PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Spor Toto Süper Lig 11.Hafta | Trabzonspor 2 - 0 Galatasaray

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 [16] 17 18

Armağan Dere
07.11.2010, 23:53
Maçı Beşiktaş Çarşı'da şaka kafede izledim ve yeni geldim eve o kadar keyfim yerindeki...İçimde kalmasın ''Nasııııııııııııı geçiirrrdik''..arkadaşlar arıyor naber lider diyorlar havası bile güzel kardeşim:)...maç hakkındaki analizim ise kapanan galatasaray'a karşı zorlansakta aldık maçı..

Gümüshane
07.11.2010, 23:54
Jaja'da dikkatimi ceken sey topu kaybedince birden duruyor sanki Futbola küsüyor adeta?

Hasan61
07.11.2010, 23:55
Sınıftaki tek Trabzonsporlu olarak yarın üniversiteye gitmeyi iple çekiyorum:):)

Engin Baytar81
ben diyorum zaten trabzonda cekirdek satışları yasaklanmalı sınırlarımızdan içeri gelmemeli şalpazarı sınırında kalmalı...

Cafer Bulur
Taraftarimizi yine begenmedim,yine vasatin altindaydilar.

Halen daha imzamin gerceklesmedigini görmek beni üzüyor.

A.T.R
07.11.2010, 23:56
Hocam bize taşıyıcı kanat oyuncusu yerine tamamlayıcı kanat oyuncusu şart özellile üçüncü bölgede bunun sıkıntısını yaşıyoruz zaman zaman. Pas yapan, deplase olabilen, santrafora destek olan, fırsatçı ve bitirici bir kanat oyuncusu yedek de olsa alınmalı lazım oluyor. Gabric bu özellikleri olduğu için forumda çok beğeni topladı ama o da kafa olarak bitmiş gibi malesef, bu tarz bir oyuncu kadroda bulunursa Hoca'nın da hamle yapma işi kolaylaşır.

Bence buna en uygun adam - ki her maç aşağı yukarı aynı standartı tutturuyor- Gaziantepten Olcan.

Siz ne dersiniz Futbalski ve Farabi??

mashal61
Polat'ın şampiyonluktaki tek rakibimiz fener açıklamasına kapak oldu bu maç, çok iyi oldu. :)

magicyattara
Sabri, ısrarla hakeme; kırmızı kart kırmızı kart diye bağırdı, ben duydum, duyan olmadı mı?:)

Kart işareti sarı kart.
Kart isteğini sözlü ifade etmek?

:)

Olcay sahada hakem olacak..oğlan uşak değil..:)

Sadece o mu..kaç kere elle kestiler topu veya ellerine çarptı..sabrinin bir de tabanı vardı..bunların aynısını bizim aleyhimize tereddütsüz verdi..lehimize vermedi..
3 hakem de rezil ötesiydi..

Cale'nin ilk yarı ki pozisyonunda ofsayt var mıydı..

OLCAY ÇAKIR
07.11.2010, 23:57
Yalnız, ben Ferhat'ın oyuna girdikten sonra bir kaç güzel kafaya çıkmasına ve sonuç almasına bayıldım.
Kritik müdahaleleri oldu.
Afferim diyorum:).

Serdar A
07.11.2010, 23:58
Hocam bize taşıyıcı kanat oyuncusu yerine tamamlayıcı kanat oyuncusu şart özellile üçüncü bölgede bunun sıkıntısını yaşıyoruz zaman zaman. Pas yapan, deplase olabilen, santrafora destek olan, fırsatçı ve bitirici bir kanat oyuncusu yedek de olsa alınmalı lazım oluyor. Gabric bu özellikleri olduğu için forumda çok beğeni topladı ama o da kafa olarak bitmiş gibi malesef, bu tarz bir oyuncu kadroda bulunursa Hoca'nın da hamle yapma işi kolaylaşır.

Yüzde yüz katılıyorum . Hatta transfer başlığında son mesajım bu konuyla ilgili .

Engin
Burak-Umut-Jaja diye yazdığım sistem mevcut kadronun -transfer olmadan- ideal dizilişi olabilir .

Koray10
:pinsan haftaya daha da bir güzel basliyor

Harun-61
Taraftarimizi yine begenmedim,yine vasatin altindaydilar.

Halen daha imzamin gerceklesmedigini görmek beni üzüyor.

abi, o zaman bineceksin ucaga direk Avni Aker'e.
birseyleri bakalim degistirebilecekmisin ??? :)

.

h@msi61

Sadece o mu..kaç kere elle kestiler topu veya ellerine çarptı..sabrinin bir de tabanı vardı..bunların aynısını bizim aleyhimize tereddütsüz verdi..lehimize vermedi..

Cale ofsaytti...

batugol
07.11.2010, 23:59

evet ofsayt

Yusuf BALCI
bmn tribününden görüntüler

http://www.youtube.com/watch?v=qE9vEzpj1Po

OLCAY ÇAKIR
Murat, sanırım aynı pozisyondan bahsediyoruz; en az 1 metre ofsayttı.

Hakemi beğenmedim, zaten önyargılıyım kendilerine.
Objektif olamıyorum:)

Erdinç Dilek
08.11.2010, 00:00
Bence buna en uygun adam - ki her maç aşağı yukarı aynı standartı tutturuyor- Gaziantepten Olcan.

kasımpaşadan yekta yı beğendim ben

Serdar A

Abi hemen takıma adapte olup katkı verebilecek düzeyde olan , aklımda iki yerli isim var .

Biri şu an bir nebze ikinci planda kalan , gelecek sezon sonu serbest kalacak Ozan İpek .

Diğeri ise ikinci Engin Baytar . İbrahim Akın olabilir . Bunu söyleten Şenol hocanın oyunculara yaklaşımı . Yoksa x bir hocayla tam bir hayal kırıklığı olur .

Cafer Bulur
abi, o zaman bineceksin ucaga direk Avni Aker'e.
birseyleri bakalim degistirebilecekmisin ??? :)

.
Bazen istemiyor degilim,su taraftar profilini degistirmeyi cok istiyorum.:)

Mac bitmek üzere anons yapiliyor takimi destekleyin diye,takimin destege ihtiyaci oldugunu oradakiler göremiyor mu?

Onur Akyüz
Kapanan takımları açmanın yolunu daha kolay bulmalıyız... Görünen o ki bundan herkes bize karşı kapanacak :)))
abi o dediğin şey maç bitene kadar konsantrasyonu kaybetmemeyi gerektirir,

süper ligde öyle bir takım yok,

kapanırsan hata yapmayacaksın,yaparsan ölürsün:p

Turgay 6161
08.11.2010, 00:01
ben diyorum zaten trabzonda cekirdek satışları yasaklanmalı sınırlarımızdan içeri gelmemeli şalpazarı sınırında kalmalı...

Ben varım şalpazarlıyım.ben gönderirim stada:D.şaka bir tarafa harbiden çekirdekçileri stadın etrafında yok etmeliyiz

magicyattara
Maçta arkamda 2 tane gsli vardı..(tahminen)

Umut'un golünde herkes çıldırmış gibiyken o ikisi hiç kımıldamadılar..dayağı haketmediler değil..:)

Armağan Dere
Bu arada Giray,Colman ve Burak'ı hiç mi hiç beğenmedim..Engin'de bi kaç pozisyon hariç yokları oynadı..Selçuk,jaja,Egemen iyiydiler..

LoVeRbOy
08.11.2010, 00:02
JaJa bugün çok umursamaz oynadı çokk

Serdær
Kanatlarda oynayacak oyuncuların ters ayaklı olmasını her zaman sever ve daha etkili olduğunu düşünürüm.

Bu yönden kanat oyuncu alınacaksa eğer Mehmet Eren olabilir.

futbalski60

Hocam ben Olcan'I beğeniyorum mücadeleci,güçlü tekniği de fena değil ama bana sanki sol-orta oyuncusu gibi geliyor yeteneklerine bakarsak orda oynaması daha uygun bence. G.Antep'in bu sene izlediğim maçlarında Tolunay Hoca da o bölgede oynattı kendisini son maçlarda nerde oynadı bilmiyorum. Benim bahsettiğimi kanat oyuncusu ligde az Simpson, Kewel gibi oyuncular geliyor aklıma

Cafer Bulur
Maçta arkamda 2 tane gsli vardı..(tahminen)

Umut'un golünde herkes çıldırmış gibiyken o ikisi hiç kımıldamadılar..dayağı haketmediler değil..:)
Sende mi cekirdekci tribünündeydin?:)

Gökhan KAN
Gs Hagi'ye boşuna para ödüyor. Aynı futbolu Ziya Doğan yıllardır oynatıyor. Alışkın bu futbola. Madem böyle bir şablonla oynayacaklar daha tecrübeli Ziya Hoca'yı getirmeliydiler takımın başına. Yazık. Yabancıya boşuna para veriyoruz..:)

Serdar A
08.11.2010, 00:03
Kanatlarda oynayacak oyuncuların ters ayaklı olmasını her zaman sever ve daha etkili olduğunu düşünürüm.

Bu yönden kanat oyuncu alınacaksa eğer Mehmet Eren olabilir.

Sol bek için düşünülebilir .

necmiati61
08.11.2010, 00:03

Gabriçi istemem de, Olcan iyi tercih.. Ayrıca Kayserideki Mehmet Eren çok kuvvetli bir oyuncu.. ikisi de çok güzel gol attı bu hafta..
Ayrıca Sabri ve Ayhan gibi karaktersiz oyunculardan Türk futbolu temizlenmeli..

My
08.11.2010, 00:04
Jaja pek beğenilmedi ama bence çok sağlam topçu.

Bayraktaroğlu
Teşekkürler Trabzonsporum :alkış:

Koray10
Bu arada Giray,Colman ve Burak'ı hiç mi hiç beğenmedim..Engin'de bi kaç pozisyon hariç yokları oynadı..Selçuk,jaja,Egemen iyiydiler..
aynen giray acemi oynuyor

mda61
08.11.2010, 00:05
Nevizade'de maçın sonunda bana kolbastı oynatcak kadar mutlu eden Fırtına'ma sonsuz teşekkürler :) Oynanan futbolu beğenmesem de zor maçtı olur böyle şeyler.. Ben Jaja'ya ve Selçuk'a özel parantez açmak istiyorum. Jaja,topu kaptırınca peşinden koşmuyor,çok laubali bir oyun tarzı var, Şenol Hoca çeksin kulaklarını bir.. Selçuk, tam bir ortasaha, 35 yaşına kadar burda oynasın isterim, adam maç boyunca hiç mi top kaybı, hatalı pas yapmaz arkadaş :)

irfanb
TRT Türk siirimizi okuyor

Serdær
Sol bek için düşünülebilir .

Serdar kim ? Mehmet Eren mi :)

saffet61
bmn tribününden görüntüler

http://www.youtube.com/watch?v=qE9vEzpj1Po

bu değilde yan tarafta bir video izledim yine sinirlerim zıpladı
ts - gs maçı 2007 havaalanı diye

Gökhan KAN
08.11.2010, 00:06
Maçı kahvede izlerken aynı anda radyodanda dinliyordum 5 6 sn. önde gittiği için. Ben gol diye bağırıyorum kafadan 100 yüz kişi var kahvede herkes bana bakıyor. Daha Engin Servet'i geçmemiş gol diye bağırıyorum. ççç

cerebrum
Takımımızın Galatasaray ile oynadığı müsabakanın istatistikleri belli oldu.

Buna göre istatistikler şöyle sıralandı:
Gol: Trabzonspor: 2 – Galatasaray: 0
Toplam Şut: Trabzonspor: 13 - Galatasaray: 15
İsabetli Şut: Trabzonspor: 6 - Galatasaray: 5
İsabetli Orta: Trabzonspor: 5 - Galatasaray: 5
Faul: Trabzonspor: 17 - Galatasaray: 15
Korner: Trabzonspor: 1 - Galatasaray: 6
Ofsayt: Trabzonspor: 3 - Galatasaray: 3
Topla Oynama Oranı: Trabzonspor:% 56 - Galatasaray:% 44

korner 1?
duran toplardan etkili olamadığımız bir maç oldu..

mda61
Ayhan'dan bahsetmeyi unutmuşum, annesinede saygımdan laf etmiyorum ama bir adam küfrü bu kadar mı hak eder arkadaş.. Ne pislik bir oyuncudur yahu

nesta61
hollanda ya karsi hazirlik macinda : onur , serkan , egemen , engin , burak , (umut belki ) ... milli takima cagrilmasini bekliyorum

İsmail Coşgun
08.11.2010, 00:07
Jaja pek beğenilmedi ama bence çok sağlam topçu.

Bende aynı düşüncedeyim. Çok beğeniyorum. Daha da iyi olacak.

Anıl Caner
Serdar ne düşünüyorsun merak ediyorum. Ben çok acayip bir şekilde Kayserispor'lu Hasan Ali'yi istiyorum. Yorumum da 2 kayseri maçı izlemekle sınırlı değil. Baya baya topçu bu çocuk. Uzun yıllardır bu ligde bir futbolcuda bu denli ışık görmedim ben.

bordo(61)mavi
Fatma Nineyide üzdük.. e be ninecim ne işin var senin trabzonda :D:D:D

http://ressim.net/a/upload/6591df21.jpg (http://ressim.net/show.php/2572711_179229191-jpg.html)

Gökhan KAN
Sinan Engin Trabzonsporun 5 mağlubiyet kredisi var diyor..

Serdar A
08.11.2010, 00:08
Serdar kim ? Mehmet Eren mi :)

Mehmet Eren tabi .

Sağ kanada koyamıyor musun , sola koy . Orası da olmuyorsa sağ kanadın savunmasına koy , orda da olmuyorsa sol beke koy .

U.Sadıkoğlu
Hala bir 3 lü bulamadık :D

nagmus
Belki çok mükemmel bir futbol yoktu sahada ama bu duruma da GS'nin oynadığı futbol sebep oldu. Sonuçta kazanmak çok güzel. İnşallah sezon sonuna kadar aldığımız koltuğu bırakmayız. En çok beğendiklerim ise Umut ve Şenol Güneş hocamız. Galatasaray'a gelince; bir büyük takıma böyle anti ofans anlayışıyla sahaya çıkmak yakışmıyor. Oynayan futbolcuların 8 tanesi defans oyuncusuydu. Forza Trabzon.

magicyattara
Sende mi cekirdekci tribünündeydin?:)

Evet..

Bol bol çekirdek yedik maçta..sesim kesildi çekirdek yemekten..:)

metinbay61
abi müthişsin:)

OLCAY ÇAKIR
08.11.2010, 00:09
Dinledim, dedim kesin İrfan hocamdır..Helal.:)

DURAS
jaja nın kötü görünmesinin 2 nedeni var. 1.si henüz takıma ve takımın oyununa adapte olmaması. 2.side sezon başı antremanının şenol hocayla yapmaması... 2. yarıda bambaşka jaja seyredeceğimize bahse girerim.
emenikeyi ne yapıp edip almalıyız. hem Türkiyeyi tanıyor uyum sorunu olmaz hemde çok yıpratıcı. caledeki konsantrasyon kaybını çözmemiz lazım. oyunun 2 yönünü oynayan bir ortasaha ve emenikeyle mutlu son çok yakın

oguzkoc
Serdar ne düşünüyorsun merak ediyorum. Ben çok acayip bir şekilde Kayserispor'lu Hasan Ali'yi istiyorum. Yorumum da 2 kayseri maçı izlemekle sınırlı değil. Baya baya topçu bu çocuk. Uzun yıllardır bu ligde bir futbolcuda bu denli ışık görmedim ben.

evet hasan ali.. gökhan gönülün o çok iyi oynadığı dönemlerdeki haline benziyor sol kanatta.. kesinlikle alınmalı ve türk futboluna bizim aracılığımızla vitrine sokulmalı..

Koray10
08.11.2010, 00:10
hangi kanal

Erdal
irfan abi...Büyüksün :)

SEDER
Maçı kahvede izlerken aynı anda radyodanda dinliyordum 5 6 sn. önde gittiği için. Ben gol diye bağırıyorum kafadan 100 yüz kişi var kahvede herkes bana bakıyor. Daha Engin Servet'i geçmemiş gol diye bağırıyorum. ççç

senin için ya "deli" demişlerdir, yada "helal çocuk oyunu iyi okuyor" :)

Serdær
Mehmet Eren tabi .

Sağ kanada koyamıyor musun , sola koy . Orası da olmuyorsa sağ kanadın savunmasına koy , orda da olmuyorsa sol beke koy .

Sürati,hızı ve fizik gücü yeterli diyorsun :rolleyes:

Ben sağ ve sol bek dışında açıkçası kanatlarda çok çok iyi olduğunu düşünüyorum.

Bu arada Kayserispor'un sol beki Hasan Ali bende beğeniyorum fakat son oynayan Gençlerbirliği maçında defansif yönü baya sırıttı .

Koray10
08.11.2010, 00:11
ne kadar gala taraftar vardi

magicyattara
Cale bence iyi oynadı..neden bu kadar yükleniyorsunuz anlamıyorum..

Bayraktaroğlu
ilk yarı iyi bir oyun ortaya koyamadık ama maçın berabere devam etmesi bizim açımızdan iyiydi.heralde hiçbir taraftarımızın Trabzonspor gol atamaz gibi bir düşüncesi yoktur (tüm maçlar için konuşuyorum) gerektiği zaman gol atmasını beceren bir takımız yeter ki ipler bizim elimizde olsun ilk yarıda oynanan oyuna bakarak takımıma sinirlenmedim çünkü bu maçı alacağımızdan emindim karşıdaki takımın ligdeki performansına bakınca bunu anlamak çok zor olmasa gerek 2. yarıda gol atarız ve bu maçı alırız düşüncesi hiç aklımdan çıkmadı ve böylede oldu...Lideriz umarım bundan sonra hiç bırakmayız...

İsmail Coşgun
hangi kanal

Tv8,Bizim Stadyum...

brushfield
Yalnız olur da haftaya Bursa'yı da yenersek TFF direk bitirsin ligi ve versin kupamızı.

Gökhan KAN
08.11.2010, 00:12
hangi kanal
Tv8............

Mustafa ÖZDEMİR
Yalnız olur da haftaya Bursa'yı da yenersek TFF direk bitirsin ligi ve versin kupamızı.
hiç bir şey kesin değil...

İsmail Coşgun

Tebrikler. Gurur duyduk... :alkış:

futbalski60
08.11.2010, 00:13

Bence de iyi oynadı bugün eminim Hoca da tebrik etmiştir kendisini. Özellikle ilk müdehalelerde iyiydi, kademeye girdi, atılan topları iyi sezdi kötü oynamadı.

Anıl Caner

Cale bence de bugün iyiydi. Ortaları iyi yapamadı diye kötü oynadı demek oyuncuya adaletsiz davranmak olur biraz. Ancak 2 sezondor oynadığı futbol hakikaten kabul edilir gibi değil, kötü futbolcu değil ancak potansiyelini yansıtmıyor. Ve işin ilginci bir çok hatası mental. Bu bana çok garip geliyor.

magicyattara
emenikeyi ne yapıp edip almalıyız. hem Türkiyeyi tanıyor uyum sorunu olmaz hemde çok yıpratıcı. caledeki konsantrasyon kaybını çözmemiz lazım. oyunun 2 yönünü oynayan bir ortasaha ve emenikeyle mutlu son çok yakın

Emenike'yi Bursa maçında izledim..sahada var mıydı yok muydu belli değildi..
Tipik bir kontratak oyuncusu..kapalı defansların arasında kayboluyor..zaten attığı gollerin hepsi kontrataktan..onu Umut da atıyor zaten..

Koray10
Tv8,Bizim Stadyum...
sagol:alkış:

Effective61
08.11.2010, 00:14
Tv net te Kemal Bilgin bombalıyor Mustafa ile şansal ı :))

Fatih Ersoy
08.11.2010, 00:15
Mükemmeldiniz çocuklar...

Kazım abiye hediye olsun bu güzel galibiyet... ;)

Kasım BEKTAŞ
08.11.2010, 00:17
Jaja nın neile attığı çalım ile ilgili bir yorum

Neil şu an Samsundan çıkmış Sinop istikametinde koşmaya devam ediyormuş. Trabzon belediyesi ekip yollamış top orda değil geri dön diye ikna etmeye çalışıyormuş.

bordo(61)mavi
08.11.2010, 00:17
İtinayla terbiye edilir :D

http://ressim.net/a/upload/33deab87.jpg (http://ressim.net/show.php/2572727_6-jpg.html)

Serdar A
08.11.2010, 00:18
Sürati,hızı ve fizik gücü yeterli diyorsun :rolleyes:

Ben sağ ve sol bek dışında açıkçası kanatlarda çok çok iyi olduğunu düşünüyorum.

Bu arada Kayserispor'un sol beki Hasan Ali bende beğeniyorum fakat son oynayan Gençlerbirliği maçında defansif yönü baya sırıttı .

Futbolcuda aranan 3 fiziksel nitelik güç çabukluk ve top hakimiyetidir . Üçü de futolcu da var mı ?

Futbolcuda aranan 3 temel mental nitelik pozisyon bilgisi(playbook) , konsantrasyon ve azim . 3'üde futbolcuda var mı ?

Bu özelliklerin tümü bir futbolcuda var ise , oynadığı her takımda varlık gösterir . Adı cismi önemli değil .

...

Hasan Ali şüphesiz yetenekli bir futbolcu ama genç jenerasyon içerisinde vazgeçilmez bir isim olduğuna inanmıyorum . Daha iyileri , doğru ifadesi ile daha yüksek kapasiteye sahip olanları yetişiyor .

Bayraktaroğlu
08.11.2010, 00:18
adnan polat'ın maç içindeki surat şekillerini görmekten çok zevk aldım.:D adam binbir surat gibiydi...:D

Serdær
08.11.2010, 00:20
Futbolcuda aranan 3 fiziksel nitelik güç çabukluk ve top hakimiyetidir . Üçü de futolcu da var mı ?

Futbolcuda aranan 3 temel mental nitelik pozisyon bilgisi(playbook) , konsantrasyon ve azim . 3'üde futbolcuda var mı ?

Bu özelliklerin tümü bir futbolcuda var ise , oynadığı her takımda varlık gösterir . Adı cismi önemli değil .

...

Hasan Ali şüphesiz yetenekli bir futbolcu ama genç jenerasyon içerisinde vazgeçilmez bir isim olduğuna inanmıyorum . Daha iyileri , doğru ifadesi ile daha yüksek kapasiteye sahip olanları yetişiyor .

Serdar,

Mehmet Eren konusunda Kaysersipor tarafınında tutumu önemli.

Aslında konumuz transfer başlığı değil ama , oyunculara yeterli süreleri ve güveni verildiği zaman nerelere gelebileceğini görebiliyoruz.

Ertuğrul Sağlam,Tolunay ve son olarak Şota.Mehmet Eren sürekli oynatarak bu duruma getirdiler.

Dolayısıyla bizimde içimizden bu şekilde oyuncu çıkartmamız zor değil.

Bayraktaroğlu
08.11.2010, 00:21
31 yaşındayım 3 kızkardeşi de aynı devrede yendiğimiz bi sezonu hatırlamıyorum.sağol varol Trabzonum..yarın okuldaki öğrencilerimle dalgamı geçerim artık:)

3 kız kardeş çok güzelmiş :D farklı bir bakış açısı:alkış:

TS-FAN
08.11.2010, 00:21
Tek hedefi yenilmemek olan ve oyunu kilitleyen bir takım vardı karşımızda.
Bu anlayış oyunumuzu bozdu.
Buna rağmen yendik.
İyi oynayıp kaybettiğimiz o kadar çok maç var ki..

En çok gs nin ligden kopuşuna üzülenleri gördükçe keyiflendim bu akşam.

A.T.R
08.11.2010, 00:22
Güzel olan geceniz hayra kalsın, yarınınız keyifli, işleriniz verimli olsun.
Cümleten hayırlı geceler.

Erdal
08.11.2010, 00:22
Takip edilen "çok iyi" bir forvetle anlaşıldığını duydum....Nereli, kim hiç bir bilgim yok...Ha pardon gençmiş bir de :)

OLCAY ÇAKIR
08.11.2010, 00:23
İyi geceler:)

Bayraktaroğlu
08.11.2010, 00:23
Bir kedi gördüm sanki :)

irfanb
08.11.2010, 00:24
Takip edilen "çok iyi" bir forvetle anlaşıldığını duydum....Nereli, kim hiç bir bilgim yok...Ha pardon gençmiş bir de :)

Kolombiya`dan olmasin da...

Hasan61
Gb-Konya-Gs galibiyetlerine en çok sevindiğim nokta oyunu bozmaya çalışan takımları yenmek,nasıl yenildiği konusunda tecrübe kazanmak.
Ligin sonlarına doğru böyle takımlar artacaktır.

İlker Akçay

Erdal Abi koydun bombayı gece gece foruma :)

Benteke diyorum ;)

Sinan Sağlam
Bu maçın getirilerini şöyle bir sıralayalım:

--- Şenol Güneş adında bir dahiye sahip oldugumuzun farkına vardık , o varken içimiz artık cok rahat olmalı, tam anlamıyla HOCA

--- Sabretmesini bilen bir takımımız var artık , gol erken gelmese de sistemden taviz asla yok....

--- Sol bek zaafiyetimiz açıkça ortaya çıktı devre arasında muhtemelen o bolgeye ıyı bır takvıye gelecektır...

--- Lig TV denen yayıncı kurulusun ve onun kustah spıkerlerının rezıllıgı gozler onune serıldı, tum turkıyeye rezıl oldular....

--- Umut Bulut başta ben olmak uzere herkesi susturdu ve " ben bu takımın forvetıyım arkadas " dedi.....

--- Engin Baytar cıldırdı , bu adamı bu vakıtten sonra sampiyonluktan baskası paklamaz....

--- Jaja kim ne derse desin cok mac kurtaracagının sınyallerını verdı....

--- Şampiyonluk yolunda İstanbul hormonlularını oyle bır korku sardı ki sormayın gıtsın....

--- Burası imparatorlukların cokertıldıgı yerdır aslanım dedık ınanmadılar cokup gıttıler.....Baros Ardayla kalkacak gıbı de durmuyo

Hepimize hayırlı ugurlu olsun bu anlamlı galıbıyet..Sıra seftalı kurdunda, asıl govde gosterısı gecen haftada yazdıgım gıbı Bursa Ataturk Stadında olacak...Hade cocuklar vura vura getırın su sampıyonlugu....

TheCrow

Hey yabancı, biz burada duyumcuları sevmeyiz !.. :)

magicyattara
08.11.2010, 00:25
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/5762-2C3Q5S9X.jpg

Serdar A

Transfer çalışmalarında belirgin bir iyileşme söz konusu .

Muhtemelen iyi bir forvet oyuncusunun peşindeler. Ancak şu anda ihtiyacımız olan 18. haftadan itibaren takıma katkı sağlayabilecek bir oyuncu .

Yanlış anlaşılmasın , genç futbolcu alınmasın demiyorum . Örnek verecek olursam Muhammet 18. haftadan katkı vermeye başlayaak bir isimdir .

Erdal
Kolombiya`dan olmasin da...

Öyle deme be abi...Tam sevmeye başlamıştık Teo başkanı...Gerçi hep güçsüzdü ama....

İlker Akçay
İyi geceler:)

İyi geceler Olcay Abim :)

Gökhan KAN
Ayhan'ı hemşerilikten reddediyorum. :)

magicyattara
08.11.2010, 00:26

Adının baş harfi ne..:)

zahido
08.11.2010, 00:27

O forvetle beraber bide engelaar gelirse ne olur peki? :)

Erdal
Bu arada halen daha Şenol hoca'nın "dahi" falan olduğunu düşünmüyorum....Bence asıl özelliği "sıradan" olması hoca'nın....Mesela Zico ve Luce de de vardı bu özellik....

Emre Çömez
kurban bayramında aslan kestik.

blacksealee
08.11.2010, 00:28

--- Şenol Güneş adında bir dahiye sahip oldugumuzun farkına vardık , o varken içimiz artık cok rahat olmalı, tam anlamıyla HOCA

--- Sabretmesini bilen bir takımımız var artık , gol erken gelmese de sistemden taviz asla yok....

--- Sol bek zaafiyetimiz açıkça ortaya çıktı devre arasında muhtemelen o bolgeye ıyı bır takvıye gelecektır...

--- Lig TV denen yayıncı kurulusun ve onun kustah spıkerlerının rezıllıgı gozler onune serıldı, tum turkıyeye rezıl oldular....

--- Umut Bulut başta ben olmak uzere herkesi susturdu ve " ben bu takımın forvetıyım arkadas " dedi.....

--- Engin Baytar cıldırdı , bu adamı bu vakıtten sonra sampiyonluktan baskası paklamaz....

--- Şampiyonluk yolunda İstanbul hormonlularını oyle bır korku sardı ki sormayın gıtsın....

--- Burası imparatorlukların cokertıldıgı yerdır aslanım dedık ınanmadılar cokup gıttıler.....Baros Ardayla kalkacak gıbı de durmuyo

Hepimize hayırlı ugurlu olsun bu anlamlı galıbıyet..Sıra seftalı kurdunda, asıl govde gosterısı gecen haftada yazdıgım gıbı Bursa Ataturk Stadında olacak...Hade cocuklar vura vura getırın su sampıyonlugu....
eline sağlık kardeşim :alkış:

metinbay61
08.11.2010, 00:28
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/5762-2C3Q5S9X.jpg
zamanında çok eleştirdim helal olsun umuta...bu sezon başından beridir hakkında hiç olumsuz bişey yazmadım(touluse transfer muhabbeti hariç) ya ben değiştim ya umut...yada ikimizde...ama helal olsun sana umut...

Muhalif
08.11.2010, 00:30
Umut da kendini geliştirdi Şenol Hoca'yla. Önceden direkt vuruş yaptığı kaval kemiğini artık topu durdurup düzeltmek için kullanıyor. Golden önce kaval kemiğiyle topu düzeltti:D

TS-FAN
Şenol Güneş de bir alem:)
Hem yeniyor hem moral veriyor..
Gs nin kadrosu iyi Baroş ve Arda dönünce daha iyi olacaklar vs diyor.
Eee sezonun ikinci yarısında rakiplerimizle oynayacaklar..
Hemen havlu atmasınlar değil mi ;)

Gökhan KAN
Ben hep diyorum. Antep'e kadar rahatım...

blacksealee
08.11.2010, 00:31
ya bu hagi de tam kolpa oyundan memnunum diyo falan filan :))) lastik patlaktı hagiyle bi yama yaptılar ama trabzonumun ölüsü yetti...

Emrah Akcagöz
08.11.2010, 00:31
Forumda müthiş bir hava var. Birde Bursa'yı yenince değmeyin keyfimize. İnşallah o maçı da kazasız belasız atlatırız..:)

Armağan Dere
08.11.2010, 00:32
Adının baş harfi ne..:)

Fernando Cavenaghi olmasın:)...27 yaşında

Erdal
08.11.2010, 00:33
Umut da kendini geliştirdi Şenol Hoca'yla. Önceden direkt vuruş yaptığı kaval kemiğini artık topu durdurup düzeltmek için kullanıyor. Golden önce kaval kemiğiyle topu düzeltti:D

İlk golde ne kadar emindi kendinden....Serkan ın topuk pasına vurduğu top kalecinin kapattığı köşeden doksana girseydi müthiş olacaktı :)....Ama ortaya yaklaşıp yaptığı al- ver denemelerinde hala kayda değer düzelme yok....

Bir de bir ara Burak a çok kızdım....Tüm yüksek toplarda eğildi...Yahu çık rahatsız et.....

metinbay61
08.11.2010, 00:33
bir forvet transferi yaparsak devre arasında umut bu yıl eleştirilerin yarısını bile almıyacaktır...takımda forvet alternatifi olmamasıda etkendi umuta yapılan eleştirilere...bütün yüklenme ona yapılıyordu...

TS-FAN
08.11.2010, 00:35
Bir de bir ara Burak a çok kızdım....Tüm yüksek toplarda eğildi...Yahu çık rahatsız et.....

Evet bu maçta hava toplarında hiç yoktuk.
Bir de ceza sahamızda Servet'e vurdurduk.

Armağan Dere
08.11.2010, 00:36
İlk golde ne kadar emindi kendinden....Serkan ın topuk pasına vurduğu top kalecinin kapattığı köşeden doksana girseydi müthiş olacaktı :)....Ama ortaya yaklaşıp yaptığı al- ver denemelerinde hala kayda değer düzelme yok....

Abi,Burak hakkındaki yorumuna katılmakla beraber yeteneksizliğin kralı kendisi..bir pozisyonda arkada Engin boşken 4 kişinin içinde olan Umut'a attı topu..bir de ilk gol vuruşu o köşeye mi yapılır öbür köşeye mi?..az daha çıkarıyordu adam..kafayı yiyordum tekrarını gösterdiler..çok acelece ve acemice..2.golü güzeldi..

TheCrow
Umut'un ilk 7 hafta gol atamamasının asıl sebebi son adam değil de sol forvet gibi oynamasıydı, bugünkü Engin Baytar'ın yerinde oynuyordu yani.

Erdal
Şimdi oylama yapmak lazım aslında...Hemen bu gece...Devre arası Fransızlar isterse Umut u verelim mi? :) Hayır çıkacağına eminim :)

Serdar A
Şenol Güneş de bir alem:)
Hem yeniyor hem moral veriyor..
Gs nin kadrosu iyi Baroş ve Arda dönünce daha iyi olacaklar vs diyor.
Eee sezonun ikinci yarısında rakiplerimizle oynayacaklar..
Hemen havlu atmasınlar değil mi ;)

Büyük hoca davranışı .

Bir de tersi var :

-Şu pozisyonda pas atamadık , şu pozisyonda şöyle olmadı , korner attırmadık , taç attırmadık ...

ee sonuç :

-Yenildik lakin ezilmedik . Ya da yendik ama rakiptede hiç iş yok mahalleme takımı onlar .

İki tür hocayıda takımımızda gördük.

bordo(61)mavi
08.11.2010, 00:39
Tek yürek, tek bileğiz,,, her zaman yanınızdayız,,, bizler inandık inşallah şampiyon olacağız,,, bugünkü galibiyet için yeniden hepinize binlerce kez teşekkür ederim,,, :alkış::alkış::alkış:

http://ressim.net/a/upload/d1557d7f.jpg (http://ressim.net/show.php/2572757_adsiz-jpg.html)

Erdal
08.11.2010, 00:39
"Bu Trabzonspor'un Avrupa'da olması lazım".....Cümle bu abi....Avrupa'da olmamız lazım....Hiç değilse her yıl Mart a kadar....Çok şey katacak bize Avrupa....Takımın daha iyi olması biraz da şehre bağlı...Şehrin daha iyi olması turizme....Parası olan otel yapsın memlekete:)

TS-FAN
08.11.2010, 00:40
Ben hep diyorum. Antep'e kadar rahatım...

Antep saatli bomba..
Popov,Olcan ve Sosa tehlikeli oyuncular.
Sahalarındaki Karabük maçında facia bir oyun oynadılar,çok kötüydüler.
Bu hafta tam tersine çok iyi oynadılar.
Bu fobiyi de yeneceğiz:)

My
08.11.2010, 00:41
Şimdi oylama yapmak lazım aslında...Hemen bu gece...Devre arası Fransızlar isterse Umut u verelim mi? :) Hayır çıkacağına eminim :)Değil hayır kavga bile çıkardı :D

servet nuh
08.11.2010, 00:43
burada bu başlıkta "içimde bir his var,yenilecez" ya da "bu maçtan hiç umudum yok"...diye negatif cümleler kuran bazı taraftarlarımız da gereken dersi almıştır umarım...bu renklere gönül vermişsen hiçbir maç başlamadan umutsuz olamazsın...

cerebrum
08.11.2010, 00:43
sergen öve öve bitiremedi takımı ...

Erdal
08.11.2010, 00:44
Selçuk'la Ayhan ın dalaşmasında bizim uşakların olay yerine daha çabuk intikalini bekledim...Gerçi ortalığın daha karışması tehlikesi olur ama ne bileyim ben takımı öyle görmek istiyorum....

Armağan Dere
08.11.2010, 00:46
95-96'da takım 44 puanla ilk devreyi kapamıştı..gene aynısı olur mu dersiniz..İlk yarı kalan tüm maçları yenebilirmiyiz..antepten çekiniyorum başka değil..

Gökhan KAN
08.11.2010, 00:46
sergen öve öve bitiremedi takımı ...
Aynen abi.. Real Madrid gibi bahsediyor takımdan. Bursa'yı yensin yüzde yüz lider bitirir ilk yarıyı dedi. Kalan maçlardan minimum 12 puan alır dedi..

Murat Hızal
08.11.2010, 00:47
Abi,Burak hakkındaki yorumuna katılmakla beraber yeteneksizliğin kralı kendisi..bir pozisyonda arkada Engin boşken 4 kişinin içinde olan Umut'a attı topu..bir de ilk gol vuruşu o köşeye mi yapılır öbür köşeye mi?..az daha çıkarıyordu adam..kafayı yiyordum tekrarını gösterdiler..çok acelece ve acemice..2.golü güzeldi..

Armağan zorlama kardeşim, o pozisyonda topu alışı kontrolü ve vuruşu on numaraydı Umut'un.

servet nuh
95-96'da takım 44 puanla ilk devreyi kapamıştı..gene aynısı olur mu dersiniz..İlk yarı kalan tüm maçları yenebilirmiyiz..antepten çekiniyorum başka değil..
..herşey olabilir yada olmayabilir...gelmemiş maçları düşünüpte strese yapmaya gerek yok...her maça tek tek bakalım...bu takımın karşısında hiçbir takım duramaz

Erdal
Eyvah...Sergen bir stoper istedi...Bir sol bek istedi...Biz forvet istiyoruz...Sergen bşkan bir de ön libero istedi...Battık yine iyi mi :)

cerebrum
08.11.2010, 00:48
Aynen abi.. Real Madrid gibi bahsediyor takımdan. Bursa'yı yensin yüzde yüz lider bitirir ilk yarıyı dedi. Kalan maçlardan minimum 12 puan alır dedi..

devam ediyoo hayranlık yorumları.. hucum hattı harika. sergen şenolun tahtında gözün mü var senin. tirübüne oynuyo:)

TS-FAN
08.11.2010, 00:48
Selçuk'la Ayhan ın dalaşmasında bizim uşakların olay yerine daha çabuk intikalini bekledim...Gerçi ortalığın daha karışması tehlikesi olur ama ne bileyim ben takımı öyle görmek istiyorum....

İyi ki ortalık karışmadı..
Ayhan varsa korkarım..
O karmaşadan bir kırmızı çıkartırdı o. :)

İsmail Çavuşoğlu
08.11.2010, 00:49
Tebrikler Trabzonsporum bize bu mutluluğu, gururu yaşattığın için..

Paksoy
Engin ve Onur'un üçlü videosu var mı?

magicyattara

O pozisyonda Ayhan hesapta Selçuk'un ensesini okşayacak..olur böyle gibisinden..ama resmen el ense çekti Selçuk'a..Selçuk da kondurdu kafasına şamarı..
Bu kadar karaktersiz bir adam görmedim..paçalarından akıyor karaktersizlik..

Anıl Caner
08.11.2010, 00:50
Hayranlık yorumlarını okumaktan ben keyif almıyorum. Uzak olsunlar istiyorum. Takım da dört dörtlük falan değil. Çok şükür çok önemli maçları genel anlamda güzel ve üstün oynayarak kazandık ama lig hakikaten eski lig değil. Ve bu maçları kazanmak, normal maçları farklı kazanmak işleri aslında bir noktada zorlaştırıyor. Bursa ve Antep maçlarını kaybetmeden, mümkünse en azından birini kazanarak atlatırız umarım. Ben yazılanın aksine takımımızı şampiyonluğun favorisi olarak görmüyorum. Şampiyonluk şansı ciddi ölçüde olan bir takımız ama şampiyonluğa en yakın takım biz değiliz.

Emiroğlu
08.11.2010, 00:51
Eyvah...Sergen bir stoper istedi...Bir sol bek istedi...Biz forvet istiyoruz...Sergen bşkan bir de ön libero istedi...Battık yine iyi mi :)

Önlibero değilde, sol bek , stoper ve forvette hala hemfikirim.

Erdal
08.11.2010, 00:52
O pozisyonda Ayhan hesapta Selçuk'un ensesini okşayacak..olur böyle gibisinden..ama resmen el ense çekti Selçuk'a..Selçuk da kondurdu kafasına şamarı..
Bu kadar karaktersiz bir adam görmedim..paçalarından akıyor karaktersizlik..

Daha bir sevdim o pozisyonda Selçuk u....Sen hatırlarsın Murat hocam bu Ahyan ın ağabeyi Bülent Korkmaz Ünal a kırmızı kart göstertmişti bir maçta....Orda da çok asildi Ünal...Tıpkı bu gün Selçuk gib...Ne altta kaldı ne çirkefliğie vurdu işi....Bordo mavi gibi....:)

Gökhan KAN
08.11.2010, 00:53
Ne güzel yarabbim ne güzel bir puan tablosu...

http://img94.imageshack.us/img94/2072/adszjkt.png

magicyattara
08.11.2010, 00:54
Daha bir sevdim o pozisyonda Selçuk u....Sen hatırlarsın Murat hocam bu Ahyan ın ağabeyi Bülent Korkmaz Ünal a kırmızı kart göstertmişti bir maçta....Orda da çok asildi Ünal...Tıpkı bu gün Selçuk gib...Ne altta kaldı ne çirkefliğie vurdu işi....Bordo mavi gibi....:)

Herkes zamanla hakettiği yere geliyor..gsnin o kadrosundan bir şey çıkmadı..çirkeflik çirkeflik nereye kadar..

halilaziz61
08.11.2010, 00:55
İsterse 5 kisi kalsin macin son anlarinda oncelik tabiki maci garantilemek Burak o topla oynamaya calisip kaotirsa donen top gol olsa idam ederdiniz onu
1 gol fazla ataba 4 puan vermiyorlar

işte anlayış farkı... burada sorulacak soru Ts zaman geçirecek kadar hele bir kişi eksik konyaya zaman geçirecek kadar düştü mü? "sevgili" burak bomboş kaleye golü kaçırmaz bencillik yapmaz ise korner çizgisinde zaman geçirmeye çalışmasına da gerek kalmaz. kaldı ki biz o kadar da düşmedik. en azından ben öyle düşünüyorum saygıdeğer renkdaşım. Bizi bu kadar düşürecek futbolcu istemeyiz. eğer bu tür şeylere tepki koymazsak gün gelir "berabere kaldığımızda üçlü çektirecek bir futbolcuya" da tepkimizi koymayız.

mashal61
08.11.2010, 00:56
En çok gol atan 2.
En az gol yiyen 3. takımız.
Ayrıca en iyi averaj bizde.
Rakiplerimizden 3 ünü de yenmişiz.
Biriyle de haftaya oynayacağız, inanıyorum ki o maçı da kazanacağız.
Ne yapalım? Bu takımdan şampiyonluk bekliyorum. Hiç de abartmıyorum. Yakışır.

metinbay61
08.11.2010, 00:57
sezon başındaki fikirlerim oluşuyor yavaş yavaş inşallah devam eder...bu sene fb ile çekişiriz...ama bu sefer kazanan biz oluruz diye düşünüyordum...özellikle fb ile oynadığımız maçta fb den başkası bizle uğraşamaz bu yıl demiştim...ama anca uğraşırlar bişey yapamazlar...:)

ThePatriot61
08.11.2010, 00:58
Oyuncularimizi kutluyorum helal olsun size. Belki tam istedigimiz gibi oynayamadik ama kazanmayi bildik. Okadar mutluyum ki! :)

metinbay61
08.11.2010, 00:59
Herkes zamanla hakettiği yere geliyor..gsnin o kadrosundan bir şey çıkmadı..çirkeflik çirkeflik nereye kadar..

abi bu laf bugün için çok önemli...hiç unutamadığım bir karedir gs maçında servetin eline çarpıp gol yememiz ve golden hemen sonra servetin ardaya göz kırpıp gülerek olayı anlatması...aha bugün öyle elin ayağın birbirine dolanır işte servet bey...

serhaterol61

o kismini tam anlamadim
ne oldu ki rezil oldu ligtv ekibi takip etmedim de son sayfalari ondan soruyorum :o

HiLMiKaN
süper bir sonuç istanbul takımlarını dize getirmek gibisi yok

Emre GÜRDAL
08.11.2010, 01:00
90 dk macı kazanmak için mücadele eden tüm futbolcularımı kutlarım zor macı gectik şimdi bursa macı ben bu maca kolay dıyorum bakalım ve görelim...

serhaterol61
08.11.2010, 01:00
abi bu laf bugün için çok önemli...hiç unutamadığım bir karedir gs maçında servetin eline çarpıp gol yememiz ve golden hemen sonra servetin ardaya göz kırpıp gülerek olayı anlatması...aha bugün öyle elin ayağın birbirine dolanır işte servet bey...

tam hatirlamiyorsam gecen sezondu o 4-3 yenildigmiz mac heralde 5 metre nin icinde carpmisdi top

Gökhan KAN
08.11.2010, 01:01
Elano saçma bir şut çekiyor Melih Şendil nasıl bağırıyor arkadaş..

BOZOHAN
08.11.2010, 01:01
işte budur beyler 3 ezik elimizi öpmeye artık gelirler....

gerenimo
08.11.2010, 01:03
bu takım temelleri 2 yıl önce atılan iyi bir takım. gittikçe olgunlaşan karakterli oyunculardn kurulu, artık bir futbol filozofu hocayla lige damgasını vuruyor. bu sene şampiyonluk seneye şampiyonlar ligi hayalimiz gerçekleşecek. bu takıma emeği geçen herkes ve fotbolcularımız teşekkürü hak ediyor.

TSercaN
08.11.2010, 01:03
o kismini tam anlamadim
ne oldu ki rezil oldu ligtv ekibi takip etmedim de son sayfalari ondan soruyorum :o

GS atak yapiyor... gs li oyuncu topu Elano ya degil de baska birisine atip topu kaptirinca , yanindaki spiker su yorumu yapiyor: Elano bostay di..

Ondan once de... Jaja topu onune aliyor... top sansla onune dustu..

Yani gs li oldugunu biliyoruz tamam, ama bari mac esnasinda boyle yorumlar yapma.

Mac sonunda ise kolbasti yi, 3 lu yu gostermiyorlar.

serhaterol61
08.11.2010, 01:04
Hayranlık yorumlarını okumaktan ben keyif almıyorum. Uzak olsunlar istiyorum. Takım da dört dörtlük falan değil. Çok şükür çok önemli maçları genel anlamda güzel ve üstün oynayarak kazandık ama lig hakikaten eski lig değil. Ve bu maçları kazanmak, normal maçları farklı kazanmak işleri aslında bir noktada zorlaştırıyor. Bursa ve Antep maçlarını kaybetmeden, mümkünse en azından birini kazanarak atlatırız umarım. Ben yazılanın aksine takımımızı şampiyonluğun favorisi olarak görmüyorum. Şampiyonluk şansı ciddi ölçüde olan bir takımız ama şampiyonluğa en yakın takım biz değiliz.

sampiyon olmamiz icin en yakin takiim biz olmamiz gerekmiyo
sampiyon olmamiz icin kötü maclari da almamiz gerekiyo
öyle iyi futbol oynayamassin her macda

Harun-61
08.11.2010, 01:04
Mac Sonu Kolbasti:

http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber/Default.aspx?r=1&hid=81668

.

TS-FAN
08.11.2010, 01:05

Ve ne kadar komik oluyor değil mi..

TSercaN
08.11.2010, 01:05

Sen yanlis biliyorsun :)

Adami arkadan birisi durttu o yuzden o an bagirmak zorunda kaldi.

Mac sonu zaten ozur diledi is kazasi oldu diye :p

Erdal
08.11.2010, 01:06
Cümleten hayırlı sabahlar....Kazım a ve tüm göçenlerimize rahmet olsun...Hayırlar fetholsun şerler def olsun....Artalım eksilmeyelim taşalım dökülmeyelim....Avrupa'da horon oynayacağız inşallah....Bilmeyenler öğrensin ona göre, ben başladım bile :)))

metinbay61
08.11.2010, 01:06
tam hatirlamiyorsam gecen sezondu o 4-3 yenildigmiz mac heralde 5 metre nin icinde carpmisdi top
yok o maç değildi 3-0 yenildiğimiz maçtı...ondan önceki sene

ilhan
08.11.2010, 01:07
Maçı izlemedim. Kim nasıl oynamış bilmiyorum. Düğünümüz vardı. Şarjım bitti. Şarjım bitmeden kimi aradıysam açmadı arkadaş. :) Neyseki kazandık. Çok mutluyum. Bu maç için iddiada handikaplı bize oynamıştım. 4.00 oranı vardı. :) Gerçi diğerlerinden yattı neyse. Kazanacağımızdan emindim.

Aşırı derecede mutluyum arkadaş.

Resmen hayvan terbiyecisi olduk. Karga, kanarya, aslan falan... Sırada timsah var.

Oruç
08.11.2010, 01:08
Şu Şampiyonlar Ligi'nde oynamak nasip olur inşallah. Çok istiyorum.

Gökhan KAN
08.11.2010, 01:09
Valla bu lig beni sarmıyor artık ya.. Mutluyum ama içimde coşku yok..:)

SEDAT
08.11.2010, 01:10
- Allahım Bu Takımı Tuttuğum İçin Çok Mutluyum Çok :)

- Hele Bu 2 Sezondur Gerçek Kimliğimize Bürünüyoruz :)

DNA-TS
08.11.2010, 01:10
safariye çıkalı 4. aya girdik önce kanarya sonra kartal ardındanda bu gece aslanı avladık kaldı timsah onuda avladık mı safari turumuzu tamamlayacağız :)

Alihan Ertürk
08.11.2010, 01:12
Sansal Buyuka diyor ki Engin Burak ve Mustafa milli takimda. Serkan icinse net bir bilgi alamadim.

Emre Çömez
08.11.2010, 01:14
http://www.forumfutbol.com/galatasaray-resimleri/data/media/25/Servet_2.jpg

Gökhan KAN
Sansal Buyuka diyor ki Engin Burak ve Mustafa milli takimda. Serkan icinse net bir bilgi alamadim.
Yemin ediyorum süper bir moral olur. Burak daha önce milli formayı hiç giydimi ?

My
Pek huyum değildir ama paylaşmadan edemicem. fblilerin son zamandaki Trabzonspor sempatisini çok güzel anlatan mesaj :)

"aslında bjk liler haklı nedense hem trabzon a en büyük rakibimiz diyor hemde galibiyetine seviniyoruzD enrteresan.ama sanırım biz Fenerbahçe lilere bu Trabzon sempatik geliyor be..biz olmazasak onlar olsun. bir sebepte futbolu oynuyorlar bu akşam pek oymadılar ama olsun genelde futbol oynayan pozitif bir takım ve rakibe hep saygılı."

servet nuh
2 nci sezonun son haftalarında bu tablo olsaydı,şampiyonluk için baya heyecan yapardım...camianın şampiyon olduk havasına girmesi kadar sakıncalı bir hava olamaz....bizanslılar boş durur mu sandınız....sağlam ve emin adımlarla gitmeliyiz ve yapılan eleştirleri de dinlemeliyiz...evet iyiyiz ama sırıtan eksikleriimiz de var...bulutlara çıkmaya gerek yok...rakip gayse nin en öenmli iki silahı arda ve baroş yoktu ve maç kendi sahamızdaydı,buna rağmen öyle evire çevire yenmedik....şımarmaya gerek yok...tam yol ileri

yatara
08.11.2010, 01:17
safariye çıkalı 4. aya girdik önce kanarya sonra kartal ardındanda bu gece aslanı avladık kaldı timsah onuda avladık mı safari turumuzu tamamlayacağız :)

2011 de Devam edecek Av Sezonu :D TImsah avindan sonra

Şahinoğlu
08.11.2010, 01:18

Ben o forvetin Polonya dan Brozek veya Ukrayndan Jaja nın ekürisi Devic olacağını düşünüyorum .

HiLMiKaN
arkadaşlar maç sonu kolbastının videosu varmı elinizde

yatara
Şu Şampiyonlar Ligi'nde oynamak nasip olur inşallah. Çok istiyorum.

bende ya cocuklugumdan beri hayal etdigim tek sey

Haydi Trabzonsporum♥

ünsalyılmaz
08.11.2010, 01:19
http://www.forumfutbol.com/galatasaray-resimleri/data/media/25/Servet_2.jpg

ilk önce enginle başa çıkacaksın sonra konuşacaksın kedi serrvet

Gökhan ARSLAN
08.11.2010, 01:20
Adalet tecelli etti sonunda (:
Allah'ım bu nasıl mutluluk ya anlatamıyorum bu duyguları
Umarım hiç bozmadan böyle devam ederiz...
Helal size uşaklar !

Gökhan KAN
08.11.2010, 01:20
bende ya cocuklugumdan beri hayal etdigim tek sey

Haydi Trabzonsporum♥
Abi şampiyonluk göreyimde Şampiyonlar Ligine bizi almasalarda olur şimdilik. Önce şampiyonluk hayalim..:)

demirel
08.11.2010, 01:21
13 Kas' 10, CumGaziantepspor (http://forum.bordomavi.net/Super-Lig-Gaziantepspor_7_TakimFiksturu_252_15_318.htm)--Fenerbahçe (http://forum.bordomavi.net/Super-Lig-Fenerbahce_7_TakimFiksturu_34_3_318.htm)12 . Hafta 22 Kas' 10, PazFenerbahçe (http://forum.bordomavi.net/Super-Lig-Fenerbahce_7_TakimFiksturu_34_3_318.htm)--Bucaspor (http://forum.bordomavi.net/Super-Lig-Bucaspor_7_TakimFiksturu_288_685_318.htm)13 . Hafta 27 Kas' 10, Cumİstanbul B.B. (http://forum.bordomavi.net/Super-Lig-Istanbul-BB_7_TakimFiksturu_286_24_318.htm)--Fenerbahçe (http://forum.bordomavi.net/Super-Lig-Fenerbahce_7_TakimFiksturu_34_3_318.htm)14 . Hafta 05 Ara' 10, PazFenerbahçe (http://forum.bordomavi.net/Super-Lig-Fenerbahce_7_TakimFiksturu_34_3_318.htm)--Karabükspor (http://forum.bordomavi.net/Super-Lig-Karabukspor_7_TakimFiksturu_293_654_318.htm)15 . Hafta 12 Ara' 10, PazAnkaragücü (http://forum.bordomavi.net/Super-Lig-Ankaragucu_7_TakimFiksturu_249_12_318.htm)--Fenerbahçe (http://forum.bordomavi.net/Super-Lig-Fenerbahce_7_TakimFiksturu_34_3_318.htm)16 . Hafta 19 Ara' 10, PazFenerbahçe (http://forum.bordomavi.net/Super-Lig-Fenerbahce_7_TakimFiksturu_34_3_318.htm)--Sivasspor (http://forum.bordomavi.net/Super-Lig-Sivasspor_7_TakimFiksturu_246_21_318.htm)17 . Hafta

fenerin maçlarına baktığımızda Gaziantep,İstanbul,Ankara,Karabük maçları biraz zorlu, genelde kolay kazanabilirler,ancak ben tüm maçlarını kazanabileceklerini ssanmıyorum,zaten çok sakatları var,ama bu seneki rakibimiz gene FB

servet nuh
08.11.2010, 01:21
Abi şampiyonluk göreyimde Şampiyonlar Ligine bizi almasalarda olur şimdilik. Önce şampiyonluk hayalim..:)
hehe:)...aynen valla...yemişiz şampiyonlar ligini...şu ligde bi şampiyonluk tatsak,herşeye değer

Kaya
08.11.2010, 01:22
Trabzonspor - Cincon | Maç Öncesi Ultraslan'ın hatalı girişi...

http://ultraslan.com/images/Haberler/09-10/trab-gs.jpg

Trabzonspor - Cincon | Maç Sonrası Ultraslan'ın düzeltilmiş girişi...

http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs955.snc4/74881_464170622560_665977560_5478353_1507514_n.jpg

yatara
Sampiyonlar Ligindede oynamak bir baska güzel olur ya ama oralara kadar daha uzun yol var simdi birinci Sampiyonluk Mücdalesinden Galip Cikmamiz lazim ondan sonra Sampiyonlar Ligi hayalerli

haydi Arkdaslar gönül rahatliginlan yata bilirim hayirli geceler

Seni Seviyorum Trabzonsporum♥

İHSAN
yıllardır şampiyonluk yarışında hemen hemen tüm takımları yenerken, asıl yenmemiz gereken şamoiyonlukta yarıştığımız rakiplerimizi (üç kız kardeş işte) yenemiyorduk. bu sene şükür, o talihimizi yırtacak gibiyiz. en önemli rakiplerimizi yeniyoruz. bu da şampiyonluk yolunda önemli bir aşama kaydettiğimizi gösteriyor.

Şampiyonluğumuzun emareleri bu galibiyetler. sadece gs yi yenmmedik, alışkanlıklarımızı, korkularımızı ve talihimizi yendik.

Emre Çömez
http://www.multiupload.com/6P5Y6ID5JX GENİŞ ÖZET

ozturk
ligin 1/3 ü nü lider tamamlamak güzel..

2. yarı daha zorlu geçecek..

Cem Akyüz
08.11.2010, 01:24
Kalplerde yıldızmış gönüllerde ay

Gerisini evde söylüyorum :)

Emre Çömez
08.11.2010, 01:25
jaja bakkala değil avm´ye gönderdi resmen...
antudan ........ hehe

Serdar A
08.11.2010, 01:25
hehe:)...aynen valla...yemişiz şampiyonlar ligini...şu ligde bi şampiyonluk tatsak,herşeye değer

Valla öyle bir takımla şampiyonluğa gidiyoruz ki , kimse istemem şampiyonlar ligini demesin . :)

Ortalama 23 yaşında henüz gerçek kabiliyetinin yarısını ortaya koyamayan oyuncuların çoğunlukta olduğu ve hepsinden daha önemlisi bir takım olmayı başarabilmiş futbolcu kadrosu var .

Bu sezon olurda şampiyonluk ipini göğüslersek çok geçmeden daha yüksek başarılara imza atılacaktır .

SEDAT
08.11.2010, 01:28
- Jaja Nasıldı arkadaşlar...

demirel
08.11.2010, 01:29
Her zaman söylüyorum,ikinci yarı fikstürümüz zor,bu nedenle en az 6 puan önde girmeliyiz devreye,bu arada BursaYı şimdiden geçmek güzel çünkü önlerinde zorlu bir fikstür var,ancak bizim en büyük rakibimiz Fenerbahçe,geleceklerini kendileri belirleyecek,yenebilecekleri rakiplerle maçları kaldı

Mustafa Önder
08.11.2010, 01:31
Bütün bunlar iyi hoşta;

Selçuk-Ceyhun-Egemen hala uzatmadılar sözleşmelerini.
Farabi üstad senin görüşlerin ney bu konuda?

Anıl Caner

1- pozisyonu gereği sürekli topla buluşan adamdı.
2- bunun neticesinde takımın en fazla top kaptıran adamı oldu.
3- hepsi birbirinden şık çok güzel çalımlar yaptı. topu gene mümkün olduğunca iyi sakladı, oynucularımızın alışık olmadığı cinsten enteresan, güzel paslar da attı.
4- genel anlamda iyi oynadı. ancak kesinlikle devre arasında ciddi bir idman yemesi gerekiyor.

Yunus Emre SEYHAN
Çok iyi futbol oynayarak maçı kazanmadık. Vasat oynanan maçlardan 3 puan almak çok önemli hele bu derbi maçıysa. Şampiyonluk için bu tip maçlar çok önemli. Sonuçta 34 maçın hepsinde iyi oynanmaz. 1-0 öne geçtikten sonra takımda ki paniği anlamadım. Şampiyonluk için çok daha gergin, stresli maçlar oynayacağız iyi gidiş değil bu.

demirel
08.11.2010, 01:32
Bütün bunlar iyi hoşta;

Sen olsan şu durumda bu takımı bırakırmısın,devre arasında bitirirler bu işi

Şahinoğlu
08.11.2010, 01:32

Jaja ilk yarı biraz topu ezdi ama 10 kişilik gs savunmasınında etkisi vardı ikinci yarı gayet iyiydi ayağında top varken topu alamadılar ondan bence takımımızın en olmazsa olmazı Selçuk ve Colman la beraber gol atamadı ama bence ayağına en çok yakışan oyuncumuzdu.

Mustafa Önder
08.11.2010, 01:33
Sen olsan şu durumda bu takımı bırakırmısın,devre arasında bitirirler bu işi

Sen kadar iyi olursan ol iş biraz da iknaya bakar.
Gs-Fb-Bjk denyoları ayartıverirler adamı anlayamazsın bile. Bir bakmışsın kuş yuvadan çoktan uçmuş.

demirel
08.11.2010, 01:34
Az kaldı Jaja yakında çok büyük patlama yapacaktır,şampiyonluk yolunda çok önemli bir silah olacaktır

futbalski60
08.11.2010, 01:35

Maç içinde istikrarlı değildi ilk yarıda istediklerini yapamıyca morali bozuldu ve maçtan koptu ikinci yarıya istekli başladı özellikle göbekten topla hareketlenmesi Gs savunmasının açık vermesine neden oldu bence arkadaslarıyla tam olarak anlaşamıyor seri oynamaya çalışıyor ama bizim hücum elemanlerımız Jaja'nın paslarını genelde eziyor. Jaja seri paslaşan,hızlı düşünen oyuncularla daha verimli olur oyuncularımızın biraz daha hızlı oynaması şart özellikle hücum hattında.

necmiati61
08.11.2010, 01:35

ben de yapmıştım aynısını.. ağzın bal yesin demişti adamlar bana, golü bildim diye:-D

Serdar A
08.11.2010, 01:36
Bütün bunlar iyi hoşta;

Egemen'in durumu biraz farklı , Selçuk ve Ceyhun her fırsatta kalmak istediğini beyan ediyor . Bu konuda konuşunca , tarafını şaşıranlarca hain ilan ediliyorsunuz . O sebeple bu güzel akşamda bu konuyu yorumlayarak kimsenin tadını kaçırmak istemem .

Dileğim istanbul takımları ile ciddi puan farkı ile devre arasına girmek . Tablo böyle olursa kaybedilen vakitten maraz doğması bir nebze engellenebilir .

Fanatik34
08.11.2010, 01:39
Vallahi bütün hafta onca sikinti...bu müthis galibiyetle kaybolup gitti:)

Bu sezon Türkiye liginin Alman ligiyle bir cok benzer tarafi var.

Özellikle orda Dortmund´un lider olmasiyla bizim su anki liderligimiz..Yas Ortalamalari..Oyun tarzi...birbirine benzeyen iki lider Oyuncu=Nuri ve Selcuk;)

yattarinho61
08.11.2010, 01:40
sezon basindada demistim ben bu sene "büyük maclar"(gs,fb,bjk,bursa,antep,kayseri) önemli.. simdiye kadar 10 puan bu maclardan süper..

SEDAT
08.11.2010, 01:42
http://www.facebook.com/video/video.php?v=138529559529001&ref=mf

- Arkadaşlar Şu Videoyu İzleyin Lütfen , Gerçekten Çok Duygulanıyor İnsan :)

POYRAZ
08.11.2010, 01:42
Aslinda söylenecek cok sey var ama ben hic bir sey yazmayacagim.
Tebrikler Trabzonsporum.
Koyduk mu? Koyduk. Saglamindan.
Bitti.

POYRAZ
08.11.2010, 01:44
Macin 14 dakika 56 saniyelik genis özeti. Goller ve mac sonu.

http://www.youtube.com/watch?v=WBqgyVbkFOs

Gökhan KAN
08.11.2010, 01:46
ben de yapmıştım aynısını.. ağzın bal yesin demişti adamlar bana, golü bildim diye:-D
Çok acayip oluyor. 2. golde de gol diye bağırdım. Yanımdaki arkadaş olayı bildiği için kalktı sevinmeye başladı. Sarıldık birbirimize seviniyoruz.. ççç Sonra gol oldu.. ççç

Gökhan KAN
08.11.2010, 01:49
Maçı izlemedim.
Kendi düğünüme bile gitmem ben maç günü..:)

ozturk
08.11.2010, 01:51
Şenol hoca döktürmüş yine

http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&hid=81662

Bülent Bayraktar
08.11.2010, 01:52
Full dolan staddan hiç ses çıkmadımı yoksa benim kulaklarımmı ağır işitti maçın stresiyle maça giden bir arkadaş bilgi verirse sevinirim her zamanki gibi gole kadar uyuyan taraftar modeliydi...!

MehmeTS_ADANA
08.11.2010, 01:53
adanadan herkese sevgiler saygılar
uzun yıllar sonra burada 3 eziklerin taraftarları yanımda ağızlarını açamıyorlar.müthiş zevk.anlatılmaz yaşanır

metinbay61
08.11.2010, 01:54
Aslinda söylenecek cok sey var ama ben hic bir sey yazmayacagim.
Tebrikler Trabzonsporum.
Koyduk mu? Koyduk. Saglamindan.
Bitti.
:D:D:alkış:

yav ne enteresanız ya...belki sadece bana komik geldi ama yazıya başlayınca çok başka şeyler okumayı bekledim sonrasını okuyunca iyi güldüm...sağolun varolun renkdaşım...

taraftarımız gerçekten müthiş en önemlisi de farklıyız...

Cagdas Topal
08.11.2010, 01:54
Sabah sınavım var ama heyecandan uyuyamıyorum ne yazmıslar diye okuyorum bütün gazeteleri :D

metinbay61
08.11.2010, 01:59
http://www.facebook.com/video/video.php?v=138529559529001&ref=mf

- Arkadaşlar Şu Videoyu İzleyin Lütfen , Gerçekten Çok Duygulanıyor İnsan :)

farklı olduğumuzu gösteren bir video da bu...bizi incelemeleri lazım aslında...:)

içki içen futbolcuyu döveriz diyen amca ne kadar güldürdüyse sondaki teyzemizde o kadar duygulandırıp düşündürdü...

Sefaenes
08.11.2010, 01:59
galatasarayi yenmek cok güzel. Bize dost görünüp hep kuyumuzu kaziyan gs yenmek Bomba oldu. ilk yarida 3 ezik takimi yenmemiz sahane. Senol hoca ve ekibine tsk ediyorum. Hakem cesaretli olsa gs 11 kisi oyniyamazdi. itirazdan 2 sari kart cikarta bilirdi ama yapamadi. insallah taraftarimiz golden sonra yaptiklarini 90 dakika yapar

cerebrum
08.11.2010, 02:01
lider olmak değil lider kalmak önemlidir yeğennnnnn...

nesta61
08.11.2010, 02:01
MUSTAFA DENİZLİ: Bir tarafta hata sonucu gol geliyor, bir tarafta ıska sonucu gol atamıyor Galatasaray. Bir kayı oldu, bir darbe oldu bu Galatasaray için. 3 hafta sonra Beşiktaş’la oynayacak Galatasaray. Kötü bir yol haritası olacak bu. Hagi geldikten sonraki en kötü futbolunu geçen hafta oynadı Galatasaray. Trabzonspor da 3 büyüklerin hepsini yenmesine rağmen büyük bir üstünlük kurmuş değil bu takımlara.
ŞANSAL BÜYÜKA: Trabzonspor’dan 4 kişi alsan kimleri alırdın hocam?

MUSTAFA DENİZLİ: Galatasaray’ı 2-0 yenmiş bir takımdan 2 kişi almakta bile zorlanıyorum ama biraz açılırsak eğer Serkan, Egemen, Engin ve Umut’u tabi ki söyleyebiliriz. Bu oyuncular idare ettiler.
ŞANSAL BÜYÜKA: Gol olmuşsa kim ne diyecek hocam? Trabzonspor’un 2. golü geliyor…

MUSTAFA DENİZLİ: Bu topu aslında en başında Yattara’ya oynaması lazımdı Engin’in… O pası düşünse savunmanın dengesini daha çok bozardı. Zor olanı yaptı Engin…

MUSTAFA DENİZLİ: Sabaha kadar gösterseniz de bana göre yanlış pozisyon bana göre…

MUSTAFA DENİZLİ: Teofilo’nun burada olmaması Umut’un da işine geldi açıkçası. Umut gol atıyor tamam ama bu akşam da çok iyi oynadığı söylenemez.

bu mustafa denizliden denen adami alicaksin meydanin ortasinda meydan dayaga atacaksinki boyle gerzek gerzek birdaha konusmiyacak bir adam anca bukadar taraf olabilir!!!!! merak etme denizliii sampiyonluk gelsin lig kupasiyla birlikte bebek sahilinde bir iki tur atar trabzona giderizzzz hehe :))

Yunus Emre SEYHAN
08.11.2010, 02:02
Full dolan staddan hiç ses çıkmadımı yoksa benim kulaklarımmı ağır işitti maçın stresiyle maça giden bir arkadaş bilgi verirse sevinirim her zamanki gibi gole kadar uyuyan taraftar modeliydi...!
Maçı Ligtv'den izledim ama izlediğim yerde ses sistemi iyiydi.
Kaleci Ufuk'un defalarca Pinooo pinooo diye bağırması, auta gidip çarpan toptan gelen küt sesi vs çok rahatlıkla duyuluyordu.

İlk 10 dakika ve golü attıktan sonra taraftar iyiydi.

Rakip üzerimize gelirken bile çoğu zaman ıslık olmadı.

Artık bu yönetimin sorunu.. Ne yapıp edip takımın iç sahada destek almasını sağlamalı.

DNA-TS
her zaman işeye kusur bulma huyumuz varya ahanda bir kusur uyduruyorum..taraftarlara sesleniyorum bee arkadaş gol gelene kadar neredeydiniz öyle durumlarda taraftar önayak olur işlere ama sadece başlarken 3ü çekmekle olmuyor bu işler 90 dakika destek. :D

şöyle rahat bir uyku çekmenin vaktidir arkadaş sabah iş var ama umurumda bile değil.yaşa varol TRABZONSPOR um.

SEDAT
farklı olduğumuzu gösteren bir video da bu...bizi incelemeleri lazım aslında...:)

içki içen futbolcuyu döveriz diyen amca ne kadar güldürdüyse sondaki teyzemizde o kadar duygulandırıp düşündürdü...

- Yanlız Tribünleri Gösterirken Çalan Müzikle Birlikte Muhteşem :)

Emre Çömez
http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber/Default.aspx?r=1&hid=81668

Emirhan Makul
08.11.2010, 02:05

İşte bu şifre bu şampiyonluğun şifresi burda ; 9-9-8-8 diye 4 dilim var bu dilimlerin her birinde 1 malubiyet hakkımız var bir dilimi atlattık 1 malubiyetle 2. dilimin içindeyiz.

Paksoy
08.11.2010, 02:06
65. dakikaya kadar yemezsek bence maçı alırız.. 2-0
Bu yoruma alkış:)

sametaydin
08.11.2010, 02:13
MUSTAFA DENİZLİ: Bir tarafta hata sonucu gol geliyor, bir tarafta ıska sonucu gol atamıyor Galatasaray. Bir kayı oldu, bir darbe oldu bu Galatasaray için. 3 hafta sonra Beşiktaş’la oynayacak Galatasaray. Kötü bir yol haritası olacak bu. Hagi geldikten sonraki en kötü futbolunu geçen hafta oynadı Galatasaray. Trabzonspor da 3 büyüklerin hepsini yenmesine rağmen büyük bir üstünlük kurmuş değil bu takımlara.
ŞANSAL BÜYÜKA: Trabzonspor’dan 4 kişi alsan kimleri alırdın hocam?

MUSTAFA DENİZLİ: Galatasaray’ı 2-0 yenmiş bir takımdan 2 kişi almakta bile zorlanıyorum ama biraz açılırsak eğer Serkan, Egemen, Engin ve Umut’u tabi ki söyleyebiliriz. Bu oyuncular idare ettiler.
ŞANSAL BÜYÜKA: Gol olmuşsa kim ne diyecek hocam? Trabzonspor’un 2. golü geliyor…

MUSTAFA DENİZLİ: Bu topu aslında en başında Yattara’ya oynaması lazımdı Engin’in… O pası düşünse savunmanın dengesini daha çok bozardı. Zor olanı yaptı Engin…

MUSTAFA DENİZLİ: Sabaha kadar gösterseniz de bana göre yanlış pozisyon bana göre…

MUSTAFA DENİZLİ: Teofilo’nun burada olmaması Umut’un da işine geldi açıkçası. Umut gol atıyor tamam ama bu akşam da çok iyi oynadığı söylenemez.

bu mustafa denizliden denen adami alicaksin meydanin ortasinda meydan dayaga atacaksinki boyle gerzek gerzek birdaha konusmiyacak bir adam anca bukadar taraf olabilir!!!!! merak etme denizliii sampiyonluk gelsin lig kupasiyla birlikte bebek sahilinde bir iki tur atar trabzona giderizzzz hehe :))

Ya aslında çok yanlış şeyler söylememiş ama sonuçta bu takımları yenmişiz neyin hesabını yapıyorki. Bjk bizden kaç puan geride. Aldıkları sivas ve antalya maçlarını hatırlıyordur umarım. Yani sonuçta mustafa denizli çok yanlış konuşmuyor ama art niyetli olduğu için pek sevilmiyor ben de sevmiyorum.

Cem Balcı
08.11.2010, 02:17
çok güzel bir galibiyet tebrikler.

ozturk
08.11.2010, 02:20
http://www.medyatrabzon.com/news_detail.php?id=19911

Teofilo'nun bir hafta İstanbul Havalimanı'nda yatıp kalkması ile ilgili konuşmalar üzerine ise Polat, "Ben Trabzon'daki havalimanında olduğunu biliyordum. Bir yönetici, Sadri Başkan'ı arayarak 'Teofilo 3 gündür havalimanında banklarda yatıp kalkıyor. Ne yapalım' diye sormuş. Sadri başkan da 'Başının altına bir yastık koyun' demiş" demesi gülüşmelere neden oldu.

Sadri başkan bomba adam ya:D

kemal_efe
08.11.2010, 02:24
az önce 8taşın forumuna göz gezdirdim biraz hakikaten ezik bunlar yazıp çizdikleri resmen komedi.

bekir61
08.11.2010, 02:31

bu videonun sonunda üclü var

Emre Çömez
08.11.2010, 02:36
http://www.medyatrabzon.com/news_detail.php?id=19911

Teofilo'nun bir hafta İstanbul Havalimanı'nda yatıp kalkması ile ilgili konuşmalar üzerine ise Polat, "Ben Trabzon'daki havalimanında olduğunu biliyordum. Bir yönetici, Sadri Başkan'ı arayarak 'Teofilo 3 gündür havalimanında banklarda yatıp kalkıyor. Ne yapalım' diye sormuş. Sadri başkan da 'Başının altına bir yastık koyun' demiş" demesi gülüşmelere neden oldu.

Sadri başkan bomba adam ya:D
hahahaha

bu videonun sonunda üclü var

oooo saol abi

Yeşil
08.11.2010, 02:37
Çok güzel bir galibiyet. Liderliği getirmesi bakımından anlamlı da oldu. Üstelik bunu rakibimiz olabilecek bir takımı yenerek yaptık.
Gençler maçındaki gibi rakibin dirençli savunması karşısında zorlandık. Kanatları kullanıp kanatsız Gs'yi kolayca alt edebilirdik. Ama Serkan Balcı'yı fazla kullanamadık. Bunun dışında duran toplarımızla etkili olabilirdik. Ama Gs buna da önlem almıştı. Kornerlerde özellikle adam adama markaj değil de alan savunması yaptılar.

Bunun dışında seyricimizle ilgili olarak şunu diyebilirim. Takımı havaya sokan değil de takımın durumuna göre havaya giren, anlık tepki veren bir taraftar profilimiz var. Eskiye oranla az olsa da şu küfür ve yuhlama olayını bir şekilde kaldırmamız lazım artık. Bugün başımdan geçen bir olayı anlatayım. Engin ilk yarı kötü oynuyordu. İkinci yarıya biraz daha iyi başladı ama hala o alıştığımız Engin değildi. Stadda 2-3 sıra arkamda oturan bir kaç kişi mütemadiyen özellikle Engin'e ve diğer kötü oynayanlara ana -avrat küfür ediyorlardı. Golü attık sus-pus oldular. Üstelik golü de Engin'in müthiş çabası getirmişti. Tam o sırada ben ayağa kalktım, onlara inat maçı ayakta izlemeye başladım. Arkamdaki o grup otur, göremiyoruz falan dediler. Ben de dönüp onlara: Az önce ana avrat küfür ettiğiniz insanları izlemeye hakkınız yok dedim. Karşılıklı atışmalar oldu. Yanımda bir abi vardı maçla ilgili yorumlar falan yapıyorduk aramızda. Güzel de yorumlar yapıyordu. Değişiklikleri falan tahmin ediyordu. Isınmıştım adam. Kolumdan tutup "Haklısın, ama otur." dedi. Abi nasıl oturayım, şu yaptıklarını görmüyor musun dedim. Ondan sonra beni sus-pus eden şu konuşması geldi: "Ben Engin'in babasıyım ve az önce oğluma ana avrat küfür ediliyordu. Ama ben susmak zorundayım, ne kadar haklı olursam olayım susmak zorundayım. Şimdi sen de haklısın ve susmak zorundasın."

Emre EFENDİOGLU
08.11.2010, 03:02
Çok güzel bir galibiyet. Liderliği getirmesi bakımından anlamlı da oldu. Üstelik bunu rakibimiz olabilecek bir takımı yenerek yaptık.
Gençler maçındaki gibi rakibin dirençli savunması karşısında zorlandık. Kanatları kullanıp kanatsız Gs'yi kolayca alt edebilirdik. Ama Serkan Balcı'yı fazla kullanamadık. Bunun dışında duran toplarımızla etkili olabilirdik. Ama Gs buna da önlem almıştı. Kornerlerde özellikle adam adama markaj değil de alan savunması yaptılar.

Bunun dışında seyricimizle ilgili olarak şunu diyebilirim. Takımı havaya sokan değil de takımın durumuna göre havaya giren, anlık tepki veren bir taraftar profilimiz var. Eskiye oranla az olsa da şu küfür ve yuhlama olayını bir şekilde kaldırmamız lazım artık. Bugün başımdan geçen bir olayı anlatayım. Engin ilk yarı kötü oynuyordu. İkinci yarıya biraz daha iyi başladı ama hala o alıştığımız Engin değildi. Stadda 2-3 sıra arkamda oturan bir kaç kişi mütemadiyen özellikle Engin'e ve diğer kötü oynayanlara ana -avrat küfür ediyorlardı. Golü attık sus-pus oldular. Üstelik golü de Engin'in müthiş çabası getirmişti. Tam o sırada ben ayağa kalktım, onlara inat maçı ayakta izlemeye başladım. Arkamdaki o grup otur, göremiyoruz falan dediler. Ben de dönüp onlara: Az önce ana avrat küfür ettiğiniz insanları izlemeye hakkınız yok dedim. Karşılıklı atışmalar oldu. Yanımda bir abi vardı maçla ilgili yorumlar falan yapıyorduk aramızda. Güzel de yorumlar yapıyordu. Değişiklikleri falan tahmin ediyordu. Isınmıştım adam. Kolumdan tutup "Haklısın, ama otur." dedi. Abi nasıl oturayım, şu yaptıklarını görmüyor musun dedim. Ondan sonra beni sus-pus eden şu konuşması geldi: "Ben Engin'in babasıyım ve az önce oğluma ana avrat küfür ediliyordu. Ama ben susmak zorundayım, ne kadar haklı olursam olayım susmak zorundayım. Şimdi sen de haklısın ve susmak zorundasın."

Abi yuh ya, Engine bile küfür ediliyorsa ne diyeyim ya. Bizim bu dangalak taraftarlardan kurtulmamız lazım avni akerde :(
Enginin babası ise gözümde kocaman bir adam oldu.

mashal61
08.11.2010, 03:05
O küfür edenlerle aynı takımı tuttuğum için utanıyorum.

Taraftar zaten rezaletti. 1-0 öndeyiz taraftar canlansın diye anons yapılıyordu.

Emre EFENDİOGLU
08.11.2010, 03:07
İstanbul maçı yaklaşıyor, yakacağuzz olimpiyatiii :)

oeince
08.11.2010, 03:11
Ne güzel yarabbim ne güzel bir puan tablosu...

http://img94.imageshack.us/img94/2072/adszjkt.png

Bu puan tablosu asıl haftaya Allah'ın izniyle yenilgisiz takım kalmadığı zaman çok güzel olacak.
7 geliyor 7....

Ömer TOPAL
08.11.2010, 03:16
şu futbolcuya küfür işi benide çileden çıkartıyor....Arkamdaki adam bi pozisyonda umut topu buraga çok güzel bıraktı burak beceremedi...bir kaç kez daha burak bizi kızdırdı....ondan sonra umut orta sahada bi pas hatası yaptı adam basladı sövmeye..az oncede yaptın yeter cıkartın şunu...Döndüm dedimki o umut degil buraktı..ikiside kırmızı krampon giyiyor karıştırdın dedim.... ve bu kişi umutun gol attıgında sevinirken üstüme çıktı....! bumudur yani ?

demir
08.11.2010, 03:17

bu yasıma kadar hıc aglamadım ama aglamak ıstıyorum ya aglamak yada o arkandakılerı trabzonda fener formalı bırı bulunanakadar dovemek ıstıyorum ...

Emre EFENDİOGLU
08.11.2010, 03:45
Yarın sabah 11 de Uluslararası Maliye sınavım var ama maçı düşünmekten ve maçla ilgili bir şeyler okumaktan çalışamıyorum. Sanırım bu gece uyumadan sınava gircem :(

SEDAT
08.11.2010, 03:50
- O Anaavrat Söven Mahlukatlara Ne Desem Bilmiyorum , Terbiyesiz Herifler :mad:

Anıl Caner
08.11.2010, 03:53
Yarın sabah 11 de Uluslararası Maliye sınavım var ama maçı düşünmekten ve maçla ilgili bir şeyler okumaktan çalışamıyorum. Sanırım bu gece uyumadan sınava gircem :(

Başarılar kardeşim. Büyütecek bir şey yok aslında sen sadece klasik sınavla uğraşmayayım da ne yaparsam yapayımcılardansın :) Yoksa basit bir maçı kazandık, bitti.

Emre EFENDİOGLU
08.11.2010, 03:55
Başarılar kardeşim. Büyütecek bir şey yok aslında sen sadece klasik sınavla uğraşmayayım da ne yaparsam yapayımcılardansın :) Yoksa basit bir maçı kazandık, bitti.

Sağolasın aynen öyle :D Olay Galatasaray'ı yenmemiz değil zaten zirveye oturmamız, yoksa gs yi yenemeyini dövüyorlar :D

Emre Çömez
08.11.2010, 04:11
yuh ya yuh

Medallion
08.11.2010, 04:21

Kalan maclara bakinca cokta kolay maclar degil. Bursa, Eskisehir, Antep, Buca, B.B, Karabuk. Birtek Buca maci kolay gozukuyor. Eskisehir duzeliyor. B.B ve Karabuk zor maclar. 44 puan cok cok zor.

İleli
08.11.2010, 04:39
zor bi galibiyet oldu ama onemli olan 3 puan, tamam lideriz ama fazla ucmamak lazim daha 11.haftadayiz...
sadece en kucuk seyde futbolcularimizi isliklamayalim 90 dakika destek alkis ne gerekiyorsa yapalim cunku o ozlenen sampiyonlugu bu oyuncular getirmeye calisiyorlar...

DeAgLeMaNyAq
08.11.2010, 04:41
Bu basın, puan sıralamasında averajla lider olmayı liderlikten saymıyor herhalde. Daha ikinci hafta FB'yi yenip lider olmuştuk ama tüm medya da 65 hafta sonra gelen liderlik şeklinde lanse edilmiş...

SALDIRAY
08.11.2010, 06:47

http://ressim.net/a/upload/6591df21.jpg (http://ressim.net/show.php/2572711_179229191-jpg.html)

fatmagülün sucu ne? :D

super bi galibiyet oldu keyfini sürelim..

Mustafa ÖZDEMİR
08.11.2010, 07:02
Bu basın, puan sıralamasında averajla lider olmayı liderlikten saymıyor herhalde. Daha ikinci hafta FB'yi yenip lider olmuştuk ama tüm medya da 65 hafta sonra gelen liderlik şeklinde lanse edilmiş...
olsun öyle daha fantastik oluyor...

İskender Çakmak
08.11.2010, 07:27
Guzel macti guzel top oynadik mactan once burada bazi arkadaslarimiz sabr etmemiz gerekiyor diyordu dogruymus sabrettik ve kazandik

Altan Atabay
08.11.2010, 07:30
hadi,yuh be,ah ulan ah, ayağına tüküreyim falan filan dersin de; ne diye ana avrat söversin be kardeşim!

Delikanlılık bu mu ?

Bu takım bu taraftara hak ettiğinden fazlasını veriyor.

Ama tek sevincim iyi olanlar çoğalıyor artık, zamanla o küfür edenler ortadan kalkacak artık..

Mustafa ÖZDEMİR
08.11.2010, 07:35
hakem bir pozisyonda ofsayt diye gsnin pozisyonunu kesti. neden yaptı acaba...

Ahmet Başkaya
08.11.2010, 07:48
Kayseri deplasmanındayız , dakika 85 , 10 kişi kalmışsın .

Onur haklı olarak beraberlik için srüe geçiriyor , öyle göze batacak biçimde değil .

Şenol Hoca beraberliği kurtarmak için değişiklik yapıyor ve önümdeki adam Şenol Hoca ve Onur'un dinine bile küfür etti , utanıyorum bazen .

Recep Alkan
08.11.2010, 08:26
galatasarayi yenmek cok güzel. Bize dost görünüp hep kuyumuzu kaziyan gs yenmek Bomba oldu. ilk yarida 3 ezik takimi yenmemiz sahane. Senol hoca ve ekibine tsk ediyorum. Hakem cesaretli olsa gs 11 kisi oyniyamazdi. itirazdan 2 sari kart cikarta bilirdi ama yapamadi. insallah taraftarimiz golden sonra yaptiklarini 90 dakika yapar

Hocam hakem için bence konuşmayalım. Çünkü Giray'ın pozisyonu aklımdan hiç çıkmıyor. İlk yarı hakem eli cebinde foul yapan oyuncuya koşarken, Giray olduğunu gördü, ve sadece uyardı. Pozisyon sarı kart yada değil, orası çok ayrı. Ama kart göstereeği oyuncunun sarı kartı olduğunu görünce göstermedi.

Hakem çok güzel maç yönetti.

Herşeyi geçtim, maç öncesi yaptığımız onca senaryo boşa gitti.

Recep Alkan
08.11.2010, 08:33
Bütün bunlar iyi hoşta;

Selçuk ve Ceyhun konusunda atacaklarını düşünüyorum.

Fakat Egemen beni düşündürüyor.

Şerefsiz Galatasaray'a dikkat etmek gerekli....

Mehdi
08.11.2010, 08:44
Ğs forum

1.kedi=Gelecek sene Aslantepe´de avrupa maçına çıkamayacağız geçmiş olsun..

2.kedi=Gelecek sene küme düşmezsek şükredelim‚ ne Avrupası?

Mehdi
08.11.2010, 08:49

Yazık değil mi şu teyzeye yahu.Gs'nin peşine dolandırıyorlar kadıncağızı.

Gerçi bu maçtan önce 20 yaşındaydı diyenler de var.

Hüseyin Bağdat
08.11.2010, 08:53
İyi oynamışız oynamamışız hiç aklıma gelmiyor bile şu ezikleri yendikya o yeter bana. Bütün oyuncularımıza teşekkür ediyorum...

Ertan 51
08.11.2010, 08:54
Hayret geçen sezon son febe maçından beri dualarım kabul olmaya başladı,şampiyonmu olacağız ne:)Yarabbi sen büyüksün güldür yüzümüzü,böyle devam etsin,
artık hak ediyoruz bazı güzellikleri.

Hüseyin Sahtiyan
08.11.2010, 08:58
Ziya Doğan yaptığı zaman futbol katili olarak gösteriliyor bu tarz oyun sisteminde. Dün Hagi yaparken eldeki kadro bunu gerektiriyor deniyor.

Bu çirkef Galatasaray'ı yenmek öyle haz verdi ki bana tarifi yok. Ayhan Akman denen haysiyetsize sevgiler saygılar.

Mustafa Denizli, sana da selam olsun, kıskanmaya devam et.

Celal Demir
08.11.2010, 09:04
Yazık değil mi şu teyzeye yahu.Gs'nin peşine dolandırıyorlar kadıncağızı.

Gerçi bu maçtan önce 20 yaşındaydı diyenler de var.

mac baslamadan once fatma ninenin son maçı olabilir diyordum ama çok şükürki olmadı bişey :D

Cengiz Çubukcu
08.11.2010, 09:04
bir şeyi de eklemekte geç kalsanız arkadaşlar :) Fatma ninenin suçu ne :) onda suç yok suç onu malzeme yapanlarda...

Recep Alkan
08.11.2010, 09:07
Dün GS'nin kadrosunu gördüğümde yarım saat güldüm.

Babam neden gülüyorsun diye sordu. Gülünmez mi yahu dedim.

Adamların sistem :

4-3-2-1

Yani adamlar tabiri yerinde ise, kendi yarı alanlarında kaleci dahil 8 kişi oynadılar.

Konyaspor'dan farkı yoktu dün Galatasaray'ın. İnanılmaz kapandılar. Pino'nun ıska geçtiği pozisyon hariç, Trabzonspor'un kalesine gelemediler bile.

Bu arada tekrarlıyorum, Yönetim, oyuncularımıza sahip çık, şerefsiz GS iş başında. Dikkat edelim, yüzüne gülüyor Başkan, Adnan Polat denen karaktersiz, ama kuyun kazılıyor.