PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Spor Toto Süper Lig 9. Hafta | Trabzonspor 3 - 1 Gençlerbirliği

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11]

OLCAY ÇAKIR
24.10.2010, 01:32
Bana müsade arkadaşlar.

Hepimize kutlu olsun galibiyet..

Güzel bir hafta bizi bekliyor, hissediyorum...

Çok puan kaybı olur Pazar, P.tesi günü...

Bu maçtan da dersler aldık:)

İyi GECELER....:)

(Unutmadan, yarın kısa bir maç yazımız olacak Fotomaç'ta, ilgilenenlere duyurulur):)

nesta61
24.10.2010, 01:34
ayrica genclerde oynayan TRABZONLU serkan caliga kisacasi , S..... diyorum, insanda az saygi olur be trabzonlusun trabzonspora attigi golde kendinden gecmis vaziyette sevinceksin , seni trabzona sokan gumruk memuruna yaziklar olsun!!!!!!!!!!!!!!!!!!

pReN@_61
24.10.2010, 01:35
Etma nasi değil,adam direk makasa geliyor yapma...daha nasıl penaltı olması lazım
Sanki bana değil gibi geldi ama belki önde olmamızın heyecanıyla yanlış da görmüş olabilirim...

tigin
24.10.2010, 01:35
Gollerimizi Youtube'a ekledim.
720P HD Kalitesinde.
Burak'ın Golü
http://www.youtube.com/watch?v=cshQc5WAkZk
Jaja'nın golü
http://www.youtube.com/watch?v=OqtiPi7eqoc
Umut'un golü
http://www.youtube.com/watch?v=8pKjYRiHSu8

Not: Avatarımın üstünde ki o şey ne ula.

Ne zaman mesaj yazsam sayfanın sonuna rastlıyor, alıntı yapıyorum. :o

reisoğlu61
24.10.2010, 01:36
yedigimiz gol kesin ofsayt ti.
calenin yaptigi hareketde kirmizi kart

Şenol Altunsoy
24.10.2010, 01:37
Cale topa vurdu adama hiç müdahalesi yok

Hasan Ayvenli
24.10.2010, 01:39
Engin takıma çok iyi liderlik yapıyor. Atakları da iyi yönetiyor. Eskisinden daha basit oynuyor.

Mert Oğuzlu61
24.10.2010, 01:40
yedigimiz gol kesin ofsayt ti.
calenin yaptigi hareketde kirmizi kart

alakası yok, yan hakem çok güzel gördü olayı ve cüneyt çakır ı hatasından döndürdü.

stadyuma selçuk dereli bağlandı, oda yan hakemi tebrik etti... g.birliği nin golününde ofsayt olduğunu söyledi.

Armağan Dere
24.10.2010, 01:42
Gençlerin golünde o tavuk kılıklı ofsayt miydi?:)..Bili Mehmet mi ne?..Kim ofsayttı orda

Hasan Ayvenli
24.10.2010, 01:44
Gençlerin golünde o tavuk kılıklı ofsayt miydi?:)..Bili Mehmet mi ne?..Kim ofsayttı orda
Jedinak...

TAMTÜRK61
24.10.2010, 01:45
Süperdik. İnşallah bu sezon şampiyonluk gelir. Bu Serkan Çalık gsde iken de bize uzaktan gol atmıştı ve yenilmiştik Avni aker'de. Bizim maçlarda adamın şansı tutuyor..

Samet Yildirim
24.10.2010, 01:47
Enginin pozisoynu penalti,
Cale topa vurdu,
Yedigimiz gol 25 metre ofsayt,

Cafer KILIÇSOY
24.10.2010, 01:52
Cale rakibe değme bile değmedi, nasıl penaltı? Yan hakem mükemmel gördü.

Teknik konulara girmemekle birlikte şunu diyebilirim. 2. yarı bize 5 gol gerekseydi atardık.

Bence burada önemli olan galip gelmekti ve geldik. Evet Trabzonspor ligin en pozitif futbol oynayan takımı ama bunu her maçta beklememeliyiz. Doğal olarak ara ara düşüşler olabilir. Bu tip durumlarda Trabzon'daki sevgili taraftarlarımız gibi takımı ıslıklamak yerine sahip çıkmalıyız.

Dünya futbolunda hergün bişeyler değişiyor. Mesela 10 sene öncesine kadar dikenli tellerle stadyumda çevrilen ingiliz holiganlar şimdi sahaya sıfır noktada maç izliyor. Tek değişmeyen bizim taraftar profilimiz. Bugün dikkatimi çekti; Uzunsokak diye yeni bir grubumuz oluşmuş ve pankartlarıyla ve 10 kişilik gruplarıyla tribünde yerlerini almışlar. Maraş caddesi sakinleri eğer bunu görmüşlerse yeni bir grubumuz daha oluşacak hayırlısıyla(!)

Ne diyelim; Sözün bittiği yerdeyiz.

oeince
24.10.2010, 01:56
Maçın geniş özetini buldum HD kalitesi arşive indirdim hemen sizlerlede paylaşmak istedim
http://macindir.blogspot.com/2010/10/trabzonspor-3-1-gbirligi-macn-indir.html

Paylaşım için çok sağol. Keyifli keyifli izledim bir daha.

Bu birkaç haftanın en büyük kazanımı takım oyunu herhalde. Ne mutlu ki sadece münferit bir iki futbolcu değil, takım halinde çok iyi oynuyoruz.

Armağan Dere
24.10.2010, 01:56
Maç sonrasında Mustafa Denizli çok güzel birşey söledi ''Kolbastı ve 3'lü'' kutlamalarında o kadar ses çıkaran taraftar maç sırasında nerdeydi dedi..Madem o kadar ses çıkabiliyor neden çıkmıyor dedi...Olmamalı böle..Takım Şampiyonluğa oynuyor...

POYRAZ
24.10.2010, 02:21
Yendik ve mutluyuz.
Genclerbirligi'nin oyunculari bir ara oyunu cirkinlestirmeye gittiler.
Yedigimiz gol ofsayt idi.
Net bir skor ile yendik.
Insallah eksiklerimizi kapatip daha iyi olacagiz.
Haftaya bakalim.
Spiker, Skorbordun Türkiye'nin en büyük skorbordu oldugunu söyledi ama skorbordu hic göstermediler.

kaan aydın
24.10.2010, 02:31
Türkiye'nin şampiyonluğu en çok hak eden takımı Trabzonspor
Şampiyonluğu en hak etmeyen taraftarıda yine Avni Akerdeki Trabzonsporlulardır.
Maçı istanbul takımlarını tutan arkadaşlarla izledik maçtan önce taraftarımız değişti filan dedim demez olaydım.Resmen seyirci takımı ilk yarıda ıslıkladı,yazıklar olsun,böyle taraftar maça gelmesin,yeter be..

Yusuf BALCI
24.10.2010, 02:39
Bizim taraftarı diğer kulüp taraftarları ile kıyaslamayın bence. Örneğin Beşiktaş taraftarının tezahürat yapan tayfası çoğunluğu maçı izlemiyor bile. Sadece bağırmaya gitmiş. Bizde bütün stad maçı izliyor. Doğal olarak kötü oynadığımızda tezahürat temposu düşüyor.

Ayrıca stadın ambiansında sorun var. Bu yüzden de her kafadan bir ses çıktığı durumlar sık sık oluyor. Organize tezahürat edildiğinde gayet güzel oluyor. Kapalı bile katılıyor. Örnek : Bordo - Mavi - Şampiyon - Trabzon tezahüratı.

Tunga
24.10.2010, 02:42
Gençlerbirliği'ni çok seviyorum ya.. Durup durup onlara çakıyoruz, sinirim bozuluyor:)

Maçın ilk yarısına Gençler bile şaşırdı herhalde. Yahu biz bu takımdan mı korktuk demişlerdir herhalde. Ya da geçen hafta Selçuk takıma "durun" dedikten sonra, "tamam şimdi başlayabiliriz" demeyi unuttu herhalde :)

Aslına bakarsanız gerçekten de takıma dur diyen de yürü diyen de Selçuk. O insiyatif alıp takımı ileri doğru hareket ettirince takım da iştahla saldırmaya başlıyor.

Ceyhun faydalı bir oyuncu; ama her zaman değil. Bazen de bugünkü maçta olduğu gibi uyku ilace etkisi yapıyor takıma. Engin de sanki uyarıcı ilacı gibi. Doping gibi. O olunca takım daha yüksek efor sarfedip kendini aşıyor ama sonunda da bitkin düşüyor. Bu gece eminim ki futbolcular galibiyetin rehaveti yanında maçın ikinci yarısındaki aşırı adrenalinden şimdi pelte misali uyuyorlardır. Oysa hiç gerek yoktu bu adrenaline.

Manisa maçı maalesef bize bir prikolojik bariyer yarattı. Her maç, o maç gibi olabilir psikolojisi yerleşti takıma. Her sene böyle bir kötü örneği alıp kafamızın bir kenarında kendi kendimize eziyet etmek için tutarız zaten; huyumuz kurusun :)

Maçın 65. dakikasıydı ve hala gol atamamıştık; ama vallahi de, billahi de emindim maçı kazanacağımızdan. Gençler ikinci yarıda bizim rüzgarımızı kesecek hiç bir hamle yap(a)madı. Kalecilerinin oyunu soğutmaya çalışması hariç.

Serkan... Geçen sene bir maç sol bek oynamıştı. Ona kaleye geç desen geçecek. Geçmesi iş değil, bir de harikalar yaratacak. Dinamo değil, jeneratör. takımın elektiriği kesildiğinde o giriyor devreye. Ne yazık ki martılar maç oynanırken hiç ortalarda, Avni Aker üzerinde yoktu. Olsa, çocuk milli takıma girebilmek için ağzıyla yakalardı onları da. Hazır Hiddink de oradayken :)

Sonu kolbastıyla biten iyi bir gece oldu. Goller, asistler çok güzeldi. Umut son iki maçtır harikulade golcü vuruşları yapıyor. Serkan, tarihe geçecek nitelikte ve nicelikte asistler yapıyor.

Bir de maçın genelinde takdire şayan yönetim gösteren hakemler, o aptal ofsayt golü vermeselerdi...

Belki de bu galibiyet bu kadar keyifli olmazdı. Her şerde bir hayır var.

İyi geceler, mutlu haftalar.

Haftamız güzel başladı.

Sefa
24.10.2010, 02:45
Sadri Şener'in maç izlemesi süper ya topu sanki o oynuyor ayakları devamlı hareket halinde :D

Tunga
24.10.2010, 02:53
Sadri Şener'in maç izlemesi süper ya topu sanki o oynuyor ayakları devamlı hareket halinde :D

Maçın hemen sonunda Metin ile telefonlaştık. Metin aynen şöyle söyledi:

- Yahu bizim başkan baya iyi falsolu vuruyor :)

Ömer TOPAL
24.10.2010, 03:00
Manisa maçının 90 dk sı..bu maçın 45 dk sı...E vardır her şeyde bir hayır....Ayrıca ilk yarı bitip mola verdiğimizde kahvede en rahat bendim...çayımı yudumlarken Rahat olun uşaklar bu maç bizim dediğimi hatırlıyorum..bir kaç tanesi gülümsedi..birileri söver gibi baktı bana...

Forumada yazdım demiştim arkadaşa jaja kafa golü atıcak...umutunda golü var...en kötü 2-1 dedim...
maç sonu tebrikleri kabul ettim kahvede :) gögsümde baya bi kabardı hani :)

TEŞEKKÜRLER TRABZONSPORUM

Şahinoğlu
24.10.2010, 03:02
Ne kadar sevinebiliyoruz bir galibiyetinle Trabzonspor, eve babam bir başka neşeli geliyor günümüz gecemiz şenleniyor sen yenince , eminimki bugecelik dünyanın en mutlu insanları Trabzonspor taraftarları bir sonraki maça kadarda sürer bu pozitiflik iyi varsın Trabzonspor.

Sefa
24.10.2010, 03:05
Babam ilk yarı aradı maçı sordu çalıştığından izleyemedi..

Bende veryansın ettim ilk yarı yeniliyoruz falan filan maç sonu yine aradı ne oldu diye dedim 3-1 yendik adam dedi la veryansın ediyodun öyle kötü böyle diye ne oldu da aldık.

Engin + Jaja dedim.. :)

İsa
24.10.2010, 03:07
http://www.facebook.com/video/video.php?v=457103072560 (http://www.facebook.com/video/video.php?v=457103072560) - Gol, Burak
http://www.facebook.com/video/video.php?v=457107227560 (http://www.facebook.com/video/video.php?v=457107227560) - Gol, Jaja
http://www.facebook.com/video/video.php?v=457109792560 (http://www.facebook.com/video/video.php?v=457109792560) - Gol, Umut
http://www.facebook.com/video/video.php?v=457155162560 (http://www.facebook.com/video/video.php?v=457155162560) - Cale ve Jaja'nın Açıklamaları
http://www.facebook.com/video/video.php?v=457158952560 (http://www.facebook.com/video/video.php?v=457158952560) - Şenol Güneş'in Açıklamaları
http://www.facebook.com/video/video.php?v=457168462560 (http://www.facebook.com/video/video.php?v=457168462560) - G.Birliği'nin Ofsayt Golü ve Maraton Programı'ndan Yorumlar
http://www.facebook.com/video/video.php?v=457171082560 (http://www.facebook.com/video/video.php?v=457171082560) - Maçın Kahramanı
http://www.facebook.com/video/video.php?v=457172452560 (http://www.facebook.com/video/video.php?v=457172452560) - Maç Sonu Kolbastı & Engin ve Onur'dan Şov

Yahu bızım mıllet bızım taraftarı beğenmıyor su Burak'ın attığı golden önceki tepkileri bi dinleyin,premier lig gibi:)

ünsalyılmaz
24.10.2010, 03:23
skorbord ve ses sistemi harika olmuş çok güzel bi hava getirdi stadyuma.. ancak şöyle bi durum var ışıklandırmayı tekrar gözden geçirmeli diye düşünüyorum fotoğraflardaki gibi bütün stadyum net değil.. deniz tarafı yarı sahası çok net bir görüntüdeyken yol tarafı aynı şekilde değil özellikle maratonla birleşen nokta korner direğine doğru karanlık kalıyor bunu ısınma anında onurda kaleci antrenörüne söyledi o da koşarak görevliye iletti bakalım değişiklik olacakmı??

bangkook_61
24.10.2010, 04:22
Ceyhun kötü oynadı diye kötü oyuncu olmadı. Ama Ceyhun da bu sorun var. Colman dan bile daha istikrarsız. Ceyhun u büyük maçlarda çok iyi görüyoruz. Acaba bu konsantrasyon sorunu mu yoksa rakip takımın dizilişine göre mi bilinmez.

Serkan, Selçuk, Egemen e diyecek söz yok artık.
Burak ben dahil herkesin düşüncesini değiştiren bir adam oldu. Bazen basabileceği pozisyonlarda duruyor basmıyor ama belki de enerjisini saklıyor çözemedim vallahi.

Umut a çok sevindim. Attığı golü Teo atamazdı büyük ihtimal ama bazı pas pozisyonlarında Teo çok daha yetenekli Umuttan. O paslardan kimbilir golde çıkabilirdi. Umut un 2 maç üst üste gol atması güvenini de yerine getirdi. Rekabet kızıştı çok iyi oldu. Ama ben Umut un devre arası gitmek isteyeceğini düşünüyorum hala. Bakalım ikna edilebilecek mi?

Engin olağan dışı bir oyuncu. Takımı ateşleyen topu taşıyan adam oldu. Sol tarafta ondan başkasını düşünemiyorum.
Jaja=Rivaldo. Ne fazla ne eksik. Durarak oynuyor çoğu zaman. Buram buram kalite hücumu.

Alternatifli ve kaliteli bir kadromuz var.

Her şeye rağmen bu yolun sonu şampiyonluk. Oyna dik oyna !

majurani
24.10.2010, 05:25
müthiş bir ikinci yarı, hak edilmiş bir galibiyet, keyifli bir pazar sabahı.
daha ne olsun.

Emre Çömez
24.10.2010, 05:32
maçın 2nci yarısını indirme imkanım varmıdır?

DeAgLeMaNyAq
24.10.2010, 05:56
Maçı zor koşullarda izlemeye çalıştığımdan pek fazla tad alamadım. Yine de liderlik ilaç gibi geldi...

Ahmet Başkaya
24.10.2010, 07:25
Aslında kötü başlamadık bence , bir kaç da pozisyona girdik ama lakaytlıklar ve zaten atarız rahatlığıyla golü bulamadık .

Şöyle bir sorunumuz var en büyüğü ile de oynasak , rakibin organize bir atağıyla gol yemiyoruz , özellikle küçük maçlarda manisa maçı olsun bu maç olsun dan dun topu uzaklaştıramadığımızdan top 2 defa geliyor kaleye .

Gol ofsayttı ama yine de diyelim bunları .

Golden sonra özellikle , çok kötü bir Selçuk , çok kötü bir Serkan vardı . Neden Selçuk ve Serkan'ı özellikle yazıyorum alışık olduğumuz şeyler değil bunlar .

2.Yarı Jaja oyunda iken de değilkende mükemmel bir hava yakaladık tek eksik goldü.

Onu da Jaja girdikten sonra .

Selçuk'un Serkana mükemmel pası , Serkan'ın azmi ve burda en büyük nokta Burak'ı o düzgün şutu ki bence maçı döndüren adamdır çok güzel bir gol oldu .

Ardından devamı geleceği belliydi ki zaten öyle oldu .

Yediğimiz golde Onur'un hatalı olduğunu düşünüyorum , özellikle havadaki toplarda çok kararsız kalıyor . Şenol Hoca'nın bu yönde katacağı şeyler vardır Onur'a diye düşünüyorum .

Taraftara gelince ilk yarı ve ikinci yarıdaki futbolcular nasıl farklı ise taraftar da öyle idi normaldir ;)

Sen iki hafta da bir 6'nın üzerinde gol atarsan taraftar 30 dakikada gol bulamazsan gerilir :)

Takımımı kutluyorum .

mahmuter61
24.10.2010, 08:11
Trabzonspor takımı Trabzondaki taraftara fazlasıyla LÜX !!!45 dakika bağırmayan hele (sonunda Şenol hoca bile söyledi) takımı ıslıklayan taraftar böyle taraftarlık yok sonra şampiyonluk bekliyorsun!Yahu gol olunca mezardaki ölüler bile bağırır!Bakırköydeki delilerde!Başkan eğer şampiyonluk gerçekten isteniyorsa bu takım Trabzondaki maçları ile ne şampiyon olur nede sen elinde futbolcu tutarsın bu taraftarla olacağı bu.Bütün Türkiye Trabzondaki çekirdek tüketimindem konuşuyor,yada adamlar maça girerken ödedikleri paranın etkisiyle donup kalıyorlar yazık çok yazık olan bu takıma oluyor.Biraz bursayı seyredin,beşiktaşı seyredin eskişehir taraftarından ders alın.Maça destek için gidilir köstek için değil.Şimdi kızanda çıkabilir yazdıklarıma ama herkes bunun doğru olduğunu biliyorda.

Tatar Kemal
24.10.2010, 08:14
maçın özeti:
- ilk yarı çok kötüydük.
- gençlerbirliğinin golü kesinlikle ofsayttı
- maçın ikinci yarısı Türkiye standartlarının çok üstünde bir futbol oynadık
- serkan her hafta olduğu gibi yine bir harikaydı.
- burak çivi gibi bir gol attı
- umut attığı golle herkesi çok sevindirdi
- engin'e yapılan hareket yüzde yüz penaltıydı
- önümüzdeki konya maçının yıldızı bugünden belli: serkan balcı.

Ertan 51
24.10.2010, 08:14
Normal 3-1 değil de 1-0 dan 3-1 olunca baya bi strese soktu beni,ama şükürler olsun çok değerli bir 3 puan aldık.Benim hafta sonum neyim yok ta:)çok huzurlu bir çalışma günü geçireceğim,sağol Trabzonsporum,sen bizim göz bebeğimizsin,bizi mutlu etmeye devam et,çok şey istiyor demezsen dünya gözü ile bir de şampiyonluk yaşat bana ne olur:o

Şenol Hocamın ilk yarı ve ikinci yarı hakkındaki düşüncesi çok harika bir tespitti,
hem oyuncu hem TARAFTAR için.

gencer_ts
24.10.2010, 10:01
Bu arada bence mustafa yumlununda gönlü alınarak ilk 11 den kesilmesi lazım illede hata yapmasını beklememeli şenol hoca naçizane fikrim.

bariskaratas
24.10.2010, 10:03
Cale'nin Trabzon kariyeri zaten bu ters kademelerle geçiyor .

Onun futbolunu küçümsemek için öncelikle Cale'nin sık yaptığı diğer futbolcularımızda seyrek gördüğümüz aksiyonlara bakmak gerek .

Maalesef Egemeni biraz dinlendirmek gerek artık.
Tamam hırslı ama hep kademe hatası yapıyor. Bir kac macta Glo Mustafa oynamalı.

Murat Keçeci
24.10.2010, 10:44
Rakiplerimizin birbirleriyle oynadığı bir haftayı üç puanla kapatmak bizim açımızdan önemliydi.İlk yarı ve ikinci yarı tamemen birbirinden ayrı iki görüntü verdik.İlk yarıyı değerlendirirsek iyi oynamadığımız gibi iyi mücadelede etmedik örneğin harbuziyi ikili-üçlü pres yapıyoruz ama göstermelik sadece ayak uzatmalar falan kora kor mücadele bu değil normalde bir futbolcuya ikili üçlü sıkıştırma yapıyorsa benim oyuncum, o oyuncuyu tost gibi yapmalı ayrıca kanatlarıda kullanmakta zorlanıyoruz bu yüzdende rakipler oyun alanını iyi daraltıyormuş gibi görünüyor aslında kanatları kullanabilsek herşey daha kolay olacak ve gelelim tempomuza ilk yarı hazırlık maçı oynuyormuş gibi bir tempomuz vardı bu da bize yakışmayan bir görüntüydü.

Gelelim ikinci yarıya herkesin söylediği selçuk-colman-ceyhun üçlüsünün her maç için geçerli olmadığını görmüş olduk bu üçlü bizim gücümüze yakın fb,bjk..... gibi takımlarla oynarken gerçekten verim çok fazla oluyor ama avni akerde kapanan takımları açmak için ideal bir üçlü görüntüsü vermiyor.Her zaman söylediğimiz kapanan takımları açmanın olmazsa olmazı kanat organizasyonları kalabalık olan orta sahadan ceyhunu çıkartıp engini kanada koymak hem kanadın verimi arttırdı hemde orta sahadaki yığılmayı çözdü ortadan boşluk bulan selçuk-colman kanatları iyi besledi özellikle sağ kanadı iyi besledi ve formda oyuncumuz serkanın üstün performansını devam ettirmesi jajanın kasımpaşa maçından bugune getirdiği özgüven derken istediğimiz skoru yakaladık.Burakın skora katkısınıda unutmamak lazım gol vuruşu çok iyidi ve bir çok da duran top kazandırdı orta kesme sayısını arttırması gerek şimdilik orta kesme işini serkan üstlenmiş,sol tarafada enginin gelmesi canlılık getirsede yine bal yapmayan arı gibiydi doğru hamleleri bir türlü yapamadı.

Yediğimiz golde en büyük hata egemenin çevre kontrolünü daha iyi yapması gerek mustafa yumlunun vuracağa topa gitti ortada boşluk oldu.Bizim attığımız goller ise kapanan takımların ilacı olan gollerdi.Serkanın çizgiye inip burakı görmesi ve onun vuruşu birinci sınıftı.jajanın kafa vuruşu tam bir golcü vuruşu uzak köşeye darbeli bir kafa vuruşu.Üçüncü goldede yine Serkanın iyi oynamanın getirdiği özgüvenle sınır tanımayan pası vardı o pasın gol olmasının başka bir olasılığı yoktu ve Serkan o tek olasılığı ilk denemede başardı.Umutunda gol vuruşu güzeldi.

Ligin ilk yarısı bitene kadar her maçımızı tek tek ele alıp final maçıymış gibi görerek ilk yarıyı ligin tepesinde puan farkıyla bitirip cebimize kredi koymalıyız ligin ikinci yarısında fikstürümüz zorlu olacak.

Oğuz ZEYTİN
24.10.2010, 11:28
Forumda sıkça yazılan bir konuydu Avni Aker'deki taraftar profili. Bugüne dek genelde yorum yapmamaya çalıştım. 1990 yılında gitmişim ilk kez Avni Aker'e ve 2003'e kadar kaçırdığım maç sayısı bir elin parmaklarını geçmez.

Fakat aradan geçen yedi yılda bilmediğim/göremediğim bazı değişimler olmuş olabilir, onlara yorum yapamam.

Yine de dün daha 35. dakikada Mustafa'yı, Ceyhun'u ıslıklamanın sebebini çözebilmiş değilim. Geçen hafta manşetlerden düşmemiş bir takımın taraftarı, baskı yiyen takımına destek olmak yerine ıslıklamayı tercih ediyor. Bu da aynı takım taraftarı olan beni açıkçası üzüyor.

Şimdi stadda olan bir arkadaşımız çıkıp beni yalanlayabilir, mutlu olurum, demek ki ben yanlış duymuşum ekran başında derim.

Ya da mantıklı bir sebebi vardır, ne bileyim.

Merak ettiğim husus, ya kazanamasaydık?

O zaman maç sonunda Fatih Tekke diye bağırılır mıydı?

Yönetim istifa denir miydi?

Geçen haftanın efsanesi bu hafta yerden yere vurulur muydu?

Bu sorulara hayır diyemiyorum ne yazık ki...

*

Kabul etsek de etmesek de maşallahlık bir kadromuz var. Yıldız transferlerimiz kenardan gelip maçı çeviriyor. Orta sahayı ele geçirdiğimizde dünkü maçın ikinci yarısı gibi oyunu rakip ceza alanında oynuyoruz. Türkiye liginde, bu tempoda başka takım yok izlediğim kadarıyla...

ccd6167
24.10.2010, 11:36
dünkü macın 2 yarısı cok guzeldı..
ama sunu bı gercek...trabzondakı ınsana bu takım kat ve kat fazla....kımse kusura bakmasın...

champions
24.10.2010, 11:43
Liverpool deplasmanı dışında ilk kez bir maçta geriye düştük ve açıkçası buna nasıl karşılık vereceğimiz soru işaretiydi.3 sebeple sıradan bir galibiyetden çok daha fazlasıydı;

1-Kazanamasaydık 2. kez farklı bir galibiyet sonrası puan kaybetmiş olacaktık ve bu ciddi bir özgüven kaybı olabilirdi.
2-G. Birliği gibi ligin kötü takımlarından birine karşı geriye düştüğümüz ilk maçta puan kaybetmek sezonun geri kalanı için soru işaretlerini artırabilirdi.
3-Rakiplerin birbirleri ile oynadığı bu haftada müthiş bir fırsat kaçmış olacaktı.

Neyse ki korkulan olmadı ve kazandık.Manisa dışındaki maçlarda istediğimiz puanları da aldık.Fakat ligin 9. haftası bitmiş olmasına rağmen hala ideal bir 11 den söz etmemiz mümkün değil.Geleli aylar olan Jaja'nın hala 11 de yerini alamıyor olması çok ciddi bir sorun.Bu adam 11 de oynayacak yeterliliğe sahip değilse neden alındı? Ve eğer yeterli ise bunca zaman sorun nedir? Yönetim ve hocaya sormak gerekir.Mustafa Bjk maçında iyi hoş oynadı golünü de attı tamam ama bizde Glowacki denen bir adam vardı. Sakatlığının ardından 2 aylık bir süre geçti.Oynadığı dönemde savunmanın en önemli ismiydi vb. Nerede bu adam? Yine Teofilo geçen hafta hadi anladık bu hafta neden yok? Yattara denen bir oyuncumuz var yine.Sezona iyi de başlamıştı, skora da katkı yapmıştı falan en azından bir 20-30 dk bile olsa faydalanamayacaksak gönderin gitsin yani. Barış'ın Ceyhun kadar bile şans bulamaması da ayrı bir konu.2-3 maç oynasın mesela Ceyhun mu yoksa Barış mı görelim.

İlk 11 açısından bakarsak şampiyonluk için yetersiz fakat kulübeye baktığımızda ise en azından lig için geniş bir kadromuz var.Şenol Güneş'in çok iyi verim aldığı isimler de var yeterince şans vermediği ve haliyle faydalanamadığımız isimler de.Ve yine birilerinin geri dönüşü çok hızlı olurken birileri takımdan çabuk kesiliyor ve geri dönüşü zor oluyor.Bu da hocanın eksilerinden biri.

Son 2 haftada kanatlardan gol bulmanın kolaylığını yaşadık ve bunu bize yaşatan isim de sağbek Serkan.Şampiyon olacağını söyleyen Trabzonspor'da kaydadeğer ne sağ ne de sol kanat oyuncusu var.Umuyorum devre arasında bu konu çözüme kavuşur.

Keramettin
24.10.2010, 11:44
maçın özeti:
- ilk yarı çok kötüydük.
- gençlerbirliğinin golü kesinlikle ofsayttı
- maçın ikinci yarısı Türkiye standartlarının çok üstünde bir futbol oynadık
- serkan her hafta olduğu gibi yine bir harikaydı.
- burak çivi gibi bir gol attı
- umut attığı golle herkesi çok sevindirdi
- engin'e yapılan hareket yüzde yüz penaltıydı
- önümüzdeki konya maçının yıldızı bugünden belli: serkan balcı.
Jaja ? :) :rolleyes:

Yiğit SARI
24.10.2010, 11:53
Beyler Jaja'nın gol sevincinde hiç yalnız fotosu yokmu bi ara hani onlardan koptu da birine koştu tribünde ?

Yiğit SARI
24.10.2010, 11:54
Bu arada Başkan Sadri Şener’in de maç bitiminde Hiddink’e, “Bizim Serkan’ı gördün mü?” şeklinde espri yaptığı öğrenildi.

ççç

Ahmet Karadeniz
24.10.2010, 11:54
Yahu bızım mıllet bızım taraftarı beğenmıyor su Burak'ın attığı golden önceki tepkileri bi dinleyin,premier lig gibi:)

onemli olan by degil takım gerideyken takımı ateşleyip baskı kurmasını sağlamak bununiçin 61. dakikayı beklememek 61. dakidadaki uyanıtan sonra ne oldugunu gördük aslında maçı daha erkende cevirebilirdik eger taraftar uyumasaydı tabi ama bu maçı kaybetseydik takıma hiç bi suç bulmayacaktım.....

Emrah KabuL
24.10.2010, 11:57
Yabancılar 12 » Teo 4, Yattara 3, Jaja 3, Glowacki , Alanzinho
Türkler 10 » Burak 4, Umut 3, Selçuk 2, Mustafa

Çok büyük bir çekişme söz konusu.. :)

Ayrıca uzun yıllardır ilk kez yabancı oyuncularımızdan skora katkı konusunda bu kadar verim alabildik.

Hadi hayırlısı.

UğuR
24.10.2010, 11:58
İyi ki 61.dakika var o da olmasa yandık .....

Bu taraftarda ki heyacanın çoğalması için komşu illerin plakalarında da kutlama falan yapmalıyız...:D

Gökhan KAN
24.10.2010, 12:10
Yanımdaki Bursaspor'lu 1-0 ken neler yapıyordu 3 lük yapınca mosmor oldu..:)

Emrullah
24.10.2010, 12:12
Avni Aker'deki taraftardan ziyade tezahürat anlayışında problem var. Tribüncülük anlayışında problem var. Avni Aker'e kim giderse gitsin o kötü anlayışa teslim oluyor. Sen gitsen aynı ben de gitsem aynı oluyor. Bu yüzden tribünlere gidenlerden ziyade tribüncülük anlayışından şikayetçi olmamız lazım.

Çözüm önerileri üzerinde konuşmamız lazım. Bana göre;

- Avni Aker'de millet hem maç izlemeli hem de maça katılmalı(olumlu tepkiler vererek tabi)
- Kimse ayakta maç izlememeli, herkes koltuğuna oturmalı
- Yıllardır bıkmadan-usanmadan dile getirilen ve Trabzonspor'a ait olmayan tezahüratlar kullanılmamalı.(Ölmeye ölmeye ölmeye geldik, Ölümüne ölümüne ölümüne Trabzon, ......gibi saçma sapan tezahüratlardan vazgeçilmeli artık.)
- Şarkı-türkü lay lay lom olmamalı olsa bile maç içerisinde 3-5 dakikayı geçmemeli.
- Dört tribünün beraber söyleyeceği Bordo-Mavi-Şampiyon-Trabzon tezahüratı maç içerisinde 3 kere tekrarlanmalı.
- Ayağa kalkmayan bilmem ne olsun, kapalı, maraton, ....gibi tezahüratlarla gereksiz zaman harcanmamlı. Seyirciye, tribünlere tezahürat etmekten sahadakilere fırsat olmuyor.

Daha bir çok fikirler ortaya atılabilir. Ama tekrar söylüyorum ayakta maç izlenmemeli. Herkesin ayağa kalkması hem imkansız hem dne gerek var. Ayağa kalkınca daha çok ses çıkmıyor. Oturarakta ses çıkartabilir taraftar. Birlik açısından herkes koltuğuna oturmalı ve maçı izleyip pozisyonlara, olaylara tepki göstermeli(olumlu tepki ve seslerden bahsediyorum)

Gökhan KAN
24.10.2010, 12:34
Maçı kazanmamızdaki en büyük sebep 2. topları almak oldu..

Akif Gür
24.10.2010, 12:41
trabzon'da oynadığımız maçlarda ceyhun'la başlamaya karşıyım...deplasmanda oynayabilir..

Burak_52
24.10.2010, 12:43
takım çok iyi gidiyor ve geçen hafta deplasmanda 7 atmış üstene üstlük liderlik maçına çıkıyor stadtaki taraftar çekirdek çıtlıyor vallahi o emeklere yazık
bjk nin stadında bile bu kadar siyah giyen yoktur heralde hadi hava soğuktur forma giymezsin boynuna bir atkı takmak çok mu zor
birde takımına destek vermeye çalışan gırtlağını yırtan taraftalarımız yok mu tabiki var ama malesef birbirlerini bastırıyorlar yani trabzon da deplasmana gelen taraftara hiç iş düşmüyor
bu destekle takım bu işleri yapıyorsa sağlam bir destekle daha neler yapar neler

sulo61gun
24.10.2010, 12:44
hala bizim taraftarı anlayamamış insanlar var burda sanki kendileri o statda olsa farklı davranacaklar:) bizim taraftar takım oynarsa coşar bu ezelden beri böyledir.ben maçtaydım ilk yarı taraftar ilk 20-25 dk çok iyiydi hatta şaşırdım maratonda iki grup deniz tarafında iki grup yol tarafında bir grup vardı.özellikle maratondaki ve deniz tarafı maratona yakın kısımdaki gruplar oldukça ii bağırıyordu.tvye ses gelmiyor diye burda siz yorum yapıyorsunuz normal tabi.25 dk sonra baktıki takım saha da ruh gibi onlarda takıma uydular.ne zman ikinci yarı takım oynamaya başladı stat da alevlendi ve coşmaya başladı.yani kısaca bizim taraftarımız sahada koşan mücadele eden ısıran bir takım görmek ister öyle istanbul takımları gibi şarkı söyleyen taraftarımız yok iyi ki de yok:)çünkü önemli olan sahadaki harekete göre tepki vermek tıpkı primier ligdeki gibi.futbolcu ıslıklanması olayı ise yanlış tabiki ama ben öyle abartılı bişey duymadım.bence en büyük sorunumuz taraftar gruplarının dağınık hareket etmesi.kale arkalarındaki ve marotondaki gruplar birleşmeli böylece daha bi tek ve gür ses çıkar.

Ahmet Karadeniz
24.10.2010, 12:52
Avni Aker'deki taraftardan ziyade tezahürat anlayışında problem var. Tribüncülük anlayışında problem var. Avni Aker'e kim giderse gitsin o kötü anlayışa teslim oluyor. Sen gitsen aynı ben de gitsem aynı oluyor. Bu yüzden tribünlere gidenlerden ziyade tribüncülük anlayışından şikayetçi olmamız lazım.

Çözüm önerileri üzerinde konuşmamız lazım. Bana göre;

- Avni Aker'de millet hem maç izlemeli hem de maça katılmalı(olumlu tepkiler vererek tabi)
- Kimse ayakta maç izlememeli, herkes koltuğuna oturmalı
- Yıllardır bıkmadan-usanmadan dile getirilen ve Trabzonspor'a ait olmayan tezahüratlar kullanılmamalı.(Ölmeye ölmeye ölmeye geldik, Ölümüne ölümüne ölümüne Trabzon, ......gibi saçma sapan tezahüratlardan vazgeçilmeli artık.)
- Şarkı-türkü lay lay lom olmamalı olsa bile maç içerisinde 3-5 dakikayı geçmemeli.
- Dört tribünün beraber söyleyeceği Bordo-Mavi-Şampiyon-Trabzon tezahüratı maç içerisinde 3 kere tekrarlanmalı.
- Ayağa kalkmayan bilmem ne olsun, kapalı, maraton, ....gibi tezahüratlarla gereksiz zaman harcanmamlı. Seyirciye, tribünlere tezahürat etmekten sahadakilere fırsat olmuyor.

Daha bir çok fikirler ortaya atılabilir. Ama tekrar söylüyorum ayakta maç izlenmemeli. Herkesin ayağa kalkması hem imkansız hem dne gerek var. Ayağa kalkınca daha çok ses çıkmıyor. Oturarakta ses çıkartabilir taraftar. Birlik açısından herkes koltuğuna oturmalı ve maçı izleyip pozisyonlara, olaylara tepki göstermeli(olumlu tepki ve seslerden bahsediyorum)

soylediklerine katılmama ragmen bitek düşüncene katılmıyorum oturarak destek verilmeli demişsin sana tek bi örnek vericem gecçler maçının ikinici yarısı o kadar iyiydi ve tempoluydiki evde bile ikinci yarıyı ayakta seyrederken stadda oturmak ne kadar dogru?

Ali Tunahan Güllü
24.10.2010, 12:54
İlk defa bir maçı okul gezisi dolayısıyla yolda olduğumuz için seyredemedim yalnız radyodan çektiklerimi bir ben bilirim:)
Ligtvde maçın tamamı ne zaman?

Nihat Güneş
24.10.2010, 12:55
MAçtan önce Tv den şahit olduğum bir sahne :

Tribünde dünyalar tatlısı iki kız kardeş, formalarını kaşkollarını giymişler yerlerini almışlar, hatta stadda kimse yokken tezahurat yapıyorlar kendilerince...O da ne 1 dakika sonra yanlarındaki orta yaşlı bayan sanırım anneleri, onlara çekirdek paketini uzatıyor. Sanki " Susun, oturun oturduğunuz yerde" dercesine.

Bari şu sabilerin günahına girmeyin :)

Emrullah
24.10.2010, 13:00
soylediklerine katılmama ragmen bitek düşüncene katılmıyorum oturarak destek verilmeli demişsin sana tek bi örnek vericem gecçler maçının ikinici yarısı o kadar iyiydi ve tempoluydiki evde bile ikinci yarıyı ayakta seyrederken stadda oturmak ne kadar dogru?

Ben de evde ayakta izliyorum maçları, hop oturup hop kalkıyorum ama stadta farklı oluyor.

Herkes ayakta izlese sıkıntı yok ama büyük bir kesim oturduğu için sorun yaşıyoruz. Herkesi ayağa kaldıramayacağımıza göre herkesin katılımını sağlamak için insanların oturduğu yerden tezahürat edebilme şeklini öğrenmeli ve öğretmeliyiz. Birlik açısından ve katılım açısından söyledim herkesin oturmasını.

Hepimiz yaşamışızdır. Tribünlerde birisi otur diyor birisi kalk diyor. Bu yüzden bir sürü tartışma yaşanıyor. Kimse maça doğru dürüst konsantre olamıyor. Çok ciddi bir sorun aslında. Maça konsantreyi sağlamak ve herkesin tezahürata eşlik etmesini sağlamak için en iyi çözüm oturarak yapılabilecek tezahürat ve destekleme şekli bulmaktır. Yoksa herkes ayağa kalkacaksa ayakta izlenmesinde de fayda görüyorum. Ama malesef böyle bir şeyin olmasının imkansız olduğunu düşünüyorum.

Benim anlatmak istediğim şekil uzun vadede kazanılabilecek bir tribün kültürü sonucunda tam amacına ulaşabilir. Ama inan ayakta maçı izleyerek takıma destek olduğumuzu zannediyoruz. Alakası yok, hiç bir katkımız yok inan.

Erbay
24.10.2010, 13:01
İlk yarıdan ciddi dersler alınmalı. Son 2-3 yılda evimizdeki "sorunlu" maçlara benzeyen bir ilk yarıydı. Rakip alanları kapatınca ve en öndeki adamlarıyla pres yapınca, oyun kuramıyoruz. Stoper orta sahaya atıyor, orta saha oyuncusu rakibin gölgesini görünce geri dönüyor. Stoper de kaleciye dönüyor. Sonra stoper yine alıyor topu bu sefer kanada veriyor, kanat oyuncusu orta sahaya veriyor ve orta saha oyuncusu yine stopere dönmek zorunda hissediyor kendini. Eee, nasıl oyun kuracaksın böyle? Bu presi yapacağın isabetli paslarla oluşturduğun tempoyla kırarsın. Ölü gibi oynayınca çalım atsan bile kademedeki adam gelir kapar topu senden.

Rakip 2 kişiyle Alanzinho'nun ensenine biniyor, biz rakibin en vasat oyuncusundan top almak için kıvranıyoruz. Basın adama daa :) Biri aldı topu döndü döndü döndü pas verdi, pas verdiği adam kaleye şut çekebilecek açıyı çok rahat buldu ve bam diye vurdu. Onur zor çıkardı. Bu nasıl defans anlayışı, takım olarak? Sen ıkını ıkına atak yapmaya çalış, rakip yürüye yürüye gelsin şut çeksin. Olacak iş mi? Enayilik gibi bir şey bu.

Neyse ki ikinci yarı toparladık ççç

EmreYavuz61
24.10.2010, 13:02
MAçtan önce Tv den şahit olduğum bir sahne :

Tribünde dünyalar tatlısı iki kız kardeş, formalarını kaşkollarını giymişler yerlerini almışlar, hatta stadda kimse yokken tezahurat yapıyorlar kendilerince...O da ne 1 dakika sonra yanlarındaki orta yaşlı bayan sanırım anneleri, onlara çekirdek paketini uzatıyor. Sanki " Susun, oturun oturduğunuz yerde" dercesine.

Bari şu sabilerin günahına girmeyin :)

ççç ççç ççç

EmreYavuz61
24.10.2010, 13:05
İlk defa bir maçı okul gezisi dolayısıyla yolda olduğumuz için seyredemedim yalnız radyodan çektiklerimi bir ben bilirim:)
Ligtvde maçın tamamı ne zaman?

aynen bende antrenman dolayısıyla bu sene ilk kez kaçırdım maçımızı..cumartesi pazarları saat 7 maçlarının 75.dksine felan yetişirdim ama dün öyle bir koştumki antrenman çıkışı 55.dkde evdeydim:) neyseki çok güzel bir dkde yetişmimşim tam oyuna hakim olduğum dakikalar..ilk yarıyı izlemediğim için dünkü maçla ilgili en olumlu düşünen benim galiba :):)

ertek_61
24.10.2010, 13:07
en başta hakemi tebrik etmek lazım maçın başından sonuna kadar burak-engin-umut resmen dayak yedi ve hakem tek bir kart bile göstermedi..bu duruma karşın takımın tek kart sınırında olan oyuncusu olan cale ye ilk faulunda kartı gösterdi...bunlar yetmedi maçın sonuna doğru görmediği bir pozisyonda kendine hakim olamadı ve utanmadan sıkılmadan faul çaldı...allahtan yan hakem insflı çıktıda çakır efendi kararından döndü...zaten kabak gibi ofsayt olan ilk golü hiç söylemiyorum...şimdi allah aşkına hakem hakkında kimse konuşmuyo...bu nasıl iş arkadaş..illaki puan kaybedincemi konuşacaksınız...

Tayfun
24.10.2010, 13:09
Sadri başkanın gol pozisyonlarındaki hareketleri öldürüyor beni gülmekten :)

sbay
24.10.2010, 13:10
dün akşam kulübenin ne kadar önemli olduğu bir kez daha ortaya çıktı.Şampiyonluk yolunda en büyük avantajımız zengin kadromuz olacak.

Şimdi herkes teo nası kadroya girecek, mustafa nasıl kesilip glowacki 11'e monte edilecek, jaja için nasıl bir değişikliğe gidilecek, engin ve yattara gibi 3 büyüklere verseniz istemem diyemeyeceği oyuncuların olması hem lig hem kupa için çok kullanılabilir bir kadroyu ortaya çıkardı.
.

Jaja-glowacki-engin-yattara-giray-teofilo dün akşam 11'de başlamayan oyuncular.Bu oyuncuları süper ligde herhangi bir takımda aklı başında bir hocaya verin ilk 3'e oynar.

lazoli06
24.10.2010, 13:12
Dikkatimi çeken birşey oldu,2.golü atıyoruz herkes seviniyor Egemen'de tepki yok,ben mi yanlış gördüm acaba

Semra
24.10.2010, 13:18
tezahürat konusunda sıkıntı çekiyoruz, biz ailecek maçları izleriz dayım her maçta taraftarı eleştirir, bize her yer Trabzon'u Allahtan kendi evimizde söylemiyoruz...
e bee adam madem çok biliyorsun sen üret diyorum cevap yok...
hiç mi bir şeyler üretilmiyor bilmiyorum ortaya konuşmak kolay
tek sesli olmalıyız farklı cümlelerle ve mümkünse bize ait olsun...

kendimi taraftarlık anlamında eleştiriyorum bu konuda almamız gereken mesafe var ilk yarı gol yiyince hemen moral sıfıra düşüyor hiç iyi şey düşünmüyorum maça gitti gözüyle bakıyorum eee ben böyle olurken taraftara takıma sahip çık nasıl diyeyim? önce kendimi değiştirmeliyim... tabii sonra düşündüklerim için kendime kızıyorum aklım başıma geliyor...
inş. takımın maçlardan çıkardığı dersler olduğu gibi bizlerde üzerimize düşeni görür algılar uygulamaya koyarız.

yorumsuz6117
24.10.2010, 13:18
Son golde Oğuz Serkan'ın ortaya ooooooo yaptı. :D

kemaLAZ61
24.10.2010, 13:21
Arkadaslar sanki bi ara Galatasaray aleyhine tezahütatlar oldu stadda? Asli nedir bilen varmi? :)

Serdar Ersoy
24.10.2010, 13:23
Bu sezon ilk çevirdiğimiz maç ; Ayrı bir öz güven oldu ; futbolcular artık geri düştüklerinde çevirebileceklerinin inancına vardılar.

lazoli06
24.10.2010, 13:25
Maç özetlerini izleyebileceğimiz bi yer var mı?

Murat GENEL
24.10.2010, 13:25
Arkadaslar sanki bi ara Galatasaray aleyhine tezahütatlar oldu stadda? Asli nedir bilen varmi? :)

avrupa fatihiymiş gs gsliymiş bütün oglanlar..diye başlayan tezahürat yapıldı Çılgınlar ve maraton arasında..

Aramadagım yer kalmıyor seni Bebekten Taksime kadar a..s... 11.hafta ib..e galatasaraayy daha güzel olurdu bence :)

kemaLAZ61
24.10.2010, 13:28
Tezahüratin tümü varmi? Yada videosu? :)

Hürgün Aygün
24.10.2010, 13:28
Biri Maratonun facebookdaki sayfasına yazmış:
Birsu Hanim Mustafa Denizliye sorarmisiniz Besiktas 2008de hangi futboluyla sampiyon olmusta Trabzonun Futbolunu begenmiyor..sacmalamasin lütfen Tesekkürler.

Murat Acar
24.10.2010, 13:48
en başta hakemi tebrik etmek lazım maçın başından sonuna kadar burak-engin-umut resmen dayak yedi ve hakem tek bir kart bile göstermedi..bu duruma karşın takımın tek kart sınırında olan oyuncusu olan cale ye ilk faulunda kartı gösterdi...bunlar yetmedi maçın sonuna doğru görmediği bir pozisyonda kendine hakim olamadı ve utanmadan sıkılmadan faul çaldı...allahtan yan hakem insflı çıktıda çakır efendi kararından döndü...zaten kabak gibi ofsayt olan ilk golü hiç söylemiyorum...şimdi allah aşkına hakem hakkında kimse konuşmuyo...bu nasıl iş arkadaş..illaki puan kaybedincemi konuşacaksınız...

Evet bu konuyu yazan oldumu bilmiyorum gerçi maçtan sonra yeni girebildim nete bende bu knya değinecektimki senin yazını gördüm ilk gol resmen ofsayttı ama o pozisyonda çok zordu görmeleri açıkçası bu tür pozisyonlarda hakemi eleştirmek doğru değil diye düşünüyorum hata bazı yüksek bir pozisyondu çünki lakin kartlar konusunda haklısın ve ben bu hakemi en azından hatasından döndüğü için tebrik ediyorum lakin caleye o pozisyonda kart gösteremediği için içinde ukte kaldı sanırımpeşinden ilk pozisyonda verdi kartı :))...
Benim birde değinmek istediğim TRT deki maraton programında TRABZONSPORUMUZ için yapılan yorumlardı gerçekten çok yerinde ve doğru yorumlar yaptı.Taraftar konusundan TRABZONSPOR hakkındaki tüm analizlerine sonuna kadar katıldım...

Emre7
24.10.2010, 13:49

bu onun bazı şeyleri dışarı vuramamasının nedeni, hani diyoruz ya, yuh, siz takımın parasını yemek için mi burdasınız, acap kime yuh!

oeince
24.10.2010, 13:53
Bu maçın dönmesindeki en önemli etkenlerden biri de kadro genişliğidir. Şöyle bir bakıyorum da 20 futbolcumuz ilk 11'de oynayabilecek kapasitedeler. Sezer, Zafer ve Tayfun'u da eklersek sayı 23'e çıkar ki bu da yedek takımımız dahi ligde üst sıraları zorlar demek oluyor!
Bu sene şampiyon olacağız inşallah.

Hürgün Aygün
24.10.2010, 13:56
Bu maçın dönmesindeki en önemli etkenlerden biri de kadro genişliğidir. Şöyle bir bakıyorum da 20 futbolcumuz ilk 11'de oynayabilecek kapasitedeler. Sezer, Zafer ve Tayfun'u da eklersek sayı 23'e çıkar ki bu da yedek takımımız dahi ligde üst sıraları zorlar demek oluyor!
Bu sene şampiyon olacağız inşallah.
Katılıyorum hatırladığım senelerdeki en geniş kadro ve yedek kulübesinde de maçı değiştirecek önemli oyuncular var bu olumlu takım adına.

SALDIRAY
24.10.2010, 13:56
İyi sonuç alıyoruz ancak illa birşeye takıyorsunuz. Şimdi de taraftara takmışsınız. Yahu Allah aşkına işinize bakın iyi sonuçlar geliyor takımın iyi halinden konuşacağınıza düşmüşsünüz taraftar derdine.

onurts61
24.10.2010, 14:03
İyi konuşulacak şeyler yok ilk yarı için takım kaybederken sıkıntıları söylemek buralardan bağırıp çağırmak kolaydır ama tüm taraftar , futbolcular , teknik heyet bu maçın ilk yarısını çok iyi değerlendirmeli her zaman böyle oynayıp çeviremeyebiliriz sorulması gereken ve çözüm bulunması gereken soru neden ilk yarı böyle oynandı?

ccd6167
24.10.2010, 14:05

2-3 tane oldu ben sabatan berı onu arıyorum ama bulamdım bı turlu

ccd6167
24.10.2010, 14:08
tribümculuk anlayısı yok ne yazıkkı tarfatrda olanlarda zaten hepsı ayrı ayrı..yoksa hepsı kale arkasında toplansa zaten cok buyuk bı ses cıkacak..besıktasda kapalı ust bursa da kalearkasaının ortası (ortası dıyorum cunku etrafı her zaman destek vermıyorlar) gayse deplasmn trıbunun yan tarafı ...yanı maratonda zaten nasıl beklıyorsunuz tezauret etmesını anlamıyorum acıkcası ..bagıracak tarftar kale arkasında toplansa bızde dolar orsı ve guzel ses cıkar...

TSezgin61
24.10.2010, 14:09
taraftara kizmakla beraber onlari anliyorumda...

senelerce sütten agzimiz yandi, simdide yogurdu üfleyerek yiyoruz.

taraftarin takima tepki gösterme sebebi, yine ciddiyetsizlikle ve isteksizlikle kaybedilecek puanlar ve onun beraberinde kacacak sampiyonluktur...

zaten bu, takimin saldirmaya basladiktan sonraki taraftarin tutumuylada belli oluyor... istek ciddiyet varsa taraftar korkmuyor. aksine puan kaybi olsa bile "olsun olmayinca olmuyor" diye düsünüyor...

danger00
24.10.2010, 14:09
2-3 tane oldu ben sabatan berı onu arıyorum ama bulamdım bı turlu

http://www.facebook.com/video/video.php?v=457109792560

Ali İhsan
24.10.2010, 14:12
Ben tezahürat yapan taraftar istemiyorum. Ben maçta 12. adam olan taraftarı istiyorum. 12. adam olmak maçı yaşamaktır. Takımına alkışlarla destek verebilirsin, zor anlarda kıvılcımı sen yakarsın, liderliğe koşan bir takımı rakibi 45 dakika kitledi diye yuhlamaya başlamazsın. Yuhlayacaksan rakibi, hakemi yuhla, kendi oyuncundan ne istiyorsun. Ben evde delirdim, ama kendi oyuncularıma en ufak bir tepkim olmadı. Bu maçta 1-1 olana kadar yerden kalkmayan, 1 dakikada aut kullanan rakibe kızdım, küfrettim.

Tezahürat, hep bir ağızdan şarkılar güzel şeyler ama bence bunlara gerek yok. Taraftar oturduğu yerden hatta elinde çekirdeğiyle bile takımına destek verebilir. Önemli olan niyettir, taraftar maçı yaşasa vermesi gerektiği yerlerde anlık tepkilerini verse, aynen İngiltere'de olduğu gibi, benim için yeterli olur. Hatta bizim taraftar için hiç sesi çıkmasın ama kendi oyuncularını yuhlamasın yeter bile diyebilirim.

ccd6167
24.10.2010, 14:21
http://www.facebook.com/video/video.php?v=457109792560

bazı poszıyonlarda var bu degıl..3-4 tane oldu oyle mac ıcınde..

temel_yilmaz
24.10.2010, 14:28
bazı poszıyonlarda var bu degıl..3-4 tane oldu oyle mac ıcınde..

Pozisyonda Oğuz un aağzına bakarmısınız ya nası kesti der gibiydi.Müthiş bir orta Dani Alves gibi kesti tebrikler Serkan.

Bizim başkanı bıraksalar sahaya o girip o tamamlayacak pozisyonu :)

ccd6167
24.10.2010, 14:30
bu arada kulubun 105 trılyon borcu varmıs..

leventturksoy
24.10.2010, 14:30
Maçtan sonra
Hiddink, Oğuz'u kapatacak bir odaya
Kapacak Odunu
Eşşeğide Suyada salacak

he raktas yanlız ıslak odunla dovsun morarmasın oguz:))

temel_yilmaz
24.10.2010, 14:40
Bu arada Ankara attı golu.

Burak 1967
24.10.2010, 14:58
bursa 2 a.gücü 1

Full HD
24.10.2010, 15:02
......3:1 oldu

Erdogan
24.10.2010, 15:05
Bir arkadas yazmisti, gecen sene bursa ondan once besiktas sampiyon oldu. bize birakmazlar bu sene. Fb,gs yi yine yaparlar. Cok zarar etti medya falan.

Full HD
24.10.2010, 15:10
Birakmazlar diye birsey yok kardesim.Bizde Bursa gibi mücadele edersek bizde sampiyon oluruz.

Birakmazlar masalini silelim kafamizdan baskalarina sucu vermiyelim.Suc bizde ahanda 4:1 ;)

Serdar A
24.10.2010, 15:10
Bir arkadas yazmisti, gecen sene bursa ondan once besiktas sampiyon oldu. bize birakmazlar bu sene. Fb,gs yi yine yaparlar. Cok zarar etti medya falan.
Medya ne açıdan zarar etti bunu bir açıklar mısınız ?

Manevi olarak , anadolu kulüplerinin çıkışı buna rağmen halen yok sayılmaları onların şereflerinin ne olduğunu herkese göstermiştir , doğrudur . Peki ya maddi açıdan ? Reklam gelirleri mi düşmüştür , bilakis artmıştır .

lazoli06
24.10.2010, 15:19

İkinci yarıdaki futbolu her maç oynasak kim nasıl engel olabilecek?

ESER
24.10.2010, 15:20
ankaragucunun masallahi var, kucuk kardeslerinin averajlarini da duzelttiler. anladik kardessibiz de boyle uyduruk goller yemeyin bari

ESER
24.10.2010, 15:26

olamamamizin sebebi bu dusunce bence. taraftar" bizi sampiyon yapmazlar" diye dusunerse futbolcunun inanmasini beklemek pek de mantikli olmuyor.. sampiyonluk icin sinerji gerekir. takimi camianin itmesi gerekir. sampiyonluk sinerjisi yalakayan takimlar sampiyonluk surecinde mutlaka efsanevi maclar oynar ve onun hakkini verir.. bunun icinde inanmis bir kitle gerekir.. dunku tribunlere bakilinca olasi sampiyonluk surecinde medyadan daha buyuk rakibin kendi taraftarimiz oldugu belli oldu.. inanacaksin ki inandiracaksin..

Enes Ünal Kaya
24.10.2010, 15:37
taraftara kizmakla beraber onlari anliyorumda...

senelerce sütten agzimiz yandi, simdide yogurdu üfleyerek yiyoruz.

taraftarin takima tepki gösterme sebebi, yine ciddiyetsizlikle ve isteksizlikle kaybedilecek puanlar ve onun beraberinde kacacak sampiyonluktur...

zaten bu, takimin saldirmaya basladiktan sonraki taraftarin tutumuylada belli oluyor... istek ciddiyet varsa taraftar korkmuyor. aksine puan kaybi olsa bile "olsun olmayinca olmuyor" diye düsünüyor...

Bende Aynı Görüşteyim..
Son Zamanlarda İstekli Oynayıp Hangi Maçı Kaybettikde Yuhladılar..
Takımı Çağırıp Alkışlıyorlardı. .Rakibide Tebrik Ediyordu Seyirci..
Ama Artık Geri Durumdayken İsteksiz Futbola Ve Sürekli Geri Paslara Dayanamıyorlar

Full HD
24.10.2010, 15:37
5:1 simdi Ankara taraftari ne düsünüyordur acaba?

Dost dedik 5tane yedik :) Allah bilir daha kac tane atacab Bursa.

Murat KARAKURT
24.10.2010, 15:42
Gençlerbirliği maçını indirebileceğimiz bir yer var mı

stormtiger61
24.10.2010, 15:49
Arkadaslar izliyormusunuz bu maci lutfen bri seyler yapalim ya boyle bir rezalet olamaz. Ankaragucu 1 - bursaspor 5

bu rezalete sessiz mi kalacagiz? lutfen protesto edelim, Federasyona yuruyelim, bu serefsizlerin yaptiklari yanina kar kalmasin.

Burdan butun bordomavi.net uyelerine sesleniyorum,yapilan bu adilik ortada kalmasin, lutfen bir seyler yapalim.

nakzo
24.10.2010, 15:51
Kepaze, rezil ankaragücü... Kardeşiz ayağı, gördünmü nasıl rezil etti kardeşin seni kendi sahanda; ama utanma olmazsa bir takımda satarda satar maçlarını her sene.

ESER
24.10.2010, 15:54
Arkadaslar izliyormusunuz bu maci lutfen bri seyler yapalim ya boyle bir rezalet olamaz. Ankaragucu 1 - bursaspor 5

bu rezalete sessiz mi kalacagiz? lutfen protesto edelim, Federasyona yuruyelim, bu serefsizlerin yaptiklari yanina kar kalmasin.

Burdan butun bordomavi.net uyelerine sesleniyorum,yapilan bu adilik ortada kalmasin, lutfen bir seyler yapalim.

korler sagirlar birbirini agirlar olayi var ortada..

birisi torpilli topitosspor oteki sisman nurinin takimi ankaragucu..

bunlar kardes ama ortada carpik bir iliski var:)

gencer_ts
24.10.2010, 15:59

Boş ver dostum bize yakışmaz 2 kardeşin arasına girmek varsın birbirlerine yatsınlar biz karışınca trabzonsporla s..d..k yarışına girmeye başlıyorlar.Türkiyenin 4.büyüğü olan trabzonun rakipleri istanbulun büyükleridir.Bursa,ankaragücü vs takımlarla uğraşmak trabzonspora yakışmaz.

sanatik
24.10.2010, 16:00
Enteresan gercekden bursa maci. Sanki gelecek hafta fenerbahce yenilgisini öngörerek avaraj yükseltip lider kalmak istiyorlar. 2 gol sonra onlarda 16 oluyor. 5 gol daha bekliyorum ikinci yari.

En gec gs macindan sonra bursa ile karsilasiyoruz 3 hafta sonra.

O zamana kadar müddetleri var daha.

Haydi atin bir kac tane daha.

Ilelioglu

Sike olursa tepki veririz ama varmi ki...?

:cool:

Ahmet Karadeniz
Kepaze, rezil ankaragücü... Kardeşiz ayağı, gördünmü nasıl rezil etti kardeşin seni kendi sahanda; ama utanma olmazsa bir takımda satarda satar maçlarını her sene.

dakika 68 ankaragucu seyircisi yesil beyaz sampiyon bursa tezavruatı yapıyor nasıl bi iş anlamadım????

Ilelioglu
24.10.2010, 16:01
Boş ver dostum bize yakışmaz 2 kardeşin arasına girmek varsın birbirlerine yatsınlar biz karışınca trabzonsporla s..d..k yarışına girmeye başlıyorlar.Türkiyenin 4.büyüğü olan trabzonun rakipleri istanbulun büyükleridir.Bursa,ankaragücü vs takımlarla uğraşmak trabzonspora yakışmaz.

Yanlis anlama olmasin, 4 Büyükten biri....;)

gencer_ts
24.10.2010, 16:05
Yanlis anlama olmasin, 4 Büyükten biri....;)

Orası öyle ben istanbulun 3 büyük kulübü rakibimiz demeye çalıştım yoksa türkiyede tabiki 4 büyük var.Haa bu arada şunu söyliyeyim trabzonun bunca yıldır türkiyede kazanmadığı kupa kalmamışken trabzonspor büyüklüğünü bu ülkeye zar zor kabul ettirirken bursasporun 1 şampiyonlukla 5.büyüğüz demesi çok ama çok saçma.Bence sadece 1 şampiyonlukla 5.büyük olunmaz zaten medyada kabullenmedi henüz bursanın büyüklüğünü.Bursayı tek şampiyonlukla büyük ilan etmek trabzonspora çok büyük haksızlık bence..

Erdogan
olamamamizin sebebi bu dusunce bence. taraftar" bizi sampiyon yapmazlar" diye dusunerse futbolcunun inanmasini beklemek pek de mantikli olmuyor.. sampiyonluk icin sinerji gerekir. takimi camianin itmesi gerekir. sampiyonluk sinerjisi yalakayan takimlar sampiyonluk surecinde mutlaka efsanevi maclar oynar ve onun hakkini verir.. bunun icinde inanmis bir kitle gerekir.. dunku tribunlere bakilinca olasi sampiyonluk surecinde medyadan daha buyuk rakibin kendi taraftarimiz oldugu belli oldu.. inanacaksin ki inandiracaksin..

Takimimiza güvenim sonsuz, konu bizim takim deyil zaten. Bir yanlis hakem karari ile simdiye kadar neler neler kaybettik, oldu bittiye getiriyorlar.

sanatik
dakika 68 ankaragucu seyircisi yesil beyaz sampiyon bursa tezavruatı yapıyor nasıl bi iş anlamadım????

Ne yapsinlar. Kendileri 200 üncü yillarinida yasasalar sampiyon olamayacaklarini anladiklarina göre kardes takimlari ile seviniyorlar. Hemde 5 tane yiyerek. :)

Ne güzel bir duygu.

ye babam ye.

Full HD
24.10.2010, 16:12
Büyüklük tamamda fakat onca sene Kupa alamiyoruz.Bursa gibi takim Sampiyon oluyor ve biz olamiyoruz ben buna üzülüyorum.Sampiyonluktan baska kupalari kaldirsan ne yazar.Biz sampiyonluk istiyoruz en Kral Kupayi istiyoruz.Trabzona bu yüzyildada büyük ise Sampiyon olmasi lazim gerisi hikaye.

hodlu
24.10.2010, 16:14
Geçem hafta Kasımpaşa böyle oynuyordu, A.Gücü sahada kayboldu gitti...

İlyas Özdemir
24.10.2010, 16:17

aralarındaki ilişki kardeşlikten öte ensest ilişki boyutlarında bir hafta önce geseye deplasmanda 4 tane at kendi evinde ilk yarıda 5 tane ye

sanatik
24.10.2010, 16:20
Büyüklük tamamda fakat onca sene Kupa alamiyoruz.Bursa gibi takim Sampiyon oluyor ve biz olamiyoruz ben buna üzülüyorum.Sampiyonluktan baska kupalari kaldirsan ne yazar.Biz sampiyonluk istiyoruz en Kral Kupayi istiyoruz.Trabzona bu yüzyildada büyük ise Sampiyon olmasi lazim gerisi hikaye.

Bu sene cok inaniyorum sampiyonlugu kimseye kaptirmayacagiz.

orhan42
24.10.2010, 16:22
Kardeş kardeş yeniliyor Ankaragücü..Bu ligde görmeye tahammül edemediğim bir kaç takımdan biri..her Ankaragücü galibiyetinde bunu daha iyi anlıyorum.Bursa şeftaligücüspor geçen sezonu nasıl hatırlamaz da bu takıma kardeş takım muamelesi yapar anlayamıyorum..Sondan bir hafta önce bu takım febeşten 3 yemedi mi..Ve de bu şeftalisporu biz şampiyon yapmadık mı?Adamlar süper kupa maçında bütün bunlara rağmen nasıl tezahürat yaptılar hepimiz biliyoruz..Yazık bee..Bu arada Federasyon bu konuya el atmalı..Kardeş takım ayağına neler dönüyor ligde...

hatice_61
24.10.2010, 16:23
tüm futbolcuları şenol hacamı tüm camiayı tebrik ediyorum bize bole güzel sevinçler yaşattıkları için.. ...

hodlu
24.10.2010, 16:24
Dün gece bir kez daha Engin Baytar ismine hayran kaldım.Bu çocuk gerçekten bu yıl kritik maçlarda arkadaşlarını ateşleyecek ve hasret kaldığımız şampiyonlukta önemli pay sahibi olacak...

Full HD
24.10.2010, 16:24
Bu sene cok inaniyorum sampiyonlugu kimseye kaptirmayacagiz.

Ah bende senin gibi inanabilsem kardesim.....

Gizadam34
24.10.2010, 16:28
geçen haftaki en etkili oyuncusu olan metin akan ı adam 2. yarı oynatmadı ya bu nasıl bi yönetimdir. 5 tane yedikten sonr gol atmaktan vazgeçip daha çok yemiyim diye mi düşünüyor.. kötü kokuyor bu maç..

hodlu
24.10.2010, 16:31
Devra arası aciiiiiiil sol-bek alınmalı.Yoksa 2. yarı İstanbul deplasmanlarında sol taraftan zorlanacağız...

Ahmet Karadeniz
24.10.2010, 16:32
aralarındaki ilişki kardeşlikten öte ensest ilişki boyutlarında bir hafta önce geseye deplasmanda 4 tane at kendi evinde ilk yarıda 5 tane ye

ben hayatımda maç içersinde rakip takıma tezavruat eden takım görmedim... o takım için oynayan futbolculara resmen ihanet bu... ankaragücü futbolcusu olsam maçı terk ederdim boyle bişeyi nasıl kabulleniyolar enterasan

gencer_ts
24.10.2010, 16:33
Dün gece bir kez daha Engin Baytar ismine hayran kaldım.Bu çocuk gerçekten bu yıl kritik maçlarda arkadaşlarını ateşleyecek ve hasret kaldığımız şampiyonlukta önemli pay sahibi olacak...

Ben engini çok beğeniyorum takımı ateşleyen bir oyuncu eğer süreklilik sağlarsa belki iddaalı bir söz olacak trabzonsporun ardası olacak kapasitede trabzonspor trübünlerini iyi ateşliyor.Engine bu sene çok ihtiyacımız var.

stormtiger61
24.10.2010, 16:37
Ya usaklar Allah askina daha ne olacak ya? Sike nin krali bu, kesinlikle tepkimizi ortaya koymaliyiz, boyle terbiyesizlik olmaz ya, ayip denen bir sey var be. Edepsiz, haysiyetsizler.

Erdogan
24.10.2010, 16:41
Hadi 1:0 2:0 yenilirsin kime anlamaz gibi olur ama resmen averaj düzelttiler.

sanatik
24.10.2010, 16:41
Umarim bursada bizde 5 tane atariz.

Su anda deplasman hic gol yemeyen tek takimiz.

stormtiger61
24.10.2010, 16:44
Pazartesi gunu Adliye ye giderek resmi islem baslatacagim, ayrica TFF hakkinda da dava acacagim, bu isin hesabi sorulacak.

Butun Bordomavi.net uyelerini destek vermeye davet ediyorum. Trabzonspor u sokakta bulmadik beyler, koyun gibi uyuma vakti degil, takimimiza sahip cikalim.

Asi Çaykaralı61
24.10.2010, 16:45
Ben bugün Bursaspor takımının puan kaybedeceğine inanıyordum
Ama Bursaspor farklı bir galibiyet aldı birde averajını resmen düzeltti
Ben bir TRABZONSPORlu olarak tebrik ederim Bursaspor takımını
Biz Bursaspor takımından daha iyi futbol oynuyoruz
İNŞALLAH bu sene Şampiyon olacağız

stormtiger61
24.10.2010, 16:47

Caykarali yasin 17 olmasa simdi sana bir sey derdim ama daha gencsin, kocum anlamadin mi sen bu macin satildigini simdi?

Full HD
24.10.2010, 16:52
Bunlarin hesabi verilecek!

Ankaradan herzaman birseyler cikiyor.Daha gecen sene Ankaraspor ve bu sene Ankaragücü herhalde hastalik bulasici yaklasmamak lazim.

ESER
24.10.2010, 16:56
:)
Caykarali yasin 17 olmasa simdi sana bir sey derdim ama daha gencsin, kocum anlamadin mi sen bu macin satildigini simdi?

adam gibi adam ayaklarina yatip is kotaranlar var diye bir sey yazmistim.. bir baktim ertugrul saglam saksakcilari tarafindan sagli sollu saldiriya ugruyorum.:)

ama suanda bursanin ne mal oldugunu gorenlerin olmasina seviyorum..:alkış:

Asi Çaykaralı61
24.10.2010, 16:56

Abi ben diyordum hiç yoktan Bursaspor'dan geçen hafta Galatasaray'a Ali Samiyen'de 4 atan takım puan alır diye.Ama alamadı şaşırmadım desem yalan olur.Hayırlısı olsun ne diyelim Abi.Biz şu anda Bursaspor ile aramızda 3 puan var.Bütün maçlarımızı kazansak Şampiyonuz :D.Bursaspor ile 2 maçımız var o maçları yendik mi Bursaspor'da bizim 2 maç hariç her maçını yense 3 puan önlerinde Şampiyon oluruz
Kaliteli takımız ben Şampiyon olacağımıza şahsen bütün samimiyetimle inanıyorum.Daha doğrusu bütün TRABZONSPORlular olarak bizler inanıyoruz :D

10-61
24.10.2010, 17:07
bu işler sadece inanmakla olmuyor ,şerefsizler sarmış dört bir yanımızı,sen istediğin kadar güzel oyna,bu işler ayyuka çıktı yeter artık yaa...

ESER
24.10.2010, 17:11
ankaragucu gibi mazisi rezilliklerle dolu bir takimin bursaya yatmasini yadirgamamak lazim.. bu adamlar askeri cuntanin takimi.. bu lige emek vererek degil torpille cikarildi.. bu adamlar gs sampiyon olsun diye mac satip 8 yedi... ankaragucunun bu ligde kardesi olabilecek tek takim topitosspor du ve o da oldu.. yumusaklar ile reziller cok iyi bir ikili olusturuyor..

Canberk
24.10.2010, 17:15

Abi ben diyordum hiç yoktan Bursaspor'dan geçen hafta Galatasaray'a Ali Samiyen'de 4 atan takım puan alır diye.Ama alamadı şaşırmadım desem yalan olur.Hayırlısı olsun ne diyelim Abi.Biz şu anda Bursaspor ile aramızda 3 puan var.Bütün maçlarımızı kazansak Şampiyonuz :D.Bursaspor ile 2 maçımız var o maçları yendik mi Bursaspor'da bizim 2 maç hariç her maçını yense 3 puan önlerinde Şampiyon oluruz
Kaliteli takımız ben Şampiyon olacağımıza şahsen bütün samimiyetimle inanıyorum.Daha doğrusu bütün TRABZONSPORlular olarak bizler inanıyoruz :D

Bugünki şeftalispor maçı adiliğin daniskasıydı.
Kardeş takımmış şeftalilerle ankaragüçlüler.Kardeş takım bulunca bir sezonda 6 puan garantimi oluyor?
Kardeş demek Galatasaraya 4 atıpta işi lazım olunca şeftaliden 5 yemek demekmi.
Böyle 2-3 kardeş takım uydurursak kendimize her sene şampiyon oluruz biz be .
İlk yarı 6 tane gol var 2. yarı gol yok neden. Ankaragücü başkanı aşağı indi biz bıraktık 5 tane gol atttınız yetermi dedi?
ikinci yarı TÜM STAD yeşil beyaz diye bağırıyor ayıp ta birşey yaa.
Sen kendi evinde 1-0 öne geçip 5 tane gol yemişsin kardeşim.
Biz 1-0 yenilince dünyayı yıkasımız geliyor adamlar 5 tane gol yemiş rakip takım için gösteri yapıyorlar tribünlerde.
Futbol bu kadar adi bir oyun mu boşunamı ter döküyor bizim oyuncularımız.

Çaykaralı kardeşim şeftali top oynadı diye değil ankaragücü maçı sattı,oynamadı diyemi tebrik ettin anlam veremedim.
Ortada tebrik edicelek bir durum YOK.
Bursaspor böyle adilik ve hatta .....lik yaptığı sürece kendini 5. büyük fln saymasın.
Saysada bu bursa il sınırını öteye geçemez.
Bu şeftali kurdu değilmiydi geçen sene diyarbakırdan bedava maç alan.
Bu senede KIZIL bir kararla 61. dakikada 1-0 tatil olan maçtan 3-0 hükmen alan.
Bize 3.5 metre ofsayttan gol atan.
Bursasporun adil olarak veya iyi top oynayarak aldığı maç tek elin parmaklarını geçmez.
Hayatımda hiçbir zaman o şeftali kurtlarını tebrik etmedim etmemde.

Tüm maçlarımızı alsak şampiyonuz demişsin hay ağzına sağlık :D
Tabiki alırsın ama olmaz be kardeşim :)
sen bursa maçlarını 6 puan say yeter gerisi önemli değil.

Bu arada yediğimiz golde ofsaytmış yahu :mad:
Akşam dikkatli bakamadım şimdi internetten izledim videoları.
Böyle bir kararı nasıl atladılar tebrik etmek lazım hakemi.

Ahmet Başkaya
24.10.2010, 18:18
Hiddink'e Serkan'ı sordular şimdi .

Serkan çok iyi işler yapıyor sadece Serkan değil çok genç oyuncular dikkatimi çekti zaten değişiklik yapacaktım Azerbeycan sonrası dedi .

Recep Alkan
24.10.2010, 18:37
Hiddink : Dün akşam Trabzon'da mükemmel bir ikinci yarı seyrettim, umarım bu akşam ki derbide de böyle bir futbol seyredebilirim. serkan iyi işler yapıyor, ayrıca bazı gençleri çok beğendim.

Zaten bizim maçları seyretmek için neden bu kadargeciktin ki ???

ziyaretci
24.10.2010, 18:37
sakami bu allah askina biri anlatsin. nasi oluo bu isler. dalga mi geciosunuz ya su forumun TS seyircisinin kalitesini bu kadar dusurecek yazilar yazmayalaim buralarda ya..

biri anlatsin nasil oluo bu isler.. dielimki ankaragucu maci satacak bunu da sen saglicaksin en ust duzey adamsin baskan hocaher ne ise .. basar bakalim nasi basaricaksin?????

ozturk
24.10.2010, 21:10

bu maç ankaragücü nün (eğer varsa) karakterinin ne kadar rezil olduğunu gösterdi..

Paksoy
24.10.2010, 21:28
AGÜCÜ-Bursa maçını izleyemedm, maçda satılmış havası varmıydı, gollerde Ankaragücü yumuşakmı oynadı?????????

xander1967
24.10.2010, 21:32
BÜtÜn kanallarda trabzonspor taraftari eleŞtİrİlİyor kuzu gİbİ adamlar vur kafalarina al ellerİnden puan dİyorlar hİÇ bİr Şekİlde baski kuramiyorsun rakİp takim Üzerİnde Şansal bÜyÜkaĞa trabzonspor taraftari hİÇ heycan vermİyor bÖyle bİr takimlari var yenİk duruma dÜŞÜyorlar mirildanmalar oluyor anlamiŞ deĞİlİm... Mustaf denİzlİ trabzonspor traftari gÖrevİnİ yapmiyor avnİ aker olduĞunu hİsettİrmİyor rakİbe... Ridvan dİlmen trabzonspor taraftari İlgİnÇ bİr taraftar hepsİ hoca gİbİ maÇ İzlİyor.. Trt1 yorumcusu trabzonspor taraftari tÜrkİye lİgİnİn en zayif baski yapan taraftari...

Evet Şİmdİ gelelİm trabzonspor taraftarina beyler takim top oynuyor ama arkasinda ateŞlİyecek bİr taraftar kİtlesİ yok sadece takim kaybetmeye sİnyal versİn hemen moruldanmalar baŞliyor halbukİ genÇlerbİrlİĞİ maÇinda en baİta taraftar etken rol oynasa genÇberlİĞİ o Şutlari bİle Çekemezdİ 12. Adam gÖrevİ yapamiyoruz arti galatasaray maÇinda avnİakerİ sallayalim gÜrÜltÜ rusyadan dusulsun

Varlıbaş61
24.10.2010, 21:39
bu maçtaki galibiyetin önemi bu akşamki maç ile ortaya çıktı...
yarın akşam da iki takım puan kaybeder ise değmeyin keyfimize :)

Emre Çömez
24.10.2010, 21:44
maçın 2nci yarısını nerden indirebilirim?

BiZe HeR YeR 61
24.10.2010, 21:44
Bu haftaki taraftarı beğenmedim .
Bu sene geçen seneye oranla daha iyiyiz. Haa daha iyisini yaparım diyen varsa buyursun gelsin.!

Ali İhsan
24.10.2010, 21:48
Levent Kızıl denen şahsiyetten nefret ediyorum. Sorumlusu olduğu milli takımı batırdı, Bursa'yı şampiyon yapmaya uğraşırken.

Bursa'nın hersene 3-4 maç hükmen alması, hakemlerin hep Bursa lehine olması (bunu zamanında Sivas balonuna da yapmışlardı) midemi bulandırıyor.

Ama bu maçta satılma olayı falan yoktu. Maçtaki bu aciz skorun sebebi golleri yedikçe şuursuzca saldıran Ankaragücü'nün teknik zaafiyetiydi.

Bir de Gabric bizde olsa hiç olmazsa 1-2 maçta oynardı, onlar bizden daha iyiler de Gabric'e dakika bile vermiyorlar, peh!

BiZe HeR YeR 61
24.10.2010, 21:52
Bizim seyircinin yaş ortolaması diğer takımlara oranla kat kat fazla. Stadın yarısından fazlası 35'i aşmış . Kombinesini almış 2 ton çekirdeğini evinin bi köşesine zulalamış.
Sen bu insanlara abi takımına sahip çıksana desen adam hemen ;
-kombinemi aldım daha ne desteği istiyorlar.

Onun için bu kombine işine karşıyım. Maça gelirim otururum diyorsan kapalıda maç izleyeceksin.!

hamucera
24.10.2010, 21:53
uçuşa geçtik sıkı tutunun

http://www.ajansspor.com/galeri/resimler/63645F62615F636162615163626B64626B6566AB9A84807E.j pg

Paksoy
24.10.2010, 21:57
Engin'e bak,psikopat ya:D

Şeref
24.10.2010, 22:00
avni akerde oyuncularımızı ıslıklıyoruz yuhalıyoruz. biz napıyoruz? tarafmıyız acaba?? ceyhun o sutu cektiği zaman alkışlasaydık ne olurdu? bence butun takım saldırırdık ılk yarı one bıle gecerdık.

hamucera
24.10.2010, 22:02
takım kolbastıyı az oynadığı zaman bile yuhalanıyor

SEDAT
24.10.2010, 22:08
- Bu Ankaragüçlüler Hiç Utanmadan Geziyolarmı Acaba..

krdnz
24.10.2010, 22:15
takım kolbastıyı az oynadığı zaman bile yuhalanıyor
en kolay şey yuhlamak zaten ..

üç kelime,biraz uzat;yuuuhhh..

Colakoglu
24.10.2010, 22:15
- Bu Ankaragüçlüler Hiç Utanmadan Geziyolarmı Acaba..

Neden utansinlarki, kocasina v....sler.

Emre Çömez
24.10.2010, 22:22

ARKADA KALMASIN:mad:

zafer6161
24.10.2010, 22:25
şimdi şöyle bişe var,,
ag maçı sattı diyelim,ama neden kendi seyircisi önünde 5 tane yiyerek satssınki,yani benim bildiğim satış 1 gol atarsın ,kaçırırsın gol atamassın,maçın ilerki dakikalarında 2 gol yersin maçı verirsin,
hatır şikesi bile olsa 5 tane kendi evinde bilerek yemessin,ancak topçular hocayı göndermek için yiyebilir,,,,

bu arada bahis şirketlerininde bu maçı bağlamış olabilir,,,,ilk yarı 6 gol olan maçta ikinci yarı canlıdan kim en az 1 gol daha olur oynamaz,mantıklı düşünürsek

bu arada erman hoca bizi övdü :p

Cafer Bulur
24.10.2010, 22:36
Dün aksamki galibiyet su ana kadar beni cok sevindiren galibiyet oldu.

Takimin ikinci yaridaki futbolunu sivas ve kasimpasa macindaki gollü galibiyetlerden daha önemliydi.

SEDAT
24.10.2010, 22:41
- Şenol Hoca Devre Arası Yumruğunu Masaya Vurdu Bence..

Aytaç Çakıroğlu
24.10.2010, 22:42

yumruktan fazlası olmuş :):alkış::alkış::D:D:D:D

Cafer Bulur
24.10.2010, 22:44
Gec bile kaldim ve cok kizdim senol hoca ya.

Takima ilk yarida müdahele edemedi,caresiz kaldi.

Bazen devre arasinda degil 20.dakikada masaya yumrugunuzu vurmalisiniz,senol hoca bu konuda eksik...

SEDAT
24.10.2010, 22:49
- Öyle Hemen İlk Yarıda Masaya Yumruk Olmaz :)

- Ama Şuda Bi Gerçekki Şenol Hoca Oyunu Güzel Okuyor , Değişiklikler Yerli Yerinde..

boztepeliyasin
24.10.2010, 22:50
ilk yarı aklımız gitti ama neyseki ikinci yarı trabzonspor olduğumuzu hatırladık. böyle önemli haftalarda puan kaybetmemeliyiz.

Cafer Bulur
24.10.2010, 22:53
- Öyle Hemen İlk Yarıda Masaya Yumruk Olmaz :)

- Ama Şuda Bi Gerçekki Şenol Hoca Oyunu Güzel Okuyor , Değişiklikler Yerli Yerinde..
Senol hocanin manisa faciasindan sonra oyunu daha iyi okumasi lazimdi,kapanmasi beklenen rakibe karsi ceyhunu oynatmak hataydi.

SEDAT
24.10.2010, 22:54
Senol hocanin manisa faciasindan sonra oyunu daha iyi okumasi lazimdi,kapanmasi beklenen rakibe karsi ceyhunu oynatmak hataydi.

- Ceyhunu Oynatmak Hata Değildi Bence , Alanzinho Hata Olabilir..

Cafer Bulur
24.10.2010, 23:08
G.birligi ofansif gücü yüksek bir takim degil,bu nedenle ceyhunun oynamasini gerek görmüyorum.

Bence;
onur
serkan glowacki mustafa egemen
burak selcuk colman engin
jaja
umut
ilk 11 i yeterli olur.
Mactan önce yazdigim ilk 11 .;)

OLCAY ÇAKIR
24.10.2010, 23:55
Burak'ın attığı frikikte, top direkten döndü, top havadayken Cüneyt Çakır faul diye düdük çaldı?
Müdahale bile olmamıştı...

Farkettiniz mi?
Yoksa benim mi içim kötü? :)

zafercalikoglu
25.10.2010, 00:00
bölesine maclarda puan kaybedersen şampiyon olamayız,kaybetmedik olacagız,önemli olan düşüşleri atlatmak,

SEDAT
25.10.2010, 00:02
Burak'ın attığı frikikte, top direkten döndü, top havadayken Cüneyt Çakır faul diye düdük çaldı?

Farkettiniz mi?

- Hakem Bize Baya Bi Yamuk Yaptı Olcay Abi Senin İçinin Kötü Olduğunu Söyleyemem :)

- Ama Hakemide Yenmesini Öğreniyoruz Güzel Olan Bu :)

Armağan Dere
25.10.2010, 00:05

Farkettiniz mi?

Orda bence de faul yok ama Egemen kafaya çıkarken bi dengesiz çıktığı için faul çaldı..o digiturk kameralarından önce görmüştür belki de...ama genel olarak iyi yönetti diyemem ama Egemen'de kendine çeki düzen vermesi lazım çok faullu oynuyor...

ilhan
25.10.2010, 00:10

-Bence- aklını başına aldı. Bu maçı Alan ve Ceyhun'la kazanamayacağını anladı. Daha ilk 25-30 dakika içinde yapması gerekiyordu değişiklikleri ya neyse.

Farkettiniz mi?

Harbuzi ile Colman'ın az kalsın birbirlerini yiyecekleri çekişme önceside rakip Burak'a dokunmadı ama Burak kendini yere atınca hakem faul çaldı.

Atılay
25.10.2010, 00:11
Ankaragücü'nün maçı sattığına katılmıyorum

SEDAT
25.10.2010, 00:12
-Bence- aklını başına aldı. Bu maçı Alan ve Ceyhun'la kazanamayacağını anladı. Daha ilk 25-30 dakika içinde yapması gerekiyordu değişiklikleri ya neyse.

- Alan'nın İçerde Oynamamasını Zaten İstiyorum..Mümkünse Dış Sahada Kullanılsın..

- Ceyhun Oynasa Olmuyor Oynamasa Olmuyor..

- Şenol Hoca 25-30'da Değişiklik Yapmaz Bence , En Kötü İlk Yarıyı Bekler Durum Vahim Değilse Eğer , Futbolcusunu Kaybetmek İstemez ki Bence Doğrusunu Yapıyor..

Armağan Dere
25.10.2010, 00:14
Ankaragücü'nün maçı sattığına katılmıyorum

Evet öle gs'ye ali samiyen'de 4 atan takım bu hafta kendi sahasında 5 yiyor(!)...ne kadar polyannacısınız..ama top yuvarlak dimi savunmanız hazır

EROS87
25.10.2010, 00:17
Evet öle gs'ye ali samiyen'de 4 atan takım bu hafta kendi sahasında 5 yiyor(!)...ne kadar polyannacısınız..ama top yuvarlak dimi savunmanız hazır

manisaya da biz sattık o zaman.

yapmayın allah aşkına, 9. haftada 5 gol yiyerek maç mı satılır.

Atılay
25.10.2010, 00:19

Evet Armağan top yuvarlak

ilhan
25.10.2010, 00:19
- Alan'nın İçerde Oynamamasını Zaten İstiyorum..Mümkünse Dış Sahada Kullanılsın..

- Ceyhun Oynasa Olmuyor Oynamasa Olmuyor..

- Şenol Hoca 25-30'da Değişiklik Yapmaz Bence , En Kötü İlk Yarıyı Bekler Durum Vahim Değilse Eğer , Futbolcusunu Kaybetmek İstemez ki Bence Doğrusunu Yapıyor..

İlk 25-30 dakikada değişiklik yapınca futbolcu kaybedilmez. Broos geçen sene Engin ve Yattara'yı almıştı 28. dakikada oyundan. Engin'i çok bilen(!) taraftarımız yuhaladı hatta. Engin'i kaybetmiş mi olduk?

Dünyada bunun örneği oldukça fazla. Örnek vermeye gerek yok.

Ceyhun'un oynaması taraftarıyım. Ama beni de çok şaşırtıyor. Büyük maçlarda banko oynamalı.. Diğer maçlarda yedek olarak beklese de olabilir.

Dünkü maç için müthiş bir yanılgı var. Engin'in girmesi maçı koparmadı. Maçı hareketlendirdi. Maçı koparan değişiklik Jaja'nın oyuna girişi oldu. Hücum kombinasyonları olsun, pas yaparak rakip kaleye gelmeler olsun, Jaja girdikten sonra gerçekleşti.

2. devrenin başında Engin ve Jaja aynı anda girse bu maç daha farklı olurdu. Maç daha erken kopardı.

Ama -elbette- kazandığımız için bunlar geride kaldı.

Armağan Dere
25.10.2010, 00:22
manisaya da biz sattık o zaman.

yapmayın allah aşkına, 9. haftada 5 gol yiyerek maç mı satılır.

Evet bizim de Manisa ile dostluğumuz var(!) ve her maç 45'de biz 61'de onlar bağırır(!)...daha nasıl anlatmalıyım...ama şunu istiyorum ankaragücü 2.yarı düşme potasına girsin bakalım Bursa büyük dostluk gereği ne yapacak

Anıl Caner
25.10.2010, 00:23
bursaspor ankaragücü'nün kardeş takımı rerererörörö muhabbeti gereksiz. o kardeşilik dedikleri muhabbet taraftarların arasında süregelen bir durumdur. kulüpleri pek bağlamaz, öyle olsa geçen sene şampiyonluğa oynarken bursaspor'dan puan almış olması mümkün olur muydu ankaranın. ankaragücü zaten çok kötü futbol oynuyordu, maç da o şekilde seyretti.

SEDAT
25.10.2010, 00:24
İlk 25-30 dakikada değişiklik yapınca futbolcu kaybedilmez. Broos geçen sene Engin ve Yattara'yı almıştı 28. dakikada oyundan. Engin'i çok bilen(!) taraftarımız yuhaladı hatta. Engin'i kaybetmiş mi olduk?

Dünyada bunun örneği oldukça fazla. Örnek vermeye gerek yok.

Ceyhun'un oynaması taraftarıyım. Ama beni de çok şaşırtıyor. Büyük maçlarda banko oynamalı.. Diğer maçlarda yedek olarak beklese de olabilir.

Dünkü maç için müthiş bir yanılgı var. Engin'in girmesi maçı koparmadı. Maçı hareketlendirdi. Maçı koparan değişiklik Jaja'nın oyuna girişi oldu. Hücum kombinasyonları olsun, pas yaparak rakip kaleye gelmeler olsun, Jaja girdikten sonra gerçekleşti.

2. devrenin başında Engin ve Jaja aynı anda girse bu maç daha farklı olurdu. Maç daha erken kopardı.

Ama -elbette- kazandığımız için bunlar geride kaldı.

- Galiba Enginin Oyundan Alındığı Maçta Gerideydik Herhalde Broos Döneminde , Ama Maçı Hatırlayamadım Ben :)

- Engin Ve Jaja Diyerek Olayı Bağlayalım :)

Atılay
25.10.2010, 00:24
Evet bizim de Manisa ile dostluğumuz var(!) ve her maç 45'de biz 61'de onlar bağırır(!)...daha nasıl anlatmalıyım...ama şunu istiyorum ankaragücü 2.yarı düşme potasına girsin bakalım Bursa büyük dostluk gereği ne yapacak

A.gücü Bursa şampiyonluğa koşarken ne yapmıştı ki 5 mi yemişti

Emre7
25.10.2010, 00:25

bu youmuna katılmıyorm.
Çünkü bu tür olaylar çok değişik durum ortaya çıkarır.
Bize ikincisi denk geldi. Gerçi Yattarayı o maç sonunda gören yokya!
Aynısı çömez Ceyhun içinde olabilir

SEDAT
25.10.2010, 00:26
- Gs'ye 4 Atan Takım , Hemde Öne Geçtiği Maçta Nasıl İlk Yarıda 5 Gol Yer Ya , Biri Bunu Bana Anlatsın :)

EROS87
25.10.2010, 00:30

9.hafta; averajıda düşünerek a.gücü maçı sattı, evet.

ESER
25.10.2010, 00:30
soz konusu ankaragucu olunca insanlarin aklina ister istemez geliyor boyle seyler. hani hatirlamasak zaladli ankaragucunun gs macini ankaragucu yapmaz boyle sey deriz de, sabika kotu:)
sabikaya ek olarak babasinin biricik ogluna oyuncak yapilmis bir takimin adinin boyle seylerle anilmasi pek mantiksiz gelmiyor.. bu ankaragucu lige bile hile hurdayla cik(aril)mis bir kulup

Anıl Caner
25.10.2010, 00:31
- Gs'ye 4 Atan Takım , Hemde Öne Geçtiği Maçta Nasıl İlk Yarıda 5 Gol Yer Ya , Biri Bunu Bana Anlatsın :)

Sedat Abi çok doğal. Olur yani. Geçen hafta gs adanademirspor ile de oynasa 4 yerdi zaten. He belki şimdi tekrar oynasalar berabere biter, belki bir daha oynasalar ankaragücü kazanır ama neticede ankaragücü-bursaspor maçını iki takım taraftarlarının arasındaki ilişkiye dayanarak satılıktır demek çok manasız.

Camialar arasında herhangi bir ilişki söz konusu değil çünkü.

Cilgin1986
25.10.2010, 00:31
Ya yaklasik 1 saatdir telegol programini izliyorum birkere Trabzonsporu veya Bursasporu azina almadilar. Hepde GS FB baska takim yok sanki Türkiyede. Tamam anliyorum bugün Derbi vardi ama her hafta aynisi. Genelde 5-10 dk sonra kanal degistiriyorum bugün piskolojilerini cözmeye calistim acaba cokmu seviniyorlar GS yi konusunca resmen gözleri parliyor. Bikac mail gönderdim bidahada o programi izlemem bukadar olmaz. Mail gönderirken sayfalarina girmek zorunda kaldim orda bi anket gözüme carpti, en cok kimin taraftari var diye. Tabiki bizimkilere oy attim ama sonuclara göz atinca hersey anlasildi GS FB BJK 30% civarindayken TS 1,8% de. Demekki zaten bir avuc Taraftarimiz izliyormus bu palyanco "Spor Programi"ni.

Anıl Caner
25.10.2010, 00:33
Bu arada Şenol Güneş'in gençlerbirliği maçına manisa maçından sonraki açıklamalarına rağmen çıkardığı kadro tam anlamıyla saçmaydı.

Allah'tan gençlerbirliği golü buldu da devre arasına mağlup girdik.

demir
25.10.2010, 00:34
iyice paronayaklastınız velevki oyle olsun bu bursayı sampıyon yapmaz ne onlarda cıkıp kasımpaşa ve sıvas maclarında sıke var dese ne cevap verırız futbolnu her sonuc makul bız kendı ısımıze bakalım hıc bır takım tek macla sapıyon olmaz olamaz

SEDAT
25.10.2010, 00:34
Sedat Abi çok doğal. Olur yani. Geçen hafta gs adanademirspor ile de oynasa 4 yerdi zaten. He belki şimdi tekrar oynasalar berabere biter, belki bir daha oynasalar ankaragücü kazanır ama neticede ankaragücü-bursaspor maçını iki takım taraftarlarının arasındaki ilişkiye dayanarak satılıktır demek çok manasız.

Camialar arasında herhangi bir ilişki söz konusu değil çünkü.

- Hayır Ben Bunu Söylerken Maç Satma Olarak Değilde , 1 Haftada Bir Takım Nasıl Bu Kadar Değişir Anlamında Sormuştum..

- İlk Yarıda 5 Gol Yemek Çok Ağır Gerçekten , Ankaragücü Kalite Olarak Bukadar Kötü Olmamalı..

Armağan Dere
25.10.2010, 00:38
Bursa'yı bu çalkantılı günlerinde kendine getiren,imdadına koşan Ankaragücüdür...şunu da istiyorum namağlüpluklerine biz son verelim...ama en azından berabere kalabilirlerdi diye düşünüyorum...1-0'dan 5-1 vermek pek mantığıma yatmıyor

ilhan
25.10.2010, 00:43
Arkadaşlar,

Mesajlarınızı silmek istemiyorum ama; bu başlıkta Trabzonsporumuz - Gençlerbirliği maçını konuşsak nasıl olur?

Anıl Caner
25.10.2010, 00:47
Şahsen ben 3lü ortasaha oynamamız gerektiğini düşünüyor ve inanıyordum. Bu noktada o tercihe bir şey demeyeceğim ancak Alanzinho'nun sahada olması şaka gibiydi.Geçen hafta maçtan sonra yazmıştım Alanzinho'nun ilk golü atması başımıza bela olacak diye öyle de oldu. Neyse ki çabuk kurtulduk.

Keleşoğlu
25.10.2010, 00:51
uzun bir aradan sonra avni akerdeydim. yeni düzenlemelerle stad güzel bir hal almış. 7-0 sonrası stad dolar diye bekliyordum ama boşluklar vardı.
ilk yarı takım da taraftar da ölü gibiydi. ikinci yarı engin'in takımı ateşlemesiyle , ilk yarı hepsi farklı telden çalan 5 taraftar gurubu da;

Çılgınlar
Trabzonlu Gençler
Farozlular
Boztepeliler

hareketlendi ve takımın maçı almasına katkı yaptı.

bu takım ciddiye aldığı bütün maçları alır.. konya,gs ve bursa maçlarından çıkacak 7 puan bizi ilk yarı lideri yapar.

Emre Çömez
25.10.2010, 00:54

CAFER ÖZER
25.10.2010, 09:04
Eğer Trabzonspor maçın ilk yarısındaki gibi oynayacaksa Kimse Bu takımdan bir şey beklemesin.Yenebileceğimiz takım yok.Bankasyada bile bir şey yapamayız.
2.yarı gibi oynarsada yenemeyeceğimiz takım yok.
Şenol Günşte Buna benzer açıklamalar yaptı zaten maçın özetide Bu.
Herhalde 2.Yarıdaki gibi oynamaları için Önlemleri alacak kişide Şenol Güneştir.
İlginç olan Deplasmanda Gol yemeyen takım Avni Akerde nerdeyse Gol yemeden maç bitiremiyor.
Takım Kötü oynarken daha 20-25.Dakikalarda Takımı ıslıklayan Ve Yuhlayan seyirci galiba baskı yapıyor.Onlarıda kınıyorum.

Hüseyin Bağdat
25.10.2010, 09:38
Arkadaşlar,

Mesajlarınızı silmek istemiyorum ama; bu başlıkta Trabzonsporumuz - Gençlerbirliği maçını konuşsak nasıl olur?

Ben silinmesinden yanayım. Başlıkla konuşulan konuların alakası yok...

O konular başka başlık altında konuşulabilir...

Trabzon34
25.10.2010, 09:40
Maçta kendi takımımızı ıslıklayan taraftarlar olduğu müddetçe bizim rakibi dışarda aramamıza gerek yok arkadaşlar.. Ben İstanbuldaki bir Trabzonspor lu olarak bu duruma çok üzüldüm.. Ve bir kez daha anladım "bizim takım neden şampiyon olamıyor" sorusunun cevabı.. Kendi taraftarı bile alyehindeyken nasıl olalım ki şampiyon?
Şimdi hiç kimse "az sayıda kişiydi" demesin.. Maçı tv den izlerken gayet net duyuldu.. Bütün stad nerdeyse çıt çıkarmadan maç izlediği için belki de gerçekten sayıca az kişinin tepkisiydi bilemiyorum..
Bir takımın taraftarları kendi takımını yuhalayorsa kimse kızmasın onlar taraftar değildir..
Ve onları susturamayan stadın geri kalanı da bunda pay sahibidir.
Şimdi bana kızan, "İstanbul dan konuşmak kolay" diyenleriniz de olucaktır. Ama lütfen söylediklerime konsantre olun bulunduğum yere değil. Zira önemli olan nerde olduğum değil "hangi tarafta" olduğumdur bence..
Ve son olarak belki de haddim olmayarak buradan bu forumda varssa taraftar gruplarının başkanlarına seslenmek istiyorum.. "tezahürat yapmadan maç izlemek, takımın aleyhinde bağırmak" dışında seyircinin bir katkısı yok..
Ancak gol atınca seviniyor insanlar.. 61. dakika dışında maçın her anında skor ne olursa olsun tezahüratla destek veren taraftarlarımız olursa inanın şampiyonlluk da yakınlaşır.. Bunu sağlamak da sizlere düşer..

Hüseyin Bağdat
25.10.2010, 09:43
Şenol Hoca hatasından daha erken dönebilirdi. İlk yarı Ceyhun aksadığı belliyken onu değiştirmesi gerekiyordu. Yaptığı değişiklikler maçı kazanmamızı sağladı. İkinci yarıdaki oyunumuzla karşımızda kimse duramaz.
En güzel tarafı kenardan gelen oyuncularımızın oyuna olan katkılarıydı...

Napoli
25.10.2010, 11:27
Oyuncuyu Kaybetmemek ıcın bence ılk yarı degıslıklıge gıtmedıgını dusunuyorum.Heleki Alanzınhonun Hugo bross zamanında sonra acıklamaları vs vs...

ilhan
25.10.2010, 11:44
Şenol Hoca hatasından daha erken dönebilirdi. İlk yarı Ceyhun aksadığı belliyken onu değiştirmesi gerekiyordu. Yaptığı değişiklikler maçı kazanmamızı sağladı. İkinci yarıdaki oyunumuzla karşımızda kimse duramaz.
En güzel tarafı kenardan gelen oyuncularımızın oyuna olan katkılarıydı...

İlk iki kalınlaştırdığım yere katılıyorum Hüseyin abi. :) Son olarak yazdığın altı çizili yere ise hem katılıyor hem katılmıyorum. Manisaspor maçında kulübede sonucu çevirecek adam yoktu ya da girince yapamadılar.

O yüzden Yattara, Alan gibi adamlar ilk 11 oynamasa bile hep hazır halde olmalılar. Sonradan girip skora etki etmelerini beklediğimiz maçlar olacak önümüzde.

Hüseyin Bağdat
25.10.2010, 11:56
İlk iki kalınlaştırdığım yere katılıyorum Hüseyin abi. :) Son olarak yazdığın altı çizili yere ise hem katılıyor hem katılmıyorum. Manisaspor maçında kulübede sonucu çevirecek adam yoktu ya da girince yapamadılar.

O yüzden Yattara, Alan gibi adamlar ilk 11 oynamasa bile hep hazır halde olmalılar. Sonradan girip skora etki etmelerini beklediğimiz maçlar olacak önümüzde.

Bu konuda sana katılıyorum İlhan. Ben bu maçı baz almıştım. Aslında sıkıştığımız her maç yedek kulübesi aklımıza gelir. Kenarda skoru değiştirebileceğine inandığımız oyuncular olursa biraz daha rahat oluruz. Giren kim olursa olsun hazır olmalı. Alan, Yattara, Umut farketmez, eğer oyun olarak kötüysek girdiklerine hareket getirmeliler...

ilhan
25.10.2010, 11:58
Eğer oyun olarak kötüysek girdiklerine hareket getirmeliler...

İşte bu yüzden Jaja gibi efektik ve KALİTELİ adamlar şart. :)

lazzz61
25.10.2010, 12:05
ankgucu macı satmadı sadece hafıfe aldıgını dusunuyoprum hele ılk golu attıktan sonra dahada ehavete kapıldılar ve 5 tane yedıler

ozturk
25.10.2010, 12:13
Trabzodaki taraftarların çoğu şampiyonluğu haketmiyor

Ahmet Başkaya
25.10.2010, 12:21

Nedenmiş ?

27 yıldır , şampiyonluğu beklediği için mi ?

Şampiyonluk tatmamış , o duyguyu bilmemiş insanların deli gibi o takımı dünyanın her yerinde desteklediği için mi ?

Ekonomik durumu çok iyi olmayan bir şehrin , o stadı her seferinde iyi durumda kötü durumda doldurduğu için mi?

Tamam belki çok çabuk değişiyor psikolojimiz , belki çok anlık tepki veriyor ve oyuncuları kırıyoruz .

Ama ligde bir taraftar şampiyonluğu hakediyorsa .

O taraftar Trabzonspor taraftarıdır , o taraftar Trabzondaki Trabzonspor taraftarıdır .

bariskaratas
25.10.2010, 12:56
daha cok beklememek icin taraftar sabretmesini bilecek.
mac 90 dakika lig 34 mac. bir macla herseyi cope atmayalım.
takım bizi degil, biz takımı gerektiğinde uyandıralım.

Cemalettin Taşkın
25.10.2010, 13:04
sadece ben değil herkes eyvah manisa maçı gibi oldu demiştir ilkyarı.

2. yarı açıldık oyuncu değişiklikleri takıma kan verdi. şenol hocanın kazanan takım bozulmaz düşüncesinden vazgeçmesi gerekir.

ayrıca glo yattara ve teo 18 de bile yok. yabancılarından en az yararlanan takım biziz herhalde.

tabi umut ve burak gol attıkça teo ve yattaranın oynama ihtimalleri düşüyor. mustafa yumlu da iyi oldu

yine klasik bir trabzonlu futbolcu trabzona gol atar ve çok sevinir sahnesi yaşadık. serkan çalık galatasarayla da gol atmıştı bize.

yediğimiz gol ofsaytmış maçta farketmedim tabi ben fark etmedim diye hakemi haklı göremem onun fark etmesi lazım maçı çeviremesek 1-0 bitse ne olacak?

cüneyt çakırı niye bu maça verdiler anlamamıştım ama amçı izlerken anladım adam resmen trabzon düşmanlığı için gelmiş.

iso_4939
25.10.2010, 13:26
yaw bızım burdakı seyırcıden bısey anlamıyorum ulan her macta tepkı gösterılırmı kardesım ıst.daki seyırcıler bızım burdakılerden daha ıyı daha destek verıyor bızımkılere ver cekırdek ver sıgara ver sövsün...gol oluncada sevınsın...

iso_4939
25.10.2010, 13:28
ankgucu macı satmadı sadece hafıfe aldıgını dusunuyoprum hele ılk golu attıktan sonra dahada ehavete kapıldılar ve 5 tane yedıler

bence kalecı sattı....

Tolunay Abdioğlu
25.10.2010, 13:38
İzlemeyenler olabilir. :)

Engin # Onur | 3'lü

http://www.facebook.com/home.php?sk=lf#!/video/video.php?v=1439911317611

Tolga Okumuş
25.10.2010, 13:53
bence kalecı sattı....

Bence Özden'in gayet normal hali.

Kendisi zamanında Jefferson ile birlikte gözümün gördüğü en kötü kalecilerdendir.

Maçın satıldığını bende düşünmüyorum. Kendi sahasında kendi seyircin önünde 5 gol ile rezil olacak şekilde maç satılmaz.

Eğer bir kıyak geçilmişse bunu da Bursaspor yapmıştır.Adamlar altı pasın içinden gol atmamak için dağlara taşlara vurdular topları.

Bursaspor isteseydi Feyenoord tarifesi bile yapabilirdi.

61zeynel61
25.10.2010, 13:54
http://img638.imageshack.us/img638/7333/bakanb.jpg

Sen benzettun oni bağa kalursa hee? :) (Bu sözü reklamlardan hatırlarsınız zaten)

sanatik
25.10.2010, 14:38
Manisa macina benzedi tabiiki hatta maci manisa ile yeniden oynasak kazanabilirmiyiz diye sordum kendime. Emin degilim. Ilk yari iki gol yedikden sonra maci cevirmek pek kolay degil. Sizce ne olurdu ?

Birde gelecek gs macini düsünecek olursak, yine geri düsebiliriz. Ve o macida kazanmak cok daha zor olabilir. En azindan yenilmemek gerekiyor. Manisa macida mutlaka berabere bitmeliydi. Bu yüzden geri düsmeden önce gecmek isteriz tabiiki.

silentpain61
25.10.2010, 17:26
İnşAllah bu maç 3-1 bizim olacak.
dua tutmuş :)

Filak61
25.10.2010, 17:40
Gurur duyuyorum Trabzonumla canimi veririm

.....
25.10.2010, 17:49
Tekrar sonsuz Teşekkürler TRABZONSPORUM!

ozturk
25.10.2010, 18:06
Nedenmiş ?

Şampiyonluk tatmamış , o duyguyu bilmemiş insanların deli gibi o takımı dünyanın her yerinde desteklediği için mi ?

Ekonomik durumu çok iyi olmayan bir şehrin , o stadı her seferinde iyi durumda kötü durumda doldurduğu için mi?

Tamam belki çok çabuk değişiyor psikolojimiz , belki çok anlık tepki veriyor ve oyuncuları kırıyoruz .

O taraftar Trabzonspor taraftarıdır , o taraftar Trabzondaki Trabzonspor taraftarıdır .

* golü yedikten sonra 2-1 öne geçene kadar homurdanarak maçı izledikleri için..

* doğru düzgün tezahürat yapamadıkları sadece çekirdek çitledikleri için..

* tiyatro seyreder gibi maç izledikleri için..

* sesleri bir avuç kadar olan deplasman takımlarının(özellikle gs, fb, bjk, bursa) taraftarlarının sesinden daha az çıktığı için..

* 5436576878 farklı taraftar grubu olduğu için..

* amigosu olmadığı için...

* herkesin bir teknik direktörlüğe aday olduğu için..

vs..

vs...

daha da sayabilirim..

evrents
25.10.2010, 19:01
Nedenmiş ?

Bütün cümlelerinize katılıyorum fakat son cümleniz hariç.Neden bizi saymıyor musunuz?Trabzon'da olmayıp da trabzonda olan taraftarlardan daha çok bu takımını destekleyen insanlar yok mu?Biz belki uzağız fakat biz de trabzon kazanınca seviniyor yenilince ise üzüntümüzden kahroluyoruz ve en önemlisi trabzonsporluyuz.Gurbetteyiz(istanbul).Takımımıza destek olmak için forma vb. lisanlı ürünler alıyoruz elimizden bu geliyor napalım.Trabzon'da olup da sırf futbolculara sövmek için maça gidenler de var.

Ahmet Başkaya
25.10.2010, 19:07
* golü yedikten sonra 2-1 öne geçene kadar homurdanarak maçı izledikleri için..

* doğru düzgün tezahürat yapamadıkları sadece çekirdek çitledikleri için..

* tiyatro seyreder gibi maç izledikleri için..

* sesleri bir avuç kadar olan deplasman takımlarının(özellikle gs, fb, bjk, bursa) taraftarlarının sesinden daha az çıktığı için..

* 5436576878 farklı taraftar grubu olduğu için..

* amigosu olmadığı için...

* herkesin bir teknik direktörlüğe aday olduğu için..

vs..

vs...

daha da sayabilirim..

Bu şehirin psikolojisidir keşke düzelse ama bu taraftar haketmiyor diyemezsiniz .

Dün Fener taraftarından çok Gslilerin sesi çıktı .

Kim hakediyor şimdi Gs mi ?

Bizde o stadda çok bağıralım hakeden biz olalım tekrar .

Keşke düzelse ama işte .

Bütün cümlelerinize katılıyorum fakat son cümleniz hariç.Neden bizi saymıyor musunuz?Trabzon'da olmayıp da trabzonda olan taraftarlardan daha çok bu takımını destekleyen insanlar yok mu?Biz belki uzağız fakat biz de trabzon kazanınca seviniyor yenilince ise üzüntümüzden kahroluyoruz ve en önemlisi trabzonsporluyuz.Gurbetteyiz(istanbul).Takımımıza destek olmak için forma vb. lisanlı ürünler alıyoruz elimizden bu geliyor napalım.Trabzon'da olup da sırf futbolculara sövmek için maça gidenler de var.

Kardeşim , eleştirine cevabım şu olabilir :)

Tokat-Erbaa doğumluyum .

Kırşehir'deyim 13 yıldır ve daha 1 kere bile Trabzon'u görmedim .

Trabzon'a en yakın olduğum yer Samsun daha yakınından geçmedim bile .

Arkadaş Trabzondaki taraftar dediği için onu söyleme gereği duydum .

evrents
25.10.2010, 19:10
Bu şehirin psikolojisidir keşke düzelse ama bu taraftar haketmiyor diyemezsiniz .

Dün Fener taraftarından çok Gslilerin sesi çıktı .

Kim hakediyor şimdi Gs mi ?

Bizde o stadda çok bağıralım hakeden biz olalım tekrar .

Keşke düzelse ama işte .

Kardeşim , eleştirine cevabım şu olabilir :)

Tokat-Erbaa doğumluyum .

Kırşehir'deyim 13 yıldır ve daha 1 kere bile Trabzon'u görmedim .

Trabzon'a en yakın olduğum yer Samsun daha yakınından geçmedim bile .

Arkadaş Trabzondaki taraftar dediği için onu söyleme gereği duydum .
Tepkim size verilmiş bir tepki değildir yanlış anlamayın.Gençlerbirliği maçının ilk yarısındaki taraftar görüntüsüne vermiş olduğum bir tepkiydi.Ve dediklerim demekki sizin dediklerinizi destekler nitelikte :).

Ahmet Başkaya
25.10.2010, 19:15
Tepkim size verilmiş bir tepki değildir yanlış anlamayın.Gençlerbirliği maçının ilk yarısındaki taraftar görüntüsüne vermiş olduğum bir tepkiydi.Ve dediklerim demekki sizin dediklerinizi destekler nitelikte :).

Anladım :)

Dedin ya biz o kadar uzaktan destekliyoruz biz haketmiyoruz mu diye .

Aslında biz dediğine sen de ben de dahiliz onu belirtmek istedim .

Şeref
25.10.2010, 19:21
aynen kardesim katılıyorum:alkış:

Mustafa ÖZDEMİR
25.10.2010, 19:22
yanlış bir düşünce...

Asi Çaykaralı61
25.10.2010, 19:23
Serkan'ı öve öve bitiremiyor

http://www.haber61.net/images/news/31283.jpg

Trabzonspor Başkanı Sadri Şener, Serkan Balcı'yı öve öve bitiremiyor

Trabzonspor Başkanı Sadri Şener, Gençlerbirliği maçında ortaya koyduğu performans ile göz dolduran ve takımının galip gelmesinde önemli katkısı olan Serkan Balcı'yı öve öve bitiremiyor.
Trabzonspor ile Denizbank arasında yapılan işbirliği toplantısında Serkan'ı karşısında gören Şener, "Atom Karınca Serkan da" geldi diyerek espri yaptı.
Gençlerbirliği maçında ortaya koyduğu performans ile takımının galibiyetinde önemli pay sahibi olan, aynı zamanda karşılaşmayı izleyen A Milli Takım Teknik Direktörü Guus Hiddink'in gözüne giren Serkan Balcı'dan kulüp başkanı Sadri Şener'den büyük bir övgüyle bahsediyor. Şener, maç sonrasında Hiddink'e "Hocam Serkan'ı izlediniz değil mi ?" diyerek A Milli Takım'a işaret etti.
Trabzonspor Bonus Card tanıtım toplantısında karşısında Serkan'ı gören Sadri Şener, "Atom Karınca Serkan da geldi. Denizbank Genel Müdürü'nün yanına geç. Onun milli takımda tanıdıkları var" dedi.
Kulüp Sağlık Kurulu Başkanı Dr. İrfan Coşkun ise, "Başkanım, Serkan baba olduktan sonra performansı ciddi bir şekilde arttı" deyince başkan Şener, "O zaman Serkan hemen ikinci çocuğu düşün" diyerek espri yaptı.

YATTARA: "BEYAZ, SENİN YERİN BENİM YANIM, YEDEK KULÜBESİ"

Bu arada toplantıya katılan şovmen Beyaz ile Trabzonspor Teknik
Direktörü Şenol Güneş ve İbrahim Yattara arasında da yapılan espriler herkesi güldürdü. Şenol Güneş, "Beyaz'ın fiziği iyi onu transfer edebiliriz" demesi üzerine Beyaz, "Nerede oynarım hocam" demesiyle Gineli futbolcu Yatara, "Senin yerin benim yanım, yedek kulübesi" diye karşılık verdi. Beyaz ise " O zaman ikimiz de yedek kulübesinde otururuz. Ben yedeğin yedeği olurum" demesi toplantıya katılanları güldürdü.

http://www.haber61.net/news_detail.php?id=68417 (http://www.haber61.net/news_detail.php?id=68417)

Asi Çaykaralı61
25.10.2010, 19:24

Hiç alakası bile yok
Ne alakası var
Hepimiz Şampiyonluğu hak ediyoruz ALLAH'a Şükürler olsun

Erol Koç
25.10.2010, 19:28
Her kritik maçlarda yeni bir isim gündeme geliyo beşiktaş maçında mustafa uyumlu bu seferde Jaja, Konyaspor maçında Jaja'yı ilk 11 de görecek büyük ihtimalle ikince yarıda oynan kadroyu bozmadan konyaspor maçına çıksa daha iyi olur teo biraz zor ilk 11 yüzü görür.

karaman6106
25.10.2010, 19:31
aynı düşünüyoruz...bu üçlü ortasaha ile oynayıp kapanan takımlara karşı, engini kesip, adam eksiltemeyen-orta yapamayan burakla oynamak futbola ihanettir. yine açık alan oyuncusu Aliyi kapanan takımlara karşı oynatmak da...alan ın yerine jaja oynamalıdır...:alkış::alkış::alkış:
bakın neler yazmışım...

Okan Çıtlak
26.10.2010, 09:15

doğru diyosun cebindeki son 25 tl ile bilet alan bir öğretmenle izledim maçı yarınını hiç düşünmedi o bileti alırken. belki takımın ilk yarıdaki oyunu canını sıkınca başlamıştır bir gün sonrayı düşünmeye ama ikinci yarıdaki gollerden sonra ben gördüm onun gözündeki mutluluğu sen değil haklısın haketmiyoruz. cebinde para yoksa otur oturduğun yerde. bırak birileri 2 şer 3 er girer turnikelerden ve küfreder futbolculara yuh çeker merak etme sen.

ozturk
26.10.2010, 09:19
doğru diyosun cebindeki son 25 tl ile bilet alan bir öğretmenle izledim maçı yarınını hiç düşünmedi o bileti alırken. belki takımın ilk yarıdaki oyunu canını sıkınca başlamıştır bir gün sonrayı düşünmeye ama ikinci yarıdaki gollerden sonra ben gördüm onun gözündeki mutluluğu sen değil haklısın haketmiyoruz. cebinde para yoksa otur oturduğun yerde. bırak birileri 2 şer 3 er girer turnikelerden ve küfreder futbolculara yuh çeker merak etme sen.

ben zaten küfreden yuhalayan taraftarlara söylüyorum. olayı başka yerlere çekmenin ajite etmenin manası yok..

Okan Çıtlak
26.10.2010, 09:33
ben zaten küfreden yuhalayan taraftarlara söylüyorum. olayı başka yerlere çekmenin ajite etmenin manası yok..

zaten son cümleleri okursan sana bi manada hak verdiğimi göreceksin. ajite ile alakası yok olay birebir gerçektir.

ozturk
26.10.2010, 09:42
zaten son cümleleri okursan sana bi manada hak verdiğimi göreceksin. ajite ile alakası yok olay birebir gerçektir.

Tabiiki bu takım için nice fedakarlıklar yapmış insanlar var.(hatta intihar edenler bile var.)

Ama bir bjk, bir gs, hatta bir bursa taraftarına bakıyorum.Tezahürat açısından dağlar kadar fark var.Adamlar 90 dk susmuyor.

Ayrıca bir Alen'imiz, bir Alpaslan Dikmen'imiz yok maalesef..

cantona_1461
26.10.2010, 09:48
Arkadaşın söylediği trabzondaki taraftarların çoğu içindi, herkesi bu tanımın içine almak tabiki yanlış olurdu..Elbette sizin söylediğiniz gibi örnekler fazlasıyla vardır trabzonda..
Ne yazıkki bende arkadaşa fazlasıyla katılıyor hatta ileri giderek trabzondaki taraftarların çoğu değil şampiyonluğu trabzonsporu bile haketmediğini düşünüyorum..
Arkadaşlardan ricam maça gittiklerinde yada kahvede maçı izlediklerinde bizim tarftarları azcık gözlemlesinler..Adamlar öyle bi söylemlerde bulunuyorlar ki trabzonspor 5 yese hoşlarına gidecek gibi geliyor bana..

Napoleon61
26.10.2010, 09:52
Trabzonspor taraftarı haketmiyor kelimesi biraz ağır olmuş ..

Bence Trabzonspor taraftarı şampiyonluğu haketmiyor demek hiç hoş değil .

*Şöyle düzeltebiliriz hertürlü hatasına ve eleştirye rağmen tekrar Trabzonspor ' u ayağa kaldıran Sadri Şener ve ekibi ,
*Bir iki olası maç kaybında acımasızca eleştirilecek olan Türk Futbolunun yetiştirdiği en değerli futbol adamı Şenol Güneş ,
*Son olarak şampiyonluğu, 1995-1996 sezonundan sonra yakalayabilecek en güçlü futbolcu kadrosu

Esas olan bu yukarıdaki üçlünün tek eksiği Trabzonspor Taraftarının desteğidir . Onlar desteksiz kalmayı haketmiyor . Bu kadar iddalıyken daha önceki yıllarda yapılan hatalar tekrarlanmamalı yönetime , hocaya , takıma koşulsuz destek verilmeli ...

prenha61
26.10.2010, 11:54
Arkadaşlar Avni Akerdeki bu dağınıklığı Stadtaki grub liderlieri külübe çağırılarak hepsinle bir toplantı yapılarak daha titiz daha düzenli davranılmalı diye uyarı yapmaları gerekiyor bunun görevide bizlere düşüyor bizim yönetim stad anbiyansı için kulakları duymuyor galiba bizde şu maıl adreslerine stad taraftar grublarının külübe çağırılarak bu konuda titiz davranılmalı diye uyarıda bulunulsun diye mailler atalım lütfen arkadaşlar ben şimdi attım hatta çalıştığım iş yerindeki 10 arkadaşım daha attı ...

Trabzonspor ile ilgili soru ve önerileriniz için:
info@trabzonspor.org.tr
Taraftar Proje İletişim Bürosu :
taraftarprojeleri@trabzonspor.org.tr

Hatta bu konuyla ilgilide başlık altında konu açılması gerekiyorsa açalım arkadaşlar...

Uluç
26.10.2010, 17:58
Dakika 13 saniye 56 da .. Serkan'ın pası sonrası Oğuz'un yüzüne iyi bakın :D:D:D

http://www.youtube.com/watch?v=3UZRvfen2Bs

okg_53
26.10.2010, 18:10
Dakika 13 saniye 56 da .. Serkan'ın pası sonrası Oğuz'un yüzüne iyi bakın :D:D:D

http://www.youtube.com/watch?v=3UZRvfen2Bs

Süper yakalamışsın be kardeşim ...:alkış: