PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Spor Toto Süper Lig 10.Hafta | Konyaspor 1 - 2 Trabzonspor

Sayfa : 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11

bilgehan83
01.11.2010, 15:08
Şenol Güneş Serkan Balcı'yı riske etmemeli bence. İlk 11'de başlamayabilir ve duruma göre ihtiyaç olursa ikinci yarı oyuna alınabilir. Takımın herşeyi konumundaki oyuncu Gs maçına saklanmalı.

Özellikle "İstanbul takımları koparsa yayıncı kuruluş zarar eder, ligin izlenilebilirliği azalır" tarzı söylemlerin yavaş yavaş Rıdvan Dilmen'de dahil olmak üzere dillendiriliyorsa bu maçı Serkan ve Ceyhun sarı kartsız bitiremeyebilir. Tırpanı ilk Kayserimi yer bizmi merak ediyorum.

lanet olsun istanbul takımlarına bu şerefsizler ya adam olacak ya da biz kendimizi eze eze hatırlatacağız şayet futbolcu olup ts de oynasaydım sırf bu (rıdvan,faik, sinan, erman, serhat vb lerine) erdoğan arıkan, mehmet demirkol, uğur meleke vb. lerin dışanda kalmak suretiyle ölümüne oynardım. biz 20 hafta zirvede kalalım görsünler. lig tv nin yaptığı pisliklerden iğrendim artık yeter. bizi kabul edecekler paşa paşa ya da kalite felan demeyecekler. biz olmazsak bu ligte kimse adam gibi futbol göremeyecek farkında değil angutlar. rıdvan üç büyükleri konuşmaya devam etsin sadece göreceğiz sonunda kim konuşulacak

UmutBaykan
01.11.2010, 15:12
inşallah serkan kart görmez.

bordo08
01.11.2010, 15:24
Konyasporun şu andaki takımı geçmiş yıllardaki trabzonspor kadrosundan bir çok futbolcu barındırıyor.Bu durum bizim için dezavantaj olacaktır.Gerek şu an buludukları konum gerekse ziya hocanın futbol anlayışı bizi hayli zorlayacaktır.Topa sert basmayı adama sert girmekle karıştıran bir futbol görüşüne sahip bir hoca.Ailece savunma yapıp ileriye top şişireceklerdir.Zamanında şimekli maeceliholu gökdenizli fatihli yattaralı kadroyu nasıl oynattığı aklıma geldikçe kahrroluyorum.Şimek bir açıklamasında topu havada seyretmekten maç boyunca ayağıma top değmiyor diye dert yanmıştı.Bu futbol görüşündeki t.d ler ligde görmemek dileğiyle.Zor ama kazanmak dileğiyle.

Şeref
01.11.2010, 15:45
bence akışına bırakmak lazım serkanın yerinde yeri geldiği zaman engin de oynamıştı. biz kenetlediğimiz zaman sahada 11 kişi olduğumuz zaman yıkamayacağımız takım yok. onemli olan serkan ya bursada yada gs maçından bırını kesin oynar allah sakatlık vermesin gerisi gelir.

Külünkoğlu
01.11.2010, 15:55
Sıkıcı fakat istediğimizi alacağımız bir maç bekliyorum.

Şenol hocam işini bilir. Oyun garanti ise Serkan Balcı'yı alır kenara. Hoş oyun garantilenince Serkan Balcı'nın da kasdırmasına gerek olmayacak. En iyisi oyundan çıkarsın Serkan'ı onun mevkisine Ceyhun'u versin. Cale'den sonra ondan da kurtulmuş oluruz bir haftalığına da olsa. :)

kemaLAZ61
01.11.2010, 16:06
__________________Onur__________________

Serkan_____Glowacki_____Egemen______Ferhat

Yattara_____Selcuk______Engin________Burak

__________________Jaja___________________

_________________Umut___________________

Trabzonspor 4-1 Konyaspor

Engin
Umut
Jaja
Umut

uemit
01.11.2010, 16:08
http://www.youtube.com/watch?v=6mSjnu7nyy8

Bdeniz_61
01.11.2010, 16:21
Sekizde...

ozturk
01.11.2010, 16:21
maç saat kaçta ?

20:00 de

2-0 dan sorna çıkartsın:)

hele 2-0 olsun da..

ben maçın kolay ve gollü geçeceğini düşünmüyorum. 4 savunma 6 ön libero ile oynayacaklar.

çok zorlanırız..

Asi Çaykaralı61
01.11.2010, 16:26
Zafer Yelen ve Hasan Ahmet Sarı bugün A2'de oynamış ve maçıda kazanmışız ALLAH'a Şükürler olsun

İNŞALLAH bugün TRABZONSPOR'umuz da kazanacaktır :D

Maça da 3 Saat 33 Dakika Kaldı

Asi Çaykaralı61
01.11.2010, 16:27
maç saat kaçta ?

Maç saat 20:00'da abi :D

TheCrow
01.11.2010, 16:30
Ben gs ve bursa maçları kadar zor geçeceğini düşündüğümden Serkan'ın yedek çıkması taraftarı değilim, hem ilk 11 de çıktı diye illa sarı kart mı görmesi gerekiyor.

Şeref
01.11.2010, 16:47
skor tahminleri alalım bol goollu gececeğini düşünüyorum bu haftanın en gollu takımı olalaım ıstıyorum 1-4 olsun

exelans_25
01.11.2010, 16:48
serkan olum aman ha kart görme.konya maçı çok zor geçecek ya ziya doğan bize hep ters gelir.

magicyattara
Konya'yı fener maçında izledim..çok kötü bir takım..
ZD'nin önce ki takımlarının aksine topun arkasına geçebilen veya geçebilecek kapasitede bir takım bile değil..sol kanattan bir kaç atak geliştirdiler o kadar..orta sahaları pas yapamıyor,defansta anormal açıklar veriyorlar..kademe anlayışı sıfır..bankasya kalitesinde bir takım..
Kalecileri Orkun takımın en iyi adamı..

Bu takımı yenmek için,iyi pas yapıp defansın arkasına ara toplarıyla adam kaçırmak yeterli olacaktır..

Emrah Akcagöz
Serkan'ın yerine Tayfun ya da Barış Ataş oynasa fena olmaz..

Asi Çaykaralı61
01.11.2010, 16:49
skor tahminleri alalım bol goollu gececeğini düşünüyorum bu haftanın en gollu takımı olalaım ıstıyorum 1-4 olsun

Abi bende 0-3 yeneriz diye düşünüyorum

Jaja Umut ve Burak gol atar gibi bir his var içimde

Ama 1-0 olsun bizim olsun yeter de diyenlerdenim :D

3 puan önemli olan ALLAH bereket versin :D

MDanışmaz
01.11.2010, 16:50
Kart sınırındaki oyuncularımız kimler??

ozturk
serkan olum aman ha kart görme.konya maçı çok zor geçecek ya ziya doğan bize hep ters gelir.

Serkan senin olun mu "olum" :)

Futbolcularımıza karşı argo kullanmayalım lütfen:)

Fanatik34
Herkes Serkan´in kart görmemesi gerektigini konusuyor. Bizim ligimizde bunca dengesiz...hakem varken o karti nasilsa görecek!

Ben görecekse bu mac görmesi taraftariyim cünkü GS solkanatta cok etkili degil ama 2 hafta sonra oynayacagimiz Bursa cok daha etkili.

Bursa macinda Serkan´a ihtiyacimiz var!!!

Asi Çaykaralı61
01.11.2010, 16:52

Emrah Abi bende senin gibi Serkan Balcı'yı riske etmek istemeyenlerdenim
Ama Şenol Hocamız onu uyarmıştır haftaya Galatasaray öaçı var ondan sonra Bursa maçı var diye
Serkan Abi oynarsa bizim için iyi olur
Örneğin 2-0 oldu mu misal o zaman kenara alınabilinir birde Ceyhun'u da o zaman alırsak hem bizim için hem de onlar için daha da iyi olur diye düşünüyorum

magicyattara

Bunun hiç faydası olmaz bence..her maçı ayrı ayrı değerlendirmek lazım..Serkan'ın olmayışının takımı ne kadar etkileyebileceğini bilemiyoruz..
Kim oynayabilecek durumdaysa o oynamalı..

exelans_25
Serkan senin olun mu "olum" :)

Futbolcularımıza karşı argo kullanmayalım lütfen:)
ya ne olacak bu kadarcık argodan

Asi Çaykaralı61
01.11.2010, 16:53
Kart sınırındaki oyuncularımız kimler??

Abi bildiğim kadarıyla Serkan Balcı ve Ceyhun Gülselam

Alican Altunbaş
01.11.2010, 16:54
İçimde bir his var Jaja uzaktan atacak bugün:):)

magicyattara
01.11.2010, 16:54
Neyse biraz havaya girelim..

Maça 3 saat var..3 atarız..:)

Asi Çaykaralı61
01.11.2010, 16:55
Neyse biraz havaya girelim..

Maça 3 saat var..3 atarız..:)

Abi 1 olsun bizim olsun yeter

Maça 3 S. 27 Dk. Kaldı :D

Asi Çaykaralı61
01.11.2010, 16:56
İçimde bir his var Jaja uzaktan atacak bugün:):)

İNŞALLAH Abi uzaktan yada yakından atsın bize yeter :D

Alican Altunbaş
01.11.2010, 16:56
Mesai bitsede eve gitsem maç için sabırsızlanıyorum . Küçümsemek olmasın ama Torkusporla bile oynasak heyecanım gitmiyor:):)

Alican Altunbaş
01.11.2010, 16:58
İNŞALLAH Abi uzaktan yada yakından atsın bize yeter :D

Tabi orası öyle cnm . İyi futbol oynamakta önemli yalnız galibiyet kadar . Çünkü Gs maçı öncesi olumlu futbol gs maçına etki edecektir.:) benim aklımda 0-2 var skor olarak inşallah sakatlık olmaz malum sert oynuyor Konya..:)

Asi Çaykaralı61
01.11.2010, 17:00
Tabi orası öyle cnm . İyi futbol oynamakta önemli yalnız galibiyet kadar . Çünkü Gs maçı öncesi olumlu futbol gs maçına etki edecektir.:) benim aklımda 0-2 var skor olarak inşallah sakatlık olmaz malum sert oynuyor Konya..:)

Bence sakatlık ve kart cezalısı İNŞALLAH olmayacaktır

ALLAH'ın İzniyle'de İNŞALLAH Konya deplasmanından 3 puan döneceğiz

Ben maçı izlemeye gidiyorum

Maçdan sonra görüşürüz İNŞALLAH mutlu haberlerimizle :D

Alican Altunbaş
01.11.2010, 17:02
Bence sakatlık ve kart cezalısı İNŞALLAH olmayacaktır

ALLAH'ın İzniyle'de İNŞALLAH Konya deplasmanından 3 puan döneceğiz

Ben maçı izlemeye gidiyorum

Maçdan sonra görüşürüz İNŞALLAH mutlu haberlerimizle :D

İnşallah kardeşim Hayırlı haberlerle inşallah takımımız iyi zten kazamamamız için bir neden yok.::)

Asi Çaykaralı61
01.11.2010, 17:04
İnşallah kardeşim Hayırlı haberlerle inşallah takımımız iyi zten kazamamamız için bir neden yok.::)

Takımımızın MAŞALLAHI var bizler inanmalıyız ve sonuna kadar desteklemeliyiz
ALLAH'a Şükürler olsun her zaman takımımızın yanındayız iyi günde ve kötü günde :D
Maçdan sonra sitede görüşürüz İNŞALLAH Renktaşlarım Abilerim :D

futbalski60
01.11.2010, 17:04
Jaja'nın performansı çok önemli Colman yok Jaja da formsuz olursa bu maçta bam başka bir Trabzonspor izleyebiliriz.

Emre ÖZTÜRK
01.11.2010, 17:05
Maç 8'de mi arkadaşlar ?

Asi Çaykaralı61
01.11.2010, 17:07
Maç 8'de mi arkadaşlar ?

Evet Abi maç saat 8'de

Hatta maça şu anda 2 S. 52 Dk. Kaldı :D

Onur Civelek61
01.11.2010, 17:11
Kazasız belasız inşallah 1-0 olsun bizim olsun...

SEDAT
01.11.2010, 17:13
- Sol tarafları ve Defansın Göbeği Çok Zayıf Konya'nın...

Mert Oğuzlu61
01.11.2010, 17:13
JAJA COELHO

JAJA COELHO

diyorum başkada bişey demiyorum :) rahat olun ;)

Murat Erdem
01.11.2010, 17:15
Lig de her hangi bir "iddiamız var" söylemimiz söz konusuysa...bu maçın mazereti yok. KAZANIP GELİNECEK...

Hakan Karadirek
01.11.2010, 17:16
Jaja oynarsa kazaniriz, bu herifte olaganustu bir yetenek var. Faydalanmak gerek.

Uğurtan
01.11.2010, 17:19
Kazasız belasız, sakatlıksız,cezasız atlatalım inşallah..

3 puanımızı alıp dönelim..

Sonra bakalım cincon kimdir.. :)

Mustafa ÖZDEMİR
01.11.2010, 17:21
kazanacağız.farka gerek yok...

lazzz61
01.11.2010, 17:22
konya şut manyağı olacak :D

Samet Yildirim
-----------------Onur--------------
Baris------Glowacki---Egemen---Ferhat
------------Ceyhun--Selcuk---------
Burak-----------Jaja----------Engin
---------------Umut-----------------

Serkan kart görmemesi icin...
Glowackiyi ise GS ve Bursa macini düsünerek bu macta son durumu nasil diye bakarim zaten konyada cok önemli bir santrafor yok...

Dip.Ing.Mag.
Bu macta cekinecek bir taraf varsa o da konyaspordur. Bizim kalitemiz belli. Su ana kadar deplasman maclarinda gol dahi yemedik. InsAllah bu maci alacagiz rahat olun

Alican Altunbaş
01.11.2010, 17:24
Normal şartlarda kadrolara bak açık ara almamız lazım ama sonuçta futbol bu o yüzden konsantrasyon üst düzeyde olmalı.

Samet Yildirim
01.11.2010, 17:24
İşte, Trabzonspor'un Konyaspor karşısında mücadele edeceği ilk 11:

Trabzonspor teknik direktörü Şenol Güneş, Gençlerbirliği maçında sahaya sürdüğü 11'i değiştirdi...

Konya karşısına sürpriz olarak değerlendirilebilecek bir kadro çıkaracak olan Güneş, son haftaların formda ismi Mustafa'yı kulübeye yolladı:

Onur
Serkan
Glowacki
Egemen
Ferhat
Selçuk
Jaja
Alanzinho
Engin
Burak
Umut

Kaynak: http://www.trabzonunsesi.com/images/news_source/61.jpg

Ilk 11 böyle olursa cok enteresan..

selcuk-engin yan yana sanirim,

Onur
serkan-glo-egemen-ferhat
--------selcuk-engin----
burak-------jaja------alan
----------umut------------

boztepeli61
01.11.2010, 17:25
İçimde kötü bir his var

Mert Oğuzlu61
01.11.2010, 17:27
http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&hid=81252

bu zamanlarda maalesef ''sıradan bir anadolu takımı'' gibiydik... şu maçta çıkarılan kırmızı kartları şimdi çıkarmak biraz ''güven özveri tecrübe'' ister.

7 sene önce ne hallerdeydik... şimdiki halimize bakıyorum, şükrediyorum... 7 senede 3 türkiye kupası kaldırdık, şimdi sıra asıl kupada.

yakacaz sezon sonunda bu ülkeyi, yakacaz !!! :) bursa şampiyon oldu sokaklarda ses seda yok, birde Trabzon olsun görün bakalım kutlama nasıl oluyormuş..

Külünkoğlu
01.11.2010, 17:27
-[ooD;1917219338']Su ana kadar deplasman maclarinda gol dahi yemedik.
Allah bozmasın. :)

İç sahada yedimiz 7 golde zoruma gitti ama. :mad:

Sefaenes
01.11.2010, 17:28
ziya bize karsi sert oynatacagini düsünuyorum. Insallah sakatsiz ve cezasiz atladiriz

Erdal
İçimde kötü bir his var

Kov onu :)....Ne bileyim kalk bir abdest al bişiler yap ama o hissi kov....Ben öyle yaptım :)

Mustafa Demir
heh bende geldim :D

cihatöztürk
01.11.2010, 17:29
-----------------Onur--------------
serkan------Glowacki---Egemen---Ferhat
------------Ceyhun--Selcuk---------
Burak-----------Jaja----------Engin
---------------Umut-----------------

Benim kadrom bu..

Alican Altunbaş
01.11.2010, 17:30
En kortuğum şey zemin:S

yatmaztara
01.11.2010, 17:32
İçimde kötü bir his var

benimde öleydi sonra bu hissin yersiz olduğunu düşündüm. bu trabzon başka trabzon

Trabzon-Spor-61
Jaja'yi izledigim kadar, anladim'ki o cok yetenekli bi futbolcu!
Teo'yu yeterince izledim ve yetenekli olmadigini anladim. Onu zaten ilk macindan anladim!

Jaja cok büyük isler yapacak bizde, eger havalara girmesse!

JACKSON bu macda 1 gol atar veya assist yapar

Mustafa Demir
http://www.yukleresim.com/images/13927361382849059882.jpg (http://www.yukleresim.com/)

Anıl Caner
01.11.2010, 17:33
Benim de içimde puan kaybedeceğime dair hisler var ancak kendileri sağolsun Kasımpaşa ve Gençler maçlarında da bolca vardı. O noktada biraz rahatım.

Ayrıca işine karışmak gibi olmasın ama Şenol Güneş'in o kadroyu çıkaracağını düşünmüyorum bence hiç işlevsel bir kadro değil. Muhtemelen kadromuz öyle olmayacaktır.

Bdeniz_61
01.11.2010, 17:33
Onur
Serkan
Glowacki
Egemen
Ferhat
Selçuk
Jaja
Alanzinho
Engin
Burak
Umut

Fazla ofansif de olsa güzel kadro aslında.

Mert Oğuzlu61
01.11.2010, 17:34
jaja süper ligin çok çok üzerinde bir futbolcudur, henüz tam olarak asıl performansını yansıtmıyor asıl gelecek sezon büyük işler yapacak

ne gelecek sezonu, iddiaa ediyorum 2. devreden itibaren jaja herkesin ağzını açık bırakacak.

ünal lı hami li şota lı fatih li gökdeniz li kadrolara nasip olmayan şampiyonluk kupasını geldiği ilk sene krallar gibi kaldıracak.

yatmaztara
01.11.2010, 17:34
defansımız hatalar yapmazsa bu maçı tahminen 0-2 alıcaz

Gümüshane
01.11.2010, 17:35
6-0 i yakalariz bugün.

Emre ÖZTÜRK
01.11.2010, 17:35
İşte, Trabzonspor'un Konyaspor karşısında mücadele edeceği ilk 11:

Trabzonspor teknik direktörü Şenol Güneş, Gençlerbirliği maçında sahaya sürdüğü 11'i değiştirdi...

Konya karşısına sürpriz olarak değerlendirilebilecek bir kadro çıkaracak olan Güneş, son haftaların formda ismi Mustafa'yı kulübeye yolladı:

Onur
Serkan
Glowacki
Egemen
Ferhat
Selçuk
Jaja
Alanzinho
Engin
Burak
Umut

Ilk 11 böyle olursa cok entersan..

selcuk-engin yan yana sanirim,

Onur
serkan-glo-egemen-ferhat
--------selcuk-engin----
burak-------jaja------alan
----------umut------------

Allah'ım ya illa o Alanzinho'ya yer açılsın diye tek ortasaha ile mi çıkacağız sahaya.Zemin falan kötüyse bu kadro çok zor anlar yaşayabilir.İnşallah kazasız belasız döneriz Konya'dan.

Armağan Dere
01.11.2010, 17:37
İlk 11'ler belli mi yoksa bu haberdeki muhtemel 11'mi...

Dip.Ing.Mag.
01.11.2010, 17:37
Allah bozmasın. :)

İç sahada yedimiz 7 golde zoruma gitti ama. :mad:

Evet aynen. Buda sanirim sunu gösteriyor. Taraftar baskisi avni akerde ters etki yapiyor. Rakibe stres yaptiracagina, bizimkilere yaptiriyor

Külünkoğlu
01.11.2010, 17:38
BMN Haber Son Dakika !

BMN Ankara ekibi Cihanbeyli'yi aştı 40 - 45 dakikalık yolları kaldı.
BMN İstanbul'dan arkadaşlar şuan Konya'dalar.

:)

Recep Alkan
01.11.2010, 17:39
Her zaman korktuğum tek şey var, o da bizden giden oyuncular ve Teknik Adamlar.

Bugün bu ligde bunu en derin hissedeceğimiz maçımızı oynayacğaız.

Oyuncu olarak 6, Teknik Adam olarak da bir kişi eski Trabzonsporlu olarak karşımızda olacaklar.

Mutlaka oyuncularında, hocanın da kalitesi, yeterliliği belli, ama bazen iş sadece kaliteye bakmıyor. Bu oyuncuların ekstra motivasyonu, maçı zora sokabiliyor.

İşin daha kötü tarafı ise, galibiyete ihtiyacımız var. Belki de ligin en zor haftalarına girilirken, koay bir deplasmanda puan kaybetmek istemeyecek bir Trabzonspor, kolay maçı zora sokabilir. Beraberliğin kötü olarak nitelendirileceği bu haftada umarım sıkıntılı bir maç yaşamayız.

Trabzonspor'un gol yiyeceğini pek düşünmüyorum.

Bu yüzden şahsım adıma en kötü sonuç beraberliktir.

Umarım kazanırız.

yatmaztara
01.11.2010, 17:40
önemli bi viraja girdik 3 4 hafta çok zor maçlar oynıcaz o yüzden kazaya kurban gidecek maç hakkımız şimdilik yok. ne yapıp edip bu maçı almalıyız. futbolcularımıza güveniyoruz.

Alican Altunbaş
01.11.2010, 17:40
Allah'ım ya illa o Alanzinho'ya yer açılsın diye tek ortasaha ile mi çıkacağız sahaya.Zemin falan kötüyse bu kadro çok zor anlar yaşayabilir.İnşallah kazasız belasız döneriz Konya'dan.

Bu kadronun tek bir amacı olabilir fikrimce engin ortada selçuk ile beraber oynayacak ofansif görevi engin yapacak rakibe baskı kurup gol erken bulunmaya çalışılacak fakat buda bir risktir ben bu riske gireceğini sanmıyorum Hocanın bence AALAN yerine Ceyhun ile başlayacaktır. Defansta ise Glo ile başlayabilir Gs maçı öncesi ısındırmak adına bu tercihi kullabilirki bence mantıklı.

Trabzon-Spor-61
01.11.2010, 17:41
onur
serkan
egemen
yumlu
ferhat
ceyhun
selcuk
engin
jaja
burak
umut

ilk onbir böyle olur bence

alanzinho, yattara, glowackiye belki sonradan sans verir... duruma göre...

Cengiz Çubukcu
01.11.2010, 17:42
bu maçın anahtarı duran toplar, Konyaspor çok hata yapıyor ve bizde de alternatif sayısız... 1-0 olsun bizim olsun :)

mashal61
01.11.2010, 17:42
Kadro öyle olabilir. Engin'in defansif yönü de var. Colman izinli olduğuna göre ve hoca Ceyhun'un performansından memnun değilse kadro öyle olabilir.

yatmaztara
01.11.2010, 17:43
Her zaman korktuğum tek şey var, o da bizden giden oyuncular ve Teknik Adamlar.

Bugün bu ligde bunu en derin hissedeceğimiz maçımızı oynayacğaız.

Oyuncu olarak 6, Teknik Adam olarak da bir kişi eski Trabzonsporlu olarak karşımızda olacaklar.

Mutlaka oyuncularında, hocanın da kalitesi, yeterliliği belli, ama bazen iş sadece kaliteye bakmıyor. Bu oyuncuların ekstra motivasyonu, maçı zora sokabiliyor.

İşin daha kötü tarafı ise, galibiyete ihtiyacımız var. Belki de ligin en zor haftalarına girilirken, koay bir deplasmanda puan kaybetmek istemeyecek bir Trabzonspor, kolay maçı zora sokabilir. Beraberliğin kötü olarak nitelendirileceği bu haftada umarım sıkıntılı bir maç yaşamayız.

Trabzonspor'un gol yiyeceğini pek düşünmüyorum.

Bu yüzden şahsım adıma en kötü sonuç beraberliktir.

Umarım kazanırız.

bize karşı ayrı bi motivasyonla çıkacaklar. ayman hala varmı bilmiyorum ama 2 sene önce sahada bize karşı 6 tane ayman oynuyo gibiydi. bir pozisyonda sanırım colmana havada panende atarak girdiğini hatırlar gibiyim.

maskeli61
01.11.2010, 17:43
Şİmdİ lİg tv den eskİ konya ts maÇini İzlİyorum konyanin baŞinda Ünal karaman var ve konya 3 dk da Öne geÇİyor Ünal karaman bİyerlerİnİ yirtiyor sevİnÇten valla Şİmdİ bu tabloyu gÖrÜnce Şotaya bİr kere daha aŞik oldum kayserİ maÇinda kayserİ gol atinca en ufak bİ sevİnÇ hareketİ gÖstermedİ maÇtan sonrakİ aÇiklamasindada karmaŞik duygular İÇerİsİndeyİmd emİŞtİ. Helal olsun sana Şota ....

Mustafa Demir
01.11.2010, 17:47
ligtvde konya ile eski maclarimiz var sansimizin pektte tuttugunu soyleyemem

cihatöztürk
01.11.2010, 17:48
gerilim vermeyin abi ya

irfanb
01.11.2010, 17:49
Teknik Direktör Ziya
Baksana şu yazıya
Çok uzun yıllar sonra
Geldik karşı karşıya

Teknik Direktör Ziya
Hasta etme bizi ya
Fark atarız Konya´ya
Var mısın iddiaya?

Teknik Direktör Ziya
Kulak ver bu yazıya
Uğrar bu hafta Konya
Görülmedik kazaya

Teknik Direktör Ziya
Eller aya,sen yaya
Şenolla Trabzonspor
Meydan okur dünyaya

Teknik Direktör Ziya
Bir Ayman hastası ya
Çok uğraştı Ayman´ı
Konya´ya aldırmaya

Teknik Direktör Ziya
Yenecek bizi güya
Bu gördüğün bir rüya
Uyan artık ey Ziya

Teknik Direktör Ziya
Dayanamaz acıya
Fazla ötenleri biz
Getiririz hizaya

Teknik Direktör Ziya
Yazık ettin Konya´ya
Senin sayende Konya
Yolcudur Bank Asya´ya

Teknik Direktör Ziya
İstikbalde yok ziya
Zannedersem o Konya
Koyar seni kapıya

Ekrem D.
muhtemelen ziyapattoni'nin son maçı olur

Full HD
Şİmdİ lİg tv den eskİ konya ts maÇini İzlİyorum konyanin baŞinda Ünal karaman var ve konya 3 dk da Öne geÇİyor Ünal karaman bİyerlerİnİ yirtiyor sevİnÇten valla Şİmdİ bu tabloyu gÖrÜnce Şotaya bİr kere daha aŞik oldum kayserİ maÇinda kayserİ gol atinca en ufak bİ sevİnÇ hareketİ gÖstermedİ maÇtan sonrakİ aÇiklamasindada karmaŞik duygular İÇerİsİndeyİmd emİŞtİ. Helal olsun sana Şota ....

Ünal Konyali sevinmesi bi acitan dogal.

Mustafa Demir
01.11.2010, 17:52
su maca baktiktan sonra gokhan unaldan kurtuldugumuza bida sukrettim

Recep Alkan
01.11.2010, 17:59
konyaspor, gaziantepspor gibi futbol anlayışı futbol oynamak yerine rakibisertliklerle oynatmamak, sakatlamak, oyunu soğutmak, skorun üstüne yatmak, beraberliğe oynamak olan takımları görünce futboldan soğuyorum

ama bu sefer kelin hesabı tutmayacak, kelim benim :D

Rakibin amacından çok, sizin ne yapmaya çalıştığınız çok önemli. (Trabzonspor)

Bu takımı nasıl aşacağınız.

Konya'nın birçok maçını izledim, ama benim için kriter Fenerbahçe maçı idi.

Çok sert bir maç olmadı, Konya bir pozisyona girdi, o da gol oldu zaten.

Ama şu bir gerçek ki, eski Trabzonsporlular bizim maçlara ayrı hazırlanıyor. Emre'nin geçen hafta hiç yoktan gördüğü kart (bence) bunun belirtisi idi.

sametaydin
01.11.2010, 18:03
Ben öyle bi kadro çıkaracağını düşünmüyorum. Çok çok ofansif bir kadro olur. Bence alanzinho bu maça yedek başlamalı. Ceyhun 11de olmalı.

Sencer Bulut
01.11.2010, 18:09
İnşallah bana güzel bir dogum günü hediyesi verirler...

h@msi61
01.11.2010, 18:09
Colman yerine Engin, Engin yerine Alan cok cesur bir secim olur sanirim ama tadindan da yenmez sanki :)

Recep Alkan
01.11.2010, 18:10
Kafamda ki kadroyu gün içinde ki sohbetlerden sonra şu şekilde oluşturdum arkadaşlar,

------------------------------Onur-----------------------------
Tayfun (Barış)-------Egemen-----------Glovaçki-----------Ferhat
---------------------------Barış (Ceyhun)---------------------
Burak-----------------------Selçuk-------------------------Engin
----------------------Umut-------------Jaja-------------------

Serkan ve Ceyhun kart sınırında olduğu için olabildiğince bu iki ismi kullanmamak gerekli diye düşünüyorum. Bu yüzden sağ bek'e Tayfun, orta alana da Barış ile başlanması niyetindeyim.

Glovaçki için ise eğer sakatlığı atlatmış durumda ise oynamalı. Oynamalı ki Galatasaray maçına kadar maç eksiğini bir maç ile de olsa giderebilsin.

Bu maç için son düşüncem ise, Konya sert oynayacak, muhtemelen çok duran top kazanacağız, umarım iyi değerlendirirz.

Cafer Bulur
01.11.2010, 18:11
Tek önlibero selcuk ve jaja-alanzinho ayni anda ilk 11 de.

Böyle bir kadro cilginlik olur,senol hocanin rakibi bu denli kücümseyecegini sanmiyorum.

Murat Erdem
01.11.2010, 18:12
Maç kafilesine Zafer Yelen alınmış mı ?

maskeli61
01.11.2010, 18:12
Ünal Konyali sevinmesi bi acitan dogal.
dogru haklısın şotada arsinli zaten ....

Recep Alkan
01.11.2010, 18:13

A2 de oynadı, o hafta A2 de oynayan oyuncu bildiğim kadarı ile as takıam giremiyor.

Cafer Bulur
01.11.2010, 18:13
Kafamda ki kadroyu gün içinde ki sohbetlerden sonra şu şekilde oluşturdum arkadaşlar,

------------------------------Onur-----------------------------
Tayfun (Barış)-------Egemen-----------Glovaçki-----------Ferhat
---------------------------Barış (Ceyhun)---------------------
Burak-----------------------Selçuk-------------------------Engin
----------------------Umut-------------Jaja-------------------

Serkan ve Ceyhun kart sınırında olduğu için olabildiğince bu iki ismi kullanmamak gerekli diye düşünüyorum. Bu yüzden sağ bek'e Tayfun, orta alana da Barış ile başlanması niyetindeyim.

Glovaçki için ise eğer sakatlığı atlatmış durumda ise oynamalı. Oynamalı ki Galatasaray maçına kadar maç eksiğini bir maç ile de olsa giderebilsin.

Bu maç için son düşüncem ise, Konya sert oynayacak, muhtemelen çok duran top kazanacağız, umarım iyi değerlendirirz.
Recebim gs maci önemli de bu mac ve veya bursa maclari daha önemsizmi de serkan oynamamali diyorsun.

Hazir ve formda oyuncun varsa önündeki ilk macta oynar,bu maci kazanamazsak gs macina stresli cikariz ve buna hic gerek yok.

Kader KORELİ
01.11.2010, 18:14

Hayir, alinmamis. A2 takiminda da ilk yariyi oynamis sadece.

h@msi61
01.11.2010, 18:16
ligtvde konya ile eski maclarimiz var sansimizin pektte tuttugunu soyleyemem

22 mac 10 galibiyet, 6 maglubiyet, 6 beraberlik. Bizim icin oldukca kotu bir istatistik. Zaten kume dusen takimdan sampiyonluk yolunda nasil bir celme yedigimizi hepimiz hatirliyoruz 2 sene once...

h@msi61
01.11.2010, 18:17

Böyle bir kadro cilginlik olur,senol hocanin rakibi bu denli kücümseyecegini sanmiyorum.

Abi o olasi kadroyu gorunce aklima ilk siz geldiniz nedense :)

Murat Erdem
01.11.2010, 18:19
Ne saha zemini...ne de rakibin futbol mantelitesi ( ! )...

Bu maç, Alanzinho'nun maçı değil.

İskender Çakmak
01.11.2010, 18:20
genclerbirliginin ilk yarisini hatirliyorum gercekten cok kotuyduk bu mac boyle olmayalim ilk dakikadan itibaren baski ve erken gol bulup maci normal goturelim.

Faruk BERBER
01.11.2010, 18:20
11 ler ne zaman açıklancak acep ?

Cafer Bulur
01.11.2010, 18:21
Abi o olasi kadroyu gorunce aklima ilk siz geldiniz nedense :)
Dengeli kadrolari severim,3 önlibero olmaz ama tek önlibero da az yani.:)

Arif Timurcioğlu
Bazı arkadaşlar serkan yedek kalsın diyo ama gs de 3 puanlık maç buda, rakibi küçümsemeden en iyi kadroyla çıkmalıyız ancak fark yakalarsak yedeğe çekmeliyiz böyle oyuncuları.

ilhan
Can Karyağdı'nın aktardığı(beklediğimiz kadro diyerek) kadro;

Onur, Serkan, Glo, Egemen, Ferhat, Barış, Selçuk, Burak, Jaja, Engin, Umut

Recep Alkan
01.11.2010, 18:22
Recebim gs maci önemli de bu mac ve veya bursa maclari daha önemsizmi de serkan oynamamali diyorsun.

Hazir ve formda oyuncun varsa önündeki ilk macta oynar,bu maci kazanamazsak gs macina stresli cikariz ve buna hic gerek yok.

Cafer Abi,

Sonuç olarak oyuncu KESİK yemiyor. NEden yedek bırakılacağını biliyor. Yani ortada biz psikolojik olay olmaz diye düşünüyorum. Kaldı ki zorluk derecesi GS ve Bursa maçlarına göre daha kolay olan Konya maçında Serkan gibi bir ismi kaybetmek istemem. Bu oyuncu mutlaka cezalı duruma düşecek, fakat bu maç GS maçı olmamalı. Hee dersen GS olmaz ya Bursa olursa, evet o daha kötü olur.

Ama sakatlıktan çıkmış bir Tayfun'un da neler yapabileceğini Gs yada Bursa maçı değilde Konya maçında görmek isterim ben şahsım adına.

EmreYavuz61
konya zorlayacaktır bizi..dakika 80de bile 0-0 olsa sakinliğimizi korumalıyız...bence sıkıntılı bir maç olacak..ama kazanacağız...

trbzonsporlu
4-1 güzel skor olur.

Sefa
11 ler ne zaman açıklancak acep ?

Maça 1 saat kala belli olur..

Bayraktaroğlu
01.11.2010, 18:24
maçı kazanacağımız kanaatindeyim öylede olması gerekiyor başta konyaspor biraz dayanabilir ama golü bulacağımızı düşünüyorum.kazanmamız gerekiyor böyle maçlarda puan kayıpları yapmamamız lazım.bundan sonraki 2 hafta bizim için zor geçecek bu maçı alıp galatasaray ve bursasporun karşısına moralli çıkmamız gerekiyor.Başarılar Trabzonsporum...

Cafer Bulur
Cafer Abi,

Sonuç olarak oyuncu KESİK yemiyor. NEden yedek bırakılacağını biliyor. Yani ortada biz psikolojik olay olmaz diye düşünüyorum. Kaldı ki zorluk derecesi GS ve Bursa maçlarına göre daha kolay olan Konya maçında Serkan gibi bir ismi kaybetmek istemem. Bu oyuncu mutlaka cezalı duruma düşecek, fakat bu maç GS maçı olmamalı. Hee dersen GS olmaz ya Bursa olursa, evet o daha kötü olur.

Ama sakatlıktan çıkmış bir Tayfun'un da neler yapabileceğini Gs yada Bursa maçı değilde Konya maçında görmek isterim ben şahsım adına.
Sen öyle mi zannediyorsun,bu mac gs ve bursa maclarindan daha zor bir mac bizim icin.

Nedeni bir ziya,iki rakibin ismi,3 sü de eksikler.

EmreYavuz61

can karyağdı aktardıysa demekki doğrudur.pekte yanlış kadro vermiyor...enteresan bir kadro...diziliş böylemi acaba..;

onur
serkan glo egemen ferhat
barış selçuk
burak jaja
jaja
umut

maçı almak için yeterli kadro..ayrıca barış hırsıyla sertliğiyle defansif konyaya karşşı iyi bir tercih...jajada aynı şekilde..

Recep Alkan
4-1 güzel skor olur.

O zaman yeniliyoruz :)

Murat Erdem
01.11.2010, 18:25

Aklın yolu bir...Tebrikler Şenol hocam:alkış:

Cafer Bulur
01.11.2010, 18:25
Bazı arkadaşlar serkan yedek kalsın diyo ama gs de 3 puanlık maç buda, rakibi küçümsemeden en iyi kadroyla çıkmalıyız ancak fark yakalarsak yedeğe çekmeliyiz böyle oyuncuları.
Dogrusu ve mantiklisi da budur,devreyi 2 farkla önde kapatirsak serkan disari alinabilir.

sametaydin
01.11.2010, 18:26

Bence ideal kadro bu. Sert bir rakibe karşı çok yumuşak oyuncuyla oynamak iyi değildir. Barış gibi mücadele gücü yüksek bir oyuncunun ilk 11 oynaması iyi olur. Barış yerine ceyhun da oynayabilir ama barış oynarsa daha iyi olur. Böylece takımda hemen her oyuncu hazır tutulmuş olur.

Samet Yildirim

Kadro güzel....

Faruk BERBER
can karyağdı aktardıysa demekki doğrudur.pekte yanlış kadro vermiyor...enteresan bir kadro...diziliş böylemi acaba..;

onur
serkan glo egemen ferhat
barış selçuk
burak jaja
jaja
umut

maçı almak için yeterli kadro..ayrıca barış hırsıyla sertliğiyle defansif konyaya karşşı iyi bir tercih...jajada aynı şekilde..

Bunun tek jajalı tek enginli olanından :D

Bayraktaroğlu
konya zorlayacaktır bizi..dakika 80de bile 0-0 olsa sakinliğimizi korumalıyız...bence sıkıntılı bir maç olacak..ama kazanacağız...

aynı fikirdeyim belki başlarda dayanabilir sıkı defans yapabilir ama sabırlı oynadığımız sürece golü bulacağımıza inanıyorum mutlaka defansları belli bir süreden sonra çözülecektir...

Recep Alkan
01.11.2010, 18:27
Sen öyle mi zannediyorsun,bu mac gs ve bursa maclarindan daha zor bir mac bizim icin.

Nedeni bir ziya,iki rakibin ismi,3 sü de eksikler.

Bu zamana kadar ki istatislikler yada rakibin adı (?) bu maçı zor kılmaz abi.

Kaldı ki, Konya ve GS - Bursa maçları birbiri ile kıyas bile edilemez.

Kimse Konyaya puan kaybetmek istemez, ama Konyada karşılaşılacak bir kayıp ile evinde GS ve en büyük rakibin Bursa karşısında karşılaşılacak bir kayıp da asla bir olmaz.

Konya 3 Puanlık maçtır.

GS - Bursa maçları ise tabiri yerinde ise 6-9 puanlık maçlardır.

Bir oyuncu bu kadar etki eder mi ? Hayır, ama tedbir alınmalı derim.

Cafer Bulur
Kadro güzel....
Yoo,serkan oynamamaliydi konya zayif rakip.;)

Kadro ferhat disinda istedigim gibi,hadi hayirlisi.

Medallion
0-0.5 olsun bizim olsun. oyuncularimiz sakatlanmasin, sari-kirmizi kart gormesin...

sessizkral_1

Konyaspor büyütülmesi gereken bir rakipmi anlamadım?

11 futbolcuyla kapanacak bir takıma karşı ofansif futbolcuların fazla olması en doğru hamledir.

alanzinho ise yanlıştır.bence alanzinho konya karşısında etkili olamaz.

Rakibi küçümsemek yanlış bir kullanım ama şunu diyebiliriz.RAKİP kapanacak.

Ve ofansif anlamda etkili olan bir takımda değil.Ziya doğan takımı çok iyi kapatabileceği için ilerde çok adam olması önemli.Alanzinho da faul alması için bir hamle olabilir.Duran toplar önem kazanacak.

Enes Ünal Kaya
01.11.2010, 18:28
İçimden Geldi :D
Bordo Gol Gol Goolll :D

EmreYavuz61
01.11.2010, 18:28
Bunun tek jajalı tek enginli olanından :D

:D:D yanlış yazmışım...ha engin ha jaja önemli olan takım oyunu:p( toparlayabildim gibi...:) :)

Cafer Bulur
01.11.2010, 18:29
Bu zamana kadar ki istatislikler yada rakibin adı (?) bu maçı zor kılmaz abi.

Kaldı ki, Konya ve GS - Bursa maçları birbiri ile kıyas bile edilemez.

Kimse Konyaya puan kaybetmek istemez, ama Konyada karşılaşılacak bir kayıp ile evinde GS ve en büyük rakibin Bursa karşısında karşılaşılacak bir kayıp da asla bir olmaz.

Konya 3 Puanlık maçtır.

GS - Bursa maçları ise tabiri yerinde ise 6-9 puanlık maçlardır.

Bir oyuncu bu kadar etki eder mi ? Hayır, ama tedbir alınmalı derim.
Gs ve bursaya karsi yenilmesek bile hicbir sey kaybetmis olmayiz.

Ama manisadan sonra konyaya da puan verirsek camianin sampiyonluk ümitlerini yaralar bu.

Bayraktaroğlu
01.11.2010, 18:30
bursasporun puan kaybettiği haftada bizim kayıpsız bir şekilde geçmemiz gerekiyor o zaman 3 puanın anlamı daha büyük olur.aradaki puan farkı 1 e inecek futbolcuların aklında mutlaka bu olumlu havada vardır.

Recep Alkan
01.11.2010, 18:30
Gs ve bursaya karsi yenilmesek bile hicbir sey kaybetmis olmayiz.

Ama manisadan sonra konyaya da puan verirsek camianin sampiyonluk ümitlerini yaralar bu.

Rakibe karşı puan kaybetmek hiçbirşey, Konyaya kaybetmek şampiyonluk umudunun kaybolması.

Abi, bişi demiyorum, ALLAH gönlümüze göre versin.

Hayırlı Akşamlar...

Cafer Bulur
01.11.2010, 18:31
Konyaspor büyütülmesi gereken bir rakipmi anlamadım?

11 futbolcuyla kapanacak bir takıma karşı ofansif futbolcuların fazla olması en doğru hamledir.

alanzinho ise yanlıştır.bence alanzinho konya karşısında etkili olamaz.

Rakibi küçümsemek yanlış bir kullanım ama şunu diyebiliriz.RAKİP kapanacak.

Ve ofansif anlamda etkili olan bir takımda değil.Ziya doğan takımı çok iyi kapatabileceği için ilerde çok adam olması önemli.Alanzinho da faul alması için bir hamle olabilir.Duran toplar önem kazanacak.
Antalyaspora karsi full ofansif kadro,manisa ya karsi da benzer bir kadroyla sahadaydik.

Ne oldu o maclarda rakipleri gole mi bogduk?

Fazla ofansf oyuncu demek cok gol pozisyonuna girmek demek degildir,önce topa sahip olabilecek oyuncularla sahada olmak gerekir.

Bayraktaroğlu
01.11.2010, 18:32
hadi uşaklar kazanın bu maçı sevindirin bizi...

Faruk BERBER
01.11.2010, 18:32
Fazla ofansf oyuncu demek cok gol pozisyonuna girmek demek degildir,önce topa sahip olabilecek oyuncularla sahada olmak gerekir.

Abi tam emin değilim de sanırım seninle ilk kez aynı fikirdeyim :D

mkmsas
01.11.2010, 18:33
Şenol Hoca'nın 11 tercihi yerinde olmuş..

Kazanan takım değiştirilmez prensibinden vazgeçerek, zorlu maçlar öncesi Glowacki'yi takıma monte etmesi de isabetli bir karar..

Fenerbahçe maçında izlediğim Konya, Semih'in oyuna girmesinden sonra Fenerbahçe'nin pas oyununa karşılık verememiş ve inanılmaz kolay pozisyon vermişti..

İzlediğim en kötü takımlardan biriydi..

Aynı takımla karşılaşacaksak kaza yaşamayız..

Antalya'nın Fenerbahçe maçından sonra yaşadığı değişimi Konya'da yaşarsa, üstüne biz de Antalya maçındaki ciddiyetsizliği tekrar sergilersek, aynı sıkıntıyı tekrar yaşarız..

Cafer Bulur
01.11.2010, 18:34
Abi tam emin değilim de sanırım seninle ilk kez aynı fikirdeyim :D
Olabilir,burada bize katilan cok olsun diye degil ne görüyorsam ne düsünüyorsam onu yaziyorum.:)

Burçak
01.11.2010, 18:36
golü erken bulursak işimiz kolaylaşır. aksi halde 11 kişi defans yapacakları belli..

Cafer Bulur
Rakibe karşı puan kaybetmek hiçbirşey, Konyaya kaybetmek şampiyonluk umudunun kaybolması.

Abi, bişi demiyorum, ALLAH gönlümüze göre versin.

Hayırlı Akşamlar...
Recep cikisa gecen bir gs ve kendi evinde neredeyse hic yenilmeyen bir takimla berabere kalmaya kim kizabilir?

Gs ve bursa maclari derbi sayilir,o maclarda her sey olabilir.

Ama ayni sekilde önüne geleni yenemeyen konya yi yenememek ayni seyler mi sence?

Mehmet S. Pervan
Zor maç olacak, dikkatli olmak lazım.

Ekrem D.
Barış'ı bir de ilk 11 de görelim bakalım. Top tekniği Ceyhun'dan iyidir inşallah.

Faruk BERBER
01.11.2010, 18:37
Olabilir,burada bize katilan cok olsun diye degil ne görüyorsam ne düsünüyorsam onu yaziyorum.:)

Biz de bakalım kim ne düşünüyo biz de onu düşünelim diye değil , kendi düşündüklerimizi yazıyoruz :)

Murat Erdem
01.11.2010, 18:39
İlk gittiğim Trabzonspor maçı bir Konya deplasmanıydı. 91-92 sezonuydu, babama günlerce yalvarıp beni Konya'ya götürmesi için ikna etmiştim. 0-0 berabere kalmıştık. Maçla ilgili aklımda kalan bir ensante : Trabzonsporlu amca bağırıyor "Yuri,(Slepniatski) yürri ulaaa"...

h@msi61
01.11.2010, 18:42
Umarim Yattara oyuna girer ve gol atip ilk gunku dansini yapar Konya taraftarina...

Emirhan Uludüz
01.11.2010, 18:44
http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&hid=81252 ......

Aboo bende bu maçı arıyordum..Takımımızın hatırladığım en eski maçlarından sanırım radyodan dinlemiştim..Yattara ya kırmızı verdiğinde ne sövmüştüm adam Afrikadan gelmiş ne bilsin kart yiyeceğini diye.. :D

Şeref
01.11.2010, 18:50
heyecandan vakit gecmiyii yaa
şu pazartesı maçlarından nefret ediyorummmm

sametaydin
01.11.2010, 18:52
devre arasında umutu yollayıp Fatih Tekkeyi alsak nasıl olur? bence hiç fena olmaz hem bjk onu elden çıkarmak isteyecektir, hatta umutu takas olarak bile yollatırdım ben olsam

Umutla fatihi değişmem. Fatih çok kötü oynuyo şu an. Futbol hayatının son demlerini yaşıyor.

Mehmet Ç.
01.11.2010, 18:53
devre arasında umutu yollayıp Fatih Tekkeyi alsak nasıl olur? bence hiç fena olmaz hem bjk onu elden çıkarmak isteyecektir, hatta umutu takas olarak bile yollatırdım ben olsam

Öyle birsey olursa cikarir formami bir yere asip birakirim futbol taraftarligini..

iskenderunlu
uşaklara güvenim sonsuz alacaklar gelecekler maçı

Melek
Haydiii bakalım kazasız belasız 3 puanı alalımda rahat ediyim.

SADECETRABZON61
Maçı internetten izleyebilceğim site varmıdır?

mkmoglu
01.11.2010, 18:54
umut şu an beş fatih eder..

Melek
01.11.2010, 18:55
Glowacki yerini alırrrrrrrrrrrr :)): ohh

yatara
Haydi Trabzonum♥

Özge
Onur,Serkan,Glowacki,Egemen,Ferhat ,Selçuk,Barış,Burak,Engin ,Jaja ,Umut

mehmets61
01.11.2010, 18:58
güzel 11 umarım güzel bir sonuç alırız...

ESER
01.11.2010, 18:59
yahu bu kadar uzun bir gun olurmu :)dakikalar saniyeler sanki surune surune geciyor.. eee hayde daa :)

Sefa
01.11.2010, 19:01
Serkan - Mustafa - Glowacki - Ferhat

Defans hattı böyle de olabilirdi.. Ferhat malesef zayıf halka..

yatara
01.11.2010, 19:01
su anda Tiryakinim Trabzon Cd´sini Koydum Bilgisayara son ses dinlioyrum maca hazirlanmak icin :D

Hüseyin Çümen
01.11.2010, 19:03
kusura bakmayın ama Fatih'in ölüsü şu takımda ilk 11 oynayan 4 kişiye bedeldir

kusura bakıyorum fatih kendini takımdan büyük gören birisi

yönetime teşekkür ederim bu adamı takıma katmadıkları için takım oyununu rüyamızda görürdük ve binbir türlü sorun çıkardı takımda

cihatöztürk
01.11.2010, 19:05
kusura bakmayın ama Fatih'in ölüsü şu takımda ilk 11 oynayan 4 kişiye bedeldir

hasbinallah hasbinallah

yaşın büyük abim saygı duyuyorum....

Cüneyt Canlıca
01.11.2010, 19:06
Onur Glowack Egemen Ferhat Serkan Engin Selçuk Burak Jaja Umut ve Barış kadro bu

bekir61
01.11.2010, 19:07
deplasmanda gol yemeden yenmeliyiz

Murat'
01.11.2010, 19:07
Onur
Glowacki
Egemen
Ferhat
Serkan
Selcuk
Baris Atas
Engin Baytar
Jaja
Umut
Burak Yilmaz

Kadronun bu sekilde olmasini bekliyorum ben.Bir ihtimal Glo'nun yerine Mustafa'ya gorev verebilir Seol hoca.

Konyaspor bu ligin en igrenc futbolunu oynuyor, bizi oynatmamak icin cok sert oynayacaklardir.

Umarim erken bir gol bulup mac farkli kazaniriz.

3 gun once bu mesaji yazmistim.

Ceyhun'un yedek kalmasi iyi oldu bence.

Teknik direktör Şenol Güneş ‘den kadro sürprizi
Trabzonspor teknik direktörü Şenol Güneş Konyaspor karşılaşmasında beklenen aksine Ceyhun yerine Barış Ataş’a ilk 11 de şans verdi. Ceyhun’un performansını yeterli bulmayan Güneş Konyaspor karşılaşmasında Barış’a şans verirken Mustafa Yuimlu’yuda kulübeyle gönderdi. Güneş bu maçta sakatlığı tamamen düzelen Polonyalı Glovacki’ye şans verdi
TRABZONSPOR: Onur, Serkan, Glovaçki, Egemen, Ferhat, Engin, Selçuk, Barış ,Jaja Burak ,Umut

Emre EFENDİOGLU
01.11.2010, 19:08
Enginden agresif ve güzel bir maç çıkarmasını bekliyorum.

Murat Erdem
01.11.2010, 19:09
Yedekler kimler ?

KaRaKaN61
Konya stadi inliyorrr borrdoooo maviiiiii

danger00
bordo mavi yeşil beyaz sesleri, güzel görüntüler

Muhammed
Barış'a şans verdiği için Şenol Hocama çok teşekkürler. Bu şansı haketmişti Barış.

cunguslu
01.11.2010, 19:10
Bİr dİyarbakirli olarak bİrazdan maÇi İzleyeceĞİm bÜtÜn kalbİm ve yÜreĞİm trabzonspor İle

Deniz Telci
4-4-2 oynuyoruz gibime geliyor...

Mustafa Önder
Arkadaşlar web lig tv den maçı satın aldım da tam olarak ne zaman lig tv izlemeye başlayabileceğim.

agasaro
01.11.2010, 19:12
Kadro hoşuma gitti, Barış kendisini göstermek için bu fırsatı kullanmalı.

Kasım BEKTAŞ
01.11.2010, 19:13
Arkadaşlar web lig tv den maçı satın aldım da tam olarak ne zaman lig tv izlemeye başlayabileceğim.

yayın başladı... izleyebilirsin...

bekir61
01.11.2010, 19:13
cok taraftarimiz varmi konyada?

Deniz Telci
01.11.2010, 19:15
Onur Glowack Egemen Ferhat Serkan Engin Selçuk Burak Jaja Umut ve Barış kadro bu
Süper olur. Kupaya da böyle başlamalıyız, GS'a karşı da. Serkanı, sarı kartlar'la riske edersek yandık.

Ali Tunahan Güllü
01.11.2010, 19:16
Kadroyu çok beğendim.
Jajanın ilk 11'de olması ayrı bir sevinç:)
Barışta kendini göstermesi lazım.

Murat Hızal
01.11.2010, 19:18
Bu maçı izlemeyip tiyatroya gittiğimi babama söylemeyin:)

Erkut Ay
01.11.2010, 19:19
20.00 bu zamanda geç değilmi...

Mesut
01.11.2010, 19:20
umutu niye yolluyosun fatih gelirse umutun yedeği olur.külübeye transfer olur fatih gelmesini bende isterım gönlümde kraldır hala futbolu bizde bırakırsaı çok mutlu olurum

agahozlu
01.11.2010, 19:21
Glowacki nin zorlu maçlar öncesi hazır olması iyi oldu. Bu maçta alışır diğer maçlarda döktürür. Umarım kartsız ve sakatlıksız bir maç geçer. Her şeyden önemlisi tabiki 3 puan.

Özge
Yattara kırdı geçirdi bizi ya:D

Ümit Küçük
arkadaşlar bu maçı netten satın alabilecegim bir yer varmı eskiden süper playden satın alıyordum ama simdi süperplay anlaşmamış lig tv ile

Lokman
01.11.2010, 19:22
Erken bir gol konyayı çözebilir. Aksini düşünmek bile istemiyorum. Ko0nya nın futbol adı altında kasap havası oynadığınıda düşünürsek erken gol hatta gollerle maçı koparmamız lazım malum haftaya önemli maç var.

Ümit Küçük
01.11.2010, 19:28

tam adresi yazsana bende satın alıyım

Mustafa Önder
01.11.2010, 19:28
Arkadaşlar maçın tamamını izleyebileceğim değil mi maç öncesini de hesaba katmasınlar 90 dakika ya:D

Bekir
01.11.2010, 19:29
Serkan hariç iyi 11..

Burak TOSUN
01.11.2010, 19:30
arkadaşlar bu maçı netten satın alabilecegim bir yer varmı eskiden süper playden satın alıyordum ama simdi süperplay anlaşmamış lig tv ile

http://www.digiturkwebtv.com.tr/

Buradan tek maçı 5 tl'ye, 1 aylık Trabzonsporun tüm maçlarını 10 tl'ye.

Sezonluk bütün takımlaırn tüm maçlarını yani 9un 9unuda 10 taksitle 129 liraya alabilirsin.

Kredi kartı veya Turkcell kontörlü hat istiyorlar.

Gümüshane
01.11.2010, 19:32
bu maci alicaz.

Ali Tunahan Güllü
01.11.2010, 19:33
Neyse ben tv'ye geçiyorum Allahın izniyle 3 puan bizim:)

Ümit Küçük
01.11.2010, 19:35
http://www.digiturkwebtv.com.tr/

Buradan tek maçı 5 tl'ye, 1 aylık Trabzonsporun tüm maçlarını 10 tl'ye.

Sezonluk bütün takımlaırn tüm maçlarını yani 9un 9unuda 10 taksitle 129 liraya alabilirsin.

Kredi kartı veya Turkcell kontörlü hat istiyorlar.

saol kardesim bilgi için...
ziyadan çok korkuyorum inşallah alırız...
bu yattara artık türk statüsündemi....yabancı konterjanı işgal etmiyormu

Şeref
01.11.2010, 19:36
hadı aslanlarım alın şu maçı dönun trabzona 6 da 6 tı yapalım

KaRaKaN61
01.11.2010, 19:36
Dagitiriz biz bu konyayi.

mda61
01.11.2010, 19:42
Kadroyu beğendim, alıcaz maçı inş. Engin'den güzel bir performans bekliyorum bugün. Umut'ta gol atar umarım, haftaya Gs maçı var biraz moral depolasın. :)

trbzonsporlu
01.11.2010, 19:43
1-konya (d)
2-galatasaray
3-bursa (d)
4-eskişehir
5-gaziantep (d)

bu 5 maçtan 12 puan çıkarırsak çok güzel olur.

Erbay
01.11.2010, 19:44
Jaja alır maçı.

Eren Karaahmetoğlu
01.11.2010, 19:46
Kadro ideal gibi duruyor. Zannedersem çoğumuzun pek bir itirazı yoktur.

Kazanmalıyız.

Hakan Karadirek
01.11.2010, 19:47
Yattara artik Turk statusunde oynayabilecekmi ?

KaRaKaN61
01.11.2010, 19:49
Eskiden ercan taner mac anlatirken acayip heyecanli olurdu.....

Uğur Ö.
01.11.2010, 19:54
Kadro güzel ve galiba parçalı formayla oynayacağız daha o formayla iyi bir oyun sergilemedik

Sabri Kurban
01.11.2010, 19:54
Glowacki dönmüş. Hadi bakalım defans sağlam olacak mı?

Mehmet Ç.
01.11.2010, 19:55
parcali = maglubiyet yada fark

Engin Koltuk
01.11.2010, 19:56
Hadi hayırlısıyla alalım bu maçı..

Ümit Küçük
01.11.2010, 19:56
paçalı giyiyoruz ya of..paçalının lanetine inanıyorum ben

Emirhan Uludüz
01.11.2010, 19:57
Kadro güzel ve galiba parçalı formayla oynayacağız daha o formayla iyi bir oyun sergilemedik

Herşeyin ilki vardır :)

Ümit Küçük
01.11.2010, 19:58
en büyük konya şampiyon trabzon diye bagrıyolar:)

Deniz Telci
01.11.2010, 19:59
Yattara artik Turk statusunde oynayabilecekmi ?
Oynayabilecekse, Helal olsun. :cool:

ÖmerFarukYılmaz
Susadım yahu:)

Uğur Ö.
Alkışlar Konyalılara... ve sanırsam küfür yemediğimiz tek şehir :)

Murat Altun
01.11.2010, 20:00
Sevdim bu konyalilari sampiyon trabzon diye bagiriyorlar

Erdogan
Way be konya tezahuratini diydunuz mu

Cem Zırıh
konyalilar en buyuk konya sampiyon trabzon diye tezahurat yapiyorlar :)

Bayraktaroğlu
Başarılar Trabzonsporum...

yatara
Way be konya tezahuratini diydunuz mu

ne dedilerki???

Vira Bismillah!

Erkin
01.11.2010, 20:01
Helal Konyalilara cok guzeldi tezahurat :alkış:

Uğur Erdoğan
01.11.2010, 20:01
yahu başlamıycakmı maç hadi beee

cihayan
01.11.2010, 20:02
Bunu bir kere yazmali. Konya seyircisi cok guzel bagirdi Sampiyon Trabzon diye. Gerci yine bizi sampiyonluktan da onlar etti ama...

Sabri Kurban
01.11.2010, 20:02
En büyük Konya, Şampiyon Trabzon diye mi tezahürat yaptılar? Bana mı öyle geldi:)

Deniz Telci
01.11.2010, 20:03
maç başladı herkese iyi izlemeler... ;)

danger00
01.11.2010, 20:03
konyanın tezahuratlarına şaşırmayın bu kadar. geçtiğimiz yıllarda da bu tür güzellikler yaşanmıştı.
ayrıca geçen sezon bankasya playoff unda istanbuldaki maçlarda konyalıları desteyen ts lular vardı.

Emre Çömez
01.11.2010, 20:05
jaja atıyordu

cihayan
01.11.2010, 20:07
Arkadaslar bu sahanin zemini cok mu kotu, yoksa bana mi oyle geliyor nedensiz bir sekilde...

Deniz Telci
01.11.2010, 20:07
serkanı bu maçta riske etmemek lazım abiler... :cool:

Emre EFENDİOGLU
01.11.2010, 20:08
Webtv yayını sadece bende mi rezalet sizde de rezalet mi?

Deniz Telci
01.11.2010, 20:09
markaja bak be :) faulmuş pardon :D

sametaydin
01.11.2010, 20:10
Umut önüne güzel aldı ama biraz daha acele etmeliydi vururken.

AKSOY_61
01.11.2010, 20:12
jaja manyak bi pas attı burak atamadı

Emre Çömez
jaja muthıs pas burak atamadı

sametaydin
Burak net pozisyon kaçtı. Gol yakındır.

Emirhan Uludüz
Jajadan mükemmel pas burak vurdu kaleci son anda kurtardı..

Deniz Telci
burak kaçırdı:U

Murat Altun
Jaja iyi oynuyor

ilhan
Jaja...
Jaja...
Jaja...

Müthiş bir futbolcu, şiir gibi oynuyor.

Melek
01.11.2010, 20:13
Haydi gol gel artık...

Uğur Ö.
Jaja napıyon ulan :)

cihayan
Bu Jaja bizi ucurur...

sametaydin
01.11.2010, 20:14
Glowacki iyi vurdu ama az farkla aut. Konya bize gol filan atamaz böyle oynadıgı sürece. Bu maç bizim.

aaahmet61
şimdiye kadar işi bitirmiştik.şans yanımızda değil.konyadan 10 kat iyi oynuyoruz.

Emre Çömez
glo atıyordu.........

Nytre
hadi hadi az kaldı

trbzonsporlu
maçta herşey istediğimiz gibi gidiyor iyi başladık alacağız bu maçı

Ibrahim Gaygusuz
maçı takılmadan izleyebileceğimiz bi link varsa özelden atailirmisiniz arkadaşlar

Aynı sekilde simdiden Tessekurler

Emirhan Uludüz
Alıştık tabi erken gollere hemen gol bekliyoruz :D

Murat'
01.11.2010, 20:16
Bugun web tv gayet guzel.

1 mbit hiz ile birlikte gayet net izleyebiliyorum.

sametaydin
01.11.2010, 20:17
İlk yarı atmamız lazım. Büyük ihtimal atarız.

Murat Altun
01.11.2010, 20:17
Jaja vuruyor heryerden

Sabri Kurban
01.11.2010, 20:18
Konya da bir şey yok şu ana kadar. Atarsak gol rahatlarız.

sametaydin
01.11.2010, 20:20
Konya da bir şey yok şu ana kadar. Atarsak gol rahatlarız.

Bir gol atarsak farka gideriz.

Uğur Ö.
01.11.2010, 20:21
Glowacki baya ağır kaldı

Deniz Telci
Onur yatarak kurtardı heyt Panter beee :D

trbzonsporlu
konya oyunda dengeyi sağladı

ESER
01.11.2010, 20:22
konya taraftari " seviyoruz sizi seviyoruz ", " en buyuk konya sampiyon Trabzon" diye tezahurat mi yapti ben mi yanlis duydum? dogru duymus isem cok guzel haraketler bunlar:)

Sabri Kurban
01.11.2010, 20:23
Egemen orta mı yaptı kaleye mi vurdu?

sametaydin
01.11.2010, 20:24
Konya bizim kaleyi yokluyor.

trbzonsporlu
01.11.2010, 20:25
burak güzel vurdu

Emirhan Uludüz
01.11.2010, 20:25
Antreman maçı havasında kimin kafasına eserse o vuruyor :D bari 2 gol atalım sonra deneyin şöyle şutlar.

Bilhan Özhan
01.11.2010, 20:27
Buragi futbolunu fln normalde hic sevmem ama bugün etkili ve istekli oynuyor

KOSİFOĞLU
01.11.2010, 20:27
Egemen orta mı yaptı kaleye mi vurdu?

kaleye vurdu:D