PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : BBL 2. Hafta | Trabzonspor Medical Park 84 - 81 Tofaş

Sayfa : [1] 2 3

Paksoy
16.10.2010, 18:57
Galibiyetle ayrılacağımızdan eminim, bu sezon ilk kez Trabzon,'da parkelere çıkıyoruz ,

Gökçebey
16.10.2010, 18:58
Beko Basketbol liginde evimizkiş ilk maçımız. Ekibimize başarılar. :alkış:

Kazım Uzunboy
16.10.2010, 18:59
Trabzon'da güzel bir galibiyet bizim olacaktır inşallah.

Gökçebey
16.10.2010, 19:00
Arkadaşlar, maç konularını ilgili alanda açalım lütfen. Maç gününe 3 gün kala Genel alanına taşırız.

Asi Çaykaralı61
16.10.2010, 19:03
Haydi TRABZONSPOR'um ALLAH'ın İzniyle İNŞALLAH yeneceğiz

Gökçebey
16.10.2010, 19:11
Paksoy, Futbol, basketbol, hentbol, 1461, bu sene 4 ligi birden takip ediyoruz. Forum düzeni açısından ilgili takımları ilgili başlıklarda daha rahat takip edebiliriz. Sonra da daha bir gözümüzün önünde olsun diye genele alırız konuyu. :)

pReN@_61
16.10.2010, 19:14
Evimizde kazanmalıyız..

Murat'
16.10.2010, 19:17
Taraftarin bu macta cok onemli rol ustlenecegini dusunuyorum' Wright da takima katilirsa bu mactan galibiyetle ayriliriz.

Paksoy
16.10.2010, 19:21
Taraftarin bu macta cok onemli rol ustlenecegini dusunuyorum' Wright da takima katilirsa bu mactan galibiyetle ayriliriz.
Wright çok şey katacak bize
-Ne zaman dönecek sakatlığı ne durumda bilgsi olan var mı?

Oğuz ZEYTİN
16.10.2010, 19:31
Miraç'ın yazdığına göre durumu iyiymiş ama bir gün daha dinlenmek istemiş.

http://forum.bordomavi.net/showpost.php?p=1917189704&postcount=324

saffet61
16.10.2010, 19:32
keşke bu maç bursada olsaydıda gitseydik

macka61
16.10.2010, 19:35
hadi bir ilki yaşıyacak Trabzonum hayırlı olsun

Oğuz ZEYTİN
16.10.2010, 19:37
Rakibimiz TOFAŞ, hazırlık dönemini harika geçiren Pınar KŞK'yı 77-73 yendi.

Murat'
16.10.2010, 22:53
Bu arada macin gunu de saati de belli arkadaslar, basliga ekleyebilirsiniz.Mac cumartesi gunu saat 16.00'da.

Cengiz Çubukcu
16.10.2010, 22:55

desenize işimiz zor, ama taraftar desteği ile bu maçı alacağımızı düşünüyorum..

TSelif
16.10.2010, 23:10
Ya neden cumartesi oluyo neden saat 16.00 oluyo off :mad:
Hani pazar günleri oynanırdı bu basket offf :mad:

Abdülkadir Kılıç
16.10.2010, 23:15
Umarım bu maçı kazanırız. Geçen seneyi altımızda bitiren Olin'in durumunu görünce biraz üzülüyorum. İnşallah istediğimiz skoru bu maçta ve diğer maçlarda alırız.

Oğuz ZEYTİN
16.10.2010, 23:20
Bu arada macin gunu de saati de belli arkadaslar, basliga ekleyebilirsiniz.Mac cumartesi gunu saat 16.00'da.

Muratçığım...

Bu programa göre en fazla iki maç canlı yayınlanabilir. Bana hatalı gibi geldi... Neden pazar günü maç yok? Bayram filan da haberim mi yok?

Aytaç Çakıroğlu
16.10.2010, 23:24
valla şu ilk yarı fikstürüne baktım ilk 10 hafta bayağı zorlu rakipler var. inşallah takım toparlanır.

Murat'
18.10.2010, 20:33
Muratçığım...

Bu programa göre en fazla iki maç canlı yayınlanabilir. Bana hatalı gibi geldi... Neden pazar günü maç yok? Bayram filan da haberim mi yok?

Valla bilmiyorum Oguz ama federasyonun sitesinde yayinlanan mac programi bu sekilde.Bizim acimizdan iyi oldu diyebilirim ama cunku mac futbol macindan hemen once.

Since1912KsK
18.10.2010, 22:22
deplasmanda hep yeniliriz zaten yendikmide gider feneri felan yeneriz trabzon her türlü alır bu maçı başarılar..

Oğuz ZEYTİN
18.10.2010, 22:27
Karşıyakalı dostum,

Furkan'ı önümüzdeki sene tutabilmek için ne plan yapıyorsunuz?

Hamdi Karamahmutoğlu
18.10.2010, 22:39
Bu maçı taraftar istedikten sonra aldırır.

Since1912KsK
18.10.2010, 22:39
Karşıyakalı dostum,

Furkan'ı önümüzdeki sene tutabilmek için ne plan yapıyorsunuz?
futbol takımı süper lige çıkarsa yayın gelirinden, kombine satışlarından, yaşar holdingden gelicek yardımla maddi olarak çok rahatlarız furkanı satmayız ama olurda süper lige çıkamazsak bu sene futbola çok yatırım yaptığımızdan seneye belimiz doğrulmaz maddi anlamda mecburen satarız. herşey futbola bağlı..

Uğurtan
18.10.2010, 22:41
Valla bilmiyorum Oguz ama federasyonun sitesinde yayinlanan mac programi bu sekilde.Bizim acimizdan iyi oldu diyebilirim ama cunku mac futbol macindan hemen once.

Murat çok önemli değildi aslında futbol maçından önce olması..

Biliyorum iyi niyetle dolsun diye bu temenni ama öyle bir sorunumuz yok artık..;)

Her türlü o salon doluyor aştık oraları artık biz.. :)

Oğuz ZEYTİN
18.10.2010, 22:54
futbol takımı süper lige çıkarsa yayın gelirinden, kombine satışlarından, yaşar holdingden gelicek yardımla maddi olarak çok rahatlarız furkanı satmayız ama olurda süper lige çıkamazsak bu sene futbola çok yatırım yaptığımızdan seneye belimiz doğrulmaz maddi anlamda mecburen satarız. herşey futbola bağlı..

NBA Draft forumlarında Furkan'ın adı geçiyor 2011 draftı için.

Gerçi henüz oralar için hazır olduğunu söylemek zor ama bu yazı iyi geçirdiği kesin. Yolu açık olsun...

Kalması için futbolda başarılar dilerim... :)

Oğuz ZEYTİN
18.10.2010, 22:56

Yorumum sana değildi Murat, federasyonun sitesindeki programın hatalı olduğunu düşünüyorum. Çünkü bu programa göre tek kanaldan dört canlı yayın imkansız.

Miraç Atalay Çiftçi
18.10.2010, 23:14
Ali bu maçta oynayacaktır. İlk 5'de başlamasa dahi Hadi ve Mutlu'nun aldığı süreler kadar alacaktır en azından.
Jamisson ve Obosohan'ın da etkinliğini arttırmasıyla bu maçı alırız bence...

Oğuz ZEYTİN
20.10.2010, 11:11
Maçın tarihi-saati kesinleşti:

23 Ekim Cumartesi 16:00

@ Murat

Bjk CT - Banvit ve Pınar KŞK-Gs CC maçlarının tarihi değişmiş.

Bu federasyonun ilk kez yaptığı şey değil. Çok önceye gitmeyelim, bu sezon milat olsun. Daha geçen hafta Efes p.- Antalya maçı bizim önümüze alındı, hem de maçtan bir gün önce...

Daha çok göreceğiz bu tarz şeyleri...

(Hakem atamalarına değinmedim bile) ;)

Asi Çaykaralı61
20.10.2010, 11:16
TS'li Basketçilerin TOFAŞ sınavı

http://www.haber61.net/images/news/30915.jpg

Trabzonspor, basket takımı TOFAŞ hazırlıklarını sürdürüyor

Trabzonspor Basketbol takımı hafta sonu konuk edeceği TOFAŞ takımı için hazırlıkları sürdürüyor.
Beko Basketbol Ligi'nde hafta sonu sahasında TOFAŞ'ı konuk edecek Medical Park Trabzonspor, revizyon çalışmaları sürmesine rağmen bu sezon öncesi 19 Mayıs Spor Salonu'nda ilk antrenmanını yaptı.
Antrenör Alaeddin Yakan yönetiminde gerçekleştirilen antrenmana, hafif sakatlığı bulunan Rasiç'in dışında tüm sporcuların katılması teknik heyetin moralini yükseltti.
Hazırlık ve Türkiye Kupası maçları dahil, bordo-mavililerin bu sezon ilk kez TOFAŞ maçına tam kadro çıkacağı belirtildi. Ligin ilk haftasında deplasmanda Bornova Belediyesi'ne 81-76 mağlup olan Medical Park Trabzonspor, TOFAŞ maçıyla birlikte ilk kez Beko Basketbol Ligi'nde Trabzon'da bir karşılaşmaya çıkacak. Salondaki revizyon çalışmalarının da hafta sonuna kadar tamamlanacağı bildirildi.
Kulüp genel direktörü Doğan Hakyemez, şansız bir hazırlık dönemi geçirdiklerini belirterek, ''Birinci şansızlığımız Denizli'de yapılan hazırlık maçlarında Michael Wright sakatlandı. Evren Büker, takımdan ayrıldı onun ardından Hadi ile Caner sakatlandı. Tüm maçlarımızda istediğimiz kadro ile bir türlü oynayamadık. Zamana ihtiyacımız var dediğimiz dönemde kupada 8 takım arasına kalmamız sevindirici oldu'' dedi. 19 Mayıs Spor Salonu'nun da geçen sezonun ardından revizyona girdiğini anlatan Hakyemez, ''Bu salonda ilk defa idman yapıyoruz. Şu anda salonda çalışmalar devam ediyor ama cuma günü bitecek ve salon maça yetişecek. Geçen hafta Bornova Belediyesi'ne mağlup olduk. Oradaki taraftarlarımızı sevindiremedik. TOFAŞ maçı çok önemli ama ligde ilk galibiyetimizi almak istiyoruz. TOFAŞ, ayarımızda yeneceğimiz bir takım. Eğer biz sakat oyuncularımız olmadan iyi bir hazırlık dönemi geçirseydik rakibimiz de olamazdı. Çekişmeli bir maç olur ama sonunda biz kazanırız diye düşünüyorum. Taraftarları bu maça bekliyoruz. Onları bu salondan sevindirerek çıkartacağız'' diye konuştu.

-''EN RENKLİ TAKIMI OLACAĞIZ''-

Hakyemez, Medical Park Trabzonspor'un bu yıl Beko Basketbol Ligi'nin en renkli takımı olacağını savundu. İyi bir kadrolarının bulunduğunu ifade eden Hakyemez, şöyle devam etti: ''Wright'i Türk yaparak 4 yabancı oyuncuyla oynama hakkı elde ettik. Hedefimiz Türkiye Kupası'nda ilk 8'e kalmaktı ve orada gidebileceğimiz yere kadar gitmek. Play-off da oynayıp Avrupa kupalarına kalmak istiyoruz. Onun üzerinde hedefi yakalamak kolay olmaz ama bu hedefe ulaşacağımızı tahmin ediyoruz. Medical Park Trabzonspor, bu ligde kalıcı olacak.''

-''GÜÇLÜ RAKİPLERİN BURADAN KOLAY ÇIKAĞINI SANMIYORUM''

Hakyemez, ilk olarak TOFAŞ'ı iyi bir şekilde ağırlayıp mağlubiyetle göndermek istediklerini kaydederek, ''Efes Pilsen, Fenerbahçe Ülker, Beşiktaş Cola Turka ve Galatasaray Cafe Crown gibi takımların sonuç olarak buradan kolay kolay çıkacağını sanmıyorum. Trabzonluların iftihar edeceği bir basketbol takımı olacak. Geldiğimiz günden beri hedeflerimize gitmemizde sıkıntılar yaşıyoruz ama bunları aşacağız. Alt yapıdan oyuncu yetiştireceğiz. 3-4 sene sonra takımda 2-3 Trabzonlu oyuncu olsun istiyorum. Bunun için alt yapılarımızı ve okulları devreye sokacağız'' diye konuştu.

http://www.haber61.net/news_detail.php?id=67906 (http://www.haber61.net/news_detail.php?id=67906)

Cengiz Çubukcu
20.10.2010, 11:32
Sayın Doğan Hakyemez Serhat Büker'i surat astığı için kadro dışı bıraktıklarını da söyleseymiş, işin iç yüzü nedir bilemem ama rezil oluyoruz vesselam....

Badaloğlu
20.10.2010, 15:15
Sayın Doğan Hakyemez Serhat Büker'i surat astığı için kadro dışı bıraktıklarını da söyleseymiş, işin iç yüzü nedir bilemem ama rezil oluyoruz vesselam....

Renkli takım olmaya başlamışız bile:)

Trabzon34
20.10.2010, 15:20
İnşallah galibiyet alıp ligde bir seri yakalama şansı da yakalarız. bir kaç maç kazanırsak takım da oturur, güven gelir. Haydi be Trabzon..

Murat'
20.10.2010, 15:28
Bir oyuncunun sirf surat astigi icin kadro disi birakilmasi ne kadar mantikli, bunun altinda elbetteki baska nedenler vardir.

Aynen Ahmet abinin dedigi gibi renkli takim olmaya basladik bile.

EmreYavuz61
20.10.2010, 17:53
tv yayını yine yok galiba.bu nasıl iştir anlamadım..şu anda en fazla naklen seyirci potansiyeli bizde...!!

Murat'
20.10.2010, 17:58
Tv yayini yine olmayacak arkadaslar, buyuk takimlarla oynadigimiz maclar disinda yayin olmasi zor artik, cunku Sky Turk'te devrede degil.

EmreYavuz61
20.10.2010, 18:07
saçmalık..spormax yetkilileri bunu nasıl düşünemezler.bence şu anda en büyük izlenme potansiyeli trabzonspor maçlarıdır..

evrents
20.10.2010, 19:09
saçmalık..spormax yetkilileri bunu nasıl düşünemezler.bence şu anda en büyük izlenme potansiyeli trabzonspor maçlarıdır..
Size aynen katılıyorum.Spormax kesinlikle bizim maçları yayınlamalı.

Asi Çaykaralı61
20.10.2010, 19:31
Size aynen katılıyorum.Spormax kesinlikle bizim maçları yayınlamalı.

Bencede bizim maçları Spormax yayınlamalı

Ilelioglu
20.10.2010, 20:19
Insallah kazanip yolumza devam ederiz...;):)

Oğuz ZEYTİN
21.10.2010, 00:45
23 EKİM CUMARTESİ
16.00 Antalya BŞB-Mersin BŞB
17.00 Oyak Renault-Bornova Belediye
17.00 Olin Gençlik-Türk Telekom
15.00 Fenerbahçe-Aliağa (Sinan Erden Salonu) TV: Spor Max
16.00 Medical Park Trabzonspor-Tofaş
17.30 Erdemir-Efes Pilsen

24 EKİM PAZAR
13.00 Beşiktaş-Banvit TV: Spor Max
19.00 Pınar Karşıyaka-Galatasaray Cafe Crown TV: Spor Max

*

Müthiş Demirel federasyonu!

Dünya ikincisi ülkenin basketbolu genele/Anadolu'ya/gençlere/ailelere yayma politikası bu!

Üç İstanbul takımının maçlarını yayınla, gitsin!

T. Telekom?

Hani Trakya'daki ses Olin Edirne?

Ve hani senelerce basketbola neden girmiyor diye basketbol camiasında kızılan MP Trabzonspor?

*

Bir de Kulüpler Birliği kuracaklar. Kim bu birliğin başındakiler?

Aziz ve Adnan beyler...

Destekçileri?

Yıllardır Demriel'den şikayetçi Bjk Ct!

Fb, federasyon ve diğer tüm takımlarla kavgalı Efes Pilsen!

Ve ne yazık ki biz!

*

Tabii ki bizim maçı vermeyecek! Canlı yayın aracını Trabzon'a mı gönderecekler!?

NOT: "Haftada 4 maç yayınlanacak" diye açıklanmıştı. Bir umut o dördüncü maç bizimki olsun. Ama ne yazık ki o da saat dolayısıyla mümkün değil...

*

( Bu haftaki BJK CT- Banvit ve Pınar KŞK - Gs CC maçlarının yayınlanmasına sözüm yok, haftanın maçları bunlar.

Hadi bizim maçı yayınlamıyorlar; bari Mersin-Antalya maçını verseler...

Uğurtan
21.10.2010, 01:29
Oldukça iyimsersin Oğuz..

Vermezler..

TFF ve Digitürk'e bir şekilde az buçuk tepki koyup titretiyoruz..

Ama Demirel federasyonu çok rahat.. Geniiiş geniiş takılıyor orada..

O günkü şartlarda kim güçlüyse ona yanaşıyor..

Dün Efes'le idi.. Bugün Yılvdıvım beyle..

Hayırlı işler.. Ne diyelim.. ;)

Murat'
21.10.2010, 09:04
Gecen sene Sky Turk ile varolan isbirligi bir sekilde yeniden devreye sokulmali, yoksa Anadolu'daki takimlarin maclarinin yayinlanmasi hayal.

Dunya ikincisi olduk ya hersey dort dortluk memlekette.

Mustafa Önal
21.10.2010, 09:23
salı akşamı takımımızın idmanını az çok takip etmeye çalıştım.

Dogan abiyle takım çalışırken az çok muhabbet etme şansımız oldu.
Takımda hafif saktlıkları bulunan oyuncularımız vardı.
Rasic , Ali ve Hadi hafif sakatlıkları yüzünden takımdan ayrı çalıştı. Serhat idman bitince ayrı olarak çalışmaya başladı.
Caner sakatlığını atlatmış takımla birlikte çalışmaya başlamıştı.
Tofaş maçında caner, Ali ve Rasic oynayabilecek .
Yabacılarımızın yüzü gülüyordu benim en çok dikkatimi bu çekti. Zira geçen sezon E.Fobbs'un yüzünün gülmesi epeyce bir zaman almıştı. Yabacılarımızın bir an evvel adepte olması takım olmamızı hızlandıracaktır.

Salonda ufak tefek sıkıntılar devam ediyordu. Kombine bilet satılan triünlerdeki koltuklar sökülüp zemine yeniden beton atılmıştı. Ayrıca su akarlarında problemler vardı. Umarım en kısa sürede bı sıkıntılar atlatılıp Tofaş galibiyetiyle Beko Basketbol Ligi TRABZON'a hoş geldin diyeceğiz.

Murat'
21.10.2010, 09:27
Serhat'in durumu ne olacak Mustafa abi, bu konuda bir duyumun falan var mi ?

Mustafa Önal
21.10.2010, 09:32
Serhat'in durumu ne olacak Mustafa abi, bu konuda bir duyumun falan var mi ?
serhat konusunu hiç sormadım ve konuşmadım. Serhatla gün içinde iki kere selamlaştım ama moralinin bozuk olduğu belliydİ. Durumu hakkında hiç konuşmadım.

Murat'
21.10.2010, 09:54
Su macta salonda olmayi gercekten cok isterdim, umarim taraftarimiz basketbol taraftarligini ogrenip gelir maca.

Eger Wright oynarsa, Obasohan ve Ersin de ustundeki tutuklugu atarsa bu maci kazanabiliriz.

Asi Çaykaralı61
21.10.2010, 13:15
Trabzon'da bir ilk yaşanacak

http://www.haber61.net/images/news/21463.jpg

Trabzonspor'un kulüp asbaşkanı Zeyyat Kafkas, Trabzon'da ilk kez oynayacakları Beko Basketbol Ligi maçını kazanmak istediklerini söyledi.

Hafta sonu sahasında TOFAŞ'ı konuk edecek Medical Park Trabzonspor'un kulüp asbaşkanı Zeyyat Kafkas, Trabzon'da ilk kez oynayacakları Beko Basketbol Ligi maçını kazanmak istediklerini söyledi.
Kafkas, AA muhabirine yaptığı açıklamada, sezon öncesi yaşadıkları sakatlıklar nedeniyle talihsiz bir dönem geçirdiklerini dile getirerek, ''Yeni yeni tam kadro olarak çalışmaya başladık. Ancak kaliteli bir kadromuz var ve bu kadro bunun üstesinden gelecektir'' dedi.

Türkiye'nin en kaliteli başantrenörü ile çalıştıklarını söyleyen Kafkas, ''Türk basketbolunun geleceğinin 20 yılında Aleaddin Yakan olacağından şüphemiz yok. Takımı böyle bir hocaya teslim ettiğimiz için huzur içindeyiz. Genel direktörümüz Doğan Hakyemez ile de uyum içerisinde çalışıyoruz. Trabzon kentinde futboldan sonra basketbolu da bir marka haline getireceğiz'' diye konuştu.

TOFAŞ ile hafta sonunda yapacakları maç ile birlikte Trabzon'da bir ilkin yaşanacağını kaydeden Kafkas, şunları söyledi:
''Trabzon'da ilk kez oynayacağımız, Beko Basketbol Ligi maçını kazanmak istiyoruz. Bu maç bizim için çok ayrı bir önem taşıyor. Galibiyet ile sahamızdaki maçlara başlamak istiyoruz. Oyuncularımıza güveniyoruz. Bireysel yetenekleri çok üst seviyede oyuncularımız var. Hedefimiz bu yıl ilk 8 takım arasında olmak. Bu doğrultuda TOFAŞ'ı yenerek ligdeki ilk galibiyetimizi almak istiyoruz.''

http://www.haber61.net/news_detail.php?id=68074 (http://www.haber61.net/news_detail.php?id=68074)

unyelimetin
21.10.2010, 13:41
Maçın bilet fiyatları 5 ile 10 lira.Cuma gününden itibaren spor salonununda satışa sunulacak.

Bir konuya değinmek istiyorum.Bazı arkadaşlar maçın neden pazar günü olmadığını sormuşlar.Keşke Trabzon'da oynayacağımız her basketbol maçımız bu hafta olduğu gibi Trabzonspor futbol takımının maçından önce olsa da bizim gibi uzaktan maça gelenler iki maçı da izleyebilse.

Bu cumartesi tam bir spor şöleni bizleri bekliyor.Saat 16:00'da 19 Mayıs'tayız,19:00'da Avni Aker'de...

bekir61
21.10.2010, 19:48
mac IZLEMEK icin gideceksen hic gitme salon zaten kücük
gidecekse tezahürat yapip takimi destekleyen gitsin

EmreYavuz61
21.10.2010, 19:54
trabzondaki ilk 1. basketbol lig maçımızı taraftarımızında yoğun desteğiyle kazanırız inşallah..

Murat'
21.10.2010, 19:55
Bizim taraftar 5-10 lirayi fazla bulabilir simdiden soyleyeyim ben.

Hürgün Aygün
21.10.2010, 20:43
B.B.L'de ilk defa Trabzon'da oynıcaz inşallah kazanırız başarılar...:)

Murat'
21.10.2010, 20:46
Bu arada yukardaki soylemim ilk mac icin degildir simdiden belirteyim, takimin kotu sonuclar almasi durumunda - ki bunu hicbirimiz istemeyiz- gerceklesecektir.

bordo61
22.10.2010, 11:06
Maç bileti ne kadar

5 mi 10 mu ?

Ahmet Karadeniz
22.10.2010, 11:13
maç yayını var mı?

Burçak
22.10.2010, 11:30
Wright oynayabilecek mi ? sakatlık durumu ne aşamada acaba?

Murat'
22.10.2010, 11:37
Wright sure alacakmis bu karsilasmada Dodo oyle soyledi.

Bayraktaroğlu
22.10.2010, 11:43
umarım bornova karşılaşmasındaki gibi ilk 3 peryottaki oyunumuzu oynamayız eğer öyle olursa çok sıkıntılı bir maç bizi bekliyor.son periyotta bizim uşaklar açıldı bu performansı tüm maça yaymaları gerekiyor.Taraftar desteğiylede bu maçı inşallah alacağız.

Asi Çaykaralı61
22.10.2010, 12:28
Hafta sonu maç programı

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/5628-2Z9L1U2X.jpg

A takımımızın yarın (cumartesi) 19.00'da Gençlerbirliği'yle oynayacağı müsabakanın yanı sıra basketbol ve hentbol takımlarımızda galibiyet mücadelesi verecekler.

Buna göre basketbol takımımız ligin 2. haftasında yarın (Cumartesi) TOFAŞ'ı konuk edecek. 19 Mayıs Spor Salonu'nda oynanacak müsabaka saat 16.00'da başlayacak.
Hentbol takımımız ise ligin 4. haftasında deplasmanda yarın (Cumartesi) Ankara Maliye Milli Piyango ile karşılaşacak. Prof. Dr. Yaşar Sevim Hentbol Spor Salonu'nda oynanacak müsabaka saat 15.00'de başlayacak

http://www.trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=5628#Icerik (http://www.trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=5628#Icerik)

Hasan Habip Özbay
22.10.2010, 15:19
beko da ilk maç hadi trabzon göster kendini türkiyeye

BALKAN 06
22.10.2010, 15:23
bornovayı yenmek lazımdı,tofaş maçı zor maç,
2 de sıfır olmayız inşallah...

Murat'
22.10.2010, 17:13
Maçın bilet fiyatları 5 ile 10 lira.Cuma gününden itibaren spor salonununda satışa sunulacak.

Bir konuya değinmek istiyorum.Bazı arkadaşlar maçın neden pazar günü olmadığını sormuşlar.Keşke Trabzon'da oynayacağımız her basketbol maçımız bu hafta olduğu gibi Trabzonspor futbol takımının maçından önce olsa da bizim gibi uzaktan maça gelenler iki maçı da izleyebilse.

Bu cumartesi tam bir spor şöleni bizleri bekliyor.Saat 16:00'da 19 Mayıs'tayız,19:00'da Avni Aker'de...

Biletlerin satisa falan ciktigi yok, bugun kardesim gitmis almaya, size bu bilgiyi kim verdi bilmiyorum ama yanlis bilgilendirmisler sizi.

Murat'
22.10.2010, 17:16
19 Mayis'in son hali bu arada.

http://img215.imageshack.us/img215/6222/img5618s.jpg
http://img89.imageshack.us/img89/8156/img5819j.jpg
http://img841.imageshack.us/img841/3033/img5825a.jpg

http://img832.imageshack.us/img832/838/img5828k.jpg

http://img257.imageshack.us/img257/8595/img5834fk.jpg

http://img695.imageshack.us/img695/9709/img5830j.jpg

Murat'
22.10.2010, 17:34
Bir iki elestirim olacak, yol tarafindaki pota arkasi gazeteciler icin dusunulmus sarinim guzel bir dusunce, diger pota arkasina sanki daha fazla koltuk eklenebilirdi, ilerde disarda seyircimiz falan kalirsa belki o bosluklara da koltuk koyarlar.

Yarin orda olacaklar cok sanslilar valla, onlarin yerinde olmak isterdim.

danger00
22.10.2010, 17:49
hem görüş açısı hem de kapasite gözönüne alındığında teleskopik tribünlerin kullanılması daha doğru olurdu.

http://www.sporteknik.com.tr/images/stories/teleskopik_tribun3.jpg
http://www.sporteknik.com.tr/images/stories/teleskopik_tribun.jpg http://www.sporteknik.com.tr/images/stories/teleskopik_tribun2.jpg

Murat'
22.10.2010, 17:51
Bende bunun gibi yapilmasi taraftariydim ama kesin daha masraflidir,boylece gercek bir tribun gorunumu olurdu pota arkalarinda.

Fatih BALTA
22.10.2010, 22:11
Takımımız ve Tofaş sırasıyla bu akşam idmanlarını 19 Mayısta yaptılar.
Maç biletleri yarın satışa çıkacak.
Ve satışa çıktığı andan itibaren büyük bir izdiham olacak.
Onun için maça gitmek isteyen arkadaşlarımız erkenden işlerini halletsinler.

Fatih BALTA
22.10.2010, 22:15
Salondan en son fotolar :)
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs766.snc4/66672_450636678850_582808850_5366919_4605643_n.jpg (http://www.facebook.com/photo.php?pid=5366920&id=582808850)
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs898.snc4/73110_450636793850_582808850_5366920_173700_n.jpg (http://www.facebook.com/photo.php?pid=5366890&id=582808850)

Cengiz Çubukcu
22.10.2010, 22:15
Takımımız ve Tofaş sırasıyla bu akşam idmanlarını 19 Mayısta yaptılar.
Maç biletleri yarın satışa çıkacak.
Ve satışa çıktığı andan itibaren büyük bir izdiham olacak.
Onun için maça gitmek isteyen arkadaşlarımız erkenden işlerini halletsinler.

desene Fatih takımımız her ne kadar formsuz olsa da taraftar üzerine düşeni fazlasıyla yapacak ve maçı alacağız inşallah :) sen idmanları seyrettin mi?

Murat'
22.10.2010, 22:18
Fatih abi sakatlarda son durum nedir, Caner ve Wright kadroda olacaklar mi, bu konuda bir bilgin var mi ?

Bu arada Tofas maciyla birlikte Ilker'in cezasi da bitiyor.

Fatih BALTA
22.10.2010, 22:22
Ersin,Snow,Jamison,Ali,Rasic 5 i ile başlayacak görüntüsü verdi hoca.
5 e 5 set çalışmalarında bu 5 i hiç bozmadı.
İdmanımız set ve şut çalışması şeklinde oldu.
Tofaş sadece şut çalışmasıyla idmanı tamamladı.
Ayrıca salonumuzdaki eksikleri giderebilmek adına maç saatine kadar gece de dahil olmak üzere çalışmalar devam edecek.

pReN@_61
22.10.2010, 23:28
Tv yayını olacak mı?

Fatih BALTA
22.10.2010, 23:34
Yayın yok.

Cengiz Çubukcu
22.10.2010, 23:39
Benim bildiğim Fatih Balta bizi video manyağı yapar :)

yaranozlu
22.10.2010, 23:42
nası yayın olmaz ya, anasını satayım böle işin!!! tofaşı çıkarmayız ordan bence.

Fatih BALTA
22.10.2010, 23:43
Benim bildiğim Fatih Balta bizi video manyağı yapar :)
Elimden geldiğince kayıt yaparım abi :)

TSelif
22.10.2010, 23:47
Niye son gün satışa çıkar biletler bilmem . Ne yani izdihama çok mu meraklıyız nedir bu ya :D

Since1912KsK
22.10.2010, 23:48
trabzona daha modern salon yakışır ayrıca çok küçük kapasitesi nedir ?

pReN@_61
22.10.2010, 23:54
Yayının olmaması kötü oldu.

Trabzonlu2961
23.10.2010, 00:04
Trabzonsporum sana basarilar dilerim :)

Murat'
23.10.2010, 09:13
trabzona daha modern salon yakışır ayrıca çok küçük kapasitesi nedir ?

Karsiyakali arkadasim Trabzon'da su anda daha buyuk bir salon yapiliyor zaten.7500 kisilik 6 ay icinde bitirilecek.Ihalede Ocak ayinda teslim edliecegi yaziyordu ama bu pek mumkun gorunmuyor.

Mustafa ÖZDEMİR
23.10.2010, 10:32
önce basket sonra futbol.güzel bir gün olur inşallah...

Emre B.
23.10.2010, 11:34
2'de 2 yaparız inşallah. Futboldan şüphem yok ama basketbolda zorlanıcaz gibi.

Bayraktaroğlu
23.10.2010, 11:42
Başarılar Trabzonsporum...

Talat YAVUZ
23.10.2010, 11:44
basket maçında ilk 3 periyot ta ara fazla açık olmazsa son periyotta işi götürürüz izlenimlerim bu yönde attığımı düşünmesin kimse ayrıca bugün galibiyetler ile coşmak istiyoruz.

Ahmet Başkaya
23.10.2010, 11:45
Umarım evimizde galibiyetle başlarz .

Evimizde yenerek başlamamız çok çok önemli .

Güveniyorum takımıma ..

Asi Çaykaralı61
23.10.2010, 11:52
TS Basket'in TOFAŞ sınavı

http://www.haber61.net/images/news/30915.jpg

Trabzonspor Basketbol takımı bugün TOFAŞ'ı ağırlayacak.

Trabzonspor basket takımı, bugün 1.Lig’de kendi sahasındaki ilk maçına çıkacak olmanın heyecanını yaşıyor. Sezonu geçtiğimiz hafta Bornova Belediyesi’ne yenilerek açan Bordo-Mavililer’in amacı evindeki maçla beraber ilk zaferine ulaşmak. Karşılaşma saat 16.00’da, yeni futbol randevusundan 3 saat önce başlayacak, yenilenen 19 Mayıs Salonu’nda oynanacak. Tofaş’ı ağırlayacak ekibin patronu Alaeddin Yakan, kentten destek istedi.
Uzun bir aradan sonra ilk kez daha sorunsuz bir çalışma ortamı yakaladıklarını anlatan deneyimli antrenör, “Kazanacak güçteyiz. İç saha avantajımız geçen sezon çok işimize yaramıştı, yine aynı ilgiyi ve desteği bekliyoruz” ifadelerini kullandı.

http://www.haber61.net/news_detail.php?id=68245

Asi Çaykaralı61
23.10.2010, 11:53
Haydi TRABZONSPOR'um İnşallah bugün Tofaş'ı yeneceğiz :D

Tolunay Abdioğlu
23.10.2010, 12:21
Başarılar Trabzonspor'um!

Asi Çaykaralı61
23.10.2010, 12:35
Yayın yok.

Fatih Abi maçlarımızın yayınlanması gibi bir şansımız hiç yok mu ?

Tayfun
23.10.2010, 12:47
Yeneceğiz İnşallah

Oğuz ZEYTİN
23.10.2010, 12:51
Fatih Abi maçlarımızın yayınlanması gibi bir şansımız hiç yok mu ?

Fatih'e sormuşsun, ben bildiğimi paylaşayım.

Yeni yayın anlaşması 5 yıllık ve sadece Spormax'te ( SKY Türk'te yayın yapılmayacak, geçen yıl Sky Türk de veriyordu bazı maçları).

Sözleşmenin basına yansıyan bölümlerinde haftada en az üç maç canlı yayınlanacak yazıyor.

Burada, karar mekanizması tamamen yayıncı kuruluşta. Açıkçası ilk iki hafta izlenimim sporun geniş kitlelere yayılması amacı federasyon planlarında yok!

Neden?

Türkiye Kupası maçları D-Smart platformuna verildi.

Cumhurbaşkanlığı Kupası da hem erken hem de kadınlarda yine D-Smart' verildi.

Lig maçları ise dijital bir platformda. En az üç maç, maliyetler düşünülünce "kesin olarak üç maça" dönüşüyor.

Çünkü kimse bu kuruluşa hadi dördüncü maçı da yayınla diyemez, adamın elindeki sözleşmede en az 3 maç yazıyor. Yani 3 maçı yayınlar, parasını verir.

Gelelim bu maçların seçimine?

Farz edelim ki, Sinan Erdem'de tesisat kurulacak. Ataköy'e ulaşım masraflarıyla Trabzon-Mersin-İzmir'e ulaşım masrafı bir değil. Adamların yayın listesinde belki de son sıradayız.

Gelip yayın yapmayacaklar mı? Yapacaklar. Ne zaman? Fb-Gs-Bjk maçlarında.

Çünkü reklam alacaklar...

İşte, böylesine sektör haline gelmiş sözüm ona spor dallarında milli maçlardan sonra takım kaptanın çıkıp "maddi-manevi destek" istemesi garip değil artık.

*

Bugünkü maçta, salonun önünde oluşacak kalabalık, tribünde küfürsüz-renkli görüntüler ilgi çekecektir. Bizler de bunu elimizden geldiğince dillendirirsek, ilgisiz kalmaları imkansız!

Oğuz ZEYTİN
23.10.2010, 13:05
TOFAŞ MAÇINA GİDECEK ARKADAŞLARDAN RİCAM!

1) Top rakipteyken "ıslık-gürültü"!!! Lütfen ama lütfen... Avni Aker'deki tezahüratların işe yaramayacağını sözlemeye gerek yok! Onların zamanı molalar, devre arası ve maç sonrasındaki kutlamalar olsun!

2) Biz serbest atış kullanırken "oooooooo...." YAPILMASIN! Oyuncunun motivasyonunu bozmaktan başka bir işe yaramaz. Aksine sessizlik olmalı salonda. Rakibin faul atışlarında ise desibel sınırlarını zorlayacak gürültü olmalı...

3) Hakem kararlarında uzlaşma olmazsa, yani hakemler kararsız kaldıklarında sahaya madde atmadan, tepki gösterilmelidir. Böylece topun bize geçmesi için çabalamış oluruz.

4) Ortalama 20 saniyede topun el değiştirdiği düşünülürse seyirci de bu sürede tepkisini değiştirmeli.

Biz hücuma çıkarken alkış

Kaçsa da girse de şutlarımızda alkış

Aldığımız her ribaundda alkış

*

Onların her hücuma çıkışları ıslıklanmalı

Şutlarına ıslık...

*

Bize yapılan faulleri ıslıkla değil, alkışla karşılayalım.

*

Allah korusun sakatlık durumunda rakibimiz de olsalar "ohhhh ohhh" çekmenin utanç verici yönünü unutmamak gerek.

*

Bu arada eski oyuncumuz Can Özcan TOFAŞ'da 14 numaralı formayı giyiyor.

Takımımıza başarılar.

Trabzon'a hoşgeldin Beko Basketbol Ligi!

Murat'
23.10.2010, 13:11
Oguz'un soyledigi noktalar cok onemli bana gore.

Dunki fotograflardan gordugum kadariyla Farozlular tribunlerde olacak, onlarin bunlari ne kadar dogru uygulayabilecegi konusunda buyuk suphelerim var.

Trabzondaki arkadaslarimiz bu konudaki gelismeleri paylasir bizlere.

EmreYavuz61
23.10.2010, 13:33
oğuz abi doğru söylemiş...bu tarz takımlara karşı hele serbest atışlarda desibel sınırını zorlamak katkı verir bize.pertevniyel maçıydı geçen sene 21-23 yaşlarında biri maçın son 2 dksinde tam 4 serbest atış kaçırdı...tofaşta çok tecrübeli sayılmaz..taraftar çok çok önemli...

altinkaya08
23.10.2010, 13:35
bugün hentbol ile başlayalım basketbolla devam edelim futbolla bitirelim.bugün bayağı hareketli olacak.3 te 3 yaparız inşll.

Oğuz ZEYTİN
23.10.2010, 13:43
oğuz abi doğru söylemiş...bu tarz takımlara karşı hele serbest atışlarda desibel sınırını zorlamak katkı verir bize.pertevniyel maçıydı geçen sene 21-23 yaşlarında biri maçın son 2 dksinde tam 4 serbest atış kaçırdı...tofaşta çok tecrübeli sayılmaz..taraftar çok çok önemli...

Emre, önce bir düzeltme: Pertevniyal maçında serbest atışları kaçıran Can Kormaz'dı. 1992'li, 18 yaşında.

Gelelim konumuza: Son 5 dakikaya 6 sayı önde girdik, sonra bizler tribünde tabir-i caizse cıvıttık. Askerlik kutlamaları yapıldı pota arkasında. Biz kendimizle uğraşırken, o minik takım geldi önümüze geçti. Belirttiğin gibi kaç tane serbest atış kaçırdılar, biz sahayla ilgilenince.

Son topta Fobbs tamamlayamayınca gitmişti maç.

İşte o maçtan ders çıkarmak lazım, çok doğru örnektir Pertevniyal maçı (hatırlattığın iyi oldu Emre).

Asi Çaykaralı61
23.10.2010, 13:52
Fatih'e sormuşsun, ben bildiğimi paylaşayım.

Yeni yayın anlaşması 5 yıllık ve sadece Spormax'te ( SKY Türk'te yayın yapılmayacak, geçen yıl Sky Türk de veriyordu bazı maçları).

Sözleşmenin basına yansıyan bölümlerinde haftada en az üç maç canlı yayınlanacak yazıyor.

Burada, karar mekanizması tamamen yayıncı kuruluşta. Açıkçası ilk iki hafta izlenimim sporun geniş kitlelere yayılması amacı federasyon planlarında yok!

Neden?

Türkiye Kupası maçları D-Smart platformuna verildi.

Cumhurbaşkanlığı Kupası da hem erken hem de kadınlarda yine D-Smart' verildi.

Lig maçları ise dijital bir platformda. En az üç maç, maliyetler düşünülünce "kesin olarak üç maça" dönüşüyor.

Çünkü kimse bu kuruluşa hadi dördüncü maçı da yayınla diyemez, adamın elindeki sözleşmede en az 3 maç yazıyor. Yani 3 maçı yayınlar, parasını verir.

Gelelim bu maçların seçimine?

Farz edelim ki, Sinan Erdem'de tesisat kurulacak. Ataköy'e ulaşım masraflarıyla Trabzon-Mersin-İzmir'e ulaşım masrafı bir değil. Adamların yayın listesinde belki de son sıradayız.

Gelip yayın yapmayacaklar mı? Yapacaklar. Ne zaman? Fb-Gs-Bjk maçlarında.

Çünkü reklam alacaklar...

İşte, böylesine sektör haline gelmiş sözüm ona spor dallarında milli maçlardan sonra takım kaptanın çıkıp "maddi-manevi destek" istemesi garip değil artık.

*

Bugünkü maçta, salonun önünde oluşacak kalabalık, tribünde küfürsüz-renkli görüntüler ilgi çekecektir. Bizler de bunu elimizden geldiğince dillendirirsek, ilgisiz kalmaları imkansız!

Bilginiz için teşekkürler Oğuz Abi

İnşallah yayınlanır maçlarımız ne diyelim :D

Ahmet Başkaya
23.10.2010, 14:26
TOFAŞ MAÇINA GİDECEK ARKADAŞLARDAN RİCAM!

1) Top rakipteyken "ıslık-gürültü"!!! Lütfen ama lütfen... Avni Aker'deki tezahüratların işe yaramayacağını sözlemeye gerek yok! Onların zamanı molalar, devre arası ve maç sonrasındaki kutlamalar olsun!

2) Biz serbest atış kullanırken "oooooooo...." YAPILMASIN! Oyuncunun motivasyonunu bozmaktan başka bir işe yaramaz. Aksine sessizlik olmalı salonda. Rakibin faul atışlarında ise desibel sınırlarını zorlayacak gürültü olmalı...

3) Hakem kararlarında uzlaşma olmazsa, yani hakemler kararsız kaldıklarında sahaya madde atmadan, tepki gösterilmelidir. Böylece topun bize geçmesi için çabalamış oluruz.

4) Ortalama 20 saniyede topun el değiştirdiği düşünülürse seyirci de bu sürede tepkisini değiştirmeli.

Biz hücuma çıkarken alkış

Kaçsa da girse de şutlarımızda alkış

Aldığımız her ribaundda alkış

*

Onların her hücuma çıkışları ıslıklanmalı

Şutlarına ıslık...

*

Bize yapılan faulleri ıslıkla değil, alkışla karşılayalım.

*

Allah korusun sakatlık durumunda rakibimiz de olsalar "ohhhh ohhh" çekmenin utanç verici yönünü unutmamak gerek.

*

Bu arada eski oyuncumuz Can Özcan TOFAŞ'da 14 numaralı formayı giyiyor.

Takımımıza başarılar.

Trabzon'a hoşgeldin Beko Basketbol Ligi!

Bunu çoğaltıp girişte taraftarımıza dağıtmalıyız .

Özellikle faul kullanırken ooooooo yapmayalım .

Bu olumlu etklemez basketçiyi zaten maşallah çok güzel bir yüzde ile atıyoruz .

Murat'
23.10.2010, 15:46
Tam kadro sahadayiz.

Oğuz ZEYTİN
23.10.2010, 15:49
http://www.trabzonbasket.com/?Syf=18&Hbr=79326

Arkadaşlar, salondan bugünkü fotoğraflar bu bağlantıda...

Bdeniz_61
23.10.2010, 16:00
En azından içerideki maçlarda başarılı olursak taraftar potansiyelimiz artar ve Pelitli de de ciddi taraftar desteğine sahip olabiliriz.

Avrupa da doluluk oranını en yüksek olan takım olan Barcelona'nın bile 6 - 8 bin civarı taraftarı düşündüğümüzde 7500 kişi oldukça ihtişamlı duruyor.

Obasohan ilk maç gibi etkisiz kalmaması lazım.Wright'tan da en az 10 sayı bekliyorum.

İnşallah kazanırız.

Ahmet Başkaya
23.10.2010, 16:02
Alalım bu maçı .

Oğuz ZEYTİN
Wright ilk beşte.

pReN@_61
Canlı anlatım yapan bir site var mı ?

Ahmet Başkaya
23.10.2010, 16:03
Wright ilk beşte.

İşte bu çok güzel .

Wright çok şey katar umarım .

Ahmet Başkaya
23.10.2010, 16:05
4 sayı ile başladı Wright koçum yaa ...

Celil Köse
8-4 öndeyiz iyi başladık..:)

Oğuz ZEYTİN
Maçı takip etmek için:

http://live.tbf.org.tr/TBF/netcasting/default.asp?game_number=30144&microsite_scope=

http://www.trabzonbasket.com/?Syf=18&Hbr=79326

Bdeniz_61
23.10.2010, 16:07
Wright Türk statüsünde olmasına rağmen 4 yabancıyla oynamak oldukça avantaj.

Ahmet Başkaya
23.10.2010, 16:08
Obasohan ilk maç gibi etkisiz kalmaması lazım.Wright'tan da en az 10 sayı bekliyorum.

İnşallah kazanırız.

10 az mı kaldı acaba :)

Şimdiden 6 oldu maşallah .

Oğuz ZEYTİN
23.10.2010, 16:09
İlk beş dakika: 5/10 genel şut oranımız. Yani 5 şut kaçırmışız.

Hücum ribaundu sayımız 5!

Bdeniz_61
Basketbol maçlarımızı böyle internetten takip etmek zorunda kalmamız valla ayıp ya:(

.....
10 - 9 öndeyiz.

Murat'
23.10.2010, 16:10
6 dakika gecti Tofas'in alabildigi tek ribaund dahi yok.

Wright'in etkisi diyelim.

Bdeniz_61
İlk beş dakika: 5/10 genel şut oranımız. Yani 5 şut kaçırmışız.

Hücum ribaundu sayımız 5!
Wright kalitesini 2 dakikada gösterdi.Helal olsun.:alkış:

Ahmet Başkaya
Wright'in 8. sayısı

12-9 öndeyiz .

Wright'in performansını dinlendirerek son periyota kadar kullanırsak alırız bu maçı .

Obo'nun da oyuna dahil olması lazım biraz daha .

Celil Köse
23.10.2010, 16:12
17-9 oldu çok iyi başladık..

Bdeniz_61
10 az mı kaldı acaba :)

Şimdiden 6 oldu maşallah .
İlk maçı olduğu için ilk 5 başlamaz diye 10 dedim.Bİlseydim 20 derdim:)

yorumsuz6117
17 - 9 ....

Ahmet Başkaya
Rasiiiic beni pişman etmeye devam be .

17-9

yorumsuz6117
23.10.2010, 16:13
Bu Ali Karadeniz kim ya 8 sayı atmış. :)

Osman Yavuz
Michael Wright bu ligin sayı kralı olacaktır.:)

Oğuz ZEYTİN
Bu arada TOFAŞ'ın 4 isabeti var ve hepsi asistle gelmiş. Bizse 7 isabeti tek asistle bulmuşuz. Top paylaşımı/topu çevirmek konusunda fikir verebilir.

.....
23.10.2010, 16:14
Ali Karadeniz kimdir ?

Soyadı süper yakışmış :)

Hüdai Pervaneli
Ali 10 Sayi ya bile Ulasti:D

Ahmet Başkaya
Ali Karadeniz kimdir ?

Soyadı süper yakışmış :)

Oflu kendisi :D

Esmer kavruk bir karadeniz genci soyismi gibi :D

yorumsuz6117
23.10.2010, 16:15
Mutlu hep kaçırıyor.

.....
23.10.2010, 16:16
Oflu kendisi :D

Esmer kavruk bir karadeniz genci soyismi gibi :D

Helal olsun ona o zaman :)

Milli Takımda da görmek isteriz kendisini :)

Bdeniz_61
Basketbolda da Sürmeneli Obasohan ile Oflu Wright yakışması yapılırsa şaşırmam;)

Ahmet Başkaya
Ruzic'e topu ne kadar az aldırırsak o kadar rahat gider maç .

pReN@_61
Maçı takip etmek için:

http://live.tbf.org.tr/TBF/netcasting/default.asp?game_number=30144&microsite_scope=

http://www.trabzonbasket.com/?Syf=18&Hbr=79326Teşekkürler.

Hayde bakalım..:sevinç:

Ayhan Çolak
birinci periyot ta ali karadeniz show var. 10 sayı 3 rebo.

sifuni
23.10.2010, 16:17
iyid gidiyoruz hadi bakalim hayirlisi

Mustafa Yüksek
23.10.2010, 16:18
Maç yeni yapılan salonda mı oynanıyor?

pReN@_61
19-13................. iyi gidiyoruz :)

Ahmet Başkaya
Ribaundlarda : 11 -4 üstünlüğümüz var .

Wright'in çok şeyi değiştireceğini söylemiştik .

Haydi devam .

Muhammed Ayaz
bravo be ali helal olsun sana karadenizin bıçkın delikanlısı

yorumsuz6117
23.10.2010, 16:19
Obo top kaybı

Bdeniz_61
Sanırım ilk kez 12 kişilik kadroyla sahaya çıkıyoruz.Katkıları görelim.

pReN@_61
Yapma bee 3 sayılık yedik...

Ahmet Başkaya
Yapma be Obo ..

Bi top kaybı 3 lük yedik 19-16

2 serbest atış kullanacağız .

Muhammed Ayaz
23.10.2010, 16:20
3 lük yedik

Muhammed Ayaz
23.10.2010, 16:21
ali karadeniz 11 yaptı

pReN@_61
Jamison oyunda...

Ahmet Başkaya
Ali takımının 20 , kendinin 11. sayısını attı .

İlk faulumüzü kaçırdık .

brushfield
Maçı nerden seyrediyorsunuz?

yorumsuz6117
TS 20 - 18 Tofaş İlk Periyot Sonucu

Ahmet Başkaya
23.10.2010, 16:22
Faul almaması için Ali'yi kenara çekti hoca .

Bi 3-4 dakika dinlenmesi iyi olacaktır .

1.Çeyrek 20-18

Mustafa Yüksek
Son saniyede attılar...

Celil Köse
İlk çeyrek 20-18 bitti..

.....
Bu maçı alacağız Allahın izniyle.

yorumsuz6117
Ben kadroda Wright falan göremiyorum. :)

Bdeniz_61
Maçı nerden seyrediyorsunuz?
http://live.tbf.org.tr/TBF/netcasting/default.asp?game_number=30143&microsite_scope=

sifuni
ilk ceyrek öndeyiz ama nerdeyse yakaladilar ali karadeniz 11 sayi cok iyi ya

Murat'
Ribaundlarda 13-5 gibi bir ustunlugumuz var.

Haliyle bu skora da yansidi.

Aynen boyle devam..

Ahmet Başkaya
23.10.2010, 16:23

Bu durumlarda sahada en fazla sayıyı kim attıysa , en fazla ribaundu kim aldıysa o Wrigh'dir .

Ona bakacaksın :D

Bdeniz_61
Wright=Ali Karadeniz ;)

Ayhan Çolak
13- 5 lik rebo üstünlüğü skora yansıdı mı yansımadımı murat?

Murat 61
10 dakikada 20 sayı atmak çok iyi ancak yediğimiz sayıda attığımızla aynı hemen hemen. Daha iyi savunma yapmamız gerekli.

ozturk
23.10.2010, 16:24
http://live.tbf.org.tr/TBF/netcasting/default.asp?game_number=30143&microsite_scope=

ben vestel - adana yı görüyorum linkte??

ok şimdi düzeldi...

yorumsuz6117
23.10.2010, 16:25
Bende diyorum bu Ali Karadeniz kim. ççç

Murat 61
20-20 berabere...

Ayhan Çolak
maçlar a tıkla 2. bölümü seç.

Batuhan
23.10.2010, 16:26

En sağdaki "Maçlar" tuşuna basıp Trabzonspor - Tofaş maçını bulabilirsin..

Ahmet Başkaya
Obo çok kötü .

Ve çıktı rasic girdi .

ozturk
22-23 ....

Murat 61

ok şimdi düzeldi...

Sağ üst tarafta maçlar bölümü var oradan bizim maçı seçebilirsiniz.

.....
23.10.2010, 16:27
23-22 geri düştük

izzet
Hic cakmam su Basketboldan.

Ama Heyecan olarak Futboldan ileride.

Insallah kazaniriz :)

yorumsuz6117
Öndeler :(

Ahmet Başkaya
Wright yokken 2 tane ribaund verdik .

Murat'
23.10.2010, 16:28
19-9'dan nereye geldi mac.

yorumsuz6117
Ersin 3lük attı

ozturk
Sağ üst tarafta maçlar bölümü var oradan bizim maçı seçebilirsiniz.

En sağdaki "Maçlar" tuşuna basıp Trabzonspor - Tofaş maçını bulabilirsin..

maçlar a tıkla 2. bölümü seç.

teşekkürler...

Mustafa Yüksek
3 sayılık attık..Hadi bakalım..

Ahmet Başkaya
Ersiiin.......

25-23 oldu .

Ruzic ..

25-26 .

Ruzic'i durdurmakta zorlanıyoruz .

Mustafa Yüksek
23.10.2010, 16:29
Oyun bayağı hızlandı..Karşılıklı basketler oluyor..Çok rahat sayı buluyorlar...

Ahmet Başkaya
27-28 Durum .

Wright tekrar oyunda .

Ayhan Çolak
savunmamız bence tam oturmadı,çok sayı yiyoruz.

Remzi
23.10.2010, 16:30
Bende Diyorum bu Ali karadeniz kim. Meğer bizim Wrightmış :D

Murat 61
23.10.2010, 16:31
Bende Diyorum bu Ali karadeniz kim. Meğer bizim Wrightmış :D

Hani Ofluydu bu uşak. :D

zafer6161
23.10.2010, 16:32
hadi ya ilk yarıyı 3-0 önde bitir,iddaa oynadık :D

Ahmet Başkaya
23.10.2010, 16:32
Oyun epey durdu :S

Celil Köse
23.10.2010, 16:34
Oyun niye durdu yav:S

Oğuz ZEYTİN
31-30 öndeyiz.

Murat'
Istatistik yayini da durdu nedense.

Ahmet Başkaya
Oyun niye durdu yav:S

Sitede bir sorun var sanırım .

zafer6161
23.10.2010, 16:35
süre kaç ??????

izzet
23.10.2010, 16:35
Basketbolda Sayi attigimiz zaman pek sevinemoyorum.

Nede olsa bir Periyotta 30 Puan yesen normal.

Tuhaf oyun su Basketbol, ama Heyecanli :)

yorumsuz6117
23.10.2010, 16:36
35 - 30 yaptık. :)

zafer6161
35-30 oldu

Mustafa Yüksek
35-30 olmuş...Son sayıyı smaçla atmışız:)

Ahmet Başkaya
23.10.2010, 16:37
Uzunlar olağanın üzerinde fayda sağlıyor .

Wright 13 sayı 4 ribaund .

Jamison 6 sayı 5 ribaund .

Arkadaş istatistik yazmaya gelmiyor ki .

Wright 15 oldu :D

Celil Köse
35- 31 oldu..

:)

yorumsuz6117
Wright farkını ilk maçtan ortaya kuyoyur. :)

zafer6161
23.10.2010, 16:38
son 2.48
skor aynı

Ahmet Başkaya
2 atış kullanacaklar .

Zafer Abiii kritik senin iddaa :D

35-33

Mustafa Yüksek
Rasic 3'lük deniyor ama atamadı bir türlü...

yorumsuz6117
23.10.2010, 16:39
Seyirci ne kadar var acaba maçtan yazabilen yok mu ? :)

Emre B.
Farkı açamıyoruz bir türlü.

Murat 61
Helal Rasiç...

zafer6161
üçlüüüüüüüüüüüüüüüüükkkkkkk :D
hadi daynaıjn koçlarım

Ahmet Başkaya
Rasic 3'lük deniyor ama atamadı bir türlü...

1/5 ile oynuyor :S

Obo'dan verim alamıyoruz

Celil Köse
23.10.2010, 16:40
Ersin çaktı üçlüğü..:D

Mustafa Yüksek
23.10.2010, 16:41
Ya burdan anlaması güç ama savunmamız oturmadı herhalde...Farkı açamıyoruz bir türlü, kolay sayı atıyorlar gibi...

yorumsuz6117
jamison ardı ardına top kayıpları.

Ahmet Başkaya
Off 2 atış kullanacaklar .

Zafer Abi senin iddaa risklii :D

erolizmts
23.10.2010, 16:42
Mağlup olduğumuz her maç için diyordum ki, attığımız sayıya en azından 20 sayı ekleyin çünkü Wright'ın en azından minimum 15-20 sayılık katkısı olacaktır. Mübarek nasıl bir şanssızlık ise bu, Wright ilk 2 çeyrekte 15 sayı ile oynarken Obasohan yine yokları oynuyor. Var bir uğursuzluk cidden. Obasohan devreye girmez ise bu maç kılı kılına kazanılır veya kaybedilir.

Ahmet Başkaya
23.10.2010, 16:42
Hücum onlarda sanırım Ruziç girdi .

zafer6161
23.10.2010, 16:43
yemeyin sakın

yorumsuz6117
23.10.2010, 16:44
Wright müthiş.

Ahmet Başkaya
Wright 2 serbest atışda isabetli ....

Hadi Zafer Abi Wright ve Rasice dua et sayelerinde tuttu kupon :D

zafer6161
Off 2 atış kullanacaklar .

Zafer Abi senin iddaa risklii :D

ilk yarı sınır 2.5 du,şimdi tam sınırda :d

Celil Köse
Wright duble duble yapacak..

Ahmet Başkaya
23.10.2010, 16:45
yemeyin sakın

Rahat ol rahat :)

Top bizde son 5 .

Mola aldık ;)

Obo girdi büyük ihtimal onun elinden sayı çıkarmaya çalışacağız .

zafer6161
23.10.2010, 16:45
top kimde ??????????

Ahmet Başkaya
23.10.2010, 16:46
top kimde ??????????

Bizde ;) ....

Bu işteee ..

2 atış kullanacağız .

Evet dediğim gibi son 5 saniye obo ile oynadık ve 2.sini de soktu .

42-36

Emrah Akcagöz
23.10.2010, 16:46
Kaç kaç şu anda..?

Mustafa Yüksek
23.10.2010, 16:47
2 serbest atış çıkardık..Çok iyi..

Mesut
42-36 öndeyiz wright 17 saayı 5 ribant
2 serbest atışı başarılı kullandık devre bitdi

yorumsuz6117
42 - 36 İlk yarı sonucu

Celil Köse
42-36 bitti ilk devre..:)

zafer6161
41 oldu ve tuttu :D
helal be çocuklar güveniyordum size

Emirhan Uludüz
42-36 .. Devre bitti..

Murat 61
42-36..... :)

Osman Yavuz
23.10.2010, 16:48
İlk yarı iyibir sonuç.Umarım 2. yarı devamını getiririz.

Gümüshane
Maci hangi kanal veriyor? sportstv mi?

Mustafa Yüksek
Rahat ol rahat :)

Top bizde son 5 .

Mola aldık ;)

Obo girdi büyük ihtimal onun elinden sayı çıkarmaya çalışacağız .

Dediğin gibi oldu Ahmet..Faul yaptılar, Obo 2sini de attı:) Umarım 2. yarı farkı açarız...

Özge
Ali'nin gelişi hemen belli oldu :D

ozturk
23.10.2010, 16:49
Ali yi NBA den mi aldık?

yorumsuz6117
Bizim fikstür kesin bilerek yapılmış

4. Hafta gs ile

5. Hafta fb ile

6. Hafta Efes ile

7. Hafta bjk ile

yuh artık :eek:

Murat 61
Maci hangi kanal veriyor? sportstv mi?

Maç yayını yok maalesef. Sıra bize gelmedi bir türlü İstanbul eziklerinin maçlarını veriyor Spormax.

Bu adresten takip ediyoruz.

Mesut
23.10.2010, 16:50
darısı futboldaki aliye :d

Ahmet Başkaya
Dediğin gibi oldu Ahmet..Faul yaptılar, Obo 2sini de attı:) Umarım 2. yarı farkı açarız...

Obo'nun oyuna dahil oması açısından da iyi oldu bu .

Wright beklenenin üstünde performans gösteriyor .

Jamison'da top kayıpları haricinde ribaundlarda başarılı gözüküyor .

Rasic ve Obo şut tercihlerinde biraz daha dikkatli olursa rahat alırız . ;)

Oğuz ZEYTİN
Faullerdeki isabetle öndeyiz.

Ne yazık ki ribaundlardaki üstünlüğümüz -şimdilik- farkı açmamıza yetmedi.

Ahmet Başkaya
23.10.2010, 16:52
Ali yi NBA den mi aldık?

Hayır .

1998 ABD Genç Basketbol Milli Takımı ile Dünya Şampiyonluğu
15,0 sayı ort. - 5,0 reb.ort.
1999 ABD 18 yaş altı milli takımı Dünya İkinciliği
2001 NCAA Ligi Finali
2002 Polonya Ligi şampiyonluğu ve finallerin MVP (En değerli oyunucu) ödülü
2003 İsrail Ligi All-Star Müsabakası
2004 FIBA Euroleague All-Star Müsabakası (MVP)
2004 FIBA Euroleague 3.
2004 İsrail Ligi Final
2005 Alman ligi (Bundesliga) All-Star Müsabakası
2005 Alman ligi (Bundesliga) Normal sezon birinciliği

ozturk
23.10.2010, 16:52
haydi bismillah..

Ahmet Başkaya
23.10.2010, 16:54
Wright'in 3.periyodun ilk 5 dakikasında faul yapma konusunda biraz daha dikkatli olması iyi olacaktır .

Trabzon-Spor-61
23.10.2010, 16:55
Mac ile ayni günde olmasi iyi olmadi...

miaksoy
23.10.2010, 16:57
skoru buradan da takip edebilirsiniz:

http://www.canliskor.com/basketbol/turkiye/

Trabzon-Spor-61
23.10.2010, 16:59
TVden izleyebiliyormuyuz ???

Sky gösteriyormu?

Harun_ayar_ts
23.10.2010, 17:00
maç nerede oynanıyo

Ahmet Başkaya
23.10.2010, 17:05
Böyle be Obo .

46-40

Mustafa Yüksek
23.10.2010, 17:05
48-40

Rasic 5. asistini yaptı..

Mola aldılar.

Ahmet Başkaya
23.10.2010, 17:06
48-40 oldu nazar değmesin Jamison çok iyi .

ozturk
23.10.2010, 17:09
50-42.........

yorumsuz6117
50 - 42 Obo devreye girdi.

Ahmet Başkaya
50 - 42 .

Obo 8. sayısına ulaştı .