PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tüm Transferler(2004-2005)

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 [7] 8

Özkan Erdem
09.08.2004, 17:00
celalettin e bonservis ödemedik.. Ayrica alt yapimizda bir adem göremiyorum ben.. O bahsettigin Fener, Alex, Serkan Balci, Deniz Baris, Önder Turaci veFabiano ya bonservisödedi..Wisla Krakov dan hangi oyuncuyu istedigimize dair kesin bir bilgin varmi yoksa kulaktan dolma bir haberle onlarin aldiklarimizdan daha iyi oldugunu mu söylüyorsun.. Ademile Celalettin in begenmedigin özellikleri nelerdir.. Thijs hakkinda bu kadar kisa sürede nasil karar verdin.. Biraz bahsedermisin

unyelimetin
09.08.2004, 18:19
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=400><T>
<T>
<TR bgColor=#ffffff>
<TD vAlign=top align=left width=276>

KAYNAK TRABZONHABER.COM

FLAS..FLAS.. ÖZGÜR TRABZONSPOR'DA
</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top align=left width=276>Denizli Baskani Zafer Katranci, Özgür'ün Trabzon'a transferinin bugün bitebilecegini açikladi. Son kez görüseceklerini belirten Katranci, "Atay Aytug, kiramayacagim kisileri araya sokup, 'Sampiyonlar Ligi'nde Türkiye için mücadele edecegiz. Özgür'e ihtiyacimiz var' dedi. Isin ucunda ülke çikari varsa, katkida bulunmak isteriz" dedi.

</TD></TR></T></T></TABLE>

trabzonhaber.com'a inanmiyorum artik.Bu sene kaçinci futbolcuyu transfer ediyorlar bize!Thomas ve Batista'nin transferi de ilk olarak bu siteden duyulmustu!

grandiose
09.08.2004, 19:17
küllüm yalan

Özkan Erdem
09.08.2004, 20:19
o site gazetelerde çikan haberleri yayinliyor..

furkanca
09.08.2004, 20:47
Artik bu saatten sonra transfer çok da önemli degil.

tswonder
09.08.2004, 20:54
bizim yönetim belkide sampiyonlar ligine kalip kalamayacagimizin sonucuna göre hareket etmek istediginden, görüsmeleri yapiyor fakat olayi sonlandirmiyordur. para gelirse alacak, gelmezse birakacak smileys/smiley24.gif

Tandogan
09.08.2004, 21:03
bizim yönetim belkide sampiyonlar ligine kalip kalamayacagimizin sonucuna göre hareket etmek istediginden, görüsmeleri yapiyor fakat olayi sonlandirmiyordur. para gelirse alacak, gelmezse birakacak smileys/smiley24.gif

Zaten su anda görünen de o.Yönetimin parasi yok, Sampiyonlar Ligi'nden gelecek paraya güveniyorlar herhalde.Ama o zaman tüm transferler hazirlik kampina hazir olacak diye açiklama yapmasalardi.Hazirlik kampini biraktik; lig basladi, halâ daha transferi konusuyoruz.Bu gidisle bu topic yorum rekoru kiracak gibi.

lazkaya
09.08.2004, 21:29
Baskan Dynamo Kiev maçindan sonra transfer yapabiliriz demis.Hadi hayirlisi...

Serkan K007
10.08.2004, 00:22
Eger alirsak cok fayda goruruz

su an cok lazim

Tolgaa6161
10.08.2004, 01:22
yarin in$allah iyi bir sonucla ayrilariz ba$akanimizda TRABZONSPORumuza ozgur buazizi ve mert korkmazi alir bu uc futbolcu bize cok yararli olacaktir

the king
10.08.2004, 03:58
ARKADASLAR KACAN BALIK BUYUK OLURMUS SOZUNUN NE KADAR DOGRU OLDUGUNU BIR KEZ DAHA GORDUK. BIZIM ISE YARAMAZ DIYE GONDERDIGIMIZ SOMERS HAFTA SONU JOHANN CRUYFF KUPASI ICIN FC UTRECHT- AJAX MACINDA OYUNA 84. DAKIKADA GIRMESINE RAGMEN AJAX'A 2 GOL ATMIS. TAKIMINA SENENIN ILK KUPASINI KAZANDIRMIS.

SIMDI DUSUNUYORUM BIZDEMI BITUHAFLIK VAR. BU ADAM BIZDE OYNAYAMIYORDU DA BASKA TAKIMA GIDINCE MI ACILDI. BENIM AKLIM ALMIYOR . ANLAYAN VARMI BU DURUMU?

metehan
10.08.2004, 11:30
Arkadaslar olaylara ne kadar günlük baktigimizin en güzel örnegi. Sommers bir maçta 2 gol atti diye ortalik ayaga kalkti. Sommers TS'da gol atmiyor muydu? Yani bunda bu kadar abartilacak ne var?

Ha "Sommers kalsa iyi olurdu" diyorsak o tamam. Sommers, üst düzey bir oyuncu degil, maçin kaderini etkileyecek yetenekleri yok. Ama sorun çikarmayan, profesyonelce davranan, kisiligi düzgün bir adam. TS'un mevcut kadrosunu dikkate aldigimizda "Sommers kalsa iyi olurdu" diyebiliriz. Ama hepsi bu, 2 gol atti diye bu kadar abartmaya gerek yok. Kaldi ki bir oyuncu bir baska takimda daha iyi performans da gösterebilir. Bir sezon geçsin bakalim Sommers yeni takiminda neler yapmis olacak.

Emorfo
10.08.2004, 11:33
Transferler zamaninda yapilmaliydi. Kaz gelecek yerden tavuk esirgenmez derler. E dogru demisler.

Tandogan
10.08.2004, 13:11
Sommers iyi bir profesyonel ve iyi bir insandi.Ama yetenekleri sinirliydi.Zaten iki gol attigi maçta da yedekmis,sonradan oyuna girerek iki gol atmis.Bayagi bir süre bizde oynadi.Artik Sommers'i hepimiz taniyoruz.Bizde ancak iyi bir yedek olurdu.Kendisini seviyorum ama yabanci kontenjanini kullanabilecegimiz kadar iyi bir oyuncu degildi bence.Ha simdi aldigimiz Thijs ondan iyi mi derseniz, o konuda bir sey söyleyemem.Sommers ilk günlerinde çok iyiydi,sonradan siradanlasti.Thijs de su an pek randimanli degil ama bakarsiniz sonradan açilir.Biraz beklemek lâzim.Ama "bize hazir topçu lâzimdi" sözüne de katilmamak mümkün degil.

Su an transfer yapilacak mi, yapilmayacak mi konusuna gelince görünen o ki;Sampiyonlar Ligi'ne girersek adam alacaklar,giremezsek transferi kapatacaklar.

trapezus61
10.08.2004, 13:43
BU TOPIC HALA YASIYOR MU???

http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gif

Tandogan
10.08.2004, 13:50

http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gif

Bu gidisle bu topic ölmez...smileys/smiley1.gif

CaMoKa
10.08.2004, 13:53

abicim gene transferi elestiriyorsunuz olmazki böyle yönetime güven sonuna kadar

CaMoKa
10.08.2004, 13:54
Bizi sampiyonlar ligine sokacak adam lazidi

artik cok geç umarim eldeki kadro yeterli olur

ahmetturk
10.08.2004, 14:13
Ya neyi tartisiyorsunuzki Yönetimin tavri belli. Takim Sampiyonlar ligine kalirsa bir degil iki transferde yapicak. Yani Yönetimin parasi yok arkadaslar. Düsünce farkli Yatirim yapalim karsiligini bekleyelim degil ilk önce karsiligini alalim sonra yatirim yapalim mantiginda. Nasil saçma ve islemez bir mantik degilmi?

ahmetturk
10.08.2004, 14:14
Rekor için kaç tane yorum olmasi gerekiyorki?

ibrahim_yattara
10.08.2004, 14:19
arkadaslar hans somers çok yetenekli bir adam degil öyle ya abartmayalim ajax a iki gol atti diye

adamdan saymamistir ajax :)

bakin ileriki maçlarda yine eski beceriksiz somers oluverir

objek
10.08.2004, 15:07
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n">
<T>
<TR height="100%" width="100%" UNABLE="&#111;n">
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">Sommersin yenihocasina nasil oldu bu transfer diye sorduler oda ben bu adami belcikada oynarkengol atma becerisi yuksek bir orta saha oyuncusu oldugu icin beyenmistim fakat trabzonspor bizden hizli cikti ve aldilar sonradan trabzonspor sommersi birakinca gecikmeli olarak almis olduk ve ustun yanlari ise orta saha adami olmasina ragmen (ayak-kafa)gol vuruslari iyi olan birisi kisacasi bu adami birileri sut pozisyonuna sokacak oda uzaktan iyi vuruyor artik giden gitmistir sommersta bol bol trabzonspordan olumlu sekilde bahsediyor yani simdi hasan ucuncuye bile transfer teklifi gelirse sasirmayalim:) saygilar</TD></TR>
<TR hb_tag="1" UNABLE="&#111;n">
<TD style="FONT-SIZE: 1pt" height=1 UNABLE="&#111;n">
<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></TABLE>

te4cher
10.08.2004, 15:20
Sommers'a helal olsun....agir olmasina ragmen iyi futbolcuydu bence....

Muhalif
10.08.2004, 16:35
ya ne sommers de ne thijs.. pek farklari yok.. thijs de çikar yarin 2 serbest vurus golü atar bir hafta konusuruz.. ama aslinda ikisi de yabanci olarak kadroya dahil edilmemeli bence.. 3 yabanci al adam gibi olsun.. fazlasi istemez.. örnek: petko-yattara.. yanlarinda bir de skoko olsa mesela tamamdir.. zaten normal kadromuzda sadece petko ve yattara oynayabiliyor degil mi?

Imdat
10.08.2004, 16:39
Thisj 2e gelene kadar su Agustine in postalanmasi lazim ..

kisir adam Bushi gibi oldu eleman..

bize gelen hiçbir forvet gol atamiyor kadesim acaba takim onlari içine sindiremiyor mu ..

Yattarayi bile sindiremiyor bizimkiler ,

denizci61
10.08.2004, 17:04
Bu Thijs nasil bir topçu anlamadik gitti. Yok o degil hiç adapte olacak bi tipide yok gibi..Hayirlisi diyelim bekleyelim bakalim..

tigin
10.08.2004, 17:18
bencede thijs konusunda biraz bekleyelim adam daha 10 dakka top oynamadi biraz sabirli olun önümüzde daha çok maç var ve bu kadro darliginda .........neyse.smileys/smiley5.gif

ahmetturk
10.08.2004, 17:26
Kayseri maçinda seyrettigim kadariyla ne yaptigini bilen teknik fakat fazla hareketli olmayan bir futbolcu gibi gördüm. Tümer stili gibi geldi bana

Özkan Erdem
10.08.2004, 17:36
Tümer le ne alakasi var be kardes.. Tümer çalim atan, top süren bir adam, biri hücuma dönük biri savunmaya.. Teknik oldugu dogru, ayaklarina hakim bir adam.. Daha fazla sans bulmasi gerektigine inaniyorum.. Daha önce izledigim bir oyuncu oldugu için rahatlikla söylüyorum, kötü bir transfer degil.. Edited by: QuakeviL61

Tolgaa6161
11.08.2004, 00:27
dinamo kiev maci bitti

hadi yonetim transferleri hallet bakalim

ozgur mert korkmaz buazizi almak lazim

hadi hayirlisi

Harun-61
11.08.2004, 01:26
Sl ligini (bence) %99.99999999999 garantiledik (ins.)

ilk etapda uefa 'dan 6 trilyon ? gelecek...reklam v.s. derken kasa para ile dolacak, bu yüzden yönetim maddi acidan rahatliyacak...artik transfer yapabilirler...!

dinceraydogan
11.08.2004, 08:55
Yönetime transferde etkisizligi konusunda çok elestiride bulunuyorum. Ancak hakkini verebilecegim tek konu var aldiklari oyuncular gerçekten çok faydali.

Celaleddin: Takim banko oyuncusu daha çok daha iyi isler yapacak

Adem : Orta sahada bir dinamo gibi çalisiyr. I.Egeyi yollamasaydik iki tane savasçi adamimiz olacakti.

Thijis : Bu adama zaman verin bence çom iyi olcak

Lee : Onu herkes biliyor takima yararli olacak

Geçen sene aldiklari Tolga ve Volkani herkes biliyor zaten

ahmetturk
11.08.2004, 09:11
Haydi Ziya Dogan in istedigi transferler hemen yapilsin Yönetimi e mail bombardimanina tutalim. Ne dersiniz.

EmrahYalçınalp
11.08.2004, 09:29
Haydi Ziya Dogan in istedigi transferler hemen yapilsin Yönetimi e mail bombardimanina tutalim. Ne dersiniz.

O da bir fikir tabi ama bence kulübe üye, dergiye de abone olmak daha çözüme yönelik bir tavir olur...

ahmetturk
11.08.2004, 09:34
Bir anda herkesi bu bilince kavusturmak zor. Ama sordugum kisiler Transferlere bakiyorlar kombine bilet falan almak için. yani önce transfer mantigi var.

tigin
11.08.2004, 09:36
evetdün aksam thijs'in orta alandaki boslugu nasil doldurup akillica paslar verdigini sanirim herkes görmüstür.augustine gibi birine 1 yil sabrettik ama thijs için o kadar beklememize gerek yok.yakinda ziya hoca onuda kivamina getirir.

Emre7
11.08.2004, 09:46
evetdün aksam thijs'in orta alandaki boslugu nasil doldurup akillica paslar verdigini sanirim herkes görmüstür.augustine gibi birine 1 yil sabrettik ama thijs için o kadar beklememize gerek yok.yakinda ziya hoca onuda kivamina getirir.

Agustine hakkinda düsüncelere dikkat ewet forvet olabilir ama bu adam atmazsamattiririm diyo lütfen dikkat.

Harun
11.08.2004, 09:56

Agustine hakkinda düsüncelere dikkat ewet forvet olabilir ama bu adam atmazsamattiririm diyo lütfen dikkat. ;
sahsen bende agustine begenmiyorum .Tabi bu demek degildirki iyi futbolcu degil.Kaliteli bir futbolcu ama bu kadar süre zarfinda biraz olsun bir gelisme kaydedemedi.Sans verilmiyor deniliyor ama buldugu sanslarida degerlendirimiyor.Yani kisacasi herkesin bekledigi gibi golcü yirtici bir agustine degilde topla fazla oynamayan , basit oynayan biri geldi. bunun yerine daha kaliteli bir futbolcu transfer edilebilir bence.Edited by: Harun

tigin
11.08.2004, 10:00

Agustine hakkinda düsüncelere dikkat ewet forvet olabilir ama bu adam atmazsamattiririm diyo lütfen dikkat.

ne oluyor neye dikkat edecem.bu adam bir senedir bizde daha hala gol atacak.satalim gitsin bari paftan gelen genç yildizimiz göstersin kendini.

Özkan Erdem
11.08.2004, 10:36
Birak gol atmasini dün bir geri pas verdiaz daha gol yiyorduk.. Versinler abi, rizeye forvet lazimmis, zaten yasli abi adam ne gerek var augustine ye.. Zaten Ziya Hoca onu sag kanada alternatif olarak tutuyo.. Bosuna kontenjan isgal ediyor..

Taner Uykuçeken
11.08.2004, 12:28
<TABLE border=0 cellPadding=0 cellSpacing=0 width="100%">
<T>
<TR>
<TD align=middle>

HADI BEYLER IYIYIZ YASINDEN KURTULDUK

Yasin Sülün Besiktas'tan ayrildi (http://www.internetspor.com/ana/detay.php?id=20040811113737)</TD></TR>
<TR>
<TD align=left style="COLOR: #000000; FONT-FAMILY: Verdana; FONT-SIZE: 12px">Besiktas'in alt yapisindan yetisen ve uzun yillar Siyah beyazli takimin her kategorisinde oynayan Yasin Diyarbakirspor ile anlasti</TD></TR></T></TABLE>

tigin
11.08.2004, 12:34
<TABLE border=0 cellPadding=0 cellSpacing=0 width="100%"><T>
<T>
<TR>
<TD align=middle>

HADI BEYLER IYIYIZ YASINDEN KURTULDUK

Yasin Sülün Besiktas'tan ayrildi (http://www.internetspor.com/ana/detay.php?id=20040811113737)</TD></TR>
<TR>
<TD align=left style="COLOR: #000000; FONT-FAMILY: Verdana; FONT-SIZE: 12px">Besiktas'in alt yapisindan yetisen ve uzun yillar Siyah beyazli takimin her kategorisinde oynayan Yasin Diyarbakirspor ile anlasti</TD></TR></T></T></TABLE>

simdi bu adamin bizimle ne ilgisi varki bu basliga yazdin anlamadim ama bence biz degil besiktas kurtuldu yasinden

ahmetturk
11.08.2004, 14:24
Arkadas bi aralar Trabzonsporun gündeminede geldigi için söylüyor.

tigin
11.08.2004, 14:29
ok

Imdat
11.08.2004, 14:32
biz bjk dan Ümit Aydin'i alacakti .. o ne oldu..

sanirim bir takimla henüz anlasma yapmis degil.. Ziya hoca çok istiyordu onu..

ahmetturk
11.08.2004, 14:35
Hiç gündemde yok. Biz onu bonservisi ile isteriz karga buna yanasmaz. Eee kiralikda bize yakismaz adam yap gönder. Olurmu hiç

Harun-61
11.08.2004, 14:38
biz bjk dan Ümit Aydin'i alacakti .. o ne oldu..

sanirim bir takimla henüz anlasma yapmis degil.. Ziya hoca çok istiyordu onu..

denizlispor'da, ilk macini oynadi bile,,,,

Akin-61
11.08.2004, 14:50
Trabzonspor, Augustine'e karsilik, Çaykur Rizespor'dan Ahmet Çagiran'i aliyor. Savunmaya takviye yapmak isteyen bordomavili ekip, forvet arayan Çaykur Rizespor ile takasa giriyor. Bu transferin bir kaç gün içerisinde bitmesi bekleniyor.... Çok yanlis sonra çok forvet ariyacagiz..

objek
11.08.2004, 14:58
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n">
<T>
<TR height="100%" UNABLE="&#111;n" width="100%">
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">Durmadan transfer haberleri bence arkadaslik baglari yuksek birbirlerine uyum saglamis oyuncularin morelini bozar bu takima 100 kisi alinsa yine 11 kisiyle oynuyoruz alinip oynatilmayan kusdurulen sene sonunda bedavaya giden oyunculari unutmamak lazim... g.saray 33 kisi ile gecen sene yapti? fransa ne yapti? yunanistan neyapti?!!!gunumuz futbolunda artik daha iyi oyuncularla daha iyi sonuc alinir mantigi giderek zayifliyor disiplin karekter sorumluluk duygulari on plana cikiyor trabzonsporun 3 tane (fatih,yattara,gokdeniz) dunya capinda solisti var geriye kalan oyuncular yardimci ve tamamlayici rolleri ustleniyorlar yani herkes gorevini yapiyor ve trabzonspor kadrosuna giren hic bir oyuncu kotu degil ogle kimse babasinin hatirina oynamiyor herkesin deyisik ozellikleri var onun icin altarnatif adi altinda sagdan soldan siradan adamlarin ismini ortaya atmayi ben sahsen dogru bulmuyorum once takimina guveneceksin eldeki adamlarin morelini yuksek tutacaksin altarnatif yok diyoruz tayfun ve karel peki ne oluyor? volkan yok onun yerine iki kisilik kosan hasan var adem cikiyor thijs giriyor m.yilmaz var agustin varsakatliklari hemen hemen gecen tolga erdinc volkan lee ,selim,(i.ege) bu kadar adami adam yerine koymadan durmadan transfer transfer diyoruz yosa kurallarmi deyisti 15 kisiylemi oynayacagiz:))bu takima guvenelim alinacaksa cok kaliteli herkesin kabul edecegi bir orta saha adami alinabilir. ozgur,mert, vs gibi oyuncular gelirse karel,ve tayfundan kac gomlek ustun top oynayacak? en fazla onlar kadar oynarlar onunda garantisi yok. bu takima guvenmek lazim.saygilar</TD></TR>
<TR UNABLE="&#111;n" hb_tag="1">

Harun-61
11.08.2004, 15:02
Trabzonspor, Augustine'e karsilik, Çaykur Rizespor'dan Ahmet Çagiran'i aliyor. Savunmaya takviye yapmak isteyen bordomavili ekip, forvet arayan Çaykur Rizespor ile takasa giriyor. Bu transferin bir kaç gün içerisinde bitmesi bekleniyor.... Çok yanlis sonra çok forvet ariyacagiz..

buda kim yaaaa???

Onur1967
11.08.2004, 15:08
Insallah uefadan gelecek paralarla süper isler yapacagiz.

Daha modern tesisler ,daha iyi kulüp binalari ,daha çok temsilcilikler .....

ahmetturk
11.08.2004, 15:14
Daha büyük ve daha modern bir stad.

metehan
11.08.2004, 15:19
Objek'e genel olarak katiliyorum. Önemli olan eldeki oyuncuya deger vermektir. Ha takima az ama öz takviye yapilmalidir elbette. Bence su an TS'da önemli olan hocanin isteklerine cevap vermektir. Ziya Dogan, vasat gördügümüz bir oyuncunun performansini takim oyunu ile yükseltebiliyor. Bu becerisi var. O nedenle BJK gibi önünüze geleni almak, transfer degildir. BJK'nin aldigi oyunculardan bazilarihiçbir maçta oynamadan sezonu bitirecekler. Bu is mi yani?Bu kadar oyuncu takimin düzenini bozar.

Rizesporlu Ahmet'i ben hiç tanimiyorum. Gazetelerde hergün çikan uydurma haberlere de aldirmiyorum. Dün aksamki Kiev maçindan sonra artik transfer konusu arka plana atilmalidir. Yönetim hocanin istedigi, takima fayda saglayacagi oyunculari almak için ugraslarina devam etmeli elbette ama bu artik birinci önceligimiz olmamali. Artik TS, eldeki kadrosuyla lige ve insallah girecegimiz SL'ye konsantre olmali. Bu arada takima oyuncu katilirsa ne güzel ama bunu sorun haline getirip hergün ön plana çikarmaktan vazgeçelim. Bence transferi konusmayi birakalim artik.

ahmetturk
11.08.2004, 15:28
Aksamda Hoca yakiniyordu 18 kisilk kadromun disinda bir oyuncum dahi yok diyordu.

Akin-61
11.08.2004, 17:19
yav size soracam peki Yattara nin yerine Agustine olmasa kimi sokacakti.. topçu kalmadi yedek kulubesinde aslidna takim tam geldi zaman yane sakatlart düzeldimi ozaman gerek kalmayabilir ama hiçmi kimse sakatlanip ceza almiyacak.

grandiose
11.08.2004, 17:20

buda kim yaaaa???

eger agustine gözden çikarildiysa ve ille de rizeden bir topçu alinacaksa bu kesinlikle GÜROL olmalidir..

furkanca
11.08.2004, 21:11
Baskan Atay Aktug,Devler ligine kalinmasi halinde;bir stoper ile bir de oyun kurucu transfer edeceklerini söylemis.

Kaynak:TV8 Spor haberleri.

Gerisbase
11.08.2004, 21:15
Baskan Atay Aktug,Devler ligine kalinmasi halinde;bir stoper ile bir de oyun kurucu transfer edeceklerini söylemis.

Kaynak:TV8 Spor haberleri.

Bunlar da Denizlispor´run Özgür ( stoper )

Ve Wislau Krakauin 10 Numarasi (oyun Kurucu ve süper bi futbolcu)

olur bunlaran halen Transfer konusular sürüyor......

Harun-61
11.08.2004, 21:21
aldigim duyumlara göre krakau un 10 numarasi cok kaliteli bir adammis...

krakau SL ligi ön eleme turunda Real Mqadrid ile oyniyacak, büyük ihtimallede elenecek, belki bu durumda oyuncuyu satabilirler...Edited by: AvniAker

Harun-61
11.08.2004, 21:27
krakau'un 10 numarasi:

http://www.wisla.krakow.pl/pages/fotos/player_gal_53_kuche.jpgKalu Uche
http://www.wisla.krakow.pl/pages/eng/images/przezroczysty.gif

<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%">
<T>
<TR>
<TD align=right>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="99%">
<T>
<TR>
<TD =tekstnewsy vAlign=top align=right width="42%">PLAYING POSITION:
NUMBER:
HEIGHT:
WEIGHT:
DATE OF BIRTH:
PREVIOUS CLUB:
1 team games/goals:
International team/goals:</TD>
<TD =tekstnewsy vAlign=top width="13%"></TD>
<TD =s&#111;nda vAlign=top width="45%">

Midfielder
10
178 cm
70 kg
15.11.1982
<B =meczu>Espanyol Barcelona[/B]
49/10
0/0

ama benim bildigim ziya hoca bu takimdan su oyuncuyu istiyordu ????

<T>
<TR>
<TD vAlign=top bgColor=#ffffff>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top width="98%">
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="95%">
<T>
<TR>
<TD vAlign=bottom width="97%" height=3>Mariusz Kukie³ka
http://www.wisla.krakow.pl/pages/eng/images/przezroczysty.gif

<T>
<TR>
<TD align=right>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="99%">
<T>
<TR>
<TD =tekstnewsy vAlign=top align=right width="42%">PLAYING POSITION:
NUMBER:
HEIGHT:
WEIGHT:
DATE OF BIRTH:
PREVIOUS CLUB:
1 team games/goals:
International team/goals:</TD>
<TD =tekstnewsy vAlign=top width="13%"></TD>
<TD =s&#111;nda vAlign=top width="45%">Midfielder
14
184
83
07.11.1976
<B =meczu>FC Nuernberg[/B]
158/19
17/3</TD></TR></T></TABLE>

krakau'un resmi sitesinden...</TD></TR></T></TABLE>

http://www.wisla.krakow.pl/pages/eng/images/bialykwadrat_13.gif

<T>
<TR>
<TD>
<T>
<TR>
<TD></TD></TR></T></TABLE>
</TD></TR></T></TABLE>
</TD></TR></T></TABLE></TD>
<TD width=100> </TD></TR></T></TABLE></TD>
<TD vAlign=top width="31%" bgColor=#ffffff>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top>http://www.wisla.krakow.pl/pages/eng/images/nastepnymecz_12.gif</TD></TR></T></TABLE>
<TABLE height=385 cellSpacing=0 cellPadding=0 width="78%">
<T>
<TR>
<TD vAlign=top>http://www.wisla.krakow.pl/pages/fotos/player_gal_80_mkukielka.jpg </TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE>
</TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE>

ts_fan
11.08.2004, 21:40
ben bu kalu uche'yi taniyorum, alirsak çoook iyi olur...yattara iki anasini satayim...

Özkan Erdem
11.08.2004, 21:43
abi alsak bile sampiyonlar liginde oynatamayacaz..

Harun-61
12.08.2004, 01:36
abi alsak bile sampiyonlar liginde oynatamayacaz..

yok abi karistiriyorsun...???

benim bildigim, öne eleme sayilmiyor...

Cenkhan
12.08.2004, 02:11
Abi tip olarak iyi de oyun olarak da iyidir Insaallah. (Zaten talip oldugumuz her oyuncuyu aliyoruz o yüzden "alirsak" demiyorum.)

dinceraydogan
12.08.2004, 09:25
Ders verirken ögrenmek

http://www.milliyet.com.tr/2004/08/12/spor/resim/yguven.jpg Konumuz Trabzonspor
Pazar gecesini pazartesi sabahina baglayan alacakaranlikta yola çikip Trabzonspor kafilesine eklelenen bir basin mensubu olarak "üç büyükler"siz üç günden sonra, kimse benden Fenerbahçe, Galatasaray, Besiktas yorumlari beklemesin ! Zaten gazetelerde gördüklerimden baska özel bir bilgiye de sahip degilim. Ayrica kendilerinin de "hal ve gidisleri" hakkinda pek saglam bir kanaatleri oldugunu sanmiyorum. Mesela Fenerbahçe Daum'a ne kadar dayanacak; bilinmiyor. "Futbolda sabir yoktur" diyen Del Bosque, ne zaman "biraz sabir" talebinde bulunacak? Ali Sami Yen hasretinden raporlar eskiten Cim - Bom'un "inançli" eski tüfekleri, nefeslerini nereye kadar yetirecek; o da muamma. Yani belirsizlik diz boyu bizim Istanbul'da. Iyisi mi; biz Türk futbolunun yükselen degeri Trabzonspor'a bakalim ve üç günün "dibinden sizanlari" anlatalim.

Maç bitmis; Trabzonspor, Dinamo Kiev'i yendigine sevinemiyor, farki açamadigina yaniyor... Ziya hoca basin merkezinde medyanin merak ettiklerini yanitliyor. Ukraynali bir gazeteci, Ziya Dogan'a soru soracagim diye ayaga firliyor ve sunlari söylüyor:
"Dinamo Kiev'e çok iyi bir futbol dersi verdiniz".
Basin toplantisi Ukraynalilar açisindan buz kesiyor bir anda. En çok da Ziya Dogan sasiriyor. Çabuk toparlanip klasik cevap ve tesekkürle geçistiriyor konuyu ama, gazetecinin söylediklerine kendisi de pek inanmiyor. Çünkü Kiev'deki maçtan asil ders alan, Ziya Dogan ve Trabzonspor oluyor hepimizin bildigi gibi.
Evet ders alan bizdik!.. Çünkü rakibi küçümsemenin sakincalarini çok iyi biliyorduk, ama gözde büyütmenin tehlikelerini, ancak Kiev maçinin ilk yirmi dakikasinda gördük. Biz dedigim, ben, medyadan arkadaslar ve Trabzonsporlular... Birkaç istisna disinda hepimiz iki farkli maglubiyete raziydik. Hadi bizler duygusalliga kapilmayalim derken çuvalladik; peki Trabzon kafilesindekiler, hatta yöneticiler?.. Onlar neden karamsardi. Çünkü Trabzonspor'u o kadar içine kapali ve endiseli hale getirmislerdi ki, kimse kendi klasinin farkinda degildi. Zaten kimse Dinamo Kiev'i seyretmemisti bile. Aksini söyleyenle amansizca savasiyorlar, ama kendileri inanmiyorlardi Trabzonspor'un büyük takim olduguna. Takim, yirmi dakikada kurtuldu bu sendromdan; darisi hepimizin basina.

Takima yetisemeyen yönetim

Inat ettim; önce kendisi bir gülümseme göndermeyen yönetici ile muhabbet kurmadim Ukrayna yolculugu boyunca. Ne mi oldu?.. Baskan da dahil hiçbiri ile tek kelime etmedim. Ben böyle yönetici kalabaligi görmedim kardesim. Hani çok isleri vardi desem; degil... Sadece nefret hisleri beslediklerini sandigim Istanbul Basini ile özellikle iliski kurmadiklarini düsünüyordum ki, bunun da gerçek olmadigini anladim. "Biz"den - "Istanbul"dan diye asla ayirmiyorlar; tüm gazetecileri Kiev Stadi'nda birakip hava alanina gittiler en sonunda. Telefon eden arkadaslara "taksiye binin parasini verelim" dediklerini duyunca, "Onlar da hava alaninda birseyler atistirsin, ben gidince öderim" dedim ama, ilettiler mi bilmem.
Trabzonspor Dünya takimi olmak yolunda dev adimlarla ilerliyor ilerlemesine de, yöneticilerin biraz kosmasi lazim takima yetismek için. Kimse alinmasin, yöneticilik bir meslek olsa; henüz çiraklik safhasindalar.
Bakin daha yolculugun ilk adimi... THY'dan kiralanan uçaga tikilmisiz. Havalandirma çalismiyor. Uçak bir türlü kalkmiyor. Ertesi gün maç oynayacak futbolcular da dahil olmak üzere herkes siril siklam durumda. Uçakta nefes alinmiyor. Trabzonspor yönetimi de ön siralarda. Ne yapiyorlar peki ? Bekliyorlar ! Simdi Trabzonlular çok kizacak ama, açik konusmakta fayda var. Ayni uçak Fenerbahçe kafilesini tasiyor olsaydi neler yasanirdi? THY Genel Müdürü tatildeki dubleksinden bulunmaz miydi acaba?... O kadar insana mezbahaya gidecek "mal" muamelesi yapanlarin burnundan fitil fitil gelmez miydi ? Havalandirmasi arizali uçak degistirilmez miydi ?
Bu bir ayrinti ama Trabzonlu yöneticilerden beklenen, oyunu en az takimlari kadar iyi oynamalari... Ve bu oyun sadece transfer, para, tesisle sinirli degil. Her sey dahil.
Anlasilamayan sair gibi dolasarak karizma kazanmak olasi, lakin Dünya kulübü olmak mümkün degil.

UEFA sadece bizi mi denetler

Bir Sampiyonlar Ligi eleme maçi ki sormayin!.. UEFA bize gelince merdivende oturan adamlari saymak için denetçi ordulari gönderir. Tuvaletler sifonlarina kadar kontrol edilir. Basin tribünü elverissiz diye trilyonluk tadilatlar önerilir. Fisler, prizler, lambalar, emniyet, trafik; kisaca UEFA eziyetinin en katmerlisi bizedir.
Peki Dinamo Kiev stadi, UEFA denetçilerine sapa mi gelmektedir. Bence bu adamlar Istanbul'a felekten birkaç güzel gün çalmak için sik sik geliyorlar. Kimbilir; belki de "Istanbul'a denetçi olmak" prim gibi bir seydir UEFA'da. Gel Istanbul'a, zart zurt, bir iki eksik bul; aksama bogaz sefasi. Ipek hali falan da cabasi. Kiev'deki Velary Lobanovsky Stadi'ni denetlesen canin çikar, üstüne de pismemis etlerle mideni bozup tuvalet istikametinden gidersin Ukrayna'dan tabi.
Her tarafi açik tribün olan bir stat düsünün. Tek bir saçak yok ki siginasiniz. Su yok, tuvalet yok. Pardon; var, ama kilidi stat müdüründe. Basin tribünü en atesli seyircinin arasinda tek sira. Ne elektrik, ne internet, ne telefon. Emniyet mi; geçiniz... Trabzonlular dayak yemediyse bunun sebebi gerçekten galibiyeti hak etmeleri veya seyircinin dayaga üsenmesidir.
Dinamo Kiev'in stadini görünce insan UEFA'nin bir IMF uzantisi oldugunu sanabilir; belli ki asil niyetleri bizim statlari düzeltmek degildir.

dinceraydogan
12.08.2004, 09:26
Ercan GÜVEN'in bugünkü yazisi...

dinceraydogan
13.08.2004, 13:53
<TABLE height=78 cellSpacing=0 cellPadding=0>
<T>
<TR>
<TD>Denizlispor Özgür?ü vermiyor </TD></TR>
<TR>
<TD>http://www.fanatik.com.tr/images/trans.gif</TD></TR>
<TR>
<TD>Özgür'ü Trabzonspor'a vermeye sicak bakan Denizlispor Baskani, Ibrahim Ege konusunda çikan pürüz nedeniyle transferden vazgeçme asamasina geldi </TD></TR></T></TABLE>

Trabzonspor?un Özgür transferinde yeni gelismeler yasaniyor. Daha önce bu futbolcuyu Karadeniz ekibine vermeye sicak bakan Yesil-Siyahli kulübün Baskani Zafer Katranci, Ibrahim Ege konusunda çikan pürüz nedeniyle transferden vazgeçme asamasina geldi. Özgür için 1 milyon dolar ve Ibrahim Ege?nin bonservisini istediklerini belirten Katranci, ?Ben zaten Özgür?ü satmayi istemiyordum. Trabzonspor da sartlarimizi yerine getirmeyince transfer çikmaza girdi. Özgür?ün sözlesmesinin 3 yil daha uzatabiliriz? dedi.

Anlamadigim su benim,,

BU ADAM KIM YAAA DÜNYANIN EN IYI OYUNCUSUMU

BASKANIN BI YERLERI BU KADAR KALKMIS.....

Harun-61
13.08.2004, 14:11
satmiycaksa satmasinlar kardesim...bikdim bu özgür muhabettinden, sanki TR liginin en klas oyuncusu...gitmisler 1 milyon dollar istiyorlar...yuuuh behhhhhhhh

Özkan Erdem
13.08.2004, 14:35
size özel bir haber kardesler..

Trabzonspor yönetimine mensup, saglam olduguna inandigim bir kaynaktan aldigim habere göre ; Dinamo Kiev i geçip Sampiyonlar Ligi'ne kalindigi takdirde Ziya Hoca'nin ve yönetimin alinmasini çok istedigi bir Brezilya'li oyun kurucu transfer edilecekmis, gündemde bir de Çek oyuncu var, ikisi de çok iyi dedi. Takimdan ise Augustine gönderilip bir yerli stoper alinacak en kisa zamanda dedi..

ahmetturk
13.08.2004, 14:36
Vermezlerse vermesinler be. Çagdas i kaç paraya verdiler de bizden tonla para istiyorlar. Bir de Her gazetede farkli haberler var bu konuda.

melrok
13.08.2004, 14:37
ercan denen vatandas sözde TS'yi överken yine ignelemelerle takima ve yönetime saldirmis ben bunlara diyecek bisey bulamiyorum Allah bildigi gibi yapsinsmileys/smiley7.gif

Tandogan
13.08.2004, 14:51
Bu Özgür konusunu artik kapatalim.Kimsenin oyuncusunu zorla alacak halimiz yok.Istemeyen gelmesin.

Dün aksam bir spor yazarinin da dedigi gibi, Denizlispor bizle çok iyi dost oldugunu söylüyor; ama A milli olmus olan Çagdas'i Besiktas'a 700 bin dolara verirken,Özgür için bizden 1 milyon dolardan fazla para istiyorlar.Çünkü Trabzonspor nasil olsa transfer yapmaya mecbur,ister istemez istedigimiz parayi verecekler; mantigiyla hareket ediyorlar.Bence artik açilmamak üzere bu konunun kapatilmasi lazim.

Harun-61
14.08.2004, 00:33
size özel bir haber kardesler..

Trabzonspor yönetimine mensup, saglam olduguna inandigim bir kaynaktan aldigim habere göre ; Dinamo Kiev i geçip Sampiyonlar Ligi'ne kalindigi takdirde Ziya Hoca'nin ve yönetimin alinmasini çok istedigi bir Brezilya'li oyun kurucu transfer edilecekmis, gündemde bir de Çek oyuncu var, ikisi de çok iyi dedi. Takimdan ise Augustine gönderilip bir yerli stoper alinacak en kisa zamanda dedi..

e hadi hayirlisi ozaman....

İleli
14.08.2004, 18:54
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0>
<T>
<TR>
<TD width=250>
<DIV =bold8pt>Club</DIV></TD>
<TD width=40>
<DIV =bold8pt></DIV></TD>
<TD align=middle width=80>
<DIV =bold8pt>Season</DIV></TD>
<TD align=middle width=80>
<DIV =bold8pt>Matches</DIV></TD>
<TD align=middle width=50>
<DIV =bold8pt>Goals</DIV></TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top align=left colSpan=5 height=9>http://www.playerhistory.com/graphic/pixel_black.gif</TD></TR>
<TR>
<TD>
<DIV =regular8pt>http://www.playerhistory.com/graphic/countryflag/poland.gifWisla Kraków (http://www.playerhistory.com/club_statistics.asp?CLUBID=3495)</DIV></TD>
<TD>
<DIV =regular8pt></DIV></TD>
<TD align=middle>
<DIV =regular8pt>http://www.playerhistory.com/sideinc/bildifiser_tekst_increqW=220&amp;reqH=0&amp;text=71%2E184% 2E61%2E34%2E242%2E253%2E33</DIV></TD>
<TD align=middle>
<DIV =regular8pt>http://www.playerhistory.com/sideinc/bildifiser_tekst_increqW=220&amp;reqH=0&amp;text=71%2E188</DIV></TD>
<TD align=middle>
<DIV =regular8pt>http://www.playerhistory.com/sideinc/bildifiser_tekst_increqW=220&amp;reqH=0&amp;text=77</DIV></TD></TR>
<TR>
<TD colSpan=5>http://www.playerhistory.com/graphic/trans.gif</TD></TR>
<TR>
<TD>
<DIV =regular8pt>http://www.playerhistory.com/graphic/countryflag/poland.gifWisla Kraków (http://www.playerhistory.com/club_statistics.asp?CLUBID=3495)</DIV></TD>
<TD>
<TD align=middle>
<DIV =regular8pt>http://www.playerhistory.com/sideinc/bildifiser_tekst_increqW=220&amp;reqH=0&amp;text=71%2E184% 2E61%2E35%2E242%2E253%2E38</DIV></TD>
<TD align=middle>
<DIV =regular8pt>http://www.playerhistory.com/sideinc/bildifiser_tekst_increqW=220&amp;reqH=0&amp;text=71%2E190</DIV></TD>
<TD align=middle>
<DIV =regular8pt>http://www.playerhistory.com/sideinc/bildifiser_tekst_increqW=220&amp;reqH=0&amp;text=64</DIV></TD></TR>
<TR>
<TR>
<TD>
<TD>
<TD align=middle>
<DIV =regular8pt>http://www.playerhistory.com/sideinc/bildifiser_tekst_increqW=220&amp;reqH=0&amp;text=71%2E184% 2E61%2E32%2E242%2E253%2E39</DIV></TD>
<TD align=middle>
<DIV =regular8pt>http://www.playerhistory.com/sideinc/bildifiser_tekst_increqW=220&amp;reqH=0&amp;text=68%2E185</DIV></TD>
<TD align=middle>
<DIV =regular8pt>http://www.playerhistory.com/sideinc/bildifiser_tekst_increqW=220&amp;reqH=0&amp;text=69</DIV></TD></TR>
<TR>
<TR>
<TD>
<DIV =regular8pt>http://www.playerhistory.com/graphic/countryflag/spain.gifRCD Espanyol (http://www.playerhistory.com/club_statistics.asp?CLUBID=803)</DIV></TD>
<TD>
<TD align=middle>
<DIV =regular8pt>http://www.playerhistory.com/sideinc/bildifiser_tekst_increqW=220&amp;reqH=0&amp;text=71%2E184% 2E61%2E32%2E242%2E253%2E39</DIV></TD>
<TD align=middle>
<DIV =regular8pt>http://www.playerhistory.com/sideinc/bildifiser_tekst_increqW=220&amp;reqH=0&amp;text=69</DIV></TD>
<TD align=middle>
<DIV =regular8pt>http://www.playerhistory.com/sideinc/bildifiser_tekst_increqW=220&amp;reqH=0&amp;text=69</DIV></TD></TR>
<TR>
<TR>
<TD>
<DIV =regular8pt>http://www.playerhistory.com/graphic/countryflag/spain.gifRCD Espanyol (http://www.playerhistory.com/club_statistics.asp?CLUBID=803)</DIV></TD>
<TD>
<TD align=middle>
<DIV =regular8pt>http://www.playerhistory.com/sideinc/bildifiser_tekst_increqW=220&amp;reqH=0&amp;text=71%2E184% 2E61%2E33%2E242%2E253%2E36</DIV></TD>
<TD align=middle>
<DIV =regular8pt>http://www.playerhistory.com/sideinc/bildifiser_tekst_increqW=220&amp;reqH=0&amp;text=88</DIV></TD>
<TD align=middle>
<DIV =regular8pt>http://www.playerhistory.com/sideinc/bildifiser_tekst_increqW=220&amp;reqH=0&amp;text=88</DIV></TD></TR>
<TR>
<TR>
<TD>
<DIV =regular8pt>http://www.playerhistory.com/graphic/countryflag/nigeria.gifIwuanyanwu Nationale (http://www.playerhistory.com/club_statistics.asp?CLUBID=6601)</DIV></TD>
<TD>
<TD align=middle>
<DIV =regular8pt>http://www.playerhistory.com/sideinc/bildifiser_tekst_increqW=220&amp;reqH=0&amp;text=68%2E177% 2E52%2E40%2E242%2E253%2E37</DIV></TD>
<TD align=middle>
<DIV =regular8pt>http://www.playerhistory.com/sideinc/bildifiser_tekst_increqW=220&amp;reqH=0&amp;text=88</DIV></TD>
<TD align=middle>
<DIV =regular8pt>http://www.playerhistory.com/sideinc/bildifiser_tekst_increqW=220&amp;reqH=0&amp;text=88</DIV></TD></TR>
<TR>
<TR>
<TD>
<DIV =regular8pt>http://www.playerhistory.com/graphic/countryflag/nigeria.gifIwuanyanwu Nationale (http://www.playerhistory.com/club_statistics.asp?CLUBID=6601)</DIV></TD>
<TD>
<TD align=middle>
<DIV =regular8pt>http://www.playerhistory.com/sideinc/bildifiser_tekst_increqW=220&amp;reqH=0&amp;text=68%2E177% 2E52%2E41%2E242%2E244%2E44</DIV></TD>
<TD align=middle>
<TD align=middle>
<TR>
<TR>
<TD>
<DIV =regular8pt>http://www.playerhistory.com/graphic/countryflag/nigeria.gifEnyimba (http://www.playerhistory.com/club_statistics.asp?CLUBID=7737)</DIV></TD>
<TD>
<TD align=middle>
<DIV =regular8pt>http://www.playerhistory.com/sideinc/bildifiser_tekst_increqW=220&amp;reqH=0&amp;text=68%2E177% 2E52%2E38%2E242%2E244%2E45</DIV></TD>
<TD align=middle>
<TD align=middle>
<TR>
<TR>
<TD colSpan=5>http://www.playerhistory.com/graphic/pixel_black.gif</TD></TR>
<TR>
<TD =bold8pt></TD>
<TD></TD>
<TD =bold8pt align=middle></TD>
<TD =bold8pt align=middle>61</TD>
<TD =bold8pt align=middle>13</TD></TR></T></TABLE>kalu uchenin istatistikleri bi siteden caldim

unyelimetin
16.08.2004, 12:42
TRABZONSPOR KRILOV ILE ANLASTI...

Trabzonspor, kadrosunu güçlendirmek için arayislarini sürdürüyor.. Teknik Direktör Ziya Dogan, bir dönem Adanaspor&amp;#8217;da oynayan defans futbolcusu Kirilov&amp;#8217;u davet etti. Bulgar Milli Takimi&amp;#8217;nin da kaptani olan Kirilov, çarsamba günü 500 bin dolara imza atacak..

diyor trabzonhaber.Bilmem ne kadar dogru.Bilmem bu oyuncu kim.Bilen var mi?

Onur1967
16.08.2004, 12:44
Wisko diye bir adam alinacakmis bence iyice arastirip öyle alinmali diye düsünüyorum...

Harun-61
16.08.2004, 13:14
bunlarin dediklerine inansaydik, suana kadar 45 oyuncu transfer etmistik...

Özkan Erdem
16.08.2004, 13:54
45den fazLa..

zisinoli
16.08.2004, 14:01
Imza atsalar bile inanmam. Çok canimiz yandi. Ancak oyuncu sahaya çikacak, görecegiz oynadigi o zaman. smileys/smiley36.gif

Özkan Erdem
16.08.2004, 14:02
eger bu transfer olursa rize den serkan alinacak demektir, augustine yi verip..

bordomavi
16.08.2004, 14:30
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=400>
<T>
<TR bgColor=#ffffff>
<TD vAlign=top align=left width=276>TRABZONSPOR KRILOV ILE ANLASTI
</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top align=left width=276>Trabzonspor, kadrosunu güçlendirmek için arayislarini sürdürüyor.. Teknik Direktör Ziya Dogan, bir dönem Adanaspor&amp;#8217;da oynayan defans futbolcusu Kirilov&amp;#8217;u davet etti. Bulgar Milli Takimi&amp;#8217;nin da kaptani olan Kirilov, çarsamba günü 500 bin dolara imza atacak.. </TD></TR></T></TABLE></TD></TR>

tsakrep61
16.08.2004, 14:43
hocam insallah sl ye kaliriz da yonetim kaliteli transfer yapar

ahmetturk
16.08.2004, 15:29
hocam insallah sl ye kaliriz da yonetim kaliteli transfer yapar

Sence nereye ihtiyaç var?

Talha Kadioglu
16.08.2004, 15:33
Ziya Doganin oyun plani taktigi vede sistemi 4 4luk ama!!! Benim gordugum kadar erken form tuttu Trabzonspor, Cunku SL var lig var Kupa var, kadro kisitli eger futbolcular form dusuklugu yasamaya baslarsa ki mesela bir Gokdenizin Alternatifi yok, Yattaranin yok, Hadi diyelim Fatih Tekke form dusuklugu yasiyor Ziya Dogan bir hamle yapabilir yine Agustine ile, Diyelim Gokdeniz kotu iken Yattara iyi Yattara kotu iken Gokdeniz iyi(boyle boyle birbirinin acigini kapatirlar) ama bir Emrah Eren form dusuklugu yasarsa, veya Allah korusun bir Tolga sakatlanirsa yerine kimi oynatacaksiniz? Bence Transfer sart hem lig hem Sampiyonlar Ligi kisitli kadro ile zor Takviye sart!

Ama bence Trabzonspor bu turu atladiktan sonra alacagi para ile bir Defans birtanede Ortasahaya Takviye yapacaktir. Ibrahim Ege kendine cok yazik etti bence, Turkiye liginin en Yetenekli Onliberosu olarak goruyordum kendisini, Trabzonspor onun icin Avrupaya bir Kopruydu.

ozcan_asanoglu
16.08.2004, 15:44
gökdenizin,fatihin,yattarin alternatifi olarak birileri oynatilir ama onlar gibi birilerini almanin imkani yok...real madridde zidane'nin,beckham'in altarnatefi var ama onlar gibi yildiz degil...sonuçta ideal onbir vardir,sakatlik vs. durumunda ise idare edebilecek adama ihtiyaç vardir...alternatifin de yildiz veya çok iyi olursa oynamak ister kulübede sorun çikartir..bana göre orta saha ve ileride alternatif var...takimda 5 eksik varken iyi gidiyor..o bes kisi geldiginde simdi oynayanlar iyi bir alternatif olacak....ama defansin göbeginebiri alinirsa fena olmaz...

Talha Kadioglu
16.08.2004, 15:50
Yildiz degil Alternatif demek istemistim ben Gorev adami, Maci kendi Lehine cevirebilecek adamlar gerek Trabzonspora Fatih Gokdeniz Yattara Haricinde Fatihin Alternatifi var, agg agg Keske Romashenko gonderilmeseydi veya gitmeseydi, Bu adam baya Trabzonun isine yarardi..

ozcan_asanoglu
16.08.2004, 16:02
dogru ama solda su an fazlalik bile var...Lee,celalettin,volkan, bu üçü ile solda sorunumuz olmaz...sagda tayfun, emrah, yattara..ki gökdeniz duruma göre sag kenara geçebiliyor...hasan üçüncü ise sol,sag,orta nerede görev verilirse orada özellikle defansta iyi seyler yapiyor...yani sag kanat da bana göre iyi ama sol kanata göre daha az alternatifli gibi...göbekte erdinç ve tolga var..tayfun ve karel elternatif,selim gelecek..

ortada hüseyin,gökdeniz,thijs,adem...duruma göre fatih, hasan,ufuk..

ileride yilmaz, agustine,fatih..ama takimin oyun düzeninde fatih,gökdeniz,mehmet yilmaz, yattara her an gol atabilecek durumda..agustine herhangi birinin alternatifi...

sonuç olarak defansa biri alinabilir ama yedek oturmaya kim gelir..hem de iyi olacak....bu takimin ideal onbiri belli....

og

Talha Kadioglu
16.08.2004, 16:09
Sevgili Ozcan,

Simdi mesela bir Defans futbolcusu alirsin, Kaliteli olur vede olmasi gerekir, ama bu Futbolcuyu herzaman Yedek bekletmemen lazim tabiki yoksa herkez cileden cikar Mesela SL de Tolga mi oynadi atiyorum mesela Trabzonspor Mehmet Polati aldi, ozaman Ligde Mehmet Polati kullanki Hem Tolga sezon sonuna dek Guzel bir performans ile Istikrar ile bitirsin Hemde Mehmet Polat Kendini gelistirsin Istikrar tutsun vede Trabzonsporu rahatlatsin.

Buarada Romachenkoyu sag sol vede Ortada oynatabiliyorsun Belarus Milli takiminda heryerde oynuyor Forvet bole oynamisligi var Belkide onumuzdeki Milli macta bakarsin Hocasi Turkiyeyi iyi taniyor diye ortada oynatir cunku Bulenti Bozuk para gibi harcar Romachenkosmileys/smiley1.gif.

denizgrsy
16.08.2004, 18:07
arkadaslar hiç degindiniz mi bilmiyorum kusura bakmayin tüm yazilari okuyamadim,ufuk gelecekte parlayacak gibi ben çok sey bekliyorum!!!

Tandogan
16.08.2004, 19:18
Ufuk'un parlayacagi kesin.Ama bacaklarini birazcik güçlendirmesi lâzim, diye düsünüyorum.Bu arada saka maka kadromuz fena degil.Ama Sampiyonlar Ligi çok agir bir lig.Kaliteli bir iki transfer olmasi lâzim.Zaten Kievî geçtigimiz zaman galiba bir seyler olacak.

Benim tahminim; yönetim transfer plânlanini Sampiyonlar Ligi'ne girilmesi halinde, UEFA'dan gelecek paraya göre ayarlamis durumda.Su ana kadar isler yolunda gitti.Insallah rövans maçinda bir aksilikle karsilasmayiz da su alinacak adamlar kimse bir an önce takima katilirlar.

denizgrsy
16.08.2004, 21:36
bilader kadroya dedigin gibi iki transfer yeter...defas adamlarimiz da iyilesince tamamdir!!!dün lee'de oynamis,hadi bakalim insallah bir an önce form yakalar!

bi de thijs abimizi 90 dakika seyretsek iyi olacak,thijs i en çok elestirenlerden biri olarak çok merak ediyorum!insallah ben haksiz çikarim herkesten özür dilerim...

Harun-61
17.08.2004, 01:17
az önce baskan STV'ye baglandi, kadromuz coook iyi gerekirse 1-2 transfer yapabiliriz dedi...

İleli
17.08.2004, 02:00
sampiyonlar ligine katildikmi 6.5 trilyon trink parayla kesin transfer yapacaktir yonetim!

Taner Uykuçeken
17.08.2004, 09:19
<TABLE border=0 height=121 width="100%">
<T>
<TR>
<TD colSpan=2 height=2>
<DIV align=left>
<TABLE border=0 cellPadding=0 cellSpacing=0 height=17 width="102%">
<T>
<TR bgColor=#ff0000>
<TD bgColor=#003399 height=17 width="94%">I.Ege?ye af çikti</TD>
<TD bgColor=#003399 width="6%">
<DIV align=left>http://www.karadenizhaber.com/images/kutu.gif</DIV></TD></TR></T></TABLE></DIV></TD></TR>
<TR>
<TD height=158 vAlign=top width="11%">
<DIV align=left></DIV>
<DIV align=left></DIV>
<DIV align=left></DIV></TD>
<TD height=158 vAlign=top width="89%">http://www.karadenizhaber.com/ok.gif ZIYA DOGAN ISTEDI
Trabzonspor yönetim kurulu tarafindan daha önce Almanya kampinda yaptigi disiplinsiz hareketleri nedeniyle kadro disi birakilan ve bu sezon kiralik olarak gönderilmesine karar verilen Ibrahim Ege?ye af çikti. Teknik Direktör Ziya Dogan?in bu oyuncu hakkinda yönetime sürekli rapor verdigi ve "Bu oyuncu bana lazim. Futbol olarak çok üst düzeyde bir oyuncu. Bunu affedin" dedigi ögrenilirken, yönetimin bu konuda biraz olsun yumusadigi bildirildi.
</TD></TR>
<TR>
<TD colSpan=2 height=43 vAlign=top>http://www.karadenizhaber.com/ok.gif YÖNETIM YUMUSADI
Ibrahim Ege ile Sali günü bir araya gelerek görüsülecegi kaydedilirken, Ziya Dogan?in istegi dogrultusunda yönetimin Ibrahim Ege?yi affetme egiliminde oldugu ögrenildi. Ibrahim Ege?nin bu sezon kiralik olarak verilmesinde israr eden Baskan Atay Aktug?un da bu oyuncu hakkinda yumusadigi ve bu oyuncunun affedilerek yeniden kadroya dahil edilecegi ifade edild</TD></TR></T></TABLE>

ozcan_asanoglu
17.08.2004, 09:46
herkes gereken dersi almistir bu olayda...cezanin oldugu yerde affin da olmasi normaldir...orta saha gerçekten mükemmel ve alternatifli hale gelir, bir de defansin ortasina bi adam alindi mi üç degil onüç cephede oynar bu takim....

FANATIK61
17.08.2004, 12:16
Ibo'yu geri kazanmak süper olur. Orta saha dahada zenginlesir.

Özkan Erdem
17.08.2004, 12:43
bence dersinialmistir, iyi bir ibo takima katki saglar..

Gerektiginde sag bek ve sag açik, ön libero, forvet arkasi oynayabilen bir adam.. Ve yapisi itibariyle de kendini gelistirmeye müsait buluyorum.. Hayirlisi olsun, ama resmi sitede çikmadi henüz bu yazi..

Özkan Erdem
17.08.2004, 12:45
Bir de soru soracagim.. Ibrahim Ege affedilirse sizce bu hareket Baskanimizi büyütür mü küçültür mü?.. Onca açiklamasindan, takimda yeri yok demesinden sonra??

Özkan Erdem
17.08.2004, 12:55
<CENTER>Zafer?e dogru</CENTER>
Devler Ligi vizesine kesin gözüyle bakan Trabzonspor, Fenerbahçe?nin de talip oldugu A.Gücü kalecisi Zafer?e 1 milyon dolar önerdi. Parayi pesin isteyen Cemal Aydin?la pazarliklar sürüyor

2 CEPHEDE SAVAS

TRABZON iki cephede birden mücadeleye hazirlaniyor. Takimin Dinamo Kiev deplasmanindan galibiyetle dönmesinin ardindan, Sampiyonlar Ligi?ne katilmalarina kesin gözüyle bakan Trabzonspor Yönetimi, transfere hiz verdi. Ilk teklif kaleci Zafer için yapildi.

1 MILYON DOLAR

BORDO-MAVILI Yönetim, Fenerbahçe?nin de pesinde kostugu Zafer için Ankaragücü Kulübü?ne 4 taksitte ödenmek üzere 1 milyon dolar önerdi. Baskent ekibinin baskani Cemal Aydin ise paranin tamamini ocak ayina kadar istedi
Kaynak: Star (17.08.2004)

Tandogan
17.08.2004, 13:12
Valla Star Gazetesi yazdiysa bu haber bana asparagas gibi geldi ama hayirlisi.

Görünen o ki;Ibrahim Ege ve Alisen tekrar takima katilacaklar.Gidisat onu gösteriyor.Ikisi de potansiyel olarak iyi oyuncular.Insallah yasadiklari bazi seylerden gerekli dersi çikarirlar ve asil islerine konsantre olurlar.Çünkü bu son sanslari.

EmrahYalçınalp
17.08.2004, 13:26
Ibrahim Ege affedilmez... Alisen o yasta 2 sene boyunca 6 kilo fazla ile gezip geri dönemez...

Çoook önemli yeni bir gelisme olduysa bilemem ama bunlarin olmasi o kadar da kolay degil... Ciddi anlamda isleyen bir mekanizma var topçularin arasinda. Kimse takimin havasini bozma riskini göze alamaz gibi geliyor bana...

Yine de hayirlisi diyelim tabi...

Cenkhan
17.08.2004, 13:28
bence dersinialmistir, iyi bir ibo takima katki saglar..

Gerektiginde sag bek ve sag açik, ön libero, forvet arkasi oynayabilen bir adam.. Ve yapisi itibariyle de kendini gelistirmeye müsait buluyorum.. Hayirlisi olsun, ama resmi sitede çikmadi henüz bu yazi..

Sag bek sag açik forvet arksi mevkilerinde alternatif bile olamaz. Önlibero için de Adem'in yedegi olur belki. Ayrica "Ihtiyacimiz var affedelim" anlayisi kalktigi zaman affedilmesi disardan bakanlar için iyi oldu. Affedilmesi hiçbir seyi degistirmez, baskani küçültmez. Zaten bizim oyuncumuz, yargiladilar olumlu sonuç çikti demek ki...

Bizim ortasaha ve defansimiz çok alternetifli. Defansimiz zaten 3 yedekle oynuyor. Bize fovet lazim. Memo sakatlandi ne olacak. Ortasahadan forvete adam kaydiracaz.. Bence bunu atliyoruz.

Taner Uykuçeken
17.08.2004, 14:10
<T>
<TR>
<TD =lineStory>
<DIV align=left></DIV>
<DIV align=left>Ali Sen Trabzon idmaninda.. </DIV></TD></TR></T></TABLE>
<TABLE border=0 cellPadding=0 cellSpacing=0 =ts width="100%">
<T>
<TR>
<TD>
<T>
<TR>
<TD height=10>http://www.ajansspor.com/images/1trans.gif</TD></TR></T></TABLE>
<T>
<TR>
<TD>Trabzonspor, hafta sonunda deplasmanda Malatyaspor ile yapacagi maçin hazirliklarina basladi.. Milli futbolcularin katilmadigi idmanda, Ankaraspor'a verilen fakat geri dönen Ali Sen de katildi</TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE>

Harun-61
17.08.2004, 15:26
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%"><T>
<T>
<TR>
<TD ="lineStory">
<DIV align=left></DIV>
<DIV align=left>Ali Sen Trabzon idmaninda.. </DIV></TD></TR></T></T></TABLE>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 ="ts"><T>
<T>
<TR>
<TD>
<T>
<TR>
<TD height=10>http://www.ajansspor.com/images/1trans.gif</TD></TR></T></T></TABLE>
<T>
<TR>
<TD>Trabzonspor, hafta sonunda deplasmanda Malatyaspor ile yapacagi maçin hazirliklarina basladi.. Milli futbolcularin katilmadigi idmanda, Ankaraspor'a verilen fakat geri dönen Ali Sen de katildi</TD></TR></T></T></TABLE></TD></TR></T></T></TABLE>

vayy behhhhh, ins. hayirli olur...

uno22
17.08.2004, 18:27
Arkadaslar uzun zamandir Ofise ve hatta eve ugrayamadigimdan dolayi meyillara bakamadim, kusura bakmayin herkese saygilar, selamlar

schumi
17.08.2004, 18:33
umarim alisen biraz akillanmistir gerçi bana göre onun aklinin basina gelmesi için kiralik olarak oynamasi gerekirdi ama bir sans daha vermisse ziya hoca ve yönetim bekleyip görmek lazim....

Harun-61
18.08.2004, 01:15
ASIL HEDEF SZYMKOVIAK ...
<TABLE height=100 cellSpacing=4 cellPadding=4 width=609 bgColor=#ffffff>
<T>
<TR>
<TD vAlign=bottom width=1418>
http://www.karadenizgazete.com/gazete/2004/read/today/spor01.jpgTrabzonspor'un orta sahaya Wisla Krakow'dan asil hedefindeki oyuncunun Szymkoviak oldugu, bu transferi bitirmek için ugrastigi, Kukielka'nin alternatif isimlerden oldugu belirtildi

Yönetim, Szymkoviak'in transferinde pürüz çikmasi ihtimalini düsünerek Çek Thomas Sivok için de girisimlerde bulunuyor. Iki oyuncu olmazsa rota yeniden Kukielka'ya çevrilecek

TRANSFER TAKTIGI
Trabzonspor'da Yönetimin transfer taktigi. Bordo-Mavili Yönetim, orta sahaya yapilacak yabanci transferi için Wisla Krakow'dan Szymkoviak'in isini bitirmek için ugrastigi ögrenilirken, uzun süredir gündemdeki Kukielka'nin alternatif isimler arasinda yer aldigi bildirildi. Teknik Patron Ziya Dogan'in bu oyuncu orta sahaya büyük katkilar yapacagi ifade etmesinin ardindan uzun süredir bu oyuncuyu izleten Bordo-Mavililer, girisimlere basladigi ve transferin son asamaya geldigi belirtildi.
SIVOK DA GÜNDEMDE
Trabzonspor, Miroslaw Szykoviak'in transferinde son anda pürüz çikabilme ihtimali nedeniyle Sparta Pragli Thomas Sivok ile de irtibati kesmiyor. Bu oyuncu ile menajer araciligiyla teklif yapildigi ve prensipte anlasildigi belirtilirken, Çek oyuncunun kulübüyle görüsmelerin sürdügü bildirildi. Trabzonspor, bu iki oyuncudan transferinin gerçeklesmemesi durumunda yeniden Kukielka'ya yönelecek. Trabzonspor, yabanci oyuncu alirsa Agustine'yi gönderecek.</TD></TR></T></TABLE>

Imdat
18.08.2004, 09:28
Bu adamlari hiç seyretmedim ama ziya hoca çok gitti geldi bu adamlarin pesinden... Nihayet emkleri bosa gitmeyecek ve en iyisini alacaklar umarim...

ARAGORN01
18.08.2004, 10:36
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=237><T>
<T>
<TR>
<TD align=left>Trabzonspor?da yabanci transferi gündemde</TD></TR>
<TR>
<TD height=10></TD></TR>
<TR>
<TD>Trabzonspor Baskani Atay Aktug, kadrodaki yabanci futbolculardan birisini göndererek yerine çok kaliteli bir yabanci alabileceklerini söyledi.</TD></TR>
<TR>
<TD height=10></TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=center align=right width=237>Trabzon
NTV-MSNBC VE AJANSLAR</TD></TR></T></T></TABLE>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=612><T>
<T>
<TR>
<TD colSpan=4 height=5></TD></TR>
<TR>
<TD width=100> </TD>
<TD width=20> </TD>
<TD vAlign=top align=left width=472>17 Agustos 2004? Aktug, ?Dinamo Kiev engelini astigimiz takdirde Sampiyonlar Ligi?ne giriyoruz. Kadromuz bana göre yeterli ancak mevcut yabancilardan birini gönderebilirsek mutlaka yerine kaliteli bir yabanci transfer edecegiz? dedi.</TD>
<TD width=20> </TD></TR></T></T></TABLE>

<T>
<TR>
<TD width=100> </TD>
<TD width=20> </TD>
<TD vAlign=top align=right width=472>http://www.ntvmsnbc.com/Site_Elements/complete_story.gif (http://www.ntvmsnbc.com/news/282808.asp?0m=-24L#BODY)
http://www.ntvmsnbc.com/Site_Elements/dotblack.gif</TD>
<TD width=20></TD></TR></T></T></TABLE>
<T>
<TR>
<TD width=120 rowSpan=3></TD>
<TD width=471></TD>
<TD width=20></TD></TR>
<TR>
<TD colSpan=2>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=471><T>
<T>
<TR>
<TD colSpan=3 height=13>http://www.ntvmsnbc.com/site_elements/clear.gif</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top width=300></TD>
<TD width=11 rowSpan=2>http://www.ntvmsnbc.com/site_elements/clear.gif</TD>
<TD vAlign=top align=right width=160></TD></TR></T></T></TABLE></TD></TR>
<TR>
<TD>http://www.ntvmsnbc.com/Site_Elements/dotblack.gif</TD>
<TD></TD></TR></T></T></TABLE>
<A name=""></A>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=607><T>
<T>
<TR>
<TD width=34> </TD>
<TD width=136></TD>
<TD width=23></TD>
<TD vAlign=top align=left width=361>Teknik direktör Ziya Dogan ile aralarinda herhgangi bir problemin olmadigini vurgulayan Atay Aktug, ?Bir anda kadromuzdaki futbolcularin sakatlanmaya baslamasiyla birlikte basta ben olmak üzere Ziya Dogan da strese girdi. Bu futbolcularin yerlerine oynayan arkadaslarimiz da kaliteli. Ancak Ziya hocanin bu durumda takviye istemesi çok normal. Türkiye?de alabilecegimiz kaliteli yerli futbolcu yok. Onun için yabanci kadromuzu bosaltabilirsek bir oyuncu alacagiz.? dedi.

?HEDEF SAMPIYONLUK?
Süper Lig?e çok iyi bir baslangiç yaptiklarini kaydeden Aktug, ?Bu sezon Süper Lig?de hedefimiz kesinlikle sampiyonluk. Baska bir düsüncemiz yok. Kadromuzla, hocamizla, taraftarimizla bunu gerçeklestirebilecegimize inaniyorum? diye konustu.

MALATYASPOR HAZIRLIKLARI BASLADI
Öte yandan Trabzonspor, hafta sonu deplasmanda Malatyaspor ile yapacagi maçin hazirliklarini günde çift idmanla sürdürüyor.
Mehmet Ali Yilmaz Tesisleri?nde, Teknik Direktör Ziya Dogan yönetiminde yapilan antrenmana, milli takim kamplarinda bulunan Fatih, Gökdeniz, Tayfun, Adem ve Emre Aygün katilmadi. Sakatliklari süren Volkan, Erdinç, Tolga takimdan ayri istasyon çalismasi yaparken, Yattara düz kosu yapti.
Diger futbolcular ise istasyon çalismasinin ardindan yari alanda çift kale maç yaparak çalismalarini tamamladi.

DINAMO KIEV BILETLERI SATISTA
Sampiyonlar Ligi 3. ön eleme turunda, Trabzonspor-Dinamo Kiev karsilasmasinin biletleri satisa sunuldu.
Trabzonspor Kulübü?nden yapilan yazili açiklamaya göre, Hüseyin Avni Aker Stadi?nda 25 Agustos Çarsamba günü yapilacak Sampiyonlar Ligi 3. ön eleme turu rövans maçinin biletleri, Biletix tarafindan satiliyor.
Trabzonspor-Dinamo Kiev maçi için bilet fiyatlari, VIP1 150, VIP2 80, kapali tribün 40, maraton 20, açik A ve açik B tribünleri için 10 milyon lira olarak belirlendi.
</TD></TR></T></T></TABLE>Edited by: ARAGORN01

Taner Uykuçeken
18.08.2004, 10:41
MILLIYETTE BÖYLE BIR HABER ÇIKMIS NE NERSINIZ

Yönetimden transfer atagi
BORDO - Mavili yönetim, Sampiyonlar Ligi birinci ön elemesinde karsilastigi Dinamo Kiev'in iki yildiz oyuncusuna kancayi takti. Rincon ile Belkevich'ten birini transfer etmek için harekete geçen Trabzonsporlu yöneticiler, dört milyon dolar olan bonservis ücretini düsürmeye çalisiyorlar. Bu oyuncularin lig için düsünüldügü açiklandi.

ARAGORN01
18.08.2004, 10:45
lig için yabanci almak anlamsiz..

sampiyonlar liginde oynayacak adam lazim bize

ozcan_asanoglu
18.08.2004, 11:54
tabi canim lig için bu kadro yeter de artar bile..s.l. ne alinabilir..belkevich tek basina takimini sürükledi, yorulana kadar...ama bize öncelikle defans lazim...iki kisi alinacaksa biri belkevich olabilir hem agustine gönderilecek madem yerini doldurur..

Onur1967
18.08.2004, 12:47
Bence Belkevich alinabilir ve yararli olacaktir ama bonservis bedeli fazlaymis hatta biz Kiev'i elersek adamlar inat yapar vermezler..

Tandogan
18.08.2004, 15:45
Belkevich çok iyi topçu evet; ama onu alirsak Avrupa Kupalari'nda oynatma sansimiz yok galiba.Yaniliyor muyum???

ARAGORN01
18.08.2004, 16:13
evet oynatamayiz. 1 futbolcu 1 yil içinde sadece 1 klupte avrupa kupalarina katilabiliyor. Onun için söyledimz aten , bu futbolcular iyi ama bizim isimizi görmez.

Avrupa kupalarina katilmayan takimlardan , ya da ilk maçlarda oynamayan birilerini bulmamiz lazim

ozcan_asanoglu
18.08.2004, 16:54
ön elemeler dahil mi buna...olmamasi lazim...emin misiniz..

denizci61
18.08.2004, 17:03
ön elemeler dahil mi buna...olmamasi lazim...emin misiniz..

Ön elemeler hariçtir arkadaslar. Oynayabilir

ARAGORN01
18.08.2004, 17:24
Ön elemelerde dahil.

Liverpool'da Owen ilk ön eleme maçinda oynamadi. Real Madrid'e transfer oldugunda oynayabilmek için.

Özkan Erdem
18.08.2004, 22:06
Sahada Ersen Martin ve Nihat, kulübede Fatih Tekke..

Sahada Serkan Balci, Serhat Akin, kulübede Gökdeniz Karadeniz..

saka gibi dostlar.. Ligin en kötü futbol oynayan ekiplerinden biri olan Fenerbahçe milli takimin 6 asini olusturuyor.. Servet, Serkan, Önder, Tuncay, Serhat, Ümit Özat..

Bu takimda Hüseyin, Emrah nerede.. Ersun Yanal'in bitmek tükenmek bilmeyen hücum anlayisi ortada.. Ortasahanin yildizi dediginiz Emre, Fatih'in yarisi degil be.. Ayip ayip.. Bu çocugun emegine yazik..

hakantpl
18.08.2004, 22:23
Bence TrabzonSporun Acil olarak iyi bir oyun kurucuya ( Fatih Su an bu isi iyi yapiyor ama ) Ihtiyaç var. Ve de bitirici bir forvet lazim...Diger Mevkiler yeterlidir.. Ama en önemli ihtiyaç Kaliteli bir Oyun kurcudur

Harun-61
19.08.2004, 00:45
topic 81'e ulasmis smileys/smiley36.gif

atay baskaaaaaan sesimizi duyyyyyyyyyyy smileys/smiley2.gif

tsakrep61
19.08.2004, 11:43
Wisla Krakow'un Sampiyonlar Ligi'ne katilamamasi durumunda Szymkoviak, Dinamo Kiev macindan sonra Trabzonspor'a imza atmasi bekleniyor
Trabzonspor yönetimi, teknik direktör Ziya Dogan'in istegi dogrultusunda orta sahaya güç katmak için gizli gizli çalismalarini sürdürüyor. Bu dogrultuda ilk olarak Wisla Krakow'dan Kukielka ile görüsen Bordo-Mavili yönetim, daha sonra ayni takimdan Szymkoviak ile temasa geçti ve isi imza asamasina kadar getirdi.
Krakow yönetimi, yapilan görüsmede, Sampiyonlar Ligi'ne katilamalari durumunda Szykoviak'i, Trabzonspor'a verebileceklerini belirtmisti. Krakow'un, R.Madrid'e ilk maçta 2-0 maglup olmasinin ardindan, Szykoviak'in Trabzonspor'a gelmek için adeta gün saymaya basladi. Szykoveik'in, Trabzonspor-Dinamo Kiev maçindan sonra imza atmasi bekleniyor

tsakrep61
19.08.2004, 11:44
Bordo - Mavili yönetimin, uzun süren pazarliklar sonucunda ön anlasmaya vardigi futbolcularin listesini Teknik Direktör Ziya Dogan'a verdigi ögrenildi. Transfer listesinde Wisla Krakow'dan Miroslav Szmtowiak, Mariusz Kuielka ve Sparta Prag'da oynayan Sivok oldugu iddia edildi.

Karar verecek
DAHA önce Adanaspor'da forma giyen Bulgar yildiz Krilov'u da gündemine alan Bordo - Mavililer'in, Dogan'in seçimine göre transfer pazarliklarina baslayacagi açiklandi. Tecrübeli hocanin, Dinamo Kiev karsilasmasinin ardindan transfer konusundaki son kararini yönetime bildirmesi bekleniyor.

ofli_fan
19.08.2004, 11:47
Bordo - Mavili yönetimin, uzun süren pazarliklar sonucunda ön anlasmaya vardigi futbolcularin listesini Teknik Direktör Ziya Dogan'a verdigi ögrenildi. Transfer listesinde Wisla Krakow'dan Miroslav Szmtowiak, Mariusz Kuielka ve Sparta Prag'da oynayan Sivok oldugu iddia edildi.

Karar verecek
DAHA önce Adanaspor'da forma giyen Bulgar yildiz Krilov'u da gündemine alan Bordo - Mavililer'in, Dogan'in seçimine göre transfer pazarliklarina baslayacagi açiklandi. Tecrübeli hocanin, Dinamo Kiev karsilasmasinin ardindan transfer konusundaki son kararini yönetime bildirmesi bekleniyor.

bu adamlarla neden ilgileniyoruz anlamiyorum.. Bunlarsi sampiyonlar liginde oynatabilecekmiyiz ki...

schumi
19.08.2004, 20:33
bu adamlarla neden ilgileniyoruz anlamiyorum.. Bunlarsi sampiyonlar liginde oynatabilecekmiyiz ki...

tabiki oynatabilecegiz ama önce alabilmemiz lazim!!

trabzonspor1
19.08.2004, 21:57

tabiki oynatabilecegiz ama önce alabilmemiz lazim!!

aldiktan sonrada uyum sürecini atlatmasi lazim

Harun-61
20.08.2004, 01:20
31. AGustos a kadar transfer yapdik yapdik, bu tarihden itibren transfer sezonu kapaniyor...

JuaN_JuaN
20.08.2004, 01:54
ben yeni geleceklerden pek umutlu degilim gerçii ziya hocaya güveniyorum ama... transfer edilecek adamlara güvenemiyorummmmm

#10 Fietra
20.08.2004, 03:27
Sanirim yönetim SL'den gelecke parayi bekliyor.

Emin
20.08.2004, 09:31
4 Büyükler için ligin ilk iki haftasinin degerlendirilmesini yapan bir spor eki hazirlamis milliyet. Dün bizim ekimiz verildi. Orda Ahmet Agaoglunun yazisini kaç kisi okudu bilmiyorum. Agaoglu bu saatten sonra yapilacak transferin yanlis olacagi kanaatinde. Çünkü alinacak futbolcu bu saatten sonra elde kalmis futbolcudur ve Trabzonsporun isine yaramaz. Kaldi ki yapilacak transferlerle takimda taslarin yerinden oynayabileceginden bahsetmis Agaoglu. Ben Agaoglu ile ayni fikirdeyim. Transfere karsi degilim ama olmasa da olur diye düsünüyorum.

ofli_fan
20.08.2004, 09:36
<TABLE id=Table2 cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%">
<T>
<TR>
<TD>
<TABLE id=Table3 cellSpacing=0 cellPadding=0>
<T>
<TR>
<TD>http://www.turkiyegazetesi.com/public/images/as/logo.gif</TD></TR></T></TABLE></TD></TR>
<TR>
<TD align=right>http://www.turkiyegazetesi.com/public/images/as/empty.gif</TD></TR></T></TABLE>
<HR>

<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=15 width="100%" align=center border=0 valign="TOP">
<T>
<TR>
<TD vAlign=top align=left width="100%">
<DIV style="MARGIN-TOP: 10px; MARGIN-BOTTOM: 5px">
<DIV =subject>Trabzonspor'dan kisa kisa</DIV>
20 Agustos 2004 Cuma</DIV>
<DIV =>Hüseyin korkuttu
Bu sezonki performansiyla alkis toplayan Hüseyin?in dizindeki sakatlik teknik kadroyu korkkuttu. Sol dizinde agri bulunan futbolcunun yapilan ilk kontrol sonrasi Malatyaspor maçina yetisebilecegi açiklandi. Kulüp doktoru Mesut Çelebi, Hüseyin?in agrilarinin sürdügünü, ama durumunun ciddi olmadigini söyledi.

Dogan?a yemek
TÜFAD Trabzon Subesi, teknik direktör Ziya Dogan?a Esiroglu Balik Restaurant?ta dayanisma yemegi verdi. TÜFAD Trabzon Subesi Baskani Nurettin Balaban, her zaman Dogan?in yaninda olduklarini belirterek, ?Kendisinin Trabzonspor?u arzuladigi hedeflere ulastiracagina inaniyoruz? dedi. Yemek için TÜFAD?a tesekkür eden Dogan ise Türk antrenörüne her zaman güvenilmesi gerektigini söyledi.

Özgür bitti...
Trabzonspor Denizlisporlu Özgür defterini kapatti. Asbaskan Nevzat Sakar, Dinamo Kiev maçi sonrasi Özgür?ün transferinin yeniden gündeme gelecegi konusundaki haberlere karsilik, ?Biz Özgür?den kesin olarak vazgeçtik ve bu kararimizi Denizlispor?a da bildirdik? açiklamasinda bulundu. </DIV>
<DIV =></DIV>
<DIV =></DIV>
<DIV =></DIV>
<DIV =>Bu defterde Musa gibi kapandi , hayirli olsun, Simdi kaldik yabancilara...</DIV></TD></TR></T></TABLE>

Özkan Erdem
20.08.2004, 09:57
kardes bu olayi 2 hafta önce açikladi bizim yönetim.. O kadar geridengelme..

zisinoli
20.08.2004, 10:24
Polonyali oyuncuyu Ziya hoca 2 ay öncesinden istemisti. Ancak alamamislardi. Bugün o alana futbolcu alinmasi gerçegi bir kez daha ortaya çikinca ve Ziya hoca da israrla oyuncu isteyince polonyaliyi almaya karar vermisler sanirim. Her ne olursa olsun bu alinacak futbolcu isimize yarayacaktir. Bu isin saati yoktur. Insallah alirlar ancaksahaya çikmadan inanmam.

Taner Uykuçeken
20.08.2004, 11:59
<TABLE border=0 cellPadding=0 cellSpacing=0>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top>Size eski bir yöneticimizden seveceginiz bir röpörtaj</TD></TR></T></TABLE>

Türk Sinemasi'nin Trabzonlu jönü Tanju Gürsu: "Federasyon Istanbul usakligi yapmasa, hakemler cesur olsa Istanbul takimlari sampiyon falan olamaz."

Federasyon usaklik yapmasa,smileys/smiley32.gifsmileys/smiley20.gif hakemler cesur olsa,smileys/smiley32.gif Istanbul sampiyonluk yüzü göremez.. Mehmet Ali Yilmaz yürekten Trabzonsporludur ama isi bilmemekten kaynaklanan sorunlari vardi.. Trabzonspor, Trabzon'dan idare edilir. Idman burada, kulüp buradaysa Istanbul'dan baskanlik yapamazsiniz... Trabzonsporlu oldugum için seyirci kaybettim... Maçlara da gitmiyorum artik çünkü kavgadan biktim....

Türk sinemasinin 42 yillik emekçisi ve Trabzonspor'un eski yöneticisi Tanju Gürsu, "Trabzonspor Dergisi"nin son sayisina verdigi röportajda ilgi çekici ifadelerde bulundu. 1938 Trabzon dogumlu olan ve Gurbet Kuslari, Haremde Dört Kadin, Duvarlarin Ötesi, Mardin-Münih hatti gibi önemli filmlerde rol alan Tanju Gürsu, Futbol Federasyonu ve hakem camiasina sert cümlelerle yüklendi!

TRABZON'U TUTAMAZLAR
Iste Gürsu'nun sadece sert degil, ayni zamanda olay yaratacak nitelikteki sözleri: "Trabzonspor bundan sonra çok kere sampiyonluklar görecek. Iddia ediyorum, federasyon ile hakemler cesur ve namuslu olsunlar; Istanbul'dan sampiyon çikmaz. Bu lafimi unutmayin! Federasyon sermayeye usaklik yapmazsa, Istanbul sampiyonluk göremez. Gençlerbirligi, Samsun, Gaziantepspor, Malatyaspor ve Denizlispor esit sartlarda Istanbul'u bogarlar ki, su halleriyle bile boguyorlar.." Trabzon yönetimleri ile ilgili de konusan Tanju Gürsu, kulübün merkezden yönetilmesi gerektigini vurguladi.

ISTANBUL'DAN OLMAZ
Gürsu, "Trabzonspor, Trabzon'dan yönetilir. Bunun baska alternatifi yok. Bu takim antrenmani orada yapacak, stadi orada olacak, herkesin evi barki orada, sen takimi Istanbul'dan yönet. Olmaz!" dedi.

YILMAZ ISI BILMIYORDU!
1997-98 Mehmet Ali Yilmaz döneminde baskan yardimciligi görevini alan Tanju Gürsu, eski baskan ile ilgi ise söyle konustu: "Yilmaz zor adam degildi ama isi bilmemekten kaynaklanan durumlar vardi. Fakat simdi gidin yanina, Trabzonspor'u konusun; hemen gözleri dolar. Sorun idari yanlislardi. Takim onun dedigi gibi idare edilmez.."

GELIRLER GAYET IYI AMA...
Tanju Gürsu kulübün ekonomik yapisi ile ilgili "Trabzonspor'un parasi çalinmasin yeter. Digitürk'ten büyük takimlara ödenen meblag üzerinden geliri var. Bu paralar çar-çur edilmesin" seklinde konustu. Gürsu Trabzonsporlu olmasi nedeniyle seyirci bile kaybettigini ifade ederken, "Bir dönem Trabzonspor nereye giderse, ben de oraya giderdim. Futbolcularla ayni otelde kalir maça birlikte giderdim. 'Trabzonsporluyum' dedigim için seyirci de kaybettim. Sinema ekmek paramdi ama ben de Trabzonsporluydum! Çok kavga ettik. Hele Bursa'da bir kavga vardi ki... Küfür ettikleri zaman dayanamamistim. Stadyumun altini üstünü getirirdik. En sonunda kavdan biktim ve artik maçlara gitmeme karari aldim" ifadelerini kullandi.smileys/smiley32.gif

Taner Uykuçeken
21.08.2004, 09:04
<TABLE border=0 cellPadding=0 cellSpacing=0 height=78>
<T>
<TR>
<TD>Lazarov için nabiz yoklaniyor </TD></TR>
<TR>
<TR>
<TD>Sampiyonlar Ligi?ne kalinmasi halinde kadrosuna kaliteli bir yabanci katmak isteyen Trabzonspor'da gündemdeki isim Gaziantepsporlu Lazarov </TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=bottom>
<TABLE border=0 cellPadding=0 cellSpacing=0 =PX11000000>
<T>
<TR>
<TD>21.08.2004</TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE>http://www.fanatik.com.tr/images/trans.gif
<DIV align=center>http://www.fanatik.com.tr/images/trans.gif</DIV>
<TABLE align=center border=0 cellPadding=0 cellSpacing=0 width=464>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top>

Celal Dogan?in kendisi ile görüsme yapan Atay Aktug?a, ?Augustine ve Ibrahim Ege?yi verirseniz, bu isi bitirebiliriz? dedigi ögrenildi. Bu arada listedeki isimlerden S.Prag?li Sivok, W.Krakow?lu Szmkowiak ve Kuielka?nin transfere sicak bakmadigi vurgulandi

AH KESKEM AH KESKEM LAZ-ZAROV YATTARA DÜSÜNSENIZE IKISINI BIR ARADAsmileys/smiley2.gif</TD></TR></T></TABLE>

Özkan Erdem
21.08.2004, 10:09
yabanci hakkini ortasahadan yana kullanicaz bence.. Ama forvete ihtiyacimiz oldugu da bir gerçek, lazarov bir çok mevkide görev yapabilen bir oyuncu, oldukça teknik ve iyi sutlari var.. Keske derim bende ama ibrahim ege'nin bonservisi verilmemeli

augustus
21.08.2004, 11:09
lazarov transfer edilirse harika olur.ama i.ege nin bonserviside verilmemeli.verilsede ileriki transferlerinden pay istenmeli.

Harun-61
21.08.2004, 12:25
bugün:

1 yerli 1 yabanci

Trabzonspor, dis transferde kadrosuna 1 yerli 1 de yabanci oyuncu katmayi amaçliyor. Polonyali Szkowiak'in isini bitiren, bu transferde son anda pürüz çikmasi durumunda alternatifinde düsündügü Sivok ile de görüsmelerini sürdüren Bordo-Mavililer, yurt içinde de defans ve orta saha görev yapabilecek joker nitelikte oyuncu ariyor.
A.DURSUN GELMEK ISTIYOR
Bu yönde yurt içinde arayislar baslarken listede Denizlisporlu Özgür, Rizespor'dan Serkan Özdemir ve G.Antepsporlu Erdal'in bulundugu belirtildi. Buarada Besiktas'in transferinden vazgeçtigi Ahmet Dursun'un, Trabzonspor'a gelmek için haber gönderdigi belirtildi. Golcü oyuncunun Dogan'in istemesi durumunda transfer edilebilecegi belirtildi.

unyelimetin
21.08.2004, 14:04
Basinda yine transfer için bir çok isim çikiyor.Beni en çok Lazarov heyecanlandiriyor.Çok zamandir Lazarov benim hayalim.Augustin ve I.Ege'ye karsilik takas verebiliriz Lazarov'u demis Celal Dogan.Insallah dogrudur.

Wisla Krakov'lu ve S.Prag'li adi geçen oyuncularin da kaliteli olduguna ve transfer edilirlerse yarali olacaklarina inaniyorum.Ama Krakov ön eleme oynuyor R.Madrid'le ve bu oyuncular bizde S.liginde forma giyemeyecekler.Ama Lazarov'un böyle bir sikintisi yok.Ayrica Türk futbolunu biliyor.Uyum sorunu da olmaz.Çok kaliteli biri.

objek
21.08.2004, 15:43
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">Gecen hafta g.antep g.s macinda dikkatle lazarova dikkat ettim cok meziyetleri olan fakat basit oynamayi sevmedigi icin hep zor yerlere etkili pas atma niyeti en 10-12 tane yanlis pas yapmasina neden oldu bu toplarla! g.s hucuma cikarken antep takimida fazladan5- 10 km kosmus oldu ve aklima soyle bir sey geldi bu kadar etkili bir oyuncu onun icin hala antepte trabzonsporda yararli olmasi icin bu huyundan vazgecmesi lazim birde daha fazla kosup savasmasi lazim o zaman yararli olur aksi takdirde ikinci maxim vakasi olur. saygilar</TD></TR>

Özkan Erdem
21.08.2004, 17:35
Ahmet Dursun çok faydali bir yedek olur.. Augustine verilip bir de ortasaha alinirsa deymeyin keyfime.. Kaliteli bir yabanci.. Bence nefis olur..

Cenkhan
21.08.2004, 17:39
Yattar'ya defans yaptiran hoca Lazarov'u da istedigi kivama getirrir. Eger Celal Dogan "Laz"arov'a karsilik I.Ege ve Augustine'i isteseydi bu transfer bitmisti. Yalan haber çikmaz Insaallah..

Özkan Erdem
21.08.2004, 17:45
Lazarov gelse yedek kalir bence.. Yedege yabanci kontenjani harcanmamali.. Ahmet Dursun'dan yanayim..

seyyahali
21.08.2004, 18:54
hayir abi trabzonun en iyi transferi taraftarinin stada gelmesidir yani bizim gidip trtde yayinlasada kutsal mabedimizi yani avni akeri doldurmamiz gerek ve son kez sunu söylüyorum trabzonum için sevgi mabedinde en son duasin sen

denizgrsy
21.08.2004, 19:01
lazarov için celal dogan ibrahim ege ile augustini istemis...daha neler!!!bizde lazarov çok...

ekrem75-61
21.08.2004, 19:11
seyyahali hakli yinede bize adam lazim lazarov degilde örnegin skoko olsa varya ofofofff anam offff

Analyzer
21.08.2004, 23:50
Ahmet Dursun mu? Sorunlu topçu istemiyorum ben takimda.

tswonder
22.08.2004, 00:09
Ahmet Dursun bize yakismaz bence de... lazarov'un agustine'den iyi oldugu acik ama i.ege ile agustine'ye karsilik alinacak kadar degerlimi, orasi tartisilabilir.

Muhalif
22.08.2004, 00:56
lazarov tipi adamdan çok oyunu yönlendirici hücuma iyi çikan ve iyi pas yapan ortasahada lider bir oyuncu lazim.. fatih i oyun kurmakta kullanmayiz böylece.. o da golleri siralamaya devam eder.. ben bir de özgür de israr edilmesi taraftariyim.. sülükler uyandimi geç kalacagiz.. yapistimi birakmazlar herifi.. hazir giray hoca da oradayken yapsaydi bize bir kiyak iyi olurdu..

Harun-61
22.08.2004, 00:57
lazarov tipi adamdan çok oyunu yönlendirici hücuma iyi çikan ve iyi pas yapan ortasahada lider bir oyuncu lazim.. fatih i oyun kurmakta kullanmayiz böylece.. o da golleri siralamaya devam eder.. ben bir de özgür de israr edilmesi taraftariyim.. sülükler uyandimi geç kalacagiz.. yapistimi birakmazlar herifi.. hazir giray hoca da oradayken yapsaydi bize bir kiyak iyi olurdu..

aynen abim...lazarov kendini ispatlamis zaten, özgüre gelince-onuda almak lazim, bu sene olmaz ise seneye...yoksa Ist. takimlari alacak. bugünki BJK macinda gercekten iyi oynadi...

objek
22.08.2004, 01:02
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">Su anda ilerisi icin iyi sinyaller veren malatyasporlu bilal unutulmamali bu arada bu adam daha once nerde oynuyormus? malatya zaten bulup bize veriyor:)) saygilar</TD></TR>

unyelimetin
22.08.2004, 01:22
Herkesin görüsüne saygiliyim.Ancak sunu yazmadan geçemeyecegim...Lazarov'u begenmeyen veya bizde yedek kalir diyen,A.Dursun gibi bizde top bile toplayamayacak bir adami kiyaslamak futbola ihanettir.Bu yazilanlariumarim baskalari okumaz.Yok yani futbolu en iyi bilen taraftarlar olarak aniliyoruz ya...

Analyzer
22.08.2004, 02:45
Lazarov gelsin. Iyi bir yedek olur. Mehmet Yilmaz'a hayatta degismem ama onun yedegi olsun.

Analyzer
22.08.2004, 03:20
Bu arada Musa Büyük konusune oldu bilen var mi? Istanbulspor'dan futbolcu transfer edemiyor muyuz hala? Alsak süper bir is yapmis olmaz miyiz? Sampiyonlar ligi etiketimizle Özgür'ü alamaz miyiz? Gelmek istemeyen varsa da gelmesin zaten. Biz Trabzonspor'uz. Bize yanlis yapani unutmayiz. Kapimiza gelip de yalvarsalar da almayiz zamani geçince.

Bordomavi08
22.08.2004, 03:38
Özgür tam bize göre. Komple bir oyuncu. Avrupa maçlarinda da oynayabiliyor.Musa Büyük gibi Trabzonspor'da çok adam var.

ozcilingir
22.08.2004, 03:41
Bize transfer gerekmez takimin ahengi bozulur. I.Ege gibi bir genci kaybettik. UFUK geldi. ALISEN'DE GERI DÖNDÜ.TRABZONSPOR''un su andaki performansini kaldiracak bir futbolcunun bulunmasi mümkün degil. Hiç kimse alinmayacak.Bu takim eski günlerinde basariyi hep birlikte oynamis futbolcularla kazandi. Su an futbolcular birbirlerine gözü kapali paslar atiyor. Herkes birbirini çok iyi taniyor. Birbirinin yapacagi hareketi önceden seziyor. YATTARA arka direge orta yapiyor. orda olmasi gereken oluyor. UFUK, FATIH VE GÖKDENIZ LE ÇOK IYI ANLASIYOR. ILERIDE TAKIMA DIREKT GIRECEK ,ZATEN SU ANDA GÖKDENIZ VE FATIHIN IKILI OLARAK IYI ANLASMASINDAN DOLAYI SONUCA GIDIYORUZ. BU ARAYA DISARIDAN ADAM GETIRILMESI HATADIR. ALISEN ORTA SAHADA BIRAZ ÇALISIRSA OYUN BOZUCU GÖREVINI HASAN ILE PAYLASABILIR. HASANA NAZAR DEGMESIN ( dobi hasan) .hüseyin masallahi var. ahmet dursun , bjk de dursun. lazorov. bizde ne yapar bilmece .gereksiz. kisaca kim gelse gereksiz. TRABZON PAF SAMPIYON. LISE DÜNYA SAMPIYONU TARLADA ÜRÜN ÇOK YEMESINI BILELIM. OLGUNLASSINLAR. HEYECAN ARAYAN SPORCULAR BIZE GEREKLI YOKSA UNUNU ELEMIS KASAR OLMUSLAR FENERE LAYIK.

Utku061
22.08.2004, 04:41
Bize transfer gerekmez takimin ahengi bozulur. I.Ege gibi bir genci kaybettik. UFUK geldi. ALISEN'DE GERI DÖNDÜ.TRABZONSPOR''un su andaki performansini kaldiracak bir futbolcunun bulunmasi mümkün degil. Hiç kimse alinmayacak.Bu takim eski günlerinde basariyi hep birlikte oynamis futbolcularla kazandi. Su an futbolcular birbirlerine gözü kapali paslar atiyor. Herkes birbirini çok iyi taniyor. Birbirinin yapacagi hareketi önceden seziyor. YATTARA arka direge orta yapiyor. orda olmasi gereken oluyor. UFUK, FATIH VE GÖKDENIZ LE ÇOK IYI ANLASIYOR. ILERIDE TAKIMA DIREKT GIRECEK ,ZATEN SU ANDA GÖKDENIZ VE FATIHIN IKILI OLARAK IYI ANLASMASINDAN DOLAYI SONUCA GIDIYORUZ. BU ARAYA DISARIDAN ADAM GETIRILMESI HATADIR. ALISEN ORTA SAHADA BIRAZ ÇALISIRSA OYUN BOZUCU GÖREVINI HASAN ILE PAYLASABILIR. HASANA NAZAR DEGMESIN ( dobi hasan) .hüseyin masallahi var. ahmet dursun , bjk de dursun. lazorov. bizde ne yapar bilmece .gereksiz. kisaca kim gelse gereksiz. TRABZON PAF SAMPIYON. LISE DÜNYA SAMPIYONU TARLADA ÜRÜN ÇOK YEMESINI BILELIM. OLGUNLASSINLAR. HEYECAN ARAYAN SPORCULAR BIZE GEREKLI YOKSA UNUNU ELEMIS KASAR OLMUSLAR FENERE LAYIK.

Ahmet abi söylediklerine ayne katiliyorum IMZA...

#10 Fietra
22.08.2004, 12:48

Transfer gerek.Katilmiyorum.

Defansin saginda Emrah'in yerine yedekte kim var Tayfun Cora.TAyfun sakatlaninca ne olacak?

Defansin ortasinda Tolga Erdinç D'Heane Mustafa Yalçinkaya Selim var bildigim kadariyla ama bence buraya en azindan biri alternatif olarka gerek.

Sol tarafta LEe ve Volkan var adaha baska kim var?

Sag açikta Yattara var onun yedegi olarak kimvar.

---------Petko--------------

Ali Tan.(Emrah)-Tolga-Erdinç-Lee

--------Hüso----------

Yattara-----Fatih Tekke----Celo

------Gökdeniz-Mehmet Yilmaz-

Özkan Erdem
22.08.2004, 17:17
Ali Tandogan nedir ya.. Ayrica tek önlibero ile oynayamayiz, ya da oynasak bile bu ne hüseyin olur ne de thijs.. ikiside agir..

FANATIK61
22.08.2004, 18:39
Ula Usaklar Olympiatta oynayan Irak Milli Takiminda süper oyuncular var oradan 1-2 oyuncu alabiliriz bence. Yattara'yi da kimse tanimiyordu adam birden patladi. Irak Milli Takimi Yari Finale kaldi Portekizi 4:2 yenmisti o maca baktim. Iyi oyunculari var niye olmasin hemde ucuz. Örneksmileys/smiley2.gif

ozcilingir
22.08.2004, 18:50
Ali Tandogan ne midir güldürme beni Fenerbahçe ve Sporting Lisbon'a attigi goller aklimdan çikmiyor

#10 Fietra
22.08.2004, 18:51
Ali Tandogan ne midir güldürme beni Fenerbahçe ve Sporting Lisbon'a attigi goller aklimdan çikmiyor

Babamin üyeliginiden atmisim mesaji bu mesaj bana aittir.smileys/smiley1.gif

Özkan Erdem
22.08.2004, 21:08
ne zaman sag bek oynadigini gördün o adamin.. Ayrica oldukça sorunlu bir adam, giray bulak takimda huzursuzluk yarattigi için gönderdi, ibrahim üzülmez'e kafa atti.. Ayrica sürati disinda da bir artisi yok kanat oyuncusu için.. Emrah in yerine koymayi birak kiyaslanamaz bile.. Savunmasi resmen sifir.. Dikkat edersen Emrah ters kademe ve gerek korner gerek yan toplarda kafa vuran bir adam.. Üstelik pahali.. 2 tane frikik golünü söylüyorsun.. bizim takimda duran top kullanacak öyle çok adam var ki.. Ayrica çok iyi bir adam olsa milli takimin hocasi ersun bey in eski ögrencisini sag bek sikintisi çeken milli takimimiza almasi gerekmezmiydi ?

Taner Uykuçeken
23.08.2004, 09:29
<TABLE border=0 cellPadding=0 cellSpacing=0 height=78>
<T>
<TR>
<TD>

SIMDIDE ELSAKA GIRDI GÜNDEME NEOLUYOR YA BENIM KAFAM KARISTI

El Saka geliyor! </TD></TR>
<TR>
<TR>
<TD>G.Birligi?nin Misirli futbolcusu El Saka, www.egypitianplayers.com sitesine yaptigi açiklamada Trabzonspor?a gitmeye sicak baktigini söyledi </TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=bottom>
<TABLE border=0 cellPadding=0 cellSpacing=0 =PX11000000>
<T>
<TR>
<TD>23.08.2004</TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE>http://www.fanatik.com.tr/images/trans.gif
<DIV align=center>http://www.fanatik.com.tr/images/trans.gif</DIV>
<TABLE align=center border=0 cellPadding=0 cellSpacing=0 width=464>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top>Son karar Cavcav?in
Uzun süredir transfer arayisinda olan Bordo-Mavililer?in kadroya katmayi düsündügü ismin El Saka oldugu ortaya çikti. ?www.egyptianplayers.com? sitesine bir açiklama yapan Misirli futbolcu da teklifi dogrularken, ?Menacerim araciligiyla yapilan bir görüsme var. Trabzonspor?a gitmek isterim. Su anda baskanimiz Ilhan Cavcav?dan haber bekliyorum? diye konustu.

?Fener de istedi?
Saka sunlari söyledi: ?Fenerbahçe?den de bir teklif almistim. Ama o zaman transferim gerçeklesmemisti. Trabzonspor ise geçen yil da beni istemisti. Atay Aktug benimle çok ilgilendi. Ankara?da mutluyum ama gelecegimi de düsünmeliyim. Eger kulübüm satarsa, Trabzonspor, 31 Agustos?a kadar imza atmami istiyor.?
</TD></TR></T></TABLE>

ahmetturk
23.08.2004, 10:43
<TABLE height=78 cellSpacing=0 cellPadding=0>
<T>
<TR>
<TD>El Saka geliyor! </TD></TR>
<TR>
<TR>
<TD>G.Birligi?nin Misirli futbolcusu El Saka, www.egypitianplayers.com sitesine yaptigi açiklamada Trabzonspor?a gitmeye sicak baktigini söyledi </TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=bottom>
<TABLE =PX11000000 cellSpacing=0 cellPadding=0>
<T>
<TR>
<TD>23.08.2004</TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE>

BordoMavi Sevda
23.08.2004, 10:54
Bence bizim hemen almamiz lazim El Saka'yi iyi bir
alternatif olacagini düsünüyorum. Her haliyle su anki
D Haene den daha iyidir. Ne o öyle yaa her harekette
çalim yiyor bizim adam. Alinsin nasilsa Tolga,
Erdinç, Volkan, Selim geliyor. El Saka da olsun
dönüsümlü oynarlar. Bence makul bir fiyattaysa
alinmasindan yanayim.

Emin
23.08.2004, 11:10
El Saka tam bir görev adami. Sampiyonlar Liginde ihtiyacimiz olacaktir. Özellikle kapali savunma yapma geregini duydugumuz maçlarda ihtiyacimiz olacaktir. Faydali olur. Ama tek korkup, El Sakanin pilinin bitip bitmedigi. Bu adamda hayir olsa Cavcav kolay kolay satmaz bu adami. Hayirlisi insallah....

Guests
23.08.2004, 11:50
El Saka tam bir görev adami. Sampiyonlar Liginde ihtiyacimiz olacaktir. Özellikle kapali savunma yapma geregini duydugumuz maçlarda ihtiyacimiz olacaktir. Faydali olur. Ama tek korkup, El Sakanin pilinin bitip bitmedigi. Bu adamda hayir olsa Cavcav kolay kolay satmaz bu adami. Hayirlisi insallah....

iyide Uefa da oynadi bu adam.

#10 Fietra
23.08.2004, 13:21
ne zaman sag bek oynadigini gördün o adamin.. Ayrica oldukça sorunlu bir adam, giray bulak takimda huzursuzluk yarattigi için gönderdi, ibrahim üzülmez'e kafa atti.. Ayrica sürati disinda da bir artisi yok kanat oyuncusu için.. Emrah in yerine koymayi birak kiyaslanamaz bile.. Savunmasi resmen sifir.. Dikkat edersen Emrah ters kademe ve gerek korner gerek yan toplarda kafa vuran bir adam.. Üstelik pahali.. 2 tane frikik golünü söylüyorsun.. bizim takimda duran top kullanacak öyle çok adam var ki.. Ayrica çok iyi bir adam olsa milli takimin hocasi ersun bey in eski ögrencisini sag bek sikintisi çeken milli takimimiza almasi gerekmezmiydi ?

Emrah'in yedegi de olamaz mi?Ve dediklerine katilmiyorum.

objek
23.08.2004, 15:10
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">El saka turkiyede belkide kendine en fazla guvenen ayni zamanda sikisinca gelisi guzel topa vurmadan riskli bir sekilde calimlarla cozumler arayan bir tip cok yararli bir oyuncu fakat gecen sene valenciada ve bazi kritik maclarda kendine fazla guvenden takimini yakan oyuncu durumunada dusebilen bir yapida risksiz top oynarsa yararli olur bu arada yoksa lucescu hala tolgayimi istiyor!!:) saygilar</TD></TR>

zisinoli
23.08.2004, 15:30
El Saka kaliteli oyuncu. Ancak geçen yilki terbiyesizligi unutulur cinsten degildi yani. Transferi için klüp Cavcav dan önce Gökdeniz'den izin almali bence smileys/smiley2.gif

Harun-61
23.08.2004, 16:33
el saka mi ???

biraz yavas degilmi ????

ahmetturk
23.08.2004, 16:39
El Saka kaliteli oyuncu. Ancak geçen yilki terbiyesizligi unutulur cinsten degildi yani. Transferi için klüp Cavcav dan önce Gökdeniz'den izin almali bence smileys/smiley2.gif

smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

Cemalettin Taşkın
23.08.2004, 16:40
el saka nerden çikti ya? hergün yeni isim çikiyor.

ibrahim ege'de son durum nedir? Ali sen niye döndü? takima girme sansi var mi?

Muhalif
23.08.2004, 16:41
ya gerek yok su asamada.. özgür alinsa daha komple bir oyuncu hem defans hem defansif ortasaha.. topu da iyi oyuna sokuyor.. el saka ile yabanci hakkini kullanmasak iyi olur.. aslinda bize kim lazim biliyormusunuz?

everton maçi özetlerini ve avrupa sampiyonasini izleyen arkadaslar hemen çikaracaktir.. danimarkali thomas gravesen.. hem defans hem ofansi mükemmel.. bence dünyada kadri bilinmeyen sayili ortasaha oyuncularindan.. everton ing. ligi orta siralarinda bir takim.. ondan oyuncu almak zor olmaz.. en azindan zamaninda almistik.. ne olur o kadar ucuz oyuncunun arasinda bir tane pahali olsa ki.. fiyati nedir bilmiyorum ama alex in yaninda sifirdir.. ama kalitesi alex kadar var üstelik daha pek çok da artisi var.. tabi bu sadece bir temenni.. keske gerçek olsa..

Harun-61
23.08.2004, 16:44
ya gerek yok su asamada.. özgür alinsa daha komple bir oyuncu hem defans hem defansif ortasaha.. topu da iyi oyuna sokuyor.. el saka ile yabanci hakkini kullanmasak iyi olur.. aslinda bize kim lazim biliyormusunuz?

everton maçi özetlerini ve avrupa sampiyonasini izleyen arkadaslar hemen çikaracaktir.. danimarkali thomas gravesen.. hem defans hem ofansi mükemmel.. bence dünyada kadri bilinmeyen sayili ortasaha oyuncularindan.. everton ing. ligi orta siralarinda bir takim.. ondan oyuncu almak zor olmaz.. en azindan zamaninda almistik.. ne olur o kadar ucuz oyuncunun arasinda bir tane pahali olsa ki.. fiyati nedir bilmiyorum ama alex in yaninda sifirdir.. ama kalitesi alex kadar var üstelik daha pek çok da artisi var.. tabi bu sadece bir temenni.. keske gerçek olsa..

abi olmaz..everton kesinlikle satmiyor...graevesen in eski takimi hamburg onu geri almak istedi (gecen hafta) 3-4 milyon euro verdiler, takimi kabul etmedi...

FERO61
23.08.2004, 16:51
beyler el saka gelse bile , sampiyonlar ligine katildigimiz taktirde onu oynatamicaz...cünkü genclerle beraber uefa macina ciktigi icin...bu futbolcu sadece lig icin düsünülüyor

hakantpl
23.08.2004, 16:52
HALA INAT EDIYORUM UYUN KURUCU VE BITIRICI BIR FORVET LAZIM... O KADAR smileys/smiley4.gif

Analyzer
23.08.2004, 16:58
Graevesen Everton'un en önemli adami Rooney'nin yoklugunda. Bu hafta takimi sirtlamis. Hayatta satmazlar. Letonya'da bir futbolcu dikkatimi cekmisti avrupa sampiyonasinda: Prohorenkovs. Hem teknik hem de cok kosan bir adam. Maccabi'de oynuyormus. Alirsak faydali olur.

FERO61
23.08.2004, 17:10
benim su an begendigim tek futbolcu var ,alinmasi gereken....

denizlisporun kaptani timucin

Vehbi Sancak
23.08.2004, 17:14
alinacaksa konyaspor'lu altan alinsin

unyelimetin
23.08.2004, 18:30
Basin bütün gayreti ile bize bir transfer yaptirmaya çalisiyor ama nafile.Bu yönetimden transfer beklemeyin.

ahmetturk
23.08.2004, 18:58
Iste buyrun herkes ayri bir isim ve ayri mevki ortaya atiyor demekki nerden bakarsan ordan bir eksik görüyorsun. O zaman bende atiyorum orta sahaya adam lazim bize. Hem çok kosan hemde ayaginda top tutabilen. Dikkattutan degil tutabilen biri lazim diyorum.smileys/smiley17.gif

Özkan Erdem
23.08.2004, 23:59

Emrah'in yedegi de olamaz mi?Ve dediklerine katilmiyorum.

Olamaz, sag bek orjinli degil ve bu mevkide çok basarisiz.. Olursa sag açiga alternatif olur..

Harun-61
24.08.2004, 09:14
bugün ne diyor gazeteler ???

FEDAİ
24.08.2004, 09:54
AvniAker]bugün ne diyor gazeteler ???

Bugünde Austria wien den Janocko yu aliyoruz!!!

Fanatikten.

Harun-61
24.08.2004, 10:06
AvniAker]bugün ne diyor gazeteler ???

Bugünde Austria wien den Janocko yu aliyoruz!!!

Fanatikten.

oohhhh, bunlar ama cok yavas, ben aylar önce demistim Janocko yu alalim diye...smileys/smiley36.gifvarya, Fanatik sezon basliyali herhalde en az 25 kisinin ismini yazdi, hepsi fiyasko...

ofli_fan
24.08.2004, 10:21
bu haber internetet yok , sanirim sadece gazetede var...

Özkan Erdem
24.08.2004, 11:40
esasinda alinmasi gereken tek adam oydu zaten.. Yüksek bonservisi var diye vazgeçilmisti..

Bir haber de benden.. Kaynak : Karadeniz'den Günebakis

Trabzonspor Grasshoppers in hücuma dönük ortasaha oyuncusu 28 yasindaki Nunez'e talip..

FANATIK61
24.08.2004, 12:54
Denizlispordan Özgürü alacagina Ömer Rizayi alsak daha iyi olur bence.

Özkan Erdem
24.08.2004, 16:45
Yabanci Statüsünde oynuyor ömer riza.. bende yabanci kontenjani daha iyi bir oyuncuyla degerlendirilmeli..

sanatik
24.08.2004, 17:03
Su anda "gercekden" hangi transferler sözkonusu ?

1) wisla krakow - Miroslaw Szymkowiak - Orta Saha ?

2) genclerbirligi - el saka - Defans ?

3) ???

Özkan Erdem
24.08.2004, 17:22
Ilhan Cavcav'in açiklamasini gördünüzmü kardesler TV'de.. Kimse takimimizi bozamaz hiçbir oyuncumuz satilik degildir falan dedi..

Bana göre gereken transfer JANOCKO'dur..

sanatik
24.08.2004, 18:05
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=474 align=center><T>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top colSpan=2>Kusursuz bir futbolcu: Vladimir Janocko

Dogum Tarihi: 02/12/1976
Dogum Yeri: Slovakya
Ülkesi: Slovakya
Mevkii: Ofansa dönük orta saha
Kulübü: Austria Wien
Forma No: 10

Austria Wien'deki beyin. Orta sahayi organize eden, golü çok iyi koklayan, Slovak oyuncuya. Bu oyuncunun adi Vladimir Janocko. Slovakya'nin deplasmanda Ingiltere'ye karsi oynadigi maçta attigi golle de adindan söz ettiren Janocko.

Aslinda Janocko bize yabanci bir isim degil. Milli Takim'in Euro 2004 eleme grubu maçinda, Slovakya adina filelerimizi havalandiran kisi Janocko. Ve futbol hayatinin baharinda. 27 yasindaki Slovak futbolcu milli takiminin banko isimlerinden. Austria Wien'in de... Ligde 30 maçta forma giyen Janocko 12 kere golle bulustu.

Çok kolay adam geçebilen, teknigini fazlasiyla konusturan Janocko, orta sahada adeta bir virtüoz. Forma numarasinin 10 olmasi da dikkati çekiyor elbette. Janocko Austria Wien'den önce de Yunanistan'in Skoda Xanti takiminda forma giymisti. Orta sahada mücadeleci, biraz da hirçin kimligi var. Gördügü 10 sari kart bunun göstergesi.

Yildizi her geçen gün parlayan Janocko geçtigimiz yil Avusturya'da yilin sporcusu seçildi. Avusturya Birinci Ligi'nde görev alan 10 antrenörün sekizi, oyunu ondan yana kullandi. Onu yakindan taniyan teknik adamlar Janocko'yu kusursuz bir futbolcu olarak tanimliyorlar. Ve de onun her kulüpte rahatlikla forma giyebilecegini. </TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top></TD>
<TD vAlign=top align=right height=15>12.06.2003</TD></TR></T></T></TABLE>

Cenkhan
24.08.2004, 22:04
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=474 align=center><T>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top colSpan=2>Kusursuz bir futbolcu: Vladimir Janocko

Dogum Tarihi: 02/12/1976
Dogum Yeri: Slovakya
Ülkesi: Slovakya
Mevkii: Ofansa dönük orta saha
Kulübü: Austria Wien
Forma No: 10

Christoph Daum'un Fenerbahçe'ye imza atmasindan sonra gözler ona çevrildi. Daum'un eski takimi Austria Wien'deki beynine. Orta sahayi organize eden, golü çok iyi koklayan, Slovak oyuncuya. Bu oyuncunun adi Vladimir Janocko. Slovakya'nin deplasmanda Ingiltere'ye karsi oynadigi maçta attigi golle de adindan söz ettiren Janocko. Onu önümüzdeki sezon Fenerbahçe'de görürseniz hiç sasirmayin. smileys/smiley7.gif

Aslinda Janocko bize yabanci bir isim degil. Milli Takim'in Euro 2004 eleme grubu maçinda, Slovakya adina filelerimizi havalandiran kisi Janocko. Ve futbol hayatinin baharinda. 27 yasindaki Slovak futbolcu milli takiminin banko isimlerinden. Austria Wien'in de... Ligde 30 maçta forma giyen Janocko 12 kere golle bulustu.

Çok kolay adam geçebilen, teknigini fazlasiyla konusturan Janocko, orta sahada adeta bir virtüoz. Fenerbahçe'nin hala özlemle aradigi Oguz Çetin'in stiline benzetebiliriz onun stilini.smileys/smiley7.gif Forma numarasinin 10 olmasi da dikkati çekiyor elbette. Janocko Austria Wien'den önce de Yunanistan'in Skoda Xanti takiminda forma giymisti. Orta sahada mücadeleci, biraz da hirçin kimligi var. Gördügü 10 sari kart bunun göstergesi.

Yildizi her geçen gün parlayan Janocko geçtigimiz yil Avusturya'da yilin sporcusu seçildi. Avusturya Birinci Ligi'nde görev alan 10 antrenörün sekizi, oyunu ondan yana kullandi. Onu yakindan taniyan teknik adamlar Janocko'yu kusursuz bir futbolcu olarak tanimliyorlar. Ve de onun her kulüpte rahatlikla forma giyebilecegini.

Sözün özü Janocko Fenerbahçe'ye gelirse çok is yapar. Üstelik kulübede oturmaz, sahada futbolunu konusturur.smileys/smiley7.gif smileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gif</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top></TD>
<TD vAlign=top align=right height=15>12.06.2003</TD></TR></T></T></TABLE>

Ne yapiyosun aga? Oku ,düzelt de kopyala

denizgrsy
24.08.2004, 23:02
arkadaslar belki bu konu basligiyla alakali olmayacak ama baska baslik açmaya gerek görmedigim için burdan sizlerle paylasiyorum...

dün aksam ssamanyolu tv de bi spor programi var adi aklimda degil neyse herkes TRABZONUMUZ için hem malatya maçi için hemde kiev maçi için çok iyi seyler söylüyor ancak sunucu zati muhterem in takildigi seye bak;bu futbolcularin primlerini arttirmak lazim yönetime çagrida bulunuyor ve verilen paralarin az oldugundan primlerin arttirilmasindan bahsediyor falan filan.....bulamadilar ya bisey illa bi yerden girecekler,kafa bulandirmaya çalisacaklar!!!salak saçma konular çikaracaklar!!!

neyse alakasiz bi konuda zamaninizi aldim,sizlerle paylasmak istedim....eyvallah...

sanatik
24.08.2004, 23:19
@ Cenkhan

haklisin - biraz acele davrandim &amp; az önce editledim.
Yazidan alinti yapmissin. editlersen sevinirim.

tskrlr

#10 Fietra
25.08.2004, 00:54
El Saka ya karsiyim açikçasi.Alinacaksa genç yildiz oyuncu alinsin yabanci.Freddy Adu gibismileys/smiley36.gif

murat
25.08.2004, 01:37
El Saka ya karsiyim açikçasi.Alinacaksa genç yildiz oyuncu alinsin yabanci.Freddy Adu gibismileys/smiley36.gif

Osman sen CMD en genc yetenekler bul yonetime haber ver smileys/smiley2.gif

#10 Fietra
25.08.2004, 02:15
Yazayim bir 2 tane:D

Stephaen Pearson

Ricardo Montolivo

Shaun Maloney

Temur Altunhan

Harun
26.08.2004, 13:26
Son kiev maçida gösterdiki defansimizin ve orta alanimizin futbolcuya ihtiyaci var.Dhane ve agustine gönderilip yerlerine daha iyi futbolcular alinmali.

#10 Fietra
26.08.2004, 13:29
Aynene D'Heane gönderilmeli.Augustine de gönderilsin.Defansa takviye gerek.Defansin ortasina Tolga Dogantez alinabilir.

Emin
26.08.2004, 13:33
Yasadiklari ne olursa olsun Agustine gösterilen kredi artik bitmistir. Artik gönderilme zamani geldi. Hem ona hem bize yazik. Degisiklik onun içinde iyi olur. Daha fazla yipranmasin gönderelim artik.

ofli_fan
26.08.2004, 13:36
ah Agustine ah , kiev de ve dünkü çamta kaçirdiklarini atsan tapardi bu taraftar sana da ama olmuyor , olamiyor bir türlü , tutmuyor bu asi...

metehan
26.08.2004, 14:08
Futbolcu kötü oynayabilir, bu futbolda olur. Ama Augustine'in durumu bska. Adamin umrunda degil hiçbir sey. Sahada bu kadar ruhsuz oynayan bir oyuncunun TS'da isi yok. Ben asla günlük maçlarla oyuncular hakkinda genel yorum yapmam. Ama Augustine'in artik TS'a faydali olmasi neredeyse imkansiz gibi.

D'Heane'ye gelince. O da vasat bir oyuncu ama hiç olmazsa gayret ediyor. Mesela Thijs de su an iyi degil ama birseyler yapabilmek için ugrasiyor. Ama Augustine kilini kipirdatmiyor. Sagindan soluna dönene kadar dakikalar geçiyor.

Sonuçta, yapilamayan transferlerin bedelini agir ödedik. Ha transfer yapilsaydi bu sonuç yine olmaz miydi? Olabilirdi ama hiç olmazsa "Yönetim elinden geleni yapti ama olmadi" derdik. Bugün ise suç ister istemez yönetimin üstüne kaliyor. SL'ye giremedigimize göre kalan kisa sürede yönetimin transfer yapacagini sanmiyorum. Oysa bu yönetimin cesur olmasi ve sunu demesini beklerim :"SL'ye giremedik ama pes etmek yok. Bu takima en azindan iyi bir oyuncu alarak bu isteki kararliligimi gösteriyoruz. Böylece ligte sampiyon olup seneye SL'ye girmenin hesabini yapiyoruz". Bunu diyebilen bir yönetim olsa ne güzel olurdu.

metehan
26.08.2004, 15:41
Baskan'in bugün yaptigi basin toplantisinda transfer konusundaki sözleri asagida. Görünen o ki, transfer devre arasina kaldi.

''Futbolcularimiz profesyonel, onun için bu üzüntüyü bir an önce üzerilerinden atmali. Bu üzüntüyü futbolcular, teknik kadro ve yönetim çok çabuk atlatacaktir. Bu hafta Gençlerbirligi maçi çok önemli. Ayrica eger transfer yapabilecegimiz bir futbolcu varsa mutlaka yapariz, yapacagiz da. Yabanci kontenjanimiz dolu. Bu saatten sonra yabanci kontenjanimizi bosaltip bir yabanci oyuncu almamiz çok güç. Ama Ocak ayinda bu yapilabilir. Yerli oyuncu bulmak da çok güç. Elimizdeki kadro bence yeterlidir. Ama sakatliklar dogaldir, olacaktir. Para çok önemli degil çünkü bizim hedefimiz büyük. Yapabilirsek yeni transfer yapacagiz, ama bu kadro ile de hedefimize gidebilecegimize inaniyorum.'' Aktug, Özgür'e Trabzonspor'un bütçesinin ve onun degerinin üzerinde para teklif ettigini, ama daha yüksek paralar istendigi için bu transferin gerçeklesmedigini de kaydetti.

Tandogan
26.08.2004, 15:59
Agustine bugüne kadar hep sabirla bekledigim ve patlama yapacagini umdugum bir oyuncuydu.Ama artik gördüm ki, umut falan kalmamis.Zaten artik seyirci de Agustine'in ayagina top gelince, homurdanmaya basliyor.Kendisinin de basireti baglanmis durumda.Bu haliyle Fatih ve M.Yilmaz varken hayatta takima giremez.Hoca da bunun farkinda oldugu için, zaman zaman "acaba baska alanlarda yararlanabilir miyim" düsüncesiyle farkli mevkiilerde kendisini deniyor ama oralarda da fazla verim verecegini sanmiyorum.Artik takasta mi kullanilir; yoksa bu haliyle devam mi edilir, orasini bilemiyorum...

Ayrica ben sahsen dogru dürüst yabanci oyuncu almayacaksak, hiç almamamiz taraftariyim.Sirf yabanci kontenjanimiz dolsun diye, yabanci oyuncu alinmasin.Alacaksaniz; ya adam gibi klas oyuncu alin, ya da hiç almayin.Böyle siradan yabanci oyunculara verilen paralara yazik.Takimda 6 tane yabanci oyuncu var,bu 6 yabanci oyuncudan, oyunun gidisatini degistirebilecek tek bir isim var.O da Yattara.Digerleri olsa da olur, olmasa da olur...

Ne Lee, Volkan'dan ya da Celaleddin'den üstün;ne Karel, Tolga ya da Erdinç'ten üstün; ne de Thijs, Hüseyin'den ya da Adem'den üstün...

Su saatten sonra da açikçasi transfer falan beklemiyorum.Zaten transferi zamaninda yapmak gerekiyordu.Bundan sonra benim tahminim olsa olsa takas olur,baska da bir sey olmaz.

Harun-61
26.08.2004, 16:48
Son kiev maçida gösterdiki defansimizin ve orta alanimizin futbolcuya ihtiyaci var.Dhane ve agustine gönderilip yerlerine daha iyi futbolcular alinmali.

an atindan augustine

Onur1967
26.08.2004, 16:51
Agustine 'den bucak bucak kaçilmali gerekirse bileti eline verilip gönderilmelidir. Böyle adam olmaz ya bir insanin takimina hiç mi katkisi olmaz gol atamiyor diye söylemiyorum ama bir oyuncu hiç mi defansi yipratmaz

Dün Fatih'in o muhtesem pasina gitmeyecek kadar da cömert ! ayni zamanda.

Bana kalirsa Trabzonspor'u sevmiyor gibime geliyor.

Ahmet Erkan Sezgün
26.08.2004, 16:55
Baskan'in bugün yaptigi basin toplantisinda transfer konusundaki sözleri asagida. Görünen o ki, transfer devre arasina kaldi.

''Futbolcularimiz profesyonel, onun için bu üzüntüyü bir an önce üzerilerinden atmali. Bu üzüntüyü futbolcular, teknik kadro ve yönetim çok çabuk atlatacaktir. Bu hafta Gençlerbirligi maçi çok önemli. Ayrica eger transfer yapabilecegimiz bir futbolcu varsa mutlaka yapariz, yapacagiz da. Yabanci kontenjanimiz dolu. Bu saatten sonra yabanci kontenjanimizi bosaltip bir yabanci oyuncu almamiz çok güç. Ama Ocak ayinda bu yapilabilir. Yerli oyuncu bulmak da çok güç. Elimizdeki kadro bence yeterlidir. Ama sakatliklar dogaldir, olacaktir. Para çok önemli degil çünkü bizim hedefimiz büyük. Yapabilirsek yeni transfer yapacagiz, ama bu kadro ile de hedefimize gidebilecegimize inaniyorum.'' Aktug, Özgür'e Trabzonspor'un bütçesinin ve onun degerinin üzerinde para teklif ettigini, ama daha yüksek paralar istendigi için bu transferin gerçeklesmedigini de kaydetti.

Selamlar,

Isde bu zihniyet bugün gelinen noktadaki tek sorumlu zihniyettir.Ayiptir,günahtir,görünenleri nasil farkli göstermeye çalisir koskoca camianin Baskani ? Agustine,D'Haene,Thisj ve Leegibi oyunculari göz önüne alip kadromuz nasil yeterli denilebiliyor ? Yalniz su var sayisal anlamda kadro yeterli dogru ama nitelik açisindan kadro zayif.Yabanci oyuncu diye alinan oyuncular vasat,hatta bir dostumuzun degindigi gibi Yattara disindakiler gönderilse bu takim kesinlikle zaafiyet yasamaz.

Söyle bir yabanci oyuncularimiza bakalim:

1-Petkovic:Vasat bir kaleci,kim ne derse desin.Yan toplari olmayan sadece cepheden gelenlerle birseyler yapmaya gayret gösteren bir oyuncu.Maçlarda yenilen gollere bakilirsa(sadece bu maç için söylemiyorum tüm maçlarda) hep onun bir +'si var.Ya hatali çikiyor yada elindeki topu sektiriyor.Defansimiz iyi olmadigi zamanlarda bu daha net görünüyor.Tolga ve Erdinç'den kurulu savunma çok is birakmiyordu ona o nedenle rahatti ve iyi görünüyordu.Ben olsam Hasan veya Tolga'ya sans verirdim !

2-D'Haene:Vallahi ne söylenebilir ki,iyi niyetinden ve mücadelesinden dolayi onu kutlarim ama yetenegi bu,bundan fazlasi olmaz ondan.Yabanci olarak kesinlikle kadroda bulundurulacak bir oyuncu degil.Kafa topu alamiyor,birebirde sonderece zayif böyle bir defans oyuncusu olabilir mi ? Alternatif olsun diye kadroda bulunduruluyor !

3-Agustine:Kadroda bulunan en kötü oyuncu diyebilirim kesinlikle.Zaman verilmesi lazim diyenler bile artik elestirir olmus bu oyuncuyu ki elestirmemek için ya yakin akrabasi olmak gerekir yada menejeri.Geçen sezondan bu yana attigi tek gol var,dünyada böyle bir forvet varmi ? Acaba bu oyuncu yerli bir isim olsaydi bu kadar üzerinde dururmuydu onu savunanlar ? Alternatif olsun diye kadroda bulunduruluyor !

4-Thisj:Daha öncede yazmisdim,bu oyuncu agir sadece yan pas atmayi seviyor diye ama zaman vermek lazim denildi.Zaman tükendi artik,bana yabanci oyuncu Avrupa Kupalarinda lazim.Diyarbakir,Sebat mçlarini o olmadan da alir bu takim nasilsa.Bir-iki tane pas atinca herkes Thisj demeye baslamisdi ama takke düstü ve kel göründü.Bu adam süper frikik çekiyormusdu kaleye neden sut atmaz maç içinde hiç ? O da digerleri gibi sadece alternatif,kesinlikle ilk 11'de oynayacak kapasitede degil.

5-Lee:Takim içinde sadece belli bir performansda oynayabilen bu oyuncu için birçok dostumuz kurtarici gözüyle bakti.Aman Lee canim Lee,yetenekleri sinirli olan,bir oyuncu isde oda Volkan'in sakatligi geçinde kulübede hocanin yanida oturur,anlayacaginiz oda alternatif.

Bunlari alt alta koydugumuzda sizin elinizdeki yabanci oyuncularin durumu sadece alternatif pozisyonlar içinse o zaman söylenecek çok sey yok demektir.O zaman biryerlerde yanlislar yapmissiniz.Bizim yerli oyuncularimiz türkiye standartlari üzerinde ama Yabancilarimiz fos oldugu için takim çok daha iyi olmasi gerekirken bu kadar oynayabiliyor maalesef.

Ben bunlari Dinamo Kiev yenilgisi sonrasi yaziyor olabilirim ama benim bu topic'deki postlarima bakarsaniz benzerlerini daha öncedende yazmistim,o nedenle gönlüm rahat.Fakat ben ve benim gibi düsünlere muhalefet eden dostlarimizin bazilarinda da benzeri yaklaismlar görüyorum !

Muhalif
26.08.2004, 20:00
striekersmileys/smiley32.gifsadece petkoviç konusunda bir serh koyabilirim.. aslind alman ümit milli takim kalecisi vardi wiese kaiserslauten de mi oynuyordu ne.. onu çok begeniyorum. .22 yasinda daha.. o olsa daha iyi tabi ama yine de ligdeki takimlara bakarsan petkoviç iyi bir kaleci.. üstelik dün yan toplara çikmadi golleri yedik.. çiktiginda çogunu aliyor ama elinden kaçirinca gol oluyor bazen.. dolayisiyla bu da onun cesaretini kiriyor toplara çikmakta.. neyse... dedigin gibi biz yerli oyuncularla ilerliyoruz.. ama ligdeki rakiplerimiz özellikle yabanci oyuncularla ilerliyorlar.(geçen yil ezikbahçe gibi)

baskanin transfer açiklamlarina gelince.. bence su andan sonra transferin bir anlami kalmadi.. ama ihtimal ki bu yil sampiyon oluruz gelecek yil sl ye kaliriz yine ayni durumla karsilasmyacagimizin garantisini versin bize..biz bir carew istemiyoruz.. çünkü o tip adamlarin gelmesi için trabzonda da yeterli altyapi olmasi lazim.. ama en azindan janocko gibi 2-3 milyon dolarlik kaliteli yabancilar alabilecek miyiz? yattara gibi maç çevirecek bir ortasaha da beyin olacak mi takimda.. veya carew stilinde yüksek toplari indirebilecek ve gol vuruslarinda iyi yirtici bir forvetimiz olacak mi? yoksa hala mehmet yilmaz dan mi bekleyecegiz bu isi.. yanlis anlasilmasin yilmaz iyi niyetli bir çocuk ama sadece alternatif olmali bu takimda.. daha fazlasi olmasi çok zor.. gökdeniz kötü oynadiysa çikmali, yerine girecek bir alternatif olmali.. mesela konyali altan alinabilirdi yedek olarak! iste böyle.. bu seneden tek umudum sampiyonluk artik.. o da olmazsa zaten yapacak birsey yok.. makus talihimize yavas yavas boyun egmeye baslayacagiz herhalde artik.. ve bizi büyük saymayanlarin sesleri bir oktav daha kalinlasarak çikacak.. bizim kisilan sesimize inat..

sanatik
26.08.2004, 20:10
trabzonsporu sampiyonlukdan edebilecek en büyük faktör ziya doganin bizden ayrilmasidir !

**Maxim**
26.08.2004, 20:26
Arkadaslar gs SAIDOYU satacakmis.

Bence agustin ve dhaane gitsin saidoyu çok ucuza getiririz.Çok istikrarli ve joker bi adam..

Bir de defans alinirsa alternatif olmasi için yeter...

#10 Fietra
26.08.2004, 21:18
Bencede Saidou alinabilir.

Ahmet Erkan Sezgün
26.08.2004, 21:18
Selamlar,

Sevgili dostum BesinciMevsim zaten Petkoviç ile ilgili yazimi azarken inan aklima sen geldin smileys/smiley1.gifPetkovic'i ne kadar sevdigin Avatarindan belli smileys/smiley2.gifsenin yazdiklarina katiliyorum Petkovic ligdeki kalecilerin %90'indan iyi bu süphe götürmez bir gerçek fakat artik vizyonumuzu Avrupaya göre yapmaliyiz diye düsünüyorum.Çünkü takimlari dünya arenasinda biryerlere getiren olgu Avrupa kupalarindaki basarilaridir.Prestij kazanmak için Avrupa kupalarinda basarili olmak zorundasiniz,sadece türkiye liginde ki basarilariniz yeterli degil o sadece araçtir.Çünkü Avrupada türkiye ligi maalesef çokda kaale alinmayan bir lig.bunun çok örnegini verebilirim ama uzatmak istemiyorum.O nedenle büyük düsünmek gerekiyor,Türkiye ligi için yeten yabanci oyuncu istemiyorum ben kisisel olarak bana Avrupa kupalarinda is yapacak oyuncu lazim.O nedenle Petkovic'e sicak bakmadim ve bakmiyorum.smileys/smiley1.gif

Baskan Özgür'ün fiyati laf söylüyor da dünya kulübü olma naralarini atarken acaba fiyati ne kadar olan oyncularla o söylemleri söyledi merak ediyorum cidden.Bu Ülkede ne kadar kolay söylemde bulunmak ama icraata gelince tik yok,sonrada neden bu hallerdeyiz diye hayiflaniyor herkes,her alanda !

Cenkhan
26.08.2004, 22:05
Bizim Türkiye'den oyuncu alamamazin tek nedeni bize 10 olanin diger kulüplere 5 olmasi. Bu yüzden al-mi-yor-uz. (Bakin alamiyoruz degil bugün kulübünyeterli mali kuvveti varve 3 sene önce 10 trilyonluk borcu 1 senede ödemisti.)Mali gücümüz yeter buna prim vermiyoruz. Özgür konusunda baskana zerre kadar kirilmadim. Hakli. Sedat'i da bu yüzden almadik cimnastikçiler araya girince parayi yükselttiler. Ama Saido alinabilir. Libero mevkiilerinde oynuyor.

Ahmet Erkan Sezgün
26.08.2004, 23:33
Bizim Türkiye'den oyuncu alamamazin tek nedeni bize 10 olanin diger kulüplere 5 olmasi. Bu yüzden al-mi-yor-uz. (Bakin alamiyoruz degil bugün kulübünyeterli mali kuvveti varve 3 sene önce 10 trilyonluk borcu 1 senede ödemisti.)Mali gücümüz yeter buna prim vermiyoruz. Özgür konusunda baskana zerre kadar kirilmadim. Hakli. Sedat'i da bu yüzden almadik cimnastikçiler araya girince parayi yükselttiler. Ama Saido alinabilir. Libero mevkiilerinde oynuyor.

Selamlar,

Yazdiklarinin bir kismina katilmamak elde degil.Evet Anadolu takimlari dedigimiz esasen bize Istanbul takimlarindan daha fazla zarara veren kulüpler yoktur.Truva ati gibi giriyor içimize hepsi.Çok örnek vermek olasi,en son örnegi Denzilispor'un geçen sezon yaptigi uygulamaydi.Acaba gelecek hafta bizim takimimizada stadda seyircinin%80'inin ni verecek mi ? O nedenle ben kesinlikle Anadolu takimlarina güvenmiyorum,onlar hep Istanbul takimlarinin hançerligini yapiyorlar.

Katilmadigim nokta ise su,tamam sen yurt içinden oyuncu almayabilirsin,bahsi geçen konularda haklisin ama yurtdisi transferleri ! Zaten takima bakildigi zaman çok bir yerli oyuncuya ihtiyaç yok,sadece kaliteli yabanciya ihtiyaç var.Kaliteliden kastim pahali oyuncu degil,kaliteli oyuncu ki bunun en güzel örnegi Yattara'dir,Shota'dir ve Aureli'dur.Agustine,Thisj ve D'Haene'nin yerine 1 tane kaliteli isim olsaydi bugün televizyon karsisinda kura çekimlerini zevkten dörtköse olarak izliyorduk.

Harun-61
27.08.2004, 00:20
trabzonsporu sampiyonlukdan edebilecek en büyük faktör ziya doganin bizden ayrilmasidir !

aman abi dur...düsünmesi bile korkunc.....

Tandogan
27.08.2004, 15:59

Özgür konusunda aynen senin gibi düsünüyorum.Daha önce de yazmistim:Bizimle çok iyi dost olduklarini söyleyen Denizlispor Kulübü, ne hikmetse A Milli oyuncusu Çagdas'i BJK'ya verdigi fiyattan çok daha fazlasini Özgür için bizden istiyor.Çünkü; "Trabzonspor transfere mahkum, nasilsa istedigimiz parayi verecek" mantigiyla hareket ediyor.Böyle dost görünüp te kanimizi emmeye çalisanlardan topçu almasak ta olur.Sahsen ben de Özgür konusunda ne Baskan'a ne de hiç bir yöneticiye kirgin falan degilim.

Ama Özgür konusunda kirgin olmamam,diger transfer konularinda kirgin olmadigim anlamina gelmez.Tekrar ayni konulari açmak istemiyorum; ama zamaninda bazi riskler alinarak gerekli transferler yapilmaliydi.Özellikle geçen sezonun ortasindan beri yapilan çalismalar sonucunda, takima çok iyi 1-2 yabanci oyuncu katilmaliydi.

Trabzonspor'un artik "siradan yabanci oyuncu" lüksü olmamali.

objek
27.08.2004, 20:48
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">Benim sahsi gorusum iyi oyuncular alinacaksa alinsin ama kiev macini elimizdeki kadro ile,de eleyebilirdik duygusallik ve asiri motivasyon oyunculari kaskati dusunemez hale getirdibasiretimiz baglandi hirsimizi aklimizla birlikte kullanamadik ve ayni sendromu ziya hoca kenarda yasadi boyle bir atmosferde ozgurde bir sey yapamaz birakin bir sey yapmayi kadroya girmesi kolay olmaz bu tip maclarda atmosfer ve durum ne olursa olsun hirsini veaklini ayni anda kullanacak sogukkanli bir golcu veya oyun kurucu alinmasi lazim tolga erdinc volkan i.ege katilirsa bu takim cok seyler yapar bu saatten sonra kim iyi oyuncusunu verir? saygilar</TD></TR>

ts_fan
27.08.2004, 21:11
striker kardesimin yazdiklarina yine virgülüne dahi dokunmadan katiliyorum, düsüncelerimi yazmisin eline saglik...birde bu dakikadan sonra baskan sakin kalkip eksik yerlere yani defansa ve orta sahaya oyuncu almasin...bunu kiev maçlarindan önce yapacakti, CL hayalleri bitti, bu takim bu hali ile sadece ligi siler süpürür...

transfer miransfer istemiyorum ben sahsen...smileys/smiley7.gifTrabzonspor'un madem bos yere gidecek 5 kurusu yok, artik bu saatten sonra transfere de gerek yok...

lazkaya
27.08.2004, 22:58
Arada kaliteli 2-3 oyuncu alinabilir.

Gerisbase
27.08.2004, 23:37
Zaten Bu ayin 31 de Transfer Kampaniyor gelir se birisi gelir gelmezesu Topic bidaki sene ye kadar kapatiriz.....

Harun-61
28.08.2004, 00:14
Zaten Bu ayin 31 de Transfer Kampaniyor gelir se birisi gelir gelmezesu Topic bidaki sene ye kadar kapatiriz.....

zamanida geldi aslinda, topic sayisina baksana...smileys/smiley2.gif

Gerisbase
28.08.2004, 02:23

zamanida geldi aslinda, topic sayisina baksana...smileys/smiley2.gif

smileys/smiley29.gifsmileys/smiley29.gif

ibrahim_yattara
28.08.2004, 14:05
bence atay baskan alacak bi futbolcu

unyelimetin
29.08.2004, 01:14
Bu baskan oglumun pipisini bile alamaz!Transfer topici kilitlensin bence!

schumi
29.08.2004, 12:56
arkadaslar baskan, transferi büyük ölçüde kapattik diye bir açiklama yapti ben bayagi güldüm!!!!!!

CaMoKa
29.08.2004, 12:57
bu kadar yorum varssa demekki transfere ihtiyaç var

Muhalif
29.08.2004, 14:08
ewt.. trnsfein kapandigina dair sakar in da açiklamasi var.. thijs-adem-celo-lee için 87 sayfa yazi yazan bir takimin taraftari olarak yönetimimize selam eder saygilarimi sunarim.. Allah yardimcimiz olsun!

Bordomavi08
29.08.2004, 14:18
Su Nevzat Sakar'in agzindan transfer konusunda bir hayirli çiktigini göremedik gitti. Insallah devre arasinda transfer yapilir. Ona bile raziyim. O zamanda devre arasinda kaliteli oyuncu bulmak zor olur diye bahane bulurlar.

Guests
29.08.2004, 14:27
bu saatte sonra gelen adam yaramaz ayrica kim kaliteli oyuncusunu verirki devre arasinda belki adam gibi bi oyuncu olabilir

FERO61
30.08.2004, 01:21
beyler antepin yeni transferine dikkatleri cekmek istiyorum

alinirsa cok iyi olur yattaradan farki yok

el tayib

Guests
30.08.2004, 08:43
yarin kapaniyo transfer zamani belki bi son dakika bombasi gelirmi smileys/smiley5.gif

CAFER ÖZER
30.08.2004, 08:55
Bu baskan oglumun pipisini bile alamaz!Transfer topici kilitlensin bence!

Ünyeli hemsehrime katiliyorum.

Bu baskan bu sene transfer felan yapmaz,adam sampiyonlar ligini kaçirmayi bile göze alip transfer yapmadiktan sonra bu kafa ile Sampiyonlugun bile kaçmasina izin verecektir.

aynen sunu söyleyecek Sampiyonlugu sokaga atariz ama Sokaga atacaka paramiz yok.olmasin bakalim ne olacak.hadi defans oyuncularinin hepsi sakat oldugu halde 3 tane gol yiyip 4 tane atabailiyoruz.Forvet oyuncularindan 2 tanesi sakatlaninca ne yapacagiz.cevap basit SOKAGA ATACAK PARAMIZ YOK.

SANKI adamalrdan sokaga para atmalaini isteyen var A.B.SEHIR BELEDIYE çOK UCUZA 3,4 tane brezilyali aldi adamlar döktürüyor.G.ANTEP 200-300 bin usd ye tarnsferler yapti adamalar BJK yi dagiiti-g.s yi yendi ama bizim sokaga atacak paramiz yok.bu yazdiklarim takima destek vermedigimiz manasinda yorumlanmasin.KÜME DÜSME HATTINA GIREN TAKIMA DESTEK VEREN BIZLER BU TAKIMADA SONUNA KADAR DESTEK VERECEGIZ.AMA ATAY AKTUG eger bir aksilik olurda bu takim S.L den sonra gene büyük hedefleri kaçirirsa kusura bakma ama zerre kadar Sayginligin kalmaz haberin olsun.SOKAGA ATACAK PARAMIZ YOK AMA SOKAGA ATILACAK BIR BASKANIMIZ OLUR HABERIN OLSUN.SAYIN BASKAN ARTIK SENIN 2.HATAYI YAPMA HAKKIN YOK.

selhus
30.08.2004, 12:42
ahhhhhhh ahmet agaoglu ahhhhh ne vardi çekip gidecek iki üç çapulcu yüzünden simdi hem sampiyonlar ligindeydik hemde paramiz, hemde vizyonumuz vardi

Guests
30.08.2004, 12:47
ahhhhhhh ahmet agaoglu ahhhhh ne vardi çekip gidecek iki üç çapulcu yüzünden simdi hem sampiyonlar ligindeydik hemde paramiz, hemde vizyonumuz vardi

simdi yönetimi tartisma zamani degil bence

Analyzer
30.08.2004, 20:10

simdi yönetimi tartisma zamani degil bence

Katiliyorum

Ahmet Erkan Sezgün
30.08.2004, 21:32
Selamlar,

Arkadaslar yerisi belki burasi degil ama Gaziantepspor'da El Taib denilen bir oyuncu var izlemeye doyamadim düngece.Lütfen antep maçlari denk gelirse o oyuncuya özellikle dikkat edin.Maçi seyrederken ah keske Thisj'in yerine ortasahamizda bu oyuncu olsaydi dedim.Adam kosuyor,sut atiyor çaliç deseniz yani Yattara'dan daha bile iyi diyebilirim sizlere.Bu oyuncuyu Libya'dan almislar,bu Celal Dogan çok uyanik adam helal olsun vallahi.Bu oyuncu bizde olsaydi kesin dinamo Kiev'i elerdik.Lütfen bu oyuncuya özel olarak dikkat edin maçlarda.

Anlamiyorum büyük takim denilen kulüpler nerde oyuncu ariyor ? Piyasada ne oyuncular var insanin akli duruyor.Fakat sanirim herkes oyuncunun sadece avrupadan çikacagini zannediyor herhalde,ki avrupa futbolunun ne hallerde oldugunu tartismaya bile gerek görmüyorum.

Bizde artik ciddi anlamda bir ekip olusturup tarma yapmamiz gerekiyor,öyle 1-2 maç seyrederek degil tüm sezon boyunca oyuncularin istatistikleri bir veri tabaninda toplanmali.Gerçi toplansa ne olur baskan ve yönetim almiyor ama olsun en azindan alacak yönetim elbette gelecek ve bu takimi hakkettigi gibi sonderece çagdas yönetecek.

Efrasiyab
30.08.2004, 21:37
devre arasinda agustine gitsinde baska bisey istemiyorum ben

istanbula verelim agustine alalim musa kus u zaten golcu eksikligi var istanbulun havada kapar agustine i

denizgrsy
30.08.2004, 21:54
agustin i hala beslemek karga beslemek gibi,bi varlik yok umut baglanip girdigi maçlarda gözümüzü oyuyor!!!takim da golcü eksikligi yoktur,FATIH,GÖKDENIZ,MEHMET YILMAZ!!!orta sahanin acil yardima ihtiyaci var!!!

Efrasiyab
30.08.2004, 22:08
gencler macinda konyali sedata hayran kaldim keske o alinsaydi topla cok cabuk hareket edebiliyo cok iyi top tasiyo galiba kacan balik buyuk oldusmileys/smiley19.gif

Muhalif
30.08.2004, 22:31
bu konu hala kapanmadi mi yahusmileys/smiley17.gifneyse yazalim elimiz degmisken.. strieker dostum o izleme komitesi isini geçelim bence.. yazinin sonunda da yazdigin gibi izlendi de ne oldu sanki.. burada herkes cavcav a celal dogan a düsman.. ama ben takdir ediyorum adamlari.. kendi takimlarinin menfaatine sonuçlanacak her iste varlar.. ve en iyi transferi onlar biliyorlar.. yine bulmus dogan bir adam.. kalecileri de 1-2 sene içinde çok iyi bir kaleci olur.. boazizi, lazarov, jaziri.. fark ettiniz mi bunlar antep in yabancilari.. simdi size açik bir soru.. istisnasiz bizdeki tüm yabancilar antep e gitse oradakilerin hepsi de bize gelse kabul eder misiniz?

yattara fanatikleri ve ben gibi petko severler dahil objektif düsünüp verelim cevabi lütfen.. yattara yi el taib, petko yu da hasagiç tolere eder diyelim.. geri kalanlara bakin yahu.. boazizi-jaziri-lazarov..

bir de agustine için devre arasini beklemeye gerek yok.. san olsun diye simdiden bonservisini eline verip yollayalim.. takas da dahi kullanmaya gerek yok bu adami.. hiç degilse övünürüz a.gücünde gol kralligina oynayan adami biz kovduk diyesmileys/smiley36.gif

ha transfer mi? efendim arayislarimiz sürüyor.. hocanin istekleri dogrultusunda takimimizin eksiklerini en kisa sürede tamamlayacagiz.. 2010 yilindaki kampa yetisecek insallah yeni transferlerimiz.. v.s. vs. vs...

CAFER ÖZER
31.08.2004, 08:18
Ayman ve Mert sürprizi

Trabzonspor, bugün sona erecek olan transfer dönemi öncesi Malatyaspor'un orta saha oyuncusu Ayman ve stoperi Mert Korkmaz ile prensip anlasmasina vardi. Bordo-Mavililer'in Malatyaspor'la parasal konularda anlasma saglanmasi halinde iki futbolcuyla bugün sözlesme imzalayacagi belirtildi.

AYMAN TAMAM AMA MERT GIBI BIZDE BIR SÜRÜ OYUNCU VAR

Guests
31.08.2004, 08:36
gencler macinda konyali sedata hayran kaldim keske o alinsaydi topla cok cabuk hareket edebiliyo cok iyi top tasiyo galiba kacan balik buyuk oldusmileys/smiley19.gif

bence ugur boral daha süper bir oyuncu hem soldahem ileride is yapiyor

sanatik
31.08.2004, 11:01
Ayman ve Mert sürprizi

Trabzonspor, bugün sona erecek olan transfer dönemi öncesi Malatyaspor'un orta saha oyuncusu Ayman ve stoperi Mert Korkmaz ile prensip anlasmasina vardi. Bordo-Mavililer'in Malatyaspor'la parasal konularda anlasma saglanmasi halinde iki futbolcuyla bugün sözlesme imzalayacagi belirtildi.

AYMAN TAMAM AMA MERT GIBI BIZDE BIR SÜRÜ OYUNCU VAR

AYMAN MOHAMED ABDELAZİZ

20 Kasım 1978 Kahire (Mısır) doğumlu. 9 yaşında okulda futbola başladı. Zamelik Sports Club ve Kocaelispor takımlarında oynadıktan sonra Malatyaspor'a geldi. 7 yıldır profesyonel futbolcu. Üniversite mezunu. Evli ve Yusuf adında bir oğlu var. 1.78 boyunda, 75 kilo, orta saha oyuncusu. 65 defa Mısır Milli Takımının formasını giydi.

MERT KORKMAZ

16 Ağustos 1971 İstanbul doğumlu. 1.80 boyunda, 78 kilo. 5 kez A, 7 kez B milli takım formasını giydi. Defans oyuncusu. Galatasaray, Kocaeli ve G.Antep takımlarında oynadı. Evli, bir kız ve bir oğlu var.

Trabzon Ayman ile Mert'i aldi
Trabzonspor yönetimi transferin kapanmasina saatler kala Malatyaspor'un orta saha oyuncusu Ayman ve stoperi Mert Korkmaz ile prensip anlasmasina vardi. Iki kulüp arasinda bir kaç ufak pürüz giderildigi takdirde Ayman ve Mert'in Trabzonsporlu olacaklari belirtildi. Ayman bilindigi gibi geçen sezonun sonlarina dogru sag diz yan çapraz baglarindan sakatlanmis ve tam 5 aydir sahalardan uzak kalmisti.
Malatyaspor yöneticisi Mustafa Yücel, Trabzonsporlu yöneticilerin baskanlari Hikmet Tanriverdi ile görüstügünü belirterek 'Anlasmaya vardik. Ayman su anda ülkesi Misir'da. En geç persembe günü Malatya'ya gelecek. Futbolcumuz da isterse Mert ile birlikte Trabzonsporlu olabilirler. Biz Bordo-Mavili kulüple anlastik' dedi. Öte yandan alti yabancisi bulunan Trabzonspor bu transferleri gerçeklestirdigi takdirde Augustine'i gözden çikartacak.

Kaynak: Günes (31.08.2004)

<CENTER>Ayman yine gündemde </CENTER>
Trabzonspor, transferde son güne girilirken Malatyasporlu Ayman için girisimlerini yeniden yogunlastirdi.

Teknik direktör Ziya Dogan?in da çok istedigi Misirli futbolcu için Sari - Kirmizili kulübe Augustine ve Alisen?in önerildigi, gerekirse bir miktar da para verilebilecegi ifade edildi. Bu arada Karadeniz ekibinin Kayserispor?dan ayrilan ve yeniden Trabzon?a yerlesen Osman Özköylü?nün de son anda Trabzonspor?a imza atabilecegi vurgulandi.

Kaynak: Fanatik (31.08.2004)

Ayman için son atak

TRANSFERDE son güne girilirken, Trabzonspor, Malatyasporlu Ayman için girisimlerini yogunlastirdi. Ziya Dogan'in da çok istedigi Ayman konusunda Sari - Kirmizili kulübe Augustine ve Alisen'in önerildigi, gerekirse bir miktar da para verilebilecegi ifade edildi. Öte yandan Osman Özköylü'nün de maç basi karsiliginda imza atmasi bekleniyor.

Kaynak: Milliyet (31.08.2004)

AYMAN harika ancak MERT 34 yasinda smileys/smiley5.gif
&amp; OSMAN hangi macda oynayabilirki ( eger haber dogruysa ) ?

önce 17 e kadar bekleyelim.

Özkan Erdem
31.08.2004, 11:53
Yalandir kardesler ya.. Augustine'yi versek malatya ne yapacak onu, Osterc var, yunus var.. Keske gerçek olsa.. Ayman harika bir adam, Mert de D'haene den iyidir..iyibir yabancistoper bulununca D'haene de yollanir olur biter..

objek
31.08.2004, 14:15
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">Ben bu saatten sonra transfere pek sicak bakmiyorum ama misilleme adina eski fenerli ceyhunu almak iyi olacakti kalitesi iyi biraz bencil oynuyordu ziya hoca onu adam ederdi marco bizden gidip orda gizli kahraman oldu ceyhun ile bir tasla iki kus vurmak firsati olabilirdi olmadi bu takima guveniyoruz ve bu sene daha hic oynamiyan tolga,erdinc,i.ege,selim ve volkan sirada bekliyor!!! saygilar</TD></TR>

Guests
31.08.2004, 15:14
süleyman atal açikladi transfer yok son dakika golü olmuycak anlasilan smileys/smiley1.gif

ekin
31.08.2004, 15:27
Ocak ayini beklicez artik....

Tek istegim Sotayi tekrar takimda görmek özledik bea