PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bmn Ankara Gölbaşı Karaali Yatılı İlköğretim Okulu Yardım Kampanyası

Altan Atabay
27.10.2010, 14:40
Değerli BordoMavi.Net Üyeleri;

Bildiğiniz gibi hep beraber gerçekleştirdiğimiz pek çok organizasyonumuzun büyük bir bölümünü yardım kampanyaları oluşturuyor. Bu kampanyaların üstesinden başarıyla geldikçe yeni talepler de gelmeye devam ediyor.

Ankara’nın Gölbaşı ilçesinin Karaali Yatılı İlköğretim Okulu öğrencilerini ziyaret ettik ve çocuklarımızın durumlarını gördük, 98 mevcutu olan bu okulun öğrencileri aileleri problemleri olan, annesi babası ayrılmış ve Ankara’nın çevre ilçeleri ve doğu illerimizden gelen öğrenciler…

Bu öğrenciler için neler yapabileceğimizi düşündük ve Atılım Üniversitesi’nde de oluşturulan bir sosyal sorumluluk projesi kapsamında Furkan Kayaoğlu arkadaşımız okulu ziyaret edip istek ve ihtiyaçlarını öğrencilere de sorarak belirledi…

Okulun öğrencileri giyecek giysi ihtiyaçlarından çok daha farklı istekleri olduklarını gördük ve bizzat bu eksiklikleri belirledik.

Aralık ayının 10 ‘una kadar yardımlarınızı bekliyoruz.

KARAALİ YATILI İLKÖĞRETİM OKULU İHTİYAÇ LİSTESİ

1-Spor Malzemesi(futbol,voleybol,basketbol topları, voleybol ağı)

2-Temizlik malzemesi(Sıvı sabun,Çamaşır suyu,toz deterjan,vileda, paspas vs.)

3-Öğrencilerin yatakhanelerinin girişine ayakkabılık veya terlik

4.Akşam etütlerinden sonra ara öğün olabilecek (meyve suyu, kek tarzı gıda yardımı)

5.Akşam etütlerinden sonra öğrencilerin motivasyonunu artırmak adına bir adet projeksiyon cihazı.

6-Kitap(hikaye,test kitapları,romanlar)

7- En önemlisi arkadaşlar Trabzonspor ile ilgili herhangi bir obje bu çocukları Trabzonsporlu yapmaya yetebilir.

Ve içinizden bu çocuklara nasıl yardım etmek isterseniz o….

Ankara dışı koliler için adres:

Kızılcaşar Mahallesi, 06836 İncek Gölbaşı - Ankara – Türkiye
ATILIM ÜNİVERSİTESİ EĞLENCELİ BİLİM MERKEZİ

( Proje Adı mutlaka belirtilecek: Furkan Kayaoğlu-BMN Ankara Karaali Yatılı İlköğretim Okulu Yardım Projesi)

BANKA HESAP NUMARASI

Altan Atabay: Garanti Bankası Ankara Mithatpaşa Şubesi

Şube Kodu: 763
Hesap No: 666 69 69

Altan Atabay
27.10.2010, 14:41
vira bismillah..

50 TL benden.. Projeksiyon cihazı da..

furkankayaoglu
27.10.2010, 14:54
haydi bismillah şimdiden hayırlarınız için teşekkürler BMN!

EyüpKILIÇ61
27.10.2010, 15:09
http://img830.imageshack.us/img830/6/dsc08174.jpg

http://img716.imageshack.us/img716/1069/dsc08171i.jpg

http://img222.imageshack.us/img222/7089/dsc08129e.jpg

EyüpKILIÇ61
27.10.2010, 15:11
http://img840.imageshack.us/img840/6285/dsc08117w.jpg

http://img266.imageshack.us/img266/3989/dsc08084y.jpg

http://img576.imageshack.us/img576/139/dsc08082j.jpg

EyüpKILIÇ61
27.10.2010, 15:12
http://img801.imageshack.us/img801/2696/dsc08059p.jpg

http://img258.imageshack.us/img258/2152/dsc08046s.jpg

http://img521.imageshack.us/img521/6776/dsc08057e.jpg

faik celikoflu
27.10.2010, 15:22
Benden simdilik 15 adet okul cantasi...

furkankayaoglu
27.10.2010, 15:29
Benden simdilik 15 adet okul cantasi...

teşekkürler faik abi bu konuyla daha çok ilgilenmeni bekliyorum:alkış:

EyüpKILIÇ61
27.10.2010, 15:34
Öğrendiğim kadarıyla bir çoğunun ailesi yok ve yatılı olarak orada yetişiyorlar. İmkanlarının kısıtlı olduğu aşikar... Umarım bu sefer de sosyal sorumluluğumuzu yerine getirerek bir güzel organizasyona imza atarız...

Benden 40 TL Altan abi en kısa zamanda elden veririm sana ;)

karahan_um
27.10.2010, 18:12

Bildiğiniz gibi hep beraber gerçekleştirdiğimiz pek çok organizasyonumuzun büyük bir bölümünü yardım kampanyaları oluşturuyor. Bu kampanyaların üstesinden başarıyla geldikçe yeni talepler de gelmeye devam ediyor.

Ankara’nın Gölbaşı ilçesinin Karaali Yatılı İlköğretim Okulu öğrencilerini ziyaret ettik ve çocuklarımızın durumlarını gördük, 98 mevcutu olan bu okulun öğrencileri aileleri problemleri olan, annesi babası ayrılmış ve Ankara’nın çevre ilçeleri ve doğu illerimizden gelen öğrenciler…

Bu öğrenciler için neler yapabileceğimizi düşündük ve Atılım Üniversitesi’nde de oluşturulan bir sosyal sorumluluk projesi kapsamında Furkan Kayaoğlu arkadaşımız okulu ziyaret edip istek ve ihtiyaçlarını öğrencilere de sorarak belirledi…

Okulun öğrencileri giyecek giysi ihtiyaçlarından çok daha farklı istekleri olduklarını gördük ve bizzat bu eksiklikleri belirledik.

4.Akşam etütlerinden sonra ara öğün olabilecek (meyve suyu, kek tarzı gıda yardımı)

5.Akşam etütlerinden sonra öğrencilerin motivasyonunu artırmak adına bir adet projeksiyon cihazı.

7- En önemlisi arkadaşlar Trabzonspor ile ilgili herhangi bir obje bu çocukları Trabzonsporlu yapmaya yetebilir.

( Proje Adı mutlaka belirtilecek: Furkan Kayaoğlu-BMN Ankara Karaali Yatılı İlköğretim Okulu Yardım Projesi)

BANKA HESAP NUMARASI

hocam az önce hesabına 100tl gönderdim. umarım bir işe yarar.

furkankayaoglu
27.10.2010, 21:31
Öğrendiğim kadarıyla bir çoğunun ailesi yok ve yatılı olarak orada yetişiyorlar. İmkanlarının kısıtlı olduğu aşikar... Umarım bu sefer de sosyal sorumluluğumuzu yerine getirerek bir güzel organizasyona imza atarız...

Benden 40 TL Altan abi en kısa zamanda elden veririm sana ;)

teşekkürler eyüpcüm senin maddi desteğinin yanında manevi desteğin de bu öğrencilerimiz için çok güzel şeyler demek:D

furkankayaoglu
27.10.2010, 21:33
hocam az önce hesabına 100tl gönderdim. umarım bir işe yarar.

çok teşekkürler okulumuza yaptığınız yardım o çocuklar için bir öğün abur cubur,bir futbol topu, bir okuma kitabı olacaktır saygılarımızı sunuyoruz çok teşekkür ederiz...

furkankayaoglu
27.10.2010, 21:57
arkadaşlar trabzonspor ile ilgili herhangi bir şey de çocuklarımızı trabzonsporlu yapmak için mutlu edebilir bu tür yardımlarınızı da bekliyoruz Allaha emanet...

SEDAT
27.10.2010, 21:59
- İşte Bu Yüzden Sizi Çok Seviyorum :) Ne Yapabilirim Bakıcam ..

Ceyhun Öncü
27.10.2010, 22:04
BIC ve IBAN ekleyebilirmisiniz?

furkankayaoglu
27.10.2010, 22:07
- İşte Bu Yüzden Sizi Çok Seviyorum :) Ne Yapabilirim Bakıcam ..

bmn ankara seni komple seviyor sedat abi :D

SEDAT
27.10.2010, 22:08
bmn ankara seni komple seviyor sedat abi :D

- Sağolsunlar , Gönüller Bir Kardeşim :)

furkankayaoglu
27.10.2010, 23:48
özellikle ankara tayfasının bu başlıkla ilgilenmelerini istiyorum ilgilelere duyurulur:D

Bıyıklıoğlu
28.10.2010, 00:11
Öncelikle böyle bir kampanyayı başlatanlara teşekkürler...

Bende elimden gelen maddi yardımı yapacağım.

İlker Akçay
28.10.2010, 00:26

Mesutum tam sana bişeyler yapalım diye yazacaktım sen hızlı davranmışsın :)

Ufak bir analizden sonra yapabileceğimiz katkının en zirvesini yapalım..

Her yardım yeni bir bordo-mavi yürek demek..

Ömer TOPAL
28.10.2010, 00:31
en hassas oldugum konu Trabzonsporlulaştırmak :) bu konuda elimden gelenleri yapıcam....Hayırlı olur inşallah

Bıyıklıoğlu
28.10.2010, 00:34

Tamamdır İlkerim.Acelemiz yok.Aralık ayına kadar güzel birşeyler ortaya çıkartırız sanırım. :)

İlker Akçay
28.10.2010, 00:45
Tamamdır İlkerim.Acelemiz yok.Aralık ayına kadar güzel birşeyler ortaya çıkartırız sanırım. :)

Tamamdır Mesutum,detayları konuşalım ;)

Ömer TOPAL
28.10.2010, 00:58
arkadaşlar belki yeri degil ama okusun herkez..ben şu an hüngür hüngür aglıyorum.....!!!!

belki bilirsiniz izleyeniniz vardır...Şhow tv de "Günaydoğudan öyküler. Önce Vatan" diye bir dizi var...2. bölümü izliyorum internetten..ilk kısımın 8:50 nci dakikasına bir bakın derim ben...şehitin cebinden çıkanı görün....o bir filim evet ama yinede insan duygulanıyor be....

http://www.dizi-izleyin.com/gdogudan-oykuler-once-vatan-2bolum-27-ekim-2010-izle

İlker Akçay
28.10.2010, 01:02
arkadaşlar belki yeri degil ama okusun herkez..ben şu an hüngür hüngür aglıyorum.....!!!!

belki bilirsiniz izleyeniniz vardır...Şhow tv de "Günaydoğudan öyküler. Önce Vatan" diye bir dizi var...2. bölümü izliyorum internetten..ilk kısımın 8:50 nci dakikasına bir bakın derim ben...şehitin cebinden çıkanı görün....o bir filim evet ama yinede insan duygulanıyor be....

http://www.dizi-izleyin.com/gdogudan-oykuler-once-vatan-2bolum-27-ekim-2010-izle

Teşekkürler Ömer Abi,kesinlikle duygulanılmayacak gibi değil..

furkankayaoglu
28.10.2010, 02:40
siz en iyisini dusunursunuz arkadaslar tesekkurler:)

furkankayaoglu
28.10.2010, 02:42

siz zaten isi bitirmissiniz arkdaslar baslamak bitirmenin yarisidir:)

furkankayaoglu
28.10.2010, 02:43
en hassas oldugum konu Trabzonsporlulaştırmak :) bu konuda elimden gelenleri yapıcam....Hayırlı olur inşallah

samsun lu hemserim isin samsun ayagi sende ona gore;)

Fatih BALTA
28.10.2010, 04:33
İlerleyen günlerde elimden gelen yardımı yapacağım.

Altan Atabay
28.10.2010, 08:45

bende izledim şok oldum gözlerim doldu... TS Clup anahtarlık..

Altan Atabay
28.10.2010, 08:46
Arkadaşlar hesabıma havale yapacak olanlar mutlaka kampanya adını belirtsin, ayrıca özelime de ikamet adresini yazıp mesaj atsın..

A.İLELİ61
28.10.2010, 12:04
Allah yardımcınız olsun, utandırmasın.küçük bi katkı da benden (30 TL.)

Hekimoğlu
28.10.2010, 12:18
50 tl de benden kolay gelsin.

ertan arikan
28.10.2010, 12:57
Güzel bir proje.Ben de bu projeye bir katkıda bulunacağım.

zekeriyya
28.10.2010, 13:45
bmn ankara gönüldaşlarına bol bol selam ve sevgiler...
bmn kocaeli olarak hüseyin abi ,hodlu(ümit hoca),lelauk87 ve kubilay ile yardım kampanyaları hakkında konuşmuştuk.
bmn ankara her zamanki gibi elini erken tutup organizasyonu kaptı.
bize de helal olsun deyip desteklemek düşer.
bende elimde neler gelebilir bir göz atıp sizlere iletirim.
sevgi ve sağlıcakla

Altan Atabay
28.10.2010, 13:57
bmn ankara gönüldaşlarına bol bol selam ve sevgiler...
bmn kocaeli olarak hüseyin abi ,hodlu(ümit hoca),lelauk87 ve kubilay ile yardım kampanyaları hakkında konuşmuştuk.
bmn ankara her zamanki gibi elini erken tutup organizasyonu kaptı.
bize de helal olsun deyip desteklemek düşer.
bende elimde neler gelebilir bir göz atıp sizlere iletirim.
sevgi ve sağlıcakla

sizde yapın zekeriya abi, en büyük destek benden söz...

yeter ki yardım da, hayırda yarışalım.

zekeriyya
28.10.2010, 14:00
altan abi bu kampanyayı hayırısı ile tamamına erdirelim bizler bmn kocaeli olarak konuşur birşeyler düzenlemeye çalışırız.

sevgi ve sağlıcakla

furkankayaoglu
28.10.2010, 21:01
İlerleyen günlerde elimden gelen yardımı yapacağım.

teşekkürler fatih liverpool maçında bize kombine vermeni unutamam:D

furkankayaoglu
28.10.2010, 21:02
Allah yardımcınız olsun, utandırmasın.küçük bi katkı da benden (30 TL.)

teşekkürler bu katkının küçüğü büyüğü olmaz çok teşekkürler:D

furkankayaoglu
28.10.2010, 21:04
altan abi bu kampanyayı hayırısı ile tamamına erdirelim bizler bmn kocaeli olarak konuşur birşeyler düzenlemeye çalışırız.

sevgi ve sağlıcakla

teşekkürler zekeriya abi sizde gelirsiniz abi okula gittiğimizde:D

Altan Atabay
28.10.2010, 22:00
furkan herkese teşekkür etme bu gidişle sayfalar hep teşekkürle dolar. Toptan herkese teşekkür edelim olsun bitsin. Şaka bir yana böyle bir camia nasıl sevilmez ..

faik celikoflu
28.10.2010, 22:04
furkan herkese teşekkür etme bu gidişle sayfalar hep teşekkürle dolar. Toptan herkese teşekkür edelim olsun bitsin. Şaka bir yana böyle bir camia nasıl sevilmez ..

Madem teşekkür dedin abi,

Ben de "teşekkür ve takdir belgesi"alan çocuklarla alakalı bişeyler yapayım :)

Altan Atabay
29.10.2010, 08:30

iyi fikir..

furkankayaoglu
29.10.2010, 10:54

aynen faik abi ucundan yakaladın gene:alkış: HELAL:alkış:

zekeriyya
31.10.2010, 00:50
bmn üyelerini bilgilendirme ve forum başlığını sürekli canlı tutma adına başlığın genel bölümde geçici bir süreliğine sabitlenmesi düşüncesindeyim.
ilgili arkadaşlara duyrulur

Badaloğlu
01.11.2010, 12:08

BANKA HESAP NUMARASI

Altan,

Sana ulaşmak çok zor o yüzden ilk sorumu buradan sorayım... Bu 98 öğrencinin kaç tanesi erkek, kaç tanesi kız?

ertan arikan
02.11.2010, 11:12
Havale'yi yaptım kardeşim.Hayrıllı olsun.

Altan Atabay
04.11.2010, 11:27
ertan abi havalen gelmiş. Ahmet abi furkan organize ediyor ona soracağım bu soruyu.

zekeriyya
06.11.2010, 19:48
altan abi ve furkan kardeşim;
Türk ve dünya klasklerinde oluşan 52 adet hikaye-roman kitabını hazırladım.kutuyu pazartesi furkan adına kargoya vereceğim.daha başka neler yapılabiliriz telefonda konuşuruz.sağlıcakla ve selametle

Hasan Habip Özbay
07.11.2010, 09:52
tebrikler ankara sizede bu yakışırdı zaten emeği geçen herkesi kutlarım

furkankayaoglu
07.11.2010, 10:47
altan abi ve furkan kardeşim;
Türk ve dünya klasklerinde oluşan 52 adet hikaye-roman kitabını hazırladım.kutuyu pazartesi furkan adına kargoya vereceğim.daha başka neler yapılabiliriz telefonda konuşuruz.sağlıcakla ve selametle

tamam zekeriyya abi cocuklarımızın klasiklere çok ihtiyaçları var elinize sağlık...

furkankayaoglu
11.11.2010, 15:21
Altan,

Sana ulaşmak çok zor o yüzden ilk sorumu buradan sorayım... Bu 98 öğrencinin kaç tanesi erkek, kaç tanesi kız?

abi yatili kalan ogrencilerden 31 kiz 65 erkek mevcudu var okulumuzun. biraz gec yazdim ozurdilerim sinavlar malum.:o

furkankayaoglu
11.11.2010, 15:23
bmn ailesi olarak basliga biraz daha sahip cikilmasini istiyoruz sadece bmn ankara, kocaeli, istanbul icin deil tum bmn ailesini kapsayan bir organizasyon oldugunu belirtmek isterim.

zekeriyya
12.11.2010, 11:58
bmn üyelerini bilgilendirme ve forum başlığını sürekli canlı tutma adına başlığın genel bölümde geçici bir süreliğine sabitlenmesi düşüncesindeyim.
ilgili arkadaşlara duyrulur

anlaşılan sesimizi duyan olmamış

Anıl Caner
12.11.2010, 16:29
Çok mütevazi bir rakam da olsa çorbada tuzum bulunsun istedim. 1-2 çift terlik bile alabilinirse o parayla yeter bana.

Altan Abi bu ay asker oluyorum ve size tamı tamına bir aylık maaşımı gönderdim :D

Fatih BALTA
12.11.2010, 23:47
Bayramdan sonraki hafta içi elimden geleni yapmaya çalışacağım.

Altan Atabay
12.11.2010, 23:57
Çok mütevazi bir rakam da olsa çorbada tuzum bulunsun istedim. 1-2 çift terlik bile alabilinirse o parayla yeter bana.

Altan Abi bu ay asker oluyorum ve size tamı tamına bir aylık maaşımı gönderdim :D

en büyük asker bizim asker:)

aslanlarım benim, vatan sizinle gurur duyuyor:)

Altan Atabay
12.11.2010, 23:58
Bayramdan sonraki hafta içi elimden geleni yapmaya çalışacağım.

bayramda bir yerlere kaybolma geliyorum..

Fatih BALTA
13.11.2010, 00:07
Her zaman buralardayız abi.Görüşmek üzere.

zekeriyya
22.11.2010, 17:26
altan abi furkan ın cep telini bana msj atarmısın

Altan Atabay
08.12.2010, 22:34
furkan başlığına sahip çık son iki gün arkadaşlar..