PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Spor Toto Süper Lig 9. Hafta | Trabzonspor 3 - 1 Gençlerbirliği

Sayfa : 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11

Cafer Bulur
20.10.2010, 20:35
maca kalmis 2 gun , morinho ile ferguson gelip ortaklasa el atsa nolur genclere:) manisayi kucumseyip yenildik ve hoca degisikligi meselesi efsaneye donustu. bu maci onemser isek (ki oyle olmasi gereken de odur) sorun yasamayiz.
Rakibi kücümsemeyelim,doll ün gidisiyle bizim icin bu mac daha tehlikeli bir hale gelmistir.

Yüzde yüzle sahada olmaliyiz,aksi takdirde hüsrana ugrariz.

Eren Karaahmetoğlu
20.10.2010, 20:41
Kazanacağımızı düşünüyorum. Zor mu olur, kolay mı olur orasını hep birlikte göreceğiz.

:)

Hürgün Aygün
20.10.2010, 20:43
Colman'ın golü var.:)

ilhan
20.10.2010, 20:44
Trabzonspor'un işi ciddiye aldığında yenemeyeceği kimse yok. Umut Bulut'un açıklamalarında dediği gibi "bizi kimse kolay kolay" yenemez. Manisaspor maçı bir mağlubiyet değil, kazaydı. Senede bir defa olur.

Gençlerbirliği perişan halde. Takımın omurgaları sakat ya da sakatlıktan yeni çıkmış. Bizde rakibin direncini kıracak etkili çok adam var. Yattara gibi bu ligde tüm kanat savunmacılarının çekindiği bir adam bile kulübede oturuyor. Jaja, Alan, Engin gibi kreatif oynayan, Umut, Burak, Ceyhun gibi güçlü fizikli, Colman ve Selçuk gibi "çok" yaratıcı silahlarımız var. Teofilo oynarsa gol ya da goller bulabilecek bir isim.

İyi bir savunma hattımız ve sağlam bir kalecimiz var. Sol bek yok orası ayrı. Orası kanayan yara. :)

*

Biz üstünüz, "kendimizi favori görmüyoruz" ama favoriyiz!

Güzel futbol, kolektif futbol, total futbol = bol gol.
Kazanacağız.

Cafer Bulur
20.10.2010, 20:49
Ilhanim seni hava girmis gördüm son günlerde.

Biraz yavas,takim g.birligi,konya ve gs maclarini kazanirsa ancak istikrardan bahsedebiliriz.

Hersey benim yenemeyecegim takim yok demekle olmuyor,bunu her mac sahaya yanistmak gerekiyor.

Bu takim bunu basaracagi güvenini henüz vermedi.

bbyanik
20.10.2010, 20:53
Hikmet karaman geliyormuş :D Korku filmi gibi :D

Kel Director İş Başında 2 :D

:alkış::D:alkış::D:alkış::D

ilhan
20.10.2010, 20:54
Ben hazırlık maçlarından beri havaya girdim Cafer abi. Ersun Yanal'ın ilk dönemlerinden sonra, hatta Şenol hoca takımın başına geçtikten sonra daha havalı, daha tempolu ve daha çok pas yaparak oynuyoruz. Ben bu takımı izlemekten büyük keyif alıyorum.

Kayserispor maçında takımı iyi bulmadım sadece. O maç dışında her maç gayet iyiydik. Manisaspor'a yenildiğimiz maçta dahi girdiğimiz pozisyonlar oldukça fazlaydı.

Elbette temkinli olmak gerekiyor. Ama şampiyon olacağım diyorsan üç atıp bir sayıp geçeceksin.

Ki şampiyon olacağız.

ESER
20.10.2010, 20:57
Rakibi kücümsemeyelim,doll ün gidisiyle bizim icin bu mac daha tehlikeli bir hale gelmistir.

benim soylemek istedigim de o.

isi rakibin hocasina yada durumuna baglamanin bir anlami yok. takimimiz cikip onemserse ve 7-0 in rehavetine kapilmadan ciddiyet ile oynarsa bir sorun olmaz.

rakip hocasi oyuncusuna bu kadar takilmanin bir anlami yok.

lazzz61
20.10.2010, 21:13
su acun dediği son lafıda duydunuzmu renktaslar buna gerekn cevabı vermemızz gerekıyor

» Bu Mesaj BMN Forum Yöneticisi Tarafından Düzenlenmiştir.
» Mesajın forum kurallarına uygun olmadığı tespit edilmiştir (Genel Kurallar).
» Forum yöneticileri / moderatörleri kurallara uymayan mesajları düzenleme ve silme hakkına sahiplerdir.
» Foruma üye olan herkes Forum Kurallarını (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=2344) kabul etmiş sayılır.
» Gerekli durumlarda itirazlarınız için: bordomavi@bordomavi.net

Emirhan Uludüz
20.10.2010, 21:14
su acun dediği son lafıda duydunuzmu renktaslar buna gerekn cevabı vermemızz gerekıyor

Ne dedi yine?

Mustafa Calik
20.10.2010, 21:20
Acun Ilıcalı’nın AA muhabirine yaptığı açıklama şu şekilde,
“Haftasonu oynanacak Galatasaray - Fenerbahçe derbisi hakkında tahmin yürütmek istemediğini söyleyen Ilıcalı: "Ben maç hakkında tahminde bulunmak istemiyorum. Uğursuzluk getiriyor. Çünkü daha önce iki üç kez tahminde bulundum ve üçünde de Fenerbahçe kaybetti. Bu yüzden bu konuda tahminde bulunmuyorum. Ama tabii bugün Fenerbahçenin favori olması bu maçı kazanacağı anlamına gelmiyor. Eğer Fenerbahçe iddiasız Trabzonspor’u Kadıköy'de yenemiyorsa futbolda her şey olabilir demektir" diye konuştu.

» Forum yöneticileri / moderatörleri kurallara uymayan mesajları düzenleme ve silme hakkına sahiplerdir.
» Foruma üye olan herkes Forum Kurallarını (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=2344) kabul etmiş sayılır.
» Gerekli durumlarda itirazlarınız için: bordomavi@bordomavi.net (bordomavi@bordomavi.net)

lazzz61
20.10.2010, 21:20
ona fb *gs derbısını sordular kım kazanır dıe o da cvp veremem cunku fb ıddasız trabzonsporaa puan vererek sampıyon olamadı felan dedı

Serdær
20.10.2010, 21:28
Acun Ilıcalı’nın AA muhabirine yaptığı açıklama şu şekilde,
“Haftasonu oynanacak Galatasaray - Fenerbahçe derbisi hakkında tahmin yürütmek istemediğini söyleyen Ilıcalı: "Ben maç hakkında tahminde bulunmak istemiyorum. Uğursuzluk getiriyor. Çünkü daha önce iki üç kez tahminde bulundum ve üçünde de Fenerbahçe kaybetti. Bu yüzden bu konuda tahminde bulunmuyorum. Ama tabii bugün Fenerbahçenin favori olması bu maçı kazanacağı anlamına gelmiyor. Eğer Fenerbahçe iddiasız Trabzonspor’u Kadıköy'de yenemiyorsa futbolda her şey olabilir demektir" diye konuştu.
:mad:

Doğru söylemiş bizim iddiamız varmıydı ? :cool:

İddiasız olan Trabzonsporu yenemeyen Fb iddialı Trabzonspor geldiği zaman ne hallere düşer kim bilir ;)

Ben düşünmek bile istemiyorum :)

erkankoc
20.10.2010, 21:29
acun dogru soylemis..bizim hicbir iddiamiz yoktu yenemediler bile..oda biliyorki iddiamiz olsa sittin sene yenemezler:)

Paksoy
20.10.2010, 21:31
Acun bizim takımı ağzına almasa çok iyi olacak uyuz ediyor ,

Şeref
20.10.2010, 21:31
bu sozu kim soylemis?
davut dişli eski fb asbaşkanı samanyolusporda yorumcu

Emirhan Uludüz
20.10.2010, 21:33
Yanlış gelmedi banada söyledikleri :) Ama dinlemeğe değmez zaten bu adam..

Serdær
20.10.2010, 21:35
Acun Ilıcalıya gerekli cevabı Kasımpaşa maçında taraftar olarak verdik.

Onur söylemiş olduğu sözlerden sonra

» Gerekli durumlarda itirazlarınız için: bordomavi@bordomavi.net

Cafer Bulur
20.10.2010, 21:39
Bu macta takimin ve taraftarin sampiyonluk havasinda olup olmadigini görecegim.

Imzamda yazili zaten,avni akerde bir taraftar-takim bütünlesmesi olmadigi sürece sampiyon olmamiz bana göre mümkün degil.

Lig sonuna kadar avni akerde 1 bilemedin 2 macta puan kaybetme lüksümüz var,yenilme lüksümüz ise kalmadi.

ESER
20.10.2010, 21:53
davut dişli eski fb asbaşkanı samanyolusporda yorumcu

ya bosver o kolpayi .. salla onu.. o , yemen eksioglu ve ayyas senheri adam yerine koyup sinir olmaya deger mi be kardesim,,

onu fbde bile adam yerine koyan yok.. o ve onun gibi y,.saklar boyle sozlerle gundem olmanin derdinde olan adamsilar .. ciddiye almaya gerek yok

bariskaratas
20.10.2010, 22:10
Ben hazırlık maçlarından beri havaya girdim Cafer abi. Ersun Yanal'ın ilk dönemlerinden sonra, hatta Şenol hoca takımın başına geçtikten sonra daha havalı, daha tempolu ve daha çok pas yaparak oynuyoruz. Ben bu takımı izlemekten büyük keyif alıyorum.

Kayserispor maçında takımı iyi bulmadım sadece. O maç dışında her maç gayet iyiydik. Manisaspor'a yenildiğimiz maçta dahi girdiğimiz pozisyonlar oldukça fazlaydı.

Elbette temkinli olmak gerekiyor. Ama şampiyon olacağım diyorsan üç atıp bir sayıp geçeceksin.

Ki şampiyon olacağız.

evet 2 senedir en istikrarlı takımız. bu sen en iyi oynayan takımız.
kayseri ve antalya macları haric.
kayseride de 2 takım da oynamadı. senol hoca ve şota kardesligi :D

Mayls
20.10.2010, 22:25
Kasımpaşa maçıyla bu ligde herkesi perişan edebilecek bir futbol oynadığımızı kanıtladık bana göre. Her ne kadar Kasımpaşa kötü bir takım olsa da, her ne kadar Yılmaz Vural'ın bazı taktiksel hataları fark atmamızı kolaylaştırdıysa da bana göre güçlü pas trafiğimizle Süper Lig'deki her takımı kendi sahasına mahkum edebilecek seviyedeyiz.

Gençlerbirliği kötü bir dönem geçiriyor. Bu sebeple rehavete girebiliriz belki ama Manisa ve Kayseri maçları gibi bir maç geçirmeyeceğimize inanıyorum. Eser geçeriz :)

Cem Akyüz
20.10.2010, 22:31
Gerekeni yapacağız

Semra
20.10.2010, 22:34
herkes bizi çıkış maçı olarak görüyor
( biz bunun bilincinde olursak ve ciddiyetten bi an bile kopmazsak başarılı oluruz.
yeterki takım olalım kimse çıkıp show yapmaya kalmasın
herkes takım için çalışırsa 3 puanı rahat alırız.
ben artık takımıma güveniyorum bencil oynamıyor.

Napoli
20.10.2010, 22:47
Konsantirasyon galibiyet anahtarı

Napoli
20.10.2010, 22:48
Trabzonspor skoru 4-0 yapsa ancak rahatlıyorum... 3-0 bıle içimde korku urperti yapıyor.

Bendeki bu Eskiden Kalma bir hastalık galiba

SEDAT
20.10.2010, 22:48
- Acun , O , Bu , Arkadaşlar Gereksiz İnsanları Kafaya Takmaya Gerek Yok..

- Takım İyi , Güvenimiz Tam , Herkes İnanmış , Biz Önümüze Bakalım..

- Gençlerbirliğide Bu Yolda Bir Engel , Normal Topumuzu Oynarsak Rahatlıkla Aşarız :)

Onur Akyüz
20.10.2010, 23:00
fark olur filan demiyorum ama,

olurda erken bir golle gençleri maçtan koparırsak sivas ya da kasımpaşa maçına dönebilir maç,

eğer öyle olursa ilerleyen maçlarda,rakibin yenilmemek değil fark yememek için mücadele edeceği bir takım olabiliriz.

mental anlamda ciddi avantajlı olabiliriz.

irfanb
21.10.2010, 00:03

Cafer seneye BMN Forum ödüllerinde sana kesin oyum var.Hangi dalda ödül almak istersen yardimci olacagim,söz?
En muhalif üye mi?
En karamsar üye mi?

Ali İhsan
21.10.2010, 00:14
Cafer seneye BMN Forum ödüllerinde sana kesin oyum var.Hangi dalda ödül almak istersen yardimci olacagim,söz?
En muhalif üye mi?
En karamsar üye mi?

En gerçekçi üye de olabilir bence abi.

Ayaklarımızın yere basması lazım. Futbolcularımız inanınca rakibi dağıtıyor, ruhunu ortaya koymayınca olmadık puanlar kaybediyor.

Bence camia olarak havaya girmek yerine, ufaktan zevk alıp, geri kalan zamanlarda temkinli olmalıyız.

hodlu
21.10.2010, 00:18
Bu gece maç izlerken Wederson transferinin hangi mantıklı gerekçe ile yapılmadığını gerçekten çok merak ettim.Kendisi gelmemişse amenna...

Samet Yildirim
21.10.2010, 00:20
------------Onur--------
Serkan---Glo---Egemen--Cale
-------Selcuk-Colman--------
-Yattara---Jaja(Alan)---Engin
------------Umut----------

Manisaspor macinda rotasyon yapmadik bu macta yapalim.

irfanb
21.10.2010, 00:20

Ayaklarımızın yere basması lazım. Futbolcularımız inanınca rakibi dağıtıyor, ruhunu ortaya koymayınca olmadık puanlar kaybediyor.

Bence camia olarak havaya girmek yerine, ufaktan zevk alıp, geri kalan zamanlarda temkinli olmalıyız.

Yahu iyi de insanin hic takimi motive eden,begenen,öven bir mesaji olmaz mi?

irfanb
21.10.2010, 00:22
Her ne kadar ödül alacagi garanti olsa da bir oyum da Olcay Cakir`a.
:) :)

hodlu
21.10.2010, 00:23
Biliyorum taraftar olarak hocalık merakımız fazla ancak artık şu sitede 11 ve dizayn merakını bitirsek çok yakışık olacak diyorum tabii benim fikrim...

Ömer TOPAL
21.10.2010, 00:39
Biliyorum taraftar olarak hocalık merakımız fazla ancak artık şu sitede 11 ve dizayn merakını bitirsek çok yakışık olacak diyorum tabii benim fikrim...

:) ben bir kez kadro yaptım şu 2000 küsür mesaj içinde oda milli takım içindi :d
Sabri
Sabri Sabri Sabri

diye uzayıp giden :)))) 11 de kim olursa olsun kanımca isterlerse rakibi küçümsemez ve ruhlarını ortaya koyarlarsa sorun çıkmaz...Gençler maçındada aynı ciddiyetle oynayacaklarından eminim....

Gizadam34
21.10.2010, 00:53

iyi güzel de biz temkinli olsak ne olur ki? önemli olan futbolcuların ciddiyeti koruması deği l mi? biz boş yere içimizi karartacağımıza neden attığımız farkların tadını çıkarmayalım? hiç bi takımın forumunda bu kadar karamsar hava yok.. hiçbiri de bu sene 7 atamadı henüz. ama kasımpaşa ya attık diyoruz. iyi de onlar da oynadı? sivasa da atsalardı? yenildiler bile.. o kadar küçük görmeyelim takımı. bu akşam bursanın maçına bakıyorum biz o sahadan kesinlikle şu manu yu yenmeden dönmezdik.. biz iyi takımız..

Ali İhsan
21.10.2010, 01:21
iyi güzel de biz temkinli olsak ne olur ki? önemli olan futbolcuların ciddiyeti koruması deği l mi? biz boş yere içimizi karartacağımıza neden attığımız farkların tadını çıkarmayalım? hiç bi takımın forumunda bu kadar karamsar hava yok.. hiçbiri de bu sene 7 atamadı henüz. ama kasımpaşa ya attık diyoruz. iyi de onlar da oynadı? sivasa da atsalardı? yenildiler bile.. o kadar küçük görmeyelim takımı. bu akşam bursanın maçına bakıyorum biz o sahadan kesinlikle şu manu yu yenmeden dönmezdik.. biz iyi takımız..

Camia olarak temkinli olmak idi benim kasdım. Yoksa takımın durumundan gayet memnunum, maç maç gittiğimiz takdirde şampiyon olacağımıza eminim. Rakipleri sadece bir önceki maçın skoruyla yenemeyeceğimize göre, her maça aynı konsantrasyonla çıkmalıyız.Hakemle, rakibin iyi oyunuyla, şanssızlıkla yenilgiye razıyım ama rakibi küçük görme, maça ruhunu katmama sonucu alınacak bir mağlubiyet, özellikle iç sahada, durumunda oluşacak karamsarlıktansa puanlar cebimdeyken temkinli olayım daha iyi.

Ayrıca camianın genel ruh halini temsil eden bir topluluğuz,en büyük dinamiklerinden biriyiz, fikirleri önemsenen bir oluşumuz. Biz temkinli olmaya devam edersek, camia da, takım da temkinli olur.

Burak Sahin
21.10.2010, 06:17
Bu gece maç izlerken Wederson transferinin hangi mantıklı gerekçe ile yapılmadığını gerçekten çok merak ettim.Kendisi gelmemişse amenna...

evet renkdas o kadar söyledik wedersonu alalim diye ama burdaki bazi cok bilmis ark bastan karsi ciktilar simdi elimizdeki yabanci caleden bin katli daha iyi olurdu türk wederson

Burak Sahin
21.10.2010, 07:56
alanzinho yerine jaja oynamali

BALKAN 06
21.10.2010, 08:18
------------Onur--------
-------Selcuk -- Colman-----
---Burak----Jaja------Engin
------------Teo----------

gençleri yere serecek kadro bu kadro...

gencer_ts
21.10.2010, 09:00
Geçen haftaki kasımpaşa maçındada demiştim trabzonspor kasımpaşayı yenemiyorsa şampiyonluk lafını ağzına almasın diye aynı sözlerim bu maç içine geçerli bu maçı ne olursa olsun almak zorundayız bu tür maçları alamazsak nasıl ligde iddaalı oluruz.

Cemalettin Taşkın
21.10.2010, 09:15
kaç sezon önceydi hatırlamıyorum. yine böyle ligin başında galatasaray ve beşiktaşı yenmiştik havaya girmiştik gençlebirliği deplasmanında puan kaydeceğimizi aklımıza bile getirmiyorduk ama maçın daha 20, saniyesinde gol yemiştik o maç 3-0 bitmişti ve 7 maç galibiyet alamamıştık 5 maç üstüste gol atamıştık.

Colakoglu
21.10.2010, 09:51
kaç sezon önceydi hatırlamıyorum. yine böyle ligin başında galatasaray ve beşiktaşı yenmiştik havaya girmiştik gençlebirliği deplasmanında puan kaydeceğimizi aklımıza bile getirmiyorduk ama maçın daha 20, saniyesinde gol yemiştik o maç 3-0 bitmişti ve 7 maç galibiyet alamamıştık 5 maç üstüste gol atamıştık.

bukadar karamsar olma ;) mac 4-1 bizim

UĞUR DURTAŞ
21.10.2010, 09:57
kazanan takım bir sonraki hafta değişirmi değişmezmi?
bence değişir.bunun en canlı örneği manisa maçı şenol hocada bunu kabul etmişti.yine farklı kazanılan bir maçtan sonra yine sorun yaşamamak için
glavaçki,engin,yattara oynarsa daha sağlıklı olur kanısındayım.
(mustafa,alanzinyo,burak)

Şeref
21.10.2010, 10:14
avni akerdeki taraftarlarımızı ricam;
maç berabere veya yeniliyorken son dakıkaya kadar desteğmizi esirgemeyelim. oyuncularımızın yaptığı kötü ortalara, verdikleri kötü paslara yuuuuhhhh çekmeyelim, alkışlayalım cesaretlendirelim daha iyisini yapacaktır. bundan emin olun. inşallah bu seviyeye geliriz o zaman rakip takımlar dahada tırsarlar bizden
saygılar

BALKAN 06
21.10.2010, 10:20
avni akerdeki taraftarlarımızı ricam;
maç berabere veya yeniliyorken son dakıkaya kadar desteğmizi esirgemeyelim. oyuncularımızın yaptığı kötü ortalara, verdikleri kötü paslara yuuuuhhhh çekmeyelim, alkışlayalım cesaretlendirelim daha iyisini yapacaktır. bundan emin olun. inşallah bu seviyeye geliriz o zaman rakip takımlar dahada tırsarlar bizden
saygılar
saygı bizden abi,
bu dediğini yapmak şampiyonluk kadar önemli ve değerli,
inşallah diyorum inşallah.

blacksilva
21.10.2010, 10:22
------------Onur--------

bence güzel olmus
yanliz calenin tarafindan cok gol yiyiyoruz ve bu nedenle bu macta onun yerine egemeni denemekte fayda vardir. gs ve bursa maclari icin simdiden denilebilir kaybedecek birsey yok. bu macta denemezsen hangi macta yapcan? belki savunmamiz böyle daha kuvetli olur daha az gol yeriz. hep dikkat ediyorum cale geldiginden beri adamlari kaciriyo hep onun tarafindan gol yiyoruz. toplam yedigimiz gollerin yüzde 80i sol taraftan.

birde orta sahaya gelice ceyhun-selcuk-colmandan olusan ortasahayi kullaninca ortasaha hakimiyeti bizde oluyo. ceyhunun yerine ama kimi kesecen?

Mesut
21.10.2010, 10:37
------------Onur--------

teoda ziyade umut daha çok formayı hakediyor bence
teo-umut değişikliği ile güzel kadro olur
sol bekdede egemen'i yerine giray veya yumlu'nun oynaması taraftarıyım
tabi şenol hoca iyisini bilir :)

Kasım Hilal
21.10.2010, 10:51
bence güzel olmus
yanliz calenin tarafindan cok gol yiyiyoruz ve bu nedenle bu macta onun yerine egemeni denemekte fayda vardir. gs ve bursa maclari icin simdiden denilebilir kaybedecek birsey yok. bu macta denemezsen hangi macta yapcan? belki savunmamiz böyle daha kuvetli olur daha az gol yeriz. hep dikkat ediyorum cale geldiginden beri adamlari kaciriyo hep onun tarafindan gol yiyoruz. toplam yedigimiz gollerin yüzde 80i sol taraftan.

birde orta sahaya gelice ceyhun-selcuk-colmandan olusan ortasahayi kullaninca ortasaha hakimiyeti bizde oluyo. ceyhunun yerine ama kimi kesecen?

Kendi sol kanadımızdan çok gol yememizin birinci nedeni Cale'den ziyade sol açık oynayan bir sol aığımızın olmayışı bence... Alanzinho, Colman, Engin hatta Sezer.. Hepsi içeri kaçıyor ve sol şeridi boşaltıyor.. Bu da ekseriyetle Cale'nin yükünü çok arttırıyor. Hem ileri bindirmeleri yapamıyor hem de çok adamla karşılaşıyor.. Bence bizim bir sol açığa ihtiyacımız var..

saffet61
21.10.2010, 11:00
maçın ideal kadrosu bence bu
****************ONUR*******************
SERKAN******YUMLU******GLO********EGEMEN

YATTARA******CEYHUN*****SELÇUK****COLMAN

***************JAJA(BURAK)***************

***************TEOFİLO****************

Turgay Atalay
21.10.2010, 11:00
Kasımpaşa maçı kadrosu değişmeyecektir. Belki Alanzinho olmayabilir ilk 11 de,Engin monte edilebilir

Paksoy
21.10.2010, 11:47
Thomas DOLL gitmiş yerine kim düşünülüyor acaba?

Dursun Kaplan
21.10.2010, 11:52
Barış Ataş sağ bek, Serkan'da sağ açık düşünülebilir. :)

Asi Çaykaralı61
21.10.2010, 12:47
TrabzonCell Antrenman Günlüğü (20 Ekim)

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/5623-2L9O2Q8F.jpg

Takımımız Gençlerbirliği maçı hazırlıklarını bugün 18.00'de yaptığı antrenmanla sürdürdü.

Teknik Direktörümüz Şenol Güneş yönetiminde Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri Cemil Usta Sahası'nda yapılan antrenmana arka adalesinde bulunan sakatlığı nedeniyle düz koşu yapan Tayfun dışında tüm futbolcularımız katıldılar.
Isınma ve koordinasyon çalışmasıyla başlayan antrenman fiziksel olarak çabuk kuvvet ve çabuk kuvvette devamlılıkla devam etti. Son bölümde ise Gençlerbirliği maçına yönelik tam sahada taktik oyun gerçekleştirildi. Oyuncularımızın hırsı ve isteği teknik heyetimizi mutlu etti.

Ayrıca idman öncesinde Çamlık İşitme Engelliler Okulu öğrencileri, giydikleri Trabzonspor formalarıyla birlikte antrenmanını ziyaret ettiler. Öğrenciler, futbolculara çiçek verip, toplu halde fotoğraf çektirdiler. Öğrencilere Trabzonspor Dergisi ve kaşkolu hediye edildi.

Diğer Fotoğraflar

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/5623-2A9M1W2Y.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/5623-1G8K1L7B.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/5623-4S5Y0C8K.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/5623-3B7K6R7B.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/5623-5H2S5C5E.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/5623-1T8W1Y5D.jpg

Asi Çaykaralı61
21.10.2010, 12:49
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/5623-3W4C9H7O.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/5623-5B9K8R6R.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/5623-8D5P4O8A.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/5623-2V2K5L9Q.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/5623-8B5N7W8Z.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/5623-5V6B2F9N.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=5623#Icerik (http://www.trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=5623#Icerik)

ozturk
21.10.2010, 12:49
glowaçki de tam buz adam mış. resme baksanıza:)

futbalski60
21.10.2010, 12:53
Thomas DOLL gitmiş yerine kim düşünülüyor acaba?

Bir aksilik çıkmazsa Ralf Zumdick getirilecekmiş.

Asi Çaykaralı61
21.10.2010, 12:53
Taraftarın desteği hep ensemizde

http://www.haber61.net/images/news/29300.jpg

Onur '' Taraftarımızın desteğini hep ensemizde hissediyorum'' dedi

Trabzonspor'un başarılı kale bekçisi Onur Kıvrak Gençlerbirliği maçını kayıpsız geçmek istediklerini ve bunun için sonuna kadar uğraşacaklarını ifade etti
Kıvrak '' Kasımpaşa galibiyeti bizi mutlu etti , ancak şımartmadı. Taraftarımızın desteğini hep ensemizde hissettik, bizi hiç yalnız bırakmadılar. Bizde onların bu güven ve sevgisini boşa çıkartmayıp Avni Aker'den galibiyetle ayrılacağız''dedi
Tek hedeflerinin galibiyet olduğunu dile getiren başarılı file bekçisi Onur '' Geçmişte kaybettiğimiz ve kazandığımız maçların artık bir önemi yok, onlar geçmişte kaldı ,önümüze bakıp sahaya kazanmak için çıkacağız ben inanıyorum ki bir bütün halinde oynarsak , takım ruhu içimize işlerse bir de taraftarımız her zamanki desteğini sürdürürse sonuç hepimizi mutlu eder.Bu maçta da taraftarımızdan hep destek bekliyoruz.Ben bana düşeni yapıp kalemi gole kapatacağım.'' dedi

http://www.haber61.net/news_detail.php?id=68072

okg_53
21.10.2010, 13:06
Bir aksilik çıkmazsa Ralf Zumdick getirilecekmiş.

Ralf Zumdick ' in Doll un yardımcısı olduğunu vede G.birliginden alacakları olduğu için devam etmek durumunda kaldığınıda dip not olarak belirteyim.

Yani güle oynaya bir anlaşma yok. Eski yardımcı ile devam, oda mecburiyetten.

Asi Çaykaralı61
21.10.2010, 13:08
Formanın hakkını vermeliyiz

http://www.haber61.net/images/news/30392.jpg

Umut '' Bu formayı taşıyan hakkını verecek'' dedi

Trabzonspor'un Kasımpaşa ile oynadığı maçta gol orucunu bozan Umut Bulut, "Önemli olan başlamaktı" dedi.
Üzerindeki baskıyı attığını vurgulayan Umut, "Gollerin devamını getirmek gerekiyor. Avni Aker'de bu sezon golüm yok. G.Birliği'ne gol atıp taraftara koşmak istiyorum.Bu coşku bütün vucudumu sarsın istiyorum, taraftardan hep destek tam destek bekliyorum." dedi.
Trabzonspor'da oynamanın bir ayrıcalık olduğunu ifade eden Umut '' Bu formayı taşımak herkesin harcı değil , eğer bunu taşıyorsan hakkını vereceksin '' dedi

http://www.haber61.net/news_detail.php?id=68059 (http://www.haber61.net/news_detail.php?id=68059)

silentpain61
21.10.2010, 13:25
haydi koçlar bu hafta çok önemli...
fb-gs....kayseri-bjk....ankaragücü-bursa.....
bursa hariç diğer maçlar sonuçları ne olursa olsun bir şekilde bize yarıyacak...(3 puan alırsak İnşallah)
bu fırsat kaçmasın...yine saç baş yolmayalım...

Asi Çaykaralı61
21.10.2010, 13:34
Hiddink Trabzon'a geliyor

http://www.haber61.net/images/news/21765.jpg

Hiddink Trabzonspor'un Gençlerbirliği ile oynayacağı maçı izlemek için Trabzon'a geliyor

A Milli Takım Teknik Direktörü Guus Hiddink, Trabzonspor'un cumartesi günü Gençlerbirliği ile oynayacağı karşılaşmayı izleyecek. Oyuncuların performanslarını gözlemlemek amacıyla Trabzon’a gelecek olan Hiddink müsabakayı izledikten sonra şehrimizden ayrılacak.

http://www.haber61.net/news_detail.php?id=68100 (http://www.haber61.net/news_detail.php?id=68100)

Asi Çaykaralı61
21.10.2010, 13:35
Şener'den Selçuk açıklaması

http://www.haber61.net/images/news/30823.jpg

Trabzonspor Başkanı Sadri Şener oyuncuları Selçuk İnan hakkında açıklamada bulundu.

Trabzonspor Başkanı Sadri Şener, Aralık ayındaki kongre sonrası devam etmesi durumunda kulübü daha profesyonel bir anlayışla yönetmek için kadroyu genişleteceğini söyledi.

Bu arada Şener, henüz sözleşmesini uzatmayan Selçuk İnan'ın, Türkiye'de başka bir takıma gitmeyi düşünmediğini de ifade etti.

Trabzonspor'da Aralık ayında yapılacak olan seçimli olağan genel kurul öncesi sadece saha takıma odaklanmaları gerektiğini ifade eden Başkan Sadri Şener, kulüpte başkanlık yapmak isteyen kişilerin önce yöneticilik deneyimi geçirmesi gerektiğine vurgu yaptı.

Şener, her zaman kulübün önünü açma taraftarı olduğunu belirterek, "Yeni dönemde devam edersem profesyonel kadroyu genişleteceğim ve kulübün işlerini onlar yapacak. Yöneticiler ise proje ve yeni kalıcı kaynakların peşinde olacak. Yöneticinin işi bu olmalı zaten" dedi.

Sadri Şener gündemimiz şuanda ...

"GÜNDEMİMİZ KONGRE OLMAMALI"

Şener, takımın şu andaki gündeminin kongre olmaması gerektiğini de belirterek, "Şampiyonluğun en büyük favorisi biziz. Bunu söylemekten hiçbir zaman çekinmeyeceğim. Bazı kötü sonuçlar aldık ama bu kadro son yılların en iyi takımı. Her takım puan kayıpları yaşayabilir.

Önemli olan bunun altından kalkabilmek. Biz bunu başaracak güce sahibiz. Alanzinho'yu aldık eleştirildi. Teofilo'yu aldık eleştirildi. Şimdi de Jaja eleştiriliyor. Ama ben Jaja'nın da Teofilo ve Alanzinho gibi kendisini en kısa sürede ispatlayacağına eminim" diye konuştu.

"ALMADIĞIMIZ TEK KUPA KALDI"

Başkanlığı döneminde iki önemli kupa kazandıklarını da ifade eden Şener, şöyle konuştu:

"Gönül tabi ki Avrupa kupalarında da başarılı olmayı isterdi ama olmadı. Süper Kupa'yı ve Türkiye Kupası'nı aldık. Şimdi tek bir hedef kaldı oda lig şampiyonluğu. Bu yıl o kupayı da kazanacağımıza inanıyorum.

Taraftarlarımız bize sonuna kadar inansın. Bu takım önemli işler başaracaktır. Bu potansiyele sahip bir kadromuz var. Yedek kulübesinde oturan, hatta kadroya dahi giremeyen oyuncularımız bile bir çok takımda 11'de kendisine yer bulabilecek kalitede isimler."

Bakın Selçuk'un hayali neymiş...

SELÇUK İNAN'IN HAYALİ AVRUPA

Başkan Sadri Şener, sözleşmesi sezon sonunda sone erecek olan Selçuk İnan'a kongreye kadar imza attırmak istediklerini de vurgulayarak, "Selçuk, Türkiye'de Trabzonspor'dan başka bir takıma gitmeye sıcak bakmıyor ve düşünmüyor. Ona en kısa süre imza attıracağız. Ceyhun'un ise bir yıllık opsiyonu var. İsimlerinin başka takımlara yazılmasını bir türlü anlamıyorum" dedi.

Bu arada Selçuk İnan'ın Avrupa'da futbol oynamayı çok istediği ama yönetimin ısrarlı baskıları sonucu imza atmaya yanaştığı belirtildi

http://www.haber61.net/news_detail.php?id=68099 (http://www.haber61.net/news_detail.php?id=68099)

ozturk
21.10.2010, 13:38

Hiddink Trabzonspor'un Gençlerbirliği ile oynayacağı maçı izlemek için Trabzon'a geliyor

A Milli Takım Teknik Direktörü Guus Hiddink, Trabzonspor'un cumartesi günü Gençlerbirliği ile oynayacağı karşılaşmayı izleyecek. Oyuncuların performanslarını gözlemlemek amacıyla Trabzon’a gelecek olan Hiddink müsabakayı izledikten sonra şehrimizden ayrılacak.

http://www.haber61.net/news_detail.php?id=68100 (http://www.haber61.net/news_detail.php?id=68100)

futbolculara olumlu yansır bu gelişme:) sevindim:)

Şahinoğlu
21.10.2010, 13:41
En son Terim geldiğinde puan kaybetmiştik diye hatırlıyorum bu herif uğurlu gelir inşallah.

saffet61
21.10.2010, 13:43
bütün yerliler oynamalı hiddink geliyor ayrı bir hırsla oynarlar

Asi Çaykaralı61
21.10.2010, 13:48

Bence istediğimiz futbolu oynayabilirsek ALLAH'ın İzniyle kazanacağız :D

SefaÇetinKulak
21.10.2010, 13:50
Kendi evimizde yine puan kaybı istemiyoruz !

Asi Çaykaralı61
21.10.2010, 13:51
Bu maçı ya kazanacağız ya kazanacağız :D

SefaÇetinKulak
21.10.2010, 13:52
Önümüzde 2 kolay maç var . Bunları alıp zirveye yerleşiriz . Bursa kaybedecektir .

Süleyman Eruyar
21.10.2010, 14:01
En son Terim geldiğinde puan kaybetmiştik diye hatırlıyorum bu herif uğurlu gelir inşallah.

bende öyle hatırlııyorum,
ne zaman birileri bizi izlemeye gelse takıma birşey oluyor,
heyecan basıyor herhalde,
milli takım umrumda değil, bize birşey olmasın.

futbalski60
21.10.2010, 14:04
Murat Kalkan sakat Orhan ve Alparslan da cezalı rakibin bekleri yok Yattara ilaç olur bu maçta bize.

Samet Yildirim
21.10.2010, 14:05
Adami zorla trabzona getirecegiz... :)

HH_52
21.10.2010, 14:08

http://www.haber61.net/images/news/21765.jpg

hayret, bu adam Trabzonun yolunu bilirmiydi???

Murat Altun
21.10.2010, 14:09
Hiddin geliyormuş bu saaten sonra gelse nolur milli takımı .ok etti

aslında deve yüküylke para alıp hiç bir işe yaramayan memeleketinde keyif süren bu adamı iyi bir protesto etmek lazım Oğuzunuda alsın gitsin

ünsalyılmaz
21.10.2010, 14:11
ulan yeni uyandım hemen oturdum bilgisayar başına bakıyorum trabzonspor haberlerine ne gelişme var diye daha annemin bile yüzünü görmedim :) annem geldi diyo bana trabzonspor alsa seni kendi üstüne diyorum kötüde olmaz hani :D dün de yeni bi kızla tanıştım ilk dediğim şey trabzonspor maçlarında avni akerdeyim bana sakın tercih yaptırtma tercihim avni aker olur :D

Keleşoğlu
21.10.2010, 14:11
uzun bir aradan sonra Avni Aker 'de olacağım :)

ünsalyılmaz
21.10.2010, 14:12
Hiddin geliyormuş bu saaten sonra gelse nolur milli takımı .ok etti

aslında deve yüküylke para alıp hiç bir işe yaramayan memeleketinde keyif süren bu adamı iyi bir protesto etmek lazım Oğuzunuda alsın gitsin

yiyosa oğuzuda alsun gelsin!!

Kamil Çakmak
21.10.2010, 14:13
Hiddink Trabzon'a geliyormuş. Anlaşıldı ki Oğuz Çetinden umudunu kesmiş:)

Süleyman Eruyar
21.10.2010, 14:19
bordo-mavili kulüpten alınan bilgiye göre, iki ülke futbol federasyonları arasında yapılan görüşme sonucunda, gelecek yılın Şubat ayında Hüseyin Avni Aker Stadı'nda hazırlık maçı oynanmasına karar verilirken, maçın tam tarihinin ise daha sonra açıklanacağı belirtildi.

Trabzonspor Kulübü Başkanı Sadri Şener ise konuya ilişkin olarak, böyle bir maça büyük bir memnuniyetle ev sahipliği yapacaklarını söyledi.

Türkiye - Güney Kore

HH_52
21.10.2010, 14:36
Gençlerbirliği yeni hocasını buldu..

Gençlerbirliği'nde Thomas Doll'un görevinden ayrılmasıyla boşalan teknik direktörlük koltuğuna, takımda Doll'un yardımcılığını yapan Ralf Zumdick'in getirildiği bildirildi..
http://ajansspor.com/images/time_icon.png21 Ekim 2010 , 11:58
http://ajansspor.com/resimv3/kucuk/k340_RalfZumdick_genclerbirligi01.jpg

Cavcav, toplantıda yaptığı açıklamada, Thomas Doll ile karşılıklı anlaşarak yolların ayrıldığını söyledi. Doll ile 1.5 yıl beraber çalıştıklarını hatırlatan Cavcav, ''Bazı nedenlerle aldığımız sonuçlar neticesinde Doll ile yollarımızı ayırmamız gerekti. İkili görüşmelerimizde mutabakata vardık. Kendisine 410 bin avro tazminat ödeyerek mukaveleyi feshettik'' dedi.

Doll'e kulübe hizmetleri nedeniyle teşekkür eden Cavcav, ''Kulüplerde her şey istendiği gibi olmuyor. Kendisine bundan sonraki hayatında başarılar diliyorum. Dostça başladık, dostça ayrılıyoruz. Aramızda bir ihtilaf söz konusu değil'' diye konuştu.

Yönetim kurulu olarak yaptıkları değerlendirmede Doll'den sonra takımı yardımcısı Rulf Zumdick'e emanet etme kararı aldıklarını ifade eden Cavcav, Doll'ün de kendilerine bu yönde tavsiyede bulunduğunu ifade etti.

Bu arada, Doll'ün yardımcısı Rulf ile tazminatı konusunda uzlaşmaya varılamadığı, bunun üzerine kendisiyle devam edilmesine karar verildiği öne sürüldü. Rulf ile tazminat sorunun aşılmasının ardından yolların ayrılacağı ve teknik direktörlüğe Giray Bulak'ın getirileceği iddia edildi. Kırmızı siyahlıların bir süredir Bulak ile görüştüğü basında yer almıştı

http://ajansspor.com/futbol/superlig/h/20101021/genclerbirligi_yeni_hocasini_buldu.html

kemaLAZ61
21.10.2010, 14:41
Hiddink bu maci izleyecegi icin bence Senol hoca umdugumuzun disinda bir kadroyla maca baslar. Defans Serkan-Giray-Egemen-Ferhat seklinde olur. Orta sahada Ceyhun, Selcuk, Colman, Engin (sol acik), Burak (sag acik) oynar. Tek forvet Umut.

______________Onur______________

Serkan____Giray____Egemen___Ferhat

_____________Ceyhun_____________

______Selcuk_________Colman______

Burak_______________________Engin

_____________Umut_______________

Kubilay ŞAHİN
21.10.2010, 14:41
Göstermeliktir göstermelik..

Bişeler yapacaklar yine Trabzon üzerinde..

Ömür Karadeniz
21.10.2010, 14:43
futbolculara olumlu yansır bu gelişme:) sevindim:)

Unutmayınki rakiptede Türk oyuncular var.:)

Fatih YAZICI
21.10.2010, 14:50
Hiddink'in maçı izlemesi dolayısıyla Onur, Selçuk ve Ceyhun'un yanı sıra Umut ve Serkan'ın Milli Takım şansı yükselecektir.

yorumsuz6117
21.10.2010, 14:51
Başkanın zaten Trabzon'a maç izlemeye de gelen yok açıklamasından sonra böyle bir karar almıştır Hiddink bey. :)

ozturk
21.10.2010, 14:53
Hiddink bu maci izleyecegi icin bence Senol hoca umdugumuzun disinda bir kadroyla maca baslar. Defans Serkan-Giray-Egemen-Ferhat seklinde olur. Orta sahada Ceyhun, Selcuk, Colman, Engin (sol acik), Burak (sag acik) oynar. Tek forvet Umut.

______________Onur______________

Serkan____Giray____Egemen___Ferhat

_____________Ceyhun_____________

______Selcuk_________Colman______

Burak_______________________Engin

_____________Umut_______________

sadece bir yabancı

ozturk
21.10.2010, 14:56
Bu arada milli takım G.kore ile şubatta hazırlık maçı oynayacakmış. Trabzonda olacakmış.

Artık "Bordo Mavi Şampiyon Trabzon" tezahuratları arasında oynananır maç:)

nbay
21.10.2010, 15:02
burak ve alanzinhonun yerine jaja ve engin ya da yattara oynamalı,burak ile sağ tarafı hiç işletemiyoruz,kasımpaşa maçındaki formu tamamen rakibin zayıflığından kaynaklanıyor.. jaja da topu aldığı zaman alanzinhoya göre daha sağlam basıyor ayakları yere ne yapacağını biliyor... kesinlikle jaja da oynamalı

Dursun Kaplan
21.10.2010, 15:08
Hiddink'e iyi davranın uşaklar. :)

kemaLAZ61
21.10.2010, 15:09
:eek::eek::eek: şaşırdım. sıfır yabancı

Dikkat edersen bi yabanci var, Colman. Ayrica sasirman olumlu yöndemi?

mashal61
21.10.2010, 15:12
Şubat ayında Trabzon'da oynanacak hazırlık maçında Trabzonspor'dan 6 oyuncu alınmazsa ve bunların en az 3'ü sahada olmazsa olayın varacağı boyutu kestiremiyorum. :)

Harun_ayar_ts
21.10.2010, 15:15
3-0 alırız

Gökhan KAN
21.10.2010, 15:18
Terim'in geldiğini hatırlıyorumda. Ne kötü gündü.

oeince
21.10.2010, 15:20
Onur
Giray Glowacki Egemen
Selçuk Ceyhun
Serkan Colman Jaja Engin
Umut
Yedekler: Tolga, Cale, Yattara, Ferhat, Burak, Alanzinyo, Mustafa
Bu takım iyi olur bence

ilhan
21.10.2010, 15:31
Hiddink'in gelmesi önemli arkadaşlar. Onu milli takıma yakıştırıp, yakıştırmamak değil mesele, Trabzon'a gelip maç izlemesi önemli her açıdan. Hem futbolcularımız için ekstra motivasyon olmalı hem de Hiddink Trabzon'daki taraftar profilini iyi görmeli.

Cafer Bulur
21.10.2010, 15:41
Hiddink'in gelmesi önemli arkadaşlar. Onu milli takıma yakıştırıp, yakıştırmamak değil mesele, Trabzon'a gelip maç izlemesi önemli her açıdan. Hem futbolcularımız için ekstra motivasyon olmalı hem de Hiddink Trabzon'daki taraftar profilini iyi görmeli.
Sonuna kadar katiliyorum.

Dursun Kaplan
21.10.2010, 15:41
Bu maçtan sonra Serkan kesin milli takıma girer. Egemen'i bilmem. :)

Ahada buraya yazıyorum. :)

Şeref
21.10.2010, 15:42
hiddink inşallah uğurlu gelir bizimkiler sov yaparlar gene gerçi kapanacaklar ama nereye kadar!!!

Ömer Faruk61
21.10.2010, 15:42
Şubat ayında Trabzon'da oynanacak hazırlık maçında Trabzonspor'dan 6 oyuncu alınmazsa ve bunların en az 3'ü sahada olmazsa olayın varacağı boyutu kestiremiyorum. :)

Hazırlık Maçında Alsa ne olur Almasa ne olur?

İskender
21.10.2010, 15:44
Hatırladığım kadarıyla bir maçımızı daha izlemişti Trabzonda...

Dursun Kaplan
21.10.2010, 15:47
Hatırladığım kadarıyla bir maçımızı daha izlemişti Trabzonda...

Fenerbahçe maçı sanırım.

ilhan
21.10.2010, 15:48
Mustafa Yumlu'nun milli takıma göz kırpması için müthiş bir fırsat...
Ben bu şekilde görüyorum.

Özcan DUMAN
21.10.2010, 16:37
Oğuz'u da zorla getirmeliydi yanında.

Sormalıydı O'na: "Sen bu Serkan'ı ilk defa mı görüyorsun, niye daha önce kadroya almadık? " diye. Yüzünü kızartmalı, hesap sormalı...

Maçtan sonra Serkan'ın artık milli takım için görmezden gelinemeyeceğini düşünmekle birlikte, Umut'un da çağırılabileceğini düşünüyorum. ( Yok artık diyecek arkadaşlara da, Nihat'ı bile çağırıyorlar diye cevap veririm ona göre :) )

ozturk
21.10.2010, 17:30
Trabzonspor Taraftarları Şampiyonluk Peşinde

Trabzonspor Taraftarlar Derneği Başkanı Bekir Kodalak, şampiyonluk özlemini dindirecek başkan adayının yanında olacaklarını söyledi.
Trabzonspor Taraftarlar Derneği'nde yapılan olağanüstü genel kurulda Özgür Özal'nın yerine başkanlık görevine Bekir Kodalak seçildi. Yeni yönetim kurulu ile birlikte Trabzon Gazeteciler Cemiyeti'nde basın toplantısı düzenleyen Kodalak, eski başkan Özgür Özal'a hizmetlerinden ötürü teşekkür etti.

Yeni başkan ve yönetim kurulu olarak amaçlarının Trabzonspor Taraftarlar Derneği'ni eski günlerine kavuşturmak olduğunu belirter Bekir Kodalak, "Hedefimiz, çok sevdiğimiz Trabzonsporumuza taraftar anlamında daha çok destek verip yararlı olabilmektir. Trabzonsporumuzun şampiyonluk yolunda her zaman iyi ve kötü gününde yanında olmak ve destek vermektir. Önümüzdeki günlerde yapılacak olan genel kurulda Trabzonspor için en yararlı projeleri olan, kulüp hak ve menfaatlerini her ortamda savunabileceğine inandığımız her şeyden önemlisi içimizde alev alev yanan 27 yıllık özlemi dindirebileceğine inandığımız başkan adayının yanında olacağız" dedi.

Tribünlerinin eski halinden uzak bir görüntü sergilediğini belirten Kodalak, bu anlamda Trabzonspor Yönetim Kurulu'na görev düştüğünü söyledi. Kodalak, "Tribünlerde taraftarların bölünmüş bir durumda. Rakip takımı baskı altına almakta zorluk çekiliyor. Misafir takımın taraftarları küçük bir grup olmasına rağmen sesleri bizim trübinleri bastırabiliyor. Buna bir çözüm bulunması gerekiyor" şeklinde konuştu.

Hepimizin dileği aynı.G.birliği maçı milat olur inşallah ama zor...

karaman6106
21.10.2010, 18:09
------------Onur--------
-------Selcuk ----ceyhun
-Engin------Colman------Jaja

SEDAT
21.10.2010, 18:11
- Hiddink'in Gelmesi İçin 7'Tane Atmamızmı Gerekiyordu Acaba..

- Merak Etti Herhalde Bu Kadar Çok Gol Atınca..

- İnşallah Futbolcularımızı Ters Yönde Etkilemez Gelişi...

SADECETRABZON61
21.10.2010, 18:13
Trabzonspor Taraftarları Şampiyonluk Peşinde

Trabzonspor Taraftarlar Derneği Başkanı Bekir Kodalak, şampiyonluk özlemini dindirecek başkan adayının yanında olacaklarını söyledi.
Trabzonspor Taraftarlar Derneği'nde yapılan olağanüstü genel kurulda Özgür Özal'nın yerine başkanlık görevine Bekir Kodalak seçildi. Yeni yönetim kurulu ile birlikte Trabzon Gazeteciler Cemiyeti'nde basın toplantısı düzenleyen Kodalak, eski başkan Özgür Özal'a hizmetlerinden ötürü teşekkür etti.

Yeni başkan ve yönetim kurulu olarak amaçlarının Trabzonspor Taraftarlar Derneği'ni eski günlerine kavuşturmak olduğunu belirter Bekir Kodalak, "Hedefimiz, çok sevdiğimiz Trabzonsporumuza taraftar anlamında daha çok destek verip yararlı olabilmektir. Trabzonsporumuzun şampiyonluk yolunda her zaman iyi ve kötü gününde yanında olmak ve destek vermektir. Önümüzdeki günlerde yapılacak olan genel kurulda Trabzonspor için en yararlı projeleri olan, kulüp hak ve menfaatlerini her ortamda savunabileceğine inandığımız her şeyden önemlisi içimizde alev alev yanan 27 yıllık özlemi dindirebileceğine inandığımız başkan adayının yanında olacağız" dedi.

Tribünlerinin eski halinden uzak bir görüntü sergilediğini belirten Kodalak, bu anlamda Trabzonspor Yönetim Kurulu'na görev düştüğünü söyledi. Kodalak, "Tribünlerde taraftarların bölünmüş bir durumda. Rakip takımı baskı altına almakta zorluk çekiliyor. Misafir takımın taraftarları küçük bir grup olmasına rağmen sesleri bizim trübinleri bastırabiliyor. Buna bir çözüm bulunması gerekiyor" şeklinde konuştu.

Hepimizin dileği aynı.G.birliği maçı milat olur inşallah ama zor...

Özellikle en sondaki cümle cok önemli..Buna maaalesef halen çare Olamadık..
"Tribünlerde taraftarların bölünmüş bir durumda. Rakip takımı baskı altına almakta zorluk çekiliyor. Misafir takımın taraftarları küçük bir grup olmasına rağmen sesleri bizim trübinleri bastırabiliyor. Buna bir çözüm bulunması gerekiyor" şeklinde konuştu.

yorumsuz6117
21.10.2010, 18:16

7 tane attığımız için gelmiyor. Başkan geçen Ligtv'de çağırılan oyuncularımızda nezaketen çağrılıyor kendi takımında oynamayan oyuncular çağırılıyor , zaten Trabzon'a maç izlemeye de gelen yok dedi. Hiddink büyük ihtimal izledi programı. :)

SEDAT
21.10.2010, 18:19
7 tane attığımız için gelmiyor. Başkan geçen Ligtv'de çağırılan oyuncularımızda nezaketen çağrılıyor kendi takımında oynamayan oyuncular çağırılıyor , zaten Trabzon'a maç izlemeye de gelen yok dedi. Hiddink büyük ihtimal izledi programı. :)

- Hiddink O Proğramı İzliyor Ve Birden Sadri Başkana Hak Veriyor ve Trabzona Geliyor Öylemi :)

yorumsuz6117
21.10.2010, 18:21
- Hiddink O Proğramı İzliyor Ve Birden Sadri Başkana Hak Veriyor ve Trabzona Geliyor Öylemi :)

Hayır göstermelik geliyor. :)

SEDAT
21.10.2010, 18:26
- Hiddink Oğuzu Kovmadan Başarıya Ulaşamaz ...

yorumsuz6117
21.10.2010, 18:33
Bu arada Mehmet Topal beni Oğuz Çetin istemiyor demiş. Sinan Bolat'tan sonra Mehmet Topal bakalım sırada kim var. :)

Atakan
21.10.2010, 19:14
Sinan Bolat olmasın o.:)

yorumsuz6117
21.10.2010, 19:17
Onur Bolat yazmışım resmen. :D:D

Ali İhsan
21.10.2010, 20:19
Hakkaten Terim de meşhur Denizli maçına gelmişti. Takım topun 't'sini oynayamamıştı.

Havaya girince iç sahada patlıyoruz, milli takım hocası kırk yılda bir geliyor patlıyoruz. Ne takımız yahu!

Hürgün Aygün
21.10.2010, 20:40
Hiddink Trabzon'a geliyor hayret.

Cafer Bulur
21.10.2010, 20:53
G.birligi ofansif gücü yüksek bir takim degil,bu nedenle ceyhunun oynamasini gerek görmüyorum.

Bence;
onur
serkan glowacki mustafa egemen
burak selcuk colman engin
jaja
umut
ilk 11 i yeterli olur.

Hürgün Aygün
21.10.2010, 20:55
Bence de hücum oynamalıyız defansları da kötü araya atılan toplarla gol bulabiliriz.

Kaan
21.10.2010, 20:55
G.birligi ofansif gücü yüksek bir takim degil,bu nedenle ceyhunun oynamasini gerek görmüyorum.

Bence;
onur
serkan glowacki mustafa egemen
burak selcuk colman engin
jaja
umut
ilk 11 i yeterli olur.

Ceyhun'un oynaması taraftarıyım. Macera aramaya gerek yok. :)

Bir Manisa faciası daha yaşamak istemiyorum. : )

Cafer Bulur
21.10.2010, 20:59
Ceyhun'un oynaması taraftarıyım. Macera aramaya gerek yok. :)

Bir Manisa faciası daha yaşamak istemiyorum. : )
Manisa faciasi takimin kafa olarak macta olmamasindan ve nasil olsa aliriz havalarinda oynamalarindan kaynaklandi.

G.birligi macinda da takim benzer düsüncede olursa bir hayal kirikligi daha yakindir.

Semih58
21.10.2010, 21:02
Yeneceğiz. 3-0 güzel tarife

Uğur Ö.
21.10.2010, 21:19
Trabzonspor ne zaman maç yenerse o hafta acaip moralli oluyorum

O yüzden haftayı da inşallah bu hafta gibi moralli geçiririz diyorum

iskenderunlu
21.10.2010, 21:27
Harbuzi ve Bily Mehmet i durdursun yeter Trabzonspor rahat alır o zaman

Cafer Bulur
21.10.2010, 21:30
Harbuzi ve Bily Mehmet i durdursun yeter Trabzonspor rahat alır o zaman
G.birligi bizden kimi durdurabilecek?

Selcuk var,colman var,jaja var,yattara var,burak var umut var var oglu var.;)

Nihat Güneş
21.10.2010, 22:03
Artık daha çok hücumcuyla oynarsak daha çok gol atarız klişesini bir kenara bırakmamız gerekiyor. Ceyhun oynuyor diye defansif oynayacak veya daha az gol atacak değiliz.

CEyhun- Selçuk - Colman bu üçlü bozulmamalı, hemen gaza gelip tedbiri elden bırakmanın alemi yok.

Ayrıca genelde geyet temkinli arkadaşlardan, Ceyhun'u oynatmayalım önerisini duymak da ilginç :)

Mustafa Umut
21.10.2010, 22:04
Ceyhun-Selçuk-Colman 3'lüsü oyunda olsun..Bu takım iş yapar..

ağasarlı emre
21.10.2010, 22:06
kazanmamız gereken bir maç inşallahta öyle olur

bangkook_61
21.10.2010, 22:20
Çok hücumcu çok gol değil bunu hala anlayamadık. Ben Barca nın bu maç Busquets-Mascherano oynamasın Villa nın yanına birini daha koyalım vs dediğini ve ya uyguladığını hiç görmedim. Selçuk-Colman-Ceyhun 3 lüsü gol atabilecek oyuncular.

Cafer Bulur
21.10.2010, 22:28
Artık daha çok hücumcuyla oynarsak daha çok gol atarız klişesini bir kenara bırakmamız gerekiyor. Ceyhun oynuyor diye defansif oynayacak veya daha az gol atacak değiliz.

CEyhun- Selçuk - Colman bu üçlü bozulmamalı, hemen gaza gelip tedbiri elden bırakmanın alemi yok.

Ayrıca genelde geyet temkinli arkadaşlardan, Ceyhun'u oynatmayalım önerisini duymak da ilginç :)
Sanirim beni kastettin.:)

Bjk macinda bile orta sahada ceyhun yoktu ama pozisyon vermedik pozisyonlara da girdik.

Bu macta rakip kapanacak,kanat özellikli oyunculara ihtiyacimiz oldugu icin engin,burak oynamali diyorum.

Emirhan Makul
21.10.2010, 22:31
İlk yarının en önemli maçı , derbi merbi hikaye bildiğin 9 puanlık maç. Kesin kazanmamız lazım allem edip kallem edip kazanmamız gerek kesinlikle.

fb-gs derbisi var kesin bir rakibimiz puan kaybedecek , bursa ankaragücü deplasmanında muhtemelen puan kaybı olabilelecek bir maç beşiktaş kayseri deplasmanında , ya bildiğin kazanmalıyız ya ne olursa olsun kazanmalıyız babamın deyimiyle habule yeme yemeliyiz gençlerbirliğini.

Fatih
21.10.2010, 23:00
GENÇLERBİRLİĞİ SPOR Kulübü sporcusu ALPARSLAN ERDEM'in, 17.10.2010 tarihinde oynanan GENÇLERBİRLİĞİ - MEDİCAL PARK ANTALYASPOR Spor Toto Süper Lig futbol müsabakasında, rakip takım oyuncusuna yönelik kural dışı hareketi nedeniyle takdiren 2 RESMİ MÜSABAKADAN MEN CEZASI ile cezalandırılmasına,

Aynı müsabakada GENÇLERBİRLİĞİ SPOR Kulübü sporcusu ORHAN ŞAM'ın, müsabakadan sonra müsabaka hakemine yönelik sportmenliğe aykırı beyanlarda bulunmasından dolayı takdiren 1 RESMİ MÜSABAKADAN MEN CEZASI ile cezalandırılmasına,

SEDAT
21.10.2010, 23:03
Sanirim beni kastettin.:)

Bjk macinda bile orta sahada ceyhun yoktu ama pozisyon vermedik pozisyonlara da girdik.

Bu macta rakip kapanacak,kanat özellikli oyunculara ihtiyacimiz oldugu icin engin,burak oynamali diyorum.

- Ya Cafer Sürekli Rakibi Favori Görmene Bişey Demiyorumda , Burak'ın Oynamasına Nasıl Sıcak Bakıyosun Anlamıyorum..

- Hele Ceyhunu Kesmene İse Feci Bi Şekilde Şaşırıyorum Doğrusu:eek:

Paksoy
21.10.2010, 23:05
GENÇLERBİRLİĞİ SPOR Kulübü sporcusu ALPARSLAN ERDEM'in, 17.10.2010 tarihinde oynanan GENÇLERBİRLİĞİ - MEDİCAL PARK ANTALYASPOR Spor Toto Süper Lig futbol müsabakasında, rakip takım oyuncusuna yönelik kural dışı hareketi nedeniyle takdiren 2 RESMİ MÜSABAKADAN MEN CEZASI ile cezalandırılmasına,

Aynı müsabakada GENÇLERBİRLİĞİ SPOR Kulübü sporcusu ORHAN ŞAM'ın, müsabakadan sonra müsabaka hakemine yönelik sportmenliğe aykırı beyanlarda bulunmasından dolayı takdiren 1 RESMİ MÜSABAKADAN MEN CEZASI ile cezalandırılmasına,

karar verilmiştir.

- maça DOLL'un yardımcısıyla çıkacaklarmış, tazminat yüzünden anlaşamadıkları için gönderememişler, bence işimiz çok kolay olacak

Napoli
21.10.2010, 23:06
Yattara Oynayacaksa Burak 100000 kez oynasın

Cafer Bulur
21.10.2010, 23:11
- Ya Cafer Sürekli Rakibi Favori Görmene Bişey Demiyorumda , Burak'ın Oynamasına Nasıl Sıcak Bakıyosun Anlamıyorum..

- Hele Ceyhunu Kesmene İse Feci Bi Şekilde Şaşırıyorum Doğrusu:eek:
Burak kötü bir oyuncu degil,gecen sezona oranla bence asama kaydetti,yattara sert rakiplere karsi zorlandigi icin tercihim burak.

Ceyhun orta sahada faydali ama bu macta orta sahamiza cok is düsecegini sanmiyorum.

Önemli olan kapanan rakibi acmak olacak bu anlamda her 2 kanatta da (engin,burak) oyuncu bulundurmaliyiz.

Ceyhun konyanin kasaplarina karsi faydali olacak.:)

SEDAT
21.10.2010, 23:16
Burak kötü bir oyuncu degil,gecen sezona oranla bence asama kaydetti,yattara sert rakiplere karsi zorlandigi icin tercihim burak.

Ceyhun orta sahada faydali ama bu macta orta sahamiza cok is düsecegini sanmiyorum.

Önemli olan kapanan rakibi acmak olacak bu anlamda her 2 kanatta da (engin,burak) oyuncu bulundurmaliyiz.

Ceyhun konyanin kasaplarina karsi faydali olacak.:)

- Kısa Yazıcam..Burak Kesinlikle Bu Takımın Topçusu Değil..

- Ceyhun Bu Takımda Devamlı Oynamalıdır ..

oeince
21.10.2010, 23:22

Tamamen hemfikiriz. Bunun üstüne iki eklemem var. Colman'la Jaja'yı forvet arkasında beraber oynatmalıyız ve Serkan'ı sağ açığa almak üzere sağ beke bir çözüm bulmalıyız.

Asi Çaykaralı61
21.10.2010, 23:23

Bencede Ceyhun ilk 11'de oynamalıdır

Ama unutmadan yazayım Burak'da takımımız için gerekli bir futbolcu.Nasıl diyeceksiniz her zaman için hazır bir futbolcu ve alternatif

Asi Çaykaralı61
21.10.2010, 23:24
Tamamen hemfikiriz. Bunun üstüne iki eklemem var. Colman'la Jaja'yı forvet arkasında beraber oynatmalıyız ve Serkan'ı sağ açığa almak üzere sağ beke bir çözüm bulmalıyız.

Sağ bek bölgesinde Barış Ataş'da yararlı olabilir bence
Ama Hayırlısı ne diyelim :D
Serkan Balcı sağ bekde oynarsa bizim için daha iyi olur diye düşünüyorum

okg_53
21.10.2010, 23:25
G.birliğinde dikkat edilmesi gereken sadece 2 oyuncu var. Forvet Ermin Zec ile Ortasaha Mile Jedinak , birazda Harbuzi .

Billy Mehmet hikaye.

Fatih
21.10.2010, 23:25
Şenol Hocanın 7-0 kazanan kadroyu bozacağını sanmıyorum.Belki Alan-Jaja değişikliği olabilir.

Asi Çaykaralı61
21.10.2010, 23:27
Şenol Hocanın 7-0 kazanan kadroyu bozacağını sanmıyorum.Belki Alan-Jaja değişikliği olabilir.

Fatih Abi bence de Şenol Hocamız kazanan kadroyu bozmaz
Alanzinho ile başlarsak daha iyi olur Abi
Burak'ın yerine Jaja daha da iyi olabilir

Fatih
21.10.2010, 23:28
Fatih Abi bence de Şenol Hocamız kazanan kadroyu bozmaz
Alanzinho ile başlarsak daha iyi olur Abi
Burak'ın yerine Jaja daha da iyi olabilir
Burak'ı gol atamadığı kötü oynadığı zamanlar da bile kesmedi Şenol Hoca bu sefer ilk onu yazacaktır.:)

yorumsuz6117
21.10.2010, 23:31
Jaja 11 başlamalı artık.

Sefa
21.10.2010, 23:39
Kasımpaşa maçının kadrosundan Alan - Jaja değişikliği yapılarak aynı 11 ile çıkmalıyız Gençler maçına..

altinkaya08
21.10.2010, 23:40
Burak'ı gol atamadığı kötü oynadığı zamanlar da bile kesmedi Şenol Hoca bu sefer ilk onu yazacaktır.:)
hocamız burak ı ısrarla oynattığına göre uzun vadeli planları olduğunu düşünüyorum.bende başlarda burağı beğenmesemde şimdilerde formu yüksek ve istikrar sağladı.burağı oynatmayacağını hiç düşünmüyorum.hele hele yerindeki tek alternatifi istikrarsız yattara olduğu müddetçe..

Uğurtan
21.10.2010, 23:42
Bu maç tam Yattara'lık maç bence..

Hoca oynatacaktır..

Önceki maç hiç oyuna da almamıştı bu kadar küstürmez diye düşünüyorum..

Yararlanmak lazım..

yorumsuz6117
21.10.2010, 23:45
-----------------------Onur----------------------------

Serkan----------Glo--------------Egemen------------Cale

---------------Selçuk--------Colman--------------------

Yattara-------------------------------------------Engin

-----------------------Jaja-----------------------------

-----------------------Umut----------------------------

SEDAT
21.10.2010, 23:47

- Valla Bu Kadroyla 2.Manisa Faciasını Yaşarız Gibime Geliyor :)

ilhan
21.10.2010, 23:50
Glowacki tam anlamıyla iyileşene kadar bence Mustafa'ya şans vermeye devam edilmeli.

futbalski60
21.10.2010, 23:53
Bu maç tam Yattara'lık maç bence..

Hoca oynatacaktır..

Önceki maç hiç oyuna da almamıştı bu kadar küstürmez diye düşünüyorum..

Yararlanmak lazım..

Bence de Yattara formsuz değilse bu maçta oynamalı. Gençlerbirliği geriye yaslanmayı seven bir ekip bu sene izlediğimiz maçlarda genelde böyle oynadılar eksikleri çok bu yüzden fazla hücum oynayamıyorlar ayrıca bizim maçta bekleri oynamayacak Yattara, Jaja gibi dar alanda etkili,hızlı oynayan oyuncularımız oynatmamız lazım.

Murat 61
22.10.2010, 00:01
Manisa sayesinde maçlara rahat bakamaz oldum. Sağolsunlar gözlerimi açtılar.

Ama bu maçı kazanacağız, bu sendromdan kurtulalım.

Ömer TOPAL
22.10.2010, 00:05
hiddink bey maçı izlemek için gelicek....birileri kulak çekti anlaşılan..gel gel gözün topçu görsün....

irfanb
22.10.2010, 00:13

İnşallah 2 gol atan Jaja`yi da cagirmaz Milli Takima.

İleli
22.10.2010, 00:24
ceyhun oynasin yeter...

trbzonsporlu
22.10.2010, 00:25
şu gençler ve konyayı yensek GS ve bursadan toplam 4 puan yeterdi.

Armağan Dere
22.10.2010, 00:27
şu gençler ve konyayı yensek GS ve bursadan toplam 4 puan yeterdi.

Ben mi çok uçuyorum bilmiyorum ama Gs ve Bursa'yı da yeneceğiz ama Antebe kaybedeceğiz gibime geliyor veya en iyi beraberlik...Aksine Gs ve Bursa'dan hiç korkmuyorum

Gökhan KAN
22.10.2010, 00:30
Jaja'nın ilk 11 oynayacağına adım gibi eminim. İdaaya bile girerim.

Enes Ünal Kaya
22.10.2010, 00:41
Takımdan 4 5 Gol Beklemiyorum..
Çıkıp Adam Gibi Top Oynasınlar .. SOn Dk Ya Kadar Mücadele Etsinler Gerisi Yalan..

Özkan
22.10.2010, 00:46
Ben mi çok uçuyorum bilmiyorum ama Gs ve Bursa'yı da yeneceğiz ama Antebe kaybedeceğiz gibime geliyor veya en iyi beraberlik...Aksine Gs ve Bursa'dan hiç korkmuyorumAynen. uzun yıllardır bu Gaziantepspor'u yendiğimizi hatırlamıyorum. Bize en ters gelen takım Gaziantepspor. 3,5 yıldır bu takımla defalarca karşılaştık ve hiçbirinde yenemedik.

metinbay61
22.10.2010, 00:54
manisaspor yenilgisinin faydasını bu maçta göreceğiz...en iyi tecrübe yaşanarak öğreniliyor malesef...

sivasa fark attık hocası değişen kötü giden manisayı küçümsedik yenildik...
kasımpaşaya fark attık hocası değişen kötü durumdaki g.birliği ile oynuyoruz...

hocanın motive etmesine bile gerek kalmayacak bu maçta...bence bi sıkıntı olmaz rahat geçeriz bu maçı...

Emre7
22.10.2010, 01:05
Jaja'nın ilk 11 oynayacağına adım gibi eminim. İdaaya bile girerim.

engin burak jaja alanzinho yattara
bunların içinden 2 li seçmek "isim" olarak zor!

Armağan Dere
22.10.2010, 01:13
Engin ve Jaja'yı seçerim..Burak ve Yattara yedek olur şu anki performansları ile..Alanzinho ise bu takımın oyuncusu asla değildir..1 gol attı diye gözleri boyamış anlaşılan

Erdem Keser
22.10.2010, 01:20
Şenol hoca görevi dahi bırakır ama Burak'ı kesmez.Kafayı ona taktı.

serkanholep
22.10.2010, 01:23
bizim oyucuların kafası karışık olmasın
kendilerini maça versinler

bizim alamayacağımız maç yok

şaka maka takım 3. sene beraber oynuyor

her sener 1- 2 takviye ile gidiyoruz

bence önemli olan bütün oyunculardan faydalanabilmek

örnek colman iyi olduğunda süper ama kötü ise yandık

selçukla sözleşme yenilenmeli

ceyhunlada

cale gidecekse de kalacaksada bir şekilde profosyonel oynaması gerektiğini bilmeli

ama ne olursa olsun takımımız iyi

ve yeneceğiz gençleri

Armağan Dere
22.10.2010, 01:27
Şenol hoca görevi dahi bırakır ama Burak'ı kesmez.Kafayı ona taktı.

Bence Şenol Hoca Burak'tan,Arçil ya da K.Orhan yaratmanın peşinde olabilir..Ama önünde Şota yok onu ne yapacağız..Fiziğinden yararlanıyor olmalı iyi hoş ama bazı pozisyonlarda bakmadan orta yapması yok mu bi sağına soluna bak arkadaş...Engin'i kaybetmeyelim tek kuşkum o

Gökhan KAN
22.10.2010, 01:35
Ben Burak'tan memnunum. Ama bu maçta Yattara oynamalı.

Sinan Sağlam
22.10.2010, 02:27
Maç öncesi takım ve maç hakkında bi şeyler karalamaya devam edeyim ki takım da kazanmaya devam etsin seklinde saçma sapan bi totemim var kusuruma bakmayın.......

Gelelim maç görüşlerine; bu maçın Kasımpaşa maçına benzemeyeceği ortada bunun en büyük sebebi de maçın Trabzon'da olması ve Gençlerin 10 kişi ile ceza sahası etrafında öbek öbek toplanacak olması.......

Bu noktada ilk değişiklik Umut-Teo değişikliği olmalıdır diye düşünüyorum.Bu maçta bize topu ayağında tutabilen arkadaşlarına servisler yapacak topu kanatlara açabilecek topu bilen bir uç elemanı lazım.Umut'un bunları yapamadığını hepimiz biliyoruz heralde...Umut skor avantajı ele geçtiğinde değerlendirilebilir.....

İkinci farklılık tabiki Alan-JAJA değişikliği olmalıdır....Fizik-kalite-kumaş-zeka-bitiricilik farkı bu kadar açıkça ortadayken JAJA'nın yedek bekletilmesi kanımca bu adama haksızlık olur........

Bir de tabiki olmazsa olmazımız Engin Baytar var...Bu adamın sürekli sol çizgide kullanılması gereli,neden mi? Adam eksiltip sol kanadı aktif bi şekilde kullanabilelim diye , mücadele gücüyle top çalıp hızlı hücuma çıkabilelim diye , ceza sahası içinde bitiriciliğinden faydalanıp tabelayı değiştirebilecek fazladan bir adamımız olsun diye , rakip bek sahasına hapsolsun diye...Bence bunalr oynaması için yeterli , umarım şenol hoca için de yeterlidir.

Ha bi de burak-yattara konusu vardı demi....meseleye takıma katkı yonunden bakmayacagım...Burak isimli futbolcuyu o forma ile gordugum her mac ınanın içim acıyo sinir küpüne donuyorum...Trabzon gol atacak ve içimde buruk bi sevinç olacak , işte ben bu duyguyu burakla yasamaya basladım....Bu adam benım o şanlı formama yakısmıyor....En ufak bir mudahalenın olmadıgı pozısyonda bacagımı kırılmıscasına cıglık cıglıga bagırmasını hazmedemıyorum....Arif Erdem gibi futbolcumuz olmadıgı ıcın bıle kendımı cok sanslı hıssedıyorudum,benım trabzonumun farkı burda dıyordum ıste,artık dıyemıyorum...Ben boyle topcu gormek ıstemıyorum takımımda...Yattara oynasın , formsuzsa barış bekte serkan açıkta oynasın bi formul bulunsun ama bu adam oynamasın ıstıyorum....Ben ne dersem dıyeyım bu adam yıne bu hafta 11'olacak bunu hepımız bılıyoruz malesef.......

Son sözüm bu maçı alacağız içiniz rahat olsun totem yapılmıştır:)

Samet Yildirim
22.10.2010, 02:39

Ayni düsüncedeyim.

demir
22.10.2010, 02:59
kapalı dfans yapan bır takımı acabılmeszın kısıtlı yolları vardır

1. hızlı top cevıreceksınız ve dafans blogunun arasına arapaslarlar ve calımalrla gıreceksınız tabıkı bu durumda topu kaptırmayı kacınılmaz kılıyor buda orta sahada guclu ve topları kesebılecek oyunculara ıhtıyac oldugu anlamına gelır

2- duran toplarda etkılı olmalısınız
3- fırsatcı bır forvetınız olmalıkı ıcerı dolan topları gole cevırebılsın

bu stratejıde solda engın sagda yattarayı akılcı buluyorum forvette tab ıkı teo

gerı blokda ceyhun colman ce ceyhun olmalı cunkı kesılen toplarda ıcerı atacagı sutlarla teo a fırsat cıkarmalı ceyhun

Hakan Karadirek
22.10.2010, 03:12
Ayni kadro ile sahaya cikacagimizdan eminim. Senol hoca kazanan takimi bozmaz. Ha belki bir Alanzinho/Jaja degisikligi olabilir.

Gizadam34
22.10.2010, 04:06

aklımdakileri söylemişsin.. serkanın enerjisini sağ açıkta ve orta sahada kullanmamız gerek ama sağ bekimiz yok. sol bekimiz de olmadığı gibi:)

colman konusunda da katılıyorum ama onun defansif özelliklerinden, top peşinde koşmalarından yararlanmak hocaya da mantıklı geliyor sanırım. onun defans ve orta saha arasında kullanıyor..

son maçta ceyhun orta 3 lünün en ucundaki isimdi sanırım bu nedenle.. ben de rakip zayıf da olsa güçlü de olsa bu 3 lünün bozulması taraftarı değilim..

Uğur Odabaş
22.10.2010, 06:50
En az 3 fark diyorum altı kurtarmaz :)

İşin içimizden geçen skoru bi tarafa 1-0 olsun bizim olsun. Güzel futbolla 3 puan getirecek her skora razıyım :)

Colman'ında orta sahada ve ilersinde oynamasından çok orta saha ve gerisinde oynamasından yanayım. Bu görevi çok iyi şekilde yerine getiriyor çünkü.

Daha önce Burak'ı kadroya yazmamıştım ama bu maçta kapanan bi takıma karşı oynayabiliriz bu yüzden duran toplar çok önemli. Keza Burak'ında son maçlarına bakıldığında kazandırdığı faul'leri göz önünde bulundurarak ilk 11'de olacağını düşünüyorum.

Kamil Çakmak
22.10.2010, 08:11
Odamızın Genel kurulu için bu gün Ankara ya gidiyorum. Şu maç ankarada olsaymışya:)

Burçak
22.10.2010, 08:25
1-0 olsun bizim olsun.
Yorumları yaparken ayaklarımız yere sağlam bassın.
Ligin dibindeki çok takıma öyle puanlar kaybettikki zamanında.
Böyle maçlar herzaman daha zor geçmiştir. Konsantre eksikliğinden dolayı.
Manisa Antalya maçlarını unutmayın.

yorumsuz6117
22.10.2010, 08:34
- Valla Bu Kadroyla 2.Manisa Faciasını Yaşarız Gibime Geliyor :)

Bişey olmaz Barca ile oynamıyoruz golü bulduktan sonra Alırız Ceyhun'u oyuna. :)

Misina
22.10.2010, 09:06
Hiddink maça gelecekmiş.2 sezo öncede terimin geldiği Konya maçını kaybetmiştik.İnşallah benzeri olmaz.

yorumsuz6117
22.10.2010, 09:07
Şu Hulk'a bakınca kaliteli forvetin tanımı çıkıyor ortaya. Bugün goller attığı için söylemiyorum önceden de izlemiştim çok beğenmiştim.

Ertan 51
22.10.2010, 09:32
Haftaya oynanacak Konya maçının saati hakkında bilgisi veya fikri olan renktaşlar varsa paylaşırsa sevinirim,şimdiden teşekkürler.

Onur
22.10.2010, 09:37
Zor maç olacak gibi. Erken dakikalarda bir gol bulabilirsek maçı kolaylaştırabiliriz. Eğer o gol ilk yarıda gelmezse 1 puana razı olabiliriz.

ilhan
22.10.2010, 09:51
Haftaya oynanacak Konya maçının saati hakkında bilgisi veya fikri olan renktaşlar varsa paylaşırsa sevinirim,şimdiden teşekkürler.

1 Kasım 2010 Pazartesi - 20:00

Ertan 51
22.10.2010, 10:11
1 Kasım 2010 Pazartesi - 20:00
Vah,hesap tutmadı.Gündüz maçı olaydı çoluk çocıuk gider bi Mevlana ziyareti yapar,ardından maçımızı izler gelirdik ama 20.00'de olunca imkansıza yakın:o
İlhan'ım çok sağol gardaşım bilgi için.

Yeni fark ettim hem de Pazartesi imiş.

demirel
22.10.2010, 10:50
neden ceyhunu takımdan kesmek istiyorsunuz anlamıyorum,ceyhunlu takım atmadımı 7 tane,demekki ceyhunlada oluyormuş,kazaya gitmemek için rakibi önce tartmalıyız,sonra pişman olmayalım

Murat'
22.10.2010, 10:54
Bence bu karsilasma tahmin ettigimizden de zor gececek.

Son dakika golu ile kazaniriz gibime geliyor.

Şuayip Aydın
22.10.2010, 10:54
sıkıntı yok alırız macı bu sene cok rahat mac ızlıyorum da

Bdeniz_61
22.10.2010, 10:58
Zorlu karşlılaşma bekliyorum.Bu yüzden rahat bir skor beklemiyorum.2-0 ya da 3-1 gibi.;)

Paksoy
22.10.2010, 11:06
Şu Hulk'a bakınca kaliteli forvetin tanımı çıkıyor ortaya. Bugün goller attığı için söylemiyorum önceden de izlemiştim çok beğenmiştim.
Bizim Alanzinho'nun XXL'ı

Mesut
22.10.2010, 11:16
------------------onur----------------------
serkan------glo-------giray---------egemen---
----------------ceyhun-----------------------
----selçuk---------------------colman-----
burak--------------jaja----------------------
----------------umut-----------------------

ilhan
22.10.2010, 11:19
Bizim Alanzinho'nun XXL'ı

Nokta.
:alkış:

oflu engin
22.10.2010, 11:34
geçen haftaya damgasını vuran ligin göze hoş gelen en güzel futbolunu oynayan otoritelerce en çok beğenilen en iyi hucum yapan en fazla gol atandefansı orta sahası ile güven veren hucum hattı durdurulamayan bir kazanın haricinde dört dörtlük futbol oynayan şuanda takımda eksik olmayan ve alternatifi bol olan en kritik maçta alt yapıdan mustafa ile maç kazanan kalecisi milli hocası AAA milli eşi olmayan Trabzonspor'um haftanın bankosudur.bu liginde en güçlü şampiyonluk adayıdır.rakipte ona göre oynayacak.bu maçta en çok gençlerin defansına güveniyorum.baya bir gol yiyorlar.yediklerini çıkartacak hucum hatlarıda yok avni akerde.

Hüseyin Çümen
22.10.2010, 11:39
çok zor geçmesini bekliyordum maçın ama bu teknik direktör konusunda yaşadıkları sıkıntı beni biraz rahatlattı yeni bi teknik direktör gelseydi takıma gerçekten çok zor olabilirdi ama yardımcı teknik direktör le beraber çıkacakları özellikle avni akerdeki bu maçı bence gençler çoktan kayıp olarak görüyorlardır genede dirençlerini hemen kırmak çok baskılı başlamak lazım ciddiyet!

ilhan
22.10.2010, 11:42
geçen haftaya damgasını vuran ligin göze hoş gelen en güzel futbolunu oynayan otoritelerce en çok beğenilen en iyi hucum yapan en fazla gol atandefansı orta sahası ile güven veren hucum hattı durdurulamayan bir kazanın haricinde dört dörtlük futbol oynayan şuanda takımda eksik olmayan ve alternatifi bol olan en kritik maçta alt yapıdan mustafa ile maç kazanan kalecisi milli hocası AAA milli eşi olmayan Trabzonspor'um haftanın bankosudur.bu liginde en güçlü şampiyonluk adayıdır.rakipte ona göre oynayacak.bu maçta en çok gençlerin defansına güveniyorum.baya bir gol yiyorlar.yediklerini çıkartacak hucum hatlarıda yok avni akerde.

:alkış:
Abi yorumun süper.

Ama keşke aralarda virgül, nokta falan kullansaymışsın. :)

ozturk
22.10.2010, 11:43
geçen haftaya damgasını vuran ligin göze hoş gelen en güzel futbolunu oynayan otoritelerce en çok beğenilen en iyi hucum yapan en fazla gol atandefansı orta sahası ile güven veren hucum hattı durdurulamayan bir kazanın haricinde dört dörtlük futbol oynayan şuanda takımda eksik olmayan ve alternatifi bol olan en kritik maçta alt yapıdan mustafa ile maç kazanan kalecisi milli hocası AAA milli eşi olmayan Trabzonspor'um .

hay maşallah:D

Mehmet Ç.
22.10.2010, 11:50

ççç

makinali tüfek gibi masallah ççç yorum 1 numara ama ;)

Mehmet Ç.
22.10.2010, 11:54
http://www.ntvspor.net/haber/futbol/25500/g-birliginin-sansi-trabzona-tutmuyor

artik dikkatimi cekti.. trabzonspor'un mac haberlerine en farkli galibiyetler diye haberlere sokmaya baslamislar ççç cok mu cok olduk aceba :D

Asi Çaykaralı61
22.10.2010, 12:09
Gençlerbirliği ile 53. randevu

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/5630-1T8E0O1Q.jpg

Takımımız ile Gençlerbirliği, yarın Hüseyin Avni Aker Stadı'nda yapacakları maçla birlikte ligde 53. kez karşılaşacaklar.

Bugüne dek 2 takım arasında yapılan 52 maçta, Bordo-Mavili ekibimizin galibiyetlerde 30-9 üstünlüğü bulunuyor. 13 maçta ise taraflar sahadan beraberlikle ayrıldı.

Takımımız, bu maçlarda 101 gol atarken, kalesinde 49 gol gördü.

Trabzon'da yapılan 26 karşılaşmada da takımımız, rakibi karşısında bariz üstünlük kurdu.

Hüseyin Avni Aker Stadı'nda yapılan 18 maç takımımızın üstünlüğü ile sonuçlanırken, 3 maç Gençlerbirliği'nin galibiyetiyle bitti. 5 maçta ise taraflar yenişemediler.

Bordo-Mavili ekibimiz, sahasındaki maçlarda 63 gol atarken kalesinde 22 gol gördü.

Takımımız ile Gençlerbirliği arasında yapılan maçlarda en farklı galibiyetleri alan takım, Bordo-Mavili ekibimiz oldu.

Takımımız, 1993-94 sezonunda 6-0, 1989-90 sezonunda ise 6-1 gibi farklı sonuçlarla sahadan ayrılmayı başardı

http://www.trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=5630#Icerik

Asi Çaykaralı61
22.10.2010, 12:17
Taraftarlarımıza önemli duyuru

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/5629-9L6W8G9I.jpg

Takımımızın Gençlerbirliği ile oynayacağı müsabaka öncesi taraftarlarımıza yönelik olarak kulübümüzden bir duyuru yapıldı.

Duyuruda koltuk kırılmaması, meşale yakılmaması başta olmak üzere sahaya konfeti, yabancı madde atılmaması, küfürlü tezahürat yapılmaması ve merdiven boşluklarına oturulmaması konusunda uyarıda bulunuldu.
Duyuruda şu görüşlere yer verildi; “Takımımızın oynadığı müsabakalarda taraftarlarımızın yaktığı meşaleler, sahaya attığı konfetiler, kırdıkları koltuklar, kötü tezahüratlar ve merdiven boşluklarına oturulması sorun yaratmakta ve temsilci raporlarında yer bulmaktadır. Bu nedenle kulübümüzün maddi –manevi zarara uğratılmaması için tüm taraftarlarımızdan konuya hassasiyet göstermelerini, meşale yakmamalarını, sahaya başta konfeti olmak üzere yabancı madde atmamalarını, koltuklara zarar vermemesini, kötü tezahüratta bulunmamalarını ve merdiven boşluklarına oturmamalarını istiyoruz. Bu vesileyle tüm taraftarlarımızdan konuya hassasiyet göstermelerini ve takımımızı centilmence desteklemelerini bekliyoruz”

http://www.trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=5629#Icerik (http://www.trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=5629#Icerik)

Bera B.
22.10.2010, 12:34
Maç öncesi takım ve maç hakkında bi şeyler karalamaya devam edeyim ki takım da kazanmaya devam etsin seklinde saçma sapan bi totemim var kusuruma bakmayın.......

Gelelim maç görüşlerine; bu maçın Kasımpaşa maçına benzemeyeceği ortada bunun en büyük sebebi de maçın Trabzon'da olması ve Gençlerin 10 kişi ile ceza sahası etrafında öbek öbek toplanacak olması.......

Bu noktada ilk değişiklik Umut-Teo değişikliği olmalıdır diye düşünüyorum.Bu maçta bize topu ayağında tutabilen arkadaşlarına servisler yapacak topu kanatlara açabilecek topu bilen bir uç elemanı lazım.Umut'un bunları yapamadığını hepimiz biliyoruz heralde...Umut skor avantajı ele geçtiğinde değerlendirilebilir.....

İkinci farklılık tabiki Alan-JAJA değişikliği olmalıdır....Fizik-kalite-kumaş-zeka-bitiricilik farkı bu kadar açıkça ortadayken JAJA'nın yedek bekletilmesi kanımca bu adama haksızlık olur........

Bir de tabiki olmazsa olmazımız Engin Baytar var...Bu adamın sürekli sol çizgide kullanılması gereli,neden mi? Adam eksiltip sol kanadı aktif bi şekilde kullanabilelim diye , mücadele gücüyle top çalıp hızlı hücuma çıkabilelim diye , ceza sahası içinde bitiriciliğinden faydalanıp tabelayı değiştirebilecek fazladan bir adamımız olsun diye , rakip bek sahasına hapsolsun diye...Bence bunalr oynaması için yeterli , umarım şenol hoca için de yeterlidir.

Ha bi de burak-yattara konusu vardı demi....meseleye takıma katkı yonunden bakmayacagım...Burak isimli futbolcuyu o forma ile gordugum her mac ınanın içim acıyo sinir küpüne donuyorum...Trabzon gol atacak ve içimde buruk bi sevinç olacak , işte ben bu duyguyu burakla yasamaya basladım....Bu adam benım o şanlı formama yakısmıyor....En ufak bir mudahalenın olmadıgı pozısyonda bacagımı kırılmıscasına cıglık cıglıga bagırmasını hazmedemıyorum....Arif Erdem gibi futbolcumuz olmadıgı ıcın bıle kendımı cok sanslı hıssedıyorudum,benım trabzonumun farkı burda dıyordum ıste,artık dıyemıyorum...Ben boyle topcu gormek ıstemıyorum takımımda...Yattara oynasın , formsuzsa barış bekte serkan açıkta oynasın bi formul bulunsun ama bu adam oynamasın ıstıyorum....Ben ne dersem dıyeyım bu adam yıne bu hafta 11'olacak bunu hepımız bılıyoruz malesef.......

Son sözüm bu maçı alacağız içiniz rahat olsun totem yapılmıştır:)

Su koyu yaptığım yer bana Engin Baytar'ı hatırlattı nedense.
Kusura bakmayın ama su yorumu yapan birinin tarafsız gözle bu yorumu yaptığına inanmam. Bi önceki paragrafta Engin'i övüyor bi sonrakinde Engin'de de gözüken özellik nedeniyle başka oyuncumuz için bi sürü laf ediyorsunuz.
Size adam kayırmamayı öneriyorum.

Süleyman Eruyar
22.10.2010, 12:42
Su koyu yaptığım yer bana Engin Baytar'ı hatırlattı nedense.
Kusura bakmayın ama su yorumu yapan birinin tarafsız gözle bu yorumu yaptığına inanmam. Bi önceki paragrafta Engin'i övüyor bi sonrakinde Engin'de de gözüken özellik nedeniyle başka oyuncumuz için bi sürü laf ediyorsunuz.
Size adam kayırmamayı öneriyorum.

teşekkürler,

magicyattara
22.10.2010, 13:09
Gençler'in fener maçını izlemiştim..oldukça atak yapmaya çalışan bir takım intibahı vermişti bana..önde pres yapabilen,sert oynayan,atak oynayan bir takım..yalnız bunları yapmaya çalışırken bol miktarda pas hatası yapan da bir takım..
Kolay maç yoktur..defansında bol miktarda hata yapan bu takımı,rahat geçmeliyiz diye düşünüyorum..

Skor tahminim;2 ya da 3 farkla bitecek bir maç olur gibime geliyor..(2-0,3-1)

serdar avcı
22.10.2010, 13:25
şampiyonluk için 4maç....gençler,konya ,g.saray, ve bursa. bu 4 maçı alırsak bizi kimse tutamaz daha.

mehmets61
22.10.2010, 13:49
şampiyonluk söylemleri için çok erken köprünün altından çok sular geçicek.

sametaydin
22.10.2010, 13:59
şampiyonluk için 4maç....gençler,konya ,g.saray, ve bursa. bu 4 maçı alırsak bizi kimse tutamaz daha.

Ya bu takımların hepsini yeneriz. Sadece bursada biraz sıkıntı çıkabilir diğer maçları kazanacağımızı düşünüyorum. Bursa maçıüç ihtimalli maç bence volkan şeni iyi tutarsak bursayı yine yeneriz.

Yunus Emre SEYHAN
22.10.2010, 14:00
şampiyonluk söylemleri için çok erken köprünün altından çok sular geçicek.
Abi bence şampiyonluğu 2. yarı deplasmanda oynayacağımız 3 derbi maçı belirleyecek.

Ahmet Başkaya
22.10.2010, 14:03
Kasımpaşa maçındaki gibi , ilk 30 dakikada bir gol bulursak rahat alacağımız bir maç olacaktır .

Aksi durumda dakikalar geçtikçe rakibin direnci artacaktır .

Bir de rakip oyuncular performanslarının üzerinde oynayacaklardır , kendilerini hocalarına ispatlamak için .

Yattara oynamalı diye düşünüyorum , rakip hoca büyük ihtimal tanımıyor olacaktır ve önlem almayacaktır ;)

Armağan Dere
22.10.2010, 14:04

Gaziantepspor,olur da Bursa'da puan bırakırsak bu maçı kesin almamız lazım.Ama ne hikmetse yıllardır puan alamıyoruz bu deplasmandan..Bursa daha Fenerle,Bizle,Bjk ile oynayacak...2.yarı derbilerden 2 beraberlik 1 galibiyet Trabzonspor'u Şampiyon yapar...Hele Fener'i Kadıköy'de yenersek Ballı Kaymak olur..Derbilerde Yenemezsek de yenilmemeliyiz..

ünsalyılmaz
22.10.2010, 14:06
trabzonumm tarifi çok zor bir aşk buu gelmeyecek hiçbirzaman bu büyük sevdanın sonu.. anlatılmaz bir sevgi buu deli gibi seviyoruz trabzonuuuuu

Gizadam34
22.10.2010, 14:08

çok dolmuş güzel patlamışsın:) içimizi karartanlara kapak olsun..

Gökhan KAN
22.10.2010, 14:09
3 lüyü bozmayalımda geri kalan 8 li pekte umurumda değil..

Ahmet Başkaya
22.10.2010, 14:10

Olm avatar falan ne ayak yaa :D

ünsalyılmaz
22.10.2010, 14:11

çiçek mavi olsa tamamda bu avatarı protesto ediyoruz :D :D

Armağan Dere
22.10.2010, 14:13
Gökhan Letchkov'a alışmıştık:),Baba seni de mi kaybettik:)

Ahmet Başkaya
22.10.2010, 14:14
............... ...... Onur .............................

....Serkan .... Mustafa....Egemen....Ferhat...

.....................Ceyhun....................... ......

..........Selçuk...........Colman................. ...

.Yattara..................................Jaja.... .....

...................Teo............................ .......

Diyorum ;)

Ahmet Başkaya
22.10.2010, 14:15
Gökhan Letchkov'a alışmıştık:),Baba seni de mi kaybettik:)

çiçek mavi olsa tamamda bu avatarı protesto ediyoruz :D :D

Boşa beklemeyin ...

Gökhan Kan arkadaşımıza ulaşamıyorsanız , Ganita ----> Aşk ve Aşık Olmak başlığına gidiniz .

Gökhan KAN
22.10.2010, 14:18
Beni kaybettiniz o kesinde başlığı kirletmeyelim. Yerimi biliyorsunuz... ççç

Volkan
22.10.2010, 14:21

Diyorum ;)
buraktan vazgecegini zannetmiyorum şenol hocanın

Emrah Akcagöz
22.10.2010, 14:21

Diyorum ;)
Geçen seneki G.Birliği maçı gibi olacaksa Cale oynasın orda onun dışında kadro bencede böyle olmalı (Yattara yerine Burak olabilir..:))

Ahmet Başkaya
22.10.2010, 14:23
Geçen seneki G.Birliği maçı gibi olacaksa Cale oynasın orda onun dışında kadro bencede böyle olmalı (Yattara yerine Burak olabilir..:))

Hiddink geleceği için türk oyuncuların + performansla oynayacağını düşünüyorum , özellikle milli takımın zayıf noktası sol bek ;)

Gökhan KAN
22.10.2010, 14:24
Madem Hiddink geliyor bütün yabancıları oynatalım. Kıllığına..

futbalski60
Trabzonspor karşısında farklı bir sistemle sahaya çıkabiliriz. Şu an oluşmuş bir kadro ve sistem var. Bunu bir anda değiştirmek zor. Benim kafamda da değişik, kendime uygun ekstra bir sistem var. Trabzonspor karşısında bunu oynatmaya çalışacağız. Çok sayıda sakat ve cezalı oyuncumuz var. Şu anda taktiğimizi gizli tutmak istiyorum. Trabzonspor karşısında başarılı olmak istiyoruz.”

Ralf Zumdick

Cihat K
alırız 3-0

Yunus Emre SEYHAN
22.10.2010, 14:27
Kadro yazmak huyum değildir ama yazayım :)

--------------------ONUR----------------------
Barış-------Egemen-----Glo----------Cale
Serkan----Ceyhun--Selcuk---------Engin
--------------------Colman-------------------
--------------------Teofilo--------------------

Yedekler: Jaja,Yattara,Alan,Umut,Giray,Burak,Tolga

Vay be :) alternatifli kadromuz var.

Cihat K
22.10.2010, 14:28
Kadro yazmak huyum değildir ama yazayım :)

--------------------ONUR----------------------
Barış-------Egemen-----Glo----------Cale
Serkan----Ceyhun--Selcuk---------Engin
--------------------Colman-------------------
--------------------Teofilo--------------------
serkan bekte o kadar faydalıyken onu neden oraya çektin anlamadımhttp://forum.bordomavi.net/images/icons/icon7.gif

Alihan Ertürk
22.10.2010, 14:31
Hiddink bey mi geliyormuş?

Yunus Emre SEYHAN
22.10.2010, 14:32
serkan bekte o kadar faydalıyken onu neden oraya çektin anlamadımhttp://forum.bordomavi.net/images/icons/icon7.gif
Serkan'ın gerçek mevkiisi sağ bek değil. Daha doğrusu 3-5 mevkiide oynayabiliyor. En azından bu takımda, Sağ bek,Sağ Açık, Önlibero, Sol açık, Sol bek oynadı :)))

Bence bir takımda sağ/sol açık oyuncuları geri gelebilmeli. 60'dan sonra alırsın Yattara'yı, Alanzinho'yu.. :)

Dinamik takım her zaman iyidir.

yorumsuz6117
22.10.2010, 14:34
Şu kazanan kadroyu bozmama bana komik geliyor. Manisa maçında da kazanan kadroyu bozmamıştık sonuç hüsran oldu.

Ahmet Başkaya
22.10.2010, 14:34
Serkan'ın gerçek mevkiisi sağ bek değil. Daha doğrusu 3-5 mevkiide oynayabiliyor. En azından bu takımda, Sağ bek,Sağ Açık, Önlibero, Sol açık, Sol bek oynadı :)))

Bence bir takımda sağ/sol açık oyuncuları geri gelebilmeli. 60'dan sonra alırsın Yattara'yı, Alanzinho'yu.. :)

Dinamik takım her zaman iyidir.

Ceyhun'suz bir ilk 11 de düşünülebilir aslında ama , 3 lü defansif orta saha varken bir de Serkan'ı oynatmak fazla defansf olabilir .

Ahmet Başkaya
22.10.2010, 14:35
Şu kazanan kadroyu bozmama bana komik geliyor. Manisa maçında da kazanan kadroyu bozmamıştık sonuç hüsran oldu.

Hoca o maç sonunda buna benzer bi açıklama yapmıştı , kadroda en az 1 oyuncu değitştirecektir :)

Jaja kesin 11 de olacak .

Mert Oğuzlu61
22.10.2010, 14:37
ermin zec e o kadar para saydılar rekor(onlara göre) paraya getirdiler adamı yanlış hatırlamıyorsam ligde şu ana kadar sadece 1 golü var, bizim maçta coşmasın uşak... bide hurşut var o kelede dikkat etmek lazım kanatlardan iyi geliyor.

başkada korkulacak birisi yok defansları yol geçen hanı zaten, yeneriz bunları yeterki ciddiyeti koruyalım, kritik bir hafta...

bu arada alparslan cezalıda, başka kim eksik bunlarda ? :)

not: birşey daha eklemek istedim, Doll ün yardımcısıyla tazminatta anlaşamamışlar galiba, adam eğer gitmek istiyorsa ''takım umrumda değil, yenilsinlerde bende kurtulayım buradan'' düşüncesiyle g.birliğini sahaya çıkarabilir, yani ciddiye almaz maçları demek istediğim bu :) olabilir yani..

okg_53
22.10.2010, 14:40
Benim hayalini kurduğum vede modern futbolu en iyi temsil edecek kadro şudur ; geçen sezon bir ara oynattı bu kadroyu.

Gerçek 4-4-2

---------------Onur------------
???----Glowacki--Egemen----???
Serkan--Selçuk---Colman--Engin
----------Jaja---Teo-----------

Toplu hücum , toplu savunma bu kadro ile yapılır. Hele hele zor rakiplere karşı çok başarılı olabilecek bir yapı.
Ancak zayıf takımlara karşı yetersiz kalabilir üretkenlik açısından.

ozturk
22.10.2010, 14:51
Kritik maç Allah yardımcımız olsun..

Mustafa Gegüç
22.10.2010, 15:04
ilk golü biz atarsak maçı alırız, erken atarsak farka gideriz

demirel
22.10.2010, 15:12
Biz bu maçı alırsak lider oluruz

Lokman
22.10.2010, 15:19
Biz bu maçı alırsak lider oluruz

Ankaragünü nün Bursa karşısında agresiv bir futbol ortaya koyacağını sanmıyorum.

karaman6106
22.10.2010, 15:24
---------------
Onur

Serkan----MUSTİ--Egemen----CALE

Selçuk----- Ceyhun

Colman

---yattoş----umut-------Engin----
gençler kadrosu

Ertan1982
22.10.2010, 15:24
ermin zec e o kadar para saydılar rekor(onlara göre) paraya getirdiler adamı yanlış hatırlamıyorsam ligde şu ana kadar sadece 1 golü var, bizim maçta coşmasın uşak... bide hurşut var o kelede dikkat etmek lazım kanatlardan iyi geliyor.

başkada korkulacak birisi yok defansları yol geçen hanı zaten, yeneriz bunları yeterki ciddiyeti koruyalım, kritik bir hafta...

bu arada alparslan cezalıda, başka kim eksik bunlarda ? :)

not: birşey daha eklemek istedim, Doll ün yardımcısıyla tazminatta anlaşamamışlar galiba, adam eğer gitmek istiyorsa ''takım umrumda değil, yenilsinlerde bende kurtulayım buradan'' düşüncesiyle g.birliğini sahaya çıkarabilir, yani ciddiye almaz maçları demek istediğim bu :) olabilir yani..
Orhan Sam da cezali bizim macta.Defanslari zaten dagildi.Cokda sakat Futbolculari var.Kalecileri devlesmerse aliriz maci.

Kasimpasa Macinin Kadroundan BuraK Alan ve Umutu cikaririm.Yerlerine Yattara Jaja ve Teoyu koyarim.

Samet Yildirim
22.10.2010, 15:28
Kazanan takim bozulmaz :D Böyle bir mantik olamaz bana göre...

Her mactan sonra kadro degestirilebilir ayni görüsteyim seninle...

karaman6106
22.10.2010, 15:35
sorun kazanan takımn bozulması meselesi değil. sorun sistem sorunudur.ortasahanın güçlü olması çok önemli. selçuk ve colman gol-pas-orta-şut-korner-asist gibi yüksek ofansif özelliklere saip.bunlar banko onar.yanlarında sistemi tamamlayacak ceyun veya barış uynayabilir.kısaca selçuk-colman oynarsa ofansif sorun yaşanmaz.defansif ve hatta şutör özelliği ile ceyhunun da katkısını unutmayalım.

ThePatriot61
22.10.2010, 15:36
Trabzonspor karşısında farklı bir sistemle sahaya çıkabiliriz. Şu an oluşmuş bir kadro ve sistem var. Bunu bir anda değiştirmek zor. Benim kafamda da değişik, kendime uygun ekstra bir sistem var. Trabzonspor karşısında bunu oynatmaya çalışacağız. Çok sayıda sakat ve cezalı oyuncumuz var. Şu anda taktiğimizi gizli tutmak istiyorum. Trabzonspor karşısında başarılı olmak istiyoruz.”

Ralf Zumdick

Canakkale gecilmesi oynayacaklar iste ne taktigi adam. :cool:

Fatih Özkan
22.10.2010, 15:46
Akıllı oynadıktan sonra kazanmak zor olmayacaktır.

Gizadam34
22.10.2010, 15:48
Ceyhun'suz bir ilk 11 de düşünülebilir aslında ama , 3 lü defansif orta saha varken bir de Serkan'ı oynatmak fazla defansf olabilir .

defansif dediğin serkan en çok asist yapan oyuncumuz şu ana kadar:) hem sağ bekte bile ileriye gelip bu kadar etkili oluyorsa orta sahanın sağında var sen düşün..

Ahmet Başkaya
22.10.2010, 16:06
defansif dediğin serkan en çok asist yapan oyuncumuz şu ana kadar:) hem sağ bekte bile ileriye gelip bu kadar etkili oluyorsa orta sahanın sağında var sen düşün..

Defansif demek istediğim , kapanan savunmayı açabilecek özelliklere sahip olup olmaması .

Serkan geriden bindirdiği için belkide bu denli asist yapıyor .

İlerde oynayınca her hücumda karşısında sabit birini bulacak .

Kazım Uzunboy
22.10.2010, 16:08
Ankaragünü nün Bursa karşısında agresiv bir futbol ortaya koyacağını sanmıyorum.

Ankaragücü güzel bir oyunla galip gelecek bence.

Armağan Dere
Konu Serkan'dan açılmışken onda ne tam bir şekilde sağ bek özelliği var ne de sağ açık,gol atma hevesi yüzünden arka tarafta verdiği gedikleri de unutmuş da değilim...şu ana kadar sırıtmadı ayrı..ama kendisinin gol atma merakı yüzünden arka tarafta açık veriyoruz...önünde oynayanlar yeterince defansa yardım etmiyorlar zaten

Ahmet Başkaya

Bence de ...

metehan
22.10.2010, 16:09

Bence tribünlerin kardeşliği skora da yansır :)

Ahmet Başkaya
22.10.2010, 16:10
Konu Serkan'dan açılmışken onda ne tam bir şekilde sağ bek özelliği var ne de sağ açık,gol atma hevesi yüzünden arka tarafta verdiği gedikleri de unutmuş da değilim...şu ana kadar sırıtmadı ayrı..ama kendisinin gol atma merakı yüzünden arka tarafta açık veriyoruz...önünde oynayanlar yeterince defansa yardım etmiyorlar zaten

Barça'da Dani Alves yüzünden açıklar veriyor .

Aynı anda hem ileriye yardım edip aynı sırada savunmada da olabilecek biri var mı ki :)

Armağan Dere
22.10.2010, 16:14
Barça'da Dani Alves yüzünden açıklar veriyor .

Aynı anda hem ileriye yardım edip aynı sırada savunmada da olabilecek biri var mı ki :)

Geri dönememesinden bahsediyorum,yoksa aynı anda 2 yerde olsun diyen yok:) sanırım yanlış anladın...şu ana kadar sırıtmadı ama ben birçok maç hatırlıyorum Serkan'ın ilerde yakalanmasından dolayı sağ taraftan tehlike yediğimiz...ya çıkmayacaksın ya da çıkacaksan arkanı sağlama alacaksın..Onun için Cale'ye laf etmem fazla...