PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Milli Maç | Türkiye 0 - 0 G. Kore

Sayfa : [1] 2 3

Süleyman Eruyar
21.10.2010, 14:20
Bordo-mavili kulüpten alınan bilgiye göre, iki ülke futbol federasyonları arasında yapılan görüşme sonucunda, gelecek yılın Şubat ayında Hüseyin Avni Aker Stadı'nda hazırlık maçı oynanmasına karar verilirken, maçın tam tarihinin ise daha sonra açıklanacağı belirtildi.

Trabzonspor Kulübü Başkanı Sadri Şener ise konuya ilişkin olarak, böyle bir maça büyük bir memnuniyetle ev sahipliği yapacaklarını söyledi.

kaynak: Ajansspor

Kubilay ŞAHİN
21.10.2010, 14:31
Değişen bir şeyler var gibi..

Yalancı değişkenlikmi acaba..

ilhan
21.10.2010, 15:11
Ben burada niyet aramıyorum. Değişkenlik veya başka bir şeyde aramıyorum. Trabzonspor'a hoş görünme çabasıda aramıyorum. Ben böyle bir maça Trabzon'un ev sahipliği yapmasından memnuniyet duyarım.

Güney Kore'de çok sevilmişti Hiddink. Ve yine Kore'de çok sevilen Şenol hoca...
Trabzon'a gelecek Korelileri düşünüyorum. Çok hoş olacaktır.

Paksoy
21.10.2010, 15:12
Rakip takımın G.Kore olması çok heyecan verici:)

A.Hilal Çakıroğlu
21.10.2010, 15:19
Özellikle Güney Kore maçı olmasına çok sevindim :) Bu maça gidebilmeyi çok istiyorum :)

Hüseyin Bağdat
21.10.2010, 15:29
Federasyon belkide bilerek ayarlamıştır bu maçı. Hem Hiddink,hem de Şenol Hoca Kore'de çok seviliyor...

Bu maçın Trabzon'a verilmesine çok sevindim. İmkanım olsa gitmek isterim...

Turgay Atalay
21.10.2010, 16:18
Peki biz kimi destekleyeceğiz maçta:D Ha bide G.Kore hazır gelmişken, Kİ yi tutun bırakmayın Trabzondan.

Kazım Uzunboy
21.10.2010, 16:24
Güney Kore Futbol Federasyonu maçın Trabzon'da oynanmasını istemiştir bence.

Misina
21.10.2010, 16:26
Lee Young maça davet edilse güzel olmaz mı?

M.S.SOFU
21.10.2010, 16:34
Peki biz kimi destekleyeceğiz maçta:D Ha bide G.Kore hazır gelmişken, Kİ yi tutun bırakmayın Trabzondan.
evet uşaklar alalım adamı

parası neyse veririz

otobüse binerlerken yapalım bu işi.

halı taktiğiyle :D

bizimkilerin adamı alacağı yok.

bir kaç sponsor buluruz bu ağaoğlu filan sponsor olsa bu iş tamam.

hadi hayırlı olsun :)

sifuni
23.10.2010, 11:38
Korelilerde gelir güzle de olur aslinda

Uğur GEMİCİOĞLU
23.10.2010, 11:57
evet uşaklar alalım adamı

parası neyse veririz

otobüse binerlerken yapalım bu işi.

halı taktiğiyle :D

bizimkilerin adamı alacağı yok.

bir kaç sponsor buluruz bu ağaoğlu filan sponsor olsa bu iş tamam.

hadi hayırlı olsun :)

Hep halıyla futbolcu kaçırmayı hayar ederdim. Yaptım olacak :D

Harun-61
23.10.2010, 12:03
Avni Aker bu hak etti artik...

Mayls
23.10.2010, 12:55
Birkaç yıldır yapılan modernleştirme çalışmaları bence bunda etkili olmuştur. Stadımız şu anki haliyle Türkiye'deki en güzel stadlardan bence. Tabiki bir Saraçoğlu ya da bir Kadir Has olamaz. Ama yıllarca harabe Ali Samiyen'de maç oynandığına göre Trabzon'da da oynanır.

Trabzon'a maç vermek bir şeyleri değiştirmek midir? Hayır değildir bence. Başka bir niyet de aramıyorum. Sıradan bir hazırlık maçını Süper Lig'in herhangi bir şehrine vermişler bence.

sifuni
23.10.2010, 13:06
gürcistan macindan sonra söylenenleri hala unutamiyorum ama.

Cafer KILIÇSOY
23.10.2010, 13:11
Bu çok iyi haber işte..

EmreYavuz61
23.10.2010, 14:04
güzel bir haber...maçın güney kore ile olması apayrı bir güzellik..

Alihan Ertürk
23.10.2010, 14:34
Hep halıyla futbolcu kaçırmayı hayar ederdim. Yaptım olacak :D

'' Yaptım olacak! '' ççç

Abi Ki'yi nasıl tanıyacaksınz? Yanlışlıkla manU'lu Park'ı kaçırırsınız dünya ayağa kalklar. :)

Yasin Altuntas
24.10.2010, 16:55
gürcistan macindan sonra söylenenleri hala unutamiyorum ama.

Ne yazmislardi ben onun üzerine hic birsey duymadim ??

EMiRHAN61
24.10.2010, 19:19
trabzon şehrinin milli duyguları tartışma konusu edilmişti densizler hadsizler tarafından

İsmail Coşgun
24.10.2010, 21:53
Güney Kore maçının Trabzon'a verilmesi çok güzel olmuş. Hayırlı olsun. Geçmişte ortaya çıkan bir takım spor yazarlarının zırvalarına Trabzon halkının çok iyi bir cevap vereceğini düşünüyorum...

Bülent Bayraktar
24.10.2010, 22:56
sadece milli takımı destekleyecek olan taraftara kimsenin birşey söyleyeceğini sanmıyorum ,
o maçda milli takımı bırakıp normal takım tezarahuratı yapılmıştı (bu belki tüm stadlarda var ama yanlış) ve haluk ulusoy posteri açıldığını hatırlıyorum

A.Hilal Çakıroğlu
17.12.2010, 14:00
Sonuç ne oldu bilmiyorum ama Koreliler maçı İstanbul'a almaya çalışıyordu :(

EMiRHAN61
19.12.2010, 16:59
olmaz öyle şey, olmamalı :)

Emirhan Uludüz
19.12.2010, 18:51
Taraftar yine Trabzon diye bağırırsa birdaha oynanmasın zaten Trabzonda maç..

Kendi maçında takımına destek vermez sonra gelir milli maçta Trabzon diye tezahürat yapar.Saçmalar..

bestrafer
20.12.2010, 15:29
Hakikaten ya adamlar ayağımıza gelmişken Ki Sung Yueng ile Park Chu Young'u bir operasyon yapıp kaçıralım. Büyük ihtimal Novotel'de kalırlar. Gece kar maskeleriyle basalım, güvenlik görevlilerini etkisiz hale getirelim. İkisini çuvallara geçirip tesislere götürelim.

EMiRHAN61
20.12.2010, 18:28
yav adamların ismide cismide birbirine benziyor yanlış kişiyi kaçırırız felan allah korusun :d

agahozlu
25.12.2010, 23:35
Bu maç ne zaman olacak bilgisi olan var mı? TFF den ben bulamadım da.

28TS61
26.12.2010, 10:16
subat ayinda bildigim kadariyla

bestrafer
11.01.2011, 19:17
Maç 9 Şubat'ta. Yarın Koreli heyet geliyormuş.

ozturk
13.01.2011, 21:02
nihayet..

bari bu sefer trabzon trabzon diye bağırmayalım da..

A.Hilal Çakıroğlu
13.01.2011, 21:26
Maç 9 Şubat'ta. Yarın Koreli heyet geliyormuş.
Maçın Trabzon'da oynanacağı kesinleşti mi?
Koreliler maçı İstanbul'a almak istiyordu. Şimdi de internette maçın Türktelekom Arena'da oynanacağına dair yazılar var.

bestrafer
14.01.2011, 14:00
Maçın Trabzon'da oynanacağı kesinleşti mi?
Koreliler maçı İstanbul'a almak istiyordu. Şimdi de internette maçın Türktelekom Arena'da oynanacağına dair yazılar var.

Zaten tam net bir şey yok ama olası olan maçın 9 Şubat'ta Trabzon'da olması, bildiğim kadarıyla.

gençtrabzonlu61
15.01.2011, 10:14
Trabzon'da oLsun yA Hep İstanbulda mı oLacakk veya Kayseridee

Uğur GEMİCİOĞLU
16.01.2011, 16:38
Şayet bu maç Trabzon' da oynanırsa , orada oynanan son maç olur diye düşünüyorum. Artık milli maçlar Seyrantepe - Kadıköy - Kayseri üçlüsü arasında gidip gelir. İnönü' yü de saymıyorum orası da artık eskidi. Ali Sami Yen tarzı bir hava veriyor artık. Milli maçların tekrar Trabzon' a da verilmesi için yeni stad şart.

Hürgün Aygün
18.01.2011, 14:53
Türkiye - Güney Kore maçı H. Avni Aker'de

http://trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/6306-8F5R8A8D.jpg

A Milli Takımımız, 2011 yılındaki ilk maçını 9 Şubat'ta Güney Kore ile yapacak. Trabzon Hüseyin Avni Aker Stadyumu'nda oynanacak karşılaşmanın başlama saati daha sonra açıklanacak.

Bu müsabaka, A Milli Takımımızın Güney Kore ile tarihinde oynadığı yedinci maç olacak. Daha önce 4'ü özel, 2'si resmi olmak üzere 6 kez Asyalı rakibiyle karşılaşan A Milli Takım, bu maçlarda 4 galibiyet, 1 beraberlik, 1 de mağlubiyet aldı. Türkiye ile Güney Kore'yi buluşturan karşılaşmalardan belleklerde en çok yer edeni, iki takımın dostane görüntülerle çarpıcı bir barış mesajı verdiği 2002 Dünya Kupası üçüncülük mücadelesiydi. A Milli Takım Teknik Direktörü Guus Hiddink, o maçta Güney Kore'nin başındaydı.
Milli Takımımız Güney Kore ile son olarak Haziran 2004'te iki özel maç oynamıştı. Milli Takımımız bu karşılaşmalardan ilkini 1-0 kazanmış, ikincisini ise 2-1 kaybetmişti. FIFA sıralamasında 39. sırada bulunan Güney Kore, geçtiğimiz yaz düzenlenen 2010 Dünya Kupası'nda ikinci tura yükselmiş ancak Uruguay'a 2-1 yenilerek turnuvadan elenmişti.

http://trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=6306#Icerik

İlker Akçay
18.01.2011, 14:55
Çok güzel oldu bu..Güney Kore maçının Avni Aker'de oynanacak olmasın da Şenol Güneş faktörü kesinlikle vardır..:)

.....
18.01.2011, 15:09
Çok güzel bir haber, Maçı sabırsızlıkla bekliyorum :)

pReN@_61
18.01.2011, 15:15
Çok iyi oldu bu..

bestrafer
18.01.2011, 15:25
Oleeeey!!! :)

Melek
18.01.2011, 15:28
Şimdi mesaj geldi Trabzoncelden banada :)
Güzel Haber.

ozturk
18.01.2011, 15:52
TrabzonCell mesaj gönderdi.

İnşllah güzel bir milli maç olur..

bekir61
18.01.2011, 19:50
Türkiye - Güney Kore maçı H. Avni Aker'de

http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/hs038.snc6/166810_126521870748615_106588929408576_144706_7087 178_n.jpg

A Milli Takımımız, 2011 yılındaki ilk maçını 9 Şubat'ta Güney Kore ile yapacak. Trabzon Hüseyin Avni Aker Stadyumu'nda oynanacak karşılaşmanın başlama saati daha sonra açıklanacak.

Bu müsabaka, A Milli Takımımızın Güney Kore ile tarihinde oynadığı yedinci maç olacak. Daha önce 4'ü özel, 2'si resmi olmak üzere 6 kez Asyalı rakibiyle karşılaşan A Milli Takım, bu maçlarda 4 galibiyet, 1 beraberlik, 1 de mağlubiyet aldı. Türkiye ile Güney Kore'yi buluşturan karşılaşmalardan belleklerde en çok yer edeni, iki takımın dostane görüntülerle çarpıcı bir barış mesajı verdiği 2002 Dünya Kupası üçüncülük mücadelesiydi. A Milli Takım Teknik Direktörü Guus Hiddink, o maçta Güney Kore'nin başındaydı.

Milli Takımımız Güney Kore ile son olarak Haziran 2004'te iki özel maç oynamıştı. Milli Takımımız bu karşılaşmalardan ilkini 1-0 kazanmış, ikincisini ise 2-1 kaybetmişti.

FIFA sıralamasında 39. sırada bulunan Güney Kore, geçtiğimiz yaz düzenlenen 2010 Dünya Kupası'nda ikinci tura yükselmiş ancak Uruguay'a 2-1 yenilerek turnuvadan elenmişti.

DeAgLeMaNyAq
18.01.2011, 19:56
Hiddink ister istemez 3-4 oyuncumuzu kadroya alacaktır. Onur ve Selçuk'un yerleri zaten garanti. Burak-Umut ikilisinden de biri çağırılır. Engin'i de alırlarsa sürpriz olmaz. Ama Onur ve Selçuk yokken bile çağırılan Ceyhun'un, bundan sonra kolay kolay milli takıma alınacağını düşünmüyorum...

bekir61
18.01.2011, 20:05
taraftar gruplarinin birlesmesi icin güzel bi firsat

Davut Özdemir
19.01.2011, 17:01
Güzel oldu bu

Ilelioglu
19.01.2011, 17:05
Insallah güzel bir mac olur.

Fatih Özkan
19.01.2011, 17:05
En son Trabzon'da Fatih Tekke'nin kafa golü attığı Gürcistan maçına gitmiştim...
Sabırsızlıkla bekliyorum bu maçı (:

.....
19.01.2011, 17:09
Onur Egemen Serkan Selçuk Engin Burak Umut

!

Fatih Özkan
19.01.2011, 17:12
Onur Egemen Serkan Selçuk Engin Burak Umut

!

Hayali (!) bile güzel :o
Şu şartlar altında bu oyuncularımız kendilerine çok rahat yer bulabilirler fakat Milli sistem bunu kaldıramaz!

Süleyman Eruyar
25.01.2011, 09:26
A Milli Takımımızın, 9 Şubat'ta Güney Kore ile oynayacağı hazırlık maçının saati belli oldu. Hüseyin Avni Aker Stadyumu'nda oynanacak müsabaka saat 20.00'de başlayacak.

Steril61
27.01.2011, 17:27
Bu maçı bildiğim kadrıyla TRT verecek. Trabzonspor taraftarları olarak TRT'ye olan tepkimizi aksettirmek için bence önemli bir fırsat Güney Kore maçı. Şimdiden pankart filan hazırlanabilir. Tabi bu pankartları gösterecek yürekleri olamayacağından aleyhte tezahüratlar daha etkili olacaktır. Pankart hazırlığı olmasa da en azından TRT aleyhine ne gibi tezahüratlarda bulunulabilir bunları düşünmek lazım. TRT'ye olan tepkimizi aynı kanal aracılığı ile geniş kitlelere duyurmak bence etkili olacaktır.

Bu başlık altında TRT'ye yönelik tepkimizi ne şekilde yönelteceğimiz konusunda şimdiden fikirler üretelim arkadaşlar.

Mesela ben örnek olsun diye söylemek isterim. Güney Kore maçının ilk beş dakikası taraftar sahaya arkasını dönecek ve sessizce bekleyecek. Bu sırada bir grup Maraton tribününde büyük bir pankartla protestonun kısa mesajını verecek yazıyı gösterecek. Ardından TRT aleyhine yoğun tezahüratta bulunulacak... Çok dikkat çekici olur herhalde.

Hazırlanması muhtemel pankarttaki yazı ne olabilir??? Bu konuda fikir üretelim derim ben. "TARAFSIZ KAL TRT", "TARAF OLMA TRT", "SİYAH-BEYAZ SANA YAKIŞMIYOR TRT", "TRT KİME HİZMET EDİYOR", "TRT DIŞARI", "MAÇ TRT'DE İZLENMEZ", "ÇİFTE STANDART TRT'DE İZLENİR", "TRT-HAKEM EL ELE, TÜRK FUTBOLU NEREYE" ve sair sözlerin yer aldığı bir pankart hazırlanabilir. Yine bu tür sloganlarla maç içerisinde TRT'ye hak ettiği tepki gösterilebilir. Umarım TRT'yi protesto için etkili sloganlar çıkar ortaya.

ONUR BEKAR
27.01.2011, 22:12
A Milli Takımımızın, 9 Şubat'ta Güney Kore ile oynayacağı hazırlık maçının saati belli oldu. Hüseyin Avni Aker Stadyumu'nda oynanacak müsabaka saat 20.00'de başlayacak.

başlığa da yazılırsa iyi olur...:rolleyes:

Ahmet F. Zengin
27.01.2011, 22:43
Bu maçı bildiğim kadrıyla TRT verecek. Trabzonspor taraftarları olarak TRT'ye olan tepkimizi aksettirmek için bence önemli bir fırsat Güney Kore maçı. Şimdiden pankart filan hazırlanabilir. Tabi bu pankartları gösterecek yürekleri olamayacağından aleyhte tezahüratlar daha etkili olacaktır. Pankart hazırlığı olmasa da en azından TRT aleyhine ne gibi tezahüratlarda bulunulabilir bunları düşünmek lazım. TRT'ye olan tepkimizi aynı kanal aracılığı ile geniş kitlelere duyurmak bence etkili olacaktır.

Bu başlık altında TRT'ye yönelik tepkimizi ne şekilde yönelteceğimiz konusunda şimdiden fikirler üretelim arkadaşlar.

Mesela ben örnek olsun diye söylemek isterim. Güney Kore maçının ilk beş dakikası taraftar sahaya arkasını dönecek ve sessizce bekleyecek. Bu sırada bir grup Maraton tribününde büyük bir pankartla protestonun kısa mesajını verecek yazıyı gösterecek. Ardından TRT aleyhine yoğun tezahüratta bulunulacak... Çok dikkat çekici olur herhalde.

Hazırlanması muhtemel pankarttaki yazı ne olabilir??? Bu konuda fikir üretelim derim ben. "TARAFSIZ KAL TRT", "TARAF OLMA TRT", "SİYAH-BEYAZ SANA YAKIŞMIYOR TRT", "TRT KİME HİZMET EDİYOR", "TRT DIŞARI", "MAÇ TRT'DE İZLENMEZ", "ÇİFTE STANDART TRT'DE İZLENİR", "TRT-HAKEM EL ELE, TÜRK FUTBOLU NEREYE" ve sair sözlerin yer aldığı bir pankart hazırlanabilir. Yine bu tür sloganlarla maç içerisinde TRT'ye hak ettiği tepki gösterilebilir. Umarım TRT'yi protesto için etkili sloganlar çıkar ortaya.

Milli maçta böyle protesto mu olur .. Sonra aylarca medyada Trabzonspor taraftarının üstüne ne kadar gidildiğini izleriz .. Kendi maçında yap protestonu milli maçta değil ..

Emre EFENDİOGLU
27.01.2011, 23:27
Kendi maçlarında Trabzona tezahürat etmekten aciz taraftarlar, milli maçta şimdi Trabzon Trabzon diye bağırır.
Daha önce gittiğim milli maçta yaşamıştım.
Keşke Trabzona milli maç vermeseler.

Kubilay ŞAHİN
28.01.2011, 01:15
Trt hakkında kameralara veya fotoğraflar girecek ufak bir pankart yeter benim için..

Ha birde yenersek üçlüyü engin çeksin..

Benim için Trabzon diye bağırmaları bişeyi değiştirmez..

TRabzon Türkiyedir.. Unutmayın..

Steril61
28.01.2011, 14:25
Milli maçta böyle protesto mu olur .. Sonra aylarca medyada Trabzonspor taraftarının üstüne ne kadar gidildiğini izleriz .. Kendi maçında yap protestonu milli maçta değil ..

Bence bu maç TRT'yi protesto etmenin tam yeri ve zamanıdır. Özellikle ilk dakikalar için böyle bir fikri dile getirmiştim. Bunu eleştirenler mümkünse gitsinler otoriter rejimlerde yaşasınlar. Demokratik rejim onlara göre değil.

Neticede bir hazırlık maçıdır. TRT'ye olan tepkinin medeni bir şekilde gösterilmesinde hiç bir mahzur da yoktur. Ayrıca: "Eğer tepki gösterirsek şöyle olur böyle olur" gibi yaklaşımları bir karadenizli olarak Trabzonpor taraftarına da yakıştıramıyorum. Ne yani... Medya aleyhimize yazacak diye Trabzonsporu ve taraftarını "ikinci sınıf" görüp ezmeye çalışanlara müsade mi edeceğiz!!!

Murat Hızal
28.01.2011, 14:39
Bence bu maç TRT'yi protesto etmenin tam yeri ve zamanıdır. Özellikle ilk dakikalar için böyle bir fikri dile getirmiştim. Bunu eleştirenler mümkünse gitsinler otoriter rejimlerde yaşasınlar. Demokratik rejim onlara göre değil.

Neticede bir hazırlık maçıdır. TRT'ye olan tepkinin medeni bir şekilde gösterilmesinde hiç bir mahzur da yoktur. Ayrıca: "Eğer tepki gösterirsek şöyle olur böyle olur" gibi yaklaşımları bir karadenizli olarak Trabzonpor taraftarına da yakıştıramıyorum. Ne yani... Medya aleyhimize yazacak diye Trabzonsporu ve taraftarını "ikinci sınıf" görüp ezmeye çalışanlara müsade mi edeceğiz!!!

Allah aşkına biraz mantıklı fikirlerle gelin.

Seni sevmeyenler zaten osuruktan nem kapmak için bahane arıyorlar, sen de adamların eline sebep veriyorsun.

Senin şu söylediğin mantıklı mı kime ne ispat edeceğiz.?

Steril61
28.01.2011, 14:49
Allah aşkına biraz mantıklı fikirlerle gelin.

Seni sevmeyenler zaten osuruktan nem kapmak için bahane arıyorlar, sen de adamların eline sebep veriyorsun.

Senin şu söylediğin mantıklı mı kime ne ispat edeceğiz.?

Trabzonspor camiasının ikinci sınıf bir camia olmadığını ispat edeceğiz. Bu yetmez mi? Lig liderinin maçlarının çifte standartçı bir yaklaşımla TRT Haber'de yayınlanmasını protesto edeceğiz bu yetmez mi? bjk maçında takımımıza karşı sergilenen haksız yorumları kendilerine iade edceğiz bu yetmez mi?

Senin gibi düşünenlerin "birilerinin nem kapmasından kaygılanmasını" hala anlayamıyorum. Müthiş bir duyarlılık örneği sergiliyorsunuz. Bravo...!

Mustafa Önder
28.01.2011, 15:05
Protestonun yeri falan değil bu maç.
İlk dakikadan son dakikaya kadar herkes Milli Takım için tezahüratta bulunsun.
Ayıp diye birşey var.

Emirhan Uludüz
28.01.2011, 15:10

Yuh. Milli maç oynanacak orada uyduruk bit Türkiye kupası değil.

Mert Oğuzlu61
28.01.2011, 15:11

gs li bir adama yalakalık yapacağım diye stadı dolduran bilmem kaç bin kişi yüzünden, gürcistan maçından beri avni akere milli maç aldıramadık. aradan çok uzun zaman geçti ve avni akere hazırlık maçıda olsa maç verdiler, milletin kafasındaki gürcistan rezilliğini silmek için elimize fırsat geçmiş senin şu dediğine bak ?

AKSOY_61
28.01.2011, 15:15
Yine Trabzon Trabzon diye bas bas bağırmasalar bari yoksa iyice rezil olacaz daha maç vermicekler.
Hala daha milli takım maçlarının ist. dışına verilmesi konusunda bizim yaptığımız şeyler
örnek gösteriliyor

bekir61
28.01.2011, 15:24
taraftar gruplarinin birlesmesi icin güzel bi firsat

mit_o
28.01.2011, 16:28
evet kesinlikle bu maçta tribünler birleşsin artık Trabzon'da ve stadı full dolduralım milli takımızı en iyi şekilde destekleyelim ki bu tür maçların devamı gelsin Trabzon'a... ;)

crazyman_61
28.01.2011, 17:29
herkes ayrı yerde kendi kafasına göre bağırmaya devam etmesin artık

.....
28.01.2011, 17:36
Bu maçta bari bizi Türkiye'ye rezil etmeyin.Gözünüzü seveyim!

Emre EFENDİOGLU
28.01.2011, 17:44
Bu maçta bari bizi Türkiye'ye rezil etmeyin.Gözünüzü seveyim!

Hiç şansımız yok rezil olucaz yine.

Murat Hızal
28.01.2011, 17:47
Trabzonspor camiasının ikinci sınıf bir camia olmadığını ispat edeceğiz. Bu yetmez mi? Lig liderinin maçlarının çifte standartçı bir yaklaşımla TRT Haber'de yayınlanmasını protesto edeceğiz bu yetmez mi? bjk maçında takımımıza karşı sergilenen haksız yorumları kendilerine iade edceğiz bu yetmez mi?

Senin gibi düşünenlerin "birilerinin nem kapmasından kaygılanmasını" hala anlayamıyorum. Müthiş bir duyarlılık örneği sergiliyorsunuz. Bravo...!

Anlamıyorsun galiba, bu protestonun yeri milli maç mı?

Sen bırak bizim ne kadar duyarlı olup olmadığımızı da, bana bunu izah et.

TSelif
28.01.2011, 17:47
O zaman 9 şubatta gelinde kurtarın milli rezilliği , sizin de katkınız olsun da rezil olmayalım :D

ibrahim
28.01.2011, 18:04
Allah korusun elaleme ne deruk?? :D Sonra 50 sene kivransak daha milli mac vermezler bize.

Emre EFENDİOGLU
28.01.2011, 19:43
O zaman 9 şubatta gelinde kurtarın milli rezilliği , sizin de katkınız olsun da rezil olmayalım :D

Önceki maçta elimden geleni yaptım ama olmadı malesef. Haluk Ulusoy gibi Galatasaraylı bir eski federasyon başkanının dev posterinin açılması ise utancımın zirve noktasına ulaştığı anlardan biriydi.

Steril61
28.01.2011, 21:11
Yuh. Milli maç oynanacak orada uyduruk bit Türkiye kupası değil.

Asıl sana yuh. Kıytırıktan bir hazırlık maçı vermişler Avn-i Aker'e. Sanki avrupa veya dünya kupası elemesi oynayacağız. Trabzon'a verilen değer bu kadar işte. Adamlar adeta dalga geçmek için kıytırıktan maç veriyorlar; buradaki çok bilmişler de ortalığı ayağa kaldırıyorlar...

UUUU neymiş efendim: "Hazırlık maçını bile Trabzon'a zor almışız, protesto olursa şöyle olurda böyle olurda..." :) Size ancak gülüyorum. Dışardan gören de Trabzon'da avrupa kupası finali filan oyananacak sanır.

Anlamıyorsun galiba, bu protestonun yeri milli maç mı?
Sen bırak bizim ne kadar duyarlı olup olmadığımızı da, bana bunu izah et.

Ben yukarıda gayet iyi izah ettim. Protestonun yeri kıytırıktan bir maç olan G. Kore maçıdır. Tam yeri ve zamanıdır. Çünkü bildiğim kadarıyla maçı, protesto edilecek kurum yayınlayacak. Anladın mı?

Olası bir protesto meselesini sanki Trabzon'un sonu olacak gibi lanse edenlere şaşıyorum artık. "Light"laşmanın da bu kadarına pes diyorum.

Mehmet S. Pervan
28.01.2011, 21:13
İnşallah dedikleri gibi bizim stadda oynanır maç. Dünya kupasından sonra Güney Kore'ye karşı büyük bir sempatim oluşmuştu :)

Yağızhan Sağnak
29.01.2011, 09:51
Ankaragücü diye bağıralım. (!)

Ömer SEVİNÇ
29.01.2011, 11:44
Protesto falan hiç yeri değil öyle şeylerin. Mümkünse Trabzon diye bağırmadan güzel bir şekilde milli takımımızı destekleyelim. Ama aksi olursa bir daha da Trabzon milli maçı biraz zor görür.

ibrahim
29.01.2011, 17:49
Asıl sana yuh. Kıytırıktan bir hazırlık maçı vermişler Avn-i Aker'e. Sanki avrupa veya dünya kupası elemesi oynayacağız. Trabzon'a verilen değer bu kadar işte. Adamlar adeta dalga geçmek için kıytırıktan maç veriyorlar; buradaki çok bilmişler de ortalığı ayağa kaldırıyorlar...

UUUU neymiş efendim: "Hazırlık maçını bile Trabzon'a zor almışız, protesto olursa şöyle olurda böyle olurda..." :) Size ancak gülüyorum. Dışardan gören de Trabzon'da avrupa kupası finali filan oyananacak sanır.

Ben yukarıda gayet iyi izah ettim. Protestonun yeri kıytırıktan bir maç olan G. Kore maçıdır. Tam yeri ve zamanıdır. Çünkü bildiğim kadarıyla maçı, protesto edilecek kurum yayınlayacak. Anladın mı?

Olası bir protesto meselesini sanki Trabzon'un sonu olacak gibi lanse edenlere şaşıyorum artık. "Light"laşmanın da bu kadarına pes diyorum.

Senin o kiytiriktan bi mac dedigin Senol Günese tesekkür maci olacak. Senol Günes su an Trabzonsporun teknik direktörü olmasaydi böyle bi mac söz konusu bile olmiycakti.

lazibere
29.01.2011, 18:01
Ben olayın başka tarafındayım...

Muhtemelen o maçta paso trabzonluları dolduracak Hiddink..Sekna bile milli takıma alınacak o maç için... Yalakalık olsun diye ve İlk 11 de de oynatacalar..

Milli maç çarşamba günü ve 3 gün sonrada Cumartesi saat 16:00 da Sivas deplasmanına gideceğiz...İşin birde bu tarafından bakın..???

Yağızhan Sağnak
29.01.2011, 23:40
Ben bu Milli (!) Takımı tutmuyorum. G.Kore tribününde olacağım.

trbzonsporlu
30.01.2011, 00:20
Ben olayın başka tarafındayım...

Muhtemelen o maçta paso trabzonluları dolduracak Hiddink..Sekna bile milli takıma alınacak o maç için... Yalakalık olsun diye ve İlk 11 de de oynatacalar..

Milli maç çarşamba günü ve 3 gün sonrada Cumartesi saat 16:00 da Sivas deplasmanına gideceğiz...İşin birde bu tarafından bakın..???

aynı şeyler hep benim kafamdan da geçiyor ve bugünki sivastaki karla kaplı zeminde maçı izlerkende hep bizim maçı düşünüyordum inşallah o güne kadar bari hava şartları düzelir.

ccd6167
30.01.2011, 00:41

aynen mantıklı....

Trabzon-Spor-61
30.01.2011, 01:19

abartmayada gerek yok bence. Isterse 11 tane Sabri oynasin yine Milli takimin arkasindayim ben.

irfan61
30.01.2011, 14:16
Bu maça kombine ile girilebilir mi ?

EMiRHAN61
31.01.2011, 10:28

orada olsaydım ben de senin gibi yapardım.. güzel bi dostluk örneği olurdu hemde :)

Murat Altun
31.01.2011, 12:32
İnanılmaz bir şey millette milli takım heyecanı bırakmadılar İnanılır gibi değil

Alihan Ertürk
03.02.2011, 13:30
Aday kadro ne zaman açıklanır?..

Muhammet*
03.02.2011, 13:33
Büyük ihtimal yarın açıklanır.

Murat'
03.02.2011, 13:43
Aday kadro bugün yarın açıklanır, umarım gereksiz protestolardan falan kaçınılır.

Protestonun yeri milli maçlar değil.

.....
03.02.2011, 13:46
Bakalım bu sefer hangi oyuncularımız çağırılacak...

KUTADGU
03.02.2011, 13:46
Kore tarafından bilet alabilmemiz mümkün mü bu maçta?

pReN@_61
03.02.2011, 13:51
Bakalım kadro nasıl olacak

Alihan Ertürk
03.02.2011, 13:52
Mustafa Yumlu dahil birçok oyuncumuzun çağırılacağını düşünüyorum..

.....
03.02.2011, 14:04
Mustafa çağırılmalı bence ama Giray da çağırılmalı. O kadar maçtır oynuyor artık kendisini geliştirdi. Bir kaç hata yaptı diye taraftar kızıyor ama olur öyle şeyler.

vivanet
03.02.2011, 20:09
pretosto yapmanın bir lüzumu yok .millet bize bir yanıyla güler

Fatih Solmaz
03.02.2011, 20:30
bu takım benim milli takımım değil ama ben TÜRKÜM ! O YÜZDEN MİLLİ TAKIMI DESTEKLEYECEĞİM.

fteotdgs
03.02.2011, 20:36
Kim ne yapmis olursa olsun milli takimdan bahsediyoruz. Bir seylere tepkili isen gitme maca guzel arkadasim, kardesim. Gidip de milli takimi ya da sunu bunu protesto edersen o macta en hafif tabiri ile ayip edersin. Protestonun yeri orasi degil.

Sibel
03.02.2011, 20:44
Güzel bir pankartı tüm Türkiye'nin görmesini sağlayacak bir fırsat...

Berat
03.02.2011, 22:09
Muhtemelen maçtan 1 gün önce Şenol Güneş bir açıklama, basın toplantısı falan yapar. Ve o basın toplantısında verdiği mesajlarla da Avni Aker'i milli maç atmosferinin dışına çıkaracak, medyada aleyhimize kullanılabilecek davranışların önünü büyük ölçüde keser diye düşünüyorum.

İlker Akçay
03.02.2011, 22:20
Harbi harbi şu protesto mavalını çıkaranlar gidip bir doktora falan görünsünler..Zaten başımızda çok az dert varmış gibi birde istanbul çakallarının diline mi düşelim..Şenol Güneş bana yardımcı olun,destek olun diyor bizde nerde biraz daha bela buluruz onun peşindeyiz...Gürcistan maçından sonra neler söylediler bizim için şimdi böyle birşey tekrarlanırsa olabilecekleri tahmin etmek zor değil..Protesto edecek olan otursun evinde..

inadına_Trabzon
03.02.2011, 23:52
önemli maçlar istanbula hazırlık trabzona, oldu

Fatih Özkan
03.02.2011, 23:53
Avni Aker'deki bir maç için bilet almak garibime gidiyor :D
Bünye fena alışmış kombineye (:

fteotdgs
04.02.2011, 00:55
önemli maçlar istanbula hazırlık trabzona, oldu

Kendimi bildigimden beri Trabzonsporluyum. Istanbul'da oturmuyorum ama hazirlik niteligi tasimayan tum milli maclarin simdi yazmaya usendigim bircok sebepten dolayi Istanbul'da oynanmasindan yanayim. Sponsor bileti olayinin tamamen kalidirilmasi sarti ile.

el_conquistador
04.02.2011, 02:07
Arkadaslar, en son Trabzon'da oynanan resmi mac Gürcistan maciydi. Iyi hatirlayin, o macta neler olmustu? O yüzden Federasyon'a gercekten ne kadar kizmaya hakkimiz var sizce? Benim isyerimde bir Güney Kore'li kiz calisiyor ve o bile bana her seferinde kardes halk diye hitap ediyor. O yüzden Güney Kore macinin Trabzon'da oynanmasi, beni cok sevindiriyor ve gururlandiriyor. Insallah güzel bir atmosferde, güzel bir mac olur.

Bu arada, kim veya hangi takimdan futbolcular milli formayi giyerse giysin, onlar benim oyuncularim ve o takim benim takimimdir. NOKTA!

Fatih Özkan
04.02.2011, 02:27
Arkadaslar, en son Trabzon'da oynanan resmi mac Gürcistan maciydi. Iyi hatirlayin, o macta neler olmustu? O yüzden Federasyon'a gercekten ne kadar kizmaya hakkimiz var sizce? Benim isyerimde bir Güney Kore'li kiz calisiyor ve o bile bana her seferinde kardes halk diye hitap ediyor. O yüzden Güney Kore macinin Trabzon'da oynanmasi, beni cok sevindiriyor ve gururlandiriyor. Insallah güzel bir atmosferde, güzel bir mac olur.

Bu arada, kim veya hangi takimdan futbolcular milli formayi giyerse giysin, onlar benim oyuncularim ve o takim benim takimimdir. NOKTA!

O maça gitmiştim...
Fenerli oyuncuların çoğu ıslıklanmıştı hiç unutmam...
Aynısı olmaz İnşallah!

Turgay Atalay
04.02.2011, 10:27
Umarım bizden kimseyi takıma almaz...Kıytırık bir maç yüzünden futbolcularımızın Sivas deplasmanına yorgun çıkmasını istemiyorum

ysfemr
04.02.2011, 12:26
holey ki sung young gelecek barı orada ızlerız

EmreYavuz61
04.02.2011, 15:04
Maça Türkiye Ligin'den ve Trabzonspor'dan bağımsız olarak sadece ''Milli Takım'' maçı olarak bakmalıyız...

Tayfun
04.02.2011, 15:13
Trabzonspor'dan

Onur
Serkan
Selçuk
Engin
Umut
Burak

Yiğit SARI
04.02.2011, 15:14
Trabzonspor'dan

Onur
Serkan
Selçuk
Engin
Umut
Burak

Serkan'ı almışlar sonunda :D

Yunus Emre AYAZ
04.02.2011, 15:20
6 milli güzel :)

Murat Altun
04.02.2011, 15:22
Trabzonspor'dan

Onur
Serkan
Selçuk
Engin
Umut
Burak

almasınlar
yalkalık istemiyoruz iş işten geçtikten sonra

EmreYavuz61
04.02.2011, 15:23
VOLKAN DEMİREL
ONUR RECEP KIVRAK
FEHMİ MERT GÜNOK
GÖKHAN GÖNÜL
SERKAN BALCI
SERDAR KESİMAL
SERVET ÇETİN
FEHMİ EMRE GÜNGÖR
HAKAN KADİR BALTA
İSMAİL KÖYBAŞI
GÖKHAN SÜZEN
SELÇUK İNAN
YİĞİT İNCEDEMİR
MEHMET EKİCİ
SABRİ SARIOĞLU
NURİ ŞAHİN
EMRE BELÖZOĞLU
HAMİT ALTINTOP
YEKTA KURTULUŞ
ENGİN BAYTAR
TUNAY TORUN
UMUT BULUT
BURAK YILMAZ
KAZIM KAZIM

Mert Günok ne alaka...?

SADECETRABZON61
04.02.2011, 16:00
Avni Aker'deki bir maç için bilet almak garibime gidiyor :D
Bünye fena alışmış kombineye (:

Zaten Öbür senede Kombine Durumu Olursa Kötü Olur Maç Başlamasına 15 dk kala giren Bir taraftar Olmaz..Maç Öncesi destek Oyuncuları Çağırma Olmalı..Kombineler geldi geleli Trabzon değişti.

Alihan Ertürk
04.02.2011, 16:01
@ EmreYavuz;

Kontenjan dolsun diye almışlardır.
Ğs'nin kovası Ufuk'u almaya korktular demek bu sefer.. :)

Chiko
04.02.2011, 16:05
Sinan Bolat ve Mevlüt Erdinc alinsaydi keske..

Eren Karaahmetoğlu
04.02.2011, 16:38
Doldurun stadı. :)

Asi Çaykaralı61
04.02.2011, 18:32
Sinan Bolat neden alınmıyor ben anlamadım gitti

r9emre
04.02.2011, 20:48
Sırf maç Avni Aker'de oynanıyor diye böyle 6 tane oyuncumuzu alarak gözümüzü boyamaya çalışıyorlar.Resmi maçlarda sayı en fazla 3 olacak biri Onur olacak zaten Volkan'ın yedeği konumunda olacak.Selçuk garanti olacak onu da ne kadar oynattıkları ortada ama bu maç yine Hollanda maçı gibi en az 3 oyuncumuz oynar ilk 11.

Bizden bu kadar oyuncu alındı diye eleştirmeyecek miyiz tam tersi en çok eleştirilecek kadrolardan birisi yine bu kadro.Resmen forvetsiz bir kadro.Umut'un yanında Mevlüt,Sercan olmalıydı.Ayrıca Hakan Balta,Sabri ayıptır arkadaş yeter ya almayın şunları artık.Sağ bek Gökhan Gönül,sağ açık Sabri başlarız artık.Serkan yedekleri olur.Tuncay hani ilk 11 olmasa da takımda yer almalıydı forvet yok çünkü böyle saçma bir kadro düzeni olur mu yarısından çoğu defansif futbolcu bunların ne saçma.Hasan Ali Kaldırım varken neden Hakan Balta aklım almıyor.

Ayrıca benim futbolcumu alacaklarsa resmi maçlara alsınlar böyle sırf laf olsun diye almanın hiç bir esprisi yok benim açımdan.Boş yere yorulacak futbolcularımız lig bizim için çok önemli konumda tam da Sivasspor maçı öncesi 6 tane ilk 11'imizden futbolcu çok sakat.

Samet Yildirim
05.02.2011, 02:20
Hollanda macinda zaten onur, engin, selcuk, burak, umut varlardi yani birtek serkan eklendi okadar....Trabzonda oynaniyor diye felan katilmiyorum...

Hollanda macinda olanlarin üzerine serkan geldi...

1,5 ay sonra eleme maclarina devam edecegiz ozaman görebiliriz nekadar ciddi diye...insallah oyuncularimiz en üst düzeyde olurlar.

FC-ST-PAULI-61
05.02.2011, 02:25
Tunay Torun mu? Adamda hic is yok.Cenk Tosunu Kacirmayalim Almanlara

Fatih Özkan
05.02.2011, 02:40
Biletimi almış bulunmaktayım (:

.....
05.02.2011, 13:15
Bilet geliri takımımıza mı yoksa Türkiye Futbol Federasyonuna mı gidiyor ? :)

Serdar A
05.02.2011, 13:55
Sinan Bolat ve Mevlüt Erdinc alinsaydi keske..

Sinan Bolat'ın artık milli takıma dönmesi zayıf bir ihtimal .

Oğuz gibi önemli bir pozisyonu işgal eden şahsın yerini koruduğu sürece gelemeyeceğine de garanti verebilirim .

6 milli güzel :)

7 milli olsa olmaz mı :) 6 futbolcu , 1 kaleci .

Bülent Bayraktar
05.02.2011, 15:07
Umarım önceki senelerde yaşananlar yaşanmaz stada giden taraftarlar sadece milli takımı desteklerler...

Süleyman Eruyar
05.02.2011, 15:12
Bu arada milli takımın İstanbulda ki maçlarında Trabzonda yaşananlar yaşanmıyormu?

Son dakikalarda kulaklarınızı açıp dinleyin bakalım stadları,

birileri ne diye bağırırken birileri onları ne diye ıslıklıyor.

Bülent Bayraktar
05.02.2011, 15:30
Bu arada milli takımın İstanbulda ki maçlarında Trabzonda yaşananlar yaşanmıyormu?

Son dakikalarda kulaklarınızı açıp dinleyin bakalım stadları,

birileri ne diye bağırırken birileri onları ne diye ıslıklıyor.

malesef istanbulda yapılanlar göze batmıyor ama Trabzondakiler batıyor
yıllardır milli maç oynanmıyor Trabzonda..

Alihan Ertürk
06.02.2011, 13:18
Maçı Kanal D yayınlıyor.

Hasan Habip Özbay
06.02.2011, 19:01
bu milli takımı asala ve asla desteklemem ve kimsede desteklememli zamanında alınayan futbolcularımız şimdi mi kıymete bindi uyan ey trabzonsporlu sırtından geçiniyorlar anti ist anti milli takım herşey TRABZONSPOR için manisadad tribünde olacağım gene ne yapayım

Hasan Habip Özbay
06.02.2011, 19:02
bu maçta protestonun babasını görecekler akılları varsa alırlar maçı başka şehire rezil tff rezil istanbul birgün mutlaka yıkacağız seni BİZANS

Cem Zırıh
06.02.2011, 19:03
umarim 6 futbolcumuzun 6sida oynamaz bu arada sunu da hatirlatmaliyim ki milli takim da 6 futbolcumuzun bulundugu bir haftada lig macimiz cumartesi gunu 16da ...

yorumsuz6117
06.02.2011, 19:03
Kimse gitmez ki bu maça şimdi :)

Cengiz Çubukcu
06.02.2011, 19:08
Umutla Buraktan bu maçta gol beklemiyorum :) eğer atarsalar da onlara 1-2 lafım olacak!!!

inadına_Trabzon
06.02.2011, 19:10
Bence milli takımı felan desteklemeyin maçta tezahürat olarak.

Dalga geçer gibi hazırlık maçı veriyorlar.

Tribünler 90 dk maçın hakemi kimse , mesela Bünyamin Gezer diyelim.

BÜNYAMİN AYKUTA PENALTI ÇALSANA diye tezahürat yapsınlar. Bünyamin Azize Penaltı Çalsana da olur ;)

Ligtv ve trt ye de gönderme yapılabilir ;)

Maç trt de izlenir türü şeyleri gösterip duruyorlar.TRT EVİNE FUTBOL SENİN NEYİNE ;)
Sesi kısmak zorunda kalırlar.

.....
06.02.2011, 19:28
Taraftarımıza büyük iş düşecek.İnşallah maça ilgi gösterirler.

Eren Karaahmetoğlu
06.02.2011, 19:40
Umarım stad dolar. Trabzon diye inletin gerekirse. :)

Zaten başka maç vermeyecekler. Güya jest yapıyorlar. İstanbul alehinde tezahuratlar da bekliyorum kendi adıma.

inadına_Trabzon
07.02.2011, 04:11
Nasıl ki Aziz konuştu diye hakemler bizim net penaltılarımızı bile çalamıyor.Bizde Fenerbahçe-Penaltı ilişkisi bu maçta Türkiyenin gündemine getirerek Fener maçlarındaki hakemlere baskı oluşturmalıyız.

Ali İhsan
07.02.2011, 08:48
Son üç haftada yaşananlardan sonra seyircimizin bu maçta deşarj olmasını istiyorum.

Emirhan Makul
07.02.2011, 11:20
İki takımında kadrolarını yazar mısınız ?

Acaba nasıl bir taktikle oynayacağız bu maçda.

Skor tahminim 3-1

Bdeniz_61
07.02.2011, 12:21
"Ağza bir parmak bal çalmak" tadında bir maç.

Yiğit SARI
07.02.2011, 13:11
Onur kampa giremedi !..

Güney Kore Milli Takımı ile 9 Şubat Çarşamba günü Trabzon'da özel maçta karşılaşacak olan A Milli Futbol Takımının aday kadrosuna çağrılan Trabzonspor'un kalecisi Onur Recep Kıvrak'ın, sakatlığı nedeniyle milli takımın İstanbul'da yaptığı kampa gidemediği bildirildi..

Alihan Ertürk
07.02.2011, 14:24
Son Dakika : Onur kadrodan çıkarıldı

*
Burak ve Selçuk birazdan NTV Spor Canlı Yayınında olacak.

Mustafa Umut
07.02.2011, 14:27
Sakatlığı nedeniyle kadrodan çıkarılan Onur'un yerine Tolga Zengin alındı...

DeAgLeMaNyAq
07.02.2011, 14:32
Sakatlığı nedeniyle kadrodan çıkarılan Onur'un yerine Tolga Zengin alındı...

Hiç güleceğim yoktu. Kıyakçılığın da bu kadarı... :)

Alihan Ertürk
07.02.2011, 14:33
Tolga, Sakatlanan Onur'un yerine milli takıma davet edildi.

r9emre
07.02.2011, 14:35
Bir dalga var şu milli takıma sürekli bizden oyuncu eklemeleri konusunda ama hadi neyse.

r9emre
07.02.2011, 14:38
Umut-Burak-Engin üçlüsü iyi oynarsa yandık hafta sonu 3'üde yine ilk 11.

ESER
07.02.2011, 14:39
gazozuna bir mac icin en cok oyuncunun bizden alinip en erken bizim mac yapacak olmamiz bir tesaduf galiba..

Abdülkadir Kılıç
07.02.2011, 14:39
Tolga'nın milli takıma alınmasını hayretle karşılıyorum.

Mustafa Umut
07.02.2011, 14:42
Hiç güleceğim yoktu. Kıyakçılığın da bu kadarı... :)

Onur'un katılamaması sonucu Tolga'nın alınmasının tek sebebi var.Böyle önemsiz bir maçta doldurabildikleri kadar Trabzonsporlu futbolcu dolduruyorlar.Ondan sonra önemli maçlarda 2-3 tane Trabzonsporlu aldıkları zaman bize ''zamanında 6 tane oyuncunuzu aldık kadroya'' diyebilmek için...

Alihan Ertürk
07.02.2011, 14:43
Bir nedeni yoktur yahu. Tolga Trabzon'da takıma katılır işte, Şimdi Ufuk'u felan alsalar bir daha Trabzon'a gitmesiyle mi uğraşacaklar?.. Sanki oynayacak Tolga. :D

.....
07.02.2011, 14:49
Selçuk çok güzel konuştu.

Bu maçın Trabzon'da oynanması bizim için ayrı bir önemli dedi.Trabzon halkı bu maça gereken önemi verecektir dedi.

Trabzon'u sahiplenmiş Selçuk bu belli.Bazıları da sattı bizi diyor ya ona sinir oluyorum!

cyberentalpi
07.02.2011, 14:52
Neden 6 oyuncu bizden.
Srkan yeni mi goruldu.
Tolga mı ne alaka yahu.

Sadece eyyam federasyonu. Verecekseniz gercek mac verin Trabzona.
Umarim Selcuk Serkan,Burak, Umut a birsey olmaz

cyberentalpi
07.02.2011, 14:53
Selçuk çok güzel konuştu.

Bu maçın Trabzon'da oynanması bizim için ayrı bir önemli dedi.Trabzon halkı bu maça gereken önemi verecektir dedi.

Trabzon'u sahiplenmiş Selçuk bu belli.Bazıları da sattı bizi diyor ya ona sinir oluyorum!

Ben selcuk konusunda su pazarlık var diye dusunuyorum.
Eger sampiyon olursak direk imzalayacak.
Olamazsak selcuk gider ama avrupaya.

Yonetim Selcuk un bu sartını bence ssampiyonlugu kesin gorerek kabul etti

Emin Danışmaz
07.02.2011, 15:10
TOLGA ZENGİN ,Onur'un yerine kadroya alınmıştır.EYYAMACILAR

ekrembulut
07.02.2011, 15:19
6 tane Trabzonlu alıp Trabzonumun maçınıda cumartesi 16 ya alan federasyon ve azizenin mahmut diye hitap ettiği fenerin manevi yöneticisi mahmut özgener e selam olsun.mahmut sanki azizenin babasının oğlu :)

slmn
07.02.2011, 15:32
Tolga'nın milli takıma alınmasını hayretle karşılıyorum.
Üzülmüşsündürde sen şimdi.

.....
07.02.2011, 15:44
Selçuk , Burak , Umut hatta Engin i ilk 11 de bekliyorum.

Merve H.Oğlu
07.02.2011, 15:45
http://www.ntvspor.net/video-galeri/burak-selcuk-ve-ismail-ntv-spora-konustu

Selçuk ve Burak'ın Ntv Spor röportajı

Abdülkadir Kılıç
07.02.2011, 15:57
Üzülmüşsündürde sen şimdi.

Evet çok üzüldüm. Ağlıyorum şu anda. Bunu Tolga'yı çok beğendikleri için yapmadıkları belli.

Emirhan Makul
07.02.2011, 16:22
Evet çok üzüldüm. Ağlıyorum şu anda. Bunu Tolga'yı çok beğendikleri için yapmadıkları belli.

Allah Trabzonspor'umuzun ve Türk Milli takımımızın kalesini Tolga Zenginden Korusun.

outoftime
07.02.2011, 17:14
Ben selcuk konusunda su pazarlık var diye dusunuyorum.
Eger sampiyon olursak direk imzalayacak.
Olamazsak selcuk gider ama avrupaya.

Yonetim Selcuk un bu sartını bence ssampiyonlugu kesin gorerek kabul etti

adam avrupaya gitmek istiyor kalmak değil
biz şampiyon olursak gider olamazsak kalır
anlaşma da
bizi şampiyon yap öyle git olur
yoksa motive olamaz ya da oynamaz

outoftime
07.02.2011, 17:16
şampiyon olalım da selçuk,umut öyle gitsin
ellerinden geleni yapsınlar
zaten ikisi her koşulda gidecek

Kubilay ŞAHİN
07.02.2011, 17:47
Allah Trabzonspor'umuzun ve Türk Milli takımımızın kalesini Tolga Zenginden Korusun.

Amin cümlemizi..

r9emre
07.02.2011, 20:11
Bence riske edilmemek için yollanmadı Onur ki bence iyi yapıldı ben olsam aynısını Selçuk ve Serkan içinde yapardım alternatifsiz onlar da çünkü Onur gibi.

.....
07.02.2011, 20:14
Sağbekte Serkan ın oynaması zor görünüyor.

Orta alan da Selçuk oynar.

Duruma göre Engin ikinci yarı girebilir.

Burak ilk 11 başlar diye düşünüyorum.

Umut ta ilk 11 de sahaya çıkabilir.

Tolga yedek kaleci olursa büyük iş :)

r9emre
07.02.2011, 20:19
Sağbekte Serkan ın oynaması zor görünüyor.

Orta alan da Selçuk oynar.

Duruma göre Engin ikinci yarı girebilir.

Burak ilk 11 başlar diye düşünüyorum.

Umut ta ilk 11 de sahaya çıkabilir.

Tolga yedek kaleci olursa büyük iş :)

Burak ile Umut ilk 11 başlasın sorun değil.İnşallah Selçuk'ta oynatılmaz da Emre ve Hamit ya da Mehmet Ekici ile başlarlar.Selçuk - Serkan ikilisi çok değerli bizim takım için.Umut ve Burak'ın alternatifleri var ama o ikisinin yok kesinlikle.

Sefa
07.02.2011, 20:26
Tolga'nın alınması geçmişindendir Oğuz almıştır eyyam filan yoktur oynayacak değil ya.. Kapasite dolduracak biri lazımdı Tolga alındı.. Hani keşke oynasa :)

Asi Çaykaralı61
07.02.2011, 20:53
Ben bu maçda Selçuk,Umut ve Burak Yılmaz'ı ilk 11'de bekliyorum :)

Engin ikinci yarıda oyuna dahil olur bence :)

Tolga yedeklerde olur

Serkan Balcı'da yedek başlar bence bu maçda

EmreYavuz61
07.02.2011, 20:56
Tribünler 'Türkiye' yerine 'Trabzon' diye bağırırsa zaten açığımızı arayan medya çok üstümüze gelir...!

Asi Çaykaralı61
07.02.2011, 20:59
Tribünler 'Türkiye' yerine 'Trabzon' diye bağırırsa zaten açığımızı arayan medya çok üstümüze gelir...!

Emre kim ne derse desin Trabzon'umuz Milli takımımıza desteğini verecektir :)

Bence 61.dakika şowda yapılabilir :)

ibrahim
07.02.2011, 21:03
Bi yandanda iyi olur aslinda. Futbolcularin üstündeki baski azalir: Onlarin üstüne gidecegine bizim üstümüze gelsin medya :)

cihatöztürk
07.02.2011, 21:04
Volkan ilk 11 'de başlarsa fırsat bu fırsat yuhalayın basın kalayı.....

Asi Çaykaralı61
07.02.2011, 21:14
Umut sanki bu maçda gol atacak gibi bir his var içimde :)

muharrematasoy
07.02.2011, 21:20
milli maç yerin dibine batsın, utanmadan birde milli maç yorumu yapıyor beyzadeler milli takım sizin neyinize ? şampiyonluk kaçtı bunlar milli maç derdindeler

antalya maçına bu kadar hazırlansaydınız rahat kazanacaktık, Allah bilir sırf bu dandik hazırlık maçı için antalya maçında kasmadılar

SAMSUNLU60
07.02.2011, 21:24
Ne saçma yorumlar okuyorum allahım ya!

Sakatlanacaksa bir oyuncu antreman sırasında da sakatlanır, o noktada korkumuz olmamalı bence, asıl mesele sadece Perşembe ve Cuma gününün olması o oyuncuları motive etmek için, ki zaten oyuncularımız bir hayli tedirgin.
Antalya maçında Engin'in yüz ifadesini görmek yeterdi, bunu algılamaya!

SAMSUNLU60
07.02.2011, 21:32
milli maç yerin dibine batsın, utanmadan birde milli maç yorumu yapıyor beyzadeler milli takım sizin neyinize ? şampiyonluk kaçtı bunlar milli maç derdindeler

antalya maçına bu kadar hazırlansaydınız rahat kazanacaktık, Allah bilir sırf bu dandik hazırlık maçı için antalya maçında kasmadılar

Milli maç yüzünden doğru dürüst oynamadıklarını iddia etmeyi bırakmak, düşünmek bile ayıptır. Bunun senin yaşında birinin demesi üzücü doğrusu. Bugün o konuşmaları yapmaları da çok doğal, netice de milli takım kampında bulunuyorlar.
Şampiyonluk nasıl kaçtı? Benim bildiğim kadarıyla hala lideriz ve ikinci yarının başında böyle bir düşüş yaşamak, sonuna doğru yaşamak çok daha iyidir!

.....
07.02.2011, 21:58
Taraftarımız bu maçında üstesinden gelecektir.

61.Dakikada TÜRKİYE seslerini duyar gibiyim :)

Harun-61
08.02.2011, 00:52
Kaleci Onur Kıvrak, (A) Milli Futbol Takımı'nın Güney Kore maçı kadrosundan çıkarıldı.

Federasyondan yapılan açıklamada, dün Medical Park Antalyaspor ile yaptıkları maçta aldığı darbe sonucunda sağ omzunda kemik ve yumuşak doku ödemi tespit edilen Trabzonspor kalecisi Onur'un, yapılan son tetkikler neticesinde, tedavisinin 9 Şubat Çarşamba gününe kadar tamamlanamayacağı göz önünde bulundurularak, sağlık ekibinin önerisi doğrultusunda aday kadrodan çıkarıldığı bildirildi.

Milli takım teknik ekibinin, Onur'un yerine kadroya Trabzonspor'dan Tolga Zengin'in dahil edilmesini kararlaştırdığı, futbolcunun kampa Trabzon'da katılacağı kaydedildi.

:)

Tolga Kaleye.... ;)

.....
08.02.2011, 01:09
http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/167581_10150137728231815_8715106814_8571315_673390 8_n.jpg

Tribünlerde Koreografi Hazırlıyoruz (Ücretler Toplanıyor)
İmkanı olanlar TRABZONSPOR için elini cebine atsın lütfen!

1) Külünkoğlu - 20 TL
2) Badaloğlu 20 TL
3) Kaya - 20 TL
4) Çetocan
5) Tolga Kurt
6) Nizam
7) cagdasdeniz4242 20 TL
8) Adem Erdoğan 20 TL
9) Süleyman Tutar - 20 TL
10) cemilep - 30 TL
11) Bıyıklıoğlu - 20 TL
12) Gökçebey - 10 TL
13) EFO – 50 TL
14) Emrullah Düzenli – 20 TL
15) Fatih Balta 20 TL
16) Lazvegass 25 TL
17) itsmylife 61 TL
18) Lazoli06 - 20 TL
19) Faruk Uysal - 20 TL
20) Hüseyin Yaman - 20 TL
21) Murat Altun - 20 TL
22) Ömer Yüce 97 TL
23) İlker Dinç 20 TL
24) UğuR 20 TL
25) Ömer 20 TL
26) Turgay Atalay 20 TL
27) Bakanay61 30TL
28) Ünal Er 100 TL
29) Bir Dost 15 TL
30) Cengiz Çubukcu 20 TL
31) Kadir Aydın 20 TL
32) Ömer Kibar 27 TL
33) Behçet61 20 TL
34) İlker_ 20 TL
35) Barış Karataş 30 TL
36) Tunga 61 TL
37) thepatfhinder+worldmaster 15 TL
38) Ali Şahin - 47 TL
39) Mehmet Mercanlı - 20 TL
40) Mehmet Sönmez - 15 TL
41) leviathan_-1461 - 30 TL
42) Bıyıkoğlu - 20 TL
43)
44)
45)
46)
47)
48)

İŞ BANKASI
GARANTİ BANKASI

Türkiye İş Bankası

Borsa Şubesi (Şube kodu 1125)
Hesap No: 35810
(Metin Külünk adına)

Garanti Bankası

Sahrayı Cedid Şubesi Şube kodu 0277
Hesap No: 6694527
(Ahmet Haşim Badur adına)

Yurt Dışından Havale gönderecekler için;

IBAN : TR78 0006 4000 0021 1250 0660 21
Hesap Numarası : 0066021
Şube Kodu : 1125
Hesap Türü: EUR
Hesap Sahibi : Metin Külünk

İmkanı olanlar TRABZONSPOR için elini cebine atsın lütfen!

http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=19719&page=88

el_conquistador
08.02.2011, 01:31
Allah askina, futbolcularimizin aciklamalarini dinleyinde, özellikle Selcukun röportajin basindaki heyecanini, ve su maca gitmemezlik, veya protesto mrotesto gibi bir hataya kapilmayin...

http://www.ntvspor.net/video-galeri/burak-selcuk-ve-ismail-ntv-spora-konustu

ilhan
08.02.2011, 02:18
Biz değilmiydik kendi takımında oynamayıp milli takıma çağırılan ya da kendi takımında formsuz olduğu halde milli takıma çağırılan futbolculara tepki gösterenler? :)
*
Trabzon'da böyle maçların daha sık oynanmasını temenni ediyorum. Hem reklam, hem tanıtım hem de ekonomik açıdan.

Başarılar milli takımımıza ve oyuncularımıza..

.....
08.02.2011, 02:25
Bu maçı düşünüyorum şimdi de :)

Sivas maçından önce bir kez daha oyuncularımızı görmek çok güzel olacak :)

yatara
08.02.2011, 02:31
Basarilar Türk Mili Takimiza!

tonyalı Aydın
08.02.2011, 10:51
hiç dikkatinizi çektimi.ne zaman trabzonspor tam bir atılım yapacak kendini düzeltmeye başlayacak.daha önçe trabzondan nedense adam almak akıllarına gelmezken sadece kaleci onur alınırken birten.kurnaz oğuz efendi trabzonu nasıl daha iyi parcalarım mantığıyla biranda trabzondan 6 futbolcu alırken fenerbahceden 5 ama inanınki bunların 1 veya 2 sini oynatacak.ve bursadan hiçbir oyuncu yok.ne garip değilmi.ben iddia ediyorum trabzonda 5 veya 6 sırada olsun taş patlasın 1 oyuncu ançak alırlar.amaç trabzonu tamamen bitirmek.aynı oyunu eskişehir maçı önçesindede oynamışlardı.ve puan kaybetmiştik.

Arda'
08.02.2011, 10:55
Rüyamda 4-0 yenildik, kalede de Tolga vardı :D

albatros
08.02.2011, 11:19
Arkadaşlar kombine kartlar milli maçlarda da kullanılabiliyor mu?

Yiğit SARI
08.02.2011, 11:29

Kaullanılır heralde yav

Murat Altun
08.02.2011, 12:00
Neden beni milli takım heyecanlandırmıyor artık :(

Hele özel bir maç birde üstüne gosteriş için 6 oyuncumuzu aldılar yazıklar olsun O önemli resmi maçlarda neen almadınız da oğuz çetinin emekli takımına mahkum edip puanları saçtınız

Milli takımımıza başarılar diliyorum oynayacak olan oyuncularımızın iyi futbol sergilemeleri ve morallerini yükseltmeleri bekliyorum

Tayfun Aydın
08.02.2011, 12:02
Valla nedense pek de umrumda değil gibi belki de gördüğümüz haksızlıklar beni düşünceye götürdü.

magicyattara
08.02.2011, 12:05
Volkan geliyor,Emre geliyor..gidilmez mi bu maça..:)

Tayfun Aydın
08.02.2011, 12:06
Amaç :) iyi niyet duygularımızı paylaşmak mı olacak Volkan ve Emre kardeşlerimizle.Ben Oğuz denilen adamın Trabzon il sınırlarına girmesine bile gıcık oluyorum ki buna milli forma falan da engel olmuyor.

magicyattara
08.02.2011, 12:09
Kesinlikle..:)

magicyattara
08.02.2011, 12:10
Trabzon seyircisinin bunlara kuvvetli bir sevgi gösterisi yapması lazım..:)

magicyattara
08.02.2011, 12:12
Milli takım kampı İstanbulda..6 tane adam pazar günü maçtan sonra kalkıp istanbula gidiyor..1 gün sonra tekrar Trabzon'a dönüyor..eziyet..başka bir şey değil..
Madem maç Trabzon'da,kampı da Trabzon'a al..

TSelif
08.02.2011, 12:12
Hüseyin Göçek te 4. hakemmiş üstelik :D
Resmen kafa buluyor bizimle federasyon. Sanırım bu maç ilk ve son milli maç olacak TRABZONda :mad:

magicyattara
08.02.2011, 12:14
Emek hırsızlığının cezası bu maçta kesilmeli..

Gökçebey
08.02.2011, 12:15

Kaullanılır heralde yav

Kombine kartlar Avni Aker'deki her maç için değil, Trabzonspor'un maçları için geçerlidir. Tabiki kullanılamaz. :)

Yiğit SARI
08.02.2011, 12:24
Kombine kartlar Avni Aker'deki her maç için değil, Trabzonspor'un maçları için geçerlidir. Tabiki kullanılamaz. :)

Evet doğrudur

..

Türkiye - Güney Kore maç programı

http://trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/6476-9B6M8W9Y.jpg

A Milli Takımımız, 2011 yılının ilk milli maçında yarın Güney Kore ile karşılaşacak.

Trabzon Hüseyin Avni Aker Stadı'nda oynanancak ve saat 20.00'de başlayacak karşılaşmayı Ukrayna Futbol Federasyonu'ndan Sergii Boiko yönetecek. Boiko'nun yardımcılıklarını Oleg Pluzhnyk ve Sergii Bekker yapacak. Karşılaşmanın dördüncü hakemi ise Hüseyin Göçek.

A Milli Takımımız, Güney Kore Milli Takımı ile birlikte THY'ye ait bir uçakla bugün Trabzon'a gelecek ve Novotel'de kampa girecek. A Milli Takım Teknik Direktörü Guus Hiddink, iki futbolcunun da katılımı ile saat 18.30'da Hüseyin Avni Aker Stadı'nda basın toplantısı düzenleyecek. Basın toplantısının ardından gerçekleştirilecek antrenmanla A Millilerimiz, Güney Kore maçının hazırlıklarını tamamlayacak

Güney Kore kafilesi ise Trabzon'da Grand Zorlu Hotel'de konaklayacak. Güney Kore Milli Takımı Teknik Direktörü Cho Kwang-Rae ve bir futbolcunun katılımıyla bugün (Salı) saat 17.00'de Hüseyin Avni Aker Stadı'nda bir basın toplantısı düzenlenecek. Saat 17.30'da da Güney Kore Milli Takımı stadyumda son çalışmasını yapacak.

A Milli Takımımız ve Güney Kore Milli Takımı müsabakanın ardından İstanbul'a gidecek.

.....
08.02.2011, 12:35
Tepkimizi başka platformlarda gündeme getirmeliyiz.

Milli maçta böyle tatsız olaylara yer vermemeliyiz.

albatros
08.02.2011, 12:46
Teşekkür ederim arkadaşlar :)

bordo61
08.02.2011, 13:09
NtvSpor Canlı

Trabzon Hava limanı

.....
08.02.2011, 13:14
Akşam her iki Milli Takıma Trabzonsporumuz yemek verecek :)

Tolunay Abdioğlu
08.02.2011, 15:06
Tepkimizi başka platformlarda gündeme getirmeliyiz.

Milli maçta böyle tatsız olaylara yer vermemeliyiz.

Katılıyorum.Geçmiş dönemlerde yapılan haksızlıkların dillendirileceği zaman,Milli takımımızın Avni Aker'de oynayacağı zaman olmamalı.Milli takımımızı hak ettiği gibi destekleyip,galibiyeti için elimizden geleni yapmak bize düşendir.

Başarılar Ay-Yıldız.

Tangerine Dream
08.02.2011, 15:58
Çakalların ekmeğine yağ sürmeyelim. Milli Takım'ı gerektiği şekilde destekleyip Trabzon'u ve Trabzonspor'u zor durumlarda bırakacak davranışlardan kaçınalım.

ozturk
08.02.2011, 16:13
Çakalların ekmeğine yağ sürmeyelim. Milli Takım'ı gerektiği şekilde destekleyip Trabzon'u ve Trabzonspor'u zor durumlarda bırakacak davranışlardan kaçınalım.

+1967

bu fırsatı değerlendirelim..

ayrıca Trabzon Trabzon diye bağırmayalım:)

zaten bahane arıyorlar.

Gökçebey
08.02.2011, 16:17
zaten bahane arıyorlar.

2016 Avrupa Futbol Şampiyonasına Trabzon'un dahil edilmeyişinin de altında yatan mantık buydu. :)

Harun-61
08.02.2011, 16:30
http://95.211.84.193/videos/foto/newpics/news/080220111311006875455.jpg

Harun-61
08.02.2011, 16:35
Dün akşam A Milli Takım'ın tişörtlerindeki ters bayrak skandalı gözlerden kaçmadı

Daha önce Galatasaraylı Servet Çetin'in armasız forma ile sahaya çıkması ve yine Galatasaraylı Sabri Sarıoğlu'nun isminin "Sarbi" olarak sırtına yazılmasından sonra, dün akşam da A Milli Takım'ın tişörtlerinde ters bayrak skandalı yaşandı.

Lig TV'de dün akşam ekranlara gelen "Pazartesi Gecesi Futbolu" isimli programda canlı yayın konuğu olan Servet Çetin ve Gökhan Gönül, stüdyoda bulunan konukların sorularına cevap verdiler.

Milli takım kampında bulunan iki oyuncunun görüntülerinin ekrana geldiği sırada ilginç bir olay dikkat çekti. Servet Çetin'in üzerindeki milli takım tişörtünde Türk bayrağı düzgün şekilde basılmışken, Gökhan Gönül'ün üzerinde bulunan tişörtte ise Türk bayrağı ters basılmıştı.

Maraton'un haberine göre, Gökhan'ın tişörtünde her nasılsa sponsorların isimleri ve logolarında hiçbir hata yok. Ancak Türk bayrağı ters bir şekilde basılmış.

Mustafa Demir
08.02.2011, 19:21
Trabzona neden milli mac verirler anlamis degilim. demedi demeyin bu mactan sonra cok basimiz agricak.

bekir61
08.02.2011, 19:25
biletler satisa cikmadimi ?

Mert Oğuzlu61
08.02.2011, 19:30
Trabzona neden milli mac verirler anlamis degilim. demedi demeyin bu mactan sonra cok basimiz agricak.

neden ?

Trabzon da oturan renktaşlarımız 90 dakkalık bir milli maçta takımımıza destek vermekten aciz mi ? gürcistan skandalı tekrarlanmaz, adımızı temize çıkarırız yarın akşam, bu fırsat kaçmaz eyy Trabzonlular !

uemit
08.02.2011, 20:11
kanal d veriyor maci! euro d de veriyormu? avrupali türkler bakabilecekmi?

Alihan Ertürk
08.02.2011, 20:20
Şenol Güneş Güney Kore'nin antrenmanını ziyaret etmiş, Koreli futbolcular etrafında toplanmış hocamızın. :) Acayip Gururlandım.

Asi Çaykaralı61
08.02.2011, 20:26
İşte Milli Takımın Muhtemel 11'i

http://www.haber61.net/images/news/35160.jpg

Türk Milli takımının Güney Kore 11'i...

Türk A Milli Takımının Güney Kore karşısında yarın Trabzon Hüseyin Avni Aker Stadyumu'nda oynanacak olan özel karşılaşması öncesi muhtemel ilk 11'i belli oldu.

http://www.haber61.net/file/280.20110208192658.jpg

İşte Milli takımın muhtemel 11
Volkan, Gökhan, Serdar Kesimal, Servet, İsmail Köybaşı, Selçuk İnan, Emre Belözoğlu, Burak Yılmaz, Hamit Altıntop, Kazım Kazım, Umut Bulut.

Haber Kaynağı : http://www.haber61.net/images/news_source/10.jpg

http://www.haber61.net/news_detail.php?id=75616

Asi Çaykaralı61
08.02.2011, 20:29
Güneş hasret giderdi!

Trabzonspor Teknik Direktörü Şenol Güneş, şehre gelen Güney Kore Milli Takımı'nı ziyaret etti. Antrenör Cho Kwang-Rae, kendilerini ziyarete gelen Trabzonspor Teknik Direktörü Şenol Güneş ile statta bir süre görüştü. Güneş, Rae'ye çiçek vererek, ''Benim dönemimde rakip takımın antrenörüydü. Kaptan Park da benim dönemimde Seoul'ün en iyi oyuncularından biriydi. Bu bir dostluk maçıdır. Umarım güzel bir maç izleriz'' diye konuştu.

Rae ise Trabzonspor'un maçlarını takip ettiklerini belirterek, ''Şenol Güneş, burada da başarılı. Seoul takımını hazırladı, o gittikten sonra Seoul şampiyon oldu. Kendisine ilgisinden dolayı teşekkür ediyoruz'' dedi.

Şenol Güneş konuşmaların ardından Güney Kore Milli takımın soyunma odasına giderek tüm futbolculara başarı dileklerinde bulundu. Güneş, daha sonra antrenmanı izledi.

http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&hid=86992

Asi Çaykaralı61
08.02.2011, 20:32
Hiddink ve Güneş el ele

http://www.haber61.net/images/news/35163.jpg

Şenol Güneş, Hiddink'e çiçek verdi.

http://www.haber61.net/file/gunes_ozgener.jpg

Milli Takımlar eski Teknik Direktörü ve Trabzonspor Teknik Direktörü Şenol Güneş, yarın Trabzon'da Türk Milli takımının Güney Kore ile oynanacağı özel maç öncesi Hüseyin Avni Aker'de idman yapan milli takımın teknik direktörü Guus Hiddink'e antrenman öncesi çiçek hediye etti. Hiddink, kalabalıkta Şenol Güneş ile bir araya gelemeyince Güneş'in yanına gelerek elinden tuttu ve sahanın içerisine kadar birlikte yürüdüler. Güneş ile Hiddink saha ortasında bir süre sohbet ettiler.

http://www.haber61.net/file/280.20110208195638.jpg

Hiddink, Trabzonsporlu oyuncularla ilgili Şenol Güneş'ten bilgiler de aldı. Ardından Teknik Direktör Şenol Güneş, TFF Federasyonu Başkanı Mahmut Özgener ve yönetim kurulu üyeleriyle de bir süre görüştü. Milli takımın anternamının bir bölümünü bir süre izleyen Güneş daha sonra, tesislere gitti.
Ayrıca Trabzonspor yönetim kurulu üyeleri bu akşam TFF Başkan ve yönetiminin yanısıra Güney Kore Futbol Federasyonu Başkan ve yönetim kurulu üyelerine de Trabzonspor Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde bir yemek verecek.

Haber Kaynağı : http://www.haber61.net/images/news_source/10.jpg

http://www.haber61.net/news_detail.php?id=75620

Erol Koç
08.02.2011, 20:55
Yarınki milli maçta Trabzon insanının en iyi şekilde Türkiye Milli takımını desteklemesini bekliyoruz. Milli takımımız yenerse bir kol bastı oynarlar artık.

Erol Koç
08.02.2011, 21:00
+1967

bu fırsatı değerlendirelim..

ayrıca Trabzon Trabzon diye bağırmayalım:)

zaten bahane arıyorlar.

Aynen katılıyorum inönüde oynan milli maçlarda beşiktaş diye tezahurat edenlere nispet türkiye milli maçta Maça gelenlerde Türkiye tezahurat etmelerini bekliyoruz.

Erol Koç
08.02.2011, 21:02
Adam gibi adamsın Hocam

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/6485-6A3D6F2U.jpg

güneyli
08.02.2011, 21:04
Bu maçın oyuncularımız için bir terapi maçı olmasını ve güzel bir futbolla kazanmayı diliyorum.Kore asya kupasında çok güzel maçlar çıkarttı.

Chiko
08.02.2011, 21:10
Hocam, caktirmadan bir koreli oyuncu ile transfer üzerine konussan? :)

Erol Koç
08.02.2011, 21:12
Milli takıma en çok oyuncu veren takım biziz ama ne hikmetse biz cumartesi günü oynuyoruz hemde deplasmanda fenerbahçe pazartesi günü oynuyo bu tesadüfmü acaba.

12 Şubat 2011 Cumartesi
14:00 Bucaspor - Konyaspor
16:00 Sivasspor - Trabzonspor
17:00 İstanbul B.B. - Gençlerbirliği
19:00 Gaziantepspor - Galatasaray
13 Şubat 2011 Pazar
13:30 Karabükspor - Kasımpaşa
16:00 Eskişehirspor - Bursaspor
17:00 Antalyaspor - Manisaspor
19:00 Ankaragücü - Beşiktaş
14 Şubat 2011 Pazartesi
20:00 Fenerbahçe - Kayserispor

Alihan Ertürk
08.02.2011, 21:21
Hocam, caktirmadan bir koreli oyuncu ile transfer üzerine konussan? :)

Ki ile görüşmüş işte, Resmi Sitemizde bile özellikle onunla birlikte olduğu fotoğraf yayınlandı. Var bunda bir iş. :)

İlker Akçay
08.02.2011, 21:25
Trabzonlu Gençler (http://www.facebook.com/tgfanpage)
Yarın Oynanacak Olan A Milli Takım Hazırlık Maçında Tribündeki Yerimiz Maratondur.

Alihan Ertürk
08.02.2011, 21:25
Bakalım Maraton'dan ses nasıl geliyor, alışık olmadığımız bir durum bu. :)

Chiko
08.02.2011, 21:27
Ki ile görüşmüş işte, Resmi Sitemizde bile özellikle onunla birlikte olduğu fotoğraf yayınlandı. Var bunda bir iş. :)
Hadi bakalim.. Neden olmasin? :)

bekir61
08.02.2011, 21:34
sadece Trabzonlu gencler degil tüm gruplar maratonda olacak

reisoğlu61
08.02.2011, 21:57
hangi kanal veriyor maci acaba??

Berat
08.02.2011, 21:59
Milli takıma en çok oyuncu veren takım biziz ama ne hikmetse biz cumartesi günü oynuyoruz hemde deplasmanda fenerbahçe pazartesi günü oynuyo bu tesadüfmü acaba.

12 Şubat 2011 Cumartesi
14:00 Bucaspor - Konyaspor
16:00 Sivasspor - Trabzonspor
17:00 İstanbul B.B. - Gençlerbirliği
19:00 Gaziantepspor - Galatasaray
13 Şubat 2011 Pazar
13:30 Karabükspor - Kasımpaşa
16:00 Eskişehirspor - Bursaspor
17:00 Antalyaspor - Manisaspor
19:00 Ankaragücü - Beşiktaş
14 Şubat 2011 Pazartesi
20:00 Fenerbahçe - Kayserispor

Maç Trabzon'da olduğu için olabilir mi? :)

Bir de erken oynayınca "yorgunuz" diyoruz, geç oynasak ta "neden Fener önce oynadı,kazanırlarsa baskı altına giriyoruz" diyoruz. Aynı anda oynatmaya mı başlasın Federasyon şimdiden. :)

.....
08.02.2011, 22:04
Trabzonlu Gençler (http://www.facebook.com/tgfanpage)
Yarın Oynanacak Olan A Milli Takım Hazırlık Maçında Tribündeki Yerimiz Maratondur.

Hadi bakalım.

Trabzonlu Gençler bu işide başaracaktır evelAllah :)

Berat
08.02.2011, 22:08
Bu arada milli maç ve Emre Belözoğlu üzerinden hareketle, Türk Futbolu'na ve Trabzon'a dair bazı tespitler yaptım acizane;

Emre Belözoğlu Trabzon'da Islıklanırsa Neden Islıklanır?

http://antistatuko.blogspot.com/2011/02/emre-belozoglu-trabzonda-islklanrsa.html

Ali İhsan
08.02.2011, 22:08
Milli maç da, bizim maçın erken olması da bizim için avantaj arkadaşlar. Milli maç oyuncuların havasını değiştirir, Trabzon'da olduğu için oyuncular git-gel de yapmayacaklar.

.....
08.02.2011, 22:13
Yarın akşam oyuncularımız morallenir , Cumartesi Sivas yollarında şahlanırlar.

:)

magicyattara
08.02.2011, 22:16
Maça gitmeyeceğim..çünkü gidersem bu EB şerefsizine çok kötü şeyler söyleyeceğimi biliyorum..Trabzonspor'un çökeceğini biliyormuş haramzade..sen kim oluyorsun..daha dünkü çocuğun açıklamasına bak sen..
Açık söylüyorum;bu adamı ve fblileri alkışlayan Trabzonluların kanından şüphe ederim..basın kalayı Türkiyem yeni bir döneme daha girsin..

el_conquistador
08.02.2011, 22:24
Maça gitmeyeceğim..çünkü gidersem bu EB şerefsizine çok kötü şeyler söyleyeceğimi biliyorum..Trabzonspor'un çökeceğini biliyormuş haramzade..sen kim oluyorsun..daha dünkü çocuğun açıklamasına bak sen..
Açık söylüyorum;bu adamı ve fblileri alkışlayan Trabzonluların kanından şüphe ederim..basın kalayı Türkiyem yeni bir döneme daha girsin..

Vallahi kusura bakma ama sen nasil bir ruh halindesin cok merak ettim:). Bu nasil bir kin... Rahat ol biraz, sen lider takimin taraftarisin. Kim ne derse desin, zaten dili olan konusuyor, niye herseyi ciddiye aliyorsun, aslinda böyle seylere kicinla gülmen lazim.

birde "fblileri" alkislayanlari Trabzonluluk kanindan süphe edermissin...:)

Aytaç Çakıroğlu
08.02.2011, 22:27
Adam gibi adamsın Hocam

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/6485-6A3D6F2U.jpg
baksana abi ya sanki çocuğunu seviyo.
adam hemde hası

magicyattara
08.02.2011, 22:39
Vallahi kusura bakma ama sen nasil bir ruh halindesin cok merak ettim:). Bu nasil bir kin... Rahat ol biraz, sen lider takimin taraftarisin. Kim ne derse desin, zaten dili olan konusuyor, niye herseyi ciddiye aliyorsun, aslinda böyle seylere kicinla gülmen lazim.

birde "fblileri" alkislayanlari Trabzonluluk kanindan süphe edermissin...:)

Görüldüğü gibi agresif bir ruh halindeyim..

Alçak dağları o yaratmış edasıyla gazetenin manşetine konarsa o röportaj,benim de ona söylediklerinden dolayı her şeyi söyleme hakkım doğar..

Evet fblileri alkışlayanların kanından şüphe ederim..sen onların saracoğlunda Trabzonsporluları alkışladığını falan zannediyorsundur..Almanyadasın orda kal..:)

DeAgLeMaNyAq
08.02.2011, 22:40
Şenol Hoca'nın aynı pozları kendi oyuncularıyla da vermesini bekliyoruz...

Cihan_61
08.02.2011, 22:42
Euro D de izliyebilecekmiyiz ?

irfan61
08.02.2011, 22:44
Maçı Kanal D veriyor.

İlker Akçay
08.02.2011, 22:45
Şenol Hoca'nın aynı pozları kendi oyuncularıyla da vermesini bekliyoruz...

Kesinlikle..Colman'ın sırtındaki morlukların hesabı sorulsun..Onur'un omzunun nasıl çıktığı irdelensin..Umut'un dökülen saçlarına hiç girmiyorum bile....Ahh Şenol Hoca ahh..!!!

Murat'
08.02.2011, 22:49
Maça gidip gitmemek arasında kaldım, kale arkası biletlerinden hala var mıdır acaba ?

.....
08.02.2011, 22:51
Kesinlikle..Colman'ın sırtındaki morlukların hesabı sorulsun..Onur'un omzunun nasıl çıktığı irdelensin..Umut'un dökülen saçlarına hiç girmiyorum bile....Ahh Şenol Hoca ahh..!!!

Yazacaktım boşver gerek yok diye yazmadım.

Yahu Şenol Güneş kendi oyuncusuna nasıl böyle davransın el insaf. Arada biraz ciddiyet olacak. Hepsini tabi ki seviyor. Bu kadar da saçma düşünmeye gerek yok. Lütfen yapmayın.

İlker Akçay
08.02.2011, 22:52
@Ömer,bana ciddi olmadığını söyle :))

.....
08.02.2011, 22:53
@Ömer,bana ciddi olmadığını söyle :))

Alıntı yaptığın mesaja cevap vermeye çalıştım. Senin ne demek istediğini anladım abi yanlış anlama beni :)

Cihan_61
08.02.2011, 22:54
Arkadaslar Euro D´den izliyebilirz

İlker Akçay
08.02.2011, 22:55
Alıntı yaptığın mesaja cevap vermeye çalıştım. Senin ne demek istediğini anladım abi yanlış anlama beni :)

Heee tamam öyle olsun da Ömer'im :) Bir an noluyo ula dedim :)

.....
08.02.2011, 22:56
Heee tamam öyle olsun da Ömer'im :) Bir an noluyo ula dedim :)

Dışardan bakınca sende haklısın senin mesajına yazar gibi oldu ama kusura bakmayasın :)

İlker Akçay
08.02.2011, 23:01
Dışardan bakınca sende haklısın senin mesajına yazar gibi oldu ama kusura bakmayasın :)

Yok estağfurullah ne kusuru :))

Milli Takım'a gelecek olursak umarım galip geliriz,güzel bir atmosfer olur..Selçuk umarım sahada çok uzun süre kalmaz..Gelecek galibiyet futbolcularımıza da olumlu yansıyacaktır..Başka bir yanı da Ki Trabzon'u görmüş oldu,sene sonu gelirken sıkıntı olmaz ;)

.....
08.02.2011, 23:04
Umut tan bir gol bekliyorum , artık Milli Takım formasıyla yazsın bir tane :)