PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Teofilo Şehri İzinsiz Terketti!

Sayfa : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9

ilhan
26.10.2010, 12:17
http://trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/5662-7G4S6B7E.jpg

Takımımızın Kolombiyalı oyuncusu Teofilo Gutierrez dün akşam katılması gerektiği çalışmaya izinsiz olarak gelmemiştir. Ayrıca oyuncunun bugün izinsiz olarak şehri terk ettiği bilgisine ulaşılmıştır.

Resmi site

*

Yeni bir başlık gerekiyor böyle bir durum için. Çünkü öyle görmezden gelinecek bir konu değil. Derinlemesine bir analiz gerektiriyor. Geçtiğimiz dönemlerde sıkça yaşadık bunu. Ömer Rıza kaçtı, Risp kaçtı falan... Tabii ki durumları farklıydı.

Ama bu şekilde medyada manşet olmak beni çok rahatsız ediyor. Eminim benim gibi rahatsız olanların sayısı oldukça fazladır.

Şu saatten sonra yönetim nasıl bir politika izleyecek? Şenol Güneş nasıl bir politika izleyecek? Takıma etki eder mi?

ve en önemlisi; Teofilo geri ne zaman dönecek? Ya da gerçekten şehri terk etti mi?

Badaloğlu
26.10.2010, 12:20
Buyur burdan yak şimdi... Teo, the end

garziya
26.10.2010, 12:20
Herşey iyi gitmeye başlamıştı, hiç şaşırmadım!

Süleyman Eruyar
26.10.2010, 12:21
Teofilo'ya birşeyler söylemeden önce, biraz sakin olup düşünmek lazım.
onu kaybetmeyi değil, kazanmaya çalışmalıyız.

Gökhan KAN
Ne zamanlama be... Önce Hacısalihoğlu.. Şimdi Teo..

ugurozturk
Ucretini yatirmamislarsa serbest kalmistir buyuk ihtimal !!!

İHTİLALL
26.10.2010, 12:23
Tecrübe,

"Hayatta yenen kazıkların bileşkesidir" diye bir argo vardır...

Ne kadar söylersen boş,

Anlatamazsın,anlamazlar.....

Evet,

N'olcak şincik?

Hüseyin Bağdat
26.10.2010, 12:24
Resmi siteden hemen açıklama yapılması şaşırtıcı. Şehri terketmiş olabilir. Araştırır cezasını verirsin. Gerekirse kadro dışı bırak ama hemen bu açıklama yapılması bana ilginç geldi.

bordoylamavi
26.10.2010, 12:24
bakalım ne çıkacak bunun altından. disiplin ile ilgili srounlar yaşayacağımız belliydi teo ile. tatlıya bağlamak lazım işi. geçen de ekstra izin istemişti şenol hocadan möilli maç arası sonrası kırmızı kart cezasından dolayı hoca vermemeişti.

prenha61
26.10.2010, 12:25
ya illa bir yerden koyverecegız inşallah takımı etkilemez...

Badaloğlu
26.10.2010, 12:26

Süleymanım, çok iyi niyetlisin... Ama bu saatten sonra senin dediğin olmaz. Resmi sitede bu iş afişe edildi artık, bitti yani...

Ayrıca, Teo'ya bir şey dediğimiz yok (en azından şimdilik) bu işin bittiğini söylüyorum. Bir adamla bir sezonda iki (2) defa gitti, geldi, gitmek istiyorum muhabbeti olmaz. Bunu hiçbir hoca ya da hiçkimse kabul etmez.Takımın ahenginin bozulmasına kimse izin vermez.

Teo'yu nasıl bilirsiniz? diye soranlara bir süper kupası vardı deriz... Güle güle Teo...

ilhan
26.10.2010, 12:26
Resmi siteden hemen açıklama yapılması şaşırtıcı. Şehri terketmiş olabilir. Araştırır cezasını verirsin. Gerekirse kadro dışı bırak ama hemen bu açıklama yapılması bana ilginç geldi.

Umut Bulut konusunda günlerce sessiz kalan resmi sitemiz Teo konusunda hemen açıklama yaptı.

Şaşırtıcı, ürpertici.

Salih Yazıcı
26.10.2010, 12:27
inşallah para işi yoktur bu işte ayrıca teonun işi bence bitti artık zarar etmeden satarız inşallah.

Gökhan KAN
26.10.2010, 12:29
Teo defteri kapanmıştır artık Başkan'ın sözlerine göre. Parayı getirsin gitsin dediğine göre.. Güle güle Teo..

Trabzon34
kasıtlı olarak kırmızı kart görüp ülkesine gitmeyi denemiş başaramamış,
ciddi bir sakatlığı yokken sakatım diyerek ülkesine gitmeyi denemiş başaramamış,
son olarak kendisini maç kadrosundan sakatım diye çıkartıp izin isteyip gene ülkesine gitmeyi başaramamış,

ve bugün kaçak şekilde, izinsiz şekilde uçağına atlamış , kolombiya yolunu tutmuştur.

niyetini adam gibi anlatsa kendisini en anlayışla karşılayacak hoca varken karşısında işin çakallığına kaçmış ve yalan olmuştur.

yolu açık olsun. şahsen trabzonspor'un kendisini hiç ama hiç arayacağını düşünmüyorum.

(inşallah yanılmıyorumdur.)

ancak trabzonsporlu olmanın en zor yanı bu işte.

işler iyi gider liverpool ile maça çıkacaksınızdır. tur şansınız en az rakibiniz kadar vardır ancak camia transfer skandalları ve yönetimsel sorunlar ile bambaşka bir boyut kazanır.

işler iyi gider durumu toparlarsınız ve asbaşkan aniden saçma sapan bir şekilde istifa eder.

şimdi teo olayı.

bir kaç hafta sonra işler daha da iyi olunca kongre, selçuk inan, ceyhun gülselam, umut transferi gibi konularla daha kapsamlı olarak karışacak.

taraftarı olmanın bu kadar zor olduğu başka takım yoktur muhtemelen.

bu sezon işlerin iyi gitmesi sebebiyle 3. kez karıştık..

muhtemelen 2-3 hafta daha galibiyet alırsak üzerimize atom bombası falan atılıcak sanırsam.

hayır ben zaten kongreye doğru camianın sıkıntıya girebileceğinden korkuyordum ama yahu niye bu kadar acele

ettiniz. bırakın 2-3 hafta da daha keyif yapsaydık..

ozcan_asanoglu
umut da devre arası giderse 2 yeni golci lazım şimdi..dertsiz günümüz yok..

ugurozturk
26.10.2010, 12:30
besiktas macinda senol hoca niyetini anladi, mudahale edene kadar bilerek kart gordu. asiri duygusal bir tipi var.

ailesi kolombiyaya gidince coktu sanirim...

benim korkum ucreti yatmamissa fifa nezdinde kotu durumda kaliriz... tazminat da alamayiz.

ccd6167
26.10.2010, 12:30
havaalanında kalombıya ucagı kalktı mı gıdelım oraya bakalım oralarda mı yahu..

Mustafa Yüksek
26.10.2010, 12:33
besiktas macinda senol hoca niyetini anladi, mudahale edene kadar bilerek kart gordu. asiri duygusal bir tipi var.

ailesi kolombiyaya gidince coktu sanirim...

benim korkum ucreti yatmamissa fifa nezdinde kotu durumda kaliriz... tazminat da alamayiz.

Abi takım şampiyonluğa yürüyor, burada 2 forvetimizden birinin devre dışı kalmasından bahsediliyor. Bu 3-5 kuruştan çok daha değerli. Ben Teo'ya ihtiyaç duyacağımızı düşünüyorum. Umarım olay bir şekilde tatlıya bağlanır.

Yeni bir forvet ve yeni bir alışma dönemi için vaktimiz yok.

hamucera
26.10.2010, 12:34
kkolombiya değil de ispanya üzerinden aktarmalı gider giderse,

birşeyler ters gidiyor ama ne anlamadım

Kemhacıoğlu
yazık herşeyden önce ona verilen paralara...

peker61
Yani şimdi olacak işmi bu illaki bişeler olacak olaysız günümüz olmuyor..

Dursun Ali Bahçekapılı
26.10.2010, 12:35
Bir avrupa şehrinden aktarmalı olarak ülkesine gitmiştir..
Umut es kaza Toulese'a satılsaydı ne olacaktı merak ediyorum..

ccd6167
Abi takım şampiyonluğa yürüyor, burada 2 forvetimizden birinin devre dışı kalmasından bahsediliyor. Bu 3-5 kuruştan çok daha değerli. Ben Teo'ya ihtiyaç duyacağımızı düşünüyorum. Umarım olay bir şekilde tatlıya bağlanır.

aynen dediğin gibi..forvette alternatıfsız kaldık..gercı burak forvette daha ii oynuyor ama..

ugurozturk

gene Umuta kaldik...

bu zihniyetle sampiyon olamayiz..

Napoli
Gözlerim yasıyordu.

Yahu 3 Seri galibıyet aldık ve hıc bır olumsuzluk yok diye,Kendımle celıstım..Neyseki Trabzonspor şaşırtmadı benı ve beklenen son.
Bu takım son 3 haftaya lıder gırsın bak daha neler olur

Salih Yazıcı
26.10.2010, 12:36
kimse ümitlenmesin arkakadaşlar teo ülkeyi terketmişse bu iş bitti teo trabzonsporda oynayamaz şenol hoca afetmiyecektir.

Osman Yavuz
Bravo Teo.Sana güvenenleri mahcup etmeyi başardın.Devre arası zarar edilmeden satılacaktır.

Kubilay ŞAHİN
Trabzon'da derin devlet olduğu düşüncesindeyim..

Harbiden ama..

Bu kadarına pes..

Garibanın parası izinsiz ayrılmış şehirden.. Nankörlük diz boyu..

Onur Şeref

O kazanma işini sene başında yaptık.O da sezon içindeki demeçleriyle herşeyin düzeldiğini söyleyerek bir nevi bizi kandırmış demek.

Yolun açık olsun, umarım dönmezsin.

Altan 61
Kac mac ceza almisti bjk macindan ?

Yusuf BALCI
26.10.2010, 12:37
Sorunlu bir kişiliği olduğu belli bu futbolcunun. Bu tarz oyuncuların bazen huyuna gitmeniz gerekiyor. Ne olurdu izin verilseydi ilk başta? Çok bişey kaybetmezdik. Gider gelirdi. Bazen verdiğimiz kararların sonucunun ne olabileceğini kestiremiyoruz camia olarak. Takıma etkisinden ziyade prensipleri ön planda tutuyoruz.

Burak ta sorunlu futbolcu ama, onun huyuna gitmeyi iyi başarıyoruz değil mi?

Emre ÖZTÜRK
Bu ne demek şimdi ?

Nedir bunun derdi anlamadım ki.Böyle sorunlara devam edecekse gittiği yerden bir daha dönmesin.Adamda öyle bir kapris var ki mübarek sanki David Villa.Senden daha iyileri bulunur Teo merak etme.Geçen sene ayakta durmakta zorlandığın zaman bile bu taraftar sana sahip çıktı unutma bunları...

hamucera
Teo iyi oynayıp golleri atınca herkes Umut için küstü artık diyordu, şimdi 2 haftadır Umut ve Jaja golleri sıralıyor,

şimdi aynı görüşü savunacak mı bu arkadaşlar, Teo oynayamayacağını anlayınca küstü gitti diyecekler mi

Emrullah
26.10.2010, 12:38
Uyuya kalmıştır bir yerlerde, şimdi damlar.

Oğuz B.
teofilo, izinli olduğu halde denizbank ile yapılan trabzonspor bonus kart sözleşme töreninde yer almıştı.

..

Ne oldu acaba ?
Teofilo'nun sahadaki durumuyla alakalı olmasa gerek bu işin.

ilhan
Kac mac ceza almisti bjk macindan ?

1.

Yazıyla; bir.

hamucera
26.10.2010, 12:39
ben şimdi kendime kızıyorum, hemende yüklenmeyip bekleyeyim biraz, netleşsin bakalım açıklamalar diyorum ama bir yandan da Resmi Sitenin haberi geliyor gözümün önünen kendimi tutamıyorum

ccd6167
26.10.2010, 12:39
Uyuya kalmıştır bir yerlerde, şimdi damlar.

bende oyle düşüyorum yalan yok valla..

ziyaretci
26.10.2010, 12:40
aile herseyden otedir..bi adam taaa kolombiadan kalkip geliosa ve sonra kariyeri ugruna sehri terkediosa biraz dusununku ne gib sorunlari olabilir???

asip kesmeyin hemenn

Mustafa Yüksek
26.10.2010, 12:41
Teo iyi oynayıp golleri atınca herkes Umut için küstü artık diyordu, şimdi 2 haftadır Umut ve Jaja golleri sıralıyor,

şimdi aynı görüşü savunacak mı bu arkadaşlar, Teo oynayamayacağını anlayınca küstü gitti diyecekler mi

Abi şampiyonluk yolunda bize lazım olan bir forveti kaybediyoruz, sen gol atma derdindesin diğer arkadaşlara. Başarıya her yaklaştığımızda bu kadar sıkıntının olması tesadüf olmaktan çok öte. Bu olay çok dikkatli yaklaşmak gerekiyor.Lütfen.

Gökhan KAN
26.10.2010, 12:41
bir kaç hafta sonra işler daha da iyi olunca kongre, selçuk inan, ceyhun gülselam, umut transferi gibi konularla daha kapsamlı olarak karışacak.

Bu çok önemli. Bunda sorun yaşarsak daha büyük bir sorun olur.

Jester
26.10.2010, 12:42
Teofilo'nun gidişi şampiyonluk kapısının aralanmasıdır...

altinkaya08
26.10.2010, 12:43
böyle disiplinsiz futbolcularla işimiz olmamalı.giderse gider.koskoca trabzonspor bir tek isme takılıp kalamaz ki bugüne kadar bu takımdan kimler geldi kimler geçti..olan olmuş giden kaybetbiştir.

Salih Yazıcı
arkadaşlar inşallah alacak verecek davası değildir eğer öyleyse bak yönetimin haline.

Altan 61
1.

Yazıyla; bir.

Genclerbirligi macin kadrosinda neden yoktu peki ? Demeki biseyler olmustu bile, kim bilir ne oldu yine.

lazoli06
26.10.2010, 12:44
gene Umuta kaldik...

Zihniyetle ne alakası var konunun?

ünsalyılmaz
abi yok yaa yokk profesyonellikmiş falanda filan.. teoya ihtiyaç duyacağız evet ama böyle olmaması gerek.. bu ne yaa sen kimsinde çıkıp gidiyosun

ilhan
Kadroya girmek ya da girmemekle alakalı bir durum değildir -bence-. Geçen sene neredeyse -hiç- oynamadı. Kaçıp gitse o zaman kaçardı.

ccd6167
aile herseyden otedir..bi adam taaa kolombiadan kalkip geliosa ve sonra kariyeri ugruna sehri terkediosa biraz dusununku ne gib sorunlari olabilir???

asip kesmeyin hemenn

sana katılmamak elde degıl..bende 1 sene yurt dsında tek kaldım...zor gercektende..cok zor alısamıorsun kolay kolay...ınsallah olumlu sonuclanır..

Tangerine Dream
26.10.2010, 12:45
Tecrübe,

"Hayatta yenen kazıkların bileşkesidir" diye bir argo vardır...

Ne kadar söylersen boş,

Anlatamazsın,anlamazlar.....

Evet,

N'olcak şincik?

Ey gidi Veysel Abi, Teofilo'yu sana karşı savunmak için şiir bile yazmıştım.:)

Sami Kuk
26.10.2010, 12:45
Bütün büyük siteler haberi FLaşş Haber Olarak vermiş..İstanbul Basınına malzeme çıktı..Başladılar vurmaya...

ilhan
26.10.2010, 12:46
Genclerbirligi macin kadrosinda neden yoktu peki ? Demeki biseyler olmustu bile, kim bilir ne oldu yine.

O maçtan önce Şenol hocanın Teo'yu kadrodışı bıraktığı haberleri vardı. Ne kadar doğru ne kadar yanlış bilemiyorum.

ünsalyılmaz

gençler maçının kadrosunda olmamasının nedeni kendisiyle alakalı ülkesinden geç döndü ve şenol hocada onu kadroya almadı ve haklı da yaptı.. eğer bu iş bir takım olarak yapılıyorsa herkes bu takıma uymak zorunda.. kendini takımdan soyutlayan da böyle cezalar almalı!!

Travelair
Teofilo'nun gidişi şampiyonluk kapısının aralanmasıdır...

Üzücü ama ben de aynı fikirdeyim. Bir futbolcunun kafası burda olmayacaksa, sürekli nazlanacaksa aşık da olsa usanır maalesef. Bir haliyle Vugrinec'e benzettim bu gidişi. Hayırlı olsun. Kafası burda olmayan kim olursa olsun gitmesinde yarar var. Kulübün menfaatleri her halde korunmak zorunda. Umarım iyi bir fiyata elden çıkarabiliriz

hamucera
Abi şampiyonluk yolunda bize lazım olan bir forveti kaybediyoruz, sen gol atma derdindesin diğer arkadaşlara. Başarıya her yaklaştığımızda bu kadar sıkıntının olması tesadüf olmaktan çok öte. Bu olay çok dikkatli yaklaşmak gerekiyor.Lütfen.

gol atmak değil bu, ben o umut'un transfer olayında beklemiştim, çünkü resmi site hiç açıklama yapamdı, sonrasında da kendine göre açıklama yaptı doğal olarka, ama sonrasında iş çıkmtı meydana.

bu olayın ne olduğunu bilmiyoruz, ama eğer ortak payda Trabzonspor ise herkese eşit davranmak gerekmez mi

Atalay
26.10.2010, 12:47
İşler tıkırında giderken şu hale bak....

Dingonun ahırımı bu kulüp...

Resmi siteye düştüğüne göre geçmiş olsun...

Emre GÜRDAL
26.10.2010, 12:48
ilginç!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

lazoli06
26.10.2010, 12:48
Benim gözümde de kendisini bitirdi gerçekten eğer geçerli bir mazereti yoksa,bugüne kadar ne yapsa hoş görmeye çalıştım,atılan pası alamadı pas kötü dedim,boş kaleye atamadı olsun iyi pozisyon aldı dedim ama buraya kadarmış

Sami Kuk
26.10.2010, 12:49
Trabzonun ıcınde ajanlarda olabılr..Varda basladılar kesmeye onumuzu

ünsalyılmaz
Üzücü ama ben de aynı fikirdeyim. Bir futbolcunun kafası burda olmayacaksa, sürekli nazlanacaksa aşık da olsa usanır maalesef. Bir haliyle Vugrinec'e benzettim bu gidişi. Hayırlı olsun. Kafası burda olmayan kim olursa olsun gitmesinde yarar var. Kulübün menfaatleri her halde korunmak zorunda. Umarım iyi bir fiyata elden çıkarabiliriz

katılıyorum!!

macuka
ne zaman bir seyler iyi gitse, bir sey cikiyor ve biz puan kaybediyoruz... Bursa li Volkan da Amerika ya ucmustu hic bir sey olmadi... Problem yok, kendi icinde cozulur, hemen teo yu harcamaya gerek yok...

SEDAT
- Bişeyler Düzgün Giderken Hep Bi Olumsuzluk Olmak Zorundamı , Allahım Bizi Sınıyomusun :)

Mustafa Yüksek
gol atmak değil bu, ben o umut'un transfer olayında beklemiştim, çünkü resmi site hiç açıklama yapamdı, sonrasında da kendine göre açıklama yaptı doğal olarka, ama sonrasında iş çıkmtı meydana.

bu olayın ne olduğunu bilmiyoruz, ama eğer ortak payda Trabzonspor ise herkese eşit davranmak gerekmez mi

Ortak payda Trabzonspor. Elimizden geliyorsa faydalı olabilecek hiçbir oyuncuyu kaybetmemek gerek. Gurur yapmaya da gerek yok. Ben de bir dönem Teo bitti artık diyordum ama geri dönmüştü. Tekrar orta yolun bulunmasını istiyorum. Çünkü şampiyonluk yolunda Teo'yu kaybedecek kadar lükse sahip olduğumuzu düşünmüyorum.

Uğurtan
Yahu daha dün gülüyordu Beyaz'ın arkasından..

Ne oluyoru bu kulüpte arkadaş ya..

zafer6161
26.10.2010, 12:50
belkide aile durumudur,kötü bişey olmuş olabilir,yönetim izin vermeyince oda kaçtı,,,
para meselesi olacağını zannetmiyorum,çünkü paralar takır takır ödeniyor

Hekimoğlu
http://www.haber61.net/images/gallery/695/8.jpg

Dünki Bonus card gecesinde gayet mutlu gözüküyor bir anda ne oldu.

Kubilay ŞAHİN
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/5651-3Z4F0K7R.jpg

Bir gün önce böyle bir poz varken..

İlginç yahu ilginç..

hamucera
26.10.2010, 12:51
bu oalyın resmi sitede yayınlandığına göre geri dönse bile en iyi ihtimal kadro dışı kalacak ve a2 takımıyla maçlara çıkar bir süre, Teo bunu yapar mı o bilinmez,

acaba buradaki en büyük problem ne, bunuda bilmek gerekir, bu oyuncu uçakla gitti nereye nasıl gitti, akşam idmanına gelmeyen oyuncu niçin gelmedin hastamısın, kaza mı yaptın diye aranmaz mı, ulaşılamadığı durumda emniyete haber verilmez mi,

bu adam havaalanına gitmiş oradan da uçmuş ama kulüp bundan sonradan haberdar oluyor. çok ilginç

zafer6161
26.10.2010, 12:52
Teofilo'nun kentten ayrıldığını yeni öğrendiklerini ifade eden Çuvalcıoğlu, daha sonra konuyla ilgili açıklama yapacaklarını kaydetti. Teofilo, izinli olduğu halde Denizbank ile yapılan Trabzonspor Bonus Kart sözleşme töreninde yer almıştı.
e adama zaten izin vermişler,
nedemek oluyor bu şimdi,çok karışık işler

atomania
26.10.2010, 12:52
devre arasina kadar bu gazla gideriz. Teosuz da 2 macta 10 gol attik. Idare ederiz. Devre arasi bir santrafor aliriz ve o zaman Teo nereye giderse gitsin

Ertan 51
26.10.2010, 12:53
-
Bişeyler Düzgün Giderken Hep Bi Olumsuzluk Olmak Zorundamı ,
Allahım Bizi Sınıyomusun :)
Evet başka bir şey aklıma gelmiyor,Allah bizi imtahan ediyor.Ne bitmedik bir çilemiz varmış arkadaş valla kendi derdimizi unutur olduk,yeter yav yeter.

magicyattara
Bence sakıncası yok..gidebilir..
Daha iyilerine ihtiyacımız var..

İskender Çakmak
bu haber nereden cikti simdi ya hersey iyiyken ben takimi fazla etkilemeyecegini dusunsemde Istanbul basinin eline bir koz gecti simdo mansetlere tasir da tasir

SEDAT
26.10.2010, 12:54
- Klüpte İnşallah İyice Anlamadan Resmi Bişeyler Yapmaz , Belkide Ailevi Bi Mesele , Her İnsanın Başına Gelebilir , Belkide Derdini anlatıcak Zaman Yoktu ..

Şahinoğlu
26.10.2010, 12:54
İsterse 20 gol atsın Trabzonspor'un forveti asla değil bu iş bitmiştir devre arası iyi bir golcü baksınlar şimdiden , çocuk çocuk kaprisler kolombiya değil burası teo güle güle .

Colakoglu
26.10.2010, 12:55
Olay bence cok basit, ceza yedi gec geldi diye, küstü sehiri terk etti. Cok Nazli bisey bu ya

Muhammet*
26.10.2010, 12:55
Hayırlısı olsun, umarım kulüp maddi bir kayıp yaşamaz.

Samet Berber
26.10.2010, 12:56
Bu da nerden çıkt şimdi yaa ..

Huzurlu günler geçiremeyecek bu Kulüp ..

lazoli06
26.10.2010, 12:56
devre arasina kadar bu gazla gideriz. Teosuz da 2 macta 10 gol attik. Idare ederiz. Devre arasi bir santrafor aliriz ve o zaman Teo nereye giderse gitsin

Desene abi epey uğraşırız yine bir santrafor bulacağız diye,ömrümüzü yedi bu santrafor transferleri:)

Emre B.
26.10.2010, 12:57
Böyle bir oyuncuya ihtiyacımız yok. Kim olursa olsun...

hamucera
Akşam idmanına gelmeyen, haber alınamayan ve Trabzonda olduğu bilinen bir oyuncu için ne tür işlem yaptıklarını merak ediyorum öncelikle,

eğer ki ulaşamadıysalar bu adam uçmadan önce polis görmüş ve haber vermiş olması gerekirdi, yine aceleci davranmışlar gibi geliyor

Volkan Albayrak
Desene abi epey uğraşırız yine bir santrafor bulacağız diye,ömrümüzü yedi bu santrafor transferleri:)

her transfer döneminde bi sol açık yada santrofor almassak rahat etmeyiz

Murat 61
Nedir bu santraforlardan çektiğimiz arkadaş...

Mesut
26.10.2010, 12:58
Hayırlısı olsun, umarım kulüp maddi bir kayıp yaşamaz.

teonun alacaklarında sorun yok ise düzenli ödenmiş ise zarar etmeyiz tazmınatını alırız.parasal anlamda zarar etmeyiz.
ama takım etkilenırmı bilemem bizim içinde bu önemli parada önemli fakat takım şuan iyi gidiyodu etkilenmez umarm

peker61
26.10.2010, 12:58
Ulan bi tane kapris yapmayan adam yokmu şu uzak ülkelerde ..

altinkaya08
26.10.2010, 12:59
teo gitti diye huzurumuz bozulmaz arkadaş.adam gibi dursaydıda oynasaydı.hatta gittiğide isabet olmuştur.kimsenin kaprisini çekemeyiz.dediğim gibi her zaman giden kaybeder..

Emrah Akcagöz
26.10.2010, 12:59
Forvete çok üst düzey olmasa da en az Umut ve Burak kadar etkili bi oyuncu ayrıca sağ açığa adam akıllı oynayacak bi oyuncu alırsak pek sıkıntı çekeceğimizi sanmıyorum..

SEDAT
26.10.2010, 13:00
Ulan bi tane kapris yapmayan adam yokmu şu uzak ülkelerde ..

- Hocam Her Zaman Söylüyorum Ukrayna , Hırvatistan , Rusya , Polonya Sırbistan Pazarına Yönelmeliyiz , O Kadar Adam Geldi Bu Ülkeye , Bizede Geldi , Ben Öyle Uyumsuzluk Yaşayıp , Sorun Çıkartanı Görmedim Daha..

Volkan Albayrak
26.10.2010, 13:00
adam belki evindedir bişey olmuştu :) bi gidin bakın

Murat 61
26.10.2010, 13:01
Can lig tvde şu anda...

Volkan Albayrak
26.10.2010, 13:01
ilk önce olay netleşmeli hemen asmayın adamı bi ulaşsınlar bakalım

Mesut
26.10.2010, 13:02
ne diyor can

Ali YILDIRIM
26.10.2010, 13:03
Teofilo'nun kentten ayrıldığını yeni öğrendiklerini ifade eden Çuvalcıoğlu, daha sonra konuyla ilgili açıklama yapacaklarını kaydetti. Teofilo, izinli olduğu halde Denizbank ile yapılan Trabzonspor Bonus Kart sözleşme töreninde yer almıştı.
e adama zaten izin vermişler,
nedemek oluyor bu şimdi,çok karışık işler

İzinler şehiriçinde geçerli. Yanlış bilmiyorsam sözleşmede Kulübe haber etmeden il dışına çıkmak yasaktır. gibi bir madde varki bu çoğu kulüpte vardır.

Oruç
26.10.2010, 13:03
Biz bize yeteriz. Gerek yok başkalarının takımı, camiayı olumsuz etkilemesine.

zafer6161
26.10.2010, 13:04
Senden sıkıldım artık
26 Ekim 2010 / 12:12
Teofilo, Güneş’i çıldırttı

Trabzonspor’da şehri terk ederek büyük bir şok yaşatan Teofilo’nun ayrılışının ardından uzun süredir eşi ile ilgili olarak yaşadığı problemlerin yattığı belirtilirken, bir çok kez bunları çözmek için uğraşan Teknik Patron Şenol Güneş’in en sonunda pes ettiği belirtildi. Dün bir kez daha Güneş’e “Kafam çok karışık. Bana izin verin” diyen Teo’ya tecrübeli hoca, “Seninle artık uğraşamayacağım. Gidersen git. Sıkıldım artık senin sıkıntılarını çözmek için” dediği belirtildi.

olabilirmi sizce,,,küsüp darılıp gidebilirmi,sizce...

Murat 61
26.10.2010, 13:04
Sağlık problemleri olduğunu söylemiş, Kolombiya' ya gidiş gelişler de kalbinde problem olduğunu, ülkesinde doktora görünmek istediğini söylemiş, yönetimde burda doktora göstermeyi önermiş kabul etmeyip Trabzonda kalmayacağını ve ayrılmak istediğini söylemiş.

Sabah 9,30 uçağıyla İstanbul' a gitmiş. Şu anda İstanbul' da Kolombiya uçağını bekliyormuş.

Kısaca Can Karyağdı' nın söyledikleri.

Murat 61
26.10.2010, 13:05
Ayrıca yönetim Fifa' ya başvuracak.

Mustafa Yüksek
26.10.2010, 13:06
Yazık oldu vallaha. Arkadaş ne kara bahtımız varmış? 2 gün gülemeyecek miyiz?

Serdar Ersoy
Sağlık problemleri olduğunu söylemiş, Kolombiya' ya gidiş gelişler de kalbinde problem olduğunu, ülkesinde doktora görünmek istediğini söylemiş, yönetimde burda doktora göstermeyi önermiş kabul etmeyip Trabzonda kalmayacağını ve ayrılmak istediğini söylemiş.

Sabah 9,30 uçağıyla İstanbul' a gitmiş. Şu anda İstanbul' da Kolombiya uçağını bekliyormuş.

Havaalanına yakın arkadaşlara sesleniyorum !

Gidin bulun şu teo'yu.

hamucera

İstanbul'dan Kolombiya ya uıçak yok bildiğim kadarı ile saçma bir haber olmuş Canın haberi

Murat 61
Ah Yeşilköy yakın olacaktı ban da gidip sallıcaktım şu adama...

Gökhan KAN
26.10.2010, 13:07

Bu doğruysa bizim sağlık ekibine görürmemekle Teo bence doğru yapmış.:)

Mesut
Ayrıca yönetim Fifa' ya başvuracak.

yandın teofilo

Volkan Albayrak
Havaalanına yakın arkadaşlara sesleniyorum !

Gidin bulun şu teo'yu.

gidip trabzona geri döndürün

Murat 61
26.10.2010, 13:08
İstanbul'dan Kolombiya ya uıçak yok bildiğim kadarı ile saçma bir haber olmuş Canın haberi

Saçma değil, aktarmalı uçaktır o. Başka ülke üzerinden gider ülkesine.

zafer6161
26.10.2010, 13:08
can da atıyor ha,bence yalan haber,işin sağlıkla alakası yok,,

winner
26.10.2010, 13:09

Eğer durum gerçekten böyleyse Trabzonspor, Teofilo gibi bir oyuncunun kaprisini kaldıracak bir kulüp değildir.

Transfer dönemi kapanmış,sezonun ortası, iyi ve kritik bir dönem yaşıyoruz çek git kafana göre.Bu kadar kolay mı sanıyor bu işi acaba?

Umarım kulüp gereğini yapar en sert şekilde.

zahido
26.10.2010, 13:09
Geri donse nolucak?

Hoca artik kesinlikle oynatmaz teoyu..

Insallah verdigimiz parayi aliriz ve simdiden futbolcu arastirmasina baslariz.. devre arasinda hic olmazsa 1 forvet birde solbek almamiz lazim bence

mkmoglu
26.10.2010, 13:10
gitsin bir daha gelmesin fizik olarak bizim lige uygun değil..

Volkan Albayrak
26.10.2010, 13:10
eğer şu an havalanındaysa asının oraya akın etmesi gerekir

Mehdi
26.10.2010, 13:11
Bir de diyorlarki avatarınla kötü örnek oluyorsun.

Damacana suyu,çayı,fındığı boşversinler.

Sigara üretimine geçsinler,resmi içecek ilan etsinler.

En azından psikolojime etki etmiyor.

Armağan Dere
26.10.2010, 13:13
Belki Giresun'da ya da Rize'dedir(!)...Birşeyler iyi gitmeye başladığı zaman huyumuz kurusun hemen havayı tersine estirmeyi başarıyoruz..Allah bilir neden terketti ya da kimler ne söledi de şehri terketti

Kubilay ŞAHİN
26.10.2010, 13:15
Can'ın yüzü gülüyordur kesin..

Mutlu oluyor böyle haberlerle Yattaradan sonra uzun süre mutlu olamamıştı..

Emre Bekar
26.10.2010, 13:16
Sorunsuz 1 ay geçiremeyecekmiyiz biz.

Bağlaç Olan Ki
26.10.2010, 13:17
Forever Umut Bulut. Devre arası Teo Fatih'le takas edilsin. Bi şansımızı deneyelim, tüpçü yer belki :)

magicyattara
26.10.2010, 13:17
Geri donse nolucak?

Hoca artik kesinlikle oynatmaz teoyu..

Insallah verdigimiz parayi aliriz ve simdiden futbolcu arastirmasina baslariz.. devre arasinda hic olmazsa 1 forvet birde solbek almamiz lazim bence

Teo Trabzonspor'da oynayabilecek kapasitede mi onu sorgulamak lazım öncelikle..

Oldu,olacak dedik ama olmadı maalesef..Trabzonspor'da oynayabilecek oyun zekasına sahip değil..golleri hepimizi olumlu düşünmeye yöneltti ama son 2-3 maçında sahaya hiç bir şey koyamadı..bu adamın asist yapması Dünyada olabilecek en son şeylerden biri mesela..

Bence hayırlı olmuştur..

Şimdiden daha yararlı olabilecek bir forvet arayışına başlanmalıdır..edeceğimiz maddi zararın da bence bir önemi yoktur..

Umut'a güvenim sonsuz..tek başına o bölgeyi idare edecektir..ara transferde iyi bir forvet takviyesi yapılmalı..

Gökhan BAYRAK
26.10.2010, 13:18
Forever Umut Bulut. Devre arası Teo Fatih'le takas edilsin. Bi şansımızı deneyelim, tüpçü yer belki :)

başlayacağım şimdi Fatih'e...

Bağlaç Olan Ki
26.10.2010, 13:19
Ha bu arada Teofilo'nun gidişi takımı zerre etkilemez. Karamsarlığa düşmeye gerek yok. Belki bu gidiş takımımızın hayrına olacaktır, kim bilir.

Tolunay Abdioğlu
26.10.2010, 13:19
İşler iyi gittiği zaman mı olur bütün olaylar arkadaş ya!

Artık nereye gidersen git Teofilo.Yolun açık olsun!

Veysel abi bu arada beklediğin patlama gerçekleşti herhalde!

SEDAT
26.10.2010, 13:20
Can'ın yüzü gülüyordur kesin..

Mutlu oluyor böyle haberlerle Yattaradan sonra uzun süre mutlu olamamıştı..

- Yalanda Değil Hani..

sametaydin
Tamamdır gitsin ama bir daha da geri gelmesin. Kulüp de hemen fifaya başvuruyu yapsın. Böyle oyuncular takım disiplinine aykırı hareketler yapan oyuncular en ağır şekilde cezasını çekmeli.

Külünkoğlu
Benim tanıdığım Şenol hoca cizmiştir Teofilo'yu. Geçmiş olsun, uzun bir mahkeme süreci başlamıştır.

Bağlaç Olan Ki
başlayacağım şimdi Fatih'e...
Buyur başla.

Mustafa OK
26.10.2010, 13:21
yok yaaa bize gülmek haram anlaşıldı...

sametaydin
Böyle liglerden futbolcu alırsan bu olur işte. Adam profesyonelliğin p sinden haberi yok. Cehennemin dibine kadar yolu var. Sözleşmesi derhal feshedilmeli.

Gökhan KAN
Desenize yıllarca sürecek bir dava daha kazandık..

Tolunay Abdioğlu
26.10.2010, 13:22
Sözleşmesi derhal feshedilsin.Benim tek üzüldüğüm nokta Şenol Hoca'nın onu kazanmak için verdiği emeklerin heba olması!

mehmets61
26.10.2010, 13:22
bu adam daha dün denizbank lansmanında degil miydi.ne oldu da şehri terketti...

aaahmet61
26.10.2010, 13:23
teo olsa ne olur olmasa ne olur.benim için takımın vazgeçilmezleri selçuk serkan colman ve egemen bunlar giderse çok üzülürüm.şimdi tam jajanın oynama zamanı.jaja teoyu aratmaz.

zafer6161
26.10.2010, 13:23
hayırlısı oldu belkide,umut burak forvet,burakın yerine yattara ,teonun yerinede jaja oynar,alan da yedek

Volkan
26.10.2010, 13:26
bu işin icinde başka işler var ama kokusu bu aralar cıkmaz kongredn sonra beldi dogrular konuşulur

Punisher-61
bursaspor ve ankaragücü maci haric ne yapti. kulüb onu derhal fifaya sikayet etsin. kendi bonservisini versin cekip gittsin. ligin devre arasinda yerini doldurur bu yönetim. harcanan emeklere yazik

Bdeniz_61
Her şerde bir hayır vardır.

Belki ara transferde forvet transfer ederiz.

sametaydin
26.10.2010, 13:27
Aslında bu bizim için büyük bir şans oldu. Teofilo umut ikilisinin trabzonsporu istediği yerlere götürebilecek ikili olmadığını düşünüyordum. Teofilonun sözleşmesi feshedilirse bu bizim için çok iyi forvet almamız için bir şans olur diye düşünüyorum.

Mehdi
26.10.2010, 13:27
Murat Tosun'u bozuk paraya kiraladık sayende be koçum.

Şuan sen gidince bittik,yandık modunda değilim sadece herşey yolundayken her seferinde çıkan pürüzlerin zamanlama ayarına takmış durumdayım.

Yolun açık olsun.

Nihat Güneş
26.10.2010, 13:28
Gidenin arkasından ağlayacak halimiz yok, kendisine bundan sonraki hayatında başarılar. Maddi açından bu işten zararsız çıkmak için - ödediğimiz bonservis bedeli dahil- gerekenler yönetim nezninde acilen yapılmalı.

Ayrıca burda teknik kadromuza ve yönetimimize tarihi bir sorumluluk düşüyor. Acilen forvet solbek ve ortasa için araştırmalara başlanmalı, Muhammet Demir ve benzeri gelecek vadeden oyuncuların durumları araştırılmalı. HAsan Sarı direk Teo'nun yerine kadroya dahil edilmeli. EĞer bunlar yapılırsa, devre arasından sonra canavar gibi bir takıma sahip olmuş oluruz.

exelans_25
ne kadar zihin özürlü bi hareket ya.amatörlüğün bu kadarı kardeşim senin bir sözleşmeye attığın imzan var öyle zırt pırt nereye gidiyosun dingonun ahırı mı burası.

mhayri
Giden gider kardeşim , kimler gitti biz hala burdayız birde Umut Bulut ...
Samimi bir yapısı vardı ama işi çakallığa vurduysa bu işin bir daha dönüşü olmaz...
Devre arası yine golcü arayacak olmamız bizim kaderimiz oldu bu arada...
Hayırlısı olsun...

Tolunay Abdioğlu
Murat Tosun'u bozuk paraya kiraladık sayende be koçum.

Şuan sen gidince bittik,yandık modunda değilim sadece herşey yolundayken her seferinde çıkan pürüzlerin zamanlama ayarına takmış durumdayım.

Yolun açık olsun.

.............

ozturk
Yazıklar olsun.
İnşallah futbolcuları olumsuz etkilemez bu durum.

Oruç
26.10.2010, 13:29
Bu tür şeylerin bizi bulması, özellikle de iyi gittiğimiz zamanlarda bizi bulması tesadüf olamaz.

ozturk
26.10.2010, 13:30
Herşey iyi giderken böyle şeylerin olması normal mi? Her sene mi olacak aynı şeyler...

Armağan Dere
26.10.2010, 13:31
Gitsinler Ankaragücü'nden Vıttek'ı alsınlar ya da Makukulayı...ve hala 2.şık daha ağır basıyor bence yönetimde

SEDAT
26.10.2010, 13:32
- Gereken Yapılsın , Yeter Artık Ya, Bu Nedir , Onun Kaprisi , Birinin Şımarıklıkları ...

Burhan61
26.10.2010, 13:32
Fb-Gs-Bjk puan kaybetti bizde nasıl sorun olmadı şaşırıyordum. E şaşırmadım şahsen.

Koca Trabzonspor asıl işi forvet olan sadece 1 oyuncuyla devre arasına kadar devam edecek.

Murat KARAKURT
26.10.2010, 13:33
hayırlı olur inş takımımız için ne güzelde herşey yoluna girmişti...

İHTİLALL
Hayır,

İspanyol gümrüğünden nasıl geçecek?,

Yaka paça parçalayacak hayranları,

Sadri beyde gidemez o kadar yolu bi daha,onu korumak için,

Tüh ,yazık çocuğa...

sametaydin
Transfer dönemi de geçti arkadaş. Şanssızlığa bak devre arasına kadar yine tek forvet umut bulut. Umarım ileri mevkide sıkıntı yaşamayız. Devre arasında da milan baros tarzı bir oyuncu alırsak trabzonsporu kimse tutamaz.

Murat 61
26.10.2010, 13:34
Can Kayağdı' nın Teo ile ilgili video-haberi.

http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&hid=80877

Tatar Kemal
emenike'yi alalım. hem de zaman kaybetmeden. devre arası takıma katılsın. teofilo'dan kurtulduğumuza da çok sevindim. inşallah bir daha geri dönmez.

Armağan Dere
Fb-Gs-Bjk puan kaybetti bizde nasıl sorun olmadı şaşırıyordum. E şaşırmadım şahsen.

Koca Trabzonspor asıl işi forvet olan sadece 1 oyuncuyla devre arasına kadar devam edecek.

Burhan abi gerekirse Burak'da oynar..Kanada yattara'yı çekersin oynar Umut'u yine yedekte bekletebilirsin..1,5 desek daha doğru..

Hazar_
Allah Umut Bulut'umuza güç versin,yardım etsin.Güveniyoruz sana Umut.

Mehmet Ç.
26.10.2010, 13:35
Üzüldüm desem yalan olur.

Zaten gitmesini istyordum, ama biraz erken gitti.. 4-5 hafta daha dayanamdi malesef..

Eger canin haberi dogru ise.. Teofilo hakli.. Bizimkiler kalpden götürürdü Teoyu.

Devre arasina kadar bir ihtimal Hasan Ahmet Sariyi kazanabiliriz .

Devre arasinda sol bek ve forvet transferi bekliyorum. Yoksa yönetim gelcek devreyi unutsun.

Bilhan Özhan
26.10.2010, 13:36
simdi Teofilo Trabzonspordan ayrildi mi ne oldu ?

exelans_25
26.10.2010, 13:37
ya umut var jaja var formda bir burak var.sorun yok güle güle teo sana mahalli kolombiya liginde başarılar.

Ertan 51
26.10.2010, 13:37
Benim tanıdığım Şenol hoca cizmiştir Teofilo'yu. Geçmiş olsun, uzun bir mahkeme süreci başlamıştır.
Makul mantıklı bir sebebi olsa bile bizdeki sayfa kapandı gibi gözüküyor.Teo nun eski takımında kredisi boldur koparabildiğini koparsa üstünü cebinden tamamlasa mahkeme kapılarında kendisi de sürünmese biz de diye içimden Polyanna geldi geçti,bende o dertteyim.

SEDAT
26.10.2010, 13:38
- Arkadaşlar Yaptığı Hareket Tabiki affedilemezde , Şimdi Bu Bok atma Hadisesini anlayamadım ben , Süper Kupa Maçından sonra , Ankaragücü Maçından sonra Kraldı , Şimdi Tukakamı Oldu..

Not: Sadri Şener Kadar Taş Düşsün Başına ..:)

Emrah Akcagöz
26.10.2010, 13:40
http://www.hurriyet.com.tr/spor/futbol/16137164.asp

Yunus Emre SEL / DHA

KERİM
Olayın aslını bekliyorum. Detayları vs...

Daha sonra yorum yapmak daha mantıklı

exelans_25
- Arkadaşlar Yaptığı Hareket Tabiki affedilemezde , Şimdi Bu Bok atma Hadisesini anlayamadım ben , Süper Kupa Maçından sonra , Ankaragücü Maçından sonra Kraldı , Şimdi Tukakamı Oldu..

Not: Sadri Şener Kadar Taş Düşsün Başına ..:)
aynen böylelerine hacıosmanoğlu albayrak gibi adamlar yakışır.

Tolga_61
26.10.2010, 13:41
Teo nun gidişi garanti ise bence alınabilecek en iyi adam Emenike olur...

İHTİLALL
Şampiyonluk için umutlanacağım neredeyse...

Allah bize yardım ediyor sanki...

Teofilo geldiğinden beri yaptığı en olumlu işi yaptı,bence...

exelans_25
http://www.medyatrabzon.com/news_detail.php?id=19271

Mehdi
26.10.2010, 13:43
Daha önce ailevi nedenlerinden dolayı bir çok kez kulübe sıkıntı çıkaran Teofilo'nun son olarak dün Teknik Direktör Şenol Güneş'ten, ülkesine gitmek için izin istediği ancak Güneş'in, "Artık izin yok. Bu kaçıncı izin oldu. Kafanı toparlayana kadar süresiz izinlisin. Ne yaparsan yap" dediği öğrenildi. Bunun üzerine Kolombiyalı futbolcu da kimseye izin vermeden Trabzon'dan ayrılarak ülkesine gitti.

Nasıl yani.

Ben bundan herşeyi çıkartırım.

Git dinlen gel anlamış herif.

bordo08
Olayın iç yüzünü tam olarak bilmeden eleştirmek hata olur sağduyulu davranmakta fayda var.Teo profesyonel bir futbolcu ama yargısıız infaz yapmamak gerekiyor.Eğer kazanbilirsek en azından devre arasına kadar takımda tutulması gerekiyor.Daha dün tanıtım toplantısında gülücük dağıtan bu adamdı ne oldu birden ilginç

SEDAT
- Bordomavi.net Kimileri İçin Bir Forumdan Daha İlerisi..

- Kimileri İçin Saplantıların Dışa Vurumu , Kişisel Hesaplaşmaların Platformu..

Badaloğlu
26.10.2010, 13:45
ne zaman bir seyler iyi gitse, bir sey cikiyor ve biz puan kaybediyoruz... Bursa li Volkan da Amerika ya ucmustu hic bir sey olmadi... Problem yok, kendi icinde cozulur, hemen teo yu harcamaya gerek yok...

Biz Bursa'lı değiliz... Ayrıca Bursa'lı Volkan'ın gidecek başka ülkesi yok! Bu bir değil, iki değil...

Ömer Aysan'ın ne günahı vardı o zaman? O da zırt pırt izin istiyordu Şenol hocadan, sırf bu yüzden gönderilmedi mi?

Turgay Atalay
26.10.2010, 13:46
Böyle sebepsiz ayrılıklar üzer beni hep ya. Böyle kaçan biri olarak değil de büyük golcüydü diye hatırlamak isterdim yıllar sonra. Üzüldüm...

exelans_25
26.10.2010, 13:46
Ha bu arada;

Gabriç 2,5 milyon euro,

Teofilo3,5 milyon dolar,

Eşittir yaklaşık 10 milyon lira,

Oda eşittir aşağı yukarı Milan Baros'un bonservisi...

Tabi Milan Baros'un menajeri birinci sınıf,

Eski ligtv fb muhabiri değil....

Varmı denklemi anlamayan?
sen git hacıosmanoğluyla takıl kardeşşş.

Armağan Dere
26.10.2010, 13:47
Yukardaki haberde Şenol Hoca'nın haberi olduğu söleniyor Teofilo'nun gidişinde...Milan Baroş'u Galatasaray vermez...ya da karşılığında Selçuk ile takas isterler..Malu gözleri var adamda

İlker ToSun
26.10.2010, 13:48
Burak ve Umut 2 tane mahalle takımına gol attılar diye Teo konusunda "defolsun gitsin" tarzı bir tutum izlememek lazım. Ama görüyorum ki Kasımpaşa ve Gençlerbirliği maçları hem bizlerin hem de kulübün kendisini kandırması açısından yeterli olmuş.

Kendimi bildim bileli Trabzonsporda problemli oyuncuların kazanılması konusunda sıkıntı vardır. Camiamızda hep sadece her antrenmana zamanında gelen, "tesisten eve evden tesise" futbolcular makbul görülmüştür. Ancak büyük başarılar birazcık da "sıradışı" futbolcularla gelir.

Bu takımın teknik adamları, yöneticileri birazcık "nabza göre şerbet vermeyi" öğrenebilmeli.

Yetenekli ama problemli oyunculardan fayda sağlamayı beceremiyoruz, yıllardır bunun en güzel örneği de Yattaradır. Teo gerçekten bir problem çıkardı mı orası da tam ortaya çıkmış değil

Zamanında Teo aleyhine resmi sitede olumsuz bir haber çıkmıştı ama o zamanlarda Umut ve Burak çok kötü vaziyette oldukları için ister istemez Teo'ya sarılınmıştı ve doğru yapılmıştı. Bugüne dair en büyük korkum, mahalle maçlarının kralları olan Umut ve Burak'ın bu gollerinden cesaret alıp Teo konusunda takınılınacak "ne hali varsa görsün" tutumudur.

Mustafa Yüksek
Ha bu arada;

Gabriç 2,5 milyon euro,

Teofilo3,5 milyon dolar,

Ben anlamadım abi. Baros dışında da transferler yaptı gs, ve zarar etti bunlardan. Son 3 yılın yabancı transferlerinin hepsini karşılatırmak lazım. Kim ne kadar almış, ne kadar faydalanmış, klübünü ne kadar zarara uğratmış. Yan yana koyalım, öyle karşılaştıralım.

Samet Yildirim
Of of gelde delirme...Niye gitti ben onu anlamadim kadroya almadi diye heralde gidecek hali yok ailevi sikintilar felan olabilir..

İlker ToSun
26.10.2010, 13:49
Ha bu arada;

Gabriç 2,5 milyon euro,

Teofilo3,5 milyon dolar,

Evet bu oyunculardan fayda sağlayamayan Şenol Güneş'ten bunun hesabı sorulmalı Veysel Abi.

Sonuna kadar haklısın

güngör_81
26.10.2010, 13:50
Biz bu adama 3,5 milyon euro bonservis vermiştik peki ne olacak o bilmediğimden soruyorum,bu arada gitmeseydi iyiydi aslında bizde daha iyi işler yapardı...

okg_53
26.10.2010, 13:52
Teo yu fazla göklere çıkardık, kendini birşey sanmaya başladı.
Yesin sağlam bir ceza otursun aşağı. 3 yıllık bonservisi bizde ağlar ağlar , gene oynamaya başlar.

Emrah Akcagöz
26.10.2010, 13:52
sen git hacıosmanoğluyla takıl kardeşşş.
Yavaş biraz baban yaşındaki adama "kardeşşş" yakışık alıyo mu..?

lazkopatfaroz
26.10.2010, 13:55
Ha bu arada;

Gabriç 2,5 milyon euro,

Teofilo3,5 milyon dolar,

Baroş da bizim kapılarımızda yatıyordu alın beni diye bayılıyordu bize...

Denklem ligdeki sıralama, denklem geçen seneki kupalar, denklem sezon sonunu bekle ;)

Hazar_
26.10.2010, 13:55
Hemen anında başladınız Teo 3.5 milyon, yok ordan öbürünü topla eder 10 milyon.Baros ta o kadardı.Anında anında.Profesörsünüz zaten bu ekonomi konularında.Sizden iyi anlayanı yoktur bu konuları kulüpte.Ama 3,5+2,5 milyon euro 10 trilyon diyecek kadardır bu konularla alakanız.

SEDAT
26.10.2010, 13:57
- Ulan Teofilo Gittiğine Kızmıyorumda Sana O Kadar Destek Veren İnsan Varken , Gidipte İçimizdeki İrlandalıları Sevindiriyorsun Ya , İşte O Zaman Çok Kızıyorum Sana..

Samet Yildirim
Medyatrabzona göre, teofilo ailevi sikintilardan dolayi izin istemis vermeyince terk etmis...nekadar dogru bilemem..

Armağan Dere
Gabriç için aynı şeyleri söleyemeyeceğim Veysel abi...Tosun'un ne günahı vardı da kiralık gönderdik adamı...Teofilo geri dönmeyecekse Murat Tosun'u da devre arasında geri çağıralım..Emenike,Makukula,Vıttek bu 3'lüden birini de alabilirz

exelans_25
şu içimizdeki irlandalılar değilmi 26 yıldır bu takımı sabote eden

Mustafa Yüksek
26.10.2010, 13:58
Mustafa'cığım son üç yılda bizim alıpta oynatamadığımız tam 42 oyuncumuz var,

Onları yazamam şimdi uzun sürer,

Ben bu iki futbolcuya özellikle itiraz ettiğim ve Trabzonspor formasını asla taşıyamaycak kapasitede olduklarını ısrarla iddia ettiğim için bu örneği verdim..

O kadar paraya eli ayağı düzgün bir santrafor alabilirdik,demem o ki...

Bu ikisi nokta transferi idi hani,o bakımdan...:)

Hakikkatten nokta yani...

Abi Gabric'i Hugo Broos istemişti. Yani sistemi biliyorsun, hoca ister sen alırsın. Bu hep işliyor diyemem ama Gabriç'i tercih eden hocaydı.

Teo konusunda eleştiri getirebilirsin ama transfer hatası yapmayan yönetim mi var? Yani Baros'u tutturana kadar ne yanlış transferler yaptı Gs. Hala daha yapmaya devam ediyor. Ben biraz daha sağduyulu yaklaşalım istiyorum.

Ümit Tekşan
26.10.2010, 13:58
Yahu bu adamın gidiş nedeni hala anlaşılmamışmı kulüptende haberler yok. Enazından neden gittiği açıklansa bizlerde ona göre yorumlarımızı yapsak.

okg_53
26.10.2010, 13:59
http://www.hurriyet.com.tr/spor/futbol/16137164.asp

Yunus Emre SEL / DHA

yalan haber.

Bu kadarda kalleşlik yapmaz herhalde Teo. Adamın ismini dünyaya biz duyurduk.

Erdem Keser
26.10.2010, 14:00
Güney Amerikalıların klasik disiplinsizlik örneklerinden bir tanesi.Bu takıma yetenekli olmasının yanı sıra, aynı zamanda iş disiplinini herşeyden önce tutan, işini seven gerçek profesyonel oyuncular transfer edilmeli.Bir ekol belirlememiz gerek artık.

ugurozturk
26.10.2010, 14:00
Zihniyetle ne alakası var konunun?

abi sozlesmesi devam eden futbolcu basip gidemez. fifa transfer yasagi getirir, lisansini iptal eder. ancak hafifletici sebepler varsa yapabilir. parasi odenmemisse mesela. mesela paf takimla surekli idmana zorlanmissa..

ben teonun parasinin odenmedigini onun da zaten sikintili oldugu ve bunu mazaret yapip basip gittigi konusunda fikirlerim var.

sametaydin
26.10.2010, 14:01
Artık forvet konusunda işi şansa bırakmamalıyız. Gidip avrupa görmüş harbiden profesyonel bir oyuncu alıp gelmeliyiz devre arasında. tabi devre arasına kadar şampiyonluk potasından uzaklaşmamış olursak ki sanmıyorum bu forvetsiz halde bile ilk 2 de bitiririz ilk yarıyı. yani ben hiç makukula emenike veya türkiyeden başka bir oyuncuyla ilgilenmeden direk avrupadan adam akıllı bir oyuncu alıp gelirim.

Hazar_
26.10.2010, 14:01
Biz de 10 milyonu verelim tabi forvete.Çok paramız var nasılsa.Sonra 3.5 milyonada bir sol acık alırız.Böyle yaparsak takım uçar gelen adam leblebi gibi gol atar kaprizsiz olur şehri beğenir tam aradığımız adam olur.Fiyatı 10 milyonsa tam istediğin gibi olur.İnsan değil bu zaten robot alıyorsun gol atma düğmesine basarsan gol atar.Hiç tutmama şansı yoktur 10 milyonluk adamın.Büyük hesap değil bunlar yoldan çevirip bir çocugada yaptırabilirsin.Ver eline 10 milyonu gidip alsın sana golcünün kralını.Kırtasiyelerde bolca mevcut.

Ertan 51
26.10.2010, 14:02
Gözün aydın Veysel abi,kalaydı iddaların vardı galiba 10 gol sınırı felan,kaybettirecekti sana.

lazkopatfaroz
26.10.2010, 14:02
"Birinci sınıf menajerlerle randevu "demiştim,

İki yıldır transfer başlığında,anımsadın mı bilmem..

Şenol hocayı zorluyorlar,şimdilerde,

Bu olayıda kullanacaklardır muhtemelen,

Bir istifa ederse, görürüsün o zaman denklemi...;)

Eee ne yapalım şimdi karalar bağlayacak değiliz. Senden de şikayetçi Şenol hoca takıma yeterli destek verilmiyor diyor. Denklemi bozan sensin başka kimse değil ;)

Nihat Güneş
26.10.2010, 14:03
Ne kadar çok seviyoruz, bir bahane bulup birbirimize girmeyi!

Mert Oğuzlu61
26.10.2010, 14:04
Evet bu oyunculardan fayda sağlayamayan Şenol Güneş'ten bunun hesabı sorulmalı Veysel Abi.

Sonuna kadar haklısın

birisi a.gücünde kadroya giremez öbürü dengesiz çıkar.

evet bu oyuncular trabzonspor formasını hak etmiyor.

yorumsuz6117
Elimizde yine bir Umut kaldı. :)

Bağlaç Olan Ki

Yönetime gelipte kendi menajerleri ile çalışmayan herhangi bir Türk klubü söyler misiniz acaba? Bu işlerde rant kesinlikle olur. Bunu inkar etmek saflık olur.

Ancak sizin sürekli bu konulardan dem vurmanızın nedeni nedir acep? Mesleğinizi bilmiyorum ama yoksa kulüpten bir beklentiniz mi vardı da gerçekleşmedi?

okg_53

İstifa ederse , mistifa ederse gibi tehtidlerle insanları germeyelim. Takıma ve taraftara zarar vermeyelim.

Herşey yolunda gidiyor.

Allahın izniyle başaracağız.

:sevinç::sevinç::sevinç:

Hazar_
futbolun ateistlerisiniz.Hep bi yerde açık arıyorsunuz.Hayatınızı bu açığı bulmaya adadınız.Benden de Dublin'e selam.

sametaydin
Güney Amerikalıların klasik disiplinsizlik örneklerinden bir tanesi.Bu takıma yetenekli olmasının yanı sıra, aynı zamanda iş disiplinini herşeyden önce tutan, işini seven gerçek profesyonel oyuncular transfer edilmeli.Bir ekol belirlememiz gerek artık.

Usta bu güney amerrika klasik disiplinsizliği filan değil bu adamın bence sorunları var trabzonda mutsuz. Bjk maçında yediği kırmızı kart komediydi zaten. O kırmızı kartı bilerek yedi bunu herkes tahmin edebilir ama kimse ses çıkarmadı yine de. Gerçekten de bizim çok profesyonel avrupa görmüş bir forvet transfer etmemiz gerekiyor.

SEDAT
- Artık Şunu Bazı Kafalar anlasın...

- Şenol Hoca İstfia Etmeyecek..Biliyorum Sırf Dediğim Çıksın Diye Onuda Bekleyenler Var..

- Şenol Hoca Bizim İçin Bi Teknik Direktörden Daha Fazlası..

- Teofilo Gitti , Güle Güle Gitsin , Bu Takım Onsuzda Kazanır sonuçta..

Murat 61
26.10.2010, 14:05
Trabzonspor Başkanı Sadri Şener, Teofilo’nun Trabzon’dan izinsiz bir şekilde ayrılmasına sert tepki gösterdi. Şener, “Teofilo ya istediğimiz parayı getirir ya da üç yıl top oynayamaz” dedi. Radyospor’da Aydın Cingöz ile Gündem Programı’na katılan Trabzonspor Başkanı çarpıcı açıklamalar yaptı.

BİZ DE TEOFİLO ÇOK

Sadri Şener, Teofilo’nun takımdan izinsiz olarak ayrılışına şaşırdığını belirterek, “Teofilo, hocadan izin almadan gitmiş ya istediğimiz parayı getirir ya da üç yıl top oynayamaz. Üçüncü bir seçeneği yok. Şenol Güneş, Teofilo’yu kadro dışı bıraktı. Teofilo ya hasta olduğunu ileri sürerek menajeriyle birlikte İstanbul’a gitmiş. Trabzonspor büyük kulüp, bu olaylar bizi etkilemez. Kolombiya’nın ABD ile oynadığı maça gitti ve bizden izin aldı. Sonra geldi bir gün kaldı ve şimdi de bizden izin almadan gitti. Trabzonspor büyük kulüp. Yedek kulübesinden bir sürü Teofilo var” dedi.

Haberin Teo ile alakalı aolanı.

Devamı;
http://www.milliyet.com.tr/hiddink-ile-sadri-sener-in-jaja-diyalogu/spor/sondakika/26.10.2010/1306363/default.htm

Tangerine Dream
26.10.2010, 14:06
- Bordomavi.net Kimileri İçin Bir Forumdan Daha İlerisi..

- Kimileri İçin Saplantıların Dışa Vurumu , Kişisel Hesaplaşmaların Platformu..

Bu durum "Stadyum Projesi" başlığında daha iyi gözleniyor be, Sedat.:)

SEDAT
26.10.2010, 14:07
Bu durum "Stadyum Projesi" başlığında daha iyi gözleniyor be, Sedat.:)

- Evet Gözlemleniyor Gerçekten :)

Hazar_
26.10.2010, 14:07
Ne kadar çok seviyoruz, bir bahane bulup birbirimize girmeyi!

Burda kulüple birbirine girmek isteyen o kadar çok kişi var ki.Hiç değilse biz birbirimize girelim de dikkatleri bu yöne çevrilsin.Kulüp rahat bırakılsın.

Şeref
26.10.2010, 14:08
offf su takımı bı rahat bıraksalar ne olur yani; ama bana kalırsa burak yılmazı forvete çeker sağ açığa yattarayı
onur
serkan egemen mustafa çale
yattra selcuk colman engin
burak umut

yorumsuz6117
Devre arası Hulk'u alalım. :D

Armağan Dere
Bu arada eski ligtv muhabiri kim menejer olan merak ettim...ve kimin menejeri

SEDAT
26.10.2010, 14:09
- Umut İnşallah Tam Formunu Bulur..

ziyaretci
26.10.2010, 14:09
yeter ya hemen kesin atin yuhhh be yuhhh
simdi baskanda cikar demediiini birakmaz adama.. zamaninda yattara ya diip sonra ... nese..

insaf ya insaf daha olayin aslini bilmeden insaff. . . nesini beenmediniz top oynamasini bilmesini mi
kiskandiniz?

nedir adamla alip weremediginiz?

adamin ailesi nden bahsediosunuz alooo..

Volkan Sen i hemen cope atsin hemen bursa o zaman.. hatta Trabzonda bi copluge atsin!!!

adam okyanus otesine gidio nisanlisi yuzunden kac gun kadro disi kaldi..
su site sampiyonluk icin katki yapmak istiyorsa alir yorumlari okur iice eler bi gun sonra yayimlar!!!!

sametaydin
26.10.2010, 14:10
ben fikrimi söylüyorum teofilonun bu takımdan ayrılması bizi futbol anlamında çok etkileyeceğini sanmıyorum. Ama her şey güzel giderken böyle bişeyin yapılması kimseyi memnun etmedi, herkesi sinirlendirdi diye düşünüyorum. Yoksa teofilonun vazgeçilmez olmasından onun yokluğunun Trbazonsporu etkileyeceğinden dolayı oluşan bir kızgınlık veya endişe değil bu. Herkes de benim gibi düşünüyor buna eminim.

Hazar_
26.10.2010, 14:12
İHTİLALL biz de sana Şenol Güneş'in kimlerden bahsettiğini gösterdiğin için teşekkür ediyoruz.Babamız yaşında ki adamsın laf diyemeyiz ki sana.Saygısız oluyoruz sonra.Varsın olalım.Teo Gabrici alana kadar Barosu al onun fiyatı diğer ikisi kadardı demen kadardır bu işten anlaman.Ekonomi senin işin değil.En azından bu transfer işleri hiç değil.Gel en iyisi 4-4-2 , 3-5-2 konuş sen.Bu söylediklerime alınma.Seni de upgrade edecek çıkar illaki.

yorumsuz6117
26.10.2010, 14:13
Toulouse'de devre arası iyi teklifle gelirse Umut giderse sonra şu cümleyi duyabiliriz.

Sadri Şener : Burak 3 Umut eder , yedek kulübesinde çok Umut var. :)

Not : Yedek kulübesinde çok Umut var derken bizim futbolcu Umut anlamında espri çıkarmaya çalışmayın ordan. :)

Mert Oğuzlu61
26.10.2010, 14:14
yalnız harbiden kötü oldu bu olay, teo böyle birşeyi nasıl yaptı hala anlamış değilim...

umut var burak var ama yetmezki.. emenike diyeceğim ama bitirici bir oyuncu değil bu bize vurduğunu sokacak adam lazım ? makukula asla !!! düşünülmemeli onu hemen silelim.

ulan teo, ulan teo...!

Uğurtan
26.10.2010, 14:15
Veysel abi,

Her geçen gün de okuduğum yorumlarınla sana olan büyük saygımdan eksilmeler yaşanıyor..

Bu basitlikte yazmak, vurmak yakışmıyor be abi..

Yönetim taraftarı değilim, olmadım da körü körüne ama..

Olmuyor böyle sinekten yağ çıkarır gibi..

Mustafa Yüksek
26.10.2010, 14:15
Ertan,emin ol ben o iddiayı kazanırdım.:)

Sence Teofilo her maç banko oynayacağına inansa kaçarmıy dı?

Şenol hoca peygamber sabrı gösterdi ona bence..

Abi sana çok açık bir soru soracağım. Sen bu olayı sevindin mi?

Tolunay Abdioğlu
26.10.2010, 14:16
Abi sana çok açık bir soru soracağım. Sen bu olayı sevindin mi?

Teofilo'dan beklediği patlama gerçekleşti diyelim biz ona.

oflubektas
Ayrılış sebebini tam olarak bilmiyoruz. Parası tam ve zamanında ödenmemişse bu işten zararlı çıkacağımız kesin. Para cezası sonrası affetme seçeneği de var ama bana göre Teofilo'nun takımda dikiş tutturması artık imkansızdır.

Lige lider girersin Yattara'nın sakatlığı ve Katar transferi gündeme geldiğinde yaşananlar,
Süper kupa ve lige doludizgin başlarsın Umut Bulut olayı,
Sonra yeniden toparlarsın ve 9.haftada liderin ensesine yapışırsın Teofilo olayı,
Devre arasına da zirvede girersek Selçuk-Ceyhun belirsizliği de bizi bekleyebilir.
Hadi orayı da aştık ve sezon sonuna kadar kafada oynarsak ya bi hakem, ya da bir taraftar skandalıyla da başbaşa kalabiliriz.

"Hiç ibret alınsaydı tekerrür eder miydi tarih?"...

Erdinç Dilek
futbolcu aşıktır formasına attığı golden sonra formasını öper bir sevinçle, teo da attığı golden sonra oğlu ve eşini işaret ederek öpücükler göndermişti ve üstündeki formayı sıyırıp kalbine götürüp eşi ve çocuğunu işaret etmişti, bunlar tabiki normal ama kafaca Trabzonu kafasında bitirdiğinin bir resmiydi sanki.

Ali YILDIRIM
26.10.2010, 14:17
Niye bukadar sıkıntı ettiniz anlamadım. Sanki takımı sırtlayan forvetti. Varlığı ile yokluğu bir. Bundan sonrası takıma sahip çıkma bizde bunu fazlasıyla yapıyoruz

kürşat şen
26.10.2010, 14:18
bu adam menajeriyle gittiyse bi is var bunda.menajeri kafasına girmiş olabilir bir kaç takımdan teklif var diye..bide paragöz bir manajerse tamam ozaman

Kubilay ŞAHİN
26.10.2010, 14:18
Bence derin devlet sen buradan kaç yoksa seni yaşatmayız diyerek tehdit etmişdir..

Yoksa herşey normalken olmaz, olmamalı..

sametaydin
26.10.2010, 14:19
Eğer gidecekse ben merak ediyorum nereye gidecek nerde oynayacak? Hangi ligde oynayacak gerçekten çok merak ediyorum. Kolombiyadaki amatör liginde oynar bence oynasa oynasa.

Ertan 51
Ertan,emin ol ben o iddiayı kazanırdım.:)

Sence Teofilo her maç banko oynayacağına inansa kaçarmıy dı?

Şenol hoca peygamber sabrı gösterdi ona bence..
Abi Teo'nun aklından geçenleri bilmem ama patlama işinden sonra 10 gol sınırında hayli hayli aşardı gençler baya bi yoracaktı seni,senin açından iyi oldu:)
Ben çok üzüldüm:(

Serdar A
Ha bu arada;

Gabriç 2,5 milyon euro,

Teofilo3,5 milyon dolar,

1-Gabric 1. sınıf oyuncu olabilme potansiyeline sahipti , Engin Baytar'a tercih edildi .
2-Milan Baros'un yıllık kazandığı para 2xGabric+2xTeo kadar .
3-Trabzonspor halen Liverpool'dan Lyon'dan vs. bonserivisi ile oyuncu getirecek düzeye ulaşmadı . Daha doğru ifade ile bunu bir kulüp politikası olarak uygulayabilmesi için öncelikle Avrupa kupalarında kalıcı olması gerekir .

Trabzonspor'un futbolcular için ayırdığı bütçe 10 milyon euronun biraz üzerinde olması gerek . Bahsedilen türden oyuncularla oynayabilmek ise kabaca 25 milyon euroluk bir bütçeye ihtiyaç duyar . Trabzonspor ekonomik olarak büyümeye çalışıyor ve ileride o düzeye ulaşma arzusu taşıyorsa , borç yükünü astronik boyutlara çkarmaktansa oyuncularıyla birlikte büyümeyi tercih etmesi anlaşılır ve makul bir tercihtir .

Ayrıca Baros Avrupa'da bitme noktasına gelmiş bir oyuncuydu . Bitme noktasına gelen adamın Türkiyeye hangi ekonomik şartlarla geldiği ortada .

Tam tersinden , 50bin euro maliyetle anormal başarılar üretmiş oyuncularda mevcut . Bir Baroş örneğini verince bütün ters yönde transfer başarıları-örnekleri yok sayılmış oluyor . Ne kadar güzel ...

Forumda , kişisel fikirlerden sabit kurallar üretme durumu almış başını gidiyor .

Hazar_
26.10.2010, 14:21
İbrahim Toraman'dan korktu.Ne kadar korkak bir futbolcumuz varmış.Yönetime mail atıp böyle korkak futbolcuları bir daha getirmeyin diyelim.Ayıptır Sadri Başkan.Yönetimi savunacak hale sokuyorsunuz insanı.

Anıl Caner
Eğer kongre döneminde bile kazanmaya devam edersek muhtemelen Trabzon'un üzerine atom bombası falan düşer. Bir şekilde iyi gidişin bozulması lazım. Rahat edemiyoruz.

Futbolcu, yönetim, taraftar elele her zaman problem yaratıyoruz.

Hüseyin Bağdat
Bizim için olmazsa olmaz bir oyuncu değildi. Tamam son maçlarda iyi oynuyordu ama vazgeçilmez olmadı. İyi bir alternatif olabilirdi. Artık dönüşü olmaz herhalde. Gol yollarında sakatlık yaşamayız inşALLAH.

Hayırlısı olsun diyelim.

Hazar_
26.10.2010, 14:23
Niye sinirleniyorsun?

Ortaya koyduğum basit bir hesaptı sadece,

Baros'u alamazsan,

Nıang'ı alırsın,

Nıang'ı alamazsan,

Bobo'yu alırsın,

Yok üçüde gelmez bize diyorsan (ki,

Parayı verirsen bal gibi gelir),

O zaman bu paraya hiçbir şey bilmiyorsan,

Gidip Fatih 'le Gökdeniz'i alırsın...

Şu takımda Fatih ve Gökdeniz olsun,

Şampiyonluğun bir numaralı adayı biz oluruz!

Haa, gerçekten şampiyonluk istiyorsanız!.;)

Hem de çok basitti.

SefaÇetinKulak
26.10.2010, 14:23
gene Umuta kaldik...

Umut'un neyi var anlamış değilim . Sercan çok mu iyi Bursa şampiyon oldu ?

Miraç Atalay Çiftçi
26.10.2010, 14:24
Teofilo; "Hocam, oynamıyorum yine. İzin istiyorum"
Şenol Güneş; "Sana artık izin falan yok, kafanı toparlayana kadar böyle şeylerle gelme karşıma."

Bu dizideki kisi kurum kuruluşlar ve yaşananlar tamamen hayal ürünüdür ;)

okg_53
Eğer kongre döneminde bile kazanmaya devam edersek muhtemelen Trabzon'un üzerine atom bombası falan düşer. Bir şekilde iyi gidişin bozulması lazım. Rahat edemiyoruz.

Futbolcu, yönetim, taraftar elele her zaman problem yaratıyoruz.

Bu yorum alkışlanır :alkış::alkış::alkış: ...

Yunus Emre SEYHAN
Liverpool maçından sonra bir ingiliz takımının 5 milyon paund teklif ettiği yazılıyordu. Keşke satılsaydı.

Hazar_
26.10.2010, 14:27
Teofilo'nun gidişi problem değildir.Teofilo'nun gidişini problem olarak görmek asıl problemdir.Arkadaş atom bombası demiş.Atom bombası düşse kulübe bu zihniyetle bi yere varamayız diyecekler var aramızda.

winner
26.10.2010, 14:28
Sadri Şener'in Radsyospor'a açıklamaları:

-Teofilo ya istediğimiz parayı getirir ya da üç sene top oynayamaz.

-Yedek kulübesinde çok Teofilo var.

kürşat şen
26.10.2010, 14:30
trabzonspora niang.bobo.baroş gibi oyuncuları getiremezsin.çok teferruatı var.
aldıkları yıılık ücretler trbzonspor gibi bir klupte sıkıntı olur.
bunlar bide evliyse karısı,cocukları ayrı dert okul.trabzonun küçüklüğü falan
trabzonsporun alacağı futbolcu profili bekar,avrupanın büyük takımlarına gitme hırsı olan,bu kültüre yakın bir futbolcu profili.
balkan ülkeleri polonya ocivarlar bizi paklar

ukkarahan
arkadaşlar takımımıza sahip çıkalım ama yönetimin transfer yanlışlarını da göz ardı etmeyelim. şu an takımda değerlerinin çok altında seviyelerde olan adamlar var. alanzinho-gabric-cale-teo hatta biraz ileri gidersek colman. Evet bunlar kendilerine göre kaliteli oyuncular. ama o bedelleri hak edecek futbolcular değil. sen 3-4 milyon euro verdiğin kişilerin pekte tartışılır olmaması lazım. ama bize tartışılıyor. bencede saha dışı durumunu bilemem ama teo ile maceraya girmektense fatih tekke alınsa idi sanırım hem maddi hem manevi bir havamız olurdu en azından geçen sene. şu an elimizde mecburen kalan ve değerlendirmek zorunda olduğumuz adamlar bunlar. fazlasınıda sağa sola kiraya veriyoruz. aynen geçen yönetimin yanılmıyorsam beşiktaşa kiraladığı forvet gibi. siz sonuçta yönetim olarak bu kadar transfer hataları yaparsanız doğal olarak size gerekli olan mevkilere adam alacak bütçenizde kalmaz. eğer yanlış okumadımsa dün sadri başkan bonus kartın tanıtım töreninde eğer denizbankın teminatı olmasa teo yu alamayız demişti. şimdi üzülüyorum başkan ve trabzonsporumuz adına.

karayamayman
1-Gabric 1. sınıf oyuncu olabilme potansiyeline sahipti , Engin Baytar'a tercih edildi .

Bu arada Gabriç Ankaragücü'ne kiralanmıştı değil mi? Orada oynuyor mu acaba? Sanki pek duymadım ismini...

karayamayman
26.10.2010, 14:31
arkadaşlar takımımıza sahip çıkalım ama yönetimin transfer yanlışlarını da göz ardı etmeyelim. şu an takımda değerlerinin çok altında seviyelerde olan adamlar var. alanzinho-gabric-cale-teo hatta biraz ileri gidersek colman. Evet bunlar kendilerine göre kaliteli oyuncular. ama o bedelleri hak edecek futbolcular değil. sen 3-4 milyon euro verdiğin kişilerin pekte tartışılır olmaması lazım. ama bize tartışılıyor. bencede saha dışı durumunu bilemem ama teo ile maceraya girmektense fatih tekke alınsa idi sanırım hem maddi hem manevi bir havamız olurdu en azından geçen sene. şu an elimizde mecburen kalan ve değerlendirmek zorunda olduğumuz adamlar bunlar. fazlasınıda sağa sola kiraya veriyoruz. aynen geçen yönetimin yanılmıyorsam beşiktaşa kiraladığı forvet gibi. siz sonuçta yönetim olarak bu kadar transfer hataları yaparsanız doğal olarak size gerekli olan mevkilere adam alacak bütçenizde kalmaz. eğer yanlış okumadımsa dün sadri başkan bonus kartın tanıtım töreninde eğer denizbankın teminatı olmasa teo yu alamayız demişti. şimdi üzülüyorum başkan ve trabzonsporumuz adına.

Ya Hocam artık Fatih alınsaydı falan demeyelim Allah rızası için...

Süleyman Eruyar
26.10.2010, 14:32
Özür dilesin, dönsün taraftarıyım.

Hami-Ünal-Orhan
26.10.2010, 14:33
Bizler için kötü bir süpriz oldu. Beşiktaş maçında ki yumruğu gibi anlamsız bir hareket daha Teo'dan. Umarım geçerli bir sebebi vardır bu derece saçmalamasının. Forvet hattımızda önemli bir seçenekti. Burak,Jaja,Umut golleri sıralamaya başlayınca bir daha takıma giremem diye depresyona mı girdi acaba ?
Dönüş imkansız olursa yerine daha iyileri bulunur. Üzüldük tabi herşey yolunda giderken.
Sonuç ne olursa olsun, bu bizi hedefimizden saptırmaz.

Travelair
26.10.2010, 14:33
Tam tersinden , 50bin euro maliyetle anormal başarılar üretmiş oyuncularda mevcut . Bir Baroş örneğini verince bütün ters yönde transfer başarıları-örnekleri yok sayılmış oluyor . Ne kadar güzel ...

.

Serdar sen boş adam önermezsin umarım Lacina Traore'yi takip ediyorlardır

Murat Altun
26.10.2010, 14:34
Noluyo yahuuu ne zman biraz iyi gitsek bir yönetici istifa ediyor bir futbolcuya transfer teklifleri geliyor yada bir oyuncu kaçıyor noluyooooooooooo
Teo umrım büyük bir problem yaşanmaz Ama gidersende güle güle napalım ağlayacakmıyız arkandan kimler geldi gitti Beşiktaş alır onuda emekli yıldız huzur evi 8taş
Akşam emekli sultanıda o forma ile izlemek ilginçti

Mustafa Yüksek
26.10.2010, 14:34
Veysel abi ne yazık ki ciddi olarak sordum. Şu başlıktaki genel tavrın ne yazık ki beni böyle düşünmeye itiyor. Başarılı döneminde tebrik etmekten çok, zor durumlarda eleştiri yapmaktan haz alıyor gibisin. Şampiyonluğa yürürken sürekli olarak 'aslında biz çok fena durumdayız' şeklinde olaya yaklaşman da bunu destekliyor.

ApoCaN28
26.10.2010, 14:35
trabzonspora niang.bobo.baroş gibi oyuncuları getiremezsin.çok teferruatı var.
aldıkları yıılık ücretler trbzonspor gibi bir klupte sıkıntı olur.
bunlar bide evliyse karısı,cocukları ayrı dert okul.trabzonun küçüklüğü falan
trabzonsporun alacağı futbolcu profili bekar,avrupanın büyük takımlarına gitme hırsı olan,bu kültüre yakın bir futbolcu profili.
balkan ülkeleri polonya ocivarlar bizi paklar

Nokta . =)

sametaydin
26.10.2010, 14:35
Ben bu işlerden pek anlamıyorum. Biz bu futbolcuyu oynatmayıp satmayıp napacaz ki? Oyuncu kadro dışı kalınca alacağı para ödenmiyor mu yoksa? Eğer ödeniyorsa bu sefer yattığı yerden para kazanmış olacak???

Samet Yildirim
26.10.2010, 14:36
Yönetimi de anlamiyorum.

Adam terk etmis ve istanbula gitmis adami ikna etmeye calisip vs. birseyler yapip medyaya yansitmadan haletmek gerekirken neden tak diye resmi siteden aciklama yapiliyor ?? haa istanbulda görüsürsün vs haledemezsin terk eder ozaman yap aciklamayi...

Yönetim sacmaladi !!

Ertan 51
26.10.2010, 14:36
Bu arada Gabriç Ankaragücü'ne kiralanmıştı değil mi? Orada oynuyor mu acaba? Sanki pek duymadım ismini...
Potansiyel vardı dedi Farabi,adam Hırvat takımına çağrılıyordu arada bir de olsa ve bence güzel bi örneklemeydi.

bariskaratas
26.10.2010, 14:37
fazla sorun etmezsek takimi ad fazla etkilemez.
varsa derdi gitsin napalim. yonetimi hocayi takimi vs suclamaya gerek yok.
birbirimizi de
boyle zamanlar kenetlenme zamanlaridir.

Emrullah
26.10.2010, 14:38
Teofilo kadro derinliği açısından ciddi bir eksilik bana göre. Ama bu takım devre arasına kadar bir şekilde durumu idare eder. Ama sezon boyunca yerine adam alınmaması durumunda ciddi bir eksiklik yaşayacağımız kesin.

Aslında Teo'nun durumunu görünce Umut'un ne kadar değerli bir futbolcu, değerli bir insan olduğunu anlıyor insan. Umut ne sakatlanır, ne doğru dürüst sorun çıkartır......Böyle bir oyuncu Umut. Umut'u çok kaliteli bir futbolcu olarak görmesem de çok kaliteli bir profesyonel ve kaliteli bir insan olarak görüyorum.