PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tüm Transferler(2004-2005)

Sayfa : [1] 2 3 4 5 6 7 8

murat
04.06.2004, 13:40
Ilk transferimiz Celaleddin, insaallah diger transferlerde Gerede kampina yetisir smileys/smiley25.gif

Kaya
04.06.2004, 13:45
Evet transfer i?inde biraz daha h?zl? olsak çok iyi olacak. Yeni yap?lan transferlerin kampa yeti?mesi önemli.

l-m
04.06.2004, 14:17
Aç?kças? yapaca??m?z transferler az ama öz olacak bence.Celaleddin al?nd?ysa Ziya Hoca'n?n bir bildi?i var demektir,onun d???nda yurtd???ndan herhangi bir sonuç gelmedi ama yurtiçinde görü?ülen 2-3 oyuncu var.Kampa yeti?meleri tek dile?imiz...

murat
05.06.2004, 22:28
arkadaslar bugun isim vardi Belcikaya gitmem icap etti, orda tanidigim bir antrenor var, zamaninda birinci ligde yardimcilikta yapmis yani futbol bilgisi vok yuksek biri sordum bu Thijs kimdir nebicim futbolcudur ? valla bana dedigi standart bir futbolcu nasil 1,5 milyon istiyorlar anlamadim.

Hollandadan ornek vererek dediki Feyenoordda ilk 11 e giremez dedi. INsaallah bir bildikleri var bizimkilerin, bana oyle geliyorki sommer ve deheane gibi standart futbolcu..

Ben sadece duyduklarimi iletmek istedim benim kendi gorusum degil yani elestirmeye gerek yok smileys/smiley2.gif

AtalaY_BuğrA
07.06.2004, 02:58
Umarim degin gibi degildir murat abi standart topçu ise yandik. Birini gönder digerini al. Neyse umarim hayirlisi olur.

serdarhoca
07.06.2004, 03:31
Yattarayi da kimse tanimiyordu.( Muratçim sözüm sana degil , o konustugun kisiye)

Punisher-61
07.06.2004, 10:09
transferde biraz daha acele etmemiz lazim...

Kampa tam Kadro katilmamiz lazim Sampiyonlar Ligi ön eleme maclarida erken basliyor

Kaya
07.06.2004, 10:11
2 tane saglam adam gerekli. Çok kosan, teknik ve rakip defansi yipratip yikan.

kurt61
07.06.2004, 10:13
nooldu bu sota meselesi kulagina bi haber gelen var mi

Akin-61
07.06.2004, 10:39
valla haladaha avrupada bizi sritlaacak takima çok yararli oalcak oyuncu alamadik bakalim ne olacak.

Harun-61
07.06.2004, 11:25
nedense istedigimiz futbolcularin ismi ayni günde medyada yer aliyor ??? pat diye adama 500 bin$ zam yapiyor takimi....

casus mu ne var yaaaaaa...smileys/smiley7.gif

EmrahYalçınalp
07.06.2004, 12:51
Yattarayi da kimse tanimiyordu.( Muratçim sözüm sana degil , o konustugun kisiye)

iyi de, Yattara ilk 11'e giremiyor ki zatensmileys/smiley25.gifyani tamam, sempatik, seyretmesi zevkli ama, abartmamak lazim...

Gençse ve yildizsa Türkiye'ye zaten gelmez, olsa olsa gider, Sota gibi. Bence zaten yapilmasi gereken sey nokta atisiyla uygun adami bulmak, hepsi o. Yerliler pahali, o zaman ucuza 'standart' yabanci alacagiz mecbur...

tsakrep61
07.06.2004, 12:55
iki tane ortasaha bir forvet bizi paklar diye dusunuyom

trapezus61
07.06.2004, 13:30
yillardir transfer mevsiminde eziyet cekiyoruz resmen. hergun umitle internetin basinda butun spor sitelerini dolasiyoruz. televizyon kanallarindaki butun spor haberlerini izliyoruz. biliyoruz bir transfer haberi gelmeyecek ama yinede alikoyamiyoruz kendimizi.belki bir umit.... belki bugun olmustur diye oyalanip duruyoruz ve maalesef yillardir sonuc hep husran. g. birliginin ,g.antepin talip oldugu futbolculari bile alamiyoruz. bizans takimlari karsisinda belkide sadece bu konuda eziliyoruz. ve arkadaslar bu konu benim cok gururuma dokunuyor.kendi futbolcumuza bile imza attiramiyoruz.ben bunlara katlanamiyorum artik. biz o kadar buyuk bir camiayiz ki bu durumda olmak insana izdirap veriyor. artik yeter....

Shota61
07.06.2004, 13:59
insallah iyi oyuncular alir Yönetim ama hic sanmiyorum 2 sinif oyuncu alicaz bu gidisde....

l-m
07.06.2004, 13:59
maalesef para konusunda uzun yillardir sorun yasiyoruz.Trabzonspor'a 1 ortasaha,1 forvet ve 1 tane de hem triünleri atesleyecek hem de takima katki saglayacak bir isim.Su dediklerimizi yapabilsek seneye her kulvarda basarili olabiliriz.Ne tribüne yönelik ne takima yönelik transfer yapiliyor ama geçen dönemden(Tolga,Volkan) umutluyum,bu dönem de az ve öz transfer yapacagiz gibi geliyor.Kampa az kaldi,haydi hayirlisi...

kuzey_lee
07.06.2004, 14:22
önceki yönetim yabanci transferinde belçikayi seçince çok kizmistim...

yav belçika futbolu da nerden çikti..hatta erol tunanin bu transferlerden para bile makasladigini düsünmüstüm..

simdi bui yönetime de kiziyoruim..ne bu yine belçika yine belçika

Kul
07.06.2004, 14:37
heralde belçikalilarin bize benzedigi için oralardan transfer yapcaklar...

grandiose
07.06.2004, 17:37
az ama öz transfer.. lazim olan bu.. yönetime büyük is düsüyor..umarim söyledikleri son tarih olan 15 hazirana kadar transferi bitirirler.. o tarihten önce ne desek bos.. bekleyecegiz ve görecegiz..saygilar..

forever
07.06.2004, 17:51
Istnabul takimlarinin çöplüklerini almasinlar yeter Batistaymis,serdarmis yokya.

forever
07.06.2004, 17:55
Ümit milli maçta Muhammet Yoldas diye bir oyuncumuz var fena deil gelecegi parlak.Atakima aday

murat
07.06.2004, 18:02
ben umit milli macta mehmet topuzu cok begendim cok mucadele ediyor ve acayip iyi pas yetenegi var, bence alirsak yeni bir yildiz almis oluruz. Thijsa okadar para verecegine ver 500 bin dolar al su adami???

Can-i-bus
07.06.2004, 18:37
yok thijs siradan oyuncuya benzemiyor. Bir Sitede okudum Transfer Ücreti 3.500.000 milyon euro, sommersin 2.000.000, d`haene 1.250.000 ve fatihinki 2.000.000.

TS-Karadeniz
07.06.2004, 19:45
Transfer'de orta sahaya 2 oyuncu gerekli: bir 10 numarabirde savasci basan bir oyuncu... defans saglam ileri ucta sorun yok ortayi saglamlastirmamiz gerekiyor.

Birde bazi kisiler isim transfer edilsin saplantisinda bu sene sampiyonlar ligi finalini oynayanlara baktigimizda flas transferden cok takim icin oynayan oyuncularin yararli oldugu anlasilir.

Bence guney amerikadan ve 3 ezikte daha once oynamis veya oynayan oyuncular kesinlikle transfer edilmesin.

Edited by: Karadeniz_FC

Erhan|TS
07.06.2004, 19:56
Trabzonspor'un yabanci transferinde ismini ön planda tuttugu Belçikali oyuncu Bend Thijs, kulübüne rest çekti. Italya'da tatilde bulunan Belçikali futbolcu, geçtigimiz yil kulübünün menfaatlerini düsünerek, 260 bin Euro'ya takimda kaldigini ve aldigi paranin çogunun da vergiye gittigini her firsatta dile getirken, artik kendi menfatlerini düsündügünü ifade ediyor. Yakin çevresine Trabzonspor'un teklifinin kendisi için çok önemli oldugunu da seyleyen Thijs, "Türkiye'de futbol oynamayi çok istiyorum. Artik fedakarlik yapma sirasi yönetimimde. Beni biraksinlar ve gideyim" dedigi ögrenildi.
Menajerine, Genk Kulüp Baskani ile görüsmesi için haber verdigini de dile getiren Thijs, "Kulübümle dost bir sekilde ayrilmak istiyorum. Trabzonspor'un bana verdigi süre dolmadan Genk Kulübü'nün de gerekli indirimi yaparak, gitmem konusunda bana yardimci olmasini bekliyorum. Türkiye'de futbol oynayan yabancilardan Türkiye hakkinda bilgiler aldim. Türkiye'de futbolun ön planda tutuldugunu biliyorum. Trabzonspor'da Sampiyonlar Ligi'ne katilan bir takim. Ve ben de bu kulüpte oynamak istiyorum" dedi.

Efrasiyab
07.06.2004, 20:07
o herifte genk in gokdenizi heralde

Punisher-61
07.06.2004, 23:07
thijs iyi futbolcu ama Galiba fiyati biraz yüksek...

EmrahYalçınalp
08.06.2004, 08:28

smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifÇok tuttum!!!

Akin-61
08.06.2004, 09:16
bilmiyorum ama bana kelekgibi geldi ins. foslamayiz.

tigin
08.06.2004, 10:08

smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

Kaya
08.06.2004, 10:22
Bilmedigimiz bir yabanci yerine kaliteli bir Türk alsak daha iyi olur.

Guests
08.06.2004, 10:34
<A =koyubaslik>Trabzonspor, Bisconti ve Kukielka?ya yöneldi</A>

Trabzonspor, daha önce Bernd Thijs ile her konuda anlasmasina ragmen Belçika?nin Racign Genk Kulübü?nün yüksek bonservis bedeli istemesi üzerine farkli isimlere yöneldi.

Bordo-Mavililer Thijs'in transferinin gerçeklesmemesi halinde yine Belçika'nin Standard Liege ve Belçika Milli Takimi'nda da forma giyen Roberto Bisconti ile Alman Ligi takimlarindan Nurnberg'de yer alan Polonya asilli Mariusz Kukielka'yi da transfer listesine dahil etti.

Trabzonspor, prensipte anlastigi Bernd Thijs'in bonservisi konusunda Racing Genk Kulübü'ne 3 gün daha bekleyecegini bildirildi. Racing Genk Kulübü'nün futbolcu için Bordo-Mavili kulüpten yüksek bonservis bedeli talep ettigini belirten Genel Sekreter Yusuf Ziya Yilmaz, ?Biz Genk kulübüne verecegimiz rakamlari ilettik. Bunun üzerinde fiyat veremeyiz.?dedi.

Kulübün ekonomik menfaatleri dogrultusunda, futbolcu için fahis bir fiyat veremeyeceklerini dile getiren Yilmaz, ?Genk Kulübü, teklifimize (evet) derse transfer gerçeklesir.? diye konustu.

Bu arada Hollanda'nin Utrecht takimi da Bordo-Mavili takimda forma giyen Hans Sommers'a talip oldugunu açikladi.

Kaya
08.06.2004, 10:38
Neden hep Belçika yahu.

Punisher-61
08.06.2004, 10:40
iyi baksinlar belki Yattara gibi bir futbolcu daha bulurlar...

Aslinda Portekiz den futbolcu baksinlar....orda yetenekli Genc futbolcu cok var

t-mac
08.06.2004, 13:47
aksam yerel bi kanalda thijs için menejer adnan demirin genk kulübüyle bi görüsme yaptigi ve sona çok yaklasildigi söylendi umarim dogrudur ve umarim thijs de bu kadar israra degecek bir futbolcudur!

tigin
08.06.2004, 15:29
Arkadaslar trabzonhaber.com'a bir bakin kimleri almisiz haberimiz yok

l-m
08.06.2004, 15:43
Transfer konusunda tek yapmaniz gereken:

www.trabzonspor.org.tr (http://www.trabz&#111;nspor.org.tr) den takip etmek.gerisi yalan.

Shota61
08.06.2004, 16:27
Yöneticiler Bugün Yusufla Görüsmüsler ......Nasil Olur Sizce?

İleli
08.06.2004, 16:49
Transfer konusunda tek yapmaniz gereken:

www.trabzonspor.org.tr (http://www.trabz&#111;nspor.org.tr) den takip etmek.gerisi yalan.

okadar!

chota
08.06.2004, 17:17
Bu Thijs de ikinci bir van depaar olmasin.

Onada okadar ugrasmistik...

trapezus61
08.06.2004, 17:26
Yusuf eger karagümrüklü yusufsa, gelecek vaaden bir cocuk. g. birligininde onunla ilgilendigini duydum.

t-mac
08.06.2004, 17:46

olum o adam sakatti, bunda varmiki öyle muhabbet yoook ozaman ne diye ortami geriyosun hayret biseysin haa!!!

murat
08.06.2004, 17:47

olum o adam sakatti, bunda varmiki öyle muhabbet yoook ozaman ne diye ortami geriyosun hayret biseysin haa!!!

t-mac biraz sakin olalim lutfen, olum kelimesine gerek yok dimismileys/smiley2.gif

chota
08.06.2004, 17:48
Nereden biliyorsun saglik kontrolünden daha geçmediki.

Hem ben sadece temenni ettim neresi kötü...

t-mac
08.06.2004, 17:54
chota zaten seni digersitedende sevmezdim yine uyuz oldum bak :)

tabikide sakat degil ama sen açtin aziniya bisey olur muhakkak!!!!

chota
08.06.2004, 17:58
Benim agzim som degil.Seni halil sanliya havale ediyorum hakkindan o gelir senin...

t-mac
08.06.2004, 18:01
halil sanlida ne zaman sporda gelisme var yayinda olmadigi zaman ortalikta gözükmüyor!!!!

Muhalif
08.06.2004, 18:12
ben gün geçtikçe umudumu yitiriyorum arkadaslar.. thijs mi nedir kim yahu? israrla söylüyorum belçikalilar çok yavas adamlar.. futbol hizli oynanmasi gerek.. bugüne kadar trabzon a gelen belçikalilar içinde tek bir isim vardir o da urbain breams teknik drektör olarak.. gerisi hikaye.. belçika futbolunun dünyadaki yeri ne? anderlecht hariç takimlari mi var avrupada basarili olan? iddia ediyorum en hizli belçikali bizim hüseyinden agirdirsmileys/smiley2.giftransfer mevsimi hakikaten eziyet yahu.. saidou gitti ya ona yanarim..Edited by: BesinciMevsim

t-mac
08.06.2004, 18:16
ben gün geçtikçe umudumu yitiriyorum arkadaslar.. thijs mi nedir kim yahu? israrla söylüyorum belçikalilar çok yavas adamlar.. futbol hizli oynanmasi gerek.. bugüne kadar trabzon a gelen belçikalilar içinde tek bir isim vardir o da urbain breams teknik drektör olarak.. gerisi hikaye.. belçika futbolunun dünyadaki yeri ne? anderlecht hariç takimlari mi var avrupada basarili olan? iddia ediyorum en hizli belçikali bizim hüseyinden agirdirsmileys/smiley2.giftransfer mevsimi hakikaten eziyet yahu.. saidou gitti ya ona yanarim..

ben ziya hocaya güveniyorum, gitti izledi begendi ve alinmasi için rapor verdi. mutlaka sistemine uyuyordur onun için istemistir..

chota
08.06.2004, 18:19
Bencede Trabzonspor için ne hayirliysa onu isteyecektir Ziya Hoca.

t-mac
08.06.2004, 18:23
Bencede Trabzonspor için ne hayirliysa onu isteyecektir Ziya Hoca.

öyleya ziya hocanin basin toplantisinda "izledigim oyuncular öyle teknik yattara gibi çalim atan adamlar degil" demisti ziya hoca daha çok sistem oyunu oynayan isimler alacagiz demisti..

simdi benmde isterim çalim atsin tribünleri ayaga kaldirsin ama hocanin bir bildigi var oyüzden fazla lafa gerek yok, yeterki alabilelim!!!

chota
08.06.2004, 19:04
fb gibi yildiz oyuncu almayi denesek.Maliyeti bir yan birakalim.Daha öncede gördügümüz gibi Trabzona uyum saglayamayacak.Yararlida olamayacaktir.

O yüzden 2. sinif avrupa ülkelerinden oyuncu aramamiz çok mantikli.Özellikle Ukraynadan alinmasi bize çok yararli olur...

trapezus61
08.06.2004, 19:30
KAMP BASLADI BASLAYACAK e hadi artikkkk

http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gif

tsligenc
08.06.2004, 20:15
Trabzonspor için piyasada birçok isim var aslinda hepsi trabzonda milli takimi rahatlikla yakalayabilcek adamlarr...

Örnek Musa Büyük(ist) , Ali Turan(erciyes) ,Mehmet Topuz(Yerli Yattara ümit milli takimda izleyin tavsiye edeerimm), Faruk(ist) , Yalçin(ist) , Kenan Sahin(onu zaten aldik) , Serkan Atak(Fc Bayern),

Yabanci isteklerin içinde ise bir topçu varki tsnin gundemine az da olsa geldi bnce kesinlikle onun alinmasi gerekir o isim:

KALU UCHE(wisla krakow) tam bir nijerja stari!!!

chota
08.06.2004, 20:17
Bu Serkan atak eger oysa Trabzonlu dur...

t-mac
08.06.2004, 20:17
KALU UCHE(wisla krakow) tam bir nijerja stari!!!

aynen katiliyorum süper bir oyuncu oldugunu duydum umarim alabiliriz

augustus
09.06.2004, 10:05
bugün gazetelerde fbli ali günes in adi geçiyor.eger fb de fiyat artirimi için yapilmis bir girisimse buna lafim yok.ama ali günes gibi bir fb asigininda Trabzon da yeri yok...

Harun-61
09.06.2004, 10:11
bugün gazetelerde fbli ali günes in adi geçiyor.eger fb de fiyat artirimi için yapilmis bir girisimse buna lafim yok.ama ali günes gibi bir fb asigininda Trabzon da yeri yok...

neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee !!! bukadar yalan olamaz yaaaa!delirecem...bu adam toptan anlamaz, birde milli takima cagirdilar...bu adam TS formasini giyemez !!! zaten ziya hoca neyapsin bunu...??? ki öyle birsey olsa, TS maclarina bakmam !!!! iyi ki yalan haber...

Kaya
09.06.2004, 10:20
Eger Ziya hocanin onayi varsa transferler üzerinde güvenmemiz gerekiyor. Hocanin bildigi mutlaka bi takim seyler vardir.

Akin-61
09.06.2004, 10:24
dün yerel tv denizledim Fb aurol loyu birakisa tekrar alma sansimiz varmis ve büyük ihtimal aurolyu fb birakacak. bence Auro lonun fb ye gitmesi bir hata idi ama bence bize çok lasim bir futbolcu gelemsinde yarar var kanatindeyim hüseynini yerine çok iyi bir fuybolcu

Harun-61
09.06.2004, 10:35
dün yerel tv denizledim Fb aurol loyu birakisa tekrar alma sansimiz varmis ve büyük ihtimal aurolyu fb birakacak. bence Auro lonun fb ye gitmesi bir hata idi ama bence bize çok lasim bir futbolcu gelemsinde yarar var kanatindeyim hüseynini yerine çok iyi bir fuybolcu

eger FB aurelio'yu birakirsa enayiligin en büyügünü yapar...bence birakmaz, tomas'i yolladilar..

bu sene takimi sirtlayan o idi...aurelio süper futbolcu !!!

Punisher-61
09.06.2004, 10:49
Insallah satarlar ve sirada bir Takima gider ve kaybolur...

Fener 2-3 Kurus fazla verdigi icin bizi satti...TV`lerdede Trabzonda kalacagini söylerdi serefsizsmileys/smiley7.gif

Harun-61
09.06.2004, 10:55
@ outlaw, niye gitti ? yönetim inde büyük sucu vardi...

tigin
09.06.2004, 11:00
Aerelio.mantikli düsünmek gerekirse gelmesini isterim.ama mantikli düsünemiyorum.bizi satan adamla isimiz olmaz.

"ben profesyonel ben profesyonel"smileys/smiley2.gif

Harun-61
09.06.2004, 11:04
Aerelio.mantikli düsünmek gerekirse gelmesini isterim.ama mantikli düsünemiyorum.bizi satan adamla isimiz olmaz.

"ben profesyonel ben profesyonel"smileys/smiley2.gif

abi adam acik acik dedi...benim bakmakla mükellef oldugum aileler var brezilyada...bu yüzden parayi daha cokveren takima gitti ! ama bizim baskan'da hic artdirma yapmadi...

Magnolia
09.06.2004, 11:33
Fenerbahçe'den Ali Günes'e Trabzonspor talip oldu diyorlar.Dogruluk derecesini bilen varmi?

Napicaz Ali Günes'i alip , zaten piyano çalan bir Ali Sen'imiz var!

Edited by: Magnolia

selcuk
09.06.2004, 11:38
aurelio yu almamaliyik fenerde futbolcular yandigini herkes biliyor zamaninda düsünseydi! su an saaten dis transferde gecen avrupalilarin icinde bencede tek thijs ts de oynaya bilir. bence dis transferde amerikan üniversitelerinde oynuyan oyunculara bakilmali. hemde ucuza gelir

Magnolia
09.06.2004, 11:39
Aurelio Trabzonspor'da oynamak isterim diyormus.

Hey Allahim ya bu fenerin futbolculari bile yüzsüz!

Akin-61
09.06.2004, 11:58
Yav beyler aurollataya hak eti prayi yönetim vermemisti bu bir gerçek ama oda bizi satti.. ama bence bizim aradigimiz ve ençok eksik oldugumuz yerin futbolcusu eger Fb bir tarnsfer yapar ise Aurol loyu birakacakmis.

trabzonspor1
09.06.2004, 11:59
sahsen aurelio yu istemem artik.

bide eziklerin yöneticileri diyoki aurelio yu gökdenizle takasta kullanabiliriz.

siz onu kaç paraya aldinizki takasta kullanacaksiniz.

heryeri ezilmis bunlarinsmileys/smiley11.gif

AtalaY_BuğrA
09.06.2004, 12:20
Vallahi arkadaslar duygusal degil de ben olaya mantiken bakiyorum da aurelio nun tekrar alinmasini isterim fener de o adami satarsa zaten salaklar bunu ispatlamis olurlar. Keske alsak geri!!!!

Kaya
09.06.2004, 12:34
Aurelio iyi oyuncu.Ama artik bizde oynayamaz gibime geliyor.

trabzonspor1
09.06.2004, 12:39
bizim da silva nerde ya o aurelio dan daha iyidir.

EmrahYalçınalp
09.06.2004, 12:41
Marco iyi topçu bence de. Ama konu TS olunca bende mantik falan kalmiyor. Dönem ortasinda hem gençler'den para al, hem fb'den para al, sonra profesyonelim... Brezilya'nin yarisi ailen olsa bizden kazandigin parayla bakardin onlara...

Fenerbahçe'nin satmak istemesine gelince... ne var ki bunda? önemli olan performans degil ki adamlar için. Sansasyon, sükse... Dolayisiyla ortda dolasip isini yapan aurello'cuk kapi disari. Ben hiç üzülmedim, dogru Erciyespora...

Harun-61
09.06.2004, 13:09
bizim da silva nerde ya o aurelio dan daha iyidir.

en son elazigda idi...smileys/smiley11.gif

Mehmet
09.06.2004, 13:14
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/img/haberpic/090604ziya.jpgTrabzonspor Teknik Direktörü Ziya Dogan, kulüp sartlarina uymamasi durumunda hiç bir yabanci oyuncu almayacaklarini söyledi. Isik Sigorta'nin, "11 Altin Adam" yarismasinda Nisan-Mayis aylarinda ayin antrenörü seçilen ve ödülünü alan Trabzonspor Teknik Direktörü Ziya Dogan, Thjis'te fiyatin makul düzeye çekilene kadar bekleme karari aldiklarini söyledi. Dogan söyle konustu:
"Daha güçlü bir Trabzospor olarak sezona girmek istiyoruz. Türkiye'de ve Avrupa'da bizi zorlu maçlar bekliyor. Yöneticilerimiz iç ve dis transferde yogun günler yasiyorlar. Transfer edecegimiz oyuncularin sezon basi hazirliklarina katilmalarini istiyoruz. Transferde acele ediyoruz ancak Türk takimlari Avrupa'da bir oyuncuya talip oldugunda fiyati anormal sekilde artiyor. Bunlarin cezasini çekiyoruz. Ancak artik uyandik. Türkiye'de oynayan oyuncularla onlari kiyasliyoruz. Türkiye'de 300-400 bin dolara oynayan kalitede futbolcu biz talip olunca degerlerini milyon dolara çikariyorlar. Trabzonspor'un sokaga atacak parasi yok. Anormal paralara futbolcu almayacagiz. Siradan yabancilara da, pahali yabancilara da karsiyiz. Kaliteli ve bütçemize uygun yabancilara kapimiz açik. Alternatifli bir kadro kuracagiz. Kurdugumuz takdirde de Türkiye'nin en iddiali takimlarindan biri haline geliriz."

Guests
09.06.2004, 13:18
Fenerbahçe'den Ali Günes'e Trabzonspor talip oldu diyorlar.Dogruluk derecesini bilen varmi?

Napicaz Ali Günes'i alip , zaten piyano çalan bir Ali Sen'imiz var!

Ali Günes'i alsak sevinirim, ancak birakacaklarini sanmam.Edited by: Turabozan

Harun-61
09.06.2004, 13:22
ancak Türk takimlari Avrupa'da bir oyuncuya talip oldugunda fiyati anormal sekilde artiyor. Bunlarin cezasini çekiyoruz. Ancak artik uyandik. Türkiye'de oynayan oyuncularla onlari kiyasliyoruz. Türkiye'de 300-400 bin dolara oynayan kalitede futbolcu biz talip olunca degerlerini milyon dolara çikariyorlar. Trabzonspor'un sokaga atacak parasi yok.

smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

Efrasiyab
09.06.2004, 13:53
aurelio yu alip ne yapacaz bende diger arkadaslar gibi mantikli davranamiyorum konu TS olunca ne bu yaw fener istedigi oyuncuyu alir iyi degilse tekrar gonderir valla birazcik ole oluyo

Muhalif
09.06.2004, 14:24
arkadaslar açikcasi bu sene aurello olsa sampiyonduk benim fikrimce.. aurello tam ziya hocanin sistemine göre adam.. keske fener biraksa bir saflik yapip.. ve biz alsak.. ne olur yani? hakan, arif v.b hepsi gitti bir takimlara geri döndüler.. simdi gs de oynuyorlar.. bence aurello su gündemimizdeki thijs v.b topçulardan 10 kat iyidir..

augustus
09.06.2004, 15:14
bence auerilio kalitesi tartisilmaz bir futbolcu.bizde iken takimin en iyi bir kaç oyuncusundan biriydi.benim gözümde gökdenizden fatihden farkli bir oyuncu degil.ama bu sene fb deki sistem geregi futbolu çok göze batmadi.ama sistem içerisinde çok faydali bir oyuncu.ben bize geri dönmesini çok isterim.çünkü takimda en önemli eksigimiz olan göbek kismini o iyi kapatir düsüncesindeyim.para için bizi birakti laflarina katilmiyorum.adam brezilya dan buraya zevk olsun diye gelmedi.illaki paraya önem verecekti.kaldi ki simdi konusulan rakamlara göre istedigide çok büyük bir para degildi.insallah geri gelir, ama fb nin onu bize verecegini hiç sanmiyorum.

t-mac
09.06.2004, 15:57
ne yapacaz biz ali günesi ya! aurelloda trabzona o kadar çok gelmek istiyorsa sebatta erman özgüre alternatif araniyordu bence isabet olur!

bugün ajansspor.comda yazmis thijsin klübü genk ile her konuda anlasmaya varmisiz umarim dogrudur...

#10 Fietra
09.06.2004, 16:23
Ben Tjihs hakkinda bir arastirma yapam bakam nasil biridir.smileys/smiley2.gif

Akin-61
09.06.2004, 16:55
vallaha ben aurollonun trabzona gelmesini istiyorum ali günes i istimiyorum klasik bir futbolcu bence bize yaramaz aligünes. ama auroloyu isterim.

chota
09.06.2004, 18:35
ali günes emrahla tayfunun alternatifi olur.Bence geçen sene fener için önemli bir oyuncuydu...

masteribo
09.06.2004, 20:17
arkadaslar biz aurelio yu yhijs i ve ali gunes i alirsak bence iyi transfer yapmis oluruz.bunlarin hepsi bizim isimize yarayabilirler ve tabii ki sota nin da gelemsini isterimgollerimiz de cogalir

grandiose
09.06.2004, 23:32
Thijs hakkinda yorum yapamam, bizler için ayni Yattaranin ilk gelisi gibi kapali kutu.. ama insallah Yattara gibi çikar smileys/smiley1.gif.. Aurelio'nun gelisi, bizden sezon öncesi ezikbahçeye gidisi her ne kadar antipati uyandirdiysa da,öncelikli ihtiyacimiz olan mevkilerden birinde top kosturuyor olmasi,alinmasi için iyi bir sebep.. umarim olur.. Ali günes ise tamamiyle gereksiz.. sirf gicikligina ezikbahçeden topçu almaya kalkisilsa bile alinabilecek en son topçulardan biri.. onun oynadigi mevkide sikintimiz olmaz..kaldi ki Tayfun da bu sene sakatliktan tam olarak çikmis bir vaziyette sezona baslayacak.. ve eger bir önceki sezon gibi oynarsa Emrahi bile rahatlikla yedek birakir diye düsünüyorum..

Emorfo
09.06.2004, 23:39
Ali Günes mücadeleci bir futbolcu ancak Istanbul kulüplerinde futbol oynamis oyunculari almak iyi fikir degil. Üstelik defasin saginda Emrah oldukça basarili. Tayfun'da tamamen iylesti artik. Belki Ziya Dogan Hocamiz onu farkli bir mevkide kullanir ancak defansin sagina Ali Günes olmaz.

Biraz paraya kiyip Fatih Sonkaya ilaç gibi gelir.

forever
10.06.2004, 02:46
Ali günes imzaladi zaten Emrah Ali günese basar.Hatta Tayfun iyilesince çok daha iyi olcak sag kanat.Ama yine de sag tarafa gerektiginde sag açik da oynayabilen sag bek de oynayabilen Ali tandogan alinabilir.Tabi Ilhan cavcav iti çok para ister o ayri.

forever
10.06.2004, 03:27
Akçaabat Sebatspor, Istanbulspor'un basarili orta saha oyuncusu Saidou'yu transfer etmeye hazirlaniyor.

Trabzonspor'un transfer listesinde de yer alan; ancak istenilen 700 bin euro bonservis bedeli nedeniyle Teknik Direktör Ziya Dogan'in veto ettigi Saidou için Akçaabat Sebatspor 350 bin dolarlik teklifte bulundu.
Kirmizi-beyazlilarin teklifi üzerine Istanbulspor yönetiminin düsünmek için süre istedigi ve bu transferin gerçeklesebilecegi ögrenildi.

Burhan61
10.06.2004, 09:55
list'ten utku arkadasimizin dedigine göre konyaspor'lu altan ile anlasilmis. utku'nun verdigi haberler büyük bir ihtimalle dogrudur. eger büyük takimda oynama sikintisi çekmezse faydali olabilir.

Mehmet
10.06.2004, 10:35
Oldu olacak Agustin ile Zafer Biryol'u takas etselersmileys/smiley2.gif

Harun-61
10.06.2004, 12:30
Oldu olacak Agustin ile Zafer Biryol'u takas etselersmileys/smiley2.gif

ersen martinle yapsinlar daha iyi bence...smileys/smiley32.gif

forever
10.06.2004, 17:57
<CENTER>Trabzonspor, Thijs'den vazgeçti... </CENTER>

Trabzonspor, prensipte anlastigi Bernd Thijs'in bonservisi konusunda Racing Genk Kulübü ile yaptigi görüsmeyi olumlu sonuçlandiramadi.
Kulüp genel sekreteri Yusuf Ziya Yilmaz, A.A muhabirine yaptigi açiklamada, Belçika Kulübü yetkilileriyle Istanbul'da bir görüsme yaptigini söyledi.
Belçika kulübünün bu futbolcu için yüksek bonservis bedeli istedigini kaydeden Yilmaz, ''Fiyat ve ödeme konusunda bir anlasma saglayamadik ve Thijs'in transferinden vazgeçtik'' dedi.
Yilmaz, transferde alternatiflerin bulundugunu da ifade ederek, ''Bundan sonra bonservisi elinde olan yerli oyunculara yönelecegiz. Bu konuda girisimlerimiz var'' diye konustu.

grandiose
10.06.2004, 18:10
Gökdeniz ve Fatihin imzalari bir nebze olsun rahatlatti.. Thijs transferi olmayacaksa canlari sagolsun.. yeter ki o veya bu sekilde 15 haziran tarihine kadar görüsülen yabanci topçulardan iki tanesi kampa yetistirilsin...ulen bi de sotayi aldik mi degmeyin keyfimize....

saygilar..

chota
10.06.2004, 18:18
Sota mutlaka alinmali bence.

Ismi yeter kralin...

schumi
10.06.2004, 18:39
ewet ya thijisden vazgeçmisiz e bu kadar zamandir bosa kürek çekmek moral bozuyor biraz yaaa!!!

chota
10.06.2004, 18:46
Bence aldatmadir yoksa vazgeçilecek bir oyuncu degil...

schumi
10.06.2004, 18:48
Bence aldatmadir yoksa vazgeçilecek bir oyuncu degil...

düsük bir ihtimal ama tabi oda olabilir!!

bide sey duydum artik bonservisi elinde olan yerli oyunculara dönecekmisiz!!!! ben pek bi anlam veremedim ama hayirlisi bakalim biraz moralim bozuldu bu yüzden!

chota
10.06.2004, 18:51
Angut coma baktim orada diyorlarki thijse bizde talip olalimda fiyati yükselsin.

Ulan dedim ezikligin bu kadari pes yani...

Punisher-61
10.06.2004, 20:15
Bi ara Trabzonspor Galatasarayda oynayan Batistayi istemis....

Bu konuda bilgisi olan var mi??

forever
10.06.2004, 20:15
Süper bir transfer var yapabilecegimiz maxim romashenko.Su durumda diger transferlerimizde somers ve dhaene.yerli transferlerimizde mehmet kahriman ve emre toraman.Saka bir yana Romashenkodan iyisini bulacagimizi zannetmiyorum.Eger somers veya dhaene den biri kalipda Romashenkoyu gönderirseler çok yazik olur.

tswonder
10.06.2004, 20:41
benim bu thijs isine moralim bozuldu ya. bir adami iki kurus fazla verip alamiyoruz. sampiyonlar ligine katilacaksak birazkaliteli oyuncu bakmamiz lazim. bana öyle geliyor ki yönetim kendisi bile inanmiyor ön elemeyi gececegimize, o yüzden de riske girmiyor. her internete girisimde su orta sahaya takimi yönlendirebilecek saglam bir adamla anlastigimiza dair haber okuyacagimiz umudu ile giriyoruz. tamam adam ünlü olmayabilir fakat en azindan "ümit" vadeden biri olsun. hakkindaki yorumlar olumlu olsun. gecen sene van der paar'dan ümitli idik sakat cikti. ama olsun "ümitli" idik hic olmazsa. bu thijs de internette okudugum kadari ile fena bir adam degildi. hadi hayirlisi dedik. oldu olacak dediler. o da fos cikti. isin bir diger boyutu da "türkiyeden bonservisi elinde olan oyunculara yönelecegiz" sözü. bir tane varmi ya bizim orta sahayi evirip cevirecek, sampiyonlar ligine katilmamiza ön ayak olacak böyle adam?

kusura bakmayin bu thijs haberini okuyunca biraz moralim bozuldu. o yüzden biraz uzun oldu :)

ayrica surada kaldi 5 gün kampin baslamasina. hala transferlerin kampa yetistirilebilecegine inanan var mi? ezik kusspor'un baskani medyada adi hic gecmeyen birini gizlice transfer edecegiz demis. keske bizimkilerde böyle gizliden birseyler yürütüyor olsalar. tak diye cikartip imzayi bastirsalar ama benim bu konuda da sahsen hic umudum yok!

l-m
10.06.2004, 20:48
thijs konusunda pek hos duyumlar almadik,siradan oyuncu oldugu yönünde haberler aldik.bence yurtdisindan alinacak oyuncu yerlilerden çok kaliteli olmali.bakin aldiginiz kisi önce ülkeye sonra sehire,kültüre,dile,yemege,kisaca yasam tarzina alismali.yabanci transferi çok riskli.süper bir futbolcu bir anda sönebilir.bence yerli kaliteli isimlere yönelmeliyiz.ama s.ligi için tecrübeli 2 adam kesinlikle alinmali.beklemedeyiz.

forever
10.06.2004, 20:53
Aynen kardes katiliyorum sana bu herife tam da kanim kaynamisti.Neyse saglik olsun yalniz biz maçlara Temmuzda baslicaz isimiz çok zor kadromuzun çok çok genis olmasi lazim yoksa dönem ortasinda mazallah takim dökülebilir.Bende Türkiyede bizi sampiyonlar ligine tasiyabilecek bir isim görmüyorum.

Harun-61
11.06.2004, 11:01
arkadaslar Ziya Hoca'ya güvenelim...Volkanida bircogumuz tanimiyorduk ama simdi ??? Thjis'i hic seyretmedim ama Transfer komitesi ve Ziya hoca izledi ve israrla istiyorsa adamda is vardir demek, yaniliyormyum???

schumi
11.06.2004, 12:41
orasi öyle tabi ziya hocanin bir bildigi mutlaka vardirda kamp zamanida yaklasiyor bence biraz acele etmemiz lazim transfer konusunu biran önce çözmeliyiz

forever
11.06.2004, 13:53
Rizesporlu Sener diye hiç transfer gündeminde yok bence iyi bir futbolcu.

schumi
11.06.2004, 20:03
arkadaslar thijisde olumlu gelisme olmus, genk klübü tekrar fiyat indirmis...

chota
11.06.2004, 20:04
Halil sanlimi diyor...

ts_fan
11.06.2004, 20:04

duyum nerden kardes???

schumi
11.06.2004, 20:05
ajanssporda yazmis bugün, recep bu arada hos geldin aramiza kardes ben izdirap61smileys/smiley2.gif

Bordomavi08
11.06.2004, 20:15
Resmi açiklamaya göre Thijs'in bonservisinde indirim yapilmis. Büyük ihtimalle bu transfer bitirilecekmis. Hayirlisi olacaksa olsun.

tswonder
11.06.2004, 22:34
Kulüp genel sekreteri Yilmaz, Belçika kulübünün futbolcunun bonservisi konusunda indirim yaptigini dogrulayarak, ''Ancak anlasma saglanmasi için bizim verdigimiz rakami kabul etmeliler. Eger kabul ederlerse transfer her an gerçeklesebilir'' diye konustu.

insallah gerceklesir bu transfer. hayirlisi...

My
11.06.2004, 23:37
2 - 3 transfer diyor yönetimimiz...!!! Arkadaslar acaba endise ediimmi yahu...!?! smileys/smiley2.gif Kampa yetisicek denmisti insaallah yetisir diyorum ama pek olumlu diil gibi valla aklim karisti... Trabzonhaber de de Somers ve D' Haene kaliyor galiba diyor oooofff offfffff....!!!! Bana kalirsa 2 - 3 transfer yetersiz kalir gibi geliyor bana ama Ziya Hoca ve yönetim isini bilir diip biraz olsun kendimi rahatlatmak istiyorum anasini satiim smileys/smiley1.gif

Akin-61
12.06.2004, 08:56
bugidisle zor yetisir gibime geliyor vallah bütün yapacagimiz trabsferle yatii bir celalettini aldik ama haladaha adamgibi avrupada bize lasim olacak kalitede bir isim duyamadim birakin transferi.. bence çok zor olacak özellikle ön liboroya ve ortasahaya çok iyi futbolcular lazim düsüncesindeyim yoksa fosluyacaz.

kuzey_lee
12.06.2004, 10:50

duyum nerden kardes???

fanatik gazetesi

Emorfo
12.06.2004, 11:07
Bu Thijs'i internette arastirdim fena adam sayilmaz. Bu sezon 30 maç oynamis. 9 gol atmis çogu maçta maçin adami seçilmis.

Ziya Hoca'da israrciymis bir bildigi var elbet insallah alinir.

Akin-61
12.06.2004, 11:12
ama beyler bu transferden vazgeçtik çok para istemisler bunun için vaz geçildi

ekin
12.06.2004, 12:28
Beyler Simdi telefona mesaj geldi thjis le anlassmisiz adamlara vazgeçtik deyip parayi düsürmüsüz veanlasma saglanmis

ts_fan
12.06.2004, 12:33

duyum nerden kardes???

fanatik gazetesi

ulem fatih sen fanatik mi aliyon???

ts_fan
12.06.2004, 12:36

duyum nerden kardes???

fanatik gazetesi

fatih ne is sen fanatik mi aliyon???sakin almadim bir yerde okudum deme...smileys/smiley17.gif

Emorfo
12.06.2004, 12:43
Trabzonspor, uzun süredir transfer etmek istedigi Belçikali futbolcu Bernd Thijs konusunda mutlu sona ulasti.. Het Laatse Nieuws Gazetesi'nin haberinde, Thijs'in transferinde Racing Genk ile Trabzonspor'u Persembe günü anlasmaya vardigi belirtildi..
Gazete, Trabzonspor'un, Racing Genk takiminin kaptanina 1.1 milyon Euro ücret ödedigini ve böylece transferin tamamlandigini kaydetti.

Belçikali orta saha oyuncusu Thijs de geçen persembe günü mutlu haberi aldigini belirterek, ''Trabzonspor belki çok büyük bir isim degil, ama çok ufak da bir takim degil. Küçümsememek lazim. Birkaç haftadir güvensizlik içinde yasiyordum. Racing Genk ile Trabzonspor bir türlü anlasamadi. Ancak geçen persembe günü mutlu haberi aldim. Artik istikbalimin nerede oldugun ögrendim. O da Trabzonspor oldu'' dedi.

Racing Genk takiminda güzel günler geçirdigini vurgulayan Belçikali futbolcu, söyle devam etti:

''Trabzonspor'a gitmemin zamanlamasi çok iyi oldu. Kizim 1 yasina giriyor. Kendim 26 yasindayim. Bu yastaki tecrübemle daha iyi bir takima geçerek, bir adim daha ileri atmis oluyorum. Gençlerbirligi'ndeki Skoko'dan edindigi bilgilere göre Türkiye Ligi'nin Belçika'dan daha kaliteli olmasi ve Trabzonspor'un da geçen sezon ligi 2. sirada bitirmesi beni çok sevindirdi. Ön elemeyi geçersek Sampiyonlar Ligi'nde oynayacagiz. Ben de bunun için elimden geleni yapacagim. Trabzonspor'a gitmemin nedenlerinden biri de Sampiyonlar Ligi'nde oynayabilme ihtimali.''

Bernd Thijs, Trabzospor'da forma giyen Belçikali futbolculardan Sommers'un kendisine, ''Gözün kapali Trabzonspor'da gelebilirsin. Çünkü ben bu takimda büyüdüm ve Trabzonspor da bana güzel bir duygu verdi. Kendimi çok rahat hissediyorum'' demesinin de transferinde etkili oldugunu ifade etti.

Belçikali oyuncu, ''14 veya 15 Haziran'da Türkiye'ye gelecegim. ve resmi sözlesme imzalayacagim. Sözlesmem 3 veya 4 yillik olacak. 15 Haziran'da baslayacak idmanlara bir kaç gün geç katilacagim'' diyerek sözlerini tamamladi.
Bitti gibi bu is. Fena adam degil bize yarari olacak hemde çok.

Mehmet
12.06.2004, 12:46
Insallah iyi bir futbolcudur.

Can-i-bus
12.06.2004, 13:44
Trabzonhaber sitesinde gördügüme göre simdi jankulovski yi almak istiyormusuz. Eger dogruysa yilin transferi olur bence. Ama bu oyuncuyu alabirmiyiz onu bilemem. Insallah haber dogrudur ve transfergerceklesir.

Bu oyuncu maximin oynadigi yerde oynuyor ve bence maximinden daha iyi bir futbolcu.Edited by: Can-i-bus

Bordomavi08
12.06.2004, 13:47
Thijs transferi bitti gibi. Insallah takima faydali olur.

Akin-61
12.06.2004, 13:50
Ve saido yuda Gs kapti bu gidisle biz futbolcu almiyacaz iç transferden disariya zaman kalmadi :)

chota
12.06.2004, 14:10
iyi oldu saidoyla olacak is degil zaten...

Muhalif
12.06.2004, 14:42
TRANSFER çalismalarinin da tüm titizligi ile sürdügünü ifade eden Trabzonspor Baskani Atay Aktug, "Transfer çalismalarimiz sürüyor. Transfer komitesindeki arkadaslarimiz hocamizin verdigi rapor dogrultusunda takima kazandirilacak oyuncular için görüsmeleri sürdürüyorlar. Bu dönemde transfer yapmak çok zor. Sezonun basi olmasi nedeni ile kulüpler oyunculari için yüksek bonservis bedeli istiyor. Bunlari asmaya çalisiyoruz. Kamp baslayana kadar belirledigimiz bazi oyuncularla sözlesme imzalamak istiyoruz" diyerek sözlerini tamamladi.

yukaridaki yazi karadenizhaber gazetesinden.. ist. medyasi haberi degil yani.. bir sözüne takildi aklim baskanin.. 'bu dönemde transfer yapmak zor' ya sinirlendigim kadar güldüm.. devre arasinda da ayni laf dolasiyordu.. yok efendim simdi iyi futbolcu bulunmaz bulunsa da alinamaz v.s.. suan transfer mevsimi baskna yine ayni gaydayi okuyor.. birileri çikip bize açiklama yapsin artik diyorum.. nasil gökdeniz konusunda atv de baskan herseyi söyledi onun gibi.. çiksin desin kardesim bizim paramiz bu transferlere yetmiyor biz kendi bünyemizden oyuncularla idare edecegiz, sommers dhane kampa katilacaklar haberini dogrulasin v.s artik biz de önümüzdeki sene arkadaslarla sampiyonluk için iddiaya girmekten vazgeçelim!! çevremdeki tüm ezikler siz ancak böyle kirk yilda bir 2. olmakla yetinirsiniz diyor.. onlar hakli çikacak galiba(maazallah).. ama bu kadroyla bu sene 2. olduk seneye niye sampiyon olmayalim diye düsünen varsa bilemem.. seneye karsimizda 100. yili olan eziksaray, transferlerle güçlenmis bir eziktas ve ezikbahçe olacak.. ha bir de su thisj olayi var.. bazi arkadaslar çok iyi falan yazmis.. yurtdisindan mi takip ediyorlar bilemem ama benbizim gündemimize gelene kadar bu ismi duymadim.. 26 yasinda ve belçika milli takiminda da görmedim bu adami.. neymis efendim bizde is yaparmis.. koskoca trabzonspor deneme tahtasi mi be kardesim.. biraz gerginim galiba daha fazla yazmayim..

selamlar..

Can-i-bus
12.06.2004, 14:57
ya siz hangi oyunculari alacagiz saniyorsunuz ya gidip avrupanin en büyük starlarinimi alacagiz ? bunumu bekliyorsunuz. Trabzonspor hangi starlari almista simdiye kadar ismi taninmis olan.

tswonder
12.06.2004, 17:01
insallah bu transfer dedikleri gibi tamamlanmistir ve takimimiz adina hayirli olur.

...bazi arkadaslar çok iyi falan yazmis.. yurtdisindan mi takip ediyorlar bilemem ama benbizim gündemimize gelene kadar bu ismi duymadim.....

sahsen ben thijs icin cok iyi demesemde iyi dedim. fakat bunlar benim internetten edindigim bilgiler.(ingilizce, almanca, dutch sitelerden) kendisini taniyor degilim bende.

ya siz hangi oyunculari alacagiz saniyorsunuz ya gidip avrupanin en büyük starlarinimi alacagiz ? bunumu bekliyorsunuz. Trabzonspor hangi starlari almista simdiye kadar ismi taninmis olan.

su anki maddi imkanlarla tabi ki star alabilecek durumda degiliz. fakat m.ali beyin "yamyam" diyip yolladigi elemani animsarsan "ismi taninmis" diye niteledigin elemanlardan almadigimizi da iddia etmenin yanlis olacagini anlarsin.
Bir mesele de mesaji kurgulayis biciminde bir olumsuzluk, kücümseme seziyorum smileys/smiley7.gif . insallah yaniliyorumdur !

Akin-61
12.06.2004, 17:01
BEYLER TAMAMDIR thijis DE ALDIK HAYIRLI UGURLU OLSUNEdited by: CilginGenc

Akin-61
12.06.2004, 17:54
Brüksel - Trabzonspor, uzun süredir transfer etmek istedigi Belçikali futbolcu Bernd Thijs konusunda mutlu sona ulasti.

Het Laatse Nieuws gazetesinin haberinde, Thijs'in transferinde kulübü Racing Genk ile Trabzonspor'un geçen persembe günü anlasmaya vardigi belirtildi. Gazete, Trabzonspor'un, Racing Genk takiminin kaptanina 1.1 milyon Euro ücret ödedigini ve böylece transferin tamamlandigini kaydetti.

Belçikali orta saha oyuncusu Thijs de geçen persembe günü mutlu haberi aldigini belirterek, ''Trabzonspor belki çok büyük bir isim degil, ama çok ufak da bir takim degil. Küçümsememek lazim. Birkaç haftadir güvensizlik içinde yasiyordum. Racing Genk ile Trabzonspor bir türlü anlasamadi. Ancak geçen persembe günü mutlu haberi aldim. Artik istikbalimin nerede oldugun ögrendim. O da Trabzonspor oldu'' dedi.

Racing Genk takiminda güzel günler geçirdigini vurgulayan Belçikali futbolcu, söyle devam etti:

''Trabzonspor'a gitmemin zamanlamasi çok iyi oldu. Kizim 1 yasina giriyor. Kendim 26 yasindayim. Bu yastaki tecrübemle daha iyi bir takima geçerek, bir adim daha ileri atmis oluyorum. Gençlerbirligi'ndeki Skoko'dan edindigi bilgilere göre Türkiye Ligi'nin Belçika'dan daha kaliteli olmasi ve Trabzonspor'un da geçen sezon ligi 2. sirada bitirmesi beni çok sevindirdi. Ön elemeyi geçersek Sampiyonlar Ligi'nde oynayacagiz. Ben de bunun için elimden geleni yapacagim. Trabzonspor'a gitmemin nedenlerinden biri de Sampiyonlar Ligi'nde oynayabilme ihtimali.''

Bernd Thijs, Trabzospor'da forma giyen Belçikali futbolculardan Sommers'un kendisine, ''Gözün kapali Trabzonspor'da gelebilirsin. Çünkü ben bu takimda büyüdüm ve Trabzonspor da bana güzel bir duygu verdi. Kendimi çok rahat hissediyorum'' demesinin de transferinde etkili oldugunu ifade etti.

Belçikali oyuncu, ''14 veya 15 Haziran'da Türkiye'ye gelecegim. ve resmi sözlesme imzalayacagim. Sözlesmem 3 veya 4 yillik olacak. 15 Haziran'da baslayacak idmanlara bir kaç gün geç katilacagim'' diyerek sözlerini tamamladi.

Kaya
12.06.2004, 17:56
Arkadaslar Lee dönmek istiyormus. Madem dönecektin niye gittin be. Severdim sini ama su geri dönme isi hiç hosuma gitmiyor.

QuakeviL
12.06.2004, 18:05
Aksam gazetesinin ve Ajansspor.com un haberine göre Marek Jankulovski ile temastaymisiz..

keske alabilselek amabildigim kadariyla milli takimda kampta ve udineseyle sözlesmesi var..

tsakrep61
12.06.2004, 21:54
valla bana da bi haber kanalindan bu gun thijnc isi bitti diye mesaj geldi insallah dogrulugu ile birlikte hayirli olur

Harun-61
13.06.2004, 00:12
Hayirli Olsun... Ziya HOca begendine göre kaliteli oyuncudur....ins.

AtalaY_BuğrA
13.06.2004, 02:07
Vallahi arkadaslar takim kampa basliyacak halsa somut adimlar yok bence bir an önce elimizi çabuk tutmamiz lazim malum snee sezon açilisi erken olcak bu oyunuclarin uyumu var kaynasmasi var ve de hala somut adim yok quickly quickly !!!!!

İleli
13.06.2004, 02:25
teletexten okudum anlasmisi thijsle pazartesi trabzona geliyormus!

serdarhoca
13.06.2004, 14:08
Arkadaslardün resmi sitenin web masteri Ümit ile konusurken kendisi " Trabzonsporda çalismaya basladiktan sonra artik hiç bir gazetenin transfer haberine inanmamaya basladim , gelecek hafta içinde pespese transferler yapilacak" dedi.

Bordomavi08
13.06.2004, 14:50
Saidou ile ilgilendigimize dair hiçbir resmi açiklama olmadi. Sadece gazeteler yer doldurmak için ismini yazdi durdu. Kime giderse nereye giderse gitsin.

Jankulovski olayida uydurmadir. Çek Milli takiminin sol kanadinda oynayan ve Italya liginde top kosturan bir oyuncunun bonservis bedeli en 4-5 milyon euro'dur. Edited by: Bordomavi08

Muhalif
13.06.2004, 15:55
saidou bence ne idügü belirsiz bir thijs den daha iyi transfer olurdu.. bakalim bekleyip görecegiz.. su batista laflarina da uyuz oluyorum.. batista ancak kompela gibi televolelerde oynar bu vakitten sonra..

chota
13.06.2004, 18:55
Valla Ziya Hoca mutlaka izleyipte aldirmistir bu thijsi.O yüzden iyi olur...

OfluMulkiyeli
14.06.2004, 10:10
bu transfer haberlerinden gina geldi! birsey olacagi da yok! trabzon yabanci transferinde ne yapti bügüne kadar da bu sene yapacak(1 -2 istisnai durum hariç) . bir umudum yok açikçasi. istegim türkiyede oynayan yabancilarin transfer edilmesi. gereksiz yere de gidip yurtdislarinda dolasip durmasinlar, kulübün parasina yazik, gezmedik ülke birakmadilar.

tigin
14.06.2004, 11:40
bir hafta önce gökdeniz takimda kalmayacak diyordunuz simdi transfer yapilmayacak diyorsunuz.

umutsuzluk yakismiyor taraftarimiza.

schumi
14.06.2004, 15:18
yaaaa hani nerde transferlerimiz ayin 15i geldi çatti ama elimizde bir tek celalettin bide geçen sene kiralik oynayan mustafa yalçinkaya var!!!!!!!

Can-i-bus
14.06.2004, 16:08
bir Düsünün

-Jankulovski -Youla ve -Aymani alabilsek, ah hersey parayla.

Bu jankulovskiyle atilan yalan zaten. Janklovski ile görüsülmüs italyada ve jankulovski düsünecegim demis. Ben Jankulovskiyi Portekizde milli takimda saniyordum, bak adam trasfer icin italyada kalmis.

schumi
14.06.2004, 17:10
d'hane kampa çagrilmis, sommers satilacak, alisende kiralik verilecekmis bu arada thijs transferindede sona çok yaklasmisiz.....

ts_fan
14.06.2004, 17:28
bitmeyen son thijs...ulam ne adammis be bitmedi mi hala???

My
14.06.2004, 20:05
Daral geldi ula ne bu lem smileys/smiley5.gifBindik bi alamete gideyoz kiyamete...

Ahmet Erkan Sezgün
14.06.2004, 20:27
Selamlar,

Evet malesef yönetimimiz çok agir kanli davraniyor transfer konusunda.Kampa kadar bitecek denildi ortada Celalettin disinda somut bir gelisme yok,Thisj deniliyor ama adam ne zaman gelecek,ne zaman kampa katilacak belli degil ! Karel tekrar geri çagrilmis !!! Acaba transfer yapilamiyor diye olmasin sakin bu ? Kisisel düsüncem Karel'i çagiracagina bari Romashenko'yu çagir daha iyi oyuncu en azindan.Karel vasat alti bir oyuncu bana göre.

Kisisel görüüm bu kadro ile Sampiyonlar ligi hayal gibi bir olay.Duygusal olarak elbette katilmamizi çok istiyorum ama mantigim bu kadronun yeterli olmayacagini söylüyor ki,hele birde zorlu rakipleri görünce umudum dahada azaliyor.geçen sezon 17 kisi ile maçlara çikdigimizi hatirlarsak,bu sene neolur kim bilir ! Heleki birde giden bir sürü eleman var,iyi veya kötü en azindan zorunda kalinca oynatiliyorlardi,simdi onlarda olmayacak.

Yönetim kaz gelecek yerden tavugu esirgememeli esasen ama görünen yönetimin umudu olmadigi için böyle bir yatirima girmiyor !

Basarilar

Sevgiler Saygilar

#10 Fietra
14.06.2004, 21:17
Bernd Thijs-Genk
Defansif Orta Saha
Bekçikali
5 kez milli
Yas 25

Sezon Takimi Maç Gol
02-03 Genk 22 9
01-02 Genk 34 13
00-01 Genk 24 4
99-00 Standard 29 11
98-99 Standard 15 0
97-98 Standard 12 0
96-97 Standard 29 3
95-96 Standard 14 1

Toplam 179 Maç 41 Gol

Son sezon dahil degildir.

Emorfo
14.06.2004, 21:33
Trabzonspor, geçen sezon basinda olayli bir sekilde Fenerbahçe'ye transfer olan Brezilyali orta saha oyuncusu Marco Aurelio'yu yeniden transfer etmek için girisimlere basladi.
Fenerbahçe'nin yabanci kontenjani nedeniyle Aurelio'yu göndermek istemesi üzerine bordo-mavili yönetim, eski futbolculari Aurelio'yu transfer etmek için girisimde bulunurken, Brezilyali futbolcunun Fenerbahçe'den alacagi olan 850 bin dolari Trabzonspor'un bu futbolcuya ödemesi durumunda transferde kolaylik saglanacagi ögrenildi. Aurelio'nun da bu transfere sicak baktigi, ancak "850 bin dolari Fenerbahçe'den tahsil edemem" düsüncesi ile su asamada Fenerbahçe'den ayrilma konusunda beklemeye geçtigi belirtildi.
Öte yandan, Baskan Atay Aktug ile Trabzonspor eski baskani Özkan Sümer'in arasini açan konunun da bu transfer girisimi oldugu ve Sümer'in olayli bir sekilde bordo-mavili kulüpten ayrilan Brezilyali oyuncunun dönüsünün kulübün degerlerine zarar verecegini belirttigi kaydedildi.

Marco basindan gitmeyecekti alinirsa da fena olmaz bence.

#10 Fietra
14.06.2004, 21:49
Alinmamali

Harun-61
14.06.2004, 22:06
Arkadaslardün resmi sitenin web masteri Ümit ile konusurken kendisi " Trabzonsporda çalismaya basladiktan sonra artik hiç bir gazetenin transfer haberine inanmamaya basladim , gelecek hafta içinde pespese transferler yapilacak" dedi.

ins. bekliyoruz...smileys/smiley32.gif

AtalaY_BuğrA
14.06.2004, 22:06
Marco alinsin tamam yaptigi hataydi ama bize su an lazim bir futbolcu trabzonu biliyor nasil bir ortam oldugunu biliyor. Alinan belçikalinin takima uyum sagliyacagi ne malum marco alinsin bence!!!

Harun-61
14.06.2004, 22:27
marco'yu bize vermezler, takimin bence en önemli oyuncusu !!!

#10 Fietra
14.06.2004, 23:02
Bizi satani ben istemem

My
14.06.2004, 23:18
Alinsa müthis olur ama ne onu fener brakir nede onun bize geri gelmesini isterim...!!!

Bordomavi08
15.06.2004, 00:13
FB Marco'yu kesinlikle birakmaz. Adamlarin orta sahasini Marco ayakta tutuyor. Hem gözden çikarirlarsada kesinlikle bize vermezler. O yüzden konusmak bile gereksiz.

15 Haziran'da transfer bitiyor denilmisti ama maalesef somut bir adim yok. Bir tek Celalettin transfer edildi. Bir an önce transferler bitirilmeli.

serdarhoca
15.06.2004, 00:46
Fenerlilerin akli varsa Marco'yu satmaz. Simdi düsünüyorum bu salaklar sirf ünlü degil diye bu adami satarlar mi? satarlar. Ozaman Marco gelsin abi hatasiz kul olmaz. Geçen sene iki taraf da hatali idi. Ama Bayram Tutumlu serefsizini bu adamdan uzak tutmak gerekiyor.

augustus
15.06.2004, 08:36
Bizi satani ben istemem

Neden böyle düsünüyorsun.adam brezilyadan buraya babasinin hayrina mi geldi.binlerce km uzakta havasini,dilini,yemegini bilmedigin bir ülkede ailenden sevdiklerinden uzakta futbol oyna, ne için birilerine hayir etmek için mi?bence yanlis düsünüyorsun.adam hakli kim çok para verirse orda oynamak hakki.Trabzonlu olan futbolculardan fedakarllik bekleme hakkimizi olabilir ama bence bunu yabanci bir futbolcudan da beklemek yanlis olur.kaldi ki bizde iken bence takimin en iyi oyuncusuydu.istedigi rakamda hiç öyle abartilacak bir rakam degildi.

insallah geri gelir.geri gelmesini hem çok iyi bir futbolcu olmasindan hem de en önemli önemli açigimiz olan orta sahaya olacak katkilarindan dolayi istiyorum.

l-m
15.06.2004, 09:08
Ölürsem kabrime gelme istemeeemm...
Marco fenerde çok çalisiyor ama fener bu.akli ünde parada.Alex tatmin ediyor onlari Marco degil.Marco satis 1 kez yapilir...Da silva ile iyi ikili olacaklarina inaniyorum.Go home...

QuakeviL
15.06.2004, 10:39
Bence Aurelio gelirse ortasahamiz çok daha iyi olur, adam pres disinda verdigi paslarla da takimi ayakta tutuyordu. Gençlerbirligini 3-1 yendigimiz final maçinda mehmet e yaptigi asisti hatirlarsiniz herhalde. Ayrica Romaschenko, Somers ve Ali sen önümüzdeki sezon kadroda yok. 3 solak verilip yerlerine bir tek celalettin alindi. Sanirim hoca seneye 3-5-2 düsünüyo. Takimda sol açik yok ve bence geçen sezon sonunda sol açikta oynayan gökdeniz o mevkide çok basarisiz. Takima solak transfer yapiliyo, kendisini sevmesemde Besiktas Tümer Metin i birakiyormus.

Hepinize saygilar kardeslerim..

Guests
15.06.2004, 10:41
tek kelimeyle gelsin

masteribo
15.06.2004, 10:54
aurelio gelirse bence cok iyi bir transfer yapmis oluruz orta sahaya buyuk bir katkida bulunur ayrica Lee len de ilgileniyorlarmis buda iyi bir transfer olur bence

bu sota konusu vardi o ne oldu arkadaslar bilen varsa soylesin geri gelmesini cok isterim aslinda

Guests
15.06.2004, 11:22
sota haberi yalan öyle birsey yok uydurma haber bunlar bu saatten sonra bize faydasi olmaz

QuakeviL
15.06.2004, 12:55
Youla falan diyolar ama Cavcav kanimizi emer.. Ayrica Yattara yi istiyomus, ben Yattara yi verdikten sonra Youla yi napayim, zaten herif te son vurustan eser yok, sadece kuvvetli ve süratli..

QuakeviL
15.06.2004, 13:01
''Thijs'den vazgeçildi, Bisconti gündemde..
Transfer çalismalarini sürdüren Trabzonspor, Racing Genk'te forma giyen Belçikali oyuncu Bernd Thijs'in transferinden fiyatinin çok yüksek olmasi nedeniyle vazgeçti.. Bordo mavililer, simdi de Roberto Bisconti için kollari sivadi..
[15/06/2004-11:24]
Trabzonspor yöneticileri, Thijs'in fiyatinin çok yüksek oldugunu belirterek, Standart Liege takiminin oyuncusu Roberto Bisconti'nin kendileri için ilk sirada yer aldigini ifade ettiler.

Yöneticilerin, bugün Liege'de bu transferi gerçeklestirmek için görüsmelere basladigi, ancak Bisconti'nin Standart Liege Kulübü ile 1 yillik sözlesmesinin bulundugu ögrenildi.

Öte yandan Thijs'in menajeri Guy Bonny ise bir kere daha Türkiye'ye giderek Trabzonspor ile görüsmek istedigini açikladi.''

Ayip artik ya, her kafadan bi ses çikiyo. Thijs de kusturdu artik, kim ki bu herif yok betis istiyomus yok bilmemkim.. Gelmezse gelmesin herif oyaliyo dicem ama kesin bu haber yalandir.. 28 Temmuz da ilk ön elemeyi oynayacaz hala bi gelisme yok.. Allah sonumuzu hayir etsin..

Muhalif
15.06.2004, 13:24
karel kampa katiliyor.. kutlu olsun arkadaslar efsane geri döndü! bu bize yeter de artar! çok bile! yönetim biraksin bu isleri artik.. ona buna da laf yetistirmesinler sadece.. adam gibi adamlar alabiliyorsa alsin.. alamiyorlarsa çikip açiklama yapsinlar.. hedefimiz ligi ortasiralarda bitirmek, gelecegin kadrosunu kuruyoruz vb... su gelecegin kadrosu da kaç yildir kurulamadi gitti! karel kampa katiliyorsa tamamdir bence bu is.. bayraklari koyun tekrar sandiklarasmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gif

Mehmet
15.06.2004, 13:39
AURELLO YU ALIRSAK BENCE SÜPER OLUR..
FENERE KARSI NE OYNAR AMA OZAMAN SILAH OLURDU BIZE!
AH KESKE ÖYLE BISEY OLSADA SAKA MAKA BIZE GERI DÖNSE?

selcuk
15.06.2004, 13:46
arkadaslar biraz sabirli olalim hem de bana sorarsaniz elimizdeki takim seneye yine sampiyoluga oynayacak gücte sampiyon oldugumuz senelerdede hatilarsaniz büyük transfer yapmamistik zamanlar degisdi ama sampiyonlar liginde bu sene gördükki büyük isimler degil büyük kollektifler daha basarili oluyor ve bu büyük kolektiv bizde var ama simdi derseniz adamlarda guily,morientes ...gibi oyuncular vardi bizdede gökdeniz ve fatih gibi oyuncular var. ama bu kadar israr edersek yönetim sonunda eziklerden oyuncu alacak.

ve görüyorumki bazi arkadaslar kafalarina göre oyuncu bonservisi atiyor ama bir sayfa var arada sirada abartili olsada professyonellerden bicilmis bonservisleri gösteriyor (www.transfermarkt.de (http://www.transfermarkt.de)) tabiiki birazcikta almanca lazim oluyor

FANATIK61
15.06.2004, 14:08
Son haber: Gecen sene kadroya giremeyip gönderilen Mustafa Yalcinkaya dün Kampa cagrilmis Trabzonsporda 1 yil daha anlasmasi varmis. Galiba bizimkiler anladi Sampiyonlar Ligi icin ön elemelerini gecemiyecez onun icin dogru dürüsttransfer yapilmadi. Süper Lig icin kadro kuruyorlar.

Dogan: ?Istedigimiz oyuncular alamadik?
Teknik direktör Ziya Dogan, istedikleri oyuncularinin su ana dek alinmadigini, ancak bunu polemik haline getirilmemesi gerektigini söyledi. Havaalaninda gazetecilerin sorularini yanitlayan Dogan, en kisa zamanda takimi olusturmak isteginin oldugunu belirterek, ´´Çünkü az bir zamanimiz kaldi. Bir oyuncunun takim oyununa alismasi için çok erken katilmasini ben de yönetim kurulu da arzuluyoruz´´ dedi.

Şahinoğlu
15.06.2004, 14:20
Allah hayirlisini nasip eder insallahda yüzümüz güler ,bu Thijs siradan bi adam degilse bende neyim geçen seneyi hatirlayin Van De Paar ve kaleci Der Viliger Trabzon'a geldiler daha sonra gelmiyoruz dediler ondan sonra gazetelerde bi geliyola bi gelmiyolar sonunda Van De Paar ve De Heane geldi kaleci gelmedi De Haene'yi bosverin Van De Paar tam bi fiyaskoydu eminimki bu Thijs'de bunun biraz daha kosanidir yani 2.sinif futbolcu zaten milli takimdada yok Belçika yerine Afrika'ya yönelmemiz lazim hem ucuz hem daha ofansif topçular buluruz

schumi
15.06.2004, 14:35
mantiken bakilinca aurello transferi bize yarar fakat yinede elini kolunu sallayarak giden bir adamiun ne isi var burda!!! zaten çekinmiyormus Trabzona gelmeyesmileys/smiley18.gif menejeri devredeymis ikna etmeye çalisiyormus!!!

Harun-61
15.06.2004, 14:48
bence marco isimize cooook yarar...

kuzey_lee
15.06.2004, 15:26
marco gelsin..ama ali günes hayir

Atmaca
15.06.2004, 15:34
Bizi satani ben istemem

Ulen adama 50 bin dolari cok gördük.Oda cekti gitti.Sanki babasinin ocagiydi.Tabi gider.

Tolgaa6161
15.06.2004, 16:20
o mu satti bizi, yoksa ozkan sumermi satti.

http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley17.gif

tsakrep61
15.06.2004, 16:48
o mu satti bizi, yoksa ozkan sumermi satti.

http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley17.gif

imza

schumi
15.06.2004, 19:06
thijs ile üç dört saatte bir farkli haber çikiyor isin ilginç yani iki haberde yönetim kaynakli simdide süleyman atal bu transferde sona gelindigini ve isin bitmek üzere oldugunu açiklamis...

yani bu bir taktikse pes dogrusu bu kadar da sik taktik degisirmi yahusmileys/smiley4.gif

Tolgaa6161
15.06.2004, 19:34
Arkada$lar Thijs iyi bir futbolcu 2002-03 sezonunda 15 gol atmi$ bir orta saha oyuncu icin muthi$ bir $ey duran toplarin ustasiymi$ in$allah TRABZONSPORumuza kazandirirlar bizim yoneticiler.

ts_fan
15.06.2004, 19:49
bu is yemin ediyorum biktirdi resmen paptya falina döndü yeter be kardesim ya alisinlar, ya alamasinlar...bi thijs'le transfer sezonu bitti beeeeesmileys/smiley7.gif

schumi
15.06.2004, 19:56
yani ta 20 gün önceden transferler 3 yabanci 3 de yerli olmak üzere 6 oyuncuyla beraber kampa girecegiz herkes beklesin ve görsün dediler bugün 15 haziran ortada hiç gelisme yok bu biraz can sikiyor bari bu kadar ugrastiklari bi adami ellerinden kaçirmasalar...

kutoz
15.06.2004, 20:17
Gecen sezon yakaladigimiz ivme ile bu takimin bu yilda yeterli olabilcegini dusunursek, hayal kirikligi yasayabiliriz. Evet Turkiye'nin en iyi futbolculari bizde. Yilin en iyi iki transferini de yaptik, Fatih ve Gökdeniz'le imzalayarak. Allah nazardan saklasin, bir haftalik yokluklarinde takimi sirtlayabilecek kapasitede futbolculara da ihtiyacimiz var. Ustelik sampiyonlar ligide var onumuzde. Adim gibi eminim ki, on elemeyi de gecip oraya da kalacagiz. Ve biz turnuva takimiyiz, avni aker'de 4'te 4 diyorum. Ama uc kulvarda savasabilecek bir kadroya ihtiyacimiz var. Kisacasi 2-3 takviye ile bu isi bu yil bitiririz...

butun arkadaslarime sevgilerimle...smileys/smiley17.gif

ts_fan
15.06.2004, 20:20
kardes nasil olur avni aker'de zaten üç maç var...

schumi
15.06.2004, 20:22
GRUPTAN ÇIKTIKTAN SONRAKI MAÇIDA SAYDI HERALDE

Harun-61
16.06.2004, 00:03
sabirlar tükenme durumuna geldi...!

QuakeviL
16.06.2004, 00:27
Bu arada arkadaslar Fatih Tekke hala sakat hatta ön eleme maçlarini bile kaçirabilirmis. Bu Augustine geçen yilkigbi koca senede 3 gol atmaz insallah. Ya kardeslerim bu Thijs i ben avrupadan futbol programlarinda hep görüyordum,2 -3 kez frikik attigini gördüm, geri kalani da ortasahada basan bi adam, öle bi arkadas yazmis Van de Paar gibidir diye. Öncelikle söyliyim kardesime de Paar Ofansif ortasahaydi, hollanda liginin de en ii oyun kurucularindandi, bizde tutmadi, çünkü belçika ve hollanda liglerinde futbol ülkemizdeki gibi süratli oynanmiyor.. Thijs ise defansif ortasaha ancak yine ayni süphe var, yavas bir ligde oynamak daha kolay ve de belçikali oyuncular (zenci olanlar hariç) agir oyuncular. Inaniyorum ki Aurelio Thijs den çok daha faydali olur.

Aurelio nun gidisine de deginirsek, bonservisi elinde olmasina ragmen Ankaragücüne Augustine için para ödeyen yönetimimizin , bana acil elli bin dolar verin, sonra maasimdan düsersin diyen Aurelio yu arsiz doyumsuz olarak suçlamasidir. Ben dönmesinden yanayim,benceTürkiyede oynayan en iyi yabancilardan..

Bordomavi08
16.06.2004, 05:59
Aurello'nun dönmesi diye bir sey söz konusu bile degil. Medyanin uydurdugu haberlerden biri. FB geçen sene orta sahasini ayakta tutan bir oyuncuyu gönderecek kadar saf degil bu bir. Göndermeye kalksalar bile sampiyonluk yolunda çekisecekleri Trabzonspor'a vermeleri çok zor. Zaten Daum açiklama yapmis Aurello kesinlikle kalacak diye. Geçmise dönmeye gerek yok. Gelecege bakmak lazim. Transferde artik imzalar attirilmali. Kampta basladi. Bir an önce kadro tam olarak sekillenmeli.

Ahmet Erkan Sezgün
16.06.2004, 06:21
Evet kamp basladi,fakat ortada Celalettin disinda tek bir oyuncu yok.Hatta is o hale geldi ki gönderilmesi kararlastirilan oyuncular,transfer yapilamamasi nedeniyle geri çagriliyor ! Sampiyonlukda ki rakipler birer birer oyuncu alirken biz hala bekliyoruz tren kaçsin diye ! Simdi gene bazi arkadaslar Monaco gibi takimlari örnek gösterecek fakat oradaki oyuncu kadrosuna bakan yok sanirim ! Onlar kaç maça 17 kisi ile çikdi acaba ? Neyse konumuza dönersek,bu is böyle yürümeyecek gibi,yakinda Hocamizda isyan ederse kimse sasirmasin.Genis kadro denildi birakin genis kadro kurmayi,korkarim geçen sezonu arayacak takim.

Trabzonspor gibi bir kulüp egerki 800.000-1.000.000 dolara oyuncu alamayacaksa bu yönetim zamaninda isimiz çok zor demektir.Hala sabirliolun gibi kelimeler dolasiyor ortalikda,neyin sabri anlamadim ! Kamp basladi bir takimin kaynasmasi için en önemli safha,geçen sezon yasadik bu olayi.Ben kisisel olarak yönetimin Hocaminizn istedigi oyunculari alacagina inancimi kaybettim.Umutlu olmak güzel sey ama görünen köyde klavuz istemez.

Basarilar

Sevgiler Saygilar

kelkitli29
16.06.2004, 07:45
Yönetime Güvenim sonsuz.
Oyuncu alamadik iyede hic bir sikintim yok.
Alamazsak Hicte sinirlenmem. SAMPIYON OLACAGIZ.

Transferle yada Transfersiz.

Akin-61
16.06.2004, 09:18
harbiya rezaltin daniskazi 1milyon $abile topçu alamiyoruz yönetime sonsu güvencemiz vardiyorsunuz yav bu takima taransfer olamadna sanpiyon felan olmayiz borç batagindaki cimbom bile ne futbolcular oliyoe bizden bi cacik olmaz kimse kusura bakmasin...

ozcan_asanoglu
16.06.2004, 09:25
valla benim de sabrim kalmadi, arti baskan'a di kizmaya basliyorum...kamp basladi transfer yok...ist. takimlari kadar olmasa da biz de harcamak, borçlanmak zorundayiz...yatirim yapip kazanacaksin, ödeyeceksin..risk var tabiki..risksiz kazanç olmaz..bu demek degil ki sorumsuzca harca...

öyle çok transfere de ihtiyaç yok zaten bana göre..orta sahaya teknik, top dagitan bir adam, kenarlara alternatif olabilecek bir veya iki kisi...aylardir avrupaya gidiyorlar, ziya hoca kaç defa gitti...bu is yine gökdeniz-fatih'in sirtina kalirsa her cephede hüzün yasayabiliriz...baskanimiza "titre ve kendine dön" diyorum...

EmrahYalçınalp
16.06.2004, 11:08
Bilmeyen de 'tüm transferler' basligi altinda 10 sayfa yazilmis sey görünce dünyayi aldik sanirsmileys/smiley36.gifBi Celalettin için 10 sayfa laf konustuk demeksmileys/smiley36.gif

trapezus61
16.06.2004, 12:07
Tamam yönetime güveniyoruz, baskani ve hocayi seviyoruz ama bu kadarda olmaz ki... 6 aydir bir tane bile adam alinamaz mi bu takima?? Defalarca ne diye gidip geldiniz yurt disina. hadi bonservisini alacak paraniz yok neden digerleri gibi kiralama yoluna gitmiyorsunuz? En azindan sampiyonlar ligi için böyle yapilamaz mi???

Sadece bos bos konusuyorsunuz...

TARAFTARIN SABRI TÜKENMEK ÜZERE... ONA GÖRE!!!

uno22
16.06.2004, 12:31
Arkaslar Bizim transfer falan yapmamiz zor gözüküyor Bizim ilgilendigimiz adamlar ufak takimlar bile alabiliyorsa siz düsünün gerisinismileys/smiley7.gif

İleli
16.06.2004, 12:32
racing genk baskani bile deli oldu ''yeter artik baskanlik hayatimda boyle bise gormedim bi tamam diyorlar bi vazgeciyorlar boyle sey gormedim ben'' aynen boyle dedismileys/smiley36.gif!

OfluMulkiyeli
16.06.2004, 12:33
benim sitemim, bu kadar yutrdislarina gidilmesine!!! ucuza iyi oyuncu alamayiz, bu kesin; o zaman ne diye bu kadar efor sarfediyoruz bunlar için! altyapiya agirlik verelim; ayni emegi ilgiyi oraya göstersek ne yildlizla rçikartiriz.!!

daha önce dedigim gibi türkiyede oynayan yabancilar için çabalayalim; alabilirsek ancak onlardan aliriz!!

trapezus61
16.06.2004, 12:37
Baskan saat 12.30 itibariyle yaptigi açiklamada bütün taraftarlardan sabir istedi. taraftarlardan sabirli olmasini isteyen baskan Atay Aktug teknik yönetimin istedigi bütün oyunculari alacagiz diye açiklama yapti...

HADI ARTIK BASKAN HAYIRLISI DIYELIM... AMA BIZ TARAFTARLAR OLARAK ARTIK LAF DEGIL ICRAAT ISTIYORUZ...

uno22
16.06.2004, 12:43
Sayin Arkadaslar, Ben bu transfer konusunda suçlu olarak yönetimi görmüyorum. Bizlerde taraftar olarak takima destek vermeliyiz. Kacimiz kulübe üye kacimiz kulübün sapkasini aliyoruz.100.000 üye isi ne oldu? Kombine biletler ne oldu? Istanbul takimlarinin taraftari öglemi yeni formalardan kazançlari bizim bütçemiz kadar. Bisiler yapmali herkesi takimin yanina çekmeli, takim herzaman taraftarindir

QuakeviL
16.06.2004, 13:14
Fenerbahçe 15.000 Alex formasi satmis.. Bizde 15 tane yesil forma satariz artik.. Ayrica Ibrahim Toraman besiktasa gitmis.. Rezil mi oluyoruz sizce de ? Biz bu kadrolarla nasil bas edicez ya, Bisconti dedikleri herif de 32 yasinda benden sölemesi..

trapezus61
16.06.2004, 13:24
Fenerbahçe 15.000 Alex formasi satmis.. Bizde 15 tane yesil forma satariz artik.. Ayrica Ibrahim Toraman besiktasa gitmis.. Rezil mi oluyoruz sizce de ? Biz bu kadrolarla nasil bas edicez ya, Bisconti dedikleri herif de 32 yasinda benden sölemesi..

Kendimizi bu kadar küçük görmeye gerek yok. bu bahsettigin hic bir takimda bir Fatih, bir Gökdeniz, bir Tolga, bir M.Yilmaz, bir Yattara yok...

neticede biz TRABZONSPORUZ... EZER GEÇERIZ ICABINDA...

Ahmet Erkan Sezgün
16.06.2004, 13:55
Anlamadigim tamam sabirli olalim ama zamanimiz kalmiyor yavas yavas.Diger sampiyonlukda iddali olan takimlar gibi ön eleme gibi bir durumumuz olmasa deriz ki bekleyelim olacak diye ama bakin kamp basladi ve zaman git gide daraliyor.Bu gelecegi söylenen elemanlar ne zaman gelecekde takima uyum saylayacak ?

Bazi arkadaslar transfer yapilmasada Fatih ve Gökdeniz var demis,bu oyuncularimiz hiç mi sakatlanmayacak,hiç mi cezali duruma düsmeyecek ? Yapmayin atmakla olmuyor bu isler gerçekci olmak gerekiyor.Rakipleriniz güçlenirken siz oldugunuz yerde duruyorsunuz !

Bir arkadas taraftar hakkinda birseyler söylemis.Kiymetli hocam kombine bilet,forma,100 bin üye kampanyasi güzelde adama sormazlarmi sen yönetim olarak ne yaptin diye ? Diger takimlar çok kombine satmis ezikbahce ve tüysüz kartal satar tabii adamlar oyuncu aliyor ve insanlarda onlari görmek,formalarini almak için siraya giriyor.Peki dissiz aslan satabiliyormu dediklerinizi,kesinlikle hayir.Yatirim yapmadan kar elde edemezsin,bunun örnegi yok.Her sene ayni futbolcularin formalari alinir mi ? Örnek benim elimde 3 tane Fatih,2 tane Gökdeniz,1 tanede Tolga formasi var.Simdi ben gene ayni oyuncularin formasini mi alayim ? Yapmayin,yatirim yapacaksin,riske gireceksin sen yönetim olarak,sonra eger ben taraftar olarak karsiligini vermezsem laf söylersin,yoksa hep ayni formalar satilmaz !

Bazi maçlara 17 kisilik kadro ile gittigimiz sakin unutlumasin ! Basakan kimse merak etmesin diyor ama ne zaman onun bilgisini veren yok,sabir tasi olduk,çatlayacagiz yakinda.

Basarilar

Sevgiler Saygilar

FANATIK61
16.06.2004, 14:17
Thijs yarin imzaya geliyor.

Guests
16.06.2004, 14:33
nihayet adam imzaya geliyor bizi bu kadar oyalayan bu sahsin iyi futbolcu olmasi gerektigini düsünüyoruz hayirlisi olsun

QuakeviL
16.06.2004, 15:18
Arkadaslar belçikada oturan bir yakinimla görüstüm, kendisi tam bir futbol hastasidir, dedim thijs i bir sorayim. Ne kadar dogrudur bilemem ama ona genk in zidane' i diyorlarmis, harika bir oyun kurucu ve çok heybetli bir adam dedi. Genk taraftarlari kulübe satilmasin diye çok baski yapmislar ve adam kendisi gitmek istedigini açiklamis Tv de bir kanala.. Trabzonspor.org.tr de de geldigi yaziyor. Insallah hayirli olur. Ayrica Trapezus61 kardesim ben trabzonu küçük görmüyorum, benim kizginligim yönetimin politikasina.

schumi
16.06.2004, 15:32
eee ilk yabanci transferimiz hayirli olsun, yok zaten herifte topcu tipi varsmileys/smiley2.gifo konuda bir endisem yok!!

Efrasiyab
16.06.2004, 15:45
ya arkadaslar bu kadar sabirsiz olmayin diger takimlara bakin kac tane transfer yaptilar bakmayin 3 suluklerin yaygaralarina fener napti alexi aldi digerleri kesinmi hayir besiktasta 2-3 tane yararli aldi bizde alicaz merak etmeyin ben sahsen bizim yonetime cok guveniyorum dunyanin borcuna girerek oyuncu almaktansa almamak daha iyi.

schumi
16.06.2004, 15:51
ya arkadaslar bu kadar sabirsiz olmayin diger takimlara bakin kac tane transfer yaptilar bakmayin 3 suluklerin yaygaralarina fener napti alexi aldi digerleri kesinmi hayir besiktasta 2-3 tane yararli aldi bizde alicaz merak etmeyin ben sahsen bizim yonetime cok guveniyorum dunyanin borcuna girerek oyuncu almaktansa almamak daha iyi.

iyi güzelde bizim sabirsizligimiz sezonu onlardan 2 hafta önce açmis olmamiz ve temmuzun 20 lerinde öneleme maçimizin olmasi, yoksa tabiki onlarda daha yeni basladilar transfer yapmaya!!

Efrasiyab
16.06.2004, 15:55
sumi oyle demek istemedim bazi arkadaslar yazmis yonetime guvenim kalmadi-sabrimiz tasiyor falan

hayir yani ne oluyor kaciyomu oyuncular ne bu telas alin iste celaleddin ve thijs ikiside direkt 11 de oynayabilir oyuncular insallah devamida gelir

panik yok!

trabzonsporlu61
16.06.2004, 15:55
Kulüp yöneticilerinden alinan bilgiye göre, 26 yasindaki orta alan oyuncusuyla kesin olarak anlasmaya varildigi, Belçikali futbolcunun yarin saat 17.00'de Trabzon'a gelerek, 18 Haziran Cuma günü Mehmet Ali Yilmaz Tesisleri'nde düzenlenecek olan törenle TRABZONSPOR ILE SÖZLESME IMZALAYACAK.

TRABZONSPORUMUZA HAYIRLI OLSUN SONUNDA ALABILDIK BIR YABANCI.TAKTIK TUTTU HELAL YÖNETIME.

Efrasiyab
16.06.2004, 15:58
iste diyorum ya panik yapmayin allah askina zaten basimiza ne geliyosa hep bu sabirsizligimizdan hep buacelecigimizden geliyo

schumi
16.06.2004, 16:08
birazda 15 hazirana transferleri yetistirecegiz demelirinden kaynaklaniyor taraftarin endisesi ama tabikide sagduyulu olmamiz sart

trapezus61
16.06.2004, 16:26
HOSGELDIN THIJS.... INSALLAH SAMPIYON TRABZONSPORUN KADROSUNDA SEN DE ALIRSIN YERINI...

metehan
16.06.2004, 16:29
Arkadaslar, TS taraftari sabretmeyi bilir, biraz daha sabirsmileys/smiley1.gif

Baskan, bugün bir açiklama yapmis ve hocanin istedigi tüm oyuncularin alinacagini söylemis. Transferlerin uzamasinin nedeni olarak da Avrupa'danoyuncu almanin zorlugunu göstermis.Thijs için ne kadar bonservis verecegiz bilmiyorum ama eminimki ilk gün istenenin yarisi veya 1/3 daha azi bir rakamdir. Bu durumu da gözardi etmemek lazim.

TS'un baskaninin sözüne güvenmemiz lazim. Umarim bu transferler bir an önce biter de takim uyumu saglanir.

Atmaca
16.06.2004, 16:53
Thijs midir , nedir bir isimde bukadar sessiz harf olur mu, bilmem ama, en az iki kisi daha lazim bu takima.

l-m
16.06.2004, 16:57
Ismöindeki harfler sessiz,kendisi eminimki ortaligi birbirinw katacak.Ziya Dogan ve Yönetime güveniyorum.Futbolculari söylemeye gerek yok sanirim.Biraz daha sabir.smileys/smiley2.gif

Punisher-61
16.06.2004, 17:16
Bu Bernd Thijs kesin iyi bir futbolcudur....kendisi daha 25 Yasinda Genkin kaptani oyun kurucusu....Galiba taraftarinda sevdigi bir futbolcu genkinziyaretci defterindebir cok kisi seni cok özleyecegiz yaziyor...mesela ben kötü fubolcuyu özlemem öyle degil mi ama smileys/smiley36.gifsmileys/smiley4.gif

schumi
16.06.2004, 17:43
bu oyuncu hakkında daha detaylı bilgiye ulaşabilecekler varsa bizimle
paylaşsınlar mesela nasıl bir oyuncu kaç gol atmış oyun kurucumu yoksa
kanat oyuncusumu??????

istanbluesband
16.06.2004, 18:01
http://www.transfermarkt.de/index.html?anz=/spieler/spieler_ (http://www.transfermarkt.de/index.html?anz=/spieler/spieler_details.php4?spieler_id=13368) details.php4?spieler_id=13368

yeni oyuncu coktan trabzonlu oldu bile...

chota
16.06.2004, 18:02
Thijs ayni Giggs gibi bir tane sesli harfi var.

ARAGORN01
16.06.2004, 18:05
Takimimiz Belçika Genk takiminin kaptani Bernd THIJS ile anlasmaya vardi.Belçikali futbolcu yarin(17.06.2004) aksam saat 17:00?da Trabzon?a gelecek ve Cuma(18.06.2004) günü kendisini Trabzonsporlu yapacak olan imzayi Mehmet Ali Yilmaz Tesislerinde atacaktir.

Bernd Thijs Bilgileri

Forma Numarasi: 14
Dogum Tarihi: 28.06.1978
Dogum Yeri: Hasselt
Uyrugu: Belçika
Boy: 1.86
Kilo: 82 kg
Mevkii: Ortasaha
Oynadigi Kulüpler: S.K. Wellen, R. Standard Luik, Genk

iyi bir frikikçi oldugu söyleniyor. Defansif ortasaha olmasina ragmen , sezonda 10 golden asagiya atmiyormus

Akin-61
16.06.2004, 19:07
Usaklar saka makada bizden iyi transfer komitesi olur yönetim tarnsfer islerini BMN ya biraksin biz futbolcu onerelim :)

Şahinoğlu
16.06.2004, 19:09
Hayirli olsun insallah De Paar gibi çikmaz..

Berk Akçay
16.06.2004, 19:20
çok iyide su adamlan bi anlasabilsek bakalim neler yapabilecek

QuakeviL
16.06.2004, 19:55
Ya adam ön libero mevkiinden playmaker lik yapiyor, onun disinda mücadeleci bir yapisi varmis, uzaktan sut ve frikiklerden golleri var, fizigi çok güçlü, genk in ortasahasini skoko gittikten sonra ayakta tutan tek adam oldugunu ve o da gitti simdi genk ne yapicak diyorlar. Oyun sitili olarak bizim benzetebilecegim oyuncu yok, ama ortasahada toplar onda toplaniyor, çok üstün bir teknigi yok müthis ince çalimlar atmiyor ama ortasahanin kilidini çözen bir adam, dogru zamanda dogru yere verdigi paslarla tek basina maçi kurtarabiliyormus. Ayrica dedigim gibi özellikle TGRT de bir golünü gösteriyorlar valla ben bayildim. Insallah bizde daha da üstüne katar. Ya arkadaslar hersey bir yana da bizim forvetimiz yeticek mi sizce?

Harun-61
16.06.2004, 21:36
deli oldum haaaa. nedir bu yaaa, birgün vazgecdik diyoruz-öteki gün yine bizde , ne is abi yaaaaaaaaaa...

Harun-61
16.06.2004, 21:39
Thjis'in kendi web sayfasi :

bu is oldu galiba: smileys/smiley32.gif

http://www.bernd-thijs.be/

Laz_61
16.06.2004, 22:31
neyse ilk transferimizi yaptik...valla sonunda üye oldum ya ALLAHA sükür...ne zor ismis

My
17.06.2004, 00:01
Yönetim elinden geleni yapmaya çalisiyor. Thijs' in nasil bir futbolcu oldugunu bilmiyorum ama Ziya Hoca' nin israrla istedigine göre ii bir futbolcu. Biraz daha takviye yaparsak eminimki çok ii isler yapicak takimimiz. Istanbul' un simarik kara paracilari ünlü futbolcu alsin ama takim ruhunu, takim olma özelliini alabilirlermi. Eskidenmis o bir futbolcu oyunu tek basina kazanacak. Defans tas gibi, forvette Fatih ve Gökdeniz ( aha yildizsa yildiz iste, bu para babalari degilmi bunlarin pesinde milyon milyon dolarlari akitan ) orta sahaya daiki üçtane daha söyle dise dokunur transfer yaparsak bence çok çok ii oluruz. Ben hem yönetimimize hem hocamiza hem de takimimiza güveniyorum. Allah baslarini öne egmesin. Bu saltanat sona erecek, lami cimi yok bunun...!!!

Emorfo
17.06.2004, 00:06
SALTANAT YIKICILAR GERI DÖNDÜ

Punisher-61
17.06.2004, 09:39
Önemli olan Takima Uyum saglamasi...smileys/smiley1.gif

Akin-61
17.06.2004, 09:58
ewet benimde tek tutardalim ziya hocanin bu futbolcuyu ozellikle çok istemse iziya hoca istedi ise vardir bir bildigi diyorum.

Badaloğlu
17.06.2004, 10:17
Asbaskan Sakar, müjdeyi verdi:
THIJS IMZAYA GELIYOR
<TABLE bgColor=#ffffff border=0 cellPadding=4 cellSpacing=4 height=100 width=609>
<T>
<TR>
<TD vAlign=bottom width=1418>

http://www.karadenizgazete.com/gazete/2004/read/today/spor01.jpgBelçikali oyuncunun ilk olarak Trabzon'a gelecegini belirten Nevzat Sakar, "Önce saglik kontrolünden geçecek. Daha sonrada imza atip kampa katilacak" dedi

Thijs ile 4 yillik sözlesme imzalayacak olan yönetim, Belçikali oyuncuya 300 bin Euro'dan baslayarak, her yil 50 bin Euro'luk artisla ödeme yapmayi planliyor

4 YILLIK IMZA
Trabzonspor'da transferi yilan hikayesine dönen Belçikali oyuncu Thijs'in transferi mutlu son ile bitiyor. Yaklasik 20 gündür Genk Kulübü ile temaslarini sürdüren ve Belçikali oyuncunun bonservisi için 1.5 milyon Euro'dan pazarliga baslayan Bordo-Mavililer, sonunda istedigi fiyati kabul ettirdi. Thijs için kulübüne 750 bin Euro verecek olan Bordo-Mavililer, Belçikali oyuncu ile 4 yillik sözlesme imzalayacak.
ÖNCE KONTROL
Bordo-Mavili yönetimin, Belçikali oyuncuya ise ilk yil için 300 bin, ikinci yil için 350 bin, üçüncü yil için 400 bin, dördüncü yil için de 450 bin Euro ödeme yapmayi plandigi ögrenildi. Trabzonspor Asbaskani Nevzat Sakar da, Thijs'in bugün Trabzon'a gelecegini ve saglik kontrolünden geçecegini söyledi. Sakan, Thijs'in ayni gün imza atacagini da belirterek, "Daha sonra Gede'ye giderek kampa katilacak" dedi.
INCE ELEYIP...
Asbaskan Sakar, Trabzonspor'un sokaga atacak parasi olmadigini da belirterek, "Biz transferde ince eleyip sik dokuyoruz. 400-500 bin dolarlik oyuncularlik oyuncularin kulüpleri bile biz talip oldugumuzda milyon dolarlar istiyor. Thijs için de kulübünü 1.5 milyon Euro istedi ancak sonunda bizim verdigimiz rakami kabul ettiler ve transferi sonuçlandirdik" diye konustu.

</TD></TR></T></TABLE>

Badaloğlu
17.06.2004, 10:18
Usaklar o degilda bu usakta da havali havali havuç kafalismileys/smiley36.gif

kurt61
17.06.2004, 10:23
YALNIZ ADI TRIBÜNE ÇAGRILMASI ZOR BI AD...:)

YILLAR ÖNCE SEZON AÇILIS MAÇINDA ISTANBULDA BESIKTASI 2-1 YENDIGIMIZ MAÇTAYDIM. O MAÇ BIZIM ÖZKAN SÜMERIN SÜPER 3 BREZILYASININ ILK MAÇIYDI. 2000 TRABZONLU INÖNÜ STADINI ÇINLATMISTIK. AMA MAÇTAN ÖNCE BREZILYALILARI TRIBÜNE ÇAGIRIRKEN EPEY BI ZORLANMISTIK:) BIRIMIZ AULERYO BIRIMIZ ÖLERYO BIRIMIZ OLURYA..ADAM KENDININ ÇAGRILDIGINI FARKETMEMISTI..3. BREZILYANININ ADINI BEN BILE HATIRLAMIYORUM:) BIRAZ ÇALISALIM BARI MAÇTAN ÖNCE

Badaloğlu
17.06.2004, 10:36
YALNIZ ADI TRIBÜNE ÇAGRILMASI ZOR BI AD...:)

YILLAR ÖNCE SEZON AÇILIS MAÇINDA ISTANBULDA BESIKTASI 2-1 YENDIGIMIZ MAÇTAYDIM. O MAÇ BIZIM ÖZKAN SÜMERIN SÜPER 3 BREZILYASININ ILK MAÇIYDI. 2000 TRABZONLU INÖNÜ STADINI ÇINLATMISTIK. AMA MAÇTAN ÖNCE BREZILYALILARI TRIBÜNE ÇAGIRIRKEN EPEY BI ZORLANMISTIK:) BIRIMIZ AULERYO BIRIMIZ ÖLERYO BIRIMIZ OLURYA..ADAM KENDININ ÇAGRILDIGINI FARKETMEMISTI..3. BREZILYANININ ADINI BEN BILE HATIRLAMIYORUM:) BIRAZ ÇALISALIM BARI MAÇTAN ÖNCE

Yahu sizde toptan çagirsaydinizya!...Brezilyali usaklar buraya yumruk havaya diyesmileys/smiley36.gif

trabzonsporlu61
17.06.2004, 11:19
ula bu adam yüz bakimindan ayni bizim fatih tekeye benziyor.smileys/smiley32.gif

QuakeviL
17.06.2004, 11:28
Adamin adi T I Y S diye okunuyo arkadaslar :)

kurt61
17.06.2004, 14:08
SAK SAK TIYS SAK SAK TIYS smileys/smiley36.gif

EVET EVET OLUYO SORUN YOK..

Muhalif
17.06.2004, 14:18
hayirli olur ins.. ama belçikali olmasi en büyük soru isareti.. ben yine de ne oldugunu bildigimiz bir saidou yu tercih ederdim bu kapali kutuya..

Badaloğlu
17.06.2004, 14:18
O zaman TIYS buraya yumruk havayasmileys/smiley32.gifTIYS buraya yumruk havayasmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley19.gifsmileys/smiley19.gifsmileys/smiley19.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley19.gif

Şahinoğlu
17.06.2004, 14:35
YÜRÜ BE THIJS

Magnolia
17.06.2004, 14:36
Ziya Dogan " Maradona beklemeyin " diyor...Zaten beklemiyoruzsmileys/smiley1.gif

Harun-61
17.06.2004, 14:42
SALTANAT YIKICILAR GERI DÖNDÜ

+1967

Şahinoğlu
17.06.2004, 14:43
Maradona takimda var zaten Fatih Tekke ama çok kirdi bizi bakicam Bolu'daki ruh halineiyimi degilmi diye inslallah iyidir isteklidir..

Efrasiyab
17.06.2004, 18:30
tiys mi yoksa tijis diyemi okunuyo

oylama TIYS diyenler-TIJIS diyenlersmileys/smiley4.gif

kuzey_lee
17.06.2004, 19:31
transfer konusunda yönetim sinifta kaldi..kim ne derse desin kaldi..

aklima degisik senaryolar geliyor..

örn:volkan ve tolganin transferinde MAY in payinin büyük oldugunu duymustuk..hatta MAY transfer için kulube para verecegini söylemisti..simdi ise yönetimin arasi bozuk..o yüzden maddi olarak rahat degiller gibime beliyo

ts_fan
17.06.2004, 20:07
yafatih Allah korusun bu yönetimde MAY'in eline bakacaksa ayvayi yemisiz beee...