar-sıkındılar böyle abuk-subuk konuşup zar zor programı bitirdiler.

Alın teri bilek zoru koçlarım benim !!! Alayınıza kibrit çakayım !

TheCrow
08.11.2010, 14:27
Bizim lider olmamız, ilk üç sırayı Bursa ve Kayseri ile paylaşmamız, adil bir lig olmasının sonucuymuş. Bunun için Mahmut Özgener yönetiminde ki T.F.F ye teşekkür borçluymuşuz:mad:

Evet:( şaka değil bu yazdığım.
Akşam %100 Futbol adında ki NTV programında Rıdvan-Güntekin ikilisi ciddi, ciddi bunu konuştular.:mad:

Adamların yüzü o kadar asıktı ki sanki bir yerlerine bişey kaçmış gibi ıkındılar-sıkındılar böyle abuk-subuk konuşup zar zor programı bitirdiler.

Alın teri bilek zoru koçlarım benim !!! Alayınıza kibrit çakayım !

Maraton'da da Mustafa Denizli program boyunca ıkındı sıkındı sonunda dayanamadı ağzındaki baklayı çıkardı, üzgün ve sinirli bir ses tonuyla: "Aslında maçı galatasarayın kazanması daha iyi olacaktı, lig daha renkli olacaktı, zirve yarışı daha zevkli olacaktı, programı izleyenlerin sayısı filan..." Ulan senelerdir biz yarış dışında kalınca problem olmuyor da gs yarış dışında kalınca mı problem oluyor?..

bordo08
08.11.2010, 14:27
Zorlarına gitmiş demekki istanbul takımları ligin zirvesinde olmazlarsa bunlarda o ekranlara çıkamayacak.Tek korkuları burdan.

Murat Erdem
08.11.2010, 14:33
Maraton'da da Mustafa Denizli program boyunca ıkındı sıkındı sonunda dayanamadı ağzındaki baklayı çıkardı, üzgün ve sinirli bir ses tonuyla: "Aslında maçı galatasarayın kazanması daha iyi olacaktı, lig daha renkli olacaktı, zirve yarışı daha zevkli olacaktı, programı izleyenlerin sayısı filan..." Ulan senelerdir biz yarış dışında kalınca problem olmuyor da gs yarış dışında kalınca mı problem oluyor?..

İçlerinde ki irin o kadar fazla ki böyle dökülüyor dışarıya. Aslında bu konuştuklarıyla bir gerçeği de itiraf etmiş oluyorlar. "Biz haramiyiz, bizim olmayanı haketmediğimizi üçkağıtla zorbalıkla al(-dık-)ırız, böyle alıştık yıllarca"

SEDAT
08.11.2010, 14:33

- Dangalak Mustafa'ya Engin'in 2.Golde Verdiği Pasın Doğruluğunu anlatamadılar..

- Şansal Dedi ki " Yattara alsaydı o Topu İllaki Çalım atıcak ve Belkide Kaptırıcaktı , Çünkü adamın Huyu Bu " Dedi..Doğru söyledi :)

- Ama Beton Mustafa Hala Masal anlatıyor :)

slmn
08.11.2010, 14:38
Üçlünün videosu yokmu yaw :S

Dursun Kaplan
08.11.2010, 14:39
Mustafa Denizli'nin anlayamadığım bir kuyruk acısı var. :)

TheCrow
08.11.2010, 14:42
- Dangalak Mustafa'ya Engin'in 2.Golde Verdiği Pasın Doğruluğunu anlatamadılar..

- Şansal Dedi ki " Yattara alsaydı o Topu İllaki Çalım atıcak ve Belkide Kaptırıcaktı , Çünkü adamın Huyu Bu " Dedi..Doğru söyledi :)

- Ama Beton Mustafa Hala Masal anlatıyor :)

Herhalde aklı selim düşünebilen her Trabzonspor taraftarı o topun Yattara'ya atımaması gerektiğini biliyordur. Yattara zaten "aman bana verme de ne yaparsan yap" modunda koşuyordu öylesine. Yattara başlığında yazmadım ama, oyuna ilk girdiği dakikalarda sabri ile tam ortalarında kalan boş topa koşmadığı zaman televizyonu kırasım geldi, daha oyuna yeni girmişsin ama koşmuyorsun, ve topu alsa kalaye kadar karşısında hiç kimse yok.

Sefa
08.11.2010, 14:43
Mustafa Denizli Maraton'un ağırlığını kaldıramıyor.. Daha iyi bir yorumcu bulsa iyi olur Şansal Büyüka..

sametaydin
08.11.2010, 14:43
Mustafa Denizli'nin anlayamadığım bir kuyruk acısı var. :)

En basiti aklıma ilk gelen geçen yıl bu adam bjk nın başındayken bunların şampiyonluk iddaalarını bitirmiştik. Belki ondandır.

magicyattara
08.11.2010, 14:45
Mustafa Denizli Maraton'un ağırlığını kaldıramıyor.. Daha iyi bir yorumcu bulsa iyi olur Şansal Büyüka..

Program bu kadar dillendiriliyorsa,kaldırıyor demektir Sefa..

TheCrow
08.11.2010, 14:49

Bence Mustafa Denizli çok zeki bir adam, ama taraflı ve at gözlüklü. Duygularını bastırabilirse iyi bir yorumcu olabilir, ama çok zor, dün gece ağlayacaktı nerdeyse üzüntüden.

Sefa
Program bu kadar dillendiriliyorsa,kaldırıyor demektir Sefa..

Abi yorumlarının bir tutuculuğu yok çoğu kişi tartışmalı pozisyonlar için izliyor ve maç sonu görüntüleri falan filan yoksa Mustafa Denizli iyi yorum yatığı için değil.

Adam durup durup içindeki sıkıntı onu rahatsız ettiği için saçmalıyor..

Özellikle poziyon istiyor rejiden pozisyon ne 16. dakikada orta alanda herhangi ne tehlike nede başka birşey olan pozisyon Serkan yatarak topu almış burda faul var diyor bu pozisyonu özellikle istetiyor tamam pozisyonda faul var diyelim pozisyonda herhangi bir aksiyon yok olsa ne olur olmasa ne olur uğraşıyor birşeyler bulmak için ve o arada baya saçmalıyor..

Nihat Güneş
Ben de bir ek yapayım madem konu medyaya geldi :)

Akşam Rıdvan diyo ki Jaja trübünlere oynuyor, büyük oyuncu değil, vasat oyuncu,keleye dikine gitmiyor ama Yattara öyle mi ? Yattara topu alınca hemen kaleye iniyormuşmuş. Aman Allahım yoruma bak, ayağına topu aldığında ya direk ya da verkaçla kaleyi görüp şut atmaya çalışan Jajayla ilgili yorumu bu adamın. Neresiyle izlediyse maçı.

Bunları izledikçe Uğur Meleke , Mehmet Demirkol'un aynı işten ekmek yediklerini düşününce çıldırıyorum .

Gökhan ARSLAN
08.11.2010, 14:52

Akşam Rıdvan diyo ki

Bu yorumların tamamını programı indirebileceğimiz bir yer varmı bildiğiniz?
Öyle bir imkan varsa çok sevinirim :)

MDanışmaz
08.11.2010, 14:52
Maraton programında adam akıllı tek adam var o da Markus Merk tarafsız bir şekilde yorumlarını yapıyor :)

Recep Alkan
08.11.2010, 14:53
Akşam kimseyi dinlemedim. Dinlemeyeceğim de bundan sonra. Neden güzel gecemizi heba edeyim ki ? Hepsinin ne b..k olduğu belli. Maç bitti, maç sonu röportajları dinledim, sonra TRT de de özeti seyrettim yetti. Yok Denizli imiş, yok Rıdvan imiş, yok bilmem kimmiş, umrumda bile değil.

Trabzonspor'un oynadığı futbol bu şerefsizleri değil, bizi memnun etsin yeter.

Gerisi afkursun dursun...

TheCrow
08.11.2010, 14:55

Akşam Rıdvan diyo ki Jaja trübünlere oynuyor, büyük oyuncu değil, vasat oyuncu,keleye dikine gitmiyor ama Yattara öyle mi ? Yattara topu alınca hemen kaleye iniyormuşmuş. Aman Allahım yoruma bak, ayağına topu aldığında ya direk ya da verkaçla kaleyi görüp şut atmaya çalışan Jajayla ilgili yorumu bu adamın. Neresiyle izlediyse maçı.

Bunları izledikçe Uğur Meleke , Mehmet Demirkol'un aynı işten ekmek yediklerini düşününce çıldırıyorum .

Jaja'nın çok ilginç özellikleri var. Topu aldığında eğer daha ileride pas atabileceği bir arkadaşı varsa, 1 saniye bile beklemeden pas veriyor ve boş alana kaçmaya çalışıyor, pas verebileceği daha iyi durumda bir arkadaşı yoksa, birisi uygun pozisyon alana kadar topu ayağında tutuyor, uygun pozisyon oluşursa yine pasını veriyor, oluşmazsa bu sefer kendisi topu ileriye taşımaya çalışıyor. Futbol zekası çok yüksek ve çok yetenekli. Rıdvan'ın durumu özetle şu : "Zor, oyun bozar" , çok zor durumda kendileri şu anda...

magicyattara
08.11.2010, 14:57

Bence Jaja konusunda temkinli olmak lazım..henüz büyük futbolcu olduğunu gösterecek bir şey oynamadı..ya da ben göremedim..

Nihat Güneş
08.11.2010, 14:58
Gökhan kardeşim, Ntvsporun sitesine bakabilirsin, oraya programın videolarını koyuyorlar genelde.

Serdar A
08.11.2010, 14:59
Maraton programında , genel olarak lig TV'de bir denge gözetiliyor . Belirli takımların belirli bir ağırlığı var . Diğer kulüplere de aslansınız siz , 4. büyük beşinci büyük 6. büyük diye gaz verilip diğer yandan inceden inceye arka planda tutuluyor . Özellikle Maraton programı hiç samimi bir program değil . Ne Denizli ne Şansal düzgün karakterli insanlar değil . Hayatları kayırılarak geçtiği için birilerini kayırmayı misyon edinmişler . Aralarında göz temasları duruşları , yapılan program futbolun kendisine hizmet etmiyor . Orası çok açık .

NTV yayın grubunun da çok farklı hareket ettiğini söyleyemeyiz . Ancakbir derece daha iyi sayılırlar . Zira açık açık söylüyorlar Trabzon büyük takım değildir diye . Boşu boşuna da izlemeye de gerek kalmıyor .

Şu an için ulusal medyada görünen en adil program TRT Stadyumu . Bir de Ağaoğlunun ağırlığı dolayısıyla Trabzon isminin hayli anıldığı bir program daha vardı , onun adını çıkaramadım .

Başka olduğunu sanmıyorum . Diğerlerinde Trabzon için bir cümle konuşulsa ardında kafasızın biri aklınca Trabzon'u küçük göstermeye çalışır . Bu o şarlatanın seviyesinden başka şey göstermese de izleyen için sinir bozucu olduğu aşikar .

Aslında bir indeks çıkarsak güzel olur . Mesaj ulaşır .

TheCrow
08.11.2010, 15:00
Akşam kimseyi dinlemedim. Dinlemeyeceğim de bundan sonra. Neden güzel gecemizi heba edeyim ki ? Hepsinin ne b..k olduğu belli. Maç bitti, maç sonu röportajları dinledim, sonra TRT de de özeti seyrettim yetti. Yok Denizli imiş, yok Rıdvan imiş, yok bilmem kimmiş, umrumda bile değil.

Trabzonspor'un oynadığı futbol bu şerefsizleri değil, bizi memnun etsin yeter.

Gerisi afkursun dursun...

Recep ben büyük bir zevk alıyorum ağlama dinlemekten. Bilhassa dikkat ediyorum ve en çok kim ağlarsa onu dinliyorum. Bu hafta Mustafa Denizli çok iyi ağladı, Rıdvan önceki haftalara göre biraz vasattı, o yüzden Maraton'u seyrettim.

Semra
08.11.2010, 15:00
bize bu eşsiz mutluluğu, sevinci yaşatan tüm takıma teşekkürler.
Şenol hoca büyük adamsın sen sabaha kadar konuş ben dinlerim, inş. yolun sonu şampiyonluk başta hocaya sonra tüm takıma güveniyorum...

tüm programları, gazeteleri rahat rahat takip etmek dünyanın en güzel duygularından biri:)
inş. önümüzdeki bursa engelini de kayıpsız geçeriz.

şenolkılınç
08.11.2010, 15:01
Takim Çok akilli oynadi maÇi rolantİde gÖtÜrdÜ gs nİn o 60-70 dk lik baskisini İyİ ezdİ zaten gs 70 den sonra bİtİyordu onu kullandi İyİ mİ oynadi hayir ama gerektİĞİ gİbİ oynadi tebrİkler bu arada Şu gİraya dİkkat etmek lazim bİ tÜrlÜ nasil adam karŞilanacaĞini ÖĞrenemedİ geÇen hafta konya maÇinda son dk larda tehlİkelİ bÖlgede hİÇ pozİyon yokken faul yapti dÜnde 6 ya 1 pozİsyonda pİnoyu İndİrdİ hangİ akla hİzmetse sari kart gÖrdÜ kİ İtİrazlari maÇ boyu devam ettİ

Ö.Hamsi
08.11.2010, 15:05
senol gunes diyorum baska biseyde demiyorum.........
oyuncu kazanmakta ilerici dusunmekde oyunu okumakta,oyuna aninda mudahalelerde ustune yok..
isler iyi gidiyor simdi ama kotude gitse senol gunesin ustune bir hoca alex ferguson bile olsa trabzonda bise yapamaz.En buyuk sansimiz senol hoca,,....

Serdar A
08.11.2010, 15:07
Hani diyorlar ya , bu ülkeye Trabzon lazım diye .

Diyemiyorlar , kuzu kuzu gece 2 de 5 dakika futbol yorumu almayı bekleyen bekleyen milyonları arıyoruz diye .

Çoğu programın içinde Trabzonspor lafı geçsin dahi istemiyorum . Bilhassa NTVspor'un . Bu takımı konuşanların asgari düzeyde de olsa şerefli insanlar olmasını arzu ederim .

Murathan
08.11.2010, 15:07
Eliyle gol attıktan sonra sahada Arda ile karşılıklı şebeklik yapan Servet insanına, korner direğini söküp gitar solo yapan Lincoln insanına !!! 1-2-3 !!! şışttttttttttttttttt ! nasıl koyduk ama Cimbombomaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!
ççç ççç helal olsun sana abi,bu maçta yaptıklarını unutmadım,acısını alıyoruz :D

Murat Erdem
08.11.2010, 15:08
Jaja konusunda "bu ülkeye böyle oyuncu gelmedi daha" kadar iddialıyım. Yanlız saha içinde ki mimikleri ve vücut diline bakarsam, bir memnuniyetsizlik seziyorum onda. Artık oynadığı mevkiden mi memnun değil, daha başka bir sıkıntı mı çekiyor bilmem. Üstüne titrememiz gerekiyor ne olursa olsun.

Nihat Güneş
08.11.2010, 15:10
Bence Jaja konusunda temkinli olmak lazım..henüz büyük futbolcu olduğunu gösterecek bir şey oynamadı..ya da ben göremedim..

Bence Jaja 2. yarı itibariyle ligin en etkili oyuncusu konumuna gelecek. Zaten şunda hemfikiriz ki top alışverişi, oyun görüşü, şutları, topla hareketlenmesi vasatın çok çok üzerinde. Şu ana kadar 3 golü var, ve Genlerbirliği maçını çeviren oyuncu. İlk 11 oynadığı 3. veya 4. maç. ilk 11 çıktığı 3-4 maçta böyle istatistiklere sahip yabancı oyuncumuz var mı Şota hariicinde zannetmiyorum. Kaleye en çok şut atan oyuncumuz durumunda. ZAten Jaja sezon öncesi hazırlık kampı geçirmemiş bir oyuncu, Methalist Kharkivden ayrılış sürecinde de bildiğim kadarıyla 3 haftalık bir kaybı var.

Büyük oyuncu demek için tabiiki henüz erken, ama Rıdvan dilmen'in yaptığı yorum saçma ötesi. En etkili yönü kaleye hızlıca inip, etkili şutlar çıkarmak olan bir oyuncuyu Yattarayla kıyaslayıp tribünlere oynayan şımarık çocuk benzetmesi yapmak ne kadar doğru yorumu sizlere bırakıyorum.

İddiam odur ki devre arası hazırlık kampında fizik olarak hazır hale gelmiş bir Jaja bu ligi sallar. Bunu sadece jaja'yı bizdeki maçlarında izlemiş biris olarak değil, 2 Methalist- Bjk maçını izlemiş ve sayısız Jaja videoları izlemiş( Sadece attığı golleri gösteren değil aynı zamanda geniş özet görüntüleri ) birisi olarak söylüyorum.

Jaja'nın ilerde anlaşabileceği pas alışverişini yapabileceği bir forvet olmaması da oyununu çok etkiliyor. Umut iyi niyetine rağmen bu pas alışverişlerinde etkisiz kalıyor, Burak hakeza öyle,bunu da göz önünde bulundurmak gerektiğini düşünüyorum. Bknz. Deviç.

ÖZetle ben Jaja'dan çok ama çok umutluyum, ve devre arasından sonra ligi sallayacağı konusunda ısrarcıyım. :)

Gökhan ARSLAN
08.11.2010, 15:10
Gökhan kardeşim, Ntvsporun sitesine bakabilirsin, oraya programın videolarını koyuyorlar genelde.

Saolasın usta akşam onların koyduklarını izledimde yarım yarım koymuşlar hep (:
Ben arşivime eklicektim onlarıda o yüzden sordum (:
Neyse artık :) çok saolasın tekrardan..

Alperen Çakıroğlu
08.11.2010, 15:11
Bu güzel haftaları sağlam,ayaklarımız yere baskın bir şekilde atlatmamız lazım çünkü bursa maçında da aynı oyunu aynı sabrı ve desteği görmek takımı rehavete sokmamak liderliği uzun maratona taşımak ve sonunda mutlu olmak hepimizin isteği ve bunun gereklerini en iyi şekilde yapmalıyız.Bütün takıma ve Şenol Hoca ya teşekkürler...

Ertuğrul ATALAY
08.11.2010, 15:11
bjk maçında yüreğim ağzıma gelmişti.
ama bu maçta ilk kez rahat rahat maç izledim....gs..resmen sıradan anadolu takımı gibiydi....
neyse sırada timsah var....

Sefa
08.11.2010, 15:12
Galatasaray 2010 yılında daha derbi kazanamamış. Bjk'yi de yenecek gibi durmuyorlar.. Bizim eski halimize döndüler resmen.. :)

Tangerine Dream
08.11.2010, 15:12
TRT Stadyum'u ve TV Net'te Kemal Belgin'i izlerim, alacağımı alırım diğerlerinin ne dediğine aldırış etmem, kafa yormam.

hasannuhoglu
08.11.2010, 15:13
ikinci golden sora umutun tam anlamıyla üzerime dogru koşmasını unutamıycam..sanki zaman durmuş mekan kaybolmuş ,umut bana koşuyodu :))

Gökhan ARSLAN
08.11.2010, 15:16
Jaja'nın o 2.yarı bir pası vardı ki yattara ya o bile anlayamadı (: hareketlenmedi hiç
Bu adamdan çok umutluyum bu takıma çok şeyler katacak..

Serdar A
08.11.2010, 15:19

Ağaoğlu vari cevaplar türetilecek bir mesaj olmuş :)

Jaja Trabzonspor için piyango . 1 yıl önce 25 milyon liraya alamayacağımız futbolcuyu sezon başından yarısından daha az bir bedele transfer etmeyi başardık .

Takım net santrafor ararken , bu transferi arka plana itip , Jaja'yı başkana tercih ettiren transfer sorumlusu mümkünse sayın başkan ile her transferden evvel fikir alışverişinde bulunsun .

Bir de şunu iyice bellememiz gerekir . Jaja kendisini kanıtlayacak bir futbolcu değil . Brezilya milli takımı seviyesinde bir futbolcudur bahsettiğimiz ki çok kez o hedefe yaklaştı .

Tek sorunu yeni takımını-ligini yeterince tanımıyor ve henüz verimli olacağı yerde oynatmıyoruz .

oflubektas
08.11.2010, 15:20
Ula hau büyük bayrağı çıkarsam mı dolabın altından ? (Bayrak 96 senesinden kalma olup, şu an renkleri "gri-pembe" ye dönmüştür)

Anama da diyim ütüyi isutsun :)

Murat Erdem
08.11.2010, 15:21
Futbolda romantizmin daha ölmediğini kanıtlayan Metalist başkanını hürmetle anıyorum. Sağolsun, varolsun.

Mustafa Yüksek
08.11.2010, 15:23
Ula hau büyük bayrağı çıkarsam mı dolabın altından ? (Bayrak 96 senesinden kalma olup, şu an renkleri "gri-pembe" ye dönmüştür)

Abi getir biz onu boyarız kendi ellerimizle:)

Alp Yavuz 13
08.11.2010, 15:23
Gsliler sarbiyi serkandan 10 gömlek daha üstün olduğunu söylüyordu :D

Serdar A
08.11.2010, 15:25
Gsliler sarbiyi serkandan 10 gömlek daha üstün olduğunu söylüyordu :D

Serkan şu anda ligin en iyi sağ kanat oyuncusu .

Yıllarca hakettiği değeri görmeyen Serkan'ın yukarıda yazdığınız türden oluşan kamuoyu görüşünü de bir yerine takacağını sanmam :)

Recep Alkan
08.11.2010, 15:26
Recep ben büyük bir zevk alıyorum ağlama dinlemekten. Bilhassa dikkat ediyorum ve en çok kim ağlarsa onu dinliyorum. Bu hafta Mustafa Denizli çok iyi ağladı, Rıdvan önceki haftalara göre biraz vasattı, o yüzden Maraton'u seyrettim.

ooooo, olaya bu gözle bakabiliyorsak, televizyonun karşısından hiç kalkmayın derim, ama küçük şeylere takılıp keyfinizi boşu boşuna kaçıracaksanız bakmayın derim ;)

TheCrow
08.11.2010, 15:27

gri-pembe :D

DURAS
08.11.2010, 15:27
Ağaoğlu vari cevaplar türetilecek bir mesaj olmuş :)

Jaja Trabzonspor için piyango . 1 yıl önce 25 milyon liraya alamayacağımız futbolcuyu sezon başından yarısından daha az bir bedele transfer etmeyi başardık .

Takım net santrafor ararken , bu transferi arka plana itip , Jaja'yı başkana tercih ettiren transfer sorumlusu mümkünse sayın başkan ile her transferden evvel fikir alışverişinde bulunsun .

Bir de şunu iyice bellememiz gerekir . Jaja kendisini kanıtlayacak bir futbolcu değil . Brezilya milli takımı seviyesinde bir futbolcudur bahsettiğimiz ki çok kez o hedefe yaklaştı .

Tek sorunu yeni takımını-ligini yeterince tanımıyor ve henüz verimli olacağı yerde oynatmıyoruz .

önclikle yorumlarını keyifle okuduğumu belirteyim. ancak giray için yzdıklarına katılmadığımı da belirteyim. girayın ideal bir stoper olması için dan dun topa vurmayı bırakması gerek, o yüzden takım ekstra efor harcıyor. kendinden beklene gelişmeyi de göstremedi bence. jaja içinse 2. yarı çok farklı olacağını düşünüyorum

Armağan Dere
08.11.2010, 15:30
65 hafta sonra tekrar lider olduk diye bir yazı okudum..ama 2.hafta da lider değilmiydik biz..ama heralde averajdan olması nedeniyle saymamış olabilirler..Heralde Ersun Yanal döneminin 16.haftasında liderdik..Tabi o sezon kadıköydeki fenerbahçe maçına lider çıkmıştık...

Serdar A
08.11.2010, 15:31
önclikle yorumlarını keyifle okuduğumu belirteyim. ancak giray için yzdıklarına katılmadığımı da belirteyim. girayın ideal bir stoper olması için dan dun topa vurmayı bırakması gerek, o yüzden takım ekstra efor harcıyor. kendinden beklene gelişmeyi de göstremedi bence. jaja içinse 2. yarı çok farklı olacağını düşünüyorum

Abi Giray'da stoper kumaşı var . Bunu kendisinde gördüğümü de hiç saklamadım .

Bir futbolcuyu 2 maç oynatıp 8 maç kenarda tutarak yıldız olmasını bekleyemezsiniz . Diğer örnek Ceyhun'dur .

Yapılanmanın ilk sezonu Song yerine Giray olsaydı , belki 5 puan daha az kazanırdık ama elimizde bir milli takım stoperi olurdu .

Geriye dönük hafızamızı canlandıralım , bize transfer olduğu sezon milli takım kafilesine katılmamasının sebebi sakatlığı idi . Zaten ondan sonra da , düzenli olarak takımında forma şansı verilmedi .

transfer başlığına eklediğim bir anektod var ; Muhabir Şota'ya soruyor ,
-Hocam ligimizde iyi yerli futbolcu yok ne düşünüyorsunuz , diye .
Şota'nın cevabı şu :
-Herkes hazır , yetişmiş futbolcu arıyor .

Hüseyin Çümen
08.11.2010, 15:32
Rıdavan gece ağzındaki baklayı çıkarttı lig de en fazla taraftarı olan 3 ezik şampiyonluktan uzak kalırsaymış yayınca kuruluşa çok yazık olurumuşmuş inşallah böyle bişey olmaz şampiyonluğa ezikler dahil olucukmuşmuş

böyle bi zihniyet hasta bi zihniyet

Murat Erdem
08.11.2010, 15:32
Şampiyon olmak nasıl bir şey ki ? bilen var mı ? anlatsın biraz...

DURAS
08.11.2010, 15:35

dobinin o kafa golü hala gözümün önünde o kadar net hatırlıyorum:) 27 sene geçmiş hala tadı damağımda gerisini senin hayalgücüne bırakıyorum :)

Alp Yavuz 13
08.11.2010, 15:36
Serkan şu anda ligin en iyi sağ kanat oyuncusu .

Yıllarca hakettiği değeri görmeyen Serkan'ın yukarıda yazdığınız türden oluşan kamuoyu görüşünü de bir yerine takacağını sanmam :)

Serkan bu tür açıklamaları takar ama nasıl takar orası mühim ;) :D

TheCrow
08.11.2010, 15:37
Rıdavan gece ağzındaki baklayı çıkarttı lig de en fazla taraftarı olan 3 ezik şampiyonluktan uzak kalırsaymış yayınca kuruluşa çok yazık olurumuşmuş inşallah böyle bişey olmaz şampiyonluğa ezikler dahil olucukmuşmuş

Mustafa Denizli de Maraton'da aynı kaydeden çaldı. galatasaray yenseymiş hem lig hem de spor programları için daha iyi olurmuş...Ne yapalım şimdi, ekstradan puan mı yazalım gariban istanbul takımlarına?..Çözüm teklifiniz nedir yani, yoksa yine hakemlerle federasyon devreyemi girsin, ne yapalım nasıl yapalım?..

TheCrow
08.11.2010, 15:38

Senin anlatman lazım forumdakilere ... ?

Paksoy
08.11.2010, 15:39
Engin'in üçlüsünü nerden bulabiliriz ?

Murat Erdem
08.11.2010, 15:40
dobinin o kafa golü hala gözümün önünde o kadar net hatırlıyorum:) 27 sene geçmiş hala tadı damağımda gerisini senin hayalgücüne bırakıyorum :)
D.Hasan'ın golünü ve o şampiyonluğu ben de hatırlıyorum. Ama o zaman 9 yaşında çocuktum, sadece mahallede ki diğer çocuklara böbürlenmeye yaramıştı, başka bir anlamı olmamıştı benim için. Şimdi manasını-değerini-çekilen özlemi herşeyiyle senelerdir beklenilen, kavuşulmak istenen bir kıymetlimiz o :) elim ayağım titredi, kanım çekildi bak şimdi:o

Alp Yavuz 13
08.11.2010, 15:42
Mustafa Denizli de Maraton'da aynı kaydeden çaldı. galatasaray yenseymiş hem lig hem de spor programları için daha iyi olurmuş...Ne yapalım şimdi, ekstradan puan mı yazalım gariban istanbul takımlarına?..Çözüm teklifiniz nedir yani, yoksa yine hakemlerle federasyon devreyemi girsin, ne yapalım nasıl yapalım?..

en uyuz olduğum program ntv %100 futbol asıl program ismi ( %100 ezikler )

adamlar en ufak ayrıntıyı bile 3-4 saat konuşurlar hiç unutmam liverpool maçından az bahsettiler hep feneri koonuştular program saati bitti rıdvan artık kıl oluyorum bu adama trabzondan fazla konuşamadık gönül almasınlar bize vs bişiler vızıldadı

Bayraktaroğlu
08.11.2010, 15:42
her şey için teşekkürler Şenol Hocam...:alkış:

Travelair
08.11.2010, 15:45
http://i.tmgrup.com.tr/ftm/galeri/galatasaray/trabzonspor__galatasaray_spor_toto_super_lig_11_ha fta_mucadelesi/02_d.jpg

Yorumsuz

Nihat Güneş
08.11.2010, 15:45
Valla ben de açık söylemek gerekirse Giray konusunda çok umutluyum, onu hep Bülent Korkmaz'ın daha uzun boylusu ve topu iyi kulllananı şeklinde düşünmüşümdür.

Türkiye liginde topu oyuna en iyi sokan 3-5 stoperden biridir bence. Dan dun vurma olayına gelince bunu çok üst düzey liglerde üst düzey stoperlerde de görebiliriz. O anda maçın heyecanı atmosferi, tehlikeyi bir an evvel uzaklaştıma çabası, pozisyonun şekli çok etken faktörler olabiliyor.

İddiam odur ki Mustafa ve Giray bu takımın gelecek 10 yıl stoper sorununu artık tarihe gömmüşlerdir. :)

socrates
08.11.2010, 15:47
- üç derbiden 9 ve kayseri deplasmanından 1 puanı almış olmak
- ligin ikinci devresi istanbul takımları ile dışarıda oynamak
- ligin son 5 haftasında bursa ve kayseri maçları da dahil hiç önemli maçımızın kalmaması

bence şampiyonluk yolunda bunlar fikstürün bize sağlayacağı avantajlar olacak :atki:

bu hafta bursadan en az bir puan çıkarır isek denizi geçmiş oluruz ve İnşaAllah derede boğulmayız :rolleyes:

Armağan Dere
08.11.2010, 15:49
Giray'dan hiç ümidim yok ama Mustafa kazanılabilir diye düşünüyorum..Glovacki gelirse Giray klübeye çivilenir..Mustafa'da Egemen ya da Glovacki'nin olmadığı haftalarda oynar...

Emre Bekar
08.11.2010, 15:49
ikinci golden sora umutun tam anlamıyla üzerime dogru koşmasını unutamıycam..sanki zaman durmuş mekan kaybolmuş ,umut bana koşuyodu :))
Aynı duyguyu bizde yaşadık,gerçekten müthişti:)

Recep Alkan
08.11.2010, 15:50
Yalnız ortada çok enteresan bir durum var.

Fenerbahçe şu an ligde zorlu rakip denebilecek 5 rakip ile de oynadı.

Fenerbahçe - Beşiktaş : 1-1
Fenerbahçe - Galatasaray : 0-0
Fenerbahçe - Bursaspor : 0-2
Fenerbahçe - Kayserispor : 0-2
Fenerbahçe - Trabzonspor : 2-3

Görüldüğü gibi hepsinde puan kaybı yaşadı. Sadece bu maçlarda Fenerbahçe, 13 puan bıraktı.

Biz ise yukarıda ki rakiplerden,

Trabzonspor - Fenerbahçe : 3-2
Trabzonspor - Beşiktaş : 1-0
Trabzonspor - Galatasray : 2-0
Trabzonspor - Kayseri : 0-0

gibi skorlar alarak ayrıldık. Bakıldığında bizde, sadece 2 puan bıraktık.

Ama gelin görün ki aradaki puan farkı sadece 5....

Demek oluyor ki sadece büyükleri yenmek yetmiyor, alt sıralarada kaybetmeyeceğiz...

Recep Alkan
08.11.2010, 15:51
Giray'dan hiç ümidim yok ama Mustafa kazanılabilir diye düşünüyorum..Glovacki gelirse Giray klübeye çivilenir..Mustafa'da Egemen ya da Glovacki'nin olmadığı haftalarda oynar...

Umarım devre arası defans bloğunda bir kayıp yaşamayız...

Serdar A
08.11.2010, 15:52

Şenol hoca sizin gibi düşünüyor olsaydı , Giray ile yollar sene başından ayrılmıştı . Ya da en azından , dün akşam Mustafa oynuyor olurdu .

Ümitsiz vakalar , Burak Engin'de bu değerlendirmeye göre sene başında gönderilmesi gerekiyordu . Teofilo da .

Yıllarca bu yaklaşımla kadro kurduğumuz için kesintisiz 25 yıldır para kaybediyoruz .

TheCrow
08.11.2010, 15:53

Görüldüğü gibi hepsinde puan kaybı yaşadı. Sadece bu maçlarda Fenerbahçe, 13 puan bıraktı.

Demek oluyor ki sadece büyükleri yenmek yetmiyor, alt sıralarada kaybetmeyeceğiz...

Dün de ben aynı şeyi yazmıştım. Üstüne üstlük bir de fenerbahçeyi de yenmişiz. Birisi puan cetveliyle mi oynuyor ne?.. :)

Ama senin fener-bursa maçı skoru yanlış, 1-1 olacak.

Recep Alkan
08.11.2010, 15:54
Dün de ben aynı şeyi yazmıştım. Üstüne üstlük bir de fenerbahçeyi de yenmişiz. Birisi puan cetveliyle mi oynuyor ne?.. :)

Vallaha abi, yatıyorum kalkıyorum düşünüyorum. Demek adamlar bu 13 puanı bırakmasa nerdeyse şampiyonluğu ilan edecekler.... :)

Armağan Dere
08.11.2010, 15:55

Fenerbahçe bizi yenen ve bizle berabere kalan manisa ve antalyayı yendi..kafadan 5 puan yaklaştılar abi zaten

Utku61
08.11.2010, 15:58
TRABZON SABAHA KADAR UYUMADI
Trabzonsporlu taraftarlar, Galatasaray galibiyetinin ardından araçlarla şehir turu attı. Şehrin en işlek caddelerini tezahüratlarla inleten bordo - mavili taraftarların eğlencesinin günün erken saatlerine kadar sürdüğü belirtildi. Emniyet güçlerinin de fazla mesai yaptığı gecede hiçbir olumsuz yaşanmadı.

Ulusal basın da yola geliyor :)

Armağan Dere
08.11.2010, 15:58
Şenol hoca sizin gibi düşünüyor olsaydı , Giray ile yollar sene başından ayrılmıştı . Ya da en azından , dün akşam Mustafa oynuyor olurdu .

Ümitsiz vakalar , Burak Engin'de bu değerlendirmeye göre sene başında gönderilmesi gerekiyordu . Teofilo da .

Yıllarca bu yaklaşımla kadro kurduğumuz için kesintisiz 25 yıldır para kaybediyoruz .

Haklı çıkmak istemem ama,o saydığınız isimlerden Teofilo kalmayacak gibi duruyor..Burak ve Engin'de de 2 haftadır nedenini anlayamadığım bir düşüş var..dün akşam gol harici Engin'in bir etkinliği varmıydı ya da Konya maçında her 2'sinin..ya da Burak'ın futbol zekası 10 üzerinden kaç

Tangerine Dream
08.11.2010, 16:01
Recep, Fb - Bursaspor maçı 2-0 değil, 1-1 bitti. Bizim henüz oynanmamış bir Bursaspor maçımız ve her şeye rağmen şu an ikili averajda hem Fb'ye hem de Gs ve Bjk'ye karşı üstünlüğümüz var. Fb ise ikili averajlarda rakiplerinden hiçbirine üstünlük sağlayamadı. Büyük maçları kazanmanın önemi burada.

socrates
08.11.2010, 16:03

Bursaspor - Fenerbahçe : 1-1

Badaloğlu
08.11.2010, 16:03
http://i.tmgrup.com.tr/ftm/galeri/galatasaray/trabzonspor__galatasaray_spor_toto_super_lig_11_ha fta_mucadelesi/02_d.jpg

Yorumsuz

Yorumsuz olur mu bu fotoğraf... Bunun adına Hamsi buğlama derler, hemde Romen usulü:D

Serdar A
08.11.2010, 16:09
Haklı çıkmak istemem ama,o saydığınız isimlerden Teofilo kalmayacak gibi duruyor..Burak ve Engin'de de 2 haftadır nedenini anlayamadığım bir düşüş var..dün akşam gol harici Engin'in bir etkinliği varmıydı ya da Konya maçında her 2'sinin..ya da Burak'ın futbol zekası 10 üzerinden kaç

Takım kadrosunu ben kurmuyorum . Dolayısıyla bana karşı değil , Şenol hocaya göre fikir ayrılığınız var .

Uğur GEMİCİOĞLU
08.11.2010, 16:10
LigTv' de maçın tekrarı başladı.

Külünkoğlu
08.11.2010, 16:11
LigTv' de maçın tekrarı başladı.
Nasıl oynuyoruz ? :)

Uğur GEMİCİOĞLU
08.11.2010, 16:13

:D İlk dakikadan kaleönünde hata yaptık. Bu takımdan adam olmaz. Şenol Güneş neden oyuna hamle yapmıyor. Yönetim istifa. :D

Salih Yazıcı

rıdvan dilmende biliyor ki şunu yayıncı kuruluş tahütle satıyor decoderleri rahat olsun böyle piskolojik baskı yaptığını sanıyor kendini kadırmasın bursa şampiyon olunca ne oldu yayıncı kuruluşa hiç birşey olmadı

Kasım Hilal

Bence tekrarını da 2-0 alrız.

Armağan Dere
Takım kadrosunu ben kurmuyorum . Dolayısıyla bana karşı değil , Şenol hocaya göre fikir ayrılığınız var .

hemfikirde olduğumuza sevindim...Yoksa dogmatik olarak herşeyi doğru kabul edemeyiz...

Serdar A
08.11.2010, 16:15
hemfikirde olduğumuza sevindim...Yoksa dogmatik olarak herşeyi doğru kabul edemeyiz...

Fikrinizin Şenol hocanın kadro tasarrufu ile çeliştiğini ifade ettim , sizinle aynı fikirde olduğumu değil .

Mehdi
08.11.2010, 16:16
Hep aynı hatalar kardeşim.Hep aynı hatalar.

saffet61
08.11.2010, 16:22
haftaya engin yok dimi

Öztürk Adem
08.11.2010, 16:23
Durmak yok hedefe aynı ıstıkrarla devam .

magicyattara
08.11.2010, 16:29

80 ve 81'i az 84'ü dolu dolu hatırlıyorum..çünkü bütün maçlara gitmiştim..:)

Çok banal bir şeydi o dönemler..:D
3 ezikleri içerde dışarda şamarlıyorduk..fazla sıkıntı çekmeden ipi göğüslüyorduk..
Hatta 81 sezonu 2. yarısında kaleci Şenol ve Turgay sanırım askere alımıştı..Allah'tan takım ilk yarı açık ara yapmıştı..2. yarı bayağı maç kaybetmiştik ama yine de şampiyon olmuştuk rahatça..

84 şampiyonluğunda unutulmaz maçlar vardı..mesela meşhur fener maçından önceki hafta muhteşem bir oyunla Adanaspor'u 4-0 yenmiştik..o maça girişimizi asla unutmam..cumartesi 1'deydi maç..çok kalabalıktı..şimdi ki gibi bir sürü kapı da yoktu stadda..4 kapıdan girmek zorundaydı herkes..kale arkaları da ayrılmamıştı..maça gittiğim abiler yandan sıra oluşturup direkt kafaya kaynak yapmıştı..az daha eziliyordum..:)

6. şampiyonluk fazla ilgi görmemişti açıkçası..yine de şehir gelin gibi süslenmişti..şimdilerde bunu göremiyoruz..
Ama takım şampiyon olsun neler olacağını kestiremiyorum..Türkiye sallanacak Türkiye,bırak Trabzon'u..

Recep Alkan
08.11.2010, 16:31
Murat abi,

Korkuyorum olası şampiyonlukta askeriye de de mermi kalmayacak :)

Fatih Özkan
08.11.2010, 16:32
http://img600.imageshack.us/img600/4268/okundu.jpg

Kim Tutuyor ".BNE GALATASARAY" yazılı atkıyı acaba ?
Canlı Yayına Da Çıkmış Genç :D
Kimdir Ki ? :rolleyes:

Ali Tunahan Güllü
08.11.2010, 16:33
Spikerin ğs taç kullanırken bile bir yerini yırtmasını anlamadım!!

Gökhan ARSLAN
08.11.2010, 16:34
Kanka senmisin yoksa sana benzettim ama (:
Hepimiz ordamıyız yoksa :)

Fatih Özkan
08.11.2010, 16:35
http://img600.imageshack.us/img600/4268/okundu.jpg

Kim Tutuyor ".BNE GALATASARAY" yazılı atkıyı acaba ?
Canlı Yayına Da Çıkmış Genç :D
Kimdir Ki ? :rolleyes:

Kanka senmisin yoksa sana benzettim ama (:
Hepimiz ordamıyız yoksa :)

Alayımız ordayız kanka :D

Ilelioglu
08.11.2010, 16:36
haftaya engin yok dimi

Neden olmasinki...?

:cool:

Bdeniz_61
08.11.2010, 16:38
Spikerin ğs taç kullanırken bile bir yerini yırtmasını anlamadım!!

Aynen.Spiker gs top çevirirkenki yırtılmayı biz gol atarken bile göstermedi.

Kendisini sevgiyle anıyorum...

magicyattara
08.11.2010, 16:39
Murat abi,

Korkuyorum olası şampiyonlukta askeriye de de mermi kalmayacak :)

96'da Ağrı'da askerdeydim..eğer şampiyon olsaydık saracaktım dağa taşa mermiyi..hatta Tank atışı da yapacaktım..:)
Benim yerime fenerli tugay komutanı yaptı atışları..şehirde BTR ile tur atmış..s

Neler olacağını kestiremiyorum..manyaklaşırız galiba camia olarak..

B.Yiğit
08.11.2010, 16:43
Spikerin Srvetin cılız kafa vuruşuna, bizim taktığımız golden daha çok sesi çıktı...
Ayrıca girayın yavas ve teknik olmadığını söylerken biraz sabri,servet.......... vs vs dende söz etseydi..

Nihat Güneş
08.11.2010, 16:44
Arkadaşlar maçı iki defa izledim. Engin'de düşüş filan demiş bazı arkadaşlar ama tekrar izlemelerini öneririm. Maçın tek kelimeyle yıldızı, ilk yarı dahil .

Recep Alkan
08.11.2010, 16:45
96'da Ağrı'da askerdeydim..eğer şampiyon olsaydık saracaktım dağa taşa mermiyi..hatta Tank atışı da yapacaktım..:)
Benim yerime fenerli tugay komutanı yaptı atışları..şehirde BTR ile tur atmış..s

Neler olacağını kestiremiyorum..manyaklaşırız galiba camia olarak..

Benim yeminim var oturduğum sokağı boyayacağım diye, gerçi şimdi sokağım değişti ama olsun yeni oturduğum yeri boyarım...

Yeminim yemin...

Hakan Karadirek
08.11.2010, 16:48
Su eziklere oyle bir hale getirelimki, taraftarlari o takimi tutmaktan vazgecsinler. Cunku biliyorum, hic bir takimin taraftari bizim takimimiza bagli oldugumuz kadar bagli degil.

Samet Berber
Spikerlerin Jaja'nın hareketine 1 kelime bile laf etmemesi çok garibime gitti hakikaten ..

prisonbreak61
aslan TRABZONDA FIRTINAYA KAPILDI!!! HERKES HATTİNİ BİLİCEK!!! 61>34 MATEMATİK YALAN SÖYLEMEZ BU YIL KAÇARI YOK GELİCEK 7.ŞAMPİYONLUĞUMUZ...:D

Emrah Akcagöz
08.11.2010, 16:54
Şampiyon olduğumuzda askerde olacağım sizin yerinize atışları ben yaparım..:D

Samet Berber
08.11.2010, 16:56
Şampiyonluk yarışı fb ile aramızda geçecek gibi .. Umarım bu performansımız artarak devam eder de ipi göğüsleriz :) ..

Murat Erdem
08.11.2010, 16:58
80 ve 81'i az 84'ü dolu dolu hatırlıyorum..çünkü bütün maçlara gitmiştim..:)

Çok banal bir şeydi o dönemler..:D
3 ezikleri içerde dışarda şamarlıyorduk..fazla sıkıntı çekmeden ipi göğüslüyorduk..
Hatta 81 sezonu 2. yarısında kaleci Şenol ve Turgay sanırım askere alımıştı..Allah'tan takım ilk yarı açık ara yapmıştı..2. yarı bayağı maç kaybetmiştik ama yine de şampiyon olmuştuk rahatça..

84 şampiyonluğunda unutulmaz maçlar vardı..mesela meşhur fener maçından önceki hafta muhteşem bir oyunla Adanaspor'u 4-0 yenmiştik..o maça girişimizi asla unutmam..cumartesi 1'deydi maç..çok kalabalıktı..şimdi ki gibi bir sürü kapı da yoktu stadda..4 kapıdan girmek zorundaydı herkes..kale arkaları da ayrılmamıştı..maça gittiğim abiler yandan sıra oluşturup direkt kafaya kaynak yapmıştı..az daha eziliyordum..:)

6. şampiyonluk fazla ilgi görmemişti açıkçası..yine de şehir gelin gibi süslenmişti..şimdilerde bunu göremiyoruz..
Ama takım şampiyon olsun neler olacağını kestiremiyorum..Türkiye sallanacak Türkiye,bırak Trabzon'u..

D.Hasan'ın golünü ve o şampiyonluğu ben de hatırlıyorum. Ama o zaman 9 yaşında çocuktum, sadece mahallede ki diğer çocuklara böbürlenmeye yaramıştı, başka bir anlamı olmamıştı benim için. Şimdi manasını-değerini-çekilen özlemi herşeyiyle senelerdir beklenilen, kavuşulmak istenen bir kıymetlimiz o :) elim ayağım titredi, kanım çekildi bak şimdi:o

Cüneyt Canlıca
08.11.2010, 17:05
Şampiyonluk yarışı fb ile aramızda geçecek gibi .. Umarım bu performansımız artarak devam eder de ipi göğüsleriz :) ..

Hiç çekinmeden yap atışları..En fazla 10 gün disko cezası alırsın... ( Bu arada disko nun açılımı disiplin koğuşu)

magicyattara
08.11.2010, 17:08

Ufaktan da olsa hatırlaman güzel..:)
Ya hiç hatırlamasaydın..
Hiç şampiyonluk görmemiş olan taraftarlarımıza şampiyonluklarımız hayal gibi geliyor..az çok tahmin edebiliyorum hislerini..

Medyanın "Trabzonspor bir daha şampiyon olamaz" dayatması kaç şampiyonluğumuzu yedi 26 yıldır..Şenol hoca bu anlayışı yıkmaya uğraşıyor..şu an lideriz diye şampiyonluktan bahsetmek yanlış..sakin olmalıyız..sessizce işi bitirmeliyiz..medya hep onları konuşsun,bizden mümkünse hiç bahsetmesinler..biz işimize bakalım..
Günü geldi mi öyle olunuyor ki..

Ali Tunahan Güllü
08.11.2010, 17:14
Kolbastı ve üçlü görüntüleri gerçekten çok güzel:)
Bize galibiyet çooo...k yakışıyor:)

Hürgün Aygün
08.11.2010, 17:15
Serkan yine kart görmedi ve Bursa maçında cezalı değil bu da çok iyi oldu.

Murat Erdem
08.11.2010, 17:15
Siyah beyaz TV de izlemiştim o maçları, hatta iki üç ay sonra FB ile oynadığımız ve 2-1 kazandığımız Cumhurbaşkanlığı kupası maçından sonra iyice "ben Trabzonsporluyum" kararlılığı oluşmuştu bende.
O zamanlar Alanya taşraydı, alışverişe Antalya'ya giderdik. Kardeşim sarı-lacivert FB eşofmanını aldırırdı. Bense topuna kadar kırmızı-beyaz Antalyaspor forma şortunu aldırırdım. Hiç bir zaman bir İstanbul takımına meyletmemişti gönlüm.

Murat Altun
08.11.2010, 17:45
Spikerlerin Jaja'nın hareketine 1 kelime bile laf etmemesi çok garibime gitti hakikaten ..
,nasıl etsinler onlar neilin durumuna şaşırdılar onu takp ediyorlardı bu adam nereye gidiyor diye ::D

Koray10
08.11.2010, 17:46
3 lü video varmi

Samet Yildirim
08.11.2010, 17:47
Taktik savasi kazandik güzel oldu...

Helal olsun takima...

Yunus Emre SEYHAN
08.11.2010, 17:48
Maçı izledikten sonra maçın özetini tekrar tekrar izleyen var mı?(1-2 kere :) ) Yoksa anormallik bende mi? :)

Murat Altun
08.11.2010, 17:50
Siyah beyaz TV de izlemiştim o maçları, hatta iki üç ay sonra FB ile oynadığımız ve 2-1 kazandığımız Cumhurbaşkanlığı kupası maçından sonra iyice "ben Trabzonsporluyum" kararlılığı oluşmuştu bende.
O zamanlar Alanya taşraydı, alışverişe Antalya'ya giderdik. Kardeşim sarı-lacivert FB eşofmanını aldırırdı. Bense topuna kadar kırmızı-beyaz Antalyaspor forma şortunu aldırırdım. Hiç bir zaman bir İstanbul takımına meyletmemişti gönlüm.

Aynı ben bende Kütahya da doğup büyüdüm sonra izmire geldik Düşünüyorumda ben direk Trabzonspor lu olmuşum aklımın ucundan bile geçmemişti istanbullular Trabzonspor u tutmaya karar verişimi hatırlamıyorum Evet evet ben TRABZONSPOR lu doğdum

ESER
08.11.2010, 17:50
Hasan Sas Trabzonspor`u begenmemis.

hasan sasi bakmistir belki ondan gorememistir gercegi Irfan abi ..

agrisi olana Trabzonslin veriyoruz bu aralar.. ona da bir igne yapariz gecer agrisi sancici..

Murat Altun
08.11.2010, 17:51
3 lü video varmi

Evet ya biri şu 3 lünün videosu yüklesin artık Pis lig tv kesti yayını o ara lig tv ye tekar selamlarımı gönderiyorum buradan.........

Tangerine Dream

Etmez olurlar mı, ettiler ya. Artık Jaja onları maç boyunca nasıl deli ettiyse Melih "Bu hareket Jaja'nın maçtaki son hareketiydi" dedi. Jaja oyundan alınırken söyledi bunu. Aynı hareketi Gs'den bir futbolcu yapsa öve öve bitiremezdi.

Orhan Kahraman
Maçı izledikten sonra maçın özetini tekrar tekrar izleyen var mı?(1-2 kere :) ) Yoksa anormallik bende mi? :)

ligtv de maçı izliyorum şuan :D