PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Mehmet Yilmaz?a Destek

Sayfa : [1] 2

zafer6161
25.11.2005, 22:58
arkadaslar mehmet öz be öz trabzonludur içinde trabzonspor sevgisi büyüktür bu aksam onun adina gercekten cok üzüldüm sahaya ilk girdiginde trübünlerden büyük tepki geldi bu aksam bence golleri kacirdiginda beceriksizlikten degil tamamen psikolojik ve taraftar baskisindan kacirdi mehmet gol atsada atmasada bizim topçumuzdur

ama ben isterdimki mactan sonra mehmeti trübüne cagirarak destek vermek gerekirdi fatihin dedigine göre soyunma odasinin bi kösesinde aglamis ,

bence büyük haksizlik veriyoruz

bunlari rizeyi yendik diye yazmiyorum ayni mehmet sondakikada elle penaltida yaptirabilirdi ama olsun canin saolsun mehmet

bahadır2561
25.11.2005, 23:00
bence de mehmet'e sahip çikmamiz lazim sonuçta canla basla mücadele ediyor!!!

aleminkrali
25.11.2005, 23:02
hayir kesinlikle hayirrrrrrrrrrrr

desteklemiyoirum

Efrasiyab
mehmet yilmaz i seviyorum ancak trabzonspor da oynayacak kapasitesi yok maalesef

Dursun Ali Bahçekapılı
Akcaabatsebatspora Transfer olursa en büyük destek benden

Sevgi
25.11.2005, 23:03
evet Fatih in ropörtaji etkili olmus simdi destek mesajlari yagar.Destek vermeyene de,desteklemiyorsaniz yazmayin cevaplari.Mehmet Yilmaz alti pastan topu tavana diktigin için sana saygilarimi sunuyorum.Ve hatirlatiyorum sans bulamiyorum diye feryat eden siz sans buldugunuz dönmede neler yaptiniz da taraftar dan destek bekliyorsunuz.Ben TS taraftarinin bir futbolcuya bu kadar tahammül ettigine ilk defa tahammül ediyorum.

osman__61
25.11.2005, 23:04
töööööbeler olsun . ne destegi yaf. giderse büyük destek veririz orasi ayri mesele.

DeAgLeMaNyAq
25.11.2005, 23:05
Bence ayip ediyorsunuz. Takimda ondan baska yuhlanan oyuncu yok.Türkiye Kupasi'ni 2 kezkazanmamizdaen büyük rolü olan oyuncularin basinda o geliyordu...

lazutlarlivera
25.11.2005, 23:09
tamam canla basla mücadele ediyo ,öz be öz TRABZON lu ve TRABZONSPOR lu ama alti pastan topu AKÇAABAT a vurdu.Bu da ilk degil yani.Bence Mehmet Yilmaz TRABZONSPOR a yakismiyo Edited by: lazutlarlivera

hamucera
25.11.2005, 23:09
yuhalanmamasi lazimdi ama bu kadarda gol kaçmaz adaminda sanssizligi tam net pozisyonlar düsmüstü bu maçta ayagina belki girerken yuhalanmasaydi bi tane atardi ama nede olsan her zaman kendi adamimizdan fayda gelmistir bizlere destek olalim ama oda kendini bilsin madem kötü oynuyor niye ben sezon basinda bu kadar para için direttim simdi kötü oynuyorum bunu haketmiyorum bana teklif ettiginiz rakam veya ondan da asagisi oldun demez. para istemekte aslan ama oynamaya gelince sahada kaybolan adam bu takimda yer almamali.

Muhalif
25.11.2005, 23:11
soyunma odasinin bir kösesinde bir kisi aglamasi mi ekran basinda milyonlarin ya da tribünde onbinlerin aglamasi mi yegdir.. bu açican bakip öyle karar vermek lazim simdi...

Gülşen
Mehmet Yilmaz'a ben de çok üzüldüm. Fatih'in maçtan sonra röportajini seyrediyordum, içim sizladi...Ama bazi seyleri de gözden kaçirmamak lazim; Bu nasil bir baskidir ki yillardir üzerinden atamadi gitti çocukcagiz... Hep zoru basariyor Mehmet. O topu disari atmak daha zor ama oluyor iste.Trabzonlu olmasi hiç bir seyi degistirmez. Simek Trabzonlu mu?... Onun gibi olsun takimin tamami Polonyali olsun.. Bu bakis açisini da saglikli bulmuyorum dogrusu... Amaç klübün basarisiysa Trabzonlu ya da degil, kim takima zarar veriyorsa, kim takimin basarisini düsürüyorsa, yavaslatiyorsa gönderilmeli. Ve deo kisilere Trabzonlu diye fazla tolerans gösterilmemeli...

Duman
Bu takimdan bir an once gitmesi, ve taraftara artik sac bas yoldurmamasi icin gereken her turlu destegi vermeye hazirim...

selcjK
25.11.2005, 23:12
abicim yok iste olmuyor bu kadar, kapasite yok, napalim adam oynayamiyor niye destek çikalim? allahim ya real madrid taraftari bile 2 yilda 50 gol atan ronaldoyu çikarken yuhaliyorda biz mi mehmete sahip çikacaz ya? yaziktir yeter artik bu adamin futbolcu olmadigini anlamaniz ne zaman sürecek, anorthosis maçindan sonra eline verip bonservisini ne halt edersen et denilecek bir adama 1 trilyon veriyorsun yilda, lanet herifler kimin parasini kime veriyorsunuz, 1 milyonu top oynamaz, birakin bakalim anadolu klupleri 100 milyar verir mi bu adama, tamam beceriksizsin ama gol atinca niye sevinmiyorsun bunu anlat bana? erdinç gol atti herkes vahid hocaya kostu, mehmet gülmüyor bile somurtarak santraya gitti, hey allahim yeter artik mehmeti savunmasin iyi futbolcu demesin yeter be yetterr yaziktir günahtir acirim 10 numaraya.

zafer6161
25.11.2005, 23:13
ya arkadaslar anlamiyorsunuz biz maci yendik bu mac artik geride kaldi tamam mehmet 1 metreden gol kacirdi atamadi ama sonuc galibiyet iste bu yüzden mehmeti alkislamaliyiz sadece onu degil herkesi

eger puan kaybetseydik ve bundada basrol mehmet olsaydi destegi birak tepkiyle karsilayalim

mehmet artik verimli olamaz trabzonspora kale bos olsa dahi gol atamaz ama bu beceriksizliginden degil kafasinin dolu olmasi ve sorumlulugu fazla olmasindan düsünün tomas jun suanda neyse mehmetde o

bordox
25.11.2005, 23:13
Mehmet'indüstügü duruma insan olarak üzülüyorum.Takimin maç kazansin, sevinsin sen içerde otur bir köseye agla.

Yani bugün maçta kaçirdiklari onun için sansizlik gibi görünüyor belki ama ya yenik ayrilsaydik maçtan diye düsününce onun adina sans da diyebiliriz.

Toparlanir insallah,yener kör talihini.

BDiler61
25.11.2005, 23:15
mehmet yilmaz i seviyorum ancak trabzonspor da oynayacak kapasitesi yok maalesef

aynen katiliyorum

eys_61
25.11.2005, 23:16
mehmetin TRABZONSPORLULUGU veya TRABZONLULUGU degil ki tartisilan.1 trilyon bilmem kaçmilyar aliyorsan o paranin hakkini vereceksin.Mehmet TRABZONSPOR 'da kalacaksa anlasmasi yeni bastan yapilsin atacagi gol basina para verilsin yoksa bu is mehmet le gitmez.(ben de memete üzülüyorum ama gerçekler acidir...)

Tansu Onur Erdoğan
25.11.2005, 23:16
walla bu adam altay ve samsunsporda yildizdi simdi bu adami kazma ilan ediyosak sorun bizde trabzonsporda oynamak cok zor walla bi seyircimiz warki herseyi biliyo akli eriyo....

adamda acaip baski war yanlis bise yapsa hemen yuhalamalar basliyo aynisi hüseyinede oldu zamaninda tekkeyede oldu bu adam oynayamiyosa sorun onda degil...

omer61
25.11.2005, 23:21
kisilk olarak efendi ama kendsini bi turkiye kupasi maçlarinda we hazirlk maçlarinda gorebiliyoruz malesef..

zafer6161
25.11.2005, 23:23
hüseyin ve fatihin durumlari tamamen farkli onlar trabzonda oynadiktan sonra çesitli anadolu kuluplerine gittiler erken yaslarda oralarda tecrübe yasadilar önce trabzon taraftarinin birkere nasil oldugunu ögrendiler sonra yuvaya döndüler

bilmem hatilarmisiniz fatih tekkenin ilk trabzon macerasini ne goller kaciriyordu mehmetin kacirdiklari onun yaninda ne kalir taraftarla devamli tartisirdi ama hami abisi sayesinde düzeldi yetisti olgunluga erdi ve sonuç

mehmet ise bence fatihin yasadiklarini yasiyo su anda

hauptstrasse
25.11.2005, 23:24
bence tartismamiz gereken bu kacinci futbolcu enkazimiz oldugudur ve neden oldugudur!

biliyorum kimi aklievveller hemen aldigi paraya laf atacakalr hatta atmislardir da ama bir insanin baskalai tarafindan ne duruma dusuruldugunu goremeyne kör cahil insanlardan baska ne beklenir ki?

since1967_
25.11.2005, 23:24
ya arkadaslar tamam destek verelim de mehmet dünya kadar para aliyor. iyilestirme yapilirken bizi bayagi zorladi. ve bu sezon yaklasik on maçta görev yapti bi gol atmadi. bugünde 2 metreden topu auta yolluyor yahu. ne desem bilmemki buna. ben diyorumki tamam destekleyelim ama sebatta. gitsin bu takimdan. burada oynayamaz bize yakismiyor o. kimse kusura bakmasin.

selcjK
25.11.2005, 23:26
walla bu adam altay ve samsunsporda yildizdi simdi bu adami kazma ilan ediyosak sorun bizde trabzonsporda oynamak cok zor walla bi seyircimiz warki herseyi biliyo akli eriyo....

adamda acaip baski war yanlis bise yapsa hemen yuhalamalar basliyo aynisi hüseyinede oldu zamaninda tekkeyede oldu bu adam oynayamiyosa sorun onda degil...

hangi yildizi ne yildizi ya? gollerini görmedin mi 4 sezonda 20 gol atmis altay ve samsunda ne büyük is basarmis öyle.

zafer6161
25.11.2005, 23:27
peki ilk sezonda kac gol atmis.......?

hamucera
25.11.2005, 23:30
destek topiginden çikmims durumda

mini FaNaTiK
25.11.2005, 23:33
17 gol 9 kupa golü son 2 yili kaç gol atti?Mehmete yapilanlar ayip bencede ne olursa olsun takimin oyuncusu bu takimda oynayamayacagi belli ama Mehmete bunlar yapilmamali kötü oldugunu tartisan yok..

Çebi
25.11.2005, 23:33
Mehmet Yilmaz...x kulübün 200 milyar daha fazla para verdigi dönemde Ts'la sözlesme yenileyen Mehmet Yilmaz, üstelik sorun çikarmadan bunu yapan Mehmet Yilmaz...Trabzon'un, Yenimahalle'nin çocugu Mehmet Yilmaz...Türkiye kupasinda golleri atarken, kazanilan 2 kupada büyük pay sahibi olurken bizi sevindiren Mehmet Yilmaz...Ya hiçbisey bilmiyorsaniz google da aratin Mehmet Yilmaz adini da bakin ne yapmis bu adam...O attigi gollerde, asistlerde hiç mi sevinmediniz?...Yaziktir günahtir...

Hadi bunlari geçelim...Insan, adam gibi adam denilebilecek kadar kaliteli hosgörülü bir insan...Duygusal bir insan...X arkadaslari gibi havaya girmeyen, nereden geldigini bilen, karsisindakileri kirmayan, küçük görmeyen Mehmet Yilmaz...Alt yapidan çikan oyunncularin Mehmet Agabeyi...Dertlerini paylasabildikleri, sevgi görebildikleri nadir isimlerden biri...Bizim degerimiz, bizim evladimiz...Trilyonlar verdgimiz Jun onun kadar tepki görmedi inanin Trabzon'da...Ya da digerleri...Neden yuhlamiyorsunuz simdiden devre arasi için baska kulüplerle anlasma saglayan adamlari...Kosuyor,çalisiyor,çabaliyor, kendini yirtiyor ama olmuyor, ne yapsin...Hani nerde "adam gibi mücade edin de yenilin" sözü...Bunu diyen bizler degilmiydik...Bu takimda en çok mücadele eden adamlardan birine böyle bir tepki nasil gösterilir...Bunun adi ne Trabzonspor'luluktur ne de insanliktir...Sahaya yeni giren kendi futbolcunu yuhluyorsun,daha ayagina top bile degmedenyazik ulan yazik...Sonrada neymis altipastan gol kaçirmis...Yuhladigin insani oyuna girmeden çökertmissinsen daha ne bekliyorsun ondan...Iste bu yüzden bir halt olamayacak bizden...Kendi içimizde kendimizi yiyip bitirelim, elin anteplisi, adanalisi, karslisi gelsintakim yenilmis yenilmemis umrunda olmadan milyarlari cebe indirip gitsin bizde "mehmet kötü, gol kaçirdi, yuh mehmet" diyip duralim...Kaptan Mehmet'in agladigini falan söylemis sanirim maçta oldugum içinizleyemedim bu röportaji...Ama maçta olanlar Mehmet'in sahada bile aglayacak halde oldugunu görmüslerdir çok net bir sekilde...Hatta Çilginlar grubu olarak onasevgimizi belirten tezahüratlar yaparken de yüzünü bize çevirmeden eliyle zorla küçük bir isaret yapabildi...Maç biter bitmez de kosarak terketti stadi...Bir futbolcuya, herseyden önce bir insana bunu yapmaya kimsenin hakki yok...Hak etmedgi halde yapmaya hakki yok! Hak edene yaparsin, ihanet ediyordur giydigi formaya ama bunun adi M.Yilmaz degildir...Kime nasil tepki gösterecegimizi sasirmisiz...Bugünlerin en büyük sorumlulari olarak aynaya bakma zamanimiz gelmistir! Ne verdik bu takima, ne bekliyoruz?Edited by: BordoMavim

zafer6161
25.11.2005, 23:42
helal be bordoMavim iste bu ................smileys/smiley32.gifama gelde anlat

l-m
25.11.2005, 23:43
bence tartismamiz gereken bu kacinci futbolcu enkazimiz oldugudur ve neden oldugudur!

biliyorum kimi aklievveller hemen aldigi paraya laf atacakalr hatta atmislardir da ama bir insanin baskalai tarafindan ne duruma dusuruldugunu goremeyne kör cahil insanlardan baska ne beklenir ki?

Üslup ve ifadelerinize dikkat etmenizi rica ediyorum. Bu ortam farkli fikirlerin bulusmasi için var. O zaman herkes kendi görüsü disindakilere aklievvel desin, kör cahil desin, ne ala memleket.

Mehmet Yilmaz yuhalanmamalidir, Mehmet Yilmaz'in aldigi para tartisilmamalidir, Mehmet Yilmaz'in nereli oldugu, hangi takimi tuttugu önemsenmemelidir, Mehmet Yilmaz'in Trabzonspor için faydali-gerekli olup olmadigi konusulup karar verilmelidir, hayatini Trabzonspor'a göre sekillendiren insanlariz çogumuz, iyi o zaman hepimiz oynayalim takimda, para bile istemeyiz. Bu zihniyet yanlis, 10 tane Mehmet Yilmaz olacagina1 tane Szymek olsun, ama bunu söylerken de Mehmet Yilmaz'i rencide etmenin anlami yok. Murat araba alacaksin, neden 200'le gidemiyor diye arabanin sagina soluna vuracaksin, murat 100'ü geçemez, ama sagina soluna vurursan 50'yi de geçemez, yapilmasi gereken sözlesmesi bittiginde yollarin ayrilmasidir, yuhalamak yanlistir. Efendim, yönetim Dogan görünümlü Sahin olarak Jun'u mu aldi, ne? Jun Trabzonsporlu degil mi, gönderelim efendim, ya da özbeöz Trabzonluyum desin çikip tvye, hem de bizim oranin sivesiyle, o zaman kalsin..diyemiyorum maalesef. Bu da acizane fikrim.

Murat BAYRAKTAR
25.11.2005, 23:45
Ister begenin ister begenmeyin M. Yilmaz bu takimin futbolcusudur.. Hem bu adami taa Çek cumh.!!!!!! 'ten falan almadik. O kadar da para vermedik. Jun diye bir futbolcu pardon gol krali(14 gol) aldik.. N eyapti bu zamana kadar. Rize maçinda bir orta yapti. O ortadan önceki pasi da azkalsin kaptiriyordu..

mini FaNaTiK
25.11.2005, 23:56
Burda Jun-Mehmet tartismasina girmeye gerek yok Mehmete destek olmak veya olmamak bu topic için yeterlidirsmileys/smiley2.gif

İ.Öztel
26.11.2005, 00:00
Bence ayip ediyorsunuz. Takimda ondan baska yuhlanan oyuncu yok.Türkiye Kupasi'ni 2 kezkazanmamizdaen büyük rolü olan oyuncularin basinda o geliyordu... simdi türkiye kupasi maclarinda oynayp gol atti diye tahammül mi edelim ?? peqi diger maclarda nerdeydi ??? Anorthosis macinda kacirdigi gollere ne demelii ??? Valla size sasiyorum. Bir iki gol atti diye gözünüz boyanmasin. Mehmet yilmaz Ts de oynayabilecek kapasitede bir topcu degildir. Ve bu aksamda her ne kadar taraftar baskisi etkili oldu desende ondan once verilen firsatlarda da neler yaptigini unutmayalim. Bu kadar destek almasini istemenizi de hayretle karsiliyorum..

My
26.11.2005, 00:01
Mehmet YILMAZ'a hem üzülüyorum hem kiziyorum. Hangi maça çikarsa çiksin saç bas yoldurtuyor bize. Açik seçik bir sey var ; Mehmet YILMAZ has bi Trabzonsporlu vede Trabzonlu ama bu takimin yükünü kaldiracak bi futbolcu diil maalesef. Ama n'olursa olsun daha sahaya ayak basmasiyla yuhlanmasi çok büyük bir hataydi. Adam resmen çöktü. Yazik!

EyüpKILIÇ61
26.11.2005, 00:09
ne destegi ya adam bizi delirtmekten baska birsey yapmiyor son maçta bos kaleye atamadi bu kadar da olmaz jun ve mehmet gönderilmeli ts'deisleri yok bu oyuncularin

Avare
26.11.2005, 00:11
sanirim burasi mehmet yilmaza destek basligi

köstek olanlar baskabaslikta yazsin burda sizin isiniz yoksmileys/smiley7.gif

TheCrow
26.11.2005, 00:12
l-m

Murat araba alacaksin, neden 200'le gidemiyor diye arabanin sagina soluna vuracaksin, murat 100'ü geçemez, ama sagina soluna vurursan 50'yi de geçemez, yapilmasi gereken sözlesmesi bittiginde yollarin ayrilmasidir, yuhalamak yanlistir.

Evet,isin özeti budur,sahaya girmek üzere olan topçuyu yuhalamak da ne demek oluyor?..Iyi veya kötü,demek ki elimizdekilerin en iyisi oyuna o girdigine göre,kulübede Owen olsaydi o girerdi,ama yok,Mehmet var...Edited by: TheCrow

zafer6161
26.11.2005, 00:12
o zaman mehmetin gol attigi maclarda sevinmeyin smileys/smiley7.gif

selokal61
26.11.2005, 00:15
mehmeetin üzerindeki baski baska hiçbir futbolcuda yok

bu hatalarin çoguda üzerindeki baskinin sonuçlari biraz rahat birakalim adami

l-m
26.11.2005, 00:17
Arkadaslar konuyu baska yerlere çekmeyelim lütfen. Mesele Mehmet Yilmaz'in kulüpte kalmasi meselesi mi yuhalanmasi meselesi mi, yuhalanmasini tartismak bile abestir, mesele bence Mehmet Yilmaz'in Trabzonspor'da forma giymeye devam edip etmemesi meselesidir. Haa, sunu da söyleyeyim eger oyuncu göndermeye basliyorsak Mehmet'e sira gelmesi için önce 5-6 kisinin gitmesi gerekir, onun disinda Mehmet'in Türk futbolundaki ender efendilikte ve duygusallikta biri oldugundan süphem yok. Tartisirken hangi konuda yorum yaptigimiza dikkatinizi çekerim. Mehmet Yilmaz'a destek mi evet destek, yuhalanmamaliydi, alkislanmaliydi, maçi kaybetsek bile tribüne çagirilmaliydi ama sezon sonunda takimdaki 7-8 kisi ile birlikte gönderilmesi gerektigi konusunda hala ayni fikirdeyim. Sap, saman, bunlar önemli, karistirmamak gerek.

ftunsal
26.11.2005, 00:28
mehmet yailmaz söyle yada böyle ama sahaya trabzonspor için çikmis birisi olarak yuhalanmamali.

tamam kapasite sorunu var .
belki 1-2 yil disarda oynayabilir.
ama formasini iyi niyetle islattigina inaniyorsak asla hiçbir futbolcumuzu yuhalamayalim.

izmirdenayhan
26.11.2005, 00:32
Bir an önce gitsin 2.ligde bir kulübe de rahata erelim ve egere atarsa gollereini görelim de onun adina sevinelim....Bi hala TRABZONSPOR un dünya nin here yerinde tarafari olan Türkiye nin 3. veya 4. büyük takimi oldugunu anlayamiyoruz..Bir memleketçilik anlayisi tuutturmus gidiyoruz..Trabzonludur,bizim evladimizdir,bu topraguin çocugudur ,Trabzonspor u sever vb...vb....BIRAKALIIIM ARTIK BE DÜSÜNCELERI....

Kisilik halarina saldiri,küfür,fiili saldiri,rencide edici davranisslar harici her türlü protesto olabilir bence.....

Durmadan param artysin diyen futbolculardan biri olan m.yilmaz dan verim beklemek hakkimiz var..

Yattara yi yerden yere vurduk famagusta maçindaki kart için elbette dogruydu elestirlimeliydi..ama elbette yine ayni maçata bos kaleyey top atamayan laubali vurslarla kaval kemigiyle topa vuran adami da hatirlamali...

bu kisini su ana kadar takima yararti 1 ise zarari 120 dir...

Barış BAKIRTAŞ
26.11.2005, 00:37
Su adamin savunulacak hiç bir yani yok.. Ben Trabzonspor için sahaya çiktigina inanmiyorum para para diye tuturan adamdan ne beklenir bugün maçi azdaha onunvuruslarindan dolayi kaybedecektik..

61 TS 1967
26.11.2005, 00:41
Mehmet Yilmaz Trabzonspor için çalisan bir futbolcu olabilir.. Ama kapasitesi ne yazki ki Trabzonspor için yeterli degil.. Ancak, yapilan büyük bir ayiptir.. Ne olursa olsun Mehmet Yilmaz Trabzonspor için çalistigi sürece, elinden geleni yaptigi sürece, Trabzonsporun bir futbolcusu oldugu sürece kesinlikle ve kesinlikle Trabzonspor taraftarindan bu tip tepkilere maruz kalmamalidir..

izmirdenayhan
26.11.2005, 00:44
Aslinda m.yilmaz a da kizmamamli elbet o da istitodur basarili olmak..tepkimiz onu bu takimda oynayabilir pozisyona getiren iyi kadro kuramayan yönetimedir..Amam eh be m.yilmaz napiyon sne idmanlarda???..çaliusmiyormusun hiç????...o vuruslsari yapman büyük beceri?????

Sefaenes
26.11.2005, 00:45
M.yilmazi sevmezen bile öyle yuhlanmasi yazik yuhluyacaklari yere 90
dakika takimi9 destekleseler daha güzel olurdu sanki mac degi film
bakmaya gitmisler takim öyle mi desteklenir tama arada bir tezarahat
vardi ama cogu zaman sessizdi

eys_61
26.11.2005, 00:53

köstek olanlar baskabaslikta yazsin burda sizin isiniz yoksmileys/smiley7.gif

çok güzel yine bölünüyoruz.bizim forum anlayisimiz,tahammül sinirimiz bu kadar iste.su basliga bi göz atin isterseniz ne kadar birbirimize benziyoruz aslinda...

http://www.bordomavi.net/bmn/forum/forum_posts.asp?TID=4654& (http://www.bordomavi.net/bmn/forum/forum_posts.asp?TID=4654&PN=1) amp;PN=1

İleli
26.11.2005, 01:02
yok abi yok 3 senedir ayni olmuyo olmuyo olmuyo!!!

ya sen o toplari mecbur kaleyemi gomeceksin abi? plase denen bise var dokun gol ya!!!

Berat
26.11.2005, 01:02
Mehmet Yilmaz...x kulübün 200 milyar daha fazla para verdigi dönemde Ts'la sözlesme yenileyen Mehmet Yilmaz, üstelik sorun çikarmadan bunu yapan Mehmet Yilmaz...Trabzon'un, Yenimahalle'nin çocugu Mehmet Yilmaz...Türkiye kupasinda golleri atarken, kazanilan 2 kupada büyük pay sahibi olurken bizi sevindiren Mehmet Yilmaz...Ya hiçbisey bilmiyorsaniz google da aratin Mehmet Yilmaz adini da bakin ne yapmis bu adam...O attigi gollerde, asistlerde hiç mi sevinmediniz?...Yaziktir günahtir...

Hadi bunlari geçelim...Insan, adam gibi adam denilebilecek kadar kaliteli hosgörülü bir insan...Duygusal bir insan...X arkadaslari gibi havaya girmeyen, nereden geldigini bilen, karsisindakileri kirmayan, küçük görmeyen Mehmet Yilmaz...Alt yapidan çikan oyunncularin Mehmet Agabeyi...Dertlerini paylasabildikleri, sevgi görebildikleri nadir isimlerden biri...Bizim degerimiz, bizim evladimiz...Trilyonlar verdgimiz Jun onun kadar tepki görmedi inanin Trabzon'da...Ya da digerleri...Neden yuhlamiyorsunuz simdiden devre arasi için baska kulüplerle anlasma saglayan adamlari...Kosuyor,çalisiyor,çabaliyor, kendini yirtiyor ama olmuyor, ne yapsin...Hani nerde "adam gibi mücade edin de yenilin" sözü...Bunu diyen bizler degilmiydik...Bu takimda en çok mücadele eden adamlardan birine böyle bir tepki nasil gösterilir...Bunun adi ne Trabzonspor'luluktur ne de insanliktir...Sahaya yeni giren kendi futbolcunu yuhluyorsun,daha ayagina top bile degmedenyazik ulan yazik...Sonrada neymis altipastan gol kaçirmis...Yuhladigin insani oyuna girmeden çökertmissinsen daha ne bekliyorsun ondan...Iste bu yüzden bir halt olamayacak bizden...Kendi içimizde kendimizi yiyip bitirelim, elin anteplisi, adanalisi, karslisi gelsintakim yenilmis yenilmemis umrunda olmadan milyarlari cebe indirip gitsin bizde "mehmet kötü, gol kaçirdi, yuh mehmet" diyip duralim...Kaptan Mehmet'in agladigini falan söylemis sanirim maçta oldugum içinizleyemedim bu röportaji...Ama maçta olanlar Mehmet'in sahada bile aglayacak halde oldugunu görmüslerdir çok net bir sekilde...Hatta Çilginlar grubu olarak onasevgimizi belirten tezahüratlar yaparken de yüzünü bize çevirmeden eliyle zorla küçük bir isaret yapabildi...Maç biter bitmez de kosarak terketti stadi...Bir futbolcuya, herseyden önce bir insana bunu yapmaya kimsenin hakki yok...Hak etmedgi halde yapmaya hakki yok! Hak edene yaparsin, ihanet ediyordur giydigi formaya ama bunun adi M.Yilmaz degildir...Kime nasil tepki gösterecegimizi sasirmisiz...Bugünlerin en büyük sorumlulari olarak aynaya bakma zamanimiz gelmistir! Ne verdik bu takima, ne bekliyoruz?

normalde kocaman yazilari alintilamak gibi bir adetim yoktur ama; çok rica ediyorum herkes su yaziyi sindire sindire birkaç defa okusun..

Ayrica; Volkan sene basindan beri ne yapti,celo ne yapti,gökdeniz geçen sene ne haltlar karistirdi,ibrahim ege ne yapti (takim maglupken kulübede güldü tabi de onun haricinde ne yaptigini soruyorum) vs vs.. ve bu futbolculardan hangisi sahaya girerken yuhalandi? ve mehmet neden yuhalaniyorl? Bu nasil bir taraftarlik anlayisi? El-insaf!Edited by: Berat Tekke

İ.Öztel
26.11.2005, 01:06

köstek olanlar baskabaslikta yazsin burda sizin isiniz yoksmileys/smiley7.gif isteyenin istedigi topicte konuyla ilgili yorum yapma hakkina sahiptir. Bu ne bicim bi is ?? eger burasi senin sitense biz birakip gidelim sen kendi basina takil burda .. hayret bisi..

Özkan Erdem
26.11.2005, 01:07
Mehmet'e kizmak, onu elestirmek hakkimiz. Ancak bir insan olarak gururunu kirmaya, psikolojisini bozmaya hakkimiz yok. Bana sorarsaniz artik Trabzonspor'a katacagi birsey yok çünkü kafa olarak bitti. Ancak dedigim gibi onu yuhlamak ve asagilamakla birsey kazanamayacagimizi bugün bir kez daha gördük.

Fatih Tekke'nin basin toplantisindan bir alinti : ''Fatih ayrica, taraftarlarin aleyhte tezahüratlarindan dolayi Mehmet Yilmaz?in çok üzgün oldugunu belirterek taraftarlara seslendi: ?Bu sezon onlari çok üzdügümüzü biliyoruz. Ama sunu da ekleyeyim, bizim üzülmemizi isteyen birçok kisi var. Biz kendi yagimizla kavrulan bir takimiz. Hep birlikte hareket edip birbirimize destek olmamiz lazim. Zor durumlarda Trabzon insani asla arkadasini yalniz birakmaz. Mehmet çok iyi bir futbolcu, hepimiz gol kaçirabiliriz. Bu yüzden Mehmet?e moral vermeliyiz.? ''

aleminkrali
26.11.2005, 01:16
mehmet yilmazi istemiyorum

destek vermiyorum

ve burayada cok rahat bi sekilde yazarim

kimsede karisamaz ne yazdigima

okey????

eys_61
26.11.2005, 01:19
ben forumda mehmetin yuhalanmasini onaylayan kimsenin oldugunu sanmiyorum.ama mehmetin de kendine verilenkrediyi çok iyi kullandigi da söylenemez.koca sezonda bir iki parlak maç oynayacakadaminTrabzonspor'da isi olamaz(olmamali)(tabi hala biz büyük takimiz hedeflerimiz var diyorsak.)

Berat
26.11.2005, 01:32
mehmet yilmazi istemiyorum

destek vermiyorum

ve burayada cok rahat bi sekilde yazarim

kimsede karisamaz ne yazdigima

okey????

Mehmet Yilmaz için istedigini yazabilirsin AMA elestiri kurallari dahilinde,adami asagilamadan,hakaret etmeden.

Forumda istedigini yazarsin AMA forum kurallari dahilinde, yoksa birileri sana karisirlar..

tamam?smileys/smiley1.gif

(bu konuyla ilgili daha fazla sorun&sorunun varsa özelden yardimci olabilirim,burada konuyu dagitmayalimsmileys/smiley2.gif)Edited by: Berat Tekke

BDiler61
26.11.2005, 01:32
yuhalanmasi ne kadar yanlissa takimda kalmasida o kadar yanlis olur

aleminkrali
26.11.2005, 01:38
eger mehmet yilmaza bu sayfada karsi olanlar yazamayacaksa okey

ama ben bu adamin trabzonspora zarar verdigini dusundugumden oynamasini istemiyorum ve destek olmuyorum

burda bunu yazamayacaksam soyleyin yazmayalim

bu arada kim olursa olsun mac esnasinda hicbir futbolcunun yuhalanmasini desteklemem

maalesef cok buyuk bi hata yapildi

İ.Öztel
26.11.2005, 01:53
biz mehmeti elestirirken tabii ki yuhalansin demiyoruz. Ama bir cogumuzun da hemfikir oldugu gibi onun bu takimda KREDISI BIT-MIS-TIR.

Hasan Cubukcu
26.11.2005, 02:00
Insan olarak cok kaliteli ama futbolcu olarak pek iyi degil , malesef !!!

Benim en begendim futbolculardan birisi Trabzonsporda ama beni de cileden cikartiyor arada bir , destege ihtiyacivar bence. Kendini bir türlü gelistiremiyor aslinda o kadar zor bir sey de degil her imkanlari var Mehemet yilmazin , biraz kafasini calistirsa kesin basarili olur!!!

corleone
26.11.2005, 02:02
mehmet yilmaz üzerine tez yazilacak bir futbolcu, onu bu forum sayfalarina sigdiramayacagim, tezim tamamlandiginda doc dosyasi olarak foruma sunacagim, mehmetin çilginca sevindigimiz kupa golleri de var , ama kaçirdigi goller yaninda istatistiksel olarak yok sayilacak kadar az, kisaca atsan atilmaz, satsan satilmaz...

Tolgaa6161
26.11.2005, 02:07

Hadi bunlari geçelim...Insan, adam gibi adam denilebilecek kadar kaliteli hosgörülü bir insan...Duygusal bir insan...X arkadaslari gibi havaya girmeyen, nereden geldigini bilen, karsisindakileri kirmayan, küçük görmeyen Mehmet Yilmaz...Alt yapidan çikan oyunncularin Mehmet Agabeyi...Dertlerini paylasabildikleri, sevgi görebildikleri nadir isimlerden biri...Bizim degerimiz, bizim evladimiz...Trilyonlar verdgimiz Jun onun kadar tepki görmedi inanin Trabzon'da...Ya da digerleri...Neden yuhlamiyorsunuz simdiden devre arasi için baska kulüplerle anlasma saglayan adamlari...Kosuyor,çalisiyor,çabaliyor, kendini yirtiyor ama olmuyor, ne yapsin...Hani nerde "adam gibi mücade edin de yenilin" sözü...Bunu diyen bizler degilmiydik...Bu takimda en çok mücadele eden adamlardan birine böyle bir tepki nasil gösterilir...Bunun adi ne Trabzonspor'luluktur ne de insanliktir...Sahaya yeni giren kendi futbolcunu yuhluyorsun,daha ayagina top bile degmedenyazik ulan yazik...Sonrada neymis altipastan gol kaçirmis...Yuhladigin insani oyuna girmeden çökertmissinsen daha ne bekliyorsun ondan...Iste bu yüzden bir halt olamayacak bizden...Kendi içimizde kendimizi yiyip bitirelim, elin anteplisi, adanalisi, karslisi gelsintakim yenilmis yenilmemis umrunda olmadan milyarlari cebe indirip gitsin bizde "mehmet kötü, gol kaçirdi, yuh mehmet" diyip duralim...Kaptan Mehmet'in agladigini falan söylemis sanirim maçta oldugum içinizleyemedim bu röportaji...Ama maçta olanlar Mehmet'in sahada bile aglayacak halde oldugunu görmüslerdir çok net bir sekilde...Hatta Çilginlar grubu olarak onasevgimizi belirten tezahüratlar yaparken de yüzünü bize çevirmeden eliyle zorla küçük bir isaret yapabildi...Maç biter bitmez de kosarak terketti stadi...Bir futbolcuya, herseyden önce bir insana bunu yapmaya kimsenin hakki yok...Hak etmedgi halde yapmaya hakki yok! Hak edene yaparsin, ihanet ediyordur giydigi formaya ama bunun adi M.Yilmaz degildir...Kime nasil tepki gösterecegimizi sasirmisiz...Bugünlerin en büyük sorumlulari olarak aynaya bakma zamanimiz gelmistir! Ne verdik bu takima, ne bekliyoruz?

ben mehemti yuhlayan insanlari(insan degil bence)yuhluyorum var mi diceniz?

stadta yuhlayan ciksin ortaya tarti$alim

ve usteki bordomavi arkada$imizin yazdiklarina aynen katiliyorum

Semih GÜL
26.11.2005, 02:10
evet Fatih in ropörtaji etkili olmus simdi destek mesajlari yagar.Destek vermeyene de,desteklemiyorsaniz yazmayin cevaplari.Mehmet Yilmaz alti pastan topu tavana diktigin için sana saygilarimi sunuyorum.Ve hatirlatiyorum sans bulamiyorum diye feryat eden siz sans buldugunuz dönmede neler yaptiniz da taraftar dan destek bekliyorsunuz.Ben TS taraftarinin bir futbolcuya bu kadar tahammül ettigine ilk defa tahammül ediyorum.

Ne garip birgün sana katilacagim aklimin uçundan geçmezdi ablacigim.

O mesajli kardesin,saygilar.

baska denecek bisey yok.Tahammül sinirlarimin üstünde yasayan mehmet sanada saygilar.

Arasira erdinçden ders al bence gol atma konusundasmileys/smiley36.gif

asem61
26.11.2005, 02:14
beyler lütfen olacak is degil. maci seyrederken yuuh seslerini duyunca bende cok üzüldüm.neden biz hep böyle degirmen gibi futbolcu ögütüyoruz.kendimiz yetistirip sonrada kendimiz bitiriyoruz adami. bu hep böyle oldu. bumu taraftarlik. hicbir futbolcu hata yapacagim beni protesto edecekler psikolojisiyle sahada varlik gösteremez.hep yanlislari, görmek elestirmek, cok bilmek bizim isimiz. hangi futbolcu bu halde sahada oynayabilir. niye butakim bu hale geldi bunda bizimde sucumuz varmi diye düsünmek lazim. eskiden kücük hamdimiz vardi her girdigi macta gol atardi ama birtürlü taraftar onu sevmezdi. yazik cok yazik. beyinleri rahat birakin ki ayaklara hükmetsinler.motive edelim futbolcularimizi protesto degil

asem61
26.11.2005, 02:32
izmirdenayhan adli arkadasimiz yazmis ;yattarada rum macinda hata yapti onuda elestirdik;sadece saha disinda elestirdik ama ilk ciktigi kayseri maci olacak trübünler onu bagrina basti encok tezahürat ona yapildi. budur dogrusu. macin disinda istedigini yap ama sahaya cikmissa o futbolcuya o takima tamamen destek ol. futbolcuyu kazanmak cok zor kaybetmek cok kolaydir. gökdeniz gibi yillarca kazanmak biryerlere gelmek icin ugrasti ama bir cirpida hepsini silip atti.bize bu futbolcularin hepsi lazim.hepsi bizim canimiz ayirim yapmadan.fatih sultan nasildi ne oldu, hüseyin, gökdeniz, emrah bunlar hep taraftarin sevgisiyle büyüdü simdi bi degerlerimizi kücültmeyelim. mehmet yilmaz gibi yürekli(buna kalbimle inaniyorum)formasini terleten, bütün gücünü sahaya yansitan 5 adamimiz olsa rakibi bogariz sahada.belkizor bir devre geciriyor bizde iyice zorlastirmayalim.takim olarak zor durumdayiz zaten.hep destek tam destekEdited by: perhaps

arahna
26.11.2005, 02:42
mehmetin aglamasi çok üzücü tabii ama o gol kaçtiginda milyonlar saç
bas yoluyor.az kalsin berabere bitecekti maç.o zaman siz aglamayi görün

ayrica aglamasinda aldigi trilyonu kaybetme korkusu da var midir?

herseye ragmen üzücü

OfluMulkiyeli
26.11.2005, 02:43
Mehmet Yilmaz'i TS taraftari boguyor, sonra da ondan basari bekliyor. En basindan beri M. Yilmaz'i taraftar bi turlu bagrina basamadi, dolayisiyla zamanla tecrube kazanip, daha rahat olmasi gerekirken, taraftar baskisi sebebiyle tersine stres yapip basarisiz maclar cikardi. Son vuruslarda etkisiz ama onun hirsina hayranim ve de sahada gostermis oldugu bu hirsa sonsuz saygi duyuyorum.

Ilk 11 oyuncusu olamaz belki ama elinde dogru durust bir ilk 11 olursa. Elinde boyle bir 11 var da mehmet yilmaz'a mi yer yok.

Avni Aker'de TS taraftari acimasizligin ve akilsizligin en buyugunu yapti, taraftarin, TS'nin eline ne gecti, ne kazanildi anlamis degilim. taraftar olgunlasiyor diye saniyordum ama taraftar bu, hic bir zaman olgunlasmaz, oldugu yerde sayar..Umarim bordomavi net.in futbolsever taraftarlari M. Yilmaz'a sahip cikar, ki onun buna, Trabzon'un da ona en fazla ihtiyac duydugu bir donemde..

DeAgLeMaNyAq
26.11.2005, 05:28
Zamaninda bizleri fitil eden Bushi ve Augustine bile oyuna girerkenböyle yuhalanmamisti...

Adnan Mollasalihoğlu
26.11.2005, 05:31
yaa birakin bu isleri bu herif gol kaçirinca benim uykularim kaçiyor baksin dalgasina biraksin timsah gözyaslarini...1 trilyon parayi yedek klubesinde durup alacaksin 3 senede 15 gol bile atamayacaksin yok yaa sen neydinn kardesim....Defol git diyorum en kibarcasi bu...

mini FaNaTiK
26.11.2005, 08:32
Paraya göre is yapcaksak bu takimda yuhalanacak bol adam var o zaman..Burda Mehmetin bir hatasi yok gol kaçiriyorsa sat adami 3 sezondur takimda tutuyorlar Trabzonspor taraftarina yakismayan bir hareket ve hala da bazilari yuhalamayi dogru buluyorsmileys/smiley5.gif

Emre B.
26.11.2005, 08:49
Belki mehmetin posizyonunda skor 3-1 olsaydi durum farkli olabilirdi

CAFER ÖZER
26.11.2005, 08:52
Mehmet e daha ne destegi olacagiz.Kaç senedir ortalik ta Golcüyüm diye gezmesine ragmen gol atmayi beceremeyen bir adama destek vermek.oynasin destegi kazansin onun oynamasina bizmi engel oluyoruz.

DieGo
26.11.2005, 09:10
Eger Mehmet o iki pozisyonu golle bitirseydi simdi bunlar hiç konusulmuyor olacakti hatta o iki golden sonra Mehmet maçin yildizi bile olabilirdi çünkü Mehmet böyle bir durumda beklenen patmalamayi yapmis olacakti ama ne oldu Mehmet saha kenarinda hazirlanirken yuhlamaya basladilar.Sanki Mehmet hala bizim takimda oynamiyormus gibi davrandilar Tomas'i neden yuhlamadilar adami gol krali(!) diye aldik 14 haftadir gol atacak patlama yapacak bu arada patlama lafi diyince aklima hep Augustin geliyor o da patlacakti sonunda elimize patladi.Mehmet oyuna girerken moral bakimindan 1-0 yenik girdi.Eger gönderilme lafi Mehmet için kullanilacaksa ondan önce 6 isim var bu takimdan gittiklerinde gümüshanesporun bile kadroya almayacagi.

selcjK
26.11.2005, 09:17
birakin ya kimse yuhlanmamismis, kötü oynayana cezasini vereceksin bu kadar basit, kiev maçindan sonra gökdenize yapilanlari unutmayin bu ne ya, hey allahim 90+3 de çaykurun pozisyonu gol olsa kim vericekti hesabini? eminim mehmet yilmaz degil, golleri kaçirirsan yuhlanirsin trabzonda bu böyle tamam da, oyuna girerken neden yuhlandigini anlamadim, geçen hafta izlemedim maçi çok mu kötü oynadi? bilmiyorum hatta o bile sasirdi gibi geldi bana. yüz ifadesi felan degisti aniden. neyse artik halilodzicde -1 oldugunu anlamis bir daha oynatmayacaktir, hatta ankaragücünden ilhanla takas felan edelimç

Cengiz Çubukcu
26.11.2005, 09:27
hani mehmet yilmazi stoperde deneyeceklerdi?

selcjK
26.11.2005, 09:30
geldigi günden beri kendisine hiçbirsey katmadi.Edited by: selcjK

TSunami
26.11.2005, 09:35
hiç kimse oyuna girerken yuhalanmayi haketmiyor.
mehmet yilmaz bile.elinden gelenin fazlasini yapmaya çalisiyor. ancak yetenegi bu kadarsa bu onun suçu mu. yoksa kadroyu olusturanlarin(transferi yapanlarin) mi? Edited by: TSunami

Oğuz
26.11.2005, 09:39
Bu adami seviyorum.. Ama olmuyor.. Psikolojisi alt üst olmus. Özgüvenini yitirmis. Kendisiyle barisik degil.. Hem kendisi için, hem de Trabzonspor için en hayirlisi gitmesi..

Hem kendine yazik ediyor, hem de bize..

oflubektas
26.11.2005, 10:01
Zamaninda bizleri fitil eden Bushi ve Augustine bile oyuna girerkenböyle yuhalanmamisti...

Anahtar cümle burada iste.Bir futbolcu kötü performans gösteriyorsa gitmesi istenebilir. Ancak bu adam takimi için elinden geleni yapiyorsa,birakin maç satmayi kötü performans gösterdigi her maçta bizler kadar üzülüyorsa o adamin yuhalanmaya hakki yoktur. Vaktiyle Soner'e,Hami'ye,Lemi'ye yapilanlarin çok daha agiri yapiliyor Mehmet'e... Bu adam ki Altay'da oynarken Necati Ates onun yedegiydi.Samsun'da oynarken Serkan da o siralar galatasarayda oynadigi için takimin "nokta santraforu" idi.(Yani striker,amiyane tabirle "kodu mu oturtan forvet" )Peki kupa ve hazirlik maçlarinda aslan kesilen Mehmet lig ve Avrupa maçlarinda neden bu kadar kötü? Çünkü bu camianin "Türkiye Kupasi Hasreti" yok, Lig kupasi ve Sampiyonlar Ligi'ne hasretiz. Bunun baskisi adami ne hale getirdi. Sezon sonu satilmasi düsünülebilir.Ancak gidecegi takimda gol kralligini zorlarsa hiç sasirmam.

augustus
26.11.2005, 10:09
Hiçbir futbolcu sahaya çikarken yuhalanmayi haketmez.belkide tepkilerin sonucu olusan moral ve motivasyon bozuklugu sonucu o golleri atamadi.bende M. Yilmazi basarili bulmuyorum ama bu onu maça girerken yuhalamayi gerektirmez.

Atmaca
26.11.2005, 10:21
hayir kesinlikle hayirrrrrrrrrrrr

desteklemiyoirum

Senin gibiler bu kafayi degistirmedikce Trabzon düzelmez.

Mehmet , Hüseyin sen bunlardan daha mi cok Trabzonu seviyorsun?

Atmaca
26.11.2005, 10:24
izmirdenayhan adli arkadasimiz yazmis ;yattarada rum macinda hata yapti onuda elestirdik;sadece saha disinda elestirdik ama ilk ciktigi kayseri maci olacak trübünler onu bagrina basti encok tezahürat ona yapildi. budur dogrusu. macin disinda istedigini yap ama sahaya cikmissa o futbolcuya o takima tamamen destek ol. futbolcuyu kazanmak cok zor kaybetmek cok kolaydir. gökdeniz gibi yillarca kazanmak biryerlere gelmek icin ugrasti ama bir cirpida hepsini silip atti.bize bu futbolcularin hepsi lazim.hepsi bizim canimiz ayirim yapmadan.fatih sultan nasildi ne oldu, hüseyin, gökdeniz, emrah bunlar hep taraftarin sevgisiyle büyüdü simdi bi degerlerimizi kücültmeyelim. mehmet yilmaz gibi yürekli(buna kalbimle inaniyorum)formasini terleten, bütün gücünü sahaya yansitan 5 adamimiz olsa rakibi bogariz sahada.belkizor bir devre geciriyor bizde iyice zorlastirmayalim.takim olarak zor durumdayiz zaten.hep destek tam destek

Öyle diyorsun ama Mehmet zenci degil bunu unutuyorsun.O Trabzonlu, yakaladigimiz yerde dövmeliyiz!

Emir BAYRAK
26.11.2005, 10:26
Mehmet Yilmaz gol kaçirinca Tribunlerden alehte tezahurat yapan arkadaslarin trabzonsporlulugundan suphe ederim.Sonucta o insan sahaya TRABZONSPOR formasiyla cikiyor...O dakikada bir gol yesek mac 2-2 olsa yine o adama ihtiyacimiz olucak...Tamam atamiyabilir ama TRABZONSPOR FORMASI GIYEN HER FUTBOLCUYA TAM DESTEK!!!!

Ahmet Erkan Sezgün
26.11.2005, 10:34
Merhabalar,

Ben burada kesinlikle Mehmet Yilmaz'in kisiligini ve efendiligini tartisacak degilim haddimde degil zaten.Ben olayi4 madde de inceleyecegim.

1-)Aldigi para ise bence kimseyi ilgilendirmez diye düsünüyorum.Çünkü bir futbolcuya hakkettiginden fazlasi veriliyorsa burada sorumlu olan parayialan degil o parayi ona taktir edendedir.Mehmet Yilmaz zorla o parayi kasadan almiyor,Yönetimle oturuyor konusuyor ve medeni bir biçimde anlasiliyor 1 Trilyon civarinda bir rakama.Parayla ilgili kisimda sorgulanmasi gereken asil Yönetim'dir sen hangi kritere göre bu oyuncuya bu parayi layik gördün diye ! Denilebilir ki Mehmet Yilmaz daha çok para istedi,buda gayet normal bir davranis insanin dogasinda var daha fazlasini istemek.Kim istemez ki ayni isi yapipda 2 kat fazla maas almak veya o 2 kat fazla parayi hakkettigini kim düsünmüyor ki ? O nedenle Para konusunda kesinlikle Mehmet yilmaz'a laf etmek pek anlamli olmuyor suçlanmasi gereken baskalari var onlarinda zaten zamanlari doldu gidecekler.

2-)Olayin diger bir boyutu ise Mehmet Yilmaz'in futbolculuk yönü.Bence Mehmet Trabzonspor'da oynayacak kapasitede bir oyuncu degil kesinlikle.Ha denilebilir ki sadece o mu degil hayir isimleri tek tek sayarim;Hasan Üçüncü-Jun-Mehmet Yilmaz-Eller-Kürsat-Volkan-Emrah-Özgür.bunlar kesinlikle gitmesi gerekip yerlerine daha iyileri alinmasi gereken oyuncular.Mehmet 3 yildir bu takimda gelmis 26 yasina ve biz hala sans verilmesi lazim hatta bir dostumuzun dedigi gibi gidip baska yerde pissin dersek ki bu pisme herhalde 30 yasindan sonra bitecek o zaman fena yaniliriz.Mehmet'in kapasitesi ve Futbolcu beceri maalesef kisitli,yapacak birsey yok malzeme maalesef bu arkadaslar.Çocuga kizmanin bir anlami yok.Yetenek Tanri vergisidir,herkese nasip olmaz o nedenle onu oldugu gibi kabul etmekten baska seçenegimiz yok.Yapilacak tek is var sezon sonunda onu göndermek ve yerine daha iyisini almak.Tabii o kadar dirayetli Yönetim varsa ....!

3-)Ben oldum olasi "Bu oyuncu Trabzonlu,bizim evladimiz" lafini sevmedim,sevmeyecegimde.Ben oyuncuyu sahada verdikleri ile degerlendiririm,memleketiyle degil.Bazi dostlarimiz çok güzel ifade etmisler,keske herkes Szymek gibi oynasada hepsi Polonyali olsa.Futbolcunun Milliyeti olmaz,Futbolcunun iyisi kötü ve takimi için mücadele edeni olur ki gerisi hikayeden ibarettir.

4-)Gelelim yuhalanma olayin.Anlayamadigim birsey var alkislaninca,pofpoflaninca kimse çikipta ben o kadarini hakketmedim,abarti davranislar bunlar demiyor.Ama elestirilince,yuhalaninca birden aglamalar,moral bozukluklari gibi hadiseler türüyor.Övgüyü almayi bildigin gibi,elestriyide almayi bileceksin.Tabii bu elestiriler medeni çerçevelerde olacak,kisilige saldiri olmayacak kesinlikle.Yönetim yuhalanirken,hoca yuhalanirken normalde oyuncu yuhalanirken neden anormal onu anlamiyorum ! Dünyanin heryerinde vardir bunlar abartmamak lazim,her takim oyuncusunun basina gelir zaman zaman.Kötü oynadin mi,insanlarin senden beklentilerine cevap veremedin mi tepki alirsin.

Basarilar

Sevgiler Saygilar

Berberoğlu
26.11.2005, 10:35
bence de bizim formamizi giyen bir futbolcuyu her ne olursa olsun
yuhlamamiz yanlis. bizim formayi giydigi sürece Mehmet Yilmaz'a da
böyle davranmamiz dogru olmaz...

fakat Mehmet Yilmaz benim simdiye kadar bizim takimda gördügüm en kazma
forvet oyuncusudur o ayri mesele. Allah biliyor Mehmet Yilmaz pozisyona
girdiginde hiç heyecanlanmiyorum. dün aksam da ayniydi. Biliyorum zaten
atamayacagini.

gönderilsin mi diyorsaniz, eger yerine iyi bir yerli forvet
alabileceksek(mesela kayserili Gökhan) degistirelim. Kayseri ister mi
Mehmet Yilmaz i acaba? ama yerine baska bir forvet alamayacaksak
kalsin. yedekte otursun..

smertkan
26.11.2005, 10:38
Tamam Mehmet Yilmaza olumsuz tezahüret yapmak hos degil.Ancak Ya bizim Yasadiklarimiz, Simekten Fazla para alan, Kadroya giremeyecem deyip sonra iyilestirmesini cebe koyan Mehmet Yilmaz'i bekledigimiz 5 sezon.

Sadece seyircimi suçlu, sonunda sabir patlamistir.tetigi çeken el bellidir. Ama ya çektirenler.

Mehmet Yilmaz kusura bakmasin ama Trabzonsporlunun ona artik sabri kaldi nede ondan beklentisi, Artik kendine kulüp bulsun, bizde ona basarilar diliyelim.

Futbol bir yetenek isi oldugu dün ortaya çikti simek %50 kapasite ile 2 asist yapti. 2 golü simege yazmaka gerekir.Yattara zaten adam is bitirici sifira iniyor yetmiyor kale dibine kadar gidiyor.

Mehmetin kendine ve takimdaki yetenekli arkadaslarina saygisi varsa gereginide yapar.Yoksa bu kafayla soyunma odasinda daha çok aglar.

Ha bu arada bende onun basarili olmasini isterim tabi destek olalim ama bu basari Trabzonsporun basarisizligi ve bizim hayal kirikliklarimiz üzerine kurulacaksa basari olabilirmi.

Tmac61
26.11.2005, 10:38
Yine baslamayalim beyler kime kimsenin Trabzonsporlulugunu ölçmeye kalkmasin...

Sürekli forma giymem lazim dedi giydi,

Para para diye diretti parasini da aldi...

Eeee sorun nedir peki...

Fatih'in 10da 1i olsa da aldigini haketse...

Ilk defa da degil bu, Mehmet TS kalisende bir oyuncu degil bu bariz bir gerçek...

ancibranoz
26.11.2005, 10:44
Mehmet Yilmaz gol kaçirinca Tribunlerden alehte tezahurat yapan arkadaslarin trabzonsporlulugundan suphe ederim.Sonucta o insan sahaya TRABZONSPOR formasiyla cikiyor...O dakikada bir gol yesek mac 2-2 olsa yine o adama ihtiyacimiz olucak...Tamam atamiyabilir ama TRABZONSPOR FORMASI GIYEN HER FUTBOLCUYA TAM DESTEK!!!!

sen benim Trabzonsporlulugumdan süphe edemezsin kardesim. o insan Trabzonspor formasiyle sahaya çikiyor ama o formayi rezil ediyor. Atamiyor iste yaw oynayamiyor iste.

Mehmet Yilmazi severim, çok saglam Trabzonsporludur. ama oynayamiyorsan birak çek git be kardesim yeter ya. ona verilen firsatlar kime verildi ya.

supermann
26.11.2005, 10:50
mehmetkaç senedir bizde hep destek olmadikmi kaç kez tribüne çagrildi? artik yeter burasi kimsenin psikolojik destek alacagi bi hastane degil kaç aydir çektigimiz acinin üzüntünü haddi hesabi yok mehmet geldigi günden beri iyi topçu mükemmel fizik gücü var her seyden önce trabzonlu derdim ama olmuyooooooooor mehmet gitsin gittigi takimdada basarili olmasini cani gönülden isterim!..

temelyilmaz
26.11.2005, 11:15
ya onu takimdan gönderecek olan hocasidir buradakiler deil aldigi paraya gelince mehmet sartlarini söylemistir yönetim kuruluda parasini vermistir .ama trabzonspor aglama duvari deil basarili olan futbolcu klüpte kalmalidir mehmet agladi mehmet sunu yapti bunu yapti.bunlarin hiç biri beni ilgilendirmez beni ilgilendiren tek sey mehmetin gol atmasidir atamiyosada baska takimda atar ama su bi gerçekki mehmet bu takimdan giderse hasanin özgürün ibrahim egenin kosa kosa gitmesi lazim mehmeti gönderir bunlari elinizde tutarsaniz o zaman mehmete haksizlik yapilmis olur

Mollasalihoğlu
26.11.2005, 11:40
Yazmistim bir kez , bir kez daha yaziyorum..

Aglamayacaksin Memo,takim 2-0 maglupken kikir kikir güleceksin..Bak nasi kiymetli oluyorsun.

Topicin açilma amaci Mehmet Yilmaz'in yetenegini konusmak degil ki,Trabzonspor formasi ile maça çikmadan Avni Aker'de yuhalan bir oyuncuya destek olmak.Destek olmak istemeyebilirsiniz ama bunu altipastan gol kaçirdi sebebine baglayamazsiniz,su kadar para aliyora baglayamazsiniz...

Elestirecekseniz Futbolcular kisminda Mehmet Yilmaz basligi var oraya yazarsiniz...

Allah Trabzonspor taraftarinin diline düsmekten herkesi korusun !!!

halil ibo
26.11.2005, 11:41
O parayi isterken yaptigi pazarligin ne kadarini tesislerde ekstra çalisma yaparak harciyor.Kendini gelistirmek ve gol atmak gibibir sorumlulugu oldugunu biliyor mu? Fatih'in yoklugunda Yattara'nin asistlerini nasilseyirci gibi izledi.Rakip takimin stoperi gibi ceza sahasina gelen toplari kale yerine alakasiz yerlere gönderdi.Dün takim galip,ekstra stres yokken adam yine stres üretme mekanizmasi gibi çalisti.O rahat pozisyonda topu daglara taslara vurdu.

Futbolcunun oyun içinde yuhalanmasina,küfür edilmesine karsiyim.Ama zaten cani burnunda olan taraftar,öfkesini ondan çikardi.Sen bu takimin oyuncusu olamazsin,kendine kulüp bul,dedi.

HEPSI BU.DESTEK FALAN YOK.

#10 Fietra
26.11.2005, 12:14
Mehmet Yilmaz'a yapilan insani bir ayiptir.Trabzonspor seyircisinin böylebir tepki vermesini beklemezdim.Ancak çok yanlis ettiler.Trabzon ayip etti.

Mehmet Yilmaz'in kapasitesinin iyi olmadigini ve bu takimda oynayacak seviyede olmadigini ve gönderilmesini ben de söylüyorum.Ancak çok sevdigine inandigim Trabzonspor klübünün taraftari tarafindan yuhalanarak degil.Avni Aker'de ki Ankaraspor maçinda ona destek olunmasi ve bir özür tezahürati yapilmasi dilegiyle.

Kupa maçinda ve Diyarbakir maçinda attigin golleri unutmayacagim.

cemka
26.11.2005, 12:20
M.Yilmaz Trabzonspordan ayrilarak hep kendisine hemde Trabzonspora çok büyük katkida bulunacaktir... Ondan beklentimizde budur zaten..Seyirci baskisindan etkilenen bir insanin sampiyonluga oynayan bir takimda basarili olmasi sözkonusu olamaz... orta halli takimlarda çok is yapacagi kanisindayim...

Bu arada nedne agliyorki...Gazetelerde boy boy ''Bu sene oynamazsazm takimdan ayrilacagim'' açiklamalarini yaparken bunlari düsünseyd.. Biz taraftarlar o açiklamalarini okurken ne hissediyorduk acaba..bunu düsündümü hiç... Trabzonsporuma bu tarzda restler çekerek, bundan faydalanan ve diger iyi oynayanlarin gölgesinden yararlanarak bu kadar para alan birinin Trabzonda isi olamaaz....

O NEDENLE BU TARZDAKI FUTBOLCULARA HIÇ BIR ZAMAN DESTEK FALAN YOK!!!

Umut Uzunoglu
26.11.2005, 12:34
M.Yilmaz sezon basinda famagusta maçinda kaçirdigi gol ile hem kendini hem takimimizi yakmistir.Ondan sonrada hem kendisi hem takim toparlanamadi rize maçinda maçikolay hale getirme firsatlari yinekendisindeydi ama yine beceremedi ve maç bir anda 2-2 ye gelebilecek duruma girdi.MYilmaz gol atmakla görevlendirilenbir futbolcudur ama görevini yapamamaktadir.

Tolgaa6161
26.11.2005, 12:45

sen benim Trabzonsporlulugumdan süphe edemezsin kardesim. o insan Trabzonspor formasiyle sahaya çikiyor ama o formayi rezil ediyor. Atamiyor iste yaw oynayamiyor iste.

Mehmet Yilmazi severim, çok saglam Trabzonsporludur. ama oynayamiyorsan birak çek git be kardesim yeter ya. ona verilen firsatlar kime verildi ya.

bence mehmet yilmaz TURYENIN en iyi forvetlerinden biri bu benim du$uncem

ben soruyorum mehmet yilmazi yuhlayan arkada$lara sizce mehmet yilmazin sucu ne?

siz sucu ba$kalarinda arayin

mantikli olarak mehmet yilmazi sahaya sureni yuhlayin yuhlamaya yer ariyorsaniz cunki mehmeti teknik direktor saha surer

ya da mehmetten daha iyi forvet transfer edemeyen yoneticilleri yuhlayin ama mehmet yilmazi kesinlikle cunki bence hic bir sucu yok

mehmet yilmaz seni seviyoruz

Oruç
26.11.2005, 12:58
Bence ayip ediyorsunuz. Takimda ondan baska yuhlanan oyuncu yok.Türkiye Kupasi'ni 2 kezkazanmamizdaen büyük rolü olan oyuncularin basinda o geliyordu...

Arkadasim bunlar kaç kez söylendi.Bosuna Bosuna!.Dogrudur gol kaçirdi ama bu O'nun yuhalanmasi gerektigini göstermez.Ben bunda ''art niyet'' ararim arkadas.Fatih,Szymek Yattara'da gol kaçirinca yuhalayin da o zaman sizlerin ''art niyetli'' olmadiginiz görelim.Olmuyor bunlar olmuyor gerçekten...

worldmaster
26.11.2005, 13:02

Arkadasim bunlar kaç kez söylendi.Bosuna Bosuna!.Dogrudur gol kaçirdi ama bu O'nun yuhalanmasi gerektigini göstermez.Ben bunda ''art niyet'' ararim arkadas.Fatih,Szymek Yattara'da gol kaçirinca yuhalayin da o zaman sizlerin ''art niyetli'' olmadiginiz görelim.Olmuyor bunlar olmuyor gerçekten...

mükemmelsin

İ.Öztel
26.11.2005, 13:07
burda birileri bir futbolcuya destek cikmadik diye hemen bizi hain edip dar agacini kurmasina anlam veremiyorum. Biz burda fikirlerimizi beyan ediyoruz. Saygi duyarsin ve ya duymassin .. orasi ayri. Ama kimseyi hainlikle sulayamssin. Madem oyle gidin kendi kafaniza göre adamlar bulun bi site kurun ya da biz gidelim sizin gibiler kalsin .. Sitede sizin olsun. Bizde gider herkesin kendi fikrini rahat rahat söyleyebildigi baska bi platform bulur oraya gideriz. En azindan hain filan ilan edilmeyiz.Ayrica destek vermiyoruz die bizim trabzonlulugumuzdan süphe duyan arkadaslar , sizde kendi taraftarliginiz bir gözden gecirin derim. Once kendinize bakin bakalim siz ne kadar taraftarsiniz.sonra baskasini düzeltirsiniz.

saygilar.

Hekimoğlu
26.11.2005, 13:08
Ben maçtaydim yuhalayanlarin sayisi fazla degildi.abartmayalim lütfen.maça girerken ki yuhalamadan bahsediyorum.maratonda fazla bir tepki yoktu.ama maç içinde ki pozisyonlarda bende dahil yuhalama belirgindi.ilk yuhalanan oyuncu mehmet degil.

taraftar bir futbolcuyu bu takimda görmek istemiyorsa ve bu oyuncu hala takimda oynuyorsa tepki gösterir.anlamayanlara bu sekilde mesaj verir.mehmet yönetimin ve hocanin kurbanidir.yeni hocaninin degil ama senol hocanin.gitmek istediginde göndermeyip sözlesme yenilenmesini isteyen günes tir.

Sevgi
26.11.2005, 13:10
Bu adam hazirlik maçlarinda 3-5 gol attikdan sonra 1 trilyondan asagiya oynamam derken özbe öz TRABZON lu degilmiydi.O zaman profesyonel futbolcuydu da simdi özbe öz TRABZON lumu oldu.

Futbolcu oynadiginin hakkini almalidir.Kimsenin kimsenin parasinda gözü yoktur hakeden sonuna kadar hakkini istesin.Ama Mehmet Yilmaz gibi hazirlik maçlarinda gol atip fiyat arttirmayla olmuyor bu isler.Türkiye kupasinda gol atmis bize kupa kazandirmis.Bu adamin isi ne görevi ne gol atmak degil mi ?10 numara takiminin yildizidir ! Aglayan Mehmet Yilmaz a yazik ama aglayan taraftara oh olsun !

Takimi bu hale özbe öz TRABZON lular getirdi.Yönetiminden futbolcusuna kadar.

Oruç
26.11.2005, 13:14
burda birileri bir futbolcuya destek cikmadik diye hemen bizi hain edip dar agacini kurmasina anlam veremiyorum. Biz burda fikirlerimizi beyan ediyoruz. Saygi duyarsin ve ya duymassin .. orasi ayri. Ama kimseyi hainlikle sulayamssin. Madem oyle gidin kendi kafaniza göre adamlar bulun bi site kurun ya da biz gidelim sizin gibiler kalsin .. Sitede sizin olsun. Bizde gider herkesin kendi fikrini rahat rahat söyleyebildigi baska bi platform bulur oraya gideriz. En azindan hain filan ilan edilmeyiz.Ayrica destek vermiyoruz die bizim trabzonlulugumuzdan süphe duyan arkadaslar , sizde kendi taraftarliginiz bir gözden gecirin derim. Once kendinize bakin bakalim siz ne kadar taraftarsiniz.sonra baskasini düzeltirsiniz.

saygilar.

Yazinizi okuduktan sonra kendi yazimi bir daha okuma geregi duydum.Farkina vardim(!) da ''Mehmet''i yuhalayan arkadaslarin hiç biri için 'siz hainsiniz'' gibi bir ifade kullanmadigimi gördüm.Herkesin bu sitede de ''bizim'' gibi olmasi gerektigini de söyledigimi hatirlamiyorum.

Eger sözleriniz bana ise...

The Legend
26.11.2005, 13:24
Mehmet yilmaza bu zamana kadar bi sürü sans dogdu.amao bunlaridegerlendiremedi.Yani kendi düsen aglamaz yada aglamamali.

En kisa zamanda baska bi takima gitmeli.

Mehmet Alemdar
26.11.2005, 13:30
Siz devam edin mehmet yilmaz a destek verinki kendini birsey zannettsin Thomas Jun u yerden yere vurdunuz mehmet yilmazi gol kaçirdi diye göklere çikarin helal olsun size adam her maç 2-3 net pozisyon yakaliyor ama sonuç ne yine hüsran yine hüsran birde 10 numarali formaya biraz saygisi varsa çikarsin o formayi üstünden çünkü formayi kirletiyor...

daedalus
26.11.2005, 13:35
Ne zamandir ugrayamiyordum foruma. Yine ak ve kara olayina girilmis. Orta noktada bulusmak lazim. Zit kutuplarda kalirsak takima fayda saglayamayiz. Madde madde ele almaya çalisayim :

1- Kimse Mehmet'in kisiligine bir saldiri yapmamis. Bunu savunmanin anlami yok. Kimse Mehmet'in Trabzonluluguna da laf etmiyor. Bunlari bir kenara ayiralim. Konu futbol.

2- Ayni sekilde aldigi parayi verenler zaten elestiriliyor baska konularda. Her konuyu ayni yere baglamanin anlami yok. Mehmet gösterdigi performansa göre fazla para aliyor bunda sanirim hem fikiriz.

3- Saha içinde gösterdigi mücadele konusunda da kimsenin süphesi yoktur herhalde. Yeteneklerinin kisitli oldugunu da, bir iki kisi disinda,kabul ediyoruz herhalde.

4- Mehmet'in hatasi nedir peki? Sudur. Mehmet bu takimda kaç senedir var? Kendini gelistirmek için ne yapti bu kadar sürede? Kaç antremandan sonra son vuruslarini veya eksik diger yönlerini gelistirmek için ekstraçalisma yapmis?

5- Madem psikolojisi bozuldu niye destek almiyor? Aldigi parayla 35 tane psikolog tutardi kendine.

6- Simdi bunlara dayanarak Mehmet tek basina suçludur demek günahtir. 4. ve 5. maddelerdeki Mehmet'in durumunu göremeyen tüm yönetimler ve hocalarda ayni derecede suçludur.

7- Burada tek suçsuz taraftardir. Kimse Mehmet'i 1 günde yuhlamadi. Bu bir birikimdir. Ayni birikimi Yattara, Fatih veya baska biri yapsin ayni tepkiyi görürler.

Öyle saniyorum ki, bu sekilde baktigimizda tek bir tarafin suçlu olmadigini görebilir ve birbirimize agir ithamlarda bulunmayiz bence.

Iki seçenek var, biri herkes kendi hatalarini kabul edip, Mehmet'i yeniden kazanmaya çalismak, digeri göndermek. Açikçasi ben performansina görealdigi paranin, bir yedek oyuncu içinçok oldugunu düsündügümden gönderilmesinden yanayim.

Edited by: daedalus

Murat BAYRAKTAR
26.11.2005, 13:37
Su adamin savunulacak hiç bir yani yok.. Ben Trabzonspor için sahaya çiktigina inanmiyorum para para diye tuturan adamdan ne beklenir bugün maçi azdaha onunvuruslarindan dolayi kaybedecektik..

Para para dedigin adam zamaninda sadece külubün menfaatlerini düsünerek bos mukaveleye imza atti. Takimda oynayan Trabzonlu hiçbir futbolcunun parayla isi olmaz...

ÇaGaTaY
26.11.2005, 13:43
Arkadaslar bence de mehmet e destek zamani,böyle yaptikça zaten kötü giden bi oyuncuyu daha kötü hale sokariz,itiraf ediym bende sevmiyorum mehmet yilmazi,oyunu yavaslatiyo,son vuruslarinda eskilerden eser yok.ama baska adamimiz yok,5 milyon dolara alinan tomas jun a yüklenin yükleniyosaniz da defolsun gitsin bu takimdan,en azindan adam tam bi trabzonsporlu,maçtan sonra baskilardan aglamis adam.bence onu bu baskidan kurtarmak da bizim elimizde,bir dahaki ankaraspor maçinda oynasin veya oynamasin,bütün tribünler hep bir agizdan dakikalarca mehmet yilmaz diye bagirmali,bence bu yapilmali ki en azindan kötü nün iyisi ortaya çiksin,sonradan girse bile birazcik yerini doldurabilsin çikan oyuncunun..Bu tribün organizasyonu lütfen yapilsin...

İHSAN
26.11.2005, 13:47
Szymkowiak konusmasinin sonunda taraftarlara ve basina da bir mesaj verdi. Maç sirasindaki olumsuz tezahüratlardan dolayi bazi oyuncularin moralinin bozuldugunu söyleyen Szymkowiak, ?Birçok futbolcumuz maçtan sonra bu baskilar neticesinde depresif bir hale geldi. Aglayan bir arkadasimiz bile vardi. Herkes takimin iyi gününde taraftar olabilir. Önemli olan kötü günde takiminin yaninda olmaktir. Ben basindan hem bize destek vermelerini hem de taraftarlari bizimle birlestirmelerini istiyorum. Takimda birçok problem ve sakatlik sorunu yasandi. Simdi takim yeniden yaratiliyor ve bu takima sizlerin destegi lazim? dedi.

BAKIN SZYMEK NELER SÖYLÜYOR, BÜYÜK TS TARAFTARINA....

Mehmet Demirkaya
26.11.2005, 13:58
bi yandan mehmet y. hakediyo diyorum diger yandan da uzuluyorum sonucta o da iyi niyeti bi insan ve biseyler yapmaya calisiyor,he yapamiyor orasi dogru...Bize az da olsa zaman zaman emegi gecmistir,bu olaylari bu durumlara getirmemek yonetimin elinde,futbolcu bu kadar zamandir bisey yapamiyosa gondermeleri lazim ki futbolcuda rencide olmasin....

Sevgi
26.11.2005, 13:58
Trabzonlu hiçbir futbolcunun parayla isi olmaz...

bakiniz Hüseyin 1.200,000 ytl den asagiya imza atmam dedi , Gökdeniz hem sike yapti yapti hem TS formasini giyerken FB ile önprotokol imzaladi bakiniz Mehmet Yilmaz 1 trilyon isterim diye tutturdu.

hani konu sapsin istemiyorum ama gerçekelrin bu kadar göz ardi edilmesine de tahammül edemiyorum.

Mehmet Yilmaz TS da futbol oynayacak kapasitede bir futbolcu degildir.

agahozlu
26.11.2005, 14:01
kendisi kulubede oturmaktan yakiniyordu çok sans buldu ama degenlerdiremedi bizim takimda bence is yapmaz.verilen firsatlari degenlendiremedi.dün 10 dakikada 2 pozisyonu harcadi.ya golü yeseydik mehmet atamada önce

sbay
26.11.2005, 14:19
M.YILMAZsmileys/smiley7.gif 3 senede üstüne hic koymadi ama is paraya gelince istemesini iyi bildi.taraftarin tepkisi buna.cünkü yilda 1 trilyon (tam bilmiyorum ama buna yakin bi miktar olduguna eminim) alan futbolcu bos kaleye gol atar top kontrol eder kendini gelistirir.ama memet bunlarin hic birini yapmamakla beraber meydanda mercedesiyle turlayinca is isyan noktasina geliyo.taraftar bilet parasini zor denklestiriyo taraftar haklidir

oflum61
26.11.2005, 14:32
KISENIN KISILIGINE SÖZ ETMIYORUZ ETTIRMESINLER!!! BEN ONUN YERINDE OLSAM KENDIM GIDERIM!!! KENDIM GIDERIM! KENDIM GIDERIM!KENDIM GIDERIM!KENDIM GIDERIM!KENDIM GIDERIM!

MILLETI NE ZORA SOKARSIN BE ADAM! TRABZONLUSUN DIYE TRABZONSPORA ZARARMI VERMEN LAZIM. BUGÜNE KADAR TAST ÜSTÜNE TAS KOYMADI BU ADAM. BENIM FORVETTEKI ARKADASIM HAFTALAR SONRA SAKATLIKTAN KURTULACAK, HAZIRLIK DÖNEMIMDE OLMAYACAK, HAFTALARDIR FORVETTE OYNAYACAGIM BIR GOL DAHI ATAMIYACAGIM, O ARKADAS YAPTIGI ILK MACTA GOL ATACAK!

BEN KENDIMI ASARIM BEEE!
HIC DUYGUSALLIGA YER YOK. MEHMET YILMAZ TRABZONSPORDA OYNACAK KAPASITEDE DEGIL. ANTREMAN FUTBOLCUSUDUR, ATRAMANDA COK AMA COK CALISIYOR, YANI BAZILARIN DEDIGI GIBI "CANLA BASLA" OYNUYOR. YOR ARKADASLAR BU "TAKKIYEDIR"

BU TAKIMA GÖKDENIZ VE ELLER'DE GELDIMI AYNEN GECEN SENIN BASINA GELIRIZ VE CIKISMIZ SÜRER. SONRA "BE YÖNETIM NIYE TAKIMI GÜCLENDIRMEDIN, SAMPIYON OLABILIRDIK" Deriz...

Forumun düzenini bozdugu gerekçesiyle 3'den büyükfontlarla yazmak, mesajin tamaminda renkli, kalinve italik font kullanmak ve gönderilen mesajin tamamini büyük harflerle yazmak da uygun olmayan davranis olarak tanimlanmistir. Kuralin ihlali halinde, ilgili üye önce uyarilir, hatanin devami halinde ise üye 2 gün foruma mesaj gönderememe cezasi alir.

<?:NAMESPACE PREFIX = O /><O:P></O:P>

<O:P>ilgili kural geregi uyari aldiniz.. lütfen küçük harfleri kullanalim..smileys/smiley2.gif</O:P>Edited by: Berat Tekke

Oruç
26.11.2005, 14:35
Böyle büyük fontlarla yazmana gerek yoktu.Çok sükür görüyoruz...

cemilsezgin
26.11.2005, 14:41
mehmetei nereye verirseniz verin bu adam bu zamana kadar birsey olmadiysa daha olmaz.

ademkurt
26.11.2005, 14:46
mehmey yilmazin artik gönderilmesi gerekiyor.kalmasi hem kendine hemde bizlere zarar.

gurbetçi 61
26.11.2005, 14:47
DEFOLGIT MEHMET YILMAZ,SEN O FORMAYI HAK ETMIYORSUN,BARI BIZI KAHRETMEYI BIRAK

Mehmet Alemdar
26.11.2005, 14:51
Trabzonlu hiçbir futbolcunun parayla isi olmaz...

bakiniz Hüseyin 1.200,000 ytl den asagiya imza atmam dedi , Gökdeniz hem sike yapti yapti hem TS formasini giyerken FB ile önprotokol imzaladi bakiniz Mehmet Yilmaz 1 trilyon isterim diye tutturdu.

hani konu sapsin istemiyorum ama gerçekelrin bu kadar göz ardi edilmesine de tahammül edemiyorum.

Mehmet Yilmaz TS da futbol oynayacak kapasitede bir futbolcu degildir. ewet katiliyorum sana sevgi mehmet yilmaz in bu takimda isi yok birde 10 numarali formayi hemen çikarsin zaten kirletecege kadar kirletti formayi

sbay
26.11.2005, 14:55
ayrica bu mehmette antep g.birlgi denizli malatya samsun ne buluyoda bu adami istiyolar verin gitsin yazik trabzonsporun parasinasmileys/smiley7.gif

Berberoğlu
26.11.2005, 14:55
mehmetei nereye verirseniz verin bu adam bu zamana kadar birsey olmadiysa daha olmaz.

öyle diyorsun ama Altay'da, Samsun'dayken iyi oynuyordu sanki..

belki de bir anadolu takiminda oynayabilir. keske gitse de iyi oynasa
gittigi yerde.. ama onu gönderirsek yeni bir forvet daha katmamiz
gerekecek takima. bu zamanda nerden bulcaz yeni forveti?

canim TS
26.11.2005, 15:10
Kisiligine Lafim yok, Futbolculuguna lafim var. Mehmet degilmiydi herkes isinirken inat etip, külüpede oturan Vestel Macinda? Iyi Mehmet Y. bos kaleye atmasin biz hep destekliyelim, sonucta bir degil iki degil. Jun u suan bende begenmiyorum, ama Mehmete verilen sans Jun a verilsin diyorum.

Mehmetide desteklemiyorum. Cok destekledim, kazma dediler yapma dedim düzelir dedim, ama zaten Anorthosis macindan sonra bitti benim icin. Mehmeti Kisiligine kimse birsey diyemez, ama Futbolculuyuna diyoruz zaten.

zanoylu
26.11.2005, 15:14
Kisiligine Lafim yok, Futbolculuguna lafim var. Mehmet degilmiydi herkes isinirken inat etip, külüpede oturan Vestel Macinda? Iyi Mehmet Y. bos kaleye atmasin biz hep destekliyelim, sonucta bir degil iki degil. Jun u suan bende begenmiyorum, ama Mehmete verilen sans Jun a verilsin diyorum.

Mehmetide desteklemiyorum. Cok destekledim, kazma dediler yapma dedim düzelir dedim, ama zaten Anorthosis macindan sonra bitti benim icin. Mehmeti Kisiligine kimse birsey diyemez, ama Futbolculuyuna diyoruz zaten.

Ayrica yazmaya gerek yok aynen.........IMZA

Emorfo
26.11.2005, 15:25
Mehmet Yilmaz Trabzonspor'da nasil oynuyor... Ciddi ciddi bunu baskana yöneticilere sormak lazim kimin torpili ile takimda hala....

Ziya Dogan Gençlerbirligin'de kendisini çok istiyordu. Bizim çok bilmis yönetim adami gönderecegine sözlesmesini uzatti. Yönetim Mehmet'i verip Gençler'den Ugur Boral'i almaliydi. Hem Mehmet'ten kurtulacaktik hemde sol kanat sorunumuz bitecekti. mehmetin sözlesmesini uzatmak kulübün parasini sokaga atmak bu degilde nedir....

Devre arasinda Mehmet Yilmaz kesinlikle gönderilmeli.
Tomas Jun gibi kaliteli bir forvet bu adamin arkasinda eriyor. Tomas'a Mehmet kadar sans verilseydi simdi uyum sorunu felan kalmazdi. Tomas için iyi futbolcu degil diyenler bir kaç seyi unutmasin. Henüz 21 yasinda ilk kez ülkesinin disinda futbol oynuyor ve Tranbzon gibi küçük ve baskici bir sehirde oynamak zor. Ayrica takimin durumuyla da alakali iyi döneme denk gelseydi kendisini daha kolay kanitlardi. Takimda bazi futbolcular Tomas'in ayarinda olmadigi için bir türlü uyum saglayamadi Tomas Jun Trabzonspor üstü bir futbolcu bunu ilerleyen günlerde göreceksiniz... Yeter ki Mehmet Yilmaz kadar bu adama sans verilsin...

Konuya dönecek olursak Mehmet evine dön baska seylerle ugras ama mümkünse futbolu oynama katlediyorsun...Edited by: Emorfo

ShadoW
26.11.2005, 15:26
Taraftar olarak hangi futbolcuyu kazanmisiz ki? Bizim taraftarimiz sadece futbolcu ögütür. Baska hiç bir ise yaramaz. Çok sevdiginin bir yerlerini kaldirir, sevmedigini yerin dibine sokar. Mehmet Yilmaz'a hiç bir zaman destek verilmedi. Keza durum digerleri için de geçerli olacak. Bizim taraftarimizda hersey anlik. Tarih boyunca Kalitesi belli oldugu halde bir türlü istenilen seviyeye gelmeyen kaç oyuncu kazanmis bu taraftar? Kaç oyuncuyu desteklemis? Taraftarla kaç maç almisiz? Laftan ibaret insanlarin kalkip da -her ne olursa olsun- bir oyuncuyu DAHA OYUNA GIRERKEN YUHLAMAYA hakki yoktur. Jakuzideki timsahlar gibi önünüze gelen herseye saldirirsaniz, bu takimin formasini sirtina giyen insanlari en basindan baski altina alirsaniz, alin size meydan...

Mehmet, sen Trabzonspor'da iyi bir yedek olabilirsin. Hem de en kötü halinle. Artik senin de bence bu duygusalligi bir kenara birakman lazim. Oynayamadiginda gazetelere verdigin demeçleri hepimiz biliyoruz. Eger ödenecek bir borç varsa, bu senin kulübüne ödeyecegin borçtur. Takimda Yedek kalmamayi sorun edeceksen bence kesinlikle gitme. Çünkü en kötü halinle bile "çok iyi bir yedek" olabilirsin...

Sacit
26.11.2005, 15:43
bir pozisyon kaçar kizariz digeri kaçarküfür ederizama kaçan pozisyonlari alkislamak futbolcuya moral vermeye gelince susariz smileys/smiley18.gif

diskus
26.11.2005, 16:03
mehmet her zaman elinden geleni yapmaya calisiyor oyuna girerken bir futbolcu isliklanirsa sonucu boyle olur,devre arasinda kendine baska takim bulursa mehmet e basarilar dilerim ama biz mehmet gibisini zor buluruz.bazi arkadaslar june varken mehmet niye oynuyor diyorlar onu hocaya sorsunlar.

oguzhan
26.11.2005, 16:12
shadow trabzon taraftarlari hakkindaki tespitlerin son derece yerinde ve üzerinde önemle durulmasi gereken büyük bir sorun.uzun bir aradan sonra avni akerde maç izleme firsati buldum ve sunu anladimki biz hala taraftarlik kültürü nedir bilmeyen ve nerde nasil davranacagini idrak edemeyecek kadar çürümüs,yozlasmisiz.aklim hayalim almiyor nerde görülmüs bir futbolcusu sahaya girmeden onu yuhlamak moralini bozmak ve siz bu insandan gol atmasini, taraftari heyecanlandiracak hareketler yapmasini bekliyorsunuz..

bence mehmet yilmaza kulübe vermis oldugu hizmetlerden dolayi tesekkür edilmeli ve enkisa zamandakulüple yollarini ayirmali..

sarializade
26.11.2005, 16:17
geçen senelerde bazi maçlarda takima katkida bulunan m.yilmaz bu sene hiç bir maçta katkida bulunamamistir ve takima çok zarari olmustur kesinlikle gönderilmeli

rigormortis
26.11.2005, 16:29
Walla bi gol atabilse belki düzelecek ama o golüde bir türlü atamiyo... ya alti pastanbir adam gol kaçirir mi? Al Erdinç onun yapamadigini yapti iste defanstan çiktida...

kelkitli29
26.11.2005, 16:33

burada yavas ol kardes. para para tutursaydi zamaninda Fenerbahce bizden daha cok para veriyordu. keske imkanim olsada o günlerdeki röportajlarini koyabilsem suraya. zamninda Ali Kemal Denizci gibi deyimlerle bu kulübe geldi. ve Süper Ligde mehmet kadar cile ceken bir oyuncu yok. su takimda cok sevdigim 2-3 topcudan biridir.

h@msi61
26.11.2005, 16:54
mehmet yilmazinyuhalanmasi tabiki üzücü... fakat futbolcu olmadigida bir gerçek. ne biliyim boyu posu var halter veya gürestele ugrassin. onun mevkiinde baska biri (hasan 3. dahil) o kadar sans bulsa eminim daha çok gol atar... herzaman forma bulamiyorum diye aglar, fakat buldugu hiçbir sansida iyi degerlendiremez. herfutbolcu kendini gelistirirken mehmet geriye gitmektedir, 2-3 sene önceki halini mumla aratmaktadir.yattara ve simko bu adamdan daha az para alip hala canla basla mücadele ediyorlarsa onlar alkislanmalidir, mehmet yilmaz degil...

kelkitli29
26.11.2005, 16:55
kendisi kulubede oturmaktan yakiniyordu çok sans buldu ama degenlerdiremedi bizim takimda bence is yapmaz.verilen firsatlari degenlendiremedi.dün 10 dakikada 2 pozisyonu harcadi.ya golü yeseydik mehmet atamada önce

bu ne ya. cok sans buldugu zaman diyorsunuz. ne sansi bre? ibrahim egeler, hasan ücüncüler, volkan bekiroglularla ayni takimda buldu o sansi. yemin ediyorum o maclarda mehmet degilde fatih oynasin oda bise yapamaz. koyacaksin forvete , fatih, mehmet, gökdeniz, yattara, ve szymeki. ondan sonra cikipta cok sans buldu diyin. Insafli olun ya.

selcjK
26.11.2005, 17:01
senin kapasiten olmayabilir ki yok! sen kötü futbolcu olabilirsin ki kötüsün! ama bütün bunlar takim gol atinca sevinmemen için neden yaratmaz. Tv den izleyenelr görmemistir muhtemelen. erdinç golu atti fatihe halil hocaya kostu bütün futbolcularda gitti bi hayatinda hiç bu kadar kosmayan hüseyin yorgunluktan gidemedi herhalde. mehmet ise gol oldugunda ceza sahasi önündeydi, hiç umursamadi dikkatle izledim adam gülmedi bile ukalaca bizim sahaya gitti, hersey açiklanabilir ama bu açiklanamaz. yeter artik hem ts yi hem bizi hemde 10 numarayi rahat birak,bunu senden yeni trabzonspor için istiyorum.

h@msi61
26.11.2005, 17:06
bu derecede bir kazmanin Trabzonspor tarihinin belkide en büyük futbolcusu olan, o formaylaligde 219, kupada ve avrupada da onlarca gol atanHami'nin 10 numarali formasini giymesi ziyadesiyle canimi sikmaktadir. takimdan gitmiyosun bari su formayi birak, lütfen...

Zafer Keskin
26.11.2005, 17:11
bence biraz daha destege ihtiyaci war MEHMET YILMAZ çok iyi bir futbolcu ancak takim ne kadar kötü ise oda okadar kötüye gidiyor...

zaman zmana zamann

kelkitli29
26.11.2005, 17:15
ilk golu kacirdiginda bazi ... yuhalayinca fatihin mehmete nasil moral vermeye calistigini izleyince, agayasim geldi valla. Kral iyorsunuz, Kraliniz bir adama sahip cikin, moral verin diyor. O anda kralinizi seyinize takip oynatiyorsunuz. Böyle taraftarlarimiz oldukca baska takimlara imrenmeye devam ederiz biz. Dünya futbol tarihinde tanidigim en ilkel, yalan, yanlis taraftar BÜYÜK TRABZONSPOR TARAFTARI. fenerin veya besiktasin taraftari bu takimi destekleseydi, su anda Avrupanin devlerinden olurduk. Allahim bizi .... taraftarlardan kurtar. Acaba o yuhalayan seyler bu takima mehmet kadar katki yapiyormu? ya yillardir görmedigimiz olay oluyor, adam daha oyuna girmeden yuhalaniyor. Bilincsiz, geri taraftar bir takimi mahvediyor iste.

Unutmayinki bu adam bir zamanlar Ümit Milli takimdada goller atiyordu. su anda Milli takimdaki Necati bunun yedegiydi. Gelecegi cok parlak bir oyuncuydu. ha bundan sonrasini sorarsaniz bence bitmistir. Bu oyuncuyu Trabzonspor bitirmistir.

selcjK
26.11.2005, 17:19
gülüyorum, fatih mehmet pozisyonu kaçirdiginda sortunu yirtar derecesinde çekerek kafa vurur gibi zipladi adeta çildirdi.sonrada eliyle alkislayarak geri dön isareti yapti. bende fatihin 90+3213 de ki pozisyonunda ki isyanini gördüm onun krali üzmeye ne hakki var desem sana?

uslanmazlaz
26.11.2005, 17:21
smileys/smiley32.giftakimin içinde bulundugu olumsuz havadan belkide en çok o etkilendi belki geceleri uykusuz kaldi ama ne olursa olsun büyük trabzonspor taraftarina ona sahip çikmak yakisir

http://images.google.com.tr/imagesq=tbn:WESmC67E8_gJ:img57.exs.cx/img57/3/mehmetyilmaz5ua.jpg (http://images.google.com.tr/imgres?imgurl=http://img57.exs.cx/img57/3/mehmetyilmaz5ua.jpg&amp;imgrefurl=http://www.bordomavi.net/bmn/forum/forum_posts.asp%3FTID%3D2345%26PN%3D1%26TPN%3D2&amp;h= 701&amp;w=600&amp;sz=396&amp;tbnid=WESmC67E8_gJ:&amp;tbnh=138&amp;tbnw =118&amp;hl=tr&amp;start=81&amp;prev=/images%3Fq%3Dmehmet%2By%25C4%25B1lmaz%26start%3D80 %26svnum%3D10%26hl%3Dtr%26lr%3D%26sa%3DN)

yine onu böyle mutlu etmek bize yakisir destek sonuna kadar desteksmileys/smiley32.gif

jakobo
26.11.2005, 17:22
Arkadaslar bu takima Mehmet Yilmaz gibi topçu zor gelir. Çogu topçu da
ben aldigim paraya bakarim seyirci ne derse desin der gidip soyunma
odasinin bir kösesinde aglamaz. Mehmet e burda acimasizca elestiri
yagmuruna tutuanlar adami kendisini o adamin yerine koyup düsündüler
mi?

Bu adam degilmiydi bizleri biri antalya da biri olimpiyatta Tükiye
Kupasinda sevinçden yerimizde oturtmayan kupayi üst üste iki kere
trabzona getiren. Bu adam degilmiydi bitti denilen konya maçinda 90+ da
attigi golle maçi uzattirip sonra da kupayi getiren.

Lütfen elestiri yaparken dün dündür bugün bugündür mantigini bir keera birakalim....

EmrahYalçınalp
26.11.2005, 17:26
Mehmet'in isi gol atmak, atamiyor. Bu ayip degil. Bazi arkadaslar aldigi parayi isaret edip ayip demeye getiriyorlar ama degil. Adam anlasmis, zorla almiyor parayi. Aldigi parayi da mesela Biçakçi'nin maasina göre daha çok hak ediyor. Mehmet'i seviyordum, artik bilmiyorum, dün zivanadan çikardi beni. Öyle ya da böyle, çok kötü. Ama isini kötü yapmasi ayip degil! Begenmezsen yollarsin okur biter. Isini daha kötü yaparak büyük paralar kazanan çok fazla adam tanidim ben.

Taraftarin isi isetakimi desteklemek, ve eger oyuna yeni giren bir oyuncunu yuhaliyorsan, bunun adi ayip!

Önce bu ayibi temizleriz, ondan sonra Mehmet'i konusuruz. Sirtindaki bordo-mavi forma yüzünden Sergen'i, Oktay'i alkisladik biz... Simdi yapilan sey ayip ile terbiyesizlik arasinda bir yerde.

Bordo_mavi61
26.11.2005, 17:34
bahisci degil ,alemci degil(baskasinin karisina kizina sarkmaz) sözlesmesi devam ederken baska kulüplerden pesinat almaz...iyi niyetiyle mücadele eder...ama inanilmaz bir baski altinda oldugu için bu durumlara düsüyor...

harmancuk
26.11.2005, 17:36
Hadi dün aksam taraftar diyosunuz. onun için gol kaçirdi psikolojik.

Diger maçlardada mi psikolojik.Oynayamiyor kardesim beçeriksiz denir ona yada yetersiz.Trabzonspor'un büyüklügünü kaldiramayan anlamayan bagzi futbolcular var onlarin da gitmesi lazim......

Trabzonspor büyükbir camiadir.Futbol olarak kent olarak.BUnu anlamayan futbolcular gitmeli........,

Bordo_mavi61
26.11.2005, 17:37
kötü oynadigi için yuhalanan gol kaçirdigi için yuhalanan oyundan çikarken yuhalanan topçu çok gördüm ama oyuna girerken yuhalanan topçu ilk kez dün aksam avni aker stadinda gördüm...

ozcilingir
26.11.2005, 17:40
Harun nerelerdesin ? Sana gün dogdu neden yorum yapmiyorsun?Belkide fb maçini bekliyorsun.

Saygilarimla

gedik61
26.11.2005, 17:46
el ele werelim we mehmet yilmaz i takimdan gonderelim

Efrasiyab
26.11.2005, 17:53
tekrar soyluyorum ben mehmet yilmazi seviyorum ancak maalesef bu takimda oynayabilecek kapasitesi yok bunun için onu suclamamak lazim hele hele küfür asla.

olumsuz tezahurat etmeyelim yuhalama hiç olmasin biz de kaldigi sürece destek verelim

kelkitli29
26.11.2005, 17:56
ya bakin arkadaslar biz itiraz etmesini ögrenememisiz. itiraz nden edilir bilmiyoruz.

birkere eger bir oyuncu ahlakliysa, dürüstse, antremanini yapiyorsa, gece hayati, falan skandallari yoksa, yüregiyle bu takimi seviyorsa, her zaman hazirsa bu oyuncuyu OYNATACAKSIN. ha gol kaciriyor olabilir, Fatih de, Yattarada, Gökdenizde kaciriyor gol. 3 senedir yaptigi bise yok diyoruz.
03-04 sezonunda sadece ligde 8 golu var + ki kupa beyi oldugunu biliyoruz 8-10 kupa golu var.
04-05 sezonunda 5 golu var ligde. fakat oynadigi süreyide göz önünde bulundurursaniz cok kötü olmadigini göreceksiniz.
05-06 sezonunda su ana kadar 2 golu var.

simdi elestiri nicin yapilir?
- eger bir oyuncu sürekli huzursuzluklar cikariyorsa(Ailton, Ortega, Felipe)
- antremanlarini yapmazsa
- takim maglupken gülerse
- skandallarla medyaya tasinirsa
- hocanin görev vermedigi zamanlarda acikca isyan ederse
- GÖREVDEN KACARSA
- Taraftarin, Yönetimin, Hocaninyanlislarina, yanlisla cevap verirse

ee Vahid hoca gibi dünyanin BASRILI statüsü olan bir hoca mehmeti neden oynatiyor?

( para olayi cok farkli, bu takima gelirken takim zügürttü adam febe daha cok vermesine ragmen bizi secti para mara sözkonusu etmeden. simdi takimin parasi var dogal olarak oyuncularda birazki bana göre hicte cok para degil. fenerde en az alan oyuncu bu kadar aliyor ya)

Böyle dürüst , ahlakli sporcular bunlari haketmiyorlar ama BÜYÜK TRABZONSPOR TARAFTARI kendi üstünlükleriyle bunlari yapmayi hak ettiklerini saniyorlar. Yazik

kelkitli29
26.11.2005, 17:58
sunuda söyleyeyim su bmn nin 100 de 95 i mehmet yerinde olsa GÖREVDEN KACARDI.

coach
26.11.2005, 17:58
<TABLE cellSpacing=1 cellPadding=3 width="100%">
<T>
<TR>
<TD =smText vAlign=top background="" bgColor=#f8f8fc><A name=249957></A>Bordo_mavi61
Yeni Kullanici
http://www.bordomavi.net/bmn/forum/forum_images/1_star_rating.gif
forum_images/blank.gif

Yer: Turkey
Baglanti Durumu: Online
Gönderilenler: 21 </TD>
<TD =text vAlign=top background="" bgColor=#f8f8fc>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%">
<T>
<TR>
<TD =smText width="80%">Gönderen: 26-Kasim-2005 Saat 17:37 | Kayitli IP </TD>
<TD noWrap align=right width="20%">http://www.bordomavi.net/bmn/forum/forum_images/quote_ic&#111;n.gif (http://www.bordomavi.net/bmn/forum/edit_post.asp?M=Q&amp;PID=249957&amp;TPN=8) </TD></TR>
<TR>
<TD colSpan=2>
<HR>
</TD></TR></T></TABLE>kötü oynadigi için yuhalanan gol kaçirdigi için yuhalanan oyundan çikarken yuhalanan topçu çok gördüm ama oyuna girerken yuhalanan topçu ilk kez dün aksam avni aker stadinda gördüm...

------------------------------------------------------------ ----

olayin trabzon'da yasanmasi normal,takimimizin olumlu ve olumsuz futbolundan en fazla trabzon'da ki trabzonspor'lular etkileniyor,ayni olay avni aker disindaki her hangi bir stadda olsaydi bu olay yasanmazdi,,

not:mehmet oyuna girdigi zaman bizim kahvedekilerde yuhladi

corleone
26.11.2005, 18:01
sirayla bütün yazilari okudum, gitsin diyene de katiliyorum ondan sonra gitmesin diyenin yazisini okuyorum ona da katiliyorum gitmesin diyorum, mehmet yilmaz böyle bir oyuncu iste, belirsizlikler, beklentiler, tam gitti denildigi zamanda attigi kritik goller, kazandigimiz son iki kupanin belki de bas mimarlarindan, ama anorthosis maçinin en büyük sorumlularindan, kaçirdiklariyla da saç bas yolduran bir oyuncu, gel de çik isin içinden, aldigi para söylenildigi gibi onun degil yönetimin sorunu, sonuçta kim olursa olsun para ön plana çikiyor , insanin yapisinda var, ki mehmet yilmaz piyasada alicisi olan bir futbolcu, böyle bir durumda aldigi paraya dil uzatmanin bir anlami yok, ama hak edip etmedigi kesinlikle tartisilir ve ben diyorum ki 700 milyar alan volkanin yaninda mehmet o parayi rahatlikla isteyebilir, sorun veren yönetimde...

mehmet denince aklimda bir kaç sahne beliriyor, 1. si antalyadaki kupa maçinin kilidini çözen muhtesem volesi, sonraki kupa maçinda konyaya attigi altin gol, yine kupa finalindeki ilk golü, diyarbakira attigi ve bizi gözyaslarina bogan iki golü... ayrica anorthosis maçinda kaçirip hepimizi sinir krizine soktugu pozisyon, yeteneksiz oldugu kesin ama kritik goller attigi da kesin, her ne olursa olsun oyuna girerken yuhalanmayi haketmedigi de kesin, bence gitmesin ama çok sey beklenip kurtarici gözüyle de bakilmasin, zaten kimsenin baktigi da yokya neyse...

Punisher-61
26.11.2005, 18:11
Her futbolcu Gol Kacirabilir ama Mehmet Yilmazin kacirdigi Gollerde can yakan Türden

zafer6161
26.11.2005, 18:16
ya attigi goller estetik bakimindan.da cok güzel atiyo

DeAgLeMaNyAq
26.11.2005, 18:59
Mehmet Yilmaz?a moral ziyareti
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/261105mehmet.jpgGrup Trabzonlu Gençler ve Boztepe Taraftarlar Dernegi?ne mensup bir grup taraftar bugün Mehmet Ali Yilmaz Tesisleri?ne gelerek dün oynanan Çaykur Rizespor karsilasmasinda seyircilerin aleyhte tezahüratlarindan olumsuz etkilenen Mehmet Yilmaz?a moral verdiler.

<DIV align=center>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/trans.gif</DIV>Taraftarlar sabah antrenmanina gelerek, grip oldugu için çalismaya katilmayan Mehmet?e odasinda çiçek verdiler.

Efrasiyab
26.11.2005, 19:03
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/261105mehmet.jpgGrup Trabzonlu Gençler ve Boztepe Taraftarlar Dernegi?ne mensup bir grup taraftar bugün Mehmet Ali Yilmaz Tesisleri?ne gelerek dün oynanan Çaykur Rizespor karsilasmasinda seyircilerin aleyhte tezahüratlarindan olumsuz etkilenen Mehmet Yilmaz?a moral verdiler.

<DIV align=center>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/trans.gif</DIV>

Taraftarlar sabah antrenmanina gelerek, grip oldugu için çalismaya katilmayan Mehmet?e odasinda çiçek verdiler.

bu boztepeliler ve yeni kurulan trabzonlu gencler iyi seyler yapiyorlar gercekten

kim bunlar acaba trabzonlu gencler macta mesalede yaktilar insallah sayilari gunden gune artar

Beytullah
26.11.2005, 19:32
mehmeht yilmazi cok seviyorum ama maledef artik bhu formanin agirligini kaldiramiyor kacirdiklari goller akillara zarar.bence bu takidan artik gitmeli.tabiki tek mehmet yilmaz deyil bi kactanedaha var böle gitmesi greken

onurkaradeniz
26.11.2005, 19:43
aslinda elinden geldigi kadar trabzonspora hizmet etmek istiyo ama taraftarin beklentilerini karsilayamiyo

Erbay
26.11.2005, 19:56
Eskiden bu kadar kötü degildi.Ceza sahasi disindan bile gol atardi simdi kalenin agzindan atamiyor.Yoksa sigara içen bu mu?smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

kabus84
26.11.2005, 22:24
duygusal davranmaya gerek yok hiç bir futbolcunun bu kadar beceriksiz olmaya hakki yok.isterse sulalesi trabzonlu olsun... takimdan gönderilecek adam dolu toplasan kalacak oyunculari 5-6 yi geçmez sadece mehmet yilmaz degil tabiki..

Avare
26.11.2005, 22:30
seni seviyoruz mehmet yilmaz

Trap_Zone61
26.11.2005, 22:39
ya hu ben takip ediyorum mehmet yilmazi bende cok seviyorum ama desteklemiyorum.trabzonsporda forma giyecek kadar yetenekli deil.ayrica yuhlandigi için gol atamiyor diyenler var;13 haftadir oynuiyor,söyleyin kac asisti ve golü var????ayrica hazirlik maclarina döktürüyor golleri..ayrica hatirlatayim,bu yil sonunda normal olarak kontrati bitecekti ve beni oynatmazsaniz kontrat yenilemem diye hava atiyordu.Oynadida ne oldu???..Fatih kaptanimiz hepsine bedel..gitsinn....desteklerim...

Avare
26.11.2005, 22:45
ben sonuna kadar destekliyorum sunu da soyliyeyim basliga destek yaziyo destek icerikli olmayan mesajlari burda ayzmayin yaaa

Trap_Zone61
26.11.2005, 22:47
görüslerimizi belirtmezsek dogrular nasil görülecek..yazi yazmak için baska bir ''mehmet yilmaz'' adi altin da yeni birr topic mi acilsin???????????mehmet yilmaz hakkindaki görüslerimi söylemem için baska bir topik mi beklemliyi??????

zafer6161
26.11.2005, 23:00
arkadaslar bu topici mehmet yilmaza destek için actim ama bakiyorumda aramizda destek degil köstek olanlar var lütfen yapmayin eger istemiyorsaniz yeri burasi degil unutmayin köstek oldugunuz zaman zarar veriyorsunuz

sonucta oda bir tsli futbolcu iyi yada kötü ..

Tolgaa6161
26.11.2005, 23:07
arkadaslar bu topici mehmet yilmaza destek için actim ama bakiyorumda aramizda destek degil köstek olanlar var lütfen yapmayin eger istemiyorsaniz yeri burasi degil unutmayin köstek oldugunuz zaman zarar veriyorsunuz

sonucta oda bir tsli futbolcu iyi yada kötü ..

http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

ben bile zayif turkcemle anliyorum ve mehmet yilmazi destekliyorum

ama bazi arkada$lar anlamiyo galiba

buraya burayaaa mehmet yilmaz burayaa

oooooooooo

oleee oleee oleyyyy

bu arada gecmi$ olsun mehmet abi gribe yakalanmi$sinEdited by: Tolgaa6161

Armağan Dere
26.11.2005, 23:09
soyunma odasinin bir kösesinde bir kisi aglamasi mi ekran basinda milyonlarin ya da tribünde onbinlerin aglamasi mi yegdir.. bu açican bakip öyle karar vermek lazim simdi...

Trap_Zone61
26.11.2005, 23:10
yazimi dikkatli okursan kimseyi kötülemedigim bellidir(ege iyice yazimi okuduysan ).bu cevabim eger uyariuyi bana yapiyorsan cevabiom sana.topikin ilk basidaki yazilanlardan itibaren kac kez okudun????ilk satirlari bir okusana..ben mehmet yilamzi sevrim.sadece oynayamiyor..görüsüm. bu..fatih oynamiyor diyormuyum..simkowyak oynamiyor diyormuyum..trabzonspor için ölürüm....Ben anterenmanlarina resin kamera cekmeye gittigim dehepsinin biyerleri havalardaydi,artistler gibii..çok bozulmustum...yüzümüze bile bakmiyorlar..ama yop oynamaya gelince artistlikleri yok nednese???mehmet yilmaz kim ki onu tartisicam burda.....kimseyi savundugum yok...görüslerimi belirtiyorum

Tolgaa6161
26.11.2005, 23:11

bak arkada$ sen vahid hocamizi seviyormusun?

Trap_Zone61
26.11.2005, 23:15
Emrah,Özgür,Hasan Sön. Kadro Disi ! topikli konuda yazdiklarimi okursan cevabim orda....çünkü orasi vahid hocamizi için acilmis topikli bir konu..

Avare
26.11.2005, 23:16
görüslerimizi belirtmezsek dogrular nasil görülecek..yazi yazmak için baska bir ''mehmet yilmaz'' adi altin da yeni birr topic mi acilsin???????????mehmet yilmaz hakkindaki görüslerimi söylemem için baska bir topik mi beklemliyi??????

futbolcular bolumunde mehmet yilmaz topigi var git orda olumsuz yorumlarini yap burasi destek bassigi snein yorumlarinin burda isi yok

Tolgaa6161
26.11.2005, 23:19
Emrah,Özgür,Hasan Sön. Kadro Disi ! topikli konuda yazdiklarimi okursan cevabim orda....çünkü orasi vahid hocamizi için acilmis topikli bir konu..

sana demedim arkada$

ama sen mehmet yilmazi yuhladiysan sanada sorular sorabiliirim

Trap_Zone61
26.11.2005, 23:19
mehmet yilmaz isimli özel topik burasi..ayrica burasi chat sayfasi deil....seninle tartismayacagim...cevap yazmayacagim daha..sende cevap yazma daha arkadasim....bu is uzar ...anlasamiyoruz.....köstek lik bir sey yok.yanlis anlama var...kalin saglicakla.....

Armağan Dere
26.11.2005, 23:20

bak arkada$ sen vahid hocamizi seviyormusun? abi ne alakasi var dedigimle onu anlayamadimsmileys/smiley5.gif biz onun yüzünden çok maç agladik...

Tolgaa6161
26.11.2005, 23:22
ama bil ki mehmet yilmazi sahaya suren ki$i vahid hocamiz

ve siz mehmeti yuhladiginizda unutmayinki ayni zamanda vahid hocamizi da yuhluyorsunuz ben ole anliyorumEdited by: Tolgaa6161

zafer6161
26.11.2005, 23:28
http://www.mehmetyilmaz.com/resimlerim/yeniler23.jpg

mehmet yilmazi elestirenler bu resme dikkatlice baksin

Armağan Dere
26.11.2005, 23:32
zafer abi simdi ne diycegimi bilemiyorum...assagi tükürsem sakal yukari tükürsem biyik...smileys/smiley5.gifsmileys/smiley18.gif

Tolgaa6161
26.11.2005, 23:57

mehmet yilmazi elestirenler bu resme dikkatlice baksin

i$te MEHMET YILMAAZZZ

Mollasalihoğlu
26.11.2005, 23:58
Helal olsun valla.Ruh var,belli...

zafer6161
27.11.2005, 00:07
yüzündeki ifade trabzonspor, ruhu ,hirsi ,azmi ,kaderi ,hüznü ,sevinci herseyi anlatiyorsmileys/smiley32.gif

pacos_bill
27.11.2005, 00:13

Maçta yasananlari tam olarak bilmiyorum açikcasi. Mehmet Yilmaz'in kisiligine yönelik hakarette bulundu mu taraftarlar yoksa sadece yuhaladi mi? Hakaret mevcutsa Mehmet Yilmaz'a yanlis yapilmistir. Eger sadece yuhaladiysa bu taraftarin hakkidir.Sezon basindanberibasarisiz bir takim ve destegini esirgemeyen insanlar bunlar, elbet kötü oynadigini düsündügü oyuncuyu elestirecek.Mehmet Yilmaz'in iyi niyetinden ve Trabzonspor sevgisinden süphem yok ancak; bu Trabzonspor'da top oynamak için yeterli degil. Yeterli iseçikar bende oynarim, para da istemem. Ayrica forumda Mehmet Yilmaz'i elestirenler, üstelik hakaret derecesinde, sadece aglamasi mi bütün düsüncelerinizi degistirdi? Beni de birakin top oynayayim takimda,milyarlarca lira para alayimsu kazmaligimla (BMN|Ankara iyi bilir) sonra her maçtan sonra aglayayim sizlerde beni affedin; sonuçtaaglayan siz olun.

Harun
27.11.2005, 00:15
O resimdeki hirsin aynisini ben halisaha maçindada yasiyorum.Ama bana 1 tirlyon vermiyorlar,üstüne ben sahaya para veriyorum.Buraya elestiri yapmayin demissiniz,yi bende ozaman yeni bir baslik açayaim Mehmet yilmazi yuhalayalim diye!Nasil bir futbol anlayisidirki memleketi Trabzonlu diye bir futbolcu tüm olumsuzluklarina ragmen destek görüyor.Degil hemserim öz abim olsa dahibu futbol mantalitesi ile kadroda yer bulamaz.

Mollasalihoğlu
27.11.2005, 00:18
Olay kadroda yer bulmasi degil ki harun abi..

Daha oyuna bile girmeden tepki görmesi..

zafer6161
27.11.2005, 00:19
tabiki bu oyunuyla kadroda yer almasi mümkün degil kardesim ama isin birde diger tarafini düsün

Tolgaa6161
27.11.2005, 00:20
O resimdeki hirsin aynisini ben halisaha maçindada yasiyorum.Ama bana 1 tirlyon vermiyorlar,üstüne ben sahaya para veriyorum.Buraya elestiri yapmayin demissiniz,yi bende ozaman yeni bir baslik açayaim Mehmet yilmazi yuhalayalim diye!Nasil bir futbol anlayisidirki memleketi Trabzonlu diye bir futbolcu tüm olumsuzluklarina ragmen destek görüyor.Degil hemserim öz abim olsa dahibu futbol mantalitesi ile kadroda yer bulamaz.

harun abi yanli$ du$unuyorsun

aleminkrali
27.11.2005, 00:24
yahu niye mehmet yilmaza kostek topici acilmiyor?????

istemeyen isteyenden daha cok

dimi?

sonra burda mehmet yilmazi istememek sucmu yada bunu istemedigimizi buraya yazmak sucmu forum kurallarina karsimi????

zafer6161
27.11.2005, 00:27
isteyen istemeyenden coktur ayrica istemiyorsan söyle diyebilirsin kardes (mehmet yilmaz artik faydali olamiyor takimdan ayrilmasi iyi olur) diye

Harun
27.11.2005, 00:30

Bu oyuncu dün gelmediki bize.Taraftarda insan sabir kalmadi artik.Ve tepkiyide azimsanacak bir grup degil tüm stad veriyor.Ve son olarak sunu söylüyorum;tepkiyi veren seyirci ise ''Türkiye'de futbolu en yiyi bilen taraftar kitlesi'' olarak lanse edilen Trabzonspor seyircidir.
Yorum sizin.

zafer6161
27.11.2005, 00:34
hangi oyuncu dün geldi bize ayrica sen oyuncuya girer girmez yuh cekersen gelirmi adam .sahanin içinde adeta sinir küpü olmus

tepkiyi ise bütün stad degil sadece belli bir gurup yapti

aleminkrali
27.11.2005, 00:44
peki staddaki diger kisiler niye o anda sahip cikmadi

cunku kimse istemiyor

istemiyoruz

ben bu adamin kisiligine adamligina saygiliyim ama oynadi topa saygi duymuyorum cunku canimdan cok sevdigim trabzonspora zarar veriyor

Tolgaa6161
27.11.2005, 00:48

Bu oyuncu dün gelmediki bize.Taraftarda insan sabir kalmadi artik.Ve tepkiyide azimsanacak bir grup degil tüm stad veriyor.Ve son olarak sunu söylüyorum;tepkiyi veren seyirci ise ''Türkiye'de futbolu en yiyi bilen taraftar kitlesi'' olarak lanse edilen Trabzonspor seyircidir.
Yorum sizin.

yaaaaa abi mehmet yilmazin sucu nee ya bana bunu iza edebilirmisiniz yaaaaa

ben anlatamiyorum galiba yyaaa hasta olucam yaaa

yaa ben demiyorum ki mehmet yilmaz super bi topcu ondan iyisi muhakak vardir ama ondan iyisini getirmeyen yonetimde suc degilmi ya da onu kadro ya alan teknik direktorde degilmi suc

neden sucu mehmet yilmaza atiyorsunuz?

ozcilingir
27.11.2005, 01:00
Harun sonunda yazini yazdin. Haftaya kokoreç iddiasina girelim. Su anda TAKSIM de kokoreç yedim geldim. Haftayada senin elinden kokoreç yemek istiyorum varmisin ? Sen anlamissindir. MEHMET YILMAZ bana kiyak yapacak senin kokoreçini yiyecegim.

Saygilarimla

onurkaradeniz
27.11.2005, 01:11
haklisiniz hepiniz...

lakerta
27.11.2005, 01:30
merhaba arkadaslar kusura bakmayin ama

çogumuz mehmet yilmaza tepki veriyoruz

kusura bakmayinda bu millet hakan süküre kaç sene dayandi????

sonra ne oldu

azmi kaçirmadi hakan ha??? var mi hakandan baska yada var mi mehmetten baska var mi???

peki neden digerlerini konusmuyoruz bu adam hiç deggilse aglayacak gurura serefe sahip ya digerleriiiiii!!!!

iste bu adam trabzonludur

bize mehmet gibi hirsli mücadeleciler lazim

elbet atar attirir

nerde trabzon ruhu

iste o ruh mehmet yilmazda var

umarim bunlari okuyodur ve herkese inat kendisini ispatlarr

hamucera
27.11.2005, 02:04
merhaba arkadaslar kusura bakmayin ama

çogumuz mehmet yilmaza tepki veriyoruz

kusura bakmayinda bu millet hakan süküre kaç sene dayandi????

sonra ne oldu

azmi kaçirmadi hakan ha??? var mi hakandan baska yada var mi mehmetten baska var mi???

peki neden digerlerini konusmuyoruz bu adam hiç deggilse aglayacak gurura serefe sahip ya digerleriiiiii!!!!

iste bu adam trabzonludur

bize mehmet gibi hirsli mücadeleciler lazim

elbet atar attirir

nerde trabzon ruhu

iste o ruh mehmet yilmazda var

umarim bunlari okuyodur ve herkese inat kendisini ispatlarr

smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

ayrica iki sezon boyunca kupa maçlarinda o sirtladi takimi futboldan çok iyi anlayan taraftar kitlesi bizmiyiz ben anlamadim yani bunu düsününce. fatih-yattara falan filan. onlarda daha önce oynadi sanki çok iyiydiler. ama onlar iyi top sürüyoya onlara bisi yok garibim mehmet herseye susar ona ne dersen de.

yazik çok yazik hali sahada bile top oynayan adam oyuna girerken yuhalansabeyin olarak yikilir. birde böyle bir takimda olan bir futbolcuya bu yapiliyorsa.

dedigin agibi usta en azindan aglayacak kadar gururu var. çok trabzonlu görünenlerden hiçbirinde ben o gururu göremedim

Avare
27.11.2005, 02:43
yahu niye mehmet yilmaza kostek topici acilmiyor?????

istemeyen isteyenden daha cok

dimi?

sonra burda mehmet yilmazi istememek sucmu yada bunu istemedigimizi buraya yazmak sucmu forum kurallarina karsimi????

forum kurallarindan ote ahlak kurallari vardir bunlari sana kimse ogretmedi miEdited by: Avare

Mollasalihoğlu
27.11.2005, 02:54

Yorum sizin.

basa dönüyoruz yine abi bu dediginle..benim kizmamin nedeninin futbolun teknik yaniyla hiçbir alakasi yok..bir insana yapilmamasi gereken bir hareket yapilmis.kizdigim sey bu...

Harun
27.11.2005, 09:07
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="95%" align=center>
<T>
<TR>
<TD =bold>Harun Yazdi:

<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=1 width="100%" bgColor=#999999>
<T>
<TR>
<TD>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=2 width="100%" bgColor=#ffffff>
<T>
<TR>
<TD =text>Bu oyuncu bizde kaldigi sürece hem kendine hemde bize yararli olamaz.Bir futfolcu yedek bekletilerek kazanilmaz hemde bu futboilcu yillardir yedek ise hiç kazanilamaz.M.Yilaz bence baska külüplere gitmeli ve kendini orda tekrar bulmalidir. Yedek beklemek büyük takim için bile olsa bir futbolcu için çok zordur.hele birde golcü ise bu onun için hüsrandir.</TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE>

<T>
<TR>
<TD =bold>Harun Yazdi:

<T>
<TR>
<TD>
<T>
<TR>
<TD =text>Berat, sahada mücadele tabiki edecek nedemek bunu gözardi etmeyin.Mücadelede etmesin o zaman iyi valla.Futbolcunun kosmasi pres yapmasi dogasinda olmasi lazim.Bunu açiklarini kapatmak için kullanmamali.M.Yilmaz açiklarini kapatmak için yapacagi baska birsey olmadigi için kosuyor pres yapiyor.Bir futbolcunun formasini giydigi takimi ugruna kosmasi onun için bir arti degildir.Bunu zaten yapmak zorundadir.</TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE>

<T>
<TR>
<TD =bold>Harun Yazdi:

<T>
<TR>
<TD>
<T>
<TR>
<TD =text>

Dün doksan dakka sahadaydi yine bir varlik gösteremedi.Yineliyorum hem kendine hem bize yazik ediyor.</TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE>

<T>
<TR>
<TD =bold>Harun Yazdi:

<T>
<TR>
<TD>
<T>
<TR>
<TD =text>
<T>
<TR>
<TD =bold>ÖzGüReisEsenLer Yazdi:

<T>
<TR>
<TD>
<T>
<TR>
<TD =text>aykut hoca isi bilmiyo herhalde tutmak zor demis. adami kimse tutmuyoki</TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE>

Tutanda ayip olmasin diye tutyordur zaten.Bu adamin futbolunu hala savunanlar varya ne diyeyim.http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley11.gif</TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE>

Siz savunmaya devam edin bende elestirmeye.Anket yapalim gitsin diyen mi ?fazla kalsin diyen mi?

Mollasalihoğlu
27.11.2005, 12:05
harun abicim,güzel abicim smileys/smiley1.gif

gitsin ya da gitmesin demiyoruz ki.

söyle diyeyim bi insan gider ama güzel seyler hatirlar gittiginde diger bir türlü de bir insan gider düsünmek bile istemez geçmisini.Bu adam o kadar kötü bi adam(insan olarak) degil ki böyle kötü oynayalim..

Yani burada verilen tepki Mehmet Yilmaz gönderilsin diyenlere,futbolcu olarak gönderilsin diyenleredegil Mehmet Yilmaz'a insan olarak karsi çikanlara..

KESKIN_CEM
27.11.2005, 12:51
BENCE MEHMET YILMAZIN YANINDA OLMALIYIZ NE KADAR KOTUDE OYNASADA O BIZIM FUTBOLCUMUZDUR http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley1.gif

kutoz
27.11.2005, 13:00

Cenk; yine tibette bir tapinakta buldum kendimi yorumunla.

Fatih'te A takima yükseldiginde çok aglamisti. Mehmet bu yol acili bir yol, en iyisi sen aglamamak için daha çok çalis...

Oruç
27.11.2005, 13:22

Mehmet'in aldigi ''trilyon''dan bahsediyorsunuz.Mehmet bunu bana verin diye Baskan'in veya bir baska yöneticinin kafasina silah mi dayadi?.Yok.Bu takimda ''Bahis'' oynadigi belgelenen bir oyuncu hala ''savunuluyorsa'' Bu takim için ''bir seyler yapma ugrasinda olan birinin'' savunulmasi çok dogal.

izmirdenayhan
27.11.2005, 13:33
<T>
<TR>
<TD =bold>Harun Yazdi:

<T>
<TR>
<TD>
<T>
<TR>
<TD =text>O resimdeki hirsin aynisini ben halisaha maçindada yasiyorum.Ama bana 1 tirlyon vermiyorlar,üstüne ben sahaya para veriyorum.Buraya elestiri yapmayin demissiniz,yi bende ozaman yeni bir baslik açayaim Mehmet yilmazi yuhalayalim diye!Nasil bir futbol anlayisidirki memleketi Trabzonlu diye bir futbolcu tüm olumsuzluklarina ragmen destek görüyor.Degil hemserim öz abim olsa dahibu futbol mantalitesi ile kadroda yer bulamaz.</TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE>Harun'un söylediklerini hepsinin altina imzami atiyorum bu konuda...

zafer6161
27.11.2005, 13:37
çocugunkapasitesi bu neyapsin cocuk hem söyleyin busene hangi topçumuz dogru düzgün oynadiki

izmirdenayhan
27.11.2005, 13:44
m.yilmaz in yapacagi su açiklmayi hemmmen eteklerim....

Trabzonspor dan ayriliyorum

Harun
27.11.2005, 13:45

Mehmet'in aldigi ''trilyon''dan bahsediyorsunuz.Mehmet bunu bana verin diye Baskan'in veya bir baska yöneticinin kafasina silah mi dayadi?.Yok.Bu takimda ''Bahis'' oynadigi belgelenen bir oyuncu hala ''savunuluyorsa'' Bu takim için ''bir seyler yapma ugrasinda olan birinin'' savunulmasi çok dogal.

Ben silah felan dayadi diye bir yorum yaptigimi hatirlamiyorum.Demek istedigim aldigi paranin hakkini kesinlikle vermiyor.Gökdeniz'le kiyasladigimida hatirlamiyorum.benim yazimi alinti yapiyorsun benim bahsetmedigim konulara deginiyorsun.

Bir kisye bu kadar sans verilip birini kullanamaz mi?M.Yilmaz'i savunurken sanki tecrübesiz ve bizdeki ilk sezonunu oynayan bir futbolcuymus gibi savunuyorsunuz.Yok baskilardan dolayi atamiyor ,yok sans bulamiyor,hep ayni klasik yaklasimlar varsayimlar dönüyor.Bal yapmayan ari derler ya! Bu ari bile olmaz malesef.

Oruç
27.11.2005, 13:51

Ben silah felan dayadi diye bir yorum yaptigimi hatirlamiyorum.Demek istedigim aldigi paranin hakkini kesinlikle vermiyor.Gökdeniz'le kiyasladigimida hatirlamiyorum.benim yazimi alinti yapiyorsun benim bahsetmedigim konulara deginiyorsun.

Bir kisye bu kadar sans verilip birini kullanamaz mi?M.Yilmaz'i savunurken sanki tecrübesiz ve bizdeki ilk sezonunu oynayan bir futbolcuymus gibi savunuyorsunuz.Yok baskilardan dolayi atamiyor ,yok sans bulamiyor,hep ayni klasik yaklasimlar varsayimlar dönüyor.Bal yapmayan ari derler ya! Bu ari bile olmaz malesef.

Ben de ''Gökdeniz'le kiyasladiniz'' diye bir sey söyledigigimi hatirlamiyorum.Ben o cümleyi örnek teskil etmesi açisindan yazdim.Mehmet'i savunurken de ''o'nun tecrübesiz ve bizdeki ilk sezonunu geçiren bir futbolcu'' dedigimi de hatirlamiyorum!

Harun
27.11.2005, 13:58
Iknici paragrafi özellikle ayri yazdim ki seninle bir alakasi olmadigini belirteyim diye! Ama anlayis farki iste.

NO Women No M.yilmazsmileys/smiley1.gif

Oruç
27.11.2005, 14:00
Dogru sizin gibi anlayisli degiliz.Anlayisimiz biraz kit da ondan...smileys/smiley1.gif

Atmaca
27.11.2005, 14:03
Emin olun, ben kesinlikle inaniyorum ki, biz yillardir yabanci hayraniyiz; kendi insanimiza tahammül göstermiyoruz.Eger Hüseyin cesaretsiz oynuyor, Mehmet Yilmaz stresli oynuyorsa bunda en büyük pay seyircinindir.

Tahammülde nereye kadar diyeceksiniz; eger bi futbolcu sahaya cikmissa sonuna kadar ona destek olmak gerekir.Yoksa kendi futbolcumuzu isliklasak zaten sahamiza rakip seyircinin gelmesine gerek yok, biz gönüllü olarak rakibe calisiyoruz demektir.

Eger Teknik adam o futbolcuyu herhangi bi sebeple sahaya sürmüsse mesele bitmistir.

Tabi bu söylediklerimiz anlayana!

Oruç
27.11.2005, 14:05
@Atmaca

Bu yaziyi yazmana gerek yok.Ne de olsa ''anlayisimiz kit(!)''

zafer6161
27.11.2005, 14:05
siiiiissssssssssssssssst sakin beyler destek veren yazsin vermeyen yazmasin bukadar uzatmanin biablami yok

Sevgi
27.11.2005, 14:07

Mehmet'in aldigi ''trilyon''dan bahsediyorsunuz.Mehmet bunu bana verin diye Baskan'in veya bir baska yöneticinin kafasina silah mi dayadi?.

hazirlik kampinda attigi bir kaç golden sonra yönetime 1 trilyondan asagiya oynamiyacagini söyledi.Yeterlimi dir.

konuyu bir maça endeksleyenler , hocayla bagdaslastiranlara da saygilar:)

Sevgi
27.11.2005, 14:08
siiiiissssssssssssssssst sakin beyler destek veren yazsin vermeyen yazmasin bukadar uzatmanin biablami yok

Destek vermeyen neden yazmiyor ? varmi mantikli bir açiklaman ?

zanoylu
27.11.2005, 14:09
Benim sahsi görüsüm M .Yilmaz'a gelene kadar daha çok futbolcu vardir bu takimda gitmesi gereken....

Herkezi aynikaliba koyamayiz herkesin düsüncesine saygi duymak lazim.Herkez kendine göre haklidir........smileys/smiley2.gif

Oruç
@sevgi

Birinci cümlenizde ''yönetime 1 trilyondan asagiya oynamiyacagini söyledi.'' demissiniz.Daha önce de söyledigim gibi ''Yönetim bunu vermek zorunda degildi''Edited by: thepatfhinder

Sevgi
NO Women No M.yilmazsmileys/smiley1.gif

helal olsun sane tek cümlede özetlemissin smileys/smiley36.gif

Sevgi
27.11.2005, 14:11
@sevgi

Birinci cümlenizde ''yönetime 1 trilyondan asagiya oynamiyacagini söyledi.'' demissiniz.Daha önce de söyledigim gibi ''Yönetim bunu vermek zorunda degildi''

TRABZONSPOR u yönetecek kapasitede bir yönetimimiz olsaydi bugün bu hallerde olmazdik.Mehmet Yilmaz i destekleyecegiz diyede birbirimize girmezdik.

Saygilar Atay Aktug

Oruç
27.11.2005, 14:14
@sevgi

Burada sahsen Mehmet'i desteklemeliyiz diye bir sey söylemedim.Bu konuda elestirilmesi gereken öncelikle yönetimdir.Bazi arkadaslar bunu anlamamakta israr ediyor galiba.Ama anlayis farki iste...
Edited by: thepatfhinder

worldmaster
27.11.2005, 14:14
Benim sahsi görüsüm M .Yilmaz'a gelene kadar daha çok futbolcu vardir bu takimda gitmesi gereken....

Bunu görmeyen zihniyet(ya da görüpte dile getirmeyen) zihniyet utansin.Helal olsun abi tek kelimeyle yanit vermissin

zanoylu
27.11.2005, 14:27
Yani bir M.Yilmazi destekliyecez veya elestricez diye bir birimizi tefe koymadigimiz kaldi hadi onuda yapalim.Birisi bir yorum yapiyor öteki veya karsit görüstekiler hurraaa adamin üstünesmileys/smiley5.gif

Su oyun düzeninde zaten Mehmetin iyi oynamasi gibi bir sey söz konusu olamazki neyi tatisiyoruz....4-3-1-2 oynaya bilsekte o zaman baksak.Fatih, gökdeniz,miroslaw yok zaman zaman lee,hüseyin eller de olmadi eeeeee kalende de sorunun var, elde kalan adaminda yeni transfer uyum form sorunlari var.Ondan sonra yok efendim mehmet gel bizi kurtar yaaa birakin bu isleri LÜTFEN biraz gerçekçi olun.......!

Harun
27.11.2005, 14:49
Yani bir M.Yilmazi destekliyecez veya elestricez diye bir birimizi tefe koymadigimiz kaldi hadi onuda yapalim.Birisi bir yorum yapiyor öteki veya karsit görüstekiler hurraaa adamin üstünesmileys/smiley5.gif

Su oyun düzeninde zaten Mehmetin iyi oynamasi gibi bir sey söz konusu olamazki neyi tatisiyoruz....4-3-1-2 oynaya bilsekte o zaman baksak.Fatih, gökdeniz,miroslaw yok zaman zaman lee,hüseyin eller de olmadi eeeeee kalende de sorunun var, elde kalan adaminda yeni transfer uyum form sorunlari var.Ondan sonra yok efendim mehmet gel bizi kurtar yaaa birakin bu isleri LÜTFEN biraz gerçekçi olun.......!

Mehmet Yilmaz'i elestirirken bu seneyi ele alarak elestirmiyorum. 3 sezondur bizde ama ortada icraat yok.Saydigin eksikler bu yila ait peki geçen sezon ne yapti yada bir önceki sezon.Mehmet Yilmaz'a gösterilen sabir kimseye gösterilmedi ki .Hangi sabirdan bahsediliyor bilmiyorum.Agustine bir sezon durdu gönderildi gol atamiyor diye.Peki Mehmet niye 3 sezondur bizde gol atamadigi halde.Demekki yerli yabanci konusunda yanlis düsünüyoruz.

61 TS 1967
27.11.2005, 14:49

ve ben bu yaziyi okuduktansora avatarima Mehmet Yilmazi koyuyorum.... sizi de en azindan ona destek olanlari da buna davet ediyorum.. Mehmet Yilmaz Trabzonspor için elinden geleni yapiyor.. yetmiyorsa bu onun suçu degildir.. Edited by: 61 TS 1967

zanoylu
27.11.2005, 14:51
Hos geldiniz.........smileys/smiley4.gif

Burçak
27.11.2005, 15:17
Mehmet yilmazin nasil bi trabzonsporlu oldugu tartisilmaz. zaten bunu tartismiyoruz. kisiliginide kimse tartismiyor tartisamazda. çok iyi bir insan.

sadece bu takimda futbol oynayabilmek için gerekli kapasitesi yok diyoruz. bundada yanlis bise yok heralde. bazilarida simdi aklindan geçiriyodur,sadece mehmet yilmazmi. haklilar onlarada hak veriyorum. mehmet yilmaz gibi futbol becerisi bakimindan trabzonsporda oynayamayacak durumda olan bi çok kisi var. önemli olan trabzonsporda oynayabilecek futbolcular alabilmek.

benim kisisel olarak mehmete kizdigim bi nokta var. bu transfer iyilestirmeleri zamaninda aldigi parayi begenmeyen, kadroda sakat ve cezali yokken ilk 11 e giremedigi dönemlerde ; eger 11 de oynayamayacaksam ben sezon sonu giderim, burda sans bulamiyorum diyen kisi, eline geçirdigi bukadar sansi degerlendirememis olmasinadir. yani hangi futbolcuya bukadar sans verilmiski. belki mecbur kaldigimizdan 11 de basliyo maçlara . ama sonuçta ilk 11 sansi buldu fakat degerlendiremedi. burda hatayi kendinde aramalidir. ve simdiye kadar bu sansi degerlendiremeyen birisi bu satten sonrada bize faydali olamaz diye düsünüyorum. en hayirlisi onun baska bi takima gidip kendini göstermesi , bizimde onun yerine kaliteli becerikli bi forvet almamizdir. ozaman hem mehmet yilmaz hem trabzonspor kazanir.

saygilar.

Trap_Zone61
27.11.2005, 16:15
smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

iste arkadasim benimde daha öçncesinde anlatmak istediklerim buydu.ama dün aksam bana karsiçikildi.Köstek oluyormusum falan die...yazini sonuna kadar destekliyorum...parmaklarindan bal dalmliyor.tekrar buraya yazayim,

MEHMET YILMAZI KÖTÜLEMIYORUZ,KÖSTEK OLDUGUMUZ YOK...ISIN ÖZETI ,MEHMET YILMAZ ELINE GEÇEN FIRSATI KULLANAMIYOR.YETENEGI YOK....mehmet yilmazin yakini olanlar cevap yazmasin anlasilamiyoruzsmileys/smiley4.gif..benim de en cok sinirlendigim mehmet yilmaz bu takimda oynayamiyorum diyordu.zamaninda senol günes 'mehmet yilmaz' oynadida oynatmadimi.Hocamiz mecburiyetten oynatiyor..ve simdi tam istedigi gibi ilk 11 de,ve istedigi kontratida imzaladi..hesey onun istedigi gibi oldusorun yok.sorun hersey yolunda olmasina ragmen neden oynayamiyor...akcabat giderse destek sonun akadar........

yabgu61
27.11.2005, 16:15
Kimse Mehmet Yilmaz'in Trabzonlulugu veya Trabzonspolulugunu tartismiyor. herkes sadece onun Trabzonspor da oynama kapasitesi olupolmadigini tartisiyor. bence yok. kaçirdigi goller baskidan degil bence. çünkü önceden ona dogru düzgün baski yapan yoktu. ama yinede golden eser yoktu. anarthosis maçlarinda onun kaçirdigi goller yerine daha çok Yattara elestirildi ama %100 golleri kaçiran M. Yilmaz'di. sunu söyleyebilirim bir forvet olarak yeterince beceriksiz. defansta belki birseyler yapabilir. bence takimdan gönderilmeli. enazindan forvet diye onu oynatmayiz. ha forvette o varmis ha forvetsiz çikmisiz. ne farkediyorki.

Trap_Zone61
27.11.2005, 16:22
smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

Armağan Dere
27.11.2005, 16:26

<DIV align=center>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/trans.gif</DIV>Taraftarlar sabah antrenmanina gelerek, grip oldugu için çalismaya katilmayan Mehmet?e odasinda çiçek verdiler.

<CENTER>
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/261105mehmet1.jpg
</CENTER>
ben mehmeti seviyom aslinda çok hirsli çok azimli bi insan ama bi türlü gol atamiyor...biraz kendini gelistirse daha iyi olacak insallah smileys/smiley32.gifEdited by: ÇAYKARALI_61

POYRAZ
27.11.2005, 16:36
Mehmet bütün iyi niyetiyle oynuyor ama olmayinca olmuyor iste.

emrealis
27.11.2005, 16:41
arkadaslar burada mehmet yilmaz i elestirenlerin hic biri karakterine, hirsina veya trabzonspor sevgisine bise demiyor.Bende seviyorum mehmet yilmazi cok iyi bir Trabzonsporlu cok hirsli ve elinden gelen herseyi yapiyor ama 3 sezondur Alah askina ne yapti cabaliyor ama yeterli diil koskoca sezonda 35 gol atmakla asist yapmakla Trabzonsporda forvet olunmaz onun icin hak etmiyor bu takimda oynamayi ne kadar seversek sevelim duygusallik falan bitsin artik mehmet yilmaz kredisini tüketti ona verilen sanslari degerlendirmedi artik gönderilmeli cünkü Trabzonspor a zarar veriyor

Trap_Zone61
27.11.2005, 16:43
ayenen:)

Lazmafia
27.11.2005, 16:43
defanstaoynasa takim adina daha faydali olur

perfectstorm
27.11.2005, 18:22
takimin içinde ne kadar kazma varsa,destek olun..!!

bu kafayla,ne zaman adam oluruz..!

bu takimda revizyon sart. gidecekler listesinin en basindada m.yilmaz olmali..!

Burçak
27.11.2005, 18:31
mutlu olmak istiyosak bu takimi bisekilde is yapan birilerini aldirabilmeyiz. örnek simko. geldi bi maça çikti yapmasi gerekeni yapti. 3 4 tane daha simko gibi adam olsun bu takimda eseriz yaa.

perfectstorm
27.11.2005, 18:34
bu basligi görmek bile,bana komik geliyor.! ama gülemiyorum,aksine üzülüyorum..yazik .isimiz gücümüz havanda su dövmek.. hangi akilla,mantikla destek vericez.anliyamadim. ...! trabzon dogumlu diyemi....! baskanindan taraftarina kadar bu düsüncede olanlar.dogruyu inatla görmek istemiyor..!trabzonspor,bir kasaba takimi degil artik.topçularin kütükleri degil sahada ne verdigi önemli...!

sevencan_oflu
27.11.2005, 19:21
bakiyorumda basliktan ziyade insanlarin tartismasi ön pilana çikiyor. birakin arkadaslar tartismayida konu hakkinda biseyler yazin... sizin tartismanizi burda okuyacak degiliz herhalde.....

konuya gelince: memete destek vermeye hiç gerek yok adama ne kadar sahip çiksan bi o kadar da kötü oynuyo. destek vermeyelimde defolsun gitsin. yoksa biz bu adamdan çok daha zara görecez......

mezgit
27.11.2005, 19:31
ona destek olsun diye 100 tane kalas çaksan

o üzüm üzüme bakabaka kararir olayina girer

kötü söz söyletenindirsmileys/smiley7.gif

61 TS 1967
27.11.2005, 19:39
Bu konuya açilan baslik Mehmet Yilmazin Trabzonsporumda oynamasini desteklemek miyoksarize maçinda ona yapilan ayipin yanlisligi mi??smileys/smiley5.gif

mezgit
27.11.2005, 19:46

mehmet yilmazi elestirenler bu resme dikkatlice baksin baktim iyi futbolcu olmaz bundan

sevencan_oflu
27.11.2005, 20:15
Bu konuya açilan baslik Mehmet Yilmazin Trabzonsporumda oynamasini desteklemek miyoksarize maçinda ona yapilan ayipin yanlisligi mi??smileys/smiley5.gif

seyircilerin bi kismi her ne kadar ayiplasada çilginlar tayfasinin ona ne kadar destek verdigide ortada be arkadas. ama ne kadar desteklesek bi okada kötü oynuyorr. bu adamdan bi b.... olmaz....

Nihat Güneş
27.11.2005, 20:22
Mehmet Yilmaz'a ben de çok üzüldüm. Fatih'in maçtan sonra röportajini seyrediyordum, içim sizladi...Ama bazi seyleri de gözden kaçirmamak lazim; Bu nasil bir baskidir ki yillardir üzerinden atamadi gitti çocukcagiz... Hep zoru basariyor Mehmet. O topu disari atmak daha zor ama oluyor iste.Trabzonlu olmasi hiç bir seyi degistirmez. Simek Trabzonlu mu?... Onun gibi olsun takimin tamami Polonyali olsun.. Bu bakis açisini da saglikli bulmuyorum dogrusu... Amaç klübün basarisiysa Trabzonlu ya da degil, kim takima zarar veriyorsa, kim takimin basarisini düsürüyorsa, yavaslatiyorsa gönderilmeli. Ve deo kisilere Trabzonlu diye fazla tolerans gösterilmemeli...

imzami atiyorum...

smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

mini FaNaTiK
27.11.2005, 20:41
Bizim tartistigimiz konular farkli heralde bazilari Mehmet golcü olmadigini söylüyor biz bunu tartismiyoruz..Ne kadar kötü olursa olsun giydigi forma için bu tür bir eylem yapilmamaliydi..

61 TS 1967
27.11.2005, 21:02
Bizim tartistigimiz konular farkli heralde bazilari Mehmet golcü olmadigini söylüyor biz bunu tartismiyoruz..Ne kadar kötü olursa olsun giydigi forma için bu tür bir eylem yapilmamaliydi..

aha iste anlatmaya çalistigim bu... Bi de su babayigide hakaret etmeyelim ya.. Adam elinden geleni yapiyor.. onda yetenek yoksa,bu onun suçu degil hala onu Trabzonspor kadrosuna alanindir.. Göndersinler onu da Gaziantep e falan.. Belki de iyi bi futbolcudur da baski altinda oldugu için iyi oynayamiyordur.. Bi göndersinler kiralik falan versinler.. Bi baska klupte oynasin.. Kendini ispatlasin ya..Edited by: 61 TS 1967

KuĞu
27.11.2005, 21:03
Evet M.Yilmaza tam destek benden ama baska bir takimda kendini gelistirmek için oynamayi kabul ederse.

zafer6161
27.11.2005, 21:14
MEHMET?E ÖZEL KORUMA!" http://www.gunebakis.com.tr/resim/Mehmeteozelkorumaa.jpg <DETAILS>

Son haftalarda formsuz bir görüntü sergileyen ve kaçirdigi goller nedeniyle hedef tahtasi haline gelen Mehmet Yilmaz?a, Teknik Direktör Vahid Halilhodziç sahip çikti. Çaykur Rizespor maçinda oyuna girerken, tribünlerin büyük bölümü tarafindan yuhalanan, her kaçirdigi golden sonra da tepki gören, soyunma odasinda ise aglayan Mehmet Yilmaz?in, teknik Direktör Vahid Halilhodziç ile görüserek, "Hocam burada benim isim bitti. Kendi kentimde istenmiyorum. Tribünler beni istemiyor. Devre arasinda gitmek istiyorum" diye istekte bulundu. Mehmet?in, sabah yapilan çalismaya da, ?moralim bozuk? diyerek çikmak istemedigi kaydedildi.

HALILHODZIÇ 'ASLA' DEDI
Bunun üzerine Teknik Direktör Vahid Halilhodziç?in, "Bak Mehmet; Ben senden çok memnunum. Karakterli bir insansin. Çok çalisiyorsun. Bir seyler üretmek, takima katkida bulunmak için kendini paraliyorsun. Ama gol atamiyorsun. Taraftarlar böyle dönemlerde tepki gösterebilir. Senden çok daha büyük futbolcular bile ayni seylerle karsilasmistir. Bunlari dert etmemelisin. Sana inaniyor ve güveniyorum. Git, dinlen, moralini düzelt? Idmana da çikma. Ama seni asla birakmayacagim. Bu olumsuz tabloyu birlikte asacagiz. Seni ne devre arasinda, ne de daha sonra birakmayacagim. Buna göre kendini hazirlayacaksin" dedigi vurgulandi.

TARAFTAR DESTEGI
Trabzonlu Gençler ve Boztepe Taraftarlar Dernegi?ne mensup bir grup taraftar toplulugu dün sabah Mehmet Ali Yilmaz Tesisleri?ne gelerek önceki aksam oynanan Çaykur Rizespor karsilasmasinda seyircilerin aleyhte tezahüratlarindan olumsuz etkilenen Mehmet Yilmaz?a moral verdiler. Taraftarlar sabah antrenmanina gelerek, morali bozuk oldugu için çalismaya katilmayan Mehmet?e odasinda çiçek verdiler.

.................................................. .......... .................................

mehmet yimazi elestirenler halil hocanin söylediklerini bi okusun </DETAILS>

Avare
27.11.2005, 22:47
ayiptir ya ayip nasil bir site yoneticiligidir bu iyice saçmalamaya baslandi bu sitede nedir bu ya 2 saat once yazdigim yazi yok

ayziya ilgili herharngi bisey de yok ne biçim istir yaaaaaa

artik sinirlenmeye abslaidmsmileys/smiley7.gif

aksam evden cikarken msj sayim 197 idid eve geldim 192 ne bu yaaaa ben buugn 1 tane yazdim ustelik 1 hafta once yazdikalrimi da simdimi siliyonuz yuhhhh karedsim yaa yuhhhhhhhhhEdited by: Avare

Mollasalihoğlu
27.11.2005, 22:53
MEHMET?E ÖZEL KORUMA!" http://www.gunebakis.com.tr/resim/Mehmeteozelkorumaa.jpg <DETAILS>

Son haftalarda formsuz bir görüntü sergileyen ve kaçirdigi goller nedeniyle hedef tahtasi haline gelen Mehmet Yilmaz?a, Teknik Direktör Vahid Halilhodziç sahip çikti. Çaykur Rizespor maçinda oyuna girerken, tribünlerin büyük bölümü tarafindan yuhalanan, her kaçirdigi golden sonra da tepki gören, soyunma odasinda ise aglayan Mehmet Yilmaz?in, teknik Direktör Vahid Halilhodziç ile görüserek, "Hocam burada benim isim bitti. Kendi kentimde istenmiyorum. Tribünler beni istemiyor. Devre arasinda gitmek istiyorum" diye istekte bulundu. Mehmet?in, sabah yapilan çalismaya da, ?moralim bozuk? diyerek çikmak istemedigi kaydedildi.

HALILHODZIÇ 'ASLA' DEDI
Bunun üzerine Teknik Direktör Vahid Halilhodziç?in, "Bak Mehmet; Ben senden çok memnunum. Karakterli bir insansin. Çok çalisiyorsun. Bir seyler üretmek, takima katkida bulunmak için kendini paraliyorsun. Ama gol atamiyorsun. Taraftarlar böyle dönemlerde tepki gösterebilir. Senden çok daha büyük futbolcular bile ayni seylerle karsilasmistir. Bunlari dert etmemelisin. Sana inaniyor ve güveniyorum. Git, dinlen, moralini düzelt? Idmana da çikma. Ama seni asla birakmayacagim. Bu olumsuz tabloyu birlikte asacagiz. Seni ne devre arasinda, ne de daha sonra birakmayacagim. Buna göre kendini hazirlayacaksin" dedigi vurgulandi.

TARAFTAR DESTEGI
Trabzonlu Gençler ve Boztepe Taraftarlar Dernegi?ne mensup bir grup taraftar toplulugu dün sabah Mehmet Ali Yilmaz Tesisleri?ne gelerek önceki aksam oynanan Çaykur Rizespor karsilasmasinda seyircilerin aleyhte tezahüratlarindan olumsuz etkilenen Mehmet Yilmaz?a moral verdiler. Taraftarlar sabah antrenmanina gelerek, morali bozuk oldugu için çalismaya katilmayan Mehmet?e odasinda çiçek verdiler.

.................................................. .......... .................................

mehmet yimazi elestirenler halil hocanin söylediklerini bi okusun

</DETAILS>

vahid hoca ne yaptin ya,sen de anlamiyosun ne top isinden ne de insanin iyisinden..

mini FaNaTiK
27.11.2005, 22:58

HALILHODZIÇ 'ASLA' DEDI

TARAFTAR DESTEGI

mehmet yimazi elestirenler halil hocanin söylediklerini bi okusun

</DETAILS>

vahid hoca ne yaptin ya,sen de anlamiyosun ne top isinden ne de insanin iyisinden.. bu kadar yillik kalitesine ortaya koymus biri mi anlamiyor yoksa sizler mismileys/smiley5.gif

zafer6161
27.11.2005, 23:06
herseyi vahid hocanin sözleri acikliyor

adam diyoki ben senden memnunum sen kötü oynasanda seni asla birakmayacagim bu busenede dahil ileriki senelerde dahil hocamizin encok begendigi futbolcularin basinda mehmet yilmaz geliyor hatirlayin daha ilk macta söyledigi cümleleri

ozcan_asanoglu
28.11.2005, 09:07
ben de mehmet yilmaz'a çok kiziyorum, bir insan bu kadar mi zor gol atar anlamiyorum...ama gözünün yasina bakmadan bazilarini kadro disi birakan vahit hocanin mehmet yilmaz'a böyle destek çikmasi, hocanin iyi niyet, çalisma, azim gibi seyleri ön planda tuttugunu gösteriyor...vahit hoca kal diyorsa biz de en azindran yuhalamayalim..

yaranozlu
28.11.2005, 09:16
yuhalamak yanlis tabi statta ama inanin ben evde çok yuhaliyorum. 5 yildir kupa finalleri disinda iyi oynadigi maçi yok bu adamin. bize de yazik. stresten ölüyoz onu izlerken. top ayagina gelio gelir gelmez göge yükselio, nasi bi ayaktir o. Kafa toplari çok zayif, bikere görmedim kafayla topu bizden birine aktardigini. bence duygusal davranmayip biletini kesmeliyiz. sinirlari çok zorladi Mehmet. Kendisi hemserimdir ama yok yok, olmaz bise bu adamdan...Az daha Rizeye bile puan kaptirioduk onun yüzünden!....

zafercalikoglu
28.11.2005, 10:52
iyi niyetli iyi çalisiyor ama trabzonspor gibi hedefleri sürekli büyük bir kulüpte oynamasi sakincali,

bence mutlu olabilecegi bir takima gitmesi gerekiyor,önceden oynayamaktan yakiniyordu bu sene hep oynuyor hala bir gelisme yok ,bence jun bile mehmet den daha iyi ,

kudu_61
28.11.2005, 13:04
Hata Mehmet te kendisini hiç gelistirmiyor ona çok ihtiyacimiz vardi ama o yoktu Trabzonlu olabilir hemsehrim olarak sonuna kadar yanindayim ama kötü oynayan bir topçuyu trabzonlu diye sahada tutmanin hiç bir mantigi yok karakterli trabzonsporu çok seven biriside olabilir ama oynayamiyor yapacak birsey yok bence gitmesi lazim...