PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Spor Toto Süper Lig 10.Hafta | Konyaspor 1 - 2 Trabzonspor

Sayfa : 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Jester
25.10.2010, 15:52
G.Birliği maçının ikinci yarı kadrosu uygundur. Sadece iyileşmişse Yumlu'nun yerine Glowacki konabilir.
İkinci yarı girecek bir Barış ve Yattara işi bitirmemize yardımcı olacaktır.

bariskaratas
25.10.2010, 15:55
Kaç kez kademeye girdiği maç var.Eskileri karıştırmayalım.Solda Egemen iyi gider.:cool:

evet eskileri karıstırmaya gerek yok ama kademe duzeltmeleri bizim stoperlerden fazla calenin

Ali Özcan
25.10.2010, 15:57
hepinizi konyaya bekliyorum arkadaşlar...evim evinizdir...vuslata 7 gün...

Asi Çaykaralı61
25.10.2010, 16:16
Cale sarı kart cezalısı

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/5648-8R5C7M8O.jpg

Gençlerbirliği maçında sarı kart gören futbolcumuz Hrvoje Cale cezalı duruma düştü. Dördüncü sarı kartını gören Cale, ligin 10. haftasında Konyaspor ile oynayacağımız müsabakada görev alamayacak.

http://www.trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=5648#Icerik

Armağan Dere
25.10.2010, 16:17
Hocanın Zafer Yelen'le sorunu nedir acaba?..Bu adamı bir görsek ne olur..Kanat adamımıdır,Göbek adamımıdır belli değil...Umarım zafer,engin,jaja ilk 11 başlar...

Asi Çaykaralı61
25.10.2010, 16:18
Konya seyahat programı

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/5653-8V5G7Q8S.jpg

Takımımızın Spor Toto Süper Ligi'nin 10. haftasında deplasmanda oynayacağı Konyaspor karşılaşması için planlanan seyahat programı açıklandı.

Gidiş Tarihi ve Saati

31.10.2010 Pazar Saat: 13.30 Trabzon Havalimanı buluşma
31.10.2010 Pazar TK 3962 Trabzon – Konya Hareket Saati 15.00

Yönetim Grubu Konaklama ve İletişim Bilgileri

DEDEMAN HOTEL;
(Özalan Mah. Selçuklu, KONYA)
Telefon: 0332-221 66 00 Web:www.dedeman.com (http://www.dedeman.com)

Müsabaka Tarih ve Stadyuma Hareket

01.11.2010 Pazartesi günü otel önünden saat 18.30’da otobüslerle Atatürk Stadyumu’na hareket edilecektir.
01.11.2011 Pazartesi Saat: 20.00 (Bş. Atatürk Stadyumu)
Konyaspor – Trabzonspor (Spor Toto Süper Lig Müsabakası)

Dönüş Tarihi ve Saati

01.11.2010 Pazartesi TK 3963 Konya – Trabzon hareket Saati 23.30
Müsabaka bitiminde stadyumun önünden Konya Havalimanı’na grup olarak hareket edilecektir.

BİLGİ NOTU

KONYA DEPLASMANI PROGRAMINA KATILMAK İSTEYEN KİŞİLER, 28 EKİM 2010 PERŞEMBE GÜNÜ SAAT 12.00’ YE KADAR KULÜBÜMÜZÜN İLGİLİ BİRİMİNE KAYIT YAPTIRMASI GEREKMEKTEDİR.
DAHİL HİZMETLER :
- Uçak bedeli + Otel konaklama (oda kahvaltı)
- Maç bileti,
- Otobüs transferleri (Havaalanı otel+ otel stadyum+ stadyum havaalanı)

L.C.V;

Osman AYDIN
Tel : 462- 325 09 67 /1154

http://www.trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=5653#Icerik

Serdar A
25.10.2010, 16:23
Dönüm maçlarından biri .

Kazanırsak devre sonuna kadar yol açık .

lazkopatfaroz
25.10.2010, 16:54
Ziya hoca kendi takımının duran toplarda çok başarısız olduğunu ve duran toptan bir çok gol yediklerini söyledi. Bizde bu anlamda kendimizi çok geliştirdik. Eğer oyun çok sıkışırsa (öyle gözüküyor) duran toplar imdadımıza yetişebilir.

Eren Karaahmetoğlu
25.10.2010, 16:57
-------------------------Onur-------------------------

Serkan---------Mustafa----------Glowacki-------Egemen

----------------Selçuk------------Colman--------------

Burak---------------------Jaja--------------------Engin

--------------------------Umut------------------------

futbalski60
25.10.2010, 16:59
Ziya hoca kendi takımının duran toplarda çok başarısız olduğunu ve duran toptan bir çok gol yediklerini söyledi. Bizde bu anlamda kendimizi çok geliştirdik. Eğer oyun çok sıkışırsa (öyle gözüküyor) duran toplar imdadımıza yetişebilir.

Arka sayfada da belirtmiştim duran toplar önemli bir koz olacak bu maçta. Konyaspor'un duran toplarda gol yemesinin en büyük nedeni ceza sahası çevresinde çok faul yapmaları sert oynacaklar bazı oyuncularımız bu maçta etkisiz olacak muhtmelen ama oyun kilitlense bile duran toplarla etkili olacağımızı düşünüyorum. Bir de Ferhat'a bu maçta yardımcı olmak lazım Konyaspr'da ki Bangoura son maçta çok etkili olmuş formda bir Bangoura'ya karşı Ferhat'ın işi hiç kolay olmaz.

prenha61
25.10.2010, 17:01
İnşallah gideceğim aksilik olmazsa Hayırlısı şimdiden

Sefa
25.10.2010, 17:04
Arka sayfada da belirtmiştim duran toplar önemli bir koz olacak bu maçta. Konyaspor'un duran toplarda gol yemesinin en büyük nedeni ceza sahası çevresinde çok faul yapmaları sert oynacaklar bazı oyuncularımız bu maçta etkisiz olacak muhtmelen ama oyun kilitlense bile duran toplarla etkili olacağımızı düşünüyorum. Bir de Ferhat'a bu maçta yardımcı olmak lazım Konyaspr'da ki Bangoura son maçta çok etkili olmuş formda bir Bangoura'ya karşı Ferhat'ın işi hiç kolay olmaz.

Bu bağlamda Jaja ve Burak ilk 11'de olmalı.. Burak kesin gibi zaten de Jaja'yı artık kesmemeli Şenol Hoca..

Jaja'nın top kaybı yok en kötü faul aldırıyor.. Burak'ta faul aldıran bir futbolcu..

Glowacki oynayacak duruma geldiyse Egemen sol beke kaydırılabilir bu maçta..

prenha61
25.10.2010, 17:07
61 mesajımı Şampiyon TrabzonSpor diye haykırıyorum (:

Ömer Faruk61
25.10.2010, 17:08
Glowacki A2 takımında oynadı..

Trabzonspor A2 takımı, sahasında Giresunspor ile 1-1 berabere kalırken, Fenerbahçe maçında sakatlanan Polonyalı Arkadiusz Glowacki 90 dakika görev yaptı..

Trabzonspor Kamp Eğitim Merkezi'nde yapılan karşılaşmada Giresunspor'un 7. dakikada Tolgay ile attığı gole, bordo-mavili takım 35. dakikada Mustafa ile karşılık verdi.

Ligin ikinci haftasında (A) takımın Fenerbahçe ile yaptığı karşılaşmada sakatlanan Polonyalı Arkadiusz Glowacki de A2 takım formasıyla maça çıkarak 90 dakika görev yaptı.

Tangerine Dream
25.10.2010, 17:08
G.Birliği maçı bizi aldatmasın, deplasman (özellikle bu haftaki Konyaspor maçında) ve Avni Aker'deki derbi maçlarında Colman-Ceyhun-Selçuk üçlüsünün bozulmaması gerektiğini düşünüyorum. Ancak ne yapılmalı edilmeli Jaja'ya ilk 11'de yer açılmalı.

.....
25.10.2010, 17:16
Glowacki oynamaya başlasın. gs maçında Egemenle birlikte sahada görmek isterim.

Tamam Mustafanın oynaması daha önemli ama bu maçları almamız hepsinden önemli.

Zaten Cale yerine Ferhat oynayacaktır.

İkinci yarı nasıl bir kadro varsa öyle çıkmalıyız. Engin Jaja ilk 11 de başlamalı.

Bu maçı alıp gsyi beklemeye başlayalım.

İHTİLALL
25.10.2010, 17:17
G.Birliği maçı bizi aldatmasın, deplasman (özellikle bu haftaki Konyaspor maçında) ve Avni Aker'deki derbi maçlarında Colman-Ceyhun-Selçuk üçlüsünün bozulmaması gerektiğini düşünüyorum. Ancak ne yapılmalı edilmeli Jaja'ya ilk 11'de yer açılmalı.

Aynısını düşünüyorum Aydın,

Ceyhun'un tam olarak anlaşılamdığı kanısındayım ben de..

Deplasman maçlarında ,çok daha etkili olabiliyor,içerde ise kalabalık rakip arasında bocalayabiliyor...

Jaja ile Alan'ı 45 -45 oynatabilir hoca,bence daha mantıklı...

Jaja 90 dakikayı çıkartabildiğinde ,çok daha etkili bir takım olacağız zaten..

Turgay Atalay
25.10.2010, 17:33
Keşke Egemeni sola çekip Glowacki ye bu maçta yer açsa. Ben maçı daha ilk yarıda koparacağımıza inanıyorum

weelee
25.10.2010, 17:33
Kel Ziya'nın kör mentalitesine karşı mücadele edeceğiz:D Adam geçen hafta Fb'ye yenildiklerinde Erdinç'in eksikliğini hissettiklerini söyledi maç sonunda bahane olarak:D Kadro kalitesi olarak arada uçurum var. Mentalitesiyle birlikte çimlee gömmeliyiz yani, başka sonuç kabul edilemez.

Liverpool maçında yağmuru yedik..yenildik..
Üstüne Konya stadındaki giriş eziyetinden sonra o stada bir daha gitmem diyordum.
ama Jaja'yı Serkan'ı hatta Umut'u izledikten sonra Trabzonspor için o eziyeti çekeyim dedim..
gidicem maça inşallah.beklerim.alayım mı biletini?.
bir maçta da karşıdan izleriz ziya yı:))

OLCAY ÇAKIR
25.10.2010, 17:35
Bende bu üçlü ile başlanmasını ideal bulanlardanım.
Sonra sonra üzerine düşünülüp değişiklikler yapılabilir.
Ama üçlü bu.

Tangerine Dream
25.10.2010, 17:36
Veysel Abi, bunu yazarken Alan'ı beğenmediğim, gereksiz bir futbolcu olduğunu düşündüğüm anlamı çıkmasın ama bazı maçlarda Alan 45 değil, 15 dakika bile oyunda tutulmamalı. Özellikle rakibin fizik mücadelesinin üst seviyede olduğu maçlarda. Çünkü o zaman bir kişi eksik gibi oynuyoruz. En canlı örneği de G.Birliği maçıydı.

Olcay'ın yazısında dediği gibi, oyunun kilitlendiği durumlarda oyuncu değişiklikleri devre olana kadar beklenmemeli. G.Birliği maçında Alan altmış küsür dakika oyunda kalacağına ilk yarının ortalarında oyundan alınıp yerine Jaja sokulsaydı daha pozitif bir sonuç elde edilebilirdi. Tabi bunun ötesinde senin de dediğin gibi Jaja'nın 90 dakikayı çıkartabilecek performansının olup olmadığını en iyi Şenol Hoca bilebilir.

yorumsuz6117
25.10.2010, 17:36
Bu maç Şenol hocanın Burak , Engin , Jaja üçlüsünü 11 başlatacağını düşünüyorum. Erkenden bolü buluruz farka gider büyük ihtimal.

Orhan Kahraman
25.10.2010, 17:40
Bu bağlamda Jaja ve Burak ilk 11'de olmalı.. Burak kesin gibi zaten de Jaja'yı artık kesmemeli Şenol Hoca..

Jaja'nın top kaybı yok en kötü faul aldırıyor.. Burak'ta faul aldıran bir futbolcu..

Glowacki oynayacak duruma geldiyse Egemen sol beke kaydırılabilir bu maçta..

hepimiz içten içe jaja artık 11 başlamalı diyoruz peki 90 dakkika çıkarabilir mi bana kalırsa çıkarır ama bana kalmamış işte (: eğer jaja ile başlanıp da şansız birşekilde maç içinde üstünlüğü alıp gol bulamazsak jajanın çıkması durumunda tekrar şuanlar formsuz olan alanzinhodan medet ummak zorunda kalacağız zor bir karar diye düşünüyorum jajayı 11 başlatmak veya başlatmamak

Ceyhun için hep söylediğim birşey var 2.yarı oyuna girmesi gerektiği gibi çünkü hafiften yorgunluk belirtisi gösteren orta sahalara karşı vücud üstülüğü ile 2 kat daha etkili oluyor 2. yarılarda peki jajada öyle mi ? değil mi?

.....
25.10.2010, 17:47
Onur
Serkan-Glowacki-Egemen-Ferhat
Yattara-Selçuk-Colman-Engin
Jaja-Teo

Olabilir :)

İdris Toksoy
25.10.2010, 17:52
Konya değlasmanlarımız pek tekin geçmedi önceki senelerde.Bi aksilik olmadan yolumuza devam edebilirsek kimse tutmasın bizi.

okg_53
25.10.2010, 17:57
Defansif manada zayıf kalmamak için.
---------------Onur---------------
Serkan---Glowacki--Egeme---Ferhat
---------Selçuk---Colman----Engin
----Burak----------Jaja-----------
--------------Teo(umt)-----------

Veya bir alan-jaja ve umut-teo değişikliği ile son maçtaki ilk 11 çıkabilir.

.....
25.10.2010, 18:05
Allahın izniyle bu maçıda kazanacağımıza inanıyorum.

Yeter ki lakayıt bir şekilde maça çıkmayalım.

Şenol Hocamıza güveniyoruz.

Hürgün Aygün
25.10.2010, 19:25
Bu maç değil de Galatasaray maçı korkutuyo beni.

Asi Çaykaralı61
25.10.2010, 19:25
Allahın izniyle bu maçıda kazanacağımıza inanıyorum.

Yeter ki lakayıt bir şekilde maça çıkmayalım.

Şenol Hocamıza güveniyoruz.

İNŞALLAH Ömer Abi bu maçdan da 3 puanla ayrılcağız :D

Asi Çaykaralı61
25.10.2010, 19:26
61 mesajımı Şampiyon TrabzonSpor diye haykırıyorum (:

ALLAH'ın İzniyle İNŞALLAH Şampiyon olacağız

Alihan Ertürk
25.10.2010, 19:29
İlk yarı sadece Antep maçından emin olamıyorum ama onu da kazanırız. Ğs, Bursa falan filan bizim rakibimiz değil ki bunlardan çekinelim.
:D
Bursa'yı 1-0 yada 2-1 Ğs'yi ise bol gollü yeneceğimizi düşünüyorum.

Asi Çaykaralı61
25.10.2010, 19:29

Hürgün zor maç olacaktır Galatasaray maçı ona katılıyorum
Ama ALLAH'ın İzniyle İNŞALLAH o maçdan da 3 puanımızı alacağız
Serkan Abi'nin Konyaspor maçında dikkatli olması lazım
Çünkü kart sınırında.Bence önümüzdeki 3 maçdan Konyaspor Galatasaray ve Bursaspor'dan 9 puan alacağımıza inanıyorum
Belki hatırlarsınız Kayserispor ve Beşiktaş maçından 4 ile 6 puandan birisini alırsak bizi kimse tutamaz diye yorum yapmıştım
Her zaman dediğimin arasındayım ALLAH'ın İzniyle İNŞALLAH Şampiyon olacağız :D

Asi Çaykaralı61
25.10.2010, 19:31
Serkan'ı öve öve bitiremiyor

http://www.haber61.net/images/news/31283.jpg

Trabzonspor Başkanı Sadri Şener, Serkan Balcı'yı öve öve bitiremiyor

Trabzonspor Başkanı Sadri Şener, Gençlerbirliği maçında ortaya koyduğu performans ile göz dolduran ve takımının galip gelmesinde önemli katkısı olan Serkan Balcı'yı öve öve bitiremiyor.
Trabzonspor ile Denizbank arasında yapılan işbirliği toplantısında Serkan'ı karşısında gören Şener, "Atom Karınca Serkan da" geldi diyerek espri yaptı.
Gençlerbirliği maçında ortaya koyduğu performans ile takımının galibiyetinde önemli pay sahibi olan, aynı zamanda karşılaşmayı izleyen A Milli Takım Teknik Direktörü Guus Hiddink'in gözüne giren Serkan Balcı'dan kulüp başkanı Sadri Şener'den büyük bir övgüyle bahsediyor. Şener, maç sonrasında Hiddink'e "Hocam Serkan'ı izlediniz değil mi ?" diyerek A Milli Takım'a işaret etti.
Trabzonspor Bonus Card tanıtım toplantısında karşısında Serkan'ı gören Sadri Şener, "Atom Karınca Serkan da geldi. Denizbank Genel Müdürü'nün yanına geç. Onun milli takımda tanıdıkları var" dedi.
Kulüp Sağlık Kurulu Başkanı Dr. İrfan Coşkun ise, "Başkanım, Serkan baba olduktan sonra performansı ciddi bir şekilde arttı" deyince başkan Şener, "O zaman Serkan hemen ikinci çocuğu düşün" diyerek espri yaptı.

YATTARA: "BEYAZ, SENİN YERİN BENİM YANIM, YEDEK KULÜBESİ"

Bu arada toplantıya katılan şovmen Beyaz ile Trabzonspor Teknik
Direktörü Şenol Güneş ve İbrahim Yattara arasında da yapılan espriler herkesi güldürdü. Şenol Güneş, "Beyaz'ın fiziği iyi onu transfer edebiliriz" demesi üzerine Beyaz, "Nerede oynarım hocam" demesiyle Gineli futbolcu Yatara, "Senin yerin benim yanım, yedek kulübesi" diye karşılık verdi. Beyaz ise " O zaman ikimiz de yedek kulübesinde otururuz. Ben yedeğin yedeği olurum" demesi toplantıya katılanları güldürdü.

http://www.haber61.net/news_detail.php?id=68417 (http://www.haber61.net/news_detail.php?id=68417)

Erol Koç
25.10.2010, 19:36
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/5652-9X6I8S9U.jpg

Cafer Bulur
25.10.2010, 19:38
Beni de gs maci degil bu mac korkutuyor.

Futbol oynamak isteyen takimlara karsi her zaman sansimiz var,konya bunlardan biri olmadigi icin cok zor bir mac olacak.

Sakin ama ne istedigimizi bilen bir tarzda oynarsak bu maci aliriz.

Macin favorisine gelince,evsahibi avantajiyla konya diyorum ben.:)

Asi Çaykaralı61
25.10.2010, 19:40

Glowacki,Zafer ve Faty Papy A2'de oynamışlar
Hadi bakalım İNŞALLAH birinci takımımızda da oynamak nasip olur :D

Asi Çaykaralı61
25.10.2010, 19:44
Brni de gs maci degil bu mac korkutuyor.

Futbol oynamak isteyen takimlara karsi her zaman sansimiz var,konya bunlardan biri olmadigi icin cok zor bir mac olacak.

Sakin ama ne istedigimizi bilen bir tarzda oynarsak bu maci aliriz.

Macin favorisine gelince,evsahibi avantajiyla konya diyorum ben.:)

Ya Cafer Abi yanlış anlama ama bir kere olsun olumlu düşün ya :D

Cafer Bulur
25.10.2010, 19:48
Ya Cafer Abi yanlış anlama ama bir kere olsun olumlu düşün ya :D
3 haftadir iyi gidiyorum,ben rakiplerin favori bizim ise 3 puanlari aldigimiz durumlari sevdim.:)

Ben olumlu birisiyim ama bu takimi da simartmamak gerekiyor,manisa ve g.birligi maclari ders niteliginde idi.;)

Mert Oğuzlu61
25.10.2010, 19:50
jajaaaa coelhoooo jaaajaaaa coelhooooo .....

izlemek istiyorum bu adamı yaw, izlemek istiyorum !!! :)

not: ziya doğan ın prensi emre toroman cezalıymış, son dakkada bizim maçta oynamanın gereksiz olduğunu(: düşünmüş olsa gerek, bilerek kırmızı kart gördü...

bir not daha : bangoura ... adam son maçta coşmuş, özetlerde konya nın göze batan tek oyuncusu, daha iyi bir takımda olmalı bu adam bence çok yetenekli bir oyuncu... bizimde zayıf noktamız sol kanat, cale de yok.. ferhat a yardım eder artık egemen abisi :D

bu adamı kaçırmamak lazım, ersun yanal lı zamanda kıçıyla attığı gol hala aklımda, şampiyonluğu kaçırdığımız maçlardan birisiydi..

Asi Çaykaralı61
25.10.2010, 19:53
3 haftadir iyi gidiyorum,ben rakiplerin favori bizim ise 3 puanlari aldigimiz durumlari sevdim.:)

Ben olumlu birisiyim ama bu takimi da simartmamak gerekiyor,manisa ve g.birligi maclari ders niteliginde idi.;)

Abi 3 puan tabii ki çok önemli
Bu sene devre arasında yapacağımız bir kaç transferle Şampiyon olacağımıza inanıyorum :D

semihkilic61
25.10.2010, 19:55
allahın izni ile 3 maçta 9 yaparsak kimse önümüzde duramaz gibime geliyor hayırlısı ile önce bi konyayı geçelim de..

Cafer Bulur
25.10.2010, 19:55
Bu sene devre arasında yapacağımız bir kaç transferle Şampiyon olacağımıza inanıyorum :D
Sampiyonluga bizim degil takimin inanmasi lazim.

Ben bu takimin yarisin icinde olur diyorum ama sampiyon olacagiz diyemiyorum,bu güveni daha alamadim takimdan.

semihkilic61
25.10.2010, 19:57

bize en acilinden bir sol bek lazım onu alırsak devre arasında çok güzel olur..

Asi Çaykaralı61
25.10.2010, 19:59

not: ziya doğan ın prensi emre toroman cezalıymış, son dakkada bizim maçta oynamanın gereksiz olduğunu(: düşünmüş olsa gerek, bilerek kırmızı kart gördü...

bir not daha : bangoura ... adam son maçta coşmuş, özetlerde konya nın göze batan tek oyuncusu, daha iyi bir takımda olmalı bu adam bence çok yetenekli bir oyuncu... bizimde zayıf noktamız sol kanat, cale de yok.. ferhat a yardım eder artık egemen abisi :D

bu adamı kaçırmamak lazım, ersun yanal lı zamanda kıçıyla attığı gol hala aklımda, şampiyonluğu kaçırdığımız maçlardan birisiydi..

Jaja'nın ilk 11'de oynamasını bende isteyenlerdenim.Şenol Hocamız bizden daha da iyi bilir :D

Bangoura'da kaliteli bir futbolcu.Birde forvet hattında Lieteva diye bir futbolcu var o da kaliteli bir futbolcu.Ama olsun onlarda bu futbolcular varsa bizim Onur'umuz var Egemen'imiz var Serkan'ımız var Jaja'mız var Umut'umuz var Engin'imiz ... daha var:D
Zor da olsa 3 puanla bu maçdan ayrılacağımıza ben şahsen inanıyorum ve takımımada sonuna kadar inanıyorum ve güveniyorum

Asi Çaykaralı61
25.10.2010, 20:01
allahın izni ile 3 maçta 9 yaparsak kimse önümüzde duramaz gibime geliyor hayırlısı ile önce bi konyayı geçelim de..

İNŞALLAH Abi 3 maçdan da 9 puanla ayrılacağız
Ligde kolay maç yok
1-0 olsun 3 puan olsun yeter ALLAH bereket versin :D

Asi Çaykaralı61
25.10.2010, 20:03
Sampiyonluga bizim degil takimin inanmasi lazim.

Ben bu takimin yarisin icinde olur diyorum ama sampiyon olacagiz diyemiyorum,bu güveni daha alamadim takimdan.

Cafer Abi bir yerde sana sonuna katılıyorum bir yerde de sana katılmıyorum

Abi ilk başta Bizim inanmamız lazım Şampiyonluğa
Sonradan Futbolcularımızın ve Yönetimizin inanması lazım
Bizler inanmalıyız ki başarı gelsin
Kaliteli kadromuz var ALLAH'a Şükürler olsun
ALLAH'ın İzniyle İNŞALLAH ben zamanla daha da iyi olacağımıza inanıyorum

Asi Çaykaralı61
25.10.2010, 20:06
bize en acilinden bir sol bek lazım onu alırsak devre arasında çok güzel olur..

Abi bencede bir sol bek ve gelecek bazı genç,istekli,arzulu futbolcular kazandırmalıyız takımımıza.Muhammet gibi,Yekta gibi,Şahin gibi,Eren gibi,Hasan Ahmet gibi,Göksu gibi ...

M.Kılıç50
25.10.2010, 20:26
Egemen´i Cale nin yerinde oynatmanin tam zamani...

---------Glowacki---Mustafa---------
-Serkan---------------------Egemen-

DeAgLeMaNyAq
25.10.2010, 20:51
Egemen´i Cale nin yerinde oynatmanin tam zamani...

---------Glowacki---Mustafa---------
-Serkan---------------------Egemen-

Bek olarak yetişen oyuncu stoper mevkisinde başarıyla oynayabilir ama stoper olarak yetişen biri asla iyi bir bek olamaz. Egemen defalarca solbekte oynadı ama hiçbirinde yeterli verimi sağlayamadı. Cale'den daha mı kötü olur derseniz tabii ki olmaz ama ondan çok daha iyi olacağına da inanmıyorum. Ferhat ne yazık ki beklenen patlamayı bir türlü yapamadı. Cale'den gözle görülür bir artısı yok ne yazık ki. Sadece orta açma konusunda ondan daha becerikli olduğunu söyleyebiliriz. Ama ben Altan Tanrıkulu'nun önerisine katılıyorum ve en azından bir maçlığına Serkan Balcı ya da Barış Ataş'ın solbekte denenmesini istiyorum...

Cafer Bulur
25.10.2010, 20:57
Bek olarak yetişen oyuncu stoper mevkisinde başarıyla oynayabilir ama stoper olarak yetişen biri asla iyi bir bek olamaz. Egemen defalarca solbekte oynadı ama hiçbirinde yeterli verimi sağlayamadı. Cale'den daha mı kötü olur derseniz tabii ki olmaz ama ondan çok daha iyi olacağına da inanmıyorum. Ferhat ne yazık ki beklenen patlamayı bir türlü yapamadı. Cale'den gözle görülür bir artısı yok ne yazık ki. Sadece orta açma konusunda ondan daha becerikli olduğunu söyleyebiliriz. Ama ben Altan Tanrıkulu'nun önerisine katılıyorum ve en azından bir maçlığına Serkan Balcı ya da Barış Ataş'ın solbekte denenmesini istiyorum...
Konyaspor gibi hücum gücü zayif bir takima karsi bence engin solbekte denenebilir,engin gecen sezon sagbekte oynamis ve oldukca basarili bir mac cikarmisti.

Enginin önüne de savunmaya yardimci olabilecek birisi monte edilirse problem olmaz,bu oyuncu da colman olabilir.

SEDAT
25.10.2010, 20:58
- Bi Sakat Vermesek Bari , Ben Konya Gibi Kazmalar Topluluğu Bi Takım Daha Görmedim..

Cafer Bulur
25.10.2010, 21:00
- Bi Sakat Vermesek Bari , Ben Konya Gibi Kazmalar Topluluğu Bi Takım Daha Görmedim..
Tik tik tik pas yapmamiz lazim sedat,oyuncularimiz topu ayaginda tutmamali,bol bol pas yapmali.

Bunun yaninda tempo da yaparsak fb nin kazandigi gibi kazanabiliriz.

Bu macta yine jaja dan cok seyler bekliyorum,onun performansi takimin hücum gücünü sekilllendirecek.

SEDAT
25.10.2010, 21:03
Tik tik tik pas yapmamiz lazim sedat,oyuncularimiz topu ayaginda tutmamali,bol bol pas yapmali.

Bunun yaninda tempo da yaparsak fb nin kazandigi gibi kazanabiliriz.

Bu macta yine jaja dan cok seyler bekliyorum,onun performansi takimin hücum gücünü sekilllendirecek.

- Ha Birde Ziya Var Onu Unutmuşum :)

Cafer Bulur
25.10.2010, 21:05
- Ha Birde Ziya Var Onu Unutmuşum :)
Ziya ya fazla takilmaya gerek yok,gecen sezon benzer kadrosu ile diyarbakir deplasmaninda karsimizdaydi ve adamlari pas manyagi yapip gelmistik.;)

Emrah Akcagöz
25.10.2010, 21:06
Glowacki aynı babaları gibi duruyo..:)

Cafer Bulur
25.10.2010, 21:09
Glowacki aynı babaları gibi duruyo..:)
Aynena,adam gibi adam glowacki.:)

Glo bu macla mac eksigini bir nebze olsun giderdi ve bu macla birlikte döner diye umuyorum.

Kapanan bir konya ya karsi ofansif anlamda glo bir silah olabilir.

Asi Çaykaralı61
25.10.2010, 21:11
Faty Papy ve Zafer Yelen'i hiç A2'de izleyen oldu mu ?

bekir61
25.10.2010, 21:20
glowacki neden A2de oynuyor???

Asi Çaykaralı61
25.10.2010, 21:21
glowacki neden A2de oynuyor???

Sakatlıktan yeni çıktı ya ondan eksiklerini kapatmak için oynuyor bence

DeAgLeMaNyAq
25.10.2010, 21:25
Konyaspor gibi hücum gücü zayif bir takima karsi bence engin solbekte denenebilir,engin gecen sezon sagbekte oynamis ve oldukca basarili bir mac cikarmisti.

Enginin önüne de savunmaya yardimci olabilecek birisi monte edilirse problem olmaz,bu oyuncu da colman olabilir.

Valla Engin hiç aklıma gelmemişti Cafer abi. Şimdi Serkan ve Barış'a oranla çok iyi bir sol ayağı da olduğunu düşününce neden olmasın diyorum. Biraz çalışmayla iyi savunma yapma yetisini kazanabilir ama fazla atağa kalkıp kendini ileride sanarak ceza sahamızın etrafında çalım sevdasına girerek topları kaptırırsa başımıza iş açabilir... :)

Yiğit SARI
25.10.2010, 21:52
Kayseri son dakikada attı yav

sanatik
25.10.2010, 22:09
Konya maci ile alakali sayilmaz ama yinede Sota ne güzel türkce konusuyor öyle ya.

Sasirdim gercekden.

Hedefimiz iyi takim kurup basarili olmak dedi.

kaptans
25.10.2010, 22:11
Kayseri son dakikada attı yav

iyi oldu iyi fark 7

ESER
25.10.2010, 22:18
bu aralar bir klise isleniyor medyada.. Turk futbolunda dusus var vs.. aksine anadolu futbolunun yukselisi var. istanbulun yedek formsuz cakma starlarina milli futbulcu titrini layik gorenlerin ayibidir Trabzonsporun kayserinin bursanin karabukun futbolcularini gormezden gelmek...

Cafer Bulur
25.10.2010, 22:23
bu aralar bir klise isleniyor medyada.. Turk futbolunda dusus var vs.. aksine anadolu futbolunun yukselisi var. istanbulun yedek formsuz cakma starlarina milli futbulcu titrini layik gorenlerin ayibidir Trabzonsporun kayserinin bursanin karabukun futbolcularini gormezden gelmek...
Dogrudur ama bursanin avrupada gol atmadigini,bizim de cok güclü olmayan bir liveri eleyemedigimiz de unutulmamali.

Türk futbolunda ve futbolcusunda istikrarsizlik her zaman var oldu,bundan sonra da olacaktir.

A.gücü bir hafta bir büyük takima 4 atip ertesi hafta 5 yiyorsa sorun istikrardan baska bir sey degildir...

Mellih
25.10.2010, 22:25
geçtiğimiz senelere konya bize çelme takmıştı, bu sefer ziya doğan filan.. gerçekten tehlikeli takım. sağlam hazırlanmak lazım. puan kaybı yaşmamalıyız.

Medallion
25.10.2010, 22:27
Konya macini kazanip onumuze bakmamaiz lazim, ama once Konya. Cok tehlikeli bir mac. Ziya Hoca Trabzon dan puan almak icin cok ugrasacaktir...

erkankoc
25.10.2010, 22:27
lig simdi basliyor ..bu yuzden bu mac kesinlikle alinmali..biz konya fener bursayla oynuyo..sonraki hafta biz gs ile oynuyoruz bursada disli bir rakiple oynuyo...takilanlar ilk yari sonuna kadar sampiyon olamayacagi belli olur

Asi Çaykaralı61
25.10.2010, 22:33
Konya maci ile alakali sayilmaz ama yinede Sota ne güzel türkce konusuyor öyle ya.

Sasirdim gercekden.

Hedefimiz iyi takim kurup basarili olmak dedi.

Şota bencede güzel Türkçe konuşuyor
Ama unutmadan Moritz'de güzel Türkçe konuşuyor

irfanb
25.10.2010, 22:41
Teknik Direktör Ziya
Hasta etme biZi ya
Konya senin sayende
Yolcudur Bank Asya`ya.

Teknik Direktör Ziya
Trabzon`a rakip güya
Farklı yeneriz seni
Varmısın iddiaya

:)

Berat
25.10.2010, 22:50
Sağ kanatlarındaki Bangoura'ya ve forvet arkası oynayan Montana'ya dikkat.

Bu oyuncular haricinde Konyaspor değil ama zemin zorlar bizi muhtemelen.

Engin Koltuk
25.10.2010, 22:52

Emre Toraman cezalı değil. Krmızı yemeseydi bizim maçta cezalı olacaktı. Kupada cezasını çekecek bizim maçta oynayacak.

SADECETRABZON61
25.10.2010, 22:54
bir defa daha görüldüki bu takımın taraftarı az seyircisi çok bu nebiçim taraftarlık biraz bursa taraftarını seyredin yada gidip istanbuldaki trabzon taraftarlarının yanında burs falan alın rezil ettiniz bizi be takım iyi iken babaannemde tezahurat yapıyor önemlim olan takım kötü iken teşvik etmek ama siz ancak çekirdek çitleyip yuh çekmekten anlarsınız..

Emre EFENDİOGLU
25.10.2010, 23:06
bir defa daha görüldüki bu takımın taraftarı az seyircisi çok bu nebiçim taraftarlık biraz bursa taraftarını seyredin yada gidip istanbuldaki trabzon taraftarlarının yanında burs falan alın rezil ettiniz bizi be takım iyi iken babaannemde tezahurat yapıyor önemlim olan takım kötü iken teşvik etmek ama siz ancak çekirdek çitleyip yuh çekmekten anlarsınız..

Sert olmuş, büyük ihtimal yöneticiler silecek ama kelimesi kelimesine katılıyorum.

Eren Karaahmetoğlu
25.10.2010, 23:16
Haydi Trabzonum. Şu maçı kazanalım. Yeter ki kendiniz gibi oynayın. Her zaman dediğimiz gibi bu takım gerekeni yaptığında her türlü kazanır. Bir mucize olup herşeyi yapmamıza rağmen kazanamıyorsak da canınız sağolsun. Yeter ki o Gençlerbirliği maçının ikinci yarısındaki arzulu Trabzonspor'u görelim.

İnşallah kazanır ve gireceğimiz çok zorlu haftalar öncesi moral aşılarız.

Yasin Altuntas
25.10.2010, 23:36
Teknik Direktör Ziya
Hasta etme biZi ya
Konya senin sayende
Yolcudur Bank Asya`ya.

Teknik Direktör Ziya
Trabzon`a rakip güya
Farklı yeneriz seni
Varmısın iddiaya

Hem Kitapdaki hem Forumdaki Siirlerine hastayim :D

Mert Oğuzlu61
25.10.2010, 23:41
bu maç p.tesi mi ? haydaa... en nefret ettiğim gün, en pis gün, en dezavantajlı gün...

r9emre
25.10.2010, 23:49
Ziya'nın 6 tane ön liberosu sakatlık vermese bari bizim oyunculara. :D

abcabca
25.10.2010, 23:52
İlk yarı oyunu koparmamız lazım yoksa,ikinci yarı bu hafta gibi kolay olmaz..

Süleyman Baykan
25.10.2010, 23:53
Şampiyonluk istiyorsak ki açız hemde kurt gibi bu nedenle vites arttırmalıyız takılacağımız bir maç olarak görmüyorum çünkü takım ritim tuttu.Manisa maçı büyük ders oldu Şenol Hoca peşlerini bırakmaz artık.

_______________________Onur_______________________

Serkan_________Glowacki________Egemen_______Ferhat __

Burak(Yattara)______Selçuk_______Colman_______Engi n___

__________________________Jaja____________________

________________________Teo(Umut)_________________ ;)

Ahmet Başkaya
25.10.2010, 23:58
Teknik Direktör Ziya
Hasta etme biZi ya
Konya senin sayende
Yolcudur Bank Asya`ya.

Teknik Direktör Ziya
Trabzon`a rakip güya
Farklı yeneriz seni
Varmısın iddiaya

Şiirin olayım yaz beni İrfan Abi :D

Harikasın Harika .

arifemre
26.10.2010, 00:57
Aynena,adam gibi adam glowacki.:)

Glo bu macla mac eksigini bir nebze olsun giderdi ve bu macla birlikte döner diye umuyorum.

Kapanan bir konya ya karsi ofansif anlamda glo bir silah olabilir.

bence selçuğun en az öneminin olduğu maç dinlendirilebilir. selçuk büyük maçların adamı.
konya gibi kapanan takıma karşı jaja, biraz da ceyhun gibi uzaktan şut yeteneği olan, engin, serkan,yattara hatta burak!! gibi kanattan bindirme yapabilen oyuncularımız var artık. kapalı savunmayı açmak artık eskisi kadar zor değil bizim için.
çok fazla iş düşmeyeceğine inandığım için glo oynamalı ki maç eksiği işi hallolsun.
forvette de (bu maç için) umut şart. hiç bir iş yapmasa da koşularıyla diğerlerine alan açıyor. bknz: gb maçı burak ın attığı gol.

alan ın hiç mi hiç maçı değil. çocuk gibi döverler onu.
dolayısıyla:
------------------onur--------------
serkan----glowacki---mustafa---cale (bence ferhat ya neyse)
----------colman-----ceyhun--------
burak---------jaja------------engin
---------------umut----------------

kapanan takımlar için en iyi kadro bence.

he gs maçı için aynı kadroyu kurmazdım ama....

akabinde gelecek olan gs, bursa, eses, antep maçlarında oyuncu dinlendirme şansımız olmayacak. selçuk, egemen için son şans...

ilhan
26.10.2010, 01:14
Tek çekincem (hatta bunu yazarken bile çekiniyorum) futbolcularımızdan herhangi birisinin derbi öncesi sakatlanması.. Neyse ki, bir yandan içim rahat. Emre Toraman kasabı bu hafta kırmızı kart yedi.

Ali Yerlikaya
26.10.2010, 01:19
Tek çekincem (hatta bunu yazarken bile çekiniyorum) futbolcularımızdan herhangi birisinin derbi öncesi sakatlanması.. Neyse ki, bir yandan içim rahat. Emre Toraman kasabı bu hafta kırmızı kart yedi.

Ilhan maalesef erken sevindim sirf bizim macda kasaplik yapabilmek icin 90+ da 2 sariyi yiyip kirmizi yediki, hafta ici oynicaklari kupa macinda cezasini cekmek icin...

Dedigin gibi benimde en cok cekindigim konu sakatlik, cünkü futbol disinda hersey oyniaklardir, futbol oynarsalar zaten fark atmamiz kacinilmaz Konyaspora...

yatara
26.10.2010, 01:21
Haydi Sanli Trabzonsporum♥

demirel
26.10.2010, 01:24
9 . HAFTA PUAN TABLOSU

O P 1Bursaspor (http://forum.bordomavi.net/Super-Lig-Bursaspor_7_TakimFiksturu_244_16_318.htm)9232Trabz onspor (http://forum.bordomavi.net/Super-Lig-Trabzonspor_7_TakimFiksturu_35_7_318.htm)9203Kayse rispor (http://forum.bordomavi.net/Super-Lig-Kayserispor_7_TakimFiksturu_250_17_318.htm)9204Fen erbahçe (http://forum.bordomavi.net/Super-Lig-Fenerbahce_7_TakimFiksturu_34_3_318.htm)9175Antaly aspor (http://forum.bordomavi.net/Super-Lig-Antalyaspor_7_TakimFiksturu_251_11_318.htm)917

16Sivasspor (http://forum.bordomavi.net/Super-Lig-Sivasspor_7_TakimFiksturu_246_21_318.htm)9717Konya spor (http://forum.bordomavi.net/Super-Lig-Konyaspor_7_TakimFiksturu_291_20_318.htm)9618Kasım paşa (http://forum.bordomavi.net/Super-Lig-Kasimpasa_7_TakimFiksturu_283_22_318.htm)92
http://forum.bordomavi.net/D/i/1/fikstur/tumu.jpg (http://forum.bordomavi.net/Super-Lig-2010-2011-Puan-Durumu_11_318.htm)

10 . HAFTA FİKSTÜR

29 Ekim 2010, Cuma20:00Bursaspor (http://forum.bordomavi.net/Super-Lig-Bursaspor_7_TakimFiksturu_244_16_318.htm)--Fenerbahçe (http://forum.bordomavi.net/Super-Lig-Fenerbahce_7_TakimFiksturu_34_3_318.htm)30 Ekim 2010, Cumartesi15:30Eskişehirspor (http://forum.bordomavi.net/Super-Lig-Eskisehirspor_7_TakimFiksturu_245_33_318.htm)--Ankaragücü (http://forum.bordomavi.net/Super-Lig-Ankaragucu_7_TakimFiksturu_249_12_318.htm)17:30Gaz iantepspor (http://forum.bordomavi.net/Super-Lig-Gaziantepspor_7_TakimFiksturu_252_15_318.htm)--Karabükspor (http://forum.bordomavi.net/Super-Lig-Karabukspor_7_TakimFiksturu_293_654_318.htm)19:00G alatasaray (http://forum.bordomavi.net/Super-Lig-Galatasaray_7_TakimFiksturu_32_6_318.htm)--Antalyaspor (http://forum.bordomavi.net/Super-Lig-Antalyaspor_7_TakimFiksturu_251_11_318.htm)31 Ekim 2010, Pazar15:30Gençlerbirliği (http://forum.bordomavi.net/Super-Lig-Genclerbirligi_7_TakimFiksturu_281_13_318.htm)--Manisaspor (http://forum.bordomavi.net/Super-Lig-Manisaspor_7_TakimFiksturu_287_8_318.htm)15:30Buca spor (http://forum.bordomavi.net/Super-Lig-Bucaspor_7_TakimFiksturu_288_685_318.htm)--İstanbul B.B. (http://forum.bordomavi.net/Super-Lig-Istanbul-BB_7_TakimFiksturu_286_24_318.htm)15:30Kasımpaşa (http://forum.bordomavi.net/Super-Lig-Kasimpasa_7_TakimFiksturu_283_22_318.htm)--Kayserispor (http://forum.bordomavi.net/Super-Lig-Kayserispor_7_TakimFiksturu_250_17_318.htm)19:00Be şiktaş (http://forum.bordomavi.net/Super-Lig-Besiktas_7_TakimFiksturu_33_5_318.htm)--Sivasspor (http://forum.bordomavi.net/Super-Lig-Sivasspor_7_TakimFiksturu_246_21_318.htm)1 Kasım 2010, Pazartesi20:00Konyaspor (http://forum.bordomavi.net/Super-Lig-Konyaspor_7_TakimFiksturu_291_20_318.htm)--Trabzonspor (http://forum.bordomavi.net/Super-Lig-Trabzonspor_7_TakimFiksturu_35_7_318.htm)

Bu hafta şampiyonluk yarışı veren takımlar en alt takımlarla oynuyor,bunun dışında iki rakibimizde birbirleriyle oynuyor. Bursa yada fenerden biri yada ikiside puan kaybedecek,bunun dışında ise ligin sonundakilerle oynayanlar favori,bunlardan kaybeden büyük avantaj kaybedecektir, dikkatli olmalıyız,Konya rakibimiz değil,sadece oyunumuzu oynayıp,Kasımpaşa ya da Sivasın süpriz yapmasını beklieceğiz

bekir61
26.10.2010, 01:24
SERKAN BALCI 'nın kesinlikle sarı kart görmemesi lazım.

Bu maçta sarı kart görürse Gs maçında ;

Gs maçında sarı kart görürse Bursa maçında işimiz çok zor...

serkan konya macinda bence dinlendirilmesi lazim
hem gs macini riski atmis olmayiz ve daha dinc cikar
gs macina

ilhan
26.10.2010, 01:31
Ilhan maalesef erken sevindim sirf bizim macda kasaplik yapabilmek icin 90+ da 2 sariyi yiyip kirmizi yediki, hafta ici oynicaklari kupa macinda cezasini cekmek icin...

Dedigin gibi benimde en cok cekindigim konu sakatlik, cünkü futbol disinda hersey oyniaklardir, futbol oynarsalar zaten fark atmamiz kacinilmaz Konyaspora...

Obaaa... Aklımdan çıkmış kupa maçı benim ya..

Sevmiyorum o adamı ben ya.

*

Şenol hoca bu maçta Selçuk'u dinlendirsin valla. Bu Emre Toraman kasabı sakatlar falan.

İçime kurt düştü gece gece.

TheCrow
26.10.2010, 02:00
Bu maçta Jaja mutlaka oynamalı ki sert oynamaya kalkan rakip karşısında bol sayıda duran top kazansın. Zaten kapalı savunma yapacaklarsa duran toplara çok ihtiyacımız olacak. Hem artık Jaja'nın ilk 11 zamanı geldi de geçiyor bile.

Ilelioglu
26.10.2010, 02:05
Bu macta Alan veya Yattara gibi Futbolcular ikinci planda olmali...

:);)

Daha cok fizik gücü yüksek ve mücadeleci Futbolculara ihtiyac var.

Emre Çömez
26.10.2010, 02:14
irfan abi şiirini başka foruma yazdım :)

yektakurtulus
26.10.2010, 03:18

Serkan_________Yumlu________Egemen_______Ferhat __

Burak______Selçuk_____________Colman______________ ___Engin___

________________________Umut_________________

never change a winning team!!!!

necmiati61
26.10.2010, 03:30
Dün izlanda U19 takımını 2-1 yenen maçta gollerimizi Muhammet Demir ve Hasan Ahmet Sarı atmış.. Bu iki çocuk Mustafa Yumlu gibi seneye bizim A takımda olmayı hak ediyorlar.. Şimdiden değerlendirilsin bence..

yattarinho61
26.10.2010, 05:16

Serkan_________Yumlu________Egemen_______Ferhat __

Burak______Selçuk_____________Colman______________ ___Engin___

________________________Umut_________________

never change a winning team!!!!

never change a winning team ,ne anlama geldigini bilmiyorsan bi anlatayim.. yendigin mactaki ilk 11le baslamak.. insallah böyle bi hata yapmaz senol hoca..

POYRAZ
26.10.2010, 05:18
Haydi cocuklar su maci da gecin kayipsiz.

demir
26.10.2010, 06:47
bize karsı defans yapmazk ve sert oynamak zorundalar buyuzden hafif sıklet oyuncularımızı oynatmamalıyız mesela jaja oynarsa emın olun yerden kalkamaz zaten her pozısyonda adamı ındırıyorlar aman haa bır sut cekerse dıye :D bence mucadelecı bır takımla cıkmalıyız defansımıza cok ıs dusmeyecek bır mac oyuzden serkan dınlendırılebılır hatta cale bıle dınlendırılebılır bu macı tayfun ve ferhat cıkarabılır orta alanda selcugu dınlendırıp yerıne ceyhunla baslayabılırız ılerıde umut bu macta olmalı cunkı defansı dagıtmalıkı cektıgımız sutlarla ve ıcerıye doldurulan toplarla ısımız kolaylassın bu tabıkı benım fıkrım hoıcamız oyunculularımızın durumunu goruyor ona gore bır karar verecektır konya zıyanında gazıyla canını dısıne takacaktır bu mac emın olun ...

Cemalettin Taşkın
26.10.2010, 08:57
emre toraman bizim maçta oynayacak mı yani? offf

bu tazemeta yı oynatmaz inşallah ziya doğan adam bize gol atıyor bir tek.

birde adnan var tabi o da geçen sezon 2 gol attı biri bize.

61yusuf
26.10.2010, 08:59
---------------------Onur--------------------

--Serkan---Glowacki--Egemen---Ferhat--

---------Selçuk---Colman----Engin--------

---------Burak--------------Jaja------------
------------------umut(teo)-----------------

ozturk
26.10.2010, 09:32
Sağ kanatları iyi arkadaşlar. Sol bekin dikkatli olması gerek. Engin muhakkak oynamalı Ferhat tek başına kaldıramaz o koridoru..

komdere
26.10.2010, 09:40
Ziya Hoca klasik olarak Çanakkale geçilmezi oynatacak, orta sahada tekme göstertecektir. Böyle maçların hakemi çok önemli olur. Fazla sertliğe göz yumarsa, adamlar bizimkilere iyi tekme atar. Sabırlı ve istekli oynamalıyız. İlk golü de ilk yarı bulmamız çok iyi olur. İlk devre sonu olası bir beraberlik durumunda ikinci yarı daha da agresifleşeceklerdir.
Dikkatli olmak lazım.
Her maçı final görmek, kimseyi de küçümsememek lazım.

nbay
26.10.2010, 10:10
jaja ve engin 11 e

Şeref
26.10.2010, 10:15
bizim takım kabus gibi çokecek konyaya

Barış Burak
26.10.2010, 10:28
Dün izlanda U19 takımını 2-1 yenen maçta gollerimizi Muhammet Demir ve Hasan Ahmet Sarı atmış.. Bu iki çocuk Mustafa Yumlu gibi seneye bizim A takımda olmayı hak ediyorlar.. Şimdiden değerlendirilsin bence..

Muhammet Demir aslen Trabzonlu olan ama Bursasporda A Takıma kadar yükselmiş,gerçekten gelecekte başarılı olabilecek harika bir yetenek bence.Bursasporla saözleşme yenilemek istemediği için kadro dışı bırakıldı;Bursasporlu yöneticiler ise'Biz yetiştirdik,bizimle sözleşme imzalamıyorsa,birde kadrodamı tutalım' gibilerinden bir laf etti yanılmıyorsam.Ara transfer döneminde Muhammet Demiri çok cüzi bir miktara Trabzonspora alabilirz.Hasan Ahmet Sarıyı zaten herkes biliyor.Bunlar seneye bizim takımda çok iyi işler yaparlar.

BMN İstanbul Kahvaltısında,Başkana sorcağım soruyu başka bir abi sordu(O zamanlar daha Türkiye Kupası finali oynanmamıştı),Başkanım Muhammet Demir var Bursada Aslen Trabzonlu sözleşme uzatmamış almayı düşünüyormuyuz die,Başkan; ''Kim?Ahmet Demir mi?'' demişti yanlış hatırlamıyorsam:D

Bu haftaki Konya maçı için ise kadroda revizyon yapmalıyız.Ziya Doğanın Konyası malumunuz zaten.3 ön libero,7 defans oyuncusuyla süper bir kolektif futbol zevki veriyor bize:) İşte bunun için Bu hafta bence Serkanı dinlendirip yerine tayfunu koymalıyız.Gs maçı için,Egemen-Giray değişimi olmalı.Cale yerine zaten Ferhat oynayacak.Gloyu da denemeliyiz ki Gs maçına hazır olsun. kadrom şöyle;

--------------Onur--------------

----tayfun---Glo----Giray----ferhat

-------------ceyhun--------------

-------selçuk-------colman-------

--yattara(jaja)------------engin--

----------------umut-------------

Umut yerine Teofilo oynamamalı.Çünkü Konya zaten defans yapacak teo sakatlanır veya güçsüzlüğünden dolayı etkili olamaz.Alanzinhoyu ikinci yarıya saklayabiliriz.

Bence eğer 1 gol atarsak,önde baskıyı bırakalım,bırakalım da konya üstümüze gelsin,oyuncularıda şaşırır aa ilk defa hücum yapıyoruz diye.kontralarla işi bitiririz.

Çok uzun yazdım çünkü bu maçtan korkuyorum.Kolektif futboldan zerre kadar anlamayan hocaların maçlarından korkarım ben.ziya doğan,hikmet karaman,ertuğrul sağlam(ki o daha genç bu futbolu benimsememeli).ve daha niceleri.

ozturk
26.10.2010, 10:38
2008-2009 da çok iyi oynamamıza rağmen kazanamamıştık konya da. Çelme takmışlardı bize. İnşallah tekrarı olmaz.

3-1 alırsak süper olur

Kazım Uzunboy
26.10.2010, 10:41
Maç öncesinde puan durumu çok farklı olacak. Bu maçı kazanmak için daha fazla çaba gösterecekler..

Burak TOSUN
26.10.2010, 10:59
---------Onur-----------
Barış--Glo--Giray--Egemen
--------------------------
-----Selçuk---Colman-----
Burak------Jaja-------Engin
----------Umut------------

Böyle bir kadroyla çıkarsak Konya'nın bize karşı şansı olmadığını düşünüyorum. Burak ve Jaja zaten orta sahaya yardım eden futbolcular, Engin ve Umut ilerde ofansta kalır genellikle. Zaten Ziya Paşa'nın da oynatacağı futbol orta sahanın defans yapmasına gerek duydurmaz. Bu yüzden Ceyhun'u yazmadım orta sahaya.
Böyle başlayıp skoru aldıktan sonra asların yerine Yattara, Ceyhun gibi oyuncuları alabiliriz oyuna.
Ama asla Alanzinho ile başlamamalıyız zira Ziya Doğan'ın futbol anlayışında öyle futbolculara yer yok

mhayri
26.10.2010, 11:00
O' a karşı her türlü skora razıyım... Hani derler ya yarım sıfır olsun bizim olsun...

Trabzon34
26.10.2010, 11:23
Her kes kadro yapmış. ben de yapayım. :) Değerlendiren olursa memnun olurum.

---------Onur-----------
Serkan--Egemen--Giray--Ferhat
--------------------------
-----Selçuk---Colman-----
Burak------Jaja-------Engin
----------Umut------------

Serkan ı dinledirmek doğru bir düşünce olabilir. Sarı kart riskine karşı ama nasıl olsa bir gün görücek sarı kart.
Çok iyi oynuyor ama "o olmazsa kazanamayız" gibi bir durum olduğunu zannetmiyorum.
Sağ da barış ataş oynar. Olmadı göbekte glowacki oynar, sağda egemen oynar. Tayfun da bir alternatif..
Glowacki nin hazır olup olmadığını bilmediğim için kadroya almadım. Solda ferhat olacağı için mustafa yı kesmek zorunda kaldım. zira ferhat epeydir oynamıyor. onun boşluğunu kapatmak stoperlere düşebilir. Mustafa bu görevde sıkıntı yaşayabilir.
Ama Şenol Hocam en doğrusunu bilir. Sonuçta sürekli yanında olan o. ama engin ve jaja nın kadroda olması gerektiğini düşünüyorum.

karayamayman
26.10.2010, 11:43
Theofilo izinsiz olarak şehri terketmiş bugün...Buyur buradan yak...

Volkan Albayrak
26.10.2010, 11:49
Trabzonspor’un Kolombiyalı oyuncusu izinsiz kenti terk etti .... Teknik direktör Şenol Güneş tarafından ülkesinden geç geldiği için Gençlerbirliği maçı kadrosuna dahil edilmeyen Kolombiyalı oyuncukimseye haber vermeden,Trabzon'dan ayrıldı. Bordo mavili ekibin yetkilerinin ulaşamadığı Teo'nun ülkesine gittiği öğrenilirken bu durum bordo mavililerde sıkıntı yarattı

Mayls
26.10.2010, 11:53
Trabzonspor’un Kolombiyalı oyuncusu izinsiz kenti terk etti .... Teknik direktör Şenol Güneş tarafından ülkesinden geç geldiği için Gençlerbirliği maçı kadrosuna dahil edilmeyen Kolombiyalı oyuncukimseye haber vermeden,Trabzon'dan ayrıldı. Bordo mavili ekibin yetkilerinin ulaşamadığı Teo'nun ülkesine gittiği öğrenilirken bu durum bordo mavililerde sıkıntı yarattı
Kaynak nedir?

Volkan Albayrak
26.10.2010, 11:53
haber 61

karayamayman
26.10.2010, 11:55
Kaynak nedir?

LİG TV altyazı...

karayamayman
26.10.2010, 11:56
LİG TV altyazı...

Bu da Medyatrabzon

Teofilo Kaçtı
26 Ekim 2010 / 11:53
ŞOK..ŞOK..ŞOK
Teofilo Kaçtı...

AYRINTILAR BİRAZDAN....

Emrullah
26.10.2010, 11:56
Hayda. Olacak iş mi bu.

Melek
26.10.2010, 11:57
Bu Medya Trabzon kadar abartan kötü haber yapan site tanımıyorum internet ortamında kim bilir olayın aslı nasılsır :(

karayamayman
26.10.2010, 11:58
BJK maçında gördüğü kırmızı kartta da kötü niyet vardı bence...Ceza alıp tatil yapmak istemişti..

Herşey iyi giderden bu kötü oldu sonuç olarak...

cihatöztürk
26.10.2010, 11:59
Bir haftada sorun çıkmasın artık şu klüpte arkadaş

karayamayman
26.10.2010, 12:00
Trabzonspor'un Kolombiyalı futbolcusu Teofilo Gutierrez, bugün izin almadan Trabzon'dan ayrıldı. Bu futbolcunun nereye gittiğine dair kesin bilgileri olmadığını söyleyen bordo - mavili yöneticiler konuyu detaylı bir şekilde araştırdıktan sonra açıklama yapacaklarını duyurdu.

Geçtiğimiz hafta oynanan Gençlerbirliği maçında kadroya giremeyen Teofilo'nun kulüple ilgili hiçbir sorununu bulunmadığını vurgulayan kulüp idarecileri, şimdi Teofilo'ya ulaşıp olayın içeriğini öğrenme çabası içerisinde. Kulüpten bu konuyla ilgili olarak ilerleyen saatlerde açıklama yapılacağı belirtildi.

(Milliyet)

Volkan Albayrak
26.10.2010, 12:02
buyur burdan yak

Volkan Albayrak
26.10.2010, 12:03
Trabzon’da Teofilo şoku.
26 Ekim 2010 / 11:53
Teofilo Kaçtı
Dün Denizbank ile yapılan imza töreninden sonra özel nedenleri nedeniyle yönetimden izin isteyen Teofilo’nun buna izin verilmemesi nedeniyle Trabzon’dan apar topar ayrıldığı belirtildi.

Kolombiyalı oyuncuya ulaşamayan yetkililerin Teofilo’nun nerede olduğunu bilmediği belirtilirken, oyuncunun ailesiyle ilgili sıkıntılarını çözmek istediği bunun için Trabzon’dan ayrıldığı belirtildi.

Napoli
26.10.2010, 12:03
Twıterda yazmıstım..

3 mac ust uste kazandık ve kulup karısmadı.. Inanamıyorum gozlerım yasardı yazdım Mıllet bana tepki gosterdı.Al ıste kacınılmaz son.

oguzkoc
26.10.2010, 12:04
yargısız infaz yapmayalım. ne sebep olursa olsun izinsiz terk etmesi zaten cezasız kalmayacak ama acaba hangi niyetle gitti. niyetini bilelim ondan sonra cezanın yanın da kınamasını da yaparız her türlü.

Ali Özcan
26.10.2010, 12:06
Vukuatsız tek bir haftası geçmiyor takımın yeminle...

Toulusue - Umut olayı

Hacısalihoğlunun istifası

"Başkan - Şenol Hoca küs" söylentileri

Yattara nın son maçtaki hastalığı

İbrahim Hacıosmanoğlunun "düzenli" açıklamaları...

Teo nun kaçışı (adam daha dün bonus kart tanıtımında dört köşeydi zevkten)

ve bu takım ikinci...Helal olsun Şenol Hoca...Heykeli dikilecek adamsın...

ccd6167
26.10.2010, 12:15
way arkadas ya...sıkıntıya bakar mısın ya....noluyo adam belkı uyuya kalmıstır bısı olmustur bu kadar mı basıt bu olay...

Volkan Albayrak
26.10.2010, 12:17
Senden sıkıldım artık
26 Ekim 2010 / 12:12
Teofilo, Güneş’i çıldırttı
Trabzonspor’da şehri terk ederek büyük bir şok yaşatan Teofilo’nun ayrılışının ardından uzun süredir eşi ile ilgili olarak yaşadığı problemlerin yattığı belirtilirken, bir çok kez bunları çözmek için uğraşan Teknik Patron Şenol Güneş’in en sonunda pes ettiği belirtildi. Dün bir kez daha Güneş’e “Kafam çok karışık. Bana izin verin” diyen Teo’ya tecrübeli hoca, “Seninle artık uğraşamayacağım. Gidersen git. Sıkıldım artık senin sıkıntılarını çözmek için” dediği belirtildi.

Haber: Serkan YAZICI

Mayls
26.10.2010, 12:17
Resmi bir açıklama gelmeden aklımıza kötü şeyler getirmemeliyiz bence. Ne bileyim belki bir açıklaması falan vardır.

Napoli
26.10.2010, 12:21
Sadri Şener: parayı getırırse gıder.Yada 3 yıl top oynamaz..

Radyosporda konsutu baskan.

serdaracıl
26.10.2010, 12:22
serkan, selçuk bu maçta dinlendirilebilir

Volkan Albayrak
26.10.2010, 12:22
ulan umut ne ballı adam

Gökhan KAN
26.10.2010, 12:24
Ben Konya'yı çok az izledim. Sahaya iyi yayılan ve iyi alan daraltan bir takıma benzemiyordu. Sizcede öylemi ?

Öyleyse Ceyhun oynamalı diye düşünüyorum.

Volkan Albayrak
26.10.2010, 12:25
ve resmi açıklama geldi
26 Ekim 2010 / 12:18
Teofilo izinsiz şehri terketti
Trabzonspor'dan yapılan açıklama aynen şu şekilde:

Takımımızın Kolombiyalı oyuncusu Teofilo Gutierrez dün akşam katılması gerektiği çalışmaya izinsiz olarak gelmemiştir. Ayrıca oyuncunun bugün izinsiz olarak şehri terk ettiği bilgisine ulaşılmıştır.

Volkan Albayrak
26.10.2010, 12:26
trabzondan kolombiyaya diek uçuş varmı???

Napoli
26.10.2010, 12:33
Konstantırasyon

Galibiyet Anahtarı

61zeynel61
26.10.2010, 12:36
Bu teo hazretlerinin sözleşmesi bizde nasıl olsa. Varsa bir artisliği, sözleşmesi boyunca paf takımla oynar veya hiç oynatılmaz. Bakalım bir daha ismini anan çıkar mı? Futbolcu kaybetmemizden yana değilim ancak hiç kimse Trabzonspor'dan önde değildir. Hele ki Teo. Zaten şu sıralarda maşallahı var takımın. Forvete kazık çaksak top ona çarpar gol olur. :)

Gökhan KAN
26.10.2010, 12:40
Neyse arkadaşlar Teo muhabbetiyle bu başlığı bari kirletmeyelim. Zaten 2 başlıkta konuşuluyor bu konu..

Ekrem D.
26.10.2010, 12:52
Senden sıkıldım artık
Trabzonspor’da şehri terk ederek büyük bir şok yaşatan Teofilo’nun ayrılışının ardından uzun süredir eşi ile ilgili olarak yaşadığı problemlerin yattığı belirtilirken, bir çok kez bunları çözmek için uğraşan Teknik Patron Şenol Güneş’in en sonunda pes ettiği belirtildi. Dün bir kez daha Güneş’e “Kafam çok karışık. Bana izin verin” diyen Teo’ya tecrübeli hoca, “Seninle artık uğraşamayacağım. Gidersen git. Sıkıldım artık senin sıkıntılarını çözmek için” dediği belirtildi.

şu sözü Şenol hocanın söyleyebileceğine ihtimal veriyor musunuz?

Tangerine Dream
26.10.2010, 12:54
Senden sıkıldım artık

Bu haberi hazırlayan arkadaş da o sırada yanlarında mıymış? Şenol Hoca'nın hiçbir futbolcuyla bu üslupta konuşacağını sanmıyorum.

EROS87
26.10.2010, 13:29
Konstantırasyon

Galibiyet Anahtarı

çok doğru...

ancak ''ı'' yok :)

konsantrasyon

Şeref
26.10.2010, 14:18
sadri baba neden yorduki kendini o kadar. neyse olmuşla ölmüşe çare yok. inşaallah hayırlısı olur. şenol hoca uygun görürse olur.

Cemalettin Taşkın
26.10.2010, 15:15
bu teofilo olayı inşallah olumsuz yansımaz tek yenilgiyi aldığımız manisa maçından önce de yönetimde istifa olayı olmuştu.

61zeynel61
26.10.2010, 16:22
sadri baba neden yorduki kendini o kadar. neyse olmuşla ölmüşe çare yok. inşaallah hayırlısı olur. şenol hoca uygun görürse olur.

Kendi yaptığı bir transferdi. Haklı olarak hüsrana uğramak istemiyor ve buna uğraşıyor tahminimce. Hele de seçimler varken...
Bu saatten sonra da Teo ile başarılı olunabileceğini düşünmek zor gibi görünüyor.

Taner Tonbil
26.10.2010, 16:26
sizce bu macta ceyhun oynamali mi ? (yani 3lü ortasaha sartmi ?)

Ilelioglu
26.10.2010, 16:26
Hersey bir yana bu mac cok önemli...;)

UĞUR DURTAŞ
26.10.2010, 16:41
teo olayı bizim moralleri bozduysa haydi haydi hocanın ve futbolcularında morali bozulmuştur.konya maçında alacağımız bir galibiyet bu olayı unutturur.hocamız kazanan takımı değiştirmiyor ama yattara ve enginin ilk 11 de olması iyi olur kanısındayım...

lazzz61
26.10.2010, 16:43
ulan umut ne ballı adam
aynene kardesım yaa yıne kaldık umutun elıne Allahtan jaja alındı :D

Ozan Yazıcı
26.10.2010, 16:44
Bu maça 3 puan yazmayacaksak şampiyonluktan bahsetmeyelim hiç..

Ilelioglu
26.10.2010, 16:47
Senden sıkıldım artık

Sadri Şener: parayı getırırse gıder.Yada 3 yıl top oynamaz..

Radyosporda konsutu baskan.

ve resmi açıklama geldi
26 Ekim 2010 / 12:18
Teofilo izinsiz şehri terketti
Trabzonspor'dan yapılan açıklama aynen şu şekilde:

Takımımızın Kolombiyalı oyuncusu Teofilo Gutierrez dün akşam katılması gerektiği çalışmaya izinsiz olarak gelmemiştir. Ayrıca oyuncunun bugün izinsiz olarak şehri terk ettiği bilgisine ulaşılmıştır.

Bunlarin Konya maci ile uzaktan yakindan bir alakasi varmi...?

Yok, öyleyse neden bu Basliga yazilir...?

:rolleyes:

Ilelioglu
26.10.2010, 17:16
Konyaspor daha cok kontra atak futbolu oynuyor, kendi sahalarinda bize karsida böyle oynayacaklardir diye düsünüyorum.

Onun icin ilk öncelikle tabiki ciddiyet ve disiplin bir yana, kontrollü bir futbolu tercih etmemiz gerekiyor.

Acik oynarsak canimiz yanabilir, ayrica duran toplarida iyi kullanabiliyorlar denebilir, dikkat etmek gerekir...

Kontrollü bir futbol ve bir sekilde gol atip üc puani alip geri dönmek en mantiklisi gibi geliyor...

Insallah bu maci alip yolumuza devam ederiz...

:);)

yattarinho61
26.10.2010, 17:18
aliriz insallah .. baska yolu yok..

Fatih
26.10.2010, 17:25
Maçın kilidini Jaja-Burak-Umut üçlüsü açar.:)

Ömür Karadeniz
26.10.2010, 17:26
Ya nedir bu kardeşim teo asağı teo yukarı.Bitti adam çekti gitti napalım.Bu takımdaki hücüm oyuncularının hepsinin nerdeyse 3-4 golü var teo olsa nolur olmasa nolur.

61zeynel61
26.10.2010, 17:45
Yaşanan son gelişmelere rağmen ümitsiz değilim zira Jaja, Umut, Engin, Burak (Selçuk'u saymadım bile) gibi isimlerle ve sergilenecek kollektif (Ömer ÜRÜNDÜL aklıma geldi) bir futbolla gol sıkıntısı çekeceğimizi düşünmüyorum. :)

Allah izin verirse seriye devam edeceğiz.

Teo'da enayiliğine doymasın. Son yıllarda kurulan en güzel kadrodan kaçıyor. Hem de guti ve tüplü q7'lerin top koşturduğu bir ligde.

Ne olursa olsun hep destek, tam destek.

Başka TRABZONSPOR yok!

uemit
26.10.2010, 17:50
onur
baris mustada yumlu glowacki egemen

serkan selcuk ceyhun colman

umut burak

Semra
26.10.2010, 18:18
bence Konya maçı gs maçından daha zor, takım büyük takımlara daha rahar konsantre oluyor, bi de küçük takımlar 1 puan alsam kardır deyip maçı kısır hale getiriyorlar.
inş. keyifli bi maç olur 3 puanı alıp yolumuza kayıpsız devam edelim, gs maçına böylece moralli çıkarız.

Hürgün Aygün
26.10.2010, 19:53
Teo olayı inşallah takımı etkilemez.

Mert Oğuzlu61
26.10.2010, 20:13
_____________onur___________

__serkan___glo____egemen___ferhat

__________selçuk__colman

__burak________jaja_______engin

______________umut

böyle çıkarız büyük ihtimal..

kursat1313
26.10.2010, 20:25
analmıyorum herşey iyi giderken niye hep bir problem çıkıyor

61zeynel61
26.10.2010, 20:30

__________selçuk__colman

______________umut

Bence de bu kadro ideal. Skor olarak öne geçtiğimizde de forvet arkası isimlerden birini çıkarıp yerine Barış'ı alırsak skoru korumuş oluruz. Bunu da Burak-Barış değişikliği ile sağlayabiliriz gibime geliyor.

61zeynel61
26.10.2010, 20:31
Teo olayı inşallah takımı etkilemez.

Önümüzdeki 3 maçtan ALLAH'ın izniyle 7 puan çıkarabilirsek hatırlanmaz bile. :)

Hasan Habip Özbay
26.10.2010, 20:56
al sana sıkı bir deplasman her türlü entrika ve hileye hazır olun zira haftaya cincon maçı var aman ha galeyana gelmeyelim yoksa konya bizim rakibimiz değil

Ilelioglu
26.10.2010, 20:56

__________selçuk__colman

______________umut

Bence bu cok ofansif bir ilk onbir...:cool:

mhayri
26.10.2010, 21:00
İnşallah oyuncularımız Konya'nın sert oyununa sinirlenip boşuna kart görerek haftaya cezalı olmazlar...

Koray Yiğit
26.10.2010, 21:17
_________________________ONUR_____________________ _______

BARIŞ__________MUSTAFA(GLO)_________EGEMEN________ __FERHAT

________________SELÇUK_____________COLMAN_________ __

BURAK__________________JAJA_____________________EN GİN

_____________________UMUT_________________________ _______

Serkan ceza sınırında olduğu için riske edilmemeli GS maçına saklanmalıdır

GB maçının 2.yarısı gibi topu hızlı çevirip,kanatları iyi kullanır ve gol ayaklarımız kendisine gelen fırsatları değerlendirirse maçı kazanırız...Skor tahminim 3-0

Cafer Bulur
26.10.2010, 21:27
_________________________ONUR_____________________ _______

BARIŞ__________MUSTAFA(GLO)_________EGEMEN________ __FERHAT

________________SELÇUK_____________COLMAN_________ __

BURAK__________________JAJA_____________________EN GİN

_____________________UMUT_________________________ _______

Serkan ceza sınırında olduğu için riske edilmemeli GS maçına saklanmalıdır

GB maçının 2.yarısı gibi topu hızlı çevirip,kanatları iyi kullanır ve gol ayaklarımız kendisine gelen fırsatları değerlendirirse maçı kazanırız...Skor tahminim 3-0
Serkan riske edilmemelinin mantigi nedir,böyle bir sey olamaz.

Gs macina 4 puan veriyolarda konya macina 2mi veriliyor?

Önündeki mac en önemli mactir,konya macinda puan kaybettikten sonra gs yi yenmenin bir önemi yok.

Asi Çaykaralı61
26.10.2010, 21:28
Önümüzdeki 3 maçtan ALLAH'ın izniyle 7 puan çıkarabilirsek hatırlanmaz bile. :)

ALLAH'ın İzniyle İNŞALLAH Teofilo olayı takımımızı etkilemeyecektir

Ilelioglu
26.10.2010, 21:29

Önündeki mac en önemli mactir,konya macinda puan kaybettikten sonra gs yi yenmenin bir önemi yok.

Evet aynen...Serkan cezali duruma düserse bunu gese macinda düsünürüz simdi degil...

;)

.....
26.10.2010, 21:38
Teofilosuz kaç maç kazandıysak yine öyle bir maç olacak.

Biz hangi maça Teofilo var diye kazanacaz dedik ?

Ben cevap vereyim hiçbir maç.

Burda Teofiloyu böyle yaptığı için küçük görmek gibi bir niyetim yok.Bende işin aslını astarını bilmiyorum. Yarın öbür gün geri gelir söylediğimiz lafları yedirtir bize.

O yüzden Takımımızdaki 11 kişiyede sonsuz güveniyoruz. Allahın izniyle bu maçı alacağız.

Turgay ATEŞ
26.10.2010, 21:39
İyi konsantre olduğumuz sürece yenemiyeceğimiz kimse yok.
Kesinlikle bu maçıda alıcamızı düşünüyorum.

Asi Çaykaralı61
26.10.2010, 21:42
Teofilosuz kaç maç kazandıysak yine öyle bir maç olacak.

Biz hangi maça Teofilo var diye kazanacaz dedik ?

Ben cevap vereyim hiçbir maç.

Burda Teofiloyu böyle yaptığı için küçük görmek gibi bir niyetim yok.Bende işin aslını astarını bilmiyorum. Yarın öbür gün geri gelir söylediğimiz lafları yedirtir bize.

O yüzden Takımımızdaki 11 kişiyede sonsuz güveniyoruz. Allahın izniyle bu maçı alacağız.

Ömer Abi bizler Şükürler olsun ki takımımızdaki bütün futbolcularımıza güvenimiz sonsuz.Bencede bilmeden yorum yapmamalıyız.Ama Resmi Sitemizden açıklama geldi.Takımımız için hayırlısı olsun
İNŞALLAH bu haftayı da kayıpsız atlatacağız :D

Asi Çaykaralı61
26.10.2010, 21:43
İyi konsantre olduğumuz sürece yenemiyeceğimiz kimse yok.
Kesinlikle bu maçıda alıcamızı düşünüyorum.

İNŞALLAH Abi bu maç Galatasaray ve Bursaspor maçı öncesine geliyor
Moral bakımından olsun Şampiyonluk yarışı için olsun bu 3 puan takımımız için çok önemli birde deplasmandan 3 puan
Ben ALLAH'ın İzniyle İNŞALLAH bu maçdan 3 puanımızı alacağımıza inanıyorum :D

.....
26.10.2010, 21:46
Ömer Abi bizler Şükürler olsun ki takımımızdaki bütün futbolcularımıza güvenimiz sonsuz.Bencede bilmeden yorum yapmamalıyız.Ama Resmi Sitemizden açıklama geldi.Takımımız için hayırlısı olsun
İNŞALLAH bu haftayı da kayıpsız atlatacağız :D

İnşallah kardeşim İnşallah.

Bizler inandık. Bu sene olacak Allahın izniyle.

Emrah KabuL
26.10.2010, 21:46
İşte bu maçta Ceyhun oynamalı.

Gökhan KAN
26.10.2010, 21:49

Serkan'sız Konya maçında zorlanmazsın ama Gs maçında Serkan'sız zorlanırsın..

lazfatih61
26.10.2010, 21:49
konyada okuyan trabzonsporluyum...konya şehri kenetlenmiş,herkes bu maça kurtuluş gözüyle bakıyor..ben açıkçası korkuyorum,teo olayıda takımı olumsuz etkilemez insallah..

Asi Çaykaralı61
26.10.2010, 21:51
İnşallah kardeşim İnşallah.

Bizler inandık. Bu sene olacak Allahın izniyle.

İNŞALLAH Abim

Güvenimiz ve desteğimiz sonsuz takımımıza :D

Cafer Bulur
26.10.2010, 21:52
Bu yorumu senden beklemezdim gökhan.

Konya maci gs maci kadar zor gececek,serkan a ihtiyacimiz olacak.

Bu mantiga kalirsa selcuk da sakatlanmasin diye konya macinda oynamamali,bunu kabul etmek mümkün mü?

Zaten diger bek oyuncun savunma ve ofans yönüyle yetersiz,bir de serkan i oynatmamak olur mu?

Cafer Bulur
26.10.2010, 21:53
konyada okuyan trabzonsporluyum...konya şehri kenetlenmiş,herkes bu maça kurtuluş gözüyle bakıyor..ben açıkçası korkuyorum,teo olayıda takımı olumsuz etkilemez insallah..
Herkes bizim maclara kurtulus gözüyle bakiyor zaten.

Ben de bu maca kurtulus gözüyle bakiyorum,en az konya kadar bizim de kazanmaya ihtiyacimiz var.

Asi Çaykaralı61
26.10.2010, 21:54

Konya maçı bencede bizim için zorlu olacaktır.Ama kazanacağız İNŞALLAH
Serkan'ın yerini belki Konyaspor maçında doldurabiliriz ama Galatasaray ve Bursaspor maçında zor
Serkan Abi İNŞALLAH bu 3 zorlu maçda da oynayacaktır ve bu 3 maçdan ALLAH'ın İzniyle İNŞALLAH 9 puanla ayrılacağız :D

Asi Çaykaralı61
26.10.2010, 21:55
Herkes bizim maclara kurtulus gözüyle bakiyor zaten.

Ben de bu maca kurtulus gözüyle bakiyorum,en az konya kadar bizim de kazanmaya ihtiyacimiz var.

Haklısın Ömer Abi bu maç bizim için çok önemli :D

Jaja'nın bence ilk 11'de oynaması lazım

Asi Çaykaralı61
26.10.2010, 21:57

ALLAH zihin açıklığı versin Fatih Abi
İNŞALLAH zorlu Konya deplasmanından 3 puanla döneceğiz :D

Gökhan KAN
26.10.2010, 21:58
Bu yorumu senden beklemezdim gökhan.

Konya maci gs maci kadar zor gececek,serkan a ihtiyacimiz olacak.

Bu mantiga kalirsa selcuk da sakatlanmasin diye konya macinda oynamamali,bunu kabul etmek mümkün mü?

Zaten diger bek oyuncun savunma ve ofans yönüyle yetersiz,bir de serkan i oynatmamak olur mu?
Katılmıyorum abi ben. Serkan'sız Gs maçına çıkmak istemiyorum. Heleki Fb maçındaki Gs karşısına. Bu maçta oynasın Barış, Tayfun ne olacak. Gerçi Konya'nın sol tarafı etkilimi bilmiyorum ama sağ tarafı daha etkili yanılmıyorsam. Savunma anlamında Serkan'sız sıkıntı yaşamayız bence ama hücumsal anlamda yaşayabiliriz. Onu da Jaja çözer abi merak etme..:)

Hakan Karadirek
26.10.2010, 21:58
Konya maçı bencede bizim için zorlu olacaktır.Ama kazanacağız İNŞALLAH
Serkan'ın yerini belki Konyaspor maçında doldurabiliriz ama Galatasaray ve Bursaspor maçında zor
Serkan Abi İNŞALLAH bu 3 zorlu maçda da oynayacaktır ve bu 3 maçdan ALLAH'ın İzniyle İNŞALLAH 9 puanla ayrılacağız :D
Kardesim, Allahin izniyle insAllah ayni anlama geliyor :) Yan yana kullanmana gerek yok :o

Asi Çaykaralı61
26.10.2010, 22:01
Kardesim, Allahin izniyle insAllah ayni anlama geliyor :) Yan yana kullanmana gerek yok :o

Abim olsun fazla DUA'dan zarar gelmez :D

Bizler isteyeceğiz ki ALLAH Dualarımızı İNŞALLAH kabul edecek :D

Ali İhsan
Teo olayından sonra yabancı kontenjanı sıkıntımız da kalmadı. Papy'yi saymıyorum, hoca istediği kadroyu kurabilir. Tabi Papy, Ahmet gibi isimler de hocanın planlarında olsalar keşke.

Cafer Bulur
Katılmıyorum abi ben. Serkan'sız Gs maçına çıkmak istemiyorum. Heleki Fb maçındaki Gs karşısına. Bu maçta oynasın Barış, Tayfun ne olacak. Gerçi Konya'nın sol tarafı etkilimi bilmiyorum ama sağ tarafı daha etkili yanılmıyorsam. Savunma anlamında Serkan'sız sıkıntı yaşamayız bence ama hücumsal anlamda yaşayabiliriz. Onu da Jaja çözer abi merak etme..:)
Gs macinda oynarda kart görürse bursa macinda olmayacak,uzar gider bu.

Serkan a her macta ihtiyacimiz var,takimin aslari arasinda kendisi.

Sagbekte alternatifler yeterli degil,daha önce cözmeliydik bu konuyu.

Kasimpasa macinda serkan ciktiktan sonra baris mi oynadi?

Hakan Karadirek
26.10.2010, 22:02
Abim olsun fazla DUA'dan zarar gelmez :D

Bizler isteyeceğiz ki ALLAH Dualarımızı İNŞALLAH kabul edecek :D
Sende haklisin :D

Asi Çaykaralı61
26.10.2010, 22:03
Teo olayından sonra yabancı kontenjanı sıkıntımız da kalmadı. Papy'yi saymıyorum, hoca istediği kadroyu kurabilir. Tabi Papy, Ahmet gibi isimler de hocanın planlarında olsalar keşke.

Teofilo'nun olayından sonra Hasan Ahmet Sarı'nın A takımımıza alınacağına inanıyorum :D

Asi Çaykaralı61
26.10.2010, 22:04
Sende haklisin :D

ALLAH Dualarımızı İNŞALLAH kabul edecektir :D

Cenabı ALLAH isteyene arzu edene istediğini verir yeter bizler istemeyi bilelim :D
Yanlış mı dedim Abilerim ?Renktaşlarım ?

Asi Çaykaralı61
26.10.2010, 22:07
Konya- TS hakemi açıklandı

http://www.haber61.net/images/news/28210.jpg

Spor Toto Süper Lig'de 10. hafta maçlarını yönetecek hakemler açıklandı.

Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulu tarafından yapılan açıklamaya göre,
Ligde 10. hafta maçlarını yönetecek hakemler şöyle:

29 Ekim Cuma:
Bursaspor-Fenerbahçe: Cüneyt Çakır

30 Ekim Cumartesi:
Eskişehirspor-Ankaragücü: Halis Özkahya
Galatasaray-Medical Park Antalyaspor: Bünyamin Gezer
Gaziantepspor-Kardemir D.Ç. Karabükspor: Serkan Çınar

31 Ekim Pazar:
Gençlerbirliği-Manisaspor: Süleyman Abay
Kasımpaşa-Kayserispor: Abdullah Yılmaz
Beşiktaş-Sivasspor: Tolga Özkalfa
Bucaspor-İstanbul Büyükşehir Belediyespor: Kuddusi Müftüoğlu

01 Kasım Pazartesi:
Konyaspor-Trabzonspor: Fırat Aydınus

http://www.haber61.net/news_detail.php?id=68511

Cafer Bulur
26.10.2010, 22:07
ALLAH Dualarımızı İNŞALLAH kabul edecektir :D

Cenabı ALLAH isteyene arzu edene istediğini verir yeter bizler istemeyi bilelim :D
Yanlış mı dedim Abilerim ?Renktaşlarım ?
Konyasporlular bu hafta mevlananin türbesinden cikmazlarsa ne olacak?:)

Bu isler sadece dua ile olmaz,öncelikle cok istemek ve sahada dogrulari yapmak gerekir,sebeplere baglanmak gerekir.

Allah calisana,cabalayana verir,gavur Müslüman farketmez.

Ilelioglu
26.10.2010, 22:10

Ne geseymis bu....peh:rolleyes:

Gökhan KAN
26.10.2010, 22:10
Fırat Aydunus hadi bakalım..

Asi Çaykaralı61
26.10.2010, 22:11
Konyasporlular bu hafta mevlananin türbesinden cikmazlarsa ne olacak?:)

Bu isler sadece dua ile olmaz,öncelikle cok istemek ve sahada dogrulari yapmak gerekir,sebeplere baglanmak gerekir.

Allah calisana,cabalayana verir,gavur Müslüman farketmez.

Abi ben yazmıştım isteyene arzu edene çabalayana karşılığını verir anlamında yazdım

Tabii ki bizler Dualarımıla olsun,desteklerimizle olsun takımımıza desteğimizi sonuna kadar vermeliyiz

Cafer Bulur
26.10.2010, 22:14
Fırat Aydunus hadi bakalım..
Bence iyi oldu,firat aydinus gerektiginde sert faullere kirmizi kart bile verebiliyor.

Hakemin konyanin sert futboluna prim vermeyecegini düsünüyorum.

Hakan Karadirek
26.10.2010, 22:15
Bu macta penaltidan gol atacagiz, ahanda suraya yaziyorum.

Gökhan KAN
26.10.2010, 22:16
Bence iyi oldu,firat aydinus gerektiginde sert faullere kirmizi kart bile verebiliyor.

Hakemin konyanin sert futboluna prim vermeyecegini düsünüyorum.
Belkide o nedenle atanmıştır. Olabilir..

Cafer Bulur
26.10.2010, 22:18
Bu macta penaltidan gol atacagiz, ahanda suraya yaziyorum.
Umarim mactan sonra takimin penalticisi kim olmali basligi prim yapmaz.:)

Penalti olursa jaja kullanmali bence.

Sefa
26.10.2010, 22:24
Galatasaray maçını kim yönetecek acaba.. Bünyamin yönetir diye düşünüyordum ama adam bize şanslı geliyor diye hemen elemişler Gs -Antalya maçına vererek..

Cüneyt Çakır zor, Fırat Aydunus elendi..

Yine şu Bitoğlu çıkarsa deliririm..

Hüseyin Göçek yönetecek sanırım..

Burçak
26.10.2010, 22:25
Ben Ziya Doğanı merak ediyorum birazda. Acaba nasıl bir dizilişle çıkaracak Konyasporu

Hüseyin Çümen
26.10.2010, 22:27
bence serkan oynasın kartını görsün bursa maçında daha fazla ihtiyacımız olacak gese maçı zorluk derecesi bakımından daha rahat bir maç olur bursaya göre

gerçi febe de küçümsedi geseyi iyi top oynayamadılar

Tolga Kurt
26.10.2010, 22:34
________________Onur_________________
Serkan___Glowacki_____Egemen_____Ferhat(B.Ataş)
_________Selçuk________Colman_________
Yattara________JaJa________________Engin
______________Umut___________________

hami6134
26.10.2010, 22:35

Vallaha kardeş bizde 30 seneden beri kilitlenmişiz şampiyonluga onlardan bizene biz topumuzu oynuyalım onlar nereye kitlenirse kitlensinler

Aytaç Çakıroğlu
26.10.2010, 22:37
önümüzdeki zorlu maçlar öncesi önemli olan 3 puan. nasıl olursa bu maç kötü oyunda olsa 1-0 olsun bizim olsun. gs ve bursa maçları öncesi çok önemli. gazaları mübarek olsun

Kamil Çakmak
26.10.2010, 22:40
valla ben bu maçı alırız diye düşünüyorum. Kayıp bir maç olmaz gibi. Ben haftaya oynayacağımız gs maçına adepte oluyorum açıkçası. Bizim için önemli olan o maç:)

Fatih
26.10.2010, 22:48
Ziya Hocanın kendisinden çok oynattığı kasaplardan korkuyorum.Basem Abbas,İbrahim Ege,Erdinç Yavuz ve bu hafta cezalı olan Emre Toraman bu konuda sabıkalı futbolcular.Gs maçı öncesi sakatlık falan olmaz inş.

mashal61
26.10.2010, 23:03
Bu maçta hızlı oyuncular işe yarayabilir. Mesela Alanzinho, Yattara, Umut gibi bir üçlüyle başlanabilir bu maça. Ciddiyim.

Paksoy
26.10.2010, 23:04
Bu maçta hızlı oyuncular işe yarayabilir. Mesela Alanzinho, Yattara, Umut gibi bir üçlüyle başlanabilir bu maça. Ciddiyim.
tam tersi diyorum

EROS87
26.10.2010, 23:16
Konyaspor maçını Aydınus yönetecek

Spor Toto Süper Lig'in 10. hafta karşılaşmalarında görev alacak hakemler açıklandı. Buna göre takımımızın Konyaspor ile oynayacağı müsabakayı Fırat Aydınus yönetecek. Ayrınus'un yardımcılıklarını Serkan Ok ve Kemal Yılmaz yapacak. Maçın 4. hakemi olarak ise Osman Yiğit Uzer görevlendirildi.

Engin Koltuk
26.10.2010, 23:20
İlk sekizdeki takımların 2 si ile oynamamışız sadece. ( Bursa ve Karabük) Bir de 9. Galatasaray var, bunun dışındaki takımlara puan vermememiz gerekiyor. GS maçını da almalıyız çünkü ikinci yarı İstanbul takımlarıyla deplasmanda oynuyoruz.

Lafın özü Konyaspor'a puan verme lüksümüz yok.

Ayrıca bu çıkışa geçmek isteyen takımlar da hep bizi buluyor.

irfanb
26.10.2010, 23:31
Ligin en cok gol yiyen takimlarindan biri Konyaspor.( 9 mac = 17 gol)
Biz de ligin en fazla gol atan ikinci takimiyiz.
Zorlanacagimizi zannetmiyorum.
Mantaliteye ragmen.

iso_4939
26.10.2010, 23:32
zıya hoca kesın aslan kesılır bızım macta...

TSelif
26.10.2010, 23:33
Ziya Doğan 11 kişi ile yatacak kalenin önüne biliyorum adamın zihniyetini :mad:
Kayıpsız geçmemiz gerekiyor insallah 3 puan bizim olucak :)

sonimp
26.10.2010, 23:34
arkadaşlar, G.saray maçının tarihi belli olmadı hala değil mi? gitmeyi düşünüyorum fakat uçak planlamamı yapamıyorum tarih belli olmadığından. bilgisi olan var mı acaba?

SEDAT
26.10.2010, 23:35
- Fırat Aydınus'un Yönetmesi Güzel Oldu , Kasaplara Taviz Vermeyecektir....

iso_4939
26.10.2010, 23:38
inş.sakat olmaz.gs macı zor gecer.

DeAgLeMaNyAq
27.10.2010, 02:31
Ben Ziya Doğanı merak ediyorum birazda. Acaba nasıl bir dizilişle çıkaracak Konyasporu

Bunda merak edecek ne var. 1 kaleci 4 defans 5 ön libero 1 forvet... :)

ApoCaN28
27.10.2010, 09:39
Senenin en zor maçlarından biri olacak gibi, umarım kazasız belasız 3 puana ulaşırız .

Emre Emiroğlu
27.10.2010, 09:59
Konya deplasmanının kolay geçtiğini hiç hatırlamıyorum. Her maç ekstra efor ekstra hırs yapmışlardır bize karşı.. 1 - 0 olsun bizim olsunluk bir maç..

Ziya doğana yorum bile yapmıyorum :)

Okan Çıtlak
27.10.2010, 10:00
arkadaşlar, G.saray maçının tarihi belli olmadı hala değil mi? gitmeyi düşünüyorum fakat uçak planlamamı yapamıyorum tarih belli olmadığından. bilgisi olan var mı acaba?

derbi maçları %99,99 pazar günü olur.

Hüseyin Sahtiyan
27.10.2010, 10:07
derbi maçları %99,99 pazar günü olur.

%0,01 lik ihtimal Fenerbahçe maçında gerçekleşmişti maalesef, pazartesi oynamıştık.

Biz Pazara bilet alırız maç Cuma oynanır anasını satayım :)

Hüseyin Gündoğdu
27.10.2010, 10:16
jajasız bu maça çıkmak intihar olabilir.

burak jaja engin
umut bulut

bu forvetle çıkmalıyız.
defans önemli değil.
defansa iş düşmeyecek.

Erdem Koltuk
27.10.2010, 10:41
Başlık kilitlenmeli.

Takımımız Gençlerbirliği maçı hazırlıklarına bugün 20.00'de yaptığı antrenmanla başladı.

Resmi siteye göre Gençler maçı var önümüzde.

Şeref
27.10.2010, 10:47
inşallah konya maçını kayıpsız gectıkten sonra gs ve bursa maçlarında yenilmemeyi daha ön planda tutuyorum. bunlara yenilip havaya sokmaya değmez. şenol hoca gerekli motivasyonu sağlar zaten. ama futbol sansının da yanımızda olması en buyuk temennımız tabi.
allahın izniyle bu zorlu virajı kayıpsız geceriz.

Volkan Albayrak
27.10.2010, 10:48
http://www.facebook.com/askulim?v=app_4949752878#!/askulim?v=wall

osmanhlvl
27.10.2010, 11:17
maç sonucu 1-2 ts alır

Tatar Kemal
27.10.2010, 11:35
konyaspor katı bir savunma anlayışıyla çıkacaktır maça. ziya doğan'ın her zamanki gibi taktiği yani. katı defansları açmakta alanzinho ve engin gibi bilek hareketlerine hakim oyunculara ihtiyacımız var. aksi halde gençler maçının ilk yarısındaki gibi tökezleriz. sıkıntılı bir maç olacağı kesin. ziya doğan beraberlik alabilmek için tüm silahlarını kullanacaktır. ama konyaspor'un defansı berbat. özellikle de yan toplarda çok zaafları var. bu maçta duran toplar ve ceza sahasına indirilecek ortaların bizim için önemi çok büyük.

Tolunay Abdioğlu
27.10.2010, 11:35
Konyaspor kaç önlibero ile oynuyor bilen var mı? :)

Bdeniz_61
27.10.2010, 12:01
Konyaspor'un Fenerbahçe maçı kadrosu ve sonradan girenler;

Orkun , Basem , Emre Toraman , Kere , Ramazan , Burak , Veli , Grajciar , Hakan , Adnan , Lietava

(Dk. 46 Montano)
(Dk. 63 Erdal )
(Dk. 46 Klein )

Klasik Ziya Doğan'ın defansif anlayaşı.Ama kötü kalecileri var.Defansları da aynı şekilde.17 gol yemişler.

Çok fazla üzerinde durmaya gerek yok herhalde.

Kazanamamız için bir neden göremiyorum.

pReN@_61
27.10.2010, 12:37
27.10.2010 19:00 Konyaspor-Bucaspor
Türkiye Kupası...

Telha TANYILDIZI
27.10.2010, 13:01
kesinlikle lanzinho oynamamalı bu adam kpalı defanslara bişey yapamıyor

61yusuf
27.10.2010, 13:25
Skatlık olmadan
kart cezası almadan
ve de 3 puan alarak
geçeriz inşallah bu konyayı

Turgay Atalay
27.10.2010, 13:28
Ziya 4 defans 6 ön libero oyuncuyla (o kadar bulur mu bilmiyorum ama ziyanın futbolcuları doğuştan ön libero) maça çıkar mı acep:D

Yunus Emre SEYHAN
27.10.2010, 13:29
Konyaspor'un sahasında oynadığı maçlara biraz baktım zemin gerçekten çok kötü. En büyük rakibimiz zemin olacak.

Bu durumdan teknik oyuncularımız etkilenecektir. Duran toplar çok önemli.

Hüseyin Çümen
27.10.2010, 13:33
Bu maç baskılı başlamamız lazım gençlerin 2. yarısını bu maçta baştan oynamalıyız konya nın Trabzonun üstüne gelmek gibi düşüncesi olmayacak çok ta gol yiyen bi takım sonuçta erken den kilidi açıp direnç kazanmalarına izin vermeden erkenden işlerini halletmek şart.
Emre toraman gibi bi oyuncunun olmamasıda beni sevindiriyor sakatlık yaşayabilirdik onun yüzünden fakat son maçta bilerek kırmızı kart gördü onu anlayamadım. sarı kartı varken kalecinin oyunu başlatmasına müsade etmedi ve kırmızıyı gördü tepki göstren kendi arkadaşlarınada bilerek gördüm bu kartı dedi. Trabbzonspor maçında oynamak istemedimi acaba?

Buarada medya rezil durumda olan istanbul takımlarının üstüne hiç gitmiyor nedense bi şekilde olumsuz yorumlardan kaçınıp daha fazla çöküş yaşamalarına müsade etmeyecekler gibi duruyor

Bence dandik bi oyunla beraberlik koparan cinconu sanki efsanevi bi top oynamış gibi gösteriyorlar. bejeke okadar yatırımla sadece 13 puan topladı ama hala oyunu nu övüyorlar sakatlar gelince düzelir diye teselli ediyorlar

Bi şekilde 3 eziklerin zirve yarışına sokulması sağlanacak gibi duruyor o yüzden puan kaybetmeden devam edip morallerini biz çökertmeliyiz

Ali Özcan
27.10.2010, 13:41
Bu maç baskılı başlamamız lazım gençlerin 2. yarısını bu maçta baştan oynamalıyız konya nın Trabzonun üstüne gelmek gibi düşüncesi olmayacak çok ta gol yiyen bi takım sonuçta erken den kilidi açıp direnç kazanmalarına izin vermeden erkenden işlerini halletmek şart.
Emre toraman gibi bi oyuncunun olmamasıda beni sevindiriyor sakatlık yaşayabilirdik onun yüzünden fakat son maçta bilerek kırmızı kart gördü onu anlayamadım. sarı kartı varken kalecinin oyunu başlatmasına müsade etmedi ve kırmızıyı gördü tepki göstren kendi arkadaşlarınada bilerek gördüm bu kartı dedi. Trabbzonspor maçında oynamak istemedimi acaba?

Buarada medya rezil durumda olan istanbul takımlarının üstüne hiç gitmiyor nedense bi şekilde olumsuz yorumlardan kaçınıp daha fazla çöküş yaşamalarına müsade etmeyecekler gibi duruyor

Bence dandik bi oyunla beraberlik koparan cinconu sanki efsanevi bi top oynamış gibi gösteriyorlar. bejeke okadar yatırımla sadece 13 puan topladı ama hala oyunu nu övüyorlar sakatlar gelince düzelir diye teselli ediyorlar

Bi şekilde 3 eziklerin zirve yarışına sokulması sağlanacak gibi duruyor o yüzden puan kaybetmeden devam edip morallerini biz çökertmeliyiz

Emre Toraman bugünkü kupa maçında cezasını tamamlayıp bizim maçta oynayabilmek için kırmızı kart gördü...

Semra
27.10.2010, 13:46
bugün konya'nın Türkiye kupası maçı varsa, konya bi haftada iki maç kaldıramaz, maçın başında rakibi baskı altına alıp gol bulursak moral bakımından da çökerler...
ben konya maçından sakatlık konusunda endişe duyuyorum, onun dışında inş. kazanacağız, 1-0 olsun bizim olsun, kazanmayı bilelim...

Sertan Danışer
27.10.2010, 13:46
ziya doğanın oyun sistemi şöyle olur heralde
.................kaleci..............
sağbek......3stoper.......solbek
..............2önlibero..............
..............1kasap.................
...............1zenci.................

yıllardır bu taktik 90 dk boyunca kapanan kontraataklarla gol arayan bir konyaspor bekliyorum inş bir futbol kazasına uğramayız

ARAF
27.10.2010, 14:05
onur
serkan glo mustafa egemen
selçuk colman
burak jaja engin
umut

bu kadro ile başlasak yeneriz inşallah

cebcare
27.10.2010, 14:06
her kaosun sonunda maalesef puan kaybediyoruz teo olayı çok kötü oldu

karayamayman
27.10.2010, 14:23
3-1 alırız, yolumuza devam ederiz...

ilhan
27.10.2010, 14:44
Deplasmanda gol yememe serimiz devam eder umarım. :)

bordo08
27.10.2010, 14:52
Bu deplasmandan 3 puanla dönmek çok önemli elbet ama muhtemel sakatlıklar korkutuyor beni.Konya stadyumunun bozuk zemini ve ziya hocanın anti futbol anlayışı bizi zor durumda bırakabilir.Rakiplerimizinde birbirleriyle oynadığı bu haftayı iyi değerlendirmeliyiz.Ayrıca konyaspor taraftarıda bize karşı gayet hoşgörülü forumlarınıa bakma fırsatım oldu.Hepsine gönülden tşkler.Bu akşamki buca maçındada başarılar.

kaan61
27.10.2010, 15:46
ONUR
SERKAN-GLOVACKİ-EGEMEN-FERHAT

BURAK SELÇUK COLMAN ENGİN

JAJA

UMUT

Kanatları bu kadro ile iyi kullanabiliriz. Yattara defansif özelliği az olduğu için 2 fark olmadan veya çok zorda kalmadıysak oyuna girmez bence. fark 2 olursa alanzinho da düşünülür zaten. Bu sene her maç zor çözüm hep destek tam destek 90 dakikanın başından son düdüğe kadar destek olursak bu maçıda alırız. Rahat alırız demiyorum , oynanmadan rahat maç olmuyor.

Kazım Uzunboy
27.10.2010, 15:52
Deplasmanda gol yememe serimiz devam eder umarım. :)

Galbiyet serimiz devam etsinde..

Gökhan KAN
27.10.2010, 16:05
Galbiyet serimiz devam etsinde..
Bencede.. Ya gol yemeyipte atmazsak. Allah korusun..:)

KOSİFOĞLU
27.10.2010, 16:14
ziya doğan teknik direktörün t'si olamaz ve konya saçma sapan bi taktikle takımımızın karşısına çıkar trabzon rahat kazanır.

.....
27.10.2010, 16:18
Jaja ve Enginle başlarız inşallah.

Ayrıca Stoperde Glowacki oynamalı.

Gol yemeden güzel bir galibiyet bekliyorum :)

Gökhan KAN
27.10.2010, 16:21
Biri bana şu Konya'nın dizlişini koysun şuraya da kafamda maçı oynayayım. Gerçi akşam kupa maçında bakarım ama siz koyun yinede..:)

DNA-TS
27.10.2010, 16:31
manisa maçının etkileri hala başucumuzda onun stresiva hala g.birliği maçındada gördük ilk yarısında.normal şartlarda bir sıkıntı yaşamayız da konyanına durumu iyi değil kötü gidişata karşılık kendi sahalarında vede bize karşı oynamaları ekstra bi motivasyon sağlayacaktır.ama g.birliği maçının 2.yarısındaki gibi hırslı azimli baskılı oynarsak tereddüte gerek yok ,şampiyonluk yolunda bunlar çerez maçlar olması lazım.